Čtvrtek 21. listopadu 2024 21:22
reklama
SAB Finance
reklama
Purple webinář Ve vaší režii
reklama
Fintokei StartTrader
reklama
Investingfox Partner

Co bude

img

Ranní okénko - PMI opět zhodnotí situaci v dodavatelských řetězcích

23.04.2021 Hlavní události týdne jsou koncentrovány do závěrečných dvou dnů. Včera proběhlo měnověpolitické zasedání ECB a jak se předpokládalo, došlo jen k potvrzení dřívější komunikace. Dubnová edice evropského průzkumu spotřebitelské důvěry dopadla lépe, než odhady naznačovaly. Dnes trh již upíná svou pozornost ke zveřejnění průzkumu mezi nákupními manažery (PMI), které dorazí nejprve z eurozóny, včetně Německa, a odpoledne z USA.
img

Ranní okénko - Podle Rusnoka se ekonomický výhled zhoršil

22.04.2021 Evropská centrální banka má dnes na programu pravidelné měnověpolitické zasedání. Vzhledem k okolnostem ovšem nebude patřit mezi ta nejzajímavější, jelikož se neočekává žádná změna v nastavení politiky, ani výraznější posun v rétorice. ECB již minule ústy své šéfky Lagardeové vystoupila proti nedávnému svižnému růstu výnosů na evropských dluhopisech, který podle ní neodrážel kondici ekonomiky ani výhled na inflaci a hrozil tak předčasně utáhnout měnové podmínky. Kromě verbálního zásahu došlo i k přesměrování části objemu prostředků vyhrazených na nákupy aktiv ze speciálního pandemického programu do nejbližších týdnů a měsíců. Situace na dluhopisovém trhu se mezitím stabilizovala a ECB tak patrně nebude mít důvod na svém postoji mnoho měnit.
img

Ranní okénko - Ceny výrobců si patrně udrží svižné tempo i v nejbližších měsících

21.04.2021 Podrobněji jsme se březnové statistice cen českých výrobců věnovali v komentáři. Ceny výrobců v průmyslu meziměsíčně přidaly 1,4 %, oproti předchozím 0,7 %, čímž se meziročně dostaly na 3,3 %, po minulých 1,4 %. Za celé první čtvrtletí si v průměru připsaly +1,6 % r/r. Kromě vyšších cen energií (+5,6 % r/r), přispělo k celkovému březnovému růstu průmyslových cen také zdražení meziproduktů (+5,4 % r/r). Vývoj tak reflektuje růst cen komodit zejména ropy či například kovů, jež vede k vyšším nákladům. K růstu cen došlo i v ostatních kategoriích – ve stavebních pracích o 1,9 % r/r (v únoru o 1,8 %) a v zemědělství o 0,4 % r/r (v únoru ještě pokles o 1,6 %). Ke zvolnění meziroční dynamiky cen došlo pouze ve službách v podnikatelské sféře, z 1,4 % na 0,7 %.
img

Ranní okénko - Ceny výrobců nabírají tempo

20.04.2021 Jedinou významnější makroekonomickou událostí dnešního dne bude zveřejnění březnového údaje o vývoji cen průmyslových výrobců v tuzemsku. Ty budou podle nás taženy hlavně cenami produktů navázaných na zdražující ropu a svou roli sehrají i zádrhely v dodavatelských řetězcích. Po ještě relativně umírněné cenové dynamice z února (1,4 % meziročně), tak očekáváme svižné zrychlení až na 2,8 %, což by v meziměsíčním srovnání odpovídalo 0,9 %. Se svým odhadem se tak nacházíme mírně nad konsenzem trhu, ovšem dnes ráno zveřejněný údaj z Německa, který právě tržní odhady citelně předčil, naznačuje, že bychom se překvapivě svižné cenové dynamiky mohli dočkat i u nás.
img

Čo bolo, čo bude... na finančných trhoch

19.04.2021 Maloobchodné tržby v USA zaznamenali v marci 2021 medzimesačný nárast o 9,8%, po revidovanom poklese o 2,7% z predchádzajúceho mesiaca. Nárast tržieb prekonal priemerné odhady analytikov, ktorí očakávali prírastok vo výške 4,7%. Ide o najväčší mesačný nárast predajov od mája minulého roka. Za týmto nárastom stojí viacero faktorov, medzi ktoré patrí postupné otváranie ekonomiky, zavedenie fiškálnych stimulov vo forme zasielania šekov obyvateľom vo výške 1400 dolárov mesačne, či zlepšenie počasia po neobvykle nízkych teplotách a zimných búrkach v Texase a niektorých ďalších častiach južného regiónu. Medzi odvetvia, ktoré zaznamenali najväčší nárast tržieb, patria: športové potreby (23,5%), odevy (18,3%), motorové vozidlá (15,1%), stravovacie služby a pitie (13,4%), stavebné materiály (12,1%), benzínové pumpy ( 10,9%), elektronika a spotrebiče (10,5%). Zisky boli zaznamenané aj u rôznych maloobchodov (9%), obchodov so zmiešaným tovarom (9%), nábytku (5,9%), zdravotníctva a osobnej starostlivosti (5,7%) a potravín a nápojov (0,7%) . Lepšie údaje boli viditeľné aj na trhu práce, kde došlo k silnému nárastu počtu pracovných miest a výraznejšiemu ako očakávanému poklesu žiadostí o podporu. Je však potrebne poznamenať, že trh práce je ešte stále pomerne krehký, nakoľko až 16,9 milióna Američanov stále poberá istú formu dávok.
img

Ranní okénko - PMI odhalí rozevírající se nůžky mezi sektorem služeb v eurozóně a USA

19.04.2021 V tomto týdnu budou klíčovou událostí dubnové PMI indikátory pro eurozónu a USA. Bude nás zajímat nejen vývoj ve službách a výrobě, ale i informace o tom, zda přetrvávají, či se dokonce nezhoršují podmínky v dodavatelsko-odběratelských řetězcích. Ty jednak limitují výrobu a jednak tlačí ceny vstupů vzhůru. V tomto směru budou zajímavé také březnové ceny průmyslových výrobců, jež dorazí z tuzemska i Německa. Kromě ekonomických dat se koná zasedání ECB, od kterého nečekáme změnu jak v nastavení sazeb, tak v komunikaci měnové politiky.
img

Ranní okénko - Silná americká data potvrzují probíhající oživení

16.04.2021 Závěrem týdne nás čekají ještě dva zajímavé ekonomické ukazatele. V eurozóně bude zveřejněn zahraniční obchod za únor a konečný výsledek spotřebitelské inflace za březen. V USA bude sledovaný zejména dubnový index spotřebitelské důvěry od Michiganské univerzity.
img

Ranní okénko - Vzali Američané obchody útokem?

15.04.2021 Pro zajímavá makroekonomická data budeme dnes muset za oceán, jelikož evropský kalendář zeje prázdnotou. Naopak v USA se během odpoledne našeho času strhne datová smršť. Zahájí ji Empire index podmínek ve zpracovatelském sektoru, který v letošním roce setrvale narůstá a tohoto trendu by se měl podržet i ve své dubnové edici. Trh si od něj slibuje navýšení ze 17,4 na čistých 20 bodů, a to navzdory tomu, že podobně jako v Evropě i v USA se zpracovatelé potýkají s výpadky dodávek výrobních vstupů. Že se i přesto Američanům daří navyšovat výrobu by následně měl potvrdit údaj o průmyslové produkci za měsíc březen, která podle odhadů přidá oproti únoru slušných 2,5 %, a zároveň by mělo narůst využití kapacit ze 73,8 až na 75,6 %, což již není daleko od dlouhodobého průměru, byť k předkrizovým cca 77 % bude stále trochu scházet. Nebudeme ochuzeni ani o náhled do situace v amerických domácnostech, které podle tržního odhadu v březnu konečně vyrazily ve větším počtu na nákupy. K tomu by je mělo motivovat nejen postupné otevírání části dříve zavřených provozoven a pocit bezpečí dodaný tím, že velká část jejich členů již podstoupila očkování, ale i štědrá fiskální podpora, která přistála na účtech velké části Američanů a vybízela k útratám. Po únorovém poklesu maloobchodních tržeb o 3 % meziměsíčně tak tentokrát trh vyhlíží růst o robustních 5,8 %, přičemž některé odhady předpokládají dokonce i dvouciferný výsledek. Do karet Američanům hraje i postupné zlepšování situace na trhu práce, byť je zde k ideálu ještě daleko. V týdnu končícím 10. dubna patrně opět poklesl počet nových žadatelů o podporu v nezaměstnanosti, kterých se tak na úřadech mělo objevit „jen“ 700 oproti předcházejícím 744 tisícům.
img

Ranní okénko - Dostupná data signalizují zhoršení průmyslu v eurozóně

14.04.2021 Včerejším zveřejněním březnové inflace byl vyčerpán tuzemský kalendář pro tento týden. Čeká nás ale ještě zajímává sada měsíčních dat z eurozóny a USA, která zpřesní pohled na výkon těchto ekonomik během prvního čtvrtletí.
img

Ranní okénko - Evropské maloobchodní tržby potěšily

13.04.2021 Hlavní makroekonomickou událostí dnešního dne bude zveřejnění dat o české inflaci za měsíc březen. Podle našeho názoru se meziroční cenová dynamika po únorových 2,1 % zvýší na 2,3 %, přičemž největší podíl by na tomto mělo mít postupné vzpamatovávání cen ropy, které se následně hlavně přes pohonné hmoty propisují do spotřebitelského indexu. Otázkou ovšem zůstává, jak na pokračující pandemii zareagují například ceny dovolených. Trh oproti nám očekává ještě mírně svižnější růst cen, když vyhlíží 2,4 %.
img

Čo bolo, čo bude... na finančných trhoch

12.04.2021 Inflačné tlaky naďalej pretrvávajú. Inflácia čínskych tovární vzrástla na najvyššiu úroveň od júla 2018. Dokonca správa dáta z USA ukázala, že ceny výrobcov vzrástli o 1%, čo nasledovalo po februárovom náraste o 0,5%. Ceny tovarov vzrástli o 1,7%, čo predstavuje najvyšší nárast, aký kedy bol zaznamenaný, a bol spôsobený hlavne rastom cien energií o 5,9%. Viac ako štvrtinu zvýšenia cien tovarov možno pripísať 8,8% zvýšeniu cien benzínu. Vyššie sa pohybovali aj ceny nafty, elektrickej energie pre domácnosti, priemyselných chemikálií, výrobkov z oceliarní a spracovanej hydiny. Taktiež náklady na služby stúpli o 0,7%, čo predstavuje tretí po sebe nasledujúci nárast, a to hlavne v dôsledku rastu marží. Jadrový index, ktorý vylučuje potraviny a energiu, sa zvýšil o 0,7%, čo bolo tiež vysoko nad projekciou trhu na úrovni 0,2%. Ceny výrobcov celkovo medziročne vzrástli o 4,2%, čo predstavuje najväčší nárast od septembra 2011.
img

Ranní okénko - Týden ve znamení inflace

12.04.2021 Tento týden budou hlavním tématem rostoucí spotřebitelské ceny. Údaje o inflaci za březen dorazí jak z Česka, tak USA. Z eurozóny a Německa zazní již pouze konečný výsledek. Dozvíme se ale i měsíční data z reálné ekonomiky za únor, která budou dalším dílem skládačky ke zhodnocení výkonu ekonomiky eurozóny během prvního kvartálu.
img

Ranní okénko - Průmyslové zakázky rostly, výroba ale nečekaně klesla

09.04.2021 Dnešní ekonomický kalendář zeje prázdnotou. Odpoledne dorazí pouze údaje o amerických cenách průmyslových výrobců, od kterých se za březen čeká zrychlení meziročního růstu. Hlavní událost je již za námi. Po včerejším zveřejnění tuzemských měsíčních dat o průmyslové výrobě a zahraničním obchodu byl dnes ráno na řadě německý Destatis. Nejdříve se ale zaměříme na data z tuzemska, která přinesla překvapivý vývoj.
img

Ranní okénko - Potěší opět český průmysl?

08.04.2021 Dnešnímu dni budou dominovat data z České republiky, odkud v ranních hodinách dorazí únorová data o průmyslové výrobě a také zahraničním obchodu. Obě tyto oblasti přitom v období pandemie patří mezi majáky české ekonomické naděje a jako jedny z mála tak nabízejí alespoň trochu příjemné čtení. Průmysl se již v závěru roku 2020 dokázal vrátit na předkrizové objemy a místy je dokonce i překonat. Předstihové indikátory přitom ukazují, že průmyslová party ještě zdaleka neskončila a minimálně pro pár příštích měsíců v něm o poptávku nebude pouze. Naopak v poslední době čeští průmyslníci narážely spíše na kapacitní omezení, když jim v další expanzi bránily problémy v dodavatelských řetězcích či nedostatek zaměstnanců. Za únor tak očekáváme opět výsledek poblíž předkrizových objemů a trh je v tomto s námi zajedno. Prakticky to samé lze říct o bilance přeshraničního obchodu, jehož obsahem jsou velmi často právě průmyslové výrobky. Český export již předkrizové hodnoty taktéž překonal a import je naopak tlumen omezenou investiční aktivitou. Lze tak očekávat opět solidní bilanci poblíž 27 mld. Kč.
img

Ranní okénko - Zápis ČNB potvrdil obavu z předčasného navýšení sazeb

07.04.2021 Dalším dnešním údajem z tuzemské ekonomiky bude březnová míra nezaměstnanosti. Očekáváme, že se snížila na 4,2 % z 4,3 %. V jarních měsících dochází zahájením sezónních prací obvykle k poklesu míry nezaměstnanosti. Je však třeba počítat s tím, že ekonomické uzavírky, a především zavření služeb, které jsou často zdrojem sezónních prací, bude tento efekt narušen. Situace na trhu práce se tak nadále drží stabilní, a to především díky podpůrným vládním opatřením. Po jejich ukončení počítáme se skokovým nárůstem nezaměstnanosti blíž k pěti procentům. Z historického pohledu se však nebude jednat o nijak dramatický nárůst.
img

Ranní okénko - Data z USA věští raketovou expanzi

06.04.2021 Týden odstartují ekonomická data z eurozóny, odkud během úterý přijde dubnová edice indexu důvěry investorů Sentix. Po březnových 5,0 bodu trh tentokrát vyhlíží růst na 6,7, čímž by se index již vracel do blízkosti předkrizových úrovní. Následovat bude údaj o evropské míře nezaměstnanosti za měsíc únor, od které se čeká stagnace na hodnotě 8,1 %.
img

Ranní okénko - Německá nezaměstnanost stagnuje

01.04.2021 Dnes se dočkáme hned několika údajů z tuzemska. Jako první přijde třetí a finální odhad vývoje českého hrubého domácího produktu v posledním čtvrtletí roku 2020 a ten pravděpodobně potvrdí předchozí údaj, tedy pokles o 4,7 % meziročně. Jen půl hodiny poté se dočkáme březnového vydání indexu nákupních manažerů ze zpracovatelského sektoru. Po svižném růstu v sousedním Německu je i pro Česko trh nastaven na optimistických 58 bodů po únorových 56,5. Konjunkturální průzkum z dílny Českého statistického úřadu přitom pro březen naopak signalizoval útlum aktivity. My jsme oproti trhu mírně opatrnější a čekáme jen nepatrné zvýšení na 56,8 bodů. Do třetice přijde v odpoledních hodinách informace o měsíčním plnění českého státního rozpočtu za březen. Že dojde k dalšímu prohloubení deficitu (v únoru činil 86,1 mld. Kč) se zdá ovšem být nesporné.
img

Ranní okénko - Ekonomický sentiment v eurozóně nad očekáváními

31.03.2021 Po zveřejnění míry inflace v Německu je dnes na řadě eurozóna. Německé spotřebitelské ceny navázaly na únorový růst a v březnu vykázaly přesně v souladu s konsensem trhu +0,5 % m/m a +1,7 % r/r. Výsledek utvrzuje v očekávání zrychlení inflační dynamiky i v eurozóně jako celku. Trh vyhlíží pro březen meziměsíční růst spotřebitelských cen o 1,0 % oproti 0,2 % v únoru, což by meziroční inflaci pozvedlo na 1,4 % z předchozích 0,9 %. Míra inflace by se tak dostala na stejnou úroveň, jako v lednu minulého roku. Stejně jako v případě Německa se očekává, že byla tlačena vzhůru především vyššími cenami ropy, které se odrážejí od velmi nízké srovnávací základny z minulého roku. To se projevuje ve zdražení energií. Například v Německu byly ceny energií zahrnující i pohonné hmoty v březnu meziročně o 4,8 % vyšší, zatímco v prosinci 2020 ještě byly hluboko v deflaci na -6,0 %. Ropa bude působit profilačně i v příštích měsících. Celkově ale letos RBI nepočítá s výrazně silnými inflačními tlaky a za celý rok očekává inflaci v průměru na 1,6 % (v roce 2020 dosáhla 0,3 %). S trvajícím lockdownem je ovšem stále třeba mít na paměti, že výpočet CPI je zkreslený z důvodu chybějících údajů o cenách, jelikož obchody a služby zůstávají zavřené.
img

Ranní okénko - Američtí zpracovatelé dál šlapou na plyn

30.03.2021 Prvním dnešním makroekonomickým indikátorem bude v dopoledních hodinách průzkum ekonomické důvěry v eurozóně za měsíc březen. Souhrnný index by podle odhadu trhu měl přinést mírné zlepšení z únorových 93,4 na 96 bodů, přičemž kromě průmyslu, který téměř bez přestávky roste již od loňské jarní vlny pandemie, by se měly pomalu přidávat i služby. I pokud by se tržní očekávání naplnila, celkový index by i nadále zůstal poměrně hluboko pod předkrizovou úrovní poblíž 104 bodů i pod pětiletým průměrem, který činí 103,3. Zkušenosti z minulého týdne, kdy příjemně překvapily výsledky německého indexu nákupních manažerů i IFO indexu, ovšem dávají naději na překonání odhadů i tentokrát. Mezi evropskými podnikateli se totiž navzdory zádrhelům v procesu očkování populace evidentně šíří opatrný optimismus.
img

Ranní okénko - Další zrychlení inflace v eurozóně

29.03.2021 Ekonomický kalendář tento týden plní sada indikátorů sentimentu. Eurostat zveřejní březnový konjunkturální průzkum, od kterého si navzdory neutěšené pandemické situace slibujeme zlepšení. Menší prostor pro růst pak vidíme v případě tuzemského PMI ve výrobě. Vedle „měkkých“ indikátorů si pozornost trhu jistě získá i březnová inflace v eurozóně a Německu, respektive míra jejího zrychlení. Ke konci týdne nás čekají informace o rozpočtu českých státních financí a měsíční zpráva z amerického trhu práce.
img

Ranní okénko - Ifo index patrně naváže na únorový růst

26.03.2021 Dnes pokračuje EU summit, na kterém lídři členských zemí budou debatovat především strategii k potlačení pandemie. Z pohledu ekonomických dat bude hlavní událostí dne zveřejnění německého Ifo indexu. Ten je dobrým ukazatelem stavu tamní ekonomiky, a bude tak bedlivě sledován. Společně s konsensem tržního odhadu očekáváme, že březnové vydání indexu přinese zlepšení ve všech jeho složkách. Znamenalo by to růst druhý měsíc v řadě.
C:\fakepath\g-25032021-lv.gif

Britská centrální banka představila novou padesátilibrovku

25.03.2021 Britská centrální banka Bank of England dnes představila podobu nové bankovky v hodnotě 50 liber (více než 1500 Kč). Je to poslední z řady plastových bankovek, které mají delší životnost a je obtížnější je padělat. Je na ní podobizna matematika a počítačového průkopníka Alana Turinga, který se mimo jiné zasloužil o dešifrování nacistických tajných kódů. Do oběhu by měla bankovka vstoupit 23. června, kdy se Turing narodil.
img

Evropská spotřebitelská důvěra roste, Česko výjimkou

25.03.2021 Včerejší vydatný makroekonomický den poněkud vyčerpal kalendář tohoto týdne, a pro dnešek v něm mnoho nezbylo. Prakticky jedinou událostí hodnou pozornosti tak bude pravidelný report z amerického trhu práce, ze kterého přijde informace o nových i pokračujících žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Trh u obou předpokládá další pokles, když nových žádostí by mělo v týdnu končícím 20. března dorazit 730 tisíc a těch pokračujících by (o týden dříve) měly být 4 miliony. V obou případech tak navzdory pozitivnímu trendu zůstávají předpandemické běžné počty stále neporovnatelně nižší.
img

Ranní okénko - Powell se inflace nebojí

24.03.2021 Dnešní den zahájí zveřejnění výsledků březnového konjunkturálního průzkumu Českým statistickým úřadem. V posledních měsících průzkum nenabízel právě příjemné čtení, když vlivem pandemie hlásila téměř všechna sledovaná odvětví alarmující skepsi. Podobně dopadne s největší pravděpodobností i aktuální edice, když vzhledem k pokračujícím ekonomickým uzavírkám nelze čekat mnoho optimismu ani od českých domácností, ani od většiny podnikatelského sektoru.
img

Ranní okénko - Index ekonomické aktivity v USA nečekaně poklesl

23.03.2021 Jediným dnešním významnějším makroekonomickým ukazatelem bude v odpoledních hodinách zveřejněný březnový průzkum mezi americkými zpracovateli od Fed z Richmondu. Po únorové stagnaci na úrovni 14 bodů si od něj trh tentokrát slibuje nárůst a dosažení hodnoty 16 bodů. Vzhledem k dosavadnímu trendu oživení speciálně v americkém zpracovatelském sektoru by návrat na růstovou trajektorii skutečně nemusel být problémem. Patrně nesledovanější složkou indexu tentokráte bude statistika zaměstnanosti, který zůstává největší překážkou americkému oživení. Spíše než nezájem o nové pracovníky, ji podle předchozích výsledků průzkumu přitom brzdí naopak nedostatek dostupné pracovní síly s odpovídající kvalifikací.
img

Čo bolo, čo bude... na finančných trhoch

22.03.2021 Počas minulého týždňa sa konalo zasadanie FOMC, pričom americká centrálna banka ponechala úrokové sadzby nezmenené a nepristúpila k výraznejším zmenám v rámci monetárnej politiky. Šéf Fedu, Jerome Powell naznačil, že centrálna banka bude udržiavať úrokové sadzby nezmenené, pokým sa nepotvrdí reálny nárast inflácie. Na jednej strane síce centrálna banka naznačila, že zatiaľ nemá v pláne zvyšovať úrokové sadzby no na druhej strane oznámila ukončenie rozvoľňovania pravidiel pre výpočet Supplementary Leverage Ratio do konca marca. Rozvoľnenie SLR umožňuje bankám zahrnúť depozita a dlhopisy do výpočtu Supplementary Leverage Ratio. Teraz bude na depozity a dlhopisy opäť prihliadané ako na aktíva. Oznámenie je negatívne hlavne pre banky. Na toto oznámenie reagovali americké, ako aj európske akciové indexy poklesom, pričom výnosy na 10-ročných amerických dlhopisoch zaznamenali nárast a priblížili sa k hranici 1,8 percenta.
img

Přichází týden předstihových indikátorů

22.03.2021 Týden zahájí pondělní informace o únorovém americkém indexu ekonomické aktivity z dílny chicagského Fedu. Trh si od něj slibuje pokračování předchozího mírně rostoucího trendu, tedy podobný signál, jaké americká ekonomika v posledních týdnech vysílá téměř ve všech oblastech.
img

Praha překonala tento týden zbytek akciových trhů

19.03.2021 Jednou z nejdůležitějších událostí týdne bylo pro akciové trhy měnové zasedání americké centrální banky Fedu. Ke změně nastavení měnové politiky nedošlo, to se ale čekalo, takže z tohoto pohledu žádné překvapení. Nezměnila se ani rychlost pumpování hotovosti do trhu. Došlo ale k vylepšení odhadů růstu ekonomiky (na 6,5 % z 4,5 %). J. Powell navíc ujistil trh, že extrémně uvolněná politika zůstane velmi dlouho, do doby než banka dosáhne svých cílů. Pozitivní reakce trhů byla na rozhodnutí Fedu jasně viditelná.
img

Ranní okénko - Na finančním trhu jsou pozorovatelné dozvuky zasedání Fedu

19.03.2021 V ekonomickém kalendáři je dnes pouze údaj o cenách průmyslových výrobců, jež dnes ráno zveřejnil německý Destatis. Žádné překvapení se nekonalo. Meziměsíční tempo růstu cen v únoru zpomalilo z předešlých 1,4 % na 0,7 %. Meziročně tak vystoupaly z 0,9 % na 1,9 %. V meziročním vyjádření pokračovaly v poklesu ceny potravin a spotřebitelského zboží. Naopak vyšší ceny elektřiny způsobily růst cen energií, které meziročně přidaly 3,7 %.
img

Fed nasadil holubičí tón

18.03.2021 Jediné významnější makroekonomické údaje dnes dorazí zpoza oceánu. V odpoledních hodinách se dozvíme počet nových amerických žadatelů o podporu v nezaměstnanosti, kteří se o ni přihlásili v týdnu končícím 13 března. V posledních týdnech se do této statistiky začalo konečně propisovat ekonomické oživení, když počet žadatelů počal významněji klesat, a to i navzdory tomu, že podporu znatelně navýšil Bidenův fiskální balíček. Pokračování tohoto trendu se očekává i nyní, když podle trhu zakotví na zaokrouhlených 700 po předchozích 712 tisících. Zlepšení, byť velice mírného, by se měl dočkat i Philadelphia Fed index sentimentu v podnikatelském prostředí. Jeho březnová edice podle odhadů skončí výsledkem 23,3 po únorových 23,1 bodech.
C:\fakepath\krypto-17032021-1.png

COMP aneb úrokové sazby na kryptoměnách

17.03.2021 Jsem vášnivý obchodník s akciemi a CFD, zaměstnanec horších i lepších brokerů na různých světových burzách a posledních pár let investuji a studuji svět kryptoměn, ať už na online nebo fyzických peněženkách. Tato aktiva, kryptoměny jsou však ve skutečnosti ne tak činná, jak bych chtěl, protože na žádném z nich nevydělávám úroky, třeba jako dividendy u akcií. Moc mi to připomíná film Dědictví, aneb …, kde Arnošt, v luxusní restauraci objednává kaviárové tousty a při tom dostal výsměch: To je vůl, kaviárový tousty. I v dnešní společnosti jsou úrokové sazby u kryptoměn zaostalým tabu. Naše spořicí účty, vydělávají úroky, proč by nemohly kryptoměny?
img

Ranní okénko - Fed jedná o měnové politice

17.03.2021 Hlavní dnešní událostí bude měnověpolitické zasedání americké centrální banky. Změna nastavení úrokových sazeb nebude na pořadu dne a neočekává se ani přehodnocení nákupu aktiv jakožto korekce tlaku na státní dluhopisové výnosy. Ty na rozdíl od těch evropských reflektují očekáváné brzké oživení ekonomiky, zatímco ekonomický výhled eurozóny je méně růžový. Centrální bankéři by v tomto kontextu mohli uvítat fiskální podpůrný balíček čítající 1,9 biliónu dolarů. Nedávná vystoupení představitelů centrální banky naznačila, že Fed je na pozadí ekonomického oživení připraven tolerovat odražení úrokových sazeb od nízkých hodnot, čímž vyjadřuje, že utahování měnových podmínek úměrné ekonomické situaci nebude vyhodnoceno jako problematické. Navzdory lepšícímu se ekonomickému výhledu by Fed mohl mírnit euforii trhu komentářem k pracovnímu trhu, jelikož od mandátu plné zaměstnanosti je aktuální situace výrazně vzdálena. Z pohledu inflace by mohlo zaznít, že možné výkyvy směrem ke svižnějším spotřebitelským cenám budou vyhodnoceny jako dočasné a neovlivní měnověpolitický postoj Fedu. Dle průzkumu od Bloomberg (5.-10. března) počítají dotázaní analytici s navýšením úrokových sazeb až koncem roku 2023. Jak vidí trajektorii sazeb sama centrální banka bude zřejmé z aktualizace makroekonomické prognózy.
img

Ranní okénko - V Německu se očekává zlepšování sentimentu

16.03.2021 Z Německa dnes dorazí březnové vydání ostře sledovaného indexu ZEW. Trh si od něj slibuje zlepšení v obou měřených aspektech. Hodnocení současné situace by se mělo po klesání, které jsme sledovali prakticky již od října, konečně zvednout, konkrétně pak z únorových -67,2 na -62 bodů. I přesto ovšem zůstane na hony vzdáleno jak pětiletému průměru (26,2), tak i předpandemické úrovni (-15,7). Naproti tomu výhled do budoucnosti by se nárůstem ze 71,2 na 74 bodů měl přiblížit pětiletému maximu (77,4), které dosáhl v září. Tehdejší optimismus ovšem záhy zchladila druhá vlna pandemie a vyhlížené oživení se tak odložilo. Doufejme, že tentokrát bude euforie mít delšího trvání. Podobný vývoj jako v Německu lze očekávat i pro celou eurozónu, kde byl index očekávání jen mírně slabší s 69,6 body, a i zde vlivem pokračujícího procesu vakcinace lze předpokládat další růst.
img

Čo bolo, čo bude... na finančných trhoch

15.03.2021 Novozvolený americký prezident Joe Biden podpísal počas minulého týždňa stimulačný zákon vo výške 1,9 bilióna dolárov, ktorý zahŕňa mimo iného aj priame platby obyvateľom, ktorých príjem je nižší ako 75 tisíc dolárov. Až 85 percent ľudí teda dostane jeden z 1400 dolárových šekov v celkovej hodnote presahujúcej 270 miliárd dolárov. Aký to však bude mať dopad na trhy? Podľa maloobchodného prieskumu, ktorý uskutočnila Deutsche Bank, obchodníci plánujú investovať takmer 40 percent týchto zdrojov do akcií, pričom mladí investori sú ochotní minúť viac ako starší. Jedná sa teda o veľké množstvo dodatočných zdrojov, ktoré sa dostanú na trhy, pričom veľké množstvo týchto zdrojov sa môže práve dostať do kryptomien, prípadne do technologických akcií.
img

Výhľad vývoja cien ropy a PHM na Slovensku (15.3.2021)

15.03.2021 Počas predminulého týždňa sa konalo zasadanie krajín OPEC+, ktorého hlavnou témou bola dohoda týkajúca sa výšky produkcie ropy v nasledujúcich týždňoch. Saudská Arábia avizovala niekoľko týždňov pred zasadaním, že uvažuje u navýšení produkcie ropy o jeden milión barelov denne, čo spomalilo rastový trend cien čierneho zlata. Avšak predminulotýždňové rozhodnutie krajín vyvážajúcich ropu trhy pomerne prekvapilo, na čo cena čierneho zlata reagovala rastom o viac ako 10 percent. Väčšina krajín totiž ponechá produkciu v apríli na nezmenenej úrovni v porovnaní s marcom, pričom Saudská Arábia podporuje udržanie dodatočného zníženia produkcie o jeden milión barelov, k čomu krajina pristúpila vo Februári a v Marci. Rusko však zvýši produkciu, ale iba od 65 000 do 116 000 barelov denne (špekuluje sa, že Rusko chce zvýšiť produkciu až o 0,5 milióna barelov). Okrem toho bude Kazachstan schopný zvýšiť produkciu z 10 na 20 tisíc barelov ropy denne. Vo výsledku sa teda jedná len o kozmetické zvýšenie produkcie, pričom podstatné je, že Saudská Arábia má aj naďalej motiváciu udržiavať dodatočné škrty (nad rámec pôvodnej dohody). To vyvoláva dojem, že kartel nemusí pristupovať k agresívnemu navyšovaniu produkcie čierneho zlata aj za predpokladu hospodárskeho oživenia, čo by malo v strednodobom horizonte podporovať ceny ropy. Krajiny OPEC v súčasnosti ťažia až o 10 miliónov barelov ropy denne menej v porovnaní s ich kapacitami.
img

Ozvěny trhu: Když je ekonomika v útlumu, centrální banky ji musí podpořit

15.03.2021 Když během velké finanční krize 2008 vymýšlely centrální banky, jak podpořit ekonomiku při nulových úrokových sazbách, přijaly postupně několik způsobů. Od nákupu tehdy méněcenných papírů od bank přes ovlivňování výše úrokových sazeb s delší dobou do splatnosti až po záporné úrokové sazby a několik dalších odvozených opatření. V souhrnu mělo jít o způsoby dodávek levných peněz do ekonomiky v situaci, kdy hrozilo, že se peněžní zásoba naopak smrští. V případě malých ekonomik, jako je například ČR, došlo i na devalvaci měny. Účinnost některých opatření je tématem debat doposud. Pro Evropany je podstatné, že se ECB za celou dekádu nedostala k tomu, aby zvýšila úrokové sazby.
img

Od Fedu neočekáváme změnu nastavení měnové politiky

15.03.2021 V nastávajícím týdnu nás čekají tři údaje z tuzemské ekonomiky – tržby v maloobchodu, index cen průmyslových výrobců a platební bilance. Evropský kalendář je relativně prázdný a nabídne především data z německé ekonomiky včetně cen průmyslových výrobců a indexu ZEW. V USA proběhne zasedání Fedu, které nepřinese změnu nastavení monetární politiky. Dále dorazí data z průmyslu a maloobchodu.
img

Ranní okénko - ECB zklidnila dluhopisový trh, průmysl zřejmě poklesl

12.03.2021 Dnes ráno nás čeká údaj o české průmyslové výrobě za leden. Průmyslový sektor si během pandemie vede dobře, když předstihové indikátory ukazují na jeho další expanzi. Na druhé straně se v poslední době formují komplikace. Výrobci se potýkají se zádrhely v dodavatelsko-spotřebitelských řetězcích a situace je vyostřena především v automobilovém průmyslu z důvodu nedostatku čipů potřebných pro výrobu. Jeho významná váha v celkové výrobě tak stáhne lednový výsledek dolů. Navíc měl letošní leden nevýhodu, když čítal o dva pracovní dny méně. V souhrnu očekáváme meziroční pokles průmyslové výroby o 5,5 % po prosincovému růstu o 5,8 %. Výše zmíněné komplikace dolehnou na výsledek průmyslové výroby i v dalších měsících. Technicky ale meziroční výsledek pozitivně ovlivní srovnávací základna, jelikož se začne projevovat silný propad průmyslu z jara minulého roku: v březnu a v dubnu se průmyslová výroba propadla meziročně o 10 %, respektive o 35 %.
C:\fakepath\dax-11032021.png

Společný London Break (1. díl)

11.03.2021 Už dlouho obchoduji EUR/USD. Nicméně stále mám v platformě otevřený DAX (pro rýpaly, jen v demo platformě). Ani vlastně nevím proč. Zřejmě je to nostalgie k mým začátkům na FOREXu. Občas se na něj podívám a říkám si, co by kdyby.
img

Ranní okénko - ECB se zřejmě vyjádří k růstu výnosů

11.03.2021 Evropský datový kalendář je pro dnešek prázdný, a za pozornost tak bude stát hlavně pravidelné měnověpolitické zasedání Evropské centrální banky. Budeme zvědavi na podobu její nové makroekonomické prognózy, o něco méně pak na samotné rozhodnutí o nastavení monetární politiky, která pravděpodobně zůstane beze změn. Očekává se ovšem přinejmenším jasný verbální signál prostřednictvím šéfky ECB Lagardeové, kterým zareaguje na probíhající svižný růst výnosů na evropských dluhopisech. Ten je tažen kromě globálního vývoje i rostoucími očekáváními ohledně budoucího vývoje sazeb ECB, která přitom vzhledem k prognóze inflace žádnou změnu směrem k více jestřábímu přístupu nechystá. Rostoucí výnosy dluhopisů se pak ECB příliš nehodí do krámu, když mohou potenciálně ohrožovat finanční stabilitu v některých členských zemích. Lze tak předpokládat, že Lagardeová trhu důrazně vzkáže, že se současnou situací není ztotožněna a je ochotna proti ní případně i zakročit, například zintenzivněním nákupů dluhopisů prostřednictvím ECB.
img

Inflace by mohla v nejbližších měsících zaskočit svižnějším tempem

10.03.2021 Hlavní dnešní událostí bude údaj o únorové inflaci. Očekáváme meziměsíční růst spotřebitelských cen o 0,4, což by znamenalo navýšení meziroční dynamiky z 2,2 % na 2,3 %, tedy je mírně nad konsensem trhu, který vyhlíží stagnaci na 2,2 %. Dostupná šetření cen potravin ukazují na mírné meziměsíční zdražení. K cenovému růstu patrně přispěly i ceny pohonných hmot následkem vyšších cen ropy na světových trzích. Naopak od jádrové inflace očekáváme mírné meziroční zvolnění. Tento trend by měl pak pokračovat vlivem utlumené domácí poptávky a přetrvávající mezery výstupu v domácí i zahraniční ekonomice. Nicméně na rozdíl od jádrové složky inflace může celková míra inflace v nejbližších měsících překvapit přechodným zrychlením. Do meziroční dynamiky se totiž začne propisovat velmi nízká srovnávací základna z jarního propadu cen ropy, jež ovlivní ceny pohonných hmot a energií. Proinflačním rizikem zejména v sektoru služeb je pozdržená poptávka, jinými slovy, kompenzace nenaplněné spotřeby z období uzavírek. I přesto ale neočekáváme nijak výrazné cenové tlaky a v průměru letos odhadujeme inflaci v průměru na 2,3 %.
img

Rozbřesk: Dnešek je o inflaci, eurodolar pod 1,19

10.03.2021 Dnešní spotřebitelská inflace v Česku ukázala na únorový meziměsíční růst o 0,2 procenta a meziroční o 2,1 procenta. To při prognóze ČNB a jejím cíli 2,2 %. To, co bude na dnešních datech centrální banku pravděpodobně zajímat nejvíce je, zda viditelněji poleví jádrová inflace. Ta i na začátku roku 2021 nadále zůstávala poblíž historických maxim a zvlášť ve světle relativně odolného trhu práce a překvapivě rychlého růstu mezd na konci roku 2020 mohou být centrální bankéři na vyšší jádrovou inflaci víc a víc “alergičtí”.
img

Ranní okénko - Důvěra evropských investorů se vzpamatovává

09.03.2021 Dnes se dozvíme lednový údaj o bilanci českého zahraničního obchodu. Tomu se během pandemie daří velice slušně, když export průmyslového zboží poměrně svižně najel zpátky na předchozí obrátky, zatímco import zůstává v útlumu, čímž vylepšuje celkovou bilanci. I od lednového výsledku si tak slibujeme pěkných 36,1 mld. Kč, přičemž trh je jen mírně menší optimista s 32,3 mld. Kč.
img

Čo bolo, čo bude ...na finančných trhoch

08.03.2021 Nálada na finančných trhoch sa behom minulého týždňa zhoršila, pričom akciové trhy pokračovali v poklese. Najvýraznejší pokles zaznamenali akcie technologických firiem, ktorých ocenenie bolo v posledných mesiacoch nafúknuté.
img

Ranní okénko - Celková a jádrová inflace na rozcestí

08.03.2021 Následující dny nás čeká hned několik důležitých tuzemských dat včetně únorové míry inflace. Nudit nebude ani ekonomický kalendář eurozóny. K jednacímu stolu zasedne ECB a dorazí také údaje z průmyslu. Finanční trh bude nadále bedlivě sledovat růst dluhopisových státních výnosů, který se nevyhnul ani těm domácím.
img

Ranní okénko - Míra nezaměstnanosti pravděpodobně stagnovala

05.03.2021 Po německých továrních objednávkách, které dle dnes zveřejněného výsledku v únoru vzrostly meziročně o 2,5 % oproti předchozím 6,1 %, je další na řadě tuzemská míra nezaměstnanosti. Český pracovní trh je nadále stabilizován vládními podpůrnými programy, které limitují negativní dopad pandemie. Míra nezaměstnanosti tak narůstá vzhledem k okolnostem pouze pozvolna. Podpora zůstala v platnosti i během února a z šetření mezi nákupními manažery ve zpracovatelském sektoru (PMI) dokonce vyplývá, že přetrvávající tlak na zvyšování objemů výroby vedl firmy k nabírání nových zaměstnanců. Jak ale odhalila lednová data, nesoulad mezi potřebami pracovního trhu a strukturou uchazečů stále přetrvává a s pokračujícími vládními programy lze čekat jeho prohloubení. Dle našeho odhadu míra nezaměstnanosti v únoru stagnovala na 4,3 %, přičemž v prosinci činila 4,0 %.
img

Ranní okénko - Evropská nezaměstnanost by v lednu měla stagnovat

04.03.2021 Z eurozóny dnes dorazí lednový údaj o míře nezaměstnanosti, která by podle odhadů měla stagnovat na prosincových 8,3 %. Zůstává tak oproti předpandemickým cca 7,4 % zvýšená a z letního maxima na 8,6 % zatím výrazněji nepoklesla. Významná část Evropanů přitom nadále zůstává technicky zaměstnána díky vládním podpůrným programům, a je tudíž v ohrožení v případě jejich ukončení. Evidovaná nezaměstnanost i díky tomu na evropské poměry zůstává relativně pod kontrolou, když se i nadále nachází pod pětiletým průměrem (8,5 %). Zázraky se nečekají ani od evropských maloobchodních tržeb, které v lednu podle odhadů klesnou o 1,4 meziměsíčně, tedy o 1,2 % meziročně.
img

Ranní okénko - Výrobní ceny v eurozóně by měly reflektovat rostoucí náklady

03.03.2021 Evropský kalendář dnes nabídne lednový index průmyslových cen, kterému bude trh věnovat pozornost s ohledem na rekordně svižný růst cen vstupů, jež odhalily výsledky PMI indexů. Z USA dorazí údaj o sentimentu v průmyslu a o zaměstnanosti v soukromém sektoru.
img

Ranní okénko - Německé maloobchodní tržby se propadly

02.03.2021 Dnes dorazí zpřesněný odhad vývoje českého HDP v posledním čtvrtletí loňského roku z dílny Českého statistického úřadu. Kromě tradičních detailnějších informací o vývoji tuzemského hospodářství bude dnešní údaj zajímavý i z pohledu případné revize. Vzhledem k dynamice vývoje je totiž tato eventualita pravděpodobnější než obvykle a data naznačují, že by mohlo dojít k mírnému zlepšení původně udávaného poklesu o 5 % meziročně.
img

Čo bolo, čo bude ...na finančných trhoch

01.03.2021 Osobné príjmy v januári v USA vzrástli o desať percent najmä vďaka stimulačným platbám vo výške 600 dolárov týždenne. Išlo o najvýraznejší nárast príjmov od apríla 2020, čo taktiež ovplyvnilo rast osobných výdavkov na úrovni 2,4%. Ide o najprudší nárast spotrebiteľských výdavkov od júna, mierne sa však dostal pod trhové očakávania vo výške 2,5%. Aj keď tieto dáta vrhajú istú dávku optimizmu na zotavujúcu sa najväčšiu ekonomiku sveta, nie je tomu úplne tak. Piatkové dáta totiž ukazujú, ako závislí sú občania USA od vládnych stimulov. Osobné príjmy sa zvýšili z 3,8 biliónov dolárov v decembri na 5,781 biliónov dolárov v januári a v súčasnosti sú o 2 bilióny dolárov nad predpandemickým trendom, keď príjmy predstavovali približne 3,2 bilióna dolárov. Ak ignorujeme ročný nárast vládnych výdavkov o 2 bilióny dolárov, potom osobný príjem bez štátnych dotácií v skutočnosti poklesol o 22,3 miliárd dolárov, čo nie je dobré znamenie pre zotavujúcu sa ekonomiku.
img

Ranní okénko - Za výsledkem HDP v závěru roku stál patrně zejména čistý vývoz

01.03.2021 Z českých dat budeme tento týden sledovat zejména zpřesněný odhad HDP včetně jeho detailní struktury. Před tím je ale na řadě PMI ve výrobě, který sice nebude reflektovat aktuální vypjatou epidemickou situaci, přinese ale nové informace o komplikacích v dodavatelských řetězcích a tím pádem o vývoji nákladových tlaků. Český kalendář nakonec uzavře údaj o únorové nezaměstnanosti. Z ekonomiky eurozóny bude stěžejní předběžný odhad spotřebitelské inflace. V USA je na řadě měsíční statistika z trhu práce.
img

Ranní okénko - Výnosy amerických státních dluhopisů pokračovaly v růstu

26.02.2021 V domácí ekonomice nejsou na pořadu dne žádná data, budeme tak sledovat především jednání vlády ohledně žádosti prodloužení nouzového stavu a rozhodnutí o pandemickém zákonu, který Senát včera vrátil Poslanecké sněmovně. Prázdný je také kalendář pro eurozónu. Jediná data nás čekají až odpoledne, kdy budou v USA zveřejněny osobní příjmy a výdaje.
img

Ranní okénko - Trhy znervózňuje horšící se epidemická situace

25.02.2021 V Evropě jsou dnes na pořadu dne „měkké“ indikátory. Z Německa dorazil údaj o spotřebitelské důvěře z dílny GfK. Na výsledky konjunkturálního šetření za únor v eurozóně si ještě chvíli počkáme. Z USA pak přijde druhý odhad vývoje ekonomiky v posledním čtvrtletí minulého roku, jehož součástí bude i detailní struktura. Domácí ekonomický kalendář je prázdný, bude tak dominovat napjatá situace ohledně zpřísnění protiepidemických opatření. Komentáře vlády bude netrpělivě vyhlížet koruna, jejíž včerejší vývoj odráží zvýšenou averzi k riziku. Negativní zprávy o pandemickém vývoji ji koncem dne vyhnaly až nepatrně nad hranici EUR/CZK 26,00, na pozadí klesajících tržních úrokových sazeb a slabšího eura vůči dolaru.
img

Ranní okénko - Německou ekonomiku podpořil export a investice ve stavebnictví

24.02.2021 Dnešek odstartuje tuzemský únorový konjunkturální průzkum. Přetrvávající ekonomické uzavírky a nepříznivá epidemická situaci budou nadále limitovat prostor ke zlepšení. Opět lze počítat s vývojem charakteristickým pro podzimní a zimní vlny pandemie, tedy že průmysl odolává, zatímco sektor služeb pokulhává, což zrcadlí i indikátory sentimentu. Vzhledem k nedávným ekonomickým údajům budou zajímavé dva body. Zaprvé, zda se nůžky mezi průmyslem a službami dále rozevřely, jak ukázal výsledek únorového PMI v Německu a eurozóně. A zadruhé, zda průzkum v odvětví průmyslu naznačí, do jaké míry jsou čeští výrobci omezeni aktuálními sílícími komplikacemi v dodavatelských řetězcích. Tato informace je směrodatná nejen pro další vývoj cen v průmyslu, které v lednu rostly dvakrát větším tempem, než se čekalo, ale i z hlediska výkonu průmyslové výroby a exportu – dvou hlavních tahounů české ekonomiky v posledních několika měsících.
img

Forex: Německý průmysl i zahraniční obchod byl v Q4 proti krizi odolný

24.02.2021 Ve Spojených státech statistika prodejů nových domů ukáže, že zájem o nákupy nemovitostí neutuchá, spíše naopak. Potěšit by měla i struktura německého růstu HDP. Ta by měla potvrdit, že průmysl i zahraniční obchod si s druhou vlnou pandemické krize poradily podstatně lépe než s tou první. To je příslibem i pro výkon německé ekonomiky v prvním čtvrtletí letošního roku. Co ale naopak zřejmě nepotěší, bude vývoj spotřebitelské a podnikatelské důvěry v Česku. Jedná se o data z únor, ze kterých si svou daň vezme špatná pandemická situace. Ta bude i tím, co bude v nejbližším období držet korunu na uzdě.
img

Ranní okénko - Sentiment v Americe se svižně zlepšuje

23.02.2021 Dnes nás čeká zpráva o vývoji dynamiky českých cen průmyslových výrobců. Stejně jako trh i my čekáme za leden meziměsíční růst o 0,7 %, přičemž vzhůru budou ceny tlačit pandemické potíže v rámci dodavatelských řetězců, zatímco v opačném směru budou působit obavy z nadále křehké poptávky. V meziročním srovnání by to podle nás mělo ovšem představovat pokles cen o 0,5 %.
img

Ranní okénko - Cenové tlaky ve výrobním sektoru sílí

22.02.2021 Týden zahájíme německým Ifo indexem pro měsíc únor. Trh ani RBI nepočítá s výraznějším pohybem jak v subindexu hodnocení aktuální situace, tak ani ve vpředhledící složce. Důvodem je, že index slučuje data ze sektoru služeb i průmyslu, jejichž protichůdný vývoj by měl konečný výsledek vybalancovat.
img

Ranní okénko - PMI indexy patrně odhalí brzdící tempo výroby

19.02.2021 Trh dnes bude vyhlížet očekávánou únorovou várku průzkumu mezi nákupními manažery (PMI), které dorazí pro Německo, eurozónu i USA. Indexy by měly zůstat stabilizované na lednových hodnotách. Prostoru pro zlepšení moc není, jelikož aktivitu stále sužují omezení spojené s pandemií a nové, rychleji se šířící mutace viru vnesly další obavy. Znovu by tak měl být potvrzen již známý příběh o solidním tempu průmyslu a utlumeném sektoru služeb. V případě průmyslu bude mimo jiné zajímavý vývoj komplikací v dodavatelských řetězcích a přílivu nových zakázek.
img

Ranní okénko - Evropská spotřebitelská důvěra zřejmě zůstane utlumená

18.02.2021 Dnes se dočkáme předběžného výsledku průzkumu spotřebitelské důvěry v zemích eurozóny. Zde se zázraky neočekávají, když trh vyhlíží jen nepatrný růst z -15,5 na -15 bodů, přičemž odhad RBI je ještě mírně pesimističtější s -15,6. Sentiment evropských spotřebitelů se přitom ani v létě nestačil vzpamatovat z první vlny pandemie, když po propadu k -22 bodům stačil vzrůst jen k letním zhruba -14 a od té doby paběrkuje poblíž této hodnoty. Ještě před příchodem koronaviru přitom činil -6,4 bodu a jeho pětiletá průměrná úroveň činí -8,0. Těžko se ovšem evropským spotřebitelům divit, když měsíce neslyší o ničem jiném, než dalších a dalších kolech ekonomických uzavírek.
img

Ranní okénko - Americký maloobchod má potenciál ke zlepšení

17.02.2021 Americký Fed dnes zveřejnění zápis z posledního zasedání. Z USA dále dorazí sada ekonomických dat za měsíc leden včetně maloobchodních tržeb a průmyslové výroby. Lednový údaj o maloobchodních tržbách ukáže, zda na přelomu roku posílila spotřebitelská poptávka. Konsensus trhu počítá s růstem tržeb meziměsíčně blízko 1% bez i se zahrnutím prodeje automobilů. Jednalo by se o zlepšení oproti prosinci, kdy se dostavil pokles o 0,7 % (vyjma automobilů o 1,4 %), čímž byl překonán i ten nejpesimističtější odhad. Naději dodává snižující se dynamika počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v posledních týdnech. Na druhé straně ukazují výsledky šetření mezi spotřebiteli na zhoršení sentimentu – v únoru spotřebitelská důvěra dokonce sestoupila až na šestiměsíční minimum. Navíc údaje zachycující změny ve statistice o žádostech o podporu v nezaměstnanosti jsou ovlivňovány sezónními faktory, které můžou v takto atypickém období zkreslovat skutečný vývoj. Příkladem je třeba obvyklé sezónní nabírání nových zaměstnanců, které je pandemií narušeno.
img

Čo bolo, čo bude ...na finančných trhoch

16.02.2021 Zlato sa obchodovalo od druhej polovice roka 2018 do druhej polovice minulého roka v rastovom trende. Za nárastom cien zlata stála primárne neistota týkajúca sa pandémie koronavírusu spolu s akomodatívnou politikou centrálnych bánk, čo viedlo k oslabovaniu mien. Od druhej polovice minulého roka sa však rast cien zlata zastavil, a to najmä vďaka tomu, že sa začalo hovoriť o vakcinácii, ktorá by mala podporiť hospodárske oživenie vo svete, čo by viedlo k poklesu dopytu po bezpečných prístavoch, akým je aj zlato.
img

Ranní okénko - Evropský průmysl opět chladne

16.02.2021 Dnes v dopoledních hodinách dorazí únorové vydání ZEW indexu pro Německo i celou eurozónu. Oproti lednu se tentokrát pro Německo neočekává velká změna, když by hodnocení aktuální situace mělo stagnovat poblíž -66,5 bodu, tedy sice výše, než činila nejslabší hodnota z loňské první vlny pandemie (-93,5), ovšem nadále suverénně pod pětiletým průměrem (28,2). Příčinou této skepse jsou pochopitelně pokračující epidemické uzavírky. Naději nabízí alespoň druhá složka indexu, tedy očekávání do budoucna, která by měla zůstat poblíž 60 bodů. To je z historického pohledu výrazně nadprůměrný výsledek, byť je nutné jej brát s rezervou, jelikož reflektuje vidinu odražení od skutečně velice hlubokého dna. Podobným vývojem patrně projde i index očekávání v celé eurozóně, který v lednu vykázal 58,3 bodu a přibližně tak kopíruje ten německý.
img

Ranní okénko - Sentiment v ekonomice zůstal patrně bez větších změn

15.02.2021 V následujících dnech dorazí únorové „měkké“ indikátory z eurozóny i USA, které poskytnou čerstvé informace o dopadu aktuálních protipandemických opatřeních na ekonomickou aktivitu. Současně budou zveřejněna poslední chybějící data z prosince, díky nimž bude možné uzavřít a zhodnotit ekonomické ztráty za minulý rok. FED i ECB zveřejnění zápis z posledního měnového zasedání. Po nesouhlasu Sněmovny se hejtmani dohodli s vládou na vyhlášení nouzového stavu na dalších 14 dní počínaje dneškem.
img

Lednová inflace může překvapit odchylkou oběma směry

12.02.2021 Za několik minut ČSÚ zveřejnění lednovou inflaci. V souladu s konsensem trhu očekáváme mírné meziměsíční zdražení o 0,9 %. V meziročním srovnání by měla zakotvit mezi 1,7 – 1,8 % oproti 2,3 % v prosinci. Obvyklé přeceňování produktů a služeb, ke kterému řada firem v lednu přistupuje, bylo pravděpodobně narušeno pandemií, respektive vládními nařízeními k jejímu potlačení. Je navíc otázkou, do jaké míry působil ekonomický vývoj deflačně. Riziko překvapení oběma směry je tak vyšší. Odchylka od odhadu by pravděpodobně byla reflektována v tržních úrokových sazbách s potenciálem pro pohyb v kurzu koruny. ČNB navíc dnes zveřejnění zápis z posledního měnověpolitického zasedání, který by mohl objasnit pohled jednotlivých členů bankovní rady na trojí zvyšování úrokových sazeb v druhé polovině letošního roku, které má ČNB modelově v prognóze. Vyšší, než očekávaná inflace by mohla umocnit jestřábí signál od ČNB a koruně dodat na krátkodobém horizontu impuls k posílení.
img

Lednová inflace v USA slabší, než se očekávalo

11.02.2021 Přírůstek nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA se začátkem února pravděpodobně dále mírně zmírnil. Trh očekává 758 tisíc nových žádostí, tedy o 21 tisíc méně než v předcházejícím týdnu. Počet pokračujících žádostí se očekává na úrovni 4,4 oproti předchozím 4,6 milionů. Data za poslední tři týdny poukazují na stabilnější situaci. Americký trh práce ovšem zůstává i nadále v obtížné situaci, na kterou znovu upozornil šéf Fedu Powell během svého včerejšího vystoupení v Ekonomickém klubu v New Yorku. Zmínil, že monetární politika sama o sobě nebude stačit na dosažení cíle maximální zaměstnanosti a podpora bude muset přijít také ze strany fiskální politiky. Upozornil přitom na nerovný vývoj na trhu práce. Ve vyšších příjmových kategoriích se zaměstnanost během covidového období snížila zhruba o 4 %, zatímco u nízkopříjmových skupin, pro které je složitější budovat úspory, se jedná o pokles okolo 17 %. Míra nezaměstnanosti v lednu sice klesla z 6,7 % na 6,4 %. Tento vývoj však nereflektuje skutečný vývoj na pracovním trhu, jelikož řada lidí vyčkává s aktivním hledáním zaměstnání na zklidnění epidemické situace.
img

Ranní okénko - Fiskální pomoc a inflace v USA

10.02.2021 Z pohledu ekonomických dat je dnešní evropský i domácí kalendář prázdný, a budeme tak vyčkávat na odpolední zveřejnění americké inflace za leden. Tamní prosincový meziměsíční růst spotřebitelských cen byl revidován z 0,4 % na 0,2 % a pro leden činí medián tržního odhadu 0,3 %. V meziročním srovnání by se tak míra inflace posunula z 1,4 % na 1,5 %. K výraznějšímu pohybu by nemělo dojít ani v jádrové složce inflace, která dle trhu ubrala desetinu procentního bodu a zakotvila na 1,5 %. Stejně jako v případě eurozóny působily v lednu směrem k vyšší inflační dynamice ceny pohonných hmot. Naopak by mělo být nadále pozorovatelné zpomalování cen v oddíle služeb. Výhledově lze očekávat citelnější zrychlení inflace ve druhém čtvrtletí letošního roku, a to především vlivem nízké srovnávací základny způsobené poklesem cen na jaře minulého roku, kdy byly nižší obzvlášť ceny energií, jež následovaly propad cen ropy na světových trzích. Nicméně tento efekt bude pouze přechodný. Proinflačně se projeví také fiskální impulz, který bude díky výměně administrativy v Bílém domě vyšší a měl by napomoci k rychlejšímu uzavření mezery výstupu způsobené pandemií. Dle návrhu prezidenta Bidena by se měl fiskální impulz vyšplhat až na 1,9 billionu USD. Balíček se ale nevyhne resistenci. Republikáni by se obecně mohli zdráhat odsouhlasit takto silný fiskální impulz (1,9 bilionu USD představuje 9 % HDP) tak krátce po tom posledním, který prošel v prosinci. I ze strany některých demokratických senátorů již zazněla kritika. Apelují například na nižší navýšení minimální mzdy či na přesnější zacílení pomoci. Konečná suma tak bude pravděpodobně nižší. Z hlediska dopadů na inflaci odstartovala navrhovaná výše fiskální pomoci zajímavou ekonomickou debatu. Bývalý ministr financí USA Larry Summers argumentoval, že suma balíčku je možná až přehnaně vysoká. Zdůraznil, že s přičtením oněch 600 miliard z prosince výše fiskální pomoci třikrát převyšuje aktuální mezeru výstupu. Ta by dle hrubých odhadů mohla činit zhruba 900 miliard USD, což by odpovídalo rozdílu mezi nynějším HDP a jeho hodnotou, kdyby se ekonomika bývala nacházela na předpandemickém trendu. Pro srovnání Summers připomíná fiskální podporu z roku 2009, která dosahovala jen poloviny tehdejší mezery výstupu. Odvíjí z toho obavu o rostoucí inflaci citelněji přesahující inflační cíl Fedu. Inflační swap 5y5y, tedy pětiletý s platností za pět let, sloužící jako měřítko trhem očekávané inflace se sice zvýšil, nicméně nikterak dramatický vývoj nepozorujeme. Aktuálně trh vidí na dlouhodobějším časovém horizontu inflaci okolo 2,45 % oproti 2,30 % na začátku ledna.
img

V Americe by měl narůst optimismus mezi podniky

09.02.2021 Pro dnešek není na ekonomickém radaru mnoho zajímavých událostí a patrně jedinou výjimku představuje lednové vydání amerického NFIB průzkumu optimismu mezi malými podniky. Těm se sice po jarních uzavírkách nálada poměrně rychle vrátila, když z dubnového dna poblíž 90 bodů rychle vystoupala až k zářijovým 104 bodům, ovšem následně byla opět rychle zchlazena druhou vlnou pandemie. Po několikaměsíčních poklesech, které vyústily až v prosincových 95,9 bodu nyní trh doufá v obrat k růstu k 97. Malé podniky by tak měly reflektovat masivní fiskální podporu, postupné rušení uzavírek i naději na blížící se proočkování populace.
img

Čo bolo, čo bude... na finančných trhoch

08.02.2021 Akciové trhy behom minulého týždňa pokračovali v raste, pričom optimizmus podporovali primárne pozitívne správy týkajúce sa výroby a distribúcie vakcín, nakoľko spoločnosti Pfizer-BioNtech dodajú do konca roka až dve miliardy vakcín oproti pôvodným 1,3 miliardám. To by malo viesť k rýchlejšiemu hospodárskemu oživeniu. Pozitívnu náladu na trhoch podporovala aj výsledková sezóna keďže už viac ako polovica spoločnosti zaradených v akciovom indexe S&P 500 reportovala v priemere lepšie hospodárske výsledky, ako sa pôvodne očakávalo. Optimizmus na trhoch koncom týždňa schladili slabé dáta z trhu práce z USA, ktoré predstavovali sklamanie a poukázali na pomalšiu tvorbu nových pracovných miest v najväčšej ekonomike sveta, ako sa pôvodne očakávalo.
img

Ranní okénko - Tuzemská inflace míří pod 2 %

08.02.2021 Tento týden nás čekají důležité události z české ekonomiky. Zahraniční obchod a průmysl patrně v závěru roku dále poskytly podporu ekonomice a inflace pravděpodobně zamířila pod inflační cíl. Dále nás čekají data z německého průmyslového sektoru a lednová inflace v USA, kde se v porovnání s vývojem v eurozóně očekává pouze mírný nárůst spotřebitelských cen. O víkendu by také dle původního plánu mělo dojít ke skončení nouzového stavu. Nepříznivá epidemická situace však otevírá debatu k jeho prodloužení.
C:\fakepath\Robinhood-07022021-1.jpg

Pohled do zákulisí aplikace Robinhood. Proč omezil obchodování?

07.02.2021 Robinhood. Imaginární postavička z anglického folklóru, ke které se váže řada pozitivních konotací. Například spravedlivost, rovnost a štědrost. Chytře vybrané jméno pro aplikaci, která demokratizovala obchodování akcií. Jak se z miláčka internetu stala aplikace s nejhorším hodnocením na Google Play a App Store?
img

Ranní okénko - Míra nezaměstnanosti pravděpodobně mírně poskočila

05.02.2021 Týden zakončíme daty z tuzemské ekonomiky. Dorazí prosincový výsledek maloobchodních tržeb a lednová míra nezaměstnanosti. V odpoledních hodinách pak bude v USA zveřejněna měsíční statistika z tamního trhu práce.
img

Ranní okénko - Americké služby i trh práce se pomalu zvedají

04.02.2021 Hlavní událostí dneška bude pravidelné měnověpolitické zasedání bankovní rady České národní banky. Byť od něj ani my ani trh neočekává jakoukoliv změnu měnové politiky, bude se jednat o jedno z těch zajímavějších. ČNB na něm totiž představí svoji aktualizovanou makroekonomickou prognózu, ze které vyplynou i indikace na další vývoj tuzemských sazeb. Vzhledem k uzávěrce sběru dat ČNB nestihne zohlednit úterní nad očekávání dobrá data o tuzemském HDP a její prognóza tak může vyznít již během vydání jako poněkud zastaralá. Přesto bude zajímavé slyšet, jak bankéři hodnotí vývoj za uplynulé tři měsíce, které oproti jejich předchozím odhadům přinesly silnější korunu, slabší inflaci, ovšem robustnější hospodářský výkon. Jelikož si naším odhadem na nezměněnou měnovou politiku jsme nadmíru jisti, budeme tentokrát rozesílat komentář až po následné tiskové konferenci s detaily o nové prognóze.
img

Ranní okénko - Inflace v eurozóně pravděpodobně zesílila

03.02.2021 Spotřebitelské ceny v eurozóně v lednu dle konsensu trhu meziměsíčně nepatrně zlevnily o 0,1 %. V meziročním vyjádření by to znamenalo citelnější pohyb, konkrétně z -0,3 % na 0,6 %. Ke zdražení mělo dojít i ve složkách jádrové inflace z 0,2 % na 0,9 %. K vyšší meziroční inflační dynamice přispěl růst německých spotřebitelských cen, do kterých se promítlo zrušení dočasného snížení daně z přidané hodnoty. Navíc byla navýšena uhlíková daň, což by se mělo odrazit ve vyšších cenách pohonných hmot, kde svou roli sehrály také vyšší ceny ropy. Lednový odhad inflace se však potýká s nejistotou. Je totiž otázkou, do jaké míry pandemie a ekonomické uzávěry narušily sezónní nastavení cen, které je pro začátek roku typické. Kromě toho bude v lednové inflaci přenastavena kompozice vah některých složek. Je možné, že změny se budou týkat právě cen u položek, které byly citelněji ovlivněny pandemií. Na cenový vývoj v eurozóně se podíváme i ze strany výrobní. RBI počítá s meziměsíčním nárůstem výrobních cen v prosinci o 0,8 %, což by znamenalo pohyb z meziročních -1,9 % na úroveň -1,2 %.
C:\fakepath\trader-02022021.png

Praktická ukázka: Zmatky s platformou

02.02.2021 Už v minulém týdnu jsem psal článek o tom, jak mě začal zlobit MT4 a jaké komplikace mi připravil. Nevím, jestli se mi je podařilo vyřešit, ačkoliv včera to bylo ok. Nicméně uvidíme, co bude dál a zatím se mrkneme na výsledky z toho minulého týdne.
img

Ranní okénko - Potěší nás dnešní HDP?

02.02.2021 Dnes se dozvíme první odhad vývoje českého hrubého domácího produktu za poslední čtvrtletí loňského roku. Po meziročním poklesu o 5 % ve třetím kvartále tentokrát trh vyhlíží jeho prohloubení na -7,6 %, což by v mezičtvrtletním vyjádření odpovídalo -2,5 %. Náš odhad je ještě mírně skeptičtější, když očekáváme -7,9 resp. -2,7 %. Českou ekonomiku oproti jarní vlně uzavírek lépe podržel průmysl a zahraniční obchod, ztráty budou sčítat hlavně služby. Podle dosavadních indikací z ostatních evropských zemí, které vesměs vykazovaly nad očekávání dobré výsledky, ovšem doufáme, že budeme také pozitivně překvapeni.
img

Ranní okénko - Poslední data ukazují na mírnější pokles české ekonomiky

01.02.2021 Ekonomická data očekávaná tento týden nám umožní vyčíslit ekonomické ztráty za minulý rok. Budou zveřejněny předběžné odhady HDP za čtvrtý kvartál jak pro ekonomiku českou, tak i eurozóny. Současně dorazí indexy nákupních manažerů, díky nimž budeme moc zaktualizovat stav ekonomik v právě probíhajícím čtvrtletí. Neméně důležité bude zasedání ČNB.
img

Ranní okénko - Německá ekonomika v závěru roku pravděpodobně stagnovala

29.01.2021 Dnes dorazí data o vývoji HDP v závěrečném čtvrtletí minulého roku hned v několika evropských ekonomikách. Předběžné údaje naznačily, že ekonomika Německa minulý rok poklesla o 5,0 %. Tento údaj by měl dnes potvrdit výsledek za čtvrtý kvartál, pro který trh vyhlíží mezičtvrtletně stagnaci. Německo však není výjimkou, obecně lze říct, že si ekonomiky ve čtvrtém čtvrtletí dokázaly oproti jarním měsícům lépe poradit s pandemií.
C:\fakepath\krypto-28012021.jpg

Bank of England predpovedá kryptomenám pád

28.01.2021 Nie je žiadnym tajomstvom, že centrálne banky nemajú s kryptomenami ako takými veľmi pozitívny vzťah. To potvrdzujú takmer neustále svojimi komentármi a pravdepodobne čoskoro aj zvýšenými reguláciami. Okrem toho však ale pracujú taktiež na svojich vlastných digitálnych menách (CBDC), ktoré pochopiteľne budú mať za cieľ nielen priniesť konkurencie schopnosť vo finančnom svete, ale takisto aj postupne vytlačiť kryptomeny z trhu.
img

Dozvíme se data o růstu amerického HDP

28.01.2021 Ve Spojených státech bude dnes zveřejněn předběžný odhad růstu tamního hrubého domácího produktu za poslední čtvrtletí roku 2020. V anualizovaném vyjádření se očekává +4,2 % mezikvartálně, což by sice byla téměř dvojnásobná dynamika oproti dlouhodobému průměru, ovšem tato bledne ve srovnání s předchozím čtvrtletím, kdy vykázala 33,4 %. Tato data, připomínající horskou dráhu, ovšem pochopitelně vyplývají z jarního lockdownu a historická srovnání tak poněkud kulhají. Mezi tahouny americké ekonomiky v závěru loňského roku patřil zpracovatelský průmysl, dařilo se i realitám a akciím. Naopak bídná situace panovala mezi domácnostmi a v odvětví služeb. Že běžným Američanům není zcela do zpěvu pak zřejmě potvrdí i pravidelný týdenní report z trhu práce, který podle odhadů vyjeví dalších téměř 900 tisíc nových žadatelů o podporu v nezaměstnanosti.
img

Co by mohlo zaznít na zasedání Fedu?

27.01.2021 Na hlavní událost dneška si budeme muset počkat do večerních hodin. K jednacímu stolu usedne americká centrální banka Fed. Z USA dále dorazí informace, které napoví o stavu tamního výrobního sektoru. Evropský kalendář je prázdný.
img

Ranní okénko - Nálada v ČR i Německu se dále zhoršila

26.01.2021 Dnes v odpoledních hodinách dorazí data o americké spotřebitelské důvěře a situaci ve zpracovatelském sektoru. Od nálady spotřebitelů si trh slibuje přibližnou stagnaci, když vyhlíží za leden skóre 89,0 oproti prosincovým 88,6 bodům. Svůj podíl na nevalné náladě, která by se tak držela zhruba 40 bodů pod předkrizovými hodnotami, mají kromě pokračujících pandemických omezení i napjatá situace na trhu práce a nejistota spojená s politickými dohady o podobě další fiskální podpory. Oproti tomu průzkum mezi zpracovateli z dílny richmondského Fedu již od července indikoval nadprůměrně dobré vyhlídky, což by mělo pokračovat i nyní – trh v lednu očekává zopakování prosincového výsledku 19 bodů. Podobně jako v Evropě, i v USA tak zůstává průmysl druhou vlnou pandemie dotčen spíše mírně, přičemž za oceánem je situace ještě znatelně optimističtější.
img

Ranní okénko - Předběžné odhady HDP za čtvrtý kvartál ukážou, že druhý lockdown byl méně ničivý, než ten první

25.01.2021 Z pohledu českých dat ekonomický kalendář nabídne pouze konjunkturální šetření ČSÚ. Hlavní událostí týdne budou předběžné výsledky HDP za čtvrtý kvartál některých evropských států (v čele s Německem, Francií a Španělskem) a také USA, kde navíc Fed rozhodne o nastavení úrokových sazeb.
img

Ranní okénko - PMI indexy nejspíš poklesly v odvětví výroby i služeb, ECB beze změny

22.01.2021 Včerejší zasedání evropské centrální banky potvrdilo očekávaný průběh. Sazby byly ponechány beze změny a opět bylo zdůrazněno, že výhodné podmínky financování vydrží i v delším časovém horizontu. Prezidentka ECB Lagarde upozornila, že vzhledem k aktuálnímu pandemickému vývoji je ekonomický výhled z krátkodobého pohledu zatížen riziky. Nicméně na druhé straně konstatovala očekáváný nástup oživení v průběhu roku. Inflační tlaky by měly dle ECB setrvat i nadále nízké v důsledku snížené poptávky, nízké mzdové dynamiky a silnějšímu euru. Nicméně výhledově lze během roku očekávat zesílení tempa inflace, což je v souladu i s naším výhledem. V roce 2021 očekáváme, že inflace v eurozóně dosáhne 1,1 %.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Ranní okénko - Německé ceny výrobců překvapily růstem

21.01.2021 Dnešní měnověpolitické zasedání Evropské centrální banky podle nás změnu v nastavení měnových podmínek nepřinese. Úprava sazeb prakticky nepřichází v úvahu a alternativní nástroje, jako jsou programy TLTRO či PEPP byly čerstvě rekalibrovány na zasedání předchozím. Přesto budeme pozorně sledovat, jak se ECB alespoň rétoricky vyrovná s nečekaně tvrdým dopadem dalších pandemických vln na evropské ekonomiky. Prezidentka Christine Lagardová by také mohla naznačit, jakým směrem se ubírá připravovaná změna dlouhodobé strategie ECB, která je avizována na léto letošního roku.
img

Joe Biden zahájí čtyřleté období ve funkci prezidenta USA

20.01.2021 Dnes je v kalendáři inaugurace nadcházejícího prezidenta USA Joe Bidena. A ačkoliv je samotná ceremonie ryze symbolická, představuje předání moci v Bílém domě pro ekonomiku, finanční trhy i zahraniční politiku významné změny. Z ekonomického hlediska lze od administrativy Bidena počítat s více expanzivní fiskální politikou čítající například výraznější podpůrný vládní balíček, což by se mělo promítnout ve vyšším ekonomickém růstu. Současně to s sebou nese riziko směrem k vyšší inflaci. Trhem očekávaná inflace měřená inflačním swapem 5Y5Y stoupla od konce listopadu z 2,15 % na 2,45 %. Na straně druhé je však třeba očekávat vyšší daně v korporátním sektoru (28 % namísto 21 %) a výraznější progresivní zdanění přesahující 39 % pro nejvyšší příjmovou kategorii. To vládě sice vygeneruje vyšší příjmy, nicméně na seznamu jsou vysokonákladové položky, které státní pokladnu naopak zatíží. Příkladem je dosažení emisních cílů „Green Deal“ nebo navázání na tzv. Obamacare, která představuje alternativu k privátnímu zdravotnímu pojištění především pro nízkopříjmové skupiny. Z politického hlediska lze od Bidena očekávat distancování od „America first“ přístupu a návrat k multilateralismu. Na domácí scéně pak bude Joe Biden čelit polarizaci společnosti. Jistou výzvou bude obnovit v očích veřejnosti přesvědčení, že republikáni a demokraté usilují o spolupráci a nestojí si vždy v cestě.
img

Ranní okénko - Od německého ZEW indexu zázraky nečekáme

19.01.2021 Český statistický úřad dnes zveřejní prosincová data o vývoji tuzemského indexu cen průmyslových výrobců. Po listopadovém poklesu o 0,5 % meziměsíčně tentokrát očekáváme nárůst o 0,2 %, což by v meziročním srovnání odpovídalo cenové stagnaci. Trh je v tomto odhadu s námi zajedno. Na rozdíl od služeb nevykazuje český průmyslu momentálně problémy s odbytem či poptávkou, což vytváří prostor pro růst cen. Zároveň platí, že některé konkrétní výrobní vstupy se mohou vlivem pandemických restrikcí stávat dočasně nedostatkovými, či obtížně přepravitelnými, což je prodražuje.
img

Ranní okénko - PMI indexy si pravděpodobně mírně pohoršily, od ECB mnoho nového nezazní

18.01.2021 V nastávajícím týdnu Český statistický úřad zveřejní ceny průmyslových výrobců za prosinec. ECB rozhodne o úrokových sazbách a sledované budou také výsledky šetření mezi nákupními manažery (PMI). Čekají nás ovšem i důležité politické události, kterým bude dominovat inaugurace nového prezidenta USA.
img

Joe Biden představil podobu podpůrného balíčku

15.01.2021 Ekonomický kalendář dnes plní data z USA. Sledovaný bude především údaj o prosincových maloobchodních tržbách, jelikož americká ekonomika je z velké části poháněna domácí spotřebou. Tuto informaci doplní index spotřebitelské důvěry z dílny University of Michigan. V závěsu za ní se dozvíme výsledek průmyslové produkce. J. Biden zveřejnil plán fiskálního balíčku. Celkový obnos čítá 1,9 bilionu USD a obsahuje navýšení jednorázového šeku z 600 na 2000 amerických dolarů. Mimo dalších úprav je v plánu také navýšení minimální mzdy na 15 dolarů. Reakce finančního trhu nebyla výrazná, jelikož velkorysejší plán byl očekáván.
img

Ranní okénko - Joe Biden představí plán fiskální podpory

14.01.2021 Z Německa dnes dorazí informace o poklesu HDP za rok 2020. Trh počítá s -5,2 %, což pochopitelně nezavdává příliš důvodů k oslavám, ovšem v evropském kontextu to patrně bude patřit k těm lepším výsledkům. Německou ekonomiku v obtížném roce podepřela hlavně významná fiskální podpora a průmyslový sektor, který se na rozdíl od služeb po jarním šoku poměrně rychle otřepal.
img

Ranní okénko - Průmysl v eurozóně si během pandemie vede dobře

13.01.2021 Hlavní dnešní událostí budou tuzemská inflace za prosinec a listopadové maloobchodní tržby. Žádné velké překvapení by se konat nemělo. Inflace pravděpodobně navázala na předchozí trend a zvolnila tempo již 5. měsíc v řadě. Trh vyhlíží 2,6 % meziročně oproti předchozím 2,7 %. Dle našeho odhadu mohla zamířit až k úrovni 2,5 %. Meziměsíčně tak patrně došlo zhruba ke stagnaci. Ke zvolnění tempa inflace zřejmě opět přispěla nižší dynamika cen potravin, i když nutno upozornit na jejich rozkolísanost, a tudíž umění překvapit. Dnešní výsledek je posledním dílkem k vypočítání průměrné inflace za celý rok 2020, která by měla činit 3,2 %.
img

Ranní okénko - Nálada evropských investorů se zlepšuje

12.01.2021 Jedinými dnešními významnějšími makroekonomickými indikátory budou index optimismu mezi americkými malými podniky, jehož prosincové výsledky se dozvíme v poledne, a tamní zpráva o tvorbě pracovních míst. Optimismus amerických podniků se oproti Evropě zotavoval po jarních uzavírkách o něco rychleji, když z jarního minima poblíž 90 bodů průběžně rostl a koncem léta již dohnal prakticky veškeré předchozí ztráty. Podzim se již vydařil méně, když pod tíhou druhé vlny pandemie, která právě na menší podniky dopadá disproporčně silně, počal opět klesat. Jeho další snížení trh vyhlíží i tentokrát, když předpokládá výsledek 100,2 po listopadových 101,4 bodech. I tak by se mělo jednat o hodnotu poblíž pětiletého průměru a pro americkou ekonomiku to tak nevěstí žádnou tragédii. Mírné ochlazení aktivity se očekává i na americkém trhu práce, kde trh předpovídá za listopad 6,4 milionu volných pracovních pozic, tedy o přibližně 250 tisíc méně než v předcházejícím měsíci. Právě pracovní trh je aktuálně největší překážkou amerického ekonomického zotavení, jelikož se na něm od jara vyskytuje nebývale vysoký počet nezaměstnaných a nová místa pro ně vznikají jen pomalu. Zatímco zpracovatelský sektor nemá o poptávku nouzi a v rámci možností se snaží zvyšovat stavy, ve službách nadále pokračuje obtížná situace a významnější nabírání nových pracovníků zde v dohledné době čekat spíše nelze.
img

Čo bolo, čo bude... na finančních trzích

11.01.2021 Akciové trhy sa behom minulého týždňa viezli na modrej vlne. Optimizmus bol na trhoch vyvolaný najmä tým, že Kongres v USA získali demokrati. Nový demokratický prezident Joe Biden bude mať teda jednoduchšie vládnutie, a teda dokáže lepšie plniť predvolebné sľuby. Biden totiž tvrdil, že ekonomiku USA chce naštartovať navýšením výdavkov na infraštruktúru. Vláda by teda mala viac investovať do infraštruktúry, na čo reagovali pozitívne akcie najmä stavebných spoločností v USA. Pozitívna nálada sa však tiahla naprieč celým akciovým trhom. Akcie spoločnosti Caterpillar v stredu atakovali historické maximá.
img

Ranní okénko - Český maloobchod pod tíhou protiepidemických opatření

11.01.2021 Nastávající týden přinese z tuzemské ekonomiky údaj o vývoji spotřebitelských cen a tržbách v maloobchodu. Tato várka dat dorazí také z USA, kde bude navíc zveřejněn výsledek průmyslu. Koncem týdne si pozornost trhu si získá zvolený prezident J. Biden, který upřesní plán na podporu ekonomiky. Díky demokratické většině (i když těsné) v Senátu trhy vyhlížejí možnost výraznější fiskální podpory. Datový kalendář eurozóny je prázdnější a nabídne především informaci o průmyslové výrobě a také záznam z prosincového jednání ECB.
img

Ranní okénko - Ochlazení na americkém trhu práce

08.01.2021 Závěr týdne zahájíme informací o tuzemské průmyslové výrobě. Ta odolává koronavirovému šoku ze všech sektorů ekonomiky nejlépe a v říjnu dokonce předčila naše i tržní očekávání, když v meziročním srovnání ztrácela pouze 1,3 %. Po zohlednění všech sezónních faktorů si průmysl připsal 1 % meziročně. I pro listopadové období počítáme s dalším zlepšením. Navzdory přetrvávající, nyní již třetí vlně Covid-19 se plošné zákazy výrobním podnikům vyhnuly. Informace vyplývající z předstihových indikátorů, jako například PMI ve výrobě, naznačují, že zahraniční poptávka zůstává při síle. To mimo jiné potvrzuje listopadová bilance zahraničního obchodu, která se udržela na úrovni 32,2 mld. Kč. V listopadu tak podle nás průmysl již skoro vyrovnal meziroční propad a zakotvil na hodnotě -0,3 % (bez sezónního očištění). Údaj o průmyslu dorazil již dnes ráno z Německa, kde se meziročně propadl o 2,6 % oproti minulým 2,7 %.
img

Ranní okénko - Sentiment v eurozóně zřejmě stabilní navzdory další vlně pandemie

07.01.2021 Z tuzemské ekonomiky dnes dorazí údaje o devizových rezervách ke konci prosince. Ty se v posledních několika měsících pohybují v úzkém koridoru okolo 160 mld. Kč. Zajímavější tak bude spíše mimořádné jednání české vlády o případných úpravách či prodloužení krizových vládních opatření.
img

Investiční manažer zkrátil GBP na dohodu po Brexitu! Co bude dál?

06.01.2021 Allianz Global Investors zaujal krátké pozice na britské libře vůči euru stejně jako další velcí hráči, kteří jsou pesimističtí ohledně perspektiv britské ekonomiky. Měna byla v letošním roce zatím nejhorším hráčem mezi G10. Ekonomické indikátory jsou nadále hrozbu pro oživení spolu s mutací koronaviru. Poté, co byla oznámena dohoda o Brexitu, mnoho investičních manažerů věří, že je příliš brzy na to, aby bylo možné dosáhnout optimismu.
img

Ranní okénko - Německá inflace zřejmě meziměsíčně stoupla

06.01.2021 Dnešní ekonomický kalendář je nabitý. Jako první budeme vyhlížet tuzemský zahraniční obchod za listopad. Z Německa později dorazí prosincová inflační zpráva a eurostat zveřejní ceny průmyslových výrobců za listopad. Datům z USA budou dominovat tovární objednávky, zpráva o zaměstnanosti od ADP a zápis z prosincového zasedání Fedu. Včerejší výsledky voleb do amerického Senátu zůstaly příliš těsné na to, aby bylo rozhodnuto, zda kontrolu převezmou demokraté či republikáni.
img

Britové míří do dalšího lockdownu

05.01.2021 Dnes se dozvíme konečný stav českých státních financí za rok 2020. Jejich deficit dosáhl již v listopadu zhruba 340 mld. Kč a podle předběžných indikací, které médiím poskytla ministryně financí, mezitím narostl o dalších přibližně 30 až 40 mld. Loňský rok tak přinese nejvyšší schodek rozpočtu v české historii, ovšem tento primát mu nemusí dlouho vydržet. Vzhledem k nedávno schválenému daňovému balíčku i pokračujícím restriktivním opatřením a s nimi spojeným kompenzacím bude rozpočet hned v příštím roce zřejmě opět atakovat podobné úrovně.
img

Ranní okénko - Od českého průmyslu se čeká dobrý výsledek

04.01.2021 První týden roku 2021 bude odstartován indexy nákupních manažerů (PMI) za prosinec. Zajímavý bude především tuzemský index PMI ve výrobě, jelikož z ekonomiky Německa, eurozóny i USA již dorazí pouze finální výsledky, u kterých trh nepočítá s výraznějšími odchylkami – mělo by tak být potvrzeno zlepšení oproti listopadovému výsledku. To indikuje pozitivní vývoj i u českého PMI. Počítáme s dalším posunutím do pásma expanze z 53,9 na 54,8 bodů.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Německý ukazatel | Swing states | Banco Santander | Meritokracie | Čína a USA | NASDAQ: AAPL | Barclays Wealth and Investment Management | HSBC Holdings | Vývoj komodit | Produkce německého průmyslu | Pokles světové ekonomiky | Cenový kanál | Odhad vývoje ekonomiky | Daňový aparát | První odhad HDP | Objem transakcí | Aktualizovaný výhled | Dynamický růst | Maďarská inflace | Devalvace | Propad ekonomiky | Makroekonomické dění | Hospodářská situace | Oživení amerického trhu práce | Zpomalení čínské ekonomiky | Špatná aktiva | Vyspělé země | Vlastní předpovědi | Ropná krize | Vlna investic | Růst v eurozóně | BCPP | Realitní trh | Backtesty | Produkce ve stavebnictví | Makroekonomické predikce | Udržitelnost amerického dluhu | Americká Komise pro cenné papíry | Uvolněné měnové politiky | Republikánský prezident | Zpravodajský server | Zásoby zemního plynu | Nárůst objemů | Výplach | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Dezinflace v Německu | Hodnota společnosti | Výbor FOMC | Neel Kashkari | Cap | Zvyšování cen | Forma SICAV | Vyšší střední ekonomická třída | Dlouhé pozice | Výnosy dluhopisů | Podnikatelské investice | Diverzifikujeme portfolio | Světové akcie | Čínské strany | Specializace Finance | Vývoj nezaměstnanosti | Knorr-Bremse | Ozvěny trhu | Politika amerického Fedu | Války | Snižování stavů | Americký ADP | Lithium | Západní země | Maloobchod v USA | Österreichische Post | Pád libry | Výnosová křivka v USA | Míra nezaměstnanosti v USA | Online trading konference | Vývoj | Aktualizované údaje | Státní dluhopis | Český akciový index PX | Payback | Obchodní platformy | Jakub Seidler | Opětovný pokles | Dolarový index DXY | Šíření koronavirové mutace | Češi | Data z trhu práce | Býčí nebo medvědí vliv | Sektor informačních technologií | Pokračování klesajícího trendu | Fed Business Outlook | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Údaje z USA | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Přehřáté ekonomiky | Optimistický sentiment | Globální růst | Peabody & Company | InstaForex | Klíčový rozdíl | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Ekonomický vliv | EUR/CAD | Sazby v eurozóně | Korekce na trzích | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Ryan Detrick | SAS.SE | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | Plán obchodování EUR/USD | DPH | Průměrná míra nezaměstnanosti | General Dynamics | EUR | Bitso | Kryptoaktiva | Míra poklesu | Evropský datový kalendář | Hrozba recese v eurozóně | Spotřebitelské výdaje | Indická ekonomika | Bundesbank | Outperform | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Obrovské výnosy | Mistrovství světa | Levné peníze | Kanceláře | Nedostatek čipů | Kalifornie | Steve Daines | Člen bankovní rady Aleš Michl | xStation Mobile | Přemýšlení | Pokračování výsledkové sezóny | Brokeři | Snížit úrokové sazby | Analytička WOOD & Company | Oživení cen | Accenture | Digitální reklamy | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Take Profit | Norfolk Southern | Falešný průraz | Salesforce | Rozhodování Fedu | Nárůst počtu nově nakažených | Roche | Apetit k riziku | Illinois | Automobilový sektor | Podnikatel | Analýza Bitcoinu | XOM | Odd Lots | Itálie | Exotická měna | Meta Trader 4 | Euro proti dolaru | McDonald's | Organizace Conference Board | Stoxx | Kurzotvorný faktor | Stavební produkce | Akcie Carnival | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Společnost Fedex | Akciové společnosti | Akcie firmy | Texas | Finanční aktiva | Aktivistické skupiny | Údaj o HDP | Pip | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Otevřené pozice | Lidská mysl | Pensylvánie | Ceny kryptoměny | Nezaměstnanost v lednu | Cena žlutého kovu | Inflace v září | Evropské centrální banky | Předchozí seance | SEDG | Salvadorci | Úrokové sazby v eurozóně | Zpochybnění výsledku | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Marsh & McLennan | Společnost Carnival | L.F. Investment | Hypoteční sazba | Nejvyšší výnos | Terry Sandven | Epidemie SARS | Výpadek příjmů | Novo | Růstová portfolia | Pozitivní nálada | Souhrnný indikátor | EUR/JPY | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Extrémně volatilní | Podnikání společnosti | Experimentální turecká měnová politika | Pro investory | Zasedání ČNB | Obhospodařovatel | Veřejné finance | Hurikán | Vybrat zisk | Finanční pád | Nálada amerických spotřebitelů | Payments | Novartis | Odhady PMI indexu | Mike Bellafiore | Odvetná cla | Ark | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Varianta omikron | Příležitost k nákupu | Skandinávské měny | Bear market | Stimulační balíček | Market cap | Trh práce | Akcie SAS | Evropská nezaměstnanost | Trade Brokers | Evropská komise | Dopady energetické krize | Finance Yahoo | Proaktivní přístup | Plynovod Nord Stream 2 | Přesnost | Masivní propouštění | Philip Morris ČR | iShares | P/B | Crypto | Klasické technické analýzy | Investice | Deficit hospodaření státu | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | US Bancorp | Pokles hospodářství | Ekonomické zotavení | DXY | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | Sektor spotřebního zboží | Aktiva finančního sektoru | Saldo běžného účtu | Ján Kopil | MACD | Potenciál | Nízké sazby | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Návrat inflace | Nové technologie | Magnificent 7 | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | ServiceNow | Frankfurt | Finanční stabilita | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Danske Bank | Index aktivity | Hlava a ramena | Měnové reformy | Zvýšení vládních podpor | Norges Bank | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | PMI v eurozóně | Chudí | Výrobní podniky | Hluboká recese | Škoda Auto | ADP report | Růst amerického dolaru | Německá inface | První odhady HDP | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Rating České republiky | Japonské akcie | Vítězství republikánů | Nákupní centra | Nálada v eurozóně | Argos Capital | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Purple Levels | Prognózy | Britská libra | Dnešní datový kalendář | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | Intervence | Špatná nálada | NYSE | Výkon ekonomiky | Nižší sazby | Cena generických futures | Kurz ropy | Broadcom | E.ON | Býčí gap | Jaroslav Tupý | Slabá koruna | Britské dluhopisy | Právní řád | Klesly akcie | Experti | Diverzifikace | LSEG | Druhý zlotý | Deindustrializace | Medvědí vliv | Futures kontrakt | Rekord | Skupina Saxo Bank | Hlavní index burzy | Košík | Raiffeisenbank | Obchodní dohoda USA-Čína | Zlevňování ropy | Nezávislost | Výprodeje akcií | Bitcoiny | Průměrný výnos | Člen bankovní rady ČNB | Oživení ekonomiky | Stop-Loss | Návrh zákona | Evropský index | Býčí výhled | Evropské měny | Nákupy aktiv | Ekonomický sentiment v eurozóně | Zlato a bitcoin | Dění na trzích | Podíl ve firmě | Vývoj kurzu amerického dolaru | Sell & Sell Short | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | Administrativa prezidenta | Litecoiny | Klesající ceny | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Saleha Mohsinová | Pivoty | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Nákladové tlaky | Akcie obchodované na pražské burze | Index DXY | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | PMI z Německa | Accor | Ceny v českém průmyslu | EUR/USD | Micron Technology Inc | Efektivní správa | Index ekonomické nálady | General Electric | Tradiční měny | Cena bitcoinu | Nálada v průmyslu | Volby do Poslanecké sněmovny | Nezaměstnanost v Česku | Vývoj dolarového indexu | Dění ve světě | Nabídkové tlaky | Výhled eura | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Americký soud | Situace kolem SVB | Von der Leyenová | Saxo Bank | JPMorgan Asset Management | Chování | Recese v eurozóně | Kurs měny | Digitální aktiva | Český průmysl | Reality | Vstup do trhu | Neckline | Dopad na sentiment | Politici z Evropského parlamentu | Začít vydělávat | Geopolitické napětí | Autodesk | Akciová společnost s proměnlivým základním kapitálem | Předseda představenstva | Budoucí prezident | Současná cena | Levice | Německá nezaměstnanost | SOK | Wolters Kluwer | Konkurenti | Kolo jednání | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Trh práce v USA | ETH | Trading in The Zone | Chování trhu | Forma obchodování | Německý automobilový průmysl | Komunikační služby | Tuzemské hospodářství | Náklady na financování | Pesimistická nálada | CSI 300 | Aktuální vývoj | Demokratka | Měnový pár GBP/USD | Rostoucí výnosy | Opatrný optimismus | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Lagardeová | Druhá největší ekonomika | Obchodovat pro FTMO | Petr Zýma | Stav trhů | Průměrné mzdy | Krátkodobé cenové pohyby | Force | Spotřební daň z nafty | Levná ropa | GOLDEN POCKET | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Hashrate | Cenné papíry | Vzácnost Bitcoinu | Hospodářské stimuly | Centrální banky vs. inflace | Výnos | Model GDPNow | DeFi | RDDT | Anticyklické investice | Americký dolar včera | Investment Managers | Opouští EU | Asijské akcie | Nákupy státních dluhopisů | Mimořádné daně | Ocelářství | Ceny amerických akcií | Exchange | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Zpřesněné údaje | McKesson | Media & Technology | Tisk peněz | Delta | Colorado | Dlužník | HOOD | TNOTE | Silný výhled | Equiti Capital | LYNX Trading | Vývoj na trzích | SMA | Výnosová křivka | Vzdělávání | Binance Coin | Sentiment v ekonomice | Šéf Fedu | Americké podniky | Jeden dolar | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | Opatření v Číně | BreakEven | Slabá poptávka | Kurzotvorné informace | Akcie těžařů | Dosažení úspěchu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | 100 miliard dolarů | US dluhopisy | Reddit | IHNED | IDEA | Zkrocení inflace | Výsledková sezóna s XTB | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Pohled na kryptoměny | Analytik Broker Consulting | Nálada výrobců | Producenti ropy | Překvapivý růst | Money Expo | Zvýšení sazeb Fedu | Pandemický program | Měnový pár USD/JPY | Třinecké železárny | Německý akciový index DAX | Státní dluh | ČEZ | Airbus SE | Londýn | Investiční portfolio | Těžaři | Splátky dluhů | MAE | Obrat v sentimentu | Zastavení dodávek plynu | Akcie roku 2020 | Hluboké recese | Česká e-commerce | Základní pravidla | Růst akciových indexů | Shake Shack | Důvěra v ekonomiku | Sazby v Polsku | Věštec z Omahy | Směřování měnové politiky | Kontrakty | YOLO | Společnost RoboMarkets | Prague Economic Papers | Akcia týždňa | Němečtí politici | Ferrari | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Propad cen | První hike ECB | Nákupní manažeři | SPD | Online obchodování | CD Projekt (CDR.PL) | Zajímavý rozhovor | Odhad HDP | Praxe | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Dollar-Cost Averaging | Labouristé | Sentiment na trhu | Zmírnění obav | JPY | AUDUSD | E15 | H&M | Foreign Policy | Michel Barnier | Metaverse | Investing | Volatilní vývoj | Premiéři zemí Evropské unie | Spotřebitelské inflace | Růst hrubého domácího produktu | Philip Morris International | Polovodiče | Systém bitcoinu | Trh s dluhopisy | Index Russell | Čistý příjem | Evropský maloobchod | Posilování dolaru | Směřování trhu | Brent | CEO | Ekonomický sentiment | Zdravý rozum | Uber Technologies | FTT | Znehodnocení | Očekávání ČNB | Ruská ruleta | Podnikové objednávky | Průměrné hodinové mzdy | Kontrakce | Stimul | Peníze | Christos Staikuras | Nikola | Třetí pilíř | Bilion | Robert Habeck | Investment Institute | Stanovený kurz | Suezský průplav | Vývoj měnové politiky | Pandemie COVID-19 | Kryptoměnové ETF | Výhled do budoucna | Russell 2000 | REITs | Ukazatel | Historický milník | Demo obchodování | Průmyslové zakázky | The Disciplined Trader | Komoditní výhled | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | ČNB Rusnok | Baidu | Rozhovor | Měnová opatření | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Oživení ekonomiky USA | Strach | Vlna pandemie | Obavy z inflace | Juventus | Certifikáty | Šéf ECB | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Evropský kalendář | Prezidenti a premiéři | Supplementary Leverage Ratio | Služby | F.L.Putnam | Federální společnost pro pojištění vkladů | Měnověpolitické zasedání Fedu | Velké problémy | Společnost s proměnlivým základním kapitálem | Zájem o investování | Nestlé | Projekce | Histogram | VIP zóna | Hlavní události tohoto týdne | ALUMINIUM | Snowflake | Technická analýza BTC | Inflace ve Španělsku | Měnová politika Fedu | Běžný účet platební bilance | FBI | Analytici společnosti | Long obchod | Investování do kryptoměn | Pokles ceny ropy | Měny | Amgen | Barel ropy | Apetit investorů | Vývoj české inflace | Americký Fed | Investiční strategie | Dragon | Nezaměstnanosti v Německu | Tuzemská ekonomika | Zpravodajství | Palladium | Micron | Zájem obchodníků | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Bezpečný přístav | Historické zkušenosti | Ropa WTI | Lockheed Martin | Pharming Group NV | Dividendy | Burza | Bankovní rada ČNB | Viceguvernérka | WSJ | DJI | Kamala Harrisová | Viceguvernér ČNB | Ceny dluhopisů | Kurzy akcií | Dlouhodobý trend | Oslabení jüanu | Odložení brexitu | Investro | Developeři | Bankovní domy | Americká nezaměstnanost | Účetní rok | Oživení čínské ekonomiky | Allianz Global Investors | ZEW index | Pokles společnosti | Hospodářský růst eurozóny | Zahájení prodeje | Vakcíny proti koronaviru | Walt Disney Co | Investovat do akcií | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Evropské burzy | Valná hromada | Medvědí signál | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Norwegian Cruise | UNA | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | NYSE: DAL | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Americký prezident Joe Biden | Snížení dluhu | Člen ECB | Vývoj ceny ropy | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Výraznější impuls | Světové hospodářské krize | Předstihové indexy | Süddeutsche Zeitung | Střední ekonomická třída | Čokolády | Graf EURUSD | CSI300 | Broker | Daimler | Meta | Analytik Saxo Bank | Zastropování cen | Meta Trader | Produkce kávy | Proražení | FTX | Setkání akcionářů Berkshire Hathaway | Představitelé ECB | Posílení koruny | Odliv kapitálu | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Export | Změna klimatu | Příjmy a výdaje domácností | Zisk společnosti | NFLX | Société Générale Group | Investiční inspirace | Dění na Ukrajině | Hyperinflace | Berkshire | Kryptoměna Bitcoin | Zasedání MNB | Historická volatilita | Obavy z pandemie | Zastavení poklesu | Bond | Kapitálové strategie | Cenová stagnace | Prodej automobilů | Gilead | Ekonomické výhledy | Comcast | Postupné otevírání ekonomiky | Wilbur Ross | Data o vývoji HDP | Válka na Ukrajině | Taleb | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Nervozita na finančních trzích | Chuck Schumer | Dominos Pizza | Ekonomická důvěra v eurozóně | Rebalance | Indikátor investičního sentimentu | Burza cenných papírů | Akcie na rekordu | AI | WASDE | Bilance obchodu | Ropná zařízení | Varianta delta | Michigan | Výhled v eurozóně | Alty | Cowen | Inflační překvapení | Škoda | GCI | Silvergate | CD Projekt | Obchodní platformy Metatrader | Obchodní platforma | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | Rozvahy Fedu | Jednotné měny | Trh s ropou | Rekordní schodek státního rozpočtu | Russia Trading System | Prudké pohyby | Metaanalýza | Ekonomická aktivita | Válka | Regulace | Optimismus mezi podniky | Zavedení eura | Kofola | NFP americký dolar | Ranní zpráva pro tradery | Americký průmyslový sektor | Pokyn long | Bridgewater | Noviny | Měnový fond | Hodnocení současné situace | Hongkong | Tichomoří | Mzdová vyjednávání | Partneři | Jmenování Powella do čela Fedu | Nobelova cena za ekonomii | Dnešní obchodování | ETF na S&P 500 | ISM pro sektor služeb | IPO | Inflační spirála | Evropský trh s plynem | Charles Hoskinson | Výše dividendy | Kursy valut exotické měny | Rovnováhy | Tovární objednávky | Litva | První část obchodní dohody | Ahold Delhaize | Reálné hodnoty | ZAR | Daňové škrty | Zvyšování sazeb Fedu | Snižování cen výrobců | Dnes klesly akcie | Největší společnosti | InterContinental | Fitch Ratings | Vývoj měnového páru EUR/CZK | MT5 Supreme Edition | Mezibankovní | MOEX | Rostoucí ceny energií | Timothy Guinnane | Posílení USD/JPY | Bankroty | Plovoucí kurz | Tencent | Volby do parlamentu | Akcie Tesla | Čtvrtletní výsledky | Bankomaty | Kapitálový trh | Skutečný výsledek | Zisk | GBP/USD | Sympozium | P.A. | Zvýšení sazeb | Index NASDAQ 100 | Registrace automobilů | Bezpečné přístavy | Vnímání rizika | Obchodní válka mezi USA a Čínou | DOGE | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | SuperTrend | HSCEI | Nárůst ceny | PLZ | Oživení trhu | Dovozní cla | Média | Izraelský premiér | MT5 | Co bude dál? | Produkce v průmyslu | VIX index | Profitabilnější | Finanční trh | FTSEurofirst | Hospodářské výsledky | EUR/CZK | EOG | Inflační cíl | Skokové posílení | Analytici Fidelity International | Provozní marže | Úbytek pracovních míst | 1 milion | Hlasy pro zvýšení sazeb | Stratégové | Šíření nemoci | Zastavení ztrát | Marek Mora | Růst ekonomiky USA | Pro tradery | Velké instituce | Ondřej Janata | Federální rezervní systém (FED) | Dolarový index (DXY) | WallStreetBets | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Graf indexu | Vyšší hodnoty | Začátek nového trendu | Americká ropa WTI | Dnešní statistika | JJ Kinahan | Intercontinental Exchange | Platit daně | Embargo na ruskou ropu | Hershey | Ruské ropy | Tržní reakce | Caterpillar | Oficiální údaje | Světový obchod | Výroby v továrnách | CO2 | Ursula von der Leyen | Makrodata | HDP eurozóny | Nejznámější kryptoměna | Investoři | Obchodování na Wall Street | Druhá největší ekonomika světa | Dividendová politika | Poptávka centrálních bank | BitMEX | Český akciový index | Viry | Business Outlook | Jestřábí postoj | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Půjčování COMP | Finanční prognózy | Santiment | Nordstream | Předpovídání trhů | Pokles bitcoinu | Americké ekonomiky | Petr Pavel | Notino | Největší světové ekonomiky | Nejistoty | Oddlužení | Fidelity | Situace kolem koronaviru | Německá průmyslová produkce | MiFID II | Nejnovější výsledky | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Reálné mzdy | AMD | Zvedání sazeb | Negativní sentiment | Inflační čísla | Karina Kubelková | Bitcoin ETF | Úrokové riziko | Stimulační opatření | Index PPI | Pohyby trhu | Vývoj průmyslu | Bank of England | Jednání centrálních bankéřů | Liz Truss | MSCI Emerging Markets | ENEL SpA | Kapitál | Otevřené podílové fondy | FedWatch | CEO společnosti | Bayer | Jádrový index | Forward guidance | Globální akciové trhy | Ceny kryptoměn | Pracovní místa | Mimořádná opatření | Záchranný fond | Slovenská ekonomika | Kontrakty na ropu | Ministr hospodářství | Zloté | Inflace v lednu | Červencová inflace | Den obchodování | BP | Ministr financí Steven Mnuchin | Nižší daně | DAX30 | Vstup short | Údaje o průmyslové výrobě | Reálné ekonomiky | Posílení | Dluhopisové výnosy | Airbnb | TJX Companies | Obchodní deník | Investiční příležitosti 2020 | Obchodní dny | Gary Gensler | Česká zbrojovka | Ekonomický sentiment v Česku | Maloobchodní prodejce | USD | Globální spotřebitelská důvěra | Měny v regionu | Růst výrobních cen | Konvergence | Terminál na LNG | Cenový skok | Magnát | Kč/USD | Vývoj sazeb | Rijád | CASH HISTORY | Výrazně negativní data | Zápis z posledního zasedání | Nová makroekonomická prognóza | Boeing | Německé HDP | Typický investor | Jednání o státním rozpočtu | Odvětví kryptoměn | BABA | Reckitt Benckiser | Makroekonomická prognóza | Cíl ČNB | Depreciace | Růst společnosti | Hazardní hry | Posilování koruny | Stav devizových rezerv | Devalvace měny | Vienna Insurance Group | Včerejší obchodování | Asijské burzy | Evropské PMI | Včerejší seance | Průmyslová výroba v Itálii | ETH/BTC | Nové mutace | HDP v EU | Vývoj ceny ropy Brent | Zveřejnění zprávy | Dvoutýdenní repo sazby | Arthur Hayes | Plány | Platby kartou | Sestupný trend | Qualcomm | Ekonomika Číny | Německé ceny výrobců | Nízká korelace | Manchester City | Kč/EUR | Banka Goldman Sachs | Americká média | Čínské banky | Akcie společnosti Tesla | Jak investovat do zlata | Společnost BYD | Odhad spotřebitelské důvěry | Nižší poptávka | AT&T | Funkční období | Část zisků | Pokračující pokles | Jestřábí komentáře | Americký S&P 500 | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Slevy | Trh s nemovitostmi | Slábnutí amerického průmyslu | TTF | GBP/EUR | Odhady trhu | Joe Manchin | Údaje o sentimentu | Tempo zdražování | Altria | Cestování | Bitcoin futures | Exxon Mobil | Anheuser-Busch InBev | Vývoj ceny zemního plynu | Býčí gap na ropě | Čínské stimuly | Zasedání turecké centrální banky | Total | Německý DAX | Železárny | Důvěra domácností | Sodexo | Finanční krize 2008 | Too Big to Fail | Přetrvávající vysoká inflace | Růst výrobní aktivity | Patria | Nové zprávy | Chřipka | RSI indikátor | Premiér Benjamin | Nabídka bytů | Analýzy | Zasedání OPEC | Börsen-Zeitung | Hlavní ukazatele | Inside Bar | Nike | Simple Moving Average | Ceny BTC | Evropské ekonomiky | Americké HDP | Davos | NFP report | Růst deficitu | Klimatické změny | Boháči | Potenciální rizika | Garance | Vládní výdaje | Spotřebitelský sentiment | Bundesbanka | Pokles vývozu | Lower Highs | FedEx | Hlavní události | Bohatý | Aktuální prognózy | Pokles kurzu | Bohatí | Swapy | Růst německé ekonomiky | Jak na to | Den D | Nová bankovní rada | London Stock Exchange | Analytici XTB | Švýcarská banka | Béžová kniha | Fond zaměřený na řešení odpadního vodního hospodářství | O2 | Cenové tlaky | CZK | Nikkei | Jan Kubíček | Dot plot | Širší index S&P 500 | Magnificent Seven | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Akcie společnosti Walt Disney | Investiční nálada | Sektor technologií | Americká banka First Republic | Zvýšení úrokové sazby | Akcionáři | Tezos | Automobilka Škoda | Kurz turecké liry | Emoce | Wienerberger | Podpůrné programy | Pověst | Americké investiční banky | Kabinet | NFP | Rizikové měny | Grayscale | Pohyby cen | WIG20 | Index STOXX Europe | Peso | ING Jakub Seidler | Úvěrové krize | Vysoké sazby | Burzovní průvodce | Vít Hradil | Makroekonomická analýza | Průmyslová výroba v Německu | Avast | Bogdan Maioreanu | Uber | Patria Online | Demokraté | Svátek v USA | Zámořské indexy | Huawei | Rozhodnutí centrálních bank | Snižování sazeb v USA | Ruský prezident | S&P | Tržby z prodeje | Brusel | Analytik Purple Trading | Růstové akcie | Úroková sazba | Silná poptávka z Číny | Zasedání Evropské centrální banky | Nákupy dluhopisů | Porovnání vývoje | Handelsblatt | Systematické riziko | Freedom Finance Europe | Klíčové trhy | Mzdový nárůst | Technická analýza BTC/USD | Thyssenkrupp | DJIA | Praktická ukázka | Zvýšení daní | Jakub Němec | Legislativa | B/E | Dlouhodobé důsledky | Česká nezaměstnanost | Společnost Berkshire Hathaway | Data o HDP | Německý export | Státní výdaje | Pesimismus | Dovoz | Unie | Obrovský potenciál | Netflix (NFLX.US) | České firmy | Silná data | Technologické tituly | Zprávy o trhu | Spotřebitelský sentiment v USA | Investice ve stavebnictví | SLR | Výzkumy | NextEra | Ekonomika oživuje | First Republic Bank | Obchodování na finančních trzích | Instagram | Monster Beverage | Propad investic | Deflace | UnitedHealth Group | Cena ropy na světových trzích | Eurostat | Nakládání s aktivy | Trpělivost | Třetí zlotý | Tovární objednávky v USA | Prudké výkyvy cen | Politická situace | BTC/USD Technická analýza | Hodnocení akcií | Petr Fiala | Evropská ekonomická důvěra | Ropné zásoby | Prezidentské kampaně | Akcie třiceti předních amerických podniků | Nemovitostní fondy | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Potenciální zhodnocení | Německé firmy | Investiční banka | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Hlavní kryptoměny | Pozitivní zprávy | Strop pro výnosy | Occidental Petroleum | Čínské úřady | Investovat | Historický vývoj | Penzijní fondy | Ruský rubl | Které fundamenty sledovat | Pokles tuzemské ekonomiky | Úrokové míry | Komoditní | Německé maloobchodní tržby | Období finanční krize | České hospodářství | AVANT | Dubnová čísla | Nasdaq a S&P | Tesco | Vývoj státního rozpočtu | Praha | Berkshire Hathaway | Turecká lira | CFD (Rozdílové smlouvy) | Boom | The New York Times | Hospodářské cykly | Výhodné nákupy | Data z tuzemské ekonomiky | Sazby v USA | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Solar Edge | Charu Chanana | Investiční centrum | Volby USA | Ekonomický kalendář | Ztracený kapitál | Recyklace | James Bullard | Prezident | Společnost Shell | Další měnová reforma | Kurzy exotických měn | Zákon o investičních společnostech | Vybírání zisků | Volný čas | Investing.com | Obchodní signály | Celosvětové zadlužení | Vzdělání | Vláda USA | Petr Novotný | Akcie s vysokými dividendami | Myšlení | Konflikt mezi Izraelem | ZEW | Nordea | Dnešní data | Očekávání úrokových sazeb | Společnost Pfizer | Obrat trendu | Vývoj na Blízkém východě | Prognóza Fedu | Mimořádný zisk | Strach ze zmeškání | Čínské zboží | Index cen domů | Očekávaný vývoj | RWE | Symposium v Jackson Hole | Finanční situace Evergrande | Ekonomická poradkyně | Spotřebitelské ceny v USA | Warren Buffett | S&P 500 | Hodnota kapitálu | Dolar roste | Platby kryptoměnami | Top pick | Tiff Macklem | Sladká ropa | Výsledky | Události tohoto týdne | Premiér Benjamin Netanjahu | Britské akcie | Průměrné mzdy v ČR | Certifikát | World Economic Outlook | Akciová společnost s proměnlivých základním kapitálem | Coca-Cola | Marek Vaňha | Statista | Kurz EUR/USD | François Villeroy de Galhau | Fenomén | Bitcoin Trust | Ceny energií v Evropě | Kryptoměnové burzy | Vývoj meziroční harmonizované inflace | Ekonomické oživení | Zpráva | Jaroslav Brychta | Americké ministerstvo energetiky | Mezinárodní agentura pro energii | Graf akcií | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | HUF | Dnes ČNB | Minulá výkonnost | Siemens | Portfolio | Čínský Evergrande | Globální ekonomiky | Akademické aktivity | Změny pracovních míst | Zadlužování | Waste Management | Bank of America | EOS | Evaluace | Zdražování pohonných hmot | Celkový objem obchodů | Dominik Stroukal | Ožívání ekonomiky | Šíření nákazy COVID-19 | Fundamentální analýza | Dovoz ropy | Petr Lajsek | Odvětví polovodičů | Thorsten Polleit | BABA.US | Broker Consulting Index | Zvyšování daní | 21. století | Lepší výsledky | Zelená čísla | Retracement | Cenový růst | Finanční instituce | Graf ceny zlata | Kryptoanalytik | Americký index | Rostoucí počty nakažených | TIM | Akciový index S&P 500 | Nízké úrokové sazby | 350.org | CFRA Research | Energie | Futures na S&P 500 | Výkonnost indexu RTS | Ekonomický balíček | Silný dolar | Reakce trhů | Odhad inflace | Fundamentální zprávy | Index výroby | Úsporný tarif | OPEC+ | Růst inflace | P/E | Pokles cen nemovitostí | Carry trading | F.L.Putnam Investment Management | Raiffeisen | Colgate-Palmolive | Minimální mzda | BHS | Investiční horizont | Tržní úrokové sazby | Makroekonomický výhled | KBC Asset Management | Raytheon | Šéf Bílého domu | Objem | Kapitálové rezervy | Banky v ČR | CDC | Oživení v Číně | Psychika | Cena mědi | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Klima | Tržní kapitalizace | Inverze výnosové křivky | Populismus | Finanční pomoc | Ekonom ING | Boj s inflací | Deprese | Colt CZ | Cestovní kanceláře | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Graf vývoje | Hypoteční trh | Začátek cenové války | Vývoj měnového páru | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Makroekonom | Investice do kryptoměn | Ceny plynu v Evropě | Nárůst nově nakažených | Velké firmy | Podnikatelská nálada | Propuštění | Svět kryptoměn | Bloomberg | Swing | Nejdůležitější události | Výrobci luxusního zboží | Americké centrální banky | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Národní měny | IEA | Sloučení | Index Stoxx 600 | Ekonomický vývoj | Supreme Edition | Regulátor | Graf US500 | Růst cen v eurozóně | Tržní podíl | Raytheon Technologies Corp | Anglo American | Anglie | Zprávy o inflaci | Slevové akce | Centrální banky | Akciové trhy ve Spojených státech | Investiční aktivita | Solární energie | Hodnotové akcie | Dlouhodobý výhled | Firmy | Výkon společností | Demokraté a Republikáni | Koncové ceny elektřiny | Výrobní index ISM | Ask | Hlavní úroková sazba | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Důchod | Potlačovaná poptávka | Portugalsko | AMC | Vývoj amerického státního dluhu za poslední rok | Šéfové států | Ekonomika Německa | Pfizer | Snížit emise | US500 | Case-Shiller | Insolvence | KFC | Vývoj akcií | Dobré výsledky | Posílení amerického dolaru | Testování indikátorů | Hodnota indexu PX | Fiskální rok | Jednotná evropská měna | AFP | Studie | Blízký východ | Data z průmyslu | Digitální komunikace | Výkonnost indexu | Vývoj středoevropských měn | Čínské letecké společnosti | MPO | Slabší koruna | Kryptoměnová burza FTX | PMI z výroby | EUR/AUD | Investiční příležitosti určené kvalifikovaným investorům | Patenty | Dolary | Nástroj | EUR/PLN | Odhad analytiků | S&P 500 Index | Ekonomické dopady | Polsko | Kolaps | Předstihové indikátory | Rio Tinto | EURSEK | Cestovní ruch | Koronavirové mutace | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Významné zisky | Zbrojovka | Dění na finančních trzích | FRA | MinFin | Recese ve Spojených státech | Prémie | Masivní nákupy | Zvyšování mezd | Představitelé Fedu | Rozpočtová politika | Panika na trzích | Performance | Fondy rizikového kapitálu | Deník N | Cenová hladina | Centene | Inflace v Česku | Bankéř | Rok 2024 | Platební neschopnost | Německé ceny | Ceny Bitcoinu | Kering | Poptávka po pohonných hmotách | Bydlení pro mladé | Obraty | Janet Yellenová | České PMI | Plynovody | iPhone | Hypotéky | Hrubý domácí produkt (HDP) | Události ve světě | Zprávy | Akcionáři společnosti | Recep Tayyip Erdogan | Tiskové zprávy | Cenový šok | Společnost Nvidia | Český běžný účet | Nasdaq | Státní rozpočet | Psycholog | Současná situace | Aktuální hodnoty měny | René Remšík | Nadšení | Finanční operace | Ministryně práce a sociálních věcí | Přijetí | Celosvětová recese | Deficit | Lukáš Kovanda | Postavení na trhu | Zasedání Fedu | Jackson Hole | JOLTS | Jim Cramer | Tvrdý brexit | Pokles produkce | Telekom | HUF/EUR | RoboMarkets | Hannon Armstrong | Geopolitická situace | Globální obchod | USD/PLN | OPEC | Nárůst cen ropy | Roche Holding | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Vybrané měny | Zhoršování situace | Jednání FOMC | Mispricing na trzích | Nová prognóza | GBP | Egypt | Johnson & Johnson | USDA | Obrat v měnové politice | BYD | CME FedWatch | Udržitelnost | Poptávka po nemovitostech | Dopady na ekonomiku | KB | Nabídka | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Bezpečné útočiště | Rekordní hodnoty | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | S&P Global | Průraz | Maloobchod | Měna | Optimistická očekávání | Vládní politika | Růst výnosů u dluhopisů | Inflace v květnu | Aktuální cena ropy | Index ekonomické aktivity v USA | Oslabení amerického dolaru | Obchodní týden | Index výrobních cen | Mnozí investoři | Tiffany | Admiral Markets | Analytická společnost | Zpomalení inflace | Inflace v EU | CME FedWatch Tool | Santander | Rostoucí obavy | Trump | Rozhodování Buffetta | Pád USD | Alert | Hospodářský propad | Makroekonomický vývoj | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | Přehled | Třída aktiv | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Dow Jonesův index | Výhra Donalda Trumpa | Prezidentka ECB | Prohloubení schodku | Index Dow Jones Industrial Average | FTSEurofirst 300 | Vysoký přebytek | UPS | Co je to Brexit? | Bydlení | Hlavní indexy | Akcie v Asii | Silnější dolar | Odborový svaz | Guru | Obavy z recese | Evropský stabilizační mechanismus | Splunk | Urals | Ekonomická aktivita v eurozóně | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | Obchodování v Asii | Nezaměstnanost v USA | Murray | Akciový analytik | Cvičení | WisdomTree | FB | Federální rezervní systém | Vstupy | TSMC | Dlouhodobé investování | Akcie Barrick Gold | BREAKING | Vývoj ceny bitcoinu | Krach burzy | Vliv na ceny | LEN | Analýza sentimentu | Tokeny | Dolar včera | Inflace ve Francii | Evropské trhy | Averze k riziku | Ceny zemědělských výrobců | Ministerstvo práce | GBPUSD | Kurzarbeit | Akcie Komerční banky | Britský statistický úřad | Byty | Britský ministr financí | Christopher Dembik | Digitální měny | Kaisa Group | Ústavní soud | Dnešní makroekonomické ukazatele | Americký dolarový index | Ceny ropy | Instituce | Constellation | Island | Index RTS | Brett Steenbarger | Evropské HDP | Přeprodané oblasti | Restriktivní opatření | Evropské akcie | Dopady inflace | Vládní dluh | Bank of Japan | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Kathy Lien | Úroková sazba v Maďarsku | Jakub Hodan | Obchodní den tradera | Americké CPI | Nové signály | Silné cenové tlaky | Silný růst | Ropa Brent | Dopady epidemie koronaviru | Western Alliance | Charles Michel | Broker Trust | Aktuální problémy | Covidové krize | Býčí signál | Nezaměstnanost v Británii | Kenny's Commentary LLC and Strategic Board Solutions LLC | Dobrá data | Snížení DPH | Rozhodnutí vlády | Státní rozpočet ČR | Guvernér ČNB Rusnok | Jan Nedělník | Americké akcie | Vyhlídky | FKI | Obchodujte ropu | Propad trhů | BBC | Lukáš Jankovský | Finanční domy | Peloton | Zpřesněný odhad | Malá skupina akcií | Tržní podmínky | Earnings | CZ | UBS Group | Cena ropy brent | Hráči na trhu | Evropské dividendové akcie | Dopad pandemie | MetaTrader | Obchodní nápady | Kongres | Ekonomické události | Rutina | Prodeje dluhopisů | Obchodní rozhovory | Listopadová inflace | Výdělky | ING Tech | Rekordní ceny | Burza FTX | Akcie 2020 | Dění v USA | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Posílení domácí ekonomiky | Globální dodavatelské řetězce | Deficit rozpočtu | Tempo růstu CPI | Evropská ekonomika | Australský dolar | EDF | Velké pohyby na trhu | CVS Health | Výsledky HDP | Zlatý standard | Zvýšená volatilita | Program nákupu aktiv | Depozitní sazby | Cla na dovoz hliníku | Komise pro cenné papíry a burzy | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Equinor | William Ackman | Reakce trhu | Pokles tržeb | Tapering | Trh | Korporátní zprávy | Divize | Současný trend | Pandemie nemoci COVID-19 | Velký růst | Inflace ve Spojených státech | Snížení těžby | Bývalý ministr obrany | Iberdrola | Komise | Akcie bankovních společností | University of Michigan | Vydělávání peněz | Pád rublu | Technická recese | Crown | Oživení inflace | Války na Ukrajině | Projev Jeroma Powella | Světové ceny ropy | Vládní podpory | Erste Bank | Viktor Orbán | Ceny domů | Vyšší poptávka | Turecko | Výrazný růst | Vyplnění GAPU | Měnová autorita | Audi | České koruny | Technické patterny | Bitcoin (BTC) | Cena akcií společnosti | Modelový aparát | Uplynulý rok | Dnešní zasedání Fedu | Investování s LYNX | Reálná hodnota | Časový plán | Lídři EU | Korekce | Jednoduché tipy pro začátečníky | Upozornění | Výsledky firem | Nákup dolaru | Spotřebitelská důvěra v USA | Meziroční inflace v eurozóně | ProCent | Dopad na finanční trhy | Snížení poptávky | Pokles investic | Vysoké ceny energií | Finanční média | Výkonost průmyslu | Finanční služby | Buffett | Money management | Výrazný pokles | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Kurz forintu | Cenové prognózy | Pražské burzy | AVGO | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Asie | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Francie | Obchodní strategie | Kroky centrálních bank | Akciové tituly | Konkurenceschopnost | Pokles HDP | Dopad na trhy | INFN | USDT | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Barrick Gold | Den díkůvzdání | Politika centrální banky | Dopady koronaviru | Lowe's | Yahoo | Index cen průmyslových výrobců | Nová éra | Keynes | S&P/ASX 200 | Objem exportu | Ruské úřady | Zasedání Světového ekonomického fóra | L'Oréal | Konec medvědího trhu | Cenové změny | Posílení dolaru | Čeští spotřebitelé | Propad | Sazby ČNB | Spekulant | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Stock | Úspěšný obchod | Apollo | Americké zásoby ropy | IRS | Trigger | Marka | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Pomoc lidem | Asociace | Ekonomický propad | Obchodní systém | Očekávání investorů | Britská banka | Akcie Morgan Stanley | Staré měny | Zvýšení limitu pro zadlužení | Rating | Nový ekonomický výhled | Měsíční časový rámec | Průzkumy | Nový rekord | Dezinflace | Eurodolar | Společnost Alphabet | Upgrade | Pandemie koronaviru | SNB | Koronavirová pandemie | Příjmy z prodeje ropy | Měnový pár EUR/PLN | Základní kapitál | Období zvýšené volatility | Microsoft | Maxim Manturov | Trh dnes | Lukáš Lipovský | Příležitosti | Akcie SAS (SAS.SE) | Pokračování rostoucího trendu | Western Alliance Bancorp | Předčasné parlamentní volby | Zahraniční bilance | Dopad na cenu | xStation | Technické analýzy | Čeští exportéři | NFLX.US | Sazby na hypotékách | Alibaba | Nová strategie | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Hodnota investic | Spotřeba ropy | Vládní dluhopisy | Akcie společnosti ČEZ | Daňové úlevy | XTZ | Vlnová struktura | Kryptoměnový průmysl | Eurokomisař | Výsledky průzkumu | Společnost Tesla | Členové Fedu | Trh s futures | Commission | Spotřebitelská inflace | Fed | Bitstamp | Defi | Outside Bar | Shortování | MFČR | Bez reakce trhu | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Růst spotřebitelských cen v USA | ANO | Demokratické strany | Videokonference | Mondelez International | Michelle Bowmanová | Průmysl a zahraniční obchod | Německý maloobchod | Mistrovství | Nvidia Corp | Finanční rezervy | Long pozice | Sázka | Hospodaření státního rozpočtu | Compound | Obchodování akcií | Automobilky | Zpomalování ekonomiky | LYNX webinář | Kurz dolarů | CVS | VFC | Dollar Cost Averaging | Znovuzvolení | Exporty | Národní ekonomická rada vlády | Dražší energie | Drahé energie | Ekonomické problémy | Důvěra | Forwardové sazby | Kraken | Pravděpodobnost | Prosperity | Index Nasdaq | Nakupovat státní dluhopisy | Poptávka po úvěrech | Výdajový balík | Futures | WMT | FRC | Alternativní investování | CFA Institute | Britské libry | Moving Average Convergence Divergence | Data z USA | Realitní magnát | Srovnávací základna | Odhad růstu HDP | CBRE | Obchodní praktiky | Rostoucí akcie | Tradingové webináře zdarma | Příjmy z ropy | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Ministerstvo financí USA | Představenstvo | Přerušení vývozu | Ministryně práce | Pozitivní seance | Makroekonomika | Donald Trump | Spotřební zboží | Spotřebitelská nálada | Downtrend | Pojišťovny | Výsledky společnosti | Americké měny | Obchodování se CFD | Intervence ČNB | Tržní odhad | CTA | Výpadky | Vývoz do Číny | Objem obchodů | Mzda v ČR | CFTC | Graf | Těžební společnost | CFRA | Kontext | FIAT | Podpůrná opatření | Období nejistoty | Loko-Invest | Nákup libry | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Utility | Nifty 50 | Odliv dividend | Gazprom | Call opce | Centrální banka | Pobočka FEDu | Zisky akcií | Dukáty | Deutsche Börse | Nejlepší akcie | Meta Platforms Inc | Trumpova administrativa | Trh státních dluhopisů | Hrubý domácí produkt | Životní prostředí | Prokurátor | Agentura AP | Agentura Bloomberg | Výkonnost indexů | Společnost Volkswagen | Oživení americké ekonomiky | Pokles úrokových sazeb | Plyn | Účetní ztráty | Pochopení Price Action | Trendové linie | Legální platidlo | Vývoj měnového páru CHF/JPY | LYNX | London School of Economics | Aktivita na trhu | Pár EUR/USD | Ukončení intervencí | AA | Omezení pohybu | Údaje ministerstva | Inflační vývoj | Tým InstaForex | Společnost Berkshire | Cena Brentu (OIL) | Čistý zisk | Jádrová inflace | Patrik Urban | Zpráva o inflaci | Moët | Výnosové křivky | Hennessy | Kovy | Stavebnictví | Andrew Bailey | Pozitivní impulz | New York Stock Exchange | United Parcel Service | Německý akciový index | Obrat dolů | Zveřejněná data | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Přehled měnového páru | Index volatility | Americká centrální banka | Hospodaření | Růst zlata | Vir | Ekonomka | Počet pracovních míst | Vyslovení předpovědi | Vliv na investice | Směrovost | Axios | Tuzemské státní dluhopisy | Korunové instrumenty | Zpracovatelský sektor | Noví investoři | Rekordní objem | Novela zákona o ČNB | Výroba aut | Sektor kryptoměn | Institut Ifo | Rezidenční nemovitosti | ADBE | Spoluzakladatel | Turecká centrální banka | Bankovní tituly | Směnárny | Daňový a výdajový balík | Fiskální dominance | Strop na ruskou ropu | Dnešní HDP | Míra nezaměstnanosti v Německu | Italská vláda | Čínská centrální banka (PBOC) | S&P 500 a Nasdaq | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | Medián | Vyplácení dividend | Cena severomořské ropy | Dividendy ČEZ | Důvěra ve výrobním sektoru | Ruský trh | Index spotřebitelské důvěry | Ekonomické sympozium | Spolková vláda | G10 | Obchodní dovednosti | Posílení turecké liry | Růst eura | Měsíční data | Další růst | Technologičtí giganti | Moje strategie | Devon Energy | Fúze a akvizice | HDP USA | Údaje o inflaci | Závislost na oceli | Výhra Joe Bidena | Ponziho schéma | Běžný účet | Akciový index | Cena DOGECOINu | Makro data | Velké společnosti | Zahraniční obchod | MetaTrader 4 | Mluvčí | Vítězství Harrisové | Zastropování cen elektřiny | Forwardy | Reuters | Britská měna | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | Omezování výroby | Vývoj kurzu koruny | Rezervy bank | Klíčový údaj | Drahota | Současný propad | Podcast | Londýnská burza | Sinopec | Situace na Ukrajině | Platforms | Objem produkce | Brexit | Závislosti na ruské ropě | ZEW indexy | Chevron | Kakao | Ceny ve výrobě | Negativní data | Kompozitní index | Investment | Snížení daní | Signály z Fedu | W1 | Časový limit | Předpokládaný růst | Volatilita na trzích | NBC | Guvernér Michl | Martin Klass | Měnový trh | Akcie Advanced Micro Devices | Nezastavitelný státní dluh | Zavírací ceny | Smart kontrakty | Německý PMI | Index US500 | Predikce finančních trhů | Markets | Data z americké ekonomiky | Depozitní sazba | Prolomení rezistence | Výstupy | Obchody | Situace s Evergrande | Rekordní minimum | Souhrnný index | Blog | Akcie ve Spojených státech | Oblast supportu | Růst tržeb | Overbalance | Aktuální sentiment | Rekordní maximum | Palo Alto | Akcie CME | Zápis z jednání ČNB | Cyklus růstu | Cena Polkadot | Libra šterlinků | Take-Profit | Ruská ropa | Cena Brentu | Porovnání výnosů | Index Nikkei | Data z Ameriky | Zavedení cenového stropu | Jan von Gerich | FRC.US | Platební bilance ČR | Ekonomické ukazatele | Utahování měnové politiky | Prezidentská debata | Polská inflace | Deficit zahraničního obchodu | Pohyb kapitálu | Deficit veřejných financí | Time-Frame | Pozornost | Dezinflační proces | Chipotle Mexican Grill | Standardní daň | Dnešní výsledky | Velcí spekulanti | Investoři v Evropě | Pokračování expanze | Inspirace pro rok 2023 | VIG | EURUSD | Tištění peněz | Nálada domácností | Generální ředitel XTB | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Seznam Zprávy | Oslabování dolaru | Traders | Akcie v USA | Česká měna | Zakladatel | Akcie TotalEnergies | Výprodeje na trzích | Omezení výplaty dividend | Alameda Research | Vlna poklesu | Politická krize | Admirals | Rostoucí životní náklady | Rekordní růst | Vstup na burzu | Wealth | Katastrofa | Příkaz | Významné pohyby | Aerolinky SAS | Volby USA 2020 | KLM | Největší americké banky | Data z amerického trhu práce | Zvýšení úrokových sazeb | Lesnictví | Obchodování | Harris | Elektrická energie | PwC | Společnost ADP | Výkon společnosti | Rychlý růst | Wall Street Journal (WSJ) | Zemní plyn | Akcie banky | Globální výhled | Hospodářství Velké Británie | Výrazné ztráty | Předseda | Parlamentní volby | Český hrubý domácí produkt | First Republic | Fiskální stimul | Evropské banky | Refinitiv Eikon | Halving bitcoinu | Nigérie | Libra | Zpomalující inflace | Koronavirová krize | Repo operace | Devizové trhy | Kroger | Brian Armstrong | Snižování rizika | Zvýšení základní úrokové sazby | Britové | Ztráty peněz | Druhy ropy | CFD | Penzijní společnost | Rekordní minima | Ceny emisních povolenek | Role Ruska | Cestování do zahraničí | Akcie Saxo Bank | Český trh práce | Nová data | Zasedání Bank of Canada | 3M | Naše ekonomika | Cena akcie | ADP report zaměstnanosti | Banky v eurozóně | Akcie fotbalového klubu Juventus | Růst ceny zlata | Pokles české ekonomiky | Chicago Mercantile Exchange | Pokles spotřebitelských cen | Kaisa Group Holdings | Pokles sentimentu | Evropská měna | Akcie Alibaby | Index ISM ve službách | Investment management | Zvýšení cel | Zahájení výsledkové sezóny | Události roku | Zvýšení základní sazby | Mutace viru | Decentralizovaný systém | Indikátory ekonomického sentimentu | Hermes International | Pomoc ekonomice | Financovat | Harmonizovaná inflace | Stavitel domů | Počet lidí bez práce | Vývoj inflačních očekávání | Příprava | AVANT investiční společnost | Aleš Michl | Pohyby na trhu | GBP/CAD | Řecko | Kurz EUR/CZK | Propad exportu | Příliv kapitálu | EdF | Ziskové marže | Majitel | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Philip Morris | FDIC | Říjnová inflace | L3Harris | Dlouhodobé obchody | Karty | ČNB Vojtěch Benda | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Normalizace měnové politiky | Jádrová spotřebitelská inflace | Trading konference | Alena Schillerová | Hlediska technické analýzy | ING | Bankovní aktiva | SatoshiLabs | Celkový trend | Airbus | Deglobalizace | Míra | Alibaba Group | Natixis | Převzetí společnosti | Ministři financí | Hospodaření státu | Hedgeové fondy | Bankéři z Fedu | Gambling | Oblečení | Úroky | Zisk čínských průmyslových firem | Refinitiv | HDP v USA | Daniel Beneš | Dodržování trendu | Pokles polské ekonomiky | Plodiny | Americký průmysl | MT4 | Státní svátek | Úrokové sazby centrálních bank | Finančnictví | Bankman-Fried | Ranní nadhoz | Očekávání analytiků | Wisconsin | Silné oživení | Růst světové ekonomiky | Investiční banky | EURAUD | Vývoj české ekonomiky | Investice do umělé inteligence | Květnová inflace | PNČ | Ekonomika Rakouska | Makroekonomické údaje | Vision Pro | Předstihové ukazatele | ERÚ | Apple | ČNB Tomáš Holub | Luis De Guindos | Budoucí vývoj | ASML Holding NV | Silný trh | Dogecoin | Money-Management | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Káva | ATR | Zápis z posledního zasedání Fedu | Dluh USA | Izrael | Ceny akcií | Prosincová inflace | Inspirace | Indikace | Vývoj průměrné mzdy | TABAK | Marže | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Indikátory | Japonsko | S&P500 | Marriott | Indikátory sentimentu | Klesající trend | EBay | Epidemie | Co bude s českou korunou | Čínská ekonomika | ECB | Ceny | Dior | Prudký pokles | JPMorgan Chase & Co | Koronakrize | Daňové příjmy státu | Technologie | Angela Merkelová | CHF | Kevin McCarthy | Současný stav | Energetická krize | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Paypal Holdings | Finální odhad | Vlastní kapitál | ČNB | Rumunsko | Evropská unie | Odpor | Investice do cenných papírů | Těžba ropy | Cigna | Mluvčí společnosti | Prodeje existujících domů | Výroby osobních automobilů | VW | Comcast Corp | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Náhrady mezd | Situace ve Spojených státech | Rozsah škod | Ranní zpráva | Informace o vývoji inflace | Sankce Západu | Pokles | Problémy s dodavatelskými řetězci | Změny sazeb | Ropovod TAL | Prognóza ČNB | Proroctví | První obchodní den | Akciový index Nasdaq | Fenomenální růst | Zdanění energií | Zprávy o vakcíně | Spot | Nejhorší den | Množství peněz | Surové ropy | E-mini | Podnikatelé | Kalendář tento týden | Bund | Globální inflace | ex | Makroekonomická situace | Onemocnění | Velikonoce | Těžba v USA | Biogen | Volkswagen AG | Tržní ceny | Finance Group | Instant Trading EU | Úrokové sazby v Maďarsku | Rekordní zisky | Země EU | Americké společnosti | Kryptoměna | Obchodování jedním kliknutím | DOT | Průmyslové ceny | Ingredience | Finanční svět | Charles Schwab | Jan Vejmělek | Hedge | Jak můžete investovat do ropy? | Směnný kurz | EUR/NOK | Začněte obchodovat | Rezervní měna | Royal Caribbean | Globální rizika | Krypto ETF | Vývoj dolaru | Poplatek | Vývoj na komoditních trzích | MJ | Rabobank | Merck & Co | Institucionální trading | Fiserv | Problémy české ekonomiky | Technologické firmy | Index spotřebitelské důvěry GfK | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | ATH | Velké korporace | Americká ekonomika | Měny&Sazby | Vysoké ztráty | Cyklus růstu americké ekonomiky | Credit Suisse Group | NVDA | Nová mutace koronaviru | Michal Valentík | Zelené investice | Akcie spoločnosti | Podpora | Nejistota | Obchodník | Situace na ropě | Padající dolar | Portfolio manažer | Obavy o bezpečnost | Tým Admiral Markets | Invest | Ruský akciový trh | Americká společnost | COVID-19 | Tokio | Vladimír Bezděk | Uvolněné fiskální politiky | Data z reálné ekonomiky | Výhled na příští rok | Economic | Ekonomické krize | Disney+ | Finanční krize | Pokles ceny | Riskantní token | Česká republika | Společnost XTB | Regulátoři | Sberbank | Harrisová | Bohemia Energy | Tempo poklesu | Kurz euro dolar | Desetileté dluhopisy | BHS Timur Barotov | Index cen | Akcie společnosti Microsoft | Holdeři | Znovuzavedení šrotovného | Dodavatelský řetězec | Dodávky plynu do Evropy | Stagnace | FTMO Account | Ukazatel inflace | Banka Credit Suisse | Dobré obchody | Index PX | Čínská vláda | Daně | Novela zákona | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Globální finanční trhy | Lídři | Portfólia | Rusko dnes | Inflace v červenci | Odchod z NATO | Ivan Boesky | OECD | Investment Management | Pivot | Sport | Potravinářství | Navýšení sazeb | České HDP | Dnešní fundamenty | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Co je COMP Token? | Životní úroveň | Roční výnos | Zásoby ropy v USA | Historická data | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Dividendové výnosy | Ukotvení | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Ceny v eurozóně | Úrokové sazby Fedu | Ekonom ECB | CBOE | Vývoje ceny | Ekonomická důvěra | Centrum | Vývoj ceny ropy WTI | Horší data | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Range | Česká ekonomika | HDP ČR | Komodita | Walt Disney Company (DIS) | CHN.cash | Snižování inflace | Pepa Zeman | Vlny koronaviru | Silnější kurz | Omezení COVID | Současné ceny | Fio banka, a.s. | BNP Paribas | Prezident Trump | Oslabení koruny | Polská podpora | ILO | Náhoda | Fox Business | Drahý kov | Nižší růst | Flat | Den nezávislosti | Signature Bank | EURIBOR | Sell | Futures na bavlnu | Americká data | Akcie Lyftu | Globální ekonomika | E-commerce | Nvidia | Sjezd akcionářů Berkshire | Broker Consulting | Index Russia Trading System | Skupina OPEC | Futures na indexy | ACEA | Japonský export | Bitcoin Cash | Allianz SE | Celková inflace | Kristina Hooper | USD/TRY | Anomálie | Míra inflace v ČR | PX index | Expedia | Stoxx 600 | Nejprudší pokles | Cenoví hybatelé | Výnos desetiletých dluhopisů | Vývoj HDP | Boris Johnson | Obrovské ztráty | Růst výnosů | Jestřábí hlasy | Řízení rizika | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Cisco Systems | Cena hliníku | Ustupující inflace | Koronavirová situace | Kurzový závazek | Toyota | Vysoké valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Dopady pandemie na ekonomiku | Vývoj americké nezaměstnanosti | Americký fiskální balíček | Jak je na tom bitcoin nyní? | Společná měna | Nejvýraznější pokles | EUR Index | Cena zlata | Vývoj války na Ukrajině | CMG | Přehled o dění na světových burzách | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Americký dolar | Tim Cook | CBRT | Zvýšení ceny | Mero | Cena ruské ropy | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Organizace zemí vyvážejících ropu | Otočení trendu | Jiří Tyleček | Vývoj měnového páru GBP/USD | Volvo Cars | Rizikové averze | Americké hospodářství | Trinity Bank | Sazby ECB | Přecenění | Vice | Řetězec | Breakout | CARA | Turecký prezident | Manažeři hedgeových fondů | Pojištění vkladů | MiCA | RISK-ON | Sentiment na finančním trhu | Statistické údaje z USA | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Nové byty | Signál na akcie | Rizikové investice | Riksbank | Rozvolnění restrikcí | Historický pohyb | Kryštof Míšek | Vývoj úrokových sazeb | Dluhový strop | Sada dat | Momentum | Kapitálový/finanční trh | Cenový pohyb | RSI | Útlum aktivity | Exxon | Heijmans | Neutrální úroková sazba | Americký zpracovatelský průmysl | FXstreet | Premiér Petr Fiala | Asset management | Úspěšné investování | Pevné nervy | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Německá vláda | Energetické trhy | Repo sazby | Supporty | Společnosti Netflix | Čínský vicepremiér Liou Che | Heiken Ashi | Index nákupních manažerů (PMI) | Zboží dlouhodobé spotřeby | Podpůrný balíček | Financování | Dlouhé (long) pozice | Internetové prodeje | Pin Bar | Nové rekordy | Polská ekonomika | ČSÚ | StopLoss | Finanční společnosti | Severomořská ropa | Technologický gigant | Zavedení dovozních cel | Šíření viru | Finance | Silná americká data | Market Watch | Michael Brown | JDE | Výrobce čipů | Hlavní americké indexy | Makroekonomické ukazatele | Omezení dodávek | Stres | Generali Investments | Index nákupních manažerů | Automobilový průmysl | Medtronic | Margin | Zasedání americké centrální banky | Vyšší úroky | Hotovost | Americká lehká ropa | Ekonomický a strategický výzkum | Photon Energy | Hedge fondy | Pokles ekonomiky | Zájem o kryptoměny | Poptávková strana | Daň z nadměrných zisků | Zdražuje zlato | Celkový deficit | Index Sentix | Patterny | USDJPY | Tovární objednávky v Německu | Těžby kryptoměn | Držitelé Bitcoinu | UTC | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Globální poptávka | Šíření nemoci COVID-19 | Snížení sazeb | Pattern cup and handle | Investiční poradenství | Společnosti | Maďarský forint | NatWest | Wells Fargo | Růst spotřebitelských cen v Německu | PMI ve výrobě | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Ceny zboží | Internetové firmy | Obchodní spory | Private equity | Virus | Proražený support | Velké objemy | Nákup akcií | Rozhodnutí ČNB | Line | Zastavení ekonomické aktivity | Prezident Joe Biden | Akcie roku | GME | UMA | VŠE v Praze | Hodnota amerického dolaru | Velké banky | Sentix index | Partnerství | Vyšší ceny | Otevření obchodu | ICE | Opatření proti šíření koronaviru | Průměrná hodnota | Prudké výkyvy | Konec dezinflace | ERA | Jedno euro | Nájemné | Denní pokles | Kov | Podezřelé transakce | Index nákupních manažerů ve výrobě | Statistika z USA | Dislokovaný trh | Geopolitické faktory | QE | Obchodování na akciových trzích | Louisiana | Společnost LSEG | Recesia | Freedom Finance | Estee Lauder | Průměrná mzda | DNO | Dolarové sazby | Cena | Mali | Malé podniky | Český maloobchod | Thermo Fisher Scientific | LafargeHolcim | Dnešní čísla | Jitan Solanki | José Mourinho | ECB dnes | Závislost na Rusku | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Akciový trh v USA | Akciové indexy v USA | COIN | Načasování obchodů | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Vedení ČEZ | Swap | NY FED | CME | Maďarská měna | Ceny komodit | Profesionální obchodník | Spotřebitel | Velké peníze | Pojišťovna VIG | Německé ceny v průmyslu | Martin Shkreli | Švýcarská centrální banka | Colt CZ Group | Bull | Výplata dividend | Hospodářský růst | BAT | Prezident Fedu | Miláčci Wall Street | Tržní sazby | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Šíření koronavirové nákazy | Kurz měny | Posílení eura | Evropský automobilový průmysl | Ekonomická aktivita v USA | Athena Bitcoin Global | Úvěrové podmínky | Odhodlání | Zvýšené geopolitické napětí | Dealer | Turecká měnová politika | Posilování kurzu koruny | Důvěra v průmyslu | Inflace v Maďarsku | Kartel OPEC | Zajímavé příležitosti | WTI | Bohumil Trampota | Křiž smrti | Hrozba recese | ETF fondy | Světová banka | Mexické peso | Philip Lane | Pokles akcií | Bod | Miliardy korun | Prodávající | Přenos | Kryptotrhy | Americké akciové trhy | Starbucks | Federal Reserve | Podmínky na trhu | Jemenští povstalci | Banka | Zpřísnění finančních podmínek | Shares | ULTA | Prodej dolaru | Silnější koruna | NetEase | Behaviorální | Tel Aviv Stock Exchange | Historické maximum | RBNZ | Polský zlotý | PRIBOR | Akciové trhy jako celek | Důležití cenoví hybatelé | Floriny | Index MOEX | Intuit | Investiční Memento | Pokladniční poukázky | Finanční analytici | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | Holger Schmieding | Data PMI | Získané peníze | Cena ropy dnes | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Únorová inflace | Next | Předpovědi zisku | Pfizer a BioNTech | O2 CR | Nejnovější prognóza | ING Tech Poland | Vývoj akcií TotalEnergies | Republikáni | Obchodování na americkém trhu | Honeywell International | Kyberpojištění | BNP | Nord Stream | Yello | EMU | Evropské indexy | Konjunkturální průzkum | Android | Saúdská Arábie | Doporučení | CVX | GlassNode | Ministr obrany | Zpomalení globální ekonomiky | Otevřené obchody | Tradeři | OCI | Domácnosti | Tempo inflace | Týdenní tržní výhled | Sázet | FTSE | Silný propad | Mediánová mzda | Výkyvy kurzu koruny | Rozvoj společnosti | LES | Cena ropy | Marvell | Analýzy trhu | Obavy trhu | Nižší výdaje | Žádosti o podporu | Světová rezervní měna | Inflace | Advanced Micro Devices | Ocel | X-Trade | U.S. Bank | NYMEX | Devizové intervence | Tržby | Opatření proti šíření epidemie | S&P/Case-Shiller | Kurzový vývoj | Tržní sentiment | Větší riziko | eMarketer | Slabé euro | Využití kapacit | Účet platební bilance | Fed dnes | Domácí měna | Situace | Koronavirová epidemie | Získání licence | Vládní koaliční partneři | GMT | Statistiky z trhu práce | Státy EU | Německý Ifo index | Historické rekordy | Koruna zpevnila | Zvýšení inflace | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Ekonomie | Oživení globální poptávky | Erste Group | Snížení schodku | Glassnode | Daně z příjmů | Twitter | Statistické údaje | Dotace | Vývoj měnového páru USD/TRY | Euro vůči dolaru | Růst dolaru | Dolar k japonskému jenu | Vstup do obchodu | Ropa typu Brent | Prosus | Marriott International | Mírná korekce | Akcie fotbalového klubu | Krach | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Vliv Sovětského svazu | Bilance běžného účtu | Iniciativa | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Vedení společnosti | Instant Trading EU Ltd. | HPQ | Zkušenosti | Výprodej na Wall Street | Klaas Knot | Ursula von der Leyenová | Zelená dohoda | Aktivita v průmyslu | Emmanuel Macron | MALL Pay | Maďarský premiér | Ekosystém | Americká průmyslová produkce | Globální akciový index MSCI | Počet žádostí o podporu | Tvrdá ekonomická data | PCE inflace | Významný krok | OKX | Václav Smolka | Next Big Thing | Spotřební daně | Investovat do ropy | Top trade | Super Micro Computer | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | CHF/JPY | USD/CZK | Životní náklady | TJX | Index pražské burzy PX | Boeing Co. | Filip Kalčák | US100 | Jens Klatt | Akcie Deutsche Bank | Jarda Tupý | Samou | Rafinérie | Jednání ECB | Nové zakázky | Ukončení činnosti | IHS Markit | Sentiment spotřebitelů | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Interpretace | CDR.PL | Vybírat zisky | Zvýšení sazeb v Polsku | Světová ekonomika | Moneta | SAP | Vládní pomoc | Dluhopisové trhy | Zlepšení nálady v Německu | Onboarding | Akcie společnosti Disney | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | Nezávislé Polsko | FX | ConocoPhillips | Ben Bernanke | Pokles prodeje | Aukce | Propad HDP | Růst mezd | Investiční trendy letošního roku | Aleš Hála | Situace v Německu | ISM indexy | Očekávání do budoucna | Řízení obchodu | Světové finanční trhy | Akcie Nvidie | Vytrvalost | Korunové sazby | Royal Dutch Shell | RUB | Finanční systém | Vysoká hodnota | Tým RoboMarkets | Polská vláda | Georgia | Sdružení automobilového průmyslu | Kurz | Air France | Market | Počet zákazníků | Americký PMI | Evropská centrální banka | IFO index | Morrisons | Christopher Waller | Pandemie covidu | Inflace v říjnu | ISM | Nejbližší rezistence | Výrok Lagardeové | Bankovní rada České národní banky | 256/2004 | Dobrá nálada | London Stock Exchange Group | Unicredit | Měsíční mzda | Silnější euro | Google | Světová válka | EUR/MWh | Dluh Itálie | Pokles výnosů | Zasedání Bank of England | Ekonomické zpomalení | Příležitosti k prodeji | Kaisa | TASS | Dodání likvidity | Analýza EUR/USD | Důležitá rezistence | CME Group | Poptávková inflace | Rozkolísaný | Kazachstán | Grafy | UST | Bohatí jedinci | Lockdowny | Míra úspor domácností | Occidental | Mezinárodní investoři | Obchodování ropy | Dlouhodobé vývoje | Institucionální investoři | Podhodnocené akcie | Oblasti rezistence | Vládní koalice | Pandemie nemoci | Čínská poptávka | Nezaměstnanost v Austrálii | Vliv na obchodování | Aktivum | Oracle | Shell Plc | Medvědí scénář | Obchodní psycholog | Investiční plány | Abbott Laboratories | Úspěšný týden | Trumpova vláda | Antimonopolní úřad | Propad akcií | Implikovaná volatilita | Conference Board | Technologický index Nasdaq Composite | Nižší ceny ropy | Boční trend | Žlutý kov | Deficit státního rozpočtu | Firma | Impérium | Prudký růst cen | Destatis | Prezident Pavel | Prezidentské volby v USA | EUR/HUF | Investujte | Zvýšení volatility | Měď | Úspory | Kurz české koruny | Ekonomický institut | Proinflační | Širší trh s kryptoměnami | Stock Spirits | Verbální intervence | Konsensus | Otevírání ekonomik | Ruský plyn | Sweet Crude Oil | Obchod s ropou | BTC DOMINANCE | Rozvíjející se trhy | Cena dogecoinu | Výsledky průzkumu Michiganské univerzity | Decentralizované finance | AUD | Vítězství Bidena | Bod zlomu | Bancorp | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | PEPSICO | Ranní okénko | Binance | Inside | Historická minima | Optimismus na akciových trzích | Pilulka Lékárny | Světové měny | Breakout Trader | Čísla o inflaci | Pozitivní výsledek | Německá průmyslová výroba | Úřady | Vývoz z Německa | Tuzemský maloobchod | Mánie | Předvolební průzkumy | Nobelova cena | Insolvenční návrh | Domácí data | SPAD | Predikce | Fibo | Německý vývoz | Hewlett Packard | Amazon Prime | Prognózy inflace | NATGAS | Analytici | Ziskovost | Elektromobily | JD.com | Íránská ropa | Splatnost | Bilance aktiv | Právo | Nejlidnatější země světa | Prima | Měnové intervence | Dobré zprávy | Úřad práce | Delta mutace | Kurz koruny | Hodnota všech kryptoměn | Chartered Financial Analyst | Citigroup | Ekonomické výsledky | Důvěra v eurozóně | Přehled kurzů | Softbank | Dluhy | Mario Draghi | Kybernetická měna | Index VIX | Vysoká inflace | Rada guvernérů | Vývoj německé ekonomiky | Provozní zisk | Platba MALL Pay | Hospodářství | Cenové formace | Kryptotrh | Schodek | Euro STOXX | EV | Cena palladia | Zápis ze zasedání ECB | Odhady ekonomů | RRR | Stimulační balík | Utahování měnových podmínek | Světové války | BSC | Cointelegraph | Rovnováha na trhu | Lidé z IT prostředí | Známý trader | Nákupy dluhopisů ECB | FedWatch společnosti CME | Nízká likvidita | Hike ECB | Rostoucí společnosti | Mindset | Vývoj na akciových trzích | Investovat v Číně | Equity | Tuzemská inflace | Epidemiologická situace | Burzovně obchodované fondy | Vyšší sazby | Kurz eura vůči dolaru | Arm | Zprávy z ekonomiky | LPL Financial | Růst cen domů | Snižování úrokových sazeb | Labouristická strana | Guvernér Fedu | Brexitové dohody | Akcie Apple | Merck | Úspěch v tradingu | Investiční poptávka | Cheniere Energy | PlayStation 5 | Výše úrokových sazeb | Hodnota odporu | Turbo certifikáty | Největší evropská ekonomika | Sentiment v Americe | Kapitalizácia | Intermediate | Globální akciový index | Ekonomická zpráva | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | Zaměstnanost a ekonomika | Zahájení obchodování | Systémové riziko | Forexoví obchodníci | Anticyklický charakter | Ekonomická krize | Alokace | Ekonomická expanze | Používání S/R zón | Německá kancléřka | Riziko systematické | Cenové stability | Coinbase | Philadelphia Fed index | USA inflace | Zasedání ECB | Credit Suisse | Etherea | Portfolia | Fresenius Medical | Růst důvěry | Převis | Výsledkové sezóny v USA | Altcoin | Maloobchodní tržby v Německu | Dynamika růstu | Zahraniční firmy | Odhady PMI | Poptávka | Měnověpolitické zasedání | NN Group | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Platformy pro trading | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | AlfaOmegaTrhov | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Názory analytiků | Konfluence | Kurz švýcarského franku | Týdenní zpráva | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Indikátor důvěry | Webináře | ETH/USD | Moody's | Týden na akciových trzích | Americké ceny | Data z ekonomiky USA | Regulace kryptoměn | Miliardy eur | WallStreetBets (WSB) | Recese | Index strachu | Velké technologické firmy | Konsenzus | Nálada v USA | Sazby beze změny | Vývoj meziroční harmonizované inflace v Turecku | Kazuo Ueda | Makro | Mzdový růst | ASML | Švýcarský frank | FX trh | STAR | Výroby elektromobilů | Německý ZEW index | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | Spekulativní investice | Erdogan | Obchodní smlouvy | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Startup | Banka Morgan Stanley | CZK/EUR | Nálada spotřebitelů | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Komoditní burzy | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Situace na Blízkém východě | Měnový pár USD/TRY | Prostor pro pokles | R Trader | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Silný americký dolar | Stavební povolení | HDP v ČR | Konjukturální průzkum | Počet nových žádostí o podporu | Aktuální stav | Nárůst výnosů | Sekce měnové | Růst americké ekonomiky | Signály | TLTRO | Klouzavý průměr | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Ustálení ceny | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Příjmy a výdaje | Americké státní dluhopisy | Prime | Kofola ČeskoSlovensko | Informace z kontextu | Air Products | Inflace ve Spojeném království | Fosilní paliva | Americké burzy | Globální pandemie | Nálada na akciových trzích | Slušné zisky | Frank | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Prudký propad | Změna politiky | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | NOVACYT | Matěj Široký | Nízká cena ropy | Mondelez | Mutace koronaviru | Skupina akcií | Negativní nálada | Ceny nafty | Transparentní | Kiyosaki | Inflace v listopadu | HDP v Evropě | Kurz eura | David Cameron | Zpráva z amerického trhu práce | Americké ministerstvo práce | Podhodnocený | Dnešní zpráva | Očekáváná událost | Peter Kenny | Růst čínské ekonomiky | Meme mince | Obchodujte americké akcie | Ztráty zaměstnání | Spekulace | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Krize v Turecku | Honeywell | Předpovídání | Americká centrální banka (Fed) | Polská průmyslová produkce | Změna sazeb | Uznání nezávislosti | Kurz eurodolaru | NYSE: MS | Zavedení jednotné měny | Statistika z amerického trhu práce | Ceny energií | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Maynard Keynes | Grayscale Bitcoin Trust | Pozornost obchodníků | Data z pracovního trhu | Ceny potravin | Futures kontrakty | Alphabet (Google) | Lenka Kalivodová | Pšenice | Fitch | Politická nejistota | Solana | Průmyslová výroba v lednu | Rychlý růst mezd | Sam Bankman-Fried | Messari | Býčí trh | Přebytek bilance | Meziroční míra inflace | Globální trh | Americké kryptoměnové burzy | Index důvěry | Capital | Měnový kurz | Břidlicové ropy | Základní sazby | Brent (OIL) | Index euro stoxx 50 | Rizika | Eurozóna | Ekonomická data z USA | Psychologie | Regeneron Pharmaceuticals | Samořízení | Úspěchy | Výhledy | Ekonomická recese | Náklady na práci | Hodnota akcií | Prezident Donald Trump | Vyšší volatilita | Intervenovat na devizovém trhu | Silná poptávka | Multi-Asset obchodování | CySEC | Akciové portfolio | Zvýšení cen ropy | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Zvýšení produkce | Zoetis | Kurz bitcoinu | Německá centrální banka | Speciální daň | Saxo | Technologický sektor | OSN | Soud | Fair Value | IG | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Investice do infrastruktury | Chování EUR/USD | Společnost ČEZ | Komunita | Měsíční report | Pokles dovozů | Shanghai Composite | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Opatření proti šíření nemoci | Booking | Moje obchodování | Blockchain | Cena elektřiny | Salvadorská centrální banka | Agentura Fitch | Hang Seng | PMI indexy | Soukromé podniky | Předpovědi | Prodeje ropy | Nálada na burze | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Finanční prostředky | Inflace v Turecku | Mince | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Americké volby | Zpomalující růst | Ceny plynu | Světové ekonomiky | ROCE | Nord Stream 1 | Růst HDP | Benzín | CrowdStrike | Ziskový obchod | Channel | Rostoucí ceny | Růst cen nemovitostí | Obchodovat | Trend | Depozitní úrokové sazby | EUR/NZD | Cenová válka | Spotřeby plynu | Akcie a ETF | RBI | Adidas | Pokles sazeb | NQ100 | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | Úřad pro ekonomickou analýzu | Meziroční inflace v září | Cena severomořské ropy Brent | Bankéři | Důležité informace | Zásoby plynu | Snížení rizika | Komunistická garnitura | Majors | Arabica | Důvody měnové reformy | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Fyzické zlato | Čínský HDP v Q1 | Antivirus | Windfall tax | RTS | Vývoj bitcoinu | Přebytek obchodu | Zdražování ropy | Energetika | Ekonomické údaje | Manufacturing | Bankovní vklady | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Průmyslová výroba v eurozóně | Množství objednávek | CNN | Náklady na úvěry | Diverzifikované portfolio | Pomalé oživení | USD/RUB | Spotify | EBITDA | Objem objednávek | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | PoW | Měnová reforma | Esther Reichelt | Sázkové kanceláře | Pioneer Natural Resources | HDP Francie | Ropné akcie | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Sociální síť | Sazba hypoték | Nemovitostní trh | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Global X | Nabídka a poptávka | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | BTC | Investiční záměry | Fed index | Ellen Hazenová | ECB sazby | Doporučení Koupit | Indexy | Altcoiny | Citi | COST | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Vývoj inflace | Hospodářské krize | Oživení poptávky | Německé podniky | Důvěra evropských investorů | Severomořská ropa Brent | Tweet | Lightning Network | Problémy německého průmyslu | Etihad | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | Hurikány | Japonská měna | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Gold | Trading Central | Akciová společnost | Peking | Vývoj devizových rezerv Turecka | Aktuální prognóza | Průmysl | Oslabení kurzu | Sequoia Capital | Bulharsko | Investovat do zlata | Bazický bod | Body | Energetické krize | Bolest | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Americké akcie včera | Dluhopisový trh | Druhá vlna koronaviru | Napjatá situace | Podnikání | Makroekonomické strategie | Senátorka | Pyramida | Devizový trh | Pokles průmyslové produkce | Monetární politika | Výnosy na amerických dluhopisech | Rozvolnění protipandemických opatření | Tempo růstu | Marže společností | Karel Beran | Nadprodukce | Sbírka známek | Oslabení forintu | American Airlines Group | Makro prostředí | GfK | Růst průmyslových zakázek | Bilance ECB | Snížení daně | Aktivita firem | Bankovnictví | Aerolinky | Ruský akciový index | USD index | Trumpovo vítězství | Americké dluhopisy | Specifický typ tradingu | Nadhodnocení | Banka JP Morgan | Technická analýza Bitcoinu | NBP | Break-Even | Gamble | Biliony | Bankovní index | Divergence | Zdražování energií | Globální trhy | Bilion dolarů | Daniel Morris | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | BCH/USD | Řemeslo | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Arcadium Lithium | Akcie klesají | Akciové trhy | Struktura HDP | České dluhopisy | Problémy Credit Suisse | T-Mobile US | Úrokové sazby | Měnový výbor Fedu | Jaké fundamenty sledovat | Zhoršení výhledu | Obchodní pozice | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Záchranné balíčky | Moneta Money Bank | Saúdové | Ceny drahých kovů | Varování | Silný fundament | Vedení centrální banky | Akcie online | Guidance | Prezidentské volby USA | Německý index DAX | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | Americká výnosová křivka | Družba | Viceprezident ECB | Reinvestování | Snížení volatility | Situace na trhu | Reporty | APP | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Investiční výdaje | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | EOG Resources Inc | Bankovní společnosti | Long | Koncentrace | SVB a Signature | Reálná ekonomika | Rally | Bankovní rada | Větší pokles | Telekomunikace | Americké banky | Poskytování hypoték | Smíšené obchodování | Recese v USA | Pojišťovna | Macron | Klíčový support | Výrazný propad | Zasedání České národní banky | Naše prognóza | Price Action strategie | SARS | Výsledek obchodování | Nálady na trhu | Členství v EU | Spokojenost | Globální ekonomický výhled | Bear | Zveřejnění zpráv | PlayStation | Euro dolar | Velikost pozice | USDC | E-mini futures | Přijetí bitcoinu | Payrolls | Intesa Sanpaolo | Mezinárodní dohody | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Měnové unie | Prohloubení deficitu | Futures na ropu | Obchodní očekávání | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Kotvení při tradingu | PDD | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Časopis Forbes | Širší index | Cenový strop | Chesapeake | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | SWIFT | Fiskální politika | Yield | Renminbi | Obnovení růstu | Indexy na Wall Street | Oživení poptávky v Číně | České měny | Ekonomové | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v Německu | Omar Arnaout | Reputace | Správce fondu | Business | Staking | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Drahé kovy | Přijetí kryptoměny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Objem úvěrů | Pokles zájmu investorů | Prezident USA | Freeport-McMoRan | Uvolněná měnová politika | Zájem o akcie | Ceny výrobců v eurozóně | Arizona | Paolo Gentiloni | Indikátor | Společnost Compound | Vrcholy | Barclays | Růst cen akcií | Pokles cen | Prodej aut | Využití umělé inteligence | Další regulace | TikTok | Osobní počítače | Řešení odpadního vodního hospodářství | Automatic Data Processing | Index relativní síly (RSI) | Investments | Růst ceny | Čínská centrální banka | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | Společnost Disney | SP500 | Povídání o trzích | Technologická společnost | Měnové kurzy | YouGov | S&P 500 (US500) | Zvedání úrokových sazeb | Vysoké inflace | Ekonomické vyhlídky | Proinflační riziko | Řešení energetické krize | Raiffeisenbank a.s. | Peněžní trh | Průmyslová výroba v tuzemsku | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | ANZ | Krach banky | Xbox | ČBA | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Akcie těžařů stříbra | Charlie Munger | FedWatch Tool | Obavy z koronaviru | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky amerických společností | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Hodnocení rizik | Měny regionu | Fiskální politiky | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Tradingový portál | Sentiment v Německu | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Počet akcií | Akcie Tesly | Know-how | Long signál | Pozice ekonomiky | CPI index | Čínské akcie | Euro | Riziko ztráty | Ministryně financí | Graf ropy | Časový úsek | BlockFi | Poptávka po zlatě | Vysoké zisky | Technologický pokrok | Diskontní sazba | Akcie bank | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Robert Holzmann | Trhy dnes | Vojtěch Machek | Snížení cen | Vzrušení | Technology | Zákaz cestování | Německý statistický úřad | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Pochybnosti | Index akcií | Trezor Safe | Výsledek voleb | Orlen Unipetrol | Snížení ratingu | Schodek zahraničního obchodu | Reálné příjmy | Micron Technology | Trinity | Stratég | Hizballáh | Špatné zprávy | FOREX | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Vlnová analýza | Podnikatelská nálada v Německu | Newmont | Majetek | Gigafactory | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Debata | Big tech | Další pokles | Omezení těžby | Zbrojovky | Načasování | WTI ropa | Datový kalendář | Fio banka | Řetězce | Americký index S&P 500 | Zotavení | Zrychlení inflace | Sentiment | Forexu | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | Bývalý ministr financí | Závislost na americkém dolaru | Maďarská centrální banka | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Breaking | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Formace Head and Shoulders | Philadelphia Fed | Počet stavebních povolení | Fiskální stimuly | Berenberg | Akcie padají | Podílové fondy | Infineon Technologies | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | IBIT | CoinShares | Pozornost trhu | Banka Barclays | Duke Energy Corp | Letecké společnosti | Národní platidlo | Čínský jüan | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | Snížení spotřební daně | Potenciál pro růst | Zdanění | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Analytika | Lot | Obchodujeme | Reálné výnosy | Profit-Target | Komunikace | NEST | Ceny průmyslových výrobců | Cykly | CRIF | SAS | Německá ekonomika | Tržní síly | Burza Binance | Investiční ředitel | Stop-Lossy | Air Liquide | Dnešní seance | Výrobce sportovního oblečení | Spoření na důchod | Americké futures | Časový výstup | Yahoo Finance | Problémy v bankovním sektoru | Předseda ČEZ | MAM | Strach z inflace | Ratingová agentura Fitch | ECOFIN | Deutsche Bank | Dodržování pravidel | Východní Evropa | Pravidla hry | Podvody | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | Poplatky | Měnová politika ECB | Forint | Výprodej | Marathon Petroleum | GDP | Negativní korelace | Akcie společnosti Nvidia | Velká Británie | Evergrande | PLN/EUR | World Bank | Zahraniční politika | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Smart Communications | Index Exportu | Anton Siluanov | Dnes zveřejněná data | Zasedání FED | Ekonom | Palantir Technologies | Optimismus | Pokles průmyslové výroby | Otevírání ekonomiky | Japonský akciový index | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Členové bankovní rady | Michal Stibor | Dnešní kalendář | Objemy obchodů | Skokový nárůst | Typ tradingu | Průzkum PMI | Vydávané tokeny | Indexy S&P | MPSV | Obchodování na devizovém trhu | Klaus Zellmer | Propady na trzích | Ceny ve výrobě v USA | Ekonomické restrikce | Legenda WallStreetBets | Cenové změny komodit | Vyhledávat supporty a rezistence | Optimismus investorů | Trader | Zavedení cel | Rozpočtové politiky | Aktivita ve službách | Vládnoucí strana | Geopolitická rizika | Týdenní pokles | Letectví | Indie | FAO | Zasedání amerického Fedu | Nákupy | Očekávání trhu | LTC | Výsledek zahraničního obchodu | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Nominální růst | Vnímání | Centrální bankéř | Vliv na trh | Akciové indexy | Spoofing | Index volatility VIX | Obchodní válka | Předstihový ukazatel | Indický akciový trh | Hlavní ekonomické události | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Výkonnost indexu S&P 500 | Forexové obchodování | Hospodářská recese | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Zklidnění situace | Internetová bublina | Cizí měny | Mercedes-Benz | Spojené státy americké | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | LPL | Elektřina | WTO | Situace v průmyslu | Vyzkoušet si trading | EMA | Dohoda o brexitu | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Karanténa | Janet Yellen | Zlevnění ropy | Invaze | Investice v zahraničí | Proticyklické kapitálové rezervy | Litecoin | Investiční aktivity | Fiskální balíček | Commerzbank | Varianty koronaviru | Klíčová demokratka | Výroba elektřiny | Zhodnocení | Proinflační působení | Dolar | Inflační krize | Spořící účty | Snížení základní úrokové sazby | EU-USA | Parita | Investiční manažer | Prolomení supportu | COMP Token | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Počet lidí bez práce v Německu | STOXX50 | Akciový stratég | Výhled | Řetězce restaurací | Operátor O2 | Timeframe | České akcie | Klesající cena | Úrovně rezistence | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Erste Group Bank | Technologický Nasdaq | Dividenda | Kurzotvorná informace | Pokračující růst | Americký akciový index | Auta | Komerční banky | Worldometers | Americké ministerstvo | Rada ČNB | Precedens | Průměrná nominální mzda | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Zisk firmy | Risk | Americký trh práce | Reserve Bank of New Zealand | Lucembursko | Hodnoty měny | Akcie Applu | Obchodní účet | Intervence centrální banky | Sláva | Nenaplněná očekávání | Asie a Tichomoří | Cena niklu | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Poptávka po čipech | Deriváty | Ethereum | Kurzy měn | Cardano (ADA) | Zpráva o trhu práce | Index euro | Embargo | Vysoká likvidita | Zápis Fedu | Zpomalení hospodářského růstu | Economist | Index pražské burzy | Vysoké ocenění | Finanční podmínky | Počasí | Poptávka po dolaru | Magnificent | Reálný obchodní účet | GOOGL | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Trendové čáry | Vlastní bydlení | token DOGE | Scalping | Růst akcií | Zaměstnanci | PayPal | Energetické společnosti | Bankovní krize | Nákup eura | FRED | Politika Fedu | Investiční očekávání | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Medvědi | Finanční trhy | Avalanche | Miliardáři | Federální rezervní banky | Natixis Investment Managers | Statistický úřad | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Digitální onboarding | Zlaté rezervy | Vyšší daně | Negativní vývoj | Vládní konsolidační balíček | Tempo růstu HDP | Američtí těžaři | Dobrý výsledek | Klid | PacWest | Data o inflaci | Fundamentální pozadí | Expanze | Klesající úrokové sazby | X-Trade Brokers | eBook | Insider | Mnoho ziskových obchodů | Turistický ruch | Aktuální nálada | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Znovuotevření ekonomiky | Prostor pro růst | Mispricing | Fiskální balík | General Motors | Fondy | Napadení Ukrajiny Ruskem | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Odhad růstu ekonomiky | Banka First Republic | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Comfort Finance | Týdenní výkon | Výnosy státních dluhopisů | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | Cenové hladiny | Austrálie | Kukuřice | Stagflace | HDP Číny | Německé ekonomiky | Důvěra v Německu | DAX | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | PMI za leden | Glenmede | Možný odchod | John Vaňhara | USD za barel | Poslanecká sněmovna | Nikkei 225 | Počet nakažených | Nový týden | Spread | Nákup bitcoinu | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Pracovní trh | Jaderné elektrárny | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Středoevropské měny dnes | Nevada | Futures na americké akciové indexy | Peněžní trhy | Přitahování Stop-Lossu | MetLife | Návrh rozpočtu | Obchodní aktivita | New York | Tradingové webináře | Futures na zemní plyn | St. Louis | Aktuální kurz | MSFT | Inflace ve Velké Británii | Finanční údaje | GS | Saldo zahraničního obchodu | Siemens Healthineers | Bernstein | Video | Spready | Geopolitika | Dividendový výnos | Investiční trendy | Fresenius | Zvýšení úroků | Vládní deficit | Dodávky ropy | Ekonomika | Internetová společnost | Zajišťování | Burzy v USA | Euro včera | Reakce koruny | Portál FXstreet.cz | Mises Institute | Plán fiskální podpory | EU | Německé tovární objednávky | Zotavení ekonomiky | Protipandemická opatření | Pasiva | USD/MXN | Luxusní zboží | Problémy | Zpomalení růstu | Zpřesněná data | Risk Off | Jednotná měna | Riziko likvidity | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Tlak na akcie | AOS | Zpětný odkup akcií | Očekávaná reakce centrální banky | Přijímání bitcoinů | WP | Exotické měny | EURCHF | Ceny plynu a elektřiny | Celkový výsledek | Národní bezpečnost | Currencies | Počty nových případů | Bitcoinový fond | Norská centrální banka | Informace z trhu | Participace | Pokles poptávky | Rekordní schodek | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Pozitivní očekávání | Napadení Ukrajiny | Členské státy | Akcie ve světě | NFT | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Pohyb Bitcoinu | Analytik trhů | Majoritní akcionář | Globální investoři | Člen rady guvernérů | Erste | Prezidentské volby | Dopad epidemie na ekonomiku | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Rozhodnutí Bank of England | Nezaměstnanost | Měnové stimuly | Transakční náklady | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | Anheuser-Busch inBev | Výplata | Velké investice | Neomezené množství | USA a Čína | Index ekonomické aktivity | Rodinné vztahy | ODS | Ropa | Temu | Zvýšení dovozních cel | Colgate | Turbulence na finančních trzích | Ekonomické teorie | Ceny aktiv | Rezervy | Dodávky zemního plynu | České vlády | Kryptoměnová komunita | Hlavní index PX | Problémy v Číně | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Graf ceny ropy | Koronavirové epidemie | Semináře | Výkon dolaru | Kalendář ekonomických událostí | Měnová politika ČNB | První ETF | Protekcionismus | Rozvoj | Americká inflace | Dubnový PMI | Fox News | Klouzavé průměry | Dnes na světových trzích | Snížení ekonomické aktivity | Denní změna | Obchodování s CFD | Podílové listy | Setkání OPEC | Transakce | Švýcarské banky | HealthCare | Objem dovozu | Volatility trhu | Blizzard | Facebook | Hodinový graf | Coinbase Global | Nuda trading | Tržní hráči | Obchodování pomocí Price Action | Pokles EUR/USD | Royal Dutch Shell (RDSA) | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | Sezónnost | Růst nezaměstnanosti | Vzestup inflace | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Turek | Akciové futures | Ruský list | MSCI Europe | Důležité zprávy | Obavy ECB | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Reinvestice | Výprodeje | Anexe Krymu | Spotřeba domácností | Index MSCI | NZDUSD | Seminář | Slabší dolar | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Průzkum společnosti | ETFs | Vánoční svátky | Nákup EUR | Inflace v březnu | Program QE | Zpráva COT | DE30 | Značný pokles | USDX | Enphase Energy | Tvorba pracovních míst v USA | Obchodníci na finančních trzích | Inaugurace | Mateřská společnost | Inflace v prosinci | Heineken | Ruský rozpočet | Dodávky plynu | Společnosti z indexu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Investoři společnosti | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Zhoršení ratingu | Daňové příjmy | Oslabení eura | Dominion Energy Inc | Stratég Saxo Bank | Byznys | MALL | Redukce | Silný pokles | Loterie | Interbank VIP indikátor | Ichimoku | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Sainsbury | MSCI | Karanténní opatření | Ukončení nákupu aktiv | Japonský index | M2 | Kypr | Thomson Reuters | Cena barelu ropy | Snap | Investiční ředitel společnosti | Guvernér Rusnok | RBA | Kontrakty na ropu WTI | Spotřebitelská poptávka | Bullish | Akcia | FTMO | Walgreens | FED sazby | Christine Lagarde | Veřejný dluh Spojených států | Embargo EU | Break/Even | Jak obchodovat | Příjmy do státní pokladny | Báze | Úrovně supportu | Carnival Corp | Exprezident | Dostupnost bydlení | Investiční bankéř | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | LME | Nový trend | Snižování nákladů | Oscilátory | Obchod | Indexy PMI | Index polovodičů | Navýšení úrokových sazeb | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Akcie automobilky BMW | Reakce investorů | Regulační orgán | Data z Německa | Risk On | Dlužníci | Regionální měny | Investování do akcií v roce 2023 | Eni | Obchodovat na forexu | JP Morgan | Konvergenční proces | Společnost AMD | Optimismus na trhu | Ohlédnutí | Relativní stabilita | Čekající pokyny | Otevření ekonomik | Bollingerova pásma | Výnosy desetiletých dluhopisů | Zasedání centrální banky | Globální ekonomický kalendář | Patria.cz | Jiří Makovský | UnitedHealth | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Náklady na obsluhu dluhu | Tipy pro začátečníky | Sentiment na trzích | Inovace | Milník | ABN Amro | Fibonacciho úrovně | Ole Hansen | Prezident Putin | Pravděpodobnost recese | Pohonné hmoty | Globální finanční krize | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Výkonost průmyslu v eurozóně | Bankovní sektor | Platformy | Útok na saúdská ropná zařízení | Negativní zprávy | ZEN | Vývoj cenové hladiny | Pandemická situace | Oslabení | Rusko | Smíšené výsledky | GROWING WAY | Vysoké riziko | Pokles nezaměstnanosti | ROIC | Politické změny | DCA | Ceny výrobců | Přístup k inflaci | Akcionář | Iracionální | Raytheon Technologies | Purple Trading | Úsilí | Guardian | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | Poradce | Vicepremiér | Hodnota bitcoinu | Britská dolní komora | Empire State Index | WEF | Reálné úrokové sazby | Pinduoduo | Obchodní den | Další růst sazeb | IG Metall | Spojené státy | Obchodní bilance | Makroekonomické události | Evropské méně | Zkušenost | Plánování | Hodnota indexu | Tradingový portál FXstreet.cz | Russell 3000 | Signál | Ekonomický výhled | Digitální měna | Samsung | Írán | Počet nových míst | Zdražování | Tržby z průmyslové činnosti | ING Bank | Měny rozvíjejících se trhů | Platformy xStation | Development | Výsledkové sezóny | Tržby obchodníků | Směřování FEDu | Poslední den obchodování | State Street | Britská vláda | EPS | Inflace v Evropské unii | Postavení dolaru | Pips | Investoři a obchodníci | Výsledky maloobchodních tržeb | ADP | Komerční banka | Square | Hodnota zlata | Projev šéfa Fedu Powella | Risk off sentiment | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | xStation 5 | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Ponziho pyramida | Short squeeze | Úbytek | Překoupené oblasti | Ropy | Růst eurozóny | Rozdílové smlouvy | Trh se zlatem | Inflace v Německu | Malé zisky | Jan Procházka | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Objem investic | Nové žádosti o podporu | Investování do akcií | Poradenské společnosti | Obchodní rozhodnutí | Americký dluh | Makroekonomická data | Platforma | Singapur | Big Tech | CHNComp | Míra úspor | Ekonomka Raiffeisenbank | Atraktivní příležitosti | ARM | Index S&P 500 (US500) | Devizové rezervy | NFIB | Další kryptoměny | SICAV | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Alokovat kapitál | JD | Cyklické sektory | Úrokové sazby na kryptoměnách | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Záchranný balíček | Produkce energií | Uvalené sankce | Guvernér české národní banky | Prezidentské volby ve Spojených státech | Měnové páry | Velikost pohybů na ropě | Koruna posílila | Korekce na akciových indexech | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Rafinerie | Společnost | Členové OPEC | Energiewende | Akcie ropy | Xilinx | Rezervní měny | LTV | Časové období | BCH | ESPN | Geopolitická nejistota | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | List The Wall Street Journal | Maloobchodní tržby v listopadu | Tržní ocenění | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | ASX 200 | Forbes | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | KBC | Disclaimer | Cenový vývoj | Nové prognózy | Dynamika mezd | Obchodované fondy | Historicky nejnižší | Allergan | Pozitivní výsledky | Obchodné signály | Kurzotvorné zprávy | ČNB snížila sazby | AXA | Ukončení války | Ackman | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Patová situace | Odvolací soud | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Generální ředitel | Očekávaná inflace | SEC | Jestřábí Fed | Německá burza | BMW | Výzva | Cena akcií | Výrobní závody | CFA | Volatilita trhů | Pepperstone | Úvěrový rating | Non-Farm Payrolls | Sankce | Blockchainy | ASX | Výkon německé ekonomiky | Munger | Rozšíření | Dopad koronaviru | Politické riziko | NBER | Vývoj kurzu polského zlotého | Falešný break | Vitalik Buterin | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Fundamentální základ | Impulzy | Volatilita | Silicon Valley | Situace v USA | IKL | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tržby z prodeje potravin | Příliv investic | D1 | Země OPEC | Chytré kontrakty | Ropný trh | Šéf amerického Fedu | České maloobchodní tržby | Zpomalování americké ekonomiky | Společná evropská měna | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Nálada | Střední podniky | Volume | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | ČVUT | Umělé inteligence | Hry | Míra nejistoty | Index PCE | Britské měny | Tisková konference | Eura | Neúspěch | Meziroční růst spotřebitelských cen | ENPH | Výsledek HDP | Patrik Duda | Verizon Communications | Short Term | Materiály | Obchodní signál | Digitální ekosystémy | Nízká nezaměstnanost | Nizozemsko | ACT | Tightening | Organizace | Digitální daň | Odpovědnost | Brazílie | AAPL | Pokročilé strategie | Hrubá marže | Ryanair | Obilí | Invesco Ltd. | Ceny stavebních prací | Austan Goolsbee | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Vysoké ceny | Japonská ekonomika | Bilance Fedu | Services | Úrokové swapy | Leverage | Řízení kapitálu | VIX | Zmírnění inflace | Stock Exchange | Růst | ČNB Tomáš Nidetzký | Obchodování EUR/USD | Ruleta | Covidové restrikce | Index NFIB | Občanské války | Načasování obchodu | Akcie z oblasti cestovního ruchu | Akcie společnosti Alphabet | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Fed včera | Zvyšování úrokových sazeb | Polská centrální banka | | Letošní maximum | Ředitel XTB | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Úrovně Fibonacciho | Vývoj amerického dolaru | Porsche | Mistrovství světa v hokeji v Praze | Akcie evropských bank | Hospodářský cyklus | Průmyslová produkce v eurozóně | Schwab | Nejlepší palladiové akcie | Nejnovější údaje o inflaci | Finanční situace | Politické události | Dividendové akcie 2020 | Volvo | Proti trendu | Investujte zodpovědně | Výsledková sezóna v USA | VMware | Aukce státních dluhopisů | Zajištění | Dominion Energy | Propad poptávky | Obchodování eura | Administrativa | Počet potvrzených případů | Známky oživení | Výhled pro rok 2024 | Parlament dnes | Úspěch | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Internetové bubliny | Fortinet | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Změny ve WTO | Propad cen ropy | Colt | Snížení inflace | Pandemie | Investiční cíle | Nominální mzda | OMV | America first | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Český státní rozpočet | Wall Street Journal | Poskytování úvěrů | PCE index | Indikátor MACD | Výsledek referenda | Trading.com | Rychlý růst cen | Michal Kulig | Lockdown | Wirecard | Cenový index | Hlavní rizika | Investovat své prostředky | Token | Čínský trh | Fundament | Cena stříbra | Centrální banky USA | Live trading | Eva Zamrazilová | Odstávka těžkého průmyslu | Kryptoměnová burza | Nálada na trhu | Bohatství | Cenová akce | Sektor služeb v USA | Prognostické tvrzení | Meziroční růst | Obchodní vztahy | Průmyslová produkce | Úročení | IIA | Počet Američanů bez práce | Thermo Fisher | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Varovné signály | Merge | Tuzemská měna | Důsledek referenda | Politika centrálních bank | Engulfing | Arca | Zadání čekajících pokynů | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Slabá čísla | Tomáš Holub | Volby | GLOBALT Investments | Tržní výhled pro rok 2024 | Pokles na trzích | Zdanění příjmů v USA | Výnosnost | Zpráva NFP | The University of Manchester | Modelové portfolio | Jednání ČNB | JPMorgan | Ministr spravedlnosti | PMI ve službách | Stabilizační mechanismus | Koronavirové mutace delta | Společnost Delta Air Lines | Vývoj amerického státního dluhu | Index Fedu | První odhad | HDP Německa | Likvidní | Analytické fórum | Jestřábí přístup | Dassault Systemes | Martingale | Růst cen výrobců | Dividendy z ČEZ | Helena Horská | Dopad omikronu | Intradenní pohyby | MDB | MasterCard | Evropské ceny výrobců | Pády na burze | Superúterý | Více volatilní | ECB Christine Lagardeová | Riziková aktiva | Dnešní údaje | Cyklus utahování měnové politiky | HashRate | Technologický index | Americký odvolací soud | Janney Montgomery Scott | Slovensko | Nastavení sazeb | Japonský index Nikkei | Cushing | Beyoncé | AMZN | Německé banky | Instrumenty | Investiční příležitosti | Martin Gürtler | Izraelský úřad pro inovace (IIA) | Dílčí ekonomické ukazatele | Michal Brožka | Klíčové faktory | Bezpečnost | Větší korekce | Ceny ropy Brent | Zveřejněné údaje | Lidé z IT | Předobraz filmového Gordona Gekka | SVB | Nassim Nicholas Taleb | Friedrich Merz | Disciplinovaný trader | Payback energetických investic | Předpandemické hodnoty | Ekvilibria | Benjamin Netanjahu | Míra inflace v eurozóně | Cíle | Depozitní sazba ECB | MSCI All Country World | Americký státní dluh | Kulaté číslo | Prognóza ECB | Zvýšení dluhového limitu | Akcie General Motors | McKesson Corp | LTRO | MDB Capital | Vysoce likvidní | Zítřejší kalendář | Plýtvání časem | MXN | Válka mezi USA a Čínou | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Transparentní řešení | Historie | Novinky | Izraelský úřad | Unipetrol | David Vagenknecht | ETF společnosti BlackRock | Devizové rezervy ČNB | Dopad covid-19 | Protiepidemická opatření | Burzy v Evropě | Investice do podílových fondů | Ajit Jain | Eva Sadovská | ADA | Výroba v Německu | Pečlivé plánování | Návrh rozpočtu na příští rok | Aktuální situace | Foreign Exchange | Repo sazba | Rusko-Ukrajinská krize | Ceny domů v USA | Inflační riziko | Gilead Sciences | Průmysl v USA | Výkyvy | Pokles dolaru | Inflační data | Obchodní dohody | Nálada v ČR | Celní politiky | Ministryně financí Alena Schillerová | Volatilní | Hospodářské noviny | Nižší hodnoty | GameStop | Politici | Plán obchodování | Ekonom Evropské centrální banky | Aktuální kurzy měn | Medvědí vliv na trh | Příliv přímých zahraničních investic | MVRV | Schodek státního rozpočtu | Odhady růstu | Nejvýznamnější hybatelé cen | Vlna omikronu | Hospodářský růst Evropy | Banky | Kurz euro | Jak investovat | Nezaměstnanost v červenci | RTX | BTC/USD | Výsledek britských voleb | Plynovod Nord Stream | Zajímavé investiční příležitosti | Akcie vzrostly | Finex.cz | Optimismus spotřebitelů | Zrušení superhrubé mzdy | Buy | Inflační výhled | Pohled na akciové trhy | AWS | Začínající obchodníci | Člen bankovní rady | Výdaje | Vyšší úroveň | Mezinárodní obchod | Růst platů | Index pro zpracovatelský průmysl | Přijetí kryptoměn | Dnešní ekonomický kalendář | Polkadot | Německý průmysl | Odhad letošního růstu | Český statistický úřad (ČSÚ) | Zvýšené riziko | Finanční plán | BHP Group | Ministerstvo spravedlnosti | Prodeje | Dílčí indexy | Americké statistiky | Nákupy centrálních bank | Zlotý | Technické problémy | Investování do ropných akcií | Předčasné volby | Investiční tipy | Míra nezaměstnanosti v ČR | Rozpočtový rámec | TradingEconomics | Spolupráce | Americká burza | Retail | Týden na trhu | Záznam z jednání ČNB | Makroprognózy | Základní sazba | CNY | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Tučné zisky | Šéf Fedu Jerome Powell | Hybatelé cen | Cena americké ropy WTI | Zpráva o vývoji inflace | Nezaměstnanost v březnu | Spotové bitcoiny | Výrobce elektromobilů | Růst v letošním roce | Ukazatel strachu | Širší trh | Prodeje rodinných domů | Estonsko | Program nákupů dluhopisů | BlackRock | Technické signály | Investice do ekologie | Market rally | Uzdravování | Silná koruna | Indexový fond | Eurokomisař pro hospodářství | Palo Alto Networks Inc | Osobní výdaje | Chod ekonomiky | Americká seance | Wood & Company | Centralizované burzy | Obchodní podmínky | Světové indexy | Evropské firmy | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Pozitivní trendy | Úřad pro inovace | Březnová data | Slickcharts | Meta Platforms | Benchmark | Zadlužení v eurozóně | PCE inflace v USA | Index Russell 2000 | Kupci | DAO | Inditex | Douglas | Cena zemního plynu | Odborné přednášky | 1D | Předpovědi cen | Medvědí postoj | Globální trh s ropou | Vyplácet dividendy | Švédská Riksbank | Nejvíce zlata | ARM Holdings | London Break | Francouzský parlament | Bankovní rady ČNB | Dluh eurozóny | Sanofi | Infinera | Česká bankovní asociace (ČBA) | Zpráva amerického ministerstva práce | Rakousko-uherské koruny | Řetězec restaurací | Léto | Dopad vysokých cen energií | Automobilka Škoda Auto | Ztráty společnosti | Velká očekávání | Koruna oslabuje | Dow Jones | Česká inflace | Prodeje nových aut | JPG | Dopady války na Ukrajině | Rezervní fond | Rychlost | Obchodovat na burze | Inflační epizoda | Randal Quarles | Úprava strategie | Komise v přenesené pravomoci | Africký mor | Tisková konference ČNB | Trend klesající | Technický výhled | Údaje o hrubém domácím produktu | Costco | Kartel OPEC+ | Rizikový apetit | FDX | Vysoká očekávání | Oslabení dolaru | Dánsko | Rychle rostoucí akcie | Podnikání na kapitálovém trhu | Rozhodnutí ECB o sazbách | NASDAQ: AMZN | Kryptoměnový svět | Průmyslová výroba v USA | Americké vládní dluhopisy | Class A | Pád cen ropy | Nejvyšší nezaměstnanost | Produkce plynu | Oživení globální ekonomiky | Globální krize | Nárůst ceny akcií | Covid | Americká administrativa | Nová historická maxima | Nálada spotřebitelů v USA | Fio | Výrobní ceny | Simon Johnson | Warren Buffett a Charlie Munger | Návratnost | Snížení odměn | Intradenní obchodník | Omezené dodávky | Zbyněk Stanjura | Odvětví | One Good Trade | Aplikace Robinhood | Šok | Ekonomické zotavování | Celková míra nezaměstnanosti | Zbrojovka Lockheed Martin | Používaná platidla | Americké makro | Ukazatel zdraví | Long Term | Kurz GBP | Výše devizových rezerv | Francouzský prezident | Směřování ceny | Admiral Markets Forex Kalendář | Vyšší cla | Platidla | Fundamenty britské měny | Dlouhodobí investoři | Dluhové trhy | Sjezd akcionářů | Report ADP | Úrokové sazby ČNB | CDR | Rakousko | Druhá vlna | Benátské dukáty | Covidová situace | Analytický tým FXstreet.cz | Pokles libry | Měnové krize | Výhled trhů | Americké firmy | Dna | Zasedání v Davosu | Průmysl v Německu | Dostupná data | Ministerstvo energetiky | Index podílových fondů | Tlumení QE | Investorský sentiment | Kapitulace medvědů | Stát New York | Express | Šílenství měnové politiky | Úvěr | Zahraniční akcie | Maďarsko | Stochastic | Průmyslníci | Ekonomika Španělska | Úrokové sazby v Česku | Odhady HDP | Výrobní sektor | Podcasty | Comfort Finance Group | Výhody investování do akcií | Cenové pohyby | Rostoucí trend | Odhad poptávky po ropě | Traders Club | Blížící se fundament | Barrick Gold (GOLD) | USD za tunu | Fundraising | Inflace v České republice | Použití záporných sazeb | Vývoj devizových rezerv | Nová prognóza Fedu | Investiční společnosti | Řízení rizik | Shrnutí obchodování | Šance | Lloyds Banking Group | Šéf britské centrální banky | Měnové trhy | Zavírací cena | Ekonomika Slovenska | Dopady koronavirové krize | Telekom Austria | Investiční instrumenty | Taktický long | Poradenství | NZD/USD | Klesající inflace | Geopolitické vlivy | Halving | Volný obchod | Dění na finančním trhu | Růst v oblasti služeb | Korunový trh | FOMC | Overnight | Volby v USA | Komunikace ČNB | SMCI | HSCEI (CHNComp) | Šum na trhu | Političtí vůdci | Pád rovnovážné hodnoty | Nord Stream 2 | Daně z příjmů právnických osob | Sentiment investorů | SIX | dApps | Předseda Evropské rady | Carlos Acevedo | British American Tobacco | Získávání peněz | Růst cen komodit | SICAV v Česku | Trump 2.0 | Konference v Jackson Hole | Data ČSÚ | Prognóza Evropské komise | Prodeje aut | LVMH | HDP EU | Růst výroby | Vývoj inflace v ČR | Obchodní příležitosti | Chemický průmysl | Restricted Default | Vlna koronaviru | Kamala | FTSE Russell | Aktuální očekávání | Ceny v dopravě | PHLX | ExxonMobil | Forward | Cenové války | Dollar Index | Fox | Barel ropy WTI | Technické ukazatele | PDD Holdings | Backtest | Varování před riziky | Signály oživení | Chybějící poptávka | Škola obchodování | Vakcinace | Byznys mimo Francii | Upravený zisk | Siegel | Digitální revoluce | Benchmarky | Polské maloobchodní tržby | Bitcoin SV | Přerušení výroby | VaR | Historický pád cen ropy | Investovaná částka | Vyjednávání o vystoupení | Americká sněmovna reprezentantů | Výrobní ceny v eurozóně | Technická analýza | Býčí nebo medvědí postoj | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | MoneyExpo | USB Group | Fannie Mae | Na burze | Agentura Reuters | App Store | Akcie | Bělorusko | Ekonomická nerovnost | Zisky akciových indexů | Christine Lagardeová | Ondřej Hartman | Hospodářský pokles | 3M PRIBOR | Investiční analytik | Media & Technology Group | Prodeje rodinných domů v USA | Macy’s | Interchange | PX Pražské burzy | Světová ekonomická krize | Významný dopad | Obchodování s akciemi | Ropovod | Ekonomické aktivity | Růst cen nájmů | Zásoby zemního plynu v USA | Inflace v eurozóně v červnu | Investice firem | Vyšetřovatelé | Pump and dump | Analytička | STAN | ČSOB | Import ruské ropy | Index volatility CBOE | Nárůst poptávky | Snižování úroků | Akcie na newyorské burze | Rozhodnutí americké centrální banky | Dopady pandemie | Pozitivní signál | Philadelphia Fed Business Outlook | Úrok | Česká elita | Novo Nordisk | Výroba počítačů | MAGA | Středoevropské měny | Spor EU-USA | Ekonomiky | Očekávaný růst | Meme akcie | Černé pondělí | PMI ze sektoru služeb | Akcie Nike | Měnová politika | Oblasti odporu | Šíření mutace | Očekávání směru trhu | Trump trade | Jestřáb | Zasedání FOMC | Oslabení exportu | Obchodní plán | Sazby hypoték | Evropa | Dluhopis | Zápis ze zasedání Fedu | Nejlepší ropné akcie | Nasdaq Composite | ETF na kryptoměny | CZG | Reálné obchody | Next Finance | John Williams | Cílová cena | Zvednutí sazeb | Americké prezidentské volby | Hyundai | Hospodářská data | Rekordní maxima | Práce v Německu | Gap na ropě | Bloomberg Economics | Moskva | Měnový pár | Norsko | Finanční výsledky společnosti | Největší ztráty | NAHB | Pád bitcoinu | Propad průmyslové výroby | Posilování amerického dolaru | Modelování výnosové křivky | Bankrot | Zhoršení epidemické situace | Negativní dopad | Maloobchodní tržby v eurozóně | Elon Musk | Republikánský senátor | Ruské akcie | Vklady | Americký prezident | Terra | Mzda | Důležité makroekonomické události | Ulta Beauty | Český PMI index | Inflační cíl 2 % | Vyšší úrokové sazby | Mutace delta | Zpřísňování měnové politiky | Americký maloobchod | Prognózy ČNB | Největší švýcarské banky | Howard Friend | PLN/CZK | Refinanční sazba | Komentáře členů Fedu | Onemocnění COVID-19 | Zahájení intervencí | Nejvyšší objem | Britský premiér | GM | Administrátor | Bank of Canada | Americké ministerstvo spravedlnosti | Lyft | Pečlivé analýzy | Ovlivňování | Stabilita | Maloobchodní sektor | České ceny výrobců | Rostoucí ceny ropy | Svobodné měny | Koruny vůči euru | Německá spotřebitelská důvěra | Miliardář | Problémy v dodavatelských řetězcích | Bilance zahraničního obchodu | Zdravotní péče | Obchodní dohoda | Evropský parlament | Jak se stát lepším investorem | Světové akciové indexy | Německá Bundesbanka | Práce s rizikem | Komoditní měny | Dynamika HDP | Bear market rally | Proinflační rizika | Marketingová komunikace | Húsíové | Podnikatelská aktivita v eurozóně | BAL | Výhled pro Německo | Trumponomika | Nové údaje | Produkce ropy | Supporty a rezistence | MALL.cz | Finanční výsledky | Makroekonomické data | TRY | Evropská komise (EK) | Předpověď | Skupina OPEC+ | PMI pro sektor | Akcie v Indii | Závislost na dolaru | mmBtu | Nálada nákupních manažerů | Zpomalování inflace | Velcí hráči | Kurz dolaru | Skupina Volkswagen | Moderna | Údaje ISM | Cena plynu pro evropský trh | Investujte na Forexu | Commitment of Traders | Komentátor | Snižování nákupu aktiv | Hlavní ekonom ING | Rozdělení zisku | Americký ministr obchodu | Daňový balíček | Vliv členů OPEC | CCI | Ekonomický růst | Dlouhodobější výhled | Brexit bez dohody | All Time High | Založení účtu | West Texas Intermediate (WTI) | MF | Zisk na akcii | Tisková konference šéfa Fedu | Oslabení měny | Hodnota HDP | Jestřábí ECB | Koncové ceny | Kryptoměnové firmy | Krize | Automobilka | Ekonomické statistiky | Tesla | Zvýšení rizika | Carnival | Výplaty dividendy | Podnikatelská aktivita | Růst sentimentu | Management | Nio | XAU/USD | Prohlášení | Pandemie COVID | Kolaps FTX | Vyšetřování | Největší ekonomiky | Michelle Bullocková | Ceny kávy | Pokračování trendu | Tržby ve službách | Zoetis Inc | Reakce centrální banky | Digiměny | Posílení libry | Strukturální změny | Reálný HDP | Kvantitativní uvolňování | Světové trhy | Vysoká očekávání investorů | Přeprodané podmínky | Ray Dalio | Panika | Průmyslové aktivity | Nákup aktiv | Ceny stříbra | CNBC | Míra nezaměstnanosti v březnu | Geopolitické události | High | Tržby v eurozóně | Meziroční inflace v Německu | Bohatí lidé | Forex asistent | Feed and Greed Index | Smíšené pocity | Alexander Elder | Ethereum (ETH) | Ruská invaze | Phillips 66 | Hospodaření vlády | Hospodářská politika | Epidemické situace | Reálná mzda | US dollar | Koupěschopnost | UBS | Podíl eura | NATO | Vliv války | Americký trh | Měnový kurz EUR/CZK | Údaje | Slabý dolar | Velikost ztráty | Rozpočtový schodek | Čekající příkaz | Průměrná hrubá měsíční mzda | Dramatické dopady | Aktuální sentiment na trhu | Vývoj na akciovém trhu | Rotace | Rozsah konfliktů | Zamyšlení | Americký akciový index S&P 500 | Sazby centrálních bank | Finanční odměny | Hotovostní prostředky | Vyšší mzdy | BSV | Reálná očekávání | Nesoulad | Česká investiční společnost | Virtuální peníze | Reportované výsledky | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Analytický tým | Prognóza Ministerstva financí | Ministr financí | IMF | Země eurozóny | Ekonomický cyklus | Důvěra investorů | Société Générale | Obavy z nejistoty | Sequoia | Obchodovat s akciemi | Penzijní společnost České pojišťovny | Suroviny | Ceny v zemědělství | Index CSI 300 | Globální finanční systém | Snižování cen | Výsledky společnosti Nvidia | Summit EU | American Airlines | Kupující | Společnost Boeing | Ekonomické uzavírky | RDSA | Všechny indikátory | Ruské rubly | Těžba z břidlic | Mark DOUGLAS | Mladí Češi | Pokles exportu | Shell | Míra volatility | Financial | Hermes | Proražení supportu | Riziko recese | Předseda dozorčí rady | COMP | Sezónní faktory | Výhody | Konec roku | Ekonomiky eurozóny | Strategie pro měny | Vedení Demokratické strany | Broker Consulting Index podílových fondů | ARD | CAD | Webináře zdarma | Historická zkušenost | Short | Opačný trend | Lepší zítřky | Dlouhodobý úspěch | Equinix | Roční maximum | Regulační orgány | Převodník měn | Očekávaná reakce | Podíl nezaměstnaných | Pokles cen dovážených energií | Průzkum ČSÚ | Zlaté ETF | Humana | EQT | Posilování české koruny | PPF | Target | Nový daňový a výdajový balík | Stlačení inflace | DigitalCoinPrice | Extreme | Američtí voliči | Jak obchodovat ropu | CNN Feed and Greed Index | Snižování sazeb | Zdraví | Proinflační faktory | Důvěra spotřebitelů | Nově zahájené stavby domů | ING Groep NV | Ministr obchodu | Intel | Odhad vývoje HDP | Počty žadatelů o podporu | TOPIX | Vzestupný trend | Investiční společnost | Nedostatek zboží | Northrop Grumman | WTI CFD | Rostoucí ceny komodit | Politika ČNB | Booking Holdings | Brokers | Pražská burza | USD/CHF | Práce s pohledávkami | Nálada v české ekonomice | Nemovitosti | Začátek výsledkové sezóny | HDP v Maďarsku | Vlastnictví | Inflace v Evropě | Stříbro | Odhadovaná cena | Visa | Moving Average | Frustrace | Ceny ropy WTI | Spotové ceny | Meta (Facebook) | Běžný účet platební bilance ČR | Nejvyšší přebytek | Práce | Raphael Bostic | Kryptoplatformy | Obchodní výsledky | Stav americké ekonomiky | GDPNow | Nárůst HDP | Růst bitcoinu | Supercyklus | Zdražení ropy | Mzdová dynamika | SP500 CFD | Název zlotý | Roche Holding AG | Cukr | Příležitosti na trzích | Denní objem | Zvýšení DPH | Růst Bitcoinů | Zákaz dovozu | Petr Krpata | Cenové výkyvy | Scalper | Čínský vicepremiér | Spoření | Čtvrtý zlotý | Růst cen průmyslových výrobců | Chartered Financial Analyst (CFA) | Vývoj trhu | Řízení a rozvoj společnosti | Koaliční partneři | NAFTA | Firemní sektor | Vývoj měnového agregátu M1 | Předseda podnikové rady | Lufthansa | Prezident Biden | Ekologie | Podniky | Zdravotnické potřeby | Průmysl v eurozóně | Americká měna | Prodeje potravin | Coinglass | Rovnovážné hodnoty | Christine Lagardová | Sociální demokraté | Nejobchodovanější akcie | Fondy soukromého kapitálu | O žebrácké holi | Hospodářské politiky | Společnost S&P | Očkování | Narůstající ceny | Kyrsten Sinemaová | Konsolidace | Ropa WTI na D1 | Spektrum aktiv | S&P Global Inc | Aramco | Nárůst výdajů | EOSBTC | Američtí regulátoři | Kanada | Německé volby | Volný kapitál | Chicagský index nákupních manažerů | Aktualizace softwaru | Zvýšení mezd | Finanční ztráty | Exponenciální klouzavý průměr | Komerční nemovitosti. | Populární kryptoměny | Inflace v únoru | Obchodní modely | List Guardian | Akcie firem | Úprava státního příspěvku | Americký trh nemovitostí | Velké ztráty | Silná korelace | Prosincová bilance zahraničního obchodu | Statistika | Procter & Gamble | Finanční zprávy | Guvernér rakouské centrální banky | Hýbat trhy | Počet nezaměstnaných v Německu | Strategii pro měny | Koruna posiluje | Český výrobní sektor | ABB | Pohyby na trzích | Data ze Spojených států | Volatility | Pohled bankéřů | Ekonomické podmínky | Penále | Přesun výroby | Německá míra nezaměstnanosti | Enel | SK Hynix | Nejdůležitější ukazatele | Akcie Delta Air Lines | Prognózy zisku | Constellation Brands | Repsol | Finanční polštář | Lehman Brothers | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Investice do akciových titulů | Rubl | Index Nasdaq Composite | FNB | S&P 500 a Nasdaq 100 | Kola kvantitativního uvolňování | Ztráta | Rozpočet | Bezpečná aktiva | Liou Che | xStation5 | Domácí měny | Jmenování Powella | Korekce amerických akcií | Nasdaq a S&P 500 | Podmínky ve výrobě | Američtí politici | Kraft Heinz | Vstupu do EU | Pandemie v Evropě | Ceny energetických komodit | PayPal Holdings Inc | EU a USA | Akcie Alphabetu | Propouštění zaměstnanců | Poptávky po ropě | Vývoj na trhu | Ziskové obchodování | Internetové obchody | Schodek rozpočtu | Schůzka FOMC | Ceny nemovitostí v USA | Zvýšení cenové hladiny | Web3 | Maloobchodní prodeje | Snížení úrokové sazby | Ekonomika Francie | Červnová inflace | Zasilatelské společnosti | Sentiment na americkém akciovém trhu | Listopadové maloobchodní tržby | Ošetřovné | Vánoce | Dluhopisy s kratší splatností | Dopad koronaviru na ekonomiku | Autozone | City | Jak k Brexitu došlo? | Šíření varianty omikron | Pozitivní vliv | Nejnovější údaje | Švédsko | Pravidla obchodního systému | Pracovní síly | Závazek | Technické znalosti | Směřování | EU summit | AUD/USD | Velké americké banky | Pandemie covidu-19 | Dostatek likvidity | Intuitive Surgical | Americké tovární objednávky | Investorská nálada | Historický pád cen | Irák | Index technologického trhu Nasdaq | Strach z druhé vlny | Nedostatečné investice | Volkswagen | Allspring | Globalt | Sam Stovall | Tomáš Kadeřávek | Úroveň parity | Velmoci | Ceny zemního plynu v Evropě | Varšava | Uptrend | FX příležitosti | Guvernér ČNB | Trendová linie | Instrument | Nová mutace | Index spotřebitelských cen | Marathon | Den tradera | Český trh | Podstatné kurzotvorné zprávy | Data o výrobní inflaci | Index Nasdaq (US100) | Hazard | Kryptopeněženky | Koruna dnes | Standard Chartered | Vladimír Beszédes | Inflace v eurozóně | Nárůst volatility | Navýšení cel | Německo | Přicházející recese | Czech Fund | Uvolňování měnové politiky v USA | Skepse | Uvolnit měnovou politiku | Nálada v ekonomice | Americký ISM | Coinbase Brian Armstrong | Měnové politiky v USA | Odhady analytiků | Trh má vždycky pravdu | Formace hlava a ramena | Antidumpingová cla | Únorová bilance zahraničního obchodu | KM Finance | USD/JPY | Štěstí | Bankovky | Český index nákupních manažerů | Biden | Ruská centrální banka | Předpokládaný vývoj | Američané | Vývoj běžného účtu platební bilance | Objem zakázek | Bankrot FTX | Daň z příjmu | Měnový výbor | Negativní data z americké ekonomiky | Maloobchod v květnu | Růst ekonomické důvěry | Refinanční operace | Dobrá čísla | Pojišťovnictví | Růstový potenciál | NASDAQ 100 | Růst české ekonomiky | Veřejný sektor | Zrychlení růstu | Skalpování | ZIL | Graf dne | Britské společnosti | Akciový trh | Normalizace úrokových sazeb | Inflace spotřebitelských cen | Výkonnost zlata | Hospodaření firem | Solidní růst | Ekonomické prostředí | Duke Energy | Směrnice | Dlouhodobé trendy | Zajištění majetku | Výsledky hospodaření | Šíření nákazy | Viceprezident | Ztráty | Průmyslová produkce v srpnu | Eskalace | Chaos na trzích | Vývoj peněžní zásoby | Nálada na globálních trzích | Důvěra v českou ekonomiku | Japonský jen | Vývoj měnového agregátu | COT (Commitment of Traders) | Offshore | Akcie HP | S&P 500 a Dow Jones | Krátkodobý výhled | Automotive | Stav nouze | Sentiment University of Michigan | Index relativní síly | Navázání na dolar | FXstreet.cz | Podpora eura | Vývoj akciového trhu | Amundi | Odhad amerického HDP | Bilance | Ceny zemního plynu | Mall.cz | WebTrader | USA prezidentské volby | Head and Shoulders | Trader 2.0 | Ruský HDP | I-Trader | Saxo Group | Inflace v Polsku | CSX | FAZ | Dubnová inflace | Investiční apetit | Goldman Sachs Group | Analytické platformy | Hospodářské výsledky společnosti | Snížení úroků | Dividendové akcie | Banka UBS | Monetizovat | Překoupenost | Sentix indikátor | L.F. Investment Limited | Propad sentimentu | Vyhlídky do budoucnosti | NZD | Růst ceny ropy | Embargo EU na ruskou ropu | Mayr-Melnhof | Odpočinek | Šéfka ECB | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Ropná firma | MWh | Investice do zlata | Air France-KLM | Výroba v Číně | EUR/GBP | Akciový index PX | Vinci | Lindsay | Koš | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Počet zaměstnaných | Investování | Ředitel pro investice | Omicron | Nejnovější data | XRP | Generativní umělé inteligence | Pocity | Finančníci | Petr Fiala (ODS) | TradingView | Světové akciové trhy | Setkání centrálních bankéřů | Regulační změny | Akumulace | Marika Čupa | Norwegian Cruise Line | Kotace | Bitcoin a další kryptoměny | Jednodenní zisk | Polská národní banka | Vklady na počkání | Conference Board index | Příznivé výsledky | Oslabování koruny | Pracovní den | Mzdy | Cílové ceny | Britské parlamentní volby | HDP v eurozóně | Zvýšení těžby | Osobní příjem | WHO | Levnější půjčky | Aktuálně trh | Sazby Fedu | Podvědomí | Šperky | Fondy kvalifikovaných investorů (FKI) | Realizace zisku | Zadlužení | Merkelová | Wells Fargo Investment Institute | Obchodníci | Zahraniční investice | Oživování v průmyslu | Bank Of Singapore | Ocel z Číny | Jednoduché tipy | Čeští investoři | Vyšší inflace v Německu | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Euro vůči americkému dolaru | Směřování trhů | Hamás | Horší časy | Royal Caribbean Cruises | Zambie | Ukazatele | Vyšší ceny ropy | Carson Group | Vytržení informace z kontextu | Státní dluhopisy | Philadelphia SE Semiconductor | CoinDesk | Nicholas Taleb | Platební prostředek | Dividendové investory | Zakladatel fondu | Deere | Pozice | Obchodní firmy | Dvojité dno | CryptoQuant | Bidenovo vítězství | SPOT | Zvýšení dividend | Ark Invest | Nízká inflace | Altria Group | LTCBTC | Zhoršování pandemické situace | Objem devizových intervencí | Americké regulační orgány | AMBcrypto | Market making | Kvalitní akcie | UBS Group AG | Salvador | Oživení německé ekonomiky | Dluhopisy | Trading | Stoupající sentiment | Rudy Giuliani | Zvýšená volatilita na trzích | Platební bilance | Merck KGaA | Předsedkyně Evropské komise | NYSE: HPQ | Vliv války na Ukrajině | České e-shopy | Dot-com | Expirace | Pohledávky | Účastníci trhu | Hluboké ztráty | ETC | Propad indexu | Poptávky po dolaru | Bid | Oslabení kurzu koruny | Rozvojové ekonomiky | Temasek | Inflace zpomaluje | Fiskální pomoc | Vývoj na devizovém trhu | Sentiment amerických spotřebitelů | Makroekonomický kalendář | Evropský regulátor | Bank of New York Mellon | Ceny zemního plynu v USA | Čas na nákup | Chytré peníze | Situace na trhu práce | AbbVie | Varovné znamení | Hladiny rezistence | Přísná měnová politika | Fibonacci | WKL | Oživení ekonomik | Tomáš Vranka | Turecké liry | Míra inflace v Číně | Přístup k obchodování | Solární panely | Výplach na trzích | PMI indikátor | Akciový index DAX | Proinflační faktor | Futures v Evropě | Uvalení cel | PacWest Bancorp | Rekordní pokles | Fidelity International | Varta | Renomovaný obchodní psycholog | Čína | NBH | Inflace v ČR | Dnešní ADP | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Koruna | Evropský průmysl | Stabilita koruny | Generali Investments CEE | Trade | Politické rozhodnutí | ČR | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | TASE | Dopravní systém | MIFID | Moore CZ | Peabody | Akcie na pražské burze | Institute for Supply Management (ISM) | Nastavení měnové politiky | Směr trhu | Zasedání bankovní rady | Spotřebitelská důvěra podle Conference Board | Rozpočtové deficity | Kompenzace | Tomáš Nidetzký | Akciové fondy | Stabilita sazeb | Chuť k riziku | Zlepšení nálady | Růst cen ve výrobě | Uchovatel hodnoty | Palantir | Microsoft Corp | Strach z Brexitu | Evropské akciové indexy | Ekonomické nerovnosti | KOSPI | Časový horizont | Psychologický efekt | Vývoj války | Zastropování cen plynu | Větší pozice | Ministerstvo financí | Kapitálové trhy | Zasedání centrálních bank | Politické otřesy | Nejvyšší deficit | Růst výnosů dluhopisů | Očekávané Earnings | Klíčové rozdíly | Změny klimatu | Nowcast | Nejobchodovanější měnový pár | Snížení spotřeby plynu | České mzdy | Vysoká zadluženost | Hospodaření českého státu | Vivendi | Konstrukce portfolia | Guvernér | Průměrná mzda v ČR | Horší data z Německa | Špatná aktiva finančního sektoru | Zvýšené volatility | Přerušení dodávek ruského plynu | Platina | Low | Novartis AG | Globalizace | Objem zakázek v německém průmyslu | Býčí trend | S&P Case-Shiller index | FXDAILY | EURGBP | Polkadot (DOT) | 200denní klouzavý průměr | DSTI | John Hardy | Rezistence | Umělá inteligence | Úrokový diferenciál | Korporace | Turecká ekonomika | Ministr zahraničí | Obchodování na burze | FOMO | EK | Ford Motor | Rocket Internet | Výhled na EUR/USD | USA | Zemědělství | Kryptoměnový trh | Průměrná velikost pohybů | Praní špinavých peněz | Zpracovatelský průmysl | J.P. Morgan | Šíření koronaviru | Hlavní akciové trhy | Odražení ode dna | Konzultant | Agentura Moody's | Stav běžného účtu | Globální ekonomický růst | Evropská spotřebitelská důvěra | JPMorgan Chase | Pozitivní zpráva | Sazby | Sebevědomí | Pozitivní sentiment na trzích | Guldeny | Valné hromady | Nejvýraznější propad | Short pozice | Stimulační politika | Zrychlení inflace v eurozóně | Li Auto | XTB | NERV | Aktivita v sektoru služeb | Zveřejňování výsledků | Průmyslová výroba v Číně | Americké příjmy | Netflix | Porovnání vývoje výnosu | Arcadium | Průmysl v listopadu | Graf akcie | Schodek veřejných financí | Znovuzvolení Donalda | Ticker | Návrat k normálu | Zveřejnění výsledků HDP | Předkrizové úrovně | Vladimir Putin | Dolarové zisky | Největší pokles | Úrokové sazby ve Spojených státech | Dluh Ruska | Dluhové krize | Průmyslový index Dow Jones | Ropný průmysl | ECB Luis De Guindos | Počet nezaměstnaných | Německé hospodářství | Miliardy dolarů | Vývoj jádrové inflace | Peter Garnry | SPX | Nejnovější statistika | Nejvyšší propad | Riziková prémie | Poptávka po ropě | Cloud Computing | Výplaty dividend | Louis Vuitton | Elliottovy vlny | Letecká společnost | NKE | Jan Frait | Hlavní ekonom | Ceny v průmyslu | Wendy’s | Bankovní asociace | Deloitte | Infineon | Průmysl eurozóny | Ekonomický indikátor | Německý automobilový sektor | Vývoj mezd | Zahraniční forex | Ocenění | České sazby | Burze | Hodnocení ekonomiky | Lockheed | Ethereum Foundation | Francouzský ministr financí | Brazilský real | Nálada českých spotřebitelů | Martin Sklenář | Crypto Eboy | Markéta Fišerová | WU | Durace | Kontrakt | Investovat peníze | Podnikové investice | Monopol | Co je to ropa? | Sezónně očištěná nezaměstnanost | Meziroční inflace | Ekonomické prognózy | Sektor služeb | Maloobchodní prodej | Hodnota fondového kapitálu | Výprodej dluhopisů | Americké ceny nemovitostí | Zastavení výroby | Výkon | Společnost Trezor | Kimberly-Clark | American Express | Americký kongres | Saudi Aramco | Riziko | Počet potvrzených případů nákazy | Desinflační trend | Palo Alto Networks | Nejlepší investiční příležitosti | Fúze | Domácí poptávka | Odchylky kurzu koruny | Ministerstvo financí České republiky | Zásobníky | S&P 500 (SPX) | Premiér Boris Johnson | COLI | Prognóza americké centrální banky | Volatilita na finančních trzích | Velká korekce | Česká vláda | Ceny cukru | Ekonomické zprávy | Zajištění proti inflaci | Správné informace | Thomas Martin | John Maynard Keynes | Investiční fond | Společnost Hewlett Packard | Stimuly | Zisky společnosti | Světové centrální banky | Důchodové komise | Tržní výhled pro rok | Denní graf | Nejlepší čas | Nasdaq (US100) | Růst průmyslové výroby v eurozóně | VIAC | Dominance Číny | Zasedání měnového výboru | Úroková míra | Tečkový graf | Znovuotevírání ekonomiky | Tržby v maloobchodě | Role ECB | Dlouhodobý investor | Americké trhy | Americký ministr financí | Liberty Ostrava | Sol | Globální sentiment | Průvodce pro začátečníky | Mistrovství světa v hokeji | Čínští turisté | Míra inflace v Německu | Ruský akciový index MOEX | D.R. Horton | Posílení dnes | Kupovat dluhopisy | Oblast fiskální politiky | Proočkování populace | Vojtěch Benda | Zpřísňováním měnové politiky | Rozvojová pomoc | Sázka na jistotu | Vyšší výnosy | XTB Research | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Bitcoin jako legální platidlo | Motivace | Převzetí banky | Rizikový faktor | Aktuálně investiční příležitosti | Podstoupení rizika | Spartan Capital | Celní spor EU-USA | Marvell Technology | Průmyslová výroba v září | Linde | Výraznější pokles | Jakub Kraľovanský | Ředitel komunikace | Globální měny | Vysoká rizika | Investiční stratég | Analytik | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Analytická práce | Průměrná úložka | Růst firmy | CBDC | Izraelský úřad pro inovace | Pokračování růstu | ENEL | COT | Unijní činitelé | Nejlepší strategie | B200 | Očekávání do budoucnosti | Domácí průmysl | Americký HDP | Tvorba fixního kapitálu | Severní Karolína | Rodinné rozpočty | Index amerických akcií | Vývoj ceny | MF ČR | Ekonomická třída | Historie společnosti | Michal Uma | Zlepšování sentimentu | Klouzavé průměry (MA) | Ministr obchodu Wilbur Ross | Poměrové ukazatele | Tovární objednávky z Německa | Celní války | Akcie společnosti Arm | Saúdská ropná zařízení | Ambasador | Inflace v USA | Technologická skupina | Italský PMI | Čínský finanční systém | Bulgari | Tým FXstreet.cz | Mzdově-inflační spirála | Fiat Chrysler | Akcie výrobců čipů | Štědrý den | Příklad změny | Spořit a investovat | Powellovo sdělení | Americká centrální banka dnes | Sankce vůči Rusku | Zvyšování úroků | Dominance bitcoinu | Graf vývoje ceny ropy | Platba | Zpráva z Německa | Evropský index (Stoxx Europe 600) | Dovoz ruské ropy | EOG Resources | Novo Nordisk A/S | Zisky čínských průmyslových podniků | Czech Credit Bureau | Jak obchodovat Price Action | Analytik XTB | Berkeley | Hospodářský výhled | ČNB úrokové sazby | Intervenovat | Ministerstvo hospodářství | Rekordní nárůst | Emise | Býčí nebo medvědí | Průmyslové podniky | Tropická bouře | Index nových objednávek | Prodeje domů v USA | Vývoj finančních instrumentů | Výsledky amerických voleb | Zdanění firem | TLTRO III | LNG | Koncern | Bloomberg Markets | Finex | Lael Brainardová | Americká investiční banka | Inflační šok | Evropské akcie dnes | Výnosy italských dluhopisů | Akciový index Nikkei | Inflace ze Spojených států | Ekonomická omezení | Wealth Management | Forma SICAV v Česku | Americký akciový trh | Reakce ČNB | Dominance amerického dolaru | News | Dodavatelské řetězce | Úložka | Rostoucí úrokové sazby | Přesun výroby z Evropy | Kvantitativní utahování | Týdenní nárůst | Cena aktiva | Politico | Potenciál poklesu | Kidder | Sempra Energy | Zákon o investičních společnostech a fondech | Cena americké ropy | Obchody s měnami | Směřování firmy | Sociální sítě | Zdražování cen | Německá inflace | Čínský HDP | Aktuální kurzy | Tvorba pracovních míst | Pražský PX | Sentiment amerického akciového trhu | Wilmington Trust | Kondice ekonomiky | Pomalý růst | VanEck | Krach FTX | Více peněz | Ruská ekonomika | Vzácné kovy | Globální vývoj | Prodej | Nervozita | Hlubší schodek | Krypto trh | Tržby v Německu | Steven Mnuchin | Monetární politika centrálních bank | Denní propad | Euforie | Price Action Trading | BOSSA | Bez rizika | V4 | Home Depot | Tržby maloobchodníků | Invesco | Člen bankovní rady České národní banky | Chování spotřebitelů | Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře | Implikace | Akciový index MOEX | Výsledek inflace | Dmitrij Polevoj | CRM | Zavedení digitální daně | Američtí centrální bankéři | Sezónní vlivy | Nastavení úrokových sazeb | Crypto Eboy - René Remšík | Použití Fibonacciho úrovní | Hynix | Velké pohyby | Celní spor | Spekulovat | Index nákupních manažerů v ČR | Oznámení | Index burzy | Ted Cruz | Údaje o vývoji HDP | Data z ekonomiky | Obchodní bilance eurozóny | Největší ekonomika | Activision | Výsledkový týden | Ekonomika USA | Poměr zlata a stříbra | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Průmyslová výroba | Objem dluhopisů | Ústup inflace | Cena plynu | CISCO | Uherské koruny | Posilování eura | Moskevská burza | Investice do reálných aktiv | Rozbor | Průmyslové objednávky | Aegon | Progres | Hypotéza | Online prostředí | Investiční | Průzkum | První hike | Lipow Oil Associates | Ekonomický optimismus | Velryby | Britské banky | Cenový index PCE | Berlín | HKD | Možné scénáře | Pozornost finančních trhů | Fundovaný účet | Eli Lilly | Co se děje na finančních trzích | Týden na finančních trzích | Opce | Neuspokojivé výsledky | Bitcoin | HICP | Výkonnost | Následky karantény | Normální člověk | Tisková konference Fedu | Zvýšení inflačního cíle | Obchodovanie | Ludvík Turek | Lubomír Kovařík | Změna trendu | Trezor Safe 3 | České ceny | Nejbližší support | Přebytek obchodní bilance | Akcie v Evropě | West Texas Intermediate | Růst cen ropy | Inflace ve službách | Zájem investorů | CTS | Práce z domova | Nové metody | Rating dluhu Salvadoru | Bunds | Blackwell | Dnešní ADP report | Analog Devices | Energetický sektor | EURCZK | Andrew Lipow | Americká banka | Růst poptávky | Kvalifikovaní investoři | Technické indikátory | Poklidné obchodování | Panevropský index STOXX 600 | Hospodářské oživení | Budoucnost | Graf amerického akciového indexu | Steen Jakobsen | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Němečtí exportéři | Akcie Airbnb | Zhoršení nálady | Export v dubnu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Snížení spotřeby | Celkový sentiment | Partners | Letní měsíce | Výkyvy cen | Přístup do VIP zóny | Rovnováha | Vakcína | Schlumberger | Rozhodování | Index CPI | Obchodní války | Bitcoinové peněženky | Spotřebitelské ceny v únoru | Rýže | Opatření | Nancy Pelosiová | Ekonomika ČR | Walmart | Distribuce | Evropské sdružení výrobců automobilů | Index S&P 500 | Fondy zaměřené na pohledávky | Údaj NFP | Referendum | Akcie HP Inc | HCOB | Domino’s Pizza | Ekonomická situace | Spotřebitelská nálada v USA | Závislost | Vývoj akcie | Česká koruna | Růst spotřebitelských cen | Cenový propad | Nová data o inflaci | Chaikin | Cenové struktury | Futures kontrakty na ropu | Ředitel ING | CEE region | Ceny ve výrobní sféře | Index inflace | Egyptská libra | Konzervativci | Call centra | Propad průmyslu | MIC | Credit Suisse Group AG | Energetická náročnost | Nayib Bukele | Prodeje domů | Investiční atraktivita | Údaje z německé ekonomiky | Kolonizace | Pořízení vlastního bydlení | Krypto | Daně z neočekávaných zisků | Japonská centrální banka | Nákupní horečka | Zlato potenciál | Export do Ruska | Mzdy v ČR | Tisknutí peněz | Zlato | Štěpán Hájek | HDP | Zpráva pro tradery | Výkyvy na finančních trzích | Celková nabídka | Snížení DPH v Německu | Očekávaná data | Investování je rizikové | Christian Dior | Obchodní řetězce | Zprávy z pražské burzy | Vývoj peněžního agregátu | Bitcoin jako národní platidlo | Charter Communications | Ekonomická nálada | Jozef Síkela | Krize v Evropě | Restrikce | Představitel Fedu | Předpovědět vývoj ceny | Výhled pro rok | Maloobchodní tržby | Eskalace konfliktu | Rozhodnutí bankovní rady | Oslabení globalizace | Likvidita | CL | Rok 2025 | Eurokomisařka | Přehled o dění | Investiční rozhodnutí | Trh s bydlením | Pozastavení růstu | Míra inflace v únoru | Nezaplacený dluh | Hlavní akciové indexy | Výroba automobilů | Vakcína proti koronaviru | Vyšší riziko | Obchodní partner | Matěj Žák | Zdanění příjmů | Čínský koronavirus | Etoro | ASML Holding | Norfolk | Stablecoin | TSLA | Členské země | New York Times | Simple Moving Average (SMA) | Fond | Odraz na finančních trzích | Nové zdroje | Setkání akcionářů | Royal | Dow Jones Industrial Average | Kamala Harris | Luboš Růžička | Bristol-Myers | Forex kalendář | Uzavření trhů | PMI index | Znovuzvolení Donalda Trumpa | Poklesy PMI indexů | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Turecká vláda | Kurzy | Ranní komentář | Kurs koruny k euru | Těžba kryptoměn | Philadelphia SE | Český kapitálový trh | Pokles zásob | Vývoj obchodní bilance | Trading systém | Daňová podpora | Přesun výroby z Evropy do Ameriky | Verizon | Statistici | Damoklův meč | Kurz eura k americkému dolaru | Hlavní ekonomka | Vývoj cen ropy | Nabídka ropy | Domino efekt | Spekulanti | Španělský PMI | Americká ministryně financí | Restrukturalizace | Možný odchod z NATO | Oddělení forexu | Realitní sektor | Dominancia | Měkké přistání | Carsten Brzeski | Dnešní zprávy | Dnešní report | Slušný zisk | Objednávky | Ether | Inflační očekávání | Růst průměrné mzdy | Zpracování kovů | Podnik | Sazba Evropské centrální banky | Pandemická situace v USA | Stavební výroba | Ocelárny | Korporátní dluhopisy | ABC | Aktualizovaná prognóza | Joe Biden | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Aktiva pod správou | Americké technologické společnosti | G7 | Cenový PCE index | Rekordní schodek rozpočtu | Světová obchodní organizace | Evropské akciové trhy | Zastavení dodávek | Úroveň supportu | Vývoj české koruny | BH Securities | Online trading | Ekonomické odhady | Chivo | Index Nikkei 225 | Evropské země | Výrobní aktivity | USD/CAD | Sony | Likvidity na trhu | Volby do Kongresu | Premiér Viktor Orbán | Počet prodaných nových domů | Nezaměstnanost v ČR | Výrobci čipů | Prezidentka Christine Lagardeová | Čínské vlády | Výnosy českých státních dluhopisů | Uhlí | Pfizer/BioNTech | Konsensus trhu | Estée Lauder | Nejhorší výsledek | Manufacturing PMI | Rekordní propad | PBOC | Rolls-Royce | Dnešní zasedání ČNB | Omikron | Hodnota akcií ČEZ | Larry Williams | Atreon | Japonský Nikkei | Košík.cz | Cenový pokles | Růst ekonomiky | Index PMI | Velikost pohybů | Soubor pravidel | Vývoj zisků | Přenesení výroby | Raketový růst | Polská měna | Americká cla | Průměrná cena | Demo účet | CZK/USD | Komentáře Fedu | Vyšší inflace | Bidenova politika | Ceny benzínu | ČNB dnes | Údaje o nezaměstnanosti | Trhy v USA | Data společnosti | Americká centrální banka FED | Renault | Kongres USA | Greg Abel | Komodity | Pražský index PX | Trh s kryptoměnami | Pandemie v Německu | Americké ceny výrobců | Výrobní náklady | Krypto aktiva | GSK | Dr. Brett Steenbarger | Správa | Hewlett Packard Enterprise | Síkela | Býčí zprávy | Odkup akcií | Hobby | WEI | Názor Buffetta | Zákaz dovozu ruské ropy | Palmolive | Potaš | Německé akcie | Obchodovat Price Action | Záchranný balík | Tuzemská nezaměstnanost | Americká WTI ropa | Miliardy | Výnosy | WSB | Oblasti umělé inteligence | Upvest | Index FTSE 100 | Velmi volatilní | Česká národní banka (ČNB) | Robinhood Markets | Napětí mezi Ruskem a Západem | Maloobchodní tržby v USA | Hlavní refinanční sazba | Situace Evergrande | Activision Blizzard | Tomáš Raputa | Investro.com | High Low | Republikánští senátoři | Výsledky ISM | Podnikatelské klima | MSCI index | Boesky | Disney | Central Bank of Turkey | Applied Materials | Prodejní signál | Volné hotovostní prostředky | Akcie automobilky | Omniverse | Hlavní ekonom ECB | Blahobyt | 123 pattern | Trhy | Vlády | Vysoké sázky | Ceny energie | Comstock Resources | Caixin | Úrokové prostředí | Hospodaření velkých bank | DAX30 CFD | Novozélandská centrální banka | Částečný úvazek | Utaženější měnové politiky | Obchodní systémy | Kryptoměny | Prognózy českého hospodářství | Zásoby benzinu | Investiční doporučení | Vášeň | Mimořádné dividendy | Akciové obchodování | Zadluženost | Holding | Navyšování cen | Vítězství | Zprávy z Fedu | Prodeje čipů | Tesla a Alphabet | Nákupy zlata | Ekonomické indikátory | Český HDP | Produktivita práce | Akcie ČEZ | Medvědí trend | Jádrová inflace v eurozóně | Koronavirus | Nálada na finančních trzích | Eco | Zklamání investorů | Euro futures | Kurz EUR | Správce aktiv | Dekarbonizace | Centrální bankéři | Kurz koruny vůči euru | Belgie | Jeremy Corbyn | Abbott | Hotelnictví | Zasedání Rady guvernérů | Dollar General | Americký ISM pro sektor služeb | Cla na zboží | Čistý graf | Indikátor ekonomického sentimentu | Největší americké společnosti | Elizabeth Warrenová | Investor | Aktuální průměrná velikost pohybů | Put | Objem obchodování | Engulfing pattern | Zlepšení | Vypuknutí pandemie | Stravenkový paušál | Obchodní styl | Index amerického dolaru | Soudní dvůr | EUR/ZAR | Sentiment v eurozóně | Druhý odhad amerického HDP | Financování státu | Nejvyšší výnosy | Nonfarm Payrolls | Cena kontraktu | Pokles německé ekonomiky | ČTK | Nižší úrokové sazby | PMI pro sektor služeb | Výsledky Nvidie | Počet volných míst | Evropské maloobchodní tržby | Lech | PPI index | USD/CNY | Tržní predikce | Návrh dividendy | Stav trhu práce | Ropné království | Fundamenty | Daně z mimořádných zisků | Měnové podmínky | Devizy | P&G | Společnost BOSSA | Stav ekonomik | Dnešní události | Americké akciové indexy | Situace na americkém trhu práce | Amazon | Důsledky epidemie | Americká vláda | Americký tapering | Česká průmyslová výroba | Otevřenost | Texas Instruments | Španělsko | Výrobní inflace | Tržby společnosti | Covidový šok | TotalEnergies | Změny v tržním prostředí | Míra inflace v USA | Elektroauta | Jerome Powell | Výběr daní | Británie | Kurs koruny | Prodat dluhopisy | Emerging markets | Vysoké úrokové sazby | CEE | Česká národní banka | Epidemie koronaviru | Daron Acemoglu | KBW | Analýza ceny | Kompenzační programy | Ceny akcií bankovních domů | Wall Street | Tether | Učení se | Hewlett-Packard Company | Sezonalita | Prognózovaní | Geico | Agentura TASS | Vítězství Donalda Trumpa | L3Harris Technologies | Záporné úrokové sazby | Změny úrokových sazeb | Japonský export v dubnu | WhatsApp | Pokles reálných mezd | DPH v Německu | Vývoj indexu Nasdaq | ONE | Poptávka po státních dluhopisech | Příjmy domácností | Vývoj akcie Tesla | Crowdfundingové platformy | Bitcoin a kryptoměny | Průlom | Polská podpora eura | Akcie v roce 2020 | Index DAX | Listopadová bilance zahraničního obchodu | Firemní výsledky | Základní úroková sazba | Platidlo | Jaroslav Povšík | Bank of Singapore | Egypťané | Nebezpečí | Markit | Analýza | Francouzská průmyslová produkce | Vývoz do Německa | Nákup dluhopisů | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Američtí zákonodárci | Recese americké ekonomiky | Poptávka po oceli | Silnější americký dolar | Ceny mědi | Čínské firmy | Prezident Federální rezervní banky | Prodej eura | Polský zlotý a maďarský forint | Campbell Soup | Hike | Nakupovat | European Central Bank | Jan Drahota | Cardano | Americké vlády | Umění | Manažeři | Tržní cena | Významné události | Spartan Capital Securities | Spotřebitelské ceny | Dlouhodobý pohled | Astrazeneca
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

CNY - Chinese Yuan
CNY/T
CNY/USD
COAG
Co akciové indexy jsou
Co aktuálně hýbe trhy
Coal India
Co Autochartist umí
Cobber Finance
CobraCFD

Následující klíčová slova

Co bude dál?
Co bude s českou korunou
Coca-Cola
Coca-Cola Company
Coca-Cola Company (KO)
Coca Cola dividend
Coca Cola dividend calendar
Coca-Cola HBC
Coca Cola (KO.US)
Coca-Cola (KO.US)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Brokerjet
CapXmaster
TFIFX
reklama
SAB Finance
Potvrďte prosím... Zavřít