Reporty

Čemu věnovat pozornost 11. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
11.04.2025 Na pátek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale od žádné se nečeká vliv na trh. Samozřejmě můžeme být svědky krátkodobých reakcí na jednotlivé zprávy, ale všeobecně se ví, že trh je stále ovládán Trumpem. Jeho kroky ovlivní, jak se bude americký dolar chovat v poslední obchodní den týdne. A dolar pak ovlivňuje všechny ostatní měny. Reporty poukazují hlavně na údaje o HDP a průmyslové výrobě ve Velké Británii, americký index PCE a index spotřebitelské nálady Michiganské univerzity.

Jak 11. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
11.04.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil růst a připsal si více než 300 pipů. A stoupat nepřestával ani v pátek ráno. Důvody nového propadu amerického dolaru jsou poměrně snadno identifikovatelné. Donald Trump zvýšil obchodní cla na Čínu nejprve o 125 % a později o 145 %. Právě tento faktor vyvolal reakci trhu. Fakt, že Trump snížil cla na 10 % pro všechny ostatní země, vzbudil jen malou pozornost. Účastníci trhu chápou, že hlavní konflikt probíhá mezi USA a Čínou, nikoli mezi USA a Srbskem. Většina obchodníků se proto zaměřuje na dění kolem Číny (a EU). Zpráva o inflaci v USA, která vyšla pro dolar také negativně, neměla žádný skutečný vliv. Dolar se začal propadat už před jejím zveřejněním a pokračoval v tom i po něm.

Jak 10. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
10.04.2025 Pár GBP/USD strávil posledních 24 hodin růstem, pak poklesem a pak znovu růstem. Stejně jako dříve, ani teď nelze v hodinovém časovém rámci určit jasný trend. Co hodinu nebo dvě se objeví nové zprávy o vývoji obchodní války, nálada na trhu se neustále mění a pár se zmítá ze strany na stranu. Libra aktuálně roste, ale za hodinu může zase klesat.

Jak 9. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
09.04.2025 V úterý se pár GBP/USD obchodoval mírně nahoru. Během dne se neobjevily žádné významné zprávy, až večer přišly informace o vyšších cel pro Čínu, které vyvolaly nový růst páru. Po předchozím propadu libry o 500 pipů by bylo předčasné předpokládat, že růstový trend skončil. Trump může situaci kdykoli "napravit". Aktuálně se téměř bojíme představit si, kam až může zajít, ale vývoj situace nás začíná fascinovat. Zatímco dříve se mnoho lidí chtělo dostat do USA a její ekonomiky, dnes se jich čím dál víc snaží držet se stranou. V USA se očekává recese, ale podle nás nemusí ani ona představovat ten nejhorší scénář. Trump sází vše na jednu kartu, nebere ohled na ekonomické důsledky a raději se raduje z vítězství v golfu. Stručně řečeno – dolar dál klesá a obchodní válka se dál vyostřuje.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 9. dubna: trh se znovu připravuje na průraz
09.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý trochu uklidnil, ale technický obraz ani fundamentální pozadí nevěstí nic dobrého. Začněme technickou analýzou. V hodinovém časovém rámci se vytvořil klasický pattern bullish flag, který je předzvěstí dalšího růstu. Tento pattern lze označit také jako trojúhelník či zužující se trojúhelník – význam se nemění. Připomínám, že průraz nad horní hranici patternu znamená pokračování uptrendu. Není ale nezvvyklé, že cena nejprve vytvoří falešný průraz směrem dolů a až pak rychle vystřelí nahoru. Proto je v krátkodobém horizontu potřeba zůstat ve střehu a připraven.

Čemu věnovat pozornost 8. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
08.04.2025 Na úterý nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Současné tržní prostředí je však téměř neovlivněno makroekonomickými podmínkami. Trh aktuálně nemá využití pro běžné makroekonomické zprávy – naprosto ho pohlcuje téma globální obchodní války, která každým dnem nabírá na síle.

Jak 8. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
08.04.2025 V pondělí měnový pár EUR/USD dál divoce kolísal. Aktuální dění napříč trhy lze charakterizovat mnoha způsoby – panika, chaos, šílenství, apokalypsa. Jádro problému se však nemění: žádné logické ani technické pohyby tu nejsou. Nepřetržitě jsou zveřejňovány nové zprávy, účastníci trhu neustále mění sentiment a stejně často se mění i směry cen. Předpovědět pohyb cen i na jediný den předem vypadá jako nesplnitelný úkol.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 8. dubna: bouřka nepolevuje
08.04.2025 Měnový pár EUR/USD dál divoce kolísal. Ani jedna z měn nevykázala jasný růst, ale je důležité si uvědomit, že na trzích momentálně panuje chaos, a snažit se vydělat na chaosu není nejlepší. Lepší je počkat, až se trhy stabilizují, i když je těžké předpovědět, kdy se tak stane. Nikoho neodrazujeme od otevírání obchodů ani netvrdíme, že v tuto chvíli nelze vydělávat. V recenzích však vždy zdůrazňujeme, že pohyby na trhu by měly být technické, srozumitelné a vysvětlitelné. Pokud cena mění směr pětkrát denně, nové zprávy přicházejí každou hodinu a volatilita dosahuje 200 pipů, lze takové pohyby považovat za srozumitelné a předvídatelné?

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (7.4.2025)
07.04.2025 V minulém týdnu jsme se dočkali obchodu na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Trh prolomil horní vstupní S/R zónu, nicméně nejprve šlo o falešný průraz a obchod skončil na SL. Dle pravidel strategie ihned následoval druhý obchod (se stejnými pravidly), který již následně přesně došel do mého předem stanoveného cíle a byl ukončen v zisku na Take-Profitu.

Jak 7. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
07.04.2025 Měnový pár EUR/USD zůstal i v pátek v bouřlivém prostředí. Tentokrát převládal klesající pohyb, ale ani ten situaci nezjednodušil. Nepřekvapilo by nás, kdyby v pátek došlo k dalšímu kolapsu dolaru. Trh kvůli událostem ve světě panikaří. Americký akciový trh prudce klesá, bitcoin se hroutí a americký dolar během celého Trumpova prezidentského období soustavně oslaboval. Momentálně nemá smysl mluvit o logickém, technickém nebo konzistentním pohybu. Dolar v pátek v noci dál oslaboval kvůli novým trumpovým clům. Během evropské seance začal prudce oživovat. Na začátku americké seance znovu silně klesl a znovu se prudce odrazil. Ze všech těchto pohybů byl nejlogičtější ten během americké seance, protože NFP překonaly prognózy a Jerome Powell opět zaujal jestřábí postoj.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. dubna: Libra se zhroutila jako domeček z karet
07.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek překvapivě oslabil o "pouhých" 200 pipů. Ano, počet nově vytvořených pracovních míst mimo zemědělství (NFP) překonal odhady a Jerome Powell znovu potvrdil jestřábí postoj Federálního rezervního systému, ale v minulosti se podobná data a prohlášení nepromítla vždy do pohybu trhu. Jak už jsme zmínili, možná byly jen vybírány zisky z long pozic. Možná také skončil růstový trend v grafu H4. Připomeňme, že dlouhodobé klesající trendy v denním i měsíčním grafu stále přetrvávají. Pokud Powell věří, že současná nejistota dosáhla vrcholu, domníváme se, že totéž platí i pro měnový trh.

Jak 4. dubna obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
04.04.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek také vykázal silný růstový pohyb. Vše z článků o euru platí i pro britskou libru. Jediným důvodem silného růstu libry v posledních měsících byla nová obchodní politika Donalda Trumpa. Jiné důvody prostě nejsou. Makroekonomické údaje ze Spojeného království jsou stále častěji neuspokojivé, než že by pozitivně překvapovaly, a trh reaguje výhradně na změny v systému globálního obchodu. A podle nás jsme teprve na začátku obchodní války. Očekává se, že mnoho zemí po celém světě zavede odvetná cla, zatímco Trump bude stupňovat americká cla, což by mohlo trvat donekonečna. Trhy v roce 2025 mohou zažít více než jen několik velkých otřesů. Začínající tradeři by si měli uvědomit, že pohyby, jaké jsme pozorovali ve středu a ve čtvrtek, mohou být v tomto roce běžné. Proto je potřeba vždy nastavit stop-loss.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 4. dubna: Může Powell napravit situaci?
04.04.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek také vykázal silný růst, což bylo přirozeně dáno jediným faktorem – Donald Trump ve středu pozdě večer oznámil zavedení nových cel pro všechny země, které vyvážejí zboží do USA. Základní sazba bude 10 %, ale na několik zemí se budou vztahovat individuální cla. Trump už dříve představil několik celních balíčků vůči Číně a Evropské unii. Z toho vyplývá, že amerického prezidenta nezajímá spravedlnost těchto opatření. Jeho cíl je jasný – vyrovnat obchodní deficit, vrátit výrobu do USA a zvýšit tvorbu pracovních míst. A tento cíl důsledně prosazuje. Dolar mezitím prudce oslabuje, protože trh rozhodně odpověděl na otázku, "co si myslí o Trumpových clech."

GBP/USD – 3. dubna: Pro dolar zbytečný konec týdne
03.04.2025 Pár GBP/USD v grafu 1H znovu prudce vzrostl a prorazil řadu úrovní a zón rezistence. Britská libra v tuto chvíli posílila o 220 bodů a blíží se k úrovni 1,3151. Konsolidace nad ní zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k další Fibonacciho korekční úrovni 161,8 % (1,3249). Odraz od úrovně 1,3151 by naznačil menší pullback.

Čemu věnovat pozornost 3. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
03.04.2025 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí, z nichž nejvýznamnější je americký index ISM ve službách. V tuto chvíli podle nás nemá příliš smysl analyzovat makroekonomický kontext. Účastníci trhu v posledních týdnech často ignorovali makroekonomické údaje a přesouvali pozornost k Trumpovým obchodním clům. Předpokládali jsme, že humbuk kolem tohoto tématu pozvolna slábne a trh si znovu uvyká na Trumpův ambiciózní cíl "Vraťme Americe její velikost". Jak ale praxe ukazuje, Trump stále disponuje mnoha metodami a rozhodnutími, které mohou celý trh uvrhnout do naprostého chaosu.

Jak 3. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
03.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval směrem nahoru, ačkoli to nijak nesouviselo s makroekonomickým pozadím. Americký dolar začal během americké obchodní seance znovu oslabovat a trh začal pravděpodobně tušit, že se od Trumpa dozví něco velmi špatného. Jak se ukázalo, tento pocit byl naprosto oprávněný. Stojí za zmínku, že jsme nečekali, že Trump zavede tak rozsáhlá a vysoká cla. Předpokládali jsme, že budou omezena na zhruba 10–15 %. Trump ale zavedl cla na dovoz z téměř všech zemí světa, přičemž v některých případech se blíží 100 %. Noční "bouře" napříč trhy proto není nijak překvapivá.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 3. dubna: Žádná cla, žádný pohyb
03.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval stejně jako v pondělí a v úterý. Většinu dne jsme pozorovali nízkou volatilitu a nepravidelné pohyby bez jasné logiky. Donald Trump ve středu nezveřejnil žádné informace o clech, takže případnou analýzu slov amerického prezidenta na téma obchodu bude třeba provést až dnes. Až v průběhu americké obchodní seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti, která se ukázala být téměř dvakrát silnější, než se předpokládalo – a přesto nedokázala podpořit dolar. Jak jsme včera upozorňovali, tato zpráva je jen sekundární, a i když není úplně sekundární, trh při hodnocení stavu amerického trhu práce přikládá mnohem větší váhu zprávě nonfarm payrolls.

GBP/USD: Optimismus britského ministra a riziko long pozic
03.04.2025 Pár GBP/USD se před očekávaným Trumpovým oznámením o clech drží. Libra se v úterý dostala na týdenní minimum 1,2878, aby se vzápětí prudce obrátila a vrátila se na 1,29. Ostatní hlavní měnové páry mezitím zůstávají opatrné a většinou se obchodují v úzkém cenovém pásmu.

Čemu věnovat pozornost 2. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
02.04.2025 Ve středu nás čeká jen velmi málo makroekonomických událostí, ale jak nám ukázal včerejšek, ani velké množství makroekonomických reportů nemusí vyvolat výrazný pohyb, a to ani v rámci dne. Dnes bude významná jedině zpráva ADP o zaměstnanosti v USA, která odráží změny v zaměstnanosti v soukromém sektoru. Jinými slovy, jde v podstatě o méně významnou verzi zprávy nonfarm payrolls. Trh bude vyvozovat konečné závěry na základě nonfarms, nikoli ADP.

Jak 2. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
02.04.2025 V úterý se měnový pár EUR/USD obchodoval stále ve stejném režimu jako v předchozích týdnech. Co to znamená? Relativně slabé pohyby, časté pullbacky a korekce, žádný jasný intradenní směr a celkový zmatek. Začínajícím obchodníkům chceme připomenout, že pohyby cen na trhu se mohou značně lišit. I obchodní signály mohou být různorodé. Úkolem číslo jedna pro obchodníka je obchodovat v době, která je pro něj a jeho obchodní systém příznivá. Není tajemstvím, že obchodní systémy mohou být založené na sledování trendů nebo na sledování pásma. Systém sledující trend nebude fungovat na plochém trhu. Proto se systém musí při plochých podmínkách dočasně upravit.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 2. dubna: Pondělí se v tichosti přehouplo do úterý
02.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý obchodoval stejně jako v pondělí. Včera jsme upozorňovali, že makroekonomické události by navzdory svému velkému množství nemusely ovlivnit ani sentiment na trhu, ani pohyb páru. Zprávy byly důležité, ale nevzbudily mezi účastníky trhu větší chuť k aktivnějšímu obchodování. Samozřejmě bychom měli vyzdvihnout zprávu o inflaci v eurozóně, která v březnu zpomalila na 2,2 % meziročně, takže nesplnila odhady ekonomů. Jádrová inflace také zpomalila na 2,4 %. Jak vidíme, oba ukazatele jsou už v blízkosti cílové úrovně Evropské centrální banky, která si může dávat občasné pauzy v uvolňování jednoduše proto, že sazby snížila už šestkrát a tento proces musí zpomalit. ECB však stále nemá důvod přestat s uvolňováním měnové politiky.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 2. dubna: Trh dál odpočívá
02.04.2025 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval podobně jako v posledních týdnech. Všechny cenové pohyby se v posledních dvou týdnech odehrávají mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku jsou během této fáze pohybu do strany ignorovány. Makroekonomické pozadí nemá žádný význam, protože cena nadále osciluje v úzkém rozpětí. Aktuální technická situace libře velmi vyhovuje. Trh sice na jednotlivé reporty reaguje, ale takové pohyby jsou pro obchodování prakticky bezvýznamné.

Zlato: Nový král v době krize? V prostředí globálních otřesů nejlepší čtvrtletí od roku 1986
31.03.2025 Akciové trhy po celém světě zachvátil v pondělí chaos, když neomalené výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa o jeho plánech rozšířit cla prakticky na všechny země zvýšily obavy investorů, kteří se už tak obávají rostoucího rizika globálního obchodního konfliktu, který by mohl uvrhnout světovou ekonomiku do recese.

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (31.3.2025)
31.03.2025 Minulý týden jsme se dočkali pouze jednoho obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil dolní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval prodejní (SELL) obchod, který však pokračoval v poklesu pouze k první nejbližší S/R zóně, což znamenalo ukončení části obchodu v zisku na Take-Profitu 1 (TP1), kde se pokles zastavil. Trh neměl dostatek síly k aktivaci TP2 a zbytek pozice tak skončila na Break/Evenu (B/E).

Na co se zaměřit 31. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
31.03.2025 Na pondělí je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Jediné trochu zajímavé zprávy budou zveřejněny v Německu, a to údaje o maloobchodních tržbách a inflaci za březen. Rádi bychom ale připomněli, že Německo je jen jednou z 27 zemí Evropské unie, takže pro euro jsou samozřejmě mnohem důležitější ukazatele, které vypovídají o celé unii. Nicméně údaje o inflaci v Německu umožňují poměrně přesně odhadnout celkovou inflaci v eurozóně. Očekává se, že index spotřebitelských cen za březen zůstane na úrovni 2,3 %.

Jak 31. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
31.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek opět obchodoval směrem nahoru. Nedá se říct, že by makroekonomické události tento pohyb ospravedlňovaly. V tuto chvíli nás nepřekvapuje, že dolar může kdykoli klesnout. Připomeňme, že americká měna zůstává pod silným tlakem Donalda Trumpa, který ve čtvrtek zavedl nová cla, což vyústilo v další pokles hodnoty dolaru. V pátek ale vzrostla míra nezaměstnanosti v Německu, a to víc, než se předpokládalo. Už jen tyto dvě zprávy měly vyvolat pokles eura. Navíc, index PCE – ukazatel inflace – vzrostl víc, než se očekávalo, což znamená vyšší pravděpodobnost jestřábího postoje Federálního rezervního systému v průběhu roku 2025. Dolar by tedy měl posílit, nikoli oslabit. Jen index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity vyšel výrazně pod prognózovanou hodnotou – a to byl zveřejněn až poté, co dolar začal klesat.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD 28. března: Trumpova cla a HDP
28.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prudce stoupal, aniž by přerušil převládající klesající trend z posledních dní. K poklesu dolaru přispěly pádné důvody, když Donald Trump oznámil nová cla na všechny země vyvážející automobily do USA. Trh podle očekávání reagoval novým prodejem dolaru. Tentokrát se americká měna nezhroutila, což svědčí o pokroku. Americký prezident ale dolaru znovu způsobil problémy a není jisté, kolik takových epizod ještě přijde. 2. dubna může Trump oznámit nová cla, potenciálně proti EU, takže dolar by mohl příští týden opět klesnout.

Jak 28. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
28.03.2025 I ve čtvrtek se pár GBP/USD obchodoval směrem nahoru, a to vcelku zřetelně. Přestože byla v USA zveřejněna poměrně solidní zpráva o HDP za 4. čtvrtletí, tlak na dolar příliš nezmírnila. Důvodem byl fak, že Donald Trump přes noc oznámil nová dovozní cla na všechny země vyvážející automobily do USA. Britská libra v důsledku toho stále nezahájila očekávaný pokles a zachovala si uptrend, jak naznačuje trendová linie. Makroekonomické pozadí je pro obchodníky dál jen druhořadým faktorem. Hlavními důvody odolnosti libry z poslední doby jsou Trumpova cla a relativně jestřábí postoj Bank of England. Při pozorném pohledu vidíme, že v posledních týdnech se vytvořilo boční pásmo. Dolar včera klesl, ale dnes by mohl vzrůst.

Jak 27. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.03.2025 Pár GBP/USD ve středu vykázal pokles, který se nakonec sladil s makroekonomickým pozadím. Obchodníky zajímaly během dne dvě zprávy. Ve Spojeném království byla zveřejněna zpráva o inflaci, zatímco v USA to byla zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Inflace ve Spojeném království za únor byla nižší, než se očekávalo, a i když to nemá velký vliv (inflace je stále příliš vysoká a Andrew Bailey očekává další růst spotřebitelských cen), byl to formální důvod poklesu libry. Zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA překonala odhady o téměř 2 %, což poskytlo další podporu americkému dolaru. Jenže co jsme viděli v noci? Další náhlý růst libry bez zjevného důvodu. Korekce pokračuje, ale je velmi slabá, zatímco rostoucí trendová linie udržuje býčí náladu na trhu.

Jak 26. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
26.03.2025 V úterý se pár GBP/USD obchodoval mírně nahoru, ale celkový pohyb z posledních týdnů čím dál víc připomíná plochý trh. Předpokládaný boční kanál nemá jasně definované hranice, ale v grafu je patrný boční pohyb ceny. V důsledku toho cena včera bez zvláštního důvodu rostla a dnes může stejně tak klesnout. Odvíjí se uptrend, jak naznačuje rostoucí trendová linie. Nový růst britské libry je tedy možný, i když k němu kromě Donalda Trumpa nejsou žádné pádné důvody. Pokud ale trh zohledňuje pouze tento faktor, jaký smysl by mělo popírat tento pohyb? Ve Spojených státech ani ve Velké Británii nebyly včera zveřejněny žádné významné zprávy, takže v podstatě není co analyzovat.

Na co se zaměřit 26. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
26.03.2025 Na středu je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí a očekává se pouze jedna důležitá zpráva. Velká Británie zveřejní zprávu o inflaci, která se může zdát jako významná. Inflace zůstává pro Bank of England klíčovým faktorem při určování parametrů její měnové politiky. Dnes však bude zveřejněn pouze druhý odhad za únor a druhé odhady se od prvních liší jen vzácně. Jak minulý týden uvedl Andrew Bailey, inflace ve Spojeném království dál roste a může růst ještě víc. Proto bez ohledu na skutečný údaj o CPI není příliš důvod očekávat na základě této zprávy prudký pokles libry. USA dnes zveřejní zprávu o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Jelikož je tato kategorie zboží poměrně drahá, napovídá o ochotě amerických spotřebitelů realizovat drahé nákupy.

Jak 26. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
26.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v mírném poklesu, což je vidět na jakémkoli zobrazení jakéhokoli časového rámce, po silném a poměrně dlouhém růstu eura, který představuje korekci v denním časovém rámci. Začala nová korekce, tentokrát v nižších časových rámcích. Fundamentální, makroekonomická a technická analýza si bohužel vzájemně odporují. Trh se stále soustředí jen na obchodní politiku Donalda Trumpa a ignoruje sílu americké ekonomiky. Mnoho ekonomických zpráv je proto přehlíženo. Z technického hlediska euro už překročilo svůj růstový cíl. Vzhledem k tomu, že se drží celkový klesající trend, měli bychom očekávat pokles k cenové paritě. Je však velmi obtížné si představit, že by americký dolar za současných tržních a globálních podmínek posílil k paritě. V eurozóně ani ve Spojených státech včera nedošlo k žádným významným událostem, což vysvětluje nízkou volatilitu.

EUR/USD: indexy PMI a zprávy z informovaných zdrojů z WSJ
25.03.2025 Kupci eura se na pozadí obecné slabosti dolaru pokusili prodloužit korekční pohyb. Po třídenní rally došlo k dočasnému ústupu dolarového indexu z lokálních maxim, takže euroví býci mohli zahájit mírný odraz ke středu oblasti 1,08. Uvolněný růstový impuls však rychle zlikvidovaly reporty o PMI a zprávy z amerických médií.

Jak 25. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
25.03.2025 Pár GBP/USD se v pondělí obchodoval nahoru i dolů. Uptrend zůstává neporušený díky rostoucí trendové linii, která je relevantní už déle než měsíc, což je v hodinovém časovém rámci poměrně vzácný jev. Cena opustila rostoucí kanál, takže může korigovat k trendové linii. Euro také vstoupilo do korekční fáze, takže dolar podle nás tento týden posílí. Pondělní makroekonomické pozadí bylo nezvykle rozporuplné, protože indexy podnikatelské aktivity ve VB a USA přinesly protichůdné signály, pokud jde o charakter a vztah mezi prognózami a skutečnými výsledky. Americký dolar proto do konce dne téměř nestoupal. Britská libra vůči dolaru dál vykazuje působivou odolnost, z velké části díky Bank of England, která na posledním zasedání zaujala jestřábí postoj k měnové politice. Nicméně pár nemůže donekonečna stoupat, aniž by korigoval.

Jak 25. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
25.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v mírném poklesu. Dolar do konce dne nevykázal žádné výraznější zisky a příliš mu nepomohlo ani makroekonomické pozadí. V průběhu dne bylo zveřejněno šest indexů podnikatelské aktivity v sektoru služeb a průmyslu, přičemž všech šest si vzájemně odporovalo. Pokud v každé zemi jeden index rostl, druhý klesal. Pokud jeden předčil očekávání, druhý ho nesplnil. V důsledku toho nemohly dolar ani euro počítat s jistým růstem. Americká měna má však stále několik výhod, které jí umožňují vykázat alespoň korekční odraz. Za prvé, dolar klesal příliš dlouho a prudce, takže korekce je nutná. Za druhé, dlouhodobé trendy zůstávají medvědí. Za třetí, Trump zatím nezavedl nová cla, a jak zvěsti naznačují, mohl by svůj postoj výrazně zmírnit. Za čtvrté, cena se v časovém rámci 1H usadila pod rostoucím kanálem. Proto zatím stále preferujeme pohyb směrem dolů.

Na co se zaměřit 25. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
25.03.2025 Na úterý je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí a žádná nemá zásadní význam. Přinejlepším lze zmínit zprávu o německém podnikatelském klimatu a údaje o prodejích nových domů v USA, i když ani tyto zprávy dnes pravděpodobně neovlivní pohyb měnových párů ani náladu obchodníků. Hlavními hybateli forexového trhu zůstanou technické faktory a Donald Trump.

Jak 24. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
24.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pomalém poklesu. Cena několik dní předtím prorazila pod rostoucí kanál, takže pokles eura se dal očekávat. V pátek nedošlo k žádným významným událostem v eurozóně ani v USA, což vysvětluje nízkou volatilitu. Stojí ale za zmínku, že pár v posledních týdnech vykazuje nízkou volatilitu obecně. Trh "zpracovává" titulky o clech Donalda Trumpa a už dolar bezmyšlenkovitě neprodává. Ve středu večer Jerome Powell prohlásil, že americká ekonomika nemá problém, což trh trochu uklidnilo a Fed si zachoval předchozí jestřábí postoj, který předpokládá maximálně dvojí snížení sazeb v roce 2025. Zatímco americká ekonomika může zpomalit kvůli obchodním válkám, totéž platí pro Spojené království a EU. V podstatě jsme byli svědky emocionálního výprodeje dolaru, který nebyl podložen konkrétními fundamentálními nebo makroekonomickými faktory. Korekce je nyní na spadnutí.

Jak 24. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
24.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v poklesu, který byl plně odůvodněn technickým obrazem i převládající situací na trhu. Připomeňme, že dolar klesá už delší dobu, a to výhradně pod vlivem jediného faktoru – protekcionistické politiky Donalda Trumpa. Všechny ostatní faktory byly do značné míry ignorovány. Ve středu večer se však ukázalo, že Federální rezervní systém nemá v kontextu posledního vývoje v úmyslu agresivně snižovat úrokové sazby a stále plánuje maximálně dvojí snížení sazeb – přesně jak nastínil v loňském roce. Navíc aktuálně nevidí v americké ekonomice žádné problémy. Americký dolar jako takový klesal příliš prudce a příliš dlouho bez jakéhokoli pádného důvodu. Proto je současný pokles páru naprosto logický, přinejmenším v rámci korekčního pohybu. Samozřejmě očekávat v nejbližší době obnovení širších šestiměsíčních a šestnáctiletých klesajících trendů může být příliš optimistické, ale tyto trendy zůstávají v platnosti.

Na co se zaměřit 24. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
24.03.2025 Na pondělí je naplánováno osm makroekonomických událostí. V Německu, eurozóně, USA a Velké Británii budou zveřejněny předběžné březnové hodnoty indexů podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a ve službách. Jednotlivě mohou mít tyto indexy poměrně slabý vliv na obchodování, ale vzhledem k tomu, že jich bude zveřejněno celkem osm, může být reakce trhu značná. Očekává se mírný nárůst všech evropských indexů, ale musíme zdůraznit, že jde o to, nakolik budou reálné údaje odpovídat prognózám, nikoli jen o absolutní hodnoty. Pokud budou skutečné údaje vyšší než ty předchozí, ale nesplní očekávání, pravděpodobně se dočkáme poklesu příslušné měny.

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (24.3.2025)
24.03.2025 V minulém týdnu jsme se na měnovém páru EUR/USD nedočkali žádného obchodu podle mého týdenního komentáře. Nedošlo totiž k prolomení žádné vstupní S/R zóny. Týden tak byl na tomto trhu bez obchodu.

Tři trhy, které sledovat příští týden (21. 03. 2025)
21.03.2025 V tomto týdnu bylo hlavní událostí zasedání FOMC a projev Jeroma Powella. Federální rezervní systém zdůraznil vysokou míru nejistoty ohledně tržních výhledů v následujících týdnech. Tento pohled sdílí i investoři. Kapitál se stále přesouvá do bezpečných aktiv, jako je zlato, které zaznamenává rekordní zisky. V příštím týdnu budou zveřejněna mimo jiné finální data o HDP USA za 4. čtvrtletí, inflační ukazatel PCE a předběžné PMI reporty za březen. Vyplatí se sledovat instrumenty jako zlato, EUR/USD a DAX.

Na co se zaměřit 21. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
21.03.2025 Na pátek nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Euro a libra nakonec vůči americkému dolaru klesly. Federální rezervní systém se snažil uklidnit trhy prohlášením, že nic nenasvědčuje recesi a že nemá v úmyslu urychlit snižování sazeb. Inflace může navíc v nejbližší době zrychlit v důsledku celní politiky Donalda Trumpa a vyšší ekonomické nejistoty. Tyto dva aspekty naznačují, že Fed nebude spěchat s uvolňováním měnové politiky. Dolar v důsledku toho konečně získal nějakou skutečnou podporu a může alespoň trochu posílit.

Jak 21. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek po oznámení výsledků zasedání Federálního rezervního systému klesl. Konečně přišlo určité posílení amerického dolaru a trh reagoval trochu logicky. Připomeňme, že zasedání FOMC lze považovat za jestřábí. Trh v posledních týdnech panikařil, zbavoval se dolaru a zároveň zohledňoval v cenách vše najednou – recesi v USA, agresivní snížení sazeb Fedu, hyperinflaci a tak dále. Jerome Powell a FOMC ale vysvětlil, že není důvod k obavám: americká ekonomika je stabilní, trh práce silný, Fed očekává jen dvojí snížení sazeb v roce 2025 a nejvyšší prioritou zůstává snížení inflace. Ano, prognózy HDP byly sníženy, ale prognózy inflace byly zvýšeny a vyšší inflace znamená, že sazby zůstanou vyšší po delší dobu nebo budou snižovány pomaleji.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 21. března – britská libra si pořád dělá legraci
21.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval... těžko říct, kterým směrem. Uptrend zůstává neporušený, ale cena včera prorazila pod spodní hranici rostoucího kanálu. V posledních dnech jsme byli svědky neklidných a nerozhodných pohybů –"cik-cak" a "plůtků". Volatilita klesla pod průměr. Zdá se, že trh neví, co dál: obchodníci nechtějí nakupovat dolar, ale nemají sílu nakupovat libru.

Na co se zaměřit 20. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
20.03.2025 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí, především ve Velké Británii. Ke klíčovým zprávám patří míra nezaměstnanosti, změna počtu nezaměstnaných a průměrná mzda. Nečekáme výraznou reakci trhu na tyto údaje, protože jen o několik hodin později budou oznámeny výsledky zasedání Bank of England a projev Andrewa Baileyho. Nicméně volatilita by dnes mohla být poměrně vysoká, zejména v případě libry šterlinků. Evropská unie dnes nemá v plánu žádné významné zprávy, zatímco Spojené státy zveřejní jen méně významné zprávy, které budou pravděpodobně ve stínu dění ve Spojeném království.

Jak 20. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
20.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval s mírným poklesem, který byl čistě náhodný, protože i libra šterlinků zavřela níž než v úterý. Růst je stabilní, jak naznačuje vytvoření nového rostoucího kanálu. Cena je aktuálně poblíž spodní hranice tohoto kanálu, a pokud ji prorazí směrem dolů, mohla by vyvolat dlouho očekávaný pokles. Americký dolar bez ohledu na působící faktory klesl už příliš. Cla Donalda Trumpa sotva začala platit a americká ekonomika zůstává silná, což včera připustil i Jerome Powell. Není tedy důvod k masivnímu výprodeji dolaru. Pokles dolaru souvisí s Trumpovou obchodní politikou, ale dolar nemůže a neměl by klesat věčně. Očekáváme tedy, že cena prorazí pod rostoucí kanál, což povede k růstu amerického dolaru.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 20. března: Podivné zasedání Fedu
20.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval stejně jako v posledních dvou týdnech. Zasedání Fedu nemělo na tržní sentiment prakticky žádný vliv, i když volatilita mírně vzrostla. Výkyv volatility o 50 pipů je ale jen sotva významný. Přesto byly výsledky zasedání Fedu trochu neobvyklé a nejednoznačné. Klíčová úroková sazba zůstala v souladu s očekáváním beze změny na úrovni 4,5 %, ale bodový graf naznačil, že členové FOMC aktuálně předpokládají v příštím roce větší snížení sazeb než před třemi měsíci, což signalizuje posun k holubičímu postoji.

GBP/USD. 19. března. Britská libra se připravuje na pokles
19.03.2025 Pár GBP/USD v úterý v grafu 1H stoupal k úrovni Fibonacciho retracementu 127,2 % (1,3003), kde byl dvakrát odmítnut. Výsledkem byl obrat ve prospěch amerického dolaru, který vyvolal pokles k 1,2931 a 1,2865. V tuto chvíli zůstává pokles slabý, ale medvědi mohou dnes večer a zítra nabrat síly. Průraz nad 1,3003 by podpořil britskou libru a umožnil by býkům pohyb k 1,3151.

Jak 19. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
19.03.2025 V úterý pár GBP/USD věrně kopíroval pohyby páru EUR/USD. Britská libra často následuje euro a v některých případech jednoduše kopíruje jeho pohyby. Včera se euro obchodovalo velmi technicky, což obchodníkům umožnilo otevřít dva ziskové obchody. Libra však kopírovala kroky eura, ale aplikovala je na své vlastní cenové úrovně, které se neshodovaly s cenami eura.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 19. března: Trump je důležitější než Fed a BoE
19.03.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý opět vykazoval růst, ačkoli k němu neměl fundamentální důvod. Ve Velké Británii se nic významného nestalo, ani nevyšla žádná důležitá zpráva a ve druhé polovině dne byly zveřejněny silné americké zprávy o průmyslové výrobě a bytové výstavbě. Dolar si však za zhruba dvě hodiny připsal jen asi 40 pipů a pak se vrátil k poklesu. Toto byl celý rozsah reakce trhu na pozitivní údaje z USA – krátce posílily dolar a pak obchodníci obnovili prodej. To je vše, co potřebujeme vědět o současné logice trhu.

Analýza páru EUR/USD ze dne 18. března
19.03.2025 Vlnové struktuře v grafu 4H hrozí, že se změní ve složitější strukturu. Nový klesající trend začal 25. září a nabyl podoby 5vlnné impulsní struktury. Před dvěma měsíci začala býčí korekční fáze, která by měla obsahovat nejméně tři vlny. Struktura první vlny byla dobře zformovaná, takže očekávám, že i druhá vlna bude mít zřetelný tvar. Nicméně její velikost se natolik zvětšila, že by celá vlnová struktura mohla projít významnou transformací.

Inflace, korporátní výsledky i hádky v Bílém domě. Co ovlivňuje prop trading a jak se na to připravit?
18.03.2025 Proprietární obchodování vysoce dynamická disciplína, která reaguje na makroekonomické události v reálném čase. Strategie prop traderů ovlivňují klíčové ekonomické události, jako jsou změny úrokových sazeb, inflační data nebo geopolitické roztržky, jako ta nedávná mezi Trumpem a Zelenskym ohledně řešení válečného konfliktu na Ukrajině.

Na co se zaměřit 18. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
18.03.2025 Na úterý je naplánováno velké množství makroekonomických událostí, ale žádná není významná. Například eurozóna a Německo zveřejní indexy ekonomického sentimentu ZEW, které podle našeho názoru neovlivní obchodníky. USA zveřejní údaje o zahájené výstavbě, stavebních povoleních a průmyslové produkci. Všechny tyto zprávy mohou mírně ovlivnit intradenní pohyby dolaru, ale nic víc. Pondělí nám ukázalo, že dolar může oslabovat bez jakýchkoli zpráv nebo údajů.

Jak 18. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
18.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí obnovil růst, ale zůstal v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,0804 a 1,0952. Jak už jsme zmínili, nejedná se o klasický boční kanál, ale za poslední jeden a půl týdne pozorujeme převážně boční pohyb. Klíčovým poznatkem je, že americký dolar odmítá růst a trh není ochoten ho nakupovat. DOlar během pondělní evropské obchodní seance klesal, ačkoli se neobjevily žádné zprávy ani významné události. Na začátku americké seance byla zveřejněna zpráva o maloobchodních tržbách v USA, jejíž hlavní výsledek vyšel o něco hůř, než se očekávalo. Jenže dolar tehdy už klesal. Další oslabování americké měny si lze těžko představit, protože trh se v poslední době chová logičtěji, než když byl dolar téměř denně masivně prodáván. Nová Trumpova cla však mohou vyvolat další vlnu výprodejů americké měny.

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (17.3.2025)
17.03.2025 V minulém týdnu jsme se na měnovém páru EUR/USD nedočkali žádného obchodu podle mého týdenního komentáře. Nedošlo totiž k prolomení žádné vstupní S/R zóny. Týden tak byl na tomto trhu bez obchodu.

Jak 17. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval s nízkou volatilitou a držel se v bočním kanálu 1,2913–1,2980. Cena se poslední čtyři dny konzistentně drží v tomto pásmu. Navzdory silnému růstu britské měny se zdá, že trh nemá tendenci korigovat, a to ani mírně. Jak se v pátek ukázalo, trh do značné míry ignoruje jakékoli zprávy, které jsou pro dolar pozitivní.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 17. března: Euro zůstává stabilně na maximech
17.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek opět obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl žádné zřetelné důvody. K růstu došlo během evropské obchodní seance a pak až do konce dne následovalo období převážně bočního obchodování. Reagoval trh na neutrální zprávy o indexu spotřebitelských cen z Německa nebo na index spotřebitelského sentimentu z USA? Ne nutně. Za prvé, růst eura začal mnohem později, než byly zveřejněny údaje o inflaci v Evropské unii. Za druhé, ani jedna ze zpráv neměla dostatečný význam na to, aby vyvolala silnou reakci trhu. Za třetí, pár se obchoduje v omezeném cenovém pásmu a to je pravděpodobně to nejpodstatnější.

Jak 14. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
14.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v mírném poklesu, když předtím týden a půl stoupal v důsledku vývoje okolo Donalda Trumpa. Trh přestal s výprodejem dolaru, ale není jisté, na jak dlouho. Obchodníci se v poslední době upnuli na cla a všechny ostatní zprávy ignorovali. I když Trump cla ruší nebo odkládá, dolar neposiluje. Bez ohledu na budoucí ekonomické vyhlídky Spojených států pod Trumpovým vedením se domníváme, že trh se k dolaru možná předčasně obrátil zády. Pokles o 600 pipů za pouhý týden a půl se zdá přehnaný a naznačuje, že pravděpodobně dojde ke korekci. Nutno také dodat, že v denním i měsíčním časovém rámci zůstává klesající trend navzdory výraznému korekčnímu růstu neporušený. Včerejší makroekonomické údaje byly slabé a neměly vliv na pohyb páru.

Na co se zaměřit 14. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
14.03.2025 Na pátek je naplánováno několik makroekonomických událostí, ale žádná není významná. Spojené království zveřejní zprávy o HDP a průmyslové výrobě, ale silné údaje se nečekají. Zpráva o HDP bude navíc spíše měsíční než čtvrtletní, takže se očekává jen minimální reakce trhu. Německo zveřejní zprávu o inflaci, která pravděpodobně nevzbudí velký zájem obchodníků – hlavně proto, že se jedná o druhý odhad za únor a odráží inflaci jen v 1 z 27 zemí EU. trh v uplynulých dvou týdnech ignoroval i důležitější zprávy. USA zveřejní index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity, který ale také není považován za mimořádně důležitý.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 13. března: Libra se rozhodla na nic nečekat
13.03.2025 Měnový pár GBP/USD na rozdíl od eura ve středu pokračoval v pohybu nahoru. Britská měna nepřešlapuje na místě, ale využívá příznivých podmínek. Ačkoli euro včera stoupalo jen ztěžka – nejspíš se dostal na vrchol – libra má stále prostor k růstu, a přesně to dělá.

Jak 13. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
13.03.2025 Ve středu se měnovému páru EUR/USD nepodařilo vytvořit nové základy pro růst. Není divu, když trh reagoval hlavně na zprávy související s Donaldem Trumpem, konkrétně na oznámení nových cel. Zprávy týkající se jejich odkladů či zrušení však trh spíš ignoruje.

Na co se zaměřit 13. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
13.03.2025 Na čtvrtek je naplánováno jen málo makroekonomických událostí a stejně pro obchodníky nejspíš nejsou příliš významné. Trh v uplynulém týdnu a půl do velké míry ignoroval události a zprávy, které naznačují sílu amerického dolaru a ekonomiky a místo toho prudce reagoval na zprávy, které jsou pro americkou měnu nepříznivé, zejména na zprávy o zavedení nových cel Donalda Trumpa. Navíc se na trhu projevuje korekce, která může vést k poklesu páru EUR/USD bez ohledu na makroekonomický kontext. Pár GBP/USD mezitím pokračuje ve stabilním růstu.

Jak 12. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
12.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v uptrendu bez jakýchkoli korekcí či pullbacků. Euro se několik dní obchodovalo mezi úrovněmi 1,0804 a 1,0888 a pak pokračovalo v růstu. Na jeho pohyb neměly, podobně jako v předchozích trendech, vliv žádné významné makroekonomické faktory. Jedinou významnou zprávou zveřejněnou v tento den byly údaje o počtu volných pracovních míst JOLTs ze Spojených států, které byly o něco lepší, než se očekávalo. Výkon dolaru ale neovlivnily, protože Donald Trump v noci oznámil nová cla pro Kanadu. Konkrétně rozšířil stávající cla v reakci na to, že Kanada odmítla v klidu přijmout, že by se stala 51. státem USA. Dovozní cla na ocel a hliník byla zdvojnásobena a trh na Trumpovo rozhodnutí očividně zareagoval.

Na co se zaměřit 12. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
12.03.2025 Na středu je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Jediným významným údajem je zpráva o inflaci v USA, která má v současnosti malý vliv, podobně jako další ekonomické zprávy. Trh dál obchoduje hlavně podle rozhodnutí Donalda Trumpa a většinu ostatních faktorů ignoruje. I kdyby inflace v USA výrazně vzrostla, což by mohlo naznačovat jestřábí postoj Federálního rezervního systému v roce 2025, dolar to pravděpodobně neposílí. Americká měna by mohla získat 50 až 60 pipů, ale mohla by o ně během několika hodin přijít kvůli dalším výprodejům.

Jak 11. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
11.03.2025 Britská libra se v pondělí pokusila pokračovat v pohybu nahoru, pak se obrátila dolů a nakonec zůstala v bočním pásmu podobně jako v posledních dvou dnech předchozího týdne. Jsme svědky plochého trhu na lokálních maximech. Zdá se, že trh čeká na nová Trumpova prohlášení, údaje o americké inflaci nebo jinou klíčovou událost. Dopad Trumpových cel na americkou ekonomiku byl už plně zohledněn, ale co požene euro a libru dál nahoru?

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 11. března: jízda na horské dráze
11.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí výkyvy. Ve Spojeném království ani v USA nedošlo k žádným významným událostem a Donald Trump neoznámil žádná nová cla, takže trh neměl na co reagovat. Přesto se britská libra drží poblíž maxim a nevypadá, že by chtěla zahájit byť jen mírnou korekci. Ačkoli americký dolar minulý týden prudce klesl, stále věříme v jeho oživení. Pokud bude Trump týden co týden uvalovat nové sankce, dolar může mít problém znovu sebrat síly. Podle nás byl ale pokles z minulého týdne nadměrný a přinejmenším korekce je oprávněná.

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (10.3.2025)
10.03.2025 V minulém týdnu jsme se dočkali obrovské volatility a posílení EUR/USD o 500 pips, což byl nejvíce růstový týden za posledních 16 let. Podle mého týdenního komentáře jsme se dočkali celkem tří obchodů. Jako první došlo k aktivaci sell obchodu, který se však dostal pouze k první S/R zóně a došlo k zasažení PT1 a zbytek pozice pak skončila na menším SL. Následně pak došlo k průrazu horní vstupní S/R zóny, což znamenalo aktivaci buy obchod, který se velmi rychle dostal do svého cíle a byl ukončen v zisku na Take-Profitu. Později ještě došlo k aktivaci druhého buy obchodu, který se však také dostal pouze k PT1 a zbytek skončilo na menším SL. Celkově šlo o ziskový obchodní týden.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD 10. března: Je britská libra vyčerpaná?
10.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek ráno znovu prudce vzrostl, ale pohyby během dne vypadaly velmi nelogicky. Pojďme si to rozebrat: Proč libra během evropské obchodní seance rostla? Odpověď zní: Nijak zvlášť nerostla, protože ve Spojeném království se v té době neodehrávaly žádné významné události. Byl růst libry ovlivněn eurem, které dostalo podporu z pozitivní zprávy o HDP? Pokud ano, odvíjí se zajímavý scénář, kdy libra roste zdánlivě z jakéhokoli důvodu.

Jak 10. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
10.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek pokusil pokračovat v růstu. Nutno ale dodat, že v první polovině dne nedošlo k žádným významným zpravodajským událostem, které by britskou libru ovlivnily. Euro jakýsi důvod k růstu mělo, protože zpráva o HDP eurozóny za 4. čtvrtletí byla nad očekávání silná. Začalo ale stoupat spíš před zveřejněním zprávy než v reakci na ni. Naopak libra takovou podporu postrádala. Proč tedy zase stoupala? Odpověď je prostá: Donald Trump.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. března
07.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek držel v rámci pásma a odrážel tak pauzu trhu. Spojené království nezveřejnilo žádné významné ekonomické zprávy a nedávné komentáře guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho obchodníkům nenabídly příliš mnoho informací. Bailey jen zdůraznil, že obchodní spory by se měly řešit spíše dialogem než cly, což je prohlášení, které rozhodovací proces v Bílém domě pravděpodobně neovlivní.

Jak 7. března obchodovat měnový pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
07.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek po třídenní rally v podstatě zastavil. Navzdory významným událostem, které mohly posílit americký dolar, se trh zastavil, což ještě víc zdůraznilo nedávnou absenci logického pohybu tohoto páru. Rozhodnutí ECB znovu uvolnit měnovou politiku mělo způsobit pokles eura, ale žádný takový pohyb jsme nezaznamenali, protože trh se dál soustředí jen na politiku Donalda Trumpa. Navzdory prudkému poklesu dolaru v tomto týdnu může dnes nebo příští týden začít silné oživení. V tuto chvíli však tržní sentiment postrádá jasnou logiku. Vše závisí na tom, jak si obchodníci vyloží fundamentální pozadí. V hodinovém časovém rámci navíc neexistuje jasná trendová linie, která by naznačovala konec rostoucího trendu.

Jak 7. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
07.03.2025 Pár GBP/USD se ve čtvrtek také zastavil. Britská libra ani americký dolar neměly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody k růstu či poklesu, protože ekonomické pozadí bylo slabé a fundamentální faktory vůbec žádné.Donald Trump si navíc vzal volno a zdržel se zavádění nových cel. Trh si proto dopřál zaslouženou přestávku.

Americké akcie se odrazily vzhůru
06.03.2025 Hlavní zámořské indexy včera dokázaly uzavřít se ziskem a odrazily se tak od lokálních minim. Investoři na Wall Street ale zůstávají zaměřeni primárně na zprávy ohledně amerických cel a očekávají podrobné reporty, jak by cla mohla ovlivnit americkou ekonomiku. S&P 500 rostl poté, co Bílý dům oznámil odložení cel na automobily z Kanady a Mexika o jeden měsíc. Opční obchodníci očekávají, že index S&P 500 udělá pohyb o 1,3 % v reakci na páteční report z trhu práce. Silně včera oslabily akcie společnosti CrowdStrike, které ztratily takřka 7 %. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 +1,10 %, Nasdaq 100 +1,36 % a Dow Jones +1,14 %.

Jak 6. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
06.03.2025 Pár GBP/USD ve středu pokračoval ve výrazném růstu. Zatímco evropská měna neměla na začátku týdne ani jeden důvod k růstu, libra šterlinků jich měla ještě méně. Obě měny stoupaly hlavně kvůli výrokům Donalda Trumpa, které jsou navzdory neustálým výzvám k míru, dobré vůli a jednotě často kontraproduktivní. Pojem "mír" může mít značně rozdílné významy – Trump chce ukončit válku na Ukrajině, ale trvá na podmínkách, které Kyjev ani Moskva v současné době nepřijímají. Zároveň vyostřuje obchodní napětí s Čínou, Kanadou, Mexikem, Indií a Evropskou unií, čímž fakticky poškozuje vztahy se zeměmi, které byly dlouholetými partnery USA. Za těchto okolností se dá pochopit, jak trh může reagovat na americký dolar.

Jak 5. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
05.03.2025 Pár GBP/USD v úterý pokračoval v pohybu nahoru navzdory absenci jakýchkoli podpůrných faktorů, protože Spojené státy ani Spojené království nezveřejnily v průběhu dne žádné zprávy, ani žádní významní představitelé nevystoupili s projevy. Jedinými významnými zprávami byly další výroky Donalda Trumpa, který oznámil zdvojnásobení cel na Čínu a zrušil rozhodnutí poskytnout Mexiku a Kanadě měsíc navíc za účelem vyjednávání a prohlásil, že téměř všechny země světa zneužívají USA k vlastnímu prospěchu. Reakce trhu v posledních dvou dnech byla značná – britská libra roste. Tedy, ne že by úplně nabírala na hodnotě, to spíše dolar čelí silnému tlaku. Současné makroekonomické a technické faktory se zdají téměř irelevantní; trh prostě v panice utíká od dolaru.

GBP/USD. 4. března. Libra si dává pauzu, pohyb páru určuje dolar
04.03.2025 Pár GBP/USD se v pondělí v grafu 1H obrátil ve prospěch britské libry a vykázal další růst až k úrovni 1,2709. Další odraz od této úrovně prospěje americkému dolaru a dá medvědím obchodníkům druhou šanci. Pokud se tento scénář naplní, pár by mohl klesnout k Fibonacciho úrovni 61,8 % (1,2538). Včerejší rally mě zmátla. Zatímco růst eura lze do jisté míry zdůvodnit, růst libry podle zpravodajského prostředí tak úplně logický nebyl. Fundamentální pozadí nebylo pro dolar nijak zvlášť příznivé, a přesto libra rostla, jako by Fed snížil sazby o 0,50 %.

Jak 4. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
04.03.2025 Pár GBP/USD zažil v pondělí také silnou rally. Z technického hlediska byl ale jeho pohyb oprávněnější než pohyb eura. Na rozdíl od eura se britská libra stále nachází v rostoucím trendu a neprorazila pod trendovou linii. K její pondělní rally nebyl prakticky žádný makroekonomický důvod. Index PMI ve zpracovatelském průmyslu ve Velké Británii byl zveřejněn jako druhý odhad, zatímco první významná zpráva – index ISM – byla zveřejněna večer, kdy trh už stoupal. Dolar začal oslabovat už v noci, takže tento pohyb byl do značné míry emocionální reakcí na páteční události v Bílém domě. Není jasné, proč si je trh vyložil negativně pro dolar, ale Trumpův prezidentský mandát ukázal, že "světový mír" podporuje pouze slovy. Ve skutečnosti se pouští do konfliktů s polovinou světa a klade si podmínky, což obchodníky nutí k opatrnému přístupu k dolaru.

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (3.3.2025)
03.03.2025 Minulý týden proběhl na měnovém páru EUR/USD další úspěšný obchod podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil dolní vstupní S/R zónu, což znamenalo aktivaci prodejního (sell) obchodu, který se velmi rychle a přesně dostal do svého cíle a byl ukončen v zisku na Take-Profitu (TP). Pokud jste mého obchodu využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!

Jak 3. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
03.03.2025 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů navzdory absenci významných fundamentálních a makroekonomických vlivů. Pokles eura způsobený technickými faktory vedl také k poklesu britské libry. V případě britské měny k němu bylo méně technických důvodů, protože trendová linie byla umístěna mnohem níž než v grafu eura. Jak už bylo uvedeno, když euro klesá, libra obvykle následuje jeho příkladu. Euro nebylo schopno solidně zkorigovat nahoru, zatímco libra prošla výraznější korekcí, což zvyšuje pravděpodobnost silného poklesu. Předpokládáme, že trendová linie bude příští týden prolomena, ale silné makroekonomické prostředí a páteční události v Bílém domě by v pondělí mohly výrazně ovlivnit americký dolar. Ve Velké Británii nebyly v pátek zaznamenány žádné pozoruhodné zprávy ani události.

Jak 28. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
28.02.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek klesl, ačkoli k tomuto pohybu měl méně důvodů. Trumpova cla proti EU se přímo nedotýkají Spojeného království, které z bloku vystoupilo už před lety. Zprávy o americkém HDP a objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby ale dolaru přály. Zejména objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v lednu vzrostly o 3,1 % a překonaly tak prognózovaná 2 %. Třetí odhad růstu HDP zůstal oproti předchozím hodnocením beze změny, což naznačuje silnou výkonnost amerického dolaru.

Na co se zaměřit 27. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
27.02.2025 Čtvrteční makroekonomický kalendář je poměrně chudý, ale dnes budou zveřejněny významné zprávy. Německo, Velká Británie a eurozóna zveřejní méně důležité ekonomické zprávy, od kterých se nečeká výraznější vliv na trh. Spojené státy ale zveřejní klíčové údaje včetně HDP za 4. čtvrtletí (konečný odhad), objednávek zboží dlouhodobé spotřeby a žádostí o podporu v nezaměstnanosti.

Jak 27. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.02.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval beze změny a prolomil rostoucí trendovou linii. Je však důležité poznamenat, že proražení trendové linie na plochém trhu je často falešným signálem obratu trendu. Současný technický výhled pro euro je poměrně složitý. Na jedné straně se cena v denním grafu už dva týdny pohybuje poblíž horní hranice pásma. Na druhé straně se snaží pokračovat v růstu, protože podmínky na trhu zůstávají beze změny. Pár už týden stagnuje a prorazil trendovou linii. Doporučujeme proto nezaměřovat se na průraz trendové linie, ale spíše na úroveň 1,0451, která sice není nejkritičtější, ale slouží jako spodní hranice lokálního flatu vytvořeného v tomto týdnu. Ve středu nebyly zveřejněny žádné významné fundamentální ani makroekonomické zprávy z eurozóny ani ze Spojených států.

Na co se zaměřit 26. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
26.02.2025 Na středu není naplánována žádná významná makroekonomická událost. Německo vydá zprávu o spotřebitelské důvěře, zatímco USA zveřejní údaje o prodeji nových domů. Nicméně ani jeden z těchto reportů není tak důležitý, aby byl považován byť jen za "sekundární".

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 26. února: libra dál spoléhá na euro
26.02.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý znovu pokusil pokračovat v lokálním uptrendu. Britská libra na rozdíl od eura v posledních týdnech opravdu koriguje nahoru. Její růst podpořilo několik faktorů a libra využila každé příležitosti. Když byly údaje o britské ekonomice pozitivní, libra nadšeně stoupala. Navíc pokud euro stoupalo, libra se patrně cítila v právu dělat to taky. S potenciálně začínajícím novým poklesem eura se však připravujeme i na možný pokles britské měny.

Na co se zaměřit 25. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
25.02.2025 Na úterý je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí a všechny jsou jen druhořadé. Na první pohled se může zdát, že report o HDP Německa je významný, ale ve skutečnosti se jedná o třetí a konečný odhad za čtvrté čtvrtletí. Skutečný údaj sice může být revidován směrem nahoru, ale i zlepšení na -0,1 % by stále znamenalo pokles ekonomiky. Vzhledem k současnému stavu německé ekonomiky jsou robustní čísla růstu nepravděpodobná. Proto tento report nejspíš neposkytne euru podporu. Ve Spojeném království, EU a USA nejsou plánovány žádné významné ekonomické zprávy, a to ani druhořadé.

Jak 25. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
25.02.2025 Pár GBP/USD se v pondělí pokusil pokračovat v pohybu nahoru, byť k tomu měl ve srovnání s párem EUR/USD méně důvodů. Ačkoli Velká Británie nedávno zveřejnila několik pozitivních ekonomických údajů a Bank of England může po poslední zprávě o inflaci zaujmout výraznější jestřábí postoj, domníváme se, že britská libra už posílila dost na to, aby zahájila nový lokální downtrend. Tento týden se očekává jen velmi málo makroekonomických údajů, takže trh nemá pádný důvod k dalším nákupům britské libry. Náladu obchodníků mohou ovlivňovat politické a geopolitické zprávy, ale těžko předpovídat, jak si většina účastníků trhu tento vývoj vyloží. Denní časový rámec stále naznačuje pokračující korekční růst, ale libra nemůže ani v rámci tohoto trendu růst donekonečna. V pondělí nedošlo k žádným významným ekonomickým událostem ani ve Spojených státech, ani ve Spojeném království.

Výsledky obchodovania a ich prezentovanie na verejných miestach (časť 1.)
24.02.2025 Ako hovorí klasik „kritériom úspechu je výsledok“ a v tradingu to platí obzvlášť. Equity, balance, RRR, % úspešnosti, výnos, atď. Dá sa v tom všetkom vôbec zorientovať aj keď ste nováčik? Nie je to úplne jednoduché, no nie je to ani žiadna atómová veda.

Smart Money Trading: Obchodní pozice velkých hráčů – jak na COT report? (23. díl)
24.02.2025 V minulé kapitole jsme si rozebrali denní cyklus, a to konkrétně London blow-up neboli londýnskou explozi. V dnešní kapitole se ale podíváme na trochu jiné téma, než jsou denní cykly, a to na COT report, jelikož tento report se využívá i při obchodování v konceptech likvidity a celkově smart money konceptu. Dá se říct, že je to jednoduchá konfluence, která vám pomůžete odhadnout bias trhu (výhled), každopádně musíte se v něm vyznat a nastavit si pro něj svá pravidla. První si ale řekneme, co je to vůbec COT report?

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (24.2.2025)
24.02.2025 V minulém týdnu jsme se dočkali dalšího ziskového obchodu podle mého týdenního komentáře, který jsem s předstihem uveřejnil na FXstreet.cz. Měnový pár EUR/USD prolomil dolní vstupní S/R zónu, čímž došlo ke vstupu do short (sell) obchodu, který se postupně velmi přesně dostal do mého uvedeného cíle a došlo k uzavření pozice v zisku na Take-Profitu. Pokud jste mého obchodu využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k ziskovému tradingu!

Na co se zaměřit 24. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
24.02.2025 Na pondělí je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí a žádná není významná. Trh v posledních dvou týdnech z velké části ignoruje fundamentální a makroekonomické údaje. Minulý týden přehlížel i důležité reporty o nezaměstnanosti a inflaci ve Velké Británii, ale libra si následující den i přes prázdný ekonomický kalendář připsala 100 pipů. Eurozóna v pondělí zveřejní druhý odhad inflace za leden a Německo index podnikatelského klimatu IFO. Druhý odhad inflace se obvykle shoduje s prvním, takže výrazná reakce trhu je nepravděpodobná. Index IFO je sekundárním indikátorem s minimálním vlivem na tržní sentiment.

Jak 24. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
24.02.2025 Pár GBP/USD zaznamenal v pátek mírný pokles, který odrážel smíšené makroekonomické prostředí pro libru i euro. Index PMI v britském výrobním sektoru za únor prudce klesl na 46,4 bodů, zatímco index PMI ve službách vzrostl na 51,1 bodů. Výsledkem byla jedna pozitivní a jedna negativní zpráva. Indexy podnikatelské aktivity ve Spojených státech také přinesly smíšené výsledky, přičemž index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity byl nižší, než se očekávalo. Vzhledem k těmto podmínkám by nebylo divu, kdyby dolar v pátek oslabil. Jenže on místo toho ve skutečnosti posílil. O den dříve, tedy ve čtvrtek, pár výrazně stoupal navzdory nedostatku makroekonomických faktorů, což začínající obchodníky upozorňuje na fakt, že jeho současné pohyby nejsou příliš ovlivňovány makroekonomickými nebo fundamentálními faktory. Korekční růst v denním časovém rámci pokračuje a potvrzuje situaci.

Na co se zaměřit 21. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
21.02.2025 Na pátek je naplánováno značné množství makroekonomických událostí. Ačkoli žádná není ultra důležitá, jejich kombinovaný vliv by mohl výrazně ovlivňovat pohyby měnových párů v průběhu dne. Německo, Spojené království, eurozóna a Spojené státy zveřejní indexy podnikatelské aktivity ve službách a ve zpracovatelském průmyslu za únor. Nutno dodat, že tyto indexy jsou významné hlavně pro evropské země, protože USA mají kritičtější indexy ISM. Spojené království navíc vydají zprávu o maloobchodních tržbách a USA zveřejní index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Cenové pohyby by dnes vzhledem k množství reportů mohly několikrát změnit směr.

Jak 21. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.02.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl žádný fundamentální ani makroekonomický důvod. Začátkem týdne se zdálo, že trh "ignoruje" zprávy o mzdách, nezaměstnanosti a inflaci ve Spojeném království. Ve čtvrtek ale na ně buď reagoval zpětně nebo prostě libru nakupoval bez zřetelného důvodu. Momentálně vypadají pohyby tohoto páru nelogicky, ale hlavní faktor, který žene libru nahoru, se nemění: potřeba korekce v denním časovém rámci.

Jak 21. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek dál vykazoval extrémně nízkou volatilitu, primárně pod vlivem technických faktorů. Když se mu nepodařilo překonat vzestupnou trendovou linii, odrazil se, což vedlo k dalšímu růstu. Nutno ale dodat, že pár v denním časovém rámci zůstává na plochém trhu poblíž jeho horní hranice. Obrat dolů a pokles proto v blízké době vypadají velmi pravděpodobně.

Ex-day: Walmart, Alibaba a Booking budou dnes reportovat. Čekají trh otřesy?
20.02.2025 Futures na americké akcie otevřely poklesem, protože investoři analyzovali výsledky zasedání Federálního rezervního systému a nové celní hrozby Donalda Trumpa. Zápis ze zasedání potvrdil opatrný postoj Fedu ke snižování sazeb.

Je růst velkolepé sedmičky u konce? Akcie gigantů ztrácejí přízeň investorů
20.02.2025 Růst Velkolepé sedmičky zpomaluje kvůli vysokým nákladům na provoz AI, slabým výhledům a geopolitickým rizikům. Meta drží tempo, zatímco ostatní čelí stagnaci. Investoři proto začínají přehodnocovat expozici v USA a hledají příležitosti jinde.

Jak 20. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
20.02.2025 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Obchodníci měli už druhý den po sobě dost důvodů k nákupům britské libry, protože makroekonomické údaje ze Spojeného království tento výhled plně podporovaly. Trh projevoval v úterý a ve středu jen malý zájem o nové nákupy. Minulý týden, ačkoli měl méně důvodů k nákupům, se poměrně ochotně zapojoval do transakcí. Současné pohyby na trhu vypadají nelogicky a tento týden jsme neviděli v podstatě žádnou aktivitu. V hodinovém časovém rámci zůstává neporušený uptrend a v denním časovém rámci pokračuje rostoucí korekce. Situace se dnes pravděpodobně nezmění, protože kalendář makroekonomických a fundamentálních událostí pro Spojené království i pro USA je prakticky prázdný.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 20. února: Britská libra ustupuje z úrovně 26
20.02.2025 Měnový pár GBP/USD prošel ve středu poklesem, který vypadal nelogicky. V předchozích analýzách jsme uváděli, že podobné iracionální intradenní pohyby se objevují často. Dvě ekonomické zprávy z Velké Británie podpořily v úterý představu, že libra bude pokračovat v růstu, ačkoli rozhodně nepřinesly silné údaje. Ve středu pak byla zveřejněna zpráva o inflaci, která ještě posílila signály růstu libry. Jenže pár se místo růstu propadl. Britská měna oproti tomu minulý týden stoupala pět dní po sobě, aniž by k tomu měla pádný důvod. Celý tento pattern vypadá jako korekce, která v denním časovém rámci stále probíhá. Cena může ještě nějakou dobu klesat, než opět poroste, a to vše bez jasného fundamentálního nebo makroekonomického důvodu.

Na co se zaměřit 19. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
19.02.2025 Na středu je naplánováno jen málo makroekonomických událostí, ale bude zveřejněno několik důležitých reportů. Nejvýznamnější bude index spotřebitelských cen (CPI) ve Spojeném království za leden. Obchodníci očekávají nárůst inflace ve Spojeném království na 2,8 % meziročně a skok jádrové inflace na 3,7 %. Nedávná rally britské měny byla dána pravděpodobně právě těmito očekáváními. Pokud budou skutečné údaje nižší, než se očekávalo, mohla by britská libra začít klesat už dnes. USA zveřejní reporty o stavebních povoleních a zahájené výstavbě domů a bytů, které jsou ale považovány za sekundární.

Jak 19. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
19.02.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý zaznamenal pokles a minimální volatilitu. Během dne nebyly zveřejněny žádné významné makroekonomické zprávy, takže euro ani dolar neměly pádné důvody k pohybu. Institut ZEW dopoledne vydal reporty o ekonomickém sentimentu v Německu a eurozóně, které vykázaly relativně dobré výsledky. Tyto reporty jsou nicméně považovány za sekundární a obvykle nevyvolávají silné tržní reakce.
Související klíčová slova:
Vstupy a výstupy | Čtvrtletní pokles | Alice Weidelová | Kavout | Net short | Růstový týden | Optimismus investorů | SBUX.US | Nečekané pohyby | Orderbook | Fear and Greed Index | Aktivity v podnikatelském sektoru | Znalost | Bruno Le Maire | Čína a USA | US2000 | Tempo růstu | Rozpočtový schodek Spojených států | Býčí pohyb | Zbrojovka | Organizace Conference Board | Světové ceny kakaa | Fibo | Údaje z USA | Nové fondy na spotové bitcoiny | Bankéř | Nastavení sazeb | Nejnovější statistické údaje | Akcie Komerční banky | Průmyslové odvětví | Národní sdružení (RN) | Japonský akciový trh | Úrovně retracementu | Dow Jones | Kanadský statistický úřad | Dny v týdnu | Dovednosti | Obchodování různých trhů | Co je IPO? | Starbucks (SBUX.US) | Pokračování klesajícího trendu | NFLX.US | Take Profit | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Shortování akcií | USD graf | Nákup ne-komerčních subjektů | HSBC | Programování | J&T | Lidské emoce | Vývoj eurodolaru | Vládní opatření | Retracement | LYNX | Advokátní kanceláře | Jackson Hole | Soustředění | Index výdajů na osobní spotřebu | Ekonomika Evropské unie | Vládní dluhopisy | DOW.US | Setkání G20 | Co je to COT report? | Význam umělé inteligence | AMC | AA.US | Investiční firma | Hlavní index německých akcií DAX | Silnější koruna | Kennedy mladší | Strojové učení (Machine Learning) | 13F | Evropská unie a Británie | Intervenovat na forexovém trhu | Velikosti kapitálu | Budoucí směr | Kiwi | Americký prezident Donald Trump | Daňové reformy | Kč/EUR | Las Vegas Sands | Overbalance | Index CSI300 | Akcie Erste | MRNA.US | Snížení úroků | Skryté příležitosti | Daytrading | Comcast (CMCSA.US) | Non-Commercials | Australská centrální banka | Vysoké valuace | Pip | Naplnění prognózy | Globální ekonomické vyhlídky | CSX.US | Zkušenosti | Republikánský prezident | Bank of China | Cap | Lowe's (LOW.US) | Jack Ma | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | BBBY.US | Energetické firmy | Tempo růstu ekonomiky | Konsorcium | Akciové trhy | Alphabet | Největší obchodník s ropou | Pinterest (PINS.US) | Zpravodajské události | Závazky vůči věřitelům | Vstupy | Dvojité recese | Skupiny obchodníků | Rozpočtové opatření | Verizon Communications Inc. | USD/PLN | Nemoc covid-19 | Koronavirové krize | Exporty | Obchodování CFD | Dow (DOW.US) | Komerční pozice | Výzkumný institut | Zakladatel Alibaby | Lockheed Martin | Měnový kurz | Nekomerční subjekty | Daňové škrty | Skalpovat | Big Mac index | Fair Value Gap (FVG) | Metody News trading | Obchodní patterny | Platina | Expozice na trhu | USB.US | Pfizer | Pozitivní vliv | Elitní skupiny | Měnový výbor maďarské centrální banky | Jasný trend | PLN | Rolování | Spolkový statistický úřad | Producer Price Index | Interactive Brokers | Marže společností | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Finanční stabilita | Otevřené pozice | Obchodník | Včerejší zpráva | Zpravodajský server | Refinitiv | Komerční subjekty (Commercials) | S&P Global ESG Scores | Zpracovatelský sektor | Nová cla | EUR | Silicon Valley Bank | Podíl na trhu | Long pozice | Všechny důležité informace | AfD | Řecko | Mince | Průmyslové zakázky v Německu | Analytik Cyrrusu | Plynárenská společnost | Cenový pohyb | Trvalejší pohyb | Oživení poptávky | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Obchodní styly | Akciové společnosti | Průměrná míra nezaměstnanosti | Pokles sazeb | Vláda v Berlíně | Výhled centrální banky | Rozkolísaný | MQL | Tradingová výzva | Akcie na majitele | Polovodičové společnosti | Celkový zisk | Signature Bank | Siemens Energy | Průmyslová výroba v eurozóně | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Inflační čísla | Cenové dlouhodobé očekávaní | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Aktuální obchodní seance | Německý ministr financí | Short-selling | Produkty obchodované s finanční pákou | Životní prostředí | Tomáš Cverna | Hospodářský růst v Německu | Libra vůči dolaru | Seance volatilita | Objem vývozu z Německa | Výrobní PMI | Index STOXX Europe Aerospace | ChatGPT 4 | Dění na světových burzách | Dow Jones Industrial | Social Media Analytics | Marek Chudoba | Pokles indexu | Oznámení výsledků | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Technologie blockchainu | Mezinárodní měnový fond | LNG.US | Rok 2025 | eToro pro Českou republiku | Rozhodování Fedu | Rostoucí akcie | Macron | Výběr cel | Očekávané výsledky | Podnikatel | Hlava a ramena (Head and Shoulders) | Christine Lagarde | Investing | Kroky Fedu | Výbor FOMC | O2 CR | Pád dolaru | Patria Finance | Statistiky | Automobilka Volkswagen | Hospodářský růst USA | Konzervativní strana | Eurostoxx 50 | Technické signály | Šéf Fedu Powell | Investiční banky | Korelace | Šéf německé opozice | SVB Financial Group | Agentura S&P | Makroekonomika | Bankovní regulační orgány | Bankovní index | Základní principy umělé inteligence | Americká automobilka Tesla | Německá průmyslová produkce | Asijské akcie | Globální používání eura | Recese v eurozóně | Milovníci kávy | Ředitel XTB | Regulace finančního sektoru | Boční kanál | Výše dividendy | Výrobky z Evropské unie | Objednávky | Placené služby | Britská libra | Aktiva | Abbott Laboratories (ABT.US) | Chování ceny | Odpočinek | SP500 | Citigroup | EURJPY | Příležitost k prodeji | Energetika | Bezpečné útočiště | Nositel Nobelovy ceny | Výsledky klientů | Širší index | GBPJPY | Reality | Obchodní platformy Metatrader | Invesco | Indexy na Wall Street | Western Digital | Americká zpráva | M&T Bank | Měnové zasedání | Fondy obchodované na burze | Poskytovatelé likvidity | Vakcína proti covidu | Širší index S&P 500 | WTO | BlackRock Larry Fink | Before market open | Nákupní pozice | Spojení | Index US500 | United Parcel Service (UPS.US) | Forex grid | Záporné sazby | NKLA.US | Sektor informačních technologií | Ministerstvo práce | Tvorba pracovních míst | Line | Diamantová formace | Organizace zemí vyvážejících ropu | Zvýšení cel | Náklady na půjčky | Poškodit ekonomiku | Nejdiskutovanější akcie | Nákupy komerčních subjektů | Šterlink | Edge | Střední Evropa | Hodnota dánské farmaceutické společnosti | Společnost Rare Earths Norway | Evropská komise | Akcie vzrostly | Holubičí tón | Základní opční strategie | FOMC minutes | Ekonomická opatření | Index strachu | Počet akcií | Kolaps | Trend follow | Japonská měna | Vývoj euro | Federální dluh | Využití umělé inteligence | Unce zlata | Živelné katastrofy | COT od Nolda | Zastropování cen ruské ropy | Špatná nálada | ISM ve službách | Asijské obchodování | Výsledky Nvidia | Útraty | Administrativa amerického prezidenta | Ceny výrobců v eurozóně | Inaugurace Donalda Trumpa | LYFT.US | Fio | Měnová opatření | Trhy s futures | Vliv na trh | Pojišťovna | Webináře IBKR | Oběd zadarmo | Čistý zisk bank | Poplatky | Obchodní systém | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Komunita | Aktuální výhled | UPS | Investment Management | Diverzifikace | Ekonomické sympozium | Unilever | Výnosy dluhopisů | Čisté úrokové výnosy | Index PX | Zveřejnění výsledků | Inflace v Německu v prosinci | Tesla v Německu | Ruské invaze na Ukrajinu | Analýzy | Odstoupení od pařížské dohody | Dovoz aut | ETSY.US | Financial Times | Pravděpodobnost | Futures kontrakt | Podnikání | Japonský akciový index | Silvana Tenreyro | Současný propad | Indexy S&P | Cenové stability | Berkshire Hathaway | EBAY.US | Mezinárodní ratingová agentura | Aktuální tržní sentiment | Short obchody | Chování trhu | Agentura AFP | USD/BRL | Zajímavé akcie | Lowe's Companies | Head and Shoulders | PDD | Lagardeová | Očekávaný vývoj pro rok | Palo Alto | Zerohedge | Zhodnotit obchodní účet | Break-Even | Izraelský premiér | ForexPeaceArmy | TJX | Nárůst cen energií | GDP | Sněmovna reprezentantů USA | Dovoz z Číny | Zprávy z USA | Zmeškání obchodních příležitostí | Premiéři zemí Evropské unie | Pokračování výsledkové sezóny | Dění na trzích | Americká inflace | Ethereum | Dovoz z USA | Měnové báze | Řízení výnosové křivky | Údaje o maloobchodních tržbách | VFC.US | Růst sazeb | Deflace | Statistický odbor japonské vlády | ALK.US | Pokračování poklesu | Nedostatečná produkce | Vyhlašování makroekonomických zpráv | Pensylvánie | Inflace v Turecku | Měny emerging markets | Velcí účastníci na trhu | Expanze | Exchange | Šéf Fedu Jerome Powell | Rostoucí ceny | Výsledky obchodování | Data PMI | Důležité fundamenty | Německý DAX | Pokles akcií Tesly | Příliv zahraničního kapitálu | Analytický tým FXstreet.cz | Commercials | Zoominfo Technologies | News trading | Market Outlook | Výkyvy | Ceny kryptoměn | Country Garden Holdings | FXstreetCZ | Administrativa prezidenta | Intradenní trader | Cenové výkyvy | PHLX | Výsledky breakoutových strategií | APP | Nástroje měnové politiky | Posilování dolaru | Saúdská Arábie | Celková výplata | Volume Spread Analýza | Ekonomický růst eurozóny | Thomas Jordan | Přesnost | Celkový DD | Nevýhody AI v obchodování | Goldman Sachs | Hodnoty ropy | Představení platformy IBKR | Vysoká očekávání | Prolomení S/R zóny | Akcie Airbusu | Index akcií | Graf EURUSD | Jaroslav Brychta | Finanční regulátor FINMA | Makroekonomické zprávy | UAL | PYPL.US | Asijské trhy | Wall Street výsledky | Lídři zemí Evropské unie | Pfizer (PFE.US) | Axiory | Medvědí postoj | Volby | Všeobecné volby | Cena zemního plynu ve Spojených státech | Finanční trhy dnes | Gabelli Funds | Počasí v Brazílii | Patterns | Elliott | Směrnice | Podnikatelská aktivita se ve Spojených státech | Meziroční míra inflace v eurozóně | PMI z Německa | Index ekonomické nálady | Nouzový úvěr | Dluh zemí eurozóny | Vývoj finančních trhů | Strach | Makro stratég | Ekonomika Spojených států | Bankovní rada ČNB | Zasedání Evropské centrální banky | Finanční centrum | Klouzavé průměry | Odhadované ceny | Hlavní německý akciový index | Index DAX 30 | Lokální maxima | Geopolitické napětí | Český zlatý poklad | Casper | BIDU.US | Ford Motor (F.US) | Snížení emisí | Devizové obchodování | Ekonomika Británie | Index německých akcií DAX | Pohyby na měnových trzích | Microsoft (MSFT.US) | Cena termínovaného kontraktu | Nezaměstnanost | App Store | Reserve Bank of Australia | Depozitní sazba | SNOW.US | Zpřesněná data | COT (Commitments of Traders) | Non-Reportable | Cena zlata v letošním roce | Čekající příkazy | Nekomerční subjekty (Non-Commercials) | Denní propad | Snížení základní úrokové sazby | Inflace v Německu v květnu | Papírová hodnota akcií | SoftBank Group | Bazický bod | Depozitář | Index spotřebitelské nálady | Hlavní americké banky | Goodyear | Západoevropské burzy | Nástup druhé vlny koronaviru | Bill Gross | Představitelé ECB | TradingView | Pokles měny | PFE | Sankce | Trendová čára | Akcie dnes | Hospodářský růst eurozóny | Přezbrojení | Vliv na cenu | Investiční analytik | Otřesy na finančních trzích | RDDT | Kryptoměna Bitcoin | Výsledek zasedání Fedu | Risk On | Britský hrubý domácí produkt | Barclays Capital | Setkání zemí OPEC+ | Výsledky za Q2 | Lék remdesivir | Dodávky ruského plynu | Nálada v eurozóně | Slovenská UniCredit Bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Raghee Horner | Změny trendu | Makroekonomické statistiky | Patová situace | Scalping | Podnikatelská důvěra v Německu | Cenné papíry a burzy | Zásoby plynu | Nejprudší jednodenní nárůst v historii | Americké ministerstvo financí | Příležitosti k nákupu | Objemy zpráv | Agresivní strategie | Největší čínský internetový prodejce | Index FPI | Jitan Solanki | Členové eurozóny | Lámání rekordů | VIP indikátory | Výrobce elektromobilů Tesla | Analýza COT | Burza | Trumpová | Jacinda Ardernová | Dow Jonesův akciový index | Pohyby trhu | Virtuální měna bitcoin | Zvýšení stropu pro zadlužení Spojených států | Cla na výrobky z Evropské unie | AI v obchodování | Vratislav Zámiš | Politické změny | EURCHF | CFD na futures | Bitcoin futures | Změny v pozicích | Alternativy pro Německo | Fox News | Růst zaměstnanosti | Inflace v Japonsku | Myšlenkový proces | Vývoj situace | Rostoucí inflace | Růstový balíček | Hlavní události | Dutch Bros | Modely AI | Americký akciový index | Support/rezistence | Čínský realitní gigant | České vlády | Nejúspěšnější obchody | Pokles dolaru | Q1 HDP | Základní úrokové sazby | Výrazný pokles libry | Tržní volatilita | Antivirotika | Balíček recipročních cel | Americká obchodní seance | Trading range | Přebytek zahraničního obchodu | Konflikty | Červená linie | Akcie na doručitele | Vývoj inflace | Výrazný pohyb | Zpráva o pozicích obchodníků | Surový cukr na světových trzích | Organizace ADP | StockTwits | Růst cen | Více peněz | Výsledkové sezóny | Medvědí výhled | Fundamentální síly | FedWatch Tool | Gold | Kurz čínské měny | Cla na EU | Rating AAA | Americký technologický sektor | Týden na trhu | EUR/PLN | Proražení | Brexit | Jak nakupovat akcie | Paramount | Forex live | Týden na akciových trzích | Orgán regulátorů cenných papírů IOSCO | Randal Quarles | Oznámení | Klíčová rezistence | PayPal Holdings (PYPL.US) | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | ČSOB | Největší banky | Ben Broadbent | Měnový investiční fond | Přehled úrokových sazeb | Agrokomodity | Posílení EUR/USD | Nastavit stop-loss | Drobní obchodníci | Tiskové agentury | Výrobce sportovního zboží | Rozšíření AI | Člen rady guvernérů | Nejistoty na finančních trzích | AAL.US | ISM ve službách v USA | Lídři Evropské unie | Energetická skupina ČEZ | BAML | Akcie a trhy | Koronavirová mutace delta | Guvernér švýcarské centrální banky | Výhled ratingu | Vývoz z Japonska | Profesionální obchodníci | Zero Hedge | Výsledky Apple | Tuzemská měna | Počet nezaměstnaných | Šéf německé centrální banky | Intuit (INTU.US) | VIG | Zlato a stříbro | Emad Mostaque | Dolar dnes | Dovozní cla | Altria | AI pro obchodování | 3M (MMM.US) | Akcie automobilky Tesla | Hedge fond | Market Data & Economic Analysis | Obchodovat na burze | Opětovný růst | Grayscale | China National Petroleum Corporation (CNPC) | Praktické využití AI | Důležité zprávy z USA | Medicare | Breakout | Větší hráči | Trumpovo rozhodnutí | Americký prezident | Snižování státních ratingů | Nezávislý obchodník | Výhled ekonomiky | Akciový výhled | Comcast | Cheniere Energy (LNG.US) | Danske Bank | Tradingové společnosti | Celková inflace | Národní sdružení (RN) Marine Le Penové | Regionální měny | Útlum ekonomiky | Tradingster | Forex futures | Moje strategie | Commitments of Traders | Londýnská akciová burza | Makroekonomický základ | Activision Blizzard (ATVI.US) | Trader Workstation | Market alert | Jednotný kapitálový trh | Sazby hypoték | Česká měna | Bohatí | Bollingerovo pásmo | Obchodování se zprávami | Irská ekonomika | Nastavení úrokových sazeb | Amazon | Prodej bulharských aktiv | Nejdůležitější den | Ekonomické zotavení | KARO Leather | Obchodování na burze v Hongkongu | Nevýhody a rizika | EasyJet | Pokladniční poukázka | Dodávání likvidity | Diverzifikace osobních financí | Nejdůležitější události | Standard & Poor's 500 | Vývoj amerického dolaru | Long/short | Sentiment na trzích | Krypto trh | Užitečné informace | Guvernér polské centrální banky | Změny tržních podmínek | MAC.US | Pandemie covidu-19 | Pravidla regulace trhů | AI v algoritmickém obchodování | Přijetí | Cena zlata | Neziskové organizace | BCPP | Nizozemsko | Rezervní měna | Růstový pohyb | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Bankovní unie | Snížení úrokových sazeb | ChatGPT model 4o | NFP report | Fundamentální analýza pro začátečníky | Světový dluh | Zápis ze zasedání Fedu | Chaos na finančních trzích | Šíření koronavirové mutace | Oblíbené predikce | Rostoucí obavy | Kolaps amerického dolaru | Výhled | Evropská obchodní seance | Nejznámější kryptoměna | Index volatility VIX | Philip Morris | Nejnovější zprávy | Akcie Fidelity National Information Services | Novozélandský dolar | Vysoké riziko | American Airlines | Nová historická maxima | Sympozium | Commodity futures | Subjekty nepodléhající hlášení | Uzavření pozice | Ukázka COT reportu | Míra inflace v Argentině | Výrazný růst | Rubl | Výkon | Globální ekonomiky | Thomas Barkin | Fibonacci retracement | Letadla | CZK | Principy umělé inteligence | Tedros Adhanom | Online obchodní platformy | Inflace | Práce v Německu | John Williams | Zavedení recipročních cel | Online forex | Forexové měnové páry | Plán obchodování | Akciová společnost | Proti trendu | Výstupy u našich obchodů | Vzestup inflace | Čínský trh | Kurz EUR/USD | Akcie automobilek | Pokles EUR/USD | EIA | Dolarový index | INTU.US | SWFX | Zpomalování americké ekonomiky | Zavírací cena | GBP/CHF | Možnost dalšího poklesu | Rizika a příležitosti | Kryptoměna squid | Politická rozhodnutí | Obrat velkých německých podniků | FB | Výsledková sezóna v USA | Koronavirové mutace delta | Nord Stream | Medvědí potenciál | Vlnová analýza | Ebay (EBAY.US) | ESG investice | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Robert F. Kennedy | Covid19 | Končící americký prezident | Státní půjčky | Celková expozice na trhu | Oživování ekonomiky | Důležité zprávy | Vývoj měnového páru | Ratingová agentura S&P | Produkční ceny | Hodinový graf | Nepředvídatelnost | AI indikátory | Data z Německa | Síla akcií | Machine learning | NAST | Digitální měna | Odchod Británie z Evropské unie | Zprávy o akciích | NZD/USD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Gap | HTF bias | Výnosy desetiletých dluhopisů | Investice do infrastruktury | Zemní plyn ve Spojených státech | Švýcarská banka UBS | Výsledkový týden | Style | Čistá místa | Garance | Evropská měna | Mediánová cena | Měnová politika Evropské centrální banky | Euro forex | Investment management | Vývoj měnového kurzu | Devalvace čínské měny | Švédská centrální banka Riksbank | Ekonomické indikátory | Cena kontraktu | Riziko firemních bankrotů | Commercials obchodníci | Fondy na spotový bitcoin | TLRY | Patřičná volatilita | Obchod na zlatě | Zlatý důl | Akcie Gamestop | Růst nezaměstnanosti | Meme stocks | B/E | Uber | Obavy investorů | Zisk z obchodu | Míra inflace v EU | Commodity Futures Trading Commission (CFTC) | Překvapující zpráva | Cenové rozpětí | Předchozí růst | Mezibankovní trh | Tržní reakce | Economic Analysis | Pozitivní sentiment | Korekční pohyb | Dividendy | Zajištění zisků | Svatý grál | Breaking | Activision Blizzard | Prima | Bankovní rada České národní banky | DASH.US | Měď (COPPER) | Cena akcií společnosti Apple | FX Concepts | Rozpočet Německa | Swiss National Bank | Americký ADP report z pracovního trhu | Obchodní seance | Kontrakty CFD | Trojúhelník | Boom | Maloobchod | Podnikatelská důvěra | Akcie USA | Rozštěpení akcií | Dow Jones Sustainability Indices | Měnový výbor ruské centrální banky | Hodnota zlata | Biogen (BIIB.US) | Aktuální ekonomické podmínky | Obchodní dovednosti | Tempo růstu průmyslové výroby | Měnové futures | Pomoc ekonomice | Regulační dohled | Velkoobchodní cena plynu | Euroval | Graf | United Airlines Holdings (UAL.US) | Nové pozice | Výprodeje na finančních trzích ve Francii | Jeff Bezos | Inflace v zemích Evropské Unie | Utahování měnové politiky | Inflace v Maďarsku | Současný stav | Bed Bath & Beyond | Návratnosti investice | Budoucnost AI | Realitní gigant | Ziskové pozice | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Purple Trading Štěpán Hájek | Zprávy z Řecka | Bitcoinové investičních fondy | Vicepremiér | Horší výsledky | Boeing Co. | Válka | Výbor ekonomických poradců | Markus Braun | Reálné výnosy | Průvodce obchodníka | ForexFactory | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Shortové obchody | Realitní firma | ČSÚ | Příkaz | Inflace v Argentině | Ekonom Nouriel Roubini | Oslabování eura | Poziční obchody | Modern Land | Kurz české měny | Investice do zlata | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Teorie parity kupní síly | Cena hliníku | Celková expozice | Američtí senátoři | Uvolnění měnové politiky | Záporné negativní sazby | Kathimerini | HUF | Průmysl | Strategie na obchodování | Obchodní účet | Nevýhody AI | Guvernér Fedu | Balík vojenské pomoci | DraftKings (DKNG.US) | Rare Earths Norway | Donald Trump | Artificial intelligence | Jasný obchodní plán | YTD | Naučte se investovat | 10leté bondy | Makroekonomický fundament | Vladimír Holovka | Vakcinace | Nejprudší jednodenní nárůst | Aplikace umělé inteligence | Potenciál dlouhodobého růstu | Rekordní rozpočet | Dow Jonesův index | MACD indikátor | Raytheon Technologies (RTX.US) | Očekávání analytiků | Centrální banky | Proces obchodování | Pravidla obchodování | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Silicon Valley Bank (SVB) | Zpráva | Macerich (MAC.US) | Momentum | Čínský internetový prodejce | China Evergrande | AI používané v obchodování | Platformy IBKR | Tisková konference Bank of Canada | Zisky akciových indexů | Německá průmyslová a obchodní komora | Geopolitická situace | Obchodní plán | Neomezené nákupy státních dluhopisů | Akcie Philip Morris ČR | Dnešní sentiment | UnitedHealth Group | Zvyšování sazeb | Market close | Časté změny | Kolaps dolaru | Německý export | Ceny zrn | Růst německé ekonomiky | Trpělivost | Opční strategie | CSX Corporation (CSX.US) | Posilované učení | WSJ | Pattern recognition | Dobré výsledky | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Návrat Donalda Trumpa | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Bitstamp | Erste Group | Micro Bitcoin futures | Vstup do obchodu | USD index | Více obchodů | Britské akcie | Moderna | Irsko | Odliv dividend | EFSF | Akcie problémové banky | Kč/USD | Růst úroků | Přezbrojení Evropy | ZM.US | Trendový kanál | EURCZK | Rozhodnutí centrálních bank | Komoditní měny | xStation | Ekonomická analýza | Nové trhy | Výsledky francouzských parlamentních voleb | Nové fondy | Krize eurozóny | Kryptoměnové burzy | Isabel Schnabelová | Ratingová agentura | Coca-Cola | Silný růstový pohyb | Retailoví obchodníci | Nejnovější zprávy z trhů | Režim forexových intervencí | Covidová situace | Směnné kurzy | Americký Úřad celní a hraniční ochrany | Analýza fundamentálních faktorů | Contract | Covid | Obchodní konfluence | Globální veřejný dluh | Kellogg (K.US) | Tržní optimismus | Risk-off | Skrytá medvědí divergence | Největší ekonomiky eurozóny | Analýza technických faktorů | Globální obchod | TME.US | Futures | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Michael Gove | Vedoucí indikátory | Analytik Fio | Aktivita čínských továren | Vývoj kurzů měn na světových trzích | Zveřejněná data | Ceny elektřiny | Skvělý výhled | Ekonomický růst v letošním roce | Analýzy sentimentu | Indikátor volatility | Pád měnového páru GBP/USD | Dolary | Dovoz ropy | Hafize Gaye Erkanová | Ekonomická předpověď | Vyšší poptávka | Alaska Air Group (ALK.US) | Obchodovaný instrument | Market open | Makléřské firmy | Nabídka | Zakázky německého průmyslu | Lucid Group (LCID.US) | Zveřejněné predikce | Obsazenost hotelů v USA | Jak se používá | Podíl dolaru | Nákup dolaru | Washington | Hlasovací právo | Formace hlava a ramena | Michael Barr | China National Petroleum Corporation | Timeframe | Premiér Benjamin Netanjahu | Oanda | Aktuální hodnoty měny | Aero | Obchodní deficit Spojených států | Hlavní německý akciový index DAX | Data z USA | Výkonnost indexu | Strojové učení | ACB.US | Indexy aktivity | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Fundamenty z USA | Mean reversion | Počet pracovních míst | Dnešní makroekonomické ukazatele | Výprodeje | Over-The-Counter | Investor Tomáš Klička | Úřad Eurostat | Uptrend | Extrémní strach | Carry trade obchody | Silně volatilní | Italský premiér Mario Draghi | Stagnace poptávky | Japonský parlament | Blow-up | Význam analýzy sentimentu | Tiff Macklem | United Airlines (UAL.US) | Media Analytics | Výsledky průzkumu | Býčí signál | Obchodník měsíce | Štěpán Hájek | Nejvíce růstový týden | Zasedání australské centrální banky | Cena Brentu | AI model | Break Even point | Boeing (BA.US) | Nové signály | Ukázka nástroje Kavout | Indikátor v TradingView | FinWin | Období po brexitu | Očekávané hospodářské výsledky | Bohumil Trampota | Poplatek | Medvědí signál | Opční bariéra | Nezaměstnanost v USA | Politické vlivy | Světové ceny ropy | PMI pro sektor | Potenciální obrat | Nástroje technické analýzy | Obchodní příležitost | Outstanding shares | United Airlines Holdings | Financial Times (FT) | Využití pro tradery | DeepSeek | Úmrtnost | CISCO | Lepší výsledky | Praní špinavých peněz | Vývoj eura | Londýnská burza kovů (LME) | Snižování nákladů | Německá bankovní společnost | Moderní technologie | Meziroční míra inflace v Turecku | Index ISM ve službách | Pokles k supportu | Akcie společnosti CrowdStrike | Gergely Gulyás | Tržní hodnota dánské farmaceutické společnosti | Expirace futures kontraktů | Pohyb ceny | Pohyby cen | Letní volatilita | Chemická společnost | Tým zvoleného amerického prezidenta | Hurikán Ida | Převod měn | EL.US | Úspěšné obchodování | Squid Game | Polská centrální banka | Racionálnější rozhodnutí | Řecké akcie | Obchodní platforma MetaTrader | Reakce trhu | Norská centrální banka | Nárůst poptávky | Ekonomiky | Výsledky firem | Snížení nákladů | Commonwealth Financial Network | CL | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Snižování úroků | Odhodlání | Důvěra spotřebitelů | Cena zlata a stříbra | Zprávy o inflaci | Jak obchodovat komodity | Vývojář čipů | Ranní okénko | MMM.US | Krátkodobý rostoucí trend | Čínský jüan | TSMC | PLN/EUR | Míra inflace v dubnu | Celoroční výhled | Telekom | Nejvýznamnější indikátory sentimentu | Zasedání FED | Symrise | Volatilita | Forex forex | Argentinské peso | Objem průmyslových zakázek | Opatření proti koronaviru | 500 nejbohatších lidí | Nový trend | Nákupní tlak | Akciové investování | Maďarsko | Index podnikatelské aktivity | Obchodní války | Členské země eurozóny | CBRT | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | Operativní zisk | Hrubý domácí produkt (HDP) | Počet výdělečně činných osob | Institucionální objednávky | Zdražování v Německu | Zajímavé zhodnocení | MCD | Zasažení Stop-Lossu | BIDU | Throwback | Fáze evaluace | MTU Aero Engines | Latinská Amerika | Ex-day | Zdarma weby | Záchranný fond | Průmyslová produkce | Vývoj reálných výdajů na výstavbu | Směřování trhu | Investiční účet | Novozélandská ekonomika | Maloobchodní prodej v eurozóně | Option Chains | Pohyby měnových párů | Turecký statistický úřad | Economist | Zvyšování mezd | IFRS | Primární nabídky mincí | Stan Druckenmiller | Breakout Trader | Výprodej na Wall Street | Zaměstnanost | Italská centrální banka | Patrik Mackových | Zasedání FOMC | Dění na finančních trzích | Zápis z posledního zasedání Fedu | Negativní hospodářské dopady | Akcie DBK | Volby v Řecku | Cenové hladiny | HDP Číny | Flat | Investiční firmy | Prodej dolaru | Trading analýza | GOOGL.US | Sazby v USA | Státní dluh | WBD | Představení platformy | Obchodní pozice velkých hráčů | Předstihové indikátory | Bydlení | Japonská vláda | Dlouhodobé obchody | Potenciál růstu | René Remšík | Rekordní minimum | Nové obchodní příležitosti | Peníze | Vnitřní hodnota | $Trump | Maloobchodní tržby ve Francii | Španělský PMI | Automatický obchodní systém | Další halving | Výrobní index | Bill Gates | Rovnováha | Velikost lotu | Alibaba | Turecko | Spike | CySEC | HTZ.US | Sociální sítě | Brent | Ipsos | Očekáváná událost | Co to je dividenda | Komoditní sektor | Malí spekulanti | Fundamentální události | Porsche SE | Člen FOMC | Prudký pokles | Politika | DoorDash (DASH.US) | Exxon Mobil | Ekonomika nového Zélandu | Ceny kávy Arabica | Tržní sentiment | HUF/EUR | Stimul | Volatilita na měnovém páru | Zvýšit ziskovost | Booking | Obchodní instrument | Vedení společnosti | CHN.cash | Očekávání | Kurz americké měny | Daňové úlevy | Zonky | US Treasury | Odvetná cla | Státy eurozóny | Akciové reporty | Snižování sazeb | Schodek zahraničního obchodu | Expert | Volatilita je nízká | New York Community Bancorp | Futures na DAX | Největší švýcarská banka | Roční zhodnocení | RWE | Nákup EUR | Měď | Celosvětové zadlužení | Bankovní fond | NFLX | Palladium | STOXX Europe 600 | Odhad sektoru pohostinství | Index cen domů | Světové finanční trhy | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Etsy (ETSY.US) | Šance na úspěch | Pojišťovna VIG | Konfluence více faktorů | Příležitost k nákupu | Aktivita v americkém sektoru služeb | Fondy obchodované na burze (ETF) | Cisco Systems | Oslabení USD | ESG principy | Všechny akcie | Zboží z Evropské unie | Jednoduchý klouzavý průměr | Jak funguje burza | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Theresa Mayová | Silné momentum | SVB Financial | Vyšší výnosy | Odchod z EU | Stock Spirits | Sentix index | Šéf britské centrální banky | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Kent | Dánská centrální banka | Trump včera | Kauza Reddit | Obchodní příkazy | Trendové čáry | Forex data | Výnosové křivky | SpaceX | Admirals | Asijské indexy | Nástroje pro moderní tradery | Ekonomické ukazatele | Obrat dolů | Úvěrová pojišťovna | Austan Goolsbee | Indikátor RSI | Celní války | Martin Buranský | Makroekonomické indikátory | Kathy Lien | Transparentní | Války na Ukrajině | CAT | Americké ministerstvo práce | Příležitosti na trzích | Dnešní aukce | Šíření onemocnění | D.R. Horton | Bitcoin Cash | Deprese | Americký S&P 500 | Obchodní týden | Rozdíl mezi WTI a Brentem | Guvernér BoE | Libra od Facebooku | Invaze na Ukrajinu | Tržní prostředí | Nakupovat akcie | Příležitosti pro tradery | IHS Markit | Úspěšnost strategie | Základní sazby | Majetek | Denní rozpětí | Polská centrální banka (NBP) | Obchodní pozice velkých | DJSI Index | Investiční legenda | WFC.US | Zvýšení cel na dovoz | Měnový fond | Allianz | Guvernér české národní banky | Evropské měny | Bankovní regulace | Booking Holding (BKNG.US) | Financovat | Obchodník s ropou Vitol | Chamtivost | Důvěryhodnost | IBM.US | BAC.US | Standard & Poor's | Rozsáhlé propouštění | Commodity | Sentiment investorů | Směnný kurz dolaru | Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře | Akciová burza | Makroekonomické prostředí | Hlavní úrokové sazby | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Silná rezistence | Forex hedging | InstaForex | William Hill | Cena elektřiny | Zásoby ropy | Optimistický sentiment | Americké volby | Kurz eurodolaru | NY Fed Staff Nowcast indikátor | P/E | Politická nejistota | Nálada v japonském průmyslu | Situace na trzích | Globální role eura | OTC obchodování | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Biotechnologická společnost Moderna | Walmart (WMT.US) | Janet Yellenová | General Electric (GE.US) | Nárůst zásob | Obchodní signály | Martin Singer | Vhodné akcie | CZK/EUR | Craig Bewick | Burzy cenných papírů | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Účetní období | Kristalina Georgievová | Klouzavý průměr SMA | Silné oživení | Pohyby dolaru | Falešný průraz | Abbott Laboratories | Obchodování CFDs | Americký index | Americké HDP | AFP | Prop tradingové společnosti | Příležitosti | Euro roste | Tedros Adhanom Ghebreyesus | London blow-up | Akcie a ETF | Itálie | Trh dluhopisů | NKLA | Snížit úrokové sazby | Výpadky | EUR/CZK | Nárůst cen | Americká lehká ropa | Aram Tor | Tvůrce trhu | Neckline | Futures na Nasdaq | Predikce hlavních finančních trhů | Akcie na jméno | Graf EUR/USD | Míra inflace v Turecku | MSFT.US | MiFID II | Komoditní obchodní příležitosti | Cable | Akcie firmy | MetaTrader | Chuck Schumer | Největší pády | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Postavení na trhu | Evergrande Group | Drobní investoři | Krize eura | Nový typ koronaviru | Světové finanční krize | Fundamentální analýza | Zisky bank | Nezávislost centrálních bank | Americká společnost Apple | Nižší úroky | Národní měny | BreakEven | Market Data | Německé firmy | Pravidelné výplaty | Makroekonomické reporty | Jednání FOMC | Počet lidí bez práce | Včerejší obchodování | Momentum indikátor | Sentiment na trhu | Akcie společnosti Microsoft | Charles Schwab | Olga Švepešová Blaťáková | Zásoby zlata | Inflation Reduction Act (IRA) | Kurzu měn | Bilion | Denní minima | Prognóza | Zoom Video | L.F. Investment | Výnosová křivka | Americké prezidentské volby | Přehled měnového páru | Měnový pár USD/JPY | Tilray | Výrazný propad | Raytheon Technologies (RTX.US) | Long obchod | Washington Mutual | Nastavení grafů | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Volná pracovní místa | Asset management | Vlna zdražování v Německu | RBI | Ekonomické vyhlídky | Obligace | Panama | Kmenové akcie | Prezident institutu | Implikovaná volatilita | Limit pro nákup dluhopisů | Phillips 66 (PSX.US) | Roční míra inflace | Trh práce | Technický pullback | Prezident Fedu | Bariéra | Změny cen | První obchodní den | Swiss | Druhá největší kryptoměna | Růstový impuls | US Bancorp | RBS | Dnešní seance | Rizikovější investice | Růst cen akcií | Britská centrální banka | Mercedes | Ministr obrany | Analog Devices | Nákup libry | Očkování proti covidu-19 | Mezinárodní zastřešující orgán regulátorů | Veřejný dluh | Míra inflace ve Spojených státech | Aktuální kurzy měn | Výše vyplacených payoutů | Firemní kontrola | Polovodiče | Výroba v Británii | Kongres | Ask | Umělá inteligence (AI) v tradingu | SMA 100 | CBOE | Tempo poklesu | Akcie ve světě | Hrozba | Velcí účastníci trhu | Pokles inflace v USA | Akvizice | Sektor spotřebního zboží | Aktuální tržní podmínky | Základní pravidla obchodování | Spotřebitel | Růst amerického dolaru | Bancorp | Ukončení války na Ukrajině | Vakcína proti covidu-19 | Průmyslové zakázky | BKR.US | Pochybnosti | Britský hrubý domácí produkt (HDP) | Samostatná obchodní strategie | Investiční svět | Soukromí zaměstnavatelé | Micron | Foreign Exchange | Španělský IBEX | Objem obchodů s fondy | Býčí výhled | Intuit | Zákaznická podpora | Americký hrubý domácí produkt (HDP) | Patterny | Hospodářské recese | Výsledky CPI | Letní čas na zimní | Nástroj pro vstupy | Izrael | Objem obchodů | Aktivita v čínském průmyslu | Dodávky ropy | Banka Morgan Stanley | Dobrý výsledek | Pozice velkých hráčů | Obchodování breakoutů | Období vysoké volatility | Koronavirová krize | Ceny dluhopisů | Velká Británie | Trader Workstation (TWS) | Intradenní obchodování | Indikátor volatility (VIX) | Postranní pohyb | EEX | Kamala Harrisová | Spolupráce | Růst akcií | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Edukační video | Puma | Challenge | Obrat trendu | George Soros | Uzavření pozice v zisku | Robusta | Technická recese | Negativní zpráva | CME FedWatch | Technologické akcie | EQ Derivatives | Index strachu a chamtivosti | Dobré časy | Investopedia | Klíčové události | Spotové bitcoiny | Oliver Wyman | Bilion eur | Ropný trh | Cena bitcoinu | Volatility | Etické otázky | PNČ | CNN Fear and Greed Index | Nike | Sentimentové průzkumy | COT indikátory | DailyFX | Dění na akciových trzích | Trend odklonu od amerického dolaru | Americká společnost Nvidia | Blog | Vyzkoušet si trading | Významné investiční firmy | Ceny výrobců | CNN Fear and Greed | Setkání ministrů financí | Výrobci spotřebního zboží | Polský premiér | Long | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | ROKU.US | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Možnost práce z domova | Baker Hughes (BKR.US) | Trendová linie | Počet leteckých pasažérů | Kontrakty | Hospodářské krize | Virgin Galactic | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Rozhodnutí australské centrální banky | Aktivita trhu | Floating | Procter & Gamble (PG.US) | Německé tovární objednávky | Evergrande | Vysoké ocenění | Burzovní zprávy | Lira | SWFX Sentiment | PANW.US | Koruna posílila | Cenové změny | Challenge splněna | Supreme Edition | LYNX Trading | Prezident Trump | MONET | Koruna | Geopolitická rizika | Komerční subjekty | Cla na americké zboží | Farmaceutická společnost | Investiční portfolio | Zasedání centrálních bank | Generovat zisky | Finanční zprávy společností | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Kurz jednotné evropské měny | AUD | Ukrajinská hřivna | Retail Investor | Globální poptávka | Erkanová | DJIA | Virtuální měna | Huw Pill | Dnešní HDP | JOLTS | Inflace v eurozóně | Akcie ČEZu | Investiční výhled | FRA40 | Portál FXstreet.cz | Velmi nízká volatilita | Disciplína | Výkonná ředitelka | Zvýšený zájem investorů | Chicago Mercantile Exchange | Vývoj měnového páru GBP/USD | Výrobce sportovních vozů | Caterpillar | Kurz bitcoinu | American Airlines (AAL.US) | Posílení rublu | Oslabování koruny | Contract for Difference | Trhy v šoku | Panamský průplav | Evropský statistický úřad Eurostat | Achim Wambach | Měnová kalkulačka | STOXX Europe Aerospace & Defense | S&P500 | Zpřesněný odhad | Opatření | Zdravotní péče | Index WPI | Budoucí tržní pohyby | Nízká letní volatilita | Čínský koronavirus | Negativní hodnoty | Nejznámější kryptoměny | Meziroční růst | EBay | Účinné vakcíny | Portu | Měnové stimuly | Natural Language Processing | Cvičení | Commodity Futures Trading Commission | Schlumberger | Zvolení Donalda Trumpa | Treasuries | Tapering | Stavební výdaje | Coinbase (COIN.US) | Pravděpodobnost hospodářské recese | Další růst | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Oslabení eura | Investiční mince | Akcie čínských realitních firem | Best ESG Companies | OIL.WTI | Vývoj kurzu | Derivát | Sázky na pokles | Drahé energie | Baidu | Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin | Pozornost trhu | Měny v regionu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | MAR.US | Směnný kurz | Americký investor | Macerich | Tržby v eurozóně | Trh | Pobočka FEDu | Sezónnost | Dopady války na Ukrajině | Index výrobní aktivity | Dnešní ADP report | Deficit zahraničního obchodu | Pohyb měnových párů | Bitcoinové fondy obchodované na burze | Deficit rozpočtu | Vítězství Kamaly Harrisové | SAE | Indikátory na TradingView | Akcie Netflixu | Švédská centrální banka | Ziskovost bank | Utility | Break/Even (B/E) | Prezidenti a premiéři | Makroekonomické události | Zkušenost | Hlavní index CSI 300 | Bankovní úvěry | MSCI | Friedrich Merz | MNST.US | Prolomení vstupní S/R zóny | EMU | Centrální banky USA (Fed) | Výroba v Německu | Cestovní ruch | Kandidát na prezidenta | Bank of America (BAC.US) | Australská centrální banka (RBA) | Pracovní místa v zemědělském sektoru | Britský pracovní trh | Hodnocení brokerů | Dluh Británie | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Riziková averze | Prezident Evropské centrální banky | Počasí | CMCSA | Ruská invaze na Ukrajinu | Britské hospodářství | Čínský realitní sektor | Průzkum Fidelity | Index polovodičů | Šíření nemoci COVID-19 | Průměrné mzdy | Deficit obchodní bilance Spojených států | Americká sněmovna reprezentantů | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Falešné signály | PLUG | Ruský prezident | Pověst | Řecká krize | Antivirotika remdesivir | Rekordní schodek | Open | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Fundovaný účet | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Vaše obchody | Daně z příjmů | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Pandemie koronaviru | Síť Truth Social | Sell pozice | BIIB.US | Square | Nálada na akciových trzích | Inflace v Británii v červnu | Konference FOMC | Rozdílové smlouvy | Hospodářská data | European Energy Exchange (EEX) | Kapitálový trh | Swapové body | Dot plot | Index | Kontraindikátor SSI | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Největší evropská automobilka | Studie | Insideři | Obchodní konflikty | Vice | Maturity | Žádná korelace | Obchodování spreadů | STOXX Europe Aerospace | Zaplnění GAPU | Tradingová výzva ProTrader | Akciová rally | Nezaměstnanost v Německu | Neutrální vývoj | CEBR | Zástupci USA | Obchodní aktivita | Raiffeisenbank a.s. | Technické korekce | Poslední obchod | Zprávy top firem | C.US | Forex a komodity | Slippage | Monex | Sell | Bollingerova pásma | Světový finanční systém | DKNG.US | Zpomalení v Číně | Investiční balík | Elektřina | Breakout strategie | MMF | Prodej amerických elektromobilů | Stimulační balík | Klesající trend | Vývoj reálných výdajů na výstavbu v průmyslu v USA | Měsíční data | Bez jediné ztráty | Zobchodovaný objem | Obchodování s Čínou | Japonský jen (JPY) | Výroba v eurozóně | Parlamentní volby | Výrobní ceny | Zpětnovazební učení | Různé obchodní styly | 0x | Varšava | Regulátor FINMA | Zpřísnění měnové politiky | GME | Zlaté rezervy | Řetězec restaurací | Obchodování na trhu | Eura | Výhled pro GBP/USD | WFC | ECB rozhodnutí o sazbách | Komise | Pojištění vkladů | Vývoj sektorového bankovního akciového indexu S&P | Nejistoty | Pipy | LIBOR | Microsoft a Activision Blizzard | Rovnováhy | TLTRO3 | Trumpovy vlády | Pozitivní zpráva | PEPSICO | Americká centrální banka | Historické maximum | Tržní kapitalizace | Vojtěch Slovák | Technické nastavení | Kryptoměnová burza | Obchodování na devizovém trhu | Hladina rezistence | Candlestick Patterns | Bílý dům | Jednoduché tipy | Kapitál | Výhled růstu německé ekonomiky | Ropa Brent | Modely posilovaného učení | Jiří Rusnok | Nový rekord | FinTech | Posílení | Index KOSPI | Devalvace | Warner Bros | Britská premiérka Liz Trussová | Ranní zpráva z akciového trhu | Obchodování online | Ceny zrn kávy | PDVSA | Hlavní ekonomka | Fundamentální pohled | Analýza sociálních sítí | Vliv na obchodování | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | Fair Value | Rozdávání peněz | Platební neschopnost | Inflace PCE | E-commerce | Podmínky na trhu | Trh s kávou | Loss Potential | Spojené arabské emiráty (SAE) | Skupina OPEC+ | Projev Jeroma Powella | Obrovské pohyby | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Ondřej Hartman pozemky | Alibaba Group (BABA.US) | Tržní hodnota americké společnosti | Zavření trhu | Společnosti | Bull | HDP ve Spojeném království | Rizikové investování | Údaje o inflaci | Snižování inflace | Spotřebitelská důvěra v Evropské unii | Výpadky v globálním dodavatelském řetězci | Ukazatel tržního sentimentu | Booking Holding | Američtí centrální bankéři | Futures na americké akciové indexy | Francouzský CAC 40 | Týdenní shrnutí | Majitel | Trhy v roce 2025 | Ministerstvo obchodu | Společnost Moderna | Událost na finančních trzích | Obrovské ztráty | Negativní dopad | Začátky AI | Index STOXX Europe | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Vysoká rizika | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Zpráva pro euro | Zisky amerických akcií | Euro včera | Rada guvernérů | Intraday | Česká zbrojovka | 3M Company | NVDA.US | EP | Americké investiční banky | S&P | Regulátoři | Margin | Zámořské indexy | Akciové trhy v Evropě | Big Tech | Hamás | Index S&P 500 (US500) | Americké ministerstvo obchodu | Obchodní signál | Výsledky klientů Fintokei | Moore Advisory CZ | Bitcoin obchodovanými na burze | CSCO | Opatření proti šíření koronaviru | Obrovský potenciál | Unie | RebelsFunding | Akcie evropských zbrojařských firem | Pokles důvěry | Blizzard | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Inflace ve Spojených státech | Německá nezaměstnanost | Zvýšení inflačního cíle | Důvěra investorů | Bývalý ministr obrany | VSA | Finanční stability | Zátěžový test | Dolní komora francouzského parlamentu | ISTAT | Sázky | Nikola Corporation (NKLA.US) | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Sentiment na Wall Street | TLRY.US | Čínský prezident | Kreativita | Kurz dolaru | Kielský institut pro světové hospodářství (IfW) | Akciové indexy | Využití ChatGPT 4 | Northrop Grumman | Akcie Amazon | Naše prognóza | Překoupené zóny | Pokles podnikatelské aktivity | Marka | Hospodářské dopady pandemie | Trading nastavení | Společnost Berkshire Hathaway | Oživení maďarské ekonomiky | Goldenburg Group Limited | Ruský plyn | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Christine Lagardeová | IOSCO | Shell | Komoditní index | Commonwealth Financial | Tomáš Klička | Nálada spotřebitelů v Německu | Overnight | Vysoká inflace | Americké měny | Zasedání Světového ekonomického fóra | Investice do evropské obrany | Ropné zásoby | Prodej nových osobních automobilů | Německý kancléř Olaf Scholz | Guvernér Britské centrální banky | Ekonomický kalendář | Instrukce | Current Legacy Reports | Bod zlomu | Tržní podmínky | Vývoj kurzu měn | Soukromý sektor | Index US30 | Americký exprezident | Heuristika dostupnosti | Domácnosti | Ekonomické aktivity | Pevný kurz | Britský premiér | Stárnutí populace | Japonské ministerstvo financí | Fundamentální zprávy | PM.US | Hlavní index francouzských akcií | Růst polské ekonomiky | Americké státní dluhopisy | Obchodování na Wall Street | Stop příkazy | GS.US | Průmysl a zahraniční obchod | Obchodní napětí | Fed Staff Nowcast indikátor | Energetická skupina | Aplikace v algoritmickém obchodování | Úroda | Wall Street Journal | Modely strojového učení | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Zóny supportu a rezistence | Denní volatilita | Ocel | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | LVS | Investiční dotazník | Mary Dalyová | Swing | Ondřej Hartman nemovitosti | Souhrn finančních trhů | IEA | Ekonomický vývoj | Investice do solární energie | Anglie | Dostatek likvidity | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Sociální síť Truth Social | Kryptoměnová burza FTX | Pokračující medvědí trend | Obsazenost hotelů | COT reporty | Reakce trhů | Odpověď z ChatGPT | Nákupní (buy) pozice | High Yield | Neomezené nákupy | CoinDesk | Futures na Wall Street | EUR/GBP | Vývoj inflačních očekávání | Asie | Vedoucí představitelé | Nová prognóza | Softwarová společnost Microsoft | Čech | Exit strategy | Rekordní hodnoty | Josef Lukáč | Deficit | Akciová burza v Argentině | Intradenní volatilita | Všichni účastníci trhu | Dlouhodobé investování | BREAKING | Marriott International (MAR.US) | Regulace kryptoměnových trhů | Aktivita v americkém průmyslu | Index Stoxx 600 | Jednoduché tipy pro začátečníky | Pěkný zisk | Vyhlídky světové ekonomiky | Osobní jádrová spotřeba | Invaze | Odvetná opatření | Akcie Boeingu | Americké hospodářství | Maloobchodní tržby | Míra inflace v Maďarsku | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Burza FTX | Výhled ratingu Spojených států | Nákupy cenných papírů | Futures trhy | Joachim Nagel | Řízení rizika | McDonald's (MCD.US) | Angela Merkelová | Velké zisky | Hodnota kybernetické měny | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Aktivita v podnikatelském sektoru | Budoucnost | Tisková konference centrální banky | Prop tradeři | Pokles ceny | Cukr | Tržní šum | Solidní zisk | MF | Ztráta kapitálu | Futures v Evropě | Olga Švepešová | Virus | Republikáni | Pokračující pokles | Polský zlotý | G7 | Kartel OPEC | Financial Network | RTX.US | Nejnovější údaje | Kakao | Kurz CHF | Globální dodavatelské řetězce | Využití AI | Estee Lauder (EL.US) | Mírný růst | Propad poptávky po ropě | Cloud computing | KOL | Cla na Čínu | Současná nejistota | Analytika | Rating dlouhodobých závazků | Index Hang Seng | Kurz koruny | Měsíční statistiky růstu mezd | Moody's | Akcie Reddit | Zasedání o úrokových sazbách v USA | Správná rozhodnutí | Globální měny | Druhé funkční období | AA | Zátěžové testy bank | Akcie Fidelity National Information | Akcie AT&T | Kapitálové požadavky | Setkání ministrů financí EU | Vzdělávací webináře | Co obsahuje COT report | Vývoj výnosu amerického 10leté vládního dluhopisu | Vývoj kurzů měn | Co to je burza | Market Scanner | OpenAI | BoE Andrew Bailey | Hlavní akciové indexy | Rovnováha na trhu | Eskalace | Přehled o dění na světových burzách | Kielský institut pro světové hospodářství | Nabídka a poptávka | Ústup inflace | Kybernetické měny bitcoin | Prodej akcií | Přesné pozice | AI systém | BKNG | Světový čas | Krátkodobé obchody | Royal Dutch Shell | Akcie amerických burz | Zisk skupiny ČSOB | Vývoj tržeb | BNP Paribas | Hospodářská politika | Pip kalkulačka | NBH | XCOM Bank | Pokles kurzu eura | Česká koruna | Honeywell International (HON.US) | G10 | Devizové trhy | TLTRO | Statistické údaje | Úřad pro energetické informace (EIA) | Brokers | Německý hospodářský institut | Hang Seng | Moneta | Světové centrální banky | Twitter | Roche | Obchodování s akciovými indexy | Index Option | Benzín | Odolnosti ekonomiky | MIFID | Kansas City Southern (KSU.US) | Podnikatelé | Sentiment Index | Intervence na forexovém trhu | David Roche | Plnění challenge | Forexové trhy | Akciový index | BKNG.US | Pozornost | Japonské úřady | Švýcarský finanční regulátor | Akcie Coca-Cola | Program QE | Švýcarská ekonomika | Prudký propad | StopLoss | Index Nasdaq Composite | Egyptská libra | Ministerstvo hospodářství | Monitorování sentimentu | Investice do akcií | Vstup do pozice | Automobilový holding | Výprodeje na finančních trzích | Šíření nového koronaviru | Kurz australského dolaru | Consumer Price Index | Investoři dnes | Miroslav Singer | Nejprudší pokles | Jednoduchá konfluence | Hospodářské výsledky Walmartu | Palo Alto Networks (PANW.US) | Řecké volby | Začít obchodovat | Výrobce obuvi Birkenstock | Švýcarská centrální banka | Surové ropy | Tým Admiral Markets | Výrazný pokles indexu | Mezinárodní firmy | Surový cukr | Energetický sektor | Závislost | Úsilí | Navýšení vojenských kapacit | Solární energie | Micron Technology | Meziroční míra inflace | Šéf švýcarské centrální banky | Pravděpodobnost úspěchu | Zvolený americký prezident | Vrcholy a dna | Slabé výsledky | Fed dnes | Range | Devizové intervence | Profit-Target | Síly objemu zpráv | Akcie ve Spojených státech | Typy AI | Forex signály | Bohatství | Zisk společnosti | Miliarda | Ifo | Net long | Dynamika trhu | Dow Jones Industrial Average | Purple Trading Petr Lajsek | Experimentální vakcína | Tendr | Offshore | Obchodování komodit | Obchodování na zámořských trzích | Stabilní růst | Průraz trendové linie | ATR | Zisk bank | Akcie v západní Evropě | Futures kontrakty | Conference Board | Čínská centrální banka (PBOC) | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | RRR | Inside | Náklady | Zavádění cel | Snižování úrokových sazeb | Masivní spekulace | Úvěrové podmínky | Zisk na akcii (EPS) | Oblasti rezistence | Zdroj příjmů | Nová pracovní místa v zemědělském sektoru | Realizace zisku | EW | IBEX | Pozornost obchodníků | UAL.US | Index nákupních manažerů | Restriktivní politika | CVX.US | Sledování fundamentů | Vývoj mezd | TRUTH social | Klíčové indikátory sentimentu | Ripple | Americká měna | Měna Bitcoin | Vysoká volatilita | Zvýšení dluhového limitu | CNPC | Statistický úřad | Primární nabídky mincí (ICO) | Opatřením na podporu ekonomiky | Spuštění digitálního eura | Systémové riziko | Šéfové amerických podniků | Webináře | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Coinbase | Statistiky žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Analýza sentimentu | Globální finanční krize | Akcie technologických firem | Přímé zahraniční investice | Příkazy Take-Profit | Růst v letošním roce | Analytik TopForex | Hrubý domácí produkt Německa | Růst vývozu | Rostoucí ceny komodit | Salvador | Souhrnný čistý zisk | New York City | Historická cenová data | Bitcoin | Natural Language Processing (NLP) | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Úroveň rezistence | Zasedání o úrokových sazbách | Člen bankovní rady | Cena plynu | Pohyb trhu | KSU.US | Primární trend | Nio | Joe Biden | Opening bell | Gamble | Poptávka | Kov | Pepa Zeman | Druhá největší ekonomika světa | Volume Spread | Ozbrojený konflikt mezi Izraelem | Balance | Řetězec | Dobré obchodní signály | Pandemický program | Sam Bankman-Fried | Silný býčí signál | Obchodní výsledky | Konjunkturální průzkum | Souhrnný čistý zisk bank | Saxo | Honeywell | Úrokový swap | Ceny zemního plynu | ISM index | Klíčové indikátory | Shanghai Composite | Cla na dovoz | Tomáš Vranka | Šíření viru | Akcie Apple | Regrese | AAL | Zboží dlouhodobé spotřeby | Trader’s Insight | JPM | Guvernér japonské centrální banky | Rozpočtový schodek | Vysoké inflace | Bývalý prezident | Faktor Trump | Tržní zprávy | Nákup akcií | Růst výnosů dluhopisů | Slušný zisk | Pravidla obchodního systému | Nárůst výnosů | Nový týden | Prezident USA | Epidemiologická situace | Tuzemská inflace | Odpor | Integrace AI | Makroekonomická zpráva | Jak na COT report? | Případ Ondřej Hartman | Research | Inflace v Evropské unii | Cena digitální měny | Data o inflaci | Investiční teze | Moskva | Vývojáři počítačových her | JPMorgan Chase | Závazek | Klesající výnosy ze státních dluhopisů | Akcie Goldman Sachs | Německý index DAX | Klesající trendová linie | Futures Only | Množství peněz | Video | Marketingová komunikace | Cena palladia | Uzavření trhů | Praktické využití pro tradery | Největší evropská ekonomika | ATVI.US | China Evergrande Group | Technologický index Nasdaq | Intel (INTC.US) | General Motors (GM.US) | Ekonomický institut Ifo | Výhody a nevýhody AI | Nárůst nakažených koronavirem | Hodnota všech kryptoměn | Očekávaný vývoj pro rok 2024 | Kurz kryptoměny | Spotřebitelské ceny ve Švýcarsku | Očekávání trhu | Obchodování na měnových trzích | Graf XAUUSD | Futures na platinu | Zájem o akcie | FINMA | Nastavení měnové politiky | Banka Moneta | Měna Mosambiku | Aktivita zpracovatelského sektoru | Monster Beverage (MNST.US) | Tovární objednávky | Směřování trhů | Obchodovat | Snižování rizika | Americké indexy | Inaugurace amerického prezidenta | Historická minima | Prudké výkyvy cen | Christine Lagardová | Indikátor Volume | Reporty Amerického ministerstva zemědělství | Největší ekonomika | Obchodníci | Americká Komise pro cenné papíry | Grónsko | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | MSCI ACWI | Rostoucí trendová linie | Nákupy státních dluhopisů | Norsko | Investiční plán | Finance | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Investiční cíle | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Trendový pohyb | Silicon Valley | Dlouhodobě profitabilní | Indikátor | Dluhopisy | Stability AI Emad Mostaque | Ztráty společnosti | Důvěra v ekonomiku | Růst úrokových sazeb | Pandemie nemoci | Skupina OPEC | Zvýšení limitu pro zadlužení | Platformy | Obchodování forexu | Equity | Cena kakaa | Prezident Donald Trump | Odkup akcií | Hlubší pokles | Index DXY | Order Wheel | Obavy o ekonomický růst | Pár EUR/USD | PSX.US | Fundamentální zprávy z USA | P/E Ratio | Medvědí fáze | Analytici | Trh práce v USA | Čistý zisk | UTC | Dividendový výnos | Aukce | Výkyvy cen | XCOM Bank AG | Index nákladů práce | Koronavirová mutace | Cenový graf | Problémy | Automatické obchodní systémy | Američtí demokraté | Harrisová | European Stability Mechanism | Evropský bankovní úřad (EBA) | Cenový index | Inflace ve Francii | Bank of New York Mellon | Index pražské burzy PX | Výzva | Index PMI | Stres | Průmyslová výroba v Británii | Výhodné ceny | Stříbro | Globální dluh | eXchange | Česká národní banka (ČNB) | Hodnota majetku | Pražský index PX | Japonský index | Hlavní index Hang Seng | Výhled německé ekonomiky | Investor George Soros | Celní válka | Denní cyklus | Nvidia (NVDA.US) | Evropské akciové burzy | Budoucnost AI v obchodování | Výše amerického federálního dluhu | Členské státy | Růst spotřebitelských cen v Británii | Finanční instituce | Výrazné pohyby | Úrokové politiky | Futures trading | Ondřej Hartman trader | Obchodní zásoby | Pokrizové hospodářské obnovy | Book Trader | FRED | SECO | ANZ | Kanadský dolar | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Obchodník s ropou | USA a Čína | US Bancorp (USB.US) | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | ProSiebenSat.1 | Pokles cen | Nejnovější zprávy ze světa | Evropský statistický úřad | Technický pohled | Investiční banka Goldman Sachs | TGT.US | Pohyby eura | Německé průmyslové podniky | Přesun obchodů | Ekonomická zpráva | Recenze | Používání bitcoinu | WEI | Powellův projev | Technologické podniky | Ropa | Fox Corporation | Sektor služeb | Evropské společnosti | Svícnové grafy | Francouzská centrální banka | Bankéři | Monetární politika | Indikátor CCI | 200denní klouzavý průměr | Pierre Moscovici | Tencent Music | Manažerka | State Street | GBP/USD analýza | Michigan | Index německých akcií | Pozemky | Zpomalení hospodářského růstu | Short squeeze | Obchodování v Evropě | ETF | Výnos u desetiletých dluhopisů | Neuronové sítě | Větší pokles | Deutsche Bank | Základní pravidla systému obchodování | Jak obchodovat ropu | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Využití ChatGPT | Významné tržní pohyby | Závazky obchodníků | Ondřej Hartman majetek | PMI index | Průmyslové komodity | Nárůst zisků | Lineární regrese | Poptávka po zlatě | Firma | Trend is your friend | Akcie na pražské burze | Iniciativa | Martingale systém | AMZN.US | Komerční banka | Výrobce čipů Intel | SWIFT | Tempo růstu čínské ekonomiky | EUR USD | Analytik Portu | Korelace měn | Byznys | Zasedání Bank of England | Reinforcement Learning | FXstreet.com | Short pozice | Barclays | TOP americké společnosti | Investiční aktivita | Janet Yellen | Cenový index PCE | Kurz domácí měny | Nejvýznamnější indikátory | Tlak na akcie | Regulace trhů | Fundamentální analýzy | Promeškání investičních příležitostí | 3М | Růst eurozóny | Krátkodobý výhled | Politické napětí | PEP.US | Rozpočtová pravidla | Majors | Současné ceny | Heuristika | West Texas Intermediate (WTI) | Popularita amerického prezidenta | Tempo růstu americké ekonomiky | Válka mezi USA a Čínou | Program OMT | Tržní trend | Technologická společnost | Platnost hospodářských sankcí | Úrovně rezistence | Kielský institut | Spekulace na pokles | Dlouhodobé očekávaní | Výsledky amerických společností | Evropský parlament | Smazání ztrát | SMA 200 | Makroekonomická data | MetLife | Vstupní objednávka | Fibonacci | Pokračování trendu | Italský PMI | Platforma | Statistici | Signál k nákupu | Cisco Systems (CSCO.US) | Farmacie | Cena zemního plynu | Indexy PMI | UBS | Exponenciální klouzavý průměr | Pařížské dohody | Šok na trhu | ECB Christine Lagardeová | Analytický tým | Weekly Economic Index | Typy údajů | Zpomalení inflace | GE.US | Ekonomové | Tématické reporty | Výsledky PayPal | Uvolňování opatření proti koronaviru | Investování do akcií | VSA strategie | Bitcoiny | Joel Kruger | Depozitní sazby | Prohlášení | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Výrobní ceny v Číně | Začátek výsledkové sezóny | Bank of Canada | Průmysl a stavebnictví | GSK | Podnikatelská aktivita v Británii | Hodnota eura | Chevron (CVX.US) | USA | Predikce finančních trhů | Akciový index DAX | Kam investovat | Výhled nejoblíbenějších finančních trhů | TRUTH | Bitcoinové fondy | Vysoká likvidita | Hike | Wegovy | Důležitý support | Spojené státy | PINS.US | Americké technologické společnosti | Rupie | Potenciál dalšího růstu | Technická korekce | Sebevědomí | BIS | Ziskový obchod | Rekordní propad | Forex online | CDU/CSU | HTZ | Hospodaření velkých bank | Stoxx Europe 50 | Ex-dividend | Růst HDP | Pokles trhů | Trailing Stop | Pandemie | Světové trhy | Bankman-Fried | Euro vůči dolaru | Překoupené podmínky | Moving Average Convergence Divergence | HDP (Hrubý domácí produkt) | Nálada na trhu | Jak obchodovat | Úrokové sazby | Směr trhu | Kalendář událostí | Forex volatilita | Kurz libry | Velké trhy | Směřování FEDu | Šíření nemoci | Americké ministerstvo zahraničí | PPF | Velmi volatilní | Zvyšování úrokových sazeb | Sázka | Výkon dolaru | Připojení Kanady ke Spojeným státům | Pozice v zisku | Kmen koronaviru | Cena kybernetické měny | Zadlužené Řecko | Swingový obchod | Konsolidace | Problémy s Covidem | Japonská ekonomika | Odkup vlastních akcií | Fáze obchodní dohody | Světová banka (SB) | Pohyby na trzích | Odhad ekonomické aktivity | Cenová akce | Efektivní řízení | Index volatility | Větší korekce | Summit EU | Majetek boháčů | Erkki Liikanen | Snížení úrokové sazby | Centrum pro ekonomiku a výzkum obchodu (CEBR) | Oslabení kurzu koruny | New Hampshire | Forex Factory | Využití metody News trading | IBM (IBM.US) | Dnešní ekonomický kalendář | David Marášek | Investování do umělé inteligence | Oslabení kurzu | Softwarová společnost | CBP | Výzva ProTrader | Boeing | Zisky dolaru | Qualcomm | Japonský Nikkei 225 | Marvell | Americká data | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Režim devizových intervencí | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Burze | Breakout systémy | Trade Brokers | Historie | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | Výnosy | PepsiCo (PEP.US) | Inside Bar | Čistý zisk skupiny ČSOB | ConocoPhillips (COP.US) | Futures Only reporty | Americké burzy | Americký ISM pro sektor služeb | Investování s LYNX | Cyklické akcie | Zvýšení daně | Výkon ekonomiky | Trading | Regulace trhů s kryptoměnami | Velké technologické firmy | Obchodní dohody | Ekologie | LOW.US | Silnější americký dolar | Ekonomická aktivita v eurozóně | Vláda v Pekingu | AMC Entertainment | Hodnota dolaru | Nesoulad | Hra na oliheň | Úroková sazba | DKNG | Paul Krugman | Podnikání na kapitálovém trhu | Časový rámec | Americký hrubý domácí produkt | Nákupy centrálních bank | Potenciální obrat trendu | Dluhová krize | Riziko inflace | AUD/NZD | Komoditní expert | Flag | Američtí Demokraté a Republikáni | XTB Obchodník měsíce | Zasedání Rady guvernérů | Cena nejznámější kryptoměny | Technologický index | Podnikatelská nálada | Německé hospodářství | Změny klimatu | Demokraté a Republikáni | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Komoditní spread | Asijská rozvojová banka (ADB) | Investiční poradenství | Býčí divergence | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Pracovní den | Agentura Fitch | Rizikové averze | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Ruská plynárenská společnost | Výdaje | Prop Trading | Přehled o pozicích | Sledování trendu | Facebook | Americké akcie | Předchozí seance | Ruská centrální banka | PPI index | Dílčí indexy | Americká centrální banka FED | Asistent umělé inteligence | Erdogan | Nový americký prezident | Akcie třiceti předních amerických podniků | cftc.gov | ARM Holdings | PANW | Akcie Applu | Obor ESG | BRICS | Financování vlády | České měny | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Růst americké ekonomiky | Tržní chování | Rozdělení společností | Uzavření obchodu | Vítězství Donalda Trumpa | Bankovní účet | Obchodovat měsíc | Forex pozice | STT.US | Traders´Academy | Obchodní příležitosti | Estée Lauder | Ekonom Evropské centrální banky | Spotřebitelská důvěra v USA | Nasdaq (US100) | Volatilní | Miliardář Elon Musk | Payout | Devizové rezervy ČNB | Šíření nákazy | CME.US | Index US2000 | Fiskální situace | Riziko ztráty | EUR/USD | BlockFi | JPM.US | Severomořská ropa Brent | Zahájení obchodování | Výsledkové zprávy | Londýnská City | Pin Bar | OSN | Varování | Nová fáze | Zisky firem | Intervence | Evropská unie dnes | Sky News | Světové obchodní organizace | Trh s kryptoměnami | Dnešní zprávy | LEN | Obchodní komora | Šéfka ECB | Veřejný dluh Británie | Psychologická analýza | Nervozita na akciových trzích | Unity | Spotřebitelská důvěra | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Obchody s akciemi | Pfizer a BioNTech | Analýza makroekonomických zpráv | Odbor japonské vlády | Hlavní měnové páry | Cena nejznámější kryptoměny bitcoin | Moody's Investors Service | Výzkumná společnost | Koruna oslabuje | Celosvětová poptávka po zlatě | Další vývoj | Chipotle Mexican Grill | První odhad | West Texas Intermediate | Online platformy | Halving | SLB.US | Dění ve světě | Recese v USA | Měnové politiky | KSU | Unikátní predikce | G20 | Investování do nemovitostí | Zelený seriál | Cena kryptoměny ethereum | Porsche | Země platící eurem | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Plánované obchody pro EUR/USD | Finanční služby | ADB | Lowe's Companies (LOW.US) | Kalifornské bankovní regulační orgány | Potvrzení pro vaše obchody | Odvětví | Euro vůči americkému dolaru | Reakce zlata | Investiční doporučení | CSI 300 | Onemocnění | S&P/ASX 200 | Řecká ekonomika | Finanční domy | Akcie v Číně | Profit Potential | Ceny nemovitostí | Tencent Music Entertainment | Cena kávy arabica | Objem obchodování | Dánové | Aktuální situace | Firma Kaisa | New York Community | Belgie | Trump Media & Technology Group | Ekonomické sankce | Spekulace přes mobil | SHOP.US | Zlatý index | Nevýhody | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální politika | Manufacturing | Makrozprávy | Goldenburg | Rekordní pokles | Breakoutové strategie | Prudký růst cen akcií | Stephen Poloz | Rozhodnutí o sazbách | Sell obchod | Příjmy společnosti NVIDIA | Dnešní ADP | Lombardní úroková sazba | LVMH | Švýcarský finanční regulátor FINMA | Měnový výbor | Koronavirus | Fintokei | Ed Matts | Zlotý | Řízení rizikové expozice | Operátor O2 | Výdělky | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Šíření nového typu koronaviru | Co je sentiment? | Geopolitické události | Spojené státy a Čína | Cíl Evropské centrální banky | Trump Media & Technology Group (TMTG) | Baidu (BIDU.US) | Umělé inteligence v obchodování | Italský premiér | Sympozium v Jackson Hole | Palantir | Volatilní vývoj | Slabší kurz libry | Vyjednávání o zvýšení stropu | Ekonomická situace | Odhad HDP | Ondřej Hartman forex | Ekonomický sentiment | NextEra Energy | Růstový potenciál | Švýcarská měna | Cloud Computing | Podnikové objednávky | Dna | Dollar General | Hongkongský index Hang Seng | Dopady pandemie covidu-19 | 1. fáze challenge | Index Topix | Nejlepší akciové reporty | Umělá inteligence | Impulzivní pohyby | Obchodní plán pro pár GBP/USD | CNY | Centrální bankéři | Pravidla systému obchodování | Fio banka, a.s. | KOSPI | Poptávky po dolaru | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Objem zakázek v německém průmyslu | Dluhopis | Americká administrativa | Federální společnost pro pojištění vkladů | Kanadská data | Tržní cena | Francouzský ministr financí | Obchodní jednání | Klíčový údaj | Strategie Ondřeje Hartmana | Británie | JD | Výhled letošního vývoje světové ekonomiky | Akcie společnosti Meta Platforms | Výsledek referenda | Čínské indexy | Situace evropských bank | Fair Value Gap | Vítězství | Investiční strategie | Citigroup (C.US) | COP.US | Hodnotové investování | Bezpečný přístav | Vzdělávací materiály | Výsledky společnosti Apple | Výsledek NFP | Podíl nesplácených úvěrů | Úroky z dolarových dluhopisů | Oil inventories | IBKR mobile | Denní cykly | Rozhodnutí centrální banky | Nejsilnější růst | AI do obchodních platforem | Podnikový sektor | Irská centrální banka | Styl obchodování | Klesající trendový kanál | Odliv kapitálu | Kuny | Nejrozšířenější kryptoměna | Obrat ekonomiky | Christopher Waller | Nobelovy ceny | Americký ekonom Nouriel Roubini | Žádosti o podporu v USA | Nikola Corporation | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Investorský sentiment | Reporting | Miliardy dolarů | Newyorská pobočka FEDu | SWFX Sentiment Index | AI | ADP | Vedoucí představitelé americké centrální banky | Stability AI | MT5 Supreme Edition | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Zmírnění obav | Čínské výrobky | Daimler | Silný trend | Ruské akcie | Platnost hospodářských sankcí proti Rusku | Analytik Komerční banky | Cena dolaru | Obchodování eura | SPCE | Cena komodity | Futures na americké indexy | Podstatné kurzotvorné zprávy | Robert F. Kennedy mladší | Klidné obchodování | Volatility View | Hybnost trhu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | IMF | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Dopady pandemie | Lukáš Němec | Prezidentské volby | Obchodní myšlenky | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Světové měny | AMC - after market close | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Axiory Europe | Sankce vůči Rusku | Fabio Panetta | Greenwashing | Světová finanční krize | Propad ceny | Miliardy korun | Světový obchod | Odklon od dolaru | Tisková konference | Ropné vrty | Obchodování na pražské burze | Bankovní systém | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Úroveň volatility | Platební bilance | Honeywell International | Kansas City Southern | Růst mezd | Prezident ECB | Zpracování přirozeného jazyka | Agentura Moody's | Dovozní clo | Bank of America Merrill Lynch (BAML) | Intradenní strategie | Předseda Fedu | Cílové ceny | Velikost obchodních pozic | Zemědělství | Komoditní index DJ-USB | Automobilka | Break/Even | CFD trading | Luis De Guindos | Snížení inflace | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Reálné ekonomiky | Čistý zisk bank a spořitelen | VIP zóna | Obchodovat na trzích | Technické indikátory | Holding Porsche SE | Posilování koruny | Ford Motor | Nákupy dluhopisů | Společnost Nvidia | Brokerský dům | Sazby | Manažeři | Alcoa (AA.US) | Mezinárodní ratingové agentury | Solární panely | Shrnutí roku 2023 | Obavy o čínský realitní sektor | Obchodní pozice | Zasedání britské centrální banky | Provozní marže | Inflace v České republice | GBP/EUR | Hlavní ekonom | Akcie Evropa | Invaze ruských vojsk | Squid | Průmyslové podniky | Daň z příjmu | Lufthansa | PMI ve výrobě | Patria | Nejisté situace | Změny v ekonomice | Kurzovní lístek | Americký index S&P 500 | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Guidance | Bias trhu | Ruská ekonomika | České koruny | Švýcarská banka | DIS.US | Nová sazba | Non-Commercials obchodníci | Objem zakázek | Recese v ekonomice | NIO.US | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Britský vývojář čipů | MO.US | Růst cen v USA | Top akciové reporty | DJSI | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Zprávy o trhu | Nabídka IBKR | Míra nezaměstnanosti v Británii | Akcie Moderny | Konzervativní strany | Úrok | Investovat | Hlavní kryptoměny | Commodity Channel Index | Komoditní | Volatilita na eurodolaru | Rekordní maxima | Úřad celní a hraniční ochrany | Cena severomořské ropy Brent | Odmítnutí ceny | Steven Mnuchin | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Tesla Elon Musk | Data o HDP | Sell Limit | Inteligentní investor | Evropská data | Nerozhodnost | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Největší brokerské společnosti | Technická situace | Expanzivní fiskální politika | Ekonomická nálada v eurozóně | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Ether | Nálada německých spotřebitelů | Konvertor měn | Největší kryptoměna | Hotovost | Průmyslové objednávky | Kurzy online | Spotřebitelská nálada v Německu | Zisk bank a spořitelen | Investiční fondy | Risk-off aktivum | Regulátor | Mezinárodní měny | Obchodní dohoda | Druhy akcií | Vývoj nominální výše amerického federálního dluhu | Příkaz buy-stop | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Hlavní index německých akcií | Sahm pravidla | Nákup a prodej | Berlín | Depozitní sazba Evropské centrální banky | Londýnská akciová burza (LSE) | Renault | Průzkum | Graf US500 | Edward Moya | Firmy | Cena plynu pro evropský trh | Santa Claus Rally | Konzervativní unie | Páka | Lepší výkonnost | Medvědí divergence | Hertz Global | MRNA | Polská ekonomika | Ondřej Hartman trading | Inflace v Česku | Kroger | Budoucí vývoj | Index francouzských akcií | Volume spread analysis | Celkový sentiment | Silné výkyvy | HDP Německa | Firemní výsledky | Index výrobních cen | Panika | Obchodní ředitel XTB | Murray | Soustředit na obchodování | Pondělní obchodování | Zajištění | Reálné mzdy | Averze k riziku | Prodeje státních dluhopisů | Trades | Nezávislost centrální banky | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Zájem investorů | Cena ropy brent | Práce z domova | Dolar včera | Vyšší ceny | Partnerství | DAX30 CFD | Provozní ztráty | Phillips 66 | Euro dnes | Dovoz oceli | Aramco | Money management | Zasedání Bank of Canada | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kroky centrálních bank | Riziková měna | Helen Givenová | Růst cen komodit | Repo sazby | Indexy v Číně | Plán na rozštěpení akcií | Provozní zisk | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Maďarská ekonomika | Commitments of Traders (COT) | Státní svátek | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Předpovídat tržní pohyby | Představitelé americké centrální banky | VFC | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Odhad růstu HDP | První fáze | Moje obchody | Připojení Kanady | Komoditní spready | Robinhood Markets | Výsledky společnosti | Comcast Corporation | Vývoz z Číny | Argentina | Brokerské společnosti | Růst aktivity zpracovatelského sektoru | Investování | Hospodaření firem | Česká a slovenská UniCredit Bank | Zpráva o měnové politice | Úrovně nezaměstnanosti | Přední světoví těžaři | Úspěšní obchodníci | Míra inflace ve Francii | Fed | Hodnota fúzí a akvizic | Nonfarm Payrolls | MRK | Euroskupina | M2 | BMO - before market open | Index spotřebitelské důvěry | Americká ministryně financí | Chránit ekonomiku | Nejbližší support | Výsledkové sezóny v USA | Maďarský forint | Čekající příkaz | Globální rizika | Dnešní fundamenty | NASDAQ 100 | Alfa Bank | K.US | Vyšetřování | Swing Trading | Guvernér francouzské centrální banky | Specifika kontraktu | Zvýšená volatilita na trzích | Rozpočtový deficit | JNJ | Boris Johnson | Volatilní obchodování | Účastníci trhu | Půjčovna kryptoměn | Kevin McCarthy | Prodejní signál | Euro k dolaru | Světové ekonomické fórum | Kurz dolar | Celosvětová poptávka | Technologický Nasdaq | Ratingová agentura Fitch | Heiken Ashi | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Automobilový průmysl | Exkluzivní predikce | Pohyby směrem dolů | Počet nezaměstnaných v Německu | Sillicon Valley | Česká vláda | Poradenské společnosti | Velmi vysoká volatilita | Vývoj událostí | Hry | Schlumberger (SLB.US) | Forex heatmap | Novo Nordisk | Akcie bank | Narůst zisků | Denní kalendář událostí | COIN | Trading Central | Společnost Meta | Si Ťin-pching | LVS.US | Rivian | Trhy | Trade | Nová britská vláda | Banky v eurozóně | Akcie v USA | Paypal Holdings | Emerging markets | Forexo | Fluktuace | Normální volatilita | Rizika Over-The-Counter trhů | Obor ESG investic | Jiří Tyleček | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Flash news | Walmart | Hongkongský Hang Seng | Těžařská společnost | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Aktuální stav | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Index nákupních manažerů ve výrobě | HOG.US | Ceny futures kontraktů | Akcie Fidelity | FTSE | CMCSA.US | Významné úrovně | Nedostatek surovin | Dolar koruna | Deficit zahraničního obchodu USA | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Vývoj USD | Janis Varufakis | Vyšší riziko | Mark Zuckerberg | Státní měny | Německý ústavní soud | Výprodejní tlak | Stavitel domů | SP500 CFD | Důvěra v eurozóně | Tilray (TLRY.US) | Měnové trhy | Australský S&P/ASX | Analytici Morgan Stanley | Přehled o dění | Oscilátor | Forex zpravodajství | USD/MXN | Rizika | Kellogg | Propady na akciových trzích | Chicago Mercantile Exchange (CME) | WPI | Americký dolar vůči japonskému jenu | Vánoce | Rada ČNB | Žlutý kov | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Benjamin Graham | Eurozóna | Spirit Airlines | Portugalsko | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | Výše úrokových sazeb | ISM | Indikátory technické analýzy | Spotový bitcoin obchodovanými na burze | Zvýšení volatility | Restrukturalizace | Indexy pohyb | DraftKings | Globální trhy | Ekonomická nálada | Oculus | Zpřísňováním měnové politiky | The Information | Měkké přistání | UPS.US | Obchodujeme | Propad ceny zlata | Fitch | Pšenice | EURCAD | Bitcoin obchodovanými na burze (ETF) | Ceny v Japonsku | Nuance | Kancléř Olaf Scholz | Short obchod (sell) | Americké banky | Příklady obchodování | Dluhopisový trh | Kanadský CPI | Analýzy trhu | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Zpomalování inflace | Nákup eura | Období korekce | Celkový výsledek | Úspory | Implementace | JD.com | Měnová politika ECB | Skleníkové plyny | Futures na ropu | Měnový swap | Vývojář čipů Arm | Kalendář ekonomických událostí | Předkrizové úrovně | Pavol Mokoš | Fondy na spotové bitcoiny | Asijská rozvojová banka | Dánsko | Úvěrový průzkum | Velcí hráči | Philip Lowe | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Obchodování měnových párů | Gasoline inventories | Wells Fargo (WFC.US) | Řízení peněz | Prodávající | Kyjev | Fundamentální základ | Růst cen ve Spojených státech | Sazba Evropské centrální banky | Konfluence | Energetické společnosti | Raytheon Technologies | Verizon Communications | Ministr obchodu | Hodnota akcií | Sentiment na sociálních sítích | Rostoucí mzdy | Josef Dudek | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Obchodování s vyváženou strategií | Směr obchodů | Představitelé centrální banky | Zasedání centrální banky | After market close | Vysoké ceny | Tržní aktuality | Seminář | Ekonomiky EU | První obchod | Úspěšný obchod na zlatě | Výprodeje akcií | Obnovení růstu | Výsledková sezona za druhý kvartál | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Country Garden | Nejbohatší člověk | Zavedení digitálního eura | Mnoho ziskových obchodů | Rostoucí inflační očekávání | Schodek rozpočtu | Špatný trader | Britský FTSE | Růst ekonomiky | Americký ekonom | Stagflace | Etsy | Ředitelka | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | UnitedHealth | Akcie čínské realitní společnosti | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Horizontální linie | BASF | Server FXStreet | Institucionální obchodníci | ADP report z pracovního trhu | Hlavní zprávy o akciích | Wirecard Bank | Žádosti o podporu | Sucha | Mojmír Hampl | Výsledky hospodaření | Michal Lukáč | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | Obchodování po vzoru velkých hráčů | Společnost S&P Global | Babypips | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Americké akciové indexy | Cena kávy | CEE | Ondřej Hartman | Kanadská centrální banka | Růst kurzu akcií | Americký kongres | Čínský Shanghai Composite | Ekonomický indikátor | Výsledky Nvidie | Vladimir Putin | Kyber | Daně z kapitálových zisků | Tesla | Záporné úrokové sazby | Snížení sazeb Fedu | ONE | Total Trades | Regulační orgány | Low | Britská premiérka | Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů | David Vagenknecht | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | ZM | Španělsko | Vývoj měnových párů | XTB Research | Solidní růst | Time frame | Odrazy | Forex kalendář | IBKR webináře | Mezinárodní obchod | Commitments of Traders (COT) reporty | Cesta Prop Tradingem | Ekonomický růst | Americký podnikatel | Repo obchody | Globální ekonomický růst | Šéf banky | Nejoblíbenější finanční trhy | Otevření buy | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | Potenciál poklesu | Index spekulativního sentimentu | Barrick Gold (GOLD.US) | GS | USDCHF | Longové bias | Akcie Meta | Druhá vlna | Mzdy | Full-time trader | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Royal Caribbean | Národní sdružení | Zlepšení nálady | SYRIZA | Ashraf Laidi | General Motors | Veřejný dluh zemí eurozóny | CAD | Cenové války | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Odhady analytiků | Intervence na devizovém trhu | Harami | Ceny zemního plynu v USA | Obchodnice Andrea | Termínový kontrakt | Omezování nákupů aktiv | Růst ekonomiky eurozóny | Analytik Fio banky | Béžová kniha Fedu | ZEW index ekonomického sentimentu | Vlna zdražování | Kurz britské libry | ČEZ vydává dluhopisy | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | První fáze challenge | Shares | Swingové obchodování | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Vlnový pattern | Rozjednané prodeje domů | Měnová krize | PDD Holdings | Použití eura | Cukr na světových trzích | Situace na finančních trzích | Peněžní trh | Banka Goldman Sachs | Shortování | EURTRY | Na burze | Významný dopad | Zvyšování těžby | Akcionáři | Cenové úrovně | Netflix (NFLX.US) | Analytička | Automobilka Tesla | Reformní plán | Společnost | Ruský rubl | The New York Times | Exekutivní příkazy | Zprávy z eurozóny | Tisková konference ECB | Spotřebitelské ceny v USA | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Zadlužování | Online FX zpravodajství | Aerospace & Defense | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Evropská dluhová krize | Ziskové obchodní příležitosti | Alert | Evropské trhy | Výhled vývoje ekonomiky | Raphael Bostic | Sázet | Měnové politiky centrálních bank | FAANG | Italské hospodářství | Oživení americké ekonomiky | Hospodaření | Finanční regulátor | Dnešní výsledky | Akcie Wirecard | Zahraniční obchod | European Energy Exchange | Ztráta | Bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF) | XOM.US | Indikátory sentimentu | Wells Fargo | Americký výrobce elektromobilů | Estee Lauder | Velké americké banky | ADP report zaměstnanosti | Riksbank | Zisk z finanční a provozní činnosti | Zastavení růstu | Severomořská ropa | Moore Advisory | Dluhové krize | Alphabet (GOOGL.US) | MetaTrader 5 Supreme Edition | Nákupy dolaru | Zájem o AI | Intradenní růst | Institucionální investoři | Investičníweb.cz | Ondřej Hartman recenze | Situace na trhu práce | FXstreet | Boston College | Měsíční report | Maďarská centrální banka | Aktuální technická situace | EBITDA | Projevy centrálních bankéřů | Monetární stimulus | Obchod s cennými papíry | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Nio (NIO.US) | Obchod | Používání eura | Purple Trading | Likvidita trhu | Pips | Hlavní trend | Prodeje existujících domů | Tomáš Raputa | Negativní zprávy | Akcie energetických společností | Bilance Fedu | Akcie automobilky | Velké investiční fondy | Obchodní rozhodnutí | Silná konkurence | Tradeři | Scoring | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Francouzský index | Obavy ze stagflace | Cla na výrobky | Cenový pokles | Velkoobchodní tržby | Volkswagen | Hospodářské politiky | Ruská měna | AUD/USD | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Oživení globální ekonomiky | Valeria Bednarik | Pracovní trh | Produkce čínských továren | Chudoba | Eskalace konfliktu | OTC | Řídit riziko | Moving Average | Astrazeneca | Obchodník s komoditami | Nižší volatilita | Bezpečná aktiva | EK | Zahraniční forex | Riziko | Míra inflace v Německu | Umělá inteligence (AI) | Analytik | TWS | Konsolidace ceny | Emise | Travelers | MAM | Spotové ceny | Intradenní obchody | ATH | Právo | SPX500 | FIAT | JPY | Credit Suisse | Pražské burzy | Axios | Vývoj EUR/USD | Kennedy | Zasedání ČNB | FT | Open interest | Caterpillar (CAT.US) | Prohlášení Fedu | Citi | Evoluce | Pivot | Pokles výnosů | INTC.US | Binance | EBIT | MSCI World Index | Ekosystém | Šéf společnosti | Yahoo Finance | IPO kalendář | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | MONET.CZ | Transakce | USDX | ProTrader | Lowe's | Údaje o HDP | Taleb | Šok | Evropské obchodování | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Společnost Twitter | Meta | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Závěr roku | Kurz měny | Nástroj | United Airlines | GBP | Ostatní kryptoměny | Ernst & Young | Nadšení | NATO | Buffett | Plyn | ACT | Kristina Hooper | Mali | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Životní úroveň | ACB | PFE.US | INSEE | Lukáš Raška | Index tokijské burzy | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Americký regulátor | Know-how | Risk | Naučte se obchodovat | Úrovně supportu | J.P. Morgan | BMO | US akcie | CZK/USD | USD/CNY | WMT.US | Ceny | Forexový obchodník | Siemens | Mastercard (MA.US) | Tržní pohyby | Kaisa | Hospodaření firmy | Trump Media | Financování | Akcie Meta Platforms | Recese | Global Markets | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Akcie americké společnosti | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Jak fungují akcie | Short obchod | FactSet | Německý ZEW index | FTSE 100 | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Mírná korekce | Goldenburg Group | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Realitní společnosti | COT report | WIG | Dukascopy | Hubnutí | Ben Bernanke | Pivot Pointy | Války | Omega | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Čínské měny | Zemědělské komodity | Raiffeisenbank | Bundesbank | Přebytek bilance | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Společnosti Netflix | Trh nemovitostí | Severní Korea | Nárůst nezaměstnanosti | Buy the dip | Proinflační | Swingové maximum | Korporátní výsledky | Palantir Technologies (PLTR.US) | Centrální banka | BBC | FXCM | Předpovědi | DPH | Predikce | Softbank | Nákupní obchod | Rizikový faktor | Doporučení k obchodování | Zhodnocení akcií | Novo | EUR/NZD | Akcie na burze | Největší světová ekonomika | Týdenní tržní výhled | USD/TRY | LCID | ASML | Jedno euro | WTI | Berkshire | Levné peníze | USD/RUB | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Silný americký dolar | Salesforce | Hurikány | Radek Zalubil | Digitální reklamy | CBOE Global Markets | SMA | Yahoo | Blízký východ | Praxe | Největší ekonomika světa | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Edison | Instituty | GameStop | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Take-Two Interactive | Úrokové sazby v eurozóně | Evropské centrální banky | Moneta Money Bank | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Podnikání společnosti | Jan Tománek | Truth Social | GEVORKYAN | Intuice | Trump dnes | Philip Morris ČR | Plán investic | Odborníci | PMČR | Cena severomořské ropy | HON.US | Auditor | Zóny supportu | Vyplnění GAPU | Průmyslový sektor | Překvapivý růst | Celní politiky | Norges Bank | USD/EUR | Slábnoucí dolar | Sentix | Webinář | Výsledek voleb | Klima | Paříž | Stratég | Dobrá data | Tržní výhled | Broadcom | LYNX webinář | Síla Sibiře | Instituce | Erste Bank | SXXP | USDCAD | Finanční páka | Biotechnologické společnosti | Propuštění | FinTech akcie | Forint | Amazon (AMZN.US) | Buy-stop | Higher Low | Americký ministr financí | Morgan Stanley | Prezident Vladimir Putin | Francouzská ekonomika | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | Dopad na sentiment | Blue-chip | EV | Proticyklické kapitálové rezervy | Commerzbank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stav trhů | Americký ADP report | Worldometers | Stop-Lossy | Výnos | Powellovy komentáře | Obchody pro EUR/USD | TSLA.US | Donald Trump dnes | Výnosy z dluhopisů | Indikátor Ichimoku | České akcie | Michal Bárta | Kurzotvorné informace | Bezpečná měna | Patrik Urban | Bankovní krize | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | Balance křivka | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Dobře definovaný obchodní plán | X-Trade Brokers | Technické rezistence | Snížení odměny | ESG | Index DOW | IHNED | Swingový obchodník | Robert Holzmann | Trhy dnes | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Philips | Počet nakažených | Index Nasdaq | General Motors (GM) | Nájmy | Akcie ropných společností | CFD | Benchmark | Americká internetová společnost | Humana | Zpětný odkup akcií | Metaverse | Azure | Americká investiční banka | Ekonomická krize | Algoritmy | Discovery | CEO | 256/2004 | US30 | Akcie Microsoft | Domácí měna | Akcie společnosti Boeing | Dobrá zpráva | Rozhovor | Nástroje a indikátory | Nové sankce | Růst podnikatelské aktivity | MNB | Přístup k měnové politice | Přebytek ropy | Výnos desetiletých dluhopisů | Tržní hodnota firmy | Dlouhodobý trend | SNOW | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Průmyslová výroba ve Spojených státech | FTMO | Snap | Vývoj měnového páru EUR/USD | Půlení | Podkladové aktivum | Zastropování cen | Eni | Historická maxima | Posílení koruny | Výrobce obuvi | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Míra inflace v Británii | Průměrná volatilita | Obchodní den | Louisiana | Stoxx Europe 600 | Akcie týdne | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Money-Management | Rostoucí ceny energií | David Cameron | Forex trader | Vietnam | Švýcarské banky | Šinzó Abe | Hongkong | Ceny akcií | Ceny energií | FTX | Reálné hodnoty | Barometr | Fintech společnosti | Zboží z Číny | S/R zóny | Cena akcií | Skutečný výsledek | Energetická krize | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Giuseppe Conte | Bezpečné přístavy | Zotavení ekonomiky | AAPL.US | Channel | Inflační cíl | Očekávaný zisk | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Premiér Mario Draghi | Index Dow Jones Industrial | CrowdStrike | Mezibankovní | Akcie Tesla | RUB | Akcie společnosti Alphabet | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Německý index IFO | Výhled růstu globální ekonomiky | Akcie společnosti Apple | Propad poptávky | BOSSA | Euforie | Írán | Centrální depozitář cenných papírů | Zasedání MMF | Největší světové ekonomiky | Petr Pavel | EPS | Biliony dolarů | Výhody a nevýhody | Očkování proti covidu | Vyhlídky eurozóny | Jestřábí postoj | Index STOXX Europe 600 | Jasný signál | Apple (AAPL.US) | Akcionář | Údaje o průmyslové výrobě | Švýcarská centrální banka (SNB) | Obchodní deník | Dynamika mezd | Čínské zboží | Histogram | Bias | Pracovní místa | Křiž smrti | Současné tržní prostředí | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Káva | Bez rizika | Shopify | Obchodujeme komodity | Německé HDP | Akciové trhy v USA | FRA | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Tržní hodnota | Rishi Sunak | Evropské PMI | Slabý ekonomický růst | PG | TerraUSD | Aktuální informace | Akcie společnosti Tesla | Vyšší hodnoty | Funkční období | Zisk | AT&T | Globální krize | Koronavirové pandemie | Total | Commission | ČNB | Ruské ropy | Metody analýzy | Bank of England | Sociální média | World Gold Council | EURUSD | Fóra | FedEx | Pokles kurzu | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Nord Stream 2 | Měny na forexu | Makléři | Martin Varecha | Sektor technologií | Verizon Communications (VZ.US) | Překoupené oblasti | Akcie Walmartu | Středoevropské měny | Bezpečný dolar | Analytik Purple Trading | Avast | Hospodářské dopady | ExxonMobil | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Aktuální kurzy | PLTR | Wolfgang Schäuble | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Ruské banky | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Progres | Obchodování | Pokles ceny akcií | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Vzdělání | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Dnešní data | Očekávaný vývoj | TGT | Obchodní platforma | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Monitorování | MSCI World | Cenový růst | Splnění výzvy | Eurostat | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Jakub Rochlitz | Růst inflace | Pokles hodnoty | Raytheon | Cena mědi | Finanční pomoc | Akciové trhy ve Spojených státech | Stellantis | Easing | Jednotná evropská měna | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Reálný obchodní účet | Prémie | Oslabování dolaru | Colt CZ | Statistiky z trhu práce | Kybernetické měny | Státní rozpočet | Evropa | WGC | Olej | Měna | S&P Global | TOPIX | Indexy v Asii | Management | Nasdaq | Trump | Prognózy zisku | S/R zóna | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Zprávy | Čínské trhy | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Mutace delta | Zprávy z trhů | Ekonomické cykly | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Všechny indikátory | ČEZ dnes | Cena akcií společnosti | XTB Jiří Tyleček | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Ekonomické důsledky | Údaje | Hlavní měny | Silná rally | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Dolarové sazby | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Automobilky | Pojišťovny | Vstup short | Inflace v Evropě | Posílení libry | Rothschild | Nejlepší akcie | Důvěra investorů v ekonomiku | Výkonnost indexů | Ekonomické události | List Financial Times | Eurodolar | Omezení pohybu | Internetové televize | Kontext | Německý akciový index | Biden | Riziko stagflace | PYPL | Zaknihované akcie | Finanční krize | Sberbank | DPA | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Investiční společnost | Německý PMI | Obchody | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | ex | Inflace v Polsku | Obchodování se CFD | Snížení daní | Velcí spekulanti | Klesající tendence | Technologické firmy | Cena ropy klesá | Španělská ekonomika | Akcie americké internetové společnosti | Čínský vicepremiér Liou Che | Medián | Index CPI | Bankovní tradeři | FinTech akcie 2021 | Segment trhu | xStation5 | Electronic Arts | Obchodní konflikt | Investiční nástroje | Marriott | ProCent | Zasedání k měnové politice | Růst spotřebitelských cen | Platforms | Změny sazeb | Akciový index Nasdaq | Deutsche Telekom | Možné zisky | Zvýšení těžby | Futures kontrakty na ropu | RBC | Portfólia | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Vývoj úrokových sazeb | Výkyvy kurzu koruny | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | BIIB | Zasedání americké centrální banky | ForexFactory.com | Marže | Spotová cena | Vstupní S/R zóny | Jarda Tupý | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Arbitráž | Hospodářský institut Ifo | ConocoPhillips | Překoupený trh | Visa | Velké objemy | Bollinger Bands | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | BBBY | Aktivum | Bid | TopForex | Japonská centrální banka | Přenos | Velké peníze | Výsledky Morgan Stanley | Společnost XTB | Finanční svět | Ursula von der Leyenová | Týdenní Forex kalendář | CARA | Merrill Lynch | Chorvatsko | GMT | U.S. Bank | BNP | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Europe 600 | Nové zakázky | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Miliardy eur | Poptávka a nabídka | Stagnace | Tržby | Startup | Finanční systém | Rozvojová banka | Destatis | Konsensus | Amazon Jeff Bezos | Hedge fondy | Euro STOXX | NATGAS | Vrcholy | Průměrný příjem | Prodej aut | Předpovídání | Německá burza | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Růst světové ekonomiky | Signály | Tržní fundamenty | Inflace v ČR | Sazby beze změny | Investiční produkty | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Jasný směr | Počet firemních bankrotů | Cizí měny | Americké akciové trhy | Sociální síť | Dividenda | Peking | Index pražské burzy | GfK | New York Times | Resistance | Ranní komentář | Aliance | Výrobní aktivity | Pokles zásob | Spotřebitelské ceny v Česku | Spready | Trh s bydlením | HDP | Oživení ekonomiky eurozóny | Technology | Důvěra v Německu | Hlava a ramena | Warner Bros Discovery | Devizový trh | Hlavní indikátor | Načasování | Hospodářské vyhlídky | Skupina G20 | Walt Disney (DIS.US) | Manufacturing PMI | Ekonom | Fed funds | Orange | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Kybernetická měna | Stabilní výnosy | COIN.US | Demo účet | Čínské vlády | Ekonomka | Ztrátový týden | Dolar | Další posilování | Euro | Yield | Skokový nárůst | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Akcie Netflix | Visa (V.US) | Investování je rizikové | Tržní změny | Obratu trhu | LME | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Zdanění | Čínská měna | Fibonacciho úrovně | Etoro | Úrovně podpory | Westpac | Pandemická situace | Temu | MyFxBook | Anticyklické akcie | Politici | USD/CAD | ABT | Dopady na ekonomiku | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Brazílie | Prudké výkyvy | Trhy v USA | WTI Crude Oil | Nejnovější údaje o inflaci | Známky oživení | Investec | Politika ČNB | Výprodej | Měnové páry | HDP report | Energiewende | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Contracts for difference | Přírodní katastrofy | To nejdůležitější | Zápis ze zasedání FOMC | IfW | AAPL | U.S. Bancorp | Slovensko | Microchip Technology | Martin Gürtler | PFNonwovens | Analytik finančních trhů | Glapinski | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | AMZN | FX trh | Zklamání investorů | Provize | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Výrobce luxusního zboží | Hřivna | Domácí měny | ČTK | Investiční fond | Lehman Brothers | Novinky | KPMG | Letecký průmysl | Pozitivní výhled | Odhad letošního růstu | Stav trhu práce | FX Street | Investiční tipy | Katastrofy | UNH | Výhled měnové politiky | Retail | Světové indexy | Guvernér ČNB | Ztráty | Osobní výdaje | GM.US | Americká seance | Česká národní banka | Merkelová | Epidemie koronaviru | Americký ISM | Česká inflace | Obchodní styl | Brazilský real | 1D | Michele Bullock | Lyft (LYFT.US) | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Výhled trhů | Abbott | Růst průměrné mzdy | Americké firmy | Spojené arabské emiráty | Philip Lane | Technický výhled | Úvěr | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Meziroční inflace | Japonský jen | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Změny v měnové politice | Nakupovat | FOMC | BRANO | US dolar | Slabost dolaru | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Blahobyt | Co je akcie | Akcie | Medvědí trend | Norská koruna | Grexit | Prodejní pozice | Cílová cena | Mississippi | Ruský útok na Ukrajinu | Fundamentální výhled | Inflace v eurozóně v červnu | Měnové podmínky | Kupci | Mzda | Opční trhy | Býčí potenciál | Nižší úrokové sazby | Největší ekonomiky | Nákup aktiv | Nový Zéland | Ekonomický cyklus | Société Générale | Návratnost | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Železná ruda | Pražská burza | Target | Základní úroková sazba | Očkování | Podniky | Liou Che | Lucid | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Smart Money trading | Štěstí | Američtí zákonodárci | City | Investiční apetit | Dánská farmaceutická společnost | Coronavirus | Institut ZEW | Downgrade | MCD.US | Hospodářské výsledky společnosti | Makléř | Black Friday | Asijské seance | Zveřejňování výsledků | Vývoj ropy | AAA | Týden na trzích | MTX | Motivace | Day trader | ONS | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Analytik XTB | Buy signály | Akciový index Nikkei | Dodavatelské řetězce | Platformy MT4 | SPD | FDIC | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Vitol | Rekordní zisky | Německé ministerstvo hospodářství | Velkoobchodní cena elektřiny | Převis | BA.US | VZ | ADP report | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | StreetAccount | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | PEPP | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | Moderna (MRNA.US) | USDJPY | Daytrader | Zasedání měnového výboru | Rekordní maximum | Růst v eurozóně | Realizovat zisk | Price Action | Flash Crash | Bankovní společnost | Hodnota společnosti | Etheru | Vývoj ekonomiky | Vývoj pandemie | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Globální indexy | Technologie | Zásoby zemního plynu | Filantrop | Marlin | Pokles vývozu | Emmanuel Macron | Koronakrize | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Ceny pšenice | Zvyšování cen | Maloobchodní tržby v Německu | SSI | Euro k americkému dolaru | Airbnb | Kurz | SBUX | Druhá největší ekonomika | SOK | DNO | Daně | Dnešní zpráva | Ministři | Neel Kashkari | Poziční trading | Spoluzakladatel | Negativní nálada | Živé vysílání | DXY | David Varga | Makrokalendář | Růst zisků | Globální růst | Asijské burzy | Index Dow Jones Industrial Average | Sell in May and go away | Jádrová inflace | Využití kapacit | Rusko-ukrajinský konflikt | Spotřebitelské výdaje | Typ koronaviru | Oscilátor Marlin | Barack Obama | Pozornost investorů | Veřejné služby | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | AMD | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | PCE inflace | Intermediate | Index cen výrobců | Den obchodování | Snížení těžby | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Pokladniční poukázky | Společnost Microsoft | Ekonomický vliv | Státy Evropské unie | Japonské akcie | Americká automobilka | Ztrátový obchod | Rekord | Uzavření gapu | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Nedostatek čipů | Aerolinky | Měnový výbor Fedu | Burza v Argentině | Nasdaq-100 (US100) | Saúdové | Nařízení MiCA | Biogen | Rychlý růst | Vlna výprodejů | S&P 500 a Nasdaq | Ekonomické fórum | Zavedení cenového stropu | Bankovní rada | Uber Technologies | Peněžní zásoba | Target (TGT.US) | Bear | Investice | Pavel Hadroušek | Osobní příjmy | Centrální depozitář | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Big Mac | Návrh zákona | Traders | Britské společnosti | Plug Power | BUX | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Obchodování v Asii | QCOM | Robinhood | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Big tech | Automatizace | Společnost Cisco | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Výsledek zasedání | Členství v EU | Londýn | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Švédská koruna | Nezávislost | Obchodování akcií | Vládní bondy | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Autochartist | Pravidla hry | Remdesivir | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Zpráva z akciového trhu | CSCO.US | COPPER | Setkání zemí OPEC | Americké futures | Coca-Cola Company | Lehká ropa WTI | Černé labutě | Indie | Bod | Obchodování na akciových trzích | Vnímání | Známý investor | Fitch Ratings | Hospodářská recese | Obchodování na burzách | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Výdaje na obranu | Tipy pro začínající | CFDs | Buy pozice | ESM | Makrodata | GBTC | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | ECOFIN | Těžby kryptoměn | Conference Board index | Soukromá spotřeba | tradingeconomics.com | Dražší energie | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | Praktické využití | Diverzifikovat | Cyrrus | USMCA | Dluhopisové trhy | Účet platební bilance | Johnson & Johnson | Fondy | Německý akciový index DAX | USD za barel | Kurz eura | Burzovní obchody | Vývoj ceny akcie | SAP | Základní pravidla | Walt Disney | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Turecká měna | MSFT | Důvěra | Risk Off | WHO | Růst spotřebitelských výdajů | Majoritní akcionář | Krátkodobé výnosy | Index Standard & Poor's | Oslabení dolaru | J&T Banka | Výplata | Globální hospodářský růst | Kontrakce | Virgin Galactic (SPCE.US) | Situace v Číně | CAC 40 | PMI za leden | Nikola | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | DIHK | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Běžný účet platební bilance | Reinvestice | Index MSCI | Korporátní zprávy | Slabší dolar | Amgen | Obchodní politika | Prodej na krátko | Zpráva o trhu práce | Marika Čupa | Pravidelný příjem | Měny | Profitovat | Zvýšení investic | Dollar | Akcie VIG | Splnění challenge | Inaugurace | Bankovní domy | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Předběžné výsledky | Nový cyklus | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Burzy | Objem maloobchodních tržeb | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Chaos | Thomson Reuters | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | NBC | Optimismus na trhu | CSI300 | Trh s ropou | Dynamika růstu | Politico | Ekonomický institut | Obchodování s cizími měnami | Export | Diskontní sazba | Finanční rizika | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Initial Public Offering | Signál | Aktuální cena | Čínská firma | Číst grafy | Roční růst | FANG | Komise pro cenné papíry (SEC) | WASDE | Nové žádosti o podporu | Investovat do akcií | Burzovní rozcvička | Úbytek | Kofola | Unicredit | Vývoj akciového indexu Dow Jones | GBPUSD | Institut GfK | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Postoj investorů | Světová měna | Partneři | PinBar | Epidemie nemoci | Futures na americké akcie | Forbes | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | Letectví | Kurzotvorné zprávy | Mark Carney | Objem nákupů | Zvýšení úroků | Munger | Distillate inventories | Burzy v USA | Britské měny | Tržby v Německu | UniCredit Bank | Hospodářský institut | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Akcie Erste Group | 1 milion | Pro tradery | Services | HSCEI | Prezident Petr Pavel | Výsledky HDP | Česká spořitelna | Praha | Společnost IHS Markit | Neúspěch | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | BaFin | Bankovní společnosti | Média | Technologičtí giganti | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Prodeje aut | Výsledková sezóna | Kontrakty na ropu | DAX30 | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | Tranše | FedWatch | Air | Zastavení ztrát | Potenciální ztráty | Rozšíření | Paládium | BABA | Technická analýza | AEX | Americké maloobchodní prodeje | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Nové mutace | Dvoutýdenní repo sazby | Plány | Smíšené výsledky | Nižší poptávka | Resistence | Důležitá data | Fed včera | WBD.US | Týdenní výkon | Administrativa | DOGE | Trendový indikátor | Hertz Global (HTZ.US) | Ropa dnes | DJI | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | Cena elektřiny pro německý trh | Disney (DIS.US) | Silný trh | ATVI | Cena ropy WTI | Pozitivní signál | Volatilita na forexu | Držení pozice | Brusel | Dluhopisové výnosy | Burzovní průvodce | NFP | DAWN | Devizové rezervy | Průmyslová výroba v Evropské unii | Hypotéky | Akcie Google | Rekordní růst | Nikkei | Instagram | Konvergence | Short selling | Možný scénář | Spekulativní investoři | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Asijská seance | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí nezaměstnanost | Workshop | Umělé inteligence (AI) | Elon Musk | Myšlení | ZEW | Společnost Pfizer | Zprávy o nezaměstnanosti | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Evaluace | BABA.US | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Swissquote | Futures na S&P 500 | Propouštění | Energie | Jake Dollarhide | S/R hladiny | NAHB | Pozornost finančních trhů | Objem | Umělé inteligence | Monex USA | Investiční | Nálada | Britské banky | Americké centrální banky | IBKR | Trh dnes | Příjmy | Lyft | Index US100 | ESMA | FVG | Fiskální rok | Shopify (SHOP.US) | Technologické centrum | Coca-Cola (KO.US) | INTU | EUR/AUD | Bondy | Prodej | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Znárodnění | Financial | Recep Tayyip Erdogan | Podnikatelská nálada v Německu | Vývoj akciového indexu Nikkei | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Eli Lilly | KB | Guvernér centrální banky | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Akcie v Asii | Evropská unie | Dobré obchody | Guru | Halifax | Růst amerických výnosů | Pákový efekt | NDX | Kurzarbeit | SPCE.US | Britský ministr financí | Britský FTSE 100 | Akcie v Evropě | NY FED | Rozvoj | Americký PMI | Day trading | Hlavní indexy | Bezpečné investice | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | PEG | Udržitelnost | Míra | Obchodovanie | Slabý dolar | Colt | Komoditní trhy | Pokles tržeb | Neuspokojivé výsledky | Pandemie nemoci COVID-19 | Divize | Vyšší mzdy | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Vstup do SHORT pozice | PLTR.US | Korekce | EY | Odhady trhu | LNG | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Letní měsíce | Panevropský index STOXX 600 | Degiro | Americký výrobce | Rosněfť | Riziko recese | Firemní investice | Úspěšný obchod | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Asociace | Stimulační opatření | ForexLive | HDP eurozóny | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Aktivita investorů | Dash | Premiér Benjamin | Předčasné parlamentní volby | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Televize CNBC | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Kurz koruny k euru | Carry trade | Downtrend | Intervence ČNB | Index S&P 500 | Instrument | GDPNow | Hodnota firmy | MT4 Supreme Edition | Německý výrobce | Patrick Harker | FTC | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Inflation Reduction Act | Trendové linie | Short | Zelené investice | Tomáš Pfeiler | Akcie 2021 | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Společnost S&P | Krize | Kanadská ekonomika | Institut Ifo | Investiční výzkum | High | Rostoucí trend | CVS | Získat fundovaný účet | Oživení světové ekonomiky | TIPS | MS.US | F.US | Míra zisku | Sójové boby | Rezervy bank | Pivot Point | Spotřebitelské ceny v Číně | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Tým InstaForex | OECD | Rozbor | GameStop (GME) | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Ztrátové pozice | Nízká nezaměstnanost | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Inflace v únoru | Velikost lotů | Akcie Alphabetu | James Bullard | Německý HDP | Akcie firem | Těžba ropy | Otočení trendu | Zakladatel | Trendline | Půlení bitcoinu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Arista Networks | Nákupní příležitost | Volby v USA | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | JDE | Podpora | Ministři financí | Definovaný obchodní plán | MWh | Historická data | Prognóza ČNB | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | QE | MT4 | First Republic | Růst tržeb | NFP data | Intuitive Surgical | Skupina ČEZ | Důvěra v průmyslu | Sledování trendů | Snížení těžby ropy | Výstupní body | Spojené království | Japonský premiér | Evropský regulátor | Světová banka | Mexické peso | Cena | CMG | Vývoj akciového indexu DAX | Maloobchodní prodeje | Vystoupení z EU | EU a USA | Největší kryptoměna bitcoin | Příkaz stop-loss | Vlny koronaviru | NYMEX | Německá vláda | Německo | Útok na Ukrajinu | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Krach | MJ | Výsledky bank | Obchodní spory | Upozornění | CNN | Komerční banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Michael Brown | Příkaz Stop | Zadlužení | Údaj NFP | Pepperstone | Komodita | Rozpočet | Pohyb cen | Setkání centrálních bankéřů | Obchodní partner | Dolarové páry | Dluh USA | Evropské indexy | BlackRock (BLK.US) | Čeští spotřebitelé | Americký trh | Arm | Cheniere Energy | Dobrá nálada | Wedbush Securities | Snížení sazeb | Arnault | Prime | Nižší růst | DOT | Hospodářský růst v Číně | Nové úvěry | CME Group | Close | BAT | Proprietární obchodování | TSLA | Česká ekonomika | Epidemie nemoci covid-19 | Kurzy | Finanční prostředky | Čínské ministerstvo | Prudký růst cen | Ekonomické údaje | Pozitivní korelace | Nové rekordy | Risk Management | Německá kancléřka | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Přehled kurzů | Cenové formace | Otevírání ekonomik | Spekulace na růst | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Názory analytiků | Newmont | FIS | Jefferies | BDI | Bankovní vklady | Evropské akciové indexy | IPO Instacart | Ekonomická data z USA | Evropská automobilka Volkswagen | Premiérka Liz Trussová | Tempo inflace | Larry Fink | Maďarská měna | PSX | Bernard Arnault | Možnost diverzifikace | Výhledy | Tisková konference Fedu | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Volby do Kongresu | Technologický index Nasdaq Composite | DAX | Data z pracovního trhu | Zbrojovky | Erste | Rezervy | Podnik | Bali | Zavedení cel | Premiér Rishi Sunak | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Hliník | Japonský trh | Merck | Debata | Kurzy měn | Nejbohatší člověk světa | Podhodnocený | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Kypr | Obchodní válka | Mercedes-Benz | DBK | Báze | Oscilátory | Jednotná měna | Dolarové úrokové sazby | Zlato | V.US | Boj s koronavirem | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Měny&Sazby | WEF | Plánované obchody | PEP | Denní změna | Inflace v Německu | Geopolitika | Soubor pravidel | Exprezident | Pozitivní výsledky | Denní graf | CFA | SEC | Impulzy | Střední podniky | Poptávka po akciích | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Sankce na Rusko | Ruleta | Verizon | Oslabení | Akciové futures | EUR/TRY | Finanční situace | Výsledky za Q4 | Ekonomické krize | Indikátor MACD | Evropské akciové trhy | Šéfka Fedu | Práce | Schwab | Úspěch | Portfolio manažeři | Jestřábí přístup | Zákaz dovozu ruské ropy | Benjamin Netanjahu | Centrální banky USA | Intel | LTRO | Nový býčí trh | Kurz čínského jüanu | Ceny kávy | Likvidita | Jihokorejský Kospi | Internetová společnost | Cíle | ČNB dnes | Novozélandská centrální banka | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Repo sazba | Bezpečnost | Inflační data | Maloobchodní prodej | Odhady růstu | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Index Nasdaq (US100) | Investiční poradce | Banky | BlackRock | Ceny v Česku | Buy | DAX 30 | Obchodní podmínky | Produktivita práce | Výrobci čipů | Země G7 | Zisky společnosti | TMTG | Učení se | Vlády | Retail Investor Beat | Americká vláda | Express | INTC | Adam Glapiński | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Setkání lídrů | Malý prostor | Síť X | Šance | Investiční instrumenty | Biliony USD | Tržby společnosti | Daně z příjmů právnických osob | Ruská vláda | Ministři financí EU | Návrh dividendy | Altria Group | Ministři financí eurozóny | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Politický tlak | Bankrot | Maloobchodní tržby v eurozóně | Martin Schlegel | Úrokové výnosy | Aktivita obchodníků | PMI v eurozóně | Fox | Netflix | TWTR | Poptávka po ropě | Výplaty dividend | Wedbush | Černá labuť | Zisk na akcii | Požadavky na kapitál | GM | Čínské realitní společnosti | Wall Street | Halliburton | Nemoc COVID-19 | Průlom | Pravidla regulace | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | KO | Procter & Gamble | Ministr financí | Kurz EUR | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | NLP | Tisková konference FOMC | CSX | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Irák | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | ČR | Vyšší ceny ropy | Vivendi | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Akcie na světových trzích | Meta Platforms | Manažeři fondů | Goldman Sachs (GS.US) | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Kurz EURUSD | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | Intervenovat | Zvyšování úroků | Lucid Group | Tržní kapitalizace společnosti | Bavlna | Solidní výsledky | Americký Fed | Hlubší pohled | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Ratingové agentury | Americká softwarová společnost | Jádrový CPI | Pozice | Euro proti dolaru | CapXmaster | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Americké zásoby ropy | ChatGPT | Zájem obchodníků | Německá průmyslová výroba | Potenciální zisk | Spotová cena zlata | OCI | Konvertibilní dluhopisy | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | JP Morgan Chase | Birkenstock | Pullback | Demokratické strany | Příprava | Inflace v EU | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Binance.US | Inflační report | Chevron | Platební neschopnosti | Akcie Morgan Stanley | Kovy | Švýcarský frank | Změna sazeb | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Hillary Clintonová | Obchodní ředitel | Komise pro cenné papíry a burzy | Home Depot (HD.US) | Dolarový index DXY | Americký ADP | Sbor volitelů | ČNB Aleš Michl | Vyšší volatilita | Hedge | Hospodářské cykly | Kancléřka Angela Merkelová | Market | Svíčkové formace | Technologický sektor | Výzvy a rizika | Cenné papíry | Las Vegas | Theresa May | Royal Bank of Scotland | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Německé vlády | Medvědí trh | Bankéři z Fedu | Ozbrojený konflikt | LSEG | Americká lehká ropa WTI | Vývoj HDP | Obchodní rozpětí | Support | General Electric | Průměrná mzda | Dluhový strop | Accenture | Valná hromada | Cenný papír | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Brokeři | XOM | McDonald's | Scalper | Transparentnost | Swissquote Bank | Moje cesta Prop Tradingem | Důležité informace | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | První den obchodování | Finanční ústav | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Bilion dolarů | Deutsche Bundesbank | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Představitelé ČNB | Import | Obchodní aktivity | AMGN.US | Vysoké výnosy | Energetické trhy | Investiční banka | Koronavirové mutace | Fidelity National Information Services | Finální odhad | Chuť riskovat | Kvartální výsledky | Služby | PINS | Meta Platforms Inc | Lednová inflace | Americký průmysl | Londýnská burza | CVS Health | Obchodování britské libry | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Shrnutí roku | Ruský výraz pro peníze | Tržní očekávání | Aktivita zpracovatelského průmyslu | OPEC | Měnové války | Ministryně financí | Jak číst grafy | Broker | Zisk před zdaněním | Oscilátor RSI | Fio banka | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Zhoršení pandemie | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Jaroslav Tupý | Alcoa | NYSE | Investoři | Dění na trhu | Americká ropa | Nižší sazby | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Šílenství | Evropský index | Bohatý | Alibaba Group | Stop-Loss | Petr Lajsek | Největší pokles | Nákupy aktiv | REGN | Růst libry | Spotřebitelská důvěra v Německu | Obchodní bariéry | IHS | Technologický gigant | Japonský akciový index Nikkei | Spotřebitelé | Akcenta | Von der Leyenová | Oblasti supportu | ProShares | Německý statistický úřad | Výstupy | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Výprodej akcií | Finanční zprávy | Míra inflace v Evropské unii | Přecenění | Vývoj měnové politiky | Obchodní rizika | Americký miliardář | Rheinmetall | Rostoucí výnosy | Míra inflace v Polsku | Force | Cowen | Prodejní cena | Hlavní index Nikkei 225 | Akcie v Hongkongu | Investiční ředitel | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Regulatorní prostředí | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Růst hrubého domácího produktu | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Polsko | Meituan | Retracementy | Ekonomické trendy | Čínská vláda | Reddit | Šéfové | Report stavu ropných zásob | Čtvrtletní zprávy | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | Omezení produkce | AUDUSD | Rezistence | Meziroční růst cen | Výrobní index PMI | Obchodovat komodity | Index Dow Jones | ZEW index | Auta | Projekce | Modelový příklad | Centrální banka USA | Analytici společnosti | Saxo Bank | Hlavní zprávy | Jasné signály | Dnes na pražské burze | Americký výrobce čipů | Zpráva COT | Zpravodajství | Komoditní trh | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | Vakcíny proti koronaviru | Alaska Air Group | W1 | Ichimoku | Velké banky | Put opce | Základní úrok | Akcie Nvidia | Obchodujte | Nařízení | Zavedení eura | The Wall Street Journal | Bond | Pinduoduo | HD.US | Zdražování | Ropy | Guvernér Rusnok | Prudké pohyby | RBA | Makroekonomická situace | Struktura | Hertz | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | XTB Tomáš Cverna | STT | Tržby z prodeje | Pomalý růst | Dnešní obchodování | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | P.A. | Společnosti z indexu | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Koruna posiluje | Slovník pojmů | Škoda | Pokles poptávky | CBI | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Světoví těžaři | Dostatek hotovosti | Emitent | Holubičí rétorika | Počet uživatelů | DIW | Růst cen potravin | Americké ekonomiky | Wirecard | Nejhorší scénář | Měnové stimulace | Jádrový index | Společnost Sentix | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | Inflace v lednu | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Deficit státního rozpočtu | USD | Kamala | Světové hospodářství | CAC40 | WallStreetBets | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Růst v Číně | Americká média | Trh s nemovitostmi | Volatilita na trzích | Tištění peněz | Cestování | Síla amerického dolaru | Globální pandemie | Peso | Rozhodnutí americké centrální banky | Split | Forexové intervence | Růst aktivity | O2 | Netflix (NFLX) | Kabinet | Emoce | Zvýšení základní sazby | Hospodářský vývoj | Zvýšení daní | Kurz jüanu | Japonské vlády | Jak trh reaguje | Technologické tituly | Nové příležitosti | NextEra | Buy obchod | PayPal | Biotechnologická společnost | Peter Lynch | NASA | PMI ze sektoru služeb | Oblasti obchodování | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | Der Spiegel | Longbow Asset Management | Eurex | D1 | Investing.com | HDP v USA | Firemní zisky | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Statistický úřad Eurostat | Morgan Stanley (MS.US) | Provozní výnosy | Aerospace | Trendové pohyby | Silný dolar | Konflikt mezi Izraelem | Tvůrci trhu | Minimální mzda | Monster Beverage | BMW | 3M | Nízké úrokové sazby | Ochota riskovat | Růst cen v eurozóně | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | US500 | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Tencent | iPhone | Investujte na Forexu | Vývoj akcií | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Prognózy ČNB | Britský statistický úřad | mmBtu | Ekonomická teorie | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Dupont | CZ | Earnings | Průraz | Adam Button | Akcie České zbrojovky | Program nákupu aktiv | Digitální měny | Výrobce letadel | Australský dolar | Zákaz dovozu | Aktuální ceny akcií | Inflace ve službách | Pokles HDP | Rallye | Propad | Dopady koronaviru | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Sezónní faktory | Nákupy akcií | Rakousko | Trh s futures | Reddit WallStreetBets | WMT | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Výplaty dividendy | Pokles eura | Finanční regulace | Významné zprávy | Guvernéři centrálních bank | Setkání ministrů financí eurozóny | Bitcoin dnes | Dogecoin | Bearish | United Parcel Service | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Americká společnost | Agentura AP | Economic | Dopady koronavirové krize | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Turecká centrální banka | Evropský trh | Jihokorejský KOSPI | Markets | USD/CHF | Úrokové sazby Fedu | Rise | Spotřebitelské ceny v Británii | Dlouhodobější trend | MiCA | Růst spotřebitelských cen v Německu | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | Inflace ve Švýcarsku | PX index | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Tempo očkování | Úspěšný trading | Commodity Channel Index (CCI) | Arbitráže | Rok 2024 | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Aleš Michl | Kanada | Oblasti umělé inteligence (AI) | Ruská invaze | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Royal Caribbean Cruises | Standard & Poor's (S&P) | Profesionální obchodník | CVX | Světová rezervní měna | Akcie na evropských trzích | Světová poptávka | Německý Ifo index | Kryptoměna | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Marriott International | Activision | Gambling | Nejvýraznější pokles | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Tržní hodnota výrobce čipů | Makroekonomický kalendář | Jak se stát forexovým obchodníkem | Opce | Výhled pro EUR/USD | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Martin Klass | Libra klesá | Britský regulátor | Každý trader | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Zahraniční investice | Internetové společnosti | Česká republika | Technické patterny | Swap | Ceny komodit | Boční trend | Nouriel Roubini | Indexy | Guvernér australské centrální banky | Bilance běžného účtu | Kurz CZK | Break Even | Vývoj kurzu koruny | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | Beiersdorf | Kurz švýcarského franku | VaR | Klíčový faktor | RISE | Blue chips | US100 | Ceny v eurozóně | Braňo Hrtánek | Makro | Příjmy a výdaje | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Mutace koronaviru | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Starbucks | Švédsko | Průmyslová komodita | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Německá centrální banka | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Akcie Philip Morris | Obchodovat ropu | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Institut | HICP | Forex menové páry | Stoxx 600 | NBP | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Výkonnost akcií | Velikost pozice | 500 nejbohatších | Hospodářská krize | Zlepšení ekonomického výhledu | Vývoz z Německa | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Asijské země | CPI index | Nálada spotřebitelů | Ziskovost | Doporučení | CSX Corporation | Odraz ceny | Růst čínské ekonomiky | Palo Alto Networks | Inflační očekávání | Cena akcií ČEZ | Amgen (AMGN.US) | Francouzský prezident | Oslabuje dolar | Nastavení trhů | Největší ekonomika eurozóny | Body | Konečná sazba | Snížení rizika | Arabica | Čínský export | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Stavební výroba | Krypto | Politické otřesy | Evropské země | Obilniny | Turistický ruch | Fear and Greed | Payrolls | Holubičí postoj | Počet lidí bez práce v Německu | AMGN | Charlie Munger | Diverzifikace portfolia | Vývoj měn | ROCE | Spekulace | Vzrušení | Vysoké zisky | HDP v ČR | Lot | Navýšení | Hlavní index PX | Omikron | Referendum | Týdenní pokles | NIESR | Americká cla | Negativní vývoj | Hodnoty měny | Americká půjčovna kryptoměn | Vánoční svátky | Palantir Technologies | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | Cykly | JPMorgan (JPM.US) | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | BLK.US | Banka JP Morgan | Hedging | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Problémy v dodavatelských řetězcích | ARM | Zisk a tržby | PBOC | ASX 200 | Sterling | Úroveň supportu | Silné euro | Politické riziko | Společná evropská měna | Indie a Čína | Pimco | Síla měn | Bank of America Merrill Lynch | Caixin | Zpracovatelský průmysl | REIT | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | MIC | Materiály | Analýza měnových párů | Forex obchodování | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Řízení kapitálu | MasterCard | Martingale | SVB | Čínský vicepremiér | Globální finanční trhy | Prostředí finančních trhů | Poptávky po ropě | DoorDash | Kraft Heinz | Nejistoty na trzích | LCID.US | PMI pro sektor služeb | Tržní kapitalizace kryptoměn | Hospodářské statistiky | Nákupní signál | Prodeje | Devizy | Výhled domácí ekonomiky | Základní sazba | Výrobce elektromobilů | Pracovní síly | Daň z mimořádných zisků | Fúze | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Uhlí | Velká očekávání | Evropské dluhopisy | Rizikový apetit | Virtuální mince | Trend klesající | Zasedání bankovní rady | Investovat peníze | Vyšší cla | Intradenní obchodník | Nákup dluhopisů | Investor | Stochastic | Kapitalový výnos | USD/JPY | Put | Sazba Fedu | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | American Express | Měnový pár | Obchodování na burze | MMM | Kryptoměnový trh | Šíření koronaviru | Emitenti | Světové akciové indexy | Průmyslový index Dow Jones | Nové údaje | Ovlivňování | Japonský vývoz | Obchodování Futures | Společnost Gazprom | Saudi Aramco | Banka | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Měnový výbor centrální banky | Stav americké ekonomiky | Nákupy zlata | Markit | Významné události | Cenový index výdajů | Index technologického trhu Nasdaq | Úřady | Američané | Banka UBS | Zprávy z pražské burzy | Graf dne | Nový kmen koronaviru | Čínské investice | Baker Hughes | Poplatky za obchodování | Globální akcie | Olaf Scholz | Enel | Pohyb dolaru | CNBC | Německý kancléř | Richard Clarida | Odklon od fosilních paliv | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Capital.com | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Americký HDP | COT | Německá inflace | Disney | News | Ocenění | V4 | Home Depot | Útlum ekonomické aktivity | Řízení portfolia | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | FOREX