Čtvrtek 21. listopadu 2024 09:41
reklama
Purple trading AI
reklama
Investingfox Nastroje
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster

Zpráva o inflaci

img

Jak 21. listopadu obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

21.11.2024 Pár GBP/USD se ve středu stále obchodoval v horizontálním kanálu, jak vidíme v grafu nahoře. Britská libra měla skvělou příležitost k vzestupné korekci a obstojnému růstu, ale nedokázala ji využít. Zpráva o inflaci ve Spojeném království předčila očekávání, což naznačuje, že Bank of England se teď téměř jistě zdrží ukvapeného uvolňování měnové politiky – zvlášť s ohledem na projekce rostoucí inflace na přelomu let 2024 a 2025. Jenže jak může libra růst, když ji trh odmítá nakupovat?
img

GBP/USD: Inflace ve Spojeném království zrychluje, ale libra zůstává pod tlakem

21.11.2024 Měnový pár GBP/USD dosáhl ve středu týdenního maxima, ale nedokázal se udržet v pásmu 1,27. Zpráva o inflaci ve Spojeném království poskytla libře jen dočasnou podporu, ačkoli téměř všechny její složky byly v zelených číslech. Dolar byl ale znovu silnější – po dočasném růstu k úrovni 1,2713 se později stáhl do pásma 1,26.
img

Prognóza pro pár EUR/USD ze dne 20. listopadu 2024

21.11.2024 V úterý se pár EUR/USD odrazil od Fibonacciho korekční úrovně 323,6 % (1,0532) a začal stoupat k Fibonacciho úrovni 261,8 % (1,0662). Býci ale ani tentokrát nedokázali dosáhnout cílové úrovně a dnes ztrácejí dynamiku – pár se vrací k hladině 1,0532. Stále věřím ve vyšší pravděpodobnost uzavření pod touto úrovní a pokračování poklesu k hladině 1,0420.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 20. listopadu: Inflace v eurozóně nepřekvapila, euro také ne

20.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval pod linií klouzavého průměru. Tentokrát se sice vyhnul dalšímu poklesu, ale cena se stále snaží o byť jen minimální korekci. Tato situace poukazuje na několik kritických bodů: Absence výrazného nákupního zájmu naznačuje, že účastníci trhu nejsou nakloněni tomu, aby euro tlačili výše. Euro zůstává vysoce překoupené a postrádá výraznou poptávku. Naše závěry a prognózy z celé první poloviny roku se zdají být přesné. Nadále očekáváme střednědobý pokles eura.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 20. listopadu: Libra je stále flat

20.11.2024 Pár GBP/USD v úterý kolísal nahoru a dolů. V časovém rámci 1H je patrný flat trend z posledních dnů. Cena se obchoduje striktně v pásmu 1,2605–1,2620 a 1,2691–1,2701. Oba hlavní měnové páry vstoupily do horizontálního kanálu, místo aby pokračovaly ve vzestupné korekci. Ačkoli se korekce může po flat trendu stále objevit, technický obrázek naznačuje, že konec tohoto flat trendu by mohl vést k novému poklesu eura a libry.
img

Obchodní doporučení a analýza obchodů pro pár EUR/USD na 19. listopadu: Spadlo euro na dno?

19.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí pokusil zahájit novou vzestupnou korekci. Tyto pokusy vypadají relativně slabě, ale přitom euru dávají určitou naději. Aktuálně nevidíme pádný důvod ani pro korekci. Nicméně je také pravda, že ke korekci není vždy potřeba jasný důvod nebo opodstatnění. Medvědi by mohli začít vybírat zisky z short pozic, což by mohlo vyvolat růst.
img

Přehled vývoje páru GBP/USD dne 19. listopadu: libra se potácí mezi životem a smrtí

19.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí nejevil příliš nakloněn výraznějším pohybům, což znamenalo za poslední měsíce vzácně klidný den. I když byla seance poměrně klidná, volatilita britské libry se v posledních týdnech zvýšila. To je pro intradenní obchodníky pozitivní vývoj, protože umožňuje ziskovější obchodní příležitosti na základě lokálních signálů. Když jsou denní cenové pohyby omezeny na 50 pipsů, je dosažení zisku náročné. Pár se však nyní pravidelně pohybuje kolem 100 pipsů denně.
img

Doporučení k obchodování a obchodní analýza GBP/USD na 19. listopadu: Úroveň 26 pokles ustála

19.11.2024 Pár GBP/USD se v pondělí pokusil o korekci. Byla přesně otestována zóna 1,2605–1,2620, načež následoval výrazný odraz. To bylo příležitostí pro opatrné budování dlouhých pozic. Pondělí však postrádalo jakékoli významné faktory v podobě fundamentálních nebo makroekonomických událostí. Nadále se domníváme, že klesající trend libry ještě není u konce. Libra sice klesá již téměř dva měsíce, ale přesto lze očekávat občasné korekce. Pár v tuto chvíli narazil na silnou zónu supportu, ale výrazný pohyb vzhůru by vyžadoval přesvědčivé makroekonomické a fundamentální důvody, které v současné době chybí.
img

EUR/USD se pohybuje na medvědí vlně

15.11.2024 Měnový pár EUR/USD pokračuje ve svém propadu a cestou překonává všechny hladiny supportu. Momentálně se tento měnový pár snaží konsolidovat pod úrovní 1,0530, která odpovídá spodní linii ukazatele Bollinger Bands v měsíčním časovém rámci. Po překonání tohoto cíle by se tak otevřela cesta k další hladině supportu na úrovni 1,0450 (linie Kijun-sen v měsíčním grafu). Odtud ji od parity dělí pouhých 450 pipsů.
img

Přehled páru GBP/USD na 14. listopadu: Inflace v USA nepřekvapila, euro a libra mohou zaznamenat menší korekci

14.11.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu vyhnul dalšímu poklesu, ale pauza může být krátkodobá. Dříve jsme varovali, že růst inflace v USA už mohl být započítán do ceny, protože je běžnou praxí, že tvůrci trhu předem zohledňují známé zprávy. Růst inflace byl patrný už minulý týden a vzbudil otázku, jak se skutečné údaje budou lišit od prognózy. Jak se ukázalo, žádná odchylka se neobjevila, takže obchodníci neměli ani jeden sodliní důvod k nákupu nebo prodeji.
img

EUR/USD. 13. listopadu. Problémy eura přetrvávají

13.11.2024 V úterý se měnový pár EUR/USD odrazil od Fibonacciho hladiny 261,8 % na úrovni 1,0662 a pokračoval v poklesu k Fibonacciho hladině 323,6 % na úrovni 1,0532. Býčí obchodníci zůstávají v defenzivě a vyčkávají na vhodný okamžik k provedení byť jen malého protiútoku.
img

Co sledovat 13. listopadu? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

13.11.2024 Na středu je naplánováno poměrně málo makroekonomických událostí. V eurozóně ani Spojeném království se nečekají významné ani méně významné zprávy, takže pozornost se bude upínat ke zprávě o inflaci v USA, která rozhodne o osudu dolaru ve třetím obchodním dni týdne. Index spotřebitelských cen (CPI) za říjen by měl zrychlit na 2,6 %, což by bylo pro americkou měnu velmi příznivé. Trh podle nás tuto hodnotu už zohlednil. Nad očekávání silný růst inflace by mohl vyvolat další růst dolaru, zatímco nižší hodnota by mohla přinést vzestupnou korekci na obou měnových párech.
img

How to Trade the GBP/USD Pair on November 13? Simple Tips and Trade Analysis for Beginners

13.11.2024 V úterý zažil pár GBP/USD další prudký pokles. Cena se několik týdnů pohybovala ve flat horizontálním kanálu. Upozorňovali jsme však, že tato situace nebude trvat věčně, protože britská měna neměla pro růst jediný důvod. Včera Velká Británie zveřejnila tři významné zprávy, z nichž dvě lze považovat za pozitivní. Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti byl nižší, než se očekávalo, a mzdy ve Velké Británii rostly více, než se předpokládalo, což naznačuje vyšší inflaci a pomalejší tempo snižování sazeb ze strany Bank of England. Navzdory tomu tato data neměla na účastníky trhu významný vliv. Míra nezaměstnanosti v září nečekaně vzrostla ze 4 % na 4,3 %, což stačilo k vyvolání prudkého poklesu libry. Domníváme se, že britská měna byla předurčena k poklesu i bez těchto zpráv, ale tyto zprávy výprodej zjednodušily a zvýraznily.
img

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 13. listopadu. Libra se zastavila a poté se propadla

13.11.2024 Pár GBP/USD v úterý pokračoval v poklesu. Zrovna včera jsme konstatovali, že přestávka v poklesu libry nemůže trvat dlouho – a úterý nám dalo za pravdu. Libra bezdůvodně rostla, podobně jako euro poslední dva roky. Jediným důvodem růstu libry v tomto období bylo ocenění budoucího uvolnění americké měnové politiky trhem. Libra klesá od 18. září, přičemž ve hře není žádný jiný scénář. Libra sice stále vykazuje určitou odolnost vůči dolaru, ale je zřejmé, že jí chybí jakékoli podpůrné faktory. Libra byla uměle nafouknuta na extrémní úroveň, ale takové trendy nemohou trvat věčně.
img

Přehled páru EUR/USD. Náhled na týden – eurozóna nabízí euru jen malou podporu

11.11.2024 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pátek další výrazný pokles. Jak už bylo zmíněno, není moudré vyvozovat závěry o reakcích trhu nebo výsledcích zasedání FOMC bezprostředně po události. Co jsme tedy viděli a co jsme se dozvěděli? Federální rezervní systém snížil základní úrokovou sazbu o 0,25 % (podle očekávání). Jeho předseda Jerome Powell zaujal poměrně jestřábí postoj, což naznačuje, že Fed by se mohl rozhodnout sazby v prosinci dále nesnižovat. I když to není definitivní signál pro pauzu, Powell vyzval trhy, aby se vyvarovaly ukvapených závěrů.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 11. listopadu – euro nemá pádné důvody k růstu

11.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval s výraznými poklesy, ale nedokázal prorazit pod předchozí lokální minimum. Teoreticky by v příštím týdnu nebo dvou týdnech mohla přijít další vlna vzestupná korekce. Na rozpoznání patternu "dvojité dno" je ale zatím brzy, protože podobné formace se v praxi realizují jen zřídka. I když je další korekce eura možná, není zaručená.
img

Co sledovat dne 31. října? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

31.10.2024 Na čtvrtek není naplánováno mnoho makroekonomických událostí, ale bude zveřejněno několik skutečně významných informací. Nejdůležitější zprávou bude ta o inflaci v eurozóně. Včera bylo oznámeno, že inflace v Německu zrychlila na 2 %, takže dnes můžeme důvodně očekávat, že celková inflace v eurozóně překoná prognózy. Růst inflace v eurozóně by znamenal, že by Evropská centrální banka mohla v prosinci uvažovat o pauze. Pokud inflace v listopadu vzroste, ECB by mohla pauzu vyhlásit na několik zasedání. Tento scénář by euro podpořil. Neočekáváme, že by to samo o sobě znovu nastartovalo dvouletý růstový trend eura, ale přinejmenším by to mohlo vyvolat korekci.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 31. října – euro dělá druhý krok směrem ke korekci

31.10.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu pokusil o další vzestupnou korekci. Euro si během dne připsalo 50–60 pipů, ale makroekonomické pozadí, které včera výrazně ovlivňovalo sentiment obchodníků, bylo značně rozporuplné. Například německá inflace zrychlila na 2 %, což je mnohem víc, než se předpokládalo, a vyvolala obavy, že sazby by v prosinci mohly být ponechány na současné úrovni. Americká zpráva ADP o růstu počtu pracovních míst v soukromém sektoru zdvojnásobila prognózy, což mělo vyvolat spíš pokles než růst páru. Na druhou stranu, HDP EU za 3. čtvrtletí předčilo očekávání, zatímco HDP USA ho nesplnilo. Zkrátka, pár mohl včera rychle stoupat nebo klesat. Nakonec jsme se dočkali určitého růstu, ale tento kritický týden ještě ani zdaleka nekončí.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 17. října? Jednoduché tipy a analýza pro začátečníky

17.10.2024 Ve středu pár GBP/USD pokračoval v pohybu směrem dolů, jako by se nic nestalo. Den předtím cena prorazila předchozí trendovou linii, ale upozorňovali jsme, že proražení trendové linie není v podmínkách téměř úplného flatu silným signálem. V důsledku toho cena tuto linii prolomila, a navíc byla zveřejněna zpráva o inflaci ve Velké Británii, což způsobilo, že cena klidně zamířila zpět dolů. Samozřejmě, že skutečným důvodem včerejšího poklesu libry byla právě zpráva o inflaci. Všechny druhy inflace v září klesly mnohem více, než se předpokládalo. To donutí Bank of England, aby brzy obnovila uvolňování měnové politiky a snižovala sazby rychleji, než trh očekával. Zdá se, že trh ještě ani nezačal snižování sazeb ve Velké Británii oceňovat. Proto je každá holubičí zpráva dalším důvodem k prodeji libry. Cena nyní již potřetí klepe na dveře úrovně 1,2980 a dnes ji pravděpodobně prolomí.
img

Obchodní doporučení a analýza páru GBP/USD na 17. října. Inflace přináší libře další problémy

17.10.2024 Měnový pár GBP/USD si v úterý udržel pokles, aniž by se pokusil zahájit korekci. Včera byla ve Velké Británii zveřejněna zpráva o inflaci za září a všechny její údaje vyšly pod odhady. Co to znamená? Jednoduše řečeno, inflace klesá rychleji, než se Andrew Bailey obával. Jádrová inflace teď navíc dosahuje 1,7 %. Už dříve jsme zmínili, že Bank of England by mohla mít starost o jádrovou inflaci a inflaci v sektoru služeb. Centrální banka ale nemůže ignorovat pokles celkové inflace. Pokud banka bude čekat, až problémové oblasti inflace klesnou o dalších 1,0–1,5 %, mohla by se celková inflace, resp. inflace ve zpracovatelském sektoru, dostat na nulu, nebo dokonce na zápornou úroveň. A jak tedy vyrovnat všechny typy inflace?
C:\fakepath\forex-16102024.jpg

Forex: Dolar posiluje, trhy čekají menší snížení úroků a zaměřují se na volby

16.10.2024 Americký dolar dnes posiluje ke koši měn, protože investoři nyní očekávají mírnější snížení úrokových sazeb centrální bankou USA (Fed). Pozornost investorů se také nyní přesouvá k prezidentským volbám ve Spojených státech.
img

Čemu věnovat pozornost dne 16. října? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

16.10.2024 Na středu je naplánováno několik makroekonomických událostí. Hlavní událostí je zpráva o inflaci ze Spojeného království, která bude zveřejněna už za pár minut. Tato zpráva ovlivní rozhodnutí Bank of England na jejím nadcházejícím zasedání. Připomeňme, že BoE váhá se snížením své hlavní úrokové sazby, protože očekává, že inflace ve druhé polovině roku poroste. Pokud se obavy britské centrální banky nepotvrdí, mohla by sazbu na nadcházejícím zasedání snížit podruhé. V takovém případě může britská libra, která v posledních dvou letech ignoruje negativní fundamentální a makroekonomické faktory, pokračovat v poklesu.
img

GBP/USD 15. října. GBP klesá stejně jako nezaměstnanost ve Spojeném království

15.10.2024 Zdravím vás, vážení obchodníci! Měnový pár GBP/USD se v pondělí v hodinovém grafu obchodoval v bočním trendu podél hladiny korekce 127,2 % na úrovni 1,3054, přičemž tuto hladinu zcela ignoroval. Za účelem otevření pozic bychom tedy neměli očekávat odraz nebo konsolidaci pod touto úrovní. V tuto chvíli se obchodování zastavilo.
img

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 15. října? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

15.10.2024 Pár GBP/USD se v pondělí vydal směrem k poklesu, ale v podstatě máme co do činění s flat trhem. Ano, cena se pomalu pohybuje směrem dolů, ale volatilita je minimální a pohyb je velmi nepravidelný. Proto je obchodování tohoto pohybu v rámci dne velmi obtížné a možná se ani nevyplatí. Nicméně britská libra pokračuje v poklesu, ačkoli například včera nybyly zveřejněny žádné makroekonomické zprávy ani se nekonaly žádné fundamentální události. I kdyby cena prorazila nad podmíněnou trendovou linii, nebude to mnoho znamenat. Všichni už dva týdny čekají korekci. Prolomení trendové linie při téměř flat pohybu však nebude znamenat, že libra provede korekci o 100–200 bodů. Ve střednědobém horizontu stále očekáváme, že pár bude pokračovat v poklesu. Mějte na paměti zprávu o inflaci ve Velké Británii, která bude zveřejněna tento týden.
img

BREAKING: Spotřebitelská důvěra UoM pod očekáváními 📉 EURUSD mírně roste

11.10.2024 Zpráva byla téměř ve všech kategoriích nepříjemným překvapením, přičemž 5letá inflační očekávání dosáhla 3 %. Spotřebitelská důvěra klesla pod hodnotu 70 na 68,9, a to navzdory očekávání pokračujícího růstu podle zprávy.
img

Prognóza pro EUR/USD na 11. října 2024

11.10.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu směrem dolů a konsolidoval pod zónou supportu 1,0929–1,0946. V pátek ráno se pár do této zóny vrátil a dnes se pravděpodobně pokusí o odraz. Šance na další pokles směrem ke korekční hladině 161,8 % na úrovni 1,0873 tak zůstávají vysoké. Uzavření nad zónou 1,0929–1,0946 by mohlo znamenat obrat ve prospěch eura, což by vedlo k pohybu vzhůru směrem k Fibonacciho hladině 100,0 % na 1,1003.
img

Jak 11. října obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

11.10.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v pozvolném downtrendu. Zpráva o inflaci v USA ukázala, že ceny zpomalují méně, než se očekávalo, a jádrové ceny začaly dokonce výrazněji růst. Trh ve výsledku rychle upustil od nadějí na listopadové holubičí rozhodnutí Fedu, což podpořilo dolar. Americká měna zaznamenala včera jen mírný nárůst, ale její celkový výhled zůstává beze změny. Stále se očekává další růst bez ohledu na příchozí údaje. Z toho vyplývá, že pár EUR/USD bude pravděpodobně pokračovat v poklesu. V tuto chvíli se zdá, že korekce je na spadnutí, může přijít zničehonic a mnohé může překvapit. Zatím ale jejímu začátku nic nenasvědčuje. Americký dolar by dnes mohl nerušeně pokračovat v růstu.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 11. října? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

11.10.2024 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek nadále obchodoval na nižší úrovni. Během celého tohoto týdne byla nízká volatilita, i když včera se mírně zvýšila. Na charakteru pohybu to však nic nezměnilo. Euro pokračovalo v klesajícím trendu, ale výrazného a rozhodného poklesu jsme se nedočkali. Jediným hybatelem ceny byla včera zpráva o inflaci v USA. Upozorňovali jsme, že bez ohledu na výsledek zprávy mohou být pohyby chaotické a volatilní. V důsledku toho se pár po zveřejnění jestřábí zprávy o inflaci pohyboval oběma směry. V hodinovém grafu se vytvořila linie klesajícího trendu, která však naznačuje hlavně obecný směr pohybu. Proražení nad tuto linii by však mohlo signalizovat začátek korekce směrem vzhůru.
img

Výsledková sezóna se blíží: Co předvedou banky na pozadí nezaměstnanosti a nestabilního trhu?

11.10.2024 Klíčové indexy na Wall Street zakončily čtvrtek v červených číslech na pozadí rostoucích obav investorů ohledně budoucího vývoje inflace a nezaměstnanosti. Očekávání ohledně ekonomických ukazatelů byla vyšší než předpovědi, což zvýšilo nejistotu na trhu a posílilo debaty o dalším směřování úrokových sazeb.
img

📉EURUSD na lokálních minimech před CPI v USA

10.10.2024 Dnešní zpráva o inflaci spotřebitelských cen (CPI) v USA, která bude zveřejněna ve 13:30 BST, bude nejdůležitějším makroekonomickým čtením týdne a vrhne více světla na to, zda se skutečně velmi solidní údaje z USA, které jsme viděli v poslední době, promítnou do vyšší inflace a vyvinout větší tlak na zmírnění „holubičí“ komunikace ze strany Fedu. Wall Street se před zprávou obchoduje poblíž historických maxim a býci se nevyděsili ani posilujícím dolarem a 10letými výnosy, které vzrostly na 4,09 % a odrazily se od zářijových minim téměř o 46 bps.
img

EUR/USD. 10. října. Medvědům nic nebrání pokračovat v útoku

10.10.2024 Ve středu měnový pár EUR/USD pokračoval v poklesu a vstoupil do zóny supportu 1,0929–1,0946. Tato zóna neposkytuje ceně významný support. To naznačuje možnou konsolidaci pod touto úrovní a následný další pokles směrem k nejbližší korekční hladině 161,8 % na úrovni 1,0873. Pokud dojde k odrazu od úrovně 1,0929, bude možný růst směrem ke korekční hladině 100,0 % na úrovni 1,1003. Trend zůstává medvědí, což je zřejmé.
img

GBP/USD. 10. října. Zpráva o inflaci by mohla podpořit medvědy

10.10.2024 Pár GBP/USD se v grafu 1H ve středu propadl na korekční úroveň 127,2 % (1,3054), ale k následnému růstu nedošlo. Medvědi tlačí kurz stále dolů a graf naznačuje, že uzavření pod úrovní 1,3054 je pravděpodobné. Cena se od této haldiny už několikrát neúspěšně pokusila odrazit. Konsolidace pod touto hladinou by mohla znamenat další pokles k úrovni 1,2931.
img

Alphabet se propadá, Boeing ztrácí výšku: Indexy ignorují krizi

10.10.2024 Americké akciové indexy vykázaly ve středu solidní zisky a indexy S&P 500 a Dow Jones dosáhly nových historických maxim. Trh byl pozitivně ovlivněn zápisem z posledního zasedání Federálního rezervního systému USA, stejně jako čekáním na údaje o inflaci za září a nadcházející výsledkovou sezónou velkých společností.
img

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 10. října? Jednoduché tipy a analýza pro začátečníky

10.10.2024 Ve středu pár GBP/USD pokračoval ve svém pomalém pohybu směrem dolů. Nelze jej však považovat za pomalý v pravém slova smyslu, neboť cena klesá již téměř dva týdny téměř bez přestávek či korekcí. Fundamentální pozadí tohoto týdne je nezajímavé a makroekonomické údaje prakticky chybí. V důsledku toho se prudce snížila volatilita trhu. Dnes by se mohla po zveřejnění zprávy o inflaci v USA opět zvýšit a mohli bychom se dočkat i korekce. Jelikož však všichni očekávají korekci, tvůrci trhu by mohli cenu stlačit ještě níže, když to nikdo nečeká. Teprve poté by mohla začít korekce. O britské libře v podstatě není co říci. Je stále silně překoupená, takže ve střednědobém výhledu očekáváme pouze pokles.
img

Jak 10. října obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza pro začátečníky.

10.10.2024 Pár EUR/USD pokračoval ve středečním poklesu navzdory absenci specifických lokálních příčin. Při podrobnějším pohledu na graf vidíme, že cena prostě pomalu klesá. Tento pomalý, ale nepřerušovaný pohyb naznačuje, že americký dolar je nakupován průběžně, a to i bez čekání na zprávy. To znamená, že trh se usadil v režimu střednědobých nákupů americké měny. Přinejmenším zůstane orientován na downtrend, dokud nějaká významná globální událost nezmění celkový sentiment na trhu.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 9. října? Jednoduché tipy a analýza pro začátečníky

09.10.2024 V úterý se měnovému páru GBP/USD opět nepodařilo provést korekci a nedokázal překonat ani nejbližší hladinu rezistence. Technický obrázek tak naznačuje, že pokles může pokračovat bez korekce. Tento týden samozřejmě stále čekáme na zprávu o inflaci v USA, která by mohla vyvolat pokles amerického dolaru, pokud by výsledek nesplnil očekávání. Tato zpráva však ještě nebyla zveřejněna, takže nemá smysl o ní spekulovat. Navíc údaj o inflaci již nemá na měnovou politiku a kurz dolaru takový vliv jako před několika měsíci. Federální rezervní systém zahájil uvolňování a bude v něm pokračovat bez ohledu na inflaci. Trh čekal, až Fed začne snižovat sazby, a nyní, když se tak stalo, už nemá důvod dolar prodávat.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 9. října. Euro stále nemá co říct

09.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý opět obchodoval poklidně, bez spěchu. A proč by měl spěchat? Tento týden je jedinou významnou událostí zpráva o inflaci v USA. Ta by mohla měnový pár EUR/USD posunout buď nahoru, nebo dolů. Domníváme se, že tempo poklesu inflace v USA už není tak důležité jako dříve, stejně jako není důležité ani tempo poklesu inflace v eurozóně. Obě centrální banky zahájily proces uvolňování měnové politiky, takže rychlost poklesu inflace je nyní méně důležitá. Podstatné je nyní to, jak rychle obě centrální banky sníží úrokové sazby. Jak jsme však nedávno viděli, tempo snižování sazeb už nezávisí pouze na inflaci. Pro Federální rezervní systém je významným problémem trh práce, zatímco pro Evropskou centrální banku (ECB) je rozhodující stav ekonomiky. Obě centrální banky nyní zrychlují svá opatření na uvolnění měnové politiky. ECB slibuje snížení sazeb v říjnu i prosinci, zatímco Fed zahájil uvolňování snížením o 50 bazických bodů a nemůžeme zcela vyloučit, že k podobnému kroku dojde i v listopadu.
img

Jak 8. října obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

08.10.2024 Měnový pár EUR/USD nevykázal v pondělí žádný výrazný pohyb. Denní volatilita sotva překročila 30 pipů, takže můžeme říct, že k žádným opravdovým pohybům nedošlo. Během dne byl zveřejněn jediný trochu významný report, a to o maloobchodních tržbách v Eurozóně. Objemy maloobchodních tržeb meziměsíčně vzrostly – v souladu s očekáváním – o 0,2 %. Trh měl ve výsledku málo podnětů, na které by reagoval. Euro našlo podporu poblíž úrovně 1,0950 a mohlo by od ní začít korigovat. Jak už jsme zmínili, jedinou důležitou událostí tohoto týdne bude zpráva o inflaci v USA. Nejpozději do jejího zveřejnění může pár klidně korigovat, ačkoli volatilita může zůstat nízká. Podle nás začíná nový medvědí trend, který by mohl trvat alespoň jeden nebo dva měsíce. Trh si potřebuje být jistý, že Federální rezervní systém nebude snižovat úrokové sazby rychleji, než je naplánováno. V tom případě bude dolar ve střednědobém horizontu pravděpodobně dál posilovat.
img

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD na 8. října. Nudné pondělí pro euro

08.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí téměř nehnul z místa. Byli jsme svědky celkem nízké volatility na flat trhu. Ani zpráva o maloobchodních tržbách z eurozóny, která byla silnější, než se očekávalo, nepomohla euru po týdnu poklesu ani trochu oživit. Z toho vyplývá zaprvé pozitivní signál a zadruhé důležitá skutečnost. Tímto signálem je, že trh je připraven pokračovat v pohybu směrem dolů. Dolar je natolik přeprodaný a euro natolik překoupené, že ani pozitivní makroekonomické údaje z eurozóny nemohou vyvolat růst tohoto páru. Podle našeho názoru to je odrazem absolutní spravedlnosti.
img

EUR/USD. 7. října. Dolaru se otevírají nové vyhlídky

07.10.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v klesajícím trendu a podle nové mřížky Fibonacciho úrovní konsolidoval pod hladinou Fibonacciho retracementu 100,0 % na úrovni 1,1003. Pokles tak může pokračovat směrem k další hladině Fibonacciho retracementu 127,2 % na úrovni 1,0946. Odraz páru buď od této úrovně, nebo od zóny supportu 1,0929–1,0946 bude příznivý pro euro a bude signalizovat potenciální růst. Konsolidace pod touto zónou zvýší pravděpodobnost pokračování směrem dolů k další Fibonacciho hladině 161,8 % na úrovni 1,0873.
img

GBP/USD: Andrew Bailey a kolaps libry

04.10.2024 Libra napříč trhem klesá. V páru s dolarem se během několika hodin propadla o více než 150 pipů. Na začátku čtvrteční evropské seance pár GBP/USD aktualizoval lokální maximum 1,3269, ale teď se už přiblížil k základně čísla 31. Stojí za zmínku, že se propadá nejen (a ne primárně) kvůli posilování dolaru, ale také kvůli oslabování libry. Podívejte se na hlavní křížové páry obsahující britskou měnu – libra rychle ztrácí půdu pod nohama i v párech s jenem a eurem, které jsou poslední dobou pod tlakem.
img

EUR/USD. Horký start října: Nonfarm payrolls, indexy ISM a zpráva o inflaci v eurozóně

30.09.2024 Čeká nás začátek října, což znamená, že USA zveřejní klíčové údaje o růstu pracovního trhu za září a Evropa vydá klíčové údaje o inflaci. Význam těchto údajů nelze vzhledem k fundamentálnímu obrazu, který se pro pár EUR/USD utváří, přecenit.
img

AUD/USD: Australský dolar ignoruje inflaci a dosahuje několikaměsíčních maxim

26.09.2024 Měnový pár AUD/USD ve středu dosáhl nového 18měsíčního cenového maxima na pozadí širokého oslabení zelené bankovky a povzbudivých zpráv z Číny. Obchodníci na páru AUD/USD mezitím ignorovali měsíční zprávu o inflaci, která byla ve stejný den zveřejněna v Austrálii. Zveřejněná zpráva nebyla pro australský dolar příznivá, ale účastníci trhu se zaměřili na jiné fundamentální faktory. Především se soustředili na rostoucí holubičí očekávání ohledně budoucích kroků Federálního rezervního systému. Kromě toho k růstu AUD/USD přispěl i nárůst zájmu o riziková aktiva. Nicméně vzhledem k nejednoznačným výsledkům zářijového zasedání Reserve Bank of Australia (RBA) by se zpráva o inflaci rozhodně neměla ignorovat.
img

GBP/USD: Bank of England je spojencem britské měny

20.09.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek aktualizoval 2,5leté cenové maximum v reakci na výsledky zářijového zasedání Bank of England, poprvé od března 2022 otestoval úroveň 1,33 a dosáhl úrovně 1,3313. Ačkoli si libra nedokázala tuto cenovou oblast udržet, na páru GBP/USD dál převládá býčí sentiment. Libra ve čtvrtek v kontextu plošného oslabení dolaru dostala výraznou podporu ze strany centrální banky.
img

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 19. září? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

19.09.2024 Také měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval se zvýšenou volatilitou bez jasného směru. Většina volatility se přirozeně projevila ve večerních hodinách. Federální rezervní systém rozhodl o snížení základní úrokové sazby o 0,5 %, což byla ze všech možných výsledků ta nejvíce holubičí varianta. Pro dolar je však významným pozitivním faktorem to, že dále neklesl. V prvních hodinách po rozhodnutí Fedu dolar sice klesl, ale poté rychle vzrostl, což naznačuje, že trh již případný holubičí scénář ocenil. Pár se musí udržet pod úrovní 1,3225, aby došlo k výraznější korekci směrem dolů, než jakou jsme pozorovali v posledních několika týdnech. Psychologický faktor spojený s prvním uvolněním sazeb ze strany Fedu je mimo hru, což umožňuje klidnější obchodování, a to jakýmkoli směrem.
img

GBP/USD. 18. září. Jádrová inflace ve Velké Británii vzrostla

18.09.2024 Pár GBP/USD se v úterý v grafu 1H obrátil ve prospěch amerického dolaru a mírně klesl ke korekční úrovni 127,2 % (1,3054). Dnes jsem přidal novou úroveň 1,3151, od které se odrazil. V důsledku toho by se mohl obnovit růst k Fibonacciho hladině 161,8 % (1,3259). Konsolidace pod novou hladinou 1,3151 by naznačovala další pokles k hladině 1,3054.
img

Přehled páru GBP/USD na 18. září: inflace ve Velké Británii zajímá jen býky

18.09.2024 Pár GBP/USD v úterý většinou stoupal. Ano, slabě, ale libra šterlinků posilovala stabilně. Jen ke konci dne jsme byli svědky poklesu, který však zatím nemá významný vliv. Dnes začíná přehlídka zpráv pro dolar i libru, která ale podle všeho nikoho z účastníků trhu nezajímá. Zprávy, reporty a důležité události obvykle obchodníkům pomáhají rozhodnout se o směru obchodování, ale aktuálně je směr asi jasný. Trh dál využívá jakoukoli formální záminku k nákupu liber a prodeji dolarů.
img

Jak 16. září obchodovat s párem EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

16.09.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval ve flatu s nízkou volatilitou. Trh neshledal nic zajímavého na zprávách o průmyslové výrobě v EU ani o spotřebitelském sentimentu v USA. Většina makroekonomických údajů byla z velké části ignorována. A ani těch údajů nebylo mnoho. Za pozornost stojí opět zpráva o inflaci v USA, která vykázala výraznější pokles, než se očekávalo, a přesto vyvolala růst dolaru. Uvést bychom měli také zasedání Evropské centrální banky, na kterém byly sníženy sazby, ale euro přesto stouplo. Jak vidíme, pohyby páru neměly téměř žádnou logiku.
img

Prognóza pro GBP/USD na 13. září 2024

13.09.2024 Ve čtvrtek došlo na měnovém páru GBP/USD k velmi nečekanému obratu ve prospěch libry a k růstu o 100 bodů. Tento pohyb sice nenarušil "medvědí" trend, ale jak jsem již řekl, vypadá dost zvláštně. Včera se neobjevily žádné známky posílení britské libry. Dnes můžeme očekávat obrat ve prospěch amerického dolaru a návrat k úrovni retracementu 127,2 % na 1,3054.
img

Souboj soláry vs. média: Společnosti zabývající se solární energií rostou, Trumpova mediální společnost se propadá!

13.09.2024 Všechny tři hlavní americké akciové indexy skončily ve středu výše. Solidní růst akcií technologických společností vyvážil dopolední zklamání způsobené údaji o inflaci, které zmařily naděje, že Federální rezervní systém příští týden sníží úrokové sazby o 50 bazických bodů.
img

Jak 12. září obchodovat s párem EUR/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

12.09.2024 Pár EUR/USD si ve středu udržel sestupný pohyb. Připomeňme, že včera byla zveřejněna "zpráva týdne" – index spotřebitelských cen v USA za srpen. Inflace v USA zpomalila na 2,5 %, což výrazně zvýšilo pravděpodobnost agresivnějšího snížení sazeb Federálního rezervního systému. V minulosti by taková informace vyvolala pád amerického dolaru, ale tentokrát ne. Dolar včera posílil, i když ne o mnoho. Podle nás je to pro americkou měnu, která celý rok 2024 klesala, dobré znamení. Opakovaně jsme upozorňovali, že dolar je příliš přeprodaný a nepřiměřeně levný a že trh využívá téměř jakýkoli faktor k jeho prodeji, což je nelogické. Možná přišel čas obnovit spravedlivý kurz. Sestupný trend je stále křehký, ale je tu, drží se a dolar pomalu, ale jistě roste.
img

Přehled páru GBP/USD na 12. září: údaje, které nikoho nezajímají

12.09.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval poměrně klidně, i když s výrazným poklesem. Zpráva o inflaci posílila dolar, což nás velmi těší. Tento článek nicméně není o zmíněné zprávě, která je už déle než týden v centru pozornosti. Raději bychom upozornili na sérii makroekonomických zpráv z Velké Británie.
img

EUR/USD. 11. září. Trh zůstává před zasedáním ECB opatrný.

11.09.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v poklesu ke korekční úrovni 127,2 % (1,0984). Odraz od této úrovně by mohl znamenat obrat ve prospěch eura, což by mohlo vést k potenciálnímu růstu k zóně rezistence 1,1070–1,1081. Odraz od této zóny by mohl vyústit v pokles k úrovni 1,0984.
img

Jak obchodovat GBP/USD dne 11. září? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

11.09.2024 V úterý pár GBP/USD předvedl jediné – naprostou neochotu obchodovat. Na rozdíl od eura měla britská libra k dispozici několik zajímavých zpráv. Jak jsme však upozorňovali, na tržní sentiment téměř neměly vliv. Míra nezaměstnanosti ve Spojeném království se podle očekávání snížila o 0,1 % meziročně. Růst mezd zpomalil o něco více, než se očekávalo, a počet nezaměstnaných se zvýšil mnohem méně, než trh předpokládal. Můžeme tedy konstatovat, že zprávy ze Spojeného království byly pozitivní, ale trh nyní zajímá jediné – měnová politika Federálního rezervního systému. V důsledku toho jsme byli svědky mírného posílení britské měny, které však nemělo na technický obrázek žádný vliv. Cena dokonce nedokázala konsolidovat nad nejbližší úrovní 1,3107. Klesající trend tedy přetrvává a korekční pokles pokračuje.
img

Doporučení na obchodování a analýza EUR/USD na 11. září. Dolar pokračuje v růstu, i když pomalu

11.09.2024 Pár EUR/USD v úterý vykazoval nízkou volatilitu a malou ochotu se pohybovat. Americký dolar si během dne připsal velmi mírný zisk, ale jeho růst je pozitivním znamením. Pro dolar je stále obtížné dosáhnout nějakého výraznějšího růstu, takže když posiluje i bez fundamentální či makroekonomické podpory, dává to naději, že by se na trhu mohlo konečně začít obchodovat více či méně logicky. V pondělí nebyly zveřejněny žádné důležité zprávy ani události. Zpráva o inflaci v Německu upřímně nebyla považována za zásadní údaj. Inflace v Německu v meziročním vyjádření zpomalila na 1,9 %, jak se předpokládalo a jak naznačoval předběžný odhad. Proto na tuto zprávu trh nereagoval.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 11. září: Začal delší pokles libry?

11.09.2024 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval nahoru i dolů. Britská měna rostla v první polovině dne díky pozitivním makroekonomickým údajům ze Spojeného království. Ve druhé polovině dne se trh vrátil k obecnému klesajícímu trendu, který se vytvořil během posledních dvou týdnů. Do večera se cena dostala až k úrovni 1,3050, ale nedokázala ji prorazit.
img

Analýza pro pár GBP/USD ze dne 10. září 2024

11.09.2024 Vlnová struktura pro pár GBP/USD zůstává složitá a silně nejednoznačná. Chvíli se zdálo, že vlnový pattern je přesvědčivý a naznačuje tvorbu série sestupných vln s cílem pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po americkém dolaru rostla příliš silně na to, aby se tento scénář realizoval, a roste dál.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 10. září 2024

10.09.2024 Pár EUR/USD se v pondělí konsolidoval pod zónou supportu 1,1070–1,1081 a pokračoval v poklesu ke korekční úrovni 127,2 % (1,0984). Graf momentálně naznačuje začátek nového medvědího trendu. Neumím říct, jak dlouho tento trend potrvá, protože medvědi jsou kvůli statistikám z USA a možnému zářijovému uvolnění měnové politiky Fedu o 0,50 % stále opatrní.
img

Apple zpomaluje, Boeing roste: Jak se mění trendy?

10.09.2024 Klíčové americké akciové indexy si v pondělí připsaly solidní zisky přesahující 1 %, když účastníci trhu po velkém výprodeji z minulého týdne hledali výhodné nabídky. Očekávání investorů se rovněž soustředila na nadcházející údaje o inflaci a rozhodnutí Federálního rezervního systému, která budou oznámena v nadcházejících dnech.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 10. září: trh ukazuje, jakým směrem se dívá

10.09.2024 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval poměrně zajímavě. Téměř celý den klesal, ačkoli k tomu neměl makroekonomické ani fundamentální podmínky. Cena ale pořád nedokázala klesnout pod nedávná lokální minima. Růst amerického dolaru podpořila nová sestupná trendová linie. Všichni ale víme, že jakákoli makroekonomická zpráva z USA klidně může vyvolat propad dolaru. A tento týden bude zveřejněna superdůležitá zpráva o inflaci. Jak na ni trh zareaguje, je velká neznámá. A ještě větší neznámá je, jaké kroky bude po této zprávě očekávat od Fedu 18. září a do konce roku 2024. Chceme říct, že dolar může stále ještě obnovit pokles prostě proto, že účastníci trhu nebo tvůrci trhu mohou dál pracovat s nadsazenými a "ultra-holubičími" očekáváními v oblasti měnové politiky Fedu.
img

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD ze dne 10. září. Britská libra s poklesem stále nijak nepospíchá

10.09.2024 V pondělí se měnový pár GBP/USD obchodoval na nižší úrovni a linie Senkou Span B se posunula nad cenovou hladinu. Tudíž také libra zaznamenala klesající trend. Tento trend je však velmi slabý a nejistý. Přestože byla trendová linie proražena, pokles páru ještě nezačal. Od začátku roku jsme neustále zmiňovali, že britská libra je skutečně impozantně odolná vůči poklesu. Jinými slovy, libra klesá mnohem méně často než euro, a to i přesto, že Evropská centrální banka a Bank of England snižují klíčové sazby téměř synchronně a tento proces zahájily dříve než Federální rezervní systém. Připomeňme také, že libra za poslední měsíc vzrostla o 600 pipsů a nyní nedokáže vyvinout korekci ani o třetinu. Zdá se, že si libra před dalším kolem pohybu vzhůru jen příležitostně dopřeje přestávku.
C:\fakepath\trader-30082024-64-zm.jpg

Evropské akcie uzavřely na rekordu, za celý měsíc si připsaly 1,3 procenta

30.08.2024 Evropské akciové trhy uzavřely na novém rekordu a zisky si připsaly i za celý měsíc. Náladu na trhu ovlivnila zpráva o inflaci, která posílila očekávání snížení úrokových sazeb. Panevropský index STOXX Europe 600 během dne stoupl až na rekordních 526,66 bodu. Později sice většinu zisků smazal, i tak poprvé uzavřel nad 525 body a za celý srpen si připsal 1,3 procenta.
img

Graf dne - JP225 (30.08.2024)

30.08.2024 USDJPY se dnes obchoduje bez větších změn navzdory údajům o inflaci z japonského hlavního města Tokia, které mohou podpořit další zvyšování úrokových sazeb ze strany BOJ. Na druhou stranu slabší údaje o průmyslových a maloobchodních tržbách omezují zisky japonských akciových indexů. Přesto index JP225 (Nikkei 225) stále roste, podpořen pozitivní seancí v USA, a získává 0,75 % na 38 650 bodů.
img

Klíčové události 30. srpna: fundamentální analýza pro začátečníky

30.08.2024 Na pátek je naplánováno poměrně dost makroekonomických událostí. Den by měl začít zprávami o maloobchodních tržbách a nezaměstnanosti v Německu. Tyto údaje sice nejsou klíčové, ale mohly by od začátku dne udávat tón obchodům s eurem. Dále bude zveřejněna klíčová zpráva o inflaci v eurozóně. Očekává se srpnové zpomalení indexu spotřebitelských cen (CPI) z 2,6 na 2,2 %, což by podle nás Evropské centrální bance mohlo poskytnout důvod k tomu, aby v září podruhé snížila sazby, a euro by v tom případě mělo dál klesat. Kromě toho bude zveřejněna i míra nezaměstnanosti v EU. Spojené státy zveřejní index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity a index PCE. Druhý jmenovaný výrazně ovlivňuje jádrovou inflaci, protože odráží změny cen výdajů na osobní spotřebu. Očekává se jeho růst z 2,6 na 2,7 %, což by mohlo snížit pravděpodobnost zářijového snížení sazeb Fedu a utlumit naděje trhu na bezprostřední snížení o 0,5 %.
img

Ekonomický kalendář: Preferovaný ukazatel inflace FEDu, PCE v centru pozornosti 🔔

30.08.2024 Konec týdne a také konec srpna slibuje být zajímavější než předchozí dny tohoto týdne.Investoři se dočkají údajů o americké PCE inflaci a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity.
img

Růst na jedné straně, výzvy na straně druhé: Nečekané finanční zprávy z USA a Asie

19.08.2024 Hlavní indexy na Wall Street zakončily čtvrteční obchodní seanci s výraznými zisky, přičemž Nasdaq vyskočil o více než 2 %. K růstu přispěly čerstvé údaje o maloobchodních tržbách za červenec, které potvrdily stabilitu spotřebitelských výdajů a rozptýlily obavy z možné recese americké ekonomiky.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o bydlení - klíčová zpráva dne 📃

16.08.2024 Po včerejším intenzivním dni dnes investory čeká další porce informací z americké ekonomiky.Klíčovou zprávou bude zveřejnění údajů o počtech zahájených bytů a stavebních povolení.
img

BREAKING: EURUSD po nižší zprávě o CPI v USA roste 💡

14.08.2024 Headline (roční). Skutečnost: 2,9 % meziročně. Očekáváno: 3,0 % meziročně. Předchozí: 3,0 % meziročně.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o CPI v USA za červenec, výsledky společnosti Cisco

14.08.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po smíšeném obchodování v asijsko-pacifickém regionu na začátku dnešního dne a také po včerejší rally na Wall Street, kterou vyvolalo holubičí zveřejnění indexu cen výrobců. NZD je mezi hlavními měnami na vrcholu zaostávání poté, co se Reserve Bank of New Zealand nečekaně rozhodla snížit sazby o 25 bazických bodů.
img

BREAKING: GBP klesá po holubičím vývoji britského CPI

14.08.2024 Dnes ráno v 8:00 byla zveřejněna zpráva o inflaci ve Spojeném království za červenec. Očekává se, že zpráva vykáže zrychlení růstu celkových cen i mírné zpomalení růstu jádrových cen.
img

Plán obchodování GBP/USD na 14. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.08.2024 Také měnový pár GBP/USD vykázal v úterý silný pohyb směrem vzhůru. Kromě údajů o indexu cen výrobců, které odstartovaly výrazný růst páru, byly ve Velké Británii zveřejněny zprávy o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a mzdách. Míra nezaměstnanosti se nečekaně snížila z 4,4 % na 4,2 %, zatímco trh očekával její zvýšení na 4,5 %. Po této zprávě se stalo nepodstatným, že počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti překročil prognózu devítinásobně a že růst mezd zpomalil o více než 1 % (což se blíží načasování druhého snížení sazeb ze strany Bank of England). Trh, jak to ostatně většinou dělal v průběhu roku 2024, ignoroval všechny údaje podporující dolar a reagoval pouze na zprávu, která podpořila libru.
img

Plán obchodování EUR/USD na 14. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.08.2024 V úterý pár EUR/USD zažil prudký a poměrně silný pohyb vzhůru. Reakce trhu na včerejší makroekonomické údaje by se dala zařadit do jedné z kapitol učebnice s názvem "Jak trh obchoduje, když je zaujatý určitým směrem". Ve své podstatě vyvolal celý pohyb směrem vzhůru výsledek amerického indexu cen výrobců (PPI). Tento ukazatel v meziročním vyjádření zpomalil o 0,1 % více, než se předpokládalo, a v měsíčním vyjádření byl o 0,1 % nižší, než se předpokládalo. Trh si tuto informaci vyložil jako signál k okamžitému prodeji dolaru, protože jeden z ukazatelů inflace formálně zpomalil. V současné době může jakékoli zpomalení inflace v USA vyvolat propad dolaru, protože trh již sedm měsíců čeká na snížení sazeb ze strany Federálního rezervního systému. Tak silnou reakci na naprosto běžnou zprávu jsme nečekali, ale trh opět prokázal svou připravenost využít jakýkoli formální důvod, aby ospravedlnil svá očekávání zářijového snížení sazeb Fedu. Přesto pár EUR/USD zůstává v horizontálním kanálu 1,0600–1,1000.
img

Klíčové události 13. srpna: fundamentální analýza pro začátečníky

13.08.2024 Na úterý je naplánováno více makroekonomických událostí než na pondělí. Je to proto, že jakékoli kladné číslo je větší než nula. Začínající obchodníci se dnes mohou zaměřit na různé makroekonomické zprávy. Žádná z nich není zásadní, ale všechny by mohly vyvolat mírnou reakci trhu. V průběhu dne by tedy oba měnové páry mohly vykázat několik obratů.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o inflaci v USA v centru pozornosti

13.08.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní akciové indexy ze starého kontinentu otevřou dnešní peněžní seanci beze změny nebo mírně níže. Stalo se tak po nevýrazné asijsko-pacifické seanci, během níž se regionální indexy snažily najít společný směr. Zdá se, že trhy jsou před zveřejněním klíčových údajů koncem tohoto týdne a před obávaným íránským útokem na Izrael, ať už k němu dojde kdykoli, ve vyčkávacím režimu.
img

Přehled vývoje GBP/USD 12. srpna: Libru by mohly podpořit dvě zprávy o inflaci

12.08.2024 Pár GBP/USD neprojevil ochotu se pohnout ani v pátek. Cena vyvinula korekci směrem ke klouzavému průměru, kde obchodní týden skončil. Za zmínku stojí, že britská libra klesá již tři a půl týdne v řadě, což je pro ni vzácné. Navíc minulý týden téměř nepřetržitě klesala vůči dolaru, zatímco mnoho jiných měn rostlo, což je také neobvyklé. Vzhledem k celkovému fundamentálnímu pozadí roku 2024 a celkovému technickému obrazu však není na poklesu britské měny nic překvapivého. Zatímco trh čeká (již sedm měsíců) na to, až Federální rezervní systém "na příštím zasedání sníží klíčovou sazbu", Bank of England již začala uvolňovat svou měnovou politiku, a to hned po Evropské centrální bance. Americký dolar tak má v současné době oproti euru a libře výhodu. Trh se bohužel soustředí pouze na slabá americká data a nadcházející snížení sazeb Fedu. Všechno ostatní je pro něj nezajímavé.
img

Přehled vývoje EUR/USD 12. srpna: Přiblíží inflace v USA dolar k dalšímu poklesu?

12.08.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek nevykazoval žádné zajímavé pohyby ani chuť obchodovat. Denní volatilita činila 23 pipsů, což vypovídá o mnohém. Celkově se pár celý den držel na jednom místě. Ve 4hodinovém časovém rámci se však udržel nad linií klouzavého průměru, takže vzestupný trend zůstal zachován. Připomeňme, že poslední propad dolaru následoval po slabých zprávách o nezaměstnanosti a Non-Farm Payroll v USA. Kotace zároveň zůstaly v horizontálním kanálu 1,0600–1,1000, kde se drží již sedm měsíců. Hlavní otázkou nového týdne tak bude, zda dolar dokáže udržet svůj očekávaný růst v rámci horizontálního kanálu s cílem na 1,0600.
img

Přehled páru GBP/USD na 1. srpna: Zasedání Bank of England – příprava na kolaps?

01.08.2024 Pár GBP/USD ve středu nevykázal žádné zajímavé pohyby. Zatímco pár EUR/USD ovlivnila zpráva o inflaci v eurozóně, pár GBP/USD tak významné makroekonomické pozadí neměl, takže se celý den až do oznámení výsledků zasedání Federálního rezervního systému (které v tomto článku nebudeme rozebírat) obchodoval do strany.
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 31. července. Dolar se dvakrát dostal pod tlak.

01.08.2024 Kurz páru EUR/USD se ve středu zvýšil o 30 bazických bodů. Nevidím v tom pro americkou měnu nic kritického. Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD získal trochu jinou podobu. Pokud analyzujeme celý segment trendu od září 2022, kdy euro kleslo na 0,9530, ukazuje se, že jsme uvnitř vzestupného souboru vln. V rámci tohoto segmentu je ale obtížné identifikovat i vlny většího rozsahu. Jinými slovy, neexistuje žádný jasný impulsní trend. Bez ustání pozorujeme střídání třívlnných a pětivlnných korekčních struktur. Trh například stále potřebuje vytvořit jasný třívlnný pokles z vrcholu z loňského července. Nejdřív byla vlna dolů, která pokryla minima předchozích vln, po ní následovala silná vlna nahoru a teď se už sedmý měsíc formuje něco nejasného. Od ledna 2024 dokážu rozpoznat jen dva třívlnné patterny A-B-C s bodem obratu 16. dubna. První věc, kterou je tedy třeba pochopit, je, že neexistuje žádný aktuální trend. Po dokončení současné vlny C může začít tvorba nového třívlnného klesajícího patternu. Segment trendu z 16. dubna by mohl mít podobu pěti vln, ale stále by mohl být korekční. Za těchto okolností nejsem schopen věřit v dlouhotrvající růst euroměny.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 31. července. Jednoduché tipy pro začátečníky.

31.07.2024 Pár EUR/USD se v úterý pokusil udržet pokles a znovu otestoval úroveň 1,0726. Další odraz od této úrovně naznačuje možnou býčí korekci. Celkově euro pokračuje v pozvolném poklesu. Volatilita je velmi nízká, i když včera začaly přicházet první podstatné informace tohoto týdne. Evropská unie zveřejnila tři zprávy, které si zaslouží pozornost. Evropské HDP vzrostlo o 0,3 % oproti prognóze +0,2 %, německé HDP kleslo o 0,1 % oproti prognóze +0,1 % a inflace v Německu zrychlila na 2,3 % oproti prognóze 2,2 %. Bylo by tedy logičtější, kdyby euro místo poklesu včera stoupalo. Nicméně po testu horní oblasti horizontálního kanálu 1,0600–1,1000 je nejlogičtějším výsledkem pokles k úrovni 1,06. Jak vidíme, makroekonomika a fundamenty nemají pro trh, který je teď nakloněn prodeji, velký význam.
img

EUR/USD. Čas vypršel: pár ignoroval důležité ekonomické zprávy

31.07.2024 Pár EUR/USD se během evropské obchodní seance snažil vyvinout korekční růst na pozadí smíšených údajů o HDP Německa a eurozóny. Na začátku americké seance se však cena opět obrátila směrem dolů. Obchodníci jsou před červencovým zasedáním Federálního rezervního systému, jehož výsledky budou oznámeny ve středu 31. července, zjevně nervózní. I když se nedá říci, že by účastníci trhu zcela ignorovali evropské zprávy, obchodníci v současné době čekají na verdikt Fedu.
img

Powellův put v praxi: Odklon od velkých firem, japonský jen a státní dluhopisy

29.07.2024 Od chvíle, kdy americké Federální rezervy oznámily konec agresivního zvyšování sazeb, se pozornost trhů upírá na to, kdy a jak rychle by mohly sazby začít znovu klesat. Ještě počátkem roku se očekávalo, že dezinflace zrychlí a Fed postupně sníží sazby šestkrát až sedmkrát. Údaje z prvního čtvrtletí však ukázaly, že se znovu objevují inflační tlaky na růst cen, a tak už se v letošním roce očekává pouze jedno snížení.
img

Ekonomický kalendář: Maloobchodní tržby v USA v centru pozornosti 🎯

16.07.2024 Dnešní makroekonomický kalendář je pro investory na evropských trzích poměrně chudý.V druhé polovině dne však budou mít investoři se zájmem o americký trh příležitost seznámit se s důležitými zprávami z USA a Kanady.
img

XAU/USD. Přehled a analýza

12.07.2024 Včera, ve čtvrtek, získala cena zlata silnou pozitivní dynamiku a vzrostla na nejvyšší úroveň od 22. května poté, co poslední zpráva o inflaci v USA zvýšila naděje na zářijové snížení sazeb Fedu. Komoditě se však nedostává konzistentních nákupů. Býčí nálada na akciových trzích zároveň způsobuje určité výprodeje drahého kovu.
img

BREAKING: USD zisky po datech PPI

12.07.2024 Zpráva o inflaci PPI v USA za červen byla zveřejněna dnes ve 14:30. Zatímco data o růstu cen amerických výrobců vždy stojí za to sledovat, je třeba říci, že dnešní zprávu lze považovat za druhořadou vzhledem k tomu, že tisk CPI byl zveřejněn již včera. Trh očekával, že zpráva PPI ukáže malé zrychlení v hlavních a základních ukazatelích.
img

Plán obchodování EUR/USD na 12. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.07.2024 EUR/USD ve čtvrtek vykazoval volatilnější pohyby, i když to nebylo překvapivé. Již jsme zmínili, že klíčovou událostí týdne bude zpráva o inflaci v USA. Kromě toho jsme také zmínili, že dolar může klesnout, pokud inflace klesne v rámci předpokládaného rozpětí. Nakonec jádrová i celková inflace klesly více, než se očekávalo, a dolar se téměř propadl.
C:\fakepath\trader-11072024-49-zm.jpg

Forex: Americký dolar po zprávě o červnové inflaci oslabuje

11.07.2024 Americký dolar dnes oslabuje. Reaguje tak na zprávu o nečekaně vysokém zpomalení růstu spotřebitelských cen v USA, který zvýšil pravděpodobnost, že centrální banka USA (Fed) začne snižovat úrokové sazby v září.
img

Index spotřebitelských cen (US)

11.07.2024 Červnová zpráva o indexu spotřebitelských cen je dalším pokračováním nedávného trendu, kdy jsme byli svědky zmírňování inflace. Dnešní zpráva o inflaci by měla posílit důvěru investorů ve snížení sazeb ze strany Fedu někdy v příštích několika měsících, zejména vzhledem k nedávnému zmírnění situace na trhu práce.
img

EUR/USD. 11. července. Inflace v Německu klesla, následovala inflace ve Spojených státech

11.07.2024 Ve středu se pár EUR/USD obrátil ve prospěch eura a zahájil proces návratu ke korekční úrovni 23,6 % – 1,0843. Čtvrtý odraz od této úrovně bude nahrávat dolaru a určitému poklesu směrem k zóně supportu 1,0785–1,0797. Zajištění páru nad úrovní 1,0843 podpoří další růst směrem k další Fibonacciho úrovni 0,0 % – 1,0917.
img

Plán obchodování EUR/USD na 11. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.07.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu nadále posiloval. Není však důležité, že pár navýšil zisky, ale spíše to, že volatilita klesla na pouhých 19 pipsů za den. Obecně je jedno, jakým směrem se pár pohybuje, protože nedochází k žádným výrazným pohybům. Představte si, že pokrýt vzdálenost 100 pipsů v jednom směru by trvalo dva týdny. Koho by to zajímalo? Volatilita se v posledních 6–12 měsících neustále snižuje. Je poměrně těžké říci, proč se tak děje, zejména proto, že existuje spousta fundamentálních a makroekonomických souvislostí. Trh má důvody k uzavírání obchodů. Samozřejmě se na trhu občas objevují období flat obchodování, ale v současné době se v takovém období nenacházíme.
img

Plán obchodování pro GBP/USD na 11. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.07.2024 GBP/USD se ve středu nadále obchodoval na vyšší úrovni, jako by se nic nestalo. Britská libra nadále vykazuje převážně nelogické pohyby. Dolar klesal minulý týden, což bylo logické – proč ale pokračuje v poklesu také tento týden? Už půl roku však opakujeme, že nikdo nedokáže vysvětlit, proč libra nadále roste. Navzdory tomu, že Bank of England možná na příštím zasedání začne snižovat sazby a inflace ve Velké Británii klesla na 2 %, trh vidí pouze zpomalení inflace v USA (ke kterému ve skutečnosti nedochází) a nadále sní o snížení sazeb ze strany Federálního rezervního systému. A nejen sní, ale skutečně v něj věří! Proto může libra růst, jak dlouho chce, protože k růstu nepotřebuje žádné důvody. Včera šéf Fedu Jerome Powell vystoupil s druhým pololetním vyjádřením před americkým Kongresem, ale pokles dolaru to zjevně nevyvolalo, protože v takovém případě by vykázal růst také pár EUR/USD.
img

Klíčové události 11. července: fundamentální analýza pro začátečníky

11.07.2024 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Klíčovou událostí dne bude zpráva o inflaci v USA, ale jaký dopad může mít tato zpráva na měnové páry? Oba hlavní měnové páry pokračují v růstu, přičemž euro vykazuje jen minimální pohyby. Předpokládejme, že americká inflace zpomalí v rámci prognózy nebo vykáže výraznější hodnotu. V takovém případě bychom měli očekávat pokles amerického dolaru a růst obou měnových párů. Libra však nadále roste i bez pomoci ve formě ekonomických zpráv. Podporu ze strany zpráv či reportů nyní zjevně nepotřebuje. Navíc Spojené státy zveřejní sekundární zprávu o žádostech o podporu v nezaměstnanosti.
img

Prognóza pro AUD/USD na 11. července 2024

11.07.2024 Na pozadí širokého oslabení amerického dolaru si australský dolar ve středu připsal 6 pipsů. Během dnešní tichomořské seance pokračuje v růstu. Cílová úroveň 0,6780 se přibližuje. Divergence vytvořená 8. července však zůstává nedotčena. Nové maximum pro australský dolar je stále platné a cena se může vrátit na 0,6730 a klesnout níže na 0,6690 a 0,6627.
img

Co očekávat od zprávy CPI v USA❓

10.07.2024 Trhy očekávají klíčovou makro zprávu týdne – červnová data o inflaci CPI, která bude zveřejněna zítra ve 14:30 Zprávu budou investoři bedlivě sledovat, protože inflace je v současnosti klíčovým faktorem v rozhodovacím procesu Fedu. Potvrzují to nedávná prohlášení členů FOMC, včetně komentářů předsedy Jerome Powella. Podívejme se, co trhy a ekonomové od dnešního vydání očekávají.
img

NOK oslabuje po údajích o CPI

10.07.2024 Dnes v 8:00 byla zveřejněna zpráva o inflaci v Norsku za červen. Očekává se, že údaje vykáží zpomalení celkové i jádrové inflace. Skutečná zpráva se ukázala být ještě holubičí, když obě inflační měřítka zpomalila více, než se očekávalo.
img

EUR/USD. Zachrání zpráva o inflaci americký dolar?

09.07.2024 Měnový pár EUR/USD vykázal minulý týden sebevědomý růst. Tento růst evropské měny nebyl způsoben pozitivními zprávami z Evropské unie, které jsou nyní stejně vzácné jako pozitivní údaje z USA. Naopak, v prvním týdnu každého měsíce jsou v Americe zveřejňovány důležité údaje o trhu práce, volných pracovních místech, nezaměstnanosti a podnikatelské aktivitě. Všechny tyto údaje jsme obdrželi minulý týden. Pohyb páru odrážel jejich charakter.
img

EUR/USD. Projev Christine Lagarde po zprávě o inflaci

04.07.2024 Pár EUR/USD v posledních týdnech stagnuje. To je jasně viditelné v grafech s většími časovými rámci, například ve 4–6hodinovém grafu. Pohyb je horizontální, tedy do strany. A jakýkoli pohyb do strany může znamenat pouze dvě věci: 1) V této době jsou býci a medvědi v rovnováze. 2) Hlavní hráči akumulují pozice pro potenciálně silný pohyb nahoru nebo dolů. Připomínám, že ve 4hodinovém grafu byl "býčí" trend přerušen před několika týdny uzavřením pod vzestupnou trendovou linií. Nyní bychom tedy měli očekávat pokles eura. Během týdne nebo několika dnů se mohou býci začít aktivně projevovat, jak tomu bylo včera nebo předevčírem. Tento týden bude zveřejněno mnoho důležitých zpráv a proběhnou projevy Christine Lagarde a Jeroma Powella. V tuto chvíli může býky podpořit jakákoli událost.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 2. července 2024

02.07.2024 Dolar se ve skutečnosti drží na stejné pozici a EUR/USD zůstává v poměrně úzkém rozpětí. Situace se pravděpodobně nezmění ani v případě, že dnes bude zveřejněno značné množství ekonomických zpráv, protože trh čeká na páteční zveřejnění zprávy amerického ministerstva práce. Ani dnešní zpráva o inflaci v eurozóně, která by měla ukázat zpomalení růstu z 2,6 % na 2,5 % v kombinaci se zvýšením nezaměstnanosti z 6,4 % na 6,5 %, pravděpodobně nebude mít na pohyb páru velký vliv. Trh již očekává, že Evropská centrální banka opět sníží sazby, neboť zmírnění inflace v eurozóně vytváří prostor pro jejich snížení. Pár by se mohl nanejvýš posunout ke spodní hranici rozpětí.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 3. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.07.2024 EUR/USD se kvůli přetrvávající nízké volatilitě nadále obchodoval bez výraznějších změn v rámci flatu. Jestliže před týdnem nebo dvěma se cena pohybovala v rozpětí 1,0670–1,0755, nyní se toto rozpětí zúžilo na 1,0678–1,0726. Ve středu, ve čtvrtek a v pátek se obchody odehrávaly v tomto rozpětí. Je třeba zdůraznit, že Spojené státy ve čtvrtek a v pátek zveřejnily několik ekonomických zpráv, proto mohl pár v těchto dnech vykázat výraznější pohyby. Jak už to ale bývá, trh si to přebral po svém a v amerických zprávách si nic zajímavého nenašel.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 1. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.07.2024 EUR/USD se kvůli přetrvávající nízké volatilitě nadále obchodoval bez výraznějších změn v rámci flatu. Jestliže před týdnem nebo dvěma se cena pohybovala v rozpětí 1,0670–1,0755, nyní se toto rozpětí zúžilo na 1,0678–1,0726. Ve středu, ve čtvrtek a v pátek se obchody odehrávaly v tomto rozpětí. Je třeba zdůraznit, že Spojené státy ve čtvrtek a v pátek zveřejnily několik ekonomických zpráv, proto mohl pár v těchto dnech vykázat výraznější pohyby. Jak už to ale bývá, trh si to přebral po svém a v amerických zprávách si nic zajímavého nenašel.
img

Ekonomický kalendář: Zprávy CPI z Evropy a zpráva PCE z USA 📃

28.06.2024 V dnešním kalendáři makroekonomických publikací budou klíčovými zprávami údaje CPI za červen z evropských zemí a údaje PCE z USA za květen.
Související klíčová slova: Francouzi | Konec dolaru | Býčí pohyb | NASDAQ: AAPL | Trump Media | Cenový kanál | Zpomalení čínské ekonomiky | Uvolněné měnové politiky | Růst v eurozóně | SE1.US | Marlin | Prostor k růstu | PPI v USA | Nárůst objemů | Obsluha státního dluhu | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Výbor FOMC | Jack Ablin | Hodnota společnosti | Neel Kashkari | Zvyšování cen | Dlouhé pozice | Výnosy dluhopisů | Outsider | Marriott | Války | Lithium | ABT | Vývoj | Home Depot (HD.US) | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Allianz | Panevropský index | Údaje z USA | InstaForex | Ozbrojené konflikty | Prezident newyorského Fedu | Plán obchodování EUR/USD | EUR | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Standard & Poor's | HOOD.US | Přemýšlení | ABNB | Oznámení výsledků | Snížit úrokové sazby | Take Profit | Hlavní úrokové sazby | Klíčový ukazatel | Falešný průraz | Podnikatel | Itálie | Stoxx | Akcie Carnival | PEPP | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Údaj o HDP | Pip | Očekávání | James Bullard | Pokračování růstu | Korelace | Cena žlutého kovu | Komuniké | Inflace v září | Evropské centrální banky | SEDG | Uvolněné měnové | L.F. Investment | Terry Sandven | Akcie společnosti Apple Inc | Ceny nájemního | Novo | EUR/JPY | Pro investory | Hurikán | Vybrat zisk | Venezuela | Příležitost k nákupu | Stimulační balíček | Trh práce | Společnost Delta Air | Údaje o vývoji inflace | Evropská komise | Robert Kaplan | Přesnost | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | DXY | MACD | Potenciál | Support | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Lednová inflace | Norges Bank | Cisco Systems (CSCO.US) | Cyklus zvyšování sazeb | Asijské měny | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | Příležitost k prodeji | Ifo | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Nižší sazby | První dividenda společnosti | Broadcom | Experti | Trendy na trhu | Počáteční zisky | LSEG | Pokles cen energií | Rekord | Raiffeisenbank | Oživení ekonomiky | Stop-Loss | Návrh zákona | Evropský index | Evropské měny | FTSE MIB | C3.ai (AI.US) | Zveřejňování výsledkových zpráv | Firmy podle tržní kapitalizace | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | Nové obchody | Vývoj dolarového indexu | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Geopolitické napětí | Saxo Bank | Chování | Německá nezaměstnanost | Mediální společnost | Švédská koruna | SPA35 | MAST | SOK | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Kolo jednání | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Australská centrální banka (RBA) | Měnový pár GBP/USD | Buy pozice | Rostoucí výnosy | Opatrný optimismus | Lagardeová | Obchodovat pro FTMO | Stav trhů | Trh s dluhopisy | Průměrné mzdy | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | Asijské akcie | Medvědí výhled | Exchange | Goldman Sachs | Media & Technology | Delta | Retracementy | HOOD | TNOTE | Ziskové obchody | SMA | Výnosová křivka | First Solar | Šéf Fedu | Soukromá spotřeba | BreakEven | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | IHNED | Jiné měny | Reakce trhu na zprávu | Index DOW | Forexový trh | Capri | Zvýšení sazeb Fedu | Měnový pár USD/JPY | Londýn | Základní pravidla | 1M | Kontrakty | Globální ekonomické zpomalení | Nákupní příležitosti | Microsoft (MSFT.US) | Americký akciový trh | Odhad HDP | Praxe | Sentiment na trhu | JPY | AUDUSD | Nabídky akcií | Snižování úrokových sazeb v USA | Časovaná bomba | Nejvýraznější růst | Spotřebitelské inflace | Index Russell | Dosáhnout zisku | Posilování dolaru | Směřování trhu | Brent | Ekonomický sentiment | Vliv politiky | Bankovní systém USA | Kansas City | Průměrné hodinové mzdy | Stanovený kurz | Kontrakce | Peníze | Nikola | Strach | Russell 2000 | Ukazatel | Úročení spořicích účtů | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | AXP | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Výhled dolaru | Projekce | Měnová politika Fedu | S&P Global Market Intelligence | Běžný účet platební bilance | Měny | Jasné signály | Americký Fed | Investiční strategie | Nezaměstnanosti v Německu | Palladium | Micron | Dominance dolaru | Zájem obchodníků | Bezpečný přístav | Ropa WTI | Dividendy | Burza | Bankovní rada ČNB | Hlavní zprávy | Ceny dluhopisů | Standard Chartered Bank | Dell Technologies | Oživení čínské ekonomiky | ZEW index | HD.US | Vývoj ceny ropy | Evropské burzy | Medvědí signál | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Finanční index | Robinhood | Dolar dnes | Dnešní obchodování | Graf EURUSD | CSI300 | Proražení | Představitelé ECB | Obchodní signály | Export | Základní pravidla systému obchodování | Zisk společnosti | Berkshire | Akcie společnosti Hewlett Packard | Zastavení poklesu | EUR/CZK | Sell pozice | Centrální banky USA (Fed) | Výrobce baterií | AI | Powell a Fed | Obchodní tipy | Evropská inflace | Průměrná volatilita | Výsledky za první čtvrtletí | Trh s ropou | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | Ranní zpráva pro tradery | Hodnocení současné situace | Euro dolů | Hospodářské výsledky | HDP ve Spojených státech | HSCEI | Rovnováhy | Zvyšování sazeb Fedu | Největší společnosti | Rostoucí ceny energií | Čtvrtletní výsledky | Boeing | GBP/USD | Očekávané hospodářské výsledky | Zvýšení sazeb | Krátké (short) pozice | Měnový pár EUR/USD | Nárůst ceny | Média | Předseda sněmovny | Jestřábí postoj | Jednotná evropská měna | Co bude dál? | Tržní pohyby | Výrobce obuvi Birkenstock | Inflační cíl | Skokové posílení | Index KOSPI | Stratégové | Pro tradery | Nový rekord | Velké instituce | Federální rezervní systém (FED) | Obchodování na Wall Street | Americká ropa WTI | Oficiální údaje | Zveřejnění zprávy | CO2 | Makrodata | Investoři | Vlnový pattern | Vyšší hodnoty | Bank of England | Americké ekonomiky | Nejistoty | OCBC | Fidelity | MiFID II | Průmyslový Dow Jones | AMD | Intervence japonské centrální banky | Inflační čísla | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Severní Korea | Index PPI | Kapitál | Dosažení zisku | FedWatch | Americký regulátor | Jádrový index | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Údaje o průmyslové výrobě | Posílení | Airbnb | Obchodní dny | Histogram | Maloobchodní prodejce | USD | Shopify | Německé HDP | BABA | Poptávka po ropě v Číně | Růst společnosti | Prodávat akcie | Hold | Australský dolar | Včerejší seance | Vývoj ceny ropy Brent | Makrokalendář | Plány | Sestupný trend | Akcie společnosti Tesla | Trh s nemovitostmi | Zisk | Zprávy o nezaměstnanosti | Jestřábí komentáře | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Euro dnes | Kolísání cen | Cestování | Německý DAX | Přetrvávající vysoká inflace | Aktivita trhu | Zprávy o trhu | BP | Analýzy | Nike | Dluh Británie | Akvizice společnosti | Evropské ekonomiky | DJI | JPMorgan Chase & Co | Potenciální rizika | Spotřebitelský sentiment | PFE | Hlavní události | Swapy | Bohatý | Třetí vlna | Béžová kniha | Cenové tlaky | CZK | Konflikty | Širší index S&P 500 | Největší firmy | Býčí sentiment | WIG20 | Zvýšení úrokové sazby | Cenové úrovně | Emoce | ILO | NFP | Investovat | Demokraté | Změna inflačního cíle | Huawei | Finanční ředitel | FSLR | CAC 40 | S&P | Nové podmínky | Úroková sazba | Zasedání Evropské centrální banky | CSCO | Čínský technologický gigant | Obrovský potenciál | Silná data | Dovoz | Unie | Německý výrobce | Technologické tituly | Konvergence | Nikkei | UnitedHealth Group | Výzkumy | First Republic Bank | Medvědí svíčka | Meta | Index spotřebitelské důvěry | Deflace | Kristalina Georgievová | Akcie třiceti předních amerických podniků | Pozitivní zprávy | Signál k prodeji | TIM | Nízké úrokové sazby | Booking Holdings (BKNG.US) | PLTR | Úřad Eurostat | Mezinárodní agentura pro energii | Berkshire Hathaway | CFD (Rozdílové smlouvy) | Markets | Charu Chanana | Ekonomický kalendář | Prezident | Solární společnosti | Vybírání zisků | Vzdělání | Nerozhodnost | ZEW | Akciový index Nasdaq | Powell dnes | Očekávání úrokových sazeb | Obrat trendu | Ministerstvo obchodu USA | Očekávaný vývoj | Analýza transakcí | Dolar roste | Spotřebitelské ceny v USA | CME FedWatch | Coca-Cola | Výsledky | Události tohoto týdne | Akciový stratég | BREAKING | Americké centrální banky | François Villeroy de Galhau | 100 procent HDP | Statistický úřad Eurostat | Globální ekonomiky | Veřejné služby | Portfolio | Euro Stoxx 50 | Klín | Inflační tlaky | Průzkum | Siemens | Minulá výkonnost | Morgan Stanley (MS.US) | Bank of America | Celkový objem obchodů | Nejdůležitější události | Fundamentální analýza | Čínská armáda | BABA.US | Retracement | Ceny nájemního bydlení | Americký index | ProCent | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Eurostat | Plný úvazek | Energie | Odhad inflace | Fiskální rok | Shortovat | OPEC+ | Růst inflace | SAE | NY Empire state index | P/E | Tržní úrokové sazby | Bed Bath & Beyond | Tvůrci trhu | US500 | Airbnb (ABNB.US) | Oblast supportu | Sea Limited (SE1.US) | EMA | Pesimismus | Objem | Dobré výsledky | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Klima | Tržní kapitalizace | Jednotné měny | Boj s inflací | Deprese | Vývoj měnového páru | Cenné papíry a burzy | Mary Dalyová | Býčí trh | Velké firmy | Bloomberg News | Zpráva pro dolar | Trendová čára | IEA | Britský FTSE 100 | Index Stoxx 600 | Regulátor | S&P Global | Zprávy o inflaci | Firmy | Zvýšení dluhového stropu | Hlavní úroková sazba | Šéf centrální banky | LYFT.US | Aussie | Dolar včera | Pfizer | Case-Shiller | Agentura Bloomberg | Medvědí divergence | Studie | Převzetí Credit Suisse | Coca-Cola (KO.US) | Nástroj | Šéf německé centrální banky | Reakce trhů | Zpráva | Kansas | Válka | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Představitelé Fedu | Měna | Reakce trhu | Rok 2024 | Platební neschopnost | iPhone | Poptávka po pohonných hmotách | Janet Yellenová | Hrubý domácí produkt (HDP) | Hypotéky | Ceny ropy | Nasdaq | Současná situace | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | JOLTS | Stratég firmy | Nadšení | Přijetí | Murray | Deficit | Postavení na trhu | Zasedání Fedu | Bydlení | Politika centrální banky | Jackson Hole | Geopolitická situace | SBUX.US | Korekční pohyb | OPEC | USD/PLN | Vedoucí představitelé | Libra k americkému dolaru | Cena eura | Ukrajina | Bloomberg | Jednání FOMC | GBP | Udržitelnost | Nabídka | Inflace v květnu | Akcie včera | Maloobchod | Centrální banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Obchodní týden | Oslabení amerického dolaru | CME FedWatch Tool | Přeprodání | Zpomalení inflace | Pablo Hernández de Cos | Inflace v EU | Rostoucí obavy | Zpomalení ekonomického růstu | Trump | Evropské HDP | Prezidentka ECB | Dow Jonesův index | Ministerstvo obchodu | Zprávy | Index Dow Jones Industrial Average | UPS | Hlavní indexy | Silnější dolar | Obavy z recese | Obchodování v Asii | Pohyby cen | Nezaměstnanost v USA | PMI ve výrobě | Pokračující medvědí trend | Společnost Nvidia | Cvičení | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Dolary | Reálné mzdy | Ministerstvo práce | Federální rezervní systém | Inflace ve Francii | Měnový trh | Averze k riziku | GBPUSD | Sea Limited | Britský statistický úřad | Donald Trump | USDCAD | S&P 500 futures | Asie | Dnešní makroekonomické ukazatele | Klíčové události | Instituce | Evropské akcie | Přeprodané oblasti | Bank of Japan | Guvernér BOJ | Nové signály | Apple | Silný růst | Ropa Brent | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Americké akcie | Vyhlídky | Průraz | Špatné výsledky | APAC | Průmyslová výroba | Kongres | Joachim Nagel | Futures na evropské indexy | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Evropská ekonomika | Las Vegas | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | NKLA.US | William Ackman | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Pokles tržeb | Pandemie nemoci COVID-19 | Trh | Tipy na obchodování zlata | Inflace ve Spojených státech | Kurz EUR/USD | Komise | University of Michigan | Dnešní sentiment | Jednoduché tipy pro začátečníky | Výrazný růst | Žádný trend | ABNB.US | Reálná hodnota | Cena zlata dnes | Korekce | Vývoz ropy | Upozornění | Nákup dolaru | Výrazný pokles | Britské libry | Nikola Corporation (NKLA.US) | Money management | Akcie společnosti Microsoft | Vývoj ekonomiky | Projev Jeroma Powella | BKR.US | Inflace ve službách | Průzkumy | Kroky centrálních bank | Zveřejnění výsledků | Nerozhodnost trhu | Tržní výhled | Francie | Obchodní strategie | Akcie leteckých společností | Globální recese | Index Standard & Poor's | Propad | Posílení dolaru | Turecko | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Nákup libry | Stock | Snížení poptávky | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Obchodní systém | Očekávání investorů | Rating | Dezinflace | Tým InstaForex | Alligator | Společnost Alphabet | Technické indikátory | Pandemie koronaviru | SNB | Technologické společnosti | Michelle Bowmanová | KOL | xStation | Microsoft | Trh dnes | Příležitosti | Technické analýzy | Paweł Majtkowski | Alibaba | Posílení kurzu | SBUX | Vlnová struktura | Členové Fedu | Trh s futures | SolarEdge Technologies | Spotřebitelská inflace | Shortování | Změny cen | Růst spotřebitelských cen v USA | Obchody | NKLA | ANO | Hrubý domácí produkt | EURSEK | Letadla | Long pozice | Sázka | Andrew Bailey | Obchodní instrument | Kurz dolarů | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Pravděpodobnost | Futures | Kontrolovat rizika | Důležité zprávy z USA | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Vydělat peníze | Ekonomické ukazatele | Data z USA | Obchodování zlata | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Pojišťovny | Makroekonomika | Technické patterny | MSFT.US | Spotřební zboží | Výsledky společnosti | Downtrend | Medián | Americké měny | Finanční regulace | Objem obchodů | Graf | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | FRS | Patrick Harker | Pád SVB | EU50 | Přehled měnového páru | Oživení inflace | Akciový index | Centrální banka | TIPS | Obchodování signálů | Významné zprávy | Hráči na trhu | Přehled | Údaje o zářijové inflaci | Oslabování amerického dolaru | Obraty | Kontext | Fed úroky | Plyn | Trendové linie | První dividenda společnosti Alphabet | Aktivita na trhu | Nepříznivé období | Pár EUR/USD | Počet pracovních míst | Eurodolar | Výnosové křivky | Spotřebitelská nálada | Jádrová inflace | First Republic | Krátkodobé obchody | E-commerce | Kovy | Hospodaření | Kanadská ekonomika | Fed | Zveřejněná data | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Americká centrální banka | Evropský statistický úřad Eurostat | Změny sazeb | Makro data | Růst spotřebitelských cen | Katastrofa | Pin Bar | Aktivní obchodování | Spotřebitelské ceny v Číně | Míra nezaměstnanosti v Německu | Dolar | S&P 500 a Nasdaq | Cena severomořské ropy | API | Zavírání obchodů | G10 | Akcie ve Spojených státech | Růst eura | Luis De Guindos | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | HDP USA | Údaje o inflaci | Běžný účet | Michael Barr | Různé názory | Jestřábí komentáře Fedu | Příkaz Stop | Reuters | Britská měna | ING | Platforms | Zvýšení úrokových sazeb | Manažeři společnosti | Trend měnového páru | Investment | W1 | Směnný kurz | Měny zemí | Rekordní maximum | Starboard Value | Libra šterlinků | Take-Profit | Další růst | NU Holdings | Sazby ECB | Utahování měnové politiky | Pozornost | Dnešní výsledky | Odhady analytiků z Wall Street | Firma | EURUSD | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Traders | Akcie v USA | EURAUD | EP | S&P 500 | Slabé výsledky | Obchodování GBP | Vlna poklesu | Rostoucí životní náklady | Wealth | Příkaz | KLM | Oblasti obchodování | Krátká pozice | Záporné sazby | Obchodování | Harris | Rychlý růst | Americký dolar dnes | Nápojové firmy | Akcie banky | Předseda | Libra | Interpretace | GMT | Americký dolar | Kroger | Britové | CFD | Rekordní minima | Stoxx 600 | Makroekonomická zpráva | Snížení sazeb | Nová data | Naše ekonomika | Růst tržeb | Evropská měna | MRNA.US | Index ISM ve službách | Kryptoměna | Příprava | Pohyby na trhu | Australský index ASX | Moderna (MRNA.US) | AI.US | Rostoucí náklady | Nálada investorů | AMD.US | Hlediska technické analýzy | Celkový trend | Airbus | Deglobalizace | Míra | Alibaba Group | Natixis | Hedgeové fondy | Oblečení | Úroky | Refinitiv | HDP v USA | MT4 | Ipsos | Jednání ECB | Očekávání analytiků | Investiční banky | Peter Kažimír | Růst úroků v USA | Makroekonomické údaje | Předstihové ukazatele | Budoucí vývoj | Silný trh | Air | WEN | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie Micron Technology | Izrael | Ceny akcií | TABAK | Konference FOMC | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Japonsko | S&P500 | Klesající trend | MUFG | ECB | Ceny | Prudký pokles | Technologie | CHF | Kevin McCarthy | Současný stav | Závislost | Japonská vláda | ČNB | Evropská unie | TSLA.US | Christopher Waller | Cigna | Ranní zpráva | Pokles | První obchodní den | Surové ropy | Rozvíjející se ekonomiky | Ochranné příkazy | Tržní ceny | Instant Trading EU | Bancorp | Americké společnosti | Ruské rakety | Aligator | Cenové minimum | EUR/NOK | Začněte obchodovat | Royal Caribbean | Nejvýraznější pokles | Technologické firmy | Index ISM | Tržní očekávání | Americká ekonomika | Nové rekordy | NVDA | Nejistota | Podpora | Důvěryhodnost | Pozornost obchodníků | Portfolio manažer | Doporučení | MRNA | Americká společnost | COVID-19 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | Pokles ceny | Společnost XTB | Leasing | Adaptace | Americká letecká společnost | Alibaba Group (BABA.US) | Tempo poklesu | Index cen | Dodavatelský řetězec | Historicky první dividenda | Ukazatel inflace | Čínská vláda | Daně | Lídři | Inflace v červenci | Pokles indexu | Dluhopisový trh | Zásoby ropy v USA | Úterní zpráva | Pozitivní sentiment | Ekonom ECB | Pokles technologických akcií | Vývoj ceny ropy WTI | Velké technologické firmy | Zisky | Snižování inflace | Současné ceny | Index Nikkei | BNP Paribas | Drahý kov | Flat | Signature Bank | Sell | Americká data | Nvidia | Dlouhodobý support | Obchodní podmínky | Růst výnosů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Cisco Systems | Toyota | Delta Air Lines | Klesající tendence | Cena zlata | Pullback | CBRT | Otočení trendu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vice | CARA | Růst cen | Americké akciové trhy | Riksbank | Vývoj úrokových sazeb | Momentum | Cenový pohyb | RSI | Celosvětová poptávka | Sazby beze změny | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Inflace v Británii | Výhled pro GBP/USD | Heiken Ashi | Index nákupních manažerů (PMI) | Financování | Dlouhé (long) pozice | ČSÚ | Plány Fedu | Zasedání Bank of England | Zasedání RBA | Technologický gigant | Finance | Obchodní plán pro pár EUR/USD | JDE | Výrobce čipů | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Makroekonomické ukazatele | Omezení dodávek | Index nákupních manažerů | Zasedání americké centrální banky | Dolarové páry | Americká lehká ropa | Body | Růst úroků | Index Sentix | Patterny | USDJPY | UTC | Zprávy z USA | Investiční poradenství | Společnosti | Wells Fargo | Velké objemy | Line | Cena americké ropy WTI | Prezident Joe Biden | GME | Dílčí index | Otevření obchodu | Síla dolaru | Britský trh práce | Nájemné | Denní pokles | Kov | Statistika z USA | Zvýšení inflace | Průměrná mzda | DNO | Cena | Bollinger Bands | Chase Investment Counsel | Oil inventories | CME | Spotřebitel | Rozšíření umělé inteligence | Hospodářský růst | Prezident Fedu | Celková inflace | Posílení eura | Akcie společnosti Trump Media & Technology | Odhodlání | Spojené království | WTI | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Philip Lane | Bod | Starbucks | Federal Reserve | Podmínky na trhu | Prodej dolaru | Historické maximum | RBNZ | BoE Andrew Bailey | Reserve Bank of Australia | Spekulace | Haruhiko Kuroda | BNP | Evropské indexy | Lee Hardman | Android | Překoupené zóny | Saúdská Arábie | Domácnosti | Novozélandský dolar | OCI | FTSE | Cena ropy | Inflace | SVB a Signature | U.S. Bank | Tržby | S&P/Case-Shiller | Jasný směr | Tržní sentiment | Větší riziko | Marže | Účet platební bilance | Fed dnes | Měnová intervence | Situace | Pohyb trhu | Statistiky z trhu práce | Japonské banky | Diskont | Předběžné výsledky | BOOST | Růst dolaru | Dolar k japonskému jenu | Marriott International | Alphabet | Struktura | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Vrchol inflace | Instant Trading EU Ltd. | Zkušenosti | Klaas Knot | Emmanuel Macron | EURNOK | Počet žádostí o podporu | Volatilnější pohyby | Google | Inflace v Austrálii | USD/CZK | Životní náklady | Pokračování rally | US100 | Europe 600 | Statistiky | Peněžní zásoba | Psychologická bariéra | C3.ai | Vybírat zisky | Robert Kiyosaki | Stagnace | Aukce | Růst mezd | Výhled pro EUR/USD | Finanční systém | Tempo inflace | Celkové výsledky | United Auto Workers | Kurz | Čtvrtletní výsledky společnosti | Air France | Market | DOT | Evropská centrální banka | Inflace v říjnu | ISM | 256/2004 | Inflace v listopadu | Ekonomické zpomalení | Příležitosti k prodeji | Analýza EUR/USD | Důležitá rezistence | CME Group | Grafy | Horizon | UST | Regrese | Pokles zásob | GOOGL | BBBY | USD/SEK | Obchodování ropy | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Vliv na obchodování | Aktivum | Oracle | Rate cut | Akcie podniku | Makroekonomické faktory | Abbott Laboratories | Výsledky Morgan Stanley | Tradingové webináře zdarma | Conference Board | Akcie společnosti Trump Media | Boční trend | Ekonomové | Fiskální stimuly | Investujte | Zvýšení volatility | Dobré obchodní signály | Zápis ze zasedání ECB | Proinflační | Konsensus | Řetězec | Odpor | AUD | PFE.US | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Největší evropská ekonomika | Ranní okénko | USA inflace | Oscilátor | Povaha obchodování | Pozitivní výsledek | Vysoká poptávka | Bearish | Fibo | Hewlett Packard | Prognózy inflace | Analytici | Právo | Dobré zprávy | Měnové intervence | Analytici Goldman Sachs | Citigroup | Index euro stoxx 50 | Vysoká inflace | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Obchodování v pásmu | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Výrok Lagardeové | Hodnoty měny | Rovnováha na trhu | FedWatch společnosti CME | Equity | Vyšší sazby | Klíčový faktor | Snižování úrokových sazeb | Guvernér Fedu | Monetární politika | Commitments of Traders (COT) | Jádrový CPI | Nižší ceny | Jefferies | Forexoví obchodníci | Alokace | Zasedání ECB | Credit Suisse | Debata | Dynamika růstu | SolarEdge | Poptávka | CATL | Vývoz | Index výrobní aktivity | Shanghai Composite | Energetické firmy | Týdenní zpráva | Saxo | Webináře | Moody's | První odhad | Ziskovost | Miliardy eur | Recese | Sunrun | HSI | Konsenzus | Kazuo Ueda | Makro | Birkenstock | Vyhlídky eurozóny | První dividenda | Chuť riskovat | Arcadium Lithium | Hlavní ekonomka | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Největší zisky | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Růst americké ekonomiky | Signály | Klouzavý průměr | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Růstový trend | Pohyby eura | Prime | Inflace ve Spojeném království | Nálada na akciových trzích | Japonský Nikkei 225 | Frank | Měnové politiky centrální banky | Kiyosaki | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Helena Horská | Podhodnocený | Dnešní zpráva | Centrální banka USA | Čínské indexy | Americká centrální banka (Fed) | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Ekonomická zpráva | Dávky v nezaměstnanosti | Futures kontrakty | Ceny potravin | Politická nejistota | Solana | Uniswap | Meziroční míra inflace | Capital | Ceny ropy Brent | Nejrychleji rostoucí | Rizika | Eurozóna | Výhledy | Swingové maximum | Británie | Americké banky | CySEC | Rostoucí inflace | Reporty | Technologický sektor | Fair Value | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Finanční poradce | Projev šéfa Fedu | Globální trhy | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Booking | Euro posiluje | Hang Seng | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Vlna výprodejů | Finanční prostředky | Philip Lowe | Zásoby ropy | Lineární regrese | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Zveřejnění zpráv | Rostoucí ceny | Trend | Obchodovat | Pokles sazeb | Dow Jones Industrial | Meziroční inflace v září | Důležité informace | Las Vegas Sands | Japonský index | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | RBI | Míra inflace | Ekonomické údaje | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | Starbucks (SBUX.US) | Náklady na úvěry | Trumpovo vítězství | AAL | Nařízení | Sociální síť | Fed index | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Zveřejňování makroekonomických dat | Odborníci | Vývoj inflace | Mizuho | Nejnovější zprávy | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Cena severomořské ropy Brent | Hurikány | Japonská měna | Gold | Holubičí postoj | Peking | Aktuální prognóza | Průmysl | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Americké akcie včera | Podnikání | Tempo růstu | EU | American Airlines Group | Bankovnictví | Libye | USD index | Scotiabank | Break-Even | Biliony | Divergence | Bankovní regulační orgány | Bankovní index | Co bude | ETF | Nákupní pozice | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Úrokové sazby | Měnový výbor Fedu | Redukce | Zhoršení výhledu | Obchodní pozice | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Varování | Zpráva CoT | Rizikový sentiment | Situace na trhu | LVS | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Long | Rally | Bankovní rada | Větší pokles | Recese v USA | Macron | DAX | Geopolitická nestabilita | Velikost pozice | Payrolls | Fibonacciho retracement | Aktiva | Osobní příjmy | Pokles inflace | Použití finanční páky | Nárůst cen zemního plynu | PDD | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | SWIFT | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Ceny ropy dnes | Nezaměstnanost v Německu | Business | Omyl | Facebook | Podíl na trhu | Drahé kovy | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Technology | Albemarle | Indikátor | Projevy centrálních bankéřů | Barclays | Růst cen akcií | Základní úrok | Pokles cen | Vytvoření býčí divergence | Klid | Euro | Dobré obchodní příležitosti | Obchodní rozhodnutí | ROCE | Technologická společnost | Začít obchodovat | Akcie velkých růstových společností | Vysoké inflace | Ekonomické vyhlídky | Raiffeisenbank a.s. | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | ČBA | Holubičí tón | Cena benzínu | FedWatch Tool | Vzrušení | Vývoj kurzu | Hodnocení rizik | Fiskální politiky | Index euro | Počet akcií | Makroekonomické indikátory | Čínské akcie | Riziko ztráty | Devizový trh | Ministryně financí | Vysoké zisky | Sentix | Trhy dnes | Tlak na akcie | Japonské úřady | Pochybnosti | Růstové faktory | Micron Technology | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | FOREX | Pokračování poklesu | Zisky firem | Vlnová analýza | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Sky News | Načasování | Řetězce | Americký index S&P 500 | Zrychlení inflace | Sentiment | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Breaking | Philadelphia Fed | EUR/SEK | Zasedání centrální banky | Ekonomika | Politika | Konkurence | Pozornost trhu | Ceny benzínu v USA | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | NIESR | Potenciál pro růst | Fed funds | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Německá ekonomika | Investiční ředitel | Dnešní seance | Výrobce sportovního oblečení | Novavax | Obchodní aktivita | Poptávka po americkém dolaru | Obnovení růstu | Poplatky | Měnová politika ECB | Výprodej | Marathon Petroleum | Cenové maximum | Akcie společnosti Nvidia | Velká Británie | Růst libry | Další vývoj | Zasedání FED | Ekonom | Optimismus | JPM | Pokles průmyslové výroby | Softwarové firmy | Členové bankovní rady | Indexy S&P | Začínající obchodníci | Optimismus investorů | Nákupy | Obchodování se zlatem | Očekávání trhu | Investování je rizikové | Měnové politiky | Nominální růst | Vliv na trh | Akciové indexy | Obchodní válka | Předstihový ukazatel | Jak obchodovat | Spojené státy americké | Ekonomická data | Elektřina | Dobrá zpráva | Úroková sazba ECB | Obchodování s cizími měnami | Výrazné pohyby | Reserve Bank of New Zealand | Inflace ve Švédsku | Commerzbank | Zhodnocení | Obchodování s futures | Snížení základní úrokové sazby | Parita | Ceny zlata | Výhled | Index technologického trhu | Růst cen v USA | Úrovně rezistence | FOMC | Růst akcií | Dividenda | Auta | Federální rezervní banky | Oživení akcií | Komerční banky | Americké ministerstvo | Rada ČNB | Analýza COT | Výnosy státních dluhopisů | Korekční fáze | Americký trh práce | Intervence centrální banky | Federal Reserve Bank | Obchodní myšlenky | Obchodní analýza | Poptávka po čipech | Deriváty | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Indikátor Ichimoku | Finanční podmínky | Počasí | Poptávka po dolaru | Centrální banky USA | Index Hang Seng | Bankovní krize | Nákup eura | Politika Fedu | Medvědi | Finanční trhy | Statistický úřad | Údaje o maloobchodních tržbách | Zlaté rezervy | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Fundamentální pozadí | Expanze | eBook | Fondy | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Týdenní výkon | Bílý dům | Austrálie | Německé ekonomiky | Francouzský index | GOOGL.US | USD za barel | Nikkei 225 | Bollingerova pásma | Spread | Obavy investorů | Pracovní trh | Vývoj měnového páru EUR/USD | Futures na americké akciové indexy | Peněžní trhy | New York | Tradingové webináře | St. Louis | MSFT | Inflace ve Velké Británii | Finanční údaje | GS | Zvýšení úroků | Obchodní bilance | Výdaje | Výkon dolaru | Riziková aktiva | ECB Christine Lagardeová | Klesající trendová linie | Problémy | Zpomalení růstu | Jednotná měna | Měnové páry | Pokles poptávky | Zlatý kříž | Analytik trhů | Společnost Walt Disney | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Společnost eToro | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Rozhodnutí Bank of England | Nezaměstnanost | Dolarový index | Indikátor CCI | Úrovně supportu | Inflace v Německu | Dopad na akcie | Ropa | JAP225 | Rezervy | Ackman | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Semináře | Provozní náklady | Akcie společnosti Boeing | Kalendář ekonomických událostí | Dluhopis | Geopolitika | CSCO.US | Americká inflace | Makroekonomická data | Klouzavé průměry | xStation 5 | Obchodování s CFD | Americká Komise pro cenné papíry | Capital Economics | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Nálada na trhu | Transakce | Hodinový graf | Hladiny supportu | Akcie Micron | Ekonomka | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Desetileté dluhopisy | Akcie Alibaby | UnitedHealth | Commonwealth Bank of Australia | Vzestup inflace | Vlastní kapitál | Hry | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Černé zlato | Důležité zprávy | MIB | Tapestry | Vlnová analýza páru EUR/USD | Japonský ministr financí | Výprodeje | Index MSCI | Míra inflace v eurozóně | Slabší dolar | Další posilování | Inflace v březnu | Zpráva COT | DE30 | USDX | Index PCE | Meziroční růst spotřebitelských cen | Odvětví vyspělých technologií | Inflace v prosinci | Skupina investorů | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Silný pokles | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Ceny benzínu | Karanténní opatření | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Kypr | Thomson Reuters | Zvyšování úrokových sazeb | Investiční ředitel společnosti | LinkedIn | RBA | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Christine Lagarde | Nejnovější zpráva | | Nový trend | JP Morgan | Oscilátory | Obchod | Indexy PMI | Úroveň rezistence | Rozhodnutí centrální banky | Tipy pro začátečníky | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Beyoncé | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Oslabení | Huw Pill | Banka JP Morgan | Stav ekonomiky | Fibonacciho úrovně | Pravděpodobnost recese | Pohonné hmoty | Globální finanční krize | EIA | Pokles nezaměstnanosti | Platformy | Prudký nárůst nezaměstnanosti | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Čínský výrobce | Úsilí | Žádosti o podporu | Iracionální | Purple Trading | Guardian | Miliardy USD | Poradce | SVB | Empire State Index | Obchodní den | Spojené státy | Makroekonomické události | Evropské méně | Prodejní signál | Signál | Ekonomický výhled | Zdražování | Správní rada | Energetické krize | Shelter | Výsledkové sezóny | Člen bankovní rady | Inflace v Evropské unii | Britská vláda | Investoři a obchodníci | ADP | PMI ve službách | Napětí mezi Čínou a USA | Biliony dolarů | Číst grafy | Trhy | CPI v USA | Překoupené oblasti | Joe Manimbo | Index DE30 | Ropy | Rozdílové smlouvy | Obchodní tipy pro zlato | CHNComp | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Záchranný balíček | Změny trendu | Silný trend | Společnost | AAPL | Úspěch | Daniel Morris | Plán obchodování | Preferenční akcie | Sázky | ASX 200 | Ocenění akcií | Nové prognózy | Thomas Barkin | Dnešní údaje | Ben Broadbent | Patová situace | Vysoká volatilita | Generální ředitel | Úvěrový rating | SEC | Politici | U.S. Bancorp | Trump Media & Technology Group | Volatilita trhů | Non-Farm Payrolls | ASX | Rozšíření | CAC40 | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Americké ministerstvo financí | Nálada | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Britské měny | Indikátory | Tisková konference | Eura | Neúspěch | Graf měnového páru | Iniciativa | Vysoké ceny | Cenové dno | Japonská ekonomika | Obchodní signál | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Bankovní systém | Organizace | Odpovědnost | Ryanair | Dnešní ekonomický kalendář | Vrcholoví manažeři | Gap | Ceny pohonných hmot | Services | Zmírnění inflace | Růst | Globální finanční trhy | Obchodování EUR/USD | Problémy s likviditou | Index Dow Jones Industrial | Akciové futures | Výhled pro zlato | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Standard and Poor's | JPMorgan | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Zajištění | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Nastavení sazeb | Snížení inflace | Pandemie | Tradeři | Investiční cíle | Index | Buy | Wall Street Journal | Poskytování úvěrů | PCE index | Indikátor MACD | Intradenní pohyby | Cenový index | Růst spotřebitelských cen v Británii | Shopify (SHOP.US) | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Úročení | LVS.US | Akcie čínských firem | Výsledková sezóna | Ekonomické důsledky | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Slabá čísla | Objem HDP | Korekce trendu | Volby | Cenové turbulence | Vyšší úroveň | Nejbližší rezistence | Společnost Delta Air Lines | Realita | HDP Německa | Dividenda společnosti Alphabet | MasterCard | Japonský index Nikkei | Cíle | Instrumenty | Britský FTSE | Bezpečnost | Zveřejněné údaje | Výrobce elektromobilů | Zpráva o vývoji inflace | Analýza fundamentálních událostí | Zvýšení dluhového limitu | Novinky | Klíčové faktory | Zprávy z Německa | Osobní výdaje | Foreign Exchange | Výkyvy | Pokles dolaru | Volatilní | GameStop | Akcie vzrostly | Evropská unie dnes | Banky | Komise v přenesené pravomoci | Kupci | Isabel Schnabelová | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Express | Základní sazba | Slábnutí inflačních tlaků | Americká seance | Ministerstvo spravedlnosti | Prodeje | Americké statistiky | Futures na Wall Street | Ceny letenek | Lyft (LYFT.US) | Index JAP225 | Nikkei 225 (JAP225) | Šéf Fedu Jerome Powell | Vyšší cla | Širší trh | Technické signály | Dow Jones | Trend klesající | Analýza indikátorů | Investiční doporučení | Obchodování GBP/USD | Druhy inflace | Pozitivní trendy | Čistý dluh | Meta Platforms | Benchmark | Index Russell 2000 | Čtvrtletní zprávy | Ekonomické kalendáře | Medvědí postoj | Možnost poklesu | Klesající inflace | Pfizer (PFE.US) | Snížení nákladů | Akcie společnosti Trump | Šance | Holubice | Rychlost | Costco | Důvěryhodnost Fedu | Oslabení dolaru | Obavy z recese v USA | Nová auta | Podnikání na kapitálovém trhu | Jádrový PCE inflační index | Covid | ECB Kazimir | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Odvětví | Šok | Rozpočtový deficit | Kurz GBP | Tržní zprávy | Obchodní příležitosti | Druhá vlna | Edward Moya | Pokles libry | Měnové krize | Dna | Investorský sentiment | Investiční společnosti | Šuniči Suzuki | Maďarsko | Výrobní sektor | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Cenové pohyby | Euro roste | Rostoucí trend | Vassili Serebriakov | Mzda | Deeskalace | Fáze růstu | Řízení rizik | Shrnutí obchodování | Zavírací cena | Poradenství | Měnový pár | Intradenní obchodování | Volby v USA | Očekávaný růst | Akcie společnosti Apple | Sentiment investorů | Události v eurozóně | HDP EU | Banka | Jestřáb | MAR.US | Bias | PDD Holdings | Akcie společnosti Hewlett Packard Enterprise | Varování před riziky | Delta Air | AEX | Federální rezervy | Tržní hodnota | Uzavírání obchodů | Technická analýza | Na burze | Agentura Reuters | Akcie | Christine Lagardeová | Investiční analytik | Kanadská centrální banka | Media & Technology Group | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Obchodování s akciemi | Důležité makroekonomické události | Ekonomické aktivity | Inflace v USA | Nové údaje | Překonání historického maxima | Obchodní myšlenka | Snižování úroků | Nárůst poptávky | Pozitivní signál | Úrok | Novo Nordisk | Ekonomiky | Akcie Nike | Měnová politika | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Aktivita obchodníků | Zasedání FOMC | Obchodní plán | Evropa | Nasdaq Composite | John Williams | Tesla | Americké prezidentské volby | Rekordní maxima | Práce v Německu | Michelle Bullocková | Oživení britské ekonomiky | Norsko | Finanční výsledky společnosti | Největší ztráty | NAHB | Posilování amerického dolaru | Stabilita | Negativní dopad | Vklady | Americký prezident | Oanda | Ulta Beauty | Prohlášení | Vyšší úrokové sazby | Zpřísňování měnové politiky | Potenciální obrat | Bank of Canada | Americké ministerstvo spravedlnosti | Celoroční výhled | Lyft | Miliardář | Wizz Air | Marketingová komunikace | Měnové výbory | CPI v eurozóně | Finanční výsledky | Předpověď | KCNA | Zpomalování inflace | Velcí hráči | Kurz dolaru | Moderna | Údaje ISM | Vývoj událostí | Commitment of Traders | Průraz ceny | Velké ztráty | Analýza páru EUR/USD | Société Générale | CCI | Ekonomický růst | Vzestupný trend | Oslabení měny | WELL | Index francouzských akcií | Krize | Ekonomické statistiky | Asociace | Carnival | Management | Průlom | XAU/USD | Macy's | HEICO | SHOP.US | Největší ekonomiky | Farmaceutický sektor | Pražská burza | High | UBS | NATO | Americký trh | Údaje | Analýza makroekonomických zpráv | Finanční nástroje | Euro klesá | Úvěry a hypotéky | Vyšší mzdy | IMF | 737 MAX | Důležitá zpráva | Regulační orgány | Akcie společnosti GameStop | Dividenda společnosti | American Airlines | Kupující | Společnost Boeing | Financial | Riziko recese | Konec roku | Ekonomiky eurozóny | CAD | Webináře zdarma | Short | Opačný trend | Rollback | Zlaté ETF | Humana | Stlačení inflace | Jak obchodovat ropu | Snižování sazeb | Poskytnutí kapitálu | Target | Největší banky | Evropský statistický úřad | Futures na americké indexy | Významné události | Booking Holdings | Nemovitosti | Začátek výsledkové sezóny | Odhadovaná cena | Stříbro | Moving Average | Prodej eura | Práce | Nákupy dolaru | Raphael Bostic | GDPNow | DAX (DE30) | XTB | Zájem o dolar | Cenové výkyvy | Spoření | NAFTA | Podniky | Lufthansa | Klidné obchodování | Kanadské burzy | Průmysl v eurozóně | Americká měna | Konsolidace | Aramco | Chance | Kanada | Zvýšení mezd | Finanční ztráty | Inflace v únoru | Index spotřebitelských cen | Finanční zprávy | Skepse | Členka rady guvernérů | Volatility | Nižší náklady | Německá míra nezaměstnanosti | Ministr financí | Tisková konference FOMC | Index Nasdaq Composite | Ztráta | Bezpečná aktiva | xStation5 | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Američtí politici | Počet zaměstnaných | Nejlepší rozhodnutí | Výhled eura | EU a USA | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Baker Hughes | Poptávky po ropě | Vývoj na trhu | Index technologického trhu Nasdaq | Snížení úrokové sazby | Lindsay | Sea Ltd | City | Zisk firem | Pozitivní vliv | Nejnovější údaje | Švédsko | Pravidla obchodního systému | Společnost Palantir | Pracovní síly | Závazek | Nákupní signál | Směřování | AUD/USD | Velké americké banky | Cenový index výdajů | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Uptrend | Odhady analytiků | Trendová linie | Instrument | Marathon | Růst inflace v USA | Standard Chartered | Inflace v eurozóně | Nárůst volatility | Německo | Uvolnit měnovou politiku | Denní volatilita | Kalendář událostí | Jestřábí politika | Příkaz stop-loss | Pokles k supportu | USD/JPY | Štěstí | Bankovky | Biden | Naplnění prognózy | Měnový výbor | Nerovnováha | NASDAQ 100 | Zrychlení růstu | Akciový trh | Inflace spotřebitelských cen | Směnný kurz dolaru | Graf EUR/USD | The Guardian | Směrnice | Výsledky hospodaření | Shaun Osborne | Ztráty | Výnosy dvouletých dluhopisů | Eskalace | Japonský jen | UAW | S&P 500 a Dow Jones | Noční obchodování | Psychologický faktor | BKNG.US | Euro vůči americkému dolaru | Michele Bullock | Bilance | Ceny zemního plynu | USDIDX | Vývoj indexu Nasdaq | Vyšší ceny ropy | Analytické platformy | Snížení úroků | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group | Obchodovat ropu | Sektor nemovitostí | L.F. Investment Limited | Býčí potenciál | NZD | Odpočinek | Šéfka ECB | Investování | Convera | List The Guardian | Norwegian Cruise Line | Kotace | Mzdy | Tržní situace | Sazby Fedu | Současný klesající trend | Zadlužení | Obchodníci | Jednoduché tipy | Směřování trhů | Royal Caribbean Cruises | Zkušení investoři | Ukazatele | Státní dluhopisy | Burzovní seance | Hlavní měnové páry | První obchod | Pozice | BBBY.US | Dvojité dno | Kvalitní akcie | Inflační očekávání trhu | Dluhopisy | Trading | Platební bilance | Slabost dolaru | Šéf řecké centrální banky | Účastníci trhu | Pohledávky | Poptávky po dolaru | Makroekonomický kalendář | Evropský regulátor | Ceny zemního plynu v USA | Situace na trhu práce | Hladiny rezistence | Fibonacci | Psychologické úrovně | Americká zpráva | Prioritní akcie | Celkové ztráty | Futures v Evropě | Čína | Koruna | Nárůst nezaměstnanosti | Trade | ČR | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Hlavní ekonom | MIFID | Silnější pohyb | Nastavení měnové politiky | Směr trhu | Zasedání bankovní rady | Obchodování páru EUR/USD | Francine | Kompenzace | Šance na pokles | Zlepšení nálady | Palantir | Evropské akciové indexy | Norská koruna | KOSPI | Ministerstvo financí | Zasedání centrálních bank | Index výdajů | Investment Services | Guvernér | Prodejní pozice | Zvýšené volatility | Jack Janasiewicz | Býčí trend | Rezistence | Korporace | Bohatý táta, chudý táta | Nákupní příkazy | USA | Zemědělství | Riziko | Investiční nástroj | Zpracovatelský průmysl | J.P. Morgan | Šíření koronaviru | Výraznější pokles | Kanadský dolar | JPMorgan Chase | Sazby | Short pozice | Vývoj inflace v USA | Výsledkové zprávy | Soláry | Alphabet (GOOGL.US) | Arcadium | Čínské centrální banky | Očekávání zisku | Největší pokles | Kritický týden | Politické faktory | Včerejší zpráva | Miliardy dolarů | SPX | Nejnovější statistika | Společnost Hewlett Packard | Poptávka po ropě | Letecká společnost | Velké technologické společnosti | Bankovní asociace | Obchodní výhled | KPMG | Ocenění | Burze | Vstupní signály | Investovat peníze | Fidelity Investments | Monopol | Rusko a Ukrajina | Meziroční inflace | Ekonomické prognózy | Sektor služeb | Trumpova mediální společnost | Nižší likvidita | Výkon | Americké trhy | American Express | Americký kongres | Počet nezaměstnaných | Saudi Aramco | US CPI | Tempo snižování sazeb | Fúze | IBM.US | Ekonomické zprávy | Americký trh s bydlením | Investiční fond | Stimuly | Konkurent | Světové centrální banky | Zasedání měnového výboru | Akcie společnosti Pfizer | USB.US | Akcie společnosti Oracle | Míra nezaměstnanosti v EU | Konsolidace ceny | Míra inflace v Německu | Pád libry | Nastavení stop lossů | Analytik | Vyšší výnosy | XTB Research | Ostatní akcie | Německý výrobce obuvi | Fraport | Inflační report | Statistika | Zisk firem z indexu S&P 500 | Abbott Laboratories (ABT.US) | Další pokles | Americký HDP | Vývoj ceny | Německá inflace | ONS | Doporučení pro obchodování | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Vyhlídky dolaru | Rostoucí úrokové sazby | PCE inflační index | News | Odborová organizace | Wealth Management | Robert Pavlik | Tržní kapitalizace společnosti | Potenciál poklesu | Letecké palivo | Průmyslové podniky | Politico | Intervenovat | Dakota Wealth | Volatilita páru EUR/USD | Richmond | Chuck Carlson | Vývoj měnového páru USD/SEK | US30 | Výrazný pokles libry | Dodavatelské řetězce | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodovat intradenně | Chování spotřebitelů | Fundamentální analýza pro začátečníky | Cena americké ropy | Potenciální obrat trendu | Síla poklesu | Nové zprávy | Válka na Ukrajině | Falešný signál | Inflační index | Tvorba pracovních míst | Libra ztrácí | Technická recese | Více peněz | Výsledek inflace | Prodej | Bitcoin | Hut 8 Mining | Home Depot | Denní propad | Japonská centrální banka | Euforie | Bez rizika | Smíšený signál | Trump Media & Technology | Co se děje na finančních trzích | WIZZ | Investiční | SONY.US | Odhad růstu HDP | Cena plynu | Spekulovat | Graf páru | UPS.US | Oznámení | Cena dnes | Ekonomika USA | Existence bitcoinu | CISCO | Posilování eura | Německý HDP | Progres | Graf páru GBP/USD | Hypotéza | Členka Rady guvernérů | Trend cen | Cenový index PCE | ATH | HICP | Celkový sentiment | Výkonnost | Změna trendu | Přebytek obchodní bilance | Růst cen ropy | Peter Tuz | Zájem investorů | Semafor | Opatření | Energetický sektor | Phil Blancato | Panevropský index STOXX 600 | Budoucnost | Euro vůči dolaru | Tempo růstu spotřebitelských cen | Partners | Rovnováha | Očekávaná data | Rozhodování | Index CPI | Rýže | Agentura Bloomberg News | Prodávající | Walmart | Index S&P 500 | Úroky snížit | Zásoby benzinu | Údaj NFP | ULTA | Akcie internetového obchodu | Stock market | Euro dolar | Ekonomická situace | Aktuální předpověď | Stimulační program | Nová data o inflaci | MS.US | Sony | Ceny nájmů | Investment Counsel | Marriott International (MAR.US) | Uzavření trhů | Španělský CPI | Krypto | Zlato | HDP | Zpráva pro tradery | BKNG | Robinhood Markets (HOOD.US) | Hladiny Fibonacciho retracementu | Představitel Fedu | Maloobchodní tržby | Likvidita | CL | Libra klesá | Rok 2025 | Britský regulátor | PBOC | Trh s bydlením | SNY | Zprávy a události | Hlavní akciové indexy | Charles Evans | Letiště | Break Even | Etoro | Akcie American Airlines | TSLA | Obyvatelé eurozóny | Etsy | Fond | Royal | Inflace CPI | Dow Jones Industrial Average | Mining | PMI index | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zajímavé pohyby | OANDA Edward Moya | Nový týden | Konec downtrendu | Spekulanti | Exponenciální průměr | Americká ministryně financí | Restrukturalizace | Dnes na forexovém trhu | BlackRock | Měkké přistání | Gasoline inventories | Dezinflační trend | Dnešní zprávy | Slušný zisk | Objednávky | Inflační očekávání | ABC | Joe Biden | G7 | Index ASX | Evropské akciové trhy | Úroveň supportu | Index Nikkei 225 | Výrobní aktivity | USD/CAD | Zájem o riziková aktiva | Ropovody | Čínské vlády | Kurz EUR | Komentáře Fedu | Fundamenty | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Index PMI | Pravidla systému obchodování | Komodity | Analýza | Oznámení centrální banky | Vyšší inflace | Údaje o nezaměstnanosti | Oslabování libry | COT | Ministr financí Jeremy Hunt | Trh s kryptoměnami | Nikola Corporation | Správa | Hewlett Packard Enterprise | Horizon Investment Services | Miliardy | Výnosy | Oblasti umělé inteligence | Index FTSE 100 | Velmi volatilní | Robinhood Markets | Put | Maloobchodní tržby v USA | Vstoupit do trhu | Abbott | Disney | Pozitivní výhled | Sazba Fedu | Hlavní ekonom ECB | Tvrdohlavost | Caixin | KO | BIRK | Institucionální obchodníci | Kryptoměny | Časové rámce | Velkoobchodní tržby | Stav americké ekonomiky | Vítězství | Průmyslové kovy | Medvědí trend | Zklamání investorů | Investor | Zlepšení | Index amerického dolaru | Solidní růst | Futures na palladium | Nonfarm Payrolls | ČTK | Stav trhu práce | Sentiment trhu | PredictIt | Nejisté situace | Americké akciové indexy | Výhled měnové politiky | Amazon | Americká vláda | Normální volatilita | Španělsko | Kanadský statistický úřad | Výrobní inflace | Tržby společnosti | Jerome Powell | Vysoké úrokové sazby | IBEX | Zvyšování úroků | Wall Street | Záporné úrokové sazby | Změny úrokových sazeb | Poptávka po státních dluhopisech | Index DAX | Průběžné výsledky | Základní úroková sazba | Recese americké ekonomiky | Graf dne | Denní obchodníci | Čínské firmy | Prezident Federální rezervní banky | Australský index | Hike | Nakupovat | Manažeři | Spotřebitelské ceny | Vlnový pattern v grafu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Zpráva Evropské komise
Zpráva FSB
Zpráva Hindenburg Research
Zpráva HSBC
Zpráva IEA
Zpráva IEA o trhu s ropou
Zpráva institutu ZEW
Zpráva Morgan Stanley
Zpráva NFP
Zpráva OECD

Následující klíčová slova

Zpráva o měnové politice
Zpráva o převzetí banky
Zpráva organizace ADP
Zpráva o růstu nezaměstnanosti
Zpráva o schválení
Zpráva o trhu práce
Zpráva o výrobní inflaci
Zpráva o vývoji inflace
Zpráva o vývoji inflace v USA
Zpráva o vývoji nezaměstnanosti
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít