Středa 10. července 2024 14:26
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost
reklama
Fintokei ProTrader

Bollingerova pásma

img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 25. června (analýza dopoledních obchodů). Libra nedosáhla ani na hladinu 1,2704.

26.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2704 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zanalyzujme, co se stalo. Libra stoupala, ale k testu a falešnému průrazu jí několik bodů chybělo, takže jsem odtud nemohl vstoupit na short pozice. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat.
C:\fakepath\trader-26062024-2.jpg

Jak by měl vypadat den začínajícího tradera, který nemá na obchodování čas

26.06.2024 Trading může být pro začínající obchodníky velmi náročný, zvláště pokud mají omezený čas kvůli zaměstnání na plný úvazek. Efektivní řízení času se proto stává klíčovým faktorem pro úspěch v tradingu.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 25. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale bez úspěchu

26.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0723 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme si, co se zde stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly dobrý vstupní bod k nákupu eura, což vedlo k tomu, že pár vzrostl pouze o 12 bodů, než došlo k obnovení tlaku na tento pár. Technický výhled se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

Cena zlata se drží v růstovém kanálu

24.06.2024 Ceny zlata se z krátkodobého pohledu vyvíjejí v rámci vzestupného kanálu se silnou rezistencí na úrovni 2 336 a 200-periodického jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 2 345. Střední úroveň Bollingerova pásma (20-periodický SMA) a 50-periodický SMA zaznamenaly býčí překřížení a technické oscilátory směřují na sever. MACD stojí mírně nad svou spouštěcí linií nad nulovou úrovní, zatímco RSI tiká vzhůru nad úroveň 50.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. června (analýza dopoledních obchodů)

21.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0713 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu směrem dolů tam přinesly dobrý vstupní bod pro nákup eura, což vedlo k růstu páru o téměř 20 bodů. Odpoledne nebyl technický obrázek zrevidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. června (analýza dopoledního obchodování). Libra se před rozhodnutím Bank of England nadále pohybuje v rozpětí

20.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Libra vzrostla, ale do testu a falešného proražení jí pár bodů chybělo, takže jsem odtud nemohl vstoupit do krátkých (short) pozic. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 19. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu

20.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k otestování a vytvoření falešného proražení nikoli. Z toho důvodu nebylo možné najít vhodné vstupní body do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bylo potřeba ještě revidovat.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 19. června (analýza dopoledních obchodů). Libra po údajích o inflaci mírně vzrostla.

20.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2719 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz a retest tohoto pásma přinesly vstupní bod na nákup libry, která v době psaní článku vzrostla o 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

GBP/USD. Bank of England sdělí zítra verdikt.

20.06.2024 20. června se uskuteční další zasedání Bank of England. Pár GBP/USD zůstává v očekávání této události poměrně sebevědomý, i když dnešní zpráva o inflaci vykázala záporné výsledky. Zpráva odráží zpomalení inflace v Británii, ale obchodníci s párem GBP/USD zůstávají optimističtí a nespěchají s prodejem britské měny. Pár se pokouší přiblížit se k hladině rezistence 1,2740 (střední linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu) a otevřít si tak cestu k hranici 28. čísla.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 18. června (analýza dopoledního obchodování). Libra klesla pod 1,2685

19.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2685 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se stalo. Proražení a reverzní otestování tohoto rozpětí vedlo ke vstupnímu bodu pro prodej libry, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o téměř 20 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 18. června (analýza dopoledních obchodů)

19.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0707 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Došlo k poklesu, ale ne k testu a formaci falešného průrazu. Proto se nedaly najít vhodné vstupní body. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou senaci 17. června (analýza dopoledních obchodů). Libra se opět nakupovala pod úrovní 1,2657.

17.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2675 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem hladiny 1,2675 poskytly vynikající signál k nákupu libry. Jak ale vidíte v grafu, pár nijak výrazně nestoupal. Technický obrázek na druhou polovinu dne stále musí být zrevidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 17. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pokouší překonat úroveň 1,0710

17.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení této úrovně byly signálem k prodeji eura dále podél trendu. Jak je však z grafu patrné, v době psaní této prognózy ještě nedošlo k odpovídajícímu pohybu směrem dolů. Ve druhé polovině dne nebyl technický obraz revidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 14. června (analýza dopoledního obchodování). Libra pokračovala v poklesu

14.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2736 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Proražení a otestování úrovně zdola nahoru vedlo k dalšímu výprodeji libry s pohybem o 50 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně revidován.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 14. června (analýza dopoledních obchodů). Euro pokračovalo v poklesu.

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0722 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Poklesy a vytvoření falešného průrazu směrem dolů byly signálem k nákupu eura, které se ale nikdy nedostalo na běžný růst a pokračovalo v poklesu. S nákupy při falešném průrazu v oblasti 1,0677 jsme ale měli štěstí. Z trhu se podařilo vytáhnout více než 30 bodů zisku. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během seance v USA ze dne 13. června (analýza dopoledního obchodování)

14.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0800 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení této úrovně poskytly signál k nákupu eura, což vedlo k nevýraznému růstu o 15 bodů, po kterém pohyb skončil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bylo potřeba ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. června (analýza dopoledních obchodů)

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2788 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě poskytly vynikající vstupní bod na prodej libry, který zatím vyústil v pokles o pouhých 15 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 11. června (analýza dopoledního obchodování)

12.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám poskytly vynikající vstupní bod k nákupu libry, což vedlo k růstu o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně revidován.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. června (analýza dopoledních obchodů). Euro se vrací k poklesu.

12.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0757 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz ven a retest tohoto pásma poskytly vynikající signál k prodeji eura dál podél trendu a vyústily v pokles o více než 30 bodů. Vzhledem k agresivnímu chování prodejců během evropské seance byl technický obrázek na druhou polovinu dne revidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na libru přetrvává

11.06.2024 Ve své pondělní dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2729 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale nikdy nedošlo k otestování a vytvoření falešného proražení. Z toho důvodu jsem si obchod nechal ujít a zaznamenal jsem další pohyb směrem dolů. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nevyšlo jim to

11.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0753 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám umožnily získat signál k nákupu eura, což vedlo k pohybu o téměř 20 bodů. Zcela předvídatelně se však následně tlak na euro vrátil a úroveň byla na prolomena na druhý pokus. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 7. června (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává nad úrovní 1,2784.

10.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2784 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě přinesly signál k nákupu, ale po růstu o 15 bodů tlak na libru polevil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 7. června (analýza dopoledního obchodování). Trh práce se může stát pro dolar problémem

07.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0888 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly výborný signál k nákupu eura, ale kupující se zřejmě rozhodli před zveřejněním důležitých údajů z USA nepospíchat. Po růstu o 10 bodů se obchodování opět přesunulo do oblasti 1,0878. V důsledku toho padlo rozhodnutí opustit trh a vyčkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě upravit.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 6. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nedopadlo to podle jejich představ

06.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2782 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vedly k nákupnímu signálu, ale po pohybu vzhůru o 12 bodů tlak na libru klesl. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 5. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se po zveřejnění údajů o indexu PMI vrátilo k poklesu

05.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom pochopili, co se tam stalo. Navzdory slabým údajům z eurozóny a poklesu páru jsme se k otestování úrovně 1,0861 nedostali. Nízká volatilita před důležitými statistikami z USA a zítřejším zasedáním ECB se zdá být oprávněná. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 5. června (analýza dopoledních obchodů). Prodejcům se podařilo ubránit kurz 1,2779, ale co dál?

05.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2779 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě přinesly signál k prodeji, ale po poklesu o 12 bodů tlak na libru polevil. Dokud se bude obchodovat pod úrovní 1,2779, lze očekávat, že signál bude fungovat, ale vše bude záviset na údajích z USA. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

USD/JPY: japonský jen slaví triumf

05.06.2024 Pár USD/JPY dnes aktualizoval třítýdenní minimum a propadl se do oblasti 154. Důležité je, že instrument klesá navzdory intradennímu růstu dolarového indexu. To znamená, že tón pohybu měnového páru směrem dolů udává jen, který reaguje na současné fundamentální pozadí.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 4. června (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry nedokázali nic nabídnout.

04.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2776 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Objevil se pokles do oblasti 1,2776, ale nikdy ne falešný průraz směrem dolů, což neumožnilo vstup na trh. Naprostá absence býků na této úrovni byla překvapivá, což vedlo k mírné revizi technického obrazu na odpoledne.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 4. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se postupně vrací

04.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0883 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Proražení a reverzní test této oblasti byly signálem k prodeji, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o 10 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD. Odrazový můstek pro dolar.

04.06.2024 Pár EUR/USD zahájil obchodní týden v klidném duchu. V první polovině dne měli navrch medvědi. Mluvit v této souvislosti o iniciativě ale není úplně přesné, protože cena stoupá a klesá v rámci 8. čísla. Medvědi se ji minulý týden snažili stlačit pod cíl 1,0800, zatímco býci se pokoušeli dosáhnout hranic 9. čísla, ale úsilí obou skupin bylo marné. Pár se už třetí týden po sobě stále pohybuje v rámci osmé figury, což ukazuje na nerozhodnost obchodníků. Podle mého názoru je opatrnost obou stran vzhledem k nadcházejícím událostem normální.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 30. května (analýza dopoledních obchodů). Libra se mírně zotavila.

31.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz kolem úrovně 1,2714 přinesly signál k prodeji libry a v době psaní článku vyústily v pokles o pouhých 10 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo

30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. května (analýza dopoledních obchodů). Libra pokračuje v korekci.

30.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2761 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz směrem dolů v oblasti 1,2761 vedly k prodejnímu signálu pro libru, což v době psaní článku vyústilo v pokles o více než 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 29. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu

29.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0842 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k poklesu, ale ten nedokázal vytvořit falešné proražení, takže nebylo možné získat jasný signál ke vstupu do trhu. V tomto ohledu byl technický obrázek odpoledne revidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 28. května (analýza dopoledního obchodování). Libra dosáhla nového měsíčního maxima

29.05.2024 Ve své včerejší dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2756 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. K poklesu došlo, ale nikdy nedošlo k jeho otestování a vytvoření falešného breakoutu tamtéž. Z toho důvodu jsem nezaznamenal žádné vhodné body pro vstup do trhu. Odpoledne byl technický obrázek výrazně revidován.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)

29.05.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. května (analýza dopoledních obchodů). Libra dosáhla úrovně 1,2756.

28.05.2024 V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2756 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Růst a falešný průraz tam daly signál k prodeji, ale nikdy nedošlo k normálnímu pohybu směrem dolů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě zrevidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 27. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se snaží pokračovat v růstu

27.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení tam vyvolaly signál k prodeji eura, který v době psaní tohoto článku zapříčinil pouze 10bodový pokles páru. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819

24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Kupující si odpočinuli na úrovni 1,2760

23.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,2722 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného prolomení nám poskytly signál k nákupu. Jak však můžete vidět v grafu, k výraznějšímu pohybu vzhůru ještě nedošlo. Po zotavení o 15 bodů se na pár vrátil tlak, což je špatný signál pro kupující libry. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se zvýšil

23.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0845 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení zde dalo signál k nákupu, který však nikdy nedosáhl růstu, což vedlo ke ztrátám. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
C:\fakepath\ctrader-22052024-uvod-2.png

Obchodní platforma cTrader – recenze a návod

22.05.2024 V současném světě obchodování na finančních trzích je volba správné obchodní platformy jednou z klíčových oblastí pro úspěch každého tradera. Jednou z méně známých, ale stále oblíbenějších platforem je cTrader. Tato platforma nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které mohou výrazně usnadnit a zefektivnit obchodování. V tomto článku se proto podrobně podíváme na platformu cTrader, její výhody, nevýhody a rozdíly oproti jiným populárním platformám.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 21. května (analýza dopoledního obchodování). Euro dosáhlo úrovně 1,0870

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0869 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme se podívat na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k růstu k této úrovni, ale nikdy se zde nevytvořilo falešné proražení. Je zřejmé, že na základě této úrovně zatím není možné vstoupit do prodejních pozic, takže se celé vyústění odkládá na odpoledne. Zároveň jsem nerevidoval technický obrázek.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. května (analýza dopoledních obchodů). Euro zůstává nad úrovní 1,0866.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0866 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. K poklesu k dané úrovni došlo, ale nikdy nebyla otestována a vytvořil se na ní falešný průraz. Proto nebylo možné získat vhodné vstupní body na trh. Jelikož jsme stále obchodovali uvnitř kanálu, bylo potřeba ještě revidovat technický obrázek pro druhou polovinu dne.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. května (analýza dopoledního obchodování)

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2698 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vytvořily signál k nákupu, ale v první polovině dne nedošlo k výraznějšímu pohybu vzhůru. To vedlo k revizi technického obrazu a strategie pro americkou seanci.
img

Cena zlata se dostala nad své all-time high

20.05.2024 Cena zlata zaznamenala na 4hodinovém grafu druhou seanci zisk po neúspěšném pokusu o výrazné prolomení kulaté úrovně 2400. Šance na zvrat se zvýšila, jelikož ukazatel RSI vstoupil do překoupené oblasti, zatímco ukazatel MACD oslabuje svou hybnost nad spouštěcí a nulovou linií.
img

USD/JPY: nahoru a pouze nahoru!

20.05.2024 Japonský jen opět přichází o býčí dynamiku. Pár USD/JPY po krátkodobé korekci znovu zamířil nahoru a potvrdil tak odolnost vzestupného trendu. Abychom byli spravedliví, dolarový index už druhý den roste a reaguje tak na jestřábí výroky tvůrců politiky Fedu. Přesto se ale pár USD/JPY z hlediska dynamiky mezi hlavními dolarovými páry obchoduje solidně. Kupci aktivně dobývají zpátky ztracené pozice. V krátkodobém horizontu se tedy instrument může vrátit do oblasti nad úrovní 156. Tato dynamika je výsledkem nejen oživení amerického dolaru, ale také oslabení jenu.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem vyzdvihl úroveň 1,0879 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení na této úrovni nám poskytly vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, které navázaly na včerejší trend. Jak však můžete vidět v grafu, očekávaný prudký růst eura se nedostavil. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
img

Technická analýza měnového páru GBP/USD na týden od 6. do 11. května

06.05.2024 Tento týden může GBP/USD od úrovně 1,2542, což je zavírací úroveň poslední týdenní svíčky, pokračovat v pohybu směrem vzhůru s cílem na 1,2665, což je úroveň retracementu 61,8 % zakreslená žlutou tečkovanou linkou. Po dosažení této úrovně bude cena s největší pravděpodobností pokračovat směrem vzhůru s cílem na 1,2690, což je úroveň retracementu 23,6 % zakreslená modrou tečkovanou linkou.
img

Technická analýza EUR/USD na týden od 6. do 11. května

06.05.2024 Tento týden může instrument z úrovně 1,0761 (zavírací úroveň poslední týdenní svíčky) zahájit pullback směrem dolů s cílem na 1,0746, což je Fibonacciho úroveň 38,2 % zakreslená červenou tečkovanou linkou. Při otestování této úrovně může cena pokračovat v pohybu vzhůru s cílem na 1,0835, což je úroveň retracementu 61,8 % zakreslená červenou tečkovanou linkou.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 3. května (analýza dopoledního obchodování). Klíčovým momentem týdne budou data z USA

03.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0751 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu.Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat, co se tam stalo. K růstu došlo, ale vzhledem k nízké volatilitě jsme se k otestování tohoto rozpětí zatím nedostali. V důsledku toho bylo třeba ještě dosáhnout vhodných vstupních bodů do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 2. května (analýza dopoledního obchodování). Euro nakoupeno kolem 1,0700

02.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0700 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu vedly k vytvoření signálu k nákupu eura, ale k výraznému růstu páru nedošlo. Technický obrázek je třeba pro druhou polovinu dne ještě revidovat.
img

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy

30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. dubna (analýza dopoledních obchodů). Euro stále vězí v bočním kanálu.

29.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Pokles a falešný průraz přinesly signál k nákupu eura, ale pár nevykázal výrazný růst. Obchodoval se dál kolem úrovně 1,0714, takže jsem se rozhodl trh opustit a počkat na nové signály. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Dolar je připraven na údaje o HDP.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0726 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Analýza grafu 5M nám ukáže, co se stalo. Růst a falešný průraz přinesly signál k prodeji eura, který vedl k poklesu páru o 15 bodů a byl koncem všeho. Technický obrázek na druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra dál oživovala.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2478 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Úroveň 1,2478 byla proražena, ale k retestu směrem dolů jsme se už nedostali, takže jsem zůstal bez signálů pro vstup. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 22. dubna (analýza ranních obchodů). Euro se bude dál obchodovat v rámci kanálu

23.04.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0645 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k falešnému průrazu ne, protože pár tuto úroveň o pár bodů neotestoval. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 22. dubna (analýza dopoledních transakcí). Libra pokračuje v poklesu

23.04.2024 Ve své ranní předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2340 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. K proražení úrovně 1,2340 došlo bez reverzního testu, takže jsem zde během poklesu páru nemohl získat vhodný vstupní bod do krátkých pozic. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Bouře ve sklenici vody: Analýza EUR/USD

22.04.2024 Během páteční asijské seance se pár euro/dolar prudce propadl až do oblasti 1,0600, když se dostal pod tlak zpráv, že Izrael podnikl proti Íránu útočné akce. Dolar na pozadí rizikových nálad znovu posílil, ale ne na dlouho.
img

GBP/USD. Korekce, nebo obrat trendu?

18.04.2024 Pár GBP/USD ukazuje, že je ochoten bojovat, protože se snaží zahájit býčí korekci. Býci spoléhají nejen na slabost dolarů, ale i na zprávu o inflaci ve Spojeném království. Fakt, že inflace neklesla podle očekávání, umožnil býkům dotlačit pár až k hranicím oblasti 1,25, i když libra podle mého názoru nemá důvod držet vzestupný trend. Na jedné straně všechny složky inflačních údajů vyšly v "zelených číslech". Na druhou stranu ale inflace ve Velké Británii dál zpomaluje.
img

Technická analýza EUR/USD na období 15.–20. dubna 2024

15.04.2024 Měnový pár EUR/USD může tento týden zahájit korekční pohyb směrem vzhůru, a to z úrovně 1,0640 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k hladině retracementu 23,6 %na úrovni 1,0706 (červená přerušovaná linie). Po dosažení této úrovně se pár vydá směrem dolů k úrovni retracementu 23,6 % na 1,0674 (červená přerušovaná linie).
img

Technická analýza páru GBP/USD na 15.–20. dubna 2024

15.04.2024 Pár GBP/USD se tento týden může pohybovat nahoru od úrovně 1,2445 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 14,6 % na úrovni 1,2493 (žlutá přerušovaná linie). Pak bude stoupat k retracementu 23,6 % na úrovni 1,2535 (žlutá přerušovaná linie).
img

EUR/USD: holubičí signály z ECB a rostoucí index cen výrobců

15.04.2024 Pár euro-dolar v pátek pokořil šestou hodnotu. Prodávající EUR/USD aktualizovali čtyřměsíční cenové minimum a zdá se, že se u něj nehodlají zastavit. Pokud se medvědi usadí pod hladinou supportu 1,0680 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma v týdenním grafu), dalším cílem poklesu v dlouhodobém horizontu bude 1,0510. Tento cenový bod odpovídá spodní hranici cloudu Kumo v časovém rámci W1. To – řekněme – je hlavní, nejambicióznější cíl. Střednědobé cílové úrovně jsou 1,0650 a 1,0600.
C:\fakepath\forex-volatilita-17032024-2.jpg

Forex: Nejvíce volatilní měnové páry

15.04.2024 V tomto článku se budeme věnovat nejvolatilnějším měnovým párům současnosti. Naučte se je obchodovat a využijte volatilitu ve svůj prospěch. Forexový trh je oblíbený díky své vysoké volatilitě, která vytváří jak dostatek obchodních příležitostí, tak přináší vysoké riziko. Volatilitu měny určuje několik faktorů: likvidita, denní doba, geopolitické konflikty, ekonomická stabilita a nálada forexových obchodníků.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
img

Technická analýza páru GBP/USD na 8.–13. dubna 2024

08.04.2024 Pár GBP/USD by tento týden mohl obnovit růst, a to od úrovně 1,2634 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 61,8 % na úrovni 1,2719 (červená přerušovaná linie). Následně pár bude stoupat k retracementu 14,6 % na úrovni 1,2766 (modrá přerušovaná linie).
img

Technická analýza páru EUR/USD na 8.–13. dubna 2024

08.04.2024 Pár EUR/USD může tento týden pokračovat v pohybu nahoru od úrovně 1,0836 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 50 % na úrovni 1,0917 (červená přerušovaná linie). Po otestování této úrovně bude dál stoupat k retracementu 61,8 % na úrovni 1,0969 (červená přerušovaná linie).
img

XAU/USD: jaké jsou šance na další růst po zveřejnění NFP v USA

05.04.2024 Dnes je v centru pozornosti trhů zveřejnění oficiálních údajů o počtu nových pracovních míst za březen v americké ekonomice. Očekává se, že trh práce v březnu vytvořil 212 000 nových pracovních míst po 275 000 v únoru. Nezaměstnanost by mohla zůstat na stejné úrovni 3,9 %.
img

EUR/USD: Velmi podivný a podezřelý růst

04.04.2024 Pár euro-dolar předevčírem aktualizoval své sedmitýdenní cenové minimum, které zaznamenal na úrovni 1,0725. Medvědi na...
img

EUR/USD: Velmi podivný a podezřelý růst

04.04.2024 Pár euro-dolar předevčírem aktualizoval své sedmitýdenní cenové minimum, které zaznamenal na úrovni 1,0725. Medvědi na EUR/USD se však neodvážili zaútočit na hranici 1,06 a uzamkli zisky. Iniciativu na tomto páru převzali kupující, kteří zpočátku předváděli skromné výsledky (pár se držel v rámci hodnoty 1,07), ale poté vyrazili strmě vzhůru. Momentálně cena testuje hladinu rezistence na úrovni 1,0850 (prostřední linie ukazatele Bollingerova pásma, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

EUR/USD: Jestřábí signály Fedu a zpomalující se inflace v eurozóně

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dostal na sedmitýdenní cenové minimum a dosáhl úrovně 1,0725. Do konce dne se však medvědům nepodařilo usadit pod hladinou supportu 1,0730 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma na časovém rámci D1) – obchodníci vybrali zisky a opustili spodní hranice. Přesto se pár udržel v pásmu 7. hodnoty: kupující nedokázali otestovat ani nejbližší hladinu rezistence na úrovni 1,0810 (spodní hranice cloudu Kumo, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
img

EUR/USD: Proč dolar roste?

03.04.2024 Duben přinesl dolaru dobré zprávy. Přinejmenším včerejší zpráva byla dolarovým býkům nakloněna a umožnila dolaru posílit pozice napříč trhem. Platí to i pro jeho pár s eurem: cena EUR/USD prudce klesla a v současnosti testuje support na úrovni 1,0730 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu). Klesající trend postupně nabírá na síle, takže se na obzoru rýsuje hodnota 6.
img

Analýza indikátorů pro měnový pár GBP/USD na 2. dubna 2024

02.04.2024 Měnový pár GBP/USD se může z úrovně 1,2547 (zavírací cena včerejší denní svíčky) vydat směrem vzhůru a otestovat úroveň pullbacku 14,6% na 1,2590 (červená tečkovaná čára). Po dosažení této úrovně bude možný pokračující pohyb vzhůru za účelem otestování úrovně pullbacku 23,6 % na 1,2622 (červená tečkovaná čára).
img

Analýza indikátorů pro měnový pár EUR/USD na 2. dubna 2024

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se může z úrovně 1,0743 (zavírací cena včerejší denní svíčky) posunout směrem dolů a otestovat historický support na úrovni 1,0723 (modrá tečkovaná čára). Poté bude možný pohyb směrem vzhůru k úrovni pullbacku 14,6 % na 1,0759 (červená tečkovaná čára).
img

Technická analýza páru EUR/USD na 1.–6. dubna 2024

02.04.2024 Pár EUR/USD by se tento týden mohl začít pohybovat nahoru od úrovně 1,0793 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 38,2 % na úrovni 1,0864 (červená přerušovaná linie). Po otestování této úrovně se bude dál pohybovat nahoru k retracementu 50 % na úrovni 1,0916 (červená přerušovaná linie).
img

Technická analýza páru GBP/USD na 1.–6. dubna 2024

02.04.2024 Pár GBP/USD může tento týden pokračovat v pohybu nahoru od úrovně 1,2622 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 23,6 % na úrovni 1,2690 (modrá přerušovaná linie). Následně se přiblíží k retracementu 14,6 % na úrovni 1,2766 (modrá přerušovaná linie)
img

Technická analýza páru EUR/USD na duben 2024

02.04.2024 Pár EUR/USD může v dubnu dál stoupat od úrovně 1,0793 (zavírací cena březnové měsíční svíčky) k retracementu 61,8 % na úrovni 1,0959 (červená přerušovaná linie). Následovat bude další růst k retracementu 76,4% na úrovni 1,1080 (červená přerušovaná linie).
img

Technická analýza páru GBP/USD na duben 2024

02.04.2024 Pár GBP/USD by se v dubnu mohl začít pohybovat nahoru od zavírací ceny březnové měsíční svíčky 1,2622 k historické rezistenci na úrovni 1,2848 (modrá přerušovaná linie). Pak bude stoupat k hornímu fraktálu 1,3139 (žlutá přerušovaná linie).
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů). Libra se snaží projevit růst.

27.03.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2623 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu tam vedly k prodejnímu signálu, ale pokles nenastal. Po krátké době býci dosáhli průrazu dolů a reverzního testu úrovně 1,2623, což je přinutilo opustit short pozice a otevřít long pozice. V době psaní článku jsem ještě nezaznamenal prudký růst. Odpoledne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů)

27.03.2024 V ranní prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem dělat obchodní rozhodnutí na jejím základě. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme, co se v něm stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu vedly k prodejnímu signálu, ale jak vidíme v grafu, vzhledem k nízké volatilitě nedošlo k výraznému poklesu, což se očekávalo. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 27. března. Euro nesplnilo výzvu

27.03.2024 Včera byl vygenerován pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se na něm stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD opravdu klesl, ale žádný falešný průraz se tam nevytvořil. Z tohoto důvodu se nevytvořily žádné vhodné body ke vstupu na trh. Odpolední růst k oblasti 1,0867 nám umožnil vstoupit na trh s short pozicemi. V důsledku toho měnový pár klesl o 30 pipů.
img

Pár EUR/USD se v prostředí slábnoucího dolaru pohybuje nahoru

26.03.2024 Pár EUR/USD vzhledem k obecnému oslabování amerického dolaru pokračuje v růstu. Index amerického dolaru po prudkém růstu z konce minulého týdne druhý den po sobě klesá.
img

Analýza indikátorů pro pár GBP/USD na 26. března 2024

26.03.2024 Měnový pár GBP/USD se může pohybovat nahoru od úrovně 1,2632 (zavírací cena včerejší denní svíčky) a otestovat pullback 61,8 % na úrovni 1,2661 (žlutá tečkovaná linie). Po dosažení této úrovně může dál stoupat a otestovat pullback 38,2 % na úrovni 1,2695 (červená tečkovaná linie).
img

Analýza indikátorů pro měnový pár EUR/USD na 26. března 2024

26.03.2024 Měnový pár EUR/USD se může z úrovně 1,0835 (zavírací cena včerejší denní svíčky) vydat směrem vzhůru a otestovat úroveň pullbacku 38,2 % na 1,0864 (červená tečkovaná čára). Poté bude možný další pohyb směrem vzhůru k úrovni pullbacku 38,2 % na 1,0870 (žlutá tečkovaná čára).
img

EUR/USD. Výsledky týdne. Vzestup a pád dolaru: korekce, nebo obrat trendu?

25.03.2024 Pár EUR/USD zakončil obchodní týden na základně 8. čísla, konkrétně na úrovni 1,0808. Bylo to jako dvoudílný film: v prvním díle hrál dolar roli outsidera a poté se stal favoritem. Proto ta poměrně vysoká volatilita: maximum týdne bylo zaznamenáno na úrovni 1,0943 a minimum na 1,0803. Při pohledu na týdenní graf vidíme, že pár již druhý týden po sobě vykazuje klesající trend. Pro medvědy na EUR/USD to však vzhledem k poměrně nevýrazným výsledkům březnového zasedání Federálního rezervního systému nebyla v žádném případě snadná procházka. A další vyhlídky na pokles jsou rovněž sporné.
img

EUR/USD. Přehled týdne. Poslední březnový akord

25.03.2024 Pár EUR/USD klesá již druhý týden po sobě. Pokud se podíváme na graf EUR/USD, vidíme, že od 8. března se pár obchodoval kolem hladiny 1,0980, ale poté začal postupně klesat. Navzdory výrazným korekčním pullbackům a občasným flatům se pár obecně pohybuje směrem dolů. Ani holubičí výsledky březnového zasedání FOMC nezlomily dolarové býky. S nedávným propadem bychom však měli být opatrní. Tento cenový pohyb nevypadá spolehlivě: americký výrobní index PMI, který zůstal v zelených číslech a dosáhl několikaměsíčního maxima, dolar podpořil. Trh zároveň jako by zapomněl, že Federální rezervní systém ponechal svůj bodový graf, naznačující tři snížení sazeb v tomto roce, beze změny. Růst dolaru se zdá být nadměrný, ale čím jsme si jisti, je, že v tomto kole zvítězili medvědi.
img

Analýza indikátorů pro pár GBP/USD na 22. března 2024

22.03.2024 Měnový pár GBP/USD se může pohybovat dolů od úrovně 1,2654 (zavírací cena včerejší denní svíčky) k historickému supportu 1,2611 (modrá tečkovaná linie). V případě otestování této úrovně může stoupat k cíli 1,2661, což je úroveň pullbacku 61,8 % (žlutá tečkovaná linie).
img

Analýza indikátorů měnového páruz EUR/USD na 22. března 2024

22.03.2024 Měnový pár EUR/USD se může pohybovat z úrovně 1,0860 (zavírací cena včerejší denní svíčky) směrem dolů na 1,0836, což je historická úroveň supportu (modrá tečkovaná čára). V případě otestování této úrovně bude možný pohyb vzhůru s cílem na 1,0864, což je úroveň pullbacku 38,2 % (červená tečkovaná čára).
Související klíčová slova: Average Directional Index (ADX) | Trvalejší pohyb | Jak měřit volatilitu | Bollinger Bands indikátor | Rychlá exekuce | Výhody cTraderu | Hlava a ramena | Jak fungují akcie | Pravděpodobné výsledky | Klid před bouří | Neel Kashkari | Detailní analýza | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Indikátor Williams %R | Geopolitické konflikty | Války | Využití indikátorů volatility | Vývoj | Míra nezaměstnanosti v USA | Obchodní platformy | Údaje z USA | Standardní odchylka | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Zveřejněné údaje | Zasedání Bank of England | Prezident newyorského Fedu | Obchodní rozhodování | EUR | Spotřebitelské výdaje | Esther Georgeová | Pokračování růstu | Standard & Poor's | Odpočinek | Dolar australský | Přemýšlení | Typy indikátorů | Oznámení výsledků | Brokeři | Falešný průraz | Komuniké | Indikátor Stochastic Oscillator | Výkyvy | Itálie | Klíčový ukazatel | Hlasovací právo | Take Profit | Šílenství | Vývoj ceny zlata | Snižování rozvahy Fedu | Pip | Očekávání | Korelace | Otevřené pozice | Volatilní | Evropské centrální banky | Nové obchody | PCE inflační index | JAR | Ekonom Evropské centrální banky | Turbulentní ekonomika | Západní Virgínie | Fibonacci úrovně | AUD/NZD | EUR/JPY | Analýzy trhu | Příležitost k nákupu | Trh práce | Tipy pro začínající | Evropská komise | Japonské společnosti | Pro investory | Vzácné nerosty | Investice | USD/ZAR | MACD | Potenciál | Forex indikátor | Support | Podnikatelské aktivity | Edge | Lednová inflace | Index aktivity | Přesnost | Růst amerického dolaru | Indicators | Ifo | Webinář | Negativní hodnoty | Prognózy | Britská libra | Intervence | Take-Profit úrovně | Experti | Chování | Rekord | Nižší sazby | Nezávislost | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropské měny | Měnový pár GBP/USD | Bidenova administrativa | Uvolňování měnové politiky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Grafické nástroje | Reality | Sydney | Goldman Sachs | Vstup do trhu | Cena bitcoinu | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Král kryptoměn | Stochastický oscilátor | Dinár | Aktuální vývoj | Rostoucí výnosy | Exekuce obchodních příkazů | Chápání volatility | Lagardeová | Průměrné mzdy | Kansas City | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Hashrate | Cenné papíry | Výnos | Poškodit ekonomiku | Kurzotvorné informace | Měnový pár USD/JPY | Jádrový PCE inflační index | Brent | IHNED | Delta | Americký akciový trh | MSCI All-Country World | SMA | Retracementy | Vzdělávání | Šéf Fedu | LYNX Trading | MetaTrader (MT4 a MT5) | Růst sazeb | Technický indikátor | VIP zóna | Index DOW | Zvýšení sazeb Fedu | Nárůst ceny | Londýn | Exchange | Forexový trh | FX Strategy Research | Investiční strategie | Hluboké recese | Kurz USD/MXN | Strach | Druhy grafů | Posílení | Propad cen | MiFID II | Styl obchodování | Tržní hodnota | Poplatky a provize | AUDUSD | Index spekulativního sentimentu | Obchodní příkaz na cTrader | Praxe | Sentiment na trhu | JPY | Bankovní skupiny | NFP | Money Flow Index | EURUSD | Posilování dolaru | Trendový indikátor | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Podnikové objednávky | Znehodnocení | Kontrakce | Růst měnového páru | Peníze | Průměrné denní rozpětí | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Úspěšný trader | Ukazatel | Výrobní sektor | Béžová kniha | Unie | Sell pozice | Dosáhnout zisku | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Výkon | Čárový graf | Pokles k supportu | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Indikátor ROC | Investovat | Bezpečné přístavy | Exotické měnové páry | Odpor | Obchodní signály | Saxo Bank | FedWatch | Pomodoro technika | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Výpočet ADR | Ropa WTI | Zájem obchodníků | Zasedání FOMC | Volume indikátor | Brexit | Hlediska technické analýzy | Vývoj měnového páru USD/ZAR | Varianční analýza | Histogram | Pozornost investorů | Burzy | Pesimismus | USD/EUR | USD/BRL | Americké ekonomiky | Kapitál | Analyzování | Býčí divergence | Odliv kapitálu | Broker | Cash flow | Proražení | Posílení koruny | USD | Informace o průměrné denní volatilitě | Export | Otevírací cena | Technická analýza | Omezený čas | Posilování koruny | Historická volatilita | GBP/JPY | Kapitálové strategie | Vývoj měnového páru USD/BRL | Plány | Na burze | Určení trendu | Aktuální informace | Riziková averze | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Rozvahy Fedu | Výsledky za první čtvrtletí | Trh s ropou | Prudké pohyby | Ceny BTC | Maďarsko | Ranní zpráva pro tradery | Makléři | Současný stav | Noviny | Exekuce | Úroková sazba | Pozorování | ISM pro sektor služeb | Odborový svaz | Kurzovní lístek | Člen představenstva | Využití času | Signály Fedu | HODLeři | CFD kontrakty | ZAR | Pověst | Plánování obchodů | Obchodní nástroje | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Average Daily Range (ADR) | Cenové úrovně | Covid | Středoevropské měny | SaxoBank | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Ceny akcií Apple | Dovoz | Sestavení obchodního systému | MT5 | Velké instituce | Pohyb na devizových trzích | Obchodování na finančních trzích | Tržní pohyby | Pozitivní zprávy | Indikátor MFI | Pro tradery | The New York Times | Cenové pohyby | Stratégové | Konvergence | Commodity Channel Index | Komoditní | PMI ze sektoru služeb | Santiment | Evropské trhy | Býčí sentiment | Zasedání Bank of Japan | Rovnováhy | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Euforie | CO2 | Makrodata | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Obrat trendu | Investoři | Přímý přístup na trh | Obchodní deník | Portfolio | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Dolar roste | Velké automobilky | Negativní sentiment | Evropská měna | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Nákupní apetit | Média | Formy volatility | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Index PPI | Mário Centeno | Všechny indikátory | Tranše | Jádrový index | Průměrné skutečné rozpětí | Zisk | Peso | ATR a ADR | Zpřísňování měnové politiky | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Automobilky | Průmyslové objednávky | DAX30 | Tlak na USD | Údaje o průmyslové výrobě | Bank of England | Instrument | Zveřejnění zprávy | Britský premiér | NAHB | Vývoj sazeb | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Pojišťovny | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Sestupný trend | Kurz jenu | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Technická analýza EUR/USD | Intradenní analýza | Odhad spotřebitelské důvěry | Kolísání cen | Analýzy | Trh v rovnováze | Jednotné měny | Přeprodaný trh | Globální akciové indexy | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Mary Dalyová | IEA | Den D | Hlavní události | Patria | Solární energie | TRY | Členka rady guvernérů | Nemovitosti | Válka | Pár euro-dolar | Agentura Reuters | Absence kupců | Obchodní plán | Prodej | Zpráva | Maryland | Hlavní kryptoměny | Nové příležitosti | Volatilita na forexu | Prémie | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Bitcoin | Futures | Konflikty | S&P | Oslabování dolaru | Česká měna | Rok 2024 | Parabolic SAR | HDP USA | Obchodování | Potenciální zisky | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Různé úrovně volatility | JOLTS | Automobilka | S&P Global | Nabídka | Oznámení | GBP | Olej | Rekordní hodnoty | Korekční pohyb | Management | Významné pohyby | ZEW | Obchodní týden | Admiral Markets | Dobré výsledky | Důležité ekonomické události | XAU/USD | Centrální banky | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | Ministři financí eurozóny | Japonská vláda | Pákový efekt | Vývoj měnového páru USD/TRY | Zprávy | Deflace | Monitorování | Nadšení | Dolary | Dlouhodobé investování | Rekordní minimum | Růst inflace | Turecká lira | CCI | Averze k riziku | Ceny ropy | CME FedWatch Tool | 3M | Silný růst | YCC | MetaTrader 4 (MT4) | Celkový trend | Intradenní obchodování | Vyhlídky | CZ | Nerozhodnost | NATO | Páka | Podpora | Míra | François Villeroy de Galhau | Ekonom ECB | Nástroj | GME | Výsledky | Analýza trhů | EURCZK | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Zápis ze zasedání Fedu | Obchodní chování | Raphael Bostic | Lula | Hedgeové fondy | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Bank of America | Špatné výsledky | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | COT (Commitment of Traders) | Australský dolar | Retracement | Projev Jeroma Powella | Koruna | Výkyvy na měnových trzích | Finanční služby | Výrazný pokles | Ochlazování inflace | Kupující | Francie | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Obchodní instrumenty | Onemocnění | DMA | Objem | Propad | xStation | Denní kolísání | Zpráva pro tradery | Fibonacci fans | Očekávání investorů | Halifax | Trigger | Pokračující pokles | Výkonnost | HDP eurozóny | Federální rezervní systém | Zaznamenávání | Údaje | Klima | Právo | Náměstek japonského ministra financí | Očekávání analytiků | Vliv volatility | Výsledky průzkumu | Bernstein Bank | Regulátor | HighSky | Průzkumy | Shortovat | Státní rozpočet | Úterní zpráva | Kathy Lien | Prodejní příležitost | Zlatý řez | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Tržní kapitalizace bitcoinu | Jednoduchý technický indikátor | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Ukazatel inflace | Moving Average Convergence Divergence | Úspěch v obchodování | Studie | CME FedWatch | Joachim Nagel | Tržní hodnota akcií | Představitel Fedu | Průraz | Kansas | Ministerstvo obchodu USA | Graf | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Average daily range | Nákup libry | Reakce trhu | Patrick Harker | Cenová hladina | Ropa Brent | Výnosové křivky | Fibonacci retracement | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Současná situace | Bossa.cz | Evropa | Technické ukazatele | Změny na trhu | Jackson Hole | Aukce | Směřování | ATR | Obraty | OPEC | Short | Ekonomické události | Jednání FOMC | Svíčkové grafy | Hladiny rezistence | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | CAD/JPY | Procentuální změna | Jak se stát forexovým obchodníkem | Trendové indikátory | Eurodolar | Zpráva o inflaci | Opatrné jednání | Čínský dovoz | Thajský baht | Open interest | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Americký dolar | Zpomalení inflace | Stavebnictví | Devalvace | Bollinger Bands | Index volatility | Dnešní růst | NZD/CAD | Index Dow Jones Industrial Average | Příznivé údaje | Technické analýzy | Dobrá čísla | Obchodní dovednosti | Růst eura | Mexiko | Rostoucí trend | High | Euro dnes | Vstupy | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Ztrátové obchody | Indikace | Rakousko | Americká data | GBP/AUD | Grafy | Stříbro | Nejbližší support | CHF | Klíčové události | Tým InstaForex | Údaje o inflaci | Instituce | Česká koruna | James Bullard | XPD/USD | Turecko | Přeprodané oblasti | Britský regulátor | Bank of Japan | Guvernér BOJ | Jakub Hodan | G10 | Růstový potenciál | Foreign Exchange | Brokers | Býčí signál | Dobrá data | Japonská centrální banka | MetaTrader 5 (MT5) | Měnový trh | Britská měna | UBS Group | Společnost XTB | MetaTrader | Růst amerického HDP | Cena práce | Rutina | Denní rozpětí | MetaTrader 4 | Oslabení koruny | Zvýšení úrokových sazeb | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Vývoj USD | Indikátor STO | Platformy cTrader | Ziskové marže | Dnešní aukce | Apple | Indikátor RSI | Time-Frame | Trh s futures | Trh | Komise | Eskalace | Index nákupních manažerů | Domácnosti | Výrazný růst | USD/CZK | Otočení trendu | Fed | Oslabování amerického dolaru | Zahraniční obchod | Situace | Bailout | Efektivní řízení | Korekce | Klesající trend | Sledování obchodovaného objemu | Upozornění | Nákup dolaru | Pozornost | Statistické údaje z USA | Moody's | Ideální čas | Kov | Země EU | Analytici | Money management | Počet pracovních míst | Heiken Ashi | Začínající trader | Downtrend | Dobré zprávy | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Konkurenceschopnost | S&P 500 | Dopad na trhy | Dlouhé (long) pozice | Globální recese | Hladina supportu | Mario Draghi | Denní volatility | Kanada | Mario Centeno | Grafické nástroje a indikátory | Makro | JDE | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Philip Lane | Začínající obchodník | Volatility | ProCent | Ministři financí | Obchodní systém | Rating | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Agentura S&P | Soustředění | Dílčí index | Snižování úrokových sazeb | USD/CHF | Budoucí vývoj | Příležitosti | Obchodování GBP | Začátečník | Zpomalování inflace | Data z USA | Nejistota | Patria Forex | Odhad růstu HDP | Stagnace | Analýza trendu | Obchodní plány | Členové Fedu | CME | Shortování | Sell | CL | Síla dolaru | Makroekonomické údaje | Long pozice | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Prime | Vybírat zisky | Snížení sazeb | Nižší růst | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Mexické peso | DOT | Jair Bolsonaro | Obchodní praktiky | CME Group | Rizikovější aktiva | Oblast supportu | Cenová válka v ropném průmyslu | Intradenní výhled | Výběr brokera | Trendové linie | Objem obchodů | Range | CFTC | Velké zisky | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Snižování inflace | XRP | Hladiny podpory | Hodnota akcií | Invest | Tržby | Centrální banka | Andrew Bailey | Významné zprávy | Životní prostředí | Inflace v Británii | Intraday | Jemenští povstalci | iOS | Řízení rizika | Vývoj dolaru | Tržní sentiment | Celkové riziko | QE | MJ | Bankovky | LYNX | Donald Trump | Největší kryptoměna | Eurozóna | Čistý zisk | Nejnovější údaje | Jádrová inflace | Twitter | Dosáhnout úspěchu | Indikátor ATR | Krach | Instant Trading EU Ltd. | Zasedání americké centrální banky | Dolar koruna | Centrum | Portugalsko | Společnosti | Fundamentální faktory | Další růst | Prohlášení | Změny v úrovni volatility | Analýza cenových grafů | Average Directional Index | Hodnota vašich investic | Aktivita v americkém sektoru služeb | Zveřejnění významných ekonomických dat | USD/KRW | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Obchodníci | Nízká volatilita | Indikátor ADX | Komodita | Dluhopisy | Klaas Knot | CZK | Reuters | Maloobchodní tržby | Růst HDP | Kompozitní index | Výrobní aktivita | Hodnoty VIX | ISM | Souhrnný index | Libra šterlinků | Předseda | Finanční trhy dnes | Utahování měnové politiky | Británie | Vedlejší měnové páry | Sazby beze změny | Nejvíce volatilní | Index nových zakázek | Traders | Silná data | Politická krize | Očekávání trhu | Příkaz | Ekonomiky | Zprávy z finančních trhů | Záporné sazby | Invaze | Evropské banky | Libra | GameStop | Stochastic oscillator | Spotware Systems | Tradingová rutina | CFD | Brexitové dohody | All-time high | Dopad na ekonomiku | Evropská unie | Open | Cena akcie | Cenové akce | Statistický nástroj | Cvičení | Nakoupit akcie | Analýza trhu | ONE | Výrobní aktivity | USDCZK | Příprava | Řecko | Aktuální cena | Hlavní akciové indexy | Držení ztrátových pozic | Sdílení zkušeností | MIFID | Jednání ECB | Euro-dolar | FX Technical Strategy Research | Federal Reserve | Načasování snížení úrokových sazeb | Květnová inflace | USA | Úroky | Indikátor Stochastic | Přehřátý trh | Kontraindikátor SSI | Chaikin | Cena | Silné oživení | Technical Strategy Research | Investiční banky | Historické příklady | Guvernér Fedu | Akcie 3M | Růst ekonomiky eurozóny | Ztráta | Inflační očekávání | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ceny akcií | Izrael | Rozpočet | FTSE | Aktiva volatilní | S&P500 | Dolar | Čínská ekonomika | Pomodoro | Ceny | Prudký pokles | Technologie | MetaTrader 5 | ČNB | Účastníci trhu | Příkaz Stop | Přenos | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Pokles | Ceny komodit | Vyšší ceny | Pojišťovnictví | Výběr zisků | Margin | Nvidia | Měřítko očekávané tržní volatility | Historická data | Take-Profit | Index spotřebitelských cen | Vliv na obchodování | Hedge | CARA | Prodejní aktivity | Držitelé Bitcoinu | Bitcoin (BTC) | Cenové minimum | Rezervní měna | Americký trh | Pivot points | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Tržní očekávání | Index ISM | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Velké korporace | Stanovení cílů | Americká ekonomika | Počet žádostí o podporu | Obchodník | Philip Lowe | Swingové obchodování | Zpráva CoT | Odhady ekonomů | Rada guvernérů | COVID-19 | Tokio | Negativní dopad | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Trading for a Living | BoE Andrew Bailey | Interpretace | Vytrvalost | Růst mezd | Evropská centrální banka | Litecoin | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Nejnovější zprávy | Pablo Hernández de Cos | Růst americké ekonomiky | Daně | Pivot | Rizika | ECB | Kryptoměna | Close | Zprávy z trhů | Coinbase | FXCM | Nové letošní maximum | Momentum | MFI | Kurzy | Marketingová komunikace | Analýza trendů | AUD/CHF | Fraktál | Zisky | Webináře | HICP | Low | Konsensus | Ekonomické údaje | Conference Board | Nevýhody | Odborné kurzy | Obchodní pozice | Časová pásma | USD/TRY | Cenové formace | Růst ceny | Vývoj HDP | Benchmarky | Zboží dlouhodobé spotřeby | Indikátor | Toyota | Ratingové agentury | Slovní intervence | Cena zlata | Analýza stříbra | SPAD | HSBC | Pullback | MAAE | Výkyvy kurzu USD | Ekonomiky eurozóny | Breakout | Přeprodané zóny | Kdy nakoupit akcie | Indikátory objemu | Měnové intervence | Růst cen | Obchodování forexu | Kvantitativní technická analýza | Moskva | Cenový pohyb | RSI | OctaFX | Měnová politika | SPX500 | PMI ve výrobě | Delaware | Býčí trh | Saxo | Altcoin | Financování | Nastavení měnové politiky | Zasedání RBA | Technologický gigant | ECN | Fitch | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Prodávající | Guvernér | Překoupení | Oslabení japonského jenu | Solana | Psychologie | USDJPY | Zpětná vazba | Velké riziko | Investiční poradenství | Poptávka | Hardware | Fibonacciho linie | Zkoumání volatility | Line | Capital | Obchodování na měnových trzích | SSI | Obchodování na akciových trzích | Investor | Christopher Waller | Průměrná mzda | DNO | Malé podniky | Masato Kanda | Obchodník na forexu | Obchodovat | Zvýšení inflace | Nejvíce volatilní měnové páry | Základní měna | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Indikátor Ichimoku Cloud | Posílení eura | S&P/Case-Shiller | Odhodlání | HAS | Akcie Gamestop | WTI | Resistance | Otevřená pozice | Bod | Počasí | Reporty | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Nákup eura | Medvědi | Redukce | GfK | Kryptotrh | Pokladniční poukázky | Co bude | Reserve Bank of Australia | Politické otřesy | Klouzavý průměr | Americká měna | Tweet | Android | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Analýza dat | OCI | Payrolls | Bankéři | Ben Broadbent | Podnikání | Počet nezaměstnaných v Německu | Cena ropy | Komentáře Fedu | Holubičí postoj | Oscilátory | Inflace | Problémy | Ocel | UTC | Kyber | Inflace ve Velké Británii | Marže | ROCE | Dna | Klesající trendová linie | DAX | HDP | Předběžné výsledky | Vstupní signály | Cena Polkadot | Kurz USD | Recenze | Struktura | Geografická blízkost | Zkušenosti | Trading Central | Firma | Ekosystém | Vzrušení | Signály | Omikron | Význam trendů | Reálné příjmy | Devizový trh | Lira | Načasování | Rafinérie | Knihy o tradingu | Lot | Ropa | Statistiky | Klasické indikátory | Indikátory momenta | Zisková strategie | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | Zpětný pohled | Úroveň supportu | Kalendář ekonomických událostí | Deutsche Bank | Kurz | Market | Forexu | Referendum | Realizovat zisk | Škola tradingu | Světová válka | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | Indexy PMI | UST | Nákupní aktivita | Optimismus | Rozhodování | Tvrdohlavost | Investiční doporučení | Růst dolaru | Bývalý brazilský prezident | Vrcholní představitelé | Býčí vyhlídky | Žebříček nejvolatilnějších měnových párů | Rizikový sentiment | Vliv volatility na obchodování | Fibonacciho retracement | Investujte | Proinflační | Negativní vývoj | Inflace cen | ANZ | Fundamentální pozadí | Euro | AUD | Politické rozhodnutí | Dnešní report | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | NZD/JPY | Breakout Trader | Pohyby ceny | Úsilí | Počet zaměstnaných | Pocity | Vývoj měnového páru NZD/JPY | Risk | Statistiky z eurozóny | Fibo | PMI ve službách | Zpracovatelský průmysl | Prima | Citigroup | Christine Lagarde | Index VIX | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Obchodovat na forexu | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Růst ekonomiky | Santa Claus Rally | Majors | Jádrový CPI | Rozhodnutí Bank of England | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Kapitalizace bitcoinu | Fibonacciho úrovně | Nižší ceny | EU | Zasedání ECB | Portfolia | Převis | Overtrading | Inflace v Německu | Úrovně rezistence | Daytrader | Vývoz | Index výrobní aktivity | Poptávka po americkém dolaru | Úroveň rezistence | Finanční tituly | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Začínající tradeři | Kazuo Ueda | Švýcarský frank | Vyhlídky eurozóny | Počet brokerů | CZK/EUR | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | USD/CAD | Nápad | Eskalace konfliktu | Výrobní index | Počet nových žádostí o podporu | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Růstový trend | Inflace ve Spojeném království | Růst průměrné mzdy | Know-how | Obchodní příkaz | Frank | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Balance | Intradenní obchodník | Časové rámce | Transparentní | Momentum indikátory | Kurz eura | Dnešní zpráva | Obchodované měny | Větší korekce | Silné euro | Bankovní unie | Ceny energií | Ceny potravin | 1D | Japonský jen | Index důvěry | Nákupní tlak | Základní sazby | Averze vůči riziku | USDCHF | Rostoucí inflace | Svíčkové formace | Signál ke vstupu | Komunita | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Vlna výprodejů | Bondy | Co je to forex | Mince | Kurs dolar | Zásoby ropy | Evropské méně | Kmen omikron | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Trailing Stop | Cenová válka | Akcie a ETF | Nejnovější zpráva | MXN | Dow Jones Industrial | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | USOil | Oslabení | Vstup na trh | Střední podniky | Časový rámec | Směr trhu | Míra inflace | Platforma | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Řízení pozic | Sebevědomí | Ekonomický výhled | Finanční situace | Objem objednávek | Nařízení | Jak obchodovat | Ceny benzínu | Zvyšování rizika | BTC | Bankovní sektor | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Transparentnost | Japonská měna | FactorResearch | Gold | Průmysl | Tempo růstu | Bankovnictví | Příležitosti pro volatilitu | Nejnovější údaje o inflaci | Prezident Federální rezervní banky | Biliony | Divergence | Poučení z minulosti | ETF | Trend dolů | Nákupní pozice | Akciové trhy | Kurzy měn | Myšlenka | Centrální bankéři | Varování | Stabilní zisky | Viceprezident ECB | Denní procentuální změna | Long | Rally | Pandemie | Nálady na trhu | Rychlost | Dlouhodobý úspěch | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Technický výhled | FOMC | Použití finanční páky | Prodejní tlak | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Velikosti pozic | Výprodej | Jednoduchý klouzavý průměr | Prodej bitcoinů | Fibonacci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | TradingView | Indikátory | Pokles cen | Vývoj měnového páru USD/CAD | YouGov | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Holubičí tón | FedWatch Tool | Nový týden | Index amerického dolaru | Vývoj kurzu | Keltnerovy kanály | Inovace | Konsolidace | Obchodní rozhodnutí | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Spekulanti | Pivoty | Komise v přenesené pravomoci | Riziko ztráty | Ministryně financí | Nadměrné obchodování | Technologický pokrok | Brazílie | Zkušený trader | Jihoafrická republika | Robert Holzmann | Sentix | | Japonské úřady | Pochybnosti | Sierra Chart | Pracovní den | Signál k nákupu | Změny ceny | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Sky News | Purple Trading | Zotavení | European Central Bank | Zrychlení inflace | Sentiment | Short pozice | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Výsledek zasedání | Politika | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Obchodní hodiny | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Tým Admiral Markets | Pravidla hry | Poplatky | Oslabování eura | Úrovně supportu | Velká Británie | Růst libry | Makroekonomická data | Další vývoj | Korporace | Objemy obchodů | CAR | Kolísání v pipech | Nálada | Nákupy | LTC | Měnové páry | Měnové politiky | Lula da Silva | HighSky Brokers | Předstihový ukazatel | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Ekonomická data | CBS | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Roadshow | Nastavení sazeb | Flexibilita | Commerzbank | Zhodnocení | Výkyvy kurzu | ADX indikátor | Prolomení supportu | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | cTrader | Směr trendů | Timeframe | Jan Kovalovský | ESM | Volume | Komerční banky | Americký trh práce | Obchodní účet | Summit EU | Deriváty | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Akciový trh | Japonská ekonomika | Indikátor Ichimoku | Hry | Odpovědnost | Nový býčí trh | Trendové čáry | Polkadot | Zaměstnanci | Bankovní krize | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledek zasedání Fedu | Akcie | Cenové rozpětí | Expanze | Investiční soutěž | Indikátor ADR | Šíření koronaviru | Insider | Fibonacci time zones | Provize | Prodejní signál | Fondy | Ekonomické prognózy | Obchodní myšlenka | Ukrajinský prezident | Bílý dům | ČEZ | Austrálie | Cenové hladiny | Riziko | USD za barel | Spread | CZK/USD | Average True Range | Nejoblíbenější Forex | Aktuální situace | New York | Krize | Bernstein | NZD/CHF | Nástroje a indikátory | USD/MXN | Ekonomické zprávy | Situace na trzích | AOS | Šance | G20 | Medvědí trend | Index strachu VIX | Oslabení dolaru | Objednávky | NFT | FXDAILY | Slabost dolaru | Trading pohled | Člen rady guvernérů | Srdce trhů | Prezidentské volby | Oscilátor | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Sazby | RVI | Šance na úspěch | Ředitelka | Ceny aktiv | Cíle | Semináře | Ekonomický kalendář | HashRate | Zvyšování úrokových sazeb | Hlavní měnové páry | Americká inflace | Rozvoj | Izraelská armáda | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Výprodeje | Obchodování s CFD | Rozhovor | Plán obchodování | Dlouhá pozice | Transakce | Dnešní údaje | Banka | Hodinový graf | Měny | Hladiny supportu | Snížení úrokových sazeb | Zpráva COT | Stabilita | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Irsko | Energie | Důležité zprávy | Instant Trading EU | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Kurzy měn CSAS | Nakupovat | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | USDX | Jádrová inflace v eurozóně | Měna | Jasný signál | Údaje o HDP | Strategy Research | Trading | Oslabení eura | CAD | Kotace | Zásoby benzinu | Silný pokles | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | MSCI | EUR/CHF | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Poradenství | W1 | Miliardy dolarů | Nový trend | Uhlí | Data z Německa | Překoupené oblasti | Čekající pokyny | EFSF | Patria.cz | Prodeje | Nákupní signál | Sentiment na trzích | EIA | Platformy | Rusko | Komoditní měna | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Miliardy USD | Další růst sazeb | Obchodní den | Býčí scénář | Signál | Peter Garnry | Írán | Jerome Powell | Index aktivity v sektoru služeb | Býčí potenciál | Britská vláda | Nejvolatilnější | ADP | Biliony dolarů | Kupní síla | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Short signál | Ropy | Rozdílové smlouvy | Úspěšné obchodování | Sociální média | Více obchodů | Řízení rizik | Americké akciové indexy | NFIB | Výdaje | Pravděpodobné scénáře | Rafinerie | Společnost | Obchodní systémy | Časové období | Aktivita v sektoru služeb | Kurz rublu ČNB | Snížení úrokové sazby | Dynamika mezd | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Thomas Barkin | BlackRock | Retailoví investoři | Vysoká volatilita | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | Rozšíření | Ekonomické indikátory | Standardní odchylky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | On Balance Volume | Analýza indikátorů | Slovník pojmů | Burze | Buy | Britské měny | Eura | Neúspěch | Ztráty | Nizozemsko | Očekávaný zisk | Gap | VIX | Premiér Boris Johnson | Růst | Objem obchodování | Objem zakázek | Vyšší úroveň | Index Dow Jones Industrial | Letošní maximum | Příjmy | Úrovně Fibonacciho | Komodity | Cena dnes | Pohyby cen | Kmen koronaviru | Cílová cena | Proti trendu | Zajištění | Administrativa | Typická cena | BOSSA | Snížení inflace | Linie podpory | Index | Americké statistiky | Dow Jones | Praktické tipy | Lockdown | Cenový index | Token | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Blahobyt | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Obchodní vztahy | Jižní Korea | Nejoblíbenější Forex indikátor | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Férové obchodní praktiky | Jestřáb | Zápis obchodů | Vývoj eurodolaru | Hodnocení ekonomiky | Ichimoku Cloud | Ninja Trader | Praktické využití indikátorů | IntoTheBlock | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Strategie pro různé úrovně volatility | Transparentnost obchodování | Kurs dolar koruna | Možnosti technické analýzy | Snížit úrokové sazby | Hodnota jihoafrického randu | Virgínie | Irácký dinár | Vývoj měnového páru NZD/USD | Vývoj měnového páru USD/KRW | Vysoké systémové nároky | Slabé makro | Vyšší hodnoty VIX | Vybrat zisk | Čas strávený tradingem | Robert Kaplan | Kupci | Statistické metody | Reakce dolaru | Michael Barr | Objem obchodní pozice | Powellovo sdělení | Technické signály | Hodnota brazilského realu | Linie odporu | Rates | eFXnews | Geopolitické události | Populární indikátory | Býčí rally | Obchodovat s akciemi | Dynamický support | Pokročilé funkce | Investování | Změny v pohybech cen | 1M | Rezistence | Základní úroková sazba | Skepse | Volatilita na finančních trzích | NAB Research | Graf EUR/USD | Vhodné podmínky | Krátkodobé příležitosti | Investiční roadshow | Objem maloobchodních tržeb | Návratnost | Fibonacciho posloupnost | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Kroky Bank of England | Dnešní obchodování | Roadshow Bernstein Bank | Průlom | Vývoj měnového páru CAD/JPY | Indikátor OBV | Směnný kurz | Zavírací ceny | Španělsko | Fáze trhu | Proč zrovna cTrader? | Velké cenové pohyby | Zápis obchodů do obchodního deníku | Zaměstnání na plný úvazek | Velké cenové výkyvy | Analýza | Recenze a návod | Měření volatility | cAlgo pro automatizované obchodování | Odvětví | Třetí světová válka | Odreagování | Ceny měnového páru | Moving Average | Akcionáři | Obavy z ekonomického poklesu | Chování volatility | Vývoj dolarového indexu | Charu Chanana | Významný dopad | Srovnání s jinými platformami | Nevýhody cTraderu | Držení pozice | Rekordní růst | City | Japonské vlády | Výkyvy v tržní volatilitě | Alexandr Lukašenko | Nasdaq Composite | Trpělivost | Práce v Německu | Bankrot USA | John Williams | Mini lot | JPG | Zprávy o nezaměstnanosti | Nastavení Stop-Lossu | Odhady analytiků | Americký index | Systémové nároky | Srovnání platformy cTrader | Další pokles | Změny v pohybech cen akcií | Supporty a rezistence | Představitel ECB | Nové signály | Nastavení Stop-Loss | Indikátory volatility | Prezident Jair Bolsonaro | Americké centrální banky | Swingoví tradeři | Analýza páru EUR/USD | Srovnání platformy | Ministr financí | Bloomberg | ADR | cTrader vs. xStation | Počet nezaměstnaných | Bydlení | Ministerstvo obchodu | Budoucí pohyby cen | UBS | Nový kmen koronaviru | cTrader vs. MT4 | Návrat poptávky | České koruny | Platforma cTrader | Spotware | Předpověď | Sektor služeb | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Hlavní měny | Praktické využití indikátorů volatility | Širší spready | Budoucí pohyby | Změny v pohybech | Korelační koeficienty | Snižování sazeb | Cenová maxima | Úvěrové pojišťovny | AMBcrypto | Omezený počet brokerů | Výhody swingového obchodování | Vstupní signál | AUD/JPY | Pokles ceny | Akumulace | Kurz USD/CZK | Hlavní ekonom | Štěstí | Typy grafů | Dluhové krize | XTB | Futures trhy | Test rezistence | Boris Johnson | Index CPI | Inflace v únoru | Údaje o prodejích | Rozhraní a funkce cTrader | Využití indikátorů | Kontrakt | Svíčkový graf | Americké měny | Mutace viru | Přehled | Domácí poptávka | Finanční ztráty | Seance v USA | Použití indikátorů volatility | Cena BTC | Prohlášení Bílého domu | Výkonná ředitelka | Cenové výkyvy | MSCI ACWI | Plný úvazek | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Sol | RBC | Haruhiko Kuroda | Nový indikátor | Statistické údaje | AAA | Trendová linie | Německo | Významné úrovně | Zastavení růstu | Americké trhy | MT4 | Dnešní zprávy | Koruna posiluje | Analytik | Kurzovní lístek historie | Investiční soutěže | Riziko ztrát | Míra inflace v Německu | Vice | Růst měnového páru EUR/USD | Politické faktory | Zprávy a události | Intradenní graf | Hodnota KRW | Trader | Aktivum | Chování volatility v různých obdobích | Evropské investiční banky | Uptrend | Finanční svět | Viceprezident | Prognózy inflace | cTrader vs. MT5 | Pád dolaru | Nuance | Časovaná bomba | Co to vlastně volatilita je | Volatility v různých obdobích | VaR | Boční trend | Velcí hráči | Richmond | Výraznější pokles | Statistika | Obchodovaný objem | Tým FXstreet.cz | Vysoká inflace | Pozice | Býčí trend | Medvědí svíčka | Britský trh práce | Úrovně retracementu | Index výdajů | Důležité makroekonomické zprávy | Přehřátý trh práce | Obchody | Nástroje pro technickou analýzu | Spready | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Nejvolatilnější měnové páry | Vývoj měnového páru USD/MXN | Nonfarm Payrolls | EUR/GBP | Drahá ropa | Medvědí fáze | Počet brokerů podporujících cTrader | V4 | Oslabování koruny | Technické potíže | Cena aktiva | Obchodní platforma cTrader | Exotická měna | Ekonomické vyhlídky | Aktivita velryb | Podnikatelská aktivita | Obchodování GBP/USD | Obálka | Finanční podmínky | Nárůst long pozic | News | COT | Intradenní technická analýza | Makroekonomický kalendář | Parabolic SAR indikátor | Put | Automatizované obchodování | Varovné znamení | Přímý přístup na trh (DMA) | Forex demo | New York Times | Nesoulad | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Každý trader | Pepa Zeman | Americký regulátor | AUD/USD | Inflační index | Zavírací cena | Divergence indikátoru | Index PCE | Obchodní příležitosti | Býčí kanál | MACD indikátor | Osobní konzultace | Volatilita a tržní faktory | Meziroční inflace | NSDQ | Pokles libry | Měnící se poptávka | Caixin | Podnikání na kapitálovém trhu | Funkce cTrader | Nejlepší čas | Budoucnost | Banky | Intervenovat | NASDAQ 100 | MSCI All-Country | Halving | Inflace v Austrálii | Členka Rady guvernérů | Výhody | Dolarový pár | Mzda | Víkendové analýzy | Index peněžních toků | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Aktuální kurz | Doporučení | Komplexní analýzy | Výstup z obchodu | Očekávaný růst | Úrovní podpory | Nákup dluhopisů | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ZIL | Pokročilé nástroje | 2222 | Hlavní ekonom ECB | Exponenciální klouzavý průměr | Latinskoamerické země | Cena Ripplu | Měnový pár | Výhledy | Fáze trhů | Očekávání trhu s volatilitou | Celková inflace | Masivní nárůst volatility | EMA | Masivní nárůst ceny | Opatření | Automatizované obchodní systémy | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Volatilní měnové páry | InstaForex | Cenová minima | Technická analýza (TA) | CryptoQuant | Risk Management | Úrokové sazby | Stop-Loss a Take-Profit | Žlutý kov | Člen Rady guvernérů Fedu | Federal Reserve Bank | Pozornost obchodníků | Prudké pohyby ceny | Obchodování na měnovém trhu | VIX - Index volatility | FX Strategy | FXstreet | Bilance | Vývoj ceny | Oficiální údaje | Správa obchodních příkazů | Ekonomický růst | Nasdaq | Rate Of Change | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Average true range (ATR) | Dělení technických indikátorů | Denní kolísání v pipech | cAlgo | Průměrná cena | ADX | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Počet obchodů | RSI indikátor | Slabý trh | Zveřejnění zpráv | Začínáme na burze | Stochastic | Práce | FOREX | Obnovení růstu | Profit-Targety | Skandály | Investment | Prodej eura | Williams %R | Index DAX | Obchodování signálů | Důležitý support | Analýza ceny | Průměrné denní volatility | Rollback | Budoucnost BTC | Firemní výsledky | Cenový graf | Úspěch v tradingu | Zdravotní krize | Spojené státy | Proražení rezistence | Květnový růst | Prodejní pozice | Zpomalení hospodářského růstu | Janet Yellen | Server FXStreet | Vývoj na trhu | Nový Zéland | Kryptoměny | Skupina G20 | Rizika nadměrného obchodování | Co je cTrader? | Brazilský prezident | KRW | Mzdy | Úspěch | Ekonomové | Náklady na práci | Volby | Ukazatele | Investiční účely | Index peněžních toků (MFI) | Obchodní podmínky | Větší pokles | Zlepšení | Nárůst volatility | Fibonacciho pásma | Kurz GBP | Procentuální risk | Index relativní síly | Euro vůči americkému dolaru | Zlato | Průmyslová výroba v USA | Úrovně podpory | Krátkodobý výhled | Futures na palladium | Ondřej Hartman | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | Koronavirus | Dánsko | Interní informace | Belgie | NZD | ČR | Podniky | Obchodování na burze | Jak vnímat volatilitu? | Vyšetřování | Možnosti automatizovaného obchodování | Inflace v USA | Ukazatel volatility | Commitment of Traders | Růst ceny GameStop | Politici | Downgrade | Objem klesá | Správa | Société Générale | Žebříček | Vzestupný trend | Instrumenty | Nezávislost na vývoji inflace | Význam vzdělávání | Obchodní styl | BOJ Kazuo Ueda | Bankrot | Cena SOLANY | Varování před riziky | Poptávky po dolaru | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Sentiment trhu | Ichimoku indikátor | Nová mutace | CNBC | SPX | Představení modulu cAlgo
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Boj s koronavirovou krizí
Bokeh Capital Partners
Bolest
Bolest české koruny
Bolest duševní
Bolest z poslední ztráty
Bolívar
Bollinger Bands
Bollinger Bands indikátor
Bollinger Band Width

Následující klíčová slova

Bollingerova pásma (Bollinger bands)
Bollingerovy pásy
Bolloré
Bolševické revoluce
Bolt Food
Bolvin Wealth Management
Bolvin Wealth Management Group
Bombaj
Bombardier
Bombay
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít