Měnový pár GBP/USD

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 15. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
15.04.2025 V pondělí pokračoval pár GBP/USD v růstu bez větších problémů. Neexistoval pro to žádný konkrétní makroekonomický důvod, a dokonce i euro vykazovalo ke konci dne mnohem umírněnější pohyb. Britská libra však v pondělí výrazněji ožila poté, co Donald Trump oznámil nová cla a zároveň popřel svá víkendová prohlášení o výjimkách z cel na dovoz určitých druhů elektroniky do USA. Jak vidíme, nic se nezměnilo. Americký prezident dál eskaluje napětí po celém světě, přičemž jednoho dne něco rozhodne a druhý den to zase zruší. Výsledkem je, že dolar má jen velmi málo důvodů k posílení, i když trh může kdykoli vstoupit do korekce. Nelze slepě každý den nakupovat měnový pár jen na základě jednoho faktoru. Domníváme se, že takové chování trhu je pro obchodníky mnohem nebezpečnější než klidné obchodování v úzkém pásmu. Obchodníci potřebují trend – ale takový, který je klidný, srozumitelný a technicky čitelný.

Přehled páru GBP/USD na 14. dubna: britská libra zůstává rukojmím dolaru
14.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek také obchodoval směrem nahoru. Stojí ale za zmínku, že britská měna – kdysi oceňovaná za pozoruhodnou odolnost vůči dolaru z posledních let – teď stoupá pomaleji než euro. I její volatilita je nižší než volatilita eura, což je vcelku nezvyklé.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 14. dubna: libra – tichý vůdce
14.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli dolar se tentokrát vyhnul výrazným ztrátám. I když jeden den bez totálního propadu dolaru může vypadat významně, na širší perspektivě se nic nemění. Dokud bude Donald Trump pokračovat v eskalaci globálního napětí, má dolar jen malou naději. Samozřejmě musíme mít na paměti, že máme co do činění s Trumpem. Americký prezident může kdykoli zrušit všechna cla, vyhlásit vítězství a ukončit konflikt. Tohoto obratu by byla ušetřena snad jen Čína. Trump by ale zároveň mohl stejně snadno obchodní válku ještě více vyostřit.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 11. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
11.04.2025 Za posledních 24 hodin pár GBP/USD vzrostl o 170 pipsů. V průběhu noci na pátek libra dále posilovala. Před několika dny jsme poznamenali, že americký dolar výrazně posílil, ale zároveň jsme uvedli, že by nás nepřekvapilo, kdyby stejně rychle začal opět oslabovat. Jak vidíme, Trumpova nová cla na Čínu byla víc než dostačující k tomu, aby americký dolar opět prudce oslabil. Jak už jsme dříve uvedli, dolar může klesat donekonečna, protože Trump může zavádět nová cla na Čínu a další země bez omezení. Technický obraz ve vyšších časových rámcích se začíná výrazně měnit, a proto v tuto chvíli nemá příliš velkou vypovídací hodnotu. Nejprve si musíme projít fází zavádění cel ze strany Trumpa. Až se situace uklidní, budeme moci technický obraz ve vyšších časových rámcích znovu vyhodnotit a vyvodit závěry.

Přehled vývoje GBP/USD dne 9. dubna. Dezinformace, fámy, podvrhy a názory
09.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý obchodoval relativně klidně, ale pondělí přineslo na trhy pořádnou smršť. Už několik dní používáme v našich článcích výrazy jako "bouře", "chaos" a "šílenství" – ale ani ty plně nevystihují pondělní situaci. Kromě událostí, o kterých informovala světová média, se v pondělí objevilo také několik falešných zpráv. Trh je v panice, zmítá se ze strany na stranu – a někdo na šíření falešných informací dobře vydělává. Kdo to je, hádat nebudeme, ale máme své tipy.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 8. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
08.04.2025 Pár GBP/USD v pondělí zaznamenal výrazný pokles. Je těžké pochopit, proč libra, která po dlouhou dobu stabilně posilovala vůči dolaru, náhle začala prudce klesat. Z Velké Británie nepřišly žádné makroekonomické zprávy. Postoj Londýna k obchodní válce se Spojenými státy zůstává poměrně mírný. Jak jsme však už několikrát uvedli, za pohyby na trhu stojí jen velmi málo logiky. Na trzích panuje panika, která může nějakou dobu přetrvávat.

Přehled pro pár GBP/USD – 8. dubna. Tentokrát se do propasti řítí libra
08.04.2025 Měnový pár GBP/USD během pondělní seance pokračoval v prudkém poklesu, který připomínal kolaps. Dokáže dnes vůbec někdo zpětně vysvětlit, co se aktuálně na trzích děje? Nikdo nezpochybňuje propad amerických akcií, indexů, kryptoměn nebo ropy. Ani pokles USD, ke kterému došlo minulý týden, nebyl nijak zvláštní. Opakovaně jsme uváděli, že situace ve Spojených státech pod vedením Trumpa není natolik vážná, aby odůvodnila trvalý pokles dolaru. A nyní se už druhý den propadá britská libra, zatímco dolar posiluje. Vyvstává tedy nová otázka: Proč libra klesá?

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 8. dubna: Libra pokračuje v poklesu
08.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v sestupném pohybu. Vysvětlit to je nesmírně obtížné, dokonce i zpětně – zvláště když euro ten samý den posilovalo, nebo alespoň rostlo v průběhu celé seance. Britská libra přitom po celé měsíce vykazovala pozoruhodnou odolnost vůči dolaru, ale nyní prudce oslabila už druhý den po sobě. Možná si trh konečně uvědomil, že libra je překoupená a že cla Donalda Trumpa nezasáhnou jen americkou ekonomiku. Ale jak mohl někdo předpovědět takový obrat v tržním sentimentu?

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 7. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
07.04.2025 Pár GBP/USD zaznamenal v pátek prudký pokles, který je velmi obtížné vysvětlit – dokonce i zpětně. Ano, britská libra je překoupená a bezdůvodně drahá. Jediným důvodem jejího růstu v posledních měsících byl Donald Trump. Trh otevřeně ignoroval veškeré ostatní zprávy, události a ekonomická data. Co způsobilo, že americký dolar v pátek posílil o 300 pipsů? Zpráva o NonFarm Payrolls ukázala silné číslo, ale zpráva o nezaměstnanosti v USA byla horší, než se očekávalo. Jerome Powell zaujal jestřábí postoj, ale jeho projev proběhl až večer, zatímco dolar začal posilovat už v dopoledních hodinách. Celkově na trhu nadále vládne chaos.

Přehled páru GBP/USD na 7. dubna. Britská libra v pátek překvapila
07.04.2025 Měnový pár GBP/USD mezi středou a čtvrtkem posílil o 280 pipů, aby se v pátek propadl o 340 pipů. Podobné "skoky" jsou v poslední době běžné. Zatímco pád dolaru po Trumpově oznámení nových rozsáhlých cel se dá snadno vysvětlit, prudký páteční růst dolaru už tak jasný nebyl. A přesto měl dolar k oživení pádné důvody.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. dubna: Libra se zhroutila jako domeček z karet
07.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek překvapivě oslabil o "pouhých" 200 pipů. Ano, počet nově vytvořených pracovních míst mimo zemědělství (NFP) překonal odhady a Jerome Powell znovu potvrdil jestřábí postoj Federálního rezervního systému, ale v minulosti se podobná data a prohlášení nepromítla vždy do pohybu trhu. Jak už jsme zmínili, možná byly jen vybírány zisky z long pozic. Možná také skončil růstový trend v grafu H4. Připomeňme, že dlouhodobé klesající trendy v denním i měsíčním grafu stále přetrvávají. Pokud Powell věří, že současná nejistota dosáhla vrcholu, domníváme se, že totéž platí i pro měnový trh.

Přehled páru GBP/USD na 4. dubna: Zajímá se ještě někdo o nezaměstnanost a mzdy mimo zemědělství?
04.04.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal od středečního večera do čtvrtka růst o 300 pipů, ale vzhledem k současné situaci se nemusí jednat o konec poklesu dolaru. Upřímně řečeno, pokles dolaru vlastně pracuje ve prospěch Ameriky, protože Trump zavedl pro většinu zemí cla ve výši 10 %, zatímco samotný dolar během Trumpova působení v úřadu oslabil zhruba o stejných 10 %. Čím je dolar ve světě levnější, tím atraktivnější jsou americké produkty a komodity. Jenže tento argument aktuálně působí dost diskutabilně.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 4. dubna: Může Powell napravit situaci?
04.04.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek také vykázal silný růst, což bylo přirozeně dáno jediným faktorem – Donald Trump ve středu pozdě večer oznámil zavedení nových cel pro všechny země, které vyvážejí zboží do USA. Základní sazba bude 10 %, ale na několik zemí se budou vztahovat individuální cla. Trump už dříve představil několik celních balíčků vůči Číně a Evropské unii. Z toho vyplývá, že amerického prezidenta nezajímá spravedlnost těchto opatření. Jeho cíl je jasný – vyrovnat obchodní deficit, vrátit výrobu do USA a zvýšit tvorbu pracovních míst. A tento cíl důsledně prosazuje. Dolar mezitím prudce oslabuje, protože trh rozhodně odpověděl na otázku, "co si myslí o Trumpových clech."

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 3. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
03.04.2025 Ve středu pár GBP/USD posílil o 160 pipsů a pokračuje ve svém prudkém růstu. Připomeňme si: nečekali jsme, že Donald Trump uvalí cla na všechny země světa, zejména v takové míře, že sazby pro vybrané státy budou v rozmezí 20 % až 100 %. Upřímně řečeno, jen málokdo očekával tak přísná opatření. Nikdo na světě nedokáže předpovědět další kroky Donalda Trumpa. A podle toho nelze předvídat ani to, jak trh zareaguje na konkrétní rozhodnutí, protože tato rozhodnutí jsou ze své podstaty nepředvídatelná. Obchodníci by se nyní měli připravit na vleklá jednání mezi USA a zeměmi zasaženými cly. Silné státy zareagují protiopatřeními, slabší budou hledat kompromisy. Začne se přetvářet globální obchodní architektura – vzniknou nové aliance, přijdou protiopatření a následně proti-protiopatření. V tuto chvíli jsou makroekonomické a fundamentální faktory irelevantní.

Přehled páru GBP/USD – 3. dubna: Trh už Trumpova cla unavují
03.04.2025 Dne 2. dubna se měnový pár GBP/USD nadále obchodoval v naprostém flatu. Co způsobilo, že dolar přestal klesat? Vždyť Trump téměř každý týden oznamuje nová cla nebo na jejich zavedení alespoň naráží. Nejdříve chceme zdůraznit, že tak důležitou událost, jakou je oznámení nové americké obchodní politiky, by nemělo smysl analyzovat unáhleně. Připomeňme si, že není výjimkou, když se pár EUR/USD po zasedání Federálního rezervního systému silně pohne jedním směrem, jen aby se druhý den vrátil zpět. Totéž se může stát i nyní – protože jde o události podobného rozsahu. Nejlepší je vyvozovat závěry až s odstupem času.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 3. dubna: Britská libra zůstává ve flat rozpětí
03.04.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval v rámci bočního kanálu. Poslední dva týdny probíhal veškerý cenový pohyb mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku obchodníci během této fáze pohybu do strany ignorují. Makroekonomické pozadí je irelevantní, protože cena se pohybuje do strany. V důsledku toho se technický obrázek libry jeví jako "superatraktivní". Trh samozřejmě občas reaguje na jednotlivé zprávy, ale tyto pohyby jsou tak slabé, že jsou pro obchodování prakticky nepoužitelné – a předpovědět, která zpráva vyvolá reakci, je nemožné.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 2. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
02.04.2025 V úterý se pár GBP/USD nadále obchodoval ve flat rozpětí, stejně jako tomu bylo po dobu několika předchozích týdnů. Makroekonomické pozadí ve Spojeném království a USA nemělo prakticky žádný dopad na intradenní pohyb páru. Volatilita zůstává poměrně nízká a cena ani netestuje hranice bočního kanálu. Jak jsme upozorňovali na začátku týdne, silné makroekonomické nebo fundamentální pozadí samo o sobě není zárukou konce flat fáze nebo vzniku udržitelného trendu.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 31. března: Nonfarm Payrolls, Trump a nezaměstnanost mohou dolaru způsobit nové problémy
31.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek nadále obchodoval do strany poblíž svých maxim. Tento pohyb do strany přetrvává již několik týdnů a britské libře se po silné rally nepodařilo dosáhnout ani minimální korekce. Proto je velmi obtížné očekávat výrazný růst amerického dolaru, přestože širší trendy v denním a měsíčním časovém rámci zůstávají medvědí.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 31. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
31.03.2025 Pár GBP/USD se v pátek obchodoval do strany, na rozdíl od páru EUR/USD. A to je poněkud zvláštní. Britská libra se po dobu už několika týdnů pohybuje ve flat rozpětí bez jasných hranic. Nicméně pohyb do strany je jasně patrný. Libra ani neklesá, ani neroste. Zajímavé je, že euro nemělo v pátek dostatek důvodů k růstu, zatímco libra ano. HDP Spojeného království za čtvrté čtvrtletí mírně překonal odhady (v meziročním srovnání) a maloobchodní tržby překonaly očekávání o 1,3 %. Pokud tedy měla nějaká měna v pátek posílit, byla to libra. Za zmínku také stojí, že nejnovější balíček cel Donalda Trumpa má mnohem větší dopad na Evropskou unii než na Spojené království. EU je navíc novými americkými cly ohrožena, zatímco Londýn může s Trumpem uzavřít dohodu. Ačkoli tedy už dlouho říkáme, že je růst libry nelogický, v pátek měla k růstu pádné důvody – na rozdíl od eura, které má v současnosti jen velmi málo silných karet.

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. března. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu
28.03.2025 K otestování ceny na úrovni 1,2927 došlo, když se indikátor MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo platný bod pro vstup do prodeje libry. Jak však můžete vidět v grafu, k poklesu nikdy nedošlo, což vedlo ke ztrátě.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 28. března: libra stěží klesla, než opět vzrostla
28.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek opět obchodoval na vyšší úrovni, přestože jen o několik dní dříve jakoby začala korekce směrem dolů. Trh již strávil slabou zprávu o vývoji inflace ve Spojeném království a silné údaje o zboží dlouhodobé spotřeby v USA. Co však dělat, když Trump druhý den oznámí nová cla a dolar opět klesne? V důsledku toho stále nevidíme ani náznak pořádné korekce – pouze mírný pullback.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 28. března: Libra se stále pohybuje jako na houpačce
28.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek vykázal silný pohyb vzhůru. Katalyzátorem byl samozřejmě opět Donald Trump, který uvalil nová 25% cla na veškerý dovoz automobilů do USA. Netřeba dodávat, že trh opět zapomněl na dolar jako na zlý sen. Americkou měnu nezachránila ani zpráva o vývoji amerického HDP, která ukázala růst ve čtvrtém čtvrtletí na úrovni 2,4 % oproti očekávaným 2,3 %. Obchodníkům to však bylo jedno, stejně jako mnoho dalších nedávných zpráv, které mohly dolar podpořit. Trh nadále reaguje výhradně na Trumpova rozhodnutí o clech. A zatímco euro včera posilovalo v rozumných mezích, libra se – jako obvykle – pohybovala mnohem agresivněji.

GBP/USD připravil short obchod na psychologické hladině obchodního pásma
27.03.2025 Měnový pár GBP/USD se na denním grafu odráží směrem dolů od rezistence obchodního pásma kolem psychologické hladiny 1,3050, která koresponduje s vyznačenou S/R zónou a také s úrovní standartního Pivot Pointu R2. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma nebo alespoň k jeho středové linii?

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 27. března: britská libra stagnuje
27.03.2025 Ve středu se měnový pár GBP/USD otevřeně obchodoval ve flat rozpětí. Volatilita zůstává nízká, bez trendových pohybů i v rámci dne. Jinými slovy, trh jednoduše stagnuje. Pozoruhodné je, že obchodníci nadále ignorují téměř všechny makroekonomické a fundamentální údaje. Například včera vyšlo najevo, že inflace ve Velké Británii klesla na 2,8 % a jádrová inflace na 3,5 % – tedy pod očekávání. Co tyto zprávy naznačují? Naznačují, že inflace ve Spojeném království není tak špatná, jak minulý týden varoval guvernér Bank of England Andrew Bailey. Klesající inflace znamená, že BoE se může v nejbližší době přiklonit k mírně holubičímu postoji a libra, která bez zjevného důvodu prudce vzrostla, by mohla alespoň začít korigovat.

Měnový pár GBP/USD stoupá již třetí den v řadě
26.03.2025 GBP/USD podpořil 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Odraz získal v pondělí určitou dynamiku v důsledku silnějšího než očekávaného bleskového PMI ve službách ze Spojeného království a před dnešním jarním prohlášením kancléřky Rachel Reevesové o ekonomice a vládních financích. Pár se nachází v rostoucím trendu od poloviny ledna, kdy se krátce propadl pod 1,2100.

Technická analýza na týden 24.–29. března: měnový pár GBP/USD
24.03.2025 Cena může v tomto týdnu začít stoupat od úrovně 1,2915 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k cíli na horním fraktálu 1,3013 (červená přerušovaná linie). Po testu této úrovně může pokračovat v růstu k cíli 1,3117, tedy k retracementu 76,4 % (modrá přerušovaná linie).

Jak 24. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
24.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v poklesu, který byl plně odůvodněn technickým obrazem i převládající situací na trhu. Připomeňme, že dolar klesá už delší dobu, a to výhradně pod vlivem jediného faktoru – protekcionistické politiky Donalda Trumpa. Všechny ostatní faktory byly do značné míry ignorovány. Ve středu večer se však ukázalo, že Federální rezervní systém nemá v kontextu posledního vývoje v úmyslu agresivně snižovat úrokové sazby a stále plánuje maximálně dvojí snížení sazeb – přesně jak nastínil v loňském roce. Navíc aktuálně nevidí v americké ekonomice žádné problémy. Americký dolar jako takový klesal příliš prudce a příliš dlouho bez jakéhokoli pádného důvodu. Proto je současný pokles páru naprosto logický, přinejmenším v rámci korekčního pohybu. Samozřejmě očekávat v nejbližší době obnovení širších šestiměsíčních a šestnáctiletých klesajících trendů může být příliš optimistické, ale tyto trendy zůstávají v platnosti.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 21. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
21.03.2025 Také pár GBP/USD se ve čtvrtek pohyboval směrem dolů, ale ve středu večer libra na rozdíl od EUR/USD stabilně rostla. Znovu a znovu vidíme, že britská libra vykazuje vůči dolaru působivou odolnost. To lze vysvětlit postojem Bank of England, která právě ukončila své druhé letošní politické zasedání.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 21. března: Bank of England neměla na současnou situaci žádný vliv
21.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval velmi klidně, stejně jako ve středu večer. Jak jasně ukazuje graf níže, volatilita v poslední době klesla na znatelně nízkou úroveň. Co je 60 pipsů za den pro britskou libru? V podstatě se jedná o stagnaci ceny. Ve středu večer měl Federální rezervní systém možnost rozhýbat trh a podpořit dolar. A Fed udělal vše, co mohl, aby vyvolal posílení dolaru, i když to nebylo jeho přímým záměrem. Powellova rétorika i rozhodnutí Fedu byly jestřábí, stejně jako na všech posledních zasedáních. Je sice pravda, že nebyla "ultra jestřábí", ale v tuto chvíli trh ignoruje všechno kromě cel Donalda Trumpa, která vnímá jako pověstnou "red flag". Vše ostatní ustupuje do pozadí. Vzhledem k tomuto kontextu neměla Bank of England nikdy velkou šanci výrazněji ovlivnit náladu na trhu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 21. března – britská libra si pořád dělá legraci
21.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval... těžko říct, kterým směrem. Uptrend zůstává neporušený, ale cena včera prorazila pod spodní hranici rostoucího kanálu. V posledních dnech jsme byli svědky neklidných a nerozhodných pohybů –"cik-cak" a "plůtků". Volatilita klesla pod průměr. Zdá se, že trh neví, co dál: obchodníci nechtějí nakupovat dolar, ale nemají sílu nakupovat libru.

BREAKING: Bank of England ponechává úrokové sazby beze změny. GBPUSD klesá o 0,3 %
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD posiluje po rozhodnutí BoE ponechat sazby beze změny, v souladu s očekáváním trhu.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 20. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu. Poté, co Federální rezervní systém ponechal svou hlavní úrokovou sazbu beze změny a snížil prognózy hospodářského růstu USA, dolar opět v rozumných mezích klesl. Pokles mohl být mnohem výraznější. V posledních týdnech však růstový trend viditelně zpomalil a obchodníci nakupovali z posledních sil.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 20. března: Čeká nás zasedání Bank of England
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval ve stejném pásmu. Navzdory zasedání Fedu, projevu Jeroma Powella a aktualizovanému grafu dot-plot trh nezaznamenal žádné výrazné pohyby. Před rozhodnutím Fedu se měnový pár GBP/USD obchodoval poblíž spodní hranice vzestupného kanálu a jediným pohybem, ke kterému došlo, bylo drobné zvýšení v rámci téhož kanálu. Jinými slovy, zasedání Fedu nezměnilo chování trhu, protože pár se pohyboval stejně jako předtím.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. března: Hlasování Bank of England může zchladit býčí sentiment
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval velmi klidně, vzhledem k večerním pohybům. Připomínáme, že výsledky zasedání Federálního rezervního systému zatím neanalyzujeme, protože uplynulo příliš málo času. Trh se ještě neustálil a plně nestrávil informace – potřebuje čas. Vezmeme-li v úvahu cenové pohyby před oznámením a Powellovým projevem, od předchozích dnů se příliš nelišily. Volatilita zůstala nízká a britská libra si udržela růstovou dynamiku, přestože neměla jinou fundamentální podporu než protekcionistickou politiku Donalda Trumpa.

Přehled páru GBP/USD na 19. března: Růst ze setrvačnosti pokračuje
19.03.2025 Ani v úterý se měnový pár GBP/USD nepokusil o korekci. V tomto dni neexistovalo žádné makroekonomické pozadí, ale těžko říct, co je pro americký dolar aktuálně lepší – zprávy, nebo jejich absence? Trh každopádně interpretuje všechny pozitivní zprávy a situace v neprospěch dolaru. Obchodníci v reakci na novou politiku USA dál prodávají dolar, takže zmíněný pohyb působí jako protest. V americké ekonomice se nic nezměnilo k horšímu a v britské ekonomice k lepšímu. Přesto dolar prudce klesá, jako by Federální rezervní systém na každém zasedání snižoval sazby, americká ekonomika už sklouzla do recese a ve Velké Británii vše vzkvétalo.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 19. března: Trump je důležitější než Fed a BoE
19.03.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý opět vykazoval růst, ačkoli k němu neměl fundamentální důvod. Ve Velké Británii se nic významného nestalo, ani nevyšla žádná důležitá zpráva a ve druhé polovině dne byly zveřejněny silné americké zprávy o průmyslové výrobě a bytové výstavbě. Dolar si však za zhruba dvě hodiny připsal jen asi 40 pipů a pak se vrátil k poklesu. Toto byl celý rozsah reakce trhu na pozitivní údaje z USA – krátce posílily dolar a pak obchodníci obnovili prodej. To je vše, co potřebujeme vědět o současné logice trhu.

GBP/USD. 18. března: Pomůže FOMC dolaru?
18.03.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD v pondělí odrazil od úrovně 1,2931 a pokračoval v růstu směrem k Fibonacciho hladině 127,2 % na úrovni 1,3003. Odmítnutí od této úrovně by bylo ve prospěch amerického dolaru a vedlo by k mírnému poklesu směrem k úrovni 1,2931. Proražení a konsolidace nad úrovní 1,3003 by naznačovaly pokračování růstu směrem k další úrovni 1,3151.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 18. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
18.03.2025 Pár GBP/USD se i v pondělí pokusil obnovit svůj růstový pohyb a v hodinovém časovém rámci dokonce překonal poslední lokální maximum v rámci současného rostoucího trendu. Skutečnost, že pro nový růst libry neexistovaly žádné fundamentální důvody, již není překvapivá. Zpráva o maloobchodních tržbách v USA nebyla příliš silná, ale americký dolar klesal již před jejím zveřejněním. Obecně dolar klesá téměř každý den. Po prudkém poklesu, který začal před několika týdny, se americké měně nedaří korigovat směrem vzhůru. Pohyb libry je nyní čistě řízen dynamikou a makroekonomické a fundamentální pozadí nemá pro účastníky trhu prakticky žádný význam. Linie vzestupného trendu nadále signalizuje rostoucí trend, ale v dlouhodobém horizontu přetrvává klesající trend.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 18. března: Libra vytrvale stoupá vzhůru
18.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pondělí nadále přikláněl k růstu. Ve Spojeném království nedošlo během dne k žádným významným událostem, zatímco v USA byla zveřejněna pouze jedna zpráva, která nebyla příčinou nového poklesu amerického dolaru. Pohyb na GBP/USD nyní připomíná setrvačnost, kdy trh pokračuje v nákupech jednoduše proto, že měna stále roste. Co však bylo hnací silou nedávných zisků libry? Ekonomika Spojeného království opět zaznamenala pokles a došlo také k poklesu průmyslové výroby. Bank of England se tento týden nechystá snížit úrokové sazby, stejně jako Federální rezervní systém. Obě sazby se v současné době nacházejí na úrovni 4,5 %. Pokud ani jedna z centrálních bank nehodlá sazby snížit, proč roste pouze libra?

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 18. března: Britská libra znovu letí na sever
18.03.2025 Měnový pár GBP/USD znovu vykázal růst, ačkoli k němu neměl důvod. Trh nakupuje britskou libru stále z pouhé setrvačnosti, podobně jako bitcoin. Ten často roste jednoduše proto, že ho všichni kupují v naději, že bude mít hodnotu několika milionů. Stejná logika platí i pro libru – kurz roste, takže obchodníci pokračují v nákupech, což podporuje další růst. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události a jediná zpráva z USA podpořila dolar. Jenže americká měna neposílila ani v nejmenším. Donald Trump v ten den sice nepředstavil žádná nová cla ani sankce, ale dolaru nepomohlo ani to. Britská měna pokračovala po krátké pauze v růstu, jako by se nic nestalo. Hledat v současných pohybech logiku je zbytečné.

Jak 17. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval s nízkou volatilitou a držel se v bočním kanálu 1,2913–1,2980. Cena se poslední čtyři dny konzistentně drží v tomto pásmu. Navzdory silnému růstu britské měny se zdá, že trh nemá tendenci korigovat, a to ani mírně. Jak se v pátek ukázalo, trh do značné míry ignoruje jakékoli zprávy, které jsou pro dolar pozitivní.

Přehled páru GBP/USD na 17. března: Trh usnul, ekonomika nikoho nezajímá
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek úplně stagnoval. Níže uvedený graf jasně ukazuje, že v prvních třech dnech předminulého týdne, kdy dolar prudce klesal, došlo ke značné volatilitě, ale pak se trh uklidnil. Růst britské měny se sice nezastavil, ale volatilita klesla na minimální úroveň. Takže bez ohledu na to, jakým směrem se trh bude v blízké budoucnosti ubírat, je obchodování náročné, a to i v časovém rámci 5M.

Obchodní doporučení a analýza pro měnový pár GBP/USD na 17. března: Libra nejeví zájem o ekonomiku
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pátek mírný pokles s minimální volatilitou. Ve skutečnosti britská měna klesá již tři dny po sobě a během této doby ztratila celkem 50 pipsů. V hodinovém časovém rámci se ceně zatím nepodařilo konsolidovat pod klíčovou hranicí. V současné době se po období silného růstu neobjevují žádné známky, které by naznačovaly začátek korekce. Zatímco páteční zpráva o vývoji HDP ve Spojeném království a zpráva o průmyslové výrobě ve Spojeném království byly zklamáním, ani index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity v USA nenaplnil očekávání. Během evropské obchodní seance však měla britská libra oprávněné důvody k poklesu, nicméně, jak již bylo zmíněno, zdá se, že makroekonomické zprávy nemají pro účastníky trhu v tuto chvíli velký význam. Vzhledem k tomu, že Donald Trump je "na dovolené", obchodníci se zřejmě nechtějí zapojit do obchodování.

Americký dolar: Týdenní přehled
17.03.2025 Amerika bude opět v centru pozornosti zpráv. Překvapivě to nebude primárně kvůli ekonomickým novinkám nebo zasedání Federálního rezervního systému, ale spíše kvůli zprávám kolem Donalda Trumpa, jeho politiky a zejména jeho celní strategie. Je důležité poznamenat, že Trump čelí značné opozici. Na jeho cla nikdo dobrovolně nepřistoupí a téměř všechny dotčené strany zavádějí odvetná cla, která pravděpodobně sníží objem amerického vývozu.

GBP/USD: Obchodní plán pro seanci v USA dne 14. března (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách)
14.03.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2949 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Růst následovaný falešným proražením hladiny 1,2949 poskytl dobrou příležitost k prodeji, což vedlo k poklesu páru o 20 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.

Měnový par GBP/USD se dostal z klesajícího propadu
14.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v posledním týdnu pohyboval v úzkém kanálu směřujícím vzhůru a zůstával v pozitivní oblasti Bollingerova pásma. Páru se nepodařilo překonat čtyřměsíční maximum na úrovni 1,2985, což naznačuje, že může přijít potenciální korekce směrem dolů.

GBP/USD: 14. března. Ekonomické údaje ze Spojeného království nijak nezapůsobily
14.03.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD ve čtvrtek vrátil na úroveň 1,2931, kde vyprchala medvědí dynamika. Dnes došlo k dalšímu testu této úrovně, celkově se však libra v posledních dnech pohybuje do strany. Proražení pod 1,2931 by umožnilo pokles směrem k 1,2865 a 1,2810, zatímco odraz od této úrovně by mohl pár posunout ke korekční hladině 127,2 % na úrovni 1,3003.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 14. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
14.03.2025 Ve čtvrtek pár GBP/USD zaznamenal mírný pokles, ale zůstal ve velmi úzkém pásmu, které připomíná boční kanál. Britská libra se již několik dní pohybuje mezi úrovněmi 1,2913 a 1,2980. Navzdory výrazné rally se korekce zatím nerozběhla, což naznačuje, že trh se v současné době nezaměřuje na nákup dolarů ani na vybírání zisků z dlouhých pozic. Většina makroekonomických a fundamentálních faktorů je přehlížena, což ztěžuje předvídání pohybů. Není jisté, kdy Trump oznámí zavedení nových cel, která by potenciálně mohla vyvolat další pokles dolaru. Navíc není známo, kdy trh přesune svou pozornost od tohoto jediného faktoru a začne zvažovat další vlivy. Vzestupný trend zůstává neporušený, neboť trendová linie je stále platná.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD na 14. března: poslední den týdne je pouhou formalitou
14.03.2025 Ve čtvrtek měnový pár GBP/USD zahájil mírnou korekci směrem dolů. Libra sice nijak výrazně neoslabila, ale vysvětlit, proč dva týdny rostla, je obtížné. Silným důvodem k prodeji dolaru jsou samozřejmě cla Donalda Trumpa, která by mohla vyvolat recesi v americké ekonomice i celosvětově. Nepředbíhá však trh sám sebe? Jak již bylo zmíněno, v americké ekonomice se zatím nic katastrofického nestalo. Federální rezervní systém navíc stále nehodlá snížit úrokové sazby více než dvakrát v roce 2025, zatímco Evropská centrální banka a Bank of England zůstávají mnohem více holubičí. Pokud pomineme zprávy o Trumpových clech, jaké další důvody existují pro růst eura a libry vůči americkému dolaru? Britská ekonomika zůstává slabá a stagnuje. BoE je nucena snižovat sazby, i když nechce – ekonomické stimuly jsou nezbytné. Obchodní jednání mezi Londýnem a Washingtonem, jejichž cílem je vyhnout se clům, nepřinesla žádné konkrétní výsledky. Jednání s Donaldem Trumpem je vždy ošemetné; nezbývá než přistoupit na jeho podmínky.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 14. března: Libra se ani nesnaží
14.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek zaznamenal mírný pokles, ale nepodařilo se mu konsolidovat pod klíčovou linií. Linie Kijun-sen se nachází velmi blízko současné ceny. Ve čtvrtek nebyly ve Spojeném království zveřejněny žádné makroekonomické zprávy, a i když byly zveřejněny nějaké údaje z USA, veškerá reakce trhu byla minimální, sotva patrná i v pětiminutovém časovém rámci. Donald Trump mezitím nadále vyhrožuje Evropské unii a Kanadě, trh je však k jeho výrokům stále více lhostejný. Jestliže byl forexový trh nejistý již dříve, nyní je ještě bouřlivější a vyvolává otázky, zda již na Trumpovy sankce a cla přestal reagovat, nebo zda se očekává další vývoj.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 13. března: Libra se rozhodla na nic nečekat
13.03.2025 Měnový pár GBP/USD na rozdíl od eura ve středu pokračoval v pohybu nahoru. Britská měna nepřešlapuje na místě, ale využívá příznivých podmínek. Ačkoli euro včera stoupalo jen ztěžka – nejspíš se dostal na vrchol – libra má stále prostor k růstu, a přesně to dělá.

Přehled páru GBP/USD na 13. března: Spojené království nechce pohřbít svou ekonomiku
13.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu dál vykazoval známky růstu. Je potřeba říct, že jeho pohyb je dán primárně poklesem amerického dolaru, nikoli růstem hodnoty libry šterlinků, což způsobují cla Donalda Trumpa, jejichž vliv je významný bez ohledu na to, na koho jsou uvalena a jaká odvetná opatření mohou následovat. Dolar ve výsledku vůči euru i libře postupně oslabuje. Například v úterý oslabil po zprávě o vyšších clech pro Kanadu.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 13. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
13.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu. Zpráva o inflaci v USA měla způsobit alespoň mírný pokles dolaru, zejména proto, že dolar v posledních dvou měsících z různých důvodů klesal. Na lokální úrovni jsme pozorovali očekávanou reakci trhu na nižší americkou inflaci, jelikož by mohla přimět Federální rezervní systém k holubičímu postoji. Euro však nezaznamenalo žádný růst a trh nadále přehlíží všechny medvědí faktory. V důsledku toho je 90 % růstu libry připisováno především jedinému tématu – Trumpovým clům. Pohyb vzhůru se zpomaluje a celá rally libry se v denním časovém rámci jeví jako pouhá korekce. Po tak výrazném růstu je nyní náročné určit, zda dojde k obnovení hlavního klesajícího trendu.

GBP/USD. 12. března. Bude inflace pro dolar spásou?
12.03.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD v úterý odrazil od hladiny 1,2865 a vzrostl nad 1,2931. Konsolidace pod touto úrovní by dnes působila ve prospěch určitého posílení amerického dolaru směrem k 1,2865, zatímco konsolidace nad 1,2931 by naznačovala pokračování vzestupného pohybu směrem k hladině 127,2% Fibonacciho retracementu na úrovni 1,3003.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 12. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
12.03.2025 V úterý došlo na měnovém páru GBP/USD k výraznému růstu, který jako by se objevil z ničeho nic. Je důležité poznamenat, že trh v současné době ignoruje jak makroekonomické, tak fundamentální faktory. V opačném případě by libra spíše klesala než rostla. Hlavním důvodem slabosti dolaru je zřejmě Donald Trump. Stále není jisté, jak dlouho bude pokračovat v uvalování cel a sankcí na země, které se mu nelíbí. Stejně tak nevíme, jak dlouho bude trh reagovat pouze na základě "faktoru Trump".

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 12. března: Bohatství USA podle Donalda Trumpa
12.03.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý zahájil novou vlnu vzestupného pohybu, přestože pro tento trend neexistují konkrétní důvody. Během dne se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události a zpráva JOLT byla od počátku považována za druhořadou. Kdo se však nyní skutečně soustředí na makroekonomické údaje, když trh nadále ovlivňuje Donald Trump? V našem přehledu o euru jsme spekulovali, že by Trump mohl mít nějaký geniální plán, i když je těžké pochopit jaký, protože mnohé jeho kroky se zdají být zcela absurdní a negativně ovlivňují Ameriku i její občany.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 12. března: Neúprosná rally pokračuje
12.03.2025 Měnový pár GBP/USD obnovil svůj růstový pohyb. Během posledních dvou nebo tří obchodních dnů se zdálo, že je mírný pokles ceny na spadnutí, ale nepodařilo se jí konsolidovat pod klíčovou úrovní 1,2863. V úterý se následně obnovil růst, k němuž přispěla nejen nová cla prezidenta Trumpa, ale i širší dynamika trhu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 11. března: jízda na horské dráze
11.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí výkyvy. Ve Spojeném království ani v USA nedošlo k žádným významným událostem a Donald Trump neoznámil žádná nová cla, takže trh neměl na co reagovat. Přesto se britská libra drží poblíž maxim a nevypadá, že by chtěla zahájit byť jen mírnou korekci. Ačkoli americký dolar minulý týden prudce klesl, stále věříme v jeho oživení. Pokud bude Trump týden co týden uvalovat nové sankce, dolar může mít problém znovu sebrat síly. Podle nás byl ale pokles z minulého týdne nadměrný a přinejmenším korekce je oprávněná.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 10. března: Britská libra pokračuje v růstu spolu s ostatními měnami
10.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek obnovil svůj růst. Zveřejněné ekonomické údaje ze Spojených států nebyly dostatečně silné, aby podpořily dolar, což přispělo k jeho současným problémům. Zpráva Non-Farm Payrolls naznačila, že mimo zemědělský sektor bylo vytvořeno pouze 151 000 nových pracovních míst, čímž nesplnila očekávaných 160 000 míst. Navíc míra nezaměstnanosti nečekaně vzrostla ze 4,0 % na 4,1 %. Pozitivní zprávou je, že průměrná mzda vzrostla o 4 %. Vzhledem k tomu, že dolar v průběhu týdne klesal, je pravděpodobné, že tyto údaje vyvolají další vlnu oslabování.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD 10. března: Je britská libra vyčerpaná?
10.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek ráno znovu prudce vzrostl, ale pohyby během dne vypadaly velmi nelogicky. Pojďme si to rozebrat: Proč libra během evropské obchodní seance rostla? Odpověď zní: Nijak zvlášť nerostla, protože ve Spojeném království se v té době neodehrávaly žádné významné události. Byl růst libry ovlivněn eurem, které dostalo podporu z pozitivní zprávy o HDP? Pokud ano, odvíjí se zajímavý scénář, kdy libra roste zdánlivě z jakéhokoli důvodu.

Jak 10. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
10.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek pokusil pokračovat v růstu. Nutno ale dodat, že v první polovině dne nedošlo k žádným významným zpravodajským událostem, které by britskou libru ovlivnily. Euro jakýsi důvod k růstu mělo, protože zpráva o HDP eurozóny za 4. čtvrtletí byla nad očekávání silná. Začalo ale stoupat spíš před zveřejněním zprávy než v reakci na ni. Naopak libra takovou podporu postrádala. Proč tedy zase stoupala? Odpověď je prostá: Donald Trump.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. března
07.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek držel v rámci pásma a odrážel tak pauzu trhu. Spojené království nezveřejnilo žádné významné ekonomické zprávy a nedávné komentáře guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho obchodníkům nenabídly příliš mnoho informací. Bailey jen zdůraznil, že obchodní spory by se měly řešit spíše dialogem než cly, což je prohlášení, které rozhodovací proces v Bílém domě pravděpodobně neovlivní.

Přehled páru GBP/USD na 7. března
07.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek zastavil. Libra se před začátkem americké obchodní seance dokonce mírně stáhla, i když tím ovlivnila jen máloco. Roste už téměř dva měsíce v řadě a za tu dobu získala 800 bodů. Tento pohyb vypadal zpočátku logicky, protože následoval po prudkém poklesu a vyžadoval korekci, ale teď libra působí příliš překoupeně.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 6. března: Roste také libra. Nepotřebuje k tomu žádný důvod
06.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu a v tuto chvíli pro tento pohyb nejsou nutné projevy představitelů centrálních bank ani makroekonomické údaje. Jediné, co je důležité, je Donald Trump, který každý den něco říká, dává rozhovory nalevo i napravo a vyhrožuje polovině zemí světa. Dolar se propadá do propasti. I když z krátkodobého hlediska může být Trumpova politika pro USA výhodná, opakovaně jsme varovali, že hlavní světoví hráči nebudou skákat tak, jak Trump píská. Americký prezident chce vyrovnat obchodní deficit. Kdo však za tento deficit může? Pokud američtí spotřebitelé dávají přednost čínskému zboží, protože je levnější, nebo evropským automobilům kvůli jejich kvalitě, je to vina Číny a EU? Nebo je to vina Ameriky, kde jsou pracovní síla, zboží a služby astronomicky drahé?

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 6. března: Není čas otálet
06.03.2025 Měnový pár GBP/USD pokračoval v růstu i ve středu. Růst libry byl však tento týden slabší než růst eura, což je zvláštní. Na druhou stranu, za pohyby těchto dvou hlavních měnových párů by jeden těžko hledal nějakou logiku. Rozhodnutí a prohlášení Donalda Trumpa ženou americký dolar směrem k volnému pádu, a proto euro i libra posilují. Trumpovy kroky mohou být záměrnou snahou oslabit dolar. Během svého prvního funkčního období chtěl americkou měnu devalvovat a opakovaně naléhal na Jeroma Powella, aby snížil úrokové sazby – bez úspěchu. Nyní, když si uvědomil, že by byl další nátlak na předsedu Fedu marný, Trump možná razí jinou strategii. Tato teorie však zní téměř jako science fiction. Bez ohledu na to dolar klesá a nikdo neví, jak moc ještě klesne. Nikdo nedokáže předpovědět, co Trump řekne zítra nebo pozítří.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 4. března: Britské libře pomáhá i Trump
04.03.2025 Měnový pár GBP/USD zažil v pondělí výraznou rally, která byla do značné míry způsobena událostmi souvisejícími s Donaldem Trumpem z minulého pátku. Pro obchodníky, kteří se domnívali, že klíčovou roli v rally eura sehrály makroekonomické údaje, slouží výkonnost měnového páru GBP/USD jako opačný příklad. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události, s výjimkou zveřejnění druhého odhadu indexu PMI ve zpracovatelském průmyslu. V době, kdy byl ve Spojených státech zveřejněn slabý index ISM, již pár GBP/USD vzrostl o 115 pipsů. Pokud tedy makroekonomické údaje měly nějaký vliv, byl minimální.

GBP/USD konsoliduje v rostoucím kanálu, vyplatí se nyní nakoupit?
28.02.2025 Měnový pár GBP/USD se na 4hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu. Aktuálně dochází k otestování vyznačené S/R zóny, která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu a také s úrovní standartního Pivot Pointu S1. Dojde zde k odrazu směrem vzhůru a bude pokračovat rostoucí trend? Nebo se naopak dočkáme průrazu a oslabení směrem k supportu kanálu, kde by se ke slovu mohli dostat opět býci?

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 27. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
27.02.2025 Ve středu se měnový pár GBP/USD pokoušel pokračovat v růstu, ale tento trend už začíná být diskutabilní. Dříve jsme zaznamenali, že libra musí v denním grafu kvůli technickým faktorům korigovat směrem vzhůru. Její současný růst se však zdá být přehnaný a neopodstatněný. Zatímco některé nedávné ekonomické zprávy z Velké Británie libru podpořily, tento týden zůstala na vyšší úrovni i přes nedostatek pozitivních zpráv. Ve skutečnosti nebyly zveřejněny vůbec žádné makroekonomické údaje. Pohyb v tomto týdnu stále odráží falt, přičemž ceny se obchodují mezi 1,2613 a 1,2680. Podle očekávání se ve středu ve Spojeném království ani v USA neodehrály žádné významné události. Trh navíc už ani nereaguje na výroky Donalda Trumpa, protože se jimi unavil.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 26. února: libra dál spoléhá na euro
26.02.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý znovu pokusil pokračovat v lokálním uptrendu. Britská libra na rozdíl od eura v posledních týdnech opravdu koriguje nahoru. Její růst podpořilo několik faktorů a libra využila každé příležitosti. Když byly údaje o britské ekonomice pozitivní, libra nadšeně stoupala. Navíc pokud euro stoupalo, libra se patrně cítila v právu dělat to taky. S potenciálně začínajícím novým poklesem eura se však připravujeme i na možný pokles britské měny.

Jak 21. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.02.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl žádný fundamentální ani makroekonomický důvod. Začátkem týdne se zdálo, že trh "ignoruje" zprávy o mzdách, nezaměstnanosti a inflaci ve Spojeném království. Ve čtvrtek ale na ně buď reagoval zpětně nebo prostě libru nakupoval bez zřetelného důvodu. Momentálně vypadají pohyby tohoto páru nelogicky, ale hlavní faktor, který žene libru nahoru, se nemění: potřeba korekce v denním časovém rámci.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 20. února: Britská libra ustupuje z úrovně 26
20.02.2025 Měnový pár GBP/USD prošel ve středu poklesem, který vypadal nelogicky. V předchozích analýzách jsme uváděli, že podobné iracionální intradenní pohyby se objevují často. Dvě ekonomické zprávy z Velké Británie podpořily v úterý představu, že libra bude pokračovat v růstu, ačkoli rozhodně nepřinesly silné údaje. Ve středu pak byla zveřejněna zpráva o inflaci, která ještě posílila signály růstu libry. Jenže pár se místo růstu propadl. Britská měna oproti tomu minulý týden stoupala pět dní po sobě, aniž by k tomu měla pádný důvod. Celý tento pattern vypadá jako korekce, která v denním časovém rámci stále probíhá. Cena může ještě nějakou dobu klesat, než opět poroste, a to vše bez jasného fundamentálního nebo makroekonomického důvodu.

Měnový par GBP/USD jde v krátkodobém pohledu do strany
19.02.2025 Měnový pár GBP/USD mírně klesá z dvouměsíčního maxima na úrovni 1,2630, ale stále se nachází nad linií návratu z 15měsíčního minima na úrovni 1,2100. Z technického hlediska jsou 20denní a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) připraveny k býčímu překřížení poblíž úrovně 1,2460, což by pro trh mohlo být klíčovým momentem. Ukazatel RSI však směřuje dolů, přičemž se stále nachází nad neutrální hranicí 50 a stochastický ukazatel v překoupené oblasti míří na jih. Oba ukazují na přehnanou tendenci k růstu v nejbližší době. V případě prodejního zájmu by okamžitý support mohl přijít z úrovně 1,2550, což byl předchozí vrchol, zatímco další pokles by mohly zastavit ještě nižší krátkodobé SMA na úrovni 1,2460.

EUR/USD a GBP/USD – Technická analýza na 19. února
19.02.2025 Na začátku nového obchodního týdne se medvědí hráči zastavili, což vedlo k dennímu korekčnímu poklesu. Denní Ichimoku kříž slouží jako nejbližší referenční bod této korekce směrem dolů a jeho úrovně se dnes nacházejí na hranicích 1,0411, 1,0400, 1,0373 a 1,0335. Kromě toho denní kříž v této oblasti posilují klíčové supporty včetně spodní hranice denního cloudu na úrovni 1,0356 a hladiny týdenního krátkodobého trendu na úrovni 1,0357.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 19. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
19.02.2025 V úterý pár GBP/USD druhý den po sobě stagnoval. Volatilita na trhu je v současné době minimální, což libře brání ve výraznějším pohybu oběma směry. Ačkoli krátkodobý rostoucí trend v hodinovém časovém rámci je stále neporušený, libra postrádá silné fundamentální důvody pro další růst. Celkově se zdá, že vzestupný pohyb je v denním časovém rámci součástí fáze korekce.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 18. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
18.02.2025 Na rozdíl od měnového páru EUR/USD se měnový pár GBP/USD během pondělní americké obchodní seance snažil udržet svůj růstový pohyb. Snaha býků posunout libru výše však nakonec nevyšla. Začátečníci si musí uvědomit, že minulý týden přinesl jen velmi málo událostí a zpráv, které by mohly britskou libru podpořit. Měna i přesto každý den rostla. I když se tento růst může zdát nelogický, děje se tak proto, že korekce v denním časovém rámci ještě není dokončena, což vedlo k novému pohybu britské libry směrem vzhůru. Nicméně zatímco v hodinovém časovém rámci se rally může zdát významná, při pohledu na denní časový rámec se zdá být mnohem slabší. Pár by mohl zůstat ve fázi korekce několik týdnů nebo i déle s občasnými pohyby vzhůru, které může být z fundamentálního nebo makroekonomického hlediska obtížné vysvětlit.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 17. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
17.02.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v růstu. Zatímco růst eura se zdál být z makroekonomického hlediska nelogický, pohyb libry se zdál být snad ještě více iracionální. Za zmínku stojí, že v pátek nebyly zveřejněny žádné ekonomické zprávy ze Spojeného království a ve čtvrtek zveřejněné údaje o HDP a průmyslové výrobě vykázaly oproti prognózám jen mírně pozitivní výsledky. Růst britské ekonomiky o 0,1 % lze jen stěží považovat za silný údaj. Přesto si libra během pouhých dvou dnů připsala zhruba 150 pipsů a za celý týden vzrostla o 200 pipsů.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 13. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
13.02.2025 Pár GBP/USD se ve středu obchodoval na vyšší úrovni, přestože k tomu nebyl žádný důvod. Reakce trhu na jedinou významnou zprávu dne – údaje o inflaci v USA – dávala smysl pouze v prvních pěti minutách, během nichž dolar prudce posílil.

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 12. února. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu
12.02.2025 K otestování ceny 1,2373 došlo v době, kdy se indikátor MACD právě začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo správný bod pro vstup do nákupu libry. To vedlo k růstu směrem k cíli na úrovni 1,2413. Prodej při odrazu od této úrovně umožnil dosáhnout dalších 15 pipsů zisku.

Analýza NASDAQ, S&P 500, GBP/USD a bitcoin: Smíšená NFP a nová vlna tarifů přidávají na tržní nejistotě
11.02.2025 Akciové indexy a bitcoin se drží v bočním trendu, zatímco ve vzduchu visí hrozba eskalace obchodní války. Z nejisté situace těží americký dolar, zatímco evropské měny jako je například euro nebo britská libra jsou nadále pod tlakem.

Analýza vývoje GBP/USD dne 11. února: Trh od Baileyho očekává příliš mnoho
11.02.2025 Vlnová struktura GBP/USD je stále poněkud nejednoznačná, ale obecně srozumitelná. Existuje vysoká pravděpodobnost, že se stále formuje segment dlouhodobého medvědího trendu. Předpokládaná vlna 2 v 1 se však zdá být slabá, což činí celkovou strukturu nejistou. Naopak vlna 5 je dobře zformovaná, což naznačuje, že starší vlna 1 byla dokončena.

Jak 11. února obchodovat měnový pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
11.02.2025 Pár GBP/USD se v pondělí obchodoval s minimální volatilitou a mírně ve směru dolů. Bez větších obtíží prorazil pod rostoucí trendovou linii a naznačil tak možnost nového krátkodobého klesajícího trendu. Britskou libru by ale tento týden mohlo podpořit několik důležitých událostí. Současný pohyb je navíc stále klasifikován jako korekční, takže trh by mohl vstoupit do fáze rozkolísanosti nebo bočního pohybu. V pondělí nebyly ve Spojených státech ani ve Velké Británii zaznamenány žádné makroekonomické ani fundamentální události.

Prognóza pro GBP/USD na 11. února 2025
11.02.2025 V denním grafu měnový pár GBP/USD klesl pod support na úrovni 1,2367, čímž současně potvrdil uzavření denní svíčky pod linií MACD.

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 10. února. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu
10.02.2025 K prvnímu testu úrovně 1,2439 došlo v době, když už se ukazatel MACD posunul výrazně směrem dolů od nuly, což omezuje další potenciál směrem dolů. V důsledku toho jsem se rozhodl libru neprodávat.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 10. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
10.02.2025 Také měnový pár GBP/USD se v pátek obchodoval na nižší úrovni, přičemž k poklesu došlo převážně během americké obchodní seance. Jak již bylo zmíněno, zprávy o počtu pracovních míst mimo zemědělství (NFP) a míře nezaměstnanosti byly pro americký dolar vesměs pozitivní, i když ne úplně jednoznačně.

Obchodní doporučení a obchodní analýza pro GBP/USD na 10. února
10.02.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek opět odrazil od své linie vzestupného trendu, což naznačuje možné pokračování uptrendu. V pondělí se pár prudce propadl kvůli komentáři Donalda Trumpa, což způsobilo falešné proražení pod trendovou linii. Už dříve jsme však poznamenali, že se jednalo o falešné proražení a býčí pohyb bude pokračovat. Byla otestována linie Senkou Span B, což dále zvyšuje pravděpodobnost odražení.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 7. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
07.02.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek zaznamenal prudký pokles, po kterém následovalo silné zotavení. Navzdory pondělnímu proražení trendové linie zůstává vzestupný trend neporušený. Včera se cena odrazila právě od této trendové linie, což naznačuje, že se očekává další posilování britské libry. Bank of England včera snížila svou klíčovou úrokovou sazbu o 0,25 %, což trh neočekával, takže pokles byl předvídatelný. Guvernér BoE Andrew Bailey navíc během tiskové konference neposkytl žádné povzbudivé komentáře podporující libru. Směr páru však dnes ovlivní ekonomické údaje ze Spojených států.

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 6. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
06.02.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu, ale odpoledne se zase propadl. Jak jsme uvedli dříve, včerejší pohyby eura byly vcelku logické, ale z lokálního makroekonomického pohledu se jevily jako nelogické. Podobně nelogické chování vykazovala i britská libra. Dopoledne GBP/USD zaznamenal růst, přestože jediná dostupná zpráva – britský index PMI ve službách – byla zklamáním. Odpoledne mohly další růst podpořit slabé zprávy ADP a ISM, ale v té době už cena začala klesat. Nicméně ze střednědobého hlediska dává růst libry smysl, protože v denním časovém rámci představuje korekci po tříměsíčním klesajícím trendu. Dnes je na programu zasedání Bank of England a projev Andrewa Baileyho, což znamená, že pohyby na trhu mohou být během dne velmi nepředvídatelné. Na GBP/USD by se měl očekávat pokles, protože rozhodnutí BoE budou pravděpodobně holubičí. Jakmile však bude tato událost oceněna, libra může obnovit svůj růstový pohyb.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 6. února: Libra se nemůže nabažit vlastního štěstí
06.02.2025 Měnový pár GBP/USD si ve středu udržoval většinou růstový trend. Stojí za zmínku, že libra v první polovině dne neměla zřetelný důvod k růstu. Jediný report, který byl v té době zveřejněn, totiž britský index PMI ve službách, nesplnil očekávání, což naznačuje, že britská libra měla spíš klesat než stoupat. Ve druhé polovině dne byly pohyby ještě méně logické. Americký dolar začal posilovat, ačkoli klíčový ISM PMI ve službách v USA byl slabší, než se očekávalo. Odpoledne by se tedy dalo očekávat, že dolar oslabí, ale místo toho vzrostl.

Přehled páru GBP/USD na 5. února: Libra se před zasedáním Bank of England drží na stabilní úrovni
05.02.2025 Měnový pár GBP/USD vykazoval v úterý většinou jen minimální pohyb. Zdálo se, jako by se ochota účastníků trhu otevírat nové obchody po pondělní aktivitě vyčerpala. V úterý bylo jen málo nového a Trumpovy kroky tentokrát trhy ani nepřekvapily, ani neznepokojily, ani nezaujaly. Pozornost měnového trhu se proto krátce přesunula od politiky k ekonomickým faktorům. Je důležité říct, že na tento týden je naplánováno zasedání Bank of England a Spojené státy zveřejní značné množství klíčových makroekonomických údajů.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 5. února: Libra znovu využívá příležitosti
05.02.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý pokračoval v pohybu nahoru. Jak už bylo zmíněno, průraz trendové linie by potenciálně mohl představovat falešný signál. Donald Trump vyvolal značnou volatilitu na forexovém trhu, která se příliš neslučuje se současnou technickou analýzou. Pondělní výkyvy je nejlepší ignorovat, jako by k nim nikdy nedošlo. Vidíme tak, že cena zůstává nad trendovou linií, v časovém rámci 1H si udržuje rostoucí trend a v časovém rámci 1D pokračuje v korekci.

GBP/USD. 4. února. Zaznamená trh zasedání Bank of England?
04.02.2025 Pár GBP/USD se v hodinovém grafu v pondělí obrátil a vykázal výrazný růst, když uzavřel nad páteční úrovní. Konsolidace páru nad zónou rezistence 1,2363–1,2370 naznačuje možné pokračování vzestupného trendu směrem k další rezistenci 1,2488–1,2508. Naopak konsolidace pod zónou 1,2363–1,2370 by mohla signalizovat obnovení poklesu a začátek medvědího trendu.

Přehled páru GBP/USD na 4. února: Libra šterlinků se solidárně zhroutila
04.02.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí ráno a zkraje týdne pokles o zhruba 100 pipů, po kterém následoval další pokles o 40 pipů. V průběhu dne se ale libra šterlinků začala zotavovat a do večera tento gap úplně zavřela. Obchodníci by chtěli ideálně silné ekonomické údaje ze Spojeného království a slabé z USA. Při tomto scénáři by se růst páru zdál logický a opodstatněný. V opačném případě by obchodníci mohli být po každém cenovém pohybu zmatení.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 4. února: Libra má za sebou jen první fázi bouře
04.02.2025 Měnový pár GBP/USD vykazoval v pondělí podobné pohyby jako pár EUR/USD, tedy až na jeden podstatný rozdíl: libra do večera úplně zavřela gap, který se vytvořil zkraje týdne. Její vyšší odolnost byla vzhledem ke zprávám pochopitelná. Donald Trump uvalil cla na Mexiko, Kanadu a Čínu a také oznámil, že zavede cla vůči Evropské unii. Nebylo tedy divu, že euro čelilo výraznějšímu poklesu než libra. Tato situace ale nezjednodušuje naši analýzu. Technický obraz je aktuálně narušený a včerejší pohyby bychom patrně neměli brát příliš vážně – a stejně tak bychom měli být opatrní, pokud jde o Donalda Trumpa, který do večera zmrazil sankce proti Mexiku.

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 3. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
03.02.2025 V pátek měl měnový pár GBP/USD tendenci klesat, ale opět se mu nepodařilo prolomit hladinu 1,2387. Britská libra se už déle než týden obchoduje v bočním pásmu mezi 1,2387 a 1,2502. Podobně stagnovalo i euro, přestože mělo několik důvodů k tomu, aby tento týden zažilo prudký pokles. Pokud by euro kleslo, libra by ho pravděpodobně následovala. Zdá se, že právě nedostatečný pohyb eura zabránil libře v dalším poklesu, přestože by měla mít klesající tendenci. Celkově byl tento týden z hlediska cenových pohybů zvláštní. V průběhu týdne jsme byli svědky zveřejnění údajů o HDP z Německa, EU a USA a zasedání ECB a Fedu. Ačkoli většina těchto událostí měla na libru jen malý přímý dopad, celkový flat pohyb vyvolal mnoho otázek. Příští týden se uskuteční zasedání Bank of England a v USA budou zveřejněny zprávy o trhu práce a nezaměstnanosti. Existuje spousta důvodů, proč opět očekávat silné pohyby. Prozatím však, dokud pár zůstane v tomto bočním kanálu, bude tento vzorec převládat.

Přehled páru GBP/USD na 3. února: Libra šterlinků čeká na verdikt Bank of England
03.02.2025 Měnový pár GBP/USD projevoval v pátek i během celého minulého týdne pozoruhodnou odolnost. Je důležité si uvědomit, že v průběhu celého loňského roku jsme důsledně upozorňovali na to, že libra je předražená a zjevně překoupená. V září bezprostředně po prvním uvolnění měnové politiky Fedu začal její dlouho očekávaný pokles, na který jsme předem upozorňovali. V současné době sice libra rychle klesá, ale občas projevuje větší odolnost než euro.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 3. února. Libra si s obchodníky dál pohrává
03.02.2025 Měnový pár GBP/USD se dál obchoduje nevyzpytatelně a už třetí, nebo dokonce čtvrtý den po sobě vykazuje pohyb do strany. V časovém rámci 1H je jasně vidět, že cenová akce připomíná patterny "cik-cak" a "plot-like". Snaha obchodovat za takových podmínek proto nejspíš povede ke ztrátě. Minulý týden měla britská měna jen velmi málo významných zpráv, o které by se mohla opřít. Ačkoli eurozóna zveřejnila několik klíčových zpráv, ve Spojeném království důležité zprávy chyběly. Evropská centrální banka sice zasedla, ale Bank of England nikoli. Libra proto při absenci zpráv nebyla schopna určit jasný směr.

Přehled páru GBP/USD na 31. ledna: Jerome Powell odpověděl na klíčovou otázku!
31.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu večer a po celý čtvrtek obchodoval opatrně, ačkoli ve hře bylo několik fundamentálních katalyzátorů. Tato nejistota byla způsobena do značné míry tím, že trh dostal informace, které očekával. Federální rezervní systém se ve středu večer rozhodl ponechat klíčovou úrokovou sazbu beze změny. Jerome Powell během tiskové konference potvrdil, že Fed nebude ustupovat požadavkům prezidenta Donalda Trumpa. Tyto obavy byly v popředí zájmu investorů a poskytnuté odpovědi byly přesně takové, jaké všichni očekávali.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 31. ledna: Britská libra přešla do flat trendu
31.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek vyznačoval neobvyklým a nelogickým obchodním chováním. Britská libra neměla mnoho makroekonomických zpráv ani fundamentálních událostí, a přesto věrně kopírovala pohyby eura, což dokládá silnou korelaci mezi těmito dvěma měnami. Euro ale dokázalo vygenerovat jeden solidní signál a vykázalo průměrnou volatilitu, zatímco britská libra se příliš nepohybovala.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 30. ledna: Neúspěšný pokus dolaru o bleskovou válku
30.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval opatrně, protože trh nechtěl před zasedáním Federálního rezervního systému a výroky Jeroma Powella riskovat. Tyto události a jejich vliv na trh budeme analyzovat zítra, protože někdy se reakce trhu může lišit od výsledků, které se očekávaly. Musíme se vyvarovat unáhlených závěrů; pochopení reakce trhu nám pomůže posoudit, jak trh interpretuje výsledky zasedání Fedu.

Přehled páru GBP/USD na 28. ledna: Trump během jediného dne uvalil a zrušil sankce vůči Kolumbii
28.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v pohybu nahoru. Ačkoli dolar zahájil den slibně, britská libra na začátku evropské obchodní seance znovu rychle nabrala síly, stále tedy pokračuje v růstu a trh je z toho zmaten.
Související klíčová slova:
Pád dolaru | Klesající klín | Prolomení S/R zóny | Netrendové období | Býčí pohyb | Fibo | Kryptoměna Solana | Bankéř | Ekonomické problémy | Indexy PMI | Úrovně retracementu | Údaje z USA | Stochastický | Pokračování klesajícího trendu | Take Profit | ING Global Markets Research | Tempo růstu | Odvětví | HSBC | Developeři | Retracement | LYNX | Formace dvojitý vrchol | Jackson Hole | Soustředění | Hlavní měnové páry | Index výdajů na osobní spotřebu | Vládní dluhopisy | Obrácená Hlava a ramena | Daytrading | Budoucí směr | Klíčové makroekonomické ukazatele | Alibaba Group Holdings | Overbalance | Nečekané pohyby | EUR | Supply zóny | Pip | Vyčerpanost býků | Pravidla Money-Managementu | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Cenová hladina | Analýza intradenního pohybu | Reverzní svíčkové formace | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Konsorcium | Nárůst objemů | Akciové trhy | Alphabet | Zpravodajské události | Vstupy | Australská centrální banka | Pattern Hikkake | Dění v USA | Inflace v září | Berkshire Hathaway | Lockheed Martin | Měnový kurz | Formace Evening Star | Pozitivní vliv | Akče | Interactive Brokers | Včerejší zpráva | Obchodník | Index eura | Obchodování do směru trendu | Veřejné finance | Long pozice | Ztráty peněz | Fibonacci Cluster | Mince | Řecko | Cenový pohyb | Alibaba | Holubičí tón | Formace dvojité dno | Ceny akcií Netflix | Celkový zisk | Konfederace britského průmyslu | Analytický tým | Cena akcie společnosti | Trend | Bank of Japan | Inflační čísla | Skrytá býčí divergence | Klouzavý průměr (Moving average) | Panamský průplav | Geopolitické konflikty | Klíčový level | MUFG | Libra vůči dolaru | Nastavení stop lossů | BTC | Výrobní PMI | Silicon Valley Bank | Historie | Global Forex | Americký dolarový index | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Oznámení výsledků | Mezinárodní měnový fond | Očekávané výsledky | Odvetná cla vůči USA | Kroky Fedu | Delegace | Statistiky | Hospodářský růst USA | Northern Rock | Ochranné příkazy | Dovoz do USA | Investiční banky | Korelace | Technické signály | Vývoj devizových rezerv | Výkyvy volatility | Graf komodity Stříbro | RDSA | Makroekonomika | Asijské akcie | Dow Jones Industrial | Rostoucí trendová čára | Silný support | Boční kanál | Alligator | Praporkové formace | Britská libra | Aktiva | Citigroup | Příležitost k prodeji | Michala Moravcová | GBPJPY | Stratég finančních trhů | Klidné obchodování | Trim Broker | Indexy na Wall Street | Situace na forexovém trhu | Americká zpráva | Investing | Nákupní pozice | Index US500 | Investiční stratégové | Zvýšení sazeb Fedu | Inflační hedge | Nedostatek potravin | InstaForex Kurz | Carry trade pozice | Nálady na trhu | Vyčerpanost medvědů | Line | Výborné vyhlídky | Intesa Sanpaolo | Šterlink | Edge | Střední Evropa | Akcie vzrostly | Evropská komise | Příležitosti k nákupu | Kolaps | Japonská měna | USDK | WTO | FXTM | ISM ve službách | Konzervativní strana | Fibonacci úrovně | Zvýšení cel | Support a rezistence | Vliv na trh | Míra poklesu | Současná nejistota | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Komunita | Investment Management | Výnosy dluhopisů | Zveřejnění výsledků | Očekávání pro rok | Analýzy | Financial Times | Pravděpodobnost | EUR/PLN | Indexy S&P | Cenové stability | Chování trhu | Obchodování pomocí SMC | Investiční soutěže | USD/BRL | Válka | Lagardeová | Aktuální tržní sentiment | Volatilní cenové pohyby | Sněmovna reprezentantů USA | Prodejní korekce | Zprávy z USA | Americká inflace | Ethereum | Dovoz z USA | COT (Commitments of Traders) | Údaje o maloobchodních tržbách | Intradenní technická analýza | Deflace | Pokračování poklesu | Malé zisky | AUD NZD | Expanze | Trpělivý trader | Exchange | Nové obchody | BinckBank | Rostoucí ceny | Důležité fundamenty | Medvědí Pin Bar | News trading | Výkyvy | Nová cla | Analýza COT | Style | Krátkodobý rostoucí trend | Posilování dolaru | Směřování měnové politiky | Přesnost | Goldman Sachs | Monetární unie | Citibank | Společnost Crédit Agricole | Aktualizovaný výhled | Jaroslav Brychta | Makroekonomické zprávy | Čas růstu | FX Instructor | Saúdská Arábie | Přísná opatření | Šéf Fedu Powell | Tester strategií | Finanční injekce | Analýza volatility | Forecasty | Strach | Ekonomika Spojených států | Výrazný vzestup | Prodejní sentiment | Zahraniční politika | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Důležité makroekonomické zprávy | Udržení inflace | Noční obchodování | Nezaměstnanost | Inaugurace Donalda Trumpa | Vývoj akcie Moderna | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Index spotřebitelské nálady | Guardian | Pokles měny | Trend měnového páru | Trendová čára | Newton Investment Management | Americký lid | Labouristé | Britské maloobchodní tržby | Krátkodobé očekávání | Akumulace objednávek | Úspěch na forexu | Cena zlata | Cena libry | Bankéři | Změny trendu | Makroekonomické statistiky | Covid panika | Vysoce rizikové | Celkový směr trhu | Gapy (mezery) | Produkce v průmyslu | Miroslav Plojhar | Reserve Bank of Australia | Vstup long | Christine Lagarde | Burza | Trumpová | Fed vs. ECB | Peter Chia | Příležitost pro investory | GBP/USD analýza | Inflace v prosinci | Dodávky elektřiny | Backtestování AOS | XTB.cz | Nomura | Růst zaměstnanosti | Klasické technické analýzy | Fundamentální impuls | Hlavní události | Americký akciový index | Support/rezistence | Strategie pro GBP/USD | Centrální banka Japonska | Šéf řecké centrální banky | Pokles dolaru | Základní úrokové sazby | Krátkodobé trendy | Rostoucí inflace | Konfluenční oblast | USD/INR | Negativní výhled | Směrnice | Thomas Jordan | Více peněz | Medvědí výhled | Gold | FedWatch Tool | Gap indikátor | Finance.cz | Operace Twist | Rating AAA | Konflikty | Treasury v České spořitelně | Týden na trhu | Proražení | Kryptoměna Bitcoin | Brexit | Dopad na ekonomiku | Suroviny | Rok 2025 | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | ČSOB | Konfluenční zóna | Předpověď pro GBP/USD | Školení | Riziko měřené z minulé volatility | Work & Travel | Karanténní opatření | Analytický tým FXstreet.cz | Ekonomika Francie | FX Strategy Research | Profesionální obchodníci | Velké varování | Jak na forex | Break-Even | Dolar dnes | Volby | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Cenové pohyby na finančních trzích | Standardní býčí divergence | Breakout | Porušení pravidel | Formace hlava a ramena | Výhled ekonomiky | Danske Bank | GBP USD | Americký prezident | Klouzavé průměry | Commitments of Traders | Pohyby trhu | Výrazný pohyb | Deflační prostředí | Konfluenční oblasti | Růst cen | Zasedání Evropské centrální banky | Britové | Tempo hospodářského růstu | Zvýšení úrokové sazby | Medvědí Outside Bar | Tipy pro začínající obchodníky | Fat finger | Snížení úrokových sazeb | Zápis ze zasedání Fedu | Pád libry | Deindustrializace | Porovnání vývoje | Kolaps amerického dolaru | Klíčová rezistence | Vývoj ceny zemního plynu | Index JAP225 | Vysoké riziko | Čínský úřad | Plán obchodování pro EUR/USD | Vývoj základní úrokové sazby v USA | Standardní medvědí divergence | Velké problémy | Rubl | Fibonacci retracement | Letadla | Struktury cenového grafu | CZK | Nejnovější zprávy | Zasedání FOMC | Podnikání | Silná bariéra | Oznámení | Tradingové webináře | Proti trendu | Časový výstup | Čínský trh | Trojúhelníkové formace | Začátek nového trendu | Kurz EUR/USD | Silné oživení | Růstový pohyb | Dolarový index | Inflační swapy | Nejzajímavější cenové pohyby | Zavírací cena | Zpomalování americké ekonomiky | GBP/CHF | CH50cash | Skrytá medvědí divergence | FB | Nord Stream | Evropská obchodní seance | Důležité zprávy | Struktury ceny | Vývoj měnového páru | Třetí vlna | Hodinový graf | Síla poklesu | Fraktál | Nepředvídatelnost | Relief rally | Digitální měna | Obchodování FVG pomocí SMC | NZD/USD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Gap | eFXnews | Risk On | ForexTime | Šéf nizozemské centrální banky | Inflace | Investment management | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Zlatý důl | Kapitálové trhy | Události tohoto týdne | Největší banky | Zpráva Commitment of Traders | Vstoupit do trhu | Backtesty | Vlnová analýza | Předchozí růst | Mezibankovní trh | Korekční pohyb | Breaking | Představitelé ECB | Philip Morris | Nejlepší trading příležitosti | HDP Řecka | Klid před bouří | Obchodní seance | Supportní úroveň | Výrazný růst | Podnikatelská důvěra | xStation | Výrazný pokles libry | Kanadský dolar | Index volatility VIX | Posuvný Stop-Loss | Graf | Zprávy z Fedu | Utahování měnové politiky | Politické rozhodnutí | Cenové rozpětí | Současný stav | Druhy inflace | NFP report | Prognóza vývoje měnového páru | Výhled | Londýnská City | ForexFactory | Psychologický faktor | Krátkodobé zisky | Fondy a ETF | Vlna epidemie | Příkaz | Kontext trhu | Cla na Čínu | Růst mezd v USA | Oslabování eura | Panika na trzích | HDP z Kanady | Vysoké ceny nemovitostí | Technická analýza intradenního pohybu | Kde je likvidita | Nákupní pohyb | Ceny aktiv | Rezervy centrálních bank | Průmysl | Intradenní obchodní strategie | Obchodní účet | Bossa.cz | Nízké ceny energií | Jasný obchodní plán | BNP Paribas Research | Uvolnění měnové politiky | Evropská měna | Tvůrce trhu | Očekávání analytiků | Centrální banky | Pravidla obchodování | Zpráva | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Momentum | Formace Fakey Pattern | Geopolitická situace | Obchodní plán | Zvyšování sazeb | Awesome Oscillator | Radikální změny | Dnešní sentiment | Časté změny | Zajišťování | Celková inflace | Výprodeje na WTI | Ztrátové obchody | Dobré výsledky | Návrat Donalda Trumpa | Největší cenové pohyby | USD index | Více obchodů | Moderna | Irsko | Obchodní transakce | Demand zóna | Nárůst cen ropy | EFSF | Růst úroků | Znehodnocujícího platidla | Trendový kanál | Smíšený signál | Výhled roku | BUY STOP ORDER | Struktura ceny | Americké výrobky | Snížení úrokové sazby | Ratingová agentura | FX Strategy | Očekávání býčí | Swingová minima | Směnné kurzy | Oblasti forexového obchodování | Lower Highs | Technický obchodník | Risk-off | SMC strategie | Komoditní měny | Multitimeframe analýza | Analýza trendu | Snižování úroků v USA | Sankce | Mervyn King | Zveřejněná data | Ichimoku Kinko Hyo | Covid | Indikátor volatility | Pád měnového páru GBP/USD | Dolary | Overlap rezistence | Pokles technologických akcií | Forex trading analýza | Globální ekonomiky | Nabídka | ActionForex | Nákup dolaru | Washington | Powell a Fed | Timeframe | Credit Agricole SA | Data z USA | Dumb money | Jiří Hruška | Indexy aktivity | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Počet pracovních míst | Obchodování s pomocí Fair Value Gapů | Výprodeje | Skotsko | GAAP | Nízkoinflační bezpečný přístav | CDS v regionu | Popis strategie | Rabobank | Tiff Macklem | Snížit riziko | Medvědí potenciál | Výsledky průzkumu | Nejzajímavější obchodní příležitosti | Býčí signál | Vysoké sazby | Známky konjunktury | Nové signály | Splasknutí realitní bubliny | Zvyšování tržního podílu | Medvědí signál | Nezaměstnanost v USA | FVG pomocí SMC strategie | Potenciální obrat | Obchodní příležitost | Dovoz ropy | Oslabování japonského jenu | Silná ekonomika | Měnový pár USD/NOK | Snižování nákladů | Oversold | Co je Fair Value Gap | Uptrend | Index ISM ve službách | Rudolf Munzig | Technická analýza měnových párů | Futures | Hawkish | TD Securities | Nebezpečné pohyby | Nákupní momentum | Pohyb ceny | Uspět na finančních trzích | Úspěšné obchodování | Základní principy obchodování | Prostor pro posílení | Psycholog | Index CH50cash | Zavírací ceny | Rychlý růst mezd | Reakce trhu | Ekonomiky | Potenciální pokles | Nejdůležitější události | Druhá rezistence | CL | Snižování úroků | Odhodlání | Zastavení intervencí | Donald Trump | Pohyby cen | Zprávy o inflaci | CISCO | Volatilita | Poplatek | Nový trend | Investování do ETF | Technická analýza GBP/USD | Intradenní obchodníci | Úrovně Fibonacciho | Členové bankovní rady | Prolomení trendové čáry | Klíčové oblasti | LCH Clearnet | Hrubý domácí produkt (HDP) | Institucionální objednávky | Možné scénáře | Latinská Amerika | Throwback | Průmyslová produkce | Silný býčí signál | Marc Chandler | Akcie Carvana | ICM | Předpovědi Saxo Bank | Ekonomické indikátory | Cenové hladiny | Prodej dolaru | Eurokoruna | Státní dluh | Sazby v USA | Makroekonomická data | Dow Jones | Index podnikatelské aktivity | Bydlení | Japonská vláda | Dlouhodobé obchody | AUD/CHF | Buy obchody | Protesty v Hongkongu | Zveřejněné údaje | Peníze | JPY USD | Automatický obchodní systém | Agresivní pokles | Výrobní index | Euro dolů | Turecko | CySEC | Trpělivost | Vývoj ceny kakaa | Cenové akce | Brent | Čínský dovoz | Prudký pokles | Vývoj obchodní bilance | Politika | Exxon Mobil | HUF/EUR | Trumpovo oznámení | Vítězství Kamaly Harrisové | Obchodní instrument | Jüan | Očekávání | Daňové úlevy | Odvetná cla | Snižování sazeb | Obchodní pásmo | Flat | Irský premiér | Evropské burzy | Palladium | Rodrigo Catril | Index cen domů | Plaza Accord | Vybírání zisků | Analýza společnosti | Inflační riziko | Příležitost k nákupu | Investiční centrum | Ukončení obchodní války | Prolomení rezistence | Jednoduchý klouzavý průměr | Theresa Mayová | Odchod z EU | Výrazná rezistence | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Trump včera | Obchodní spolupráce | Harris | Trendové čáry | Dlouhodobý vývoj | Boom | Indikátor RSI | Kontrariánský obchod | Brexit průmyslu | Technologická společnost AMD | Realita | Války na Ukrajině | Rozhodování o obchodování | Bitcoin Cash | Deprese | Obchodní týden | Guvernér BoE | Invaze na Ukrajinu | Tržní prostředí | Denní rozpětí | Měnový fond | Evropské měny | Financovat | Zpomalení globální ekonomiky | Vývoj měnového páru EUR/CHF | RTT News | Commodity | Sentiment investorů | EUR/CAD | Ekonomické ukazatele | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | Ministři obchodu | Hlavní události tohoto týdne | Politická nejistota | Hedgeové fondy | Saxo | Úrovně Fibonacciho retracementu | Janet Yellenová | Technický výhled trhu | Obchodní signály | CZK/EUR | Majors měnové páry | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Klouzavý průměr SMA | Hoteliéři | Komplexní analýza | Falešný průraz | Americký index | Nepřipravenost | Příležitosti | Podnikatelská aktivita v USA | Euro roste | Itálie | Trh dluhopisů | Snížit úrokové sazby | Investice do podnikání | EUR/CZK | Nárůst cen | Zaměstnanost | Neckline | Klíčový ukazatel | Obchodní pokyny | Program kvantitativního uvolňování | Reverzní formace Hlava a ramena | MiFID II | Cable | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Realitní bubliny | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Komodita zemní plyn | Politická rozhodnutí | Fundamentální analýza | Nižší úroky | Národní měny | BreakEven | Vývoj eura | Hlediska technické analýzy | Objednávky | CHF EUR | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Denní minima | Prognóza | Snížení volatility | L.F. Investment | Výnosová křivka | Místopředseda Evropské komise | Alan Greenspan | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Plánování | Long obchod | Použití finanční páky | Jak obchodovat podle Smart Money konceptu | Způsob obchodování | Vítězové a poražení | Panama | Trh práce | Technický pullback | Prezident Fedu | Bariéra | Změny cen | Úřad ONS | První obchodní den | Venezuela | Britská centrální banka | Nákup libry | Obchodníci | Veřejný dluh | Aktuální kurzy měn | Největší akciový růst | Kongres | SMA 100 | Ask | Tempo poklesu | Hrozba | Pokles inflace v USA | Survation | Svíčkový pattern | Základní pravidla obchodování | Růst amerického dolaru | Vývoj meziroční spotřebitelské inflace | Vyznačené supporty | BoE Andrew Bailey | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Cena indexu NASDAQ | Negativní vývoj války | Kde a jak profitovali tradeři | Obchodování brexitu | Býčí výhled | Patterny | SSI index | Izrael | Evening Star | Objem obchodů | Obchodování v pátek | Únorové obchodování | Velká Británie | Intradenní obchodování | Úrokové sazby v USA | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | Aktivita v soukromém sektoru | George Soros | Zahraniční bilance | Technická recese | IHS Markit | Graf páru GBP/USD | Nordea | CME FedWatch | Důvody pro posílení | Klíčové události | Newton | Krátkodobý vývoj | Volatility | DailyFX | Období poklesu | Blog | Long | Vývoj hlavní úrokové sazby | Nejvyšší soud | Chování | Fundamentální události | Vysoká volatilita trhů | Trendová linie | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Váš trading | Lira | Území Guyany | Cenové změny | Intradenní analýza | Supreme Edition | Hang Seng | Koruna | Geopolitická rizika | Prohlášení politiků | Zasedání centrálních bank | Generovat zisky | Návrh rozpočtu | AUD | DJIA | Přehled měnového páru | Pozitivní seance | Huw Pill | JOLTS | Inflace v eurozóně | Zvyšování mezd | Globální finanční systém | Portál FXstreet.cz | Chicago Mercantile Exchange | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | Pokračování vzestupného trendu | Cenové maximum | S&P500 | Zprávy a události | Propouštění zaměstnanců | Jak vypadá vybírání likvidity | Opatření | Meziroční růst | Cena akcie Moderna | Zvolení Donalda Trumpa | WEN | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Zprávy z ekonomiky | Výsledky voleb | Dobré zprávy z USA | Vývoj kurzu | Jestřábí rétorika | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Trh | Dukascopy Bank | Index výrobní aktivity | Index amerického dolaru (DXY) | Výhled snižování sazeb | Makroekonomické události | Zkušenost | Rétorika Fedu | Politický šok | MSCI | Žádný trend | Vývoj kryptoměny | Mezinárodní finanční instituce | Britské hospodářství | Reverzní patterny | Průměrné mzdy | Falešné signály | Vývoj ceny akcie ČEZ | Oblasti S/R zóny | Open | Představitelé Fedu | Pandemie koronaviru | Sell pozice | Společnost Broadcom | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Index | Události roku | Měsíční futures report | Press centrum | Prezident Trump | Dlouhodobý růst | Studie | Postranní trend | Reálné úrokové sazby | Vice | Prolomení pod support | TradingView | Akcie společnosti ČEZ | Měď | AUD/JPY | Směnný kurz | Trading analýza | Dolar roste | Obchodní války | Sell | Pohyby dolaru | Daily Price Action | MMF | Kondice ekonomiky | Vývoj ceny stříbra | Pozice tradera | Čínský akciový trh | Výroba v eurozóně | Parlamentní volby | Podnikatelé | Zpřísnění měnové politiky | Break of Structure | Eura | Výhled pro GBP/USD | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Novozélandský dolar | LIBOR | Rovnováhy | Americká centrální banka | Společná měna | Technické nastavení | Hladina rezistence | Plán obchodování EUR/USD | Supportní pásmo | Bílý dům | Kapitál | Ropa Brent | Obchodní grafy | Posílení | Základní zboží | Devalvace | Dobré obchodní signály | Britská premiérka Liz Trussová | Náhoda | Pattern Master Candle | Agentura Reuters | Fair Value | GBP/JPY | Cena akcí společnosti Netflix | Přebytek běžného účtu | Forex training | Obiloviny | Podmínky na trhu | Společnosti | Projev Jeroma Powella | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Vývoj počtu pracovních míst | Mít trpělivost | HDP ve Spojeném království | Údaje o inflaci | Depreciace | Tržby v eurozóně | Událost na finančních trzích | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | CAD USD | Držení plné zaměstnanosti | Euro včera | Americké investiční banky | S&P | Regulátoři | Mitsubishi UFJ Financial Group | Obchodní signál | Britská cenová hladina | Obrovský potenciál | Unie | Bankovní unie | Jednoduché tipy | Novozélandský premiér | LPR | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | Psychologické hladiny | Ceny akcie ČEZ | Důvěra investorů | Texaská ropa WTI | Maloobchodní tržby | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Outside Bar | Reálný účet | Kurz dolaru | Rezistence obchodního pásma | Akciové indexy | Naše prognóza | Překoupené zóny | Marka | Měsíční report finančních trhů | Rally pokračuje | Vývoj situace | Christine Lagardeová | Vysoká inflace | Americké měny | Ekonomický kalendář | Kvantitativní zpřísňování | Tržní podmínky | Soukromý sektor | Domácnosti | Britský premiér | Overlap | Fundamentální zprávy | NZD USD | Konference FOMC | Mário Centeno | Retailový obchodník | Stop příkazy | Libra ztrácí | Wall Street Journal | Zóny supportu a rezistence | Ocel | Přeprodaný trh | Disciplína | Swing | Rozhodnutí britské centrální banky | Anglie | Zisky na forexu | Týdenní výhled | Vývoj zlata | IRS | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | COT reporty | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Analýza hlavních měnových párů | Netradiční měnové páry | Prezident USA | Foreign Exchange | EUR/GBP | Předseda Fedu Jerome Powell | Výjimečný stav | Začátek nákupního trendu | Rekordní hodnoty | Leva | Josef Lukáč | Deficit | BREAKING | Zásady money managementu | Sell-off | Jednoduché tipy pro začátečníky | Výhled roku 2024 | Euro-koruna | Backtestovat | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Potvrzení trendu | G7 | Joachim Nagel | Řízení rizika | Krize eurozóny | Další růst úroků | Velké zisky | Richard Branson | Vývoj akcie | Centrální bankéři z Fedu | Budoucnost | Dlouhodobý support | Pokles ceny | Cukr | Tržní sentiment | Republikáni | Virus | Pokračující pokles | Kartel OPEC | Zpravodajské služby | Nejnovější údaje | Kakao | Mírný růst | Inflace zpomaluje | KOL | ANZ Bank | Analytika | Oddělení forexu | Index Hang Seng | Kurz koruny | Formace vlajka | Posuvný Stop | Pozornost trhu | Intraday | Negativní dopad | Dlouhodobý obchodní úspěch | Action Forex | DAX 40 | Snižovat daně | Neutrální výhled | Eskalace | Obchodování s českou korunou | Krátkodobé obchody | Hodnota britské libry | Royal Dutch Shell | Fair Value Gapy | Automobilový sektor | BNP Paribas | Obchodování signálů | Obchodní přístup | Česká koruna | Statistické údaje | TLTRO | Brokers | Vlna koronaviru | G10 | Insider informace | Klín | Moskva | Wedge | Twitter | Benzín | MIFID | Forexové trhy | Akciový index | Forex analýza | Britský trh práce | Pozornost | Prudký propad | Riziko při obchodování | Kombinovaná analýza | Oživení britské ekonomiky | Fiskální politiky | Intradenní výhled | Protest | Překoupené signály | Ceny zemního plynu | J.P. Morgan v Londýně | Rostoucí struktura | Bankovky | Vývoj inflace | Výkyvy cen | Klesající trend | Švýcarská centrální banka | Elektromobily | Global Markets Research | První support | Finančník George Soros | Meziroční míra inflace | Slabé výsledky | Fed dnes | Range | Profit-Target | Futures na americké akciové indexy | Další růst | Powellův projev | Bohatství | Oblast rezistence | Ifo | Stratégové | Nové peníze | Offshore | Průraz trendové linie | Linie neckline | Pohyby eura | Conference Board | Vývoj kurzu libry | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | RRR | Američtí investoři | eSignal | Inside | Zavádění cel | Oblasti rezistence | Crédit Agricole CIB | Šance na zisk | Index nákupních manažerů | Aligator | Americká měna | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Rozhodnutí australské centrální banky | Exponenciální průměr | Webináře | Pojistka proti inflaci | Analýza sentimentu | Hladiny rezistence | Bitcoin | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Mitsubishi | Úroveň rezistence | Dluhopis | Pohyb trhu | Pozornost obchodníků | Primární trend | Gamble | Poptávka | Mario Centeno | Nejziskovější | ISM index | Klaas Knot | Šíření viru | Druhý support | Regrese | Zboží dlouhodobé spotřeby | Vstup do dlouhých pozic | Akcie Apple | Býčí Pin Bar | Růst výnosů dluhopisů | Snižování úrokových sazeb | Pravidla obchodního systému | Medvědí FVG | Nárůst výnosů | Nový týden | Odpor | RBI | Připojení Kanady k USA | 1W | Rollback | USD GBP | Data o inflaci | JPMorgan Chase | Akcie AMD | Klesající trendová linie | Množství peněz | Uzavření trhů | Slušný zisk | Velikost pohybů | Odvetná opatření | Marketingová komunikace | Metody analýzy trhu | Oblasti likvidity | Očekávání trhu | Obchodování na měnových trzích | Nomura Securities Research | Nastavení měnové politiky | Hedging strategie | Tovární objednávky | Obchodovat | Americké indexy | Historická minima | Prudké výkyvy cen | Grónsko | Válka na Ukrajině | Rostoucí trendová linie | Obchodní aktivita | Finance | Marketscope | Investiční cíle | Německý index DAX | Vývoj ceny akcií Netflix | Vstup do pozice | Indikátor | Dluhopisy | Ceny nemovitostí v USA | Zlatý kříž | Technická rezistence | Investování do ETF portfolií | Equity | Riziko korekce | Cena kakaa | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Zvýšené úrokové sazby | Index DXY | Pár EUR/USD | Cenové konsolidace | Index PMI | Analytici | Čistý zisk | Technické korekce | UTC | Aukce | Problémy | Impulzivní pohyb | Růst měnového páru | Vývoj války | Cenový index | Pohyby měnových párů | Stříbro | Co je Fair Value Gap? | Video | eXchange | Efektivní obchodování | Úsilí | Finanční instituce | Drahé dovozy | Trumpovo vítězství | Základní úrokové sazby v USA | Prostor pro pokles | FRED | Indická rupie | Vyšší sazby | Short příležitost | ANZ | USA a Čína | Kurz pro začátečníky | Pokles cen | Technický pohled | Býčí FVG | Měnové intervence | Ropa | Monetární politika | Indikátor CCI | IRU | Ekonomická zpráva | Poskytování úvěrů | STP | Short squeeze | Pokračování v klesajícím trendu | Nejistota na finančních trzích | Prvky technické analýzy | ETF | Analýza forex | Deutsche Bank | Zpomalení hospodářského růstu | Základní pravidla systému obchodování | Buy Stop | Akcie Broadcom | Klouzavý průměr | Větší pokles | Lineární regrese | Firma | Výrazné pohyby | Faktor Trump | Dividendový výnos | Směr trendů | Propad trhu | Envelopes | Zasedání Bank of England | FXstreet.com | Short pozice | Směřování ceny | Rady pro začínající | Tři bílí vojáci | Bloomberg Financial LP | Cena stříbra | Fundamentální analýzy | Silicon Valley | Majors | Současné ceny | Kryptoměnové trhy | Tržní trend | Technologická společnost | Ekonomické aktivity | Úrovně rezistence | Austan Goolsbee | NZD/JPY | SMA 200 | Volatilita eura | Cla vůči USA | Pokračování trendu | Platforma | Rozpočtové schodky | Signál k nákupu | Cena zemního plynu | Purple Gap indikátor | UBS | Zpomalení inflace | Ekonomové | Premiérka Liz Truss | Společnost Lucid | Bitcoiny | Bank of Canada | USA | Signál pro medvědy | 3М | Spojené státy | Obchodní příkaz | MXN | Potenciál dalšího růstu | Technická korekce | Globální finanční krize | Sebevědomí | CCI indikátor | Ziskový obchod | Bitcoin Cash (BCC) | Růst HDP | Trailing Stop | Pandemie | Euro vůči dolaru | Druhý odhad amerického HDP | Nálada na trhu | Jak obchodovat | Pohonné hmoty | Úrokové sazby | Směr trhu | Kalendář událostí | Akciový index DAX | Zahájení nového krátkodobého trendu | Report finančních trhů | Oslabování libry | Velmi volatilní | Kurz libry | ECB Christine Lagardeová | Důležitý support | Zvyšování úrokových sazeb | Obchodování pro začátečníky | Koronavirus ve Velké Británii | Krátkodobý výhled | Konsolidace | Překoupené podmínky | Cenová akce | Index volatility | Větší korekce | Dlouhé knoty | Snížení základní úrokové sazby | Kurz USD | Forex Factory | Inflace v Evropské unii | Oslabení trhu | Linie odporu | Vývoj nezaměstnanosti | Fibonacci | Americká data | Kontrola inflace | Indikátor Purple Strike | Kurz dolarů | Práce na sobě | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Signál k nákupu (buy) | Trade Brokers | Výrobní aktivita | Vývoj | Dnešní údaje | Inside Bar | Evropské společnosti | Komplexní analýzy | Ekonomické faktory | Poptávka po dolaru | Obchodní dohody | Válka mezi USA a Čínou | Euro posiluje | Summit EU | Úroková sazba | Plán obchodování | Zpomalení býčího akciového trhu | Cena kryptoměny | Časový rámec | AUD/NZD | Flag | Investiční období | Korekční aktivity | Korekce trendu | Prohlášení | Sektor služeb v USA | Podnikatelská nálada | Konfluenční zóny | Denní volatilita | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Nejlepší rozhodnutí | Výnosy | Investiční poradenství | Prognózovaní | Býčí divergence | Slevy | Člen bankovní rady | Obchodování pro EUR/USD a GBP/USD | Agentura Fitch | Nadhodnocení | Pohyby na trzích | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Výdaje | Ropná zařízení | Americké akcie | Facebook | Komodity ropa | Ukázky SMC obchodů | CHF USD | Pracovní síla | Erdogan | Nový americký prezident | Nákupy centrálních bank | Nomura FX Strategy Research | Realitní bublina | Vliv na ekonomiku | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Uzavření obchodu | FAIR | Texaská ropa | Pin Bar | Devalvace dolaru | Varování | OSN | Nová fáze | Intervence | Počet nezaměstnaných | Konflikt na Ukrajině | Dnešní zprávy | Formace Shooting Star | Joe Biden | Backtestování | Klesající struktura | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Šíření nákazy | Dodržování pravidel | Pokles cen energií | Čtyřhodinový graf | Downing Street | Uzavírat gapy | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Analýza Nasdaq | Master Candle | Recese v USA | Edward | Měnové politiky | Odliv vkladů | Akcie Lucid | G20 | Cena kryptoměny ethereum | Výzkumná společnost | Overnight | Porsche | Finanční služby | Jeremy Corbyn | VaR modely | Investiční doporučení | Onemocnění | Ceny nemovitostí | Ekologie | Dánové | Aktuální situace | Obchodní příležitosti | Vývoj indexu DAX | Belgie | Zvedání úrokových sazeb | Obchodování odrazu | Rozhodnutí o sazbách | Růst měnového páru GBP/USD | Měnový výbor | InstaForex Kurz pro začátečníky | Příjmy z ropy | Prolomení supportu | Peněžní trhy | Signály přeprodanosti | Trading | Vítězství Donalda Trumpa | Indická centrální banka | Koronavirus | Ekonomická situace | Signál pro býky | Odhad HDP | Ekonomický sentiment | Euro Stoxx 600 | Růstový potenciál | Švýcarská měna | Dna | Býčí Inside Bar | Impulzivní pohyby | CNY | Centrální bankéři | Pravidla systému obchodování | Přelom roku | Poptávky po dolaru | Japonský ministr financí | Trading pomocí Fair Value Gapů | Swingová maxima | Dosáhnout zisku | Tržní cena | Bankovní problémy | Obchodní jednání | Výsledek referenda | 200denní klouzavý průměr | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Obří deficit | Akcie Deutsche Bank | Vítězství | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Špatná zpráva | Hikkake | USD graf | Ifo Clemens Fuest | Riziko deflace | Teorie obchodování | Británie | Americké statistiky | Uzavírat gapy (mezery) | David Frost | Nová britská premiérka | Nejsilnější růst | Sektor služeb | Prezidentství Donalda Trumpa | Styl obchodování | Klesající trendový kanál | Odliv kapitálu | Sell obchod | Zajímavé částky | Denní graf měnového páru | Miliardy dolarů | Vyšší high | Prodejní příkazy | ADP | Ceteris paribus | Long příležitost | Německá Bundesbanka | Silný trend | Přeprodané zóny | Kazachstán | Global forex | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prodejní oblasti | Cena dolaru | Fakey Pattern | Prezidentské volby | Světové měny | Cenové pohyby | Překřížení klouzavého průměru | Overlap support | Figúra | Brexitové dohody | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Úvěrová krize | Úroveň volatility | Platební bilance | Růst mezd | Prezident ECB | Cílové ceny | Supporty | Zemědělství | Break/Even | Snížení inflace | VIP zóna | Medium Term | Denní graf komodity | Technické indikátory | Růst cen nemovitostí | Předseda Fedu | Překážky | Posilování koruny | Intradenní strategie | Nákupy dluhopisů | Sazby | Obchodní pozice | Největší banky v Česku | Hlavní ekonom | Vývoj základní úrokové sazby | Principy obchodování | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Pozorování | Nejisté situace | Cenový skok | Změny v ekonomice | Otevření obchodu | České koruny | Švýcarská banka | Cena indexu Dow Jones | Výzkumná společnost Markit | Oblast překoupenosti | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Výrazný zisk | Mean reversion | Zprávy o trhu | Jak profitovali tradeři | Zasedání OPEC | Úrok | Investovat | Commodity Channel Index | Komoditní | Rekordní maxima | Supportní úrovně | NBH | Otestování rezistence | Data o HDP | Sell Limit | Nerozhodnost | Technická situace | Indikátor Envelopes | Hlavní pravidla | Trading Floor | Průmyslové objednávky | Investiční fondy | Regulátor | Obchodní dohoda | Nákup a prodej | Boj s inflací | Úspěšné obchody | Průzkum | Využití indikátoru Envelopes | Firmy | Výkon hlavních měnových párů | Emerging market měny | Medvědí divergence | Tvrdý brexit | Budoucí vývoj | Otočení britské politiky | Celkový sentiment | Průměrování | Panika | Murray | Zajištění | Averze k riziku | Obchodování FVG | Cla EU | Nezávislost centrální banky | Fundamentální informace | Propad trhů | Životní náklady | Cena ropy brent | Vyšší ceny | Euro dnes | Dovoz oceli | BANXICO | Money management | Bitcoin (BTC) | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Kroky centrálních bank | Repo sazby | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Pokračování rostoucího trendu | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Globální ceny | Jestřábí rétorika Fedu | Moje obchody | Připojení Kanady | Hladiny Fibonacciho retracementu | Investování | Formace Hammer | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Nákupní oblasti | Euroskupina | Flow z ekonomiky | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Čistý dluh | Nejbližší support | Globální rizika | Forwardy | Klouzavý průměr - Exponenciální | Rozpočtový deficit | Boris Johnson | Účastníci trhu | Volatilní obchodování | Prodejní signál | Světové ekonomické fórum | Kurz dolar | Pokračující růst | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Hry | Akcie bank | Trading Central | Trhy | Trade | Cena kryptoměny bitcoin | Emerging markets | Fluktuace | Naděje na obrat | Jiří Tyleček | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Flash news | Walmart | Překoupení | Dopady na euro | Pozastavení růstu | FTSE | Významné úrovně | Vyšší riziko | Německý ústavní soud | Cena indexu | Měnové trhy | Oscilátor | USD/MXN | Rizika | Vánoce | Psychologická bariéra | Varování před riziky | Eurozóna | První vlna inflace | Portugalsko | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Černá středa | Eskalace obchodní války | ISM | Žádné výrazné pohyby | Zahájení nového trendu | Zvýšení volatility | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Obchodujeme | Důležitá rezistence | Fitch | Americké banky | Pivotní body | Dluhopisový trh | Zamítnutí nižších hodnot | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Období korekce | Úspory | Měnová politika ECB | Klouzavý průměr EMA | Kalendář ekonomických událostí | Výprodej na stříbře | Dánsko | Velcí hráči | Obavy z recese v USA | Úvěrový rating | Obchodování měnových párů | Řízení peněz | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Konfluence | Ministr obchodu | Nominální růst | Rostoucí mzdy | xStation 5 | Představitelé centrální banky | Zasedání centrální banky | Vysoké ceny | Seminář | První obchod | Trading Station | Obnovení růstu | Zahraniční měny | Začínající obchodníci | Schodek rozpočtu | Růst ekonomiky | Stagflace | Purple Gap | Aktivita v sektoru služeb | Růstové faktory | Cenový vývoj | Akcie Moderna | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Horizontální linie | Žádosti o podporu | Praktické ukázky SMC | Limitní příkaz | Ministerstvo financí | Babypips | Chuť k riziku | Bilance | Zahedžovat | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Stop order | JPY EUR | Proražení rezistence | Tesla | OSN a NATO | Snížení sazeb Fedu | Low | Britská premiérka | Prodej eura | Stabilita | Maroš Šefčovič | Španělsko | Vývoj měnových párů | Investiční soutěž | Solidní růst | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Deficit federální vlády | Ekonomický růst | Nákupní technická korekce | Šéf banky | Otevření buy | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | BTMU Research | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Index spekulativního sentimentu | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Nejbližší supportní úroveň | Obchodování páru EUR/USD | SYRIZA | FXDAILY | Pullback oblasti | Elliottovy vlny | Přeprodané podmínky | CAD | Odhady analytiků | Severní Irsko | Dlouhodobý klouzavý průměr | Společnost Elona Muska | Kurz britské libry | Sentiment trhu | Tweezer bottom | Ukázky SMC | Swingové obchodování | Prezident Ifo | Rozjednané prodeje domů | Pohyby finančních instrumentů | Situace na finančních trzích | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | Významný dopad | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | Ruský rubl | Exekutivní příkazy | Tisková konference ECB | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Akcie Procter & Gamble | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | FVG pomocí SMC | Ziskové obchodní příležitosti | Zajímavý zisk | Evropské trhy | Raphael Bostic | Sázet | Obchodování pro EUR/USD | Tým RoboMarkets | Nová mutace koronaviru | Supply zóny (rezistence) | Příležitost pro býky | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | Oblasti Pivot Pointů | Orbán | Dluhové krize | Nákupy dolaru | EUR/HUF | USDIDX | Nonfarm Payrrolls | Růst výroby | Proražená rezistence | Situace na trhu práce | Obchodování na měnovém trhu | FXstreet | Měsíční report | EBITDA | Reporty | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Hlavní trend | Tomáš Raputa | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Bilance Fedu | Výhody na trhu | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Obavy ze stagflace | Cenový pokles | Velkoobchodní tržby | Volkswagen | CAD/CHF | AUD/USD | Průmyslová výroba v USA | Prezident Federální rezervní banky | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | Aktuálně na trzích | Moving Average | Risk-off sentiment | Vývoj na trhu | EK | Riziko | Analytik | Emise | Konsolidace ceny | MAM | MAST | Spotové ceny | Intradenní obchody | Nájemné | Právo | JPY | Credit Suisse | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Yahoo Finance | Chance | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Order | Trend na trhu | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Závěr roku | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | Nadšení | NATO | Index DAX 40 | Plyn | ACT | Pokles cen ropy | Nálada v USA | Čína | Americký regulátor | Know-how | Risk | Úrovně supportu | STAR | J.P. Morgan | CZK/USD | Pocity | USD/CNY | Ceny | Prognóza vývoje | ETH | Tržní pohyby | Financování | Monopol | Recese | Zahraniční kapitál | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Short obchod | FTSE 100 | Meziměsíční inflace | Mírná korekce | COT report | FX trhy | Dukascopy | Ben Bernanke | Pivot Pointy | Války | Změna politiky | Impuls | Ukrajina | Obchodní platformy | Společnosti Netflix | Trh nemovitostí | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | BBC | FXCM | Předpovědi | Predikce | Nákupní obchod | Rizikový faktor | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | Morning Star | EUR/NZD | Největší světová ekonomika | USD/TRY | WTI | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Měnový report | SMA | Praxe | Demand | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Jeremy Hunt | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Odborníci | Nejlepší trading | Údaje o vývoji inflace | Vnímání rizika | Dopad na trhy | Zóny supportu | Vyplnění GAPU | Tradingový portál | Aussie | Carvana | Norges Bank | USD/EUR | Nejvyšší růst | Webinář | Stratég | Long signál | Broadcom | Kurzové riziko | Instituce | Shooting Star | Forint | Anomálie | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Francouzská ekonomika | Ceny zlata | Liz Trussová | Commerzbank | Inflační krize | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Obchodní úspěch | Výnos | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Kurzotvorné informace | Patrik Urban | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | Dobře definovaný obchodní plán | X-Trade Brokers | Insider | Technické rezistence | Index DOW | IHNED | ČEZ | Frank | ERM | Index USD | Index Nasdaq | INR | CFD | Vyšší low | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | 256/2004 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Rozhovor | Order block | Nové sankce | Sankce proti Rusku | Přístup k měnové politice | Vlna pandemie | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Měnové krize | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Tradingový portál FXstreet.cz | Průměrná volatilita | Obchodní den | Obchodní tipy | Money-Management | Rostoucí ceny energií | David Cameron | Švýcarské banky | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | Reálné hodnoty | Zvyšování daní | Disclaimer | S/R zóny | Cena akcií | Utažení měnové politiky | Energetická krize | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Vzácné kovy | Channel | Oživení trhu | Inflační cíl | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Mezibankovní | Akcie Tesla | RUB | Výběr zisků | MarketWatch | Oficiální údaje | BOSSA | Euforie | Írán | EPS | Biliony dolarů | Vyjednávání o brexitu | Jestřábí postoj | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Bez rizika | Vlna poklesu | Rishi Sunak | Vyšší hodnoty | Zisk | Obchodníci dnes | ČNB | Bank of England | Mimořádná opatření | World Gold Council | PCE index | EURUSD | Bundesbanka | Demokraté | Spekulovat | Nord Stream 2 | Swapy | Makléři | Vývoj ceny akcií | Rizikové měny | Překoupené oblasti | Bezpečný dolar | JAP225 | Analýza trendů | Rating | Dovoz | Praktické ukázky | Aktuální kurzy | Wolfgang Schäuble | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Obchodování | Býčí sentiment | Vzdělání | Nové prognózy | Falešné proražení | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Patrik Polák | Eurostat | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | Pokles hodnoty | Raytheon | Finanční pomoc | Easing | Jednotná evropská měna | TRY | Kansas | Oslabování dolaru | Státní rozpočet | Evropa | Pokles produkce | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | S/R zóna | Zprávy | Globální obchodní válka | Čínské trhy | Dow Jones index | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Zprávy z trhů | Kupující | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | BOS | Cena akcií společnosti | Index cen průmyslových výrobců | Anthony Fauci | Kryptoměny bitcoin | Ekonomické důsledky | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Automobilky | Inflace v Evropě | Posílení libry | Ekonomické události | CAD/JPY | Omezení pohybu | Eurodolar | Kontext | Biden | HRUŠKA | Rýže | Finanční krize | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Obchody | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | EUR/USD a GBP/USD | ex | Snížení daní | Klesající tendence | Medián | Index CPI | Bankovní tradeři | xStation5 | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Svíčkový graf | Multitimeframe | Omezení COVID | Síla dolaru | Roční maximum | Portfólia | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | ForexFactory.com | Marže | Směřování | Překoupený trh | Velké objemy | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Aktuální předpověď | Společnost XTB | Finanční svět | Ruské síly | Dohoda o brexitu | CARA | GMT | Dobré zprávy | Dezinformace | Situace | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Elliottova vlnová teorie | Tradingové webináře zdarma | Impeachment | Konsensus | Aktuální prognóza | Dluhy | Euro STOXX | Vrcholy | Předpovídání | Bankovní trader | Německá burza | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Růst světové ekonomiky | Signály | Tržní fundamenty | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Jasný směr | Dividenda | Nomura Securities | Peking | GfK | Resistance | Záhada | Aliance | Výrobní aktivity | Spready | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Načasování | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Demo účet | Ekonomka | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Akcie Netflix | Investování je rizikové | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Index euro | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Vyšší inflace | Brazílie | Prudké výkyvy | Nejnovější údaje o inflaci | Index DJIA | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Bonusy | Falešný break | Zápis ze zasedání FOMC | Vývoj trhu | JPMorgan | Měnové unie | Akumulace | Obchodní systémy | EUR/CHF | Premiér Boris Johnson | Domácí měny | ČTK | Investiční fond | Lehman Brothers | Růst inflace v USA | Novinky | KPMG | Pozitivní výhled | Jamie Dimon | Výhled měnové politiky | Retail | Vyšší úroveň | Stimuly | Světové indexy | Guvernér ČNB | Ztráty | Price Value Gap | Americká seance | Česká národní banka | Americký ISM | Analýza indikátorů | Obchodní styl | Brazilský real | 1D | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Výhled trhů | Růst průměrné mzdy | Americké firmy | Životní styl | Technický výhled | Úvěr | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Meziroční inflace | Japonský jen | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Vývoj české koruny | Nakupovat | FOMC | US dolar | Akcie | Medvědí trend | Fáze růstu | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Americké úřady | Býčí potenciál | MSCI China | Trading příležitosti | Nový Zéland | Société Générale | Dynamický support | Velký zisk | John Hardy | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Kurz GBP | Target | Základní úroková sazba | Očkování | Podniky | Lucid | Index spotřebitelských cen | Nová mutace | ZIL | Štěstí | City | Týdenní pivot | Napětí na trzích | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Asijské seance | Koš | Vývoj ropy | Obchodní výhled | AAA | SPOT | ONS | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | BBVA | Index cen | Světová ekonomika | ADP report | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Globální ekonomika | Jednání o brexitu | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Index VIX | Úroková míra | Realizovat zisk | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Flash Crash | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Marlin | Společnost Apple | Pokles úroků | Obchodování v pásmu | Prognózy | Globální recese | SSI | Zadlužení Velké Británie | Kurz | Dreamers Family | Daně | DNO | Výběry | Velké finanční krize | Ministři | Dnešní zpráva | Negativní nálada | Technický indikátor | DXY | Swingový výhled | Makrokalendář | Švýcarská národní banka | Sell in May and go away | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | AMD | Konkurenti | Aktualizované údaje | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Světové ekonomiky | Uzavření gapu | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Bolest | Imbalance | Růst trhu | Rychlý růst | Obavy z omikronu | Ekonomické fórum | Swingy | Bankovní rada | Investice | Bear | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Zpětné odkupy | Obchodování v Asii | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Ceny kakaa | Investujte | Londýn | Floor | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Pivoty | Indie | Bod | Die Welt | Vnímání | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Buy pozice | ESM | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Údaje z Číny | Zisky | Investiční stratég | Změny krátkodobého trendu | Conference Board index | tradingeconomics.com | Delta | Masivní nákupy | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Tick | LTC | Dluhopisové trhy | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | Německý akciový index DAX | Kurz eura | Vývoj ceny akcie | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | Risk Off | Rezistenční pásmo | Oslabení dolaru | Globální hospodářský růst | Kontrakce | Americký akciový trh | Bannockburn Global Forex | Ukazatel | Prodej EUR | Dlouhá pozice | Index MSCI | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Key level | Dollar | Silné měny | Inaugurace | Bankovní domy | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Objem maloobchodních tržeb | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Chaos | Thomson Reuters | Spread | Politická stabilita | UST | YouGov | Obchodování s cizími měnami | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | Nové žádosti o podporu | Společnost AMD | Unicredit | GBPUSD | Partneři | Firma McDonald's | Mark Carney | Komodity ropa WTI | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Fundamentální data | Double top | 1 milion | Pro tradery | Česká spořitelna | Neúspěch | Britská vláda | Fundament | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Liz Truss | Výsledková sezóna | DAX30 | FedWatch | Potenciální ztráty | Nové vakcíny | Rozšíření | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Dosažení zisku | Resistence | Fixní kurz | Důležitá data | Odložení brexitu | Administrativa | Trendový indikátor | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Dolarový index (DXY) | Brusel | NFP | Rekordní nárůst | Longové obchody | Devizové rezervy | Graf komodity | Rekordní růst | Nikkei | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Vlna inflace | Evropské akcie | eTrader | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | FVG | Fiskální rok | EUR/AUD | Bondy | Ekonomické dopady | Prodej | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Financial | Medvědí kanál | Podnikatelská nálada v Německu | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | XM | ADR | Guvernér centrální banky | Inflace v květnu | Admiral Markets | Evropská unie | Halifax | Ceny stříbra | Britský ministr financí | Britský FTSE 100 | Hlavní indexy | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Udržitelnost | Míra | Komoditní trhy | University of Michigan | Současný trend | Vstup do SHORT pozice | Korekce | Odhady trhu | Expirace opce | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | DMA | První rezistence | Střednědobý výhled | NZD/CAD | US dollar | ForexLive | HDP eurozóny | Forward PE | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Předčasné parlamentní volby | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Carry trade | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | MT4 Supreme Edition | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Přehled | Zhoršení nálady | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Akciový růst | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Investiční výzkum | Rostoucí trend | High | Pivot Point | Tým InstaForex | OECD | Odhadovaná cena | CHF | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Oslabení koruny | Spot | Nízká nezaměstnanost | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Analýzy více časových rámců | Těžba ropy | Otočení trendu | USD/NOK | Turecký prezident | Trendline | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | Relativní výkon | S&P 500 | Prosincová inflace | Hladina supportu | JDE | Podpora | Ministři financí | Definovaný obchodní plán | Obchodování s CFD | Šokující předpovědi | QE | MT4 | Pohyby na finančních trzích | Spojené království | Japonský premiér | Světová banka | Mexické peso | Cena | Obchodování GBP | Vystoupení z EU | EU a USA | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Komodity zlato | Obchodní spory | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Rozpočet | Výběry zisků | Čísla o inflaci | Steen Jakobsen | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | DOT | CME Group | Close | Rate cut | Kurzy | Finanční prostředky | Zpomalující růst | Ekonomické údaje | Německá kancléřka | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Spekulace na růst | Drahé kovy | Ekonomická data z USA | Premiérka Liz Trussová | Solana | Měnový pár EUR/GBP | All-time high | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Prohloubení deficitu | DAX | Zavedení cel | Problémy v bankovním sektoru | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Nákupní korekce | Poměr RRR | Hliník | Fibonacciho retracement | Kurzy měn | Podhodnocený | Inverzní výnosová křivka | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Forex asistent | Tempo růstu HDP | Oscilátory | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Měny&Sazby | Evropské méně | Potvrzení vstupu | Inflace v Německu | Vybírání likvidity | Pozitivní výsledky | Denní graf | Schodek | Volume | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Utaženější měnové politiky | Dobrý obchodní plán | Evropské akciové trhy | Šéfka Fedu | Práce | Úspěch | Centrální banky USA | LTRO | Likvidita | Cíle | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Inflační data | Banky | Buy | Býčí scénář | Akcie ČEZ | Daňové změny | DAX 30 | Obchodní podmínky | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nižší hodnoty | Cena dnes | Vlády | Nebezpečí | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Cenový pattern | Šance | Investiční instrumenty | Ministři financí EU | Ministři financí eurozóny | Fundamenty | Bankrot | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | Netflix | Konfederace | Zisk na akcii | Měsíční měnový report | Svíčková formace | Wall Street | ING Groep NV | Halliburton | Ministr financí Jeremy Hunt | Průlom | Forexové obchody | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Procter & Gamble | Ministr financí | Kurz EUR | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Vyšší ceny ropy | Dot-com | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Breakouty | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Supportní zóna | Výraznější pokles | Intervenovat | Forex aktuálně | Zastavení poklesu | Americký Fed | Fungování finančních trhů | Program nákupu dluhopisů | Ratingové agentury | Jádrový CPI | Pozice | Stock | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Techničtí obchodníci | OCI | Výběr likvidity | Reakce ceny | Začínající tradeři | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Reálná hodnota | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Chevron | Švýcarský frank | Změna sazeb | Vývoj měnového páru USD/JPY | Dolarový index DXY | Hedge | Market | Svíčkové formace | Cenné papíry | Stoxx | Sestupný trend | Medvědí trh | Bankéři z Fedu | Otevřená pozice | Vývoj HDP | Obchodní rozpětí | Support | General Electric | Průměrná mzda | Hold | Brokeři | Důležité informace | FX | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Poslanci | xPartners | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Výroční zprávy | Investiční banka | Služby | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Relative Strength Index (RSI) | Rizikovější aktiva | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Jak číst grafy | Broker | Úroková sazba Fedu | Oscilátor RSI | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Jestřábí hlasy | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Evropská banka | Experti | Jaroslav Tupý | Investoři | Dění na trhu | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Šílenství | Alibaba Group | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Graf komodity Zlato | Průměrná hodnota | Pokles průmyslové výroby | IHS | Politická krize | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Oblasti supportu | Výstupy | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Přecenění | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | AdmiralMarkets | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Polsko | Retracementy | Šéfové | Report ADP | Ceny potravin | AUDUSD | Kansas City | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | ZEW index | Měnové riziko | Auta | Adani | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Analytici společnosti | Saxo Bank | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Beyond Meat | Multi-Asset obchodování | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Forex trhy | Velké banky | Akcie Nvidia | NZD/CHF | Obchodujte | Nařízení | Zavedení eura | Budoucí pohyby | České sazby | Rostoucí náklady | Zdražování | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | ABN Amro | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Dnešní obchodování | Očekávaná inflace | P.A. | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Mimořádné zasedání | Pokles poptávky | Velké centrální banky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Obchodní vztahy | Úročení | Krátké (short) pozice | Cenové stropy | Finančník | USD | Občané | Zveřejnění zprávy | Volatilita na trzích | Tištění peněz | Cestování | Peso | Split | Významné změny | Měnová unie | Emoce | Zvýšení daní | Jak trh reaguje | Loonie | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | PayPal | USD EUR | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Libra k dolaru | D1 | Investing.com | HDP v USA | Obrovské množství peněz | Supply | Výroční zpráva | Purple Strike | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | BMW | Svět kryptoměn | Ochota riskovat | Hlavní úroková sazba | US500 | Posilování amerického dolaru | Viceguvernérka | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Vysoký přebytek | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Britský statistický úřad | Čínská centrální banka | Earnings | CZ | Průraz | Tlak medvědů | Smíšené pocity | Australský dolar | Bloomberg Financial | Inflace ve službách | Objem exportu | Propad | Bankovnictví | Dezinflace | Adani Group | GBP/AUD | Trh s futures | Zpomalování ekonomiky | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Významné zprávy | Časové období | Vlajka | Objemy obchodů | Graf páru | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | Evropský trh | Markets | USD/CHF | Úrokové sazby Fedu | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Úspěšný trading | Invest | Commodity Channel Index (CCI) | Cenová maxima | Rok 2024 | Kanada | Webináře zdarma | Praktické okénko | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | DBS | Kryptoměna | Instant Trading EU Ltd. | Nejvýraznější pokles | Makroekonomický kalendář | Opce | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Martin Klass | Libra klesá | Britský regulátor | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Zahraniční investice | Federal Reserve | Česká republika | Technické patterny | Boční trend | Indexy | opPORTUnity | Break Even | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | Kurz švýcarského franku | VaR | Klíčový faktor | Zamyšlení | RISE | SMC | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Mutace koronaviru | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Švédsko | Psychologické úrovně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | IFO index | ECB | Forex menové páry | Stoxx 600 | SPAD | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Hospodářská krize | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Vývoj války na Ukrajině | ADX | Obchodní instrumenty | Doporučení | Odraz ceny | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Oslabuje dolar | Body | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | ABC | Krátkodobý klouzavý průměr | Lot | Graf akciového indexu S&P 500 | Omikron | Line Bin | Referendum | Americká cla | Vývoj indexu S&P 500 | Negativní vývoj | Vánoční svátky | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Clemens Fuest | Konzervativci | OsMA | Hedging | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Miliardy | PBOC | Černé zlato | Úroveň supportu | Sterling | Silné euro | Společná evropská měna | Časové rámce | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | Live trading | Analýza měnových párů | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | MasterCard | Martingale | 2222 | Teroristický útok | Kulaté číslo | Nákupní signál | Prodeje | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Linie podpory | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Rizikový apetit | Investovat peníze | Investor | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Americké obchodování | Kryptoměnový trh | Emitenti | Strategy Research | Světové akciové indexy | Nové údaje | Banka | Produkce ropy | Země eurozóny | Premiérka | Obchodování na forexu | Vybrání likvidity | Stoupající trend | Stav americké ekonomiky | Nákupy zlata | Obchodování na demo účtu | Markit | Cenový index výdajů | Významné události | Úřady | Američané | Indikátor ekonomického sentimentu | Pohyb dolaru | CNBC | SPX | Statistika | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Hospodářský výhled | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot