Tištění peněz
Dánská koruna je odkazem rozpadlé aliance. Přežila i díky mazané válečné reformě
09.09.2024 Kdo jiný než Čech by měl pochopit slabost Dánů pro korunu. Dánsko si toto označení pro měnu oblíbilo už za úsvitu renesance a své platidlo uhájilo i přes německou okupaci během druhé světové války. Na historii dánského platidla se podíváme v dalším díle cyklu CASH HISTORY.
Libra souboj s indickou měnou prohrála. Kořeny rupie vedou až do starověku
07.08.2024 I když se moderní rupie zrodila až po vyhlášení nezávislosti Indie po druhé světové válce, původní rupií se platilo už v dávném starověku. Během koloniálního období se Britové usilovně snažili, aby Indie přešla na libru, to se ale nikdy nestalo. Na historii indické měny se podíváme v dalším díle CASH HISTORY.
Začalo to v Čechách, anebo ne? Příběh dolaru, nejpoužívanější měny světa
14.05.2024 Slovo dolar se v ekonomických kruzích používá už skoro půl milénia. Chytlavé označení pro měnu se začalo šířit už během renesance – až americký dolar ale udělal z platidla legendu. Dnes je dolar nejznámější a nejpoužívanější měnou světa. Jak to ale začalo? Odpoví další díl z cyklu CASH HISTORY.
Bitcoin se díky víkendovému zotavení zbavil medvědů
06.05.2024 Bitcoin se během víkendu vzpamatoval z počátečních ztrát růstem o více než 10 % a překročil hranici 64 000 USD poté, co ve středu dosáhl minima kolem 56 800 USD.
Bitcoin dosáhl nového historického maxima, analytici předpovídají další růst
06.03.2024 Cena bitcoinu překonala 69 000 USD, což pro tuto přední kryptoměnu představuje nové historické maximum (ATH). Předchozího historického maxima bylo dosaženo 10. listopadu 2021 a nedávné oživení ceny podtrhuje rostoucí zájem investorů a důvěru v bitcoin jako přední digitální aktivum.
Americké akcie vystoupaly na nová historická maxima
24.01.2024 Uplynulý týden přinesl další markantní růst amerických akcií, které si tak vedou znovu nejlépe mezi rozvinutými trhy. Hlavní americký index S&P 500 uzavřel na rekordní hodnotě 4839 bodů, čímž překonal úroveň dosaženou na začátku roku 2022 před začátkem války na Ukrajině. Přestože trhy spíše předpokládají, že americký Fed v březnu ještě sazby nesníží, technologické akcie procházejí další mohutnou „rally“. Jaké jsou hlavní fundamenty, na kterých současný růst stojí? Má ještě trh určitý prostor nebo akcie předběhly již příliš svůj skutečný fundament?
Ekonomická válka mezi USA a Čínou je pro Bitcoin skvělá, tvrdí Arthur Hayes
07.11.2023 Spoluzakladatel burzy BitMEX Arthur Hayes tvrdí, že probíhající ekonomická válka mezi Spojenými státy a Čínou je pro Bitcoin (BTC) přínosná, protože obě země soupeří o dominanci v globálním finančním prostředí.
INVESTIČNÍ GLOSA: Zlato se probouzí z klinické smrti. Konečně reaguje podle učebnice
06.11.2023 Nalijme si čistého karátu – poslední roky nebyly pro zlato kdovíjak zlaté. Drahý kov dělal radost možná tak příznivcům blýskavých věcí, o nějaké výnosnější investici ale nemohla být řeč. Až na válku na Blízkém východě zlato zareagovala způsobem jako vystřiženým z učebnice: prudkým růstem.
Ukrajina už dál nebude financovat válku tištěním peněz, řekl guvernér
27.03.2023 Ukrajina už dál nebude financovat válku proti Rusku tištěním peněz. Deníku Firnancial Times (FT) to v dnes zveřejněném rozhovoru řekl guvernér ukrajinské centrální banky Andrij Pyšnyj. Tištění peněz je podle něj nebezpečné, protože představuje velké riziko pro makrofinanční stabilitu. Spor s vládou na toto téma je vyřešen, řekl.
Banky stáhly evropské akcie na sedmitýdenní minimum
10.03.2023 Evropské akcie se dnes propadly na sedmitýdenní minimum. Oslaboval zejména finanční sektor, neklid vyvolaly problémy a následný krach americké banky SVB. Evropské akciové indexy oslabovaly od počátku seance, reagovaly na čtvrteční propad cen akcií ve Spojených státech, kde ztrácely také zejména banky.
Evropské akcie jsou po výrazném čtvrtečním poklesu v USA na měsíčním minimu
10.03.2023 Hlavní indexy akciových trhů v západní Evropě se dnes dopoledne propadly zhruba na měsíční minimum, dolů zamířily zejména bankovní tituly. Trhy poklesem reagují na čtvrteční propad cen akcií ve Spojených státech, kde ztrácely hlavně banky.
Česko letos asi spadne do recese, koruna ale přesto dále sílí. To je ale paradoxy
23.01.2023 Doma není nikdo prorokem, říká se. Tak posuďme, jak vidí letošní výkon české ekonomiky v zahraničí. Lednové prognózy hovoří poměrně jasně: skončí v recesi. Americká banka Morgan Stanley jí předpovídá pokles o 0,9 procenta, italská banka UniCredit o 0,6 procenta a třeba švýcarská Credit Suisse nebo americká Citi o 0,7 procenta. Neměla by to však být žádná hluboká recese. Půjde spíše o pokračování technické recese, do níž Česko velmi pravděpodobně (čísla ČSÚ se teprve ještě dozvíme) zabředlo už v loňském druhém pololetí.
Česko letos čeká recese, i když jen mělká. Platíme účty za pandemii
20.01.2023 Lednové prognózy letošního výkonu české ekonomiky hovoří poměrně jasně: letos skončí v recesi. Americká banka Morgan Stanley jí předpovídá pokles o 0,9 procenta, italská banka UniCredit o 0,6 procenta a třeba švýcarská Credit Suisse nebo americká Citi o 0,7 procenta. Neměla by to však být žádná hluboká recese. Půjde spíše o pokračování technické recese, do níž Česko velmi pravděpodobně (čísla se teprve ještě dozvíme) zabředlo už v loňském druhém pololetí.
Americké akciové trhy panikaří. Ne kvůli válce
04.10.2022 Wall Street je v panice. Oficiálně. V minulém týdnu se takzvaný „index strachu“, ukazatel VIX, dostával opakovaně do reverzního módu. Jeden obchodní den za druhým tedy burziány děsilo více to, co přijde záhy než to, co nastane za tři měsíce. Přitom běžně je tomu spíše naopak. Investoři jsou totiž zpravidla více nejistí stran toho, co je čeká ve vzdálenější budoucnosti – třeba právě za ony tři měsíce –, než co je na spadnutí hned teď. Je to přirozené. Vzdálenější budoucnost zkrátka bývá méně jistá než ta nejbližší, protože se v delším časovém úseku samozřejmě může odehrát více nepříznivých nečekaných dějů než v úseku kratším. Pokud tedy burzy děsí více nejbližší budoucnost, je to cosi právě „inverzního“, cosi nepřirozeného – je to panika.
Nutnost zastropovat cenu energií je i důsledkem velkého tištění peněz v podání centrálních bank
18.09.2022 Inflace ještě ani pořádně neklesla ze svých maxim za několik desetiletí a už vláda rozjíždí novou. Tentokrát se tomu říká zastropování. Celkové náklady zastropování se realisticky mohou pohybovat kolem 200 miliard korun ročně. Záleží ale pochopitelně na vývoji cen elektřiny. Stát jej bude muset z nemalé části financovat na dluh. Politici by měli lidem na rovinu říct, že zastropování cen elektřiny znamená jen úročené odložení platby za ni. Lidé si to později doplatí vyššími daněmi. A také inflací. A to i s úroky, které mezitím stát zaplatí z ještě výrazněji zvýšeného dluhu. Politici žádné peníze negenerují. Budou tak muset své rostoucí zadlužení utopit v inflačním znehodnocení měny.
Technická analýza páru BTC/USD na 2. června 2022
02.06.2022 Americký Federální rezervní systém zahajuje proces snižování rozvahy přibližně o 7,5 bil. USD. Co to znamená pro kryptoměnový trh?
Za inflaci mohou „autisté“. Návody, které píší centrálním bankéřům, jsou odtržené od politické a sociální reality
11.05.2022 Česko má nejvyšší inflaci za skoro třicet let, poprvé od prosince 1993 přesahuje čtrnáct procent. A bude hůř. Blbě jsou na tom i jinde. Třeba v Estonsku je inflace takřka devatenáctiprocentní. Takže neobstojí tvrzení, že s eurem by byla inflace v ČR nutně nižší.
Lagardeová: ECB patrně ukončí program nákupu dluhopisů na začátku 3. čtvrtletí
22.04.2022 Evropská centrální banka (ECB) pravděpodobně ukončí program nákupu dluhopisů na začátku třetího čtvrtletí a zvýší sazby ještě před koncem letošního roku. V rozhovoru s televizí CNBC to dnes řekla šéfka ECB Christine Lagardeová.
ECB pokračuje ve své měnové politice beze změny
14.04.2022 Evropská centrální banka ponechala svůj postoj k měnové politice v podstatě beze změny. Nynější údaje posilují očekávání, že čisté nákupy aktiv v rámci programu APP by měly být ukončeny ve třetím čtvrtletí a další vývoj měnové politiky bude záviset na aktuálních údajích a hodnocení výhledu, uvádí se v dnešním prohlášení zveřejněném po zasedání Rady guvernérů ECB.
ECB potvrdila plány na ukončení nákupu aktiv ve třetím čtvrtletí
14.04.2022 Evropská centrální banka ponechala svůj postoj k měnové politice v podstatě beze změny. Nynější údaje posilují očekávání, že čisté nákupy aktiv v rámci programu APP by měly být ukončeny ve třetím čtvrtletí a další vývoj měnové politiky bude záviset na aktuálních údajích a hodnocení výhledu, uvádí se dnešním prohlášení zveřejněném po zasedání Rady guvernérů ECB. Trhy nyní čekají na tiskovou konferenci prezidentky ECB Christine Lagardeové.
Fed preview: Nastal čas pro růst sazeb❗
16.03.2022 Rozhodnutí o růstu sazeb by mělo být nejméně komplikovanou záležitostí. Fed v minulosti růst sazeb velmi obsáhle komunikoval, takže jejich růst o 25 bps by měl být takřka zaručen. Jednalo by se o první vzestup sazeb od roku 2018 a zároveň tedy první od jejich dramatického poklesu na počátku pandemie. Na trhy by však měly mít dopad spíše další okolnosti.
👁🗨Co dnes večer očekávat od Fedu❓
26.01.2022 Inflace v USA je nejvyšší za posledních takřka 40 let na úrovni 7 %. V těchto výšinách si už ani Fed nedovolí tvrdit, že se jedná pouze o dočasný fenomén. Ať už je za změnou narativu Fedu jakýkoliv důvod (ekonomický či politický), tak se zdá, že americká centrální banka začala konečně brát problematiku inflace vážně. A to znamená utahování měnové politiky. Po výrazné rally na akciích a kryptoměnách, kterou podpořil masivní přiliv likvidity z centrálních bank, jsme se dostali do období, kdy se začíná likvidita pomalu stahovat. Není tak vůbec překvapením, že jsou trhy nervózní. Co dnes můžeme čekat od guvernéra Fedu Powella?
Co bude mít vliv na BTC v roce 2022?
03.01.2022 Navzdory tomu, že konec roku 2021 nedopadl podle plánu s dosažení ceny BTC na 100 000 dolarů, s chladnou hlavou je třeba zpětně zhodnotit, že uplynulý rok byl pro krypto trh úspěšným.
Nejdůležitější ekonomické události roku 2021
13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
Bitcoin dnes prudce padá, až o více než 20 procent. Trhy se bojí omikronu i toho, že je centrální banky přestanou podporovat
05.12.2021 Nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna bitcoin dnes prudce ztrácí na své ceně. Ta klesla o více než 20 procent na necelých 42 300 dolarů za kus. Před necelým měsícem přitom bitcoin vyšel na více než 67 700 dolarů, což je tedy dosud jeho historicky rekordní cena.
Kvantitativní uvolňování je alternativní nástroj měnové politiky
04.11.2021 Výběr informací o takzvaném kvantitativním uvolňování měnové politiky (americká centrální banka - Fed - oznámila, že začíná omezovat svá rozsáhlá opatření na podporu ekonomiky, tedy takzvané kvantitativní uvolňování):
10 důvodů, proč vlastnit zlato
11.10.2021 Zlato je jedním z nejstarších aktiv vůbec. Ve starověku se používalo jako platidlo, dnes je zlato investičním nástrojem, vždy však bylo uchovatelem hodnoty. V dnešní době nadměrného tištění peněz je zpochybněna důvěryhodnost fiat měn a státních dluhopisů. Ty dříve investorům poskytovaly větší jistotu a hodnotu.
Nová éra zlaté horečky způsobená COVID-19
09.09.2021 Drahé kovy jsou považovány za bezpečný přístav v době politické, ekonomické a společenské krize. První vlna koronavirové krize v 2020 způsobila strmý růst a pád zlata. V reakci na rostoucí cenu zlata roste i zájem Čechů o nákup tohoto kovu a obchodníci s drahými kovy dokonce hovoří o nové éře zlaté horečky. Jak se bude cena zlata dál vyvíjet a proč teď rozhodně neprodávat?
Jak je možné investovat 10 000 USD?
14.06.2021 Abychom našli správnou odpověď na otázky jak a kam investovat 10 000 USD, měli bychom vzít v úvahu několik věcí. Nejprve cíle a období investic. Pokud je období poměrně krátké, pak je možné riskovat a zvážit agresivní metody investování. Pokud potřebuje člověk peníze, které chcete investovat, použít za pár měsíců nebo spíše roků, může si vybrat možnost jejich investování do akcií, které mohou během let přinést zisk. Proto jsou investiční horizonty velmi důležitým parametrem.
Kryptoměny jsou teď spíše prostředkem pro spekulace než pro investice
11.06.2021 Kryptoměny dělají velké pohyby nahoru i dolů a dostávají se do hledáčku médií i lidí, kteří by takto rádi zhodnotili své peníze. Spojovat nákupy kryptoměn s investicemi je ale z mého pohledu spíše omyl, vymykají se totiž většině pravidel, podle kterých se můžeme při investování například do komodit rozhodovat.
Japonské ponaučení
02.06.2021 Na konci 80. let minulého století bylo Japonsko nejrychleji rostoucí ekonomikou z vyspělých zemí. Japonské společnosti dobývaly světové trhy a všichni předpokládali, že takový vývoj bude i nadále pokračovat. V té době japonská ekonomika rostla průměrným čtyřprocentním tempem, v některých letech tempo růstu atakovalo téměř 10% hranici.
Výsledky velkých technologických firem zabránily ztrátám indexu S&P 500
02.05.2021 Americký akciový index S&P 500 uzavřel týden silnější o 0,02 %. Ve čtvrtek po zasedání FOMC a silných výsledcích Applu a Facebooku uzavřel o 0,7 % výše, jinak ale strávil celý týden v úzkém pásmu.
Forex: Euro oslabuje kvůli nejistotě trhu ohledně postupu ECB po zotavení ekonomiky
22.04.2021 Euro dnes oslabuje k dolaru. Přispěla k tomu nejistota trhu po vystoupení šéfky Evropské centrální banky (ECB) Christine Lagardeové. ECB zatím ponechala svoji mimořádně uvolněnou měnovou politiku beze změn, ale investoři si nejsou jistí, jak bude postupovat poté, až se ekonomika zotaví.
ECB dnes ponechala měnovou politiku podle očekávání beze změn
22.04.2021 Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání ponechala svoji mimořádně uvolněnou měnovou politiku beze změn. Nadále tak poskytuje eurozóně zasažené pandemií rekordní podporu, přestože zrychlení očkovací kampaně zvyšuje naději na oživení ekonomiky. Hlavní úroková sazba tak zůstává na nule. Minulý měsíc banka rozhodla o výrazném zrychlení tempa dalšího tištění peněz ve druhém čtvrtletí, než jaké uplatňovala v prvních měsících letošního roku.
ECB ponechala měnovou politiku podle očekávání beze změny
22.04.2021 Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání ponechala svoji mimořádně uvolněnou měnovou politiku beze změn. Nadále tak poskytuje eurozóně zasažené pandemií rekordní podporu, přestože zrychlení očkovací kampaně zvyšuje naději na oživení ekonomiky. Hlavní úroková sazba tak zůstává na nule. Minulý měsíc banka rozhodla o výrazném zrychlení tempa dalšího tištění peněz ve druhém čtvrtletí, než jaké uplatňovala v prvních měsících letošního roku. Trhy nyní čekají na tiskovou konferenci prezidentky ECB Christine Lagardeové, která začíná ve 14:30.
Inflace v EU v březnu výrazně vzrostla, dostala se na 1,7 procenta
16.04.2021 Meziroční míra inflace v zemích Evropské unie dosáhla v březnu 1,7 procenta. Pokračovala tak v růstu z předchozích dvou měsíců. Proti únorové hodnotě se zvýšila o čtyři desetiny procentního bodu. Stejným tempem se zvýšila proti únoru také inflace ve státech platících eurem, kde se vyšplhala na 1,3 procenta. Uvedl to dnes statistický úřad Eurostat.
Klíčové centrální banky tisknou peníze jako o závod
12.04.2021 Jak názorně ukazuje graf, klíčové centrální banky tisknou nové peníze od začátku pandemie jako o závod. Celkový objem bilanční sumy Evropské centrální banky nyní činí 8,9 bilionu dolarů, amerického Fedu 7,6 bilionu dolarů, japonské centrální banky (BOJ) 6,8 bilionu dolarů a čínské centrální banky (PBOC) 5,9 bilionu. Na grafu je taky dobře vidět, jakým zásadním způsobem tištění peněz zrychlilo při začátku globální pandemie na začátku loňského roku.
Měsíčník finančních trhů – Březen 2021
07.04.2021 Mezi klíčové události uplynulého měsíce patřily zasedání Evropské centrální banky a amerického Fedu. ECB zasedala 9. března a klíčovým výstupem bylo, že se evropská měnová autorita rozhodla výrazně akcelerovat nákupy vládních dluhopisů v příštích třech měsících tak, aby byly udrženy požadované výnosy do doby splatnosti vládních dluhopisů na historických minimech. Podle vyjádření představitelů ECB je cílem udržet co nejvíce uvolněné měnové podmínky, aby nebylo ohroženo křehké ekonomické oživení.
Míra inflace v EU v únoru vystoupila na 1,3 procenta
17.03.2021 Meziroční míra inflace v Evropské unii v únoru vzrostla proti lednové hodnotě o desetinu procentního bodu na 1,3 procenta. Po půlročním období pomalého růstu tak ceny druhý měsíc v řadě stoupají výrazněji. Stabilní růst cen pokračoval v únoru v eurozóně, kde inflace stejně jako v prvním měsíci roku dosáhla 0,9 procenta. Uvedl to dnes statistický úřad Eurostat, který v případě 19 zemí platících eurem potvrdil údaje ze svého rychlého odhadu z počátku března.
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (15.3.2021)
15.03.2021 V minulém týdnu došlo na měnovém páru EUR/USD k aktivaci krátkodobého long obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval nákupní obchod, který velmi rychle došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
Dluhopisová korekce ještě pravděpodobně zdaleka neskončila
12.03.2021 Výnos do doby splatnosti vůbec nejsledovanějšího dluhopisu – amerického vládního dluhopisu s 10letou splatností (10-year US Treasury Bond) – dosáhl historického minima na úrovni 0,5 % v srpnu loňského roku. Vzhledem k tomu, že tržní ceny dluhopisů a dluhopisové výnosy do doby splatnosti se pohybují protisměrně (když jedno roste, druhé klesá a naopak) v srpnu loňského roku dosáhla tržní cena tohoto dluhopisu historického maxima. Od tohoto okamžiku začal výnos do doby splatnosti poměrně strmě růst. Na konci loňského roku byl na úrovni 0,9 %. Na začátku letošního roku růst tohoto výnosu do doby splatnosti pokračoval. Zatím vzrostl o 0,64 procentního bodu a jeho aktuální úroveň činí 1,55 %.
Forex: Dolar oslabuje, investoři preferují rizikovější měny
11.03.2021 Americký dolar oslabuje, děje se tak už třetí den po sobě. Dnešní rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) a statistiky americké ekonomiky zvyšují chuť investorů riskovat. Dolarový index, který sleduje výkon dolaru ke koši šesti předních světových měn, kolem 18:15 SEČ klesal o 0,4 procenta na 91,47 bodu.
Evropská centrální banka mění tempo nákupů dluhopisů
11.03.2021 Evropská centrální banka (ECB) v příštím čtvrtletí výrazně zrychlí tempo dalšího tištění peněz, než jaké uplatňovala v prvních měsících letošního roku. ECB v tiskové zprávě po dnešním zasedání Rady guvernérů uvedla, že za tímto účelem bude rychleji nakupovat dluhopisy. Objem peněz, který má pro tento program k dispozici, však nezměnila.
Evropská centrální banka zrychlí tempo nákupů dluhopisů
11.03.2021 Evropská centrální banka (ECB) v příštím čtvrtletí výrazně zrychlí tempo dalšího tištění peněz, než jaké uplatňovala v prvních měsících letošního roku. ECB v tiskové zprávě po dnešním zasedání Rady guvernérů uvedla, že za tímto účelem bude rychleji nakupovat dluhopisy. Objem peněz, který má pro tento program k dispozici, však nezměnila. Trhy nyní čekají na tiskovou konferenci prezidentky ECB Christine Lagardeové.
Za akciovým růstem hledejte především tištění peněz
08.02.2021 Investoři často diskutují faktory, které stojí za aktuálními historickými rekordy akciových trhů. Konec konců celková globální akciová tržní kapitalizace je aktuálně na historickém maximu na úrovni 107 bilionů dolarů. Ne, není to dynamika HDP, inflace, úrokové sazby, ani korporátní fundamenty jako tržby, zisky či cash flow. Ukazuje se, že klíčovým faktorem silného růstu globálních akciových trhů v posledních 11 letech je bezprecedentní růst objemu globální peněžní zásoby.
Racionální bublina
24.01.2021 V posledních dnech se v médiích čím dál více objevuje názor, že aktuální situace na globálních akciových trzích by se dala označit za „racionální bublinu“. Označení „bublina“ kvůli tomu, že aktuální valuace neboli ocenění globální akciových trhů je extrémně vysoké, blízko historických maxim. Například podle našeho proprietárního valuačního modelu, jenž je založen na ukazatelích P/E, P/B a P/S, je momentálně nejširší globální akciový index MSCI All Country World nadhodnocen o přibližně 50 %. Konec konců aktuální hodnota globálního P/E činí extrémních 33. Podle klasických valuačních indikátorů jsou tedy globální akciové trhy velice drahé, tzn. jde o „bublinu“.
Jak nepřijít o majetek v roce 2021?
10.01.2021 Minulý rok jsme byli svědky skokové změny v globální ekonomice. V souvislosti s pandemií covid-19 přišel nevídaný pokles, který byl výrazně hlubší a delší než při poslední velké globální krizi v letech 2008 až 2009. Takový vývoj výrazně zvyšuje investiční riziko. Kam bychom tedy měli investovat, abychom ochránili svůj majetek?
Výkonnost globálních finančních trhů byla i přes pandemii fenomenální
08.01.2021 Pokud odhlédneme od pozitivních zpráv z konce roku ohledně vakcín proti koronaviru, fundamentální zprávy ovlivňující globální finanční trhy byly v loňském roce vesměs extrémně negativní. Měli bychom zmínit zejména následující:
Expert: Komodity i americké akcie jsou investičními příležitostmi
06.01.2021 Komodity, řada amerických akcií, ale i třeba těch ruských jsou velkými příležitostmi pro investory na světovém trhu v letošním roce. Na dnešní on-line konferenci na téma "Kam úspěšně investovat v roce 2021" to řekl šéfredaktor portálu Investičníweb.cz Petr Novotný. Aktiva budou podle něj těžit z rekordně nízkých úrokových sazeb a tištění peněz centrálními bankami.
Česká národní banka schválila IPO společnosti SAB Finance, ta se chystá vstoupit na Burzu cenných papírů Praha
21.12.2020 Česká národní banka vydala rozhodnutí o schválení prospektu zaknihovaných akcií společnosti SAB Finance a.s. Ta se chystá vstoupit na Standard Market Burzy cenných papírů Praha. Zahájení obchodování na burze je plánováno na konec ledna 2021 a bude se jednat o třetí největší emisi na trhu Standard. SAB Finance a.s. nabídne dividendové akcie s dividendou vyplácenou dvakrát ročně. Dividendové akcie jsou v České republice velmi oblíbené.
Analytici: Cena bitcoinu dál poroste, může ale přijít korekce
17.12.2020 Další růst ceny bitcoinu, který sice může přerušit krátkodobá korekce, očekávají analytici oslovení dnes ČTK. Za zhodnocením bitcoinu je podle nich především přetrvávající ekonomická nestabilita ve světě, ale i zájem některých velkých finančních institucí. Růst ceny nejznámější kryptoměny pokořil dnes další rekord a překonal hranici 23.000 dolarů. Ve středu se přitom poprvé dostal přes 20.000 USD.
Monetizace vládních dluhů je bezprecedentní
10.11.2020 Graf níže ukazuje rozvahu klíčových centrálních bank (FED, ECB, Bank of England, Bank of Japan) jako podíl na nominálním HDP. Můžeme vidět, že před 25 lety byl objem cenných papírů v bilancích těchto centrálních bank zanedbatelný.
Americké prezidentské volby skončily, výsledek zatím nejistý, zlato vyčkává
06.11.2020 Událost, na kterou se upírají zraky celého světa, se blíží ke svému závěru. Americké prezidentské volby jsou bezesporu nejočekávanější, nejsledovanější a nejnapínavější v historii USA. Celý svět nyní sleduje, jak asi dopadnou a jakou cestou se USA vydají příští čtyři roky. Zbývá dopočítat poslední hlasy, v několika státech a celý svět se dozví, kdo se stane na čtyři roky nejmocnějším mužem světa. Jak na tuto událost reagují finanční trhy?
Rusnok: Použití dalších nástrojů měnové politiky není potřebné
14.10.2020 Použití dalších nástrojů měnové politiky mimo úrokové sazby, tedy například devizových intervencí, záporných úrokových sazeb nebo kvantitativního uvolňování Českou národní bankou není nyní potřebné. Důvodem je vývoj inflace a kurz koruny, který zatím působí v ekonomice jako stabilizátor a další nástroj měnové politiky. Vyplývá to z vyjádření guvernéra České národní banky Jiřího Rusnoka v rozhovoru s ČTK.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
30.09.2020 1) Republikánský prezident Donald Trump a jeho demokratický soupeř Joe Biden se v první debatě kandidátů před americkými prezidentskými volbami přeli o obsazení nejvyššího soudu, o přístupu k pandemii covidu-19, násilí kolem demonstrací v amerických městech, klimatické změně či o regulérnosti voleb.
Globální pandemie Covid-19 aneb návrat do roku 1993
24.08.2020 Bank of America vytvořila vynikající graf, který ukazuje, kolik kvartálů růstu HDP bylo ztraceno kvůli recesi způsobené globální pandemií Covid-19. V některých případech jsou poklesy reálného ekonomického výstupu stěží uvěřitelné. Například Itálie ztratila téměř 120 kvartálů růstu HDP a úroveň ekonomické aktivity se tak v letošním druhém kvartálu dostala na úroveň třetího kvartálu roku 1993!
Zatímco americký dolar oslabuje, drahé kovy rostou…
14.08.2020 Zdá se, že v důsledku koronakrize ztrácí americký dolar pomalu ale jistě svou sílu. Jeho „poškozená hodnota“ ale nahrává ve prospěch investicí do komodit v podobě drahých kovů. Tak jako v běžném životě i v tomto případě platí staré známé „kde jeden vyhrává, druhý prohrává“.
Pokoření rekordní hranice zlatem byl jen začátek
06.08.2020 Zlato vzrostlo v roce 2020 o více než 35 %, překonalo tak růst z roku 2019, kdy zaznamenalo posílení na úrovni 18 procent. Analytici společnosti Wells Fargo označili vzácný kov za "chameleona", protože příčiny jeho shromažďování mezi investory se v posledních letech neustále vyvíjely a měnily. „Od roku 2016 do roku 2019 zlato následovalo klesající globální dlouhodobé úrokové sazby. Začátkem roku 2020 se zlatá rallye připojila k obavám z koronaviru a nadměrnému globálnímu tisku peněz,” uvádí se ve vyjádření společnosti.
Zlato posouvá rekordy, pomáhá slabý dolar a podpora ekonomice
05.08.2020 Cena zlata dnes pokračuje v růstu, dopoledne vystoupila nad 2030 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu), což znamená další rekord. K zájmu o nákup zlata přispívá slabší dolar, pokles výnosů klíčových dluhopisů americké vlády a zejména očekávání, že Spojené státy a zřejmě i některé další země budou muset přistoupit k další podpoře ekonomiky. Cena zlata podle analytiků v delším horizontu ještě poroste.
Měsíčník finančních trhů – Červenec 2020
04.08.2020 Přestože to minimálně v USA momentálně vypadá na druhou velkou vlnu pandemie koronaviru a dynamika globálního ekonomického oživení na začátku třetího kvartálu zpomaluje, na globálních finančních trzích se udržela velice pozitivní nálada. Hlavní příčinou jsou pravděpodobně pokračující masivní monetární stimuly klíčových centrálních bank v čele s americkým Fedem a Evropskou centrální bankou. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 5,1 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již pouze 2,4 %. Výrazně se dařilo také globálním dluhopisovým trhům, jejichž nejširší index Bloomberg Barclays zaznamenal zhodnocení 3,2 %. Od začátku roku přitom globální dluhopisové trhy připisují zhodnocení již 6,3 %.
Zlatu se letos daří
14.07.2020 Zlato je v letošním roce se ziskem 20 % jednoznačně nejlépe performujícím aktivem. V úterý se poprvé od roku 2011 přehouplo přes hranici 1800 dolarů za trojskou unci a aktuálně se obchoduje na úrovni 1823 dolarů. Historický rekord přitom činí 1890 dolarů z 22. srpna 2011. Do tohoto rekordu tak už zlatu zbývají pouze 4 %.
Zlato dnes dopoledne zdražilo na úroveň 1800 dolarů za unci, prvně od roku 2011, míří k dějinnému rekordu
08.07.2020 Zlato dnes dopoledne zdražilo na úroveň 1800 dolarů za unci, prvně od roku 2011, míří k dějinnému rekordu. Investoři se bojí závažného, systémového znehodnocení papírových peněz, neboť americká centrální banka už za nově vytvářené peníze nakupuje i dluh firem jako General Motors nebo Volkswagen.
Zlato dnes odpoledne zdražilo na nejvyšší cenovou úroveň od října 2012
07.07.2020 Zlato dnes odpoledne zdražilo na nejvyšší cenovou úroveň od října 2012, míří k dějinnému rekordu. Investoři se bojí závažného, systémového znehodnocení papírových peněz, neboť americká centrální banka už za nově vytvářené peníze nakupuje i dluh firem jako General Motors nebo Volkswagen.
Růst cen v EU v dubnu dál zpomalil, inflace je pouze 0,7 procenta
20.05.2020 Růst spotřebitelských cen v zemích eurozóny i v celé Evropské unii v dubnu pokračoval ve výrazném zpomalování. Meziroční inflace v zemích platících eurem činila 0,3 procenta a byla čtyři desetiny procentního bodu pod březnovou úrovní. Potvrdila to dnes konečná zpráva evropského statistického úřadu Eurostat. V celé sedmadvacítce pak ceny meziročně vzrostly o 0,7 procenta, což je o polovinu procentního bodu méně, než činil březnový růst.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
06.05.2020 1) Akcie v Asii dnes rostly, v záporných hodnotách pak zakončily obchodování pouze akcie v Austrálii. Investoři očekávají posun ve stimulačních opatřeních vlád, díky kterým dnes mají akcie v Asii a Tichomoří nejvyšší ocenění od ledna.
Eurozóna se na loňskou úroveň možná nevrátí před rokem 2022
01.05.2020 Ekonomika eurozóny zřejmě ve druhé polovině roku oživí, ale hrubý domácí produkt (HDP) se kvůli dopadům pandemie koronaviru zřejmě nevrátí na loňskou úroveň před rokem 2022. Ve svém dnes zveřejněném květnovém ekonomickém výhledu to uvedla Evropská centrální banka (ECB).
ECB: Rychlost a rozsah hospodářského oživení jsou nejisté
30.04.2020 Evropská centrální banka (ECB) na dnešním zasedání zlepšila podmínky programu levných úvěrů pro soukromý finanční sektor. Svou základní úrokovou sazbu ale nechala beze změny a nepřikročila k žádným výraznějším novým opatřením na podporu ekonomiky. Šéfka banky Christine Lagardeová nicméně označila dopady koronaviru na ekonomiku za bezprecedentní a varovala, že rychlost a rozsah hospodářského oživení jsou nejisté.
ECB zmírnila podmínky programu levných úvěrů pro banky
30.04.2020 Evropská centrální banka (ECB) na svém dnešním zasedání ještě více zmírnila podmínky programu levných úvěrů pro soukromý finanční sektor TLTRO III. Základní úrokové sazby ale nechala beze změny. Trhy nyní čekají na odpolední tiskovou konferenci prezidentky ECB Christine Lagardeové.
Růst cen v EU i v eurozóně v březnu výrazně zpomalil
17.04.2020 Růst spotřebitelských cen v eurozóně i v celé Evropské unii v březnu výrazně zpomalil. Meziroční inflace v zemích platících eurem činila 0,7 procenta a byla polovinu procentního bodu pod únorovou úrovní. Potvrdila to dnes konečná zpráva evropského statistického úřadu Eurostat. V celé sedmadvacítce pak vzrostly ceny o 1,2 procenta, což je o čtyři desetiny bodu méně než v únoru.
Devizové trhy čeká nový svět
16.04.2020 Na devizových trzích se viditelně podepisuje prostředí, kde se neustále střídá chuť a nechuť k riziku. V nadcházejícím týdnu bude zajímavé sledovat, jak se EU postaví k řešení naléhavých existenciálních otázek.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
16.04.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří pokračují ve střídání dobrých a špatných dnů, protože investoři stále nemají jistotu, jak se bude vyvíjet situace na trzích a v ekonomice ovlivněné pandemií koronaviru.
Inflace v eurozóně v březnu prudce zvolnila, činí 0,7 procenta
31.03.2020 Růst spotřebitelských cen v eurozóně v březnu prudce zvolnil, meziroční inflace činila pouze 0,7 procenta a byla polovinu procentního bodu pod únorovou úrovní. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl evropský statistický úřad Eurostat. Po mírném růstu z minulých měsíců tak inflace v době šíření koronaviru a dopadů na ekonomiku eurozóny opět klesla navzdory snaze Evropské centrální banky (ECB).
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (30.3.2020)
30.03.2020 Minulý týden byl opět velmi ziskový na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře, který jsem s dostatečným předstihem uveřejnil zde. Přesně podle mého obchodního nastavení došlo k průrazu horní vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval long obchod, který velmi přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Následně v průběhu týdne došlo k aktivování také druhého čekajícího obchodu buy-stop příkazem, který vyčkával na vyšší hodnotě a také tento obchod došel naprosto přesně do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
Evropské akcie třetí den za sebou posílily
26.03.2020 Evropské akcie dnes už třetí seanci za sebou posílily. Následovaly tak akcie ve Spojených státech. Investoři čekají na hlasování evropských zákonodárců o návrzích ke zmírnění dopadů koronavirové krize. Panevropský index STOXX 600 dnes stoupl o 2,6 procenta na 321,38 bodu a za poslední tři dny si připsal téměř 15 procent.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
26.03.2020 1) Americký Senát v noci na čtvrtek jednomyslně schválil rekordní soubor na podporu ekonomiky zasažené pandemií nemoci COVID-19. Hodnota stimulačních opatření dosahuje 2,2 bilionu dolarů. Sněmovna reprezentantů o nich bude hlasovat v pátek a prezident Donald Trump řekl, že návrh podepíše, jakmile ho dostane na stůl.
ECB ruší limit pro nákup dluhopisů, může tisknout víc peněz
26.03.2020 Evropská centrální banka (ECB) zrušila limit pro nákup dluhopisů z jednotlivých zemí eurozóny, čímž si připravila cestu k potenciálně neomezenému tištění peněz na boj s koronavirem. ECB to uvedla v noci na dnešek. Nově už nebude uplatňovat limit 750 miliard eur (20,6 bilionu Kč), který si pro nákupy dluhopisů kvůli pandemii způsobené koronavirem sama stanovila.
Loni v korunách zvláště vydělávaly řecké či ruské akcie, dále třeba bitcoin; palladium a zlato dosáhly historického maxima. Nafta v ČR během roku 2019 zlevnila navzdory zdražení ropy a oslabení koruny k dolaru
01.01.2020 V loňském roce po přepočtu do korun nejvýrazněji rostla řecká, ruská, novozélandská, americká a rumunská burza. V korunovém vyjádření hlavní indexy těchto burz přidaly po řadě 47,7 procenta, 46,1 procenta, 33,2 procenta, 29,9 procenta a konečně 29,8 procenta. Pokud vezmeme v potaz nejen hlavní burzovní indexy (jakým je třeba v případě burzy americké ukazatel Standard & Poor’s 500), ale také indexy ostatní, pořadí se poněkud změní.
Zlato letos dosáhlo nejvyšší korunové ceny v dějinách, bitcoin vzrostl o skoro sto procent. Na burzách bylo letos větším uměním o peníze přijít, než je vydělat
22.12.2019 Pokud v posledních dnech roku nedojde k nečekanému zvratu, investoři po celém světě, včetně Česka, zaznamenají nejlepší výnos svých investic za poslední desetiletí. Takřka všechno v letošním roce vydělávalo, tedy samozřejmě kromě vkladů na bankovních účtech.
Hypotéky v Česku dále zlevňují. ČNB přitom zítra základní sazbu nezvýší, takže hypotéky v dohledné době nezdraží
05.11.2019 S hypotékami v Česku je to momentálně nadále jako s lehce prošlým jogurtem. Banky je zlevňují, přesto o ně mezi Čechy není kdovíjaký zájem. Bankéři by rádi půjčovali víc, protože hypotéka je pro ně zlatý důl, avšak naráží na neochotu Čechů kupovat drahé, dost možná předražené a cenově nafouknuté nemovitosti. A naráží také na regulace České národní banky, které jim znemožňují půjčovat rizikovější klientele.
Hypotéky v Česku jsou jako prošlý jogurt. Výrazně zlevňují – nejvíce za osm let –, ale není o ně zájem
16.10.2019 S hypotékami v Česku je to momentálně jako s lehce prošlým jogurtem. Banky je zlevňují, seč mohou, přesto o ně mezi Čechy není kdovíjaký zájem. Bankéři by rádi půjčovali víc, protože hypotéka je pro ně zlatý důl, avšak naráží na neochotu Čechů kupovat drahé, dost možná předražené a cenově nafouknuté nemovitosti. A naráží také na regulace České národní banky, které jim znemožňují půjčovat rizikovější klientele.
Týdenní výhled akciových trhů CYRRUS
18.06.2019 Akciové trhy v uplynulých dvou týdnech rostly za pomoci vyšších spekulací na budoucí měnově-politické uvolnění centrálních bank. K tomu navíc polevila hrozba okamžitého zavedení cel USA na dovozy z Mexika.
ECB neublížila ani nepotěšila
06.06.2019 Evropská centrální banka na dnešním zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Hlavní refinanční sazba zůstává na 0,00 % a depositní sazba na -0,40 %.
Perly týdne: Obchodní válka doléhá na akcie, kryptoměny nejsou měny a u nás je dluhopisové Las Vegas
10.05.2019 Akciové oběti obchodní války: Analytici na Wall Street vyjadřují stále větší obavy z dopadů možné obchodní války mezi USA a Čínou. Jak píše CNBC, nejvíce na ráně by mohly být akcie maloobchodních společností, ale také automobilky, výrobci součástek a náhradních dílů a polovodiče. Goldman Sachs se domnívá, že nejvíce ohroženi jsou výrobci a prodejci nábytku a také maloobchody, které mají pevně dané prodejní ceny a dováží hodně zboží z Číny. Tedy například Dollar Tree a Five Below.
Svět potřebuje oslabení dolaru
10.04.2019 Globální politická panika zaznamenána v prvním čtvrtletí letošního roku ukázala, že svět není schopen uniknout své závislosti na tištění peněz. Podpora centrálních bank je pro ekonomiky tak důležitá, že tento stav zůstane v platnosti až do úplného strukturálního selhání. Nekonečné kvantitativní uvolňování má své důsledky, vidíme ho zejména v Číně.
Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2019
04.12.2018 Čeho se dočkáme v příštím roce? Recese v Německu, finanční injekce od Apple pro potápějící se Teslu, odchod Jerome Powella z pozice guvernéra Fedu nebo jmenování Jeremyho Corbyna britským premiérem a pád měnového páru GBP/USD až na paritu? Společnost Saxo Bank zveřejnila svých 10 šokujících předpovědí pro rok 2019. Předpovědi se zaměřují na sérii nepravděpodobných, a proto podhodnocených událostí, které by mohly na finančních trzích vyvolat vlnu paniky. Tyto předpovědi nejsou oficiální prognózy Saxo Bank, ale jde o varování před možným nesprávným sdílením rizik investory.
Bude jednou ČNB tancovat tak, jak vláda píská?
09.03.2018 Takzvanou fiskální dominancí se myslí stav, kdy centrální banka přímo, či nepřímo ztrácí svou nezávislost a její politika se stává „otrokem“ politiky fiskální. Jde o jakousi měkčí verzi naprosto přímočarého a doslovného tištění peněz, které financuje vládní výdaje utržené ze řetězu. V současném kontextu se o fiskální dominanci hovoří zejména ve vztahu k relativně vysokému vládnímu zadlužení mnoha zemí a hrozbě, kterou v této souvislosti může představovat růst sazeb. Míříme ale skutečně ke stavu, kdy třeba i taková ČNB bude tancovat tak, jak vláda píská?
Kdy nám ECB řekne, co dál s programem QE?
25.07.2017 Nejpravděpodobnější datum, kdy Evropská centrální banka (ECB) provede rozhodnutí, ohledně utlumování stimulačních opatření v eurozóně, se s největší pravděpodobností jeví zasedání bankovní rady 26. října. Většina trhu sice spoléhá na projev Maria Draghiho v Jackson Holen na konci srpna, případně na zářijové zasedání centrální banky, avšak reálny může být až říjen, pro nějž mluví několik argumentů.
Japonská centrální banka cílí na nulové výnosy 10letých dluhopisů
21.09.2016 Japonská centrální banka (BoJ) ve středu ponechala úrokové sazby beze změny stejně jako program nákupu aktiv (kvantitativního uvolňování (QE)) na ročním objemu 80 bilionů jenů. Program QE by měl trvat, dokud se zemi vycházejícího slunce nepodaří dosáhnout 2procentní inflace. Banka ponechala v platnosti negativní úrokovou sazbu na hodnotě mínus 0,1 procenta, kterou uplatňuje na přebytečnou likviditu, jež si k ní ukládají finanční instituce.
Skupina europoslanců vyzývá ECB k rozdávání peněz lidem
17.06.2016 Skupina europoslanců vyzývá Evropskou centrální banku (ECB), aby zvážila možnost podpory ekonomiky...
Detailní rozbor zasedání ECB a analýza amerického dolaru
22.04.2016 Prezident Evropské centrální banky (ECB) Mario Draghi ve čtvrtek odmítl kritiku Německa za ultra uvolněnou měnovou politiku. Zdůraznil, že ECB je...
Německý ministr vyzval k investicím
20.04.2016 Německý ministr hospodářství Sigmar Gabriel se dnes zastal šéfa Evropské centrální banky (ECB) Maria...
Argentina se vrátila na trh dluhopisů
20.04.2016 Argentina se v úterý po patnáctiletém vyloučení triumfálně vrátila na mezinárodní trh dluhopisů. Emise...
Je čas na shazování peněz z vrtulníku?
07.04.2016 I přes marnou snahu centrálních bank o podporu hospodářského růstu to vypadá, že světová ekonomika uvízla na mělčině zvané nízká inflace. Navzdory snižování úrokových sazeb až do mínusových hodnot a rozsáhlým investicím v podobě programů kvantitativních uvolňování aplikovaných několika světovými centrálními bankami, vlak řízený deflací jen tak z vyjetých kolejí neuhne.
ECB nechystá přímou distribuci peněz lidem
07.04.2016 Evropská centrální banka (ECB) je v případě potřeby připravena k dalšímu uvolňování měnové politiky...
Pimco varuje banky před tištěním peněz
25.03.2016 Přední světový dluhopisový fond Pimco vyzval centrální banky, aby v rámci snahy o podporu ekonomiky...
ECB by mohla opět snížit úroky
18.03.2016 Evropská centrální banka (ECB) by mohla opět snížit úrokové sazby, pokud to budou hospodářské podmínky...
Averze k riziku budí zájem o JPY a CHF
23.02.2016 Japonský jen a švýcarský frank dnes na forexových trzích zpevňují, k růstu jim pomáhá útlum na akciových trzích...
Lidé v eurozóně nahromadili přes bilion eur
12.02.2016 Hodnota peněz v hotovosti loni v celé eurozóně vystoupila na více než bilion eur a skoro 30 procent z této...
Jaká byla nejslabší a nejsilnější měna proti USD v roce 2015?
31.12.2015 Poskytování úvěrů podnikům a domácnostem v eurozóně v listopadu opět zrychlilo, když zaznamenalo meziroční růst o 0,9 procenta, respektive...
Nejdůležitější ekonomické události roku 2015
14.12.2015 Blíží se konec roku, a tak se pojďme společně podívat na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj nejen na měnových trzích v roce 2015. Klíčových ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přinášíme zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších tak, jak po sobě následovaly.
Související klíčová slova:
Rekt Capital | Soukromá společnost | Měsíčník finančních trhů | Návratnost investice | Průmyslové zakázky v Německu | Měny světa | Kryptoměnové transakce | Míra nezaměstnanosti v EU | Růst zisků | Euro k americkému dolaru | Celosvětový dluh | Uvolněné měnové politiky | Fond obnovy EU | Indická měna | Klid před bouří | Pictet Wealth Management | Dlouhé pozice | Warren Patterson | Varianta covidu | Světové akcie | WhatsApp | Pozornost investorů | Monetární unie | Války | Vývoj | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Dolarový index DXY | Australská centrální banka | Trh nemovitostí | Panevropský index | Vyhlídky americké ekonomiky | Globální růst | FX Aktuality | Rovnovážné hodnoty | DPH | Americká automobilka | EUR | Nákupní obchod | Globální dluhopisový index | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Veřejné emise akcií | Standard & Poor's | EUR/DKK | Další halving | Levné peníze | Wells Capital Management | Manažer Hedge Fondu | Realitní firmy | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | Jak investovat peníze | Itálie | Euro proti dolaru | Stoxx | Cena emisních povolenek v EU | PEPP | Vývoj ceny zlata | Tencent Holdings | Očekávání | Korelace | Finanční injekce | Michal Stupavský, CFA | Evropské centrální banky | Poslanci | Cena bitcoinu | Nedostatek čipů | Zlaté zásoby | Hodnota trhu s kryptoměnami | Růst amerických akcií | Češi | Vývoj kurzu USD | Americká automobilka Tesla | Brand Finance | Zájem Čechů | EUR/JPY | Alternativní investice | Londýnské burzy | Ceny kryptoměny | Německý akciový index DAX | Pro investory | Příležitost k nákupu | INR | Trh práce | Americká investiční banka | Nákupy aktiv | Evropská komise | Plynovod Nord Stream 2 | Saxo Capital Markets | MetaTrader 5 demo | Swiss | Investice | Britská centrální banka | DXY | Hlavní měny | Německý automobilový koncern | Saldo běžného účtu | MACD | Hodnota dluhopisu | Nízké sazby | Support | Mezinárodní ratingová agentura | Nejdůležitější ekonomické události | Hluboká recese | ADP report | Hlavní index německých akcií DAX | Lukáš Baloga | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Intervence | Dluhopisový fond Pimco | Mezinárodní investiční společnost | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Experti | Americké centrální banky | Operace Twist | Rekord | Roman Pilíšek | Bitcoiny | Globální dluhopisové trhy | Oživení ekonomiky | Evropské měny | Vývoj kurzu USD/EUR | Investing | Společnost Apple | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | EUR/USD | Buy-stop | General Electric | Morgan Stanley | Krypto burzy | Měnový pár USD/JPY | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Digitální aktiva | Reality | BrandZ | Neckline | Price Action | Akcie společnosti | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Měnový systém | Rotterdam | Ropa Brent | Lagardeová | Nejvyšší soud | Investiční stratég | Cenné papíry | Globální pandemie koronaviru | Měnový pár GBP/USD | Pád měnového páru GBP/USD | Výnos | P/S | Asijské akcie | Brexit | Exchange | RBS | Plány obnovy | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Binance Coin | Goldman Sachs | Delta | TSMC | Vzdělávání | Výrobce letecké techniky | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Zkrocení inflace | Výnosová křivka | Index DOW | Krone | Bankrot Řecka | Index DXY | Cena emisních povolenek | FX Strategy | Pandemický program | Lukáš Jankovský | SAB Finance a.s. | Hyperinflace | Odhad letošního růstu ekonomiky | Období nejistoty | Investiční portfolio | Milton Friedman | Státní dluh | Boeing | AOL | Distribuce | Podpora ekonomice | Propad cen | Online obchodování | Praxe | Investiční výhled | Společnost Didi | JPY | Válka na Blízkém východě | Zavedení eura | Evropská centrální banka | Akcie Bank of America | Brent | Podnikové objednávky | Martin Stránský | Peníze | Nabídky akcií | Suezský průplav | Vývoj měnové politiky | Dlouhodobý trend | Pandemie COVID-19 | Stimul | Ukazatel | Nike | Úřad pro hospodářskou soutěž | Rozhovor | Šéf ECB | Prognóza | FTSE 100 | Světový obchod | Nestlé | Analytici společnosti | Long obchod | Měny | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Zpravodajství | Palladium | Export | Bezpečný přístav | Americká softwarová společnost | Strach | Ropa WTI | Nejprudší jednodenní pokles | Burza | Ceny dluhopisů | Centrální banky světa | Omega | Nákupy dluhopisů | ZEW index | Evropské burzy | Burzy | Významný milník | Nové vakcíny | USD/EUR | Ceny elektřiny | Americké ekonomiky | Americký prezident Joe Biden | Zranitelnost bankovního sektoru | Miliardy dolarů | Marshallovy ostrovy | Daňové škrty | CZ | Broker | Daimler | Znehodnocování měn | Meta Trader | Indické rupie | Zastropování cen | Proražení | Cash flow | Posílení koruny | Čínské technologické firmy | Partneři | Investování do kryptoměn | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Dluhopisový index | Kryptoměna Bitcoin | Bond | NFP | Finanční trh | Koloniální správa Indie | CASH HISTORY | Geely | Francouzská automobilka | Index S&P 500 | Škoda | Rozvahy Fedu | Regulace | Noviny | Měnový fond | Nová varianta covidu | Instagram | Hertz | Na burze | Tržní úrokové sazby | Hongkong | Xiaomi | IPO | Hypotéky v Česku | Londýn | USD | Zvýšení sazeb | Didi | Akcie ve Spojených státech | Nárůst ceny | GBP/USD | Oživení trhu | Měnový pár EUR/USD | Nastavení měnové politiky | Španělský dolar | Stratégové | Šíření nemoci | Fincentrum | Nervozita | Argos Capital | Marek Mora | Nejsilnější růst | Spready | Automobilový koncern | Tržní hodnota americké společnosti | Nové mutace | Rozdávání peněz | FANG | Makrodata | Světová finanční krize | Hospodářské výsledky | Investoři | BitMEX | Emoce | Největší ztráty | Pandemie v Evropě | Nejistoty | Vývoj dolarového indexu | Bitcoin ETF | Index PPI | Kurz eura k dolaru | MSCI Emerging Markets | Agentura Bloomberg | Finančník | Prezident ECB | Globální akciové trhy | Kapitál | Obchodní platforma | Posílení | Americký prezident | ETF na bitcoin | Výrobce pneumatik | Recep Tayyip Erdogan | Parag Agrawal | Tisková konference ECB | Zoom Video | Průzkumy | Rakousko | Arthur Hayes | Tržní podmínky | Údaje | Barbadoský dolar | MSTR | Ropné společnosti | Společnost DoorDash | Plány | Banka Goldman Sachs | Metoda Price Action | WSJ | Zisk | Německý DAX | AT&T | Index londýnské burzy | Cestování | Bitcoin futures | Cena americké ropy | Pandemie nemoci COVID-19 | Akcie a dluhopisy | Bank of England | Elon Musk | GBP | Uložení peněz | Evropské ekonomiky | Finanční krize 2008 | Zadlužování | Limit pro nákup dluhopisů | Automobilka Toyota | Nobelovy ceny za ekonomii | Ceny BTC | Divize | Bohatý | Akciový index S&P 500 | Dánská koruna | Hlavní události | Nový koronavirus | Silné euro | Grayscale | Peso | Akcionáři | Uber | Demokraté | Huawei | CZK | Ekonomický kalendář | Automobilka Tesla | Dluhopisové výnosy | Širší index S&P 500 | Zajímavé zisky | Americké investiční banky | Růstové akcie | Týdenní pivot | Problémy amerických bank | Toshiba | Reakce trhu | Státní pomoc | Handelsblatt | Meta Trader 5 | Analytik Purple Trading | Úroková sazba | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rizikovější měny | Unie | Firmy | Guido Imbens | Technologické tituly | Deflace | Zasedání Evropské centrální banky | Nikkei | David Card | Aktuální kurzy | Meta | Cena povolenek | Hlavní úroková sazba | Investiční banka | Páka | Historický vývoj | Trhy nadhodnocené | NFP report | Praha | Berkshire Hathaway | Pokles tuzemské ekonomiky | Grayscale Bitcoin | Spekulativní investoři | Investovat | Ruský rubl | Komoditní | Události roku | Investiční centrum | Turecká lira | Investing.com | Prodej | Válka na Ukrajině | Vláda USA | Statistický úřad Eurostat | Vybírání zisků | Vzdělání | Myšlení | Vývoj kurzu indické rupie | Výsledky | Bluetooth | ZEW | Munich Re | Kontejnerová loď | Nákupy kryptoměn | Firma Apple | Financial Times (FT) | Inflační tlaky | Cena ropy WTI | Bank of America | Bitcoin Trust | Fundamentální analýza | Cena eura | Broker Consulting Index | Ekonomické oživení | Euro Stoxx 50 | Portfolio | Globální ekonomiky | YTD | Finanční instituce | Pandemie koronaviru | Americký index | Pokles úrokových sazeb | Lepší výsledky | Eurostat | Prezident | SVB Financial | Marek Brávník | TIM | ČSOB Petr Dufek | CAC 40 | Makroekonomický výhled | Fundamentální zprávy | Výrobce léků | Japonská automobilka | Energie | Praní špinavých peněz | Commodity futures trading | Objem | Minimální mzda | Deprese | CVC Capital | Cenné papíry a burzy | Televize CNBC | Vývoj měnového páru | Podnikatelská nálada | Kathy Lien | Světové burzy | Tržní kapitalizace | Výkonnost dolaru | Regulátor | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Nízké úrokové sazby | Barack Obama | Týdenní pivotní body | US500 | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Odhad inflace | Demokraté a Republikáni | Digitální zlato | Panama | Společnost Yahoo | Hlavní indexy | Globální akciové indexy | Růst cen v eurozóně | Ceny Bitcoinu | Investiční riziko | Pfizer | Ekonomický vývoj | Index US100 | AFP | Studie | Jednotná evropská měna | Medvědí divergence | Globální akciové valuace | Zpráva | Polsko | Nástroj | Ratingová agentura | Válka | Buffett | Cenová hladina | Bankéř | Internetová firma | Odhad analytiků | Prémie | Hypotéky | EUR/AUD | P/E | Janet Yellenová | Přijetí | Tencent | Jackson Hole | HUF/EUR | Inflace v Česku | Nejznámější kryptoměny | Platební neschopnost | OPEC | Fed | RoboMarkets | Ukrajina | McAfee | Bloomberg | Investice do nemovitostí | Záporný úrok | Výroba v eurozóně | Program nákupu dluhopisů | Index Stoxx 600 | Lukáš Kovanda | Zasedání Fedu | Oslabení amerického dolaru | Australský dolar | Evropa | Centrální banky | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Makroekonomický vývoj | Brands | AUD/CAD | Vydělat peníze | Italská banka | Dobré výsledky | Třída aktiv | Nabídka | Prezidentka ECB | Americké prezidentské volby | Podniky | Měna | FTSEurofirst 300 | Vstupy | Nasdaq | Dolary | Trump | SaxoBank | Prodej dluhopisů | Akciové výnosy | Kvantitativní zpřísňování | Deficit | Federální rezervní systém | FTSEurofirst | Index Nikkei | Evropský stabilizační mechanismus | Ministerstvo obchodu | Argentinské peso | Zprávy | Akcie v Asii | Obavy z recese | Ceny ropy | Bank of Japan | Evropské akcie | Běžný výnos | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jan Dvořák | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Ministerstvo práce | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Britský ministr financí | Býčí signál | Investiční zlato | Libra vůči dolaru | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Postavení na trhu | Britský statistický úřad | Broker Trust | CARA | Americké akcie | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Dopad pandemie | MetaTrader | Neomezené kvantitativní uvolňování | Prodeje dluhopisů | Cena ropy brent | Fiat Chrysler | Vývoj měnového páru USD/JPY | Evropská ekonomika | Česká koruna | Výkonnost | Vysoké ceny energií | Zájem investorů | Komise pro cenné papíry a burzy | Bydlení | Očekávání vyšší inflace | Vyhlídky | Ziskové marže | Trh | Komise | E*Trade | Euro dnes | Wolt | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Války na Ukrajině | Průraz | Kurz EUR/USD | Měnová autorita | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Zlatý standard | Guvernér ukrajinské centrální banky | Technologické společnosti | Program nákupu aktiv | Korekce | Vývoj ekonomiky | Ceny domů | Americké automobilky | Digitální měny | Výrazný růst | Audi | České koruny | Portfólia | Prezident Emmanuel Macron | Časový plán | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Cena zlata dnes | Fear and Greed | Koruna | Commodity Futures Trading Commission | Yahoo | Kypr | Posílení dolaru | Odhad letošního růstu | Analytická společnost | Apollo | Německé vydavatelství | Vice | Dovoz oceli | Trendová strategie | Kroky centrálních bank | Stoxx 600 | Čech | Francie | Rating | Akcie americké internetové společnosti | Zemní plyn | Agentura S&P | Americký výrobce | SNB | Propad | Microsoft | Ekonomický propad | Dopad na cenu | Finanční domy | Sazby ČNB | Dopady koronaviru | Stimulační opatření | Vládní dluhopisy | UNWTO | HDP eurozóny | Nový rekord | Commission | ING | Světové ceny ropy | Index volatility | Činnosti banky | Finanční rezervy | Long pozice | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Technické analýzy | Důvěra | Pravděpodobnost | Zvýšení úrokových sazeb | Index Nasdaq | Německé podnikové objednávky | Omezení pohybu | Unce zlata | ANO | Bilion | Investiční glosa | Automobilky | FIAT | Východoindické společnosti | Gazprom | Graf | Skončení války | Centrální banka | Pevný kurz | Call opce | Setkání ministrů financí eurozóny | Britské libry | IATA | Sázka | Investice do akcií | Hrubý domácí produkt | Agentura AP | Pokles eura | Finanční regulace | Německý výrobce | Čistý zisk | Jádrová inflace | Patrik Urban | Plyn | Ekonomické události | Eurodolar | Zpomalení ekonomiky | Zvýšené riziko | Carrefour | Výnosové křivky | Přehled | Dopady války na Ukrajině | Označení pro platidla | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Pár EUR/USD | Kolonizace | Fúze | Automobil | Globální index | HDP | Obchodování s bitcoinem | Výhra Joe Bidena | Makléř Wood & Company | Měď | Reuters | Růst cen v EU | Křížové mince | Londýnská burza | FXstreet.cz | Matthias Müller | BK Asset Management | Devalvace | Inflace v eurozóně | Donald Trump | Ministři financí eurozóny | Dopady krize | Světové války | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Salutem | Akciový index Dow Jones | Analýzy | Britská měna | Rolování | Stavebnictví | Italia Trasporto Aereo | Utahování měnové politiky | ProfitLevel | Singapurský dolar | EURUSD | Míra inflace v Evropské unii | Akciový růst | Česká měna | Vliv na investice | Fond kvalifikovaných investorů | Americká centrální banka | GlobalFoundries | Standard & Poor’s 500 | Oslabování dolaru | Universal Music | Čínské firmy | Farmaceutické firmy | Data z amerického trhu práce | Organizace ADP | Euro k dolaru | Obchodování | Označení pro měnu | Předseda | Evropské banky | Libra | Koronavirová krize | NERV | Investovaný kapitál | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Portu | Zvýšení základní úrokové sazby | Pohyby na finančních trzích | Britové | Rekordní minima | Mimořádné kroky | High Yield | Rozpočtový deficit | Růst ceny zlata | Chicago Mercantile Exchange | Evropská měna | Seznam Zprávy | Investment management | Financovat | PSA | Řecko | Makroekonomické ukazatele | Airbus | Akciový index | MSCI All Country World | Profit Target | Míra | Hedgeové fondy | KI | Úroky | Tržby | Dolar (NZD) | Globální ekonomická recese | Splácení dluhu | Marže | Inflace v Polsku | Index CPI | Investiční banky | Hlavní index francouzských akcií | Obchody | Debut na trhu Nasdaq | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Měnový trh | Air | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Vydavatelství Axel Springer | IG Markets | Ceny akcií | Izrael | S&P500 | Klesající trend | Dividendové akcie | Měny&Sazby | Čínská ekonomika | Ceny | Koronakrize | Angela Merkelová | Technologie | CHF | Japonská vláda | MetaTrader 5 | ČNB | Evropská unie | Letecká osobní doprava | JDE | Těžba ropy | Parlamentní volby | Forexové trhy | Podpora | Tuzemské banky | Jiří Rusnok | Pokles | Americké ministerstvo obchodu | MGM | Spot | E-mini | Finanční systém | Rekordní minimum | Výběr zisků | Zakladatel | Tempo očkování | Onemocnění | Vývoj akciového indexu | Čínská společnost | Půlení bitcoinu | Investiční portfolia | Podvážení | Společnost Twitter | Tržní ceny | Země EU | Apollo Global Management | Americké společnosti | Kryptoměny bitcoin | Hedge | Poplatek | Suez | Rabobank | Ministři financí | Volatility | MT4 | Technologické firmy | Momentum | Nejistota | Americká ekonomika | Dopady na euro | Obchodník | CMA | Digitální euro | Vývoj zlata | Vývoj úrokových sazeb | Invest | Červnová inflace | Růst bitcoinu | MRNA | Americká společnost | COVID-19 | Economic | Finanční krize | Pokles ceny | Regulátoři | Čas na nákup | CZK/USD | Purdue Pharma | Šíření koronaviru | Apple | Globální letecká osobní doprava | Investiční nástroje | Index PX | Daně | Lídři | Splatnost | Investment Management | OECD | Express | Pivot | Japonská ekonomika | Báze | Centrum | Společnost BlackRock | Řecká krize | Zisky | FCA | BNP Paribas | Oslabení koruny | Nobelovy ceny | Drahý kov | Rally na akciích | Globální ekonomika | Akcie z portfolia | Broker Consulting | ACEA | Thomas Jordan | Stříbrné mince | Nejprudší pokles | Standard & Poor's (S&P) | Boris Johnson | Růst výnosů | ADP report zaměstnanosti | Poradenství | Měnové systémy | Toyota | Dopady koronaviru na ekonomiku | Delta Air Lines | Ratingové agentury | Cena zlata | Hlavní burzovní indexy | Světové obchodní organizace | HSBC | Japonsko | Vývoj měnového páru GBP/USD | Trinity Bank | Sdružení automobilového průmyslu | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Akcie v USA | MetaTrader 4 | Kryštof Míšek | Letecká doprava | Asset management | Pokles spotřebitelských cen | MSCI World | Konsensus | Financování | Purple Trading | Řízení rizika | ČSÚ | Wealth Management | Výrobce čipů | MJ | Krypto ETF | Stres | Automobilový průmysl | Kryptoměna | Americká lehká ropa | Domácnosti | Pokles ekonomiky | Velké zisky | Andy Jassy | Republikáni | USDJPY | Přístup k investování | Šíření nemoci COVID-19 | Margin | Hotovost | Společnosti | NatWest | Wells Fargo | Prezident Joe Biden | Hodnota amerického dolaru | Velké banky | Dílčí index | Zadlužení | Opatření proti šíření koronaviru | Šokující předpovědi | FT | Směnný kurz | NZD | QE | Google | Cena | GMT | Korelace měn | ECB dnes | Obchodování na páku | Akcie | COIN | Opatření | Hospodářský růst | Devizové trhy | Severomořská ropa | Posílení eura | Odhodlání | HAS | Index německých akcií | WTI | Světová banka | Bod | Miliardy korun | Kontejnerová loď Ever Given | Podmínky na trhu | Úspory | Rivian | Dluhové krize | Investment | Komodita | Thalery | Obchodování na forexovém trhu | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Haruhiko Kuroda | Nord Stream | Blog | Šíření nového koronaviru | Japonská centrální banka | Saúdská Arábie | Přenos | Americký miliardář | Guvernér australské centrální banky | Reebok | Novozélandský dolar | MicroStrategy | Sázet | Roční výnos | Volný kapitál | Cena ropy | Kde všude platí dolar? | Inflace | Francouzi | Větší riziko | Česká republika | Fed dnes | Medvědí strategie | SpaceX | Vývoj indexu volatility VIX | Historické maximum | Státy EU | Zlato a stříbro | Jack Dorsey | Trh kryptoměn | Erste Group | DAX | Twitter | Osvobození | Dolar k japonskému jenu | Index nákupních manažerů | Index DAX | Kurz USD | Krach | Ceny komodit | ECB | Daně z příjmů | Alphabet | Spotová cena | Situace | Zkušenosti | Kov | Intervenovat | Počet žádostí o podporu | Emmanuel Macron | DOT | Americký dolar | Britské platidlo | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Lira | Výroba automobilů | Filip Kalčák | FTSE | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Světová ekonomika | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Dluhopisové trhy | Ekonomiky eurozóny | Státní dluhopisy | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Aukce | Světové finanční trhy | Ripple | Michal Stupavský | Války za nezávislost | Tým RoboMarkets | Dolar (tolar) | Kurz | Market | Vyhlášení nezávislosti Indie | Unicredit | Světová válka | Zadluženost Spojených států | Pokles výnosů | Zimbabwský dolar | Grafy | UST | Inflace v ČR | Nizozemci | Inflace v EU v únoru | Zahájení obchodování | Aktivum | Marc Faber | Internetové společnosti | Golden Gate | Propad akcií | US100 | Analýza | Nákup akcií | Index londýnské burzy FTSE | Růst mezd | Stagnace | Dolarová aktiva | NAFTA | Rozvíjející se trhy | ANZ | AUD | Bod zlomu | Česká ekonomika | PEPSICO | Guvernér | Binance | Světové měny | Didi Global | Colosseum | Antimonopolní úřad | Ropa | Predikce | Analytici | Propad cen akcií | Nejlidnatější země světa | Kurz koruny | Žlutý kov | Citigroup | IFO index | Zisk společnosti | Bhútánský ngultrum | Mario Draghi | Index VIX | Rada guvernérů | Provozní zisk | Conference Board | Hospodářství | Impérium | EV | Členské země eurozóny | Institucionální investoři | Aerolinky Lufthansa | Pandemie nemoci | Equity | Burzovně obchodované fondy | Snižování úrokových sazeb | Labouristická strana | Guvernér Fedu | Akcie bank | Index euro stoxx 50 | Intermediate | Vyšší úrok | Globální akciový index | Nové rekordy | Konsenzus | Forexoví obchodníci | Cenové stability | Partners | Zasedání ECB | Credit Suisse | Portfolia | Conseq Investment Management | Expert | Koronavirové krize | Globální nedostatek čipů | Nástroje měnové politiky | Energetické firmy | Světové finanční krize | Riziko | Video | Moody's | Purple Trading Štěpán Hájek | Miliardy eur | Recese | Německé aerolinky | Makro | Alokace investičních portfolií | Globální indexy | Švýcarský frank | FXstreet | Capital Partners | Erdogan | Virtuální měny | CZK/EUR | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Růst americké ekonomiky | Alokace | Investiční nemovitosti | Veolia | Americké burzy | Prostor pro další růst | Měnová politika | Globální pandemie | Dceřiná firma | Dialog Semiconductor | Frank | Ministři | ERM | Změna politiky | Balance | Mutace koronaviru | ISM | Internetová společnost | Deklarace nezávislosti USA | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | EASA | Sankce | Centrální banka USA | Goodyear | Automobilka Renault | Americká centrální banka (Fed) | Economist Intelligence Unit | Hedge fondy | Ceny energií | Doporučení | Americké indexy | Šéfka ECB | Globální HDP | Washington | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Westpac | Býčí trh | Meziroční míra inflace | Dluhy | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Základní sazby | Omyl | Japonský premiér | Rizika | Eurozóna | Konglomerát | ERA | Prezident Donald Trump | USDCHF | KLM | Voda | Kancléřka Angela Merkelová | Ziskovost | Volvo Cars | Americké státní dluhopisy | OSN | Soud | IG | Komunita | Předpovědi Saxo Bank | Euro posiluje | Saxo | Předpovědi | Bondy | Dluhopisy | Finanční prostředky | Odpor | Mince | Silicon Valley Bank | Frederik Ducrozet | Světové ekonomiky | Benzín | Růst cen nemovitostí | Trend | Obchodovat | Adidas | Dow Jones Industrial | Východoindická společnost | SVB Financial Group | Conseq | Časový rámec | Míra inflace | Kurzy měn | Solana | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | Otevírání ekonomik | Ekonomové | Signály | Ekonomická recese | Kapitálové trhy | Zlaťáky | Vonovia a Deutsche Wohnen | Poptávka | Nemovitostní trh | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Coinbase | Americký Senát | Cena palladia | BTC | Tchajwanský dolar | Francouzský prezident | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Vývoj inflace | Hospodářské krize | Severomořská ropa Brent | Tweet | Nákupy vládních dluhopisů | Vyšší sazby | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Průmysl | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Tempo růstu | Fond Pimco | První globální platidlo | Bankovnictví | Aerolinky | Joshua Angrist | Soud EU | Podnik | Jak investovat | Americké dluhopisy | Nejslabší růst | Indická vláda | Bankovní regulační orgány | Biliony | Divergence | Měsíční časový rámec | Bilion dolarů | ETF | Firma | Akciové trhy | About You | Krypto | Distribuce peněz mezi obyvatele | Myšlenka | TLTRO | Durace portfolia | Index londýnské burzy FTSE 100 | Německá ekonomika | APP | Kurz amerického dolaru | Peněžní zásoby | Long | Zvýšení inflace | Latinské monetární unie | Rally | Capital | Bankovní rada | Recese v USA | Komoditní index | Macron | Aktiva | Banka Morgan Stanley | Pivotní body | Velké riziko | Vývoj finančních trhů | Velikosti pozic | Regulační orgány | Discovery | České měny | Index německých akcií DAX | Výnosy z dluhopisů | Finance | Historický vývoj indexu amerického dolaru | Podíl na trhu | Drahé kovy | Jáchymův důl | Základní úrok | Pokles cen | Prodej aut | Guvernér japonské centrální banky | Růst ceny | Čínská centrální banka | Vysoké inflace | Peněžní trh | Společná evropská měna | Hodnota trhu kryptoměn | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Vysoké ceny | Růst HDP | Americké banky | Fitch | Výprodej | Ministryně financí | Pšenice | Opatřením na podporu ekonomiky | Bankéři | Diskontní sazba | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Softwarová společnost Microsoft | Výsledek voleb | Ekonomická data z USA | Hang Seng | Trinity | Stratég | FOREX | Podnikatelská nálada v Německu | Fond obnovy | Axel Springer | Majetek | Ekonomika eurozóny | Know-how | Americký index S&P 500 | Zotavení | Sentiment | Záchranné balíčky | Zrychlení inflace | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Politika | Konkurence | Pozornost trhu | Commodity futures | Letecké společnosti | Čínský jüan | Kapitalizace | Technologický index | Komoditní stratég | Analytika | Míra nezaměstnanosti | Poskytování úvěrů | Metaverzum | Tištění peněz ve Fedu | Barclays | Výrobce sportovního oblečení | Reporty | Alternativní taxislužby | Přijetí bitcoinu | ECOFIN | SAB Finance | Světová obchodní organizace | Deutsche Telekom | Vývoj kanadského dolaru | Americké akcie dnes | GDP | Rozkolísanost trhu | Velká Británie | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Omikron | Objemy obchodů | FundStrat | George Soros | Miliardy | SaxoTrader | Americké akciové trhy | Trader | Letectví | Indie | La Repubblica | Nákupy | Očekávání trhu | Technologické akcie | Měnové politiky | Radomír Lapčík | Centrální bankéř | Akciové indexy | Index volatility VIX | Koncern Volkswagen | Cena kryptoměny | Italia Trasporto Aereo (ITA) | American Express | Turbulence na trzích | Cizí měny | Pepco | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Evropské akciové trhy | Elektřina | WTO | Výrobní index PMI | Úroková sazba ECB | Sněmovna reprezentantů USA | Růst ekonomiky | SYRIZA | Commerzbank | Zhodnocení | Bankovní rada České národní banky | Parita | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | USA a Čína | ESM | Fiskální politika | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Úspěch | Rijksdaalder | Firemní dluhopisy | Co bude | Deriváty | Ethereum | Označení pro státní měnu | Trhy | Economist | Vysoké ocenění | Josef Košťál | Členské státy | Americká společnost Apple | MSCI index | Rozhodování | Zaměstnanci | Bankovní krize | Politika Fedu | Klouzavý průměr | Finanční trhy | Société Générale | Statistický úřad | Couche-Tard | Zlaté rezervy | Uchovatel hodnoty | Aliance | Pákistán | Cyrrus | Expanze | Giphy | Turistický ruch | Způsob investování | Růst cen energií | General Motors | ROCE | Fondy | Meziroční růst spotřebitelských cen | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Komoditní trhy | Austrálie | HDP Číny | Zlato | Financial Times | USD za barel | Payrolls | Nákup bitcoinu | Loď Ever Given | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Salutem Fund | Významné riziko | Asset alokace | Vzestup amerického dolaru | Čistá ztráta | Větší pokles | Kartel při obchodování s měnami | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | IPO společnosti SAB Finance | Zotavení ekonomiky | Problémy | Společnost Amazon | Situace na trzích | Massachusetts | Zlatý důl | Spekulace | Exotické měny | EURCHF | Ekonomické vzdělání | G20 | Meziroční míra inflace v eurozóně | Schodek | Erste | Prezidentské volby | Dollar | Základní úrokové sazby | Měnová politika ECB | Nezaměstnanost | Dolarový index | Facebook | Krach americké banky SVB | Dialog | Hospodářské vyhlídky | Navázání světových měn | DIHK | Nejpoužívanější měny světa | Investiční skupiny | Zadlužené Řecko | Americká inflace | Rozvoj | Mathias Cormann | Monetární politika | Švýcarské banky | Deutsche Bank | Transakce | Litecoin | Česká národní banka (ČNB) | Snížení úrokových sazeb | Referendum | Zaměstnanost | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Vývoj kanadského dolaru vůči koruně | Rozjednané prodeje domů | Spojené státy | Používaná platidla | Boeing 737 Max | Samsung | CFA | Fundamentalisti | Index MSCI | Ekonomika EU | Slabší dolar | Optimismus | Radim Krejčí | Inflace v březnu | USDX | Inflace v prosinci | Finanční sektor | Inflace v Německu | Oslabení eura | Klid | Merkelová | Forexu | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | MSCI | Zastavení dodávek | Ukončení nákupu aktiv | Hliník | RBA | Dolar | SEC | Intel | Opatření na podporu ekonomiky | Půlení | DKK/CZK | Yield | Akcie švédské automobilky | Philip Lowe | Andrij Pyšnyj | EFSF | Byznys | Authentic Brands Group | Měnový stratég | Porsche | Milník | Bitstock.com | Private equity | Nálada na trhu | Redukce | Rusko | Čínský výrobce | Hodnota bitcoinu | Obchodní den | Konzervativci | Zkušenost | Fiskální stimuly | Světová obchodní organizace (WTO) | Prognóza ECB | Signál | Obchodní válka | Digitální měna | Zdražování | S/R zóny | Zasedání centrální banky | Míra inflace v eurozóně | Měšec.cz | Inflace v Evropské unii | Ole Hansen | Silicon Valley | ADP | Square | Dividendový výnos | Biliony dolarů | Bezpečnost | Válka mezi USA a Čínou | Keystone XL | Kupní síla | Zpomalení růstu | Termínový kontrakt | Ropy | Úspěšné obchodování | Dow Jonesův akciový index | Obchod | Výrobce čipů Intel | Navýšení úrokových sazeb | JP Morgan | Mediální skupina | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Uhlí | Porušení pravidel | Ekonomický dopad | FUNDING | Společnost | Petr Dufek | Banka JP Morgan | ZEW index ekonomického sentimentu | Sázky | Forbes | Obchodované fondy | Historicky nejnižší | Allergan | Komerční banka | Swiss National Bank | Čínská měna | Ekonomika | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Generální ředitel | Summit EU | Akciová tržní kapitalizace | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Globální finanční krize | Hodnota indexu | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Japonský konglomerát | Nálada | Evropské méně | Umělé inteligence | Tisková konference | Eura | Ekonomický výhled | Výkon dolaru | Burzovně obchodované produkty | Vývoj kurzu eura | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | Organizace | Ryanair | Silné inflační tlaky | Dolar Šalomounových ostrovů | VIX | Růst | Růst eurozóny | ČTK | Ředitelka | Polská centrální banka | Centrální banky USA | Fundamenty | Příjmy | Makroekonomická data | Událostí ve světové ekonomice | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Zajištění | Obchodování s Indií | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zprávy z krypto průmyslu | Platforma | Důležitý support | Tightening | PBOC | Index | Index FTSE 100 | Golden Gate CZ | Bankovní sektor | Lockdown | Expanzivní měnová politika | Fundament | Jak vydělat | Měnové stimulace | Společnost AT&T | Bohatství | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Ukrajinská centrální banka | Obchodní bilance | Výsledková sezóna | Objednávky | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Index STOXX Europe 600 | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Valuace | 3М | Míra inflace v EU | Hypoindex | Dánsko | Ukazatele | Verizon Communications | Bilance Fedu | Brazílie | Střední Evropa | Snižování rozvahy Fedu | Koronavirové pandemie | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Ztráty | Těžba ropy v Rusku | Čistý dluh | Politika centrálních bank | Jestřáb | Kalifornské bankovní regulační orgány | Výzkumná společnost | Výkyvy | Pokles dolaru | Katastrofy | Volatilní | Bilance | Letecká společnost | Konsolidace | Tesla Elon Musk | Aktuální kurzy měn | Tradeři | Plynovod Nord Stream | Klíčové centrální banky | Nové bankovky | Zprávy z krypto | Cena americké ropy WTI | IIF | Technická situace | Program nákupů dluhopisů | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Koloniální správa | Nová ložiska stříbra | Zimbabwský zlatý | Koloniální platidla | Převod indické rupie | Ondřej Hartman | Ekonomická situace | Desítkový systém | Olívia Lacenová | Vyhlášení nezávislosti | Benchmark | Cvičení | Země eurozóny | Chuť k riziku | Lufthansa | Riziko dalšího poklesu | Symbol pro dolar | Bank Term Funding Program | Bankovní rady ČNB | Šedá ekonomika | Private banking | Nezávislost | Obchodování kryptoměn | Oslabení dolaru | Softwarový gigant | Banky | Primární veřejné nabídky akcií | Grexit | Britská koruna | Covid | Futures euro | Nová historická maxima | Výrobní ceny | Návratnost investic | Výrobce aut | Šok | Sjednocená východoindická společnost | Nejznámější kryptoměna | Platidla | Hospodaření | Evropský statistický úřad Eurostat | Analytický tým FXstreet.cz | Ekonomický dopad koronaviru | G10 | Investorský sentiment | Tržní riziko | Investování | Maďarsko | Dow Jones | Britská společnost | Ložiska stříbra | Inflace v České republice | Globální index vládních dluhopisů | Procter & Gamble | Deloitte | Objem nouzových rezerv | Portugalsko | Roční zhodnocení | Dopady pandemie | Očkování | Nord Stream 2 | Carry obchody | Index vládních dluhopisů | Žádosti o podporu | ExxonMobil | Bitcoin (BTC) | Wall Street | Vakcinace | Tržní hodnota | Investičníweb.cz | I-Trader | Technická analýza | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Krypto aktiva | Agentura Reuters | Christine Lagardeová | Fincentrum Hypoindex | Investiční analytik | Množství peněz | Prodej akcií | Správa | Kilogram ryzího zlata | Analytička | Zastavení činnosti | Plovoucí kurz | ČSOB | Moderní rupie | Peněžní systém | Investor | Monopol na obchodování | Nová ložiska | Američané | Ngultrum | Snižování úroků | Úrok | Válečné výlohy | Středoevropské měny | Ray Dalio | Indické měny | Ekonomiky | Investiční výzkum | Zasedání FOMC | S&P 500 | Vývoj kurzu amerického dolaru vůči koruně | Miliardář | Astrazeneca | Zajišťovny | Indikátory | Norsko | Údaje o inflaci | CVC Capital Partners | Investiční web | Moskva | Regulační úřad | Zpřísňování měnové politiky | Zlato jako investice | Index MSCI Emerging Markets | Jestřábí přístup | Záporné úrokové sazby | Londýnská City | LTRO | Akciové burzy | Kurz franku | Měny rozvíjejících se ekonomik | Úvěrová krize | Evropská komise (EK) | Kryptoměnový trh | Moderna | CAD | Míra inflace v dubnu | ICAP | Nákup zlata | Obchodování na forexu | Větší korekce | West Texas Intermediate (WTI) | Skandinávské monetární unie | Rigsdaler | Poptávka po zlatě | Index francouzských akcií | Krize | Automobilka | Currency | Cíle | Vznik nouzového fondu | Odpor občanů | Management | Instrumenty | Akcie v Číně | Halifax | Růst Bitcoinů | Norové | Index Topix | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Skandinávská eurozóna | Pákový efekt | Kvantitativní uvolňování | Osídlování Ameriky | Index bank | Dánové | Nacistická říše | Hlavní ekonom | High | UBS | Rozpadlé aliance | Korsmønter | Slabý dolar | Svobodný stát | Zoom Video Communications | Tlak medvědů | Základní úrokové sazby ČNB | Společnost Verizon | Odpor občanů vůči euru | Ministr financí | 737 MAX | Důvěra investorů | MicroStrategy (MSTR) | Repo sazba | Sazby | Měnová formace | Německá nacistická říše | Práce | Vývoj eura | Konec roku | Wood & Company | Systém v Dánsku | Autonomní oblasti | Oblíbenost koruny | Pracovní síly | UNCTAD | Náš měnový systém | BlackRock | Likvidní | Vývoj kurzu dánské koruny | Měnový systém v Dánsku | Harald Modrozub | Snižování sazeb | Dánské koruny | Vznik dánské koruny | Skandinávské unie | Moderní dánská koruna | Skandinávská monetární unie | Vyšší inflace | Stabilní směnný kurz | Nové dánské platidlo | Krona | Nejistoty na trzích | Krytí dánské koruny | Plán na měnovou reformu | Tiskárny peněz | Piece of Eight | Realizace měnové reformy | Kurz EUR | Autonomní oblasti Dánska | Mateřské měny | Oblasti Dánska | Capital Markets | Skupina Vivendi | Výrobce elektromobilů Tesla | Rozpočtový schodek | Salvador | Vivendi | Investiční společnost | Snížení úroků | Investování do akcií | Pandemie | Samson Mow | Kontrakt | USD/CHF | Cena stříbra | Nemovitosti | PSTH | Stříbro | Frustrace | Nákup aktiv | Pimco | Cukr | Držení akcií | Tesla | Rozpočtové deficity | Durace | ECB Christine Lagardeová | ČR | Nejprudší pokles v historii | Nick Beecroft | Investiční příležitosti | Měnové páry | Akciový index DAX | Benchmarky | Inflace v únoru | Fundamentální zprávy z USA | Panika | Dluhopis | Analytický tým | Poptávka po ETF | Investice do zlata | Ztráta | Vonovia | Bloomberg Barclays | Silvergate Capital | Správy kapitálu | Úvěr | Pražská burza | Švédsko | Ukrajinská hřivna | Zadluženost | Předseda představenstva | Obchodní výhled | Obchodovat s akciemi | EUR/CHF | Nekonvenční měnové politiky | Měkké komodity | FOMC | Amazon Jeff Bezos | JPMorgan | Instrument | Standard Chartered | Německo | Czech Fund | Globální finanční trhy | SVB | Koronavirus | Bankovky | Politici | Historie | Makléř | Tolary | Plynárenské společnosti | Název platidla | Platina | Shazování peněz z vrtulníku | Výkonnost zlata | Václav Pech | Westpac Banking | Měnový pár | Klíčová rizika | ITA | Globální platidlo | EK | Akciové valuace | Volby | Španělsko | Strategy Research | Pandemie covidu-19 | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | EUR/GBP | Low | Akciový trh | XRP | Lehman Brothers | Evropské země | Alokace aktiv | Americká burza | CNBC | Biden | Obchodování na burze | Investice do podnikání | Prodeje | Bankovní unie | XTB Research | Nejpoužívanější měny | Vývoj kurzu amerického dolaru | Navázání světových měn na dolar | Zlepšení | Ruské akcie | Silvergate | Slovensko | Pozice | CryptoQuant | Air France | Stimuly | Obchodní nastavení | Ocenění | Long equity | Burze | Chrysler | Dánské platidlo | Británie | Vývoj ceny | Guvernér ČNB | Jeremy Corbyn | Slovo dolar | Výrobce letadel | Německé akcie | Wrightson Icap | Warren Buffett | Deklarace nezávislosti | Ekonomické indikátory | Česká národní banka | USD/DKK | Hospodářské noviny | Úrokové sazby | Sankce vůči Rusku | Centrální bankéři | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj indexu amerického dolaru | Joachimsthaler | Mediální podnik | MetaTrader demo | Skončení války za nezávislost | Příběh dolaru | Statistika | Evropské akciové indexy | Halving | Ministerstvo financí | Prohlášení | Nakupovat | Specifikace kontraktu | Zahraniční investice | Skandinávská země | Šíření nákazy | Výrobce elektromobilů | Jak vydělat peníze | EURGBP | Rezistence | Omezení kvůli koronaviru | Úrokové sazby ČNB | Společnost Microsoft | Nejvýraznější propad | VOLX | USA | Výkyvy ve směnném kurzu | Světové trhy | Munich | Inflace v USA | John Hardy | BTC/USD | Colosseum.cz | Největší pokles | Nákup dluhopisů | Americké trhy | Role amerického dolaru | Peter Garnry | Odchod z eurozóny | Kde se rupií platí? | Investiční doporučení | USD/JPY | Air France-KLM | Banka | Sanofi | Emise | Kurz EURUSD | KPMG | Mzdy | Investiční společnosti | Vývoj mezd | Index amerických akcií | Fiat Chrysler (FCA) | Index amerického dolaru | Hřivna | Druhá vlna | Investovat peníze | Monopol | Kartel při obchodování | Meziroční inflace | Bankrot | Analytik | Ever Given | Maloobchodní tržby v eurozóně | Tržby společnosti | Americký HDP | Krach americké banky | HDP v eurozóně | Americké vlády | Trading | Jerome Powell | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Německý ústavní soud | Americká centrální banka FED | Tým FXstreet.cz | Kyrylo Ševčenko | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Meta Platforms | Výnosy dluhopisů | Kvantitativní utahování | Odvrátit deflaci | Fond Salutem | Cardano | Hlavní fundamenty | Republikánský prezident | Snížit úrokové sazby | Finsko | Index strachu | Německá inflace | Italové | Pokračování růstu | Emerging markets | Tržní kapitalizace společnosti | USD/INR | Koncern | Dluhopisový fond | VAT | S&P | Hospodářství Evropské unie | Coca-Cola | Vlna pandemie | BitStock | Znehodnocení | Vývoj cen zlata | TLTRO III | Předseda Evropské komise | Měnové reformy | Der Spiegel | Nouzový úvěr | Pokles kapitálu | Roboti | Politico | Deutsche Wohnen | Členské země | Společnost Berkshire Hathaway | Zvyšování úroků | Více peněz | Markets | BOSSA | HDP Británie | Krypto trh | Sociální sítě | Podnikatelé | Dovoz | Ekonomika USA | Geopolitická situace | Euroskupina | Objem dluhopisů | Akcie bankovních domů | Kabinet | Průzkum | Velryby | Zasedání americké centrální banky | Investiční | Šířením nového typu koronaviru | Novozélandský dolar (NZD) | Technický výhled trhu | ATH | Pokles HDP | Covidová pandemie | Americká banka | Budoucnost | iPhone | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obchodní války | Průmyslová výroba | Ekonomický šok | Výhra Donalda Trumpa | Jeff Bezos | Zhodnocení financí | Stimulační program | Ekonomie | CME | Egyptská libra | Další růst | Pravidla strategie | Panevropský index STOXX 600 | Základní úroková sazba | Bitcoin | Ceny nových bytů | Netflix | Merrill Lynch | Výkonnost dluhopisů | Rubl | Euro vůči dolaru | Indická rupie | Futures | Evropské sdružení výrobců automobilů | Volkswagen | CVC | Bitcoin dnes | Euro STOXX | Indikátor | Světové centrální banky | GM | DPA | IBEX | Vývoj indexu volatility | Podnikání | Mandát ECB | Belgičané | MetaTrader 4 download | Burzy cenných papírů | Růst spotřebitelských cen | Nová dánská koruna | Současná dánská koruna | Komodity | Pád skandinávské unie | Spekulanti | Vyšetřování | Eurobondy | Ekonomické aktivity | Fond | Investování peněz | Výkonná ředitelka | Tajné tištění peněz | Vrtulníkové peníze | Zimbabwe | Globální pandemie Covid-19 | Dramatický dopad | Jaderná elektrárna | Prodeje domů | Americká vláda | Sony | Strach a panika | Opce | Universal Music Group | TopForex | KKR | Štěpán Hájek | Oslabování libry | Dodavatelské řetězce | Obchodování na devizových trzích | Steen Jakobsen | Kurzy | Růst výnosů dluhopisů | Inflační očekávání | Odpor vůči euru | GLOBEX | Britské impérium | Buy | G7 | Restrukturalizace | Jukos | Odvětví | Zadlužení Německa | Korporátní dluhopisy | Amazon | Investment Banking | Ekonom | Maloobchodní tržby | Čína | Averze vůči riziku | Tečkový graf | Tržní cena | Verizon | Obchodníci | AUD/USD | Nové peníze | Kwasi Kwarteng | Disney | EBITDA | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Oddělení forexu | Index euro | Kam investovat | Boj s koronavirem | City | Index MSCI All Country World | Ekonomický růst | Pictet | Index PMI | Vlády | Civilizace | Nejrozšířenější kryptoměna | Denní graf | Zastavení činnosti banky | Renault | Americké technologické společnosti | Fiskální balíček | Put | RISE | Akumulace | Emise akcií | Program OMT | Klíčové zasedání | Zastavení dodávek ruského plynu | Aktuální Price Action | Dolar vůči koruně | XTB | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | První světová válka | USD/CAD | Začátek kolonizace | Nejlidnatější země | Aktuální situace | INR/CZK | Spotřebitelské ceny | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Společnost Gazprom | Bank of America Merrill Lynch | DoorDash | Euro | IPO společnosti | Joe Biden | Výnosnost | Ruská ekonomika | Likvidita | Platidlo | EU | Japonský jen | Kryptoměny | Evropský akciový trh | Správce aktiv | Devizy | Agentura Moody's | Výnosy | Abenomika | EBRD | Technický výhled | Investiční platformy | Měnové podmínky | Dynamika HDP
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot