Pokles eura

Přehled vývoje EUR/USD dne 14. dubna: Dolar – z lídra outsiderem
14.04.2025 Pár EUR/USD v pátek pokračoval ve svém stabilním růstu. V tuto chvíli už nevyvstávají žádné otázky ohledně toho, co se na měnovém trhu děje – je to zcela jednoduché. Donald Trump dál zvyšuje sázky a snaží se přinutit (neexistuje vhodnější výraz) všechny země obchodující se Spojenými státy, aby tak činily výhradně za amerických podmínek. Není divu, že ne každému se tento vývoj líbí – a o žádné slibované frontě zahraničních delegací před Bílým domem zatím nikdo neslyšel.

Přehled vývoje EUR/USD dne 10. dubna: Z prince žebrákem
10.04.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a opět se nedokázal udržet pod linií klouzavého průměru. Donald Trump neustále oznamuje nová cla – nebo vstupují v platnost ta dříve oznámená – případně obchodní partneři reagují vlastními cly. Každý den pozorujeme to samé: dolar oslabuje, akciové trhy klesají a roste poptávka po bezpečných aktivech, což zřetelně odráží aktuální sentiment na trhu.

Přehled páru EUR/USD – 7. dubna. Zpráva Nonfarm Payrolls a Jerome Powell zachránili dolar
07.04.2025 Pár EUR/USD během středy a čtvrtka ztratil více než 300 pipsů, ale v pátek zaznamenal silné oživení. Nikdo by se nedivil, kdyby dolar pokračoval v poklesu i v pátek. Trh stále reaguje selektivně na zprávy, události a data, která by měla dolar podpořit, a páteční makroekonomické údaje z USA byly poněkud smíšené. Na jedné straně byl počet nových pracovních míst mimo zemědělství (NonFarm Payrolls) výrazně nad očekáváním, na straně druhé však míra nezaměstnanosti vzrostla na 4,2 %, což nikdo nečekal.

Přehled páru EUR/USD – 4. dubna: Trumpova cla opět srazila dolar
04.04.2025 Pár EUR/USD posílil mezi středou a čtvrtkem téměř o 300 pipsů. Byli jsme svědky té samé situace, která se odehrála na začátku března, kdy se americký dolar propadl o 400 pipsů během pouhých tří dnů – i když současný pokles je ještě intenzivnější. Přesný rozsah poklesu není důležitý. Co je důležité, je to, že trh opět jasně reagoval na to, jak vnímá cla Donalda Trumpa. A tato reakce byla zřejmá: dolar nikdo nechce, americký akciový trh klesá a klesá i bitcoin.

Prognóza pro pár EUR/USD na 2. dubna 2025
02.04.2025 Pár EUR/USD se v úterý odrazil od zóny supportu 1,0781–1,0797, ale nedokázal dosáhnout na úroveň Fibonacciho retracementu 200,0 % (1,0857). Ve středu ráno se vrátil do zóny 1,0781–1,0797. Odraz z této oblasti by mohl vést k mírnému růstu, ale aktivita obchodníků zůstává poslední dobou nízká. Průraz a konsolidace pod touto zónou zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu k úrovni retracementu 161,8 % (1,0734).

Analýza páru EUR/USD ze dne 1. dubna: Inflace v EU dál klesá
02.04.2025 Vlnová struktura v grafu 4H páru EUR/USD se může vyvinout ve složitější formaci. 25. září loňského roku se začala tvořit nová medvědí struktura, která vytváří pětivlnný impulsní pattern. Před třemi měsíci začal rostoucí korekční pattern, který by měl sestávat alespoň ze tří vln. Struktura první vlny byla poměrně jasná, takže stále očekávám, že druhá vlna nabude zřetelné podoby. Její velikost je už ale taková, že hrozí reálné riziko zásadní přeměny celé vlnové struktury.

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 1.–3. dubna 2025: prodávejte pod úrovní 1,0804 (21 SMA – Murray 8/8)
02.04.2025 Euro se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0791, po dosažení horní hranice klesajícího kanálu vytvořeného 14. března technicky koriguje a vykazuje známky vyčerpání.

EUR/USD. 1. dubna. Obchodníci jsou zmatení a nechtějí riskovat
01.04.2025 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu, a dokonce se odrazil od zóny supportu 1,0781–1,0797. Věřit v další růst eura je nicméně čím dál těžší. Podle vlnové analýzy se trend změnil na medvědí, takže bychom měli očekávat pokles. Nedávný růst páru představuje jen korekční pullback. Očekávám tedy konsolidaci pod zónou 1,0781–1,0797 a další pokles k Fibonacciho úrovním 1,0734 a 1,0622.

Přehled páru EUR/USD na 31. března: před dolarem je další týden zkoušek
31.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek opět stoupal. Jak vidíme, korekce proti rostoucímu trendu z posledních týdnů skončila velmi rychle, jenže není divu, když Donald Trump oznámil minulý týden nová cla – tentokrát na všechny automobily vyrobené mimo USA – a dolar se okamžitě propadl. Americká měna měla podle nás tentokrát štěstí, protože výprodej byl ve srovnání s obdobím před několika týdny poměrně mírný. Výsledek se ale nemění: Trump dál zavádí cla a dolar dál klesá. A tento týden by mohl klesnout ještě víc, protože Trump může 2. dubna oznámit nový balíček sankcí.

Jak 31. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
31.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek opět obchodoval směrem nahoru. Nedá se říct, že by makroekonomické události tento pohyb ospravedlňovaly. V tuto chvíli nás nepřekvapuje, že dolar může kdykoli klesnout. Připomeňme, že americká měna zůstává pod silným tlakem Donalda Trumpa, který ve čtvrtek zavedl nová cla, což vyústilo v další pokles hodnoty dolaru. V pátek ale vzrostla míra nezaměstnanosti v Německu, a to víc, než se předpokládalo. Už jen tyto dvě zprávy měly vyvolat pokles eura. Navíc, index PCE – ukazatel inflace – vzrostl víc, než se očekávalo, což znamená vyšší pravděpodobnost jestřábího postoje Federálního rezervního systému v průběhu roku 2025. Dolar by tedy měl posílit, nikoli oslabit. Jen index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity vyšel výrazně pod prognózovanou hodnotou – a to byl zveřejněn až poté, co dolar začal klesat.

Přehled páru EUR/USD na 28. března: Donald Trump miluje překvapení
28.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek udržel klesající trend, i když se v průběhu dne obchodoval směrem nahoru. Volatilita zůstala opět nízká, což naznačuje slabou aktivitu na trhu. Obchodníci ale měli dost důvodů k větší aktivitě už druhý den po sobě. Ve středu byly zveřejněny významné a poměrně vlivné zprávy o inflaci ve Velké Británii a o amerických objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Jenže volatilita dosáhla pouze 35 pipů.

Přehled páru EUR/USD na 27. března: Donald Trump ustupuje
27.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu dál obchodoval s minimální volatilitou a mírným sklonem dolů. Objemy obchodování chyběly – není divu, protože tento týden bylo jen velmi málo zpráv a ještě méně důležitých událostí. Trh už se soustředí na příští týden, kdy Donald Trump nejenže oznámí nová dovozní cla, ale budou také zveřejněny klíčové údaje o americké práci a nezaměstnanosti. A stále to není úplný výčet důležitých nadcházejících událostí.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 27. března: Trh nikam nespěchá
27.03.2025 Měnový pár EUR/USD se během středy obchodoval jen s minimálními ztrátami a celkový trend v hodinovém časovém rámci zůstal po vystoupení ceny z rostoucího kanálu medvědí. Pokles eura je slabý, má časté pullbacky, ale zároveň je poměrně stabilní. Celkově se domníváme, že je aktuálně tím nejlogičtějším výsledkem, protože euro v posledních týdnech příliš silně rostlo, což neodpovídá makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí. Připomínáme, že trh v posledních týdnech reaguje výhradně na "faktor Trump", zatímco všechny ostatní zprávy a události ignoruje. Americký dolar výrazně klesl a tento pokles je neodůvodněný.

Jak 24. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
24.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pomalém poklesu. Cena několik dní předtím prorazila pod rostoucí kanál, takže pokles eura se dal očekávat. V pátek nedošlo k žádným významným událostem v eurozóně ani v USA, což vysvětluje nízkou volatilitu. Stojí ale za zmínku, že pár v posledních týdnech vykazuje nízkou volatilitu obecně. Trh "zpracovává" titulky o clech Donalda Trumpa a už dolar bezmyšlenkovitě neprodává. Ve středu večer Jerome Powell prohlásil, že americká ekonomika nemá problém, což trh trochu uklidnilo a Fed si zachoval předchozí jestřábí postoj, který předpokládá maximálně dvojí snížení sazeb v roce 2025. Zatímco americká ekonomika může zpomalit kvůli obchodním válkám, totéž platí pro Spojené království a EU. V podstatě jsme byli svědky emocionálního výprodeje dolaru, který nebyl podložen konkrétními fundamentálními nebo makroekonomickými faktory. Korekce je nyní na spadnutí.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 21. března. Šance pro dolar?
21.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nadále frustroval obchodníky. Domníváme se, že nyní není nejlepší doba pro obchodování na forexovém trhu. Technický obrázek eura v hodinovém časovém rámci je velmi matoucí. Zdálo se, že včera cena konečně konsolidovala pod vzestupným kanálem. Připomeňme však, že již dříve prolomila trendové čáry, což ale nevedlo k sestupnému trendu. Cena klesla na úroveň 1,0823, kterou lze považovat za spodní hranici bočního pásma mezi 1,0823 a 1,0949. Místo dokončeného rostoucího trendu tak nyní máme pokračující flat (boční) trh.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 19. března: Co změní zasedání Fedu?
19.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu. Ačkoli pohyb směrem vzhůru slábne, euro zůstává silné, zatímco americký dolar stále klesá. Děje se tak i přes naprostou absenci významných makroekonomických a fundamentálních událostí. Donald Trump nezavádí nová cla a nejsou zveřejňovány žádné významné zprávy ani ukazatele. Přesto americký dolar nadále klesá.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 17. března: Žádný náznak korekce
17.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek nenavázal na svůj pomalý pohyb směrem dolů ze středy a čtvrtka. V důsledku toho si na korekci budeme muset opět počkat. Podívejme se v rychlosti na současnou technickou situaci týkající se evropské měny.

Přehled páru EUR/USD na 14. března: Možná už to stačilo?
14.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek konečně začal klesat, což ale ani tentokrát nesouviselo s makroekonomickými faktory nebo fundamentálními událostmi. Nesouviselo to ani s Donaldem Trumpem. Německo ve čtvrtek ráno zveřejnilo zprávu o průmyslové výrobě, která překonala odhady. Toto mělo dát euru legitimní důvod k růstu, alespoň v ranních hodinách. Navíc byla ve středu zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která teoreticky mohla vyvolat pokles dolaru (a tím i růst páru EUR/USD). Euro ale ve středu ani ve čtvrtek nevykázalo růst, což opět dokazuje, že trh ignoruje všechny zprávy, které nesouvisejí s Trumpovými cly. V důsledku toho jsme byli týden a půl svědky silné eurové rally, která teď ale, jak se zdá, není schopna pokračovat. Buď je potřeba korekce, nebo růst skončí.

Prognóza pro pár EUR/USD na 13. března 2025
13.03.2025 Ze včerejších údajů o inflaci v USA vyplynulo únorové zpomalení, kdy jádrový index CPI meziročně vzrostl o 2,8 % ve srovnání s lednovými 3,0 %, což zároveň bylo nad prognózovanými 2,9 %. Trhy však tuto zprávu očekávaly a téměř na ni nereagovaly, protože se teď podle médií obávají spíše dopadů obchodních válek. Hlavní pozornost se tedy přesouvá na ukazatele za aktuální měsíc. Březnové údaje začnou přicházet po zasedání Fedu (19. března), přičemž investoři nedočkavě čekají na informaci, jestli Fed přijme nějaká preventivní opatření, zvlášť když toto zasedání bude pravděpodobně prodloužené. Do té doby budou tržní sentiment ovlivňovat spekulanti.

Přehled pro pár EUR/USD na 13. března: Kanada je špatná, Trump je dobrý
13.03.2025 Měnový pár EUR/USD zažil v průběhu celé středy relativně klidnou obchodní seanci, nicméně panuje nejistota ohledně toho, kdy by mohlo dojít k dalšímu kolapsu dolaru. Za poslední týden a půl se jasně ukázala jedna věc: jakékoliv nové oznámení cel vůči kterékoliv zemi na světě způsobuje rychlý propad dolaru. Zdá se, že je v tom jistý smysl pro poetickou spravedlnost. Trh, podobně jako zbytek světa, dává Trumpovi jasně najevo, co si myslí o jeho politickém stylu.

Přehled páru EUR/USD na 12. března: A to je teprve začátek...
12.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý obnovil růst. Nový týden teprve začal a nebyly ještě zveřejněny žádné významné makroekonomické údaje, a přesto už dolar klesá. Takto se mohou měnit dlouhodobé trendy. Americká měna 16 let vytrvale stoupala, ale teď jako by ji už nikdo nechtěl. Stačilo, aby se prezidentské funkce ujal Donald Trump.

Přehled páru EUR/USD na 10. března: Jak dlouho ještě bude Trump oslabovat dolar?
10.03.2025 Měnový pár EUR/USD celý pátek pokračoval v uptrendu. Tentokrát měl trh pádné důvody k prodeji dolaru. Musíme však uvést, že trh už se minulý týden zřetelně zbavoval americké měny, a to jak ve dnech s pádným důvodem, tak ve dnech bez jakéhokoli jasného důvodu. Jak už bylo zmíněno, jedním z hlavních faktorů poklesu dolaru byl Donald Trump a jeho série exekutivních příkazů zavádějících dovozní cla, což je sice jistě důvod k oslabení dolaru, ale nikoli nutně naprosto objektivní.

Jak 7. března obchodovat měnový pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
07.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek po třídenní rally v podstatě zastavil. Navzdory významným událostem, které mohly posílit americký dolar, se trh zastavil, což ještě víc zdůraznilo nedávnou absenci logického pohybu tohoto páru. Rozhodnutí ECB znovu uvolnit měnovou politiku mělo způsobit pokles eura, ale žádný takový pohyb jsme nezaznamenali, protože trh se dál soustředí jen na politiku Donalda Trumpa. Navzdory prudkému poklesu dolaru v tomto týdnu může dnes nebo příští týden začít silné oživení. V tuto chvíli však tržní sentiment postrádá jasnou logiku. Vše závisí na tom, jak si obchodníci vyloží fundamentální pozadí. V hodinovém časovém rámci navíc neexistuje jasná trendová linie, která by naznačovala konec rostoucího trendu.

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 7. března. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu
07.03.2025 K otestování úrovně 1,0825 došlo v okamžiku, když se indikátor MACD právě začínal pohybovat od nuly směrem vzhůru, což bylo potvrzením správného bodu pro vstup do nákupu eura. V důsledku toho pár vzrostl o 20 bodů, ale po aktualizaci týdenního maxima poptávka po euru rychle vyprchala.

Přehled páru EUR/USD, 6. března: všichni konečně prozřeli
06.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu bez jakýchkoli překážek pokračoval v růstu. Co jiného mu také zbývá, když Trump pronáší každý den projevy a každý jeho projev je na totéž téma – hrozby, tlak, vydírání, urážky a donucování? Už asi měsíc opakujeme totéž: největším nepřítelem amerického dolaru je Donald Trump. Nečekali jsme, že americká měna se v určitém okamžiku začne hroutit, zatímco bude ignorovat všechny ostatní zprávy a události. Jenže na začátku března se přesně toto stalo. Americký prezident je v podstatě jediným faktorem, který teď řídí pohyby na devizovém trhu.

Přehled páru EUR/USD – 5. března: korekční růst, nebo celkový obrat?
05.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí posílil o celkem 110 pipů a před začátkem úterní americké obchodní seance získal dalších 60. Uptrend na euru nevykazuje známky konce, což vzbuzuje otázku, co přesně se na forexovém trhu děje.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 4. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
04.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí zažil silnou rally, která byla v rozporu s očekávaným technickým obrazem. Minulý týden byla proražena linie vzestupného trendu a ceně se nepodařilo překonat úroveň 1,0526, která v denním časovém rámci slouží jako horní hranice bočního kanálu. Jako nejpravděpodobnější scénář pro tento týden se jevil pokles, trh však otevřel se zisky.

Přehled páru EUR/USD – 4. března: změna celkového trendu, nebo prostě jen chaos?
04.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí vzrostl o 80 pipů, a to ještě před začátkem americké obchodní seance. O víkendu jsme zmínili, že pondělí by mohlo být velmi volatilní, protože trh bude nejspíš reagovat na páteční události, na které ještě možnost reagovat neměl. Připomeňme, že tisková konference Donalda Trumpa a Volodymyra Zelenského skončila skandálem. Nebudeme se zabývat původcem ani důvodem tohoto skandálu. Zdá se nicméně, že Trump znovu používá svou obvyklou strategii k dosažení svých cílů.

Čemu věnovat pozornost dne 3. března? Rozbor zásadních událostí pro začátečníky
03.03.2025 Na pondělí je naplánováno značné množství makroekonomických událostí, což znamená, že ekonomické zprávy budou mít velký vliv na měnové páry. Ve Spojeném království, Německu, EU a USA budou zveřejněny indexy podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru. Všechny tyto indexy jsou důležité, nicméně se očekává, že největší váhu bude mít americký index ISM. Kromě toho EU zveřejní únorový index spotřebitelských cen, který je důležitým ekonomickým ukazatelem. Proto se očekává, že pondělí bude velmi volatilní obchodní den.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 3. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
03.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v poklesu, který započal po prolomení trendové linie. Z technického hlediska byl pokles eura očekávaný a logický. Pokud jde o páteční makroekonomické pozadí, obchodníci měli všechny důvody předpokládat jeho dopad na pohyb páru. Ve skutečnosti jej však nijak neovlivnil. Nejvolatilnější období v pátek nastalo pozdě večer, zatímco všechny relevantní zprávy z EU a USA byly zveřejněny mnohem dříve.

Přehled páru EUR/USD – 3. března. Euro před zasedáním ECB klesá
03.03.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v pohybu dolů, když opět nedokázal prolomit hladinu 1,0525, která v denním časovém rámci funguje jako horní hranice bočního kanálu. Jednoduše řečeno, euro se nedokázalo konsolidovat nad tímto pásmem, což vedlo k předvídatelné nové vlně poklesu. Tento pokles bychom očekávali i bez ohledu na makroekonomické a fundamentální pozadí, které podporuje dolar. A přesně k tomu došlo.

Jak 3. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
03.03.2025 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů navzdory absenci významných fundamentálních a makroekonomických vlivů. Pokles eura způsobený technickými faktory vedl také k poklesu britské libry. V případě britské měny k němu bylo méně technických důvodů, protože trendová linie byla umístěna mnohem níž než v grafu eura. Jak už bylo uvedeno, když euro klesá, libra obvykle následuje jeho příkladu. Euro nebylo schopno solidně zkorigovat nahoru, zatímco libra prošla výraznější korekcí, což zvyšuje pravděpodobnost silného poklesu. Předpokládáme, že trendová linie bude příští týden prolomena, ale silné makroekonomické prostředí a páteční události v Bílém domě by v pondělí mohly výrazně ovlivnit americký dolar. Ve Velké Británii nebyly v pátek zaznamenány žádné pozoruhodné zprávy ani události.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 28. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
28.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nejprve konsolidoval pod linií vzestupného trendu a poté začal podle očekávání klesat. K poklesu eura přispělo několik faktorů. Zaprvé se mu v denním časovém rámci po dobu dvou týdnů nedařilo vymanit se z bočního pásma. Zadruhé, jeho růst nepodporovaly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Zatřetí, Donald Trump oznámil, že je připraven zavést 25% clo na dovoz z Evropské unie. A konečně, první ekonomické zprávy z USA v tomto týdnu vykázaly dobré výsledky. V důsledku toho nyní očekáváme, že pokles bude pokračovat v rámci stejného bočního kanálu v denním časovém rámci. Před ukončením korekce můžeme v hodinovém grafu pozorovat několik lokálních trendů; je však zřejmé, že euro stále nemá silné vyhlídky na růst.

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 27.–28. února 2025: prodávejte při proražení úrovně 1,0470 (21 SMA – 200 EMA)
28.02.2025 Euro se na začátku americké seance obchoduje pod 21 SMA a pod pivotem Murray 4/8, což vyvíjí tlak na pokles měny. V grafu 4H vidíme, že euro se od začátku února obchoduje v býčím trendovém kanálu. Několikrát ho otestovalo, což mu posloužilo jako bod k dobrému technickému odrazu.

Jak 27. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.02.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval beze změny a prolomil rostoucí trendovou linii. Je však důležité poznamenat, že proražení trendové linie na plochém trhu je často falešným signálem obratu trendu. Současný technický výhled pro euro je poměrně složitý. Na jedné straně se cena v denním grafu už dva týdny pohybuje poblíž horní hranice pásma. Na druhé straně se snaží pokračovat v růstu, protože podmínky na trhu zůstávají beze změny. Pár už týden stagnuje a prorazil trendovou linii. Doporučujeme proto nezaměřovat se na průraz trendové linie, ale spíše na úroveň 1,0451, která sice není nejkritičtější, ale slouží jako spodní hranice lokálního flatu vytvořeného v tomto týdnu. Ve středu nebyly zveřejněny žádné významné fundamentální ani makroekonomické zprávy z eurozóny ani ze Spojených států.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začátečníky na 25. února. Analýza včerejších forexových obchodů
25.02.2025 Test cenové úrovně 1,0459 proběhl, když už indikátor MACD výrazně klesl pod linii nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl neprodávat euro a žádné další vstupní signály jsem nedostal.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 24. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
24.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek vykazoval pomalý pohyb, jako by chtěl někomu prokázat laskavost. Makroekonomické pozadí bylo pozoruhodně silné, ale také rozporuplné. Přesto byli obchodníci na trhu nadále aktivní. Bylo zveřejněno značné množství indexů podnikatelské aktivity a dalších méně důležitých zpráv. Například v Evropě se výrobním sektorům v Německu a eurozóně dařilo lépe, než se očekávalo, zatímco sektory služeb si vedly hůře.

Jak 21. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek dál vykazoval extrémně nízkou volatilitu, primárně pod vlivem technických faktorů. Když se mu nepodařilo překonat vzestupnou trendovou linii, odrazil se, což vedlo k dalšímu růstu. Nutno ale dodat, že pár v denním časovém rámci zůstává na plochém trhu poblíž jeho horní hranice. Obrat dolů a pokles proto v blízké době vypadají velmi pravděpodobně.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 20. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
20.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu nadále vykazoval minimální volatilitu a klesající trend. V průběhu dne bylo zveřejněno několik makroekonomických zpráv, žádná z nich však neměla výraznější dopad. Ekonomický kalendář eurozóny byl zcela prázdný, zatímco Spojené státy vydaly dvě zprávy označené jako "důležité", které se však neukázaly jako vlivné. Na údaje o stavebních povoleních a zahájených stavbách domů trh nereagoval. Zápis ze zasedání FOMC podle očekávání nepřinesl na forexový trh žádné nové poznatky. Tyto zápisy jsou obvykle vnímány jako formální; od zasedání uplynuly dva týdny, takže informace jsou poněkud zastaralé, a všechny podstatné podrobnosti jsou obvykle uvedeny bezprostředně po zasedání. Výsledkem bylo, že středa byla třetím "nudným pondělím" v řadě. Cena zůstává nad trendovou linií, ale potenciálně by se pod ni mohla dostat buď dnes, nebo zítra.

Jak 19. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
19.02.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý zaznamenal pokles a minimální volatilitu. Během dne nebyly zveřejněny žádné významné makroekonomické zprávy, takže euro ani dolar neměly pádné důvody k pohybu. Institut ZEW dopoledne vydal reporty o ekonomickém sentimentu v Německu a eurozóně, které vykázaly relativně dobré výsledky. Tyto reporty jsou nicméně považovány za sekundární a obvykle nevyvolávají silné tržní reakce.

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 18.–20. února 2025: prodávejte pod úrovní 1,0470 (21 SMA – Murray 5/8)
19.02.2025 Pár EUR/USD se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0458 a prochází mírnou technickou korekcí. Od té doby, co euro dosáhlo vrcholu rostoucího kanálu kolem úrovně 1,0513, technicky koriguje. Cena se teď nachází pod Murray 6/8 a pod 21 SMA, což naznačuje, že v nadcházejících dnech by mohla pokračovat technická korekce.

Jak 18. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
18.02.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí po pěti dnech růstu mírný pokles. Volatilita nicméně zůstala extrémně nízká a trh nebyl pod vlivem žádných významných fundamentálních ani makroekonomických faktorů. V důsledku toho nedošlo k žádným významným pohybům na finančních trzích, ani v globálním měřítku.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 17. února: Prudký růst eura, který nic neznamená
17.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v rychlém růstu. Na začátku týdne jsme byli ohledně dalšího posilování eura opatrní, ale koncem týdne se ukázalo, že tento pohyb je nejen možný, ale že už k nemu dokonce došlo. V průběhu týdne si euro připsalo 200 pipsů navzdory nedostatku objektivních fundamentálních důvodů. Minulý týden byl plný fundamentálních a makroekonomických událostí. Některé z nich podporovaly dolar, zatímco jiné favorizovaly euro. Pojďme si nyní rozebrat, co přesně podpořilo jednotlivé měny.

Jak 14. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
14.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu nahoru, ačkoli k němu měl ve srovnání se začátkem týdne méně důvodů. Evropská měna v průběhu tohoto týdne soustavně posilovala. Co ale bylo příčinou jejího růstu? Jerome Powell dvakrát potvrdil jestřábí postoj Federálního rezervního systému. Nedávná zpráva o inflaci podpořila jeho přesvědčení, že snižování hlavní úrokové sazby není v dohledné době vhodné.

EUR/USD, 13. února: Euro se pohybuje v bočním trendu
13.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval ve svém vzestupném pohybu a ve čtvrtek dosáhl úrovně 1,0435. Odmítnutí od této úrovně by vyznělo ve prospěch amerického dolaru a vedlo by k obnovení poklesu směrem k zóně supportu na úrovni 1,0335–1,0346 a možná i níže.

Jak 13. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
13.02.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v úterý výrazný růst a uptrend pokračoval i přes noc. Co způsobilo růst eura? Den byl ve znamení zveřejnění údajů o inflaci v USA. Mnoho obchodníků očekávalo, že inflace buď mírně zpomalí, nebo zůstane beze změny, zvlášť když Jerome Powell několikrát naznačil pokračování dezinflačního procesu. Jenže inflace v rozporu s těmito předpověďmi vzrostla už počtvrté za sebou.

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 12.–15. února 2025: prodávejte pod 1,0384–1,0410 (21 SMA – Murray 5/8)
13.02.2025 Pár EUR/USD se na začátku americké seance obchoduje na úrovni 1,0384, testuje sílu 200 EMA a horní hranici klesajícího trendového kanálu. Očekáváme, že euro v následujících hodinách projde technickou korekcí. Pokud se měnový pár zkonsoliduje pod kurzem 1,0410, bude tato oblast představovat silnou rezistenci.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 11. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
11.02.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval velmi klidně. Během dne neměli obchodníci k dispozici žádné významné zprávy. O víkendu se objevila zpráva, že se Donald Trump rozhodl zavést nová cla na dovoz oceli a hliníku pro "všechny účastníky", ačkoli časový plán zavedení zůstává nejasný. Trh tentokrát reagoval klidněji. Americký dolar při otevření trhu opět posílil s gapem nahoru, ale celková denní volatilita byla nízká a gap byl rychle uzavřen.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 7. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
07.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vykazoval velmi nízkou volatilitu a omezený pohyb. V průběhu dne se odehrálo jen velmi málo významných událostí a ani nebylo zveřejněno mnoho zpráv týkajících se eura nebo dolaru. Jedinou významnou zprávou byla ta o vývoji maloobchodních tržeb v eurozóně, které se podle očekávání ukázaly být slabší, než se předpokládalo. To vedlo k mírnému poklesu eura v první polovině dne, který byl přiměřený.

Obchodní signály pro EUR/USD na 7.–9. února 2025: prodávejte (sell) pod 1,0419 (21 SMA – 200 EMA)
07.02.2025 Na začátku evropské seance se pár EUR/USD obchoduje kolem 1,0385, pod 200 EMA a v rámci kanálu klesajícího trendu, který se formuje od 20. Ledna.

Obchodní signály pro EUR/USD na 6.–8. února 2025: prodávejte (sell) pod 1,0385 (21 SMA – 200 EMA)
06.02.2025 V pátek budou zveřejněny údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělství v USA (Nonfarm Payrolls). Očekává se, že EUR/USD zaznamená výraznou volatilitu, přičemž v případě slabých údajů z USA by mohl pár vzrůst na 1,0171.

Jak 6. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
06.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval ve vzestupném pohybu, který byl v přímém rozporu s lokálním makroekonomickým prostředím. Zopakujme si klíčové body, na které jsme kladli důraz. Za prvé, v denním časovém rámci cena aktuálně koriguje a v hodinovém časovém rámci se tato korekce může jevit jako série trendů. Za druhé, globální fundamentální pozadí stále podporuje americký dolar, který v momentálně neroste jednoduše proto, že potřebuje korekci. Ve středu tedy trh přehlížel lokální makroekonomické údaje, ale ve střednědobém horizontu zůstává pohyb páru logický. Indexy PMI ve službách z Německa a eurozóny v první polovině dne nepřinesly hodnoty, které by ospravedlňovaly růst eura, a přesto euro posilovalo. Americký index ISM PMI ve službách vykázal slabé výsledky, a přesto se dolar ve druhé polovině dne téměř nepohnul. Report ADP o zaměstnanosti ukázal nad očekávání dobré výsledky, ale dolar ani tentokrát nereagoval. Celkově se lokální pohyby jeví jako nelogické a nevyzpytatelné.

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 5.–9. února 2025: prodávejte pod úrovní 1,0420 (21 SMA – 200 EMA)
06.02.2025 Pár EUR/USD se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0420 v rámci klesajícího kanálu, který se formuje od 20. ledna, a vykazuje známky vyčerpání. Pokud tedy klesne pod úroveň 1,0396, mohli bychom očekávat technickou korekci.

Prognóza pro pár EUR/USD na 5. února 2025
05.02.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý odrazil od úrovně retracementu 23,6 %, obrátil ve prospěch eura a pokračoval v růstu. Do středečního rána se jeho kotace konsolidovaly nad Fibonacciho úrovní 50,0 % (1,0373), což naznačuje potenciální pokračování růstu k dalším úrovním 1,0411 a 1,0435. Konsolidace pod úrovní 1,0373 by mohla signalizovat potenciální pokles eura.

➡️EURUSD se drží nad 1,04 před ADP
05.02.2025 Euro se vůči dolaru drží nad 1,04 dolaru, protože investoři dnes očekávají zveřejnění klíčových údajů o zaměstnanosti v soukromém sektoru v USA. Čísla, která mají být zveřejněna ve 14:15, poskytnou rozhodující směr o zdraví trhu práce před páteční oficiální zprávou o mzdách mimo zemědělství (NFP).

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 5. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
05.02.2025 V úterý měnový pár EUR/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu, který byl v souladu s několika klíčovými faktory. Zaprvé, v denním časovém rámci probíhá býčí korekce. Navzdory propadu trhu vyvolanému víkendovými kroky Donalda Trumpa korekce neskončila ani nebyla zrušena. Zadruhé je potřeba uzavřít gap, který se vytvořil v pondělí. Kromě toho poskytly euru podporu úterní makroekonomické údaje. Jediná zpráva zveřejněná v tento den – JOLTs o počtu otevřených pracovních míst – byla slabší, než se očekávalo. I když tuto zprávu nepovažujeme za nijak zvlášť významnou, trh je v současné době nakloněn růstu, což vede ke zvýšeným nákupům eura. Vzhledem k tomu, že na tento týden je naplánováno mnoho událostí a zveřejnění, očekáváme vysokou volatilitu tohoto páru. Nicméně také očekáváme, že korekce bude pokračovat.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD 5. února: Verbální panika pokračuje
05.02.2025 Měnový pár EUR/USD zažil v úterý klidnější obchodní seanci, ačkoli účastníci trhu stále pociťují úzkost. Tato úzkost pramení z bleskových Trumpových rozhodnutí, která během pouhých 24 hodin způsobila výrazné otřesy na světových trzích. V neděli ráno se objevila zpráva, že Trump zavede cla na zboží dovážené z Číny, Mexika a Kanady. V pondělí večer však bylo oznámeno, že Trump už "zmrazil" zavedení cel pro Mexiko a Kanadu poté, co tyto země dosáhly dohody v otázkách obchodu s drogami a nelegální migrace. Zbývá už jen Čína, stejně jako před čtyřmi lety.

Čemu věnovat pozornost 5. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
05.02.2025 Na středu je naplánováno několik významných makroekonomických událostí. Budou zveřejněny indexy PMI ve službách pro Německo, Spojené království, eurozónu a Spojené státy, které by měly přinést smíšené výsledky. Drobné odchylky od prognóz pravděpodobně nevyvolají silnou reakci trhu. Výrazné odchylky by však mohly vést k výrazným tržním pohybům. Dnes bude zveřejněno pět reportů, včetně dvou ze Spojených států; jedním z nich je velmi významný index ISM. Kromě toho bude dnes zveřejněn také report ADP o zaměstnanosti v soukromém sektoru, který je často považován za předzvěst zprávy o mzdách mimo zemědělský sektor (NFP). Obecně má trh tendenci reagovat spíše na NFP, zatímco report ADP je považován za sekundární ukazatel.

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 4. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
04.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykazoval pozoruhodné pohyby, jejichž motorem byl výhradně Donald Trump. Přestože bylo na tento den naplánováno zveřejnění několika důležitých makroekonomických zpráv, trh nijak neovlivnily. V neděli ráno bylo oznámeno, že Trump podepsal exekutivní příkaz o uvalení cel na dovoz z Číny, Mexika a Kanady. Tato zpráva měla zpočátku za následek prudký růst dolaru při otevření trhu. Do konce dne se však rozdíl v cenách uzavřel a euro se vrátilo na své původní úrovně. Později večer vyšlo najevo, že Trump zrušil cla proti Mexiku a Kanadě, protože Mexiko City i Ottawa souhlasily s tím, že budou s Washingtonem spolupracovat v otázkách souvisejících s nelegální imigrací a obchodem s drogami. V důsledku toho sankce netrvaly ani jeden den, přesto vyvolaly značné otřesy na všech trzích. Celkově tyto pohyby sloužily pouze ke zmatení technického obrazu, který se v podstatě nezměnil.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 4. února: Týden začal výbuchem "jaderné bomby"
04.02.2025 V pondělí zažil měnový pár EUR/USD značnou volatilitu, která se vyznačovala nejen intradenními pohyby, ale také výrazným gapem, který se vytvořil při otevření trhu. Očekávali jsme pokles eura, což je názor, který vyjadřujeme opakovaně už od roku 2024. Proto nás prudký pokles měnového páru EUR/USD nezaskočil. Rozsah gapu pozorovaný v pondělí večer byl však pro mnohé nečekaný. Tuto reakci lze do značné míry přičíst rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zavést cla na dovoz z Mexika, Kanady a Číny. V pondělí už byla média touto zprávou přesycena a reakce trhu byla do jisté míry očekávaná.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 4. února: Polední bouře
04.02.2025 Měnovým párem EUR/USD v pondělí zmítala bouře. Analyzovat makroekonomické zprávy, které byly ten den zveřejněny, nedává moc smysl, protože měly jen malý vliv na pohyb ceny. Hlavním motorem turbulencí na trhu byl opět americký prezident Donald Trump, přičemž situace se začala rozvíjet už v neděli. O víkendu bylo oznámeno, že Trump zavede cla na dovoz zboží z Mexika, Kanady a Číny. Tato zpráva byla široce medializována a v pondělí vyvolala divoké výkyvy a propast na trhu. Do večera se navíc ukázalo, že zavedení cel na zboží z Mexika bylo o měsíc odloženo, a možná se brzy dočkáme podobných oznámení týkajících se Číny a Kanady.

Forex: Americký dolar na počátku týdne kvůli hrozbě cel ze strany USA posiluje
03.02.2025 Americký dolar na počátku nového týdne posiluje ke koši měn. Může za to víkendové oznámení amerického prezidenta Donalda Trumpa, že od úterý uvalí clo na zboží z Kanady, Mexika a Číny. Své zisky však dolar částečně snížil poté, co USA a Mexiko oznámily, že se dohodly na měsíčním pozastavení cel.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 3. února: Co se změnilo pro euro?
03.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v postupném poklesu. Cena klesá pomalu a domníváme se, že euro mělo v uplynulém týdnu zažít mnohem výraznější pokles. Celkový fundamentální výhled eura se v podstatě nezměnil. Po většinu loňského roku jsme hovořili o tom, že je euro nadhodnocené, a tento klesající trend trvá už 16 let. Co můžeme za těchto okolností od eura očekávat? Nyní, na začátku roku 2025, zůstává dolar navzdory nástupu Trumpa a jeho plánům zavést cla na polovinu zemí světa mnohem atraktivnější než euro nebo libra. Je to tak jednoduché.

Jak 3. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
03.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v klesajícím trendu poté, co se konsolidoval pod rostoucí trendovou linií. Ačkoli má tento pokles svůj důvod, euro mohlo během týdne klesnout i víc. Téměř všechny významné události a zprávy z USA a EU favorizovaly americký dolar, takže euro mohlo držet svou pozici efektivněji, než se předpokládalo. Páteční údaje z Německa ale stačily k tomu, aby euro srazily dolů. Maloobchodní tržby meziměsíčně klesly o 1,6 %, zatímco prognóza předpokládala nárůst o 0,2 %. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 6,2 %, zatímco inflace se snížila na 2,3 % oproti očekávaným 2,6 %. Nečekaný pokles inflace mohl vyvolat výraznější pokles eura, protože zvyšuje pravděpodobnost, že Evropská centrální banka okamžitě sníží klíčovou úrokovou sazbu na 2 %. Federální rezervní systém mezitím pozastavil cyklus uvolňování a plánuje zůstat u tohoto postoje dlouhodoběji.

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 31. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
31.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vykazoval nevyzpytatelné pohyby. Zdá se, že trh obdržel určité informace, ale nebyl si jistý jejich důsledky ani tím, jak na ně reagovat. Včerejší den byl obzvláště bohatý na události, pokud jde o makroekonomický a fundamentální vývoj: tři zprávy o HDP, zpráva o nezaměstnanosti, zasedání Evropské centrální banky a projev Christine Lagarde – to vše přispělo k posílení amerického dolaru.

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 30. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
30.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu nevykazoval očekávané pohyby. Volatilita zůstala v průběhu celého dne nízká a po zasedání FOMC došlo na trhu jen k malým změnám. Před rozhodnutím FOMC nebyly zveřejněny žádné významné či vedlejší ekonomické zprávy ani z eurozóny, ani ze Spojených států, takže obchodníci měli k dispozici jen minimum informací, na které by mohli reagovat. Z našeho pohledu měl americký dolar po Powellově projevu, ve kterém potvrdil nezávislost Federálního rezervního systému na prezidentovi Donaldu Trumpovi, posílit. Předseda Fedu dal v podstatě jasně najevo, že centrální banka nebude podléhat politickému tlaku ohledně uvolňování měnové politiky. Trh si však tuto informaci vyložil podle očekávání, což vedlo k nedostatečné reakci. Přesto se měnový pár usadil pod trendovou linií a výsledky zasedání FOMC lze považovat za mírně jestřábí. Proto v nejbližší době očekáváme další posílení amerického dolaru.

Přehled páru EUR/USD na 30. ledna: ECB přebírá štafetu
30.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval většinou jen směrem dolů. V tomto článku se nebudeme zabývat výsledky zasedání Federálního rezervního systému, jak bývá zvykem, ani nebudeme rozebírat tržní pohyby, ke kterým došlo po jejich zveřejnění. Je důležité si uvědomit, že první reakce trhu na významné události je často emocionální. I když jsou informace jasné, obchodníci často reagují impulzivně a následující den se vrátí na původní pozice. Preferujeme tedy analyzovat chování trhu ař 12–15 hodin po takových událostech.

Jak 28. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
28.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykázal smíšené pohyby. Cena se nejdřív propadla a pak znovu stoupla, jen aby později prošla výraznějším poklesem. K těmto výkyvům došlo bez jakýchkoli fundamentálních nebo makroekonomických faktorů. Je důležité si uvědomit, že technické korekce nutně nevyžadují zveřejnění makroekonomických údajů nebo významné projevy klíčových tvůrců měnové politiky. Trh je aktuálně pod vlivem Donalda Trumpa, který bez ustání generuje množství zpráv. Předvídat, jak trh na toto dění zareaguje, je ale náročné i s odstupem času, protože Trump může učinit během jediného dne dvě protichůdná rozhodnutí. Proto aktuálně nemá příliš smysl zakládat prognózy jen na fundamentálních údajích. Pozornost by se měla stále soustředit na probíhající korekci a technickou analýzu.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 28. ledna: Trh propadá panice
28.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí většinu dne zaznamenával růstový trend. Pozoruhodné však je, že nedošlo k žádným konkrétním událostem, které by tento pohyb mohly vyvolat. Na tento týden jsou sice naplánovaná zasedání Evropské centrální banky i Federálního rezervního systému, avšak jejich výsledky byly očekávány už před několika týdny.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 27. ledna. Analýza včerejších forexových obchodů
27.01.2025 Test úrovně 1,0481 ve druhé polovině dne se shodoval se začátkem poklesu indikátoru MACD od linie nula, což potvrdilo platný bod ke vstupu na trh. Měnový pár ve výsledku klesl přibližně o 20 pipů, než se poptávka po euru vrátila.

Jak 27. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v růstovém trendu, který výrazně podporovaly makroekonomické údaje. Jak už bylo zmíněno, indexy aktivity nepředstavují nejkritičtější indikátory. Je důležité si uvědomit, že korekční růst začal ještě před zveřejněním pozitivních údajů z eurozóny, což naznačuje, že trh aktuálně preferuje pohyb páru směrem nahoru. Indexy podnikatelské aktivity, které přece jen podpořily sílu eura, tak jen posílily celkový sentiment na trhu.

Prognóza pro pár EUR/USD na 24. ledna 2025
24.01.2025 Pár EUR/USD se ve čtvrtek odrazil od Fibonacciho korekční úrovně 76,4 % (1,0376), obrátil se ve prospěch eura a usadil se nad Fibonacciho úrovní 100,0 % (1,0437). Z toho vyplývá, že může pokračovat v růstu k další korekční úrovni 127,2 % (1,0507). Rostoucí trendový kanál dál signalizuje býčí sentiment na trhu. Pokles eura vypadá v nejbližší době nepravděpodobně.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 24. ledna: Euro stagnuje
24.01.2025 Měnový pár EUR/USD byl ve čtvrtek téměř celý den v klidu. Pohyb byl zaznamenán pouze během americké obchodní seance, a ani tehdy jej neovlivnila jediná makroekonomická zpráva dne – údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Skutečné údaje byly velmi blízko prognóze, takže trh neměl na co reagovat. Americké obchodní seance jsou obvykle volatilnější kvůli vyšším objemům obchodování, což vysvětluje mírný nárůst aktivity. Tento pohyb však celkový technický výhled nezměnil.

Jak 23. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
23.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v poměrně slabém rostoucím pohybu. Cena zůstává nad lokální trendovou linií. Včera nebyly zveřejněny žádné důležité makroekonomické zprávy. Jedinou událostí, na kterou se obchodníci mohli zaměřit, byl projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Při pohledu do budoucna je třeba říct, že Lagardeová neposkytla žádné převratné informace. Zmínila, že EU by se neměla obávat případných cel ze strany USA, a pokud na ně dojde. a měla by být připravena na ně zareagovat. Absenci cel zavedených v první den Trumpova nástupu do funkce však zároveň označila za "rozumný krok". Pokud jde o inflaci, uvedla, že cílem ECB je dosáhnout do roku 2025 stabilní míry 2 %, což naznačuje, že cesta ke snižování sazeb je jasná a předvídatelná. Celkově v poznámkách nesdělila nic nového. Euro dál koriguje oproti čtyřměsíčnímu poklesu a tato korekce ještě nekončí.

Přehled páru EUR/USD na 23. ledna: Sliby nejsou totéž co činy
23.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu, jak se očekávalo, obchodoval zdrženlivě a v poklidu. Během dne nedošlo k žádným výrazným pohybům, ale euro dál stabilně stoupalo. Domníváme se, že k růstu nemělo žádné přesvědčivé důvody. Uvažujte: eurozóna ani Spojené státy nezveřejnily v pondělí, v úterý, ani ve středu žádné zprávy, které by zřetelně ospravedlňovaly růst eura. Ve skutečnosti nebyly zveřejněny vůbec žádné zajímavé zprávy. Co tedy žene euro nahoru?

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 22. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
22.01.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý zaznamenal výrazný pohyb oběma směry. V první polovině dne byl patrný pokles, po kterém ve druhé polovině dne následoval silný růst. Pro pokles ani pro růst neexistovaly žádné konkrétní makroekonomické důvody. Donald Trump pokračuje ve svých odvážných prohlášeních, nicméně jak už jsme zmínili, trh se pravděpodobně brzy přizpůsobí realitě, že americký prezident denně vydává řadu prohlášení, z nichž většina postrádá reálný význam. Proto se domníváme, že se trh stabilizuje a přestane na Trumpovy výroky reagovat. V současné době probíhá korekce směrem vzhůru, která je podpořena trendovou linií. Obchodníci mohou tuto trendovou linii využít k identifikaci konce současné korekce. Je důležité poznamenat, že širší trend zůstává medvědí.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 22. ledna: roky plné nudy bez Trumpa jsou za námi
22.01.2025 Měnový pár EUR/USD začal během úterní seance podle očekávání získávat zpět velkou část pozic, které ztratil v pondělí. V pondělí americký dolar zaznamenal prudký pokles v důsledku inaugurace Donalda Trumpa a reakce trhu na jeho prohlášení a plány. Konkrétní důvody poklesu dolaru však nebyly zjištěny. Jak jsme předpokládali, dolar do úterý získal většinu ztracených pozic zpět.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 22. ledna: Dolar není připraven na nový růst
22.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v první polovině úterka pokles, po kterém ve druhé polovině dne následoval růst. Zatímco důvody počátečního poklesu jsou jasné, příčina následného růstu eura zůstává nejistá. V úterý byly zveřejněny dvě zprávy ZEW týkající se ekonomických očekávání a sentimentu v eurozóně. Jedna zpráva byla lepší, než se očekávalo, zatímco druhá byla horší. Ani jedna ale nebyla tak významná, aby vyvolala pohyb o 100 pipů. Spojené státy nezveřejnily žádné zprávy, a přesto dolar ve druhé polovině dne, a to už druhý den po sobě, prošel dalším prudkým poklesem.

Jak 21. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.01.2025 Měnový pár EUR/USD vykázal v pondělí prudký a silný růst. Euro začalo posilovat téměř okamžitě po otevření trhu a charakterizovalo tím začátek dne i týdne. Tento pohyb naznačuje, že pokles dolaru nesouvisel s konkrétními ekonomickými faktory. Jedinou významnou událostí naplánovanou na tento den byla inaugurace Donalda Trumpa, která proběhla bez jakýchkoli incidentů. Pokles dolaru lze přirozeně spojovat s touto událostí. Ačkoli Trump učinil několik důležitých prohlášení, nutno dodat, že pokles dolaru začal mnohem dřív než Trumpův projev nebo samotná inaugurace. Tento vývoj reflektuje nepředvídatelné emoce na trhu. Podobným nevyzpytatelným pohybům je podle nás dobré se vyhnout. I když se včera objevilo několik solidních obchodních signálů, obchodování v době ostře sledovaných událostí se obvykle neobejde bez nevyzpytatelných pohybů cen, náhlých zvratů a zvýšené volatility.

Přehled měnového páru EUR/USD 21. ledna: Trumpova inaugurace nic nemění Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval relativně klidně, alespoň v první polovině dne
21.01.2025 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval poměrně klidně, alespoň tedy v první polovině dne. S otevřením americké seance však volatilita prudce stoupla. Následné pohyby nicméně podle všeho postrádaly konkrétní příčiny či důvody. Jedinou významnou událostí dne byla inaugurace Donalda Trumpa, která se – upřímně řečeno – z hlediska vzrušení, jež vyvolala, jevila jako nepochopitelná. Na jedné straně se nejednalo o inauguraci jen tak nějakého amerického prezidenta; šlo o inauguraci velmi kontroverzního lídra, který během posledních dvou měsíců učinil řadu slibů, že "změní svět" a "obnoví velikost Ameriky". Pokud by splnil byť jen 25 % z nich, svět by se mohl významným způsobem změnit a trhy by na takovou událost pravděpodobně reagovaly. Na druhou stranu se už dva měsíce ví, že Donald Trump se stane prezidentem. Co přesně se tedy mění teď, když je to oficiální?

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 20. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
20.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval do strany. Ačkoli zatím nepozorujeme, že by se euro nacházelo na flat trhu, poslední tři obchodní dny v týdnu se pohybovalo mezi 1,0269 a 1,0359. Tyto pohyby byly ovlivněny slabým makroekonomickým pozadím.

Přehled páru EUR/USD na 20. ledna: Euro se připravuje na nový pokles
20.01.2025 Pár EUR/USD v pátek pokračoval v pozvolném poklesu. Opakovaně jsme zdůrazňovali, že euro nemá důvod k růstu, a platí to stále. Náš scénář a prognóza se nadále vyvíjejí podle očekávání. Co se tedy za poslední týden změnilo? Fundamentální a makroekonomické podmínky pro euro se jen zhoršily. Je důležité si uvědomit, že Federální rezervní systém neplánuje snížit do léta klíčovou úrokovou sazbu a v průběhu celého roku 2025 zvažuje možná jen jedno snížení.

Jak 17. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
17.01.2025 Pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal nízkou volatilitu a pohyboval se především do strany. Jak jsme předpokládali, makroekonomické reporty naplánované na tento den nebyly tak významné, aby vyvolaly výraznější reakce trhu, a tato prognóza se ukázala jako správná. Cena znovu otestovala úroveň 1,0269 a odrazila se od ní, což ale neznamená, že se blíží nový korekční růst.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 16. ledna: další logický propad
16.01.2025 Ve středu se měnový pár EUR/USD nejdříve většinu dne obchodoval směrem nahoru, ale později o všechny své zisky přišel, protože euro výrazně kleslo. V naší fundamentální analýze jsme upozornili na smíšený charakter americké zprávy o inflaci. Prvotní reakcí trhu byl prodej dolaru, což se zdálo být poněkud iracionální. Ačkoli celkový údaj o inflaci splnil očekávání, americká inflace přesto vzrostla, což naznačuje, že Federální rezervní systém by nemusel snižovat sazby tak výrazně, jak předpokládají dvě mírná snížení sazeb v roce 2025. Situaci dále komplikuje blížící se nástup Donalda Trumpa do prezidentského úřadu, který s sebou může přinést různá cla, jež by mohla vést k nárůstu globální inflace.

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 15.–17. ledna 2025: nakupujte nad úrovní 1,0290 (21 SMA – Murray 5/8)
16.01.2025 Na začátku americké seance se pár EUR/USD obchoduje kolem úrovně 1,0298, uvnitř sestupného trendového kanálu, který se formuje od začátku září, a pod 21 SMA, který se nachází na úrovni 1,0342.

Čemu věnovat pozornost 15. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
15.01.2025 Středeční makroekonomický kalendář obsahuje jen málo událostí, ale téměř všechny jsou velmi důležité. Velká Británie zveřejní inflační report za prosinec. Ačkoli Bank of England zatím výrazně nezmírnila svou měnovou politiku, tento report by mohl ovlivnit její postoj. Reakce trhu proto může být silná. USA také zveřejní inflační report. Pokud index spotřebitelských cen (CPI) za prosinec výrazně vzroste, sníží se pravděpodobnost uvolnění měnové politiky Fedu v roce 2025, což by mohlo vést k růstu hodnoty amerického dolaru.

Přehled páru EUR/USD: 15. ledna. Euro čeká na report o inflaci v USA
15.01.2025 Pár EUR/USD v úterý zaznamenal mírnou korekci; zůstává však slabá a nesignalizuje konec klesajícího trendu. Cena tento týden otestovala úroveň 1,0200, kterou jsme označili jako cíl v rámci pásma 1,00–1,02. Ačkoli byl tento cíl dosažen, na trhu není patrný zájem o nákup eura. Tento nezájem nás nepřekvapuje, protože jsme v průběhu roku 2024 předpovídali, že euro bude klesat. Ve skutečnosti jsme jako potenciální bod změny trendu uvedli konkrétní datum – 18. září.

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 14. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
14.01.2025 V pondělí začal měnový pár EUR/USD konečně vykazovat známky korekce směrem vzhůru. Den však začal dalším poklesem eura, který byl poněkud nečekaný. Ačkoli tento pokles nebyl nijak zvlášť výrazný, přesto se jednalo o další pokles jednotné evropské měny. Ve druhé polovině dne začaly kotace růst, ale počáteční úroveň rezistence pohyb páru směrem vzhůru zastavila.

Přehled páru EUR/USD: 14. ledna – Euro dál klesá směrem k paritě
14.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů – co jiného mohl dělat? Tato situace nám připomíná loňský rok, kdy jsme často upozorňovali na fakt, že euro je překoupené a bezdůvodně drahé. Ačkoli předpovědět přesné načasování nového trendu je vždycky náročné, upozorňovali jsme, že by mohl začít po 18. září. Nakonec začal 25. září, takže současný pokles eura nás neudivuje. Tento scénář jsme probírali celý rok 2024. Je důležité si uvědomit, že ceny mohou měnit směr bez ohledu na přítomnost či nepřítomnost fundamentálních nebo makroekonomických faktorů; mluvíme zejména o lokálních vlivech. Když všichni účastníci trhu vidí zřetelný trend, proč by se někdo rozhodoval pro nákup aktiva, jehož hodnota stále klesá?

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 14. ledna: Pondělí není důvod k odpočinku
14.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v poklesu. Už se s tím trochu opakujeme, protože euro ustavičně klesá. Tentokrát pár dosáhl úrovně 1,0195 a tím i našeho cílového pásma 1,00–1,02 USD, jak jsme předpokládali. Domníváme se však, že se nejedná o konec poklesu eura, protože vyšší časové rámce dál naznačují dlouhodobý klesající trend. Ačkoli tyto trendy jednou skončí, aktuálně nenasvědčuje obratu nic.

EUR/USD: Inflace, inflace a zase inflace
13.01.2025 Tento týden je pro obchodníky páru EUR/USD klíčový, protože v brzké době budou zveřejněny klíčové údaje o inflaci v USA. Tyto reporty ovlivní nejen výsledek lednového zasedání Federálního rezervního systému – což je velmi očekávaná událost – ale i březnové zasedání. Silné údaje o mzdách mimo zemědělský sektor z minulého pátku naznačují, že Fed může v březnu zaujmout vyčkávací postoj. Na trhu je ale stále určitá nejistota. Podle nástroje CME FedWatch je pravděpodobnost lednové pauzy 95 %, ale pravděpodobnost březnové pauzy je pouze 58 %. Inflační reporty by mohly ovlivnit rozhodnutí ve prospěch zachování současného postoje, ale jen pokud údaje splní prognózy nebo vyjdou v "zelených číslech".

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD tento týden: pro euro neexistují žádná pozitiva
13.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek zaznamenal výrazný pokles. Obchodníci ve čtvrtek do značné míry pozastavili svou aktivitu v očekávání rušnějšího pátku, který nakonec přinesl předvídatelný pohyb. Začátkem týdne byly zveřejněny důležité údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) v eurozóně, které daly euru mírnou příležitost k růstu. Údaje o vývoji inflace za prosinec však na trh nezapůsobily a nepřinesly žádné náznaky, že by Evropská centrální banka (ECB) uvažovala o zmírnění svého politického postoje nebo o zpomalení tempa snižování sazeb. V důsledku toho euro po krátkém nárůstu začalo klesat ještě dříve, než nastal pátek.

Jak 13. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
13.01.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v downtrendu, ale euru stále svítá alespoň malá naděje. Klíčovým poznatkem z pátečního pohybu je, že pár nepřekonal předchozí lokální minimum. Kotacím se navzdory neuspokojivým makroekonomickým údajům z eurozóny a silným zprávám ze Spojených států nepodařilo klesnout pod předchozí minimum, takže euro má malou šanci oživit.

Čemu věnovat pozornost dne 10. ledna? Shrnutí nejdůležitějších událostí pro začátečníky
10.01.2025 Na pátek je naplánováno hned několik makroekonomických událostí a téměř všechny mají velký význam. Naopak ekonomický kalendář Velké Británie, Německa a eurozóny je dnes zcela prázdný. Zprávy ze Spojených států však poskytnou trhu dostatek údajů.

Přehled páru EUR/USD: 10. ledna – Euro se zastavilo, technický obraz zůstal beze změny
10.01.2025 Měnový pár EUR/USD po celý čtvrtek většinou stagnoval, což bylo jak logické, tak očekávané. Ve dnech, které tomu předcházely, zaznamenával výkyvy, které vzbuzovaly mnoho otázek. Jenže v daných dnech byl k dispozici alespoň nějaký makroekonomický kontext – byť ne vždy úplně logický – který mohl tyto změny vysvětlit. Ve čtvrtek ale nebylo makroekonomické pozadí téměř žádné, což vysvětluje absenci výraznějších pohybů. Je důležité poznamenat, že absence zpráv nemusí vždy vést k pasivitě trhu. Když se však tyto faktory sejdou, výsledky bývají pochopitelné.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 10. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
10.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval v úzkém rozpětí. Ačkoli makroekonomické pozadí bylo během dne poměrně slabé, je důležité poznamenat, že v posledních dnech výrazné pohyby páru ne vždy korelovaly s významnými ekonomickými zprávami. V důsledku toho se také ve čtvrtek očekávaly výrazné pohyby. Trh si však v očekávání zpráv o vývoji na americkém trhu práce a nezaměstnanosti, které jsou považovány za nejdůležitější zprávy tohoto týdne, zřejmě udělal přestávku.

Čemu věnovat pozornost 9. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
09.01.2025 Na čtvrtek je naplánováno poměrně málo makroekonomických událostí a žádná z nich není nijak zvlášť významná. Německo dopoledne zveřejní report o průmyslové produkci, po kterém bude později následovat report o maloobchodních tržbách v eurozóně. Včerejší pokles eura mohla ovlivnit sekundární zprávou o maloobchodních tržbách v Německu, zatímco pondělní prudký růst byl pravděpodobně ovlivněn zprávou o inflaci z Německa. Dnešní dvě zprávy by proto teoreticky mohly ovlivnit pohyb eura, ať směrem nahoru, nebo dolů. Domníváme se ale, že nedávný pokles eura i libry – spolu s pondělním růstem – byl dán spíš technickými než makroekonomickými faktory. Ve Spojených státech je dnes ekonomický kalendář úplně prázdný.

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD na 9. ledna: Další překvapení pro dolar
09.01.2025 Ve středu pár EUR/USD zaznamenal další výrazný pokles. Ačkoli nebyl tak výrazný jako pokles GBP/USD, euro po třech dnech růstu klesá už druhý den po sobě. Na začátku dne byli obchodníci seznámeni s údaji, které naznačovaly příležitosti k prodeji. Německé maloobchodní tržby byly mnohem slabší, než se očekávalo, což dále potvrdilo zpomalení vývoje ekonomiky Německa i širší Evropy. Jak může za těchto podmínek euro růst, zvláště když americká ekonomika trvale roste tempem 3 % za čtvrtletí?

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 8. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
08.01.2025 V úterý došlo na měnovém páru GBP/USD ke korekci směrem dolů, ačkoli britská libra v posledních dnech přesně kopírovala vývoj eura. Zatímco pohyby eura lze alespoň zpětně vysvětlit, kolísání libry se zdá být zcela nelogické. Údaje o vývoji inflace v Německu, které pravděpodobně vyvolaly pondělní růst eura, a údaje o vývoji inflace v Evropě, které zřejmě způsobily úterní pokles eura, neměly žádnou přímou souvislost s britskou librou. Přesto byly pohyby obou měnových párů téměř totožné. Euro má navíc tendenci respektovat klíčové úrovně a vytváří kolem nich silné obchodní signály. Naproti tomu britská libra pohyby eura jednoduše napodobuje a snaží se je přenést na své vlastní úrovně, což vede k vytváření falešných signálů.

Prognóza pro pár EUR/USD na 8. ledna 2025
08.01.2025 Americký dolar včera vzrostl o 0,39 %, zatímco euro kleslo o 0,47 %. Tento pohyb byl doprovázen poklesem indexu S&P 500 o 1,10 %. Výrazný pokles eura, stejně jako dalších evropských měn, odpovídá prosincovým projekcím po skončení tzv. Trumpovy rally.
Související klíčová slova:
Fibo | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Bankéř | Ekonomické problémy | Indexy PMI | Úrovně retracementu | Údaje z USA | Pokračování klesajícího trendu | Finanční tituly | Take Profit | Tempo růstu | Opačný trend | HSBC | Retracement | Jackson Hole | Růst akciového trhu | Index výdajů na osobní spotřebu | Konec dolaru | MAE | Kiwi | SP500 | EUR | Mexická prezidentka | Margin call | Zkušenosti | Republikánský prezident | Bank of China | Cenová hladina | Světové akcie | Akciové trhy | Zpravodajské události | Vstupy | Australská centrální banka | Pád dolaru | Platina | Americké dluhopisy | Commonwealth Foreign Exchange | Obchodník | Dny v týdnu | Zpracovatelský sektor | Long pozice | Ztráty peněz | Řecko | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Cenový pohyb | Rozkolísaný | Holubičí tón | EURIBOR | Analytický tým | Trend | Bank of Japan | Likvidní trh | Geopolitické konflikty | Seance volatilita | Americký dolarový index | Mezinárodní měnový fond | Očekávané výsledky | Kroky Fedu | Problémy Evropy | Statistiky | Budoucnost eura | Eurostoxx 50 | Ochranné příkazy | Investiční banky | Korelace | Technické signály | Makroekonomika | Agentura S&P | Cena amerického dolaru | Silný support | Boční kanál | Britská libra | Aktiva | Růst měnového páru EUR/USD | Citigroup | EURJPY | Příležitost k prodeji | Bezpečné útočiště | Nálada amerických spotřebitelů | Michala Moravcová | Trim Broker | Index aktivity | Optimismus investorů | Situace na forexovém trhu | Americká zpráva | Investiční kapitál | Nákupní pozice | Futures kontrakt | Otevřené pozice | Příležitosti k nákupu | Index strachu | Kolaps | Japonská měna | Pokles indexu | ERA | ISM ve službách | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Znalost | Vliv na trh | Člen rady guvernérů | Zasedání ECB | Cenné kovy | Další snižování sazeb | Obchodní systém | Komunita | FTSE MIB | Výnosy dluhopisů | Analýzy | Financial Times | Pravděpodobnost | ČEZ akcie | Šéf Fedu Jerome Powell | Mezinárodní ratingová agentura | Chování trhu | Investiční soutěže | Skandinávské měny | Lagardeová | Zprávy z USA | Prezident Spojených států | Americká inflace | Dovoz z USA | Údaje o maloobchodních tržbách | Intradenní technická analýza | Deflace | Pokračování poklesu | Malé zisky | Expanze | Exchange | Nové obchody | Rostoucí ceny | Data PMI | Dovoz z Číny | Reality | Výkyvy | Nová cla | AUDCHF | Cenové výkyvy | Depozitní sazba | Posilování dolaru | Analýza COT | Přesnost | Goldman Sachs | PMI ve službách v eurozóně | OCBC | Společnost Crédit Agricole | Makroekonomické zprávy | Saúdská Arábie | Exekutivní příkaz | Graf EURUSD | Strach | Ekonomika Spojených států | Důležité makroekonomické zprávy | Geopolitické napětí | Index eura | Nezaměstnanost | Inaugurace Donalda Trumpa | Index spotřebitelské nálady | Pokles měny | Aktuální prognózy | Cena libry | Bankéři | Změny trendu | Makroekonomické statistiky | Zásoby plynu | Pokles amerických akcií | Akcie dnes | Objemy obchodování | Medvědí postoj | Christine Lagarde | Burza | Trumpová | Manažeři | GDP | BlueBay | Inflace v prosinci | Nomura | Širší index S&P 500 | Růst zaměstnanosti | Hlavní události | Americký akciový index | Spekulativní nárůst | Menší země | Žádné časové omezení | Pokles dolaru | Základní úrokové sazby | Krátkodobé trendy | Reakce trhu na zprávu | Rostoucí inflace | Červená linie | Kurz eura dnes | Směrnice | Akcie amerických bank | Organizace ADP | Medvědí výhled | Kurz čínské měny | Cla na EU | Rating AAA | Konflikty | Týden na trhu | Finanční instrumenty | Proražení | Brexit | EURCHF | Rok 2025 | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Časovaná bomba | Karanténní opatření | Analytický tým FXstreet.cz | ISM ve službách v USA | Profesionální obchodníci | Šéf německé centrální banky | Zlato a stříbro | Break-Even | Dolar dnes | Dovozní cla | Globální supervelmoci | Bluebay Asset Management | Volby | Breakout | Euro dolů | Americký prezident | Klouzavé průměry | Hospodářský růst v EU | Zero Hedge | Supervelmoci | Pohyby trhu | Česká měna | Ekonomické kalendáře | Výrazný pohyb | Růst cen | Zasedání Evropské centrální banky | Nová drachma | Nové pozice | Trading Hours | Standard & Poor's 500 | Vývoj amerického dolaru | Tempo hospodářského růstu | ALL IN | Bollingerovo pásmo | Souhrnný index nákupních manažerů (PMI) | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Snížení úrokových sazeb | Fundamentální analýza pro začátečníky | Pandemie COVID-19 | Short signál | Vysoké riziko | Nová historická maxima | Sympozium | Plán obchodování pro EUR/USD | Rubl | Výkon | Vlnová analýza páru EUR/USD | Thomas Barkin | Chaos na finančních trzích | CZK | Zasedání FOMC | Vlnové analýzy | John Williams | Podnikání | Oznámení | Proti trendu | Ministerstvo práce | Pokles EUR/USD | Silné oživení | EIA | Inflace | Země EU | Dolarový index | Zavírací cena | Možnost dalšího poklesu | Vybrané měny | Evropská obchodní seance | Alpari | Důležité zprávy | Vývoj měnového páru | Třetí vlna | Hodinový graf | Síla poklesu | Nepředvídatelnost | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Gap | Risk On | Platný signál | Vývoj měnového kurzu | Zpráva CFTC | Zelensky | Zpráva Commitment of Traders | Evropská unie a Spojené státy | Zisk z obchodu | Vlnová analýza | Největší volatilita | Tržní reakce | Korekční pohyb | Dividendy | Strategie mean reversion | Zajištění zisků | Zmírnění inflace | Svatý grál | Představitelé ECB | FX Concepts | Swiss National Bank | Větší ztráty | Philip Morris | Obchodní seance | Výrazný růst | Podnikatelská důvěra | Vliv politiky | xStation | Klidné období | Kanadský dolar | Indikátory volatility | Euroval | Graf | Utahování měnové politiky | Cenové rozpětí | Současný stav | NFP report | Prognóza vývoje měnového páru | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Horší výsledky | Výhled | Hlavní měnové páry | Příkaz | Vývoj ceny ropy Brent | Výhled eura | Oslabování eura | Ceny aktiv | Průmysl | Bossa.cz | Jasný obchodní plán | Kurz EUR/USD | Evropská měna | Francouzská obchodní bilance | Dow Jonesův index | Centrální banky | Pravidla obchodování | Zpráva | Momentum | Negativní zpráva | Obchodní plán | Zvyšování sazeb | Německý export | Dobré výsledky | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Capital Markets | Euro vůči americkému dolaru | USD index | Více obchodů | Irsko | Obchodní transakce | EFSF | Trendový kanál | EURCZK | Rozhodnutí centrálních bank | HAS | Isabel Schnabelová | Americké výrobky | Spotřebitelský indikátor | Ratingová agentura | Směnné kurzy | Krize v Německu | Komoditní měny | Obrat dolů | Sankce | Ceny elektřiny | Covid | Dolary | Signál obratu trendu | Snížení úrokové sazby | Globální ekonomiky | Očekávání analytiků | Nabídka | Commerzbank dnes | Nákup dolaru | Washington | Michael Barr | Timeframe | Cla na dovoz z USA | Data z USA | Indexy aktivity | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Počet pracovních míst | Výprodeje | Průmyslová výroba eurozóny | Perpetuum mobile | Rabobank | Medvědí potenciál | Reserve Bank of Australia | Medvědí signál | Opční bariéra | Nezaměstnanost v USA | IPO akcií | Potenciální obrat | Obchodní příležitost | Tier 1 | Drachma | Uvolnění měnové politiky | Lepší výsledky | Uptrend | Fio | Cyklus zvyšování sazeb | Index ISM ve službách | Futures | Přesun výroby | Světové ceny ropy | Pohyb ceny | Dnešní sentiment | Úspěšné obchodování | Zvýšit zisky | Reakce trhu | Ekonomiky | Potenciální pokles | Nejdůležitější události | Medvědí signály | CL | Dnešní aukce | Odhodlání | Události v eurozóně | Donald Trump | Pohyby cen | Zprávy o inflaci | Pokračování medvědího trendu | Země OPEC | Čínský jüan | Volatilita | Nový trend | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | První zvýšení sazeb | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Hrubý domácí produkt (HDP) | Carry trades | Levels | Možné scénáře | Vysoké ceny energií | Výroky prezidenta | Záchranný fond | Průmyslová produkce | Alfa Forex | Economist | Cenové hladiny | Prodej dolaru | Oslabení jüanu | Makroekonomická data | Sazby v USA | Státní dluh | Net-long pozice | Významné riziko | Dow Jones | Index podnikatelské aktivity | Bydlení | Japonská vláda | Potenciál růstu | Zveřejněné údaje | Peníze | Výrobní index | Spike | Turecko | CySEC | ECB dnes | Brent | Velcí obchodníci | Prudký pokles | Nové podmínky | Politika | Exxon Mobil | HUF/EUR | Stimul | Obchodní instrument | Očekávání | HDP ve Spojených státech | Odvetná cla | Obchodní pásmo | Futures na DAX | Flat | Ekonomika EU | Uzavírání pozic | Evropské burzy | Palladium | Index cen domů | Vybírání zisků | Inflační riziko | Příležitost k nákupu | CAD NOK | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Harris | Trendové čáry | Příkaz Take-Profit | Indikátor RSI | Kathy Lien | Americké ministerstvo práce | Míra nezaměstnanosti v EU | Obchodní týden | Vývoj ceny ropy WTI | Evropské měny | Zpomalení globální ekonomiky | Úzkost | Standard & Poor's | EUR/CAD | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | Politická nejistota | Hedgeové fondy | Saxo | Úrovně Fibonacciho retracementu | Janet Yellenová | Technický výhled trhu | Obchodní signály | CZK/EUR | Nákupy | Růst | Cena akcií Verizonu | Falešný průraz | Americký index | Příležitosti | Euro roste | Itálie | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Nárůst cen | Zaměstnanost | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | Cable | Postavení na trhu | Politická rozhodnutí | Fundamentální analýza | BreakEven | Vývoj eura | Objednávky | Zvýšení tržní volatility | Jednání FOMC | Včerejší obchodování | Sentiment na trhu | Charles Schwab | Týdenní analýza | Denní minima | Prognóza | L.F. Investment | Výnosová křivka | Americké prezidentské volby | Snižování sazeb | Měnový pár USD/JPY | Souhrnný index | Výrazný propad | Kryptoměnový sektor | Nálada investorů | Použití finanční páky | Asset management | Panama | Trh práce | Prezident Fedu | Změny cen | První obchodní den | Swiss | Dnešní seance | RBS | Rizikovější investice | Růst cen akcií | Obchodníci | Aktuální kurzy měn | Tempo poklesu | Hrozba | Futures trhy | Základní pravidla obchodování | Spotřebitel | Růst amerického dolaru | Pochybnosti | Soukromí zaměstnavatelé | Býčí výhled | Měna euro | Nerovnováha | Patterny | SSI index | Australské akcie | Objem obchodů | Obchodování v pátek | Moody's | Období vysoké volatility | Velká Británie | Intradenní obchodování | Úrokové sazby v USA | Pohyb kurzu | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | IHS Markit | Ekonomické vyhlídky | Graf páru GBP/USD | Nordea | CME FedWatch | Kritický týden | Důvody pro posílení | Klíčové události | Volatility | DailyFX | Postranní pohyb | Ceny výrobců | Long | Chování | Fundamentální události | Trendová linie | Cyklus růstu | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | Aktivita trhu | Dnešní statistika z USA | Intradenní analýza | Hang Seng | Koruna | Geopolitická rizika | Panamský průplav | Futures euro | Zasedání centrálních bank | Kurz jednotné evropské měny | AUD | Dřevo | DJIA | Huw Pill | JOLTS | Inflace v eurozóně | Investiční výhled | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | Oslabování koruny | Zprávy a události | Energetická krize v Evropě | Opatření | Meziroční růst | EBay | Měnové stimuly | Zvolení Donalda Trumpa | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Oslabení eura | Energetická závislost | Zprávy z ekonomiky | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Derivát | Baidu | Prodejní příležitost | Trh | Listopadová inflace | Index výrobní aktivity | Forex live | Lukáš Kovanda | Makroekonomické události | Přehled měnového páru | Czech Fund | Portfolio manažer | MSCI | EMU | Centrální banky USA (Fed) | Pokračující expanze | Kurzy akcií | Kontraindikátor SSI | Průměrné mzdy | Americká sněmovna reprezentantů | Falešné signály | Řecká krize | Dollar Index | Open | Vytvoření býčí divergence | Představitelé Fedu | Ceny plynu | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Počáteční kapitál | Kapitálový trh | Dot plot | Index | Události roku | Fáze konsolidace | Prezident Trump | Studie | Vice | Žádná korelace | Měď | AUD/JPY | Směnný kurz | Dolar roste | Medvědí tlak | Sell | MMF | Obchodník s měnami | Obchodní bilance eurozóny | Parlamentní volby | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Penzijní fondy | Komise | Nejistoty | Novozélandský dolar | Pipy | LIBOR | Rovnováhy | Trumpovy vlády | Oznámení amerického prezidenta Donalda Trumpa | Americká centrální banka | Historické maximum | Plán obchodování EUR/USD | Povinné očkování | Kapitál | Ropa Brent | Světoví výrobci | Zvýšení dluhového stropu | Posílení | Devalvace | Rozpad eurozóny | Trh v rovnováze | Obchodní války | Evropský automobilový průmysl | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | Fair Value | GBP/JPY | Noční obchodování | Makroekonomické reporty | Podmínky na trhu | Členské země eurozóny | Dolar vůči jenu | Projev Jeroma Powella | Společnosti | Zpráva pro dolar | Graf EUR/USD | Údaje o inflaci | Forex leverage | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Euro včera | Trendlines | Řecké volby | S&P | Obchodní signál | Unie | Jednoduché tipy | Peter Kažimír | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Důvěra investorů | Maloobchodní tržby | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Kurz dolaru | Standard Chartered | Akciové indexy | Překoupené zóny | Marka | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Vysoká inflace | Americké měny | Ekonomický kalendář | Domácnosti | Fannie Mae | Fundamentální zprávy | Cyklické měny | Číňané | Omer Esiner | Wall Street Journal | Ocel | Mary Dalyová | Otevřené obchody | Anglie | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Dobré obchodní signály | Bollingerova pásma | Prezident USA | Foreign Exchange | EUR/GBP | Rekordní hodnoty | Prodej dluhopisů | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Pokles kurzu eura | Zásady money managementu | Bankovní unie | Jednoduché tipy pro začátečníky | Býčí obrat | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Joachim Nagel | Trumpův projev | Budoucnost | Americký výrobní sektor | Forex market | Pokles ceny | Rady expertů | Tržní sentiment | Odvětví | Pohyb měnových párů | Republikáni | Pokračující pokles | Nejnovější údaje | Snížení poptávky | Mírný růst | ANZ Bank | Oddělení forexu | Analytika | Saxo Capital Markets | Kurz koruny | Správná rozhodnutí | Pozornost trhu | Nová all-time high | NYSE Euronext | Negativní dopad | Case-Shiller | Ústup inflace | Prudká inflace | Centrální banka Nového Zélandu | Časové omezení | Česká koruna | TLTRO | Brokers | G10 | Růst cen v Německu | Margin | Twitter | Benzín | MIFID | Akciový derivát (equity derivate) | Akciový index | Pozornost | Prudký propad | Intradenní výhled | Investoři dnes | Zavírání obchodů | Růst akcií | Začít obchodovat | Klesající trend | Švýcarská centrální banka | Závislost | Vyhlídky ekonomiky | Hedžový fond | Meziroční míra inflace | Očekáváná událost | Slabé výsledky | Další růst | Ekonomické časy | Demo forex | Stratégové | Ifo | Snižování inflace | Inflační data ze Spojených států | Stabilní růst | Průraz trendové linie | Pohyby eura | Conference Board | Zboží z Mexika | Situace okolo koronaviru | RRR | Náklady | Oblasti rezistence | Kolaps eura | Index nákupních manažerů | Krize v Evropě | Komise pro futures trhy | Americká měna | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Cena komodit | Rakouský lockdown | Hladiny rezistence | Očekávaná data | Bitcoin | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Úroveň rezistence | Pohyb trhu | Cena plynu | Pozornost obchodníků | Primární trend | Poptávka | FedWatch společnosti CME | ISM index | Cla na dovoz | Klaas Knot | Regrese | Zboží dlouhodobé spotřeby | Výrazný trend | Růst výnosů dluhopisů | Snižování úrokových sazeb | Pravidla obchodního systému | Postavení USA | Nárůst výnosů | Nový týden | Odpor | Makroekonomická zpráva | Data o inflaci | Vítězství Trumpa | JPMorgan Chase | Klesající trendová linie | Ontario | Uzavření trhů | Odvetná opatření | Marketingová komunikace | Očekávání trhu | Nastavení měnové politiky | Obchodovat | Americké indexy | Shanghai Composite | Grónsko | Rostoucí trendová linie | Nákupy státních dluhopisů | Obchodní aktivita | Norsko | Finance | Vysoké inflace | Investiční cíle | Dluhopisy | Indikátor | Dolar vůči japonskému jenu | Technická rezistence | Vývoj kurzu eura | Obchodování forexu | Equity | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Pár EUR/USD | Medvědí fáze | Index PMI | Analytici | Technické korekce | UTC | Aukce | Problémy | Podmínky pro euro | EURGBP | Růst měnového páru | Cenový index | Inflace ve Francii | Bank of New York Mellon | Stres | Směnný kurz dolaru | Kandidáti | Stříbro | Video | Přístup k informacím | 0x | Claudia Sheinbaumová | Úsilí | Trumpovo vítězství | ANZ | Pokles cen | Ropa | Úrokové politiky | Monetární politika | Forex learning | Indikátor CCI | State Street | Michigan | Zvyšování sazeb Fedu | Short squeeze | ETF | Deutsche Bank | Zpomalení hospodářského růstu | Základní pravidla systému obchodování | Klouzavý průměr | Větší pokles | Lineární regrese | Firma | Výrazné pohyby | Omezení těžby | Faktor Trump | Forex learn | Směr trendů | Alpari UK | Zasedání Bank of England | Short pozice | Barclays | Janet Yellen | Kurz domácí měny | Současný klesající trend | Politické napětí | Úrovně rezistence | Austan Goolsbee | Spekulace na pokles | SMA 200 | Poptávka po čipech | Pokračování trendu | Komerční banka | Spojené státy americké | Samsung | Signál k nákupu | Sociální síť X | UBS | Zpomalení inflace | Ekonomové | Pantheon Macroeconomics | Depozitní sazby | Hranice kanálu | Bank of Canada | USA | Globální inflace | 3М | Vliv na měnové páry | Spojené státy | Nastavit stop-loss | NZDUSD | Potenciál dalšího růstu | Technická korekce | Globální finanční krize | Underweight | Abenomika | Růst HDP | Pandemie | Euro vůči dolaru | Nálada na trhu | Jak obchodovat | Směr trhu | Výzva | Kalendář událostí | Pohonné hmoty | Velmi volatilní | ECB Christine Lagardeová | Důležitý support | Zvyšování úrokových sazeb | Kurzový zisk | Výkon dolaru | Krátkodobý výhled | Dluhový strop USA | Konsolidace | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Japonská ekonomika | Oznámení amerického prezidenta | Cenová akce | Efektivní řízení | Kurz USD | Tržní pohyb | Inflace v Evropské unii | Fibonacci | Americká data | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Burze | Výrobní aktivita | Vývoj | Dnešní údaje | Příznivé údaje | Americké burzy | Výkon ekonomiky | Ekonomické faktory | Poptávka po dolaru | Obchodní dohody | Výroba v Německu | Euro posiluje | Summit EU | Úroková sazba | Úrokové sazby | Plán obchodování | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Dluhová krize | Dnešní kurz | AUD/NZD | HDP Francie | Prohlášení | Denní volatilita | Forex kurzy online | Analytici Bank of America | Výnosy | Investiční poradenství | Býčí divergence | Agentura Fitch | Nadhodnocení | Pohyby na trzích | Konkurenceschopnost | Výdaje | Americké akcie | Facebook | BlueBay Asset Management | Zasedání České národní banky | Washington Post | Nový americký prezident | BRICS | Růst americké ekonomiky | Volatilní | Fed fund futures | Býčí nebo medvědí | Riziko ztráty | EUR/USD | Nízké sazby | Severomořská ropa Brent | Varování | OSN | Nová fáze | Zisky firem | Intervence | Počet nezaměstnaných | Trh s kryptoměnami | Dnešní zprávy | Joe Biden | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Šéfka ECB | Pozitivní faktor | Analýza makroekonomických zpráv | FX Analyst | Indikátor Stochastic | Emoce na trhu | První odhad | Analýza Nasdaq | Recesia | Měnové politiky | G20 | Investiční doporučení | S&P/ASX 200 | Pracovní den | Dánové | Objem obchodování | Aktuální situace | Obchodní příležitosti | Belgie | Míra nezaměstnanosti v Německu | Manufacturing | Rozhodnutí o sazbách | Měnový výbor | IBEX | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Trading | Vítězství Donalda Trumpa | Sympozium v Jackson Hole | Formace Shooting Star | Ekonomická situace | Kurzy online | Odhad HDP | Faktor Donalda Trumpa | Silnější americký dolar | Akcie evropských bank | Růstový potenciál | Silné hospodářské oživení | Dna | Ekonomika Evropské unie | Impulzivní pohyby | Centrální bankéři | CNY | Pravidla systému obchodování | Fio banka, a.s. | Overnight | KOSPI | Poptávky po dolaru | Kapitálové rezervy | Dosáhnout zisku | Bilance ECB | Výsledek referenda | Vyšší časové rámce | Vítězství | Investiční strategie | Špatná zpráva | Přední ekonomové | Světové trhy | Americké statistiky | Rozhodnutí centrální banky | Sektor služeb | Klesající trendový kanál | Nesoulad | Žádosti o podporu v USA | ADP | Británie | Trumponomika | Silný trend | Net-long | Obchodování eura | Přeprodané zóny | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Světové měny | Cenové pohyby | Fabio Panetta | Bezpečnostní rizika | Tisková konference | Bankovní systém | Forexoví obchodníci | Prezident ECB | Zemědělství | Supporty | Luis De Guindos | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Překážky | Posilování koruny | Intradenní strategie | Nákupy dluhopisů | Sazby | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | PMI ve výrobě | Patria | Otevření obchodu | České koruny | Spekulativní pohyby | UBS Global Wealth Management | Komise v přenesené pravomoci | Mean reversion | Zprávy o trhu | Úrok | Investovat | Komoditní | CitiFX | Agentura Moody's | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Průmyslové objednávky | Akcie výrobce letadel Boeing | Regulátor | Vlnový pattern v grafu | Ottawa | Boj s inflací | Průzkum | Firmy | Páka | Multi Asset Fidelity International | Medvědí divergence | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | HDP Německa | Index výrobních cen | Konec downtrendu | Panika | Murray | Zajištění | Averze k riziku | Trades | Dolar včera | Vyšší ceny | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Ekonomické podmínky | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Hypotéza | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Investování | Forex live charts | Strategie ECB | Fed | Nonfarm Payrolls | Euroskupina | Index spotřebitelské důvěry | Bureau of Economic Analysis | Nejbližší support | UBS Global | NASDAQ 100 | Rostoucí trendový kanál | Rozpočtový deficit | Účastníci trhu | Prodejní signál | Euro k dolaru | Světové ekonomické fórum | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Počet nezaměstnaných v Německu | Vývoj událostí | Poptávka v eurozóně | Akcie bank | Zadluženost | Trhy | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Emerging markets | Fluktuace | Nejbližší rezistence | FTSE | Významné úrovně | Tempo růstu britské ekonomiky | IPO Facebooku | Měnové trhy | Oscilátor | Rizika | Americký dolar vůči japonskému jenu | Vánoce | Eurozóna | Portugalsko | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | ISM | Globální trhy | Obchodujeme | Důležitá rezistence | Fitch | EURCAD | Pivotní body | Dluhopisový trh | HDP v Evropě | Zpomalování inflace | Nákup eura | Ukazatel volatility | Měnová politika ECB | Kalendář ekonomických událostí | Dánsko | Velcí hráči | Kurz franku | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | xStation 5 | Scotiabank | Směr obchodů | Boris Vujčić | Vysoké ceny | Ekonomiky EU | První obchod | Obnovení růstu | Investment Banking | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Schodek rozpočtu | Renminbi | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Institucionální obchodníci | Žádosti o podporu | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Rizika globální | Poptávka po americkém dolaru | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Tesla | Snížení sazeb Fedu | ONE | Americký akciový index S&P 500 | LeapRate | Euro finance | Prodej eura | Stabilita | Španělsko | Investiční soutěž | Odrazy | Nárůst volatility | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Futures euro FX | Forex kurzy | Otevření buy | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | St. Louis | Deset nejbohatších lidí | Potenciál poklesu | Index spekulativního sentimentu | USDCHF | Druhá vlna | Mzdy | Full-time trader | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | SYRIZA | CAD | Sentiment trhu | Vlnový pattern | HDP EU | Peněžní trh | Na burze | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Ruský rubl | Zprávy z eurozóny | Tisková konference ECB | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Evropské trhy | EURNZD | Raphael Bostic | Stav ekonomiky EU | Carry obchody | Sázet | Aktuální sentiment na trhu | Obchodování pro EUR/USD | Poptávka po bezpečných aktivech | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | Riksbank | Snížení kvantitativního uvolňování | Severomořská ropa | Dluhové krize | Nákupy dolaru | Dolar k japonskému jenu | FXstreet | Reporty | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Pips | Investoři a obchodníci | Tomáš Raputa | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Velkoobchodní tržby | Volkswagen | Hospodářské politiky | AUD/USD | Index relativní síly | Prezident Federální rezervní banky | Hospodářský pokles | Moving Average | Vývoj na trhu | Riziko | Analytik | Konsolidace ceny | Německé dluhopisy | Trinity | MAM | MAST | Spotové ceny | ATH | Právo | Benchmarky | FIAT | JPY | Credit Suisse | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Binance | RSI | Bank of America | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Trend na trhu | Portfolio | Kurz měny | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Plyn | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Karty | S&P/Case-Shiller | Vyšší úrok | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Americký regulátor | Risk | Nezaměstnanost v ČR | Úrovně supportu | Commonwealth Bank of Australia | US akcie | CZK/USD | Ceny | Prognóza vývoje | Tržní pohyby | FRS | Financování | Recese | Pokles | Pohyby na trhu | Kompozitní index | FTSE 100 | Mírná korekce | COT report | Ben Bernanke | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Bundesbank | Trh nemovitostí | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | FXCM | Předpovědi | Predikce | Doporučení k obchodování | Největší světová ekonomika | ASML | Jedno euro | WTI | USD/RUB | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Obchodování v New Yorku | Státy EU | SMA | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Jan Tománek | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Aussie | USD/EUR | Webinář | Klima | Stratég | Dobrá data | Long signál | Současná cena | Instituce | USDCAD | Credit Suisse Group | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Ceny zlata | Plodiny | Blue-chip | Commerzbank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Oživení akcií | Výnos | Global Wealth Management | Výnosy z dluhopisů | Obchodování GBP/USD | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | Dobře definovaný obchodní plán | IHNED | ČEZ | Frank | Počet nakažených | Patria Forex | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | CEO | 256/2004 | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Trinity Bank | Úrokové sazby ECB | Rozhovor | Nové sankce | Vhodné podmínky | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Konkrétní cíle | Historická maxima | Posílení koruny | Rozhodnutí FOMC | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Obchodní tipy | Osvobození | Šinzó Abe | Ceny akcií | Ceny energií | Zboží z Číny | Cena akcií | Energetická krize | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Bezpečné přístavy | Inflační cíl | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | RUB | Výběr zisků | Oficiální údaje | Výhled pro zlato | BOSSA | Jestřábí postoj | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Protistrana | FRA | Vlna poklesu | Funkční období | Zisk | ČNB | Bank of England | Overweight | PCE index | EURUSD | Den D | Pozitiva | Spekulovat | Swapy | Překoupené oblasti | Středoevropské měny | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Falešné proražení | Posílení dolaru | Úroky | PetroChina | Eurostat | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Růst inflace | Pokles hodnoty | Cena mědi | Jednotné měny | Easing | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Souhrnný index nákupních manažerů | Prémie | Oslabování dolaru | Statistiky z trhu práce | Evropa | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Bailout | Kupující | Francie | Předpověď | Zelenskyj | Směnný kurz eura | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Michelle Bowmanová | Automobilky | Návrat poptávky | Inflace v Evropě | Rothschild | Ekonomické události | Eurodolar | Kontext | Biden | Finanční krize | DPA | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | Aktuální sentiment | Snížení daní | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | IronFX | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Statistika z USA | Natixis | Japonsko | Exxon | Historické rekordy | Úroveň parity | ABN | Marže | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Tržní situace | EURSEK | Výrazné cenové pohyby | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | TopForex | Bid | Japonská centrální banka | Společnost XTB | CARA | Merrill Lynch | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Sentiment spotřebitelů | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Konsensus | Pozitivní výsledek | Euro STOXX | Vrcholy | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Tržní fundamenty | Inflace v ČR | Guvernér | Trader | Jasný směr | Americké akciové trhy | Sociální síť | Peking | GfK | Resistance | Aliance | Výrobní aktivity | HDP | Devizový trh | Načasování | Manufacturing PMI | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | NEST | Fibonacciho úrovně | Westpac | HCOB | Natixis Investment Managers | Politici | USD/CAD | DJ30 | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Nejnovější údaje o inflaci | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Zápis ze zasedání FOMC | Slovensko | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | FX trh | Zklamání investorů | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Westpac Banking | ČTK | Lehman Brothers | Růst inflace v USA | Novinky | KPMG | Session | Ztráty | Americká seance | Česká národní banka | Merkelová | Americký ISM | 1D | VIAC | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Dnešní události | Růst průměrné mzdy | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Úvěr | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Akcie | Medvědí trend | Currency | Grexit | Index dolaru | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Nižší úrokové sazby | All Time High | Největší ekonomiky | Investiční nástroj | Société Générale | Rates | John Hardy | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Železná ruda | Očkování | Aktuální kurz | Podniky | Index spotřebitelských cen | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Institut ZEW | Downgrade | Týdenní pivot | Napětí na trzích | Asijské seance | Obchodní výhled | AAA | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Buy signály | Index cen | Světová ekonomika | Změny na trhu | Alternativní investice | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Hospodářská situace | PEPP | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Index VIX | Růst v eurozóně | Price Action | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Největší propad | Marlin | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Globální recese | Maloobchodní tržby v Německu | SSI | Euro k americkému dolaru | Kurz | Pokles pod paritu | DNO | Daně | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Commonwealth Bank | Makrokalendář | Jádrová inflace | Oscilátor Marlin | Barack Obama | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Americký prezident Joe Biden | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Pokladniční poukázky | Ekonomický vliv | Japonské akcie | Seance v USA | Světové ekonomiky | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Silnější dolar | Rychlý růst | Ekonomické fórum | Bankovní rada | Peněžní zásoba | Investice | Osobní příjmy | Evropské banky | Čínský index | Microsoft | Business | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Členství v EU | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Švédská koruna | Nezávislost | Komunikace | Důvody k nákupu | Skupina Saxo Bank | Americká politika | Bod | HighSky Brokers | Fitch Ratings | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Tipy pro začínající | ESM | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Delta | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Základní pravidla | Podíl na zisku | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Akcie klesají | Důvěra | Risk Off | WHO | Oslabení dolaru | Kontrakce | CAC 40 | Americký akciový trh | DIHK | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Index MSCI | Měny | Profitovat | Dollar | Inaugurace | AUDJPY | Předběžné výsledky | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Daňové příjmy | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Chaos | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | Trh s ropou | Patria.cz | Ekonomický institut | Obchodování s cizími měnami | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | Nové žádosti o podporu | Unicredit | NFIB | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Partneři | Ukončení války | Mark Carney | Objem nákupů | Špatná data | Britské měny | Tržby v Německu | Euronext | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Fundamentální data | Leverage | Services | Federální rezervní systém (FED) | Negativní sentiment | Jižní Korea | Média | Engulfing | Výsledková sezóna | Forexové obchodování | Tranše | FedWatch | Potenciální ztráty | Rozšíření | Paládium | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Přetrvávající vysoká inflace | Trendový indikátor | COVID-19 | Béžová kniha | Pozitivní signál | Brusel | NFP | Devizové rezervy | Potenciální zisky | Obchodní dny | Nikkei | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Zbohatnutí | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Energie | Objem | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | Britské banky | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Investiční manažeři | Prodej | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | XM | Evropská unie | Rozvoj | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Obchodovanie | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Korekce | Odhady trhu | Časový plán | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Riziko recese | Střednědobý výhled | US dollar | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Výkonnost | Předčasné parlamentní volby | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Downtrend | Carry trade | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Vývoje kurzu | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Nakupovat státní dluhopisy | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Institut Ifo | Rostoucí trend | High | Tým InstaForex | OECD | Rozbor | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | BK Asset Management | James Bullard | Otočení trendu | Volby v USA | National Australia Bank | Index nákupních manažerů (PMI) | Nikkei225 | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | Hladina supportu | JDE | Podpora | Ministři financí | Definovaný obchodní plán | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | QE | MT4 | Spojené království | Evropský regulátor | Mexické peso | Cena | Obchodování GBP | EU a USA | Příkaz stop-loss | NYMEX | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | MJ | EURAUD | Upozornění | Apple | Příkaz Stop | Obchodní partner | Steen Jakobsen | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Arnault | Prime | DOT | CME Group | Close | Kurzy | Partners | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Drahé kovy | Jefferies | All-time high | Bernard Arnault | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Data z pracovního trhu | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Hliník | Fibonacciho retracement | Kurzy měn | EuroStoxx50 | Podhodnocený | Agentura DPA | Rizikový sentiment | Kypr | Báze | Zastavení dodávek | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Ekonomika | Měny&Sazby | Evropské méně | Slabé euro | Inflace v Německu | Denní graf | SEC | Schodek | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Energetické krize | Šéfka Fedu | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Investiční příležitosti | Centrální banky USA | Intel | Nový býčí trh | LTRO | Likvidita | Cíle | Maloobchodní tržby v USA | Repo sazba | Inflační data | Likvidní | Banky | Předčasné volby | Buy | Francouzské akcie | DAX 30 | Obchodní podmínky | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | I-Trader | Vlády | Americká vláda | CBOT | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Taiwan Semiconductor | Malý prostor | Šance | Síť X | Investiční instrumenty | Ministři financí eurozóny | Fundamenty | Bankrot | Očekávaný růst | PMI v eurozóně | Aktivita obchodníků | Správa | Wall Street | Halliburton | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Data ze Spojených států | Ministr financí | Kurz EUR | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Sazby Fedu | ČR | XTB | Kontrakt | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | Intervenovat | Bavlna | Analytici banky | Zastavení poklesu | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | Ratingové agentury | Pozice | Euro proti dolaru | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | OCI | Aktivity v eurozóně | Pullback | Inflace v EU | Reálná hodnota | TTF | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Binance.US | Inflační report | Chevron | Platební neschopnosti | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Robert Habeck | Hedge | Market | Měnový index | Cenné papíry | Henry Hub | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Německé vlády | Medvědí trh | Otevřená pozice | Support | General Electric | Dluhový strop | Ekonomické statistiky | Důležité informace | FX | Rozvíjející se trhy | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Deutsche Bundesbank | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Western Union Business Solutions | Cenové indexy | Finální odhad | Algoritmus | Rizikovější aktiva | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Jak číst grafy | Broker | Oscilátor RSI | Fio banka | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Alcoa | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | NYSE | Dění na trhu | Investoři | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | IHS | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Program nákupů dluhopisů | Nákupní příležitosti | Embargo | Měnový pár GBP/USD | Americký dolar včera | Investment Managers | Politika Fedu | Polsko | Retracementy | Šéfové | Zastavení dodávek plynu | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | ZEW index | Projekce | Centrální banka USA | Saxo Bank | Hlavní zprávy | Jasné signály | Zpráva COT | Multi-Asset obchodování | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Pozice dolaru | Velké banky | Průmyslové aktivity | Obchodujte | BofA Global Research | Nařízení | Zavedení eura | Měny rozvíjejících se trhů | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | Struktura | ABN Amro | Macquarie | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | P.A. | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | Holubičí rétorika | DIW | Americké ekonomiky | Jádrový index | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | USD | Kamala | CAC40 | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Tištění peněz | Síla amerického dolaru | Dnešní statistika | Peso | Americký dolar dnes | Růst aktivity | Emoce | Obchodování s měnami | Kurz jüanu | Jak trh reaguje | Loonie | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Vyšší úrokové sazby | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | BMW | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | Posilování amerického dolaru | Posilování eura | Vývoj akcií | Cena ropy | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Průraz | Australský dolar | Inflace ve službách | Pokles HDP | Propad | Dezinflace | Přeprodání | HighSky | Trh s futures | Zpomalování ekonomiky | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Významné zprávy | Objemy obchodů | Graf páru | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | Markets | USD/CHF | Významné pohyby | Oblast supportu | Rok 2024 | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Standard & Poor's (S&P) | Apreciace | Monetizovat | Německý Ifo index | Akcie IBM | Makroekonomický kalendář | Opce | Eurobondy | Výhled pro EUR/USD | Investment | Take-Profit | ING | Britský regulátor | Federal Reserve | Česká republika | Technické patterny | Swap | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | Break Even | BofA | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Dlouhodobý vliv | Kurz švýcarského franku | Klíčový faktor | Blue chips | Ceny v eurozóně | Makro | Situace v Německu | Evropská centrální banka | Příjmy a výdaje | Švédsko | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Institut | Stoxx 600 | Sazby ECB | Propad cen komodit | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Velikost pozice | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Doporučení | Inflační očekávání | Makroekonomické data | Body | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Růst produktivity | Obilniny | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | Vývoj měn | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | ABC | Vysoké zisky | Lot | Kupón | Omikron | Referendum | Forex liquidity | Zasedání amerického Fedu | Negativní vývoj | Údaje o nezaměstnanosti | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Redukce | Miliardy | PBOC | ASX 200 | Úroveň supportu | Silné euro | Společná evropská měna | Pimco | Časové rámce | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | Western Union | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Nejistoty na trzích | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Klesající dolar | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Uhlí | Rizikový apetit | Trend klesající | Investovat peníze | Investor | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Strategy Research | Nové údaje | Strukturální změny | Banka | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Stav americké ekonomiky | Markit | Podnikatelské klima | Významné události | Cenový index výdajů | Index technologického trhu Nasdaq | Američané | Jihokorejské akcie | Baker Hughes | Pohyb dolaru | CNBC | Statistika | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Richmond | Německá inflace | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot