Středa 16. dubna 2025 07:06
reklama
Swissquote Bank
reklama
RebelsFunding
reklama
Purple webinář celní války
reklama
InstaForex

Vhodné podmínky

img

Týdenní prognóza založená na zjednodušené vlnové analýze pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a index amerického dolaru, 7. dubna

07.04.2025 Analýza: Od ledna letošního roku určuje směr vývoje ceny hlavního páru s britskou librou rostoucí vlna. Po dosažení spodní hranice silné zóny obratu začala cena prudce klesat a vytvořila začátek plnohodnotné korekce.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, #ethereum a #litecoin ze dne 31. březnu 2018

01.04.2025 Analýza 4hodinového grafu hlavního měnového páru britské libry ukazuje, že vzestupná vlna z 13. ledna zůstává nedokončená. Její první část (A) byla dokončena. Od začátku března se prostřední část vlny (B) formuje v bočním flatu. Tato vlna se vyvíjí jako kontrakční flat a stále není dokončena. V době analýzy se kotace nacházejí na spodní hranici vytvořeného cenového koridoru.
img

Česko si v genderové rovnosti pohoršilo oproti minulému roku o tři příčky. Je na 104. místě

05.03.2025 Nejlépe si ČR vede v oblasti vzdělání, kde dosáhlo stoprocentní genderové rovnosti a v oblasti zdraví, nejhůře naopak v politické sféře. V platové rovnosti je jednou z nejhorších zemí v EU. Úplné genderové rovnosti dosáhlo zatím 24 % organizací v ČR
img

GBP/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 24. ledna (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

24.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2412 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Růst a následné falešné proražení úrovně kolem 1,2325 poskytly dobrý bod pro vstup do prodeje libry, což vedlo k poklesu o více než 40 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu byl dne revidován.
img

GBP/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 21. ledna (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

21.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na hladinu 1,2249 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Pojďme si analyzovat 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v blízkosti hladiny 1,2249 poskytly dobré body pro vstup do nákupů libry, ale výrazný růst se nedostavil. Proražení a opětovné otestování hladiny 1,2249 a bodu pro vstup do prodeje ukázalo pokles o 20 bodů, po kterém tlak na pár zeslábl. Technický výhled byl pro druhou polovinu dne revidován.
img

GBP/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 13. ledna (analýza vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

13.01.2025 Ve své ranní předpovědi jsem zdůraznil úroveň 1,2127 a plánoval jsem na jejím základě činit obchodní rozhodnutí. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Pokles následovaný vytvořením falešného proražení této úrovně poskytl silný bod pro vstup do nákupu libry, což vedlo ke korekci o více než 40 pipsů. Pokles následovaný vytvořením falešného proražení na úrovni 1,2169 umožnil vstoupit do krátkých pozic podél trendu, což zajistilo zisk více než 50 bodů.
img

EUR/USD: 18. prosince – Obchodní plán na americkou seanci (přehled dopoledních obchodů). Inflace v eurozóně dál klesá

18.12.2024 V dopolední prognóze jsem poukázal na úroveň 1,0506 coby klíčový bod pro rozhodování o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, abychom pochopili, co se stalo. Růst následovaný falešným průrazem této úrovně poskytl vynikající příležitost k prodeji eura a vedl k poklesu o 35 bodů. Technický výhled na druhou polovinu dne byl zrevidován.
img

GBP/USD: Plán pro seanci v USA dne 11. prosince (přehled dopoledního obchodování). Tlak na libru se vrací

11.12.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2758 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Proražení a opětovné otestování hladiny 1,2758 zespodu poskytlo vynikající bod pro vstup do prodeje libry, což vedlo k výraznému poklesu na hladinu supportu 1,2725 a k zisku více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl revidován.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 9. prosince (přehled dopoledních obchodů). Kupci eura se nevzdávají

09.12.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0535 a plánoval jsem se u ní rozhodnout o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, k čemu došlo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,0535 poskytly dobrý vstupní bod pro nákup a vedlo k růstu páru o více než 50 bodů. Technický obrázek na druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: Plán na obchodování během americké seance dne 20. listopadu (přehled vývoje dopoledního obchodování). Euro se vrací k poklesu

20.11.2024 Ve své dopolední prognóze jsem zvýraznil úroveň 1,0567 jako klíčový bod pro rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme si vývoj. Pokles a falešné proražení této úrovně poskytly příležitost ke vstupu do dlouhých pozic, ale pár si nedokázal udržet růstovou dynamiku. Pro druhou polovinu dne byl technický výhled revidován.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 12. listopadu (přehled dopoledního obchodování). Euro dosáhlo dalšího minima

12.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0631 a plánoval jsem na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom analyzovali, co se stalo. Pokles a následné vytvoření falešného proražení této úrovně umožnily vstup do dlouhých pozic, ale ke korekci směrem vzhůru nikdy nedošlo. Krátce poté proražení a opětovné otestování úrovně 1,0631 vedlo k prodejnímu signálu pro euro, což mělo za následek pohyb směrem dolů o zhruba 20 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 4. listopadu (přehled dopoledních obchodů). Libra se nedokázala dostat nad úroveň 1,2996

04.11.2024 V dopolední prognóze jsem zdůraznil úroveň 1,2996, na které jsem plánoval učinit obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, k čemu došlo. Růst a falešný průraz kolem úrovně 1,2996 vytvořily skvělý vstupní bod k prodeji libry, což vedlo k poklesu páru o 50 bodů. Technický výhled na druhou polovinu dne byl zrevidován.
img

Ripple dostává povolení k expanzi v Dubaji

03.10.2024 Společnost Ripple, významný poskytovatel infrastruktury pro digitální aktiva, obdržela zásadní souhlas od Dubajského úřadu pro finanční služby (DFSA) pro rozšíření svých operací v Mezinárodním finančním centru v Dubaji (DIFC). Tento souhlas posiluje Ripple jako regulovanou entitu a umožní společnosti poskytovat své inovativní přeshraniční platební služby ve Spojených arabských emirátech (SAE).
img

GBP/USD: Plán obchodování pro seanci v USA ze dne 1. října (přehled dopoledních obchodů). Libra klesla na úroveň 1,3315

02.10.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,3351 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme si, co se stalo. Proražení a opětovné otestování této úrovně vytvořilo vhodné podmínky pro prodej libry, což vedlo k poklesu páru o více než 35 bodů. Nákup při falešném proražení od úrovně 1,3315 vedl k zisku pouze asi 10 bodů, než pár znovu čelil tlaku. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 1. října (přehled dopoledních obchodů). Euro pokračuje v poklesu

02.10.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,1116 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Počáteční pokles, po kterém následovalo vytvoření falešného průrazu, vytvořil pro euro příležitost k nákupu. Po růstu o 15 bodů se ale obnovil tlak na pár. Průraz a následný retest úrovně 1,1116 signalizovaly další prodej eura v souladu s downtrendem, což vedlo k propadu na úroveň 1,1087. Technický obraz na druhou polovinu dne byl mírně zrevidován.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY, index amerického dolaru a #bitcoin

01.10.2024 Pár GBP/USD v posledních dvou měsících formuje závěrečnou část (C) dominantního růstového trendu, který započal na podzim loňského roku. V denním časovém rámci se cena přiblížila k horní hranici potenciální zóny obratu. Současná vlnová struktura zatím nevypovídá o svém dokončení. K průlomu a pokračování poklesu potřebuje vlna získat dynamiku díky korekčnímu pohybu.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/CHF a index amerického dolaru ze dne 23. září

25.09.2024 Od října loňského roku se směr cenového vývoje hlavního páru britské libry řídí algoritmem vzestupné vlny. V týdenním časovém rámci dosáhly kotace hranice potenciální zóny obratu. Než bude struktura pokračovat v růstu, musí se vytvořit přechodná korekce. V grafu nejsou patrné žádné jasné signály blížícího se obratu.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD, zlato a bitcoin ze dne 9. září

10.09.2024 Analýza 4hodinového grafu eura ukazuje, že trend se řídí vzestupnou vlnou z 16. dubna letošního roku. Pohyb vykazuje vysoký potenciál a přechází do většího časového rámce. Od konce srpna se v grafu vytváří protikorekce, která připomíná posunující se flat. Cena se pohybuje podél horní hranice silné potenciální zóny obratu.
C:\fakepath\part-time-trader.jpg

Měnový pár EUR/CAD: Analýza více časových rámců (W1 až H4 TF)

13.08.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/CAD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

ČSOB Data Watch: Maloobchod pokračuje v růstu

05.08.2024 Maloobchodní tržby v červnu pokračovaly v růstu – meziměsíčně přidaly k dobru 0,7 %, v meziročním srovnání +4,4 % a lehce tak překonaly tržní očekávání. Pozitivní čísla nicméně relativizuje negativní revize květnových tržeb z 4,4 % na 3,0 %. Dle statistického úřadu rostly nejvíce tržby internetovým a zásilkovým obchodům, stejně jako prodejnám s kosmetickými a toaletními výrobky. Zvýšily se ale i tržby za prodej potravin, nepotravinářského zboží i pohonných hmot.
C:\fakepath\trader-19062024-38-zm.jpg

Výrobce tenisek Golden Goose kvůli nepokojům v EU odkládá vstup na burzu

19.06.2024 Italský výrobce luxusních tenisek Golden Goose odkládá vstup na burzu. Firma v úterý uvedla, že kvůli politickým nepokojům v Evropě zatím od primární veřejné nabídky akcií (IPO) odstupuje. Právě nejistota spojená s výsledkem voleb do Evropského parlamentu (EP) a situací ve Francii značně rozkolísala evropské trhy, uvedl server CNBC.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlato na 27. května.

28.05.2024 Od loňského léta vytváří kotace hlavního evropského měnového páru klesající horizontální pennant. Cena se od silné potenciální reverzní zóny v denním časovém rámciv polovině dubna vydala směrem vzhůru a vytvořila korekci posledního segmentu hlavní vlny. Struktura tohoto segmentu ještě stále není dokončená.
img

Spotřebitelé začínají (konečně!) utrácet

10.05.2024 Po dvou letech hlubokého útlumu začínají útraty českých domácností konečně svižně narůstat. Maloobchodní tržby v březnu výrazně překonaly odhady analytiků, když meziročně přidaly k dobru více než 6 %, oproti předešlému měsíci pak vzrostly o solidních 1,3 %. Dobrou zprávou je fakt, že se nejedná o jednorázové pozitivní ustřelení – maloobchodní tržby vzrostly za celé první čtvrtletí reálně o 1,9 %, nejvíce od poloviny roku 2021, kdy došlo k rozvolnění protipandemických opatření. Nad očekávání rychlé oživení spotřebitelské poptávky napříč jednotlivými kategoriemi jde ruku v ruce s obnoveným růstem reálných mezd.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a dolarový index na 29. dubna

29.04.2024 Britská libra se na svém hlavním měnovém páru od července loňského roku pohybuje především do strany. Neúplná formace "pennant" v grafu naznačuje pokračování tohoto trendu přinejmenším v průběhu několika příštích týdnů. Nedokončený segment aktuálně směřuje dolů, přičemž minulý týden došlo k retracementu.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a dolarový index na 22. dubna

23.04.2024 Denní graf hlavního měnového páru britské libry od loňského léta znázorňuje vytvoření horizontální klesající korekce. Do této chvíle se kotace dostaly k hranicím silné potenciální oblasti obratu. Od začátku března se v rámci vlnové struktury vyvinula protažená flat korekce. Minulý týden cena tohoto hlavního měnového páru prorazila silnou rezistenci a proměnila ji v support.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy měnových párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a indexu amerického dolaru

08.04.2024 Od července loňského roku určuje hlavní směr cenového pohybu na měnovém páru GBP/USD algoritmus klesající vlny. Její struktura se vyvíjí jako korekční typ připomínající "pennant". Nedokončená část začala 8. března. Minulý týden cena prorazila silnou hladinu supportu, po čemž kotace páru potřebovaly konsolidovat, aby mohly pokračovat v klesajícím trendu.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlata

08.04.2024 V grafu evropské měny určuje směr cenových fluktuací od září loňského roku algoritmus klesající vlny. Struktura vlny tvoří horizontální korekční rovinu. Extrémy v grafu vytvářejí formaci "pennant". Vlnová struktura se pomalu dokončuje, ale v grafu nejsou žádné signály blížícího se obratu.
C:\fakepath\trader-29032024-9-zm.jpg

Švýcarská firma Syngenta stáhla plán vstupu na burzu v Šanghaji

29.03.2024 Švýcarský producent pesticidů a osiv Syngenta stáhl plán na primární veřejnou nabídku akcií (IPO) na šanghajské akciové burze. Firma to uvedla dnes na svém webu. Čínský akciový trh je aktuálně v útlumu. Primární nabídka by měla hodnotu několika miliard dolarů.
img

USD/JPY: obchodní plán na evropskou seanci 1. března. Obchodníci nakupují USD při každém poklesu

01.03.2024 Včera bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost hladině 149,71 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pokles a falešný průraz úrovně 149,71 přinesly vynikající buy signál, který vedl k růstu páru o 40 pipů. Odpolední prodej při falešném průrazu úrovně 150,10 vedl k poklesu páru na úroveň 149,71. Snaha býků ubránit tuto úroveň nepřinesla očekávaný výsledek, ale long pozice po falešném průrazu v oblasti 149,27 se velmi hodily a umožnily býkům získat z trhu dalších asi 80 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 17. ledna

17.01.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2631 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce klesla od nuly. O trochu později pár vystoupal na úroveň 1,2665, ale několik jeho neúspěšných pokusů o její proražení nabídlo vhodné podmínky k prodeji, který vyústil v návrat páru na úroveň 1,2631.
C:\fakepath\carry-trade-17072023.jpg

8 nejlepších obchodních strategií – carry trade obchodování (9. díl) – 2. část

24.07.2023 Dnešním článkem završíme náš oblíbený seriál o obchodních strategiích. V tomto závěrečném článku se budeme věnovat druhému dílu strategie carry trade, která patří v současné době vysokých úrokových sazeb k těm nejvýdělečnějším metodám, kterou mohou tradeři obchodovat.
C:\fakepath\swing-trader-260320203-uvod.jpg

8 nejlepších obchodních strategií - swingové obchodování (8. díl)

27.03.2023 V dnešním díle tohoto seriálu si představíme swingové obchodování. Swingové obchodování je strategie, při níž se obchodníci snaží využít výhod jak obchodního pásma, tak i trendových trhů. Hledáním vrcholů a dna mohou obchodníci podle toho vstupovat do dlouhých (long - buy) a krátkých (short - sell) pozic. Jedná se o poměrně oblíbenou a hojně rozšířenou obchodní strategii, která má velmi mnoho různých přístupů a variant.
C:\fakepath\FTMO-25102021-1.jpg

Práce v FTMO? A proč ne?

01.11.2021 V prvním díle našeho miniseriálu o společnosti FTMO jsme si řekli něco o historii společnosti a o tom, jak důležití jsou pro zdravý vývoj Prop Trading firmy nejenom dobří tradeři, kteří pro ni obchodují, ale také kvalitní a loajální zaměstnanci. V dnešní druhé části se podíváme na dění ve společnosti FTMO očima jednoho z jejich nových kolegů.
img

Forexová strategie Top Down Tomáše Vobořila

06.09.2017 Strategie Top Down neboli strategie shora dolů je forexovou strategií založenou na analýze vývoje ceny, tedy „price action“. Analýza se nejdřív dívá na grafy vyšších time framů (měsíční, týdenní), z nichž určuje trend, tedy směr pohybu finančního aktivu. Po jasně definovaném trendu (rostoucí, klesající) obchodník přechází na nižší time frame, tedy denní, 4hodinový a hodinový graf, v nichž hledá vhodné podmínky pro vstup do obchodu. Analýza Top Down je obchodní přístup, nikoli obchodní systém. Tato forexová strategie využívá čistý svíčkový graf.
Související klíčová slova: EUR | Býčí pohyb | Objem peněz | Znalost | Údaje z USA | Take Profit | Maximální riziko | Retracement | Chuť podstoupit riziko | Kiwi | Firma FF Trader | Australská centrální banka | Zkušenosti | Vstupy | Primární emise | Křížení indikátoru | Držení obchodu | Obchodník | Dovednosti | Long pozice | Top Down Analýza | Trend | Bank of Japan | Výrobní PMI | Golden Goose | Pokles indexu | Macron | Kroky Fedu | Statistiky | Talent | Silný support | Spekulativní obchody | Britská libra | Aktiva | Příležitost k prodeji | Nákupní pozice | Spojení | Carry trade obchodování | Obchodní pásma | Guinea | Obchodní systém | Analýzy | Pravděpodobnost | Short obchody | Ethereum | Průraz supportu | Pokračování poklesu | Expanze | Posilování dolaru | Swingová obchodní strategie | Překříží Stochastic | Kladný swap | Klouzavé průměry | Vlnové analýzy | HOPI | Reserve Bank of Australia | Potvrzení signálu | Výstup z pozice | Cena zlata | Business & Professional Women | Směrnice | Sinochem | Proražení | Oznámení | ČSOB | Školení | Volby | Data Watch | Primární veřejná nabídka akcií | Výhled ekonomiky | Zachování původní hodnoty | Dobří tradeři | Snížení úrokových sazeb | Výhled | Nejnovější zprávy | Vysoké riziko | Výrazný růst | Inflace | Podnikání | Dolarový index | Úřad pro finanční služby | Hodnota ATR | Vývoj měnového páru | Hodinový graf | Permira | NZD/USD | Gap | Vlnové analýzy (SWA) | Obchodní seance | Práce v FTMO | Politické faktory | Maloobchod | SWA | Aktuální ekonomické podmínky | Graf | Úrovně Stop-Lossů | Rizika obchodů | Moncler | Příkaz | Obchodní účet | Bossa.cz | Růstový směr | Zpráva | Křížení oscilátoru Stochastic | Momentum | Obchodní plán | Vstup do obchodu | Irsko | Obchodní transakce | Psychologie velkých investorů | Retailoví obchodníci | Křížení Stochasticu | Futures | Globální ekonomiky | Nabídka | Data z USA | Výprodeje | Uptrend | Protipól carry trade | Délka obchodování | Býčí signál | Potenciální obrat | Znalosti technické analýzy | Pokles k supportu | Buy obchody | Pohyb ceny | Mentoring | Ekonomiky | Odhodlání | Volatilita | Carry trades | Levels | Směřování trhu | Křížení indikátoru Stochastic | Peníze | Euro dolů | Velikost lotu | Turecko | Očekávání | Snižování sazeb | Flat | Příležitost k nákupu | Investiční centrum | Kathy Lien | Evropské měny | EUR/CAD | Nejvyšší volatilita | Hedgeové fondy | Nákupy | Růst | Obchodovatelné instrumenty | Rizika obchodů carry trade | Falešný průraz | Americký index | Příležitosti | Snížit úrokové sazby | Hodnoty investice | Prognóza | Dubaj | Alternativní zdroje | Ekonomické vyhlídky | Potenciál pro růst | Prodejní příležitost | Svíčkový pattern | Zákaznická podpora | HOPI HOLDING | Objem obchodů | Intradenní obchodování | Challenge | Obrat trendu | Volatility | Long | Formace Inside Bar | Prezident Trump | Prohlášení politiků | AUD | Long příležitosti | Inflace v eurozóně | Opatření | Další růst | Trh | SAE | Digitální aktiva | Malý růstový trend | Recese ve Spojených státech | Index | Vice | AUD/JPY | Zachování původní hodnoty investice | Bollingerova pásma | Sell | Plán vstupu na burzu | Poměr rizika a výnosu | Klesající trend | Čínský akciový trh | Eura | Nejistoty | Tržní kapitalizace | Hladina rezistence | Kapitál | FinTech | Posílení | Agentura Reuters | GBP/JPY | Fungování firmy | Společnosti | Majitel | Plán vstupu | EP | Měny s vysokým výnosem | Maloobchodní tržby | Tržní podmínky | Riziko carry trade | Domácnosti | Stop příkazy | DFSA | Average true range (ATR) | EUR/GBP | Příklad carry trade | Poměr rizika a zisku | Reverzní svíčkový pattern | Ceny Bitcoinu | Technické analýzy | Řízení rizika | Větší úrokový diferenciál | Pokles ceny | Hledání výnosu | Syngenta | Krátkodobé obchody | Obchodní přístup | Medvědí křížení Stochasticu | Forexové páry | Akciový index | Pozornost | Ekonomické vyhlídky země | Úsilí | Range | Oblast rezistence | ATR | Příležitost ke vstupu | Inside | Oblasti rezistence | Pozornost obchodníků | Ripple | Statistický úřad | Webináře | Taylor Swiftová | Bitcoin | Úroveň rezistence | Poptávka | Snižování úrokových sazeb | Býčí nebo medvědí | Video | Vstup do dlouhých pozic | Směřování trhů | Obchodovat | Obchodníci | Norsko | Indikátor | Pár EUR/USD | Analytici | Problémy | Nabídky akcií | DIFC | Swiftová | Stres | Přístup k informacím | ČSOB Data Watch | Členské státy | Býčí křížení Stochasticu | Podstoupit riziko | Klouzavý průměr | Litecoin | Firma | Obchodovat na forexu | Směr trendů | Zasedání Bank of England | Short pozice | Prodejní aktivity | Byznys | Úrovně rezistence | Evropský parlament | Oblíbené carry trades | Platforma | Indexy PMI | Prohlášení | USA | ZískejÚčet | | Růst HDP | Jakub Hodan | Úrokové sazby | Sudán | Konsolidace | ZEN | Oslabení kurzu | Burze | Výrobní aktivita | Vývoj | Inside Bar | Trading | Fluktuace kurzu | Úroková sazba | Plán obchodování | FF Trader | Časový rámec | Súdán | Vzdělávací cyklus | Prop Trading | ManpowerGroup | BRICS | Volatilní | EUR/USD | FTMO Challenge | Spotřebitelská důvěra | Čtyřhodinový graf | Další vývoj | Měnové politiky | Business & Professional Women ČR | Finanční služby | Odvětví | Investiční doporučení | Signály přeprodanosti | Šum na trhu | Férový přístup | Růstový potenciál | Dna | Británie | Nízký potenciál | ČSOB Data | Potvrzení signálů | Denní graf měnového páru | Miliardy dolarů | Kritéria pro carry trade | Carry obchod | Překážky | Finsko | Sazby | Obchodní pozice | Pozorování | Pennant | Odvětví Prop Tradingu | Úrok | Investovat | Růst hodnoty indexu | Otestování rezistence | Regulátor | Firmy | Průměrování | Averze k riziku | Trades | Money management | Ekonomické podmínky | Odhady ekonomů | Nikaragua | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Úspěšní obchodníci | Fed | Akcie společnosti Moncler | Počet obchodních příležitostí | Výhled ekonomiky dané země | Světové ekonomické fórum | Primární nabídka | Trhy | Trade | Příliv kapitálu do bezpečných aktiv | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Růst české ekonomiky | Kladné swapy | Oscilátor | Rizika | Počet kupujících | Commitment of Traders | ISM | Zvýšení volatility | Příklady obchodování | Úspory | Tradingový byznys | Prodávající | Obnovení růstu | Býčí křížení indikátoru | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Ředitelka | Francouzský parlament | Tempo snižování sazeb | Limitní příkaz | Low | Prodej eura | Španělsko | Time frame | Nárůst volatility | Prezident Emmanuel Macron | Potenciál poklesu | CAD | Odhady analytiků | Swingové obchodování | Vstup na burzu | Na burze | Společnost | Forexová strategie | Evropské trhy | Ztráta | FXstreet | 8 nejlepších obchodních strategií | Globalizace | Obchod | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Nárůst long pozic | AUD/USD | Jak vydělat peníze | Závěr seriálu | Moving Average | Riziko | Jak vydělat | Emise | JPY | Prohlášení Fedu | Citi | Transakce | Zvýšené volatility | Order | Nástroj | GBP | Země BRICS | Vyšší úrok | Nezisková organizace | Inovace | Úrovně supportu | Ceny | ETH | Financování | Recese | Pokles | COT report | Impuls | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | SMA | Blízký východ | Divergence | MACD | EUR/JPY | Libra | Zlato a bitcoin | Společnost Equinor | Rozvolnění | Zóny supportu | Aussie | Instituce | Ceny zlata | Stop-Lossy | Výnos | Německé ekonomiky | Frank | Vyšší low | Spotřeba domácností | Silný pokles | FTMO | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Obchodní tipy | GBP/USD | Velké instituce | Identifikace trendu | Výběr zisků | BOSSA | Írán | Jestřábí postoj | Zisk | Bank of England | EURUSD | Fóra | Swapy | Překoupené oblasti | Silná data | Krátká pozice | Obchodování | Vzdělání | Falešné proražení | Obchodní platforma | Eurostat | Prezident | Evropa | Management | Trump | Zprávy | Kupující | Předpověď | Údaje | Posílení libry | FXstreet.cz | Obchody | ProCent | Svíčkový graf | Multitimeframe | Začátečník | Směřování | Tržní situace | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Japonská centrální banka | CARA | Situace | Miliardy eur | Tržby | Býčí trh | Signály | Psychologie | Trader | Jasný směr | Živé obchodování | HDP | Načasování | Rozhodování | Dolar | Euro | Politici | USD/CAD | Výprodej | EUR/CHF | Zdraví | Average True Range | ČTK | Výhled měnové politiky | Ztráty | Obchodní styl | 1D | Spojené arabské emiráty | Technický výhled | Japonský jen | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Prodejní pozice | Kupci | WELL | Nový Zéland | Vzestupný trend | Podniky | Předpokládaný vývoj | Nastavení Stop-Lossu | Vývoj ceny | Býčí trend | Mzdová dynamika | Tým FXstreet.cz | Index cen | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Reuters | Price Action | Přeprodané oblasti | Britská ekonomika | Celebrity | Emmanuel Macron | Prognózy | Kurz | Daně | DNO | Jádrová inflace | Růstový trend | Energetická společnost | Úspěchy | Signál ke vstupu | Seance v USA | Výsledky | Ekonomické fórum | Investice | Business | Traders | Potenciál | Finanční nástroj | Kapitalizace | Bod | Růst ceny zlata | Zisky | Zaměstnanci | Fondy | Zotavení | Důvěra | Ukazatel | Dlouhá pozice | Měny | Profitovat | AUDJPY | Burzy | Primární veřejná nabídka | Signál | Úbytek | Organizace | Rozšíření | Plány | Konvergence | Možný scénář | Workshop | Analýza transakcí | TIM | Objem | Investiční | Nálada | Ženy | Prodej | Rozvoj | Silný růst | Vyhlídky | Finanční trhy | Míra | Equinor | Korekce | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Carry trade | Instrument | Přehled | Short | High | Rostoucí trend | Odhadovaná cena | CHF | Nabídka akcií | Centrum | Příliv kapitálu | Dlouhé (long) pozice | JDE | Podpora | Cena | Vývoje ceny | Německo | Upozornění | Pohyb cen | Snížení sazeb | Prime | Rozvolnění protipandemických opatření | Ekonomická data | Etherea | Ekonomická data z USA | Měnový pár EUR/GBP | Úrokový diferenciál | Medvědi | DAX | Podnik | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Server CNBC | Akcie společnosti | Oscilátory | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | WEF | Denní graf | Indikátory | Oslabení | Indikátor MACD | Práce | Strategie carry trade | Holding | Předčasné volby | Buy | Kotace | Rychlost | Šance | Instrumenty | Analýza | ČR | Veřejná nabídka akcií | Intervenovat | Pozice | Současná situace | Pullback | Dlouhé pozice | Švýcarský frank | Svíčkové formace | Medvědí trh | Otevřená pozice | LSEG | Support | Transparentnost | Pokračování růstu | Chuť riskovat | Služby | Volný čas | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | Úrokové platby | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Růst libry | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Výkonný ředitel | Odměny | Vzdělávání | Rezistence | Hladiny supportu | Jasné signály | Zpráva COT | Spotřebitelská poptávka | W1 | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | IPO | Krátké (short) pozice | USD | Zvýšení daní | Inflace ve Spojeném království | D1 | Nízké úrokové sazby | Růst ceny Bitcoinu | Posilování amerického dolaru | Federální rezervní systém | Island | CZ | Průraz | Australský dolar | Trh s futures | Britské libry | Vlnová struktura | Prop Trading firmy | Pokles eura | Vlajka | Vydělat peníze | USD/CHF | Oslabování amerického dolaru | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | Jak se stát forexovým obchodníkem | Více časových rámců | Česká republika | Swap | Indexy | Americký dolar | Švédsko | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Růst ceny | Doporučení | Body | Zvýšení inflace | Reverzní formace | Pákistán | Trading firmy | Holubičí postoj | ROCE | ABC | Navýšení | EU | Miliardy | Úroveň supportu | Časové rámce | Spekulanti | Graf měnového páru | Pravidelnost | Prodeje | Akciový trh | Stochastic | USD/JPY | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Primární veřejné nabídky akcií | CNBC | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Ocenění
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

VFC.US
Vfxtrades
VGG
VHM
Vhodná doba
Vhodná doba nakoupit
Vhodné akcie
Vhodné emoce
Vhodné obchodní příležitosti
Vhodné obchodní strategie

Následující klíčová slova

Vhodné příležitosti pro nákup
Vhodný čas na nákup akcií
VIAC
Viacom
Viacom CBS
ViacomCBS
ViacomCBS (VIAC.US)
VIAC.US
Via Chem Group
Viasat
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei Payouty
Potvrďte prosím... Zavřít