Pohyb cen

Čemu věnovat pozornost 11. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
11.04.2025 Na pátek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale od žádné se nečeká vliv na trh. Samozřejmě můžeme být svědky krátkodobých reakcí na jednotlivé zprávy, ale všeobecně se ví, že trh je stále ovládán Trumpem. Jeho kroky ovlivní, jak se bude americký dolar chovat v poslední obchodní den týdne. A dolar pak ovlivňuje všechny ostatní měny. Reporty poukazují hlavně na údaje o HDP a průmyslové výrobě ve Velké Británii, americký index PCE a index spotřebitelské nálady Michiganské univerzity.

Starší byty zdražily meziročně až o 25 procent
10.04.2025 Meziroční zdražení bytů se ve zkoumaných městech pohybovalo od 13 procent v případě Olomouce do 25 procent v případě Ústí nad Labem. V hlavním městě pak straší byty zdražily o 13 procent, v Brně o 16 procent. Ani kvartální pohyb cen nenaznačil zpomalení tempa růstu, vyplývá z analýzy společnosti FérMakléři.cz, která spolupracuje s více než 100 realitními makléři z velkých i malých realitních kanceláří napříč celou Českou republikou.

Jak 8. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
08.04.2025 V pondělí měnový pár EUR/USD dál divoce kolísal. Aktuální dění napříč trhy lze charakterizovat mnoha způsoby – panika, chaos, šílenství, apokalypsa. Jádro problému se však nemění: žádné logické ani technické pohyby tu nejsou. Nepřetržitě jsou zveřejňovány nové zprávy, účastníci trhu neustále mění sentiment a stejně často se mění i směry cen. Předpovědět pohyb cen i na jediný den předem vypadá jako nesplnitelný úkol.

Týdenní prognóza založená na zjednodušené vlnové analýze pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a index amerického dolaru, 7. dubna
07.04.2025 Analýza: Od ledna letošního roku určuje směr vývoje ceny hlavního páru s britskou librou rostoucí vlna. Po dosažení spodní hranice silné zóny obratu začala cena prudce klesat a vytvořila začátek plnohodnotné korekce.

Jak 20. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
20.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval s mírným poklesem, který byl čistě náhodný, protože i libra šterlinků zavřela níž než v úterý. Růst je stabilní, jak naznačuje vytvoření nového rostoucího kanálu. Cena je aktuálně poblíž spodní hranice tohoto kanálu, a pokud ji prorazí směrem dolů, mohla by vyvolat dlouho očekávaný pokles. Americký dolar bez ohledu na působící faktory klesl už příliš. Cla Donalda Trumpa sotva začala platit a americká ekonomika zůstává silná, což včera připustil i Jerome Powell. Není tedy důvod k masivnímu výprodeji dolaru. Pokles dolaru souvisí s Trumpovou obchodní politikou, ale dolar nemůže a neměl by klesat věčně. Očekáváme tedy, že cena prorazí pod rostoucí kanál, což povede k růstu amerického dolaru.

Ceny zemního plynu v USA zůstávají silné navzdory mírnému počasí
18.03.2025 Futures na zemní plyn v USA si udržují silnou pozici nad klíčovou úrovní 4,00 USD/MMBtu, i když mírné březnové počasí snižuje poptávku po vytápění a zmírňuje tlak na zásoby. Kontrakt Nymex s nejbližším termínem dodání aktuálně roste o 1,8 % na 4,088 USD/MMBtu, přičemž jeho podporu zajišťuje dlouhodobá potřeba doplnění zásob před letní sezónou.

Donald Trump teprve začíná
14.03.2025 Struktura vlny v grafu 24H pro #SPX se zdá poměrně jasná. Prvním klíčovým poznatkem je globální pětivlnná struktura, která je tak rozsáhlá, že se ani v nejmenším měřítku nevejde do okna terminálu. Jednoduše řečeno, americké akciové indexy rostou už velmi dlouho. Jak ale víme, trendy se střídají. V tuto chvíli se zdá, že vlna 5 v rámci vlny 5 byla dokončena. Index se čtyřikrát neúspěšně pokusil překonat hodnotu 6 093, která odpovídá Fibonacciho úrovni 200,0 % z vlny 4. Podle mého názoru se pravděpodobně brzy dočkáme korekční vlnové sekvence. Americký akciový trh je přehřátý a čím dál víc analytiků začíná diskutovat o možném vzniku bubliny.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 14. března: Euro předstírá korekci
14.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal velmi slabou volatilitu a jen mírně korigoval. Euro v několika posledních týdnech získalo 600 pipů a celý jeho růst se ani nevešel do grafu. Současný pullback o 70–80 pipů je proto relativně bezvýznamný. Je náročné určit, zda trh už přestal reagovat na politiku Donalda Trumpa, ale makroekonomické údaje stále ignoruje.

USD/JPY: Jenu se otevírají nové cenové horizonty
11.03.2025 Pár dolar/jen je i nadále ovlivňován celkovým poklesem amerického dolaru a sílícím jestřábím sentimentem kolem potenciálních politických kroků Bank of Japan. V pondělí medvědi na páru USD/JPY otestovali hladinu supportu na úrovni 147,00, která se v denním časovém rámci (D1) shoduje se spodní linií Bollinger Bands. Minulý týden se obchodníci pokusili tuto cenovou bariéru prolomit, ale ustoupili a páteční obchodní seanci uzavřeli na úrovni 148,04. V pondělí došlo k dalšímu pokusu o prolomení úrovně 146. Vzhledem k současnému fundamentálnímu pozadí mají kupci USD/JPY jen malou šanci odolat dynamice prodávajících.

USD/JPY: Jenu se otevírají nové cenové horizonty
11.03.2025 Pár dolar/jen je i nadále ovlivňován celkovým poklesem amerického dolaru a sílícím jestřábím sentimentem kolem potenciálních politických kroků Bank of Japan. V pondělí medvědi na páru USD/JPY otestovali hladinu supportu na úrovni 147,00, která se v denním časovém rámci (D1) shoduje se spodní linií Bollinger Bands. Minulý týden se obchodníci pokusili tuto cenovou bariéru prolomit, ale ustoupili a páteční obchodní seanci uzavřeli na úrovni 148,04. V pondělí došlo k dalšímu pokusu o prolomení úrovně 146. Vzhledem k současnému fundamentálnímu pozadí mají kupci USD/JPY jen malou šanci odolat dynamice prodávajících.

Ceny zlata stabilní uprostřed opatrnosti investorů před údaji o zaměstnanosti v USA
05.03.2025 Ceny zlata zůstaly ve středu stabilní, pohybovaly se nad 2 900 USD za unci, protože investoři byli opatrní před nadcházejícím zveřejněním údajů o zaměstnanosti v USA. Navzdory výraznému poklesu amerického dolaru zaznamenaly spotové ceny zlata minimální pohyb, což odráží vyčkávací přístup účastníků trhu.

Vlnová analýza páru BTC/USD na 11. února. Bitcoin uvízl v bočním trhu
11.02.2025 Vlnová struktura páru BTC/USD v grafu 4H vypadá naprosto jasně. Po dlouhé a složité korekční struktuře a-b-c-d-e, která se tvořila od 14. března do 5. srpna, se začala vyvíjet nová impulzní vlna, která už nabyla pětivlnnou podobu. Soudě podle velikosti první vlny by pátá vlna mohla být kratší. Nečekám tedy, že bitcoin v následujících měsících překoná pásmo 110 000 – 115 000 USD.

Analýza BTC/USD – 30. ledna. Powell vyvolal novou bitcoinovou rally
30.01.2025 Struktura vln v grafu 4H páru BTC/USD je naprosto jasná. Po prodloužené a komplexní korekční struktuře a-b-c-d-e, kter...

Vlnová analýza pro pár BTC/USD na 29. ledna. Bitcoin ignoruje všechny překážky
29.01.2025 Vlnová struktura na páru BTC/USD v grafu 4H vypadá přehledně. Po prodloužené a komplexní korekční struktuře a-b-c-d-e, která se vytvořila v době od 14. března do 5. srpna, se objevila nová impulsní vlna. Ta už nabírá podobu pětivlnné formace. Podle velikosti vlny 1 bude vlna 5 pravděpodobně trpasličí. Vzhledem k této struktuře nečekám, že by bitcoin v nadcházejících měsících vystoupal nad 110 000 – 115 000 USD.

Jak vydělat milion za dva týdny od počítače? Odpovědí je prop trading
22.01.2025 Dobře odhadnout pohyb cen a vydělat na jejich rozdílu. Tak by se dal zjednodušeně popsat trading čili obchodování s různými aktivy od měn, přes akcie až po komodity. Takzvaný prop trading, neboli proprietární obchodování, funguje na stejném principu – obchodník k němu ale nevyužívá vlastní peníze, ale virtuální kapitál firmy, pro kterou obchoduje. To otevírá cestu k zajímavým ziskům.

Analytici: Návrat Trumpa do Bílého domu se v ceně zlata zatím neprojevil
21.01.2025 Návrat Donalda Trumpa do Bílého domu se zatím výrazně neprojevil v ceně zlata, uvedli analytici, které dnes oslovila ČTK. Zlato se v těchto dnech mírně zdražuje nad 2700 dolarů (asi 65.400 korun) za troyskou unci. Loni cena zlata zdolávala historická maxima, za celý rok 2024 vzrostla o více než čtvrtinu. Letos experti očekávají další růst ceny.

Zlato oslabuje uprostřed měnících se ekonomických ukazatelů
17.01.2025 Futures na zlato dnes zaznamenaly mírný pokles, ovlivněný nedávnými údaji o americké ekonomice a vyvíjejícími se očekáváními ohledně měnové politiky Federálního rezervního systému.

GBP/USD: Analýza a prognóza
15.01.2025 Pár GBP/USD se snaží využít mírného oživení z úrovně 1,2100, což je nejnižší úroveň od listopadu 2023, které dosáhl na začátku tohoto týdne.

Data za poslední měsíce loňského roku potvrdila výrazné zdražení starších bytů
10.01.2025 I lidé, kteří v posledních měsících loňského roku koupili místo novostavby starší byt, si oproti roku před tím připlatili. Osm zkoumaných měst ukázalo na zahrnutém vzorku starších bytů meziroční zdražení mezi 10 procenty v případě Brna a 20 procenty v případech Ostravy a Ústí nad Labem. Pohyb cen mezi čtvrtletím pak ukázal na zpomalení zdražování, které může být i důsledkem stagnace výše úrokových sazeb hypoték.

Ceny zemního plynu v USA rostou kvůli očekávanému příchodu polárního víru
06.01.2025 Ceny zemního plynu v USA zaznamenaly výraznou volatilitu na začátku ledna 2025, a to díky předpovědím o příchodu polárního víru, který by mohl přinést nejchladnější leden za poslední dekádu. Tento očekávaný silný mráz vedl k prudkému nárůstu poptávky po vytápění, což ovlivnilo ceny na trhu i úroveň zásob.

Ceny zlata zůstávají stabilní díky geopolitickým nejistotám a politice Fedu
06.01.2025 Ceny zlata ukázaly na začátku roku 2025 pozoruhodnou stabilitu, pohybují se kolem 2 635 USD za unci. Tento klid následuje po významném 27% nárůstu v roce 2024, což bylo nejsilnější roční zhodnocení od roku 2010.

Rivian překonal očekávání dodávek a vyřešil problémy v dodavatelském řetězci
03.01.2025 Ve čtvrtém čtvrtletí Rivian dodal 14 183 vozidel, což překonalo očekávaných 13 000 jednotek. To představuje 42% nárůst oproti předchozímu čtvrtletí. Za celý rok společnost dodala 51 579 vozidel, čímž splnila svůj cíl, který se pohyboval mezi 50 500 a 52 000 dodávkami.

Ceny ropy zahajují rok 2025 růstem: Čína zvyšuje optimismus
02.01.2025 K 2. lednu 2025 vzrostly futures na ropu Brent o 0,5 % na 74,98 USD za barel a West Texas Intermediate (WTI) stoupla o 0,5 % na 72,05 USD za barel.

Plyn zahajuje rok 2025 růstem: Vývoj v USA a Evropě
02.01.2025 K 2. lednu 2025 vzrostly americké futures na zemní plyn o 1,6 % na 3,692 USD za milion britských termálních jednotek (mmBtu). Tento růst je přičítán předpovědím chladnějších než obvyklých teplot během ledna, což by mělo zvýšit poptávku a snížit úroveň skladování. Analytik Eli Rubin z EBW Analytics uvedl, že ačkoli očekávané mrazy nemusí způsobit rozsáhlé omezení produkce, významné odčerpávání zásob by mohlo krátkodobě podpořit ceny.

Americké futures na zemní plyn oslabují před expirací kontraktu
27.12.2024 Americká Agentura pro energetické informace (EIA) oznámila čistý pokles zásob zemního plynu o 125 miliard kubických stop (Bcf) za týden končící 13. prosince 2024. Celkové množství pracovního plynu v zásobnících tak dosáhlo 3 622 Bcf. Tento objem je o 20 Bcf vyšší než ve stejném období loňského roku a o 132 Bcf nad pětiletým průměrem 3 490 Bcf.

Bitcoin a Zlato: Aktuální výhled
19.12.2024 Bitcoin, nejstarší a nejoblíbenější kryptoměna, zůstává jedním z hlavních ukazatelů vývoje trhu. V posledních měsících reaguje na výrazný příliv nového kapitálu, mimo jiné díky politickým změnám, jako je zvolení prezidenta Donalda Trumpa. Ten se o kryptoměnách v minulosti několikrát vyjádřil pozitivně, což přispělo k rostoucímu optimismu mezi investory.

Sokolovská uhelná odhaduje letošní ztrátu na více než miliardu korun
11.12.2024 Sokolovská uhelná odhaduje letošní ztrátu na více než jednu miliardu korun. Na jaře přestane těžit skrývku, zbytek dosažitelného uhlí během několika let dotěží. Jde zhruba o 10,5 milionu tun uhlí. Těžba ale postupně klesá, v roce 2023 vytěžila 3,36 milionu tun. Uhelné společnosti, která vyrábí i elektrickou energii, loni pomáhaly vysoké ceny elektřiny. To přispělo k zisku téměř 885 milionů korun. Letos byla situace výrazně komplikovanější, řekl dnes novinářům předseda představenstva Sokolovské uhelné Jan Filip.

Americký dolar: Jak reagovat na prosincovou sezónnost?
06.12.2024 Stojí za to se podívat na historický sezónní vývoj, který naznačuje, že prosinec bývá obvykle nejslabším měsícem pro americký dolar.

Zvyšování nájmů a inflace. Co řeší inflační doložka ve smlouvě?
02.12.2024 Míra inflace od 2. čtvrtletí 2023 obecně klesá, ale z pohledu nájemného bydlení je situace trochu jiná. Ceny za nájem bytu podle Českého statistického úřadu celorepublikově meziročně vzrostly o 6,2 % a trend posledních let potvrzují i data UlovDomov.cz. I proto se v nájemních smlouvách stále častěji objevuje inflační doložka, která majitelům nemovitostí přidává na jistotě, že jejich byt nebude pronajímán pod cenou. Jak vnímají inflační doložku nájemníci? A řeší inflační doložka pohyb cen v ekonomice komplexně?

Inflace a slabé prognózy technologických společností: Proč trhy na Wall Street uzavřely na nízké úrovni
28.11.2024 Včerejší obchodování na Wall Street skončilo ztrátami všech hlavních indexů, přičemž Nasdaq patřil k lídrům poklesu. Technologický sektor utrpěl před Dnem díkůvzdání výrazné ztráty, protože se obchodníci začali obávat, že by Federální rezervní systém mohl ustoupit od agresivního snižování úrokových sazeb kvůli přetrvávajícím obavám z inflace.

Doporučení k obchodování a analýza EUR/USD na 26. listopadu: Euro předstírá korekci
26.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zahájil novou vlnu korekce – přesněji řečeno pullback. Včerejší pohyb směrem vzhůru nelze považovat za úplnou korekci. Cena nedokázala konsolidovat nad trendovou linií a pondělní gap naznačuje, že by euro mohlo opět zamířit dolů. Navzdory růstu eura o 150 pipsů se stále domníváme, že klesající trend zůstává nedotčen. Tento trend přetrvává ve všech časových rámcích, dokonce i v hodinovém grafu. Pokud cena konsoliduje nad trendovou linií, mohli bychom očekávat silnější růst, ale jeho dosažení bude vyžadovat značné úsilí. Prozatím trváme na tom, že pravděpodobnější je další pokles.

Denní shrnutí: Smíšená seance na Wall Street před volbami, komodity prudce rostou díky zprávám z OPEC
04.11.2024 Před dnem voleb je nálada na Wall Street smíšená. Russell 2000 vykazuje sílu a přidává 0,77 %, zatímco Dow Jones je v červených číslech (-0,5 %). Nasdaq a S&P 500 oscilují mezi zisky a ztrátami, oba se aktuálně obchodují níže (-0,05 % a -0,12 %).

Jaké jsou druhy Prop Tradingu a jeho účtů?
04.11.2024 V minulé kapitole jsme rozebrali téma prop tradingu a finanční krize. Ačkoli moderní prop firmy a jejich business model ještě nikdy nečelil finanční krizi podobné například jako té v roce 2008, tak i přesto jsme si nastínili, co by se mohlo stát, jelikož není nic horšího, když během finanční krize prop firmy pozastaví svou činnost a vy byste byli náhle bez obchodních účtů. Naopak v dnešní kapitole se podíváme na dva druhy prop tradingu podle typu obchodování a následně jaké účty si můžete koupit s těmito dvěma tipy a k tomu si řekneme výhody a nevýhody jednotlivých účtů. První si ale řekneme, jaké dva typy trhů (typy účtů) můžete u prop firem obchodovat a celé to pojmeme v jednodušší formě.

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a pro zlato ze dne 28. října
29.10.2024 V krátkodobém horizontu je směr ceny eura v páru EUR/USD pod vlivem rostoucí vlny, která začala 5. srpna. Tato vlna má potenciál obratu a udává tón dlouhodobého růstu páru. V posledním měsíci se tvoří závěrečná část vlnového modelu (C), přičemž ceny se přibližují k horní hranici cílové zóny.

5 největších mýtů o obchodování na Forexu
25.10.2024 Obchodování na Forexu je pro mnoho lidí atraktivní díky vysoké likviditě, dostupnosti a potenciálu pro rychlé zisky. Přesto ho však obklopuje řada mýtů a mylných představ, které mohou vést k nesprávným rozhodnutím a zbytečným ztrátám. V tomto článku se podíváme na pět největších mýtů o tradingu na Forexu a odhalíme pravdu, která vám může pomoci stát se lepším a úspěšnějším obchodníkem.

Americký NATGAS může být příští rok drahý, ale zimy v Evropě budou levnější
24.09.2024 Říjen a listopad jsou obvykle nejvolatilnějšími měsíci pro ceny zemního plynu. V roce 2024 tomu nebude jinak. Tehdy se pozornost investorů přesouvá z letní sezóny na topnou sezónu, na kterou se celý trh připravuje prakticky celý rok. Přestože poptávka po elektřině vyráběné z plynu v posledních letech výrazně roste, právě v zimě spotřeba zemního plynu výrazně převyšuje výrobní kapacity. Proto nám výše zásob těsně před začátkem topné sezóny ukazuje, zda se můžeme cítit bezpečně, nebo zda může nastat situace podobná rokům 2021 a 2022, kdy trh s plynem zažil obrovskou volatilitu kvůli krokům Ruska v podobě omezení dodávek do Evropy a následně zahájení války na Ukrajině. Co se bude dít dál s cenami plynu v USA a v Evropě? Čemu by měli investoři věnovat pozornost? Znamená více a dražší zemní plyn v USA problém pro evropské spotřebitele, nebo dokonce naopak?

Čemu věnovat pozornost dne 23. září? Přehled klíčových událostí pro začátečníky
23.09.2024 Na pondělí je naplánováno poměrně dost makroekonomických událostí, ale všechny jsou si podobné. V Německu, eurozóně, Spojeném království a Spojených státech budou zveřejněny zářijové zprávy PMI (index nákupních manažerů) pro sektor služeb a zpracovatelský průmysl. Stojí za zmínku, že Spojené státy mají své vlastní interní indexy ISM PMI, které jsou významnější. Je nepravděpodobné, že by tyto indexy drasticky ovlivnily náladu na trhu, kde nadále dochází k soustavnému výprodeji amerického dolaru. Americká ekonomika je v dobré kondici, jak tento týden otevřeně prohlásil předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell. Kdyby trh tomuto faktoru věnoval pozornost, americká měna by neustále neklesala.

Technická analýza intradenního pohybu ceny komodity zlato, čtvrtek 29. srpna 2024
29.08.2024 Jak vidíme v grafu 4H pro komoditu zlato, kupci aktuálně vládnou, což potvrzuje harmonický pohyb cen zlata v rámci býčího kanálu a stále nad MA 50. V blízké době může být otestována úroveň 2 525,43. Jenže s výskytem odchylek mezi pohybem cen zlata, které tvoří vyšší maxima, a indikátorem RSI (5), který tvoří vyšší minima, může dojít k potenciálnímu korekčnímu oslabení zlata k úrovni 2 493,13, pokud tato hladina nebude proražena směrem nahoru. Pokud bude úspěšně proražena směrem dolů, zlato bude dál oslabovat k úrovni 2 468,47.

Klíčové události 22. srpna: fundamentální analýza pro začátečníky
22.08.2024 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí a všechny jsou si dosti podobné. Německo, Spojené království, EU a USA zveřejní indexy podnikatelské aktivity v sektoru služeb a ve zpracovatelském průmyslu za srpen. Tyto údaje málokdy vyvolávají silnou reakci trhu a v současné době se trh zaměřuje na nákup eura a libry a prodej dolaru. Je proto nepravděpodobné, že by tyto zprávy vyvolaly prudký pohyb směrem dolů. Americké indexy podnikatelské aktivity budou mít na trh malý vliv, protože v USA budou zveřejněny důležitější zprávy ISM. Kromě toho bude v USA zveřejněna také zpráva o žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Výrazné reakce na dnešní zprávy můžeme očekávat pouze v případě, že jejich výsledky budou výrazně překvapivé.

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD, zlato a bitcoin na 19. srpna
19.08.2024 Graf hlavního měnového páru s evropskou měnou dál ukazuje složitý korekční pattern. Tvar jeho extrémů připomíná v době psaní analýzy nejvíce nejlépe pohyblivou rovinu. Segment pohybu, který začal 14. června, je stále nedokončený a pohybuje se nahoru. Spodní hranice potenciální zóny obratu v týdenním grafu prochází úrovní rezistence. Cena těžko překoná tuto hladinu napoprvé.

Ranní shrnutí (06.08.2024)
06.08.2024 Včerejší seance na Wall Street a evropských trzích přinesla výrazný nárůst kotací jednotlivých indexů. Nasdaq ztratil v závěru 3,43 %, S&P500 klesl o 3 %, německý DAX ztratil 1,82 % a francouzský CAC40 téměř 1,42 %.

Microsoft dnes zveřejní výsledky za 4. fiskální čtvrtletí
30.07.2024 Microsoft (MSFT.US) dnes po ukončení seance na Wall Street oznámí zprávu o svých výsledcích za 4. čtvrtletí 2024. Toto bude první zpráva o výdělcích Big Tech naplánovaná na tento týden a může pomoci utvářet sentiment trhu před zprávami od jiných technologických těžkých vah. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co analytici od vydání očekávají a na co se zaměřit!

Cena Bitcoinu je zpět na 60 000 dolarech
25.06.2024 Bitcoin minulý týden zaznamenal výprodej a zakončil ho o 5 % slabší. Výprodej pokračoval i v tomto týdnu, přičemž včera cena klesla pod úroveň 60 000 USD, než došlo k malému odrazu nazpět. V současné době se Bitcoin obchoduje na úrovni 60 700 USD.

Bitcoin roste o 4 % před čtvrtým půlením💥
18.04.2024 Tuto sobotu, pravděpodobně kolem 01:00, proběhne již čtvrté půlení bitcoinu. Jde o důležitou událost pro trh s kryptoměnami, na kterou čekají investoři, obchodníci a krátkodobí spekulanti z celého světa. Historicky, po každé z předchozích tří událostí na polovinu, bitcoin vstoupil do doby dynamických nárůstů a pokaždé, když si investoři položili stejnou otázku. Bude tato doba jiná? Zkusme si tedy tuto otázku položit i tentokrát a odpovědět na ni řešením klíčových problémů vyplývajících z cykličnosti a také změn, které přinesl rok 2024 na trh s kryptoměnami a Bitcoin samotný.

Cena benzínu dnes roste nad 40 Kč/l. Izrael slibuje odvetu Íránu a koruna oslabuje, takže řidiči se musí připravit na další zdražení pohonných hmot
16.04.2024 Cena ropy Brent dnes stoupá v pásmu nad úrovní 90 dolarů za barel. Bezprostředním důvodem je to, že Izrael slibuje odvetu Íránu za jeho víkendový útok raketami a drony.

Smart Money Concepts (SMC) - obchodování podle velkých hráčů (2. díl)
14.03.2024 V minulém dílu jsme si rozebrali úvod do ICT (Inner Circle Trader) konceptu a v dnešním díle si rozebereme trochu odlišný styl, tedy SMC (Smart Money Concepts). Oba koncepty jsou postaveny na vnímání likvidity na trhu, nicméně se trochu liší v různých otázkách a každý z nich má své výhody i nevýhody oproti druhému. Každopádně pokud se chystáte věnovat strategiím na bázi likvidity, je nutné znát ICT i SMC.

Nejdůležitější rok pro akcie od 2008
07.02.2018 Akcie jsou na rekordních maximech a téměř všude jsou přeexponované. To však nutně neznamená bublinu. Znamená to ale, že pravděpodobně dojde ke korekci. Podle Saxo Bank by investoři měli sledovat pohyb cen a hledat známky super-exponenciálního růstu. Stejně tak by si měli dát pozor na politiku centrální banky a samozřejmě na inflaci.
Související klíčová slova:
Znalost | Tempo růstu | Akcie včera | Fibo | Objem peněz | Mark-to-Market | Finanční krize prop firmy | Dow Jones | Gate | Pokračování klesajícího trendu | Take Profit | Silný nákupní tlak | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Retracement | Jackson Hole | 13F | Australská centrální banka | Pip | Inner Circle Trader | Zkušenosti | Analýza intradenního pohybu | Akciové trhy | Raketový růst akcií | Vstupy | Bitcoin ETF | Obchodování CFD | Platina | Projev čínského prezidenta | Obchodník | Nová cla | EUR | Nájemní bydlení | Mince | Cenový pohyb | Akcie své vlastní společnosti | SMC (Smart Money Concepts) | Trend | Bank of Japan | Institucionální hráči | Geopolitické konflikty | Alternativní zdroje dat | Pokles cen zlata | BTC | Dow Jones Industrial | Pokles indexu | Rok 2025 | Metody Price Action | Kroky Fedu | SMC obchodníci | Makroekonomika | Objednávky | Aktiva | Bezpečné útočiště | Vedoucí pracovníci | Makers | Index strachu | Kolaps | Sledování zpráv z mainstream | Vliv na trh | Asijské měny | Obchodníci s konceptem chytrých peněz | Aktuální výhled | Investment Management | Diverzifikace | FTSE MIB | Business model | Bearish price action | Výnosy dluhopisů | Členové představenstva | Analýzy | Pravděpodobnost | Jak rychle zbohatnout | Sezónní trendy | Tradovat | Berkshire Hathaway | Chování trhu | Bitcoinové rezervy | YMU3 | Break-Even | Myšlenka SMC | Zdroje dat | Ethereum | Významné zisky | Komise pro cenné papíry a burzy v USA | Růst sazeb | Deflace | Pokles indexu S&P 500 | Expanze | Exchange | Investiční manažer | Rostoucí ceny | Německý DAX | Výkyvy | Simon Peters | Ceny kryptoměn | Přehled o tocích peněz | ICT (Inner Circle Trader) | Analytický tým FXstreet.cz | Přesnost | Goldman Sachs | Lumír Kunz | Makroekonomické zprávy | Směrnice | Analýza USD | Historický vývoj USD | Geopolitické napětí | Microsoft (MSFT.US) | Čekající příkazy | Index spotřebitelské nálady | TradingView | Sankce | Peter Garnry | Cenné papíry a burzy | Zásoby plynu | Příležitosti k nákupu | Vedoucí pracovníci společností | Trumpová | EURCHF | Rostoucí inflace | Smart Money Concepts (SMC) | Hlavní události | Grayscale Bitcoin | Pokles dolaru | Prop firmy nabízející futures | Technická analýza USD | Form 13F | Růst cen | FedWatch Tool | Gold | Druhy prop tradingu | Konflikty | Proražení | Oznámení | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Významní účastníci trhu | Krátkodobí spekulanti | Cenové zóny Bitcoinu | Dovozní cla | Koncept teorie | Zimní bouře | Grayscale | Americký prezident | Jak vydělat milion | Celková inflace | Nejdůležitější události | MetaTrader 4 (MT4) | Přijetí | Cena zlata | Snížení úrokových sazeb | Fundamentální analýza pro začátečníky | Zápis ze zasedání Fedu | Výhled | Roman Pilíšek | Sezónnost trhů | Vysoké riziko | Sympozium | Výnosy z nemovitostí | Výrazný růst | Výkon | Politická situace | Inflace | Podnikání | EIA | Ceny emisních povolenek | Zóny Bitcoinu | Vlnová analýza | NZD/USD | Gap | Fibo retracement | Investment management | Ekonomické indikátory | Institucionální obchodníci se zlatem | Pozitivní sentiment | BOJ Kazuo Ueda | Obchodní seance | SMC obchodník | SWA | Koncept Smart Money | Bloomberg TV | Graf | Současný stav | Sezónní vývoj | Vývoz LNG | Příkaz | Typy trhů | Uvolnění měnové politiky | Průmysl | Obchodní účet | Donald Trump | Neustálé učení se | Centrální banky | Porozumět pohybům na trhu | Zpráva | Momentum | Nejsilnější měna | Index Philadelphia | Trpělivost | Návrat Donalda Trumpa | Vstup do obchodu | USD index | Plány do budoucna | MSCI World Energy | xStation | SEC Form | Retailoví obchodníci | Komise u futures prop firmy | Contract | Futures | Automatické systémy | Ceny elektřiny | Data CFTC | Historický vývoj | Dokončení evaluační fáze | Prop firmy nabízející futures trading | Rozdíly mezi ICT a SMC | Dovoz ropy | RSI (Relative Strength Index) | Nabídka | Typy účtů | Insider nakupuje akcie | Myšlenka Smart Money | Spotřebitelské inflace | Výprodeje | Uptrend | Futures prop firmy | ICT obchodníci | Tok kapitálu do daného trhu | Poplatek | Medvědí signál | Potenciální obrat | První payout | Býčí fáze | CFD (Contract For Difference) | Pokles k supportu | Oslabení zlata | Širší obraz | Zadávání obchodu u futures | SMC teorie | Cena plynu v USA | Inflační doložka | Jednání bank | Vlastní bydlení | Pohyb ceny | Pohyby cen | Manipulovat s trhem | Mýtus | Úspěšné obchodování | Volatilní pohyb | Reakce trhu | Značné výhody | Ekonomiky | CL | Pečlivé plánování | Altcoiny vs. Bitcoin | Volatilita | Nákupní tlak | Maďarsko | Obchodní války | Klíčové oblasti | Průměrná nákupní cena | Zvyšování mezd | Hromadné akcie | Zasedání FOMC | Předpovědi Saxo Bank | Cenové hladiny | Flat | Prodej dolaru | Cryptocurrency | Konzistentně ziskový obchodník | Bydlení | Skupiny obchodníků | Peníze | Koncept chytrých peněz | Rezervy centrálních bank | Výrobní index | Pozitivní očekávání | Brent | Zlaté rezervy centrálních bank | Fundamentální události | Politika | Trumpovo oznámení | SEC Form 13F | Obchodní instrument | Spartan Capital | Očekávání | Společnost je podhodnocená | Snižování sazeb | Adam Dulovec | Roční zhodnocení | Růstová fáze | Palladium | Nejistota na trzích | Buy Limit | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Harris | Ekonomické ukazatele | Realita | Války na Ukrajině | Rychlé zisky | Majetek | Evropské měny | Technická analýza intradenního pohybu | Sentiment investorů | Zdražovat | Nejvyšší volatilita | Skupina Purple | Obchodní definice | Hedgeové fondy | Konzistentně ziskový | Bullish struktury | Obchodní signály | Nákupy | Růst | FérMakléři.cz | Zemní plyn v USA | Falešný průraz | Americký index | Kapitál firmy | Příležitosti | Banky a hedge fondy | TurkStream | MSFT.US | MiFID II | MetaTrader | Postavení na trhu | Fundamentální analýza | BreakEven | Včerejší obchodování | Prognóza | Snížení na polovinu | Alternativní zdroje | Použití finanční páky | Ekonomické vyhlídky | Implikovaná volatilita | UlovDomov.cz | Akcie ve velkém objemu | První obchodní den | Ask | SMA 100 | Růst Etherea | Pochybnosti | Počáteční náklady | Patterny | Izrael | Objem obchodů | Postranní pohyb | Důležité cenové zóny | Kamala Harrisová | Růst akcií | Obrat trendu | Množství komodit | CME FedWatch | Klíčové události | Cena bitcoinu | Volatility | Topná sezóna | Long | Chování | Bullish | Kontrakty | Cardano (ADA) | Avalanche | Gepard Finance | Koruna | Geopolitická rizika | Velké množství komodit | Market Makers | Výhled analytiků | AUD | Zvýšený zájem investorů | Tok kapitálu | Nasdaq100 | Contract for Difference | S&P500 | Standard Chartered | Odborový svaz | Opatření | Forexoví roboti | David Eim | Další růst | Aktivní obchodník | Investujte zodpovědně | Vnímání likvidity na trhu | Obchodní myšlenka | Trh | Sezónnost | Lukáš Kovanda | Časový rámec H1 | Kapitálové strategie | Obchodní fáze | Portfolio manažer | MSCI | Ropné trhy | Žádný trend | Panamský průplav | Point value | Počasí | Prop firmy | Chladné počasí | Falešné signály | Aktivační poplatek | UlovDomov | Ceny plynu | Ekonom společnosti | Dodávky ropy | Rozdílové smlouvy | Počáteční kapitál | Index | Index MSCI World | Vice | EUR/MWh | Sell | Bollingerova pásma | Klesající trend | Vývoj ceny kryptoměny | Zlaté rezervy | Eura | Komise | Nejistoty | Struktura trhu zaměřená na likviditu | Pozitivní zpráva | Bílý dům | Jednoduché tipy | Kapitál | Ropa Brent | FinTech | Posílení | Pravidla na vstup do obchodu | Ekonomické kroky | Upravený zisk | GBP/JPY | Dobré obchodní příležitosti | Společnosti | Hlášení SEC | Investiční trendy | Údaje o inflaci | Majitel | Hospodářský výsledek | S&P | Regulátoři | Big Tech | Intelligent Cloud | Intradenní pokles | Omezení dodávek | Růst cen nájmů | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Pozitivní výhled analytiků | Narušení dodávek | Akciové indexy | Marka | Výrazné ztráty | Historický sezónní vývoj | Ruský plyn | Securities and Exchange Commission | Quantower | Index US30 | Domácnosti | Ekonomické aktivity | Obchodní platformy pro futures | Bankovky | Valuo | Obchodování na Wall Street | Sokolovská uhelná | Úroveň dluhu | Obchodovatelné fondy | Bullish price action | Reakce trhů | Investiční horizont | EUR/GBP | Asie | Investice do AI | Plyn z Norska | Úvod do ICT (Inner Circle Trader) | Index Stoxx 600 | Ceny Bitcoinu | Odvetná opatření | Maloobchodní tržby | Technické analýzy | Futures trhy | Měsíční mzda | Řízení rizika | Budoucnost | Peněžní tok | Pokles ceny | Jak obchodovat na forexu | Higher high | Pokračující pokles | Nejnovější údaje | Nízká likvidita | Peněžní toky | Forex roboti | Eskalace | NAFTA | Expirace kontraktu | Větší tok kapitálu | Nabídka a poptávka | Krátkodobé obchody | Hazard | Avalanche (AVAX) | Altcoiny | Obchodní přístup | Twitter | Benzín | MIFID | Klasický trading | Pozornost | Prudký propad | Uzavírání obchodů | Index Nasdaq Composite | Začít obchodovat | Surové ropy | Energetický sektor | Elektromobily | Úsilí | Meziroční míra inflace | Kam tečou peníze? | Dynamika trhu | Dow Jones Industrial Average | Futures kontrakty | Zboží z Mexika | Obchodovat na základě technické analýzy | RRR | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Bitcoin a Zlato | Snižování úrokových sazeb | Oblasti rezistence | Index nákupních manažerů | Restriktivní politika | Prop firma | Americká měna | Vysoká volatilita | Tržní panika | Webináře | Coinbase | Bitcoin | Velikosti pozice | Cena plynu | Poptávka | FedWatch společnosti CME | ETF (obchodovatelné fondy) | Saxo | Ceny zemního plynu | MatchTrader | Stažení akcií | Vysoké inflace | Nákup bitcoinu | Pravidla obchodního systému | CFD prop firmy | Odpor | Kolísání cen | Závazek | Insider trading | Ceny nájmů | Pavel Ryba | Marketingová komunikace | Ministr zahraničí | Velikost pohybů | Oblast kryptoměn | Aktuální vývoj USD indexu | Komise u futures | Obchodovat | Americké indexy | Obchodníci | Golden Gate CZ | Grónsko | Kryptotrh | Finance | Indikátor | Dluhopisy | Philadelphia SE | Platformy | Pár EUR/USD | Analytici | Prop trading vs. trading u brokera | Výkyvy cen | Problémy | Výzva | Stříbro | Michal Hrbatý | Japonský index | Finanční instituce | Futures trading | FRED | Růst rizikových aktiv | Kanadský dolar | Pokles cen | Canaccord Genuity | Ropa | Sektor služeb | Monetární politika | Geolokační informace | ETF | Firma | Společnost MicroStrategy | Iniciativa | Obchodovat na forexu | Pracovníci společností | Výrobní index ISM | Znalost SMC | Současné ceny | West Texas Intermediate (WTI) | Nálada na Wall Street | Platformy pro futures | Úrovně rezistence | Platforma | Cena zemního plynu | Euro/Americký dolar | Analytický tým | Obchodování podle velkých hráčů | Zpomalení inflace | Ekonomové | Geografické regiony | Plánování | Bitcoiny | Prohlášení | USA | Index Philadelphia SE Semiconductor | Atraktivní příležitosti | 3М | Důležitý support | Spojené státy | Obraz o trhu | Futures na zemní plyn | Překoupené podmínky | Jak obchodovat | Pohonné hmoty | Úrokové sazby | Směr trhu | Co je Smart Money? | Ceny zemního plynu v Evropě | Zvyšování úrokových sazeb | Standardní odchylky | Konsolidace | Japonská ekonomika | Kurz USD | Pokračující geopolitické napětí | Burze | Grayscale Bitcoin Trust | Historie | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Výnosy | Jednofázové obchodní účty | Trading | Obchodní dohody | Sledování zpráv | Likvidity na trhu | Časový rámec | Nákupy centrálních bank | Polkadot | Bitcoin Trust | Výdaje | Prop Trading | Jak to funguje? | Americké akcie | Rostoucí ceny ropy | BRICS | Ticky | Obchodní příležitosti | Dukascopy Europe Team | Futures FX | Volatilní | Payout | Fiskální situace | Riziko ztráty | EUR/USD | Nízké sazby | Velký trend | Trh s kryptoměnami | Dnešní zprávy | Raw spread | Zápis z listopadového zasedání | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Analýza makroekonomických zpráv | Vývoj USD indexu | Jednatel společnosti | Koruna oslabuje | Další vývoj | West Texas Intermediate | Halving | Trading u brokera | Vnímání likvidity | Měnové politiky | Odvětví | Osobní počítače | Stabilní růstový trend | Investiční doporučení | Ceny nemovitostí | Aktuální vývoj USD | Objem obchodování | Data CFTC o futures | Nevýhody | Rozhodnutí o sazbách | Chytré peníze ovládají trh | Fintokei | Správce portfolia | NQU3 | Sympozium v Jackson Hole | Index Russell | Nvidia a Microsoft | Růstový potenciál | Víkendové držení | Trh se zlatem | KOSPI | Cenová bublina | Investiční strategie | Nízký potenciál | Obchodníci se zlatem | Starší byty | Analýza BTC | Investorský sentiment | Miliardy dolarů | AI | ADP | Třífázové obchodní výzvy | Odbory | Cenové pohyby | Chytré peníze | Forexoví obchodníci | Růst mezd | Dovozní clo | Cílové ceny | Supporty | Zemědělství | Snížení inflace | Překážky | Sazby | Obchodní pozice | Provozní marže | Hlavní ekonom | Roboti | Tick size | Komise v přenesené pravomoci | Místopředseda představenstva | Konspirační teorie | Zóny likvidity | Velká korekce | Sell Limit | Poplatek za obchodní účet | Co je to tedy SMC? | Hlavní pravidla | Největší kryptoměna | Firmy | Zvýšení mezd | Ukázka obchodní platformy | Nálady investorů | Panika | Soustředit na obchodování | Retail obchodníci | Zajištění | Averze k riziku | Tradovate | Zájem investorů | Cena ropy brent | Vyšší ceny | Partnerství | Money management | Provozní zisk | Státní svátek | Globální ceny | Investování | Úspěšní obchodníci | Fed | Institucionální investor | Nonfarm Payrolls | Sell market | M2 | Multi-asset | Koncept SMC | Cryptocurrency Market Capitalization | Účastníci trhu | Obchodovat SMC | Rozdělení typů prop firem | Důležité cenové zóny Bitcoinu | Rivian | Trhy | Nasdaq a S&P 500 | Akcie společnosti Nvidia | Fluktuace | Dosáhnout úspěchu | Jiří Tyleček | Ceny futures kontraktů | FTSE | Vývoj USD | Cryptocurrency Market | Rizika | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Výše úrokových sazeb | Cena benzínu | ISM | Peter Cardillo | Globální trhy | Trader PRO | Pšenice | Price Action strategie | Dluhopisový trh | Nákup eura | Forex je snadný způsob | Futures na ropu | Velcí hráči | MIB | Purple Group | Rychlé zbohatnutí | xStation 5 | Market Capitalization | Náklady na obchodní výzvu | Vysoké ceny | Britský FTSE | Zveřejňované údaje | Stagflace | Cenový vývoj | Zóny likvidity Bitcoinů | FérMakléři | Institucionální obchodníci | Žádosti o podporu | Polkadot (DOT) | Americké akciové indexy | Zveřejňované údaje o prodejích | Tesla | Snížení sazeb Fedu | Low | Růst Bitcoinů | XTB Research | Tvůrci trhu (market makers) | Nárůst volatility | Velcí institucionální hráči | Dominance bitcoinu | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Zlepšení nálady | ICT | CAD | Ceny zemního plynu v USA | Peníze ovládají trh | Sentiment trhu | Včerejší seance | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | Měnové politiky centrálních bank | Spotřeba uhlí | Ztráta | Dominance Bitcoinu | FXstreet | Coinbase Custody | EBITDA | Reporty | Finanční podmínky | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Tomáš Raputa | Hrubá marže | Hospodářské politiky | AUD/USD | Jak vydělat peníze | Automatizované obchodní systémy | Riziko | Jak vydělat | Analytik | Trinity | Spotové ceny | Nájemné | JPY | Slabá koruna | NinjaTrader | RSI | Údaje o HDP | Šok | Zvýšené volatility | Order | Portfolio | Nástroj | GBP | Plyn | Čína | Capital | Úrovně supportu | Circle | Ceny | Obchodování s bitcoinem | Tržní pohyby | Zvýšení ceny | Recese | Pokles | Údaje o prodejích | FTSE 100 | Produkce zemního plynu | COT report | Dukascopy | Války | Impuls | Analýza a prognóza | Obchodní platformy | Proinflační | Centrální banka | Předpovědi | Predikce | Doporučení k obchodování | Akcie na burze | WTI | Berkshire | Radek Zalubil | SMA | Blízký východ | Demand | Makroekonomické faktory | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Podnikání společnosti | Zlato a bitcoin | Nedostatky | Ekonomické nestability | Výkon trhu | Odborníci | Zóny supportu | Překvapivý růst | Celní politiky | Instituce | Kupní cena | Ceny zlata | Předseda představenstva | Commerzbank | Výnos | Rychle zbohatnout | Insider | Index DOW | Producenti ropy | Evaluační fáze | Frank | Kapitálové výdaje | Index USD | Index Nasdaq | Nájmy | Topný olej | CFD | Index strachu VIX | CEO | 256/2004 | US30 | Provozní náklady | Trinity Bank | Order block | Vhodné podmínky | Čistá marže | Růstové momentum | Minulá výkonnost | Bitcoinový trh | Trend oslabování | Půlení | Historická maxima | Miliardy USD | Obchodní den | Disclaimer | MetaTrader 5 | GBP/USD | VIX | Index Dow Jones Industrial | CrowdStrike | Pravděpodobnost recese | Otevřený obchod | Výhled pro zlato | EPS | Výhody a nevýhody | Podcasty | Čínské zboží | Histogram | Bez rizika | Zisk | Futures na zlato | Commission | Bank of England | Katar | Apex | Sociální média | Ceny BTC | Sezónní vlivy | Makléři | Dovoz | Nasdaq Composite | Letní období | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Vzdělání | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Monitorování | MSCI World | Cenový růst | Prezident | Varovné signály | Analýza páru EUR/USD | Prémie | Evropa | Olej | MetaTrader 5 (MT5) | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Ceny ropy | Byty | Předpověď | XTB Jiří Tyleček | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Dodávky plynu | Technologické společnosti | Kontext | Riziko stagflace | Finanční krize | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | EUR/USD a GBP/USD | Medián | Index CPI | xStation5 | ProCent | Japonský HDP | Správné řízení rizik | Portfólia | Japonsko | Zemní plyn | Marže | Směřování | EURSEK | Arbitráž | Bollinger Bands | Aktivum | Bid | Společnost XTB | CARA | Situace | Stagnace | Tržby | Index Russell 2000 | Reálné peníze | Hedge fondy | NATGAS | Golden Gate | Býčí trh | FOREX | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Expirace | Dukascopy Europe | Peking | Smart Money Concepts | Aliance | Pokles zásob | Řemeslo | Spready | HDP | Načasování | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Dolar | Euro | Klid | Investování je rizikové | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Etoro | Akciové portfolio | USD/CAD | Data společnosti | Index PCE | Celý svět | Členské země | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Slovensko | Vývoj trhu | Zklamání investorů | Obchodní systémy | Zdraví | ČTK | Pozitivní výhled | Retail | Ztráty | Zásobníky | Obchodní styl | Výhled trhů | Vytápění | Philip Lane | Japonský jen | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | US dolar | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Kupci | Mzda | Vzestupný trend | Výhody | Přizpůsobivost | Podniky | Index spotřebitelských cen | Asijské seance | Cardano | ONS | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Analytik XTB | Index cen | Atas | Vývoz | Reuters | Technické faktory | Libra šterlinků | Price Action | Index PPI | Napětí na Blízkém východě | Analýza EUR/USD | Prognózy | Zvyšování cen | X (dříve Twitter) | Kurz | SOK | Daně | Spoluzakladatel | Ziskový obchodník | David Varga | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Úspěchy | Intermediate | Index cen výrobců | Rekord | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Míra inflace | Zdražování energií | Silnější dolar | S&P 500 a Nasdaq | Investice | Microsoft | Business | Pro investory | Nejvýraznější růst | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Big tech | Rally | Investujte | Komunikace | Kazuo Ueda | Skupina Saxo Bank | Americké futures | Bod | Vnímání | Myšlenka | Aktuální vývoj | Údaje z Číny | Zisky | Regulace | Tick | Fondy | USD za barel | Základní pravidla | Hospodářství | MSFT | Důvěra | Couche-Tard | Růst spotřebitelských výdajů | Čistý příjem | Oslabení dolaru | Situace v Číně | Americký akciový trh | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Index MSCI | Slabší dolar | Obchodní politika | Měny | Profitovat | Inaugurace | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Hospodářský růst | Chaos | Spread | Cash flow | Trh s ropou | Rusko | Signál | Roční růst | Úbytek | Řízení rizik | Obchodování s kryptoměnami | Geopolitická nejistota | Trading na forexu | Burzy v USA | Zhodnocení | 1 milion | Reakce investorů | Praha | Poptávka centrálních bank | Média | Forexové obchodování | FedWatch | Začněte obchodovat | Technická analýza | Plány | Dosažení zisku | CEO společnosti | DJI | WIG20 | Nikkei | Zbohatnutí | Nové zprávy | TradeLocker | Myšlení | Evaluace | TIM | Propouštění | Energie | Konzistentní zisky | Objem | Forex.com | Investiční | Nálada | Fiskální rok | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | Pákový efekt | Britský FTSE 100 | Obchodování a investice | Silný růst | Mexiko | Vyhlídky | Finanční trhy | Míra | Růst poptávky | Korekce | LNG | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Výkonnost | Průzkumy | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Hráči na trhu | Přehled | Obraty | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Krize | High | Rostoucí trend | Sójové boby | CHF | Index Nikkei | Analýza BTC/USD | Růst EBITDA | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Příliv kapitálu | Půlení bitcoinu | S&P 500 | JDE | Podpora | MWh | Obchodování s CFD | MT4 | Spojené království | Mexické peso | Cena | EU a USA | MicroStrategy | Vývoje ceny | Příkaz stop-loss | NYMEX | Německo | Krach | Komodity zlato | CNN | Volatilita cen | Apple | Příkaz Stop | HPQ | Evropské indexy | Snížení sazeb | Prime | Nižší růst | DOT | CME Group | Proprietární obchodování | Kurzy | Finanční prostředky | Ekonomické údaje | COST | Ekonomická data | Drahé kovy | Etherea | Solana | Měnový pár EUR/GBP | Tranzit ruského plynu | Co bude | Medvědi | DAX | Rezervy | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Fibonacciho retracement | Akcie společnosti | Investiční ředitel společnosti | Zlato | Ekonomika | Geopolitika | Desetileté dluhopisy | Pozitivní výsledky | Denní graf | CFA | SEC | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Volný peněžní tok | Práce | Úspěch | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Odhady růstu | Obchodní účty | Banky | BlackRock | Buy | Moderní prop firmy | Hodně peněz | Bublina | Učení se | Vlády | Americká vláda | Kotace | Šance | Fundamenty | Zisk na akcii | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Snížení dodávek | Analýza | Úrovní podpory | cTrader | Virtuální kapitál | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Sazby Fedu | ČR | Dot-com | XTB | Kontrakt | Jednatel | CAPEX | Pozice | Portfolia | Zájem obchodníků | Ceny kryptoměny | Pullback | TTF | Kovy | Švýcarský frank | Komise pro cenné papíry a burzy | Hedge | Market | Technologický sektor | Cenné papíry | Stoxx | Sestupný trend | Support | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Texas | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Smart Money koncept | Služby | Staking | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Sentiment | Index ISM | Experti | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Šílenství | Stop-Loss | Průměrná hodnota | Guvernér BOJ | Futures prop | Spotřebitelé | Obchodní rizika | Investiční ředitel | Odměny | Ceny účtů | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Původní poplatek | Politika Fedu | Reddit | Jeden dolar | Ceny potravin | Nikkei 225 | Nákupní cena | Omezení produkce | Rezistence | Index Dow Jones | Projekce | Saxo Bank | Zpráva COT | Multi-Asset obchodování | Denní data | W1 | Ichimoku | Volatility trhu | Velké banky | Obchodujte | Nařízení | Zdražování | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Historicky nejnižší | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Pokles poptávky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Obchodní vztahy | USD | Kamala | CAC40 | Strategická partnerství | Co bude dál? | Peso | Emoce | Nové příležitosti | Nasdaq a S&P | Počet nových žádostí o podporu | D1 | Dluhopisy s vysokým výnosem | Vyšší úrokové sazby | Supply | Celkový objem obchodů | Silný dolar | Tvůrci trhu | Posilování amerického dolaru | Obchodní výzvy | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Federální rezervní systém | mmBtu | Rotace | CZ | Průraz | Australský dolar | Propad | Znovuzvolení | Britské libry | Vlnová struktura | Úrovně likvidity | Významné zprávy | Dogecoin | Bearish | Finanční ztráty | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | APAC | USD/CHF | Úrokové sazby Fedu | Oblast supportu | Úspěšný trading | Rok 2024 | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | Plný úvazek | CME | Makroekonomické údaje | Velký pohyb | Kryptoměna | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Technické patterny | Indexy | Americký dolar | SMC | Evropská centrální banka | ECB | Stoxx 600 | Výkonnost akcií | Velikost pozice | Těžaři | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Obchodní instrumenty | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Body | Payrolls | Diverzifikace portfolia | Glenmede | ROCE | Spekulace | Vysoké zisky | Navýšení | Raketový růst | ATAS | Výhody a nevýhody | Cykly | EU | Miliardy | Zpracovatelský průmysl | Materiály | Spekulanti | AVAX | Obchodní hodiny | ADA | Globální trh | Poptávky po ropě | Nejistoty na trzích | Silný růstový potenciál | Prodeje | Akciový trh | Uhlí | Globální ekonomické nestability | Investor | USD/JPY | Jerome Powell | Spartan Capital Securities | Uvalení cel | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Kryptoměnový trh | Banka | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Růst bitcoinu | Philadelphia SE Semiconductor | Globální akcie | Cena BTC | Sol | SPX | Další pokles | COT | Custody | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | FOREX