Středa 22. ledna 2025 05:42
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple webinář Ve vaší režii
reklama
eightcap trade smarter
reklama
Purple ebook česká koruna

Postranní pohyb

img

Jak 11. prosince obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

11.12.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v pohybu dolů poté, co opakovaně nedokázal překonat úroveň 1,0596. Už několik týdnů se obchoduje v horizontálním kanálu, který je jasně patrný v grafu nahoře. Pondělí ani úterý nepřineslo ze Spojených států ani z eurozóny žádné vlivné zprávy, které by rozhýbaly aktivitu na trhu.
img

📈 ZLATO posiluje o 0,7 % navzdory jestřábím komentářům Fedu Bowmana 🗽 'Mnohem vyšší neutrální sazba a 'zastavený' pokrok ve snižování inflace'

20.11.2024 Michelle Bowman z Rady guvernérů amerického Fedu dnes komentovala měnovou politiku Fedu, stav americké ekonomiky a úroveň neutrálních sazeb. Její poznámky byly celkově poměrně jestřábí a naznačovaly potřebu větší opatrnosti a pravděpodobně mnohem vyšší úrovně neutrálních sazeb v USA. Přesto však zlato dnes posiluje o 0,7 % na 2650 USD za unci, částečně díky geopolitickému napětí a zlepšující se technické situaci. Profil EuropeInvasion informoval, že ruské síly se připravují na odpálení mezikontinentální balistické střely RS-26 o hmotnosti 36 000 kg s dosahem 6 000 km v možném útoku na Kyjev, poté, co Ukrajina použila střely ATACMS a UK Storm Shadow, které zasáhly Rusko.
img

Jak 2. října obchodovat s párem EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

02.10.2024 Pár EUR/USD se v úterý prudce propadl a vymanil se z horizontálního kanálu 1,1091–1,1191. Jak už bylo řečeno, očekáváme jen pokles evropské měny. Nevidíme důvod, proč by euro mělo pokračovat v růstu nebo dolar v poklesu. Trh v uplynulých dvou letech už celý cyklus snižování sazeb Fedu zohlednil. Včera (a v pondělí) měl americký dolar dost důvodů k růstu. Za prvé, inflace v eurozóně klesla pod 2 %, což znamená, že Evropská centrální banka by mohla snižovat úrokovou sazbu rychleji než ob zasedání. Předseda Fedu Jerome Powell navíc odmítl možnost listopadového snížení sazeb o 0,5 % a první významná zpráva o pracovním trhu – JOLTs – ukázala vyšší hodnotu, než se očekávalo. Věříme ale, že dolar by měl růst i bez makroekonomické podpory.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD, EUR/GBP a pro zlato

30.09.2024 Od dubna tohoto roku určuje pohyb eura uptrend. Cena se pohybuje v postranním pásmu od spodní hranice významné potenciální zóny obratu, což začalo zhruba před měsícem a půl. Z analýzy struktury vyplývá, že korekce ještě neskončila a cena se blíží k horní hranici postranního pásma.
img

Týdenní prognóza, založená na zjednodušené vlnové analýze, pro pár GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, index amerického dolaru, bitcoin a zlato ze dne 16. září

16.09.2024 Britská libra je od konce loňského roku v rostoucím trendu. Nedokončená korekční vlna (B) táhne cenu v posledních dvou týdnech dolů. Prolomená rezistence z minulého měsíce se teď změnila v support.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 9. září 2024

09.09.2024 Reakce měnového trhu na páteční údaje o zaměstnanosti v USA byla překvapivě mírná – dolarový index se změnil o 0,07 %, zlato se propadlo o 0,73 % a ropa o 2,14 %. Akciový trh ale reagoval silnějším 1,73% poklesem. Mimo zemědělský sektor bylo v srpnu vytvořeno 142 000 nových pracovních míst oproti očekávaným 162 000, přičemž údaje za červenec byly revidovány směrem dolů o 25 000 míst. Míra nezaměstnanosti klesla ze 4,3 na 4,2 %. Širší míra nezaměstnanosti U6 ale vzrostla ze 7,8 na 7,9 %. Hodinová mzda přitom v daném měsíci stoupla o 0,4 %. Celkově se náš předpoklad dobrých údajů naplnil, ale nevidíme snahu autorit o manipulaci s trhem; údaje byly zveřejněny na očekávané úrovni a ponechaly mírnou nejistotu ohledně zářijového snížení sazeb. Věříme, že sazba bude snížena o 0,25 %, ale někteří účastníci trhu stále zohledňují 30% pravděpodobnost zářijového snížení sazby o 0,50 % a 41% pravděpodobnost prosincového snížení o 0,50 %. Dolar začne posilovat hlavně od 18. září.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD, zlato a bitcoin na 19. srpna

19.08.2024 Graf hlavního měnového páru s evropskou měnou dál ukazuje složitý korekční pattern. Tvar jeho extrémů připomíná v době psaní analýzy nejvíce nejlépe pohyblivou rovinu. Segment pohybu, který začal 14. června, je stále nedokončený a pohybuje se nahoru. Spodní hranice potenciální zóny obratu v týdenním grafu prochází úrovní rezistence. Cena těžko překoná tuto hladinu napoprvé.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 24. července 2024

24.07.2024 Britská libra klesla v úterý o 25 pipů a oscilátor Marlin směřoval dolů. K úrovni supportu 1,2847 zbývá zhruba 40 pipů a Marlin by do té doby mohl klesnout do negativního teritoria.
C:\fakepath\trade-11072024.jpg

Praktické okénko – důležitost řízení obchodu a minimalizace rizika

11.07.2024 Řízení otevřené obchodní pozice by mělo být zaměřené nejprve na redukci rizika a poté na maximalizaci zisku. V tomto článku si ukážeme, jak lze číst trh v okamžiku negativního cenového vývoje.
C:\fakepath\akcie-09072024-uvod.png

Top 3 akcie populárních platforem vhodné nejen pro mladé investory

09.07.2024 Postupný přesun do virtuálního světa vytváří pro investory zajímavou příležitost svézt se na popularitě jednotlivých platforem. V tomto článku se proto podíváme na akcie společností, které budou určitě znát především mladší generace. Tyto společnosti totiž očekávají v nadcházejících dvou letech skokový růst tržeb, což díky rostoucí popularitě může opravdu nastat. Vysoká očekávání investorů podepisují také analytici z Wall Street, kteří predikují cenový růst právě u těchto tří akcií.
C:\fakepath\trader-29052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – levely, které sleduji a končí další prop společnosti

29.05.2024 V tomto článku se podíváme na dva levely, které v rámci prop tradingu sleduji a také si prozradíme nejnovější události, které tímto oborem hýbou.
img

Co čeká euro příští týden?

12.02.2024 První únorový týden se ukázal jako velmi nudný. Ačkoli se dříve oba instrumenty propadly kvůli zasedání Bank of England a Federálního rezervního systému, projevům předsedy Fedu Jeroma Powella a silným údajům o ISM z USA, později jsme se žádných důležitých událostí ani zpráv nedočkali a pohyby v dalším týdnu byly velmi slabé. Proto bychom se podle mě měli pokusit pochopit, co od nadcházejícího týdne čekat.
img

Co příští týden čeká americký dolar?

12.02.2024 V Americe dojde k mnoha dalším zajímavým a potenciálně významným událostem. V úterý bude zveřejněna zpráva o inflaci za leden. Připomínám, že americké reporty o inflaci přicházejí v jediném odhadu a následně nejsou revidovány ani upravovány. Index spotřebitelských cen může v meziročním srovnání zpomalit na 3 %. Jádrová inflace může meziročně klesnout na 3,7–3,8 %. Je toto zpomalení významné? Je dostatečně silné na to, aby trochu zmírnilo jestřábí sentiment tvůrců politiky Federálního rezervního systému?
img

Co od britské libry čekat v příštím týdnu?

12.02.2024 Ve Velké Británii bude tradičně méně událostí, ale aspoň se můžeme těšit na ty důležité. Britská libra je vůči americkému dolaru dál pevná, protože očekávání trhu ve věci měnové politiky Bank of England se nemění. Účastníci trhu nečekají, že v nadcházejících měsících dojde ke snížení sazeb – na rozdíl od scénářů pro Evropskou centrální banku a Federální rezervní systém. Zatímco euro a dolar mají vlastní dynamiku, britská libra si navzdory vlnovému patternu dál drží své pozice. Přesněji řečeno, stále zůstává na místě.
img

Geopolitika podpoří dolar!

09.02.2024 V posledních měsících jsem pravidelně uváděl, že od amerického dolaru očekávám výrazný růst. Upřímně: posuny časových rámců jsou důsledkem toho, že trh příliš dlouho stagnoval. V případě britské libry trvala tato pauza měsíc a půl. Euro začalo klesat bez takto dlouhé odmlky, ale mohlo to dělat trochu rychleji. Nicméně oba instrumenty si podle aktuálního rozložení vln zachovávají medvědí vyhlídky.
img

Schnabelová: Inflace v EU se znovu může rozhořet

08.02.2024 V poslední době se trhy smířily s myšlenkou, že centrální banky letos začnou snižovat úrokové sazby. Pomohly jim údaje o inflaci. A i když se tyto údaje v jednotlivých zemích liší, jejich trajektorie jednotně klesá. Trh se proto snaží předpovědět, kdy inflace v dané zemi dosáhne společného cíle. Navzdory této nejistotě si trh vytváří domněnky, podle nich na měnovém trhu obchoduje a podle nových informací je upravuje.
img

Collinsová a Barkin nedoporučují ukvapené uvolňování politiky

08.02.2024 V předchozím článku jsme psali o tom, že Evropská centrální banka nespěchá se snižováním úrokových sazeb, i když k němu zkraje léta možná poprvé sáhne. Vše závisí na inflaci a tato odpověď může teď přijít od kteréhokoli představitele kterékoli centrální banky. I když tato odpověď nemusí mnohé uspokojit, lepší alternativa není.
img

Ekonomika EU bude dál zpomalovat a úrokové sazby začnou klesat

07.02.2024 První dny nového týdne se euru příliš nevydařily. Pro nás ale byly dobré, protože jsem už dlouho říkal, že instrument začal formovat impulzivní klesající vlnu 3 neboli C s cíli pod číslem 5. Proto očekáváme, že euro klesne ještě alespoň o 400–500 bazických bodů. Takový pokles ale nepřichází jen tak – potřebuje konkrétní příčiny a důvody.
img

Názor trhu na úrokové sazby Fedu začíná být mírnější

07.02.2024 V předchozím článku jsem uvedl, že trh je přesvědčen o blížícím se přechodu Evropské centrální banky k uvolněnější politice. Viceprezident ECB Luis de Guindos zároveň uvedl, že růst eurozóny by letos mohl být slabší, než ECB předpokládala. Zmínil, že ekonomické vyhlídky se od prosince zhoršily, ale také že inflace může být o něco nižší, než uváděly prognózy.
img

"Holubice" Goolsbee nechce vyloučit březnové snížení sazeb

06.02.2024 I když je první zasedání FOMC roku 2024, které vše vyjasnilo, za námi, dál k nám přicházejí nové informace týkající se sazeb Federálního rezervního systému. Trh nejdřív věřil, že sazby začnou klesat v březnu, přičemž pro se vyjadřovalo dost hlasů ve Fedu i v hlavních bankách a mezi analytiky. Tehdy jsem řekl, že nadměrné množství různorodých informací jen mate účastníky trhu, kteří nedokážou dobře pochopit, co od americké centrální banky čekat.
img

Jerome Powell je lídr jestřábů Fedu

06.02.2024 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell dal minulý týden jasně najevo, že sazby nejspíš v březnu sníženy nebudou. Vystoupil ale už podruhé a i tentokrát se věnoval měnové politice a rozhodnutím, která celý Výbor pro měnovou politiku přijal na lednovém zasedání. Uvedl, že síla ekonomiky umožňuje Fedu "opatrné" rozhodování o snižování úrokových sazeb. Powell uvedl, že ke snížení sazeb dojde, jakmile si Fed bude jistější, že inflace klesá k cílové úrovni.
C:\fakepath\sila-men-01112023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (říjen 2023)

01.11.2023 Nejsilnější měnou se v měsíci říjnu stal švýcarský frank, který dokázal posílit vůči americkému dolaru o 0,59 %. Naopak nejslabší měnou byl novozélandský dolar, který vykázal ztrátu přes 3,09 %. Cenový vývoj jednotlivých měnových párů se v říjnu výrazně lišil především volatilitou, na což se podíváme blíže společně s komoditními trhy, kde zlato a stříbro dokázaly výrazně posílit, přičemž jejich růst byl hnán negativním geopolitickým napětím ve světě. Cena ropy WTI nevykázala v říjnu téměř žádnou změnu a měsíc uzavřela tam, kde jej i otevřela. Akciový index S&P 500 oslabil pod hodnotu dlouhodobého klouzavého průměru a struktura trhu nevykazuje žádné supportní zóny. Pojďme se nyní již podívat na konkrétní trhy, abychom si dění na konkrétních trzích mohli detailněji popsat.
C:\fakepath\1696500509-praktick_oknko-05102023.jpg

Praktické okénko – Swingový obchod z denního TF

05.10.2023 Swingové obchody bývají časově nenáročné, a pokud se provedou správně, tak i ziskové. V dnešním článku se na takový obchod podíváme.
C:\fakepath\akcie-21052023.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/USD, stříbro a akcie ČEZ

21.05.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/USD, stříbro a akcie ČEZ. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\sila-men-01112022-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (říjen 2022)

01.11.2022 Říjnové obchodování na měnových trzích probíhalo ve znamení vzpoury proti americkému dolaru. Za jeho oslabením proti většině hlavních měn stála informace, že členové Federálního rezervního systému (FED) nejsou jednotní, co se týče aktuálního tempa růstu úrokových sazeb, a že na listopadovém zasedání může probíhat snaha o jeho zpomalení. Díky této nejistotě se stal nejsilnější měnou říjnového obchodování novozélandský dolar, který vůči americkému posílil o 3,89 %. V patách mu je britská libra, která díky výměně tamního premiéra posílila o 2,78 %. Naopak nejslabšími měnami byly japonský jen, a to i přes probíhající intervence Bank of Japan a švýcarský frank. Nyní se pojďme podívat na technickou analýzu jednotlivých měn.
C:\fakepath\sila-men-01082022-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (červenec 2022)

01.08.2022 Po dvouměsíčním posilování si americký dolar udělal pauzu a jako překoupené aktivum dal možnost ukázat sílu i ostatních měn. Možná právě v červenci jsme byli svědky počátku nových dlouhodobých trendů, protože měnové páry, které první polovinu roku oslabovaly, se nyní ujímají otěží. Nejsilnější měnou v červenci byl japonský jen, který vykázal posílení vůči americkému dolaru o 2,55 %. V jeho závěsu se nachází australský a novozélandský dolar, které v červenci dosáhly zhodnocení nad 1 %. Naopak nejslabší měnou měsíce se stalo euro, které ztratilo vůči americkému dolaru více než 2 %. Nyní si ukážeme cenový vývoj jednotlivých měnových párů.
C:\fakepath\1655359353-praktick_oknko-16062022.jpg

Praktické okénko – Cykly a návrat k „jistotě“

16.06.2022 Měnové páry neustále nabízejí mnoho obchodních příležitostí jejichž principy zůstávají ovšem neměnné.
img

EUR/USD: pozor na psychologické úrovni 1,13

22.02.2022 Pár EUR/USD se propadl poté, co nedokázal vytvořit nové maximum ani dosáhnout psychologické úrovně 1,14. Silná rally DXY donutila USD posílit vůči všem soupeřům. Z krátkodobého hlediska je směr medvědí, a pokud dolarový index obnoví růst, mohl by pár kdykoli prodloužit výprodej.
C:\fakepath\1639043808-praktick_oknko-09122021.jpg

Praktické okénko IV.

09.12.2021 Praktické ukázky při využití Fibonacciho Extension (projekce, rozšíření).
C:\fakepath\trader-05122021-1.png

Predikce psychologických cyklů na finančních trzích

06.12.2021 V článku Můj signál nepřichází, a tak čekám dál, jsme hledali paralely mezi chováním traderů na finančních trzích a mimo ně, v běžném životě. Základem našeho pátrání byla myšlenka, že část chování na finančních trzích je vybudováno neustálým opakováním různých činností v běžném životě. Článek jsme uzavřeli s tím, že tvorba návyků určitého druhu chování podléhá počtu jeho opakování, což nás přivádí k článku dnešnímu, který bude věnován psychologickým cyklům na finančních trzích.
Související klíčová slova: Cena stříbra | Fibo | Retracement | HSBC | Pokračování klesajícího trendu | Nákupní gap | ATACMS | Nákupní trend | Údaje z USA | EUR | Mince | Trend | Obchodní příležitosti | Bank of Japan | Volatility | Take Profit | Pokles indexu | Tempo růstu | Investiční banky | Korelace | Cenová predikce | Top 3 akcie | Snap (Snapchat) | Predikce pro akcie Reddit | Long pozice | Britská libra | Aktiva | Úrovně retracementu | Pravděpodobnost | Cenové stability | Zasedání ECB | Supportní úroveň | Goldman Sachs | Lagardeová | Růst ropy | Zprávy z USA | Střednědobý klouzavý průměr | Vyčerpání kupců | Snížení produkce | Trojúhelníkové formace | Jednoduché tipy | Zlato a stříbro | Obchodní aktivum | Report komodit | Vysoká očekávání | Klouzavé průměry | Výprodeje | Zpráva | Graf komodity Stříbro | Základní cyklus | Důležité zprávy | Válečná krize | Směrnice | Dolarový index | Dividendy | Analýzy | Poslední den obchodování | Vysoké riziko | Cena zlata | Trendová čára | Dolary | Zajímavosti z prop tradingu | NZD/USD | Thomas Barkin | Vytvoření korekčního pohybu | Pohyb ceny | Gap | Klouzavý průměr SMA 50 | Maloobchod | Nástroj Fibonacciho retracement | Řízení obchodu | Volatilita | Růst zaměstnanosti | False break (falešný průraz) | Pokles dolaru | Jiří Hruška | Nastavení obchodní strategie | Prudký pokles | Uvolnění měnové politiky | Proražení | Zasedání FOMC | Říjnové obchodování | První veřejné obchodování | Třetí vlna | Agresivní výprodej | Sledování cyklů | Breakout | Veřejné obchodování | Téma inflace | Trendové čáry | Snižování inflace | AUD/CHF | Inflace | Vývoj měnového páru | Lepší výsledky | Centrální banky | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Tržní reakce | Kvartální hospodářské výsledky | Nevyplácí dividendy | Obchodní týden | Dobré výsledky | Výrazný růst | Situace na japonském jenu | Domácnosti | Oslabování ropy | Vstup do obchodu | Minimalizace rizika | Měsíční report komodit a indexů | Akcie společnosti ČEZ | Nejvyšší volatilita | Snižování sazeb | Růst stříbra | Vice | Zpráva o inflaci | Ekonomické ukazatele | Futures | Poziční obchody | Tvorby zisku | Akciové trhy | Sell | Oslabování japonského jenu | Vývoj akcie ČEZ | Důležité zprávy z USA | Další růst | CL | Nákupní momentum trhu | Rezistentní zóny | Společnost Spotify | MIFID | Snižování úrokových sazeb | Indikátor RSI | Úrovně cyklů | Rozhýbání volatility | Analytici | Balance křivka a statistika | Tíha inflace | Analytici z Wall Street | Klouzavý průměr SMA | Společnost Reddit | Isabel Schnabelová | 3 akcie | Byznys | Růst novozélandského dolaru | Měsíční report komodit | Marketingová komunikace | Reakce měnového trhu | Potenciál pokračujícího růstu | Pokles ceny | Michael Barr | Graf | Manažeři | Očekávání trhu | Poptávka | Prodejní aktivita | Údaje o inflaci | Short pozice | Nákupní momentum | Řízení pozice | Formace dvojité dno | Ekonomiky | Absence dividend | Tržní sentiment | Podíl akcií | Kanadský dolar | Bydlení | Složení akcionářů | Sledování tržních cyklů | Očekávání | Ekonomika EU | Posílení eura | Nejvyšší cenový cíl | Evropské měny | Historie | Obchodní příležitost | Novozélandský dolar | Obchodní signály | Růst | Falešný průraz | Americký index | GBP/CAD | Příležitosti | Psychologické nastavení | MiFID II | Vysoká očekávání investorů | Podnikání na kapitálovém trhu | BreakEven | Prognóza | Snížení volatility | Pozitivní nálada | Skilled Funded Traders | Použití finanční páky | Trh práce | Růst amerického dolaru | Spotify Technology | Graf akciového indexu | Tržní cykly | Konsolidace | Nastavení měnové politiky | Pohyb kurzu | Poptávka po dolaru | Vývoj akcie | Indikátor | Technologické akcie | Období poklesu | Velmi volatilní | Long | Chování | Inflace v eurozóně | Hospodářský kvartál | Měsíční report finančních trhů | Zasedání centrálních bank | AUD | JOLTS | Portál FXstreet.cz | Zelená čísla | Rostoucí trendová čára | Postranní trend | Úrokové sazby | Meziroční růst | Investujte zodpovědně | Prop firm | Intervence japonské centrální banky | Trh | Predikce psychologických cyklů | Prop společnosti | Nákupní pohyb | Rovnovážný stav | Fibonacci | Negativní fundament | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Index | Měsíční futures report | Zveřejnění důležitých zpráv | Hlavní ekonomické ukazatele | Viceprezident | Vývoj ceny stříbra | Velmi volatilní měnový pár | TradingView | Eura | Komise | Řízení obchodní pozice | Nejziskovější | Rovnováhy | Historické maximum | Posílení | Premiérka Trussová | Indexy PMI | GBP/JPY | Výsledky kvartálního hospodaření | Cenová predikce pro akcie Reddit | Válečná krize na Blízkém východě | S&P | Cenový růst stříbra | Big Tech | Obchodní signál | Tržní podmínky | Americké měny | Vznik trendu postranního | Momentum trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Pozitivní cenová predikce | Pohyb stříbra | Christine Lagardeová | Posílení švýcarského franku | Výrazný potenciál | Mary Dalyová | PoC | Klesající trend | Potenciální obrat | EUR/GBP | Obchodování na měnových trzích | Podnikání | Cenová predikce pro akcie Spotify | Snížení poptávky | G10 | Růst eurozóny | Opatření | Extension | Prvotní rotace | Akciový index | Pozornost | Predikce pro akcie Spotify | | Riziko ztrát | Ekonomické vyhlídky | Cenové predikce pro akcie Reddit | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Range | Profit-Target | Fibonacciho nástroje | Ifo | Prodejní reakce | Momentum | Predikce pro akcie Snap | Cenová predikce pro akcie Snap | Nesměrový cenový vývoj | Oblasti rezistence | Swingový pohyb | Americká měna | SurgeTrader | Bitcoin | Volatilní měnový pár | Balance | Report komodit a indexů | Chování na finančních trzích | Pravidla obchodního systému | Obchodníci | Specifické tržní podmínky | Cenový graf | Obchodovat | Snapchat | Otevřené obchodní pozice | Ropa | USA | Pár EUR/USD | Zastavení trendového pohybu | Austan Goolsbee | Stříbro | Akcie Reddit | Pokles cen | Virtuální obsah | Základní pravidla systému obchodování | Klouzavý průměr | Využití Fibonacciho | Zasedání Bank of England | Indikace RSI | SMA 200 | Ekonomové | Můj trading | Prohlášení | Spojené státy | Trading | Report finančních trhů | Swingový obchod | Cykly pohybu rotačního | Vývoj | Vyhlídky americké ekonomiky | Veřejné společnosti | Časový rámec | Cenové predikce pro akcie Snap | Investiční doporučení | Období silného fundamentu | Prop Trading | Komodity ropa | Tržní chování | Volatilní | Férové ceny | Riziko ztráty | EUR/USD | Pin Bar | Intervence | Výsledek predikce | Spotřebitelská důvěra | Supporty | Uptrend | Breakout na vyšší hodnoty | Další vývoj | Měnové politiky | Obchodní situace | Ztrátové období | Růstový potenciál | Rozložení obchodních pozic | Pravidla systému obchodování | Poptávky po dolaru | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Cílové cenové úrovně | Rozhodnutí centrální banky | Christopher Waller | Denní graf měnového páru | ADP | Sledování cyklů na finančních trzích | Fibonacciho extension | Obchodní myšlenky | Luis De Guindos | Denní graf komodity | Sazby | Obchodní pozice | Americký index S&P 500 | Vznik trendu | Oblast překoupenosti | Komise v přenesené pravomoci | Členka Rady guvernérů | Agresivnější klesající trend | Firmy | Výkon hlavních měnových párů | Technický nástroj | Cenový vývoj měnového páru | Pablo Hernández de Cos | Plány Fedu | Skokový růst tržeb | Možnost tvorby zisků | Investování | Fed | Nejbližší support | Účastníci trhu | Prodejní signál | Vypuknutí válečného konfliktu | Trhy | Nejbližší rezistence | Fibonacci extension | Generovat zisk | Společnost nevyplácí dividendy | Vyšší riziko | Měnové trhy | Oscilátor | Číst trh | Rizika | Eurozóna | ISM | Velký růst | Natažení Fibonacciho | Nárůst tržeb | Nákup eura | Intervence Bank of Japan | Řízení peněz | Kyjev | Konfluence | Mnoho ziskových obchodů | Fundamentální aspekty | Cenový vývoj | Funded Trader | Výsledky hospodaření | Poptávka po americkém dolaru | Tlak ze strany prodejců | Holubice | Low | Britská premiérka | Nárůst volatility | Cesta Prop Tradingem | Predikovat cenové úrovně | Cena aktiva | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Mzdy | Poradenství | CAD | Drahá auta | Dlouhodobý klouzavý průměr | Viceprezident ECB | Americká ropa WTI | Cenové úrovně | Společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Raphael Bostic | Hospodaření | Členka rady guvernérů | Ziskové období | Institucionální investoři | Optimismus na akciových trzích | FXstreet | Měsíční report | Reporty | Obchod | Cenový pokles | AUD/USD | Riziko | Analytik | Konsolidace ceny | MAM | JPY | Prohlášení Fedu | RSI | Transakce | Nástroj | GBP | Plnění challange | Úrovně supportu | Akcie Spotify | Ceny | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Short obchod | COT report | Ukrajina | Swingové maximum | Centrální banka | Predikce | WTI | Měnový report | SMA | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Zlato a bitcoin | Zóny supportu | Aussie | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Ceny zlata | Balance křivka | IHNED | ČEZ | Frank | Prostor pro růst | 256/2004 | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Přístup k měnové politice | Minulá výkonnost | Snap | Vývoj měnového páru EUR/USD | Miliardy USD | GBP/USD | Pravděpodobnost recese | Cenové minimum | Histogram | Vyšší hodnoty | Zisk | Bank of England | Překoupené oblasti | Obchodování | Cenový růst | Prezident | Akciový index S&P 500 | Konsolidace trhu | Měna | Zprávy | Předpověď | Údaje | Silná rally | Michelle Bowmanová | Ekonomické události | Indikace | FXstreet.cz | Obchody | xStation5 | ProCent | Portfólia | Tržní situace | Cenový cíl | Aktivum | Společnost XTB | Ruské síly | CARA | Situace | Růst dolaru | SMA 20 | Tržby | Elliottova vlnová teorie | Časový horizont | Signály | Cenový výběžek | Trader | HDP | Technology | Načasování | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Skokový nárůst | Investování je rizikové | Fibonacciho úrovně | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | Výprodej | Měnové páry | Novinky | Ztráty | Soukromí investoři | Philip Lane | Japonský jen | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Fáze růstu | Kupci | Mzda | Dynamický support | Vzestupný trend | Target | Index spotřebitelských cen | Zrychlení růstu | ECB Luis De Guindos | Vývoj ceny | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Přeprodané oblasti | Marlin | Exekuce | Prognózy | Kurz | Daně | Neel Kashkari | DXY | Jádrová inflace | Oscilátor Marlin | Americká ekonomika | Růstový trend | Den obchodování | Výsledky | Swingy | Pro investory | Traders | Cenová predikce pro akcie | Potenciál | Big tech | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Investujte | Komunikace | SeekingAlpha | Bod | Myšlenka | Zisky | Šéf Fedu | Základní pravidla | Důvěra | Potenciál trhu | Ukazatel | Měny | Ropa WTI | Oslabující americký dolar | Hospodářský růst | Cena akcie | Rusko | Signál | Komodity ropa WTI | Zhodnocení | Fundament | FedWatch | Rozšíření | Technická analýza | Mladší generace | Plány | Silný trh | Cena ropy WTI | Graf komodity | TIM | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Prodej | Rok 2024 | Bloomberg | Ceny stříbra | Silný růst | Vyhlídky | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Neuspokojivé výsledky | Korekce | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | Očekávání investorů | Výkonnost | Downtrend | Index S&P 500 | Instrument | Trendové linie | Short | Krize | High | CHF | Inflace v únoru | Relativní výkon | S&P 500 | JDE | Růst tržeb | Cena | Insiders | Komodity zlato | Upozornění | Komodita | Pohyb cen | Snížení sazeb | CME Group | Ekonomické údaje | Predikce pro akcie | Medvědi | Fibonacciho retracement | Akcie společnosti | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Ekonomika | Geopolitika | Denní graf | Volume | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Chop | Cíle | Banky | Akcie ČEZ | Nižší hodnoty | Šance | Tržby společnosti | Měsíční měnový report | Wall Street | Instrumenty | Analýza | Zlepšení | Sazby Fedu | XTB | Snížení produkce ropy | Pozice | Portfolia | Hodinky | Pullback | Inflace v EU | Švýcarský frank | Fibonacciho posloupnosti | Sestupný trend | Support | Moje cesta Prop Tradingem | Supportní zóny | Uvolňování měnové politiky | Kvartální výsledky | Služby | Krize na Blízkém východě | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Návrat inflace | OPEC | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Zrychlení inflace | Sentiment | Nízká volatilita | Investoři | Americká ropa | Míra nezaměstnanosti | Spotify | Stop-Loss | Růst libry | Graf komodity Zlato | Přecenění | Reddit | Rezistence | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Nařízení | Ropy | Prudké pohyby | Struktura | IPO | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Inflace v lednu | USD | Tipranks | Emoce | Posilování amerického dolaru | Cena ropy | Federální rezervní systém | Rotace | CZ | Průraz | Australský dolar | Propad | Konec roku | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Časové období | Finanční ztráty | Růst eura | Manažeři společnosti | USD/CHF | Úrokové sazby Fedu | Time-Frame | Úspěšný trading | Praktické okénko | CME | Německý Ifo index | Martin Klass | Každý trader | Indexy | Break Even | Americký dolar | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Psychologické úrovně | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | ECB | Růst ceny | Ziskovost | Doporučení | Reverzní formace | ROCE | Spekulace | Akcie Snap | ABC | Graf akciového indexu S&P 500 | Zasedání amerického Fedu | Cykly | EU | Redukce | Miliardy | Úroveň supportu | PMI ve službách | Spekulanti | Graf měnového páru | Prodeje | Akciový trh | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Produkce ropy | Stav americké ekonomiky | Statistika | Další pokles | COT
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Postoje jedince
Postoj FOMC
Postoj investorů
Postoj investorů k riziku
Postoj k dolaru
Postoj k riziku
Postoj k ruské ropě
Postoj k tradingu
Postoj k trhu
Postoj USA

Následující klíčová slova

Postranní trend
Postřehy z finančních trhů
Postřehy z obchodování
Postsovětské republiky
Postsovětské státy
Post Trade Report
Postup mezi fázemi
Postupné cíle
Postupné otevírání ekonomiky
Postupné přidávání pozic
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
reklama
Purple ebook česká koruna
Potvrďte prosím... Zavřít