Časové období
Jak by měl vypadat den začínajícího tradera, který nemá na obchodování čas
26.06.2024 Trading může být pro začínající obchodníky velmi náročný, zvláště pokud mají omezený čas kvůli zaměstnání na plný úvazek. Efektivní řízení času se proto stává klíčovým faktorem pro úspěch v tradingu.
Měď vystoupala k rekordním výšinám, i ale platina zamířila vzhůru
20.05.2024 „Rok kovů“, který jsme zmiňovali ve svých výhledech na 1. čtvrtletí, nabírá na obrátkách. Stačí se podívat na naše oblíbené kovy: zlato, stříbro, měď a teď už i platina vykazují výrazné posílení. A i když teď po březnovém a dubnovém vzepjetí cen dochází u zlata ke konsolidaci, měď se po krátké pauze, k níž došlo počátkem měsíce, žene výš. Od začátku roku už posílila o víc než 30 % a postupně dosahuje nových rekordních maxim.
Jaký je nejlepší broker?
24.04.2024 Každý z nás, kdo kdysi začínal, si kladl otázku: "Jak si vybrat toho pravého brokera, u kterého budu moci spravovat své tradingové či investiční portfolio?" Ať už jste na začátku své cesty nebo hledáte nové možnosti, správný broker může do velké míry ovlivnit váš celkový finanční úspěch. Pojďme se proto společně podívat, jak to udělat, aby vaše volba byla co nejinformovanější.
EverTrader
15.04.2024 EverTrader je další z prop firem, která působí na českém trhu. Firma EverTrade má své sídlo v Dubaji z důvodu expanze do světa, nicméně celý tým, co za touto firmou stojí, je ryze z České republiky. Sesterskou firmou je FinovaTech s.r.o. (původní název EverTrader s.r.o.), tuto firmu vlastní Dominik Kovařík a Martin Linha, což jsou taky společníci a zakladatelé právě prop firmy EverTrader. Dominik Kovařík je veřejně vystupující trader, který se věnuje především akciím a opcím. Historie společnosti se píše od roku 2014, nicméně to ještě tato společnosti nefungovala jako prop firma, ale jako společnost, která se zabývala investováním do nemovitostí, akcií a obchodováním. V roce 2019 spustili aplikaci TradeStreet a v roce 2022 založili prop firmu EverTrader.
Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán
09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
Kdy vstoupit do obchodu?
28.02.2024 Když se trader ptá: "Kdy mám vstoupit do obchodu?", nejspíš se neptá jen na ten přesný moment. Ve skutečnosti se ptá na něco mnohem hlubšího - na to, jak skloubit analýzu, intuici a disciplínu tak, aby mohl učinit informované a promyšlené rozhodnutí. Co všechno musíme zvážit před vstupem do obchodu? Nebo je v tom skryto ještě něco navíc?
Akcie: Základy technické analýzy akcií (díl 7.)
19.02.2024 V dnešním díle se lehce zanoříme do světa technické analýzy akcií. Probereme, co je to trend a představíme vám dva zajímavé nástroje, které můžete využít při analýze akciových grafů: jedná se o S/R zóny (supporty, rezistence) a klouzavé průměry. Připravte se na to, že se naučíte, co tyto nástroje jsou a jak je na grafu interpretovat. Věříme, že vám dnešní díl pomůže stát se zase o něco vzdělanějším investorem.
EUR/USD: plán obchodování pro evropskou seanci na 12. února 2024. Zpráva COT a přehled pátečních obchodů. Euro se postupně zotavuje
12.02.2024 Minulý pátek se objevil pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0787 a doporučil jsem na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Pár rostl, ale kvůli nízké volatilitě, která se pohybovala jen kolem 20 pipsů, nebyla úroveň 1,0787 otestována. V souladu s tím pár nevytvořil žádné relevantní vstupní signály. Odpoledne došlo k falešnému proražení úrovně 1,0788 a prodejní signál nepřinesl očekávaný zisk kvůli nízké volatilitě.
Analytici: Vstup do systému ERM II bez termínu pro přijetí eura je nesmysl
07.02.2024 Myšlenka na vstup do systému ERM II na neurčité časové období a bez jasného cílového termínu pro přijetí eura je objektivně nesmyslná. Uvedli to ekonomové, které dnes ČTK oslovila. Odborné stanovisko Národní ekonomické rady vlády (NERV) není podle nich pro přijetí eura zásadní. Vstup do Evropského mechanismu směnných kurzů ERM II je přitom důležitým předstupněm při zavádění eura.
Plán obchodování GBP/USD na evropské seanci dne 7. února 2024. Zpráva COT a přehled včerejších obchodů. Libra se silně odrazila ode dna
07.02.2024 Měnový pár GBP/USD včera vygeneroval několik signálů pro vstup na trh. Podívejme se nyní na 5minutový graf a pokusme se zjistit, co se vlastně stalo. Ve své ranní předpovědi jsem poukázal na úroveň 1,2558 a plánoval jsem, že o vstupu na trh budu rozhodovat právě odtud. Růst a falešný breaktou úrovně 1,2558 vygenerovaly prodejní signál, který poslal pár o více než 25 pipsů dolů. Odpoledne proražení a opětovné otestování úrovně 1,2558 vygenerovalo nákupní signál, což umožnilo páru zotavit se na 1,2581. Prodej z tohoto lokálního maxima nakonec nevyšel.
EUR/USD: plán obchodování pro evropskou seanci na 5. února 2024. Zpráva COT a přehled pátečních obchodů. Euro má nové problémy
05.02.2024 Minulý pátek měnový pár EUR/USD vygeneroval několik signálů pro vstup na trh. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0893 a doporučil jsem na jejím základě činit rozhodnutí o vstupu na trh. Růst a falešné proražení úrovně 1,0893 vygenerovaly prodejní signál, ale po poklesu o 13 pipsů se tlak na pár snížil. Odpoledne euro kleslo o více než 80 pipsů, zatímco proražení a opětovné otestování úrovně 1,0810 vytvořilo další prodejní signál, protože medvědí trh pokračoval v postupu a stáhl z trhu asi 30 pipsů.
EUR/USD: plán obchodování pro evropskou obchodní seanci na 1. února 2024. Zpráva COT a přehled včerejších obchodů. Tvrdý postoj Fedu obnovil poptávku po dolaru
01.02.2024 Včera se na páru vytvořilo několik signálů pro vstup. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0812 a doporučil jsem na jejím základě činit rozhodnutí o vstupu na trh. Pokles a falešný breakout úrovně 1,0812 vytvořily nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 30 pipsů. Odpoledne falešný breakout úrovně 1,0885 vytvořil prodejní signál, který poslal pár dolů o více než 40 pipsů.
Makroekonomické faktory - úrokové sazby (3. díl)
31.01.2024 Článek zaměřený na jednoduché pochopení podstaty úrokových sazeb. Dozvíte se, jaké typy úrokových sazeb známe, jaký mají vliv na ekonomiku a na nás samotné. Projdeme si několik příkladů z minulosti, a nakonec si stručně projdeme některé faktory, které úrokové sazby ovlivňují.
Akcie: Základy akciových grafů pro začátečníky (díl 6.)
29.01.2024 Pokud máte vybranou akcii, kterou byste rádi zahrnuli do svého portfolia, technická analýza vám může pomoci zodpovědět otázku, kdy danou akcii koupit a kdy jí prodat. Technická analýza pracuje s grafy, a pokud jste začátečník a s grafy nejste úplně kamarád, v dnešním díle se základy akciových grafů naučíte.
Makroekonomické faktory - hrubý domácí produkt (HDP) (1. díl)
17.01.2024 V tomto článku si jednoduše vysvětlíme první makroekonomický faktor, a to hrubý domácí produkt (HDP). Dozvíte se, jaké základní formy HDP se používají a také jaké faktory jej ovlivňují. Nakonec si ukážeme růst HDP v porovnání s akciovým indexem a globální HDP pro rok 2023.
Finanční bilance: Letošní rok Češi zakončují optimističtěji než loni. Rok 2024 vidí ještě nadějněji
29.12.2023 I navzdory náročným finančním zkouškám, které rok 2023 Čechům přinesl, zavládá při zpětném ohlédnutí spíše optimismus. Vyplynulo to z prosincového průzkumu Provident Financial. Za finančně úspěšný hodnotí letošní rok o 3 p.b. lidí více než rok předtím. Méně lidí zároveň letos škrtilo opasky či sahalo do úspor. V meziročním srovnání o polovinu více lidí investovalo a o čtvrtinu více si půjčilo. Nejnáročnějším obdobím z hlediska financí bylo pro polovinu lidí léto. Ve srovnání s loňskem do nového roku letos více lidí vstupuje s pozitivním výhledem. Obavy ze zvládnutí finanční situace má na přelomu roku o třetinu méně Čechů než loni.
Ukrajinská ekonomika za devět měsíců vzrostla o 5,3 procenta
06.10.2023 Hrubý domácí produkt (HDP) Ukrajiny vzrostl za prvních devět měsíců letošního roku ve srovnání se stejným obdobím loni podle předběžných údajů o 5,3 procenta. Vyplývá to z dnešního prohlášení ministerstva hospodářství.
Apple se potýká s problémy v Číně
08.09.2023 Investoři se obávají, že úrokové sazby by mohly zůstat nahoře po delší časové období a zámořské trhy tak včera zaznamenaly poklesový den. Hlavním strůjcem poklesů byl technologický index Nasdaq, který se propadl o 0,9 %. Akcie technologické společnosti Apple byly včera stále pod tlakem, když odepsaly 2,9 %. Čína totiž zakázala používání jejich zařízení pro vládní úředníky. Půjčovna videoher Gamestop narostla o 0,7 %. Síť elektrických dobíjecích stanic s příznačným názvem ChargePoint musela zkousnout 10,9% ztrátu ze včerejší obchodní seance.
Může růst krypta pokračovat? Názor Kicoma a dalších hostů streamu XTB
28.06.2023 Bitcoin se v průběhu minulého týdne vrátil nad hranici 30 000 USD, v současné době se tak pohybuje na zhruba dvojnásobku od svých minim z listopadu minulého roku. Je ale tento růstový trend udržitelný?
Analýza trhu s XRP (XRP/USD) – 21. června 2023
21.06.2023 Ke dni 21. června 2023 v 5:02 UTC se XRP na burze Binance obchoduje za 0,50030 USD, což je o 0,01000 USD (+2,04 %) více než při předchozím uzavření. Objem obchodů za posledních 24 hodin činil 399 399 802 XRP. Nabídková cena je 0,50030 USD a poptávková cena je 0,50040 USD. Denní rozpětí se pohybuje mezi 0,47160 a 0,50100 USD.
Analýza ceny Cardano (ADA) – 19. června 2023
19.06.2023 Tato zpráva poskytuje analýzu kryptoměny Cardano (ADA) na základě nejnovějších údajů k 19. červnu 2023. Analýza obsahuje přehled aktuální ceny, objemu, nákupních a prodejních cen, denního rozpětí, technických ukazatelů a klouzavých průměrů. Cardano v poslední době zaznamenalo několik zajímavých pohybů a cílem této zprávy je poskytnout náhled na jeho potenciální budoucí výkonnost.
Jednoduchá pravidla managementu
03.06.2023 Správný přístup k money managementu (nebo správě peněz při tradingu) je klíčovým faktorem pro úspěch ve forexovém obchodování. V tomto článku vám představíme několik jednoduchých pravidel, která vám pomohou správně spravovat vaše finanční prostředky a minimalizovat rizika spojená s obchodováním. Bez ohledu na vaše zkušenosti v obchodování na forexu či jiných trzích, vám tyto tipy poskytnou důležitý základ pro efektivní a dlouhodobě udržitelný money management.
Sezónnost finančních trhů: Jaké jsou příležitosti letních měsíců?
02.06.2023 Fakt, že finanční instrumenty často rostou a klesají v cyklech, asi nikoho nepřekvapí. Sezónnost je s finančními trhy spojená od nepaměti. Například rčení „Sell in May and go away” (Prodej v květnu a jdi pryč) za svou kariéru už pravděpodobně slyšel snad každý investor nebo trader. Samozřejmě pokud by takové říkanky fungovali, dělal by to tak každý. V reálněm životě je to trochu složitější, trendy sezónnosti ale opravdu můžeme najít na mnoha instrumentech. Při správném použití tak mohou být v naší investiční a traderské kariéře velmi nápomocné.
Proč jsou příklady algoritmického obchodování na YouTube nesmysly?
04.02.2023 Dle mého skromného názoru je 99,99% automatických obchodních strategií na YouTube falešných a to ze tří níže uvedených důvodů:
Podle analýzy cyklu Bitcoin v dubnu 2023 dosáhne 33 000 USD
05.01.2023 Po velmi vyčerpávajícím a medvědím roce 2022, v němž cena Bitcoinu (BTC) ztratila 64 %, mají účastníci trhu s kryptoměnami pro rok 2023 velká očekávání. Relativně krátká historie obchodování s BTC však učí, že následující rok po skončení předchozích medvědích trhů byl obdobím akumulace s převážně boční cenovou akcí.
I se schodkem 295 miliard bude moci Fialova vláda stabilizovat veřejné finance, aniž by zvyšovala daně. Pomůže jí rapidní inflace a z ní plynoucí „inflační daň“
26.10.2022 Sněmovna dnes začíná schvalovat návrh státního rozpočtu na příští rok se schodkem 295 miliard korun. Přestože se jedné o extrémně vysoké číslo, před rokem 2020 vlastně nemyslitelné, Fialův kabinet může s tímto deficitem a podobnými v dalších letech stabilizovat veřejné finance ještě během svého funkčního období, tj. do roku 2025. Aniž by přitom opravdu razantně škrtal nebo navyšoval daně.
Agentura Fitch ponechává rating Česka beze změny. Fialově vládě totiž pomůže dluh udržet poměrně nízko inflace a s ní související inflační zdanění lidí
23.10.2022 Agentura Fitch Česku včera pozdě večer potvrdila svůj dosavadní rating AA-. Výhled ale ponechává negativní. Negativní výhled uplatňuje už od svého posledního, květnového posudku. Vývoj zadlužení vidí Fitch pesimističtěji (cca 45 procent HDP už v roce 2023) než jiná vlivná agentura, Standard & Poor's (poblíž 40procent HDP až do roku 2025), která své ratingové hodnocení ČR zveřejnila minulý týden. I podle Fitche ale zadlužení ČR zůstane nižší, než je průměr srovnatelně hodnocených zemí.
Nová čísla MMF naznačují, že Fialova vláda může splnit své oba klíčové sliby. Stabilizuje veřejné finance, aniž by zvyšovala daně – to vše díky inflaci, která lidi „zdaňuje“ místo vlády
21.10.2022 Fialova vláda se zaklíná, že stabilizuje veřejné finance, aniž by zvyšovala běžné daně. Jsou to vlastně její dva zcela stěžejní sliby. A nepochybně podle jejich splnění či nesplnění bude před dalšími volbami posuzována její úspěšnost. Zdálo by se, že se chytla do pasti: může naplnit první slib, může naplnit slib druhý, ale nemůže splnit oba najednou. Ne tak docela. Vládě totiž mimořádně nahraje současná mimořádná inflace.
Globální akcie nejníže za měsíc, evropské opět klesají. Koktejl zpomalování ekonomiky a vyšších sazeb trh jen tak dobře nepřijme
29.08.2022 Předseda Fedu Jerome Powell naznačil zvyšování úrokových sazeb po delší časové období, což vedlo k poklesu akcií a akciových futures a ke zvýšení výnosů dvouletých státních dluhopisů na úrovně, které byly naposledy zaznamenány v roce 2007.
Chuť riskovat na trzích sílí, využije toho bitcoin (BTC) pro růst k 37 000 USD?
23.05.2022 Chuť riskovat na trzích sílí a my si v dnešní analýze ukážeme, jak to každý analytik pozná. V té analytické „hatmatilce“ se to nazývá „Riskon“. Opakem je tedy „Riskoff“, což naopak znamená, že trhy jsou averzní vůči riziku – nechtějí riskovat. Bitcoin (BTC) v každém případě pořád konsoliduje v blízkosti původně supportního pásma, které se tyčí kolem 30 000 USD. Vzhledem k tomu, že se trhu daří u této úrovně zůstat, bitcoin má šanci na retracement po 37 000 USD, na který mnoho spekulantů sází.
Obchodování s 14% nárůstem BP po uveřejnění zprávy o ziscích
12.05.2022 Energetickým společnostem se v letošním roce zatím daří překonávat širší akciové indexy, a to zejména díky růstu cen ropy a omezením v dodávkách energie.
Price Action: Pokročilé obchodování formace Pin Bar (1. díl)
31.01.2022 Pin Bar nemusím dlouze představovat. Pokud se věnujete Price Action tradingu, jistě jste se s ním setkali, byť třeba jen okrajově. Je to jednoduchá svíčková formace. Určitě víte, že s tímto patternem přišel odborník na technickou analýzu Martin Pring a pojmenoval ho Pinocchio Bar. Viděl analogii s pohádkovou postavou Pinokiem, kterému se prodloužil nos vždy, když zalhal.
Jak používat ukazatel Běžné likvidity (Current ratio) pro analýzu akcií
17.01.2022 Ukazatel Current Ratio (neboli Běžná likvidita) ukazuje schopnost společnosti nebo korporace platit krátkodobé závazky splatné do jednoho roku. Ukazatel se vypočítá jako oběžná aktiva/krátkodobé závazky za určité časové období.
Generální ředitel JPMorgan očekává až sedm zvýšení sazeb v roce 2022
17.01.2022 Hlavní americké akciové indexy pokračují v obchodování v rámci nového korekčního kola, přičemž se pohybují poblíž svých historických maxim. Stále se tedy nedá říci, že by se akciové indexy obchodovaly pod tlakem. Fundamentální prostředí se pro riziková aktiva každým dnem zhoršuje, takže se očekává, že akciový trh vstoupí do silné korekce, a ne do korekce 1 – 2 %. Je však třeba poznamenat, že všechny tlakové faktory lze považovat za možné.
Predikce psychologických cyklů na finančních trzích
06.12.2021 V článku Můj signál nepřichází, a tak čekám dál, jsme hledali paralely mezi chováním traderů na finančních trzích a mimo ně, v běžném životě. Základem našeho pátrání byla myšlenka, že část chování na finančních trzích je vybudováno neustálým opakováním různých činností v běžném životě. Článek jsme uzavřeli s tím, že tvorba návyků určitého druhu chování podléhá počtu jeho opakování, což nás přivádí k článku dnešnímu, který bude věnován psychologickým cyklům na finančních trzích.
Jak obchodovat „Price Action“ (4. díl)
30.11.2020 V minulém dílu našeho seriálu o obchodování Price Action jsme si představili supporty a rezistence v obecné podobě. Dnes bych se chtěl tomuto tématu věnovat podrobněji, a to zejména z hlediska použití.
Jak obchodovat „Price Action“ (2. díl)
10.08.2020 O tom, že obchodování pomocí „Price Action“ je individuální záležitostí každého tradera, nebude asi pochybnosti. Zrovna tak bych chtěl upozornit na to, že možná některé příklady, které zde budu v následujících dílech uvádět, nemusí vždy korespondovat s tím, čemu se říká obecná předloha, či všeobecná pravidla.
Jak obchodovat „Price Action“ (1. díl)
15.06.2020 Dnešním článkem zahájíme nový seriál na téma „Price Action Trading“, který tak bude volně navazovat na velmi úspěšný a oblíbený seriál o jednoduchých obchodních systémech. Můžete se tak těšit na spousty nových a užitečných informací, které si postupně představíme.
Základy obchodování opcí 9: Historická vs. implikovaná volatilita
09.01.2015 Volatilita měří intenzitu kolísavosti ceny určitého podkladu za dané časové období. Ve světě opcí se střetáváme se dvěma základními volatilitami: historickou a implikovanou. Obě hodnoty se vyjadřují v procentech.
Související klíčová slova:
Chování volatility v různých obdobích | Býčí pohyb | Jednoduchá svíčková formace | Nízké spready a komise | Sledování cyklů | Bollinger Bands indikátor | Steve Nison | Trevor Milton | EverStation Pro | Dlouhé pozice | Základní nástroj | Celkový zisk | Dukascopy | Růst akciového trhu | FFR | Vývoj | Sell in May and go away | Určování trendu | Obchodní platformy | Češi | Radim Dohnal | Strategie pro různé úrovně volatility | EUR | Spotřebitelské výdaje | Zóny supportu a rezistence | Standard & Poor's | Intuitivní obchodní platforma | Protistrana vašeho obchodu | Straight Through Processing | Brokeři | Snížit úrokové sazby | Trend na akcii | Take Profit | Přístup k různorodým trhům | Falešný průraz | Využití indikátorů volatility | Roční sezónnost | Itálie | Nárok na výplatu | McDonald's | Sezónnost AMZN.US | Dynamický support a rezistence | Pip | Reverzní svíčkové formace | Očekávání | Korelace | Využití Fibonacciho | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | Poplatky a náklady | Předpověď ceny | Chop trend | Nastavení obchodní strategie | Historie společnosti | Pro investory | Veřejné finance | Úspěšné obchodování Pin Baru | Koncept technické analýzy | Trh práce | TradeStreet | Evropská komise | Finance Yahoo | Klasické technické analýzy | Spready a komise | Vliv na ziskovost | P/B | Crypto | Investice | Euribor (Euro Interbank Offered Rate) | Edukativní zdroje | DXY | Spotřebitelské úvěry | MACD | Potenciál | Support | Příklad trendu | Finanční produkty | Základy v technické analýze | Podnikatelské aktivity | Edge | Zóny supportu | Velikost kontraktu | Zákaznická podpora | Statistické metody | Prognózy | Jak testovat a vybírat brokera | Kritéria při výběru brokera | Správná volba time frame | Diverzifikace | Fibonacciho posloupnosti | Konzervativní metoda | Stop-Loss | Býčí výhled | Evropské měny | Dobrý broker | Čtyřhodinový graf | Jak obchodovat Price Action | Úrovně Fibonacciho retracementu | Dominik Kovařík | Obchodní seance | EUR/USD | Nové obchody | Cena bitcoinu | Spotřebitelé | Škálování účtu | Saxo Bank | Chování | Období poklesu | Pomocník investora | Správný výběr brokera | Menší pohyby | Obchodní úspěch | Akcie elektrické automobilky | Forma obchodování | Profesionální obchodníci | Price Action | Akcie společnosti | Chování trhu | Stochastický oscilátor | Tipy pro začínající | Měnový pár GBP/USD | Support oddělení | Trend krátkodobý | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Efektivní trading | P/S | Rozdělení zisků | Fibonacciho nástroje | LIBOR (London Interbank Offered Rate) | Vstupovat do obchodu | Exchange | Medvědí Pin Bar | Vývoj na trzích | SMA | Vzdělávání | Market Maker (Dealing Desk) | Co je trend | Technický indikátor | Candlestick chart | Import | Základ pro technickou analýzu | 1W | Investiční portfolio | Milton Friedman | 1M | Dollar Spot Index | Capitalinked.com Radim Dohnal | Propad cen | Změny HDP | Poplatky a provize | Praxe | Změny v pohybech cen | JPY | Contract for Difference | Politická a geopolitická nestabilita | CEO | Běžná likvidita | Sloupcové grafy | Peníze | Nikola | Strach | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Kritéria pro výběr brokera | Ukazatel | Kolísání ceny | Spektrum trhů | Druhy trendů | Nakupovat akcie | Nový indikátor | Prudké pohyby ceny | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Projekce | XTB Bitcoin | Ziskovost tradera | Graf akcií automobilky | Měny | Stochastický | Investiční strategie | Použití indikátoru | VIX - Index volatility | Ropa WTI | Time Frames | Regulace a bezpečnost | Burza | Obchodní fáze | Silná bariéra | Dlouhodobý trend | Investovat do akcií | Medvědí signál | Růst trhu | Burzy | Kvalita zákaznické podpory | Řízení obchodní pozice | Broker | Implikované volatility | Proražení | Styl obchodování | Backtesting | Export | Různé typy poplatků | Maximální denní ztráta | Historická volatilita | Nalezení brokera | Zaměstnání na plný úvazek | Určení trendu | Ministryně hospodářství | Období pro klouzavé průměry | AI | Obchodní tipy | Fialova vláda | Prudké pohyby | Regulace | Ranní zpráva pro tradery | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Osobní konzultace | Potenciální konflikt zájmů | Měnový fond | Support a rezistence | ECN Brokeři | Tržní trendy | Měření volatility | Fitch Ratings | Obchodní cíle | Zápis obchodů do obchodního deníku | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Celkové závazky společnosti | Dovednosti | Ziskovosti traderů | Téma akciových grafů | Měnový pár EUR/USD | Nárůst ceny | Média | MT5 | Obchodní deník | Tržní pohyby | EverTrader | ATR a ADR | Druhy grafů | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Pro tradery | Velké instituce | Federální rezervní systém (FED) | FedEx | GBP/JPY | Vyšší hodnoty | Klesání ceny | SPY | Investoři | Vyřazení akcií | Pohyb ceny akcie | Bank of England | Americké ekonomiky | Krátkodobé trendy | Cykly pohybu rotačního | Bitcoin ETF | Pohyby trhu | Minimální počet obchodních dní | Kapitál | CEO společnosti | Posílení | Chování na finančních trzích | Vzorce chování | USD | Protistrana | VIP zóna | Current Ratio | Výpočet ADR | Neziskové organizace | Plány | Sestupný trend | Funkční období | Aktuální informace | Zisk | Zprávy o nezaměstnanosti | Firma EverTrade | Konzistentní ziskové obchodování | FinovaTech s.r.o. | Dlouhodobé investování akcií | BP | Pozorování | Analýzy | Ceny BTC | Výhody a rizika | Obchodní ředitel | Potenciální rizika | Obchodování Price Action | Vládní výdaje | Nástroje technické analýzy | Swapy | Koncept supportu | Plánování obchodů | CZK | Měny účtů | Konflikty | Býčí sentiment | Cenové úrovně | Emoce | Kabinet | Investovat | Rizika a příležitosti | Vít Hradil | CAC 40 | S&P | Potenciální zisky | Úroková sazba | Koncept support a rezistencí | Zasedání Evropské centrální banky | Porovnání vývoje | Speciální požadavky | Investiční činnosti | Provident Financial | Výkyvy v tržní volatilitě | Dovoz | Důležité ekonomické události | Půjčka | Hazardní hry | Konvergence | Trpělivost | Tržní cykly | Kurz akcií | Deflace | Komoditní | TIM | Čtvrtletní zisk | Hlavní kryptoměny | Occidental Petroleum | Pomodoro technika | Dlouhodobé držení | Ekonomický kalendář | Tradingová rutina | MetaTrader 4 (MT4) | Stránky s hodnocením | Vzdělání | Ukazatel Current Ratio | Poziční obchody | Falešné proražení | Warren Buffett | Netrendový trh | Coca-Cola | Výsledky | Obchodní platforma | Americké centrální banky | EverStation | Portfolio | Graf akcií | Inflační tlaky | Průzkum | Minulá výkonnost | Monitorování | Bitcoin (BTC) | Držení pozice přes noc | Swing | Fundamentální analýza | Fibonacciho extension | Finanční instituce | Globální akciové indexy | Retracement | ProCent | Plný úvazek | Energie | Informace o průměrné denní volatilitě | Zůstatek | Varianční analýza | Shortovat | P/E | Jaké strategie jsou povoleny | Svíčkové patterny | Omezený čas | Ruská vojska | EMA | Objem | Dobré výsledky | Average daily range | Inverze výnosové křivky | Deprese | Vývoj měnového páru | Co je to broker | Býčí trh | Pokročilé nástroje | Ekonomický vývoj | Různé obchodní strategie | Regulátor | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Ole Hansen | Testování indikátorů | Úspěch v obchodování | Nástroj | Zpráva | Válka | Prémie | Nabídka investičních nástrojů | Rok 2024 | Software (aplikace) | Bull | Nižší maxima | Hrubý domácí produkt (HDP) | Hypotéky | Nasdaq | Současná situace | Nadšení | Přijetí | Deficit | Lukáš Kovanda | Tržní podmínky | Bydlení | Politika centrální banky | Změny na trhu | RoboMarkets | Jackson Hole | Jak vstupovat do trhu | Ukrajina | Bloomberg | Graf akcií automobilky Nikola | GBP | ADR | Nabídka | Centrální banky | Obchodní týden | Chování účastníků na trhu | S/R zóna | Cena akcií společnosti | Nástroje pro efektivní trading | Pin Bary | Zprávy | Vliv na ceny | Pohyby cen | Využití času | Federální rezervní systém | Vstupy | Dlouhodobé investování | Zpomalování ekonomiky | Jak vybrat akcie | Formy volatility | Finanční bilance | Roční sezónnost AMZN.US | Kathy Lien | Další růst | News trading | Instituce | Korelační koeficienty | Evropské akcie | Důvěryhodnost a bezpečnost | Zprávy z finančních trhů | Profit-Targety | Apple | Earnings | Býčí signál | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | Realita obchodování | Vyhlídky | Průraz | Bitcoin halving | CZ | Ratingové hodnocení | MetaTrader | Rutina | Denní rozpětí | Příklad výpočtu | Index cen výrobců | Deficit rozpočtu | Akcie Amazonu | Nástroj technické analýzy | Trh | Komise | Obchodní proces | Správná volba | ATR | Držení obchodu | České koruny | Žádný trend | Poptávka po úvěrech | Průměrné denní volatility | PLATINUM | Korekce | Upozornění | Výrazný pokles | Pochopení Price Action | Buffett | Money management | AA | Vývoj ekonomiky | WISE | Průzkumy | Francie | Obchodní strategie | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Obchody | Yahoo | Propad | Maastrichtská kritéria | Cenové změny | Martin Malý | ČR do ERM | Obchodní systém | Náklady na půjčky | Velikost obchodu | Rating | Ekonomické události | Technické indikátory | Technická analýza akcií společnosti | Technologické společnosti | Soustředění | xStation | Příležitosti | Technické analýzy | Simple Moving Average | Výhody swingového obchodování | Nízká cena akcií | Výběr akcií | Vytvoření Pin Baru | Hodnota aktiv | Obchodovat pomocí Price Action | Akciový index | Obchodní plány | Trh s futures | Změny cen | ANO | Hrubý domácí produkt | Long pozice | Automobilky | Růst krypta | Ekonomika Ukrajiny | Pravděpodobnost | Futures | Tvůrce trhu | Index Nasdaq | Ekonomické ukazatele | Srovnávací základna | Downtrend | Nižší minima | Prop Trading firmy | Šťastné obchodování | Objem obchodů | Graf | CFTC | Pokles akcie | Druhy time frames | Významné pohyby | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Centrální banka | Typy úrokových sazeb | Disciplína | Přehled | Trendové linie | Svíčkové grafy | Pár EUR/USD | Výnosové křivky | Čistý zisk | Ideální čas | Kovy | Tržní analýzy | Hospodaření | Support nebo rezistence | Fed | Index volatility | Příklad výpočtu tradingových nákladů | Získat účet | Srovnání prop trading firem | Pin Bar | Detailní analýza | Aktivní obchodování | Dolar | Ztrátové obchody | Portfólia | Support a rezistence zóny | Čas strávený tradingem | Obchodní dovednosti | Recenze a zkušenosti ostatních traderů | Pomodoro | Analytik Cyrrusu | Aktiva volatilní | Reuters | Podcast | Obchodní rizika | Zvýšení úrokových sazeb | Psychologie trhu | Brexit | Typ brokera | Analýza trhů | Kompozitní index | Investment | W1 | Tradingové strategie | Zavírací ceny | Rekordní maximum | Take-Profit | Martin Klass | MetaTrader 4 | Pohyb kapitálu | Deficit veřejných financí | Time-Frame | Pozornost | Základní analýza | Firma | Profit Target | Svíčkový graf | Traders | S&P 500 | Pohyby směrem nahoru | Zakladatel | Obchodování GBP | Admirals | Popularita umělé inteligence | Kopírování obchodů | Příkaz | Prop Trading | XPT/USD | Obchodování | Druhy trendů podle směru | Předseda | Evropské banky | Libra | Americký dolar | Chování volatility | Opční strategie | CFD | SMA 100 | Snížení sazeb | Dopad na ekonomiku | Open | Cena akcie | Silnější support | Rate Of Change | Analýza trhu | Statistické výhody | Příprava | Diskusní skupiny | Google recenze | Finanční instrumenty | Více kapitálu | Hlediska technické analýzy | Celkový trend | Míra | Hospodaření státu | Hedgeové fondy | Denní volatility | Dodržování trendu | MT4 | Budoucí vývoj | Swingoví tradeři | Treasury Yields | Ceny akcií | Cenová válka v ropném průmyslu | Indikace | Měny navázané na komodity | S&P500 | Klesající trend | Akcie technologické společnosti | Zaznamenávání | ECB | Ceny | Druhy dluhopisů | Technologie | CHF | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | ČNB | Vliv volatility | Základní koncepty | Ranní zpráva | Pokles | Fenomenální růst | Spot | Stanovení cílů | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Pohyby směrem dolů | Země EU | Ruské rakety | Potenciální zisk | Hedge | Poplatky a ceny | Pepa Zeman | LIBOR | Začněte obchodovat | Poplatek | Technologické firmy | Masivní nárůst ceny | Americká ekonomika | Svět investování | Nejistota | Podpora | Důvěryhodnost | Obchodník | Swingové obchodování | Doporučení | Invest | COVID-19 | Finanční krize | Pokles ceny | Potenciální podvody | Index cen | Daně | Lídři | Zveřejnění významných ekonomických dat | Pivot | Potravinářství | Různé tržní podmínky | Historická data | Rejection Bar | Centrum | Zisky | Range | FCA | EURIBOR | Sell | Nvidia | Obchodní podmínky | Bitcoin Cash | Identifikovat trend | PX index | Klesající tendence | Technologické a demografické změny | No Dealing Desk | Zvýšení ceny | Živý stream | Trinity Bank | Vice | Breakout | Každý trader | Růst cen | Federální rezervní banka | Momentum | RSI | Swap | Technický nástroj | Nabízené obchodní platformy | Sazby beze změny | Repo sazby | ERM II | Nakoupit akcie | Soudní spor | Nákupní příležitost | Intraday trading | Finance | JDE | Makroekonomické ukazatele | STP/ECN | London Interbank Offered Rate | Zasedání americké centrální banky | Trh s platinou | Opční prémium | Testování na demu | Celkový deficit | Patterny | Zkoumání volatility | Martin Pring | UTC | Investiční poradenství | Společnosti | Zpětné testování | Ceny zboží | Line | GME | Zavírací cena akcie | FT | Kov | QE | Vstup do ERM | Začátečník | Cena | Bollinger Bands | Dnes ČTK | Ostatní kryptoměny | Spotřebitel | Hospodářský růst | BAT | Jednoduchá pravidla | Krátkodobí tradeři | Akcie Gamestop | Zajímavé příležitosti | WTI | FinTech | Světová banka | Bod | Miliardy korun | Podmínky na trhu | Sledovat tržní trendy | Obchodování na forexovém trhu | Velikosti pozice | Nejziskovější | Saúdská Arábie | Domácnosti | FTSE | Analýzy trhu | Pokročilé obchodní platformy | Intraday | Inflace | Srovnávač brokerů | Tržní sentiment | Situace | Sideway trend | Vývoj ceny v grafu | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Dotace | Jan Charvát | Ripple | Zprostředkovatelé | Alphabet | Akcie elektrické automobilky Nikola | Struktura | Vedení společnosti | Zkušenosti | Žádosti o výplatu | Google | USD/CZK | Risk Management | Obchodní příkaz | Statistiky | FXstreet | Náklady na obchodování | Růst mezd | Vytrvalost | Příležitosti letních měsíců | Finanční systém | Tempo inflace | Tým RoboMarkets | Vedení účtu | DXtrade | Kurz | Market | Nízké spready | Close | Grafy | Ochrany kapitálu | Extension | Prop firma | Inovace | Swingový pohyb | Aktivum | Graf akcií farmaceutické společnosti | Makroekonomické faktory | Mezinárodní faktory | Demo účty | Ekonomové | Implikovaná volatilita | Změny v úrovni volatility | Sledování tržních cyklů | Měď | Úspory | Kicom | Odpor | AUD | Contract | Produkty s pákovým efektem | Binance | Škálování | Oscilátor | Ondřej Hartman | Vysokofrekvenční obchodování | Zkušenosti ostatních traderů | Vysoká poptávka | Capitalinked | Predikce | Analytici | Začínající trader | Dluhy | Měřítko očekávané tržní volatility | Index VIX | Hospodářství | Cenové formace | Intradenní S/R úroveň | XTB Štěpán Hájek | HG měď | Equity | Vyšší sazby | Snižování úrokových sazeb | Obchodování forexu | Psychologické nastavení | Market Maker | Jak obchodovat Pin Bar | Globální akciový index | Používání S/R zón | Debata | Portfolia | Trading for a Living | Poptávka | Dealing | Expert | Vývoz | Konfluence | Saxo | Webináře | Ziskovost | Recese | Index strachu | Začínající tradeři | Konsenzus | Cílová úroková sazba | Poptávka a nabídka | Ropný gigant | Chuť riskovat | Sazby pro spotřebitelské úvěry | Stratég Saxo Bank | BRANO | Postranní pohyb | Signály | Klouzavý průměr | Expert Advisors | Růstový trend | Prime | Základy obchodování | Býčí Pin Bar | ERM | Transparentní | Globální HDP | Pšenice | Fitch | Hlavní ekonomické ukazatele | Skalpování a intraday trading | Nákupní tlak | Rizika | Brokerské společnosti | Psychologie | Úspěchy | Hodnota akcií | Británie | CySEC | Rostoucí inflace | Svíčkové formace | Hodnoty Běžné likvidity | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Společnost Admirals | Globální trhy | Agentura Fitch | Předpovědi | Knihy o tradingu | Finanční prostředky | WPIC | Stop-Loss a Take-Profit | Světové ekonomiky | Dukascopy Europe | Úspěšné obchody | Růst HDP | Vývoj svíčky | Ziskový obchod | Trend | Obchodovat | Cenová válka | Dow Jones Industrial | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Zásoby plynu | Výběr správného brokera | Recenze | Vstoupit do obchodu | Vstup na trh | Celkový výsledek | Časový rámec | MMF | Řízení pozic | Spotify | Finanční ukazatele | Dividend Yield | US akcie | Vzestup ceny | Nabídka a poptávka | Farmaceutické společnosti | BTC | Indexy | Altcoiny | Citi | Volba time frame | Sezónnost finančních trhů | Gabriel Štefaňák | Evoluce | Zaujalo ma Krypto & FinTech | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Průmysl | Podnikání | Tempo růstu | EU | Price Action strategie | Divergence | Trend is your friend | Úspěch v tradingu | Co bude | ETF | Akciové trhy | Úrokové sazby | Obchodní pozice | Myšlenka | Budoucí obchodní úspěch | Základy akciových grafů | Stabilní zisky | Risk | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Spojení | Zdravotní krize | Long | Rally | DAX | Nálady na trhu | Bear | Spokojenost | Trading firmy | Výplatní poměr | Velikost pozice | Pravidla managementu | Fibonacciho retracement | Aktiva | Transakční náklady | Fundamentální analýzy | Velikosti pozic | Yield | P/E Ratio | Jednoduchý klouzavý průměr | Ztrátové období | WYY | Bariéra | Indikátor | Vrcholy | Schodek | Obchodní příkazy | Klid | Euro | Dobré obchodní příležitosti | Obchodní rozhodnutí | Růst ceny | ROCE | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | Začít obchodovat | Počet akcií | Know-how | STP/ECN vs. Market Maker | Riziko ztráty | Devizový trh | Časový úsek | Technologický pokrok | Společnost BP | Materiály | Pochybnosti | Výběr mezi STP/ECN | Řízení peněz | Trinity | Stratég | Velikost účtu | FOREX | Načasování | Sentiment | Dokonalé Pin Bary | Forexu | Ekonomika | Politika | Profesionální investoři | Litecoin | Lot | Typy účtů | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Analytika | Profit-Target | AMZN.US | Komunikace | Stop-Lossy | Americké futures | Yahoo Finance | MAM | Podvody | Poplatky | Výprodej | GDP | Negativní korelace | Nástroj Fibonacciho retracement | Ekonom | Optimismus | Average true range (ATR) | Seasonax.com | Vyhledávat supporty a rezistence | Trader | Očekávání trhu | Měnové politiky | Vnímání | Plánování | Akciové indexy | Jak obchodovat | Pohyb ceny | Invaze | Cykly | Zhodnocení | Zpětná vazba | Používané platformy | Výhled | Wide Point Corporation (WYY) | Timeframe | Zdanění | Prodejní cena | FOMC | Růst akcií | Komerční banky | Americký trh práce | Obchodní účet | LME | Obchodní myšlenky | Ethereum | Cardano (ADA) | Vzdělávací materiály | Počasí | Poptávka po dolaru | Být trpělivý | Trendové čáry | Technologický index Nasdaq | Medvědi | Finanční trhy | Časové trendy | Ekonomické trendy | Cyrrus | Expanze | Indikátor ADR | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Fondy | Platforma MetaTrader | Bollingerova pásma | Spread | New York | Video | Spready | Trend na akciovém trhu | Výdaje | Energetické společnosti | Obchodovat na forexu | Riziková aktiva | Nástroje a indikátory | Problémy | Risk Off | Riziko likvidity | Situace na trzích | AOS | Zpětný odkup akcií | Měnové páry | Overtrading | Pokles poptávky | Pozitivní očekávání | Prezidentské volby | Profesionální tradeři | Dollar | Stabilní výnosy | Nezaměstnanost | Dolarový index | Úrovně supportu | Ropa | Ceny aktiv | Problémy v Číně | Semináře | STP | Rozvoj | Klouzavé průměry | Nálada na trhu | Transakce | Hodinový graf | Obchodování pomocí Price Action | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Hry | Zaměstnanost | Profitovat | Cenový vývoj | Podkladové aktivum | Výprodeje | Program QE | Zpráva COT | Prodejní signál | High volume node | Aktivity společnosti | Analytik skupiny | 100 SMA | Zvyšování úrokových sazeb | Nabídková cena | 3М | Nový trend | Jak vnímat volatilitu? | Obchod | Koncepty fundamentální analýzy | Risk On | AMZN | Algoritmické obchodování | Čekající pokyny | Šance na úspěch | Prop firmy | Technická analýza akcií | Earnings per Share | Základní koncepty fundamentální analýzy | Fibonacciho úrovně | Globální finanční krize | Platformy | Roční sezónnost AMZN | Rusko | Úsilí | Purple Trading | ADA | Obchodní den | Spojené státy | Agresivnější metoda | Signál | S/R zóny | Ovlivňování pohybů trhů | EPS | ADP | Přijetí eura | Trhy | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Ropy | Úspěšné obchodování | Více obchodů | Sociální média | Platforma | Trading a investice | Silný trend | Společnost | Expert Advisors (EA) | Return on Equity | Úspěch | Plán obchodování | Důchody | Ceny americké ropy | Retailoví investoři | Výzva | Více volatilní | Negativní výhled | Generální ředitel | SEC | Cena akcií | Ukrajinská ekonomika | Upozornění na rizika | Rozšíření | Volatilita | D1 | Jak fungují úrokové sazby? | Nálada | Federal Funds Rate | Akcie Amazon | Volume | Umělé inteligence | Indikátory | Eura | Organizace | Očekávaný zisk | Použití Price Action | VIX | Růst | Maximální ztráta | Ředitel XTB | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | JPMorgan | Finanční situace | Politické události | Proti trendu | Překoupené podmínky | Řízení pozice | Kontrola inflace | Růst akcie Amazon | Swing tradeři | Investování do akcií | Pandemie | Provize | Tradeři | Změny ceny | Index | Buy | Wall Street Journal | Poskytování úvěrů | Indikátor MACD | Čínský trh | Fundament | Historie | Bohatství | Cenová akce | Chop | Ceny nemovitostí | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Politika centrálních bank | EUR/CHF | Koncept klouzavých průměrů | Volby | CAR | Zápis obchodů | Nejbližší rezistence | Výběr investičních nástrojů | Poučení z minulosti | Cíle | Instrumenty | Systém brokera | Bezpečnost | Jaké typy úrokových sazeb známe? | Denní ztráta | Růst ceny GameStop | Akcie roste | Riskovat na trzích | Aktuální situace | Porovnání a výběr | Pojem technické analýzy | Co to vlastně volatilita je | Srdce trhů | Zkušeností jiných obchodníků | Výkyvy | Volatilní | GameStop | Martin Gregor | Graf akcií společnosti Deere & Company | Co jsou to úrokové sazby? | Banky | Zavírací ceny dané akcie | Kupci | Brokeři pro swing trading | Otevírací cena akcie | Hlášení úrokové sazby | 1D | M1 | Význam vzdělávání | Technické problémy | Přelom roku | Výhoda svíčkových grafů | Dow Jones | Jak nakoupit akcie | Elektrické automobilky | Investiční doporučení | Obchodování GBP/USD | Inflace a deflace | Stochastic | Proces škálování | Globální akcie | Average Daily Range (ADR) | Šance | Graf svíčkový | ČR do ERM II | Srovnávací nástroje | Rychlost | Vstupy do pozic | Covid | Typ investora | Odvětví | Exfor | Minimalizovat ztráty | Velmi oblíbené akcie | Dlouhodobí investoři | Obchodní chování | Absence ochrany kapitálu | Obchodní příležitosti | Investování akcií | Dna | Cenový pattern | Podcasty | Cenové pohyby | Rostoucí trend | Nejvyšší cena akcie | Řízení rizik | Sledování cyklů na finančních trzích | Zavírací cena | Měnový pár | Poradenství | Váš kapitál | Intradenní obchodování | Očekávaný růst | Cílová cena | Výkyvy na měnových trzích | Graf akcií společnosti Tesla | Swing Trading | Ovlivňování | Banka | Dosáhnout úspěchu | Jednoduché nástroje technické analýzy | Držení pozice | Technické ukazatele | Technická analýza | Na burze | Agentura Reuters | Akcie | Pečlivé analýzy | Významný dopad | Úrovně cyklů | Ekonomické aktivity | Arbitrážní obchodování | Kdy vstoupit do obchodu | PEG | Analytička | STAN | ČSOB | Ekonomiky | Nejnižší cena | PMI ze sektoru služeb | Vývoj ceny akcií | Current ratio | Obchodní plán | Sazby hypoték | Finanční úspěch | Williams %R | Tesla | Crypto Kingdom | Americké prezidentské volby | Hodnoty VIX | Srovnání prop trading | Obchodovat s akciemi | Market Makeři | Vstup do eurozóny | Rozdělení zisku | StrategyQuant | Prohlášení | Vyšší úrokové sazby | Cílové cenové úrovně | Zpřísňování měnové politiky | Velké množství obchodů | Obchodování na forexu | Geopolitické události | Změny v pohybech cen akcií | Analytici fondů | Broker poskytující nízké spready | Obchodování Pin Barů | Apple Podcasts | Použití automatizovaných obchodních systémů | Ray Dalio | Supporty a rezistence | Bull trend | Předpověď | Vyšší hodnoty VIX | Nastavení Stop-Lossu | Commitment of Traders | Typy Brokerů | CCI | Cena akcie klesá | Příklad medvědího trendu | Vladimír Holovka | Krize | Měny účtu | Management | Průlom | Pandemie COVID | Budoucí pohyby | CNBC | High | Záruky pro ochranu | Pohled na trading | Nejvyšší cena | Ruská invaze | Nejdůležitější pojem | Americký trh | Údaje | Poplatky za neaktivitu | Čekající příkaz | Rotace | Akcie BP | Konflikt zájmů | Aktivní obchodování forexu | Úspěchy v investování | Ovlivňování ziskovosti | Jak si vybrat toho pravého brokera | Graf akcií společnosti | Kupující | Výhody | Konec roku | Ekonomiky eurozóny | Informace o spolehlivosti brokera | Short | Dlouhodobý úspěch | Použití indikátorů volatility | Skryté poplatky | Praktické využití indikátorů | Stoupající trend | Zastavení trendového pohybu | XRP/USD | Target | Nemovitosti | Držení finančních prostředků | Stříbro | Moving Average | Práce | Finanční polštář | Obchodní výsledky | Obchodování opcí | Využití indikátorů | Otevírací cena | XTB | Základní pojmy | Navyšování účtu | Podniky | Fibonacci extension | Diverzifikace portfolia | Základní druhy | Konsolidace | S&P 500 a HDP | Jakub Matis | Exponenciální klouzavý průměr | Index spotřebitelských cen | Výsledek obchodu | Struktura poplatků | Ziskové období | Volatility | Faktory ovlivňující úrokové sazby | Predikce psychologických cyklů | Náklady na obchod | Vstup do ERM II | Ztráta | Current Ratio (neboli Běžná likvidita) | Ziskové obchodování | Zásahy ze strany brokera | Pozitivní vliv | Závazek | Nákupní signál | Určení dlouhodobějšího trendu | Směřování | Jamie Dimon | AUD/USD | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Zvyšování rizika | Brokeři pro skalpování | Celkové riziko | Uptrend | Základní cyklus | Co je technická analýza? | Instrument | Dlouhodobé držení akcií | Slabý trend | NSDQ | Nárůst volatility | Německo | Predikovat cenové úrovně | USD/JPY | Cílové ceny | Grafy akcií | Lépe rozumět trhům | Skalpování | Akciový trh | Cena opce | Ztráty | Podvodné jednání | COT (Commitment of Traders) | Růst akcie | Index relativní síly | FXstreet.cz | Bilance | Ceny zemního plynu | Náklady na spread | Překoupenost | Odpočinek | EUR/GBP | Levnější půjčky | Investování | Počet obchodních dní | XRP | TradingView | Splácení dluhu | Supportní zóny | Akumulace | Marika Čupa | Wise | Zadlužení | Historické příklady | Obchodníci | Rizika nadměrného obchodování | Ukazatele | Problémy s výběrem peněz | Hlavní měnové páry | Analytické nástroje | Směrodatná odchylka | Deere | Pozice | Víkendové analýzy | Dluhopisy | Trading | Indikátor ATR | Martin Linha | Expirace | Nabídka úvěrů | Seasonax | Riziko ztrát | Fibonacci | Tržní chování | Celkové ztráty | Různé úrovně volatility | Čína | Trade | ČR | Hlavní ekonom | Časový horizont | Rating Česka | Dealing Desk | Platina | Pohyby ceny | Low | Býčí trend | Discount Rate | Rezistence | Demografické změny | Sezónnost AMZN | Poptávka a nabídka úvěrů | DRFG | USA | Zemědělství | Riziko | Kryptoměnový trh | Investiční nástroj | Pokročilé obchodování | JPMorgan Chase | Sazby | Short pozice | Cena BTC | NERV | SPOT | Communication | Vliv volatility na obchodování | Kritéria konvergence | Specifické tržní podmínky | Kontrakt | Miliardy dolarů | Pozice přes noc | Směr dlouhodobého trendu | Paul Samuelson | Burze | OTC | Kvalitní technická podpora | Vstupní signály | Federal Discount Rate | Vysoké poplatky | Obchodní systém brokera | Výsledek predikce | Volatilita na finančních trzích | Držení akcií a ETF | NewYorská burza | Ekonomické zprávy | Teorie Elliottových vln | Denní graf | Nejlepší čas | Masivní nárůst volatility | Příklad trendu do strany | Důležitý signál | FXstreet srovnávač brokerů | Analytik | Tým FXstreet.cz | Motivace | Bar chart | Technické analýzy akcií | Cílový zisk | Provident | Cenový pattern Pin Bar | Příklad S/R zón | Možné zásahy ze strany brokera | Druhy akciových trendů | Graf akcií společnosti Deere | Přílišná optimalizace | HFT | Vývoj ceny | Jak měřit volatilitu | Nejnižší cena akcie | Očekávání trhu s volatilitou | Analytik XTB | Bear trend | Praktické využití indikátorů volatility | Rostoucí úrokové sazby | News | Bloomberg Dollar Spot Index | Populární indikátory | Stálost cen | Celková změna trendu | Začínáme na burze | There is no free lunch on Wall Street | Vývoj ceny dané akcie | Velké cenové pohyby | Volatilita a tržní faktory | Zdroj příjmů | John Deere | Cena aktiva | Krátkodobé příležitosti | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Chápání volatility | Ohlédnutí | Produkty a služby | Prvotní rotace | Více peněz | Prodej | Bitcoin | Nervozita | Dobré analytické nástroje | Příklad býčího trendu | Home Depot | Sledováním grafů | Price Action Trading | Ceny Bitcoinu | Viceguvernérka | Bez rizika | Jakou hodnotu má daná akcie | Odreagování | Míra růstu mezd | Různé typy aktiv | Eli Lilly | Formace Pin Bar | Investiční | Použití Fibonacciho úrovní | Výběr mezi STP/ECN a Market Makerem | Spekulovat | Snížení daní | Fed pivot | Federal Funds Rate (FFR) | Efektivní řízení | Čárový graf | Rozbor | Výstup z obchodu | Základní druhy grafů | Využití různých tržních situací | Trend jdoucí do strany | Opce | Technická podpora | Výkonnost | Uživatelská přívětivost | Štěpán Hájek | Změna trendu | Nástroje a obchodní platformy | Statistický nástroj | Obchodování s ropou | Petr Javůrek | Korektivní pohyb | Opatření | Růst poptávky | Letní měsíce | Výkyvy cen | Rozhodování | Změny v pohybech | Výběr brokera | Rýže | Prodávající | Index S&P 500 | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Technologický index | Ekonomická situace | Výhody v obchodování | Euro Interbank Offered Rate | Krypto | Investiční rada | Používat Price Action | Pattern Pin Bar | Zlato | Support zóna | Graf akcií společnosti Nvidia | HDP | Zpráva pro tradery | Typy poplatků | Cenový vývoj měnového páru | OHLC | Obchodní ředitel XTB | ECN | Likvidita | CL | Investiční rozhodnutí | Natažení Fibonacciho | Zprávy a události | Hlavní akciové indexy | Souvislost s inflací | Sazby pro refinancování | Trader Steve Nison | Závazky společnosti | Evoluce svíčky | Fond | Dopad na ekonomiku a finanční systém | Dow Jones Industrial Average | Prime Rate | Co je trend a jak ho určit | Volatility v různých obdobích | Dominika | Komplexní disciplína | Line chart | Spekulanti | Nižší poplatky | ADX | ABC | Základy technické analýzy | Index S&P 500 ve srovnání | Nejlepší broker | Contracts for difference | FinovaTech | Fundamenty | Jaké strategie jsou povoleny? | Nadměrné obchodování | Index PMI | Komodity | Electronic Communication Network | Analýzy akcií | Analýza | Dynamický support | Vyšší inflace | COT | Zpětný pohled | Odkup akcií | Trend je tvůj přítel | Stávající trend | Obchodovat Price Action | Ovlivňování ziskovosti traderů | Miliardy | Výnosy | Fundamentální aspekty | Market Maker brokeři | STP/ECN Brokeři | Average True Range | Federal Funds Target Range | ZTE | Kryptoměny | Rezistence zóny | Halving | Úspěch ve forexovém obchodování | EverTrader s.r.o. | Americký trader | Medvědí trend | Supporty | Čistý graf | Investor | Budoucí pohyby cen | Zlepšení | Obchodní styl | ČTK | Nižší úrokové sazby | Wide Point Corporation | Zaujalo ma Krypto | Sentiment trhu | Svíčková formace | Americké akciové indexy | Amazon | 200 SMA | Oblíbené akcie | Jerome Powell | Deere & Company | Česká národní banka | Analýza ceny | Wall Street | Řídit riziko | Time frame | Zůstatek na účtu | Držení akcií | Diverzifikace svých financí | Ceny mědi | Nakupovat | Cardano | Základy obchodování opcí | Situace na grafu | Tržní cena
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot