Zprávy o nezaměstnanosti
Jak obchodovat pár GBP/USD dne 12. listopadu? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
12.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí obchodoval na nižší úrovni, přestože neexistovaly žádné lokální důvody pro pokles. Stojí za zmínku, že libra má vůči americkému dolaru vyšší rezistenci, což je důvod, proč v posledních týdnech většinou spíše stagnovala než klesala. Domníváme se však, že to nebude trvat dlouho. Dnes se cena potřetí přiblížila k oblasti posledních dvou lokálních minim. Tato oblast by tak mohla být prolomena již dnes, což by nepřímo signalizovalo pokračování klesajícího trendu. Libra nemá důvod k růstu ani ve střednědobém horizontu, neboť makroekonomické údaje z Velké Británie nejsou o nic lepší než ty americké. Jediným faktorem, který pomáhá britské měně klesat pomaleji než euru, je měnová politika Bank of England, která se obává zrychlující inflace, a proto se snížením klíčové úrokové sazby váhá. Podle našeho názoru však tento faktor nebude dlouho bránit dalšímu prodeji britské měny.
Jak 4. října obchodovat s párem EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
04.10.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v mírném poklesu. Volatilita v průběhu posledních dvou dnů klesla, což může naznačovat, že trh čeká na závěrečné zprávy týdne – ty nejdůležitější, kam patří míra nezaměstnanosti a nonfarm payrolls. Nicméně, makroekonomické údaje podpořily i ve čtvrtek americký dolar. Připomeňme, že dolar od začátku týdne každý den získal několik růstových faktorů, což tu už dlouho nebylo. Včerejší PMI ISM pro sektor služeb za září překonal prognózu přibližně o 3 body. Dolar měl tedy dobrý důvod k růstu, ale přesto vzrostl jen slabě. S ohledem na všechny podpůrné údaje se domníváme, že pokles, který pozorujeme od začátku týdne, je příliš slabý. Uptrend pravděpodobně skončil, ale musíme si pamatovat, že dolar poslední dva roky konzistentně klesá. Ve střednědobém horizontu mohou se stále může obnovit nelogický nákup eura.
Jak 3. října obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
03.10.2024 Pár GBP/USD ve středu pokračoval v relativně slabém poklesu, ale nejdůležitější faktor je ten, že byl zrušen uptrend a dolar má konečně šanci vylepšit si pozici. Věříme, že současný pokles je velmi slabý a měl by pokračovat za téměř jakýchkoli podmínek. Několik důležitých zpráv z USA tento týden podpořilo americký dolar, což tu už nějakou dobu nebylo. Trh ale udělá konečné závěry na základě pátečních zpráv o nezaměstnanosti a nonfarm payrolls. Tyto zprávy ovlivní trend dolaru na nadcházející týdny. Je důležité si pamatovat, že trh práce a jeho kondice jsou klíčovým faktorem nejen jako izolovaný ekonomický ukazatel, ale i jako hlavní aspekt rozhodování Fedu o měnové politice.
Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 3. října – libra proráží uptrend
03.10.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval s mírným poklesem. To nás nepřekvapuje, protože britská libra je ještě víc překoupená a neopodstatněně drahá než euro. Euro v roce 2024 procházelo alespoň občasnými korekcemi, ale libra tuto možnost patrně neměla. Proto je pokles, který jsme pozorovali v prvních třech týdnech, to nejmenší, co mohlo přijít. Pokles britské měny a růst amerického dolaru by podle nás měl ve střednědobém horizontu pokračovat téměř podle každého scénáře.
GBP/USD – 30. září: Býci a medvědi našli bod rovnováhy
30.09.2024 Pár GBP/USD v pátek v grafu 1H klesl k úrovni 1,3357, odrazil se od ní, vzrostl na úroveň 1,3425 a pak se od ní znovu odrazil. Ve výsledku se teď obchoduje v postranním pásmu a pohybuje se horizontálně. Nemyslím si ale, že tento pohyb bude mít dlouhého trvání, protože dnes se očekává několik důležitých událostí a tento týden jich bude také plný. Obchodníci budou velmi těžce držet pár v pásmu 70 bodů. Trh ale v tuto chvíli našel rovnováhu.
Jak obchodovat pár GBP/USD dne 10. září? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
10.09.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí vykázal pohyb směrem dolů, kterému se dalo předejít. Minulý týden však cena překonala linii rostoucího trendu a britská libra zůstává extrémně překoupená. Vzhledem ke všem faktorům by tedy britská měna měla pouze klesat – dlouho a prudce. Přesto páteční a pondělní poklesy páru ukazují alespoň na určité známky připravenosti trhu prodávat, nikoli nakupovat. A to se v poslední době děje extrémně zřídka.
Klíčové události 6. září: fundamentální analýza pro začátečníky
06.09.2024 Na čtvrtek není naplánováno mnoho makroekonomických událostí, ale téměř všechny budou velmi důležité. Začínající obchodníci mohou tedy očekávat zvýšenou volatilitu a pohyby cen různými směry. Evropská unie zveřejní třetí odhad HDP za druhé čtvrtletí. Tato zpráva je druhořadá a nevyvolá nejspíš žádnou reakci trhu. Údaje z USA jsou mnohem významnější. Nonfarm payrolls a míra nezaměstnanosti mohou dnes silně ovlivnit pohyb dolaru a určit jeho dynamiku pro nadcházející týdny. Pokud tyto zprávy ani tentokrát nesplní prognózy, opět vzroste pravděpodobnost, že Fed 18. září na svém zasedání sníží sazby o 0,5 %. Trhu to stačí, aby několik dalších týdnů pokračoval v prodeji dolaru.
GBP/USD. Analýza ze dne 3. září. Slibný začátek týdne pro dolar
04.09.2024 V pondělí pár GBP/USD v hodinovém grafu nepokračoval v poklesu, ale úterní obchodování zahájil konsolidací pod vzestupným trendovým kanálem. Konsolidace zůstává slabá, ale stále se jedná o pozitivní znamení. Tento týden bude pro tento pár hrát významnou roli informační pozadí, takže obchodní rozhodnutí by neměla být založena pouze na grafické analýze. Další pokles kotací směrem k Fibonacciho úrovni 127,2 % na úrovni 1,3054 může pokračovat.
Plán obchodování GBP/USD na 14. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
14.08.2024 Také měnový pár GBP/USD vykázal v úterý silný pohyb směrem vzhůru. Kromě údajů o indexu cen výrobců, které odstartovaly výrazný růst páru, byly ve Velké Británii zveřejněny zprávy o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a mzdách. Míra nezaměstnanosti se nečekaně snížila z 4,4 % na 4,2 %, zatímco trh očekával její zvýšení na 4,5 %. Po této zprávě se stalo nepodstatným, že počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti překročil prognózu devítinásobně a že růst mezd zpomalil o více než 1 % (což se blíží načasování druhého snížení sazeb ze strany Bank of England). Trh, jak to ostatně většinou dělal v průběhu roku 2024, ignoroval všechny údaje podporující dolar a reagoval pouze na zprávu, která podpořila libru.
Plán obchodování GBP/USD na 13. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
13.08.2024 Ani v pondělí pár GBP/USD nevykázal žádné zajímavé pohyby kvůli nedostatku makroekonomických a fundamentálních událostí. Nejzajímavější vývoj pro britskou libru začne dnes. Rádi bychom však poznamenali, že zprávy o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a mzdách, které budou zveřejněny za několik hodin, pravděpodobně nebudou považovány za "klíčové". Trh na tyto zprávy může reagovat, ale reakce pravděpodobně nebude silná. Na druhou stranu ve středu budou zveřejněny klíčové zprávy o inflaci ve Velké Británii a v USA. Budoucnost měnového páru GBP/USD bude do značné míry záviset na těchto zprávách.
Přehled vývoje GBP/USD 12. srpna: Libru by mohly podpořit dvě zprávy o inflaci
12.08.2024 Pár GBP/USD neprojevil ochotu se pohnout ani v pátek. Cena vyvinula korekci směrem ke klouzavému průměru, kde obchodní týden skončil. Za zmínku stojí, že britská libra klesá již tři a půl týdne v řadě, což je pro ni vzácné. Navíc minulý týden téměř nepřetržitě klesala vůči dolaru, zatímco mnoho jiných měn rostlo, což je také neobvyklé. Vzhledem k celkovému fundamentálnímu pozadí roku 2024 a celkovému technickému obrazu však není na poklesu britské měny nic překvapivého. Zatímco trh čeká (již sedm měsíců) na to, až Federální rezervní systém "na příštím zasedání sníží klíčovou sazbu", Bank of England již začala uvolňovat svou měnovou politiku, a to hned po Evropské centrální bance. Americký dolar tak má v současné době oproti euru a libře výhodu. Trh se bohužel soustředí pouze na slabá americká data a nadcházející snížení sazeb Fedu. Všechno ostatní je pro něj nezajímavé.
Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 2. srpna Jednoduché tipy pro začátečníky
02.08.2024 Ve čtvrtek pár GBP/USD pokračoval v poklesu a nakonec vykázal dobrou volatilitu. Pár se během dne posunul o zhruba 140 pipsů. Vzhledem k rozhodnutí Bank of England snížit sazby je tento pokles pravděpodobně logický. Zdá se, že trh nebyl na takový výsledek vůbec připraven, ačkoli jsme opakovaně zmiňovali, že kupodivu očekával snížení sazeb pouze ze strany USA. Trh marně čekal zhruba sedm měsíců a obchodoval, jako by Federální rezervní systém měnovou politiku už několikrát uvolnil. Včera se ukázalo, že Evropská centrální banka a BoE zahájí uvolňování měnové politiky dříve než americká centrální banka. Zda Fed začne snižovat sazby do září, zůstává otázkou. Nově nabytý optimismus trhu ohledně uvolňování měnové politiky nesdílíme. Podle našeho názoru současná úroveň inflace snížení sazeb v září nepodporuje. Proto může dolar i nadále stabilně růst.
Přehled pro pár GBP/USD. Náhled na týden: nonfarm payrolls a nezaměstnanost v USA nic neovlivní.
29.07.2024 Pár GBP/USD se v pátek posunul o 29 pipů. Obecně není, co dál analyzovat, protože žádné pohyby na trhu nebyly. Britská měna během posledních dvou týdnů mírně korigovala dolů, ale my stále pochybujeme, že tento mírný pokles je začátkem trendu, a to i v rámci časového rámce 4H. Libra v posledních měsících mnohokrát signalizovala konec uptrendu, ale pokaždé téměř bez poklesu obnovila růst. Trh dává najevo, že je připraven nakupovat britskou měnu bez ohledu na okolnosti. COT reporty ukazují na masivní převahu býků. Makroekonomické údaje (bez ohledu na povahu) vedou jen k růstu páru. Fundamentální pozadí účastníky trhu nezajímá. Volatilita trhu je navíc nízká.
Plán obchodování EUR/USD na 4. července. Jednoduché tipy pro začátečníky
04.07.2024 EUR/USD se ve středu obchodoval v kladném teritoriu, což dávalo smysl. Včera byla v USA (a nejen v Americe) zveřejněna nová várka ekonomických zpráv, které však dolar nepodpořily. Zejména dvě nejdůležitější zprávy dne – ISM v sektoru služeb a ADP – vykázaly horší hodnoty, než se předpokládalo. Vezměte na vědomí, že bychom se měli zaměřit na porovnání hodnoty s prognózou, a ne na předchozí údaj. Proto jsme ve druhé polovině dne byli svědky růstu páru a v souladu s tím i poklesu amerického dolaru.
Jak by měl vypadat den začínajícího tradera, který nemá na obchodování čas
26.06.2024 Trading může být pro začínající obchodníky velmi náročný, zvláště pokud mají omezený čas kvůli zaměstnání na plný úvazek. Efektivní řízení času se proto stává klíčovým faktorem pro úspěch v tradingu.
EUR/USD. 10. června. Dlouho očekávaná ofenzíva medvědů.
10.06.2024 Pár EUR/USD se v pátek znovu odrazil od korekční úrovně 76,4 % (1,0892), obrátil se ve prospěch amerického dolaru a konsolidoval se pod uptrendovým kanálem. Iniciativu na trhu tak převzali medvědi, kteří teď začínají formovat trend. Pár se konsolidoval pod Fibonacciho úrovní 61,8 % (1,0837), tzn. pod zónou supportu 1,0785–1,0797, a do pondělního odpoledne dosáhl korekční úrovně 38,2 % (1,0748). Odraz od ní podpoří měnu EU a povede k určitému růstu k zóně 1,0785–1,0797. Fixace páru pod úrovní 1,0748 zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu k úrovni 23,6 % (1,0692).
EUR/USD. 7. června. Medvědi se navzdory všemu zdráhají zaútočit.
07.06.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek potřetí nebo počtvrté vrátil k úrovni retracementu 76,4% (1,0892). Další odraz od této úrovně prospěje americkému dolaru a povede k mírnému poklesu k Fibonacciho hladině 61,8% (1,0837). Zajištění páru nad úrovní 1,0892 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k další úrovni retracementu 100,0% (1,0982). Je třeba také poznamenat, že navzdory silnému a hojnému zpravodajskému zázemí v tomto týdnu zůstává aktivita obchodníků poměrně slabá.
EUR/USD. 5. června. Zasedání ECB je už blízko.
05.06.2024 Pár EUR/USD se v úterý obrátil ve prospěch amerického dolaru a začal klesat v rámci vzestupného trendového kanálu. Pokles kotací tak dnes může pokračovat k úrovni retracementu 61,8 % – 1,0837. Stejně jako dřív, ani teď nečekám výrazný pokles eura, dokud medvědi nezavřou pod vzestupným trendovým kanálem.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června
05.06.2024 Cena 1,0876 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl jednotnou měnu nenakupovat. A udělal jsem dobře. Pár vystoupal asi o 10 pipů a pak s růstem přestal. Včerejší německé zprávy o nezaměstnanosti zklamaly, a pár v důsledku toho v první polovině dne klesl. Slabé údaje z USA ale ke konci dne vrátily poptávku po euru. Situace pro riziková aktiva by se dnes po zveřejnění indexu PMI ve službách v zemích eurozóny a kompozitního indexu, který zahrnuje slabou výrobní aktivitu, mohla vyvíjet špatně. Slabé údaje budou před zítřejším zasedáním Evropské centrální banky vyvíjet tlak na euro. Index cen výrobců v eurozóně dnes nemusí zaujmout investory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.
04.06.2024 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu. Po jedenapůlměsíční rally se zhruba dva týdny držel ve flat pásmu mezi úrovněmi 1,0804 a 1,0888, a jak vidíme, nedokázal korigovat dolů. Americký dolar tudíž dál nelogicky klesá. Makroekonomické pozadí včera podpořilo euro a působilo proti dolaru. Zatímco indexy podnikatelské aktivity S&P v USA, Německu a Evropské unii byly neutrální, americký ISM PMI ve zpracovatelském průmyslu byl mnohem slabší, než trh očekával, což vyvolalo výprodej dolaru, který trvá doteď.
Plán obchodování GBP/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky
14.05.2024 Také v pondělí pokračovalo obchodování na měnovém páru GBP/USD o něco výše. Technický obrázek britské měny se však od eura poněkud liší. Britská libra se již dva týdny pohybuje ve flat rozpětí mezi 1,2457 a 1,2611. Toto flat rozpětí nemusí být v nižších časových rámcích zřejmé, ale při přechodu do grafů s vyššími časovými rámci se stává zřetelným. V blízkosti hladiny 1,2611 by mohl následovat medvědí obrat s poklesem o 150 pipsů. K tomu není zapotřebí žádných fundamentálních ani makroekonomických událostí, které by podpořily americký dolar, který by měl vůči libře posílit i bez nich.
Výhled pro pár GBP/USD na 14. května. Libra zůstává v novém bočním kanálu.
14.05.2024 Včera se pár GBP/USD postupně posouval nahoru poté, co se odrazil od úrovně 1,2445, kterou lze považovat za spodní hranici nového bočního kanálu. Jak už jsme dříve zmínili, linie indikátoru Ichimoku jsou na flat trhu slabé, stejně jako současný pohyb páru GBP/USD. Ať se na to díváte jakkoli, obchody jsou teď velmi obtížné a působí někdy až neprakticky. Libra se obchoduje líně, nelogicky a teď ještě ve flatu.
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
16.04.2024 Pár GBP/USD se v pondělí také pokusil zahájit menší býčí korekci, ale ve druhé polovině dne obnovil klesající pohyb. Všimněte si, že minulý týden došlo k významné události – pár opustil 4měsíční boční kanál a teď může začít formovat silný klesající trend. Objevily se obavy, že nový týden začne dalším nelogickým růstem libry, ale zatím se nepotvrdily. Britská libra by měla klesat spolu s eurem, protože mnohem víc důvodů k růstu má americký dolar.
Klíčové události 16. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
16.04.2024 Na úterý je naplánováno poměrně mnoho makro událostí, ale důležitých dat bude jen málo. V Evropské unii mohou obchodníkům poskytnout podněty indexy ekonomického sentimentu institutu ZEW pro eurozónu a Německo. I když jsou tyto zprávy považovány za důležité, trh na ně reaguje buď slabě nebo je úplně ignoruje. Spojené království zveřejní zprávy o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a mzdách. Nejedná se o zásadní ukazatele a mohou vyvolat jen lokální reakci trhu. A konečně, Spojené státy zveřejní údaje o stavebních povoleních, prodeji nových domů a průmyslové výrobě. Všechny tři reporty jsou také druhořadého významu.
Výhled pro pár GBP/USD na 16. dubna. Libra čeká na údaje o inflaci
16.04.2024 Pár GBP/USD se pokusil zahájit býčí korekci, ale šlo jen o menší pohyb. Mluvit o tom, že libra nevykazuje růst, může vypadat zvláštně. Britská libra během posledních 6–8 měsíců velmi rychle stoupala. Čtyřměsíční flat ale nakonec skončil a pár teď míří hlavně dolů. V pondělí byla v USA zveřejněna zpráva o maloobchodních tržbách, která výrazně předčila očekávání. Jednalo se o další americkou zprávu, která byla nakonec silnější, než trh očekával, a která dokazuje sílu americké ekonomiky navzdory vysokým sazbám Federálního rezervního systému.
GBP/USD. 11. dubna. Zpráva o inflaci v USA šokovala býky
11.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu v hodinovém grafu podruhé po sobě odrazil od úrovně 1,2705, což znamenalo obrat ve prospěch americké měny a pokles na úroveň 1,2517. Růst americké měny tak během několika hodin dosáhl téměř 200 bodů. Odraz kotací od hladiny 1,2517 bude působit ve prospěch britské libry a může vyústit v určitý růst k hladině 1,2584. Konsolidace páru pod hladinou 1,2517 zvyšuje pravděpodobnost dalšího poklesu k nejbližší Fibonacciho úrovni 38,2 % (1,2453).
Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán
09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
Související klíčová slova:
FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | VIP zóna | Akciové indexy | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Divergence | Měnová politika | Německo | Take-Profit | Ropa WTI | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Sazby | ADR | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Average True Range | Bank of England | Bloomberg | Bod | CCI | COT report | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trhy | Flat | Grafy | Hedge | High | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intraday | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Long | Long pozice | Low | MACD | MT4 | Risk | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nástroj | Obchodník | Platforma | Pozice | Provize | RSI | Rally | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Stop-Loss | Take Profit | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Ukazatel | Uptrend | VIX | Volatilita | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | JPY | CHF | AUD | GBP | Obchodování | FTSE | Indexy | Spekulanti | Investoři | Začínáme na burze | EU | Býčí divergence | Zasedání ECB | Pravděpodobnost | Zisk | Britská měna | Overtrading | Break-Even | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Obchodní příležitosti | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Makro | Index cen | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Index strachu | Swingové obchodování | Time-Frame | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Aktivum | Index | Volatilní | Americká centrální banka | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Britské libry | Cena | Dolar | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Eura | Euro dnes | Evropské měny | FXstreet.cz | Graf | Ichimoku | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | ISM | Knihy o tradingu | Libra | Libra šterlinků | Management | Míra inflace | Nákup eura | Pokles eura | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej eura | Prognóza | Reuters | Risk Management | Ropy | Signály | Trh | Volatility | Výprodej | Webináře | WTI | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | BreakEven | ZEW | ATR | Buy | Obchodní den | Range | ROCE | Sell | Spojené státy | Vybírání zisků | Tržní sentiment | Average true range (ATR) | Federální rezervní systém | Volby | Know-how | COT | Burze | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Traders | Trading for a Living | Technické indikátory | Reporty | Snižování sazeb | Short squeeze | Kalendář ekonomických událostí | Úspěch | Commitments of Traders (COT) | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Pro tradery | Implikovaná volatilita | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Jádrový index | Obchodní signály | Obchodní styl | Fundamentální faktory | Britská centrální banka | Velikosti pozic | Styl obchodování | Pokles libry | S&P Global | Uvolňování měnové politiky | Propad | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Ztráty | Nejistota | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Zajištění | FTSE 100 | Ethereum | Nákupní signál | Prodejní signál | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Začínající trader | Nadměrné obchodování | Krize | Zprávy a události | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár GBP/USD | Ekonomické údaje | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Jerome Powell | Obchodní týden | Obchodní analýza | Cenový kanál | Reakce trhu | Růst amerického dolaru | Obchodní signál | Růst dolaru | Obchodní rozhodnutí | Obchodování GBP | Indikátor ATR | Začínající obchodníci | Obchodní plány | Intradenní strategie | Snížení sazeb | Pokles dolaru | Globální akciové indexy | Situace na trzích | Růst mezd | Očekávání trhu | Obchodování EUR/USD | Historická volatilita | Profesionální obchodníci | Očekávaný růst | Tým FXstreet.cz | Začínající tradeři | Lineární regrese | Patterny | Výstup z obchodu | Dosáhnout úspěchu | Obchod | Trh práce | Histogram | Obrat trendu | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Hlavní události | Vyhlídky | Trendová linie | Americká data | Ceny americké ropy WTI | Oblast supportu | ADP | Na burze | Výrazný pokles | Čtyřhodinový graf | Problémy | Prognózy | Ranní zpráva | Cenové formace | Nálada | Kontrakty | UTC | Míra | NSDQ | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Libra klesá | První obchod | Hlavní akciové indexy | Důležité ekonomické události | Americký index | Obchodní podmínky | Klesající trend | Budoucnost | Krátké (short) pozice | Zemědělství | Zápis obchodů do obchodního deníku | Zápis obchodů | Ukazatele | Trhy | Víkendové analýzy | Pohyby cen | Pokles | Situace | Pandemie | Vstupy | Pravidla obchodního systému | Zlepšení | Dovednosti | Obchody | Americký ISM | Rozhodování | Americké ekonomiky | Medvědi | Americká inflace | Technický indikátor | COVID-19 | Britské měny | Údaje z USA | Pokračování klesajícího trendu | Vývoj | Výkyvy | Změny trendu | Cenová válka | Volatilita na finančních trzích | Makroekonomické údaje | Prudký pokles | Medvědí trend | Poučení z minulosti | Pandemie COVID-19 | Aktuální situace | Úspěch v obchodování | Žádosti o podporu | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Index ISM | Stop-Lossy | Další růst | Růst | Signál | Index spotřebitelské nálady | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Ekonomiky | Potenciál poklesu | Nezaměstnanost v USA | Práce | Údaje | Ztrátové obchody | Hlavní měnové páry | Tradingová rutina | Rutina | Využití času | Statistiky | S&P500 | Cenové pohyby | PMI ve službách | Sazba Fedu | Prudké pohyby | Vliv volatility | ISM pro sektor služeb | Euro klesá | Technologický pokrok | Hlavní kryptoměny | Měření volatility | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Podnikatelské aktivity | Unie | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Býčí trend | Zprávy z finančních trhů | Plánování obchodů | Propad cen | HDP EU | Covid | Nastavení Stop-Lossu | Signál k prodeji | Fundamentální pozadí | Potenciální zisky | Šance | Ceny | Kolaps | Nový indikátor | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Obnovení růstu | Významné události | Aktivita obchodníků | Zprávy z USA | Podhodnocený | Růst eura | Odborníci | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Čas strávený tradingem | Americké prezidentské volby | Americké měny | Číst grafy | Proražení | GME | GameStop | Ceny aktiv | Plný úvazek | Ceny americké ropy | Počasí | Růst ceny | Evropské centrální banky | Dopad na trhy | Nákupní obchod | Pravidla obchodování | Akcie Gamestop | Nárůst ceny | Sociální média | Intradenní pohyby | Retailoví investoři | Trendové linie | Falešné signály | Více obchodů | Výrazný růst | Čekající pokyny | Řízení pozic | Výhody swingového obchodování | Přeprodané oblasti | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Plány | Cíle | Příležitosti | Prodej | Výbor FOMC | Významné zprávy | Obchodní dovednosti | Obrovský potenciál | Pohyb dolaru | Současný trend | Stabilní zisky | Načasování | Otevřené pozice | CAR | Dopad na sentiment | Chování | Budoucí pohyby | Použití indikátoru | Důležité zprávy | Začátečník | Inflace ve Velké Británii | Ideální čas | Vrcholy | Vyšší hodnoty | Poplatky a provize | Celkové riziko | Riziko ztrát | Regrese | Změny na trhu | Pozornost | Inflace ve Spojených státech | TIM | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Rozhodnutí o úrokových sazbách | 3М | Cena aktiva | Časové období | Fibonacciho úrovně | Obchodní tipy | Stanovení cílů | Celkový sentiment | Doporučení k obchodování | Nový týden | Murray | Dlouhodobý úspěch | Pokles inflace | Geopolitické události | Jestřábí politika | Celkový trend | Vzestupný trend | Konsolidace ceny | Dow Jones Industrial Average | Pepa Zeman | Obchodní instrument | Překoupené oblasti | Zpráva o inflaci | Upozornění | Pohyby na trhu | Pohyby ceny | Současná situace | EU a USA | Zveřejnění zpráv | Obraty | Dnešní sentiment | Analýzy trhu | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | CZ | Důvody k nákupu | Aktuální informace | Line | Holubičí rétorika | Index cen výrobců | Růstový potenciál | Býčí sentiment | Rizika nadměrného obchodování | Nové obchody | Média | Zajímavé pohyby | Válka | JOLTS | Graf páru | Graf páru GBP/USD | Inflace ve Spojeném království | Tipy pro začínající | Soustředění | Vice | Odpočinek | Velké objemy | Profit-Targety | Monitorování | Holubičí postoj | Tržní pohyby | Plánování | Signál k nákupu | Hodnoty VIX | Struktura | Services | Pozorování | Obchodování GBP/USD | Šance na úspěch | Platformy | Slabé výsledky | Zpětná vazba | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | D1 | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Analýza fundamentálních událostí | Zaměstnání na plný úvazek | Omezený čas | Obchodní chování | Osobní konzultace | Plán obchodování | Plán obchodování EUR/USD | Nákupy | Prodeje | Menší pohyby | Pohyby směrem dolů | Zpětný pohled | Nakupovat | Jádrový index spotřebitelských cen | Budoucí pohyby cen | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Obrat dolů | Stop-Loss a Take-Profit | Konflikty | Analýza trhů | Average daily range | Indikátor ADR | Výhody | Efektivní řízení | Reakce trhů | Srdce trhů | Co to vlastně volatilita je | Chápání volatility | Jak vnímat volatilitu? | Prudké pohyby ceny | Statistický nástroj | Formy volatility | Average Daily Range (ADR) | Krátkodobé příležitosti | Výpočet ADR | Průměrné denní volatility | Denní volatility | ATR a ADR | Bollinger Bands indikátor | Měřítko očekávané tržní volatility | Očekávání trhu s volatilitou | Vyšší hodnoty VIX | Statistické metody | VIX - Index volatility | Zkoumání volatility | Aktiva volatilní | Chování volatility | Chování volatility v různých obdobích | Volatility v různých obdobích | Korelační koeficienty | Varianční analýza | Vliv volatility na obchodování | Jak měřit volatilitu | Zvyšování rizika | Volatilita a tržní faktory | Změny v úrovni volatility | Historické příklady | Zveřejnění významných ekonomických dat | Výkyvy v tržní volatilitě | Výkyvy na měnových trzích | Zdravotní krize | Masivní nárůst volatility | Cenová válka v ropném průmyslu | Růst ceny GameStop | Masivní nárůst ceny | Praktické využití indikátorů volatility | Praktické využití indikátorů | Využití indikátorů volatility | Využití indikátorů | Strategie pro různé úrovně volatility | Různé úrovně volatility | Velké cenové pohyby | Populární indikátory | Informace o průměrné denní volatilitě | Použití indikátorů volatility | Změny v pohybech cen akcií | Změny v pohybech cen | Změny v pohybech | Odreagování | PYR | Nejlepší čas | Význam vzdělávání | Rovnováhy | Každý trader | Významný dopad | Detailní analýza | Technické patterny | Zaznamenávání | Účastníci trhu | Výrazné pohyby | Významné pohyby | Spojené království | Pomodoro technika | Pomodoro | Body | Swingoví tradeři | Vlnová struktura | Rozhodování Fedu
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot