Čtvrtek 21. listopadu 2024 09:36
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
SAB Finance
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Investingfox Partner

Obrat trendu

img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 20. listopadu: Inflace v eurozóně nepřekvapila, euro také ne

20.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval pod linií klouzavého průměru. Tentokrát se sice vyhnul dalšímu poklesu, ale cena se stále snaží o byť jen minimální korekci. Tato situace poukazuje na několik kritických bodů: Absence výrazného nákupního zájmu naznačuje, že účastníci trhu nejsou nakloněni tomu, aby euro tlačili výše. Euro zůstává vysoce překoupené a postrádá výraznou poptávku. Naše závěry a prognózy z celé první poloviny roku se zdají být přesné. Nadále očekáváme střednědobý pokles eura.
img

Přehled páru EUR/USD na 19. listopadu: Klidný začátek týdne

19.11.2024 Pár EUR/USD během pondělka většinou stagnoval. Není divu, když kromě projevu prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové nebyly na tento den naplánovány žádné makroekonomické události. Jak se očekávalo, Lagardeová nepřišla s ničím důležitým nebo vlivným. V poslední době vystoupila veřejně už několikrát, ale nesdělila trhu nic nového. Poslední zasedání ECB se uskutečnilo relativně nedávno, takže případná změna sentimentu či rétoriky představitelů ECB by vyžadovala nové údaje.
img

Přehled vývoje páru GBP/USD dne 19. listopadu: libra se potácí mezi životem a smrtí

19.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí nejevil příliš nakloněn výraznějším pohybům, což znamenalo za poslední měsíce vzácně klidný den. I když byla seance poměrně klidná, volatilita britské libry se v posledních týdnech zvýšila. To je pro intradenní obchodníky pozitivní vývoj, protože umožňuje ziskovější obchodní příležitosti na základě lokálních signálů. Když jsou denní cenové pohyby omezeny na 50 pipsů, je dosažení zisku náročné. Pár se však nyní pravidelně pohybuje kolem 100 pipsů denně.
img

Týdenní prognóza ze dne 18. listopadu, založená na zjednodušené analýze vln pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a EUR/CHF a pro index amerického dolaru a ethereum

18.11.2024 Pár GBP/USD od konce srpna sleduje klesající vlnu. Ve vyšším časovém rámci tento úsek vytváří korekční rozšířenou rovinu. V denním grafu dosáhla cena horní hranice silné zóny supportu. Struktura vln vypadá kompletně, ale v grafu nejsou žádné známky bezprostředního obratu.
img

ZLATO – Technická analýza situace

18.11.2024 Medvědí hráči minulý týden prodloužili klesající trend, přičemž cena dosáhla supportu střednědobého týdenního trendu na úrovni 2 537,81. Nyní se rozhodne o bezprostředním výsledku této interakce. Může dojít ke zpomalení a konsolidaci. Pokud býci zamýšlejí odraz od tohoto supportu, jejich prvním úkolem bude znovu získat týdenní úroveň 2 596,54 a překonat denní Ichimoku cloud na úrovni 2 611,32. Dále býčí hráči narazí na rezistenci na úrovních denního Ichimoku kříže: 2 642,89 (Tenkan) a 2 662,95 (Kijun), následované rezistencí krátkodobého týdenního trendu na 2 662,95. Pokud bude pokles pokračovat a medvědi prolomí týdenní střednědobý support na 2 537,81, spolu s přechodem do medvědí zóny pod denním Ichimoku cloudem na 2 524,45, jejich dalším cílem bude eliminace týdenního Ichimoku zlatého kříže na 2 478,56.
C:\fakepath\fx-traders-1024x657.jpg

Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry EUR/USD a EUR/GBP a CAD/CHF

17.11.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action pro nadcházející období. V rámci svého týdenního obchodního plánu byste měli provést technickou analýzu vybraných měnových párů. To zahrnuje prozkoumání cenových grafů, identifikaci klíčových úrovní podpory a odporu a zhodnocení potenciálních formací a patternů, které by mohly naznačovat příležitosti pro příští týden. Nezapomeňte také sledovat ekonomický kalendář.
img

Přehled vývoje GBP/USD dne 15. listopadu. Britská libra se snaží zotavit

15.11.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek pokusil zotavit a zaznamenal mírný růst. Tento nárůst byl však tak slabý a nevýrazný, že jej nelze klasifikovat ani jako korekci. Kromě pozdně večerního projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho se během dne ve Spojeném království neodehrály žádné významné události. Ve Spojených státech mezitím byly zveřejněny dvě sekundární zprávy: index cen výrobců, který vykázal neutrální výsledky, a zpráva o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti, která se blížila očekávání trhu. Ani jedna z těchto zpráv neměla potenciál vyvolat byť jen mírné oslabení dolaru.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 15. listopadu. Euro zůstává na dně

15.11.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v klesajícím trendu. Téměř každá analýza začíná stejným konstatováním, protože na trhu se nic zásadního nezměnilo. Euro rychle oslabuje a téměř denně ztrácí 50–60 pipsů. Podle našeho názoru nelze tento propad přičítat jediné události nebo dokonce více faktorům. Stále se domníváme, že trh již dávno započítal celý cyklus uvolňování měnové politiky a jakmile jej plně zohlednil, začal zpětně reagovat. Jinými slovy, dolar oslaboval příliš dlouho a neodůvodněně, a nyní jsme svědky logické korekce, i když bez přímých katalyzátorů.
img

Přehled páru GBP/USD na 14. listopadu: Inflace v USA nepřekvapila, euro a libra mohou zaznamenat menší korekci

14.11.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu vyhnul dalšímu poklesu, ale pauza může být krátkodobá. Dříve jsme varovali, že růst inflace v USA už mohl být započítán do ceny, protože je běžnou praxí, že tvůrci trhu předem zohledňují známé zprávy. Růst inflace byl patrný už minulý týden a vzbudil otázku, jak se skutečné údaje budou lišit od prognózy. Jak se ukázalo, žádná odchylka se neobjevila, takže obchodníci neměli ani jeden sodliní důvod k nákupu nebo prodeji.
img

Přehled páru EUR/USD na 14. listopadu: Euro pokračuje v poklesu

14.11.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v downtrendu. I když jsou korekce možné při jakémkoli pohybu, aktuální celkový technický obraz je zřetelný. Při pohledu na týdenní časový rámec vidíme downtrend, který se drží už déle než 15 let. Stejný trend vidíme i v denním grafu, ale ve větším měřítku. Lokální downtrend v grafu 4H začal před měsícem a půl. Pattern se bez ohledu na časový rámec nemění. První závěr je tedy zřejmý: jakýkoli pohyb směrem nahoru je jen korekční. Toto jsme říkali i během dvou let, kdy pár stoupal.
img

EUR/USD a GBP/USD dne 13. listopadu – Technická analýza

13.11.2024 Včera medvědi aktualizovali minimum předchozího dne a pokračovali v poklesu. V tuto chvíli se pár snaží překonat vliv a přitažlivost měsíčních supportů (1,0649–1,0729) a denních cílů proražení Ichimoku (1,0654–1,0710). Pokud budou medvědi úspěšní, zamíří směrem k měsíčnímu střednědobému trendu (1,0454) a týdenním cílům proražení Ichimoku (1,0410–1,0497). Pokud se jim to nepodaří, trh se pravděpodobně vrátí k souboru úrovní (1,0649–1,0729), kde se očekává pokračování konsolidace.
img

Přehled vývoje GBP/USD dne 13. listopadu. Libra si kope vlastní hrob

13.11.2024 Měnový pár GBP/USD v úterý pokračoval v poklesu. Ačkoli by se mohlo zdát, že tato fráze platí spíše pro euro, přesně odráží situaci libry. Včera jsme se zmínili, že se libra přibližuje ke svým dvěma nedávným lokálním minimům a pravděpodobně je prolomí. Přesně to se v úterý stalo. Britská měna sice nadále vykazuje pozoruhodnou odolnost vůči dolaru, ale stále více se snaží čelit objektivní realitě.
img

Přehled páru EUR/USD na 13. listopadu: Euro pokračuje v poklesu

13.11.2024 Měnový pár EUR/USD většinu úterka pokračoval v poklesu. V tuto chvíli je téměř zbytečné sdělovat, co je očividné – euro klesá kvůli faktorům, na které poukazujeme od začátku roku. Stále věříme, že hlavním důvodem poklesu eura je téměř úplné zohlednění uvolňování měnové politiky Fedu ze strany trhu. Pokusme se odhadnout, kde by euro mohlo skončit.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 12. listopadu. Výmluvný začátek nového týdne

12.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v poklesu. Trh se na začátku týdne překvapivě vrhl do nákupů dolaru, přestože v USA ani v EU nedošlo k žádným významným událostem. To poukazuje na ohromnou poptávku po dolaru, kterou jsme podcenili. Když se ohlédneme zpět, trh strávil dva roky výprodejem amerického dolaru bez zřejmého důvodu. Analytici hovořili o oslabování americké ekonomiky, riziku recese, uvolňování politiky Federálního rezervního systému, a dokonce o možném kolapsu ekonomiky. Tato tvrzení se snažila racionalizovat chování trhu, ale my jsme v průběhu celého roku 2024 tvrdili, že je pokles dolaru nelogický. Tvůrci trhu uměle tlačili měnový pár EUR/USD výše bez jakéhokoli podstatného důvodu – bylo to obyčejné manipulování s trhem.
img

Přehled páru GBP/USD na 12. listopadu: Libra odolává tlakům

12.11.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí také klesl, i když k tomu neměl zjevný důvod. Britská libra klesá už měsíc a půl od zářijového zasedání FOMC, kde se Fed rozhodl snížit klíčovou úrokovou sazbu o 0,5 %. Uvažujte – Fed zavedl uvolňující půlprocentní snížení sazby a dolar zareagoval 1,5měsíčním růstem. Není to paradox?
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 11. 11. 2024

11.11.2024 Pár EUR/USD minulý týden otestoval support spodního okraje měsíčního cloudu 1,0729 a první cíl denního cíle průrazu 1,0710 a týden uzavřel v jejich blízkosti. Dnes pár otevřel s mírným klesajícím gapem, což signalizuje záměr medvědích hráčů pokračovat v poklesu. Pokud tento trend přetrvá, budou další cíle kolem úrovní 1,0649–54 (100% dokončení denního cíle + týdenní Fibonacci Kijun). Pokud by se pokles nezdařil, mohlo by dojít k obnově býčích pozic. Pokud cena vzroste, trh nejprve narazí na rezistenci denního mrtvého kříže na úrovních 1,0809 (Tenkan) – 1,0838 (Kijun).
img

Přehled vývoje GBP/USD. Týdenní výhled – O osudu dolaru rozhodne inflace v USA

11.11.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátečním poklesu navzdory absenci významných makroekonomických nebo fundamentálních událostí. Důvody poklesu britské libry byly podobné těm, které ovlivnily euro. Jak už jsme uvedli dříve, závěry o zasedání FOMC by se neměly vyvozovat ihned po události, ale nejdříve 24 hodin poté. Co jsme viděli ve čtvrtek večer? Na trhu nedocházelo k téměř žádné aktivitě – jen drobný pokles dolaru a nedostatek významného zájmu. V pátek však dolar získal 70 pipsů. I když libra v posledních týdnech stagnuje, širší výhled se nemění. Hlavní je, že trh reagoval nákupem dolaru hned po zasedání Fedu. Britská libra měla potíže s významnější korekcí. Tyto dva faktory považujeme za velmi důležité.
img

Přehled páru EUR/USD. Náhled na týden – eurozóna nabízí euru jen malou podporu

11.11.2024 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pátek další výrazný pokles. Jak už bylo zmíněno, není moudré vyvozovat závěry o reakcích trhu nebo výsledcích zasedání FOMC bezprostředně po události. Co jsme tedy viděli a co jsme se dozvěděli? Federální rezervní systém snížil základní úrokovou sazbu o 0,25 % (podle očekávání). Jeho předseda Jerome Powell zaujal poměrně jestřábí postoj, což naznačuje, že Fed by se mohl rozhodnout sazby v prosinci dále nesnižovat. I když to není definitivní signál pro pauzu, Powell vyzval trhy, aby se vyvarovaly ukvapených závěrů.
img

Přehled páru GBP/USD na 8. listopadu – sazby sníženy, libra roste. Proč?

08.11.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek vzrostl poté, co Bank of England snížila klíčovou úrokovou sazbu. Proč se tak stalo a proč nás to nepřekvapuje? Zkraje týdne jsme upozornili, že záplava významných fundamentálních událostí může způsobit volatilní výkyvy cen oběma směry. Ve středu se pár propadl o téměř 250 pipů – což je událost, ke které dochází maximálně jednou za několik měsíců. Ve čtvrtek byla libra lokálně přeprodaná a rozhodnutí Bank of England o snížení sazeb se očekávalo už několik týdnů. Proto libra místo poklesu stoupala. Pohyby po zasedání Fedu zatím neanalyzujeme, protože trh potřebuje na stabilizaci a zpracování výsledků čas.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 8. listopadu. Dolar si udržuje vedoucí postavení a růstový potenciál

08.11.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek před zasedáním Federálního rezervního systému obchodoval s mírnými zisky. Jako obvykle je třeba pohyby po zasedání Fedu ještě analyzovat. Po významné fundamentální události musí uplynout alespoň 24 hodin, aby bylo možné vyvodit její důsledky a reakci trhu. Připomeňme, že ve středu večer trh prudce reagoval na předběžné výsledky amerických voleb a následné pohyby během dne byly chaotické a obtížně analyzovatelné. Trh v takových obdobích obchoduje na základě emocí, což vede k velmi nevyzpytatelným a složitým pohybům.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 7. listopadu. Donald Trump vítězí, dolar posiluje

07.11.2024 Měnový pár EUR/USD se během středeční seance propadl o přibližně 250 pipsů. Pokles páru začal v noci a pokračoval během celého dne. Není velkým tajemstvím, proč k tomu došlo – katalyzátorem prudkého růstu amerického dolaru mohla být pouze jedna věc: výsledky prezidentských voleb v USA a pravděpodobné vítězství Donalda Trumpa. Přesněji řečeno, silný pohyb na trhu byl způsoben samotnými volbami. Několikrát jsme upozorňovali, že dolar by si mohl vést lépe za Trumpa než za Kamaly Harris. Nepředpokládali jsme však, že by dolar v důsledku Trumpova vítězství vzrostl o 2,5 centu během jediného dne. Jinými slovy, předpovědět takový pohyb bylo téměř nemožné.
img

Přehled páru GBP/USD na 7. listopadu – libra šterlinků neměla šanci

07.11.2024 Měnový pár GBP/USD zaznamenal ve středu také masivní pokles. V přehledu jsme podrobně rozepsali řadu důvodů, proč euro kleslo a dolar posílil, přičemž všechny tyto důvody platily stejně tak pro libru. I když jsme uvedli, že předpovědět 200pipový nárůst dolaru je téměř nemožné, očekávali jsme, že dolar nakonec obnoví růst.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 6. listopadu; Volby, volby a zase jen volby...

06.11.2024 Měnový pár EUR/USD se po většinu úterý obchodoval vlažně, což není překvapivé. Ve čtvrtek Federální rezervní systém oznámí výsledky svého zasedání a během několika následujících dní bude znám nový prezident Spojených států. Události takového rozsahu se nedějí každý týden nebo dokonce každý měsíc. Před týdnem se o zasedání Fedu téměř nemluvilo. Trh očekával snížení sazeb o dalších 0,25 %, ale nedávné údaje z trhu práce naznačují, že by mohlo dojít k holubičímu překvapení. Zasedání Fedu se budeme věnovat brzy, ale nyní se zaměřme na americké prezidentské volby.
img

Přehled páru GBP/USD na 6. listopadu

06.11.2024 Měnový pár GBP/USD strávil většinu úterka na jednom místě a téměř se nepohyboval konkrétním směrem. Trh zjevně čeká; každý ví, na co. O amerických volbách jsme už mluvili, takže se podívejme na nadcházející zasedání centrálních bank. Málokdy se setkáváme se situací, kdy je téměř nemožné předpovědět konkrétní krok centrální banky. Podle konsensuálního očekávání sníží Federální rezervní systém a Bank of England sazby o 0,25 %. Tato snížení by se ale mohla z hlediska svého dopadu výrazně lišit. Připomeňme, že nedávná zpráva nonfarm payrolls byla tristní. Ačkoli se objevují názory, že špatné výsledky byly kvůli říjnovým přírodním katastrofám v USA jen věcí "náhody", údaje nelžou. Nebyla vytvořena téměř žádná pracovní místa a Fed by na tuto zprávu mohl klidně zareagovat.
img

EUR/USD a GBP/USD 5. listopadu – technická analýza

05.11.2024 Včera byla otestována měsíční krátkodobá rezistence (1,0909). Navzdory výraznému růstovému gapu na začátku obchodování a vytrvalosti býků se výsledek projevil jako dlouhý horní stín na denní svíčce. Aby býci překonali tuto měsíční rezistenci (1,0909) a posunuli se do býčí zóny ve vztahu k medvědímu měsíčnímu cloudu Ichimoku (1,0943), budou potřebovat mnoho sil. Cluster týdenních úrovní (1,0876, 1,0863, 1,0844) a denní krátkodobý trend (1,0842) dál přitahují aktuální pohyby a poskytují býkům určitou podporu. Medvědi se budou potřebovat odpoutat od této zóny a posunout se výrazně níž.
img

Přehled vývoje GBP/USD dne 5. listopadu. Libra nemůže nic dělat

05.11.2024 Měnový pár GBP/USD vykázal v pátek poněkud neobvyklý pokles, po kterém v pondělí následoval přirozenější růst. Toto posilování britské měny však může skončit. Trh obnovil páteční fair value, ale další růst britské libry bude vyžadovat nové faktory a důvody.
img

Přehled páru EUR/USD na 5. listopadu: Euro obnovuje svou spravedlivou hodnotu

05.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek předvedl velmi neobvyklý pohyb (jak jsme uvedli o víkendu). Abychom to shrnuli, klíčové zprávy, které trh celý týden (nebo možná i déle) očekával, spektakulárně selhaly. Počet nových pracovních míst mimo zemědělství (NFP) výrazně zaostal i za těmi nejnižšími prognózami. A přestože se diskutují faktory, jako jsou americké hurikány, které ovlivnily říjnový údaj, výsledek je stále neuspokojivý. Jak jsme zmínili o víkendu, růst dolaru na základě špatných výsledků NFP byl nelogický, a proto se očekával následný pokles – a přesně ten nastal v pondělí.
img

Týdenní prognóza založená na zjednodušené vlnové analýze pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/CHF a index amerického dolaru ze dne 4. listopadu

05.11.2024 Směr krátkodobého trendu britské libry určuje od konce letošního srpna medvědí vlna ve formě prodlouženého horizontálního flatu. Struktura této vlny je téměř kompletní. Cena se pohybuje blízko horní hranice významné potenciální zóny obratu v týdenním grafu.
img

Přehled pro pár GBP/USD na 31. října – zpráva ADP zapůsobila, ale čeká se na nonfarm payrolls

31.10.2024 Měnový pár GBP/USD začal růst, ale po zveřejnění americké zprávy ADP – která je považovaná za předzvěst nonfarm payrolls – rychle klesl. Nicméně je třeba poznamenat, že mezi ADP a nonfarm payrolls není konzistentní korelace. Zpráva ADP může být dvakrát silnější, než se předpokládalo, zatímco nonfarm payrolls mohou být dvakrát slabší, a údaje o tvorbě pracovních míst se často neshodují. V konečném důsledku budou trh utvářet nonfarms a pohled Federálního rezervního systému na trh práce. Ačkoli tedy dolar dostal včera impuls, opravdové zkoušky ho teprve čekají.
img

Přehled páru EUR/USD na 30. října – první pokles údajů z USA

30.10.2024 Měnový pár EUR/USD nevykázal ani v úterý žádný významný pohyb a většinou se celý den obchodoval pod klouzavým průměrem, aniž by se pokusil nad něj prorazit. Ani zpráva o volných pracovních místech v USA – JOLTs, která přinesla jasné zklamání, neposkytla páru výraznou podporu, protože dolar mírně ustoupil z lokálních maxim.
img

Přehled páru GBP/USD na 30. října – libra dostává malou šanci

30.10.2024 Měnový pár GBP/USD nevykazoval ani v úterý žádný výrazný pohyb. Volatilita zůstala velmi nízká, jak je patrné z následujícího grafu, a tento problém jde za hranice samotného úterka. Trh vykazuje extrémně nízkou aktivitu už několik týdnů. Obchodování jakéhokoli měnového páru při takto nízké volatilitě je náročné, protože pohyby cen jsou prakticky neznatelné. Čekat několik dní na zisk 20 pipů může některým obchodníkům vyhovovat, ale každému ne.
img

Přehled páru GBP/USD na 29. října – libra šterlinků dál bojuje

29.10.2024 Měnový pár GBP/USD nevykazoval v pondělí přílišnou aktivitu. Cena se znovu pokusila usadit se nad klouzavým průměrem, ale ani takový průraz nezaručuje začátek korekce. Ačkoli libra v posledních týdnech pomalu klesá, dál oslabuje a investoři mají malý zájem o její nákup. Důvod je zřejmý: libra příliš dlouho stoupala, a to výhradně kvůli očekávanému uvolnění měnové politiky Fedu.
img

Přehled páru EUR/USD na 29. října – čekáme na klíčové údaje

29.10.2024 Měnový pár EUR/USD nevykázal v pondělí žádné zajímavé pohyby a většinu dne se obchodoval pod linií klouzavého průměru. Ačkoli se zdá, že korekce směrem nahoru je stále možná, na tržní sentiment to nemá vliv. Proto ani konsolidace nad klouzavým průměrem nezaručí začátek korekce, zvlášť když jsme takový průraz viděli už minulý týden.
img

Přehled páru EUR/USD 25. října: absurdní a smutná situace, kdy se euro připravuje na korekci

25.10.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nedokázal stoupat. Od brzkého večera se zdálo, že se kotace chystají v tento den růst, ale nakonec z toho nebylo nic. Ráno eurozóna zveřejnila indexy podnikatelské aktivity ve výrobě a službách, které dopadly hůř, než se očekávalo, a znovu potvrdily, že ekonomika eurozóny není v nejlepší kondici. Jenže to bylo jasné i bez indexů podnikatelské aktivity. HDP eurozóny v posledních dvou letech téměř neroste, takže není pochyb, že ekonomika EU má problémy.
img

EUR/USD a GBP/USD 24. října – přehled technické analýzy

24.10.2024 Medvědí hráči stále operují pod týdenním cloudem Ichimoku (1,0811) a prodlužují downtrend. Jejich další cíle v této části grafu jsou cíle denního průrazu cloudu (1,0710–1,0654) a měsíční úroveň supportu (1,0611). Býčí hráči potřebují růst a konsolidaci nad týdenním cloudem (1,0811–1,0864), aby získali nové příležitosti a perspektivy, s podporou krátkodobého denního trendu (1,0850).
img

Přehled páru GBP/USD 24. října: Andrew Bailey nezachrání britskou libru

24.10.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu po minimálním retracementu směrem nahoru pokračoval v pohybu dolů. Tyto retracementy jsou tak malé, že jsou v grafech sotva vidět. Britská libra pokračuje v poklesu ze stejného důvodu, proč euro aktuálně klesá. Co očekávali účastníci trhu, kteří podporovali růst libry v průběhu roku 2024? Že bude stoupat navždy? Celý letošní rok jsme důsledně upozorňovali na to, že dolar je přeprodaný a bezdůvodně levný. Celá dvouletá rally britské měny byla jen korekcí v rámci 16letého downtrendu. Ten samozřejmě jednou skončí, ale zatím je příliš brzy na slova, že se tak už stalo. Libra tedy překonala potenciál svého korekčního pohybu. Jediným důvodem jejího růstu byla měnová politika Federálního rezervního systému, protože trh dva roky čekal na její uvolnění a všechny ostatní faktory jednoduše ignoroval.
img

Přehled páru GBP/USD na 18. října: Libra je přeprodaná, ale pouze lokálně

18.10.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru, což by mohlo znamenat začátek dlouho očekávané korekce. Všimli jsme si, že hladina 1,3000 je psychologická, takže cena by od ní mohla zahájit korekci. Nebylo ale možné přesně předpovědět, kde britská měna začne růst. Nejprve se podívejme na technické aspekty v časovém rámci 4H. Indikátor CCI vstoupil do zóny přeprodanosti, zaznamenal několik býčích divergencí a po zveřejnění zprávy o inflaci ve Spojeném království opět vstoupil do zóny přeprodanosti. To podle nás stačí na určitý růst britské měny. Je důležité si uvědomit, že i libra může být přeprodaná, byť jen lokálně. Jinými slovy, v krátkodobém horizontu klesala příliš dlouho. Pokud teď vystoupá až k pásmu 1,3150–1,3200, bude to stačit, abychom očekávali obnovení downtrendu, který podle našeho názoru právě začal.
img

AUD/USD: Nevěřte korekčnímu růstu

18.10.2024 Zprávy z australského trhu práce za září dopadly nad očekávání. Téměř všechny složky reportu byly v zelených číslech, takže kupci páru AUD/USD mohli provést korekční odraz k zóně 0,67. Plánovat long pozice na páru je ale navzdory podpoře ze strany australských nonfarm payrolls riskantní. Report poskytuje australskému dolaru dočasnou podporu, ale nedá růstu instrumentu pevné základy. Australskému dolaru mohou pomoci jen údaje o inflaci. Zářijové údaje budou známy na konci října. Klíčovým katalyzátorem bude čtvrtletní zpráva o růstu CPI, která určí střednědobý výhled australského dolaru. Trh práce v tomto kontextu hraje sice důležitou, ale poněkud sekundární, roli.
img

EUR/USD a GBP/USD Technická analýza na 17. října

17.10.2024 Prodejci pokračují v klesajícím trendu. Včera se přesunuli do oblasti týdenního cloudu (1,0863–1,0811), kterou posílila závěrečná úroveň týdenního zlatého kříže Ichimoku (1,0850). O výsledku této interakce rozhodnou testy vyskytujících se supportů, které by mohly ovlivnit další vývoj. Jejich proražení by otevřelo nové vyhlídky na pokles, jako je cíl proražení denního cloudu Ichimoku (1,0654–1,0710), a stanovilo by ještě hlubší cíl proražení týdenního cloudu Ichimoku. Odraz by pár vrátil pod vliv a působení supportů napříč různými časovými rámci v oblasti 1,0908–1,0919 a konsolidace nad nimi by nabídla nové příležitosti k delšímu býčímu pohybu.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 15. 10. 2024

15.10.2024 Medvědi momentálně operují pod měsíčními a týdenními supporty 1,0908–1,0919 a snaží se pokračovat v dalším rozvoji downtrendu. Otázkou je, zda to dokážou. Síla těchto úrovní je značná, takže nebude snadné dostat se z jejich přitažlivosti a vlivu. V této části grafu je vysoce pravděpodobná konsolidace, ale pokud medvědi dokážou pokračovat v denním downtrendu, budou jejich další cíle na týdenních supportech cloudu (1,0863–1,0811) a konečné úrovni týdenního zlatého kříže Ichimoku (1,0850).
C:\fakepath\Obrazek-candle.png

Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry AUD/USD, EUR/AUD a NZD/CAD

13.10.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action pro nadcházející období. Na měnovém páru AUD/USD právě probíhá korekce rostoucího trendu. Price Action naznačuje možný návrat ceny zpět do hlavního trendu. Cena měnového páru EUR/AUD zareagovala na rezistenci a vykazuje známky poklesu. Nakonec se podíváme na Dvojité dno na denním grafu měnového páru NZD/CAD.
img

EUR/USD a GBP/USD 10. října – technická analýza

10.10.2024 Medvědí hráči se včera snažili vzdálit se od úrovně týdenní atrakce (1,0980), což je zavedlo do zóny vlivu další úrovně kolem 1,0935 (spodní hranice denního cloudu). V současné době je jejich hlavním úkolem vystoupit a konsolidovat se v medvědí zóně vůči dennímu cloudu a otestovat další skupinu supportů 1,0907–1,0912, která kombinuje několik silných úrovní z vyšších časových rámců. Pokud se cena odrazí od úrovně 1,0935, budou býčí hráči opět čelit rezistenci na týdenní úrovni 1,0980.
img

Přehled páru GBP/USD na 9. října: Inflace v Británii se nemůže rozhodnout

09.10.2024 Měnový pár GBP/USD se v úterý pohyboval bez jakékoli naléhavosti. Fundamentální a makroekonomické prostředí chybělo a trh před zveřejněním zprávy o inflaci v USA váhal s obchodními rozhodnutími. Už dříve jsme zmínili, že někteří analytici a experti tuto zprávu momentálně trochu přeceňují. Před několika měsíci by jakákoli odchylka 0,1 % od prognózy vyvolala silnější reakci obchodníků než jednání Federálního rezervního systému (Fed) nebo Bank of England (BoE). Účastníci trhu tehdy nevěděli, kdy přesně začne uvolňování měnové politiky ve Velké Británii a USA nebo jak rychlé bude. Teď je jasné, že Fed sníží sazby na každém setkání až do konce roku, a trh už v cenách zohlednil nejmírnější možný scénář. Americký dolar už tedy nemá důvod k poklesu. Zároveň však neexistují důvody, proč by měla klesat britská libra, protože BoE by mohla do konce roku snížit klíčovou sazbu jen jedenkrát.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 9. října. Euro stále nemá co říct

09.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý opět obchodoval poklidně, bez spěchu. A proč by měl spěchat? Tento týden je jedinou významnou událostí zpráva o inflaci v USA. Ta by mohla měnový pár EUR/USD posunout buď nahoru, nebo dolů. Domníváme se, že tempo poklesu inflace v USA už není tak důležité jako dříve, stejně jako není důležité ani tempo poklesu inflace v eurozóně. Obě centrální banky zahájily proces uvolňování měnové politiky, takže rychlost poklesu inflace je nyní méně důležitá. Podstatné je nyní to, jak rychle obě centrální banky sníží úrokové sazby. Jak jsme však nedávno viděli, tempo snižování sazeb už nezávisí pouze na inflaci. Pro Federální rezervní systém je významným problémem trh práce, zatímco pro Evropskou centrální banku (ECB) je rozhodující stav ekonomiky. Obě centrální banky nyní zrychlují svá opatření na uvolnění měnové politiky. ECB slibuje snížení sazeb v říjnu i prosinci, zatímco Fed zahájil uvolňování snížením o 50 bazických bodů a nemůžeme zcela vyloučit, že k podobnému kroku dojde i v listopadu.
img

EUR/USD. Týdenní přehled. Inflace, inflace a ještě víc inflace

07.10.2024 Pár EUR/USD se koncem minulého týdne konsolidoval v pásmu 1,09, ale nedokázal otestovat support 1,0930 (spodní hranice cloudu Kumo v časovém rámci D1). Průraz této cenové bariéry umožní prodejcům zaměřit se na pásmo 1,08, přičemž prvním cílem bude úroveň 1,0850 (horní hranice cloudu Kumo v týdenním grafu). Současné fundamentální prostředí obecně podporuje další pokles ceny, ale rozvoj sestupného trendu závisí na údajích o inflaci v USA, jejichž zářijovou hodnotu se dozvíme koncem příštího týdne.
img

EUR/USD a GBP/USD 2. října – technická analýza situace

02.10.2024 Medvědi neztráceli čas a rozhodli se začít měsíc aktivním a efektivním pohybem směrem dolů. Od včerejška byl testován support týdenního krátkodobého trendu (1,1048). V současné době je pravděpodobná pauza. Pokud se nyní býci pokusí získat zpět alespoň část svých pozic, můžeme očekávat opětovné testování úrovní překonaných den předtím (1,1084–1,1109–1,1126–30). Pokud dojde k prolomení supportu (1,1048), pokračování medvědího útoku se přesune přes denní cloud (1,1038–1,0935), kde se může objevit další support z týdenní úrovně (1,0980). Nejvíce posílená a významná oblast supportu v této části grafu se nachází o něco níže na úrovních 1,0912–1,0907 (spodní hranice měsíčního cloudu + měsíční krátkodobý trend + týdenní střednědobý trend).
img

Graf dne - GOLD (30.09.2024)

30.09.2024 Trh se zlatem dnes zažil značnou volatilitu, přičemž ceny se pohybují blízko rekordních maxim navzdory mírnému poklesu o 0,7 %. To se odehrává na pozadí složitých globálních ekonomických událostí, geopolitických napětí a měnících se očekávání měnové politiky. Cenný kov se v současnosti obchoduje kolem 2 630 USD za unci, těsně pod svým nedávným historickým maximem 2 685 USD.
img

Zlato – technická analýza situace

30.09.2024 Býci přestali před koncem pracovního týdne tlačit cenu nahoru a předali iniciativu protivníkům. Hlavní otázkou teď je, jestli trh dokáže v pondělí otestovat vrchol (2685,09) a vytvořit podmínky pro pokračování trendu, nebo jestli zlato prodlouží horní stín měsíční svíčky za září, čímž v říjnu vytvoří příležitost pro další posílení medvědí korekce. V prvním scénáři bychom mohli vidět nová historická maxima s potenciálními psychologickými úrovněmi 2 700,00 – 2 750,00 – 2 800,00 atd. V případě sestupné korekce trh nejdřív narazí na supporty denního zlatého kříže Ichimoku, které se aktuálně nacházejí na úrovních 2 615,71 – 2 603,46 – 2 578,24 – 2 553,02.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 27. září. ECB možná předbíhá

27.09.2024 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek pokusil obnovit svůj růst. Technický obrázek se v zásadě denně nemění, vzhledem k tomu, že euro vytrvale šplhá vzhůru. Samozřejmě tak nečiní "ve stylu libry", která dokonce ani nekoriguje. Faktem však zůstává, že růst evropské měny pokračuje.
img

Přehled páru GBP/USD 27. září: sám Fed potápí dolar

27.09.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek znovu pokusil obnovit uptrend – vcelku úspěšně. Jakmile se kotace páru ve středu propadly, mohli si někteří obchodníci myslet, že uptrend skončil. Cena se ale ani nekonsolidovala pod linií klouzavého průměru. Viděli jsme jen pravidelný, banální pullback. Ve čtvrtek už pár obnovil růst.
img

GBP/USD: 25. září. Libra naráží na rezistenci kolem úrovně 1,3425

25.09.2024 Pár GBP/USD v grafu 1H v úterý dál stoupal až k úrovni 1,3425, od které se odrazil. Tento odraz zvýhodnil americký dolar, takže pokles se teď může rozšířit k úrovním 1,3357 a 1,3259. Zavírací cena nad 1,3425 by znamenala potenciální růst libry ke korekční úrovni 200,0 % (1,3485).
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 25. září

25.09.2024 Býci nejsou připraveni vzdát se svých plánů na vniknutí do býčí zóny vůči medvědímu cloudu. Včera se vrátili k horní hranici cloudu (1,1184) a dnes už téměř překonávají srpnové maximum (1,1202). Pokud dosáhnou svých cílů, zamíří ještě výš, přičemž dalším cílem bude maximum z roku 2023 (1,1276). Jestliže ale iniciativu opět přenechají soupeřům, trh nejdřív zamíří zpět k supportu denního kříže Ichimoku. Úrovně kříže jsou dnes na 1,1134, 1,1126, 1,1103 a 1,1079.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 25. září. Libře je jedno, kdy a kam poroste

25.09.2024 Hádejte co? Měnový pár GBP/USD v úterý pokračoval v pohybu směrem vzhůru. Pohyb byl tentokrát poměrně slabý, ale na to jsme upozorňovali i včera. Ano, trh tentokrát neměl důvody k prodeji dolaru a nákupu libry, ale ty neměl ani v pondělí. Přesto britská měna i v první obchodní den týdne rostla.
img

Přehled páru EUR/USD na 25. září: Rally se zastavila. Ale na jak dlouho?

25.09.2024 Pár EUR/USD se v úterý v poklidu obchodoval různými směry. Na to jsme včera upozornli – bez makroekonomického zázemí neměli účastníci trhu důvod k náhlým pohybům. Připomínáme také, že euro není britská libra, která může růst za jakýchkoli podmínek, nebo dokonce bez nich. Od začátku roku říkáme, že libra má vůči dolaru neuvěřitelnou odolnost vůči poklesu. Zatímco euro si občas dělá přestávky, libra ne.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 24. září

24.09.2024 Býčí hráči znovu nedokázali překonat rezistenci na horní hranici měsíčního cloudu (1,1184), takže jejich snaha vstoupit do býčí zóny zůstala v této části grafu nerealizovaná. Trh se následně včera vrátil k supportu denního kříže Ichimoku, kde hlavní úrovně tvoří Tenkan (1,1098) a Kijun (1,1103). Teď je možná další konsolidace v rámci denního kříže (1,1126 – 1,1079), kde se rozhodne, která ze stran dokáže nabrat dost sil na další pohyb. Býčí hráči chtějí úroveň 1,1184, zatímco medvědi mají zájem o denní cloud a týdenní support (1,0990–73), který je posílen spodní hranicí měsíčního cloudu (1,0967).
C:\fakepath\trader-23092024.jpg

Nejpoužívanější indikátor na světě: 200denní klouzavý průměr (MA 200)

23.09.2024 Je to nejpoužívanější indikátor na světě. Používá ho téměř každý technický analytik či trader v bance či velkých finančních institucí. Proto když se trh pohybuje poblíž tohoto indikátoru, tak je potřeba být na pozoru, umět ho správně číst a používat. V tomto článku si vše ukážeme a naučíme vás ho správně používat.
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 23. září 2024

23.09.2024 Australský dolar překonal vrchol z 29. srpna (0,6827) a usadil se nad úrovní 0,6801 v denním časovém rámci. Cena může dosáhnout cílové úrovně 0,6874 a vytvořit výraznější divergenci s oscilátorem Marlin.
C:\fakepath\complete-forex-trader-2.jpg

Měnový pár NZD/CHF: Analýzy více časových rámců (MN až D1)

20.09.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár NZD/CHF a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

BREAKING: Maloobchodní tržby ve Velké Británii vyšší, než se očekávalo; GBPUSD roste 📌

20.09.2024 Dalším argumentem pro rozhodnutí BoE držet sazby mohou být silnější než očekávané údaje o maloobchodních tržbách. To by mohlo přispět k dalšímu posílení britské libry vůči dolaru. Některé zprávy z Velké Británie také ukazují známky toho, že diskreční výdaje jsou pod tlakem.
img

Přehled páru GBP/USD na 20. září: libra dostala od Bank of England další podporu

20.09.2024 I pár GBP/USD zaznamenal ve středu a ve čtvrtek výkyvy. Zasedání Federálního rezervního systému vyvolalo vysokou volatilitu a po něm následovalo zasedání Bank of England. Nelze ale říct, že by americký dolar po těchto dvou významných událostech výrazně stoupl nebo klesl. Cena kolísala střídavě nahoru a dolů. Už jsme upozorňovali, že trh může v takto emotivních podmínkách obchodovat oběma směry, takže konečné hodnocení obou zasedání by mělo být provedeno až ve čtvrtek večer. A i tehdy se dalo těžko říct, jestli se trh konečně uklidnil.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 20. září. Powell zasadil dolaru další ránu

20.09.2024 Ve středu večer zažil měnový pár EUR/USD vysoce volatilní, smíšené pohyby, které se očekávaly. Zpočátku dolar klesal, poté rostl a během čtvrtka v podstatě celý den klesal. Varovali jsme, že po tak významné události, jakou je zasedání Federálního rezervního systému, je lepší se závěry nepospíchat. Je třeba počkat, až se trh uklidní a stabilizuje. V důsledku toho bylo ještě ve čtvrtek v poledne těžké říci, jaká byla konečná reakce trhu. Důvodem byl fakt, že k zasedání Fedu došlo ve středu večer, kdy byla většina evropských bank a obchodních platforem buď zavřená, nebo se na uzavření připravovala. Proto bylo logické očekávat reakci účastníků evropského trhu až ve čtvrtek ráno. V současné době se však na trhu projevuje efekt "houpačky". Domníváme se, že nejlepší bude ještě chvíli počkat, protože dolar by se mohl vrátit na své původní úrovně.
C:\fakepath\stock-trader-reflection.jpg

Měnový pár USD/CHF: Analýzy více časových rámců (W1 až H4 TF)

18.09.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár USD/CHF a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Graf dne - Bitcoin (18.09.2024)

18.09.2024 Nadcházející rozhodnutí Federálního výboru pro volný trh (FOMC) může mít na cenu bitcoinu významný dopad. Vzhledem k tomu, že trh odhaduje 67% pravděpodobnost snížení sazeb o 50 bazických bodů, což je o 35 % více než před týdnem, jsou očekávání výrazné změny politiky vysoká.
img

JPY prověřuje trpělivost vlády

18.09.2024 Z ošklivého káčátka krásnou labutí! To je cesta, kterou se japonský jen vydal, aby se stal nejvýkonnější měnou na forexovém trhu za poslední tři měsíce a druhou nejlepší měnou v koši měn skupiny zemí G10, hned za britskou librou. Ještě na začátku července dosáhl měnový pár USD/JPY 38letých maxim. Japonská vláda byla rozhořčena spekulanty, kteří snižovali hodnotu jenu. V polovině září se její postoj drasticky změnil.
img

Přehled páru GBP/USD na 18. září: inflace ve Velké Británii zajímá jen býky

18.09.2024 Pár GBP/USD v úterý většinou stoupal. Ano, slabě, ale libra šterlinků posilovala stabilně. Jen ke konci dne jsme byli svědky poklesu, který však zatím nemá významný vliv. Dnes začíná přehlídka zpráv pro dolar i libru, která ale podle všeho nikoho z účastníků trhu nezajímá. Zprávy, reporty a důležité události obvykle obchodníkům pomáhají rozhodnout se o směru obchodování, ale aktuálně je směr asi jasný. Trh dál využívá jakoukoli formální záminku k nákupu liber a prodeji dolarů.
img

Pár EUR/USD se pohybuje po tenkém ledě: nákup nebo prodej před zasedáním FOMC

18.09.2024 Pár EUR/USD pokračuje v růstu navzdory neuspokojivým indexům ZEW, které dnes Německo zveřejnilo. ZEW report ukázal propad napříč všemi složkami, přičemž všechny byly v červených číslech Obchodníci s párem EUR/USD ale zprávu ignorovali a instrument dnes aktualizoval 1,5týdenní maximum a přiblížil se k úrovni 1,11. Za jeho pohybem stojí celková slabost dolaru a jestřábí rétorika politiků z ECB. Zajímavé je, že účastníci trhu ingorovali i nedávný atentát na Donalda Trumpa, ke kterému došlo před dvěma dny. Obchodníci se soustředí na tradiční fundamentální faktory, které zatím hovoří ve prospěch kupců páru EUR/USD.
img

Akcie společnosti Garmin se po vyjádření analytiků Barclays propadají o 6 %

13.09.2024 Akcie společnosti Garmin (GRMN.US) dnes klesají o téměř 6 %, protože Barclays dnes snížila hodnocení na „prodat“. Investiční banka snížila svou 12měsíční cílovou cenu pro akcie na 133 USD a nyní očekává slabé tržby ve 2. pololetí 2024 a klesající marže. Tržby společnosti ve 2Q 2024 meziročně vyskočily o 14 %, ale zisk vzrostl o 4 %. Barclays to komentovala slovy, že „základní prostředí spotřebitelských výdajů na hardware zůstává utlumené“. Barclays předpokládá, že Garmin bude ve druhé polovině letošního roku prodávat relativně malé množství vysoce maržových produktů pro letectví a nižší než v první polovině roku, přičemž bude prodávat více nízkomaržových produktů pro automobilový průmysl, což povede ke slabším hrubým ziskovým maržím.
img

Přehled páru GBP/USD na 12. září: údaje, které nikoho nezajímají

12.09.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval poměrně klidně, i když s výrazným poklesem. Zpráva o inflaci posílila dolar, což nás velmi těší. Tento článek nicméně není o zmíněné zprávě, která je už déle než týden v centru pozornosti. Raději bychom upozornili na sérii makroekonomických zpráv z Velké Británie.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 12. září. Trh už má prodeje dolaru plné zuby

12.09.2024 Ve středu se měnový pár EUR/USD obchodoval poměrně klidně navzdory "superdůležité a superrezonující" zprávě o inflaci v USA. O víkendu jsme tuto zprávu označili za "událost týdne", ale reakce některých obchodníků byla poměrně překvapivá. Stručně řečeno, dolar vzrostl navzdory tomu, že inflace klesla na 2,5 % meziročně.
img

Graf dne – US100 (11.09.2024)

11.09.2024 Investoři dnes očekávají zveřejnění inflace CPI v USA za srpen (14:30), přičemž základní prognózy požadují pokles celkové meziroční hodnoty (očekávané na 2,5 % po 2,9 % v červenci) a žádnou změnu v růstu jádra CPI na 3,2 % ročně (bez cen potravin a energií). Před čtením CPI v USA futures na Nasdaq 100 (US100) mírně ztrácejí, 0,2 %, a podařilo se jim získat část ztrát po sestupném pohybu přes noc, kdy index testoval oblast 18 500 bodů.
C:\fakepath\umela-inteligence-11092024-1.jpg

Umělá inteligence (AI) v tradingu: Praktické využití pro tradery

11.09.2024 Umělá inteligence (artificial intelligence, AI) se v posledních letech stala klíčovým prvkem moderního životního stylu, zefektivnění práce, ale i sofistikovanějšího obchodování na finančních trzích. Tento pokrok v technologii přinesl revoluci do způsobu, jakým tradeři a investiční společnosti přistupují k analýze trhů, predikci pohybů a exekuci obchodních příkazů. Ale co vlastně umělá inteligence znamená a jak se vyvinula v oblasti investic a tradingu?
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 9. září 2024

09.09.2024 Pár GBP/USD se v pátek v grafu 1H obrátil ve prospěch amerického dolaru a obnovil pokles k Fibonacciho retracementu 127,2 % (1,3054). Tento pohyb začal před dvěma týdny po odrazu od úrovně 1,3259. Odraz od úrovně 1,3054 by podpořil libru a teoreticky by mohl znamenat růst k retracementu 161,8 % (1,3259). Pokud se pár konsoliduje pod úrovní 1,3054, lze očekávat pokles k úrovni 1,2931.
img

Zahraniční obchod skončil v červenci po takřka roce v mínusu, ale i tak je historicky rekordní. Podobně jako loni v létě jej tam stáhly celozávodní dovolené

06.09.2024 Zahraniční obchod České republiky skončil letos v červenci v mírně záporném pásmu, když objem dovozu převýšil objem vývozu o zhruba čtyři miliardy korun. Záporné saldo ale neindikuje trvalejší obrat trendu, který se letos nese ve znamení zřetelného přebytku. Vždyť i přes čtyřmiliardový červencový schodek vykazuje zahraniční obchod za prvních sedm měsíců roku přebytek přibližně 155 miliard korun, což je meziročně o nějakých 84 miliard více.
C:\fakepath\price-action-04092024-uvod.jpg

Price Action pro začátečníky: Kompletní průvodce krok za krokem

05.09.2024 Price Action je metoda obchodování, která se zaměřuje výhradně na pohyby cen a ignoruje používání technických indikátorů. Trader, který obchoduje pomocí Price Action, analyzuje čistý cenový graf a dívá se na cenové svíčky, trendové linie, formace, supporty a rezistence, aby získal informace o tom, jak se trh pravděpodobně bude pohybovat.
C:\fakepath\prop-trading-04092024.jpg

Moje cesta prop tradingem – pozitivní začátek září a definování zakázané prop trading techniky

04.09.2024 V tomto článku se podíváme na 2 ziskové obchody a definujeme si pojem tick scalping, což je v prop tradingu zakázaná obchodní metoda.
img

Přehled páru EUR/USD na 30. srpna: první známky klesajícího trendu

30.08.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu a usadil se pod linií klouzavého průměru. Euro druhý den po sobě klesalo, aniž by k tomu mělo pádný důvod nebo příčinu. Připomeňme, že v posledních měsících, a dokonce i v minulém roce, byla situace přesně opačná. Euro běžně stoupalo bez zjevných důvodů nebo příčin. Na toto téma jsme už mluvili. Od začátku roku obchodníky upozorňujeme, že růst eura je často nelogický. Trh od začátku roku očekává snížení sazeb Fedu a toto očekávání se promítá do kurzu dolaru. Při bližším pohledu jsme ale dospěli k závěru, že trh počítá se snížením sazeb Fedu už dva roky. V létě 2022 začala zpomalovat inflace v USA a o měsíc později začal dlouhodobě klesat americký dolar.
img

GBP/USD – 29. srpna: HDP USA dolaru nejspíš nepomůže

29.08.2024 Pár GBP/USD se v grafu 1H odrazil od korekční Fibonacciho úrovně 161,8 % (1,3258) a obrátil se ve prospěch amerického dolaru.
img

Přehled páru EUR/USD na 29. srpna: dolarová panika pokračuje

29.08.2024 Pár EUR/USD ve středu konečně vykázal pohyb dolů, ale s boucháním šampaňského bychom nespěchali. V průběhu první poloviny roku jsme neustále upozorňovali na fakt, že euro už vypadá překoupeně. Teď, když hodlá vytvořit jakési zdání uptrendu i ve vyšších časových rámcích, víra v jeho přílišnou cenu ještě roste.
img

Přehled páru EUR/USD na 28. srpna: trh dál "odírá" maloobchodníky

28.08.2024 V úterý se pár EUR/USD dál obchodoval poblíž 18měsíčních maxim. Přesněji řečeno, hodnota eura dál stoupala. Ano, včera jsme neviděli žádné nové lokální cenové rekordy, ale pár také nedokázal zaznamenat žádnou výraznou sestupnou korekci. Byl to den, kdy euro nepředvedlo novou fázi nelogického růstu. Dnes ale takovou fázi předvést může.
img

Přehled páru EUR/USD na 28. srpna: trh dál

28.08.2024 V úterý se pár EUR/USD dál obchodoval poblíž 18měsíčních maxim. Přesněji řečeno, hodnota eura dál stoupala. Ano, včera jsme neviděli žádné nové lokální cenové rekordy, ale pár také nedokázal zaznamenat žádnou výraznou sestupnou korekci. Byl to den, kdy euro nepředvedlo novou fázi nelogického růstu. Dnes ale takovou fázi předvést může.
C:\fakepath\obrazek-27082024-2.png

Analýza S&P 500, DJ30, EUR/USD - Dow Jones testuje all-time high

27.08.2024 Slova Jerome Powella o snížování sazeb Fedem aktuálně podporují býčí sentiment na akciových trzích. Dow Jones aktuálně testuje své all-time high. Jak dlouho ale býci budou převažovat?
img

GBP/USD – analýza na 27. srpna: libra si v prostředí nejistých tržních pohybů dává pauzu

27.08.2024 Pár GBP/USD se v pondělí v grafu 1H obchodoval horizontálně. Nemůžu říct, že se obrátil ve prospěch amerického dolaru; jednoduše přestal růst. Z aktuální cenové úrovně mohou kotace dál stoupat k Fibonacciho retracementu 161,8% (1,3258) nebo mohou začít klesat k úrovni 127,2 % (1,3054). Tržní sentiment pravděpodobně zůstane "býčí", dokud cena nezavře pod vzestupným trendovým kanálem.
img

Přehled páru EUR/USD na 23. srpna: triviální korekce s malými vyhlídkami

23.08.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek konečně zahájil mírný retracement směrem dolů, který byl tak slabý, že ho těžko můžeme označit jako "retracement ". Je důležité říct, že na forexovém trhu existuje několik pohybů proti trendu. Nejběžnější jsou retracementy a korekce. Korekce znamená pohyb proti trendu alespoň o 38,2 % podle Fibonacciho úrovní, zatímco retracement je menší. Čtvrteční pokles páru EUR/USD nesplnil podmínky "korekce". A podobný pohyb nepřináší dolaru opravdu žádnou perspektivu.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 22.–26. srpna 2024: prodávejte pod 2 500 USD (Murray 8/8 – 21 SMA)

23.08.2024 Zlato se na začátku americké seance obchoduje kolem 2 500 USD – po průrazu 21 SMA se odrazilo a otestovalo silný support, protože několikrát zaznamenalo technický odraz.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 21. srpna. Panika mezi analytiky

21.08.2024 Pár EUR/USD se v úterý ani nepokusil o korekci, alespoň ne v první polovině dne. Celkově euro i dál roste každý den jako z vody. Nejvíce, v co může dolar za současných podmínek doufat, je korekce o 50–60 pipsů.
img

Přehled páru GBP/USD na 21. srpna. Vertikální pohyb pokračuje.

21.08.2024 Pár GBP/USD také v klidu pokračoval v pohybu nahoru. Poslední růst britské měny samozřejmě nepodporovala žádná data ani zprávy. Jak jsme v roce 2024 stále upozorňovali, tento pár často vykazuje nelogický, nepravidelný pohyb. Pokud někdo pochyboval, může se teď přesvědčit na vlastní oči. Pokud by někdo přijal vysvětlení typu "větší chuť na riziko", pak by pohyb mohl vypadat logicky. Problém spočívá v nejistotě, kdy se tato "větší chuť na riziko" změní v "averzi vůči riziku".
C:\fakepath\trader-25052021-1.png

Měnový pár CAD/CHF: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)

20.08.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár CAD/CHF a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Přehled páru GBP/USD na 19. srpna. Prázdný kalendář a vertikální růst libry.

19.08.2024 V pátek se obchodoval směrem nahoru i pár GBP/USD, ale jeho pohyb byl téměř vertikální. Mohlo by se zdát, že ho vyvolaly důležité zprávy a události, ale ve skutečnosti byly v pátek zveřejněny jen tři zprávy. Spojené království zveřejnilo zprávu o maloobchodních tržbách, která odpovídala prognózám. Spojené státy vydaly zprávu o stavebních povoleních a spotřebitelském sentimentu. Každý podle nás chápe, že nejde o nejkritičtější ukazatele, a hodnoty ve dvou ze tří těchto případů nenaznačovaly výrazný pokles dolaru.
img

Přehled vývoje EUR/USD 19. srpna. Náhled na tento týden. Nuda a závěrečný bleskový útok eura

19.08.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek poklidně pokračoval ve svém vzestupném pohybu, který nebyl ani tentokrát založen na makroekonomických nebo fundamentálních faktorech. V pátek se v eurozóně neobjevily žádné významné zprávy ani události, přesto euro v noci, ráno, během dne i večer rostlo. Ve čtvrtek se ukazatel CCI dostal potřetí za sebou do překoupené zóny. Můžeme tedy předpokládat, že se pohyb páru směrem vzhůru blíží ke konci.
img

Forex: Koruna se opatrně vydává zpět na silnější úrovně

12.08.2024 V minulém týdnu jsme pozorovali sérii nových dat o vývoji české ekonomiky, která i přes smíšené výsledky přinesla na devizový trh větší stabilitu. Robustnější maloobchodní tržby a kladná obchodní bilance byla vnímána jako pozitivní signál, naopak další propad tuzemského průmyslového sektoru, kdy na optimismu nepřidal ani smíšený výsledek z Německa, pozici koruny mírně oslabil. V kombinaci s daty o nezaměstnanosti, které potvrdily pozici českého trhu práce jako premianta EU, však obavy o ekonomiku a její kondici zmírnily.
img

Přehled vývoje GBP/USD 12. srpna: Libru by mohly podpořit dvě zprávy o inflaci

12.08.2024 Pár GBP/USD neprojevil ochotu se pohnout ani v pátek. Cena vyvinula korekci směrem ke klouzavému průměru, kde obchodní týden skončil. Za zmínku stojí, že britská libra klesá již tři a půl týdne v řadě, což je pro ni vzácné. Navíc minulý týden téměř nepřetržitě klesala vůči dolaru, zatímco mnoho jiných měn rostlo, což je také neobvyklé. Vzhledem k celkovému fundamentálnímu pozadí roku 2024 a celkovému technickému obrazu však není na poklesu britské měny nic překvapivého. Zatímco trh čeká (již sedm měsíců) na to, až Federální rezervní systém "na příštím zasedání sníží klíčovou sazbu", Bank of England již začala uvolňovat svou měnovou politiku, a to hned po Evropské centrální bance. Americký dolar tak má v současné době oproti euru a libře výhodu. Trh se bohužel soustředí pouze na slabá americká data a nadcházející snížení sazeb Fedu. Všechno ostatní je pro něj nezajímavé.
img

Přehled vývoje EUR/USD 12. srpna: Přiblíží inflace v USA dolar k dalšímu poklesu?

12.08.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek nevykazoval žádné zajímavé pohyby ani chuť obchodovat. Denní volatilita činila 23 pipsů, což vypovídá o mnohém. Celkově se pár celý den držel na jednom místě. Ve 4hodinovém časovém rámci se však udržel nad linií klouzavého průměru, takže vzestupný trend zůstal zachován. Připomeňme, že poslední propad dolaru následoval po slabých zprávách o nezaměstnanosti a Non-Farm Payroll v USA. Kotace zároveň zůstaly v horizontálním kanálu 1,0600–1,1000, kde se drží již sedm měsíců. Hlavní otázkou nového týdne tak bude, zda dolar dokáže udržet svůj očekávaný růst v rámci horizontálního kanálu s cílem na 1,0600.
img

Prognóza pro GBP/USD na 9. srpna 2024

09.08.2024 Včera libra vzrostla o 58 pipsů, překonala linii MACD a zastavila se na linii rovnováhy. Cena rovněž čelí cílové hladině rezistence na úrovni 1,2755.
img

Zlato splnilo svou misi

07.08.2024 Co se stalo? Místo aby zlato vystoupalo na nová rekordní maxima, kleslo pod 2 400 USD za unci na pozadí jízdy jako na horské dráze napříč světovými finančními trhy. Světový akciový trh se propadl, přičemž největší ztráty utrpěly japonské akcie. Tento kolaps dal investorům vzpomenout na Černé pondělí z roku 1987. Teoreticky se měli účastníci trhu vrhnout na nákup bezpečných aktiv. To se však nestalo!
img

Přehled vývoje GBP/USD 5. srpna; libra se rychle dostala z pasti

05.08.2024 Také na měnovém páru GBP/USD se v pátek projevila býčí tendence, kterou vyvolaly makroekonomické údaje z USA. O několik dní dříve rozhodla Bank of England o zahájení uvolňování měnové politiky. V důsledku toho se britská měna ve čtvrtek propadla. Osud však opět přál britské libře, která čtvrteční ztráty rychle vyrovnala.
img

Přehled pro pár EUR/USD 5. srpna: dolar se hroutí, ale zůstává optimistický

05.08.2024 Pár EUR/USD v pátek vzrostl o více než 100 pipů. Takovou volatilitu jsme už dlouho neviděli, ale rádi bychom obchodníkům připomněli, že důležitý není jen jeden den, ale trend. Pokud tento týden opět uvidíme pohyby pouze o 30–40 pipů, bude páteční nárůst bezvýznamný. Obrázek níže ukazuje, že případ volatility nad 100 pipů je ojedinělý.
C:\fakepath\sp500-02082024-15-zm.png

Index S&P 500 vytvořil formaci Hlava a ramena, čeká nás obrat trendu?

02.08.2024 Cena akciového indexu S&P 500 na 4hodinovém grafu vytvořila formaci Hlava a ramena. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem dolů. Na pravém rameni pravděpodobně dochází k překřížení klouzavého průměru SMA 100 a SMA 200, což může naznačovat možnou změnu trendu. Dočkáme se prolomení zmiňované linie neckline a změny krátkodobého trendu?
img

Přehled vývoje GBP/USD 2. srpna; varovný výstřel od Bank of England

02.08.2024 GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu, ale volatilita se navzdory zasedání Bank of England a Federálního rezervního systému zvýšila jen mírně. Pohyby páru ve středu a ve čtvrtek mohly být úplně jiné. Proto se vždy zdržujeme vyvozování závěrů bezprostředně po zasedáních centrálních bank. Trh může na tyto události reagovat až 24 hodin a neměly by se dělat ukvapené závěry. Pár si pravděpodobně zachovává technický pokles způsobený překoupeným stavem libry. Pojďme si to rozebrat.
img

Přehled páru EUR/USD na 2. srpna: výsledky zasedání Fedu. Proč dolar vzrostl?

02.08.2024 Pár EUR/USD si celý čtvrtek udržoval slabý pokles. Někdo by si při pohledu na grafy mohl myslet, že se ve středu a ve čtvrtek několikrát propadl. Volatilita ale zůstává ve skutečnosti na velmi nízké úrovni. Zdá se, že nepomáhá nic: ani makroekonomické údaje, ani fundamentální události, jako například zasedání centrálních bank. Proto je hlavně třeba pochopit, že trh se chce stále držet dál od aktivního obchodování.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 1. srpna. Evropská data: ani vyloženě dobré, ani vyloženě špatné

01.08.2024 Měnový pár EUR/USD se po většinu středy obchodoval nepatrně výše. Jako obvykle nebudeme výsledky zasedání FOMC analyzovat bezprostředně po jeho skončení, protože se domníváme, že bude trvat nejméně den, než trh všechny informace "stráví". Proto analýzu zasedání americké centrální banky provedeme až zítra. Prozatím se zaměřme na jinou neméně důležitou a zajímavou událost: zprávu o inflaci v eurozóně.
Související klíčová slova: Korekce v trendu | Modely AI | Střední Evropa | Vývoj ETH/USD | Obrovský výprodej | Býčí pohyb | Social Media Analytics | Tržní směřování | ChatGPT 4 | Cenový kanál | Růst trhu v roce 2020 | Riziko kapitulace | Dynamický růst | Hospodářská situace | Etheru | Kryptoměna Graph | Obrácená Hlava a ramena | Uvolněné měnové politiky | BTC na all-time high | Majstrštyk | Marlin | FX trhy | ChatGPT | Jak fungují akcie | Dynamický trh s kryptoměnami | Výbor FOMC | Ceny Etherea | Výplach | Hodnota společnosti | Základní principy umělé inteligence | Neel Kashkari | Steve Nison | Cap | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | Dlouhé pozice | Výnosy dluhopisů | Impulzivní pohyb | Celkový zisk | Graph | Příležitosti pro tradery | Války | Snižování stavů | Instrumentové riziko | Vývoj | Rizikové prémie | Aktualizované údaje | Stanovené Stop-Loss | Určování trendu | Obchodní platformy | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Fed Business Outlook | Australská centrální banka | ATR (Average True Range) | Údaje z USA | Globální růst | Natural Language Processing | InstaForex | Silná rezistence | Možný zisk | EUR/CAD | Klíčové S/R zóny | Hospodaření firmy | Finanční zpravodajství | Měnový pár EUR/CZK | EUR | Spekulativní obchody | Morning Star | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Trendy na trhu s komoditami | Fyzické produkty | Úvěrový trh | Standard & Poor's | Internetová horečka | Záporná cena WTI | Infografika | Moje cesta Prop Tradingem | Kalifornie | Přemýšlení | Oznámení výsledků | Půjčování cenných papírů | Brokeři | Snížit úrokové sazby | Take Profit | Falešný průraz | Měnový report | OTP | Podnikatel | Itálie | Apetit k riziku | Kurzotvorný faktor | Meta Trader 4 | Příklady obchodů kombinujících Price Action | Stoxx | Využití analýzy | Kulminace inflačních tlaků | Analytická práce | Charlie Lee | Vývoj ceny zlata | 100 největších kótovaných | Nevýhody AI v obchodování | Očekávání | Price Action a indikátory | James Bullard | Pokračování růstu | Korelace | Akcie Colt | Obchodování v trendu | Růst měnového páru EUR/USD | Komuniké | Evropské centrální banky | Poslanci | Uvolněné měnové | Cenové svíčky | L.F. Investment | Fibonacci úrovně | Silný sell-off akcií | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Zakreslení S/R zón | Goldenburg Group | Pro investory | Zasedání ČNB | Vybrat zisk | Praktické využití AI | EURJPY | Dolar australský | Globální pracovní síly | Příležitost k nákupu | Obchodování podle svíčkových formací | Obchodování podle Price Action | Trh práce | Směrová tendence | Evropská komise | Dopady energetické krize | Přesnost | Jak funguje index NASDAQ? | iShares | Crypto | Investice | Analytické články | Britská centrální banka | DXY | MACD | Potenciál | Nízké sazby | Nové technologie | Support | Patrik Klempár | Největší pravděpodobnost úspěchu | Podnikatelské aktivity | Edge | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Zóny supportu | Akvizice | Hlava a ramena | Cyklus zvyšování sazeb | PMI v eurozóně | Škoda Auto | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | Příležitost k prodeji | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Špatná nálada | Výkon ekonomiky | Kontrakt na ropu Brent | ForexNation | TradeCZ | Diverzifikace | Experti | Trendy na trhu | Futures kontrakt | Rekord | Raiffeisenbank | Bitcoiny | Majors měnové páry | Oživení ekonomiky | Stop-Loss | Návrh zákona | Psychické rozpoložení | Býčí výhled | Evropské měny | Nákupy aktiv | Dění na trzích | Čtyřhodinový graf | Jak obchodovat Price Action | Indicators | Společnost Apple | Bidenova administrativa | Hodnota eura | Pivoty | IHS | Uvolňování měnové politiky | Černé labutě | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | Pozitivní komentář | Efektivní správa | Medvědí tlak | Výkonný ředitel | Cena bitcoinu | Nálada v průmyslu | Cenová volatilita | Zdraví globálního průmyslu | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Von der Leyenová | Geopolitické napětí | Chování | Digitální aktiva | Zahraniční obchod ČR | Český průmysl | Reality | Necyklické aktivum | Neckline | MAST | Dobré načasování | Potenciální obrat cen | Současná cena | Finanční páka | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | Pokračování stávajícího pohybu | ETH | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | Stochastický oscilátor | Australská centrální banka (RBA) | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Zboží každodenní spotřeby | Měnový pár GBP/USD | Rostoucí výnosy | Změny krátkodobého trendu | Průmyslové využití | AI indikátory | Lagardeová | Nejvyšší soud | Průměrné mzdy | Doji svíčky | Vývoj finančních instrumentů | Současná cena mědi | Cenné papíry | Začátky obchodní kariéry | Síly objemu zpráv | Výnos | DeFi | P/S | EQQQ NASDAQ 100 | Vývoj měnového páru NZD/CHF | Mimořádné daně | Medvědí výhled | Exchange | Jak hledat patterny | Goldman Sachs | Akcie obchodované na pražské burze | Medvědí Pin Bar | Delta | Retracementy | Colorado | Nadprůměrné cash flow | TNOTE | Silný výhled | LYNX Trading | UNH.US | Ziskové obchody | Moment obratu trendu | SMA | Sledování základních ukazatelů | Vzdělávání | Denník | Šéf Fedu | Výkon průmyslu | BreakEven | Slabá poptávka | Akcie těžařů | Dosažení úspěchu | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Příklady z historie | IHNED | Technické rezistence | Šéfové | ESG | Index DOW | Forexový trh | Reakce trhu na zprávu | Opuštěné dítě (Abandoned Baby) | Měnový pár USD/JPY | Státní dluh | Vstupy a výstupy | Škály společností | ČEZ | Správné myšlení | Daytrading | Akcie roku 2020 | Rezistenční pásmo | Stabilnější měny | Flat pattern | Základní pravidla | Důvěra v ekonomiku | Fórum FXstreet.cz | Používání technických indikátorů | Nasdaq100 | Celkový stav ekonomiky | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Kavout | Strategie pro obchodování akciových indexů | Prague Economic Papers | Způsob obchodování | Historie obchodování | Zkušený obchodník | Prezident Spojených států | Nákupní příležitosti | Microsoft (MSFT.US) | Americký akciový trh | Cenné lekce | Odhad HDP | Praxe | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Labouristé | AI v algoritmickém obchodování | Sentiment na trhu | JPY | AUDUSD | Diverzifikace a portfolio trading | Hlubší trend | Metaverse | Investing | Contract for Difference | Volatilní vývoj | Premiéři zemí Evropské unie | Trendová struktura | Zvýšení investic | Barometry trhů | Objem kontraktů | Čistý příjem | Dosáhnout zisku | Posilování dolaru | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Brent | CEO | Zdravý rozum | Vliv politiky | Znehodnocení | Kontrakce | Peníze | Aurora Cannabis | Potenciální obraty v trendu | Růst měnového páru | Vývoj měnové politiky | Strach | Kapitalizace Tesly | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Potvrzení signálu | Uložení svých peněz | Russell 2000 | Ukazatel | Chránit svůj obchodní kapitál | Price Action s dalšími faktory | Title Transfer Facility | Diverzifikace a portfolio | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Akcia týždňa | ChatGPT model 4o | Rozhovor | Americká ropa | Prezidenti a premiéři | AXP | Vlna pandemie | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Prognóza | Služby | Projekce | Hlavní události tohoto týdne | Jednoduchá tradingová strategie | Technická analýza BTC | Stop-Loss příkazy | Měnová politika Fedu | Běžný účet platební bilance | Plaza Accord | Analytici společnosti | Pokles ceny ropy | Měny | Stochastický | Klíčové strategie a přístupy | Jasné signály | Principy umělé inteligence | Americký Fed | Nepřipravenost | Prop společnosti | Investiční strategie | Vývoj měnového páru AUD/USD | Downside | Použití indikátoru | Měnové zajištění | Tuzemská ekonomika | Zpravodajství | Zájem obchodníků | Bezpečný přístav | Ropa WTI | Dividendy | Burza | Průraz supportu | Scalping během zpráv | Nevýhody AI | Dlouhodobý trend | ZEW index | Tržní signály | Vývoj ceny ropy | Lukáš Voženílek | Valná hromada | Způsob tradingu | Medvědí signál | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | USD/EUR | Trader René | ProTrader | Americký prezident Joe Biden | Analyzování | Býčí divergence | Akciový výhled | Dolar dnes | Swapové body | Graf EURUSD | Broker | Investiční příležitost | FTX | Zajímavosti z prop tradingu | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Zastropování cen | Meta Trader | Cash flow | Proražení | Styl obchodování | Modely posilovaného učení | Představitelé ECB | Posílení koruny | Falešné signály | Backtesting | Odliv kapitálu | Obchodní signály | Plošná karanténa | Export | Jak na obchodování | Zisk společnosti | Struktura zastropování cen | NFLX | Začátky AI | Vstupní kritérium | OrganiGram Holdings | Budoucí cenové pohyby | Société Générale Group | Měsíční futures report | Kryptoměna Bitcoin | Tradingová strategie | Garmin (GRMN.US) | Výroční zprávy | Vydělávat na finančních trzích | EUR/CZK | Dlouhodobý růst | Určení trendu | AI | Powell a Fed | Proces učení | Výrazný pokles ekonomiky | Vzdušný prostor | Škoda | Silvergate | Obchodní tipy | Evropská inflace | Průměrná volatilita | Index NASDAQ 100 | Price-to-Earnings | Regulace | GBP/CHF | Obrovské zisky | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Měnový fond | Fungování | Hodnocení současné situace | Exekuce | Partneři | Typy AI | IPO | Support a rezistence | CNDX.UK | Hospodářské výsledky | Rovnováhy | Znalost | Reálné hodnoty | ZAR | Zvyšování sazeb Fedu | Výsledková zpráva | Tržní trendy | Největší společnosti | Rušivé indikátory | Snižování stavů zaměstnanců | Přehled o aktuálním trendu | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | GBP/USD | Úvod do světa komodit | Zvýšení sazeb | Bezpečné přístavy | DOGE | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Krátké (short) pozice | Měnový pár EUR/USD | AI systém | Média | Zmeškání obchodních příležitostí | Fibonacciho extenze | Jestřábí postoj | Jednotná evropská měna | MT5 | Co bude dál? | Obchodní deník | Tržní pohyby | Co to je NASDAQ? | Inflační cíl | Dodávky čipů | Skokové posílení | Forexnation.cz | 1 milion | Stratégové | Nejsilnější růst | Pro tradery | Nový rekord | Obratový signál | Velké instituce | Exponential Moving Average | Fáze trhu | Situace na finančních trzích | Graf indexu | Kombinace Price Action | 200denní klouzavý průměr (SMA 200) | Support úrovně | GBP/JPY | Trend following | Americká ropa WTI | Dnešní statistika | Vyšší hodnoty | Potenciální obraty trendu | Pracovní místa | StockTwits | Tržní reakce | Zveřejnění zprávy | FANG | Makrodata | Investoři | Vlnový pattern | Bank of England | Invesco | Business Outlook | Americké ekonomiky | Herní plán | Nejistoty | Vývoj válečného konfliktu | MiFID II | Nejnovější výsledky | Pohyb v jednom směru | Výnosy z amerických dluhopisů | AMD | Společnost Google | Negativní sentiment | IBM (IBM.US) | Index PPI | Pohyby trhu | Metody analýzy | Liz Truss | MSCI Emerging Markets | Kapitál | Otevřené podílové fondy | Dosažení zisku | FedWatch | Americký regulátor | Jádrový index | Historické výkony | Globální akciové trhy | Vzdělávání a analýza | Cyklické odvětví | Hlavní kryptoměna | Obchodní strategie pro komodity | Kontrakty na ropu | ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Akcie na vlastní účet | Údaje o průmyslové výrobě | Reálné ekonomiky | Posílení | Potenciální ztráty | Obchodní dny | Histogram | USD | Shopify | Makroekonomická prognóza | Zápis z posledního zasedání | Petr Plecháč | Nová makroekonomická prognóza | Tempo hospodářského růstu | Německé HDP | Oslabení trhu | Australský dolar | Sell-off akcií | Včerejší seance | Nová bankovní rada | Index DJ30 | Způsob obchodování v trendu | Kroky s trhem | Vývoj ceny ropy Brent | Plány | Sestupný trend | Dot plot | Banka Goldman Sachs | Funkční období | Analýza fundamentálních faktorů | Akcie společnosti Tesla | EMEA | EURTRY | WSJ | Zisk | AT&T | Zprávy o nezaměstnanosti | Xetra | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Provozní marže | Americký S&P 500 | Svíčkový vzorec Abandoned Baby | Služby pro institucionální investory | Makroekonomická analýza | Cena Etherea | TTF | Aktivita trhu | GBP/EUR | AXP.US | Německý DAX | Přetrvávající vysoká inflace | Zprávy o trhu | Finanční krize 2008 | BP | Umělá inteligence (AI) v tradingu | Klouzavý průměr (MA 200) | Narušení dodávek ropy | Patria | Inside Bar | Pozorování | Analýzy | Klíčové strategie | Ceny BTC | Evropské ekonomiky | Split | NFP report | Klimatické změny | Potenciální rizika | Etické otázky | Nástroje technické analýzy | Spotřebitelský sentiment | Strop pro výnosy | Čínské úřady | Hlavní události | Swapy | Jak na to | Pokles inflace v USA | Nové trendy | Skotsko | Odmítnutí ceny | Strojové učení | Analýza sociálních sítí | Cenové tlaky | CZK | Konflikty | Posilování kanadského dolaru | Pokles cen komodit | CFD kontrakty | Rizikové měny | NVDA.US | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Býčí sentiment | WIG20 | Zvýšení úrokové sazby | Akcionáři | Cenové úrovně | Emoce | Ziskovosti společnosti | NFP | Pověst | Investovat | Velikost lotu | Technická analýza EUR/USD | Analýza komoditních trhů | Demokraté | Snižování sazeb v USA | S&P | Brusel | Silný dolar | Potenciální zisky | Akcie AT&T | Úroková sazba | Zasedání Evropské centrální banky | Časování obchodů | Retest cenové úrovně | Technická analýza BTC/USD | Bullish Engulfing | Price Action pro začátečníky | Finanční pomoc | Obrovský potenciál | Silná data | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | Unie | Automobilka Tesla | Základní principy technické analýzy | Hazardní hry | Konvergence | Nikkei | Dobrá nálada | Domácí investiční společnosti | Technická analýza měnových párů | Kryptoaktivum | Výzkumy | Obchodní nástroje | Trpělivost | Obchodování na finančních trzích | Dvojciferné zhodnocení | Model 3 | Meta | Krátkodobé spekulativní obchody | Deflace | Svět kryptoměn | Společnost Nasdaq | Politická situace | Nemovitostní fondy | Sentiment na akciových trzích | Top pick | Doji | Commodity Channel Index | Pozitivní zprávy | Komoditní | TIM | Jak obchodovat s komoditami | Možný scénář | Investiční banka | Spekulativní investoři | Hlavní kryptoměny | Cenový vrchol | Turecká lira | Exotické měnové páry | American Express (AXP.US) | CFD (Rozdílové smlouvy) | The New York Times | Markets | Utěsňování centrálních bank | Rostoucí trendové čáry | Ekonomický kalendář | Rizika a výzvy | Prezident | MetaTrader 4 (MT4) | Narušení dodávek | Vybírání zisků | Investing.com | Křížení klouzavých průměrů | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Myšlení | Nerozhodnost | Tick scalping | Evropská data | ZEW | Rizikovost | Konopné akcie | Falešné proražení | Akciový index Nasdaq | Prognóza Fedu | Mimořádný zisk | Očekávaný vývoj | Úspěšné obchodování akciových indexů | Dolar roste | Warren Buffett | CME FedWatch | Slábnoucí trend | Technická situace | Výsledky | Události tohoto týdne | Zakreslování trendových čar | Obchodní platforma | Fenomén | BREAKING | Marek Vaňha | Pokles bitcoinu | Americké centrální banky | François Villeroy de Galhau | Velká bolest | Finanční služby | Ekonomické oživení | Jaroslav Brychta | Kryptoměnové burzy | HUF | Portfolio | Zlepšení sentimentu | Klín | Kapitálové rezervy | Inflační tlaky | RSI indikátor | Průzkum | Minulá výkonnost | Death cross | Zadlužování | Bank of America | Anglie | EUR/PLN | Komodita | Bitcoin (BTC) | Psychika | Swing | Nejdůležitější události | Fundamentální analýza | Dovoz ropy | Finanční instituce | Ochota riskovat | Retracement | Celosvětová recese | Americký index | ProCent | Akciový index S&P 500 | André Kostolany | Plný úvazek | Energie | České banky | Fundamentální zprávy | Zůstatek | Odhad inflace | Covid-19 pandemie | Shortovat | Zemědělské plodiny | OPEC+ | Růst inflace | P/E | Carry trading | Commodity futures trading | Tvůrci trhu | US500 | BHS | Kurz jenu | Analytické služby | Oblast supportu | EMA | Pesimismus | Objem | Vývoj geopolitické situace | Použití klouzavých průměrů | Dobré výsledky | Average daily range | Dluhopisové fondy | Čistý zisk společnosti | Cena mědi | Tipy pro obchodování indexů | Tržní kapitalizace | Jednotné měny | FVG | Boj s inflací | Vývoj volatility | Graf vývoje | Colt CZ | Praktické tipy pro obchodování indexů | Vývoj měnového páru | Nárůst nově nakažených | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Býčí trh | Investiční horizont | Technický výhled trhu | Hodnotové akcie | Trendová čára | Národní měny | Swingový výhled | Ekonomický vývoj | Regulátor | Praktické tipy pro obchodování | S&P Global | Zprávy o inflaci | Firmy | Dlouhodobé pozice | Index US100 | Adrenalin | Investiční aktivita | Tradingová portfolia | Výkon společností | Ask | Hlavní úroková sazba | Pár euro-dolar | Použití technických indikátorů | Příklad prodeje | Páka | Obchodní příležitost | Dolar včera | Posílení amerického dolaru | Medvědí divergence | Meme coiny | Úspěch v obchodování | Velký pohyb | Studie | Výkonnost indexu | Třída aktiv | ETH/USD (Ethereum) | EUR/AUD | Floor | Nástroj | Reakce trhů | Zpráva | Strach z návratu pandemie | Commodity Futures Trading Commission | Segment trhu | Válka | Kolaps | Rio Tinto | Prémie | Průměrný denní objem | Ratingová agentura | Představitelé Fedu | Příležitost akcie | Tencent | Masivní nákupy | Český běžný účet | Akademické aktivity | Podnikatelská důvěra ve Francii | Bezpečné investice | Zvyšování mezd | Měna | Reakce trhu | Rok 2024 | Platební neschopnost | Kompletní průvodce | Nižší maxima | Fibonacci retracement | Janet Yellenová | Ceny ropy | Recep Tayyip Erdogan | Státní rozpočet | Nasdaq | Současná situace | Monetární zásah | Aktuální hodnoty měny | René Remšík | Obchodování komodit | Oslabování japonského jenu | JOLTS | Přijetí | Murray | Deficit | Lukáš Kovanda | Tržní podmínky | Postavení na trhu | Zasedání Fedu | Bydlení | Politika centrální banky | RoboMarkets | Jackson Hole | Geopolitická situace | HUF/EUR | Korekční pohyb | Komoditní fondy | OPEC | USD/PLN | Produkce základních surovin | Tržní trend | Cena eura | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Čas růstu | Bloomberg | Modelový aparát | Jednání FOMC | CI Komodity | GBP | ADR | KB | S&P/ASX 200 | Nabídka | Rekordní hodnoty | Inflace v květnu | Open interest | Maloobchod | Centrální banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Odchod z Evropské unie | Obchodní týden | Společnost Genesis | Oslabení amerického dolaru | CME FedWatch Tool | Zpomalení inflace | Pablo Hernández de Cos | S/R zóna | Inflace v EU | Zpomalení ekonomického růstu | Trump | Cena akcií společnosti | Prezidentka ECB | Akcie AMD (AMD.US) | Pin Bary | Zprávy | Hlavní indexy | Silnější dolar | Guru | Obavy z recese | Pohyby cen | Nezaměstnanost v USA | Tokeny | PMI ve výrobě | Pokračující medvědí trend | Akciový analytik | Identifikace potenciálních obratů | Dolary | Federální rezervní systém | Vstupy | TSMC | Vývoj ceny bitcoinu | AI používané v obchodování | Genesis | Tvorby rezerv | LEN | Měnový trh | Averze k riziku | GBPUSD | Stavebnictví | Krize 2008 a S&P 500 | Donald Trump | Digitální měny | Odhady trhu | Poměr rizika a zisku | Beta ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Dnešní makroekonomické ukazatele | Americký dolarový index | Další růst | News trading | Instituce | COPPER | Evropské akcie | Přeprodané oblasti | Bank of Japan | Guvernér BOJ | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Risk on sentiment | Apple | Silný růst | Ropa Brent | Obchodování forex | Kolaps dolaru | Risk Reward Ratio (RRR) | Earnings | Býčí signál | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Dobrá data | Střednědobý výhled | Americké akcie | Index WIG20 | Vyhlídky | Průraz | BBC | Vojenský konflikt | DMA | Špatné výsledky | CZ | Průmyslová výroba | MetaTrader | Strategie obchodování s trendy | Kongres | Denní rozpětí | Výdělky | Potvrzení trendu | Vývoj měnového páru USD/JPY | Pád ceny | Index cen výrobců | Vysoké ceny energií | Analýza sentimentu | Evropská ekonomika | Dlouhodobě klesající trend | Největší burza | Indikátor RSI | Akcie českých bank | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Trh | Současný trend | Inflace ve Spojených státech | Komise | University of Michigan | Zasedání OPECu | Války na Ukrajině | Kanadská měna | Nástroje pro moderní tradery | Jednoduché tipy pro začátečníky | ATR | Držení obchodu | České koruny | Výrazný růst | Poptávka po úvěrech | Měnová autorita | Složení indexu NASDAQ-100 | Divergence ceny a MACD | Snížení zadlužení | Analýzy akciových indexů | Korekce | BETANDX.PL | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Nejbližší support | Upozornění | Vítězství Trumpa | Tržní prostředí | Pozice velkých spekulantů | Výrazný pokles | Britské libry | Buffett | Money management | Projev Jeroma Powella | Skladovací kapacity | Pražské burzy | Inflace ve službách | Průzkumy | Konkrétní akcie | Akciové tituly | Kroky centrálních bank | Zveřejnění výsledků | Investování a obchodování | Sázení | Obchodní strategie | Sazby ČNB | Hypoteční krize | Konkurenceschopnost | USDT | Globální recese | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Obchody | Typy strategií | Nižší low | Spekulant | Propad | Posílení dolaru | Hlavní měny | Marka | Trigger | Turecko | Pokračující pokles | Nákup libry | Tipy pro obchodování s komoditami | Stock | Apollo | Tomáš Vobořil | Anthony Fauci | Death cross (kříž smrti) | Intraday přístup | HDP eurozóny | Obchodní systém | Očekávání investorů | GBP/NZD | Velikost obchodu | Rating | Dezinflace | Tým InstaForex | Over-The-Counter | UCITS ETF NASDAQ 100 | Technické indikátory | Pandemie koronaviru | SNB | Technologické společnosti | Vývoj BTC/USD | Soustředění | Koronavirová pandemie | Michelle Bowmanová | Trh státních dluhopisů | xStation | Výkonnost indexů | Microsoft | Příležitosti | Potenciální obraty | Technické analýzy | Dění na Ukrajině | Indigo | NFLX.US | Simple Moving Average | Bernstein Bank | Alibaba | Extrémní emoce | Obavy z růstu inflace | Daňové úlevy | Výsledky průzkumu | Vlnová struktura | Akciový index | Nepředvídatelnost | Hledání patternů v grafu | Členové Fedu | Trh s futures | Commission | Spotřebitelská inflace | Trojité dno | Bitstamp | Defi | Shortování | Outside Bar | Změny cen | Správci aktiv | ANO | Finanční rok | Objemové indikátory | Mistrovství | Finanční rezervy | Long pozice | Podnikatelé | Klouzavý průměr (SMA 200) | Sázka | Andrew Bailey | Automobilky | Zhoršení nálady | Obchodní instrument | Jak obchodovat jako velcí hráči? | Ekonomické problémy | Využití ChatGPT 4 | Důvěra | Pravděpodobnost | Futures | Kontrolovat rizika | Tvůrce trhu | Důležité zprávy z USA | Index Nasdaq | Obchodování s trendy | Obchodování obchodních pásem | CFA Institute | Krátkodobé strategie | Vydělat peníze | Ekonomické ukazatele | Moving Average Convergence Divergence | Data z USA | Valuace sektoru | Analýza technických faktorů | Genesis Capital | Pokles cen ropy | Ztráta kapitálu | Zahraniční obchod | Analýzy více časových rámců | Short obchod | Futures na DAX | CZK/USD | Makroekonomika | Technické patterny | MSFT.US | Obchodovat s komoditami | Spekulace na růst | Výsledky společnosti | Downtrend | Nižší minima | Americké měny | CTA | Opuštěné dítě | Výpadky | Graf | CFTC | Jiří Hruška | FIAT | Makroekonomické zprávy | Standardní daň | Pokles eura | Historický vrchol | Přehled měnového páru | Centrální banka | Call opce | Příliv kapitálu | Podíl v automobilce | Významné zprávy | Upgrade | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Disciplína | Zdanění mimořádných zisků | Cena US100 | Přehled | Růst dovozu | Oslabování amerického dolaru | Zpráva o inflaci | Fondy peněžního trhu | Obraty | Kontext | Plyn | Bitcoinové peněženky | Trendové linie | Svíčkové grafy | LYNX | Pár EUR/USD | Omezení pohybu | CAD/JPY | Eurodolar | Trendové indikátory | Výnosové křivky | Zvýšených cen vstupů | Čistý zisk | Ideální čas | Jádrová inflace | Patrik Urban | Krátkodobé obchody | Hospodaření | Support nebo rezistence | Fed | Relativní výkon | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Americká centrální banka | Index volatility | Růst zlata | SEBA | Změny sazeb | Ekonomické cykly | Růst spotřebitelských cen | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Korunové instrumenty | Zpracovatelský sektor | Multitimeframe | Zakreslení supportů a rezistencí | Pin Bar | Ether | Objektivnější způsob obchodování | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Aktivní obchodování | Nejdiskutovanější akcie | Dolar | CryptoGlobe | Ztrátové obchody | Portfólia | Support a rezistence zóny | Úrovně pro vstupy a výstupy | G10 | AI v obchodování | Hmatatelné produkty | Růst eura | Technologičtí giganti | Nízká volatilita | HDP USA | Údaje o inflaci | Proces obchodování | Swingové minimum | Mapa k pokladu | Běžný účet | Fluktuace | Objemy zpráv | Tradingová analýza | Univerzální strategie | Příkaz Stop | Agency business | Reuters | Britská měna | Přebytek zahraničního obchodu | Pivot Point | Současný propad | Elliottova vlnová teorie | Zvýšení úrokových sazeb | Prohlášení Powella | Brexit | Trend měnového páru | Take-Profit úrovně | Analýza trhů | Vliv silného amerického dolaru | Negativní data | Investment | Alphabet Inc. | W1 | Směnný kurz | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Společnosti vyloučené z indexu | Zavírací ceny | StopLoss | Index US500 | Predikce finančních trhů | Depozitní sazba | Hybnosti trhu | Výstupy | Forex trhy | Blog | Overbalance | Rekordní maximum | Libra šterlinků | Take-Profit | Martin Klass | Pohyby kurzu | Výzvy v obchodování s komoditami | Sazby ECB | MetaTrader 4 | Utahování měnové politiky | Finanční svět | Zájmové skupiny | Hospodářství Velké Británie | Time-Frame | Pozornost | Výkon indexu | Dezinflační proces | Dnešní výsledky | BHS Štěpán Křeček | Růstový impuls | Velcí spekulanti | Cena akciového indexu S&P 500 | Nevýhody a rizika | Výkon společnosti | Profit Target | Středoevropské burzy | EURUSD | Další rozvoj | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Oslabování dolaru | Svíčkový graf | Traders | Rychle a zběsile | S&P 500 | Zakladatel | Alameda Research | Obchodník na finančních trzích | Identifikace trendu | Příkaz | Cenové trendy | Oblasti obchodování | Prop Trading | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Rozložit riziko | Obchodování | Harris | Sell-off | Zemní plyn | Předseda | Evropské banky | Libra | Interpretace | Prostor pro posilování | Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD) | Americký dolar | Britové | Ztráty peněz | CFD | Stoxx 600 | Graf komodity | OpenAI | Evening Star | Komodity ropa | SMA 100 | Snížení sazeb | Inside Bary | Open | Cena akcie | Růst tržeb | Jednání ECB | Cenové akce | Evropská měna | Nastavení indikátoru | Analýza trhu | Financovat | Kryptoměna | Ripple (XRP) | Příprava | Co je to Price Action | Pohyby na trhu | GBP/CAD | DIP | Řecko | Australský index ASX | Délka obchodování | Samsung Electronics | Klíčový level | AMD.US | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Jak trh reaguje | Jak rozpoznat klíčové S/R zóny | Barometr | Celkový trend | Neustálé vzdělávání | Míra | Natixis | Ministři financí | Hedgeové fondy | Bankéři z Fedu | Rozvoj vašich dovedností | Formace dvojitý vrchol | Refinitiv | Indikátor Stochastic | HDP v USA | Historie obchodování akciových indexů | Plodiny | MT4 | Cyklické akcie | Očekávání analytiků | Důsledná analýza | Růst světové ekonomiky | Peter Kažimír | Nové cenové dno | Květnová inflace | Makroekonomické údaje | Investice do akcií | Předstihové ukazatele | Příležitosti k obchodování | AUD/JPY | Bearish Engulfing | Budoucí vývoj | Dogecoin | Objem peněz | Money-Management | Zájem o investice | Načasování vstupů | Silné S/R úrovně | Ovebalance | Zápis z posledního zasedání Fedu | Izrael | Ceny akcií | Oblast rezistence | S&P500 | Klesající trend | EBay | Epidemie | Jan Šrajer | Čínská ekonomika | ECB | Ceny | Prudký pokles | Kurz dolar | Technologie | CHF | Současný stav | Závislost | Japonská vláda | Energetická krize | Finální odhad | ČNB | Rumunsko | Evropská unie | TSLA.US | Pokles likvidity | Pin Bars | Tipy pro obchodování | Pokles | Trh práce v USA | Problémy s dodavatelskými řetězci | Zahájení obchodování NASDAQ | Contango | Proroctví | První obchodní den | Kurs eura | Ztrátové pozice | S/R zóny (support a rezistence zóny) | Globální inflace | Onemocnění | Vývoj akciového indexu | Zasedání Bank of England | Průmyslová komodita | Svíčkový vzorec | Raff kanál | Ochranné příkazy | Tržní ceny | Finance Group | Instant Trading EU | Apollo Global Management | Země EU | Americké společnosti | Fair Value Gapy | Kryptoměny bitcoin | Potenciální zisk | Vývoj kryptoměny | Jan Vejmělek | Hedge | Pepa Zeman | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | EUR/NOK | Začněte obchodovat | Price Action a fundamentální analýza | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Kasina | Větší regulace | Akciový býčí trh | Index ISM | Tržní očekávání | Trendové obchodování | Americká ekonomika | Měny&Sazby | Vysoké ztráty | Kvantitativní utěsňování | NVDA | Trendovat směrem nahoru | Dobrá strategie | Akcie spoločnosti | Nejistota | Podpora | Obchodník | Pozornost obchodníků | Roční výnos | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Doporučení | Produkce mědi | Invest | Americká společnost | COVID-19 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Uvolněné fiskální politiky | Velké cíle | Data z reálné ekonomiky | Největší burza na světě | Energie v Evropě | Economic | Disney+ | Finanční krize | Pokles ceny | Česká republika | Společnost XTB | Adaptace | Tempo poklesu | Zveřejnění ekonomických zpráv | OTC obchodování | Index cen | Zestátnění | Break of Structure | Ukazatel inflace | Tick | Investiční nástroje | Daně | Sell obchody | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Lídři | Investment Management | Pivot | Volatilita a nejistota | Dobré zprávy z USA | Trader René Remšík | Zpětnovazební učení | Zprávy z trhů | Akcie Xeroxu | Dluhopisový trh | Ekonomické faktory | Historická cenová data | All-time high | Pozitivní sentiment | Analýza stříbra | Dividendové výnosy | Příjmy společnosti | Co jsou to supporty a rezistence | Ekonom ECB | Využívání S/R zón | Obchodování na páku | Centrum | AUD/CHF | Týdenní výhled | Zisky | Range | Devizové trhy | EUR/USD a GBP/USD | Omezení COVID | Současné ceny | Risk na obchod | Prezident Trump | Nevýhody | Oslabení koruny | Drahý kov | Cup and handle | Plánování vstupů | Flat | Innovative Industrial Properties | Bankovní rada České národní banky | Sell | Americká data | Globální ekonomika | Analýza BTC/USD | Nvidia | Broker Consulting | Cronos | Kde investovat | Ceny komodit | Dlouhodobý support | GRMN | Identifikovat trend | PX index | Nejprudší pokles | Boris Johnson | Obrovské ztráty | Růst výnosů | Hranice kanálu | Řízení rizika | Vývoj války na Ukrajině | Cena zlata | Fundamentální ukazatele | Budoucí úrokové politiky | Pullback | CBRT | Otočení trendu | Jiří Tyleček | Rizikové averze | Metoda obchodování | Trinity Bank | Media Analytics | Flash Crash | Vice | Breakout | Příležitost ke vstupu | CARA | Turecký prezident | MiCA | Růst cen | Americké akciové trhy | Dlouhodobé strategie | Vývoj úrokových sazeb | Dluhový strop | Momentum | Měsíční report finančních trhů | Cenový pohyb | RSI | OctaFX | Commodity Channel Index (CCI) | Swap | Asset management | Sazby beze změny | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Energetické trhy | Německá vláda | Komoditní trading | Inflace v Británii | Výhled pro GBP/USD | Heiken Ashi | Justin Trudeau | Nákupní příležitost | Výrobce čipů Nvidia | Útok na Ukrajinu | Financování | Dlouhé (long) pozice | ČSÚ | Plány Fedu | Long příležitosti | Finance | JDE | Velké zisky | Výrobce čipů | Makroekonomické ukazatele | Nvidia (NVDA.US) | Začínající obchodník | Index nákupních manažerů | Automobilový průmysl | Jak pochopit index NASDAQ | Obchodovat forex | Margin | Zasedání americké centrální banky | Dolarové páry | Možné zisky | Hotovost | Tržní Struktura | Ekonomický a strategický výzkum | Komise v přenesené pravomoci | Body | Technická rezistence | Aktuální valuace | Pokles ekonomiky | Senior trader | Daň z nadměrných zisků | Růst měny | Patterny | USDJPY | UTC | Zprávy z USA | Sledování globálních ekonomických trendů | Investiční poradenství | Společnosti | Maďarský forint | Atentát na Donalda Trumpa | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Technologicky zaměření tradeři | Guvernér francouzské centrální banky | Virus | Velké objemy | Rozhodnutí ČNB | Line | Prezident Joe Biden | Akcie roku | VŠE v Praze | Velké banky | 8 nejlepších obchodních strategií | Partnerství | Vyšší ceny | Otevření obchodu | Průměrná hodnota | Graf akciového indexu S&P 500 | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Nálady investorů | Zahájení obchodování | Kov | QE | Analýza dat | Obchodování na akciových trzích | ISIN | Začátečník | Průměrná mzda | DNO | Mali | Cena | Český maloobchod | Bollinger Bands | Izraelský konflikt | Kryptoměnový svět | COIN | Načasování obchodů | CME | Profesionální obchodník | Spotřebitel | Hospodářský růst | BAT | Vydělávat peníze | Amyris | Co jsou to akciové indexy? | Celková inflace | Obchodování NASDAQ | Posílení eura | Odhodlání | HAS | Moment obratu | Zajímavé příležitosti | Spojené království | WTI | Křiž smrti | Philip Lane | Bod | Miliardy korun | Přenos | Podmínky na trhu | UCITS ETF | Prodej dolaru | Obchodování indexů | Startup společnosti | Venture investic | Klesající trendové čáry | RBNZ | Polský zlotý | Aphria | Obrat trendu na americkém dolaru | Paládium | BoE Andrew Bailey | ATR (average true range) | Krátká pozice na NASDAQ | ADR (average daily range) | Bankéři | Spekulace | Obchodování CFD | Obchodní hodiny NASDAQ | Marihuanové akcie | Krize bankovního systému | Pokles zájmu investorů | Komodity zlato | Republikáni | Kryptotrh | Počet obchodních příležitostí | Evropské indexy | Překoupené zóny | Strategie a přístupy | Domácnosti | GlassNode | Tesla (TSLA.US) | Novozélandský dolar | OCI | Reinforcement Learning | Tržní struktury | Sázet | Americký akciový býčí trh | FTSE | Silný propad | Cena ropy | Analýzy trhu | Akcie společnosti Garmin (GRMN.US) | Intraday | Investiční služby | Inflace | Advanced Micro Devices | Tržby | Teorie Elliott Wave | Kurzový vývoj | Tržní sentiment | Značné riziko | Marže | DAWN | Účet platební bilance | Situace | Vývoj indexu volatility VIX | Elliott | Ozbrojené složky | Německý Ifo index | Historické rekordy | Diskont | Předběžné výsledky | Vzdělávací webináře | Glassnode | Twitter | Váš trading | Růst dolaru | Vstup do obchodu | Ripple | Mírná korekce | Kryptoměnové společnosti | Krach | Alphabet | Struktura | Sony Pictures Entertainment | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Spotová cena | Instant Trading EU Ltd. | Rizika Over-The-Counter trhů | Zkušenosti | Klaas Knot | Ursula von der Leyenová | Euro-dolar | Emmanuel Macron | Počet žádostí o podporu | Obchodní kapitál | Obratové body | Golden Cross | Google | Ukázka Dvojitého vrcholu | Lira | CHF/JPY | USD/CZK | Životní náklady | Swingoví obchodníci | Oživení ekonomické aktivity | Risk Management | US100 | IHS Markit | Statistiky | Krátkodobé tržní pohyby | FXstreet | Psychologická bariéra | Světová ekonomika | Zkusit Fintokei | Kandidáti | Jak začít obchodovat s indexem NASDAQ (US100)? | Moneta | Stagnace | Pozice bitcoinu | Diverzifikovat | Využití krátkodobých výkyvů | FX | Aukce | Růst mezd | Více časových rámců | Proof of Stake | Bublina a NASDAQ | Výhled pro EUR/USD | Michal Stupavský | Inovativní řešení | Finanční systém | Tempo inflace | Krize eura | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | DOT | Evropská centrální banka | IFO index | Dynamika trhu | Používání kryptoměn | Dynamické obchodování | ISM | Proč zvolit právě akciové indexy? | 256/2004 | Ropa a Plyn | Double top | Pokles výnosů | Příležitosti k prodeji | Analýza EUR/USD | Inside | Důležitá rezistence | Close | Grafy | Žlutý kov | Regrese | Premiér Justin Trudeau | GOOGL | Lockdowny | Extension | Obchodováním akcií na reálném účtu | Institucionální investoři | Podhodnocené akcie | Rizikovost investice | Významné úrovně | Oblasti rezistence | Vládní koalice | Aktivum | Burza v Istanbulu | Medvědí scénář | Makroekonomické faktory | Zpráva Commitment of Traders | Naše prognóza | Stříbrná horečka | Trendový pohyb | Impeachment | Klouzavý průměr SMA | Boční trend | Ekonomové | Prezidentské volby v USA | Investujte | Zvýšení volatility | Reálné peníze | Měď | Conseq | Vývoj německé ekonomiky | Konsensus | Praktické využití pro tradery | Řetězec | Rozvíjející se trhy | Riziko výkyvu cen | Odpor | AUD | Největší rizika | Contract | Červená čísla | Ranní okénko | SGD | Binance | Vládní politika | Budoucí pohyby trhu | Oscilátor | Světové měny | Commodity | Vstup do pozice | Obraty trhu | Breakout Trader | Čísla o inflaci | Ondřej Hartman | USD/THB | Investoři dnes | Vysoká poptávka | SPAD | Německá kancléřka | Bearish | Predikce | Fibo | Analytici | Elektromobily | Identifikace formací | Právo | Dobré zprávy | Měnové intervence | Kurz koruny | Citigroup | ETF na bitcoin | Přehled kurzů | Růstové tendence | Index VIX | Vysoká inflace | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Cenové formace | Budoucí růst úrokových sazeb | Rozpětí trhu | EV | Dlouhodobé investice | RRR | Výrok Lagardeové | Hodnoty měny | Cointelegraph | Equity | Epidemiologická situace | Globální ekonomické problémy | Vyšší sazby | Klíčový faktor | Arm | Snižování úrokových sazeb | Jestřábí rétorika | Labouristická strana | Monetární politika | Pozice spekulantů | Commitments of Traders (COT) | PlayStation 5 | Jádrový CPI | Výhody a nevýhody AI | Short obchody | Napětí v Perském zálivu | Pasivní investování | Nižší ceny | Kvantitativní utahování | Nové peníze | Indexový spread | Alokace | Cenové stability | Coinbase | Zasedání ECB | Credit Suisse | Etherea | Debata | Historie se opakuje | Kiliçdaroglu | Portfolia | Převis | Altcoin | Vzdálenosti stop-lossů | Fork | Conseq Investment Management | Evercore ISI | Poptávka | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Vývoz | Prodeje akcií | Konfluence | Týdenní zpráva | Webináře | Akcie Credit Suisse | Obchodní instrumenty | První odhad | Ziskovost | Měsíční report | Recese | Index strachu | Hospodářský pokles | Začínající tradeři | Nárůst výnosů | Kazuo Ueda | Makro | Švýcarský frank | Odpověď z ChatGPT | Chuť riskovat | Erdogan | Analýza BTC | Startup | Využití AI | CZK/EUR | Nálada spotřebitelů | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Hardware | Prostor pro pokles | Začít investovat | Modernizace přenosových sítí | Silný americký dolar | Analýza a strategie | Počet nových žádostí o podporu | Aktuální stav | Růst americké ekonomiky | Zbohatnutí | Signály | TLTRO | Klouzavý průměr | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Ropný šok | Růstový trend | Prime | František Táborský | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Základy obchodování | Slušné zisky | Historie komoditního obchodování | Použití patternu v obchodování | Frank | Ministři | Balance | Transparentní | Stochastic oscillator | Momentum indikátory | Kurz eura | Pivot Pointy | Obchod na EUR/USD | Pin Bar formace | Podhodnocený | Vláda Spojených států | ECB sazby | Spekulace na pokles | Resistance | Ekonomické analýzy | Oscilátor Marlin | Statistika z amerického trhu práce | Velké riziko | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Futures kontrakty | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Srovnávací základny | Pšenice | Politická nejistota | Solana | Čínský export | Znalost trhu | Ceny ropy Brent | Základní sazby | Investiční příležitosti | Brent (OIL) | Velké londýnské banky | Rizika | Eurozóna | Ekonomická data z USA | Prodejní aktivita | Psychologie | Úspěchy | Medvědí trendy | Celkový výkon | Výhledy | Swingové maximum | Británie | Americké banky | Silná poptávka | CySEC | Budoucí směr | Speciální daň | Reverzní formace | Svíčkové formace | Reporty | Technologický sektor | Soud | Fair Value | Sentiment na sociálních sítích | Komunita | Globální trhy | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Hlavní trend | Rozkolísanost trhu | Sell Stop | Akciový top pick | Názor předních tuzemských traderů | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Martin Novák | Kitco | Mince | Následování trendů | Challenge | Stop-Loss a Take-Profit | Lineární regrese | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Efektivní správa kapitálu | Růst HDP | Riziková strategie | Ziskový obchod | Zveřejnění zpráv | Channel | Trend | Obchodovat | EUR/NZD | Akcie a ETF | MimbleWimble | Dění na trhu | Obchodování s komoditními futures | ETF roku 2020 | Záhada | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Důležité informace | Majors | Vstoupit do obchodu | Chamtivost a strach | Kroky Fedu | Celkový výsledek | Časový rámec | Libanon | RBI | Obchodní pokyny | Míra inflace | Antivirus | Fundamentální data | Ekonomické údaje | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Světové události | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | Large speculators | Řízení pozic | Trumpovo vítězství | Zlato (XAU/USD) | Nařízení | Technický analytik | Sázkové kanceláře | Sociální síť | Akcie automobilky Tesla | Nabídka a poptávka | BTC | Konvergenční proces | Indexy | Nejúspěšnější scalper | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Mizuho | Nejnovější zprávy | Využití krátkodobých výkyvů cen | Zpřísnění měnové politiky | Měna euro | Hurikány | Japonská měna | Mezinárodní měnový fond | Gold | Nakupovat zlato | Koncentrace | Holubičí postoj | Peking | Aktuální prognóza | Možnosti vydělávat | Průmysl | Oslabení kurzu | Investovat do zlata | Medvědí fáze | Bolest | Očekávané výsledky | Silný fundament | Vývoj ropy | Podnikání | 200denní klouzavý průměr (MA 200) | IRU | Tempo růstu | EU | Bankovnictví | Obchodovat breakouty | Buy Stop | USD index | Dosahovat zisku | Maximilian Wienke | Sledování vzorů svíček | Break-Even | Divergence | Trend is your friend | Co bude | Charlie Munger | Supportní úrovně | ETF | Řemeslo | Nové dluhopisy | Průmysl a zahraniční obchod | Nákupní pozice | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akciové trhy | Struktura HDP | Value Gap | Úrokové sazby | Německý index DAX | Redukce | Obchodní pozice | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Ceny drahých kovů | Varování | Strategie obchodování | Stabilní zisky | Risk | Zpráva CoT | Rizikový sentiment | Viceprezident ECB | Situace na trhu | Faktory úspěšného tradingu | Obchodní aktivity | Long | Cena stříbra (XAG/USD) | Rally | Bankovní rada | Větší pokles | Vysoké výnosy | Růstové tituly | Macron | DAX | Klíčový support | PlayStation | Sázka na pokles | Velikost pozice | Plnění challange | Payrolls | Fibonacciho retracement | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | Analýza zlata | Prodejní tlak | Zajistit si riziko výkyvu cen | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Omyl | GBPJPY | Facebook | Vladimír Pikora | Drahé kovy | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Freeport-McMoRan | Indikátor | Vrcholy | Barclays | Schodek | Pokles cen | Využití umělé inteligence | Další regulace | Obchodní příkazy | Algoritmus | Klid | Euro | Obchodování s komoditami | Obchodní rozhodnutí | Relative Strength Index (RSI) | Jak obchodovat forex | Růst ceny | ROCE | Akcie Nvidia | Prodejní aktivita Hedgerů | Odhad růstu ekonomiky | Dopady vysokých úrokových sazeb | SP500 | Měnové kurzy | Začít obchodovat | YouGov | Vysoké inflace | S&P 500 (US500) | Akcie Alphabet | Řešení energetické krize | Raiffeisenbank a.s. | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Bankovní sektor | STAR | Xbox | Holubičí tón | DAWN akcie | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Invesco EQQQ NASDAQ 100 UCITS | NEST | Výsledky amerických společností | Měny regionu | Fiskální politiky | Tradingový portál | Zdravotnictví | Úrokové politiky | Makroekonomické indikátory | Akcie Tesly | Know-how | Čínské akcie | Riziko ztráty | Devizový trh | Ministryně financí | Rozmach kryptoměn | Obchodování Bitcoinu | Paradox | Vysoké zisky | Technologický pokrok | Shiba Inu | Snížení cen | Burza NASDAQ | Deutsche Bank | JPY USD | Podílové listy | Philadelphia Semiconductor | Pochybnosti | Erste | Ceny nafty | Bankovní sektor v ČR | Výsledek voleb | Akcie Xeroxu (XRX.US) | Schodek zahraničního obchodu | Trinity | Stratég | Signál k nákupu | FOREX | Růstové faktory | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Majetek | Ekonomika eurozóny | Sky News | Načasování | Korekční aktivita | Řetězce | Automatizace | Zotavení | Zrychlení inflace | Relativní výkon hlavních měnových párů | Sentiment | Order | Forexu | Investovat do ETF | Maďarská centrální banka | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Breaking | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Philadelphia Fed | EUR/SEK | Zasedání centrální banky | Podílové fondy | Ekonomika | Politika | Litecoin | Konkurence | CoinShares | Vladimír Vávra | Pozornost trhu | Vyšší high | Commodity futures | Akciové portfolio | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | NIESR | Potenciál pro růst | Nákupní korekce | Vyjádření analytiků | Mistrovství v obchodování | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Konjukturální průzkum | Analytika | Obchodujeme | Divergence ceny | Komunikace | Německá ekonomika | Stop-Lossy | Dnešní seance | Obchodní aktivita | Výhled pro akcie | Problémy v bankovním sektoru | MAM | Pravidla hry | Kryptoměnová komunita | Použití indikátoru CCI | Obnovení růstu | Poplatky | Forint | Výprodej | Objem dovozu | Pozice ekonomiky | Využití ChatGPT | Velká Británie | Růst libry | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Graf komodity Zlato | Ekonom | Double bottom | Optimismus | Japonský akciový index | Výhody a nevýhody | Členové bankovní rady | Indexy S&P | MPSV | Rychlost zotavení | Obchodní přístupy | Zahájení aktivního obchodování | Zdraví ekonomiky | Znehodnocení měny | Trader | Zavedení cel | Letectví | Turecké měny | Nákupy | Očekávání trhu | LTC | Výsledek zahraničního obchodu | Technologické akcie | Investování je rizikové | Měnové politiky | Cenový graf | Linie neckline | Vnímání | Plánování | Akciové indexy | Index volatility VIX | Obchodní válka | Jak obchodovat | Pivotní body | Forexové obchodování | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Signály pro potenciální obrat cen | Unikátní příležitosti pro tradery | Historická maxima | Ekonomická data | Byznys | Měnící se tržní prostředí | Nákupní aktivita | Komodity ropa WTI | Nejpoužívanější indikátor | Technické korekce | Akcie v obranném sektoru | Obchodování s cizími měnami | Karanténa | Výrazné pohyby | Proticyklické kapitálové rezervy | Commerzbank | Varianty koronaviru | Cykly | Zhodnocení | Inflační krize | Parita | Prolomení supportu | Ceny zlata | Fintokei trader | Silicon Valley | Akcie pražské burzy | Výhled | Timeframe | Zdanění | České akcie | Úrovně rezistence | FOMC | Technologický Nasdaq | Kukuřice | Kurzy měn | Kurzotvorná informace | Dividenda | Pokračující růst | Americký akciový index | Auta | Federální rezervní banky | Komerční banky | Americké ministerstvo | Rada ČNB | Výnosy státních dluhopisů | Světové produkce | Korekční fáze | Americký trh práce | Risk Reward Ratio | Obchodní účet | Obchodní myšlenky | Poptávka po čipech | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Zpráva o trhu práce | Formace grafu | Finanční podmínky | Ochránit stávající pozice | Josef Košťál | Počasí | Indexy nákupních manažerů | Propouštění | Trendové čáry | Scalping | Zaměstnanci | Nákup eura | Politika Fedu | Použití oscilátorů | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Výsledky testování | Medvědi | Finanční trhy | Avalanche | Statistický úřad | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické trendy | NASDAQ (US100) | Vyšší daně | Negativní vývoj | Tempo růstu HDP | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Fundamentální pozadí | Expanze | Indikátor ADR | Live trading | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Fondy | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Místopředseda Evropské komise | Comfort Finance | ARM | Komoditní trhy | Situace v Číně | Vývoj obchodní bilance | Cenové hladiny | Austrálie | Stagflace | Obchody proti trendu | GOOGL.US | EQQQ | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Růst firemních zisků | USD za barel | Bollingerova pásma | Spread | Obavy investorů | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Cena Polkadot | Peněžní trhy | Významné riziko | Reklasifikace | Masivní propady | Tržní změny | New York | Riziko korekce | MSFT | Inflace ve Velké Británii | Saldo zahraničního obchodu | Bernstein | Video | Spready | Jak se obchoduje | Direct market | Dividendový výnos | Zajišťování | Obchodní bilance | NZD/CHF | Euro včera | Portál FXstreet.cz | Roadshow | Výdaje | Riziková aktiva | ECB Christine Lagardeová | Pasiva | USD/MXN | Klesající trendová linie | Problémy | Zpomalení růstu | Risk Off | Jednotná měna | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | AOS | Měnové páry | WP | BUX | Exotické měny | EURCHF | Paramount | Bilance Fedu | Pokles poptávky | Investiční bankovnictví | Pozitivní očekávání | NFT | Zlatý kříž | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | NZD/JPY | Prezidentské volby | Krátkodobý klouzavý průměr | Vstup long | Vratislav Zámiš | Rozhodnutí Bank of England | Stabilní výnosy | Nezaměstnanost | Silné měny | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | Specifika obchodování | Úrovně supportu | Inflace v Německu | Ropa | Strategie obchodování s komoditami | Turbulence na finančních trzích | JAP225 | JPY EUR | Zpevňující euro | Semináře | Provozní náklady | Kalendář ekonomických událostí | Geopolitika | Záporná cena | Americká inflace | Rozvoj | Makroekonomická data | Klouzavé průměry | Medvědí signály | Big Short | Trh se zlatem | OIL.WTI | xStation 5 | Obchodování s CFD | Dlouhá pozice | Očekávaná reakce centrální banky | Nálada na trhu | Transakce | Hodinový graf | Obchodování pomocí Price Action | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Růst nezaměstnanosti | UnitedHealth | Poměr RRR | Silvergate Bank | Hry | Zaměstnanost | Profitovat | Irsko | Jak zakreslit supporty a rezistence | Důležité zprávy | Cenový vývoj | Varšavská burza | Výprodeje | Spotřeba domácností | Index MSCI | Ekonomika EU | NZDUSD | Další posilování | Inflace v březnu | Program QE | Zpráva COT | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | CFA | Index PCE | Meziroční růst spotřebitelských cen | Prodejní signál | Dotcom | Kvalitní korekce | Impulzy | UCITS | Rozhodnutí o produkci | Jasný signál | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Příležitosti k nákupu | Daňové příjmy | Oslabení eura | Výnosy 10letých dluhopisů | Ropa dnes | Silný pokles | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Akcie Netflix | MSCI | Ceny benzínu | Karanténní opatření | Negativní zprávy | Patria Direct | GBP/USD analýza | Pravidla obchodování | Kypr | Thomson Reuters | 100 SMA | Zvyšování úrokových sazeb | Index podnikatelské aktivity | RBA | Vlajkové formace | Bullish | Akcia | Nejasný trend | Kótování | Austan Goolsbee | Christine Lagarde | Indikátor důvěry | Transparentní řešení | Ekonomiky EU | EUR/TRY | | Nový trend | JP Morgan | Oscilátory | Obchod | Růstové vyhlídky | Úroveň rezistence | Tipy pro začátečníky | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Risk On | AMZN | Otevření ekonomik | Zlotý | Klíčová rezistence | Šance na úspěch | Oslabení | Graf komodity Ropa WTI | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | ETH/USD | Fibonacciho úrovně | Pravděpodobnost recese | Pohonné hmoty | Globální finanční krize | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pokles nezaměstnanosti | Platformy | ZEN | Pandemická situace | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Úsilí | Žádosti o podporu | Začátek nové fáze | Graf akciového indexu | Akcionář | Purple Trading | ADA | Vývoj globální poptávky | Miliardy USD | Poradce | Hodnota bitcoinu | SVB | Empire State Index | Obchodní den | Další růst sazeb | Spojené státy | Makroekonomické události | Evropské méně | Zkušenost | Hodnota indexu | Depozitní sazba ECB | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Ekonomický výhled | Samsung | Írán | Zdražování | S/R zóny | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Ekonomické krize | Energetické krize | Člen bankovní rady | Inflace v Evropské unii | Nejvolatilnější | Britská vláda | Pips | Investoři a obchodníci | Postavení dolaru | Vývoj cen akcií | EPS | Cena stříbra | Komerční banka | Pohled na trh | ADP | BIST 100 | PMI ve službách | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Číst grafy | Trhy | CPI v USA | Úbytek | Sankce | Short signál | Termínový kontrakt | Překoupené oblasti | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Platforma | Atraktivní příležitosti | Big Tech | Index S&P 500 (US500) | Devizové rezervy | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Záchranný balíček | Cena zlata (XAU/USD) | Změny trendu | Silný trend | Korekce na akciových indexech | Bing | Společnost | Globální trh | Výška spreadu | Si Ťin-pching | Xilinx | Rezervní měny | Úspěch | Plán obchodování | Analýza měnových párů | Jednání ČNB | ASX 200 | Obchodování s kryptoměnami | Obchodujte | Ocenění akcií | Nové prognózy | Přírodní katastrofy | Inflační data | Thomas Barkin | Nové obzory | Akcie Colt CZ | Výzva | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Generální ředitel | Úvěrový rating | Očekávaná inflace | SEC | Fibo retracement | Politici | Cena akcií | Ichimoku Kinko Hyo | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Non-Farm Payrolls | ASX | Slovensko | Upozornění na rizika | Rozšíření | Obchodník Peter Brandt | Vitalik Buterin | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Zemědělské produkty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | On Balance Volume | Americké ministerstvo financí | Nálada | Volume | Umělé inteligence | Britské měny | Indikátory | Tisková konference | Eura | S/R zóny v grafu | Pochopení trhu | Graf měnového páru | Iniciativa | Výkon hlavních měnových párů | Vysoké ceny | Cenové dno | Japonská ekonomika | CanniMed Therapeutics | Obchodní signál | Index BIST 100 | Nizozemsko | Blockchainové akcie | ACT | Odpovědnost | Brazílie | Dnešní ekonomický kalendář | Nasdaq v USA | Gap | Ceny pohonných hmot | Akcie Deutsche Bank | Úrokové swapy | Leverage | VIX | Obchodníci s cennými papíry | Stock Exchange | Nákupy plynu | Růst | Načasování obchodu | Definitivní obrat trendu | Případové studie | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Silné momentum | Oblast pro investování | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Příjmy | Ústup rizik | Finanční situace | Politické události | Proti trendu | Překoupené podmínky | Investujte zodpovědně | Zajištění | Tesla Motors | Obchodování na trhu | Inflace v Číně | Nastavení sazeb | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | Colt | Investování do akcií | Pandemie | Tradeři | Investiční cíle | Protiepidemická opatření | Overweight | Index | Buy | Wall Street Journal | Indikátor MACD | Směr trendů | Praktické tipy | Lockdown | Wirecard | Hlavní rizika | Shopify (SHOP.US) | BTC/USD | Token | Čínský trh | Fundament | Historie | Bohatství | Cenová akce | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Nárůst long pozic | Akcie čínských firem | Výsledková sezóna | Kulaté číslo | Engulfing | Jak se obchoduje s komoditami? | Politická rozhodnutí | EUR/CHF | Valuace | Australská měna | Uptrendovat | Zakreslení patternu | Význam umělé inteligence | Korekce trendu | Volby | Obchodní dohody | Lidské emoce | Zestátnění společnosti | Prostředí finančních trhů | CAR | Vyšší úroveň | Private equity | Individuální akcie | Nejbližší rezistence | Jak investovat | Velmi vysoké výnosy | Pochopení ekonomických principů | Zdanění výnosů | Energetická situace v Evropě | CAD/CHF | Cara Therapeautics | Proof of Work | Rychlé zisky | Polkadot | Základy Price Action | Výzvy a rizika | Cíle | Instrumenty | Bezpečnost | Investice do marihuany | Výrobce elektromobilů | Vznikající obchodní strategie | Disciplinovaný trader | Zpráva o vývoji inflace | Důležité makroekonomické zprávy | Nastavení indikátorů | Bloky | Býčí pattern | MSCI All Country World | 3cAnalysis | Budoucnost AI v obchodování | Aktuální situace | Paramount Global (PARA.US) | Novinky | Nákup zlata | Klíčové faktory | Silná koruna | Obchodní hodiny NASDAQ (US100) | Sledovat vývoj volatility | Foreign Exchange | Oscilátor Stochastic | Výkyvy | Pokles dolaru | Co jsou to vlastně komodity? | Reálné obchodování | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 | Konfluenční oblast | Wood & Company | Volatilní | Price Action analýzy | Ekonom Evropské centrální banky | Mizuho Securities | Aktuální kurzy měn | Investorské prezentace | Ceny měnového páru | Obratové patterny | Černý pátek | Banky | Pohled na akciové trhy | Kupci | Identifikace potenciálních obratů trendu | Německý průmysl | Express | Jak chránit svůj obchodní kapitál | 1D | Aplikace umělé inteligence | Slábnutí inflačních tlaků | Zvýšené riziko | Obchodovat s rozjetým trendem | Prodeje | Zahraniční obchod České republiky | Jak funguje Price Action | Technické problémy | Denní tradingová analýza | Zprávy z krypto | Týden na trhu | Makroprognózy | Načasování trhu | Zestátnění společnosti ČEZ | Zalando | Formace vlajka | Indikátor volatility | CNY | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | False breakout | Obchodování zlato | Přelom roku | Predikce možných tržních pohybů | Nejlepší doba k zahájení obchodování | Dow Jones | Hackerské útoky | Drobní obchodníci | Paramount Global | Investiční doporučení | Kryptoměna ethereum | Druhy inflace | CME Fed Watch | University of Leicester | Stochastic | Prodávej draze | Slickcharts | Meta Platforms | Budoucí potenciál | Benchmark | Zvažované investice | Aktivita Hedgerů | Burza Nasdaq | Vysvětlení základních principů | Úspěch v obchodování s komoditami | Moving Average (klouzavé průměry) | Praktické využití | Odborné přednášky | Ekonomické kalendáře | Balance křivka | Poradenská společnost | Comfort Finance Group | Price Action a časování | Vnímání Elona Muska | Agresivnější růst | Intradenní obchodník | Šance | Výhled trhů | Zastropování cen energií | Babypips | Holubice | Dopady války na Ukrajině | Rychlost | DMA obchodovaní | Vyšší low | Cena indexu | WFT zdanění | Technický výhled | Investiční instrumenty | Vodítka k rozhodování | Oslabení dolaru | Podnikání na kapitálovém trhu | Signály přeprodanosti | Order block | NOK/JPY | Úspěch v investování | Covid | Zítřejší cenové pohyby | Nová historická maxima | Warren Buffett a Charlie Munger | Odvětví | Šok | Rozpočtový deficit | Asociace obchodníků s cennými papíry | Penny stock | Swingová maxima | Dlouhodobí investoři | Úrokové sazby ČNB | Rakousko | Politické a ekonomické faktory | Fénicie | Obchodní příležitosti | Druhá vlna | Pokles libry | Dna | Obchodovat s indexem NASDAQ | Investiční společnosti | Cenový pattern | Série scalping | Výrobní sektor | Cenové pohyby | Euro roste | Rostoucí trend | Vše o investování a obchodování | Oslabování eura | Ochrana zisků | Mzda | Ztrátová investice | Řízení rizik | Svíčkové formace a grafické formace | Zprostředkování obchodování | Typy pozic | Zavírací cena | Potvrzení patternu | Měnový pár | Poradenství | NZD/USD | Philadelphia Fed Business Outlook | Fyzická výměna surovin | Intradenní obchodování | Různé skupiny obchodníků | Volby v USA | Očekávaný růst | Cílová cena | Sentiment investorů | Akcie producentů mědi | Světové akciové indexy | Události v eurozóně | Vzdělávání a rozvoj | Dánsko | Swing Trading | Částečné zestátnění | Krok za krokem | XAG/USD | Zájem kupců | Společnosti v indexu | GBP/AUD | David Vagenknecht | Index MSCI Emerging Markets | Prognóza Evropské komise | Bankrot | Banka | Obchodování v trendu EUR/USD | Kamala | ExxonMobil | Držení pozice | Technické ukazatele | Trendový indikátor | Varování před riziky | Cena plynu pro evropský trh | Trader v bance | Benchmarky | Tržní hodnota | Title Transfer Facility (TTF) | Cesta Prop Tradingem | BAL | VaR | Technická analýza | Na burze | Agentura Reuters | Akcie | Christine Lagardeová | Síla amerického dolaru | Lepší výkonnost | Měď (COPPER) | Významný dopad | Obchodování s akciemi | Teorie černé labutě | Ekonomické aktivity | Inflace v USA | Síly trendu | Nové údaje | Analytička | Zisk na akcii | Euro měna | Nejvyšší přebytek zahraničního obchodu | Dopady pandemie | Trojúhelník | Pozitivní signál | Technologický rozvoj | Ekonomiky | Mother Bar | Nové trendy v odvětví technologií | Černé pondělí | Světové trhy | All Time High | Měnová politika | Specifika obchodování s komoditami | Oblasti odporu | PARA.US | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Buy obchod | Zasedání FOMC | Obchodní plán | Evropa | Psychologické hladiny | Technická analýza stříbra | Nasdaq Composite | ETF na kryptoměny | Nové příležitosti | Hlouběji porozumět trhu | Extrémní volatilita | Tesla | Měsíční obchodování | CEE Equities | Americké prezidentské volby | Hospodářská data | Rekordní maxima | Krátkodobá rezistence | Oživení britské ekonomiky | Moskva | Obchodovat s akciemi | Ukázka nástroje Kavout | Největší ztráty | Úrovně pro vstupy | Posilování amerického dolaru | Modelování výnosové křivky | Stabilita | Negativní dopad | AI do obchodních platforem | Růst britské ekonomiky | Elon Musk | Kryptoměnová síť | Vývoj ceny stříbra XAG/USD | Americký prezident | Zápis z Fedu | Budoucnost AI | CFD akcie | Rozdělení zisku | Prohlášení | Zpřísňování měnové politiky | Short příležitosti | Dynamika HDP | Potenciální obrat | Strukturální změny | Inflace CPI v USA | Nejklíčovější strategie | Obchodování na forexu | Ekonom BHS | Britský premiér | Leverage (páka) | CFD na indexy | Zaoceánská měna | Německá spotřebitelská důvěra | Miliardář | Schopnost rychle reagovat | Bilance zahraničního obchodu | Zdravotní péče | Obchodní dohoda | Evropský parlament | Jak se stát lepším investorem | Krachy velkých krypto burz | Diskusní fórum | Komoditní měny | Marketingová komunikace | CPI v eurozóně | EURNZD | Akcie marihuany | Produkce ropy | Supporty a rezistence | Krize 2008 | Finanční výsledky | TRY | Předpověď | Finanční odměny | Zpomalování inflace | Velcí hráči | Bohemian Empire | Údaje ISM | Vývoj událostí | Commitment of Traders | Finanční výkazy | Snižování nákupu aktiv | Sledování makroekonomických ukazatelů | Platforma xStation | Výdaje státního rozpočtu | Sebenaplňující se proroctví | Analýza páru EUR/USD | Société Générale | CCI | CNDX | Ekonomický růst | Akcie Zalando | Spike | Vzestupný trend | Krize | Automobilka | Asociace | Restriktivní politiky | Podnikatelská aktivita | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Management | Průlom | XAU/USD | Pandemie COVID | SHOP.US | Farmaceutický sektor | Budoucí pohyby | Pokračování trendu | Reakce centrální banky | Posílení libry | GW Pharmaceuticals | Akcie AMD | Přeprodané podmínky | FINRA | Rates | Vliv na americký dolar | Pražská burza | Panika | Ceny stříbra | Nevyplněný Fair Value Gap | CNBC | Obraty trendu | High | Obchod s trendem | Příjmy společnosti NVIDIA | Alexander Elder | Dynamický daytrading | Hospodářská politika | Ekonomická teorie | NZD/CAD | Tržní dynamika | UBS | NATO | Americký trh | Údaje | Série scalping obchodů | Euro klesá | Uplatnění technické analýzy | Zamyšlení | Balkánské země | AI model | Vyšší mzdy | Úrovně podpory | Obchodování na demo účtu | Nadprůměrný zisk | Obratové formace | Postranní trend | Důležitá zpráva | Nejpopulárnější kryptoměny | Důvěra ve Francii | Potvrzení obchodů | Suroviny | Sledování intradenních trendů | Vývoj indexu volatility | Světová produkce mědi | Obratový pattern | Kupující | Ukázka obchodování | Mark DOUGLAS | Obchodujeme kryptoměny | Historie obchodování komoditních trhů | Riziko recese | Obchodování indexu NASDAQ | Vyšší časové rámce | Výhody | Krátkodobé klouzavé průměry | Pattern Opuštěné dítě | Konec roku | Ekonomiky eurozóny | CAD | Short | Složení indexu NASDAQ | Rollback | Převodník měn | Očekávaná reakce | Podíl nezaměstnaných | Beta | Ukázka Uptrendového trhu | Strategie sledování trendů | Zvolení Donalda Trumpa | Obchod dne | Diverzifikace bohatství | Američtí voliči | Volná pracovní místa | Držet pozice po delší dobu | Překřížení klouzavého průměru | Snižování sazeb | Důvěra spotřebitelů | Intel | Obchodování akciových indexů | Futures na americké indexy | Významné události | Snížení tempa růstu úrokových sazeb | Rétorika amerického Fedu | USD/CHF | Tony Christoforou | Nemovitosti | Chápání tržní struktury | Vlastnictví | Inflace v Evropě | Stříbro | Akcie technologických společností | Společné nákupy plynu | Grafické formace | Moving Average | Prodej eura | Úrovní podpory | Nejvyšší přebytek | Práce | Nákupy dolaru | Výměna surovin | Raphael Bostic | Klíčové makroekonomické ukazatele | Obchodní výsledky | Vše o investování | DAX (DE30) | Obchodní aplikace | CCI indikátor | Očkování | Otevírací cena | Určení dlouhodobého trendu | XTB | Denní objem | Cenové výkyvy | Největší společnosti v indexu | Indikátor ADR (average daily range) | Scalper | Vývoj trhu | Načasování snížení úrokových sazeb | Pravděpodobnost úspěchu | Podniky | Lufthansa | Obchodování pro klienty | Práce na plný úvazek | Investiční firmy | Snížení produkce ropy | Americká měna | Silná rally | Coinglass | Pokračující výprodej | Dlouhodobější trend | Trendový trh | Kola kvantitativního uvolňování | Konsolidace | GRMN.US | Kanada | Abandoned Baby | Scalping během důležitých zpráv | USD/SGD | AI pro obchodování | Vývoj situace v Číně | Jak hledat patterny v grafu | Canopy Growth | Zvýšení mezd | Finanční ztráty | Exponenciální klouzavý průměr | Dobrá čísla | Index spotřebitelských cen | Situace v Rusku | Moderní technologie | Analytické pokrytí | Skepse | Američané | Trpělivost a disciplína | Volatility | Použití Stop-Loss příkazů | Úspěšný trading | Technická vs. fundamentální analýza | Fair Value Gap | Klíčová dovednost | Lehman Brothers | Růstová portfolia | Investice do akciových titulů | RBC | Ztráta | Rozpočet | AUD/CAD | Bezpečná aktiva | xStation5 | Domácí měny | Dobré načasování trhu | Obchodování Inside Baru | Nejlepší rozhodnutí | EU a USA | Propouštění zaměstnanců | Poptávky po ropě | UNH | Vývoj na trhu | Medvědí formace | Denní graf měnového páru | Průvodce krok za krokem | City | Pozitivní vliv | Výstupní body | Techničtí obchodníci | Švédsko | Obchodování oblíbeného akciového indexu | Pracovní síly | Odliv prostředků | Nákupní signál | Dotcom bublina | Výhody obchodování | Směřování | AUD/USD | Obchodní schopnosti | Akcie ropných firem | Pád dolaru | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Uptrend | FX příležitosti | Odhady analytiků | Vstup do LONG pozice | Trendová linie | Instrument | SMA 200 | Růst inflace v USA | Standard Chartered | Potíže v dodavatelských řetězcích | Order Flow | Vladimír Beszédes | Inflace v eurozóně | Nárůst volatility | Německo | Signál obratu trendu | Pokračující uptrend | Uvolňování měnové politiky v USA | Nové trendy v odvětví | Uvolnit měnovou politiku | Dlouhá pozice na NASDAQ | Denní volatilita | Kalendář událostí | Americký ISM | Příkaz stop-loss | Pokles k supportu | Závratné zbohatnutí | Formace hlava a ramena | Graf EUR/USD | Světlo na konci tunelu | USD/JPY | Štěstí | Výhody obchodování podle Price Action | Zpracování přirozeného jazyka | Výjimečný stav | Generovat zisk | Patterny v grafu | Biden | Le Penová | Kdy trend začíná | Měnový výbor | Růstový potenciál | NASDAQ 100 | Zrychlení růstu | Měnové politiky v USA | Spekulativní kapitál | Dostatečné zkušenosti | Akciový trh | Plánování vstupů a výstupů | Indikátor ATR (average true range) | Hospodaření firem | Obrat cen | Společnosti z technologického sektoru | Výhled pro rok 2023 | Směrnice | Dlouhodobé trendy | Spolehlivost | Viceprezident | Ztráty | Modely strojového učení | Umělé inteligence v obchodování | Japonský jen | Potenciál dalšího růstu | Automotive | Noční obchodování | Severní Irsko | Index relativní síly | FXstreet.cz | Euro vůči americkému dolaru | Amundi | Odhad amerického HDP | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Výkon široké škály společností | Bilance | Ceny zemního plynu | USDIDX | Strojové učení (Machine Learning) | Head and Shoulders | Překoupenost | Direct market access | Vyčerpanost medvědů | Orbán | Natural Language Processing (NLP) | Bitcoin (BTC/USD) | L.F. Investment Limited | NZD | Příliv investorů | MWh | Investice do zlata | BETANDX | Sledování trendových linií | EUR/GBP | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Investování | XRP | Oblasti likvidity | TradingView | Setkání centrálních bankéřů | Omezit potenciální ztráty | Akumulace | Kotace | Mzdy | Canary Wharf | Obchodování s indexem NASDAQ | Tržní situace | Sazby Fedu | Současný klesající trend | HangSeng | Obchodování s trendem | Zadlužení | Obchodníci | Jednoduché tipy | Ericsson | Směřování trhů | Ukazatele | Státní dluhopisy | Hlavní měnové páry | Dohoda v hotelu Plaza | Pozice | Dvojité dno | Strategický přístup | Týdenní pivot | Objem devizových intervencí | BTC/USD (Bitcoin) | Dluhopisy | Trading | Indikátor ATR | Platební bilance | Slabost dolaru | Předsedkyně Evropské komise | Obchodování na akciových indexech | Obrovský trend | Tradingové přístupy | Investiční produkty | Fyzická výměna | Expirace | Účastníci trhu | ETC | Americké obchodování | Bid | Cena akcií společnosti Tesla | Evropský regulátor | Celkový výkon indexu | Situace na trhu práce | Strategie pro komoditní trading | Hladiny rezistence | Fibonacci | Psychologické úrovně | Obchodování formací | Nastavený risk management | Zprávy euro | Vyhlašování zpráv | Přístup k obchodování | SMA 20 | Obraty v trendu | Čína | Inflace v ČR | Volatilní výkyvy | Koruna | Tchaj-wan | Olaf Scholz | Větší pozice | Sezónní změny | Trade | Zakreslení cenové formace | Politické rozhodnutí | ČR | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Hlavní ekonom | Skupiny obchodníků | MIFID | Reverzní formace 1-2-3 | Pennant | Důsledná analýza trhů | Nastavení měnové politiky | Směr trhu | Currency | Kompenzace | Akciové fondy | Chuť k riziku | Zlepšení nálady | Nalezení obchodního stylu | Norská koruna | KOSPI | Časový horizont | Akcie společnosti Garmin | Vývoj války | Ministerstvo financí | Kapitálové trhy | Zasedání centrálních bank | Index výdajů | Překážky | Elliott Wave | Růst výnosů dluhopisů | Výkyvy v cenách | Změny klimatu | Konstrukce portfolia | Guvernér | Prodejní pozice | Platina | Pohyby ceny | Low | Býčí trend | Technické faktory | Rychlé rozhodování | Polkadot (DOT) | 200denní klouzavý průměr | Správa kapitálu | Úrovně retracementu | Rozložení obchodníků | Rezistence | Umělá inteligence | Úrokový diferenciál | Společnost Microsoft | Obecné trendy | Nákupní příkazy | USA | Zakreslení S/R | Zemědělství | Riziko | Kryptoměnový trh | Zpracovatelský průmysl | Jak kombinovat Price Action | Šíření koronaviru | Výraznější pokles | Kanadský dolar | Sazby | Plavba s proudem | Short pozice | Politické nepokoje | Cena BTC | XTB Germany | Aktivita v sektoru služeb | Trojitý vrchol | Netflix | Vánoční rally | Paul Volcker | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Schodek veřejných financí | Dolarové zisky | Největší pokles | Kontrakt | Proražení rezistence | Trendové ukazatele | Akcie Uberu | Doji svíčka | Prolomení oblasti | Miliardy dolarů | Cíl generovat zisk | Cena akciového indexu | SPX | Golden Cross (zlatý kříž) | Arena Pharmaceuticals | Poptávka po ropě | Tim Draper | Cloud Computing | Směr dlouhodobého trendu | Index BUX | Bankovní asociace | Deloitte | Obchodní výhled | Neuronové sítě | Vývoj mezd | Zahraniční forex | Ocenění | Burze | OTC | Akcie Deutsche Lufthansa | Crypto Eboy | Odliv prostředků z trhu | Index DAX (DE30) | Investovat peníze | Omezení pohybu obyvatelstva | Breakouty | Meziroční inflace | Sektor služeb | Černá labuť | Vysoce riziková strategie | Velký problém | Open Interest | Výprodej dluhopisů | Výkon | American Express | Vzdělávací článek | Měsíční měnový report | Frontier trh | Býčí scénář | Platforma xStation 5 | Tempo snižování sazeb | Fúze | XTB Live Trading | IBM.US | Domácí akcie | Fintokei | Technická korekce | Ekonomické zprávy | Yard | Investiční fond | Stimuly | Středoevropský region | Denní graf | Nejlepší čas | Nasdaq (US100) | VIAC | Trhy s komoditami | Report finančních trhů | Důležitý signál | Hlava a ramena (Head and Shoulders) | Analytik Bloomberg | Příklad nákupu | Signály pro potenciální obrat | Situace na forexovém trhu | THB | NASDAQ 100 pro úplné začátečníky | Celkový výkon ekonomiky | Specializace Finance | Maďarský index BUX | Konsolidace ceny | Míra inflace v Německu | Pád libry | Oblast fiskální politiky | Nakupuj levně a prodávej draze | Silné korelace | Analytik | Ichimoku Cloud | Zpřísňováním měnové politiky | Budoucí tržní pohyby | Indikátor Purple Strike | Investiční teorie | Pattern Inside Bar | Vyšší výnosy | Tým FXstreet.cz | XTB Research | Cesta k mistrovství | Sofistikovanější rozhodnutí | Motivace | Goldenburg Group Ltd | Rozšíření AI | Uzavření gapu | Zájem prodejců | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Medvědí Outside Bar | Investiční stratég | Pokles měny | Machine learning | Statistika | Další pokles | Vývoj ceny | Order Block | Německá inflace | Konfluenční zóna | Cit pro dobré načasování trhu | Blockchainové infrastruktury | Energetická situace | Principy technické analýzy | Taneční kroky s trhem | Doporučení pro obchodování | Přístup k pákovému efektu | Trend strategie | Buy signály | Maďarský index | Neutrální pohyb | Odrazy | Hlubší pohled | Pattern 123 | Formace 1-2-3 | Snížení hodnoty dolaru | News | Výsledek voleb ve Francii | Nakupuj levně | Klíčové S/R zóny v grafu | Politické rozhodnutí o produkci | Jak funguje index | Potenciál poklesu | Typy pozic na NASDAQ | Virtuální portfolio | Streamovací služby | Výsledky amerických voleb | Starověké civilizace | Intervenovat | Volatilita páru EUR/USD | Poslední vývoj ceny | LNG | Potenciál růstu | Změny tržních podmínek | US30 | Dodavatelské řetězce | Akcie fondů obchodovaných na burze | Komoditní obchodníci | Komoditní výhled | Proražení linie neckline | Investiční roadshow | National Association of Securities Dealers Automatic Quotation | Rizika a výzvy v obchodování | Roadshow Bernstein Bank | Obchodování s akciemi technologických společností | Ethereum (ETH/USD) | Sociální sítě | Měnová politika Evropské centrální banky | Implikace | Potenciální obrat trendu | Rizika obchodování proti trendu | Válka na Ukrajině | Falešný signál | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Technická recese | Více peněz | Purple Strike | Klíčová průmyslová komodita | Prodej | Bitcoin | Automatické systémy | Výše zdanění | Překřížení klouzavých průměrů | Investice do nových technologií | Obchodovanie | Silný sell-off | Japonská centrální banka | Euforie | Ceny Bitcoinu | Artificial intelligence | Fundamentální síly | Bez rizika | Společnost Fintokei | Včerejší obchodování | Co se děje na finančních trzích | Drahokamové vlastnosti | Parlamentní volby | Formace Pin Bar | Investiční | Nejvyšší volatilita | Forex příležitosti | Výhled recesních scénářů | Odhad růstu HDP | Crypto Eboy - René Remšík | Cena plynu | Engulfing (pohlcení) | Plavba na otevřeném moři | Spekulovat | Oznámení | Ekonomika USA | Longové obchody | Trendové strategie | SPAC v ČR | Další růst úrokových sazeb | Posilované učení | Marine Le Penová | Formace v grafu | Investice do reálných aktiv | Posilování eura | Double top/bottom | Hypotéza | Zpráva o vývoji inflace v USA | Online prostředí | Longaři | Britské banky | Berlín | Výzvy v obchodování | ATH | Možnost krátkého prodeje | Zajištění rizika | Opce | Využití pro tradery | Celkový sentiment | Klíčový kontext | Výkonnost | Oficiální míra nezaměstnanosti | Akcie fondů | Medvědí kanál | IIPR | Abandoned Baby (Opuštěné dítě) | Změna trendu | Nesoulad | Přebytek obchodní bilance | NASD | Analytický tým | Opatření | Denní minima | Energetický sektor | Index dolaru | Specifické výzvy | Hospodářské oživení | Budoucnost | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Euro vůči dolaru | Akcie Wirecard | Výkyvy cen | BOS | Očekávaná data | Rozhodování | Výhled pro akcie ČEZu | Index CPI | Obchodní války | Alameda | Rýže | Obchodování s indexem | Prodávající | Akcie bank | Goldenburg | Spolehlivost obchodů | Walmart | Distribuce | Index S&P 500 | Dlouhodobé trendy na trhu | Sektorové alokace | Obchodovat na trzích | Technologický index | Vlna epidemie | Referendum | Ekonomická situace | Potravinový řetězec | Portfolio trading | Česká koruna | Cenový propad | Chaikin | Sony | Národní asociace obchodníků s cennými papíry | Významné cenové výkyvy | Invesco EQQQ NASDAQ 100 | CEE region | Aplikace v algoritmickém obchodování | Konzervativci | Použití Stop-Loss | Zmírňování opatření | Vytváření trendové strategie | ETF NASDAQ 100 | BinanceCoin | Krypto | Burzy cenných papírů | Obchodné signály | Pojištění proti nepřízni | Zlato | Technická analýza zlata | HDP | Předpovídat tržní pohyby | Prodej akcie | Představitel Fedu | Maloobchodní tržby | Eskalace konfliktu | Přeprodané zóny | Likvidita | Český PX index | CL | Vstupní a výstupní body | Libra klesá | Britský regulátor | Investiční rozhodnutí | Odvětví technologií | SNY | Zprávy a události | EURCAD | Hlavní akciové indexy | Nemovitý majetek | 123 pattern | GPS | Cena kryptoměny | Stablecoin | TSLA | Členské země | New York Times | Simple Moving Average (SMA) | Fond | Odraz na finančních trzích | Dow Jones (US30) | Inflace CPI | Kamala Harris | Odliv peněz | Pattern recognition | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zajímavé pohyby | Kurzy | Český kapitálový trh | Nový týden | Trading systém | Konec downtrendu | Vývoj cen ropy | Formace Inside Bar | Tržní fundamenty | Spekulanti | Canopy Growth Corporation | Exponenciální průměr | Dynamický trh | Měkké přistání | Dnešní zprávy | Účely swingového obchodování | Objednávky | Inflační očekávání | Integrace AI | Korporátní dluhopisy | Pokles důvěry | Historické momenty | Joe Biden | G7 | Index ASX | Evropské akciové trhy | Úroveň supportu | Vývoj české koruny | Obchodování proti trendu | Volatilita na EURUSD | BH Securities | Online trading | Rovnovážný stav | Rozjetý rostoucí trend | USD/CAD | Konfederace | Futures na zemní plyn | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Zveřejnění důležitých zpráv | Výsledky NFP | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Worldcoin | Fundamenty | Vrcholy a dna | Omikron | Bitcoinové a blockchainové akcie | Cenový pokles | Vývoj měnového páru USD/CAD | Hedging | Index PMI | Throwback | Boj s koronavirem | 2008 a S&P 500 | Komodity | Důležitý support | Analýza | Dynamický support | NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Peter Brandt | Údaje o nezaměstnanosti | Trhy v USA | Oslabování libry | COT | Obchodní hodiny | Trh s kryptoměnami | Výrobní náklady | Krypto aktiva | Správa | Trend je tvůj přítel | Londýnské banky | Klidný trh | Obchodovat Price Action | Důchodový systém | Transakce s kryptoměnami | Miliardy | Výnosy | Dotcom bublina a NASDAQ | Analyzovat cenové pohyby | Upvest | Velmi volatilní | Česká národní banka (ČNB) | Put | Největší kryptoměny | DJ30 | Obchodní systémy | Vstoupit do trhu | Disney | Zajistit si riziko | Average True Range | Cena komodity | Sazba Fedu | Nikkei (JAP225) | Přeprodáno | Ukázka Downtrendového trhu | Analyzovat jednotlivé akcie | Akcie automobilky | Omniverse | Hlavní ekonom ECB | Vlády | Maroš Šefčovič | Devizové rezervy ČNB | Začínající investoři | Úrokové prostředí | Částečný úvazek | Utaženější měnové politiky | DAX-FTSE | Kryptoměny | Časové rámce | Prognózy českého hospodářství | Mimořádné dividendy | Rezistence zóny | Katastrofy | NASDAQ v období paniky | Halving | Stav americké ekonomiky | USD/HUF | Zachování neutrality | Vítězství | Umělá inteligence (AI) | Promořenosti populace | Akcie ČEZ | Medvědí trend | Koronavirus | Co jsou to akciové indexy | Belgie | Obraz trhu | Supporty | Čistý graf | Investor | Objem obchodování | Engulfing pattern | Zlepšení | Obchodní styl | Index amerického dolaru | CHF USD | Extrémně ziskové | EUR/ZAR | Fibonacciho expanze | Druhý odhad amerického HDP | Jednotlivé akcie | Nonfarm Payrolls | Cena kontraktu | ČTK | Session | Sentiment trhu | Nejisté situace | Daně z mimořádných zisků | Svíčková formace | Předsevzetí | Americké akciové indexy | Amazon | Americká vláda | Technologické giganti | Edukační a analytické články | Španělsko | Výrobní inflace | Tržby společnosti | Jerome Powell | Strategie pro komodity | Emerging markets | Vysoké úrokové sazby | CEE | Klesající struktura | Česká národní banka | Západoevropské trhy | Jisté pokračování trendu | Analýza ceny | Ceny akcií bankovních domů | Wall Street | Tether | SPAC | Rozmanitost komodit | Učení se | Vítězství Donalda Trumpa | WhatsApp | Pokles reálných mezd | Vyhlídky amerického dolaru | ADA/USDT | Downing Street | Příjmy domácností | Crowdfundingové platformy | Time frame | Důvěra v německou ekonomiku | Lael Brainardová | Trading Floor | Akcie v roce 2020 | Index DAX | Základní úroková sazba | Úřady | Markit | Investice do akcií NASDAQ | Identifikace formace | Graf dne | Denní obchodníci | Prezident Federální rezervní banky | Australský index | Hike | Nakupovat | Sledování nejvlivnějších společností | European Central Bank | Cardano | BNB | NLP | Spotřebitelské ceny
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Obratové body
Obratové formace
Obratové grafické formace
Obratové klíny
Obratové patterny
Obratový klín
Obratový pattern
Obratový signál
Obrat pohybu
Obrat pohybu ceny

Následující klíčová slova

Obrat trendu na americkém dolaru
Obrat tržního akciového trendu
Obratu trhu
Obrat velkých německých firem
Obrat velkých německých podniků
Obrat ve válce na Ukrajině
Obrat v ideologii
Obrat v měnové politice
Obrat v měnové politice Fedu
Obrat v sentimentu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
SAB Finance
Potvrďte prosím... Zavřít