Pondělí 20. května 2024 00:10
reklama
FTMO král
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster

Další pokles

C:\fakepath\audnzd-17052024-1.jpg

Multitimeframe analýza: 17.5.2024 AUD/NZD

17.05.2024 V rámci Multitimeframe analýzy se sleduje vždy více časových rámců. Pro swingové obchodování jsou ideální kombinací rámce: D1 pro určení trendu, H4 pro identifikaci korekce, H1 pro detailnější pohled a načasování případných vstupů do obchodů.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 17. května pro začátečníky

17.05.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl pod úroveň nula, což odpoledne omezilo potenciál páru klesat – zvlášť poté, co libra poměrně výrazně oslabila. Zakrátko následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD byl v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý nákupní scénář. Výsledkem bylo posílení páru o 30 pipů. Vzhledem k páteční absenci údajů ze Spojeného království můžeme bohužel očekávat růst páru jen poté, co obchodníci aktivně ubrání denní minimum. Pokud cena tuto hranici překoná, mohl by pár prudce klesnout, takže s long pozicemi buďte na konci týdne velmi opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 1,0858 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce propadl pod nulu, což omezilo odpolední potenciál páru EUR/USD k dalšímu poklesu – zejména poté, co euro poměrně výrazně oslabilo. Po krátké době následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci druhého scénáře pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 20 pipsů. Trh prognózy Evropské komise a slušnou zprávu o finanční stabilitě eurozóny ignoroval. Až slabé údaje o americkém trhu práce a trhu nemovitostí vrátily poptávku po euru. Nemůžeme však říci, že by kupující měli trh zcela pod kontrolou. Dnes by mohl poskytnout impuls dubnový index spotřebitelských cen v eurozóně a jádrový index CPI. Pokud se ukazatele budou shodovat s prognózami ekonomů, pár pravděpodobně zůstane pod tlakem, takže s nákupy eura dnes buďte velmi opatrní. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\trader-17052024-13-zm.jpg

Hang Seng - Intradenní výhled 17.5.2024

17.05.2024 Preferovaný scénář: Krátké (short) pozice pod 19 550 s cílem na 19 270 a dále pak až na 19 110.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. května (seance v USA)

17.05.2024 K úvodnímu otestování ceny na úrovni 1,0872 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem se, zejména vzhledem ke včerejšímu trendu, zdržel prodeje eura. Krátce poté došlo k dalšímu testu na úrovni 1,0872, když se ukazatel MACD zotavil z přeprodané oblasti, což umožnilo uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu však nedošlo a tlak na pár se vrátil. Na náladu na trhu měla negativní dopad absence statistik z eurozóny.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 16. května (americká seance)

17.05.2024 K otestování ceny 154,17 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup dolaru. V důsledku toho pár vzrostl o více než 80 bodů a dosáhl cílové úrovně 155,01. Je zřejmé, že obchodníci po včerejším poklesu využili atraktivních cen a část poklesů rychle odkoupili. Poptávka po dolaru zůstane s největší pravděpodobností vysoká – zejména v případě silných údajů z USA. Čekají nás důležité údaje o týdenním počtu počátečních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, počtu nových stavebních povolení a objemu vydaných stavebních povolení. Silné fundamentální zázemí povede k dalšímu růstu páru USD/JPY, jehož cílem bude vyrovnat včerejší pokles z ročních maxim. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky ze dne 16. května (americká seance)

17.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2670 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu páru. Z tohoto důvodu jsem se zvlášť proti trendu zdržoval prodeje. Krátce nato došlo k dalšímu otestování ceny 1,2670, když indikátor MACD oživoval z přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu ale tentokrát nedošlo. Libře nepomohla ani absence statistik z Británie. Máme důležité údaje o počtu počátečních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, nových stavebních povoleních a objemu stavebních povolení. Sledujte také změny v americké průmyslové výrobě. Silné fundamentální pozadí povede k dalšímu poklesu libry a růstu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 16. května pro začátečníky

16.05.2024 Cena 1,2627 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup libry. Pár GBP/USD ve výsledku rostl k oblasti cílové úrovně 1,2680, takže obchodníci mohli získat přibližně 50 pipů. Absence údajů ze Spojeného království pomohla libře udržet si vedoucí pozici a zprávy o ochlazení inflace v USA podnítily nové long pozice, které prodlouží uptrend. Spojené království dnes bohužel nezveřejní žádné zprávy, takže účastníci trhu budou pravděpodobně sázet na další růst páru GBP/USD s cílem na nových měsíčních maximech a budou dál pracovat na býčím trhu. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 1,0837 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl do oblasti cílové úrovně 1,0882, takže obchodníci mohli dosáhnout zisku ve výši přibližně 50 pipsů. Na zprávy o indexu spotřebitelských cen ve Francii, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě trh nereagoval. Údaje o inflaci v USA však trh rozhýbaly a daly kupujícím eura velmi silný impuls. Dnes může růstový trend pokračovat; k tomu je však zapotřebí dobrých prognóz Evropské komise a slušné zprávy o finanční stabilitě eurozóny. Žádné další zprávy dnes k dispozici nebudou, takže pokud trh ustojí slabé údaje a tlak prodejců, pak by zřejmě euro mohlo odpoledne pokračovat v růstu. Je lepší jednat v souladu s trendem a hledat nákupní signály. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Paliva v Česku dál zlevňují, tempo poklesu cen v týdnu zrychlilo

16.05.2024 Ceny pohonných hmot v Česku dál klesají, tempo zlevňování v uplynulém týdnu zrychlilo. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic v Česku prodává v průměru za 39,55 koruny, před týdnem byl o 43 haléřů dražší. Nafta zlevnila o 49 haléřů na litru, v průměru stojí 37,78 koruny za litr. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje. Analytici předpokládají další zlevňování i v následujících dnech.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 16. května. Trh viděl v údajích o inflaci v USA skryté poselství.

16.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru. Jak jsme předpokládali, volatilita byla včera o něco vyšší. Zpráva o inflaci představuje pro forexový trh velmi důležitou událost, takže musela následovat reakce. Vezměte ale na vědomí, že podobnou reakci trhu jsme čekali i nečekali. Na jedné straně jsme vás varovali, že pár může růst nebo klesat, pokud se skutečná hodnota bude shodovat s prognózou. A přesně to se také stalo. Poté, co se pár pohyboval rovnoměrně oběma směry, ale trh obnovil nákupy. Na jakém základě? Tatáž zpráva o inflaci v USA očividně nedávala důvod k novým prodejům dolaru.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 Test ceny 156,16 přišel v době, kdy MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrzuje scénář pro prodej dolaru. V důsledku toho pár klesl k úrovni 155,76, takže mohl z trhu získat přibližně 40 bodů. Na páru je patrná nervozita před důležitými údaji o inflaci v USA. Obchodníci po dalším býčím trhu vybírají zisky a počítají se vstupem na atraktivnějších cenách, kterých mohou dosáhnout, pokud zprávy o růstu inflace v USA zklamou ty, kteří se soustředí na další sílu Federálního rezervního systému. Pokud čísla znovu ukážou zesílení cenového tlaku, bude pár USD/JPY pravděpodobně s novou vervou růst. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 Test ceny 1,2610 přišel v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Scénář č. 2 pro prodej se nenaplnil. Absence statistik ze Spojeného království posunula libru nad týdenní maximum, ale to bylo vše, protože nás čekaly důležité údaje z USA. Trh bude reagovat na údaje o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako na změny objemu maloobchodních tržeb a indexu Empire Manufacturing. Růst inflace povede k poklesu libry a nákupu dolaru, zatímco pokles cen nebo případná shoda údajů s prognózami budou důvodem k nákupu libry, která bude pokračovat v uptrendu. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 K otestování cenových úrovní, které jsem určil v první polovině dne, nedošlo. Přestože byla zveřejněna poměrně široká škála statistických údajů o eurozóně a míře růstu HDP, euro na ni nereagovalo a udržovalo volatilitu trhu na poměrně nízké úrovni, což mu ani neumožnilo dosáhnout mnou určených úrovní supportu a rezistence. HDP eurozóny za první čtvrtletí, ponechané bez revize, je méně důležité než údaje naplánovaný na druhou polovinu dne. Vcelku výrazná reakce trhu přijde po údajích o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako po změnách objemu maloobchodních tržeb a index Empire Manufacturing Index. Inflace je velmi důležitá pro určování budoucí měnové politiky Fedu, takže její růst určitě odsune plány na snížení úrokových sazeb, což posílí americký dolar. Pokud budou údaje odpovídat prognózám ekonomů nebo pokud inflace klesne, spustí se nákup rizikových aktiv včetně evropské měny. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. května. Proč byli prodejci zklamaní z údajů o americkém indexu výrobních cen.

15.05.2024 Měnový pár EUR/USD vykazoval nízkou volatilitu a druhý den v týdnu se pohyboval mírně nahoru, jak už se stalo zvykem. Obecně vzato, cena se pohybuje každý den stejně – směrem nahoru, ale slabě. Euro v úterý nutně nepotřebovalo silné důvody k růstu. Obchodníci dopoledne ignorovali zprávy z Německa a eurozóny, přestože přinesly poměrně dobré výsledky. Jak jsme ale včera zmínili, jednalo se o sekundární údaje. Na druhou stranu, americký index výrobních cen (PPI) vyvolal na trhu emoční bouři. Je naprosto nejasné, jaké úmysly trh měl. Dolar nejdřív prudce stoupal a pak ještě silněji klesal.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru, podobně jako ráno. Proto jsem se zdržel nákupů. Nečekal jsem ani na druhý prodejní scénář, takže jsem během americké seance zůstal bez vstupních bodů. Vzhledem k absenci údajů z Japonska se teď obchodníci zaměří na dnešní údaje z USA, které by mohly trhem výrazně otřást. Do této chvíle bylo nepravděpodobné, že by Bank of Japan intervenovala, a ke klíčové zprávě se budou obracet i hlavní hráči, kteří dokážou změnit poměr sil na trhu. Naším hlavním cílem je obchodování v rámci bočního kanálu. Údajům z USA se budeme věnovat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 1,2568 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry, který prodlouží uptrend. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o zhruba 25 pipů. Obstojné britské zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a průměrném výdělku podpořily libru v první polovině dne a obchodníci otevřeli po zveřejnění amerických údajů nové long pozice. V důsledku toho mají býci páru GBP/USD velkou šanci aktualizovat měsíční maximum, což ale bude záviset také na údajích ze Spojených států, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Aktuálně při absenci údajů z Británie doporučuji využívat korekce a poklesy k nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 Cena 1,0809 byla otestována v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál páru EUR/USD. Proto jsem euro nenakupoval. Na druhý prodejní scénář jsem bohužel nečekal. Euro mírně kleslo kvůli údajům o cenách výrobců v USA, které byly vyšší, než předpokládali ekonomové, ale postoj předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella a jeho naděje, že inflace začne v blízké budoucnosti klesat, umožnily eurovým býkům dál tvořit long pozice. Dnes v první polovině dne očekávám nárůst volatility a prudký pohyb páru bezprostředně po zveřejnění zpráv o francouzském indexu spotřebitelských cen, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě. Je ale důležité si uvědomit, že aby pár mohl vykázat prudký pohyb, musí se tyto ukazatele výrazně odchýlit od prognóz ekonomů. Pokud budou v souladu s očekáváním, může euro pokračovat v uptrendu, který pozorujeme od začátku týdne. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Cena Ethereum očekává růst, který změní náladu v býčí

15.05.2024 Cena etherea očekává prolomení směrem vzhůru nad úroveň 2900 dolarů. ETH se musí usadit nad úrovní 2900 a 2940 dolarů, aby v blízké budoucnosti pokračovalo výše.
img

Ranní okénko - Platební bilance ČR láme rekordy, dnešek bude patřit ekonomice USA

15.05.2024 Dnešní den přinese klíčové informace zejména pro hodnocení vývoje americké ekonomiky. Hlavní událostí dne bude zveřejnění inflace v USA za duben, která by měla dle očekávání trhu mírně zpomalit z březnových 3,5 % na 3,4 %. Meziměsíční tempo růstu cen by pak mělo zůstat stejné, tedy 0,4 %, zpomalit by ovšem měla jádrová inflace z 0,4 % na 0,3 % (m/m). V meziročním srovnání by jádrová inflace měla zůstat na vyšších úrovních, očekává se ale mírné zpomalení z 3,8 % v březnu na 3,6 % v dubnu. Další informaci přinesou maloobchodní tržby, které napoví sílu domácí poptávky v USA. Očekává se, že růst tržeb pokračoval i v dubnu, ale tempo by mělo zpomalit z březnových 0,7 % na 0,4 %. V neposlední řadě se dozvíme také výsledek newyorského indexu Empire Manufacturing, který přiblíží výkonnost zpracovatelského sektoru. Obchodní aktivita pravděpodobně poklesla i v dubnu, což by znamenalo již šestý propad v řadě, trh ovšem očekává zmírnění tempa z -14,3 na -10 bodů v květnu.
C:\fakepath\0intradennítrader2-14052024-1-zm.jpg

Dolarový index - Intradenní výhled 15.5.2024

15.05.2024 Intradenní výhledy a analýzy jsou dostupné pouze pro členy VIP zóny FXstreet.cz. Pokud se stanete členem naší VIP zóny, tak získáte přístup ke všem intradenním výhledům a analýzám.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 Cena 1,0795 byla v první polovině dne otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. K opakovanému testu této úrovně pro realizaci scénáře č. 2 nedošlo. Obstojné údaje z Německa a růst indexu ekonomického sentimentu ZEW pro eurozónu vedly k nové vlně růstu rizikových aktiv, ale zatím nelze říct, že by kupci získali nějakou obrovskou výhodu. Pozornost se soustředí na americkou seanci, ve které bude zveřejněna další série údajů o inflaci v USA a vystoupí předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell. Slova a výroky tohoto politika budou mít mnohem větší váhu než údaje o cenách výrobců, takže se zaměřím na ně. Tvrdý přístup k boji s inflací ještě víc odloží očekávání obchodníků týkající se snížení sazeb a povede k poptávce po dolaru a poklesu eura. Naopak nepravděpodobná situace by euru umožnila pokračovat v růstu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 K prvnímu testu ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už výrazně stoupal od úrovně nula, což podle mého názoru omezilo růstový potenciál páru – zejména v podmínkách nízké aktivity kupců kolem denního maxima, charakterizované slabým obchodovaným objemem. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval. K realizaci prodejního scénáře č. 2 zakrátko poskytl příležitost druhý test této úrovně v době, kdy byl MACD v překoupené oblasti, což vedlo k poklesu páru o 25 bodů, po kterém tlak prudce klesl a zabránil prodejcům dosáhnout úrovně 156,28. Ve druhé polovině dne bude bude mít šanci opět americký dolar. Očekávají se silné statistiky indexu cen výrobců a jádrových cen výrobců bez potravin a energií. Dalším důvodem pro zvýšení nákupů amerického dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu bude pevný postoj předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 Cena 1,2545 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesl z úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu. Přestože libra klesla a já jsem tento pohyb přehlédl, mohl jsem využít nákupu při odrazu od úrovně 1,2519, který jsem zaznamenal. Z trhu se mi podařilo vytáhnout víc než 30 bodů. Zveřejněné údaje o britském trhu práce byly vcelku obstojné, takže pokles libry, který přišel krátce po nich, překvapil a byl rychle vykoupen, protože nebyly důvody k navyšování short pozic. Ve druhé polovině dne může volatilita opět vzrůst, protože se očekává zveřejnění údajů o indexu cen výrobců v USA a projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Tvrdý postoj a náznaky dalšího boje proti vysoké inflaci rychle vrátí na trh poptávku po dolaru, zatímco mírnější postoj a šance na snížení sazeb v letošním roce povedou k dalšímu růstu páru. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Cena SOL znovu posiluje, může Solana opět dosáhnout 150 dolarů a dále růst?

14.05.2024 Cena Solany vytvořila podpůrnou základnu poblíž úrovně 138 USD a zahájila nový růst. SOL překonal Bitcoin i Ethereum a přesunul se do pozitivní zóny nad úroveň 144 USD.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,2553 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již prudce posunul od nuly směrem nahoru, což ovlivnilo potenciál libry k růstu, ke kterému došlo odpoledne bez zvláštního důvodu. Dopoledne se díky absenci údajů ze Spojeného království podařilo na trhu zachovat rovnováhu a aktivnější byli býci, kteří zároveň dokázali absence údajů z USA využít. V důsledku toho přetrvává růstový trend, který by se dnes mohl vyvinout v další cenový skok. K tomu však pár GBP/USD potřebuje dobré údaje z britského trhu práce. Mezi dnešními plánovanými zprávami z Velké Británie jsou také údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a o průměrném výdělku. Dobrá zpráva o průměrném výdělku v návaznosti na nedávné zprávy o nižší inflaci by byla dobrým impulsem k nákupu libry, stejně jako zpráva o nižší míře nezaměstnanosti ve Spojeném království. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky

14.05.2024 Cena 155,82 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl zhruba o 15 pipů a to bylo vše. Odpolední test ceny 155,96, když indikátor MACD právě začal stoupat od nuly, vyvolal nákupní signál, který poslal pár o více než 30 pipů nahoru. Dnešní údaje o indexu cen výrobců pro japonské podniky výrazně neovlivnily dynamiku páru, takže dolar má stále potenciál růst. Všechno ale může být po dnešních údajích z USA jinak, takže obchodníkům doporučujeme opatrnost při nákupech na současných maximech. Není jasné, jak na nejnovější údaje z amerického trhu práce zareaguje šéf Federálního rezervního systému a jak se vyjádří k současné situaci nebo k úrokovým sazbám. Podrobněji to ale probereme v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,0795 došlo v době, kdy už indikátor MACD prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál páru. Proto jsem euro nenakupoval. Druhého prodejního scénáře jsem se bohužel nedočkal. Euro ignorovalo údaje z Evropské komise, ale absence dat z USA umožnila páru EUR/USD překročit týdenní maximum, kde se celý růst setkal s short pozicemi. Dnešek by mohl být dnem naplněným událostmi. Zprávy z Německa a eurozóny by mohly ráno vyvolat určitou reakci trhu. Slabá čísla německého indexu spotřebitelských cen mohou vyvíjet tlak na euro, stejně jako neuspokojivé údaje indexu ekonomického sentimentu ZEW pro Německo i eurozónu. Stojí za zmínku, že případný pokles německého indexu by v současných podmínkách mohl vyvinout velký tlak na euro. Pokud se ukáže, že údaje jsou nad očekávání dobré, bude pár pokračovat v růstu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\0intradennítrader2-14052024-1-zm.jpg

Index NASDAQ 100 (CME) (NQ) - Intradenní výhled 14.5.2024

14.05.2024 Intradenní výhledy a analýzy jsou dostupné pouze pro členy VIP zóny FXstreet.cz. Pokud se stanete členem naší VIP zóny, tak získáte přístup ke všem intradenním výhledům a analýzám.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen přezkoumat technický obrázek a přeseněji definovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se plánuji rozhodovat. Ve druhé polovině dne bohužel nejsou k dispozici žádné významné údaje z USA, takže se pravděpodobně nedočkáme bláznivých a směrových pohybů. Lepší je obchodovat v rámci kanálu, ačkoli existují šance na malé " breakouty" nahoru i dolů. Trhem by mohla otřást intervence japonské centrální banky, která je dnes však také nepravděpodobná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 K prvnímu otestování ceny na úrovni 1,0785 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal nad nulu, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Opětovné otestování této úrovně poskytlo příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro prodej, jelikož se ukazatel MACD nacházel v překoupené zóně a postupně od ní klesal. Jak je však vidět v grafu, vzhledem k absenci důležitých statistik z eurozóny se výrazný pohyb směrem dolů neuskutečnil. Volatilita trhu je i nadále velmi slabá a s největší pravděpodobností se situace bude opakovat také během americké seance. Ve Spojených státech nebudou zveřejněny žádné důležité údaje, takže nejlepší bude zaměřit se na projevy představitelů Federálního rezervního systému, jako například na projev Loretty Mester, kteří mohou oznámit další opatření v boji proti inflaci, což teoreticky povede k posílení amerického dolaru vůči euru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 13. května (americká seance)

14.05.2024 Cena 1,2535 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na nákup libry, i když silný růst páru jsem nečekal. V době psaní článku pár vzrostl nahoru jen o 7 bodů, což je vše, čeho jsou kupci momentálně schopni. Údaje o podílu zpožděných hypotečních splátek v USA nebudou ve druhé polovině dne zajímavé, takže je stále šance na realizaci dopoledního scénáře č. 1 pro nákup. Za pozornost stojí pouze projev představitelky Fedu Loretty Mesterové, ale její slova nejspíš nepovedou k výraznému růstu volatility na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trader-13052024-44-zm.jpg

Forex: Koruna po údajích o dubnové inflaci posilovala vůči euru i dolaru

13.05.2024 Koruna v úvodu týdne posilovala k oběma hlavním světovým měnám. Reagovala také na údaje o dubnové inflaci, která překonala očekávání finančního trhu i České národní banky (ČNB). Vůči euru si dnes koruna ve srovnání s pátečním závěrem polepšila o 18 haléřů na 24,75 EUR/CZK. Na této úrovní byla naposledy na konci ledna. K dolaru pak česká měna zpevnila o 24 haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,91 USD/CZK.
img

Předpověď ceny DOGE

13.05.2024 Dogecoin prodloužil ztráty a obchodoval pod zónou podpory 0,1420 USD vůči americkému dolaru. DOGE se nyní zotavuje, ale čelí klíčovým překážkám na úrovni 0,1450 USD.
C:\fakepath\gbpusd-13052024-30-zm.jpg

GBP/USD v silné konfluenční oblasti vytváří formaci Hlava a ramena

13.05.2024 Měnový pár GBP/USD na 1hodinovém grafu vytváří formaci Hlava a ramena na klíčové S/R zóně, kde zároveň dochází ke konfluenci klesající trendové linie a klouzavých průměrů SMA 100 a SMA 200. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem dolů. Uvnitř pravého ramene dochází k překřížení klouzavého průměru SMA 100 a SMA 200, což může naznačovat další pokles. Dočkáme se prolomení zmiňované linie neckline a pokračování klesajícího trendu?
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 155,81 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Slabé údaje z USA ale po růstu o 10 pipů vyvinuly tlak na pár USD/JPY. Obstojné ukazatele míry výdajů japonských domácností, změny objemu bankovních úvěrů a salda běžného účtu umožnily trhu udržet si ráno rovnováhu. Po neúspěšném pokusu o proražení denního maxima a neuspokojivém indexu spotřebitelské nálady v USA spolu s očekáváním růstu inflace v USA byl dolar znovu pod tlakem. Dnes očekávám obchody páru v rámci kanálu a aktivní nákupy dolaru ze strany obchodníků, jejichž cílem bude aktualizace lokálních maxim. Na long pozicích je ale lepší být co nejníž. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,2522 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Po propadu o 18 pipů se pár GBP/USD vydal nahoru. Silné údaje o HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu ráno podporovaly libru, ale obchodníci nebyli u denního maxima aktivní. Slabé údaje z USA a očekávaný růst inflace vedly v druhé polovině dne k růstu volatility, ale pár GBP/USD se nedokázal vymanit z kanálu, takže kupci plně nerealizovali scénář od úrovně 1,2522. Vzhledem k pondělní absenci údajů z Velké Británie nebuďte překvapeni, pokud den bude probíhat bez problémů a pár se bude dál obchodovat ve stejném kanálu, jaký jsme pozorovali v pátek. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,0775 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o zhruba 7 pipsů, načež se poptávka vrátila, což vedlo k vybírání zisků. Podobný vstupní bod přiměl pár k pohybu o 12 pipsů. Páteční zprávy o italské průmyslové výrobě a zápis z jednání Evropské centrální banky neměly na trh téměř žádný vliv a pár EUR/USD se během evropské seance nadále obchodoval v bočním kanálu. Slabé americké zprávy vedly ke zvýšení volatility a obchodníci mohli ke vstupu do trhu využít výše zmíněných signálů. Dnes se kromě ekonomické prognózy Evropské komise a zasedání Euroskupiny nic dalšího neodehraje, takže očekávám stejně nízký objem obchodování a nízkou volatilitu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 2.
C:\fakepath\0intradennítrader2-13052024-1-zm.jpg

Stříbro - Intradenní výhled 13.5.2024

13.05.2024 Intradenní výhledy a analýzy jsou dostupné pouze pro členy VIP zóny FXstreet.cz. Pokud se stanete členem naší VIP zóny, tak získáte přístup ke všem intradenním výhledům a analýzám.
C:\fakepath\0intradennítrader2-13052024-1-zm.jpg

Zlato - Intradenní výhled 13.5.2024

13.05.2024 Intradenní výhledy a analýzy jsou dostupné pouze pro členy VIP zóny FXstreet.cz. Pokud se stanete členem naší VIP zóny, tak získáte přístup ke všem intradenním výhledům a analýzám.
img

Další pokles nezaměstnanosti

10.05.2024 Podíl nezaměstnaných se v prvním čtvrtletí letošního roku pohyboval okolo 4 %, ale s nástupem teplejšího počasí jsme očekávali jeho postupný pokles. Tuto hypotézu potvrdil dnešní výsledek, kdy se nezaměstnanost snížila z březnových 3,9 % na 3,7 % v dubnu. Hlavním důvodem tohoto poklesu jsou sezónní vlivy, kdy zaměstnavatelé ve vyšší míře poptávají pracovníky například v oblasti zemědělství, zahradnictví či pohostinství. Zároveň jsou patrné známky oživování české ekonomiky, tudíž je pravděpodobné, že se firmy nebudou chtít zbavovat stávajících zaměstnanců, a naopak mohou ve větší míře nabírat nové pracovníky.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,2467 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula poté, co Bank of England oznámila rozhodnutí ponechat úrokové sazby beze změny, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Jakmile pár GBP/USD klesl o 18 pipů, vydal se nahoru. V polovině dne v době, kdy indikátor MACD stoupal od úrovně nula, byla otestována cena 1,2492. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Guvernér BoE Andrew Bailey zmírnil svůj postoj, takže obchodníci mohli očekávat letní snížení úrokových sazeb. To je pro ekonomiku dobré a libra na to odpovídajícím způsobem zareagovala. Dnes upozorníme na zprávy o HDP, průmyslové výrobě a průmyslové produkci ve Spojeném království. Dobré indikátory jsou důvodem k dalším nákupům libry, které jsou v souladu se včerejším uptrendem. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,0742 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho měnový pár EUR/USD vzrostl o více než 30 pipsů. Absence údajů a rozhodnutí Bank of England pomohly euru ve druhé polovině dne k růstu; pár se však nadále obchodoval v rámci bočního kanálu, což by mohlo ovlivnit dnešní volatilitu. V dopoledních hodinách můžeme zmínit pouze zprávu o italské průmyslové výrobě a zápis ze zasedání Evropské centrální banky, což znamená, že pár může ještě růst. Nejlepší však bude pokračovat v obchodování v rámci hranic bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 Cena 155,79 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Obchodníci včera ignorovali údaje o průměrném výdělku v Japonsku a předstihové ekonomické indikátory, ale údaje z USA vyvíjely na pár mírný tlak, takže dolar během americké seance klesl. Dnešní obstojné hodnoty výdajů japonských domácností, hodnoty úvěrů a přebytku běžného účtu udržovaly rovnováhu na trhu. Včerejší pokles byl už ale vykoupen, což naznačuje další rozvoj vzestupného trendu ve střednědobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
img

Americký dolar znovu zaškobrtl

10.05.2024 Evropská a britská měna začaly ve čtvrtek souběžně růst. V době psaní tohoto přehledu jsme nezaznamenali prudký růst a nevidíme důvod, proč by měl trh libru – a tím spíš euro – nakupovat. Zasedání Bank of England právě skončilo a centrální banka vyslala signál, že se blíží ke snížení úrokových sazeb. Guvernér BoE Andrew Bailey nepopřel ani to, že by ke snížení úrokové sazby mohlo dojít už na příštím zasedání – v červnu. Pokud to tak opravdu bude, pak Evropská centrální banka a BoE začnou snižovat sazby synchronně. Nikdo ale neví, kdy s uvolňováním své měnové politiky začne Federální rezervní systém.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 9. května (americká seance)

10.05.2024 Cena 1,2467 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k výprodeji libry. K pohybu dolů došlo po rozhodnutí Bank of England ponechat úrokové sazby beze změny, ale to nejzajímavější přijde při projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, protože po jeho příspěvku se tlak na libru může zvýšit, nebo prudce snížit. Všechno bude záviset na interpretaci jeho slov. Dále budou zveřejněny také údaje o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenní počty opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tyto ukazatele ale situaci s librou pravděpodobně nezmění. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K otestování mnou naznačených úrovní během dopoledne nedošlo, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen revidovat technický obrázek a zredukovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se hodlám rozhodovat. V průběhu druhé poloviny dne bych rád viděl nějaký pohyb, který by mohly vyvolat zprávy z amerického trhu práce, i když je to nepravděpodobné. Očekává se zveřejnění údajů o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenních počtech opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, kdy poměrně dobrá čísla jen posílí pozice kupujících dolaru na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K testu ceny 1,0735 došlo dopoledne v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, což se ukázalo jako správné. Na pozadí nízkého objemu obchodování a absence jakýchkoli statistik z eurozóny nebylo snadné očekávat výrazné pohyby na trhu. Druhá polovina dne může probíhat pod stejnou "taktovkou", protože údaje z USA na tom pravděpodobně nic nezmění. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti z USA pravděpodobně rovnováhu na trhu neovlivní. Pokud však zprávy překonají odhady ekonomů, tlak na euro se pravděpodobně zvýší a dolar bude nadále posilovat. Kupující eura může ovlivnit také britská libra, jejíž prudký pokles bude vyvíjet tlak na měnový pár EUR/USD. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. května pro začátečníky

09.05.2024 K otestování ceny 1,2500 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vzrostl nad nulu, což omezilo býčí potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Druhého testu úrovně 1,2500 jsem se bohužel nedočkal, a tak jsem odpoledne libru nemohl prodat. Včera ovlivnila volatilitu páru absence údajů z Velké Británie, ale dnes se může vše během chvilky změnit. Rozhodnutí Bank of England o hlavní úrokové sazbě bude sloužit jako předehra k projevu guvernéra Andrewa Baileyho. Směr páru bude záviset na tom, co si pro něj centrální banka připraví. V každém případě se vsadím, že libra posílí, protože přípravy na letní snížení sazeb britské ekonomice, která v současnosti zažívá náročné období, prospějí. Také to, pokud Bailey svůj tón nezměkčí, pomůže libře vyrovnat se s nedávným tlakem. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Odpoledne nedošlo k žádnému testování úrovní, které jsem zmínil. Téměř jsme otestovali hladinu 155,66, která nám mohla dát dobrý vstupní bod k prodeji dolaru. Obecně lze říct, že vzestupný trend zůstává neporušený. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné zprávy o průměrných výdělcích a předstihovém ekonomickém indexu, ale trh tyto zprávy ignoroval. Býčí směr se s největší pravděpodobností udrží, protože pokud nebude intervenovat Bank of Japan, neexistují reálné předpoklady pro jeho změnu. Obchodníci nejspíš využijí případného pullbacku a otevřou long pozice, kterými prodlouží trend; a na to se zaměřím i já. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Cena 1,0755 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce stoupal od úrovně nula, což omezilo býčí potenciál páru EUR/USD – zvlášť proto, že se celý den obchodoval v bočním kanálu. Z tohoto důvodu jsem od nákupu eura upustil. Nečekal jsem na další test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. Údaje o německé průmyslové výrobě nevyvinuly přílišný tlak na pár, protože dopadly lépe, než ekonomové očekávali, stejně jako italská zpráva o maloobchodních tržbách. Při absenci údajů z eurozóny neočekáváme výraznější pohyb páru. Možná, že obchodníci s párem EUR/USD nějak zareagují na zasedání Bank of England, ale silně o tom pochybuji. Nejlepší bude dál obchodovat v rámci bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénáře č. 2.
img

Na trhu GBP/USD se vytvořil dlouhý klesající pin bar

09.05.2024 GBP/USD se po odrazu od pětiměsíčního dna na úrovni 1,2298 zotavoval, přičemž cena dočasně překonala 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Poté, co se páru nepodařilo zdolat 50denní SMA, se však vrátil zpět pod klesající trendovou čáru, která se zde nachází od března. Pokud medvědí tlaky přetrvají, cena může ustoupit směrem k dubnovému supportu 1,2405.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a dolarový index ze dne 6. května

09.05.2024 Z denního grafu britské libry vyplývá, že v rámci dominantní klesající roviny z posledních měsíců se v závěrečné části (C) vytváří přechodný retracement. Nedokončený segment ve směru nahoru se datuje k 22. dubnu. Vypočtená rezistence probíhá podél spodní hranice široké potenciální zóny obratu v týdenním časovém rámci.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlato ze dne 6. května

09.05.2024 Z týdenního grafu hlavního evropského měnového páru vyplývá, že dominantní klesající vlna z posledních měsíců bude brzy dokončena. Struktura vlny se zdá vytvořená. Nedokončený segment ve směru nahoru se datuje k 16. dubnu.
img

Hypotéky už letos výrazně nezlevní, Čechům se přesto vrací dobrá spotřebitelská nálada. Ekonomika má nebývalou šanci „přistát“ měkce

08.05.2024 Česká národní banka zbrzdí tempo snižování svých úrokových sazeb, výrazné zlevnění hypoték už proto letos nečekejme. I tak lze vystihnout vzkaz, jejž o minulém týdnu vyslala tuzemská centrální banka veřejnosti. I přesto se běžným spotřebitelům vrací dobrá nálada. Ulevuje se však také vládě. Pokles úroků totiž znamená snížení nákladů obsluhy státního dluhu, který v uplynulých letech znatelně nabobtnal.
img

Graf dne - USDIDX (08.05.2024)

08.05.2024 Dnes je dolar v první části dne mimořádně silný. Dolarový index (USDIDX) si připisuje 0,16 % a dříve během dne nárůsty dokonce přesáhly 0,20 %. Současné oživení je však reakcí na poklesy, ke kterým došlo v prvním květnovém týdnu po krátkém období konsolidace na maximech z konce dubna. Jak je vidět na grafu níže, nedávný pohyb dolaru posunul cenu USDIDX téměř na úroveň lokálních maxim z října 2023.
C:\fakepath\0intradennítrader2-08052024-1-zm.jpg

Ropa WTI - Intradenní výhled 8.5.2024

08.05.2024 Intradenní výhledy a analýzy jsou dostupné pouze pro členy VIP zóny FXstreet.cz. Pokud se stanete členem naší VIP zóny, tak získáte přístup ke všem intradenním výhledům a analýzám.
img

Forex: Páteční detaily prognózy a setkání s analytiky potvrzují politiku “opatrnosti”

06.05.2024 Páteční setkání analytiků v ČNB a detaily nové prognózy ještě “přitvrdily” jestřábí vyznění čtvrtečního zasedání ČNB. Vyčkáme ještě na zápis ze zasedání a pokud nás v něm nic zásadního nepřekvapí, doladíme náš oficiální výhled na sazby - budeme počítat nově pouze s poklesy sazeb o 25bps na každém zasedání v tomto roce na 4,0 % (konec roku 2024) a na 3,5 % v roce 2025.
C:\fakepath\SP500-05052024.jpg

Aktuální technická situace na indexu S&P 500 a vybraných měnových párech

05.05.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Tentokrát nebude chybět úvod v podobě seznámení s technickou situací na denním grafu indexu S&P 500.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 3. května (analýza dopoledního obchodování). Klíčovým momentem týdne budou data z USA

03.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0751 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu.Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat, co se tam stalo. K růstu došlo, ale vzhledem k nízké volatilitě jsme se k otestování tohoto rozpětí zatím nedostali. V důsledku toho bylo třeba ještě dosáhnout vhodných vstupních bodů do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě revidovat.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. května (americká seance)

03.05.2024 K testům úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne, nedošlo kvůli nízké volatilitě následující po včerejším výrazném výprodeji amerického dolaru před zveřejněním důležitých údajů. Vše ve druhé polovině dne bude záviset na zprávách z USA. Zvláštní pozornost bude věnována růstu počtu nových pracovních míst. Pokud budou údaje horší než v březnu, bude dolar s největší pravděpodobností pokračovat v poklesu, takže v tom případě bude lepší zvážit prodej páru. Pokud dubnové údaje zůstanou na vysoké úrovni, pak dolar vůči jenu část včerejších ztrát vyrovná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2560 v první polovině dne došlo shodou okolností ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezuje další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých statistik z USA. Z tohoto důvodu jsem jej nenakoupil. Údaje o aktivitě PMI v britském sektoru služeb kupujícím libry sedly, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru nedošlo, takže vše zůstalo na americkou seanci. Ve druhé polovině dne se očekává zveřejnění údajů o míře nezaměstnanosti, změně počtu pracovních míst mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy pomohou dolaru, protože zachovají šanci na vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůře, než předpovídají ekonomové – prodám dolar a koupím libru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to i navzdory údajům indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 3. května (americká seance)

03.05.2024 Test ceny 1,0744 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD rychle a výrazně vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých amerických statistik. Proto jsem pár nenakupoval. Údaje o trhu práce v eurozóně byly podle očekávání ignorovány, takže veškerá pozornost obchodníků se teď určitě zaměří na zprávy o americkém trhu práce. Ve druhé polovině dne se očekávají údaje o míře nezaměstnanosti, změně počtu zaměstnanců mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy ukazují na silnou ekonomiku, a tedy vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje, když s ní v prvním čtvrtletí letošního roku prohrál. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůř, než ekonomové předpovídají, budu prodávat dolar a kupovat euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

EUR/USD. 3. května. Býci se nevzdávají bez boje

03.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek provedl nový obrat ve prospěch evropské měny a zahájil nový růstový proces směrem k úrovni Fibonacciho retracementu 76,4 % na 1,0764. Pár může provést nový obrat ve prospěch amerického dolaru už na současných úrovních a zahájit nový pokles směrem k Fibonacciho úrovni 127,2% na 1,0619, jelikož kolem úrovně 1,0740 došlo k obratu již pětkrát. Medvědi dvakrát prolomili spodní linii vzestupného trendového kanálu, ale nedostali očekávanou podporu ze strany Fedu a nyní se obávají slabých statistik z amerického trhu práce.
img

GBP/USD. 3. května. Medvědi spoléhají na silný trh práce v USA

03.05.2024 Pár GBP/USD v hodinovém grafu ve čtvrtek provedl nový obrat ve prospěch britské libry a obnovil vzestupný pohyb k hladině Fibonacci retracementu 38,2 % na úrovni 1,2565. Odraz páru od této úrovně prospěje americkému dolaru a obnoví pokles k hladině Fibonacci 50,0 % na úrovni 1,2464. Setrvání kotací nad úrovní 1,2565 zvyšuje pravděpodobnost dalšího růstu k nejbližší úrovni 1,2611. Býci v krátkodobém horizontu pokračují v útoku, ale přetrvává "medvědí" trend.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 3. května pro začátečníky

03.05.2024 Cena 1,2506 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodejní pozice pro libru. ¨Pár se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákup při odrazu od úrovně 1,2479 přinesl dalších 30 pipů zisku. Býci to včera měli kvůli nedostatku údajů ze Spojeného království a obchodování poblíž horní hranice kanálu těžké, ale dokázali trh odtrhnout ode dna, takže pár má stále šanci na další růst. Dnešní údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI by mohly udržet uptrend. Údaje ale musí být mnohem vyšší než odhady ekonomů, což je vzhledem ke zpomalení britské ekonomiky v tuto chvíli nepravděpodobné. Pokud budou neuspokojivé, libra by mohla klesnout. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 154,99 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával, zejména proto, že se očekával návrat dolarových býků, což se nestalo. Pár nadále aktivně ztrácel pozice a v tuto chvíli je ještě poměrně brzy. S největší pravděpodobností budou o mnohém rozhodovat data z USA, která buď dolarové býky zničí, nebo jim dodají sílu a šanci pokračovat v budování vzestupného trendu. O vyhlídkách tohoto páru si však více řekneme v odpolední předpovědi. Zatím je během evropské seance lepší hledat nákupní signály v naději na vybudování malé korekce po dvoudenním poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 1,0694 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo medvědí potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body jsem nečekal. Údaje o výrobním indexu PMI v Německu a eurozóně dopadly poměrně dobře, ale tyto zprávy euro nepodpořily. Odpoledne vedly údaje z USA k další vlně poklesu, ale páru se nepodařilo prorazit z kanálu. Dnes budou zveřejněny zprávy o míře nezaměstnanosti v eurozóně a průmyslové produkci ve Francii. Obchodníci budou tyto zprávy pravděpodobně ignorovat, protože nejsou klíčové. Před zveřejněním důležitých údajů z USA proto očekávám nízkou volatilitu trhu s pozičním obchodováním v rámci kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 155,05 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu, abych dolar od této úrovně nakoupil. Před námi jsou americké statistiky, které mohou otřást trhem, jenž se po včerejší bláznivé volatilitě mírně zastavil. Údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci by mohly způsobit výrazný pokles páru, ale pouze v případě, že budou výrazným zklamáním. Dobré statistiky jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji jenu opět podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 2. května (americká seance)

03.05.2024 K prvnímu testu ceny 1,2515 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával a raději jsem čekal na retest, abych mohl realizovat nákupní scénář č. 2. Aktualizace na úrovni 1,2515 v okamžiku, kdy byl indikátor MACD v přeprodaném teritoriu, krátce nato umožnila realizovat nákupní signál, ale v době psaní článku k výraznému růstu páru nedošlo. Proto jsem trh opustil a čekal jsem na vyjasnění situace po údajích z USA. Před námi jsou údaje o týdenním počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změnách produktivity práce v nevýrobním sektoru a změnách nákladů práce. Všechny tyto indikátory nejspíš výrazně neovlivní směr trhu, ale určitým způsobem napoví, jak postupovat. Špatné statistiky jsou důvodem k prodeji dolaru a nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trader-02052024-53-zm.jpg

ČNB snížila úrok na 5,25 procenta a zlepšila výhled ekonomiky, koruna posílila

02.05.2024 Bankovní rada České národní banky (ČNB) dnes snížila základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na 5,25 procenta. Rozhodnutí bylo jednomyslné, řekl guvernér ČNB Aleš Michl. Pokles sazeb odpovídal očekávání finančního trhu. K dalšímu snižování sazeb bude bankovní rada podle Michla přistupovat opatrně s ohledem na vývoj ekonomiky a proces může kdykoli přerušit. Koruna v reakci na guvernérova vyjádření posílila a uzavřela obchodování na 24,99 EUR/CZK. ČNB dnes také představila novou makroekonomickou prognózu, ve které zlepšila odhad letošního růstu české ekonomiky na 1,4 procenta a snížila odhad průměrné letošní inflace na 2,3 procenta.
C:\fakepath\cnb8.jpeg

Analytici: Dnešní rozhodnutí ČNB snížit základní sazbu není překvapení

02.05.2024 Dnešní rozhodnutí České národní banky (ČNB) snížit základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu bylo v souladu s tržním očekáváním a nepředstavuje tak velké překvapení. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Odpovídá tomu podle nich i nulová reakce finančního trhu. Základní úroková sazba 5,25 procenta se tak dostala na nejnižší úroveň od počátku května 2022.
img

ČNB dle očekávání snižuje úrokovou sazbu o 0,5 procentního bodu, další redukce sazeb ale bude pomalejší, než se čekalo

02.05.2024 Bankovní rada České národní banky dnes rozhodla snížit základní úrokovou sazbu o 0,5 procentního bodu na 5,25 procenta. Taková redukce se široce čekala, takže krok ČNB výrazněji nezahýbe kursem koruny, byť devizoví obchodníci budou bedlivě naslouchat zdůvodnění a dalšímu výhledu, s nimiž na dnešní tiskové konferenci přijde guvernér centrální banky Aleš Michl. Většina bankovní rady ČNB evidentně soudí, že riziko vzedmutí inflačních tlaků je při současné výši úrokových sazeb stále poměrně slabé. Soudí tedy, že i nová úroveň sazby, 5,25 procenta, je dostatečně restriktivní, aby nevedla k závažnějšímu zrychlení inflace i přes poměrně silnou úroveň zejména amerického dolaru.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

02.05.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,0704 došlo v první polovině dne ve chvíli, kdy ukazatel MACD klesl výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a namísto toho jsem počkal na opětovné otestování, abych mohl uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k opětovnému otestování úrovně 1,0704, zatímco se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což umožnilo mé plány uskutečnit, ale pár nezaznamenal výrazný růst. Údaje o výrobní aktivitě zemí eurozóny mohly být příjemnější, protože ekonomika se v tomto směru nadále potýká s problémy. Čekáme na zveřejnění údajů o týdenním počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změny produktivity práce v nevýrobním sektoru a změny nákladů práce. Je nepravděpodobné, že by všechny tyto ukazatele výrazně ovlivnily směřování trhu, takže pokud se po zveřejnění statistik neprojeví kupující eura, tlak na pár se pravděpodobně zvýší. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 2. května (analýza dopoledního obchodování). Euro nakoupeno kolem 1,0700

02.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0700 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu vedly k vytvoření signálu k nákupu eura, ale k výraznému růstu páru nedošlo. Technický obrázek je třeba pro druhou polovinu dne ještě revidovat.
img

EUR/USD. 2. května. Statistiky z USA opět zklamaly.

02.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu obrátil ve prospěch evropské měny a zahájil nový růst, přičemž se konsolidoval nad korekční úrovní 100,0 % – 1,0696. Kotace by dnes tedy mohly dál stoupat k další Fibonacciho hladině 76,4 % – 1,0764. Předtím pár ale uzavřel pod vzestupným trendovým kanálem, takže se domnívám, že nálada obchodníků se mění v "medvědí". Nová konsolidace pod hladinou 1,0696 bude působit ve prospěch americké měny a nového poklesu ke korekční úrovni 127,2 % (1,0619).
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,0675 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Absence údajů z eurozóny udržovala volatilitu na nízké úrovni, ale rozhodnutí Federálního rezervního systému ponechat sazby beze změny a dát trhu ještě trochu času bylo poměrně nečekané, i když nevedlo k žádné výrazné změně rozložení sil. Pár se nadále obchoduje v bočním kanálu a jeho směr určí průlom. K tomu by mohlo dojít zítra, po zveřejnění důležité zprávy z amerického trhu práce.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 2. května pro začátečníky

02.05.2024 Cena 157,61 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Výsledek zasedání Federálního rezervního systému, jak vidíte v grafu, velmi překvapil dolarové býky, kteří počítali s jasným jestřábím postojem, který by mohl japonský jen kvůli rozdílu úrokových sazeb ještě víc oslabit. To se ale nestalo, přišlo obrovské vybírání zisků a velký výprodej páru USD/JPY. Býci budou nejspíš dál odkupovat včerejší pohyb, ale opatrně, protože před další měnovou intervencí Bank of Japan není nikdo v bezpečí. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,2494 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Dopoledne trh slabé britské údaje o výrobním indexu PMI a indexu cen domů Nationwide ignoroval, ale signál Federálního rezervního systému, že se stále přiklání k případnému snižování nákladů na půjčky, přičemž inflace by musela znatelně klesnout, umožnil býkům udržet korekční fázi – respektive udržet si své šance v blízké budoucnosti. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže libra může pokračovat v růstu, pokud budou býci aktivní v blízkosti denního minima. V opačném případě se pár bude nadále obchodovat v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

💲 USD posiluje před Fedem

01.05.2024 Powell a další členové Fedu opakovaně naznačili, že k rozhodnutí o snížení potřebují více jistoty. Údaje spíše přispívají k přesvědčení, že se vzdalujeme od inflačního cíle, a někteří dokonce naznačují, že dalším krokem bude možný návrat ke zvyšování úrokových sazeb. I když se to v tuto chvíli zdá jako nepravděpodobný scénář, neměli bychom samozřejmě zapomínat srovnávat současnou inflaci se situací v 70. letech, kdy jsme po prvním sestupu inflace zaznamenali po několika měsících nárůst na ještě vyšší úrovně. Právě tomuto scénáři se bude chtít Fed vyhnout. Vzhledem k tomu, že americká centrální banka nemá pod kontrolou situaci na trzích s ropou, musí Fed na riziko vyšších cen ropy v podmínkách geopolitického napětí reagovat více jestřábím postojem.
C:\fakepath\0intradennítrader2-01052024-1-zm.jpg

Euro Stoxx 50 (Eurex) - Intradenní výhled 1.5.2024

01.05.2024 Intradenní výhledy a analýzy jsou dostupné pouze pro členy VIP zóny FXstreet.cz. Pokud se stanete členem naší VIP zóny, tak získáte přístup ke všem intradenním výhledům a analýzám.
C:\fakepath\0intradennítrader2-01052024-1-zm.jpg

Stříbro - Intradenní výhled 1.5.2024

01.05.2024 Intradenní výhledy a analýzy jsou dostupné pouze pro členy VIP zóny FXstreet.cz. Pokud se stanete členem naší VIP zóny, tak získáte přístup ke všem intradenním výhledům a analýzám.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 Cena 1,2520 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo medvědí potenciál páru. Proto jsem neprodával. Podobně tomu bylo i při nákupu libry kolem úrovně 1,2548. Během cenového testu, kdy se indikátor MACD velmi vzdálil od úrovně nula, byl také omezen býčí potenciál páru. Libru včera podpořila absence údajů z Velké Británie, díky které měna mohla aktualizovat týdenní maxima. Spojené království dnes zveřejní méně významné zprávy, takže i v případě slabých čísel je nepravděpodobné, že by libra prudce klesla. Konkrétně jde o zprávy o peněžní zásobě M4, žádostech o hypotéky a čistých úvěrech. Pokud údaje předčí očekávání, proč to nepovažovat za důvod k nákupu libry před zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému? Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 K otestování ceny 156,53 došlo na začátku americké seance v době, kdy indikátor MACD prudce vystoupal od nuly, což omezilo růstový potenciál páru. Po další měnové intervenci japonské centrální banky došlo k cenovému testu úrovně 155,75. Došlo k němu však v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl, takže jsem raději počkal na ještě jeden test této úrovně, abych mohl realizovat druhý scénář pro nákup. Bohužel pár vzrostl pouze o 30 pipsů a tím to skončilo, což je vzhledem ke včerejší volatilitě velmi málo. Dnes můžeme vidět, jak se trh postupně vrací do normálu, protože BOJ již na měnovém trhu neintervenuje. Obchodníci s největší pravděpodobností využijí poklesů páru k otevření dlouhých pozic, čehož plánuji v první polovině dne s rozvojem býčího trhu také využít. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky pro evropskou seanci 30. dubna

30.04.2024 K otestování ceny 1,0713 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 25 pipsů. Včerejší údaje o inflaci ve Španělsku a Německu, které se ukázaly být pod prognózami ekonomů, ale vyšší než předchozí hodnoty, vedly ke zvýšení volatility, ale na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
C:\fakepath\0intradennítrader2-30042024-1-zm.jpg

Stříbro - Intradenní výhled 30.4.2024

30.04.2024 Intradenní výhledy a analýzy jsou dostupné pouze pro členy VIP zóny FXstreet.cz. Pokud se stanete členem naší VIP zóny, tak získáte přístup ke všem intradenním výhledům a analýzám.
C:\fakepath\0intradennítrader2-30042024-1-zm.jpg

Zlato - Intradenní výhled 30.4.2024

30.04.2024 Intradenní výhledy a analýzy jsou dostupné pouze pro členy VIP zóny FXstreet.cz. Pokud se stanete členem naší VIP zóny, tak získáte přístup ke všem intradenním výhledům a analýzám.
img

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy

30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. dubna (americká seance)

30.04.2024 K testu ceny 156,79 došlo právě v době, kdy indikátor MACD začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji dolaru a vedlo k poklesu páru o více než 200 bodů. Intervence, které Bank of Japan zahájila během asijského obchodování, stále probíhají. Ačkoli se japonští politici k dění momentálně nevyjadřují, pokles dolaru o 200–250 bodů ukazuje na aktivní kroky regulátora, jak jsem opakovaně upozorňoval. Čím je ale dolar levnější, tím aktivněji je odkupován, což udržuje paritu na trhu a vysokou volatilitu. Druhá polovina dne bude nejspíš klidnější, zejména při absenci důležitých statistik z USA. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 29. dubna (seance v USA)

29.04.2024 K otestování ceny 1,2520 došlo v první polovině dne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej libry. V důsledku toho se pár propadl pouze o 15 bodů, a to bylo vše. Absence statistiky předvídatelně pomohla libře udržet si své pozice. Nečekají nás žádné údaje týkající se americké ekonomiky, takže se očekává, že volatilita bude na poměrně utlumené úrovni. To je na jednu stranu špatně, ale na druhou stranu to vše může pomoci kupujícím libry prorazit nad denní maximum a pokračovat v budování vzestupného trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. dubna (americká seance)

29.04.2024 Cena 1,0713 byla v první polovině dne poprvé otestována, právě když indikátor MACD začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. Pár ve výsledku výrazně neklesal, ale pozorovali jsme zhruba 15bodový zisk. Nízká volatilita trhu přímo souvisí s absencí důležitých statistik a zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému. Během americké seance budou zveřejněny údaje o inflaci v Německu, ale další významné statistiky už ne, takže euro může dostat dobrý "impulz" a umožní kupcům projevit sílu. Bez reakce na údaje nás pravděpodobně čeká nudná druhá polovina dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky

29.04.2024 Cena 157,58 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 50 pipů. Údaje o inflaci v USA spustily nákupy dolaru a japonský jen se koncem minulého týdne prodával, což vedlo k dalšímu ročnímu maximu nad úrovní 159. To, jak vidíte, bylo podnětem k intervenci Bank of Japan a příčinou velkého výprodeje na trhu.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 29. dubna

29.04.2024 K otestování ceny 1,2501 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry na konci týdne – zejména po zveřejnění další série amerických dat, které výrazně zhoršily náladu kupujících. Zpráva, že inflace v USA nadále prudce roste a nevykazuje žádné známky zpomalení, je pro ekonomiku špatnou zprávou. Známky stagflace, kdy ekonomika ztrácí dynamiku, zatímco inflace roste, budou nadále negativně působit na pozice dolaru, což by částečně mohlo pomoci libře k oživení. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže obchodníci mohou působit vstříc vývoji nového vzestupného trendu a nakupovat při pullbacích. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky

29.04.2024 Cena 1,0713 byla odpoledne otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl z úrovně nula. Přesto jsem euro prodával, protože jsem očekával silný pohyb po zveřejnění údajů o inflaci v USA. Pár se ve výsledku propadl o více než 35 pipů. Údaje z eurozóny o změnách agregátu peněžní zásoby M3 a objemu úvěrů soukromému sektoru ráno nevyvinuly žádný tlak, takže pár EUR/USD měl stále šanci růst. Americký index výdajů na osobní spotřebu (PCE) ale podpořil dolar, protože údaje předčily odhady ekonomů a posílily obavy, že období vysokých úrokových sazeb Federálního rezervního systému bude prodlouženo. Účastníci trhu mohou dnes sledovat zveřejnění údajů o inflaci ve Španělsku a Německu. Obchodníci se samozřejmě zaměří na Německo, ale aby trh projevil konkrétní reakci, musí se údaje výrazně odchýlit od prognóz. Fakt, že ceny v Německu mohou růst už čtvrtý měsíc v řadě, mluví sám za sebe a vše uvedené může nepřímo ovlivňovat plány Evropské centrální banky. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\cnb4.jpg

Analytici čekají další snížení úroků ze strany ČNB

28.04.2024 Bankovní rada České národní banky (ČNB) ve čtvrtek znovu sníží základní úrokovou sazbu ze současných 5,75 procenta. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK, otázkou ale podle nich bude rozsah tohoto kroku. Většina z nich očekává pokles sazeb o půl procentního bodu, nevylučují ale ani poloviční rozsah. Členové bankovní rady v uplynulých týdnech upozorňovali, že je i přes inflaci na dvouprocentním cíli ČNB potřeba zachovat opatrný přístup. Proti výraznějšímu poklesu sazeb se vyslovil i člen rady Tomáš Holub, který v březnu neúspěšně navrhoval snížení o 0,75 procentního bodu.
C:\fakepath\Forex22.jpg

Měnový pár GBP/USD: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

26.04.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár GBP/USD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
Související klíčová slova: Bilanční suma | Komoditní report | Silnější fundamentální impuls | Růst ropy | Býčí pohyb | Pokles na ropě | Střední Evropa | Report finančních trhů | Výběrová kritéria pro firmy | Objem transakcí | Santander Bank | Býčí pohlcení | Celková průmyslová výroba | Techničtí obchodníci | Odhad vývoje ekonomiky | Klíčové makroekonomické ukazatele | První odhad HDP | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Technické faktory | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Prognóza vývoje | HDP Česká republika | Maloobchod v USA | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | FCF | BHS expres | Průmyslové velmoci | Cenový kanál | Realitní trh | Marshallův plán | Neel Kashkari | Marlin | Hlava a ramena | Prolomení S/R zóny | XRP/USD (Ripple) | Prostor k růstu | Tuzemské automobilky | ChatGPT | Obrácená Hlava a ramena | Zpravodajský server | Německý automobilový sektor | Americký dolarový index (USDIDX) | Obratový pattern | Uvolněné měnové politiky | Nasdaq 100 (NAS100) | Zásoby zemního plynu | Ztráty české měny | Ceny Etherea | Výplach | Klid před bouří | Filip Louženský | Obsluha státního dluhu | Cena Ethereum | Rheinische Post | Hodnota společnosti | WSA | Zvyšování cen | Vyčerpanost býků | Portugalský ministr financí | Analýza cenových grafů | Dlouhé pozice | Opačný trend | Protiinflační tlaky | Firemní sektor | Prezident Biden | Cena libry | Světové akcie | VIR.US | Inflační report | Dukascopy | Ozvěny trhu | Oilprice.com | Prodej kryptoměn | Polský průmysl | Války | Lithium | Objemy peněz | Americký ADP | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Jakub Seidler | Češi | Formace dvojité dno | Huajin Securities | Zpřísňování úvěrových podmínek | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Čistý příjem | Oslabení maďarského forintu | Akcie ropy v roce 2021 | Nákupu státních dluhopisů | Skrytá býčí divergence | Platnost formace | Výborné vyhlídky | Globální růst | Ceny bytů | Radim Dohnal | Silná rezistence | Brent Crude Oil | EUR/CAD | Odraz bitcoinu | Jana Steckerová | Vijay Ayyar | Česká ekonomika letos | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Zdražovat | Analýza akcie | DPH | EUR | Německé hospodářské svazy | Závislost na Rusku v oblasti energií | Kryptoaktiva | Spotřebitelské výdaje | Konfederace britského průmyslu | Morning Star | Makléřská společnost | Bundesbank | Průměrná míra nezaměstnanosti | Zhodnocení akcií | CrowdStrike Holdings | Výhledy růstu | Dividendy z ČEZ | Akcie MU | Rizika ve světové ekonomice | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Nálada v ČR | Levné peníze | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | Vyčerpanost medvědů | Nedostatek čipů | Analytik Joe Manimbo | Prohlášení Fedu | Program odkupu aktiv | Dluhopisové výnosy | Isabel Schnabelová | Ekonomické statistiky | Oživení cen | Vystoupení Německa z EU | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Falešný průraz | Člen bankovní rady Aleš Michl | Měnový report | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | PMI ve službách v eurozóně | XOM | Vývoj ceny akcie Vonovia v EUR | Itálie | Vývoz z Japonska | Opatření ECB | Euro proti dolaru | Pokles cen energií | Organizace Conference Board | Snížit úrokové sazby | Stoxx | 3cAnalysis | Možnosti technické analýzy | Stavební produkce | Očekávání v USA | CBDC | Take Profit | Cena emisních povolenek v EU | PEPP | Fungování forexového trhu | Epidemická situace | Obchodní deficit | Úspěšný trader | Vývoj ceny zlata | Nákupní snahy | PMI v eurozóně | Varianta omikron | Tržby ze služeb | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Companhia Siderúrgica | Finanční aktiva | Údaj o HDP | JForex | Pip | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Den zveřejnění | Ceny bydlení | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Jüan | Geco | Otevřené pozice | Prodej zboží | GlaxoSmithKline | Fiskální a měnové stimuly | Inflace v září | Evropské centrální banky | Pattern Hikkake | Mise MMF | Poslanci | Státy eurozóny | Uvolněné měnové | Pokračování růstu | Progress Software | Posilování domácí měny | Luno | Top 5 akcií roku 2023 | Galapagos | L.F. Investment | Cena severomořské ropy | Analýza USD/JPY | Inflační riziko | Letošní minima | Elastic | Ruská centrální banka | Očekávání do budoucnosti | Předpověď ceny | Strategie pro dividendové akcie | Dříví | Kurzové intervence | AUD/NZD | Konfederace britského průmyslu (CBI) | EUR/JPY | Investiční strategie pro dividendové akcie | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Stavebnictví v březnu | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Akcie Blue Owl | Veřejné finance | Tvorba fixního kapitálu | Hypoteční sazba | Nejvyšší výnos | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Nasdaq 100 (NDX) | FAA | Příležitost k nákupu | Petr Kymlička | Ruské invaze na Ukrajinu | Bankovní statistika | Nové zprávy | Oživení ekonomiky | Trh práce | BlueBay | Diverzifikace | Blue Owl Capital Corporation | Konfluenční oblasti | Roční míra inflace | Ceny starších bytů | Evropská komise | Souhrnný indikátor | Pro investory | Ochránit úspory | Cena kryptoměny EOS | Philip Morris ČR | Výroční konference | iShares | Crypto | Investice | Uranové akcie | US Bancorp | Britská centrální banka | Splácení hypotéky | Papírové peníze | DXY | Aktuální kurzy měn | Spotřebitelské úvěry | Rozvolnění | Geopolitické riziko | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | KTOS | AMC Entertainment Holdings | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | CIC | Velká burza | Volatilní | Návrat inflace | Support | Měnové báze | Nové technologie | Edge | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Lednová inflace | Formace ranní hvězda | Index aktivity | Přesnost | Ekonomické dopady koronaviru | Investování do akcií s vysokým dividendovým výnosem | Česká měna dnes | FedWatch | Norges Bank | Strach | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Investice do BTC | Výrobní podniky | Škoda Auto | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Cestovní ruch | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Cena akcie Micron Technology | Rizika na Blízkém východě | Swapy | Miliony dolarů | Recese ekonomiky USA | Ifo | Gamestop Corporation (GME) | Webinář | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | ING Jakub Seidler | Program kontroly výnosové křivky | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Špatná nálada | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Kryptoburzy | Nárůst nových infekcí | Broadcom | Vývoj na akciích | HUF | Ranní hvězda | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Jaroslav Tupý | Index UK100 | Slabá koruna | Vyhlídky dolaru | Důvěra v ekonomiku | Ranní zpráva pro tradery | Experti | Vývoj akcie COIN | Nové mutace | Japonský parlament | Blue Owl Capital | Formace (Pattern) | Futures kontrakt | Rekord | Nálada domácností | Bull run | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Bitcoinového ETF | Gepard Finance | Bitcoiny | Průměrný výnos | Situace na indexu S&P 500 | Jednatel společnosti | Člen bankovní rady ČNB | Amazon.com, Inc (AMZN) | Návrh zákona | Stop-Loss | Produkce v průmyslu | Evropský index | Býčí výhled | Evropské měny | Vstup kupců do trhu | Nákupy aktiv | Kryptoměna Bitcoin | FTSE MIB | Zlato a bitcoin | Creditas | Vývoj akcie NVDA | Akcie COIN | Zvýšení minimální mzdy | Uranová akcie | Čtyřhodinový graf | Devon Energy | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Výrazný pokles ekonomiky | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Zavedení embarga | Reálné příjmy domácností | Úrovně Fibonacciho retracementu | Dnešní prohlášení | Obchodní seance | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Impuls | Accor | EUR/USD | PiS | Domo | Index ekonomické nálady | Listopadové maloobchodní tržby | Pokračování intervencí | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Nálada v průmyslu | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Index NASDAQ 100 | Obchodování britské libry | Akcie International Seaways | Stop-Lossy obchodníků | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Český průmysl | PMI z Německa | Vstup do trhu | Neckline | Cena bitcoinu | Pár XRP/USD | Akcie Tesla Inc. (TSLA) | Vývoj depozitní sazby | Současná cena | Výkon domácí ekonomiky | Vyznačená S/R | Bankovní emise | Prolomení pod support | Frontline | Wolters Kluwer | Spotový trh | Kansas City | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Náklady na financování | Pokles reálné spotřeby | Akcie společnosti | ETH | Evropský systém obchodování | Cena akcie JP Morgan Chase | Základní pravidla obchodování | Korunové úrokové sazby | Tuzemské hospodářství | Stochastický oscilátor | Pesimistická nálada | Chování | CSI 300 | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Cena pšenice | Navyšování mezd | Milionáři | Rostoucí výnosy | Opatrný optimismus | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Cboe VIX | Reálné příjmy obyvatelstva | Průměrné mzdy | Wood&Company | Největší světové ekonomiky | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Reverzní svíčkový pattern | Cenné papíry | Měnový pár GBP/USD | Výnos | Analytik Patria Finance | Celosvětová poptávka po ropě | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Nová prognóza ČNB | DAI | Údaje o výkonu HDP | LTC/USD (Litecoin) | Inflace v Česku | Kurzotvorné informace | Medvědí výhled | Vstupovat do obchodu | RBC Capital | Obchodování GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Vývoj akcie AMZN | Akcie Siemens Healthineers | Zpřesněné údaje | Býčí rally | Krátkodobé trendy | Měnový systém | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | Tisk peněz | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Akcie ropné firmy | Schválení ETF | False breakout | Colorado | TNOTE | Likvidita na trhu | Vývoj na trzích | Medvědí Pin Bar | SMA | Retracementy | Vzdělávání | Šéf Fedu | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Slabá poptávka | LYNX Trading | Support páru | Ministerstvo financí ČR | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Cena emisních povolenek | Zkrocení inflace | Analytici Next Finance | Sell (prodejní) signál | Investiční portfolio | Akcie Erste | Podnikatelské aktivity v USA | Index DOW | Import | Itochu | Jak bude reagovat trh? | Rostoucí struktura ceny | Cena akcie Tesla | Dolarový index (DXY) | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Exchange | Volatilní měnový pár | Forexový trh | Splátky dluhů | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Státní dluh | Zastavení dodávek plynu | Vývoj akcie META | Zasedání centrálních bank | Hluboké recese | NYSE: CIVI | Sazby v Polsku | Turecká měna | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Fundamentální impuls | Akcie RWE | Problém s dodávkami plynu | Capitalinked.com Radim Dohnal | Philip Morris International | Propad cen | Microsoft (MSFT.US) | Očekávání ČNB | AUDUSD | Škrtání dotací | Index DXY | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | Benchmark | Skrytá medvědí divergence | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Again Capital | Rezistenční pásmo | Sentiment na trhu | JPY | Australská vláda | Metaverse | Úřad FAA | Potenciál trhu | ATRIS | Prezident | Spotřebitelské inflace | Inflace ze Spojených států | Obchodovanie | Bluebay Asset Management | Objem nakupovaných aktiv | Růst hrubého domácího produktu | Pokles amerických akcií | Odhad HDP | Zoominfo Technologies | Index Russell | Ekonomiky v eurozóně | Streamovací služby | Casino | Technická situace | Posilování dolaru | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Uber Technologies | Německá společnost | FTT | Levná ropa | Brent | WHEAT | Poptávka lidí i firem po úvěrech | Měsíční forwardové ceny | Projekce | Ceny ETH | Znehodnocení | Kontrakce | Akcie Wheaton Precious Metals | Trh s dluhopisy | Peníze | Rezistence | Micron | Pandemie COVID-19 | Americký akciový trh | Robert Habeck | Olívia Lacenová | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Opětovný pokles | Zveřejněné údaje | Russell 2000 | Příležitost na EUR/USD | Uhlodolary | Reakce ČNB | Sociální demokraté (SPD) | Americká lehká ropa WTI | Investiční aktiva | Dosáhnout zisku | Oslabující americký dolar | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Portu Filip Louženský | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Trendová struktura | Americká ropa | Nestlé | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Prolomení trojúhelníku | Služby | Akcie NVDA | Zisky bank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Techy | Pokles ceny ropy | Tržní hodnota firmy | Klíčový údaj | Měnová politika Fedu | Akcie ADBE | Saxo Bank | Kurz jenu | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Tuzemská ekonomika | Investiční strategie | Zastavení poklesu | Order block | Barel ropy | Amgen | Denní rutiny | Stochastický | Palladium | Bezpečný přístav | Americký Fed | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Kolaps HDP | Ropa WTI | Zájem obchodníků | Key level | Tipy na zajímavé akcie | Trpělivost | Obchodní transakce | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Lockheed Martin | Cenově mzdová spirála | Hafize Gaye Erkanová | Oživení čínské ekonomiky | Walt Disney Co | Těžba z břidlic | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Tržní trend | Výrobní sektor | CIBC | Německý ministr hospodářství | Developeři | Vhodné podmínky | Vývoj ukazatele Forward P/E | Brexit | Zemědělský výbor | ZEW index | Tržní signály | Riziková averze | Prodej automobilů | Síla ČNB | Vyšší dividenda | Výraznější impuls | Analytický tým FXstreet.cz | Analýza USD | Výhled poptávky | Tether USDT | Dolar dnes | Valná hromada | Pozorování | Mark Cuban | Pozornost investorů | Burzy | Meta Platforms (FB) | Adidas (ADS.DE) | USD/EUR | Ceny elektřiny | Evropská ekonomika | Růstové momentum | Představitelé ECB | Americký prezident Joe Biden | Určení trendu | Býčí divergence | Index Fedu | Akciový výhled | LNG terminály | Robinhood | Hello Bank | Akcie Kratos (KTOS.US) | Výrazný růst | Předstihové indexy | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Měnové krize | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Analytik Saxo Bank | Proražení | Cash flow | Trh s ropou | Obavy z pandemie | Kryptoburzy FTX | Posílení koruny | Investorský sentiment | Sazby hypoték | Export | Celosvětový HDP | Index Cboe | NFLX | Nepřízeň počasí | Kontrakt na ropu Brent | Páteční NFP report | Unemployment Rate | Jestřábí postoj | Ahold Delhaize | Míra nezaměstnanosti v české ekonomice | WASDE | Asociace | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Konfluenční oblast | University of Michigan | Akcie USA | AI | Úroky na hypotékách | Tržní volatilita | Smrtelné mutace | Akcie Google | Zvyšování sazeb Fedu | Vládní opatření | Pozice velkých spekulantů | Šok | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Vývoj LTC/USD | Ceny ve výrobě | Obchodní tipy | Varianta delta | Zisk z minulého měsíce | Ceteris paribus | Burza v New Yorku | Rostoucí ceny energií | Hodnocení současné situace | Barrick Gold (GOLD) | Slábnoucí inflace | Ekonom společnosti | Hongkong | PwC | Evropská inflace | Průměrná volatilita | UAW | Zavedení eura | Daimler | Měsíční futures report | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Tomáš Kacerovský | GBP/CHF | Kofola | Akcie Blue Owl Capital | Investro | FME | Výrobní aktivita v USA | Rekordní deficit | Vzácné kovy | XTB Jiří Tyleček | Měnový fond | Tichomoří | Ceny australského uhlí | ISM pro sektor služeb | FTX | Inflační spirála | Růst prodejů | Důvody k nákupu | ADA/USD (Cardano) | Tovární objednávky | Repo sazba ČNB | Britské podniky | Daňové škrty | UniCredit Bank | Kapitál | Newstream | Vyšší náklady | P.A. | HDP ve Spojených státech | Akciové deriváty | Čtvrtletní výsledky | Společnost SAB Finance | USD/CNY | EBay | Oživení trhu | Talend | Růst ekonomiky USA | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Technická analýza akcií Frontline | Cena emisních povolenek EU | Slovenská ekonomika | Bezpečné přístavy | Dvojitý vrchol | NTAP | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Eurové příjmy | Hospodářský institut | Hospodaření českého státu | Tržní reakce | Civitas Resources Inc. | Struktura konsolidace | Rollback | Raylyst | Petrodolary | Akcie Airbus | Šíření nemoci | Tesla, Inc. (TSLA) | Caterpillar | Odpojení Ruska | Viry | Velké instituce | Tržní pohyby | 1 milion | Investoři v USA | Evropské PMI | Pro tradery | Bankroty | Donald Trump | Cenové pohyby | Stratégové | Fincentrum | Výrobní ceny | Marek Mora | Companhia Siderúrgica Nacional | Nejsilnější růst | Růstový směr | Maloobchodní prodejce | Možnost dalšího poklesu | Jádrová PCE inflace | Vývoj meziroční inflace | Nejznámější kryptoměna | Kurz eura k dolaru | Aktivity v USA | Santiment | Slábnutí koruny | Bundesbanka | Akcie TSLA | Der Tagesspiegel | Poměr zlato/stříbro | Silná korelace | EUR/CZK | Devalvace | Česká firma Raylyst | Rekordní zisk | Euforie | Situace na zlatě | CO2 | NDRC | Makrodata | Investoři | BitMEX | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní deník | Rovnovážný kurz | Hlavní události | Nordstream | Vlnový pattern | PriceAction | Nejistoty | OX Capital Markets Ltd | Obchodní přebytky | OCBC | Fidelity | Marc Chandler | Německá průmyslová produkce | Objemy prodeje | Očkování proti covidu | Business Outlook | Reverzní struktura medvědí | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Poptávka po uranu | Společnost Google | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Ropné a plynárenské společnosti | Média | Inflační čísla | Překřížení klouzavých průměrů | Bitcoin ETF | Hospodářský vývoj | Den prezidentů | MSCI Emerging Markets | Grayscale | Nakupovat | Jádrový index | Nárůst ceny | Vývoz pšenice | Bias | Hlavní kryptoměna | Peso | Vývoj průmyslu | Volume profile | Arthur Hayes | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Bankrot FTX | Vyšší hodnoty | Poměr rizika k zisku | Globální akciové trhy | Červencová inflace | Inflace v lednu | ICI Global Asset Management | Zahraniční obchod | Údaje o průmyslové výrobě | Čínské banky | Makroekonomická prognóza | World Gold Council | Airbnb | Cena Etherea | Forward guidance | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Zveřejnění zprávy | Cenové výkyvy | Pokles sazeb hypoték | Volatilita na trzích | Úvěry a hypotéky | Stav devizových rezerv | Vývoj sazeb | Daniel Křetínský | WSJ | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Supportní pásmo | Co bude dál? | NextEra Energy (NEE) | Supportní úroveň | BP | Cíl ČNB | Strong Buy | Důvěra v ekonomiku eurozóny | DOGE | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Dobré zprávy z USA | Nižší poptávka | Funkční období | KDU-ČSL | Trojúhelník | Makrokalendář | Sestupný trend | Katar | Medvědí potenciál | Akcie společnosti Tesla | Drahý plyn | Intervence japonské centrální banky | Kč/EUR | Akcie Vonovia | Berkeley Energia | Blížící se fundamentální zprávy | Implikace | Odhad spotřebitelské důvěry | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Crypto Eboy - René Remšík | Slevy | Data z amerického trhu práce | MSTR | Politická nestabilita | TTF | Flag | Index SPX | Outside Bar | Poradenská společnost | Rozhýbání volatility | Analýza akcií Blue Owl Capital | Očekávání ziskovosti | Netflix (NFLX) | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Demokraté | Německý DAX | COT (Commitment of Traders) | Důvěra domácností | Brusel | Patria | Finanční krize 2008 | Tipranks | S&P 500 (SP500) | Analytik Purple Trading | Aktivita ve výrobním sektoru | Uber | Jak obchodovat Fakey Pattern | Shooting Star | Akcie a dluhopisy | Růstové akcie | Kurz jüanu | Evropské ekonomiky | Ochlazování inflace | Výhled na rok 2023 | Zasedání FOMC | Americké HDP | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | Sezónní vlivy | Půjčka | Obchodní ředitel | NOK/JPY | INSW | Nedostatečná produkce | Dlouhodobý sentiment | Spotřebitelský sentiment | Co je dividendový výnos | Pokles vývozu | Bohatý | Martin Chovanec | Hlavní kryptoměny | Cena ropy na světových trzích | Nové příležitosti | Obchodování GBP | Rizikové měny | Aktuální růst mezd | Přebytky zahraničního obchodu | Akcie Mastercard | Nicola Sturgeonová | Akcie VIG | Pokles cen komodit | WIG20 | Akcie společnosti Walt Disney | Akcionáři | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Kurz liry | Finanční ředitel | S&P | Letní období | Technická analýza EUR/USD | Frustrace | Coty | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Nejvyšší nezaměstnanost | Fundamenty | Obchodování | Zvýšení daní | Dluhopisoví tradeři | Rostoucí životní náklady | Světové sdružení ocele (WSA) | Signál k prodeji | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Tisková konference ECB | Základní materiály | Financial Times (FT) | Eurex | Rekordní růst | Kryptoaktivum | Meta | Nepokoje v Kazachstánu | Nákupy dluhopisů | Cenové tlaky v USA | Investovat | Průmyslové komodity | Thyssenkrupp | Klesající klín | Plán vlády | Oblast rezistence | Struktura ceny | Další drahé kovy | Ropovod | Úsporný energetický tarif | Evropský systém | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | České firmy | YCC | XRP | Fungování trhů | Měnová intervence | Mutace omicron | Analýza transakcí | Velmi volatilní měnový pár | Ruský rubl | Arrows | Uran | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Úřad Eurostat | Zpomalující inflace | Deflace | Období finanční krize | Býčí pattern | Dominance BTC | Vývoj státního rozpočtu | Dubnová čísla | Zemědělské komodity | Technický nástroj | Nové byty | Petr Fiala | Buy obchody | Platidlo | Cena povolenek | Turecká lira | Turecké úřady | Asijská seance | REGN | Myšlenkové schéma | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Německé firmy | Vývoj měnového páru NZD/CHF | Investiční banka | Cenový růst | TIM | FOMO | Rostoucí nezaměstnanost | Hlavní indexy | Recyklace | Silný dolar | Investoři na trzích | Praha | Berkshire Hathaway | Depozitní sazby ECB | Rozšiřování kapacit | Pád FTX | IOT | Tržní úrokové sazby | 3M | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Objem | Otestování rezistence | Technická analýza akcií Blue Owl Capital | Dnešní data | Nejnižší cena | Celosvětová produkce ocele | České banky | Ulta Beauty | Kevin Tran Nguyen | Nerozhodnost | Coface | Zadlužování | Nordea | Statista | Index cen domů | Výhled cen | François Villeroy de Galhau | Kryptoměnové burzy | Dlouhodobá konsolidace | Akcie JPM | Výsledky | EOS | Kryptoanalytik | Ekonomické oživení | Pevné terminály | Proobchodování | Indexy aktivity | Fundamentální zprávy | Dluhopisové fondy | ČNB Petr Král | Zahájení nového trendu | COCOA | Váhání | Inflační tlaky | Finmex | Siemens | Minulá výkonnost | Luna Foundation Guard | Cena ropy WTI | Bank of America | Realitní bublina | Platforma JForex | Úroda | P/E | Zpráva | Snížení nákladů | Riziko dalšího poklesu | Fundamentální analýza | Akcie Ulta Beauty | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Hypoteční trh | Slabý trh | Retracement | Zelená čísla | Německá spotřebitelská důvěra | Indikátory volatility | Covid | Rystad Energy | Následky pandemie | Růst v průmyslu | Pokles USD/CAD | Barrick Gold | ECB ve Frankfurtu | Recep Tayyip Erdogan | Tvrdý brexit | Colgate-Palmolive | Zůstatek | Krize na energetickém trhu | Cenový vrchol | Investiční aktivita | OPEC+ | Vytvoření nových historických maxim | Týdenní analýza | Výhody investování do akcií | KB | Erkanová | BHS | Ruská vojska | Nákupy přes internet | Zvyšování mezd | Long příležitost | Sankce na ruský ropný sektor | Společnost SAB | Rostoucí struktura | Uranium Participation | Nastavení medvědí | Náhrady mezd | Dnešní zvýšení úroků | Do Kwon | Klima | Inverze výnosové křivky | Vývoj ceny benzínu | Akcie menších společností | Akcionáři společnosti | Shortovat | Zpravodajská společnost | První hike | Ratingová agentura | Nulové úroky | Paladin Energy | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Vonovia SE | Aktuální předpověď | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Investice do kryptoměn | Podnikatelská nálada | Kurzarbeit | Ropný kartel | Propuštění | John Kilduff | Trendová čára | Stablecoiny | Equinor | Národní měny | Subvence | Daň na pohonné hmoty | Regulátor | Státní rozpočet | Stop-Loss hunting | Analýza hlavních měnových párů | Dlouhodobý výhled | Praktický příklad | Demokraté a Republikáni | Splasknutí realitní bubliny | Stimulační opatření | Digitální zlato | Akcie Micron Technology | Průmyslová výroba | Český PMI index | Důchod | AMC | Aussie | Uzavírání pozic | PMI z výroby | Pfizer | The Guardian | Výroba v eurozóně | Korelace Bitcoinu | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Studie | CME FedWatch Tool | CME FedWatch | Evropský parlament | Cena eura | Průraz | Cena plynu | Kansas | Bipan Rai | Deficit | Polsko | Kolaps | Ekonomika Itálie | Take-Profit | Rezistentní zóny | Konec roku | Vývoj likvidity bankovního sektoru | Tvorby zisku | Plovoucí LNG terminály | Jestřábí komentáře Fedu | Investování do dividendových akcií | Cenová hladina | Centene | Bankéř | Index výrobních cen | Fibonacci retracement | Alexandr Novak | Hypotéky | Pohyb kurzu | Trump | Současná situace | Lukáš Kovanda | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Růst kapitálu | tradingeconomics.com | LEN | Přijetí | Evropa | Pokles produkce | Nárůst cen ropy | Změny na trhu | Česká spořitelna | Jackson Hole | Americký dolar (USDIDX) | Guvernér NBP | HUF/EUR | USD/PLN | OPEC | Alty | Ukrajina | Ropná společnost | Jednání FOMC | Obchodníci dnes | Prezident institutu ZEW | Třetí vlna | Johnson & Johnson | Ceny zemědělských výrobců | Investice do nemovitostí | Dopady na ekonomiku | Bezpečné útočiště | Akcie včera | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Achim Wambach | DOT/USD (Polkadot) | Maloobchod | Patterny | Optimistická očekávání | Jádrový index spotřebitelských cen | Logistika | Oslabení amerického dolaru | Výhled pro Německo | Earnings | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Rostoucí obavy | Těžební náklady | Akcie Civitas Resources | Dění na měnovém páru | Dnešní růst | Prodejní ceny | Dolarové likvidity | Dow Jonesův index | Nejbohatší Češi | Kongres | Nejvyšší přebytek | Pokles bitcoinu | NDX | Index Dow Jones Industrial Average | Vládní podpory | Příznivé údaje | Ceny v České republice | NYSE: SID | Šíření inflace | Silnější dolar | Blue Owl | Technické analýzy | Splunk | Obchodování v Asii | CIBC Capital Markets | Mexiko | Michael Saylor | Euro dnes | Vstupy | Haresh Menghani | Akcie Barrick Gold | Neuspokojivé výsledky | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Společnost BBC | České koruny | GBPUSD | Akcie Komerční banky | Možnost poklesu | Business Insider | Problémy se subdodávkami | Rozsah škod | Oblasti S/R zóny | Ústup pandemie | Stříbro | Trh s futures | Sentiment spotřebitelů | USDCAD | Údaje o vývoji HDP | Australský dolar | Americký dolarový index | Obchodování na trzích | Instituce | ETH/USD (Ethereum) | Omezení produkce OPEC | Turecko | Přeprodané oblasti | Restriktivní opatření | Rovnováha na trhu | Bank of Japan | Zavedení embarga EU | Lukáš Jankovský | Pokles libry | Americké objednávky | Úvěrové aktivity | MSFT.US | Podnikatelská důvěra | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Americké CPI | Price Action obchody | Risk Reward Ratio (RRR) | Internet věcí | LNG | Poptávka po uhlí | Kurz dolaru | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Dai-ichi Life Research Institute | Dobrá data | GSK.UK | Vybrané měny | Obchodní strategie | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | FKI | Uvolněná fiskální politika | Úrokový rozdíl | BBC | Divize | Letní měsíce | Bohatí lidé | Peloton | Akcie nejziskovějších čínských firem | Ziskové cíle | Dopad pandemie | MetaTrader | Dezinflace | Výdělky | Melvin | Pozitivní vliv | GBP/NZD | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Korekce | Bez poplatku | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Smíšené pocity | Platby v bitcoinech | Smrtelné mutace koronaviru | Moore Czech Republic | Finanční média | Report ADP | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Stabilní příjmy | Téma inflace | USD/NOK | Obchodníci s ropou | Porovnání meziročního vývoje | Trh | Nárůst zásob | Akcie 3M | Snížení těžby | Komise | PlanB | Kroky centrálních bank | Pád rublu | NZD/CAD | Války na Ukrajině | HDP ve Spojeném království | Firemní úvěry v eurech | Výkyvy | CNN Prima News | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Vyplnění GAPU | Měnová autorita | Nedostatek likvidity | Akcie Civitas | Overlap | Dnešní zasedání Fedu | BDSwiss | Reálná hodnota | Ekonomické škody | Trading Central Technical Ideas Lookup | Vývoj likvidity | Upozornění | Nákup dolaru | Spotřebitelská důvěra v USA | Vývoj ekonomiky | Rezervy bank | Data z USA | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Mitch McConnell | Vývoj indexu cen nemovitostí | Pražské burzy | Akcie společnosti Charles Schwab | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Pokles eura | Vietnam | Konkurenceschopnost | Vytvoření Pin Baru | Dopad na trhy | USDT | Globální recese | Spotřebitelská inflace | Makroekonomický analytik | Index Standard & Poor's | Yahoo | Dopad brexitu | Dragon | Turecká vláda | Překoupené pásmo | Posílení dolaru | Skotská premiérka | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | IRS | Kupní cena | Odhad růstu HDP | Noční obchodování | Inflace ve Švýcarsku | Finanční problémy | Akcie Morgan Stanley | Index hypotéčních úvěrů | CAD USD | Trumpova administrativa | Rating | Měnový pár USD/TRY | Index Russell 2000 | Alligator | Vir Biotechnology | Dolar australský | Agentura S&P | Průměrný kurz koruny | Nákup libry | Americký ADP report | Významné zprávy | SNB | Vývoj BTC/USD | Pokles úrokových sazeb | Microsoft | Trh dnes | Příležitosti | Snížení dividendy | Trendové linie | Výběr akcií | Vládní dluhopisy | Přenos | Evropské obchodování | Obavy z růstu inflace | Daňové úlevy | SBUX | Reverzní patterny | Kryptoměnový průmysl | Členové Fedu | Inflační vývoj | Commission | Nepříznivé období | Bitstamp | Shortování | Akcenta | Demokratické strany | Pokles sentimentu | Mondelez International | Learn To Trade The Market | Finanční rezervy | Long pozice | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Obchodní instrument | Cena akciového Nasdaq 100 | Kurz dolarů | LYNX webinář | Pomoc Ukrajině | DPA | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Rostoucí trend | ARD | Dražší energie | Drahé energie | Přehled měnového páru | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Aktivity v podnikatelském sektoru | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Ceny dřeva | Deficit nabídky | Index Nasdaq | Nízká letní volatilita | Obchod s kryptoměnami | Unce zlata | Rýže | Meziroční růst HDP | Vývoj akcie ADBE | Obchodování zlata | Bankovní akcie | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Vít Endler | Výroky z ECB | Americká společnost | Agentura AP | Nižší minima | Svíčkový graf | Tržní odhad | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | Jiří Hruška | Tomáš Pfeiler | Makroekonomické zprávy | Členka rady guvernérů | FRS | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | High | B20 | Portu | Růst těžby ropy | Centrální banka | Close | Ceny uhličitanu lithného | Andrew Bailey | Český hrubý domácí produkt | Životní prostředí | Fondy peněžního trhu | Walmart (WMT) | Emisní povolenky EU | Dukascopy Europe Team | Zájem kupců | Statistiky z německého trhu práce | Odhad vývoje HDP | Multitimeframe analýza | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | VaR | Jiří Gavor | Informace z kryptoměnového trhu | Trader René Remšík | Úrokový swap | Tvrdá ekonomická data | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Utahování měnových podmínek | Jádrová inflace | Nedostatek plynu | Foreign Exchange | Měnový trh | Rumunsko | Centrum | Technická analýza akcií International Seaways | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Civitas Resources | Invest | Maržový účet | Zprávy o vakcíně | Nepříznivý signál | Vývoj ETH/USD | Vývoj německého akciového indexu DAX | Konflikt na Blízkém východě | Obchod s Ruskem | Pokles dolaru | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | ICP | Alžírsko | Rostoucí společnosti | Analýza zlata | Dominik Rusinko | Výnosy dluhopisů | Komplexní analýzy | Eskalace na Blízkém východě | Nezájem kupců | Plyn v rublech | Platy státních zaměstnanců | Dluhopisové investice | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Kanada | Zájem o investice | Ekonomický růst | Ekonom BH Securities | Nárůst objemů | Zámořská měna | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | API | Oděvy | Supercyklus | Časové řady | Zájem prodejců | Snížení odměny | Klíčové S/R zóny | Nízká volatilita | Inflace v české ekonomice | Evropský datový kalendář | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Vysokoinflační měny | Obchodování s emisemi ETS | Standardní odchylky | Kraft Heinz | Obchodní příprava | Cena DOGECOINu | Růst sazeb ČNB | ČNB Aleš Michl | Držitelé Bitcoinu | Škoda | Analytik Cyrrusu | Měnový pár CHF/JPY | Cena bitcoinu dnes | BoE Andrew Bailey | Luis De Guindos | Reuters | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | ETC | Zájem o dolar | Silný cenový pohyb | Baidu | Vybrat zisk | Uvolnění podmínek | Situace na Ukrajině | Sněmovní zemědělský výbor | Cena akcie Amazon.com | Chevron | Holubičí názor | Snižování úroků | Kompozitní index | Lumír Kunz | Index DAX (Eurex) | Guvernér Michl | Caixin | Long příležitosti | Depozitní sazba | Evropský plyn | Výrobní aktivita | QE | Souhrnný index | Ekonomiky | Příležitost k prodeji | Evropská unie a Spojené státy | Overbalance | Rekordní maximum | Euronext | Palo Alto | Libra šterlinků | Předseda | Řetězec Casino | Utahování měnové politiky | Polská ekonomika | Reakce ceny | Deficit veřejných financí | Výkonný ředitel | Chipotle Mexican Grill | Růstový impuls | Prodeje aut | Míra nezaměstnanosti v březnu | Akcie AAPL | Výnosy z investic | Sentiment investorů | Zemědělský svaz České republiky | Klesající trend | J&T | Traders | Rok 2024 | Akcie NextEra Energy | Vyšší časové rámce | Fond kvalifikovaných investorů | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Inflace v květnu | GBP/CAD | Boeing | Politická krize | Silné S/R úrovně | Ceny elektřiny v Německu | Dow Jones a S&P 500 | Kam umístit Stop Loss | NEO | Příkaz | Žádosti o podporu v USA | Cena Ripplu | Intradenní obchodování | Webináře zdarma | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Záporné sazby | Úřad pro ekonomickou analýzu | ZEW | Vitol | Hodnota akcií společnosti | Rychlý růst | Technologické společnosti | Fiskální stimul | MongoDB | Rostoucí klín | Libra | Koronavirová krize | Forward P/E | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Ztráty peněz | CFD | Covidová pandemie | Relativní výkon | Rekordní inflace | Velké množství obchodů | Proražení S/R úrovně | Klesající tržby | Útlum aktivity | Vyšší úroky | SMA 100 | Historické rekordy | Nová data | Největší tuzemský obchodník | Vystoupení šéfa Fedu | XRP/USD | Dopad na ekonomiku | Zvýšená volatilita na trzích | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Cenové akce | Ekonomika Rakouska | Ztráta | Skokové oslabení | Úsporný balíček | Ceny nájmů | Důvěra v průmyslu | Analýza trhu | Otevření obchodu | Zvýšení základní sazby | Ceny nových bytů | FB.US | Financovat | Dnešní aukce státních dluhopisů | Počet lidí bez práce | Příprava | Pohyby na trhu | Řecko | Kurz EUR/CZK | Siemens Healthineers (SHL) | Dividenda | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Nálada investorů | Říjnová inflace | Klíčový level | Rostoucí ekonomické problémy | Oilprice | Vývoj objemu amerického vládního dluhu | Formace Fakey Pattern | Analýza akcií Civitas Resources | E-commerce | Scott Morrison | Potravinová krize | Technická analýza zlata | Švýcarská centrální banka | Úroky | Akontace | Ján Čarný | Formace dvojitý vrchol | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Očekávání do budoucna | Americký průmysl | CMG | Ranní nadhoz | Výroba ocele | Cena | Kryptoměna | Chipotle Mexican Grill (CMG) | Investiční banky | Ropa a Plyn | Vývoj české ekonomiky | Předstihové ukazatele | Dlouhodobý support | Finanční analytici | Bearish Engulfing | WisdomTree | ASML Holding NV | Silný trh | Bytové jednotky | Japonský HDP | Akcie Hugo Boss (BOSS.DE) | Retail | Air | Klouzavý průměr SMA 20 | Paypal Holdings | Akcie dnes | Signál pro kupce | Fed Funds Rate | Růst ekonomiky eurozóny | RRR | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Plynodolary | Roční maximum | IG Markets | Zápis z posledního zasedání Fedu | Zlepšení ekonomiky | Ceny akcií | Inspirace | Momentum | S&P 400 MidCap | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | S&P500 | Analytik Raiffeisenbank | Epidemie | Růst dolaru | Trh zlata | Large speculators | Akcie Cameco (CCJ) | MUFG | Čínská ekonomika | Intel (INTC.US) | Hermes International | Pokles úroků | Ziskové akcie | Market open | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Důvěra v tuzemské ekonomice | Energetická krize | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | TSLA.US | Devizoví obchodníci | Dynamika trhu | Tony Sycamore | Pokles likvidity | Hospodářská stagnace | Akcie Microsoft | Akcie Naked Wines | Pablo Hernández de Cos | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Nedůvěra investorů | Ranní zpráva | Tipy pro obchodování | Tagesspiegel | Pokles | Pokles evropské ekonomiky | UEC | Americká průmyslová produkce | Výběr zisků | Zhoršení epidemické situace | Margin | Kalendář tento týden | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Holubičí rétorika | Výroby v továrnách | Biogen | Těžba v USA | Citrix | Ochranné příkazy | Makroekonomické ukazatele | Finance Group | Výrok Lagardeové | Vývoj meziroční jádrové inflace v USA | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Americký ropný institut | Hedge | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Vývoj ceny benzínu v USA | Rezervní měna | Poplatek | Přeprodané zóny | Bitcoinmaty | Zemědělci | Rabobank | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Index ISM | Tržní očekávání | Býčí kanál | Zájem firem | BofA | Vládní úsporný balíček | Cena akciového indexu S&P 500 | Americká ekonomika | NVDA | Svět investování | Akcie spoločnosti | Konfluenční rezistence | Obchodník | Akcie Netflix (NFLX) | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Akcie týdne | Platby na eura | StopLoss | COVID-19 | Tokio | Zdražení povolenek | Data z reálné ekonomiky | Příležitosti ke spekulaci | Česká republika | ČSOB Dominik Rusinko | Regulátoři | ISIN | Tempo poklesu | ROE | Technický obchodník | Index cen | Spotové operace | Německý ministr financí | Spolehlivost a důvěra | Jana Vaisová | Index PX | Daně | Lídři | Inflace v červenci | Spotová cena zlata | Investment Management | Pivot | Akcie Schlumberger | Prodejní aktivity | Nákupy dolaru | Akcie Alphabet Inc | Cena palladia | Kompenzace | České HDP | Pokles indexu | Mutace koronaviru | Ripple | Zásoby ropy v USA | Výzkum a vývoj | Historické maximum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | CBOE | Swap | Konsorcium | Očekávaná deflace | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Kurz kryptoměny | Obchodní rozpětí | Zisky | Rezistence obchodního pásma | SVOL | ULTA | Současné ceny | Příjmy a výdaje | Kontroly na úvěry | Hang Seng | BNP Paribas | Čtení cenové struktury | Výhled dolaru | Prezident Bukele | Důvěryhodnost Fedu | Globální ekonomika | Akcie CrowdStrike | Výprodej na amerických akciích | Skokový nárůst cen energií | Italské dluhopisy | Obchodování s povolenkami | Bitcoin Cash | Situace na trhu | Pozitivní výsledek | USD/TRY | Anomálie | Býčí Pin Bar | Miliardy eur | Ziskovost | BTC/USD (Bitcoin) | Výnos desetiletých dluhopisů | Jestřábí hlasy | Úřad ONS | Cisco Systems | Dow Jones | První odhad | MFI | Starbucks | CSGN | Dynamický support | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Josh Gilbert | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Hlavní ekonom BH Securities | Ratingové agentury | Společná měna | Tomáš Cverna | Cena zlata | CRM.US | Propady na akciových trzích | Investice do rozšiřování kapacit | HSBC | Nižší riziková averze | Pullback | CBRT | Zvýšení ceny | Německá ekonomika | Embargo na dovoz ruské ropy | Rozpočtové politiky | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Trinity Bank | Přecenění | Vývoj indexu hypoteční splátky v USA | Breakout | Byty v Praze | Turecký prezident | Rusko-ukrajinský konflikt | Deutschlandfunk | SHL | Hongkongský index Hang Seng | Jak se stanovuje cena elektřiny | Růst cen | Vyšší výnosy | Možnost tvorby zisků | Premiér Scott Morrison | Analýza USD/CAD | Zdravotní pojištění | Cenový pohyb | RSI | OctaFX | Průraz trendové linie | Aave | Firemní úvěry | SPX500 | Asset management | Zastavení dodávek ruského plynu | Delaware | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Prezident USA | Repo sazby | Obchodujeme kryptoměny | Společnosti Netflix | Akcie Walt Disney Company | Dnes na trzích | IFO index | Financování | Tuzemská nezaměstnanost | ČSÚ | Intraday trading | Technická analýza USD | Systém obchodování | Zasedání RBA | Akcie Walmart | AMC Entertainment Holdings, Inc. (AMC) | Schůzka FOMC | New Deal | Příliv dolarů | Omezení dodávek | Stres | Akcie AMC | HSI | Zápis ze zasedání ECB | Cenové formace | Možné zisky | Hospodářský růst USA | Americká lehká ropa | Analýza akcií International Seaways | Otevření ekonomik | Arista Networks (ANET.US) | Pokles ekonomiky | Bureau of Economic Analysis | Růst úroků | Martin Klass | SOL/USD (SOLANA) | Překoupené signály | Luno Vijay Ayyar | Peer-to-peer | Tři černé vrány | Republikáni | USDJPY | NAC Kazatomprom | Inflace v listopadu | Evropský statistický úřad | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Globální poptávka | Tradingová analýza | Investiční poradenství | Formace Head and Shoulders | Volatilní trh | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Line | Drahá elektřina | Trend cen | Průměrná hodnota | Vrchol inflace | FT | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | Přehřátý trh | Zavádění odvodů na zaměstnance | Obchodování na akciových trzích | Situace na švýcarském franku | Průměrná mzda | ITA40 | Dolarové sazby | DNO | Mali | Malé podniky | Krypto trh | Distillate inventories | Dnešní čísla | Jitan Solanki | Ostatní kryptoměny | Signály | Oil inventories | Dnešní PMI | Spotřebitel | Kurzová rizika | Hospodářský růst | Nákup akcií po výplatě dividend | Cenový výběžek | Prezident Fedu | Tržní sazby | Nové rekordy | Uzávěry dolů | Kurz měny | AMGN | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Pin Bar formace | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | BASF (BAS) | Akcie Gamestop | WTI | Stratég Saxo Bank | Bod | Miliardy korun | Výnosy českých státních dluhopisů | Offline Štěpána Křečka | Momentový indikátor | Nárůst výdajů na obranu | Akcie BASF | Shares | NYSE: OBDC | Silnější koruna | Údaje o zásobách v USA | RBNZ | Tematické analýzy | Paládium | ABN AMRO Bank | Reserve Bank of Australia | Data PMI | Růst eurozóny | Únorová inflace | Portfolio manažeři | OBDC | Viceprezident ECB Luis de Guindos | MIB | O2 CR | Americká měna | Redukce | Nord Stream | Akcie automobilky | EMU | Falešné průrazy | Ceny benzínu v USA | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | GlassNode | Komoditní index DJ-USB | OCI | PMČR | Zadlužení firem | Sázet | New Relic | Úrokové sazby na hypotékách | Fed funds | Bělorusko | Companhia Siderúrgica Nacional ADR | Cena ropy | LES | Uvolňování karantén | Nižší výdaje | Strategické investování | Recese světové ekonomiky | Vývoj akcie APPL | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Drobní investoři | Akcie na pražské burze | Tesla Inc (TSLA) | Koupěschopnost | Marže | Valuace akcií | Využití kapacit | Účet platební bilance | Akcionáři na valné hromadě | Domácí měna | Technologický Nasdaq | Zlato a stříbro | Polygon | Jack Dorsey | Overlap rezistence | Diskont | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Český maloobchod | Glassnode | Pojišťovna VIG | BOOST | Futures na stříbro | Vstup do obchodu | Cenový vývoj | Prosus | Mírná korekce | Alphabet | Philadelphia Fed index | Struktura | Akcie společnosti Zoom | Vedení společnosti | Vlajkové formace | Systémové riziko | Zkušenosti | Dnešní report | Dow Jones 30 | NEST | Zasedání měnového výboru | Etoro | PCE inflace | Cloudera | Lednové přecenění | Top 5 akcií | Lira | Výsledky za Q1 | Pokles EUR/CZK | ASX 200 | IHS Markit | Statistiky | Peněžní zásoba | Komerční banka | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Růst průmyslu | Technická analýza akcií | Čínský index | SAP | Dluhopisové trhy | Doji svíčka | Další posilování | Závislost amerického Fedu | ANDE | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Propad HDP | ZEW Achim Wambach | Chod ekonomiky | Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Analytik ProfitLevel | Tomáš Raputa | Rekordní propad | Referendum | Shelter | Světové finanční trhy | Indikátory | Michal Stupavský | Vojenská pomoc | Dluhopisomat | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Obchodné signály | Americký PMI | Vývoj ceny etherea | Používání kryptoměn | Tradeři na forexu | České státní dluhopisy | 256/2004 | Unicredit | Double top | Problémy v bankovním sektoru | Pokles výnosů | Akcie americké automobilky | Analýza EUR/USD | Hugo Boss | Uranium Participation (U) | Cena akcie AMC | Rozkolísaný | UST | PT. PROFITFXLEVEL | Zpomalení hospodářského růstu | Obchodní model | Hlavní finanční trhy | Coinbase Global | Cena CARDANO | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | Forex.com | BH Securities | Odkotvená inflační očekávání | Kvalitní korekce | Avalanche | Seminář | Býčí vyhlídky | Oracle | Medvědí scénář | Obchodování s emisemi | Makroekonomická data | SQM | KOSPI | Dlouhodobější směřování | Kypr | Zvyšování úrokových sazeb | Burzovní cena | Ruské exporty | Omezení cestování | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Lucembursko | Úrovně rezistence | Caroline Bainová | Vývoj kurzu bitcoinu | Deficit státního rozpočtu | LTC/USD | Wolfstreet | Měnový stratég | Investujte | Crypto Eboy | Spekulace proti kurzu turecké liry | Propad indexu | Ceny plynu TTF | Měď | Počet lidí bez práce v Německu | Proinflační | Forwardové body | EUR/SEK | Eskalace války na Ukrajině | Inflace cen | Everett Millman | Rozvíjející se trhy | Graf komodity Ropa WTI | Inflace v Austrálii | AUD | Globální finanční krize | SGD | Binance | Silná rally | Ropný institut | Fibonacciho expanze | BlueBay Asset Management | Vyhozené peníze | Obchodní rozhodnutí | Ceny uhličitanu | UnitedHealth | Oscilátor RSI | Ekonomické uzavírky | Dubnový PMI | Breakout Trader | Německá průmyslová výroba | Vzrušení | Signály z Fedu | Currency | Hlubší deficit | Capitalinked | SEC | Predikce | Česká národní banka (ČNB) | Fibo | Hypoteční splátky | Pattern Inside Bar | Propad cen akcií | Ekonom ECB | Prima | Klesající tržby společnosti | Úřad práce | Dolaroví milionáři | ETF na bitcoin | Citigroup | Potenciální kapitálový růst | Softbank | Cena akcie Apple | Index VIX | Slábnoucí americký dolar | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | ANET | Zpracování kovů | Uvolňování opatření proti koronaviru | EV | Zájem o dluhopisy | Akcie Meta Platforms (FB) | Daňové změny | Formace vlajky | Akcie Frontline | Index americké měny | Goerli | Vývoj na akciových trzích | Kontrakt | Vzestupný trojúhelník | Vývoj celkové a jádrové inflace | Rozložení obchodních pozic | Komentáře členů Fedu | Pozice spekulantů | Investoři do zlata | Akcie zasilatelské firmy | Technický pullback | USDK | Výhodný nákup | Jádrový CPI | Nárůst nezaměstnanosti | Philip Lowe | WPM | Intermediate | Globální akciový index | Nižší ceny | Wealth Report | Problémy v dodavatelských řetězcích | Společnost ExxonMobil | Hodnota indexu | Zisková marže | Akcie Microsoft Corp. (MSFT) | SOL/USD | Ekonomická krize | Jamie Dimon | Cenové stability | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Wood&Company Tomáš Kacerovský | Portfolia | Fresenius Medical | Růst důvěry | Převis | Dynamika růstu | Americký kongres | Míra nejistoty | Conseq Investment Management | Standardní býčí divergence | Odhady PMI | Vysoká cena | NN Group | Expert | Apple TV+ | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | OPEC Mohammed Barkindo | Daytrader | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Cena akcie Walt Disney | Aktivity v eurozóně | Akcie Applu | Akcenta Miroslav Novák | Pozitivní swapy | Měnové unie | Těžba titanu | Poptávka po úvěrech na bydlení | Akcie Micron Technology, Inc. (MU) | Americké ceny | Konfluenční support | Recese | Index strachu | Vyjádření představitelů | Kazuo Ueda | Mzdový růst | Intel | ASML | Švýcarský frank | Nejlepší Price Action | Báze | Německý ZEW index | Realitní bublina v USA | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | GameStop akcie | Erdogan | Japonský vývoz v květnu | Bannockburn Global Forex | Hospodářské svazy | Analýza BTC | Analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Vývoj pandemie | Náměstek japonského ministra financí | Eurový příjem | CZK/EUR | Stimul | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Společnost IHS Markit | Analytik skupiny | Implikovaná volatilita | Směr trendů | Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Sekce měnové | Symetrický trojúhelník | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Investování do akcií | Akcie Splunk | Růstový trend | František Táborský | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Centrální banky USA | Štěpán Křeček | Americké burzy | Tradeři | Americké ekonomiky | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Japonský Nikkei 225 | Výdaje | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Ministři | Prudký propad | Price Action na forexu | Změna politiky | Consumer Discretionary | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Nízká cena ropy | Mondelez | Coinbase Global Inc. | Negativní nálada | Momentum indikátory | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Vývoj akciového indexu NDX | Investiční firmy | Dnešní zpráva | Cap | Údaje z USA | KBC | Centrální banka USA | Investopedia | Bankovní asociace | Goodyear | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Oscilátor Marlin | Akcie Tesla Inc. | Nálada na trhu | Akciový trh | Změna sazeb | Patria Finance | Černé zlato | Statistika z amerického trhu práce | Siemens Healthineers | Chování ceny | Ceny energií | Formace symetrický trojúhelník | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Uniswap | 2222 | Meziroční míra inflace | Index důvěry | FOMC minutes | Nákupní tlak | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Brent (OIL) | 200 SMA | Eskalace napětí | Japonský premiér | Průmyslové kovy | Úspěchy | Kiwi | Swingové maximum | Nezaměstnanost v USA | Vyšší volatilita | USDCHF | CySEC | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Kurz bitcoinu | Dnešek na trzích | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Signál ke vstupu | Investice do infrastruktury | Objem českých dluhopisů | Dividendové akcie 2020 | Komunita | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Blockchain | Cena elektřiny | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Mince | Výrobci automobilů | Investiční stratég | Zásoby ropy | Francouzský index | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Krize v akciovém segmentu | Benzín | Chuť nakupovat nemovitosti | Překoupené podmínky | CrowdStrike | Ranní hvězda (Morning Star) | Peníze do bank | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Hospodářské oživení | EUR/NZD | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Adidas | Politika ČNB | Dna | Santander Bank Polska | Normální volatilita | Volume | Dow Jones Industrial | Změny krátkodobého trendu | Ideální Price Action | Sankce | Data z Ameriky | Zásoby plynu | Analýza měnových párů | USOil | Vstoupit do obchodu | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Nejdůležitější události roku | Míra inflace | Zvládání pandemie | Windfall tax | DAX (Eurex) | Rollover | Japonská ekonomika | Vládní bondy | Energetika | Manufacturing | Ropovod TAL | Inflace v Německu | Spotřebitelská důvěra | MMF | Vydání zprávy | Soukromý sektor | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Náklady na úvěry | Pomalé oživení | Zlato (XAU/USD) | Velmi volatilní | Objem objednávek | Největší česká banka | Prudký pokles sazeb | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | HDP Francie | Ropné akcie | Sazba hypoték | Platforma | Zvýšené napětí | Trend cen nemovitostí | Pokles cen zlata | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Americký Senát | BTC | Fed index | Akcie Deutsche Bank | Indexy | Střední podniky | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Tipy pro začátečníky | Kurz akcie | Odborníci | Cena akcie Tesla Inc (TSLA) | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Global Forex | Úvěr | Severomořská ropa Brent | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Úrokové sazby České národní banky | Gold | Guvernér centrální banky | Plán obchodování | Omezení produkce OPEC+ | Falešný signál | Průmysl | Bitcoinová bublina | Bazický bod | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Lehká ropa WTI | Empire State Index | Druhá vlna koronaviru | Letní volatilita | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | SWDA | Tempo růstu | Marže společností | Podnikatel | Zhoršení ratingu | Zisk na akcii (EPS) | American Airlines Group | Úvěrový rating | Snížení daně | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Zákonné platidlo | USD index | Asijské obchodování | Sezónní patterny | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Brazílie | Nadhodnocení | Držení short pozice | Finanční situace | Tvorba patternu | Pohonné hmoty | Index spotřebitelských cen | Biliony | Divergence | Přerušení výroby | Historické mince | Zdražování energií | Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů v ČR (SVOL) | Fakey Pattern | Bilion dolarů | S&P 500 (SPX500) | AAPL | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Řídit riziko | Nákupní pozice | Analýza společnosti | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Struktura HDP | Zajímavé akcie | Federální vláda | Hlavní evropské indexy | Analytik České bankovní asociace | Odhad HDP USA | Ekonomika Evropské unie | Akcie Alphabet Inc (GOOG) | Vývoje kurzu | Příklad Fakey Patternu | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | Evropské akciové trhy | Ceny drahých kovů | Varování | Guidance | Největší propady | Počty nových žádostí o podporu | ECB Christine Lagardeová | Německé hospodářství | Optimismus na trzích | Obavy z omikronu | Viceprezident ECB | Mezinárodní porovnání | APP | Palladiové akcie | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Uhlíková stopa | USD GBP | Long | Cena stříbra (XAG/USD) | Rally | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Střední třída | Zasedání České národní banky | Globální ekonomický výhled | Spokojenost | Michaël van de Poppe | Bear | Dotovaná sazba | Sentiment v eurozóně | Intesa Sanpaolo | Chris Williamson | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Osobní příjmy | Aktiva | WTI (USOIL) | SXXP | Pokles inflace | Piotr Bielski | Indikátor MACD | Použití finanční páky | Cena akcie Microsoft | Akcie Schlumberger (SLB) | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | Walt Disney Co (DIS) | Analytik kryptoměn | Indexy na Wall Street | České měny | Očekávaný vývoj | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Konfluenční zóna | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v Německu | Nárůst cen energií | Krypto aktiva | Business | GBPJPY | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Bariéra | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Ceny výrobců v eurozóně | Albemarle | Arizona | WFC | Master Candle | Cena kryptoměny Aave | Kotace | Akumulace | Základní úrok | Pokles cen | Royal Dutch | Plug Power | Překvapení trhu | Algoritmus | Cena digitální měny | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Obchodní operace | SP500 | Platební společnost | Situace na EUR/USD | Si Ťin-pching | JP Morgan Chase & Co | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Index amerických akcií | Holubičí tón | FedWatch Tool | Čínští investoři | AAVE/USD | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Nárůst objemu obchodů | Hospodářský kvartál | ETH/USD | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Akcie AMZN | Zdravotnictví | Ukazatele ocenění a sentimentu | GT.US | Breakouty | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | NZD/USD | Long signál | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | BlockFi | Sentix | Robert Holzmann | Čeští dolaroví milionáři | Trhy dnes | Snížení cen | Energy Aspects | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Vývoj depozitní sazby ECB | Philadelphia Semiconductor | Pochybnosti | Ekonomický optimismus | Výsledek voleb | Investiční příležitosti | Sierra Chart | Vedení ECB | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Společnost Saudi Aramco | Merkelová | Prodeje automobilů | Čínský akciový trh | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Fond obnovy | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Členské země Evropské unie | UK Oil | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Dnes na forexovém trhu | Akcie Gamestop Corporation | WFC.US | Trend ceny | Fio banka | Řetězce | Zotavení | Sentiment | Zrychlení inflace | Relativní výkon hlavních měnových párů | Order | Zhoršení pandemie | Break/Even | Prognóza Ministerstva financí | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Největší pokles | Politika | BOSS.DE | Konkurence | Kritéria pro firmy | CoinShares | Commodity futures | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | FDAX | Potenciál pro růst | Vyjádření analytiků | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Velké riziko pro finanční trhy | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Denní tradingová analýza | Cena akcie Tesla, Inc. | Ceny průmyslových výrobců | Cena akciového indexu Hang Seng | Zápis ze zasedání FOMC | Burza Binance | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Čínský prezident | Dnešní seance | Vývoj CRO/USD | Maloobchodní tržby v USA | Americké futures | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | MAM | Úrokové sazby | SAB Finance | Vývoj měnového páru USD/NOK | Dodržování pravidel | Deutsche Telekom | Nejnovější údaje o inflaci | Glapinski | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | Cenové maximum | Výběrová kritéria | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Portfolio manažer Cyrrus | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Citibank | JPY EUR | Dnes zveřejněná data | Graf komodity Zlato | Širší trh | Burzovní obchodování | Double bottom | BASF | Pokles průmyslové výroby | Akcie Exxon Mobil | Cena pohonných hmot | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Průzkum PMI | Indexy S&P | Cena akciového Nasdaq | Úrokový výnos | Napětí kolem Ukrajiny | Dnešní údaje | Optimismus investorů | Nálada | Nálada podnikatelů | Geopolitická rizika | FAO | Indie | Letectví | J&T Banka | Nákupy | Obchodování se zlatem | LTC | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | Výrazná inflace | Vnímání | Vliv na trh | Hrubá marže | Index volatility VIX | Předstihový ukazatel | Snížení základní úrokové sazby | Martin Stránský | Výkonnost indexu S&P 500 | Iniciativa | Hospodářská recese | Ekonomika | Prodejní momentum | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Pohyb ceny | ICI Global Asset Management Asia Forum | Měnový pár AUD/CHF | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Maloobchodní tržby v ČR | Ruská vláda | Poradenské společnosti | Komodity ropa WTI | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Maloobchodní tržby v EU | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Úroková sazba ECB | Poptávka po americkém dolaru | Todd Lowenstein | Doba vysoké inflace | Zlevnění ropy | Akcie Coinbase | Vojenská pomoc Ukrajině | Buy | Investiční aktivity | Commerzbank | Očekávání pro rok | Míra inflace v eurozóně | Proinflační působení | Zhodnocení | Mohammed Barkindo | Akcie Tesla Inc (TSLA) | Prolomení supportu | Vývoj akcie WMT | Úrokové sazby ECB | Politici | Ceny zlata | Výhled | Poklidné obchodování | Teams | Operátor O2 | Timeframe | Růst cen v USA | Klesající cena | ESM | Tři černé vrány (Three Black Crows) | Zerohedge | Erste Group Bank | Vinci | David Eim | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Americký trh práce | Konzultační společnosti | Obchodní účet | NQ | Finanční televize CNBC | Akciový index DAX | Obchodní myšlenky | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Embargo | Zápis Fedu | Filadelfský Fed | Economist | Microchip Technology | Tlak na akcie | Nadšení akciových trhů | Tipy na obchodování zlata | Zlevnění potravin | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Financování státního dluhu | All Time High | Vývoj SOL/USD | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Trendové čáry | Scalping | Tok kapitálu | Vývoj meziročního růstu cen | Zahájení nového krátkodobého trendu | Zaměstnanci | PayPal | Akcie Walt Disney Company (DIS) | Bankovní krize | Jaromír Gec | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Vývoj reálného výnosu | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Výsledek zasedání Fedu | Zlaté rezervy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | UNI/USD | eBook | Insider | Největší ekonomika | Aktuální rezistence | Růst cen energií | Prostor pro růst | General Motors | Trhy | Dlouhodobý trend | Fondy | Další vlna koronaviru | Kalendář makroekonomických dat | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Comfort Finance | Prolomení rezistence | Výroba v Německu | Axion Global Asset Management | Bílý dům | Průmyslové ceny | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | PMI za leden | GOOGL.US | Kurz EUR | USD za barel | Philips | Druhý support | Nikkei 225 | Počet nakažených | Česká národní banka | Spread | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Vývoj měnového páru EUR/USD | MasterCard | New York | Riziko korekce | Tradingové webináře | Volby | Realitní bubliny | St. Louis | MSFT | Swing | Saldo zahraničního obchodu | Dřevo | Krize | Obligace | Exponenciální klouzavý průměr | Optimistický výhled | Český statistický úřad (ČSÚ) | Akcie ropných společností | Jednání ČNB | Stabilita | Pokles ceny akcií | Michal Brožka | Zvýšení úroků | Pozitivní sentiment na trzích | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Investing | NZD/CHF | Euro včera | Pokles devizových rezerv | Portál FXstreet.cz | Německé tovární objednávky | Vysoké úroky | ADA | Dolarové páry | Obchodování AUD/USD | Vývoj na trhu | Zpřesněná data | Risk Off | Ukrajinská krize | Riziko likvidity | Situace na trzích | Přeprodáno | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Uvalení sankcí | Exotické měny | Klíčový okamžik | G20 | Pokles poptávky | CEO | Oslabení dolaru | Těžby bitcoinů | Repo sazba | Zlepšení nálady | Pozitivní očekávání | Jakub Kraľovanský | Napadení Ukrajiny | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Brent (UKOIL) | GlaxoSmithKline (GSK.UK) | Těžař | Rally na ropě | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Rýn | Úročení vkladů | Měnové stimuly | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | Konsolidace | Deeskalace | Výplata | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Robert Shiller | Big Tech | Šíření mutace | Americké výnosy | Akcie Tesla | Graf indexu | Technická analýza USD/CAD | Zahájení klesajícího trendu | Ředitelka | Úroková sazba | Trh s lithiem | Uvolnit měnovou politiku | JAP225 | Generální ředitel | Ceny aktiv | Devizové rezervy | České vlády | Pracovní trh | Sázky na pokles | Burza | Čistá marže | Three Black Crows | Semináře | Cena SOLANY | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Akcie společnosti Boeing | EUR/CHF | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Ekonomické prognózy | Americká inflace | Rozvoj | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Dnes na světových trzích | Výprodeje | Reinvestice | Heineken | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Intervenovat | Australská centrální banka (RBA) | Druhá největší ekonomika světa | Capital Economics | Sazby | Rozhovor | Dlouhá pozice | Spotřeba domácností | Transakce | Ropa WTI a Brent | Futures na Wall Street | Březnová data | Slabší dolar | Výraznější recese | Hodinový graf | Měny | NYSE: FRO | Růst podnikatelské aktivity | Hladiny supportu | Prodeje | Filadelfský Fed index | Graf komodity Stříbro | Goodyear Tire & Rubber | Pokles EUR/USD | Šance na pokles | Ministryně financí Alena Schillerová | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | Historie | Vzestup inflace | Přístup k měnové politice | Hello bank! | Top 5 akcií roku | Zpráva COT | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Největší kryptoměny | Irsko | Pád Kábulu | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Pasivní příjem | Cenový pokles | Zpravodajství | Informace o struktuře ceny | Ekonomika EU | Inflace v březnu | ANET.US | Pharming Group NV | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Potvrzení vstupu | Program QE | Značný pokles | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Měnové trhy | Člen bankovní rady | Cena akciového indexu FTSE 100 | Primární nabídka | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | UNA | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Jasný signál | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | Kdy vstoupit do obchodu | The Wall Street Journal | Platební neschopnosti USA | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Obchodní dohody | Akcie Stock | Klíčové zasedání | David Marek | Ropa dnes | Silný pokles | Internet of Things | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Futures trading | Sympozium | Microsoft Corp. (MSFT) | MSCI | Oblast konfluence | Hodnota bitcoinu | Pozice dolaru | Wealth Report 2022 | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | USD | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Bullish | Ekonomické zotavení | W1 | Miliardy dolarů | Inside | Ceny realit | Růst aktivity | Čínští regulátoři | Nákup nemovitosti | Investice a hypotéky | Návratnost | Finanční trh | Vývoj ADA/USD | Růst poptávky | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Nový trend | Apple Inc. (APPL) | Maďarská vláda | Snižování nákladů | Rozhodnutí centrální banky | Premiér Boris Johnson | Cena Litecoinu | Zahájení ruské invaze | Apple (AAPL) | Regionální měny | Překoupené oblasti | Eni | Akcie Microsoft Corp. | Joe Manimbo | Akcie Vonovia SE | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Britské hospodářství | Huw Pill | Akcie Eli Lilly | Bankrot kryptoměnové burzy | Patria.cz | Vyspělé ekonomiky | BinanceCoin (BNB) | Sberbank | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | ČTK | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Partneři | IPO | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Guardian | Miliardy USD | Provozní marže | Ceny komodit na světových trzích | Poradce | Vicepremiér | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Další růst sazeb | Obchodní den | Domácí měny | Makroekonomické události | Zkušenost | Breakout systémy | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Výrazný zisk | Stimuly | Digitální měna | Írán | Zlepšení sentimentu | Zdražování | S/R zóny | Tim Ash | Akcie Adobe Inc. (ADBE) | Dnešní obchodování | Předstihové indikátory | Překoupené oscilátory | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Akcie společnosti International Seaways | Silné hospodářské oživení | Tržby obchodníků | Britská vláda | Nejvolatilnější | Tržní kapitalizace kryptoměn | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | EPS | ADP | Akcie JP Morgan Chase & Co | Přijetí eura | Číst grafy | Kupní síla | Nejlepší ropné akcie | CPI v USA | Vývoj akciového indexu NAS100 | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Short signál | Termínový kontrakt | Dlouhodobý klouzavý průměr | Rozdílové smlouvy | Ropy | C.US | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Oblasti konfluence | Akcie AMC Entertainment | Míra úspor | Omezení dodávek ropy | NFIB | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Očekávané Earnings | Guvernér české národní banky | Možnost dalšího růstu | Smartphony | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Adobe Inc. (ADBE) | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Zisk EBITDA | Společnost | Petr Dufek | Akcie ropy | Apple (AAPL.US) | LTV | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Úvěrová aktivita | Důchody | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | Nákupní signál | Sázky | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Odhad letošního růstu | Forbes | Investiční instrument | Obchodujte | Ocenění akcií | Wells Fargo Asset Management | Dynamika mezd | Zvýšení volatility | Ceny americké ropy | Historicky nejnižší | Allergan | Ztráty | Radomír Jáč | Thomas Barkin | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Patová situace | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Zprávy euro | Price Action trader | Očekávaná inflace | Fibo retracement | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Ukrajinská ekonomika | Non-Farm Payrolls | BNP Paribas Personal Finance | ASX | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | Velké centrální banky | BBVA | Hlavní manažer | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Ropný trh | United Technologies | Akcie Amazon | Kurz NZD | Americká spotřebitelská důvěra | Bezpečný dolar | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Coinbase Global Inc. (COIN) | Britské měny | Eura | Tisková konference | Akciový Black Friday | Neúspěch | AAPL.US | Výsledek HDP | Komentář Radomíra Jáče | Obchodní signál | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Produktivita práce | ACT | Organizace | Akcie Erste Group | Banky | Obilí | Ryanair | Posilování USD | Ceny stavebních prací | Dosavadní vývoj inflace | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Růst BTC | Cena akcie Tesla, Inc. (TSLA) | Services | VIX | Platný signál | Zmírnění inflace | Stock Exchange | Zlotý | INRG | Růst | Obchodování EUR/USD | Terra | Dopad na finanční trhy | Index Dow Jones Industrial | YourTrader | PAP | Polská centrální banka | Ceny v Česku | Philadelphia Fed Business Outlook | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Vyhlídky eurozóny | Kmen koronaviru | Zavádění odvodů | Obratová formace | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Cameco | Risk-off | Propad ceny | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | VMware | Zajištění | Aukce státních dluhopisů | Pokles inflace v Polsku | Propad poptávky | Administrativa | Parlament dnes | Výnosy amerických státních dluhopisů | L.F. Investment Limited | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Evropský automobilový sektor | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | FX příležitosti | Růst průmyslové výroby | Index | Wall Street Journal | PCE index | Komoditní | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Lockdown | Kartel OPEC+ | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Hlavní americké indexy | Společnost Uniper | MiFID II | Token | Fundament | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Bohatství | Cenová akce | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Guvernér ČNB | Akcie čínských firem | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Merge | Tuzemská měna | Kryptoměnový trh | Finmex Academy | Engulfing | Zápis z minulého jednání ČNB | ISM index | Politická situace v Kazachstánu | Valuace | Dopad konfliktu na Ukrajině | Bohumil Trampota | Hugo | Apple Inc. (AAPL) | Švýcarská centrální banka (SNB) | CRM | Akciové trhy v Evropě | Obchodní nastavení | AMS | Burze | Pracovní místa v USA | Histogram | Kč/USD | Martin Pohl | Jestřábí komentáře | Seance v USA | Trh s nemovitostmi | Goodyear Tire & Rubber (GT.US) | US CPI | Vývoj indexu hypoteční splátky | Medvědí Outside Bar | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nová makroekonomická prognóza | CRO/USD (Cronos) | Wheaton Precious Metals | Vývoj ceny zemního plynu | Vojtěch Benda | Růst společnosti | Current Ratio | Virtuální mince | Posilování koruny | Tempo hospodářského růstu | Podíl Ruska | Ekonom Evropské centrální banky | Německé HDP | Tržní hodnota | Zoom Video | Americká vláda | Týdenní pivotní body | Britové | Technická analýza | Spotřebitelské ceny v USA | GBP/JPY | MSCI All Country World | Bydlení | Svíčkový pattern | Japonské vlády | Petr Plecháč | Dovoz | ProfitLevel | Vývoj dolarového indexu | AEX | Druhá rezistence | Včerejší seance | Higher Low | Vývoj ceny ropy Brent | Dogecoin | DYDX | Banka Goldman Sachs | TerraUSD | Eskalace války | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | eFXnews | Plány | Americká ropa WTI | Podmínky na trhu | Inside Bar | Produkce ropy | Aktuální informace | FDX | Morgan Stanley (MS.US) | EURUSD | Resistence | Ekonomické indikátory | Zisk | Hospodářský růst v Evropě | Mimořádná situace | Zásoby zemního plynu v USA | Centrální bankéři | Zvýšení produkce ropy | Pattern vigo | Total | Nová bankovní rada | Dnešní statistika | Peloton Interactive | Události v ČR | Bank of England | EK | Gamestop Corporation | EMISS | Uhlí | Sodexo | O2 | UCITS ETF (INRG) | ATVI | Tvorba pracovních míst | The New York Times | Nová mutace | Společnost PwC | Maďarsko | Data z tuzemské ekonomiky | Růst výrobních cen | AUD/USD | Dominance dolaru | Vývoj ceny pšenice | Ceny BTC | WTI a Brent | Držení pozice | Američtí centrální bankéři | Očkování proti covidu-19 | VIG | Uvolňování měnových politik | DJI | Více peněz | Cenový skok | Garance | Trader René | Split | Prezident Salvadoru | Vývoj ceny australského uhlí | Indexy amerického akciového trhu | Schlumberger (SLB) | Pokles kurzu | Rozhodování o obchodování | Bohatí | Vývoj akcie JPM | Nord Stream 2 | Alokace aktiv | Sociální sítě | Plánování obchodů | Patria Online | Akcie Exxon | Spekulovat | Asociace nezávislých dodavatelů energií | Nike (NKE.US) | Makléři | Melvin Capital | Index relativní síly | Kurzy akcií | Širší index S&P 500 | CFD kontrakty | Tchaj-wan | Podpůrné programy | FXDAILY | René Remšík | Advanced Micro Devices | Šinzó Abe | Zajímavé zisky | Hodnota realit | Kabinet | Investiční | Pozitivní signál | Joe Biden | Zprávy o trhu | Šéfka ECB | Cenové úrovně | Průmyslová výroba v Evropské unii | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Vývoj ropy | Hlubší schodek | Pozitivní momentum | NFP | Avast | Vít Hradil | TradingView | Průmyslová výroba v USA | Směnný kurz eura | Analýza akcií | Admirals | Začátek nového trendu | Komoditní tradeři | Graf komodity | Oficiální údaje | ExxonMobil | Český trh práce | Ukazatel Běžné likvidity | Unie | Uranium Energy | Zasedání Evropské centrální banky | Analytička | Nasdaq Composite | HDP EU | Pokles tuzemské ekonomiky | Dnešní zprávy | Silná data | Next Finance | Akcie Companhia Siderúrgica Nacional | Záchranný fond | Vývoz LNG | Výzkumy | Zvednutí sazeb | Commodity index | Posílení | Pracovní místa | Standard & Poor's 500 | Ekonomika oživuje | Křiž smrti | Reálné ekonomiky | Polské maloobchodní tržby | Aktuální kurzy | NextEra | Otřesy na finančních trzích | Nikkei | Bohuslav Čížek | Nejbohatší | Obchodování s dluhopisy | USD EUR | Psychologické hladiny | Data z ekonomiky | Konvergence | Rozhodnutí ECB o sazbách | Hospodářská data | Doji | Nastavení úrokových sazeb | Nakupovat státní dluhopisy | Nemovitostní fondy | Posilování amerického dolaru | Ropa Brent (UK Oil) | Dot plot | Dlouhodobější trend | Obchodní signály | Na burze | Akcie JP Morgan Chase & Co (JPM) | CISCO | Pozitivní zprávy | Čínské úřady | Phillips 66 | Bed Bath & Beyond | Viceguvernér ČNB | Německé maloobchodní tržby | NASA | Vzdělání | Investiční analytik | NexGen Energy | PMI ze sektoru služeb | Cena americké ropy | Zemědělský svaz | Cestování | Norsko | Americká centrální banka | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Společnost Nvidia | Ruské ropy | Válka na Ukrajině | Sentiment na Wall Street | Sentiment indikátory | Průmyslová výroba v Německu | Objem obchodů s akciemi | Tiskové agentury | FDP | ČSOB | FedEx | Christine Lagardeová | Medvědí kanál | Christian Lindner | Cenové tlaky | Americký dolar dnes | Institut Ifo | Přidaná hodnota | Sazby na dluhopisech | CZK | Sell Limit | Eurové úvěry | Vyšší úrokové sazby | Korunový trh | Nejdůležitější události | Vysoké sazby | Americký prezident | Euro Stoxx 50 | Tempo zdražování | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Výsledek inflace | CRO/USD | Ceny emisních povolenek | HDP v USA | Micron Technology, Inc. (MU) | Investovaný kapitál | Vyhlídky amerického dolaru | Swingové obchodování zlata | Výkon | Obchodování na finančních trzích | UnitedHealth Group | Politická situace | Prezidentské kampaně | Úrok | Portfolio | Odhad inflace | NFP report | Ekonomika USA | České hospodářství | Bilance | Zasedání Bank of Japan | Americká IT společnost | John Williams | Ministr zemědělství | Air France-KLM | Odmítnutí ceny | Francie | Akcie Vonovia v EUR | Býčí sentiment | Akciové indexy | Vybírání zisků | Elon Musk | Investing.com | Společnost Shell | Předpovědi analytiků | Členka Rady guvernérů | Mezinárodní agentura pro energii | Výrazné ztráty | Royal Dutch Shell | iShares Global Clean Energy | Zprávy o nezaměstnanosti | Current ratio | YTD | Dolar roste | Nigérie | Eurostat | Ceny obilí | Události tohoto týdne | Akcie Meta | Expanzivní fiskální politika | Coca-Cola | Obchodní plán | Didi | Investiční doporučení | Statistický úřad Eurostat | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Globální ekonomiky | Credit Agricole SA | Prognózy inflace | Zpřísňování měnové politiky | Celkový objem obchodů | Cena kryptoměny Uniswap | Lepší výsledky | Finanční instituce | Průmyslové objednávky | Vývoj celkové a jádrové inflace v USA | Americký index | Ropné společnosti | Akciový index S&P 500 | Prémie | Formace hlava a ramena | CAC 40 | Goldman Sachs Group | Inflace v Británii | NAHB | Dlouhodobé investování | Britské akcie | Vývoj indexu volatility VIX | Tencent | Globální vývoj | Pšenice WHEAT | Poradenství | Kapitálové rezervy | Výzkumná společnost | Bitcoiny vytěžené za pomoci čisté energie | Pokles cen nemovitostí | Úsporný tarif | Praní špinavých peněz | Hospodaření státu | Raytheon | Pozitivní zpráva | Obchodní dohoda | Globální epidemie | Pesimismus | Růst inflace | Tržní kapitalizace | NASDAQ 100 | Inside Bary | Výkyvy kurzu | Commodity futures trading | Daily Price Action | Inflace | Ceny ropy | Boom | Obchodování na Wall Street | Berlín | Supporty a rezistence | Vývoj ceny akcie Vonovia | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Moderna | Měnový pár EUR/GBP | Ekonom ING | Celoroční výhled | Americké centrální banky | Jak se stát lepším investorem | Pozornost finančních trhů | Důvěra v českou ekonomiku v dubnu | Ekonom BHS | Cena akcie Adobe | Ekonomický vývoj | The Merge | Inflace spotřebitelských cen | Eli Lilly | Boj s inflací | Eastman Kodak | Analýza páru EUR/USD | Symposium v Jackson Hole | Cestovní kanceláře | Ocel | Dění na finančních trzích | Válka | Dlouhodobé pozice | Události roku | Údaje ISM | Britská centrální banka dnes | Česká měna | Hodnotové akcie | Inflační překvapení | Aktiva bankovního sektoru | Doba splatnosti | West Texas Intermediate (WTI) | Margin cally | Rostoucí ceny ropy | Plynovody | ADS | Santander | US500 | Parita EUR/USD | Hlavní úroková sazba | Korekční pohyb | Pokles USD/JPY | Souhrn finančních trhů | Průzkum | American Airlines | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Bloomberg | IEA | Zhoršování situace | TRY | Index amerického dolaru | ETS | GAAP | Nabídka | Management | Ceny zboží | Investment management | EUR/PLN | Ford Motor | Program Antivirus | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Udržitelnost | Hlavní měnové páry | EUR/AUD | Komoditní fondy | Reakce trhů | Růst výnosové křivky | Postranní trend | XRPUSD | Propad liry | EURCZK | Alena Schillerová | Obchodní příležitost | Vývoj ceny americké ropy | Předpokládaný vývoj | Fiskální rok | Jednotná evropská měna | Oslabování dolaru | RWE | Medvědí divergence | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Data z průmyslu | Kryptoměnová burza FTX | Evropské dividendové akcie | Členské země EU | Pomoc ekonomice | Janet Yellenová | Nástroj | Hrubý domácí produkt (HDP) | Ekonomická realita | Reálné spotřeby domácností | Ekonomické dopady | Parita EURUSD | Intradenní rally | Americký maloobchod | Jerome Powell | Oslabování japonského jenu | EUR/GBP | Představitelé Fedu | JOLTS | Recese ve Spojených státech | Prodej | Statistiky z trhu práce | Onemocnění COVID-19 | Platební neschopnost | Meziroční inflace v eurozóně | Hlavní ekonom ING | UBS | Vedoucí představitelé | Sazba Fedu | Trading | Objem intervencí | Americké vlády | Technický výhled trhu | Analytická společnost | André Kostolany | Americké statistiky | USDA | Nárůst rizikové averze | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Index cen realit | Dvojité dno | RoboMarkets | Ondřej Hartman | Index cen průmyslových výrobců | S/R oblast | Akcie Adobe Inc | Vývoj ukazatele Forward P/E pro indexy S&P | Burzovní výhled | G10 | Japonská vláda | Heiken Ashi | JPM.US | XAU/USD | Tržní podmínky | CZ | Neutrální výhled | Další růst | Dobré výsledky | Cena akcie Vonovia | Světový trh s lithiem | Nová prognóza | Co se děje na finančních trzích | ADR | XM | S/R zóna | GBP | Výkonnost indexu | Omezení pohybu | Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů v ČR | Prezidentka ECB | Listopadová inflace | J&J | USD/JPY | Konsolidace ceny | S&P Global | Trojúhelníkové formace | Videokonference | Akcie v Asii | Reakce centrální banky | Evropská unie | HDP Německa | Nasdaq | Bitcoinová horečka | Obchodní týden | Vývoj měnového páru EUR/CZK | BCM | Admiral Markets | Dolary | WMT | Dlouhodobé rezistence | Zpomalení ekonomického růstu | Propad | Německé ceny | Federální rezervní systém | Pandemie COVID | Americký dluh | BREAKING | Třída aktiv | Petr Král | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Nvidia Corp | Bilion | Oscilátor | Americké prezidentské volby | Data ze Spojených států | Evropské trhy | Ceny stříbra | Reálné mzdy | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Reakce trhu | Růst cen ropy | Týdenní shrnutí | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Price Action signál | Pokračování trendu | Zprávy | Distributor fotovoltaických produktů | Britský ministr financí | Index Stoxx 600 | Obavy z recese | Nadšení | CCI | Fundamentální analýza akcie | DOT/USD | Byty | Murray | Akcie v Evropě | mmBtu | FB | Levná země | Nálada na finančních trzích | Unijní ministři | Poslední americký shutdown | Finanční nástroje | Nový rekord | Prezident Federální rezervní banky | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Treasuries | Ceny Bitcoinu | Manažer Finmex | Psychologický efekt | Chiliz | Title Transfer Facility (TTF) | Britský statistický úřad | Postavení na trhu | Normalizace měnové politiky | Měnový pár EUR/PLN | Silný růst | Medvědí trend | Ekonomická teorie | Burza FTX | Boris Johnson | Intradenní rámce | Hospodářský výsledek | Celkový trend | Evropské akcie | Zájem investorů | Reverzní struktury | Airbus | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Akcie DIS | Maloobchodní sektor | Zpráva o měnové politice | Upgrade | Nízká inflace | OECD | Růstový potenciál | Vývoj DOT/USD | iFX | Silné cenové tlaky | Vývoj dolarového indexu DXY | Obnovitelné zdroje | Vývoj české koruny | Commodity Futures Trading Commission | Index Nikkei | Energetický tarif | Deflace v realitách | Covidové krize | Cenový pattern | Naše ekonomika | Kupující | Mutace delta | Regulační úřad | Vyhlídky | Snížení DPH | Předpověď | Airbus (AIR) | Tržní ceny | Vojenský konflikt | NATO | West Texas Intermediate | Cena ropy brent | Práce z domova | Globální ceny | Joachim Nagel | Program nákupu aktiv | Next Finance Markéta Šichtařová | Hong Kong | Tapering | Snižování cen | Angela Merkelová | Pokles tržeb | Levnější ropa | Eskalace konfliktu | Poptávky po dolaru | Adam Button | Míra | Firemní akcie | Trigger | Krypto komunita | CO2 (EMISS) | Cena akcie Amazon | Naked Wines | Slabý dolar | Bit.plus | Oživení inflace | Růst ruské ekonomiky | Americké automobilky | Ceny domů | Hospodářská politika | Depozitní sazby | Rada guvernérů | Nový ekonomický výhled | Komora soukromých lesů | Opatření proti koronaviru | Budoucnost | Společnost SQM | Investice do ropy | Trojité dno | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | TopForex | Současný trend | Aramco | Hedgeové fondy | Money management | Ropné písky | FinGO | Digitální měny | Příležitost na Bitcoinu | Průmyslníci | Zákaz dovozu | Walt Disney Company (DIS) | Dopady války na Ukrajině | Důvěra investorů | Tlak medvědů | Mexické peso | Akcie Adobe Inc. | Nálada v české ekonomice | Odhady trhu | Raphael Bostic | Automobilový průmysl | Vir | Podvážení | Koruna | Uplynulý rok | Cukr | ex | Ziskové marže | Společnosti z USA | Shell | Coinglass | Forex kalendář | Jednoduché tipy pro začátečníky | Zpřesněný odhad | Chuck Schumer | Alibaba | Posílení kurzu | JDE | Komoditní měny | Bit.plus Martin Stránský | Včerejší obchodování | Finanční výsledky | Výrazný pokles | Chiliz (CHZ) | Polský zlotý | Raiffeisenbank a.s. | Financial | Vyšší poptávka | Růst spotřebitelských cen v USA | Projev Jeroma Powella | Epidemické situace | ZI.US | Denní minima | Nial Fuller | Převodník měn | Největší kryptoměna | Automobilky | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Opatření | Politika centrální banky | Pokles HDP | Opce | Onemocnění | Odvětví | Koronavirus | DJIA | DMA | Peněžní prostředky | Životní náklady | S&P/ASX 200 | ForexLive | Recese v Evropě | Sazby ČNB | Visa | Riziko recese | Německý PMI | Hlavní měny | Rozpad eura | Dopady koronaviru | Marka | Pokračující pokles | Kryptoměny bitcoin | Vysoké ceny energií | Oldřich Dědek | Pojišťovny | Řízení rizika | Údaje | Měnový pár | Aktivita investorů | Výsledky firem | Evropské sdružení výrobců automobilů | Index nákupních manažerů ve výrobě | Květnová inflace | Vakcína | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Spotřební daně | Chorvatsko | Výkonnost | SPD | Divergence indikátoru RSI | Cena surové ropy Brent | xStation | Vývoj německého akciového indexu | S&P 600 SmallCap | Asie | Pandemie koronaviru | Směnárny | Snížení poptávky | Finanční krize | Pokračování rostoucího trendu | Inženýrské stavitelství | Brent (UK Oil) | GME | Americká banka | Výsledky průzkumu | Rakousko | GBP/AUD | Leva | Měsíční data | Exxon Mobil | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Společnost S&P Global | Global forex | Český index nákupních manažerů | Příjmy z reklamy | SMA 200 | Midstream | Očekávání analytiků | Podíl nezaměstnaných | Americký shutdown | Hospodaření státního rozpočtu | Makro data | Hlavní akciové indexy | Druhá vlna | Průzkumy | Vývoj AAVE/USD | Apple | Nomura | Nárůst HDP | Emise CO2 | Michelle Bowmanová | CRO | Realitní fondy | Bitcoin | Ukončení intervencí | ČNB Tomáš Holub | Intradenní obchody | Northrop Grumman | Nejbližší support | FAANG | Chování obchodníků | Medtronic | Hospodářský pokles | Instrument | CAD/JPY | Snižování sazeb | Srovnávací základna | Tempo růstu spotřebitelských cen | Britské libry | Parlamentní volby | Daně z příjmů právnických osob | Jiří Tyleček | Vlna koronaviru | Kurz CZK | Televize CNBC | Zpomalování ekonomiky | PEPSICO | Poptávka po úvěrech | Posilování české koruny | Tržní kapitalizace bitcoinu | Zvýšení mezd | Indikátory sentimentu | GMT | Nárůst výnosů | Obchodování s akciemi | Emise skleníkových plynů | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Výrobce elektrických aut | Přehled | Americké měny | Equity | Index S&P 500 | Vývoj ceny pšenice WHEAT | Czech Fund | EEX | Izrael | Hodnota firmy | Výsledky společnosti | Společnost XTB | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Americký trh nemovitostí | Plyn | Vývoj měnového páru USD/TRY | Intervence ČNB | Ústup inflace | Obchodní bilance | Ropa Brent | Graf | Odliv dividend | Hrubý domácí produkt | Odhady HDP | PYPL | Zvýšené riziko | Rizika | Patrick Harker | Nejlepší akcie | Růst výroby | Inflace v Evropě | CEE | Babypips | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Oslabení koruny | Vyšší ceny | Technické ukazatele | Zájem firem o úvěry | Hráči na trhu | Spotové ceny | Price Action obchodník | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Hello bank | Cronos | Správa | Další kryptoměny | Ceny na čerpacích stanicích | Druhy cenové struktury | Obraty | Schlumberger | Znovuzavedení šrotovného | Eurodolar | PwC Global Top 100 | AUD/JPY | Americká makléřská společnost | Tržby společnosti | Short | Příkaz Stop | Rozhodnutí japonské centrální banky | Výnosové křivky | Vývoj úrokových sazeb | Svíčkové grafy | Výkyvy kurzu koruny | Pár EUR/USD | Míra zisku | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Zájem o bitcoin | Tržní cena | Vstupní signál | List Financial Times | Kurz české měny | Tesla Inc. (TSLA) | Německý akciový index | Bitcoin dnes | Akcie | Akcie Apple | Zpráva o inflaci | Odhad amerického HDP | CARA | Fed | Vepřové maso | FXstreet.cz | Volatility | Růst zlata | Futures | Patria Finance Tomáš Vlk | Česká koruna | Stavebnictví | Biden | Očekávaný růst | Vytrvalost | Spotřebitelská nálada | Hospodaření | Výrobní náklady | Rekordní pokles | Zveřejněná data | Finanční ztráty | Růst kryptoměn | Inflace v eurozóně | Index volatility | Kontrola výnosové křivky | Sazby centrální banky | ADBE | Delta mutace | Evropský statistický úřad Eurostat | FTSE 250 | Komodita | Cenové levely | CHF | Křetínský | Fibonacci | Dlouhodobí investoři | Disney+ | Ceny na realitním trhu | Fond | Placení daní | Nemovitosti | Tuzemské banky | Měsíční report finančních trhů | Index spotřebitelské důvěry | Penále | Země EU | Významné úrovně | Čínský prezident Si Ťin-pching | Oživení světové ekonomiky | NetApp | Celosvětová poptávka | Růst eura | TIPS | Kartel OPEC | Pokles ceny | MS.US | Ceny ropy WTI | Prezident Trump | Antivirus | Letní obchodování | Reportované výsledky | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Hlavní index čínských akcií | Zdeněk Nekula | Turecká centrální banka | Světové sdružení ocele | Fiskální situace | Pivot Point | Ekonomická situace | Indikace | AUD/CAD | DAX (DE30) | ABB | Swingové minimum | JPM | LVMH | Euro vůči americkému dolaru | Novela zákona | Ceny povolenek | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Statistika z USA | Maloobchodní prodeje | Předpokládaný růst | Tým InstaForex | Kakao | Altria Group | Krypto | Futures trhy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Time-Frame | Úspory | Chuť k riziku | TD Ameritrade | Globální rizika | USD/CHF | Vývoj akciového indexu SPX500 | Analýza trendu | Bilance zahraničního obchodu | Míra inflace v Maďarsku | Kov | IntoTheBlock | Přehled o dění na světových burzách | Obchody | Profit Target | Těžba ropy | Úrokové sazby Fedu | Akcie big data | Akcie firem | James Bullard | Ekonomická důvěra | Napětí na Ukrajině | Další růst úrokových sazeb | Rekordní minimum | Severní křídlo | Dezinflační proces | Běžný účet | EUR/USD a GBP/USD | Pattern Dragon | Fondy ETF | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Míra nezaměstnanosti v Německu | Nayib Bukele | Britská měna | Signál pro prodejce | Obraty trendu | PLUG | Ekonomické ukazatele | Aukce | Investování | HDP USA | Trendline | Pokles české ekonomiky | Maximalizace zisku | Nabídka nemovitostí | Více časových rámců | Vysoké inflace | Oblast supportu | Obchodování na burze | Rally na akciích | Sell | Vývoj indexu volatility | MWh | Těžby Bitcoinu | Dění na Ukrajině | Ceny v eurozóně | Analýza BTC/USD | Dnešní aukce | Seznam Zprávy | Nárůst výdajů | Spot | Drahý kov | Inflace v Polsku | Úspěšný trading | Americká data | Vyplácení dividend | ADP report zaměstnanosti | Wells Fargo | Wall Street Journal (WSJ) | Big data | Japonský export | Růst výnosů | Zdražení ropy | Volby v USA | Růst EBITDA | Zvýšení úrokových sazeb | Stablecoin | Bankovní prázdniny | Změna trendu | Offshore | Inflace v únoru | Velcí spekulanti | Ceny evropských kontraktů na emise | Snížení daní | Technologické firmy | Haruhiko Kuroda | Akcie Tesla, Inc. (TSLA) | Proražená rezistence | Tim Cook | Prudké oslabení | Růst tržeb | Akciový index | CME | Německý HDP | Jiří Svoboda | Oslabování amerického dolaru | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Globální akciový index MSCI | Zvýšení těžby | Technické indikátory | Otočení trendu | Inflace v eurozóně v červnu | Signál na akcie | Ekonomický výhled | Euro k dolaru | Ruský ropný sektor | Hodnota Muskova majetku | Volná pracovní místa | Pozornost | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Obchodování páru EUR/USD | ProCent | ATH | Drahota | Equal weight | Cointelegraph | Společnosti | United Airlines Holdings | Obchodní řetězce | Obchodovaný objem | Emerging markets | FRA40 | Technická analýza akcií Civitas Resources | Platforms | Evropský regulátor | Počet pracovních míst | Prodej aut | Švýcarská ekonomika | Navýšení sazeb | Arista Networks | Medián | Dividendové akcie | Ekonomická nálada v eurozóně | Nákupní příležitost | Globální problémy | Premiér Petr Fiala | Koupě zlata | Prognóza ČNB | Finanční společnosti | Aktuální technická situace | Ruská invaze | Devizové intervence | Česká firma | Index CPI | Směřování trhů | RBC | Veřejný sektor | Velké banky | Cena akcie Walmart | Další rozvoj | Electronic Arts | Index Nasdaq Composite | Index nákupních manažerů (PMI) | Vysoké ztráty | Dlouhé (long) pozice | Budoucí vývoj | Zájem o kryptoměny | Vývoj kurzu eura | Aleš Michl | Průmysl v eurozóně | Prodeje domů | Bitcoin (BTC) | S&P 500 | Turecká ekonomika | xStation5 | Ekonomický a strategický výzkum | Generali Investments | Prosincová inflace | Technická rezistence | Úroveň parity | Natixis | Multitimeframe | Dynamika HDP | Nejistota | Zpomalení růstu | Pin Bary | Podpora | Capital Markets | Vývoj XRP/USD | Dolar vůči jenu | Plný úvazek | Velké objemy | Nákupní trend | Výhled pro EUR/USD | Růst spotřebitelských cen | Pokles cen ropy | Vonovia | Ukončení aktuálního trendu | NFP data | Statistici | Pokles ceny stříbra | Makroekonomické údaje | Broker Consulting | Šíření nemoci COVID-19 | Ekonomické následky pandemie | Průmysl eurozóny | Commitment of Traders | EOS/USD (EOS) | ING | Akcie banky | Prezident Joe Biden | Americká seance | Světová rezervní měna | Ekonomické zpomalení | Akciový index Nasdaq | Swingové obchodování AUD/USD | Poptávka po bitcoinech | Opatření proti šíření koronaviru | Signál k obchodu | Německá vláda | ECB dnes | Zdražování potravin | CL | Rezistence kanálu | Tuzemská inflace | Gasoline inventories | Geopolitické faktory | Formace Inside Bar | MT4 | Ovlivňování | Ekonomické sankce | Akcie roku | Státní dluhopisy | Nižší růst | COIN | Šíření viru | BNP | HDP v eurozóně | Flat | Den nezávislosti | Michelle Bullocková | Svíčková formace | Velké americké banky | Severomořská ropa | Výroba zpracovatelského průmyslu | Tržní hodnota akcie | Stav nouze | Pozorování trhu | Podnikatelé | Aktivita obchodníků | Šíření nového koronaviru | Antony Blinken | Země eurozóny | Síla dolaru | IT společnost | Trojitý vrchol | Býčí potenciál | Akciové alokace | Zpráva pro tradery | Zadlužení | Světová banka | Akcie technologických společností | Sada dat | Akcie JP Morgan Chase | Bollinger Bands | Trendová linie | Vývoj akciového indexu UK100 | Prodej dolaru | Zastavení růstu | Exxon | Zisk společnosti | Moneta | Wall Street | Vývoj akciového indexu DAX | ECB | Boční trend | Markéta Šichtařová | Býčí trh | Surové ropy | Zemní plyn | Tržní sentiment | Snižování inflace | Kakao (COCOA) | Celkový sentiment | Premiér Babiš | Německo | MicroStrategy | Japonsko | Negativní dopad | Akcie ConocoPhillips | Správy majetku | Range | Vládní koalice | MetaTrader 4 | EU a USA | Akcie Monety | Důvěra ve zpracovatelském průmyslu | Překoupený trh | Fluktuace | Pomalejší inflace | Rizikové investice | Vývoj akcie AMD | Snížení úroků | Příklady konsolidace | ING Groep NV | Spojené státy americké | Tesla Inc. | Intraday | Energetický sektor | Air France | Vlny koronaviru | Zoominfo Technologies (ZI.US) | International Seaways Inc. | Vliv počasí | Nejvýraznější pokles | Vývoj dolaru | Komodity zlato | Inflace v říjnu | Linie odporu | Holubice | Nejlepší uranové akcie | Překoupenost | Vysoké úrokové sazby | Dolar k japonskému jenu | Měny&Sazby | EUR/HUF | Dobrá nálada | Moody's | Maďarský forint | Světová poptávka | Elektromobily | Dluhopis | Plány Fedu | Německý Ifo index | Americký akciový index S&P 500 | Červnová inflace | Vzdělávací webináře | Spotová cena | Globalt | Twitter | Finance | Velké zisky | Analytik ČSOB | Britský regulátor | Nárůst volatility | Vývoj peněžní zásoby | Krach | Novozélandský dolar | Eskalace | Nejnovější údaje | Zasedání americké centrální banky | Hotovost | Portugalsko | Analytik Portu | Konjunkturální průzkum | Instant Trading EU Ltd. | Překoupené zóny | Steen Jakobsen | Zahraniční investice | ConocoPhillips | Blog | Aktivita v průmyslu | MJ | Bid | Index Sentix | Zápis z lednového zasedání Fedu | Současný klesající trend | Důvěra spotřebitelů v evropskou ekonomiku | Největší rizika | Investice do akcií | Standard Chartered | Vývoj akcie MU | Očekávaná data | Elliottova vlnová teorie | Pokračování rally | Walmart | Náklady vlastního bydlení | PHIA | Aktivní obchodování | Makroekonomický kalendář | Pandemie covidu | Bankovky | Výše úrokových sazeb | MSCI China | Hamás | Zajištění proti inflaci | Rozvolnění restrikcí | Směřování | Rozhodnutí ČNB | JPMorgan Chase & Co | Komodity ropa | Platební prostředek | Marathon | Tržní situace | První support | Formace tři černé vrány | Kurz koruny | Manažer Cyrrus | Zamyšlení | Zásoby benzinu | Rusko a Ukrajina | Devizové trhy | USD/CZK | Ruský plyn | Míra úspor domácností | Vyšší riziko | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Viceprezident | Tržní formace | Pokles spotřebitelských cen | Rostoucí trendová linie | Cena kontraktu | Korunové sazby | Příjmy obyvatelstva | Prudký růst inflace | Objem intervencí České národní banky | Nájemné | Grafy | Čtvrtletní výsledky společnosti | Dluhové krize | Sdružení automobilového průmyslu | Akcie Siemens | Nvidia | Panické výprodeje | DSTI | Oblasti rezistence | NKE | Alphabet (GOOGL.US) | Risk-off sentiment | Setkání centrálních bankéřů | Světové měny | Analytici Morgan Stanley | Bull | Šíření koronaviru | Rozpočet | FTSE | Nákupní aktivita | Japonská centrální banka | Erste Group | Ropa WTI (USOIL) | Důležitá rezistence | DAX | Vice | Akcie ve Spojených státech | Americký trh | Termínové kontrakty | Kurz eura vůči dolaru | NAFTA | Ceny komodit | Snižování úrokových sazeb | FOREX | Michaela Pudilová | IG | Mezinárodní investoři | Ministr zahraničí | Očkování | Směnný kurz | Úvěrové podmínky | Cenový cíl | Aktivum | FXstreet.com | Akcenta CZ | Salvador | Aktivity v Číně | Ceny akcie Vonovia v EUR | Cena dogecoinu | Velcí obchodníci | Dolarový index (USDIDX) | UCITS ETF | Prime | Šíření koronavirové nákazy | USDIDX | Zpomalení globální ekonomiky | Ekonomické aktivity | Klouzavý průměr SMA | Break Even | Cenový graf | Propad akcií | Celosvětový trh | Týdenní Forex kalendář | Jednoduché tipy | Výroba automobilů | Kvantitativní technická analýza | Širší trh s kryptoměnami | Zásoby společnosti | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Burzovní seance | JD.com | Analytici | Obchodujeme | Index nákupních manažerů | CAD | Bilance běžného účtu | Právo | Negativní stav globální ekonomiky | Dostupná data | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Růst české ekonomiky | Hornina s obsahem lithia | Domácnosti | Takata | Provozní zisk | Sektor kryptoměn | Evropské indexy | Velký problém | Výrobci aut | Alokace | USA | Dlouhodobé investice | Fundamentální ukazatele | Etherea | Ekonomické aktivity v eurozóně | Ceny zemního plynu | Přehled o dění | Americký dolar | Ropné firmy | Coinbase | Google | Nástup klesajícího trendu | Euro vůči dolaru | Neinvestovat | Situace | Členka Rady guvernérů Fedu | Ekonomické výsledky | Důvěra v eurozóně | CME Group | Měnověpolitické zasedání | Bitcoin jako zákonné platidlo | Zprávy z ekonomiky | Investiční rozhodnutí | Nejnovější data | Technické korekce | Vysoká inflace | CHF/JPY | Výhled české ekonomiky | Makro | Průraz ceny | Klesající trendové čáry | Microsoft Corp | Odhady ekonomů | Působení v Evropské unii | Měkké přistání | Evropská centrální banka | Bancorp | Americké produkce | Aligator | Institucionální investoři | Čeští spotřebitelé | Emise CO2 (EMISS) | US100 | DOT | Guvernér | Vybírat zisky | FXstreet | Fair Value | Jednání ECB | Nové zakázky | Počet žádostí o podporu | Index Cboe VIX | Platební bilance | Dow Jones Industrial Average | Tržby | INSEE | Ekonomické vztahy | Dollar General | Žlutý kov | GfK | Blue chips | Krátkodobá rezistence | Interpretace | Forexoví obchodníci | Akcie Apple Inc. (APPL) | Snížení sazeb | Růst cen nemovitostí | Destatis | Švédsko | Koruna dnes | Vysoká poptávka | Závislost | SMA 20 | Ceny akcie Vonovia | United Auto Workers | Thajsko | Vývoj akcie | EUR/MWh | Miroslav Novák | Hodnocení ekonomiky | Stagnace | Medvědí reverzní struktury | Francouzský CAC 40 | Německá centrální banka | Úvěry na bydlení | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Marketingová komunikace | Proinflační rizika | Růst mezd | Luboš Růžička | Gainesville Coins | Situace v Německu | ISM indexy | Růst americké ekonomiky | Finanční systém | Cena zlata (XAU/USD) | Řetězec | Kofola ČeskoSlovensko | Co je to volatilita | Roční výnos | SCHW.US | Ceny v průmyslu | Úrovní podpory | Futures kontrakty | Růst bitcoinu | Velké technologické společnosti | Sazba ČNB | Psychologické úrovně | Globální trh | Závazek | Světové centrální banky | Finanční televize | Argumenty o přijetí eura | Silnější euro | Kryptoměna luna | Otevírání ekonomiky | Index čínských akcií | Statut | Short signál na akcie | Prodejní signál | Akcie Uranium Participation | Hladiny rezistence | Ztráty zaměstnání | Nákup akcií | BAT | Abbott Laboratories | Intradenní výhled | Americká centrální banka (Fed) | Komentátor | John Hardy | Finanční prostředky | Tradingové webináře zdarma | TSLA | Eurozóna | Vývoj akcie DIS | Česká ekonomika | Měkké komodity | Indexy PMI | Vývoj inflace | Hedge fondy | Kurzy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Novozélandská centrální banka | Zahraniční forex | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Pin Bar | Oslabení kurzu | JP Morgan Chase & Co (JPM) | Benchmarky | Slabší euro | Rozvolnění protipandemických opatření | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Solidní růst | Proinflační riziko | Nejnovější zprávy | Indikátor | Shiba Inu | Pozornost obchodníků | HICP | Dolarový pár | Conference Board | Stabilita sazeb | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | Konsensus | Guvernér japonské centrální banky | Poměr RRR | Riziko pro finanční trhy | Spekulativní pozice | Inflační očekávání | Akcie NextEra Energy (NEE) | Nižší úrokové sazby | Pokles akcií | Pohyb dolaru | Obchod s ropou | Cena benzínu | Největší evropská ekonomika | Cena kakaa | Disney | Optimismus na akciových trzích | Aktuální prognóza | Invaze | Výkyvy cen | Akciové futures | Nižší produkce | Analýza stříbra | Výhody na trhu | Kurz české koruny | Závislost na Rusku | Spekulace | Odpor | Prezidentské volby v USA | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ranní okénko | Těžaři | Situace na trhu práce | NBP | Nižší ceny ropy | Sazby ECB | Velikost pozice | Ekonomiky eurozóny | Omikron | Altcoin | Velcí hráči | Euro STOXX | Firma | Omezení těžby | Dluhy | Verbální intervence | Krize v Evropě | Maloobchodní tržby | Měnová politika | Přehled kurzů | Podnikatelská aktivita | Oživení ekonomik | Saudi Aramco | Konsenzus | Předseda sdružení | Vývoj UNI/USD | Conseq | Nastavení měnové politiky | Freeport-McMoRan | Napadení Ukrajiny Ruskem | Dot-com | Splatnost | Kryptoměna Polkadot | Analytik PlanB | Být trpělivý | Analytici Goldman Sachs | Silnější kurz | Indexy pohyb | Růst ceny | Trh práce v USA | Enel | Reverzní struktura | Produkce ocele | Rozhodnutí bankovní rady | ERA | Analytický tým | Spekulace na růst | Hodnota akcií | Drahé kovy | Astrazeneca | Ceny domů a bytů | Dluhopisy | Saxo | NATGAS | Prostor pro další růst | Obavy z globální recese | Bukele | Vrcholy | Vyšší sazby | Next | Pravidla obchodního systému | Kratos (KTOS.US) | Odvody | Evropské akciové indexy | Americká ministryně financí | Forward | Inflace zpomaluje | Nejlepší výsledky | Ekonomické vyhlídky | Elliottovy vlny | Měnový pár AUD/NZD | S&P Case/Shiller | PMI ve výrobě | Obchodování forexu | Světové trhy | Maďarská centrální banka | Pattern Engulfing | Inflace v Turecku | ISM | Carsten Brzeski | Měsíční report | cTrader Purple Trading | Turecké liry | Předkrizové úrovně | Stimulační balík | Americký index S&P 500 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ekonomická nálada | Charter Communications | Kapitalizace bitcoinu | Vývoj ceny stříbra XAG/USD | Obchodníci | Major level | Názory analytiků | Webináře | Sazby beze změny | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Globální trhy | Bankéři | Moskva | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Výnosy státních dluhopisů | Podnikatelské klima | Analytika | Asijské akciové trhy | Philadelphia Fed | cTrader | Kroky ČNB | Prodávající | Slušný zisk | Index inflace | Klesající trendová linie | Velké riziko | Pozornost trhu | Nálada spotřebitelů | Prostor pro pokles | UK100 | Ceny pšenice WHEAT | Pšenice | Maďarská měna | Nejobchodovanější měnový pár | Doporučení | TLTRO | Oslabení japonského jenu | Jasný směr | Vir Biotechnology (VIR.US) | Americké banky | Odraz ceny | Tržní síly | CAR | Růst čínské ekonomiky | Christopher Waller | Dluhová krize | Inflace v ČR | Cenový propad | Josef Košťál | Poptávka | Trader | Nákupní oblasti | Rozpočtový schodek | Fitch | Vývoj cen komodit | Pokles reálných mezd | Co bude | Linie neckline | Sol | Zasedání Bank of England | PMI index | Konfluence | Nové těžby ropy | Obavy o poptávku | Capital | Nastavení trhů | Bulharsko | Proof of Work | Tempo inflace | Meziroční inflace | Expirace | Očekávání trhu | Ceny suroviny | Forex trh | Solana | Čína | Head and Shoulders | Index výdajů | CIA | Nominální růst | Aliance | Vývoj indexu S&P 500 | Obchodovat | Americké akciové trhy | Infineon Technologies | Akcie AMD | Pomalý růst HDP | Počet nezaměstnaných v Německu | Reverzní struktura býčí | Pivotní body | Akcie Hugo Boss | Guvernér rakouské centrální banky | EURGBP | Výraznější pokles | Dukascopy Europe | Růst HDP | Dluhopisový trh | AMBcrypto | G7 | Gamble | Forexu | Zvýšení produkce | Výrazná rezistence | Nakupovat nemovitosti | Rozkolísanost trhu | Peking | Zvýšení inflace | Uzavření trhů | Shell Plc | Masato Kanda | Bankovní rada České národní banky | Růst produktivity | Pokles průmyslové produkce | Koncentrace | Participace | Procter & Gamble | Akciové fondy | Parita | Uniper | Online trading | Kalendář událostí | Majors | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Výhledy | Cena kryptoměny | EBITDA | Korekční fáze | Slabá čísla | Reverzní formace | Reporty | Cena severomořské ropy Brent | Růst ceny ropy | Profit-Target | Graf EUR/USD | Finanční podmínky | Index pražské burzy | Nákup eura | Stavební výroba | Počasí | Politické napětí | Barclays | Úrokový diferenciál | New York Times | Aktivita v sektoru služeb | HDP | Americký regulátor | Trade | Spotřebitelské ceny v Česku | FRED | Německý index DAX | Medvědi | Odhad růstu ekonomiky | Statistický úřad | MIFID | Evropské země | Oddělení forexu | RBI | Kótování | Bloomberg Economics | Klouzavý průměr | Pokles podnikatelské aktivity | Pákistán | Uchovatel hodnoty | Investiční výdaje | HSBC Holdings | Objem dovozu | Výrobní aktivity | Nárůst sazeb | UTC | Analýza dat | Kukuřice | Pokles zásob | JPMorgan Chase | Odchod z Ruska | Statistiky z eurozóny | Zveřejnění zpráv | Payrolls | Supporty | Tweet | Prohloubení deficitu | Index relativní síly (RSI) | Kapitálové trhy | UKOIL | Poslanecká sněmovna | Akcie Cameco | Christine Lagardová | Kalendář ekonomických událostí | Medvědí pokles | Výhled německé ekonomiky | Holubičí postoj | Emisní povolenky | Jaderné elektrárny | Index euro | Podnikání | Zájem o akcie | MPSV | Francesco Pesole | Zasedání amerického Fedu | Větší pokles | Jak zhodnotit finance | Video | Problémy | Inflace ve Velké Británii | Inovace | VanEck | Budoucnost kryptoměn | Trh s bydlením | Futures na ropu | Nákup akcií před snížením dividendy | Erste | Projevy centrálních bankéřů | Měny regionu | Obchodovat s akciemi | ROCE | NERV | Indikátor ekonomického sentimentu | Členské státy | Low | Lucid | Reálné příjmy | CFG | Obchodování Bitcoinu | Investice do zlata | Hospodářské vyhlídky | Nesoulad | Potenciál poklesu | HDP v ČR | Vysoké zisky | Trading Central | Klouzavý průměr EMA | Analytik trhů | Celková inflace | Micron Technology | ABC | Devizový trh | Tweety | Krátkodobý klouzavý průměr | Fiskální politika | Načasování | Klesající trojúhelník | Bank of Canada | Akcie Alphabet | GOOGL | Averze vůči riziku | AXA | Ether | Tipy na obchodování bitcoinu | Scottie Siu | Litecoin | Krátkodobý výhled | Graf akciového indexu S&P 500 | Manufacturing PMI | Ocenění | Ropa | Čínská poptávka | Reserve Bank of New Zealand | Stagflace | Obnovení růstu | Krypto mince | SVB | Marathon Petroleum | Monetární politika | Aktuální zpomalení inflace | Rezervy | Omyl | Hlavní index PX | Schwab | Akcie Moderny | Facebook | Kanadský dolar | Ceny nafty | Klid | Podnik | Deutsche Bank | Pandemická situace | Analytické společnosti | Ekonom | Výměra honitby | Evropská spotřebitelská důvěra | Demo účet | Datový kalendář | xStation 5 | Index PMI | BTC/USD | Byznys | Bloomberg Commodity Index | Zpomalení výkonnosti | Poptávka po zlatě | Akcie společnosti Nvidia | Akcie 2020 | Měnová politika ECB | Polská měna | Oslabení české koruny | NIESR | FTSE 100 (UK100) | Agentura DPA | Optimismus | RBC Capital Markets | Restrikce | Konjukturální průzkum | Throwback | Kratos | Rozhodování | SWIFT | Recese ekonomiky | Index Nikkei 225 | Alphabet Inc (GOOG) | Král kryptoměn | Dovoz ruské ropy | Čínské vlády | Komisí pro cenné papíry a burzy | FED sazby | Baird | Ekonomka | Konzervativci | EMA | Přeprodané podmínky | Zastavení dodávek | Hypoindex | Nákupní korekce | Kurzy měn | Bank of New York Mellon | Zdanění | Růst ekonomiky | Jaderná elektrárna | Dolar | Fibonacciho retracement | Vývoj akcie GME | Guvernér ČNB Aleš Michl | Overlap support | Vzestupný trend | Nejhorší výsledek | Alteryx | Objem vkladů | Akciový stratég | Tomáš Vlk | Intradenní strategie | Američané | Debata | Hodnoty měny | Americká půjčovna kryptoměn | Euro | Negativní vývoj | ANZ | Na devizovém trhu intervenovat | Průzkum společnosti | Krypto analytik | Generativní AI | Futures na bitcoin | Fundamentální pozadí | Yield | Oscilátory | Politické rozhodnutí | Údaje o nezaměstnanosti | Naše prognóza | Dopady na korunu | Federální rezervní banky | Inflace ve Švédsku | Server CNBC | Buy Stop | Zkapalněný zemní plyn | Bollingerova pásma | Cykly | Manažer Finmex Academy | Christian Dürr | Lockdowny | Buy (nákupní) signál | Japonský index | Cena spodumenu | Sony | Nálada na globálních trzích | Cena barelu ropy | JPMorgan (JPM.US) | Fintel | Sazby Fedu | Risk | MetLife | Hedging | Rizikový sentiment | Salesforce (CRM.US) | OsMA | Indikátor důvěry | Analýza akcií Blue Owl | Dlouhodobý investor | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Fiskální stimuly | Rada ČNB | Rozhodnutí Bank of England | DBK | Vyčerpání kupců | Průměrná sazba hypoték | DOGE/USD | JP Morgan | Dividendový výnos | Japonský Nikkei | Christine Lagarde | Mezinárodní banky | Ceny pohonných hmot v ČR | Technická analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Allan Ray Restauro | Poskytování hypoték | Index nových objednávek | Vývoj měnového páru USD/CAD | Neomezené množství | Silný fundament | Jednotná měna | Wells Fargo (WFC.US) | Ohlédnutí | Obchod | Nálada na Wall Street | Růst výroby v továrnách | Úroveň rezistence | Slabost v průmyslu | Dodavatelské řetězce | Slabé euro | USD za tunu | Očekávání býčí | Dolarové úrokové sazby | Zlato | Fundamentální základ | Impulzy | Růst akcií | Odklon od rizikových aktiv | Trh se zlatem | Vyrovnat ztráty | Peter Virovacz | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Mzdy | BIS | Zemní plyn (LNG) | Pokles nezaměstnanosti | Swingová maxima | WP | Vybrání likvidity | Ekonomické výhody | Miliardy | Indikace RSI | Halving | HCOB | Příležitost vstoupit na trh | Pokles k supportu | Měnová politika ČNB | ROIC | Schodek | EU | Regulační orgány | Spojené státy | Tržní hráči | Úrovně supportu | Akcie GME | Rostoucí počty nakažených | Objem investic | Turistické sezóny | Youtubeři | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Evropské méně | Zoom Video Communications | Vývoj na devizovém trhu | Inflace ve světě | Akcie Evergrande | Terra (LUNA) | Statistika obchodů | Bitcoinové a blockchainové akcie | Důvěra v českou ekonomiku | Sev.en | Likvidity na trhu | Investoři a obchodníci | Purple Trading Petr Lajsek | Zpomalování inflace | Tom Martin | Hlavní trend | PBOC | Index FTSE 100 | Fincentrum Hypoindex | Volatilita cenových pohybů | Půjčovna kryptoměn | Výstup z obchodu | USD/CAD | Commitments of Traders (COT) | Důležitý support | Známky oživení | Cena surové ropy | Výkon dolaru | Market update | Hikkake | Denní graf | Růst cen domů | Týdenní pivot | JPY USD | Prodeje existujících domů | CFA | Obratové formace | Šéf amerického Fedu | Apple Music | OilPrice | Kodak | Tržby v maloobchodě | Akcie Netflix | STAR | Vývoj akcie GOOG | Amazon.com Inc. | Coinbase (COIN) | Instrumenty | Bilance Fedu | Jednodenní zisk | Úrovně retracementu | Obchodní aktivita | Cenové patterny | Společná evropská měna | Cardano | Dopady pandemie | NZD/JPY | Faktor klesajících cen komodit | Index PCE | Komentáře Fedu | Firma Raylyst | Meziroční růst spotřebitelských cen | Nové obchodní příležitosti | Bankovní sektor | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Sebevědomí | Kurzové výkyvy | Hlavní ekonomka | Ticker | Greenlight Capital | Prodeje potravin | Risk Reward Ratio | | Úrokové sazby v Polsku | Výhled na rok 2024 | Transakční poplatky | Jan Sušánka | Odkup akcií | Vyšší inflace | Vysoké ceny | Výkon hlavních měnových párů | Očekávané výsledky hospodaření | Tipy pro začínající obchodníky | Arcane Research | Průmysl a stavebnictví | Air Liquide | Výsledek inflace ze Spojených států | Ceny v zemědělství | Důležité makroekonomické události | Purple Trading | Potaš | Your Trader | Hospodářský cyklus | Rostoucí trendová struktura | Short pozice | Short příležitosti | Formace Bearish Engulfing | Trhy v USA | Růst cen průmyslových výrobců | Pandemie | Default v USA | Rekordně nízké úroky | Poptávka po ropě | GSK | KTOS.US | Šéfka Fedu | Oslabování švýcarského franku | JPMorgan | Pips | Vysoké sázky | Cena stříbra | Úsilí | Výprodej | MyFxBook | Nominální mzda | Markit | Cena akciového indexu | Prodat USD | Polský zlotý a maďarský forint | Hlavní ekonom ECB | Varovné znamení | Plánování | Průměrná cena | Apple Inc. | Ekonomické krize | Zpracovatelský průmysl | Geopolitika | Poskytování úvěrů | Tether | FérMakléři.cz | Ekonomické následky | Tomáš Holub | Report zaměstnanosti v USA | Znehodnocení měny | Martin Gürtler | Pokles turecké liry | Western Union | Sentix indikátor | Tržní kapitalizace firmy | PMI ve službách | Budoucnost Bitcoinu | Členové OPEC | Úspěch | Australské uhlí | Longové příležitosti | Překážky | Práce | Barchart | Průměrná míra inflace | Spekulanti | Helena Horská | M2 | Výsledky HDP eurozóny | Activision Blizzard | Jestřábí přístup | Union Bank | Začínající obchodníci | Ceny ropy Brent | Plynárenské společnosti | Swingová minima | Ceny energií v Evropě | Riziková aktiva | Bezpečného útočiště | Technologický index | Úroveň supportu | Spotřebitelské ceny | PFNonwovens | Americká obchodní seance | RDSA | Slovensko | Bitcoin graf | NZDUSD | Chop | Směr trhu | Kmen omikron | Cenový index výdajů | Společnost eToro | Banka Creditas | Hugo Boss (BOSS.DE) | Signál pro medvědy | Optimismus spotřebitelů | Tržby v eurozóně | Bankrot | Mzdově-inflační spirála | Trh s kryptoměnami | Britské dluhopisy | Důsledky koronaviru | Fingood | Sektor služeb | Lucid Group | Hlavní ekonom | Akcie Intel | JD | CSGN.CH | Nonfarm Payrolls | Silná konkurence | Česká vláda | Nastavení sazeb | Překřížení klouzavého průměru | Fibonacciho support | BinanceCoin | Conference Board index | Vstup kupců | USD/SGD | AMZN | Španělsko | Předpověď pro GBP/USD | Martin Maršovský | Charles Schwab (SCHW.US) | Likvidita | Akcie BASF (BAS) | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Vývoj kryptoměny | Čínský vicepremiér | Krátkodobé očekávání | Oslabování koruny | CZK/USD | Invaze Ruska na Ukrajinu | Cíle | Evropská průmyslová produkce | OX Capital Markets | Panika | Prognóza ECB | Růst cen výrobců | Credit Suisse (CSGN.CH) | Realitní sektor | Poptávka po dolaru | Předpovědi analytiků pro akcie | Ropný kartel OPEC | Odolnost ekonomiky | Zpřísňováním měnové politiky | Stabilita úrokových sazeb | Obchodování USD/JPY | Obchodní systémy | Růst průmyslových cen | Zrušení superhrubé mzdy | Odhady analytiků z Wall Street | Ruská ekonomika | Trh trendový | Prezident institutu | Poptávky po ropě | Proinflační faktor | Hermes | Cena kryptoměny bitcoin | Aktuální situace | Kurz koruny vůči euru | Velká kryptoměnová burza | Stavební výdaje | Zemědělství | Applied Materials | Zemědělské půdy | VIAC | Výnosy | Uptrend | Inflační data | Bezpečnost | Dnešní ekonomický kalendář | CoinDesk | Vývoj meziroční jádrové inflace | Nissan | Evropská rada | Maloobchodní prodej | Inflační výhled | Likvidní | Burza dnes | Korekce trendu | Infineon | Strategie nákupu | Akcie Apple Inc. | Reakce koruny | Snížení úrokové sazby | Denison Mines | Americké akciové indexy | Akcie Apple Inc. (AAPL) | Morning Star (Ranní hvězda) | Akcie Adobe | eSignal | Býčí scénář | Dobrá čísla | Pandemie covidu-19 | Sušánka & partneři | CSX | Slevy oproti nabídkové ceně | Nejbližší rezistence | CHF USD | Vývoj amerického akciového indexu | American Petroleum Institute | Američtí zákonodárci | KPMG | Maďarský HDP | Exchange Traded Commodity | Lufthansa | Wood & Company | Session | Platina | Pocity | Pozitivní výhled | Nákupy centrálních bank | Odhady analytiků | ADA/USD | Index výrobních cen (PPI) | Volkswagen | Hospodářské statistiky | Obchodní podmínky | Růst cen ve výrobě | Počet volných míst | Růst inflace v USA | Domácí průmysl | Tipy pro obchodování GBP/USD | Polkadot | Zlepšení | Obchodník s kryptoměnami | Výrobní inflace | Pokračující uptrend | Salvadorský prezident | Největší banky | MF ČR | FérMakléři | Členské země | Mzdová dynamika | Oslabení | Ministři energetiky | CryptoQuant | Zásobníky | Energetický index | Základní sazba | Vyšší úroveň | Konfluence více faktorů | Prudký růst cen | Gilead Sciences | Motorová nafta | Sell obchody | Yeezy | Digitální měna centrální banky | Pracovní síly | Ekonomické zprávy | Měnový výbor | Graf akcie | Počet nezaměstnaných | Komodity | Akcie ČEZ | Ministerstvo financí | Jádrová inflace v eurozóně | Dobrý obchodní plán | Index euro stoxx 50 | Země G7 | Fed Williams | Bezpečná aktiva | Americký ISM | Fúze | První obchod | Směnný kurz dolaru | Osobní výdaje | Prodej bitcoinů | Janney Montgomery Scott | Vyčerpání prodejců | Short příležitost | Manažeři | Rizikový apetit | Three Arrows Capital | Beyoncé | Nový kmen koronaviru | TOP 5 akcií | Počet zaměstnaných | Epidemie koronaviru | CNY | Analytici banky | Nové údaje | Významné události | Vývoj trhu | Zprávy z Německa | Cena dnes | Analýza indikátorů | Comfort Finance Group | Vypuknutí pandemie | Brazilský real | Česká inflace | Ministr financí Jeremy Hunt | ČR | Výsledky hospodaření | Členka rady guvernérů Fedu | Časové rámce | Cílová cena | Šíření nákazy | Technická analýza Bitcoinu | Komise v přenesené pravomoci | Investro.com | Ichimoku Kinko Hyo | Nízké úroky | Trend klesající | Automotive | Express | Ministerstvo hospodářství | Richmond | OK POINT | UNI/USD (Uniswap) | American Express | PPF | Hang Seng (HSI) | SPX | Tlak na růst inflace | Zpomalování americké ekonomiky | XTB Research | Dubnová inflace | TradingEconomics | Výsledkové zprávy | Austan Goolsbee | Fio | Vlády | Akcie v roce 2020 | Konfederace | Jak obchodovat | Ukazatel volatility | STMicroelectronics | Odpovědnost | Krizové situace | Federální rezervy | INTC | City | Investovat peníze | Objem obchodování | Banka | Intervence centrální banky | Zasedání centrální banky | Fibonacciho pásma | Zasedání bankovní rady | Black Friday | Meziroční vývoj inflace | Omezené dodávky | NYSE: INSW | Invaze Ruska | Crédit Agricole | Růst průměrné mzdy | Cena ropy za barel | Salesforce (CRM) | Intradenní obchodník | Výhled trhů | Obchodní schodek | Investor | Klíčové centrální banky | Inflace v Kanadě | Adam Glapiński | Investiční cíle | Americké technologické společnosti | Rostoucí trendová čára | Japonský jen | Ninja Trader | Next Finance Vladimír Pikora | Inflace v Evropské unii | RISK-ON | Energetické krize | Earnings per Share | Philip Lane | Vivendi | Rychlost | Sanofi | BloombergNEF | Tržní ocenění | Investiční společnosti | Pracovní den | Forwardové ceny | Ceny mědi | Odliv prostředků | Put | Objednávky | Výsledky kvartálního hospodaření | Nasdaq (US100) | mBank | Hry | Louis Vuitton | Nová vlna epidemie | Šance | Pokles zlata | Buy signály | Úrokové sazby ČNB | Zveřejnění výsledků HDP | Trader 2.0 | Václav Šimek | BlackRock | Čistý dluh | EBITDA marže | Pattern 123 | Dánsko | Akcie Hubo Boss (BOSS.DE) | Český HDP | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | UCITS | Ropa Brent (UKOIL) | CCJ | Býčí trend | Celoroční výsledky | Podnikání na kapitálovém trhu | Klesající struktura | Obchodní příležitosti | NZD | Odklon od fosilních paliv | SECO | Maloobchodní tržby v eurozóně | MF | Záporné úrokové sazby | Návrh dividendy | Ukrajinská centrální banka | Obchodování bitcoinu | Vytvoření svíčkové formace | Obchodování eura | Zhoršování pandemické situace | Vstupní signály | Akcie Gamestop Corporation (GME) | Největší jednodenní zisk | Generali Investments CEE | Nová letošní minima | Norská koruna | Žádosti o podporu | Akcie Micron | Evropský průmysl | Kupci | Silnější americký dolar | Motivace | Technický výhled | Měnové podmínky | Zlevňování hypoték | Adobe Inc. | Mzda | Citigroup (C.US) | Obchodní myšlenka | Finanční poradenství | Prodejní pozice | Sektor služeb v USA | Emise | Vánoční rally | CFIG | Fundamentální výhled | Umělá inteligence | Akcie Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Británie | Ropný průmysl | Výplaty dividend | ČNB dnes | XTB | Nervozita na trzích | Prvky technické analýzy | Radek Jirků | Štěstí | Akcie Chipotle Mexican Grill | Jednatel | Obchodovat s cennými papíry | Dramatický dopad | Netflix | Příjmy domácností | Akcie v Číně | Japonský vývoz | Varování před riziky | Vývoj akcie AAPL | Zisk na akcii | Bublina v USA | Prohlášení | Protiepidemická opatření | Akcie Vir Biotechnology (VIR.US) | Deloitte | Formace klesající trojúhelník | Kryptoměny | GM | Miliardář | Sell obchod | Cena plynu pro evropský trh | Indikátor důvěry v ekonomiku | Meta Platforms | Ukazatele ocenění | Nový Zéland | Šíření varianty omikron | Nikkei (JAP225) | Zisk v zemědělství | Proražení rezistence | Tesla | Riziková prémie | Digitální revoluce | Time frame | Společnost Nike | Ceny lithia | Engulfing pattern | Pražská burza | Valeria Bednarik | CPI v eurozóně | AAA | Maržové obchodování | Možnost reinvestice | Vývoj jádrové inflace | Vývoj akciového indexu HSI | Ethereum (ETH) | Akcie WMT | Eskalace konfliktu na Ukrajině | AAVE/USD (Aave) | Target | Dostatek likvidity | Úroková míra | Guvernér polské centrální banky | Lepší zítřky | Agentura Moody's | Propad ceny lithia | Předlužená britská vláda | Oživení německé ekonomiky | Jan Frait | Stlačení inflace | Fed Business Outlook | InstaForex | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Základní úroková sazba | Historie se opakuje | Stav globální ekonomiky | Stav americké ekonomiky | Analýza Bitcoinu | Exxon Mobil (XOM) | IMF | Podniky | SPAC | Dnešní makrodata | Růst Bitcoinů | Růst platů | Prohlášení Bílého domu | Eurový úvěr | Znehodnocení hodnoty měny | Akcie Vir Biotechnology | Cena zemního plynu | Analýza | Krach FTX | Cena BTC | Ministr financí | Davové psychózy | Analýza makroindikátorů | Ukazatele | Krátkodobé klouzavé průměry | Geopolitické napětí | Útlum ekonomické aktivity | CDU/CSU | Divergence indikátoru | Zajištění proti riziku | XAG/USD | Frontline plc | David Vagenknecht | Struktury ceny | Zlevnění hypoték | SCHW | Obchodní aktivum | International Seaways | Objem maloobchodních tržeb | Futures na americké indexy | Inflační očekávání v USA | Obchodování korekcí | Obchodní výhled | Lael Brainardová | Moving Average | Hike | Izraelská centrální banka | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Riziko | Fibonacciho extenze | ZIL | Předpověď počasí | Záznam z posledního jednání ČNB | Japonský index Nikkei | Obchod s Čínou | FINRA | Vlna poklesu | Change | CAD/CHF | Poptávka po plynu | Daň z příjmu | Omicron | Zadluženost | Globální ekonomický růst | Graf dne | Předčasné splacení hypotéky | Philip Morris | Vývoz do USA | Výrobci čipů | BCM Begin Capital Markets CY | Páteční NFP | Předstihové ukazatele v Evropě | Americké trhy | RSI indikátor | Makléřské společnosti | Doba pro nákup nemovitosti | Cena akcie Google | ONS | AbbVie | Technická analýza měnových párů | Institut ZEW | Lukáš Baloga | Tvůrci trhu | CHFJPY | Úvěr na bydlení | Vyšší ceny ropy | WKL | Svíčkové patterny | ECB Luis De Guindos | Geopolitická situace | Ztráta indexu | Navýšení dluhového stropu | Úvěry v eurech | Ministerstvo práce | Aktuální Price Action | Dobrý obchod | EOS/USD | Zrychlení růstu | Deficit rozpočtu | Ericsson | Technické nastavení | CNBC | Inflace v USA | Odrazy | Nejlevnější hypotéky | Vysoká rizika | Dnešní sentiment | Formace technické analýzy | Inflační tlaky v české ekonomice | 1D | Ziskovost bank | První rezistence | Obchodované akcie | Energy Fuels | Korunový devizový trh | Americký ministr zahraničí | Domácí poptávka | Amazon | Tlak na USD | Statistika | Návrat poptávky | Solidní výsledky | Freedom Financial Services | CAPEX | Analytik | Vývoj ceny | Vývoj akcie TSLA | Gasoline | Revize amerického HDP | Sazby na hypotékách | Slabost americké ekonomiky | Fundamentální hodnota | Vlna epidemie | Přehřátý trh práce | Stochastic | Průmyslové podniky | Akciové valuace | Pozitivní impulz | Údaje o inflaci | Výroba aut | COT | Hypoteční banka | Platební bilance ČR | Analytik XTB | Tržní kapitalizace společnosti | Absence kupců | Tlaky na růst mezd | CEE region | Ceny ve výrobní sféře | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Cenové struktury | Poptávka domácností po úvěrech | Zvyšování úroků | Kvantitativní utahování | Nové peníze | Propad průmyslu | finGOOD | Německá inflace | Pokračování expanze | Benchmark Mineral Intelligence | FOMC | Index MSCI All Country World | Société Générale | CRWD | Záporné ceny | Ceny uranových akcií | Dnešní videokomentář | Belgie | Měsíční měnový report | Sankce vůči Rusku | Investoři do bitcoinu | Analýzy více časových rámců | Hospodářský výhled | Asijské indexy | Tým FXstreet.cz | Citrix Systems | Tajné služby | Advanced Micro Devices (AMD) | Čínský HDP | Průlom | Obchodování pásma | Hladina supportu | Krátkodobé dno | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Sociální demokraté | Podezřelé transakce | Investment | Prodej eura | ENA | Pražský PX | Mzdová spirála | Akciové trhy jako celek | Index DAX | Prodejní příležitost | Pozice | V4 | Měnové politiky v USA | BNB | Eurokomisařka | Nejrozšířenější kryptoměna | ONE | Nejnovější prognóza | Cena akcie Meta Platforms | Situace v Kazachstánu | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Intervence Bank of Japan | Ceny nemovitostí v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Další dostupný kontrakt
Další drahé kovy
Další finanční krize
Další funkce
Další funkce a podpora
Další futures kontrakt
Další halving
Další kryptoměny
Další novinky
Další obchodní válka

Následující klíčová slova

Další posilování
Další regulace
Další rozvoj
Další růst
Další růst sazeb
Další růst úrokových sazeb
Další růst úroků
Další snížení těžby
Další snižování sazeb
Další testování
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít