Neděle 23. února 2025 00:35
reklama
XTB TOP 5 nástrojů
reklama
RebelsFunding
reklama
RebelsFunding PIXAR styl
reklama
RebelsFunding

Logistika

img

Jak mohou Trumpova cla ovlivnit trhy s ropou a zemním plynem

03.02.2025 Futures kontrakty na ropu Brent se obchodují směrem nahoru v souvislosti se zprávami o nových clech uvalených Donaldem Trumpem. Vliv těchto rozhodnutí na trh s ropou zůstává ale nejednoznačný.
img

Nvidia na veletrhu CES 2025: Horké inovace, chladná reakce trhu

09.01.2025 Vzrušující oznámení na veletrhu CES 2025, ale žádný překvapivý katalyzátor: Nvidia představila významné novinky včetně modelů Cosmos AI, herních čipů RTX 50 a řešení digitálního dvojčete. Investoři však zůstali zklamáni nedostatkem čerstvých faktorů ovlivňujících příjmy nebo zrychlenými termíny pro platformy nové generace.
img

PRŮZKUM: Češi věří hotovosti. Nejbezpečnější volba i v digitální době

08.01.2025 Hotovost je i nadále nepostradatelnou součástí každodenního života. Denně s ní platí téměř třetina Čechů a 67 % ji vybírá z bankomatu alespoň jednou měsíčně. Přesto je dostupnost bankomatů stále velkým problémem, zejména v menších obcích. Podle průzkumu společnosti STEM/MARK pro poskytovatele bankomatů Euronet má bankomat v pěší vzdálenosti pouhých 10 % obyvatel obcí do 1 000 lidí. Situace se navíc dlouhodobě nezlepšuje, což potvrzuje i fakt, že 38 % Čechů občas nemá kde hotovost vybrat.
C:\fakepath\cesko5.jpg

Přední politické, ekonomické a kulturní události v ČR v roce 2025

01.01.2025 Výběr hlavních, dosud známých politických, ekonomických a kulturních očekávaných událostí v České republice v roce 2025:
C:\fakepath\cesko4.jpg

Důležité ekonomické události v ČR a ve světě v roce 2025

01.01.2025 Výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí v ČR a ve světě v roce 2025:
img

Odborníci: V roce 2025 se opět zvýší poptávka po nemovitostech, ty zdraží

27.12.2024 V roce 2025 by se poptávka po českých nemovitostech měla opět zvýšit, což povede k jejich dalšímu zdražování. Důvodem vyššího zájmu bude zlepšení ekonomické situace i postupné mírné snižování hypotečních sazeb. Podobně jako letos by kvůli nižší bytové výstavbě, a tedy nižší nabídce na trhu, měly zdražovat o jednotky procent také starší byty. Současně s vlastnickým bydlením by obdobným způsobem mělo růst také nájemné. Vzrůst by oproti letošku měla i hodnota investic do komerčních nemovitostí. ČTK to řekli oslovení odborníci z oblasti realit.
img

PRŮZKUM: 93 % Čechů věří hotovosti, ale každý třetí má problém s jejím výběrem

12.12.2024 Hotovost si i v digitální éře udržuje pozici nejspolehlivějšího platebního nástroje. Podle letošního průzkumu společnosti STEM/MARK pro poskytovatele bankomatů Euronet ji 93 % Čechů považuje za nejbezpečnější způsob platby. Přesto více než třetina lidí občas nemá kde hotovost vybrat, a v menších obcích hrozí vznik tzv. „hotovostních pouští“, oblastí, kde je přístup k hotovosti zásadně omezený nebo zcela chybí.
img

Rok 2025 přinese oživení realitních trhů v Evropě i v Česku

11.12.2024 Rok 2025 slibuje na evropském i českém realitním trhu dynamický vývoj. K sektorům, které díky silné poptávce nájemců a růstu cestovního ruchu potáhnou rozvoj realitních investic v Evropě, patří logistika, bydlení a hotely. Evropa zůstává atraktivní destinací pro globální investory, především americké, kteří mohou těžit z kurzových rozdílů. Český trh se pak opírá o dominantní roli domácích investorů. Pokles nákladů financování spolu se silnými základy evropského i českého realitního trhu pak vytváří prostor pro nárůst investiční aktivity v roce 2025.
img

Politická nejistota v Evropě roste, přesto se trhům daří

11.12.2024 Rok 2024 nebyl pro evropskou politiku příliš příznivý. Dvě největší ekonomiky EU se topí v krizi, neboť po listopadovém pádu německé vlády proběhlo hlasování o nedůvěře francouzskému premiérovi. Hlavním bodem sporu je vládní rozpočet a hospodářská stagnace. I přes tyto nejistoty však některé akcie dosahují svých nejvyšších hodnot, což znamená, že trhy ne vždy berou v úvahu všechna možná rizika.
img

Česká ekonomika zatím jede na domácích útratách, co nálada v exportním průmyslu?

02.12.2024 Nálada v evropském průmyslu je pod bodem mrazu - index nákupních manažerů v průmyslu je pod klíčovou hladinou 50 bodů a ukazuje na pokles od poloviny roku 2022. A tomu odpovídá i slabý výrobní výkon - produkce v evropském průmyslu je zhruba 3 procenta pod úrovní roku 2019 a v Německu dokonce více než 12 %. Slabý výkon průmyslu navíc podle posledních výsledků podnikatelských nálad nakazil segment služeb a odvětví, jako je logistika nebo podnikové služby, které táhnou náladu dolů.
img

Kosmetická společnost Bezvavlasy pokračuje v expanzi a zveřejnila výhled hospodaření pro rok 2024

04.11.2024 Kosmetická společnost Bezvavlasy v tiskové zprávě uvedla, že úspěšně dokončila vstup na rumunský trh a dokončila akvizici e-shopu Cosmo.cz, který se zaměřuje na prodej vůní a parfémů. V prosinci očekává vstup do Chorvatska. Společnost zveřejnila výhled hospodaření pro rok 2024.
img

Je rychlý růst německých mezd pro-inflační?

20.08.2024 Podle řady ekonomů ano, protože reálná mzda si dnes jenom kompenzuje prudké inflací tažené propady v letech 2022 a 2023. Lidově řečeno pracovníci dohánějí “ztracenou” životní úroveň. Problém je, zda nízké reálné mzdy jen nereflektují špatný výkon německé ekonomiky? Do jisté míry bohužel ano. V delším období platí, že dynamika nominálních mezd by měla odpovídat zhruba dynamice produktivity práce.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajina přepracuje pravidla pro podnikání, aby podpořila ekonomiku

09.02.2024 Ukrajinská vláda pracuje na revizi systému pravidel podnikání s cílem zrušit a aktualizovat stovky dokumentů. Chce tak podpořit podnikání a pomoci válkou zničené ekonomice v oživení. Agentuře Reuters to řekl náměstek ukrajinského ministra hospodářství Oleksij Sobolev.
img

AP Moller-Maersk přináší chmurné prognózy pro rok 2024 ⚓

08.02.2024 Akcie společnosti AP Moller-Maersk (MAERSKA.DK) v dnešní seanci ztrácejí téměř 12 % po zveřejnění horších než očekávaných čtvrtletních výsledků a zrušení programu zpětného odkupu akcií. Jak uvádějí analytici Citi, pozastavení programu je negativní zejména vzhledem k prudkému nárůstu přepravních sazeb v důsledku nepokojů v Rudém moři.
img

Česká e-commerce pomalu snižuje ztrátu, Češi ale nakupují víc. Jak si mohou naši obchodníci opět získat jejich pozornost?

07.02.2024 Vánoční sezona a povánoční výprodeje jsou za námi a zázrak nepřišel. Dle očekávání skončila v roce 2023 česká e-commerce opět v propadu – 6 %. A leden zatím nenaznačuje, že by došlo k nějaké výrazné změně. Češi přitom neutráceli méně, ba naopak, i po započtení inflace útrata mírně vzrostla. Kam se tedy poděly české peníze? Tam, kde zákazníci dostali lepší poměr ceny a výkonu. Pohltily je marketplaces a zahraniční obchodníci – podle našich dat dosáhly zahraniční transakce skoro pětiny celkového objemu. Takže je potřeba si přiznat – je to new normal a obchodníci, kteří nechtějí bojovat cenou, na to musí jít chytře – získat si zákazníka službami tak kvalitními, že hodnotou překonají ušetřené peníze. Největší potenciál pro zlepšení je v logistice, platbě a co největší personalizaci.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ministryně: Ukrajinská ekonomika letos vzroste o 4,6 procenta

12.01.2024 Ukrajinská ekonomika letos vzroste o 4,6 procenta, uvedla včera ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková. Potvrdila zároveň, že loni se ukrajinský hrubý domácí produkt (HDP) zvýšil o pět procent. Letošní růst přičítá zvýšení domácí spotřeby a očekávanému rozvoji obranného průmyslu, informovala agentura Reuters. Země už skoro dva roky čelí ruské vojenské invazi a s financováním státu jí pomáhají západní země.
C:\fakepath\nemecko.jpg

Podnikatelská nálada v Německu se v červnu podle Ifo dále výrazně zhoršila

26.06.2023 Podnikatelská nálada v Německu se v červnu po květnovém propadu ještě více zhoršila. Dnes to uvedl mnichovský ekonomický institut Ifo, podle kterého se německé hospodářství dostává do složité situace.
img

Čtvrtina pracovního trhu se do pěti let promění. Nejvíce míst vznikne díky digitalizaci a zeleným technologiím

31.05.2023 Automatizace, zelená politika a stárnutí populace. To jsou hlavní faktory, které budou v následujících letech určovat podobu pracovního trhu. Aktuální výzkumná zpráva Světového ekonomického fóra ukazuje, že nejvíce nových míst vznikne v oblastech digitálních a zelených technologií, potřeba budou také zdravotníci a sociální pracovníci. Kromě struktury pracovního trhu se změní i požadavky zaměstnanců.
img

Akciový výhled na Q2: Vzhůru do neznáma

12.04.2023 Letošní rok investorům připomínal horskou dráhu. Hned zpočátku začaly akcie raketově stoupat a během ledna posílily téměř o 7 %. Investoři nabyli přesvědčení, že propad skončil a místo měkkého přistání přijde z Číny růstový impuls, který naopak urychlí růst.
img

Forbes: V ČR je dál nejbohatší Kellnerová s rodinou s majetkem za 383 miliard Kč

05.10.2022 Nejbohatší v Česku je dědička impéria PPF Renáta Kellnerová s rodinou s majetkem za 382,9 miliardy korun. Druhý je v letošním žebříčku časopisu Forbes majitel KKCG Karel Komárek se jměním za 190,2 miliardy korun, třetí realitní magnát Radovan Vítek se 144 miliardami Kč. Pořadí na prvních pěti místech žebříčku se nezměnilo, v první desítce si nejbohatší Češi jen proměnili umístění. Forbes žebříček zveřejnil na svém webu.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

Společnost Bezvavlasy zakončila nabídku akcií, získala 113 milionů Kč

01.09.2022 Společnost Bezvavlasy dnes zakončila veřejnou nabídku svých akcií na trhu pražské burzy Start, od investorů získala 112,7 milionu Kč. Obchodovat s akciemi společnosti se začne 7. září 2022 za cenu 490 Kč za akcii. Burza o tom dnes informovala ČTK. Půjde o druhou veřejně obchodovanou e-commerce společnost na pražském parketu
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Ifo: Podnikatelská nálada v Německu se zhoršila, pesimistický je i výhled

24.06.2022 Podnikatelská nálada v Německu se v červnu zhoršila. Hodnota indexu institutu Ifo klesla na 92,3 z květnových 93 bodů. Firmy jsou o něco méně spokojené se současnou situací a výrazně hůře hodnotí výhled do budoucna. Velké starosti jim dělají rostoucí ceny energií a hrozící nedostatek plynu.
img

Pneumatiky rekordně podraží. Kvůli válce nejsou ruské saze, navíc v Číně opět zuří covidová pandemie

18.04.2022 Řidiči s koncem zimy opět přezouvají. Letní pneumatiky ale kvůli dubnovému ochlazení zatím nasadila jen zhruba pětina z nich. Každopádně ať už využívají pneu letní, zimní či celoroční, letos si nebývalé připlatí. A bude hůř.
img

Spotřebitelské ceny v USA vzrostly o 8,5 %. Elon Musk chce koupit Twitter

14.04.2022 Spotřebitelské ceny v USA vzrostly v březnu o 8,5 % oproti předchozímu roku, což je nejrychlejší nárůst od roku 1981. Hodnota je tak 0,1 procentního bodu nad očekáváním trhu. Bez zahrnutí potravin a energií se tzv. jádrový CPI index zvýšil v meziročním srovnání o 6,5 %. To odpovídá predikcím ekonomů. Trhy na zprávu reagovaly pozitivně. Akcie vzrostly a výnosy státních dluhopisů vyklesaly. Největší růst zaznamenaly ceny jídla a energií.
img

Titan a letadla: Konflikt na Ukrajině znamená novou ránu pro globální dodavatelské řetězce

08.04.2022 Ruská invaze na Ukrajinu a nové lockdowny v Asii předznamenávají další měsíce narušení dodavatelských řetězců. A to právě v momentě, kdy si společnosti myslely, že se jim podařilo vyřešit problémy vyvolané Covidem-19.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Ifo: Nálada v německém autoprůmyslu se v březnu zhoršila nejvíc v historii

05.04.2022 Nálada v německém automobilovém průmyslu se v březnu zhoršila nejvíc v historii. Obavy vzbuzují rostoucí ceny ropy a plynu v důsledku ruské invaze na Ukrajinu. Vyplývá to z průzkumu, který dnes na svém webu zveřejnil institut Ifo.
img

Denní makro postřehy: Chaos v dodavatelském řetězci se vrací 16/03/2022

16.03.2022 DALŠÍ NARUŠENÍ: Obavy z dodávek komodit v důsledku ukrajinské krize a covidovému lockdownuy v Číně znovu vyvolávají chaos v dodavatelském řetězci. 50 % neonu pro polovodiče pochází z Ukrajiny. Čínské technologické centrum Šen-čen je uzamčeno. Druhá největší automobilka Volkswagen (VOW3.DE) vidí větší narušení dodávek z důvodu krize na Ukrajině než kvůli covidu. Nedostatek kabelových svazků způsobil předčasné zastavení její německé výroby. Logistika letecké nákladní dopravy je zasažena narušenými přeletovými právy Ruska.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Hospodářské škody kvůli válce budou enormní, řekl ukrajinský ministr

15.03.2022 Hospodářské škody kvůli válce budou na Ukrajině enormní. Ministerstvo hospodářství počítá se ztrátami ve výši třetiny až poloviny hrubého domácího produktu (HDP), podle jiného odhadu to bude kolem 500 miliard dolarů (více než 11 bilionů Kč). V rozhovoru v časopise Forbes, jehož přepis dnes zveřejnila ukrajinská vláda, to řekl ministr financí Serhij Marčenko.
img

Škoda má na Ukrajině 13 výrobců, chybí ji komponenty mj. pro kabelové svazky

03.03.2022 Automobilka Škoda Auto má na Ukrajině, kterou napadlo Rusko, 13 výrobců dílů do aut. Chybí jí tak například komponenty pro kabelové svazky nebo spínací moduly. V první fázi se výpadek dodávek dotkne elektrického SUV Enyaq iV, jehož výroba byla dočasně pozastavena. Další omezení lze kvůli situaci na Ukrajině postupně očekávat i u dalších modelů. Uvedl to dnes týdeník Škodovácký odborář.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
img

Míra nezaměstnanosti zůstává nízko, koruna vůči euru se i proto blíží k nejsilnější úrovni od roku 2011

10.01.2022 Míra nezaměstnanosti v ČR stoupla loni v prosinci na 3,5 procenta, což je horní hranice expertních odhadů. I tak jde o relativně příznivý výsledek, zejména z pohledu zaměstnanců. Zaměstnavatelům a jejich svazům či asociacím naopak spíše přidělává vrásky na čele, takže umocňují své volání po zjednodušení zaměstnávání zahraničních pracovníků. To je ovšem trnem v oku třeba odborům.
C:\fakepath\koruna.jpeg

Ekonomika se příští rok dostane na úroveň před pandemií, bude vysoká inflace

26.12.2021 Růst české ekonomiky by měl příští rok zrychlit na 3,9 procenta z letošních 2,5 procenta. Ekonomika by se tak mohla dostat v příštím roce na předpandemickou úroveň. Zároveň by výrazně měla stoupnout inflace na průměrných 5,5 procenta z letos odhadovaných 3,8 procenta. Naopak nezaměstnanost mírně klesne. Vyplývá to z výsledků pravidelného průzkumu ministerstva financí na základě prognóz 14 tuzemských odborných institucí a odhadů analytiků oslovených ČTK. Podle nich bude přitom inflace příští rok zřejmě největším problémem pro českou ekonomiku.
img

Rozbřesk: Proč německý průmysl zaostává za italským?

15.11.2021 Evropský průmysl vysílá trochu rozporuplné signály. Celkový pohled není nijak optimistický a je jasné, že z motoru oživení se ke konci roku 2021 stává jeho brzda. Na druhou stranu ne všude jsou výpadky v subdodávkách, špatná logistika a drahé energie stejně velkou brzdou.
img

Ranní glosa: Proč německý průmysl zaostává za italským?

15.11.2021 Evropský průmysl vysílá trochu rozporuplné signály. Celkový pohled není nijak optimistický a je jasné, že z motoru oživení se ke konci roku 2021 stává jeho brzda. Na druhou stranu ne všude jsou výpadky v subdodávkách, špatná logistika a drahé energie stejně velkou brzdou. Z odvětví je nejvíce zasažena výroba automobilů, kterou daleko více než jiné sektory zasáhl výpadek polovodičů. Výrazné problémy s produkcí hlásí v eurozóně více než 90 % firem z odvětví automotive.
img

Rozbřesk: Německo a Česko hlásí výrazné zhoršování pandemického vývoje

12.11.2021 Pandemická situace v Česku a v Německu se dál zhoršuje. V Česku přibývá denně kolem 13 tisíc nově nakažených - týdenní průměr nově nakažených na 100 tisíc obyvatel přesáhl 85, což je nejrychlejší přírůstek od března letošního roku. Situace se dramaticky zhoršuje také v Německu - největší evropské ekonomice. Nové případy přibývají podobně rychle, i když jsou zatím pouze v přepočtu na obyvatele na polovině toho, co v Česku. Situace je zatím o poznání lepší na jihu Evropy, a to pravděpodobně jednak v důsledku daleko vyšších úrovní proočkovanosti (Španělsko, Portugalsko) a částečně v důsledku příznivějšího počasí (Itálie, Francie). Zdá se tak, že největší evropskou ekonomiku čeká další těžká zima, a to na rozdíl od Francie nebo Španělska po relativně slabém létě a podzimu.
img

Ranní glosa: Německo a Česko hlásí výrazné zhoršování pandemického vývoje

12.11.2021 Pandemická situace v Česku a v Německu se dál zhoršuje. V Česku přibývá denně kolem 13 tisíc nově nakažených - týdenní průměr nově nakažených na 100 tisíc obyvatel přesáhl 85, což je nejrychlejší přírůstek od března letošního roku. Situace se dramaticky zhoršuje také v Německu - největší evropské ekonomice. Nové případy přibývají podobně rychle, i když jsou zatím pouze v přepočtu na obyvatele na polovině toho, co v Česku.
img

Průmysl si v červenci připsal další dvě procenta

06.09.2021 Navzdory problémům, s nimiž se musí tuzemské průmyslové podniky potýkat, se výroba tohoto největšího tuzemského odvětví v červenci zvýšila meziměsíčně o 2,1 %. V meziročním srovnání byla vyšší o 7,3 %, částečně „díky“ nižšímu srovnávacímu základu.
img

Které společnosti budou růst díky COVID-19?

30.08.2021 Covid-19 ještě neřekl poslední slovo a rozvoj ekonomik bude narůstat nebo klesat podle kurzu pandemie. Nejobávanější mutací je dnes Delta, podle prognóz mohou však přijít i nové varianty a nikdo s jistotou nemůže říci, co přinese následující období. Pak jsou zde mnohé společnosti, kde se očekává pozitivní ekonomický růst navzdory šířícímu se viru.
img

Rozbřesk: Kondice průmyslu zůstala i v červenci příznivá

03.08.2021 Série příznivých zpráv z eurozóny pokračovala i včera, když byly zveřejněny finální červencové výsledky indexů nákupních manažerů v průmyslu. Za celou eurozónu sice mírně poklesly a dostaly se tak na tří až čtyřměsíční minima, nicméně i nadále zůstávají většinou nad hranicí šedesáti bodů. Znamená to jen zpomalování dosavadního boomu tohoto odvětví, které rozhodně nemá nouzi o zakázky.
Související klíčová slova: Krize na Ukrajině | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Tržní příležitosti | Premiér Andrej Babiš | WTO | Reality | LYNX | Rozšíření perspektivy technologických inovací | MONETA Money Bank | Kč/EUR | Egypt | Zkušenosti | Uhlíková stopa | Nárůst objemů | Alphabet | FDA | Pfizer | Uzavření příměří | Obchodník | Silicon Valley Bank | EUR | Německý vývoz | Trend | Dění na světových burzách | Siemens Energy | Životní prostředí | Citigroup | Rafinerie | Prosperity | Mezinárodní měnový fond | Automobilka Volkswagen | Sledování ekonomických ukazatelů | Statistiky | Dodávky čipů | Dovednosti | Hlavní události | Zajímavé akcie | Úřad práce | Aktiva | Ruské invaze na Ukrajinu | Škoda Auto | Snížení emisí | Spojení | Royal Dutch | Krajní pravice | Pravděpodobnost | Hedvábná stezka | Skip Pay | Zvýšení cel | Tuzemský průmysl | Česká národní banka (ČNB) | Důchody | Sociální vliv | Nájemní bydlení | APP | Útraty | Burza | Energetika | UPS | Výsledek zasedání k měnové politice | Míra nezaměstnanosti v ČR | Den dětí | Český statistický úřad | Goldman Sachs | Cena ropy za barel | Krátkodobé dluhopisy | Graf | Poplatky | Rostoucí ceny | Ropa Brent | Meopta | Výkon | Česká e-commerce | Expanze | Exchange | E-shopy | Investing | Regtech | Vzdělávací webináře | Petr Borkovec | Nezaměstnanost | Dopad na ekonomiku | Reshoring | Pandemie | Růst cen | Pandemie COVID-19 | Vlastní bydlení | Ziskové marže | Grand | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Analýzy | Saadia Zahidi | Komercializace | Snížení DPH | Ukrajinská ministryně hospodářství | Peter Garnry | Rodinné domy | Short signál | ČSOB | Americká inflace | Rekordní zisk | ČSÚ | Garance | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Deficit a dluh | Carrier Global | Renáta Kellnerová | Daniel Křetínský | Pro-Doma | Český realitní trh | Jak fungují technologické inovace? | Výhled | Oznámení | Akciový index CAC 40 | Online obchodování | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Akcie Siemens Healthineers | Trumpová | Breakout | Výnosy z amerických dluhopisů | Akciový výhled | Ruská invaze na Ukrajinu | Aktuální obchodní příležitosti | Co jsou technologické inovace? | R&D | Boom | Breakout Trader | Inflace | Tradiční odvětví | Ministryně hospodářství | Blockchain a kryptoměny | Trh s kancelářemi | ROE | Průmyslové podniky | Česká měna | Zasedání Světového ekonomického fóra | Erik Brynjolfsson | MAERSKA.DK | Výkon společností | Bezvavlasy | Invaze | Dobré výsledky | Francouzský akciový index CAC 40 | CZK | Reakce trhu | Blackwell | Perspektivy technologických inovací | Macron | Nové trhy | Průmysl | Turecko | Uber | Snižování sazeb | Poradenská společnost | Zařízení | Kongres | Investovaný kapitál | Jannis Samaras | Bankomat | Varšavské smlouvy | Charu Chanana | Opatření | Válka | Futures | Dekabank | Hedgeové fondy | Růst cen ve výrobě | Obchodní seance | Zpráva | Konopí | Společenské trendy | Centrální banky | Testování a zlepšování | Moderna | Zisk EBIT | eSports ETF | Equal Pay Day | Zahraniční obchodníci | MIFID | IFIS | Kdo řídí technologické inovace? | Andrew McAfee | Donald Trump | Dopady války na Ukrajině | Moneta | Rozvoj chytrých telefonů | Společnost CBRE | Zisková marže | Sankce | PPF | Investice do komerčních nemovitostí | Stolní počítače | Current ratio | Internet věcí (IoT) | Current Ratio | Ceny hliníku | Ekosystémy pro inovace | Omezená nabídka | Radim Lukeš | Big data | Covid | MAERSKA | Sdružení výrobců automobilů | Ceny elektřiny | Západní země | Strojové učení | Josef Mařinec | Výprodeje | Zdravotní péče | J.O. Investment | Ukončení války na Ukrajině | Globální ekonomiky | Knight | Snižování úrokových sazeb | Tier 1 | Finanční technologie | Zaměstnanost | Ekonomiky | CL | Logistické firmy | Pavel Baudiš | Domácnosti | Radoslava Štěpánková | Levicová koalice | Hrubý domácí produkt (HDP) | Obchodní restrikce | Vliv na zdravotnictví | Globální spolupráce | HDP Číny | Bydlení | Výsledky za první čtvrtletí | Potenciál růstu | Radoslava Štěpánková s rodinou | Peníze | Poptávka | Defenzivní akcie | Bill Gates | Okupace | Sociální sítě | Brent | Sebre | Maloobchodní tržby | Epidemická situace | Politika | xStation | Očekávání | Pohonné hmoty | Měď | Výhled hospodaření | Margin | Levnější konkurence | SVB Financial | Zvýšení sazeb | Dostatek likvidity | Zdroje příjmů | Výkon společnosti PayPal | Indikátor RSI | Války na Ukrajině | Míra nezaměstnanosti v EU | Akcie Intel | Výkonná ředitelka | Invaze na Ukrajinu | Majetek | Základní sazby | Pohled do budoucnosti | Měnový fond | Financovat | Blockchain | Zdražovat | P/E | Výnosy | Politická nejistota | Růst | FérMakléři.cz | Nabídka | Příležitosti | Akcie a ETF | Itálie | Výpadky | EUR/CZK | Nárůst cen | IOT | Lukáš Kovanda | Nové léky | MiFID II | Karel Komárek | Fundamentální analýza | Produkční ceny | Záchranný plán | Prognóza | ProfitLevel | Rozvoj umělé inteligence | Výrazný propad | Trh práce | Výzva | Průzkum analytiků | David Filippov | Růstový impuls | Britská centrální banka | Polovodiče | Vysoká inflace | Sev.en Energy | Akvizice | Nové technologie | Spotřebitel | Micron | Dobrý výsledek | Peer-to-peer | Spolupráce | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Snížit emise | Americká centrální banka | Největší evropská ekonomika | Vývoj v Evropě | Reddit IPO | Chování | Kellnerová | Kontrakty | Inflace v eurozóně | Ropné společnosti | Rozvoj kryptoměn | Arca Investments | Koruna | Starší nemovitosti | DODO | Dřevo | Deutsche Post DHL | Počasí | Meziroční růst | Další růst | Drahé energie | Český zákazník | Fungování společnosti | Vývoj akcie | Zlepšení kvality života | Trh | Barel ropy | Ruský plyn | Zkušenost | MSCI | E-commerce | Digitální platby | Průměrné mzdy | Technologický vývoj | Akcie Mastercard | Volby do Poslanecké sněmovny | Burza v New Yorku | Prohlášení | Index | Pronájmy | Společnosti | Studie | Vice | Vyšší náklady | Trh Start | Marketingová komunikace | Soukromé společnosti | MMF | ROIC | Odhad vývoje HDP | Eura | Komise | Nejistoty | Kapitál | Regulatory technology | Fungování | Přehled o dění na světových burzách | FinTech | DORA | Agentura Reuters | Obchodní příležitosti | Majitel | Vliv na trhy práce | Startupy a ekosystémy | S&P | Inovativní řešení | Hospodářské škody | Webináře | Indikátor | Unie | Investiční portfolia | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Podpora vývozu | Bankovní krach | Narušení dodávek | VOW3.DE | Reorganizační plán | Shell | Soukromý sektor | Střadatelé | Cosmos | Úroda | Ekonomický institut Ifo | Ocel | Anglie | Úrokové sazby | Reakce trhů | Pád francouzské vlády | Kartel OPEC | Možnost práce z domova | Vývoj inflace | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Akcie společnosti AP Moller-Maersk | Index Stoxx 600 | Exchange Traded Commodity | Lucia Žárska | Budoucnost | Globální finanční krize | Robotika a automatizace | Digitální banky | Globální dodavatelské řetězce | Americká banka | Cloud computing | Sektor služeb | SUAS Group | Největší bankovní krach | Vývoj nezaměstnanosti v USA | JPMorgan Chase | Paul Romer | Křetínský | Automobilový sektor | Nájemci | Twitter | Podnikatelé | Saxo | Universum | Akciový index | Pozornost | Nepřímé inovace | Julija Svyrydenková | Bankéři | Silicon Valley | Platforma | Výkon společnosti | Dluhopisy | Elektromobily | Měsíční průzkum | Rumunsko | Společnost Bezvavlasy | Ifo | Klíč k budoucnosti | Futures kontrakty | Podnikání | Francouzský premiér | Ředitel společnosti | Náklady | Inovativní hnací motory | Index nákupních manažerů | Statistický úřad | České peníze | Nové zdroje | Bitcoin | Nemovitosti v ČR | Firma | Hlavní ekonom | Řetězec | Activision Blizzard | Série příznivých zpráv | AP Moller-Maersk (MAERSKA.DK) | Obchodovat | Shell Plc | Petra Turzová | Blizzard | Problémy | Inovace v zemědělství | ZEN | Objednávky | AP Moller-Maersk | Siemens Healthineers (SHL) | Dluh vládních institucí | Německý kancléř Olaf Scholz | Zasedání Rady guvernérů | Obchodníci | Válka na Ukrajině | Německý index DAX | Video | Farma společnosti | Finance | Provozní zisk EBITDA | Platformy | | Slovenská skupina | Analytici | Čistý zisk | Aukce | Komerční banka | Prostor pro další růst | Vyšší sazby | Politická rozhodnutí | Ropa | Sev.en | Eduard Kučera | ETF | Deutsche Bank | MF | Fio | Volby | Burze | Investiční aktivita | Fundamentální analýzy | Dopady energetické krize | Analytik ČSOB | Omniverse | Kosmetická společnost | Michal Menšík | Poptávka po čipech | Zisk na akcii (EPS) | Německé hospodářství | UBS | Ekonomové | Depozitní sazby | Ministerstvo hospodářství | Ekonomika Německo | USA | Futures na zemní plyn | Umělá inteligence | Spojené státy | Potenciál dalšího růstu | Konsolidace | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Regulace a politická řešení | Ocelářství | Udržitelné inovace | Moller-Maersk | Výsledky za první pololetí | Největší zisky | Změna klimatu | Short signál na akcie | Odvětví | Magnát | Vzdělávání a odborná příprava | Vývoj nezaměstnanosti | Výše nájemného | Vytváření nových odvětví | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Brent Crude Oil | Výdaje | Paul Krugman | Masters | Jan Fidler | Podnikatelská nálada | Podnikání na kapitálovém trhu | Slevy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Investiční doporučení | Konkurenceschopnost | Gerald Rausnitz | Británie | Ruská centrální banka | Akciový stratég | Pracovní síla | Rostoucí ceny ropy | Vliv na ekonomiku | Odborná příprava | EUR/USD | Dopady pandemie | Konflikt na Ukrajině | Fundamentální analýza akcie | KKCG | Vstupní náklady | Úroveň služeb | Ropné písky | Další vývoj | Elektronický systém | Onemocnění | Rok 2025 | Zemědělství | Vánoční sezóna | Wise | Starší byty | Náskok před konkurencí | Ekonomická situace | Odhad HDP | Elektrická vozidla | Cloud Computing | Centrální bankéři | Fio banka, a.s. | Zavedená cla | Automobilka Škoda Auto | Akcie Deutsche Bank | Vítězství | Investiční strategie | Ifo Clemens Fuest | Předseda podnikové rady | Čistá úroková marže | Jaroslav Povšík | Miliardy dolarů | AI | Pokles nákladů | Bankomaty | Maersk | Carrier Global Corp | Obilí | Změny úrokových sazeb | Cenový vrchol | Miliardy korun | ENGETO | Bankovní systém | Růst mezd | Automobilka | Posilování koruny | Faktory ovlivňující technologické inovace | Společnost Nvidia | Sazby | Provozní marže | Lufthansa | Roboti | Index nákupních manažerů ČR | Vývoji podnikatelské nálady | Komise v přenesené pravomoci | Spotové ceny elektřiny | Oživení německé ekonomiky | Investovat | Startupy a ekosystémy pro inovace | Komoditní | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Hotovost | Boj s inflací | Průzkum | Hlavní analytik | Firmy | Medvědí divergence | Zvýšení mezd | Budoucí vývoj | Stratég Saxo Bank | Rozšíření umělé inteligence | Růst cen ropy | Bezpečnostní situace | Zajištění | Reálné mzdy | Práce z domova | Partnerství | DoDo | Peněžní prostředky | Provozní zisk | Ceny kovů | Státní svátek | Evropské sdružení výrobců automobilů | Fed | Nejbližší support | Maďarský forint | Automobilový průmysl | Pankrác | Poradenské společnosti | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Hry | Akcie bank | Zadluženost | Trhy | Paypal Holdings | Akcie společnosti Nvidia | Emerging markets | Pozitivní reakce trhů | Walmart | Kybernetická bezpečnost | Růst české ekonomiky | Přehled o dění | Zelená politika | Rizika | Výkon společnosti Carrier Global | Vánoce | Kurs koruny | Portugalsko | Fond | Cena benzínu | ISM | Restrukturalizace | Globální trhy | Pšenice | Kancléř Olaf Scholz | Americké banky | Platby a převody | Hodnota akcií | Oblasti umělé inteligence | Sláva | Vysoké ceny | Seminář | Ekonomiky EU | Global X | Nejlepší výsledky | Ředitelka | Klíčové faktory | Cenový vývoj | FérMakléři | Výsledky hospodaření | Kartel OPEC+ | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Výkon společnosti Moderna | Bankovní asociace | Regulační orgány | Španělsko | Štědrý den | Vývoj technologií | Ekonomický růst | Mezinárodní konkurenceschopnost | Ceny ropy a zemního plynu | Český statistický úřad (ČSÚ) | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Mariana Mazzucato | Mzdy | Poradenství | Evropský průmysl | Pravidla pro podnikání | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Mzdová vyjednávání | Prezident Ifo | Investiční aktivity | Akcionáři | Dopad na hospodářství | Společnost | Spotřebitelské ceny v USA | Evropské trhy | Hospodaření | Nová lidová fronta | Signál na akcie | Ztráta | Situace na trhu práce | Maďarská centrální banka | EBITDA | Globalizace | Obchod | Hrubá marže | Volkswagen | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Pracovní trh | EK | Zahraniční forex | Zajištění proti inflaci | Riziko | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Emise | Velké investice | Trinity | Spotové ceny | Nájemné | Credit Suisse | Pražské burzy | Citi | Continental | EBIT | Ekosystém | RSI | Hnutí ANO | Transakce | Urals | Internet věcí | Portfolio | NATO | Buffett | Plyn | Životní úroveň | AMD akcie | BioNTech | Německá ekonomika | Čína | Inovace | WP | Ceny | Siemens | Financování | Propad ekonomiky | Pokles | Realitní trh | Války | Impuls | Ukrajina | Notifikace | Raiffeisenbank | Poptávka po nemovitostech | Ranní glosa | Centrální banka | DPH | Predikce | WTI | Yahoo | Divergence | Instituty | Take-Two Interactive | Evropské centrální banky | Moneta Money Bank | Odborníci | Investments | Aleš Zavoral | Klima | Stratég | Instituce | Společnost Walmart | Forint | RTX | Živobytí | Plodiny | Předseda představenstva | Commerzbank | Výnos | Výnosy z dluhopisů | Michal Bárta | ESG | Podcast | IHNED | Producenti ropy | Německé ekonomiky | Frank | Optimalizace | CFD | Benchmark | Důležité ekonomické události | Zkrachovalé společnosti | Algoritmy | Green Deal | CEO | Trinity Bank | Spotřeba domácností | MNB | Minulá výkonnost | Růstové vyhlídky | Česká bankovní asociace | Miliardy USD | Hodnota investic | Rostoucí ceny energií | Vietnam | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | Energetická krize | Index CAC 40 | Inflační cíl | Hospodářská stagnace | EPS | McKinsey | Akcionář | Pracovní místa | ACEA | Ukrajinská ekonomika | Zisk | Biotechnologie | Přizpůsobovat se | ČNB | Ruské ropy | Fóra | Dovoz | Nejbohatší | Vklady | Obchodování | Společnost Shell | Úroky | MSCI World | Eurostat | Prezident | Růst inflace | TRY | Performance | Akcionáři společnosti | Státní rozpočet | Evropa | André Kostolany | Měna | S&P Global | Trump | Ceny ropy | Byty | Lockdown | Potravinářství | InvestingFox | Francie | Předpověď | Trigger | Údaje | Převodník měn | Ekonomické události | Eurodolar | Finanční krize | DPA | Analytici Citi | Jakub Matis | Dieselgate | Electronic Arts | ProCent | Zasedání k měnové politice | eSports | Futures kontrakty na ropu | Portfólia | Zemní plyn | Marže | Výhled pro rok | Český trh | Grafy | Aktivum | Společnost XTB | Výroba automobilů | Situace | Akcie Siemens | SHL | Google | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Kurs koruny k euru | Pozitivní výsledek | Dluhy | Alza | FOREX | Signály | Trader | Dividenda | GfK | Aliance | Řemeslo | HDP | Technology | Ekonom | Restrikce | Rozhodování | Dolar | Euro | Výnosy státních dluhopisů | Deutsche Post | Zdanění | Etoro | Pandemická situace | Známky oživení | Ukrajinská vláda | Baterie | JPMorgan | Carrier | ČTK | Investiční fond | Novinky | Letecký průmysl | Pozitivní výhled | Jamie Dimon | Vyšší úroveň | Ztráty | Česká národní banka | Nakupovat | EBITDA marže | Akcie | Mzda | Největší ekonomiky | 5G | Návratnost | Obchodovat s akciemi | Vzestupný trend | Podniky | PayPal Holdings Inc | City | Růst ceny ropy | Black Friday | Koš | Vývoj ceny | Vysoké poplatky | Obchod s Čínou | Dodavatelské řetězce | VanEck | FDIC | Kanceláře | Češi | Převis | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Globální ekonomika | IoT | Hodnota společnosti | Realitní magnát | Technologie | Nálada v německém autoprůmyslu | Prognózy | Kurz | Výběry | DXY | Spotřebitelské výdaje | AMD | Analýza akcie | WISE | Výsledky | Bolest | Ukrajinské krize | Rychlý růst | Investice | Pro investory | Fidelity | Potenciál | Zdravotnictví | Automatizace | Výsledek zasedání | Konkurence | Komunikace | Pravidla hry | Německý průmysl | Indie | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Výkon průmyslu | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Bankovní účty | Fondy | USD za barel | Vývoj ceny akcie | Hospodářství | Důvěra | Rentabilita | Luxusní zboží | Michel Barnier | Globální hospodářský růst | CAC 40 | ODS | Výhled do budoucna | Ukazatel | Krajský soud | Profitovat | Nezaměstnanosti v Německu | Finanční sektor | Burzy | Hospodářský růst | Cena akcie | Akcie Shell | Cash flow | Trh s ropou | Ekonomický institut | Export | Rusko | David Matulay | Vývoj ceny ropy | Rafinérie | Signál | Úbytek | České firmy | Institut GfK | Petr Dufek | Forbes | Ukončení války | Zhodnocení | Organizace | 1 milion | Services | Ceny surovin | Česká spořitelna | Praha | Kontrakty na ropu | Rozšíření | Technická analýza | Zelená budoucnost | Plány | Toyota | CEO společnosti | Administrativa | STAN | COVID-19 | Radovan Vítek | Devizové rezervy | Hypotéky | Akcie Google | Lenovo | Rychlý vývoj | Elon Musk | Myšlení | Společnost Pfizer | TIM | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Ukazatel Běžné likvidity | Příjmy | Otevření Číny | Investice do technologií | Technologické centrum | Prodej | Onemocnění COVID-19 | Rok 2024 | Podnikatelská nálada v Německu | Bloomberg | Evropská unie | Patenty | Rozvoj | Mexiko | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Evropská ekonomika | Míra | Ekosystémy | Pokles tržeb | Divize | Korekce | Reálná mzda | Časový plán | Vyhlášení předčasných voleb | Asociace | HDP eurozóny | Vakcína | Výkonnost | Obchodování s akciemi | CBRE | CTA | Německý výrobce | Hrubý domácí produkt | Přehled | Trendové linie | Short | Stavebnictví | Společnost S&P | Krize | Institut Ifo | Beta | Novela zákona | OECD | Odhadovaná cena | Inflace v Británii | JDE | Podpora | Řešení problémů | Cena | Německá vláda | Německo | Digitalizace | Krach | MJ | Zadlužení | Rozpočet | Obchodní partner | Prime | P2P | Česká ekonomika | Kurzy | IG | Partners | Největší americká banka | Situace na trhu | Fidelity International | Medvědi | DAX | Rezervy | Rizika a etické otázky | Hliník | Emise akcií | Kurzy měn | Agentura DPA | Akcie společnosti | Obchodní válka | Dolarové úrokové sazby | Ekonomika | WEF | Inflace v Německu | Střední podniky | Poptávka po akciích | Oslabení | Finanční situace | Odvolací soud | Energetické krize | Práce | Investiční příležitosti | Intel | Kryptoměny | Bezpečnost | Likvidní | Banky | Produktivita práce | Automotive | Vlády | Americká vláda | Rychlost | Zisk na akcii | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Analýza | Datová centra | Ministr financí | Zlepšení | ČR | Marek Dospiva | XTB | Dlouhodobý investor | Lithium | Pozice | Čínská ekonomika | Portfolia | ChatGPT | Příprava | Inflace v EU | Jakub Seidler | Finanční zátěž | Las Vegas | Stoxx | Německé vlády | Pavel Tykač | Vývoj HDP | Support | Accenture | Prospekt | Převody peněz | Výzkum a vývoj | Trumpova cla | Soud | Spokojenost | Kvartální výsledky | Služby | OPEC | Technologie blockchain | Technologický pokrok | Fio banka | Řetězce | Sentiment | Index ISM | NYSE | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Evropský index | Spotřebitelé | H&M | Německý statistický úřad | Automobilka Škoda | Výkonný ředitel | Přecenění | Vzdělávání | Indexy nákupních manažerů | Reddit | Zvýšení produktivity | Rezistence | Bankovní rady ČNB | McAfee | Auta | Saxo Bank | Nařízení | Rostoucí náklady | Zdražování | Ropy | Hodnocení současné situace | Struktura | Výrobní sektor | IPO | Zisk EBITDA | Obchodování dnes | Historicky nejnižší | Předseda | Škoda | Hospodářské výsledky | Zájem zahraničních investorů | Arca | USD | Internetové bankovnictví | Události v ČR | Split | O2 | Hospodářský vývoj | Legislativa | Nové příležitosti | PayPal | Investing.com | DHL | Warren Buffett | Vyšší úrokové sazby | Silný dolar | ČSOB Petr Dufek | Minimální mzda | Francouzský akciový index | EPH | Cena ropy | mmBtu | Kupní síla | CZ | Průraz | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Mistrovství | ANO | Emise skleníkových plynů | Objemy obchodů | Vysoké standardy | Americká společnost | Nemovitosti | Andrej Babiš | Rezidenční nemovitosti | Markets | Pořízení vlastního bydlení | Rok 2024 | Kanada | Kybernetické hrozby | Ruská invaze | Nejistota | WisdomTree | Activision | Opce | Nvidia | Investment | Indexy | VaR | Hotely | Ceny v eurozóně | Makro | Výkon německé ekonomiky | Americká centrální banka (Fed) | ECB | Institut | Stoxx 600 | NBP | Splatnost | Výkonnost akcií | Vysoká poptávka | Růst ceny | CPI index | Ziskovost | Doporučení | Inflační očekávání | Technologické inovace | Body | Růst produktivity | Evropské země | Turistický ruch | ROCE | VOW3 | Objem vkladů | Údaje o nezaměstnanosti | Clemens Fuest | Lockdowny | Mnichovský ekonomický institut | Siemens Healthineers | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Miliardy | MasterCard | SVB | Cloudové služby | MOL | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Fúze | Akciový trh | Zasedání bankovní rady | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Investor | Společnost Uber | Ukazatele | Banka | Vlastnictví | Podnikatelské klima | Vysoké školy | Olaf Scholz | Graf akcie | Německý kancléř | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Indonésie | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Růst | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Logické myšlení
Logika výpočtu
LoginCasino
Logistická centra
Logistická divize
Logistická krize
Logistické firmy
Logistické problémy
Logistické společnosti
Logisticko-Retailový Fond

Následující klíčová slova

Logitech
Logitech International
Logo IMF
Logo OANDA
Logo WTO
Log Trading Capital Ltd
Log4j
Lokální finanční trhy
Lokální investice
Lokální lockdowny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
reklama
RebelsFunding
Potvrďte prosím... Zavřít