Charu Chanana
Další postup Fedu: Přichází snížení sazeb, ale do roku 2025 vstupujeme opatrně
18.12.2024 Všeobecně se očekává, že Federální rezervy sníží tento týden sazby o 25 bazických bodů (bps), takže cílové rozpětí základní sazby Fedu klesne na 4,25-4,50 %. Fed se začíná více řídit daty, a tak budou investoři věnovat zvýšenou pozornost vyznění Powellových poznámek po schůzce výboru a aktualizovanému souhrnu ekonomických projekcí (SEP), zejména bodovému diagramu, který přináší informace o vývoji sazeb od roku 2025 dál.
Mohou trhy vystoupat k dalším rekordním výšinám?
16.12.2024 Akciové trhy se ženou k novým rekordním maximům, index S&P 500 už za letošek posílil o 28 % a NASDAQ Composite překročil klíčovou hodnotu 20 000, takže od počátku roku posílil o 34 %. Za tímto vzestupem stojí účinná kombinace faktorů:
Čína nasadí pro oživení ekonomiky stimuly v hodnotě 50 bilionů CNY
03.12.2024 Po vytvoření největší úvěrové bubliny v dějinách vsadí Čína na kartu fiskálních stimulů v hodnotě bilionů CNY.
Týden na akciových trzích: Výsledky Nvidie – Santa, nebo Grinch?
19.11.2024 Na vánoční náladu je nejspíš ještě brzy, ale koneckonců, proč ne? Pojďme se podívat na letošní hospodářské výsledky společnosti Nvidia a na to, co mohou znamenat pro AI bublinu.
Týden na akciových trzích: Trumpovo vítězství pomůže malým firmám a podpoří výkon americké ekonomiky
15.11.2024 Trumpovo vítězství vrací na trhy sebedůvěru: Drtivé vítězství Republikánů v amerických volbách pomohlo trhům zbavit se nejistoty a přineslo optimismus sektorům, jako jsou finanční služby, obrana či malé firmy, ale zejména regionálním bankám.
ETF taktika v předvolebním období: Trump vs. Harrisová
30.10.2024 Americké volby jsou už za dveřmi, a tak se investoři připravují na to, jaké může mít politika jednotlivých kandidátů dopady na trhy. My se teď podíváme na možné ETF strategie pro oba politické scénáře a soustředíme se hlavně na sektory, kde lze na základě politických priorit obou kandidátů patrně očekávat změny.
McDonald’s: Šíření E. Coli přináší významné otázky pro investory
25.10.2024 Poté, co se zákazníci McDonald's nakazili z oblíbených hamburgerů Quarter Pounder bakterií E. coli, je firma pod drobnohledem. CDC (Centers for Disease Control and Prevention) hlásí 49 případů nákazy v 10 státech, které vedly k 10 hospitalizacím a jednomu úmrtí. McDonald's již z některých států stahuje klíčové ingredience. Mezitím se vyšetřuje, která potravina je za kontaminaci zodpovědná.
Americké volby: Odpovědi na 10 nejčastějších otázek investorů
24.10.2024 Blíží se americké volby, a tak se investoři snaží přijít na to, jak jejich výsledek ovlivní trh. Agenda jednotlivých kandidátů může formovat finanční prostředí na celé roky dopředu, ať už půjde o fiskální politiku, obchod, nebo konkrétní sektory. Zde si zodpovíme nejčastější otázky, které si investoři kladou, zatímco se snaží připravit svá portfolia na tuto významnou událost.
Nejistý dolar v období politického neklidu
17.10.2024 S nástupem posledního čtvrtletí letošního roku čekají měnové trhy zvýšené turbulence. Příčinou je nejistota kolem amerických voleb, která budou mít dopady na fiskální politiku, zahraniční vztahy, monetární politiku i geopolitiku. Tržní volatilitu navíc přiživí i změna prostředí globálních úrokových sazeb.
Týdenní FX Chartbook: V hlavní roli zůstávají rozdíly v měnové politice
24.09.2024 Od Reserve Bank of Australia (RBA) se očekává, že na svém nadcházejícím zasedání ponechá sazby beze změny, protože je inflace i nadále vysoká a argumenty pro rozvolnění jsou chabé. I když se zdá, že se celková inflace v červenci svými 3,5 % přiblížila cílové 2-3% hladině, k poklesu z 3,8 % došlo hlavně kvůli dočasně zlevněným tarifům na odběr elektřiny. Sice může brzy skutečně spadnout až na 2-3 %, ale patrně to nebude kvůli ochladnutí základní poptávky. Také HDP vykázal ve 2. čtvrtletí neočekávaně slabý růst, zejména kvůli poklesu spotřeby domácností, i když vládní výdaje jsou i nadále vysoké. Trh práce zůstal napjatý a volná místa, nezaměstnanost i odpracované hodiny se drží na zdravé úrovni.
Přetahovaná na měnových trzích: Analýza scénářů
19.08.2024 Počátkem srpna utrpěl trh práce ve Spojených státech šok, který zvýšil obavy z rostoucí míry nezaměstnanosti a prohloubil strach z možné recese, a tak jsou trhy i nadále napjaté.
Týdenní FX Chartbook: Důvody k otestování přemrštěných sázek na snížení amerických sazeb
13.08.2024 Minulý týden byly trhy jako na houpačce a ani teď není jasné, jestli americká ekonomika zamíří do recese, jak naznačuje růst nezaměstnanosti, nebo navzdory ní zvládne měkké přistání. Této situaci jsme se věnovali už minulý týden v článku „US Economy: Soft Landing Hopes vs. Hard Landing Fears“ (Americká ekonomika: Naděje na měkké přistání vs. obavy z tvrdého dopadu). Tento týden bude otestován aktuální narativ, protože nás čeká zveřejnění celé řady klíčových ekonomických údajů – v úterý PPI, ve středu CPI a ve čtvrtek maloobchodní tržby.
JPY: BOJ se vrací k holubičímu postoji – může tím zastavit uzavírání krátkých pozic v jenu?
09.08.2024 Viceguvernér BOJ Šiniči Učida vyjádřil na prvním veřejném vystoupení zástupců Bank of Japan od 31. července, kdy došlo ke zvýšení sazeb, výrazně holubičí postoj. Po jestřábích krocích, které se projevily na japonských i světových akciových trzích, byla centrální banka pod drobnohledem. Viceguvernér však prohlásil, že centrální banka nebude znovu zvyšovat úrokové sazby, dokud se trhy neuklidní. Japonské indexy se na medvědím trhu nejprve propadly, ale v úterý se znatelně vzpamatovaly. Japonský jen mezitím výrazně posílil, čímž narušil carry obchodování, na něž spoléhalo mnoho světových fondů.
Asijské akcie pokračují v poklesech, Nikkei intradenně klesl nejvíce od roku 1987 (-12,4 %)
05.08.2024 V dnešní obchodní seanci asijsko-pacifický region navázal na poklesy z konce minulého týdne. Výrazný pokles zaznamenalo především Japonsko, Nikkei prožil největší intradenní pokles od roku 1987. Japonský jen dále posiloval vůči dolaru, z červencového minima o téměř 14 %. Slabá US makrodata by dle Financial Times mohly přimět Fed začít dříve snižovat sazby. Sentiment se přelévá i do zámořských futures kontraktů.
Powellův put v praxi: Odklon od velkých firem, japonský jen a státní dluhopisy
29.07.2024 Od chvíle, kdy americké Federální rezervy oznámily konec agresivního zvyšování sazeb, se pozornost trhů upírá na to, kdy a jak rychle by mohly sazby začít znovu klesat. Ještě počátkem roku se očekávalo, že dezinflace zrychlí a Fed postupně sníží sazby šestkrát až sedmkrát. Údaje z prvního čtvrtletí však ukázaly, že se znovu objevují inflační tlaky na růst cen, a tak už se v letošním roce očekává pouze jedno snížení.
FX: Rizikové měny oproti spolehlivým investicím strmě stoupnou
12.07.2024 Americká ekonomika prokázala pozoruhodnou odolnost, přitáhla Fedu uzdu a většinu 2. čtvrtletí dokázala zajistit dolaru podporu. Jak jsme však prorokovali ve výhledech na 2. čtvrtletí, když se ke konci kvartálu objevily známky upadající výjimečnosti USA, začal americký dolar ztrácet na přitažlivosti.
FX 101: Diverzifikace portfolia pomocí FX
23.04.2024 Nejdůležitější investiční strategií je diverzifikace. Devizové prostředky (FX) jsou sice v tomto ohledu často podceňovány, mohou však pomoci zvýšit stabilitu portfolia i rizikově vážené výnosy. FX mohou prohloubit diverzifikaci tím, že sníží přílišnou expozici vůči domácí měně, umožní správu závazků v cizích měnách, budou generovat pasivní příjem, případně nabídnou zajištění proti měnovým rizikům u aktiv denominovaných v cizích měnách. Měnové ETF nabízejí investorům dostupný a nepříliš nákladný způsob, jak vstoupit na devizové trhy a začít efektivně obchodovat s měnami za účelem diverzifikace portfolia.
Do čeho investovat v době války?
22.04.2024 Může se zdát, že mezi rizikem a nejistotou je pouze minimální rozdíl, ale není tomu tak. Riziko znamená, že lze na základě přiměřeného datového vzorku vyčíslit pravděpodobnost, zatímco v případě nejistoty je podobná kvantifikace nemožná. Geopolitické události se ze své podstaty pojí s nejistotou a mají širší paletu neznámých důsledků.
FX: Závod ve snižování sazeb nabývá na obrátkách
17.04.2024 Zpomalení americké ekonomiky naznačuje odklon od výjimečnosti, USD čelí poklesu s blížícími se škrty Fedu. AUD a NZD budou mít lepší výkonnost, protože jejich snižování sazeb se opožďuje. JPY získává díky sázkám na zrušení carry unwind a obratu BOJ.
Ochladnutí postoje k akciím může otestovat odolnost britské libry
13.03.2024 V tomto čtvrtletí si zatím vede GBP ze všech měn zemí G10 nejlépe, teď však bude její odolnost podrobena zkoušce. Většina dobrých zpráv už se do cen promítla a mzdové tlaky pomalu vrcholí. Britská libra vykazuje v poslední době značnou korelaci s náladami na akciových trzích a případný nárůst volatility může ohrozit i sílu této měny. Spekulativní dlouhé pozice jsou celkem napjaté a technické ukazatele napovídají, že se pár GBP/USD patrně blíží překoupení.
Měny s vysokým výnosem začnou ztrácet na přitažlivosti
11.01.2024 S příchodem roku 2024 se pozornost obrací od dluhopisových výnosů a inflačního narativu k relativitě a odolnosti růstu. Nejspíš ještě nějakou dobu potrvá, než se z propadu USD stane obecně přijímaný fakt. Nejdřív si musí i u další centrální banky světa ověřit pravdivost narativu vyšší a dlouhodobější inflace. V prostředí medvědího dolaru, kde vše závisí na výnosech z dluhopisů, mají JPY i další asijské měny značný prostor k opětovnému růstu, ale klíčovými riziky zůstávají geopolitika a volby.
Fed má poslední šanci přibrzdit očekávání nižších sazeb
15.12.2023 Poslední údaje o americké inflaci jsou nejednoznačné. Celková i jádrová inflace sice meziměsíčně vzrostly, ale meziročně se celková inflace snížila a jádrová zůstala beze změny. Z podrobností a dlouhodobých trendů vyplývá, že pokračuje dezinflace, ale dnešní oznámení může být poslední šancí Fedu, jak zklidnit očekávání ohledně poklesu sazeb, která už trh zohledňuje v cenách. Podle nás existují tři scénáře, jak může vypadat bodový diagram Fedu pro rok 2024 a jaké tržní dopady může vyvolat.
S&P 500: Vyvrácení diverzifikačního mýtu
26.06.2023 Nedávná série výrazných posílení technologických akcií zvýšila jejich koncentraci v indexu S&P 500, kde se váha určuje podle tržní kapitalizace. Tím však investice do indexů, jako je S&P 500, ztrácejí výhodu diverzifikace, protože jsou vystaveny riziku zvýšení úrokových sazeb. Aktivní strategie diverzifikace napříč různými třídami aktiv, odvětvími a zeměpisnými lokalitami je tak nyní ještě důležitější než dřív.
Související klíčová slova:
Čínský jüan | Čína | Japonsko | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Akciový index | Korelace | Inflace | Deflace | GBP/USD | USD/JPY | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | Spotřebitelská důvěra | HDP | Mexické peso | Bezpečný přístav | Měnová politika | Austrálie | Apple | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | ETF | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | GBP/AUD | CHF/JPY | AUD/CAD | SGD | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnové trhy | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bank of Japan | Beta | Bloomberg | Bond | CEO | CFTC | Cap | Carry trade | Centrální banka | Centrální banky | Dezinflace | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dlouhá pozice | Dollar | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | FOMC | FX | Fed | Futures | Fúze | G10 | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Obchodování s měnami | Obligace | Opce | P/E | Pasiva | Portfolio | Pozice | Prémie | Put opce | Pákový efekt | RSI | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Restriktivní politika | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Stagflace | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Zlato | Švýcarský frank | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Shanghai Composite | Finanční krize | Hospodářský růst | Ekonomika Spojených států | Saxo Bank | Indexy | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Stimulační opatření | Pravděpodobnost | Carry obchody | Zisk | Sázka | Ceny komodit | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Japonská měna | RBNZ | Gold | Obchodovat | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | Makrodata | Australská centrální banka | Burzy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Aktivum | EPS | Index | Podpora | Analýzy | Banka | Fio banka | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Devizové trhy | Do čeho investovat | Dolar | Eura | Evropské měny | Finanční služby | Fio | Fondy | Frank | Graf | Hang Seng | Index S&P 500 | Index volatility | Instrumenty | Investiční | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Kurz USD | Kurzy | Volná pracovní místa | Libra | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Nemovitosti | Nikkei 225 | Pasivní příjem | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Sázky | Signály | Směnné kurzy | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Trh | Volatility | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj kurzu | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Put | Hrubá marže | Indie | Opční prémie | Průměrování | Překoupení | REIT | Restrukturalizace portfolia | ROCE | Spojené státy | Vybírání zisků | Tržby | Tržní sentiment | Volby | COT | Burze | Currency | Currency trading | Microsoft | MSCI | Caterpillar | Guvernér centrální banky | FX strategie | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Bezpečné měny | Podnikání | Hospodářské výsledky | Cizí měny | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Energie | Příprava | Přehled | Sázet | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | Pozornost investorů | Firmy | Investice do technologií | Inflační tlaky | Globální finanční krize | Dollar Index | Realitní trh | Biliony dolarů | Walmart | Alibaba | Propad | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Ekonomická data | Nejistota | Aktiva a pasiva | Zajištění | Baidu | Digitální měny | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Rekordní minima | Chevron | Mzdy | Britská ekonomika | Globální obchod | Průzkum | Krize | Indexové fondy | Výnosy | Ekonomické údaje | ExxonMobil | Alphabet | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Jihokorejský KOSPI | Obchodování na měnových trzích | Očekávání | Devizové obchodování | Akcie firem | Fúze a akvizice | Alokace aktiv | Sázkaři | Jerome Powell | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | Inteligentní investor | Tržní očekávání | Index Russell 2000 | Geopolitická rizika | Saxo | Obchodní války | Lockheed Martin | Růstové akcie | Podniky | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Geopolitika | Dluhopisové výnosy | Obchodní přebytky | MSCI All-Country World | Americké volby | Reakce trhu | Roční výnos | Výnosy z amerických dluhopisů | Týden na akciových trzích | Politika Fedu | Sazby Fedu | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | Zájem investorů | Výprodej amerických akcií | Makroekonomická situace | Akciový stratég | Inflační očekávání | Splácení dluhu | CNY | Pokles sazeb | MSCI Emerging Markets | Stav americké ekonomiky | Riziko recese | Snížení sazeb | NASDAQ 100 | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Obavy z americké recese | Silný dolar | Obavy z recese | Oživení ekonomiky | Růst mezd | Pravděpodobnost recese | Obavy z globální recese | Globální recese | Očekávání trhu | UCITS | Snížení daní | iShares | ESG | Edge | Očekávaný růst | Zlaté ETF | Loterie | KOSPI | Rozpočet | Deficit | Peter Garnry | Objem | Bílý dům | MSFT | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Trh práce | Vyšší sazby | QQQ | UCITS ETF | Firma | Růst cen | Vysoké riziko | Bilance | Co bude | Vyšetřování | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Disney+ | Zveřejněná data | Předpovědi | AIA | Výrazný pokles | Stavebnictví | Problémy | EW | Vládní výdaje | Prognózy | Nejistoty | Protekcionismus | Chuť k riziku | MSCI All-Country | Výsledek voleb | Plyn | Kontrakty | Míra | Konec roku | Měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Americké centrální banky | AAPL | Disney | Andrew Bailey | Dot-com | Bydlení | Stratég | Peking | Pracovní trh | Prodej automobilů | Návratnost | Hospodářské recese | Inovace | Hlavní rizika | Zpomalující ekonomika | Vývoj měnových párů | RBA | Budoucnost | TWD | KRW | INR | Zpráva COT | Geopolitická situace | Tržní trendy | Technické ukazatele | Ukazatele | Cenové tlaky | Velké firmy | Trump | Chudoba | Prezident | Google | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Jüan | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Závislost na dolaru | Japonský jen (JPY) | Zpomalení růstu | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Scorecard | Sazby beze změny | NFP | Rozhodování | Palantir | Americké ekonomiky | Medvědi | Růst sazeb | Čínské stimuly | Ekonomické aktivity | Stabilita | Vývoj | Šok | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Americké výnosy | Prudké výkyvy | Profitovat | Tencent | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | China ETF | Medvědí trend | Další vývoj | Stimuly | Letectví | Nízká likvidita | Krátkodobé dluhopisy | Spotřebitelé | Historie | Počet nakažených | Žádosti o podporu | Další pokles | Situace v Číně | Kongres | LinkedIn | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Posílení amerického dolaru | Hotovost | Další růst | Růst | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Finanční prostředí | Ekonomické ukazatele | Riziko inflace | Ekonomiky | Války | Microsoft (MSFT) | Růst nezaměstnanosti | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | CDC | Strach z promeškané příležitosti | Promeškané příležitosti | Sbor volitelů | Celková inflace | Domino’s Pizza | Dodavatelské řetězce | Chuť riskovat | Uzavření trhů | Nejvyšší pravděpodobnost | Trade | ESPN | Měny zemí | Finanční pomoc | Debata | Posílení | Amundi | Čtvrtletní výsledky | Celní politiky | Růst výnosů | Oddlužení | FOMO | Dlouhodobý trend | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Hrozba stagflace | Dluhy | JD.com | Postoj k riziku | Velké ekonomiky | Spekulovat | Britský trh práce | Manažeři | Klíčové oblasti | Důvěra spotřebitelů | JDE | Dluhy domácností | Zadlužení firem | Chování trhu | Špatné zprávy | Americké úrokové sazby | Globální poptávka | Technologické firmy | Restrukturalizace | Reshoring | Šance | Růst tržeb | Ceny | Krátkodobé výnosy | Technologické společnosti | Dollar-Cost Averaging | Složené výnosy | Nárůst volatility | Dolarový pár | Silné momentum | Důvěra | Indonésie | Časový horizont | Inflace v červenci | Lepší výsledky | Hospodářské výsledky Walmartu | Zvýšení daní | Kanadská ekonomika | Deglobalizace | Příliv kapitálu | Zhodnocení akcií | Peso | Nvidia | Skutečné peníze | Diverzifikovat | Pracovní místa | FiveThirtyEight | NextEra | Centrální banky světa | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | Udržitelné investice | Dopady na trhy | FSLR | First Solar | First Solar (FSLR) | JPM | XOM | CVX | Zveřejnění výsledků | Výsledky voleb | Obchodní politika | Snižování daní | Poptávka po státních dluhopisech | Zelené dluhopisy | NextEra Energy | Možnost zhodnocení | Výhled na rok | DOT | Investiční manažeři | Brands | JD | DCA | Investiční principy | Dopad na trhy | MSCI ACWI | Situace na trhu | KFC | Streamovací služby | Klíčové faktory | Rozvolnění | Fosilní paliva | Rostoucí výnosy | MXN | ZAR | Čisté krátké pozice | Výrazný růst | Hodnotové akcie | LMT | AMD | Emise skleníkových plynů | Rostoucí ceny | Čistá energie | Wendy’s | USDA | Riziko ztráty | Regulační rizika | Ochota riskovat | Obavy z inflace | Oslabení | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Konkurence | Prodej | Zvyšování daní | McDonald's | Technologie | Rizikový profil | Zkušení obchodníci | Koncentrace | JAR | Cyklické sektory | AI | COST | CAT | Odvětví | Načasování | Správné načasování | Spotřebitelský sektor | Dodávky čipů | Dobré načasování | Štěstí | Provozní náklady | Mateřská společnost | Chování | Historické trendy | Olympiáda | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Index Russell | Regulatorní prostředí | Home Depot | Medián | ASX | Společnosti | Zlomový okamžik | Opatření | Dna | ANO | Vysoká poptávka | Energetika | TIPS | VanEck | Nejnovější zprávy | ITA | Situace na finančních trzích | e-CNY | Zdravotnictví | Pozornost | Meta | Klima | Vanguard | Asijské měny | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Další růst sazeb | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | TIM | Zahraniční politika | Bezpečná aktiva | Úrokové diferenciály | Švýcarský frank (CHF) | 3М | NextEra Energy (NEE) | Vietnam | Propad hodnoty | Rostoucí inflace | Miliardy USD | Jestřábí komentáře | Cena akcií společnosti | Reality | Válka na Ukrajině | Instituce | Pozitivní výsledky | Čínské internetové firmy | Aerospace & Defense | Čínské trhy | Japonský Nikkei 225 | Rheinmetall | Long-Term Capital Management | Pokles inflace | Shake Shack | Řetězce | iShares Global Clean Energy | Akcie Nvidie | Obchodovat s měnami | Značné riziko | Geopolitické události | Rizikovost | Boj s inflací | Obavy ze stagflace | Zpráva o inflaci | Udržitelnost | Investovat do ETF | Investiční cíle | Hospodářské problémy | Oslabení USD | Zmírnění inflace | Administrativa | Vysoké inflace | Alokace finančních prostředků | Ingredience | Polovodiče | Line | Geografická diverzifikace | Diverzifikované portfolio | Vyhlídky amerického dolaru | Varování | Tržní optimismus | Vysoké sazby | Intradenní pokles | Další posilování | Federální rezervy | Vývoj sazeb | OCI | Akciové tituly | Global X | Měnové ETF | Nové příležitosti | Obnovitelné zdroje | Rostoucí obavy | Válka | Klesající inflace | JOLTS | Capital Management | Partnerství | COLI | Nezávislost | Zveřejnění hospodářských výsledků | Letošní maximum | Nové letošní maximum | Soustředění | Nálady na trhu | Development | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledky WalMartu | SPY | Výhledy | Letní měsíce | SMCI | Řízení volatility | Navýšení sazeb | Klíčové nástroje | Restriktivní politiky | Uvolněná měnová politika | Americký státní dluh | Generativní AI | YCC | Ekonomické podmínky | Řízení výnosové křivky | Holubičí postoj | Obnovitelné energie | Epidemie | Obchodní dny | Dominos Pizza | Nadšení | Hurikán | Které akcie | Snížení rizika | Přecenění | Nové technologie | Co bude dál? | Eskalace | Maloobchodní gigant | Technologie a AI | Ukazatel inflace | Důvěryhodnost | Veřejné služby | Rok 2024 | Nejhorší scénář | Volby na Tchaj-wanu | Další snižování sazeb | Politické změny | Energetické zdroje | Technologické inovace | Regulační změny | Volby v Mexiku | Měkké přistání | Měny s vysokým výnosem | Capital | Platformy | Portfólia | Lockheed | Miners | Úroveň investic | Výkon | Nákupy | Výsledky Nvidie | Zotavení | Volební rok | Výsledky společnosti Nvidia | Jestřábí postoj | Poměr rizika a odměny | Efektivně obchodovat | Rozložení investic | Ekonomické klima | Trendy na trhu | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | XOP | Krátký prodej | Zvýšení zisku | Volatility portfolia | Odolná americká ekonomika | Americký dolar (USD) | Australský dolar (AUD) | Dolar (AUD) | Dolar (USD) | Kanadský dolar (CAD) | Dolar (CAD) | Frank (CHF) | Novozélandský dolar (NZD) | Dolar (NZD) | Lepší výkonnost | Obchodní společnosti | Vlastní kapitál | Financial | Rezervy | Vysoké výnosy | Tržní dynamika | Vlády | Blackwell | Oznámení | Fungování | SOK | Reakce trhů | Aktéři | Ohodnocení | Služby | Buffettův indikátor | Globální spolupráce | Kybernetická bezpečnost | Streamovací platformy | Devizové prostředky | Devizové prostředky (FX) | FX 101 | Měnová diverzifikace | Zvyšování návratnosti | Expozice v komoditách | Využití měnových ETF | ECB sazby | Dezinflační trend | Vítězství | Rovnováhy | Splacení dluhu | Super Micro Computer | Dlouhodobý růst | Australský S&P/ASX | Jihokorejský Kospi | Čínský Shanghai Composite | Hongkongský Hang Seng | Fio banka, a.s. | Marek Chudoba | Regionální banky | Investice do AI | Splácení dluhů | Pokles hodnoty | Body | Výdaje na osobní spotřebu (PCE) | Výdaje na osobní spotřebu | Mexické peso (MXN) | Americká zpráva | Sezónní faktory | Trump vs. Harrisová | Olympiáda v Paříži | Roční výnos indexu | Výnos indexu S&P 500 | Roční výnos indexu S&P 500 | Harrisová | Bublina | Diverzifikace portfolií | Spolupráce | Regulační prostředí | Využití AI | Zvýšení investic | Aerospace | Rok 2025 | Vítězství Harrisové | Polymarket | Vítězství republikánů | Řetězce restaurací | Nájemní smlouvy | Trumpovo vítězství | Trump 2.0 | Otočka Fedu | Rok 2024 | Výhled na rok 2025 | Equal Weighted | Náklady
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot