Neděle 08. září 2024 20:32
reklama
SAB Finance
reklama
Purple trading AI
reklama
SAB Finance
reklama
eightcap trade smarter

Příležitost k nákupu

img

Jak 6. září obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

06.09.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek také dál pohyboval nahoru. Růst britské měny, respektive pokles dolaru, byl opět vyvolán slabými údaji z USA. Ačkoli index podnikatelské aktivity ISM ve službách překonal prognózy, poptávka po dolaru téměř nestoupla, protože zpráva ADP o počtu zaměstnanců v soukromém sektoru byla nejnižší za posledních několik let. Pár se tak snaží obnovit růst, aniž by řádně korigoval. Trh už několik měsíců zohledňuje v cenách uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému a teď reaguje na slabé makroekonomické údaje z USA, zatímco slabá ekonomika Spojeného království a politika uvolňování měnové politiky Bank of England ho nezajímají. Tato situace může pokračovat i v budoucnu. Osud dolaru bude dnes záviset výhradně na zprávách o trhu práce a nezaměstnanosti.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 5. září (americká seance)

06.09.2024 K testu cenové úrovně 143,66 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo optimální vstupní bod k nákupu dolaru v očekávání mírné korekce během první poloviny dne po velkém výprodeji, který způsobily výroky představitelů Bank of Japan o nutném dalším zvýšení úrokových sazeb. Druhá polovina dnešního dne je ve znamení nejrůznějších údajů z amerického trhu práce. Pokud změny zaměstnanosti ADP a prvotní žádosti o podporu v nezaměstnanosti předčí předpovědi ekonomů, objeví se příležitost k nákupu dolaru a prodeji jenu. Pokud ale údaje, stejně jako včera, zklamou, můžete dál obchodovat s downtrendem a zaměřit se na nové týdenní minimum. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a 2.
img

Jak 5. září obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

05.09.2024 Pár GBP/USD se ve středu obchodoval směrem nahoru na základě stejné zprávy JOLTS. Počet volných pracovních míst byl v červenci výrazně nižší, než trh očekával. Ačkoli, co jiného se dalo čekat, když míra nezaměstnanosti v červenci vzrostla? Nicméně, trh opět zklamaly slabé údaje z USA, které oslabily jak jeho očekávání, tak očekávání odborníků. Je důležité si pamatovat, že pro účastníky trhu není důležitá skutečná hodnota, ale fakt, jestli tato hodnota odpovídá prognóze. Pokud je prognóza opakovaně nastavena příliš vysoko, nikdy nebude splněna a americký dolar by mohl klesat ještě několik let. Jenže současná realita měnového trhu je taková. Do konce týdne zbývají ještě dva dny, během kterých bude zveřejněno mnoho důležitých makroekonomických údajů. A pár GBP/USD urazil od posledního lokálního maxima jen nepatrnou vzdálenost. Pokud nebudou uspokojivé ani zbývající zprávy o práci, podnikatelské aktivitě a nezaměstnanosti, mohla by se libra tento týden vrátit k úrovni 1,3250.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 3.–5. září 2024: nakupujte (buy) nad 2 470 USD (7/8 Murray – odraz)

04.09.2024 V případě, že zlato dosáhne klíčového supportu 2 470 nebo vyšší úrovně, mohli bychom zde najít příležitost k nákupu (buy), protože z technického hlediska se zlato nachází v přeprodané zóně, takže v příštích dnech pravděpodobně dojde k technickému odrazu.
img

Jak 3. září obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky.

03.09.2024 I pár GBP/USD se v pondělí obchodoval s velmi nízkou volatilitou a zatím nedokázal prolomit vzestupnou trendovou linii. Britská měna se stále zdráhá klesat, ačkoli dlouhodobě a se značnou intenzitou roste, což odporuje zdravému rozumu. V pondělí nedošlo k žádným makroekonomickým ani fundamentálním událostem, takže obchodníci během dne neměli na co reagovat. Očekáváme další pokles britské měny, ale osud dolaru bude v tomto týdnu do značné míry závislý na údajích z amerického trhu práce a nezaměstnanosti. Růst dolaru mohou podpořit i další reporty; nebo mu naopak mohou bránit. První týden v měsíci je pro dolar vždycky nejdůležitější. Konsolidace pod trendovou linií by výrazně zvýšila pravděpodobnost dalšího posílení americké měny.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 2.–5. září 2024: prodávejte pod 2 509 USD (Murray +1/8 – 21 SMA)

03.09.2024 Zlato se na začátku americké seance obchoduje kolem psychologické úrovně 2 500 USD, pod 21 SMA a v rámci medvědího trendového kanálu, který se formuje od 17. srpna.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na 30.–31. srpna 2024: nakupujte (buy) nad 1,1047 (5/8 Murray – přeprodáno)

30.08.2024 Na začátku americké seance se pár EUR/USD po dosažení maxima na úrovni 1,1201 obchodoval kolem úrovně 1,1080 s technickou korekcí.
img

Jak 30. srpna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky.

30.08.2024 I ve čtvrtek si pár GBP/USD udržel pokles; byl ale tak slabý, že si sotva zaslouží, aby se o něm diskutovalo. Stručně řečeno, britská libra je extrémně překoupená a nepřiměřeně drahá. Tři týdny po sobě rostla bez korekce a trh stále oceňuje pouze budoucí uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému. Za současných okolností tak můžeme uvažovat jen o poklesu britské měny. Cena ale ještě nedosáhla trendové linie a neví se, jestli ji překoná. Čtvrteční druhý odhad zprávy o americkém HDP za druhé čtvrtletí opět příjemně překvapil, protože americká ekonomika vzrostla o 3 % oproti prognózovaným +2,8 %. Proto se domníváme, že dolar měl včera posílit mnohem víc. Jenže co se dá dělat, když při zprávě sice stoupal, ale před ní i po ní klesal?
img

Přehled páru EUR/USD na 30. srpna: první známky klesajícího trendu

30.08.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu a usadil se pod linií klouzavého průměru. Euro druhý den po sobě klesalo, aniž by k tomu mělo pádný důvod nebo příčinu. Připomeňme, že v posledních měsících, a dokonce i v minulém roce, byla situace přesně opačná. Euro běžně stoupalo bez zjevných důvodů nebo příčin. Na toto téma jsme už mluvili. Od začátku roku obchodníky upozorňujeme, že růst eura je často nelogický. Trh od začátku roku očekává snížení sazeb Fedu a toto očekávání se promítá do kurzu dolaru. Při bližším pohledu jsme ale dospěli k závěru, že trh počítá se snížením sazeb Fedu už dva roky. V létě 2022 začala zpomalovat inflace v USA a o měsíc později začal dlouhodobě klesat americký dolar.
img

Jak 29. srpna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky.

29.08.2024 Pár GBP/USD vykázal ve středu také dlouho očekávaný pokles; byl ale tak slabý, že cena nedosáhla ani na trendovou linii. Místo toho se v grafu aktuálně tvoří jakýsi pattern "Hlava a ramena". Pokud se cena odrazí od úrovně 1,3210, mohli bychom se dočkat "druhého ramene" a očekávat další pokles britské měny. Upřímně řečeno, libra by teď měla mnoho měsíců klesat bez jakýchkoli důvodů nebo faktorů – v roce 2024 takto silně a bezdůvodně stoupala. Nelze ale přesně říct, kdy podobný pohyb začne. Trh by mohl dál zohledňovat očekávané snížení sazeb Federálního rezervního systému. Pokud budou údaje o trhu práce a nezaměstnanosti příští týden opět slabé, mohly by vést ke spekulacím, že Fed 18. září sníží sazbu o 0,5 %. A nezáleží na tom, jestli to bude pravda, nebo ne. Ani na tom, jestli inflace umožní takto rychlé snížení sazeb.
img

Altcoiny dosahují historických minim, signály naznačují příležitost k nákupu, říká obchodník

29.08.2024 Na trhu s kryptoměnami to žije spekulacemi, protože významný obchodník naznačuje, že altcoiny jsou na nejlepších akumulačních úrovních, které připomínají prudký růst Bitcoinu v roce 2020. Podle obchodníka s kryptoměnami Luka Martina graf „Alts buy signal“, který na základě historických trendů ukazuje, kdy je celkový trh s altcoiny zralý na nákup, nyní bliká vzácným nákupním signálem. Tento signál nebyl tak nízký již více než tři roky, což Martina přimělo k tomu, aby svým 331 500 sledujícím na X doporučil zvážit intenzivní investice do altcoinů.
img

Přehled páru EUR/USD na 29. srpna: dolarová panika pokračuje

29.08.2024 Pár EUR/USD ve středu konečně vykázal pohyb dolů, ale s boucháním šampaňského bychom nespěchali. V průběhu první poloviny roku jsme neustále upozorňovali na fakt, že euro už vypadá překoupeně. Teď, když hodlá vytvořit jakési zdání uptrendu i ve vyšších časových rámcích, víra v jeho přílišnou cenu ještě roste.
img

Přehled páru EUR/USD na 28. srpna: trh dál "odírá" maloobchodníky

28.08.2024 V úterý se pár EUR/USD dál obchodoval poblíž 18měsíčních maxim. Přesněji řečeno, hodnota eura dál stoupala. Ano, včera jsme neviděli žádné nové lokální cenové rekordy, ale pár také nedokázal zaznamenat žádnou výraznou sestupnou korekci. Byl to den, kdy euro nepředvedlo novou fázi nelogického růstu. Dnes ale takovou fázi předvést může.
img

Přehled páru EUR/USD na 28. srpna: trh dál

28.08.2024 V úterý se pár EUR/USD dál obchodoval poblíž 18měsíčních maxim. Přesněji řečeno, hodnota eura dál stoupala. Ano, včera jsme neviděli žádné nové lokální cenové rekordy, ale pár také nedokázal zaznamenat žádnou výraznou sestupnou korekci. Byl to den, kdy euro nepředvedlo novou fázi nelogického růstu. Dnes ale takovou fázi předvést může.
img

Jak 28. srpna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

28.08.2024 Pár GBP/USD v úterý opět vykázal vzestupný pohyb, pro který neměl konkrétní důvod. Samozřejmě, vyjádření představitelů Federálního rezervního systému, kteří naznačili možný zářijový pokles úrokových sazeb, mohla představovat základ pro nové prodeje dolaru, ale ani euro nevykázalo v úterý růst. Přesto trh britskou libru dál nakupuje bez ohledu na okolnosti. Současnému pohybu chybí logika, ale zároveň jsme svědky silného a téměř nepřetržitého uptrendu. Cena je daleko od trendové linie, takže ho téměř žádná korekce nezastaví. I když, o jaké korekci můžeme mluvit, když pár každý den stoupá?
img

Jak 27. srpna 2024 obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

27.08.2024 Pár GBP/USD se v pondělí pohyboval obvyklým způsobem. Jakou korekci jsme viděli poté, co britská libra během několika týdnů vzrostla o téměř 600 pipů bez jakéhokoli pullbacku? Správně, pouhých 30 pipů. O čem jiném můžeme mluvit? Mimochodem, i makroekonomické pozadí včera podpořilo americký dolar, protože jediná zpráva dne o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby byla výrazně silnější, než se předpokládalo – asi dvojnásobně. Jaká byla reakce trhu na pozitivní zprávu z USA? Správně, žádná. Pohyb páru je tedy stále nelogický. Přetrvává uptrend a cena by dnes mohla rychle obnovit pohyb nahoru. Žádné příčiny ani důvody k tomu nepotřebuje. Pokles britské měny lze očekávat, až cena potvrdí konsolidaci pod vzestupnou trendovou linií, což ale může trvat dlouho.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 27. srpna. Na trhu panuje chaos

27.08.2024 V pondělí se pár EUR/USD zdál být nejistý ohledně svého dalšího pohybu. Euro roste prakticky bez přestávky od 27. června a nepřetržitě od 2. srpna. Během této doby trh reagoval pouze jedním směrem. Na začátku měsíce byly zveřejněny nové slabé (oproti prognózám) údaje o americkém trhu práce a nezaměstnanosti, což vysvětluje, proč trh v těchto dnech dolar prodává. Jak ale vysvětlit třítýdenní pokles dolaru? Ano, pravděpodobnost snížení sazeb Federálního rezervního systému v září již dosahuje 100 %, ale copak trh takové snížení sazeb neocenil už počátkem roku a dokonce od roku 2022, kdy v USA začala zpomalovat inflace? Podívejte se pozorně na denní a týdenní časové rámce – dolar začal klesat měsíc nebo dva poté, co inflace v Americe začala zpomalovat.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 26.–29. srpna 2024: prodávejte (sell) pod 2 523 USD (+1/8 Murray – dvojitý vrchol)

27.08.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem úrovně 2 523 USD poblíž historického maxima, kde se vytváří formace dvojitý vrchol (tzv. double top). Domníváme se, že pokud zlato v následujících hodinách konsoliduje pod úrovní 2 525 USD, dojde k technické korekci a očekáváme, že cena dosáhne úrovně 2 510 USD, která představuje týdenní zavírací cenu. Pod touto úrovní by cena mohla klesnout na 2 504 USD, což je úroveň shodující se s 21 SMA, a nakonec dosáhnout psychologické úrovně 2 500 USD.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 26.–29. srpna 2024: prodávejte pod úrovní 1,1180 (Murray 7/8 – překoupenost)

27.08.2024 Pár EUR/USD se obchoduje kolem úrovně 1,1168 v rámci býčího trendového kanálu, který se formuje od 2. srpna, a dává signál technické korekce. Euro během evropské seance dosáhlo maxima 1,1201 a od té doby pozorujeme korekci. Instrument bude tedy v následujících hodinách pravděpodobně pokračovat v poklesu, dokud nedosáhne 21 SMA na úrovni 1,1142. Nakonec by mohl dosáhnout Murray 6/8 na úrovni 1,1108.
img

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 26. srpna? Jednoduché tipy a analýza transakcí pro začátečníky

26.08.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval ve svém "letu na Měsíc". Během dne americký dolar klesl o dalších 130 pipsů, a to rychle, jednoduše a volně. Americká měna začala klesat brzy ráno, přestože v té době ve Spojeném království i v USA neexistovaly žádné makroekonomické ani fundamentální faktory. Trh jednoduše pokračoval ve výprodeji dolaru v očekávání nadcházejícího projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella v Jackson Hole. Očekávali jsme, že trh bude preventivně reagovat na Powellovu holubičí rétoriku a že v pátek dojde k obratu. Trh však stále využíval každou příležitost k nákupu tohoto páru. Nezáleží na tom, ke kterým faktorům se vyjádřil a zda za každodenním poklesem dolaru vůbec nějaké faktory stojí. To vše je irelevantní. Pohyb vzhůru je zcela nelogický. Projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho byl od samého začátku nezajímavý. Skutečnost, že BoE uvolňuje svou měnovou politiku, je ještě méně relevantní. Vše se točí kolem dolaru a zářijového snížení úrokových sazeb ze strany Fedu.
img

Obchodní signály pro ethereum (ETH/USD) na 23.–26. srpna 2024: nakupujte nad 2 626 USD (Murray 0/8 – 21 SMA)

23.08.2024 Ethereum (ETH/USD) se obchoduje kolem 2 671 USD, nad 21 SMA a v rámci býčího trendového kanálu, který se formuje od 6. srpna. Ether se několik týdnů konsoliduje nad psychologickou úrovní 2 500 a Murray 0/8, což naznačuje, že by mohl hromadit kapitalizaci, aby překonal silnou rezistenci 2 826, kde se nachází 200 EMA.
img

XAU/USD. Analýza a prognóza: Zlato stanovilo nový historický rekord!

21.08.2024 Zlato, poháněné holubičím sentimentem Fedu, vystoupalo na nové historické maximum. Investoři jsou patrně přesvědčeni, že Fed zahájí v září cyklus uvolňování měnové politiky, a to zprávou o snížení úrokových sazeb o 25 bazických bodů. Tato očekávání stále vyvíjejí tlak na výnosy amerických státních dluhopisů a zůstávají klíčovým faktorem podporujícím zlato. Jako faktory podpory pro tento bezpečný přístav kromě toho působí ještě geopolitická rizika, ekonomické problémy v Číně a mírné zhoršení sentimentu na trhu.
img

Zlato proudí na západ

21.08.2024 Časy se mění a s nimi i perspektivy. Kdysi se cena 2 500 dolarů za unci zlata zdála být astronomická. Nyní trh s futures sází na to, že by se drahý kov mohl vyšplhat až na 3 000 dolarů. Poprvé v historii se cena prutů o hmotnosti kolem 40 uncí pohybuje nad hranicí 1 mil. dolarů, a to možná není konečná. Tak vysokou poptávku po zlatě jsme již dlouho nezažili. A to nejen na východě.
img

Přehled páru GBP/USD na 19. srpna. Prázdný kalendář a vertikální růst libry.

19.08.2024 V pátek se obchodoval směrem nahoru i pár GBP/USD, ale jeho pohyb byl téměř vertikální. Mohlo by se zdát, že ho vyvolaly důležité zprávy a události, ale ve skutečnosti byly v pátek zveřejněny jen tři zprávy. Spojené království zveřejnilo zprávu o maloobchodních tržbách, která odpovídala prognózám. Spojené státy vydaly zprávu o stavebních povoleních a spotřebitelském sentimentu. Každý podle nás chápe, že nejde o nejkritičtější ukazatele, a hodnoty ve dvou ze tří těchto případů nenaznačovaly výrazný pokles dolaru.
img

XAU/USD: přehled vývoje a analýza

14.08.2024 Zlato se už druhý den po sobě obchoduje s mírnými ztrátami. Intradenní pokles mohl být způsoben změnou obchodních strategií před zveřejněním údajů o spotřebitelské inflaci v USA, které je naplánováno na dnešek. Kromě toho je celkový pozitivní tón na akciových trzích považován za další faktor, který podkopává poptávku po drahém kovu jako bezpečném aktivu.
img

Ropné trhy se stabilizovaly

13.08.2024 Když všichni prodávají, je to skvělá příležitost k nákupu. Za posledních pět týdnů hedgeové fondy a správci aktiv zlikvidovali šest hlavních futures kontraktů na ropu a ropné produkty v celkovém objemu 372 mil. barelů. Kontrakty na Brent byly likvidovány nejrychlejším tempem od roku 2011 v důsledku obav z recese v USA a otřesů na finančních trzích. Jakmile však bouře ustoupila a obavy se rozptýlily, investoři obrátili svou pozornost zpět ke geopolitickým problémům.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 9.–12. srpna 2024: prodej (sell) pod 2 437 USD (6/8 Murray – rostoucí klín)

09.08.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje na úrovni okolo 2 428 s býčí tendencí a blíží se k zóně rezistence, která se shoduje s horní hranicí rostoucího trendového kanálu a s úrovní 6/8 Murray.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 8.–10. srpna 2024: prodej (sell) při pullbacku na 2 424 USD nebo nákup (buy) nad 2 406 (200 EMA – symetrický trojúhelník)

09.08.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem 2 406, nad 21 SMA a nad 200 EMA, což nám dává pozitivní signál. Zlato by mohlo nabrat dynamiku nad úrovní 5/8 Murray. Může dosáhnout maxima z 5. srpna kolem 2 417 a dokonce i týdenní rezistence na 2 424.
img

Zlato splnilo svou misi

07.08.2024 Co se stalo? Místo aby zlato vystoupalo na nová rekordní maxima, kleslo pod 2 400 USD za unci na pozadí jízdy jako na horské dráze napříč světovými finančními trhy. Světový akciový trh se propadl, přičemž největší ztráty utrpěly japonské akcie. Tento kolaps dal investorům vzpomenout na Černé pondělí z roku 1987. Teoreticky se měli účastníci trhu vrhnout na nákup bezpečných aktiv. To se však nestalo!
img

Kryptotrh zažívá významné oživení uprostřed spekulací o zářijovém snížení sazeb Fedu

06.08.2024 V úterý ráno asijského času Bitcoin (BTC) na chvíli překročil hranici 56 000 dolarů, a to v návaznosti na globální nárůst averze k riziku na trhu, který vedl k výraznému poklesu napříč širším kryptotrhem. Podle údajů společnosti CoinGecko se BTC v době psaní tohoto článku obchoduje za 55 713 USD, což představuje 3% nárůst za 24 hodin.
img

Nadcházející týden na Wall Street: obavy o ekonomiku a výsledky z minulého týdne

05.08.2024 Americký akciový trh v pátek opět klesl, přičemž index Nasdaq Composite potvrdil svou pozici v teritoriu korekce. Příčinou byla slabá zpráva z trhu práce, která zesílila obavy z možné recese.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na období 2.–5. srpna 2024: nákup po proražení 64 600 USD (21 SMA – 200 EMA)

02.08.2024 Bitcoin se obchoduje kolem 64 722 v rámci medvědího trendového kanálu, který se formuje od 27. července, a vykazuje známky silného technického oživení.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 2.–5. srpna 2024: nákup (buy) po proražení 1,0830 (21 SMA – 200 EMA)

02.08.2024 Na začátku americké seance se euro obchoduje na úrovni kolem 1,0828 v rámci medvědího trendového kanálu tvořícího se od 17. července. Instrument se chystá dosáhnout vrcholu medvědího kanálu a 200 EMA, což je oblast silné rezistence.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období od 1. do 3. srpna 2024: nakupujte nad 2 430 USD (Fibonacci 61,8 % – Murray 7/8)

01.08.2024 Zlato se na začátku americké seance obchoduje kolem 2 434 USD, uvnitř rostoucího kanálu a poblíž Fibonacciho úrovně 61,8 %. Technicky má potenciál růstu a podle nás by v příštích hodinách mohlo obnovit býčí cyklus a dosáhnout 2 458 USD nebo i 2 487 USD.
img

Obchodní signály pro pár GBP/USD na období od 1. do 3. srpna 2024: nakupujte nad úrovní 1,2735 (Murray 4/8 – odraz)

01.08.2024 Britská libra se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,2780, uvnitř klesajícího kanálu, pod 200 EMA a pod linií Murray 5/8, což je známka tlaku medvědů po překonání klíčového supportu 1,28.
img

Obchodní signály pro zlato (XAU/USD) na období od 31. července do 3. srpna 2024: nákup nad 2 410 USD (21 SMA – 7/8 Murray)

01.08.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem 2 419 USD, v rámci býčího trendového kanálu, který se formuje od 25. července, nad 21 SMA a 200 EMA, což naznačuje býčí tendenci. Domníváme se, že kov by mohl v nadcházejících dnech pokračovat v růstu.
img

Obchodní signály pro GBP/USD na období 30.–31. července 2024: nákup nad 1,2863 (21 SMA – 5/8 Murray)

31.07.2024 Britská libra se obchoduje kolem úrovně 1,2851, nad 200 EMA a nad 5/8 Murray. Nicméně, našla rezistenci kolem vrcholu medvědího trendového kanálu a nyní konsoliduje. To nás vede k názoru, že by v následujících hodinách mohl nastat silný breakout, pokud GBP/USD konsoliduje nad úrovní 1,2863 (21 SMA).
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 30.–31. července 2024: nákup nad 1,0803 (odraz – 5/8 Murray)

31.07.2024 Na začátku americké seance se měnový pár EUR/USD obchoduje kolem úrovně 1,0829, nad 200 EMA, a odráží se po dosažení minima 1,0803, což je úroveň, která se shoduje se spodní hranicí medvědího trendového kanálu. Je pravděpodobné, že euro bude v následujících hodinách pokračovat v růstu, protože pozorujeme svíčku zvanou PinBar.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na období 29.–31. července 2024: nákup nad 68 000 USD (21 SMA – 6/8 Murray)

30.07.2024 Bitcoin se obchoduje kolem 69 635 a vykazuje tak silnou býčí dynamiku. Nakonec BTC v příštích několika hodinách pravděpodobně dosáhne přelomové úrovně 70 000 USD a mohl by se dostat i na úroveň 7/8 Murray nacházející se na 71 856.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 25.–29. července 2024: nakupujte nad úrovní 1,0840 (21 SMA – Murray 2/8)

26.07.2024 Pár EUR/USD se zkraje americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0843, nad 21 SMA a v rámci klesajícího kanálu, který se tvoří od 17. července. Technicky vzato by se euro mohlo odrazit nad 21 SMA, protože vidíme reverzní pattern.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 25.–29. července 2024: nakupujte nad 2 360 USD (200 EMA – přeprodaná)

26.07.2024 Včera po dosažení vrcholu klesajícího kanálu kolem úrovně 2 431 provedlo XAU/USD silnou technickou korekci. V důsledku toho cena klesla na minimum 2 361.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 24.–27. července 2024: nakupujte nad úrovní 1,0827 (přeprodaná – 200 EMA)

25.07.2024 Euro se obchoduje kolem úrovně 1,0848, nad 200 EMA a v rámci klesajícího kanálu, který se tvoří od 17. července. Věříme, že pokud se pár EUR/USD bude v následujících hodinách stále obchodovat nad úrovní 1,0827, mohl by pokračovat v růstu a dosáhnout Murray 2/8 na úrovni 1,0864, a dokonce 21 SMA na úrovni 1,0871.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 23.–25. července 2024: nakupujte nad úrovní 1,0825 (odraz – 200 EMA)

24.07.2024 Pár EUR/USD se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0847 v rámci klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od 17. července, pod 21 SMA a nad 200 EMA na úrovni 1,0825.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 23.–25. července 2024: nakupujte nad 2 389 USD (odraz – Murray 5/8)

24.07.2024 Zlato se obchoduje kolem úrovně 2 402,86 pod sestupným kanálem, který se formuje od 17. července, a ve vzestupném kanálu, který se vytvořil po dosažení minima 2 384.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 23.–25. července 2024: nakupujte nad 66 500 USD (symetrický trojúhelník – Murray 6/8)

23.07.2024 Bitcoin se obchoduje kolem 67 065 USD – po dosažení vrcholu patternu symetrického trojúhelníku ztrácí na hodnotě. Pravděpodobně dosáhne úrovně 66 500, kde se nachází dno tohoto patternu. V příštích hodinách se v této oblasti nejspíš technicky odrazí, což by bylo vnímáno jako příležitost k nákupu.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 19.–23. července: nakupujte nad 63 000 USD (Murray 4/8 – silný support)

22.07.2024 Bitcoin (BTC/USD) se zkraje americké seance obchoduje kolem 63 609 USD a dosahuje silného supportu, který se shoduje s úrovněmi ze začátku července. Má býčí potenciál, protože se obchoduje nad 200 EMA a nad Murray 4/8.
img

Invesco: Mohl by Fed snížit úrokové sazby v roce 2024 dvakrát?

19.07.2024 Minulý týden byla zveřejněna další data, která naznačují větší pokrok v dezinflaci v USA – což podle mého názoru znamená, že bychom se mohli dočkat snížení sazeb Federálního rezervního systému (Fed) dříve.
img

Forex: Koruna v oslabení - prohráváme třetinu, ale zápas ještě nekončí

15.07.2024 Minulý týden nakonec zdaleka nepatřil k avizovaným obdobím stabilizace, když koruna dále oslabovala nad hranicí 25,40 EUR/CZK, a dokonce atakovala nejslabší úrovně za poslední rok. Z pohledu technické analýzy se v posledních týdnech zformoval nový krátkodobý trend, když na přelomu června/července klouzavý 2týdenní průměr prolomil úroveň 2měsíčního průměru a dále roste výrazně nad tuto úroveň, přičemž ke slábnutí trendu zatím příliš nedochází.
img

XAU/USD. Přehled a analýza

12.07.2024 Včera, ve čtvrtek, získala cena zlata silnou pozitivní dynamiku a vzrostla na nejvyšší úroveň od 22. května poté, co poslední zpráva o inflaci v USA zvýšila naděje na zářijové snížení sazeb Fedu. Komoditě se však nedostává konzistentních nákupů. Býčí nálada na akciových trzích zároveň způsobuje určité výprodeje drahého kovu.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 5.–9. července 2024: nákup nad 2 350 USD nebo prodej pod 2 380 USD (4/8 Murray – 21 SMA)

08.07.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem úrovně 2 365 v rostoucím trendovém kanálu, který se formuje od 26. června, a nad 21 SMA a 200 EMA s býčím výhledem.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 3.–6. července 2024: nákup (buy) nad 2 343 USD (3/8 Murray – 4/8 Murray)

04.07.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje s býčím potenciálem kolem ceny 2 354 nad úrovní 3/8 Murray a pod rezistencí 2 368 a 2 375.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na období 3.–8. července 2024: nákup nad 60 200 USD (21 SMA – 4/8 Murray)

03.07.2024 Bitcoin se obchoduje kolem 60 878,72 pod 21 SMA a pod úrovní 4/8 Murray. Bitcoin je pod silným medvědím tlakem a v nadcházejících dnech bude pravděpodobně pokračovat v poklesu a mohl by dosáhnout úrovně 3/8 Murray na 59 375 USD.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/SD) na období 1.–3. července 2024: nákup nad 2 318 USD (21 SMA – 2/8 Murray)

02.07.2024 Na začátku americké seance se zlato (XAU/USD) obchoduje na úrovni 2 322,45, pod 200 EMA a nad 21 SMA. Šance na technické odražení jsou vysoké, takže kov by mohl pokračovat v býčím cyklu, pokud v nadcházejících hodinách konsoliduje nad úrovní 2 328.
C:\fakepath\totalenergies-francie-27062024.jpeg

Watchlist: Akcie TotalEnergies

27.06.2024 První kolo výprodejů zasáhlo francouzský trh ve chvíli, kdy Emmanuel Macron překvapivě rozpustil francouzský parlament po neúspěšných volbách do Evropského parlamentu. Byl to nečekaný šok i pro pařížskou burzu. Tyto výprodeje jsou velmi vítanou příležitostí pro dlouhodobé investory za podmínky, že vědí co nakupovat. Obecný pokles akcií často stáhne s sebou i velmi kvalitní akcie, kterých se tato událost prakticky netýká. Právě tyto akcie jsou vhodné ke sledování.
img

Aktuality na trhu s kryptoměnami: Bitcoin, Ethereum a Dogecoin se zotavují po propadu

26.06.2024 Po pátečním výrazném poklesu se přední kryptoměny vrátily k růstu, s obnovou optimismu na trhu. Zde je přehled aktuální situace a očekávání ohledně možného návratu bitcoinu k hodnotě 71 500 USD.
img

Obchodní signály pro ropu (WTI) na 23.–25. června 2024: nakupujte nad 80,00 USD (21 SMA – Murray 4/8)

24.06.2024 Na začátku evropské seance se ropa (WTI) obchoduje kolem psychologické úrovně 80 USD v rámci vzestupného kanálu, který se formuje od 4. června, a projevuje známky vyčerpání s možnou technickou korekcí.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 18.–20. června 2024: nakupujte nad 64 000 USD (odraz – Murray 5/8)

19.06.2024 Bitcoin se obchoduje kolem úrovně 64 484, je pod tlakem medvědů, ale dosahuje přeprodaných úrovní. V nadcházejících hodinách se pravděpodobně technicky odrazí, pokud se zkonsoliduje nad 64 000 USD, kde se nachází důležitý support.
img

GBP/USD. 18. června. Libra se vrací do své oblíbené oblasti obchodování

18.06.2024 V hodinovém grafu se pár GBP/USD v pondělí odrazil od hladiny Fibonacciho retracementu 23,6 % na úrovni 1,2690, ale medvědí nálada na trhu netrvala dlouho. Krátce poté se vývoj páru obrátil ve prospěch britské libry a býci opět zaútočili a tlačili kotace zpět do zóny 1,2690–1,2705. Konsolidace nad touto zónou býkům opět umožní zaměřit se na zónu rezistence 1,2788–1,2801. Uzavření pod úrovní 1,2690 by však naznačovalo pokles k úrovni 1,2611.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 17.–19. června 2024: nákup nad 1,0700 (3/8 Murray – přeprodáno)

18.06.2024 Na začátku americké seance se měnový pár EUR/USD obchoduje kolem 1,0721 a nad úrovní 3/8 Murray. Nástroj se odráží v rámci klesajícího trendového kanálu poté, co dosáhl minima na úrovni 1,0666, které se shodovalo se dnem tohoto kanálu.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 14.–19. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0681 (Murray 3/8 – přeprodaná)

17.06.2024 Pár EUR/USD se obchoduje kolem kurzu 1,0688 a po dosažení minima 1,0667 se odráží nad Murray 3/8. Euro po zveřejnění údajů o inflaci v USA silně technicky korigovalo, což trvá dodnes, a obchoduje se pod prodejním tlakem. Mohlo by se dostat do stavu vyčerpání a brzy by mohlo být přeprodané.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 13.–15. června 2024: prodávejte pod 2 312 USD (Murray 5/8 – 21 SMA)

14.06.2024 Zlato (XAU/USD) se na začátku americké seance obchodovalo kolem úrovně 2 309,21 a po zveřejnění údajů ze Spojených států, které vyšly negativně, se od ní odrazilo, což prospělo jeho odrazu. Jelikož se kov nedokázal konsolidovat nad úrovní 2 325, sledujeme technickou korekci.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 10.–12. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0742 (Murray 4/8 – gap)

11.06.2024 Euro se na začátku americké seance obchoduje kolem hladiny 1,0735 pod silným tlakem medvědů. Dosáhlo přeprodaných úrovní a vykazuje známky vyčerpání.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy na 6. června pro začínající obchodníky. Přehled včerejších obchodů na forexu.

06.06.2024 Cenová hladina 1,2782 byla otestována, když indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což vypadalo jako vhodná příležitost k nákupu libry. Tlak na pár se bohužel po růstu o 10 bodů vrátil. V polovině americké seance se odehrál podobný příběh s hladinou 1,2762. Test v době, kdy MACD začal klesat od nuly, spolu se silnými údaji z USA splňoval požadavky ideálního scénáře k prodeji. Bohužel ale nikdy nevyústil ve výraznější pohyb směrem dolů. Včerejší údaje o indexu PMI pro britský sektor služeb a o kompozitním indexu PMI pomohly držet poptávku po britské libře a ponechat jí šanci na pokračování vzestupného trendu. Dnes se žádné statistiky za Spojené království neočekávají, takže se bude sledovat vývoj v eurozóně a spoléhat na reakci trhu a poptávku po rizikových aktivech po zasedání ECB, které mohou britskou libru táhnout s sebou. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní signál pro STŘÍBRO (XAG/USD) na 4.–6. června 2024: nakupujte nad 29,29 USD (Murray 6/8 – 200 EMA)

05.06.2024 Stříbro (XAG/USD) se na začátku americké obchodní seance obchoduje na úrovni 29,55 a odráží se tak nad dno klesajícího trendového kanálu a nad linii 200 EMA, která se v grafu 4H nachází na úrovni 29,29.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 4.–6. června, nákup nad 2 337 USD (21 SMA – 200 EMA)

05.06.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje na úrovni 2 332,51 pod 200 EMA a 21 SMA v rámci klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od 22. května pod medvědím tlakem. Včera se zlatu nepodařilo prorazit nad hladinu 2 351, která se shodovala s vrcholem klesajícího trendového kanálu.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál poklesu páru USD/JPY. Přestože byly údaje z USA pro trh zklamáním, což na pár vyvíjelo tlak, rozhodl jsem se do trhu nevstupovat. Jak můžete vidět v grafu, rozhodl jsem se správně, jelikož pár nevykázal výrazný pokles. Japonsko dnes zveřejnilo slabé zprávy o kapitálových výdajích a výrobním indexu PMI, které dopadly pod odhady ekonomů. Ukazatel však zůstal nad hranicí 50 bodů, která naznačuje trvalý růst. Nejoptimálnější příležitost k nákupu by se mohla naskytnout při propadech s dalším pokračováním růstového trendu. Čím níže pár klesne, tím atraktivnější bude pro dolarové býky. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 30.–31. května 2024: nákup nad 1,0800 (200 EMA – odraz)

31.05.2024 Euro se obchoduje kolem 1,0800, v rámci klesajícího trendového kanálu tvořícího se od 14. května, a nad úrovní 200 EMA, přičemž vykazuje známky technického odrazu a oživení.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 30.–31. května 2024: nákup nad 2 345 USD (přeprodáno – 200 EMA)

31.05.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje na úrovni 2 338, kolem 200 EMA a v rámci klesajícího trendového kanálu tvořícího se od 16. května. Domníváme se, že by zlato mohlo v příštích hodinách klesající trendový kanál prudce překonat. Pokud se tento scénář naplní, mohli bychom očekávat, že dojde k pohybu vzhůru, což by se dalo považovat za signál k nákupu s cíli na cenových úrovních 2 363 a 2 395.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 29.–31. května 2024: prodávejte pod 2 346 USD (přeprodané úrovně – 200 EMA)

30.05.2024 Zlato (XAU/USD) se na začátku americké seance obchoduje nad 200 EMA a v rámci klesajícího trendového kanálu, který se formuje od 16. května po dosažení maxima 2 450.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 27.–29. května 2024: nakupujte nad 2 335 USD (21 SMA – odraz)

27.05.2024 Zlato se obchoduje na úrovni 2 334, nad denním pivotem a uvnitř klesajícího trendového kanálu, který se formuje v grafu H1. Vykazuje známky přeprodání a aktuálně se konsoliduje nad 21 SMA, což znamená, že technický odraz by mohl pokračovat a instrument by mohl dosáhnout 200 EMA na úrovni 2 370, a dokonce vrcholu klesajícího trendového kanálu kolem úrovně 2 375.
img

Obchodní signály pro STŘÍBRO (XAG/USD) na období 23.–25. května 2024: nákup nad 30,00 (200. EMA – odraz)

24.05.2024 Na začátku americké seance se stříbro obchoduje kolem 30,45, tedy nad psychologickou úrovní 30,00, a nad 200. EMA pod silným medvědím tlakem.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 23.–25. května 2024: nakupujte nad úrovní 1,0834 (200 EMA – odraz)

24.05.2024 Euro (EUR/USD) se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0825, nad 21 SMA a 200 EMA, s dobrým technickým odrazem poté, co během evropské seance dosáhlo dna klesajícího trendového kanálu.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na 20.–22. května 2024: prodej pod 1,0864 (21. SMA – 6/8 Murray)

21.05.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje na úrovni kolem 1,0864 a vykazuje známky vyčerpání. Tento instrument narazil na silnou rezistenci kolem 6/8 Murray. Ve H4 grafu euro během evropské seance vytvářelo silný býčí signál, ale nyní se rozvíjí technická korekce, protože bylo odmítnuto z vrcholu medvědího kanálu kolem 1,0883.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 20.–22. května 2024: nakupujte nad 2 413 USD nebo prodávejte pod 2 437 USD (21 SMA – Murray 7/8)

21.05.2024 Zlato (XAU/USD) se v americké seanci obchoduje kolem úrovně 2 413, pod Murray 7/8 a nad 21 SMA. Během evropské seance dosáhlo maxima přibližně na úrovni 2 449. Momentálně vidíme, že vyrovnává gap, který zanechalo na úrovni 2 312. Pravděpodobně se technicky odrazí a možná také obnoví býčí cyklus a znovu se dostane na Murray 7/8 kolem úrovně 2 437.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 17.–21. května 2024: nakupujte nad 65 625 USD (200 EMA – Murray 5/8)

20.05.2024 Graf H4 nám ukazuje, že bitcoin zachovává neporušený uptrendový kanál, který tvoří od začátku května. Máme za to, že bitcoin by v nadcházejících dnech mohl dosáhnout klíčové rezistence Murray 6/8 na úrovni 68 750, a dokonce vrcholu uptrendového kanálu kolem úrovně 69 350.
img

Obchodní signály pro ethereum (ETH/USD) na 14.–17. května 2024: nakupujte nad 2 900 USD (Murray -1/8 – silný support)

15.05.2024 Ethereum (ETH/USD) se obchoduje kolem 2 901 USD, pod 21 SMA a v klesajícím trendovém kanálu, i když vykazuje určitou rezistenci vůči poklesu, protože narazilo na kvalitní support poblíž úrovně 2 870.
img

Obchodní signály pro pár XAU/USD (ZLATO) na 14.–16. května 2024: nakupujte nad 2 342 USD (21 SMA – odraz)

14.05.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 343 USD, tedy kolem 21 SMA, a uvnitř uptrendového kanálu, který se formuje od začátku května. Po silné technické korekci pod 2 375 narazilo na dno kolem 2 330 USD, což mu dalo příležitost oživit.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na 13.–15. května 2024: prodej pod 1,0883 (21. SMA – 5/8 Murray)

14.05.2024 Euro se obchoduje na úrovni 1,0803 v rámci rostoucího trendového kanálu tvořícího se od 24. dubna, nad 21. SMA a nad 5/8 Murray. Můžeme tak pozorovat formování dvojitého vrcholu, který se potvrdí, pokud euro klesne pod 1,0803. Očekáváme technickou korekci, jelikož EUR/USD vykazuje známky vyčerpání a blíží se překoupeným úrovním.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 10.–15. května 2024: nákup nad 62 500 USD (21. SMA – 4/8 Murray)

13.05.2024 Ve čtvrtek tato kryptoměna dosáhla minima 60 500, což je úroveň, která se shoduje s dnem vzestupného trendového kanálu, což nám poskytuje pozitivní výhled pro bitcoin, jelikož by mohl v nadcházejících dnech pokračovat v růstu a dosáhnout 5/8 Murray nacházející se na 65 650. Nakonec by mohl dosáhnout vrcholu vzestupného trendového kanálu na úrovni přibližně 67 500.
img

Obchodní signály pro ethereum (ETH/USD) na 10.–15. května 2024: nakupujte nad 2 960 USD (Murray -1/8 – 21 SMA)

13.05.2024 Ethereum se obchoduje kolem 3 031,38 USD a odráží se ode dna vzestupného trendového kanálu, který se formuje od 30. dubna. Výhled by mohl být pozitivní, pokud se ether v nadcházejících dnech konsoliduje nad psychologickou úrovní 3 000 USD.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 10.–13. května 2024: nákup nad 2 334 USD (21. SMA – odraz)

10.05.2024 Zlato se obchoduje na úrovni 2 352,9, tedy nad formací symetrického trojúhelníku, která byla prolomena, a se silným býčím trendem vzniklým po prolomení formace symetrického trojúhelníku. Včera jsme v naší analýze poznamenali, že se zlato několik dní po sobě ocitlo v silné konsolidaci.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 9.–10. května 2024: nákup nad 2 315 USD (21. SMA – 5/8 Murray)

10.05.2024 Zlato se obchoduje na úrovni okolo 2 310,05 pod 21. SMA a konsoliduje nad 200. EMA. Žlutý kov by mohl zahájit silný býčí pohyb, pokud konsoliduje nad úrovní 2 312.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 8.–10. května 2024: nákup nad 2 312 USD (21. SMA – symetrický trojúhelník)

09.05.2024 Zlato se od 12. dubna obchoduje v rámci formace symetrického trojúhelníku. Domníváme se, že pokud dojde k prudkému prolomení nad 2 312 a konsolidaci nad touto oblastí v denním grafu, mohlo by zlato pokračovat v růstu a mohlo by dosáhnout 6/8 Murray na 2 375 a nakonec 7/8 Murray kolem 2 437.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 7.–9. května 2024: nákup nad 1,0780 (symetrický trojúhelník – 4/8 Murray)

07.05.2024 Na začátku evropské seance se měnový pár EUR/USD obchoduje na úrovni kolem 1,0762, přičemž vykazuje známky vyčerpání a prochází technickou korekcí pod úrovní 5/8 Murray (1,0803).
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 6.–8. května 2024: nákup nad 2 302 USD (21. SMA – 5/8 Murray)

07.05.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 330,57, nad 21. SMA a nad 200. EMA. Ve 4hodinovém grafu vidíme, že zlato po dosažení minima na úrovni 2 277 obnovilo býčí cyklus. Instrument nyní konsoliduje nad medvědím trendovým kanálem a nad formací symetrického trojúhelníku.
img

Bitcoin se díky víkendovému zotavení zbavil medvědů

06.05.2024 Bitcoin se během víkendu vzpamatoval z počátečních ztrát růstem o více než 10 % a překročil hranici 64 000 USD poté, co ve středu dosáhl minima kolem 56 800 USD.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 2.–4. května 2024: nakupujte nad úrovní 1,0681 (21 SMA – 3/8 Murray)

03.05.2024 Euro se obchoduje kolem úrovně 1,0694, nad 21 SMA a v rámci rostoucího trendového kanálu, který se formuje od 15. dubna. Na páru EUR/USD se vytváří pattern býčí vlajky, takže instrument bude nejspíš pokračovat v býčím cyklu. Pokud se signál z tohoto patternu potvrdí, euro prorazí nad vlajku (1,0710).
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 1.–2. května 2024: nakupujte nad 2 290 USD (21 SMA – Murray 4/8)

02.05.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 297 USD, nad 21 SMA a nad klesajícím trendovým kanálem, který se tvoří od 29. dubna. Očekáváme, že v příštích hodinách bude pokračovat v růstu a mohlo by dosáhnout 200 EMA na 2 327 USD.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 30. dubna 2024: nákup nad 2 325 USD (21. SMA – 200. EMA).

30.04.2024 Zlato se obchoduje na úrovni 2 331, pod 21. SMA a pod 200. EMA, který se nachází kolem 2 345. Zlato se obchoduje v rostoucím trendovém kanálu, který se formuje od 22. dubna, a očekává se, že v nadcházejících hodinách bude pokračovat v růstu a mohlo by dosáhnout oblasti 2 370–2 375.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 26.–29. dubna 2024: prodávejte pod úrovní 1,0753 (200 EMA – Murray 4/8)

29.04.2024 Euro se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0713, tedy pod 200 EMA a pod Murray 4/8. Pár EUR/USD dosáhl během evropské seance vrcholu býčího trendového kanálu, který se tvoří od 16. dubna a představuje úroveň odpovídající oblasti rezistence mezi hladinami 1,0753 a 1,0742.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 26.–29. dubna 2024: nákup nad 2 324 USD a prodej pod 2 352 USD (21. SMA – 6/8 Murray).

29.04.2024 XAU/USD se obchoduje kolem 2 345 s býčí tendencí, ale vykazuje známky vyčerpání. Během evropské seance zlato dosáhlo vrcholu vzestupného trendového kanálu na úrovni přibližně 2 352.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 25.–27. dubna 2024: nákup nad 2 324 USD (21 SMA – 5/8 Murray).

26.04.2024 Zlato se obchoduje na úrovni okolo 2 333, nad 21. SMA a nad 5/8 Murray s býčím sklonem. V grafu H4 vidíme, že se zlato zotavilo nad 5/8 Murray, dosáhlo vrcholu býčího kanálu a nyní klesá.
img

Obchodní signály pro GBP/USD na 24.–26. dubna 2024: nákup nad 1,2396 (21 SMA – 6/8 Murray)

24.04.2024 Britská libra se obchoduje kolem úrovně 1,2452, od které se odrazila poté, co dosáhla minima na úrovni 1,2285, a nyní se blíží k psychologické úrovni 1,25.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 24.–26. dubna 2024: nakupujte nad 2 318 USD (přeprodáno – Murray 5/8)

24.04.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 318 USD v rámci klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od 10. dubna, a v rámci dalšího sekundárního klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od 17. dubna. Trend XAU by mohl zůstat medvědí a instrument by mohl dosáhnout oblasti 200 EMA na úrovni 2 265, a dokonce Murray 4/8 na úrovni 2 250.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 22.–24. dubna 2024: nakupujte nad 2 325 USD (GAP – odraz)

24.04.2024 Zlato se na začátku americké seance obchoduje kolem 2 344 USD pod silným tlakem medvědů, předtím minulý týden prorazilo vzestupný trendový kanál a dosáhlo Fibonacciho hladiny 61,8 %.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 23.–25. dubna 2024: nákup nad 1,0681 (21 SMA – 3/8 Murray).

24.04.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje na úrovni 1,0698, tedy nad úrovní 3/8 Murray, a uvnitř rostoucího trendového kanálu, který se tvoří od 16. dubna. V grafu vidíme, že se cena nachází uvnitř 21. SMA a vzestupného trendového kanálu a odráží se pokaždé, když se přiblíží k 2/8 Murray.
img

Biogen zveřejní výsledky za 1. čtvrtletí 📊Patient Capital vidí příležitost v léku na Alzhaimer

23.04.2024 Americká biofarmaceutická společnost Biogen (BIIB.US) oznámí své výsledky zítra; před otevřením Wall Street. O své postřehy se s investory podělil hodnotově orientovaný fond Patient Capital Management na téma "Opportunity Equity Strategy". Komentující společnost uvedla, že v prvním čtvrtletí fond svým investorům poskytl 11,8% výnos bez poplatků, zatímco index S&P 500 vykázal 10,6% zisk. Společnost uvedla, že jednou z jejích největších investičních voleb v 1. čtvrtletí byly akcie americké farmaceutické společnosti Biogen (BIIB.US). Biogen objevuje, vyvíjí, vyrábí a dodává terapie pro léčbu neurologických a neurodegenerativních onemocnění. Akcie společnosti byly po mnoho měsíců pod prodejním tlakem a od dubna 2023 ztratily více než 30 %. Dnes se akcie obchodují beze změny.
img

Bitcoin se vrátil nad 62 tisíc dolarů

19.04.2024 Bitcoin (BTC) se vrátil nad 62 000 USD, když se trh zotavil po zprávách o omezených škodách způsobených izraelským úderem na íránské vojenské cíle.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 16.–18. dubna 2024: nakupujte nad 62 500 USD (Murray 4/8 – 21 SMA)

17.04.2024 Bitcoin se obchoduje kolem 62 500 USD a kolem klíčové úrovně Murray 4/8, která pro kryptoměnu představuje bod odrazu. V případě, že se bitcoin dokáže nad touto oblastí konsolidovat, můžeme očekávat technický odraz a dosažení úrovní 64 884 a 66 737 USD.
img

Obchodní signály pro ETH/USD (ethereum) na období 15.–17. dubna 2024: nákup nad 3 125 (200 EMA – 2/8 Murray)

16.04.2024 Na začátku americké seance se ETH/USD obchoduje kolem hladiny 3 239 uvnitř rostoucího trendového kanálu utvořeného v grafu H1. Poté, co dosáhl psychologické úrovně 3 000 USD a poté, co se dostal na minimum 2 856 USD, se token silně technicky odrazil a nyní se blíží k úrovni rezistence kolem 200 EMA nacházejícího se na 3 317 USD.
Související klíčová slova: Rekt Capital | Býčí pohyb | Etheru | Cenový kanál | Akcie Sony | Realitní trh | ChatGPT | Jak fungují akcie | Oblast fiskální politiky | Zásoby zemního plynu | Jesse Powell | Neel Kashkari | Hodnota společnosti | Ryan Detrick | Výnosy dluhopisů | Jack Ma | Dlouhé pozice | Světové akcie | Kupci | Bezpečná aktiva | Války | Vývoj | Obchodní platformy | Údaje z USA | Home Depot (HD.US) | Češi | Pokračování klesajícího trendu | Kurzotvorný faktor | Silná rezistence | Snížit úrokové sazby | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | EUR | Ziskové obchody | Panické nákupy | FDA | Spotřebitelské výdaje | Jestřábí tlak | Take Profit | Býčí formace | Pokračování růstu | ABNB | Nákupy z Ruska | Danske Bank | Falešný průraz | BHS Štěpán Křeček | Pokles dolaru | SEC (Securities and Exchange Commission) | Akcie Carnival | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Vývoj ceny zlata | Očekávání | Pro investory | Korelace | Eskalace geopolitického napětí | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Úrokové sazby v eurozóně | Nikl | Akcie Novavax (NVAX) | Deutsche Bank Jim Reid | Volatilní | Obchodování britské libry | Vývoj počtů vrtů | Příležitost k prodeji | AUD/NZD | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Návrat k fundamentální hodnotě | Eli Lilly (LLY.US) | Trh práce | Technologie společnosti | Evropská komise | Zprávy z krypto | iShares | Vývoj finančních instrumentů | Crypto | Investice | Tipy pro začínající | Potenciál | MACD | Diverzifikace | Support | Indicators | Základní pravidla | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Hlava a ramena | Coca-Cola Company | Dění na světových burzách | Reality | Pivoty | Biogen (BIIB.US) | Japonské akcie | Odborné přednášky | Chování | Flow Traders | Prognózy | Britská libra | Růst společnosti | Intervence | NYSE | Kurz ropy | Vývoj počtů vrtů na zemní plyn | Broadcom | Zpravodajství | Retracementy | Výhled Saxo Bank | Skupina Saxo Bank | Rekord | Raiffeisenbank | Mimořádné daně | Meituan | Konfluenční rezistence | Bitcoiny | Stop-Loss | Býčí výhled | Býčí rally | Měnový pár GBP/USD | Společnost Apple | Hodnota eura | Silný býčí signál | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Volatilita páru EUR/USD | Odolné proti inflaci | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Digitální aktiva | Benchmark | Bezpečný přístav | Kryptoměnové společnosti | Cena bitcoinu | SOK | Výprodeje na koruně | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Řízení rizika | ETH | Chování trhu | Konfluenční oblast | Aktuální vývoj | CSI 300 | Rostoucí výnosy | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | DeFi | P/S | Goldman Sachs | IHNED | Výplaty dividend | Delta | Silný výhled | Americký akciový trh | Rozhovor | Vývoj na trzích | SMA | Vzdělávání | Baidu | Russell 2000 | BreakEven | Akcie těžařů | Trh s dluhopisy | Růst sazeb | Reddit | IDEA | Technická analýza BTC | Pronájem nemovitosti | Měny | Index DOW | Small caps | ČEZ | Měnový pár USD/JPY | Jasné signály | Chaos | Exchange | Investiční portfolio | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Dlouhodobý trend | Brent | Kontrakty | Strach | Prague Economic Papers | Nákupní příležitosti | Propad cen | Překoupenost | Praxe | Coinmarketcap.com | Sentiment na trhu | JPY | H&M | Metaverse | Analytický tým FXstreet.cz | Investiční příležitost | Polovodiče | Ethereum (ETH/USD) | Odhad HDP | Index Russell | Pár USD/CAD | Société Générale Group | Rizikovější euro | Projekce | Vývoj ceny ropy | Peníze | AI | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Vývoj měnové politiky | Swapové body | Základní pravidla systému obchodování | Zavírací ceny | Dosáhnout zisku | First Solar | Covid | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | FTX | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | Služby | Obchodník měsíce | Burza cenných papírů | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Euronext | Americký Fed | Medvědí signál | EIP | Ropa WTI | Tipy na zajímavé akcie | Simon Peters | Finanční trh | Dnešní kurz dolaru | Západní společnosti | Brexit | MarketWatch | Cenové pohyby | Euro roste | Valná hromada | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Budoucí vývoj | Býčí divergence | Akciový výhled | Odliv kapitálu | Průmyslový Dow Jones | Broker | Americké ekonomiky | MiFID II | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Proticovidové lockdowny | Nejvýznamnější burza | Akcie Just Eat Takeaway | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Ceny BTC | Čínské technologické firmy | Kapitál | FedEx | ETF na kryptoměny | Akcie Ahold Delhaize | FedWatch | Posílení | Kapitálové strategie | CD Projekt | USD | HD.US | Histogram | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Magnát | Akcie Novavax | Šok | Current Ratio | WallStreetBets | Technická analýza | Vakcinace | Grayscale Bitcoin | Výkonnost fondu | Průměrná volatilita | Prodávat akcie | Růst v Číně | Prudké pohyby | Regulace | Qualcomm | Vývoj ceny ropy Brent | Banka Goldman Sachs | Analytička | Energetické akcie | Ant Group | Na burze | Měnový fond | Vývoj německého akciového indexu DAX | Zisk | Investiční analytik | Provozní marže | Ahold Delhaize | Total | Globální krize | Vývoj ceny zemního plynu | Riziko hospodářského poklesu | Roční růst | Přetrvávající vysoká inflace | Akcie čipů | DOGE | P.A. | Nová varianta Covid-19 | Kapitálový trh | Nike | Zvýšení sazeb | EURUSD | GBP/USD | Reakce trhů | Vyšší náklady | Nová bankovní rada | Dvojitý vrchol | Zpráva o inflaci | Měnový pár EUR/USD | Index Philadelphia | Nervozita | Spekulovat | Swapy | CZK | Disney (DIS.US) | Caterpillar | MT5 | Vývoj ceny akcií | Velké instituce | Jedinečná příležitost k nákupu | NVDA.US | Implikace | Skokové posílení | Akcionáři | Pozitivní signál | Makroekonomická analýza | Cenové úrovně | Pro tradery | Středoevropské měny | Finanční ředitel | NFP | Stratégové | FSLR | Úroková sazba | Maloobchodní prodejce | Obchodní signály pro ropu | Santiment | Výkonnost společnosti | Černé pondělí | PayPal Holdings (PYPL.US) | EUR/CZK | Admirals | Unie | Dovoz | Zprávy o trhu | Nikkei | Euforie | Obchodování na finančních trzích | FANG | Toncoin (TON) | Sociální investiční síť | Investoři | BitMEX | Konvergence | Trpělivost | Modelový aparát | USD EUR | Psychologické hladiny | Politická situace | Nejistoty | Sentiment na akciových trzích | Dot plot | AMD | Nastavení úrokových sazeb | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Investice do reálných aktiv | Krátké (short) pozice | Modelování výnosové křivky | Válka na Ukrajině | Média | Účinnost vakcíny | BIIB.US | Elektrická auta | Jádrový index | Blue chip akcie | Nové zprávy | Ceny kryptoměn | Volatilní aktivum | Arthur Hayes | Omezení pohybu | Vyšší hodnoty | Býčí sentiment | Jak investovat do zlata | Plyn | Měna | Akciové indexy | Sazby ČNB | Bank of England | Airbnb | Elon Musk | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Technická analýza BTC/USD | Uložení peněz | Volatilita na trzích | Rizikovost | Falešné proražení | Založit obchodní učet | Obrat trendu | Zápis z posledního zasedání | Investice do solární energie | Analýza transakcí | Ekonomiky | Dolar roste | BABA | Coca-Cola | Zprávy z Ruska | DIS.US | Vývoj ceny akcií Tesla | Dvoutýdenní repo sazby | Zlepšení sentimentu | Ekonomické dopady | Funkční období | Sestupný trend | Bydlení | Dovoz ropy | Investice do vody | Americký index | Technická analýza EUR/USD | Lepší výsledky | Kryptoplatformy | Analýzy | Cenový růst | Prezident | Akciový index S&P 500 | Trigger | Silný dolar | Invesco | Vyšší riziko | Růst inflace | Pohyb zlata | Britské akcie | Boom | Rizikovost eura | Averze k riziku | Přehled | Úrok | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Přeprodaný trh | Spotřebitelský sentiment | Velryby | Americké centrální banky | Technologické tituly | Hodnotové akcie | Tradiční odvětví | Ekonom BHS | Stříbro (XAG/USD) | Růstové akcie | Konflikty | Benchmark S&P 500 | IEA | Akcie společnosti Walt Disney | Solární energie | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Intradenní analýza | Grayscale | Vzdělání | KFC | Akcie společnosti Amazon | Fiskální rok | Konfluence hladiny | Obchodování | Zpráva | Japonsko | Current ratio | Obchodní příležitost | Signál k prodeji | Zlatý standard | S&P | Aktuální obchodní příležitosti | Trhy s kryptoměnami | Meta | P/E | Posilování amerického dolaru | Technologické společnosti | Oznámení | Prémie | Nio | Vývoj úrokových sazeb | Klesající klín | Cestovní ruch | Investovat | Konkurenceschopnost dovozců | Válka | ZEW | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Pravidelné investování | Rok 2024 | Snížení daní | Tencent | Prodej | Zahraniční investoři | Investiční horizont | Mimořádný zisk | Rozdělení akcií | Fenomén | iPhone | Investovaný kapitál | JOLTS | Globální ekonomiky | Finanční instituce | MicroStrategy | Index Philadelphia SE Semiconductor | Zemědělské komodity | Bitcoin | Devizové trhy | GBP | Tržní kapitalizace | Vývoj měnového páru | Trojúhelníkové formace | Vývoj akcií | Nasdaq | Praha | Centrální banky | Vývoj měnového páru EUR/CZK | XAU/USD | Průzkum | Bloomberg News | Borsa Italiana | Tržní podíl | Hospodářská politika | Obnovitelné zdroje energie | Investiční centrum | Dobré výsledky | Zprávy | Nezaměstnanost v USA | Guru | Úspory | Uptrend | Koupit akcie | Ukazatel Běžné likvidity | Odhad inflace | Firmy | Graf vývoje | Obchodní plán | Analýza zlato | Akciový analytik | Index US100 | CCI | BTC (Bitcoin) | Čínské zboží | Růst zadlužení | Vývoj ceny bitcoinu | Medvědí divergence | Just Eat Takeaway | Oblast rezistence | Události roku | Růst zlata | Ceny ropy | Kryptoměnové burzy | Statista | G10 | Obchodování a investice | Nástroj | Rétorika Fedu | Výsledky | Proroctví | Medvědí kanál | Jim Cramer | Zdražování pohonných hmot | Veřejné služby | Automobilka | Bloomberg | Inflační tlaky | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Co se děje na finančních trzích | Nabídka | Broker Trust | Olej | Celkový trend | TIM | Fundamentální analýza | Zajímavé akcie a ETF | Cena ropy brent | Retracement | Zadlužení | Výkonnost indexu | Pokles bitcoinu | Sharpe ratio | Eli Lilly | Reakce centrální banky | Míra | ETH/USD (Ethereum) | Akcie v USA | Murray | ECB | Dlouhodobé investování | Vliv na ceny | Zůstatek | Tokeny | Krach burzy | Velké objemy | OPEC+ | Tvůrci trhu | Současný trend | Hospodářský výsledek | BHS | Dlouhodobý investor | Objem | Silný růst | Dividendové výnosy | Kurzový vývoj | Cena Cardana | Vyhlídky | RJO Futures | Stavebnictví | Federální rezervní systém | CZ | Tržby Disneyho | Microsoft (MSFT) | Klima | České koruny | Macrotrends | Co je Sharpe Ratio? | Investovat do Bitcoinu | Postavení na trhu | Finanční služby | Výrazný pokles | Subvence | Regulátor | Shortovat | Obchodní výsledky | Hlavní indexy | Akciové tituly | SHIB | Dlouhodobý výhled | Kroky centrálních bank | Investovat do bezpečnějších aktiv | Špatné výsledky | Kurz dolaru | Průmyslová výroba | Předpověď | Pfizer | Zemědělství | Spekulant | Onemocnění | Riziko recese | Studie | Asociace | Společnost Verizon | Ant | Průraz | Údaje | Bit.plus | Vakcína | Kolaps | Očekávání investorů | Politika centrální banky | Výkonnost | Reakce trhu | Pandemie koronaviru | Patenty | Cenová hladina | Přeprodání | Naspers | Hypotéky | Alibaba | Roblox | Očekávání analytiků | Akcie Robolox | Přijetí | Evropa | xStation | Jackson Hole | Bit.plus Martin Stránský | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Ukrajina | Jednání FOMC | Masivní výprodeje | Sázka | Automobilky | Tržní kapitalizace bitcoinu | Johnson & Johnson | Vizualizace | KB | Reddit WallStreetBets | Obchodování s akciemi | Nvidia Corp | Výsledky společnosti | Britské libry | Byznys mimo Francii | Earnings | NYSE Euronext | Trump | Rostoucí obavy | Vysoký výnos | Graf | Index S&P 500 | Index Dow Jones Industrial Average | Technické analýzy | Urals | Ropa Brent | Hrubý domácí produkt | Nejlepší akcie | Vstupy | Výkonnost indexů | Atentát na Donalda Trumpa | Technické ukazatele | Obraty | Macrotrends.net | Provozní výnosy | GBP/AUD | Vstupní signál | Ekonomické události | Short | Akcie 2021 | Instituce | Výnosové křivky | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Investice do fondu | Splacení dluhu | Bank of Japan | Voda | Kapitalizace celého krypto trhu | Futures | Zveřejněná data | Americká centrální banka | Index volatility | Spotřebitelská nálada | LNG | Býčí signál | Americká společnost | Vývoj ceny zlata v USD | PYPL | Americké akcie | BBC | Dopady války na Ukrajině | Rostoucí trend | High | Disney+ | Sušánka & partneři | Finanční krize | Akcie Coca-Cola | Růst eura | MetaTrader | Webináře | Nemovitosti | Pokles ceny | Divize | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Bez poplatku | Index cen výrobců | Federální rezervní banka | Snížení spotřeby | Evropská ekonomika | Ukazatel inflace | Twitter | Portu | Indikátor RSI | Nejbližší support | Tým InstaForex | Zvýšená volatilita | Pivot Point | Akcie Airbnb | Česká koruna | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Trh | Komise | GameStop (GME) | Války na Ukrajině | Růstový potenciál | Obchody | Výrazný růst | Další růst | CHF | Měnová autorita | Fed | NASDAQ 100 | Britská měna | Korekce | Údaje o inflaci | Upozornění | Indexy v Asii | Oslabení koruny | Spot | Money management | Ztrátové pozice | Drahý kov | Index CSI 300 | Americká data | Analýza BTC/USD | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Akcie TotalEnergies | Konkurenceschopnost | Globální recese | Divize Mobileye | Lowe's | Změna trendu | WebTrader | Yahoo | Technologické firmy | Akciový index | Keynes | Přehled o dění na světových burzách | Vystřízlivění spekulantů | Otočení trendu | Posílení dolaru | Stock | ANO | Frustrace | Britská premiérka Liz Trussová | Signál na akcie | Mutace viru | Standardní daň | Klesající trend | Pozornost | Dezinflace | Příliv kapitálu | Dynatrace | Uvolněné fiskální politiky | Soustředění | Nakoupit akcie | Microsoft | Nákupní příležitost | Příležitosti | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Dluhopisy a zlato | Dlouhé (long) pozice | Automobilový průmysl | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | OpenAI | Commission | Spotřebitelská inflace | Defi | Shortování | Technické indikátory | Zájem o kryptoměny | Daň z nadměrných zisků | JDE | Sell | Diverzifikovaná portfolia | Správci aktiv | Michal Valentík | Problémy s dodavatelskými řetězci | Snížení sazeb | Long pozice | Výprodeje na akciovém trhu | Podpora | Pennant | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Čínská společnost | Ekonomické problémy | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Definovaný obchodní plán | Decentraland | Obchodování zlata | Wells Fargo | Oblast supportu | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Spotřební zboží | Dow Jones 30 | Trendové linie | Objem obchodů | CFTC | Cryptocompare | Pokles eura | COIN | GME | Akcie roku | Volatility | Invest | CME | Růst tržeb | Centrální banka | Flat | Ropná firma | Makroekonomické údaje | Zpomalení globální ekonomiky | Payrolls | Deutsche Börse | Vyplácet dividendy | Akcie společnosti PayPal | Spojené království | QE | Akcie technologických společností | LYNX | Investice do fondů | Donald Trump | Ztráty dolaru | Akciové trhy jako celek | Čistý zisk | Kovy | Centrum | Společnosti | XRP | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Range | Optimistický sentiment | Akcie Coca-Cola (KO) | Tržní sentiment | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Býčí gap | BIIB | Ekonomický růst | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Největší kryptoměna | Jak vydělávat peníze | Margin | Krach | Nové akcie | Zisk na akcii | Pravidla obchodního systému | Nejvýraznější pokles | iPhone 12 | JPM | Reuters | CL | Invaze | Maďarský forint | Chevron | Opce | Překoupený trh | Capital | Predikce finančních trhů | Depozitní sazba | Lockdowny | Vybírání zisků | Palo Alto | Předseda | Utahování měnové politiky | Akcie Euronext | Klouzavý průměr SMA | Zahraniční investice | Společnost XTB | Tištění peněz | MFI | Traders | Poptávka po bezpečném přístavu | Index výdajů | Institucionální investoři | Roční výkonnost | Boeing | Wealth | Regrese | Negativní zprávy | Překoupeno | Rychlý růst | Pozice ekonomiky | Zemní plyn | Makro | ATH | Libra | Rychlost | Analytici | Indikátor | CFD | Vzdělávací webináře | E-commerce | Polský zlotý | SMA 100 | Open | Cena akcie | Vývoj akcií TotalEnergies | Financovat | Hospodaření | Příprava | Trh se zlatem | Přeprodáno | Virus | Příležitosti k prodeji | Produkty s pákovým efektem | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Výsledky za Q4 | Pozice bitcoinu | Prodejní aktivity | Energetický sektor | Bollinger Bands | Alibaba Group | Snižování úrokových sazeb | Úroky | Formace dvojitý vrchol | SMA 200 | Rostoucí trendová linie | Nový rekord | Cyklické akcie | První support | Aktivum | DOT | TopForex | Oblasti rezistence | Vývoj ceny slunečnicového oleje | Bearish Engulfing | Letiště | Economic | Ztráta | Zápis z posledního zasedání Fedu | Americký Úřad pro energetické informace | Izrael | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | Překoupené zóny | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Generovat zisk | S&P500 | PEPSICO | Výkonnost fondu iShares Core S&P 500 | Decentralizované finance | JD.com | Ceny | Prudký pokles | Evropská léková agentura (EMA) | Technologie | Rostoucí klín | Energetická krize | MetaTrader 5 | Půlení bitcoinu | CVX.US | Hypoteční sazby | ČNB | Krátkodobé investice | Dobré zprávy | Akcie Microsoft | Cena | Pokles | Equity | CVX | Makroekonomická situace | Klesající trendové čáry | Biogen | Investice do akcií | Investiční rozhodnutí | Nvidia | Take-Profit | Vánoce | Druhá největší kryptoměna | Potenciální zisk | Jan Vejmělek | Hedge | Držitelé Bitcoinu | SNY | Růst dolaru | Poplatek | Bitcoin (BTC) | Rabobank | Vybírat zisky | Širší trh s kryptoměnami | DIP | Světové měny | Index ISM | Směrodatná odchylka | Ceny zemního plynu | Americký dolar | Americká ekonomika | Situace | NVDA | Časové rámce | Kurz koruny | Americký trh | Obchodník | Akcie týdne | Odhady ekonomů | Akcie s LYNX | 737 MAX | MRNA | Alibaba Group Holding | Negativní dopad | COVID-19 | Aleš Hála | Blue chips | US100 | ROE | Evropská centrální banka | Čínské značky | Žlutý kov | Index cen | Google | Slušné zisky | Paypal Holdings | Dow Jones Industrial Average | Čínská vláda | Španělská chřipka | Růst mezd | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Eurozóna | Finanční systém | Pivot | Stabilita | Rizika | Kryptoměna | Nákup akcií | Epidemiologické situace | Zprávy z trhů | Pokles indexu | SaxoStrats | Bullish Engulfing | Vládní koalice | Momentum | Marketingová komunikace | Příjmy společnosti | Vládní politika | CBOE | Argentina | Fond | Speciální daň | Růst zisků | Zisky | Ekonomické údaje | Globální ekonomika | Akcie | Akcie Visa | Výnos desetiletých dluhopisů | Cena benzínu | Velikost pozice | Obrovské ztráty | Alokace | Zboží dlouhodobé spotřeby | Těžaři | ISM | Množství peněz | Velcí hráči | Cena zlata | Dluhy | Vyšší sazby | Pullback | Zvýšení volatility | Zvýšení ceny | Ekonomiky eurozóny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Zinek | Maloobchodní tržby | Ekonomické vyhlídky | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | CDR.PL | Přeprodané zóny | Stabilní společnosti | Hongkongský index Hang Seng | FOREX | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Analýza zlata | Růst cen | Index Russell 2000 | Hospodářská krize | Drahé kovy | Vrcholy | Makro prostředí | Růst ceny | Vývoj války na Ukrajině | Spekulativní investice | RSI | Měnová politika | Vysoké inflace | Asset management | Býčí trh | Obchodujte akcie | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Energetické trhy | Repo sazby | Společnosti Netflix | Prodávající | Financování | Obavy z globální recese | Měkké přistání | Pozornost trhu | Maďarská centrální banka | Výrobce čipů | Odraz ceny | Průmyslový index Dow Jones | Historické maximum | Doporučení | TLTRO | Překoupení | Finance | Inflační očekávání | Analytika | Etherea | Pšenice | Růst výnosů dluhopisů | Zprávy z USA | Inflace v ČR | Globální poptávka | IPO Instacart | Investiční poradenství | Poptávka | Obchodníci | Konfluence | De-dolarizace | Zasedání Bank of England | VŠE v Praze | Guvernér | Globální trhy | Solana | Účastníci trhu | Hang Seng | Dynamický trh | Krypto | Nvidia (NVDA.US) | Hodnota akcií | Spekulanti | DNO | Obchodovat | Měnový pár EUR/GBP | Poptávka po ropě | Vývoj války | Pokles trhů | Stochastic oscillator | EUR/MWh | Spotřebitel | Pokles akcií | Hospodářský růst | Výroba elektřiny | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Dividenda | Parita | Technologický Nasdaq | Cena kryptoměny | Palo Alto Networks | Akcie technologických firem | Reverzní formace | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Kalendář událostí | Hrozba recese | Nakupovat zlato | Bod | Miliardy korun | Společnost Admirals | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Kryptotrh | Nákup eura | Fear and Greed Index | Úrokový diferenciál | Co bude | Zvýšené úrokové sazby | Americká měna | Aliance | Bodyarmor | LLY.US | Řemeslo | Bitwise | Fear and Greed | OCI | Ziskovost | Bankéři | Sázet | Zahraniční firmy | Cena ropy | Konkurenční společnosti | Podnikání | Obavy trhu | Inflace | Video | Měnové kurzy | UTC | Drobní investoři | Změny klimatu | Marže | Využití kapacit | Spekulace | DAWN | Šíření koronaviru | Evropská léková agentura | DAX | ROCE | HDP | Prosus | Klesající struktura | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Emmanuel Macron | Firma | Ekosystém | Signály | Korelace GBP/USD k EUR/USD | Devizový trh | Kryptoměnový trh | Načasování | Pokles cen akcií | Omikron | Rezervy | Erste | Index polovodičů Philadelphia SE | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Liz Trussová | Ether | Fed funds | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Jan Sušánka | Analytici z Wall Street | Diverzifikovat | FX | Index PMI | Ekonom | AMZN.US | Bloomberg Terminal | Kalendář ekonomických událostí | Deutsche Bank | Kurz | Akcie Alphabet | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Double top | Světová válka | EMA | Akciové tipy | Dolar | Forexu | Tyson Foods | Horizon | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Overlap rezistence | Krypto mince | Akciový stratég | BH Securities | Vývoj indexu S&P 500 | Vývoj německého akciového indexu | Býčí vyhlídky | Medvědí scénář | Investiční instrumenty | Byznys | Fibonacciho retracement | Investujte | Akcie společnosti Amazon.com | USA | Rizikový sentiment | Francouzský parlament | Rozvíjející se trhy | Fundamentální pozadí | Josh Gilbert | Euro | Obchodní válka | Time frame | AUD | Upvest | Reputace | Červená čísla | Binance | Ceny akcií bankovních domů | Podhodnocený | Konvergenční proces | Breakout Trader | MALL | Oscilátory | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | NEST | Krach burzy FTX | Etoro | Dynamický support | Investiční ředitel společnosti | Denní graf akcie | Dividendový výnos | Sony | Index VIX | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Japonský Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Růst akcií | Obchodování v pásmu | Rada ČNB | Fibonacciho úrovně | Štěstí | Technické korekce | EBITDA | FXstreet.com | JP Morgan | Ohlédnutí | Obchod | Kvalitní akcie | Akciové portfolio | Úrokové sazby na hypotékách | ROIC | Investiční síť | Santa Claus Rally | All Time High | LPL Financial | Hra na oliheň | Akcie NIO | Ranní komentář | Jádrový CPI | Rozhodnutí Bank of England | Ředitelka | Bollingerova pásma | Investiční teze | Nižší ceny | Sazby Fedu | Zisková marže | EU | Volatilita akciových trhů | Pravidla systému obchodování | Zasedání ECB | Rozdělení zisku | Odchod z Ruska | Portfolia | Fork | Komerční banka | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Vývoz | Sázka na pokles | Prodeje akcií | Úroveň rezistence | AKAT | Americké ceny | Geopolitika | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Vyjádření představitelů | Maržové požadavky | Švýcarský frank | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | Vlády | Podnikání na kapitálovém trhu | Analýza BTC | Dow Jones | Napětí na Blízkém východě | Target | Index Dow Jones | Digitalizace | Akcie Applu | Hargreaves Lansdown | USD/CAD | Největší propad | Silný americký dolar | Miliardy | Palantir | Symetrický trojúhelník | Britská premiérka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | SEC | Silný support | Štěpán Křeček | Denní graf | Fosilní paliva | Hodnota indexu | Nálada na akciových trzích | Japonský Nikkei 225 | Akcie Silvercorp Metals | Frank | Důležitý support | Prudký propad | Price Action na forexu | Matěj Široký | Transparentní | Pravidelné investice | Pin Bar | Investoři z Wall Street | Mateřská společnost | Dnešní zpráva | Postavení dolaru | Investoři a obchodníci | Hlavní americké indexy | Technická korekce | Indikátory | Hlavní trend | Korekce na akciových indexech | Ceny energií | Americké indexy | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Politická nejistota | Meziroční míra inflace | Prodej bitcoinů | Nákupní tlak | Walt Disney (DIS.US) | Úspěchy | Swingové maximum | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Multi-Asset obchodování | Rostoucí inflace | Národní bezpečnost | Kurz bitcoinu | STAR | Technologický sektor | Henry Hub | Výrazný pohyb | Blockchain | Kanadský dolar | Načasování obchodu | Rekordní rok | Předpovědi | Vlna výprodejů | Analytický tým | Mince | Tomáš Raputa | Investiční stratég | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Verizon | Trend | Akcie a ETF | Překoupené podmínky | Dow Jones Industrial | ETF roku 2020 | Ozbrojený konflikt | Olívie Lacenová | Důležité informace | Dnešní kurz | Časový rámec | Směr trhu | Míra inflace | Akcie společnosti Roblox (RBLX.US) | Diverzifikátor portfolia | Platforma | Energetika | Akcie energetických společností | Akcie společnosti Nvidia | Příjmy společnosti NVIDIA | MAN | CNN | Náklady na úvěry | Zlato (XAU/USD) | Spotify | Obchodování eura | Oslabení | Nařízení | Americká cla | WP | Jak obchodovat | Ceny benzínu | Technický výhled | Pokles cen zlata | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Očekávaná reakce centrální banky | Japonská společnost | Zpřísnění měnové politiky | Mileniálové | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Investovat do zlata | Úsilí | Obchodní styly | Tempo růstu | Fakey Pattern | Práce | Bankovnictví | Akcie Roblox | Americké vlády | Zpracovatelský průmysl | Break-Even | Divergence | ETF | Fibonacci | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Úspěch | Úrokové sazby ČNB | Finanční situace | Myšlenka | První odhad | Největší propady | SWKS | Invaze Ruska | LLY | Obavy z omikronu | Reinvestování | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Spojení | Cykly | Zvyšování úrokových sazeb | Pokles indexu S&P 500 | Úrokové prostředí | Long | Rally | Bankovní rada | Telekomunikace | Recese v USA | Macron | Klíčový support | Chevron (CVX.US) | Pandemie | Americký Henry Hub | Bear | Aktiva | Ekonomické krize | Fundamentální analýzy | IPO Airbnb | Prodejní tlak | Ministerstvo financí | NVAX | Výprodej | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Očekávaný vývoj | Politické události | Contracts for difference | Staking | Podíl na trhu | Návratnost | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Solidní růst | Pokles cen | Další regulace | TikTok | Žádosti o podporu | Akcie Nvidia | Cena stříbra | Technologická společnost | JD | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Nový týden | Fiskální politiky | Inovace | Long signál na akcie | Tradingový portál | Zdravotnictví | Obchodní rozhodnutí | Energetické krize | Počet akcií | Long signál | Ole Hansen | Výnosnost | Čínské akcie | AMZN | Diskontní sazba | Jihoafrická republika | Poměr rizika a výnosu | Čistá zisková marže | Velké investiční fondy | Schodek zahraničního obchodu | Stratég | Signál k nákupu | Pokračování poklesu | Čínský akciový trh | Likvidita | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Řetězce | Zotavení | Zisk na akcii (EPS) | Dolarové zisky | Sentiment | Short pozice | Pojistky proti inflaci | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Politika | Konkurence | Akcie Pfizer | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Utaženější měnové politiky | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Ceny zemního plynu v USA | Komunikace | Nasdaq (US100) | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Čínský prezident | Novavax | Yahoo Finance | MAM | Historie | Pravidla hry | Poplatky | Forint | Úrovně supportu | Investice do zlata | Velká Británie | Růst libry | Úřad pro energetické informace | City | Další vývoj | GPS | Indexy S&P | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Cíle | Aktuální situace | Geopolitická rizika | Poptávka po dolaru | Indie | Nákupy | Investice do LNG | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | ProShares | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Finanční plán | Intel | Krátkodobý vývoj | Zdraví | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Bezpečnost | Internetová bublina | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Stratég Saxo Bank | Silný fundament | Nákup zlata | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Inflační krize | Spořící účty | Intradenní obchodník | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Velmi volatilní | Cenový pokles | České akcie | Kurzotvorná informace | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Americký trh práce | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Světové akciové indexy | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Nejlepší blue chip akcie | Akcie Moderna | Hry | Odpovědnost | Energetické společnosti | Standardní odchylky | Býčí potenciál | Index Hang Seng | Trendové čáry | Tržní kapitalizace kryptoměn | PayPal | Politika Fedu | Jak investovat | Evropský trh | Finanční trhy | Obchodní příležitosti | Údaje o maloobchodních tržbách | Alipay | Expanze | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Provize | Prodejní signál | Fondy | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Výdaje | Walt Disney | Austrálie | Hrubá marže | Financial Times | GOOGL.US | Prodeje | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Spread | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Signály přeprodanosti | MSFT | Retail Investor | Růst bitcoinu | Netflix | Ceny ropy Brent | Průměrná úroková sazba | Minimalizace rizika | Úrokové sazby | Portál FXstreet.cz | Pasiva | Nástroje a indikátory | Dostatek likvidity | Risk Off | ETH/USD | CoinGecko | Akcie Microsoft (MSFT) | Investiční bankovnictví | Kurz libry | Zima v USA | NFT | Dobrá obchodní příležitost | Pohyb Bitcoinu | Algoritmy | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | Invaze Ruska na Ukrajinu | Dopad na akcie | Turbulence na finančních trzích | Daně z mimořádných zisků | Problémy v Číně | LOW.US | Lehman Brothers | Mateřská společnost Googlu | Session | Ekonomické indikátory | Rozvoj | Akciový trh | Klouzavé průměry | Akcie Boeing | Transakce | XTB Obchodník měsíce | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Poptávka po bitcoinech | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Uvolnit měnovou politiku | Zlotý | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Cenový pattern | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Výprodeje | Index MSCI | CAD/CHF | Waymo | Obchodní model | Program QE | Značný pokles | USDX | BTC/USD | Pokles zlata | Komise v přenesené pravomoci | Společnosti z indexu | Jasný signál | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | XPeng | Oslabení eura | Silný pokles | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Snap | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Umělá inteligence | Pravidelná investice | Index polovodičů | TradingEconomics | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Půlení | Regulační orgán | Trade | Globální poptávka po ropě | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Kapitalismus | Klíčová rezistence | Virtuální mince | Nákupní signál | Sentiment na trzích | Zdeněk Bartoš | Kryptoměnový svět | Crowdfundingové platformy | EIA | Výsledkové zprávy | Rusko | Ceny výrobců | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | ADA | Bankovní asociace | Pinduoduo | Obchodní den | Další růst sazeb | Býčí scénář | Makroekonomické události | Zkušenost | Japonský jen | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Írán | Zdražování | Akcie Amazon.com | Development | Britská vláda | EPS | Výkonnost společností | ADP | Square | Centrální bankéři | Short squeeze | Překoupené oblasti | Ropy | Úspěšné obchodování | Americké akciové indexy | Zadlužení země | Možnost dalšího růstu | Změny trendu | Ekonomický dopad | Společnost | Fundamentální výhled | Sanofi | Likvidní | PinBar | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Forbes | Diverzifikátor | Obchodujte | Skyworks Solutions | Lowe's (LOW.US) | Zmírnění rizik | Peníze navíc | Retailoví investoři | Negativní výhled | Generální ředitel | Cena akcií | Americké firmy | Volatilita trhů | Rozšíření | Akcie Biogen | Schodek veřejných financí | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Investiční doporučení | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Chytré kontrakty | Nálada | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Investiční rady | Britské měny | Buy | Investor | Tisková konference | Eura | Neúspěch | Širší trh | Obchodní signál | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Organizace | Úvěr | Invesco Ltd. | Vítězství Donalda Trumpa | Kryptoburza | Gap | Ceny pohonných hmot | Halving | Celkové příjmy | Investice do LNG terminálů | Úrokové swapy | VIX | TGT | Růst | Breakout rezistence | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | TotalEnergies | Akcie ČEZ | Průlom | Výhled pro zlato | Oppenheimer | Retail Investor Beat | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | TradingView | Rusko a Ukrajina | Meziroční inflace | Očekávaný růst | Zajištění | Dna | Výnosy amerických státních dluhopisů | První investoři | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | USD/JPY | Fúze | Výrobce aut | USD za tunu | Index | Wall Street Journal | Lockdown | Akcie Alibaba | Token | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Bohatství | Cenová akce | FOMC | Šance | Meziroční růst | Vývoj české koruny | Index amerického dolaru | Hard fork | Výsledková sezóna | 5G | Merge | Engulfing | Valuace | Obchodování na forexu | Kvartální účetní období | Trading | Dynamický trh s kryptoměnami | Akciové indexy v Asii | Daňová optimalizace | Čínské strany | Rychlé zisky | Korunové instrumenty | Kryptoburza Binance | Dopad omikronu | Ycharts | Wall Street | Silvercorp Metals | Bitcoin (BTC/USD) | Apetit k riziku | Robert Novoměstský | Analytická práce | Bilance zahraničního obchodu | Výkyvy | Prudký pokles cen | GameStop | Overlap support | Hospodářský pokles | Capital Management | AMBcrypto | IntoTheBlock | Fundamenty | Instrumenty | Výhled eura | Jim Reid | Technická analýza GBP/USD | Akcie Flow Traders | Období medvědího trhu | Vlastnictví | LYNX Trading | Poslední vývoj ceny | Vývoj na trhu | Přidaná hodnota | Li Auto | Graf akcie Coca-Cola | Vánoční rally | Vzestupný trend | Nová vakcína | Británie | Rizika na Blízkém východě | Obchodovat s akciemi | Podniky | Společnost Meta | Prohlášení | Panika | Výsledková zpráva | Intradenní pokles | Zavírací cena | Odvětví | Akcie AMD | RBLX.US | Formace vlajky | XAG/USD | Cenový růst zlata | Globální akciové trhy | Dopady pandemie | Trojúhelník | Akcie Prosus | Tržní kapitalizace celého krypto trhu | Roblox (RBLX.US) | Aktuální očekávání | Pohled na akciové trhy | Ropné trhy | Data ze Spojených států | Tržní hodnota | AEX | ET7 | Index volatility CBOE | Cestování | Intradenní strategie | Revolvingový úvěr | App Store | Ropa a ostatní komodity | Moving Average | Sazby hypoték | Jana Brodani | Zásoby zemního plynu v USA | Blue chip | Nasdaq Composite | Typ ropy | Komoditní | Největší ztráty | Hyundai | Loonie | Skepse | Graf dne | Zasedání FOMC | Akcie First Solar | Cukr | Rekordní maxima | Růst britské ekonomiky | Krátkodobý výhled | Vklady | Hlediska technické analýzy | Hedgeové fondy | Carnival | Oblasti obchodování | Zpřísňování měnové politiky | Vyšší úrokové sazby | Akcie společnosti Biogen | Nákupní příkazy | Americký prezident | Měnové politiky v USA | Transakční poplatky | Svět kryptoměn | Carry trading | CNBC | Úrovně EUR/USD | Pesimismus | Energie | Management | Růst Bitcoinů | Měsíční výkonnost indexu S&P 500 | Moderna | Zdravotní péče | Očkování | Výkonnost fondů | Zasedání Fedu | AKAT ČR | KO | Propad indexu | Alibaba Group Holding Limited | Pandemie COVID | Zlepšení | Třída aktiv | Silné akcie | Drewry | Dot-com | Dolary | NATO | Ceny Bitcoinu | Fundamentální analýza akcie | Nejvyšší cena | UBS | Toncoin | Významné události | ČR | Upgrade | Trh státních dluhopisů | Tlak medvědů | Nejistota | Týdenní pivot | Pokračující pokles | Důvěra investorů | Astrazeneca | Propad | Zdroje energie | Tipy pro začínající obchodníky | Overlap | Coinglass | Konec roku | Převodník měn | Střednědobý výhled | Tlak na USD | Obchodní války | Technická analýza akcie Coca-Cola | CFA Institute | Nejnovější údaje | Eurodolar | Snižování sazeb | Americké měny | Medvědi | Akcie Spotify | Pár EUR/USD | CAD/JPY | CureVac | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Uvolňování měnové politiky v USA | Instrument | Cílová cena | Graf páru | Stříbro | Zbraň proti inflaci | Nástroje a strategie | Obnovitelné zdroje | FXstreet.cz | Otevírací cena | Úrokové sazby Fedu | Kristina Hooper | Kontrakt | Reed Hastings | Těžba ropy | Úspěšný trading | Trh s bitcoiny | Seriál Hra na oliheň | Překážky | Dlouhodobé strategie | Hotovost | Akcie Dynatrace | Proud stability sazeb | Zvýšení úrokových sazeb | Akcie Tyson Foods | Růst výnosů | MWh | Hospodářství Velké Británie | Akcie firem | Index Nasdaq Composite | Výkonná ředitelka | Kanada | Technická analýza zlata | Amundi | Oblasti Pivot Pointů | Společnost Nike | Energetická agentura | Král kryptoměn | XTB | MT4 | xStation5 | Hladiny Fibonacciho retracementu | Sázka na jistotu | Zásobování trhu | F1 | Důsledky koronaviru | Trendová linie | Pokles cen ropy | Růst cen zlata | Tržní situace | Hamás | Akumulace | Očekávaná reakce | Standardní odchylka | 4G | Apple | Statistika | Německo | Irák | Olaf Scholz | Václav Pech | Oblasti konfluence | Státní dluhopisy | Býčí trend | Ředitelka AKAT ČR | Tým FXstreet.cz | Alphabet (GOOGL.US) | Visa | Další pokles | Salvador | Fortnite | Šéf burzy | Jednoduché tipy | UCITS ETF | Splácení dluhů | Vice | Britské společnosti | Klín | Vysoká inflace | Rostoucí úrokové sazby | Elektromobily | Blockchainová platforma | Cardano | Eskalace | Pin Bars | Potenciál dalšího růstu | opPORTUnity | Vývoj cen ropy | RBLX | Fundamentální valuace | Platební bilance | Zpřísňováním měnové politiky | Spotřebitelské ceny | VaR | Akciový býčí trh | Kapitalizace bitcoinu | Cena BTC | Rychlý nárůst | Low | Vývoj na měnovém trhu | Amazon | EUR/GBP | Martin Stránský | Splácení dluhu | Akademické aktivity | Dodavatelské řetězce | Inside | Kurzy | Oslabování koruny | Ropa Urals | Různé obchodní styly | Grubhub | Propad na finančních trzích | Sektor zdravotnictví | Dividendové investory | Čeští investoři | Investiční poptávka | Saxo | Psychologické úrovně | Signály pro BITCOIN | CoinDesk | Pozice | Dominance bitcoinu | Přeprodané podmínky | Cenový graf | Jerome Powell | Dluhopisy | Americké trhy | Problémy | Běžný investor | Průmyslové podniky | Čína | Výprodej bitcoinů | Home Depot | Graf akcie | Americká cla na čínské zboží | Partner společnosti | Worldcoin | Koruna | MIFID | Burzovně obchodovaný fond | Akcie Euronext / Nasdaq | Časový horizont | | Sektor spotřebního zboží | Sektor služeb | Konstrukce portfolia | COT (Commitments of Traders) | BTC/USD (Bitcoin) | Akcie obchodované na pražské burze | Investice do akciových titulů | Výbor FOMC | Rezistence | Drahá ropa | Charlie Munger | Disney | Ethereum (ETH) | Analytik trhů | Dividendy | CDR | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Býčí kanál | Výrobní aktivity | Největší pokles | Americké farmaceutické společnosti | Miliardy dolarů | Trhy v USA | Peter Garnry | Tržby společnosti | Řízení rizik | Sazby | Partneři | UCITS | Měnový pár | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Inflační cíl | Hospodářské výsledky | Virus Covid-19 | Akcie Skyworks Solutions | Čistá marže | Burza | Zásobování trhu s ropou | Specializace Finance | Nakupovat | Philadelphia SE Semiconductor | IPO | Globální trh | Zasedání amerického Fedu | Růstová portfolia | Narušené dodavatelské řetězce | Poradenství | Předpovědi ceny | Technologické bubliny | Načasování obchodů | Jedinečná příležitost | Dobře definovaný obchodní plán | Inflace v USA | Výraznější pokles | Plány | Mobileye | InstaForex | Sazby v eurozóně | Akcie KO | Eisai | Odrazy | Nonfarm Payrolls | Výprodej britských dluhopisů | CD Projekt (CDR.PL) | Obchodní signály pro BITCOIN | Obchodní signály | KI | Ocenění | Portfolio | Investiční | Makroprognózy | Labor Day | Inflation-proof stocks | Budoucnost | Financial | Opatření | Carry trade | Myšlenkový proces | Přehled o dění | Zakladatel | Geopolitické napětí | Celkový sentiment | Velikost obchodu | Analytik | Commitments of Traders (COT) | Digital Exchange | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Podílové fondy | Nízké úrokové sazby | Cena akcií společnosti | Trader | Krize v Evropě | Tweet | Klouzavý průměr | Americké akciové trhy | Krize | Růst spotřebitelných cen | Strukturální změny | Ceny akcií Tesla | CFA | Haresh Menghani | Vývoj ceny zemního plynu v USA | Amerika na prvním místě | Čínské vlády | GOOGL | Tesla | Strop pro výnosy | Bitcoin Trust | GSK | Spojené státy | Celosvětová recese | TGT.US | REIT | Série poklesů | Velké západní společnosti | Obchody s kryptoměnovými aktivy | CAD | Podnik | Euronext / Nasdaq | Výhodné ceny | Konsolidace | Úřad pro energetické informace (EIA) | Stock Trader | Americká seance | Období krize | CryptoQuant | Bitcoinové a blockchainové akcie | Situace na trhu | Pozitivní výhled | Ahold Delhaize (AD) | Ekonomové | Záporné ceny | G7 | Hlavní akciové indexy | Banka | Index spotřebitelských cen | Snižovat daně | Kov | Forrester | Stablecoin | Break Even | Stagnace | Index relativní síly | Tržby | Risk Management | Stochastic | Zprávy a události | Korekce na rizikových aktivech | Zpomalování čínské ekonomiky | Český investor | Odraz na finančních trzích | Philadelphia SE | Premiérka Liz Trussová | Prognózy českého hospodářství | Novinky | Zrychlení růstu | Koronavirus | FXstreet | Lineární regrese | Medvědí trend | Dezinflační trend | Americká vláda | Bilance | Wedbush | Engulfing pattern | Zlato | Špatný trader | ABC | Indonésie | Předseda AKAT ČR | Kotace | NZD | Horké peníze | Extrémní překoupenost | Riziko | Ukazatele | Průměrná cena | Zajištění proti inflaci | Úroveň supportu | Plán snížení daní | Silicon Valley | Čínské firmy | Shrnutí vývoje | Investec | Freedom Financial Services | Kryptoměny | Začínající obchodníci | Objednávky | Největší obchod | Vývoj ceny | Société Générale | Nio akcie | Tradeři | Retail | Transparentní řešení | Výnosy | Objem obchodování | Zmírnění obav | Hospodaření firem | ČTK | Poptávka po ETF | Vysoká rizika | Ztráty | Silná koruna | Banky | Komodity | Mimořádné dividendy | Dvojité dno | Investování | Analýza | Bankovní vzdělání | Vítězství | Microsoft Corporation | Česká národní banka | USD GBP | Obchodní styl | News | Ceny slunečnicového oleje | Potenciál poklesu | Jak nakoupit akcie | Hlavní ekonom | Umělá inteligence (AI) | COT | Nervozita na trzích | XTB Research | Překonání historického maxima | Správa | Ovlivňování | Kolísání trhu | AAA | Martin Řezáč | Psychologické překážky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Růst | Trading | FOREX | Pokles | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Příležitosti pro obchodování
Příležitosti pro tradery
Příležitosti pro volatilitu
Příležitosti trendů
Příležitosti v Indii
Příležitosti v Kanadě
Příležitost ke snadnému zbohatnutí
Příležitost ke snadným penězům
Příležitost ke vstupu
Příležitost ke vstupu do trendu

Následující klíčová slova

Příležitost k prodeji
Příležitost k ziskům
Příležitost na Bitcoinu
Příležitost na EUR/USD
Příležitost pro býky
Příležitost pro koupi zlata
Příležitost pro swingové obchodníky
Příležitost pro tradery
Příležitost realizovat zisk
Příležitost spekulace
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít