Pokles EUR/USD
EUR/USD: 20. ledna. Rozhodující týden pro dolar
20.01.2025 V pátek se měnový pár EUR/USD nadále obchodoval do strany mezi 1,0255 a 1,0336. Trh si před inaugurací Donalda Trumpa udělal přestávku a vyčkává na další vývoj. Neexistují žádné jasné obchodní signály, úrovně zůstávají neotestované a pohyb je horizontální. Medvědi si udržují svou kontrolu nad trendem.
EUR/USD: Inflace, inflace a zase inflace
13.01.2025 Tento týden je pro obchodníky páru EUR/USD klíčový, protože v brzké době budou zveřejněny klíčové údaje o inflaci v USA. Tyto reporty ovlivní nejen výsledek lednového zasedání Federálního rezervního systému – což je velmi očekávaná událost – ale i březnové zasedání. Silné údaje o mzdách mimo zemědělský sektor z minulého pátku naznačují, že Fed může v březnu zaujmout vyčkávací postoj. Na trhu je ale stále určitá nejistota. Podle nástroje CME FedWatch je pravděpodobnost lednové pauzy 95 %, ale pravděpodobnost březnové pauzy je pouze 58 %. Inflační reporty by mohly ovlivnit rozhodnutí ve prospěch zachování současného postoje, ale jen pokud údaje splní prognózy nebo vyjdou v "zelených číslech".
Dolar rozdělil a panuje
18.12.2024 Raději spolu než sami? Současná situace v eurozóně nutí k zamyšlení. Zatímco Německo se potápí, španělské ekonomice se daří díky migraci a turistickému boomu po pandemii. Tamní centrální banka zvýšila prognózu růstu HDP pro rok 2024 z 2,8 % na 3,1 % a pro rok 2025 z 2,2 % na 2,5 %. Madrid tak pomáhá potápět Berlín, bude to však stačit k záchraně EUR/USD?
Dolar před zveřejněním klíčových zpráv z USA oslabuje – ale na jak dlouho? (Pokles EUR/USD a pravděpodobné obnovení růstu XAU/USD)
26.11.2024 Minulý týden se nálada na trhu nadále měnila směrem k potenciálnímu posílení dolaru a zvýšené poptávce po amerických aktivech v prostředí geopolitických a ekonomických problémů v Evropě i mimo ni.
Dolar zpomaluje
22.11.2024 Je více než 6% pokles EUR/USD od zářijových maxim přehnaný? Zašli medvědi v oceňování "faktoru Trump" příliš daleko? Současná konsolidace hlavního měnového páru naznačuje, že investoři přehodnocují své pozice. Neexistuje žádná záruka, že nový americký prezident splní ambiciózní plány, a pokud se tak nestane, může být euro podhodnocené. Kromě toho se investoři mohou připravovat na zveřejnění údajů o evropské podnikatelské aktivitě za listopad.
EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 17. října. Přehled včerejších obchodů na Forexu
17.10.2024 K otestování úrovně 1,0883 došlo v době, když se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Přestože euro vůči dolaru rychle ztrácí půdu pod nohama, při absenci klíčových fundamentálních údajů z USA a chybějících projevech představitelů Federálního rezervního systému jsem se rozhodl neprodávat na minimech a v důsledku toho jsem pohyb páru přehlédl. Dnes může pokles EUR/USD pokračovat, protože rozhodnutí Evropské centrální banky snížit úrokové sazby pravděpodobně nevzbudí důvěru u kupců eura. Důležitější však bude, co bude uvedeno ve zprávě o měnové politice a jaké plány ohledně dalšího snižování sazeb nastíní prezidentka ECB Christine Lagarde. Čím agresivnější bude politika uvolňování, tím pravděpodobnější je, že euro zareaguje výrazným poklesem. Pokud jde o intradenní strategii, zaměřím se spíše na realizaci scénáře 1 a 2.
BREAKING: Španělský index spotřebitelských cen pod očekáváním 📣
29.08.2024 Nižší údaje o celkovém CPI blízko inflačního cíle, zvýšený tlak na pokles EUR/USD.
Dolar nevykročil pravou nohou
30.07.2024 Vzhledem k tomu, že inflace ve Spojených státech již několik měsíců po sobě zpomaluje a nezaměstnanost roste, trh začal od Federálního rezervního systému požadovat téměř tři snížení sazeb federálních fondů, což je více, než předpokládá poslední prognóza FOMC. Investoři očekávají, že předseda Fedu Jerome Powell a jeho kolegové v červenci vyšlou signály o zahájení uvolňování měnové politiky v září. Skutečnost však může být jiná.
BREAKING: EURUSD po PMI klesá pod 1,07
21.06.2024 Klíčovou událostí dnešní evropské seance byly rychlé odhady indexů PMI za červen. Trhy se soustředily především na zveřejnění z Francie (9:15) a Německa (9:15) a očekávaly zhoršení v sektorech výroby a služeb.
Dolar nedosáhl svého potenciálu
16.04.2024 Co je dovoleno Jupiterovi, není dovoleno býkovi. V aktualizovaných prognózách odborníků z Wall Street Journal se hovoří o hodnotě amerického HDP v roce 2024 na úrovni 2,2 %. Dotazovaní odborníci Evropské centrální banky se domnívají, že ekonomika eurozóny letos vzroste o 0,5 %. Americká domácí poptávka je mnohem silnější než evropská, což vytváří podmínky pro zrychlování inflace a nutí Fed udržovat sazby po dlouhou dobu na stejné úrovni. O to lépe se daří medvědům na měnovém páru EUR/USD.
EUR/USD: více faktorů hovoří pro pohyb směrem dolů, situace na trhu je pod kontrolou medvědů
07.02.2024 Není nic trvalejšího než dočasnost. Někomu se pokles EUR/USD může zdát jako dočasný jev. Tvrdí, že klesající trend dolarového indexu zůstává v platnosti a v období leden-únor dochází k pravidelné korekci. Credit Agricole se však domnívá, že americký dolar bude vůči euru posilovat v průběhu celého roku, což vysvětluje třemi důvody: divergencí měnové politiky, vysokou poptávkou po bezpečných aktivech a poklesem atraktivity eura v důsledku kvantitativního zpřísňování (QT).
EUR/USD: Trhy nevylučují monetární expanzi v březnu, což vyvolává naději na konsolidaci
02.02.2024 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell uvedl, že březnové snížení sazeb není výchozím scénářem pro centrální banku. Pokles amerických akciových indexů a pokles EUR/USD pod úroveň 1,08 jak se zdá dokazují, že investoři vzali tuto zprávu vážně. Nicméně pravděpodobnost březnového snížení sazeb klesla na pouhých 33 %, poté se ukazatel zvýšil na 37 %. Trh s futures se nevzdává myšlenky zahájení měnové expanze během prvního jarního měsíce. Tato okolnost umožňuje hlavnímu měnovému páru udržet tendenci konsolidace.
EURUSD klesá pod 1,09 📌
16.01.2024 Eurodolar zaznamenává pokles a futures kontrakty na americké úrokové sazby naznačují méně než 60% pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu v březnu, zatímco před projevem Christophera Wallera ve Fedu se počítalo s více než 70% pravděpodobností.
Graf dne: GOLD (27.09.2023)
27.09.2023 Kotace zlata pokračují v dynamickém poklesu, který byl zahájen na začátku tohoto týdne. Bullion totiž přímo reaguje na pokles EUR/USD a slabost amerických dluhových cenných papírů, které v případě TNOTE prorazily nová minima.
EUR/USD: Dolar posiluje uprostřed rostoucích cen ropy a jestřábích očekáváních Fedu
08.09.2023 Pár euro/dolar nadále vykazuje medvědí sentiment a neustále rozvíjí klesající trend. Cena již šest týdnů po sobě aktivně klesá, ale na konci srpna se obchodníci ocitli v rozmezí čísla 8. Kupující zahájili protiútok směrem k úrovni 1,0960, ale tato blesková válka rychle selhala, protože se iniciativa přesunula zpět na prodejce. Díky zvýšenému risk-off sentimentu (s obavami, které se točí hlavně kolem čínské ekonomiky), medvědi aktualizovali tříměsíční cenové minimum a usadili se v rozmezí čísla 7. Mezitím dolar nadále nabírá na síle a umožňuje prodejcům páru prozkoumat nové cenové horizonty. Například včera se pokusili prolomit úroveň 1,0700 a provedli něco jako průzkum. Úroveň čísla 6 se však ukázala jako tvrdý oříšek, alespoň včerejší klesající "blitzkrieg" úspěšně selhal.
Dolar v nejistotě, EUR/USD zůstává medvědí
08.09.2023 Přichází čas, kdy končí nejsilnější trend. To ale neplatí pro americký dolar. V roce 2021 posílil kvůli očekáváným zpřísněním měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému a v roce 2022 kvůli jeho implementaci. V roce 2023 investoři očekávali prolomení trendu v USD indexu. Zpočátku šlo všechno podle plánu. V létě však došlo k obratu o 180 stupňů, což bylo pro hedgové fondy skutečným překvapením. Prodávají americkou měnu na krátko a přicházejí o peníze.
EURUSD ztrácí 0,8 % 📌
27.07.2023 Silná makrodata ze Spojených států a konference Christine Lagardeové, která navzdory jestřábímu postoji nevyloučila pauzu na současných úrovních po zvýšení sazeb ECB o 25 bb, vytvořily tlak na pokles EUR/USD.
Pokles EUR/USD zesiluje
17.05.2023 Hrozící default v USA udržuje trhy na hraně. Nejvíce pozornosti však vzbudí dnešní zveřejnění údajů o spotřebitelské inflaci v eurozóně, která podle prognóz klesne na 0,7 % meziměsíčně a vzroste o 7,0 % meziročně.
Dolar mění trend
08.05.2023 Podle očekávání! Trh byl přehnaně přesvědčen o "holubičím" obratu Fedu v roce 2023, když mu Jerome Powell dovolil mít vlastní názor. Deriváty dávaly téměř 90% šanci na snížení sazeb federálních fondů na zasedání FOMC v červenci. Šance, že v červnu klesne z 5,25 % na 5 %, byly 50-50. To vyvolalo značný tlak na americký dolar. Zpráva o americkém trhu práce však ukázala páru EUR/USD, kde je zakopaný pes.
Korekce na americkém dolaru
07.11.2022 Páteční bedlivě sledovaný „payrolls“ report z amerického trhu práce vyšel lehce pozitivně. Největší světová ekonomika stále vytváří nová pracovní místa (261 tis. vs. 197 tis. očekávaných) a růst mezd se drží v blízkosti 5 % anualizovaně. Nezaměstnanost mírně vzrostla, ale na 3,7 % se stále drží u 50letýh minim.
Další zrychlení inflace je pro USD býčí. Vyšší CPI by mohl způsobit pokles EUR/USD a růst USD/CAD
13.10.2022 Federální rezervní systém je věrný agresivnímu zpřísňování měnové politiky navzdory ochlazení na trhu práce a zpomalení ekonomického růstu USA.
Euro klesá pod paritu s dolarem (očekávejte pokračující pokles EUR/USD a růst cen ropy)
24.08.2022 Euro opět kleslo a posílilo tak možnost jeho likvidace či budoucí transformace v době, kdy Evropská unie již nebude jednotná.
Powellův projev v Jackson Hole může zvýšit poptávku po dolaru (očekávejte pokračující pokles EUR/USD a nárůst NZD/USD)
23.08.2022 Akciová rally skončila, což ukázal prudký pokles poptávky po akciích, růst dolaru a pokles cen komoditních aktiv. Dříve rostly, protože spotřebitelská inflace v USA a eurozóně klesla, a Čínská lidová banka se rozhodla snížit depozitní sazbu ve snaze stimulovat domácí poptávku. Dalším důvodem bylo očekávání, že Fed v září pozastaví zvyšování sazeb a následně je do konce letošního roku zvýší o 0,75 %.
USA vstupují do recese (očekávejte pokles EUR/USD a USD/JPY)
01.07.2022 USA jsou již ve stavu ekonomické recese. I když to místní politické a ekonomické úřady ještě nepřiznaly, HDP za 1. čtvrtletí je při bezprecedentní inflaci nepochybně nižší o 1,6 %. Tato zpráva zvýšila tlak na americký akciový trh a prostřednictvím něj na globální akciové trhy, což vyvolalo vlnu růstu dolaru, pokles hodnoty komodit a surovin a také lokální zvýšení výnosu státních dluhopisů.
Analýza a obchodní tipy pro EUR/USD na 7. 1. 2022
07.01.2022 EUR/USD dosáhl 1,1296 v době, kdy byla linie MACD daleko od nuly, takže potenciál poklesu byl omezený. Na druhý pokus byl indikátor v dobré oblasti, takže se vytvořil signál k prodeji, který však nepřinesl očekávaný zisk.
Aké bude smerovanie EUR menových párov v roku 2022?
26.12.2021 V tomto blogu poukážem na možný budúci vývoj menových párov na základe minulých pohybov a technickej analýzy na rok 2022. Pozrieme sa teda na vybrané eurové páry EUR/USD, EUR/GBP a EUR/JPY z weekly timeframe.
EUR/USD a bilionové stimuly v USA
04.02.2021 Nevyhnutelné oslabení amerického dolaru po loňské měnové bazuce Fedu se po Novém roce zastavilo. Eurodolar z 1,2345 během ledna zkorigoval k 1,2000. Kam bude směřovat dál? Řada indikátorů hovoří pro pokles i pro růst, jednoznačně vychýlený tedy tento měnový pár není. Dá se očekávat, že jakékoliv větší výstřelky od aktuálního kurzu budou časem eliminovány, a to zvlášť v případě, kdy by se měl EUR/USD dostat pod 1,1500.
Jak obchodovat večerní volby v USA?
03.11.2020 Dnes začne sčítání hlasů ve volbách na nového prezidenta ve Spojených státech. Existuje hned několik scénáře, jak může letošní volba dopadnout. Finanční trhy mohou při každém scénáři jinak reagovat. Jaké scénáře můžeme očekávat a jak je co nejlépe zobchodovat?
Jak využívat na forexu obchodní seance?
06.08.2018 Mnoho obchodníků se stále snaží utvořit kvalitní výstupní strategii, k čemuž používá kombinaci různých indikátorů, fixní Profit-Targety či poměr risku a zisku (RRR). Ovšem stále se jim nedaří obchody ukončovat kvalitně, a naopak velkou část zisků odevzdávají zpět do trhu. Obchodníci tak dlouhodobě přichází o svůj obchodní kapitál. V dnešním vzdělávacím článku se podíváme na to, jakým efektivním způsobem lze ukončovat ziskové obchody. Popsaná metoda bude inspirací hlavně pro intradenní obchodníky.
Patnáct let historie EUR/USD v kostce
03.11.2014 Nejobchodovanější měnový pár EUR/USD již má za sebou více než 15 let své existence. Není proto na škodu podívat se na jeho dlouhodobé trendy, fundamentální základ a také hlavní momenty, které určovaly jeho dosavadní vývoj. Také si ukážeme, v jaké fázi vývoje vlastně eurodolar aktuálně je a co bude určovat jeho pohyb do budoucna. Věděli jste, že se eurodolar dlouhou dobu obchodoval pod dnes nemyslitelným kurzem 0,9000, nebo co způsobilo jeho největší intradenní pohyb?
Související klíčová slova:
Zvyšování sazeb | Retracement | Analytický tým FXstreet.cz | Jackson Hole | Vývoj ceny zemního plynu | Výkon | Breaking | Inaugurace Donalda Trumpa | Sydney | Vstupy | IMF | Údaje z USA | Obchodník | EUR | Trend | Leonardo | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zisky EUR/USD | Volatility | Take Profit | Tempo růstu | Stimuly v USA | Makroekonomické zprávy | Výkyvy | Aktiva | Vývoj měnového agregátu M1 | Vývoj finančních trhů | Kolaps | Pravděpodobnost | Capital Markets | Danske Bank | Ekonomické sympozium | Frankfurt | Zveřejnění výsledků | FedWatch Tool | Gold | Analytický tým | Goldman Sachs | Geopolitické napětí | Lagardeová | TNOTE | Zprávy z USA | Údaje o maloobchodních tržbách | Financial Times | Očekávání pro rok | Expanze | Jednoduché tipy | Investing | Posilování dolaru | Saúdská Arábie | Bollingerovo pásmo | Nezaměstnanost | Pandemie | Růst cen | Deflace | Vakcinace | Výprodeje | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Člen rady guvernérů | Směrnice | Strach | Analýzy | Kombinace indikátorů | Nastavení úrokových sazeb | Data PMI | Představitelé ECB | Vysoké riziko | Cena zlata | Americká inflace | Sympozium | NZD/USD | Thomas Barkin | Graf ropy | Dluhopisy | Gap | Zápis Fedu | Maloobchod | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Růst zaměstnanosti | Evropská měna | Prudký pokles | Uvolnění měnové politiky | Proražení | Hlavní události | Porovnání vývoje | Výhled | Zasedání Evropské centrální banky | Risk-off | Zasedání FOMC | Wall Street Journal | Americký prezident | Trumpová | Breakout | Ekonomický šok | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | Centrální banky | Válka | Rezervní měna | New York | Graf ropy WTI | Obchodní plán | Timeframe | John Williams | Pandemie koronaviru | Snižování sazeb | Donald Trump | Obchodní účet | Hodinový graf | Izrael | Vice | Futures | Ukončování obchodů | Akciové trhy | Sell | Asie | Obchodní seance | Dovoz z Číny | Odvětví | Další růst | CL | Štěpán Hájek | MIFID | Ceny zemního plynu | Analytici | Omezení dodávek | Intradenní výhled | RRR | Očekáváná událost | Hedgové fondy | Kola kvantitativního uvolňování | FRED | CME FedWatch | Obchodní války | Christine Lagarde | Vývoj měnového agregátu | Marketingová komunikace | Washington | Data z USA | Index podnikatelské aktivity | Graf | Očekávání trhu | Fair Value | Výnosy | Poptávka | Údaje o inflaci | Výrobní inflace | Úspěšné obchodování | Ekonomiky | Vývoj obchodní bilance v USA | Rozpočtový schodek | René Remšík | Tržní sentiment | Svatý grál | Negativní dopad | Vývoj propadu HDP | Peníze | Brent | Maloobchodní tržby | Politika | xStation | Očekávání | Odhady PMI | Vybírání zisků | Historie EUR/USD | Zvýšení sazeb | Historie | Obchodní signály | Růst | Zboží dlouhodobé spotřeby | Snížit úrokové sazby | MiFID II | Fundamentální analýza | Podnikání na kapitálovém trhu | BreakEven | PacWest | Prognóza | Nálada investorů | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Trh práce | Reálný HDP | Ask | Růst amerického dolaru | Pochybnosti | Španělský CPI | Konsolidace | Madrid | Evropské ekonomiky | Poptávka po dolaru | Americká centrální banka | Indikátor | Nordea | Vlastní měny | Long | Kontrakty | Inflace v eurozóně | AUD | Úrokové sazby | 0x | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Trh | Index výrobní aktivity | Profit-Targety | Problémy | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Index | Akciová rally | ECB Christine Lagardeová | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Komise | Nejistoty | Historické maximum | Dolarové likvidity | Kapitál | Tržby v eurozóně | Posílení | Představitelé Fedu | S&P | Unie | Inflace ve Spojených státech | Finanční stability | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akciové indexy | Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Klesající trend | Podniky v eurozóně | Snížení ratingu | EUR/GBP | Deficit | BREAKING | Podnikání | Prodej dolaru | Globální dodavatelské řetězce | Graf EUR/USD | Výroba v Německu | Nálada na trhu | Rada guvernérů | Opatření | Forex Factory | Bilionové stimuly v USA | Pozornost | 3М | Krize v Evropě | Americké úrokové sazby | Profit-Target | Ifo | Stratégové | Bilionové stimuly | Futures kontrakty | Vítězství Donalda Trumpa | Náklady | Odliv vkladů | Vývoj mezd | Poptávka po zlatě | Spekulace na pokles | Porovnání vývoje výnosů | Euro vůči americkému dolaru | Pokračující geopolitické napětí | Cla na dovoz | Vysoké inflace | Obchodníci | Data o inflaci | Obchodovat | EUR/MWh | Ropa | Situace v eurozóně | Spotřebitelské ceny v eurozóně | USA | Dnešní údaje | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Pokles nezaměstnanosti | Spotřebitelské inflace | Vývoj obchodní bilance | Austan Goolsbee | Jak obchodovat | Zájem o dolar | Pokles cen | Iniciativa | Volby | Výdaje | Zvyšování sazeb Fedu | Klouzavý průměr | Majors | Zvolení Trumpa | Ekonomové | Prohlášení | Depozitní sazby | Vývoj běžného účtu platební bilance | Spojené státy | Trading | Euro vůči dolaru | Ceny zemního plynu v Evropě | Zvyšování úrokových sazeb | Zpochybnění voleb | Americká data | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Otevřený ztrátový obchod | Investiční doporučení | Konkurenceschopnost | Prezidentské volby ve Spojených státech | Nový americký prezident | Úrokové sazby ve Spojených státech | Šéfka ECB | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Zahájení obchodování | Vývoj spreadu | Zemědělství | Intervence | Konflikt na Ukrajině | LEN | Uptrend | Další vývoj | Default v USA | Recese v USA | Měnové politiky | Rok 2025 | Fiskální politika | Manufacturing | Rozhodnutí o sazbách | Forex obchody | Prolomení supportu | Sympozium v Jackson Hole | Růstový potenciál | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Obchodní bilance v USA | Obchodování eura | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezidentské volby | Světové měny | Bankovní systém | Forexoví obchodníci | Platební bilance | Růst mezd | Break/Even | Sazby | Otevření obchodu | Komise v přenesené pravomoci | Vítězství Joe Bidena | Komoditní | Berlín | Průzkum | Parita eura | HDP Německa | Růst cen ropy | Panika | Zájem investorů | Cena ropy brent | Money management | Investování | Vývoj měnového agregátu M1 v USA | Fed | Nonfarm Payrolls | Účastníci trhu | Hry | Trhy | Překoupení | Měnové trhy | Rizika | Eurozóna | ISM | Forex trh | Nákup eura | Fundamentální základ | xStation 5 | Porovnání vývoje výnosu | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Aktivita v sektoru služeb | TradingEconomics | Žádosti o podporu | Bilance | Ondřej Hartman | Low | Prodej eura | Hodnocení ekonomiky | Španělsko | Negativní data z americké ekonomiky | Forexový trh | Inflace v USA | Potenciál poklesu | Mzdy | Poradenství | CAD | Sentiment trhu | Peněžní trh | Společnost | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Poptávka po bezpečných aktivech | FXstreet | Reporty | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Pips | Tomáš Raputa | Výrobní náklady | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Intradenní pohyby | AUD/USD | Bezpečná aktiva | Riziko | JPY | Šok | Nástroj | GBP | Plyn | Karty | Spekulativní pozice | Risk | Omezení dodávek ropy | Ceny | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Války | Impuls | Centrální banka | Předpovědi | Největší světová ekonomika | Jedno euro | WTI | Obchodní kapitál | Objem objednávek | Obchodování v New Yorku | Divergence | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Odborníci | Ceny zlata | Výnos | ČEZ | Graf zlata | 256/2004 | Dominance amerického dolaru | Dvojitý vrchol | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Finanční centra | Rozhodnutí FOMC | Obchodní tipy | Reálné hodnoty | Utažení měnové politiky | GBP/USD | Očekávaný zisk | Pravděpodobnost recese | Vývoj sazeb | Jestřábí postoj | Cenové minimum | Horizon | Pracovní místa | Funkční období | Zisk | Bank of England | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Bezpečný dolar | Dovoz | Obchodování | Posílení dolaru | Prezident | Růst inflace | Jednotné měny | Evropa | Měna | Management | Trump | Zprávy | Euro klesá | Uvolněná fiskální politika | Francie | Předpověď | Údaje | Inflace v Evropě | Eurodolar | Kontext | Biden | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | Index CPI | xStation5 | RBC | Velké objemy | Aktivum | Bid | Společnost XTB | CARA | Situace | Růst dolaru | Tržby | Konsensus | Bankovní trader | FOREX | Konsenzus | Signály | Guvernér | Trader | Výrobní aktivity | Spready | HDP | Načasování | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Investování je rizikové | Fibonacciho úrovně | USD/CAD | Obchodní bilance | Měnové páry | JPMorgan | Zklamání investorů | Zdraví | Lehman Brothers | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | VIAC | Crédit Agricole | Dlouhodobé trendy | Index amerického dolaru | FOMC | Akcie | Cílová cena | Vzestupný trend | Target | Podniky | Index spotřebitelských cen | Asijské seance | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Dodavatelské řetězce | Index cen | Světová ekonomika | Útok na Izrael | Reuters | Globální ekonomika | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prognózy | Neel Kashkari | RBC Capital | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Americká ekonomika | Růstový trend | Index cen výrobců | Ztrátový obchod | Výsledky | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Rally | Investujte | Londýn | Komunikace | Pravidla hry | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Makrodata | Zisky | Deriváty | Fondy | USD za barel | Hospodářství | Oslabení dolaru | Americký akciový trh | Ukazatel | Členové Fedu | Slabší dolar | Zpráva o trhu práce | Měny | Inaugurace | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Spread | Rusko | Iracionální | Signál | Double top | Graf indexu | Fundament | Globální akciové trhy | FedWatch | Rozšíření | Plány | Béžová kniha | NFP | Signál k prodeji | Průmyslová výroba v Německu | TIM | Objem | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Prodej | Rok 2024 | Financial | Bloomberg | XAU/USD | Evropská unie | ICE | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Neuspokojivé výsledky | Korekce | Kvantitativní uvolňování | Výkonnost | Spotřebitelská inflace | Index S&P 500 | Zvýšené riziko | Přehled | Short | Krize | Rostoucí trend | Odhadovaná cena | Měnový trh | HDP USA | Zvýšení úrokových sazeb | Volby v USA | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | JDE | Podpora | MWh | MT4 | First Republic | Cena | Německo | Upozornění | Snížení sazeb | Close | BAT | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Silná americká data | Co bude | Medvědi | EMA | Forexu | Fibonacciho retracement | Fiskální stimuly | Zlato | Ekonomika | Slabé euro | Graf indexu S&P 500 | Denní graf | Schodek | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Práce | Úspěch | Likvidita | Cíle | Banky | Buy | Vlády | Kotace | Šance | Fundamenty | Bankrot | Maloobchodní tržby v eurozóně | Wall Street | Analýza | XTB | Zvyšování úroků | Pozice | Současná situace | Německá průmyslová výroba | Pullback | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Silná poptávka | Sestupný trend | Support | Dluhový strop | Brokeři | Posílení amerického dolaru | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Obchodní aktivity | Služby | Americký průmysl | OPEC | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Experti | Investoři | Prodejní tlak | Stop-Loss | Politická krize | Výstupy | Negativní data | Rezistence | Projekce | Komoditní trh | W1 | Obchodujte | Nařízení | Ropy | Struktura | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | Internetové bubliny | Americké ekonomiky | Jádrový index | Úročení | USD | Rozhodnutí americké centrální banky | Zkušení obchodníci | Emoce | Ekonomické recese | D1 | Investing.com | Silný dolar | Western Alliance | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | CZ | Australský dolar | Propad | Trh s futures | ANO | Vlnová struktura | Pokles eura | Finanční ztráty | Růst eura | Markets | Data z americké ekonomiky | Rok 2024 | Nejistota | CME | Světová rezervní měna | Indexy | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Klíčový faktor | Zamyšlení | Ceny v eurozóně | Vinci | Evropská centrální banka | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | HICP | Ekonomiky eurozóny | Ziskovost | Doporučení | Nejobchodovanější měnový pár | Body | Parita | Reverzní formace | Payrolls | ROCE | Spekulace | Vysoké zisky | Konkrétní příklad | Navýšení | RBC Capital Markets | EU | Černé zlato | Společná evropská měna | Spekulanti | Globální trh | Zpráva o vývoji inflace | Akciový trh | USD/JPY | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Jestřáb | Měnový pár | Banka | Stav americké ekonomiky | Graf dne | Domácí poptávka | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Americký HDP | COT | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot