Pokles dolaru

Čemu věnovat pozornost dne 16. dubna? Přehled základních událostí pro začátečníky
16.04.2025 Na středu je naplánováno několik makroekonomických událostí, přičemž některé z nich budou důležité. Klíčovou otázkou ale aktuálně není samotný význam těchto zpráv, nýbrž to, jak na ně trh zareaguje – a zda jim vůbec bude věnovat pozornost. Není žádným tajemstvím, že trh uplynulé dva měsíce obchoduje výhradně na základě "Trumpových zpráv". Jakékoli oznámení týkající se eskalace obchodní války okamžitě spouští výprodej amerického dolaru. Dnešní reporty tak mohou vést k drobné korekci dolaru, ale celkový trend pravděpodobně nezmění. Mezi nejdůležitější data dnešního dne patří maloobchodní tržby z USA a inflační zpráva z Velké Británie.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 15. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
15.04.2025 V pondělí pokračoval pár GBP/USD v růstu bez větších problémů. Neexistoval pro to žádný konkrétní makroekonomický důvod, a dokonce i euro vykazovalo ke konci dne mnohem umírněnější pohyb. Britská libra však v pondělí výrazněji ožila poté, co Donald Trump oznámil nová cla a zároveň popřel svá víkendová prohlášení o výjimkách z cel na dovoz určitých druhů elektroniky do USA. Jak vidíme, nic se nezměnilo. Americký prezident dál eskaluje napětí po celém světě, přičemž jednoho dne něco rozhodne a druhý den to zase zruší. Výsledkem je, že dolar má jen velmi málo důvodů k posílení, i když trh může kdykoli vstoupit do korekce. Nelze slepě každý den nakupovat měnový pár jen na základě jednoho faktoru. Domníváme se, že takové chování trhu je pro obchodníky mnohem nebezpečnější než klidné obchodování v úzkém pásmu. Obchodníci potřebují trend – ale takový, který je klidný, srozumitelný a technicky čitelný.

Čemu věnovat pozornost dne 14. dubna? Přehled základních událostí pro začátečníky
14.04.2025 Na pondělí nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Aktuálně však makroekonomické pozadí obchodníky příliš nezajímá. Minimálně není hnacím motorem pohybů měnových párů. Proto i bez jakýchkoli makrodat může na trzích v pondělí vypuknout další "bouře".

Přehled vývoje EUR/USD dne 14. dubna: Dolar – z lídra outsiderem
14.04.2025 Pár EUR/USD v pátek pokračoval ve svém stabilním růstu. V tuto chvíli už nevyvstávají žádné otázky ohledně toho, co se na měnovém trhu děje – je to zcela jednoduché. Donald Trump dál zvyšuje sázky a snaží se přinutit (neexistuje vhodnější výraz) všechny země obchodující se Spojenými státy, aby tak činily výhradně za amerických podmínek. Není divu, že ne každému se tento vývoj líbí – a o žádné slibované frontě zahraničních delegací před Bílým domem zatím nikdo neslyšel.

Americký dolar: Týdenní výhled
14.04.2025 V nadcházejícím týdnu se odehraje několik významných událostí. Samozřejmě je třeba věnovat pozornost zprávám, jako jsou průmyslová produkce, maloobchodní tržby a prodej nových domů. Na první pohled se ale nezdá, že by dokázaly změnit sentiment na trhu. Ačkoli zasedání Evropské centrální banky a údaje o inflaci ve Spojeném království mají alespoň nějaký potenciál ovlivnit trh, údaje z USA takovou váhu zřejmě nemají.

Trhy čelí dlouhodobé nestabilitě (USD/JPY a USD/CHF pravděpodobně budou dál klesat)
11.04.2025 Ve čtvrtek si investoři uvědomili, že pojem "stabilita" v současné době prakticky nic neznamená. Vysoká volatilita na trzích přetrvává a ještě nějakou dobu bude hrát hlavní roli. Hlavním důvodem zůstává téma obchodních válek, které už není vnímáno jako globální konflikt mezi USA a zbytkem světa, ale stále více jako konfrontace Washingtonu s Pekingem.

Čemu věnovat pozornost 11. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
11.04.2025 Na pátek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale od žádné se nečeká vliv na trh. Samozřejmě můžeme být svědky krátkodobých reakcí na jednotlivé zprávy, ale všeobecně se ví, že trh je stále ovládán Trumpem. Jeho kroky ovlivní, jak se bude americký dolar chovat v poslední obchodní den týdne. A dolar pak ovlivňuje všechny ostatní měny. Reporty poukazují hlavně na údaje o HDP a průmyslové výrobě ve Velké Británii, americký index PCE a index spotřebitelské nálady Michiganské univerzity.

Čemu věnovat pozornost dne 10. dubna? Přehled základních událostí pro začátečníky
10.04.2025 Na čtvrtek je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí, přesto je zpráva o inflaci v USA stále do jisté míry pro obchodníky důležitá. V tuto chvíli má inflace omezený vliv, protože téměř všichni očekávají její zrychlení v roce 2025. Proto ani případný dnešní pokles inflace by neměl ovlivnit postoj Federálního rezervního systému k měnové politice. Americká centrální banka pravděpodobně nyní nepřistoupí ke snížení sazeb, aby je následně musela ve druhé polovině roku opět zvyšovat. V průběhu dne už nejsou očekávány žádné další významné zprávy.

Čemu věnovat pozornost dne 9. dubna? Přehled základních událostí pro začátečníky
09.04.2025 Středa opět nepřinese žádné makroekonomické události. Trh však aktuálně tradiční makroekonomické ukazatele téměř nevnímá, takže standardní ekonomická data nejsou potřeba. Trh je zcela pohlcen globální obchodní válkou, která každým dnem nabírá na síle.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 9. dubna: trh se znovu připravuje na průraz
09.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý trochu uklidnil, ale technický obraz ani fundamentální pozadí nevěstí nic dobrého. Začněme technickou analýzou. V hodinovém časovém rámci se vytvořil klasický pattern bullish flag, který je předzvěstí dalšího růstu. Tento pattern lze označit také jako trojúhelník či zužující se trojúhelník – význam se nemění. Připomínám, že průraz nad horní hranici patternu znamená pokračování uptrendu. Není ale nezvvyklé, že cena nejprve vytvoří falešný průraz směrem dolů a až pak rychle vystřelí nahoru. Proto je v krátkodobém horizontu potřeba zůstat ve střehu a připraven.

Přehled pro pár GBP/USD – 8. dubna. Tentokrát se do propasti řítí libra
08.04.2025 Měnový pár GBP/USD během pondělní seance pokračoval v prudkém poklesu, který připomínal kolaps. Dokáže dnes vůbec někdo zpětně vysvětlit, co se aktuálně na trzích děje? Nikdo nezpochybňuje propad amerických akcií, indexů, kryptoměn nebo ropy. Ani pokles USD, ke kterému došlo minulý týden, nebyl nijak zvláštní. Opakovaně jsme uváděli, že situace ve Spojených státech pod vedením Trumpa není natolik vážná, aby odůvodnila trvalý pokles dolaru. A nyní se už druhý den propadá britská libra, zatímco dolar posiluje. Vyvstává tedy nová otázka: Proč libra klesá?

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 8. dubna: bouřka nepolevuje
08.04.2025 Měnový pár EUR/USD dál divoce kolísal. Ani jedna z měn nevykázala jasný růst, ale je důležité si uvědomit, že na trzích momentálně panuje chaos, a snažit se vydělat na chaosu není nejlepší. Lepší je počkat, až se trhy stabilizují, i když je těžké předpovědět, kdy se tak stane. Nikoho neodrazujeme od otevírání obchodů ani netvrdíme, že v tuto chvíli nelze vydělávat. V recenzích však vždy zdůrazňujeme, že pohyby na trhu by měly být technické, srozumitelné a vysvětlitelné. Pokud cena mění směr pětkrát denně, nové zprávy přicházejí každou hodinu a volatilita dosahuje 200 pipů, lze takové pohyby považovat za srozumitelné a předvídatelné?

Čemu věnovat pozornost dne 7. dubna? Přehled základních událostí pro začátečníky
07.04.2025 Na pondělí je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Po vývoji z minulého týdne se domníváme, že tyto události nebudou mít žádný dopad na pohyb ani jednoho měnového páru. Přesto dnešní program zahrnuje zprávy o maloobchodních tržbách v eurozóně a o průmyslové výrobě v Německu. Ale kdo těmto údajům momentálně věnuje pozornost? Svět se soustředí na události související s Trumpovou novou obchodní politikou. A nelze říci, že to nejhorší je už za námi. Mnoho zemí vyjádřilo ochotu s kontroverzním americkým prezidentem jednat, ale ti největší hráči se připravují na zavedení odvetných cel a sankcí. Evropská unie už připravuje nový seznam zboží v hodnotě 28 mld. USD, na které by se měly vztahovat cla.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 7. dubna: Situace kolem dolaru se nijak nelepší
07.04.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek zahájil prudký pullback po silném růstu ve středu večer a ve čtvrtek. Tento pokles lze interpretovat různými způsoby, ale chceme zdůraznit dva klíčové body. Zaprvé, volatilita byla v poslední době extrémně vysoká a fundamentální pozadí je intenzivní. To znamená, že cenové pohyby jsou silné a agresivní. Výsledkem je, že se obchodníci nemohou spoléhat na přesné úrovně k vytváření obchodních signálů. Zadruhé, není jasné, jaké konkrétní faktory aktuálně formují cenový pohyb. V pátek mohl dolar pokračovat v poklesu nebo zůstat poblíž svých minim, ale odrazil se o přibližně 150–200 pipsů. Proč k tomu došlo? Možná účastníci trhu začali vybírat zisky ze short pozic na dolaru. Svou roli sehrál i jestřábí tón projevu předsedy Fedu Jeroma Powella a zdánlivá lhostejnost Fedu k ekonomickým problémům vyvolaným Trumpem. Anebo pomohla zpráva Nonfarm Payrolls.

Intradenní strategie pro začínající tradery na 4. dubna
04.04.2025 Euro a libra jsou znovu v kurzu, zatímco americký dolar je pod silným tlakem. Domnívám se, že důvod je zřejmý, i když takový průlom rizikových aktiv na měnovém trhu pravděpodobně očekával jen málokdo.

Čemu věnovat pozornost dne 4. dubna? Přehled základních událostí pro začátečníky
04.04.2025 Na pátek je naplánováno pouze několik makroekonomických událostí, které však mohou vyvolat novou bouři. Trh se ještě nevzpamatoval ze středečních večerních událostí, kdy Trump uvalil obchodní cla na všechny země světa. V důsledku toho může pokles dolaru jen na základě tohoto faktoru dnes klidně pokračovat. Ve druhé polovině dne však budou ve Spojených státech zveřejněny zprávy NonFarm Payrolls a o vývoji míry nezaměstnanosti. Není třeba zdůrazňovat, jak důležité tyto zprávy jsou – zejména pokud se skutečné údaje odchýlí od prognóz. V tuto chvíli může dolar pouze doufat v korekci. Pokud budou údaje slabší, než se očekávalo, trh bude ochotně americkou měnu dál prodávat.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 4. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
04.04.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal silný růstový pohyb. Tato situace měla jediný důvod: Donald Trump. To už není žádná novinka, protože o nových clech se ve světě diskutuje už více než den. Podle očekávání se dolar propadá, protože trh na Trumpovy obchodní iniciativy reaguje prodejem zelené bankovky. Na začátku týdne jsme si kladli otázku, zda obchodníci o toto téma neztratili zájem – jak se ve středu ukázalo, neztratili. Všechny ostatní makroekonomické a fundamentální události můžeme ignorovat, protože neměly na pohyb páru během dne vliv. Ačkoli nemusí být nutně špatná, technická situace ve vyšších časových rámcích se zdá být poměrně neobvyklá – jinými slovy, trh ji zřejmě ignoruje. V nižších časových rámcích vidíme pohyby "od Trumpa k Trumpovi". Dokud americký prezident mlčí, trh zůstává relativně stabilní; v okamžiku, kdy oznámí nová cla – trh zasáhne bouře a dolar se propadne.

Přehled páru GBP/USD na 4. dubna: Zajímá se ještě někdo o nezaměstnanost a mzdy mimo zemědělství?
04.04.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal od středečního večera do čtvrtka růst o 300 pipů, ale vzhledem k současné situaci se nemusí jednat o konec poklesu dolaru. Upřímně řečeno, pokles dolaru vlastně pracuje ve prospěch Ameriky, protože Trump zavedl pro většinu zemí cla ve výši 10 %, zatímco samotný dolar během Trumpova působení v úřadu oslabil zhruba o stejných 10 %. Čím je dolar ve světě levnější, tím atraktivnější jsou americké produkty a komodity. Jenže tento argument aktuálně působí dost diskutabilně.

🚨 EURUSD s největším denním ziskem od 2015
03.04.2025 Euro dnes posiluje na vlně slabosti amerického dolaru, který je pod tlakem kvůli rostoucím obavám z recese ve Spojených státech. Ty jsou způsobeny včera oznámenými drastickými celními opatřeními Donalda Trumpa.

Proč dolar oslabuje, když se otázka cel dotýká všech? (Korekce je pravděpodobná u GBP/USD a EUR/USD po prudké rally)
03.04.2025 Americký dolar se v poslední době držel nad klíčovou úrovní 104,00 na indexu ICE, což vzbuzovalo naději, že by se mohl vyhnout dalšímu poklesu. Proč ale vůči ostatním hlavním měnám oslabil, zvlášť když by obchodní cla měla negativně ovlivnit i země, proti kterým jsou namířena?

Přehled páru EUR/USD na 3. dubna. Trumpova cla: Ne tak jednoduchá, jak se zdá
03.04.2025 Měnový pár EUR/USD strávil většinu středy opět prakticky bez pohybu. I v grafu níže je patrné, že volatilita je poslední dobou nízká a ještě klesá. Kupodivu se tak děje v době, kdy by měl dolar na první pohled prudce klesat. Trh poslední dobou neprojevuje urgentní potřebu opustit americký dolar. Pro ty, kdo možná zapomněli, americký dolar vůči euru posiluje už 16 let, což je jasně patrné v měsíčním časovém rámci. Jak už bylo zmíněno, překonání tak silného trendu vyžaduje závažnější důvody než jen Trumpova cla. Nový klesající trend navíc v denním časovém rámci začal před šesti měsíci a současný růst eura – bez ohledu na to, jak silně může vypadat – je pouze korekcí v rámci tohoto širšího klesajícího trendu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 3. dubna: Žádná cla, žádný pohyb
03.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval stejně jako v pondělí a v úterý. Většinu dne jsme pozorovali nízkou volatilitu a nepravidelné pohyby bez jasné logiky. Donald Trump ve středu nezveřejnil žádné informace o clech, takže případnou analýzu slov amerického prezidenta na téma obchodu bude třeba provést až dnes. Až v průběhu americké obchodní seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti, která se ukázala být téměř dvakrát silnější, než se předpokládalo – a přesto nedokázala podpořit dolar. Jak jsme včera upozorňovali, tato zpráva je jen sekundární, a i když není úplně sekundární, trh při hodnocení stavu amerického trhu práce přikládá mnohem větší váhu zprávě nonfarm payrolls.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 2. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
02.04.2025 V úterý se pár GBP/USD nadále obchodoval ve flat rozpětí, stejně jako tomu bylo po dobu několika předchozích týdnů. Makroekonomické pozadí ve Spojeném království a USA nemělo prakticky žádný dopad na intradenní pohyb páru. Volatilita zůstává poměrně nízká a cena ani netestuje hranice bočního kanálu. Jak jsme upozorňovali na začátku týdne, silné makroekonomické nebo fundamentální pozadí samo o sobě není zárukou konce flat fáze nebo vzniku udržitelného trendu.

Čemu věnovat pozornost 2. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
02.04.2025 Ve středu nás čeká jen velmi málo makroekonomických událostí, ale jak nám ukázal včerejšek, ani velké množství makroekonomických reportů nemusí vyvolat výrazný pohyb, a to ani v rámci dne. Dnes bude významná jedině zpráva ADP o zaměstnanosti v USA, která odráží změny v zaměstnanosti v soukromém sektoru. Jinými slovy, jde v podstatě o méně významnou verzi zprávy nonfarm payrolls. Trh bude vyvozovat konečné závěry na základě nonfarms, nikoli ADP.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 2. dubna: Pondělí se v tichosti přehouplo do úterý
02.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý obchodoval stejně jako v pondělí. Včera jsme upozorňovali, že makroekonomické události by navzdory svému velkému množství nemusely ovlivnit ani sentiment na trhu, ani pohyb páru. Zprávy byly důležité, ale nevzbudily mezi účastníky trhu větší chuť k aktivnějšímu obchodování. Samozřejmě bychom měli vyzdvihnout zprávu o inflaci v eurozóně, která v březnu zpomalila na 2,2 % meziročně, takže nesplnila odhady ekonomů. Jádrová inflace také zpomalila na 2,4 %. Jak vidíme, oba ukazatele jsou už v blízkosti cílové úrovně Evropské centrální banky, která si může dávat občasné pauzy v uvolňování jednoduše proto, že sazby snížila už šestkrát a tento proces musí zpomalit. ECB však stále nemá důvod přestat s uvolňováním měnové politiky.

EUR/USD. 31. března. Dolar nemá šanci
31.03.2025 Pár EUR/USD se v pátek konsolidoval nad zónou 1,0781–1,0797, takže mohl pokračovat v růstu k Fibonacciho úrovni 200,0 % (1,0857). Odraz od ní by podpořil americký dolar a přinesl by mírný pokles k zóně supportu 1,0781–1,0797. Konsolidace nad úrovní 1,0857 by umožnila další růst k další úrovni 1,0944. Býci opět útočí, a to plným právem.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD 28. března: Trumpova cla a HDP
28.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prudce stoupal, aniž by přerušil převládající klesající trend z posledních dní. K poklesu dolaru přispěly pádné důvody, když Donald Trump oznámil nová cla na všechny země vyvážející automobily do USA. Trh podle očekávání reagoval novým prodejem dolaru. Tentokrát se americká měna nezhroutila, což svědčí o pokroku. Americký prezident ale dolaru znovu způsobil problémy a není jisté, kolik takových epizod ještě přijde. 2. dubna může Trump oznámit nová cla, potenciálně proti EU, takže dolar by mohl příští týden opět klesnout.

Čemu věnovat pozornost dne 28. března? Přehled základních událostí pro začátečníky
28.03.2025 Na pátek je naplánováno poměrně velké množství makroekonomických událostí, ale domníváme se, že pravděpodobně vyvolají pouze lokální reakci trhu. Ve Spojeném království budou zveřejněny údaje o vývoji HDP za 4. čtvrtletí ve třetím odhadu a údaje o maloobchodních tržbách. Jedná se o klíčové zprávy? Ano. Včera však trh zprávu o vývoji HDP v USA ignoroval. V eurozóně je jediným významným zveřejněním německá zpráva o inflaci. Ve Spojených státech se pozornost zaměří na indexy PCE a index spotřebitelské nálady Michiganské univerzity. Každá z těchto zpráv by mohla vyvolat reakci trhu, ale je nepravděpodobné, že by byla silná nebo ovlivnila celkový vývoj měnových párů v průběhu dne.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 28. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
28.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl na úroveň 1,0804. Takový nečekaný a poměrně silný růst eura (přesněji řečeno pokles dolaru) mohl samozřejmě vyvolat pouze jeden člověk – Donald Trump. Ten přes noc oznámil zavedení nových cel na dovoz do USA, tentokrát namířených proti všem automobilům zahraniční výroby. Elon Musk slaví a dolar opět klesá, protože trh opakovaně projevil velmi negativní reakci na obchodní politiku nového amerického prezidenta. Stojí však za zmínku, že pokles dolaru tentokrát nebyl nijak zvlášť prudký a americká měna stoupá – byť v rámci korekce –už téměř dva týdny. Dříve jsme uvedli, že Trumpova cla jsou pro americkou ekonomiku krátkodobě negativní. Přesto dolar nemůže během několika měsíců ztratit 10 centů, pokud ekonomika neklesá a neexistují žádné makroekonomické důkazy o zhoršení. Americká ekonomika vykázala ve čtvrtém čtvrtletí silnější než očekávaný růst.

Pochyboval o tom vůbec někdo? Trump je i nadále věrný své ekonomické strategii (GBP/USD může klesnout, #SPX může vzrůst)
27.03.2025 Navzdory probíhajícímu politickému manévrování zůstává americký prezident Donald Trump věrný své ekonomické strategii. Tento přístup má za cíl rozbít dlouholetý globální ekonomický model, v němž USA primárně produkují peníze, zatímco zbytek světa dodává zboží.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 27. března: Trh nikam nespěchá
27.03.2025 Měnový pár EUR/USD se během středy obchodoval jen s minimálními ztrátami a celkový trend v hodinovém časovém rámci zůstal po vystoupení ceny z rostoucího kanálu medvědí. Pokles eura je slabý, má časté pullbacky, ale zároveň je poměrně stabilní. Celkově se domníváme, že je aktuálně tím nejlogičtějším výsledkem, protože euro v posledních týdnech příliš silně rostlo, což neodpovídá makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí. Připomínáme, že trh v posledních týdnech reaguje výhradně na "faktor Trump", zatímco všechny ostatní zprávy a události ignoruje. Americký dolar výrazně klesl a tento pokles je neodůvodněný.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 27. března: britská libra stagnuje
27.03.2025 Ve středu se měnový pár GBP/USD otevřeně obchodoval ve flat rozpětí. Volatilita zůstává nízká, bez trendových pohybů i v rámci dne. Jinými slovy, trh jednoduše stagnuje. Pozoruhodné je, že obchodníci nadále ignorují téměř všechny makroekonomické a fundamentální údaje. Například včera vyšlo najevo, že inflace ve Velké Británii klesla na 2,8 % a jádrová inflace na 3,5 % – tedy pod očekávání. Co tyto zprávy naznačují? Naznačují, že inflace ve Spojeném království není tak špatná, jak minulý týden varoval guvernér Bank of England Andrew Bailey. Klesající inflace znamená, že BoE se může v nejbližší době přiklonit k mírně holubičímu postoji a libra, která bez zjevného důvodu prudce vzrostla, by mohla alespoň začít korigovat.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 21. března. Šance pro dolar?
21.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nadále frustroval obchodníky. Domníváme se, že nyní není nejlepší doba pro obchodování na forexovém trhu. Technický obrázek eura v hodinovém časovém rámci je velmi matoucí. Zdálo se, že včera cena konečně konsolidovala pod vzestupným kanálem. Připomeňme však, že již dříve prolomila trendové čáry, což ale nevedlo k sestupnému trendu. Cena klesla na úroveň 1,0823, kterou lze považovat za spodní hranici bočního pásma mezi 1,0823 a 1,0949. Místo dokončeného rostoucího trendu tak nyní máme pokračující flat (boční) trh.

Přehled páru EUR/USD – 21. března: Trhy zbytečně panikaří, ale dolaru tím nepomáhají
21.03.2025 Měnový pár EUR/USD začal mezi středou a čtvrtkem vykazovat známky korekčního poklesu. Cena se v grafu 4H usadila pod klouzavým průměrem, ale nutno dodat, že to zatím moc neznamená – rostoucí trend zůstává příliš silný a stabilní, zatímco pullback je relativně mírný. Medvědi vkládali do zasedání Federálního rezervního systému větší naději, ale za to, že pár nevykazuje solidní pohyb směrem dolů, si mohou sami.

Jak 20. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
20.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval s mírným poklesem, který byl čistě náhodný, protože i libra šterlinků zavřela níž než v úterý. Růst je stabilní, jak naznačuje vytvoření nového rostoucího kanálu. Cena je aktuálně poblíž spodní hranice tohoto kanálu, a pokud ji prorazí směrem dolů, mohla by vyvolat dlouho očekávaný pokles. Americký dolar bez ohledu na působící faktory klesl už příliš. Cla Donalda Trumpa sotva začala platit a americká ekonomika zůstává silná, což včera připustil i Jerome Powell. Není tedy důvod k masivnímu výprodeji dolaru. Pokles dolaru souvisí s Trumpovou obchodní politikou, ale dolar nemůže a neměl by klesat věčně. Očekáváme tedy, že cena prorazí pod rostoucí kanál, což povede k růstu amerického dolaru.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 20. března: Podivné zasedání Fedu
20.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval stejně jako v posledních dvou týdnech. Zasedání Fedu nemělo na tržní sentiment prakticky žádný vliv, i když volatilita mírně vzrostla. Výkyv volatility o 50 pipů je ale jen sotva významný. Přesto byly výsledky zasedání Fedu trochu neobvyklé a nejednoznačné. Klíčová úroková sazba zůstala v souladu s očekáváním beze změny na úrovni 4,5 %, ale bodový graf naznačil, že členové FOMC aktuálně předpokládají v příštím roce větší snížení sazeb než před třemi měsíci, což signalizuje posun k holubičímu postoji.

Čemu věnovat pozornost dne 19. března? Přehled základních událostí pro začátečníky
19.03.2025 Na středu je naplánováno jen málo makroekonomických událostí, což naznačuje, že volatilita u obou měnových párů může zůstat nízká až do večera. Dolar nadále vykazuje známky slabosti, ale co od něj můžeme očekávat do budoucna? Eurozóna zveřejní svůj druhý odhad únorové inflace; tyto revize se však od původních údajů liší jen zřídka, takže se neočekává žádná výrazná reakce trhu. Žádné další makroekonomické zprávy nejsou na dnešní den naplánovány.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 19. března: Pomalý, ale stabilní růst před zasedáním Fedu
19.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu, avšak zůstal v omezeném rozpětí, které lze považovat za boční kanál. V současnosti existují dva kanály: boční a slabý rostoucí trend. Druhý z nich je vyznačen v ilustraci, zatímco první má hranice na 1,0843 a 1,0949. Odrážení od úrovně 1,0949 by mohlo vyvolat mírný pokles páru, avšak výraznější propad zůstává nepravděpodobný. Nejvíce, co dolar v této chvíli může předvést, je minimální korekce, která nebude patrná ve vyšších časových rámcích. Trh nadále obchoduje na základě svých přesvědčení, očekávání a úvah. Více než polovinu makroekonomických údajů ignoruje. Volatilita se za poslední týden výrazně snížila a mnoho technických úrovní je kvůli slabým pohybům přehlíženo. Celkově se měnový trh nenachází v atraktivním stavu.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 18. března: Nový růst, ale v rozumných mezích
18.03.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pondělí v růstu, ale obchodoval se v omezeném rozpětí, které lze považovat za boční kanál. Obchodníci opět ignorovali všechny zprávy podporující americký dolar, i když jich tentokrát nebylo mnoho. Americká zpráva o maloobchodních tržbách ukázala meziměsíční nárůst o 1 %, čímž výrazně překonala prognózu 0,2 %. Přestože byla prognóza pro předchozí měsíc revidovaná směrem dolů, rozdíl mezi skutečnými a očekávanými hodnotami za únor byl stále výrazně příznivější pro dolar než údaje z předchozích měsíců. Dolar tak měl první obchodní den v týdnu šanci posílit, ale opět se mu to nepodařilo. Trh odmítá dolar nakupovat, ignoruje jakékoliv události, které jej podporují, a zaměřuje se výhradně na Donalda Trumpa.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 18. března: Libra vytrvale stoupá vzhůru
18.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pondělí nadále přikláněl k růstu. Ve Spojeném království nedošlo během dne k žádným významným událostem, zatímco v USA byla zveřejněna pouze jedna zpráva, která nebyla příčinou nového poklesu amerického dolaru. Pohyb na GBP/USD nyní připomíná setrvačnost, kdy trh pokračuje v nákupech jednoduše proto, že měna stále roste. Co však bylo hnací silou nedávných zisků libry? Ekonomika Spojeného království opět zaznamenala pokles a došlo také k poklesu průmyslové výroby. Bank of England se tento týden nechystá snížit úrokové sazby, stejně jako Federální rezervní systém. Obě sazby se v současné době nacházejí na úrovni 4,5 %. Pokud ani jedna z centrálních bank nehodlá sazby snížit, proč roste pouze libra?

Přehled páru EUR/USD – 18. března: Přestávka skončila
18.03.2025 Měnový pár EUR/USD obnovil růst. Jelikož bylo v tento den zveřejněno jen velmi málo zpráv a žádná nebyla významná, volatilita zůstala poměrně nízká a bránila euru v prudkých pohybech. Přesněji řečeno, euro se už déle než týden obchoduje v bočním pásmu 1,0800–1,0935, které není klasickým flat patternem, ale spíše vymezenou oblastí, kde se cena delší dobu drží. Pohyb je spíše boční, než že by mířil nahoru, ale rostoucí trend zůstává neporušený.

Jak 17. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval s nízkou volatilitou a držel se v bočním kanálu 1,2913–1,2980. Cena se poslední čtyři dny konzistentně drží v tomto pásmu. Navzdory silnému růstu britské měny se zdá, že trh nemá tendenci korigovat, a to ani mírně. Jak se v pátek ukázalo, trh do značné míry ignoruje jakékoli zprávy, které jsou pro dolar pozitivní.

Přehled páru GBP/USD na 17. března: Trh usnul, ekonomika nikoho nezajímá
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek úplně stagnoval. Níže uvedený graf jasně ukazuje, že v prvních třech dnech předminulého týdne, kdy dolar prudce klesal, došlo ke značné volatilitě, ale pak se trh uklidnil. Růst britské měny se sice nezastavil, ale volatilita klesla na minimální úroveň. Takže bez ohledu na to, jakým směrem se trh bude v blízké budoucnosti ubírat, je obchodování náročné, a to i v časovém rámci 5M.

Přehled páru EUR/USD na 14. března: Možná už to stačilo?
14.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek konečně začal klesat, což ale ani tentokrát nesouviselo s makroekonomickými faktory nebo fundamentálními událostmi. Nesouviselo to ani s Donaldem Trumpem. Německo ve čtvrtek ráno zveřejnilo zprávu o průmyslové výrobě, která překonala odhady. Toto mělo dát euru legitimní důvod k růstu, alespoň v ranních hodinách. Navíc byla ve středu zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která teoreticky mohla vyvolat pokles dolaru (a tím i růst páru EUR/USD). Euro ale ve středu ani ve čtvrtek nevykázalo růst, což opět dokazuje, že trh ignoruje všechny zprávy, které nesouvisejí s Trumpovými cly. V důsledku toho jsme byli týden a půl svědky silné eurové rally, která teď ale, jak se zdá, není schopna pokračovat. Buď je potřeba korekce, nebo růst skončí.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 14. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
14.03.2025 Ve čtvrtek pár GBP/USD zaznamenal mírný pokles, ale zůstal ve velmi úzkém pásmu, které připomíná boční kanál. Britská libra se již několik dní pohybuje mezi úrovněmi 1,2913 a 1,2980. Navzdory výrazné rally se korekce zatím nerozběhla, což naznačuje, že trh se v současné době nezaměřuje na nákup dolarů ani na vybírání zisků z dlouhých pozic. Většina makroekonomických a fundamentálních faktorů je přehlížena, což ztěžuje předvídání pohybů. Není jisté, kdy Trump oznámí zavedení nových cel, která by potenciálně mohla vyvolat další pokles dolaru. Navíc není známo, kdy trh přesune svou pozornost od tohoto jediného faktoru a začne zvažovat další vlivy. Vzestupný trend zůstává neporušený, neboť trendová linie je stále platná.

Přehled páru GBP/USD na 13. března: Spojené království nechce pohřbít svou ekonomiku
13.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu dál vykazoval známky růstu. Je potřeba říct, že jeho pohyb je dán primárně poklesem amerického dolaru, nikoli růstem hodnoty libry šterlinků, což způsobují cla Donalda Trumpa, jejichž vliv je významný bez ohledu na to, na koho jsou uvalena a jaká odvetná opatření mohou následovat. Dolar ve výsledku vůči euru i libře postupně oslabuje. Například v úterý oslabil po zprávě o vyšších clech pro Kanadu.

Jak 13. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
13.03.2025 Ve středu se měnovému páru EUR/USD nepodařilo vytvořit nové základy pro růst. Není divu, když trh reagoval hlavně na zprávy související s Donaldem Trumpem, konkrétně na oznámení nových cel. Zprávy týkající se jejich odkladů či zrušení však trh spíš ignoruje.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 13. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
13.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu. Zpráva o inflaci v USA měla způsobit alespoň mírný pokles dolaru, zejména proto, že dolar v posledních dvou měsících z různých důvodů klesal. Na lokální úrovni jsme pozorovali očekávanou reakci trhu na nižší americkou inflaci, jelikož by mohla přimět Federální rezervní systém k holubičímu postoji. Euro však nezaznamenalo žádný růst a trh nadále přehlíží všechny medvědí faktory. V důsledku toho je 90 % růstu libry připisováno především jedinému tématu – Trumpovým clům. Pohyb vzhůru se zpomaluje a celá rally libry se v denním časovém rámci jeví jako pouhá korekce. Po tak výrazném růstu je nyní náročné určit, zda dojde k obnovení hlavního klesajícího trendu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 12. března: Další pokles dolaru o 100 bodů
12.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý po dvoudenní pauze obnovil růst a získal dalších 100 bodů. Stojí za zmínku, že makroekonomické prostředí nepřispělo k nedávnému poklesu amerického dolaru. Jediná zpráva, která byla ten den zveřejněna a týkala se volných pracovních míst JOLT, byla obchodníky od samého začátku považována za nepodstatnou. Ačkoli předčila očekávání, neměla na pokles dolaru žádný vliv.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 12. března: Bohatství USA podle Donalda Trumpa
12.03.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý zahájil novou vlnu vzestupného pohybu, přestože pro tento trend neexistují konkrétní důvody. Během dne se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události a zpráva JOLT byla od počátku považována za druhořadou. Kdo se však nyní skutečně soustředí na makroekonomické údaje, když trh nadále ovlivňuje Donald Trump? V našem přehledu o euru jsme spekulovali, že by Trump mohl mít nějaký geniální plán, i když je těžké pochopit jaký, protože mnohé jeho kroky se zdají být zcela absurdní a negativně ovlivňují Ameriku i její občany.

Analýza BTC/USD – 10. března
10.03.2025 4hodinová vlnová struktura BTC/USD je poměrně jasná. Po dokončení pětivlnného býčího trendu trh přešel do fáze medvědí korekce. Vzhledem k tomu neočekávám, že by bitcoin v nadcházejících měsících vzrostl nad 110 000–115 000 USD.

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 10. března. Analýza vývoje obchodování na forexu
10.03.2025 K prvnímu otestování ceny na úrovni 1,0872 došlo už v době, když indikátor MACD výrazně vystoupal nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Krátce poté se druhý test úrovně 1,0872 shodoval s tím, když se indikátor MACD nacháze v oblasti překoupenosti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro prodej, který vedl k poklesu eura o 30 pipsů.

Intradenní strategie pro začínající obchodníky na 10. března
10.03.2025 Euro a libra aktuálně vykazují nízkou poptávku a jejich růst navzdory smíšeným ekonomickým údajům z USA z minulého pátku zpomalil. Mnoho obchodníků zaujalo opatrnější postoj, protože z Fedu nedostalo očekávaná prohlášení o opatřeních na podporu ekonomiky.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 10. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
10.03.2025 V pátek měnový pár EUR/USD po krátké čtvrteční pauze znovu začal růst. Pohled na makroekonomický kalendář by mohl naznačovat, že byl růst eura zcela oprávněný. Zpráva o vývoji HDP v eurozóně předčila očekávání, zatímco zpráva o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor v USA byla slabší, než se očekávalo, a nezaměstnanost nečekaně vzrostla na 4,1 %. Bližší zkoumání pětiminutového časového rámce však ukazuje, že k většině růstu eura došlo v první polovině dne, před zveřejněním zprávy o vývoji HDP. Ve druhé polovině dne, navzdory zveřejnění neuspokojivých údajů z USA, pár v růstu nepokračoval. To naznačuje, že trh nakupoval euro, aniž by věnoval příliš pozornosti makroekonomickým souvislostem. Je důležité poznamenat, že se ceně nepodařilo prorazit nad pásmo 1,0888–1,0896, což vedlo k mírnému zisku pouhých 460 pipsů za celý týden.

Bude rally eura na forexovém trhu pokračovat? (Ceny zlata a WTI mají šanci na další růst)
07.03.2025 Euro se ve čtvrtek pokusilo prodloužit růst, který začal 4. března, podpořeno zprávami o rozhodnutí lídrů EU výrazně navýšit financování pro vytvoření evropské armády spolu s opatřeními na podporu německé ekonomiky. Dynamika eura vůči americkému dolaru nicméně patrně zpomaluje, hlavně kvůli rozdílnosti trajektorií úrokových sazeb ECB a Fedu.

Pokračuje rally eura na forexovém trhu? (Ceny zlata a WTI mají šanci na další růst)
07.03.2025 Euro se ve čtvrtek pokusilo prodloužit růst, který začal 4. března, podpořeno zprávami o rozhodnutí lídrů EU výrazně navýšit financování pro vytvoření evropské armády spolu s opatřeními na podporu německé ekonomiky. Dynamika eura vůči americkému dolaru nicméně patrně zpomaluje, hlavně kvůli rozdílnosti trajektorií úrokových sazeb ECB a Fedu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. března
07.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek držel v rámci pásma a odrážel tak pauzu trhu. Spojené království nezveřejnilo žádné významné ekonomické zprávy a nedávné komentáře guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho obchodníkům nenabídly příliš mnoho informací. Bailey jen zdůraznil, že obchodní spory by se měly řešit spíše dialogem než cly, což je prohlášení, které rozhodovací proces v Bílém domě pravděpodobně neovlivní.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 6. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
06.03.2025 Ve středu měnový pár EUR/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu bez jediné přestávky. Ve skutečnosti není třeba analyzovat makroekonomické souvislosti, protože ty současný pokles amerického dolaru nevysvětlují. Jak jsme uvedli v pondělí, nedávno zveřejněné zprávy nemohly vyvolat tak výrazné posílení eura. V úterý a ve středu byla situace podobná. Za pouhé tři dny dolar ztratil 400 pipsů a stojí za to se ptát, co tento pokles způsobilo. Bylo to způsobeno indexy obchodní aktivity? Pro zajímavost, včerejší americký index PMI ve službách ISM dopadl lépe, než se očekávalo.

Přehled páru EUR/USD, 6. března: všichni konečně prozřeli
06.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu bez jakýchkoli překážek pokračoval v růstu. Co jiného mu také zbývá, když Trump pronáší každý den projevy a každý jeho projev je na totéž téma – hrozby, tlak, vydírání, urážky a donucování? Už asi měsíc opakujeme totéž: největším nepřítelem amerického dolaru je Donald Trump. Nečekali jsme, že americká měna se v určitém okamžiku začne hroutit, zatímco bude ignorovat všechny ostatní zprávy a události. Jenže na začátku března se přesně toto stalo. Americký prezident je v podstatě jediným faktorem, který teď řídí pohyby na devizovém trhu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 6. března: toto už není krach, ale kolaps
06.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu nahoru, ale slovo "pohyb" je příliš slabé. Americký dolar se bez silného makroekonomického důvodu během několika dní propadl o 400 pipů. Důvodem jsou výhradně rozhodnutí a výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa, což je teď jasné každému obchodníkovi. Analýza středečních makroekonomických údajů je proto zbytečná. Nejdůležitější zpráva dne, index PMI ve službách ISM, výrazně překonala odhady, a přesto nijak nepřispěla k posílení dolaru. To znamená, že technické, makroekonomické a fundamentální analýzy jsou momentálně nedůležité. Jsme svědky mimořádně vzácného jevu, kdy politické a geopolitické faktory – vycházející z jediné země – vytvářejí na globálních trzích bezprecedentní chaos.

Přehled páru EUR/USD – 5. března: korekční růst, nebo celkový obrat?
05.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí posílil o celkem 110 pipů a před začátkem úterní americké obchodní seance získal dalších 60. Uptrend na euru nevykazuje známky konce, což vzbuzuje otázku, co přesně se na forexovém trhu děje.

Čemu věnovat pozornost dne 4. března? Rozbor zásadních událostí pro začátečníky
04.03.2025 Na úterý je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí, z nichž jedinou významnou je údaj o míře nezaměstnanosti v eurozóně. Tato zpráva však obvykle nemá na obchodníky tak silný dopad jako ta samá z USA, takže je pravděpodobné, že ji trh bude z velké části ignorovat. Makroekonomické a fundamentální kalendáře pro Německo, Spojené státy a Spojené království jsou navíc pro dnešek prázdné.

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 27. února. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu
27.02.2025 K otestování cenové úrovně 1,2659 došlo právě ve chvíli, když indikátor MACD začal stoupat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vhodný bod pro vstup do nákupu libry. Následně pár vzrostl směrem k cílové úrovni 1,2689.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 27. února. Analýza včerejších forexových obchodů
27.02.2025 Nedávný prudký pokles dolaru vyvolaný slabými údaji z amerického trhu s bydlením a posilujícím jenem se dal očekávat. Nižší údaje z americké ekonomiky pravděpodobně přimějí představitele Federálního rezervního systému k častějším diskusím o potřebě dalšího snížení úrokových sazeb. Naproti tomu Bank of Japan uplatňuje zcela odlišný přístup, když usiluje o zpřísnění měnových podmínek.

Dolar ignoruje varovné signály
26.02.2025 Euro v reakci na výsledky parlamentních voleb v Německu výrazně kolísá a neví, jak reagovat. Pokud by se objevila šestá strana, která by jen o zlomek minula práh 5 %, mohl by se EUR/USD dramaticky propadnout. Investoři nyní zvažují, zda Friedrich Merz dokáže rychle sestavit koalici. Skutečnost, že lídr Křesťanskodemokratické unie již jedná se sociálními demokraty o navýšení výdajů na obranu o 200 miliard eur, je příznivci eura vnímána pozitivně.

Trhy. První výsledky Trumpova prezidentského mandátu. Co bude dál? (Potenciální růst páru USD/CAD a pokles EUR/USD.)
21.02.2025 První dopady prezidentského mandátu D. Trumpa na finanční trhy jsou smíšené. Podívejme se na klíčové poznatky. Začneme-li akciovými trhy, americký zůstal poblíž předchozích historických maxim. Široký tržní index S&P 500 se po měsíci Trumpova prezidentství (oficiálně se ujal úřadu 20. ledna) obchodoval poblíž lokálního maxima 6 127,50 bodů. Průmyslový DOW 30 sice nedosáhl maxima 45 000,00 bodů, ale zavřel poblíž, stejně jako hi-tech index NASDAQ 100.

GBP/USD. 4. února. Zaznamená trh zasedání Bank of England?
04.02.2025 Pár GBP/USD se v hodinovém grafu v pondělí obrátil a vykázal výrazný růst, když uzavřel nad páteční úrovní. Konsolidace páru nad zónou rezistence 1,2363–1,2370 naznačuje možné pokračování vzestupného trendu směrem k další rezistenci 1,2488–1,2508. Naopak konsolidace pod zónou 1,2363–1,2370 by mohla signalizovat obnovení poklesu a začátek medvědího trendu.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 31. ledna: ECB a Fed trhy zklamaly
31.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu večer a během čtvrtka obchodoval opatrně. Na jednu stranu dopadly výsledky zasedání Evropské centrální banky (ECB) a Federálního rezervního systému (Fed) přesně podle očekávání. Na druhou stranu se stále jednalo o zasedání centrálních bank, přesto trh reagoval, jako by se jednalo pouze o indexy obchodní aktivity. V předchozích článcích jsme varovali před příliš rychlými závěry. Po významných událostech trh vždy potřebuje čas, aby informace plně zpracoval a projevil svou definitivní reakci. Jak se včera ukázalo, nebylo moc co zpracovávat.

Přehled páru GBP/USD na 31. ledna: Jerome Powell odpověděl na klíčovou otázku!
31.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu večer a po celý čtvrtek obchodoval opatrně, ačkoli ve hře bylo několik fundamentálních katalyzátorů. Tato nejistota byla způsobena do značné míry tím, že trh dostal informace, které očekával. Federální rezervní systém se ve středu večer rozhodl ponechat klíčovou úrokovou sazbu beze změny. Jerome Powell během tiskové konference potvrdil, že Fed nebude ustupovat požadavkům prezidenta Donalda Trumpa. Tyto obavy byly v popředí zájmu investorů a poskytnuté odpovědi byly přesně takové, jaké všichni očekávali.

DeepSeek je pro ChatGPT výzvou: Proč čínský nástroj umělé inteligence mění situaci na Wall Street?
28.01.2025 S rostoucím zájmem o inovace v oblasti umělé inteligence byly futures na technologický Nasdaq na začátku tohoto týdne pod značným tlakem. Do centra pozornosti se dostala čínská společnost DeepSeek, která uvedla na trh cenově dostupný a výkonný model umělé inteligence.

Prognóza pro pár USD/JPY na 27. ledna 2025
27.01.2025 Pár USD/JPY po zasedání Bank of Japan neprorazil směrem dolů; technicky se ale obrátil na očekávané Fibonacciho 11. časové linii. Teď očekáváme pohyb ceny k cílové úrovni supportu 151,30.

DXY: Index amerického dolaru. Trumpova prohlášení oslabují dolar
24.01.2025 Index amerického dolaru (DXY) už druhý den v řadě klesá, dostal se na nové měsíční minimum, intradenně klesl o téměř 0,40 % a má i nadále nakročeno k tomu, aby zaznamenal ztráty už druhý týden v řadě.

Obchodní doporučení a analýza měnového páru EUR/USD na 23. ledna: Euro roste, dokud může
23.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval ve svém slabém vzestupném pohybu, přestože neexsitovaly žádné fundamentální důvody pro to, aby euro opět rostlo. Ačkoli by se dalo spekulovat, že pokles dolaru byl v pondělí a úterý ovlivněn Trumpovými prohlášeními o clech, ve středu americký prezident neučinil žádné významné prohlášení, které by tuto domněnku posílilo. To naznačuje, že současný růst páru má čistě technický charakter.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 22. ledna: roky plné nudy bez Trumpa jsou za námi
22.01.2025 Měnový pár EUR/USD začal během úterní seance podle očekávání získávat zpět velkou část pozic, které ztratil v pondělí. V pondělí americký dolar zaznamenal prudký pokles v důsledku inaugurace Donalda Trumpa a reakce trhu na jeho prohlášení a plány. Konkrétní důvody poklesu dolaru však nebyly zjištěny. Jak jsme předpokládali, dolar do úterý získal většinu ztracených pozic zpět.

Přehled páru GBP/USD na 22. ledna: Krátký oddech libry se chýlí ke konci
22.01.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý kopíroval pokles páru EUR/USD. Jak bylo uvedeno v předchozích analýzách, pondělní pokles dolaru postrádal fundamentální základ a očekávala se korekce. Je důležité zdůraznit, že nevytváříme důvody pro každý pohyb trhu. Někdy dochází k cenovým výkyvům bez hmatatelných důvodů. Trhy mohou reagovat nezávisle na fundamentech nebo makroekonomických faktorech, což znamená, že instrumenty se mohou pohybovat bez zřetelného důvodu. Často to má nějakou základní logiku, i když není na první pohled zřejmá. V pondělí se zdálo, že tato logika chybí, a my se vyhýbáme tomu, abychom z nesouvisejících zpráv dodatečně dělali příčinu tržních pohybů. Kolik lidí přesně předpovědělo pondělní pokles dolaru o 150 pipů? Prakticky nikdo. Stojí za zmínku, že Donald Trump nezveřejnil nic zvlášť převratného.

Vývoj GBP/USD dne 21. ledna. Nové výzvy pro libru
21.01.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD v pondělí dostal nad korekční hladinu 261,8 % na úrovni 1,2303. Uzavření pod touto úrovní však naznačuje obrat ve prospěch amerického dolaru a začátek nového poklesu směrem k úrovni 1,2191. Nákupní signály bych v blízkosti 1,2191 nebo 1,2303 nehledal, protože obchodníci tyto úrovně opakovaně ignorovali.

Obchodní doporučení a analýza měnového páru EUR/USD na 21. ledna: Rychlý růst a... rychlý pokles?
21.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí rychlý růst o téměř 200 pipsů. K takovému pohybu neexistovaly žádné fundamentální důvody; trh nečekaně reagoval na Trumpovu inauguraci. Kdo však mohl předpovědět výprodej amerického dolaru? Někdo by mohl uvažovat o standardním vysvětlení "zvýšeného rizikového sentimentu na trhu". Je důležité poznamenat, že pokles dolaru začal dlouho před inaugurací, což naznačuje, že nebyl přímým důsledkem Trumpova projevu. Své plány na přetvoření Ameriky a světa zopakoval již mnohokrát, takže během dne se nic zvlášť překvapivého ani nového neodehrálo – ve hře byla jen nálada na trhu.

Jak 21. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.01.2025 Měnový pár EUR/USD vykázal v pondělí prudký a silný růst. Euro začalo posilovat téměř okamžitě po otevření trhu a charakterizovalo tím začátek dne i týdne. Tento pohyb naznačuje, že pokles dolaru nesouvisel s konkrétními ekonomickými faktory. Jedinou významnou událostí naplánovanou na tento den byla inaugurace Donalda Trumpa, která proběhla bez jakýchkoli incidentů. Pokles dolaru lze přirozeně spojovat s touto událostí. Ačkoli Trump učinil několik důležitých prohlášení, nutno dodat, že pokles dolaru začal mnohem dřív než Trumpův projev nebo samotná inaugurace. Tento vývoj reflektuje nepředvídatelné emoce na trhu. Podobným nevyzpytatelným pohybům je podle nás dobré se vyhnout. I když se včera objevilo několik solidních obchodních signálů, obchodování v době ostře sledovaných událostí se obvykle neobejde bez nevyzpytatelných pohybů cen, náhlých zvratů a zvýšené volatility.

Graf dne – EURUSD (20.01.2025)
20.01.2025 Dnes v 18:00 proběhne inaugurace Donalda Trumpa jako 47. prezidenta Spojených států. Dříve v den, před inaugurací, byl dolar jednou z nejslabších měn mezi měnami G10. Dolarový index klesl o 0,30 % na 108,8000, zatímco EUR/USD se obchoduje o 0,45 % výše, tažený silou eura na opačné straně.

Síla dolaru roste: Jaký vliv to má na světové trhy a Vaše investice?
16.01.2025 Americký dolar se často ocitá pod drobnohledem analytiků i kritiků, kteří předpovídají jeho klesající vliv v globální ekonomice. Přesto aktuální data hovoří jasně: dolar je nejsilnější za poslední dva roky. Podíl dolaru v mezinárodních platbách přes systém SWIFT vzrostl, měnový pár EUR/USD se obchoduje kolem hodnoty 1,03, kurz USD/CZK dosahuje 24,5 a dolarový index, který měří sílu dolaru vůči koši měn, se pohybuje blízko svým 20letým maximům. Tyto hodnoty potvrzují, že dolar zůstává klíčovou měnou světové ekonomiky. Proč dolar posiluje a co to znamená pro trhy?

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 16. ledna: Libra klesá stejně rychle jako stoupá
16.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenával ve středu po většinu dne zisky, což je trochu nezvyklé. Velká Británie zveřejnila dříve během dne report o inflaci, ze kterého vyplynul prosincový pokles. Uvedené naznačuje, že Bank of England (BoE) může zaujmout výrazněji holubičí postoj, což by britské měně mohlo přinést nové výzvy a potenciální poklesy. Libra přesto pokračovala v růstu téměř až do večera. Pohyb nahoru pokračoval i po zveřejnění reportu o inflaci v USA, i když report výrazněji neindikoval pokles dolaru. Trh však nebyl schopen udržet rally až do večera a přešel na novou vlnu prodeje, která působila konzistentněji než předchozí růst.

EUR/USD: Veškeré pochybnosti v neprospěch dolaru. Americký report o indexu spotřebitelských cen tlačí na dolar
16.01.2025 Smíšený report o indexu spotřebitelských cen v USA, který byl zveřejněn na začátku americké obchodní seance, přinesl víc otázek než odpovědí. Zatímco celkový index spotřebitelských cen (CPI) splnil očekávání a naznačil zrychlení celkové inflace, jádrový CPI se dostal do "červených čísel" a naznačil zpomalení tohoto klíčového ukazatele. Pár EUR/USD se v reakci na report držel kolem úrovně 1,03, a dokonce otestoval hladinu rezistence 1,0350, která odpovídá střední linii indikátoru Bollingerových pásem v denním grafu.

Forex: Euro oslabuje vůči dolaru navzdory přechodnému růstu po údajích o inflaci v USA
15.01.2025 Euro dnes oslabuje vůči americkému dolaru, a to navzdory přechodnému růstu po zveřejnění údajů o prosincovém vývoji inflace ve Spojených státech. Krátce před 18:00 SEČ jednotná evropská měna ztrácela zhruba čtvrt procenta a pohybovala se v blízkosti 1,0280 EUR/USD.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 17. prosince (americká seance)
18.12.2024 Test ceny 154,18 se shodoval s pohybem indikátoru MACD výrazně nad linií nula, což významně omezilo další růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem během seance dolar nenakupoval.

EUR/USD: 17. prosince. Lagardeová nepodpořila býky
17.12.2024 Pár EUR/USD se v pondělí vrátil ke korekční úrovni 323,6 % (1,0532), kde se obchoduje už několik týdnů. Odraz od ní nám umožňuje předpokládat mírný pokles k úrovni 1,0420, ale cenový pohyb zůstává horizontální. Pouze zpravodajské pozadí může vyvolat výraznou aktivitu medvědů nebo býků, která povede k silnému směrovému pohybu. Do té doby zůstane pohyb páru pravděpodobně stejný jako v posledních dnech či týdnech.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 9. prosince. Zasedání ECB a nic jiného
09.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval nepříznivě. Zatímco ve 4hodinovém časovém rámci to nebylo patrné, v 5minutovém grafu to patrné bylo. Cena oscilovala mezi stagnací, prudkým růstem a stejně prudkým poklesem. Pátek se ukázal jako obzvláště náročný, protože evropská obchodní seance se zdála být pouhou předehrou ke zveřejnění údajů z amerického trhu práce, po kterém došlo k volatilním cenovým výkyvům. Smíšené signály mohou vysvětlovat počáteční pohyb vzhůru následovaný pozdějším poklesem: rostoucí míra nezaměstnanosti (negativní pro dolar) v kontrastu s výraznějším než očekávaným nárůstem počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor (pozitivní pro dolar). Tato dualita dává při zpětném pohledu smysl, ale obchodování na jejím základě bylo mimořádně obtížné.

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 9. prosince: libra využívá každou příležitost k růstu
09.12.2024 Pár GBP/USD v pátek celkově pokračoval v růstu, i když ke konci dne zaznamenal mírný pokles. Časový rámec 1H ale zřetelně ukazuje vzestupnou trendovou linii, která potvrzuje pokračování korekčního pohybu. Dokud se cena neusadí pod ní, nemá smysl mluvit o novém downtrendu, který začal před dvěma a půl měsíci a mohl by trvat mnohem déle.

EUR/USD. 28. listopadu. Býci se budou muset hodně snažit
28.11.2024 Ve čtvrtek měnový pár EUR/USD konsolidoval nad Fibonacciho hladinou korekce 323,6 % na úrovni 1,0532. Tento pohyb zvyšuje možnost dalšího růstu směrem k další Fibonacciho hladině 261,8 % na úrovni 1,0662, jak už jsme zmínili dříve. Býci však budou muset vynaložit značné úsilí, aby úroveň 1,0532 udrželi. Včera euro podpořilo minimum zpráv. Dnes je jediným významným údajem zpráva o inflaci v Německu, která však nemusí býkům stačit k udržení růstové dynamiky. Uzavření pod úrovní 1,0532 by mohlo znamenat ukončení fáze korekce.

GBP/USD. 28. listopadu. Medvědi musí udržet současné úrovně
28.11.2024 Pár GBP/USD se v grafu 1H ve čtvrtek konsolidoval nad zónou 1,2611–1,2620 a naznačuje tak další růst k zóně 1,2709–1,2734. Tato oblast je pro medvědy klíčová a její ztráta by signalizovala obrat trendu a umožnila by býkům převzít kontrolu. Odmítnutí v této zóně by zachovalo medvědí trend a naznačilo potenciální pokles páru.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 28. listopadu? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
28.11.2024 Ve středu měnový pár EUR/USD pokračoval v korekci, přestože pro takový pohyb neměl dostatečné důvody. Spojené státy včera zveřejnily pět významných zpráv, z nichž čtyři neměly žádný dopad, jelikož jejich hodnoty odpovídaly odhadům. Jedinou významnou zprávou byly údaje o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, které byly o 0,3 % nižší, než se očekávalo. Pokles dolaru tak byl do jisté míry opodstatněný. Problém však spočívá v tom, že dolar začal oslabovat už dopoledne, přestože americké statistiky byly zveřejněny později odpoledne. To naznačuje, že trh měl tendenci prodávat dolar od samého začátku dne.

Přehled vývoje EUR/USD dne 28. listopadu 2024: Euro udělalo první krok vpřed
28.11.2024 Měnovému páru EUR/USD se ve středu po četných pokusech podařilo překonat linii klouzavého průměru. Pozoruhodné je, že se tak stalo ještě před zveřejněním amerických makroekonomických statistik, které byly zveřejněny současně a teoreticky mohly ovlivnit pohyb páru. Spekulace naznačují, že tvůrci trhu mohli být se zprávami předem seznámeni, což je přimělo snížit objem držených dolarů. Pokles dolaru o několik desítek bodů však lze stěží kvalifikovat jako kolaps nebo rozsáhlý výprodej.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začátečníky na 22. listopadu. Analýza včerejších forexových obchodů
22.11.2024 Test cenové hladiny 154,34 se shodoval s okamžikem, kdy se indikátor MACD začal pohybovat dolů od linie nula, což potvrdilo platný bod k prodeji dolaru. Výsledkem byl pokles páru o 30 pipů, ale cíl nebyl dosažen. Nákupní signály na hladině 154,64 byly ignorovány, protože indikátor MACD byl v době testu daleko od linie nula. Dnešní zprávy o růstu indexu spotřebitelských cen v Japonsku dočasně posílily jen a podpořily očekávání týkající se potenciálního zvýšení úrokových sazeb Bank of Japan. Silný americký dolar nicméně ve složité geopolitické situaci dál přitahuje poptávku.

Přehled vývoje páru EUR/USD dne 22. listopadu 2024: Euro směřuje k dalšímu poklesu
22.11.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu a ve čtvrtek obchodoval monotónně a nevýrazně. Po dosažení úrovně Murray 2/8 na úrovni 1,0498 cena neprovedla žádnou korekci směrem vzhůru ani se výrazněji nepohnula a místo toho konsolidovala do strany. Euro se nedokázalo usadit ani nad klouzavým průměrem, který zůstává velmi blízko současných cenových úrovní. To vede k prvnímu závěru: na trhu chybějí kupci.

Přehled páru GBP/USD na 14. listopadu: Inflace v USA nepřekvapila, euro a libra mohou zaznamenat menší korekci
14.11.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu vyhnul dalšímu poklesu, ale pauza může být krátkodobá. Dříve jsme varovali, že růst inflace v USA už mohl být započítán do ceny, protože je běžnou praxí, že tvůrci trhu předem zohledňují známé zprávy. Růst inflace byl patrný už minulý týden a vzbudil otázku, jak se skutečné údaje budou lišit od prognózy. Jak se ukázalo, žádná odchylka se neobjevila, takže obchodníci neměli ani jeden sodliní důvod k nákupu nebo prodeji.

Přehled páru EUR/USD na 13. listopadu: Euro pokračuje v poklesu
13.11.2024 Měnový pár EUR/USD většinu úterka pokračoval v poklesu. V tuto chvíli je téměř zbytečné sdělovat, co je očividné – euro klesá kvůli faktorům, na které poukazujeme od začátku roku. Stále věříme, že hlavním důvodem poklesu eura je téměř úplné zohlednění uvolňování měnové politiky Fedu ze strany trhu. Pokusme se odhadnout, kde by euro mohlo skončit.

Přehled vývoje EUR/USD dne 12. listopadu. Výmluvný začátek nového týdne
12.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v poklesu. Trh se na začátku týdne překvapivě vrhl do nákupů dolaru, přestože v USA ani v EU nedošlo k žádným významným událostem. To poukazuje na ohromnou poptávku po dolaru, kterou jsme podcenili. Když se ohlédneme zpět, trh strávil dva roky výprodejem amerického dolaru bez zřejmého důvodu. Analytici hovořili o oslabování americké ekonomiky, riziku recese, uvolňování politiky Federálního rezervního systému, a dokonce o možném kolapsu ekonomiky. Tato tvrzení se snažila racionalizovat chování trhu, ale my jsme v průběhu celého roku 2024 tvrdili, že je pokles dolaru nelogický. Tvůrci trhu uměle tlačili měnový pár EUR/USD výše bez jakéhokoli podstatného důvodu – bylo to obyčejné manipulování s trhem.

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 12. listopadu. Dolar neúnavně roste
12.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v plynulém poklesu, a to navzdory tomu, že v USA ani v EU nedošlo k žádným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Jak jsme opakovaně konstatovali, dolar je podhodnocený, zatímco euro je překoupené. Trh v průběhu roku 2024 oceňoval očekávané uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 12. listopadu: Britská libra balancuje na hraně
12.11.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí také klesl, ale zůstal v horizontálním kanálu se spodní hranicí kolem úrovně 1,2850. Celý rok 2024 jsme upozorňovali na "superodolnost" libry ve vztahu k dolaru. Když libra roste, posiluje víc než euro, a když klesá, pak méně prudce než euro – ve vztahu k volatilitě. Zatímco euro prudce klesá, libra už týdny stagnuje. Věříme ale, že takto to nebude věčně. Stejné faktory, které tlačí euro dolů, ovlivňují i libru. Bank of England nakonec sníží sazby stejně jako Evropská centrální banka a Federální rezervní systém – je to jen otázka času. Během příštího půl roku může BoE snižovat sazby pomalu a s přestávkami, ale nakonec tempo snižování zrychlí, až se další centrální banky přiblíží ke konci svých cyklů uvolňování.

Přehled vývoje GBP/USD. Týdenní výhled – O osudu dolaru rozhodne inflace v USA
11.11.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátečním poklesu navzdory absenci významných makroekonomických nebo fundamentálních událostí. Důvody poklesu britské libry byly podobné těm, které ovlivnily euro. Jak už jsme uvedli dříve, závěry o zasedání FOMC by se neměly vyvozovat ihned po události, ale nejdříve 24 hodin poté. Co jsme viděli ve čtvrtek večer? Na trhu nedocházelo k téměř žádné aktivitě – jen drobný pokles dolaru a nedostatek významného zájmu. V pátek však dolar získal 70 pipsů. I když libra v posledních týdnech stagnuje, širší výhled se nemění. Hlavní je, že trh reagoval nákupem dolaru hned po zasedání Fedu. Britská libra měla potíže s významnější korekcí. Tyto dva faktory považujeme za velmi důležité.

🟡Zlato před rozhodnutím Fedu roste o 0,85 %
07.11.2024 Po prezidentských volbách v USA, které přinesly značnou volatilitu, pokračují tržní turbulence. Trumpovo vítězství zřejmě ještě více ztížilo úkol Fedu, i když dnešní rozhodnutí pravděpodobně nepřekvapí. Nicméně výraznější posun v komunikaci Fedu oproti zářijovému zasedání by mohl signalizovat reakci na výsledky voleb, i když trh již naznačil potřebu menšího počtu snížení sazeb. Jak může dnešní rozhodnutí Fedu ovlivnit klíčové trhy a bude Fed signalizovat opatrnější přístup k budoucímu snižování sazeb?
Související klíčová slova:
Pád dolaru | Situace v eurozóně | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Organizace Conference Board | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ekonomické problémy | Indexy PMI | Úrovně retracementu | Počet nakažených koronavirem | Údaje z USA | Čínské strany | Pokračování klesajícího trendu | ApeCoin | Take Profit | Tempo růstu | Odvětví | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Růst akciového trhu | Index výdajů na osobní spotřebu | Cena platiny | Oživení cen | Zlato jako investice | Futures na pšenici | SP500 | Overbalance | EUR | Doba obchodování | Index aktivity ve zpracovatelském průmyslu | Zkušenosti | Energetické firmy | Nárůst objemů | Obchodování během volebního období | Akciové trhy | Alphabet | Zpravodajské události | Vstupy | Australská centrální banka | Platina | Exporty | Opětovný pokles | Pozitivní vliv | Jasný trend | Včerejší zpráva | Obchodník | Long pozice | Mince | Cenový pohyb | Oživení poptávky | Holubičí tón | Signature Bank | Siemens Energy | Analytický tým | Trend | Bank of Japan | BTC | Silicon Valley Bank | Global Forex | Americký dolarový index | Oznámení výsledků | Nikl | Očekávané výsledky | Odvetná cla vůči USA | Statistiky | Úřad práce | Ochranné příkazy | Dovoz do USA | SPI Asset Management | Investiční banky | Korelace | Technické signály | Ropný institut | Makroekonomika | Snížení těžby skupinou OPEC+ | Německá průmyslová produkce | Vývoj ceny hliníku | IG Markets | Silný support | Boční kanál | Britská libra | Aktiva | Růst měnového páru EUR/USD | Dolar (USD) | Citigroup | EURJPY | Příležitost k prodeji | Bezpečné útočiště | Širší index | Snížení úroků | Klidné obchodování | Predikce vývoje | Indexy na Wall Street | Index aktivity | Optimismus investorů | Americká zpráva | Měnové zasedání | Investing | Nákupní pozice | Organizace zemí vyvážejících ropu | Kolaps | Japonská měna | Důležité zprávy z USA | Unce zlata | ISM ve službách | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Zvýšení cel | Zveřejnění výsledků hospodaření | Odpočinek | Vliv na trh | Ropa WTI a Brent | Člen rady guvernérů | Poplatky | Zasedání ECB | Výnosy dluhopisů | Oživení v Číně | Zveřejnění výsledků | Hurikán | Manažeři | Analýzy | Pravděpodobnost | Alexandr Novak | Šéf Fedu Jerome Powell | Vysoká volatilita na trzích | FAO | Gold.plus Martin Stránský | Indexy S&P | Chování trhu | Válka | Lagardeová | Aktuální tržní sentiment | Nárůst cen energií | Zprávy z USA | U.S. Dollar index | Americká inflace | Ethereum | Dovoz z USA | Údaje o maloobchodních tržbách | Růst sazeb | Heraeus | Pokračování poklesu | Tržní kontext | Expanze | Exchange | Rostoucí ceny | Dovoz z Číny | Krize na Ukrajině | Reality | Trumpova agenda | Výkyvy | Nová cla | Analýza COT | Stephen Innes | APP | Krátkodobý rostoucí trend | Budoucí vývoj dolaru | Posilování dolaru | Nevada | Goldman Sachs | Kurz BTC | Údaje MMF | Makroekonomické zprávy | Inspirace | Asijské trhy | Investovat v roce 2020 | Saúdská Arábie | Období volatility | Index ekonomické nálady | Strach | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Výrazný vzestup | Německý DAX | Intervence japonské centrální banky | Udržení inflace | Geopolitické napětí | Nezaměstnanost | App Store | Inaugurace Donalda Trumpa | Aktuální cena zlata | Index spotřebitelské nálady | Podpora ekonomice | Trend měnového páru | Zavedení embarga EU | Výsledek zasedání Fedu | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Situace na Ukrajině | Cena zlata | Bankéři | Patová situace | Kurz BTC/USD | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Akcie dnes | Medvědí postoj | Reserve Bank of Australia | Christine Lagarde | Burza | Trumpová | Grains Index | Konkurenční výhoda | Širší index S&P 500 | Hlavní události | Support/rezistence | Obavy z ekonomických dopadů | Dobré obchodní signály | Rostoucí inflace | Negativní výhled | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Výdaje japonských domácností | Červená linie | Člen Rady guvernérů Fedu | Směrnice | Organizace ADP | Medvědí výhled | Americké ministerstvo financí | Gold | FedWatch Tool | Konflikty | Proražení | Kryptoměna Bitcoin | Dopad na ekonomiku | Suroviny | Institut API | Oznámení | Hurikán Francine | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Předpověď pro GBP/USD | Ekonomika Evropské unie | Šuniči Suzuki | Analytický tým FXstreet.cz | ANZ Research | Profesionální obchodníci | Break-Even | Dolar dnes | Dovozní cla | Farmaceutika | Volby | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Trumpovo rozhodnutí | Vývoj na trzích | Americký prezident | Klouzavé průměry | Hospodářský růst v EU | Zahájení prodeje | Stanovený kurz | Výrazný pohyb | Exinity Han Tan | Nastavení úrokových sazeb | Růst cen | Zasedání Evropské centrální banky | Vývoj amerického dolaru | Sentiment na trzích | Přijetí | Nizozemsko | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Snížení úrokových sazeb | Fundamentální analýza pro začátečníky | Pandemie COVID-19 | Společnosti obchodující s kovy | Vysoké riziko | BHP | Commodity futures | Plán obchodování pro EUR/USD | Obchodní příprava | Pomoc ekonomice | Rubl | Výkon | CZK | Zasedání FOMC | Posilování japonského jenu | Podnikání | Ministerstvo práce | Pokračování vzestupného trendu | Kurz EUR/USD | Pokles EUR/USD | Změny tržních podmínek | Trhy a komodity | Růstový pohyb | Země EU | Dolarový index | Zavírací cena | Americký dolar (USD) | Evropská obchodní seance | Důležité zprávy | Vývoj měnového páru | Třetí vlna | Hodinový graf | Nepředvídatelnost | NZD/USD | Gap | Výnosy desetiletých dluhopisů | Investice do infrastruktury | Inflace | Dell Technologies | Americké regulační orgány | Prezidentské volby USA | Události tohoto týdne | Zpráva Commitment of Traders | Problémy v Číně | Obavy investorů | Vlnová analýza | Ceny cukru | Předchozí růst | Pozitivní sentiment | Korekční pohyb | Strategie mean reversion | Americké výnosy | Představitelé ECB | Make America Great Again | Snížení těžby skupinou OPEC | Rafinerie | Obchodní seance | Trojúhelník | Výrazný růst | Zpráva NFP | xStation | Výrazný pokles libry | Kanadský dolar | Jak investovat do komodit | Hodnota zlata | Index volatility VIX | Graf | Utahování měnové politiky | Cenové rozpětí | Purple Trading Štěpán Hájek | Vicepremiér | Výhled | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | CMC Markets | Burzy v Evropě | Příkaz | Vývoj ceny ropy Brent | Oslabování eura | BP | Průmysl | Politické faktory | Oživování ekonomiky | Uvolnění měnové politiky | Evropská měna | Dow Jonesův index | Očekávání analytiků | Centrální banky | Pravidla obchodování | Zpráva | Silicon Valley Bank (SVB) | Momentum | Sledované komodity | Glencore | David Meger | Obchodní plán | Čínský start-up DeepSeek | Zvyšování sazeb | Časté změny | Celková inflace | Capital Markets | USD index | Více obchodů | Futures na železnou rudu | Graf vývoje | Nové trhy | Vliv úrokových sazeb | Zdravotnické technologie | Krize v Německu | Znehodnocování měn | Sankce | Zveřejněná data | Ceny elektřiny | Covid | Dolary | Inflace spotřebitelských cen | Ritterbusch and Associates | Globální ekonomiky | Nabídka | Podíl dolaru | Nákup dolaru | Washington | Zavedení embarga | Powell a Fed | Oanda | Klíčové trhy | Ropný institut API | Problémy eurozóny | Tamás Varga | Počet pracovních míst | Výprodeje | GAAP | Rabobank | Býčí signál | Nové signály | Politické vlivy | UCITS | Diskont | Dovoz ropy | DeepSeek | Kontrakt na burze | Uptrend | Index ISM ve službách | Futures | TD Securities | Přesun výroby | Pohyb ceny | Úspěšné obchodování | Zvýšit zisky | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Ambarella (AMBA.US) | Zavírací ceny | Obchodní pravidla | Reakce trhu | Silný růstový pohyb | Ekonomiky | Snížení nákladů | Nejdůležitější události | Čínští vládní představitelé | CL | Odhodlání | Regionální statistika | Události v eurozóně | Donald Trump | Pohyby cen | Zprávy o inflaci | Čínský jüan | Kryptoměnový sektor | Volatilita | Nový trend | Maďarsko | Evercore ISI | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Výroky prezidenta | Ceny hliníku | Průmyslová produkce | Silný býčí signál | Směřování trhu | Marc Chandler | Graf ceny zlata | Dobrý nápad | Zápis z posledního zasedání Fedu | Cenové hladiny | HDP Číny | Prodej dolaru | Největší americké banky | Státní dluh | Sazby v USA | Net-long pozice | Dow Jones | Ziskové pozice | Index podnikatelské aktivity | Bydlení | Předstihové indikátory | Výsledky za první čtvrtletí | Rekordní minimum | Peníze | Vývoz ropy | Euro dolů | Turecko | Brent | Ceny palladia | Prudký pokles | Politika | Hlavní úrokové sazby v USA | Exxon Mobil | Vítězství Kamaly Harrisové | Booking | Obchodní instrument | Jüan | CHN.cash | Očekávání | Společnost Alphabet | Rovnováha | Odvetná cla | Snižování sazeb | Expert | Obchodní pásmo | Futures na DAX | Flat | Ekonomika EU | Zpomalení čínské ekonomiky | Palladium | Nový virus | Státní pomoc | Růst kryptoměnového trhu | Joe Manimbo | Vybírání zisků | Příležitost k nákupu | Americké energetické firmy | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | Nárůst nezaměstnanosti v USA | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Trump včera | Fosilní paliva | Harris | Index USDIDX | Trendové čáry | Příkaz Take-Profit | Indikátor RSI | Války na Ukrajině | Americké ministerstvo práce | Míra nezaměstnanosti v EU | Obchodní týden | Guvernér BoE | Vývoj ceny ropy WTI | Invaze na Ukrajinu | Evropské měny | Zpomalení globální ekonomiky | List The Wall Street Journal | Sentiment investorů | EUR/CAD | Ekonomické ukazatele | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Silná rezistence | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | Dolar index | Inverze výnosové křivky | Saxo | Hedgeové fondy | Janet Yellenová | Obchodní signály | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Klouzavý průměr SMA | Falešný průraz | Americký index | Nepřipravenost | Příležitosti | Euro roste | Akcie a ETF | Itálie | Obnovitelné zdroje energie | Snížit úrokové sazby | Nárůst cen | Americká lehká ropa | Zaměstnanost | Obchodní pokyny | MiFID II | Fundamentální analýza | BreakEven | Rozpočtový deficit USA | Offshore jüan | Objednávky | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Prognóza | Americké prezidentské volby | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Použití finanční páky | Asset management | Trh práce | Prezident Fedu | První obchodní den | Seasonax | Růstový impuls | Dnešní seance | Britská centrální banka | Nákup libry | Očkování proti covidu-19 | Komoditní index Bloombergu | Obchodníci | Ekonomické dominance | Polovodiče | Tempo poklesu | Ztráty dolaru | Futures trhy | Pokles inflace v USA | Základní pravidla obchodování | Růst amerického dolaru | BoE Andrew Bailey | Pochybnosti | Hamburg Commercial Bank | Micron | Štěpán Hájek | Patterny | Objem obchodů | Obchodování v pátek | Skupina investorů | Dobrý výsledek | Velká Británie | Intradenní obchodování | Úrokové sazby v USA | Kamala Harrisová | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | Investovat do zlata | Hospodářský vzestup | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | CME FedWatch | Technologické akcie | Kritický týden | Důvody pro posílení | Klíčové události | Ropný trh | Volatility | Výnos desetiletého dluhopisu | Postranní pohyb | Mt. Gox | Long | Vývoj hlavní úrokové sazby | Chování | Bullish | Fundamentální události | Pozice velkých spekulantů | Trendová linie | Kontrakty | Hospodářské krize | Poptávka po ropě v Číně | Zpomalení ekonomiky | BitStock | Finanční společnosti | Aktivita trhu | Energetický trh | Lira | LYNX Trading | Geopolitická rizika | Futures euro | Zasedání centrálních bank | AUD | JOLTS | Inflace v eurozóně | Index SPX | Zvyšování mezd | Chicago Mercantile Exchange | Vývoj měnového páru GBP/USD | Pohled na euro | S&P500 | Zprávy a události | Zdravotní péče | Opatření | Meziroční růst | Commodity Futures Trading Commission | Coinbase (COIN.US) | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Oslabení eura | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Sázky na pokles | Klesá dolar | Přehled forexových obchodů | Trh | Sezónnost | Lukáš Kovanda | Skalping | Makroekonomické události | Zkušenost | Czech Fund | Friedrich Merz | Žádný trend | Centrální banky USA (Fed) | Australská centrální banka (RBA) | Zdroje energie | Počasí | Průměrné mzdy | Naeem Aslam | Falešné signály | Ruský prezident | Dollar Index | Open | Napětí na finančních trzích | CMC | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Pandemie koronaviru | Ceny plynu | Sell pozice | Důvody posilování | Celní politika | Dodávky ropy | Důvody posilování dolaru | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Index | Prezident Trump | Dlouhodobý růst | Politika amerického prezidenta | Vice | TradingView | Vyšší náklady | Měď | Směnný kurz | Období nejistoty | Dolar roste | Obchodní války | EUR/MWh | Sell | MMF | Kondice ekonomiky | Pohyby na měnových trzích | Vývoj ceny stříbra | Obchodní bilance eurozóny | Výroba v eurozóně | Zpřísnění měnové politiky | Historická data o volatilitě | Eura | Komise | Spirit AeroSystems | Nejistoty | LIBOR | Rovnováhy | Trumpovy vlády | Pozitivní zpráva | Americká centrální banka | Plán obchodování EUR/USD | Bílý dům | Kapitál | Ropa Brent | Posílení | Devalvace | Rijád | Evropský automobilový průmysl | Agentura Reuters | Fair Value | Podmínky na trhu | Dopady na komodity | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Interactive Investor | Společnosti | Projev Jeroma Powella | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Investice do zlata | Údaje o inflaci | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Euro včera | S&P | Regulátoři | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Šéf centrální banky | Obchodní signál | Unie | Stimulační plán | Jednoduché tipy | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Důvěra investorů | Maloobchodní tržby | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Kurz dolaru | Akciové indexy | Překoupené zóny | Marka | Dobré obchodní příležitosti | Vládní představitelé | Freeport-McMoRan | Akciové trhy a komodity | Christine Lagardeová | Komoditní index | Vysoká inflace | Americké měny | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Desetileté výnosy | Domácnosti | Start-up DeepSeek | Japonské ministerstvo financí | Seasonax.com | High Ridge Futures | Sentiment na akciových trzích | Americké státní dluhopisy | Obchodování na Wall Street | Obchodní napětí | Wall Street Journal | Úroda | Zóny supportu a rezistence | Akcie výrobce letadel | Ocel | Mary Dalyová | Aktuality z komoditních trhů | Futures kontrakty na bavlnu | IEA | Anglie | Týdenní výhled | Pokračující medvědí trend | Omezené riziko | Zpráva o vývoji inflace v USA | COT reporty | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Francine | Asie | Vývoj cen ropy | Zprávy z Fedu | Deficit | Pandemie COVID | Intradenní volatilita | Zásady money managementu | Jednoduché tipy pro začátečníky | Kontrakty na bavlnu | Invaze | Kiliçdaroglu | Moskva | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Ben Broadbent | G7 | Joachim Nagel | Řízení rizika | Ceny domů | Trumpův projev | Budoucnost | Největší hráči | Zápis ze zasedání ECB | Pokles ceny | Cukr | Tržní sentiment | Virus | Pokračující pokles | Kartel OPEC | Globální dodavatelské řetězce | Snížení poptávky | Inflace zpomaluje | Analytika | AMBA | Volby v USA 2024 | Saxo Capital Markets | Nejvýraznější ztráty | Větší riziko | Vývoj úrokových sazeb ve Spojených státech | Pozornost trhu | Situace v USA | Embargo EU na ruskou ropu | Vývoj meziroční jádrové inflace v USA | Negativní dopad | Sázka na růst | Eskalace | BKNG | Krátkodobé obchody | G10 | Index amerického dolaru (DXY) | Margin | Portfolio akcií | Benzín | MIFID | Akciový index | BKNG.US | Pozornost | Prudký propad | Index Nasdaq Composite | Protest | ELF Beauty | Bankovky | Hospodářský růst v Evropě | Klesající trend | Závislost | Data o volatilitě | Micron Technology | Slabé výsledky | Další růst | Bohatství | Ifo | Stratégové | Offshore | Energetický sektor | Stabilní růst | Futures kontrakty | Conference Board | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | RRR | Američtí investoři | Náklady | Zavádění cel | Oblasti rezistence | Index nákupních manažerů | Volatilnější pohyby | Komise pro futures trhy | Krátkodobý výhled | Aligator | Americká měna | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Tržní panika | Coinbase | Analýza sentimentu | Bitcoin | Měkké komodity | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Druhý odhad amerického HDP | Úroveň rezistence | Pohyb trhu | Pozornost obchodníků | Poptávka | Cena zlata dnes | Kov | Embargo EU | Řetězec | Trhy v roce 2025 | ISM index | Měny rozvíjejících se zemí | Cla na dovoz | Dovozní clo | Regrese | Zboží dlouhodobé spotřeby | Vyšší úroky | Snižování úrokových sazeb | Nákup bitcoinu | Pravidla obchodního systému | Postavení USA | Nový týden | Research | Medvědí pohled | JPMorgan Chase | Vývoj ceny cukru | Slušný zisk | Burzovně obchodované fondy | Odvetná opatření | Marketingová komunikace | Očekávání trhu | Nastavit stop-loss | Směřování trhů | Tlak na USD | Obchodovat | Americké indexy | Golden Gate CZ | Ole Hansen | Bývalý prezident | Grónsko | Rostoucí trendová linie | Euro dolar | Kryptotrh | Obchodní aktivita | Finance | Vysoké inflace | Trader X | Dluhopisy | Indikátor | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Index PMI | Analytici | Trh práce v USA | UTC | Technické korekce | Problémy | Růst měnového páru | Harrisová | Cenový index | Stříbro | Kurz USD/CZK | Video | Zájem o dolar | Úsilí | Fawad Razaqzada | Kolaps akciového trhu | Zpracovatelský průmysl USA | Futures trading | Prostor pro další růst | Trumpovo vítězství | Vyšší sazby | ANZ | Han Tan | Pokles cen | Ropa | Úrokové politiky | Indikátor CCI | Zvyšování sazeb Fedu | Nejistota na finančních trzích | ETF | Deutsche Bank | Zpomalení hospodářského růstu | Základní pravidla systému obchodování | Commodity futures trading | HealthCare | Klouzavý průměr | Větší pokles | Lineární regrese | Firma | Výrazné pohyby | Faktor Trump | SWIFT | Směr trendů | Eugen Weinberg | Zasedání Bank of England | Short pozice | Cena stříbra | Fundamentální analýzy | Obchodníci s ropou | Silicon Valley | Vývoj hodnoty | West Texas Intermediate (WTI) | Emise dluhopisů | Ekonomické aktivity | Úrovně rezistence | Austan Goolsbee | Spekulace na pokles | Cla vůči USA | Pokračování trendu | Rostoucí ceny komodit | Signál k nákupu | COTTON | Bloomberg Commodity Index | Cena zemního plynu | Inflace ve světě | Zpomalení inflace | Ekonomové | Gold.plus | Bank of Canada | USA | 3М | Ceny benzínu | Spojené státy | NZDUSD | Potenciál dalšího růstu | Technická korekce | Zpomalení světové ekonomiky | Globální finanční krize | Růst HDP | Pandemie | Vývoj ceny platiny | Ocelářství | Euro vůči dolaru | Nižší riziko | Nálada na trhu | Jak obchodovat | Úrokové sazby | Směr trhu | Kurz libry | ECB Christine Lagardeová | Důležitý support | Zvyšování úrokových sazeb | Sázka | Výkon dolaru | Konsolidace | Intervence centrální banky | Překoupené podmínky | Cenová akce | Index volatility | Reuters analytik | Kurz USD | Inflace v Evropské unii | Oslabení trhu | Boeing | Fibonacci | Americká data | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Heraeus Alexander Zumpfe | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Burze | Signál k nákupu (buy) | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | Příznivé údaje | Vývoj ceny pšenice | Komplexní analýzy | Ekonomické faktory | Poptávka po dolaru | Obchodní dohody | Oznámení snížení těžby | Vyhlídky americké ekonomiky | Úroková sazba | Plán obchodování | Časový rámec | Flag | Zkrachovalá burza | Prohlášení | Analytici Bank of America | Výnosy | Býčí divergence | Konkurenceschopnost | Výdaje | Zasedání Rady guvernérů | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Rozvaha | Wood & Company | Dílčí indexy | Erdogan | Rostoucí ceny ropy | Otevírací cena | BRICS | Růst americké ekonomiky | Vliv na ekonomiku | Prezidentský cyklus | Novinky společnosti | Riziko ztráty | EUR/USD | Nízké sazby | Severomořská ropa Brent | Zahájení obchodování | FAIR | Devalvace dolaru | Varování | OSN | Intervence | Sky News | Konflikt na Ukrajině | Trh s kryptoměnami | Dnešní zprávy | Joe Biden | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Šíření nákazy | Analýza makroekonomických zpráv | Pokles cen energií | Emoce na trhu | Další vývoj | První odhad | West Texas Intermediate | Ekonomická recese | Dění ve světě | Recese v USA | Měnové politiky | USD za tunu | Investiční doporučení | S&P/ASX 200 | Onemocnění | Předstihový ukazatel | Aktuální situace | Obavy z globální recese | Pracovní den | Obchodní příležitosti | AMBA.US | Manufacturing | Rozhodnutí o sazbách | Měnový výbor | Příjmy z ropy | Trading | Nákupy komodit | Znovuotevření Číny | ADB | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Vítězství Donalda Trumpa | Koronavirus | Harrisové agenda | Odhad HDP | NextEra Energy | Růstový potenciál | Exinity | Dna | Hindenburg Research | Martin Stránský | Zprávy euro | CNY | Pravidla systému obchodování | KOSPI | Poptávky po dolaru | Japonský ministr financí | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Americká administrativa | Čínské indexy | Vyšší časové rámce | Vítězství | Investiční strategie | Pokles evropské ekonomiky | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | USD graf | Británie | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Světové trhy | Americké statistiky | Rozhodnutí centrální banky | Sektor služeb | Akcie těžařských společností | Odliv kapitálu | Christopher Waller | Analýza BTC | Umělá inteligence | Miliardy dolarů | Prodejní příkazy | AI | ADP | Ceteris paribus | Ceny dolaru | Silný trend | Net-long | Obchodování eura | Přeprodané zóny | Global forex | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Cenové pohyby | Těžba ropy v USA | Tisková konference | Bankovní systém | Forexoví obchodníci | Úroveň volatility | Růst mezd | Zemědělství | Snížení inflace | Technické indikátory | Čínská poptávka | Překážky | Intradenní strategie | Sazby | Jak investovat do zlata | Hlavní ekonom | Průmyslové podniky | Dopady na akciové trhy | PMI ve výrobě | Pozorování | Otevření obchodu | České koruny | Oblast překoupenosti | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Mean reversion | Zprávy o trhu | Úrok | Investovat | Komoditní | Cena severomořské ropy Brent | Otestování rezistence | Evropská data | Technická situace | Generální ředitel | Mezinárodní agentura pro energii | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Akcie výrobce letadel Boeing | Regulátor | Action Economics | Obavy ze zrychlení inflace | Nákup a prodej | Boj s inflací | Berlín | Průzkum | Edward Moya | Firmy | Medvědí divergence | Zvýšení mezd | Nespokojenost | Budoucí vývoj | Stratég Saxo Bank | Aktuální graf zlata | Celkový sentiment | HDP Německa | Růst cen ropy | Panika | Murray | Soustředit na obchodování | Zajištění | Averze k riziku | Nezávislost centrální banky | Zájem investorů | Dolar včera | Vyšší ceny | Euro dnes | Aramco | Money management | Situace ve Spojených státech | Růst cen komodit | Současná hodnota | Investice do platiny | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Globální ceny | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Odhad růstu HDP | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Průmyslové sektory | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Výrobce letadel Boeing | NASDAQ 100 | Rozpočtový deficit | Účastníci trhu | Prodejní signál | Euro k dolaru | Technologický Nasdaq | Celosvětová poptávka | Pokračující růst | Akcie největší americké banky | Automobilový průmysl | Vývoj událostí | Hry | COIN | Trhy | Síla americké ekonomiky | Obchodování na forexovém trhu | Banky v eurozóně | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Jiří Tyleček | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Americký ropný institut | FTSE | Alexander Zumpfe | Významné úrovně | Finanční analýzy | Index Sentix | Měnové trhy | Analytici Morgan Stanley | Oscilátor | Michael Hewson | Rizika | Žlutý kov | Eurozóna | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | Ambarella | ISM | Velký růst | Přicházející recese | Globální trhy | Měkké přistání | Důležitá rezistence | Pšenice | Vývoj ceny mědi | EURCAD | Americké banky | Dluhopisový trh | Nákup eura | Úspory | Negativní sentiment investorů | Pokles cen akcií | Futures na ropu | Kalendář ekonomických událostí | Velcí hráči | Obavy z recese v USA | Prodávající | Fundamentální základ | Energetické společnosti | Ministr obchodu | Rostoucí mzdy | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Scotiabank | Zasedání centrální banky | Vysoké ceny | Ekonomiky EU | Začínající obchodníci | Britský FTSE | Stagflace | Renminbi | Aktivita v sektoru služeb | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Goldman Sachs Group | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Futures na kávu | Kartel OPEC+ | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Federální rezervy | Americké akciové indexy | Cena kávy | Holubice | Kanadská centrální banka | Ekonomický indikátor | Tesla | Záporné úrokové sazby | Snížení sazeb Fedu | Regulační orgány | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Skepse | Španělsko | Vývoj měnových párů | XTB Research | Solidní růst | Odrazy | Nárůst volatility | Ekonomický růst | Futures euro FX | Globální ekonomický růst | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Druhá vlna | Systém SWIFT | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Přeprodané podmínky | CAD | Odhady analytiků | Sentiment trhu | Vlnový pattern | HDP EU | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Na burze | Cenové úrovně | Společnost | Ruský rubl | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Sázet | Obchodování pro EUR/USD | Květnová inflace | Hospodaření | Vybírání zisků investorů | Ztráta | Bloomberg Grains Index | Severomořská ropa | Nákupy dolaru | Dolar k japonskému jenu | USDIDX | Situace na trhu práce | FXstreet | Reporty | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Prodeje existujících domů | Tomáš Raputa | Bilance Fedu | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Nárůst long pozic | Hospodářské politiky | AUD/USD | Index relativní síly | Pracovní trh | Aktuálně na trzích | Moving Average | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Zajištění proti inflaci | Riziko | Analytik | Emise | Spotové ceny | Právo | JPY | E-mini | Credit Suisse | Citi | SMCI.US | Pokles výnosů | Yahoo Finance | RSI | Bank of America | Úroková sazba ECB | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Trend na trhu | Meta | Turecká lira | Portfolio | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Plyn | Veřejný sektor | Vývoj dolaru | UCITS ETF | Karty | Vyšší úrok | Čína | Pokles akcií | Risk | Inovace | Úrovně supportu | WP | J.P. Morgan | USD/CNY | Ceny | Siemens | ETH | Financování | Zvýšení ceny | Monopol | Recese | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Kompozitní index | FTSE 100 | Mírná korekce | COT report | Války | Impuls | Analýza a prognóza | Zemědělské komodity | Míra nezaměstnanosti v USA | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Centrální banka | Předpovědi | Predikce | Doporučení k obchodování | USD/TRY | WTI | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Silný americký dolar | Hurikány | SMA | Yahoo | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Fyzické zlato | Souhrnný indikátor | Odborníci | Cena severomořské ropy | Zóny supportu | Celní politiky | Slábnoucí dolar | Sentix | Stratég | Instituce | USDCAD | Počáteční zisky | Americké akcie dnes | Morgan Stanley | Obchodování se zlatem | Vstup do trhu | Cena cukru | Ceny zlata | Analytický report | Plodiny | Commerzbank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Výnos | TSLA.US | Výnosy z dluhopisů | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Bankovní krize | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | Dobře definovaný obchodní plán | IHNED | Prognostici | Německé ekonomiky | Frank | Počet nakažených | Index Nasdaq | Graf zlata | CFD | Benchmark | Oživení cen ropy | 256/2004 | Zdravý rozum | Automatic Data Processing | Newmont Mining | Vývoj ceny palladia | Rozhovor | Nové sankce | Dlouhodobý trend | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Kroky Bank of England | Rozhodnutí FOMC | Průměrná volatilita | Obchodní den | Obchodní tipy | Ceny energií | Zboží z Číny | Energetická krize | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Vzácné kovy | AAPL.US | Obchodování EUR/USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Výběr zisků | Výhled pro zlato | EPS | Kurz eura k dolaru | Očkování proti covidu | Jestřábí postoj | Apple (AAPL.US) | Jasný signál | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Káva | Bez rizika | Funkční období | Zisk | Commission | Ruské ropy | Bank of England | Mimořádná opatření | WTI a Brent | EURUSD | PVM | Pokles kurzu | Obchodované fondy | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Rizikové měny | Překoupené oblasti | Analytik Purple Trading | Hospodářské dopady | Dovoz | Nasdaq Composite | Pozitivní zprávy | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Konopné akcie | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Posílení dolaru | Úroky | Prezident | Kyle Rodda | Varovné signály | Růst inflace | Jednotná evropská měna | TRY | Analýza páru EUR/USD | Oslabování dolaru | Evropa | Pokles produkce | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | Směnný kurz eura | XTB Jiří Tyleček | Trigger | Ekonomické důsledky | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Dluhopisy a zlato | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Automobilky | Posílení libry | Nejlepší akcie | Ekonomické události | CAD/JPY | Omezení pohybu | Eurodolar | Kontext | Biden | Růst zlata | Finanční krize | Zisky akcií | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Britská měna | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | ex | Snížení daní | Velcí spekulanti | Index CPI | Dieselgate | xStation5 | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Čínská společnost | Platforms | Síla dolaru | Roční maximum | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Super Micro Computer | Směřování | Tržní situace | Překoupený trh | Velké objemy | Nový koronavirus | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Aktuální předpověď | Společnost XTB | Vývoj měnového páru USD/TRY | CARA | GMT | Situace | USD/CZK | Dolarový index (USDIDX) | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Pozitivní výsledek | Dolarová aktiva | Vrcholy | Velký problém | Golden Gate | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Americké akciové trhy | Dodavatelský řetězec | Peking | Ruský vicepremiér | Aliance | Výrobní aktivity | Pokles zásob | Sázka na pokles | Index relativní síly (RSI) | HDP | Technology | Analytik trhů | Načasování | Protekcionismus | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | COIN.US | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Investování je rizikové | Obratu trhu | Tržní změny | FED sazby | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Průměrná cena | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Optimismus na trzích | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Bonusy | Hodnoty aktiv | Zápis ze zasedání FOMC | AAPL | Vývoj trhu | JPMorgan | Přijetí kryptoměn | ČTK | Růst inflace v USA | Novinky | Pozitivní výhled | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Americká seance | Americký ISM | Brazilský real | Crédit Agricole | Pozitivní sentiment na trzích | Výhled trhů | Technický výhled | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Prodejní pozice | Mississippi | Kupci | Mzda | Nižší úrokové sazby | Investiční nástroj | Société Générale | Čínský renminbi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Očkování | Sociální demokraté | Podniky | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | Nastavení Stop-Lossu | Institut ZEW | Makléř | Zrychlení růstu | Asijské seance | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Tvrdá práce | Dodavatelské řetězce | VanEck | Index cen | Evercore | Volby USA 2020 | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Hospodářská situace | PEPP | Globální ekonomika | Libra šterlinků | USDJPY | Rekordní maximum | Růst v eurozóně | Price Action | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Strategie pro obchodování | Britská ekonomika | Technologie | Marlin | Pokles vývozu | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Ceny pšenice | Globální recese | Kurz | SOK | Daně | DNO | Výběry | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | DXY | S&P 500 a Nasdaq 100 | Globální růst | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Rusko-ukrajinský konflikt | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | AMD | Konkurenti | Americký prezident Joe Biden | Intermediate | Index cen výrobců | Snížení těžby | Měnová politika Fedu | Japonské akcie | Rekord | Světové ekonomiky | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Měnový výbor Fedu | Silnější dolar | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Investice | Microsoft | Business | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Odveta | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Pokles inflace | Kapitalizace | Komoditní stratég | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Německý průmysl | Lehká ropa WTI | Indie | Bod | Ekonomika eurozóny | Tipy pro začínající | Růst ceny zlata | Stratég firmy | Buy pozice | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Údaje z Číny | Zisky | Investiční prostředí | tradingeconomics.com | Delta | Akcie těžařů | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | WHO | Oslabení dolaru | Americký akciový trh | Bannockburn Global Forex | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Slabší dolar | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Dollar | Inaugurace | Značný pokles | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Objem maloobchodních tržeb | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Chaos | Opatření na podporu ekonomiky | Trh s ropou | Investování do zlata | Prezident Putin | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Další drahé kovy | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | WASDE | Silná inflace | Nové žádosti o podporu | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Partneři | Čtvrtletní výsledky | Letectví | Britské měny | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Ceny dřeva | 1 milion | Federální rezervní systém (FED) | Negativní sentiment | Výsledková sezóna | Hodnota bitcoinu | FedWatch | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Nižší poptávka | Administrativa | COVID-19 | Cenové tlaky | Silný trh | WIG20 | Snižování sazeb v USA | NFP | Devizové rezervy | Hypotéky | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Rekordní růst | Kurz zlata | Nikkei | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Sázení | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Volby USA | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Americký trh práce | TIM | Energie | Objem | Forex.com | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Otevření Číny | Fiskální rok | Prodej | Rok 2024 | Recep Tayyip Erdogan | Medvědí kanál | Zasedání Fedu | Bloomberg | Inflace v květnu | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Evropská unie | Akcie v Asii | Ceny stříbra | Britský FTSE 100 | Capital Economics | Bezpečné investice | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Slabý dolar | Komoditní trhy | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Korekce | Časový plán | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Tržní ceny | Obchodní strategie | Ekonomický model | Střednědobý výhled | ForexLive | Vakcína | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Přehled | Obraty | Trendové linie | Short | Makléř Wood & Company | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Institut Ifo | Rostoucí trend | High | Beta | Sójové boby | Tým InstaForex | Rozbor | Odhadovaná cena | CHF | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Centrum | HDP USA | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Těžba ropy | Otočení trendu | Příliv kapitálu | Nákupní příležitost | Trojité dno | Volby v USA | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | JDE | Podpora | Oživení poptávky po ropě | Definovaný obchodní plán | MWh | Historická data | Prezident Joe Biden | Geopolitické faktory | MT4 | NFP data | Zvýšené geopolitické napětí | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | EU a USA | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Obchodní spory | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Michael Brown | Příkaz Stop | Pepperstone | Pohyb cen | Obchodní partner | Americký trh | Snížení sazeb | Prime | DOT | CME Group | Ceny kukuřice | TSLA | Aave | IG | Finanční prostředky | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Drahé kovy | Newmont | Evropské akciové indexy | Výhledy | Co bude | Medvědi | DAX | Záchranné balíčky | Podnik | Zavedení cel | Zelené energie | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Vývoj ceny kávy | Podhodnocený | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Investiční ředitel společnosti | Tempo růstu HDP | Jednotná měna | Zlato | Boj s koronavirem | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Denní změna | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Ekonomické krize | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Úspěch | Centrální banky USA | Ceny kávy | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Nákup zlata | Bezpečnost | Vývoj meziroční jádrové inflace | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Likvidní | Banky | First Citizens | Buy | Obchodní podmínky | Fear & Greed Index | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nižší hodnoty | Těžba ropy v Rusku | Vlády | Americká vláda | Kotace | Investiční společnosti | Ceny mědi | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Aktivita obchodníků | Čínské centrální banky | Netflix | Poptávka po ropě | Správa | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Velké ztráty | Ministr financí | Kurz EUR | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Omicron | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Vyšší ceny ropy | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Kurz EURUSD | Výraznější pokles | Zvyšování úroků | Bavlna | Viceprezidentka Kamala Harrisová | Jádrový CPI | Pozice | Současná situace | Portfolia | Americké zásoby ropy | ChatGPT | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | OCI | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Goldcorp | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Dlouhodobé důsledky | Market | Stoxx | Investice do marihuany | Sestupný trend | Medvědí trh | Americká lehká ropa WTI | Support | Průměrná mzda | Dluhový strop | Oživení globální poptávky | Důležité informace | FX | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Finanční ústav | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Větší zisky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Vysoké výnosy | Výroční zprávy | Western Union Business Solutions | Investiční banka | Služby | Krize na Blízkém východě | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Jak číst grafy | Broker | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | NYSE | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Zlato (XAU/USD) | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | Nákupy aktiv | Růst libry | Obchodní bariéry | Politická krize | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Oblasti supportu | Výprodej akcií | Rostoucí výnosy | Investiční ředitel | Nákupní příležitosti | Embargo | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Slabá poptávka | Ekonomické trendy | Čtvrtletní zprávy | Ceny potravin | Rezistence | Centrální banka USA | Analytici společnosti | Saxo Bank | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | Ichimoku | Velké banky | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Snižování daní | Ropy | RBA | Struktura | Macquarie | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Ocenění akcií | Dnešní obchodování | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | Inflace v lednu | USD | Commodity index | Kamala | CAC40 | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Odražení ode dna | Logistické problémy | Volatilita na trzích | Rio Tinto | Tištění peněz | Síla amerického dolaru | Americký dolar dnes | Emoce | Jak trh reaguje | Nové příležitosti | NextEra | Obchodní nástroje | PMI ze sektoru služeb | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | Odhad inflace | US500 | Posilování amerického dolaru | USDA | Posilování eura | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Britský statistický úřad | Americké ministerstvo | CZ | Průraz | Výrobce letadel | Australský dolar | Vysoké ceny ropy | Pokles HDP | Objem exportu | Propad | StoneX | Sezónní faktory | Přeprodání | Rakousko | Trh s futures | Růst spotřebitelských cen v USA | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Významné zprávy | Objemy obchodů | Graf páru | Oživení inflace | United Parcel Service | Finanční ztráty | Hindenburg | Růst eura | Ceny ropy WTI | Markets | USD/CHF | Oblast supportu | Invest | Kanada | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Opce | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Tamas Varga | Take-Profit | ING | Libra klesá | Technické patterny | Ceny komodit | Indexy | Anglogold Ashanti | Break Even | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Kurz eura vůči dolaru | Klíčový faktor | 737 MAX | US100 | Makro | Evropská centrální banka | Americká centrální banka (Fed) | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Stoxx 600 | Nižší ceny ropy | Zinek | Výkonnost akcií | Velikost pozice | HG měď | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Doporučení | Odraz ceny | Inflační očekávání | Oslabuje dolar | Body | Arabica | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Krypto | Pákistán | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Navýšení | Omikron | Nejslabší měny | Týdenní pokles | NIESR | Americká cla | Vývoj indexu S&P 500 | Údaje o nezaměstnanosti | Lockdowny | Hedging | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Miliardy | PBOC | ASX 200 | Kmen omikron | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | Western Union | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | SVB | Čínský vicepremiér | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | Jak investovat | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Klesající dolar | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Uhlí | Rizikový apetit | Intradenní obchodník | Investor | USD/JPY | Sazba Fedu | SMCI | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Nové údaje | Banka | Saudi Aramco | Jihokorejský won | Obchodování na forexu | Růst bitcoinu | Situace na americkém trhu práce | Cenový index výdajů | Významné události | Američané | Počet zaměstnaných | Graf dne | Baker Hughes | Průmyslové kovy | Pohyb dolaru | Cena BTC | SPX | Statistika | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Německá inflace | News | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot