Cenový pohyb

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 16. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
16.04.2025 V úterý pár EUR/USD mírně korigoval směrem dolů, což lze považovat za čistě technickou korekci. Včera – a obecně – stále neexistuje žádný reálný důvod pro posílení dolaru, vezmeme-li v úvahu aktuální fundamentální pozadí a způsob, jakým jej trh interpretuje. V tuto chvíli trh reaguje výhradně na zprávy ohledně obchodní války. Pokud přijdou nové informace, dolar oslabí. Pokud nejsou k dispozici žádné zprávy, trh se obvykle pohybuje do strany nebo stagnuje, jak jsme mohli pozorovat během posledních několika dní.

Jak 16. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
16.04.2025 Pár GBP/USD během celého úterka pokračoval v růstu. Jak je vidět, britská měna k němu nepotřebuje žádný konkrétní důvod. Několikrát jsme řekli, že pohyb na trhu mají aktuálně jen velmi málo logiky – a na to je třeba pamatovat. Donald Trump včera upustil od zavedení nových cel. Ve Spojeném království byly zveřejněny některé makroekonomické zprávy, ale ty nelze rozumně interpretovat ve prospěch libry. Míra nezaměstnanosti zůstala beze změny, mzdy vzrostly o 5,6 % a žádosti o podporu v nezaměstnanosti byly jen mírně pod prognózami.

Prognóza pro EUR/USD na 11. dubna 2025
11.04.2025 Během uplynulého dne a dnešního rána euro dosáhlo cílového pásma 1,1385–1,1420, které odpovídá maximům z června 2019 a 2020. Signální linie oscilátoru Marlin zpomalila svůj růst v zóně překoupenosti a dosáhla vrcholu naposledy zaznamenaného 11. března.

VIDEO: Tento indikátor predikuje budoucnost trhu
10.04.2025 V dnešním videu se podíváme na speciální indikátor s názvem The Next Pivot [Kioseff Trading], který je unikátní v tom, že dokáže predikovat budoucnost trhu. Indikátor funguje tak, že používá různé míry podobnosti k porovnání historických cenových sekvencí se současnou cenovou sekvencí.

Prognóza pro pár EUR/USD na 8. dubna 2025
08.04.2025 V pondělí euro dosáhlo cílové úrovně 1,1027, ale následně kleslo pod 1,0955. Přesto dosáhla jednotná evropská měna svého hlavního cíle, čímž potvrdila záměr obnovit růst. Aktuálně se cena pokouší prorazit nad úroveň rezistence 1,0955. Pokud bude průraz úspěšný, pohyb směrem k 1,1027 může pokračovat s větší podporou. Oscilátor Marlin se otočil směrem vzhůru, aniž by předtím dosáhl hranice medvědí oblasti.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 7. dubna: Situace kolem dolaru se nijak nelepší
07.04.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek zahájil prudký pullback po silném růstu ve středu večer a ve čtvrtek. Tento pokles lze interpretovat různými způsoby, ale chceme zdůraznit dva klíčové body. Zaprvé, volatilita byla v poslední době extrémně vysoká a fundamentální pozadí je intenzivní. To znamená, že cenové pohyby jsou silné a agresivní. Výsledkem je, že se obchodníci nemohou spoléhat na přesné úrovně k vytváření obchodních signálů. Zadruhé, není jasné, jaké konkrétní faktory aktuálně formují cenový pohyb. V pátek mohl dolar pokračovat v poklesu nebo zůstat poblíž svých minim, ale odrazil se o přibližně 150–200 pipsů. Proč k tomu došlo? Možná účastníci trhu začali vybírat zisky ze short pozic na dolaru. Svou roli sehrál i jestřábí tón projevu předsedy Fedu Jeroma Powella a zdánlivá lhostejnost Fedu k ekonomickým problémům vyvolaným Trumpem. Anebo pomohla zpráva Nonfarm Payrolls.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 3. dubna: Britská libra zůstává ve flat rozpětí
03.04.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval v rámci bočního kanálu. Poslední dva týdny probíhal veškerý cenový pohyb mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku obchodníci během této fáze pohybu do strany ignorují. Makroekonomické pozadí je irelevantní, protože cena se pohybuje do strany. V důsledku toho se technický obrázek libry jeví jako "superatraktivní". Trh samozřejmě občas reaguje na jednotlivé zprávy, ale tyto pohyby jsou tak slabé, že jsou pro obchodování prakticky nepoužitelné – a předpovědět, která zpráva vyvolá reakci, je nemožné.

GBP/USD: Optimismus britského ministra a riziko long pozic
03.04.2025 Pár GBP/USD se před očekávaným Trumpovým oznámením o clech drží. Libra se v úterý dostala na týdenní minimum 1,2878, aby se vzápětí prudce obrátila a vrátila se na 1,29. Ostatní hlavní měnové páry mezitím zůstávají opatrné a většinou se obchodují v úzkém cenovém pásmu.

Technická analýza denního cenového pohybu křížového měnového páru USD/IDR, pondělí 24. března 2025
24.03.2025 V denním grafu se křížový měnový pár USD/IDR patrně pohybuje v kanálu bullish pitchfork, což potvrzuje cenový pohyb páru nad EMA (55) a výskyt konvergence mezi pohybem páru a indikátorem Stochastic oscilátor. Na základě těchto skutečností má USD/IDR v následujících dnech potenciál dál posilovat a otestovat úroveň 16 589,00 s cílem prorazit a zavřít nad ní. Pokud bude průraz úspěšný, může pár pokračovat v růstu k úrovni 16 680,80, a pokud ho v tom podpoří volatilita a momentum, bude jeho dalším cílem úroveň 16 799,12. Jestliže se ale na cestě k těmto cílovým úrovním objeví náhlý korekční pokles a pár prorazí a zavře pod 16 249, všechny uvedené scénáře růstu přestanou platit a budou automaticky zrušeny.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 21. března – britská libra si pořád dělá legraci
21.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval... těžko říct, kterým směrem. Uptrend zůstává neporušený, ale cena včera prorazila pod spodní hranici rostoucího kanálu. V posledních dnech jsme byli svědky neklidných a nerozhodných pohybů –"cik-cak" a "plůtků". Volatilita klesla pod průměr. Zdá se, že trh neví, co dál: obchodníci nechtějí nakupovat dolar, ale nemají sílu nakupovat libru.

Praktické okénko: Chamtivost v hlavní roli?
20.03.2025 Umění vzít zisk je základ tradingu. Co když obchodní plán ale počítá s jiným vývojem na trhu? Nad tím se zamyslíme v tomto článku.

Jak 20. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
20.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval s mírným poklesem, který byl čistě náhodný, protože i libra šterlinků zavřela níž než v úterý. Růst je stabilní, jak naznačuje vytvoření nového rostoucího kanálu. Cena je aktuálně poblíž spodní hranice tohoto kanálu, a pokud ji prorazí směrem dolů, mohla by vyvolat dlouho očekávaný pokles. Americký dolar bez ohledu na působící faktory klesl už příliš. Cla Donalda Trumpa sotva začala platit a americká ekonomika zůstává silná, což včera připustil i Jerome Powell. Není tedy důvod k masivnímu výprodeji dolaru. Pokles dolaru souvisí s Trumpovou obchodní politikou, ale dolar nemůže a neměl by klesat věčně. Očekáváme tedy, že cena prorazí pod rostoucí kanál, což povede k růstu amerického dolaru.

Trhy se bojí: Nasdaq se propadá o 1,71 %, zlato dosahuje rekordních maxim
19.03.2025 Americké akciové trhy zavřely v úterý poklesem a ukončily tak dvoudenní růstovou sérii. Investoři zaujali před nadcházejícím rozhodnutím Fedu o měnové politice a potenciálním vlivem obchodní strategie administrativy Donalda Trumpa vyčkávací postoj.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 19. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
19.03.2025 V úterý měnový pár EUR/USD opět vykazoval tendenci k růstu. Bližší zkoumání intradenních pohybů ukazuje, že pár nejprve rostl, poté klesal a následně opět rostl. Dva z těchto tří pohybů byly v souladu s makroekonomickým kontextem, neboť indexy ZEW pro eurozónu a Německo překonaly očekávání spolu se silnějšími než očekávanými údaji z USA. Závěrečný pohyb směrem vzhůru však nebyl těmito makroekonomickými faktory podpořen, což poukazuje na klíčový problém současné cenové akce. Zdá se, že trh buď zcela ignoruje příchozí údaje a prodává dolar, nebo reaguje na zprávy a poté dolar opět prodává. V důsledku toho nelze současný cenový pohyb považovat za logický.

Americký trh: Silná podpora pro S&P 500
17.03.2025 Nižší riziko shutdownu vlády, které se stalo impulsem k nákupu poté, co demokratický senátor Chuck Schumer oznámil, že bude hlasovat pro zachování financování vlády navzdory nesouhlasu většiny své strany.

Možná akvizice Gerresheimeru posiluje akcie KKR 📈
12.03.2025 Podle informací Bloombergu plánují KKR (KKR.US) a Warburg Pincus (soukromý investiční fond) akvizici německé společnosti Gerresheimer. Tento německý výrobce farmaceutických a kosmetických obalů od začátku roku vzrostl téměř o 13 %, čímž se jeho tržní kapitalizace zvýšila na přibližně 2,74 miliardy eur. V důsledku těchto zpráv dnes akcie KKR rostou o více než 3 %.

Analýza páru BTC/USD, 11. března: Skončil pokles bitcoinu?
11.03.2025 Struktura vln v grafu 4H páru BTC/USD je poměrně jasná. Trh po dokončení pětivlnného býčího trendu vstoupil do fáze poklesu, která v tuto chvíli vypadá jako korekční vlna. Na základě tohoto vývoje jsem neočekával a ani neočekávám, že bitcoin v následujících měsících vystoupá nad 110 000 – 115 000 USD.

EUR/USD: Prudký nárůst a hrozba poklesu. Pár roste na nestabilních základech
05.03.2025 Minulý týden pár euro-dolar klesl o více než 150 pipsů (maximum 1,0529, minimum 1,0361) v důsledku celkového posílení amerického dolaru. V pondělí se však kupci EUR/USD snažili získat zpět ztracené pozice. Obchodníci vystoupili z pásma 1,03, konsolidovali nad úrovní 1,0400 a otestovali úroveň 1,05. Tento cenový pohyb pohání několik fundamentálních faktorů.

Technická analýza intradenního cenového pohybu indexu Hang Seng, čtvrtek 20. února 2025
20.02.2025 V grafu 4H indexu Hang Seng jsou tři zajímavosti. Za prvé, divergence mezi cenovým pohybem indexu a indikátorem Stochastic oscillator. Za druhé, medvědí pattern 123, který naznačuje možnost dalšího poklesu. Za třetí, cenový pohyb pod WMA (21), která má zároveň klesající sklon. Na základě těchto faktorů má tedy #HSI potenciál oslabit k úrovni 22 427. Pokud prorazí a zavře pod ní, potvrdí se další pokles k hlavnímu cíli 22 250. Jestliže pokles podpoří volatilita a klesající momentum, může index Hang Seng dál oslabovat k dalšímu cíli 21 932. A naopak, pokud by došlo k výraznému růstu, zejména pokud by index prorazil a zavřel nad úrovní 22 967, přestal by uvedený scénář poklesu platit.

News trading: Tajemství obchodování zpráv (2. část)
12.02.2025 Dnes budeme pokračovat v článku o obchodování zpráv na finančních trzích, což je velmi oblíbený obchodní styl mnoha traderů. V minulém článku jsme si vysvětlili všechny základy a dnes se budeme věnovat.

Prognóza pro EUR/USD na 10. února 2025
10.02.2025 Na konci minulého týdne se euru nepodařilo konsolidovat nad trendovými liniemi cenových kanálů, což vedlo k poklesu zpět pod červenou linii sestupného kanálu v týdenním grafu.

Technická analýza denního pohybu komodity palladium (XPD/USD) – pondělí 10. února 2025
10.02.2025 Pokud se podíváme na denní graf XPD/USD, můžeme si všimnout několika zajímavých prvků. Prvním z nich je výskyt formace rostoucího rozšiřujícího se klínu a divergence mezi pohybem ceny XPD/USD a indikátorem Stochastic Oscillator. Kromě toho je potvrzeno, že současný cenový pohyb XPD/USD se nachází pod WMA (30 Shift 2). Na základě těchto faktorů má XPD/USD v následujících dnech potenciál k oslabení, pokud se neobjeví posilující retracement, který by prorazil a uzavřel nad úrovní 1 065,29. Pokud k tomu nedojde, může cena klesnout do oblasti 954,50–926,59. Pokud tato úroveň supportu nebude udržena a cena uzavře pod ní, bude to signál, že dynamika oslabení a volatilita tento pohyb podporují, což by mohlo vést k dalšímu poklesu XPD/USD až k úrovni 907,53.

Cardano (ADA) zaznamenává nárůst objemu o 145 %, cena míří k překonání 1 USD
28.01.2025 Cardano (ADA) zažívá zvýšenou obchodní aktivitu s nárůstem objemu obchodů o 145 % za posledních 24 hodin. Tento vývoj přichází po nedávných propadech trhu, které stlačily cenu ADA pod 1 USD.

Technická analýza denního pohybu ceny komoditního aktiva ropa, pondělí 20. ledna 2025
20.01.2025 V denním grafu pro komoditní aktivum ropa (crude oil) je vidět, že po úspěšném překonání patternu failing wedge se objevila divergence mezi pohybem ceny #CL a indikátorem Stochastic oscilátor. Uvedené naznačuje, že aktuálně sice dochází k posilování, který potvrzuje i cenový pohyb nad EMA (21), ale pokud nebude #CL v příštích dnech pokračovat v růstu a neprorazí a nezavře nad úrovní 80,76, může klesnout zpět na úroveň 72,17. I když budou momentum oslabení a volatilita dostatečně silné, #CL se může vrátit na úroveň 67,07.

Technická analýza denního pohybu ceny komoditního měnového páru USD/CAD, úterý 14. ledna 2025
14.01.2025 Když se podíváme na denní graf komoditního měnového páru USD/CAD, zdá se, že se vytvořil kanál bullish pitchfork. Z toho vyplývá, že pár USD/CAD je v býčím pohybu, což také potvrzuje jeho cenový pohyb nad EMA (21), který má také klesající sklon. Takže na základě těchto skutečností, pokud se neobjeví oslabující korekce, která prorazí a zavře pod úrovní 1,4277, pár zamíří k úrovni 1,4518 nebo ke středové linii pitchfork kanálu, a pokud ho podpoří momentum a volatilita, bude jeho dalším cílem úroveň 1,4577.

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva ropa, čtvrtek 9. ledna 2025
09.01.2025 Podle toho, co vidíme v grafu 4H komoditního aktiva ropa, se zdá, že #CL po předchozím růstu aktuálně prochází korekcí, což potvrzuje jeho cenový pohyb pod EMA (21), který má klesající sklon, a zároveň vytvoření kanálu bearish pitchfork. Tento vývoj potvrzuje i výskyt odchylek mezi cenovým pohybem #CL, který tvoří higher high, a opačným vývojem oscilátoru Stochastic, který vlastně tvoří higher low, takže na základě těchto skutečností má #CL v blízké době potenciál oslabit na úroveň 72,05. Jestliže ji úspěšně prolomí a zavře pod ní, může pokračovat v oslabování k úrovni 71,24. Jestliže budou volatilita a sestupné momentum dostatečně silné, není vyloučeno, že dalším cílem bude úroveň 70,08. Pokud však na cestě k těmto cílům dojde k nečekanému výraznému růstu, zejména pokud by cena prorazila a zavřela nad úrovní 75,50, všechny výše uvedené scénáře oslabování přestanou platit.

EUR/USD: 17. prosince. Lagardeová nepodpořila býky
17.12.2024 Pár EUR/USD se v pondělí vrátil ke korekční úrovni 323,6 % (1,0532), kde se obchoduje už několik týdnů. Odraz od ní nám umožňuje předpokládat mírný pokles k úrovni 1,0420, ale cenový pohyb zůstává horizontální. Pouze zpravodajské pozadí může vyvolat výraznou aktivitu medvědů nebo býků, která povede k silnému směrovému pohybu. Do té doby zůstane pohyb páru pravděpodobně stejný jako v posledních dnech či týdnech.

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 11.–13. prosince 2024: prodávejte pod 99 500 USD (21 SMA – Murray 8/8)
12.12.2024 Bitcoin (BTC/USD) se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 98 472, nad 21 SMA a pod medvědím trendovým kanálem, který se formuje od 3. prosince, takže vykazuje určité oživení.

Jde to i Swingem! Ukazuje naše nová Fintokei Star z Německa
09.12.2024 Obchody držené po dobu více než 2 týdnů s payoutem přes 70 tisíc dolarů. Bernd z Německa dokazuje, že prop trading není pouze pro scalpery a intradenní obchodníky!

Moje cesta prop tradingem – zisk díky fundamentu a rekordně rychlý krach prop společnosti
04.12.2024 Ukázka ziskového obchodu při vyhlášení fundamentální zprávy a rekordní krach prop společnosti.

Lehká ropa: Analýzy více časových rámců (D1 až H1)
03.12.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na lehkou ropu a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.

Trpělivost růže přináší a v tradingu to jsou hlavně zisky
03.12.2024 Počkat si na zisk je jednou z obchodních dovedností stejně důležitou, jako umět si počkat na ten správný čas exekuce.

Nejlepší trading příležitosti - kde a jak profitovali tradeři (listopad 2024)
02.12.2024 Vítám vás u měsíčního přehledu obchodních příležitostí, které bylo v listopadu možné realizovat na finančních trzích. Sílící americký dolar dal obchodníkům příležitost svézt se na swingovém pohybu, přičemž stejnou příležitost mohli využít i kryptoměnoví nadšenci díky bitcoinu. Rovněž i akciové indexy tvořily v listopadu svá historická maxima a tak jediným instrumentem, který stagnoval, byla ropa WTI. V tomto článku se podíváme na obchodní příležitosti, na kterých mohli obchodníci realizovat zajímavé zisky.

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD, EUR/GBP, zlato a #bitcoin ze dne 18. listopadu 2018
19.11.2024 Od konce srpna následuje cenový trend eura na primárním páru klesající vlnu. V denním grafu tento úsek představuje korekci předchozího vzestupného trendu. V době analýzy zůstává struktura vlny neúplná. Poslední segment vlny (část C) se aktivně vyvíjí od 5. listopadu.

Měnový pár GBP/CHF: Analýzy více časových rámců (W1 až H4 TF)
12.11.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár GBP/CHF a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.

Technická analýza intradenního pohybu ceny kryptoměny cardano, pátek 8. listopadu 2024
08.11.2024 Kryptoměna cardano se v grafu 4H pohybuje harmonicky uvnitř kanálu bearish pitchfork, ale neúspěšný test spodní linie tohoto kanálu a silného supportu 0,33416 zastavil její pokles. Potvrzení prostřednictvím výskytu odchylek mezi cenovým pohybem a linie EMA 21, která vytvořila zlatý kříž s EMA 34, a cenový pohyb cardana nad oběma těmito EMA, navíc naznačuje, že kupci se začali vracet a teď se pokouší dostat cardano k prostřední linii bearish pitchfork a/nebo na úroveň 0,43698. Po testu této úrovně může cardano znovu klesnout, ale pokud neprorazí a nezavře pod úrovní 0,33861, má stále šanci znovu posílit na úroveň 0,49442.

Měnový pár AUD/CAD: Analýzy více časových rámců (W1-H4 TF)
07.11.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár AUD/CAD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.

Praktické okénko – řízení rizika a částečný výběr ztráty
31.10.2024 Řízení rizika je základ profitabilního tradingu. V tomto článku se podíváme na dvě praktické ukázky, jak pracovat s rizikem u otevřené obchodní pozice.

Praktické okénko – dva rozdílné obchody, ovšem oba ziskové
24.10.2024 V článku se podíváme na dva velmi rozdílné obchodní přístupy. Jedná se o trendové a proti trendové obchodování.

Moje cesta prop tradingem – konečně se po zvýšení lotáže začalo dařit
23.10.2024 V článku se podíváme na ziskový obchod a dlouhodobý vývoj balance křivky. Také si povíme více informací o obchodování fundamentálních zpráv na prop účtech.

Doporučení na obchodování a analýza měnového páru EUR/USD ze dne 18. října. Christine Lagarde euro nezachránila
18.10.2024 Měnový pár EUR/USD pokračuje ve svém téměř volném pádu. Včera proběhlo zasedání Evropské centrální banky, na kterém bylo rozhodnuto o snížení všech tří klíčových sazeb o 0,25 %. Pro trh to nebylo překvapivé, protože takové rozhodnutí očekával. Přesto to euru poskytlo pádný důvod znovu klesnout. Stojí za zmínku, že trh často oceňuje události, o kterých již předem ví. Představitelé ECB začali o možnosti, že v říjnu dojde ke snížení sazeb, hovořit zhruba před dvěma týdny. Proč tedy euro dnes pokračovalo v poklesu?

Technická analýza intradenního pohybu ceny indexu Nasdaq 100, čtvrtek 17. října 2024
17.10.2024 V grafu 4H pro index Nasdaq 100 je několik zajímavostí: za prvé, cenový pohyb #NDX vytváří medvědí pitchfork kanál, za druhé, cenový pohyb #NDX je pod linií EMA 21, která má také klesající sklon, a za třetí, výskyt odchylek mezi cenovým pohybem #NDX, který tvoří vyšší maximum, a naopak indikátoru MACD Histogram (osMA), který ve skutečnosti tvoří vyšší minimum, potvrzuje, že index má v blízké době potenciál oslabit a zkusit prorazit úroveň 19 965,1. Pokud uspěje, bude dál oslabovat k úrovni 19 753,8 a k dalšímu cíli 19 612,5, jestliže ho podpoří momentum a volatilita. Všechny scénáře oslabování se ale automaticky zruší, jestliže na cestě k těmto cílům dojde k náhlému obratu, kdy #NDX opět posílí, prorazí a zavře nad úrovní 20 479,0.

Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru AUD/JPY, středa 16. října 2024
16.10.2024 Podle toho, co vidíme v grafu 4H křížového měnového páru AUD/JPY, se cena pohybuje pod WMA 30 shift 2, což znamená, že aktuálně je tlak ze strany prodejců stále poměrně výrazný. Potvrzuje to i cenový pohyb tohoto měnového páru, který úspěšně prorazil pod pattern trojúhelníku, zvlášť s výskytem odchylek mezi cenovým pohybem páru, který tvoří vyšší maximum, zatímco indikátor Stochastic oscilátor tvoří ve skutečnosti vyšší minimum. Z toho vyplývá, že pár AUD/JPY má v blízké době potenciál oslabit, ale předtím by mohl posílit, aby nabral dynamiku k opětovnému poklesu. Pokud ale při růstu neprorazí a nezavře nad úrovní 100,78, bude dál klesat a pox-té otestuje úroveň 99,44. Jestliže úspěšně prorazí pod ni a podpoří ho momentum a volatilita, bude pokračovat v oslabování na úrovně 97,74 a 96,04.

Cena Dogecoinu vykazuje silné známky nadcházející rallye
15.10.2024 Dogecoin (DOGE) zažívá nárůst zájmu investorů, přičemž jeho cena se aktuálně drží nad klíčovou podporou 0,11 USD, konkrétně na 0,115 USD. Zvýšený objem obchodování, který vzrostl o více než 72 % na téměř 940 milionů USD, naznačuje potenciál pro další růst.

Praktické okénko - dva otevřené obchody s rozdílným výsledkem
10.10.2024 V tomto článku se podíváme na dva obchody a popíšeme si důvody k jejich otevření. Také si nastíníme postup při jejich řízení, a to jak z pohledu profitability, tak z pohledu řízení rizika.

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD na 8. října. Nudné pondělí pro euro
08.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí téměř nehnul z místa. Byli jsme svědky celkem nízké volatility na flat trhu. Ani zpráva o maloobchodních tržbách z eurozóny, která byla silnější, než se očekávalo, nepomohla euru po týdnu poklesu ani trochu oživit. Z toho vyplývá zaprvé pozitivní signál a zadruhé důležitá skutečnost. Tímto signálem je, že trh je připraven pokračovat v pohybu směrem dolů. Dolar je natolik přeprodaný a euro natolik překoupené, že ani pozitivní makroekonomické údaje z eurozóny nemohou vyvolat růst tohoto páru. Podle našeho názoru to je odrazem absolutní spravedlnosti.

Praktické okénko – dnes to bude hlavně o ztrátách
03.10.2024 Ztráty jsou neodmyslitelnou součástí tradingu, takže se v tomto článku podíváme na dva mé ztrátové obchody.

Obchodní doporučení a analýza GBP/USD na 2. října: Začal kolaps libry
02.10.2024 Měnový pár GBP/USD vykázal i v úterý výrazný pokles. Tento výsledek nás nepřekvapuje, protože libra je ještě více překoupená a nepřiměřeně drahá než euro. V průběhu roku 2024 euro občas procházelo korekcemi, ale zdá se, že libra tuto možnost neměla. Proto je pokles, jehož jsme byli včera svědky, naprostým minimem, k jakému mohlo dojít. Domníváme se, že pokles britské měny a růst amerického dolaru by měl ve střednědobém horizontu pokračovat bez ohledu na okolnosti.

TOP 4 komodity v roce 2024 – které překonávají S&P 500?
30.09.2024 Index S&P 500 od ledna vzrostl o více než 20 %, což je opravdu úctyhodný výsledek. Nicméně nejen akcie mají zajímavý rok. V tomto článku přinášíme analytický rozbor čtyř komodit, které zaznamenaly v roce 2024 ještě větší cenové pohyby, než známý akciový index.

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního měnového páru USD/CAD, čtvrtek 26. září 2024
26.09.2024 Z toho, co vidíme v grafu 4H pro komoditní měnový pár USD/CAD, vyplývají 3 zajímavé skutečnosti, které si můžeme vzít. Totiž za prvé, cenový pohyb CAD je pod SMA 50, který má klesající sklon; za druhé, mezi cenovým pohybem USD/CAD, který tvoří vyšší maximum, zatímco indikátor Awesome Oscillator tvoří naopak vyšší minimum, je odchylka; a za třetí, objevuje se medvědí pattern 123, po kterém následuje několik medvědích Rossových háků (RH). Na základě těchto tří skutečností můžeme tedy vyvodit závěr, že pár USD/CAD je pod kontrolou prodejců, takže v blízké době má potenciál pokračovat v oslabování až na úroveň 1,3419. Jestliže tuto úroveň úspěšně překoná, bude jeho dalším cílem hladina 1,3365 s tím, že na cestě k těmto cílům nedojde k výrazné vzestupné korekci, zejména ne k překonání úrovně 1,3539, protože pokud bude tato úroveň úspěšně překonána směrem nahoru, pak všechny scénáře oslabení, které byly popsány dříve, budou neplatné a automaticky se zruší.

Praktické okénko – nešikovný vstup a výstup, ale vše mělo svůj důvod
19.09.2024 Na první pohled nesmyslný obchod získá své obrysy až poté, co si vysvětlíme celou obchodní myšlenku.

Moje cesta prop tradingem – zvyšuji riziko v rámci challenge
18.09.2024 V tomto článku se podíváme na jeden ziskový obchod a nastíníme si další postup v rámci challenge. Také se v závěru podíváme na nový prop firm model, který by mohl být pro mnoho traderů zajímavý.

Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 17. září 2024
17.09.2024 Přední média čím dál víc podporují myšlenku snížení sazeb v USA o 50 bazických bodů, což dále přispívá k oslabování amerického dolaru. Jelikož se zasedání Federálního výboru pro volný trh koná zítra, bude se tento trend držet nejspíš až do konce dnešního obchodování. Míra oslabování dolaru by ale měla být o něco menší než včera. Dolar najde určitou podporu u makroekonomických údajů. Ačkoli by růst maloobchodních tržeb mohl zpomalit z 2,7 na 2,2 %, pokles průmyslové výroby o -0,3 % by se mohl změnit v růst o 0,2 %. Takže dva klíčové sektory ekonomiky by mohly vykázat růst, což by mělo dolaru poskytnout aspoň nějakou podporu.

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY, index amerického dolaru a ethereum, 9. září
10.09.2024 Britská libra vůči americkému dolaru od loňského října vytrvale roste. Současný trendový úsek začal 6. srpna a stále probíhá. Hlavní pár během posledních dvou týdnů klesá a vytváří v grafu korekci. Vypočítaný support prochází horní hranicí potenciální denní zóny obratu.

Výkonnost ceny Ethereum (ETH) odrážející trend z roku 2016, který předcházel 12 000% nárůstu
04.09.2024 Ethereum (ETH), druhá největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, letos zaznamenalo výrazný pokles investorů optimismus a zaostává za Bitcoinem. V posledních šesti měsících ETH ztratilo přibližně 35 % své hodnoty.

Nejlepší trading příležitosti - kde a jak profitovali tradeři (srpen 2024)
02.09.2024 Vítám vás u měsíčního přehledu obchodních příležitostí, které bylo v srpnu možné realizovat na finančních trzích. Srpen byl možná až nad očekávání dost volatilní měsíc. Zvýšenou volatilitu vyvolávaly především otazníky ohledně termínu snížení úrokových sazeb americkým Fedem (centrální banka v USA). Pojďme se v tomto článku podívat na ty nejzajímavější obchodní příležitosti, na kterých mohli obchodníci v minulém měsíci profitovat.

Aktuální prognóza pro EUR/USD na 30. srpna 2024
30.08.2024 Pár EUR/USD dosáhl během fáze korekce horní hranice psychologické úrovně 1,1000/1,1050. Rozsah korekce byl přibližně 1,3 %. Ve 4hodinovém grafu se technický indikátor RSI pohybuje v zóně prodávajících mezi úrovněmi 30/50, což naznačuje korekční pohyb.

XAU/USD. Analýza a prognóza vývoje
23.08.2024 Zlato zůstává v defenzivě nad psychologickou úrovní 2 500 USD. Pokles ceny však tlumí rostoucí očekávání agresivnějšího uvolňování měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému. Ve středu zveřejněné údaje ukázaly, že růst počtu pracovních míst v USA do března loňského roku byl slabší, než se původně očekávalo. Zápis z červencového zasedání FOMC navíc odhalil, že několik představitelů se přiklání k okamžitému snížení sazeb. To spolu s přetrvávajícími geopolitickými riziky nadále podporuje drahý kov a naznačuje nutnost postupovat před umístěním pozic vzhledem k případnému výraznějšímu korekčnímu poklesu opatrně.

Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru GBP/CHF, čtvrtek 8. srpna 2024
08.08.2024 V grafu 4H křížového měnového páru GBP/CHF vidíme několik zajímavých jevů. Za prvé, EMA 20 protíná EMA 50 shora dolů. Za druhé, na indikátoru Stochastic oscilátor se objevuje pattern Double top. Naopak, cenový pohyb GBP/CHF tvoří vyšší maximum. A za třetí, vzestupná korekce tvoří ve skutečnosti pattern Ascending broadening wedge, což naznačuje, že GBP/CHF má potenciál oslabit v blízké budoucnosti až k úrovni 1,0786–1,0743. Pokud ji úspěšně prolomí směrem dolů, bude dál oslabovat až k úrovni 1,0636. Nicméně, pokud by na cestě k těmto úrovním znovu nečekaně korekčně posílil, zejména pokud by úspěšně překonal úroveň 1,1017, všechny scénáře pokračujícího oslabení, o kterých byla řeč dříve, by byly neplatné a automaticky by se zrušily. (Disclaimer)

Technická analýza intradenního pohybu komoditního aktiva Nasdaq 100, středa 7. srpna 2024
07.08.2024 Ve 4hodinovém grafu se index Nasdaq 100 pohybuje harmonicky v medvědím kanálu, přičemž EMA 20 se nachází pod EMA 50 a jeho cenový pohyb je pod oběma EMA. To naznačuje, že #NDX dominují prodávající. Nicméně vzhledem k fraktálním svíčkám má #NDX v blízké budoucnosti potenciál provést korekci a posílit na úroveň 18 355,2. Pokud tuto úroveň úspěšně prorazí směrem nahoru, bude mít #NDX možnost pokračovat v korekčním posilování až na úroveň 18 657,7 jako svůj hlavní cíl a 19 475,6 jako další cíl, pokud jej podpoří také dynamika a volatilita. Tento scénář bude platný do té doby, pokud nedojde k pokračování předchozího trendu, zejména pokud nedojde k proražení pod úroveň 17 234,8. Pokud bude tato úroveň úspěšně proražena směrem dolů, všechny dříve popsané scénáře posilující korekce se stanou neplatnými a zruší se.

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a EUR/GBP a pro zlato, 5. srpna
05.08.2024 Analýza: Směr pohybu ceny hlavního eurového páru určuje od září loňského roku vzestupná vlna, která začala v polovině dubna. Od spodní hranice silné zóny rezistence od poloviny minulého měsíce začala fáze medvědího cenového pohybu. Vzestupný úsek od 1. srpna má potenciál obratu a mohl by být začátkem závěrečné části vlny.

Pokročilé obchodní strategie v Prop Tradingu
12.07.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali význam backtestingu a paper tradingu před challengí (evaluace, výzva), jakými postupy se řídit a jaké to pro vás může mít výhody. V dnešní kapitole se podíváme na úplně jiné téma, ačkoli stále ve smyslu prop obchodování, a to na pokročilé obchodní strategie v prop tradingu.

Strategie Smart Money: Price Swingy (9. díl)
04.07.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali timing v kontextu strategií podle likvidity včetně časů jako LBM 1 nebo LBM 2 a dnes se podíváme na to, co jsou to price swingy a jak je využívá ICT a SMC, tedy celkově využití price swingů ve strategiích, které se zaměřují při svém obchodování na likviditu trhu. Pro správné pochopení dnešní kapitoly je potřeba znát základní strukturu trhu či pokročilou strukturu trhu, tyto informace byly popsány v kapitolách 4 a 5. První se ale podíváme na trochu teorie a to, co jsou to vůbec price swingy.

Moje cesta prop tradingem – trendový obchod a nový druh challenge
03.07.2024 V tomto článku se podíváme na jeden obchod, který vybočuje z mého obchodního arzenálu a také si prozradíme největší novinku ze světa českého prop tradingu.

Zmýlit se, je v pořádku. Co ale už v pořádku není, je nepřijetí odpovědnosti za své rozhodnutí
02.07.2024 Při cestě za úspěchem je nutné přijmout odpovědnost za věci, které se povedou, tak i za ty, které se nepovedou.

Technická analýza intradenního pohybu ceny kryptoměny ethereum, pátek 28. června 2024
28.06.2024 Ethereum zkouší v grafu 4H otestovat úroveň 3 503,45, což potvrzuje cenový pohyb, který je nad dvěma klouzavými průměry. Pokud tuto úroveň úspěšně prorazí, může dál posilovat až k úrovni 3 561,60. Vzhledem k výskytu patternu Rising wedge je ale možné další oslabení. Dokud ale ethereum při poklesu neprorazí pod úroveň 3 360,27, zůstává jeho potenciál růstu velmi silný.

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlato na 20. května
21.05.2024 Hlavní pár s evropskou měnou vytváří od loňského léta tzv. klesající praporek. V současnosti se vyvíjí vlna (C). Cena se na začátku května v týdenním časovém rámci odrazila od horní hranice potenciální významné zóny obratu. Zdá se, že korekční struktura je dokončena, ale v grafu nejsou signály blížícího se obratu.

Technická analáza intradenního pohybu ceny kryptoměny cardano, pátek 17. května 2024
17.05.2024 Pokud se podíváme na graf 4H pro kryptoměnu cardano, zdá se, že cenový pohyb cardana dokázal prorazit nad EMA 20 a EMA 50, takže na základě toho bude mít cardano v blízké budoucnosti příležitost otestovat úroveň 0,46277, ačkoli je stále možná sestupná korekce k úrovni Bullish Fair Value. Před dalším růstem bude otestován gap, což je důležité, dokud sestupná korekce nepronikne pod úroveň 0,44481, má cardano stále potenciál a příležitost znovu posílit k úrovni 0,47663.

Moje cesta prop tradingem – Obchod, který se nepovedl a nový trend v prop tradingu
08.05.2024 V tomto článku si popíšeme, co vedlo k propadu balance křivky prop účtu, a také si přiblížíme novinku, která hýbe světem prop tradingu.

Praktické okénko – Ukázka toho, jak po fundamentu profitovat z volatility
01.05.2024 Fundamenty jsou rizikové svojí volatilito jak pro ID obchodníky, tak pro ty swingové. V tomto článku si ale ukážeme na základě jakého patternu lze na volatilitě po fundamentu profitovat.

Bitcoin (BTC) se zasekl na 66 000 dolarech? Bonk (BONK) dosáhl 80% průlomu, Ethereum (ETH) vstupuje do bojového režimu
25.04.2024 Pohyb bitcoinu kolem 66 000 dolarů začíná vyvolávat určité otázky, protože digitální zlato se snaží prorazit. Na grafu je modrou čarou znázorněn 50denní EMA. Tento průměr je stropem, který se Bitcoinu prostě nedaří prolomit. V současné době se kryje s úrovní 67 000 USD, kterou Bitcoin zatím nepřekonal.

Praktické okénko – Nic moc obchod, ze kterého jsem vzal jen drobné
18.04.2024 Nemusí pršet, stačí když kape. Tak přesně tímto pořekadlem jsem se řídil v tomto obchodě.

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového páru USD/JPY, středa, 17. dubna 2024
17.04.2024 Přestože se stav hlavního měnového páru USD/JPY na 4hodinovém grafu nachází ve stavu posilování, což potvrzuje jeho cenový pohyb směřující nad WMA 30 Shift 2, výskyt odchylek mezi cenovým pohybem a ukazatelem Stochastic Oscillator dává tušit, že v blízké budoucnosti má USD/JPY potenciál ke korekci směrem dolů, dokud se nevrátí ke svému původnímu trendu (posílení), dokud neprorazí nad hladinu 155,00, pak má USD/JPY potenciál oslabit až k úrovni 153,94, a pokud ho podpoří momentum a volatilita, pak bude dalším cílem hladina 1552,61.

Bitcoin: Cíl tohoto býčího cyklu je 300 000 dolarů
09.04.2024 Kurz bitcoinu po sérii korekcí v minulém týdnu výrazně posílil. Poslední cenový pohyb vytlačil hlavní kryptoměnu nad kritickou zónu rezistence, což před nadcházejícím halvingem vzbudilo optimismus investorů.

EUR/USD a GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky na 5. dubna
05.04.2024 Ve čtvrtek byly zveřejněny údaje o indexu cen výrobců v EU. Meziroční míra poklesu tovární inflace v březnu eskalovala z -8,0 % na -8,3 %, ale stalo se tak pouze v důsledku revize předchozích údajů směrem nahoru z -8,6 %. Revize předchozích údajů zároveň naznačuje další stabilizaci inflačních procesů. To naznačuje, že ECB bude tou vůbec první bankou, která začne snižovat úrokové sazby. Hlavní pákou pro spekulativní aktivitu byly výroky několika představitelů Fedu, kteří shodně signalizovali, že trh by neměl očekávat brzké snížení úrokových sazeb. Toto informační pozadí vedlo k poklesu indexů na Wall Street a v důsledku toho k posílení amerického dolaru.

Technická analýza intradenního pohybu cen indexu Nasdaq 100, čtvrtek 4. dubna 2024
04.04.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf indexu Nasdaq 100, vidíme, že stále převládají kupci, což lze vyčíst z pohybu ceny, která několikrát vytvořila nižší maximum (LH) a podporuje ji výskyt skrytých odchylek mezi pohybem ceny #NDX a indikátorem Stochastic oscillator a výskyt patternu Klesající rozšiřující se klín (Descending broadening wedge), i když je cenový pohyb pod WMA 30 Shift 2, která má shodou okolností také klesající sklon. To naznačuje, že aktuálně dochází k oslabující korekci, a dokud korekce neprorazí pod úroveň 17 999,5, má #NDX stále potenciál dál posilovat až k hlavnímu cíli na úrovni 18 308,0 a k dalšímu cíli na úrovni 18 472,8, na který by se mohl zaměřit, pokud ho podpoří momentum a volatilita.

Technická analýza intradenního pohybu cen křížového měnového páru AUD/JPY, středa 3. dubna 2024
03.04.2024 I když v grafu 4H má křížový měnový pár AUD/JPY WMA 30 Shift 2 plochý sklon, cenový pohyb se stále drží nad WMA 30 Shift 2 a spolu s potvrzením, že se mu podařilo prorazit nad pattern Klesajícího klínu, má pár AUD/JPY v nejbližší době potenciál posílit až na úroveň 98,91 a pokud úspěšně prorazí nad ni, bude další hladinou, ke které bude směřovat, úroveň 99,32, a pokud ho momentum a volatilita dostatečně podpoří, pak není vyloučeno, že dalším cílem bude úroveň 100,10 za předpokladu, že pár bude na cestě k cílovým úrovním. Jak už bylo řečeno, výrazná sestupná korekce se neobjeví, zvlášť jestli pár prorazí pod úroveň 98,12, protože pokud bude tato úroveň překonána, pak všechny dříve uvedené scénáře posílení přestanou platit a automaticky se zruší.

Solana (SOL) prolomila klíčovou rezistenci, analytici předpovídají cílovou cenu 250 USD
26.03.2024 Společnost Solana (SOL) zaznamenala pozoruhodné oživení býčího impulsu, když se za posledních 24 hodin odrazila o více než 9 %. Tento pozoruhodný výkon překonal 10 největších kryptoměn z hlediska tržní kapitalizace.

Technická analýza denního cenového vývoje komoditního měnového páru AUD/USD, pondělí, 25. března 2024
25.03.2024 Když se podíváme na 4hodinový graf komoditního měnového páru AUD/USD, tak ačkoli se zdá, že mu stále dominují prodávající, čemuž nasvědčuje jeho cenový pohyb pohybující se pod WMA 30 Shift 2 a vznik medvědí formace 123, na který navazuje několik medvědích formací Ross Hook (RH), ve skutečnosti se aktuálně pohybuje v bočním trendu, což potvrzuje WMA pohybující se na těle sloupcového grafu. Spolu s potvrzením skrytých odchylek mezi cenovým pohybem AUD/USD a indikátorem Stochastic oscilátor, pak má AUD/USD v blízké budoucnosti potenciál ke korekci ze své oslabující tendence posílit až na 0,6580; a pokud tato posilující korekce neprorazí nad úroveň 0,6638, pak ve skutečnosti AUD/USD ještě znovu oslabí až pod úroveň 0,6507. Pokud budou hybnost a volatilita dostatečně silné, pak není vyloučeno, že bude pokračovat v oslabování až k úrovním 0,6486 a 0,6405.

EUR/USD. Přehled týdne. Poslední březnový akord
25.03.2024 Pár EUR/USD klesá již druhý týden po sobě. Pokud se podíváme na graf EUR/USD, vidíme, že od 8. března se pár obchodoval kolem hladiny 1,0980, ale poté začal postupně klesat. Navzdory výrazným korekčním pullbackům a občasným flatům se pár obecně pohybuje směrem dolů. Ani holubičí výsledky březnového zasedání FOMC nezlomily dolarové býky. S nedávným propadem bychom však měli být opatrní. Tento cenový pohyb nevypadá spolehlivě: americký výrobní index PMI, který zůstal v zelených číslech a dosáhl několikaměsíčního maxima, dolar podpořil. Trh zároveň jako by zapomněl, že Federální rezervní systém ponechal svůj bodový graf, naznačující tři snížení sazeb v tomto roce, beze změny. Růst dolaru se zdá být nadměrný, ale čím jsme si jisti, je, že v tomto kole zvítězili medvědi.

Technická analýza intradenního pohybu ceny kryptoměny ethereum, pátek 22. března 2024
22.03.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf kryptoměny ethereum, uvidíme, že se její cenový pohyb zasekl u hladiny supportu, která se tvoří z býčího Fair Value Gapu (modrá). Kromě toho se pohyb ceny této kryptoměny nachází také nad úrovní WMA 20, která má shodou okolností malý sklon, jenž se ponořil směrem vzhůru, a potvrdil to také výskyt odchylek mezi pohybem ceny a ukazatelem oscilátorem Stochastic. Takže na základě těchto skutečností má ethereum v blízké budoucnosti potenciál posílit a pokusit se překonat úroveň 3 586,94. Pokud tuto úroveň úspěšně prolomí směrem vzhůru, pak bude další úrovní, na kterou se zaměří, 3 673,42 jako hlavní cíl a úroveň 3 805,94 jako další cíl, kam zamíří, pokud ho podpoří momentum a volatilita. Ale pokud na cestě k dříve uvedeným úrovním náhle tato kryptoměna obrátí korekci oslabení směrem dolů, až prolomí pod úroveň 3 296,47, pak se všechny scénáře posílení, jak byly popsány dříve, stanou neplatnými a automaticky se zruší.

Trh potřebuje čas, aby vytvořil zisk
19.03.2024 Výstupy z obchodů rozhodují o dlouhodobé ziskovosti obchodníka. Proto se v dnešním článku zaměříme na dva přístupy, kterými obchodníci negativně ovlivňují svojí výkonnost.

Technická analýza intradenního cenového pohybu křížového měnového páru EUR/JPY, úterý 5. března 2024.
05.03.2024 Ačkoli dnešním trendem pro křížový měnový pár EUR/JPY je posílení směrem vzhůru, což je naznačeno výskytem býčí formace 123, po které následuje býčí formace Ross hook (RH), a jeho cenový pohyb se pohybuje nad WMA 30 Shift 2, mezi cenovými pohyby EUR/JPY jsou odchylky. JPY s indikátorem Stochastický oscilátor na svém 4hodinovém grafu dává tušit, že v blízké budoucnosti existuje potenciál pro korekci EUR/JPY vedoucí k oslabení. To bude důležité, dokud nedojde k prolomení korekce oslabení pod hladinu 162,48; pak EUR/JPY opět vzroste a znovu posílí a otestuje hladinu 163,46. Pokud bude tato úroveň úspěšně prolomena směrem vzhůru, má EUR/JPY příležitost pokračovat v posilování až k úrovni 163,66 jako hlavnímu cíli, a pokud budou momentum a volatilita dostatečně podpůrné, pak bude dalším cílem úroveň 164,25, na kterou se zaměří.

EUR/USD H4 | Medvědí obrat
07.02.2024 Analýza pro EUR/USD (euro/americký dolar) naznačuje potenciální medvědí scénář obratu s klíčovými úrovněmi supportu a rezistence:

Trading jako součást prokrastinace
06.02.2024 Prokrastinace je všeobecně známý fenomén. Co se ale stane, když trading začne plnit úlohu "zabijáka času"? Tomu se budeme věnovat v tomto článku.

Tipy na obchodování se zlatem
23.01.2024 Po silné vzestupné dynamice z poloviny měsíce zaznamenalo zlato krátkou korekci. Mohlo by se jednat o signál dalšího růstu cen.

Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového páru GBP/JPY, pondělí 22. ledna 2024
22.01.2024 Při pohybu ceny indikátoru CCI v grafu 4H, který dokázal prorazit nad tři hlavní úrovně (-100, 0, 100) a teď se pohybuje kolem hodnot 0–100, což potvrzuje i cenový pohyb nad 30 MA, a při nulovém oslabení, které by prorazilo pod úroveň 186,07, bude mít křížový pár GBP/JPY potenciál posilovat až k úrovni 188,88.

Týdenní předpověď pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, EUR/GBP a zlato na základě zjednodušené vlnové analýzy, 8. ledna
08.01.2024 V grafu eura převládá od začátku minulého roku sestupný trend. Od 26. září začala proti hlavnímu pohybu působit korekční vlna, která zatím nebyla dokončena. Na konci loňského roku se cena odrazila od potenciální silné zóny obratu. Úroveň vlny sestupného pohybu zatím nepřekročila hranice retracementu.

Praktické okénko – Připrodání do trendu s nulovým rizikem
29.11.2023 Jak provádět připrání do dlouhodobějšího down trendu, si ukážeme v tomto článku.

ANALYT Technická analýza dolarového indexu na 3. 11. 2023
03.11.2023 Dolarový index je pod tlakem. Dnešní cena se dostala pod konsolidační rozpětí, ve kterém byla několik dní, a posunula se pod 23,6 % Fibo. Aktuální cenový pohyb znamená, že celý pohyb směrem nahoru z 99,55 je dokončen. Dolarový index s největší pravděpodobností zahájil korekční fázi, která bude vyjádřena pullbackem, díky kterému se může index dostat na 104,35 a 103,45. V následujících dnech očekáváme, že dolarový index bude nadále klesat. RSI klesá a dosahuje nižších minim a je stále daleko od přeprodaného území. Dnešní maxima kolem 106,17 jsou považována za klíčovou úroveň rezistence a dokud budeme obchodovat pod touto úrovní, pesimismus přetrvá.

Proč obchodovat EUR/USD?
03.11.2023 Obchodování na forexovém trhu je jedním z nejoblíbenějších způsobů spekulace na finančních trzích. Jedním z nejčastěji obchodovaných měnových párů na tomto trhu je EUR/USD, což znamená měnový pár eura a amerického dolaru. Proč byste měli zvážit obchodování tohoto páru? V tomto článku se zaměříme na několik důvodů.

Praktické okénko – Ranní swing obchod
26.10.2023 V tomto článku se podíváme na pozitivní stránku tradingu, protěž trh umí nadělit zisk ještě v době, kdy si vychutnáváme spánek. Nebude chybět ani popis obchodní přípravy a řízení obchodu.

Jak překonat závislost na tradingu
17.10.2023 Závislost na tradingu je jedním z hlavních problémů bránící ziskovému obchodování, který může mít negativní dopady i nad jeho rámec. Jak se závislosti zbavit si přečtěte v tomto článku.

Jak obchodovat s patternem Opuštěné dítě (Abandoned Baby)
18.07.2023 V tomto článku se seznámíte se silným obratovým patternem svíčkové analýzy, který je známý pod pojmem Abandoned Baby (Opuštěné dítě). Podívejme se na rysy jeho tvorby na grafu a techniky obchodování tohoto vzorce.

Bitcoin dosáhl 12měsíčního maxima
26.06.2023 Na platformě eToro se bitcoin obchoduje na nejvyšší úrovni za posledních 12 měsíců, a to na úrovni lehce převyšující 31 000 amerických dolarů. Jedná se o nejvyšší cenu této kryptoměny od začátku května 2022, když cena v období velké volatility klesala.

Vrátí se bitcoin na vyšší cenové úrovně?
31.05.2023 Bitcoin (BTC), primární kryptoměna z hlediska tržní kapitalizace, momentálně jeví známky nového oživení hybnosti a zahájení nově vzniklého býčího trendu. Kryptoanalytik Justin Bennet tento vývoj předpověděl přesně, přičemž se odvolával na nedávná maxima rozpětí a shluk krátkých likvidací v oblasti kolem 27 500 dolarů.

Měsíční report finančních trhů (duben 2023)
01.05.2023 Po turbulentním březnu jsme byli v dubnu svědky spíše tržní stagnace a to především na měnových trzích, které se pohybovaly do strany. Naproti tomu komoditní trhy toho během dubna stihly daleko více. Zlato a stříbro vytvořily svá letošní maxima a ropa po testu dlouhodobých minim výrazně posílila. Akciový index S&P 500 v závěru měsíce zvýšil svojí volatilitu, což může být reakce na probíhající zveřejňování kvartálních hospodářských výsledků. Na měnových trzích se role nejsilnější měny ujal švýcarský frank, který posílil vůči americkému dolaru o 2,8 %. Nejslabší měnou se stal japonský jen, který oslabil o 4,01 %. Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj konkrétních finančních instrumentů.

Negativní dopady „kotvení“ na trading
25.04.2023 Přehlížet celistvost finančních trhů je vždy na škodu. Obvykle za tímto přehlížením nalezneme fenomén s názvem kotvení, který se v tomto článku více přiblížíme.

Psychologie Fibonacciho úrovní
21.03.2023 Vysoká míra psychické odolnosti je v tradingu velice důležitá. V tomto článku si představíme jednoduchý způsob, jak svojí psychickou odolnost měřit a pozorovat.

Polkadot se blíží k 8 dolarům. Dosáhne tohoto cíle ještě tento týden?
21.02.2023 Býci Polkadot (DOT) mají tento týden štěstí. Po překonání horké prodejní tlakové zóny se jim podařilo vzrůst o 70 %, přičemž navázali na působivý vzestup z ledna.
Související klíčová slova:
Klesající trend | Čtvrtletní pokles | Pravděpodobnost úspěchu | Situace v eurozóně | Testování obchodních strategií | Informace o ceně | Býčí pohyb | Tempo růstu | Fibo | Kioseff Trading | Indexy PMI | Nástroj Autochartist | Stochastický | Značení struktury | Pokračování klesajícího trendu | Take Profit | Funded prop | Micro kontrakty | Volatilní měsíc | HSBC | Nejvýkonnější akcie | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Formace dvojitý vrchol | Podvědomí | Soustředění | Hlavní měnové páry | Index výdajů na osobní spotřebu | Vládní dluhopisy | Generování zisku | Next Pivot | Americký ministr obchodu | Kurz eura a dolaru | EUR | Pip | Zkušenosti | Cap | Analýza intradenního pohybu | Howard Lutnick | Nárůst objemů | Akciové trhy | Alphabet | Zpravodajské události | Vstupy | Platina | Exporty | Koronavirové krize | Decentralizace | Kapitalizace Tesly | USDT | Pozitivní vliv | PLN | Tržní stagnace | Akče | Pfizer | Znovuotevírání ekonomiky | Obchodník | Dovednosti | Prodejní cenový pohyb | Long pozice | Řecko | Jak diverzifikovat | Holubičí tón | Poplatek prop firmě | Systém řízení peněz | Cenové trendy | Trend | Bank of Japan | Klíčový level | Životní prostředí | Nastavení stop lossů | HFT | BTC | Otevření nové short pozice | Podnikatel | Statistiky | Investiční banky | Korelace | Technické signály | Akciové společnosti | Graf komodity Stříbro | Hedgers | Cenový vývoj na trhu s ropou | Dow Jones Industrial | Alligator | Utahování stop lossů | Britská libra | Ukončení obchodu | Aktiva | Chování ceny | USD/PLN | Supporty a resistence | Citigroup | High-Frequency Trading (HFT) | Energetika | Order Block | Bezpečné útočiště | Neočekávané události | Stimulační balíček | Ascetic Capital | Optimismus investorů | Nákupní pozice | Aktuální problémy | Zajímavosti z prop tradingu | Index aktivity | Otevřené pozice | Evropská komise | Kolaps | Výzvy u prop firmy | Frankfurt | Support a rezistence | Dlouhodobý sentiment | Poměr risku k zisku | Člen rady guvernérů | Míra poklesu | Poplatky | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Komunita | Federální rezervní banka | Diverzifikace | Hurikán | Analýzy | Pravděpodobnost | Střednědobý klouzavý průměr | Kvartální hospodářské výsledky | Obchody ve směru trendu | GBP/USD analýza | Grid trading | Chování trhu | Martin Šulhin | Válka | Lagardeová | Realizování obchodu | USD/IDR | Snížení produkce | Prodejní korekce | Zprávy z USA | Americká inflace | Ethereum | Deflace | Stříbro (XAG/USD) | Pokračování poklesu | Malé zisky | Expanze | Exchange | Rostoucí ceny | Obchodování akciového indexu | News trading | Výkyvy | Nová cla | Simon Peters | LBM 1 | Cenové výkyvy | ETF BlackRock | Goldman Sachs | Řízení obchodu | Tržní konsolidace | Latency arbitráž | Makroekonomické zprávy | LBM | Korekce k bodu proražení | Inflační cíle | Potenciál na zisk | Balance křivka a statistika | Způsob značení | Frankfurt open | Párové obchodování | Strach | SL (stop-loss) | Velké korporace | Nejrychlejší přenos dat | DeFi | Menší pohyby | Geopolitické napětí | Úspěšní tradeři | Proražení supportu | Nezaměstnanost | Poslední den obchodování | Objem obchodní pozice | Trend měnového páru | Výstup z pozice | Potvrzení signálu | Sankce | Trendová čára | Nejlepší obchod | Kryptoměna Bitcoin | Prolomený support | Lukáš Lipovský | Trading jako prokrastinace | Raghee Horner | Cena zlata | Falešné proražení obchodního rozpětí | Změny trendu | Ceny dováženého zboží | CryptoGlobe | Sentiment na Bitcoinu | Euro-dolar | Christine Lagarde | Trumpová | Potenciální výnosy | Fintokei Star | Čárový graf | Fundamentální impuls | Hlavní události | Token | Americký akciový index | Velké volatility | Pokles dolaru | Rostoucí inflace | Volatilní měnový pár | Obchodní přístupy | Výrazný pohyb | Směrnice | Gold | Silný volatilní pohyb | Obchodování průrazů | Proražení | Brexit | Oznámení | Zajištění v prop tradingu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Způsob měření | Školení | Profesionální obchodníci | Trh ve směru trendu | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Zlato a stříbro | Break-Even | Volby | Obchodování během vyhlášení | Breakout | Longový pohyb | Riziko ztráty kapitálu | Nákupní gap | Rezistentní zóny | Americký prezident | Klouzavé průměry | Obchodní cíle | Obchodní session | Bernd | Česká měna | Silný cenový pohyb | Nastavení úrokových sazeb | Amazon | Růst cen | Varovný signál | Zasedání Evropské centrální banky | Forex Flex | Nabídka a poptávka | Krypto trh | ROE | Kontroverzní téma | Přijetí | New York | Snížení úrokových sazeb | Krátkodobé dluhopisy | Reakce trhu na zprávy | CRYFIN | Latenční obchodníci | Vysoké riziko | Hodnoty COT reportu | Uzavření pozice | Výkon | Profit cap | Stabilní posilování | CZK | Zasedání FOMC | Historické cenové maximum | Práce v Německu | Podnikání | Cross-hedging | Velcí investoři | Forexové měnové páry | Proti trendu | Kurz EUR/USD | Silné oživení | Range low | Dolarový index | Prodejní reakce | Zavírací cena | GBP/CHF | Možnost dalšího poklesu | Pár euro-dolar | Dogecoin (DOGE) | Vlnová analýza | Špatné investiční rozhodnutí | Vývoj měnového páru | Hodinový graf | Nižší ceny | NZD/USD | Gap | Analyzování | Zhodnocení peněz | Inflace | Evropská měna | Ekonomické indikátory | Scalpingové strategie | Obchodni metody | London open | The Next Pivot | Obavy investorů | Vstoupit do trhu | Využití Take-Profit | Investiční záměr | Tržní reakce | Pozitivní sentiment | Korekční pohyb | Dividendy | Představitelé ECB | Akcie Coca-Cola (KO) | High-frequency trading (HFT) | Nejlepší trading příležitosti | Obchodní seance | Supportní úroveň | False breakout | Kanadský dolar | Graf | DocuSign | Zlato hedgovat | The Next Pivot [Kioseff Trading] | Aktuální obchodní příležitosti | Výhled | Příklad nákupu | Obchodní signály pro BITCOIN | Příkaz | BP | Průmysl | Světový pokrok | Politické faktory | Pohonné hmoty v Česku | Digitální peníze | Obchodní účet | Růstový směr | Strategie Smart Money | Prop firm | Scalping | Dění na měnovém páru | Uvolnění měnové politiky | Mini lot | Obchodování na prop účtu | Centrální banky | Zpráva | Momentum | Statistika úspěšnosti | Geopolitická situace | Obchodní plán | Zvyšování sazeb | Awesome Oscillator | Pivotové low | Celková inflace | Ztrátové obchody | Funded prop účty | Prop účty | Dobré výsledky | Prokrastinace | Vstup do obchodu | Více obchodů | Algoritmický trading | Business Outlook | Míra úspor | xStation | Hodnocení rizika | Graf akcie Coca-Cola | Coca-Cola | Akcioví investoři | Reakce na support | Halving | Globální obchod | Býčí pattern | Ceny elektřiny | Cenová korekce | Covid | Swissquote Group | Dolary | Zkušenosti profi traderů | Situace na zlatě | Euro/Americký dolar | Globální ekonomiky | Nabídka | Nové trendy | Plánování obchodů | MACD histogram | Aktuální hodnoty měny | Problémy ve švýcarském bankovním sektoru | Indexy aktivity | Dnešní makroekonomické ukazatele | Výprodeje | Steve Nison | Značení širšího charakteru | Stochastic oscilátor | Medvědí formace | Snížit riziko | Nejzajímavější obchodní příležitosti | Krize v akciovém segmentu | Důsledná analýza | Cenová analýza | Obchodní příležitost | Prolomení trendové čáry | Uptrend | Trpělivost | Rostoucí úrokové sazby | Futures | Pohyb ceny | Obchodování fundamentálních zpráv | Evropské investiční banky | Oslabování australského dolaru | Volatilní pohyb | Reakce trhu | Nárůst poptávky | Ekonomiky | Tick scalping | CL | Plánování | Donald Trump | Pohyby cen | Hodnoty COT | Ranní okénko | Price swing v dané open session | Zasedání FED | Volatilita | Poplatek | Nový trend | Překoupené pásmo | Forex Fury | Významný fundament | Úrovně Fibonacciho | Červená čísla | Klíčové oblasti | Vstoupit do obchodu | Falešný průraz (false breakout) | Santiment | Throwback | Průmyslová produkce | Směřování trhu | Upgrade | Prodej dolaru | Dow Jones | Obchodní války | Potenciál růstu | Peníze | Zveřejněné údaje | Chuck Schumer | Výrobní index | Krach prop společnosti | Spike | Cenové akce | Denní price swing | Brent | Akcie a dluhopisy | Politika | Stimul | Obchodní instrument | Očekávání | Odvetná cla | Snižování sazeb | Flat | Roční zhodnocení | Sílící americký dolar | Palladium | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Obchodování v párech | Investiční centrum | Doplňková strategie | Prolomení rezistence | Silné momentum | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Trump včera | Minimalizace rizika | Obchodní příkazy | Trendové čáry | Dlouhodobý vývoj | Příkaz Take-Profit | Indikátor RSI | Transparentní | Užitečnost technické analýzy | Příjmy z reklamy | Obchodní týden | Tržní prostředí | Rychlé zisky | Proražení obchodního rozpětí (range) | Základní sazby | Evropské měny | Ekonomické výhledy | Chamtivost | Stop-hunting | PoC | EUR/CAD | Dopad na cenu | Blockchain | Boje na Ukrajině | Zdražovat | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Kurz eurodolaru | P/E | Regulace v prop tradingu | Úrovně Fibonacciho retracementu | Evening Star | Býčí formace | Obchodní signály | Mini NAS100 | Nákupy | Růst | Účetní období | Klouzavý průměr SMA | Komplexní analýza | PoW | Falešný průraz | Příležitosti | Itálie | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Zaměstnanost | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | MetaTrader | Příklad prodeje | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Fundamentální analýza | Libye | BreakEven | Robotron | Hlediska technické analýzy | Objednávky | Vyšší minima | Sentiment na trhu | Prognóza | Snížení volatility | Otevření nové short | Abandoned Baby (Opuštěné dítě) | Long obchod | Micro NAS100 | Svíčkový vzorec Abandoned Baby | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Velké automobilky | Prezident Fedu | Bariéra | Různé obchodní strategie | Druhá největší kryptoměna | Fed Business Outlook | Hrozba | Akvizice | Časový úsek | Potenciál obchodu | Růst amerického dolaru | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Kde a jak profitovali tradeři | Patterny | Výrazné nákupní rally | Objem obchodů | Co to je prokrastinace? | Price swing užšího charakteru | TOP 4 komodity | Intradenní obchodování | Úrokové sazby v USA | Trailing stop-loss | Evropské ekonomiky | Challenge | Obrat trendu | Two step Pro challenge | Technologické akcie | Real Vision | Odchod investorů | Cena bitcoinu | Volatility | Vyhlašování makroekonomických dat | Ceny výrobců | RebelsFunding.com | Long | Náklady na obchodování | Chování | Bullish | Fundamentální události | Kontrakty | Pravidla řízení peněz | Váš trading | Doji svíčky | Cardano (ADA) | Evergrande | Pokles bitcoinu | Býčí rally | Robusta | CryptoQuant | Koruna | Psychologie tradingu | AUD | Inflace v eurozóně | JOLTS | Portál FXstreet.cz | Zvýšený zájem investorů | Kurz bitcoinu | Cenové maximum | ULTA | Zprávy a události | Opatření | GlassNode | Neutrální indikace | Další růst | Investujte zodpovědně | Signalizace klesajícího trendu | Analýza zpráv | Vývoj kurzu | Trh | Diverzifikace strategií | Index výrobní aktivity | Lukáš Kovanda | Digitální aktiva | Makroekonomické události | Zkušenost | Kvantitativní analýzy | Počasí | Prop firmy | Prop společnosti | Falešné signály | Mezinárodní faktory | Open | Nákupní trend | Ceny plynu | Zisk z minulého měsíce | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Index | Měsíční futures report | Grid Trading | Postranní trend | Studie | Vice | Žádná korelace | Zavedení dovozních cel | AUD/JPY | Směnný kurz | Technické korekce | Swingový trading | Sell | Elektřina | MMF | Globální platební síť | Snížení likvidity | Aktuální sentiment trhu | Letošní maximum | Výrobní ceny | Trend opačný | Embargo na ruskou ropu | Opuštěné dítě (Abandoned Baby) | Eura | Terminál | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Novozélandský dolar | Rovnováhy | Americká centrální banka | Tržní kapitalizace | Široká dostupnost informací | Plán obchodování EUR/USD | Bílý dům | Výprodej na amerických akciích | Kapitál | Ropa Brent | Posílení | Fair Value | GBP/JPY | Pro challenge | Tick scalpingové strategie | Zajímavé příležitosti | Společnosti | Denní price swingy | Graf EUR/USD | Údaje o inflaci | Obchodní myšlenka | Dostupnost informací | Negativní dopad | LBM 2 | Prop firma | S&P | Technická analýza intradenního pohybu | Unie | RebelsFunding | Jednoduché tipy | Obchodování na finančních trzích | Maloobchodní tržby | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Obchodovaný instrument | Akciové indexy | Brzké výběry zisků | Měsíční report finančních trhů | Význam backtestingu | Christine Lagardeová | Americké měny | Ekonomický kalendář | Soukromý sektor | Držení ztrátových pozic | Fundamentální zprávy | Analytické schopnosti | Americké státní dluhopisy | Payouty | Obchodní napětí | Vyšší maxima | Zájem prodejců | Kryptoanalytik | Disciplína | Swing | Ekonomický vývoj | Otevřené obchody | Býčí fáze | Úrovně rezistencí | COT reporty | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Obchodování proražení | Foreign Exchange | Zpoždění v aktualizaci cen | EUR/GBP | Vývoj cen ropy | Růst cen zlata | Hedging - příklad | Pokles ceny stříbra | Strategie v Prop Tradingu | Komodity v roce 2024 | Zařízení | Ceny Bitcoinu | Psychický tlak | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Vstupní signál | Řízení rizika | Velké zisky | Budoucnost | Dlouhodobý support | Ross Hook | Pokles ceny | Cukr | Tržní sentiment | Druh challenge | Velmi volatilní měnový pár | Higher high | Kartel OPEC | Rozpětí trhu | Inflace zpomaluje | Vzdálenosti stop-lossů | Analytika | Index Hang Seng | Take-Profit příkazy | Latenční obchodování | Správná rozhodnutí | Situace v USA | Flex EA | Nové peníze | Vzdělávací webináře | DAX 40 | Sázky po každé prohře | Propady cen | Technická analýza akcie Coca-Cola | Průběžné vzdělávání | Eskalace | Emocionální reakce | Riskovat svůj kapitál | Vyplnění nákupního gapu | Obchodní aktivita | Krátkodobé obchody | Philadelphia Fed Business Outlook | Ochlazování inflace | Altcoiny | TLTRO | Brokers | Praporek | Hang Seng | Bitcoinové ETF | Klín | Wedge | Margin | Twitter | MIFID | Forexové páry | Plnění challenge | Forexové trhy | Latency arbitráž u prop firmy | Akciový index | Pozornost | Budoucnost trhu | Polský zlotý | Price swingy | Nízké transakční náklady | Knoty svíček | Bull | Růst akcií | Švýcarská centrální banka | Bezpečné dluhopisy | Závislost | První support | Signály pro BITCOIN | Pattern 123 | Range | Nové letošní maximum | Dow Jones Industrial Average | Zpomalení výkonnosti | Rovnovážný stav | Forex tradingem k maximálním ziskům | Futures kontrakty | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | RRR | Oblasti rezistence | Maryland | Akcie Coca-Cola | Aligator | Cla na hliník | Statistický úřad | Webináře | Bitcoin | Velikosti pozice | Počet žádostí o podporu | Úroveň rezistence | Ceny kryptoměny Ethereum | Pohyb trhu | Pozornost obchodníků | Poptávka | Kov | Obchodník s kryptoměnami | Inkasovat zajímavé zisky | Balance | Obchodní výsledky | Bitcoin (BTC/USD) | Hodnota odporu | Nižší minima | Krátkodobý sentiment | Klesající praporek | Zboží dlouhodobé spotřeby | JPM | Informace z kontextu | Zadávání objednávky | Základní měna | Volatilita cenových pohybů | Atakování maxim | Faktor Trump | Multitasking | Snižování úrokových sazeb | Nákup bitcoinu | Pravidla obchodního systému | Nárůst výnosů | Fibo úrovně | Odpor | RBI | Rollback | Retracement od open session | Otevřená ztráta | Fyzický gap | Informační demence | Ziskový trader | Vznik prodejního trendu | Závazek | Dubnové obchodování | Velikost pohybů | Odvetná opatření | Marketingová komunikace | Analytik kryptoměn | Spekulace u prop firmy | Obchodování na měnových trzích | Očekávání trhu | Akciový výprodej | Negativní účinky | Směřování trhů | Obchodovat | Americké indexy | Digitální zlato | Obchodníci | Tradingová rozhodnutí | Kryptotrh | Pattern Opuštěné dítě | Trendový pohyb | Brzké utahování stop lossů | Dluhopisy | Indikátor | Růst úrokových sazeb | Denní objem obchodů | Příkazy buy | Zlatý kříž | Mimořádný zisk | Přijetí bitcoinu | Equity | Obchodování zpráv | Pár EUR/USD | Medvědí fáze | Index PMI | Analytici | Čistý zisk | UTC | Aukce | Cenový graf | Způsob měření širšího charakteru | Problémy | Akcie KKR | Large speculators | Výzva | Otevřené obchodní pozice | Pohyby měnových párů | Stříbro | Obchod týdne | Tajemství obchodování | Video | Efektivní obchodování | Výkonné počítače | Zmírnění obchodního napětí | Prostor pro pokles | Doji svíčka | Pokles cen | Stav globální ekonomiky | Ropa | Vzdělávací články | Obchodník úspěšný | Pozemky | Obchodník na forexu | ETF | Deutsche Bank | Faktor klesajících cen komodit | Kryptoměnové trhy | Klouzavý průměr | Pohonné hmoty v ČR | Firma | Dividendový výnos | Směr trendů | Nadměrné obchodování | Short pozice | Navyšování objemu | Tlak na akcie | Byznys | Úrovně rezistence | Raiffeisenbank a.s. | Analytické články | SMA 200 | Ceny benzínu | Zdvojnásobení velikosti | Vyšší cenová maxima | Pokračování trendu | Výkyvy na trhu | Obchodováním akcií na reálném účtu | Transakční náklady | Vývoj úrokových sazeb v USA | Cena zemního plynu | ETFs | UBS | Vyšší cenové úrovně | Zpomalení inflace | Bitcoiny | Vývoj kurzu EUR/USD | USA | NZD/JPY | Způsob značení širšího charakteru | Vysoká likvidita | 3М | Spojené státy | MXN | Podíl ze zisku | Ziskový obchod | Další kryptoměny | Koučink | Trailing Stop | Pandemie | Rady pro trading | Euro vůči dolaru | Nižší riziko | Jak obchodovat | Pohonné hmoty | Úrokové sazby | Směr trhu | Report finančních trhů | Nárůst prodejních pozic | Velmi volatilní | Forex Flex EA | Zvyšování úrokových sazeb | Konsolidace | Budoucnost Bitcoinu | Dlouhé knoty | Cenová akce | Two step Pro | Momentum trading | Spekulace na finančních trzích | IG sentiment | Proof of Work | Boeing | Fibonacci | Burze | FAP Turbo | Trade Brokers | Historie | Vývoj | Indikátor Alligator | Výnosy | Poptávka po dolaru | Zajímavé zisky | Typ algoritmického obchodování | Býčí Engulfing | Hlavní finanční trhy | Úroková sazba | Plán obchodování | Časový rámec | Polkadot | Prohlášení | Vytržení informace z kontextu | Firemní zprávy | Glassnode | Pokles USD/CAD | Nákupní rally | Prop Trading | Backtestování | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Komodity ropa | Objem klesá | Financování vlády | Obchodní příležitosti | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Plyn (NATGAS) | Německé společnosti | Rychlý zisk | Počet nezaměstnaných | Cenové dno | Proražení trhu | Joe Biden | Trh s kryptoměnami | LEN | Fundamentální analýza akcie | Trend ceny | Ticky | Sezonalita | Podnikání na kapitálovém trhu | Tolerance rizika | Spotřebitelská důvěra | Posilování franku | Čtyřhodinový graf | Spoustu peněz | Indikátor Stochastic | Další vývoj | E-mini futures | Kopírování obchodů | Latency | Správné načasování | Měnové politiky | Investiční doporučení | Objem obchodování | Aktuální situace | Technické nástroje | Prop účet | KCM Trade | Shluk rezistencí | Nevýhody | Manufacturing | Momentum strategie | Výrazný trendový pohyb | Opuštěné dítě | Znovuotevření ekonomiky | Trading | Nový druh challenge | Fintokei | Indikace RSI | Koronavirus | Nesoulad | XPD/USD | Férové ceny | Podnikové objednávky | Dna | FOMO | Překonání historického maxima | Kryptoměnoví nadšenci | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Tržní cena | Akcie Deutsche Bank | Investiční strategie | Odvětví | Účet u prop firmy | Průraz trendové čáry | Trend je tvůj přítel | Potvrzení signálů | Snížení odměny za těžbu | XAG/USD | Styl obchodování | Zóny konfluence | Christopher Waller | Denní graf měnového páru | Odměny za těžbu | Miliardy dolarů | ADP | AI | Long příležitost | Výstupní příkazy | Status bezpečného přístavu | Prezidentské volby | Obchodní myšlenky | Cenové pohyby | Cenový vrchol | Nákupní aktivity | Propad ceny | Demografické skupiny | Forexoví obchodníci | Momentum tradeři | Blížící se fundament | Obchodní činnost | Prezident ECB | Zemědělství | Supporty | Riziko ztrát | Denní graf komodity | Technické indikátory | Zhodnocení účtu | Závislost na tradingu | Sazby | Odhad spotřebitelské důvěry | Obchodní pozice | Klidné obchodování | Lufthansa | PMI ve výrobě | Strategie řízení | Akvizice společnosti | Cenový skok | Pohled na trh | Bernd z Německa | Otevření obchodu | Velký cenový pohyb | Čtení cenového grafu | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Martingale strategie | Výrazný zisk | Jak profitovali tradeři | Investovat | Komoditní | Václav Holler | Rekordní maxima | Supportní úrovně | Obchodování s trendem | Nerozhodnost | Price swing | Hlavní pravidla | Ether | Největší kryptoměna | Hotovost | Investiční fondy | Regulátor | Explozivní pohyby | Úspěšné obchody | Použití patternu v obchodování | Firmy | Výkon hlavních měnových párů | Páka | Medvědí divergence | Michaël van de Poppe | Celkový sentiment | Růst cen ropy | Murray | Soustředit na obchodování | Zajištění | Averze k riziku | Obchodování proražení obchodního rozpětí | Technický nástroj | Vytrvalý cenový pokles | Zájem investorů | Vyšší ceny | Euro dnes | Money management | Bitcoin (BTC) | Ronaldo | Dlouhodobé investice | Oslabení měny | Pokračování rostoucího trendu | DOCU | Co jsou to price swingy? | Výraznější cenový pohyb | Odhad růstu HDP | Brokerské společnosti | Investování | Svíčkový vzorec | Distribuce | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | NASDAQ 100 | Swing Trading | Účastníci trhu | Ascetic | Prodejní signál | Negativní stav globální ekonomiky | COIN | Trhy | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Cenové korekce | Price swing od high po low | Vyplnění prodejního gapu | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Aktuální stav | Monero | Významné úrovně | Cena dogecoinu | Vysokofrekvenční obchodování | Oscilátor | USD/MXN | Rizika | Vánoce | Dlouhodobější cíle | Eurozóna | Portugalsko | Investiční rozhodnutí | Fond | Eskalace obchodní války | Rizika momentum obchodování | ISM | Kotvení při tradingu | Kryptoměna Cardano | Pravidlo tradingu | Restrukturalizace | Obchodujeme | Důležitá rezistence | Americké banky | Zamítnutí nižších hodnot | Kvantitativní analýza | Celkový výsledek | Příklad měření retracementu | Small speculators | Počítačové algoritmy | Velcí hráči | Zdvojnásobení velikosti pozice | Řízení peněz | Prodávající | Jensen Huang | Konfluence | Ministr obchodu | Výběry likvidity | Zasedání centrální banky | První obchod | Obnovení růstu | Nejzajímavější obchod | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Mnoho ziskových obchodů | Cenový vývoj | ForTraders | Blockchainy | Pokročilé obchodní strategie | Horizontální linie | Nejzajímavější obchod týdne | Žádosti o podporu | Limitní příkaz | Polkadot (DOT) | Tlak ze strany prodejců | Americké akciové indexy | Tesla | ONE | Ethereum (ETH) | Americký akciový index S&P 500 | Regulační orgány | Trendový obchod | Low | Růst Bitcoinů | David Vagenknecht | Prodej eura | Miliardář | Španělsko | XTB Research | Time frame | Nárůst volatility | Měření retracementu | Cesta Prop Tradingem | Ekonomický růst | Můj pohled na trh | Dominance bitcoinu | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Mzdy | Poradenství | Strategie buy the dip | Evropský průmysl | ICT | CAD | Dlouhodobý klouzavý průměr | Sentiment trhu | Swingové obchodování | Investiční aktivity | Americká ropa WTI | Shortování | Na burze | Cenové úrovně | Tržní kapitalizace Tesly | Analytička | Společnost | Zajímavý zisk | Proražení obchodního rozpětí | Raphael Bostic | Květnová inflace | Tým RoboMarkets | Absence kupců | Zahraniční obchod | Ztráta | Velké americké banky | Rozhodnutí obchodníka | Situace na trhu práce | FXstreet | IG sentiment client | Měsíční report | Velké riziko | EBITDA | Reporty | Fundamentální pozadí | Obchod | Pips | Výrobní náklady | Obchodní rozhodnutí | Abandoned Baby | Tradeři | Nárůst long pozic | Cenový pokles | AUD/USD | Index relativní síly | Long Term | Centrální banka v USA | Graf indexu Nasdaq | Řídit riziko | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Riziko | Analytik | Trinity | MAM | Intradenní obchody | JPY | E-mini | Citi | Pivot | Ekosystém | Michaël van de Poppe | RSI | Bank of America | Transakce | USDX | ProTrader | Šok | Order | Trend na trhu | Ulta Beauty | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Index DAX 40 | Plyn | Mali | Čína | Capital | Plnění challange | Risk | Akcie aerolinek | Úrovně supportu | STAR | WP | Ceny | Prognóza vývoje | Siemens | ICT a SMC | ETH | HFT (vysokofrekvenční obchodování) | Financování | Zvýšení ceny | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Short obchod | COT report | Dukascopy | Války | Změna politiky | Impuls | Raiffeisenbank | Data z trhu práce | Buy the dip | Obratový pattern | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Predikce | Kryptoaktiva | Morning Star | EUR/NZD | WTI | Silný americký dolar | Měnový report | Radek Zalubil | SMA | Praxe | Cena DOGECOINu | Divergence | Makroekonomické faktory | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Odborníci | Nejlepší trading | Vnímání rizika | Zóny supportu | Vyplnění GAPU | Klima | Stablecoiny | Výsledek obchodování | Instituce | Negativní korelace | Higher Low | Morgan Stanley | Obchodování se zlatem | Vstup do trhu | Ceny zlata | Živobytí | Výnos | Obchodování GBP/USD | Prop obchodování | Prodeje domů v USA | Výsledky amerických voleb | Miliardáři | Balance křivka | X-Trade Brokers | Snížení odměny | Index DOW | IHNED | ČEZ | Frank | Index Nasdaq | Optimalizace | CFD | Vyšší low | Algoritmy | Pár USD/CAD | CEO | Defi | 256/2004 | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Trinity Bank | Rozhovor | Nerealizovaný zisk | Order block | Nové sankce | Přebytek ropy | Obchodníci na finančních trzích | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Historická maxima | Společnost Siemens | Miliardy USD | Pohyb Bitcoinu | Obchodní den | Situace na komoditních trzích | Topstep | Akcie týdne | Obchodní tipy | Ceny akcií | Ceny energií | Disclaimer | S/R zóny | GBP/USD | Oživení trhu | Inflační cíl | Obchodování EUR/USD | Obchodní analýza | Index Dow Jones Industrial | Výběr zisků | Obratová formace | MarketWatch | Rychlý růst cen | EPS | Kurz eura k dolaru | Jestřábí postoj | Jasný signál | Cenové minimum | Švýcarská centrální banka (SNB) | Obchodní deník | Histogram | Káva | FRA | Extrémní růst | Aktuální informace | Akcie společnosti Tesla | Vyšší hodnoty | Část zisků | Zisk | Futures na zlato | ČNB | Bank of England | Ceny BTC | EURUSD | Spekulovat | Makléři | Překoupené oblasti | Bezpečný dolar | Nasdaq Composite | Praktické ukázky | Market Profile | Zůstatek | Obchodování | Býčí sentiment | Falešné proražení | Posílení dolaru | Cenový růst | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | Jednotné měny | Jednotná evropská měna | Oslabování dolaru | Konsolidace trhu | Evropa | Cena eura | Měna | Management | Nasdaq | Trump | S/R zóna | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Kupující | Předpověď | BOS | Směnný kurz eura | Trigger | GBP/NZD | Údaje | Převodník měn | Automobilky | Kontext | Německý akciový index | Biden | Finanční krize | Ukazatel inflace | Indikace | FXstreet.cz | Obchody | Profit Target | Britská měna | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Akcie Lufthansa | Medián | Index CPI | xStation5 | ProCent | Svíčkový graf | Multitimeframe | Síla dolaru | Proof of Stake | RBC | Trendové obchodování | Vývoj úrokových sazeb | Zemní plyn | Marže | Spotová cena | Tržní situace | Arbitráž | Různé trhy | Bollinger Bands | X-Trade | Grafy | Aktivum | Přenos | Společnost XTB | Ursula von der Leyenová | Maximalizace zisku | CARA | GMT | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Sentiment spotřebitelů | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Aktuální prognóza | NATGAS | Vrcholy | Předpovídání | Býčí trh | FOREX | Konsenzus | Signály | Cenový výběžek | Inflace v ČR | Sazby beze změny | Psychologie | Trader | Jasný směr | Dukascopy Europe | Americké akciové trhy | Světové události | Výrobní aktivity | HSI | Index relativní síly (RSI) | HDP | Hlava a ramena | Načasování | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Skokový nárůst | Falešný signál | Investování je rizikové | Tržní změny | JP Morgan | NEST | Fibonacciho úrovně | Etoro | USD/CAD | Hlavní americké indexy | Index PCE | Vyšší inflace | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | To nejdůležitější | JPMorgan | Private equity | Akumulace | EUR/CHF | Zdraví | Investiční fond | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Ztráty | Zásobníky | Analýza indikátorů | Česká inflace | Obchodní styl | Nárůst objemu obchodů | Životní styl | Japonský jen | Index amerického dolaru | Nakupovat | Přístup ke kryptoměnám | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Prodejní pozice | Kupci | All Time High | Trading příležitosti | Návratnost | Obchodovat s akciemi | Vzestupný trend | Výhody | Target | Index spotřebitelských cen | Štěstí | Cardano | SPOT | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Ekonomické nejistoty | Reuters | OPEC+ | PEPP | Globální ekonomika | Libra šterlinků | Počet obchodních dní | Bear market | Realizovat zisk | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Technologie | Zásoby zemního plynu | Marlin | Exekuce | Prognózy | Analýza EUR/USD | Kurz | DNO | Daně | Výběry | Asia high | Technický indikátor | DXY | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Lenka Kalivodová | Oscilátor Marlin | Americká ekonomika | Růstový trend | Analýza akcie | Den obchodování | Nezaměstnanost v eurozóně | Ztrátový obchod | Rekord | Uzavření gapu | NVDA | Výsledky | Tokenizace | Bolest | Obchodní rozhovory | Růst trhu | Saúdové | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Lidská mysl | Swingy | Bear | Investice | Business | Pro investory | Potenciál | Obchodování v Asii | Doporučení pro obchodování | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Investujte | Londýn | Konkurence | Kapitalizace | Obchodování akcií | Komunikace | Autochartist | Bod | Vnímání | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Aktuální vývoj | Makrodata | Údaje z Číny | Zisky | Dražší energie | Regulace | Tick | Diverzifikovat | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | Důvěra | Rentabilita | Rezistenční pásmo | Oslabení dolaru | Kontrakce | Provádění obchodů | Americký akciový trh | Russell 2000 | Ukazatel | Akcie Boeing | Obchodní politika | Měny | Profitovat | Návratnost investic | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Cena akcie | Chaos | Thomson Reuters | Spread | Cash flow | Hlavní kryptoměna | Politico | Export | Spotřebitelský sentiment | Signál | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | TABAK | Komodity ropa WTI | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Double top | Graf indexu | Upozornění na rizika | High-frequency trading | Fundament | Minimální počet obchodních dní | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Valuace | Optimistický výhled | Výsledková sezóna | Hodnota bitcoinu | Začněte obchodovat | Zastavení ztrát | Rozšíření | Technická analýza | Limitní příkazy | Plány | Celkové příjmy | Dosažení zisku | Resistence | DOGE | COVID-19 | Cenové tlaky | CoinGecko | Pozitivní signál | Brusel | Graf komodity | Konvergence | Sázení | Nové zprávy | Elon Musk | Myšlení | ZEW | Společnost Pfizer | Fenomén | Evaluace | TIM | Swissquote | Energie | NAHB | Objem | Investiční | Nálada | Ženy | Americké centrální banky | Sloučení | Příjmy | EUR/AUD | Identifikovat trend | Prodej | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | XAU/USD | Evropská unie | Guru | Pákový efekt | Tokeny | NDX | Ceny stříbra | Hlavní indexy | Silný růst | Celkový trend | Vyhlídky | Finanční trhy | Míra | Obchodovanie | Komoditní trhy | Divize | Současný trend | Korekce | LNG | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Výkonnost | Pokles libry | Downtrend | Nižší maxima | Position sizing | Index S&P 500 | Instrument | Riskování | Německý výrobce | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Spotřebitelská nálada | Krize | Rostoucí trend | High | Rozbor | Odvaha | Íránská ropa | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Spot | Ztrátové pozice | Zvýšení úrokových sazeb | Analýzy více časových rámců | Denní graf akcie | AUD/CAD | Drawdown | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | Relativní výkon | S&P 500 | JDE | Podpora | Začínající obchodník | Ceny zboží | Spojené království | Cena | Obchodování GBP | Německo | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Krach | Komodity zlato | Upozornění | Komerční banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Příkaz Stop | Pohyb cen | Výběry zisků | KKR | CHF/JPY | Americký trh | ATF | Snížení sazeb | DOT | Close | TSLA | IG | Ekonomické údaje | Pozitivní korelace | Situace na trhu | Cenové formace | Spekulace na růst | Drahé kovy | Next | Etherea | Solana | Výhledy | Co bude | Medvědi | ROI | Zveřejnění zpráv | DAX | Rezervy | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Nákupní korekce | Hliník | Fibonacciho retracement | Akcie společnosti | Obchodní válka | Prop firm ForTraders | Oscilátory | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Ekonomika | Geopolitika | Denní graf | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Forex trading | Bezpečnost | Banky | BlackRock | Buy | Nižší hodnoty | I-Trader | Vlády | Americká vláda | Velká výhoda | Kotace | Cenový pattern | Šance | Fundamenty | Výplaty dividend | Měsíční měnový report | Správa | Wall Street | Prop společnost | Průlom | Instrumenty | Analýza | Úrovní podpory | KO | Umění | Kurz EUR | Zlepšení | ČR | XTB | Kontrakt | Dlouhodobý investor | Supportní zóna | Výraznější pokles | Obchodovaný objem | Zastavení poklesu | Snížení produkce ropy | Pozice | Portfolia | Zájem obchodníků | Spotová cena zlata | Platební síť | Výběr likvidity | Teplé počasí | Ceny kryptoměny | Neustálé vzdělávání | Pullback | Market Maker | Příprava | Dlouhé pozice | Kovy | Švýcarský frank | Výrobce čipů | Market | Denní objem | Cenné papíry | Sestupný trend | Vývoj HDP | Support | Gabriel Štefaňák | Brokeři | Moje cesta Prop Tradingem | FX | Rozvíjející se trhy | Supportní zóny | Posílení amerického dolaru | Uvolňování měnové politiky | Obchodní aktivity | Kvartální výsledky | Velikosti pozic | Stochastický oscilátor | Citadel | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Lepší pochopení | OPEC | Broker | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Řetězce | Sentiment | SNB | Index ISM | Experti | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Graf komodity Zlato | Pokles průmyslové výroby | Futures prop | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Oblasti supportu | Výstupy | Cowen | Vzdělávání | Embargo | Měnový pár GBP/USD | Retracementy | Čínská vláda | Ceny potravin | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Hladiny supportu | Projekce | Inflace v březnu | Zpráva COT | Klíčový support | W1 | Ichimoku | NZD/CHF | Obchodujte | Nařízení | Zdražování | Ropy | Struktura | Výrobní sektor | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Škoda | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Jádrový index | Volume profile | USD | Zveřejnění zprávy | Tokio | Emoce | Zvýšení daní | Nové příležitosti | Počet nových žádostí o podporu | D1 | Praktické tipy | Silný dolar | Růst ceny Bitcoinu | Odhad inflace | Posilování amerického dolaru | Posilování eura | Vývoj akcií | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Rotace | CZ | Průraz | Australský dolar | Rallye | Propad | Konec roku | Budoucí výsledky | Přeprodání | GBP/AUD | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Objemy obchodů | Vlajka | Dogecoin | Bearish | Finanční ztráty | Růst eura | Vydělat peníze | Makro data | Stimulační program | USD/CHF | Dlouhodobější trend | Oslabování amerického dolaru | Invest | Cenová maxima | Praktické okénko | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Velký pohyb | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Opce | Více časových rámců | Smart money | Nvidia | Take-Profit | Plnění výzvy | Martin Klass | Každý trader | Technické patterny | Boční trend | Indexy | Tržní volatility | DIP | Break Even | Spotové bitcoinové ETF | Státní dluhopisy | Americký dolar | Počet obchodů | Vstup do LONG pozice | VaR | Kurz eura vůči dolaru | Klíčový faktor | SMC | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Psychologické úrovně | ECB | Forex menové páry | Voda | Velikost pozice | Těžaři | Růst ceny | Měnová politika | Philadelphia Fed | Ziskovost | Doporučení | Odraz ceny | ECN | Inflační očekávání | Body | Snížení rizika | Arabica | Index výdajů | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | Vzrušení | ABC | Lot | Graf akciového indexu S&P 500 | Omikron | Akcie Alphabet | Týdenní pokles | Hodnoty měny | GOOGL | OsMA | Krypto aktiva | Hedging | EU | Miliardy | Černé zlato | Úroveň supportu | Forex obchodování | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Řízení kapitálu | Graf měnového páru | MasterCard | Martingale | ADA | Kulaté číslo | Tržní kapitalizace kryptoměn | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Akciový trh | Rizikový apetit | Trend klesající | Intradenní obchodník | Investor | Kapitalový výnos | Stochastic | USD/JPY | Předsedkyně Evropské komise | Jerome Powell | Momentum obchodování | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Obchodování Futures | Banka | Produkce ropy | Obchodování na forexu | Vybrání likvidity | Zvýšený zájem | Růst bitcoinu | Obchodování na demo účtu | Významné události | Zvýšený objem | Graf akcie | Cena BTC | Sol | SPX | Statistika | Pohyb akcií | Další pokles | COT | News | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot