Měsíční měnový report
Měsíční report finančních trhů (prosinec 2023)
01.01.2024 Prosincové obchodování bylo na všech trzích ovlivněno slábnoucím americkým dolarem. Z toho dokázaly těžit především další světové měny, které posilovaly o jednotky procent. Nejsilnější měnou se stal japonský jen s růstem 5,11 %. Naopak slabého dolaru nedokázaly využít komodity a zlato, stříbro i ropa WTI v prosinci oslabily. Akciovým investorům v prosinci jistě udělal radost růst indexu S&P 500, který vytvořil nová cenová maxima, na kterých v závěru měsíce začal konsolidovat. Nyní se již pojďme podívat na jednotlivá finanční aktiva, abychom mohli zhodnotit jejich budoucí potenciál a cenový vývoj.
Měsíční report finančních trhů (listopad 2023)
04.12.2023 Nejsilnější měnou byl v listopadu novozélandský dolar, který si vůči americkému dolaru polepšil o 5,45 %. Listopad se stal zajímavý i tím, že vůči americkému dolaru posilovaly všechny světové měny, dokonce i japonský jen, který i přesto, že byl nejslabší měnou měsíce, tak si připsal růst o 1,93 %. Výrazné volatilní cenové pohyby vykázaly zlato a stříbro, zatímco cena ropy v listopadu trendově stagnovala. Na své si přišli rovněž i akcioví obchodníci a investoři, jelikož index S&P 500 skoro celý měsíc rostl. Nutno však říci, že v závěru měsíce už začal konsolidovat. Nyní se již pojďme podívat na ty nejzajímavější obchodní instrumenty a jejich vývoj.
Měsíční report finančních trhů (říjen 2023)
01.11.2023 Nejsilnější měnou se v měsíci říjnu stal švýcarský frank, který dokázal posílit vůči americkému dolaru o 0,59 %. Naopak nejslabší měnou byl novozélandský dolar, který vykázal ztrátu přes 3,09 %. Cenový vývoj jednotlivých měnových párů se v říjnu výrazně lišil především volatilitou, na což se podíváme blíže společně s komoditními trhy, kde zlato a stříbro dokázaly výrazně posílit, přičemž jejich růst byl hnán negativním geopolitickým napětím ve světě. Cena ropy WTI nevykázala v říjnu téměř žádnou změnu a měsíc uzavřela tam, kde jej i otevřela. Akciový index S&P 500 oslabil pod hodnotu dlouhodobého klouzavého průměru a struktura trhu nevykazuje žádné supportní zóny. Pojďme se nyní již podívat na konkrétní trhy, abychom si dění na konkrétních trzích mohli detailněji popsat.
Měsíční report finančních trhů (září 2023)
02.10.2023 Nejsilnější měnou měsíce září se stal novozélandský dolar, který jako jediný dokázal proti americkému dolaru posílit. Zbytek světových měn se již pohyboval v rudých číslech. Největší oslabení vykázal švýcarský frank, který vůči americkému dolaru ztratil 4 %. Silný americký dolar se také podepsal na cenách zlata a stříbra, které v září oslabily. Naopak cena ropy díky silnému fundamentu a utahování kohoutků ze strany Ruska a Saudské Arábie výrazně posílila. Akciový index S&P 500 rovněž oslabil, což může souviset s korelací silného amerického dolaru a vyprchání nákupní euforie po AI boomu (umělá inteligence). Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj jednotlivých obchodních instrumentů.
Měsíční report finančních trhů (srpen 2023)
04.09.2023 Králem srpnového obchodování na měnových trzích byl bezesporu americký dolar, který dokázal posílit vůči všem hlavním světovým měnám. Sílu amerického dolaru nejvíce odnesl dolar novozélandský, který ztratil 2,95 % a stal se tak nejslabší měnou měsíce. Naopak nejsilnější měnou se stala britská libra, která i tak ztratila vůči americkému dolaru 0,81 %. Komoditními trhy v srpnu zmítala vysoká volatilita, nicméně na cenách, kde zlato a stříbro měsíc začalo, tam jej i skončilo. Ropa WTI koncem srpna testuje své dlouhodobé maximum poté, co trh první polovinu měsíce oslaboval. Akciový index S&P 500 ve druhé polovině měsíce rostl a pokud toto pozitivní momentum přetrvá i na začátku září, můžeme očekávat tento index na vyšších hodnotách. Pojďme se nyní již konkrétně podívat, jak situace na jednotlivých trzích vypadá.
Měsíční report finančních trhů (červenec 2023)
01.08.2023 První letní měsíc je za námi a s ním i červencové obchodování. V závěru měsíce americký Fed zvýšil svou základní úrokovou sazbu, na což trhy příliš nereagovaly. Jinak se červenec nesl ve znamení vysoké volatility na finančních trzích, což si za malou chvilku ukážeme. Nejsilnější světovou měnou se v červenci stal švýcarský frank, který dokázal proti americkému dolaru posílit o téměř 3 %. Ostatně proti americkému dolaru posílily všechny světové měny, nejméně pak kanadský dolar, který vykázal růst pouze 0,57 %. Nyní si již pojďme shrnout červencové dění na vybraných finančních instrumentech.
Měsíční report finančních trhů (červen 2023)
03.07.2023 Měsíc červen byl na měnových trzích poměrně jednoznačný. Až na japonský jen došlo v červnu ke globálnímu oslabení amerického dolaru. Nejsilnější měnou se stal kanadský dolar, který dokázal posílit vůči svému americkému konkurentovi o 2,72 %. Naopak nejslabší japonský jen odepsal vůči americkému dolaru dalších 3,12 % ze své hodnoty. Komoditní trhy nevykázaly žádné zásadní změny a drží si své trendy z minulého měsíce. Ovšem na akciovém indexu S&P 500 se dějí velké věci. Pojďme se proto podívat blíže na ty nejdůležitější obchodní instrumenty.
Měsíční report finančních trhů (květen 2023)
05.06.2023 V květnu dominoval na měnových trzích americký dolar a to i přes řadu negativních fundamentů. Začátkem měsíce nejenže americký Fed oznámil zpomalení růstu tempa úrokových sazeb s pozastavením na současných hodnotách, ale rovněž se vedly diskuse o platební neschopnosti USA, kvůli dosažení dluhového stropu. Všechny tyto faktory paradoxně americkému dolaru pomohly, a tak jedinou měnou, která dokázala jeho síle odolat, byl kanadský dolar, který posílil o 1,51 %. Naproti tomu nejslabší měnou v květnu bylo euro, které vůči americkému dolaru ztratilo 2,66 %. Jak se situace vyvíjela i na dalších trzích, akciovém indexu a komoditách, si ukážeme právě nyní.
Měsíční report finančních trhů (duben 2023)
01.05.2023 Po turbulentním březnu jsme byli v dubnu svědky spíše tržní stagnace a to především na měnových trzích, které se pohybovaly do strany. Naproti tomu komoditní trhy toho během dubna stihly daleko více. Zlato a stříbro vytvořily svá letošní maxima a ropa po testu dlouhodobých minim výrazně posílila. Akciový index S&P 500 v závěru měsíce zvýšil svojí volatilitu, což může být reakce na probíhající zveřejňování kvartálních hospodářských výsledků. Na měnových trzích se role nejsilnější měny ujal švýcarský frank, který posílil vůči americkému dolaru o 2,8 %. Nejslabší měnou se stal japonský jen, který oslabil o 4,01 %. Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj konkrétních finančních instrumentů.
Měsíční report finančních trhů (březen 2023)
03.04.2023 Máme za sebou velmi pestrý měsíc, při kterém byli obchodníci zavaleni mnoha negativními zprávami především z akciového trhu. Problémy v bankovním segmentu se podepsaly hlavně na růstu cen komodit, a také na posílení většiny světových měn vůči americkému dolaru. Nejsilnější měnou se v březnu stal švýcarský frank, který dokázal posílit téměř o 3 %. Dvouprocentní hranici překonaly rovněž libra, euro a japonský jen. Naopak nejslabší měnou se stal australský dolar, který vůči americkému dolaru oslabil o 0,67 %. Nyní se již pojďme podívat na jednotlivé obchodní instrumenty trochu blíže.
Měsíční report finančních trhů (únor 2023)
06.03.2023 Únorový měsíc příliš nehrál do karet dlouhodobým obchodníkům a investorům, protože trhy se ve svém cenovém pohybu uchýlily spíše k postrannímu trendu. Tento pohyb vyhovuje spíše krátkodobým obchodníkům, kteří využívají tržní volatility a praktikují více krátkodobých obchodů. Tento postranní trend je vyjádřen i procentuálním zhodnocením jednotlivých světových měn vůči americkému dolaru. Nejsilnější měnou se v únoru stala britská libra, která oslabila vůči americkému dolaru o 0,07 %. Až na japonský jen, který vůči dolaru ztratil 3,41 %, většina měn odepsala mezi 1 % až 2,25 %. Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj jak na měnových a komoditních trzích, tak na americkém indexu S&P 500.
Měsíční report finančních trhů (leden 2023)
06.02.2023 Nový obchodní rok 2023 plynule navázal na trendy z loňského roku. Hlavně na začátku loňského roku byl americký dolar velmi silný, avšak v jeho druhé polovině začal ztrácet na síle. Lednové obchodování na měnových trzích se tedy neslo ve znamení slabého amerického dolaru, což se odrazilo i ve výkonnosti jednotlivých měn. Nejsilnější lednovou měnou se stal australský dolar, který ten americký pokořil o 4,92 %. V těsném závěsu byly měny novozélandský dolar a euro, které překročily hranici 3% zhodnocení. Nejslabší lednovou měnou byl japonský jen, ale i ten dokázal americký dolar pokořit, i když jen o 1,32 %. Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj na jednotlivých měnových párech.
Měsíční report finančních trhů (prosinec 2022)
02.01.2023 Závěr obchodního roku se nesl především ve znamení postranních trendů, při kterých vznikalo mnoho spekulací nad budoucím cenovým vývojem finančních aktiv. Ještě před tím, než si přiblížíme dění na jednotlivých instrumentech, porovnáme si sílu hlavních měn vůči americkému dolaru. Stejně jako v listopadu byl i v prosinci nejsilnější měnou japonský jen, který posílil vůči americkému dolaru o 5,36 %. Určitou výkonnost dále vykázalo euro a švýcarský frank se ziskem nad 2 %. Nejslabší měnou se stal kanadský dolar, který skončil ve ztrátě 0,88 %. Zbývající světové měny se držely zkrátka a díky cenové stagnaci jejich růst vůči americkému dolaru nepřekonal hranici 1 %.
Měsíční report finančních trhů (listopad 2022)
05.12.2022 Konec podzimu a nástup zimy je patrný nejen na venkovním počasí, ale rovněž se zima dostavila i na měnové trhy, kde zmrazila růst amerického dolaru. Listopad byl pro americký dolar nejslabším měsícem v letošním roce, čehož okamžitě využily a taktovky se ujaly ostatní měny a americký dolar tak poslaly do červených čísel. Nejsilnější měnou se v listopadu stal japonský jen, který byl po většinu roku pod silným tlakem amerického dolaru. Japonskému jenu k posílení pomohla spíše holubičí rétorika amerického FEDu, ale i tak bylo jeho posílení nejmarkantnější. Těsně v jeho závěsu skončil novozélandský dolar. Zbytek měn se pohyboval rovněž v zelených číslech, přičemž jednotlivé měny dokázaly vůči americkému dolaru posílit o více než 6 %. Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj jednotlivých měnových párů.
Měsíční report finančních trhů (říjen 2022)
01.11.2022 Říjnové obchodování na měnových trzích probíhalo ve znamení vzpoury proti americkému dolaru. Za jeho oslabením proti většině hlavních měn stála informace, že členové Federálního rezervního systému (FED) nejsou jednotní, co se týče aktuálního tempa růstu úrokových sazeb, a že na listopadovém zasedání může probíhat snaha o jeho zpomalení. Díky této nejistotě se stal nejsilnější měnou říjnového obchodování novozélandský dolar, který vůči americkému posílil o 3,89 %. V patách mu je britská libra, která díky výměně tamního premiéra posílila o 2,78 %. Naopak nejslabšími měnami byly japonský jen, a to i přes probíhající intervence Bank of Japan a švýcarský frank. Nyní se pojďme podívat na technickou analýzu jednotlivých měn.
Měsíční report finančních trhů (září 2022)
03.10.2022 V září zářil hlavně americký dolar, ostatně jako většinu letošního roku. Především akcioví a komoditní obchodníci z tohoto faktu nejsou příliš nadšení, ovšem investoři, kteří drží hotovost v této měně, mohou jásat. Americký dolar doslova převálcoval dolar novozélandský, který oslabil o 8,71 %. Druhou nejslabší měnou byl dolar australský, který se propadl o 6,63 %. Za září patří všechna pocta také švýcarskému franku, který díky zvýšení tamních úrokových sazeb dosáhl ztráty vůči dolaru „pouze“ minimální, a to 1,37 %. Pojďme se nyní podívat blíže na situaci na hlavních měnových párech, kde probíhá zajímavá korekční aktivita.
Měsíční report finančních trhů (srpen 2022)
05.09.2022 Druhý prázdninový měsíc americký dolar opět ukázal svojí sílu, když poslal výkonnost všech hlavních světových měn do červených čísel. K posílení dolaru nejspíše přispělo i oznámení americké centrální banky (FED) o zářijovém zvyšování úrokových sazeb. Síle amerického dolaru nejlépe odolával dolar kanadský, který ztratil „pouze“ 2,46 %. Pod 3% ztrátu se dokázalo dostat ještě euro. Naopak nejslabší měnou se stal japonský jen, který odepsal vůči americkému dolaru 6,01 %. Výrazného oslabení se dočkala také britská libra, a to 5,7 %. Jak si vedly samotné měnové páry a ostatní hlavní finanční trhy? Tak na to se podíváme v tomto článku.
Měsíční report finančních trhů (červenec 2022)
01.08.2022 Po dvouměsíčním posilování si americký dolar udělal pauzu a jako překoupené aktivum dal možnost ukázat sílu i ostatních měn. Možná právě v červenci jsme byli svědky počátku nových dlouhodobých trendů, protože měnové páry, které první polovinu roku oslabovaly, se nyní ujímají otěží. Nejsilnější měnou v červenci byl japonský jen, který vykázal posílení vůči americkému dolaru o 2,55 %. V jeho závěsu se nachází australský a novozélandský dolar, které v červenci dosáhly zhodnocení nad 1 %. Naopak nejslabší měnou měsíce se stalo euro, které ztratilo vůči americkému dolaru více než 2 %. Nyní si ukážeme cenový vývoj jednotlivých měnových párů.
Měsíční report finančních trhů (červen 2022)
04.07.2022 V měsíci červnu byl opět nejsilnější měnou americký dolar, který těží především ze současné krize v akciovém segmentu, jež se nachází na pokraji tzv. bear marketu (silný medvědí/prodejní trh). Jedinou měnou, která svou výkonností dokáže dolaru konkurovat, je švýcarský frank, který vykázal růst vůči americkému dolaru 0,01 %. Oproti minulému měsíci se nejslabší měnou stal australský dolar, který vůči USD ztratil 5,61 % a dále novozélandský dolar, který smazal zisk z minulého měsíce, díky poklesu o 4,99 %.
Měsíční report finančních trhů (květen 2022)
06.06.2022 Měsíc květen se nesel ve znamení korekčních pohybů, které v tomto měsíci korigovaly trendové pohyby, kterých se obchodníci dočkali minulý měsíc, díky silnému americkému dolaru. Nejsilnější měnou se v květnu stal australský dolar, který vykázal posílení vůči dolaru americkému o 2,32 %. Druhou nejsilnější měnou se stal švýcarský frank s 2,26 % a v jeho těsném závěsu je euro, které posílilo o 2,23 %. Naopak nejslabší měnou se v květnu stal japonský jen, který sice posílil o 0,21 %, ale i tak se jedná o nevýraznou tržní korekci.
Měsíční report finančních trhů (duben 2022)
02.05.2022 V měsíci dubnu tvořil zisky především americký dolar, který se stal hlavním tahounem a iniciátorem trendových pohybů na všech měnových párech. Nejslabší měnou minulého měsíce byl novozélandský dolar, který vůči tomu americkému oslabil o 6,91 %. Ihned v jeho závěsu byl dolar australský, který vykázal pokles 5,95 %. V uvozovkách vítězem, tedy měnou, která nejlépe zvládla dolaru konkurovat, byl kanadský dolar, ovšem i ten vykázal pokles 2,83 %.
Měsíční report finančních trhů (březen 2022)
04.04.2022 Nejsilnější měnou měsíce března se stal australský dolar, který vykázal růst 3,57 %. Ihned v jeho závěsu se nachází novozélandský dolar, který vykázal růst vůči americkému dolaru 2,65 %. Naopak nejslabší měnou byl japonský jen, který během března oslabil vůči dolaru o 6,25 %.
Související klíčová slova:
Prosincová cenová stagnace | Retracement | Červená čísla | Pokračování klesajícího trendu | Závěr obchodního roku | Cenový pohyb | Výrazná prodejní aktivita | Silný support | Všechny světové měny | Euforie kolem umělé inteligence | Dolar australský | Formace dvojitý vrchol | Signál Price Action | Santa rally | Nákupní gap | Prodejní trend | Budoucí směr | EUR | Trend | Silnější fundamentální impuls | Silný cenový pohyb | Bank of Japan | Volatility | Vypuknutí válečného konfliktu na Ukrajině | Pokles indexu | Tempo růstu | Korelace | Akciové společnosti | Long pozice | Růst ropy | Vstup kupců do trhu | Britská libra | Riziko intervencí ze strany Bank of Japan | Aktiva | Obchodníci texaské ropy | Vývoj finančních trhů | Pravděpodobnost | Pokračování současného trendu | Oblast přeprodanosti | Supportní úroveň | Nejnovější fundament | Komoditní report | Velcí investoři | Střednědobý klouzavý průměr | Dominance dolaru | Vyčerpání kupců | Pokračování poklesu | Snížení produkce | Situace na zlatě | Zlato a stříbro | Americký akciový index | Obchodní aktivum | Saúdská Arábie | Agresivní trend | Klouzavé průměry | Výprodeje | Nové cenové minimum | Tržní vlastnost | Zpráva | Graf komodity Stříbro | Tíha inflace | Válečná krize | Volatilní cenové pohyby | Platební neschopnosti USA | Analýzy | Dlouhodobý sentiment | Srpnové obchodování | Situace na ropě | Retest cenové úrovně | Poslední den obchodování | Cena zlata | Růstový trendový kanál | Změny trendu | Makroekonomické zprávy | NZD/USD | Vytvoření korekčního pohybu | Patová situace | Hedgers | Gap | Klouzavý průměr SMA 50 | Struktury cenového grafu | Volatilita | False break (falešný průraz) | Premiérka Trussová | Evropská měna | Proražení | Technická indikace | Problémy ve švýcarském bankovním sektoru | Technické nastavení | Výrazný klesající trend | Říjnové obchodování | Breakout | Signál pro pokračování trendu | Globální ekonomiky | Korekční pohyb | Téma inflace | Trendové čáry | Inflace | Výkonnost eura | Vývoj měnového páru | Lednová nákupní korekce | Centrální banky | Tržní reakce | Kvartální hospodářské výsledky | Možnost oslabení | Indikátor RSI | NFP report | Domácnosti | Dobré výsledky | COT report na zlato | Trh se stříbrem | Predikovatelný | Výrazný růst | Nerozvážnost | Možnost poklesu | Oblasti konsolidace | Situace na japonském jenu | Překonání SMA | Stabilní posilování | Reakce trhu | Oslabování australského dolaru | Silné momentum | Posilování japonského jenu | Obratový signál | Žádný trend | Oslabování ropy | Investiční komodita | Cenový pokles zlata | Měsíční report komodit a indexů | Růst stříbra | Výrazný cenový pokles | Pivotové low | Vice | Futures | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Akciové trhy | Agresivní pokles | Překoupené pásmo | Dění na měnovém páru | Monetární zásah | Situace na švýcarském franku | Velká změna | Potvrzený růstový trend | Oslabování japonského jenu | Vývoj zlata | Cenový růst zlata | Technické korekce | Kov | Další růst | Indikace RSI | Nákupní momentum trhu | Pokles zájmu investorů | Klouzavý průměr SMA | Rozhýbání volatility | Volatilní měsíc | Intervence japonské centrální banky | Počasí | Překonání SMA 20 | Akcioví investoři | Indikátor | Výprodeje na WTI | Reakce na konfluenci | Červencové obchodování | Možnost posílení eura | Prostor pro posilování | Růst novozélandského dolaru | Prodejní aktivity | Pokles ceny | Potenciál pokračujícího růstu | Zveřejnění NFP reportu | Hodnoty COT | Graf | Hlavní měnové páry | Valuace big tech | Short pozice | Vývoj zlata a stříbra | Tržní stagnace | Nákupní momentum | Překoupené úrovně | Nové letošní maximum | Formace dvojité dno | Ekonomiky | Prodejní sentiment | Výsledkové období amerických společností | Prodejní aktivita | Vývoj úrokových sazeb v USA | Agresivní cenový růst | Kanadský dolar | Novozélandský dolar | Cenové hladiny | Dlouhé knoty | Pokračující medvědí trend | Trendový kanál | Obchodní instrument | Očekávání | Situace na akciovém trhu | Vliv silného amerického dolaru | Plaza Accord | Posílení eura | Volatilita cenových pohybů | Vývoj na akciových trzích | Evropské měny | Měsíční obchodování | Hlavní úrokové sazby | Hlavní světová měna | Dlouhodobější směřování | Nákupní snahy | Růst | Falešný průraz | Americký index | Příležitosti | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Začátek nákupního trendu | Drobní investoři | Faktor klesajících cen komodit | Snížení volatility | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Zásadní cenové pohyby | Cenový růst stříbra | Tržní konsolidace | Zámořská měna | Technický pullback | Potenciál pro růst | Růst amerického dolaru | Graf akciového indexu | Konsolidace | Postranní pohyb | Krize v akciovém segmentu | Prosincové obchodování | Vyšší cenové úrovně | Úrokové sazby v USA | Hodnoty COT reportu | Obrat trendu | Akcioví obchodníci | Technologické akcie | Odchod investorů | Velmi volatilní | Long | Report komodit a indexů | Chování | Kontrakty | Doji svíčky | Dlouhodobě klesající trend | Hospodářský kvartál | Volatilní cenový vývoj | Umělá inteligence | Měsíční report finančních trhů | Současný klesající trend | Oslabování švýcarského franku | Prodejní aktivita Hedgerů | AUD | Nástup amerického dolaru | Portál FXstreet.cz | Vývoj měnového páru GBP/USD | Cenové maximum | Zelená čísla | Postranní trend | Úrokové sazby | Prostor pro posílení | Neutrální indikace | Snížení hodnoty dolaru | Trh | Barel ropy | Výprodej na amerických akciích | Pokračování v poklesu | Růstový směr | Tvorby zisku | Makroekonomické události | Problémy | Tržní korekce | Nižší ceny | Nákupní pohyb | Rovnovážný stav | Interpretace cenového vývoje | Zisk z minulého měsíce | Negativní fundament | Společnosti | Index | Měsíční futures report | Průraz SMA 200 | Období vyšších úrokových sazeb | Akciová rally | Cenový vývoj na trhu s ropou | Letošní maximum | Výrazný trend | Velmi volatilní měnový pár | Eura | Iniciativní svíčka | Nejistoty | Posílení | Cenová stagnace | Spekulativní obchody | Rozložení obchodníků | Válečná krize na Blízkém východě | S&P | Big Tech | Texaská ropa WTI | Report na zlato | Momentum trhu | Pohyb stříbra | Pokračování cenového růstu | Posílení švýcarského franku | Bod zlomu | Naceňování dopadů fundamentu | Vyhledávaná komodita | Technické analýzy | Klesající trend | Posilování kanadského dolaru | Nákupní trend | Klesající cena | Extrémní posílení | Vyčerpání prodejců | Vznik nákupní korekce | Obchodování na měnových trzích | Absence nákupní korekce | Geopolitické dění | Situace na stříbře | Akciový výprodej | Pokračující pokles | Cenová minima | Budoucí potenciál | Nárůst prodejních pozic | Aktivita Hedgerů | Stav postranního trendu | Vstupní signál | Velcí obchodníci | Budoucí úrokové politiky | Letošní minima | Chování amerického dolaru | Test přeprodaných úrovní | Globální vývoj finančních trhů | Dlouhodobá konsolidace | Pravděpodobnost korekce | Vstup kupců | Akciový index | Zásadní supportní úrovně | 3М | Denní volatilita | Cenové konsolidace | Švýcarská centrální banka | Prostor pro pokles | Velké technologické společnosti | Pásma překoupenosti | Prodejní reakce | Momentum | Rezistentní zóny | Nesměrový cenový vývoj | Obchodování zlato | Vysoká volatilita | Úrokové politiky | Účinná reverzní formace | Stávající sentiment | Hlavní finanční trhy | Volatilní měnový pár | Fundamentální dění | Nižší minima | Atakování maxim | Obchodníci | Report komodit | Cenový graf | Obchodovat | Prodejní technická korekce | Fundamentální impuls | Krátkodobé spekulativní obchody | Ropa | Konsolidační stav | Pokles ceny stříbra | Zpomalení výkonnosti | Složení COT reportu | USA | Pár EUR/USD | Prostor pro další růst | Rostoucí úrokové sazby | Únorové obchodování | Atakování cenových maxim | Stříbro | Cena stříbra | Lednové obchodování | Konsolidační pohyb | Nové cenové dno | Stav globální ekonomiky | Silný fundament | Klouzavý průměr | Prodejní momentum | Stabilní růstový trend | Výrazná rezistence | Technická formace | Možnost posílení | SMA 200 | Pokračování trendu | Texaská ropa | Agresivnější růst | Hodnota eura | Swingová minima | Nástup klesajícího trendu | Technická korekce | Budoucí směr ropy | Pokles trhů | Zóny konfluence | Vyšší cenová minima | Report finančních trhů | Fyzický gap | Zaoceánská měna | Zvyšování úrokových sazeb | Proražený support | Změny v makroekonomických datech | Dubnové obchodování | Kanadská měna | Generativní umělé inteligence | Nová letošní minima | Současná nejistota | Vývoj | Finanční aktiva | Cenový vývoj indexu | Měsíční report komodit | Výsledky kvartálního hospodaření | Pokles USD/CAD | Období silného fundamentu | Komodity ropa | Volatilní | Férové ceny | Dohoda v hotelu Plaza | EUR/USD | Pin Bar | Intervence | Cenové dno | Trh stříbra | Uptrend | Posilování franku | Breakout na vyšší hodnoty | Riziko intervencí | Vznik prodejního trendu | Nákupní iniciativní svíčka | Neutrální pohyb | Růstový potenciál | Dna | Vytvoření nových historických maxim | Rozložení obchodních pozic | Trh se zlatem | Prodejní iniciativní svíčka | Bezpečný přístav | Návrat pozitivního sentimentu | Denní graf měnového páru | AI | Silný trend | Světové měny | Cenové pohyby | Denní graf komodity | Sazby | Obchodní pozice | Pokračující uptrend | Americký index S&P 500 | Oblast překoupenosti | Vývoj akciového indexu | Komoditní | Supportní úrovně | Agresivnější klesající trend | Hotovost | Výkon hlavních měnových párů | Cenový vývoj měnového páru | Nákupní euforie | Vytrvalý cenový pokles | Vyšší ceny | Dlouhodobé investice | Možnost tvorby zisků | Prostor pro další posilování | Posilování švýcarského franku | Klouzavý průměr SMA 20 | Fed | Nejbližší support | Korekční aktivita | Vstup hedgerů | Směr ropy | Vypuknutí válečného konfliktu | Negativní stav globální ekonomiky | Trhy | Nárůst prodejních obchodních pozic | Nejbližší rezistence | Překoupení | Pozastavení růstu | Dlouhodobé posilování | Měnové trhy | Zamítnutí nižších hodnot | Silný cenový pokles | Výprodej na stříbře | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Predikce cenového poklesu | Konfluence | Cenový vývoj | Institucionální obchodníci | Výsledky hospodaření | Tlak ze strany prodejců | Americký akciový index S&P 500 | Low | Britská premiérka | Vstup hedgerů do trhu | Nákupní technická korekce | Inflace v USA | Komodity | Volatilní instrument | Výsledkové období | CAD | Snížení tempa růstu úrokových sazeb | Rétorika amerického Fedu | Dlouhodobý klouzavý průměr | Americká ropa WTI | Cenové úrovně | Cenový vývoj zlata a stříbra | Prostor pro další oslabení | Hospodaření | Absence kupců | Valuace big tech společností | Optimismus na akciových trzích | FXstreet | Krize bankovního systému | Měsíční report | Pokles zlata a stříbra | Velké riziko | Nárůst long pozic | Cenový pokles | AUD/USD | Klesající cena zlata | Vývoj na trhu | Riziko | Konsolidace ceny | JPY | RSI | GBP | Ceny | Pokles | Oslabení amerického dolaru | COT report | Impuls | Centrální banka | Predikce | WTI | Silný americký dolar | Měnový report | SMA | Libra | Aussie | Výsledek obchodování | Instituce | Ceny zlata | Technické rezistence | IHNED | Frank | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | Dvojitý vrchol | Dlouhodobý trend | Silný pokles | Historická maxima | Obchodní den | Situace na komoditních trzích | GBP/USD | Velké instituce | Obratová formace | Euforie | Cenové minimum | Švýcarská centrální banka (SNB) | Extrémní růst | Vyšší hodnoty | Zisk | Překoupené oblasti | Obchodování | Posílení dolaru | Cenový růst | Situace na akciových trzích | Akciový index S&P 500 | Konsolidace trhu | Měna | Technický signál | Zprávy | Ceny ropy | Nižší low | Technologické společnosti | Růst zlata | Indikace | FXstreet.cz | Obchody | Drahý kov | ProCent | Vývoj úrokových sazeb | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Aktivum | Japonská centrální banka | Finanční svět | Situace | SMA 20 | Stagnace | Tržby | Signály | Cenový výběžek | Cenový propad | Optimismus | Nákupní aktivita | Dolar | Další posilování | Euro | Zpomalení růstu | USD/CAD | Výprodej | Měnové páry | Retail | Ztráty | Pozitivní momentum | Japonský jen | Pokles zlata | Akcie | Medvědí trend | Kupci | Nový Zéland | Pokračující výprodej | Trojitý vrchol | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Kurz | Výběry | Technický indikátor | Růstový trend | Den obchodování | Výsledky | Růst trhu | Bear | Investice | Pro investory | Potenciál | Big tech | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Bod | Zisky | USD za barel | Potenciál trhu | Měny | Ropa WTI | Oslabující americký dolar | Trh s ropou | Rusko | Signál | Světová měna | Komodity ropa WTI | Zhodnocení | Fundament | Valuace | Technická analýza | Cena ropy WTI | NFP | Graf komodity | TIM | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Ceny stříbra | Silný růst | Finanční trhy | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | Korekce | Výrazný pokles | Tržní ceny | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Výkonnost | Nižší maxima | Index S&P 500 | Instrument | Short | Krize | High | Rostoucí trend | Silná korelace | CHF | Zvýšení úrokových sazeb | Změna trendu | Relativní výkon | S&P 500 | Cena | Komodity zlato | Komodita | Interpretace | Drahé kovy | Medvědi | Problémy v bankovním sektoru | Nákupní korekce | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Ekonomické teorie | Denní graf | Indikátory | Oslabení | Banky | Fundamenty | Instrumenty | Analýza | Supportní zóna | Výraznější pokles | Snížení produkce ropy | Americký Fed | Pozice | Techničtí obchodníci | Pullback | Platební neschopnosti | Švýcarský frank | Support | Supportní zóny | Posílení amerického dolaru | Pokračování růstu | Kvartální výsledky | Krize na Blízkém východě | OPEC | Trh zlata | Sentiment | SNB | Nízká volatilita | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Růst libry | Graf komodity Zlato | Přecenění | Měnový pár GBP/USD | Rezistence | Akcie Nvidia | Ropy | Struktura | Měnový pár EUR/USD | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | USD | Síla amerického dolaru | Trendové pohyby | Silný dolar | Globální vývoj | Posilování amerického dolaru | Posilování eura | Cena ropy | Rotace | CZ | Průraz | Australský dolar | Propad | Britské libry | USD/CHF | Dlouhodobější trend | Nejistota | Akcie technologických společností | Nvidia | Martin Klass | Americký dolar | Klesající trendové čáry | Voda | Růst ceny | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Oslabení japonského jenu | Reverzní formace | ROCE | Spekulace | Krátkodobý klouzavý průměr | Graf akciového indexu S&P 500 | Zasedání amerického Fedu | Hodnota indexu | Redukce | Černé zlato | Graf měnového páru | Nákupní signál | Akciový trh | Trend klesající | USD/JPY | Dvojité dno | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Produkce ropy | Další pokles | COT
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot