Nákupní signál
Prognóza pro pár GBP/USD ze dne 31. října 2024
01.11.2024 Pár GBP/USD se ve středu v grafu 1H propadl až téměř na úroveň 1,2931, i když jí nedosáhl úplně. Nevytvořil se tedy žádný nový nákupní signál. Během posledních dvou týdnů se libra obchodovala mezi úrovněmi 1,2931 a 1,3054 a vytvořila tak boční pásmo. K posílení dolaru budou potřeba silné údaje z USA; k růstu libry budou potřeba slabší údaje z USA. Možná se trh něčeho podobného dočká ve čtvrtek a v pátek.
Jak 29. října obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
29.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí pohyboval spíš do strany než nahoru nebo dolů. Vzhledem k absenci makroekonomických nebo fundamentálních zpráv se nízká volatilita dala očekávat. Dnes budou zveřejněny první údaje z amerického trhu práce, takže lze očekávat nárůst volatility. Cena sotva prorazila trendovou linii, což ukazuje na možný růst eura. Dolar by ale vzhledem ke značnému množství důležitých zpráv z EU a USA v tomto týdnu mohl rychle obnovit růst a tlačit pár dolů. Makroekonomické zprávy by proto měly mít přednost před technickými signály. Korekce se sice blíží, ale to neznamená, že k ní musí dojít okamžitě a bez jiných alternativ.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 25. října? Jednoduché tipy a analýza pro začátečníky
25.10.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vykázal minimální růst, který však stačil na to, aby cena poprvé po dlouhé době prorazila nad linii klesajícího trendu a nabídla tak šanci na určitý pohyb vzhůru. Začínající obchodníky chceme varovat, že toto proražení trendové linie může být falešné. Euro samozřejmě nemůže klesat donekonečna, ale je těžké uvěřit, že by po měsíčním poklesu mohl pár začít bez problémů a rychle stoupat. Například pro včerejší růst eura neexistovaly žádné makroekonomické důvody. Indexy podnikatelské aktivity v eurozóně byly smíšené, zatímco ty americké překonaly odhady. Pouze v Německu indexy překonaly očekávání trhu, což mohlo přispět k posílení eura. V tomto případě je však charakter růstu eura čistě zpravodajského charakteru. Dočkáme se dnes zpráv, které euro podpoří? Ne nutně.
MicroStrategy posiluje o více než 5,3 % v době, kdy Bitcoin prudce roste
14.10.2024 MicroStrategy rozšířila zisky a v předobchodní fázi vzrostla o 5 %, když se Bitcoin přiblížil ke klíčové rezistenci. Pozitivní náladu podporuje příliv do spotových ETF na bitcoin, přičemž páteční údaje ukazují čistý příliv 253 milionů dolarů, což odpovídá úrovni z minulého pondělí. ETF nyní drží bitcoin v hodnotě 18,4 miliardy dolarů.
Graf dne - OIL (04.10.2024)
04.10.2024 Ropné trhy včera zažily dramatický vzestup: cena ropy Brent vyskočila o 5 % a dosáhla 77,62 USD za barel, což je nejvyšší hodnota za poslední měsíc.Tento prudký nárůst přišel v souvislosti s eskalací napětí na Blízkém východě a rostoucími spekulacemi o možných izraelských úderech na íránskou ropnou infrastrukturu.Referenční ropa West Texas Intermediate (WTI) tento růstový trend kopírovala a usadila se na 73,71 USD, což znamenalo 5,15% nárůst za celý den.Dnes ropa pokračuje v rally, ropa Brent si připsala 0,83 % a dosáhla 78,16 USD a ropa WTI vzrostla o více než 0,8 % na 74,27 USD.
Jak obchodovat pár GBP/USD dne 4. října? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
04.10.2024 Ve čtvrtek došlo k prudkému poklesu měnového páru GBP/USD, a to bez jakýchkoli zásadních lokálních důvodů. Samozřejmě můžeme poukázat na slabý PMI ve službách z Velké Británie, silný ISM PMI ve službách z USA nebo rozhovor guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, který zmínil, že tempo uvolňování měnové politiky by se mohlo brzy zvýšit. Žádný z těchto faktorů však sám o sobě nemohl ospravedlnit pokles britské měny o 150 pipsů během několika hodin. Stojí za zmínku, že pár začal klesat ještě před zveřejněním indexů.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 1. října? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
01.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval ve flat trendu. Dříve jsme upozorňovali na kanál 1,1091–1,1191, ale nyní se cena pohybuje spíše v rozpětí 1,1132–1,1191. Jinými slovy, flat se zúžil a nachází se na nejvyšších úrovních za poslední měsíce. Jako obvykle se páru nepodařilo provést řádnou korekci, přestože americký dolar včera nečekaně získal podporu od Jeromea Powella. Předseda Federálního rezervního systému uvedl, že trh práce se v poslední době ochladil, ale zůstává celkově stabilní a nepředstavuje žádné obavy. Ekonomika roste dobrým tempem a inflace klesá, jak centrální banka očekává. Tato prohlášení dala trhu jasně najevo, že pravděpodobnost listopadového snížení sazeb o 0,5 % je malá. Ani tyto jestřábí informace však dolaru nepomohly přerušit růstový trend. Viděli jsme pouze další drobný pullback, a to i v rámci absolutního flatu. Tento týden přijde ze Spojených států obrovské množství důležitých informací a trh na základě těchto údajů sám rozhodne o šanci na listopadové snížení sazeb o 0,5 %.
Graf dne - USDJPY (27.09.2024)
27.09.2024 Pár USD/JPY dnes zažil značnou volatilitu v návaznosti na významný politický vývoj v Japonsku a zveřejnění nových ekonomických údajů. Bývalý ministr obrany Šigeru Išiba zvítězil v souboji o vedení Liberálně demokratické strany (LDP), čímž se stal novým japonským premiérem. Tato politická změna spolu s nedávnými údaji o inflaci vytvořila pro měnový pár složité a dynamické prostředí.
Graf dne - USDJPY (24.09.2024)
24.09.2024 Nejnovější ekonomické údaje z Japonska přinášejí smíšený obrázek, když PMI ve výrobě dále klesá, zatímco PMI ve službách roste. Tato ekonomická divergence spolu s opatrným postojem Bank of Japan vytváří pro měnový pár USD/JPY složité prostředí, zejména s tím, jak rostou očekávání rychlejšího snižování sazeb Fedu v nadcházejícím roce.
Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 24. září? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
24.09.2024 Pár GBP/USD se v pondělí obchodoval ukázkově. V tom smyslu, že se mu opět podařilo růst navzdory makroekonomickému pozadí, které favorizovalo dolar. Případně by se dalo říci, že britská libra klesla, jen aby o pár hodin později vzrostla dvakrát tolik. Výsledky obou britských indexů podnikatelské aktivity se ukázaly být slabší, než se očekávalo, i když nebyly katastrofální. Pokles libry navíc začal hodinu před zveřejněním těchto zpráv, což vyvolalo určité podezření. Poté, aniž by trh vyčkal na americké údaje, začal opět hromadně nakupovat libru a prodávat dolar, což vedlo k mnohem výraznějšímu růstu než byl dopolední pokles. V důsledku toho britská měna do konce dne opět vzrostla. Americké indexy podnikatelské aktivity dopadly smíšeně: index ze sektoru služeb překonal očekávání, zatímco index ze zpracovatelského sektoru zaostal. Proto je těžké říci, že tyto zprávy vyvolaly pokles dolaru.
Nejpoužívanější indikátor na světě: 200denní klouzavý průměr (MA 200)
23.09.2024 Je to nejpoužívanější indikátor na světě. Používá ho téměř každý technický analytik či trader v bance či velkých finančních institucí. Proto když se trh pohybuje poblíž tohoto indikátoru, tak je potřeba být na pozoru, umět ho správně číst a používat. V tomto článku si vše ukážeme a naučíme vás ho správně používat.
Index S&P 500 se vzepřel uzavření formace dvojitého vrcholu, největší růst v letošním roce vrací do hry historická maxima
15.09.2024 Začátek září byl na americkém akciovém trhu drsný, index S&P 500 spadl z úrovní poblíž červencového rekordu a začal formovat dvojitý vrchol. Ve druhém zářijovém obchodním týdnu se ale býci postavili na zadní a pěti růstovými seancemi vrátili trh prakticky na úroveň z konce srpna. Za týden index S&P 500 vzrostl o 4,02 %, nejvíce v letošním roce.
Měnový pár EUR/AUD: Analýzy více časových rámců (W1 až H1)
10.09.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/AUD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
Medvědi si vzali slovo a index S&P 500 spadl nejvíce od března 2023
08.09.2024 První zářijový obchodní týden byl pro americké akcie silně negativní. V úterý index S&P 500 odepsal přes 2 % a v pátek 1,7 %. Série tří ziskových týdnů je zapomenuta, tentokrát index odepsal 4,25 %.
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CAD, AUD/USD a EUR/CAD
25.08.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Na měnových párech USD/CAD a AUD/USD můžeme vidět, jak si stojí americký dolar. EUR/CAD brzy pravděpodobně nabídne obchodníkům nákupní signál.
Jak 23. srpna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza transakcí pro začátečníky.
23.08.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek mírně korigoval dolů, ale pohyb byl tak slabý, že zatím dolaru nenabízí žádnou perspektivu. To, co jsme viděli včera, byla jen mírná korekce. Cena by dnes mohla vykázat zhruba stejný pullback a zůstat nad trendovou linií. Zatím tedy nic nenasvědčuje obratu trendu směrem dolů.
Jak obchodovat pár GBP/USD dne 22. srpna? Jednoduché tipy a analýza transakcí pro začátečníky
22.08.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu i ve středu. Vzestupný pohyb byl v posledních týdnech tak silný a nezastavitelný, že bylo nutné zmenšit měřítko grafů, aby se do nich alespoň vešel. Nepochybujeme o tom, že současný růst libry je zcela nelogický. Trh již několik týdnů, ba dokonce měsíců využívá jakoukoli záminku k prodeji amerického dolaru a ignoruje celkový fundamentální a makroekonomický obraz. Každá další zpráva z USA je využívána pouze k jednomu účelu.
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 19. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky.
19.08.2024 Pár GBP/USD si v pátek udržel pozoruhodný růst. Ráno byla ve Velké Británii zveřejněna zpráva o maloobchodních tržbách, která odpovídala prognózám, ale údaje za předchozí měsíc byly revidovány směrem nahoru. Tato zpráva částečně vyvolala hned od rána nový růst britské měny. Stojí nicméně za zmínku, že libra šterlinků rostla i v noci, když byla na lokálních maximech, takže je nepravděpodobné, že by zpráva o maloobchodních tržbách byla jediným důvodem jejího nového růstu.
Býci převzali otěže, index S&P 500 vzrostl téměř o čtyři procenta
18.08.2024 Americký akciový index pokračoval v růstu a zaznamenal pět plusových seancí v řadě. Zejména díky výrazným rally v úterý a ve čtvrtek celkově přidal 3,93 %. Po čtyřech červených je tedy na světě sytě zelená týdenní svíčka.
Armagedon se (zatím) nekoná, čtvrtá ztráta indexu S&P 500 v řadě je nakonec kosmetická
11.08.2024 Americký akciový index S&P 500 zaznamenal v týdnu výraznou volatilitu, nakonec ale odepsal pouze 0,04 %.
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky.
05.08.2024 I pár GBP/USD vykázal v pátek zřetelné známky posílení, ale kvůli čtvrtečnímu poklesu zůstal uvnitř klesajícího kanálu. Klesající trend tedy zůstává nedotčený a v pátek začala korekce. Jestliže u eura nečekáme další růst, pak u britské libry ho čekáme ještě méně. Bank of England teprve začala uvolňovat měnovou politiku. Je nelogické očekávat růst měny, jejíž centrální banka snižuje sazby. Netvrdíme, že libra nemůže za žádných okolností zahájit nový růst; jen říkáme, že tento krok by nebyl logický. Aby bylo možné rozpoznat nový uptrend, musí se cena každopádně usadit nad klesajícím kanálem.
Plán obchodování EUR/USD na 5. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.08.2024 V pátek pár EUR/USD vykázal silnou rally, kterou vyvolaly neuspokojivé údaje o trhu práce a nezaměstnanosti v USA. Hodnota počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za červenec činila pouze 114 000, což bylo výrazně pod mnohem vyššími prognózami. Navíc míra nezaměstnanosti vyskočila z 4,1 % na 4,3 %. V pátek tak byly důvody k panickému prodeji dolaru.
Index S&P 500 klesl potřetí v řadě, debaty o korekci jsou opět hlasitější
04.08.2024 Americký akciový index S&P 500 uzavřel týden potřetí za sebou ve ztrátě, od pondělí do pátku celkem odepsal 2,06 %.
Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
29.07.2024 Technická analýza je klíčovým nástrojem pro obchodníky, kteří chtějí efektivně analyzovat finanční trhy. Jejím cílem je pochopit tržní chování a identifikovat potenciální obchodní příležitosti na základě historických cenových pohybů.
Index S&P 500 opět klesl, odrazil se ale z minim
28.07.2024 Americký akciový index S&P 500 má za sebou druhý ztrátový týden v řadě, celkově odepsal 0,83 %.
Medvědi se hlasitě připomněli, index S&P 500 klesl nejvíce od dubna
21.07.2024 Americký akciový index S&P 500, zejména pod tíhou poklesů největších technologických titulů, odepsal za uplynulý týden 1,97 %.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. července. Jednoduché tipy pro začátečníky.
15.07.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval pozitivně. Euro začalo růst už ráno, a to bez vztahu k později zveřejněným ekonomickým zprávám. USA zveřejnily první významné zprávy až ve druhé polovině dne. Jak vidíme, trh je stále ochoten bezdůvodně nakupovat jednotnou měnu. Přesněji řečeno, je připraven kdykoli prodávat dolar.
Plán obchodování GBP/USD na 12. července. Jednoduché tipy pro začátečníky
12.07.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek nadále obchodoval na vyšší úrovni. Libra, která téměř každý den bez jakýchkoli důvodů nebo na jakémkoli základě roste, přirozeně využila dalšího "daru osudu" v podobě zprávy o inflaci v USA, která zpomalila více, než se očekávalo. Na všech ostatních zprávách už nezáleželo. Britská ekonomika však v květnu rostla více, než trh očekával. To možná poskytlo další podporu kupujícím GBP/USD, ačkoli trh na měsíční údaje o HDP obvykle nereaguje.
Plán obchodování GBP/USD na 8. července. Jednoduché tipy pro začátečníky
08.07.2024 Měnový pár GBP/USD se v pátek nadále obchodoval v kladném teritoriu. Téměř všechny klíčové zprávy z USA se ukázaly být zklamáním, takže byl pokles dolaru naprosto logický. Trh však posledních 6–9 měsíců dolar prodává, i když k tomu nemá žádný důvod. Pro trh již nejsou tak významné faktory jako postoj šéfa Federálního rezervního systému Jeroma Powella, dlouhodobě jestřábí měnová politika Fedu nebo hrozba uvolnění měnové politiky Bank of England na příštím zasedání. Proto dolar klesá, pokud k tomu existují důvody, a může klesat i nadále zcela bezdůvodně.
Plán obchodování GBP/USD na 1. července. Jednoduché tipy pro začátečníky
01.07.2024 Také GBP/USD zaznamenal nízkou volatilitu a pár se v pátek téměř nepohnul. Přestože v pátek byla zveřejněna prakticky jediná zpráva ze Spojeného království za tento týden a také několik zpráv z USA, trh se rozhodl tyto informace ignorovat. Britská ekonomika rostla v prvním čtvrtletí silněji, než se očekávalo, ale tato zpráva neměla na pohyb páru žádný vliv. V USA byly zveřejněny poměrně důležité indexy PCE a údaje o náladě spotřebitelů, které v druhé polovině dne poskytly dolaru určitou podporu. Zajímá nás však taková reakce trhu, když volatilita páru za celý den činila pouhých 45 pipsů? Hodnota páru se nezměnila.
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.
28.06.2024 Včera se páru GBP/USD podařilo růst a klesat v rámci sestupného kanálu. Technický obrázek libry se trochu liší od technického obrázku eura. I tady vidíme známky bočního pohybu, ale libra se pozvolna pohybuje dolů. Samozřejmě by bylo lepší, kdyby okamžitě zahájila prudší pokles a volatilita byla mnohem vyšší, než aktuálně je. Naše přání ale ne vždy korespondují s možnostmi trhu.
Plán obchodování EUR/USD na 20. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
20.06.2024 Včera se EUR/USD obchodoval s nepatrnou býčí tendencí při nízké volatilitě. Volatilita se snížila na úroveň, kdy nemělo smysl obchodovat intradenně. Pokud nedochází k žádným pohybům, jak se někomu může podařit dosáhnout nějakého zisku? Nejenže nedocházelo k žádným pohybům, ale ani nebyly zveřejňovány žádné zprávy. Ekonomické kalendáře eurozóny a Spojených států byly relativně klidné. Trh tak neměl na co reagovat a nenašel důvod k otevírání pozic.
Solana dosáhla klíčového supportu během oslabení bitcoinu
17.06.2024 Cena Solany za poslední měsíc výrazně klesla a dosáhla minima 141,3 USD. Tento pokles přivedl Solanu ke klíčové úrovni supportu, což by mohlo naznačovat potenciální růstový trend v příštích 30 dnech. Kryptoanalytik Ali Martinez na sociálních sítích poznamenal, že tato úroveň supportu by mohla u Solany vyvolat býčí obrat, pokud se udrží.
Prognóza pro měnový pár GBP/USD na 13. června. Překvapilo vůbec někoho, že libra rostla?
13.06.2024 GBP/USD si ve středu připsal 110 pipsů výhradně na základě zprávy o inflaci v USA. Tak výrazný pokles dolaru bychom pochopili, kdyby se americká inflace snížila o 0,3 % nebo více. To by přiblížilo první snížení sazeb Federálního rezervního systému. Jak ale vidíme, trh na zpomalení inflace o pouhých 0,1 % již druhý měsíc po sobě reagoval prodejem dolaru. Opět musíme říci, že pár vykazoval nelogické pohyby.
Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.
13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 7. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
07.06.2024 Ve čtvrtek zůstal měnový pár GBP/USD v podstatě na místě. Zasedání ECB nebylo pro britskou libru nijak významné ani relevantní. Ačkoli občas na takové události libra reaguje, včerejšek k nim nepatřil. Pár tak zůstává v blízkosti svých lokálních maxim a drží se zcela nelogického vzestupného trendu, který není schopný ani mírné korekce směrem dolů. Vytvořila se třetí po sobě jdoucí vzestupná trendová linie, která zůstává relevantní. Připomeňme, že prolomení ceny pod první dvě linie nevedlo k poklesu libry ani k vytvoření klesajícího trendu. Trendové linie tedy v současné době existují pouze jako potvrzení nepřetržitého růstu libry.
EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.
06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 6. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
06.06.2024 Měnový pár GBP/USD se i ve středu obchodoval v rostoucím trendu. Během dne byly ve Spojeném království a v USA zveřejněny tři zprávy, které mohly ovlivnit pohyb páru. Britský index PMI ve službách nevykázal nijak významnou hodnotu. Americká zpráva ADP o zaměstnanosti byla o něco slabší, než se předpokládalo, zatímco důležitý index ISM ve službách výrazně překonal očekávání. Vše nasvědčovalo tomu, že americký dolar posílí minimálně o 50 bodů. K tomu však nedošlo. Byli jsme svědky krátkodobého poklesu o 20–25 bodů, po kterém následovalo obnovení růstu páru.
Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 3. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
03.06.2024 EUR/USD v pátek vzrostl. Téměř všechny klíčové zprávy z eurozóny a USA z minulého týdne působily ve prospěch eura. Například růst amerického HDP v 1. čtvrtletí byl revidován směrem dolů z 1,6 % na 1,3 %, zatímco inflace v eurozóně vyskočila na 2,6 % místo předpokládaných 2,5 %. Situace se však může změnit a třetí odhad této zprávy může ukázat, že HDP USA by mohl být vyšší než 1,3 %. Inflace v eurozóně se mírně zvýšila, ale na druhou stranu nikdo neočekával, že by tento ukazatel každý měsíc klesal. I u makroekonomických ukazatelů dochází k výkyvům. Trh měl tedy ve čtvrtek a v pátek pouze formální důvody k nákupu eura, ale využil je beze zbytku. Kromě toho zůstal index cen výdajů na osobní spotřebu (PCE) v USA v květnu beze změny na úrovni 2,8 %. Trh však reagoval, jako by index zpomalil. Obecně lze říci, že stejně jako dříve euro roste z podstatných i nelogických důvodů.
USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května
27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819
24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
Výhled pro GBP/USD na 16. května. Libra opět roste
16.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu. Žádná událost nedokázala trh přimět k nákupu britské libry, protože jedinou středeční událostí byla zpráva o inflaci v USA. Tato zpráva nesloužila jako impuls k prodeji amerického dolaru. Celková inflace oproti předchozímu roku zpomalila v souladu s prognózou na 3,4 % a jádrová inflace zpomalila v souladu s prognózou na 3,6 % meziročně. V obou případech je současná úroveň inflace tak vysoká, že Federální rezervní systém stále nemůže o uvolnění měnové politiky ani začít diskutovat. Obě hodnoty inflace se shodovaly s prognózami. Přitom však ani jedna z hodnot nezaručuje, že inflace bude pokračovat v klesajícím trendu. Proto bylo nelogické, aby libra ve středu rostla. Koho to však překvapilo?
USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky
14.05.2024 Cena 155,82 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl zhruba o 15 pipů a to bylo vše. Odpolední test ceny 155,96, když indikátor MACD právě začal stoupat od nuly, vyvolal nákupní signál, který poslal pár o více než 30 pipů nahoru. Dnešní údaje o indexu cen výrobců pro japonské podniky výrazně neovlivnily dynamiku páru, takže dolar má stále potenciál růst. Všechno ale může být po dnešních údajích z USA jinak, takže obchodníkům doporučujeme opatrnost při nákupech na současných maximech. Není jasné, jak na nejnovější údaje z amerického trhu práce zareaguje šéf Federálního rezervního systému a jak se vyjádří k současné situaci nebo k úrokovým sazbám. Podrobněji to ale probereme v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
Výhled pro pár GBP/USD na 14. května. Libra zůstává v novém bočním kanálu.
14.05.2024 Včera se pár GBP/USD postupně posouval nahoru poté, co se odrazil od úrovně 1,2445, kterou lze považovat za spodní hranici nového bočního kanálu. Jak už jsme dříve zmínili, linie indikátoru Ichimoku jsou na flat trhu slabé, stejně jako současný pohyb páru GBP/USD. Ať se na to díváte jakkoli, obchody jsou teď velmi obtížné a působí někdy až neprakticky. Libra se obchoduje líně, nelogicky a teď ještě ve flatu.
Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. května. Jednoduché tipy pro začátečníky
10.05.2024 Také pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na vyšší úrovni, přestože libra měla více důvodů k poklesu. Bank of England ponechala hlavní úrokovou sazbu beze změny, avšak guvernér BoE Andrew Bailey nevyloučil její případné snížení v červnu. Bailey také naznačil vyšší pravděpodobnost pozdějšího zahájení uvolňování měnové politiky, avšak inflace ve Velké Británii klesá, což centrální bance umožňuje začít o snížení sazeb diskutovat. Za zdůraznění stojí také skutečnost, že dva členové MPC hlasovali pro snížení sazeb. Podle našeho názoru se jedná o medvědí faktory pro britskou měnu, což ukazuje, že libra neměla ve čtvrtek důvod k růstu. Britská měna však během posledních šesti měsíců často vykazovala nelogické pohyby. Na to si již všichni zvykli.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.
10.05.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil vzestupný pohyb a znovu se pohyboval v blízkosti horní hranice kanálu. Býčí korekce tedy přetrvává. Euro včera mohlo posilovat kvůli zasedání Bank of England, protože během dne nebyly k dispozici žádné další zprávy. Toto zasedání ale nepovažujeme za jestřábí. Guvernér BoE Andrew Bailey projednával vyhlídky na uvolnění měnové politiky a dva členové Výboru pro měnovou politiku tentokrát hlasovali pro snížení sazeb. Proto by byl logičtější pokles libry a následně eura. Ve skutečnosti jsme ale byli svědky dalšího nelogického růstu, přičemž libra s sebou stahovala i euro.
Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky
07.05.2024 Také měnový pár GBP/USD se v pondělí snažil pokračovat ve svém vzestupném pohybu, který trvá již několik týdnů, ale ceně se nepodařilo dosáhnout svého nedávného lokálního maxima poblíž hladiny 1,2611. To je celkem dobrá zpráva, protože ačkoli byla nedávná americká makrodata zklamáním, fundamentální pozadí stále hovoří ve prospěch amerického dolaru. Britská libra v uplynulém roce příliš dlouho rostla a příliš dlouho setrvávala na nejvyšších úrovních, místo aby vykazovala pokles. Proto stále očekáváme pokles libry, zejména nyní, kdy cena prolomila vzestupnou trendovou linii.
Výhled pro GBP/USD na 7. května. Nový týden, nový růst
07.05.2024 Také GBP/USD se v pondělí pokoušel pokračovat ve svém vzestupném pohybu. Přestože minulý týden rostoucí kanál opustil, vzestupný pohyb přetrvává. Britská libra opět roste bez zjevného důvodu. Pokud měl trh minulý a předminulý týden k prodeji dolaru pádné důvody, v pondělí pak neměl žádné. Trh navíc často "ignoruje" faktory, které by měly vést k poklesu britské libry, ale nezmešká ani jeden faktor pro prodej dolaru. Celkově se stále domníváme, že se libra obchoduje nelogicky, je příliš drahá a překoupená.
Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 6. května. Jednoduché tipy pro začátečníky
06.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu vzhůru. Jak je vidět v grafu výše, cena minulý týden konsolidovala pod vzestupnou trendovou linií. V tomto bodě měla korekce směrem vzhůru skončit. Série slabých zpráv o americkém trhu práce, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a volných pracovních místech však vyvolala nový a předvídatelný pokles americké měny. Stále se domníváme, že fundamentální pozadí do značné míry podporuje dolar, zatímco současný růst libry je součástí korekčního pohybu. Proto očekáváme, že globální klesající trend bude pokračovat. Ekonomické údaje byly poslední dva týdny pro dolar zklamáním, ale nemusí tomu tak být vždy. Stav britské ekonomiky není ideální již několik let. Odraz od úrovně 1,2611 by mohl znamenat začátek nového klesajícího trendu.
GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 2. května (americká seance)
03.05.2024 K prvnímu testu ceny 1,2515 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával a raději jsem čekal na retest, abych mohl realizovat nákupní scénář č. 2. Aktualizace na úrovni 1,2515 v okamžiku, kdy byl indikátor MACD v přeprodaném teritoriu, krátce nato umožnila realizovat nákupní signál, ale v době psaní článku k výraznému růstu páru nedošlo. Proto jsem trh opustil a čekal jsem na vyjasnění situace po údajích z USA. Před námi jsou údaje o týdenním počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změnách produktivity práce v nevýrobním sektoru a změnách nákladů práce. Všechny tyto indikátory nejspíš výrazně neovlivní směr trhu, ale určitým způsobem napoví, jak postupovat. Špatné statistiky jsou důvodem k prodeji dolaru a nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.
02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
Plán obchodování GBP/USD na 29. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.04.2024 Pár GBP/USD v pátek také klesl, ale tento pohyb neměl výrazný dopad. Z technického hlediska zůstává klesající trend neporušený, zatímco pár prochází korekcí. Korekční fáze by mohla v pondělí skončit. V současné době neexistují kromě úrovní žádné jasné technické reference. Korekce je příliš slabá na to, aby se vytvořila trendová linie, a klesající trend je příliš krátkodobý na to, aby se vytvořila trendová linie. Proto se libra pohybuje opatrně, což obchodníky při otevírání obchodních pozic pochopitelně příliš nenadchne.
Býci zabojovali, index S&P 500 vzrostl o dvě a půl procenta
28.04.2024 Po třech červených ztrátových týdnech americký akciový trh poprvé vzrostl, a to zejména díky dobrým hospodářským výsledkům některých velkých technologických firem. Index S&P 500 celkově zpevnil o 2,67 %.
Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 26. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
26.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v korekci směrem vzhůru. Pohyb páru byl ovlivněn zprávou o americkém HDP, protože během dne jednoduše nedošlo k žádným dalším událostem ani ke zveřejnění zpráv. Britské libře se podařilo vzrůst pouze na úroveň 1,2502, protože čtvrtletní údaj o HDP se ukázal být jedenapůlkrát nižší, než se předpokládalo. Americká ekonomika zpomaluje, a to je špatná zpráva. Skutečnost, že se hospodářský růst USA ochladil, povede v budoucnu ke zpomalení inflace. A čím rychleji inflace zpomalí, tím dříve přistoupí Federální rezervní systém k uvolnění své měnové politiky, což je pro dolar špatné. Stále se domníváme, že trh nezohlednil ani polovinu faktorů, které způsobují pokles páru GBP/USD, takže očekáváme jeho další pokles. Prozatím zůstává klesající trend nedotčen.
Výhled pro pár GBP/USD na 24. dubna. Libra oživila
24.04.2024 Pár GBP/USD v úterý vykázal poměrně silný růst. Libru podpořilo makroekonomické pozadí. Nelze sice říct, že by ji podpořilo úplně, ale tři ze čtyř zpráv přesto vyzněly v její prospěch. Britský PMI ve službách rostl silněji, než se očekávalo, zatímco oba americké PMI vykázaly slabé výsledky. Proto bylo naprosto logické, že pár v úterý stoupal.
Výhled pro GBP/USD na 23. dubna. Libra neprodleně obnovila svůj pokles
23.04.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí nečekaně klesl. Britská libra se po dobu čtyř měsíců nacházela na stejné úrovni a volatilita byla několik měsíců mimořádně nízká. Poslední dva dny se však vymykaly běžným zvyklostem. Britská měna prudce klesla v pátek, kdy byla z relativně důležitých událostí zveřejněna pouze zpráva o maloobchodních tržbách ve Velké Británii, a také v pondělí, kdy nebyly zveřejněny vůbec žádné zprávy. Přesto je nedávný pokles libry nejlogičtějším pohybem ze všech, které kdy trh zaznamenal. Vzhledem k fundamentálnímu a makroekonomickému pozadí se libra dlouho obchodovala velmi vysoko. Nyní nastal čas "splatit dluhy". Domníváme se, že britská měna může a měla by pokračovat v poklesu téměř v každém případě. A to i bez zpráv, reportů či projevů představitelů centrální banky.
Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 12. dubna
12.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 152,86 došlo současně s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD dostala do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. To vedlo ke zvýšení ceny o 40 pipsů.
Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 11. dubna (seance v USA)
11.04.2024 Před námi jsou údaje o indexu cen výrobců v USA a žádosti o podporu v nezaměstnanosti. Růst prvního z nich a pokles druhého pravděpodobně povede k novému výprodeji GBP/USD. Jestřábí prohlášení členů FOMC budou rovněž nakloněna dolaru. Prudký pokles eura po zasedání ECB by mohl stáhnout dolů i libru.
Analýza a tipy na obchodování USD/JPY dne 11. dubna
11.04.2024 Poptávka po jenu se nezvýšila navzdory ekonomickým údajům z Japonska a prohlášením guvernéra Bank of Japan Kazua Uedy. Nicméně pouze intervence Bank of Japan ovlivní růstový potenciál USD/JPY, i když pokud dojde k poklesu páru, hráči na trhu pravděpodobně veškerý pohyb vykoupí, protože dolaroví býci trh v dohledné době neopustí.
Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
08.04.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykazoval nic jiného než nevyzpytatelné pohyby. Dolar opět nedokázal posílit, ačkoli měl jednoznačně vykázat růst. U páru EUR/USD se to může zdát zvláštní, ale u páru GBP/USD se to stává často. Britská libra se na denním grafu stále obchoduje v bočním kanálu a není schopna překonat úroveň 1,2500, takže bylo celkem předvídatelné, že se dolaru nepodaří vzrůst.
XAU/USD: jaké jsou šance na další růst po zveřejnění NFP v USA
05.04.2024 Dnes je v centru pozornosti trhů zveřejnění oficiálních údajů o počtu nových pracovních míst za březen v americké ekonomice. Očekává se, že trh práce v březnu vytvořil 212 000 nových pracovních míst po 275 000 v únoru. Nezaměstnanost by mohla zůstat na stejné úrovni 3,9 %.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. dubna (americká seance)
04.04.2024 Ačkoli pozitivní údaje v eurozóně pomohly kupcům, k aktivnímu pohybu nahoru v pokračování včerejšího vzestupného trendu nedošlo. Možná se tak stane po zveřejnění datz USA, zejména zpráv o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci. V centru pozornosti hráčů na trhu budou i projevy členů FOMC.
Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna
04.04.2024 Navzdory slabým údajům o peněžní zásobě v Japonsku a rozporuplným prohlášením předsedy Fedu Jeroma Powella se dolar dál obchodoval v horizontálním pásmu, částečně kvůli slabým údajům PMI za sektor služeb v USA, které omezily růstový potenciál páru. Až opuštění tohoto pásma povede k výraznějšímu pohybu páru USD/JPY.
Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. dubna
04.04.2024 Prázdný makroekonomický kalendář dopoledne omezoval růst libry, ale slabé údaje PMI pro americký sektor služeb představovaly pro dolar skutečné problémy, což vedlo k posílení páru GBP/USD. Dnes může mít libra potíže, pokud údaje o podnikatelské aktivitě v sektoru služeb ve Spojeném království a kompozitní PMI naznačí zpomalení růstu podobně, jako tomu bylo u amerických indexů. V opačném případě bude pár dál posilovat.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. dubna
04.04.2024 Zpráva o tom, že index spotřebitelských cen a jádrové ceny v eurozóně klesly mnohem víc, než se očekávalo, nezpůsobila pokles eura, ale slabé údaje z USA, zvlášť pomalejší růst aktivity v sektoru služeb, vyvolaly výrazný výprodej dolaru, který vedl k posílení páru. Dnes vyjde několik statistik a slabé indikátory nejspíš stáhnou dolů euro, které začalo nabírat obrátky navzdory velmi reálnému snížení sazeb ECB na začátku letošního roku. V centru pozornosti účastníků trhu bude také index cen výrobců v eurozóně a zpráva z měnověpolitického zasedání ECB.
Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna (seance v USA)
03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,2564 došlo během prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o téměř 20 pipsů. Volatilitu trhu ovlivnil prázdný makroekonomický kalendář.
Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna
03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna
03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 2. dubna
02.04.2024 Silná výrobní aktivita v USA umožnila kupcům vymanit se z kanálu uprostřed pásma a pokračovat v trendu. Včerejší údaje z Japonska oproti tomu neměly na jen vliv, stejně jako dnešní slabé údaje o měnové bázi. Zdá se, že hráči na trhu se dál soustředí spíš na data z USA, která ovlivňují směr dolaru.
Býci opět odmítli předat žezlo, index S&P 500 je dále v neprozkoumaných vodách
24.03.2024 Americký akciový trh má za sebou silně růstový týden a index S&P 500 celkově zpevnil o 2,29 %.
Indikátor On Balance Volume (OBV)
24.03.2024 Indikátor On Balance Volume (dále jen OBV) vyvinul Joe Granville v šedesátých letech minulého století. Již tehdy to byl revoluční indikátor a i dnes ho mnoho profesionálních obchodníků na finančních trzích používá pro analýzu a obchodování jako hlavní.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
21.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal jasné známky síly. Jeho růst samozřejmě souvisel s jedinou událostí – zasedáním FOMC a jeho výsledky. Federální rezervní systém ponechal hlavní úrokovou sazbu beze změny, jak trh očekával, ale nezpřísnil své plány měnové politiky, jak někteří účastníci trhu a odborníci předpokládali. Poslední zpráva o inflaci ukázala, že růst cen zrychlil, takže trh mohl včera očekávat přísnější rétoriku FOMC. K tomu ale nedošlo, což zklamalo kupce dolaru. Dolar podle našeho názoru spadl příliš prudce, ale my jsme na takové situace už zvyklí. Dolar dva týdny stoupal a pak prakticky během jediného dne o všechny zisky přišel.
Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 20. března (seance v USA)
20.03.2024 Náznaky Fedu, že úrokové sazby zůstanou na svých maximech mnohem déle, než se plánuje, povedou k dalšímu růstu USD/JPY a obnovení ročních maxim, zatímco prohlášení naznačující uvolnění sazeb vyvolají masivní výprodej dolaru.
Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 20. března
20.03.2024 Japonská centrální banka stanovila nové rozpětí úrokových sazeb v rozmezí 0 % až 0,1 %, a změnila tak krátkodobou úrokovou sazbu ze stávající hodnoty -0,1 %. Přislíbila však, že bude podle potřeby pokračovat v nákupech dlouhodobých státních dluhopisů, a nezmínila žádné náznaky dalšího zvyšování sazeb. To vedlo k prudkému poklesu jenu, který bude pravděpodobně pokračovat i dnes.
Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 19. března (americká seance)
19.03.2024 Cena páru USD/JPY vzrostla, protože poptávka po jenu prudce klesla v důsledku prohlášení Bank of Japan, že navzdory opuštění záporných úrokových sazeb bude nadále zastávat stimulační politiku. Silné zprávy o počtu nově položených základů v USA také páru umožní pokračovat v býčím trendu.
Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. března (americká seance)
19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2701 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal nákupní signál, zvlášť na pozadí prázdného makroekonomického kalendáře ve Spojeném království. K výraznému růstu ceny ale nedošlo, což vedlo ke ztrátám.
Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. března
19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2724 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně silně klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu – tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. K prudkému růstu ceny ale nedošlo.
Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 18. března (americká seance)
18.03.2024 Test úrovně 148,46 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny zhruba k úrovni 149,06. Dnes budou zveřejněny údaje o indexu trhu s bydlením NAHB, které ale trh příliš neovlivní. Vzestupný trend na páru nicméně může pokračovat.
Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 15. března
15.03.2024 Otestování úrovně 147,67, která se shoduje s poklesem linie MACD od nuly, vyvolalo prodejní signál. Obchodování však vedlo ke ztrátám, protože u páru nedošlo k žádnému výraznému poklesu ceny. Při otestování úrovně 147,93 začala linie MACD stoupat od nuly, což vyvolalo nákupní signál. To vedlo k růstu páru o více než 20 pipaů a dosažení cílové úrovně 148,43.
Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 13. března (americká obchodní seance)
13.03.2024 Test úrovně 147,69, který se shodoval s růstem linie MACD od nuly, vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny o více než 30 pipsů. Podobného pohybu se vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři v USA můžeme dočkat i odpoledne. Trend však zůstává medvědí, takže se může ukázat, že jde o korekci.
Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 13. března
13.03.2024 Pokračující růst cen v USA vyvolal na páru nákupní tlak, zejména proto, že z Bank of Japan nepřišly žádné další zprávy týkající se úrokových sazeb. Dnešní prázdný makroekonomický kalendář pravděpodobně prodlouží pokračování býčího trendu na dolaru.
Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 11. března
11.03.2024 K otestování úrovně 1,2814 došlo v okamžiku, kdy se linie MACD posunula od nuly směrem nahoru. To vyvolalo nákupní signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 40 pipsů. Pár dosáhl cílové úrovně 1,2859.
Po dalších historických maximech index S&P 500 mírně oslabil
10.03.2024 Americký akciový index S&P 500 po dvou zelených týdenních svíčkách tentokrát zaznamenal ztrátu 0,26 %.
Výhled pro měnový pár EUR/USD na 8. března. Euro po zasedání ECB roste
08.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal pozitivní vývoj. Tentokrát byl růst opravdu poměrně impozantní, zejména pokud jej budeme měřit od denního minima. Stejně jako tomu bylo o den dříve, trh neměl k nákupu eura žádné zvláštní důvody. Klíčovou událostí dne bylo zasedání Evropské centrální banky, přesněji řečeno projev prezidentky ECB Christine Lagarde. A co vlastně řekla, že se trhu náhle zachtělo nakupovat euro?
Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 29. února
29.02.2024 Test úrovně 150,73 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o 15 pipů. Další růst byl ale omezený kvůli slabým údajům o HDP z USA.
Analýza a tipy na obchodování páru USD/JPY 28. února (americká obchodní seance)
28.02.2024 Otestování úrovně 150,65, shodující se s růstem linie MACD z nuly, vyvolalo nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o 15 pipsů. Po tomto pohybu se pár vrátil na úroveň 150,65.
Výhled pro EUR/USD na 23. února. Trh se najednou probudil
23.02.2024 Měnový pár EUR/USD konečně vykázal znatelné pohyby. Poprvé za celý týden byly zveřejněny ekonomické zprávy jak ze Spojených států, tak z Německa a Evropské unie. Nemůžeme je považovat za důležité, ale stále se jedná o zprávy. Jinými slovy, když trh tři dny jen tak vysedává a nejsou zveřejněny žádné významné události, stávají se i indexy podnikatelské aktivity superdůležitými zprávami. Přesně to se stalo ve čtvrtek.
GBP/USD. 22. února. Záznam z jednání FOMC dolar nepodpořil
22.02.2024 Na hodinovém grafu pár GBP/USD ve středu provedl další odraz od oblasti supportu 1,2584–1,2611, což nám opět umožňuje očekávat růst britské libry směrem k Fibonacciho úrovni 61,8 % – 1,2715. Vzestupný trendový kanál podporuje býčí obchodníky. Domnívám se, že jsme svědky formování nové vzestupné sekvence, takže libra může dosáhnout úrovně 1,2715. Poté očekávám nový pokles tohoto páru.
Technická analýza BTC/USD na 22. února 2024
22.02.2024 Poslední vývoj ceny bitcoinu byl pro investory jako jízda na horské dráze: cena oscilovala mezi prudkými propady a opětovným svižným zotavením. Odolnost kryptoměny byla opět otestována po krátkém poklesu, kdy se bitcoin propadl na 50 700 USD a ether se potopil těsně pod 2 890 USD.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. února. Jednoduché tipy pro začátečníky
21.02.2024 Pár EUR/USD celé úterý pokračoval v korekčním pohybu, který začal před týdnem. I když prorazil klesající trendovou linii, považujeme současný rostoucí pohyb za "korekci". Euro v posledních týdnech vcelku výrazně klesá, což odpovídá našim očekáváním, ale je trochu předčasné si myslet, že klesající trend skončil. Korekční fáze může trvat ještě několik dní, nebo dokonce týdnů, pak ale stále očekáváme obnovení klesajícího trendu. Obecně jsou cíle eura kolem úrovní 1,00–1,02.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 20. února (americká seance)
20.02.2024 Úroveň 1,0788 byla otestována v době růstu linie MACD od nuly. Výsledkem byl nákupní signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 20 pipů. Krátce nato se tlak na pár vrátil.
Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 20. února
20.02.2024 Test úrovně 150,06 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o 15 pipů. K většímu pohybu došlo až dnes během asijské seance, protože americké trhy byly včera kvůli oslavám Dne prezidentů zavřené. Tlak na japonský jen bude s největší pravděpodobností přetrvávat kvůli prázdnému makroekonomickému kalendáři. Pokračovat bude i býčí trend na dolaru, zvlášť vzhledem k postoji představitelů Fedu.
Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 15. února (americká seance)
15.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2548 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát linie MACD opustila přeprodanou oblast, což vyvolalo nákupní signál. K prudkému růstu ceny ale nedošlo. Slabé údaje o HDP Spojeného království nejspíš ovlivňovaly býčí sentiment.
Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 15. února
15.02.2024 Přestože údaje o HDP Japonska vyšly hůř, než se očekávalo, nevyvinuly na jen silný tlak. Hráči na trhu očividně nechtějí jeny prodávat na současných úrovních. O dalším směřování dolaru v tomto týdnu rozhodnou nadcházející údaje z USA.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. února. Jednoduché tipy pro začátečníky
14.02.2024 Pár EUR/USD se v úterý propadl pod vlivem jediné události – zprávy o inflaci v USA. Už jsme upozornili, že se jedná o klíčovou zprávu, která by mohla vyvolat silnou reakci trhu. Pojďme se podívat na hodnoty, které ukázala, a na důvod tak výrazné reakce trhu.
Technická analýza EUR/USD na 12. února 2024
12.02.2024 Dnešní makroekonomický kalendář postrádá klíčové zprávy, které by mohly globálními trhy výrazně zamíchat. Futures kontrakty naznačují v úvodu evropské seance minimální volatilitu, přičemž většina instrumentů vykazuje změny v úzkém rozpětí 0,10 %. Pozornost bude upřena na projevy centrálních bankéřů ECB a Fedu a po skončení seance na výsledkové zprávy několika amerických společností.
Analýza a tipy pro obchodování GBP/USD na 12. února
12.02.2024 K otestování úrovně 1,2623 došlo v době, kdy se linie MACD posunula z nuly směrem nahoru. To vyvolalo nákupní signál, který vedl k nárůstu ceny o téměř 15 pipsů. Krátce poté poptávka oslabila.
Analýza a tipy pro obchodování GBP/USD na 12. února
12.02.2024 K otestování úrovně 1,2623 došlo v době, kdy se linie MACD posunula z nuly směrem nahoru. To vyvolalo nákupní signál, který vedl k nárůstu ceny o téměř 15 pipsů. Krátce poté poptávka oslabila.
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. února. Jednoduché tipy pro začátečníky
12.02.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykázal žádné zajímavé pohyby. Volatilita byla pouhých 44 pipů, což ukazuje na absenci výraznějších pohybů. Situaci nemohla zachránit ani neplánovaná zpráva o inflaci v USA za prosinec v měsíčním vyjádření. Dolar se po této zprávě propadl o 20 pipů a denní pohyby tím skončily. Celkově britská libra po dvoudenním výrazném poklesu dál koriguje nahoru.
Technická analýza EUR/USD na 9. února 2024
09.02.2024 Dnešní asijská obchodní seance zaznamenala omezenou volatilitu na trzích APAC, která byla způsobena oslavami lunárního nového roku. Navzdory pozastavenému obchodování v Číně byly mírné růsty zaznamenány v Austrálii, Japonsku a Koreji. Evropské futures naznačily stabilní začátek, přičemž pozornost se soustředila na údaje o CPI z Německa, poznatky z kanadského trhu práce a Nagelův projev v ECB.
Související klíčová slova:
Konec dolaru | Obchodní pásmo | Cenový kanál | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Etheru | Pravidelná Doji | Uvolněné měnové politiky | Jak fungují akcie | Dynamický trh s kryptoměnami | Medvědí rally | Steve Nison | Dlouhé pozice | Výnosy dluhopisů | Poklesy cen akcií | Světové akcie | Celkový zisk | Indikátor Williams %R | Války | Formace Hanging Man | Vývoj | Obchodní platformy | Pokračování klesajícího trendu | Údaje z USA | Odchod investorů | Akcie Barrick Gold (GOLD) | InstaForex | Silná rezistence | EUR/CAD | Evropská unie a Spojené státy | Sezónní vzorec | Netrendové období | Plán obchodování EUR/USD | Poměr put a call opcí | EUR | Důvody k nákupu | Morning Star | Bundesbank | Rekordní pohyby | Oznámení výsledků | Snížit úrokové sazby | Take Profit | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Falešný průraz | Měnový report | Itálie | Obchodování s indikátory | Scalping grafy | Texas | Rezistentní zóny | Údaj o HDP | Pip | Očekávání | James Bullard | Pokračování růstu | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | Uvolněné měnové | Hedgers | Swingy | Obrácené kladivo | AUD/NZD | Nastavení obchodní strategie | EUR/JPY | Pro investory | PrimStock | Vybrat zisk | Americká obchodní seance | EURJPY | Příležitost k nákupu | Trh práce | iShares | Investice | Britská centrální banka | Svíčkový pattern | Indikátor Stochastic Oscillator | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Support | Trading Contest | Podnikatelské aktivity | Hlava a ramena | PMI v eurozóně | Jak číst grafy | Awesome Oscillator | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Porsche (PAH3) | Gravestone Doji | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Kontrakt na ropu Brent | Diverzifikace | Rekord | Jak vypadá Gravestone Doji | Krátkodobý rostoucí trend | Long obchody | Bitcoiny | Stop-Loss | Býčí výhled | Evropské měny | Forex indikátor | Zlato a bitcoin | 2B Pattern | Čtyřhodinový graf | Indicators | Úrokové sazby v USA | Pivoty | Uvolňování měnové politiky | Černé labutě | Indikátor OBV | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Neutrální indikace | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Geopolitické napětí | Saxo Bank | Chování | Vstup do trhu | Neckline | Pár XRP/USD | Současná cena | SOK | Spotový trh | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Německý automobilový průmysl | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Stochastický oscilátor | Tipy pro začínající | Aktuální vývoj | Měnový pár GBP/USD | Prodejní reakce | Lagardeová | Průměrné mzdy | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Americký dolar včera | Asijské akcie | Sell (prodejní) signál | Goldman Sachs | Delta | LYNX Trading | Ziskové obchody | SMA | Šéf Fedu | Armagedon | Soukromá spotřeba | BreakEven | Slabá poptávka | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Reddit | IHNED | Index DOW | Forexový trh | Producenti ropy | Zvýšení sazeb Fedu | Měnový pár USD/JPY | Investiční portfolio | Alcoa | Krátkodobé trendy | Těžaři | Online forex | Akcie roku 2020 | Základní pravidla | Kontrakty | Způsob obchodování | Americký akciový trh | Odhad HDP | Praxe | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Sentiment na trhu | JPY | Volatilní vývoj | Akcie historicky | Dosáhnout zisku | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Brent | FTT | Peníze | Nikola | Small caps | Strach | Ukazatel | Rozhovor | Obavy z inflace | Medvědí trh | Prognóza | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Projekce | Růstové momentum | Takata | Technická analýza BTC | Měnová politika Fedu | Long obchod | Měny | Stochastický | Americký Fed | Investiční strategie | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | MACD histogram | Zpravodajství | Bezpečný přístav | Ropa WTI | Obchodní transakce | Viceguvernérka | Vývoj ceny ropy | Lukáš Voženílek | Investovat do akcií | Rizika při obchodování | Guvernér RBA | Medvědí signál | Burzy | Ceny Bitcoinu | Býčí divergence | Money Flow Index | Výrobní aktivita v USA | FTX | Daimler | Cash flow | Proražení | Falešné signály | Obchodní signály | Export | Základní pravidla systému obchodování | NFLX | Vstupní kritérium | Měsíční futures report | Akcie Ahold Delhaize | Výroční zprávy | Určení trendu | AI | Ropná zařízení | Měnové války | Obchodní tipy | Průměrná volatilita | Úspěšný trader | Regulace | Bankroty | Hodnocení současné situace | ISM pro sektor služeb | IPO | Support a rezistence | Hospodářské výsledky | Přeprodaný trh | Ahold Delhaize | Výsledková zpráva | Roční růst | Skutečný výsledek | GBP/USD | P.A. | Sympozium | Zvýšení sazeb | Dvojitý vrchol | Over-the-counter (OTC) | Dovednosti | Krátké (short) pozice | Měnový pár EUR/USD | Nárůst ceny | Jednotná evropská měna | MT5 | Obchodní deník | Akcie Airbus | Pro tradery | Nový rekord | Velké instituce | Býčí Inside Bar | Exponential Moving Average | WallStreetBets | Graf indexu | 200denní klouzavý průměr (SMA 200) | GBP/JPY | Začátek nového trendu | Americká ropa WTI | NextEra Energy (NEE) | Zveřejnění zprávy | Zlatý řez | Ursula von der Leyen | Makrodata | Co je to Doji | Investoři | Figúra | Santiment | Bank of England | Americké ekonomiky | Další růst | Největší světové ekonomiky | MiFID II | Dragonfly Doji | Intervence japonské centrální banky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Bitcoin ETF | Kapitál | Jádrový index | Den obchodování | Sezónní pattern | Pravidla strategie | Údaje o průmyslové výrobě | Posílení | Obchodní dny | Histogram | Aplikace technických indikátorů | USD | Zápis z posledního zasedání | Tempo hospodářského růstu | Australský dolar | Extrémní růst | ETH 2.0 | Plány | Sestupný trend | Forex trading analýza | Peter Kažimír | Shortový obchod | Zisk | Zprávy o nezaměstnanosti | Euro dnes | Cena Etherea | Dynamické prostředí | Netflix (NFLX) | Klouzavý průměr (MA 200) | Patria | Inside Bar | Analýzy | NFP report | Spotřebitelský sentiment | Indikátor ROC | Data z ekonomiky | Hlavní události | Pokles inflace v USA | Býčí sentiment | Akcionáři | Cenové úrovně | NFP | Prodávající | Grayscale | Investovat | Technická analýza EUR/USD | CAC 40 | S&P | Silný dolar | Úroková sazba | Zasedání Evropské centrální banky | Nákupy dluhopisů | Technická analýza BTC/USD | Obrovský potenciál | Silná data | Unie | Technologické tituly | Konvergence | Nikkei | NextEra | Trpělivost | Obchodování na finančních trzích | Kryptoanalytik | Meta | Index spotřebitelské důvěry | Obchodování IoT akcií | Pozitivní zprávy | Signál k prodeji | Komoditní | TIM | Hlavní kryptoměny | Ethereum ETF | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Praha | Markets | Momentum trhu | Investiční centrum | Ekonomický kalendář | Prezident | Obchodování CFDs | MetaTrader 4 (MT4) | Jak obchodovat komodity | Narušení dodávek | Vybírání zisků | Myšlení | Nerozhodnost | Technická analýza pro začátečníky | ZEW | Falešné proražení | Akciový index Nasdaq | Obrat trendu | Analýza transakcí | Slábnoucí trend | Technická situace | Výsledky | Obchodní platforma | Pokles bitcoinu | Americké centrální banky | François Villeroy de Galhau | Konzervativní obchodníci | Ropné zásoby | Globální ekonomiky | MQL5 | Portfolio | Inflační tlaky | Průzkum | Minulá výkonnost | Death cross | EOS | Swing | Fundamentální analýza | Akcioví býci | Finanční instituce | Retracement | Americký index | Grafy krok za krokem | Akciový index S&P 500 | Energie | Fundamentální zprávy | Investice do vodíku | Shortovat | OPEC+ | Růst inflace | SAE | P/E | Kurz jenu | Oblast supportu | Otevřít obchodní účet | EMA | Objem | Klima | Tržní kapitalizace | Jednotné měny | Vývoj měnového páru | Zabití íránského generála | Býčí trh | Technický výhled trhu | PLUG | Trendová čára | Index peněžních toků | Využití indikátoru Envelopes | Regulátor | Firmy | Easing | Tři bílí vojáci | Příklad prodeje | AMC | Dolar včera | Svíčky na grafu | Akcie NextEra Energy | Medvědí divergence | Raketový útok | Studie | Souhrnný index nákupních manažerů | EUR/AUD | Nástroj | Reakce trhů | Zpráva | Kolaps | Prémie | Představitelé Fedu | CFDs | Akcie Volkswagen | Cenová hladina | Měna | Reakce trhu | Bull | Nižší maxima | Ceny ropy | Nasdaq | Day trading | JOLTS | Murray | Postavení na trhu | Zasedání Fedu | Změny na trhu | RoboMarkets | Jackson Hole | Nárůst cen ropy | OPEC | Bloomberg | Jednání FOMC | Nová prognóza | GBP | Udržitelnost | Nabídka | Open interest | Cenný papír | Centrální banky | Obchodní týden | Oslabení amerického dolaru | Index výrobních cen | Admiral Markets | Přeprodání | Zpomalení inflace | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Výsledky firem | Technický signál | Zprávy | Příznivé údaje | Hanging Man (Oběšenec) | FB | Guru | Pohyby cen | Pondělní obchodování | Tokeny | PMI ve výrobě | Evropské trhy | Dolary | Michael Saylor | Federální rezervní systém | Hledání obchodních příležitostí | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Vývoj ceny bitcoinu | Měnový trh | GBPUSD | Stavebnictví | Instituce | Evropské akcie | Přeprodané oblasti | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Bank of Japan | Červená nula | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Apple | Silný růst | Ropa Brent | Býčí signál | Americké akcie | Vyhlídky | Průraz | Špatné výsledky | CZ | Cena ropy brent | APAC | Průmyslová výroba | MetaTrader | Denní rozpětí | Potvrzení trendu | Joachim Nagel | Ceny akcií Apple | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Index cen výrobců | Indikátor STO | Evropská ekonomika | Nový týden | Indikátory objemu | Tempo růstu průmyslové výroby | Indikátor RSI | Institut Ifo | Trh | Inflace ve Spojených státech | Komise | University of Michigan | Jednoduché tipy pro začátečníky | ATR | České koruny | Výrazný růst | Leva | Nový premiér | Reálná hodnota | Algo | Korekce | Téma inflace | Vývoz ropy | Upozornění | Interpretace RSI | Nákup dolaru | Výrazný pokles | Britské libry | Buffett | Money management | Projev Jeroma Powella | Krátkodobé obchodování | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Francie | Obchodní strategie | Barrick Gold | Nižší low | Propad | Obchodování USD/JPY | Posílení dolaru | Trigger | Pokračující pokles | Nákup libry | Martin Malý | Death cross (kříž smrti) | HDP eurozóny | Obchodní systém | Tým InstaForex | Alligator | Over-The-Counter | Pandemie koronaviru | Soustředění | Michelle Bowmanová | xStation | Microsoft | Potenciální změny | Akcie PTC | Pokračování rostoucího trendu | Příležitosti | Technické analýzy | Dopad na cenu | Simple Moving Average | Alibaba | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Trh s futures | Shortování | Outside Bar | Změny cen | Obchody | Demokratické strany | ANO | Porsche | Hodnoty COT | Long pozice | Klouzavý průměr (SMA 200) | Andrew Bailey | Automobilky | LYNX webinář | Obchodování ETF | Jak vypadá Doji se čtyřmi cenami | Důvěra | Pravděpodobnost | Futures | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Sektor služeb v USA | Moving Average Convergence Divergence | Data z USA | Zahraniční obchod | Ichimoku Kinko Hyo | Short obchod | Představenstvo | Propady cen | Technické patterny | Downtrend | Nižší minima | Šťastné obchodování | Medián | Americké měny | Obchodování se CFD | Objem obchodů | Graf | CFTC | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Akciový index | Centrální banka | Zisky akcií | Významné zprávy | Hráči na trhu | Cenový odskok | Přehled | Oslabování amerického dolaru | Zpráva o inflaci | Obraty | Longový obchod | Plyn | Trendové linie | LYNX | Aktivita na trhu | Nepříznivé období | Pár EUR/USD | Eurodolar | Trendové indikátory | Cryptocompare | Ideální čas | Jádrová inflace | E-commerce | Fed | Prodej akcií | Zveřejněná data | Relativní výkon | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Nálada v USA | Americká centrální banka | Index volatility | Prosincová inflace | BlackRock | Cena libry | Multitimeframe | Výborné vyhlídky | Pin Bar | Ether | Dolar | G10 | Růst eura | Měnové báze | Kurz pro začátečníky | Nízká volatilita | HDP USA | Údaje o inflaci | Akcie Software AG | Příkaz Stop | Reuters | Britská měna | ING | Vývoje ceny | Platforms | Zvýšení úrokových sazeb | Brexit | UCITS ETF (INRG) | Investment | W1 | Zavírací ceny | StopLoss | Výrobní aktivita | Prodeje domů | Výstupy | Souhrnný index | Cyklus růstu | Libra šterlinků | Take-Profit | Martin Klass | MetaTrader 4 | Reakce ceny | Time-Frame | Pozornost | Růstový impuls | Firma | EURUSD | Traders | Akcie v USA | S&P 500 | Růst amerického HDP | Slabé výsledky | Obchodování GBP | Admirals | Identifikace trendu | Příkaz | Data z amerického trhu práce | Obchodování | Rychlý růst | Předseda | Libra | Interpretace | GMT | Americký dolar | CFD | Graf komodity | Komodity ropa | Snížení sazeb | Kasino | Open | Cena akcie | Rate Of Change | Evropská měna | Nastavení indikátoru | Index ISM ve službách | Analýza trhu | Makrozprávy | Kryptoměna | Pohyby na trhu | DIP | Řecko | Aktuální cena | Klíčový level | Celkový trend | Airbus | Míra | Hedgeové fondy | Formace dvojitý vrchol | Indikátor Stochastic | HDP v USA | MT4 | Jednání ECB | Očekávání analytiků | Makroekonomické údaje | Investice do akcií | AUD/JPY | Bearish Engulfing | Air | Akcie dnes | Izrael | Ceny akcií | Indikace | Oblast rezistence | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Japonsko | Klesající trend | Ropná pole | ECB | BlackBerry | Ceny | Prudký pokles | CHF | MetaTrader 5 | Short signál na akcie | Evropská unie | Pin Bars | Pokles | Proroctví | Spot | Výběr zisků | Forex signály | Vývoj akciového indexu | Carry trade | Příjmy společnosti NVIDIA | Projev šéfky ECB | Pepa Zeman | Aligator | Kasina | Index ISM | Americká ekonomika | Citlivost trhu | NVDA | Podpora | Obchodník | Pozornost obchodníků | Zvýšený zájem | Doporučení | Invest | COVID-19 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Economic | Pokles ceny | Společnost XTB | Tempo poklesu | Postřehy z obchodování | Index cen | Daně | Jak vypadá dlouhonohá Doji | Oslabení japonského jenu | Akcie Schlumberger | Pivot | Dobré zprávy z USA | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Životní úroveň | Akcie Porsche | Příjmy společnosti | Úrokové sazby Fedu | Centrum | Obchodní rozpětí | Zisky | Range | Index Nikkei | Náhoda | Flat | Sell | Rozhodnutí japonské centrální banky | Americká data | Analýza BTC/USD | Nvidia | Ceny komodit | Dlouhodobý support | Obchodní podmínky | Identifikovat trend | Růst výnosů | Řízení rizika | Jak určit trend | Cena zlata | Airbus (AIR) | Pullback | Zvýšení ceny | Otočení trendu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Pokles spotřebitelských cen | Flash Crash | Vice | Breakout | CARA | Prodejní příležitost | Výběr časového rámce | Růst cen | Signál na akcie | Williams Percent Range | Hladiny podpory | Trendline | Vývoj úrokových sazeb | Momentum | Měsíční report finančních trhů | Cenový pohyb | RSI | SPX500 | Technický nástroj | Hospodářské výsledky firem | Sazby beze změny | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Výhled pro GBP/USD | Heiken Ashi | Nákupní příležitost | Výrobce čipů Nvidia | Financování | Nenad Kerkez | Dlouhé (long) pozice | Plány Fedu | Zasedání Bank of England | Obchodní plán pro pár EUR/USD | JDE | Výrobce čipů | Měnový index | Index nákupních manažerů | Automobilový průmysl | Margin | Zasedání americké centrální banky | Hospodářský růst USA | Body | Pokles ekonomiky | Růst měny | Patterny | Technický pohled | USDJPY | UTC | Zprávy z USA | Akcie Volkswagen (VOW3) | Investiční poradenství | Společnosti | Velké objemy | Line | Akcie roku | Vyšší ceny | Otevření obchodu | Graf akciového indexu S&P 500 | Překoupený trh | Kov | QE | ISIN | DNO | Cena | Bollinger Bands | ECB dnes | COIN | Poziční obchodování | Hospodářský růst | Celková inflace | Posílení eura | Odhodlání | Akcie Gamestop | Spojené království | WTI | FinTech | Křiž smrti | Bod | UCITS ETF | Prodej dolaru | Klesající trendové čáry | Historické maximum | RBNZ | BoE Andrew Bailey | Spekulace | Komodity zlato | Kryptotrh | Překoupené zóny | Saúdská Arábie | Domácnosti | Indikátor Williams' Percent Range | Novozélandský dolar | MicroStrategy | FTSE | Cena ropy | Inflace | Tržby | Tržní sentiment | Marže | Situace | Vývoj indexu volatility VIX | Pohyb trhu | Statistiky z trhu práce | Polygon | Trh kryptoměn | Twitter | Růst dolaru | Vstup do obchodu | Referenční ropa | Ripple | Mírná korekce | Alphabet | Struktura | Karel Janeček | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zkušenosti | Počet žádostí o podporu | Obchodní kapitál | Přizpůsobovat se | Golden Cross | Nákup cenných papírů | Swingoví obchodníci | Andrej Rády | Pokračování rally | Rafinérie | Sentiment spotřebitelů | Statistiky | FXstreet | Vybírat zisky | Akcie Netflix (NFLX) | Ceny v eurozóně | Stagnace | Pozice bitcoinu | FX | Ben Bernanke | Růst mezd | Úspěch v tradingu | Více časových rámců | Proof of Stake | Výhled pro EUR/USD | Mnoho ziskových obchodů | Tým RoboMarkets | Index relativní síly (RSI) | Kurz | Market | Evropská centrální banka | Dynamika trhu | ISM | 256/2004 | Analýza EUR/USD | Inside | Důležitá rezistence | Close | Rozkolísaný | Grafy | Žlutý kov | Oblasti rezistence | Aktivum | Medvědí scénář | Akciový výprodej | Klouzavý průměr SMA | Boční trend | Ekonomové | Investujte | Zvýšení volatility | Dobré obchodní signály | Vysoká rizika | Ekonomický institut | Analytik | Odpor | AUD | Očekávaná korekce | Binance | Akcioví investoři | Oscilátor | Vstup do pozice | Breakout Trader | Ondřej Hartman | Predikce | Fibo | Prognózy inflace | Analytici | Právo | Dobré zprávy | ETF na bitcoin | Dluhy | Mario Draghi | Index VIX | Index výdajů na osobní spotřebu | Inverted Hammer (Obrácené kladivo) | Nastavení grafů | Zvraty na trhu | RRR | Rovnováha na trhu | Vyšší sazby | Zprávy z ekonomiky | Snižování úrokových sazeb | Commitments of Traders (COT) | Short obchody | Intermediate | Změny ve vedení | Nižší ceny | Zasedání ECB | COT | Etherea | Debata | Powellovy komentáře | Portfolia | Altcoin | SolarEdge | Poptávka | Koronavirové krize | Vývoz | Index výrobní aktivity | Konfluence | Buy signály | Týdenní zpráva | Saxo | Aktivity v eurozóně | Měsíční report | Recese | Index strachu | Kazuo Ueda | Makro | Přehřátý trh | Švýcarský frank | Chuť riskovat | Analýza BTC | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Prostor pro pokles | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Signály | Klouzavý průměr | Guvernér BoE | Růstový trend | Příjmy a výdaje | Inflace ve Spojeném království | Americké burzy | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Frank | Balance | Stochastic oscillator | Momentum indikátory | Podhodnocený | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Grayscale Bitcoin Trust | Futures kontrakty | Ceny potravin | Solana | Index důvěry | Měnový kurz | Nákupní tlak | Investiční příležitosti | Brokerské společnosti | Rizika | Úspěchy | Výhledy | Hodnota akcií | Swingové maximum | MQL4 | Británie | CySEC | Způsoby obchodování | Francouzský CAC 40 | Svíčkové formace | Reporty | Signál ke vstupu | Fair Value | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Komunita | Rozkolísanost trhu | Předpovědi | Finanční prostředky | Mince | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Zveřejnění zpráv | Rostoucí ceny | Trend | Obchodovat | ROI | Akcie a ETF | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | USOil | Vstoupit do obchodu | Vstup na trh | Časový rámec | Míra inflace | Poptávka po mincích | Ekonomické údaje | Manufacturing | MMF | Světové události | Michala Moravcová | MAN | Náklady na úvěry | Obchodování s patterny | Zlato (XAU/USD) | Nařízení | Technický analytik | BTC | Indexy | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Vývoj inflace | Nejnovější zprávy | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Japonská měna | Gold | Holubičí postoj | Aktuální prognóza | Average Directional Index | Průmysl | Doji nákupní signál | Akcie MicroStrategy | Podnikání | 200denní klouzavý průměr (MA 200) | Tempo růstu | EU | Bilance ECB | Nadhodnocení | Break-Even | Divergence | ETF | Nákupní pozice | Investujte do akcií | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Úrokové sazby | Německý index DAX | Redukce | Obchodní pozice | Myšlenka | Risk | Zpráva CoT | Rizikový sentiment | Situace na trhu | APP | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Spojení | Pokles indexu S&P 500 | Long | Rally | Recese v USA | Pattern Obrácené kladivo | DAX | Výsledek obchodování | Nálady na trhu | Bear | Velikost pozice | Payrolls | Fibonacciho retracement | Aktiva | Osobní příjmy | Pokles inflace | Použití finanční páky | Prodejní tlak | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Omyl | Facebook | Staking | Drahé kovy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátor | Vrcholy | Projevy centrálních bankéřů | Růst cen akcií | Plug Power | Algoritmus | Euro | Obchodní rozhodnutí | ROCE | Růst ceny | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | STAR | Vzrušení | Výsledky voleb | Long signál na akcie | Makroekonomické indikátory | Long signál | Čínské akcie | Riziko ztráty | Devizový trh | Ministryně financí | Obchodování Bitcoinu | Vysoké zisky | Swingový obchodník | Sentix | Deutsche Bank | Pochybnosti | Řízení peněz | Dodávky ropy | FOREX | Pokračování poklesu | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Načasování | Řetězce | Zotavení | Relativní výkon hlavních měnových párů | Sentiment | Forexu | Akcie Nikola Motor | Princip obchodování | Trendový kanál | Výsledek zasedání | Zasedání centrální banky | Ekonomika | Politika | Akcie Digital Turbine (APPS) | Rikša Doji | Analytické společnosti | Pozastavení obchodování | Kapitalizace | Nákupní korekce | Míra nezaměstnanosti | Obchodujeme | Profit-Target | Komunikace | Německá ekonomika | Odraz ceny | Cenový výběžek | Stop-Lossy | Poptávka po americkém dolaru | MAM | Obnovení růstu | Poplatky | Výprodej | Velká Británie | Růst libry | Další vývoj | VOW3 | Graf komodity Zlato | Admirals WebTrader | Ekonom | Double bottom | Optimismus | Pokles průmyslové výroby | Obchodování na devizovém trhu | Začínající obchodníci | Trader | Geopolitická rizika | Držení pozic | Týdenní pokles | Indie | Nákupy | ForexFactory | Očekávání trhu | Investování je rizikové | Měnové politiky | Cenový graf | Akciové indexy | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Jak obchodovat | Pohyb ceny | Internetová bublina | Země eurozóny | Historická maxima | Ekonomická data | Komodity ropa WTI | Nejpoužívanější indikátor | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | Výrazné pohyby | Janet Yellen | Indikátor Ichimoku Cloud | Zhodnocení | Prolomení supportu | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | Růst cen v USA | Eskalace napětí | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Úrovně rezistence | FOMC | Růst akcií | Americký akciový index | GBTC | Korekční fáze | Obchodní účet | Intervence centrální banky | Obchodní analýza | Ethereum | Zpomalení hospodářského růstu | Indikátor Ichimoku | Josef Košťál | Poptávka po dolaru | Sympozium v Jackson Hole | Potvrzovací signál | Trendové čáry | Scalping | Nákup eura | Politika Fedu | Vývoj úrokových sazeb v USA | Medvědi | Finanční trhy | Statistický úřad | Údaje o maloobchodních tržbách | Statistiky z eurozóny | Výsledek zasedání Fedu | Data o inflaci | Fundamentální pozadí | Expanze | Insider | Růst cen energií | Fondy | Bílý dům | Komoditní trhy | Cenové hladiny | USD za barel | Nikkei 225 | Bollingerova pásma | Spread | Fibonacciho linie | Vývoj měnového páru EUR/USD | Aktuální kurz | Inflace ve Velké Británii | Spready | Obchodní bilance | Euro včera | Portál FXstreet.cz | Výdaje | Riziková aktiva | ECB Christine Lagardeová | Klesající trendová linie | Problémy | Zpomalení růstu | Jednotná měna | Vysoké ceny ropy | AOS | Měnové páry | WP | G20 | Zlatý kříž | Pohyb Bitcoinu | Člen rady guvernérů | Základní úrokové sazby | Rozhodnutí Bank of England | Nezaměstnanost | Dolarový index | Indikátor CCI | Dělení technických indikátorů | Úrovně supportu | Nový cyklus | Ruská agrese | Ropa | Kalendář ekonomických událostí | Geopolitika | Americká inflace | Makroekonomická data | Obchodovat komodity | Klouzavé průměry | Medvědí signály | Nálada na trhu | Transakce | Volatility trhu | Vývoj indexu S&P 500 | Hodinový graf | Hladiny supportu | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Ztrátový týden | Sezónnost | Přístup k měnové politice | Hry | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Indikátor Envelopes | Černé zlato | Důležité zprávy | Cenový vývoj | Výprodeje | Ropné fundamenty | Zpráva COT | Enphase Energy | Index PCE | Impulzy | UCITS | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Příležitosti k nákupu | Internet of Things | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Akcie Netflix | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | 100 SMA | Zvyšování úrokových sazeb | Index podnikatelské aktivity | RBA | DBK | Christine Lagarde | Růst aktivity | Báze | Nabídková cena | 3М | Nový trend | JP Morgan | Oscilátory | Obchod | Indexy PMI | Úroveň rezistence | Tipy pro začátečníky | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Algoritmické obchodování | Klíčová rezistence | Oslabení | Graf komodity Ropa WTI | Stav ekonomiky | ETH/USD | Fibonacciho úrovně | EIA | Pokles nezaměstnanosti | Platformy | Vysoké riziko | Úsilí | Žádosti o podporu | Devizový kurz | Graf akciového indexu | Purple Trading | Poradce | Obchodní den | Spojené státy | Makroekonomické události | Prodejní signál | Signál | Ekonomický výhled | Írán | Kurz libry | Energetické krize | Člen bankovní rady | Poslední den obchodování | Vývoj cen akcií | ADP | MATIC | PMI ve službách | Číst grafy | Kupní síla | Trhy | Sankce | Short signál | Termínový kontrakt | Překoupené oblasti | Dlouhodobý klouzavý průměr | Ropy | Rozdílové smlouvy | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Více obchodů | Platforma | NFIB | Tržní kapitalizace kryptoměn | Změny trendu | Silný trend | Rafinerie | Společnost | Graf indexu S&P 500 | Rezervní měny | Časové období | Úspěch | Plán obchodování | Sázky | Nové prognózy | Šéfka Fedu | Dnešní údaje | Tržní pohyb | Společnost MicroStrategy | SEC | Fibo retracement | Politici | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Non-Farm Payrolls | Upozornění na rizika | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | On Balance Volume | Vstup do SHORT pozice | Nálada | Volume | Umělé inteligence | Britské měny | Indikátory | Tisková konference | Eura | Graf měnového páru | Výkon hlavních měnových párů | Vysoké ceny | Japonská ekonomika | Obchodní signál | Nizozemsko | Odpovědnost | Očekávaný zisk | Gap | Akcie Deutsche Bank | VIX | Růst | Obchodování EUR/USD | Zobchodovaný objem | Silné momentum | Nejnovější údaje o inflaci | Příjmy | Signály z Fedu | Obratová formace 1-2-3 | Hospodářský cyklus | JPMorgan | Obratová formace | Finanční situace | Proti trendu | Překoupené podmínky | Investujte zodpovědně | Tesla Motors | Síla měn | Investování do akcií | Pandemie | Tradeři | Tým Admiral Markets | Růst průmyslové výroby | Index | Buy | Indikátor MACD | Směr trendů | Akcie Alibaba | Cenový index | BTC/USD | Čínský trh | Cenová akce | Jižní Korea | Nárůst long pozic | Výsledková sezóna | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Forex trading | Engulfing | Politická rozhodnutí | EUR/CHF | Slabá čísla | Korekce trendu | Volby | CAR | Nejbližší rezistence | Proof of Work | HDP Německa | Cíle | Bezpečnost | Nastavení indikátorů | InstaForex Kurz | Aktuální situace | Meta Platforms (FB) | Odhady růstu | Propady akciových trhů | Největší vítězství | Schlumberger (SLB) | Oscilátor Stochastic | Výkyvy | Pokles dolaru | Volatilní | GameStop | Retail | Obchodní nastavení | Ceny měnového páru | Obratové patterny | Akcie Schlumberger (SLB) | Černý pátek | Banky | Komise v přenesené pravomoci | Kupci | Tipy na obchodování páru EUR/USD | 1D | Americká seance | M1 | Prodeje | Jak analyzovat grafy | Americké statistiky | Trend ceny | Finanční analýzy | APPS | Šéf Fedu Jerome Powell | Růst v letošním roce | Širší trh | Akcie Symantec Corporation | Dow Jones | Analýza indikátorů | Obchodování GBP/USD | Stochastic | Meta Platforms | Benchmark | Intradenní obchodník | Měnové trhy | Šance | Léto | Výhled trhů | Rychlost | Indikace RSI | Technické nástroje | Technický výhled | Tlak na USD | Oslabení dolaru | Podnikání na kapitálovém trhu | Covid | Návratnost | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Odvětví | Návratnost investic | Šok | Zahájení klesajícího trendu | Jak otevřít long obchod | Obchodní příležitosti | Pokles libry | Dna | Akcie Digital Turbine | Vyznačené rezistence | Federal Open Market Committee | Neutrální výhled | Výrobní sektor | Cenové pohyby | Euro roste | Rostoucí trend | Barrick Gold (GOLD) | Řízení rizik | Zavírací cena | Poradenství | NZD/USD | Měnový pár | Intradenní obchodování | Ropné trhy | Krok za krokem | Banka | Růst výroby | Cenové války | Technické ukazatele | Bias | Trendový indikátor | Trader v bance | VaR | Technická analýza | Na burze | Akcie | Christine Lagardeová | Mark Cuban | Macy’s | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Obchodování s akciemi | Teorie černé labutě | Ekonomické aktivity | Inflace v USA | Obchodní myšlenka | Indikátor ADX | Ekonomiky | Černé pondělí | PMI ze sektoru služeb | Důchodové systémy | Světové trhy | Měnová politika | Digital Turbine | Zasedání FOMC | Obchodní plán | Evropa | Nasdaq Composite | Proobchodování | Williams %R | John Williams | Tesla | Rekordní maxima | NAHB | Williams' Percent Range | Posilování amerického dolaru | Negativní dopad | Prohlášení | Zpřísňování měnové politiky | Druhy Doji svíček | Obchodování na forexu | Josef Lukáč | Bilance zahraničního obchodu | Jak se stát lepším investorem | Marketingová komunikace | Obchodovat divergence | Pattern Doji | CPI v eurozóně | Supporty a rezistence | Předpověď | PMI pro sektor | Velcí hráči | Údaje ISM | Commitment of Traders | Průraz ceny | Sebenaplňující se proroctví | Velký zisk | Analýza páru EUR/USD | CCI | Ekonomický růst | Vzestupný trend | West Texas Intermediate (WTI) | Oslabení měny | Krize | Podnikatelská aktivita | Management | Průlom | XAU/USD | Budoucí pohyby | Pokračování trendu | Posílení libry | Pákový efekt | Kvantitativní uvolňování | Přeprodané podmínky | Panika | High | Japonský vývoz | Volkswagen (VOW3) | Prodejní signál podle Doji | NATO | Údaje | Envelopes | Rotace | Jak vypadá Doji | Americký akciový index S&P 500 | Jak otevřít short obchod | Důvěra investorů | Obchodovat s akciemi | Tipy pro začínající obchodníky | Vývoj indexu volatility | Summit EU | Obratový pattern | Kupující | Orsted | Riziko recese | Konec roku | Ekonomiky eurozóny | CAD | Short | Opačný trend | Krátkodobý výhled | Převodník měn | Drawdown | Fibonacciho posloupnost | Akcie Skyworks Solutions | GBPNZD | Stoupající trend | Snižování sazeb | XRP/USD | Ahold Delhaize (AD) | Čtyř cenová Doji | USD/CHF | Nemovitosti | Vlastnictví | Seance v USA | Odhadovaná cena | Stříbro | Moving Average | Práce | Určení dlouhodobého trendu | XTB | Denní objem | Jak obchodovat podle Doji svíček | Podniky | Americká měna | MQL5.com | Teherán | Coinglass | Konsolidace | Finanční ztráty | Exponenciální klouzavý průměr | Dobrá čísla | Index spotřebitelských cen | Volatility | Ministr financí | Ztráta indexu S&P 500 | Nástroje pro technickou analýzu | Nikola Motor | Slabé makro | Index Nasdaq Composite | Ztráta | xStation5 | Identifikovat trendy | Počet zaměstnaných | EU a USA | Baker Hughes | Poptávky po ropě | Algoritmus obchodování | Trh Forex | Vývoj na trhu | Medvědí formace | Intervence Bank of Japan | Maloobchodní prodeje | Jak vypadá Rikša Doji | Denní graf měnového páru | Farmaceutické akcie | Pozitivní vliv | Nejnovější údaje | Pravidla obchodního systému | Směřování | ForexFactory.com | AUD/USD | Histogram Awesome Oscillator | Cenový index výdajů | Volkswagen | Jak vypadá Dragonfly Doji | Úroveň parity | Uptrend | Odhady analytiků | Intradenní strategie | Trendová linie | Linie podpory | Instrument | SMA 200 | Růst inflace v USA | NSDQ | Inflace v eurozóně | Nárůst volatility | Německo | Signál obratu trendu | Pokračující geopolitické napětí | Kalendář událostí | INRG | Příkaz stop-loss | Pokles k supportu | USD/JPY | Štěstí | Biden | Facebook (FB) | Růstový potenciál | NASDAQ 100 | Měnové politiky v USA | Akciový trh | Ichimoku indikátor | Směrnice | Ztráty | Omezování carry trade | Eskalace | Japonský jen | COT (Commitment of Traders) | Index relativní síly | FXstreet.cz | Index peněžních toků (MFI) | Euro vůči americkému dolaru | Bilance | WebTrader | iShares Global Clean Energy | Zhodnocení účtu | Snížení úroků | Překoupenost | Býčí potenciál | Akcie NextEra Energy (NEE) | NZD | Šéfka ECB | Nápad | Investování | Nastavení SMA | Dlouhodobá obchodní strategie | XRP | TradingView | Setkání centrálních bankéřů | Akumulace | Kotace | Mzdy | HDP v eurozóně | Zvýšení těžby | Tržní situace | Sazby Fedu | Přehřátý trh práce | Dlouhonohá Doji | Zadlužení | Obchodníci | Jednoduché tipy | Směřování trhů | Ukazatele | První obchod | Pozice | Výdaje na osobní spotřebu | Týdenní pivot | Dluhopisy | Trading | MFI | Indikátor ATR | Internet of Things (IoT) | Platební bilance | Účastníci trhu | Propad indexu | Poptávky po dolaru | Inverted Hammer | Makroekonomický kalendář | Jaké jsou druhy Doji svíček | Čas na nákup | Hladiny rezistence | Fibonacci | Psychologické úrovně | Tržní chování | Burzovní grafy | SMA 20 | Akciový index DAX | Čína | Reverzní svíčkový pattern | Trade | Hlavní ekonom | Valneva | MIFID | Směr trhu | Obchodování páru EUR/USD | Currency | Graf S&P 500 | Zlepšení nálady | Index výdajů | Guvernér | Prodejní pozice | Low | Býčí trend | 200denní klouzavý průměr | Rezistence | Akcie Nikola | Buy (nákupní) signál | USA | Zemědělství | Riziko | Investiční nástroj | Zpracovatelský průmysl | Výraznější pokles | Kanadský dolar | Výrazná rezistence | Sazby | Short pozice | SPOT | Výsledkové zprávy | Netflix | Akcie Porsche (PAH3) | Kontrakt | Proražení rezistence | Miliardy dolarů | SPX | Golden Cross (zlatý kříž) | Riziková prémie | Směr dlouhodobého trendu | Ethereum Foundation | Prvky technické analýzy | Ocenění | Burze | OTC | Investovat peníze | Konvertibilní dluhopisy | Ekonomické prognózy | Sektor služeb | Maloobchodní prodej | Černá labuť | Výkon | Akcie Meta Platforms (FB) | Americké trhy | Měsíční měnový report | Býčí scénář | Akcie Meta | Krypto průmysl | Technická korekce | Ekonomické zprávy | Investiční fond | Denní graf | Report finančních trhů | Úroková míra | Příklad nákupu | Sol | Míra nezaměstnanosti v EU | Konsolidace ceny | Komplexní analýzy | Ichimoku Cloud | Tým FXstreet.cz | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Medvědí Outside Bar | Atakování maxim | Porozumění divergenci | Statistika | Další pokles | Vývoj ceny | Posilování japonského jenu | Odrazy | Komentář amerického prezidenta | Potenciál poklesu | Intervenovat | Poslední vývoj ceny | Negativní hodnoty | Akcie Facebook | Digital Turbine (APPS) | Dodavatelské řetězce | Obchodovat intradenně | Hodnoty COT reportu | Sociální sítě | Kreslení trendových linií | Cena MATIC | Falešný signál | MACD indikátor | Prodej | Nervozita | Trojúhelníkové formace | Překřížení klouzavých průměrů | Volume indikátor | BOSSA | Japonská centrální banka | Bez rizika | Vyhodnocení obchodů | CRM | Investiční | Obchodníci dnes | Spekulovat | Oznámení | Indikátor MFI | Rozbor | Bitcoin | Výkonnost | Index NSDQ | Štěpán Hájek | Ztráta indexu | Absence kupců | Nejbližší support | West Texas Intermediate | Pohled tradera | Zájem investorů | Analýzy více časových rámců | Denní minima | EURCZK | Růst poptávky | Technické indikátory | Budoucnost | Steen Jakobsen | Jak analyzovat graf | Tempo růstu spotřebitelských cen | Partners | Celkový sentiment | Výkyvy cen | Schlumberger | Rozhodování | Index CPI | Obchodní války | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Distribuce | Index S&P 500 | Intradenní analýza | DPA | Krypto | Zlato | HDP | Maloobchodní tržby | Přeprodané zóny | CL | Libra klesá | Zprávy a události | Break Even | Fond | Blue chips | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zajímavé pohyby | Voda | Spekulanti | Dynamický trh | ADX | Asijská obchodní seance | Slušný zisk | Objednávky | Inflační očekávání | Hanging man | Úroveň supportu | Vývoj české koruny | SF Trend Lines | Výrobní aktivity | USD/CAD | Worldcoin | Fundamenty | Larry Williams | Cenový pokles | Vývoj měnového páru USD/CAD | Index PMI | Throwback | Pravidla systému obchodování | Průměrná cena | Komodity | Demo účet | Důležitý support | Analýza | Akcie Splunk | Trh s kryptoměnami | Hlavní finanční trhy | Správa | Forexové obchody | Důchodový systém | Oběšenec | Miliardy | Výnosy | Investiční účely | Put | Average True Range | Cena komodity | Salesforce (CRM) | Kryptoměny | Časové rámce | Investiční doporučení | Firemní zprávy | PAH3 | Trading analýza | Momentum indikátor | Cena kávy | Vítězství | Pomerančový džus | Propad průmyslové výroby | Medvědí trend | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Supporty | Investor | Objem obchodování | Engulfing pattern | Zlepšení | Ceny akcie | Nonfarm Payrolls | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Dynamický support | Sentiment trhu | Tipy pro obchodování GBP/USD | Americké akciové indexy | Amazon | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Vysoké úrokové sazby | InstaForex Kurz pro začátečníky | Významné události | Williams' %R | Wall Street | Linie odporu | Záporné úrokové sazby | Time frame | Index DAX | Denní obchodování | Obchodování Doji | Graf dne | Silnější americký dolar | Cena SOLANY | Nakupovat
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot