Míra nezaměstnanosti v EU
Nezaměstnanost v EU zůstala v listopadu na 5,9 procenta
07.01.2025 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v listopadu zůstala beze změny na 5,9 procenta. Nejnižší byla i nadále v České republice, ačkoli zde vzrostla na 2,8 procenta z říjnových 2,6 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil statistický úřad Eurostat. Ten používá odlišnou metodiku než Úřad práce ČR.
Důležité ekonomické události v ČR a ve světě v roce 2025
01.01.2025 Výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí v ČR a ve světě v roce 2025:
Nejdůležitější události: Na co se připravit v roce 2025?
01.01.2025 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2025, abyste si je mohli vyznačit ve svém investičním kalendáři.
Prognóza pro pár EUR/USD na 2. prosince 2024
02.12.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval nad Fibonacciho úrovní 323,6 % (1,0532). V pondělí se ale obrátil ve prospěch amerického dolaru a konsolidoval se pod úrovní 1,0532. Uvedené naznačuje, že dnes pravděpodobně začne nová sestupná vlna, jejímž cílem budou úrovně 1,0420 a 1,0320.
EK zhoršila odhad letošního růstu ekonomiky EU na 0,9 procenta
15.11.2024 Evropská komise (EK) dnes zhoršila odhad letošního růstu ekonomiky Evropské unie na 0,9 procenta. V předchozí jarní prognóze letošní růst odhadovala na jedno procento. Odhad hospodářského růstu na příští rok EK snížila rovněž o desetinu procentního bodu, a to na 1,5 procenta. Komise to dnes uvedla ve svém podzimním hospodářském výhledu.
Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 12. listopadu. Dolar neúnavně roste
12.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v plynulém poklesu, a to navzdory tomu, že v USA ani v EU nedošlo k žádným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Jak jsme opakovaně konstatovali, dolar je podhodnocený, zatímco euro je překoupené. Trh v průběhu roku 2024 oceňoval očekávané uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému.
Míra nezaměstnanosti v EU klesla na 5,9 procenta
02.10.2024 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v srpnu podle sezonně přepočtených údajů klesla o desetinu procentního bodu na 5,9 procenta, v eurozóně pak zůstala na červencové hodnotě 6,4 procenta. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. V České republice nezaměstnanost podle jeho dat klesla na 2,6 procenta a zůstává nejnižší v EU. Metodika výpočtu, kterou používá Eurostat, se lidí od údajů českého Úřadu práce.
Klíčové události 30. srpna: fundamentální analýza pro začátečníky
30.08.2024 Na pátek je naplánováno poměrně dost makroekonomických událostí. Den by měl začít zprávami o maloobchodních tržbách a nezaměstnanosti v Německu. Tyto údaje sice nejsou klíčové, ale mohly by od začátku dne udávat tón obchodům s eurem. Dále bude zveřejněna klíčová zpráva o inflaci v eurozóně. Očekává se srpnové zpomalení indexu spotřebitelských cen (CPI) z 2,6 na 2,2 %, což by podle nás Evropské centrální bance mohlo poskytnout důvod k tomu, aby v září podruhé snížila sazby, a euro by v tom případě mělo dál klesat. Kromě toho bude zveřejněna i míra nezaměstnanosti v EU. Spojené státy zveřejní index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity a index PCE. Druhý jmenovaný výrazně ovlivňuje jádrovou inflaci, protože odráží změny cen výdajů na osobní spotřebu. Očekává se jeho růst z 2,6 na 2,7 %, což by mohlo snížit pravděpodobnost zářijového snížení sazeb Fedu a utlumit naděje trhu na bezprostřední snížení o 0,5 %.
NKÚ kvůli rostoucím výdajům státu a zadlužení radí systémové reformy
26.08.2024 Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) ve stanovisku k návrhu státního závěrečného účtu za rok 2023 doporučil rozpočtovou obezřetnost a systémové reformy. Česká ekonomika loni reálně klesla, inflace byla druhá nejvyšší v Evropské unii a stát se dál rychle zadlužoval a rostly jeho výdaje, uvedl. Státní rozpočet loni zatížila energetická krize a inflace, vláda ale přijala ozdravný balíček, jehož dopady se v letošním rozpočtu již projevují, uvedlo v reakci ministerstvo financí.
Analýza páru EUR/USD ze dne 2. srpna 2024
02.08.2024 Ve čtvrtek měnový pár EUR/USD pokračoval v poklesu, ale uvízl v oblasti supportu 1,0776–1,0809. Jak jsem včera varoval, pro medvědy bude obtížné tuto oblast prolomit, alespoň na první pokus. Dnes k tomu budou mít příležitost, pokud americké zprávy naplní očekávání obchodníků. V opačném případě se pár může odrazit k úrovni retracementu 38,2 % na 1,0842 a znovu se pokusit o konsolidaci pod oblastí 1,0776–1,0809.
EK zlepšila odhad letošního růstu ekonomiky EU
15.05.2024 Evropská komise (EK) dnes zlepšila odhad letošního růstu ekonomiky Evropské unie na jedno procento. V předchozí únorové prognóze letošní růst odhadovala na 0,9 procenta. V příštím roce čeká zrychlení růstu na 1,6 procenta. Komise to dnes uvedla ve svém jarním hospodářském výhledu.
Míra nezaměstnanosti v EU v únoru zůstala na 6 procentech
03.04.2024 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v únoru podle sezonně přepočtených údajů stagnovala na lednových šesti procentech. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Nejnižší nezaměstnanost byla s hodnotou 2,6 procenta v České republice, nejvyšší ve Španělsku, kde činila 11,5 procenta. V zemích platících eurem nezaměstnanost také zůstala beze změny na 6,5 procenta.
Co příští týden čeká euro?
02.04.2024 První dubnový týden slibuje být pro měnové páry docela zajímavý. Začněme ale eurem, které se poslední dobou docela vleče, ale stále se drží současného vlnového patternu, který naznačuje vytvoření klesající vlny. Aby vše zůstalo při starém, potřebuje trh dostat silné zprávy z USA a slabé z Evropské unie.
Míra nezaměstnanosti v EU zůstala v prosinci beze změny na 5,9 procenta
01.02.2024 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v prosinci podle sezonně přepočtených údajů zůstala beze změny na 5,9 procenta. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Nejnižší nezaměstnanost byla s hodnotou 2,4 procenta na Maltě. V zemích platících eurem nezaměstnanost zůstala na 6,4 procenta, v České republice vzrostla, ale i tak byla třetí nejnižší v unii.
Nezaměstnanost v EU v listopadu klesla na 5,9 procenta, nejnižší byla v Česku
09.01.2024 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v listopadu podle sezonně přepočtených údajů klesla o desetinu procentního bodu na 5,9 procenta. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Nejnižší nezaměstnanost byla s hodnotou 2,4 procenta v České republice. V zemích platících eurem nezaměstnanost klesla také o desetinu bodu a dostala se na 6,4 procenta.
Míra nezaměstnanosti v EU v říjnu zůstala na šesti procentech
30.11.2023 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v říjnu zůstala podle sezonně přepočtených údajů na zářijové hodnotě šest procent. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. V České republice nezaměstnanost vzrostla na 2,9 ze zářijových 2,7 procenta a je v unii třetí nejnižší po Maltě a Polsku.
Míra nezaměstnanosti v EU zůstala na šesti procentech, nejnižší zůstává v Česku
01.08.2022 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v červnu podle sezonně přepočtených údajů činila šest procent, a zůstala tak na květnové úrovni. Nejnižší zůstává v České republice, kde se proti květnu ale snížila o desetinu procentního bodu na 2,4 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil evropský statistický úřad Eurostat.
Za inflaci mohou „autisté“. Návody, které píší centrálním bankéřům, jsou odtržené od politické a sociální reality
11.05.2022 Česko má nejvyšší inflaci za skoro třicet let, poprvé od prosince 1993 přesahuje čtrnáct procent. A bude hůř. Blbě jsou na tom i jinde. Třeba v Estonsku je inflace takřka devatenáctiprocentní. Takže neobstojí tvrzení, že s eurem by byla inflace v ČR nutně nižší.
Analytici: Původ inflace sahá před pandemii, vedle sazeb lze proti ní využít kurz
10.05.2022 Aktuálně vysoká inflace v Česku ve srovnání i s dalšími zeměmi EU má původ již ve vývoji ekonomiky před pandemií koronaviru, kdy byl napjatý trh práce v podobě nedostatku pracovních sil a rostoucích mezd. Následně k inflaci přispěla i uvolněná rozpočtová politika vlády během pandemie, díky které se do ekonomiky dostalo poměrně velké množství peněz. Dalším důvodem je pozdější a rychlejší nástup růstu cen energií ve srovnání s jinými státy. Vliv měl i vývoj na trhu nemovitostí. Vyplývá to z vyjádření analytiků oslovených ČTK.
Míra nezaměstnanosti v EU v únoru mírně klesla na 6,2 procenta
31.03.2022 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie v únoru klesla ve srovnání s předchozím měsícem o 0,1 procentního bodu na 6,2 procenta. Podobná byla situace i v zemích platících eurem, kde se míra nezaměstnanosti snížila stejným tempem na 6,8 procenta. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. Nejnižší nezaměstnanost ze zemí EU zůstává v České republice.
Nezaměstnanost v EU v lednu klesla na 6,2 procenta, nejnižší je nadále v Česku
03.03.2022 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v lednu podle sezonně přepočtených údajů klesla na 6,2 procenta, zatímco v prosinci po zpřesnění dat činila 6,3 procenta. Nejnižší zůstává v České republice, kde byla v lednu na 2,2 procenta. Ve své předběžné zprávě to dnes oznámil statistický úřad Eurostat.
Jak 10. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy pro začátečníky. Nonfarms pozvedly pár na úroveň 1,1360.
10.01.2022 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval poměrně klidně. Než USA zveřejnily zprávu o nonfarms. Začínajícím obchodníkům připomínáme, že tato zpráva odráží počet nově vytvořených pracovních míst mimo zemědělský sektor a je jednou z nejdůležitějších makroekonomických událostí. Snadno vytušíme, že pokud je skutečná hodnota vyšší než prognóza, dostane dolar podporu; a naopak. Páteční zpráva skončila fiaskem.
Nezaměstnanost v EU v září klesla na 6,7 procenta, nejnižší je v Česku
03.11.2021 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie v září podle sezonně přepočtených údajů klesla na 6,7 procenta ze srpnové hodnoty 6,9 procenta. Ve své předběžné zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Ze všech unijních zemí byla nejnižší míra nezaměstnanosti v České republice, kde činila 2,6 procenta. V zemích eurozóny klesla na 7,4 procenta ze 7,5 procenta v předchozím měsíci.
Ekonomika EU ve čtvrtletí vzrostla o 1,9 procenta, vymanila se z dvojité recese
30.07.2021 Ekonomika Evropské unie se ve druhém čtvrtletí vrátila k růstu. Vymanila se tak z dvojité recese, kterou způsobila pandemie covidu-19. Statistický úřad Eurostat dnes ve svém prvním rychlém odhadu oznámil, že hrubý domácí produkt (HDP) EU se proti předchozím třem měsícům zvýšil o 1,9 procenta. Svižný růst vykázalo Německo, Itálie i Francie, k růstu se vrátila i česká ekonomika, i když v jejím případě růst výrazně zaostal za očekáváním.
Ekonomika EU zastavila pokles, ve druhém čtvrtletí vzrostla o 1,9 procenta
30.07.2021 Ekonomika Evropské unie ve druhém čtvrtletí vzrostla o 1,9 procenta, a zotavila se tak z poklesu 0,1 procenta v prvním kvartálu, za kterým stály negativní dopady šíření koronaviru. Ve svém prvním rychlém odhadu to dnes oznámil statistický úřad Eurostat.
Míra nezaměstnanosti v EU v dubnu zůstala na 7,3 procenta
01.06.2021 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v dubnu zůstala podle sezonně přepočtených údajů na 7,3 procenta, v zemích eurozóně se ale proti březnu o desetinu procentního bodu snížila a byla na osmi procentech. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. Mírně horší je proti březnu situace v České republice, kde ale nezaměstnanost i nadále zůstává jedna z nejnižších v EU. V dubnu se podle Eurostatu zvýšila o desetinu bodu na 3,4 procenta.
Míra nezaměstnanosti v EU v březnu mírně klesla, dostala se na 7,3 procenta
30.04.2021 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie v březnu klesla na 7,3 procenta, zatímco v únoru byla o desetinu procentního bodu vyšší. Podobná byla situace i v zemích platících eurem, kde se míra nezaměstnanosti rovněž snížila o 0,1 procentního bodu a činila 8,1 procenta. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat.
Míra nezaměstnanosti v EU v listopadu klesla na 7,5 procenta
08.01.2021 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v listopadu klesla o desetinu procentního bodu na 7,5 procenta. Stejné meziměsíční snížení zaznamenaly i země platící eurem, kde bylo nezaměstnaných 8,3 procenta. Oznámil to dnes statistický úřad Eurostat. Nejnižší poměr lidí bez práce měla z celé sedmadvacítky států nadále Česká republika, kde nezaměstnanost činila 2,9 procenta.
Míra nezaměstnanosti v EU v červenci vystoupila na 7,2 procenta
01.09.2020 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie se v červenci zvýšila o desetinu procentního bodu na 7,2 procenta. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. Na vzestupu je nezaměstnanost i v zemích platících eurem, kde se zvýšila o dvě desetiny bodu na 7,9 procenta. Červenec byl přitom měsícem, kdy mnoho členských zemí částečně uvolnilo koronavirová omezení. Nejnižší nezaměstnanost byla nadále v České republice.
Nezaměstnanost v EU v dubnu stoupla na 6,6 ze 6,4 procenta
03.06.2020 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v dubnu stoupla jen mírně, když se zvýšila o dvě desetiny procentního bodu na 6,6 procenta. V eurozóně se zvýšila také o dvě desetiny bodu na 7,3 procenta. Vyplývá to z konečné zprávy o vývoji nezaměstnanosti, kterou dnes vydal statistický úřad Eurostat. Ve většině členských států unie byla v tomto období druhý měsíc v platnosti opatření na omezení šíření koronaviru.
Míra nezaměstnanosti v EU klesla v únoru na minimum 6,5 procenta
01.04.2020 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie v únoru klesla na dosavadní minimum 6,5 procenta. Krátce předtím, než na unijní ekonomiky začala dopadat omezení související s koronavirem, snížila se v 27 členských zemích unie proti lednu nezaměstnanost o desetinu procentního bodu. V eurozóně bylo bez práce 7,3 procenta lidí, což je nejméně od května 2008. Uvedl to dnes evropský statistický úřad Eurostat.
Míra nezaměstnanosti v EU zůstala v lednu na minimu 6,6 procenta
03.03.2020 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie zůstala v lednu na rekordním minimu 6,6 procenta. Jde o údaj za 27 zemí, tedy bez Velké Británie. V samotné eurozóně činila míra nezaměstnanosti 7,4 procenta a nadále je na minimu od května 2008. Uvedl to dnes evropský statistický úřad Eurostat.
Míra nezaměstnanosti v EU se nezměnila
30.11.2018 Míra nezaměstnanosti v eurozóně činila v říjnu 8,1 procenta, kde byla i v předchozím měsíci. Znamená to nejnižší hodnotu od listopadu 2008. Nezměnila se ani v celé Evropské unii, kde zůstala na 6,7 procenta, nejníže od začátku měsíčních statistik z ledna 2000. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil evropský statistický úřad Eurostat. Loni v říjnu byla míra nezaměstnanosti v eurozóně 8,8 procenta a v celé EU 7,4 procenta.
Míra nezaměstnanosti v EU stagnuje
31.10.2018 Míra nezaměstnanosti v eurozóně činila v září, stejně jako v srpnu, 8,1 procenta, což je nejnižší hodnota od listopadu 2008. Nezměnila se ani v celé Evropské unii, kde zůstala na 6,7 procenta, což je nejníže od počátku měsíčních statistik v lednu 2000. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil evropský statistický úřad Eurostat. Loni v září byla míra nezaměstnanosti v eurozóně 8,9 procenta a v unii 7,5 procenta.
Míra nezaměstnanosti v EU i eurozóně se nezměnila
30.08.2013 Míra nezaměstnanosti v eurozóně i celé Evropské unii se v červenci ve srovnání s předchozím měsícem...
Související klíčová slova:
Český průmysl | Bankéř | MONETA Money Bank | Důchody | EUR | Řecko | Trend | Elektronický systém | Citigroup | Take Profit | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Statistiky | Tempo růstu | Long pozice | Úřad práce | Makroekonomické statistiky | Evropská komise | Pravděpodobnost | Tuzemský průmysl | Nejvyšší nezaměstnanost | Výsledek zasedání k měnové politice | Dvoudenní summit EU | Český statistický úřad | Reality | Krize v Německu | Zprávy z USA | Příkaz | Profesionální obchodníci | Nezaměstnanost | Pandemie | Růst cen | Výprodeje | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Důležité zprávy | ČSÚ | Analýzy | Burza | Fundamentální analýza pro začátečníky | Deficit a dluh | Equal Pay Day | Úřad Eurostat | Volby v Bělorusku | Vlnová analýza | IFIS | Pokles dolaru | Nizozemsko | Dopady války na Ukrajině | Dvojité recese | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Výhled | Hrubý domácí produkt (HDP) | HoReCa | Průmysl | Inflace | Nejdůležitější události | Centrální banky | Výrazný růst | Covid | Domácnosti | Zasedání Světového ekonomického fóra | Odhad vývoje HDP | Vice | Zpráva o inflaci | Komerční banka | Sell | Instrukce | Obchodní seance | Snižování úrokových sazeb | Analytici | Moneta | Očekávání analytiků | Přesun výroby | Sdružení výrobců automobilů | Reorganizační plán | Pandemie covidu-19 | Graf | Portu | Výnosy | Poptávka | Údaje o inflaci | Short pozice | Flat | Zaměstnanost | Ekonomiky | Evropský statistický úřad Eurostat | Rozpočtový schodek | Tržní sentiment | Vysoká inflace | HDP Číny | Cenové hladiny | Bydlení | Výsledky za první čtvrtletí | Politika | Očekávání | Ekonomika EU | Odhady PMI | Posílení eura | JPMorgan Chase | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Měnový fond | ZEN | Americké volby | Obchodní signály | Lukáš Kovanda | Růst | Americký index | Itálie | Fundamentální analýza | BreakEven | Počet lidí bez práce | Prognóza | Počet nezaměstnaných | Trh práce | Německý Spolkový sněm | Změny cen | Britská centrální banka | Veřejný dluh | Volby v Británii | Tempo poklesu | Konsolidace | Americká centrální banka | Indikátor | Klíčové události | Odhad letošního růstu ekonomiky | Long | Inflace v eurozóně | Polský prezident | Arca Investments | Dřevo | Meziroční růst | Oslabení eura | Trh | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Problémy | Česká národní banka (ČNB) | Společnosti | Schůze Evropského parlamentu | Index | Parlamentní volby | Elektřina | MMF | Eura | Komise | Nejistoty | Kurz koruny | Posílení | Indexy PMI | Podmínky na trhu | Maďarsko | S&P | Unie | Velká rizika | Ekonomický kalendář | Rozpočtová politika | Vývoj inflace | Deficit | Statistický úřad | Daň z nabytí | Nobelovy ceny za ekonomii | Hospodářský růst v EU | Ekonomické aktivity | Cukr | Pokračující pokles | Bankéři | Vývoj nezaměstnanosti v USA | Opatření | Forex Factory | Pozornost | 3М | Množství peněz | Dluh vládních institucí | Veřejný dluh ČR | Šíření nového koronaviru | Ifo | Aukce | Summit EU | DORA | Index nákupních manažerů | Daně z příjmů | Mezinárodní organizace práce | Kalendář událostí | Británie | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Obchodníci | Obchodovat | UTC | Analytik Portu | Pohyby na trzích | Nejvyšší kontrolní úřad | Válka na Ukrajině | Dnešní zprávy | USA | Pár EUR/USD | Hlavní ekonom | Ekonomika Evropské unie | Valorizace | Zasedání Rady guvernérů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Průběžné výsledky | Volby | Výdaje | Základní pravidla systému obchodování | Evropský statistický úřad | Statistici | Plenární schůze | Ekonomové | Spojené státy | Nezaměstnanost v EU | Růst HDP | Zvyšování úrokových sazeb | Výsledky za první pololetí | Cenová akce | Filip Louženský | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj | Andrzej Duda | Ruská centrální banka | Volatilní | EUR/USD | Zemědělství | Analýza makroekonomických zpráv | Měnové politiky | Země platící eurem | Rok 2025 | Fiskální politika | Kompenzace | Odhad HDP | Centrální bankéři | Pravidla systému obchodování | Denní ekonomický kalendář | Nobelovy ceny | ADP | Prezidentské volby | Růst mezd | Růst cen nemovitostí | Sazby | PMI ve výrobě | Index nákupních manažerů ČR | Vývoji podnikatelské nálady | Inflace v Česku | Práce v EU | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Commitments of Traders (COT) | Evropské sdružení výrobců automobilů | Fed | Nonfarm Payrolls | Nárůst HDP | Pankrác | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Denní kalendář událostí | Zadluženost | Trhy | Walmart | Rizika | Rada ČNB | Portugalsko | Fond | ISM | Americké banky | Kalendář ekonomických událostí | Ekonomiky EU | Ekonomické vzdělání | Průměrná míra inflace | Výsledky hospodaření | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Ondřej Hartman | Bankovní asociace | Španělsko | Český statistický úřad (ČSÚ) | Inflace v USA | Mzdy | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Vlnový pattern | Společnost | Zadlužování | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Hospodaření | Situace na trhu práce | FXstreet | Finanční podmínky | Obchod | Vývoj na trhu | EK | Analytik | Trinity | MAM | Nástroj | GBP | Plyn | Úrovně supportu | Ceny | Recese | Pokles | COT report | Války | Notifikace | Raiffeisenbank | Centrální banka | Předpovědi | Státy EU | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | Moneta Money Bank | MACD | Libra | Investments | Instituce | Společnost Walmart | Růst cen energií | Důležité ekonomické události | Zkrachovalé společnosti | Dobrá zpráva | Trinity Bank | Silný pokles | Obchodní den | Energetická krize | GBP/USD | Událostí ve světové ekonomice | Rychlý růst cen | Histogram | ACEA | ČNB | Bank of England | Fóra | Daně z příjmů fyzických osob | Obchodování | Vzdělání | Úroky | Eurostat | Prezident | NKÚ | Analýza páru EUR/USD | Státní rozpočet | Měna | S&P Global | Zprávy | CCI | Mutace delta | Potravinářství | Zprávy z trhů | Francie | Předpověď | Údaje | Ekonomické události | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | ProCent | Zasedání k měnové politice | Růst spotřebitelských cen | Přenos | CARA | Situace | Stagnace | Velký problém | FOREX | Signály | Inflace v ČR | GfK | Řemeslo | HDP | Hospodářské vyhlídky | Omyl | Ekonom | Dolar | Euro | Fibonacciho úrovně | Politici | Index PCE | Meziroční růst spotřebitelských cen | Měnové páry | Vliv na finanční trhy | JPMorgan | ČTK | Investiční fond | Odhad letošního růstu | Česká národní banka | Nakupovat | FOMC | Mzda | Index spotřebitelských cen | City | Zrychlení růstu | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | SPD | Reuters | Libra šterlinků | Logistika | Vývoj ekonomiky | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Zvyšování cen | Kurz | Daně | Jádrová inflace | Nezaměstnanost v eurozóně | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Míra inflace | Silnější dolar | Rychlý růst | Chile | Pro investory | Traders | Potenciál | Automatizace | Rally | Výsledek zasedání | Pokles inflace | Vyjádření analytiků | HDP v EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Soukromá spotřeba | Delta | Regulace | Základní pravidla | Hospodářství | Ukazatel | Inaugurace | Nezaměstnanosti v Německu | Fundamentální faktory | Hospodářský růst | Signál | Institut GfK | Organizace | Česká spořitelna | Praha | Média | Technická analýza | COVID-19 | Spolkový sněm | Devizové rezervy | FDP | TIM | Energie | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Prodej | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Bloomberg | Rozvoj | Silný růst | Vyhlídky | Finanční trhy | Míra | Korekce | Asociace | HDP eurozóny | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Stavebnictví | Společnost S&P | Krize | Institut Ifo | Novela zákona | Frustrace | Inflace v Británii | JDE | Cena | Posilování kurzu koruny | EU a USA | ILO | Německo | Příkaz Stop | Zadlužení | Rozpočet | Snížení sazeb | Česká ekonomika | Situace na trhu | Medvědi | Odhad růstu ekonomiky | Rezervy | Zpráva CoT | Forexu | Podhodnocený | Jednotná měna | Ekonomika | WEF | Inflace v Německu | Schodek | Indikátory | Nejnovější zpráva | Oslabení | Politické události | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Cíle | Banky | Kotace | Rychlost | Nemoc COVID-19 | Analýza | Zlepšení | ČR | Pozice | Inflace v EU | Reálná hodnota | Creditas | Jakub Seidler | Las Vegas | Vývoj HDP | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Prudké zdražování | Sentiment | Index ISM | Události ve světové ekonomice | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Největší pokles | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | H&M | Německý statistický úřad | Centrální bankéř | Polsko | Rezistence | Bankovní rady ČNB | Auta | Zpráva COT | Ichimoku | Nařízení | Zdražování | Struktura | Měnový pár EUR/USD | Hospodářské výsledky | Arca | USD | Tištění peněz | Události v ČR | O2 | Legislativa | Statistický úřad Eurostat | Minimální mzda | Události ve světě | CZ | Průraz | Rakousko | Vlnová struktura | Pokles eura | Americká společnost | Růst eura | Nemovitosti | Rok 2024 | Makroekonomické údaje | Ekonomie | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Česká republika | Indexy | Americký dolar | Klíčový faktor | Evropská centrální banka | Americká centrální banka (Fed) | Švédsko | ECB | Institut | Voda | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Doporučení | Payrolls | ROCE | Údaje o nezaměstnanosti | EU | PMI ve službách | Spekulanti | Zrušení superhrubé mzdy | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Uhlí | Ukazatele | Měnový pár | Šíření koronaviru | Banka | Země eurozóny | Vlastnictví | Úřady | Další pokles | COT | Hospodářský výhled
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot