Nejvyšší nezaměstnanost
Míra nezaměstnanosti v Česku přesáhla 4 %
10.01.2025 Podíl nezaměstnaných osob dle metodiky MPSV se v prosinci v souladu s očekáváním zvýšil ze 3,9 % na 4,1 %. V prosinci 2023 činil podíl nezaměstnaných 3,7 %. Nezaměstnanost měla po většinu minulého roku tendenci lehce narůstat a nad hranici 4 % vystoupala poprvé od začátku roku 2021. Napříč Českem přetrvávají významné regionální rozdíly, které se v posledních letech příliš nemění.
Podíl nezaměstnaných nad 4 %
09.01.2025 Ministerstvo práce a sociálních věcí zveřejnilo zprávu, ze které vychází, že podíl nezaměstnaných se zvýšil z listopadových 3,9 % na aktuálních 4,1 %. To bylo v souladu s očekáváním trhu, naše prognóza předpokládala ještě mírně silnější nárůst. Podíl nezaměstnaných se za minulý rok zvýšil z 3,6 % na 3,8 % v souladu s naší prognózou.
Očekáváný mírný nárůst nezaměstnanosti v listopadu
09.12.2024 Podíl nezaměstnaných v České republice se v listopadu zvýšil na 3,9 % z říjnových 3,8 %. Tento nárůst byl námi i mediánovým odhadem trhu očekáván, ačkoli nemalá část analytiků predikovala stagnaci na úrovni z října. Na přelomu roku předpokládáme další zvýšení nezaměstnanosti, která tak nejspíše překoná 4% hranici.
Nezaměstnanost v EU zůstává třetí měsíc pod šesti procenty, nejnižší je v Česku
02.12.2024 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v říjnu zůstala na 5,9 procenta, stejně jako v září. Proti stejnému měsíci loňského roku ale klesla o 0,2 procentního bodu. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. V České republice nezaměstnanost podle jeho dat klesla ve srovnání se zářím o 0,2 procentního bodu na 2,6 procenta. Je tak nejnižší z celé sedmadvacítky. Metodika Eurostatu se liší od té, kterou používá český Úřad práce.
Nezaměstnanost v září mírně překvapila trh
08.10.2024 Podíl nezaměstnaných v České republice v září mírně stoupl na 3,9 %. Od konce srpna, kdy míra nezaměstnanosti činila 3,8 %, byl růst evidovaných uchazečů o něco rychlejší, než očekávala naše i tržní prognóza. Přesto zůstává nezaměstnanost v tuzemské ekonomice nízká a neohrožuje hospodářský růst.
V Německu v září ubylo lidí bez práce, nezaměstnanost klesla
27.09.2024 Počet lidí bez práce v Německu v září klesl o 66.000 na 2,806 milionu. Míra nezaměstnanosti se tak proti předchozímu měsíci snížila o 0,1 procentního bodu na šest procent. V předběžné zprávě to dnes oznámil Spolkový úřad práce, podle nějž je počet nezaměstnaných meziročně o 179.000 vyšší.
Nezaměstnanost zůstala v srpnu stejná
09.09.2024 „Nezaměstnanost se v srpnu nezměnila a zůstala stejná jako v červenci. Vyplývá to z dnes zveřejněných dat Úřadu práce. Podíl nezaměstnaných na konci srpna činil 3,8 %. V květnu a červnu přitom nezaměstnanost dosáhla svého minima, činila 3,6 %, v červenci ovšem podíl nezaměstnaných mírně narostl, a to o 0,15 procentního bodu na 3,8 % zaokrouhleně. V meziročním srovnání pak jsou srpnové hodnoty oproti srpnu 2023 vyšší o 0,2 procentního bodu. Pro letní měsíce je nicméně vyšší míra nezaměstnanosti typická,“ říká Radovan Hauk, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
Další pokles nezaměstnanosti
10.05.2024 Podíl nezaměstnaných se v prvním čtvrtletí letošního roku pohyboval okolo 4 %, ale s nástupem teplejšího počasí jsme očekávali jeho postupný pokles. Tuto hypotézu potvrdil dnešní výsledek, kdy se nezaměstnanost snížila z březnových 3,9 % na 3,7 % v dubnu. Hlavním důvodem tohoto poklesu jsou sezónní vlivy, kdy zaměstnavatelé ve vyšší míře poptávají pracovníky například v oblasti zemědělství, zahradnictví či pohostinství. Zároveň jsou patrné známky oživování české ekonomiky, tudíž je pravděpodobné, že se firmy nebudou chtít zbavovat stávajících zaměstnanců, a naopak mohou ve větší míře nabírat nové pracovníky.
Nezaměstnanost mírně poklesla
09.04.2024 V první dvou měsících letošního roku se nezaměstnanost držela na úrovni rovných 4 %. Březen přinesl nepatrné snížení na 3,9 %, kdy hlavní roli hrály sezónní vlivy. Ty by i v dalších měsících měly zapříčinit pokles nezaměstnanosti směrem k 3,5 %. Na celkové nezaměstnanosti se zatím příliš neprojevuje ani mírné propouštění v oblasti průmyslu vyplývající z reportu nákupních manažerů. Situace na českém trhu práce se tak příliš nemění. Firmy se i přes slabou poptávku neuchylují ve vyšší míře k propouštění, protože při obnovené poptávce by jim tito vyhození lidé mohli chybět.
ILO: Globální míra nezaměstnanosti letos mírně vzroste a dosáhne 5,2 procenta
10.01.2024 Globální míra nezaměstnanosti se v letošním roce nepatrně zvýší a z loňské hodnoty 5,1 procenta se dostane na 5,2 procenta. Počet nezaměstnaných pak stoupne o dva miliony na 190,8 milionu lidí. Způsobí to hlavně nárůst nezaměstnanosti ve vyspělých ekonomikách. Uvedla to ve své dnešní zprávě Mezinárodní organizace práce (ILO).
Nezaměstnanost dle očekávání mírně vzrostla
09.01.2024 Podíl nezaměstnaných se zvýšil z listopadových 3,5 % na 3,7 % v prosinci v souladu s tržní prognózou. Za tímto nárůstem stojí především sezónní vlivy, kdy během zimních měsíců se redukují některé sezónní práce.
Nezaměstnanost dle očekávání vzrostla
08.09.2023 Podíl nezaměstnaných osob dle metodiky MPSV se zvýšil z červencových 3,5 % na 3,6 % v srpnu. Tento nárůst byl predikován napříč trhem a měl by být posledním do příchodu zimních měsíců.
Nepatrný růst nezaměstnanosti
08.08.2023 Nezaměstnanost vzrostla z červnových 3,4 % na červencových 3,5 %. My jsme podobně jako trh předpovídali ještě o jednu desetinu vyšší nárůst. Identicky jako v minulém srovnání, kdy nezaměstnanost klesla, tak hlavním důvodem nynějšího růstu je opět vliv sezónnosti.
Může nezaměstnanost ještě více klesnout?
12.07.2023 Nezaměstnanost klesla z květnových 3,5 % na červnových 3,4 %, což odpovídalo predikci naší i celého trhu. Hlavním faktorem tohoto poklesu zůstává sezónnost. Nicméně v dalších měsících očekáváme její nižší vliv a nezaměstnanost by už nemusela dále klesat.
Nezaměstnanost klesá. Zaměstnavatelé ale hledají lidi bez vzdělání
10.05.2023 Úřad práce ČR dnes zveřejnil podíl nezaměstnaných osob v ČR. Nezaměstnanost poklesla z březnových 3,7 % na dubnových 3,6 %. Před rokem ale nezaměstnanost činila jen 3,3 %. Meziměsíčně se tedy situace zlepšila, zatímco z meziročního hlediska je horší.
O práci se bát nemusíte. Nezaměstnanost stagnuje
08.03.2023 Úřad práce ČR dnes zveřejnil data o nezaměstnanosti, ze kterých vyplynulo, že podíl nezaměstnaných osob v ČR v únoru stagnoval. Stejně jako v lednu činil 3,9 %. To je o 4 desetiny procentního bodu více než před rokem, ale naopak je to o 4 desetiny procentního bodu méně než v roce 2021.
Nezaměstnanost v EU v lednu zůstala na 6,1 procenta, nejnižší byla opět v Česku
02.03.2023 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v lednu podle sezonně přepočtených údajů zůstala na 6,1 procenta, kde se nachází od listopadu. Proti loňskému lednu se snížila o 0,2 procentního bodu. Nejnižší zůstává v České republice, kde se ale o 0,2 bodu zvýšila a dostala se na 2,5 procenta. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnil evropský statistický úřad Eurostat.
Nezaměstnanost v EU zůstala v prosinci na 6,1 procenta, nejnižší zůstává v Česku
01.02.2023 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v prosinci podle sezonně přepočtených údajů činila 6,1 procent, a zůstala tak na listopadové úrovni. Meziročně se snížila o 0,3 procentního bodu. Nejnižší zůstává v České republice, kde klesla na 2,3 procenta z listopadových 2,6 procenta. Ve své zprávě to dnes oznámil evropský statistický úřad Eurostat.
Na trhu práce k ochlazení zatím nedochází
08.06.2022 Podíl nezaměstnaných osob poklesl v květnu z dubnových 3,3 % na 3,2 %. Klesal počet uchazečů o zaměstnání, ale i volných pracovních míst. Úřad práce tak eviduje nejméně uchazečů od roku 2020, zároveň ale i nejméně otevřených pozic za poslední rok. Výrazněji se v datech zatím neprojevila zhoršující se situace v průmyslu, kdy některé ukazatele varovaly před opatrnějším přístupem v nabírání nových pracovních sil.
Nezaměstnanost v EU v dubnu zůstala na 6,2 procenta, nejnižší je v Česku
01.06.2022 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v dubnu podle sezonně přepočtených údajů činila 6,2 procenta, a zůstala tak na stejné hodnotě jako v březnu. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. Nejnižší míru nezaměstnanosti má i nadále Česká republika, byť tam o desetinu procentního bodu vzrostla a činila 2,4 procenta. Žádná jiná země EU nemá nezaměstnanost pod třemi procenty.
Míra nezaměstnanosti v EU v únoru mírně klesla na 6,2 procenta
31.03.2022 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie v únoru klesla ve srovnání s předchozím měsícem o 0,1 procentního bodu na 6,2 procenta. Podobná byla situace i v zemích platících eurem, kde se míra nezaměstnanosti snížila stejným tempem na 6,8 procenta. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. Nejnižší nezaměstnanost ze zemí EU zůstává v České republice.
Nezaměstnanost v EU v prosinci klesla na 6,4 procenta, nejnižší je v Česku
01.02.2022 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v prosinci pokračovala v mírně klesajícím trendu, proti listopadu se snížila o desetinu procentního bodu na 6,4 procenta. Dlouhodobě nejméně lidí bez práce je v České republice, kde nezaměstnanost činila 2,1 procenta. Ve své zprávě to dnes oznámil evropský statistický úřad Eurostat. V zemích eurozóny nezaměstnanost proti jedenáctému měsíci roku rovněž klesla o desetinu bodu, a to na sedm procent.
Nezaměstnanost v EU v listopadu klesla na 6,5 procenta, nejnižší zůstává v Česku
10.01.2022 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii v listopadu klesla proti říjnu o dvě desetiny procentního bodu na 6,5 procenta. Nejméně lidí bez práce je i nadále v České republice, kde nezaměstnanost činila 2,2 procenta. Ve své zprávě to dnes oznámil evropský statistický úřad Eurostat. V zemích eurozóny se nezaměstnanost proti desátému měsíci roku snížila o desetinu procentního bodu na 7,2 procenta.
Nezaměstnanost v EU v říjnu zůstala na 6,7 procenta, nejnižší je stále v ČR
02.12.2021 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii podle sezonně přepočtených údajů v říjnu zůstala na 6,7 procenta. Nejnižší je i nadále v České republice, kde činila 2,6 procenta, oznámil dnes evropský statistický úřad Eurostat. V zemích eurozóny se nezaměstnanost o desetinu procentního bodu snížila a dosáhla 7,3 procenta.
Bloomberg: Nejvyšší nezaměstnanost má Jihoafrická republika, 44,4 procenta
24.08.2021 Míra nezaměstnanosti v Jihoafrické republice podle rozšířené definice, která zahrnuje i osoby, které nemají práci a ani ji nehledají, se ve druhém čtvrtletí zvýšila na 44,4 procenta ze 43,2 procenta v prvním čtvrtletí. Podle agentury Bloomberg je tak nezaměstnanost v Jihoafrické republice nejvyšší z 82 zemí, u kterých agentura tento ukazatel sleduje.
Míra nezaměstnanosti v EU v březnu mírně klesla, dostala se na 7,3 procenta
30.04.2021 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie v březnu klesla na 7,3 procenta, zatímco v únoru byla o desetinu procentního bodu vyšší. Podobná byla situace i v zemích platících eurem, kde se míra nezaměstnanosti rovněž snížila o 0,1 procentního bodu a činila 8,1 procenta. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat.
3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (7.4.2021)
07.04.2021 Po svátečních růstových seancí včera přišlo na trhy výraznější zklidnění, kdy indexy ve Spojených státech pouze stagnovaly s mírnými ztrátami. Výnosy ze státních dluhopisů v USA klesaly, čehož využilo euro a drahé kovy. Ropa WTI dále stagnuje kolem 60 dolarů za barel.
Rozbřesk: Nejvyšší nezaměstnanost za čtyři roky, intervence proti zlotému a forint pod tlakem
30.12.2020 Závěr roku v ČR poznamenává nejenom třetí lockdown a zastřenost kovidových čísel v důsledku vánočního netestování, ale rychlého zvyšování počtu lidí bez práce. Na prosinec si firmy už tradičně ponechávají propouštění a tradičně končí i úvazky na dobu určitou, nicméně tentokrát do vývoje silně promlouvá i nepříznivá ekonomická situace.
Nezaměstnanost v EU zůstala v září na 7,5 procenta
30.10.2020 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii i v zemích eurozóny zůstala v září na srpnových hodnotách. Zatímco v celé sedmadvacítce bylo bez práce 7,5 procenta lidí, ve státech platících eurem to bylo 8,3 procenta. Uvedl to dnes evropský statistický úřad Eurostat. V předchozích pěti měsících, kdy ekonomika pociťovala dopady koronavirových omezení, nezaměstnanost vytrvale rostla. Nejnižší nezaměstnanost měla v září i nadále Česká republika.
Nezaměstnanost v EU i v eurozóně pátý měsíc za sebou vzrostla
01.10.2020 Míra nezaměstnanosti v Evropské unii se v srpnu zvýšila na 7,4 z červencových 7,3 procenta a růst zaznamenala už pátý měsíc za sebou. Podobná je situace i v zemích platících eurem, kde se míra nezaměstnanosti rovněž zvýšila o 0,1 procentního bodu a dostala se na 8,1 procenta. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat.
Ranní okénko - Dnes budeme sledovat dění v USA
02.09.2020 Z Evropy dnes dorazí jen údaj o vývoji cen výrobců. Ty by měly podle odhadů meziměsíčně přidat 0,5 %, což v meziročním vyjádření znamená cenovou deflaci na úrovni 3,3 %.
Míra nezaměstnanosti v EU v červenci vystoupila na 7,2 procenta
01.09.2020 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie se v červenci zvýšila o desetinu procentního bodu na 7,2 procenta. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. Na vzestupu je nezaměstnanost i v zemích platících eurem, kde se zvýšila o dvě desetiny bodu na 7,9 procenta. Červenec byl přitom měsícem, kdy mnoho členských zemí částečně uvolnilo koronavirová omezení. Nejnižší nezaměstnanost byla nadále v České republice.
OECD čeká nejvyšší nezaměstnanost od krize ve 30. letech
07.07.2020 Míra nezaměstnanosti v členských zemích Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) by se v letošním čtvrtém čtvrtletí měla vyšplhat na 9,4 procenta, což by znamenalo nejvyšší úroveň od velké hospodářské krize ve 30. letech minulého století. V případě příchodu druhé vlny koronaviru by mohla vystoupit až na 12,6 procenta. Vyplývá to z nejnovější studie OECD.
Graf dne: Nezaměstnanost v USA by měla vystoupat nejvýše od Velké hospodářské krize
05.06.2020 Ve 14:30 bude v USA zveřejněn důležitý report z trhu práce za květen. Měl by ukázat masivní dopad opatření spojených s pandemií koronaviru na americkou ekonomiku. Dle průzkumu agentury Bloomberg se očekává vzestup nezaměstnanosti na 19,1 %. Jednalo by se o nejvyšší nezaměstnanost od Velké hospodářské krize v 30. letech 20. století. Nezaměstnanost se zatím dotkla primárně nízkopříjmových vrstev obyvatelstva, převážně maloobchodě a pohostinství. V květnu by se však měl negativní efekt přelít také na vyšší pozice. V květnu by americká ekonomika měla přijít o dalších 7,5 mil. pracovních míst po hrozivém propadu o 20,5 mil. v dubnu. Ještě před několika měsíci se nezaměstnanost v USA pohybovala v blízkosti padesátiletých minim. V březnu se nezaměstnanost vyšplhala na 4,4 %.
Míra nezaměstnanosti v EU zůstala v lednu na minimu 6,6 procenta
03.03.2020 Míra nezaměstnanosti v zemích Evropské unie zůstala v lednu na rekordním minimu 6,6 procenta. Jde o údaj za 27 zemí, tedy bez Velké Británie. V samotné eurozóně činila míra nezaměstnanosti 7,4 procenta a nadále je na minimu od května 2008. Uvedl to dnes evropský statistický úřad Eurostat.
Komentář Raiffeisenbank: Nezaměstnaných v lednu sezónně přibylo
10.02.2020 Podíl uchazečů o zaměstnání ve věku 15 – 64 let na populaci se v lednu podle očekávání zvýšil na 3,1 %. Počet dosažitelných nezaměstnaných se zvýšil oproti konci prosince o necelých 14 tis. na 210 109. Celkový počet nezaměstnaných narostl na 230 022.
Prosincová sezónnost zvýšila nezaměstnanost
09.01.2020 Podíl uchazečů o zaměstnání ve věku 15 – 64 let na populaci se v prosinci podle očekávání zvýšil na 2,9 %. Počet dosažitelných nezaměstnaných se zvýšil oproti konci listopadu o zhruba 19 tisíc na 196 285. Celkový počet nezaměstnaných činil 215 532. Prosincový nárůst počtu nezaměstnaných se opakuje každý rok a je dán ukončováním sezónních prací. Trend z posledního období však naznačuje, že nezaměstnaných bude postupně přibývat i vlivem slábnoucí ekonomiky.
Nezaměstnaných v listopadu mírně přibylo
09.12.2019 Podíl dosažitelných nezaměstnaných osob v ČR na populaci ve věku 15 – 65 let si v listopadu podle očekávání udržel říjnovou hodnotu 2,6 %.
Související klíčová slova:
Ekonomické problémy | Koronavirové krize | Německá míra nezaměstnanosti | USD/PLN | Dění v USA | EUR | Řecko | Trend | Dow Jones Industrial | Úřad práce | Finsko | Tuzemská nezaměstnanost | Český statistický úřad | Nezaměstnanost v Česku | PLN | Německý DAX | Zpomalující ekonomika | Nezaměstnanost | Pandemie | ČSÚ | Ángel Gurría | Akcie Alibaba Group | PFE | Úřad Eurostat | Dluhopisy | Finanční náklady | Propouštění zaměstnanců | Růst zaměstnanosti | Nizozemsko | ČSOB | CZK | Výhled | Průmysl | Antivirus | Inflace | Česká měna | Dnešní makroekonomické ukazatele | Covid | Práce v Německu | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Alibaba | Ropa Brent | Vladimír Pikora | Vice | Růst nezaměstnanosti | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Výkon | Další růst | Analytici | Globální finanční krize | Prosincová sezónnost | ZEN | Země EU | Aktuální hodnoty měny | Zápis ze zasedání Fedu | Graf | Evropský statistický úřad Eurostat | Výnosy | Poptávka | Zaměstnanost | Ekonomiky | RBI | Český trh práce | Peníze | Brent | Maloobchodní tržby | Agentura Kjódó | Očekávání | Komentář Raiffeisenbank | Graf EURUSD | Míra nezaměstnanosti v EU | Růst | Příležitosti | Itálie | EUR/CZK | Počet lidí bez práce | Prognóza | Počet nezaměstnaných | Trh práce | Koruna | Český index nákupních manažerů | Největší problém | Technologické akcie | Sezónní nezaměstnanost | Hospodářské krize | Meziroční růst | Počasí | Trh | Sezónnost | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Lesnictví | Problémy | Index | Studie | Vyšší náklady | Ministerstvo práce | S&P | Vít Hradil | Objednávky | Unie | Deficit | Nezaměstnanost v USA | Statistický úřad | Budoucnost | Firma | 3М | Index nákupních manažerů | Hlavní ekonom | Daně z příjmů | Mezinárodní organizace práce | ISM index | Británie | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Obchodníci | Ropa | Tovární objednávky | Finance | Naše prognóza | USA | Raiffeisenbank a.s. | Pokles nezaměstnanosti | Počet volných míst | Evropský statistický úřad | Budoucnost firmy | Dow Jones | Statistici | Trading | Nezaměstnanost v EU | Boeing | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj | Globální míra nezaměstnanosti | Podpůrná opatření | EUR/USD | Zemědělství | Varování | Intervence | Ekonomická situace | Ekonomický sentiment | Dna | Silnější americký dolar | Oficiální míra nezaměstnanosti | Comfort Finance Group | Růst mezd | Začátek trendu | Růstové akcie | Berlín | Firmy | Míra nezaměstnanosti v Jihoafrické republice | Práce v EU | Reálné mzdy | Averze k riziku | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Podíl nezaměstnaných | Úrovně nezaměstnanosti | Výrobce letadel Boeing | JNJ | Technologický Nasdaq | Trhy | Index nákupních manažerů ve výrobě | ISM | Dluhopisový trh | Španělsko | Komodity | Mzdy | Český hrubý domácí produkt | Situace na trhu práce | Purple Trading | Pracovní trh | Zahraniční forex | Analytik | Ceny | Recese | Pokles | Snižování stavů | Raiffeisenbank | Nárůst nezaměstnanosti | Centrální banka | WTI | Libra | Jihoafrická republika | Propuštění | Forint | Technické rezistence | Index DOW | Akcie společnosti Apple | Malta | Pracovní místa | Sezónní vlivy | EURUSD | Středoevropské měny | Nasdaq Composite | Obchodování | Vzdělání | Eurostat | Měna | Nasdaq | Zprávy | Lockdown | Údaje | Finanční krize | ProCent | Situace | USD/CZK | Nové zakázky | Stagnace | Tržby | FOREX | Ekonom | Optimismus | Dolar | Euro | ČTK | Ztráty | Snižování nezaměstnanosti | Americký ISM | Akcie | Průmyslníci | Mzda | Dnešní videokomentář | Podniky | Zrychlení růstu | Mzdová dynamika | Index cen | Převis | Reuters | Prognózy | Daně | Americká ekonomika | Dnes na trzích | Nezaměstnanost v eurozóně | Výsledky | Ohodnocení | Rally | Oživení ekonomiky | Lehká ropa WTI | Bod | Aktuální vývoj | Zisky | Zaměstnanci | Comfort Finance | USD za barel | Hospodářství | Ukazatel | Měny | Ropa WTI | Hospodářský růst | Thomson Reuters | Signál | Organizace | Graf indexu | Praha | Nižší poptávka | COVID-19 | Akcie Alibaba | TIM | Propouštění | Objem | Příjmy | Zasedání Fedu | Bloomberg | Kurzarbeit | Rozvoj | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Míra | Letní měsíce | Moore Czech Republic | Kjódó | Hrubý domácí produkt | Stavebnictví | Krize | OECD | Nízká nezaměstnanost | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | JDE | ILO | Německo | Makroekonomické ukazatele | Apple | BAT | Česká ekonomika | Finanční prostředky | Situace na trhu | Drahé kovy | Co bude | DAX | Akcie společnosti | Zlato | Ekonomika | Graf indexu S&P 500 | Denní graf | Práce | Úspěch | FDX | Nemoc COVID-19 | cTrader | Zlepšení | ČR | Pozice | Finance Group | Průměrná mzda | Živnostníci | Sentiment | Míra nezaměstnanosti | Alibaba Group | Polsko | Rezistence | Index Dow Jones | Hospodářské výsledky | USD | Macy’s | Statistický úřad Eurostat | Situace v průmyslu | Výrobce letadel | Propad | Sezónní faktory | Česká republika | Indexy | Americký dolar | Ceny v eurozóně | ECB | NBP | Růst produktivity | Počet lidí bez práce v Německu | ROCE | MPSV | EU | Pracovní síly | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Úřady | Vysoké školy | Graf dne | Statistika | Spotřebitelské ceny | Další pokles
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot