Neděle 19. května 2024 18:55
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster

Sell

C:\fakepath\akcie-19052024.jpg

Spanilá býčí jízda pokračuje, index S&P 500 je na novém rekordu

19.05.2024 Americký akciový index S&P 500 vzrostl čtvrtým týdnem v řadě, tentokrát o 1,54 %.
C:\fakepath\btcusd-17052024-4.png

Intradenní Price Action patterny na bitcoinu 17.5.2024

17.05.2024 Bitcoin (BTC/USD): Tato kryptoměna je na 30minutovém grafu v rostoucím trendu a dostala se nyní k rezistenci 66470.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 17. května pro začátečníky

17.05.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl pod úroveň nula, což odpoledne omezilo potenciál páru klesat – zvlášť poté, co libra poměrně výrazně oslabila. Zakrátko následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD byl v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý nákupní scénář. Výsledkem bylo posílení páru o 30 pipů. Vzhledem k páteční absenci údajů ze Spojeného království můžeme bohužel očekávat růst páru jen poté, co obchodníci aktivně ubrání denní minimum. Pokud cena tuto hranici překoná, mohl by pár prudce klesnout, takže s long pozicemi buďte na konci týdne velmi opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 1,0858 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce propadl pod nulu, což omezilo odpolední potenciál páru EUR/USD k dalšímu poklesu – zejména poté, co euro poměrně výrazně oslabilo. Po krátké době následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci druhého scénáře pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 20 pipsů. Trh prognózy Evropské komise a slušnou zprávu o finanční stabilitě eurozóny ignoroval. Až slabé údaje o americkém trhu práce a trhu nemovitostí vrátily poptávku po euru. Nemůžeme však říci, že by kupující měli trh zcela pod kontrolou. Dnes by mohl poskytnout impuls dubnový index spotřebitelských cen v eurozóně a jádrový index CPI. Pokud se ukazatele budou shodovat s prognózami ekonomů, pár pravděpodobně zůstane pod tlakem, takže s nákupy eura dnes buďte velmi opatrní. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\usdjpy-17052024-1.png

Intradenní Price Action patterny na USD/JPY 17.5.2024

17.05.2024 USD/JPY: Tento měnový pár je na 30minutovém grafu v rostoucím trendu a dostal se k rezistenci 155,84.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. května (seance v USA)

17.05.2024 K úvodnímu otestování ceny na úrovni 1,0872 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem se, zejména vzhledem ke včerejšímu trendu, zdržel prodeje eura. Krátce poté došlo k dalšímu testu na úrovni 1,0872, když se ukazatel MACD zotavil z přeprodané oblasti, což umožnilo uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu však nedošlo a tlak na pár se vrátil. Na náladu na trhu měla negativní dopad absence statistik z eurozóny.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 17. května. Libra korigovala.

17.05.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek mírně klesl z týdenních maxim. Celkově nám středa a čtvrtek umožnily vyvodit téměř jednoznačný závěr o povaze jeho pohybu. Libra roste buď rychle a prudce, nebo pomalu a stabilně. V každém případě ale roste. Roste i tehdy, když k tomu nemá důvod. A když ho má, roste o to víc. Rozdíl úrokových sazeb mezi Bank of England a Federálním rezervním systémem, který se v letošním roce bude jen prohlubovat, není pro trh důležitý. Důležitý není ani fakt, že sazby Fedu, pokud opravdu začnou klesat, pak až na konci roku. Ještě méně důležitý je fakt, že se účastníci trhu mýlili, když očekávali 5–6 snížení sazeb v roce 2024.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 16. května (americká seance)

17.05.2024 K otestování ceny 154,17 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup dolaru. V důsledku toho pár vzrostl o více než 80 bodů a dosáhl cílové úrovně 155,01. Je zřejmé, že obchodníci po včerejším poklesu využili atraktivních cen a část poklesů rychle odkoupili. Poptávka po dolaru zůstane s největší pravděpodobností vysoká – zejména v případě silných údajů z USA. Čekají nás důležité údaje o týdenním počtu počátečních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, počtu nových stavebních povolení a objemu vydaných stavebních povolení. Silné fundamentální zázemí povede k dalšímu růstu páru USD/JPY, jehož cílem bude vyrovnat včerejší pokles z ročních maxim. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky ze dne 16. května (americká seance)

17.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2670 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu páru. Z tohoto důvodu jsem se zvlášť proti trendu zdržoval prodeje. Krátce nato došlo k dalšímu otestování ceny 1,2670, když indikátor MACD oživoval z přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu ale tentokrát nedošlo. Libře nepomohla ani absence statistik z Británie. Máme důležité údaje o počtu počátečních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, nových stavebních povoleních a objemu stavebních povolení. Sledujte také změny v americké průmyslové výrobě. Silné fundamentální pozadí povede k dalšímu poklesu libry a růstu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.
img

GBP/USD. 16. května. Trh stále věří ve snížení sazeb FOMC.

16.05.2024 Pár GBP/USD se ve středu v hodinovém grafu konsolidoval nad hladinou 1,2611 a stoupal ke korekční hladině 23,6 % – 1,2690. Odraz od ní podpoří americkou měnu a určitý pokles k úrovni 1,2611. Konsolidace nad zónou rezistence 1,2690–1,2705 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k nejbližší zóně rezistence 1,2788–1,2801.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 16. května pro začátečníky

16.05.2024 Cena 1,2627 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup libry. Pár GBP/USD ve výsledku rostl k oblasti cílové úrovně 1,2680, takže obchodníci mohli získat přibližně 50 pipů. Absence údajů ze Spojeného království pomohla libře udržet si vedoucí pozici a zprávy o ochlazení inflace v USA podnítily nové long pozice, které prodlouží uptrend. Spojené království dnes bohužel nezveřejní žádné zprávy, takže účastníci trhu budou pravděpodobně sázet na další růst páru GBP/USD s cílem na nových měsíčních maximech a budou dál pracovat na býčím trhu. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 1,0837 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl do oblasti cílové úrovně 1,0882, takže obchodníci mohli dosáhnout zisku ve výši přibližně 50 pipsů. Na zprávy o indexu spotřebitelských cen ve Francii, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě trh nereagoval. Údaje o inflaci v USA však trh rozhýbaly a daly kupujícím eura velmi silný impuls. Dnes může růstový trend pokračovat; k tomu je však zapotřebí dobrých prognóz Evropské komise a slušné zprávy o finanční stabilitě eurozóny. Žádné další zprávy dnes k dispozici nebudou, takže pokud trh ustojí slabé údaje a tlak prodejců, pak by zřejmě euro mohlo odpoledne pokračovat v růstu. Je lepší jednat v souladu s trendem a hledat nákupní signály. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 16. května. Trh viděl v údajích o inflaci v USA skryté poselství.

16.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru. Jak jsme předpokládali, volatilita byla včera o něco vyšší. Zpráva o inflaci představuje pro forexový trh velmi důležitou událost, takže musela následovat reakce. Vezměte ale na vědomí, že podobnou reakci trhu jsme čekali i nečekali. Na jedné straně jsme vás varovali, že pár může růst nebo klesat, pokud se skutečná hodnota bude shodovat s prognózou. A přesně to se také stalo. Poté, co se pár pohyboval rovnoměrně oběma směry, ale trh obnovil nákupy. Na jakém základě? Tatáž zpráva o inflaci v USA očividně nedávala důvod k novým prodejům dolaru.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 Test ceny 156,16 přišel v době, kdy MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrzuje scénář pro prodej dolaru. V důsledku toho pár klesl k úrovni 155,76, takže mohl z trhu získat přibližně 40 bodů. Na páru je patrná nervozita před důležitými údaji o inflaci v USA. Obchodníci po dalším býčím trhu vybírají zisky a počítají se vstupem na atraktivnějších cenách, kterých mohou dosáhnout, pokud zprávy o růstu inflace v USA zklamou ty, kteří se soustředí na další sílu Federálního rezervního systému. Pokud čísla znovu ukážou zesílení cenového tlaku, bude pár USD/JPY pravděpodobně s novou vervou růst. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 Test ceny 1,2610 přišel v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Scénář č. 2 pro prodej se nenaplnil. Absence statistik ze Spojeného království posunula libru nad týdenní maximum, ale to bylo vše, protože nás čekaly důležité údaje z USA. Trh bude reagovat na údaje o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako na změny objemu maloobchodních tržeb a indexu Empire Manufacturing. Růst inflace povede k poklesu libry a nákupu dolaru, zatímco pokles cen nebo případná shoda údajů s prognózami budou důvodem k nákupu libry, která bude pokračovat v uptrendu. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 K otestování cenových úrovní, které jsem určil v první polovině dne, nedošlo. Přestože byla zveřejněna poměrně široká škála statistických údajů o eurozóně a míře růstu HDP, euro na ni nereagovalo a udržovalo volatilitu trhu na poměrně nízké úrovni, což mu ani neumožnilo dosáhnout mnou určených úrovní supportu a rezistence. HDP eurozóny za první čtvrtletí, ponechané bez revize, je méně důležité než údaje naplánovaný na druhou polovinu dne. Vcelku výrazná reakce trhu přijde po údajích o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako po změnách objemu maloobchodních tržeb a index Empire Manufacturing Index. Inflace je velmi důležitá pro určování budoucí měnové politiky Fedu, takže její růst určitě odsune plány na snížení úrokových sazeb, což posílí americký dolar. Pokud budou údaje odpovídat prognózám ekonomů nebo pokud inflace klesne, spustí se nákup rizikových aktiv včetně evropské měny. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 15. května. Trh se nezříká základní strategie týkající se libry.

15.05.2024 Pár GBP/USD se v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Britská libra je aktuálně v dalším bočním kanálu, tentokrát mezi úrovněmi 1,2445 a 1,2605, jak je jasně vidět v grafu. Současný růst by tedy neměl být považován za trend. Libra neposiluje bezdůvodně; v poslední době se už také několik měsíců obchoduje ve flat pásmu. Celkovým následkem jsou "nelogické nebo obchodníkům nevyhovující pohyby".
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. května. Proč byli prodejci zklamaní z údajů o americkém indexu výrobních cen.

15.05.2024 Měnový pár EUR/USD vykazoval nízkou volatilitu a druhý den v týdnu se pohyboval mírně nahoru, jak už se stalo zvykem. Obecně vzato, cena se pohybuje každý den stejně – směrem nahoru, ale slabě. Euro v úterý nutně nepotřebovalo silné důvody k růstu. Obchodníci dopoledne ignorovali zprávy z Německa a eurozóny, přestože přinesly poměrně dobré výsledky. Jak jsme ale včera zmínili, jednalo se o sekundární údaje. Na druhou stranu, americký index výrobních cen (PPI) vyvolal na trhu emoční bouři. Je naprosto nejasné, jaké úmysly trh měl. Dolar nejdřív prudce stoupal a pak ještě silněji klesal.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru, podobně jako ráno. Proto jsem se zdržel nákupů. Nečekal jsem ani na druhý prodejní scénář, takže jsem během americké seance zůstal bez vstupních bodů. Vzhledem k absenci údajů z Japonska se teď obchodníci zaměří na dnešní údaje z USA, které by mohly trhem výrazně otřást. Do této chvíle bylo nepravděpodobné, že by Bank of Japan intervenovala, a ke klíčové zprávě se budou obracet i hlavní hráči, kteří dokážou změnit poměr sil na trhu. Naším hlavním cílem je obchodování v rámci bočního kanálu. Údajům z USA se budeme věnovat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 1,2568 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry, který prodlouží uptrend. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o zhruba 25 pipů. Obstojné britské zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a průměrném výdělku podpořily libru v první polovině dne a obchodníci otevřeli po zveřejnění amerických údajů nové long pozice. V důsledku toho mají býci páru GBP/USD velkou šanci aktualizovat měsíční maximum, což ale bude záviset také na údajích ze Spojených států, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Aktuálně při absenci údajů z Británie doporučuji využívat korekce a poklesy k nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 Cena 1,0809 byla otestována v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál páru EUR/USD. Proto jsem euro nenakupoval. Na druhý prodejní scénář jsem bohužel nečekal. Euro mírně kleslo kvůli údajům o cenách výrobců v USA, které byly vyšší, než předpokládali ekonomové, ale postoj předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella a jeho naděje, že inflace začne v blízké budoucnosti klesat, umožnily eurovým býkům dál tvořit long pozice. Dnes v první polovině dne očekávám nárůst volatility a prudký pohyb páru bezprostředně po zveřejnění zpráv o francouzském indexu spotřebitelských cen, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě. Je ale důležité si uvědomit, že aby pár mohl vykázat prudký pohyb, musí se tyto ukazatele výrazně odchýlit od prognóz ekonomů. Pokud budou v souladu s očekáváním, může euro pokračovat v uptrendu, který pozorujeme od začátku týdne. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 Cena 1,0795 byla v první polovině dne otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. K opakovanému testu této úrovně pro realizaci scénáře č. 2 nedošlo. Obstojné údaje z Německa a růst indexu ekonomického sentimentu ZEW pro eurozónu vedly k nové vlně růstu rizikových aktiv, ale zatím nelze říct, že by kupci získali nějakou obrovskou výhodu. Pozornost se soustředí na americkou seanci, ve které bude zveřejněna další série údajů o inflaci v USA a vystoupí předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell. Slova a výroky tohoto politika budou mít mnohem větší váhu než údaje o cenách výrobců, takže se zaměřím na ně. Tvrdý přístup k boji s inflací ještě víc odloží očekávání obchodníků týkající se snížení sazeb a povede k poptávce po dolaru a poklesu eura. Naopak nepravděpodobná situace by euru umožnila pokračovat v růstu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 K prvnímu testu ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už výrazně stoupal od úrovně nula, což podle mého názoru omezilo růstový potenciál páru – zejména v podmínkách nízké aktivity kupců kolem denního maxima, charakterizované slabým obchodovaným objemem. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval. K realizaci prodejního scénáře č. 2 zakrátko poskytl příležitost druhý test této úrovně v době, kdy byl MACD v překoupené oblasti, což vedlo k poklesu páru o 25 bodů, po kterém tlak prudce klesl a zabránil prodejcům dosáhnout úrovně 156,28. Ve druhé polovině dne bude bude mít šanci opět americký dolar. Očekávají se silné statistiky indexu cen výrobců a jádrových cen výrobců bez potravin a energií. Dalším důvodem pro zvýšení nákupů amerického dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu bude pevný postoj předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 Cena 1,2545 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesl z úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu. Přestože libra klesla a já jsem tento pohyb přehlédl, mohl jsem využít nákupu při odrazu od úrovně 1,2519, který jsem zaznamenal. Z trhu se mi podařilo vytáhnout víc než 30 bodů. Zveřejněné údaje o britském trhu práce byly vcelku obstojné, takže pokles libry, který přišel krátce po nich, překvapil a byl rychle vykoupen, protože nebyly důvody k navyšování short pozic. Ve druhé polovině dne může volatilita opět vzrůst, protože se očekává zveřejnění údajů o indexu cen výrobců v USA a projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Tvrdý postoj a náznaky dalšího boje proti vysoké inflaci rychle vrátí na trh poptávku po dolaru, zatímco mírnější postoj a šance na snížení sazeb v letošním roce povedou k dalšímu růstu páru. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,2553 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již prudce posunul od nuly směrem nahoru, což ovlivnilo potenciál libry k růstu, ke kterému došlo odpoledne bez zvláštního důvodu. Dopoledne se díky absenci údajů ze Spojeného království podařilo na trhu zachovat rovnováhu a aktivnější byli býci, kteří zároveň dokázali absence údajů z USA využít. V důsledku toho přetrvává růstový trend, který by se dnes mohl vyvinout v další cenový skok. K tomu však pár GBP/USD potřebuje dobré údaje z britského trhu práce. Mezi dnešními plánovanými zprávami z Velké Británie jsou také údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a o průměrném výdělku. Dobrá zpráva o průměrném výdělku v návaznosti na nedávné zprávy o nižší inflaci by byla dobrým impulsem k nákupu libry, stejně jako zpráva o nižší míře nezaměstnanosti ve Spojeném království. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky

14.05.2024 Cena 155,82 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl zhruba o 15 pipů a to bylo vše. Odpolední test ceny 155,96, když indikátor MACD právě začal stoupat od nuly, vyvolal nákupní signál, který poslal pár o více než 30 pipů nahoru. Dnešní údaje o indexu cen výrobců pro japonské podniky výrazně neovlivnily dynamiku páru, takže dolar má stále potenciál růst. Všechno ale může být po dnešních údajích z USA jinak, takže obchodníkům doporučujeme opatrnost při nákupech na současných maximech. Není jasné, jak na nejnovější údaje z amerického trhu práce zareaguje šéf Federálního rezervního systému a jak se vyjádří k současné situaci nebo k úrokovým sazbám. Podrobněji to ale probereme v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,0795 došlo v době, kdy už indikátor MACD prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál páru. Proto jsem euro nenakupoval. Druhého prodejního scénáře jsem se bohužel nedočkal. Euro ignorovalo údaje z Evropské komise, ale absence dat z USA umožnila páru EUR/USD překročit týdenní maximum, kde se celý růst setkal s short pozicemi. Dnešek by mohl být dnem naplněným událostmi. Zprávy z Německa a eurozóny by mohly ráno vyvolat určitou reakci trhu. Slabá čísla německého indexu spotřebitelských cen mohou vyvíjet tlak na euro, stejně jako neuspokojivé údaje indexu ekonomického sentimentu ZEW pro Německo i eurozónu. Stojí za zmínku, že případný pokles německého indexu by v současných podmínkách mohl vyvinout velký tlak na euro. Pokud se ukáže, že údaje jsou nad očekávání dobré, bude pár pokračovat v růstu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen přezkoumat technický obrázek a přeseněji definovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se plánuji rozhodovat. Ve druhé polovině dne bohužel nejsou k dispozici žádné významné údaje z USA, takže se pravděpodobně nedočkáme bláznivých a směrových pohybů. Lepší je obchodovat v rámci kanálu, ačkoli existují šance na malé " breakouty" nahoru i dolů. Trhem by mohla otřást intervence japonské centrální banky, která je dnes však také nepravděpodobná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 K prvnímu otestování ceny na úrovni 1,0785 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal nad nulu, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Opětovné otestování této úrovně poskytlo příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro prodej, jelikož se ukazatel MACD nacházel v překoupené zóně a postupně od ní klesal. Jak je však vidět v grafu, vzhledem k absenci důležitých statistik z eurozóny se výrazný pohyb směrem dolů neuskutečnil. Volatilita trhu je i nadále velmi slabá a s největší pravděpodobností se situace bude opakovat také během americké seance. Ve Spojených státech nebudou zveřejněny žádné důležité údaje, takže nejlepší bude zaměřit se na projevy představitelů Federálního rezervního systému, jako například na projev Loretty Mester, kteří mohou oznámit další opatření v boji proti inflaci, což teoreticky povede k posílení amerického dolaru vůči euru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 13. května (americká seance)

14.05.2024 Cena 1,2535 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na nákup libry, i když silný růst páru jsem nečekal. V době psaní článku pár vzrostl nahoru jen o 7 bodů, což je vše, čeho jsou kupci momentálně schopni. Údaje o podílu zpožděných hypotečních splátek v USA nebudou ve druhé polovině dne zajímavé, takže je stále šance na realizaci dopoledního scénáře č. 1 pro nákup. Za pozornost stojí pouze projev představitelky Fedu Loretty Mesterové, ale její slova nejspíš nepovedou k výraznému růstu volatility na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 14. května. Libra zůstává v novém bočním kanálu.

14.05.2024 Včera se pár GBP/USD postupně posouval nahoru poté, co se odrazil od úrovně 1,2445, kterou lze považovat za spodní hranici nového bočního kanálu. Jak už jsme dříve zmínili, linie indikátoru Ichimoku jsou na flat trhu slabé, stejně jako současný pohyb páru GBP/USD. Ať se na to díváte jakkoli, obchody jsou teď velmi obtížné a působí někdy až neprakticky. Libra se obchoduje líně, nelogicky a teď ještě ve flatu.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 155,81 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Slabé údaje z USA ale po růstu o 10 pipů vyvinuly tlak na pár USD/JPY. Obstojné ukazatele míry výdajů japonských domácností, změny objemu bankovních úvěrů a salda běžného účtu umožnily trhu udržet si ráno rovnováhu. Po neúspěšném pokusu o proražení denního maxima a neuspokojivém indexu spotřebitelské nálady v USA spolu s očekáváním růstu inflace v USA byl dolar znovu pod tlakem. Dnes očekávám obchody páru v rámci kanálu a aktivní nákupy dolaru ze strany obchodníků, jejichž cílem bude aktualizace lokálních maxim. Na long pozicích je ale lepší být co nejníž. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,2522 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Po propadu o 18 pipů se pár GBP/USD vydal nahoru. Silné údaje o HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu ráno podporovaly libru, ale obchodníci nebyli u denního maxima aktivní. Slabé údaje z USA a očekávaný růst inflace vedly v druhé polovině dne k růstu volatility, ale pár GBP/USD se nedokázal vymanit z kanálu, takže kupci plně nerealizovali scénář od úrovně 1,2522. Vzhledem k pondělní absenci údajů z Velké Británie nebuďte překvapeni, pokud den bude probíhat bez problémů a pár se bude dál obchodovat ve stejném kanálu, jaký jsme pozorovali v pátek. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,0775 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o zhruba 7 pipsů, načež se poptávka vrátila, což vedlo k vybírání zisků. Podobný vstupní bod přiměl pár k pohybu o 12 pipsů. Páteční zprávy o italské průmyslové výrobě a zápis z jednání Evropské centrální banky neměly na trh téměř žádný vliv a pár EUR/USD se během evropské seance nadále obchodoval v bočním kanálu. Slabé americké zprávy vedly ke zvýšení volatility a obchodníci mohli ke vstupu do trhu využít výše zmíněných signálů. Dnes se kromě ekonomické prognózy Evropské komise a zasedání Euroskupiny nic dalšího neodehraje, takže očekávám stejně nízký objem obchodování a nízkou volatilitu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,2467 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula poté, co Bank of England oznámila rozhodnutí ponechat úrokové sazby beze změny, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Jakmile pár GBP/USD klesl o 18 pipů, vydal se nahoru. V polovině dne v době, kdy indikátor MACD stoupal od úrovně nula, byla otestována cena 1,2492. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Guvernér BoE Andrew Bailey zmírnil svůj postoj, takže obchodníci mohli očekávat letní snížení úrokových sazeb. To je pro ekonomiku dobré a libra na to odpovídajícím způsobem zareagovala. Dnes upozorníme na zprávy o HDP, průmyslové výrobě a průmyslové produkci ve Spojeném království. Dobré indikátory jsou důvodem k dalším nákupům libry, které jsou v souladu se včerejším uptrendem. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,0742 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho měnový pár EUR/USD vzrostl o více než 30 pipsů. Absence údajů a rozhodnutí Bank of England pomohly euru ve druhé polovině dne k růstu; pár se však nadále obchodoval v rámci bočního kanálu, což by mohlo ovlivnit dnešní volatilitu. V dopoledních hodinách můžeme zmínit pouze zprávu o italské průmyslové výrobě a zápis ze zasedání Evropské centrální banky, což znamená, že pár může ještě růst. Nejlepší však bude pokračovat v obchodování v rámci hranic bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 Cena 155,79 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Obchodníci včera ignorovali údaje o průměrném výdělku v Japonsku a předstihové ekonomické indikátory, ale údaje z USA vyvíjely na pár mírný tlak, takže dolar během americké seance klesl. Dnešní obstojné hodnoty výdajů japonských domácností, hodnoty úvěrů a přebytku běžného účtu udržovaly rovnováhu na trhu. Včerejší pokles byl už ale vykoupen, což naznačuje další rozvoj vzestupného trendu ve střednědobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 10. května. Britská libra neuspěla. Nebo to prostě odmítla.

10.05.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek ani nepokusil pokračovat v pohybu dolů. Trh se nejspíš domnívá, že mu stačilo dva dny obchodovat medvědí pozice, a otevírání short pozic na základě smíšených údajů z Bank of England považoval za nepatřičné. Vše kolem zasedání BoE bylo podle našeho názoru vcelku jasné. Inflace ve Spojeném království zpomaluje, ekonomika stagnuje, BoE informovala trhy o ochotě přejít k uvolnění měnové politiky v roce 2024, guvernér BoE Andrew Bailey nevyloučil snížení sazeb ani na příštím zasedání a dva členové Výboru pro měnovou politiku hlasovali pro snížení sazeb. Nakolik holubičí musejí být výsledky, aby trh začal prodávat libru? Nebo snad někteří účastníci trhu čekali, že centrální banka začne snižovat sazby v květnu, kdy inflace přesáhne 3 %? Čekali a pak byli zklamáni.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 9. května (americká seance)

10.05.2024 Cena 1,2467 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k výprodeji libry. K pohybu dolů došlo po rozhodnutí Bank of England ponechat úrokové sazby beze změny, ale to nejzajímavější přijde při projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, protože po jeho příspěvku se tlak na libru může zvýšit, nebo prudce snížit. Všechno bude záviset na interpretaci jeho slov. Dále budou zveřejněny také údaje o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenní počty opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tyto ukazatele ale situaci s librou pravděpodobně nezmění. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K otestování mnou naznačených úrovní během dopoledne nedošlo, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen revidovat technický obrázek a zredukovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se hodlám rozhodovat. V průběhu druhé poloviny dne bych rád viděl nějaký pohyb, který by mohly vyvolat zprávy z amerického trhu práce, i když je to nepravděpodobné. Očekává se zveřejnění údajů o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenních počtech opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, kdy poměrně dobrá čísla jen posílí pozice kupujících dolaru na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K testu ceny 1,0735 došlo dopoledne v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, což se ukázalo jako správné. Na pozadí nízkého objemu obchodování a absence jakýchkoli statistik z eurozóny nebylo snadné očekávat výrazné pohyby na trhu. Druhá polovina dne může probíhat pod stejnou "taktovkou", protože údaje z USA na tom pravděpodobně nic nezmění. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti z USA pravděpodobně rovnováhu na trhu neovlivní. Pokud však zprávy překonají odhady ekonomů, tlak na euro se pravděpodobně zvýší a dolar bude nadále posilovat. Kupující eura může ovlivnit také britská libra, jejíž prudký pokles bude vyvíjet tlak na měnový pár EUR/USD. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. května pro začátečníky

09.05.2024 K otestování ceny 1,2500 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vzrostl nad nulu, což omezilo býčí potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Druhého testu úrovně 1,2500 jsem se bohužel nedočkal, a tak jsem odpoledne libru nemohl prodat. Včera ovlivnila volatilitu páru absence údajů z Velké Británie, ale dnes se může vše během chvilky změnit. Rozhodnutí Bank of England o hlavní úrokové sazbě bude sloužit jako předehra k projevu guvernéra Andrewa Baileyho. Směr páru bude záviset na tom, co si pro něj centrální banka připraví. V každém případě se vsadím, že libra posílí, protože přípravy na letní snížení sazeb britské ekonomice, která v současnosti zažívá náročné období, prospějí. Také to, pokud Bailey svůj tón nezměkčí, pomůže libře vyrovnat se s nedávným tlakem. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Odpoledne nedošlo k žádnému testování úrovní, které jsem zmínil. Téměř jsme otestovali hladinu 155,66, která nám mohla dát dobrý vstupní bod k prodeji dolaru. Obecně lze říct, že vzestupný trend zůstává neporušený. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné zprávy o průměrných výdělcích a předstihovém ekonomickém indexu, ale trh tyto zprávy ignoroval. Býčí směr se s největší pravděpodobností udrží, protože pokud nebude intervenovat Bank of Japan, neexistují reálné předpoklady pro jeho změnu. Obchodníci nejspíš využijí případného pullbacku a otevřou long pozice, kterými prodlouží trend; a na to se zaměřím i já. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Cena 1,0755 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce stoupal od úrovně nula, což omezilo býčí potenciál páru EUR/USD – zvlášť proto, že se celý den obchodoval v bočním kanálu. Z tohoto důvodu jsem od nákupu eura upustil. Nečekal jsem na další test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. Údaje o německé průmyslové výrobě nevyvinuly přílišný tlak na pár, protože dopadly lépe, než ekonomové očekávali, stejně jako italská zpráva o maloobchodních tržbách. Při absenci údajů z eurozóny neočekáváme výraznější pohyb páru. Možná, že obchodníci s párem EUR/USD nějak zareagují na zasedání Bank of England, ale silně o tom pochybuji. Nejlepší bude dál obchodovat v rámci bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénáře č. 2.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 9. května. Třetí nudný den pro euro v řadě.

09.05.2024 Pár EUR/USD ve středu nevykázal žádné zajímavé pohyby. Volatilita byla pod 30 pipů, tedy trochu nižší než v posledních dvou dnech. Navzdory drobnému poklesu má člověk při pohledu na takové pohyby chuť zavřít obchodní terminál. Jaký zisk mohou obchodníci čekat, když cena urazí sotva 30 pipů za den?
C:\fakepath\audusd-08052024-2.png

Intradenní Price Action patterny na AUD/USD 8.5.2024

08.05.2024 AUD/USD: Tento měnový pár je na 30minutovém grafu v pohybu do strany několik hodin a došlo k otestování rezistence 0,6597. Vytvořila se navíc formace medvědí pohlcení (Engulfing).
C:\fakepath\eurusd-07052024-lv.png

Live trading: Ziskový short obchod na EUR/USD

07.05.2024 Včerejší obchodní den pro členy VIP zóny nabídl velmi přesnou a ziskovou obchodní příležitost na měnovém páru EUR/USD. Dle denních expertních výhledů ve VIP zóně došlo na EUR/USD k vyplnění institucionální nabídky o středním objemu na mezibankovním trhu na 1.0790-1.0799, o které jsme s předstihem ve VIP zóně všechny členy informovali.
img

Do jakých akcií se vyplatí investovat před příchodem léta? Tipy na investice běhěm léta

06.05.2024 S příchodem teplejšího počasí je ideální čas přidat do svého portfolia některé dobré letní akcie - akcie společností, kterým se v létě daří. Mezi takové akcie můžeme zařadit společnosti, které budou mít v létě očekávaný sezónní růst, jako například společnost Disney, která vlastní spoustu zábavních parků, které se v letním období stanou cílem pozornosti a tím pádem jejich prodeje mohou vzrůst. Ovšem Disney v posledních letech schytala kritiku a její akcie jsou dnes mnohem níže než bývaly.
C:\fakepath\SP500-05052024.jpg

Aktuální technická situace na indexu S&P 500 a vybraných měnových párech

05.05.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Tentokrát nebude chybět úvod v podobě seznámení s technickou situací na denním grafu indexu S&P 500.
C:\fakepath\byci-trend-05052024.png

Dva silné dny býkům stačily na dílčí vítězství, index S&P 500 vzrostl o půl procenta

05.05.2024 Americký akciový index S&P 500 má za sebou druhý ziskový týden v řadě, tentokrát díky růstu v druhé polovině týdne posílil o 0,55 %.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. května (americká seance)

03.05.2024 K testům úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne, nedošlo kvůli nízké volatilitě následující po včerejším výrazném výprodeji amerického dolaru před zveřejněním důležitých údajů. Vše ve druhé polovině dne bude záviset na zprávách z USA. Zvláštní pozornost bude věnována růstu počtu nových pracovních míst. Pokud budou údaje horší než v březnu, bude dolar s největší pravděpodobností pokračovat v poklesu, takže v tom případě bude lepší zvážit prodej páru. Pokud dubnové údaje zůstanou na vysoké úrovni, pak dolar vůči jenu část včerejších ztrát vyrovná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2560 v první polovině dne došlo shodou okolností ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezuje další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých statistik z USA. Z tohoto důvodu jsem jej nenakoupil. Údaje o aktivitě PMI v britském sektoru služeb kupujícím libry sedly, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru nedošlo, takže vše zůstalo na americkou seanci. Ve druhé polovině dne se očekává zveřejnění údajů o míře nezaměstnanosti, změně počtu pracovních míst mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy pomohou dolaru, protože zachovají šanci na vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůře, než předpovídají ekonomové – prodám dolar a koupím libru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to i navzdory údajům indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 3. května (americká seance)

03.05.2024 Test ceny 1,0744 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD rychle a výrazně vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých amerických statistik. Proto jsem pár nenakupoval. Údaje o trhu práce v eurozóně byly podle očekávání ignorovány, takže veškerá pozornost obchodníků se teď určitě zaměří na zprávy o americkém trhu práce. Ve druhé polovině dne se očekávají údaje o míře nezaměstnanosti, změně počtu zaměstnanců mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy ukazují na silnou ekonomiku, a tedy vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje, když s ní v prvním čtvrtletí letošního roku prohrál. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůř, než ekonomové předpovídají, budu prodávat dolar a kupovat euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 3. května pro začátečníky

03.05.2024 Cena 1,2506 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodejní pozice pro libru. ¨Pár se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákup při odrazu od úrovně 1,2479 přinesl dalších 30 pipů zisku. Býci to včera měli kvůli nedostatku údajů ze Spojeného království a obchodování poblíž horní hranice kanálu těžké, ale dokázali trh odtrhnout ode dna, takže pár má stále šanci na další růst. Dnešní údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI by mohly udržet uptrend. Údaje ale musí být mnohem vyšší než odhady ekonomů, což je vzhledem ke zpomalení britské ekonomiky v tuto chvíli nepravděpodobné. Pokud budou neuspokojivé, libra by mohla klesnout. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 154,99 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával, zejména proto, že se očekával návrat dolarových býků, což se nestalo. Pár nadále aktivně ztrácel pozice a v tuto chvíli je ještě poměrně brzy. S největší pravděpodobností budou o mnohém rozhodovat data z USA, která buď dolarové býky zničí, nebo jim dodají sílu a šanci pokračovat v budování vzestupného trendu. O vyhlídkách tohoto páru si však více řekneme v odpolední předpovědi. Zatím je během evropské seance lepší hledat nákupní signály v naději na vybudování malé korekce po dvoudenním poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 1,0694 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo medvědí potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body jsem nečekal. Údaje o výrobním indexu PMI v Německu a eurozóně dopadly poměrně dobře, ale tyto zprávy euro nepodpořily. Odpoledne vedly údaje z USA k další vlně poklesu, ale páru se nepodařilo prorazit z kanálu. Dnes budou zveřejněny zprávy o míře nezaměstnanosti v eurozóně a průmyslové produkci ve Francii. Obchodníci budou tyto zprávy pravděpodobně ignorovat, protože nejsou klíčové. Před zveřejněním důležitých údajů z USA proto očekávám nízkou volatilitu trhu s pozičním obchodováním v rámci kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 155,05 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu, abych dolar od této úrovně nakoupil. Před námi jsou americké statistiky, které mohou otřást trhem, jenž se po včerejší bláznivé volatilitě mírně zastavil. Údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci by mohly způsobit výrazný pokles páru, ale pouze v případě, že budou výrazným zklamáním. Dobré statistiky jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji jenu opět podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 2. května (americká seance)

03.05.2024 K prvnímu testu ceny 1,2515 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával a raději jsem čekal na retest, abych mohl realizovat nákupní scénář č. 2. Aktualizace na úrovni 1,2515 v okamžiku, kdy byl indikátor MACD v přeprodaném teritoriu, krátce nato umožnila realizovat nákupní signál, ale v době psaní článku k výraznému růstu páru nedošlo. Proto jsem trh opustil a čekal jsem na vyjasnění situace po údajích z USA. Před námi jsou údaje o týdenním počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změnách produktivity práce v nevýrobním sektoru a změnách nákladů práce. Všechny tyto indikátory nejspíš výrazně neovlivní směr trhu, ale určitým způsobem napoví, jak postupovat. Špatné statistiky jsou důvodem k prodeji dolaru a nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

02.05.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,0704 došlo v první polovině dne ve chvíli, kdy ukazatel MACD klesl výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a namísto toho jsem počkal na opětovné otestování, abych mohl uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k opětovnému otestování úrovně 1,0704, zatímco se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což umožnilo mé plány uskutečnit, ale pár nezaznamenal výrazný růst. Údaje o výrobní aktivitě zemí eurozóny mohly být příjemnější, protože ekonomika se v tomto směru nadále potýká s problémy. Čekáme na zveřejnění údajů o týdenním počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změny produktivity práce v nevýrobním sektoru a změny nákladů práce. Je nepravděpodobné, že by všechny tyto ukazatele výrazně ovlivnily směřování trhu, takže pokud se po zveřejnění statistik neprojeví kupující eura, tlak na pár se pravděpodobně zvýší. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,0675 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Absence údajů z eurozóny udržovala volatilitu na nízké úrovni, ale rozhodnutí Federálního rezervního systému ponechat sazby beze změny a dát trhu ještě trochu času bylo poměrně nečekané, i když nevedlo k žádné výrazné změně rozložení sil. Pár se nadále obchoduje v bočním kanálu a jeho směr určí průlom. K tomu by mohlo dojít zítra, po zveřejnění důležité zprávy z amerického trhu práce.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 2. května pro začátečníky

02.05.2024 Cena 157,61 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Výsledek zasedání Federálního rezervního systému, jak vidíte v grafu, velmi překvapil dolarové býky, kteří počítali s jasným jestřábím postojem, který by mohl japonský jen kvůli rozdílu úrokových sazeb ještě víc oslabit. To se ale nestalo, přišlo obrovské vybírání zisků a velký výprodej páru USD/JPY. Býci budou nejspíš dál odkupovat včerejší pohyb, ale opatrně, protože před další měnovou intervencí Bank of Japan není nikdo v bezpečí. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,2494 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Dopoledne trh slabé britské údaje o výrobním indexu PMI a indexu cen domů Nationwide ignoroval, ale signál Federálního rezervního systému, že se stále přiklání k případnému snižování nákladů na půjčky, přičemž inflace by musela znatelně klesnout, umožnil býkům udržet korekční fázi – respektive udržet si své šance v blízké budoucnosti. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže libra může pokračovat v růstu, pokud budou býci aktivní v blízkosti denního minima. V opačném případě se pár bude nadále obchodovat v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\btcusd-02052024-5.png

Intradenní Price Action patterny na bitcoinu 2.5.2024

02.05.2024 Bitcoin (BTC/USD): Tato kryptoměna je na 15minutovém grafu v pohybu do strany a dostala se nyní k rezistenci 57780.
img

Oil prices held steady as investors kept an eye on Middle East talks and upcoming central bank meetings

30.04.2024 Oil stabilized on Tuesday following a decline the day before, with hopes for a ceasefire emerging from Israel-Hamas talks amid ongoing Red Sea attacks. Investors also remained cautious ahead of a crucial U.S. interest rates meeting scheduled for Wednesday.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 Cena 1,2520 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo medvědí potenciál páru. Proto jsem neprodával. Podobně tomu bylo i při nákupu libry kolem úrovně 1,2548. Během cenového testu, kdy se indikátor MACD velmi vzdálil od úrovně nula, byl také omezen býčí potenciál páru. Libru včera podpořila absence údajů z Velké Británie, díky které měna mohla aktualizovat týdenní maxima. Spojené království dnes zveřejní méně významné zprávy, takže i v případě slabých čísel je nepravděpodobné, že by libra prudce klesla. Konkrétně jde o zprávy o peněžní zásobě M4, žádostech o hypotéky a čistých úvěrech. Pokud údaje předčí očekávání, proč to nepovažovat za důvod k nákupu libry před zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému? Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 K otestování ceny 156,53 došlo na začátku americké seance v době, kdy indikátor MACD prudce vystoupal od nuly, což omezilo růstový potenciál páru. Po další měnové intervenci japonské centrální banky došlo k cenovému testu úrovně 155,75. Došlo k němu však v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl, takže jsem raději počkal na ještě jeden test této úrovně, abych mohl realizovat druhý scénář pro nákup. Bohužel pár vzrostl pouze o 30 pipsů a tím to skončilo, což je vzhledem ke včerejší volatilitě velmi málo. Dnes můžeme vidět, jak se trh postupně vrací do normálu, protože BOJ již na měnovém trhu neintervenuje. Obchodníci s největší pravděpodobností využijí poklesů páru k otevření dlouhých pozic, čehož plánuji v první polovině dne s rozvojem býčího trhu také využít. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky pro evropskou seanci 30. dubna

30.04.2024 K otestování ceny 1,0713 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 25 pipsů. Včerejší údaje o inflaci ve Španělsku a Německu, které se ukázaly být pod prognózami ekonomů, ale vyšší než předchozí hodnoty, vedly ke zvýšení volatility, ale na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
C:\fakepath\usdcad-30042024-lv.png

Live trading: Ziskový short obchod na USD/CAD

30.04.2024 Včerejší obchodní den pro členy VIP zóny nabídl velmi přesnou a ziskovou obchodní příležitost na měnovém páru USD/CAD. Dle denních expertních výhledů ve VIP zóně došlo na USD/CAD k vyplnění institucionální nabídky o středním objemu na mezibankovním trhu na 1.3672-1.3682, o které jsme s předstihem ve VIP zóně všechny členy informovali.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 30. dubna. Další bezdůvodný růst libry

30.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí pokračoval ve vzestupném pohybu. Libra neměla jiný důvod k růstu než fakt, že je v novém vzestupném kanálu, který se vytvořil v hodinovém časovém rámci. Zpočátku byl pohyb nahoru z technického hlediska konzistentní. Každý instrument občas musí projít korekcí. Býčí korekce ale zůstává už týden nedotčená a pár během tohoto období vzrostl o 270 pipů, zatímco celý předchozí úsek poklesu činil 410 pipů. Pro nedávný pokles existovaly vcelku podstatné důvody, ale pro současný růst (zvlášť v pondělí) neexistovaly prakticky žádné.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. dubna (americká seance)

30.04.2024 K testu ceny 156,79 došlo právě v době, kdy indikátor MACD začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji dolaru a vedlo k poklesu páru o více než 200 bodů. Intervence, které Bank of Japan zahájila během asijského obchodování, stále probíhají. Ačkoli se japonští politici k dění momentálně nevyjadřují, pokles dolaru o 200–250 bodů ukazuje na aktivní kroky regulátora, jak jsem opakovaně upozorňoval. Čím je ale dolar levnější, tím aktivněji je odkupován, což udržuje paritu na trhu a vysokou volatilitu. Druhá polovina dne bude nejspíš klidnější, zejména při absenci důležitých statistik z USA. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 29. dubna (seance v USA)

29.04.2024 K otestování ceny 1,2520 došlo v první polovině dne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej libry. V důsledku toho se pár propadl pouze o 15 bodů, a to bylo vše. Absence statistiky předvídatelně pomohla libře udržet si své pozice. Nečekají nás žádné údaje týkající se americké ekonomiky, takže se očekává, že volatilita bude na poměrně utlumené úrovni. To je na jednu stranu špatně, ale na druhou stranu to vše může pomoci kupujícím libry prorazit nad denní maximum a pokračovat v budování vzestupného trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. dubna (americká seance)

29.04.2024 Cena 1,0713 byla v první polovině dne poprvé otestována, právě když indikátor MACD začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. Pár ve výsledku výrazně neklesal, ale pozorovali jsme zhruba 15bodový zisk. Nízká volatilita trhu přímo souvisí s absencí důležitých statistik a zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému. Během americké seance budou zveřejněny údaje o inflaci v Německu, ale další významné statistiky už ne, takže euro může dostat dobrý "impulz" a umožní kupcům projevit sílu. Bez reakce na údaje nás pravděpodobně čeká nudná druhá polovina dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky

29.04.2024 Cena 157,58 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 50 pipů. Údaje o inflaci v USA spustily nákupy dolaru a japonský jen se koncem minulého týdne prodával, což vedlo k dalšímu ročnímu maximu nad úrovní 159. To, jak vidíte, bylo podnětem k intervenci Bank of Japan a příčinou velkého výprodeje na trhu.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 29. dubna

29.04.2024 K otestování ceny 1,2501 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry na konci týdne – zejména po zveřejnění další série amerických dat, které výrazně zhoršily náladu kupujících. Zpráva, že inflace v USA nadále prudce roste a nevykazuje žádné známky zpomalení, je pro ekonomiku špatnou zprávou. Známky stagflace, kdy ekonomika ztrácí dynamiku, zatímco inflace roste, budou nadále negativně působit na pozice dolaru, což by částečně mohlo pomoci libře k oživení. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže obchodníci mohou působit vstříc vývoji nového vzestupného trendu a nakupovat při pullbacích. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky

29.04.2024 Cena 1,0713 byla odpoledne otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl z úrovně nula. Přesto jsem euro prodával, protože jsem očekával silný pohyb po zveřejnění údajů o inflaci v USA. Pár se ve výsledku propadl o více než 35 pipů. Údaje z eurozóny o změnách agregátu peněžní zásoby M3 a objemu úvěrů soukromému sektoru ráno nevyvinuly žádný tlak, takže pár EUR/USD měl stále šanci růst. Americký index výdajů na osobní spotřebu (PCE) ale podpořil dolar, protože údaje předčily odhady ekonomů a posílily obavy, že období vysokých úrokových sazeb Federálního rezervního systému bude prodlouženo. Účastníci trhu mohou dnes sledovat zveřejnění údajů o inflaci ve Španělsku a Německu. Obchodníci se samozřejmě zaměří na Německo, ale aby trh projevil konkrétní reakci, musí se údaje výrazně odchýlit od prognóz. Fakt, že ceny v Německu mohou růst už čtvrtý měsíc v řadě, mluví sám za sebe a vše uvedené může nepřímo ovlivňovat plány Evropské centrální banky. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\btcusd-29042024-2.png

Intradenní Price Action patterny na bitcoinu 29.4.2024

29.04.2024 Bitcoin (BTC/USD): Tato kryptoměna je na 30minutovém grafu v klesajícím trendu a dostala se nyní k rezistenci 62600.
C:\fakepath\Forex22.jpg

Měnový pár GBP/USD: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

26.04.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár GBP/USD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\btcusd-26042024-1.png

Swingové obchodování bitcoinu 26.4.2024

26.04.2024 Bitcoin (BTC/USD): Tato kryptoměna je na 1hodinovém grafu v pohybu do strany a prolomila support na hladině 64000.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 26. dubna pro začátečníky

26.04.2024 K testu ceny 155,67 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Pár ale prudce nestoupal, což vedlo k vybírání zisků. Slabé údaje z USA brzdily býčí potenciál. Vše se ale změnilo v dnešní asijské seanci, když se Bank of Japan rozhodla ponechat úrokové sazby beze změny. Náznaky, že BoJ se zvyšováním sazeb nespěchá, protože ekonomika se musí přizpůsobit nedávným změnám politiky, podpořily dolar. Tento trend bude nejspíš pokračovat. Odpoledne mohou růstový potenciál páru zbrzdit jen velmi slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 26. dubna pro začátečníky

26.04.2024 Cena 1,0705 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula. Přesto jsem euro prodával, protože po zveřejnění zprávy o vývoji HDP v USA jsem očekával silný pohyb, ke kterému také došlo. Následně se pár propadl o více než 25 pipů. Včerejší předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a ekonomický bulletin ECB neměly na euro žádný vliv, ale slabé údaje z USA vedly k růstu volatility a objemu obchodů. Obchodníci měli problém s určením směru, ale hospodářský růst, který byl pomalejší, než se očekávalo, vyvolal výprodej dolaru a riziková aktiva, ke kterým patří i euro, stoupala. Dnešní zprávy eurozóny o peněžní zásobě M3 a úvěrech podnikům a domácnostem pravděpodobně výrazně neovlivní směr trhu. Proto doporučuji zaměřit se na zprávy ze Spojených států. Budeme se jim věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. dubna

26.04.2024 Cena 1,2491 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesal od úrovně nula. Přesto jsem libru prodával, protože po zveřejnění zprávy o HDP USA jsem očekával silný pohyb, ke kterému také došlo. Pár se následně propadl o více než 35 pipů. Zklamání z amerických údajů staví teď Federální rezervní systém do obtížnější pozice. Jak rostoucí inflace, tak zpomalující americký růst jsou daleko od toho, o co centrální banka v uplynulém roce usilovala. Je zřejmé, že čím slabší jsou americké ukazatele, tím vyšší je poptávka po libře. Při absenci údajů z Británie můžeme očekávat, že pár poroste v souladu s uptrendem. Situace se může změnit odpoledne, protože čekáme další kolo silných údajů souvisejících s inflací v USA. Zprávám se budeme věnovat v odpolední prognóze. Zatím budu pokračovat v rozvoji nového uptrendu a nakupovat při pullbacku. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. dubna (americká seance)

26.04.2024 Test ceny 1,2488 v první polovině přišel ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval, protože nebylo vhodné příliš se spoléhat na zprávy ze Spojeného království. Žádné další signály ke vstupu na trh jsem nezaznamenal. Čekají nás údaje o změnách objemu HDP za první čtvrtletí letošního roku v USA, přičemž vcelku dobré ukazatele by mohly vrátit tlak na britskou libru, což by vedlo k velkému výprodeji. Pozornost věnujte také údajům o obchodní bilanci se zbožím a změnám v objemu nevyřízených prodejů domů. Klíčovou událostí ale bude zpráva o HDP. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na scénář č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
C:\fakepath\prop-trading-26042024-1.png

Základní strategie Prop Tradingu – jak získat velký účet

26.04.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali to, jak se stát prop obchodníkem a s tím i jaké návyky dodržovat a na co při prop tradingu myslet. Pokud toto splňujete a máte správně nastavenou mysl, můžete se přesunout k dalšímu bodu, a to je nějaká základní strategie či postupy v prop tradingu. Celý článek pojmeme v bodech, kdy každý jednotlivý bod bude popisovat určitou část strategie či to, na co se strategicky zaměřit u prop tradingu v evaluačním procesu (plnění výzvy - challenge). Z těchto bodů si pak můžete vybrat hned několik a zkombinovat je do vaší obchodní strategie právě z důvodu pravidel prop firmy.
img

Vyplatí se prodávat akcie v květnu? Analýza eToro ukazuje, že trhy mají o procento nižší výnosy

25.04.2024 ‘Sell in May and go away’ je jedno z nejznámějších přísloví ve finančním světě a podle analýzy obchodní a investiční platformy eToro je toto rčení dobře podloženo historickými údaji.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 25. dubna

25.04.2024 K otestování ceny 154,98 došlo na začátku americké seance v době, kdy se indikátor MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Ačkoli býci s pohybem vzhůru bojovali, přesto se jim podařilo dosáhnout nových ročních maxim. V důsledku toho byli býci aktivní i v dnešní asijské seanci. Obchodníci možná sázejí na silnou americkou ekonomiku, protože později během dneška budou zveřejněny zprávy, a tito účastníci trhu jsou ochotni nakupovat i na těchto "drahých" maximech. Zpráva o HDP však může vše změnit, a proto doporučuji být při ranním nákupu amerického dolaru opatrný nebo se aktivity raději zdržet. Lepší je hledat obraty nebo nakupovat při korekcích, ke kterým určitě dojde, protože současný pohyb by se mohl snadno stát cílem pro Bank of Japan s jejími měnovými intervencemi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 25. dubna pro začátečníky

25.04.2024 Cena 1,2451 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo potenciál páru stoupat, zejména při absenci údajů z USA. Obchodníci dopoledne nakupovali libru a úplně ignorovali zprávu o bilanci průmyslových objednávek; pár ale prudce nevzrostl. Libra by dnes mohla pokračovat ve vzestupné korekci, ale potřebovala by k tomu dobré údaje o maloobchodních tržbách ve Spojeném království a velmi slabé zprávy z USA, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Já mezitím přejdu k rozvoji nového vzestupného trendu a budu nakupovat při pullbacku. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 25. dubna

25.04.2024 K odpolednímu otestování ceny 1,0704 došlo v době, kdy se ukazatel MACD vyšplhal výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru, zejména vzhledem k tomu, že k otestování došlo ke konci americké seance. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Absence amerických dat umožnila býkům na EUR/USD pokračovat v pohybu vzhůru po zveřejnění poměrně rozumných ukazatelů německého IFO a ekonomických očekávání, na které se zaměřila pozornost. Dnes může euro během evropské seance pokračovat v růstu, k tomu však bude zapotřebí silná zpráva o předstihovém indexu spotřebitelského klimatu v Německu a také dobrý ekonomický bulletin Evropské centrální banky. Odpoledne se však účastníci trhu zaměří na ekonomické údaje z USA, takže s nákupem eura na současných maximech nespěchejte. Zprávám se budeme věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 25. dubna. Připravuje se libra na růst?

25.04.2024 Pár GBP/USD ve středu vykazoval velmi slabou volatilitu, ale ke konci dne chtěl očividně pokračovat v pohybu nahoru. Jak jsme už dříve zmínili, je logické, že pár prochází korekcí a ta ještě neskončila, protože trvá jen pár dní. Britská libra dostala předevčírem silnou podporu v podobě obstojných zpráv o údajích PMI ve Velké Británii a slabých v USA. Ve středu nic takového neměla, ale pár může dál korigovat nahoru z technických důvodů. Z dlouhodobé perspektivy očekáváme stejně jako dřív delší pokles britské libry.
C:\fakepath\FT-FXstreet-24042024-1.png

Půl milionu za měsíc? I to je ve Fintokei možné

24.04.2024 Stačí znát základy fundamentální analýzy a price action a můžete si ve Fintokei přijít na velice slušné zisky. Své o tom ví trader Lubomír, který si od nás v březnu odnesl payout v hodnotě 450 000 Kč. Pojďte se s námi podívat na jeho nejpovedenější obchody.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začátečníky na 24. dubna (seance v USA)

24.04.2024 V souladu s naším obvyklým obchodním přístupem nedošlo v první polovině dne v blízkosti ročního maxima k žádným testům mnou naznačených úrovní, což zabránilo vstupu do trhu. Obchodníci sázející na růst dolaru se stále častěji drží strategie nákupů při poklesu z dobrých a solidních úrovní, protože jen někteří věří v prolomení ročního maxima a následný výrazný růst. Doporučuji vám, abyste postupovali stejně, zejména proto, že se nechystá žádné zveřejnění, které by mohlo vést k prolomení maxim. Takže obchodování v rámci kanálu a nákupy při poklesu budou nejvhodnější možností. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénář č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 24. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,2423 v první polovině přišel ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesal od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Proto jsem neprodával. Nemohl jsem se dočkat retestu této ceny, aby se rozvinul scénář č. 2. Absence důležitých statistik ze Spojeného království libře umožnila udržet se na současných úrovních, a dokonce částečně vyrovnat dopolední pokles. Teď by se pozornost měla zaměřit na zprávu o změnách v amerických objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, přičemž slabé indikátory umožní kupcům libry získat znovu získat své pozice a pokračovat ve včerejším trendu. Silná data mohou růstový potenciál páru poškodit. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začátečníky na 24. dubna (seance v USA)

24.04.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodný vstupní bod do trhu. Ano, údaje IFO za Německo vyšly poměrně dobře, což umožnilo kupujícím eura udržet své pozice po mírném poklesu pozorovaném v první polovině dne. Nyní je velmi důležité, jak budou obchodníci reagovat na americké statistiky, které mimochodem nejsou příliš významné, ale pozitivní dynamika amerických objednávek zboží dlouhodobé spotřeby může ve druhé polovině dne vyvolat nový výprodej eura. Čas ukáže, zda kupující tento tlak tentokrát ustojí. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 24. dubna

24.04.2024 K otestování ceny 1,2386 došlo v odpoledních hodinách v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry v naději, že pár provede korekci směrem nahoru. V důsledku toho pár vzrostl o více než 70 pipsů, ale já jsem se tohoto pohybu zúčastnil jen proto, že jsem tak silnou rally nečekal. K vybírání zisků došlo kolem cílové úrovně 1,2415. Díky přijatelným údajům o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách se libra mohla částečně zotavit z poklesu zaznamenaného na začátku týdne, zatímco slabé údaje z USA vedly odpoledne k větším nákupům. Dnes může růstový trend přetrvat, neboť zpráva o bilanci průmyslových zakázek od Konfederace britského průmyslu (CBI) pravděpodobně nezanechá na trhu výrazný dopad, i kdyby údaje zklamaly. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 24. dubna pro začátečníky

24.04.2024 Cena 154,86 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což zřetelně omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval a nečekal jsem na druhý test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. K dalšímu testu ceny 154,71 došlo odpoledne, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji dolaru. Navzdory neuspokojivým údajům z USA ale pár nezaznamenal výrazný pokles. Trh dnes ignoroval údaje o indexu cen služeb v japonských podnicích, které při absenci kroků Bank of Japan umožnily dolaru obnovit roční maxima a udržet si tak střednědobě vzestupný trend. S nákupy na současných úrovních ale buďte opatrní. Je lepší počkat na pullback a počítat se scénářem č. 2. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 24. dubna pro začátečníky

24.04.2024 Cena 1,0674 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu eura v rámci pokračování vzestupného pohybu v mezích intradenního trendu. Euro ve výsledku vzrostlo o 30 pipů. Silné údaje o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách v eurozóně mu ráno umožnily držet se nad vodou. Slabé údaje z USA ale ohrozily obrannou strategii medvědů a vedly k výraznějšímu růstu páru EUR/USD. Náladu obchodníků dnes mohou ovlivnit slabé údaje z Německa, protože zprávy nejsou v poslední době zvlášť povzbudivé. Impulsem mohou být zprávy o indexu podnikatelského klimatu IFO, indexu současného hodnocení IFO a indexu ekonomických očekávání IFO. Špatné zprávy by mohly euro tlačit dolů k dennímu minimu, kde bychom rádi viděli kupce, tedy pokud se po včerejšku ještě ukážou. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,0660 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu eura. Pár v důsledku toho vzrostl o více než 30 bodů. Dobré údaje o aktivitě v soukromých sektorech zemí eurozóny a situace ve výrobním sektoru Německa, která je vcelku obstojná, resp. nezhoršuje se, umožnily v první polovině dne realizovat signál k nákupu eura. Situace se během americké seance může přiklonit na stranu kupců amerického dolaru, protože se očekávají silné údaje o ekonomické aktivitě. Pozornost by měla být věnována údajům o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitnímu indexu PMI USA, stejně jako údajům o objemu prodejů domů na primárním trhu. Silná výrobní aktivita spolu s rostoucím trhem s bydlením – to je recept na silný americký dolar. Pokud údaje zklamou, pokusí se kupci eura znovu obnovit denní maximum. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)

24.04.2024 V první polovině dne nebyly mnou označené úrovně otestovány, takže jsem nemohli vstoupit na trh. Není divu, že i po dobrých statistikách o ekonomické aktivitě v Japonsku se dál projevují kupci dolaru, kteří drží obchody poblíž ročního maxima. Zároveň se ale nepouštějí do větších akcí, protože se obávají zásahu japonské centrální banky a intervencí ze strany regulátora. Co se týká druhé poloviny dne, kupcům dolarů pomohou jen dobré údaje o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb a dobré ukazatele o prodeji domů na primárním trhu a výrobní Richmond Fed index, které by měly být mnohem lepší než odhady ekonomů. Jen v tom případě bude dolar schopen aktualizovat roční maximum. Nejlepší je jednat v rámci postranního kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 24. dubna. Libra oživila

24.04.2024 Pár GBP/USD v úterý vykázal poměrně silný růst. Libru podpořilo makroekonomické pozadí. Nelze sice říct, že by ji podpořilo úplně, ale tři ze čtyř zpráv přesto vyzněly v její prospěch. Britský PMI ve službách rostl silněji, než se očekávalo, zatímco oba americké PMI vykázaly slabé výsledky. Proto bylo naprosto logické, že pár v úterý stoupal.
Související klíčová slova: Býčí pohyb | NFA | Mataf.net | Forex očima tradera | Výběrová kritéria pro firmy | Etheru | Novodvorka | January Barometer | Obchodní pásmo | Určení cenového trendu | Techničtí obchodníci | Silná měna | Výběr likvidity | Obratový pattern | FCF | Uber Eats | IUCM | Růst v eurozóně | BCPP | Účty v evaluaci | Večerní hvězda | Sloupcový graf | London Breakout | Patterns | Úrokový zisk | Druhé pravidlo FX | Neel Kashkari | Buy Stronger | Marlin | Hlava a ramena | Sektor informačních technologií S&P 500 | Jak fungují akcie | Obrácená Hlava a ramena | Uvolněné měnové politiky | Celkový zisk | Zásoby zemního plynu | USD majors páry | Překvapující zpráva | Výplach | Ziskový potenciál | Vývoj eurodolaru | GBP CHF | YouTube kanál | Kurzovní lístky | Hodnota společnosti | FX trhy | Zvyšování cen | Intradenní tradeři | Jack Ma | Dlouhé pozice | Obchodování do směru trendu | Splnění výzvy skrze AOS | Isabel Schnabelová | Cena libry | Světové akcie | Dukascopy | Depozitní akcie | Funding účet | Války | Vědomosti tradingu | IDUS | Formace Hanging Man | Akcie společnosti Uber | Fibonacci trading | Vývoj | IGLN.UK | Sell in May and go away | Breakout forexová strategie | Obchodní platformy | Obchodování Inside Baru | Rychlé zisky | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Šíření koronavirové mutace | Určování trendu | Čistý příjem | US2000 | Range (Rozpětí) | Palantir Technologies (PLTR.US) | Globální růst | Kvalita tradingového obsahu | CSPX | Sektor informačních technologií | Opční prémie | Demo obchodování | Klouzavý průměr (Moving average) | Silná rezistence | Americká společnost Nvidia | EUR/CAD | Netrendové období | Možný zisk | AUDCHF | Měnový pár EUR/CZK | Nákupní obchod | Buy stocks online | Poor's Publishing | Americká automobilka | EUR | Výsledky breakoutových strategií | Companhia Siderúrgica | FDA | Konfederace britského průmyslu | Ztrátový obchod | Obchodování carry trade | Sezónní trendy | Morning Star | Bundesbank | IPO Alibaba | Zhodnocení akcií | Bitcoinové investičních fondy | Trading platform | Hodnota jednoho pipu | EAVisualOrdering | Standard & Poor's | Ropo | Small caps | Investiční rizika | TickINSIDER | Hospodářská zvířata | Přemýšlení | Sezónnost AMZN.US | Cable | Oznámení výsledků | FxPro | Selhávání forex obchodníků | Brokeři | Kurz CHF | Objektivnější způsob obchodování | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Salesforce | Falešný průraz | Scalper | XOM | Golden Cross (zlatý kříž) | Práva na dividendu | Roční sezónnost | Akcie BioNTec | Itálie | Vývoz z Japonska | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Meta Trader 4 | Snížit úrokové sazby | Stoxx | 3cAnalysis | Očekávání v USA | Take Profit | Čínský realitní gigant | Makers | Short selling | Úspěšný trader | Vývoj ceny zlata | Pohyblivý drawdown | PMI v eurozóně | Texas | První den obchodování | Turtle Trader | Údaj o HDP | JForex | Pip | Smart Money inducement | Očekávání | Korelace | Jüan | Možnosti obchodování | Silvana Tenreyro | Otevřené pozice | Kurzotvorné události | Rollover (převedení) | Mezibankovní forex objednávky | Ondřej Janata | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Pattern Hikkake | Carry trade obchody | Trh s akciemi | Předcházení riziku | Poměr risk vs. zisk | Nikl | Uvolněné měnové | JAR | Pokračování růstu | Nařízení MiCA | CMC Markets | Klesání ceny | Využití Fibonacciho | App Store | Top 5 akcií roku 2023 | Michal Stupavský, CFA | L.F. Investment | Swingy | EUR USD | Obchodování v trendu | Ruská centrální banka | Vojenské krize | Novo | Klínová formace | Strategie pro dividendové akcie | Swapy | Pozitivní nálada | Chop trend | AUD/NZD | Informace o forexu | EUR/JPY | Investiční strategie pro dividendové akcie | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Akcie Blue Owl | Forex strategie | Nálada amerických spotřebitelů | EURJPY | Trading podmínky | Buyback | Renko | Příležitost k nákupu | Úspěšné obchodování Pin Baru | Oživení ekonomiky | Obrácené kladivo | Trh práce | Cenové opce | Stažení indikátoru | Pattern ABCD | Nejlepší reálné obchody XTB | Diverzifikace | Blue Owl Capital Corporation | Sledovací akcie | Roční míra inflace | YHOO | Evropská komise | Inflace v Německu v květnu | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Rozpočtová pravidla | Philip Morris ČR | Klouzavé průměry (MA) | Formace večerní hvězda (Evening Star) | iShares | DCA (Dollar-Cost Averaging) | Moje strategie | Swiss | HONG KONG HSENG | Crypto | Investice | Jak obchodovat Inside Bar | Britská centrální banka | Obchodovat dlouhodobě | DXY | Buy stocks | Aktuální kurzy měn | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | Finance Yahoo | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Obdélníková formace | Trading Places | AMC Entertainment Holdings | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Fx Plus500 | Volatilní | Support | UMG | Pravděpodobnost ztráty | Patrik Klempár | Technická situace | Proces evaluace | Coca-Cola Company | Nízké sazby | Edge | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Finanční stabilita | Přesnost | Investování do akcií s vysokým dividendovým výnosem | Fenomén sezónnosti | Nejdůležitější ekonomické události | Bankovní společnost | Největší pravděpodobnost úspěchu | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Limit order | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Jednofázové výzvy | Zajímavé výnosy | RSI indikátor | Miliony dolarů | Ziskový obchodní systém | Spread forex | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | Škola forexu | Programátor | Obchodní pravidla | Úspěšnost strategie | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Dividendově růstové investování | Ceny kakaa | Nevýhody prodeje nakrátko | Kryptoburzy | Trendové pohyby | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Jaroslav Tupý | Intradenní šum | Trendy na trhu | Experti | Michael Barr | Fibonacciho posloupnosti | Formace (Pattern) | Futures kontrakt | Tester strategií | Banka BNP | Rekord | Dopady finanční krize | CHFJPY | Raiffeisenbank | Zkrachovalé burzy | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Situace na indexu S&P 500 | Java | Náhled na trhy | Dynamický trh s kryptoměnami | Konzervativní metoda | Stop-Loss | Saxo Trader | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Dění na trzích | ForexNation | Swingová obchodní strategie | Ukončení pozice | Sell & Sell Short | Čtyřhodinový graf | Moody's Investors Service | Devon Energy | Britský FTSE 100 | Stophunting | Bidenova administrativa | Country Garden Holdings | Pohyblivý DD | Vývoj objemu aktiv | Společnost Apple | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Strategie buy-and-hold | Asijské trhy | Dnešní prohlášení | Začněte s tradingem | CFD obchodování | Obchodní seance | Impuls | Akciové společnosti | EUR/USD | Buy-stop | Call option | General Electric | TD Bank | Buy the rumour, sell the news | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Signál ke vstupu do obchodu | Tržní trend | Obchodování britské libry | Recese v eurozóně | Akcie International Seaways | Indicators | Die Welt | Goldman Sachs | Obchodování korekcí trendu | Vstup do trhu | Neckline | Cena bitcoinu | Deficit obchodní bilance Spojených států | Hellofresh | Finanční páka | Vyznačená S/R | Obchodování na burzách | SOK | Skladování fyzických komodit | Supremacy | Dominik Kovařík | Akcie regionálních bank | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Profesionální trader | ETH | Více obchodních účtů | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Světová burza | Komunikační služby | Půl milionu | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Pesimistická nálada | Chování | ETF S&P 500 iShares IUCM | Jednoduché obchodní systémy | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Menší pohyby | Gama | OTC market | Analýza makroekonomických zpráv | Lagardeová | Stav trhů | Průměrné mzdy | Formace Engulfing | Trend krátkodobý | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Reverzní svíčkový pattern | Hashrate | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Měnový pár GBP/USD | Výnos | P/S | DeFi | DAI | New York Community | Posuvný Stop | Cassandra | Buying penny stocks | Sázka na pokles ceny | Leonardo fibonacci | AdmiralMarkets | Strach | Měnový pár USD/JPY | Trading účet | RBS | IHNED | BreakEven | Skalping | GOLDEN POCKET | Delta | ETF BSPXPL.PL | Schválení ETF | False breakout | Colorado | Zalando | Agresivní strategie | Medvědí Pin Bar | SMA | Retracementy | Vzdělávání | Denník | Šéf Fedu | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Trading v praxi | Strategie pro obchodování | Zlepšení výkonnosti | Vývoj ceny sóji | Reddit | Struktury ceny | Zkrocení inflace | Jiné měny | Hackerské útoky | Sell (prodejní) signál | Pattern Inside Baru | Investiční portfolio | Index DOW | GBP USD | Úrokové sazby v Austrálii | Import | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Trading měnových trhů | Online investování | Turecká lira (TRY) | Německý akciový index DAX | Indikátor Squeeze | EMS | Obchodování pomocí Price Action | Diverzifikace a portfolio | Broker forex trading | Exchange | Alcoa | Forexový trh | Heating Oil | Základní pravidla | Miliardář Elon Musk | Kontrariánství | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Commodities | Burzovní obchody | Zvýšení účinnosti | NYSE: CIVI | Konfluenční oblasti | Turecká měna | Graf zlata | Kontrakty | Coinbase prime | Ziskové obchody | Akcie Coinbase (COIN.US) | Budoucí trendy | Způsob obchodování | ETFS Natural Gas | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Washington Mutual | Propad cen | Barrick Gold (GOLD.US) | Tipy a triky | Microsoft (MSFT.US) | Online obchodování | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | Obratové patterny | Index DXY | Praxe | Brokerské domy | Benchmark | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Palladium - Vývoj ceny palladia | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | BB&T | Online forex | Premiéři zemí Evropské unie | Believe | Americká investiční banka | Polovodiče | Růst hrubého domácího produktu | Křížení indikátoru | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Volatilní období | Axiory | EBay | Trend měnového páru | Posilování dolaru | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Statut fondu | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | Ceny sóji | Příklad nákupu | Obchodování pomocí indikátorů | Estee Lauder (EL.US) | Strategie pro GBP/USD | Intradenní Price Action | Brent | Podnikové objednávky | Projekce | Sloupcové grafy | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Rezistence | Pandemie COVID-19 | Velmi vysoké výnosy | Americký akciový trh | Hlavní bod prop tradingu | DASG | Ukazatel | Vývoj ceny palladia | Standard Statistics | Zveřejněné údaje | GBPNZD | Russell 2000 | FOLD | Ukončení obchodu | Burzovní komora | Investiční aktiva | Shanghai Composite Index | Dosáhnout zisku | WACC | Intradenní Price Action patterny na AUD/USD | Tomáš Mirzajev | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Nestlé | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Marika Čupa | Certifikáty | Price Action patterny na zlatě | Realitní gigant | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | Mezibankovní trh | FTSE 100 | Obchodní politika | Služby | Admirals (Admiral Markets) | Návyky | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | VT trader | Tržní hodnota firmy | IUUS.UK | BHP Billiton (BHP.US) | ALUMINIUM | International Seaways | Největší ETF | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Program nákupů dluhopisů | Buy rumor, sell the news | Long obchod | Procentuální vstupy | Investiční strategie | Downside | Strategie Trend Swing | Zastavení poklesu | Order block | CFD/futures | Barel ropy | Heatmap | Sezónnosti měnového páru GBP/USD | Palladium | Gamma | Bezpečný přístav | Americký Fed | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Ropa WTI | Key level | Uzavřené fondy | Trpělivost | Simon Peters | Měnový výbor ruské centrální banky | Poměr put a call opcí | Obchodovat intradenně | Target Profit | Milionář | Inflace v Německu v prosinci | Výrobní sektor | CIBC | Fungování finančních trhů | Vhodné podmínky | Bankovní domy | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Riziková averze | Crypto Exchange | Relative strenght index (RSI) | Investiční příležitost | Budoucí pohyby | Analytický tým FXstreet.cz | Dolar dnes | Graf EURUSD | Evropské burzy | Fundamentální analýza pro začátečníky | Jednoduchá tradingová strategie | Pozornost investorů | Stagnace poptávky | Burzy | Americký investor | Kurz CHF/JPY | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Tržní příkaz | Styl obchodování | ProTrader | Obchody s měnami | Americký prezident Joe Biden | Určení trendu | Analyzování | Býčí divergence | Sell-Stop | Fondy obchodované na burze | Depreciation | Michael Burry | Výrazný růst | Investování do kryptoměn | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Vytváření trendové strategie | Měnové krize | Meta Trader | Proražení | Cash flow | Jurisdikce | Stop-hunting | BUY LIMIT ORDER | Posílení koruny | Backtesting | Velikost pozic | Příběh tradera | Falešné signály | Hikkake pattern | Export | Harami | NFLX | Louisiana | DJI30 | CFD na komodity | Jestřábí postoj | Vanda Insights | Appreciation | Investors | Berkshire | Znalosti tradingu | Roll Over | Emad Mostaque | Vydělávat na finančních trzích | Konfluenční oblast | Princip strategie | University of Michigan | Taleb | Akcie USA | Black swan | AI | Restaurace Novodvorka | iShares Physical Gold | Počáteční kapitál | Investiční kovy | Tržní volatilita | CATTLE | VK | Zákony Forexu | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Jesse Livermore | Šok | Obchodní tipy | ZAR | Investování do S&P 500 | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | PwC | Obchodní platforma | Slippage | Zavedení eura | Zadání obchodních příkazů | Řízení obchodní pozice | Další halving | Ekonomická aktivita | Regulace | Forexový carry trade | Béžová kniha Fedu | OXY.US | GBP/CHF | Pattern Master Candle | Akcie Blue Owl Capital | Investro | Vzácné kovy | Měnový fond | Základní pravidla systému obchodování | Exekuce | Akcie německé společnosti | FTX | Cenné kovy | Alpari | MT5 | Důvody k nákupu | Koronavirové mutace delta | U.S Steel | Větší objemy | Posuvný Stop-Loss | Pokračovací grafické formace | Největší společnosti | Kapitál | Stop-Lossy obchodníků | DRIP (dividend reinvestment plan) | Nižší úroky | P.A. | HDP ve Spojených státech | Analýzy více časových rámců | Úrovně Stop-Lossů | USD/CNY | Nabídka jednofázových výzev | GBP/USD | Pattern dvojitý vrchol | Vnímání rizika | Průvodce pro investování | Technická analýza akcií Frontline | Bezpečné přístavy | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Plnění výzvy - challenge | Nervozita | Švédské společnosti | Depth of Market | Civitas Resources Inc. | Obchodovat na burze | Jak vydělat na poklesu | Correction | Sestavení obchodního systému | Caterpillar | Generace Z | Viry | Velké instituce | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Popularizace tradingu | Tržní pohyby | Forexnation.cz | 1 milion | Skokové posílení | Historie S&P 500 | Jak uspět | Renko chart | Der Spiegel | Pro tradery | Donald Trump | Investování u XTB | Světové časy | Autochartist | Cenové pohyby | MEGA TRADEVEST | Stratégové | Výrobní ceny | Companhia Siderúrgica Nacional | Fáze trhu | Tržní hodnota americké společnosti | Rozbor | Identifikace trendu | Býčí Inside Bar | Nejznámější kryptoměna | Aktivity v USA | Santiment | Knihy o forexu | Price Action Trading | Trend following | Analýza síly dílčí měny | EUR/CZK | Risk-Reward | Příležitosti pro nákup | Opční bariéra | Euforie | Makrodata | CEF dividendy | Koncept výběru likvidity | Investoři | Obchodování s indexem S&P 500 | Obchodní deník | Evening Star | Sója | POWER 2 FX | Hlavní události | Vlnový pattern | Jak S&P 500 funguje? | Nejistoty | MetaQuotes | Nastavení indikátoru | High-frequency trading | Evropská měna | AMD | Možnost obchodovat | Libra kurz | Obchodování pásma | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Ropné a plynárenské společnosti | Zobrazení supportů a rezistencí | Prezident ECB | Inflační čísla | Lednový barometr | Bitcoin ETF | Úrokové riziko | Index PPI | Sell Weaker | Fibonacci Cluster | Akcie Beyond Meat | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Grayscale | Nakupovat | FedWatch | Tranše | Jádrový index | Bez rizika | Bias | Tezos | Ceny kryptoměn | Sealed Air Corp | Vyšší hodnoty | Poměr rizika k zisku | Globální akciové trhy | Buy Limit | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Vývoj ceny cukru | ICM | DAX30 | Hlavní zákony forexu | CEO společnosti | Lídři zemí Evropské unie | Pozice na US500 | Cena Etherea | Zveřejnění zprávy | Cenové výkyvy | Technická analýza BTC/USD | Prolomený support | WSJ | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Supportní pásmo | Pohyby trhu | BABA | Finanční regulátor FINMA | Kasina | BP | Strong Buy | Vlna poklesu | Typ tradingu a investice | Hold | Úvěrové krize | Mediánová cena | Obchodování během fundamentálních zpráv | Nižší poptávka | Funkční období | Krátkodobé trendy | Trojúhelník | Makrokalendář | Sestupný trend | Medvědí potenciál | Splnění jedné fáze výzvy | Intervence japonské centrální banky | Kč/EUR | Investice do vody | Blížící se fundamentální zprávy | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Vývojář čipů | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Crypto Eboy - René Remšík | Vložení indikátoru | Slevy | Data z amerického trhu práce | Indikátor Purple Bands | Formace Pin Bar | Outside Bar | Analýza akcií Blue Owl Capital | Netflix (NFLX) | Popis strategie | Ropa Brent - Vývoj ceny | Statistické výhody | Německý DAX | Příležitosti na FOREXu | Patria | Tipranks | EP | Analytik Purple Trading | Obchodování s pákovým efektem | Uber | Lower Highs | Trading webináře | Kurz jüanu | Beyond Meat | Zasedání FOMC | Porovnání vývoje | Impulzivní pohyb | Agentura Reuters | Oznámení | Obchodní ředitel | NOK/JPY | Sell and Sell Short | INSW | Trendový typ obchodu | Nedostatečná produkce | Největší společnosti v indexu | Spotřebitelský sentiment | Co je dividendový výnos | Visa (V) | Bohatý | Plus500UK Ltd | Technologické tituly | Seriál o Forexu | Loonie | Nové příležitosti | First Republic Bank | Švýcarská banka | Instagram | Akcie VIG | Pokles cen komodit | WIG20 | HelloFresh | Akcionáři | Výhled ratingu | Tradingové nápady | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Letní období | Frustrace | Defenzivní příkazy | Největší švýcarská banka | Potenciální zisky | Hospodářské dopady | Černé pondělí | Mzdový nárůst | Zisk z obchodu | Fundamenty | Obchodování | Pravidelné Live Trading | Rizikovější měny | Dynamické supporty a rezistence | Signál k prodeji | Pravidla prop firmy | Délka obchodování | Aktuální obchodní příležitosti | Jak trh reaguje | Základní materiály | Trhy s kryptoměnami | MoneyExpo | Supply | Buy obchod | Formace vlajka | Meta | Jak uzavřít část pozice | Čárový graf | Nákupy dluhopisů | HUF | Investovat | Průmyslové komodity | BID cena | Patřičná volatilita | Ekonomika je dobrá | Klesající klín | EXY | Oblast rezistence | Struktura ceny | Výsledková zpráva | Obchodování CFD akcií | Evaluace | Hurikán Irma | EL.US | eTrader | Fenomén | Fáze evaluace | XRP | Fungování trhů | Index Standard and Poor's 500 | Analýza transakcí | ASK cena | CANADA TSX | Ruský rubl | Čas růstu | OHLC | Deflace | Combo Pattern | Kristalina Georgievová | Disciplinovaný trader | Obchodní ředitel XTB | Býčí pattern | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Fáze distribuční | TLTRO III | Zemědělské komodity | Buy obchody | Platidlo | Turecká lira | Momentum trhu | N. N. Taleb | Obchodování spreadů | Vývoj měnového páru NZD/CHF | Exotické měnové páry | Investiční banka | Chování velkých hráčů | TIM | Prezident | Occidental Petroleum | Hlavní indexy | PLTR | Chránit ekonomiku | Zhodnocení měny | Silný dolar | Obchodni metody | Praha | Rosenblatt Securities | Berkshire Hathaway | Alfa Bank | Break/Even (B/E) | ETF na bitcoiny | IOT | Počet obchodních příležitostí | Konzistentní zisky | Rostoucí trendové čáry | IUES.UK | Investiční centrum | Objem | Market Order | Otestování rezistence | Warren Buffett | Online kurz | Potvrzení signálu | Technická analýza akcií Blue Owl Capital | Trading Room Plus | Západní společnosti | Kombinovaná strategie | Make money | Strategie online | DIA.US | Nordea | Běžné spotřební zboží | Statistická arbitráž | Index cen domů | Oficiální úroková sazba | François Villeroy de Galhau | Factoring | Sloučení | Kryptoměnové burzy | Americké ministerstvo energetiky | Klín | Netrendový trh | Výsledky | EOS | VPN | Marek Vaňha | Support a rezistence | WHEAT | BNTX | Proobchodování | Generace investorů | Fundamentální zprávy | Swingový obchod | Tisková konference Bank of Canada | Křížení klouzavých průměrů | Britský finanční regulátor | DailyFX | Supreme Edition | Trader Zdeněk | COCOA | Inflační tlaky | Nová generace | S/R hladiny | Siemens | Minulá výkonnost | Bank of America | Robotické systémy | P/E | Zpráva | Podíl bitcoinů | Fundamentální analýza | Dobrý nápad | Petr Lajsek | Day trading | Tradingem k bohatství | Pepper Stone | Dumb money | Retracement | Vale | Velký účet | Covid | EURTRY | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Cenový index PCE | Barrick Gold | Forexo | Růst cen v eurozóně | Zůstatek | Ceny zinku | Očima tradera | OPEC+ | Program odkupu akcií | Volumes | Výhody investování do akcií | Příklad prodeje | Richard Dennis | Sebenaplňující se proroctví | Oanda | Makroekonomický výhled | Co je to CFD? | Rostoucí struktura | Pravidlo FX | Indikátor ZigZag | Inverze výnosové křivky | Shortovat | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Vladimír Holovka | Deprese | Nastavení Stop-Loss | Ratingová agentura | Hodnota RRR | Cenné papíry a burzy | Vývoj EUR/USD | USD majors | Investice do kryptoměn | Performance | ETF iShares IDUS.UK | Analytik eTrader | Ceny bavlny | Cena akcií Tesly | Shortové pozice | Trendová čára | Evropská ekonomika | NGAS | Strategie straddle | Regulátor | Banka ANZ | Spotřebitelský indikátor | Depozitní certifikáty | Státní rozpočet | Pokračovací klínová formace | Tým XTB | Status rezervní měny | Jak vstupovat do trhu | Ceny cukru | Analýza hlavních měnových párů | Ask | Warranty | Průmyslová výroba | Wunderlich Securities | AMC | Aussie | Pfizer | Formace Hammer | Výroba v eurozóně | Posílení amerického dolaru | Jobless Claims | Studie | CME FedWatch | Evropský parlament | Jednoduchost je vrcholem sofistikace | Cena eura | Průraz | Floor | Cena plynu | SP500 CFD | Deficit | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Koronavirové mutace | Take-Profit | Vstupy do pozic | Konec roku | FRA | Znalosti technické analýzy | CFDs | Program MetaTrader | Jestřábí komentáře Fedu | Investování do dividendových akcií | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | IPO akcií | Kompletní průvodce | Index výrobních cen | Real-time | Fibonacci retracement | Hypotéky | Trump | Současná situace | Školení | Důvody pro vznik gapu | Růst kapitálu | tradingeconomics.com | LEN | Přijetí | Evropa | Obchodovat CFD | Nárůst cen ropy | Česká spořitelna | Impulzivní fundament | Chamtivost | Jackson Hole | Easy language | Hlavní německý akciový index | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Exekuce obchodu | Ukrajina | Jednání FOMC | Lednový efekt | SPY5.UK | Johnson & Johnson | Vizualizace | Pohled tradera | Carry obchody | Kursy | Slabé makro | Bezpečné útočiště | Globální standardní průmyslové klasifikace | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Maloobchod | Patterny | Oslabení amerického dolaru | Earnings | Zpomalení inflace | Big Figure | Osvědčené Forex strategie | Nákupy akcií | Dnešní růst | FactSet | Silné trendy | XOP | FTSEurofirst | Pokles bitcoinu | Nové signály | Index Dow Jones Industrial Average | NYSE: SID | Křížový kurz | Blue Owl | Technické analýzy | Nastavení platformy | Euro dnes | Vstupy | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Neuspokojivé výsledky | Inflace ve Spojených státech | Inflace ve Francii | Kvantitativní zpřísňování | Sazby v Austrálii | Vysoká míra volatility | České koruny | GBPUSD | Josef Lukáč | Kladivo (Hammer) | European Energy Exchange (EEX) | Akcie Komerční banky | Business Insider | Stříbro | US dluhopisy | Trh s futures | USDCAD | Australský dolar | Americký dolarový index | Klíčové události | Konvertibilní dluhopisy | Instituce | COPPER | Sell the news | Turecko | GBPCHF | Přeprodané oblasti | Elliott Wave analýza | Bank of Japan | Schválení bitcoinových ETF | Pokles libry | Oliver Wyman | Americké objednávky | Individuální trader | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | MSFT.US | Podnikatelská důvěra | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Strategie obchodování s trendy | Price Action obchody | Bitcoin (BTC/USD) | Trend systém | Risk Reward Ratio (RRR) | LNG | Burza cenných papírů | Kurz dolaru | Býčí signál | Plnění výzvy | Dobrá data | Obchodní strategie | Americké akcie | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Status bezpečného přístavu | Silná ekonomika | Divize | Letní měsíce | Mikro loty | Scion Asset | EURCAD | Ziskové cíle | MetaTrader | Ex-dividend | Bailout | Dezinflace | Všechny indikátory | Výdělky | EURNZD | Pozitivní vliv | GBP/NZD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Korekce | Index cen výrobců | US dollar | Akcie Amazonu | Výhody obchodování CFD | Citi Group | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Barometr výkonnosti | Tradestation | Akciový výprodej | Trh | Market Makers | Obchodovat na finančních trzích | Buy Low | Komise | Tempo růstu průmyslové výroby | Vydělávání peněz | NZD/CAD | Války na Ukrajině | HDP ve Spojeném království | Výkyvy | Frankfurtský DAX | Držení obchodu | Intradenní Price Action patterny na USD/JPY | Potenciál dalšího růstu | Metoda Trend | Vyplnění GAPU | Výhody a nevýhody prodeje nakrátko | Obchodní praktiky | Akcie Civitas | Globální banky | Absence Money-Managementu | ETF S&P 500 | Trading forex | Reálná hodnota | Inverted Hammer | PLATINUM | Upozornění | Fractals | Nákup dolaru | Standard and Poor's 500 | UK FTSE 100 | Australská měna | Statistics | IUUS.UK ETF | Vývoj ekonomiky | Break rezistence | Data z USA | Index FPI | Ceny kryptoměny | Vyhlašování zpráv | WISE | Obchodování změny trendu | Regulátor FINMA | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Investování a obchodování | Výběry | Nová generace investorů | Sázení | Pokles eura | Akcie Bed Bath & Beyond | Konkurenceschopnost | Investice do indexu S&P | Zisky a ztráty | Vytvoření Pin Baru | Světová banka (SB) | USDT | Spotřebitelská inflace | Agresivní tradeři | Představitelé americké centrální banky | Lowe's | Yahoo | Zákony FOREX tradingu | Dragon | Obchodování obdélníkové formace | Tvůrce trhu | Standardní množství | Posílení dolaru | Skalpeři | xSocial | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Dlouhodobé obchodování | UBER.US | Hloubka trhu | Trading jednoduše | Obchodní systém | Rating | Agentura S&P | Nákup libry | Významné zprávy | VaR | SNB | Soustředění | Microsoft | Trh dnes | Maxim Manturov | Příležitosti | Snížení dividendy | US500 CFD | Stabilní příjmy | Trendové linie | Vlajka | Broker forex | Úrovně likvidity | Hodnota ATR | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Patria Forex | ETF na S&P 500 | Obchodní plány | Výsledky obchodního systému | Nástroj technické analýzy | Společnost Tesla | Členové Fedu | Zpráva o schválení | Commission | Koncept vlákání do pasti | Defi | Shortování | Pohyb měnových párů | Změny cen | Internetové televize | Return On Investment | Long pozice | Siemens Energy | Obchodování akcií | Speciální operace s cennými papíry | Obchodní instrument | KOREA KOSPI | Kurz dolarů | LYNX webinář | Princip obchodování carry trade | Obchodování v trendu EUR/USD | DPA | Známý investor | Exporty | Rostoucí trend | Drahé energie | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Nízká letní volatilita | Portfolio trading | Web3 | Obchodování zlata | Short obchod | Futures na DAX | Představenstvo | Makroekonomika | SELL STOP ORDER | Americká společnost | Agentura AP | Spotřební zboží | Zdeněk (Sid) | Nižší minima | Svíčkový graf | Profit Taking | Pohyb v jednom směru | Skladování komodit | Mark DOUGLAS | Klienti brokerů | Jak obchodovat Price Action | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | Dobrá strategie | FIAT | Burzovní grafy | High | Zemní plyn - Vývoj ceny | AA | Směrová tendence | Centrální banka | Close | Jak se stát prop obchodníkem | Andrew Bailey | Deutsche Börse | Poslední vývoj ceny | Životní prostředí | NZDJPY | Break of Structure | Akcie vs. dluhopisy | Závazky vůči věřitelům | Dnešní výsledky | ETF SPY5.UK | Vývoj spotřebitelské inflace | Měnové otázky | Hospodářské dopady pandemie | GERMAN DAX | LYNX | Teorie Elliott Wave | Trader René Remšík | Úrokový swap | Měnový pár USD/TRY | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Prodeje vakcín proti Covid-19 | Patrik Urban | Jádrová inflace | Brokers forex | Foreign Exchange | Akcie společnosti Visa | Majors páry | Chance | Měnový trh | Margin call | Centrum | Technická analýza akcií International Seaways | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Civitas Resources | Invest | Obchodováním s futures kontrakty | Růst v Číně | Americká automobilka Tesla | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Pokles dolaru | Zachycení dobrého trendu | SSI index | Obchodování se CFD | Akcie společnosti Philips | Odvětví v ekonomice | Oživení maďarské ekonomiky | Bankovní tituly | Steve Nison | Kanada | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Držení finančních prostředků | Ekonomický růst | Nárůst objemů | NQ100 CFD | API | Snížení odměny | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | UK FTSE 250 | Supporty a rezistence klouzavých průměrů | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Směnné kurzy ČSOB | Smart Money koncept | Spotřební sektor | Efektivnější styl obchodování | Demand | Reverzní formace 1-2-3 | Testované období | Utilities ETF S&P 500 | Škoda | Amicus Therapeutics Inc. | BoE Andrew Bailey | Forex systém | NYMEX | Luis De Guindos | Reuters | Nakupuj levně a prodávej draze | Zinek - Vývoj ceny zinku | Dílčí měny v páru | Realita flash crash pohybů | AMC Entertainment | Strong Sell | ETC | Akumulace objednávek | Vybrat zisk | Londýnská burza | Strategie pro obchodování s komoditami | Chevron | Kompozitní index | Indikátor FFcal | Penny stocks | Falešný break na ropě | Směný kurz | Indikátor Purple Levels | Caixin | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Výrobní aktivita | Fraktál | Výstupy | Tvůrce trhu (market maker) | QE | Testovací účet | Míra volatility | iShares IUUS.UK ETF | Hodnocení brokerů | Ekonomiky | Příležitost k prodeji | Rolování | Rekordní maximum | Euronext | Reverzní patterny | Libra šterlinků | Předseda | Čínský akciový index Shanghai Composite | Raghee Horner | Osobní finance | Radek Zalubil | Zavedení cenového stropu | Utahování měnové politiky | Půlení bitcoinu | Polská ekonomika | Reakce ceny | Globální akciové indexy | Deutsche Boerse | Patterny na bitcoinu | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Růstový impuls | Výnosy z investic | Sentiment investorů | Klesající trend | IUCD | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Rok 2024 | SierraChart | Nástroj IndSDL | Obchodní pásma | Vyšší časové rámce | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Inflace v květnu | GBP/CAD | Boeing | Buy pozice | iShares IUCM.UK | Silné S/R úrovně | Buy the rumor, sell the news | Kam umístit Stop Loss | Kopírování obchodů | Příkaz | Break/Even | Žádosti o podporu v USA | PROP Trading | Intradenní obchodování | Buy stock online | Obchodování a investování do akcií | ZEW | Transparentní společnosti | Sekundární trh dluhopisů | Rychlý růst | Technologické společnosti | Splnění účtu | Evropské banky | Spojené arabské emiráty | Rostoucí klín | Libra | Nenad Kerkez | Historická data | Trading range | Opatření centrálních bank | Úspěšné systémy | Ztráty peněz | CFD | Společnost AMC | Velké množství obchodů | Lukáš Němec | Indikátor Fibonacci retracement | Historické rekordy | XRP/USD | Open | Práce s grafem | Cena akcie | Ropa v Rusku | Pip kalkulačka | Strategie prop tradingu | Ztráta | MRNA.US | Estee Lauder | Psychologie tradingu | Trading Contest | Hedžovat | Analýza trhu | Otevření obchodu | Zvýšení základní sazby | Gold/Silver Ratio | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Agresivnější obchodníci | Příprava | Struktura nabídky | Čínské měny | Pohyby na trhu | Výrazný pokles libry | Řecko | Kurz EUR/CZK | Prodej na krátko | Finanční instrumenty | Dividenda | Moderna (MRNA.US) | Buy On Weakness | Obchodování s US500 | Aktuální cena | Nálada investorů | Akciový trh | FDIC | Klíčový level | Formace Fakey Pattern | Indikátor SuperTrend | Konzervativní přístup | Analýza akcií Civitas Resources | Full time | Nejlepší investice | Barometr | IUES | Drobní obchodníci | Pattern Pin Bar | Nike, Inc. | US WILSHIRE SMALL CAP | Předpovídání budoucího pohybu | Švýcarská centrální banka | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Formace dvojitý vrchol | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Plodiny | Pšenice vs. káva | Aktivita v čínském průmyslu | BSPXPL.PL | Historie účtu | CVX | Gap směrem nahoru | Akce centrálních bank | Zajímavé příležitosti | Cena | S&P 500 Stock Composite Index | Gergely Gulyás | Kryptoměna | Splynutí cenného papíru | Investiční banky | Hurikán Ida | Nastavování Stop-Lossů | Burzovně obchodované fondy (ETF) | AIGI | Bearish Engulfing | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Money-Management | BYND | Japonský HDP | Retail | Air | Akcie dnes | Káva | RRR | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Roční maximum | Insiders | Zápis z posledního zasedání Fedu | Proroctví | Ceny akcií | Rivian | Inspirace | Momentum | Pravidla dané prop firmy | Gap odtržení | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Backtestování na historických datech | Neutrální úroková sazba | Fibonacci retracement úrovně | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Exponenciální průměr | Růst dolaru | MUFG | Čínská ekonomika | Ceny | Pokles úroků | Prudký pokles | Technologie | Míra inflace ve Francii | Energetická krize | MetaTrader 5 | Finální odhad | ČNB | Finanční sektor S&P 500 | Hlavní komanditní společnosti | Dynamika trhu | Investujeme | Pablo Hernández de Cos | Agentura Bloomberg | Zlatý řez | Tipy pro obchodování | Pokles | Mobilní obchodování | Nastavení mysli | E-mini | Indikátor Half Trend | Účely spekulace | Výběr zisků | Margin | Makroekonomická situace | Rozpočtový schodek Spojených států | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Formace kladivo | Dominancia | Dolarové měnové páry | Ochranné příkazy | Makroekonomické ukazatele | Společnost Twitter | Investice do S&P 500 | Hlavní německý akciový index DAX | Americké společnosti | Potenciální zisk | Hodinky | Hedge | Cenové minimum | Poplatek | Přeprodané zóny | Rabobank | 4GLD | Mercedes | Index ISM | Výrobní sektor v USA | BofA | Nejlepší čas na investování | Zisky na forexu | Americká ekonomika | Finanční deriváty | NVDA | EURAUD | Akcie spoločnosti | Obchodník | Swingové obchodování | Pozice bitcoinu | Akcie týdne | CEF | MRNA | StopLoss | COVID-19 | Tokio | Býčí Pin Bar | Příklad trailing thresholdu | Oscilace ceny | NQ100 | Česká republika | 5G | Mother Bar | Blue-chip | ROE | Anglogold Ashanti (AU.US) | Pattern hlava ramena | Mimořádný růst | Index cen | Banka Credit Suisse | Tick | Index PX | Čínská vláda | Long příležitosti | Daně | USDPLN | Lídři | Investment Management | Pivot | Nákupy dolaru | Index FTSE MIB | Výstup z pozice | Přenos | Pravidla obchodování Alligator | Gann | Křížové měnové páry | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Energetický sektor S&P 500 | Růst cen ve Spojených státech | Ripple | FXCM | Obchodování s indexem S&P | Historické maximum | Pozitivní sentiment | Příjmy společnosti | CBOE | Intradenní Price Action patterny | Swap | Workshop | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Vlákání do pasti | Stock Composite Index | Zisky | Tržní realizace | ITALY FTSE MIB | Jak začít obchodovat S&P 500 | FCA | Algotrading | Současné ceny | Fibonacciho extension | Hang Seng | Obchodování na forex | BNP Paribas | Signature Bank | Globální ekonomika | Nálady investorů | S&P 500 CSPX.UK | Thomas Jordan | Dopady obchodní války | Situace na trhu | Summit G20 | USD/TRY | SPAD (Systém pro podporu trhu akcií a dluhopisů) | Aktuální carry trade | Globální instrument | Miliardy eur | Ziskovost | Seznam obchodníků s cennými papíry | Scaling In | Vladimír Beszédes | Euro dolar | QDVE | Dow Jones | První odhad | Intradenní Price Action patterny na zlatě | Axis | Beyond Meat (BYND.US) | Požadovaný zisk | Ratingové agentury | Manuál | Alerty | Cena zlata | Americké depozitní akcie | Profit share | HSBC | Pullback | Pip value | Zvýšení ceny | Německá ekonomika | Buying stock | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Měnové indexy | Java API | MiCA | Růst cen | Vyšší výnosy | Historické pohyby | Velký makroekonomický výhled | Obchodní situace | Bill Gross | Nomura Securities | RSI | OctaFX | Měnový kurs | Holding Porsche SE | Formace Head and Shoulders | Společnost RoboMarkets | Plnit obchodní výzvy | Asset management | Úspěšné investování | Pevné nervy | Budoucí výnosy nejsou jisté | Prezident USA | Správné myšlení | Nastavení Take Profit | Dnes na trzích | IFO index | Financování | Úroková sazba v USA | Meziroční porovnání | ČSÚ | Forexový broker | Systém obchodování | Složený úrok | IoT | Diverzifikace a portfolio trading | Renault | Adaptive Market Hypothesis | Výrobce čipů | Stres | Měnový index | Cenové formace | Americká lehká ropa | Analýza akcií International Seaways | Jarda Tupý | Arista Networks (ANET.US) | Překoupení | EURNOK | Martin Klass | Zkratky pro MetaTrader | XOP.US | Tři černé vrány | Republikáni | USDJPY | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Kotace | Long / Short | Zprávy z USA | Akcie Air France-KLM | Investiční poradenství | European Stability Mechanism | Růst spotřebitelských cen v Německu | Obchodovat S&P 500 | Rubl kurz | Stability AI Emad Mostaque | Nejlepší kurzy | Elliott Wave Teorie | Jestřáb | Parametry obchodní strategie | Line | UMA | Inverted Hammer (Obrácené kladivo) | Měnové trhy | BofA Securities | Měnový trh Forex | FT | Obchodní plán pro pár EUR/USD | SSI | Spolehlivost a důvěra | Jedno euro | Obchodování na akciových trzích | Recesia | Freedom Finance | Založení účtu | Průměrná mzda | DNO | Mali | Envelopes | Technický obchodník | Korelace měn | Renko grafy | Ostatní kryptoměny | Signály | Index CAC 40 | Poskytovatelé likvidity | Kombinovaná analýza | Automobilka Tesla | Burza a měnové trhy | Hospodářský růst | Nákup akcií po výplatě dividend | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Prezident Fedu | Nové rekordy | Posílení eura | Odhodlání | HAS | Inflace v Maďarsku | Směnárna | Jak obchodovat metodou Market Profile | WTI | Buy&Sell transakce | Otevřená pozice | Bod | Miliardy korun | Shares | Pohled na trading | Fundamentální zprávy z USA | Average true range (ATR) | RBNZ | Půl milionu za měsíc | Paládium | Dvě fáze evaluace | Protocol | Pokladniční poukázky | NYSE Euronext | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | FX market | Obchodování CFD | High frequency trading | MIB | Býčí křížení indikátoru | Americká měna | Akcie automobilky | EMU | Jak obchodovat Pin Bar | Android | Long pozice na US500 | ETF portfolia | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Americký miliardář | Použití indikátoru CCI | GlassNode | OCI | Sázet | DCF | Past na býky | Companhia Siderúrgica Nacional ADR | Cena ropy | LES | Příklad vybrání likvidity | Mood index | Nalezení obchodů | Plán na rozštěpení akcií | Liquid | Obchodování proti trendu | Forexový obchodník | Indikátor Fibonacci | Marže | Využití kapacit | Pohyby ceny | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Obilniny | Forex Factory | Poslední obchod | AOS - EA | Zlato a stříbro | Polygon | Největší světová burza | Vlajkové formace | Předběžné výsledky | Svatý grál | Masakr na trzích | Risk-Reward-Ratio | Glassnode | Ceny v range | BOOST | Home Depot (HD) | Vstup do obchodu | Technická analýza akcií | Kurz USD | Recenze | Alphabet | Struktura | Rozjetý rostoucí trend | Jednoduchá svíčková formace | Dodávky ropy | Technologický vývoj | Pokles cen akcií | Vedení společnosti | Možnosti vydělávat | Zkušenosti | Currency market | Ekosystém | Obchodovat na forexu | Etoro | Pravidla systému obchodování | Golden Cross | Brokerská společnost | Top 5 akcií | Tomáš Raputa | CIND.UK | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | Signál long | Intel | Obchodné signály | Chaotický způsob obchodování | ASX 200 | IHS Markit | Brokers Consulting | Statistiky | Peněžní zásoba | Komerční banka | GBP JPY | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Worldcoin | Intradenní trading | Cena US500 | Dluhopisové trhy | Kent | Diverzifikovat | Extension | FX | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Ben Bernanke | 2222 | Oversold | Důvěra ve vyšší ceny | Proof of Stake | Investiční banka ANZ | Referendum | Řízení obchodu | Pivot points | Indikátory | Michal Stupavský | Správné řízení rizika | RUB | Ziskový obchod | Tým RoboMarkets | Kurz | Profesionální trading | Market | Hedge fond | 256/2004 | NYSE: OBDC | Realizovat zisk | Unicredit | Popularita amerického prezidenta | Double top | Seminář | Ekonomické sympozium | Pokles výnosů | Rizika globální | UST | Vývoj svíčky | Trailing stop loss | Coinbase Global | Obchodovat s AOS | Chevron (CVX.US) | Avalanche | Ceny pšenice | Forex.com | Kvalitní korekce | OBDC | Sell Price | Čas na investování | Medvědí scénář | Indikátor ATR MTF | Makroekonomická data | Konsensus trhu | KOSPI | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | DCF model | Third Bridge | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Kypr | Zvyšování úrokových sazeb | TOP LIVE OPTION FX | Strategické investování | Obchodováním s futures | Trading analýza | Demo účty | EUR/TRY | Fibonacciho linie | Preferované akcie | Úrovně rezistence | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | LTC/USD | Poměr rizika a zisku (RRR) | Wolfstreet | Investujte | Crypto Eboy | New Hampshire | Měď | Využití analýzy | Proinflační | Turtle traders | STP | EUR/SEK | Realita flash crash | Sweet Crude Oil | Charting | Kombinace různých strategií | AUD | Příjmy z poplatků | AIGI.UK | Contract | ZINC | SGD | Binance | Exchange Traded Funds | Obchodní rozhodnutí | Obchodování měnových párů | Forex signály | Oscilátor RSI | Commodity | Gann Theory | Breakout Trader | Halliburton | Currency | Akcie Zoetis | SEC | Wegovy | Bearish | Predikce | Česká národní banka (ČNB) | Fibo | Slovensko - burza | Kurzový zisk | Intradenní analýza | Trading Expo | Pattern Inside Bar | Tržní aktuality | Investiční soutěž | ETF na bitcoin | Citigroup | Potenciální kapitálový růst | Politika centrálních bank | Tradeři | Index VIX | FX trh | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | SGD/JPY | ANET | Švýcarské franky | Obchodování v pásmu | Maďarský forint (HUF) | Nastavení grafů | EV | Vybírání likvidity | Formace vlajky | Alexander Elder | Neutrální grafické formace | Akcie Frontline | Revenues | Přístup k inflaci | Ztrátový týden | Vývoj na akciových trzích | Formace medvědí pohlcení (Engulfing) | Australský premiér | Největší zisk | Algorithmic trading | USDK | Strategie CCI | Offshore jüan | Forexový pamětník | Setkání ministrů financí eurozóny | Philip Lowe | Short obchody | Kapitalizácia | Market Maker | Intermediate | Komodity na trading | Problémy v dodavatelských řetězcích | Hodnota indexu | Obchodování reverzních patternů | 19b-4 | SOL/USD | Nárůst zisků | Jamie Dimon | Pokročilé obchodní metody | Cenové stability | Inducementy | CAD | Zasedání ECB | Credit Suisse | Portfolia | Transakční náklady | Dynamika růstu | Dynamický ekosystém | Conseq Investment Management | Investované peníze | Obchodované instrumenty | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Křížení Stochasticu | Vývoz | Index výrobní aktivity | Gap Peel | Aktivity v eurozóně | Hazardní hráč | Theresa May | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | S&P 500 Stock | Recese | Index strachu | Výzkumný institut | Naučte se obchodovat | BTCUSD | Kazuo Ueda | Funding účet v co nejkratší době | Správná diverzifikace | Záloha | Švýcarský frank | Patterny na zlatě | Báze | Signál short | Vývoj pšenice | Vzdálenosti stop-lossů | Ropa v Sýrii | Renminbi | Analýza BTC | Analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Money management (MM) | WTI Crude Oil | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Blokové obchody | Strategie Alligator | Sněmovna reprezentantů | Sběrný agent | Odhadnutí trendu | Výhled na rok | Equity křivky | Společnost IHS Markit | Order board | Začít investovat | Burzovní indexy | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Risk-Reward poměr (RRR) | Seasonax.com | Supremacy strategie | Guvernér BoE | Investování do akcií | Expert Advisors | Kurz libra | Růstový trend | Bookbuilding (IPO) | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Americké burzy | Formace praporek | Americké ekonomiky | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Výdaje | US dolar | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Nejnovější statistické údaje | Renko graf | ETN | Balance | Matěj Široký | Negativní nálada | Transparentní | Kurz eura | Jak obchodovat s Purple Levels | Zítřejší cenové pohyby | Cap | Údaje z USA | KBC | Tomáš Rozehnal | Centrální banka USA | Investopedia | Vystoupení z EU | Ekonomické analýzy | Nikkei225 | Oscilátor Marlin | Skalping Forex strategie | Nálada na trhu | Ceny energií | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Šéfka ECB | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Význam chytrých peněz | Ceny potravin | Obrat trendu | Vývoj ceny platiny | Biliony USD | Securities and Exchange Commission (SEC) | Přebytek bilance | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Měnový kurz | Základní sazby | Křížové měny | Polská centrální banka (NBP) | Japonský premiér | Úspěchy | Obchodní náklady | Kiwi | Falešné Forex signály | Buy the dip | MQL4 | Swingové maximum | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | CySEC | Multi-Asset obchodování | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Vyznačené supporty | Indikátor Fractals | Roční sezónnost AMZN | Obchody XTB | Svíčkové formace | Technologický sektor | Signál ke vstupu | Contracts for difference | Komunita | Henry Hub | Výrazný pohyb | Moje obchodování | Blockchain | Agentura Fitch | Sell Stop | Názor předních tuzemských traderů | Předpovědi | Příklad ztrátového short obchodu | Křížení oscilátoru Stochastic | Bondy | Bezindikátorové strategie | Zig Zag | Formace Hammer (kladivo) | Mince | Martingale | Challenge | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Inverzní výnosová křivka | Světové ekonomiky | Ceny plynu | IUCD.UK | Úspěšné obchody | Benzín | Dnešní úrokové sazby | Swingové obchodování bitcoinu | Channel | Swiss forex | Burzovní výbory | Trend | Discounted cash flow | Hospodářské oživení | EUR/NZD | Akcie a ETF | TRIP | Moodix | Dna | Volume | Dow Jones Industrial | OXY | ETF roku 2020 | Boston eFX | Ideální Price Action | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Příležitosti na exotických měnách | Silné euro | Ceny platiny | Důležité informace | Vantage FX | Analýza měnových párů | USOil | Splnění výzvy | Vstoupit do obchodu | Vstup na trh | Chamtivost a strach | Časový rámec | Míra inflace | Fundamentální data | Rollover | Japonská ekonomika | Fraktál indikátor | Energetika | Manufacturing | Inflace v Německu | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Michala Moravcová | Hezké zisky | Soukromý sektor | MAN | CNN | USD/RUB | Řízení pozic | Obchodování s patterny | Zlato (XAU/USD) | Zajištění (hedging) | Velmi volatilní | Stop Out | Spotify | Rubl dolar | Objem objednávek | Zlaťáky | Nařízení | HDP Francie | JAPAN NIKKEI 225 | Piper Jaffray | Platforma | Horizontální linie | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | BTC | Fed index | Indexy | Citi | Altcoiny | Sezónnost finančních trhů | Price Action obchodní příležitosti | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | SL (stop-loss) | Obchodní systém CCI a EMA | Tipy pro začátečníky | Odborníci | Úvěr | Severomořská ropa Brent | ATR MTF | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Hurikány | Mezinárodní měnový fond | Gold | Směnný kurz ČNB | Guvernér centrální banky | Falešný signál | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Roadshow | Bolest | Očekávané výsledky | Ben Broadbent | Market Profile | Letní volatilita | CFMS | Měření fundamentu | Instrument EURUSD | Evropský statistický úřad | Ruleta | Tempo růstu | Marže společností | Bavlna - Vývoj ceny | Podnikatel | Fond Pimco | Zisk na akcii (EPS) | Bankovnictví | Evergrande Group | Momentální trend | Aktivita na akciovém trhu | Nakupuj levně | Čas růstu GBP/USD | USD index | Asijské obchodování | Francouzská ekonomika | Brazílie | Specifický typ tradingu | Držení short pozice | CSPX.UK | Finanční situace | Break-Even | ARM | Index spotřebitelských cen | Biliony | Divergence | Bankovní index | Trend is your friend | XTB Live Trading | Bilion dolarů | AAPL | ETF | SuperTrend | Řídit riziko | Použití FFcal | Akcie klesají | Akciové trhy | PAMM | Zkušení investoři | Value Gap | Hlavní evropské indexy | Kurz libry | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Forexový trader | Větší zisky | Obchodování Alligator | Ekonomika Evropské unie | MACD histogram | Myšlenka | Seznam měn | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Varování | Umění | Síla měn | ECB Christine Lagardeová | Snížení volatility | Metody Simple | Obchodní aktivity | Zisk pro první fázi | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Spojení | Bankovní společnosti | Long | Rally | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Obchodování likvidita | Recese v USA | Klíčový support | Parametry obchodu | Flash news | Bear | Překříží Stochastic | FX Empire | LEANHOGS | USDC | Svíčková formace Engulfing | Intesa Sanpaolo | Úspěšná obchodní strategie | Pokles inflace | Aktiva | Indikátor MACD | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Price Action patterny na bitcoinu | Nikl - Vývoj ceny niklu | Obdélníkové formace | Předpovídání budoucího pohybu trhu | Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | Velikosti pozic | Intuice | Křížový kurz (Cross Rate) | AUDNZD | Indexy na Wall Street | Offshore renminbi (CNH) | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Konfluenční zóna | Okénko trhu | Sucha | Švýcarská banka UBS | Řízení pozice | Business | GBPJPY | Spotová FX | Evropští investoři | Otevření a uzavření obchodu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | Obchodovat Price Action | LYNX WhatsApp | Sell trade | Čínský yuan kurz | Poptávka po bezpečném přístavu | Bankovní doporučení | Růst cen akcií | Akumulace | Tempo růstu americké ekonomiky | Základní úrok | Pokles cen | Obchodní příkazy | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Relative Strength Index (RSI) | Konzervativní obchodníci | Cena digitální měny | Čínská centrální banka | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | DAX trading | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | Společnost Disney | SP500 | Začít obchodovat | Sezónnosti měnového páru | Zkušený trader | S&P 500 (US500) | Situace na EUR/USD | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Finanční regulátor | MXN | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Program kvantitativního uvolňování | Splnit výzvu pomocí fundamentu | Vývoj kurzu | Bonusy | ETH/USD | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Long signál na akcie | RSI/PA (W1, D1) trend system | Zdravotnictví | MSCI World Index | Breakouty | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Kolísání ceny | Jaroo strategie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Časový úsek | Swingový obchodník | Sentix | Obchodování se zemědělskými komoditami | Poměr rizika a výnosu | Začátek ETF | Německý statistický úřad | Svíčkové grafy (Candlesticks) | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Pochybnosti | Intradenní trader | Danske Bank | Kulaté číslo | Obchodování s opcemi | Schodek zahraničního obchodu | Německé společnosti | DAX scalpingová strategie | Mini loty | Stratég | Turtle Trading | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Vlnová analýza | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Trading strategie | Vývoj ceny hliníku | Řetězce | Automatizace | Graf svíčkový | Zotavení | Sentiment | Zrychlení inflace | Order | Dokonalé Pin Bary | Kurzové riziko | Princip obchodování | Investovat do ETF | Analytický servis | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Trend strategie | Banka Barclays | Commodity futures | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Formace 1-2-3 | Francouzské akcie | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Tick grafy | Ben Laidler | Komunikace | Formace kladivo (Hammer) | Backwardation | GOLDBIZ TRADE | Obranné příkazy | Burza Binance | Stop-Lossy | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Tier 1 | EURO INDEX | Yahoo Finance | MAM | Úrokové sazby | ECOFIN | BHP | Dodržování pravidel | Poplatky | Nike | Index DJIA | Forint | GDP | Cenové maximum | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Politické události | Tick data na testování | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Aplikování Fibonacciho | JPY EUR | Pokročilé obchodování | Německé akcie | Zasedání FED | Situace kryptoměn | Double bottom | Japonský akciový index | Puma | Objemy obchodů | LTRO | Typ tradingu | Extrémní propady cen | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | BCS | Medvědí křížení Stochasticu | Setkání zemí OPEC | Dnešní údaje | Zdraví ekonomiky | Změny tržního sentimentu | Investování do ETF | ISLN | SaxoTrader | Prodávej draze | Optimismus investorů | EURHUF | Nálada | Indie | Nákupy | ForexFactory | LTC | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Obchodování s metodou Simple | Vnímání | FinWin | Vliv na trh | Hrubá marže | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Straddle | Plánované obchody pro EUR/USD | Výprodej akcií | Ekonomika | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Čistá úroková marže | Internetová bublina | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Obchodování trendové strategie | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | DIESEL | Obchodování s cizími měnami | Poptávka po americkém dolaru | Petr Mašláň | Akcie Coinbase | ECN účet | Internetová společnost | Buy | Nové kryptoměny | Psychologie trhu | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Míra inflace v eurozóně | Rozložení obchodů | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Obchodování s futures | Prolomení supportu | Ceny zlata | Politici | Výhled | Zářijový efekt | Timeframe | Automatické obchodní strategie | Prodejní cena | ESM | Tři černé vrány (Three Black Crows) | Degiro zkušenosti | Zerohedge | Ruský rubl kurz | Mozek | Obchodování měn | Strategie Supremacy | Americký akciový index | Auta | Americké ministerstvo | Short sell pozice | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Akciový index DAX | Obchodní myšlenky | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Zápis Fedu | Economist | Indikátor Ichimoku | Způsob obchodování v trendu | Tipy na obchodování zlata | Vysoké ocenění | Reálný obchodní účet | Možnost vydělávat na propadu ceny | Carry trade příležitosti | NAGA | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | All Time High | Sympozium v Jackson Hole | Index Hang Seng | Trendové čáry | Scalping | Trading strategy | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Technical analysis | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Profitabilní výsledky | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | 100 SMA | Multitimeframe obchodování | PacWest | Cenové rozpětí | Expanze | Full-time trader | X-Trade Brokers | UNI/USD | eBook | Freeport McMoran | Insider | Největší ekonomika | Ceny kávy | Aktuální rezistence | NYSE: FRO | General Motors | Trhy | Dlouhodobý trend | Fondy | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | German DAX | Jak obchodovat likviditu | DJI30 CFD | Výroba v Německu | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Historické pohyby cen | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | Financial Times | MTF | PMI za leden | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Kurz EUR | Ziskové obchodování | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Česká národní banka | Jednoduché systémy | Nákup bitcoinu | Spread | Velkoobchodní cena plynu | Skalpování | Večerní hvězda (Evening Star) | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Quantum Accruefx | Výnosy 10letých dluhopisů | Vývoj ropy WTI | Býčí křížení Stochasticu | New York | Riziko korekce | Volby | St. Louis | MSFT | Retail Investor | Swing | Čistá ztráta | Akcie BioNTec (BNTX) | Krize | Exponenciální klouzavý průměr | Optimistický výhled | Optimalizace | Pokles ceny akcií | FAST | Stabilita | Zvýšení úroků | Investing | NZD/CHF | Euro včera | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | ADA | Point and Figure | Pasiva | USD/MXN | Zpřesněná data | Risk Off | Intervence na forexovém trhu | Joe DiNapoli | AOS | Exotické měny | EURCHF | G20 | Scalpingová strategie | Currencies | Norská centrální banka | Informace z trhu | Index WPI | Pokles poptávky | Rekordní schodek | Volatilita na měnovém páru | Teroristický útok | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Těžby bitcoinů | Obchodník s cennými papíry | Zlepšení nálady | Napadení Ukrajiny | Ztrátový měsíc | Jakub Kraľovanský | NFT | Zlatý kříž | Meziroční míra inflace v eurozóně | APEC | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | Vstup long | Míra inflace v dubnu | Finanční specialisté | Základní úrokové sazby | IndSDL | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity - časté otázky | FFcal | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Nabídka a poptávka | Indikátor CCI | ZTS | Konsolidace | Obchodní tipy pro zlato | Výplata | Vývoj ceny ropy | Ichimoku trend systém | Boj proti inflaci | Investování v praxi | Trend Swing | Šance na úspěch | Mezibankovní | Bonus bez nutnosti vkladu | Obchodování korekce trendu | Graf indexu | Prodej EUR | Ředitelka | Úroková sazba | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Průraz supportu | Velmi nízká volatilita | Oddělení Research | Rychlejší růst inflace | Devizové rezervy | Měny emerging markets | Investiční tituly | Výhody obchodování CFD akcií | Burza | Čistá marže | Semináře | Three Black Crows | Ekonomický kalendář | ANZ (Australia and New Zealand Banking Group) | EUR/CHF | Jisté pokračování trendu | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Ekonomické prognózy | Americká inflace | Rozvoj | Klouzavé průměry | RBA | Výprodeje | Reinvestice | OIL.WTI | Ukázka straddle strategie | Derivát | Obchodování s CFD | Uzavření obchodu | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Sazby | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Dlouhá pozice | European Central Bank | Intradenní obchodování zlata | Zajímavé pohyby | Transakce | Volatility trhu | Jak funguje screening akcií | Slabší dolar | Cena transakce | Hodinový graf | Měny | Investování do komodit | Růst podnikatelské aktivity | Hladiny supportu | Prodeje | Nerealizovaný zisk | Šance na pokles | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Historie | Renko strategie | SPS | Přístup k měnové politice | Sell the rally | Co je exekuce | Top 5 akcií roku | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Glencore | Irsko | EUR JPY | Butterfly | Long position | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Trade Brokers | Instant Trading EU | Podkladové aktivum | Pasivní příjem | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Live obchodování | Prezidenti a premiéři | Inflace v březnu | Dan Legg | ANET.US | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Potvrzení vstupu | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | USDX | Master Candle | UNA | Cykličnost | Dividendy | Měna | Splnit výzvu pomocí AOS | Kdy vstoupit do obchodu | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Nejoblíbenější měnové páry | Supporty a rezistence (S/R úrovně) | Silný pokles | Co je forex trading | Pohled na trh | Internet of Things | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Futures trading | Velké změny | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Trader Jan | Patria Direct | Pozice dolaru | Australská ekonomika | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Obchodovat pomocí Price Action | Přední investiční banka | Snap | USD | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Bullish | SPAIN IBEX | W1 | Miliardy dolarů | Ekonomická a politická situace v Itálii | Inside | Sója - Vývoj ceny sóji | Návratnost | Finanční trh | MetaTrader4 | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | Algoritmické obchodování | Nový trend | Snižování nákladů | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Rozhodnutí centrální banky | Půlení | Produktivita práce | Prezident Evropské centrální banky | Risk On | Trailing threshold | Překoupené oblasti | Čekající pokyny | VIP seminář | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Prop firmy | Huw Pill | Limitní příkazy | Trading Coach | Automatický obchodní systém | Jiří Makovský | Formace medvědí pohlcení | Carry trades | Krypto zpravodajství | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Co je to forex | Směr daného fundamentu | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | US S&P 500 | Velké peníze na komoditách | BUY STOP ORDER | ABN Amro | Britský vývojář čipů | Pravděpodobnost recese | Krypto propad | EIA | Stop order | ČTK | Nízké obchodní náklady | Platformy | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | DCA | Situace na americkém trhu práce | Denní graf měnového páru | Iracionální | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Nižší maxima | Obchodní den | Domácí měny | Makroekonomické události | Forex dealer | Zkušenost | Breakout systémy | Pakt stability | USD GBP | Míra inflace v Británii | Instaforex brokers | Signál | Výrazný zisk | Stimuly | S/R zóny | CMC | Vyjádření rizika | Dnešní obchodování | Měny rozvíjejících se trhů | ISLN.UK | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Development | Nejvolatilnější | Vývoj cen akcií | FX Street | EPS | Rotace | Identifikace grafických formací | České sazby | ADP | Typ obchodování | Square | Rychlý zisk | Biliony dolarů | Číst grafy | Vášeň | Povětrnostní podmínky | Short squeeze | Short signál | Rozdílové smlouvy | Ropy | C.US | Úspěšné obchodování | Alan Kooper | Lehman Brothers | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Singapur | Wendy’s (WEN.US) | Kritéria pro firmy | Obiloviny | Forex trader | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Silný trend | SXEPEX.UK | Společnost | TradeWars | Apple (AAPL.US) | Investování na kapitálových trzích | Rezervní měny | Časové období | Změny úrokových sazeb | Dvojité dno | Investiční tipy | PIVX | ZEW index ekonomického sentimentu | Obratový klín | Trading na forexu | PinBar | Reakumulace | Nákupní signál | Sázky | Zpráva amerického ministerstva práce | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Odhad letošního růstu | Obchodujte | Ocenění akcií | SWISS SMI | Disclaimer | Obchodované fondy | Colt | Zvýšení volatility | Cukr - Vývoj ceny | Předsevzetí | Historicky nejnižší | Ztráty | Swiss National Bank | Thomas Barkin | Retailoví investoři | Tržní pohyb | Britská libra nákup | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Price Action trader | Fibo retracement | BMW | Cena akcií | Wise | Představenstvo společnosti | Volatilita trhů | Mark Carney | Sezónnost americký akciový trh | Non-Farm Payrolls | Výběrová kritéria | ASX | Objem nákupů | ETF Industrial Metals | Programování AOS | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Zemědělství | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Britská libra kurz | SUGAR | D1 | Země OPEC | Ropný trh | Členové VIP zóny | Vstup do SHORT pozice | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Britské měny | Eura | Tisková konference | AAPL.US | Short Term | Klon regulované firmy | Obchodní signál | Inflační cíl | Udržení ceny v range | Bankovní systém | Organizace | Trader Lubomír | Banky | Obchod na EUR/USD | Obilí | Jak falešný break rozpoznat | CBI | Gap | Použití Price Action | Ken Veksler | Leverage | VIX | Live Trading webináře | Zlotý | Růst | Terra | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Vývojář čipů Arm | Juniorská škola tradingu | Polská centrální banka | CAD AUD | Programování v MQL | Ředitel XTB | Energetické komodity | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Standard and Poor's | Pohyby cen | SOYBEAN | Obratová formace | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Volvo | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Zajištění | Objem prostředků | Levels | Administrativa | Typická cena | Zasedání britské centrální banky | Internetové bubliny | L.F. Investment Limited | BOSSA | Snížení inflace | Zasedání MMF | FX příležitosti | Overweight | Kagi chart | Index | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Pipy | Komoditní | Cenový index | Hlavní americké indexy | Obchodujeme komodity | RRR (risk reward ratio) | Obchodování CFD/futures | MiFID II | Token | Sealed Air | Fundament | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Cenová akce | Nastavení Fractals indikátoru | Výrobce elektromobilů | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Jižní Korea | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Farmaceutická společnost | Medvědí trend | Engulfing | Nová sazba | Zadání čekajících pokynů | Americký technologický sektor | Index STOXX Europe 600 | Obchodovat S&P 500 (US500) | Bohumil Trampota | Zastavení ztrát | Potenciální ztráty | Obchodní nastavení | Burze | Notifikace | Křížové kurzy | Zdeněk - SID | Histogram | Euroval | Kč/USD | Jestřábí komentáře | Seance v USA | Trh s nemovitostmi | Protistrana | IUCM.UK | Medvědí Outside Bar | Trendová obchodní příležitost | VIP zóna | Upravený zisk | Britský akciový index FTSE 100 | Reverzní svíčkové formace | Rozštěpení akcií | AUD NZD | Vývoj ceny zemního plynu | Objem 1 lotu | Přehled otevřených obchodů | XTB.cz | Posilování koruny | Ekonom Evropské centrální banky | Tržní hodnota | Americká vláda | Technická analýza | Akcie Evropa | Americká sněmovna reprezentantů | Deficit zahraničního obchodu | GBP/JPY | Tiff Macklem | Occidental | Trh Forex | Bydlení | Svíčkový pattern | Petr Plecháč | Dovoz | Price Value Gap | TradeCZ | Statutární orgány | Higher Low | Vývoj ceny ropy Brent | Prodávat akcie | Banka Goldman Sachs | TerraUSD | Obchodování průrazů | Akcie spoločnosti Wendy’s | eFXnews | S&P 500 ETF iShares | Plány | Přebytek běžného účtu | Americká ropa WTI | Podmínky na trhu | Inside Bar | Produkce ropy | Aktuální informace | Dollar Index | Nastavení indikátorů | Strategie forex | Dosažení zisku | Plus 500 | EURUSD | Index volatility CBOE | Resistence | Ekonomické indikátory | Zisk | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Globální krize | Pattern vigo | CIB Research | Forexové carry trades | Volatilní cenové pohyby | Inflace v eurozóně v červnu | Bank of England | Fibonaci | Dollar-Cost Averaging | FX Concepts | BP (BP.UK) | DGI | FIMS | Prosincová sezónnost | Maďarsko | Teorie černé labutě | Ruský prezident | AUD/USD | Vývoj ceny pšenice | Ceny BTC | Obchodní software | Trading Room | Vzdělávat se | Elliott Wave predikce | VIG | Trendový indikátor | Více peněz | Cenový skok | Trader René | Kurzovní lístek | Rozhodování o obchodování | USD JPY | Alokace aktiv | Sociální sítě | Patria Online | Spekulovat | Americké depozitní certifikáty | Makléři | Danske Research | Schválení spotového ETF na bitcoiny | CFD kontrakty | Zúžení úrokového diferenciálu | Obchodník na finančních trzích | René Remšík | Swapové body | Čínský jüan kurz | Advanced Micro Devices | Objemy dané měny | Zajímavé zisky | Investiční | Joe Biden | Cenové úrovně | Pattern Butterfly | BRKA.US | Průmyslová výroba v Evropské unii | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Vývoj ropy | FRANCE CAC-40 | Bull, Bullish | NFP | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Pěkný zisk | 4GLD.DE | Handelsblatt | Praktická ukázka | Freedom Finance Europe | TradingView | Federální rezervní systém (FED) | Analýza akcií | Admirals | ETF portfolio | Začátek nového trendu | Bitcoin analýza | SIX | Akcie společnosti Intel | HFT | Unie | Zasedání Evropské centrální banky | Analytička | Nasdaq Composite | Exxon Mobil (XOM.US) | Reálné obchody | Dnešní zprávy | Výpadky proudu | Investoři na akciovém trhu | Inside Bar strategie | Silná data | Akcie Companhia Siderúrgica Nacional | První obchody | Záchranný fond | Výzkumy | Commodity index | Posílení | Pracovní místa | Křiž smrti | Aktuální kurzy | Nikkei | Market Makeři | Forex příležitosti | USD EUR | Obchodování Pin Barů | Konvergence | Cestování do zahraničí | Makroekonomický výhled pro rok 2024 | Hospodářská data | Doji | Free float | US NASDAQ COMPOSITE | Posilování amerického dolaru | Dot plot | Dlouhodobější trend | Obchodní signály | Penzijní fondy | Na burze | CISCO | Čínské úřady | Bed Bath & Beyond | Obchodování na komoditním trhu | Vzdělání | Progres | MACD revers systém | Risk-Reward-Ratio (RRR) | PMI ze sektoru služeb | John NOWAK | Rekordní maxima | Cestování | Pravidla strategie | Norsko | Americká centrální banka | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodní napětí | Krátká pozice | Společnost Nvidia | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Vklady | Dluhopisy s vysokým výnosem | Průmyslová výroba v Německu | OD7F.DE | Snížit riziko | Kukuřice - Vývoj ceny | Zaznamenání obchodu | Tiskové agentury | Částečné riziko | Obchodování Price Action | Čekající příkazy | ČSOB | Christine Lagardeová | Béžová kniha | Směnné kurzy měn | Institut Ifo | CZK | Sell Limit | Tesla Elon Musk | Měnový pár USD/CNY | Dubnový vývoj | Michele Bullock | Quantum | Využití dlouhodobých trendů | Buying stocks | Nejdůležitější události | Vysoké sazby | Screening akcií | Americký prezident | Komoditní sektor | Trh s komoditami | Falešné proražení | Investiční doporučení | Hammer (kladivo) | HDP v USA | Akcie společnosti Moderna | Fotky z Dubaje | Obrovský potenciál | Swingové obchodování zlata | Supply a demand | Forex EUR/USD | Výkon | Obchodování na finančních trzích | Způsoby otevření obchodu | Úrok | Portfolio | Společnosti v indexu | Možný scénář | NFP report | Commodity Channel Index | Bilance | Air France-KLM | Francie | Sell-Stop pokyn | Býčí sentiment | Akciové indexy | Vybírání zisků | Elon Musk | Investing.com | Investiční riziko | Myšlení | Parabolic SAR | Předpovědi analytiků | B/E | Vylepšení strategie | Royal Dutch Shell | Zprávy o nezaměstnanosti | Breakoutové strategie | Německá bankovní společnost | Nigérie | Eurostat | NICKEL | Rekordní minima | Události tohoto týdne | Obchodní plán | Coca-Cola | Vyšší zhodnocení | Meziroční porovnání vývoje | Měď - Vývoj ceny | Bitcoin Trust | Statistický úřad Eurostat | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Patrik Polák | Jaroslav Brychta | Globální ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Obchodovanie | Lepší výsledky | Finanční instituce | Americký index | Pákový efekt | Britský premiér | Akciový index S&P 500 | Bulish Engulfing | Prémie | Formace hlava a ramena | CAC 40 | Spotřebitelská nálada v Německu | Inflace v Británii | Dlouhodobé investování | Co je pákový efekt | Vývoj indexu volatility VIX | Western Aliance | Poradenství | Otevření buy pozice | Bollinger Band Width | Carry trading | Obchodní platforma MetaTrader | Růst inflace | Tržní kapitalizace | NASDAQ 100 | Prolomení lokálního supportu | Přeprodaný trh | Inside Bary | Commodity futures trading | Strategie Jarroo | NAGA Markets | Inflace | Směnné kurzy | Ceny ropy | USD/HUF | Supporty a rezistence | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Institucionální objednávky | Moderna | Měnový pár EUR/GBP | Americké centrální banky | Analytické služby | Jak se stát lepším investorem | Co je to gap | Tržní podíl | Death cross | Šéf švýcarské centrální banky | Ekonomický vývoj | Trading strategie Alligator | Páka | Světové burzy | Analýza páru EUR/USD | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Ocel | AMC.US | Dlouhodobé pozice | Údaje ISM | Obratové grafické formace | Česká měna | Easing | Buy order | Jsou komodity dobrou investicí? | Typ obchodu | Poptávky po dolaru | West Texas Intermediate (WTI) | Mary Dalyová | US500 | Korekční pohyb | Průzkum | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Breakout strategie | Bloomberg | IEA | Příklad úspěšného short obchodu | Software Pin Bar | TRY | Index amerického dolaru | GAAP | Nabídka | Využití indikátoru Envelopes | Forex Pro | Koupit akcie | Management | Výnos účtu | Amicus Therapeutics | Silicon Valley Bank (SVB) | EUR/PLN | Strategie pro binární opce | Psychika | Ford Motor | Firmy | Udržitelnost | Zdravotní péče | Teamfxtrading.co.uk | Hlavní měnové páry | Ideální čas | Hanging Man (Oběšenec) | EUR/AUD | Reakce trhů | Majitel | Realita nečekaných pohybů | Tokeny | Barel ropy WTI | Vysoký přebytek | EURCZK | Zahraniční obchod | Index US100 | Obchodní příležitost | Britská libra bankovky | Fiskální rok | Indikátor Renko | Oslabování dolaru | Forex seminář | Medvědí divergence | Investiční horizont | Konzistence | Index STOXX Europe | Janet Yellenová | Nástroj | Hrubý domácí produkt (HDP) | Spike | Jerome Powell | EUR/GBP | Dow Jones index | Jak dopadne letošní rok | Forexová strategie | NGAS.UK | Pandemie nemoci COVID-19 | Představitelé Fedu | Akcie čínských realitních firem | JOLTS | Prodej | Colt CZ | Inducement | Akcie společnosti International Seaways | Automobilka | Výhled vývoje ekonomiky | UBS | NASDAQ: FOLD | Bund | WGC | Trading | ETF (Exchange Traded Funds) | Americké vlády | Využití více časových rámců | Americké statistiky | Hra o pravděpodobnosti | Otevření sell pozice | Zasedání Fedu | Live účet | Křížení indikátoru Stochastic | RoboMarkets | iShares IUES.UK | Ondřej Hartman | Neutrální svíčkové patterny | Hlavní pravidla | Hypotéza | JPM.US | Vznik gapu | XAU/USD | Tržní podmínky | CZ | Neutrální výhled | Další růst | Dobré výsledky | ADR | S/R zóna | GBP | Prezidentka ECB | Technický signál | Zprávy euro | USD/JPY | FTSEurofirst 300 | S&P Global | Trojúhelníkové formace | Akcie v Asii | Evropská unie | HDP Německa | Vývoj akcií | Natural Gas | Nasdaq | Obchodní týden | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Admiral Markets | Sázka | Dolary | Dlouhodobé rezistence | Equity křivka | Propad | Alert | Spekulant | Federální rezervní systém | Pandemie COVID | Vliv na ceny | BREAKING | Třída aktiv | Bilion | Oscilátor | Rozhodný den | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny stříbra | Úspěšný obchod | Reakce trhu | Velikost Take Profit | Týdenní shrnutí | Pokračování trendu | Zprávy | Ministerstvo obchodu | Guvernér francouzské centrální banky | Guru | Nadšení | Halifax | Náklady na těžbu | CCI | Obchod s trendem | Nejznámější kryptoměny | Murray | Kurz EUR/USD | Poměr rizika a zisku | News trading | Rozdílové smlouvy (CFD) | Správa otevřených pozic | Finanční nástroje | Nový rekord | Výkonnosti amerického akciového trhu | Prezident Federální rezervní banky | Burza zlata | iShares Physical Silver | Společnost S&P Global | Averze k riziku | PLTR.US | Vývoj ceny bitcoinu | Ceny Bitcoinu | Co je Renko graf? | Britský statistický úřad | Postavení na trhu | Silný růst | Směnný kurz libra | Investování do různých komodit | FFcal při obchodování | Boris Johnson | Price Action patterny na EUR/USD | Celkový trend | China Evergrande | Obdélníkové grafické formace | Evropské akcie | Ministerstvo energetiky | Upgrade | Kathy Lien | OECD | Růstový potenciál | Terminál | Spotřebitelské ceny v Británii | Síly dílčí měny | Commodity Futures Trading Commission | Komodity na trading platformě | Index Nikkei | Buy stock | Strategie binární opce | Veřejně nedostupné informace | Obchodování odrazů od S/R úrovní | Cenový pattern | Proražení parity | Free cash flow | Kupující | Mitsubishi UFJ Financial Group | Mutace delta | Americké ministerstvo obchodu | Nejlepší forex stránka | Vyhlídky | Papertrading | Předpověď | Tržní ceny | NATO | West Texas Intermediate | Cena ropy brent | Standard Deviation | Vývoj ceny kakaa | Joachim Nagel | Ukázka straddle | Hong Kong | Cena akcií společnosti | Snižování cen | PEG | Pokles tržeb | Algoritmus obchodování | Odvaha | Míra | Měnový pár | Trigger | Krypto komunita | Omezení pákového efektu | Rada guvernérů | Používat Price Action | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | US NOTES | Budoucnost | Obchodování kryptoměn | RH.US | Sezónnost AMZN | Trojité dno | TopForex | RIO.UK | Hedgeové fondy | Hodnota měny | Buffett | Money management | Řecká krize | Digitální měny | Expirace opce | Sezónnosti při investování | Platina - Vývoj ceny platiny | Nestabilita ekonomiky | Důvěra investorů | Tlak medvědů | Akcie CFMS | Obchodní války | SPOT.US | Raphael Bostic | Vstup short | Investice do indexu S&P 500 | Obchodování na burze | Zasedání Bank of Canada | Forexoví tradeři | Koruna | Cukr | ex | Shell | Společnost BlackRock | Jednoduché tipy pro začátečníky | Alibaba | JDE | Komoditní měny | Ropa WTI - Vývoj ceny | Finanční služby | Finanční výsledky | Výrazný pokles | Polský zlotý | HighSky | MEGA CRYPTO EXCHANGE | Martin Pring | Vývoj ceny v grafu | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Denní minima | Americký výrobce | Propady cen amerických akcií | Převodník měn | Meta Platforms | Automobilky | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Buy & sell transakce | Commitment of Traders | Opatření | CIBC World Markets | Degiro | Konfluenční zóny | Backtest | Swingtrading | Akcie | Opce | Onemocnění | Praktické okénko | Odvětví | Koronavirus | DJIA | Nerozhodnost trhu | DMA | Swingoví obchodníci | S&P/ASX 200 | OTC Bulletin Board | ForexLive | Moje obchody | Obchodování odrazu | Sazby ČNB | Ovlivňování | Visa | USD graf | Klesající praporek | Cena indexu S&P 500 | AOS cizí osoby | Pokračující pokles | Kryptoměny bitcoin | Řízení rizika | Údaje | Tomáš Vobořil | Skalping Forex | Nižší low | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Kurzovní lístek směnárny | Vysoký výnos | HDP eurozóny | Velikost obchodu | Výkonnost | Oslabení měny | xStation | Jarroo | Asie | Scaling Out | Pandemie koronaviru | Směnárny | Snížení poptávky | Hospodářský růst v eurozóně | Finanční krize | Pokračování rostoucího trendu | Hospodářský pokles | Poměr Gold/Silver | EUR/NOK | Výsledky průzkumu | GBP/AUD | Státní svátek | Leva | Přeprodání | Exxon Mobil | Link | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Očekávání analytiků | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Pasivní investice | Makro data | Hlavní akciové indexy | Druhá vlna | Apple | Nomura | Michelle Bowmanová | Bid Ask | Bitcoin | WEN | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Intradenní obchody | iShares Commodity Diversified Swap | Navigátor | Nejbližší support | ForexFactory.com | Chování obchodníků | Instrument | CAD/JPY | Snižování sazeb | Zastavení šíření viru | Tempo růstu spotřebitelských cen | Britské libry | Parlamentní volby | Globální pokles akciových trhů | Anglogold Ashanti | Strategie London Break | Výpočet Renko grafu | Obchodování s trendy | Důležité zprávy z USA | Internetové společnosti | GMT | Nárůst výnosů | Obchodování s akciemi | Dnešní fundamenty | Přehled | Chytré peníze | Americké měny | Equity | Index S&P 500 | EEX | Hodnota firmy | MT4 Supreme Edition | Carry trade | Výsledky společnosti | Společnost XTB | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Plyn | Vývoj měnového páru USD/TRY | Intervence ČNB | Akcie Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Zakladatel | Hodnocení akcií | Obchodní bilance | Ropa Brent | Graf | Vlnový pattern pro pár EUR/USD | Obchodování s indexem | Objemy investic | Hrubý domácí produkt | Odhady HDP | Mezinárodní ratingové agentury | Pšenice - Vývoj ceny | Vývoj zlata | Euroskupina | Výhled pro rok | Zvýšené riziko | Rizika | Patrick Harker | Důvěra investorů v ekonomiku | Nejlepší akcie | Společnost Meta Platforms | Burza Frankfurt | Palantir | Posílení libry | Porsche SE | Zhoršení nálady | Vyšší ceny | Technické ukazatele | CI Komodity | Obchodní výsledky | Risk-Reward poměr | Hráči na trhu | Distribuce | Ekonomické události | Patterny na AUD/USD | Správa | Další kryptoměny | Hodnoty MACD | Obraty | Eurodolar | AUD/JPY | Short | Výnosové křivky | Short position | Vývoj úrokových sazeb | Svíčkové grafy | Pár EUR/USD | Míra zisku | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Tržní cena | Vstupní signál | Kurz české měny | Německý akciový index | Bitcoin dnes | Vývoj eura | Akcie Apple | Týdenní pivot | Vydělat peníze | Trendové indikátory | Zpráva o inflaci | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Financial Conduct Authority (FCA) | Intradenní Price Action patterny na EUR/USD | CARA | Fed | FXstreet.cz | Bitcoinové ETF | Volatility | Růst zlata | Futures | Česká koruna | Peníze na své sny | Stavebnictví | Biden | Očekávaný růst | Vytrvalost | Spotřebitelská nálada | Čínský akciový index | Hospodaření | Finanční ztráty | Inflace v eurozóně | Index volatility | USD/SEK | Strategie Ondřeje Hartmana | SEBA | Pandemie nemoci | Evropský statistický úřad Eurostat | Live Trading Room | FTSE 250 | Komodita | CHF | Krátkodobé obchody | Fibonacci | Stock market | Forexové trhy | Fond | Hledání podhodnocených akcií | Obchodování a investování | Nemovitosti | Dividend growth investing | Švýcarský finanční regulátor | Významné úrovně | Celosvětová poptávka | Růst eura | TIPS | Nastavení FFCal | Beta | Disciplína | Arbitráže | Kartel OPEC | Pokles ceny | Načasování vstupů | Ceny ropy WTI | Prezident Trump | Příležitosti na trzích | Overtrading | Odchod z EU | Turecká centrální banka | Co ovlivňuje ceny komodit? | Ztrátové obchody | Pivot Point | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Ekonomická situace | Ukazatel inflace | Prodej akcií | AUD/CAD | Swingové minimum | Bankovní tradeři | Provozní zisk před odpisy | JPM | Spotřebitelské ceny v Číně | Ziskové výsledky | PX index | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Tým InstaForex | Kakao | Blahobyt | Software forex | Krypto | GOLDBIZ | Time-Frame | Úspory | Chuť k riziku | USD/CHF | Bilance zahraničního obchodu | Míra inflace v Maďarsku | Vzdělávací cyklus | Kov | Exekuce obchodních příkazů brokera | Klesající tendence | Obchody | Obchodování ETF | Brokers | Profit Target | Rejection Bar | Těžba ropy | Úrokové sazby Fedu | FCX.US | James Bullard | High risk | Tickové grafy | Rekordní minimum | Běžný účet | EUR/USD a GBP/USD | Pattern Dragon | ING banka | Britská měna | Obraty trendu | Backtestovat | USD/CNH | Aukce | Investování | Společnost Novo Nordisk | Reálný účet | HDP USA | Trendline | Trendová strategie | SNY | Vysoké inflace | Oblast supportu | Více časových rámců | IOGP.UK | Vývoj indexu volatility | MWh | Těžby Bitcoinu | Kurz ČNB | Ceny v eurozóně | Analýza BTC/USD | Fair Value Gap | PSA | Spot | Náhoda | Drahý kov | Inflace v Polsku | Čínský statistický úřad | Vyplácení dividend | ADP report zaměstnanosti | Wells Fargo | GOLDBIZ-TRADE.COM | Rozpočtový deficit | Káva - Vývoj ceny | Eskalace konfliktu | Volby v USA | Zvýšení úrokových sazeb | Stablecoin | Moudro | Pattern Obrácené kladivo | Změna trendu | National Australia Bank | Offshore | Inflace v únoru | Realizovat ziskové obchody | WebTrader | Prodeje nakrátko | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Vysoká rizika | Technologické firmy | Haruhiko Kuroda | Jakub Matis | Začátečník | AU.US | Proražená rezistence | Tim Cook | Výhody obchodování | Akciový index | Typ tradera | Otevření sell | European Energy Exchange | CME | Vydělávat peníze na své sny | Oslabování amerického dolaru | Akcie online | Technické indikátory | Otočení trendu | NEM.US | Signál na akcie | Ekonomický výhled | Nemoc COVID-19 | Euro k dolaru | Dlouhodobé strategie | Začínající obchodník | Pozornost | Rubl | Obchodování páru EUR/USD | ProCent | ATH | Swing Trading | Společnosti | Obchodování Futures | IGLN | Platforms | Počet pracovních míst | Hospodářské výsledky firem | Arista Networks | Medián | Burza CZ | Editor jazyka MetaQuotes | Dividendové akcie | Píle | Výrobce čipů Nvidia | Znalost | Finanční společnosti | Aktuální technická situace | Drawdown | Index CPI | Směřování trhů | Velké banky | Další rozvoj | Electronic Arts | Index Nasdaq Composite | Dlouhé (long) pozice | Velké peníze | Náklady spojené se skladováním | Cena hliníku | Seasonax | Prodeje domů | Mentální Stop-Loss | S&P 500 | Analytik | Burzovní přísloví | xStation5 | Schválení ETF na bitcoin | Zakázky německého průmyslu | Prudký pokles cen | Obchodování na měnovém trhu | Multitimeframe | Nejistota | Pin Bary | Podpora | XOM.US | Dolar vůči jenu | Plný úvazek | Velké objemy | Výhled pro EUR/USD | Růst spotřebitelských cen | Pokles cen ropy | Ministři financí | Ekonomická předpověď | Patterny Price Action | Pohyby na finančních trzích | Automatizované obchodní systémy | Fundovaný účet | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Obchodování jedním kliknutím | ING | CADCHF | Prezident Joe Biden | Americká seance | X-Trade | Americký výrobce elektromobilů | Skluz | Německá vláda | CL | Slabé výsledky | Vývoj ceny mědi | Pohyby měnových párů | First Republic | Formace Inside Bar | MT4 | Státní dluhopisy | EURPLN | COIN | Nejziskovější | Short obchod (sell) | Šíření viru | BNP | HDP v eurozóně | Flat | Svíčková formace | Severomořská ropa | Indikátor HalfTrend | Země eurozóny | Trojitý vrchol | Tomáš Kadeřávek | Býčí potenciál | Purple Levels indikátor | Zadlužení | Světová banka | Bollinger Bands | Skalper | Trendová linie | Prodej dolaru | Zastavení růstu | Exxon | Zisk společnosti | Moneta | Wall Street | ECB | Boční trend | Instrukce | Býčí trh | Europe 600 | Zemní plyn | Profesionální obchodník | Tržní sentiment | Celkový sentiment | Výkonná ředitelka | Obchodování na páku | Německo | ATR | Portfólia | Trendové obchodování | Japonsko | Negativní dopad | Range | Eurobondy | MetaTrader 4 | EU a USA | Otevřené obchody | Překoupený trh | Velký drawdown | Kurz čínského jüanu | Riksbank | ING Groep NV | Stoupající trend | Price Action patterny na AUD/USD | iOS | Intraday | Energetický sektor | Realizace zisku | Air France | Rok na americkém akciovém trhu | Psychologické faktory | International Seaways Inc. | Portfolio manažeři | Nejvýraznější pokles | Pravidla obchodování strategie | Překoupenost | Vysoké úrokové sazby | Aktuální cena akcií | Celkové riziko | EUR/HUF | Dobrá nálada | Moody's | Maďarský forint | Gambling | Plány Fedu | Americký akciový index S&P 500 | DLL | Ostatní investice | Vzdělávací webináře | Počet obchodů | Twitter | Statistické údaje | Finance | Velké zisky | Investování na Forexu | Fibonacci extension | Britský regulátor | Zprávy a analýzy | Pravděpodobnost úspěchu | Krach | Novozélandský dolar | Eskalace | Nejnovější údaje | Zasedání americké centrální banky | Hotovost | Portugalsko | Instant Trading EU Ltd. | Steen Jakobsen | Zahraniční investice | Podhodnocené akcie | Blog | Složitější řízení | MJ | Separátory období | Bid | UniCredit SpA | Krátkodobý kapitál | Změny ceny | Standard Chartered | Oslabování měnového páru | Vstupní S/R zóny | Signální svíčka | Walmart | PHIA | WPI | Aktivní obchodování | Nové akcie | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Makroekonomický kalendář | Samou | Výše úrokových sazeb | Jak se stát forexovým obchodníkem | Hamás | Ropa akcie | Splnění výzvy pomocí AOS | Směřování | Diskusní fórum | Marathon | Tržní situace | První support | LIBOR | Formace tři černé vrány | Guvernér australské centrální banky | Pokles USD/JPY | Kurz koruny | Arbitráž | Maturity | Short pozice na US500 | Gap vyčerpání | Zamyšlení | Investiční fond | Partnerství | Book To Bill Ratio | Rio Tinto (RIO.UK) | Indexy v Číně | USD/CZK | Ceny kukuřice | Buy-and-Hold | Ruský plyn | Průraz ceny | Investiční rozpočet | Rostoucí trendová linie | Příležitosti letních měsíců | Smart money | Grafy | Dluhové krize | Trading alert | Akcie Siemens | Nvidia | Uzavírání obchodů | Bull | Šíření koronaviru | Rozpočet | FTSE | Globální likvidita | CVX.US | P/E Ratio | Japonská centrální banka | Důležitá rezistence | Automobilový holding | Merrill Lynch | DAX | Vice | MetaQuotes Software Corporation | Akcie ve Spojených státech | Jan Šrajer | Americký trh | BBBY | Behaviorální | Burzovně obchodované fondy | Investiční Memento | Zahraniční společnosti | Ceny komodit | Scale out | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Snižování úrokových sazeb | FOREX | IG | Očkování | Směnný kurz | Úvěrové podmínky | Cenový cíl | Aktivum | Úspěšně obchodovat | FXstreet.com | Základní pojmy | Originální investor | Velcí obchodníci | Dolarový index (USDIDX) | Vývoj sezónnosti | UCITS ETF | Strategie odrazů od Fibonacciho retracementu | Prime | Federal Reserve | USDIDX | BSPXPL | Intradenní S/R úroveň | Štěpán Hájek | Cena akcií společnosti Tesla | Klouzavý průměr SMA | DIP | Základy obchodování | Break Even | Obchod s indikátory | Cenový graf | Jednoduché tipy | Styl martingale | Mitsubishi | opPORTUnity | Rate Hike | Analytici | Obchodujeme | Index nákupních manažerů | Historie účtu v MetaTrader | Velcí institucionální investoři | Premiér Rishi Sunak | Suez | Dobré zprávy | Domácnosti | Proč se půjčují akcie | Zan Kotnik | Provozní zisk | Sektor kryptoměn | Korekční klín | Evropské indexy | Obchodování CFDs | Velikosti pozice | USD/THB | Alokace | Elliott | USA | Dlouhodobé investice | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Etherea | Ceny zemního plynu | Americký dolar | Začínající trader | Coinbase | Google | Euro vůči dolaru | Situace | Důvěra v eurozóně | Co je to money-management | Zprávy z ekonomiky | Nikl - Vývoj ceny | Investiční rozhodnutí | Technické korekce | Mario Draghi | Vysoká inflace | CHF/JPY | Makro | Import DLL | Počet nezaměstnaných v Německu | Klesající trendové čáry | Pin Bars | Hypoteční zástavní listy | Odhady ekonomů | Burza Coinbase | Core S&P 500 | Ceny hliníku | Evropská centrální banka | Aligator | Institucionální investoři | Internet of Things (IoT) | US100 | DOT | Guvernér | Vybírat zisky | FXstreet | Arm | Fair Value | Fortune | Jednání ECB | Počet žádostí o podporu | Dodržovat obchodní plán | CFD akcie | Dow Jones Industrial Average | Tržby | Jak obchodovat gapy | iShares QDVE.DE | Žlutý kov | GfK | Krátkodobá rezistence | Flash Crash události | Akcie společnosti Disney | Snížení sazeb | Situace evropských bank | C/I | Vysoká poptávka | Cyklus webinářů | Indikátor ATR | Prop firma | Vstup do pozice | Bez práce nejsou koláče | Stagnace | US akcie | Německá centrální banka | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nové úvěry | Marketingová komunikace | Grafy Renka | Evoluce svíčky | Rubl koruna kurs | Růst americké ekonomiky | Finanční systém | Cena zlata (XAU/USD) | DIA | Roční výnos | Futures kontrakty | Finanční poradci | Psychologické úrovně | Globální trh | Slušné zisky | Závazek | Druhá měna | Stability AI | Hospodářský růst v Číně | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Statut | Vánoce | ICOM.UK | Prodejní signál | Hladiny rezistence | Snížení ratingu | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Nákup akcií | Stop Limit | Intradenní výhled | Americká centrální banka (Fed) | Swapové poplatky | Výběr brokera | Profit faktor | Finanční prostředky | Dealer | Znalost trhu | Eurozóna | Brokerské společnosti | Jak obchodovat s Purple Bands | Indexy PMI | Partners | Sezónnosti hlavních měnových párů | Vývoj inflace | Pohyb trhu | Kurzy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Novozélandská centrální banka | Porsche | Dynamický trh | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Pin Bar | Druhy gapů | Politické riziko | Oslabení kurzu | Tajemství křížových kurzů - SOK | AMEX | Plovoucí limitní příkazy | Mayzus | London Breakout strategie | Nejnovější zprávy | Oslabení kurzu koruny | Indikátor | Pozornost obchodníků | Reálné peníze | Procter & Gamble | Conference Board | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | Redistribuce | Ceny palladia | SPAD | Konsensus | Guvernér japonské centrální banky | Risk Management | Poměr RRR | Blue sky laws | Inflační očekávání | COST | Investování a obchodování na komoditním trhu | Pokles akcií | Největší evropská ekonomika | Cena kakaa | Výkonnost akcií | Disney | Kupón | Zeměpis a geopolitika | S&P 500 ETF | Přístup do VIP zóny | Výhody na trhu | Metoda Scaling In | Spekulace | Odpor | Regulované firmy | Faktory úspěšného tradingu | Zboží dlouhodobé spotřeby | Evaluační proces | Těžaři | NBP | cTrader | Sell pokyn | Velikost pozice | Zinek | Altcoin | Velcí hráči | Patterny na EUR/USD | Firma | Svět komodit | Krize v Evropě | Maloobchodní tržby | Měnová politika | Insider trading | Podnikatelská aktivita | Shanghai Composite | Hospodářská krize | Vývoj sezónnosti hlavních měnových párů | Voda | KLM | Konsenzus | Conseq | Nastavení měnové politiky | Napadení Ukrajiny Ruskem | Splatnost | Obchodování indexů | Růst ceny | Kassandra | Vega | Analytický tým | Spekulace na růst | Hodnota akcií | Drahé kovy | Dluhopisy | Množství peněz | Bankovní trader | NAV Coin | Saxo | Koupení evaluace | NATGAS | Vrcholy | Průměrný příjem | Next | Pravidla obchodního systému | Evropské akciové indexy | Trading systém | Americká ministryně financí | Forward | Nejlepší výsledky | Ekonomické vyhlídky | Elliottovy vlny | September Effect | Měnový pár AUD/NZD | Restrukturalizace | Obchodování forexu | Maďarská centrální banka | Výsledkové sezóny v USA | TOPLIVEOPTIONFX.ONLINE | Pattern Engulfing | Investiční plán | Podílové fondy | Platforma MT4 | Výhody v obchodování | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | US měna | ISM | Měsíční report | Plus500UK | cTrader Purple Trading | Turecké liry | Americký index S&P 500 | Ekonomická nálada | Hráči na forexu | Spekulativní investice | Obchodníci | Názory analytiků | Webináře | Newmont | Sazby beze změny | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Globální trhy | Bankéři | Automatizovaný trading | Financial Conduct Authority | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Svíčka Doji | Obchodní instrumenty | Analytika | Prodávající | Slušný zisk | Klesající trendová linie | Velké technologické firmy | Skalping strategie | Velké riziko | Přicházející recese | Pšenice | Doporučení | TLTRO | Politika centrálních bank a geopolitika | Oslabení japonského jenu | Elliott Wave | Odraz ceny | Tržní fundamenty | Nadměrné obchodování | CAR | Christopher Waller | Dluhová krize | ECN | Forex pro začátečníky | Indikátor Envelopes | Co je forex | Josef Košťál | Poptávka | Portfolio účtů | Obchodování s metodou Trend | Trader | Rozpočtový schodek | Fitch | Banka Morgan Stanley | Výnosy z desetiletých amerických dluhopisů | Co bude | Investiční produkty | Zasedání Bank of England | PMI index | Konfluence | Capital | Psychologie | Meziroční inflace | Expirace | Očekávání trhu | Forex trh | Obchodování na měnových trzích | Čína | Head and Shoulders | Index výdajů | Přijetí bitcoinu | Makroekonomické data | Vývoj indexu S&P 500 | Obchodovat | Američané | Americké akciové trhy | Straddle strategie | IMPOSSIBLE | All-time high | Infineon Technologies | Pomalý růst HDP | Překonání historického maxima | Letní režim | Vývoj ceny zinku | EURGBP | 8 nejlepších obchodních strategií | Dukascopy Europe | Růst HDP | Obchodník na forexu | Míra nezaměstnanosti v Británii | G7 | Gamble | Forexu | Čínské akciové trhy | Klíčové faktory | Ziskový trader | Sillicon Valley | Rozkolísanost trhu | Živé obchodování | Cizí měny | Stochastic oscillator | Uzavření trhů | Soběstačnost | Základní měna | Obchodování na forexu | Cukr - Vývoj ceny cukru | Masato Kanda | Bankovní rada České národní banky | Participace | Parita | Obchodování korekce | Grafy Renko | Online trading | Ziskový trading | Kalendář událostí | Majors | Washington Post | Nezisková organizace | Nakupovat zlato | EBITDA | Krach na burze | Slabá čísla | Časové trendy | Reverzní formace | Reporty | Profit-Target | Finanční podmínky | Vysoká likvidita | Index pražské burzy | Nákup eura | Price Action strategie | Počasí | Barclays | Analytik Bloombergu | Úrokový diferenciál | Ekonomický cyklus | HDP | Resistance | Trade | FRED | Margin (marže) | Německý index DAX | Medvědi | Hrubý domácí produkt Německa | Statistický úřad | MIFID | Světové události | Klouzavý průměr | Reverzní DCF model | Technická analýza falešného breaku | Výrobní aktivity | UTC | Varianty stop loss příkazů | Kukuřice | Platforma MetaTrader | JPMorgan Chase | Onshore renminbi (CNY) | Úspěch v tradingu | Statistiky z eurozóny | MATIC | Axiory Europe | Sázka na pokles | Zveřejnění zpráv | Payrolls | Supporty | Tweet | Dlouhodobější investice | Medvědí pohlcení (Engulfing) | Diverzifikace portfolia | Strategie obchodování | Globtrex | Kalendář ekonomických událostí | Hledání svatého grálu | Medvědí pokles | Holubičí postoj | Agresivní obchodování | Výrobce sportovního zboží | AMZN.US | Podnikání | Pozitivní výsledky | Obchodní válka | Video | Problémy | Novinky | Underweight | Inovace | Spready | VET | FINMA | Pohyby jednotlivých měn | Nákup akcií před snížením dividendy | Erste | Half Trend | Obchodování s jüanem | Měnové kurzy | Akcie bank | Obchodovat s akciemi | Technology | ROCE | Úspěšnost uzavřených obchodů | Palantir Technologies | Know-how | Low | Mezinárodní vztahy | Provize | Ceny niklu | Obchodování Bitcoinu | Investice do zlata | WTI ropa | Klouzavý průměr EMA | Celková inflace | Obchodování zpráv | ABC | Profesionální tradeři | DE.30 | Devizový trh | Fiskální politika | Načasování | Bank of Canada | Globalizace | Potencionální zisk | Snížení úrokových sazeb v USA | Ether | Celkový výsledek | Litecoin | Krátkodobý výhled | Lot | Ropa | Limitní pokyn | Vývoj ceny kávy | CFD obchodníci | Nabídka ropy | Reserve Bank of New Zealand | Stagflace | Vývoj sezónnosti měnového páru | CIND | Obnovení růstu | SVB | Monetární politika | Rezervy | China Evergrande Group | Facebook | Kanadský dolar | Turistika | Klid | Deutsche Bank | Admirals WebTrader | Ekonom | Virtuální peníze | Potenciál zisku | Demo účet | xStation 5 | Index PMI | BTC/USD | Byznys | Škola tradingu | Poptávka po zlatě | Sója - Vývoj ceny | Měnová politika ECB | Fakey Pattern | Překážky | Akcie padají | Americká Komise pro cenné papíry | Mnoho ziskových obchodů | Optimismus | Restrikce | Throwback | Spekulace na pokles | Rozhodování | Kola kvantitativního uvolňování | SWIFT | Richard Clarida | Graf indexu Nasdaq | COIN.US | Vývoj ceny niklu | Intradenní Price Action patterny na bitcoinu | Komisí pro cenné papíry a burzy | EMA | Kurzy měn | Price Action patterny | Bank of New York Mellon | Růst ekonomiky | Hliník | Martingale systém | Investiční banka Goldman Sachs | Dolar | Fibonacciho retracement | Binární opce | Vzestupný trend | Merck | Alipay | Intradenní strategie | Zlato - Vývoj ceny zlata | Debata | Euro | ANZ | Futures na bitcoin | Fundamentální pozadí | Ole Hansen | Drahá auta | Yield | Oscilátory | Wheel | Údaje o nezaměstnanosti | Federální rezervní banky | Buy Stop | Dividend growth | Expert Advisor | Bollingerova pásma | Cykly | Podhodnocený | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Range trading strategy | UK Buy Sell | Westpac | Santa Claus Rally | Backtesty | JPMorgan (JPM.US) | Poplatek prop firmě | Fintel | Sazby Fedu | Risk | Kurz franku | Hedging | Larry Williams | OsMA | Forex.cz | Analýza akcií Blue Owl | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Rozhodnutí Bank of England | Forex asistent | JP Morgan | Dividendový výnos | Japonský Nikkei | Christine Lagarde | Janet Yellen | Purple Bands | Technická analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Archegos | Teorie aukce | Vývoj měnového páru USD/CAD | Jednotná měna | Cena indexu | Ohlédnutí | Obchod | Úroveň rezistence | Slabé euro | Zlato | Impulzy | Růst akcií | DRIP | Miloš Mikolanda | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Dostatek peněz | Mzdy | BIS | Swingová maxima | Estée Lauder | WP | Michal Lukáč | Vybrání likvidity | Miliardy | Halving | HCOB | Dragonfly Doji | Consumer Confidence | Pokles k supportu | Schodek | EU | Trh s bitcoiny | Regulační orgány | Spojené státy | Úrovně supportu | Formace večerní hvězda | Plánované obchody | Agresivnější metoda | Terra (LUNA) | Investoři a obchodníci | Sterling | Pohyby cen indexu S&P 500 | Helicopter money | Ekonomie | Analýza akciového indexu | Kombinace strategií | Hlavní trend | PBOC | Stříbro - Vývoj ceny | Index FTSE 100 | Výstup z obchodu | ČR | USD/CAD | Důležitý support | Výnosnost | Hikkake | iShares IUCD.UK | Denní graf | Růst cen domů | Prodeje existujících domů | European Commission | CFA | Silicon Valley | Apple Music | Wendy’s | Akcie Netflix | STAR | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Řízení peněz | Instrumenty | SELL LIMIT ORDER | Cenové dno | Obchodní aktivita | Cenové patterny | Banka JP Morgan | Geopolitické události | Cardano | Dopady pandemie | NZD/JPY | Index PCE | Komentáře Fedu | Pimco | Meziroční růst spotřebitelských cen | Bankovní sektor | Jak začít s komodity? | Trailing Stop | Průměrné RRR | Ticker | Greenlight Capital | Ján Hájek | Risk Reward Ratio | | Country Garden | Odkup akcií | Vyšší inflace | Devizový kurz | Tipy pro začínající obchodníky | Průmysl a stavebnictví | Zeměpis | Purple Trading | Freeport McMoran (FCX.US) | Short pozice | Výhled pro rok 2024 | Komunikační sektor ETF | Price Action patterny na USD/JPY | Pandemie | MT4 návod | Poptávka po ropě | Schválení spotového ETF | JPMorgan | Likvidita trhu | Pips | BAL | Cena stříbra | Úsilí | Výprodej | MyFxBook | Markit | Bank of America Merrill Lynch | Prodat USD | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Plánování | Průměrná cena | Geopolitika | Peter Svátek | Obchodní příkaz | Kurzy vedlejších párů | Live trading | Report zaměstnanosti v USA | Investování pravidelně | J.P. Morgan | Materiály | Ceny většiny komodit | Harmonický pattern | Směr fundamentu | Strategie carry trade | Kapitálové výnosy | Gap směrem dolů | Trend je tvůj přítel | Ruské akcie | PMI ve službách | AAA | CFD DAX | Úspěch | Práce | Barchart | MetaEditor | Porušení podmínek | Jak vydělat | Spekulanti | M2 | HashRate | Trendové strategie | Nejlepší obchody | Jestřábí přístup | Růstové investování | Větší korekce | Větší pozice | Začínající obchodníci | Ceny ropy Brent | Správy peněz | Investování pravidelně měsíčně | USD CAD | Plynárenské společnosti | Normalizace úrokových sazeb | Risk-Management | Riziková aktiva | Technologický index | Breakout rezistence | Úroveň supportu | Spotřebitelské ceny | CFD traděři | Bonita klienta | Slovensko | Globální finanční trhy | NZDUSD | Chop | Směr trhu | XTB | Cenový index výdajů | Nevyplněný Fair Value Gap | Společnost eToro | Burza cenných papírů online | Exness | Krypto news | Predikce full-time tradera | Bankrot | Technická analýza akcií Civitas Resources | Patterny na USD/JPY | Rostoucí praporek | Purple Levels | Trh s kryptoměnami | Vývoj tradingu | Sektor služeb | Evropská investiční banka | 123 pattern | Názory lidí | Směr obchodů | Overbought | USD/SGD | AMZN | Marketscope | Španělsko | Koš | Hybnosti trhu | Likvidita | Začínáme na burze | Celkový DD | Začínající investoři | Evropský akciový trh | Cíle | REIT | Panika | Růst cen výrobců | Poptávka po dolaru | Tržní indikace | Předpovědi analytiků pro akcie | Etsy | Trading view | Jak získat velký účet | Summit EU | Obchodní systémy | Tradingová strategie | Ruská ekonomika | Vstup do LONG pozice | Fortnite | Aktuální situace | Longovat | Chci si vydělat | Klávesové zkratky | USD CHF | VIAC | Výnosy | Inflační data | Bezpečnost | Zástavní listy | Dnešní ekonomický kalendář | CoinDesk | Fyzické akcie | Grubhub | Likvidní | Úspěšný investor | Korekce trendu | Odhady růstu | Infineon | Typy grafů | Nasdaq Composite Index | Strategie nákupu | Americké akciové indexy | Býčí scénář | Dobrá čísla | Pandemie covidu-19 | Noví investoři | Prodávat své akcie | Jak získat kapitál | Nejbližší rezistence | Typy strategií | Vývoj amerického akciového indexu | Strategie CCI + EMA | Dealing Desk | EUR/ZAR | Session | Pocity | Nákupy centrálních bank | Odhady analytiků | Britský FTSE | ADA/USD | Index výrobních cen (PPI) | Brutální propady | Očekávání zisku | Volkswagen | Jak vydělat na poklesu komodit? | Obchodní podmínky | 10Y US NOTES | Platina - Vývoj ceny | Dividend reinvestment plan | Uvolnit měnovou politiku | Zlepšení | Devizy | Oslabení | CryptoQuant | Příjmy společnosti NVIDIA | Bezpečné indexy | DAX30 CFD | Nové strategie | Základní sazba | Low (minimum) | Konfluence více faktorů | Prudký růst cen | Backtest v MT4 | EUR CHF | Sell obchody | Ekonomické zprávy | Měnový výbor | Měď - Vývoj ceny mědi | Komodity | Akcie ČEZ | Ministerstvo financí | Nastavení Profit-Targetu | Falešný break | Nastavení Stop-Lossu | Banka Credit Agricole | Investice v Číně | Zastoupení odvětví | Otevření buy | Fúze | První obchod | iShares IUUS.UK | SPOT | Australia and New Zealand Banking Group | Osobní výdaje | Prodej bitcoinů | Volby do Kongresu | Kanadská centrální banka | Limitní příkaz | IBEX | Místní centrální banka | Manažeři | BioNTec (BNTX) | Bonita | Portfolio akcií | Typy komodit | Počet zaměstnaných | CNY | Volatilní svíčka | Fill | Řízení kapitálu | Zahájení aktivního obchodování | Významné události | Zprávy z Německa | Hluboké znalosti | Odraz od ceny | Obchodní styl | Míra inflace v Německu | Čas na nákup | DAX 30 | SXEPEX | Časové rámce | Cílová cena | Platformy MT4 | Komise v přenesené pravomoci | Investro.com | Ichimoku Kinko Hyo | Trend klesající | Cena USD/CAD | Analýzy pohybů měnového páru | Důležitá zpráva | Pravidla regulace | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Ichimoku indikátor | Kryptoměnový svět | Zpomalování americké ekonomiky | XTB Research | Backtestování | Licenční fondy | Globální akcie | TradingEconomics | Bezpečné měny | Jak koupit akcie | Profi obchodní systémy | Hanging man | Výsledkové zprávy | Oběšenec | Austan Goolsbee | OTC | Nálada německých spotřebitelů | Konfederace | Jak obchodovat | City | Základy fundamentální analýzy | Výborné RRR | Investovat peníze | Objem obchodování | Banka | Intervence centrální banky | Zasedání centrální banky | IPO Facebooku | Zasedání bankovní rady | IOGP | BBBY.US | Omezené dodávky | Long Term | NYSE: INSW | Tvrdohlavost | TOP 5 akcií | Crédit Agricole | Intradenní obchodník | Kulatá psychologická čísla | Scion Asset Management | Psychologický faktor | Investor | Krypto průmysl | Investiční cíle | Americké technologické společnosti | Se Sidem o Forexu | Rostoucí trendová čára | ECN broker | Japonský jen | Inflace v Evropské unii | COTTON | Philip Lane | Obchodní strategie RENKO grafu | Rychlost | SHORT / SELL | Posílení ekonomiky | Mentor | Investiční společnosti | Pracovní den | První pravidlo FX | Ceny mědi | Odliv prostředků | Jednoduchý Gap | Put | Podvědomí | Postupy v prop tradingu | Obchodování s trendem | Objednávky | Vysoký slippage | Coffee | Vypůjčení měny | Hry | Jednoduchý příklad vybrání likvidity | Strategie řízení | Šance | Úrokové sazby ČNB | Kvalitní akcie | Trader 2.0 | Aktuální kurz | Káva - Vývoj ceny kávy | Vývoj ceny bavlny | BlackRock | Trading.com | Investiční platformy | Otevření obchodu v platformě | Live Trading účet | Polský zlotý (PLN) | Můj trading | UCITS | ThinkMarket | Společnost Uber | Bloky | Býčí trend | Celoroční výsledky | Obchodní hodiny | Podnikání na kapitálovém trhu | Klesající struktura | Obchodní příležitosti | Sdílená ekonomika | NZD | Velké ztráty | Další pokles | Růst akcie Amazon | Kyber | Průmyslové účely | Odvětví v ekonomice USA | Maloobchodní tržby v eurozóně | Výpis obchodování | January Effect | Životní styl | Nápad | Záporné úrokové sazby | Trendový trh | Obchodování bitcoinu | Obchodování eura | DCC | Zhodnocení účtu | Vstupní signály | Norská koruna | Žádosti o podporu | Fintokei | Swiss Trade | Kupci | Vývoj technologií | Technický výhled | Objem zakázek v německém průmyslu | Aspekt money-managementu | Obchodování gapů | Mzda | Citigroup (C.US) | Prodejní pozice | Sektor služeb v USA | Přístup k obchodování | Vánoční rally | Mississippi | Optimalizace obchodní strategie | Zadání obchodního příkazu | Signály přeprodanosti | Umělá inteligence | Profit target dané prop firmy | Zahraniční měny | Británie | Výplaty dividend | MVRV | FUNDING | Štěstí | Akcie Moderny | Bookbuilding | Buy (nákupní) signál | Netflix | Zoetis (ZTS) | Správný směr fundamentu | DD (drawdown) | Varování před riziky | News | Zisk na akcii | Burzovní zpravodajství | Švýcarský finanční regulátor FINMA | Propady cen | Prohlášení | Trading v České republice | Deloitte | Možnosti investování do komodit | Kryptoměny | Vítězství | Celosvětová poptávka po zlatě | Change of character | Čína měna | Miliardář | Sell obchod | Cena plynu pro evropský trh | Forex trading | Co je index S&P 500? | Poměr rizika k případnému zisku | Average True Range | Nový Zéland | Nemoc covid-19 | Trading ideas | Investiční nástroj | Skotská libra | Proražení rezistence | ONS | WELL | Tesla | BYND.US | Time frame | Intervence centrálních bank | Nastavení v tradingu | Umělá inteligence (AI) | Engulfing pattern | Pražská burza | Valeria Bednarik | Ceny bitcoinu v USD | Krátký prodej | Možnost reinvestice | Síla měny | Reálné obchodování | Target | Rates | Dostatek likvidity | Dvojité recese | Výraznější pokles | Agentura Moody's | Jaká rizika číhají na komodity? | Pohlcení (Engulfing) | Range Trading Strategy | Akcie Uberu | InstaForex | Analýza fundamentálních událostí | RSI MULTIFRAME | Instant fundingy | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Historie se opakuje | Stav americké ekonomiky | Kurz GBP | CBOT | Pohyblivý trailing threshold | Podniky | Katastrofické scénáře | Akcie Spotify | Sell High | Analýza | Zůstatek na účtu | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Časová náročnost | Dividendový aristokrat | Komoditní akcie | Ministr financí | Ukazatele | Geopolitické napětí | Setkání zemí OPEC+ | Index Stoxx 600 Banks | Frontline plc | XAG/USD | Candlesticks | Onshore jüan | Fórum FXstreet.cz | OD7F | Medium Term | Kontrakt | EONIA | AUSTRALIA ASX200 | Průvodce komoditním trhem | James Montier | Cena indexu S&P | IDUS.UK | Časové pásmo | Forex trhy | Výpočet pro RRR | Bitcoinový trh | Obchodník s komoditami | Obchodování korekcí | Krize v Řecku | Santa rally | Úrokové diferenciály | Tým Admirals | Blue Owl Capital | Inflační očekávání v USA | Sell pozice | Frontline | Spread strategie | Falešné breaky | Ekologie | Česká koruna (CZK) | Moving Average | Fibonacciho extenze | Automatické systémy | Americké regulační orgány | Hike | Vnitřní svíčka | Riziko | ZIL | BRKA | Nonfarm Payrolls | Andrej Rády | CAD/CHF | Omicron | Dolarový index (DXY) | Banka UBS | Globální ekonomický růst | Underperform | Graf dne | Producer Price Index | THB | Philip Morris | Makléř | Overnight | WEN.US | Pozice přes noc | Kapitalizácia altcoinov | Decline | Uptrend | Obchodní terminál | Automatické obchodování | SPX | Nárůst volatility | Americké trhy | Denní obchodníci | Graf EUR/USD | Cílové ceny | Světové akciové trhy | Společnost Meta | Technická analýza měnových párů | Downgrade | MQL5 | Institut ZEW | Objem zakázek | Medvědí pohlcení | National Australia Bank (NAB) | Nízká inflace | Splnění výzev | Svíčkové patterny | Ruská vláda | SPY5 | MICEX | Obchodování S/R průrazů | Kurzy ČSOB | Tajemství křížových kurzů | Prodeje vakcín | Rollover (swap) | Zákony FOREX | Emerging markets | EOS/USD | Hrajeme si na burze | Elektronické peněženky | Dobrý obchod | Roční sezónnost AMZN.US | Bunds | Zrychlení růstu | Komanditní společnosti | Zajištění proti inflaci | Deficit rozpočtu | CNBC | Strategie pro EUR/USD | Vývoj sezónnosti měnového páru GBP/USD | Inflace v USA | Vytváření automatizovaných systémů | Odrazy | Obchodní report | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Vývoj ceny kukuřice | GICS | Utilities ETF | Banka BNP Paribas | Plus500 | Rubl ke koruně | Tlak na USD | Richmond | EUR GBP | Domácí poptávka | IUUS | Výrobce elektromobilů Tesla | Amazon | CAPEX | Statistika | Aplikace Price Action | Trade.com | Novo Nordisk | Custody | Nové all-time high | Úspěšní obchodníci | Vývoj ceny | Kurz EURUSD | CORN | SPDR S&P 500 ETF | QDVE.DE | Martin Stibor | Stochastic | Čekající příkaz | Technické problémy | Opční bariéry | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Michal Uma | Pattern 123 | Údaje o inflaci | COT | Emise | Regulace kryptoměnových trhů | MQL | Bavlna | Tržní kapitalizace společnosti | Mean reversion | Výhled ratingu Spojených států | Zvyšování úroků | Nové peníze | Vyčerpání prodejců | FOMC | Advanced Micro Devices (AMD) | Société Générale | Hladina supportu | Dnešní videokomentář | Vladimir Putin | Krátkodobé dno | Predikce ceny | Belgie | Konsolidace ceny | Černá labuť | Intervenovat | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Cenový pattern Pin Bar | Čínské investice | Průlom | Sentiment trhu | Potenciál poklesu | Ocenění | První peníze | Kurzy měnových párů | Zdroj příjmů | Nejlepší reálné obchody | Investment | Prodej eura | Home Depot | Index DAX | Pozice | EURO USD | Exness brokers | Akcie Civitas Resources | Swing trading strategie | BNB | ONE | Platina | Strategie na prop výzvu | Hlavní ekonom | Aktuální Price Action | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Fidelity International
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Sekundární trh dluhopisů
Sekundární veřejná nabídka
Sekundární veřejná nabídka akcií
Sekvenční optimalizace
Sekyra Group
Select Global Partners
Select Global Partners Limited
Selhání remdesiviru
Selhávání forex obchodníků
Selinus Investment

Následující klíčová slova

Sell and Sell Short
Sell High
Sellier & Bellot
Sellier&Bellot
Sell in May and go away
Sell Limit
SELL LIMIT ORDER
Sell obchod
Sell obchody
Sell pokyn
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace
Potvrďte prosím... Zavřít