Vývoj ceny mědi
Z komodit na světových trzích loni výrazně zdražilo kakao i káva
03.01.2025 Z komodit na světových trzích loni výrazně zdražily především kakao, káva a zemní plyn. Zvýšily se i ceny zlata, stříbra či uhlí. Naopak výrazně zlevnila železná ruda, ocel, pšenice či sójové boby, mírně klesla také cena ropy. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg za loňský rok stoupl o 0,1 procenta.
Z komodit na trzích letos roste kakao, káva či zlato
04.11.2024 Z komodit na světových trzích v prvních deseti měsících letošního roku výrazně zdražuje zlato, stříbro, kakao nebo káva, zvýšila se ale i cena plynu a uhlí. Naopak významně zlevnila pšenice, kukuřice či sójové boby, klesla také cena ropy. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do konce října stoupl jen o 0,25 procenta.
Z komodit na trzích letos zdražilo kakao či zlato
02.10.2024 Z komodit na světových trzích v prvních třech čtvrtletích roku výrazně zdražilo zlato, stříbro, kakao, káva a pomerančový džus, zvýšila se ale i cena plynu a uhlí. Naopak významně zlevnila železná ruda, ocel, kukuřice či sójové boby. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do konce září stoupl o půl procenta, a to díky sedmiprocentnímu zářijovému růstu.
Z komodit na trzích letos zdražilo zlato či kakao
03.09.2024 Z komodit na světových trzích v prvních osmi měsících roku výrazně zdražilo zlato, stříbro, kakao, káva a pomerančový džus, zvýšila se ale i cena plynu, uhlí a elektřiny. Naopak významně zlevnila železná ruda, bavlna, pšenice nebo kukuřice. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do konce srpna klesl o tři procenta.
Z komodit na trzích letos zdražilo zlato a kakao
31.07.2024 Z komodit na světových trzích v prvních sedmi měsících roku výrazně zdražilo zlato, stříbro a hlavně kakao a káva, zvýšila se ale i cena ropy, uhlí a elektřiny. Naopak významně zlevnila bavlna, pšenice nebo kukuřice. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do konce července klesl o dvě procenta.
Ceny komodit na trzích v pololetí spíše stouply, index přidal tři procenta
02.07.2024 Ceny komodit na světových trzích se v prvním pololetí spíše zvyšovaly. Výrazně zdražila měď, zlato, stříbro a hlavně kakao, zvýšila se ale i cena ropy a elektřiny. Naopak zlevnilo uhlí, pšenice nebo kukuřice. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do konce června vykázal nárůst o tři procenta.
Ceny komodit se letos zvyšují, jejich index přidal 5,5 procenta
02.06.2024 Ceny komodit na světových trzích se v letošním roce vesměs zvyšují. Výrazně zdražila měď, nikl, zlato, stříbro a hlavně kakao, zvýšila se ale i cena ropy a elektřiny. Naopak zlevnilo uhlí, sójové boby nebo kukuřice. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do konce května vykazuje nárůst o 5,5 procenta.
Cena mědi překonala hladinu 11.000 dolarů za tunu
20.05.2024 Cena mědi se dnes dostala nad 11.000 dolarů (249.950 Kč) za tunu a zdolala další rekord. Podle analytiků je za dlouhotrvajícím růstem jednak spekulace, jednak předpoklady, že poptávka po tomto základním kovu se bude zvyšovat, zejména v Číně. Od začátku roku se cena mědi na Londýnské burze kovů (LME) zvýšila přibližně o 29 procent.
Cena mědi je na rekordu, poptávku podporují elektromobily a datová centra
15.05.2024 Cena mědi je na rekordu, dostala se nad pět dolarů za libru (asi 0,45 kg). Poptávka po tomto kovu zůstává silná v souvislosti s budováním nových datových center a pokračující elektrifikaci světové ekonomiky, zatímco růst těžby zpomaluje, uvedl server zpravodajské televize CNBC. Od začátku letošního roku se cena mědi zvýšila o více než 25 procent.
Ceny komodit na trzích jsou letos rozkolísané
01.04.2024 Ceny komodit na světových trzích byly v prvním čtvrtletí velmi rozkolísané a jejich pokles z počátku roku vystřídalo v březnu zdražování. Nejvíce zlevnil plyn, elektřina, železná ruda, kukuřice či pšenice. Naopak výrazně zdražil cukr, ropa a hlavně kakao. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do 28. března vykazoval nárůst 0,5 procenta.
Futures na měď zaznamenal nejrychlejší rally za den
14.03.2024 Futures na měď ve středu vzrostly na téměř roční maximum 404 poté, co se největší čínští producenti dohodli na vzácném snížení dodávek v situaci nedostatku surovin. Z technického hlediska se aktuálně zkoumá trendu z roku 2023.
Letos klesají ceny plynu, elektřiny a obilovin
03.03.2024 Ceny komodit na světových trzích v prvních dvou měsících roku většinou klesaly. Zlevnil například plyn, elektřina či uhlí, naopak zdražila ropa. Výrazně stouply ceny kakaa či bavlny, klesají ceny hliníku nebo obilovin. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg ztratil za první dva měsíce roku asi dvě procenta.
Komodity pro začátečníky – investování do komodit
01.03.2024 Investování do komodit se těší stále větší oblibě, a to i mezi začínajícími investory. Komodity představují širokou skupinu aktiv, která zahrnuje suroviny, zemědělské produkty a drahé kovy. Investování do nich může být skvělým způsobem, jak diverzifikovat portfolio a ochránit se před inflací. Svět komodit je mezi investory a tradery velmi oblíbený a v tomto článku se dozvíte vše potřebné pro úspěšný začátek.
Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem
28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
Komodity: Obchodování na komoditních trzích
15.02.2024 Komodity jsou jedinečným odvětvím finančních trhů. Jedním z nejzajímavějších aspektů obchodování s komoditami je komplexní vztah mezi nabídkou a poptávkou mezi ekonomickými faktory a spotřebitelskými zvyklostmi, které zapříčiňují velkou fluktuaci cen komodit.
Copper se prudce propadl na trendovou čáru
06.02.2024 Futures kontrakt Copper (XCU/USD) potvrdily vytvoření medvědího vzorce poté, co ve středu nedosáhly vyššího maxima. Pokroky byly podruhé odmítnuty na dlouhodobé klesající trendové linií. Ukazatele momenta jsou poněkud smíšené a podtrhují neutrální obrázek, dokud ceny nedosáhnou případné proražení. Ukazatel RSI směřuje dolů, ale drží se nad neutrální úrovní 50, zatímco ukazatel MACD zůstává pozitivně zarovnán se svou červenou signální linií, i když začal zplošťovat.
V lednu klesly ceny plynu, elektřiny a drahých kovů, zdražila ropa či cukr
02.02.2024 Ceny komodit na světových trzích byly v lednu rozkolísané, klesly ceny plynu, elektřiny, obilovin a drahých kovů. Naopak zdražila ropa, cukr či kakao. Komoditní index agentury Bloomberg byl koncem ledna na své letošní výchozí hodnotě.
CNBC: Ceny mědi se v příštích dvou letech mohou zvýšit o více než 75 procent
03.01.2024 Cena mědi by se v letošním a příštím roce mohla zvýšit celkem o více než 75 procent. Důvodem je přerušení těžby a vyšší poptávka po tomto kovu, který je důležitý mimo jiné pro přechod k obnovitelným zdrojům energie. Uvedl to ve své zprávě server televize CNBC.
Ceny plynu, elektřiny či pšenice loni klesly, index komodit odepsal 12 procent
01.01.2024 Ceny některých významných komodit na světových trzích loni klesly, o desítky procent zlevnil plyn, elektřina, nikl, kukuřice nebo pšenice. Naopak výrazně zdražilo zlato, železná ruda či kakao. Komoditní index agentury Bloomberg pak za loňský rok zaznamenal pokles o 12 procent.
Ceny komodit na trzích letos většinou klesly, jejich index odepsal 8,5 procenta
03.12.2023 Ceny komodit na světových trzích letos většinou klesly, o desítky procent zlevnil plyn, elektřina, nikl, kukuřice či pšenice. Naopak výrazně zdražilo zlato, cukr nebo kakao. Komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku vykazuje pokles o 8,5 procenta.
Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesly, index je v minusu 6,8 pct
05.11.2023 Ceny komodit na světových trzích letos spíše klesly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražilo zlato a cukr. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je podle něj od počátku roku v minusu 6,8 procenta.
Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesaly, index je v minusu 4,5 pct
29.09.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvních třech čtvrtletích roku spíše klesaly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražil cukr a v posledních měsících i ropa. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je od počátku roku v minusu 4,5 procenta.
Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesaly, index je v minusu pět procent
04.09.2023 Ceny komodit na světových trzích letos do konce srpna spíše klesaly, nejvíce zlevnily plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražilo zlato, cukr, více než na počátku roku stojí už i ropa. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je od počátku roku v minusu pět procent.
Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesaly, index je v minusu 5,7 pct
02.08.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvních sedmi měsících spíše klesaly, nejvíce zlevnily plyn a elektřina. Naopak zdražilo zlato či cukr. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg přidal za poslední měsíc 5,7 procenta, od počátku roku je v minusu 4,5 procenta.
Analýza: Komoditní index v pololetí klesl o desetinu, výjimkou jsou cukr a zlato
02.07.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvním letošním pololetí klesly, největší zlevnění zaznamenaly energie a průmyslové kovy. Naopak zdražilo zlato či cukr. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg ztratil od počátku roku deset procent.
Analýza: Energie na trzích letos zlevnily, komoditní index ztrácí 13 procent
04.06.2023 Ceny komodit na světových trzích v posledních týdnech dále klesají, největší zlevnění letos zaznamenaly energie v čele se zemním plynem. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg ztrácí od počátku roku 13 procent a dostal se na úrovně, kde byl naposledy v závěru roku 2021. Snižuje se také cena většiny kovů. Zdražují jen některé zemědělské komodity, například cukr letos přidal 25 procent, uvedl analytik.
Index: Ceny komodit letos klesly o pět procent, nejvíce zlevnil zemní plyn
01.05.2023 Komodity letos zlevňují. Index agentury Bloomberg od začátku roku poklesl o pět procent a blíží se k nejnižším hodnotám od počátku války na Ukrajině. Nejvíce v letošním roce klesá cena zemního plynu, naopak významně zdražují některé zemědělské komodity. Ceny cukru vzrostly během prvních čtyř měsíců roku o třetinu. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček.
Komodity: Měď vytváří inverzní formaci Hlava a ramena
14.04.2023 Cena mědi (Copper) se na 4hodinovém grafu odrazila směrem vzhůru od již dříve prolomené klesající trendové linie (dříve rezistence – nyní support) a nyní testuje oblast neckline inverzní formace Hlava a ramena kolem hladiny 4,1250 USD. Aby byla formace platná, tak je zapotřebí, aby došlo k jasnému průrazu zmiňované oblasti neckline směrem vzhůru. Dojde tedy k průrazu linie neckline a změny krátkodobého trendu, nebo na současných úrovních najdou znovu sílu medvědi a oslabíme zpět k nižším úrovním? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
Ceny komodit v 1. čtvrtletí klesaly, index ztratil nejvíce od začátku roku 2020
03.04.2023 Ceny komodit na trzích v prvním čtvrtletí letošního roku klesaly. Komoditní index Bloombergu ztratil 6,5 procenta. Šlo o nejvyšší ztráty od začátku covidového roku 2020. Výrazně zlevnily ceny ropy, plynu či elektřiny, naopak zdražilo zlato či měď. ČTK to dnes řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček.
Komodity: Měď (HG1) se obchoduje v rostoucím trendovém kanálu
21.02.2023 Cena mědi (HG1) se na 1hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní se pohybuje poblíž jeho středové linie. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a bude pokračovat rostoucí trend? Nebo se naopak dočkáme oslabení a otestování supportu vyznačeného kanálu, který koresponduje s klíčovou S/R zónou kolem hladiny 4,1250 USD?
Analytik: V lednu na burzách výrazně klesly ceny energií, zlato zdražilo
05.02.2023 V lednu na světových burzách výrazně klesly ceny energií. Naopak zdražilo zlato, měď či hliník. Obecně komodity stagnovaly, komoditní index Bloombergu se snížil o 0,5 procenta do blízkosti nejnižších úrovní od počátku války na Ukrajině. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček.
Analytik: Ceny ropy a plynu letos vzrostly, průmyslové kovy vesměs zlevnily
29.12.2022 Burzovní ceny ropy a plynu letos vzrostly, i když koncem roku většinu zisků ztratily. Elektřina a uhlí zdražily o desítky procent. Výrazně stoupla i cena kukuřice. Naopak průmyslové kovy vesměs zlevnily, zlato nakonec zůstalo na svém. ČTK to řekl analytik společnosti XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg vzrostl o 15 procent a výrazně tak překonal mnohé ztrátové akciové indexy.
Analytik: Plyn a uhlí letos zdražily o desítky procent, drahé kovy zlevnily
04.12.2022 Burzovní ceny plynu, elektřiny či uhlí vzrostly od začátku letošního roku do konce listopadu o desítky procent, ropy zhruba o desetinu. Naopak drahé i průmyslové kovy vesměs zlevnily. Zdražila kukuřice, zatímco pšenice, bavlna nebo káva jsou levnější. ČTK to řekl analytik společnosti XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg vzrostl o 17 procent.
Analytik: Ceny plynu a ropy letos stouply o desítky procent, drahé kovy zlevnily
30.10.2022 Burzovní ceny ropy a plynu vzrostly od začátku letošního roku do konce října o desítky procent, uhlí v USA na dvojnásobek. Naopak drahé i průmyslové kovy vesměs zlevnily. Výrazně zdražily hlavní zemědělské komodity jako pšenice nebo kukuřice. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Štěpán Hájek.
Analytik: Plyn letos zdražil o 170 pct., ropa o 30 pct., drahé kovy zlevnily
04.09.2022 Cena evropského plynu vzrostla od začátku roku do konce srpna o více než 170 procent, severomořská ropa Brent zdražila o téměř 30 procent. Naopak drahé i průmyslové kovy vesměs zlevnily. Ceny hlavních zemědělských komodit rostly jen mírně. ČTK to řekl analytik XTB Štěpán Hájek. Ceny komodit na světových trzích letos podle něj prošly extrémními výkyvy.
Ceny plynu a elektřiny od začátku ruské invaze na Ukrajinu stouply o stovky procent
23.08.2022 Ceny plynu a elektřiny za půl roku od začátku ruské invaze na Ukrajinu stouply o stovky procent, naopak drahé a průmyslové kovy zlevnily od 24. února vesměs o desítky procent. Ceny ropy a potravin se vrátily k úrovním před zahájením bojů. Vyplývá to z dat analytiků oslovených ČTK.
Cena niklu kvůli obavám z narušení dodávek z Ruska vystoupila na rekord
08.03.2022 Cena niklu se včera zvýšila až o 90 procent a je na rekordu, podobně cena hliníku vystoupila na rekordních více než 4000 USD (94.600 Kč) za tunu. Za růstem cen stojí obavy z významného narušení dodávek z Ruska kvůli finančním sankcím, které způsobily nákupní horečku, uvedla agentura Reuters.
Analytici: Zlato, stříbro a měď v lednu mírně zlevnily, ropa výrazně zdražila
01.02.2022 Ceny zlata, stříbra a mědi v lednu mírně klesly, naopak výrazně zdražily energetické komodity, a to zemní plyn o 40 procent a ropa o 17 procent. O čtvrtinu stoupla také cena palladia, které je důležitým komponentem v automobilovém průmyslu. ČTK to dnes sdělili oslovení analytici.
Experti: Drahé kovy loni zlevnily, výrazně zdražila ropa a průmyslové kovy
02.01.2022 Drahé kovy loni zlevnily, cena zlata klesla o sedm procent, stříbra o 15 procent. Naopak ropa zdražila o téměř 60 procent. Výrazně o desítky procent vzrostly ceny průmyslových kovů. Vyplývá to z vyjádření analytiků na dotaz ČTK.
Po třech týdnech stávky dosáhl největší těžař mědi na světě dohody s odbory
03.09.2021 Největší těžař mědi na světě, chilská státní skupina Codelco, dosáhla po třech týdnech stávky dohody s odbory. Ty blokovaly aktivity na klíčovém dole Andina. V posledních měsících ceny mědi na mezinárodních trzích vzrostly, což podnítilo požadavky odborů, uvedla agentura Reuters.
Cena mědi vystoupila na rekord, tuna je za více než 10.300 dolarů
07.05.2021 Cena mědi se dnes vyšplhala na rekord, kolem poledne se připisovala 2,3 procenta na 10.325 dolarů (220.000 Kč) za tunu. Překonala tak předchozí rekord 10.190 USD z roku 2011. Za růstem ceny stojí poptávka ze strany spekulantů a průmyslových podniků, kterou podpořily příznivé údaje o vývoji ekonomiky, informovala agentura Reuters. Od loňského března, kdy poptávku zasáhl příchod koronavirové krize, se cena této důležité průmyslové komodity zvýšila už asi o 135 procent.
Cena mědi se po deseti letech dostala nad 10.000 dolarů za tunu
29.04.2021 Měď jako nejdůležitější průmyslová komodita se po deseti letech dostala nad 10.000 dolarů za tunu. Konec pandemie a obnovení průmyslové výroby způsobuje ohromný nárůst poptávky, a to především z Číny, ale i dalších rozvinutějších ekonomik, kterou nedokáže dorovnat aktuální nabídka na trhu. ČTK to dnes řekl analytik společnosti Purple Trading Štěpán Hájek.
Měď je nejdražší za deset let, tuna je za více než 9700 dolarů
26.04.2021 Ceny mědi dnes vystoupily na maximum za více než deset let. Pomohl jim slabší dolar, ale také obavy o budoucí dodávky v době, kdy se globální ekonomika začíná zotavovat, což podle předpokladů přinese i vyšší poptávku po kovech. Cena tříměsíčního kontraktu na měď na Londýnské burze kovů (LME) se dostala až na 9700,50 dolaru (207.100 Kč) za tunu, nejvýše od srpna 2011.
Je koronakrize již za námi?
07.09.2020 Rychlý růst nakažených v Evropě v posledních týdnech znovu začíná vysílat otázky, jestli nepřijde další uzavření jednotlivých zemí spojených s propadem ekonomiky i finančních trhů. Politici od francouzského prezidenta Macrona po premiéra Babiše sice ujišťují, že další „lock-down“ by byla ekonomická sebevražda, stačí ale obrat v náladě spotřebitelů, kteří se budou bát utrácet, a oživení může být velice pomalé.
Cena komodit na nejvyšších časových rámcích
31.01.2020 Máme tu závěr měsíce. Vhodný čas ke studiu grafů na nejvyšších časových rámcích. V dnešním blogu technické analýzy se budu věnovat komoditám a informacím, které mi může sdělovat cena na nejvyšších časových rámcích. Aktuálně na komoditách mědi, sojových bobech a bavlny.
Co se propadne spolu s Čínou?
04.03.2019 Z Číny přichází studená sprcha. O vývoji druhé největší ekonomiky se dlouho hovořilo jako o neudržitelném investičním modelu financovaném dluhovou pyramidou. Podle posledních tvrdých dat se zdá, že v Číně se tento model zadrhává a vzhledem k provázanosti a velikosti místní ekonomiky, která je v mnoha měřítkách srovnatelná s tou americkou, se mají trhy čeho obávat. Otázkou je, jaký by měl případný tvrdší pád dopad na aktiva na finančních trzích.
Trhy dnes: Nízka likvidita praje komoditám. Tie vytiahli nahor AUD.
27.12.2017 Počas sviatočného obchodovania sa darí komoditám. Včera vyskočila ropa, ktorú aktuálne sužuje značný výpadok ponuky (predovšetkým kvôli oprave potrubia v Severenom Mori). Tú včera ešte viac ohrozil výbuch na ropovode v Líbyi. Meď sa dostala na najvyššie úrovne za posledné tri roky, a to po tom, čo Čína nariadila dočasné obmedzenie jej výroby s cieľom znížiť znečistenie. Za posledné tri týždne vzrástla cena medi v Londýne o viac ako 500 dolárov za tonu, aktuálne je na úrovni 7125:
Čo sa deje na medi?
17.10.2017 Cena medi za posledné dva týždne vzrástla o zhruba 1000 dolárov za tonu (o ca. 15%) a po troch rokoch pokorila úroveň 7000 dolárov za tonu.
Měď – Aktuální kurz 294 USD
10.08.2017 Cena mědi se aktuálně drží pod hodnotou 300 USD za libru. Ještě však před 8 lety se obchodovala jen za 140 USD za libru. Ty doby jsou už ale dávno ty tam. Ve střednědobém horizontu se cena mědi pohybuje neustále směrem vzhůru. Zatím ji na této cestě nic nezastavilo. Cena mědi tak láká velké odběratele a investory. Odborníci do budoucna předpovídají vývoj ceny mědi směrem vzhůru, a to zhruba pro následující 3 – 4 roky. Nacházející měsíce budou ceny růst pozvolna v závislosti na zájmu velkých investorů, kteří musí nakupovat měď, aby trh uvěřil stoupajícímu trendu.
Meď je na dva a pol ročných maximách. Môže ju však potopiť Trump
01.08.2017 Na medi sa v posledných dňoch dejú zaujímavé veci. Jej cena v minulom týždni prudko poskočila a aktuálne sa nachádza na najvyššej úrovni od začiatku roka 2015.
Trumpove infraštruktúrne investície sa odkladajú. Odniesla si to meď a výrobné firmy. Blíži sa obrat na akciách?
24.02.2017 Trumpova akciová rally, kvôli ktorej sú dnes americké akcie na historických maximách s najvyšším pomerom ceny k očakávaným ziskom od roku 2004, stojí na troch pilieroch – 1) zníženie daní zvýši zisky; 2) investície do infraštruktúry zvýšia zisky; 3) deregulácia zvýši zisky.
Na trhu s meďou vypadlo 8% globálnej produkcie. Keď sa obnoví, tak by mala prísť korekcia
16.02.2017 Na medi sa deje zaujímavá vec. Jej cena sa v tomto týždni vyšplhala na najvyššiu úroveň od júna 2015. Nahor ju poslala minulý piatok správa, že najväčšia baňa na svete v čilskej Escondide, nie je po štrajku schopná dodávať meť svojim odberateľom. Štrajk v tejto bani, ktorá je zodpovedná za 5% svetovej produkcie, ešte stále trvá.
Meď je na mesačných minimách a môže ísť ešte nižšie. Kvôli Číne.
24.08.2016 Meď je v novom týždni pod tlakom. Ten dnes ešte viac zintenzívnili čísla z čínskeho zahraničného obchodu s touto komoditou. Importy klesli v júli na jeden a pol ročné minimá, exporty naopak vzrástli oproti júnu o tri štvrtiny. To poslalo čisté čínske importy medi na najnižšiu úroveň za posledné tri roky (graf od @StuartLWallace):
Akciový trh se probouzí, odpolední klíčová data z trhu práce USA, analýza EUR/USD, EUR/AUD, NZD/USD
09.01.2015 Americký akciový trh má za sebou dva úspěšné dny, kdy dohnal novoroční ztráty a za rok 2015 se již obchodu...
Související klíčová slova:
Fibo | Analytický tým FXstreet.cz | Gate | Soft komodity | Zdražuje zlato | Cena platiny | Vývoj ceny zemního plynu | Typ tradingu a investice | Bloomberg komoditní index | Rozložení investic | Koronavirové krize | Standardizovaný futures | Strategie pro obchodování s komoditami | IGLN.UK | Vojenské lesy | Exporty | Cena pšenice | Analytik Cyrrusu | Využití dlouhodobých trendů | Citibank | Stochastický | PLATINUM | Obchodník | EUR | Co jsou soft komodity? | Vliv na trh | Trend | Ceny zinku | Chicago Board of Trade (CBOT) | Rozkolísaný | Fondy obchodované na burze | Životní prostředí | Citigroup | Volatility | Nikl | Dow Jones Industrial | Take Profit | Očekávané výsledky | Statistiky | Tempo růstu | Ceny mědi dnes | Ochranné příkazy | Produkce mědi | Investiční banky | Výkyvy | Aktiva | Ruské invaze na Ukrajinu | Maso a dobytek | Býčí vyhlídky | 4GLD | Kolaps | Pravděpodobnost | Japonská měna | Propan | Deutsche Boerse | Přesnost | Ceny ropy WTI a zlata | Metoda analýzy cen | Vývoj ceny hliníku | Futures kontrakt | Diverzifikace | Oživení v Číně | Jak diverzifikovat | Analytik společnosti XTB | Gold | Typ tradingu | Analytický tým | FAO | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Geopolitické napětí | Rostoucí ceny | Long / Short | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Snížení produkce | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Exchange | Americký akciový index | Propad cen | Posilování dolaru | T-Commodity | Nová data | Pandemie | Růst cen | Klouzavé průměry | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Glencore | Zpráva | Spekulovat na cenu komodity | Internet of Things (IoT) | Strach | Analýzy | Burza | Čekající příkazy | Komodity na trading | Cena mědi (HG1) | iShares Physical Gold | Vysoké riziko | Jaké jsou nejoblíbenější komodity? | Cena zlata | Dříví | Trendová čára | Dolary | Vale (VALE.US) | Feeder Cattle | Cukr - Vývoj ceny | NZD/USD | Vývoj ceny ropy WTI | Pohyb ceny | Rizika obchodování s komoditami | Prodej komodit | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Komodity - časté otázky | Hliník - Vývoj ceny | Vývoj cen akcií | Možnost obchodovat | Volatilita | Celkové riziko | Smlouvy o koupi a prodeji komodity | ETC | Pokles dolaru | Vývoj ceny ropy Brent | Data ke sledování | BP | Proražení | Zajímavý trh | Index agentury Bloomberg | Výhled | Vepřové půlky mražené | Analýzy cen komodit | Období inflace | Nigérie | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | RIO.UK | Směnné kurzy | Podnikatelská důvěra | Formace hlava a ramena | Trendové čáry | Contract | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | Jak obchodovat komodity | OD7F.DE | Centrální banky | Měď - Vývoj ceny | Prodej elektromobilů | Zlato (eCBOT) | Pohyby cen | Výrazný růst | Covid | Andina | Vývoj ceny kakaa | Texaská ropa | Snižování cen | Domácnosti | Suroviny | Ceny cukru | Nejvyšší produkce | Ropa Brent | Ceny na čerpacích stanicích | Vice | ÚRS | Futures | Rekordní ceny | Live Cattle | Kontrakt na burze v Rotterdamu | Pokles v produkci | Snížit riziko | Globální poptávka | Tropické zemědělské plodiny | Sell | Kontrakt na burze | Cena pšenice v Evropě | Cena cukru na burze | Historické cenové pohyby | Cestovní ruch | Komodity - nejčastější otázky začátečníků | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Odvětví | Ostatní investice | Další růst | Buy Limit | CL | Ceny paliv | Štěpán Hájek | Snižování úrokových sazeb | Ceny zemního plynu | Analytici | Globální ekonomiky | Ceny obilovin | NAFTA | Occidental | Vysoká cena mědi | Texaská ropa WTI | Co jsou hard komodity? | G7 | Cena palladia | Živý dobytek | XCU/USD | Webináře | Ceny hliníku | Investování a obchodování na komoditním trhu | XCU | Ceny elektřiny | Osobní finance | Obchodní války | Vyšší poptávka | Náklady na transakce | Investování do akcií | Pokles ceny | Vývoj na komoditních trzích | CIND.UK | Směřování trhů | Chování obchodníků | Graf | Obchodování s CFD na komodity | Měď (HG1) | Správná diverzifikace | Hard komodity | Výnosy | Poptávka | Snižování nákladů | Stříbro - Vývoj ceny | Ekonomiky | Koš komodit | Kukuřice na chicagské burze | Silná ekonomika | Americké prezidentské volby | Nabídka a poptávka komodit | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Směřování trhu | Cena železné rudy | eCBOT | Cenové hladiny | Commodities | Mosaz | Peníze | Ropa WTI - Vývoj ceny | Brent | Globtrex.com | Analytik investiční společnosti | Politika | Stimul | Kakao | xStation | Očekávání | Hlavní burza | Sucho v Brazílii | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Měď | Zpomalení čínské ekonomiky | Palladium | UCITS | Vybírání zisků | Otázky začátečníků | Hrubozrnná rýže | Jednoduchý klouzavý průměr | XOP | Skupina Codelco | Escondida v Chile | NYBOT | IOT | Války na Ukrajině | Diverzifikovat portfolio | Invaze na Ukrajinu | Skladování komodit | Nakupovat akcie | Náklady spojené se skladováním surovin | Golden Gate CZ Marek Brávník | Typ ropy | Commodity | Historie | InstaForex | Cena elektřiny | Novozélandský dolar | Nákupy | Růst | Stop Out | Analytika | Investiční rizika | Nabídka | Příležitosti | Akcie a ETF | Americká lehká ropa | Neckline | Ochrana před inflací | Fundamentální analýza | Prognóza | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Prodávat akcie | Komodity - nejčastější otázky | LEANHOGS | Použití finanční páky | Panama | Metoda analýzy cen komodit | Obchodování komodit pomocí CFD | Koruna | Kov | Káva Arabica | Ceny termínových kontraktů | Exxon Mobil | Ruská agrese | AU.US | Konsolidace | Komodity pro začátečníky | Profitovat z růstu cen | Americká centrální banka | Indikátor | Nízké obchodní náklady | Skladování fyzických komodit | Long | Chování | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Ropný benchmark WTI | Investování a obchodování | Jaké jsou příklady komodit? | Umělá inteligence | Ceny palladia | Geopolitická rizika | Investiční portfolio | Technologický vývoj | Sója - Vývoj ceny sóji | AUD | Dřevo | Chicago Mercantile Exchange | ETFS Natural Gas | Caterpillar | Contract for Difference | Složitější řízení | S&P500 | Rostoucí trendová čára | Úrokové sazby | Meziroční růst | Trend Swing | Obchodní jednotka | Kukuřice - Vývoj ceny | Cena kakaa | OIL.WTI | Cena olova | Trh | Sezónnost | Barel ropy | Ruský plyn | Cykličnost | BHP | Stříbro (eCBOT) | Vývoj ceny plynu | Zdroje energie | Problémy | Nižší ceny | Aplikace na obchodování s komoditami | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Index | Komoditní index | Transakční náklady | Komoditní supercykly | Ceny mědi HG1 | Elektřina | Vývoj ceny stříbra | Uzavření pozice | TradingView | Nejistoty | Gold.plus Martin Stránský | Kapitál | Co je to CFD? | Ceny plynu | Agentura Reuters | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Obiloviny | Cenové pohyby a trendy | Profitovat z růstu cen komodit | Skupina OPEC+ | Nárůst cen ropy | Golden Gate Pavel Ryba | Narušení dodávek z Ruska | Ceny komodit letos | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Americké investiční banky | S&P | Cena elektřiny na burze | Objednávky | Ceny většiny komodit | Proč investovat do komodit? | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Obchodníci komodit | Narušení dodávek | Akciové indexy | Výrazné ztráty | DIA.US | Shell | Počasí | Nejoblíbenější komodity | Technické analýzy | Úroda | Ocel | Komodity obchodované | Swing | IEA | Ekonomický vývoj | Fitch Solutions | Freeport McMoran | Jak se obchodují komodity? | Trailing Stop | Deficit | Komoditní index agentury Bloomberg | Varianty koronaviru | Patterny | Natural Gas | Podnikání | Budoucnost | Vývoj ceny zinku | Cukr | Co je komodita? | Nejvýraznější ztráty | Dow Jones Industrial Average | Pohyby a trendy | Přerušení těžby | Trendové indikátory | Pomerančový džus | Firma | Ethanol | Česká koruna | Vzácné a průmyslové kovy | Nejčastější otázky začátečníků | Reálný účet | Opatření | Benzín | Cena komodit | Akciový index | Vývoj ceny platiny | Pozornost | 3М | Burzovní ceny ropy | Trafigura Group | Elektromobily | Začít obchodovat | Cena hliníku | Profit-Target | Topný olej (Heating Oil) | Bohatství | Nabídka a poptávka | Momentum | Obchodování komodit | Futures kontrakty | Oživení v automobilovém průmyslu | Ropa Brent - Vývoj ceny | ETFs | CVX.US | Koronavirová pandemie | Burze | Americká měna | Vysoká volatilita | Nákupy centrálních bank | Geopolitické události | Průmyslové účely | Purple Trading Štěpán Hájek | Cena plynu | Skupina OPEC | Heating Oil | Cena kukuřice | Codelco | DIA | ETF na komodity | Smlouvy o koupi a prodeji | Británie | Nákup komodit | Politika centrálních bank a geopolitika | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Obchodníci | Obchodovat | EUR/MWh | Překoupené podmínky | Aplikace na obchodování | Linie neckline | Invaze | Vývoj ceny cukru | Bavlna č.2 | Pavel Ryba | Vývoj ceny uhlí | Fundamentální analýza komodit | Escondida | Vepřové maso (lean hogs) | Ropa | Metoda analýzy | Golden Gate CZ | Finance | Latinskoamerické země | Válka na Ukrajině | Investiční rozpočet | Ceny benzínu | Omezení těžby | Výrazné pohyby | Buy Stop | USA | Platformy | Riziko korekce | Obchodování a investování | Sójový olej | Jak obchodovat | Vepřové půlky | Stříbro | Bronz | Změny ceny | Cena stříbra | COTTON | Freeport McMoran (FCX.US) | Chevron (CVX.US) | Sankce | Internet of Things | Komoditní akcie | Pokles cen | Volby | Komoditní index Bloombergu | ETF | Kovové komodity | Gulf Coast Gasoline | Klouzavý průměr | Cena kontraktu | Sezónnost a počasí | Průmyslové komodity | Dow Jones | Rusko a Ukrajina | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | USD za tunu | Fundamentální analýzy | Cena cukru na burze v New Yorku | Vývoj hodnoty | West Texas Intermediate (WTI) | Tempo růstu americké ekonomiky | Cena zemního plynu | Telata (Feeder Cattle) | Finanční společnost | Výroby elektromobilů | Ekologie | Komodity bez jejího fyzického vlastnictví | Jak diverzifikovat portfolio | Vysoká likvidita | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Spojené státy | Strategie Trend Swing | Trading | Možnosti investování do komodit | Pokles trhů | Severomořský Brent | Neenergetické komodity | Zvyšování úrokových sazeb | Sázka | Wood & Company | ETF WTI Crude Oil | Příklady komodit | Obchodování s nástroji CFD | Vysoká cena | iShares Commodity Diversified Swap | Obchodováním s futures kontrakty | Jak obchodovat komodity? | Zeměpis a geopolitika | Vývoj | Příznivé údaje | Vývoj ceny pšenice | Obchodováním s futures | Zemní plyn - Vývoj ceny | EFE | Gold.plus | Investiční poradenství | Rizikové averze | Investiční doporučení | Americké akcie | Politika centrálních bank | iShares | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Lean hogs | Severomořská ropa Brent | Zemědělství | Pin Bar | Platina | Varování | Těžař mědi | Ceny obilí | Cenové dno | Náklady na těžbu | Ochránit se před inflací | Pokles cen energií | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Vývoj ceny mědi HG1 | West Texas Intermediate | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Recese v USA | Analýza komodit | Sázka na pokles ceny | Cena kávy arabica | Aktuální situace | Ceny plynu a elektřiny | Obchodovaných komodit | Hlavní americký akciový index | Čínské exporty | Martin Stránský | Živý dobytek (Live Cattle) | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Supercykly | Copper (XCU/USD) | Ceny komodit na světových trzích | Miliardy dolarů | Cukr č.14 | AI | OXY.US | Cena komodity | Geopolitické vlivy | Obilí | Prezidentské volby | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Pšenice - Vývoj ceny | Standardizovaný futures kontrakt | Cukr č.11 | Agentura EFE | Sazby | České koruny | Obchodování na komoditních trzích | Futures kontrakt Copper | Investovat | Komoditní | Cena severomořské ropy Brent | Sell Limit | Mezinárodní agentura pro energii | Boj s inflací | Firmy | Páka | Mezinárodní vztahy | Panika | Zajištění | Zájem investorů | Cena ropy brent | Jak vydělat na poklesu komodit? | Vyšší ceny | Cena termínového kontraktu | Povětrnostní podmínky | Ceny kovů | CIND | Velké peníze na komoditách | Investování | Fed | Pohyby cen indexu S&P 500 | NASDAQ 100 | Kontrakční obchodování | RBOB Gasoline | Poradenské společnosti | CFD kontraktu | CORN | Cena bavlny | Trhy | Trade | Jiří Tyleček | Těžařská společnost | Anglogold Ashanti (AU.US) | Oscilátor | Rizika | Výrobní sektor v USA | Žlutý kov | Ceny mědi Copper | Varování před riziky | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Cena benzínu | Telata | Přicházející recese | Skupina komodit | Obchodujeme | Fitch | Pšenice | Sójové maso | Nároky na kapitál | Ceny niklu | Výběr brokera | Cena zinku | Zlato - Vývoj ceny zlata | Smlouvy o koupi | Vysoké ceny | ISLN | Obchodování komodit pomocí CFD kontraktů | Klíčové faktory | Fundamentální aspekty | Cenový vývoj | Jak začít s komodity? | Sucha | Proč investovat | Babypips | Cena kávy | Jaká rizika číhají na komodity? | Americký akciový index S&P 500 | XTB Research | Vývoj technologií | Ekonomický růst | Globální ekonomický růst | Komodity | Barrick Gold (GOLD.US) | Mzdy | Poradenství | CAD | Ceny komodit na trzích | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Na burze | Možnost realizovat zisk | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Společnost | Ceny bavlny | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Platina - Vývoj ceny platiny | Hospodaření | Komodity obchodované na světových trzích | Ztráta | XOM.US | Ropa západotexaská | Severomořská ropa | Největší důl | Cena kukuřice na chicagské burze | FXstreet | Nabídka ropy | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Tomáš Raputa | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Cenový pokles | Káva C | AUD/USD | IOGP | Hospodářský pokles | Řídit riziko | Vývoj na trhu | Riziko | Vývoj ceny kukuřice | Jak vydělat | Správa otevřených pozic | Vývoj ceny mědi v USD | Analytik | Benchmarky | JPY | Citi | RSI | Bank of America | Semináře | Obchodování s futures | Transakce | Finanční trh | Portfolio | Plyn | Pokles cen ropy | UCITS ETF | Úspěšný začátek | Čína | Vývoj ceny niklu | Trailing stop loss | USD/CNY | Ceny | Recese | Pokles | Testovací účet | Ceny sóji | Deutsche Börse | XOP.US | Války | Impuls | Ukrajina | Zemědělské komodity | Centrální banka | Rekordní rok | Sektor nemovitostí | Předpovědi | DPH | OXY | EUR/NZD | WTI | Silný americký dolar | Hurikány | SMA | Specifický typ tradingu | MACD | Cena severomořské ropy | Nejvyšší růst | Klima | Prodeje automobilů | Finanční páka | Obranné příkazy | AIGI | Cena cukru | Ceny zlata | Plodiny | Výnos | Kontrariánství | Topný olej | CFD | Benchmark | Palladium - Vývoj ceny palladia | Budoucí trendy | Zdravý rozum | Vývoj ceny palladia | ALUMINIUM | Austrálie | Minulá výkonnost | Podkladové aktivum | Newmont (NEM.US) | Cena mědi (Copper) | BHP Billiton (BHP.US) | Situace na komoditních trzích | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Oves | Ceny akcií | Ceny energií | Pobřeží slonoviny | Jak vydělat na poklesu | Investování u XTB | Sója | Euforie | Káva | Bez rizika | Obchodujeme komodity | Vyšší hodnoty | Jaké komodity obchodovat? | Zisk | Pokles kurzu | Spekulovat | Překoupené oblasti | Defenzivní příkazy | Dovoz | Jak obchodovat s komoditami | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Krátká pozice | Obchodování | Směnné kurzy měn | Sell Stop | Cenový růst | Akciový index S&P 500 | COCOA | Cena mědi | Vale | Anglo American | WHEAT | BP (BP.UK) | Prémie | Evropa | Olej | Měna | Nasdaq | Strategie investování | NICKEL | Zprávy | Ceny ropy | Kupující | Předpověď | Barrick Gold | XTB Jiří Tyleček | Údaje | Dodávky plynu | Maso | Obchodovat s komoditami | Rýže | HG1 | Indikace | FXstreet.cz | Obchody | Drahý kov | Klienti brokerů | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | IGLN | xStation5 | ProCent | iShares Physical Silver | Zvýšení těžby | Roční maximum | Portfólia | Trendové obchodování | Exxon | Zemní plyn | Marže | Směřování | Výrazné cenové pohyby | RBOB | Grafy | Aktivum | Obchodování a investování do akcií | Velké peníze | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | CARA | Situace | Poptávka a nabídka | Tržby | ICOM.UK | NATGAS | Golden Gate | Konsenzus | Signály | Trader | Cukr - Vývoj ceny cukru | Peking | Sázka na pokles | Globtrex | Spready | HDP | COMEX | Hlava a ramena | Optimismus | Demo účet | Čínské vlády | Dolar | Euro | Klid | LME | Zpomalení růstu | Průměrná cena | USD/CAD | Brazílie | Zeměpis | WTI Crude Oil | Měď - Vývoj ceny mědi | Contracts for difference | Zemědělské produkty | CFD traděři | Přirážka | Začínající investoři | Ropný benchmark | Investování do komodit | Realitní sektor | ČTK | Ztráty | SXEPEX | Zásobníky | Platina - Vývoj ceny | Typy komodit | Investoři na akciovém trhu | Japonský jen | Coffee | Nakupovat | Omezené dodávky | Akcie | Norská koruna | Krátký prodej | Žebříček | Železná ruda | IB | Target | Aktuální kurz | Index spotřebitelských cen | Spread strategie | Vývoj indexu Nasdaq | OD7F | Koš | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Analytik XTB | Ceny platiny | Index cen | Světová ekonomika | Vývoz | Reuters | OPEC+ | NGAS | Globální ekonomika | Pokles cen komodit | IoT | Realizovat zisk | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Technologie | Koronakrize | Prognózy | Ceny pšenice | Kurz | DNO | Daně | Pozornost investorů | Růstový trend | Intermediate | CFD na komodity | Rekord | Světové ekonomiky | AIGI.UK | Výsledky | Nedostatek čipů | Chile | Velikost pozic | Investice | Pro investory | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Nikl - Vývoj ceny niklu | Vyjádření analytiků | Komunikace | COPPER | Android | Lehká ropa WTI | Indie | Ekonomická aktivita | Růst ceny zlata | Makrodata | Zisky | Změny krátkodobého trendu | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Diverzifikovat | Cyrrus | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Fondy | Kompletní průvodce | Hospodářství | Důvěra | Vývoj ceny mědi Copper | Průvodce komoditním trhem | Situace v Číně | Ukazatel | Dlouhá pozice | Slabší dolar | Obchodní politika | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Hospodářský růst | Spread | Export | Rusko | Další drahé kovy | Vývoj ceny ropy | Aktuální cena | ISLN.UK | CATTLE | Řízení rizik | Historické pohyby cen | Nejlepší investice | ETF Industrial Metals | SUGAR | SXEPEX.UK | Organizace | Nervozita | Ceny dřeva | Ceny surovin | SOYBEAN | Poptávka centrálních bank | Potenciální ztráty | Technická analýza | Nižší poptávka | Dosažení zisku | COVID-19 | Cena ropy WTI | Divize společnosti | Co je komodita | 4GLD.DE | Potenciální zisky | Umělé inteligence (AI) | Quantum | Exxon Mobil (XOM.US) | TIM | Marek Brávník | Energie | Umělé inteligence | Investiční | Jsou komodity dobrou investicí? | Americké centrální banky | Investiční riziko | EUR/AUD | Prodej | Chicago Board of Trade | Bloomberg | Pákový efekt | Vliv na ceny | Rozdílové smlouvy (CFD) | Ceny stříbra | Finanční nástroje | ICE | Komodity na trading platformě | Vyhlídky | Finanční trhy | Udržitelnost | Komoditní trhy | Divize | Růst poptávky | Korekce | Zklidnění situace | Výrazný pokles | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Tržní ceny | Spekulant | Úspěšný obchod | Výkonnost | Hodnota měny | Televize CNBC | Index S&P 500 | Occidental Petroleum (OXY.US) | Přehled | Trendové linie | Short | Tomáš Pfeiler | Vepřové maso | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Gianclaudio Torlizzi | Krize | Rostoucí trend | High | Sójové boby | Tým InstaForex | FCX.US | Instant Trading EU | Zinek - Vývoj ceny zinku | Vysoké ztráty | S&P 500 | JDE | Podpora | MWh | Obchodování s CFD | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | MT4 | Cena | iOS | NYMEX | Německo | Upozornění | Rio Tinto (RIO.UK) | Rozpočet | Komodita | Snížení sazeb | BAT | Ceny kukuřice | Co ovlivňuje ceny komodit? | Kurzy | Situace na trhu | Cenové formace | Drahé kovy | Newmont | Medvědi | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Strategie obchodování | Emisní povolenky | CFD obchodníci | Hliník | Vývoj ceny kávy | Kurzy měn | Zlato | Ekonomika | Geopolitika | Hlavní rizika | Denní graf | Indikátory | Oslabení | Úspěch | Ceny kávy | Likvidita | Cíle | Banky | Káva - Vývoj ceny kávy | Vývoj ceny bavlny | Ceny v Česku | Buy | Vlády | CBOT | Investiční společnosti | Ceny mědi | Dlouhodobá strategie | Šance | Fundamenty | Poptávka po ropě | Správa | Instrumenty | Snížení dodávek | Analýza | Zlepšení | Omicron | ČR | XTB | Kontrakt | Uzavření dohody | Výraznější pokles | Bavlna | Lithium | Americký Fed | API | Pozice | Čínská ekonomika | Portfolia | Chevron | Kovy | Vyšší volatilita | Stoxx | Americká lehká ropa WTI | Support | Hospodářská zvířata | Dluhový strop | XOM | Vývoj ceny zlata | Texas | Plyn kótovaný na nizozemské burze | Import | Bavlna - Vývoj ceny | Londýnské burzy | Krize na Blízkém východě | Ceny energetických komodit | Kakao - Vývoj ceny | Stochastický oscilátor | Dnešní růst | OPEC | Obchodní náklady | Oscilátor RSI | Sentiment | Zlato - Vývoj ceny | Experti | Trendy na trhu | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Occidental Petroleum | Spotřebitelé | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Embargo | Vývoj ceny sóji | Ceny potravin | AUDUSD | Rezistence | Obchodovat komodity | Centrální banka USA | Komoditní trh | Obchodujte | Zdražování | Ropy | Výrobní sektor | Energetické komodity | Americké ekonomiky | Palladium - Vývoj ceny | Nárůst ceny | Vývoj průmyslu | USD | Rio Tinto | Síla amerického dolaru | Nové příležitosti | Obchodování na komoditním trhu | Uran | D1 | Trh s komoditami | Obchodování s komoditami | Silný dolar | Zinek - Vývoj ceny | Zemědělské plodiny | Posilování amerického dolaru | NGAS.UK | USDA | Cena ropy | Federální rezervní systém | mmBtu | Čínská centrální banka | Poptávka v Číně | Ceny nafty | CZ | Tlak medvědů | Australský dolar | Board of Trade | Pokles HDP | Propad | Konec roku | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Gasoline | Investování do různých komodit | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | IOGP.UK | Náklady spojené se skladováním | Nejistota | CVX | Káva - Vývoj ceny | Instant Trading EU Ltd. | Take-Profit | Swap | Ceny komodit | Indexy | Anglogold Ashanti | Americký dolar | Rostoucí ceny plynu | Klesající trendové čáry | Nikl - Vývoj ceny | Americká centrální banka (Fed) | Průmyslová komodita | Stoxx 600 | Zinek | Velikost pozice | XTB Štěpán Hájek | NEM.US | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Arabica | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | Konkrétní příklad | Lot | Negativní vývoj | Cykly | Cena niklu | Hedging | EU | Miliardy | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | Obchodování se zemědělskými komoditami | Spekulanti | Řízení kapitálu | Globální trh | Globální finanční trhy | ZINC | Komunistické strany | Sója - Vývoj ceny | Akciový trh | Uhlí | Investor | Stochastic | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Vlastnictví | Ceny ropy a plynu | Svět komodit | Průmyslové kovy | Větší pozice | Politické nepokoje | CNBC | Statistika
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot