Středa 10. července 2024 10:28
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
FTMO férovost

MACD

img

Prognóza pro EUR/USD na 10. července 2024

10.07.2024 Včerejšek byl na forexovém trhu klidný a euro po odrazu od denní linie ukazatele rovnováhy (červený klouzavý průměr) mírně klesalo. Zdá se, že trhy čekají na čtvrteční zveřejnění údajů o inflaci v USA. Podle prognózy zůstane jádrový index spotřebitelských cen na úrovni 3,4 % meziročně a celkový index spotřebitelských cen se sníží z 3,3 % na 3,1 % meziročně. Od členů FOMC jsme však již slyšeli varování, že inflace přetrvává, takže údaje mohou dopadnout o něco hůře, než se očekává. A v důsledku toho by dolar mohl vyvíjet tlak na měny v páru s dolarem.
img

Prognóza pro GBP/USD na 10. července 2024

10.07.2024 GBP/USD Britská libra včera ztratila 20 pipsů. Cena přestala klesat na supportu denní linie rovnováhy. Signální linie ...
img

Prognóza pro USD/JPY na 10. července 2024

10.07.2024 USD/JPY Měnový pár USD/JPY roste už druhý den poté, co se obrátil od hladiny supportu 160,40. Oscilátor Marlin se otoč...
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. července (seance v USA)

09.07.2024 Vzhledem k nízké volatilitě trhu nedošlo k otestování úrovní, které jsem zmínil. Svou roli sehrála absence statistik z eurozóny a také očekávané projevy klíčových představitelů Federálního rezervního systému, které byly naplánovány na druhou polovinu dne. Nejprve promluví členové FOMC Michael S. Barr a Michelle Bowman, ale co je důležitější, vystoupí také ministryně financí Janet Yellen a předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell. Powellovo hodnocení současné měnové politiky, která ovlivňuje trh práce, inflaci a ekonomiku, může ovlivnit směřování dolaru a rizikových aktiv včetně eura. Jestřábí postoj Powella v boji proti inflaci pravděpodobně povede k poklesu EUR/USD, zatímco náznaky obratu, který obchodníci a investoři očekávají od jara letošního roku, povedou podle trendu k dalšímu růstu EUR/USD. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. července pro začátečníky

09.07.2024 K otestování ceny 160,90 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej dolaru. V důsledku toho se USD/JPY propadl o více než 30 pipsů. Zprávy o měnovém agregátu a výrobních objednávkách v Japonsku dnes dynamiku trhu výrazně neovlivnily. Vzhledem k tomu, jak aktivně kupující využívají každou příležitost, když dolar klesá, může mít na vývoj USD/JPY vliv projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Jeho tvrdý postoj již způsobil výrazný pokles japonského jenu a případná prohlášení o zachování rozdílu v úrokových sazbách mezi USA a Japonskem by mohla USD/JPY tlačit k růstu a pár by se mohl vrátit na roční maximum. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY narazil na podporu před dalším růstem

09.07.2024 USD/JPY se obchoduje na vyšší úrovni poté, co vyvolal několik nákupních příkazů v blízkosti bariéry 160,35. To znamená, že ačkoli se pár stále obchoduje nad trendovou linií vytyčenou z minima z tohoto dne, k obnovení vzestupného trendu je třeba překonat určitou zónu odporu. RSI i MACD potvrzují názor, že je příliš brzy na to, abychom začali zkoumat pokračování trendu.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny měnového páru AUD/USD, úterý 9. července 2024

09.07.2024 Ve 4hodinovém grafu měnového páru AUD/USD vidíme odchylku mezi pohybem ceny AUD/USD, která vytváří vyšší maximum, zatímco histogram MACD vytváří nižší maximum. Kromě toho se Short GMMA (modrý EMA), který reprezentuje obchodníky, začal protínat, i když zatím ne zcela. Na základě těchto skutečností má AUD/USD v blízké budoucnosti potenciál oslabit, přičemž úroveň Count Back Line (CBL) na 0,6721 bude v blízké budoucnosti otestována. Pokud bude tato úroveň úspěšně prolomena, může AUD/USD pokračovat v korekci směrem k oslabení na úroveň 0,6690. Všechny tyto scénáře oslabení se však můžou stát neplatnými a být zrušeny, pokud by během korekce náhle došlo k obnovení původní dynamiky (posílení) a AUD/USD by prolomil nad úroveň 0,6764.
img

Plán obchodování EUR/USD na 9. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.07.2024 Včera se EUR/USD opět pokusil vyšplhat výše a dokonce o několik pipsů překonal maximum z předchozího dne. Pár otevřel pondělí medvědím gapem a právě kvůli tomuto gapu euro nedokázalo předvést přesvědčivější růst. Přestože v pondělí nebyly zveřejněny žádné ekonomické zprávy ani se nekonaly žádné fundamentální události, o víkendu byly oznámeny výsledky druhého kola voleb ve Francii. Připomeňme, že minulé pondělí trh uvítal porážku strany Marine Le Pen. Národní shromáždění prý ve druhém kole prohrálo, neboť se umístilo na třetím místě, což je pravděpodobně důvod, proč euro v pondělí vzrostlo.
img

Plán obchodování pro GBP/USD na 9. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.07.2024 Včera se GBP/USD většinu dne obchodoval na vyšší úrovni. Je obtížné vysvětlit, proč libra v pondělí vzrostla, vzhledem k tomu, že v tento den nebyly zveřejněny žádné ekonomické zprávy ani se nekonaly žádné fundamentální události týkající se dolaru nebo libry. Někdo by se mohl pokusit spojit výsledky francouzských voleb s růstem libry prostřednictvím kurzu eura, ale to se zdá přinejmenším nepřesvědčivé. Proto je nejpravděpodobnější, že britská měna vzrostla čistě z důvodu dynamiky.
img

Klíčové události 9. července: fundamentální analýza pro začátečníky

09.07.2024 Na úterý nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Včera si trh našel důvod k nákupu eura a libry, ale takové věci netrvají věčně. Minulý týden oba měnové páry vykázaly poměrně prudký pohyb vzhůru, takže by bylo dobré, kdyby tento týden došlo k nějaké medvědí korekci. Teoreticky by růst dolaru mohly vyprovokovat projevy šéfa Federálního rezervního systému Jeroma Powella a zveřejnění zprávy o inflaci v USA. Ve skutečnosti však trh zřídkakdy zohledňuje Powellův jestřábí postoj a shodu skutečné hodnoty s prognózami. Bylo by proto příjemné, kdyby tyto události dolar podpořily, ale zelená bankovka by také mohla využít určité korekce před zveřejněním údajů o americké inflaci.
img

Prognóza pro AUD/USD na 9. července 2024

09.07.2024 Divergence, kterou jsme očekávali v denním grafu, se po včerejším poklesu australského dolaru začíná naplňovat. Proražení pod hladinu supportu 0,6730 otevře cíl na úrovni 0,6690. Odtud může cena pokračovat v poklesu na 0,6627 (vrchol z 30. ledna).
img

Prognóza pro GBP/USD na 9. července 2024

09.07.2024 Britská libra s horním stínem denní svíčky téměř dosáhla cílové úrovně 1,2847 a nyní je připravena se obrátit směrem k linii MACD, která se momentálně nachází na hladině supportu 1,2633. Oscilátor Marlin klesá, a jakmile se propadne pod nulu, cena bude moci hladinu supportu 1,2755 snadno překonat a dosáhnout úrovně 1,2633.
img

Prognóza pro EUR/USD na 9. července 2024

09.07.2024 Euro včera uzavřelo 36pipsový gap a dokonce mírně překonalo maximum z minulého týdne. Včerejší den uzavřelo pod linií indikátoru rovnováhy. Oscilátor Marlin ukázal záměr otočit se směrem dolů. Pár je připraven zahájit obrat.
img

Prognóza pro USD/JPY na 8. července 2024

08.07.2024 Cena by mohla zaznamenat korekci vzestupného pohybu trvajícího rok a půl o 61,8 % na úroveň 140,47, která se shoduje s minimem z prosince 2023. Je docela možné, že se Bank of Japan ani nebude muset uchýlit k intervencím, pokud se události budou dále vyvíjet svým vlastním tempem a svou vlastní cestou.
img

Prognóza pro EUR/USD na 8. července 2024

08.07.2024 Euro zakončilo minulý týden testem rezistence linie MACD v týdenním grafu. Možná, že cena již míří k překonání pátečního maxima na úrovni 1,0843. Pokud cena uzavře aktuální gap, růst bude omezen stejnou linií, která se nyní nachází o něco výše na úrovni 1,0852. Překonání linie MACD umožní ceně dosáhnout horní hranice sestupného cenového kanálu kolem 1,0900/05, i když samotný gap naznačuje, že EUR/USD už nebaví růst.
img

Plán obchodování GBP/USD na 8. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.07.2024 Měnový pár GBP/USD se v pátek nadále obchodoval v kladném teritoriu. Téměř všechny klíčové zprávy z USA se ukázaly být zklamáním, takže byl pokles dolaru naprosto logický. Trh však posledních 6–9 měsíců dolar prodává, i když k tomu nemá žádný důvod. Pro trh již nejsou tak významné faktory jako postoj šéfa Federálního rezervního systému Jeroma Powella, dlouhodobě jestřábí měnová politika Fedu nebo hrozba uvolnění měnové politiky Bank of England na příštím zasedání. Proto dolar klesá, pokud k tomu existují důvody, a může klesat i nadále zcela bezdůvodně.
img

Plán obchodování EUR/USD na 8. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.07.2024 Navzdory silným makroekonomickým údajům a projevu prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagarde dokázal měnový pár EUR/USD překonat pouze 43 pipsů volatility. A k tomu došlo během pěti minut, kdy byly v USA zveřejněny zprávy Non-Farm Payrolls a o nezaměstnanosti. Obě zprávy se ukázaly být slabší, než se předpokládalo, což mohlo vyvolat nový pokles dolaru. Celkově dolar sice klesl, ale celková intradenní volatilita, stejně jako předtím, nebyla nic moc. Neustále připomínáme skutečnost, že pár vykazuje velmi slabé pohyby, protože to je v tuto chvíli to hlavní. Proto můžeme vyvodit dva závěry. Zaprvé, i obchody v 5minutovém časovém rámci mohou zůstat otevřené po dobu 2–3 dnů. Zadruhé, v tuto chvíli je nesmírně obtížné počítat s vysokými zisky a pár ani nemusí vytvářet signály každý den, ačkoli mluvíme o nejnižším časovém rámci.
img

Klíčové události 8. července: fundamentální analýza pro začátečníky

08.07.2024 V pondělí je ekonomický kalendář prázdný. Minulý týden oba měnové páry zaznamenaly nízkou volatilitu a pozvolna se vydaly směrem vzhůru. Pokles dolaru byl minulý týden logický, protože téměř všechny klíčové zprávy o americké ekonomice dopadly hůře, než se předpokládalo. Za zmínku však stojí, že Evropská centrální banka zároveň začala uvolňovat měnovou politiku, což je pro euro medvědí faktor. Také Bank of England pravděpodobně 1. srpna zahájí uvolňování měnové politiky, což je pro britskou libru rovněž medvědí faktor. Proto jsme ohledně dalšího růstu velmi skeptičtí. Nemůžeme však popřít, že se trh zdráhá kupovat americký dolar.
img

Kontrakt na ropu BRENT se nachází v mírné korekci

08.07.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT se nadále odrážejí od úrovně podpory 77,00 a zůstávají v růstové náladě, ale současný velmi krátkodobý výhled je neutrální. Cena se po býčím překřížení v rámci 20-, 50- a 200denních jednoduchých klouzavých průměrů (SMA) nachází nad úrovní podpory 85,21. Podle technických oscilátorů se ukazatel RSI stále drží nad úrovní 50, ale směřuje na jih, zatímco ukazatel MACD se vyvíjí nad svými spouštěcími a nulovými liniemi. Obojí naznačuje oslabení hybnosti v krátkodobém horizontu.
img

Plán obchodování EUR/USD na 4. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.07.2024 EUR/USD se ve středu obchodoval v kladném teritoriu, což dávalo smysl. Včera byla v USA (a nejen v Americe) zveřejněna nová várka ekonomických zpráv, které však dolar nepodpořily. Zejména dvě nejdůležitější zprávy dne – ISM v sektoru služeb a ADP – vykázaly horší hodnoty, než se předpokládalo. Vezměte na vědomí, že bychom se měli zaměřit na porovnání hodnoty s prognózou, a ne na předchozí údaj. Proto jsme ve druhé polovině dne byli svědky růstu páru a v souladu s tím i poklesu amerického dolaru.
img

Plán obchodování GBP/USD na 4. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.07.2024 Také GBP/USD včera vykázal silný pohyb vzhůru, který byl vyvolán slabými makrodaty z USA. Upozorňovali jsme, že se vyplatí věnovat pozornost zprávám ISM a ADP. Obě, pokud tedy nebyly úplným zklamáním, se ukázaly být slabší, než se očekávalo. Proto byl pokles dolaru ve druhé polovině dne zcela předvídatelný. Trh bohužel nadále ochotně reaguje na jakoukoli zprávu o slabosti americké ekonomiky, přestože je mnohem silnější než ta britská. Trh již nezajímá, zda Federální rezervní systém neplánuje v dohledné době snížit své sazby. Libra by měla klesnout přinejmenším pod úroveň 1,23, ale místo toho se již více než šest měsíců drží ve flat rozpětí, jak je jasně vidět v denním časovém rámci. Boční charakter pohybu páru je jasně patrný v hodinovém grafu. Dnes můžeme po včerejším růstu očekávat pouze korekci a pár může vykazovat slabou volatilitu.
img

USD/JPY od konce roku 2023 zrychluje a nadále roste

04.07.2024 USD/JPY vytváří vyšší maxima a na začátku dne dosáhl čerstvého 38letého maxima 161,92. Odraz od úrovně 154,50 stále probíhá, zatímco technické oscilátory stále směřují na sever. RSI se vyvíjí nad svou vzestupnou trendovou linií v překoupeném teritoriu, MACD roste nad svou spouštěcí a nulovou linií a stochastický ukazatel zaznamenal býčí crossover v rámci svých linií nad úrovní 80.
img

Prognóza pro USD/JPY na 4. července 2024

04.07.2024 K dnešnímu dni, kdy se v USA slaví Den nezávislosti, Bank of Japan neprovedla žádnou intervenci. To naznačuje, jak jsme psali v analýze 2. června, že v pondělí 8. července možná dojde k měnové intervenci. Prozatím se cena po konsolidaci nad 160,40 z 27. června nadále pohybuje do strany nad touto úrovní.
img

Prognóza pro GBP/USD na 4. července 2024

04.07.2024 Včera libra uzavřela den růstem o 56 pipsů. Cena horlivě překonala cílovou úroveň 1,2745. V současné době se měnový pár GBP/USD nachází přesně na úrovni 1,2745. Signální linie oscilátoru Marlin dosáhla hranice území vzestupného trendu a při absenci impulsu se bude ubírat cestou nejmenšího odporu, což znamená, že bude klesat. Vzhledem k tomu, že v USA se slaví svátek, libra mohla přestat růst, takže můžeme očekávat, že se dnes cena od hladiny rezistence stáhne.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. července pro začátečníky

03.07.2024 K otestování ceny 1,2670 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což podle mého názoru omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval. Po nějaké době došlo k dalšímu cenovému testu, a to v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, takže mohl být realizován druhý scénář pro prodej. GBP/USD však aktivně neklesal. Dnes by pár mohl pokračovat v růstu, neboť očekáváme údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI, které by neměly být zklamáním. Vzhledem k tomu, jak aktivně byla libra včera nakupována, budou dobré makroekonomické ukazatele dalším důvodem k otestování týdenního maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. července pro začátečníky

03.07.2024 Během americké seance nedošlo k žádnému z testů cenových úrovní, o kterých jsem se zmínil. Euro bylo stále žádané, ale nebylo tak aktivní, jak se očekávalo, takže EUR/USD cílů nedosáhl. Včerejší projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella zabránil kupujícím rizikových aktiv plně využít jejich potenciál. Dnes se situace může změnit, neboť se očekává, že údaje o PMI se ustálí ve prospěch EURUSD. V první polovině dne budou směr eura určovat údaje o PMI ve službách a kompozitní PMI v eurozóně a také index cen výrobců v eurozóně za červen. Nadcházející projevy viceprezidenta Evropské centrální banky Luise de Guindose a jeho kolegy, člena Výkonné rady ECB Piera Cipolloneho, nebudou tak důležité, jako když na začátku týdne promluvila prezidentka ECB Christine Lagarde. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Prognóza pro EUR/USD na 3. července 2024

03.07.2024 Včerejší růst akciových indexů (S&P 500 o 0,62 %) zabránil poklesu eura, které uzavřelo den se ziskem 5 pipsů. Ceně se také podařilo uzavřít gap z pondělní otevírací úrovně.
img

Prognóza pro GBP/USD na 3. července 2024

03.07.2024 Pod vlivem širšího trhu (přičemž dolarový index klesl o 0,20 %) britská libra v úterý vzrostla o 34 pipsů. K obratu směrem vzhůru došlo od supportu intradenní linie MACD. Oscilátor Marlin se vymanil ze svého klesajícího kanálu a nyní rychle směřuje do kladného teritoria. K tomu by mohlo dojít, pokud cena dosáhne cílové úrovně 1,2745.
img

Prognóza pro AUD/USD na 3. července 2024

03.07.2024 Včera australský dolar, stejně jako ostatní měny v páru s dolarem, uzavřel den výše. Na rozdíl od svého obvyklého chování však nestál v čele trhu, protože se raději držel v rozpětí 0,6627/90.
C:\fakepath\DXtrade-03072024-uvod.png

Obchodní platforma DXtrade – recenze a návod

03.07.2024 Obchodní platforma DXtrade se rychle stává jednou z preferovaných voleb pro moderní obchodníky a prop trading firmy. Její inovativní přístup a široká škála funkcí ji činí atraktivní jak pro začátečníky, tak pro zkušené tradery. V dnešním článku si tuto platformu kompletně představíme.
img

GBP/USD se od poloviny listopadu pohybuje v medvědím pásmu

03.07.2024 GBP/USD se po nárůstu na tříměsíční maximum 1,2860 opět vydal na medvědí vlnu, která poslala ceny pod 20- a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). Trh je připraven znovu otestovat střed dlouhodobého obchodního rozpětí na úrovni 1,2610. Krátkodobé ukazatele momenta rovněž naznačují pokračování medvědího trendu.
img

Dlouhodobější býčí pohled na GBP/CAD se po posledním výprodeji nezměnil

03.07.2024 GBP/CAD se odrazil zpět nad 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) poté, co 2% korekce v červnu stáhla cenu pod něj směrem k horní vzestupné trendové linii, která trvá od podzimu 2023. Ukazatele momenta jsou opět pozitivní, ale objevují se také známky toho, že by růst již mohl slábnout.
C:\fakepath\Forex-traderka.jpeg

Forex traderka Adriana Fučíková: Největší výzvou je vydržet

02.07.2024 Po delší době znovu přinášíme nový rozhovor se seriálu XTB Obchodník měsíce. Tentokrát přinášíme rozhovor s Adrianou Fučíkovou, taktéž známou pod jménem Forex traderka. Adriana se na trzích pohybuje již řadu let a svou obchodní cestu sdílí i na svém YouTube kanálu. Jak se k tradingu dostala? Jaká je její strategie a co je její největší překážka? Vše přinášíme v tomto rozhovoru.
img

Americký akciový index 500 připravuje na další medvědí kolo

02.07.2024 Americký akciový index 500 v pondělí otevřel v záporných hodnotách a otestoval oblast 5 450 bodů, která se zdá být hranicí medvědího dvojitého vrcholu. Ukazatele RSI a MACD nemohou vyloučit možnost medvědího pokračování, neboť první z nich změnil kurz směrem dolů poté, co dosáhl vrcholu v překoupené zóně, a druhý neustále ztrácí půdu pod svou červenou signální linií.
img

EUR/USD našel příznivý výchozí bod pro svou další býčí fázi

02.07.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí otevřel s pozitivním gapem poté, co krajně pravicová strana Le Penové v neděli ovládla první kolo voleb s menším náskokem, než analytici očekávali, což zvýšilo spekulace, že získat 7. července absolutní většinu by pro euroskeptickou stranu mohlo být obtížné. Pár vyběhl na téměř třítýdenní maximum 1,0742, ale 20- a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) udržovaly cenovou akci omezenou. Pro postup směrem k omezujícímu území 1,0850-1,0885 je také stále zapotřebí uzavřít nad úrovní 1,0788 a blízkým 200denním SMA.
img

Plán obchodování GBP/USD na 1. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.07.2024 Také GBP/USD zaznamenal nízkou volatilitu a pár se v pátek téměř nepohnul. Přestože v pátek byla zveřejněna prakticky jediná zpráva ze Spojeného království za tento týden a také několik zpráv z USA, trh se rozhodl tyto informace ignorovat. Britská ekonomika rostla v prvním čtvrtletí silněji, než se očekávalo, ale tato zpráva neměla na pohyb páru žádný vliv. V USA byly zveřejněny poměrně důležité indexy PCE a údaje o náladě spotřebitelů, které v druhé polovině dne poskytly dolaru určitou podporu. Zajímá nás však taková reakce trhu, když volatilita páru za celý den činila pouhých 45 pipsů? Hodnota páru se nezměnila.
img

Zlato se od dubna obchoduje v bočním pásmu

01.07.2024 Zlato se obchoduje na vyšší úrovni poté, co ve středu narazilo na podporu mírně nad úrovní 2 290. Tato zóna působí od dubna jako silná podpůrná bariéra a lze ji také považovat za spodní hranici bočního rozpětí, které od té doby obsahuje většinu cenové akce. To vykresluje neutrální střednědobý výhled, ale v kratším horizontu může kov pokračovat v driftu na sever v rámci výše zmíněného rozpětí.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 1. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.07.2024 EUR/USD se kvůli přetrvávající nízké volatilitě nadále obchodoval bez výraznějších změn v rámci flatu. Jestliže před týdnem nebo dvěma se cena pohybovala v rozpětí 1,0670–1,0755, nyní se toto rozpětí zúžilo na 1,0678–1,0726. Ve středu, ve čtvrtek a v pátek se obchody odehrávaly v tomto rozpětí. Je třeba zdůraznit, že Spojené státy ve čtvrtek a v pátek zveřejnily několik ekonomických zpráv, proto mohl pár v těchto dnech vykázat výraznější pohyby. Jak už to ale bývá, trh si to přebral po svém a v amerických zprávách si nic zajímavého nenašel.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 3. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.07.2024 EUR/USD se kvůli přetrvávající nízké volatilitě nadále obchodoval bez výraznějších změn v rámci flatu. Jestliže před týdnem nebo dvěma se cena pohybovala v rozpětí 1,0670–1,0755, nyní se toto rozpětí zúžilo na 1,0678–1,0726. Ve středu, ve čtvrtek a v pátek se obchody odehrávaly v tomto rozpětí. Je třeba zdůraznit, že Spojené státy ve čtvrtek a v pátek zveřejnily několik ekonomických zpráv, proto mohl pár v těchto dnech vykázat výraznější pohyby. Jak už to ale bývá, trh si to přebral po svém a v amerických zprávách si nic zajímavého nenašel.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

28.06.2024 Včera se páru GBP/USD podařilo růst a klesat v rámci sestupného kanálu. Technický obrázek libry se trochu liší od technického obrázku eura. I tady vidíme známky bočního pohybu, ale libra se pozvolna pohybuje dolů. Samozřejmě by bylo lepší, kdyby okamžitě zahájila prudší pokles a volatilita byla mnohem vyšší, než aktuálně je. Naše přání ale ne vždy korespondují s možnostmi trhu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

28.06.2024 Pár EUR/USD včera vykazoval pohyby, které plně odpovídají aktuálnímu technickému obrazu. Pojďme se na ně podívat podrobněji. Pár se už dva týdny pohybuje do strany a udržuje sestupný trend. Třikrát se nedokázal konsolidovat pod úrovní 1,0678. Jenže každý odraz vede k ještě menšímu pullbacku směrem nahoru. Volatilita je nízká, ale to už nás nepřekvapí. Takže to vypadá, že cena prorazí úroveň 1,0678 pravděpodobně na čtvrtý nebo pátý pokus a euro bude dál klesat.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června

28.06.2024 Cena 160,63 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup dolaru na stávajícím býčím trhu. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 20 pipů a během dnešní asijské seance pokračoval v testech ročních maxim. Absence měnové intervence ze strany Bank of Japan umožňuje spekulantům tlačit trh stále nahoru, a to navzdory včerejšímu varování japonského ministra financí. Jediným problémem může být to, že dnes končí měsíc, což bude odpovídat výběru zisků z long pozic a mírně omezí býčí potenciál páru. Mnohé ale bude záviset na údajích z USA, kterými se budeme podrobněji zabývat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června

28.06.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o téměř 20 pipů. Zmínil jsem to ve včerejší předpovědi, protože to bylo v době psaní patrné. Spojené království dnes zveřejní zprávy o HDP a běžném účtu. Pozitivní růst britské ekonomiky prospěje libře, která je už poměrně přeprodaná. Včerejší zápis z jednání Bank of England a prohlášení guvernéra BoE Andrewa Baileyho nevyvinuly tlak na libru. Britská měna má proto šanci do konce měsíce oživit. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června

28.06.2024 Cena 1,0705 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 20 pipů. Zmínil jsem to ve včerejší předpovědi, protože to bylo patrné při psaní. Pár dnes může pokračovat v růstu, ale potřebuje dobré údaje o inflaci v eurozóně. Dnešní zprávy zahrnují index spotřebitelských cen z Francie, index spotřebitelských cen z Itálie a údaje o nezaměstnanosti v Německu. Pokles inflace podpoří euro, protože ekonomikám těchto zemí pomůže zvládnout vysoké životní náklady. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Z krátkodobého pohledu vypadá EUR/USD z širšího pohledu medvědí

28.06.2024 Měnový pár EURUSD ve středu testoval předchozí minimum 1,0665 a držel se v úzkém pásmu 1,0665-1,0720. Jednoduché klouzavé průměry (SMA) s periodou 20 a 50 dnů zaznamenaly několik dní po smrtícím křížení mezi 20 a 200denními SMA medvědí překřížení, což obojí naznačuje další ztráty. Z technického hlediska vykazují oscilátory hybnosti smíšené signály potvrzující nedostatek směru v blízkém období. RSI se mírně sklání vzhůru pod úroveň 50, zatímco MACD posiluje svou negativní páru. Další ztráty by mohly obchodníky zahnat k dalšímu bezprostřednímu supportu na úrovni 1,0647 předtím, než se utkají s pětiměsíčním minimem na úrovni 1,0600.
img

Klíčové události 28. června: fundamentální analýza pro začátečníky

28.06.2024 Na pátek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale jen jedna nebo dvě jsou považovány za důležité. V první řadě upozorníme na třetí odhad zprávy o HDP Spojeného království, ale všímat bychom si měli i reakce trhu na včerejší údaje o HDP USA. Ta byla velmi slabá, pokud vůbec nějaká. Zprávy o HDP nevykazují vždy nečekané, rezonující hodnoty a trh není vždy připraven na ně reagovat.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 28. června 2024

28.06.2024 Euro oproti našemu očekávání nekleslo k nejbližšímu cílovému pásma 1,0636/50, ale ani nevystoupalo nad rezistenci 1,0724, kterou otestoval horní stín. Objem obchodů byl mírně nad průměrem běžného měsíce, což naznačuje určité vybírání zisků z krátkodobých prodejů.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 28. června 2024

28.06.2024 Včerejší smíšené údaje o americké ekonomice bránily britské libře v pohybu proti krátkodobému klesajícímu trendu. Časový rámec se posouvá ke střednědobému trendu, který začal před více než dvěma týdny. Pouhým okem se zdá, že cena je připravena prolomit nejbližší hladinu supportu 1,2596, protože už překonala support linie MACD v denním grafu, ale potřebuje také podporu z přilehlých trhů.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 28. června 2024

28.06.2024 Cena dnes ráno dosáhla úrovně klíčové rezistence, od které už déle než týden očekáváme medvědí obrat. V týdenním grafu dosáhla horní hranice celkového cenového kanálu (modrý). Z toho vyplývá, že v tomto grafu je připravena dvojitá divergence.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 27. června pro začátečníky

27.06.2024 K otestování ceny 1,2650 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji (sell) libry v rámci pokračování klesajícího trendu, který se v posledních dnech jasně rýsoval. GBP/USD se nakonec propadl o zhruba 30 pipsů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2627 nepřinesly výrazné zisky. Trh měsíční bilanci maloobchodních tržeb Konfederace britského průmyslu totiž ignoroval a ve středu už neexistovaly žádné důvody k nákupu libry. Dnes se pravděpodobně nic nezmění, protože se očekává projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, který na konci posledního zasedání zaujal spíše holubičí postoj. Kromě toho bude zveřejněn zápis ze zasedání Výboru pro měnovou politiku BoE a libra dostane šanci na zotavení až ve druhé polovině dne, pokud kupující všechen tento tlak ustojí. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 27. června

27.06.2024 Cena 160,47 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup dolaru na stávajícím býčím trhu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipů a pokračoval v testech ročních maxim. Jak vidíme, obchodníci úplně ignorují slabé údaje o americké ekonomice a dál aktivně tlačí na japonský jen; využívají při tom výrazného rozdílu v úrokových sazbách a politice centrálních bank. Dnes se pravděpodobně nic nezmění, takže je lepší počítat s případnými pullbacky a pokračovat v nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 27. června

27.06.2024 Cena 1,0680 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesal pod úrovní nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Slabé údaje o prodeji nových domů v USA pomohly určit směr páru, ale pár aktivně nestoupal. Euro by tedy mělo zůstat pod tlakem a dnešní slabé údaje z eurozóny mohou být dalším důvodem k prodeji. Pozornost investorů mohou přitahovat hlavně zprávy o peněžní zásobě M3 v eurozóně, úvěrech soukromému sektoru a indikátoru spotřebitelské důvěry. Slabé údaje budou vyvíjet tlak na pár EUR/USD, stejně jako mírný postoj představitele Evropské centrální banky Franka Eldersona, který podporuje své kolegy na cestě dalšího letošního snižování sazeb. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Měnový pár EUR/GBP je hluboko pod klesající trendovou čárou

27.06.2024 EUR/GBP po odražení od 20denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 0,8465 míří na jih. Pár se po evropských volbách a negativním gapu, který byl zveřejněn již 10. června, pohybuje do strany. Z technického hlediska naznačují oscilátory hybnosti smíšené signály. Index RSI se svažuje dolů pod neutrální hranici 50; oscilátor MACD se však drží nad svou spouštěcí linií pod nulovou úrovní.
img

Klíčové události dne 27. června: fundamentální analýza pro začátečníky

27.06.2024 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí, mezi nimi i několik poměrně důležitých zpráv. Ekonomické kalendáře Německa, Spojeného království a Evropské unie jsou vcelku chudé. Pozornost by se ale dala věnovat alespoň konečnému hodnocení údajů o americkém HDP za 1. čtvrtletí a zprávě o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Ve skutečnosti jde o poměrně důležité zprávy, i když jsme na začátku týdne uvedli, že by na ně obchodníci neměli očekávat silnou reakci trhu. Tento týden ale nepřišla žádná zpráva, která by vzbudila zájem. Proto by i tyto zprávy mohly během americké obchodní seance vyvolat výrazné pohyby – jednoduše proto, že jiné důležité katalyzátory neexistují.
img

Plán obchodování pro GBP/USD na 27. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.06.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu vykázal poměrně silný pohyb směrem dolů, ačkoli neměl žádný výslovný důvod k poklesu. Včera nebylo k dispozici žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí. Přesto pokles libry za většiny okolností zcela podporujeme, protože jsme pevně přesvědčeni, že její reálná hodnota je o 500–600 pipsů nižší než současné úrovně. Stále není jasné, zda je trh na tak silný pohyb připraven, ale můžeme s jistotou říci, že nákup britské libry nemá žádný technický, fundamentální ani makroekonomický základ. Již téměř šest měsíců většina faktorů naznačuje, že by měnový pár GBP/USD měl klesat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

27.06.2024 Pár EUR/USD ve středu pokračoval v poměrně pomalém poklesu a ke konci dne se potřetí přiblížil k úrovni 1,0678. Obecně je od doby prvního odrazu od této úrovně ve fázi flatu, což znamená, že se obchoduje v bočním kanálu. Jeho horní hranice neodpovídá úrovni 1,0726; je o něco výš. Třetí odraz od hladiny 1,0678 by tedy mohl vyvolat nový růst v rámci bočního kanálu. Naopak uzavření pod bočním kanálem by naznačilo, že flat skončil, a to by naznačilo, že euro bude dál klesat.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 26. června (seance v USA)

27.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2665 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrzuje scénář pro prodej libry. V důsledku toho se pár posunul dolů o více než 25 bodů. Také nákupy při odrazu od úrovně 1,2647 přinesly zisk kolem 15 bodů. Absence britských statistik měla negativní dopad na vyhlídky libry, která spolu s dalšími rizikovými aktivy vůči dolaru oslabila. Ve druhé polovině dne se kromě zveřejnění údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic dalšího neudálo, což dalo kupujícím libry šanci na korekci. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, což bude nahrávat býkům, protože jestřábí výroky politiků v poslední době dolar podporovaly. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)

27.06.2024 Cena 159,94 byla otestována v okamžiku, kdy indikátor MACD prudce vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zvlášť proto, že se obchodovalo poblíž ročního maxima. Z tohoto důvodu jsem se zdržel nákupu dolaru a promeškal jsem dobrý růst. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním trhu v USA nic jiného významného neděje, takže kupci dolaru mohou mít s obnovováním nejbližších ročních maxim určité problémy. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)

27.06.2024 Test ceny 1,0685 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem se zdržel prodeje eura. Krátce nato došlo k dalšímu testu této cenové úrovně a indikátor MACD byl v danou chvíli už v přeprodané zóně, což umožnilo realizovat nákupní scénář č. 2. Jak ale vidíte v grafu, po 10bodovém pohybu nahoru se růstový potenciál páru vyčerpal. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic významného neděje, takže kupci eura budou mít šanci na korekci, pokud budou údaje silně neuspokojivé. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. června

26.06.2024 Úrovně, které jsem zmínil, nebyly ve druhé polovině dne otestovány. Zprávy o indexu cen podnikových služeb, jádrovém indexu spotřebitelských cen japonské centrální banky a indexu předstihových ekonomických indikátorů vedly k nárůstu volatility, ale tím to skončilo. Obstojná zpráva o indexu spotřebitelské důvěry v USA sice klesla, ale dopadla lépe, než ekonomové předpovídali, což podpořilo dolar a vytlačilo pár USD/JPY na nová roční maxima. Dnes má pár velkou šanci pokračovat v uptrendu, ale vysoká je také pravděpodobnost měnové intervence Bank of Japan. S nákupy na současných úrovních proto buďte opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. června

26.06.2024 K testu ceny 1,0705 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, i když údaje z USA vyšly nad očekávání ekonomů. Cena byla znovu otestována v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti. Proto bylo možné realizovat druhý nákupní scénář. Jak ale vidíme v grafu, pár aktivně nestoupal. Včerejší údaje o HDP Španělska euro neovlivnily, stejně jako projev Nagelové. Dnes se může opakovat totéž, protože slabé údaje z Německa už vyvinuly tlak na EUR/USD a teď se všechny naděje upínají k pozitivní reakci při projevu člena Výkonné rady Evropské centrální banky Philipa Lanea. Obrana denního minima dá kupcům šanci zvrátit klesající trend. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 26. června pro začátečníky

26.06.2024 K otestování ceny 1,2672 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál pohybu páru GBP/USD směrem dolů, jelikož se libra celý den držela v kanálu. Další test v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, umožnil realizaci druhého scénáře pro nákup (buy). V důsledku toho mohli obchodníci získat více než 25 pipsů zisku. Včerejší absence údajů pomohla páru udržet si růstový potenciál. Dnešní údaje z Velké Británie mu však v tomto ohledu pravděpodobně nepomohou. Obchodníci proto mohou tuto situaci řešit pouze překonáním denního maxima a konsolidací nad ním. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Prognóza pro GBP/USD na 26. června 2024

26.06.2024 Britská libra včera uzavřela na otevírací úrovni. Ceně se podařilo konsolidovat nad linií ukazatele rovnováhy, což zvyšuje pravděpodobnost růstu na úroveň 1,2745. Samotná linie rovnováhy je však zapuštěna do těla dnešní svíčky a signální linie oscilátoru Marlin zůstává vůči této situaci zcela neutrální.
img

Plán obchodování pro GBP/USD na 26. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.06.2024 Včera se měnový pár GBP/USD odrazil od úrovně 1,2603, což vyvolalo nepatrný pokles. Na rozdíl od eura může britská libra pokračovat v klesajícím trendu, pokud se trh hodlá zapojit do prodejů. Přinejmenším by měla klesnout na úroveň 1,2633. Libra však prochází nízkou volatilitou a k poklesu se staví zdrženlivě. Ve Velké Británii ani v USA se v posledních dvou dnech neodehrály žádné zajímavé události, takže trh neměl na co reagovat. V pondělí nás dokonce překvapil poměrně trendový, intradenní pohyb! Jelikož však cena nedokázala překonat úroveň 1,2693, můžeme nyní očekávat pokles páru, zejména proto, že na středu nejsou naplánovány žádné významné zprávy.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 26. června 2024

26.06.2024 Čas pracuje momentálně proti euru. Pokud jednotná měna během následujících dvou dnů neotestuje linii MACD (1,0755) v denním časovém rámci, technická situace už takový scénář neumožní.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 26. června 2024

26.06.2024 Pár USD/JPY o poklesu ani neuvažuje. Investoři, jak naznačují jejich nálady v obchodních zprávách, nevěří v delší měnové intervence Bank of Japan. Jsme citliví na náladu japonské centrální banky a z technického hlediska očekáváme intervenci maximálně na úrovni 161,00. Zde se sbíhá horní hranice cenového kanálu a Fibonacciho úroveň 110,0 %. Cena by také mohla ustoupit z cílové úrovně 160,40.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 26. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

26.06.2024 Pár EUR/USD čelil v úterý mírnému tlaku, jak jsme předpovídali den předtím. Přesněji řečeno, po dvou odrazech od úrovně 1,0678 byla býčí korekce nevyhnutelná. Ekonomický kalendář neobsahuje v tomto týdnu žádné významné události. To znamená, že trh nebude mít na co reagovat. V pondělí pár stoupl, v úterý klesl a ve středu možná opět poroste. Tyto pohyby nemají žádnou logiku, jsou jen tržním šumem, flat pohybem nebo součástí korekce a můžete je zkusit realizovat v časovém rámci 5M. Mějte ale na paměti, že volatilita zůstává extrémně nízká.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 25. června (analýza dopoledních obchodů). Libra nedosáhla ani na hladinu 1,2704.

26.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2704 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zanalyzujme, co se stalo. Libra stoupala, ale k testu a falešnému průrazu jí několik bodů chybělo, takže jsem odtud nemohl vstoupit na short pozice. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat.
img

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. června (americká seance)

26.06.2024 V první polovině dne nebyly otestovány žádné úrovně, které jsem označil, ale je zřejmé, že uptrend na páru pokračuje. Reakce medvědů na dnešní údaje z Japonska rychle odezněla, což nám umožňuje doufat v další posílení dolaru vůči jenu. To rozhodně podporují pozitivní statistiky spotřebitelské důvěry z USA a také jestřábí výroky představitelky Fedu Michelle Bowmanové a členky FOMC Lisy D. Cookové. Náznaky, že budou zachovány vysoké úrokové sazby a bude se dál bojovat proti inflaci, by mohly vyvolat novou vlnu nákupů tohoto páru. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. června (americká seance)

26.06.2024 Test ceny 1,0720 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body na trh jsem nečekal. Protože je na druhou polovinu dne naplánováno mnoho ekonomických údajů, může se vše kdykoli změnit. Začne se údaji o indexu spotřebitelské důvěry v USA, u kterého se předpokládá pokles, a pokračovat se bude údaji o indexu cen bydlení a indexu výrobní aktivity richmondského Fedu. Den zakončí projevy členů FOMC Michelle Bowmanové a Lisy D. Cookové. Výroky tvůrců měnové politiky spolu se silnými ekonomickými údaji z USA by mohly posílit pozici dolaru, zvýšit tlak na tento pár a potenciálně vést k návratu na včerejší úrovně. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trader-26062024-2.jpg

Jak by měl vypadat den začínajícího tradera, který nemá na obchodování čas

26.06.2024 Trading může být pro začínající obchodníky velmi náročný, zvláště pokud mají omezený čas kvůli zaměstnání na plný úvazek. Efektivní řízení času se proto stává klíčovým faktorem pro úspěch v tradingu.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování ze dne 25. června (seance v USA) pro začátečníky

26.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2700 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Druhého otestování této úrovně jsem se nedočkal, takže jsem nezaznamenal žádné vstupní body pro prodej (sell). Ve druhé polovině dne pak budou zveřejněny údaje o spotřebitelské důvěře z USA, které by mohly britskou libru dále oslabit a zabránit jí v dalších ziscích ze včerejška. Údaje o indexu cen bydlení a výrobním indexu richmondského Fedu pravděpodobně neovlivní směřování páru na trhu, takže je lepší se zaměřit na projevy členek FOMC Michelle Bowman a Lizy D. Cook. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 25. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale bez úspěchu

26.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0723 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme si, co se zde stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly dobrý vstupní bod k nákupu eura, což vedlo k tomu, že pár vzrostl pouze o 12 bodů, než došlo k obnovení tlaku na tento pár. Technický výhled se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 25. června pro začátečníky

25.06.2024 Odpoledne nedošlo k otestování úrovní, na které jsem dříve upozornil. Dnešní zprávy o indexu cen podnikových služeb, jádrovém indexu spotřebitelských cen japonské centrální banky a indexu předstihových ekonomických ukazatelů poskytly jenu podporu. Výraznějšího výprodeje z ročních maxim jsme se však zatím nedočkali, což zachovalo relativně vysoké šance na krátkodobý růst páru. Nezapomeňte však, že čím výše USD/JPY vystoupá, tím větší je pravděpodobnost měnové intervence BoJ, která povede k pravidelným a prudkým výprodejům na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 25. června pro začátečníky

25.06.2024 K otestování ceny 1,0723 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal od nuly, což omezilo potenciál pohybu páru EUR/USD směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval, přestože v průběhu dne rostlo. Slabé údaje z Německa a zprávy z USA nedokázaly narušit býčí korekci, která se může kdykoli začít dále rozvíjet. Potenciál k růstu však bude jistě omezen hlavními úrovněmi rezistence a absencí významných zpráv, neboť obchodníci budou pravděpodobně ignorovat údaje o HDP Španělska. Pouze Nagelův projev by mohl vést ke zvýšení volatility během evropské seance, i když i to je nepravděpodobné. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. června

25.06.2024 Test úrovně 1,2672 přišel v okamžiku, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Stalo se tak při absenci zajímavých údajů ze Spojeného království, což koupcům umožnilo korigovat na začátku týdne nahoru. Ekonomický kalendář je dnes opět v podstatě prázdný, ale je možné, že poté, co se nepodařila konsolidace nad včerejším maximem, situace dozná výrazných změn a vyústí v opačný pohyb páru GBP/USD. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování GBP/USD na 25. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.06.2024 Měnový pár GBP/USD se opět odrazil od úrovně 1,2633 a zahájil novou korekci směrem vzhůru v rámci pravděpodobně vznikajícího klesajícího trendu. Vzhledem k tomu, že v pondělí nebyly zveřejněny žádné významné zprávy ani události a žádné se neočekávají ani v průběhu týdne, může pár vykazovat nevyzpytatelné pohyby a nadále procházet korekcí. Včera se však páru podařilo vzrůst o 60 pipsů. Odraz od úrovně 1,2693 může vyvolat pohyb opačným směrem.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

25.06.2024 Pár EUR/USD zahájil novou korekční fázi a konsolidoval se nad sestupným kanálem, což ale ve skutečnosti nezaručuje posun k uptrendu. Znamená to, že korekce, která začala na úrovni 1,0678, se může prodloužit. Začátečníci proto mohou očekávat, že cena se bude tento týden pohybovat k úrovni 1,0804. Sestupný trend zůstává neporušený.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 25. června 2024

25.06.2024 Protidolaroví býci se nevzdávají. Euro včera vzrostlo o 42 pipů, zatímco akciové indexy uzavřely smíšeně, když prorazily nad rezistenci 1,0724. Tím se vytvořilo korekční pásmo 1,0680–1,0755. Jeho horní hranici označuje denní linie MACD, tedy vrchol z 18. června (1,0761).
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 25. června 2024

25.06.2024 Signální linie oscilátoru Marlin vytvořila v denním grafu klín a teď ho téměř proráží. Hlavní scénář předpokládá medvědí průraz s překonáním hladiny supportu 0,6627. Pokles se v tom případě rozšíří až k linii MACD kolem úrovně 0,6590.
img

Prognóza pro GBP/USD na 25. června 2024

25.06.2024 Britská libra se včera odrazila od supportu denní linie MACD a do konce dne si připsala 40 pipsů. Nyní cena roste nad linii rovnováhy (červený klouzavý průměr) s podporou rostoucího oscilátoru Marlin. Signální linie oscilátoru dosáhne linie nuly – hranice území vzestupného trendu – přibližně v době, kdy cena dosáhne cílové úrovně 1,2745.
img

Cena zlata se drží v růstovém kanálu

24.06.2024 Ceny zlata se z krátkodobého pohledu vyvíjejí v rámci vzestupného kanálu se silnou rezistencí na úrovni 2 336 a 200-periodického jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 2 345. Střední úroveň Bollingerova pásma (20-periodický SMA) a 50-periodický SMA zaznamenaly býčí překřížení a technické oscilátory směřují na sever. MACD stojí mírně nad svou spouštěcí linií nad nulovou úrovní, zatímco RSI tiká vzhůru nad úroveň 50.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 24. června 2024 Euro posiluje medvědí pohyb.

24.06.2024 Páteční pokles eura byl sice malý, ale přesto podstatný – spolu s ním klesaly i akciové indexy, komodity a drahé kovy. Pár EUR/USD se v denním grafu usadil pod úrovní 1,0724.
img

Prognóza pro GBP/USD na 24. června 2024

24.06.2024 V pátek se britská libra propadla o 13 pipsů. Cena přestala klesat u linie MACD v denním grafu. Dnes ráno cena na této linii konsoliduje, pravděpodobně se záměrem se pod ní usadit.
img

Plán obchodování GBP/USD na 24. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.06.2024 Měnový pár GBP/USD se i nadále obchodoval na nižší úrovni a rovněž se mu nepodařilo překonat důležitou hladinu supportu 1,2633. Britská měna na základě makroekonomických zpráv neklesla; ve skutečnosti dvě ze tří klíčových zpráv dne ve Spojeném království překonaly jak odhady, tak předchozí hodnoty. Řeč je o údaji PMI ve zpracovatelském průmyslu a zprávě o maloobchodních tržbách. Během americké obchodní seance měla libra pokračovat v poklesu, protože oba indexy podnikatelské aktivity v USA dopadly lépe, než se očekávalo, ale pár během americké seance neklesl. Další den, kdy britská měna vykazovala stejné pohyby.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 24. června 2024

24.06.2024 Dolar zopakoval pattern čtvrtečního impulzivního růstu, když v pátek vyskočil o 86 pipů. Cílová úroveň 160,40 je už blízko a překračuje maximum z 29. dubna. Dále vidíme cílovou metu 161,00 – bod, kde se horní hranice cenového kanálu shoduje s Fibonacciho úrovní 110,0 %.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

24.06.2024 Pár EUR/USD v pátek pokračoval v pozvolném poklesu v rámci klesajícího kanálu. Pohyb dolů plně podporujeme, protože věříme, že euro nemá důvod k výraznému růstu. Pár navíc už dva měsíce koriguje směrem nahoru; teď by měl v rámci celkového klesajícího trendu zahájit výraznější pokles.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 21. června pro začátečníky

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od nuly, což potvrdilo vhodný bod pro vstup do prodeje libry. V důsledku toho se měnový pár GBP/USD propadl o více než 30 pipsů. Libra klesla poté, co Bank of England ponechala úrokové sazby beze změny a zveřejnila vodítka. Politici jasně naznačili, že pokud inflace vykáže pozitivní trend, sazby ve Spojeném království by mohly být sníženy již v srpnu tohoto roku. To je špatná zpráva pro kupující libry, kteří se v poslední době potýkají s mnoha problémy. Dnes by se tyto problémy mohly ještě vyhrotit. Důvodem by mohly být slabé údaje o indexech podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb ve Spojeném království. Kromě toho budou zveřejněny zprávy o britském kompozitním indexu PMI a údaje o objemu maloobchodních tržeb bez započtení nákladů na pohonné hmoty. Pouze velmi dobré údaje mohou libře pomoci překonat její problémy. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června

21.06.2024 Cena 158,34 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Pohyb dolů se ale nekonal, což přineslo ztráty. Po určité době se obnovil pohyb nahoru a test ceny 158,55, který se shodoval s počátkem pohybu indikátoru MACD nahoru od úrovně nula, potvrdil vhodný vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června

21.06.2024 Cena 1,0724 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Poté, co obchodníci zareagovali na údaje z USA, se pár mírně odrazil a následoval další test ceny 1,0724. Došlo k němu na začátku pohybu indikátoru MACD, takže obchodníci mohli vstoupit na trh a prodávat euro. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 pipů. Z vývoje usuzujeme, že euro může zůstat pod tlakem, zejména po sérii dnešních údajů souvisejících s ekonomickou aktivitou. Eurozóna zveřejní indexy podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a ve službách a kompozitní index PMI. Slabé indikátory jen zvýší tlak na riziková aktiva včetně eura, což povede k novému výprodeji páru EUR/USD a dalšímu testu týdenního minima. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování EUR/USD na 21. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.06.2024 Měnový pár EUR/USD včera zahájil slabý klesající pohyb v rámci klesajícího kanálu v hodinovém grafu, klesajícího trendu ve 4hodinovém grafu a globálního klesajícího trendu ve 24hodinovém grafu. Podle našeho názoru bylo naprosto logické, že pár prošel medvědím obratem, a to i bez fundamentálního a makroekonomického pozadí. Všimněte si, že další vlna poklesu eura začala zhruba v době, kdy Evropská centrální banka a Federální rezervní systém oznámily výsledky svých posledních zasedání. ECB konečně přistoupila k nové měnové politice snížením svých sazeb, zatímco od Fedu se to ještě nějakou dobu neočekává. Rozdíl mezi úrokovými sazbami americké a evropské centrální banky se tak v následujících měsících zvýší. To staví euro do velmi nepříznivé pozice. Za současných okolností se očekává, že pár bude pokračovat v poklesu.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 21. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

21.06.2024 Pár GBP/USD vykázal ve čtvrtek pohyb dolů. Začátečníkům připomínáme, že pár se už několik týdnů pohybuje spíš do strany než nahoru nebo dolů. Dlouhou dobu se pohyboval mezi úrovněmi 1,2693 a 1,2860. Minulý týden se z tohoto pásma dokázal vymanit a... pattern se nezměnil. Jen těžko se dá říct, že by byl čtvrteční pokles libry logický. Bank of England nechala klíčovou sazbu beze změny, nesignalizovala ochotu začít na příštím zasedání s uvolňováním měnové politiky (i když to naznačuje) a počet členů Výboru pro měnovou politiku hlasujících pro snížení sazeb zůstal na dvou, stejně jako před měsícem a půl. Libra měla tedy ve čtvrtek několik důvodů k poklesu. O několik dní dřív ale libra s mnoha důvody k poklesu stoupala. Pár GBP/USD dál vykazuje nelogické a zmatené pohyby. Během posledního týdne a půl byl v jeho pohybu patrný sklon dolů, ale vzhledem k neochotě trhu prodávat silně pochybujeme, že se pár posune a vytvoří klesající trend.
img

Prognóza pro EUR/USD na 21. června 2024

21.06.2024 Včera se euro podle očekávání obchodovalo na nižší úrovni poté, co libra klesla v důsledku zasedání Bank of England a zatímco klesal také akciový trh. Jednotná evropská měna ztratila 40 pipsů a prolomila tak supportu na úrovni 1,0724. Cílové rrozpětí 1,0636/50 je nyní otevřené, ale očekáváme, že euro toto rozpětí překoná a zamíří k úrovni 1,0595. Pokud cena získá na dynamice, mohla by se dokonce dostat až na 1,0520.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 20. června (seance v USA)

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně níže od nuly, což omezilo další potenciál pro pohyb páru směrem dolů. K druhému otestování této úrovně došlo v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. K výraznému růstu libry však nedošlo. Po oznámení rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách došlo k dalšímu testu úrovně 1,2697, když se MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což poskytlo vstupní bod pro prodej, který zůstává v době psaní tohoto článku platný. Kromě rozhodnutí Bank of England budou ve čtvrtek v USA zveřejněny také údaje o výrobním indexu filadelfského Fedu, údaje o nově zahájených stavbách bytů a údaje o stavebních povoleních. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti pravděpodobně nebudou mít na trh výraznější dopad. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 21. června 2024

21.06.2024 Bank of England včera ponechala sazby beze změny, přičemž hlasy byly rozděleny v poměru 7 : 2 (stejně jako v květnu). Jak účastníci trhu očekávali, objevil se náznak srpnového snížení sazeb. Očekávali jsme holubičí výsledek, tedy alespoň poměr 6 : 3 ve prospěch zachování sazby, takže cena se nedostala na linii MACD (1,2633).
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. června (analýza dopoledních obchodů)

21.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0713 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu směrem dolů tam přinesly dobrý vstupní bod pro nákup eura, což vedlo k růstu páru o téměř 20 bodů. Odpoledne nebyl technický obrázek zrevidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. června (analýza dopoledního obchodování). Libra se před rozhodnutím Bank of England nadále pohybuje v rozpětí

20.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Libra vzrostla, ale do testu a falešného proražení jí pár bodů chybělo, takže jsem odtud nemohl vstoupit do krátkých (short) pozic. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)

20.06.2024 Vzestupný trend na tomto páru pokračuje. Cenová úroveň 158,23 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což vedlo k realizaci prvního scénáře pro nákup dolaru za účelem pokračování trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů, ale až na cílovou úroveň 158,60 se nedostal. Silné statistiky z USA ve druhé polovině dne – zvlášť pokud jde o nově zahájené stavby domů a stavební povolení – mohou páru USD/JPY umožnit další růst. Týdenní údaje o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA mají na trh malý vliv, když odpovídají průměrným hodnotám. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)

20.06.2024 Test cenové úrovně 1,0727 v první polovině dne se shodoval s výrazným poklesem indikátoru MACD pod úroveň nula, takže jsem euro neprodával. Nečekal jsem ani na další body pro vstup na trh. Odpoledne bude zveřejněno mnoho statistických údajů. Vše začne údaji o trhu s nemovitostmi a skončí zprávou o americkém trhu práce. Počet nově položených základů a objem vydaných stavebních povolení jsou poměrně zajímavé indikátory a jejich zřetelný nesoulad s prognózami ovlivní směr páru. Týdenní počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech také může vést k růstu volatility, ale jen pokud se odchýlí od průměrných hodnot. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

AUD/CAD se silně odrazil a jeho odraz se rozšířil nad úroveň 0,9125

20.06.2024 AUD/CAD se v úterý silně odrazil a prodloužil své zotavení nad klíčovou zónu odporu 0,9125. Celkově se pár obchoduje nad horní hranicí předchozího vzestupného kanálu a nad všemi třemi vynesenými exponenciálními klouzavými průměry (EMA). To vytváří pozitivní obrázek.
Související klíčová slova: Porozumění divergenci | Růst trhu v roce 2020 | Další snižování sazeb | Integrace s TradingView | Býčí pohyb | Objem HDP | Obchodní pásmo | Obrácená Hlava a ramena | Objem transakcí | Rychlá exekuce | Notifikace | Propad ekonomiky | Příležitosti ke skalpování | Zpomalení čínské ekonomiky | FCF | Cenový kanál | Celkový výkon ekonomiky | Pravděpodobné výsledky | Růst v eurozóně | Uvolněné měnové politiky | Soběstačnost | Výhody cTraderu | London Breakout | Marlin | Růst akciového trhu | Trading Dashboard | Hlava a ramena | Prostor k růstu | MT4 a Apple | ETF na zlato | Jak fungují akcie | Instrumentové riziko | Doba obchodování | Pattern Inside Bar | Zásoby zemního plynu | Ceny Etherea | Kryptoměnové transakce | Neel Kashkari | Výborné vyhlídky | Cena Ethereum | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Aktualizované údaje | Bithumb | Detailní analýza | Dukascopy | Indikátor Williams %R | Války | Historie a vývoj DXtrade | Standardní odchylka | Foxconn | Rozhodnutí britské vlády | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Before market open | Obchodní platformy | Špatný obchod | Údaje z USA | Obchodování divergencí | Pravděpodobnost korekce | Klíčová dovednost | Exponential Moving Average (EMA) | Data z trhu práce | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Dnešní finanční trhy | Zveřejněné údaje | Trh nemovitostí | Plán obchodování EUR/USD | Index DJIA 30 | Panevropský index | Identifikace supportu a rezistence | Obchodní rozhodování | LHA | Otevřít obchod | GameStop (GME.US) | Zasedání Bank of England | Silná rezistence | EUR/CAD | Prezident newyorského Fedu | DPH | EUR | Obchodování v trendu | Internetová horečka | FDA | Spotřebitelské výdaje | Morning Star | Daily OHLC | Bundesbank | Býčí formace | Obchodovat ve směru trendu | Úvěrový trh | Americká obchodní seance | Pokračování růstu | Standard & Poor's | Bitcoin graf | Odpočinek | FX společnosti | Cable | Pivot Pointy Camarilla | Typy indikátorů | Oznámení výsledků | Brokeři | Proces obchodování | Vývoj akcie NVDA | Indikátor Stochastic Oscillator | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Falešný průraz | xStation od XTB | Komuniké | Support a resistance | Surová ropa | Behaviorální | Globální pracovní síly | Golden Cross (zlatý kříž) | Výkyvy | Itálie | SBLK | McDonald's | Vyhlídky dolaru | Kontrakt na ropu Brent | Raghee Horner | Předpověď ceny Dogecoinu | Stoxx | Očekávání v USA | Take Profit | Snižování rozvahy Fedu | PMI ve službách v eurozóně | Vývoj akcie MCD | Swingová obchodní strategie | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Šílenství | CBDC | Akcie firmy | USD CAD | Údaj o HDP | Pip | Ukázka technické analýzy v grafu | Očekávání | Obchodovat do trendu | Korelace | Jüan | Důvody k nákupu | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Volatilní | Nastavení Stop-Lossu | Evropské centrální banky | Nové obchody | Začínající obchodníci na Forexu | Uvolněné měnové | JAR | Výhody fundamentální a technické analýzy | Ekonom Evropské centrální banky | Teorie Elliottových vln | L.F. Investment | Swingy | EUR USD | Druhy indikátorů | Předpověď ceny | GOLDEN POCKET | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Podnikání společnosti | PMI v eurozóně | Analýzy trhu | EURJPY | Obchodníci momenta | Předpovědi cen | Ark | Příležitost k nákupu | Obchodování s binárními opcemi | Coindash | Pomalý růst HDP | NYCB | UNH.US | Stimulační balíček | Kryptoměna TRON | Trh práce | Tipy pro začínající | Roční míra inflace | Příležitost k prodeji | Evropská komise | Zavřít obchod | Pro investory | Obchodování pomocí Price Action | Grafické formace | iShares | Crypto | Swiss | Investice | Britská centrální banka | DXY | Spotřebitelský sektor | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | Candlestick chart | Potenciál | Forex indikátor | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Tempo ekonomického růstu | Support | Diverzifikace | Strategie pro obchodování akciových indexů | Pokračování stávajícího pohybu | Švédské koruny | Prodejní sentiment | Růst akciových indexů | Podnikatelské aktivity | Edge | Zóny supportu | Akvizice | Lednová inflace | Škály společností | Dopad na akcie | Přesnost | Význam supportů a rezistencí | Cyklus zvyšování sazeb | Negativní hodnoty | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | ADP report | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Limit order | Prodávej draze | Průměrné hodinové mzdy | Stimul | Indicators | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Take-Profit úrovně | Japonské akcie | Obchodní pravidla | Úspěšnost strategie | Prognózy | Britská libra | Dobrý obchod | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Experti | Cena akcií společnosti Apple | Počáteční zisky | Fibonacciho posloupnosti | Puma (PUM.DE) | Hlavní zprávy | SBLK.US | Awesome Oscillator | Formace (Pattern) | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Bull run | Nižší sazby | Bitcoinového ETF | MACD histogram | Bitcoiny | Grafické nástroje | Stop-Loss | Býčí výhled | Evropské měny | FTSE MIB | Evropská investiční banka | Čtyřhodinový graf | Měnový pár GBP/USD | Jednoduchá tradingová strategie | Bidenova administrativa | Úrokové sazby v USA | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Dluhové trhy | Obchodní seance | Výrazný pokles libry | Impuls | EUR/USD | Výše mezd | Efektivní správa | Call option | WisdomTree Bitcoin Fund | Administrativa prezidenta | Exekuce obchodních příkazů | Morgan Stanley | LULU | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Krypto burzy | Point of Control | Výrobní aktivita v USA | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Trading akciových indexů | Vstup do trhu | Neckline | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | MACD oscilátor | Současná cena | Finanční páka | Ziskové obchody | COT report | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Král kryptoměn | Flat pattern | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Fáze konsolidace | Index spotřebitelské nálady | Stochastický oscilátor | Emoční bolest | Aktuální vývoj | Benchmark | Cloudflare | Milionáři | Rostoucí výnosy | Riziko versus potenciál zisku | Lagardeová | Stav trhů | Průměrné mzdy | Force | Historie obchodování | MetaTrader (MT4 a MT5) | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | DeFi | P/S | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Izraelská centrální banka | New York Community | Kurzotvorné informace | Leonardo fibonacci | Medvědí výhled | Vstupovat do obchodu | AdmiralMarkets | Měnový pár USD/JPY | Trh s dluhopisy | Brent | Začátek nového trendu | IHNED | Euro roste | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Schválení ETF | Zalando | TNOTE | Americký akciový trh | SMA | Retracementy | Medvědí Pin Bar | Klíčový údaj | Cena Brentu | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Sell-off | LYNX Trading | Dosažení úspěchu | Strategie pro obchodování | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | IDEA | VIP zóna | Šéfové | Index DOW | Import | Mini terminál | Posílení | Obchodování v trendu EUR/USD | Způsob obchodování v trendu | Německý akciový index DAX | Pohyb v jednom směru | Nárůst ceny | Exchange | Alcoa | Vodítka k rozhodování | Forexový trh | Formace Head and Shoulders | Základní pravidla | Investiční strategie | Index NASDAQ 100 | Státní dluh | PMI pro sektor | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Druhy grafů | Poměr rizika k zisku | Graf zlata | Kontrakty | Rostoucí ekonomické problémy | Obchodní příkaz na cTrader | INR | Strach | Jeden dolar | Swapové body | Graf EURUSD | Způsob obchodování | Zkušený obchodník | Tržní hodnota | Nákupní příležitosti | MiFID II | Styl obchodování | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Krátkodobé trendy | Ropa Brent (XBR/USD) | Poplatky a provize | AUDUSD | Index spekulativního sentimentu | Měny na forexu | Silný cenový pohyb | Obchodní platforma DXtrade | Praxe | Nasdaq100 | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Analytik kryptoměn | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Contract for Difference | NVDA.US | JPY | EURUSD | Metaverse | Trendový indikátor | Nevýhody DXtrade | Členové eurozóny | Spotřebitelské inflace | Americká sněmovna reprezentantů | Krok za krokem | All-time high | Polovodiče | Investiční příležitost | AI | NFP | Délka obchodování | NFP report | Odhad HDP | Money Flow Index | Pokles k supportu | Společnost Nike | Posilování dolaru | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | RoboForex | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Pomodoro technika | Projekce | Znehodnocení | Ceny ETH | Obchodní tipy | Kontrakce | Růst měnového páru | Peníze | Globtrex.com | Nabídky akcií | Výhled do budoucna | Trading Journal | Chilské peso | Čárový graf | Úspěšný trader | Ukazatel | Výrobní sektor | Unie | Výkon | Béžová kniha | Historie obchodování akciových indexů | Spotřebitelský sentiment v USA | Investovat | FTX | Rosenblatt Securities | Sell pozice | HDP v USA | Zisk z obchodu | Shanghai Composite Index | Měnová opatření | Dosáhnout zisku | DXtrade vs. cTrader | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Double top/bottom | Potenciální obrat | Nestlé | Indikátor GMMA | Flag | Lukáš Voženílek | Velký kapitál | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Obchodní signály | Dobrý nápad | Možný scénář | Prognóza | FTSE 100 | Indikátor ROC | Otestování rezistence | Služby | Akcie NVDA | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Postoj k trhu | Dynamický pokles | Bezpečné přístavy | DOGE | Odpor | Stop-Loss příkazy | Měnová politika Fedu | USD CHF | Cena bitcoinu dnes | Long obchod | Yearn.finance | Downside | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Rychlost exekuce | Představitelé ECB | Implikace | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Ropa WTI | Slippage | ETH/BTC | Index UK100 | Zájem obchodníků | Obchodní transakce | Zasedání FOMC | Lockheed Martin | Camarilla | Obchodování obchodního pásma | Volume indikátor | Bankovní rada ČNB | Covid-19 pandemie | Moving Average Convergence Divergence (MACD) | Omega | Americké trhy | Bankovní domy | Dell Technologies | Brexit | Eurostoxx 50 | Bossainfo | ZEW index | Tržní signály | Růst britské ekonomiky | Klíčový kontext | Kontrakty na ropu | Dolar dnes | Omezený čas | Evropské burzy | Moderna | Histogram | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Největší světové ekonomiky | Pesimismus | USD/EUR | Resistence | Americké ekonomiky | Kapitál | Komoditní trh | Růstové momentum | Znalosti technické analýzy | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | NYCB.US | Události tohoto týdne | Den prezidentů | ForexPeaceArmy | Cestování | Investování do kryptoměn | Odliv kapitálu | Broker | Bayer | Dolar (USD) | David Solomon | Cash flow | Proražení | Cena Cardana (ADA) | Hawkish | EUR/AUD | Posílení koruny | Backtesting | USD | Tempo hospodářského růstu | Export | DXtrade vs. MT4 | Banka Goldman Sachs | Jak na obchodování | Upravený zisk | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | Údaje o covidu | Indikátor RVI | Obchodníci dnes | Úroveň volatility | Trh s nemovitostmi | Klávesová zkratka | Využití času | Akciové burzy | GBP/JPY | Časové zóny | Americká ropa WTI | Vydělávat na finančních trzích | Signály oživení | JPM.US | Jestřábí komentáře | Více peněz | Breakouty z obchodního rozpětí | Plány | Forex webináře | Na burze | Určení trendu | Aktuální informace | Šok | Silné trendy | The Ascent of Money | Hodnocení současné situace | MACD revers systém | Měnové války | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Inside Bar | Index S&P 500 (SPX500) | Obchodní platformy Metatrader | Cena Cardana | Globální krize | Rozvahy Fedu | Tvorba pracovních míst | Obchod s trendem | Oblasti odporu | Zájem institucí | Trh s ropou | Rally australského dolaru | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | GBP/CHF | Ceny BTC | Bezpečná měna | Maďarsko | Ranní zpráva pro tradery | Třetí vlna | Makléři | Pozitivní signál | Důvěra investorů | Exekuce | Bearish Market | Použití klouzavých průměrů | Úroková sazba | Realistická očekávání | ISM pro sektor služeb | Růst výrobních cen | Alpari | Index ISM ve službách | Čekající příkazy | CFD kontrakty | ZAR | Reálné hodnoty | Zvyšování sazeb Fedu | Pověst | Tržní trendy | Roční růst | Nákup cenných papírů | Spekulovat | Fitch Ratings | Swapy | Cenové tlaky | Plánování obchodů | Objem zobchodovaných kontraktů | Čtvrtletní výsledky | Janet Yellenová | Posilování amerického dolaru | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Poměr rizika a zisku | Obchodní nástroje | Psychologické hladiny | Skalpování obchodních pásem | Oživení trhu | Aramco | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Hrnek s ouškem | Cenové úrovně | Covid | Euroval | Středoevropské měny | Rekordní nárůst | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | NTAP | Dovednosti | Konsolidace ceny | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Akcie společnosti Intel | Akcie Google | Sestavení obchodního systému | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | MT5 | Viry | Velké instituce | Zprávy o trhu | Obchodování na finančních trzích | Tržní pohyby | Pozitivní zprávy | Indikátor MFI | Hyundai | Přímý přístup na trh | Penzijní fondy | Nikkei | Růst cen ropy | Pro tradery | 1 milion | Cenové pohyby | Slickcharts | USD EUR | Konvergence | Výrobní ceny | Čínské úřady | Politická situace | HSCEI | Exponential Moving Average | Commodity Channel Index | Komoditní | Doji | PMI ze sektoru služeb | CFD (Rozdílové smlouvy) | Santiment | Evropské trhy | Aktivity v USA | Kurz jüanu | Býčí sentiment | Zasedání Bank of Japan | Ekvitní křivka | Univerzální strategie | Trend following | Rovnováhy | Silná rally | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Zájem investorů | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Elon Musk | Prolomení oblasti supportu | Euforie | CO2 | Odraz mrtvé kočky | Makrodata | Sell Limit | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Devexperts | Obrat trendu | Tlak na USD | Investoři | Překoupené pásmo | BitMEX | CAD USD | Obchodní deník | Portfolio | Potenciál obchodu | Myšlení | Instrument | Automobilky | Obchodování s trendy | Globální ekonomiky | Falešné proražení | Nejistoty | Důležité zprávy z USA | Americký prezident | Fidelity | Možnost poklesu | Globální dluh | Spirit AeroSystems | MetaQuotes | B/E | Evropská měna | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Nákupní apetit | Prezident ECB | Zobrazení supportů a rezistencí | Bitcoin ETF | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Úrokové riziko | Strategie obchodování s trendy | Index PPI | EUR GBP | Euro Stoxx 50 | Dosažení zisku | Nejlepší obchodní strategie | Mário Centeno | Ropné firmy | Všechny indikátory | Jádrový index | Bez rizika | Zisk | Kombinace technické a fundamentální analýzy | Bias | Hlavní kryptoměna | EURNOK | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | Arthur Hayes | Biden | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | NFT tokeny | Patrik Polák | Průmyslové objednávky | Historický vrchol | Výsledky obchodního systému | Trh v rovnováze | DAX30 | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Sazby ECB | Kulatá čísla | Ruské ropy | Bank of England | Lepší výsledky | Gary Gensler | Cena Etherea | Intradenní analýza | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Britský premiér | S&P/ASX 200 | NAHB | Roboti | Objemové indikátory | WSJ | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Denní minima | Pohyby trhu | Boom | HDP USA | BP | Absence kupců | Bohatí | Momentum v tradingu | Hold | Institucionální objednávky | Krize 2008 | Nemovitosti | Makrokalendář | ADS | Sestupný trend | Cena mědi | Akcie společnosti Tesla | Kurz jenu | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Jak se stát lepším investorem | Ochota riskovat | Snížení nákladů | Budoucnost eura | Starbucks Corporation | Kolísání cen | Boj s inflací | Typy strategií | Analýzy | Signál pro skalpery | Americký S&P 500 | Jednotné měny | Slevy | Přeprodaný trh | Globální akciové indexy | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Hlavní úroková sazba | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Mary Dalyová | Nonfarm Payrolls | IEA | Demokraté | Německý DAX | Hlavní události | Patria | Bitfinex | Finanční krize 2008 | Anglie | Easing | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Oslabení USD | Sledování makroekonomických ukazatelů | Lepší výkonnost | Trojúhelník | Ekonomický vývoj | Akcie a dluhopisy | Krize koronaviru | Americký akciový index Nasdaq | Strategie PA | Alameda | Death cross | US500 | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Výhled na rok 2023 | Jednotná evropská měna | Agresivní pokles | Insolvence | Americké HDP | Impulzivní pohyb | Agentura Reuters | Fiskální rok | Akcie Nike | Potenciální rizika | Koupit akcie | Obchodní plán | Psychika | Sentiment investorů | MACD strategie | Spotřebitelský sentiment | Prodej | P/E | Spike | Zpráva | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Volatilita na forexu | EUR/PLN | Oblast rezistence | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Bitcoin | Futures | Údaje ISM | Recese ve Spojených státech | Tencent | Rozhodnutí centrálních bank | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Program MetaTrader | Konzistence | Finanční ředitel | Warren Buffett | RoboMarkets | S&P | Oslabování dolaru | Investiční teorie | Vzdělání | Hrubý domácí produkt (HDP) | Oslabování japonského jenu | TUI | Rok 2024 | Akcie společnosti Amazon | Parabolic SAR | Obchodování | Technický signál | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Live účet | Objem intervencí | Medvědí kanál | Rostoucí životní náklady | Následky karantény | Tisková konference ECB | Finanční nástroje | Analýza ceny Etherea | Brexit bez dohody | Spotřebitelské ceny v USA | JOLTS | Segment trhu | Buy obchod | Meta | S&P Global | Výpočet pivot point | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Významné pohyby | Jak na to | Oznámení | GBP | Forex roboti | Burzy kryptoměn | Rekordní hodnoty | Korekční pohyb | Management | HDP Německa | Posilování eura | Podpora | Klesající klín | Pohled na zlato | Jak otevřít long obchod | Ekonomie | Lukáš Němec | Obchodování pásma | ZEW | Obchodní týden | Admiral Markets | TSMC | Vydělat spekulací | Identifikovat trendy | Dobré výsledky | Index výrobních cen (PPI) | Důležité ekonomické události | Trojúhelníkové formace | XAU/USD | Centrální banky | Obchodní chování | Prezidentka ECB | Ministři financí eurozóny | Fenomén | Hodnoty MACD | Fungování trhů | Obchodování páru EUR/USD | Prodej dluhopisů | Nástroje technické analýzy | Pákový efekt | Jednání bank | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | S/R zóna | Guru | Zprávy | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Monitorování | Nadšení | Dolary | Dlouhodobé investování | Tokeny | Zemědělské komodity | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | Turecká lira | CCI | Investiční banka | XRPUSD | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Výhodné ceny | Dow Jones index | Britský ministr financí | Trades | Medián | COIN | Praha | Ceny ropy | Normalizace měnové politiky | Berkshire Hathaway | Hazardní hry | Euro klesá | Používat Price Action | Pokles tržeb | ETF na bitcoiny | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Ceny Bitcoinu | Data společnosti | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Silný růst | Vyhledávání divergencí | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Alameda Research | MetaTrader 4 (MT4) | Dnešní data | Volný čas | Celkový trend | ApeCoin | Analýza transakcí | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Zaznamenávání | Intradenní obchodování | Nejlepší forex stránka | Vyhlídky | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | CZ | Powell dnes | Nerozhodnost | NATO | Fibonacci fans | Pozitivní výsledek | Nordea | Příklad prodeje | Tržní podmínky | Inflace v říjnu | ESMA | Cena ropy brent | Páka | Index cen domů | Medvědí divergence | Míra | François Villeroy de Galhau | Ekonom ECB | Technická situace | Obchodování na trzích | Aktivní obchodování | Kryptoměnové burzy | PEG | Nástroj | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Maximální drawdown | Výsledky | OpenAI | Býčí den | Papertrading | Ekonomické oživení | Krypto komunita | Obchodovanie | Analýza trhů | Dění na finančních trzích | Marek Vaňha | Zápis ze zasedání Fedu | Raphael Bostic | Žádný trend | Fundamentální zprávy | Hedgeové fondy | EOS | Supreme Edition | Nio | Současný trend | GME | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | X-Trade | S/R hladiny | Siemens | Minulá výkonnost | Kvalitní Money Management | Tlak medvědů | Bank of America | Cena ropy WTI | Šance na zisk | Špatné výsledky | TRX/USD | TIM | Kurzy měnových párů | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | René Remšík | COT (Commitment of Traders) | Ziskové cíle | Day trading | Výrobce letadel | Odhady trhu | Silný dolar | Australský dolar | Slabé výsledky | Divergence ceny a MACD | Retracement | Jednoduché tipy pro začátečníky | Projev Jeroma Powella | Coinglass | Koruna | Komoditní měny | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Value at Risk | Cukr | Výrazný pokles | Technický pohled | Vyšší poptávka | Nižší low | EUR/NOK | Zlatý řez | Analytická společnost | Tržní ceny | DJIA | Kroky centrálních bank | Zůstatek | Bulharsko | Ripple (XRP) | Kupující | Finanční výsledky | OPEC+ | Francie | Tvůrci trhu | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Nastavení stop lossů | Obchodní instrumenty | Výdělečný obchod | Americký výrobce | Onemocnění | Skalpování korekcí | DMA | Objem | Propad | xStation | Nákupy dolaru | Zpráva pro tradery | Prodejní příležitost | Tomáš Vobořil | Obavy z recese | Čistý zisk společnosti | Halifax | Očekávání investorů | Marka | Trigger | Pokračující pokles | Výkonnost | Cointelegraph | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Pohyby směrem dolů | Oslabení měny | Údaje | Alphabet (GOOGL.US) | Společnost Nvidia | Klima | MetaTrader 5 Supreme Edition | Právo | Asie | Deprese | Automatická obchodní strategie | Report ADP | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Leva | Investice do kryptoměn | Posílení kurzu | Přeprodání | Pokračování rostoucího trendu | Sazby centrální banky | Ziskové obchodování | Očekávání analytiků | Postavení na trhu | Fat finger | Alibaba | Růst spotřebitelských cen v USA | Signály Price Action | Stablecoiny | Trendová čára | Národní měny | Psychologie trhu | Výsledky průzkumu | Bernstein Bank | US dollar | Regulátor | Průzkumy | Strategie páté svíce | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Barack Obama | Kathy Lien | SHIB | Cena ropy dnes | Převodník měn | Dlouhodobý výhled | Demokraté a Republikáni | Konference FOMC | Ask | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Obratové body | Důchod | Bilion | AMC | Aussie | Poptávka po úvěrech | Uzavírání pozic | Swing trading strategie | Equity | ATR | Pfizer | Case-Shiller | Britské libry | Posílení amerického dolaru | Analytika | Ukazatel inflace | Moving Average Convergence Divergence | Obchodování s akciemi | Směřování | Sázka | Úspěch v obchodování | Studie | Tempo růstu spotřebitelských cen | Joachim Nagel | Cena eura | První obchodní den | Průraz | Pokles spotřebitelských cen | Cena plynu | Supporty a Rezistencie | Šéf německé centrální banky | Deficit | Hloubka trhu | Snížení sazeb | Graf | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Index S&P 500 | SMA 200 | DeMarker | Nákup libry | Reakce trhu | Plyn | Patrick Harker | Více časových rámců | Cenová hladina | Bankéř | Kvalita obchodní platformy | Ropa Brent | Posílení libry | Obchodování s breakouty | Výnosové křivky | Fibonacci retracement | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Zpráva o měnové politice | Hráči na trhu | Současná situace | Nejlepší akcie | LEN | Skalpovací strategie | Přijetí | Bossa.cz | Terminál | Globální ekonomické problémy | Evropa | Obchodovat CFD | Technické ukazatele | Změny na trhu | Jackson Hole | Traling Stop | Tvrdý brexit | Aukce | Německý Ifo index | Intradenní obchody | Příležitosti k prodeji | Zájem o bitcoin | Obraty | OPEC | USD/PLN | Short | ETHUSD | Ekonomické události | Arrows | Svíčkové grafy | Jednání FOMC | Maďarský forint | Hladiny rezistence | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Brent (XBR/USD) | Neutrální výhled | Index výrobních cen | Institut Ifo | CAD/JPY | Obchodní partner | BYD | Jak se stát forexovým obchodníkem | Trendové indikátory | Eurodolar | Platformy cTrader | Zpráva o inflaci | Carrefour | Kontext | Program nákupu dluhopisů | Open interest | Prime | Cenný papír | Stanovení ceny | Disciplína | Jádrový index spotřebitelských cen | USD/SEK | FORANGE | Air France | Oslabení amerického dolaru | Bollinger Bands | Udržení inflace | Inside a Outside bar | Zveřejněná data | Earnings | Růst zlata | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Americký dolar | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Devalvace | Stavebnictví | Grafy | Index volatility | Dnešní růst | Předpokládaný růst | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | Aspekty scalpingu | SEBA | Úspěšný obchod | NZD/CAD | Finanční rok | Foot Locker | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | Technické analýzy | Beta | Euroskupina | Příležitosti na trzích | MIFID | Dobrá čísla | Obchodní dovednosti | Obchodování v Asii | Růst eura | Krátkodobé obchody | High | Stock market | Finanční krize | Rostoucí trend | Vydělat peníze | Ekonomická situace | Michael Saylor | Sociální obchodování | Euro dnes | Vstupy | Kartel OPEC | Neuspokojivé výsledky | Britský regulátor | Obchodní přístup | Prodej akcií | Načasování vstupů | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Běžná obchodní strategie | Kvantitativní zpřísňování | Index spotřebitelské důvěry | Makro data | GBPUSD | TIPS | Ztrátové obchody | Největší banky | Indikace | Americká data | GBP/AUD | Různé tržní podmínky | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | Nově zahájené stavby domů | Studijní materiály | Pivot Point | BA.US | CHF | Hamás | Tým InstaForex | Klíčové události | Údaje o inflaci | Instituce | COPPER | James Bullard | DAX (DE30) | Česká koruna | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Bitcoinové ETF | Ziskové výsledky | Bank of Japan | OECD | Americké objednávky | Chamtivost | Čínský akciový index | Podnikatelská důvěra | Obchodní systémy a strategie | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Index Nikkei | CFD kontrakt | G10 | Růstový potenciál | LNG | Foreign Exchange | Risk Reward Ratio (RRR) | Brokers | Sentiment spotřebitelů | Býčí signál | AOS Klub | První support | Libra vůči dolaru | Dobrá data | Japonská centrální banka | Americké akcie | Profit Target | Napětí na Ukrajině | MetaTrader 5 (MT5) | Zástupci komoditních měn | Situace | Měnový trh | Eagle Bulk Shipping | BBC | Určování divergencí | Britská měna | Reálný účet | Společnost XTB | Poptávka a nabídka | Proč zvolit právě akciové indexy? | CHF/JPY | MetaTrader | Dlouhodobější trend | Růst amerického HDP | Běžný účet | Kongres | Rutina | Denní rozpětí | Obraty trendu | Backtestovat | Shanghai Composite | Divize | MetaTrader 4 | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Ekonomické ukazatele | Spot | Pozitivní vliv | Drahý kov | Zvýšení úrokových sazeb | Vývoj měnového páru USD/JPY | EOSBTC | PANW | Obchodní výsledky | Náhoda | Prezident Bukele | Index cen výrobců | Ztrátové pozice | Indikátor STO | Vývoj USD | Vývoj indexu volatility | ex | Evropská ekonomika | Kurs USD | Domácnosti | Apple | Audi | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Colosseum | Klesající tendence | Téma inflace | Tradestation | Time-Frame | Růst výnosů | Mario Draghi | Trh s futures | Trh | TSM | Odhad amerického HDP | Riziko a breakouty | Snížení daní | Obchodovat na finančních trzích | Komise | University of Michigan | Vydělávání peněz | Aktivita na trhu | Eskalace | Index nákupních manažerů | Volby v USA | HDP ve Spojeném království | Rate Hike | Zakladatel | Překoupené zóny | Krypto rally | Výrazný růst | USD/CZK | Forexové trhy | Příležitost ke vstupu | Ripple | Next | Vyplnění GAPU | Otočení trendu | Začínající trader | Fed | Oslabování amerického dolaru | Vzdálenosti stop-lossů | Analytici | Zahraniční obchod | Bailout | Reálná hodnota | Efektivní řízení | Korekce | Dlouhodobé strategie | Klesající trend | Upozornění | Příliv kapitálu | Vstup Saudi Aramco na burzu | Rubl | GME.US | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Mario Centeno | Trendline | Pozornost | Statistické údaje z USA | Ideální čas | FRA40 | Kov | BlackRock (BLK.US) | Prosincová inflace | Statistics | Nové trhy | NetApp | Buffett | Money management | Počet pracovních míst | Největší ekonomika světa | BTC DOMINANCE | Dvousvíčkové formace | Výplaty dividendy | Arista Networks | Ceny kryptoměny | Nákupní příležitost | Dividendové akcie | USD/NOK | Potenciální změny | BMO - before market open | Downtrend | Dobré zprávy | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Výběry | Správná strategie | Dluhopisy | Další rozvoj | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | AUD/CAD | Drawdown | Outside bar pattern | Výkonnost obchodního účtu | XNG/USD | Konkurenceschopnost | Kasina | Dopad na trhy | S&P 500 | Dlouhé (long) pozice | USDT | Globální recese | Hladina supportu | Selský rozum | Automobilový průmysl | Zájem o kryptoměny | Výběr brokera | Luis De Guindos | Kanada | Yahoo | Intradenní strategie | IronFX | Stagnace | Investičníweb.cz | Swingové minimum | Makro | Objem akcií | JDE | Dolar vůči jenu | Technické indikátory | Zprávy o covidu | Různé obchodní styly | Posílení dolaru | Cenové změny | Konzultant | Philip Lane | ANO | Stock | Začínající obchodník | Americké zásoby ropy | Volatility | Martin Malý | Zemní plyn | Růst spotřebitelských cen | DOT | Ministři financí | Čekající příkaz | Obchodní systém | GBP/NZD | Predikce ceny | Splácení dluhu | Americké akciové trhy | Rating | Nayib Bukele | Vývoj inflace | Australský index ASX | Příležitosti k obchodování | Agentura S&P | Indikátor ADX | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Vývoj BTC/USD | Soustředění | Tržní šum | Dolarový index (USDIDX) | Snižování úrokových sazeb | Trump rally | Velké banky | Microsoft | Akcie roku | Bancorp | Trh dnes | USD/CHF | Wells Fargo | Nejziskovější | Aspekty Price Action | Budoucí vývoj | Příležitosti | Otevření obchodu | Indikátor Parabolic SAR | Obchodování GBP | Australský index | Zpomalování inflace | Začátečník | Vládní dluhopisy | Data z USA | Patria Forex | Nejistota | Obchodování akciových indexů | SBUX | Analýza trendu | Vláda v Pekingu | Prodej dolaru | IPO Saudi Aramco | Členové Fedu | Růst tržeb | Volatilita je nízká | Spotřebitelská inflace | Pokračování rally | Bitstamp | Defi | Outside Bar | Shortování | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Srí Lanka | Změny cen | Měnový pár EUR/GBP | Average Directional Index | Forexoví obchodníci | Statističtí obchodníci | Sell | Demokratické strany | Světová měna | CL | Síla dolaru | Pohyby na finančních trzích | Velký pohyb | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Long pozice | Obchodování akcií | Korekce s oscilátory | Obchodní instrument | Německý index DAX | LYNX webinář | Kurz dolarů | Světové centrální banky | Vybírat zisky | Intradenní výhled | Investovat do ropy | Celkový sentiment | Ekonomické problémy | Elliottova vlnová teorie | Důvěra | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Vývoj eura | Světová banka | Průraz kontrakce | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Spojené království | Klesající trendové čáry | Skluz | Mexické peso | Akcie technologických společností | Burzovně obchodované fondy | Decentraland | ECB dnes | Penzijní fond | Předseda SEC | Skalpeři | Obchodní praktiky | Short obchod | Rizikovější aktiva | Obchodování na forexovém trhu | Skalper | Oblast supportu | Společnost BlackRock | Seance volatilita | MSFT.US | Makroekonomika | Futures kontrakty | Pokles úrokových sazeb | Nižší minima | Vývoj úrokových sazeb | Trendové linie | Spolehlivost | Výpadky | Plán obchodování pro EUR/USD | Objem obchodů | Range | CFTC | Jiří Hruška | Velké zisky | FIAT | Japonsko | Velikosti pozice | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Pohyb trhu | XRP | Pair trading | Hladiny podpory | Invest | ForexFactory.com | Amazon (AMZN) | Tržby | Centrální banka | Otevřené obchody | MicroStrategy | Mobilní aplikace | Riksbank | Životní náklady | Andrew Bailey | Významné zprávy | Federální rezervní banka | Inflace v Británii | Intraday | iOS | Obchodování s oscilátorem | Exxon | Ukázka obchodování | Devizové intervence | Řízení rizika | Vývoj dolaru | NYMEX | Účely swingového obchodování | Fondy peněžního trhu | Polský zlotý | Tržní sentiment | Apreciace | Celkové riziko | Překoupenost | QE | Longový obchod | Odhad vývoje HDP | Kurzový závazek | Bankovky | LYNX | ITA Airways | Plány Fedu | Donald Trump | New York Community Bancorp | Největší kryptoměna | Eurozóna | Dobré obchodní signály | Čistý zisk | Základy obchodování | Odhadovaná cena | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Patrik Urban | Makroekonomické ukazatele | Nejnovější údaje | Benjamin Graham | Twitter | Dosáhnout úspěchu | Kovy | Nvidia (NVDA.US) | Larry Fink | Lineární regrese | Fluktuace | Indikátor ATR | Pravděpodobnost úspěchu | Krach | Instant Trading EU Ltd. | Zasedání americké centrální banky | Pohyb měnových párů | Karel Janeček | GS.US | Margin call | Centrum | Star Bulk | Portugalsko | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | DXtrade | Spotová cena | Bank of China | Obchodníci s měnami | Zpomalení ekonomiky | Dobré obchodní příležitosti | Další růst | Obchodovat forex | Prohlášení | Formace dvojité dno | Analýza cenových grafů | LBank | TLTRO | Býčí vlajka | Řetězec | Spoluzakladatel | Linie odporu | Takata | Partnerství | Forexové měnové páry | Machine learning | Možnosti k obchodování | Pokles dolaru | Měnové báze | Nárůst objemů | Výrobní aktivity | CFD na ropu | Obchodníci | Obratové patterny | Krachy bank | Obchodování s bitcoinem | Short příležitost | Maloobchodní tržby | Obchodování pomocí indikátorů | Prolomení pod support | Využívání S/R zón | Nízká volatilita | Globtrex | Očekávání trhu | Silná americká data | Cellnex | Komodita | Výhody a nevýhody obchodování | GBP USD | Předpověď pro GBP/USD | Cena DOGECOINu | Historické momenty | Výhled USA | CZK | Devalvace čínské měny | Nakupuj levně a prodávej draze | Reuters | USA | Unilever | Obchodovat intradenně | Růst HDP | Situace na Ukrajině | Nepřipravenost | Evropské akciové indexy | Chevron | Kompozitní index | Obchodní situace | Pohled na kryptoměny | SUSHI | Invaze | Velikost pozice | Stochastic oscillator | Stabilní příjem | Index US500 | Pád bitcoinu | Depozitní sazba | Širší trh s kryptoměnami | Výrobní aktivita | Dluhy | Výstupy | ISM | Pivot points | Obchodování do trendu | Evropská unie a Spojené státy | Rolování | Rekordní maximum | Cyklus růstu | Investoři dnes | Libra šterlinků | Předseda | Sazby beze změny | Obchodování korekce | Možnost dalšího poklesu | Americký index S&P 500 | Utahování měnové politiky | Británie | MLM | Dna | Spinning Top | Tištění peněz | The Honest Company (HNST.US) | Lagující indikátor | Traders | Decentraland (MANA) | Performance | Silná data | Zpráva CoT | RobotEra | Boeing | Formace kladivo | Politická krize | Prodejní aktivity | Propad britské libry | Long příležitost | Kopírování obchodů | Příkaz | Momentum trhu | Ekonomiky | Zprávy z finančních trhů | PROP Trading | Rozložit riziko | Floating | Rychlý růst | Cena kryptoměny | Evropské banky | Strategie MACD | Libra | Koronavirová krize | Uplatnění technické analýzy | GameStop | Spotware Systems | Sdílení zkušeností | Tradingová rutina | Ztráty peněz | CFD | JPMorgan Chase | SMA 100 | Dividenda | Skluz cen | Provozní zisk | Porovnání grafů | Kasino | Evropská unie | Open | Cena akcie | Sledování vzorů svíček | Realizace zisku | Barclays | PUM.DE | Inflace v květnu | Cenové akce | Možnosti vydělávat | Blog | Turistika | Zahájení výsledkové sezóny | Nakoupit akcie | Analýza trhu | US100 | Financovat | ONE | USDCZK | Příprava | Tipy a triky | Pohyby na trhu | Řecko | Prudký růst inflace | Finanční instrumenty | Směřování trhů | EUR/HUF | Aktuální cena | Platební bilance | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | FDIC | Klíčový level | AMD.US | Krátkodobější obchody | Jednání ECB | Federal Reserve | Načasování snížení úrokových sazeb | Neustálé vzdělávání | Nový rekord | Rozvoj vašich dovedností | IQ Option | Úroky | Severomořská ropa | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Formace dvojitý vrchol | Economic | Pohyb na EUR/USD | Kontraindikátor SSI | Plodiny | Cyklické akcie | Chaikin | Investice do akcií | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Doji svíčka | Maďarský forint (HUF) | Akcie Roku (ROKU.US) | Levnější ropa | BMO | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Hlavní indikátor | WisdomTree | Bearish Engulfing | Silný trh | Celkový úspěch | Money-Management | Guvernér Fedu | ING | Akcie 3M | Air | Akcie dnes | Ztráta | Inflační očekávání | Zápis z posledního zasedání Fedu | Index CHNComp | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Rozpočet | Envelopes | Měny rozvíjejících se zemí | FTSE | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Životní úroveň | S&P500 | Prodeje domů | Silicon Valley | Telekomunikační společnost | NEO | Dolar | Roční maximum | Čínská ekonomika | Patterny | Pomodoro | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Rostoucí klín | Opce | Standard Chartered | Základní znalosti | Energetická krize | Swingoví obchodníci | MetaTrader 5 | Výkyvy cen | Finální odhad | ČNB | StopLoss | TSLA.US | Potvrzení trendu | Účastníci trhu | Příkaz Stop | Přenos | Agentura Bloomberg | EURGBP | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Pokles | USDIDX | Boeing (BA.US) | Ceny komodit | Vyšší ceny | Překoupený trh | Vývoj akciového indexu Nasdaq | E-mini | Korekční fáze | Výběr zisků | Margin | Nvidia | Uzavření trhů | Uzavírání obchodů | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Jednoduché tipy | Historická data | Take-Profit | Počet uživatelů | Jak určit trend | Gala | Bilance běžného účtu | Index spotřebitelských cen | Vliv na obchodování | Potenciální zisk | SEC | Vstoupení do trhu | Švýcarská centrální banka | Velké peníze | Hedge | Vývoj DXtrade | CARA | Bitcoin (BTC) | Americký trh | Předpověď ceny bitcoinu | Zahraniční společnosti | Rabobank | Kyber | Euro vůči dolaru | Úspěšně obchodovat | Break Even | Světové měny | Investování na burze | Důležitá zpráva | Index ISM | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Stanovení cílů | Americká ekonomika | NVDA | Svět investování | Dluh USA | Výkyvy v cenách | Akcie spoločnosti | Počet žádostí o podporu | Obchodník | Philip Lowe | Swingové obchodování | Základní technické analýzy | Akcie Siemens | Odhady ekonomů | Long Term | COVID-19 | Tokio | Negativní dopad | Google | Oscilátor Chaikin | Správné řízení rizik | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Trading for a Living | Bitcoin a další kryptoměny | Blue chips | Adaptace | BoE Andrew Bailey | Interpretace | Tradingové kariéry | Vytrvalost | Růst mezd | Údaj NFP | Historie účtu | Regulátoři | CPI index | Tempo poklesu | Blue-chip | ROE | Evropská centrální banka | Litecoin | Překoupené úrovně | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Nejnovější zprávy | Tick | Obchodování eura | Čínská vláda | EBIT | Růst americké ekonomiky | Daně | Lídři | Paretova analýza | Inflace v červenci | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Pivot | CFD akcie | Statut | TSLA | Rizika | Počet obchodních příležitostí | Kryptoměna | ECB | Krátkodobé tržní pohyby | Nákup akcií | BAT | Close | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Index FTSE 100 (UK100) | Strategie nákupu | Coinbase | Institucionální investoři | Momentum | Daně z příjmů | British Airways | Pozitivní sentiment | Horší data | Kurzy | Marketingová komunikace | Pšenice | Fond | Russell 2000 (RUT) | Workshop | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Analýza trendů | AUD/CHF | Obchodní rozpětí | Zisky | Webináře | Low | Sázkové kanceláře | Konsensus | Trading Price Action Patterns | Vstup do pozice | CHN.cash | Ekonomické údaje | Obchodovat ropu | A/D | Ropa graf | Konsenzus | Conference Board | Nevýhody | Historické rekordy | Pozitivní korelace | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Prvky technické analýzy | Časová pásma | Mayzus | Zisková strategie | Bitcoin Cash | Identifikovat trend | Swap | Miliardy eur | Cenové formace | Růst ceny | Benchmarky | KLM | Ministr zahraničí | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Situace na trhu práce | Starbucks | FTSE 100 (UK100) | Odraz ceny | Ratingové agentury | Manuál | Akcie MCD | Společná měna | Alerty | Cena zlata | Formace Inside Bar | Analýza stříbra | Bukele | Trading systém | Měnící se tržní prostředí | Výsledkové sezóny v USA | Zemní plyn (XNG/USD) | Forward | SPAD | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Ekonomiky eurozóny | Vysoká poptávka | Očekáváná událost | Vývoj měnového páru GBP/USD | Euro STOXX | Breakout | Přeprodané zóny | Rusko-ukrajinský konflikt | Kdy nakoupit akcie | Indikátory objemu | RRR | Navýšení kapitálu | Online hry | Měnové intervence | Růst cen | Bull | Obchodování forexu | Drahé kovy | Kvantitativní technická analýza | Vrcholy | Dluhový strop | Guvernér japonské centrální banky | Nápad | Moskva | Cenový pohyb | RSI | OctaFX | Vysoké inflace | Měnová politika | Přesun výroby | Měnový pár AUD/NZD | SPX500 | PMI ve výrobě | Falešný signál | Býčí trh | Indikátor Force | MFI | Dash | Vega | Trading ideas | Vlajkové formace | IFO index | Index ASX | Snížení ratingu | Altcoin | Financování | Změny v ekonomice | Výsledky strategie | Byznys | Nastavení měnové politiky | Příjem z tradingu | Ekonomka | ECN | Index inflace | Etherea | Market Watch | NQ100 | Fitch | Analýza finančních trhů | Historická minima | Výrobce čipů | Otevírání ekonomiky | Slušný zisk | Finance | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Stres | Růst inflace v USA | Měnový index | Prodávající | Platforma MT4 | GMT | Prostor pro pokles | Historické maximum | Analýza a strategie | Guvernér | Hospodářský růst USA | Barel ruské ropy | Růst měny | Arista Networks (ANET.US) | Překoupení | Pokles ekonomiky | Dynamika trhu | Korporace | Money flow index (MFI) | After market close | Solana | Republikáni | Psychologie | USDJPY | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Zpětná vazba | Pravidla obchodního systému | Velké riziko | Investiční poradenství | Výkyvy trhu | Poptávka | Volatilní trh | Messari | Konfluence faktorů | Hardware | Fibonacciho linie | Růstové tendence | Adriana Fučíková | Line | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | UMA | EUR/KRW | Dukascopy Europe | Capital | Obchodování na měnových trzích | Americký ISM | SSI | Normální volatilita | Americký akciový index Nasdaq 100 | Investor | Christopher Waller | Recesia | Klasické indikátory | Pierre Moscovici | AMAT | Průměrná mzda | DNO | Mali | Masato Kanda | Obchodník na forexu | Obchodovat | Jitan Solanki | Naše prognóza | Ostatní kryptoměny | Ethereum 2.0 | Pokles trhů | Přijetí bitcoinu | Holubice | Spotřebitel | Ekonomická data z USA | Bookmakeři | Hospodářský růst | Kalendář událostí | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Výkyvy na trzích | Schválení bitcoinových ETF | Indikátor Ichimoku Cloud | Posílení eura | Parita | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Co je to forex | Odhodlání | HAS | Palo Alto Networks | Indikátor Chaikin | Parametry obchodní strategie | Technologický Nasdaq | WTI | Křiž smrti | Standard & Poor's 500 | Resistance | Otevřená pozice | BCH/USD | Bod | Stavební výroba | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Společnost TSMC | Shares | Pákistán | Zisk společnosti | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Index S&P/ASX 200 | Nákup eura | Medvědi | Potenciální otočení trendu | Určování hladin obratu | Redukce | RBNZ | GfK | Paládium | Kryptotrh | Trading firmy | Obchodovat breakouty | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Použití oscilátorů | Růst akcií | Klouzavý průměr | NEST | Ropa (XBR/USD) | Pocket Option | Americká měna | Ocenění trhu | EMU | Investiční výdaje | Intradenní rally | Falešné průrazy | Tweet | Android | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Tesla (TSLA.US) | GlassNode | Bitwise | Fear and Greed | Analýza dat | OCI | Ziskovost | Payrolls | Jak otevřít short obchod | Bankéři | Videokurz | Sázet | Podnikání | Počet nezaměstnaných v Německu | Křížení klouzavých průměrů | Překoupené podmínky | LES | Cena ropy | Strategie obchodování | Komentáře Fedu | Holubičí postoj | Obavy trhu | Oscilátory | Nižší výdaje | Inflace | Utáhnout měnovou politiku | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Intradenní obchodník | TSM.US | UTC | Forexový obchodník | Inflace ve Velké Británii | Vývoj měn | Marže | ROCE | Řešení inflace | Vstupy do pozic | Německá ekonomika | Vývoj indexu volatility VIX | Obchodní partnerství | Klesající trendová linie | Zobchodované objemy | Statistiky z trhu práce | Co je forex | DAX | Zlato a stříbro | Polygon | Josef Košťál | HDP | Tisková konference Fedu | Svatý grál | Trh kryptoměn | Glassnode | Váš trading | BOOST | Prezidentka Christine Lagardeová | Cena Polkadot | Vstup do obchodu | Kurz USD | Mírná korekce | Recenze | Alphabet | Graf dne | Struktura | Indikátor Linear Regression | Nasdaq (NDX100) | Klouzavý průměr EMA | Ztráty dolaru | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Zkušenosti | Trading Central | Firma | Ekosystém | Růst BTC | Vzrušení | Bilance zahraničního obchodu | Signály | Obchodní kapitál | Omikron | Golden Cross | Vysoké zisky | Tweety | Ekonomická zpráva | Devizový trh | Lira | Pásmo s oscilátory | Klesající trojúhelník | Načasování | Futures kontrakt Copper | Jens Klatt | Snížení úrokových sazeb v USA | MCD | Futures na ropu | Knihy o tradingu | Lot | Ropa | Statistiky | LTCBTC | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Vstoupit do trhu | Ether | Liz Trussová | Ekonomická rizika | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Monetární politika | Intradenní trading | Indikátory momenta | Manufacturing PMI | SAP | COIN.US | Konzervativci | Diverzifikovat | Použití indikátoru CCI | Cena akcií AMD | FX | Index PMI | EUR JPY | Ben Bernanke | Ekonom | Demo účet | Úroveň supportu | Horší období | Deutsche Bank | RUB | Tým RoboMarkets | Američané | Změna času | Kurz | Market | Forexu | Týdenní pokles | Referendum | Používání kryptoměn | 256/2004 | Realizovat zisk | Double top | Škola tradingu | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | Indexy PMI | ADX indikátor | Rozkolísaný | UST | Restrikce | JPM | Nákupní aktivita | Optimismus | Coinbase Global | Trading pro začátečníky | Menší poptávka | Facebook | Rozhodování | Mistrovství v obchodování | Technický výhled | Indická rupie | Investiční doporučení | Růst dolaru | Obchodování ropy | Vývoj indexu S&P 500 | 2008 a S&P 500 | Býčí vyhlídky | Profit-Target | Medvědí scénář | USDIRR | Aave | Makroekonomické faktory | Francouzský CAC 40 | Rizikový sentiment | Poměr RRR | Poptávka po čipech | Rychlost | Break/Even | Demo účty | Fibonacciho retracement | Indikátor Envelopes | Důležité fundamenty | Krypto mince | Reserve Bank of New Zealand | Měď | Využití analýzy | Jednotná měna | Brazilský real | Hodnocení rizik | Výrazné pohyby | Fiskální stimuly | Být trpělivý | Rozvíjející se trhy | Fundamentální pozadí | Euro | AUD | Contract | Binance | Expert Advisor | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Vstupní signály | NZD/JPY | Podhodnocený | Nárůst zisků | Breakout Trader | Pohyby ceny | Akcie na Wall Street | Německá průmyslová výroba | Úsilí | Obchodování forex | Proražení trhu | Počet zaměstnaných | Pocity | Jasný směr | Tržní zprávy | JPMorgan (JPM.US) | RobotEra (TARO) | Risk | Bearish | Predikce | Statistiky z eurozóny | Vzdělávací článek | Fibo | PMI ve službách | Pokročilé obchodování | Zpracovatelský průmysl | Prima | Kypr | ETF na bitcoin | Zahraniční kapitál | Citigroup | Rozkolísanost trhu | Forex asistent | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Index amerického dolaru | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Japonský Nikkei | ANET | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Head and Shoulders | Výnosy státních dluhopisů | Obchodování v pásmu | Indikátor důvěry | Nastavení grafů | Měnový stratég | Technické korekce | WEI | Můj trading | EBITDA | FXstreet.com | Obchodovat na forexu | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Nálada na Wall Street | Řízení peněz | Růst ekonomiky | Wales | Cena CARDANO | Majors | Rada ČNB | USDK | Kam investovat | Co je divergence | Jádrový CPI | Rozhodnutí Bank of England | Fibonacciho úrovně | Prodeje existujících domů | Bollingerova pásma | Kapitalizácia | Realizace obchodu | XCU | Zisková marže | HCOB | Další posilování | EU | Ověření trendu | Ekonomická krize | CFD intraday | Cenové stability | Index Nasdaq (NDX100) | VbP | Zasedání ECB | Gamble | Powellovy komentáře | Portfolia | Převis | Overtrading | Precedens | Odhady PMI | Pokles nezaměstnanosti | Inflace v Německu | Obchodované instrumenty | Expert | Paretův princip | Úrovně rezistence | Daytrader | Nástroje měnové politiky | Index výrobní aktivity | Prodeje akcií | Poptávka po americkém dolaru | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Colosseum.cz | xStation 5 | Theresa May | Úroveň rezistence | Finanční tituly | Samsung | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Začínající tradeři | Cyklus utahování měnové politiky | Vzdělávání a rozvoj | Vyjádření představitelů | BTCUSD | Zprávy z Německa | Kazuo Ueda | Švýcarský frank | Báze | Bank of Canada | Chuť riskovat | Počet brokerů | Analýza BTC | Vývoj pandemie | NZDUSD | Sektor služeb v USA | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Forex trading | Sněmovna reprezentantů | USD/CAD | Výhled na rok | Libra euro | Equity křivky | MANA | Čas na nákup | Eskalace konfliktu | Začít investovat | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Aktuální stav | Zbohatnutí | Miliardy | Symetrický trojúhelník | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Růstový trend | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Americké burzy | Růst průměrné mzdy | Hodnota indexu | Dariusz Dargo | Know-how | Obchodní příkaz | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Ministři | Prudký propad | EUR/SEK | GameStop rally | Balance | Chop | Nízká cena ropy | Časové rámce | Transparentní | Momentum indikátory | Očekávané výsledky hospodaření | Pin Bar | David Cameron | Pivot Pointy | Dnešní zpráva | Pips | Větší korekce | Reálné obchodování | Silné inflační tlaky | SPAC | Live obchodování | Čínské indexy | Ekonomické analýzy | Hlavní trend | Oscilátor Marlin | Index NDX100 | Bankovní unie | Chování ceny | Ceny energií | Lufthansa | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Dávky v nezaměstnanosti | Ceny potravin | 1D | Politická nejistota | Japonský jen | Index důvěry | Desetileté dluhopisy | Index FTSE 100 | FOMC minutes | Měnový kurz | Nákupní tlak | Japonský premiér | Úspěchy | Kiwi | Celkový výkon | Další kryptoměny | Indikátor momentum | Streamování videa | Buy the dip | MQL4 | Swingové maximum | USDCHF | CySEC | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Zoetis | Svíčkové formace | STAR | Technologický sektor | OSN | Signál ke vstupu | Eskalace napětí | Fading | Panika | Komunita | Projev šéfa Fedu | Výrazný pohyb | Moje obchodování | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Politické riziko | Sell Stop | Sterling | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Intervence centrální banky | Citigroup (C.US) | Zig Zag | Mince | MATIC | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Zajímavé pohyby | Úspěšné obchody | Benzín | Channel | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Trailing Stop | Konfederace | Akcie a ETF | High Low | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Nejnovější zpráva | MXN | Dow Jones Industrial | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Obrat cen | Důležité informace | Přehled o směru trhu | USOil | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Svíčkové formace a grafické formace | Směr trhu | Míra inflace | Platforma | Měnová politika ECB | Poptávka po mincích | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | United Airlines | Trhy v USA | USD/RUB | Řízení pozic | Zlato (XAU/USD) | Sebevědomí | Stop Out | Ekonomický výhled | Finanční situace | Finanční ukazatele | GM | Objem objednávek | Nařízení | Prospekt | HDP Francie | Jak obchodovat | SWIFT | WP | Vzestup ceny | Hlavní pravidla | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Negativní zprávy | Americký Senát | BTC | Bankovní sektor | Fed index | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Obchodní bilance | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Využití krátkodobých výkyvů cen | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Air France-KLM | Guvernér centrální banky | Průmysl | Bazický bod | Bolest | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Market Profile | Vyrovnat ztráty | Konstrukce AOS | VolumeByPrice | Obchodní styly | Výrobní inflace | Tempo růstu | Marže společností | Podnikatel | HSI 50 | Snížení daně | Bilance ECB | Bankovnictví | Tržní ocenění | Aerolinky | Vyhodnocení obchodních příležitostí | Načasování obchodu | USD index | Nejnovější údaje o inflaci | Pohonné hmoty | Dosahovat zisku | Prezident Federální rezervní banky | Tvorba patternu | Analyzovat jednotlivé akcie | Break-Even | Arcane Research | Biliony | Divergence | Poučení z minulosti | Trend is your friend | Shiba Inu | Nastavit klávesovou zkratku | Bilion dolarů | S&P 500 (SPX500) | ETF | Axie Infinity | Trend dolů | Nákupní pozice | Analýza společnosti | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Zajímavé akcie | Supporty | Forexový trader | Zhoršení výhledu | Myšlenka | Tether | UnitedHealth | Varování | Inflace v Evropské unii | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Stabilní zisky | Družba | Viceprezident ECB | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Šéfka Fedu | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Spojení | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Recese v USA | Analýza měnových párů | Výrazný propad | Klíčový support | Pandemie | Cenové indexy | Parametry obchodu | Měnové trhy | SARS | Nálady na trhu | Spokojenost | Bear | Dlouhodobý úspěch | USDC | Forex knihy | Aktiva | Osobní příjmy | Pokles inflace | Klid | FOMC | Ekonomické krize | Filecoin | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Cenový strop | Live trading | Ministerstvo financí | Velikosti pozic | Zasedání centrální banky | Intuice | Výprodej | Procter & Gamble | AUDNZD | Indexy na Wall Street | Akcie Deutsche Bank | Politické události | Výnosy z dluhopisů | XTB Obchodník měsíce | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Fibonacci | GBPJPY | Staking | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | TradingView | Investiční společnosti | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Růst cen akcií | Yeezy | Slábnoucí dolar | Nasdaq v USA | Pokles cen | Obchodní příkazy | Osobní počítače | Relative Strength Index (RSI) | Jak obchodovat forex | Goldman Sachs Group | ForTraders | Kongres USA | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Tempo růstu ekonomiky | Cena stříbra | SP500 | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | Keystone XL | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Podvědomí | Překážky | Holubičí tón | Cenové patterny | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Nový týden | Inovace | Western Union | Konsolidace | Nejlepší výsledky | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Výnosnost | Long signál | NZD/USD | Spekulanti | Čínské akcie | Pivoty | Komise v přenesené pravomoci | Riziko ztráty | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Bullish kanál | Nadměrné obchodování | BlockFi | Jak začít investovat | Swingový obchodník | Zkušený trader | Dlouhodobé trendy | Sentix | Potenciál většího růstu | Poměr rizika a výnosu | | Macy's | Pochybnosti | Žebříček nejlepších brokerů | Trendové ukazatele | Trendové strategie | Westpac | Risk Reward Ratio | Členské země | Zákonné platidlo | Výhody na trhu | Sierra Chart | Pracovní den | Stratég | Krypto aktiva | Prodejní momentum | Trading.com | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Změny ceny | Známky oživení | Pokračování poklesu | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | XBR/USD | Session | Trading strategie | Setrvání Británie v EU | Purple Trading | Řetězce | Plyn (XNG/USD) | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Zrychlení inflace | Sentiment | Síla měn | Order | Short pozice | Výzkumná společnost | Kurzové riziko | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Výsledek zasedání | Budoucnost Bitcoinu | Politika | Index britské libry | Konkurence | Obchodování USD/JPY | IBIT | Profi obchodní systémy | Nálada na trhu | Reakce trhu na zprávu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Kulaté dno | Čínský jüan | Klíč k tradingu | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Obchodní hodiny | USD GBP | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Hráči na forexu | Skalpování breakoutů | Forex Young Cup | Dnešní seance | Yahoo Finance | MAM | ECOFIN | Tým Admiral Markets | Emoce na trhu | ETF společnosti BlackRock | DASH/USD | Nike | Poplatky | Oslabování eura | I-Trader | GDP | Řízení pozice | Úrovně supportu | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Ziskový obchod | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Double bottom | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Puma | Členové bankovní rady | Dnešní kalendář | Objemy obchodů | Indexy S&P | Akcie | Úrokový výnos | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodní přístupy | Zdraví ekonomiky | Inverzní hlava a ramena | Americký dolar (USD) | CAR | Optimismus investorů | Férové obchodní praktiky | Nálada | Indie | Nákupy | ForexFactory | AML Directive | LTC | Měnové páry | Měnové politiky | Vnímání | Vliv na trh | Hlavní rizika | Intel | SEC Gary Gensler | SVB | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Sentiment v USA | Ekonomika | Pohyb ceny | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | SIE | Obchodování trendové strategie | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Roadshow | Zlato a USD/JPY | Obchodování s cizími měnami | Momentum indikátor | Trend ceny | Petr Mašláň | SYRIZA | Flexibilita | Krátkodobá rezistence | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Grexit | Americký kongres | Prolomení supportu | Zadávání Stop-Lossu | Ceny zlata | Trend klesající | Vývoj trhu | Výhled | cTrader | Směr trendů | Křížové měnové páry | Členové OPEC | Nebezpečí | Timeframe | Jan Kovalovský | Růst cen v USA | Automatické obchodní strategie | Prodejní cena | ESM | Volume | Auta | Americký akciový index | Americké ministerstvo | Americký trh práce | Obchodní účet | Obchodní analýza | Americká centrální banka FED | Austan Goolsbee | Summit EU | Pochopení trhu | Deriváty | Přísná opatření | Ethereum | Cardano (ADA) | Výkon široké škály společností | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Akciový trh | Kulaté číslo | Japonská ekonomika | Kótování | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Indikátor Ichimoku | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | FXDAILY | Seminář | Nový býčí trh | Sympozium v Jackson Hole | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Trendové čáry | Scalping | Fundamenty | Bloomberg Intelligence | Polkadot | Bankovní krize | Technical analysis | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Dlouhodobější výhled | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Couche-Tard | Česká národní banka | Druhý odhad amerického HDP | HNST.US | Výsledek zasedání Fedu | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | X-Trade Brokers | eBook | Oscilátor DeMarker | Index DJIA | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Fibonacci time zones | Prostor pro růst | Provize | Prodejní signál | Dlouhodobý trend | Fondy | Poptávka po dolaru | Investiční příležitosti | Ekonomické prognózy | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Vliv na finanční trhy | Komoditní trhy | Bitcoinová metaverse hra | ČEZ | Austrálie | Cenové hladiny | Riziko | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Financial Times | PMI za leden | GOOGL.US | USD za barel | DJI30 CFD | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Signály do obchodu | Nákup bitcoinu | Spread | AML Directive 5 | Obavy investorů | Average True Range | Nejoblíbenější Forex | Aktuální situace | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Under Armour | New York | Riziko korekce | St. Louis | MSFT | Swing | Graf měnového páru | GS | Analytik finančních trhů | Krize | Bernstein | Rizikový apetit | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Zajišťování | Odhady HDP | Růst cen výrobců | NZD/CHF | Euro včera | Životní styl | Nástroje a indikátory | USD/MXN | Ekonomické zprávy | Sazba Fedu | Risk Off | ETH/USD | Dlouhodobá strategie | Situace na trzích | IBEX | Vysoké ceny ropy | AOS | AUD USD | Šance | Velikost Take Profit | EURCHF | CoinGecko | Co jsou to akciové indexy | G20 | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | Pokles poptávky | Medvědí trend | Oslabení dolaru | Investiční bankovnictví | CEO | Objednávky | Kurz libry | NFT | Zlatý kříž | Slabost dolaru | xSocial | Pohyb Bitcoinu | Trading pohled | Člen rady guvernérů | Globální společnost | Prezidentské volby | Oscilátor | Investice společnosti | Dollar | Vstup long | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | ZTS | Globální trh | DAX30 CFD | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Opteck | Nový cyklus | Sazby | RVI | Šance na úspěch | US30 | Graf indexu | Ředitelka | JAP225 | Generální ředitel | Devizové rezervy | Cíle | Politická rozhodnutí | Zisk na akcii | Burza | Rizika obchodování proti trendu | Semináře | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | Rozdělení tržních podmínek | MarketWatch | Býčí potenciál | Dotcom | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Hlavní měnové páry | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Největší kryptoměnové burzy | Výprodeje | Obchodování s CFD | Rozhovor | Plán obchodování | Dlouhá pozice | Transakce | Volatility trhu | Finanční plán | Dnešní údaje | Březnová data | Slabší dolar | Pomerančový džus | Banka | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Výnosy 10letých dluhopisů | Sezónnost | Růst nezaměstnanosti | Lululemon | Přístup k měnové politice | Sell the rally | Zpráva COT | Bezpečnost | Výroba v Německu | Stabilita | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Slovensko | Maloobchodní prodej | Irsko | Butterfly | Nová historická maxima | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Pasivní příjem | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Justice | Macy’s | Inflace v březnu | Prodělečný obchod | ANET.US | Nakupovat | Obchodníci na finančních trzích | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Momentum trading | BTC/USD | Šance na větší pokles | UNA | Linear Regression | Dividendy | Měna | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Cena sushi | Vývoj ceny etherea | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Jamie Dimon | Rozhodnutí FOMC | Trading | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | CAD | Intradenní pohyby | Kotace | Silný pokles | Pohled na trh | Interbank VIP indikátor | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Sympozium | Burzovní index | EUR/CHF | Hodnota bitcoinu | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Indikátor DeMarker | Index podnikatelské aktivity | Tržby společnosti | Výnosy | FTMO | Bullish | Poradenství | W1 | Miliardy dolarů | Inside | SEB | Růst aktivity | Finanční trh | Předsevzetí | Růst poptávky | Nabídková cena | Nový trend | Snižování nákladů | JPMorgan | 100 SMA | Země eurozóny | Rozhodnutí centrální banky | Uhlí | Pocit z obchodu | Reakce investorů | Data z Německa | Regulační orgán | Risk On | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Překoupené oblasti | Eni | Optimismus na trhu | Velkoobchodní tržby | Čekající pokyny | Nové prognózy | Bloky | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | Prop firmy | Huw Pill | Tightening | Automatický obchodní systém | Jiří Makovský | Prodeje | PPI index | Carry trades | Stav ekonomiky | Nákupní signál | Milník | Reverse order | Hodnota dolaru | Obchodování pro EUR/USD | EIA | Platformy | Partneři | IPO | UNH | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Iracionální | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | ADA | Rates | Nižší maxima | Obchodní den | Tipy pro obchodování GBP/USD | Býčí scénář | Makroekonomické události | Zkušenost | Pivot Point MT4 | Signál | Jisté pokračování trendu | Výrazný zisk | Digitální měna | Írán | Jerome Powell | S/R zóny | Pozemky | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Britská vláda | EPS | Rotace | ADP | Typ obchodování | Repo sazba | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | CPI v USA | Nalezení pásma | Short signál | Joe Biden | Termínový kontrakt | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Historie | Fidelity Investments | Správce aktiv | C.US | YFI | Ekonomický cyklus | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Více obchodů | Oblasti konfluence | Řízení rizik | Americké akciové indexy | CHNComp | Základní sazba | Pracovní síly | NFIB | Člen bankovní rady | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Výdaje | Možnost dalšího růstu | Změny trendu | Copper (XCU/USD) | Silný trend | Společnost | Four Candle Hammer Strategy | Obchodní systémy | Časové období | Denní volatilita | Likvidní | Použití indikátoru RSI | PinBar | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Snížení úrokové sazby | CAD/CHF | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Disclaimer | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Thomas Barkin | BlackRock | Halliburton | Společnost MicroStrategy | Tržní pohyb | Vysoká volatilita | Fibo retracement | Německá burza | BMW | Potenciál zisku | Cena akcií | Target | Volatilita trhů | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | ASX | Forexoví tradeři | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Ekonomické indikátory | Lagující indikátory | Vitalik Buterin | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | CrudeOilUS | D1 | Země OPEC | Decline | On Balance Volume | Paretovo pravidlo | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | DAX 30 | ČVUT | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Výsledek HDP | Short Term | Ztráty | Obchodní signál | Lehman Brothers | Inflační cíl | Zpomalení v Číně | ACT | Organizace | Strategie vstupu a výstupu | Očekávaný zisk | Obilí | Kryptoburza | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Jednotlivé akcie | Indikátor pivot point | Expedia | Services | Leverage | VIX | Inflační data | Zmírnění inflace | Fibonaci | Premiér Boris Johnson | Růst | Obchodování EUR/USD | Momenta trhu | Objem obchodování | Vyšší úroveň | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Juniorská škola tradingu | Případové studie | Silné momentum | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Komodity | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Cena dnes | Pohyby cen | Předpovědi ceny | Kmen koronaviru | Stav trhu práce | Cílová cena | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Risk-off | Analýza v tradingu | Propad ceny | Proti trendu | Zajištění | Levels | Domácí měny | Administrativa | Typická cena | IAG | Výnosy amerických státních dluhopisů | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Akcie Goldman Sachs | CNY | BOSSA | Snížení inflace | Linie podpory | Fúze | Růst průmyslové výroby | Americké statistiky | Index | Wall Street Journal | XTB Research | Cenový pokles | Pipy | Holdingové společnosti | Dow Jones | Prop Trading firmy | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Lockdown | Hlavní americké indexy | Cenový index | Největší kryptoměny | Uzavření obchodu | Token | Nejbližší rezistence | Bohatství | Cenová akce | PMI pro sektor služeb | Malý prostor | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Širší trh | Volume By Price | Výsledková sezóna | Jestřábí politika | Nejoblíbenější Forex indikátor | Ceny nemovitostí | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Engulfing | ISM index | EUR CHF | Uptrendovat | Velký zisk | Obchodní pásma | Taiwan Semiconductor | Jestřáb | Zápis obchodů | Sloupcový graf | Proražení supportu | Slabý trend | Skutečné peníze | FX trhy | Zhodnocení situace | BNB | Aktuální stav trhů | Chuť k riziku | Hodnocení ekonomiky | Příklad nákupu | Konfederace britského průmyslu | Lululemon (LULU.US) | Míra nezaměstnanosti v EU | Ovlivňování | Příležitosti pro tradery | Ichimoku Cloud | Ninja Trader | Stanovené Stop-Loss | Dluhopis | Určování trendu | Umělá inteligence | Platformy DXtrade | Harmonic trading | Svíčková formace | Tržní cena | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Saudi Aramco | Oblasti supportu a rezistence | Kongesce | Transparentnost obchodování | Indikátor Parabolic | Možnosti technické analýzy | Akcie AMD | Forex semináře | Snížit úrokové sazby | Bitcoin (BTC/USD) | Vývoj kryptoměny Bitcoin | FxPro | Uzavřít všechny pozice | Fibonacciho posloupnost | Osobní rozvoj | Měnový pár CHF/JPY | Index DAX (DE30) | Elliotovy vlny | Bill Miller | Vývoj měnového páru NZD/USD | Wall Street index | Vladimir Putin | Diamantová formace | Nial Fuller | Vysoké systémové nároky | Ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway | Slabé makro | Vybrat zisk | WELL | Čas strávený tradingem | DOGE/USD | Směrová tendence | MetaTrader 4 Supreme Edition | Největší pravděpodobnost úspěchu | Dotcom bublina | Cenový index výdajů | Swingová maxima | Kupci | Forex traderka | Klávesové zkratky | Zápis z lednového zasedání Fedu | Index HSCEI | Pokračovací grafické formace | Michael Barr | Recenze a návod | Přeprodané podmínky | Hledání svatého grálu | Mapa k pokladu | Otevření a uzavření obchodu | Objem obchodní pozice | Obchodování breakoutů | Medvědí formace | Nastavený risk management | Objem průmyslových zakázek | Zajištění proti inflaci | Ropné vrty | Technické signály | Premiérka | DXtrade vs. MT5 | Dnešní prohlášení | Širší obraz | Program nákupů dluhopisů | Obchodování průrazů | MiFIR | Signály pro potenciální obrat cen | Obchodování britské libry | Posuvný Stop | AOS forex | Fundamentální analýza pro začátečníky | Kola kvantitativního uvolňování | Buy pozice | Profit faktor | Falešné signály | Ryan Cohen | Oblíbené indikátory | Trading v praxi | Obchodní strategie breakout | Konfluenční faktory | Identifikace potenciálních obratů trendu | Býčí rally | Obchodovat s akciemi | Zvýšení úspěšnosti | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Market open | Intermarket analýza | Rezistenční pásmo | Pokročilé funkce | Investování | Hybnosti trhu | Jak vydělávat peníze | Trade Desk | Nakupuj levně | Trading range | Paper trading | Social Trading | Honest | Rezistence | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Intradenní Price Action | Skepse | Japonský index Nikkei | Key level | Barometry trhů | Světová kryptoměna | Volatilita na finančních trzích | Potvrzení signálu | Myšlenkový proces | American Eagle | Intervence japonské centrální banky | Forex trhy | Politické problémy | Jasné signály | Graf EUR/USD | Vhodné podmínky | CLEO.one | Dragon | Investiční roadshow | Spotřebitelské výdaje ve Francii | HNST | Pokračování trendu | Proč zrovna cTrader? | Objem maloobchodních tržeb | Návratnost | Deník tradera | Způsob tradingu | Nike (NKE.US) | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Klíčové strategie a přístupy | Rozhodování o obchodování | Kroky Bank of England | USD JPY | Dnešní obchodování | Roadshow Bernstein Bank | Průlom | Šance na pokles | Historie se opakuje | Nákupní momentum | Indikátor OBV | Silný základ | Daimler | Alty | Poziční forexoví obchodníci | Obchodování nanečisto | Směnný kurz | Základní pravidla systému obchodování | Španělsko | Fáze trhu | Posuvný Stop-Loss | HDP ve Spojených státech | L.F. Investment Limited | Zápis obchodů do obchodního deníku | LHA.DE | Fibonacciho extenze | Zaměstnání na plný úvazek | Výpadky proudu | Nástroje pro obchodní analýzu | Hlavní ekonom britské centrální banky | Nastavení indikátoru | Klientské operace | Analýza | Rozhodnutí japonské centrální banky | Průrazy s vysokou volatilitou | cAlgo pro automatizované obchodování | Medvědí potenciál | AMC - after market close | Fibonacciho čísla | Odvětví | Figúra | Pracovní místa | Platforma DXtrade | Velké ztráty | Objemy prodeje | Krypto trh | Ukázka technické analýzy | Odreagování | David Schwartz | Britská premiérka | Moving Average | Indikátor ekonomického růstu | Akcionáři | Prolomený support | Vlna poklesu | Petr Plecháč | Jak získat peníze | Fibonacciho support | Včerejší seance | Potenciální obraty trendu | Moving Average (klouzavé průměry) | Praktické ukázky | Devalvace měny | Index SPX | Významný dopad | Historické výkony | Depreciace | Zítřejší cenové pohyby | Rozhodnutí americké centrální banky | Cenový skok | Srovnání s jinými platformami | ET7 | Současný klesající trend | Klín | Nevýhody cTraderu | Gerard Appel | Držení pozice | Slabé maloobchodní tržby | Víkendové gapy | Železná ruda | Analytička | City | Příchozí fundamentální zprávy | Nasdaq Composite | Silnější americký dolar | Trpělivost | Casper | Dosahování malých zisků | Kulatá psychologická čísla | Histogram Awesome Oscillator | Ekonomika USA | Obchodování na akciových indexech | Rating Evropské unie | John Williams | Vklady | Rozhodnutí britské centrální banky | Zprávy o nezaměstnanosti | Nakoupit zlato | Solidní růst | SLOPE obchodní systém | GBP/CAD | Sazby Fedu | Platný signál | Shortový obchod | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Institut ZEW | Tipy pro obchodování indexů | NDX100 | Odhady analytiků | Akciový index S&P 500 | Americký index | NDX | Hang Seng China Enterprises | Systémové nároky | Budoucí pohyby cen | Srovnání platformy cTrader | Další pokles | Index výroby | Cenové gapy | Supporty a rezistence | Druhy akcií | Praní špinavých peněz | NEO/USD | Vyšší ceny ropy | Intradenní šum | Analýzy akciových indexů | Praktické tipy pro obchodování indexů | Nové signály | Nastavení Stop-Loss | Indikátory volatility | Visa | Společnost Meta | Sledování ceny | Americké centrální banky | Zemědělství | Swingoví tradeři | Klesající struktury | Oblasti S/R zóny | Zdravotní péče | Tradingové přístupy | Analýza páru EUR/USD | Konfluence více faktorů | Srovnání platformy | Indikátor ZigZag | Výhody DXtrade | První obchod | Taproot | AMBcrypto | Tradeři používající scalping | 200denní klouzavý průměr | Ceny stříbra | Ministr financí | Vývoj akciového indexu Nikkei | Market Color | Odrazy | Platební neschopnost | ROKU.US | Bloomberg | ADR | Výstupy z obchodních pozic | Obchodování gapů | Omicron | HDP z Kanady | Analyzovat trh | cTrader vs. xStation | Kurz akcií | Identifikace potenciálních obratů | Počet nezaměstnaných | Střednědobý výhled | Generativní umělé inteligence | Buy (nákupní) signál | Investice do ETF | Bydlení | Nákupní příkazy | Použití technických indikátorů | Jednoduché obchodní systémy | UBS | Gembell | Fundamentální hodnota | Výpis z účtu | Zhodnocení účtu | Nový kmen koronaviru | cTrader vs. MT4 | Návrat poptávky | Pokles HDP | Ericsson | Ekonomické sankce | České koruny | Platforma cTrader | Spotware | Předpověď | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Ruské akcie | Sektor služeb | HDP Španělska | Křížové kurzy | Finanční zpravodajství | Situace ve Spojených státech | Asijské seance | Časové pásmo | Nerozhodnost trhu | Potenciální obraty | Burza FTX | Pokračování v poklesu | Flat | Kam umístit Stop Loss | Zasedání britské centrální banky | Budoucí pohyby | Technologické společnosti | Státní svátek | Push notifikace | Vypuknutí pandemie | Rýže | Technické nástroje | Kodak | DJI30 | Cena Litecoinu | Snižování sazeb | Prodej v USA | PriceAction | Administrativa prezidenta Bidena | Correction | Carry trade | Zhoršení nálady | Akumulace | Omezený počet brokerů | Cena BTC | Inflace v Evropě | Výhody swingového obchodování | Zamyšlení | Volumes | Vstupní signál | Vývoj ceny mědi | Agresivnější obchodníci | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Předstihové signály | AUD/JPY | Medium Term | Pokles ceny | Irská pojistka | Nalezení obchodního stylu | Hlavní ekonom | Disney | Hospodaření | Štěstí | Tipy pro začínající obchodníky | ATH | Star Bulk Carriers | Typy grafů | Obchodování na páku | Dluhové krize | XTB | Konec roku | Obratový pattern | Futures trhy | OHLC | Obchodování s Čínou | Forward PE | Gembell Limited | Krize 2008 a S&P 500 | Moving Average (Klouzavý průměr) | Skalpovat | Vytvoření Pin Baru | Test rezistence | TRON | Andrej Rády | Bitcoinová síť | Noční obchodování | Boris Johnson | Strategie řízení | Kontrakt | Index CPI | Dění na Ukrajině | Akciový index Nasdaq | Kontrolovat rizika | Inflační očekávání v USA | Emocionální výkyvy | Údaje o prodejích | Rozhraní a funkce cTrader | Technická rezistence | Projev šéfky ECB | Identifikace obchodního rozpětí | Svíčkový graf | Prezident Trump | Šťastné obchodování | Americké měny | Směrovost | Akciový index | Vstup short | NQ100 CFD | Přehled | Rady expertů | Vytváření trendové strategie | Dobrá strategie | Lufthansa (LHA.DE) | Výkon indexu | NatWest | Predikce ceny bitcoinu | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Finanční ztráty | Meta Platforms | Seance v USA | DXtrade vs. xStation | Dlouhodobý support | cTrader vs. MT5 | Investování na finančních trzích | Nadbytek ropy | Cardano | ECB Luis De Guindos | Overbought | Libra klesá | EURCAD | Sol | Sankce vůči Rusku | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Obchodování do směru trendu | Technická analýza forexu | Kdy vstoupit do obchodu | Plný úvazek | Korekce v trendu | Platina | Poziční obchodování | Vývoj kryptoměny | Načasování nákupu | Novozélandský dolar | Dodržování obchodního plánu | Oblasti rezistence | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Definovaný obchodní plán | Japonský HDP | Ziskové obchodní systémy | Analýzy více časových rámců | Nový indikátor | Pattern Dragon | Úspěšný trading | Vznikající obchodní strategie | Obchodník s kryptoměnami | Chance | Index nákupních manažerů (PMI) | Správné řízení peněz | Strategie a přístupy | EU a USA | xStation5 | Statistické údaje | AAA | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Spotřebitelské ceny | Trendová linie | Obchodní plán pro pár EUR/USD | XRP/USD | Německo | Velké objemy | Významné úrovně | Zastavení růstu | Bublina a NASDAQ | Grafické nástroje a indikátory | Váhání | Ministerstvo financí dnes | MT4 | Estee Lauder | Profesionální obchodník | Dnešní zprávy | Začít vydělávat peníze | Americký HDP | Tržní situace | Bankovní gigant | Opatrné jednání | Silné korelace | Koruna posiluje | COT (Commitments of Traders) | Úroveň dluhu | Analytik | Rostoucí trendová linie | Risk na obchod | Zadlužení | Investiční soutěže | Riziko ztrát | Nárůst zákazníků | Vice | Proražený support | Analýza fundamentálních událostí | Důležitá rezistence | Depth of Market | Navigátor | VanEck | Trendové obchodování | Zprávy a události | Day trader | Obchodovaný objem | Korelace Bitcoinu | Bid | Chorvatsko | Simple Moving Average (SMA) | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Trader | Vstup do LONG pozice | Aktivum | Proražení S/R úrovně | Formace grafu | Rovnováha na trhu | Predikce možných tržních pohybů | Klíčový faktor | Scoach | Uptrend | Objektivnější způsob obchodování | Viceprezident | Intervence Bank of Japan | Prognózy inflace | Informace z kryptoměnového trhu | Očekávání býčí | Klouzavý průměr SMA | Obchod dne | Anthony Scaramucci | TopForex | Státní dluhopisy | NAFTA | Nové zakázky | Prezident Salvadoru | Richmond | Analýza zlata | Michal Uma | Plánování vstupů | Výhled dolaru | opPORTUnity | Ekonomický výhled USA | WTI CFD | Předpokládaný zisk | Kde investovat | Ethereum (ETH/USD) | VaR | MICEX | Boční trend | Velcí hráči | Obchodníci na forexu | Alitalia | Výraznější pokles | Statistika | Formace hlava a ramena | Americký dolar vůči japonskému jenu | IG | Dominancia | Holubičí rétorika | Tým FXstreet.cz | Divergence ceny | Americká ministryně financí | DJIA 30 | Vysoká inflace | Pin Bar formace | Artemis | Zprávy ze společností | Pozice | Konfluence | Veřejný sektor | Skalpování | Býčí trend | Aktuální cena bitcoinu | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Nižší volatilita | Cena libry | Ceny ropy a plynu | Jihoafrický rand | Market close | Index výdajů | Rozhodnutí australské centrální banky | Směnný kurz dolaru | Potenciál dalšího růstu | Krize bankovního sektoru | UA.US | Globální trhy | Buy signály | Tržní směřování | Rozjetý rostoucí trend | Ceny v eurozóně | Ripple David Schwartz | Nástroje pro technickou analýzu | Obchody | Pokles průmyslové produkce | Soudní spor | Spready | Obchodujeme | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Identifikace supportu | Trendový trh | Závislost | Vývoj akcie | Obchodování proti trendu | LTC/USD | Plavba s proudem | Krypto | Akcie Nike (NKE.US) | Kurs EUR | Formace vlajky | Cena aktiva | Roku (ROKU.US) | MQL | Pohyby eura | Fibonacci trading | EUR/GBP | Psychologické úrovně | 8 nejlepších obchodních strategií | Poziční obchodníci | Příkaz stop-loss | Chování investorů | Medvědí fáze | Počet brokerů podporujících cTrader | Lael Brainardová | Oslabování koruny | Globální ekonomický růst | Prognóza vývoje | Ripple vs. SEC | Jednoduchost tradingu | Druhá vlna | XMR | Potenciál rally | Technické potíže | Vývoj EUR/USD | WHO | Šéfka ECB | Riziko ztráty peněz | Proces identifikace trendu | Obchodní platforma cTrader | Rychlost zotavení | Krach na akciovém trhu | Akcie BlackRock | Profesionální trading | Obchodování s indikátory | Cena dogecoinu | Kryptoměnový trh | Obchodování indexů | Strategie breakout | Ján Kopil | Elliottovy vlny | Aktivita velryb | Kwasi Kwarteng | Neutrální vývoj | Podnikatelská aktivita | Aplikace Price Action | Potenciální obrat cen | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | BTC na burzy | Výhled trhů | Doji svíčky | Posuzování divergencí | Obchodování GBP/USD | Obálka | Finanční podmínky | Body | Evropské indexy | Nárůst long pozic | Zájem o riziko | Ichimoku Kinko Hyo | COT | Metaverse hra | Makroekonomický kalendář | TRX | Parabolic SAR indikátor | Evropský regulátor | Investiční rozhodnutí | Průraz trendové linie | Put | Dvojité dno | Německá obchodní bilance | Automatizované obchodování | Varovné znamení | Přímý přístup na trh (DMA) | Mark Zuckerberg | Hedging | Dlouhodobí investoři | Forex demo | CEE | V4 | Virus | Bollingerovy pásy | Denní rutiny | Nesoulad | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Každý trader | Růst ropy | Pepa Zeman | Úrovně odporu | Období volatility | Obchodník měsíce | AUD/USD | Základní aspekty Price Action | Strategie skalpování | Úrovně Stop-Lossů | Divergence indikátoru | Index PCE | Obchodní příležitosti | Býčí kanál | MACD indikátor | Take-Profit příkazy | TOPIX | Podnikatelské aktivity v USA | Podnikatelé | Osobní konzultace | UK100 | Časový horizont | Přehled o aktuálním trendu | Pokles bitcoinu | CPI v eurozóně | Finanční systém | Omyl | Meziroční inflace | Události v eurozóně | NSDQ | Pokles libry | Podnikání na kapitálovém trhu | Technické faktory | Identifikace trendu | Funkce cTrader | Tesla | Michal Lukáč | ABC | Nejlepší čas | Obchodovať kryptomeny | HDP EU | Budoucnost | ETH 2.0 | BTC/EUR | Banky | Intervenovat | Kurz EUR | Klíčové strategie | Růst bitcoinu | Pokles reálných mezd | NASDAQ 100 | Peking | Halving | Předpovědi analytiků | Nastavení trhů | Ekonomický optimismus | Linie neckline | BCH | Technická analýza měnových párů | Výhody | Úspěšné obchodování akciových indexů | Potenciální obrat trendu | Market Makeři | XAG/USD | StrategyQuant | Obchodní pásma (range) | Mzda | Víkendové analýzy | Index peněžních toků | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Pozornost trhu | Doporučení | Investiční nástroj | Růst Bitcoinů | Geopolitika | Lockdowny | Vývoj akcie AMD | Výstup z obchodu | Očekávaný růst | Úrovní podpory | Nákup dluhopisů | Patterns | Akcie společnosti AMD | Astrazeneca | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Tržní trend | ZIL | Pokročilé nástroje | Korbit | Evropské země | 2222 | Co je akcie | Řídit riziko | Investice do komodit | Cílové ceny | Hlavní ekonom ECB | Denní obchodování | Exponenciální klouzavý průměr | Regulační orgány | Jak uzavřít část pozice | Cena Ripplu | Měnový pár | Ocenění | Kaiko | Dlouhodobé S/R zóny | LULU.US | Stav americké ekonomiky | Video | Fáze trhů | Vlastnictví | Investiční cíle | XBR | Celková inflace | Australská měna | Strategický přístup | SOL/USD | Isabel Schnabelová | Harmonické formace | Celkový výkon indexu | Time frame | EMA | Sledování trendových linií | Ceny bydlení | Lukáš Adámek | Opatření | Throwback | Sláva | Nejdůležitější ukazatele | Virtuální portfolio | Raketový růst | Načasování obchodů | Automatizované obchodní systémy | DWS | Dobře definovaný obchodní plán | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Ukončení činnosti | Úroková míra | InstaForex | Novinky | Euro dolar | Využití krátkodobých výkyvů | Rekordní objem | Technická analýza (TA) | CryptoQuant | Index eura | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Risk Management | Úrokové sazby | Stop-Loss a Take-Profit | MAST | Prodat USD | Žlutý kov | Vyšší výnosy | Platba | Peníze na finančních trzích | Country Garden | Tradingové osobnosti | Pozornost obchodníků | Nastavení indikátorů | Focus | Index Nikkei 225 | Inflační report | Obchodování na měnovém trhu | Průměrování | FXstreet | Bilance | Vývoj ceny | Tradingová strategie | Obchodní nastavení | Správa obchodních příkazů | Price Action strategie | Ekonomický růst | Nasdaq | Cenovka | Rate Of Change | FED sazby | Dělení technických indikátorů | Pravidla strategie | Akcie Microsoftu | XCU/USD | cAlgo | Tisková konference FOMC | Volkswagen | Dění v grafu | Sledování intradenních trendů | Průměrná cena | Pozitivní momentum | ADX | Posílení domácí měny | Hang Seng | Obchod na Forexu | Agresivnější růst | Výsledky hospodaření | Poziční obchody | Geopolitické napětí | Co jsou to akciové indexy? | Předpověď ceny etherea | Počet obchodů | RSI indikátor | Puma SE | Cenový vývoj | Peter Kažimír | Larry Williams | Špatný trader | LearnToTradeTheMarket | Adidas (ADS.DE) | Trendové pohyby | Technologicky zaměření tradeři | Slabý trh | Sell (prodejní) signál | Zveřejnění zpráv | Blockchain Capital | Magický indikátor | CHFJPY | Začínáme na burze | Vyšší inflace | Oblasti konsolidace | Stochastic | Práce | The Honest Company | FOREX | Théta | Trendovat směrem nahoru | Obnovení růstu | Zápis ze zasedání ECB | Investovat peníze | Růst Etherea | Currency | Consensys | Three Arrows Capital | Obchodování korekcí | Cena MATIC | Analýza makroekonomických zpráv | Síly trendu | AMZN | Fundamentální pohled | Česká koruna (CZK) | Retailové fondy | Vydělávat na forexu | Investment | Prodej eura | Swing Trading | Pozitivní přínosy | Williams %R | Pozitivní seance | Index DAX | Zásobníky | Důležitý support | Analýza ceny | Prostor pro další růst | VIAC | Rate cut | Simple Moving Average | Novozélandská centrální banka | Technická analýza na forexu | Momentový indikátor | GOOGL | Začínající obchodníci | Cenový graf | Coinbase Global (COIN.US) | Past na býky | Terra | Úspěch v tradingu | Advanced Micro Devices (AMD) | Spojené státy | Proražení rezistence | Cit pro trh | Vyšší časové rámce | Intervence centrálních bank | Prodejní pozice | Hypoteční krize | Zpomalení hospodářského růstu | Extension | Janet Yellen | Server FXStreet | Vývoj na trhu | Měnová intervence | Dotcom bublina a NASDAQ | SP500 CFD | Bitcoin jako zákonné platidlo | Nový Zéland | Průraz ceny | STP | Kryptoměny | Signály pro potenciální obrat | Rizika nadměrného obchodování | Co je cTrader? | Investovať do kryptomien | Funkce DXtrade | Bureau of Labor Statistics | Ark Invest | Trend je tvůj přítel | Evropské akciové trhy | NKE | Americká seance | ADA/USD | Čínské devizové rezervy | Výhled měnové politiky | Miliardář | Jefferies | Situace na trhu | Úvěr | Mzdy | Úspěch | Ekonomové | Medvědí trendy | G7 | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Kryptoměna EOS | AMAT.US | Volby | Plánování vstupů a výstupů | Statistický úřad | Ukazatele | Index peněžních toků (MFI) | Obchodní podmínky | Graf ropa | Větší pokles | Zlepšení | Američtí zákonodárci | Nárůst volatility | Výrobce elektromobilů | USD/CNY | Oversold | Breakouty | Salvadorský prezident | Potenciál poklesu | Fibonacciho pásma | Kurz GBP | Procentuální risk | Prolomení oblasti | Index relativní síly | Backtestování | BTC/USD (Bitcoin) | Recese americké ekonomiky | Michele Bullock | Investec | BLK.US | Tempo růstu HDP | Zlato | Úrovně podpory | Krátkodobý výhled | CDD | Investiční teze | Americká vláda | Obchodování s trendem | Pravidla systému obchodování | Ondřej Hartman | Zprávy euro | Signál pro medvědy | Hybnost trhu | Směřování ceny | USD/JPY | Overnight | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | Ceny mědi | Polský zlotý (PLN) | Přeprodáno | Unikátní příležitosti pro tradery | Koronavirus | Petr Kouba | ITA | Medvědí vlajka | Maloobchodní tržby v eurozóně | Norská koruna | Masivní propady | NZD | ČR | Podniky | Rostoucí trendová čára | MVRV | Obchodování na burze | Skalpování na finančních trzích | Nejlepší rozhodnutí | Významné události | Ekonomické aktivity | Možnosti automatizovaného obchodování | Inflace v USA | Kurz EURUSD | Ministr financí Jeremy Hunt | Ukazatel volatility | Pohyb dolaru | Commitment of Traders | Netflix | Politici | Proces obchodování průrazu | Zůstatek na účtu | Downgrade | Příjmy domácností | AML | Správa | Société Générale | Očkování | Akcie výrobce elektromobilů | Praporek | XTB.cz | Ethereum (ETH) | Americký akciový index S&P 500 | Vzestupný trend | Instrumenty | Analytické nástroje | Vysoké úrokové sazby | Světové trhy | Význam vzdělávání | Master Candle | Obchodní styl | Společnosti z technologického sektoru | Platidlo | Přístup k tradingu | Tchaj-wan | Vnější prostředí | Bankrot | XTI/USD | Emitenti | Vedlejší měna | Měnové podmínky | Zahraniční fondy | Cena SOLANY | Varování před riziky | Obchodní komora | Sledování nejvlivnějších společností | Sell obchod | Amazon | Příliv investorů | Poptávky po dolaru | Produkce ropy | Dominance bitcoinu | RDSA | Wall Street | Obchodování pomocí robotů | Obchodování metodou skalpingu | Sentiment trhu | Swing strategie | Markit | Hnutí Hamás | Obecné trendy | Světoví lídři | Cloudová platforma | Klidné obchodování | Bezpečná aktiva | CNBC | Pokles USD/JPY | Tržby v eurozóně | SPX | Dynamický daytrading | Obchodování na forexu | Představení modulu cAlgo
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

L3Harris Technologies
L410 NG
MAAE
M&A arbitráž
Maastrichtská kritéria
Macao
Macau
Macau Legend Development
Macau Praia Grande
MacCoin

Následující klíčová slova

MACD histogram
MACD indikátor
MACD oscilátor
MACD revers systém
MACD strategie
Macenění amerických blue-chips společností
Má cenu naskočit na současný trend
Macerich
Macerich (MAC.US)
Macquarie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít