Uvolňování měnové politiky v USA
Přehled páru GBP/USD: 9. ledna – Úplný kolaps britské libry
09.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal ve středu výrazný pokles, a to tak rychlý, jako kdyby z devátého patra spadl kámen. Situace připomíná minulé trendy. Libra v uplynulých dnech v těsném závěsu následovala euro, podobně jako pes na vodítku. Na rozdíl od eura, které mělo pro své tržní pohyby konkrétní důvody, však libra žádné jasné opodstatnění neměla. Do začátku středeční americké obchodní seance už ztratila 170 pipů. Co to znamená? Ve Velké Británii nebyly zveřejněny žádné ekonomické zprávy, nezazněly žádné důležité projevy a nevyskytly se žádné významné události, které by tento pokles vysvětlovaly. Všechny klíčové makroekonomické zprávy v USA byly zároveň v tomto dni naplánovány na americkou obchodní seanci, což ještě víc zdůraznilo absenci zjevných důvodů, proč by libra měla klesnout.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 20. prosince? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
20.12.2024 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek pokusil o korekci a poté se pokusil pokračovat v pohybu směrem dolů. Ve skutečnosti se mu nepodařilo dosáhnout ani jednoho, ale je zřejmé, že klesající trend zůstává neporušený, jak se dříve předpokládalo. Cena se pohybuje v blízkosti svých dvouletých minim a nic nenasvědčuje tomu, že by měl pokles eura skončit. Nadále se domníváme, že oslabování eura bude pokračovat. Volatilita trhu může kolem Vánoc a Nového roku klesnout téměř na nulu, což další pohyby o několik týdnů oddálí, ale na celkovém výhledu to nic nemění. Nedávná zasedání Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému jen posílila zjevné závěry: ECB je připravena pokračovat v uvolňování měnové politiky, zatímco Fed tak bude činit velmi pomalu a v mnohem menší míře, než trh předpokládal. Trh navíc již zahrnul do svých cen veškeré budoucí uvolňování měnové politiky v USA, takže zbývá pouze faktor snižování sazeb v EU.
Bitcoin a Zlato: Aktuální výhled
19.12.2024 Bitcoin, nejstarší a nejoblíbenější kryptoměna, zůstává jedním z hlavních ukazatelů vývoje trhu. V posledních měsících reaguje na výrazný příliv nového kapitálu, mimo jiné díky politickým změnám, jako je zvolení prezidenta Donalda Trumpa. Ten se o kryptoměnách v minulosti několikrát vyjádřil pozitivně, což přispělo k rostoucímu optimismu mezi investory.
Fidelity International: Pozdní fáze cyklu se zvratem
17.12.2024 Přestože se nacházíme v pozdní fázi cyklu, u rizikových aktiv zůstáváme optimističtí.
Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 16. prosince. První pokus o proražení flatu selhal
16.12.2024 V pátek se měnový pár EUR/USD pokusil konsolidovat pod předchozím minimem, které představuje spodní hranici horizontálního kanálu, kde se cena zasekla na tři týdny. Tento pokus však selhal.
Jak 4. listopadu obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
04.11.2024 Měnový pár EUR/USD vykazoval v pátek zajímavé pohyby, ze kterých lze vyvodit několik důležitých závěrů. Klíčová zpráva dne i týdne – nonfarm payrolls – spektakulárně selhala. V říjnu bylo vytvořeno pouze 12 000 nových pracovních míst. Nedařilo se navíc ani indexu PMI ISM ve výrobě. Americký dolar do konce dne navzdory tomu vzrostl. Tento pohyb je nelogický a naznačuje, že příští týden můžeme očekávat pokračování korekce. Jak se ale často uvádí, euro by mělo klesat jen ve střednědobém horizontu. Trh už zohlednil celý nebo téměř celý cyklus uvolňování měnové politiky v USA, takže nezáleží na tom, jak rychle teď Fed bude snižovat sazby. Uvedené může vysvětlovat páteční růst dolaru. V tom případě pár formálně koriguje a může pokračovat ve střednědobém poklesu.
GBP/USD. 17. října. Libře chybí podpora
17.10.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD konsolidoval pod korekční hladinou 127,2 % na úrovni 1,3054, což naznačuje pokračování poklesu směrem k oblasti supportu 1,2892–1,2931. Obrat od této zóny by mohl britskou libru podpořit a vést k určitému růstu směrem k úrovni 1,3054. V tuto chvíli neexistují žádné náznaky ani signály pro začátek vzestupného pohybu.
Může japonský jen nadále posilovat vůči americkému dolaru?
27.09.2024 V posledních měsících prošel japonský jen výraznými změnami. V červenci se vůči dolaru dostal na historické minimum, ale od té doby se odrazil a dosáhl nejvyšší úrovně v tomto roce.* Tuto bouřlivou trajektorii ovlivnilo několik faktorů, přičemž klíčovou roli hrála měnová politika Japonska i USA. V následujícím textu se budeme zabývat hlavními událostmi, které ovlivnily hodnotu těchto měn.
Ranní shrnutí (16.09.2024)
16.09.2024 Volatilita na akciových trzích během seance v asijsko-pacifickém regionu je omezená kvůli svátkům v Japonsku a Číně. Japonské trhy jsou dnes zavřené kvůli Dni úcty ke stáří, zatímco čínské trhy zůstanou zavřené až do zítřka kvůli Svátku poloviny podzimu.
Ranní okénko - Ekonomika v USA nezastavuje, inflace v Německu na cíli
30.08.2024 Již za pár minut zveřejní Český statistický úřad zpřesněný odhad růstu české ekonomiky ve druhém kvartále letošního roku včetně struktury. Ukáže se, které složky měly pozitivní či negativní vliv na růst tuzemského hospodářství a v jakém rozsahu. Úvodní odhad naznačoval mezičtvrtletní růst o 0,3 %, v meziročním srovnání pak růst o 0,4 %. Přestože na trhu panuje konsensus očekávající potvrzení těchto čísel, nelze vyloučit možnou revizi ze strany statistiků a rizika jsou vychýlena spíše směrem k horším výsledkům.
Přehled vývoje GBP/USD dne 30. srpna. Libra se snaží využít každé příležitosti
30.08.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek opět zaznamenal mírný pokles. Tento pokles můžeme považovat za formální, neboť cena zůstává poblíž svého 2,5letého maxima. Můžeme 100pipsový retracement nazvat "korekcí", když libra jen za posledních několik týdnů vzrostla o 600 pipsů? Současný pohyb britské měny bychom tedy charakterizovali jako "stání na místě". Dokonce i euro dokázalo vykázat určitou korekci, ale libra ne! Na tuto skutečnost upozorňujeme již od začátku roku. Libra klesá jen zřídka; ve skutečnosti klesá mnohem méně často než euro. Jednoduše řečeno, pokud trh není nakloněn prodeji eura, je ještě méně nakloněn prodeji libry.
Přehled páru EUR/USD na 30. srpna: první známky klesajícího trendu
30.08.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu a usadil se pod linií klouzavého průměru. Euro druhý den po sobě klesalo, aniž by k tomu mělo pádný důvod nebo příčinu. Připomeňme, že v posledních měsících, a dokonce i v minulém roce, byla situace přesně opačná. Euro běžně stoupalo bez zjevných důvodů nebo příčin. Na toto téma jsme už mluvili. Od začátku roku obchodníky upozorňujeme, že růst eura je často nelogický. Trh od začátku roku očekává snížení sazeb Fedu a toto očekávání se promítá do kurzu dolaru. Při bližším pohledu jsme ale dospěli k závěru, že trh počítá se snížením sazeb Fedu už dva roky. V létě 2022 začala zpomalovat inflace v USA a o měsíc později začal dlouhodobě klesat americký dolar.
Přehled vývoje EUR/USD dne 27. srpna. Na trhu panuje chaos
27.08.2024 V pondělí se pár EUR/USD zdál být nejistý ohledně svého dalšího pohybu. Euro roste prakticky bez přestávky od 27. června a nepřetržitě od 2. srpna. Během této doby trh reagoval pouze jedním směrem. Na začátku měsíce byly zveřejněny nové slabé (oproti prognózám) údaje o americkém trhu práce a nezaměstnanosti, což vysvětluje, proč trh v těchto dnech dolar prodává. Jak ale vysvětlit třítýdenní pokles dolaru? Ano, pravděpodobnost snížení sazeb Federálního rezervního systému v září již dosahuje 100 %, ale copak trh takové snížení sazeb neocenil už počátkem roku a dokonce od roku 2022, kdy v USA začala zpomalovat inflace? Podívejte se pozorně na denní a týdenní časové rámce – dolar začal klesat měsíc nebo dva poté, co inflace v Americe začala zpomalovat.
Forex: Ukazatele sentimentu v eurozóně indikují slabý růst ekonomiky
22.08.2024 Srpnové PMI v eurozóně pravděpodobně zůstaly na podprůměrných hodnotách. Ve zpracovatelském průmyslu sice nepatrně vzrostly, ve službách ale zřejmě dále klesly. Celkově by tak PMI měly vyznít ve znamení slabého růstu ekonomiky eurozóny. Pozornost zaslouží i indikátor vyjednaných mezd za Q2 z dílny ECB, který by i přes zpomalení měl ukázat na stále zvýšený mzdový růst v eurozóně. Na poli centrálních bank se do středu pozornosti dostane začátek sympozia v Jackson Hole, které může nastínit další kroky globálních centrálních bank. V popředí zůstává začátek uvolňování měnové politiky amerického Fedu.
Euro překvapivým vítězem nervózních trhů
10.08.2024 Akciové trhy se během týdne stabilizovaly a prozatím se pozičně drží v korekci, nikoliv v medvědím trhu. I přesto investoři zůstávají optimističtí směrem k uvolňování měnové politiky v USA. Do konce roku se čeká pokles o celých 100 bps, měli bychom se tedy podle aktuálně nastavených očekávání dočkat alespoň jednoho snížení úroků o 50 bps.
📉US100 ztrácí 1,5 %
11.07.2024 Indexy na Wall Street dnes smazaly počáteční euforické zisky, a to v důsledku nižšího než předpokládaného údaje o inflaci v USA. Jak vidíme, klesající výnosy a rostoucí očekávání kolem uvolňování měnové politiky v USA se dnes nepromítly do pokračování rally futures na Nasdaq 100 (US100), které nyní ztrácejí téměř 1,5 %. Korekci vedou technologické akcie, kde vidíme téměř 3,8% pokles společnosti Nvidia a téměř 3% korekci u většiny BigTech akcií. Zároveň kontrakty na index Russell 2000 posilují o více než 3 %; vyšší šance na uvolnění politiky Fedu i v září 2024 podporují ocenění menších, amerických podniků.
Ranní okénko - První odhad růstu HDP za 1.Q 2024 v USA či data ohledně PMI v tomto týdnu
22.04.2024 V tomto týdnu dorazí podstatné ekonomické údaje především ze Spojených států amerických. Tím nejzásadnějším bude pravděpodobně ve čtvrtek zveřejněný první odhad růstu americké ekonomiky v prvním čtvrtletí letošního roku. Podle odhadu analytiků by výkon tamního hospodářství v anualizovaném vyjádření měl být vyšší o 2,3 %, což by tak byl sice nižší růst oproti druhé polovině loňského roku, ale stále vyšší než by si představovat Fed pro dosažení svého inflačního cíle. Fed bude také pozorně sledovat páteční cenový index PCE, který se vyvíjí lépe, než index CPI, ale podle trhu i ten mírně stoupne, z 2,5 % na 2,6 %. Dále se dozvíme nejnovější výsledky indexu nákupních manažerů (PMI) v USA, Německu i celé eurozóně.
Týdenní zpráva z FOREX trhu: Dezinflace v eurozóně pokračuje rychlejším tempem ve srovnání s USA
26.02.2024 Inflace v eurozóně podle nás v únoru výrazně zpomalila o 0,3 pb na 2,5 % y/y, stejně tak jako ta jádrová na 3,0 % (vs 3,3 % v lednu). Naproti tomu deflátor soukromé spotřeby (PCE) v USA na meziměsíční bázi v lednu zřejmě zrychlil na 0,3 % a 0,4 % v případě toho jádrového. To by mělo plynout z již zveřejněných dat CPI a PPI, která byla nad očekávání vyšší. Pokračující vlna dezinflace v eurozóně a náznaky pomaleji odeznívajících inflačních tlaků v USA mohou posílit sázky investorů na výraznější pokles sazeb ECB oproti Fedu. Zpřesněný odhad tuzemského HDP za Q4 23 podle nás ukáže na revizi směrem nahoru o 0,2 pb. Česká ekonomika by tak ve výsledku ve Q4 vzrostla o 0,4 % q/q. Minulý týden jsme vydali aktualizovanou prognózu inflace a trajektorie sazeb ČNB.
Ranní shrnutí (17.01.2024)
17.01.2024 Velmi očekávaná série makročtení z čínské ekonomiky opět zaostala za očekáváním, což vedlo k silnému výprodeji na čínské burze. V důsledku toho dnes index Hang Seng ztratil téměř 3,8 % a přiblížil se k úrovním blízkým minimům z listopadu 2022.
Forex: Výhled roku 2024
05.01.2024 S novým rokem ihned převzal iniciativu americký dolar a tradeři si uvědomili, že snižování úroků v USA zdaleka není tak jisté, jak si to ještě před Vánoci účastníci trhu malovali. Americká centrální banka (Fed) tak bude v roce 2024 dirigovat měnové páry, a to dokonce i ty, kde nefiguruje americký dolar, protože rizikové měny včetně české koruny reagují více citlivě na měnovou politiku Washingtonu.
Související klíčová slova:
Akciové trhy | Dezinflační proces v eurozóně | Retracement | Výnosy dluhopisů | Analytický tým FXstreet.cz | Developeři | Jackson Hole | Skupiny obchodníků | Výkon | Oslabení polského zlotého | Strategický přístup | Zlaté rezervy centrálních bank | Vysoké valuace | Prezident Biden | Alphabet | Zpracovatelský sektor | USD/PLN | Obchodník | US2000 | EUR | Mince | Trend | Kolaps | Pokles sazeb | Bank of Japan | Volatility | Take Profit | Statistiky | Tempo růstu | Investiční banky | Korelace | Makroekonomické zprávy | Long pozice | Výkyvy | Britská libra | Aktiva | Indexy na Wall Street | Pravděpodobnost | Capital Markets | Tuzemská ekonomika | Cenové stability | Labouristé | Brexit průmyslu | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Diverzifikace | Český statistický úřad | Aktuální výhled | Goldman Sachs | USD/BRL | Geopolitické napětí | PLN | Short pozice | Ethereum | Ropa Brent | Německý DAX | Pokračování poklesu | Expanze | Zlato a stříbro | Snižování úroků v USA | Nezaměstnanost | Vysoká očekávání | Obrat v sentimentu | Růst cen | Výprodeje | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Jednoduché tipy | Směrnice | Dolarový index | Analýzy | Čekající příkazy | Brexit | Vysoké riziko | Cena zlata | Afrika | Dolary | Situace v Británii | Sympozium | Základní úrokové sazby | Pohyb ceny | Vývoj základní úrokové sazby v USA | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Prostor pro posílení | Výsledková sezóna v USA | Pokles dolaru | GoPro | Více obchodů | Uvolnění měnové politiky | Proražení | CZK | Porovnání vývoje | Výhled | Cenové zóny Bitcoinu | Reálné výnosy | Americký prezident | Optimismus investorů | Covid | Negativní vývoj války | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | HUF | Centrální banky | Bankovní problémy | Tržní reakce | FBI | Christine Lagarde | Výrazný růst | PMI pro sektor | Zasedání Evropské centrální banky | Dobré výsledky | Pohyby cen | Dnešní makroekonomické ukazatele | Korekční pohyb | Turecko | Zóny Bitcoinu | Růst úroků | Snižování sazeb | Analytici | Vice | Průmyslová výroba v Číně | Inflační cíl 2 % | Futures | Znehodnocujícího platidla | Sell | Výhled roku | Gama | Zvyšování tržního podílu | Údaje o inflaci | Důvěra spotřebitelů | Obchodní seance | Slabý růst ekonomiky | Vývoj války | Korelace s akciemi | Institucionální obchodníci se zlatem | Příkaz | MIFID | Obchodní příležitosti | CL | Další růst úroků | Latinská Amerika | Regrese | Inflace zpomaluje | Flat | Předstihové indikátory | Bitcoin a Zlato | FRED | Marketingová komunikace | Úrovně rezistence | Domácnosti | Nákup dolaru | Centrální bankéři z Fedu | Aktuální hodnoty měny | Pokles ceny | Data z USA | Avalanche | Graf | Nízkoinflační bezpečný přístav | Snižování úroků | Očekávání trhu | DeepL | Důvody pro posílení | Dluhopisy | Zaměstnanost | Ekonomiky | Historická minima | Altcoiny vs. Bitcoin | RBI | Klíčové oblasti | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Průmyslová produkce | Zvolení Donalda Trumpa | Asie | Sazby v USA | Cryptocurrency | Bydlení | Potenciál růstu | Poptávka | Brent | Zastavení intervencí | Maloobchodní tržby | Lineární regrese | Politika | xStation | Očekávání | Odeznívání inflace | Vybírání zisků | Příležitost k nákupu | Růst v oblasti služeb | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Index USDIDX | Války na Ukrajině | Výnosy | Guvernér BoE | Přesun výroby | Hlavní úrokové sazby | Denní pokles | Růst Etherea | Další růst | Prohlášení | Obchodní signály | Carry trade pozice | Nákupy | Růst | CAPITAL MARKETS, o.c.p. | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nabídka | Americký index | Příležitosti | Euro roste | EUR/CZK | Klíčový ukazatel | MiFID II | Postavení na trhu | Nižší úroky | BreakEven | Prognóza | Alan Greenspan | Měnový pár USD/JPY | Depozitní sazby ECB | Použití finanční páky | Trh práce | Venezuela | Známky konjunktury | Nízké ceny energií | Deficitní rozpočtová politika | UK100 | Úrokové sazby v USA | Důležité cenové zóny | Obrat trendu | Americká centrální banka | Indikátor | Nordea | Technologické akcie | Klíčové události | Obchodníci se zlatem | Long | Chování | Kontrakty | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Inflace v eurozóně | Cardano (ADA) | Lira | Umělá inteligence | Koruna | Geopolitická rizika | Vývoj měnového páru GBP/USD | Území Guyany | Zpřesněný odhad | Úrokové sazby | Oživení britské ekonomiky | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Vývoj ceny kryptoměny | Vývoj devizových rezerv | Trh | Index výrobní aktivity | Polkadot | Problémy | Falešné signály | Zavádění Green Dealu | Oslabování eura | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Kolísání měn | Index | Parlamentní volby | Konsolidace | Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN) | Zlaté rezervy | Eura | Komise | Tržní kapitalizace | Sympozium centrálních bankéřů | Investice do akcií | Posílení | Přebytek běžného účtu | BoE Andrew Bailey | Držení plné zaměstnanosti | S&P | Obchodní signál | Politický šok | Unie | Inflace ve Spojených státech | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akciové indexy | Výroba v Číně | Konjunkturální průzkum | Polský zlotý | Technické analýzy | Klesající trend | Rozpočtová politika | Netradiční měnové páry | Hang Seng | Zahraniční bilance | Deficit | Komerční banka | Sell-off | Avalanche (AVAX) | Podnikání | Růst rizikových aktiv | Pokračující pokles | Statistický úřad | Sektor služeb | Index Hang Seng | Americké tajné služby | Eskalace | Altcoiny | Česká koruna | Kryptotrh | Hoteliéři | Pozornost | Výhled roku 2024 | 3М | Bankéři | Ranní okénko | Ifo | Momentum | Futures kontrakty | MXN | Americká měna | Bitcoin | ISM index | Pozornost obchodníků | Porovnání vývoje hlavní úrokové sazby | Pravidla obchodního systému | Obchodníci | Analytický tým | Obchodovat | UTC | Burze | Japonský index | Americké indexy | Objednávky | Atraktivní příležitosti | Největší ekonomika | Finance | USA | Raiffeisenbank a.s. | Pár EUR/USD | Naše prognóza | Nový týden | Cenový index | Podnikání na kapitálovém trhu | Data CFTC | Stříbro | Pokles cen | Volby | Ropa | Vývoj meziroční inflace v eurozóně | Indikátor CCI | Výdaje | Základní pravidla systému obchodování | Jak obchodovat | Cenový index PCE | Majors | Obchody s cennými papíry | Indexy PMI | UBS | Zpomalení inflace | Aktivní obchodník | Depozitní sazby | Spojené státy | TradingView | Premiérka Liz Truss | Růst HDP | Oslabení kurzu | Financování války | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Vývoj | Ukazatele sentimentu | Euro posiluje | Sazby v eurozóně | Obří deficit | Investiční poradenství | Slabost v průmyslu | Býčí divergence | Investiční doporučení | Konkurenceschopnost | Vysoké ceny nemovitostí | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Data CFTC o futures | Růst průmyslové výroby v Číně | Spotřebitelská důvěra | Pokles cen energií | Čínský HDP | Další vývoj | První odhad | Základní úrokové sazby v USA | Měnové politiky | Rok 2025 | Ceny nemovitostí | Zlotý | Odhad HDP | Index Russell | Futures na americké indexy | Centrální bankéři | Trh se zlatem | Pravidla systému obchodování | KOSPI | Vítězství | Investiční strategie | Bezpečný přístav | ADP | Snížení úroků | Rezervy centrálních bank | Klíčový okamžik | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Futures na indexy | Společnost Nvidia | Sazby | Odhad spotřebitelské důvěry | Vývoj základní úrokové sazby | Růst průmyslové výroby | Americký index S&P 500 | České koruny | Tempo zdražování | Financování války na Ukrajině | Komise v přenesené pravomoci | Zóny likvidity | Průzkum | Otočení britské politiky | Murray | Zajištění | Odhad růstu HDP | Investování | Fed | Nonfarm Payrolls | Multi-asset | Maďarský forint | NASDAQ 100 | Cryptocurrency Market Capitalization | Důležité cenové zóny Bitcoinu | Trhy | Trade | Nová britská vláda | Cryptocurrency Market | USD/MXN | Pokračování rally | Rizika | Eurozóna | USA inflace | ISM | Japonský index Nikkei 225 | Období korekce | Úspory | Kalendář ekonomických událostí | Verizon Communications | xStation 5 | Market Capitalization | Vysoké ceny | Výprodeje akcií | Zahraniční měny | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Růst ekonomiky | Cenový vývoj | Zóny likvidity Bitcoinů | TradingEconomics | Institucionální obchodníci | Žádosti o podporu | Bilance | Polkadot (DOT) | Záporné úrokové sazby | Snížení sazeb Fedu | Stabilita | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Akcie velkých technologických společností | Deficit federální vlády | Dominance bitcoinu | Inflace v USA | Komodity | Mzdy | Poradenství | Zlepšení nálady | Přeprodané podmínky | Cenové úrovně | Společnost | Ziskové obchodní příležitosti | Meziroční inflace v eurozóně | Carry obchody | Měnové politiky centrálních bank | Indikátory sentimentu | Nadvýnosy | Dominance Bitcoinu | EUR/HUF | USDIDX | FXstreet | Obchod | Tomáš Raputa | Tradeři | Eskalace konfliktu | Riziko | Analytik | Pražský PX | ATH | Nájemné | Benchmarky | JPY | Yahoo Finance | Šok | Volatilita trhů | Trend na trhu | Meta | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Čína | Capital | Úrovně supportu | Ceny | Tržní pohyby | Financování | Hrozba recese | Recese | Pokles | Války | Raiffeisenbank | Proinflační | Centrální banka | Doporučení k obchodování | USD/TRY | Yahoo | Největší ekonomika světa | Divergence | Úrokové sazby v eurozóně | Evropské centrální banky | MACD | CFTC | Libra | Odborníci | Instituce | Forint | Negativní korelace | Morgan Stanley | Ceny zlata | Výnos | Obchodování GBP/USD | IHNED | Frank | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | 256/2004 | Spotřeba domácností | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Průměrná volatilita | Ceny energií | GBP/USD | Vzácné kovy | Inflační cíl | Obchodní analýza | Nejnovější výsledky | Jasný signál | Histogram | Vývoj meziroční inflace | Zisk | ČNB | Bank of England | EURUSD | Rizikové měny | Překoupené oblasti | Středoevropské měny | JAP225 | Dovoz | Tržní sazby | Obchodování | Úroky | Eurostat | Prezident | TRY | Měna | Nasdaq | Zprávy | Čínské trhy | CCI | InvestingFox | Předpověď | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Technologické společnosti | Eurodolar | Biden | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Index CPI | xStation5 | Atentát na Donalda Trumpa | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Portfólia | Japonsko | Správy majetku | Aktivum | Japonská centrální banka | Společnost XTB | CARA | Situace | USD/CZK | Růst dolaru | Tržby | Index Russell 2000 | Konsensus | FOREX | Signály | Guvernér | GfK | Výrobní aktivity | Spready | HDP | Oživení ekonomiky eurozóny | Technology | Restrikce | Optimismus | Index Nikkei 225 | Dolar | Euro | Investování je rizikové | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Index PCE | Brazílie | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Glapinski | Zdraví | Stimuly | Ztráty | ASEAN | Brazilský real | 1D | Japonský jen | Meziroční inflace | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Fáze růstu | Nový Zéland | Index spotřebitelských cen | Cardano | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Vývoz | Reuters | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | USDJPY | Úroková míra | Růst v eurozóně | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Britská ekonomika | Technologie | Prognózy | Analýza EUR/USD | Kurz | Švýcarská národní banka | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Americká ekonomika | Výsledky | Investice | Osobní příjmy | Microsoft | Pro investory | Fidelity | Traders | Potenciál | Kevin Tran Nguyen | Rally | Investujte | Konkurence | Kapitalizace | Komunikace | Oživení ekonomiky | Indie | Vnímání | Ekonomika eurozóny | Zisky | tradingeconomics.com | Kurz eura | SAP | Základní pravidla | Hospodářství | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Russell 2000 | Ukazatel | Měny | Profitovat | Fundamentální faktory | Chaos | Thomson Reuters | David Matulay | Signál | Britské měny | Index NASDAQ 100 | Pro tradery | Poptávka centrálních bank | Britská vláda | Pokles společnosti | Valuace | Liz Truss | Výsledková sezóna | Technická analýza | NFP | Nikkei | Ekonomika USA | Americké společnosti | TIM | Energie | Investiční | Nálada | Příjmy | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Míra | Korekce | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Očekávání investorů | Výkonnost | Spotřebitelská inflace | Carry trade | Downtrend | Index S&P 500 | Hráči na trhu | Přehled | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Krize | CHF | Index Nikkei | Otočení trendu | Inflace v Británii | S&P 500 | JDE | Podpora | MT4 | Mexické peso | Cena | Obchodování GBP | Německo | Makroekonomické ukazatele | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Pohyb cen | Evropské indexy | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Nižší růst | DOT | Česká ekonomika | Ekonomické údaje | Fidelity International | Etherea | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Prohloubení deficitu | DAX | Rezervy | Zelené energie | Zpráva CoT | Zlato | Ekonomika | Inflace v Německu | Denní graf | Indikátory | Odpovědnost | Verizon | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Energetické krize | Utaženější měnové politiky | Práce | Cíle | Kryptoměny | Banky | Vlády | Šance | PMI v eurozóně | Wall Street | Instrumenty | Datová centra | Analýza | Úrovní podpory | Data ze Spojených států | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Japonský index Nikkei | ČR | XTB | Kontrakt | Výraznější pokles | Program nákupu dluhopisů | Pozice | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Ekonomická expanze | Mzdový růst | Ceny kryptoměny | Pullback | LES | Dlouhé pozice | Akcie Morgan Stanley | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Market | Bankéři z Fedu | Vývoj ceny zlata | Uvolňování měnové politiky | Vysoké výnosy | Finální odhad | Služby | Rizikovější aktiva | Sentiment | Jestřábí hlasy | SNB | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Aktivita ve službách | Oblasti supportu | Program nákupů dluhopisů | Přecenění | Měnový pár GBP/USD | Čínská vláda | Nikkei 225 | Rezistence | Zpráva COT | Ichimoku | Obchodujte | Nařízení | České sazby | Zdražování | Ropy | Struktura | Měnový pár EUR/USD | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Jádrový index | Úročení | Krátké (short) pozice | USD | Peso | Sentiment indikátory | Měnová unie | Nové příležitosti | Inflace ve Spojeném království | D1 | Posilování eura | Vysoký přebytek | Federální rezervní systém | CZ | Průraz | Dezinflace | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Úrovně likvidity | Pokles eura | EU50 | Bitcoin dnes | Graf páru | Finanční ztráty | Růst eura | Nemovitosti | Jihokorejský KOSPI | Stimulační program | Markets | USD/CHF | Dezinflační proces | Rok 2024 | CME | Německý Ifo index | Kryptoměna | Nvidia | Libra klesá | Dlouhodobí investoři | Indexy | Státní dluhopisy | Americký dolar | US100 | Evropská centrální banka | Příjmy a výdaje | Americká centrální banka (Fed) | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | IFO index | ECB | NBP | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Vysoká poptávka | Měnová politika | Vývoj války na Ukrajině | Doporučení | Inflační očekávání | Body | Zvýšení inflace | Parita | Růst produktivity | Payrolls | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | Negativní vývoj | Hodnoty měny | EU | Časové rámce | Materiály | Spekulanti | AVAX | Obchodní hodiny | ADA | PMI pro sektor služeb | Prodeje | Zajímavé pohyby | USD/JPY | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Premiérka | Významné události | Domácí poptávka | Další pokles | Tajné služby | COT | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | Růst | ČTK | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot