Úterý 09. července 2024 19:23
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei Payout

Vysoké výnosy

img

Kryptoměny ovládl býčí trh, proč se tedy cena Bitcoinu drží na nižších hodnotách oproti nedávnu?

06.07.2024 Bitcoin je dobře známý svou volatilitou a prudkými cenovými pohyby, které přitahují mnoho investorů a spekulantů. Nedávná výkonnost bitcoinu však některé investory do kryptoměn zmátla. Navzdory spuštění Bitcoin Spot ETF a nedávné události půlení se Bitcoin snaží získat dynamiku. Tento článek zkoumá, proč jsou tyto boční pohyby v kryptografickém prostředí po událostech půlení přirozené a jak mohou historické trendy pomoci předvídat, co by se s BTC mohlo dít dál.
C:\fakepath\nasdaq-30052024-3.png

Index NASDAQ: Vše o investování a obchodování oblíbeného akciového indexu

30.05.2024 Máte zájem o investice do nových technologií a chcete sledovat nové trendy v odvětví technologií? Teď je pravý čas na to začít investovat do akciového indexu NASDAQ. Index Nasdaq je index cenných papírů obchodovaných na americké burze NASDAQ a patří mezi hlavní světové akciové indexy.
C:\fakepath\akcie-16052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – jak vybrat správný sektor pro investování (2. díl)

16.05.2024 Článek poskytuje přehled různých odvětví a jejich charakteristik, včetně technologie, zdravotnictví, energetiky, financí, spotřebního zboží, materiálů a komodit, trhu s nemovitostmi, telekomunikací, pohostinství a veřejných služeb. Dále se zaměřuje na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují tato odvětví, včetně úrokových sazeb, inflace a geopolitických událostí. Nakonec uvádí příklady atraktivních odvětví a klíčové společnosti v nich. Celkově nabízí ucelený pohled na investiční možnosti a rizika v různých sektorech.
img

💲 USD posiluje před Fedem

01.05.2024 Powell a další členové Fedu opakovaně naznačili, že k rozhodnutí o snížení potřebují více jistoty. Údaje spíše přispívají k přesvědčení, že se vzdalujeme od inflačního cíle, a někteří dokonce naznačují, že dalším krokem bude možný návrat ke zvyšování úrokových sazeb. I když se to v tuto chvíli zdá jako nepravděpodobný scénář, neměli bychom samozřejmě zapomínat srovnávat současnou inflaci se situací v 70. letech, kdy jsme po prvním sestupu inflace zaznamenali po několika měsících nárůst na ještě vyšší úrovně. Právě tomuto scénáři se bude chtít Fed vyhnout. Vzhledem k tomu, že americká centrální banka nemá pod kontrolou situaci na trzích s ropou, musí Fed na riziko vyšších cen ropy v podmínkách geopolitického napětí reagovat více jestřábím postojem.
img

Forex: Koruna zpevnila a vyčkává na ČNB

29.04.2024 České koruně se v posledním týdnu dařilo a posunula se do blízkosti 25,15 EUR/CZK, a to nehledě na přetrvávající vysoké výnosy na globálních trzích (v čele s USA). Za vyšší odolností pravděpodobně do značné míry stál růst českých krátkých tržních výnosů - dvouleté swapy vzrostly za poslední týden o cca 30bps a jsou blízko letošních maxim (4,50 %). Tento týden bude v centru pozornosti ČNB. Lehce jestřábí komentáře by měly koruně sice pomoci, na druhé straně už je hodně z toho v tržních sazbách zakomponováno. Navíc případné další zisky dolaru na frontě s eurem by mohly opět převážit jakékoliv pozitivní domácí faktory.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.

Další články k tématu Vysoké výnosy

C:\fakepath\investice investor.jpg

Investoři se přesouvají k dluhopisům, podle expertů je lákají vysoké výnosy

23.05.2023 Velcí investoři se začínají ve velkém přesouvat k dluhopisům, kde je lákají vysoké výnosy. Po velmi špatném roce, kdy ceny dluhopisů kvůli růstu úrokových sazeb klesaly, je nyní podle analytiků vhodná doba k investicím do dluhopisů se vrátit, napsal britský ekonomický list Financial Times (FT). Například společnost Capital Group odhaduje, že v nejbližších letech dluhopisy přilákají investice zhruba za bilion dolarů (téměř 22 bilionů Kč).
img

To nejlepší z obou dluhopisových světů

30.05.2023 DLUHOPISY: Výnosy dvouletých a tříletých státních dluhopisů USA jsou nyní čtyřikrát vyšší než jejich průměr po globální finanční krizi a výrazně nad dlouhodobým průměrem (viz graf). Dluhopisy přitahují značný příliv prostředků do fondů, neboť výnosy jsou vysoké a inflační šok se zmírňuje. Novější druh burzovně obchodovaných dluhopisových fondů s cílovou splatností se rovněž těší oblibě jako způsob, jak uzamknout současné vysoké výnosy spolu s nízkými náklady a diverzifikací struktury ETF. Nejsou pro každého, s rizikem reinvestice do splatnosti při potenciálně nižších výnosech, ale ilustrují obnovený zájem o dluhopisy.
img

Dluhopisy, investice, která nikdy neztratí na kráse

05.11.2015 Obchodování s dluhopisy je jedním z nejstarších a nejznámějších způsobů finančních investic, který se s oblibou používá už více než tisíc let...
img

Graf dne: Spekulanti jsou nejvíce pesimističtí na technologických akciích za posledních 12 let

21.09.2020 Akcie technologických firem byly dosud hvězdami letošního obchodování na akciových trzích. Dosavadní růst byl extrémní a dle mnohých také přehnaný. Technologický index Nasdaq rostl v tomto roce o více než třetinu. A komu se podařilo nakoupit v březnových výprodejích, tak na svém účtu mohl ještě v minulém týdnu vidět i více než 70 % zhodnocení. Dnes technologické akcie ztrácejí. Nasdaq však zatím nevykazuje tak vysoké ztráty jako S&P 500 nebo Dow Jones. Vysoké výnosy až donedávna nelákaly spekulanty na obrat trendu. Poslední data CFTC však ukázaly masivní nárůst sázek na pokles technologických titulů. Net-pozice velkých obchodníků na instrumentu Nasdaq-100 mini klesly na nejnižší úroveň od roku 2008. Ještě před 2 týdny se nacházely v pozitivním teritoriu.
img

Ministerstvo financí snižuje nabídku státních dluhopisů, zatímco zájem investorů přetrvává

13.05.2020 V dnešní aukci státních dluhopisů Ministerstvo financí nabízelo splatnosti napříč celou výnosovou křivkou. Jak již ukázala předchozí aukce, ministerstvo již získalo drtivou většinu potřebných finančních prostředků pro letošní rok a začíná být vybíravější komu své dluhopisy prodá a za jakou cenu. Zároveň je také patrné, že s klesající atraktivitou kratších splatností roste zájem i o delší státní dluhopisy. Dnes tak prodalo 18,4 mld. Kč státních dluhopisů, zatímco investoři poptávali celkem 91,6 mld. Kč. Pro následující týdny očekáváme, že se nabídka nových státních dluhopisů bude snižovat, zatímco poptávka bude stále vysoká. I tak ale atraktivita tuzemských dluhopisů v posledních týdnech klesá. Jejich výnosy pod nátlakem vysoké poptávky klesají a jejich cena roste.
img

Evropa prahne po elektrifikačních technologiích. Siemens Energy hlásí nečekaně dobré výnosy

17.05.2023 V dnešních aktualitách z akciových trhů se soustředíme na neočekávaně vysoké výnosy Siemens Energy a objednávky, které dosáhly nového absolutního maxima. Může za to zejména výrazná poptávka v segmentu technologií elektrifikačních sítí. Probereme také, jak výnosy za 1. čtvrtletí zvýšily očekávání výnosů pro následujících 12 měsíců. Zdá se, že analytici v tomto okamžiku vůbec nezohledňují recesi. A konečně se podíváme blíž na nejdůležitější výnosy tohoto týdne.
img

TikTok jako tučný úlovek pro Microsoft

11.08.2020 Dnešní komentář je věnován výsledkům HSBC a Societe Generale za 2. čtvrtletí, které znovu potvrdily depresivní vyhlídky bankovního sektoru. Ten se musí potýkat s četnými nepříznivými vlivy, ať už se jedná o příliš vysoké náklady, nízké výnosy, plochou výnosovou křivku či upadající úvěrovou kvalitu kvůli viru COVID-19. Dále se článek zabývá výnosy velkých amerických technologických firem, které byly zveřejněny v uplynulých týdnech, a které dláždí cestu k dalšímu růstu akcií, zejména těch technologických. A konečně se podíváme na snahu Microsoftu převzít ve čtyřech zemích TikTok, což by mohla být pro jeho budoucnost klíčová akvizice.
EURUSD-27022017-LV-6.png

Většina měn zůstává v bočním trendu

27.02.2017 Minulý týden na finančních trzích nepřinesl výraznější změny. I když páteční obchodní seance byla poměrně nervózní, akciové indexy své ceny dokázaly podržet, stejně jako většina světových měn. Výnosy desetiletých amerických dluhopisů v minulém týdnu klesly zpět na dosah 2,3 % a otázkou je, zda se dokážou znovu odrazit směrem vzhůru. Právě vysoké výnosy dluhopisů a očekávání, že americká centrální banka (Fed) bude zvyšovat úrokové sazby, pomohly americkému dolaru během února zkorigovat velkou část ztrát, které nabral od začátku letošního roku.
img

Dluhopisové výnosy dál rostou, na FX se daří hlavně libře a dolaru

20.02.2018 Po včerejším svátku v USA se dnes na trhy vracejí objemy. Za pozornost stojí přitom hlavně situace na trhu s dluhopisy, kde pokračuje výprodej, který žene vzhůru dluhopisové výnosy. Ty se v případě amerických 10yr splatností vyhouply nad 2,90 % a i nadále zůstávají nepříjemným zdrojem nervozity. Byly to totiž mj. i vysoké výnosy, které se staly katalyzátorem únorových výprodejů na akciových trzích a jejich další růst rozhodně může býky na akciovém trhu udržovat v nejistotě. Indexy jsou totiž navzdory únorové korekci stále relativně drahé a příliš rychlý růst sazeb jim rozhodně neprospívá, i když je jejich dopad na reálnou ekonomiku zatím prakticky nulový.
img

Ranní videokomentář: Většina měn dál zůstává v bočním trendu, dnes americké nové objednávky

27.02.2017 Ani minulý týden na finanční trhy žádné větší změny nepřinesl. Akciové indexy si navzdory nervózní páteční seanci své ceny nakonec podržely a podobné platilo také pro většinu světových měn. Americké desetileté výnosy se v minulém týdnu propadly zpět na dosah 2,3 % a v tomto týdnu bude zajímavé sledovat, jestli se dokážou od této úrovně znovu odrazit. Pokud by nedokázaly, dolar to může mít do dalších dnů složité, protože to byly právě vysoké výnosy a očekávání rychlého růstu úrokových sazeb v USA, které mu v únoru pomohly korigovat značnou část ztrát, které nabral na páru s eurem začátkem letošního roku.
Související klíčová slova: Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Konvertibilní dluhopisy | IUCM | Komunikační sektor ETF | Prohlášení Fedu | Sektor informačních technologií | Hodnota společnosti | Trpělivost a disciplína | Přehled různých odvětví | Dlouhé pozice | Války | Trendy na trhu s komoditami | Diverzifikace portfolia | IUCM.UK | Vývoj | Rychlé zisky | ATR (Average True Range) | Utilities ETF S&P 500 | Co jsou to vlastně komodity? | Vojenské krize | EUR | GICS | Standard & Poor's | Silný sell-off akcií | Brokeři | Načasování trhu | Výkyvy | Očekávání | Burza Nasdaq | Otevřené pozice | Volatilní | Coca-Cola Company | Pozitivní nálada | Vliv pandemií | Spuštění ETF | Pro investory | iShares | P/B | Investice | Spotřebitelský sektor | Potenciál | Nové technologie | Diverzifikace | Taneční kroky s trhem | Fénicie | Potenciální ztráty | Inside Bary | Cena indexu S&P | Prognózy | NYSE | Trendy na trhu | Chování | Náklady na financování | Stop-Loss | National Association of Securities Dealers Automatic Quotation | EUR/USD | Efektivní správa | General Electric | Spotřebitelé | Goldman Sachs | Cena bitcoinu | Dobré načasování | Finanční páka | Indexové fondy | Konkurenti | Akcie společnosti | Komunikační služby | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | BRKA.US | Průvodce pro investování | Historie obchodování | Výnos | Velcí investoři | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | BRKA | Americký akciový trh | Retracementy | Vzdělávání | Sell-off | Příklady z historie | Obchodování s indexem S&P 500 | Posílení | Jak bude reagovat trh? | Vstupy a výstupy | Nárůst ceny | Exchange | Index NASDAQ 100 | Investiční strategie | Obchodování s US500 | Finanční sektor S&P 500 | Daytrading | Kontrakty | Strach | Swapové body | MiFID II | Microsoft (MSFT.US) | Cenné lekce | Contract for Difference | EURUSD | Krok za krokem | Znehodnocení | Peníze | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Investovat | Dosáhnout zisku | UCITS ETF NASDAQ 100 | Obavy z inflace | Běžné spotřební zboží | Certifikáty | Služby | Schopnost rychle reagovat | Dlouhodobé trendy na trhu | Výzvy v obchodování | Asociace obchodníků s cennými papíry | Velikost obchodu | Tržní signály | Moderna | Burzy | Americké ekonomiky | Kapitál | Cestování | Inovativní řešení | Broker | Sezónní změny | USD | Změna klimatu | Rychle a zběsile | Mladší generace | Technická analýza | Berkshire | Trh s nemovitostmi | Výroční zprávy | Jestřábí komentáře | Na burze | Šok | ČSOB | Globální krize | Price-to-Earnings | Beta ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Regulace | Realistická očekávání | CAPEX | Klimatické změny | CFD kontrakty | Historie komoditního obchodování | Tržní trendy | Pověst | Největší společnosti | Spekulovat | Swapy | Komoditní sektor | Úvod do světa komodit | Covid | Vyšší náklady | Dovednosti | NextEra | Viry | Jak obchodovat s komoditami | Politická situace | Commodity Channel Index | Komoditní | Doji | Jádrová PCE inflace | Price-to-Earnings Ratio | Trend following | Vybírání zisků | EUR/CZK | Krátká pozice | Euforie | Akciové indexy | Obrat trendu | Investoři | Portfolio | Equity | QDVE.DE | Coca-Cola | Vyšší úrokové sazby | Bitcoin ETF | Dosažení zisku | Invesco EQQQ NASDAQ 100 UCITS | Bez rizika | Zisk | Finanční instituce | Společnost Nasdaq | NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Pojišťovny | AT&T | Rostoucí ceny ropy | Pohyby trhu | Burzy cenných papírů | Nemovitosti | Výhody a rizika | Analýzy | Politická nestabilita | Potravinový řetězec | Investiční | Průzkum | ExxonMobil | Invesco | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Obchodování s pákovým efektem | Plavba na otevřeném moři | EQQQ | Depozitní certifikáty | Klíčové společnosti | US500 | Prodej | P/E | Cestovní ruch | Omezit potenciální ztráty | Zpráva | Použití Stop-Loss | Tržní kapitalizace | Bitcoin | Futures | Konflikty | Pokles cen komodit | Emoce | Warren Buffett | S&P | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Regulační rizika | Rizika a příležitosti | Dow Jones (US30) | Obchodování | Potenciální zisky | Zasedání Fedu | Narušení dodávek | Finanční nástroje | Obchodování komodit | Simon Property Group | Nabídka | Oznámení | Rekordní hodnoty | Management | Dluhová služba | Centrální banky | Pandemie COVID | CSPX.UK | Pákový efekt | Zprávy | Odvětví v ekonomice | CCI | IUES | IUCD | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Hospodářské cykly | Distribuce | Udržitelnost | Obchodování NASDAQ | Rozmanitost komodit | Intradenní obchodování | CZ | Páka | Komanditní společnosti | Míra | Strategie sledování trendů | Nástroj | Výsledky | Analýza trhů | Free float | Zájem o investice | Obchodování oblíbeného akciového indexu | Veřejné služby | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Bank of America | Investice do akcií NASDAQ | TIM | Fundamentální analýza | Investice do indexu S&P 500 | Retracement | Suroviny | Koruna | Tržní ceny | Finanční výsledky | Jakub Matis | Objem | xStation | Asociace | Výkonnost | IUUS.UK ETF | Federální rezervní systém | Údaje | Investovat do Bitcoinu | Exxon Mobil | iShares IUES.UK | Pasivní investice | Praktické tipy pro obchodování | Nepředvídatelnost | Ask | Důchod | OTC Bulletin Board | ATR | Pfizer | Obchodování s akciemi | Směřování | Úspěch v obchodování | Obnovitelné zdroje energie | Obchodovat s komoditami | Cena indexu S&P 500 | Floor | Globální standardní průmyslové klasifikace | Graf | Rio Tinto | Průměrný denní objem | Index S&P 500 | Average daily range | Plyn | Kompletní průvodce | Dlouhá pozice na NASDAQ | Fibonacci retracement | Energetický sektor | Obraty | Short | Amazon (AMZN.US) | Svíčkové grafy | Pár EUR/USD | Johnson & Johnson | Disciplína | Maloobchod | Earnings | Americká centrální banka | Stavebnictví | Grafy | Obchodování s indexem | Technické analýzy | Beta | MIFID | Vstupy | Riziko výkyvu cen | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Stříbro | Instituce | Vliv klimatických změn | Chamtivost | Jak začít obchodovat S&P 500 | Odvětví technologií | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Obnovitelné zdroje | Sektor pro investování | Situace | Sledování globálních ekonomických trendů | Společnost XTB | Telekomunikační společnosti | Tolerance k riziku | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | Apple | Trh | Komise | QDVE | Výrazný růst | US500 CFD | Fed | Analytici | Commodity Channel Index (CCI) | Korekce | Ekonomické cykly | iShares IUUS.UK | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Statistics | iShares QDVE.DE | Buffett | Money management | Trhy s komoditami | Investování a obchodování | Americké depozitní akcie | Dlouhodobé investice | Investice do indexu S&P | Konkurenceschopnost | S&P 500 | Automobilový průmysl | JDE | Licenční fondy | Posílení dolaru | Stock | Volatility | Zemní plyn | ProCent | Poměr P/E | Globální diverzifikace | Znalost | Microsoft | Maxim Manturov | Příležitosti | Historie obchodování komoditních trhů | Dopad na cenu | Jak začít obchodovat s indexem NASDAQ (US100)? | Nejistota | Zahájení obchodování NASDAQ | Portfólia | Členové Fedu | Pokles cen ropy | Intraday přístup | Sell | CL | Mistrovství | Long pozice | Složení indexu NASDAQ | ADR (average daily range) | Důvěra | Pravděpodobnost | Index Nasdaq | Akcie technologických společností | Představenstvo | MSFT.US | Futures kontrakty | Spotřební zboží | Trendové linie | Objem obchodů | Range | FIAT | Centrální banka | Průmyslová komodita | Významné zprávy | Podrobný pohled | Životní prostředí | Intraday | Exxon | Pojištění proti nepřízni | Dluhopisy | Nejnovější údaje | Dosáhnout úspěchu | Dynamické obchodování | Aktuální cena akcií | Indikátor ATR | Společnosti | Řetězec | Krátká pozice na NASDAQ | Strategie pro komoditní trading | Obchodníci | Použití Stop-Loss příkazů | Dobrý broker | Komodita | CZK | Reuters | Chránit svůj obchodní kapitál | Růst HDP | Obchodování s akciemi technologických společností | Vzdělávací zdroje | Stochastic oscillator | Historie S&P 500 | Výstupy | CFD na indexy | Zájmové skupiny | Dna | Sell-off akcií | Společnosti v indexu | Cenové trendy | Ekonomiky | Rychlý růst | Reálné peníze | CFD | JPMorgan Chase | Fyzické produkty | SPY5.UK | Hmatatelné produkty | Prohlášení | Analýza trhu | US100 | IUUS | Pohyby na trhu | Aktuální cena | ETF S&P 500 | BSPXPL.PL | Barometr | Plodiny | S&P 500 CSPX.UK | Investice do akcií | Cena | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Ztráta | S&P500 | Epidemie | Ceny | Technologie | Opce | BETANDX | Výkyvy cen | ČNB | Tipy pro obchodování | Pokles | Ceny komodit | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Nvidia | Vývoj akciového indexu | Energetický sektor S&P 500 | Investice do S&P 500 | Potenciální zisk | Hlouběji porozumět trhu | SEC | Hedge | Tržní očekávání | Zisky dolaru | Finanční deriváty | Výkyvy v cenách | Spekulativní kapitál | Obchodník | Obraty v trendu | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Adaptace | Blue-chip | ROE | Daně | Rizika | ECB | Ekonomické faktory | Brokerské společnosti | Výzkum a vývoj | Momentum | Kurzy | Marketingová komunikace | Pšenice | Zisky | Vládní politika | Konsenzus | Nové peníze | Nálady investorů | Long pozice na US500 | Identifikovat trend | Riziková strategie | Voda | Indikátor | Zvýšení ceny | USA | Podílové fondy | Zlepšení nálady | RSI | Měnová politika | Býčí trh | Financování | NASDAQ (US100) | Finance | Analýza a strategie | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Globální poptávka | Výzvy v obchodování s komoditami | Poptávka | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Procter & Gamble | Investor | Obchodovat | Hospodářský růst | WTI | Koncentrace | Price-to-Book Ratio | Počasí | Podmínky na trhu | Budoucí pohyby trhu | Redukce | ATR (average true range) | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Světové události | Ziskovost | Podnikání | Strategie obchodování | Oscilátory | Inflace | Problémy | Sofistikovanější rozhodnutí | Změny klimatu | Marže | Akcie bank | ROCE | HDP | Koruna zpevnila | Urbanizace | SPY5 | Alphabet | Zkušenosti | Signály | Obchodní kapitál | PCE inflace | Načasování | Ropa | Zahájení obchodování | Diverzifikovat | AMZN.US | Principy technické analýzy | Zahájení aktivního obchodování | Pasivní investování | Přírodní katastrofy | 256/2004 | Facebook | Rozhodování | Freedom24 | Burza NASDAQ | Makroekonomické faktory | Kukuřice | Měď | Politické rozhodnutí | Contract | Exchange Traded Funds | Commodity | Risk | Ropný šok | Bank of New York Mellon | Dividendový výnos | Tržní změny | JP Morgan | Obchod | Zajistit si riziko | Tým FXstreet.cz | Preferované akcie | Zisková marže | EU | Gamble | Portfolia | Digitalizace | Začít investovat | Miliardy | Spekulace | S&P 500 Stock | ETN | Kapitálové výdaje | Transparentní | Ceny energií | Americké indexy | Snížení produkce | Jak se obchoduje s komoditami? | Úspěchy | Strategie obchodování s komoditami | Technologický sektor | UCITS | Cesta k mistrovství | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Stabilní výnosy | Energetika | Finanční situace | Finanční ukazatele | Nařízení | Jak obchodovat | Farmaceutické společnosti | BTC | Indexy | Citi | NASDAQ v období paniky | Průmysl | Znehodnocení měny | Dosahovat zisku | Nadhodnocení | Trend is your friend | ETF | Supporty | Cykly | Long | Investování do akcií | Telekomunikace | Pandemie | Aktiva | Pokles inflace | Vliv sezónnosti na odvětví | NextEra Energy | Kmenové akcie | Politické události | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Fibonacci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Investiční společnosti | Indikátory | Pokles cen | Obchodování s komoditami | SP500 | Začít obchodovat | S&P 500 (US500) | Inovace | Konsolidace | Zdravotnictví | Makroekonomické indikátory | Komise v přenesené pravomoci | Technologický pokrok | Dlouhodobé trendy | | Zisky společnosti | Short pozice | Obchodní hodiny NASDAQ (US100) | Investovat do ETF | Investiční fondy | Politika | Poradenství | Konkurence | Riziková aktiva | Kapitalizace | Komunikace | Obchodní hodiny | ETF (Exchange Traded Funds) | BHP | Poplatky | Úrovně supportu | GPS | Akcie | Obchodní přístupy | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | Return on Equity | Nálada | Materiály | Měnové politiky | Intel | Ekonomika | Investiční doporučení | Elektřina | Velmi volatilní | Timeframe | iShares Core S&P 500 | Deriváty | Akciový trh | Kótování | Kultura | Odpovědnost | Scalping | Cena indexu | Ekonomické trendy | Indikátor ADR | Hospodářský cyklus | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komoditní trhy | AAPL | Riziko | Poptávky po ropě | Spread | Average True Range | New York | MSFT | Swing | Dřevo | Krize | Rizika a výzvy | Jak se obchoduje | Price-to-earnings ratio | Makléř | Šance | Oscilátor | Trhy | Specifika obchodování | Sazby | US30 | Zemědělské produkty | Cíle | Burza | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Klouzavé průměry | Likvidita | Výprodeje | Strategie pro komodity | Obchodování s CFD | Dlouhá pozice | Volatility trhu | Banka | Měny | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Glencore | Energie | Nakupovat | Fed dnes | Nabídka a poptávka | Trading | Finanční sektor | Kotace | Pohled na trh | Velké změny | Swingová maxima | Sledovat vývoj volatility | Výnosy | Miliardy dolarů | W1 | Inside | Short pozice na US500 | JPMorgan | Půlení | Cena komodity | Prodeje | Stav ekonomiky | Obchodovat S&P 500 (US500) | Katastrofy | Vysoké riziko | Miliardy USD | S/R zóny | Kupci | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Výdaje | Společnost | Apple (AAPL.US) | Zmírnění rizik | Nové obzory | Vysoká volatilita | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Volatilita | Burze | Buy | Tisková konference | AAPL.US | Ztráty | Analýza akciových trhů | Leverage | Růst | Objem obchodování | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Komodity | Standard and Poor's | Zajištění | Fúze | Index | Dow Jones | Praktické tipy | Bohatství | Potravinářský průmysl | ČTK | Engulfing | Technická vs. fundamentální analýza | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | Ovlivňování | Poor's Publishing | Cíl generovat zisk | Spotřební sektor | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Úrovně pro vstupy a výstupy | Sledovací akcie | Cit pro dobré načasování trhu | Jak funguje index NASDAQ? | Akcie fondů obchodovaných na burze | Přístup k pákovému efektu | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Přeprodané podmínky | Světové akciové indexy | IDUS | S&P 500 ETF iShares | Beta koeficient | ETF S&P 500 iShares IUCM | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Typy pozic na NASDAQ | CSPX | Nejlepší doba k zahájení obchodování | Geopolitické události | Politické rozhodnutí o produkci | Zdraví globálního průmyslu | Návratnost | Význam inovací a výzkumu | Správa kapitálu | Starověké civilizace | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Výměna surovin | Investování | Standard Statistics | Celkový stav ekonomiky | BB&T | IUUS.UK | Rezistence | Jak funguje index | Komoditní obchodníci | Potenciální obraty v trendu | Uzavřené fondy | Hlubší trend | Rizika a výzvy v obchodování | Rozhodnutí o produkci | Vše o investování | Vše o investování a obchodování | CNDX.UK | IUES.UK | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Obchodování s indexem NASDAQ | Silný sell-off | U.S Steel | Politické a ekonomické faktory | ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Analýza | Co to je NASDAQ? | Význam inovací | Odvětví | Nové trendy v odvětví | Cyklická vs. necyklická odvětví | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Index Standard and Poor's 500 | Obchodní strategie pro komodity | Specifika obchodování s komoditami | Poměr P/B | Nové trendy | Bezpečné indexy | Akcie fondů | Nasdaq Composite | Držet pozice po delší dobu | Trpělivost | CNDX | John Williams | Transparentní společnosti | Základní principy technické analýzy | Leverage (páka) | Nízké úrokové sazby | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Další pokles | Supporty a rezistence | ETF iShares IDUS.UK | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Směnné kurzy | Složení indexu NASDAQ-100 | Zajištění rizika | Visa | Klíčová průmyslová komodita | Americké centrální banky | Barometr výkonnosti | Zdravotní péče | BETANDX.PL | Standard and Poor's 500 | Nové trendy v odvětví technologií | Ceny stříbra | Možnost krátkého prodeje | Bloomberg | Politické nepokoje | ADR | Zemědělství | Tržní dynamika | XTB | Předpověď | Citi Group | Potenciální obraty | Obchodní války | Budoucí pohyby | Výkonnosti amerického akciového trhu | Technologické společnosti | FINRA | Jak S&P 500 funguje? | Zhoršení nálady | Kontrakt | Analýza komoditních trhů | Tradingová portfolia | Skladovací kapacity | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Zdroje energie | Významné cenové výkyvy | Obchodování indexu NASDAQ | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Fyzická výměna surovin | ETF SPY5.UK | Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD) | Fyzická výměna | Obraty trhu | Akciový index | Přehled | Obchodní hodiny NASDAQ | Největší burza na světě | Podnikání na kapitálovém trhu | Fundamentální analýza akciových trhů | Tipy pro obchodování s komoditami | Volatilita a nejistota | Denní objem | Krátkodobé klouzavé průměry | Cenové výkyvy | Největší společnosti v indexu | Obchodovat s indexem NASDAQ | Snížení produkce ropy | xStation5 | Hotovost | MT4 | SPOT | Zadlužení | Vice | Rostoucí úrokové sazby | Moment obratu | IUCD.UK | Generovat zisk | Bid | Trader | Moment obratu trendu | Obchodní schopnosti | Cena US500 | Dobrá nálada | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 | ROE (Return on Equity) | Dobré načasování trhu | Ochrana zisků | Investování do S&P 500 | Vývoj ropy | Přísná regulace | Ochránit stávající pozice | Pozice na US500 | iShares IUCM.UK | Vysoká inflace | Pozice | Core S&P 500 | Oživení ekonomické aktivity | Obchodování s indexem S&P | Investice do nových technologií | Úrovně pro vstupy | Obchody | Spready | Závislost | Pochopení ekonomických principů | Záporná cena WTI | Trading Floor | 100 největších kótovaných | Finanční odměny | BSPXPL | Ford Motor | Obchodování indexů | Nejklíčovější strategie | Sektor informačních technologií S&P 500 | Finanční podmínky | Historické trendy | Investiční rozhodnutí | Velmi vysoké výnosy | Hedging | Společnosti vyloučené z indexu | Rychlost | Americké depozitní certifikáty | Pepa Zeman | Stárnutí populace | Jak chránit svůj obchodní kapitál | S&P 500 Stock Composite Index | Dluhové závazky | Hlavní komanditní společnosti | Investiční nástroj | Finanční systém | Typy pozic | Narušení dodávek ropy | Tesla | Technologický rozvoj | Nejlepší čas | Banky | Drahokamové vlastnosti | S&P 500 ETF | NASDAQ 100 | Utilities ETF | Halving | Rychlé rozhodování | Výhody | Zástavní listy | Vývoj volatility | Adrenalin | Doporučení | Očekávaný růst | NASD | Stav americké ekonomiky | UCITS ETF | Větší pozice | Historické údaje | Sledování základních ukazatelů | EQQQ NASDAQ 100 | Ekonomika je dobrá | Důsledná analýza trhů | Vysoce riziková strategie | Demografické změny | NASDAQ 100 pro úplné začátečníky | Národní asociace obchodníků s cennými papíry | IDUS.UK | iShares IUUS.UK ETF | Kroky s trhem | Risk Management | Úrokové sazby | Vyšší výnosy | Depozitní akcie | Změny v globálním ekonomickém prostředí | FXstreet | Chování spotřebitelů | Vzdělávání a analýza | Nasdaq | Stříbrná horečka | Geopolitická situace | Největší burza | Zemědělské plodiny | Geopolitické napětí | Nasdaq (US100) | Počet obchodů | Cenový vývoj | Důsledná analýza | Likvidity na trhu | Stochastic | Práce | Vliv demografických změn | FOREX | Výrobní náklady | SPDR S&P 500 ETF | Indikátor ATR (average true range) | AMZN | Specifické výzvy | iShares IUCD.UK | ETF BSPXPL.PL | Co je index S&P 500? | Swing Trading | Cena US100 | Stock Composite Index | Invesco EQQQ NASDAQ 100 | Extrémní emoce | ETF NASDAQ 100 | Jak pochopit index NASDAQ | Indikátor ADR (average daily range) | Vývoj na trhu | Zajistit si riziko výkyvu cen | Nejlepší čas na investování | Kryptoměny | Komoditní trading | Záporná cena | Efektivní správa kapitálu | Napětí v Perském zálivu | Úspěch | Realitní sektor | Ukazatele | Hypoteční zástavní listy | Zlepšení | Obchodovat S&P 500 | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | Zlato | Čas na investování | Zastoupení odvětví | Ekonomické aktivity | Správa | Vliv směnných kurzů | Technologické giganti | Analytické nástroje | Společnosti z technologického sektoru | Význam firemní kultury | Úspěch v obchodování s komoditami | Amazon | Produkce ropy | Tržní kapitalizace společnosti | OTC | Odvětví v ekonomice USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Vysoké rozpočtové schodky
Vysoké sazby
Vysoké sázky
Vysoké standardy
Vysoké systémové nároky
Vysoké školy
Vysoké školy na světě
Vysoké úrokové sazby
Vysoké úroky
Vysoké valuace

Následující klíčová slova

Vysoké zhodnocení
Vysoké zhodnocení kapitálu
Vysoké ziskové marže
Vysoké zisky
Vysoké zisky ČEZ
Vysoké ztráty
Vysokofrekvenční obchodování
Vysokofrekvenční obchodování (HFT)
Vysokofrekvenční obchody
Vysokofrekvenční obchody (HFT)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
NAGA
IFC Markets
IronFX
reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít