Úrovně supportu
Jak 31. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
31.01.2025 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval do strany. Zpráv týkajících se britské měny bylo ve srovnání s eurem výrazně méně, ale pohyby byly téměř totožné. Zdá se, že britská měna má aktuálně problémy. Po třech dnech plochého obchodování se zdá, že jen následuje euro.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 31. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
31.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vykazoval nevyzpytatelné pohyby. Zdá se, že trh obdržel určité informace, ale nebyl si jistý jejich důsledky ani tím, jak na ně reagovat. Včerejší den byl obzvláště bohatý na události, pokud jde o makroekonomický a fundamentální vývoj: tři zprávy o HDP, zpráva o nezaměstnanosti, zasedání Evropské centrální banky a projev Christine Lagarde – to vše přispělo k posílení amerického dolaru.
Čemu věnovat pozornost dne 31. ledna? Shrnutí nejdůležitějších událostí pro začátečníky
31.01.2025 Na pátek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Hlavní pozornost se zaměří na Německo, kde budou zveřejněny zprávy o vývoji maloobchodních tržeb, nezaměstnanosti a inflace. Vzhledem k tomu, že klíčová zpráva o HDP za 4. čtvrtletí byla zklamáním (spolu s celkovou zprávou o HDP za rok 2024), je náročné očekávat pozitivní údaje. Ve Spojených státech bude rovněž zveřejněna zpráva o výdajích na osobní spotřebu (PCE), která však dlouhodobě vykazuje minimální odchylky od prognóz. Proto neočekáváme silnou reakci trhu na tuto zprávu.
Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 31. ledna: ECB a Fed trhy zklamaly
31.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu večer a během čtvrtka obchodoval opatrně. Na jednu stranu dopadly výsledky zasedání Evropské centrální banky (ECB) a Federálního rezervního systému (Fed) přesně podle očekávání. Na druhou stranu se stále jednalo o zasedání centrálních bank, přesto trh reagoval, jako by se jednalo pouze o indexy obchodní aktivity. V předchozích článcích jsme varovali před příliš rychlými závěry. Po významných událostech trh vždy potřebuje čas, aby informace plně zpracoval a projevil svou definitivní reakci. Jak se včera ukázalo, nebylo moc co zpracovávat.
Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 31. ledna: Série paradoxů
31.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vykazoval velmi neobvyklé pohyby. Sled událostí začal ve středu večer, kdy Jerome Powell oznámil výsledky zasedání Fedu. Hlavní úroková sazba sice zůstala beze změny, Powell se však věnoval několika zásadním otázkám týkajícím se současného stavu ekonomiky, trhu práce, nezaměstnanosti a inflace. Domníváme se, že trh mohl na Powellova prohlášení reagovat, nicméně z nějakého důvodu tak neučinil.
Přehled páru GBP/USD na 31. ledna: Jerome Powell odpověděl na klíčovou otázku!
31.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu večer a po celý čtvrtek obchodoval opatrně, ačkoli ve hře bylo několik fundamentálních katalyzátorů. Tato nejistota byla způsobena do značné míry tím, že trh dostal informace, které očekával. Federální rezervní systém se ve středu večer rozhodl ponechat klíčovou úrokovou sazbu beze změny. Jerome Powell během tiskové konference potvrdil, že Fed nebude ustupovat požadavkům prezidenta Donalda Trumpa. Tyto obavy byly v popředí zájmu investorů a poskytnuté odpovědi byly přesně takové, jaké všichni očekávali.
Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 31. ledna: Britská libra přešla do flat trendu
31.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek vyznačoval neobvyklým a nelogickým obchodním chováním. Britská libra neměla mnoho makroekonomických zpráv ani fundamentálních událostí, a přesto věrně kopírovala pohyby eura, což dokládá silnou korelaci mezi těmito dvěma měnami. Euro ale dokázalo vygenerovat jeden solidní signál a vykázalo průměrnou volatilitu, zatímco britská libra se příliš nepohybovala.
Obchodování s volatilními trhy: Strategie pro úspěšný trading během vysoké volatility
30.01.2025 Vysoká volatilita na trzích může být pro tradery velkou výzvou, ale i příležitostí (samozřejmě pokud víte, jak ji správně uchopit). Při správném použití totiž můžete nejen minimalizovat riziko, ale také vytěžit maximum z prudkých cenových pohybů.
Jak obchodovat pár GBP/USD dne 30. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
30.01.2025 Obchodování na měnovém páru GBP/USD bylo ve středu velmi pomalé a trhy byly v souvislosti s případnými neočekávanými prohlášeními Jeroma Powella opatrné. Powell však v podstatě zopakoval své předchozí komentáře. Hlavní rozdíl spočíval v tom, že Federální rezervní systém nyní označuje inflaci za "mírně zvýšenou", což dále snižuje pravděpodobnost uvolnění měnové politiky o více než 0,5 % v roce 2025. Domníváme se, že výsledky zasedání Fedu by měly být vnímány jako "mírně jestřábí", ale účastníci trhu to do značné míry přehlédli. Libra se nadále obchoduje výrazně nad linií rostoucího trendu, což nesvědčí o žádném bezprostředním důvodu očekávat pokles. Je však důležité poznamenat, že euro a libra spolu úzce korelují a euro konsolidovalo pod svou trendovou linií. Tato situace představuje dvě možnosti: buď libra prolomí trendovou linii v důsledku poklesu, nebo bude proražení eura od její trendové linie považováno za falešné. Vzhledem k tomu, že dnes dojde k několika fundamentálním a makroekonomickým událostem, mohou pohyby na trhu v průběhu dne přispět k vyjasnění situace.
Čemu věnovat pozornost 30. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
30.01.2025 Na čtvrtek je naplánována řada významných makroekonomických událostí. Nejdůležitější budou reporty o HDP Německa, eurozóny a Spojených států za čtvrté čtvrtletí. Nutno ale dodat, že během evropské obchodní seance může trh ještě reagovat na středeční zasedání FOMC a oznámení o zasedání Evropské centrální banky. Zmíněné makroekonomické reporty proto mohou být ve stínu jiných fundamentálních událostí. Navíc je nepravděpodobné, že by dnes obchodníky zaujaly reporty o míře nezaměstnanosti v EU a o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 30. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
30.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu nevykazoval očekávané pohyby. Volatilita zůstala v průběhu celého dne nízká a po zasedání FOMC došlo na trhu jen k malým změnám. Před rozhodnutím FOMC nebyly zveřejněny žádné významné či vedlejší ekonomické zprávy ani z eurozóny, ani ze Spojených států, takže obchodníci měli k dispozici jen minimum informací, na které by mohli reagovat. Z našeho pohledu měl americký dolar po Powellově projevu, ve kterém potvrdil nezávislost Federálního rezervního systému na prezidentovi Donaldu Trumpovi, posílit. Předseda Fedu dal v podstatě jasně najevo, že centrální banka nebude podléhat politickému tlaku ohledně uvolňování měnové politiky. Trh si však tuto informaci vyložil podle očekávání, což vedlo k nedostatečné reakci. Přesto se měnový pár usadil pod trendovou linií a výsledky zasedání FOMC lze považovat za mírně jestřábí. Proto v nejbližší době očekáváme další posílení amerického dolaru.
Vývoj bitcoinu dne 30. ledna – technická analýza situace
30.01.2025 Bitcoin minulý týden dosáhl nového maxima na úrovni 109 986, ale od té doby svůj vývoj směrem vzhůru pozastavil a vstoupil do fáze nejistoty. V současné době se v týdenním časovém rámci vytvořil dlouhý spodní stín, který zasahuje až k úrovni supportu krátkodobého trendu na úrovni 99 497. Hlavní otázkou nyní je, zda býci znovu získají kontrolu a po zbytek týdne budou tlačit ceny vzhůru, nebo zda bude nadále převládat nejistota.
Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 30. ledna: Euro se připravuje na pokles
30.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu vykazoval nízkou volatilitu a zatím neurčil směr svého pohybu. Fluktuace, ke kterým došlo po oznámení výsledků zasedání Federálního rezervního systému, nebereme v úvahu, protože se domníváme, že trh potřebuje čas tyto informace zpracovat a upravit kurz tohoto měnového páru. Závěry bude možné vyvodit nejdříve ve čtvrtek odpoledne, kdy budou na výsledky zasedání Fedu reagovat i evropští obchodníci. Ve středu nebyly v EU ani v USA zveřejněny žádné makroekonomické zprávy, takže trh neměl na co reagovat. V důsledku toho trh začal třídit nepřetržitý tok informací od Donalda Trumpa. Doby, kdy Trumpovy výroky dokázaly vyvolat pohyb o 100 pipsů, jsou dávno pryč. Trh je nyní velmi opatrný, pokud jde o výroky amerického prezidenta, vzhledem k jeho dosavadní historii, kdy nesplnil několik předvolebních slibů.
Přehled páru EUR/USD na 30. ledna: ECB přebírá štafetu
30.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval většinou jen směrem dolů. V tomto článku se nebudeme zabývat výsledky zasedání Federálního rezervního systému, jak bývá zvykem, ani nebudeme rozebírat tržní pohyby, ke kterým došlo po jejich zveřejnění. Je důležité si uvědomit, že první reakce trhu na významné události je často emocionální. I když jsou informace jasné, obchodníci často reagují impulzivně a následující den se vrátí na původní pozice. Preferujeme tedy analyzovat chování trhu ař 12–15 hodin po takových událostech.
Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 30. ledna: Neúspěšný pokus dolaru o bleskovou válku
30.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval opatrně, protože trh nechtěl před zasedáním Federálního rezervního systému a výroky Jeroma Powella riskovat. Tyto události a jejich vliv na trh budeme analyzovat zítra, protože někdy se reakce trhu může lišit od výsledků, které se očekávaly. Musíme se vyvarovat unáhlených závěrů; pochopení reakce trhu nám pomůže posoudit, jak trh interpretuje výsledky zasedání Fedu.
EUR/JPY. Analýza a prognóza vývoje
29.01.2025 Měnový pár EUR/JPY měl při zajišťování pozice nad klíčovou psychologickou hladinou 162,00 potíže. Za tímto poklesem stojí především zvýšená poptávka po japonském jenu. Navzdory obecně pozitivnímu sentimentu na akciových trzích poskytují jenu i nadále podporu očekávání dalšího zvýšení úrokových sazeb ze strany Bank of Japan v tomto roce. Navíc obavy z ekonomického dopadu obchodní politiky amerického prezidenta Donalda Trumpa posilují status jenu jako bezpečného aktiva, což dále omezuje růstový potenciál EUR/JPY.
Jak obchodovat pár GBP/USD dne 28. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
28.01.2025 Pár GBP/USD v pondělí vykazoval smíšené pohyby v důsledku absence makroekonomického pozadí a fundamentálních ekonomických údajů. Britská libra, podobně jako euro, v současné době prochází korekcí po tříměsíčním poklesu. Tato korekce se neopírá o žádné konkrétní zprávy ani údaje. Jednoduše řečeno, trh vybírá zisky z dříve otevřených krátkých pozic a zároveň postupně prodává dolar pod vlivem určitých "geniálních" iniciativ Donalda Trumpa. V důsledku toho může libra ještě několik týdnů růst.
Jak 28. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
28.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykázal smíšené pohyby. Cena se nejdřív propadla a pak znovu stoupla, jen aby později prošla výraznějším poklesem. K těmto výkyvům došlo bez jakýchkoli fundamentálních nebo makroekonomických faktorů. Je důležité si uvědomit, že technické korekce nutně nevyžadují zveřejnění makroekonomických údajů nebo významné projevy klíčových tvůrců měnové politiky. Trh je aktuálně pod vlivem Donalda Trumpa, který bez ustání generuje množství zpráv. Předvídat, jak trh na toto dění zareaguje, je ale náročné i s odstupem času, protože Trump může učinit během jediného dne dvě protichůdná rozhodnutí. Proto aktuálně nemá příliš smysl zakládat prognózy jen na fundamentálních údajích. Pozornost by se měla stále soustředit na probíhající korekci a technickou analýzu.
Čemu věnovat pozornost 28. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
28.01.2025 Na úterý je naplánováno velmi málo makroekonomických událostí; na programu je jen jeden významný report – o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA. Tento report je důležitý, protože zboží dlouhodobé spotřeby jsou obvykle vysoce hodnotné artikly, takže se jedná částečně o indikátor finančního zdraví amerických spotřebitelů. Pokud údaje překonají prognózy, mohly by vyvolat výrazné posílení amerického dolaru. Kromě toho se blíží také zítřejší zasedání FOMC, které by mělo ponechat úrokové sazby beze změny, což by bylo dobré pro americký dolar.
Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 28. ledna: Trh propadá panice
28.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí většinu dne zaznamenával růstový trend. Pozoruhodné však je, že nedošlo k žádným konkrétním událostem, které by tento pohyb mohly vyvolat. Na tento týden jsou sice naplánovaná zasedání Evropské centrální banky i Federálního rezervního systému, avšak jejich výsledky byly očekávány už před několika týdny.
Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 28. ledna: Technicky dokonalá libra
28.01.2025 V pondělí pár GBP/USD vykázal růst, přestože ve Spojeném království ani v USA nebyly naplánovány žádné významné události. Během technické korekce trh často nevyžaduje lokální makroekonomické nebo fundamentální důvody, aby došlo k pohybu. V důsledku toho britská libra už tři týdny po sobě roste, a to navzdory slabým ekonomickým údajům ze Spojeného království a potenciálnímu agresivnějšímu uvolňování měnové politiky ze strany Bank of England ve srovnání s Federálním rezervním systémem. Stejně jako každá jiná měna nemůže libra neustále klesat nebo růst donekonečna. V denním časovém rámci se korekce vytvářela již delší dobu a nyní se vyvíjí úměrně předchozímu poklesu.
Přehled páru GBP/USD na 28. ledna: Trump během jediného dne uvalil a zrušil sankce vůči Kolumbii
28.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v pohybu nahoru. Ačkoli dolar zahájil den slibně, britská libra na začátku evropské obchodní seance znovu rychle nabrala síly, stále tedy pokračuje v růstu a trh je z toho zmaten.
Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 28. ledna: Nový bleskový útok na euro
28.01.2025 Pár EUR/USD v pondělí prošel mírnou korekcí a pak obnovil pohyb nahoru. Jedinou událostí naplánovanou na tento den byl projev Christine Lagardeové, která sice v předchozím týdnu vystoupila už třikrát, ale ani jednou nesdělila žádné nové důležité informace. Dříve jsme uvedli, že nejvýznamnější oznámení jsou vyhrazena pravděpodobně na zasedání Evropské centrální banky, které skončí ve čtvrtek. Od pondělního projevu Lagardeové jsme tedy nic zvlášť pozoruhodného nečekali.
Jak 27. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v růstovém trendu, který výrazně podporovaly makroekonomické údaje. Jak už bylo zmíněno, indexy aktivity nepředstavují nejkritičtější indikátory. Je důležité si uvědomit, že korekční růst začal ještě před zveřejněním pozitivních údajů z eurozóny, což naznačuje, že trh aktuálně preferuje pohyb páru směrem nahoru. Indexy podnikatelské aktivity, které přece jen podpořily sílu eura, tak jen posílily celkový sentiment na trhu.
Jak 27. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.01.2025 Pár GBP/USD se v pátek pohyboval směrem nahoru. Euro i libra dál věrně zrcadlí pohyby tohoto druhého a na obou měnových párech se patrně rozvíjí korekce směrem nahoru. Téměř všechny páteční zprávy podpořily britskou libru. Podnikatelská aktivita ve Spojeném království vykázala nakonec pozitivní dynamiku, zatímco podnikatelská aktivita v USA vykazovala smíšené výsledky. Na americký dolar měl negativní vliv také index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity.
Čemu věnovat pozornost 27. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
27.01.2025 Na pondělí je naplánováno jen málo makroekonomických událostí. Německo zveřejní index podnikatelského klimatu IFO, který ale pravděpodobně nebude mít výrazný vliv na trh. Aktuálně mají oba měnové páry tendenci růst a účastníci trhu potřebují patrně jen minimum podnětů, aby víc kupovali než prodávali. Ačkoli nevěříme, že růst eura nebo libry bude udržitelný nebo rozsáhlý, je potřeba připustit existenci lokálních růstových trendů.
Jak 24. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
24.01.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu, ačkoli tento pohyb nepodporovaly žádné lokální makroekonomické nebo fundamentální faktory. Spojené státy ani Velká Británie během dne nezveřejnily žádné významné reporty. Potenciál reportu o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA ovlivnit měnový pár byl jen malý, protože skutečný údaj se téměř shodoval s prognózou. Účastníci trhu tudíž neměli na co reagovat. Korekční růst stále pokračuje, jak naznačuje pozice ceny nad trendovou linií, a tento trend příliš nezávisí na neustálém přílivu zpráv nebo reportů.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 24. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
24.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek vrátil na úroveň 1,0451. Lokální rostoucí trend zůstává neporušený, jelikož se cena nadále obchoduje nad trendovou linií. Pro včerejší růst eura neexistovaly žádné fundamentální důvody; takové důvody však během korekčního pohybu nejsou nutné. Korekce je v podstatě období, kdy účastníci trhu uzavírají své obchody, aby si zajistili zisky. Rovnováha nabídky a poptávky se mění, což vede k pohybu. V tomto případě je současný pohyb způsoben spíše uzavíráním pozic než novými obchody zahájenými na základě konkrétních informací.
Čemu věnovat pozornost 24. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
24.01.2025 V Německu, Velké Británii, eurozóně a USA budou zveřejněny indexy PMI pro zpracovatelský sektor a služby za leden. Tyto indexy představují předstihové indikátory ekonomických podmínek. Jinými slovy, jejich růst signalizuje možné pozitivní změny ekonomiky. Evropské PMI bohužel v poslední době jen zřídkakdy vykazují pozitivní hodnoty. Trh ale zareaguje na jakékoli odchylky skutečných hodnot od prognóz. USA kromě toho zveřejní ještě index spotřebitelské důvěry University of Michigan, který má srovnatelný dopad na tržní sentiment jako PMI.
Přehled páru EUR/USD na 24. ledna: Trh si užívá období klidu
24.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zažil mimořádně klidné obchodování, což se očekávalo, protože trh se po bouřlivých pohybech, které jsme viděli v pondělí a v úterý, začal stabilizovat. Připomeňme, že Donald Trump se v pondělí oficiálně ujal úřadu prezidenta USA, okamžitě učinil řadu prohlášení na téma "polovina světa bude zpívat jinou písničku" a nastínil také opatření, která Washington zavede, aby "znovu nastolil spravedlnost v USA." Trh mohl tato prohlášení vzhledem k mnoha nepravdivým tvrzením, která Trump během svého prvního funkčního období pronesl, odmítnout. Jenže se ukázalo, že to neudělal – alespoň to tak tedy vypadá.
Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 24. ledna: Libra opět klepe na zavřené dveře
24.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval většinou do strany, aniž by se výrazně posunul nahoru nebo dolů. Během americké obchodní seance mírně vzrostl a jeho cena se dostala do pásma 1,2336–1,2349. Pokud ho překoná, mohla by ještě o kousek postoupit; doporučujeme ale dívat se na potenciál libry opatrně. Z fundamentálního hlediska zůstává libra slabá a chybí jí podpora makroekonomických faktorů. Její růst v posledních týdnech představuje hlavně technickou korekci. Ani průraz linie Senkou Span B tedy nejspíš výrazně nezmění celkový výhled. I když libra může ještě několik týdnů, nebo dokonce měsíců stoupat, aktuální pohyb nahoru je stále potřeba považovat za korekci.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 24. ledna: Libra může růst ještě několik týdnů
24.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval beze změny, jelikož tento den nedošlo k žádnému významnému fundamentálnímu ani makroekonomickému vývoji. Ani Donald Trump navíc nepronesl žádné pozoruhodné prohlášení, které by mohlo způsobit rozruch na trhu. Libra i dolar proto zažívaly relativně klidné obchodování v očekávání nadcházejících zasedání Bank of England (BoE) a Federálního rezervního systému (Fed).
Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 24. ledna: Euro stagnuje
24.01.2025 Měnový pár EUR/USD byl ve čtvrtek téměř celý den v klidu. Pohyb byl zaznamenán pouze během americké obchodní seance, a ani tehdy jej neovlivnila jediná makroekonomická zpráva dne – údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Skutečné údaje byly velmi blízko prognóze, takže trh neměl na co reagovat. Americké obchodní seance jsou obvykle volatilnější kvůli vyšším objemům obchodování, což vysvětluje mírný nárůst aktivity. Tento pohyb však celkový technický výhled nezměnil.
Čemu věnovat pozornost 23. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
23.01.2025 Na čtvrtek je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí – přesněji řečeno jen jedna. Spojené státy zveřejní týdenní report o žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tyto reporty se jen zřídkakdy výrazně odchýlí od předpokládaných hodnot a obvykle mají jen malý vliv na tržní sentiment. Proto dnes nečekáme silné tržní pohyby. Volatilita by se ale mohla objevit, pokud Donald Trump bude dál vyhrožovat a klást zbytku světa podmínky.
Jak 23. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
23.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v poměrně slabém rostoucím pohybu. Cena zůstává nad lokální trendovou linií. Včera nebyly zveřejněny žádné důležité makroekonomické zprávy. Jedinou událostí, na kterou se obchodníci mohli zaměřit, byl projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Při pohledu do budoucna je třeba říct, že Lagardeová neposkytla žádné převratné informace. Zmínila, že EU by se neměla obávat případných cel ze strany USA, a pokud na ně dojde. a měla by být připravena na ně zareagovat. Absenci cel zavedených v první den Trumpova nástupu do funkce však zároveň označila za "rozumný krok". Pokud jde o inflaci, uvedla, že cílem ECB je dosáhnout do roku 2025 stabilní míry 2 %, což naznačuje, že cesta ke snižování sazeb je jasná a předvídatelná. Celkově v poznámkách nesdělila nic nového. Euro dál koriguje oproti čtyřměsíčnímu poklesu a tato korekce ještě nekončí.
Jak obchodovat pár GBP/USD dne 23. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
23.01.2025 Ve středu pár GBP/USD pokračoval ve svém nenápadném pohybu vzhůru. Jak je znázorněno výše, cena se postupně plazí vzhůru, což nepřímo naznačuje slabost britské libry, která se snaží vytvořit smysluplnou korekci. Proto nadále zastáváme názor, že libra bude ve střednědobém horizontu pravděpodobně klesat. V této fázi je nezbytné mít trpělivost, protože korekce se vyvíjí v denním časovém rámci, což naznačuje, že její dokončení může trvat značnou dobu. Lokální trendy se mohou několikrát změnit, než se obnoví primární klesající trend. Vzhledem k tomu, že ve středu nedojde k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem a ve čtvrtek se očekává jen malé zlepšení, je obtížné předpokládat výrazné pohyby nebo výrazné zisky.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 23. ledna: Libra se plazí vzhůru a už nyní je překoupená
23.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v mírném vzestupném trendu, a to i přes absenci konkrétních či lokálních důvodů pro takový vývoj. Během dne nebyly zveřejněny žádné makroekonomické zprávy ani významné události jak ve Spojeném království, tak v USA. Pokud jde o Donalda Trumpa, ten nyní denně vystupuje na veřejnosti a každý den vydává přibližně 15 prohlášení, z nichž 14 pravděpodobně do večera zapomene. Tento postřeh není míněn sarkasticky; během jeho prvního funkčního období analytici sledovali počet nepravdivých výroků amerického prezidenta, který činil v průměru asi 14,7 denně.
Obchodní doporučení a analýza měnového páru EUR/USD na 23. ledna: Euro roste, dokud může
23.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval ve svém slabém vzestupném pohybu, přestože neexsitovaly žádné fundamentální důvody pro to, aby euro opět rostlo. Ačkoli by se dalo spekulovat, že pokles dolaru byl v pondělí a úterý ovlivněn Trumpovými prohlášeními o clech, ve středu americký prezident neučinil žádné významné prohlášení, které by tuto domněnku posílilo. To naznačuje, že současný růst páru má čistě technický charakter.
Přehled páru EUR/USD na 23. ledna: Sliby nejsou totéž co činy
23.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu, jak se očekávalo, obchodoval zdrženlivě a v poklidu. Během dne nedošlo k žádným výrazným pohybům, ale euro dál stabilně stoupalo. Domníváme se, že k růstu nemělo žádné přesvědčivé důvody. Uvažujte: eurozóna ani Spojené státy nezveřejnily v pondělí, v úterý, ani ve středu žádné zprávy, které by zřetelně ospravedlňovaly růst eura. Ve skutečnosti nebyly zveřejněny vůbec žádné zajímavé zprávy. Co tedy žene euro nahoru?
Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 23. ledna: Libra ve středu odpočívala
23.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu zaznamenal mírný růst. Technický výhled pro euro i libru se aktuálně zdá téměř totožný. Hlavní rozdíl je v tom, že britská libra zatím neprorazila linii B Senkou Span. Podle indikátoru Ichimoku na ní stále převládá klesající trend. Nepřekvapilo by nás, kdyby euro i libra dnes nebo zítra pokračovaly v poklesu, protože stále nevidíme žádné přesvědčivé důvody, proč by měly vůči dolaru posilovat. Bank of England může už příští týden začít aktivně snižovat klíčovou úrokovou sazbu. "Trumpův faktor" navíc nemusí být pro dolar ze své podstaty negativní. Nabízí se otázka, proč všichni předpokládají, že cla americké ekonomice uškodí. Zdá se, že Trump je hodlá zavést, aby podmínky pro svou zemi vylepšil.
Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 22. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
22.01.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý zaznamenal výrazný pohyb oběma směry. V první polovině dne byl patrný pokles, po kterém ve druhé polovině dne následoval silný růst. Pro pokles ani pro růst neexistovaly žádné konkrétní makroekonomické důvody. Donald Trump pokračuje ve svých odvážných prohlášeních, nicméně jak už jsme zmínili, trh se pravděpodobně brzy přizpůsobí realitě, že americký prezident denně vydává řadu prohlášení, z nichž většina postrádá reálný význam. Proto se domníváme, že se trh stabilizuje a přestane na Trumpovy výroky reagovat. V současné době probíhá korekce směrem vzhůru, která je podpořena trendovou linií. Obchodníci mohou tuto trendovou linii využít k identifikaci konce současné korekce. Je důležité poznamenat, že širší trend zůstává medvědí.
Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 22. ledna: roky plné nudy bez Trumpa jsou za námi
22.01.2025 Měnový pár EUR/USD začal během úterní seance podle očekávání získávat zpět velkou část pozic, které ztratil v pondělí. V pondělí americký dolar zaznamenal prudký pokles v důsledku inaugurace Donalda Trumpa a reakce trhu na jeho prohlášení a plány. Konkrétní důvody poklesu dolaru však nebyly zjištěny. Jak jsme předpokládali, dolar do úterý získal většinu ztracených pozic zpět.
Obchodní doporučení a analýza měnového páru GBP/USD na 22. ledna: Libra opět čelí silné rezistenci
22.01.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý zažil pokles následovaný odrazem a den zakončil v blízkosti linie Senkou Span B, která slouží jako silná hladina rezistence. Pro libru je tak prolomení této úrovně náročné. Pokud se jí však podaří tuto linii překonat, mohlo by to znamenat pokračování lokální korekce směrem vzhůru, i když ve vyšších časových rámcích se stále jedná o korekci. Linie vzestupného trendu podporuje růst libry, ale pokles ceny pod tuto linii by znamenal konec současného trendu.
Jak 22. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
22.01.2025 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval nejprve směrem dolů a pak se obrátil a zamířil nahoru. Nutno dodat, že britská libra byla pod vlivem většího počtu faktorů než euro. Spojené království dopoledne zveřejnilo zprávy o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a mzdách. Zatímco zpráva o nezaměstnanosti byla neuspokojivá, zbylé dvě zprávy byly pro libru příznivé. Mzdy vzrostly víc, než se očekávalo, a počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti byl nižší, než se předpokládalo. Trh proto v úterý nedostal jasný signál, jak na libru reagovat, ale také ho nutně nepotřeboval. Pár aktuálně koriguje po 3,5měsíčním poklesu a korekce obvykle nevyžadují fundamentální nebo makroekonomické důvody. Trendová linie naznačuje, že krátkodobý uptrend zůstává neporušený, což naznačuje, že tato korekce by mohla pokračovat. Nečekáme ale výrazný růst libry a začínající obchodníci musí pochopit, že současný pohyb je korekční povahy.
Přehled páru GBP/USD na 22. ledna: Krátký oddech libry se chýlí ke konci
22.01.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý kopíroval pokles páru EUR/USD. Jak bylo uvedeno v předchozích analýzách, pondělní pokles dolaru postrádal fundamentální základ a očekávala se korekce. Je důležité zdůraznit, že nevytváříme důvody pro každý pohyb trhu. Někdy dochází k cenovým výkyvům bez hmatatelných důvodů. Trhy mohou reagovat nezávisle na fundamentech nebo makroekonomických faktorech, což znamená, že instrumenty se mohou pohybovat bez zřetelného důvodu. Často to má nějakou základní logiku, i když není na první pohled zřejmá. V pondělí se zdálo, že tato logika chybí, a my se vyhýbáme tomu, abychom z nesouvisejících zpráv dodatečně dělali příčinu tržních pohybů. Kolik lidí přesně předpovědělo pondělní pokles dolaru o 150 pipů? Prakticky nikdo. Stojí za zmínku, že Donald Trump nezveřejnil nic zvlášť převratného.
Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 22. ledna: Dolar není připraven na nový růst
22.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v první polovině úterka pokles, po kterém ve druhé polovině dne následoval růst. Zatímco důvody počátečního poklesu jsou jasné, příčina následného růstu eura zůstává nejistá. V úterý byly zveřejněny dvě zprávy ZEW týkající se ekonomických očekávání a sentimentu v eurozóně. Jedna zpráva byla lepší, než se očekávalo, zatímco druhá byla horší. Ani jedna ale nebyla tak významná, aby vyvolala pohyb o 100 pipů. Spojené státy nezveřejnily žádné zprávy, a přesto dolar ve druhé polovině dne, a to už druhý den po sobě, prošel dalším prudkým poklesem.
USD/JPY: Analýza a prognóza
21.01.2025 Současná pozice japonského jenu odráží složitou rovnováhu mezi pozitivním sentimentem na akciových trzích a očekáváním zvýšení úrokových sazeb Bank of Japan.
XRP proráží rezistenci: Míří cena k 4,83 USD?
21.01.2025 Cena XRP zaznamenala významný průlom ze vzestupného trojúhelníku, což vyvolalo optimismus ohledně dalšího růstu. Technická analýza a zvýšená aktivita velryb naznačují, že cena XRP by mohla směřovat k cílové hodnotě 4,83 USD.
Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 21. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
21.01.2025 V pondělí pár GBP/USD vykázal výrazný růst. Podívejme se však blíže na hodinový časový rámec – můžeme dojít k závěru, že libra zahájila silnou korekci? Podle našeho názoru je odpověď ne. Pohyb britské měny vzhůru se zdá být další slabou korekcí, která může kdykoli skončit. To se shoduje s našimi očekáváními. Nevidíme důvody, proč by libra měla vykazovat delší střednědobý růst. Pondělní události včetně inaugurace Donalda Trumpa na tomto výhledu nic nezměnily. Nový americký prezident pronesl několik důležitých prohlášení, například "ukončím všechny války", ale mezi slovy a činy je znatelný rozdíl. Vytvořila se linie vzestupného trendu, která nám nyní pomůže určit konec této korekce.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 21. ledna: libra se chytá stébla
21.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí růst, který se shodoval se začátkem americké obchodní seance. Je důležité poznamenat, že tento růst nevyplýval z žádné konkrétní ekonomické události, ani nesouvisel s inaugurací Donalda Trumpa, protože růstový pohyb začal v jinou dobu. V jednu chvíli začal dolar klesat, což vyvolalo otázky ohledně důvodu za tímto vývojem.
Obchodní doporučení a analýza měnového páru EUR/USD na 21. ledna: Rychlý růst a... rychlý pokles?
21.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí rychlý růst o téměř 200 pipsů. K takovému pohybu neexistovaly žádné fundamentální důvody; trh nečekaně reagoval na Trumpovu inauguraci. Kdo však mohl předpovědět výprodej amerického dolaru? Někdo by mohl uvažovat o standardním vysvětlení "zvýšeného rizikového sentimentu na trhu". Je důležité poznamenat, že pokles dolaru začal dlouho před inaugurací, což naznačuje, že nebyl přímým důsledkem Trumpova projevu. Své plány na přetvoření Ameriky a světa zopakoval již mnohokrát, takže během dne se nic zvlášť překvapivého ani nového neodehrálo – ve hře byla jen nálada na trhu.
Jak 21. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.01.2025 Měnový pár EUR/USD vykázal v pondělí prudký a silný růst. Euro začalo posilovat téměř okamžitě po otevření trhu a charakterizovalo tím začátek dne i týdne. Tento pohyb naznačuje, že pokles dolaru nesouvisel s konkrétními ekonomickými faktory. Jedinou významnou událostí naplánovanou na tento den byla inaugurace Donalda Trumpa, která proběhla bez jakýchkoli incidentů. Pokles dolaru lze přirozeně spojovat s touto událostí. Ačkoli Trump učinil několik důležitých prohlášení, nutno dodat, že pokles dolaru začal mnohem dřív než Trumpův projev nebo samotná inaugurace. Tento vývoj reflektuje nepředvídatelné emoce na trhu. Podobným nevyzpytatelným pohybům je podle nás dobré se vyhnout. I když se včera objevilo několik solidních obchodních signálů, obchodování v době ostře sledovaných událostí se obvykle neobejde bez nevyzpytatelných pohybů cen, náhlých zvratů a zvýšené volatility.
Přehled měnového páru EUR/USD 21. ledna: Trumpova inaugurace nic nemění Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval relativně klidně, alespoň v první polovině dne
21.01.2025 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval poměrně klidně, alespoň tedy v první polovině dne. S otevřením americké seance však volatilita prudce stoupla. Následné pohyby nicméně podle všeho postrádaly konkrétní příčiny či důvody. Jedinou významnou událostí dne byla inaugurace Donalda Trumpa, která se – upřímně řečeno – z hlediska vzrušení, jež vyvolala, jevila jako nepochopitelná. Na jedné straně se nejednalo o inauguraci jen tak nějakého amerického prezidenta; šlo o inauguraci velmi kontroverzního lídra, který během posledních dvou měsíců učinil řadu slibů, že "změní svět" a "obnoví velikost Ameriky". Pokud by splnil byť jen 25 % z nich, svět by se mohl významným způsobem změnit a trhy by na takovou událost pravděpodobně reagovaly. Na druhou stranu se už dva měsíce ví, že Donald Trump se stane prezidentem. Co přesně se tedy mění teď, když je to oficiální?
Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 21. ledna: Libra nestála stranou
21.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí výrazný růst. Faktory, které tento pohyb ovlivnily, jsou podobné těm, o kterých jsme mluvili v článku o páru EUR/USD. Dolar kupodivu neměl žádné konkrétní důvody k poklesu v průběhu dne. A navíc, v případě britské libry není přesné tvrdit, že trh jen vybíral zisky z otevřených short pozic. Celkově nedoporučujeme zapojovat se do takových pohybů, ke kterým dochází často během zasedání Federálního rezervního systému, Evropské centrální banky nebo Bank of England. Trh má v těchto případech tendenci obchodovat na základě emocí, takže pohyby jsou nelogické a technická analýza nespolehlivá. Stručně řečeno, tyto pohyby se téměř nedají předvídat.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 20. ledna: Pohádka skončila, i když se o žádnou pohádku vlastně nikdy nejednalo
20.01.2025 V pátek měnový pár GBP/USD zaznamenal další pokles. Mezi makroekonomickými údaji, které byly tento den zveřejněny, vynikaly především další neuspokojivé údaje ze Spojeného království. Ačkoli se nejednalo o nijak zásadně důležitou zprávu, zdůrazňujeme ji, protože přispěla k sérii slabých ekonomických zpráv ze Spojeného království v uplynulém týdnu. Maloobchodní tržby se meziměsíčně snížily o 0,3 % a meziročně vzrostly o 3,6 %. V obou případech byly prognózy vyšší, takže tyto údaje byly celkově záporné. Začátkem týdne Spojené království také zveřejnilo neuspokojivé zprávy o vývoji HDP, průmyslové výroby a inflace.
Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 20. ledna: libra opět cílí na 1,1800
20.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v klesajícím trendu. Zatímco v hodinovém časovém rámci byla pozorována slabá korekce směrem vzhůru, britská libra postupně klesá k nejnižšímu bodu za posledních 14 až 15 měsíců. Obvykle při ukončení trendu pozorujeme prudký odraz od minim, což naznačuje rychlé uzavírání krátkých pozic. To naznačuje, že investoři a obchodníci už nevěří v další pohyb. V současné době však žádné známky takového odrazu nejsou patrné, což naznačuje, že pokles může přetrvat s cílem na úrovni 1,1800 – tedy k úrovni, o které jsme v loňském roce rozsáhle diskutovali. S každým dalším dnem se pravděpodobnost dosažení tohoto cíle zvyšuje.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 20. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
20.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval do strany. Ačkoli zatím nepozorujeme, že by se euro nacházelo na flat trhu, poslední tři obchodní dny v týdnu se pohybovalo mezi 1,0269 a 1,0359. Tyto pohyby byly ovlivněny slabým makroekonomickým pozadím.
Přehled páru EUR/USD na 20. ledna: Euro se připravuje na nový pokles
20.01.2025 Pár EUR/USD v pátek pokračoval v pozvolném poklesu. Opakovaně jsme zdůrazňovali, že euro nemá důvod k růstu, a platí to stále. Náš scénář a prognóza se nadále vyvíjejí podle očekávání. Co se tedy za poslední týden změnilo? Fundamentální a makroekonomické podmínky pro euro se jen zhoršily. Je důležité si uvědomit, že Federální rezervní systém neplánuje snížit do léta klíčovou úrokovou sazbu a v průběhu celého roku 2025 zvažuje možná jen jedno snížení.
Bitcoin – technická analýza
20.01.2025 V loňském roce měli jasně navrch býci, kteří dosáhli významných výhod a úspěchů. V roce 2024 se dostali na nové historické maximum 108 362,36 USD a překonali tak předchozí vrchol 68 959,73 USD z roku 2021. Toto nové maximum bylo dosaženo v prosinci 2024 a bitcoin pak vstoupil do fáze korekční konsolidace a snažil se prozkoumat historicky dosud neprobádané území.
Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 20. ledna: Flat pohyb pokračuje
20.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval v rámci úzkého pásma. Pohyb v časovém rámci 1H vypadá jako flat, nicméně v časovém rámci 4H je evidentní, že pár prošel mírným korekčním růstem a pak znovu klesl. Podle nás tedy nejspíš už brzy dojde k novému poklesu eura – možná už dnes, což se časově překrývá s inaugurací Donalda Trumpa do funkce prezidenta Spojených států. Ačkoli nečekáme, že by tato událost nutně vedla k růstu dolaru, nečekaný vývoj je dnes patrně nevyhnutelný.
Jak 20. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
20.01.2025 Pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval v rámci lokálního horizontálního kanálu. Aktivitu na trhu, kterou jsme tento týden zaznamenali, však nelze klasifikovat jako klasický "flat". Cena otestovala úroveň 1,2107, odrazila se od ní, minimálně zkorigovala a pak se zvolna obrátila dolů a pokračovala v poklesu. Aby se dalo mluvit o opravdovém "flatu", byl by potřeba třetí referenční bod. Pokud se ceně nepodaří podruhé po sobě prorazit pod úroveň 1,2107, pár by mohl v tomto horizontálním kanálu zůstat dlouhodobě.
EUR/USD a GBP/USD 17. ledna – Technická analýza situace
17.01.2025 Uplynulý den charakterizovala nejistota a stagnace trhu. Měnový pár je aktuálně tažen k zóně denního krátkodobého trendu na úrovni 1,0308. S blížícím se koncem týdne je pro býčí obchodníky velmi důležité zajistit, aby týdenní svíčka měla jen malý horní stín. Aby býci získali dynamiku, potřebují prorazit denní kříž smrti Ichimoku (který je v pásmu 1,0307–1,0402) a znovu získat týdenní krátkodobý trend na úrovni 1,0404. Na druhé straně, medvědí obchodníci se soustředí na překonání historického supportu 1,0200, což by mohlo znovu nastolit klesající trend na úrovni 1,0179.
Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 17. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
17.01.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek vykazoval nízkou volatilitu a pohyboval se převážně do strany. Tento týden přinesl neobvyklé množství důležitých zpráv ze Spojeného království, ale jaké závěry z nich můžeme vyvodit? Míra inflace se snížila, což je pro GBP medvědí, protože to může Bank of England přimět k rychlejšímu snížení úrokových sazeb. Kromě toho britská ekonomika vykázala v listopadu pomalejší růst, než se očekávalo, a v podstatě vlastně nezaznamenala téměř žádný růst. Průmyslová výroba, jak už to tak bývá, opět poklesla, tentokrát o 0,4 %. Vzhledem k těmto faktorům je obtížné vidět důvod pro posílení libry. V úvahu musíme vzít i rostoucí inflaci v USA, která snižuje ochotu Federálního rezervního systému snižovat klíčovou sazbu. Celkově se zdá, že čtyři nejvýznamnější zprávy tohoto týdne naznačují potenciální pokračování poklesu GBP/USD.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 17. ledna: Krátký vzestup libry. Inflace nenabídla žádnou pomoc
17.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu. Podobně jako v případě eura klesající trend fakticky začal ve středu večer a pokračoval i ve čtvrtek. Na rozdíl od eura se však libře nepodařilo konsolidovat nad klouzavým průměrem. Tato situace s sebou nenese žádné opodstatněné důvody pro nákup libry ani pro očekávání výrazného růstu, a to ani na lokální úrovni.
Čemu věnovat pozornost 17. ledna? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
17.01.2025 Na pátek je naplánována řada makroekonomických událostí, ale žádná z nich není zvlášť významná. Oba měnové páry aktuálně vykazují relativně vysokou volatilitu, což naznačuje, že makroekonomické pozadí není hlavním hybatelem tržních pohybů. Například včera bylo zveřejněno několik reportů, které však neměly výrazný vliv na trhy. Dnes bude zveřejněn report o maloobchodních tržbách ve Velké Británii, druhý odhad inflace v EU za prosinec a údaje z USA týkající se průmyslové produkce, stavebních povolení a prodeje nových domů. Pokud se některý z těchto reportů výrazně odchýlí od prognóz, mohli bychom být svědky poměrně silné reakce trhů. Je ale nepravděpodobné, že by dnešní údaje změnily sentiment na trzích nějakým podstatným způsobem.
Jak 17. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
17.01.2025 Pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal nízkou volatilitu a pohyboval se především do strany. Jak jsme předpokládali, makroekonomické reporty naplánované na tento den nebyly tak významné, aby vyvolaly výraznější reakce trhu, a tato prognóza se ukázala jako správná. Cena znovu otestovala úroveň 1,0269 a odrazila se od ní, což ale neznamená, že se blíží nový korekční růst.
Přehled páru EUR/USD na 17. ledna: Další korekční fáze skončila, směřuje se k paritě
17.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil klesající trend a znovu prorazil pod linii klouzavého průměru. Klesat začal vlastně už ve středu večer. Stojí za zmínku, že dolar po zveřejnění zprávy o inflaci v USA zaznamenal prudký pokles, ale během několika hodin silně oživil. Zpráva o prosincové inflaci přinesla smíšené výsledky: zatímco míra jádrové inflace se snížila, celková míra inflace se zvýšila. Zastáváme názor, že celkový údaj je významnější. Stoupal, byť v rámci prognóz, ale rozhodujícím faktorem teď není to, jestli skutečný údaj odpovídal očekávání, jako spíš to, že inflace roste. Uvedené naznačuje, že Federální rezervní systém, který už oznámil, že není naléhavě potřeba uvolňovat měnovou politiku, může v tomto opatrném přístupu pokračovat i v průběhu roku 2025. Proč by uvolňoval politiku, když inflace roste už tři měsíce po sobě, ekonomika je silná, trh práce také a nezaměstnanost zůstává na přijatelných úrovních?
EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 16. ledna (dopolední přehled)
16.01.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0299 a na jejím základě jsem plánoval dělat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu na této úrovni poskytly dobrou příležitost k prodeji a vedly k poklesu o 20 bodů. Technický obraz na druhou polovinu dne byl upraven.
EUR/USD a GBP/USD k 16. lednu – Technická analýza situace
16.01.2025 Pár včera pár vytvořil dlouhý horní stín, když otestoval denní Fibo Kijun na úrovni 1,0338. Do konce dne se trh rozhodl zůstat pod denními rezistencemi 1,0338 až 1,0308. K významnému odrazu nedošlo, takže dnes je možných mnoho scénářů. Cestu býků blokují rezistence denního medvědího kříže Ichimoku mezi úrovněmi 1,0308 a 1,0328 s dalšími rezistencemi na úrovních 1,0374 a 1,0420, posílenými týdenním krátkodobým trendem na 1,0404. Pro medvědy je hlavní průraz pod historický support 1,0200 a pokračování klesajícího trendu na úrovni 1,0179.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 16. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
16.01.2025 Ve středu pár EUR/USD vykazoval značnou volatilitu. Zpočátku cena stagnovala, jelikož obchodníci vyčkávali na zveřejnění zprávy o vývoji inflace v USA. Po zveřejnění zprávy došlo k prudkému růstu kurzu, přestože údaje o inflaci nebyly pro dolar rozhodně negativní. Během hodiny však euro opět prudce kleslo. Tento nedávný pohyb naznačuje, že trh prošel další fází korekce, která se možná včera uzavřela.
How to Trade the GBP/USD Pair on January 16? Simple Tips and Trade Analysis for Beginners
16.01.2025 Pár GBP/USD ve středu, podobně jako pár EUR/USD, bojoval o udržení vzestupné korekce, když jeho pokus skončil neúspěchem. Libra šterlinků čelila ve srovnání s eurem většímu vlivu klíčových zpráv. Zprávy o inflaci ve Spojeném království ani v USA však výrazněji nezměnily výhled trhu v oblasti měnové politiky Federálního rezervního systému a Bank of England.
Čemu věnovat pozornost 16. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
16.01.2025 Na čtvrtek je naplánována řada makroekonomických událostí, ale žádná není tak zásadní jako ty, které byly zveřejněny včera. Ve Spojeném království budou zveřejněny reporty o HDP a průmyslové produkci, ale reakce trhu na ně může být tlumená, protože report o HDP je měsíční, nikoli čtvrtletní. Očekávání silných údajů o britské ekonomice jsou pro oba reporty nízká. V Německu bude zveřejněn druhý odhad prosincové inflace, který je objektivně vzato méně významný než první odhad a pravděpodobně vyvolá jen omezenou reakci trhu. Ve Spojených státech budou zveřejněny údaje o maloobchodních tržbách a žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tyto reporty jsou sice středně významné, ale nejspíš nevyvolají velké tržní pohyby. Ačkoli se tedy dnes mohou objevit malé exploze tržní aktivity, silné směrové pohyby nečekáme.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 16. ledna: libra reaguje na zprávy o inflaci s nadšením
16.01.2025 Měnový pár GBP/USD vykázal během dne výrazný růst, ale ke konci dne prudce klesl. "Show" začala brzy ráno, kdy Spojené království zveřejnilo svou zprávu o inflaci, která byla ještě zajímavější než údaje o vývoji inflace v USA. Britský index spotřebitelských cen (CPI) se meziročně snížil z 2,6 % na 2,5 %. Co to naznačuje? Naznačuje to, že Bank of England (BoE) by mohla urychlit uvolňování své měnové politiky. Hlavním zájmem centrální banky již není inflace (kterou se jí podařilo do jisté míry snížit), ale hospodářský růst, který se již dva roky pohybuje kolem nuly. Snížení úrokových sazeb je proto nutné k povzbuzení britské ekonomiky. Pokud inflace klesá, může BoE snižovat sazby agresivněji. Zatím BoE se snižováním sazeb téměř nezačala. Rok 2025 by tak mohl být rokem výrazného zmírnění jejího jestřábího postoje.
Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 16. ledna: další logický propad
16.01.2025 Ve středu se měnový pár EUR/USD nejdříve většinu dne obchodoval směrem nahoru, ale později o všechny své zisky přišel, protože euro výrazně kleslo. V naší fundamentální analýze jsme upozornili na smíšený charakter americké zprávy o inflaci. Prvotní reakcí trhu byl prodej dolaru, což se zdálo být poněkud iracionální. Ačkoli celkový údaj o inflaci splnil očekávání, americká inflace přesto vzrostla, což naznačuje, že Federální rezervní systém by nemusel snižovat sazby tak výrazně, jak předpokládají dvě mírná snížení sazeb v roce 2025. Situaci dále komplikuje blížící se nástup Donalda Trumpa do prezidentského úřadu, který s sebou může přinést různá cla, jež by mohla vést k nárůstu globální inflace.
Přehled páru EUR/USD na 16. ledna: Euro profituje z reportu o inflaci
16.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu nahoru, byť s obtížemi. Jedinou událostí dne byl report o inflaci a jedinou otázkou bylo, jestli americká inflace zrychlí víc, než se očekávalo. Stojí za zmínku, že americký dolar roste už čtvrtý měsíc v řadě, což nás nepřekvapuje. Trh od roku 2022 očekával agresivní a rychlé snižování sazeb Federálního rezervního systému, ke kterému ale nedošlo. V roce 2024 Fed snížil sazby třikrát, celkem o 1 %. Na rok 2025 je naplánováno dvojí snížení po 0,25 %. Tato skutečnost ostře kontrastuje s očekáváním trhu.
Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 16. ledna: Libra klesá stejně rychle jako stoupá
16.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenával ve středu po většinu dne zisky, což je trochu nezvyklé. Velká Británie zveřejnila dříve během dne report o inflaci, ze kterého vyplynul prosincový pokles. Uvedené naznačuje, že Bank of England (BoE) může zaujmout výrazněji holubičí postoj, což by britské měně mohlo přinést nové výzvy a potenciální poklesy. Libra přesto pokračovala v růstu téměř až do večera. Pohyb nahoru pokračoval i po zveřejnění reportu o inflaci v USA, i když report výrazněji neindikoval pokles dolaru. Trh však nebyl schopen udržet rally až do večera a přešel na novou vlnu prodeje, která působila konzistentněji než předchozí růst.
EUR/USD a GBP/USD – technická analýza situace dne 15. ledna
15.01.2025 Pár včera potvrdil a zažil korektivní růst. Do konce dne byla otestována rezistence denního krátkodobého trendu na úrovni 1,0308. Výsledek této interakce určí další směr. Odraz od této úrovně by mohl naznačovat opětovné přiblížení k neprolomenému supportu na úrovni 1,0200. Pokud se však býkům podaří překonat 1,0308, mohla by korekce směrem vzhůru nabrat nový impuls. Mezi cíle této korekce by patřily další úrovně denního mrtvého kříže Ichimoku 1,0338, 1,0387 a 1,0436 a také úroveň týdenního krátkodobého trendu 1,0419.
How to Trade the GBP/USD Pair on January 15? Simple Tips and Trade Analysis for Beginners
15.01.2025 Pár GBP/USD se v úterý pokusil pokračovat ve vzestupné korekci, ale nakonec se znovu zadrhl. Britská libra v průběhu dne zaznamenala víc poklesů než růstů. Podobně jako euro, ani ona neměla konkrétní důvody k tomuto poslednímu propadu. Globální ekonomické pozadí nicméně dál vyvíjí značný tlak na tuto měnu. Libra se proto snaží rozvinout náležitou korekci a před obnovením poklesu si dělá jen malé přestávky.
Čemu věnovat pozornost 15. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
15.01.2025 Středeční makroekonomický kalendář obsahuje jen málo událostí, ale téměř všechny jsou velmi důležité. Velká Británie zveřejní inflační report za prosinec. Ačkoli Bank of England zatím výrazně nezmírnila svou měnovou politiku, tento report by mohl ovlivnit její postoj. Reakce trhu proto může být silná. USA také zveřejní inflační report. Pokud index spotřebitelských cen (CPI) za prosinec výrazně vzroste, sníží se pravděpodobnost uvolnění měnové politiky Fedu v roce 2025, což by mohlo vést k růstu hodnoty amerického dolaru.
Přehled páru EUR/USD: 15. ledna. Euro čeká na report o inflaci v USA
15.01.2025 Pár EUR/USD v úterý zaznamenal mírnou korekci; zůstává však slabá a nesignalizuje konec klesajícího trendu. Cena tento týden otestovala úroveň 1,0200, kterou jsme označili jako cíl v rámci pásma 1,00–1,02. Ačkoli byl tento cíl dosažen, na trhu není patrný zájem o nákup eura. Tento nezájem nás nepřekvapuje, protože jsme v průběhu roku 2024 předpovídali, že euro bude klesat. Ve skutečnosti jsme jako potenciální bod změny trendu uvedli konkrétní datum – 18. září.
Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 15. ledna: Libra se snaží odrazit
15.01.2025 V úterý se měnový pár GBP/USD pokusil pokračovat v pohybu nahoru, ale nakonec se znovu propadl. Libra šterlinků měla na cestě k oživení problém překonat dokonce i první významnou hladinu rezistence. Dvojí odmítnutí v zóně 1,2237–1,2255 vedlo k dalším poklesům. Zatímco euro vykazuje určité slabé známky potenciálního růstu delšího než dva dny, libra nepředvedla ani to.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 15. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
15.01.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v korekci, která navázala na nedávný pokles v celkovém medvědím trendu. Pro tento pohyb neexistovaly žádné lokální makroekonomické ani fundamentální faktory, které by jej vysvětlovaly. Jak je typické, během dne proběhlo několik projevů představitelů Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému a zároveň byl zveřejněn americký index cen výrobců (PPI).
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 15. ledna: Britská libra se snaží získat půdu pod nohama
15.01.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý nepřiblížil k linii klouzavého průměru. Ačkoli se zdálo, že v pondělí začal nový korekční pohyb, rychle ztratil na dynamice. Během pondělí i úterý neměl trh důvod upustit od prodeje tohoto měnového páru. Široká škála technických, makroekonomických a fundamentálních faktorů nadále podporuje pokračující prodej, zatímco signály k nákupu většinou naznačují pouze divergence a přeprodanost ukazatele CCI. V tuto chvíli neexistují žádné přesvědčivé důvody se domnívat, že klesající trend skončí.
Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 15. ledna: rychle dolů, pomalu nahoru
15.01.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v korekci směrem vzhůru a navázal tak na podobný pohyb z předchozího dne. Cena se dokonce usadila nad kritickou linií Kijun-sen, což naznačuje, že euro může dále růst směrem k linii Senkou Span B.
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 14. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
14.01.2025 V pondělí začal měnový pár EUR/USD konečně vykazovat známky korekce směrem vzhůru. Den však začal dalším poklesem eura, který byl poněkud nečekaný. Ačkoli tento pokles nebyl nijak zvlášť výrazný, přesto se jednalo o další pokles jednotné evropské měny. Ve druhé polovině dne začaly kotace růst, ale počáteční úroveň rezistence pohyb páru směrem vzhůru zastavila.
Jak 14. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
14.01.2025 Pár GBP/USD se v pondělí propadl na úroveň 1,2107, odkud se odrazil a zahájil nový korekční pohyb. Nenechte se ale tímto 100pipovým odrazem zmást – k překonání současného klesajícího trendu nestačí. Cena po cestě narazila na silnou úroveň rezistence, která přispěla k tomuto drobnému růstu. Pokles páru se však může obnovit už dnes. Velké Británie i USA zveřejní zítra a pozítří reporty o inflaci za prosinec, které budou hlavními událostmi týdne. Mohly by vyvolat prudký růst amerického dolaru,takže libra šterlinků by mohla pokračovat v klesajícím trendu. V pondělí nebyly ani v jedné z obou zemí zveřejněny žádné významné makroekonomické údaje, ale účastníci trhu byli přesto aktivní. Předpokládáme, že libra by mohla dosáhnout cílové úrovně, kterou jsme pro rok 2024 nastínili: 1,1800.
Čemu věnovat pozornost 14. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
14.01.2025 Úterní makroekonomický kalendář je vcelku prázdný. Jediným zajímavým reportem je index cen výrobců (PPI) v USA, který by měl mít pro obchodníky minimální význam, a to hlavně proto, že ve středu bude zveřejněn report o prosincové inflaci, který výrazně ovlivní krátkodobé vyhlídky dolaru. Je důležité si uvědomit, že měnová politika Federálního rezervního systému je hlavním motorem amerického dolaru a inflace má na politická rozhodnutí největší vliv.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD. Libra se nadále potápí jako kámen na dno Mariánského příkopu
14.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí pokles, který se očekával. Za posledních pět obchodních dní britská libra ztratila 450 pipsů a za poslední tři měsíce se propadla o 1 300 pipsů. Stále se domníváme, že to ještě není pro libru dno. Když se podíváme na týdenní časový rámec, je zřejmé, proč tento scénář předpokládáme. Poslední úsek 16letého klesajícího trendu skončil kolem úrovně 1,0350. Tehdy se mnozí domnívali, že to pro libru znamená to nejhorší a že už nemůže dále klesat. Před třemi měsíci však mohla začít nová fáze globálního trendu. Pokud je to pravda, měl by pokles pokračovat přinejmenším do dosažení parity.
Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 14. ledna: Bude libra ještě někdy růst?
14.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v pohybu směrem dolů. I přes absenci jakýchkoli zpráv ze Spojeného království či USA libra během první poloviny dne oslabila o 110 pipsů. Hladina 1,2100 dokázala pokles dočasně zastavit, otázkou však zůstává: na jak dlouho?
Přehled páru EUR/USD: 14. ledna – Euro dál klesá směrem k paritě
14.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů – co jiného mohl dělat? Tato situace nám připomíná loňský rok, kdy jsme často upozorňovali na fakt, že euro je překoupené a bezdůvodně drahé. Ačkoli předpovědět přesné načasování nového trendu je vždycky náročné, upozorňovali jsme, že by mohl začít po 18. září. Nakonec začal 25. září, takže současný pokles eura nás neudivuje. Tento scénář jsme probírali celý rok 2024. Je důležité si uvědomit, že ceny mohou měnit směr bez ohledu na přítomnost či nepřítomnost fundamentálních nebo makroekonomických faktorů; mluvíme zejména o lokálních vlivech. Když všichni účastníci trhu vidí zřetelný trend, proč by se někdo rozhodoval pro nákup aktiva, jehož hodnota stále klesá?
Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 14. ledna: Pondělí není důvod k odpočinku
14.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v poklesu. Už se s tím trochu opakujeme, protože euro ustavičně klesá. Tentokrát pár dosáhl úrovně 1,0195 a tím i našeho cílového pásma 1,00–1,02 USD, jak jsme předpokládali. Domníváme se však, že se nejedná o konec poklesu eura, protože vyšší časové rámce dál naznačují dlouhodobý klesající trend. Ačkoli tyto trendy jednou skončí, aktuálně nenasvědčuje obratu nic.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD tento týden: Libra se přibližuje k 1,1800
13.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů. Zatímco páteční pokles lze přičíst silným údajům z amerického trhu práce a nezaměstnanosti, dřívější poklesy byly přičítány "dluhopisové krizi" ve Velké Británii. Libra však klesá již tři měsíce v řadě, což je trend, který jsme předpovídali již v roce 2024. Tyto faktory – ať už jde o silné údaje z USA, nebo o problémy specifické pro Spojené království – přispívají k poklesu pouze lokálně. Globálně se situace nemění: libra je stále přeprodaná a její cena zatím neodráží očekávané uvolnění měnové politiky Bank of England, na rozdíl od dolaru, který již zahrnuje uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému.
Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD tento týden: pro euro neexistují žádná pozitiva
13.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek zaznamenal výrazný pokles. Obchodníci ve čtvrtek do značné míry pozastavili svou aktivitu v očekávání rušnějšího pátku, který nakonec přinesl předvídatelný pohyb. Začátkem týdne byly zveřejněny důležité údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) v eurozóně, které daly euru mírnou příležitost k růstu. Údaje o vývoji inflace za prosinec však na trh nezapůsobily a nepřinesly žádné náznaky, že by Evropská centrální banka (ECB) uvažovala o zmírnění svého politického postoje nebo o zpomalení tempa snižování sazeb. V důsledku toho euro po krátkém nárůstu začalo klesat ještě dříve, než nastal pátek.
Zlato – technická analýza situace
13.01.2025 Loňský rok přinesl zlatu dobré výsledky – kov neustále zaznamenával nová historická maxima. Ke konci roku však medvědí hráči dokázali zlato dotlačit k dvouměsíčnímu korekčnímu poklesu. Během prvního lednového týdne se naplno projevil býčí trend. Zlato znovu získalo support na úrovni týdenního krátkodobého trendu 2 644,58 a vzrostlo do býčí zóny vzhledem k dennímu cloudu na úrovni 2 662,95, což je problém, pokud jde o potenciální odstranění denního mrtvého kříže Ichimoku na úrovni 2 671,05.
Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 13. ledna: Libra oslabuje bez možnosti volby
13.01.2025 V pátek pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím trendu. V podstatě vše, co bylo uvedeno v analýze EUR/USD, platí i pro GBP/USD. Zásadní rozdíl však spočívá v tom, že libra zakončila obchodní týden jen několik pipsů nad svým týdenním minimem, zatímco euru se podařilo mírně odrazit směrem vzhůru. Proto bychom se nedivili, kdyby došlo k dalšímu poklesu libry už v pondělí. Na rozdíl od eura, které může vstoupit do flat fáze, aby se vyhnulo dalším ztrátám, libra tuto možnost zřejmě nemá. Ačkoli jsme už dříve zaznamenali mimořádnou odolnost libry vůči dolaru, i ta má své hranice. Nyní se zdá, že libra padá volným pádem.
Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 13. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
13.01.2025 V pátek pár GBP/USD pokračoval v klesajícím trendu, což není překvapivé vzhledem k tomu, že libra klesala v průběhu celého týdne, a to i ve dnech bez výrazných lokálních katalyzátorů. Zveřejnění velmi pozitivních zpráv o vývoji na trhu práce a nezaměstnanosti v USA v pátek dále posílilo dolar.
Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 13. ledna: Nonfarm payrolls tvrdě dolehly na euro
13.01.2025 Pár EUR/USD v pátek zaznamenal prudký pokles, přičemž celý propad proběhl během pouhých pěti minut. Euro se po zveřejnění nonfarm payrolls a údajů o nezaměstnanosti propadlo o téměř 100 pipů. Přesnější je ale říct, že dolar v té době získal 100 pipů. Existuje jeden důležitý detail, který euru dává jakousi naději: euro se patrně nemůže spoléhat na fundamentální, ani makroekonomickou podporu. Případný růst proto musí pramenit z technických faktorů. Cena v pátek nedokázala prorazit pod předchozí lokální minimum, což naznačuje, že trh zatím není připraven prodávat pár pod úrovní 1,0230. To sice může být náhoda, ale také to může být náznak potenciální konsolidace. Graf 4H ukazuje na pravděpodobnost bočního trhu s předběžnou spodní hranicí na úrovni 1,0230 a horní hranicí na úrovni 1,0430.
Čemu věnovat pozornost 13. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
13.01.2025 Na pondělí nejsou naplánovány žádné makroekonomické události, což znamená, že obchodníci nebudou mít žádné konkrétní impulzy, na které by mohli reagovat. Pokles obou měnových párů však může pokračovat pod vlivem pátečních dat z USA. Stojí za zmínku, že prosincový report nonfarm payrolls výrazně překonal očekávání, stejně jako report o míře nezaměstnanosti. Další dva reporty – růst mezd a index spotřebitelské důvěry – byly méně významné.
Jak 13. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
13.01.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v downtrendu, ale euru stále svítá alespoň malá naděje. Klíčovým poznatkem z pátečního pohybu je, že pár nepřekonal předchozí lokální minimum. Kotacím se navzdory neuspokojivým makroekonomickým údajům z eurozóny a silným zprávám ze Spojených států nepodařilo klesnout pod předchozí minimum, takže euro má malou šanci oživit.
Čemu věnovat pozornost dne 10. ledna? Shrnutí nejdůležitějších událostí pro začátečníky
10.01.2025 Na pátek je naplánováno hned několik makroekonomických událostí a téměř všechny mají velký význam. Naopak ekonomický kalendář Velké Británie, Německa a eurozóny je dnes zcela prázdný. Zprávy ze Spojených států však poskytnou trhu dostatek údajů.
Související klíčová slova:
Klíčové makroekonomické ukazatele | Dobré načasování trhu | Zakreslení supportů a rezistencí | Býčí pohyb | Výrobní inflace | Fibo | Retracement | Celkový zisk | Vstupy a výstupy | Vysoká volatilita na trzích | Shrnutí všech ziskových obchodů | Pokračování klesajícího trendu | Holubičí tón | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Co jsou to vlastně komodity? | Americká obchodní seance | Cenový pohyb | Jackson Hole | Sell Limit příkaz | Hlavní události | Strategie pro komoditní trading | Nastavení SL | Obrácená Hlava a ramena | Vývoj inflace v Eurozóně | Dolar dnes | Výkon | Hlavní ekonom | Trojúhelníkové formace | Vliv politiky | Silný support | Šterlink | Zajišťování | Doba obchodování | Daytrading | Zkušenosti | Volatilní cenové pohyby | Zasedání britské centrální banky | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Nárůst objemů | Zápis obchodů do obchodního deníku | Zpravodajské události | Stříbro (XAG/USD) | Formace dvojitý vrchol | Vstupy | Ark | Zpracovatelský sektor | Metody Price Action | Inflace v září | Soustředění | Inaugurace Donalda Trumpa | Čas strávený tradingem | Opětovný pokles | Ztráty peněz | Důsledná analýza | Víkendové analýzy | Budoucí směr | Impulzivní vstupy | Údaje z USA | Obchodník | Včerejší zpráva | Nastavení stop lossů | EUR | Možný zisk | Vliv na trh | Mince | Trend | Kolaps | Údaje o ekonomice | Kroky Fedu | Opačný trend | Cenové výkyvy | Dávky v nezaměstnanosti | Cenové trendy | Bank of Japan | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Oznámení výsledků | Institucionální hráči | Otevřené pozice | Geopolitické konflikty | Klíčový level | Úrovně pro vstupy | BTC | Libra vůči dolaru | Volatility | Dow Jones Industrial | Take Profit | Pokles indexu | Rozhodování Fedu | Očekávané výsledky | Pád dolaru | Alligator | Politické rozhodnutí o produkci | Statistiky | Hospodářský růst USA | Chování ceny | Index výdajů na osobní spotřebu | Tempo růstu | Pip | Strategie pro bezpečný trading | Korelace | Retailoví obchodníci | Dovednosti | Makroekonomika | Jak identifikovat supporty a rezistence? | Otevřít obchod | Makroekonomické zprávy | Prodej zboží | Předpověď ceny | InstaForex Kurz | Nákupní pozice | Pokles měny | Long pozice | Výkyvy | Dlouhodobé pozice | Makroekonomické statistiky | Zvládat riziko | Britská libra | Aktiva | Dlouhodobý úspěch | Odpočinek | Line | Zdraví globálního průmyslu | Americká zpráva | Růst dogecoinu | Trendová struktura | Spojení | Býčí vyhlídky | Nálady na trhu | Japonský akciový trh | Pravděpodobnost | Inflační cíle | Index aktivity | Přesnost | Konec dolaru | Nejvyšší volatilita | Dosahovat zisku | Růst měnového páru EUR/USD | Admirals MetaTrader 5 | Úrovně pro vstupy a výstupy | Dobré časy | Komoditní obchodníci | Měnová politika Evropské centrální banky | ISM ve službách | Příležitost k prodeji | Nečekané pohyby | Cenové stability | Labouristé | Další snižování sazeb | Obchodní systém | Zasedání ECB | Současný stav | Medvědí postoj | Price Action a indikátory | Diverzifikace | Indikátor volatility | Trumpův projev | Obchodní přístupy | Zveřejnění výsledků | Efektivní správa | Pozitivní komentář | Těžký začátek | Moment obratu trendu | Nové obchody | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Fibonacci retracement | Nepřesnost | Současný propad | Indexy S&P | Technické signály | Reality | Pochopení ekonomických principů | Short obchody | Chování trhu | Inflace v Německu v prosinci | Medvědí výhled | Aktivita velryb | Geopolitické napětí | Analýza USD/JPY | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Lagardeová | Zpráva z Německa | Zavírací cena | Poplatky | Ethereum | DeFi | Zprávy z USA | Prezident Spojených států | Potravinový řetězec | Trendový kanál | Obchodování v trendu | Dovoz z USA | Medvědí Pin Bar | Fibonacci | Údaje o maloobchodních tržbách | Purple Trading Club | Support úrovně | Pokračování poklesu | Analýza COT | Výsledek zasedání Fedu | Financial Times | Snížení produkce | Exchange | Příkaz | Americký akciový index | Break-Even | Support a rezistence | Proti trendu | Ceny uvnitř kanálu | Posilování dolaru | Rostoucí inflace | Analyzování | Nezaměstnanost | Reakce trhu na zprávu | Dopad na ekonomiku | Znehodnocení | Pandemie | Růst cen | Klouzavé průměry | Deflace | Změny HDP | Pandemie COVID-19 | Volatilita je nízká | Zakreslení patternu | Výprodeje | Velké problémy | Zpráva | SL a TP | Potvrzení signálu | Přehled měnového páru | Snížení úrokových sazeb | Nová historická maxima | Praktický příklad | Jednoduché tipy | Důležité zprávy | Poslední vývoj ceny | Dolarový index | Letadla | Strach | Inflace v prosinci | Výzvy v obchodování s komoditami | Analýza USD | Příležitosti k nákupu | Analýzy | Zahraniční politika | Čekající příkazy | Průvodce krok za krokem | Stop příkazy | Menší pohyby | Aktuální tržní sentiment | Úspěšní tradeři | Cenové svíčky | Index spotřebitelské nálady | HAS | Data PMI | Analýza trhu | Představitelé ECB | COT (Commitments of Traders) | Support a rezistence zóny | Prohlášení politiků | Ranní zpráva pro tradery | Bearish Engulfing | Vysoké riziko | Nejlepší čas | Trendová čára | Technická vs. fundamentální analýza | Potenciální pokles | Dolary | Situace v Británii | Malé zisky | Americká inflace | Obchodování podle Price Action | Změny trendu | Sympozium | S/R zóny (support a rezistence zóny) | Uklidnění situace | Aktuální ceny | NZD/USD | Thomas Barkin | Aktuální prognózy | Profesionální obchodníci | Základní úrokové sazby | Vývoj situace | Pohyb ceny | Flat pattern | Jak hledat patterny | Jitan Solanki | Celkový směr trhu | Gap | Zakreslení trendového kanálu | Analýza komoditních trhů | Ceny měnového páru | Šance na úspěch | Konflikty | Používání technických indikátorů | Cenové rozpětí | Trendová linie | Indikátory volatility | Graf páru GBP/USD | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Růst zaměstnanosti | Rozhodnutí ECB o sazbách | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Míra inflace v EU | Maloobchodní prodejce | Evropská měna | Tempo hospodářského růstu | Žádné časové omezení | Kombinace Price Action | Pohyby trhu | Britové | Pokles dolaru | Pákové produkty | Ekvidistantní čára | Trojúhelník | WSJ | Výrazný pohyb | Zveřejněná data | Prudký pokles | Více obchodů | Knihy o tradingu | Order Block | Index ISM ve službách | Uvolnění měnové politiky | Zakreslení S/R zón | Proražení | Riziko výkyvu cen | CZK | Principy řízení rizik | Implikace | Technická analýza EUR/USD | Indexy aktivity | Golden Cross | Vysvětlení základních principů | Události v eurozóně | Stochastic oscilátor | Výhled | Tržní Struktura | Odreagování | Oznámení | Rostoucí obavy | Černé pondělí | Trpělivost | Politická situace | Důkladná analýza | Třetí vlna | Supervelmoci | Efektivní správa kapitálu | Výše mezd | Globální supervelmoci | Vzdělávání a analýza | Americký prezident | Trumpová | Inside Bary | Covid | Breakout | Obavy investorů | Projev šéfa Fedu | Vstoupit do obchodu | Wall Street Journal | Panika na trzích | Směnné kurzy | Korekční pohyb | Klíčová průmyslová komodita | Cit pro dobré načasování trhu | Kryptoanalytik | DOGE/USD | Formace hlava a ramena | Pozitivní sentiment | Výzkumy | Prudké cenové výkyvy | Sledování grafu | Trendové čáry | Kontext trhu | Hlubší trend | Contract | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | Nejdůležitější události | Záporná cena | Akcie fondů | Zvýšit zisky | DeFi a NFT | Centrální banky | Směr trhu | Harris | Tržní reakce | Disciplína | Christine Lagarde | Přijetí | Scalping | Geopolitická situace | Obchodování podle svíčkových formací | Předchozí růst | Výrazný růst | Silné S/R úrovně | Fundamentální analýza pro začátečníky | PMI pro sektor | Zasedání Evropské centrální banky | Dobré výsledky | Kurz pro začátečníky | Oživení britské ekonomiky | Úspěch na forexu | Pohyby cen | Nepřipravenost | Obchodní plán | Buy Stop příkaz | Přijetí ETF | Timeframe | Plán obchodování pro EUR/USD | Nové signály | Ztrátové obchody | Názory na měnovou politiku | Pokles bitcoinu | Vzestupný trojúhelník | Léto | Reakce trhu | Pravidla obchodování | Technická analýza BTC/USD | Technická recese | Hedgeové fondy | John Williams | DNB Markets | Žádný trend | Suroviny | Dobré zprávy z USA | Možnost krátkého prodeje | Coinglass | Vstup do obchodu | Medvědí gap | Investiční záměry | Události tohoto týdne | Smíšená ekonomická data | Bezpečného útočiště | Nákup libry | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Výsledky firem | Potvrzení obchodů | Válka | Předvídat budoucí pohyby | Snižování sazeb | Euro včera | Jak hledat patterny v grafu | Významné cenové výkyvy | Stanovení cílů | Zasedání FOMC | Obchodní účet | Hodinový graf | Stříbrná horečka | Vice | Zajistit si riziko | AUD/JPY | Zpráva o inflaci | Rovnováha | Futures | Zápis obchodů | Prolomení rezistence | Výrazný pokles libry | Velké cenové pohyby | Prezident Trump | Růst nezaměstnanosti | Snižování inflace | Dobré obchodní signály | Akciové trhy | Významné politické události | Sell | Celkové riziko | Žádná centrální banka | Kroky s trhem | Dogecoin (DOGE) | Trading Hours | Zajištění zisků | Dynamický trh s kryptoměnami | Instrukce | Donald Trump | Chránit svůj obchodní kapitál | Obchodní týden | Druhy inflace | Výsledky průzkumu | Obchodní seance | Proražení linie neckline | Pohyby na trzích | Zrušení sankcí | Využití času | Zpráva pro dolar | První support | Ukázka Downtrendového trhu | Důležité zprávy z USA | Obchodovat intradenně | Možné scénáře | Taneční kroky s trhem | Stanovení Stop Lossu | ADR (average daily range) | Overtrading | Horší výsledky | Specifika obchodování | Aktivní obchodování | Směnný kurz | Engulfing (pohlcení) | MIFID | Zachycení ziskových příležitostí | Terminál | Indikátor RSI | Vysoce riziková strategie | Domácnosti | Akcie firmy Nvidia | Odraz od hranice trendového kanálu | Akcie fondů obchodovaných na burze | Futures trhy | Intraday | Situace na forexovém trhu | Price Action s dalšími faktory | Dlouhodobá rezistence | Uzavření trhů | Obchodní aktivita | Obchodní příležitosti | Slabý americký dolar | Výbor FOMC | Důležité makroekonomické zprávy | Samou | CL | Oslabování libry | Ekonomické ukazatele | Platformy DeFi | Stoupající kanál (uptrend) | Potvrzení pro vstup | Regrese | RRR | Inflace zpomaluje | Plavba na otevřeném moři | Analytici | Identifikujte trend | Průraz supportu | Návrat Donalda Trumpa | Předstihové indikátory | Strategie na obchodování | Změny ve strategii | Marine Le Pen | Slabé výsledky | Nepředvídatelnost | Zprávy a události | Obchodní transakce | Měnové intervence | Jak funguje Price Action | Komplexní strategie | Přístup k pákovému efektu | Realistické cíle | Isabel Schnabelová | Strategie pro úspěšný trading | Prolomení oblasti | Tržní optimismus | Období vysoké volatility | Marketingová komunikace | Evropská obchodní seance | Rozhodnutí o produkci | Prognóza ceny | Patterny v grafu | Budoucnost eura | CME FedWatch | Obchodování na světových finančních trzích | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Období konsolidace | Obchodní války | Impulzivní pohyb | Úvod do světa komodit | Země EU | Výrazný růst inflace | Úrovně rezistence | Trendový pohyb | Úroveň rezistence | Nákup dolaru | Washington | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Michael Barr | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Powell a Fed | Sledování odrazu ceny | Globální výhled | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Tradingová rutina | Fénicie | Čtení knih | Pokles ceny | Data z USA | Býčí gap | Pokles inflace v USA | Identifikace formací | Index podnikatelské aktivity | Základy obchodování | Graf | Signál obratu trendu | Negativní hodnoty | Obchodní strategie pro komodity | Úsilí | Očekávání trhu | Fair Value | Nerovnováha | Býčí signál | Dnešní volatilita | ECB dnes | Medvědí signál | Flexibilita | Směr trendů | Hladina rezistence | Překoupenost dolaru | Nástroje technické analýzy | Snižování úrokových sazeb | Důvody pro posílení | Signál short | Odhodlání | Ukázka Uptrendového trhu | Širší spready | ECB sazby | Potenciální obraty v trendu | Řízení rizika | Overlap | Údaje o inflaci | Dluhopisy | Kandidáti | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Rabobank | Investovat do kryptoměn | Zveřejnění ekonomických zpráv | Zakreslení S/R | Překoupené úrovně | Trumpovy vlády | Příležitosti na trzích | Devalvace | Obchodní úspěchy | Úspěšné obchodování | Zaměstnanost | Zavírací ceny | Rychlý růst mezd | Ekonomiky | Druhá rezistence | HDP ve Spojených státech | GPS | Volatilní výkyvy | Zprávy o inflaci | Krátkodobý rostoucí trend | Krize v Německu | Webináře | Omezit potenciální ztráty | Nový trend | Rollback | Nákupní tlak | Úrovně Fibonacciho | SNY | Klíčové oblasti | Budoucí růst úrokových sazeb | Jednání ECB | Poptávka | Carry trades | Tržní sentiment | Levels | Čas růstu | Foreign Exchange | Grafické karty | Santiment | Průmyslová produkce | Americké prezidentské volby | Platný signál | Pozitivní zpráva | Dobré obchodní příležitosti | Kanadský dolar | Časové omezení | Zvolení Donalda Trumpa | Obchodování signálů | Inside | Pepa Zeman | Poslední obchod | Zápis z posledního zasedání Fedu | Long obchody | Cenové hladiny | Vstoupit do trhu | Státní dluh | Validní kanál | Potvrzení patternu | Obchodování v trendovém kanálu | Vítězství Kamaly Harrisové | Významné riziko | Bydlení | Stabilní růstový trend | Konzistentní obchodování | Potvrzení trendu | Fundamentální události | Spolehlivost obchodů | Zveřejněné údaje | Peníze | První úroveň rezistence | Narušení dodávek ropy | Jednání bank | Výkyvy cen | Vzdělávat se | Výrobní index | Price Action pro začátečníky | Prvky technické analýzy | CySEC | Plánování obchodů | Skladovací kapacity | Postavení USA | Cenové akce | Komoditní burzy | Maloobchodní tržby | Výsledky testování | Lineární regrese | Politika | Možný průraz | Kathy Lien | Dlouhodobý obchodní úspěch | xStation | Intradenní trading | Průměrné denní volatility | Očekávání | Jak nakreslit trendový kanál | Obchodní pásmo | Ekonomika EU | Překoupené zóny | Rezistence (úrovně odporu) | Měď | Uzavírání pozic | Odhady PMI | Jestřábí rétorika | Test rezistence | Vybírání zisků | Flat | Příležitost k nákupu | Nejnovější údaje | Investiční centrum | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Admirals | Tradingová portfolia | Detailní analýza | Makroekonomické indikátory | Realita | Míra nezaměstnanosti v EU | Výnosy | Rozhodování o obchodování | Konflikt na Blízkém východě | Guvernér BoE | Rychlé zisky | Svíčky na grafu | Základní sazby | Energetický sektor | Co jsou supporty a rezistence? | Evropské měny | Co jsou to supporty a rezistence | Stanovení stop lossů | Commodity | Negativní dopad | Slušný zisk | Obchodní příležitost | Makroekonomické prostředí | Hlavní úrokové sazby | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Americké volby | Hlavní měnové páry | Hlavní události tohoto týdne | Další růst | Situace na trzích | Prohlášení | Načasování trhu | Úrovně Fibonacciho retracementu | Technický výhled trhu | Obchodní signály | Carry trade pozice | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Zboží dlouhodobé spotřeby | Analytika | Nabídka | Falešný průraz | Americký index | Americké HDP | Makroekonomické reporty | Příležitosti | Tvůrce trhu | Euro roste | Hlubší pokles | Snížit úrokové sazby | První obchodní den | Neckline | Klíčový ukazatel | Obchodní pokyny | Nepříznivé období | MiFID II | Akcie firmy | MetaTrader | Hlavní akciové indexy | Ochrana zisků | Postavení na trhu | Co je to Price Action | Fundamentální analýza | BreakEven | Národní měny | Jednání FOMC | Tipy pro obchodování s komoditami | Sentiment na trhu | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Pantheon Macroeconomics | Prognóza | Intradenní obchodování | L.F. Investment | Prognózovaní | Obchodování pomocí Price Action | Medvědí potenciál | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Ichimoku Kinko Hyo | Nálada investorů | Výborné vyhlídky | Ziskové obchody | Vyšší minima | Roční míra inflace | Trh práce | Výzva | Technický pullback | Prezident Fedu | Bariéra | Řešení inflace | Změny cen | Crypto | Britská centrální banka | Praktické tipy pro obchodování | Obchodování s volatilními trhy | Uzavírání obchodů | Čas pro rozvahu | Použití Stop-Loss příkazů | Trend following | Tempo poklesu | Vysoká inflace | Hrozba | XAG/USD | Aktuální tržní podmínky | Základní pravidla obchodování | Růst amerického dolaru | Zápis ze zasedání Fedu | Pochybnosti | Zakreslení cenové formace | Moment obratu | Kolísání ceny | Býčí výhled | Rizika a výzvy v obchodování | Republikáni | Indikátor ATR (average true range) | Zprávy z finančních trhů | Postranní pohyb | Američtí voliči | Krátkodobé trendy | Objem obchodů | Časování obchodů | Obchodování v pátek | Dobrý výsledek | Náhoda | Kurzy eura | Velká Británie | Pohyb kurzu | Příležitosti na trhu | Evropské ekonomiky | Člen FOMC | Obrat trendu | Drahokamové vlastnosti | Poptávka po dolaru | Americká centrální banka | Indikátor | Kritický týden | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Klíčové události | FiveThirtyEight | Jednoduché tipy pro začátečníky | Dobrý nápad | Psychologický faktor | Oživení podnikatelské aktivity | Období poklesu | Mít trpělivost | Současný klesající trend | Vliv na obchodování | Ceny výrobců | Pojištění proti nepřízni | Long | Obraty v trendu | Náklady na obchodování | Chování | Bullish | Zakreslování trendových čar | Kontrakty | Hospodářské krize | Strategie na obchodování ropy | Inflace v eurozóně | Zpomalení ekonomiky | Nejnovější zprávy | Historie komoditního obchodování | Makroekonomická data | Evropská inflace | ISM ve službách v USA | Umělá inteligence | Co je volatilita | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Koruna | Hlouběji porozumět trhu | Geopolitická rizika | Technical analysis | Odvětví | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | On Balance Volume | Fed dnes | Zasedání centrálních bank | AUD | Technické korekce | Důkladná příprava | Základy Price Action | Výnosové křivky | Huw Pill | JOLTS | JPG | Týdenní výhled | Breakout strategie | Otevřené obchody | Strategie sledování trendů | Vývoj měnového páru GBP/USD | Pohled na euro | Snižování úrokových sazeb v USA | Historie obchodování | Contract for Difference | Pracovní den | Fyzická výměna surovin | Úrokové sazby | Meziroční růst | Obavy z ekonomického dopadu | Chamtivost | Oslabení eura | Fyzická výměna | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Chápání tržní struktury | Sledování globálních ekonomických trendů | Admirals MetaTrader | Boční kanál (sideways) | Trh | Listopadová inflace | Index výrobní aktivity | Kolaps dolaru | Formace v grafu | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Makroekonomické události | Problémy | Support nebo rezistence | Jak se připravit na obchodování | Zisk z obchodu | Reserve Bank of Australia | Nižší ceny | ATR (average true range) | Průměrné mzdy | Halving | Falešné signály | Sentiment na trzích | Počet nezaměstnaných | Čekající pokyny | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Analýza trhů | Open | Počasí | Oslabování eura | Sell pozice | Nastavení SL a TP | Trading během vysoké volatility | Potvrzení průrazu | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Volatilnější pohyby | Dot plot | Index | Klíčové S/R zóny v grafu | Ethereum ETF | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Exotické měnové páry | Studie | Bollingerova pásma | Průzkum společnosti | Budoucí cenové pohyby | Prolomení pod support | Výhoda intradenního obchodování | Politické a ekonomické faktory | FedWatch společnosti CME | Parlamentní volby | ECB Christine Lagardeová | Historie | Dolar roste | Aktivita trhu | Základní principy technické analýzy | Specifické výzvy | Vývoj kurzu eura | Medvědí tlak | Konsolidace | Rezervní měny | Prezident USA | Pokračující medvědí trend | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Zpřísnění měnové politiky | Obchodování na trhu | Eura | Ekonomické kalendáře | Viceprezident | Komise | Společná měna | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Pipy | Důležité signály | Rovnováhy | Historické maximum | Analýza Bitcoin | Naplnění prognózy | Plán obchodování EUR/USD | Vyšší maxima | Kapitál | Tržby v eurozóně | Vývoj eura | Obraty trhu | Výměna surovin | Krátkodobé klouzavé průměry | Posílení | Kurz libry | Představitelé Fedu | Agentura Reuters | GBP/JPY | Platební neschopnost | Podmínky na trhu | BoE Andrew Bailey | Evropské HDP | Rychlé uvolnění měnové politiky | Spekulativní obchody | HDP ve Spojeném království | Klimatické změny | Svíčkové patterny | Projev Jeroma Powella | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Euro dolů | Výjimečný stav | Použití více časových rámců | Kov | S&P | Pomodoro technika | Obchodní signál | Intradenní pokles | Tržní podmínky | Intraday přístup | Americké měny | Specifika obchodování s komoditami | Obrovský potenciál | Unie | Klidné období | Členové Purple Trading Clubu | Prodejní příležitost | Velké zisky | Overlap rezistence | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Inflace ve Spojených státech | Graf ceny akcií | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Úzké Stop-Lossy | Průraz ceny | Vítězné tažení | Kurz dolaru | Váhání | Narušení dodávek | Akciové indexy | Leverage (páka) | Bezpečný trading | Cíl generovat zisk | Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Průmyslová výroba v září | Polský zlotý | Fundamentální zprávy | Ideální čas | Sledování základních ukazatelů | Šéf řecké centrální banky | Technické analýzy | Čistý graf | Libra ztrácí | Mary Dalyová | Zprávy euro | Swing | Krátkodobé zisky | Snížení úrokové sazby | Použití indikátoru Stochastic | Klesající trend | Rozhodnutí britské centrální banky | Dlouhodobé trendy na trhu | Pozornost trhu | Potenciální obrat | Trendový kanál v technické analýze | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Trendy na trhu s komoditami | EUR/GBP | Vývoj inflace | Klaas Knot | Pandemie COVID | Intradenní volatilita | Nezaměstnanost v USA | Analýza zlato | Short pozice | Poměr rizika a zisku | Obchodování během volatility | Trendlines | Statistický úřad | Ceny Bitcoinu | Úrokové sazby v Japonsku | Volatilita a nejistota | Fyzické produkty | Patterny | Hospodářský růst v EU | Joachim Nagel | Vítězství Donalda Trumpa | Trpělivost a disciplína | Podnikání | Klidné obchodování | Budoucnost | Klesající trendová linie | Průraz trendové linie | Prodej dolaru | Dnešní kurz dolaru | Stop-loss pasti | Obchodní terminál | Solidní zisk | S/R zóny v grafu | Nečekaná zpráva | Makroekonomická zpráva | Pokračující pokles | Supporty (úrovně podpory) | Velmi nízká volatilita | Mírný růst | Aligator | Zajištění proti riziku | Sektor služeb | Odpor | Hmatatelné produkty | Výhody swingového obchodování | Poučení z minulosti | Dow Jones Industrial Average | Rostoucí trendová linie | Average daily range | Týden na trhu | Výroba v Německu | Hladiny rezistence | Medvědí fáze | Pohyb měnových párů | Zaměstnání na plný úvazek | Neutrální výhled | Eskalace | Použití Stop-Loss | Řízení pozic | Rozpětí trhu | Obchodní dovednosti | Altcoiny | Bitcoinové ETF | Česká koruna | Denní volatility | G10 | Inflace v Evropské unii | Záporná cena WTI | Klín | Opatření | Obchodní výsledky | Průmyslové využití | Setkání Purple Trading | Boční kanál | Setkání Purple Trading Clubu | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Akciový index | Pozornost | Kdy trend začíná | Prudký propad | 3М | Bankéři | Tržní šum | Obchodní chování | Tržní struktury | Obchodování na měnových trzích | Volatilita (ATR) | Začít obchodovat | Insider informace | Američtí investoři | Ekonom ECB | Prostor pro pokles | Throwback | Členské státy | Range | Býčí nebo medvědí | Podnikání na kapitálovém trhu | Oblast rezistence | Ifo | Výhled pro GBP/USD | Dynamika trhu | Trumpovo vítězství | Momentum | Obchodování komodit | ATR | Futures kontrakty | Komoditní trading | Příležitost ke vstupu | Starověké civilizace | Zájem kupců | Politické rozhodnutí | Náklady | Oblasti rezistence | Plánování vstupů a výstupů | Index nákupních manažerů | Velikosti pozice | Martin Zikmund | Index spotřebitelské důvěry GfK | Jak zakreslit supporty a rezistence | Americká měna | Vysoká volatilita | Celková míra inflace | Počet žádostí o podporu | Nejdůležitější den | Engulfing pattern | Obchodní aktivity v USA | Důsledná analýza trhů | Plánování vstupů | Bitcoin | Člen bankovní rady | Odliv vkladů | Zásady money managementu | Zveřejnění důležitých zpráv | Pohyb trhu | Primární trend | Rušivé indikátory | Austan Goolsbee | Balance | Řetězec | InstaForex Kurz pro začátečníky | Silný býčí signál | Výkyvy volatility | ISM index | Plánování | Nižší minima | Druhý support | Kalendář událostí | Vysoké inflace | Příležitost pro odraz | Pozornost obchodníků | Sledovat vývoj volatility | Obchodovat na základě technické analýzy | Pohyby eura | Pravidla obchodního systému | Obchodníci | 1W | Cenový graf | Data o inflaci | Obchodovat | Vítězství Trumpa | Medvědí pohled | Platforma | Linie neckline | Směnný kurz dolaru | Snížení základní úrokové sazby | PTC | Členské státy EU | Nabídka a poptávka | UTC | Burze | Technická analýza USD | Velikost pohybů | Trading Central Technical Ideas Lookup | Celková inflace | Tlak na USD | Americké indexy | Objednávky | Finance | Grónsko | Dynamický trh | Trh práce v USA | Zpráva Commitment of Traders | Obchodování za pomoci gapů | Výrazné pohyby | Buy Stop | USA | Růst úrokových sazeb | 200 SMA | Zlatý kříž | Platformy | Dnešní údaje | Index DXY | Příklady obchodů kombinujících Price Action | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | Spotřebitelské inflace | Nový týden | Úspěšné obchodní strategie | Zajistit si riziko výkyvu cen | Index PMI | Dnešní zprávy | Překážky | Dny v týdnu | Podmínky pro euro | Ekonomické aktivity | Růst měnového páru | Worldcoin | Cenový index | Klesající volatilita | Rozmanitost komodit | Jak obchodovat | Stres | Stříbro | Ceny benzínu | Rezistence zóny | Trader Jan | Výstupní strategie | Úspěch bitcoinu | Sankce | Silný nákupní tlak | Británie | Drobní obchodníci | Politická rozhodnutí | Faktor Trump | Uzavření obchodu | Velmi volatilní | Pokles cen | Volby | Ropa | Dynamické obchodování | Joe Biden | Osobní rozvoj | Indikátor CCI | Pozice bitcoinu | Výdaje | Michigan | Short squeeze | Cena amerického dolaru | ETF | Denní volatilita | Hledání kvalitních supportů a rezistencí | Graf EUR/USD | Základní pravidla systému obchodování | Jak obchodovat ropu | Klouzavý průměr | Druhý odhad amerického HDP | Významné tržní pohyby | Nálada na trhu | Nadměrné obchodování | Trend is your friend | Povaha obchodování | Ekvidistantní kanál | Nejlepší rozhodnutí | Rozbor obchodních příležitostí | Standardní odchylky | Obchodování během vysoké volatility | Zasedání Bank of England | Výrobní index ISM | Trading for a Living | Předvídat budoucí pohyby cen | Fundamentální analýzy | Podnikatelská aktivita v USA | Význam vzdělávání | Současné ceny | Intradenní strategie na obchodování | Evropský parlament | Pokračování trendu | Tržní dynamika | Rizika při obchodování | Signál k nákupu | Rostoucí potenciál | Indexy PMI | Ziskový obchod | Dow Jones | Průběžné výsledky | Zpomalení inflace | Ekonomové | Jak se obchoduje s komoditami? | Bitcoiny | Hranice kanálu | Hodnota eura | Obchodování odrazu | Globální inflace | Spojené státy | Identifikace formace | FOMO | Potenciál dalšího růstu | Technická korekce | Trading | Úspěch v obchodování s komoditami | Růst HDP | Investiční cíle | Obchodovat pro FTMO | Pokles trhů | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Emoce na trhu | Hledání patternů v grafu | Evropská unie dnes | Sázka | Průmysl v Německu | Signál long | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Signály přeprodanosti | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Plán obchodování | Cenová akce | Index volatility | Efektivní řízení | Riziko ztrát | Faktor Donalda Trumpa | Konec trendu | Tržní pohyb | Oslabení trhu | Vysoká cena | Euro vůči americkému dolaru | Americká data | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Vývoj | Výrobní aktivita | Výnosy amerických státních dluhopisů | Inside Bar | Komplexní analýzy | Silné hospodářské oživení | Ekonomické faktory | ATR (Average True Range) | Letní obchodování | Euro posiluje | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Pokles USD/JPY | Úroková sazba | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Obchodování odrazu ceny | Dnešní kurz | Cena SOLANY | Cílové ceny | Jak kombinovat Price Action | Změny klimatu | Investiční poradenství | Býčí divergence | Investiční doporučení | Nadhodnocení | Klesající kanál (downtrend) | Pokles USD/CAD | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Medvědí pokles | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Nový americký prezident | Obavy z americké recese | Potvrzení signálů | Otevírací cena | BRICS | Růst americké ekonomiky | Soustředěnost | Minimalizovat ztráty | Price Action a časování | Futures na americké indexy | Šéfka ECB | Ekonom Evropské centrální banky | Dukascopy Europe Team | Přístup k informacím | Volatilní | Riziko ztráty | Spolehlivost | EUR/USD | Nízké sazby | FAIR | Pin Bar | Zemědělství | Varování | Šum na trhu | Nová fáze | Intervence | Konflikt na Ukrajině | Trh s kryptoměnami | Prezidentství Donalda Trumpa | USD graf | Normalizace měnové politiky | Identifikace trendového kanálu | Analýza makroekonomických zpráv | Uptrend | Čtyřhodinový graf | Pullback strategie | Indikátor Stochastic | Další vývoj | První odhad | Slabý trh | Nejklíčovější strategie | Recese v USA | Měnové politiky | Příjmy společnosti NVIDIA | Linie kanálu | Rok 2025 | Vašek Husník | Výhoda intradenního obchodování ropy | Objem obchodování | Overlap support | Aktuální situace | Obraz trhu | Úspěšné obchodní rozhodnutí | Supporty | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální politika | Manufacturing | Obchodování trendového kanálu | Rozhodnutí o sazbách | Indikátor ADR | Historie obchodování komoditních trhů | Pin Bar formace | Měnový výbor | Prognóza ceny zlata | Ochránit stávající pozice | Prolomení supportu | Zlotý | Peněžní trhy | Sofistikovanější rozhodnutí | Uvolnit měnovou politiku | Principy technické analýzy | Využití trendových kanálů | Sympozium v Jackson Hole | Volatilní vývoj | Ekonomická situace | Adam Dulovec | Odhad HDP | Růstový potenciál | Dna | Impulzivní pohyby | Centrální bankéři | Pravidla systému obchodování | Značná rizika | Poptávky po dolaru | Analyzovat cenové pohyby | Dosáhnout zisku | Aktuální volatilita | Klíčový údaj | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Vítězství | Investiční strategie | Index výrobních cen (PPI) | Výhody obchodování podle Price Action | Americké statistiky | Rozhodnutí centrální banky | Pohyby měnových párů | Vývoj volatility | Špatná zpráva | Boční kanály | Styl obchodování | Klesající trendový kanál | Ropný šok | Christopher Waller | Analýza BTC | ADP | AI | Ceny dolaru | Býčí obrat | Krátkodobý výhled | Silný trend | Výzvy v obchodování | Intradenní strategie | Swingová maxima | Obchodování eura | Cena komodity | Přeprodané zóny | Strategie pro komodity | Obchodování formací | Zajištění rizika | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Cenové pohyby | Tisková konference | Swingoví tradeři | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Růst mezd | Směr cenového pohybu | Luis De Guindos | Snížení inflace | VIP zóna | Technické indikátory | Zprávy z Fedu | Růst cen nemovitostí | Sazby | Obchodní pozice | Základní koncepty | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Pozorování | Nejisté situace | Strategie řízení | Změny v ekonomice | Obchodní postřehy pro býky | Pohled na trh | Otevření obchodu | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšení produkce | Stochastic oscillator | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Zasedání v Jackson Hole | Vzdělávání a rozvoj | Investovat | Hlavní kryptoměny | Commodity Channel Index | Komoditní | Příklad vstupu do sell | Breakthrough | Odmítnutí ceny | Sell Limit | Zpráva amerického ministerstva práce | Evropská data | Nerozhodnost | Technická situace | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Ether | Regulátor | Signály z trhu | Milan Kleban | Průzkum | Globální akciové indexy | Firmy | Metoda obchodování | Jak rozpoznat klíčové S/R zóny | Páka | Medvědí divergence | Příklad vstupu do sell pozice | Nálady investorů | Celkový sentiment | Průměrování | HDP Německa | Index výrobních cen | Konec downtrendu | Panika | Úrokové sazby Bank of England | Pochopení základních principů | Murray | Pondělní obchodování | Zajištění | Averze k riziku | Trades | Price Action a fundamentální analýza | Fundamentální informace | Stoupající kanál | Zájem investorů | Životní náklady | Realistická očekávání | Dolar včera | Vyšší ceny | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Money management | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Kroky centrálních bank | Pomodoro | Základy trendových kanálů | Hypotéza | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Strategie obchodování trendového kanálu | Představitelé americké centrální banky | Zaznamenávání | Pin Bars | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Struktura trendového kanálu | Strategie ECB | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Indikátor ADR (average daily range) | Napětí v Perském zálivu | Ukázka Dvojitého vrcholu | Euro/Americký dolar | Maďarský forint | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | 123 Gap | Swing Trading | Rostoucí trendový kanál | Účastníci trhu | Prodejní signál | Negativní zpráva | Pokračující růst | Heiken Ashi | Pohyby směrem dolů | Vývoj událostí | Hry | Dílčí index | Pin Bary | Trading Central | Trhy | Trade | Nová britská vláda | Společnost BlackRock | Banky v eurozóně | Fluktuace | Dosáhnout úspěchu | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Walmart | Sideways | Překoupení | Načasování snížení úrokových sazeb | FTSE | Významné úrovně | Generovat zisk | Vyšší riziko | Cena dogecoinu | Oscilátor | Začátek nové fáze | Rizika | Rychlé rozhodování | Oživení ekonomické aktivity | Žlutý kov | Psychologická bariéra | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Rychle a zběsile | ISM | Čtení knih o tradingu | Žádné výrazné pohyby | Zvýšení volatility | Obchodujeme | Pšenice | Pivotní body | Rizika nadměrného obchodování | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Nákup eura | Období korekce | Finanční výkonnost | Hledání kvalitních supportů | Kalendář ekonomických událostí | Velcí hráči | Generativní AI | Vlastní kapitál | Přeprodanost trhu | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Konfluence | Rostoucí mzdy | xStation 5 | David Šimek | Nová makrodata | Představitelé centrální banky | Zasedání centrální banky | Ekonomiky EU | První obchod | Strategie obchodování s komoditami | Obnovení růstu | Zkušený trader | Cesta k mistrovství | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Sazby Bank of England | Růst ekonomiky | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Trend dolů | Růstové faktory | Cenový vývoj | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Horizontální linie | Odhady HDP | Žádosti o podporu | Přístup k obchodování | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Sledování objemu obchodů | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Obchodní postřehy | Snížení sazeb Fedu | ONE | Americký akciový index S&P 500 | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | XTB Research | Solidní růst | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Význam trendových kanálů | Otevření buy | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Přeprodané podmínky | CAD | Hospodářský kurz | Držet pozice po delší dobu | Sentiment trhu | Swingové obchodování | HDP EU | Viceprezident ECB | Včerejší seance | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Společnost | Krátkodobý odraz ceny | François Villeroy de Galhau | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Dodržovat pravidla | Alert | Evropské trhy | Praktický Přístup k Obchodování | Raphael Bostic | Stav ekonomiky EU | Sázet | Potenciální obraty | Obchodování pro EUR/USD | Květnová inflace | Svíčkové grafy | Hospodaření | Dnešní výsledky | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Wells Fargo | Pravidelná analýza | XRP | Nákupy dolaru | Institucionální investoři | FXstreet | Aktuální technická situace | Reporty | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Hlavní trend | Výrobní náklady | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | CAD/CHF | Čas na nákup | AUD/USD | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Pracovní trh | Moving Average | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Riziko | Míra inflace v Německu | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | MAST | Spotové ceny | Intradenní obchody | ATH | Právo | Benchmarky | Adaptace | FIAT | JPY | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Binance | RSI | Bank of America | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Carry trading | Pesimismus | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | Ostatní kryptoměny | Nadšení | NATO | Plyn | Pokles cen ropy | Země BRICS | Německá ekonomika | Čína | Americký regulátor | Know-how | Risk | Ceny | Prognóza vývoje | Tržní pohyby | Hrozba recese | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Short obchod | FTSE 100 | Meziměsíční inflace | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Pivot Pointy | Války | Impuls | Analýza a prognóza | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Předstihové ukazatele | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Nákupní obchod | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | WTI | Obchodní kapitál | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Hurikány | Státy EU | SMA | Blízký východ | Praxe | Cena DOGECOINu | Divergence | Příklady z historie | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Zlato a bitcoin | Ekonomické nestability | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Dopad na trhy | Zóny supportu | Aussie | Výsledek voleb | Současná cena | Instituce | Finanční páka | Forint | Vstup do trhu | RTX | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | Dopad na sentiment | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Obchodování GBP/USD | Výsledky amerických voleb | eBook | Insider | Technické rezistence | IHNED | Frank | CFD | Důležité ekonomické události | Poplatky a provize | Algoritmy | Pár USD/CAD | Defi | 256/2004 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Rozhovor | Order block | Technická analýza BTC | Vhodné podmínky | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Půlení | Konkrétní cíle | Kroky Bank of England | Historická maxima | Miliardy USD | Průměrná volatilita | Obchodní den | Obchodní tipy | Ceny akcií | Reálné hodnoty | Disclaimer | S/R zóny | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Channel | Osobní konzultace | Obchodování EUR/USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Identifikace trendu | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Strach a chamtivost | Euforie | Jestřábí postoj | Sezónní změny | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Histogram | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Bez rizika | Německé HDP | Vlna poklesu | Tržní hodnota | Evropské PMI | Aktuální informace | Funkční období | Zisk | Obchodníci dnes | Bank of England | Ceny BTC | Pozitiva | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | Huawei | CFD kontrakty | Překoupené oblasti | Dovoz | Silná data | Nejbohatší | Jak obchodovat s komoditami | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Rizika a výzvy | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Falešné proražení | Posílení dolaru | Sell Stop | Monitorování | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Růst inflace | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Obavy trhu | Jednotné měny | Easing | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Reálný obchodní účet | Kansas | Prémie | Oslabování dolaru | Epidemie | Evropa | Cena eura | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Zprávy z trhů | Miliony dolarů | Úspěch v obchodování | Ekonomické cykly | Kupující | Předpověď | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Hospodářský růst v eurozóně | Michelle Bowmanová | Obchodovat s komoditami | Inflace v Evropě | Posílení libry | Ekonomické události | Kontext | Zájem o bitcoin | Biden | Rýže | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Růst amerického HDP | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | Klesající tendence | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Multitimeframe | Začátečník | Síla dolaru | Zpráva pro tradery | Roční maximum | Správné řízení rizik | Portfólia | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Marže | Růst měny | Jarda Tupý | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Aktuální předpověď | Značný zájem | Společnost XTB | CARA | GMT | Obchodní schopnosti | Začínající trader | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Finanční systém | FTMO Account | Reálné peníze | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Dluhy | Psychologický tlak | Vrcholy | Velký problém | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Dukascopy Europe | GfK | Resistance | Světové události | Výrobní aktivity | Sázka na pokles | Výkyvy v cenách | Index relativní síly (RSI) | Spready | Úspěch v tradingu | HDP | Hlava a ramena | Klesající trojúhelník | Načasování | Manufacturing PMI | Omyl | Fed funds | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Stabilní výnosy | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Tržní změny | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Hodnoty aktiv | Přírodní katastrofy | To nejdůležitější | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Akumulace | Provize | Obchodní systémy | Zdraví | Average True Range | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Katastrofy | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Pozitivní trendy | Americká seance | Americký ISM | Analýza indikátorů | Obchodní styl | 1D | Michele Bullock | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Currency | Fáze růstu | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | Trhy s komoditami | 5G | Rates | Velký zisk | Ukázka obchodování | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Týdenní pivot | Zrychlení růstu | Asijské seance | Vývoj ropy | SPOT | Motivace | DNB | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Dodavatelské řetězce | Index cen | Důležitý signál | Změny na trhu | Cenné lekce | Obavy z inflace | Reuters | OPEC+ | Hospodářská situace | Technické faktory | Libra šterlinků | Pokles cen komodit | USDJPY | Růst v eurozóně | Realizovat zisk | Price Action | Projekce Fedu | Rostoucí trendové čáry | Etheru | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Strategie pro obchodování | Britská ekonomika | Marlin | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Zvyšování cen | Kurz | Pokles pod paritu | DNO | Daně | SOK | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | DXY | Globální růst | Jádrová inflace | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Aktualizované údaje | Úspěchy | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Seance v USA | Uzavření gapu | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Silnější dolar | Rychlý růst | Napjatá situace | Swingy | Nejlepší strategie | Investice | Osobní příjmy | Pro investory | Fidelity | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Rally | Výsledek zasedání | Berenberg | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Zájmové skupiny | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Trhy s kryptoměnami | Tržní trendy | Pivoty | Americká politika | Bod | Vnímání | Indicators | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Makrodata | Zisky | Masivní nákupy | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Diverzifikovat | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | Kompletní průvodce | Kurz eura | Základní pravidla | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | Jak se obchoduje | Začínáme na burze | WHO | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Ukazatel | Dlouhá pozice | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Dollar | Silné měny | Inaugurace | Značný pokles | Předběžné výsledky | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Chaos | Spread | UST | Trh s ropou | YouGov | Obchodování s cizími měnami | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Signál | Číst grafy | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Geopolitická nejistota | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Leverage | Pro tradery | Výsledková zpráva | Federální rezervní systém (FED) | Britská vláda | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Liz Truss | FedWatch | Začněte obchodovat | Potenciální ztráty | Technická analýza | Limitní příkazy | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Důležitá data | Formace Pin Bar | Zájem institucí | DOGE | Krok za krokem | COVID-19 | Ranní zpráva | Béžová kniha | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Volatilita na forexu | Dolarový index (DXY) | NFP | Potenciální zisky | Obchodní dny | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Energie | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Omezený čas | EUR/AUD | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Guvernér centrální banky | ADR | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Evropská unie | Tokeny | NDX | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Rutina | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Míra | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | University of Michigan | Současný trend | Korekce | Odhady trhu | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Obchodní strategie | První rezistence | Střednědobý výhled | NZD/CAD | US dollar | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Carry trade | Downtrend | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Patrick Harker | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Rostoucí trend | High | TIPS | Míra zisku | Pivot Point | Rozbor | CHF | Odhadovaná cena | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Spot | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Analýzy více časových rámců | Otočení trendu | Trendline | Příliv kapitálu | Půlení bitcoinu | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Vzestup bitcoinu | Historická data | Obchodování s CFD | MT4 | Pohyby na finančních trzích | Amundi | Výstupní body | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | EU a USA | Vývoje ceny | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Příkaz Stop | Komodita | Pohyb cen | Dolarové páry | Evropské indexy | Americký trh | Konkrétní plán | Interpretace | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Close | BAT | Bullish Engulfing | Vstupní a výstupní body | Indikátor ATR | Kurzy | Ekonomické údaje | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Geopolitická nestabilita | Inflace v listopadu | Bankovní vklady | Solana | Výhledy | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Podhodnocený | Rizikový sentiment | Kypr | Obchodní válka | Tempo růstu HDP | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Zpětná vazba | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Desetileté dluhopisy | Denní graf | SEC | Impulzy | Komentáře Fedu | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Nižší hodnoty | Cena dnes | Vlády | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Zisk na akcii | Správa | Finanční odměny | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Úrovní podpory | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Budoucí pohyby cen | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | Správa kapitálu | XTB | Výsledek hlasování | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Výraznější pokles | Intervenovat | Solidní výsledky | Tržní signály | Snížení produkce ropy | Použití indikátoru | Jádrový CPI | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | OCI | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | Pullback | Neustálé vzdělávání | Příprava | Inflace v EU | Reálná hodnota | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Inflační report | Švýcarský frank | Výrobce čipů | Hedge | Hospodářské cykly | Market | Svíčkové formace | Demo obchodování | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Support | Průměrná mzda | Důležité informace | Náklady na úvěry | Posílení amerického dolaru | Dobré načasování | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Výroční zprávy | Vysoké výnosy | Finální odhad | Chuť riskovat | Služby | Velikosti pozic | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Algoritmus | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | Ruský výraz pro peníze | OPEC | Technologický pokrok | Jak číst grafy | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Investoři | Dění na trhu | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Průměrná hodnota | Obchodní bariéry | Americké objednávky | Politická krize | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Oblasti supportu | Výstupy | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Politika Fedu | Retracementy | Šéfové | Report ADP | NFT | Kansas City | Rezistence | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Akcie Nvidia | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Výrobní sektor | Pomalý růst | Nové obzory | Dnešní obchodování | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | USD | Kamala | Občané | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Americká média | Volatilita na trzích | Rozhodnutí americké centrální banky | Významné změny | Emoce | Jak trh reaguje | Nové příležitosti | Obchodní nástroje | Doji | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Výroční zpráva | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | Velryby | Ochota riskovat | Odhad inflace | Adrenalin | Zemědělské plodiny | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | CZ | Průraz | Australský dolar | Inflace ve službách | Rallye | Propad | Bankovnictví | Dezinflace | Období zvýšené volatility | Přeprodání | Trh s futures | Mistrovství | ANO | WMT | Britské libry | Vlnová struktura | Úrovně likvidity | Pokles eura | Významné zprávy | Časové období | Vlajka | Objemy obchodů | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Hospodářské oživení | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Evropský trh | Markets | USD/CHF | Dezinflační proces | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Úspěšný trading | Commodity Channel Index (CCI) | Rok 2024 | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | Výhody obchodování | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | Britský regulátor | Každý trader | Federal Reserve | Technické patterny | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | DIP | Break Even | Spotové bitcoinové ETF | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Vstup do LONG pozice | Klíčový faktor | Zamyšlení | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Průmyslová komodita | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Stop-Loss a Take-Profit | Obchodovat ropu | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Hospodářská krize | Růst ceny | Měnová politika | Doporučení | Analýza a strategie | Odraz ceny | Srovnávací základny | Body | Zvýšení inflace | Riziková strategie | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Profesionální tradeři | ABC | Vysoké zisky | Budoucí pohyby trhu | Navýšení | Týdenní pokles | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Konzervativci | OsMA | Hedging | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Miliardy | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Pravidelnost | Správce aktiv | Poptávky po ropě | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Trend klesající | Investovat peníze | Jestřábí politika | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Nové údaje | Strukturální změny | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Stoupající trend | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Markit | Hlavní ekonom ECB | Cenový index výdajů | Významné události | Úřady | Američané | Denní obchodníci | Graf dne | Zvýšený objem | Pohyb dolaru | Větší pozice | CNBC | Politické nepokoje | Sol | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Německá inflace | Lael Brainardová | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | Růst | ČTK | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot