Pátek 02. srpna 2024 12:45
reklama
Fintokei Payout
reklama
Fintokei Payout
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster

Zboží dlouhodobé spotřeby

img

Ekonomický kalendář: Údaje NFP z amerického trhu práce v centru pozornosti 📣

02.08.2024 Klíčovou událostí dnešního dne bude zveřejnění údajů o trhu práce NFP z USA.Po středečním rozhodnutí FOMC můžeme vidět, že trh práce získává v rozhodovacím procesu Fedu stále větší význam, takže dnešní zveřejnění údajů bude ještě důležitější. Trh práce se rychle ochlazuje, a pokud se ukáže, že údaje jsou mnohem horší, než se očekávalo, mohlo by to rozhodnout o rychlejším tempu snižování úrokových sazeb v USA.
img

Přehled vývoje EUR/USD. Týdenní výhled: Zasedání Fedu a inflace v eurozóně

29.07.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek opět vykazoval velmi nízkou volatilitu. Pár se navzdory nejméně třem zprávám zveřejněným během americké obchodní seance, které sice mohly sloužit, ale nesloužily, jako hybné síly, prakticky nehnul z místa. Připomeňme, že USA zveřejnily důležité údaje o den dříve, a to ještě významnější než v pátek. Konkrétně byly zveřejněny údaje o HDP za druhé čtvrtletí a o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Obě zprávy měly značný dopad. HDP rostl mnohem silněji, než se očekávalo, zatímco objednávky se propadly o 6,6 % oproti prognóze +0,3 %. Přesto celková volatilita za celý den činila pouze 42 pipsů.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 29. července: Jednoduché tipy pro začátečníky

29.07.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek nadále předstíral obchodování. Volatilita byla opět nízká, takže jsme v průběhu dne nebyli svědky v podstatě žádného pohybu. Začínající obchodníci si opět mohli všimnout, že aktivita na trhu (známá také jako volatilita) je jedním z nejkritičtějších ukazatelů. Ve čtvrtek byly v USA zveřejněny dvě důležité zprávy – ty o HDP a objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. A co se stalo? Nic; ani tak nedošlo k žádným pohybům. V pátek byly v USA zveřejněny údaje o osobních příjmech a výdajích amerického obyvatelstva, index PCE a index spotřebitelského sentimentu. Co se stalo? Nic; stále nedocházelo k žádným pohybům. A to už pomlčíme o tom, že dolar měl ve čtvrtek a v pátek skvělou příležitost k posílení, protože HDP rostl mnohem výrazněji, než se očekávalo, a index PCE byl vyšší, než se předpokládalo. Vysoký HDP naznačuje, že Federální rezervní systém může i nadále držet sazbu na své maximální hodnotě, a vysoký PCE naznačuje, že inflace v USA může opět zrychlit.
img

Ranní okénko - Ekonomika USA dál solidně roste, co to znamená pro Fed?

26.07.2024 V Poslední den tohoto týdne bude ve znamení amerických dat. Hlavní pozornost bude věnována cenovému indexu PCE, kterému Fed dává vyšší váhu, než běžněji využívanému indexu CPI. V meziročním vyjádření se index PCE od začátku roku zvýšil z lednových 2,4 % až na 2,7 % v březnu a dubnu. Trend se obrátil v květnu, kdy inflace poklesla na 2,6 % a příznivý vývoj se očekává i v červnu, kdy medián trhu predikuje pokles na 2,4 %. Jádrová složka se držela v průběhu prvních čtyř měsíců těsně pod 3% hranicí, až v květnu došlo k jejímu snížení na 2,6 %.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 26. července 2024

26.07.2024 Většina hlavních měn, ropa, zlato a S&P 500 dosáhly včera technických supportů. Dokonce i výnos z 5letých amerických vládních dluhopisů se dostal na minimum minulého týdne (a měsíce). Trhy procházejí fází útěku od rizika, a jak jsme dříve zmínili, tento trend může pokračovat až do prosince.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 26. července. Jednoduché tipy pro začátečníky.

26.07.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek stále obchodoval v úzkém pásmu. Navzdory faktu, že včera byly zveřejněny přinejmenším dvě vcelku významné zprávy, volatilita nevzrostla a účastníci trhu projevili jen malý zájem o obchodování. Důležitá je také zpráva o růstu amerického HDP o 2,8 %, která překonala odhady 2,0–2,5 %, a údaj za první čtvrtletí ve výši 1,4 %. Z uvedeného vyplývá, že americká ekonomika zůstává silná. Za druhé, Federální rezervní systém může ponechat sazby na maximu, aniž by se obával recese. Americký dolar ale navzdory příznivým podmínkám nedokázal posílit. Ano, červnová zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby trh zklamala, když vykázala hodnotu -6,6 %, která je výrazně horší než prognóza. Který indikátor je ale důležitější? Stav celé ekonomiky, nebo jen prodej zboží dlouhodobé spotřeby?
img

Klíčové události 26. července: fundamentální analýza pro začátečníky

26.07.2024 Na pátek je naplánováno jen málo makroekonomických událostí a žádná z nich není zvlášť významná. Kalendáře událostí pro Evropskou unii, Německo a Spojené království jsou prázdné. USA zároveň zveřejní index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity, cenový index výdajů na osobní spotřebu a údaje o osobních příjmech a výdajích. První dvě zprávy by mohly vyvolat menší reakci trhu. Jak jsme pozorovali včera, dvě mnohem důležitější zprávy o HDP a objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby neměly na obchodní chování trhu téměř žádný vliv. Volatilita u obou instrumentů zůstává nízká.
img

Denní shrnutí: Silná zpráva o HDP USA podporuje USD a tlačí na zlato

25.07.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování s malými změnami, ale později se jim podařilo zachytit nabídku. S&P 500 a Nasdaq se obchodují o 0,6 % výše, Dow Jones získává 1 %, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací roste o více než 2 %.
img

BREAKING: USD roste po údajích o HDP USA za 2. čtvrtletí

25.07.2024 Dnes ve 14:30 byl zveřejněn rozsáhlý balík ekonomických údajů ze Spojených států. Mezi zveřejněnými údaji lze nalézt bleskovou zprávu o HDP za 2. čtvrtletí 2024, dále objednávky zboží dlouhodobé spotřeby za červen a týdenní zprávu o žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Největší pozornost na sebe samozřejmě strhla zpráva o HDP. Trh očekával zrychlení anualizovaného růstu amerického HDP z 1,4 % v prvním čtvrtletí na současných 2,0 %, zatímco celková a jádrová PCE inflace podle něj oproti dynamice z prvního čtvrtletí zpomalily.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 25. července. Jednoduché tipy pro začátečníky.

25.07.2024 Pár GBP/USD se ve středu také pohyboval smíšeně, částečně pod vlivem makroekonomických údajů. Velká Británie dopoledne zveřejnila údaje o PMI ve službách a ve výrobě, které dopadly nad očekávání. Tyto reporty podpořily libru. Tytéž americké indexy PMI byly odpoledne horší, než se očekávalo, což způsobilo chvilkové oslabení dolaru. Ke konci dne ale začal technický pullback, který ještě víc zkomplikoval intradenní technický obraz.Stejně jako euro, i britská libra má technické důvody k poklesu, ale v posledních třech dnech se cena pohybuje spíš do strany než dolů. Volatilita zůstává nízká a aktuálně vidíme pohyb, který silně připomíná flat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. července. Jednoduché tipy pro začátečníky.

25.07.2024 Pár EUR/USD se ve středu dál pohyboval velmi pomalu. Jakmile se cena vymanila z rostoucího kanálu, zahájila nový klesající trend. Pozor ale na tempo, jakým se cena pohybuje dolů. Za tři dny klesla o 60 pipů, což je zhruba 20 pipů denně. Tímto způsobem se pár obchoduje v posledních 3–4 měsících. Eurozóna a USA včera konečně zveřejnily první zprávy tohoto týdne, jenže ty obchodníky jen zmátly. Bez nich by pár možná pokračoval v pomalém pohybu dolů nebo by pozvolna zahájil býčí korekci. Místo toho jsme kvůli vlivu ekonomických reportů zaznamenali dva intradenní obraty, které pohyb páru ještě víc zkomplikovaly. Údaje o PMI v eurozóně dopadly hůř, než se očekávalo, což vedlo k rannímu poklesu eura. Index výrobní aktivity v USA pak klesl pod úroveň 50,0, což vyvinulo tlak na dolar. Celkově má pár podle očekávání pokračovat v klesajícím trendu, ale ten může být – jak jsme často říkali – pomalý a nevyzpytatelný.
img

Klíčové události 25. července: fundamentální analýza pro začátečníky

25.07.2024 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Ekonomický kalendář eurozóny, Německa a Spojeného království je chudý, ale Spojené státy zveřejní tři poměrně důležité indikátory. Zpráva o americkém HDP nevyvolá reakci trhu pokaždé, ale neměla by být ignorována, protože ukazuje stav americké ekonomiky. Zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby je zásadní, protože toto zboží je drahé a změny v objemech prodeje odrážejí ochotu či neochotu spotřebitelů k velkým nákupům. Zpráva o žádostech o podporu v nezaměstnanosti je ze všech nejméně důležitá.
img

Ranní okénko - Klíčový odhad růstu ekonomiky USA ve 2. čtvrtletí

25.07.2024 Dnes nás čeká pravděpodobně nejdůležitější údaj tohoto týdne a tím je úvodní odhad růstu HDP americké ekonomiky ve druhém kvartále. Tamní hospodářství v prvním čtvrtletí anualizovaně rostlo o 1,4 %, což bylo výrazné zpomalení oproti konci minulého roku. Detailní pohled na strukturu růstu ovšem odhalil, že nižší růst byl částečně způsoben volatilnějšími položkami, jako jsou změna stavu zásob a zahraniční obchod, jejichž příspěvek byl záporný. Nicméně se ukázalo, že i soukromá spotřeba ochabuje. Prvotní odhad pro první čtvrtletí sice naznačoval, že spotřeba domácností vzrostla o 2,5 %, ale finální odhad evidoval růst pouze o 1,5 %. To je výrazná korekce oproti druhé polovině minulého roku, kdy byl růst vyšší než 3 %.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o HDP USA za Q2 v centru pozornosti 🎯

25.07.2024 Dnešní makroekonomický kalendář obsahuje několik zajímavých položek, včetně předběžné zprávy o HDP za 2. čtvrtletí 2024 v USA a červnové zprávy o zboží dlouhodobé spotřeby. Kromě toho se nebudou nudit ani investoři na akciových trzích, protože před otevřením trhu zveřejní své čtvrtletní výsledky společnosti American Airlines a AbbVie.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 25. července 2024

25.07.2024 Po včerejší složité situaci, kdy došlo k plošnému odklonu investorů od rizika, se britská libra dokázala udržet na úterní zavírací úrovni. Tato odolnost byla dána nejspíš optimistickými údaji o PMI – PMI ve výrobě vzrostl z 50,9 na 51,8 bodů a kompozitní PMI z 52,3 na 52,7 bodů.
img

Ranní okénko - Nabitý den údaji PMI ze světa

24.07.2024 Již za pár okamžiků Český statistický úřad zveřejní, jak se vyvíjejí nálada spotřebitelů a podnikatelů v rámci konjunkturálního průzkumu. Spotřebitelská důvěra roste nepřetržitě od začátku roku a v dubnu dokonce překonala hranici 100 bodů, která vyznačuje dlouhodobý historický průměr. Optimismus mezi domácnostmi roste zejména díky skokovému poklesu inflace a z toho plynoucího růstu reálných mezd. Důvěra byznysu se pohybuje na nižší úrovni, a to kvůli stále nevalnému výkonu ekonomiky, nízké poptávce a rostoucím nákladům.
img

Ranní okénko - Odstoupení Joe Bidena s trhy nezamávalo

23.07.2024 Nejzajímavější událostí dnešního dne bude zasedání maďarské centrální banky. Základní úroková sazba v Maďarsku vystoupala až na 13 %. Proces uvolňování měnové politiky byl zahájen v říjnu loňského roku, kdy snížila sazby o 75bb. Tento krok byl zopakován celkem 4x, poté se maďarská centrální banka dokonce odhodlala ke snížení sazeb o celých 100bb.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-22072024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (22.7.2024)

22.07.2024 Minulý týden jsme se na měnovém páru EUR/USD dočkali dalšího ziskového obchodu, na který jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž došlo k aktivaci long (buy) obchodu, který se velmi přesně dostal na svůj cíl a byl ukončen v zisku na Take-Profitu. Gratuluji vám, pokud jste mého obchodu také využili ve svůj prospěch.
img

Ranní okénko - Tento týden především ve znamení dat z USA

22.07.2024 Včera oznámil současný prezident Spojených států amerických Joe Biden, že se nebude ucházet o Bílý dům na další čtyři roky. Demokraté budou muset urychleně hledat nového kandidáta, když největší favoritkou je současná viceprezidentka Kamala Harris. Tento vývoj hraje do karet Republikánům a Donaldu Trumpovi, jehož šance v podzimních volbách se opět zvýšily. Zároveň Trump i jeho strana apelují na Bidena, aby odstoupil již nyní. Tyto politické turbulence v USA mohou způsobit vyšší volatilitu na finančních trzích.
C:\fakepath\trader-15072024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.07.2024 1) Fond kvalifikovaných investorů J&T ARCH INVESTMENTS využil úpisu nově vydávaných akcií společnosti Tatry mountain resorts a s podílem 20,6 procenta se nepřímo stává jejím druhým největším akcionářem. Hlavním akcionářem zůstává i po právě skončeném úpisu zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel Igor Rattaj.
C:\fakepath\EU2.jpg

Průmyslová výroba v EU v květnu klesla o 0,8 procenta

15.07.2024 Průmyslová výroba v Evropské unii v květnu podle sezonně přepočtených údajů klesla o 0,8 procenta, zatímco v dubnu o 0,5 procenta vzrostla. V předběžné zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Pokles v České republice byl výraznější a dosáhl 2,2 procenta po růstu o 0,6 procenta o měsíc dříve. V EU klesala zejména výroba zboží dlouhodobé spotřeby, snížila se i výroba kapitálového zboží, mírně se naopak zvýšila produkce energií.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva ADP a zápis ze zasedání FOMC v centru pozornosti 📃

03.07.2024 Dnešní ekonomický kalendář obsahuje několik významných publikací, které by mohly ovlivnit globální finanční trhy. Investoři obdrží konečné údaje o PMI v sektoru služeb z hlavních světových ekonomik a zprávu ADP o zaměstnanosti z USA. Následně bude zveřejněna zpráva ISM mimo zpracovatelský průmysl a zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby za květen. A na závěr dne bude zveřejněn zápis z posledního zasedání FOMC, který osvětlí potenciální perspektivu měnové politiky Fedu.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 1. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.07.2024 EUR/USD se kvůli přetrvávající nízké volatilitě nadále obchodoval bez výraznějších změn v rámci flatu. Jestliže před týdnem nebo dvěma se cena pohybovala v rozpětí 1,0670–1,0755, nyní se toto rozpětí zúžilo na 1,0678–1,0726. Ve středu, ve čtvrtek a v pátek se obchody odehrávaly v tomto rozpětí. Je třeba zdůraznit, že Spojené státy ve čtvrtek a v pátek zveřejnily několik ekonomických zpráv, proto mohl pár v těchto dnech vykázat výraznější pohyby. Jak už to ale bývá, trh si to přebral po svém a v amerických zprávách si nic zajímavého nenašel.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 3. července. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.07.2024 EUR/USD se kvůli přetrvávající nízké volatilitě nadále obchodoval bez výraznějších změn v rámci flatu. Jestliže před týdnem nebo dvěma se cena pohybovala v rozpětí 1,0670–1,0755, nyní se toto rozpětí zúžilo na 1,0678–1,0726. Ve středu, ve čtvrtek a v pátek se obchody odehrávaly v tomto rozpětí. Je třeba zdůraznit, že Spojené státy ve čtvrtek a v pátek zveřejnily několik ekonomických zpráv, proto mohl pár v těchto dnech vykázat výraznější pohyby. Jak už to ale bývá, trh si to přebral po svém a v amerických zprávách si nic zajímavého nenašel.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

28.06.2024 Pár EUR/USD včera vykazoval pohyby, které plně odpovídají aktuálnímu technickému obrazu. Pojďme se na ně podívat podrobněji. Pár se už dva týdny pohybuje do strany a udržuje sestupný trend. Třikrát se nedokázal konsolidovat pod úrovní 1,0678. Jenže každý odraz vede k ještě menšímu pullbacku směrem nahoru. Volatilita je nízká, ale to už nás nepřekvapí. Takže to vypadá, že cena prorazí úroveň 1,0678 pravděpodobně na čtvrtý nebo pátý pokus a euro bude dál klesat.
img

Forex: Cenové ukazatelé potvrdí, že inflační tlaky v USA slábnou

28.06.2024 Deflátor soukromé spotřeby, preferovaný cenový ukazatel americké centrální banky, dnes zřejmě potvrdí, že poptávkové inflační tlaky v USA slábnou. I tak ale první snížení úrokových sazeb očekáváme až v březnu příštího roku. V Německu budou zveřejněna data z tamního trhu práce. Míra nezaměstnanosti sice o desetinu stoupne, i tak ale trh práce zůstává utažený a v dalších měsících může jeho vývoj vzhledem k dobré kondici firem překvapovat pozitivně. V Česku nás čeká třetí zpřesněný odhad HDP. Zveřejněn bude i vývoj ziskových marží firem a míra úspor domácností.
img

Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby klesly

27.06.2024 Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby v květnu podle předběžných odhadů klesly na 0,1 % meziměsíčně oproti revidovaným 0,2 % v dubnu. Trhy očekávaly snížení na -0,5 % meziměsíčně.
img

Forex: ČNB dodala zřejmě poslední 50bodové snížení sazeb

27.06.2024 Česká národní banka na dnešním zasedání rozhodla stejně jako na předchozích třech zasedáních o snížení úrokových sazeb o půl procentního bodu. Základní repo sazba tak klesla na 4,75 %. Naše prognóza i konsenzus analytiků přitom počítal se zpomalením tempa snižování úrokových sazeb na 25 bb. Finanční trh před dnešním zasedáním zaceňoval vzhledem k nejasným vyjádřením členů bankovní rady centrální banky snížení sazeb v rozmezí čtvrt až půl procentního bodu. Výraznější krok proto bezprostředně přispěl k oslabení koruny k 25,00 EUR/CZK. Poté však koruna postupně korigovala k úrovním okolo 24,94 EUR/CZK.
img

GBP/USD. 27. června. Libra vkládá své naděje do údajů o HDP

27.06.2024 V hodinovém grafu se pár GBP/USD odrazil od zóny rezistence 1,2690–1,2705, obrátil se ve prospěch amerického dolaru a klesl k zóně supportu 1,2611–1,2620. Odraz kotací od této zóny bude nahrávat britské libře a růstu v opačném směru k 1,2690–1,2705. Uzavření páru pod 1,2611–1,2620 bude naznačovat další pokles libry směrem k Fibonacciho úrovni 38,2 % na 1,2565.
img

BREAKING: USD padá po datech ze Spojených států

27.06.2024 Dnes ve 14:30 byla zveřejněna řada makro zpráv ze Spojených států, včetně revidované zprávy o HDP USA za 1. čtvrtletí 2024. Vzhledem k tomu, že se jedná o třetí zveřejnění údajů o HDP za 1. čtvrtletí, neočekávala se žádná významná odchylka od předchozích údajů. Údaje o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby za květen a týdenní zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti by však mohly nabídnout určitá překvapení a vyvolat určité pohyby na trhu.
img

EUR/USD. 27. června. Medvědi nikam nespěchají.

27.06.2024 Pár EUR/USD ve středu zaznamenal nový pokles ke korekční úrovni 76,4 % (1,0676). Odraz od této úrovně byl už třetí a přinesl nový obrat ve prospěch eura. Začal nový růst ke korekční úrovni 61,8 % (1,0722). Odraz od ní naznačí obrat ve prospěch amerického dolaru a třetí návrat k úrovni 1,0676. Další pokles eura bude možný po konsolidaci pod úrovní 1,0676.
img

Ranní okénko - Zasedání ČNB pod rouškou tajemství

27.06.2024 O hlavní události dnešního dne není pochyb. Zasedat totiž bude bankovní rada ČNB, která rozhodne o dalším nastavení úrokových sazeb. Shoda napříč analytickou obcí i samotnou bankovní radou panuje na tom, že úrokové sazby půjdou opět dolů, ale otázkou je o kolik. Bankovní rada na každém svém měnově-politickém jednání v tomto roce snížila sazby o 50bb, ale květnová makroekonomická prognóza z dílny ČNB naznačila, že v průběhu roku dojde ke zpomalení cyklu uvolňování měnové politiky a bankovní rada přistoupí ke snižování sazeb o standardních 25bb.
img

Klíčové události dne 27. června: fundamentální analýza pro začátečníky

27.06.2024 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí, mezi nimi i několik poměrně důležitých zpráv. Ekonomické kalendáře Německa, Spojeného království a Evropské unie jsou vcelku chudé. Pozornost by se ale dala věnovat alespoň konečnému hodnocení údajů o americkém HDP za 1. čtvrtletí a zprávě o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Ve skutečnosti jde o poměrně důležité zprávy, i když jsme na začátku týdne uvedli, že by na ně obchodníci neměli očekávat silnou reakci trhu. Tento týden ale nepřišla žádná zpráva, která by vzbudila zájem. Proto by i tyto zprávy mohly během americké obchodní seance vyvolat výrazné pohyby – jednoduše proto, že jiné důležité katalyzátory neexistují.
img

Plán obchodování pro GBP/USD na 27. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.06.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu vykázal poměrně silný pohyb směrem dolů, ačkoli neměl žádný výslovný důvod k poklesu. Včera nebylo k dispozici žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí. Přesto pokles libry za většiny okolností zcela podporujeme, protože jsme pevně přesvědčeni, že její reálná hodnota je o 500–600 pipsů nižší než současné úrovně. Stále není jasné, zda je trh na tak silný pohyb připraven, ale můžeme s jistotou říci, že nákup britské libry nemá žádný technický, fundamentální ani makroekonomický základ. Již téměř šest měsíců většina faktorů naznačuje, že by měnový pár GBP/USD měl klesat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

27.06.2024 Pár EUR/USD ve středu pokračoval v poměrně pomalém poklesu a ke konci dne se potřetí přiblížil k úrovni 1,0678. Obecně je od doby prvního odrazu od této úrovně ve fázi flatu, což znamená, že se obchoduje v bočním kanálu. Jeho horní hranice neodpovídá úrovni 1,0726; je o něco výš. Třetí odraz od hladiny 1,0678 by tedy mohl vyvolat nový růst v rámci bočního kanálu. Naopak uzavření pod bočním kanálem by naznačilo, že flat skončil, a to by naznačilo, že euro bude dál klesat.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 27. června 2024

27.06.2024 Britská libra nevytvořila konsolidaci, ale využila plošného oslabení trhu a sebejistě prošla oběma liniemi indikátoru, které slouží jako úrovně supportu – rovnovážnou linií a linií Kijun-sen (1,2628). Objem obchodování byl nadprůměrný. Teď by cena mohla klesnout pod hladinu 1,2596 a zamířit hlouběji k cíli 1,2517 (minimum z 5. února).
img

Forex: Eurodolar testoval nedávná minima

27.06.2024 EUR/USD včera testoval nedávná minima kolem 1,0670. K určitému oslabení eura mohly přispět včerejší komentáře Rehna z ECB. Ten se ztotožnil s většinovým míněním trhu o dalších dvou snížení sazeb o 25 bazických bodů v letošním roce, přičemž ECB usiluje o snížení sazeb na 2,25-2,50 %. Dnes budou na americké straně dvě položky, které sice zřejmě trhem nepohnou, avšak svůj nepřímý dopad mít mohou. Jak zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby, tak výsledky obchodní bilance (za květen) mohou významně ovlivnit odhady (nowcasty) růstu amerického HDP za druhý kvartál.
img

Forex: ČNB zřejmě přibrzdí tempo snižování úrokových sazeb

27.06.2024 Hlavní dnešní událostí na domácím trhu bude zasedání bankovní rady ČNB. Ta podle nás zpomalí tempo snižování sazeb a přikloní se k 25bodovému cutu, které by měly následovat i na dalších zasedáních ve zbytku roku. Zpomalení snižování sazeb by vzhledem k rozpolcenému tržnímu zacenění mohlo vést k výraznější tržní reakci a české koruně by pravděpodobně pomohlo k silnějším úrovním. Sentiment v eurozóně podle nás v červnu zůstal na stále nízkých úrovních. Americká data objednávek zboží dlouhodobé spotřeby za květen zřejmě potvrdí slabé podnikové investice do strojů a zařízení.
img

Ekonomický kalendář: dnešní klíčovou událostí jsou konečné údaje o HDP v USA 🔎

27.06.2024 Dnešní makroekonomický kalendář zahrnuje několik významných událostí.Investoři by se měli zaměřit především na konečnou zprávu o HDP USA za 1. čtvrtletí, objednávky zboží dlouhodobé spotřeby a týdenní žádosti o podporu v nezaměstnanosti.
img

Ranní okénko - Dnešek nabízí pesimistickou predikci spotřebitelské důvěry v Německu

26.06.2024 Dnešní den nabízí nejprve data z Německa, a to odhad spotřebitelské důvěry v červenci, kterou již před pár okamžiky publikovala společnost Gfk společně s Norimberským institutem pro tržní rozhodování (NIM). K povzbuzení trhu však nedošlo, důvěra nejen že zůstala stále záporná, dokonce se oproti předchozímu měsíci (-20,9) zhoršila na -21,8. Medián analytiků přitom počítal se zlepšením na -19,5. Brzdou je i letos zejména stále nízká ochota k nákupům, která se tentokrát ještě mírně zhoršila.
img

Západ mění investiční kurz, Východ reaguje růstem indexů

25.06.2024 Dow dosáhl v pondělí měsíčního maxima, zatímco Nasdaq klesl o více než 1 %, když investoři přešli od akcií firem z oblasti umělé inteligence k upadajícím firmám v naději, že Federální rezervní systém letos sníží úrokové sazby.
img

Ranní okénko - Nálada v tuzemsku mezi spotřebiteli poklesla, v průmyslu naopak vzrostla

25.06.2024 Dnešní den nabídne pouze jediný zajímavější údaj z ekonomického světa a tím bude spotřebitelská nálada v USA měřená Conference Board. Ta byla v posledních měsících historicky nadprůměrná i přes vyšší inflaci a úrokové sazby, které jsou na nejvyšší úrovni za více než 20 let. Navzdory tomu spotřeba domácností byla hlavním faktorem velmi solidního růstu americké ekonomiky, která překonávala i ty nejoptimističtější odhady.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-24062024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (24.6.2024)

24.06.2024 Minulý týden došlo k aktivaci pouze jednoho obchodu na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž došlo ke vstupu do long (buy) obchodu, který však neměl dostatek hybné síly se dostat ke svému cíli a obchod skončil na SL (jednalo se o falešný průraz). Jiného obchodu jsme se nedočkali.
img

Ranní okénko - Přehled týdne: zasedání ČNB, v zahraničí spotřebitelská důvěra

24.06.2024 Poslední červnový týden přinese nejspíše nové referenční úrokové sazby pro finanční trh v ČR, o jejichž výši se bude ve čtvrtek rozhodovat na zasedání bankovní rady ČNB. Odhady analytiků se většinově přiklání ke snížení 2T repo sazby o 25bb. Z dosavadního ekonomického vývoje, jakož i z vyjádření členů bankovní rady minulý týden, však vyplývá značná pravděpodobnost snížení v rozsahu až 50bb, s čímž počítá naše prognóza. Z pohledu zahraničních dat pak tento týden přinese zejména údaje o spotřebitelské důvěře.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí ECB o úrokových sazbách před námi 📣

06.06.2024 Dnešní makrokalendář je také plný důležitých publikací. Klíčovou událostí dne je rozhodnutí ECB o úrokových sazbách. Tržní konsenzus ukazuje na snížení o 25 bazických bodů na 4,25 % po Bank of Canada, která včera rovněž snížila úrokové sazby.
C:\fakepath\Miliardari2.jpg

Studie: Dolarových milionářů loni bylo 22,8 milionu

05.06.2024 Počet dolarových milionářů se loni zvýšil o 5,1 procenta na 22,8 milionu. Podle studie World Wealth Report poradenské společnosti Capgemini je jich tak nejvíce od roku 1997, kdy údaje o nich začala vyhodnocovat. Majetek bohatých vzrostl o 4,7 procenta na rekordních 86,8 bilionu dolarů (1,97 biliardy Kč). Pomohl mimo jiné růst akciových trhů, uvedla agentura DPA.
img

Denní shrnutí: Wall Street se snaží obnovit ztráty, výnosy desetiletých státních dluhopisů klesají

04.06.2024 Nálada na americkém akciovém trhu se v pozdějších hodinách obchodování mírně zlepšuje. Indexy US500 a US100 ztrácejí v rozmezí 0,1-0,2 %, zatímco US30 zaznamenává mírné zisky. Silný tlak na pokles je patrný u společností spojených s trhem s uranem a těžaři stříbra, přičemž akcie společností Sibanye a Silvercorp výrazně zdražují.
img

BREAKING: JOLTS a americké objednávky slabší, než se očekávalo. USDIDX ztrácí

04.06.2024 Zpráva JOLTS: 8,05 milionu vs. 8,35 milionu oček. a dříve 8,48 milionu. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA: 0,6 % vs. 0,7 % oček. a 0,7 % dříve.
img

Ekonomický kalendář: Revize objednávek zboží dlouhodobé spotřeby v USA, zpráva API o zásobách ropy

04.06.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem – německý DAX otevřel o 0,3 % níže, britský FTSE 100 při zahájení seance klesl o 0,2 %, zatímco francouzský CAC40 se propadl o téměř 0,4 %. Stalo se tak po včerejší smíšené seanci na Wall Street a převážně nevýrazném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance.
img

Ranní okénko - Inflace v eurozóně by neměla zneklidnit ECB

31.05.2024 Dnes se zejména poohlédneme zpět za výkonem české ekonomiky v prvním čtvrtletí, jelikož již za několik okamžiků bude zveřejněn zpřesněný odhad HDP za první kvartál tohoto roku. Předpokládáme, že by k výrazné revizi dojít nemělo a že po očištění o sezónní vlivy v prvním čtvrtletí ekonomika expandovala tempem 0,5 % k/k a 0,4 % r/r.
img

Forex: Kam až může koruna posilovat?

27.05.2024 Minulý týden začala koruna na hodnotě 24,70 EUR/CZK, kolem které se pohybovala většinu týdne, přičemž spíše měla tendenci mírně oslabovat. Ceny výrobců v České republice vykázaly očekávaný mírný růst, naopak v Německu pokračoval jejich pokles, což se ale na kurzu koruny výrazně neprojevilo. Úterní zasedání Maďarské centrální banky skončilo dle očekávání rozhodnutím o snížení úrokových sazeb o 50bb, nicméně obavy ohledně inflačních rizik, ekonomických fundamentů i vývoje fiskální politiky zvýšily pravděpodobnost, že cyklus uvolňování měnové politiky v Maďarsku bude muset být pozastaven. Koruna reagovala mírným oslabením k úrovni 24,72 EUR/CZK, kde se s mírnými výkyvy držela až do pátečního poledne. Středeční zveřejnění zápisu z květnového zasedání Fedu poskytlo bližší vhled do debaty mezi americkými centrálními bankéři, mezi kterými převládá vyšší nejistota ohledně rychlosti dezinflačního procesu.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 27. května 2024

27.05.2024 Kurz páru EUR/USD se v pátek obrátil ve prospěch eura a zahájil nový růst ke korekční hladině 76,4 % (1,0892). Vzhledem k pohybu páru v posledních 6–8 dnech je dnes podle mě pravděpodobný obrat ve prospěch amerického dolaru a nový pokles k zóně supportu 1,0785–1,0797. Výrazný pokles eura očekávám až po konsolidaci kotací pod vzestupným koridorem a důležitou zónou supportu 1,0785–1,0797. Do té doby si býci udrží vedoucí postavení na trhu.
img

Plán obchodování EUR/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.05.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval níže. Korekce proti korekci začala před více než týdnem. Pokud jde o malou korekci, cena dokázala klesnout o zhruba 80 pipsů, zatímco při větší korekci euro za měsíc kleslo o zhruba 260 pipsů. Volatilita je tedy i nadále poměrně slabá. V pátek však pár mohl pokračovat v pohybu směrem dolů, ovšem trh rozhodl jinak.
img

Prognóza pro měnový pár GBP/USD ze dne 24. května 2024

27.05.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD ve čtvrtek zvrátil vývoj ve prospěch amerického dolaru a vrátil se do oblasti supportu 1,2690–1,2705. Odraz od této úrovně bude působit ve prospěch libry a obnovení jejího růstu směrem k oblasti rezistence 1,2788–1,2801. Usazení páru pod oblastí 1,2690–1,2705 zvýší pravděpodobnost dlouho očekávaného poklesu směrem k 1,2611. V současné době zůstávají medvědi extrémně slabí.
img

Denní shrnutí: Wall Street se po včerejší zprávě o PMI odrazila ode dna 📣

24.05.2024 Indexy na Wall Street končí den se zisky podpořenými slabým dolarem. US500 si připsal 0,75 % na 5325 bodů a US100 si připsal téměř 1,20 % a testoval oblast 18900 bodů.
img

US100 získává více než 1,2 %📈

24.05.2024 Vzestupný trend se zrychlil po 15:00 SEČ po zveřejnění konečného spotřebitelského sentimentu a inflačních očekávání Michiganské univerzity. Nálada na trhu překonala odhady, zatímco krátkodobá i dlouhodobá inflační očekávání nečekaně klesla na 3,3 %, resp. 3 %.
img

BREAKING: Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby vyšší, než se očekávalo 🎯

24.05.2024 Jádrové objednávky zboží dlouhodobé spotřeby: skutečnost 0,4 % m/m; prognóza 0,1 % m/m; předchozí 0,2 % m/m;
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek klesl. Z výše uvedeného grafu je dokonale patrné, že tento měnový pár za posledních 11 obchodních dní nevykázal pohyb směrem dolů. Libra roste s ohledem na fundamentální faktory, bez přítomnosti fundamentálních faktorů, bez makroekonomického pozadí, v rozporu s fundamentálním pozadím. Za jejími pohyby se neskrývá žádná logika, i když z technického hlediska mohou vypadat docela lákavě. Například v hodinovém časovém rámci máme jasně vzestupný trend, který si říká o rozpracování. Již jsme však zmínili, že volatilita páru zůstává nízká a je velmi obtížné libru nakupovat, když zprávy a fundamentální faktory naznačují obrat.
img

Ranní okénko - Mzdový vývoj v eurozóně nezměnil očekávané červnové snížení sazeb

24.05.2024 Dnes budou Českým statistickým úřadem zveřejněny květnové výsledky konjunkturálního průzkumu. Důvěra spotřebitelů v českou ekonomiku se postupně navyšuje, a dokonce je již nad historickým průměrem. To je dáno zejména poklesem inflace, a přestože v dubnu došlo k jejímu navýšení, trh očekává další zvýšení důvěry mezi domácnostmi. Rovněž mezi firmami se nálada zlepšuje, ačkoli nedosahuje takové úrovně jako mezi spotřebiteli. Sektor byznysu trápí stále nižší poptávka, ale v průběhu dalších měsíců očekáváme její postupné oživování, které se bude pozitivně projevovat nejen na zakázkách firem, ale také na výkonu celé české ekonomiky.
img

Forex: Zlepšující se PMI učinila eurodolar trochu volatilnější

24.05.2024 Eurodolar zažil konečně volatilnější seanci, o kterou se postaraly indexy podnikatelských nálad PMI. Ty nejprve dopoledne pozitivně překvapily v západní Evropě, což pomohlo euru, odpoledne se však to samé zopakovalo i na americké straně, takže dolar byl schopen vrátit úder. Dodejme, že k PMI se navíc přidaly i relativně dobré statistiky z amerického trhu práce a přiměřeně opatrná rétorika Fedu (viz např. Bostic). Dnes kromě vystoupení řady centrálních bankéřů bude dobré sledovat výsledek amerických zakázek na zboží dlouhodobé spotřeby. Ty by mohly naznačit, jak se v průběhu druhého čtvrtletí vyvíjejí soukromé investice (a tím ovlivnit nowcasty amerického HDP).
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

24.05.2024 Pár EUR/USD včera pokračoval v poklesu v rámci korekce proti korekci. Začátečníci by si měli uvědomit, že veškerý vzestupný pohyb páru v posledním měsíci je součástí korekce, která je v časovém rámci 24H dokonale patrná. Korekce dál přetrvává, ale pohyby páru jsou poměrně pomalé, takže v nižších časových rámcích vypadají jako samostatný trend. A sestupný pohyb z minulého týdne je korekcí proti tomuto trendu. Celkově vzato zůstává volatilita slabá a dosahuje většinou zhruba 40 pipů za den. Proto je velmi těžké a někdy i marné obchodovat tento pár v nižších grafech. Zvlášť intradenních.
img

Ekonomický kalendář: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA a sentiment UoM

24.05.2024 Začátek závěrečné obchodní seance tohoto týdne se rýsuje jako slabý. Poklesy na trzích APAC způsobené vyšším než očekávaným čtením údajů PMI z USA se pravděpodobně projeví i v evropském obchodování, o čemž svědčí poklesy kontaktů na indexové futures ze starého kontinentu. Na trzích investoři reagují především na údaje o CPI z Japonska a na schválení spotových ETF na ethereum Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC).
img

Forex: Nálada tuzemských spotřebitelů je na vzestupu

24.05.2024 Ekonomická důvěra domácích spotřebitelů podle našeho odhadu v květnu zůstala pozitivní. Celkově tak má naše ekonomika z pohledu domácí poptávky největší útlum pravděpodobně již za sebou, což jde ruku v ruce s obnoveným růstem reálných mezd i spotřeby domácností. V zámoří budou dnes zveřejněny pouze dubnové objednávky zboží dlouhodobé spotřeby.
img

Ranní okénko - Čtvrtek ve znamení předstihových ukazatelů ze zahraničí

23.05.2024 Dnešnímu dni bude vévodit index cen nákupních manažerů (PMI), jehož první květnové odhady vyjdou nejprve v Německu, pak v eurozóně, a nakonec i v USA a napoví, kam se ubírá zejména odvětví průmyslu. Data z Německa by neměla příliš překvapit, v případě indexu manažerů ve zpracovatelském průmyslu převládá pesimistický výhled. Předpokládáme, že by zde mohlo dojít jen k nepatrnému zvýšení z 42,5 bodů v dubnu na 42,9 bodů v květnu, stále by však tento předstihový ukazatel měl poukázat na pravděpodobný pokles německého průmyslu. Naopak odvětví služeb se daří lépe a očekáváme proto, že index mezi dubnem a květnem vzroste z 53,2 na 53,7 bodů. Kompozitní index sledující trendy napříč soukromým sektorem by tak měl být rovněž pozitivní a pohybovat se nad hranicí 50 bodů.
img

Ranní okénko - Dnes večer zápis z posledního zasedání Fedu

22.05.2024 Hlavní událost tohoto týdne nastane dnes večer, kdy bude zveřejněn zápis z květnového zasedání Fedu. Ten rozhodl o ponechání sazeb na úrovni 5,25-5,50 %, což bylo všeobecně očekáváno, jelikož se inflace v USA drží nad 3 % a výkon tamní ekonomiky zůstává silný především díky robustní spotřebě domácností. Světla reflektorů se tak přesunula na předsedu Powella, který mohl na následné tiskové konferenci naznačit více o postupu měnové politiky v rámci dalších měsíců. Na stole byla dokonce možnost dodatečného zvýšení úrokových sazeb, ale ten tuto možnost téměř vyloučil. Měnová politika je podle většiny členů měnového výboru již dostatečně restriktivní, ale bude třeba ji držet na této úrovni delší časový úsek, než bylo původně zamýšleno.
img

Ranní okénko - Ceny v průmyslu snižují dynamiku, zasedat bude maďarská centrální banka

21.05.2024 Dnes bude v Německu, stejně jako včera v Česku, zveřejněn index PPI, který napoví, jak se vyvíjí cenová hladina v průmyslovém sektoru našeho největšího exportního partnera. Po vysoké inflaci let 2021-2022 tam výrazný cenový propad na konci roku 2022 odstartoval sérii deflačních kroků zpět, které by se měly stabilizovat v tomto roce. Dynamika průmyslových cen je zatím v porovnání s předchozími lety značně snížená a z měsíce na měsíc dochází jen k nepatrným změnám.
img

Wall Street Week: klíčové události a prognózy na nejbližší dny

20.05.2024 Mezi akciemi zahrnutými do indexu Dow Jones vynikly akcie Caterpillar Inc (NYSE:CAT), které si připsaly 5,65 bodů (1,61 %) a uzavřely na 356,37 bodech. Akcie JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM) vzrostly o 2,38 bodu (1,18 %) a skončily na 204,85 bodech. Za zmínku stojí také Boeing Co (NYSE:BA), jehož akcie vzrostly o 2,03 bodů (1,11 %) a den uzavřely na 184,99 bodech.
img

Ranní okénko - Tento týden data o PMI ze světa či zápis z posledního zasedání Fedu

20.05.2024 V tomto týdnu se dozvíme nejnovější údaje týkající se indexu nákupních manažerů (PMI), které dorazí z Německa, eurozóny i Spojených států amerických. V případě Německa se index v oblasti služeb již přehoupl přes hraniční úroveň 50 bodů, ale ve zpracovatelském průmyslu je hluboce pod touto hranicí a nic se na tom nezmění ani v květnu. Podobný vývoj je také v eurozóně, kde ale zhoršování podmínek ve zpracovatelském průmyslu je mírnější než u našeho západního souseda. Ve Spojených státech amerických dosahuje index hodnoty 50 bodů jak ve službách, tak v průmyslu, ale ve zpracovatelském průmyslu by mohlo dojít k poklesu pod tuto úroveň. V USA bude zveřejněn zápis z posledního zasedání Fedu, který by mohl více naznačit o dalším postupu měnové politiky za velkou louží.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-18052024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (20.5.2024)

20.05.2024 V minulém týdnu jsme se dočkali velmi úspěšného obchodu, na který jsem v předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu (aktivoval se příkaz buy-stop), čímž se aktivoval nákupní (buy) obchod, který následně přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Take-Profitu (TP). Pokud jste využili mého obchodu ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Vývoj evropských mezd potvrdí očekávání, že ECB sníží sazby již v červnu

20.05.2024 Data z amerického trhu nemovitostí ukážou, že své dno má již za sebou. O závratném oživení ale hovořit nelze. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v důsledku nižších nákupů letadel skončí zřejmě v záporu. Naopak evropské indexy PMI podle našeho odhadu přinesou další mírné zlepšení, stejně tak i spotřebitelská důvěra. Co očekávat od centrálních bank, by mohl napovědět zápis z minulého zasedání Fedu a průzkum ECB ohledně výsledků mzdových vyjednávání. Ten by mohl finanční trhy utvrdit v tom, že ECB skutečně sníží sazby již v červnu letošního roku.
img

Co příští týden čeká dolar?

20.05.2024 Pozornost trhu jako vždy upoutalo zpravodajské pozadí v USA. Americký dolar je v hrozném stavu a vůči euru a libře už déle než měsíc klesá. Brzy by měl začít posilovat, protože jinak by mohlo být pozdě. Jakékoli další zpoždění by mohlo změnit vlnový pattern obou instrumentů, což by mohlo mít nejasné následky. Jaké zpravodajské pozadí nás příští týden čeká ve Spojených státech?
img

BREAKING: Americké zboží dlouhodobé spotřeby v souladu s očekáváním 📌

02.05.2024 Tovární objednávky bez dopravy: skutečnost 0,5 % m/m; předchozí 1,1 % m/m; Tovární zakázky: skutečnost 1,6 % m/m; odhad 1,6 % m/m; předchozí 1,2 % m/m; Výrobky dlouhodobé spotřeby bez obrany: skutečnost 2,3 % m/m; předchozí 2,3 % m/m; zboží dlouhodobé spotřeby bez dopravy: skutečnost 0,2 % m/m; předchozí 0,3 % m/m.
img

Ekonomický kalendář: Zprávy z amerického trhu práce a rozhodnutí Fedu tento týden 🧭

29.04.2024 Dnes se investoři dočkají několika zajímavých publikací z členských zemí Evropské unie. V kalendáři jsou zprávy o inflaci za duben ze zemí jako Španělsko a Německo. Konsenzus ukazuje na hodnoty zhruba v souladu s předchozím měsícem. Ve druhé polovině dne se pozornost investorů přesune za Atlantik. V makrokalendáři nejsou naplánovány žádné významné události, ale v podnikovém sektoru bude zveřejněno několik zajímavých kvartálních zpráv. Před začátkem seance zveřejní své výsledky společnost Domino's Pizza a po skončení seance jsou naplánovány zprávy společností Microstrategy a Paramount Global.
img

Překvapí americká zpráva o HDP trhy?

25.04.2024 Dnes ve 13:30 BST budou zveřejněny předběžné údaje o HDP z USA za 1. čtvrtletí 2024. Konsenzus ukazuje na průměrný anualizovaný růst 2,6 % ve srovnání s konečnými 3,4 % v předchozím čtvrtletí. Přestože se očekává pokles dynamiky růstu, hodnoty jsou stále vyšší než historické průměry.
img

EUR/USD. 25. dubna. Býci pokračují v růstu a očekávají z USA slabou zprávu o HDP

25.04.2024 Pár EUR/USD se ve středu znovu obrátil ve prospěch evropské měny a konsolidoval se nad korekční úrovní 100,0 % (1,0696). Proces růstu tedy dnes může pokračovat k další Fibonacciho úrovni 76,4 % (1,0764). Vzestupný trendový kanál charakterizuje současný sentiment obchodníků jako býčí, ale připomínám, že přetrvává medvědí trend. Konsolidace páru pod koridorem podpoří americkou měnu a obnoví pokles eura.
img

GBP/USD. 25. dubna. Býci využívají slabé americké statistiky

25.04.2024 Ve středu se pár GBP/USD v hodinovém grafu odrazil od korekční úrovně 50,0 % (1,2464), ale pokles trval jen krátce. Medvědi opět z trhu ustoupili a britská libra se vrátila na úroveň 1,2464. Držení kurzu páru nad touto úrovní zvyšuje pravděpodobnost pokračování růstu směrem k další úrovni na 1,2517. Nový odraz od úrovně 1,2464 opět umožní jistý pokles britské libry.
img

Přehled páru GBP/USD na 25. dubna 2024

25.04.2024 I měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval poměrně klidně. Volatilita v posledních dnech stoupá, což je povzbudivé, protože umožňuje obchodovat a očekávat slušné zisky, přinejmenším v nižších časových rámcích. Libra v průběhu posledních týdnů dokonce vytvořila zdání klesajícího trendu, což je po čtyřměsíčním flatu také povzbudivé. Jedinou otázkou zůstává, jak dlouho pokles britské měny opravdu potrvá.
img

Plán obchodování GBP/USD na 25. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.04.2024 Pár GBP/USD pokračoval v korekci směrem vzhůru s nízkou volatilitou. Ve středu trh neměl důvod libru nakupovat. Americká zpráva o zboží dlouhodobé spotřeby byla o něco lepší, než se předpokládalo. Pár však stále prochází korekční fází, takže libra může ještě nějakou dobu posilovat. Hlavní je, aby se nevrátila na začátek, kde by se pár ocitl v bočním kanálu 1,25–1,28.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.04.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu nízkou volatilitu a udržel si slabý vzestupný trend, jak ukazuje vzestupný kanál. Obchodníci se celý den mohli soustředit jen na americkou zprávu o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby; hodnota tohoto ukazatele a jeho derivátů ale téměř odpovídala odborným prognózám. Trh tedy neměl na co reagovat – zprávu předem očekával a zpracoval.
img

Analýza měnového páru EUR/USD na 24. dubna. Čekání na HDP USA za první čtvrtletí

25.04.2024 Vlnová analýza měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu zůstává beze změny. Momentálně pozorujeme konstrukci předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo c segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, protože první vlna tohoto segmentu dokončila svou výstavbu kolem hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit níže.
img

Pár USD/JPY prorazil úroveň 155, trhy čekají na intervenci. Přehled pro USD/JPY

25.04.2024 V pátek zasedá Bank of Japan a všeobecně se očekává, že ponechá základní úrokovou sazbu beze změny. Spolu s jejím rozhodnutím budou představeny také aktualizované prognózy, které by měly posloužit jako základ pro prognózy sazeb, jež v současnosti předpokládají zvýšení sazeb do konce roku o 20 bb. Dále se očekávají náznaky toho, kdy BoJ plánuje začít snižovat svou masivní rozvahu, nebo alespoň náznak toho, zda vůbec začne.
img

Výhled pro EUR/USD na 25. dubna. Euro může růst i klesat zároveň

25.04.2024 Co se týká technického obrazu, pár pokračuje v korekci směrem vzhůru, jak naznačuje kanál. To může ještě nějakou dobu pokračovat, ale euro má stále vyhlídky na pokles ve střednědobém horizontu. Trh nemůže pár neustále prodávat, a to ani uprostřed klesajícího trendu.
img

Vrazí dolaru nůž do zad?

25.04.2024 Situace je poněkud zamotaná a ani Spojené státy nejsou tím, kdo rozhoduje. Evropa již dva dny po sobě představila dobré zprávy. Nejprve vzrostla podnikatelská aktivita v eurozóně na jedenáctiměsíční maximum, poté se nadále zlepšoval německý index podnikatelského klimatu IFO. Ani pozitivní zprávy však nemohou rozhýbat měnový pár EUR/USD, když je Evropská centrální banka odhodlána uvolnit měnovou politiku. K růstu páru pomáhají pouze slabé americké údaje.
img

Denní shrnutí: Tesla po výsledcích roste o 11 %, Meta Platforms zveřejní po uzavření trhu výsledky!

24.04.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují smíšeně - S&P 500 roste o 0,1 %, Nasdaq přidává 0,2 %, Dow Jones klesá o 0,1 % a Russell 2000 s malou kapitalizací se obchoduje o 0,5 % níže.
img

Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby stouply

24.04.2024 Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby v březnu podle předběžných odhadů vzrostly na 2,6 % meziměsíčně oproti revidovaným 0,7 % v únoru. Trhy očekávaly růst na 2,5 % meziměsíčně.
img

BREAKING: USDCAD roste po datech z USA a Kanady

24.04.2024 USD/CAD dnes ve 13:30 BST zaznamenal skokový nárůst volatility po zveřejnění dat ze Spojených států a Kanady. Očekávalo se, že údaje o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA za březen ukážou meziměsíční nárůsty hlavních a hlavních objednávek, zatímco kanadská zpráva o maloobchodních tržbách za únor měla ukázat maloobchodní tržby ve srovnání s lednem jen málo změněné.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 24. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,2423 v první polovině přišel ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesal od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Proto jsem neprodával. Nemohl jsem se dočkat retestu této ceny, aby se rozvinul scénář č. 2. Absence důležitých statistik ze Spojeného království libře umožnila udržet se na současných úrovních, a dokonce částečně vyrovnat dopolední pokles. Teď by se pozornost měla zaměřit na zprávu o změnách v amerických objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, přičemž slabé indikátory umožní kupcům libry získat znovu získat své pozice a pokračovat ve včerejším trendu. Silná data mohou růstový potenciál páru poškodit. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začátečníky na 24. dubna (seance v USA)

24.04.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodný vstupní bod do trhu. Ano, údaje IFO za Německo vyšly poměrně dobře, což umožnilo kupujícím eura udržet své pozice po mírném poklesu pozorovaném v první polovině dne. Nyní je velmi důležité, jak budou obchodníci reagovat na americké statistiky, které mimochodem nejsou příliš významné, ale pozitivní dynamika amerických objednávek zboží dlouhodobé spotřeby může ve druhé polovině dne vyvolat nový výprodej eura. Čas ukáže, zda kupující tento tlak tentokrát ustojí. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD. 24. dubna. Libra se v úterý cítila silná

24.04.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD v úterý konsolidoval nad oblastí 1,2363–1,2370 a vzrostl ke korekční hladině 50,0 % (1,2464). Odraz kotací od této úrovně umožní obchodníkům počítat s obratem ve prospěch americké měny a s určitým poklesem směrem k oblasti 1,2363–1,2370. Konsolidace sazby páru nad úrovní 1,2464 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu směrem k další úrovni 1,2517.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 24. dubna 2024

24.04.2024 Pár EUR/USD v úterý vzrostl na korekční úroveň 100,0 % (1,0696) a konsolidoval se nad ní. Proces růstu tak může pokračovat k další Fibonacciho úrovni 76,4 % (1,0764). Konsolidace kotací pod úrovní 1,0696 podpoří americkou měnu a určitý pokles ke korekční úrovni 127,2 % (1,0619).
img

Ranní okénko - PMI data optimismus nedodala

24.04.2024 Za pár minut zveřejní Český statistický úřad výsledky dubnového konjunkturálního průzkumu. Od začátku roku pozorujeme vyšší důvěru spotřebitelů v českou ekonomiku, což je dáno především vývojem inflace. Skokové zdražování pominulo, některé položky dokonce zlevňují a Češi tak přestávají chodit do obchodů se strachem. V případě byznysové sféry je situace komplikovanější, protože poptávka je stále utlumená a vývoj v Německu musí znervózňovat zejména český průmysl. Na druhé straně se očekává pokračování uvolňování měnové politiky ČNB a s tím spojené větší dostupnosti finančních úvěrů na rozvoj své aktivity. Zároveň došlo ke stabilizaci cen energií, které trápily firmy zejména v posledních dvou letech.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky Meta Platforms a objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v centru pozornosti

24.04.2024 Středeční seance na akciových trzích slibuje pozitivní vývoj. Po včerejších ziscích indexů na Wall Street dnes býčí trend rozšířily indexy z asijských trhů. Futures kontrakty rovněž naznačují vyšší otevření seance na starém kontinentu. Takto dobrá nálada je také reakcí na výsledky společnosti Tesla (TSLA.US). Přestože výsledky byly horší, než se očekávalo, cena akcií společnosti Elona Muska vzrostla o 13,3 %.
img

Forex: Nálada německých průmyslníků se dále zlepší

24.04.2024 Objednávky zboží dlouhodobě spotřeby díky nákupům letadel podle našeho odhadu solidně rostly. Po jejich očištění budou ale stagnovat. Nálada německých průmyslníků se pravděpodobně dále zlepší a dosáhne nejvyšší úrovně od května loňského roku. V lepším rozmaru by měli být i čeští spotřebitelé a podnikatelé, což by měl ukázat dubnový konjukturální průzkum.
img

Klíčové události 24. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

24.04.2024 Na středu je naplánováno poměrně málo makroekonomických událostí. Pozornost lze věnovat indexu podnikatelského klimatu IFO v Německu. Účastníci trhu se dnes ale zaměří na americkou zprávu o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Americký dolar včera vcelku výrazně ztrácel půdu pod nohama, takže je možné, že medvědi se dnes pokusí znovu převzít vládu. Americká zpráva by jim v tom mohla pomoci. Pokud ale bude slabší, než se očekávalo, mohl by se zvýšit tlak na americkou měnu.
img

Plán obchodování GBP/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.04.2024 Také měnový pár GBP/USD vykázal v úterý poměrně silný pohyb vzhůru, který byl vyvolán výhradně makroekonomickými údaji. Všimněte si, že britská libra nemá mnoho důvodů k růstu a ekonomické zprávy většinou přejí dolaru. Včera však byla situace opačná. Spojené státy zveřejnily údaje o PMI, které byly zklamáním, zatímco ty britské byly takříkajíc na slušné úrovni. Proto na začátku evropské obchodní seance a na začátku americké seance libra nejprve vzrostla a následně dolar klesl. Celkově GBP/USD vzrostl o téměř 100 pipsů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.04.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval ve vzestupné korekci. Euro v průběhu dne posilovalo, ale významnou roli hrály okolnosti. Nečekali jsme, že evropské údaje o PMI vyjdou pozitivně, zatímco americké zprávy budou stagnovat. Německo a Evropská unie nebyly přesvědčivé, protože výrobní sektory zůstaly pod úrovní 50,0, a podnikatelská aktivita v tomto sektoru v Evropské unii dokonce klesla. V sektorech služeb ale došlo k solidnímu růstu. Oba americké indexy S&P zklamaly, což vyvinulo tlak na americký dolar.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 24. dubna. Libra oživila

24.04.2024 Pár GBP/USD v úterý vykázal poměrně silný růst. Libru podpořilo makroekonomické pozadí. Nelze sice říct, že by ji podpořilo úplně, ale tři ze čtyř zpráv přesto vyzněly v její prospěch. Britský PMI ve službách rostl silněji, než se očekávalo, zatímco oba americké PMI vykázaly slabé výsledky. Proto bylo naprosto logické, že pár v úterý stoupal.
img

Výhled pro EUR/USD na 24. dubna. Euro vzrostlo k horní hranici kanálu

24.04.2024 EUR/USD se nadále pohyboval uvnitř téměř horizontálního kanálu, formálně označovaného jako vzestupný kanál. Vzhledem k tomu, že k poslednímu odrazu došlo od spodní hranice kanálu, cena v průběhu několika dní vzrostla až k jeho horní hranici. Tento pohyb se ukázal být naprosto předvídatelný, ačkoli včera měl nejen technický charakter.
img

Ranní okénko - Dnešní den ve znamení PMI

23.04.2024 Dnešní den bude patřit indexu nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském sektoru. Ten nejdříve dorazí z Německa, kde v posledních dvou měsících poměrně razantně poklesl, nicméně v dubnu by podle trhu mělo dojít k opětovnému nárůstu. Situace v německém průmyslu ale zdaleka není dobrá, když hlavní potíž spočívá v nízké zahraniční poptávce. Vývoj v Německu sice stahuje výsledek celé eurozóny, ale ta si jako celek vede mnohém lépe.
Související klíčová slova: Banco Santander | Čína a USA | Zastropování cen plynu | Střední Evropa | Cenový kanál | První odhad HDP | Aktualizovaný výhled | Akcie Meta Platforms | Nové fondy na spotové bitcoiny | Růst v eurozóně | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Marlin | Podnikatelské investice | J&T ARCH INVESTMENTS | Zásoby zemního plynu | Neel Kashkari | Výnosy dluhopisů | ETSY.US | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Američtí voliči | Premiérka | Války | Opětovný pokles | Foxconn | Vývoj | Analýza fundamentálních událostí | Plán obchodování EUR/USD | Údaje z USA | Češi | Data z trhu práce | Hrozba recese v eurozóně | Pokračování klesajícího trendu | Průmyslová výroba v září | Australská centrální banka | Allianz | Zveřejněné údaje | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | US2000 | Marvell Technology | Globální růst | Prezident newyorského Fedu | Jana Steckerová | Take Profit | Klíčový ukazatel | DPH | General Dynamics | EUR | Bezpečné útočiště pro investory | FDA | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Prodej zboží | CrowdStrike Holdings | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Intuit (INTU.US) | Pokračování růstu | Nedostatek čipů | Růst Facebooku | Yandex | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Salesforce | Roche | Wal-Mart Stores | Alaska Air Group (ALK.US) | Pokles dolaru | Automobilový sektor | Schodek státního rozpočtu | Wealth Report | Itálie | Aktivita v podnikatelském sektoru | McDonald's | Organizace Conference Board | Stoxx | Stavební produkce | Ekonomické sympozium | Slabé makro | CRISPR | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Cena severomořské ropy | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Údaj o HDP | Očekávání | Volatilní | Paříž | Inflace v září | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Aktuální kurzy měn | T-Mobile | Státy eurozóny | Uvolněné měnové | Šéf německé opozice | Maloobchodní tržby v eurozóně | Ekonom Evropské centrální banky | Danske Bank | Kingsview Asset Management | Údaje o vývoji inflace | Truist Advisory Services | Proces obchodování | Igor Rattaj | Novo | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Alternativní investice | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Kvartální výsledky | Zasedání ČNB | PMI v eurozóně | Vyhlídky dolaru | Nižší sazby | Veřejné finance | Nálada amerických spotřebitelů | Novartis | Britské dluhopisy | Trh práce | Evropská komise | Souhrnný indikátor | Pro investory | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | Snížení odměny | Investice | Britská centrální banka | Akcie | DXY | Rozvolnění | Spotřebitelský sektor | Saldo běžného účtu | Coca-Cola Company | MACD | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Návrat inflace | Allianz Trade | Itochu | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | ServiceNow | Devon Energy | Lednová inflace | Posílení | Index aktivity | Přesnost | Pokles cen energií | Nejdůležitější ekonomické události | Norges Bank | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Spotové bitcoiny | Úroková sazba Fedu | Ifo | Nálada v eurozóně | Autodesk | Hlavní index německých akcií DAX | Norwegian Cruise Line Holdings | Tipy pro začínající | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Britská libra | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Výkonný ředitel | Broadcom | Setkání zemí OPEC+ | Spotřebitelská důvěra podle Conference Board | Experti | Produkce energie | Aktuální předpověď pro GBP/USD | LSEG | Futures kontrakt | Obchodování GBP/USD | Chování | Rekord | Raiffeisenbank | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Člen bankovní rady ČNB | Stop-Loss | Oracle (ORCL.US) | Evropský index | Ekonomický sentiment v eurozóně | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hospodářství EU | Creditas | Základní pravidla | Techy | Předpověď pro GBP/USD | Moody's Investors Service | Měsíční předpovědi | Měnový pár GBP/USD | ČEZ | Uvolňování měnové politiky | KHC.US | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | EUR/USD | Buy-stop | Obavy z pandemie | General Electric | US30 | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Data z trhu práce USA | Index amerického dolaru | Recese v eurozóně | Předseda představenstva | Údaje o hrubém domácím produktu | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Prognostici | Investing | Český průmysl | Cena bitcoinu | General Motors (GM) | Růst spotřebitelských výdajů | Výraznější impuls | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Uzdravování | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | Tuzemské hospodářství | Důvěra v ekonomiku | Aktuální vývoj | Stephen Massocca | Benchmark | Milionáři | Rostoucí výnosy | Opatrný optimismus | Stimul | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Rozhovor | Dnešní obchodování | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Poptávka lidí i firem po úvěrech | Průměrné mzdy | Autozone | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Baidu | Týden na finančních trzích | Americké podniky | Výnos | Nová prognóza ČNB | Další halving | DAI | Evropský kalendář | Přecenění zboží | Americká administrativa | Zpravodajství | RBC Capital | Snižování cen výrobců | Trh s dluhopisy | Americký výrobce čipů | Brent | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | IHNED | Měny | Burberry | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Pokles zlata | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | Retracementy | Klíčový údaj | Russell 2000 | Šéf Fedu | Snowflake | Slabá poptávka | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Reddit | Zkrocení inflace | YNDX | Intel Corporation | Cenné papíry s pevným úrokem | Index DOW | Import | Ceny akcií ČEZu | Acacia Communications | Zvýšení sazeb Fedu | Německý akciový index DAX | Série ztrát | Exchange | Londýn | Investiční strategie | Státní dluh | Guvernér ČNB Michl | Dallas index | Američtí vojáci | Zasedání centrálních bank | CIPS | Commodities | AAL.US | Oslabující americký dolar | Kontrakty | Strach | Oživení čínské ekonomiky | První hike ECB | Microsoft (MSFT.US) | AUDUSD | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Včerejší seance | Angelo Kourkafas | Sentiment na trhu | JPY | Polské maloobchodní tržby | Snižování úrokových sazeb v USA | Základní pravidla systému obchodování | Ceny ve výrobě | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Americká investiční banka | AI | Odhad HDP | Raytheon Technologies (RTX.US) | Škoda | SoftBank Group | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Uber Technologies | Podnikové objednávky | Projekce | Průmyslový index Dow Jones | Obchodní tipy | Kontrakce | Americké centrální banky | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Finanční trh | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Výrobní sektor | FTX | Sell pozice | Import ruské ropy | Měnověpolitické zasedání Fedu | Průmyslové zakázky | Podíl nezaměstnaných | Dosáhnout zisku | Výhled v eurozóně | Pohyby cen | Druhá největší ekonomika světa | Meziroční růst cen | Americká ropa | Nestlé | Obavy z inflace | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Hlavní události tohoto týdne | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Tuzemská ekonomika | Hershey | Nárůst ceny | Amgen | Heatmap | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Analytička | Představitelé ECB | Energetický tarif | Nejznámější kryptoměna | Ropa WTI | Micron | Nižší daně | Zájem obchodníků | FedWatch | Lockheed Martin | Walt Disney Co | Alaska Air Group | Federální rezervní systém (FED) | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Stav americké ekonomiky | Tržní hodnota | Vakcinace | Americká sněmovna reprezentantů | ZEW index | Tržní signály | Růst v Číně | Růst akciových trhů | Kontrakty na ropu | Kurz eura k dolaru | Vlnový pattern | Dolar dnes | Histogram | Pozornost investorů | Růst trhu | Viceguvernér ČNB | Chuck Carlson | Burzy | Norwegian Cruise | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | WIG20 | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Americký prezident Joe Biden | GBP/EUR | Člen ECB | Cestování | Španělsko | Odliv kapitálu | Bond | Premiér Sunak | Broker | Společnost Pfizer | Bayer | Maďarsko | Analytik Saxo Bank | Evropské PMI | Proražení | Prodeje aut | Cenový skok | Elliott | Posílení koruny | USD | Export | Příjmy a výdaje domácností | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Shopify | Technická analýza | Obchodníci dnes | Chemický průmysl | Sektory technologií | Dopady krize | Dění na finančním trhu | Nord Stream 2 | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Rozhodnutí ECB o sazbách | Zynga | Stav devizových rezerv | Deficit zahraničního obchodu | Zastavení poklesu | Aktuální očekávání | NVDA.US | Prodej automobilů | Gilead | Qualcomm | Comcast | Americká média | Jestřábí komentáře | Plány | Vládní opatření | Cenové úrovně | Na burze | Akciový index S&P 500 | Šok | Ropná zařízení | NFP | Hodnocení současné situace | ČSOB | Údaje o sentimentu | Evropská inflace | Vít Hradil | Inflace v České republice | Průměrná volatilita | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Tvorba pracovních míst | Dot plot | Ekonomická aktivita | Regulace | Kofola | Výkon | Třetí vlna | InterContinental | Noviny | Měnový fond | Úroková sazba | TJX Companies | Růst výrobních cen | Kabinet | Index volatility CBOE | Index ISM ve službách | DJI | Tovární objednávky | CFD kontrakty | Reálné hodnoty | Daňové škrty | Zvyšování sazeb Fedu | UniCredit Bank | HDP ČR | Pověst | Investovat | Swapy | Cenové tlaky | Rostoucí ceny energií | Ruský prezident | Devizové rezervy České národní banky | Čtvrtletní výsledky | Širší index S&P 500 | Oživení trhu | Růst ekonomiky USA | Obchodní signály | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Výsledek inflace | Vládní výdaje | Středoevropské měny | Panevropský akciový index | Akciové trhy v Evropě | Vyšší náklady | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Hospodářský institut | Dovoz | Obrovský potenciál | Výzkumy | Admirals | HDP v USA | Caterpillar | NextEra | Velké instituce | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | Ekonomiky | Analýza transakcí | Zpráva | Pozitivní zprávy | Tiff Macklem | EOG | Nikkei | Poměr rizika a zisku | Mizuho Securities | Nominální hodnota | Hospodářská data | Přehled | Embargo na ruský plyn | Stratégové | Konvergence | Výrobní ceny | Komoditní | Marek Mora | Světový obchod | Jádrová PCE inflace | Ekonomický kalendář | Aktivity v USA | Bundesbanka | Býčí sentiment | Rekordní maxima | QCOM.US | Progres | Rovnováhy | Největší ztráty | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Americký index | Nové zprávy | Válka na Ukrajině | Intercontinental Exchange | Elon Musk | Liz Truss | Nedostatek polovodičů | Makrodata | FANG | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Kraft Heinz (KHC.US) | Obrat trendu | Investoři | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | World Wealth | Energie | Portfolio | Fungování | Data o HDP | Ford (F.US) | Petr Pavel | Globální ekonomiky | Americké tovární objednávky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Marc Chandler | Monster Beverage | Swissquote | Německá průmyslová produkce | Nejnovější výsledky | Nálada v Evropě | B/E | Negativní sentiment | Evropská měna | Firemní zisky | Coca-Cola | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Přidaná hodnota | Krátké (short) pozice | Vyjednávání o zvýšení stropu | Média | Prezident ECB | Inflační čísla | Vyšší úrokové sazby | Christine Lagardeová | Index PPI | Grayscale | Tranše | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | McDonald's (MCD.US) | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Zlepšení sentimentu | Bias | Zpřísňování měnové politiky | Columbia Threadneedle | Inflace v lednu | Červencová inflace | Den obchodování | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | Část zisků | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Kurzu měn | Finanční instituce | Makroekonomická prognóza | CFRA Research | Bank of England | Eurokomisařka | Airbnb | Automobilka Toyota | Důvěra investorů | Santander | Generali Investments | Lepší výsledky | Forward guidance | Zveřejnění zprávy | Akcie Dollar Tree | CAC 40 | Britský premiér | Volatilita na trzích | NAHB | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Fiskální rok | Vývoj sazeb | VIG | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Zhoršování situace | Boom | Anheuser-Busch InBev | BP | Silicon Valley Bank (SVB) | Britské akcie | Cíl ČNB | PMI z výroby | Prodej | Nastavení úrokových sazeb | Dvoutýdenní repo sazby | Německá spotřebitelská důvěra | Posilování amerického dolaru | P/E | Nižší poptávka | Funkční období | Kolaps dolaru | Bydlení | Makrokalendář | Sestupný trend | Cena mědi | Raytheon | Akcie společnosti Tesla | Kapitálové rezervy | Ochota riskovat | Avis | Sazby ČNB | Odhad spotřebitelské důvěry | Šéf švýcarské centrální banky | Janet Yellenová | Boj s inflací | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Analýzy | Americký S&P 500 | Jednotné měny | MSTR | TTF | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Poradenská společnost | Hlavní úroková sazba | Reakce trhů | Zemní plyn ve Spojených státech | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Mary Dalyová | Invesco | Bloomberg | Demokraté | Německý DAX | Důvěra domácností | Hlavní události | Patria | Nová prognóza | Anglie | Oslabení USD | Uber | Sloučení | Ekonomický vývoj | Akcie a dluhopisy | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Inflace v květnu | TRY | Data z ekonomiky | Kávové akcie | Vývoj akcií | US500 | Pandemie COVID | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Beyond Meat | United Parcel Services (UPS.US) | Jednotná evropská měna | Americké HDP | Insolvence | Agentura Reuters | Akcie Nike | JD.com | Data z průmyslu | World Wealth Report | Obchodní plán | Reálné mzdy | Sentiment investorů | Spotřebitelský sentiment | Pokles vývozu | Bohatý | Aktuální prognózy | Technologické tituly | Loonie | Nové příležitosti | EUR/PLN | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Evropské trhy | Ekonomické dopady | Růstové akcie | Údaje ISM | Colt CZ | Rozhodnutí centrálních bank | S&P Case-Shiller index | Dluhopisové výnosy | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | S&P | Oslabování dolaru | Britský statistický úřad | Česká měna | Ekonomické ukazatele | Hrubý domácí produkt (HDP) | Covid | Handelsblatt | Rok 2024 | Obchodování | Technický signál | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Společnost Berkshire Hathaway | Objem intervencí | Rostoucí životní náklady | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Breakout strategie | CRISPR Therapeutics | Chevron Corporation | JOLTS | Automobilka | Vojenský konflikt | Buy obchod | Meta | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Nabídka | GBP | Oznámení | Rekordní hodnoty | Korekční pohyb | HDP Německa | Management | Regulátor FINMA | ZEW | Obchodní týden | Úsporný energetický tarif | Dobré výsledky | CDW | Zasedání OPEC | Trojúhelníkové formace | Centrální banky | XAU/USD | Prezidentka ECB | Japonská vláda | Státní dluhopisy | Největší švýcarská banka | Eurostat | S/R zóna | Zprávy | Úřad Eurostat | Oanda | Ruský rubl | Nadšení | Týdenní shrnutí | SPCE.US | Murray | Investiční události | Dolary | Investiční aktivita | Nejznámější kryptoměny | Moskevská burza | Tovární objednávky v USA | Vysoký přebytek | BREAKING | Zemědělské komodity | Exact Sciences | Růst inflace | MOEX | Dopad na finanční trhy | Turecká lira | Index STOXX Europe | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Alena Schillerová | CCI | Virgin Galactic | Investiční banka | Akciový analytik | Budoucnost | Averze k riziku | Prognózy ČNB | České koruny | Occidental Petroleum | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Ceny ropy | Praha | Kroky centrálních bank | Berkshire Hathaway | AVGO | Vysoké ceny energií | Míra | Akcie v Evropě | Hlavní měny | Předpověď | Euro klesá | Pokles tržeb | Denní minima | Projev Jeroma Powella | Evropské akcie | Kurz dolaru | Udržitelnost | 3M | Nejdůležitější události | Silný růst | Instrument | Covidové krize | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | DJIA | Prognóza Fedu | Index Nasdaq Composite | Dnešní data | Celkový trend | Intradenní obchodování | Vyhlídky | British American Tobacco | Odhad inflace | Firmy | CZ | Kevin Tran Nguyen | NATO | Odvětví polovodičů | Nordea | Tržní podmínky | Index US100 | Konzervativní strany | Cena ropy brent | Index cen domů | Medvědí divergence | François Villeroy de Galhau | Pandemie v Evropě | Investment management | Technická situace | Kryptoměnové burzy | xStation | Nástroj | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Výsledky | Adam Button | Snížení poptávky | West Texas Intermediate | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Dění na finančních trzích | Futures trhy | Zápis ze zasedání Fedu | Raphael Bostic | Dai-ichi Life Research Institute | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Spoluředitel | Phillips 66 | Švédská centrální banka | Automobilky | Energetická skupina | Hedgeové fondy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Veřejné služby | Bitcoin | WMT | Státy Evropské unie | Současný trend | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Ubisoft | Siemens | Minulá výkonnost | Waste Management | Bilion | Bank of America | Snižování sazeb | TIM | Fundamentální analýza | China Evergrande | Operace na volném trhu | Výrobce letadel | EEX | Australský dolar | Zpřesněný odhad | Financial | Retracement | Jednoduché tipy pro začátečníky | Meziroční inflace v eurozóně | Překoupenost dolaru | Summit G7 | Koruna | Boris Johnson | Eli Lilly | E15 | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Německý výrobce | Výsledky společnosti | Cenový index PCE | Růst HDP v Kanadě | Výrazný pokles | Pojišťovny | American Airlines | Inflace v únoru | Inflace v zemích Evropské Unie | Uvolňování měnové politiky v USA | Northrop Grumman | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Shell | Finanční výsledky | OPEC+ | Francie | BNP | Riziko recese | Tvůrci trhu | Dopady války na Ukrajině | Futures na evropské indexy | Meme stocks | Inflace v Evropě | Oldřich Dědek | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Cena akcií společnosti | Epidemické situace | Onemocnění | Americký výrobce | Index cen průmyslových výrobců | DMA | Objem | Propad | Asociace | Forexoví obchodníci | Pozornost obchodníků | Activision | Obavy z recese | Class A | Očekávání investorů | Trigger | Pokračující pokles | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Technické ukazatele | Spotové ceny | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Globální dodavatelské řetězce | Oživení v Číně | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Microsoft (MSFT) | Údaje | Ekonomické události | Společnost Nvidia | Cenový šok | Klima | Inverze výnosové křivky | Hospodářské oživení | Asie | DPA | London Stock Exchange | Cenné papíry a burzy | Přeprodání | Podnikatelská nálada | Hennessy | Exxon Mobil | Slabší růst ekonomiky | Prodeje domů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Nemovitosti | Alibaba | Poptávka po pohonných hmotách | Trendová čára | Národní měny | Kanadská ekonomika | Výsledky průzkumu | Futures | Regulátor | Průzkumy | Nomura | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Evropský statistický úřad Eurostat | Kanada | Ekonomická situace | IBEX 35 | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Zpomalování ekonomiky | Forwardové sazby | Poptávka po úvěrech | Pfizer | Vývoj tržeb | Case-Shiller | Britské libry | Andrej Babiš | Toyota Motor | Vývoj inflačních očekávání | Míra nezaměstnanosti v Německu | Ukazatel inflace | Studie | Blízký východ | Srovnávací základna | CME FedWatch | Moje obchody | Tempo růstu spotřebitelských cen | Joachim Nagel | Nákup aktiv | Obchody | Provozní zisk před odpisy | Průraz | Německý PMI | Kansas | Premiér Andrej Babiš | Deficit | S&P 500 Index | Intervence ČNB | Comcast Corporation | Graf | Polsko | Kolaps | Guvernér banky | Oživení evropské ekonomiky | Investiční společnost | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Nákup libry | Reakce trhu | FRA | Plyn | Patrick Harker | Výrobce letadel Boeing | Data z americké ekonomiky | CFRA | Cenová hladina | Bankéř | EU50 | Ropa Brent | Kering | Ceny domů | Výnosové křivky | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Německý akciový index | Hráči na trhu | Současná situace | Týdenní výhled | Haruhiko Kuroda | Aktuální hodnoty měny | ex | Přijetí | HDP USA | Pokles produkce | Evropa | Nárůst cen ropy | Jackson Hole | Spot | Akcie Coca Cola | HUF/EUR | CVS | Obraty | USD/PLN | OPEC | Short | Akcie JPMorgan Chase & Co | Zdražení ropy | ČNB Tomáš Holub | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Harmonizovaná inflace | Jednání FOMC | Reálný HDP | James Bullard | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Neutrální výhled | ABB | Johnson & Johnson | Prudké oslabení | Eurodolar | Omezení pohybu | EW | Zpráva o inflaci | Carrefour | Kontext | Bezpečné útočiště | Hodnocení akcií | Hodnota HDP | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Maloobchod | Optimistická očekávání | Trendová linie | Akciový index | Jádrový index spotřebitelských cen | Obrat v měnové politice | Oslabení amerického dolaru | Velké objemy | Podnikatelská aktivita | Mnozí investoři | Zveřejněná data | Inflace v eurozóně | Růst zlata | Earnings | Spotřebitelská nálada | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Rekordní minimum | Stavebnictví | MRK | Futures kontrakty | Index volatility | Dnešní růst | Brands | Ústup inflace | Dow Jonesův index | Booking Holdings | ForexLive | UBS Global | Index Dow Jones Industrial Average | Moët | Britský FTSE 100 | UPS | Hotovost a nemovitosti | Počet dolarových milionářů | Silnější dolar | Euroskupina | Obchodování v Asii | Růst eura | Instant Trading EU | Zájem firem o úvěry | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Euro dnes | Vstupy | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Měsíční data | Inflace ve Spojených státech | Inflace ve Francii | Index spotřebitelské důvěry | Předčasné parlamentní volby | European Energy Exchange (EEX) | Index německých akcií | Indikace | Rakousko | Problémy se subdodávkami | Turecká centrální banka | Stříbro | USDCAD | Medián | BA.US | Pivot Point | Euler Hermes | Opatření vlád | CHF | Americký dolarový index | Klíčové události | APAC | Tým InstaForex | COPPER | L'Oréal | Instituce | Moving Average | DAX (DE30) | Česká koruna | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Bank of Japan | OECD | Moody's | Americké objednávky | Stimulační program | Podnikatelská důvěra | G10 | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | Podpora | LNG | JNJ | Německý hospodářský institut | Libra vůči dolaru | Nejistota | Dobrá data | Americké akcie | Atentát na Donalda Trumpa | Silná ekonomika | Spotřebitelské ceny v Británii | Ekonomická důvěra | Ekonom UniCredit Bank | Měnový trh | Britská měna | UBS Group | Ex-dividend | Běžný účet | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Provozní zisk | EUR/USD a GBP/USD | Divize | Iberdrola | Pozitivní vliv | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Index Nikkei | Akcie Amazonu | Oslabení koruny | Seznam Zprávy | Ziskové marže | Evropská ekonomika | Rally na akciích | Východní Evropa | Americká data | Inflace v Polsku | European Energy Exchange | COIN | Průměrný roční výnos | Naše ekonomika | Podstatné kurzotvorné zprávy | CVS Health | Fed dnes | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | ING | Capital Markets | Slabé výsledky | Time-Frame | Kristina Hooper | Růst výnosů | ATH | Obchodníci s ropou | Avis Budget | Trh s futures | Největší nárůst milionářů | Korporátní zprávy | Změna trendu | Trh | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Odhad amerického HDP | Nárůst zásob | Snížení daní | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Aktivita na trhu | Cenový cíl | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | HDP ve Spojeném království | Kanadská měna | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | EUR Index | USD/CZK | Index pražské burzy | Výrazný růst | Propad akciových trhů | Otočení trendu | Fed | Oslabování amerického dolaru | Analytici | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Strategie Ondřeje Hartmana | Časový plán | Reálná hodnota | Zakladatel | Skupina ČEZ | Korekce | Klesající trend | Indexy v Asii | Upozornění | CAT | Rubl | Prodejní příležitost | Spotřebitelská důvěra v USA | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Aukce | FRA40 | Hermes International | Sada dat | Finanční svět | Illumina | RBC | Money management | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Heiken Ashi | Finanční analytici | Pražské burzy | McDonald's Corporation | Statistické údaje | Výrobce čipů Nvidia | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Tomáš Holub | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | EU a USA | Úroveň parity | Dopad na trhy | S&P 500 | Makroekonomické ukazatele | Dlouhé (long) pozice | Globální recese | Index Standard & Poor's | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Automobilový průmysl | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Britská značka | Lowe's | Kurzový vývoj | Vývoj kurzu koruny | Spotové ceny ropy | Indikátory sentimentu | Luis De Guindos | Electronic Arts | Ekonomický a strategický výzkum | Prosincová inflace | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Dolar vůči jenu | JDE | Technické indikátory | Latinská Amerika | Posílení dolaru | Zvýšení mezd | Pozornost trhu | Stock | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | ANO | Marriott | Americké zásoby ropy | Maďarský forint | Růst spotřebitelských cen | Euro vůči dolaru | IRS | Zemní plyn | Volná pracovní místa | ProCent | Anthony Fauci | Webináře zdarma | VZ | Nejvýraznější pokles | Ceny zboží | Vstupní S/R zóny | Obchodní systém | Rating | Platforms | MWh | Bollinger Bands | E-commerce | Dezinflace | Alligator | Albemarle Corp | Merck & Company | ISM | Novozélandský dolar | Rozhodnutí ČNB | Ruská invaze | Prezident Joe Biden | SNB | Chorvatsko | Dílčí index | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | L3Harris | Svíčkový graf | Příležitosti | Otevření obchodu | Obchodování GBP | Global forex | Polská inflace | Překoupené zóny | Statistika z USA | Natixis | Data z USA | Evropské obchodování | Dobrá čísla | Odhad růstu HDP | Ekonom ECB | Thermo Fisher Scientific | Vláda v Pekingu | Dividends | Korunové sazby | Růst tržeb | Společnost Tesla | Členové Fedu | Volatility | Inflační vývoj | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Míra inflace v Maďarsku | Zadlužení | Shortování | CRSP | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Flat | Sell | Sdružení automobilového průmyslu | Pokles sentimentu | Očekávání úrokové sazby | Mondelez International | Apple | Měny&Sazby | Letadla | Důvěra v průmyslu | Pokles průmyslové produkce | Makroekonomické údaje | Long pozice | Dollar Tree | Nárůst výdajů | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Ruská invaze na Ukrajinu | Intradenní Price Action patterny | Alphabet (GOOGL.US) | Exporty | Dražší energie | Drahé energie | Energetický sektor | F.US | Masivní propad | Důvěra | Spojené království | Pravděpodobnost | Vývoj eura | Markets | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Solana | Meziroční růst HDP | Cena hliníku | Nový šéf Fedu | ECB dnes | Short obchod | Německý kancléř | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | Akcie Nvidie | Rizikovější aktiva | Daně z neočekávaných zisků | Britské státní dluhopisy | Směřování | Hlavy států | Japonská centrální banka | Oblast supportu | VaR | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Spotřební zboží | Společnost XTB | Tržní odhad | Trendové linie | Marathon | Akcie JPMorgan | Ziskové akcie | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | CFTC | Velké zisky | Podpůrná opatření | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Celkový sentiment | Kellogg | Internetové televize | FTSE | Invest | Fiserv | Gazprom | Erste Group | Centrální banka | MicroStrategy | Ekonomické zpomalení | Riksbank | Inflace v říjnu | Životní náklady | Andrew Bailey | Významné zprávy | Akcie ve Spojených státech | Vývoj úrokových sazeb | Meta Platforms Inc | Výkyvy kurzu koruny | Životní prostředí | Inflace v Británii | Čtvrtletní výsledky společnosti | Exxon | NYMEX | Ruský plyn | Grafy | Čeští podnikatelé | Překoupenost | QE | Polský zlotý | Surové ropy | Odhad vývoje HDP | Tržní sentiment | Pravidla regulace trhů | LYNX | Invaze | Price Action patterny | Obchodní partner | Donald Trump | Německý Ifo index | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Pozitivní zpráva | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | ECB | Směnný kurz | Kovy | Míra úspor domácností | Fluktuace | Instant Trading EU Ltd. | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Riziko | Centrum | Norwegian Cruise Line | BofA | Nejnovější údaje | Společnosti | Fundamentální faktory | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Další růst | Firemní sektor | Zoetis Inc | Neutrální úroková sazba | Úvěry na bydlení | Investice do akcií | Růst dolaru | DOW.US | Vyhlídky do budoucnosti | Situace | Dnešní makrodata | Bankovní tituly | Ekonomický růst | S&P 500 a Nasdaq | Nárůst objemů | Globální index | Březnová inflace | API | Aligator | Bezpečnost | Roční výnos | Volatilita páru EUR/USD | US100 | Jednání ECB | Peněžní tok | Nízká volatilita | Údaje o inflaci | Dopad na sentiment | ČNB Aleš Michl | Ztráty zaměstnání | Postupné otevírání ekonomiky | Micron Technology (MU.US) | Futures v Evropě | Merck | Reuters | Nižší růst | Výprodeje na finančních trzích ve Francii | ISM indexy | Unilever | Prognózy inflace | Dobrá nálada | QCOM | Everett Millman | Chevron | Trend měnového páru | Špatné počasí | Kompozitní index | Pokles dovozů | Dobré zprávy | Sazby ECB | Michael Kors | Guvernér Michl | Index US500 | Depozitní sazba | Výrobní aktivita | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Maďarská ekonomika | Výstupy | Souhrnný index | Krypto | Velikost pozice | Overbalance | Palo Alto | Slovní intervence | Libra šterlinků | Předseda | Finanční trhy dnes | Kanadský statistický úřad | CZK | Regulační dohled | Zpomalení globální ekonomiky | Utahování měnové politiky | Coca Cola (KO.US) | Chipotle Mexican Grill | TLTRO | Index nových zakázek | AAPL | J&T | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Hodnota majetku | Fond | Unijní ministři | Globální akciový index MSCI | Růst české ekonomiky | Silná data | Fond kvalifikovaných investorů | Utahování měnových podmínek | Oeystein Olsen | Boeing | Wealth | Sentiment spotřebitelů | Příkaz | GE.US | Státní rozpočet ČR | VOW1.DE | Motivace | Záporné sazby | Americký dolar dnes | Rychlý růst | Ceny v průmyslu | Hamburg Commercial Bank | Nejlepší rozhodnutí | Růst výnosů dluhopisů | CME.US | Zhoršování situace v průmyslu | Libra | ROKU.US | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Inflace zpomaluje | ORCL.US | Nová data | Evropská unie | Open | Chicago Mercantile Exchange | Klaas Knot | Biden | Jan Frait | DOT | HDP v Kanadě | Zvýšení základní sazby | Inflace v listopadu | Pomoc ekonomice | Stabilita sazeb | Hospodaření | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Příprava | Pohyby na trhu | Řecko | BRICS | Konjunkturální průzkum | MRO | Energetická skupina ČEZ | Hospodaření vlády | Americké ministerstvo obchodu | Konsenzus | TSLA | Generali Investments CEE | Anexe Krymu | Výhled pro GBP/USD | Alibaba Group | Nový rekord | Americký index S&P 500 | Úroky | Viceprezident | Firemní kontrola | Americký průmysl | Státní svátek | Ranní nadhoz | UPS.US | Podílové fondy | Cena | Dluhové krize | Silné oživení | Investiční banky | Důvěra v eurozóně | CL | Wall Street Week | ORCL | Předstihové ukazatele | Silný trh | Libra euro | BYND | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Doporučení | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Economic | Ztráta | FOREX | Zápis z posledního zasedání Fedu | 3M Company | NCLH | Ceny akcií | Financování vlády | Česká republika | Platební bilance | Makro | TABAK | CVX | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Životní úroveň | Dění na Ukrajině | S&P500 | Allianz Trade Dalibor Trojek | EBay | PEPSICO | Průzkum ECB | Inflační očekávání | Slušný zisk | Patterny | Ceny | Vyšší úroky | Dior | Hospodářský růst v Číně | Prudký pokles | Technologie | Index nákupních manažerů | Energetická krize | Hypoteční sazby | JPMorgan Chase & Co | Finální odhad | ČNB | Trader | TSLA.US | Finanční podmínky | Cigna | Obchodní chování | Snižování úrokových sazeb | Nové zakázky | Příkaz Stop | Comcast Corp | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Pokles | Roční maximum | Boeing (BA.US) | USDIDX | Ceny komodit | Těžaři | MGM | Šíření viru | Vyšší ceny | Zahraniční investice | Margin | Globální inflace | International Flavors & Fragrances | Nvidia | Intuit | Varšava | ConocoPhillips | Take-Profit | Vinci | BioNTech | Snížení sazeb | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Dolar k japonskému jenu | Index amerického dolaru (USDIDX) | Mosaic | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Přímé zahraniční investice | Schwab | Úvěrové podmínky | Setkání centrálních bankéřů | Švédsko | Royal Caribbean | Koruna dnes | Finanční systém | EUR/HUF | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Maloobchodní tržby | Americký dolar | Výroba automobilů | CARA | Americký regulátor | Mercedes | Tržní očekávání | Index ISM | Ceny zemního plynu | Americká ekonomika | Europe 600 | CME Group | NVDA | Litecoin | Svět investování | Kurz koruny | Nedostatek surovin | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Webináře | Portfolio manažer | Čeští spotřebitelé | Akcie týdne | Ekonomické aktivity v eurozóně | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Meziroční růst spotřebitelských cen | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | Meta Platforms | MGM Resorts International | Google | Data z reálné ekonomiky | Wedbush Securities | Cheniere Energy | Blue chips | CF Industries | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | Prime | Růst mezd | Sillicon Valley | ABBV | Evropská centrální banka | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Příjmy a výdaje | Intel (INTC.US) | Slušné zisky | Paypal Holdings | Luboš Růžička | Index PX | Společnost Facebook | Daně | Růst americké ekonomiky | Lídři | Moneta | Tradingové webináře zdarma | Americká centrální banka (Fed) | Spotová cena zlata | Investment Management | Janney Montgomery Scott | Pivot | Rizika | Kryptoměna | Close | Růst cen nemovitostí | BAT | Pracovní trh | České HDP | Pokles indexu | Vývoj německé ekonomiky | Bristol-Myers | Růst výroby | Česká ekonomika | Intervenovat na devizovém trhu | Momentum | Hike ECB | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Německá centrální banka | Pozitivní sentiment | Horší data | Marketingová komunikace | Proinflační rizika | Kurzy | CBOE | Nálada v USA | Čína | Finanční prostředky | Technology | Tržní predikce | Zisky | Velký růst | HICP | Nárůst výnosů | Partners | Konsensus | Vstup do pozice | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | Aktuální prognóza | Současné ceny | Conference Board | BNP Paribas | Signature Bank | Vývoj inflace | Cena kakaa | COST | Thomas Jordan | GRMN | Rozpočtový schodek | USD/TRY | Miliardy eur | Pozitivní výsledek | Výnos desetiletých dluhopisů | Obchodní pozice | Benchmarky | Přehled kurzů | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Ranní okénko | Payrolls | Koronavirová situace | Situace na trhu práce | Zvýšení volatility | Starbucks | NATGAS | Toyota | Delta Air Lines | Nová fáze | Cena zlata | Cyberark Software Ltd | Verbální intervence | Dluhopisy | CSX Corporation | HSBC | Pullback | Coinbase | Množství peněz | Růst ceny | Ekonomické vyhlídky | CBRT | Zprávy euro | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Zastavení výroby | Euro STOXX | Přecenění | Breakout | Přeprodané zóny | RRR | Trh práce v USA | Měnové intervence | Růst cen | Ekonomická nálada | Makléř | Jednotná měna | Drahé kovy | Situace Evergrande | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Vrcholy | Ředitelka | Indikátor | Cenový pohyb | RSI | OctaFX | Guvernér japonské centrální banky | Forward | Růst cen domů | Vysoké inflace | Měnová politika | Rheinmetall | Asset management | PMI ve výrobě | Moskva | Býčí trh | Saxo | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Philadelphia Fed Business Outlook | Množství objednávek | Repo sazby | Americké akciové trhy | Evropské akciové indexy | IFO index | Statistici | Financování | Mercedes-Benz | Úroková sazba v USA | Měkké přistání | Letecká společnost | ČSÚ | Pšenice | Sinovac Biotech | Index inflace | Fiskální balíček | Historická minima | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Nastavení měnové politiky | Obchodníci | Hodnoty měny | Fiskální stimuly | GMT | Nálada spotřebitelů | Hospodářský růst USA | Occidental | | Philadelphia Fed | Spirit Airlines | Prodávající | Honeywell | Pokles ekonomiky | Růst HDP | FXDAILY | Finance | Dividenda | Hlavní indikátor | Republikáni | Zhoršení epidemické situace | USDJPY | Jack Janasiewicz | Těžby kryptoměn | Směřování ceny | Zprávy z USA | Globální poptávka | Cenový propad | Pravidla obchodního systému | Investiční poradenství | Poptávka | Express | DISH | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Index výdajů | Otevírání ekonomiky | NewYorská burza | Psychologie | Dolar | Line | Guvernér | Globální trhy | AAL | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Průměrná hodnota | Očekávání trhu | Účastníci trhu | MU.US | Nvidia (NVDA.US) | Odklon od rizikových aktiv | Short obchod (sell) | Bulharsko | Denní pokles | Kancléř Olaf Scholz | Obchodování na akciových trzích | Maďarská měna | Christopher Waller | Výrobní aktivity | Německý index DAX | Nálada nákupních manažerů | Průměrná mzda | MO.US | DNO | Distillate inventories | Obchodovat | Dnešní čísla | Klid | Akciový trh v USA | Oil inventories | EUR/MWh | Beyond Meat (BYND.US) | Zvýšení inflace | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Pokles akcií | Shell Plc | Tatry Mountain Resorts | Cena severomořské ropy Brent | Hospodářský růst | Kalendář událostí | Posílení eura | Korekční fáze | Sociální síť | Nová makrodata | S&P/Case-Shiller | Odhodlání | Výnosy 10letých dluhopisů | Uzavření trhů | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Makro z USA | Prohloubení deficitu | Bankovní rada České národní banky | Akciová rally | Technologický Nasdaq | Texas Instruments | WTI | Bohumil Trampota | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Bod | Miliardy korun | Stavební výroba | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Akcie americké společnosti | DE40 | Shares | Zisk společnosti | Medvědi | Nákup eura | Investování je rizikové | Silnější koruna | Bloomberg Economics | Naftogaz | RBNZ | GfK | AMGN | Index MOEX | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Fibonacci | Zvýšené úrokové sazby | Lend | Zveřejnění zpráv | Analytik trhů | Klouzavý průměr | RBI | Americká měna | Úroky z dolarových dluhopisů | Honeywell International | Sell pokyn | Nord Stream | EMU | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | FTSE 100 (UK100) | AXA | Ziskovost | OCI | Bankéři | Barclays | Sázet | Podnikání | Cena ropy | Holubičí postoj | Restrikce | Nižší výdaje | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Měny regionu | UTC | Inflace ve Velké Británii | Drobní investoři | Marže | Účet platební bilance | ROCE | Fiskální politika | Americký ekonom Nouriel Roubini | Domácí měna | FINMA | Německá ekonomika | Klesající trendová linie | Celkový výsledek | Komisí pro cenné papíry a burzy | Participace | DAX | Měny G10 | HDP | Tisková konference Fedu | Debata | Předběžné výsledky | Míra inflace v Kanadě | Projevy centrálních bankéřů | Dotace | Sankce na Rusko | Odhad růstu ekonomiky | Anheuser-Busch inBev | Prosus | Ropa roste | Důvěra v Německu | Mírná korekce | Vlády | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Členské státy | Zkušenosti | Firma | Ekosystém | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Tuzemský HDP | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Omikron | PCE inflace | Philip Lowe | Reálné příjmy | Spotřební daně | Micron Technology | Vysoké zisky | MGM Resorts | Úrokové sazby | Lira | Dolaroví milionáři | Načasování | TJX | Boeing Co. | Poptávka po zlatě | Vyšší inflace | Mateřská společnost | MCD | Futures na ropu | Erste | Napadení Ukrajiny Ruskem | USA a Čína | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Liz Trussová | Byznys | | Blizzard | Ekonomická rizika | Společnost Facebooku | Stoxx 600 | 2U | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | RBC Capital Markets | Čínský index | Manufacturing PMI | SAP | Dluhopisové trhy | Hlavní index PX | JPM | FX | Index PMI | V.US | Ekonom | Americký akciový index S&P 500 | Kalendář ekonomických událostí | Světové finanční trhy | Mobilizace | První odhad | Deutsche Bank | MPSV | Kurz | Market | Referendum | Americký PMI | Ekonomka | Natixis Investment Managers | Geopolitika | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Tyson Foods | Zvyšování úrokových sazeb | Unicredit | Růst akcií | Bývalý šéf | BMO Capital Markets | Pokles výnosů | Bali | Analýza EUR/USD | Naše prognóza | Fibonacciho úrovně | Horizon | UST | Optimismus | Konjukturální průzkum | Facebook | Rozhodování | Předkrizové úrovně | Forex.com | Býčí vyhlídky | Oracle | Profit-Target | Medvědí scénář | Úspěšný týden | Francouzský CAC 40 | Rizikový sentiment | Investiční banka Goldman Sachs | Break/Even | Akcie velkých bank | Costco | USA | Deficit státního rozpočtu | Fibonacciho retracement | Investujte | Tempo růstu HDP | Reserve Bank of New Zealand | Rostoucí společnosti | Měď | Prezident USA | Proinflační | Falešný signál | Výrazné pohyby | Negativní vývoj | Finanční cíle | Rozvíjející se trhy | Fundamentální pozadí | Euro | AUD | Datový kalendář | Politické rozhodnutí | BMO | Rada ČNB | Evropské akciové burzy | Kyjev | Deere | Pilulka Lékárny | Federální rezervní banky | Verizon Communications | OsMA | Truist Advisory | Dominion Energy Inc | Agentura DPA | Podhodnocený | Tightening | Wegovy | Ropné a akciové trhy | Společná evropská měna | Verizon | Přerušení dodávek ruského plynu | Predikce | Bearish | Fibo | NEST | Visa (V.US) | Upisování | Hlavní americké indexy | Citigroup | Softbank | Spojené státy americké | MBG.DE | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Oslabování libry | Sony | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | RHM.DE | Pražský index PX | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Empire State Index | Průmysl a stavebnictví | EBITDA | JP Morgan | Zastavení dodávek | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Nálada na Wall Street | Siemens Healthineers | Růst ekonomiky | Výsledky za Q4 | Vývoj kurzu eura | Navýšení úrokových sazeb | Průmyslové ceny | Martin Gürtler | Labouristická strana | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | Setkání ministrů financí eurozóny | Rozhodnutí Bank of England | Plánované obchody | Ztrátový týden | Intermediate | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Nižší ceny | PEP | Další posilování | EU | HCOB | IAB | Redukce | Cenové stability | Předseda FOMC | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Poptávka po dolaru | Portfolia | Maloobchodní tržby v Německu | Odhady PMI | Pokles nezaměstnanosti | Kurz domácí měny | Komerční banka | Úrovně rezistence | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Teplé počasí | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | xStation 5 | Úroveň rezistence | Týden na akciových trzích | Poptávka po úvěrech na bydlení | Recese | ZNGA | Inflace v Německu | Zpomalování inflace | Kazuo Ueda | Prezident Federální rezervní banky | Mzdový růst | Emise | Švýcarský frank | Vyhlídky eurozóny | Bank of Canada | Německý ZEW index | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Bannockburn Global Forex | USD za tunu | CZK/EUR | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | SEC | Plán obchodování | Akcie Applu | Inflace ve světě | Eskalace konfliktu | Nižší DPH | Začít investovat | USD/CAD | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Manažerka | Růstový trend | Michal Brožka | Silný support | Air Products | Inflace ve Spojeném království | Hodnota indexu | Frank | Nejnovější statistické údaje | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Balance | Prodeje existujících domů | Komentáře Fedu | Mondelez | Negativní nálada | Pin Bar | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Objem investic | Zlepšení nálady | Dnešní zpráva | Investoři a obchodníci | Regulace trhů | Silné inflační tlaky | Technická korekce | Centrální banka USA | Čínské indexy | Hlavní trend | Oscilátor Marlin | Změna sazeb | Uznání nezávislosti | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Cíle | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Activision Blizzard | Rychlý růst mezd | FOMC | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index FTSE 100 | Index důvěry | Desetileté dluhopisy | FOMC minutes | Základní sazby | Regeneron Pharmaceuticals | L3Harris Technologies | Úspěchy | Kiwi | Vyšší volatilita | Atlantik | Průmyslové zboží | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Index PCE | Dodávky zemního plynu | Měnové trhy | STAR | Technologický sektor | OSN | China Evergrande Group | Komunita | Goldman Sachs Group | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Booking | Kanadský dolar | Politické riziko | PMI indexy | Předpovědi | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vyhlídky americké ekonomiky | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Míra inflace v eurozóně | Benzín | Automotive | CrowdStrike | Netflix | Kmen omikron | Produktivita práce | Rostoucí ceny | Trend | Aktuální situace | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | CEE | Dow Jones Industrial | OXY | Zásoby plynu | Měnový výbor | Qualcomm (QCOM.US) | Vstup na trh | Střední podniky | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Francouzský index | Míra inflace | Windfall tax | Indexy PMI | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | Trhy v USA | CNN | Klíčový okamžik | Zlato (XAU/USD) | Sebevědomí | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | Objem objednávek | Oslabení | Nařízení | Pioneer Natural Resources | Akciové futures | Míra nejistoty | SWIFT | WP | Nemovitostní trh | Oblasti umělé inteligence | Negativní zprávy | Schodek | Fed index | Bankovní sektor | Rýn | Kapitálové zboží | Indexy | Altcoiny | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Ticker | Mizuho | Global Forex | M2 | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Mezinárodní měnový fond | Gold | Česká národní banka (ČNB) | Rusko-Ukrajinská krize | Průmysl | Norfolk | Rychlé šíření viru | Úsilí | Akcie MicroStrategy | Výrobní inflace | Tempo růstu | 1D | Tesla a Alphabet | Premiér Boris Johnson | Snížení daně | Bankovnictví | Evergrande Group | Sektor služeb v USA | STOXX50 | Pohonné hmoty | Air Liquide | Break-Even | Zpracovatelský průmysl | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | Divergence | Biliony | Zdražování energií | Commonwealth Bank of Australia | Analytici z JP Morgan | Nejvyšší růst | ETF | Marathon Oil | Federální obchodní komise | Nákupní pozice | Akciové trhy | Kurzy měn | Struktura HDP | T-Mobile US | Banky | Větší zisky | SunPower | Nasdaq-100 (US100) | Zlotý | Humana | Varování | Inflace v Evropské unii | Guidance | Obavy z omikronu | Viceprezident ECB | APP | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | EOG Resources Inc | Ekonomické výhledy | Cykly | Globální finanční trhy | Bankovní společnosti | Long | Rally | Bankovní rada | Recese v USA | Pojišťovna | Růstové tituly | Výrazný propad | Pandemie | Zasedání České národní banky | Průmyslová výroba v EU | Japonský index | Hospodářské noviny | PlayStation | Mezinárodní dohody | Osobní příjmy | Pokles inflace | Aktiva | Použití finanční páky | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | Ceny v zemědělství | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | Ministerstvo financí | Poptávka po americkém dolaru | Zasedání centrální banky | Výprodej | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Index německých akcií DAX | Žádosti o podporu | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Session | Švýcarská banka UBS | Business | BlackRock | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Největší kryptoměny | Bělorusko | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Albemarle | 19b-4 | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | PMI ve službách | Tempo růstu americké ekonomiky | Pokles cen | Halving | Nakupovat | LPR | Barchart | Automatic Data Processing | Investments | Čínská centrální banka | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Pracovní den | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Finanční regulátor | Xbox | FedWatch Tool | Nový týden | Otevření ekonomik | Vývoj kurzu | Umělá inteligence | Fiskální politiky | Western Union | Dna | Konsolidace | Průmyslový sektor | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | NZD/USD | Spekulanti | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Časový úsek | Investice do kávy | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Trhy dnes | Inflace ČNB | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Macy's | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | IRBT | Poptávky po dolaru | Vedení ECB | Pandemická situace | Velkoobchodní tržby | Stratég | Signál k nákupu | Prodeje automobilů | Vlnová analýza | Podnikatelská nálada v Německu | Pokračování poklesu | Volatilita na finančních trzích | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Raytheon Technologies | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Zhoršení pandemie | Gilead Sciences | Short pozice | Částečný úvazek | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Breaking | JD | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Berenberg | Politika | Hospodářské recese | Zápis ze zasedání FOMC | Nálada na trhu | Duke Energy Corp | Fondy na spotové bitcoiny | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Akcie ČEZu | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Vývoj peněžní zásoby | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Odhady HDP | MAM | SPCE | Strach z inflace | ECOFIN | BHP | Indikátory důvěry | Nike | Forint | GDP | Úrovně supportu | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Růst libry | Ziskový obchod | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Zasedání FED | Evropské společnosti | Pokles průmyslové výroby | Spotřebitelská důvěra v Německu | Členové bankovní rady | Dnešní kalendář | Objemy obchodů | Indexy S&P | Průzkum PMI | Obchodování na devizovém trhu | Setkání zemí OPEC | Zdraví ekonomiky | CAR | Geopolitická rizika | FAO | Letectví | Americký ekonom | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Horizon Investment Services | Výrazná inflace | Vnímání | Mzda | Vliv na trh | Intel | SVB | Index volatility VIX | Předstihový ukazatel | Dnešní ekonomický kalendář | Sentiment v USA | Klíčové centrální banky | Ekonomika | Pohyb ceny | Český statistický úřad (ČSÚ) | Meziroční inflace | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Marvell | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Úroková sazba ECB | Karanténa | Výzkumná společnost | Akcie Coinbase | Jerome Powell | Blahobyt | Nastavení sazeb | Investiční aktivity | Sankce | Proinflační působení | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Poradenské společnosti | Prolomení supportu | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Šance | Vývoj trhu | Výhled | Velmi volatilní | Index technologického trhu | Klesající cena | Futures na indexy | Erste Group Bank | Finanční náklady | PepsiCo (PEP.US) | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Komise v přenesené pravomoci | Americký trh práce | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Deriváty | Ethereum | Akciový trh | Japonská ekonomika | Embargo | Zápis Fedu | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Indikátor Ichimoku | Hry | Akciový index DAX | Tlak na akcie | Odpovědnost | iRobot | Zlevnění potravin | Akcie Micron | Dnešní události | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Index Hang Seng | Sentix index | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Jaromír Gec | Politika Fedu | Evropský trh | Vypuknutí pandemie | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Banka Creditas | Údaje o maloobchodních tržbách | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | General Motors | Prodejní signál | Fondy | Walt Disney | Týdenní výkon | Bílý dům | Situace v Číně | Austrálie | Cenové hladiny | Předseda FOMC Powell | HDP Číny | Německé ekonomiky | Investice firem | Růst průmyslové produkce | Očekávaný růst | Počet Američanů žádajících o podporu | GOOGL.US | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | CZK/USD | Obavy investorů | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Významné riziko | Under Armour | Tradingové webináře | St. Louis | MSFT | Čistá ztráta | Americké statistiky | GS | Saldo zahraničního obchodu | Odhady růstu | AIG | Rizikový apetit | Zvýšení úroků | Euro včera | Epidemie koronaviru | ČNB dnes | Německé tovární objednávky | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Nový Zéland | Ekonomické zprávy | IBEX | Správní rada | Kraft Heinz | Uvalení sankcí | Osobní příjem | Paramount | Krize na Ukrajině | G20 | Slabá čísla | Norská centrální banka | Pokles poptávky | Navyšování cen | Napadení Ukrajiny | Prezident Erdogan | Slabší kurz | Člen rady guvernérů | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Horší data z Německa | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Indikátor CCI | ZTS | Deeskalace | Výplata | SHOP.US | Poptávka po státních dluhopisech | Index ekonomické aktivity | Ceny domů v USA | Philip Lane | Dnešní zprávy | Cyrus de la Rubia | Semináře | Volatilní položky | Americká inflace | Rozvoj | Klouzavé průměry | Bonita | Bilance zahraničního obchodu | Plánované obchody pro EUR/USD | Omezení dodávek ropy | Indexy amerického akciového trhu | Paramount Global | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Transakce | Coinbase Global | Růst podnikatelské aktivity | Hladiny supportu | Nálada německých spotřebitelů | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Holubice | Růst cen potravin | Sezónnost | MasterCard | Vzestup inflace | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Slovensko | MNB | Irsko | Virgin Galactic (SPCE.US) | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Investování | Japonský ministr financí | Výprodeje | Spotřeba domácností | Index MSCI | Ekonomika EU | Evropská průmyslová produkce | Růst průměrné mzdy | Special Purpose Acquisition Company | Inflace v březnu | Justice | Zpráva COT | DE30 | David Vagenknecht | USDX | Nabídka a poptávka | Inflace v prosinci | Heineken | Dodávky plynu | Jasný signál | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Oslabení eura | HDP z Kanady | Ropa dnes | Silný pokles | Ichimoku | Česká průmyslová výroba | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Velké změny | Objem intervencí České národní banky | MSCI | Burzovní index | Ukončení nákupu aktiv | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Nové fondy | Medvědí trend | RBA | Guvernér Rusnok | Spotřebitelská poptávka | Strategická rozhodnutí | Růst aktivity | Obchodní podmínky | Klíčové události tohoto týdne | Akcie Meta | Omezení investic | Maďarská vláda | JPMorgan | Index polovodičů | Paul Nolte | Rozhodnutí centrální banky | Taiwan Semiconductor | SPWR | Data z Německa | Trade | Regionální měny | Eni | Evropský průmysl | Huw Pill | Globální ekonomický kalendář | ABBV.US | Zasedání bankovní rady | Nákupní signál | Sentiment na trzích | Západní ekonomiky | Hodnota dolaru | Prezident Putin | PCE inflace v USA | Pravděpodobnost recese | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Kurz EUR | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Miliardy USD | Poradce | Šíření koronaviru | Osobní výdaje | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Býčí scénář | Makroekonomické události | Centrální bankéři | Míra inflace v Británii | Signál | Írán | Británie | Investor | Zdražování | S/R zóny | Afrika | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Britská vláda | Kupci | EPS | ADP | Projev šéfa Fedu Powella | Repo sazba | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | MMM | Dow (DOW.US) | Překoupené oblasti | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Merck KGaA | Dow Jonesův akciový index | Americké akciové indexy | Jestřábí ECB | Míra úspor | Index S&P 500 (US500) | Devizové rezervy | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Prodejní pozice | Produkce energií | Guvernér české národní banky | Změny trendu | Ekonomický dopad | Společnost | Petr Dufek | Apple (AAPL.US) | Úvěrová aktivita | Hlavní index německých akcií | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | Jednodenní zisk | Firma McDonald's | Sázky | Aktivita v sektoru služeb | Ocenění akcií | Dynamika mezd | Nové prognózy | Gainesville Coins | Historicky nejnižší | Radomír Jáč | Kurzotvorné zprávy | Kimberly-Clark | Hospodářství Evropské unie | Vladimir Putin | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Generální ředitel | Růst průmyslové výroby v EU | Kurz britské libry | Jestřábí Fed | Cena akcií | Šéfka ECB | Výkon německé ekonomiky | Rozšíření | CAC40 | WMT.US | NBER | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Situace v USA | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | České maloobchodní tržby | Americké ministerstvo financí | Nálada | Americká spotřebitelská důvěra | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | Tisková konference | Eura | Neúspěch | AAPL.US | Sam Stovall | Výsledek HDP | Obchodní signál | ACT | Výrobci čipů | Organizace | Fundamenty | Invesco Ltd. | Posilování USD | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Moelis | Expedia | Services | VIX | Inflační data | Stock Exchange | Růst | Obchodování EUR/USD | Velké částky | Největší ekonomiky | Objem zakázek | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Fed včera | Zobchodovaný objem | Akcie v roce 2021 | Energetické komodity | Příjmy | Základní úroková sazba Fedu | Pohyby na trzích | Proti trendu | Volvo | Investujte zodpovědně | Podnikové investice | VMware | Obchodování opcí | WU | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Dominion Energy | Trading | Domácí měny | Administrativa | LVMH | TAP | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Fortinet | Jestřáb | CNY | Ekonomický rozvoj | Snížení inflace | Colt | BIDU | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Trend klesající | PCE index | Rychlý růst cen | Lockdown | Cenový index | Akcie Alibaba | Stříbro a platina | Ondřej Hartman | Shopify (SHOP.US) | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Bohatství | Klesající inflace | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Varovné signály | Strategie ECB | Tuzemská měna | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Strukturální změny | Stabilita | ECB ve Frankfurtu | Druhá vlna | Oživení maďarské ekonomiky | National Securities | Americké příjmy | Index Fedu | Výsledky Meta | Zpracovatelský sektor | Comcast (CMCSA.US) | Ruský akciový index MOEX | Fed Business Outlook | Ruská mobilizace | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Narůstající ceny | Růst světového obchodu | Friedrich Merz | HCOB PMI | Guvernér Britské centrální banky | Riskovat na trzích | Cena futures | Tesla | Obchodní grafy | Nižší úrokové sazby | Virgínie | MBG | Výkyvy | Geopolitická krize | Obchodování na globálních trzích | CPI v eurozóně | Byznys model | Zisk na akcii | Panevropský akciový index STOXX 600 | Bob Haberkorn | INTU.US | Nízká inflace | Mobilizace v Rusku | AbbVie | Magnificent 7 | Columbia Threadneedle Investments | První odhady HDP | DLTR | COT | Průmyslníci | Procter & Gamble | Lepší zítřky | Pokles reálných mezd | Zveřejňování výsledkových zpráv | Program nákupů dluhopisů | RTX | Technické signály | Svíčková formace | Západní Virgínie | COST.US | Blížící se fundamentální zprávy | Regulační orgány | Ford Motor (F.US) | Průlom | Pohyb dolaru | Rostoucí mzdy | MF ČR | Micron Technology Inc | Obrat v sentimentu | Prohlášení | Celoroční projekce | Světový dluh | Washington Mutual | Tempo ekonomického růstu | Skrytá medvědí divergence | NYSE:VLO | Hike | Vývoj cen komodit | Snížení likvidity | Intradenní Price Action | Manažeři | Repo sazba ČNB | Raytheon Technologies (RTX.US) | Index technologického trhu Nasdaq | Nová historická maxima | Nezaměstnanosti v Německu | Fundamentální analýza pro začátečníky | CAD | Nálada domácností | Ebay (EBAY.US) | Cena zemního plynu | Další novinky | Národní sdružení (RN) Marine Le Penové | Santa rally | VOW1 | Nálada spotřebitelů v USA | Akcie USA | Významné události | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Futures na americké indexy | Kapitalizace akciového trhu | Anthropic | Sympozium | Odvětví | Odhady analytiků z Wall Street | Zrušení daně | Tržby v Německu | Podniky | Nordea Markets | Krypto trh | Odpojení Ruska | MiFID II | Cenový index výdajů | Zvýšení stropu pro zadlužení Spojených států | Reálné ekonomiky | Akciový index MOEX | 3M (MMM.US) | Pracovní místa | Rally akcií | Očekávání do budoucnosti | Základní úroková sazba | Richmond | Vývoj dolarového indexu | SPAC | Přebytek běžného účtu | EURUSD | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Normalizace trhu | Finanční polštář | Bannockburn | Slabý růst ekonomiky | Reckitt Benckiser | AbbVie (ABBV.US) | AEX | Sempra Energy | CSX | Světlo na konci tunelu | Zavedení digitální daně | Akcie na newyorské burze | Etsy (ETSY.US) | App Store | Nárůst milionářů | Čínské stimuly | Béžová kniha | Data ČSÚ | Sentiment indikátory | Průmyslová výroba v Evropské unii | Ministr financí | SPOT | Růst cen průmyslových výrobců | Unie | Hapag Lloyd | PayPal Holdings Inc | Spotřebitelský sentiment v USA | Tržby v maloobchodě | Target | Investiční nálada | SS&C | Dolarový index (DXY) | Nasdaq Composite | Hlavní ekonom ECB | Práce v Německu | Zasedání britské centrální banky | Vklady | Technický pullback | Přehřátí ekonomiky | Zasedání FOMC | Možný scénář | Ekonomika USA | Vývoj státního rozpočtu | Polský zlotý a maďarský forint | John Williams | Události tohoto týdne | Norsko | Break/Even (B/E) | Vítězné tažení | Index výroby | Pesimismus | American Airlines (AAL.US) | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Tisková konference Bank of Canada | Propad hypotečního trhu | Index spotřebitelských cen | General Electric (GE.US) | ZIM Integrated Shipping | Edward Jones | Bel Air Investment Advisors | Swissquote Group | Ministerstvo spravedlnosti | Zvyšování úrokových sazeb v USA | První hike | Moderna | Gartner | PMI pro sektor | CME FedWatch Tool | Platební neschopnost | Investiční balík | Volatilita na měnovém páru | Barnabás Virág | Analýza páru EUR/USD | Měnové politiky v USA | EBAY.US | Nový model | Makro zprávy | Zprávy z pražské burzy | Roche Holding | Macerich | Jan Bureš | Duke Energy | Tržní hodnota výrobce čipů | Vliv na americký dolar | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Hospodářské výsledky společnosti | Odezvy trhu | Růst amerických výnosů | Hospodářský růst v eurozóně | Intradenní strategie | Korektivní pohyb | Macy's (M.US) | Omicron | UBS | Představitel ECB | Úroková sazba v Maďarsku | Analýza makroekonomických zpráv | Den díkůvzdání | Pokles HDP | Nvidia Corp | Zlepšení | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Výrobci spotřebního zboží | Tipy pro začínající obchodníky | Poměr rizika k případnému zisku | Tempo růstu průmyslové výroby | Konec roku | Společnost Boeing | Zhoršení nálady | Zemědělství | Výnosová křivka v USA | Vyšší ceny ropy | Obchodní války | Powell v Kongresu | Scott Minerd | Graf EUR/USD | Noční obchodování | Údaje o prodejích | Povinné očkování | Úvěrové pojišťovny | Obchodování s akciemi | Index spotřebitelské důvěry GfK | Krátkodobý výhled | Sazby Fedu | Ústup pandemie | Americké měny | Posílení libry | Aktualizace softwaru | Euro vůči americkému dolaru | Rozhodnutí FED | Těžební gigant | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Skepse | Společnost S&P | Finanční ztráty | Seance v USA | Graf dne | Oživení světové ekonomiky | Globální akcie | Dezinflační proces | Absence kupců | Maryland | UBS Group AG | Nárůst rizikové averze | Rozbor | Den výplaty | Zvýšení úrokových sazeb | Commonwealth Financial | Institut ZEW | Zvyšování úroků v USA | Index CPI | Pohyb zlata | První obchod | UBS Global Wealth Management | Makroekonomické predikce | Avis Budget Group | Prezident Biden | Kontrakt | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Bohemia Energy | Hapag | Podnikatelská nálada v eurozóně | Index nákupních manažerů (PMI) | Sektor služeb | EK | Hotovost | Enel | Medtronic | Obchodní plán pro pár EUR/USD | xStation5 | Aleš Michl | Poptávková strana | Export do Ruska | Geopolitické faktory | Hlavní ekonom | XTB | MT4 | Plný úvazek | Růst cen ve výrobě | Prognóza ČNB | Estee Lauder | HDP v eurozóně | Ekonom Nouriel Roubini | Německá míra nezaměstnanosti | SaaS | SPOT.US | Přerušení dodávek zemního plynu | Maloobchodní prodeje | Bureau of Economic Analysis | Samou | Pokles jüanu | Týdenní pivot | Německo | Projev šéfky ECB | Příkaz stop-loss | Visa | NASDAQ:AMGN | Měnová intervence | Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby | CMCSA.US | Marriott International | Index Sentix | Bankovky | Jacinda Ardernová | Český HDP | Maersk | Omezování nákupů aktiv | Průmyslová výroba v Japonsku | Tržní situace | Výhled pro EUR/USD | Evropské investiční banky | Meziroční inflace v Německu | Výborné vyhlídky | Vice | Míra inflace v květnu | Studie World Wealth | ECB Luis De Guindos | Spotřebitelské ceny | Příkaz buy-stop | Oblasti rezistence | Jednoduché tipy | M.US | MCD.US | Investment Managers | Guvernér australské centrální banky | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Boční trend | Eskalace | Domácnosti | Saúdská ropná zařízení | Costco (COST.US) | Fiskální pomoc | RJO Futures | Ruská centrální banka | Regulace trhů s kryptoměnami | Elektromobily | Burzovní seance | Uptrend | Negativní sentiment investorů | Vysoká inflace | Equity | Nové zdroje | Commitments of Traders (COT) | Ceny zemního plynu v USA | Arlington Asset Investment | Lockheed | Zpřísňováním měnové politiky | Směrnice | Ceny hliníku | Umělá inteligence (AI) | Volkswagen (VOW1.DE) | Asijské akciové trhy | OANDA Edward Moya | Oslabení trhu | INTU | Spotify (SPOT.US) | Platina | Závislost | Výprodeje na finančních trzích | Počet nezaměstnaných | Roche Holding AG | EUR/GBP | Psychologické úrovně | Útok na saúdská ropná zařízení | Velcí hráči | Restriktivní politika | Capgemini | Stability AI Emad Mostaque | Výraznější pokles | Sankce vůči Rusku | Conference Board index | Oslabování koruny | Prognóza vývoje | České ceny | Americká centrální banka dnes | Potenciál poklesu | Domácí poptávka | Měsíční report | Index pražské burzy PX | Americké trhy | Disney | Úřad pro ekonomickou analýzu | Další pokles | Nákupní obchod | Ministerstvo hospodářství | Dluhopisový trh | Zasedání Bank of England | Býčí trend | Royal Caribbean Cruises | Sazby beze změny | Představitelé Číny | ALK.US | Konsolidace ceny | Pozice | Cla na dovoz | Měnověpolitické zasedání | Zvýšená volatilita na trzích | Dalibor Trojek | Vybrat zisk | Novo Nordisk | Velké investice | Wealth Management | Evropské indexy | Indikátor důvěry v ekonomiku | Statistika | Makroekonomický kalendář | Americký ministr financí | Body | Index pro zpracovatelský průmysl | Hotelnictví | Akcie PepsiCo | Guvernér ČNB Aleš Michl | Americký HDP | Negativní data | Druhý odhad amerického HDP | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Odklon od fosilních paliv | Přední finanční instituce | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | Investice v zahraničí | Emad Mostaque | Období volatility | TOPIX | Podnikatelé | UK100 | Časový horizont | Zasedání amerického Fedu | Amazon | Kurzová volatilita | Ekonomická důvěra v eurozóně | Novartis AG | Linie odporu | Výnosy českých státních dluhopisů | Mzdová dynamika | Technické faktory | Oslabení dolaru | CEO | Agilent | Rezistence | Evropské akcie dnes | EOG Resources | Historie kávy | Nižší produkce | Orange | Intervenovat | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | ECB minutes | Index DAX | Dividendy | Rozjednané prodeje domů v USA | Jak trh reaguje | Burza | International Business Machines Corporation | Zásoby benzinu | Horší americká data | Tým FXstreet.cz | News | Národní sdružení (RN) | Zavedení digitálního eura | Největší pokles | Miliardy dolarů | Inflace v Austrálii | Ocenění | Komplexní analýzy | Zvyšování úroků | Pokles cen kovů | Lockdowny | Mastercard (MA.US) | Pražský PX | Rozpočtový schodek Spojených států | West Texas Intermediate (WTI) | Futures na pšenici | Fangdd Network Group | Vývoj cenové hladiny | Poskytování úvěrů | Vývoj mezd | Pravidla systému obchodování | MMM.US | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | PEP.US | Bankman-Fried | Index NASDAQ 100 | Tempo růstu čínské ekonomiky | Hospodářské výsledky | Úvěrové aktivity | Měnový pár | Odchod Británie z Evropské unie | Průmysl a zahraniční obchod | Business Outlook | Investiční záměry | Ben Broadbent | Situace v Rusku | Očekávané Earnings | Nálada českých spotřebitelů | Výrazný zisk | Celková inflace | Dnešní údaje | Ziskové pozice | Globální trh | EMA | Opatření | Dow Chemical Company | Americká ministryně financí | Výrobní aktivita v USA | Gasoline inventories | Pokles libry | Finanční regulátor FINMA | Baird | Sazby | Člen bankovní rady | InstaForex | Standardní odchylky | SEDG | V4 | Aktivita obchodníků | Tovární objednávky z Německa | Obchodování britské libry | Britský FTSE | PMI pro sektor služeb | London Stock Exchange Group | Prodeje domů v USA | Stav trhu práce | Volkswagen | Seance na evropských akciových trzích | Prodeje | Ministři energetiky | Základní sazba | Dow Jones | Měna | Sazba ČNB | Guvernér ČNB | Jádrová inflace v eurozóně | Philip Morris | Inflace v Británii v červnu | Honeywell International Inc. | Larry Summers | Nouriel Roubini | GM.US | Nasdaq | Akciové burzy | Ekonomické indikátory | Česká národní banka | GSK | Geopolitická situace | Analog Devices | Analýza indikátorů | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | Sam Bankman-Fried | Geopolitické napětí | Růst poptávky | Zastropování cen | Cenový vývoj | Zasedání MNB | Přehled o dění | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Joe Biden | Sell (prodejní) signál | Nálada na americkém akciovém trhu | Britský premiér Sunak | Výroční konference | Měnové politiky centrálních bank | Stochastic | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Etsy | Výroba aut | Širší trh | Hermes | Hang Seng | Nominální růst | Rychlost | USD/JPY | CRWD | Vývoj událostí | Napětí na trzích | Joe Manchin | Trh s bydlením | Bleskový průzkum | Sezónní vlivy | Počet prodaných nových domů | Čínský HDP | Oscilátor | Sazba Fedu | Investment | Prodej eura | Krize | European Central Bank | Analog Devices | CMCSA | MetLife | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Americké vlády | Vítězství | PMI index | Maďarská centrální banka | Aktualizovaná prognóza | Novozélandská centrální banka | Podnikatelské aktivity v eurozóně | GOOGL | Poptávka domácností po úvěrech | Podnikání na kapitálovém trhu | Výrobní náklady | Práce | Začínající obchodníci | Polský HDP | Situace na akciových trzích | Globální obchod | Spojené státy | Parlamentní volby | Míra inflace v dubnu | Národní sdružení | Chuť k riziku | Zpomalení hospodářského růstu | RTX.US | Novinky | Estée Lauder | Prohlášení politiků | Vývoj na trhu | Obchodování na burze | Kryptoměny | Ochlazování inflace | Obchodní nastavení | Evropská spotřebitelská důvěra | MF | Banky v eurozóně | Evropské akciové trhy | HDP report | Obchodní jednotka | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Historické údaje | NKE | Americká seance | Inflace v Kanadě | Zasedání Rady guvernérů | Spotřebitelská nálada v USA | Prodej aut | Retail | KO | Růst akcie | MJ | Situace na trhu | Úvěr | Nálada na finančních trzích | Investiční doporučení | Úspěch | Uvolnit měnovou politiku | Rozhodnutí bankovní rady | Ekonomové | Edward Moya | G7 | Pavel Sobíšek | Volby | Aktuální předpověď | Statistický úřad | Aktivita na finančních trzích | Banka | Nike, Inc. | Zvýšení likvidity | Miliardář | Větší pokles | Kov | GM | Futures na akcie | United Parcel Services | Spotřebitelská nálada University of Michigan | Analytici Morgan Stanley | Výrobci aut | Zájem firem | Evropské dluhopisy | Britský regulátor | Stagnace | Tržby | Magnificent | Christian Dior | Volatilita je nízká | Eurozóna | Amgen Inc. | Americká vláda | Očekávaná data | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Zpomalování čínské ekonomiky | Švýcarský finanční regulátor | Zrychlení růstu | Pravidla regulace | Americký trh nemovitostí | Koronavirus | Poskytovatelé komunikačních služeb | FXstreet | Zásobníky | Celoroční výsledky | Dánsko | Společnost S&P Global | Akcie v Číně | Vyšetřování | Ekonomické aktivity | Odhady analytiků | AUD/USD | Ruský akciový index | Bilance | Politici | Studie World Wealth Report | Wedbush | Ekonomika Evropské unie | Data ze Spojených států | Analytický tým | Správa | Dollar General | Očkování | Evropské země | Zlato | Šéf banky | EQT | Vzestupný trend | Instrumenty | Mzdy | Agentura Moody's | Banka Mizuho | Palo Alto Networks Inc | NCLH.US | Měnové podmínky | Ford Motor | Varování před riziky | Akcie CrowdStrike | Cena indexu | Kotace | NZD | Altria Group | Wall Street | Japonský index Nikkei | Švýcarský finanční regulátor FINMA | Poradenství | Nárůst volatility | LEND | Markit | Obchodování páru EUR/USD | ČR | BIS | Ukazatele | Důvěra v českou ekonomiku | Nonfarm Payrolls | American Express | Nesoulad | CNBC | Úroveň supportu | Německá inflace | Tržby v eurozóně | Impulzy | Silicon Valley | Guggenheim Partners | SPX | Olaf Scholz | Solidní výsledky | Nové údaje | Zveřejňování výsledků | Komentátor | Tržby skupiny | Caixin | Americké obchodování | Ekonomické sankce | Objednávky | BYND.US | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Denní obchodování | Zveřejnění výsledků HDP | Buy (nákupní) signál | Société Générale | Analytik | Firemní výsledky | Stability AI | Kurz koruny vůči euru | Výnosy | Objem obchodování | Sentiment v eurozóně | Výdaje | Banka UBS | CyberArk Software | ČTK | Pokles německé ekonomiky | Holding | Horizontální linie | ONS | ČNB Michl | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Indikátor ekonomického sentimentu | Komodity | Aktuální Price Action | Výsledky Alphabet | Analýza | Akcie Evropa | Dodavatelské řetězce | Švýcarská vláda | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Zázračná metoda
Zázračná strategie
Zázračný indikátor
Zázračný obchodní systém
Zázračný stroj na peníze
Zázrak jménem prop trading
Zbigniew Rau
Zbohatnout při obchodování
Zbohatnutí
Zbohatnutí daytradingem

Následující klíčová slova

Zboží každodenní spotřeby
Zboží vyrobené v Číně
Zboží základní potřeby
Zboží z čínských e-shopů
Zboží z Číny
Zbraň proti inflaci
Zbrklé investování
Zbrojařská společnost
Zbrojařská společnost STV
Zbrojařská společnost STV Group
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít