Stimulační program
Čína - Hledání ztraceného růstu 🔎 🇨🇳
08.11.2024 Ve třetím čtvrtletí 2024 se Čína dostala do centra pozornosti investorů kvůli významnému posunu v hospodářské politice Komunistické strany Číny. Oznámené nebo již realizované stimulační balíčky pro druhou největší ekonomiku světa rozproudily globální trhy a místní indexy i jednotlivé společnosti zaznamenaly výrazné zisky.
Pokles inflace v USA umožní jenu zahájit medvědí obrat na páru USD/JPY
13.06.2024 Index spotřebitelských cen v USA se v květnu meziročně snížil na 3,3 % z dubnových 3,4 %, zatímco jádrový index klesl ještě výrazněji z 3,6 % na 3,4 %. Zpomalení inflace zcela vykompenzovalo vliv silného trhu práce. Trh dluhopisů reagoval prudkým poklesem výnosů a pravděpodobnost prvního snížení sazeb Federálního rezervního systému v září výrazně vzrostla.
Zpráva CFTC: dolar zůstává pod tlakem
04.06.2024 Čistá long pozice na dolaru se ve sledovaném týdnu snížila o 3,8 miliard dolarů na 14,8 miliard dolarů a zaznamenala tak pátý týden poklesu v řadě. Medvědí tendence zůstává zachována a trend výprodeje nevykazuje známky zpomalení.
Trhy čekají na zprávy o inflaci v USA a Velké Británii
13.02.2023 Tento týden se bude mluvit především o inflaci, HDP a maloobchodních tržbách, protože investoři a obchodníci budou moc...
Trhy čekají na zprávy o inflaci v USA a Velké Británii
13.02.2023 Tento týden se bude mluvit především o inflaci, HDP a maloobchodních tržbách, protože investoři a obchodníci budou moci pečlivě prozkoumat množství datových souborů. Zprávy o inflaci v USA a Velké Británii ukáží, zda politika zpřísňování měnové politiky snížila inflační tlaky.
Japonský jen a BoJ: Co byste měli vědět
26.01.2023 V posledních několika týdnech investoři a obchodníci zaměřili svou pozornost na japonský jen i na japonskou ekonomiku. Bank of Japan v prosinci překvapila analytiky trhu, když nečekaně změnila část své měnové politiky. V tomto blogu vysvětlíme, proč se japonský jen dostal na titulní stránky finančních zpravodajských serverů a jak rozhodnutí Bank of Japan ovlivnilo hodnotu měny této země.
Polovina Američanů si stěžuje na finance. Inflace v eurozóně na novém maximu
29.04.2022 Euro před zveřejněním údajů o inflaci vzrostlo v očekávání výraznějšího nárůstu v dubnu letošního roku. Samotná zpráva byla docela nevýrazná, protože se shodovala s prognózami ekonomů. Inflace v eurozóně tak vzrostla na nové historické maximum, což nutí Evropskou centrální banku aktivněji omezovat stimulační program a zvyšovat úrokové sazby.
Obchodní signál pro pár EUR/JPY na 24.–25. března 2022: prodávejte pod úrovní 132,53 (5/8 Murray – 21 SMA)
24.03.2022 23. března dosáhl pár EUR/JPY maxima 133,88, což je úroveň, kterou jsme viděli naposled 3. června 2021. Poslední svíčky vytvořené v grafu 4H pod úrovní 133,88 potvrzují, že by trh mohl vstoupit do fáze korekce. Kříž by však měl prudce prorazit vzestupný kanál a konsolidovat se pod 21 SMA na úrovni 132,53.
Rusko-ukrajinský konflikt, den 19.
14.03.2022 Hlavní indexy amerického akciového trhu, jako jsou Dow Jones, NASDAQ a S&P 500, uzavřely v pátek s novými poklesy a stále se obchodují kolem svých lokálních minim. Podle očekávání zůstává americký akciový trh pod tlakem v důsledku několika faktorů. Zaprvé je zde nejvyšší pravděpodobnost zvýšení klíčových sazeb Fedu již tento týden. Zadruhé je tady složitá geopolitická situace na Ukrajině. Třetím faktorem je úplné stažení měnového stimulačního programu Fedu. Tyto faktory mohou vyvíjet tlak na akciový trh po velmi dlouhou dobu. Podívejme se na ně blíže.
EUR/USD. V centru pozornosti je zápis z jednání Fedu a data o nonfarm payrolls.
04.01.2022 Kupující páru EUR/USD se poslední den roku 2021 pokusili opustit cenové rozmezí 1,1260-1,1360, takže cena vyskočila na úroveň 1,1387. Poslední obchodní den týdne, měsíce a roku byl na býčí straně, protože mnoho obchodníků vybíralo zisky, a neriskovali pozice otevřené přes víkend. V důsledku toho pár aktualizoval své maximum za měsíc a půl.
Čas nakoupit USD/JPY
03.12.2021 Z paniky ohledně omikronu profitoval japonský jen, který ve spojení s americkou měnou posílil o téměř 300 bodů. Jen byl spolu se švýcarským frankem velmi žádaným ochranným nástrojem, neznámý a děsivý omikron umožnil medvědům USD/JPY dosáhnout lokálního minima 112,68. Zde bychom si však měli povšimnout klíčových slov "neznámý" a "děsivý". Studie nové mutace pokračují a situace se postupně každým dnem vyjasňuje. A přestože WHO trvá na tom, že úplný obrázek bude jasný až za několik týdnů, předběžné zprávy jednotlivých expertů snížily míru napětí na finančníh trzích.
Fed může zvýšit úrokové sazby a ukončit program kvantitavního uvolňování dříve než se plánovalo
25.11.2021 Včerejší makroekonomický kalendář byl plný důležitých zpráv ze Spojených států, včetně druhého odhadu anualizovaného růstu HDP za třetí čtvrtletí. Hospodářský růst sice mezičtvrtletně zrychlil na 2,1 %, trhy však očekávaly zvýšení ukazatele o 2,2 %. Zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, která byla kdysi velmi důležitá a pravidelně vyvolávala silný pohyb, se ukázala být slabší než prognózy a nevyvolala žádnou reakci. Celý balík amerických statistik tak nevyvíjel tlak ani na dolar, ani na americký akciový trh.
Kurz EUR/USD: Velký přehled a prognóza pro konec roku 2021
09.11.2021 EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa. Probíhá v něm téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh.
Americký dolar koriguje na měsíční minima
02.08.2021 Minulý týden americký dolar konečně podlehl pozitivnímu sentimentu na finančních trzích a korigoval na jednoměsíční minima. Investoři se rozhodli pro rizikovější měny, zatímco akciové indexy si udržely nebo testovaly nová historická maxima a komoditní index CRB zaznamenal nové maximum cyklu. Na trzích nadále převládá pozitivní nálada a investoři si vybírají rizikovější nástroje, které odrážejí dobrou ekonomickou situaci.
Americký dolar se i nadále obchodoval v konsolidaci
14.06.2021 Minulý týden si světová rezervní měna zachovala konsolidační náladu a zaznamenala pouze drobné změny. Páteční obchodní seance byla volatilnější a americký dolar na denním grafu posílil k 50dennímu klouzavému průměru, celkově však měna zůstala v obchodním pásmu z minulého měsíce.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.05.2021 1) Asijsko-pacifické akciové indexy zakončily dnešní obchodování v zelených číslech. Nejvyšší, dvouprocentní zisk si paradoxně připsal japonský benchmark Nikkei, ačkoli tamní ekonomika meziročně klesla o 5,1 procenta, což v negativním smyslu překonalo odhady analytiků. Investory neznepokojila ani nová ohniska covidu-19 v Singapuru a na Tchaj-wanu. Australská centrální banka dle zápisu ze svého zasedání hodlá zachovat stávající měnovou politiku nejméně do roku 2024.
Německý ústavní soud odmítl stížnosti na stimulační program ECB
18.05.2021 Německý ústavní soud dnes zamítl dvě stížnosti na stimulační program Evropské centrální banky (ECB) v objemu 2,4 bilionu eur (61 bilionů Kč). Soud konstatoval, že německá vláda a parlament nepřekročily své pravomoci při prosazování zásahů ECB, které soudci vyhodnotili jako přiměřené.
Forex: Americký dolar dnes pokračuje v sestupu
21.01.2021 Americký dolar dnes opět oslabuje, protože příznivé ekonomické údaje a optimismus ohledně dalších stimulačních opatření ve Spojených státech podporují poptávku po rizikovějších měnách s vyššími výnosy. Euro si krátce před 18:00 SEČ vůči dolaru připisovalo 0,3 procenta na 1,2144 EUR/USD.
Lagardová se drží výhledů na oživení
14.01.2021 Prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagardová se ve středu postavila proti ekonomickému pesimismu a potvrdila, že k oživení hospodářství dojde, když poklesne pandemická nejistota. Zároveň se vyjádřila, že Evropa má všechny nástroje potřebné k překonání této krize.
Altmaier: Německo nepotřebuje další balík stimulačních opatření
12.01.2021 Německo bude muset ještě po určitou dobu uplatňovat přísná koronavirová omezení, nepotřebuje však další balík opatření na podporu ekonomiky. Uvedl to dnes německý ministr hospodářství Peter Altmaier v rozhovoru s listem Die Zeit.
Kurz EUR/USD: Velký přehled a prognóza pro rok 2021!
31.12.2020 EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa. Probíhá v něm téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh.
EUR/USD – jaká je prognóza kurzu EUR/USD v roce 2020
26.08.2020 Očekávání euro-dolaru jsou pro investory a společnosti velmi důležité. EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa, ve kterém probíhá téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh. Směnný kurz eura k dolaru je působivě rostoucí. Mnoho investorů hledá vysvětlení a zajímá je, co mohou od tohoto měnového páru čekat po zbytek roku 2020.
Měsíčník finančních trhů – Červenec 2020
04.08.2020 Přestože to minimálně v USA momentálně vypadá na druhou velkou vlnu pandemie koronaviru a dynamika globálního ekonomického oživení na začátku třetího kvartálu zpomaluje, na globálních finančních trzích se udržela velice pozitivní nálada. Hlavní příčinou jsou pravděpodobně pokračující masivní monetární stimuly klíčových centrálních bank v čele s americkým Fedem a Evropskou centrální bankou. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 5,1 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již pouze 2,4 %. Výrazně se dařilo také globálním dluhopisovým trhům, jejichž nejširší index Bloomberg Barclays zaznamenal zhodnocení 3,2 %. Od začátku roku přitom globální dluhopisové trhy připisují zhodnocení již 6,3 %.
Americký dolar se vrátil na čtvrtletní minimum
20.07.2020 Minulý týden převládal tržní optimismus a investoři nakupovali rizikové aktiva. To vedlo ke stažení investorů z amerického dolaru, který klesl na úroveň z března tohoto roku, což naznačuje, že čtvrtletní minima jsou znovu testována a stále přetrvává tlak na globální rezervní měnu.
Německá vláda podpořila stimulační program ECB
30.06.2020 Německá vláda podpořila stimulační program Evropské centrální banky (ECB), německá centrální banka se na něm podle ministra financí Olafa Scholze může i nadále podílet. Informovala o tom včera agentura AFP. Berlín se tak snaží vyřešit námitku německého ústavního soudu, který dal minulý měsíc ECB tři měsíce na to, aby vysvětlila přiměřenost svého programu nákupu dluhopisů, jinak se jej Deutsche Bundesbank nebude moci dále účastnit.
Summit USA a KLDR podpořil dolar
12.06.2018 Optimistická atmosféra kolem schůzky amerického prezidenta Donalda Trumpa se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem podpořila dolar, který se vůči jenu pohybuje na třítýdenním maximu. Asijských měn se ale summit vesměs nedotkl, protože investoři pozitivní výsledek očekávali a do svých kalkulací ho zahrnuli už dříve. Trhy teď čekají na podrobnější zprávy ze summitu. Pozornost obracejí také k jednání centrálních bank v USA a EU.
Index S&P 500 již roste 7 měsíců za sebou
02.06.2013 První i poslední květnový den byly dost živé, v závěrečné hodině obchodování začal americký akciový index S&P 500 rychle klesat a 31. května byl propad navíc doprovázen nadprůměrným objemem obchodů. Mohly za to obavy, že centrální banka USA (Fed) by mohla brzy omezit svůj stimulační program, který je hlavním důvodem růstu akciových trhů v letošním roce.
Související klíčová slova:
FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Čína | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Britská libra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Analytik | Ceny ropy | Medvědí trh | ETF | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Měnový trh | Spready | Ekonomické prognózy | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Beta | Bloomberg | Bod | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | CFD | CFTC | Carry trade | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Dolarový index | Durace | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Forexový obchodník | Futures | G7 | Gap | High | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Krátká pozice | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Market Maker | Marže | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Obchodník | Opce | Peněžní zásoba | Pozice | Prémie | Rally | Rezervní měna | Rezistence | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Long Term | Směnný kurz | Splatnost | Spotový trh | Spread | Support | Tištění peněz | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | VIX | VaR | Výkonnost | Výnos | Yield | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | GBP | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Bank of America | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Dluhopisové trhy | Ceny komodit | Kurz eura | Panika | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Vývoj eura | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Regulace | Financování | Investiční společnosti | CZK/EUR | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Conseq | Portugalsko | LYNX | Index strachu | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Semináře | Delta | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Volatilní | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Banka | Bollinger Bands | Brent | Britské libry | Cena | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | Devizové kurzy | Dolar | Dolary | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Eura | Euro posiluje | Evropské měny | Fondy | Forex obchodování | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | HDP v Evropě | Hrubý domácí produkt | Ichimoku | Index S&P 500 | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Jádrová inflace | Jak obchodovat forex | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Kurz EUR | Kurz eura a dolaru | Kurz eura k dolaru | Kurzy | Libra | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodování forex | Odkup akcií | Oslabení měny | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Směnný kurz eura | Státní dluhopisy | Světové události | Trh | Volatility | Vývoj EUR/USD | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webináře | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Fed Funds Rate | CNBC | ZEW | DXY | Dluhopisový index | Indie | Obchodní den | ROCE | Itálie | Vybírání zisků | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Komise | Volby | Rozhovor | Burze | Investment | Deutsche Bundesbank | KPMG | MSCI | Investing.com | TLTRO | FX strategie | Oslabení eura | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Kurz EUR/USD | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Podnikání | Euro vůči dolaru | Ministr financí | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Globální trhy | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Energie | Prezident Fedu | Globální akciové trhy | Přehled | Klid | Jádrový index | Christine Lagardeová | Index amerického dolaru | Německý ústavní soud | Prezident ECB | Pozornost investorů | Index důvěry | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | IBEX | Program nákupu dluhopisů | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Utahování měnové politiky | Dnešní obchodování | Propad | S&P | Guvernér | Bezpečné dluhopisy | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Zasedání Bank of England | Stagnace | Zajištění | FTSE 100 | Agentura AFP | Výhled | Investiční výhled | Poplatky | Payrolls | Mzdy | Slabé euro | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Ekonomická situace | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Opatření na podporu ekonomiky | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Ekonomické údaje | Odliv kapitálu | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Údaje o inflaci | ČTK | Obchodování forexu | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Fundamentální základ | Očekávání | Ekonomické výhledy | Americký akciový trh | MT4 Supreme Edition | Jerome Powell | Trh kryptoměn | MiFID II | LYNX Trading | Conseq Investment Management | Akciové valuace | Akciové výnosy | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Obchodní války | Zavedení dovozních cel | Očekávání investorů | Německá centrální banka | Obchodní týden | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Obchodní napětí | Podniky | Obchodovat forex | Inflace v eurozóně | Obchodní analýza | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Domácí měna | Graf indexu | Měny rozvíjejících se ekonomik | Poptávka po dolaru | Obchodní rozhovory | Profesionální obchodník | Nové peníze | Použití finanční páky | Globální investoři | Die Zeit | Obchodní signál | Posilování eura | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Evropská komise | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Globální index | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Vývoj kurzu koruny | Obchodovat s akciemi | Dolarová aktiva | Zvýšení sazeb | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Obavy investorů | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Zpětný odkup akcií | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Globální HDP | Snížení sazeb | Čínský trh | STAR | Index CRB | Asset alokace | Výnosové křivky | Akciový růst | XTB Research | Silný dolar | Obavy z recese | Ekonomické problémy | Pohonné hmoty | Růst mezd | MT5 Supreme Edition | Denní graf | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | LPR | Finanční situace | Měsíčník finančních trhů | Makroekonomický výhled | Obchodování EUR/USD | Jak se stát lepším investorem | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Investujte zodpovědně | Investment Management | Deficit | Ceny benzínu | Německá vláda | Objem | Obchod | Čínský export | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Příliv zahraničního kapitálu | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Kurz eura vůči dolaru | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Index MSCI Emerging Markets | Martin Krištoff | CFDWorld | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | USA a Čína | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | Vysoké riziko | Zápis z Fedu | Ekonomický vývoj | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Lagardeová | Indexy nákupních manažerů | Úrok | Vyhlídky | Pozornost obchodníků | AFP | Inflační cíle | Naše ekonomika | Domácí poptávka | Nezaměstnanost v eurozóně | Christine Lagardová | SMA | Předpovědi | Průmysl | Centrální banka USA | Ceny potravin | Investujte na Forexu | Viceprezident ECB | Nízká inflace | Problémy | Finanční ztráty | Prognózy | Nejistoty | Evropský průmysl | Plyn | Nálada | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | Centrální banky USA | Ústavní soud | Míra | Konec roku | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | xStation5 | Andrew Bailey | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Nejbližší support | Bydlení | Stratég | KLDR | Zájem o rizikovější aktiva | Průmyslové podniky | Růst poptávky | CFA | Američané | Evropská inflace | Ifo | Spolkový statistický úřad | Poradenství | Geopolitická situace | Zpřísnění měnové politiky | Snížit úrokové sazby | Ukazatele | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Růst německé ekonomiky | Meziroční růst spotřebitelských cen | Ceny energií | Oživení globální ekonomiky | Komunikace | Trump | ILO | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Michal Stupavský, CFA | Trhy | WHO | Americké hospodářství | Evropské ekonomiky | Negativní dopad | Pokles | Situace | Situace okolo koronaviru | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Výdaje | Akcie v Číně | Čínská vláda | Alokace investičních portfolií | Sazby beze změny | SEC | Americké ekonomiky | Medvědi | Inflace v lednu | Valuace | Ekonomické aktivity | Index CSI 300 | Největší ztráty | Data PMI | Americký Fed | Sestupný trend | Haruhiko Kuroda | Vývoj | HSCEI | Mzda | Kolaps cen | Ekonomika Evropské unie | WP | Prudký pokles | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Profitovat | Medvědí trend | Stimuly | Dopad na finanční trhy | Pokles HDP | Odhady ekonomů | Zrychlení inflace | Největší propad | Krátkodobé dluhopisy | Zastavení šíření viru | Šíření viru | Důležitý support | Viceprezident | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Žádosti o podporu | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Nová stimulační opatření | Texas | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Situace v Číně | Domácnosti | Úrokové sazby na nízké úrovni | Hotovost | Japonský ministr financí | Zápis z posledního zasedání | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Ekonomické ukazatele | Klid před bouří | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | Poradce | Práce | Údaje | Ekonomické oživení | Celková inflace | Trh dluhopisů | IMF | Maloobchodní tržby v USA | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Nejvyšší pravděpodobnost | USD za barel | Japonský export | Trade | Ekonomická omezení | Největší ekonomika eurozóny | Cenové pohyby | Posílení | Omezení pohybu | Znovusjednocení země | Joe Biden | Data z trhu práce | Odhad vývoje HDP | Zasedání Evropské centrální banky | Náklady na financování | Zaměstnanci | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Nákupy dluhopisů ECB | Mandát ECB | Soud | MSCI World | Oživení hospodářství | Oblasti rezistence | Vakcína | CL | Spekulovat | Bundesbanka | Spolková vláda | Kupci | Vrcholní představitelé | Pokles k supportu | Investment management | JDE | Rizikovější měny | Unie | Berlín | Býčí trend | Rozhodnutí soudu | OCBC | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Členové Fedu | Rostoucí trend | Bezpečný dolar | Míra nezaměstnanosti v USA | Stimulační program ECB | Program ECB | ONS | Prostor pro další růst | Červnová inflace | Fond obnovy | Ocenění | Ceny | Kolaps | Američtí politici | Společnost XTB | Rostoucí ceny komodit | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Odhad růstu HDP | Významné události | Klesající tendence | Trh s futures | Světová rezervní měna | Ceny v eurozóně | Růst eura | Odborníci | Zasedání FED | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Politici | Údaje o sentimentu | Biden | Pozitivní výsledek | Šéf centrální banky | Zápis z posledního zasedání Fedu | Centrální banky USA (Fed) | Změna politiky | Negativní účinky | Americké měny | Množství peněz | Nařízení | První obchodní den | Společnost Pfizer | Šéf Pfizeru | Nová vakcína | Praktické tipy | Očkování | Očkování proti covidu-19 | Balík stimulačních opatření | Stimulační balíček | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Oživování světové ekonomiky | Pozornost forexového trhu | Tržní ceny | Dynamický růst | Růstový trend | James Bullard | Investoři a obchodníci | Nárůst výnosů | Silný růst | Pohyb výnosů dluhopisů | Dlouhodobý investor | Sýrie | Evropské maloobchodní tržby | Nezaměstnanost mladých | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Větší korekce | Situace v eurozóně | Riziko ztráty | Oslabení | Hypoteční sazby | KOL | Plány | Cíle | Příležitosti | Dlouhodobý support | Prodej | Budoucí cenové pohyby | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Rada guvernérů | Inflace cen | Odvětví | Významná rizika | Funkční období | Společnosti | Opatření | Evergrande | Růst trhu | Indexy amerického akciového trhu | TIPS | Problémy v dodavatelských řetězcích | Minulá výkonnost | Vysoké ceny | Objemy prodeje | Čínské centrální banky | Pozornost | Zboží dlouhodobé spotřeby | Odkupy akcií | Asijské měny | Společnost | Stratégové | Tým InstaForex | TIM | Nové mutace | Omikron | Omicron | Zveřejnění zprávy | 3М | Rostoucí inflace | Murray | Rusko-ukrajinský konflikt | Období zvýšené nejistoty | Cenový index | Charkov | Situace na Ukrajině | Pokles inflace | Změna režimu | Dlouhodobý nákup | Inflace v Japonsku | GoTo | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Marketingová komunikace | Zpráva o inflaci | Jeremy Hunt | Nejrychleji rostoucí | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Komunistické strany | Pokles inflace v USA | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Pokles trhů | Ekonomické prostředí | Zpětné odkupy | Domácí akcie | Výprodeje | Rostoucí obavy | Vklady | Závazek | Inflace ve Spojeném království | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | S&P Global Market Intelligence | Cenový index výdajů | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Vice | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Guvernér BOJ | Výhled Číny | Ekonomické problémy Číny | Problémy Číny | CHN.cash | Nadšení | Vysoká nezaměstnanost | Rizikové prémie | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Prodeje | Demografické trendy | Zasedání Bank of Japan | Financial | Vlády | 256/2004 | 21. století | Odpovědnost | Urbanizace | Rostoucí nezaměstnanost | Zpráva CFTC | Hongkongský Hang Seng | Směrnice | RISE | Investování je rizikové | Bloomberg Financial LP | Bloomberg Financial | Čínské státní banky | Státní banky
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot