Sobota 21. prosince 2024 13:41
reklama
InstaForex rijen 2024
reklama
RebelsFunding
reklama
Dukascopy new
reklama
Investingfox Nastroje

Akciový růst

C:\fakepath\akcie-22102024-uvod-5.jpg

TOP 3 trendové akcie, které investory potěší i díky tučné dividendě

22.10.2024 Investoři mohou díky akciím generovat hned dva druhy příjmů. Tím prvním je výnos z kapitálového zhodnocení, který je dosahován růstem ceny akcií. Druhý způsob, jak generovat zisk, pak představují dividendy. Ideální situace tak nastává v okamžiku, kdy cena akcií roste a navíc společnost vyplácí například kvartální dividendu. V tomto článku se proto zaměříme na tři akcie, které tato přísná kritéria bezezbytku splňují.
C:\fakepath\trading-akcie-14082024.jpeg

TOP 3 technologické akcie v korekci. Jedná se o nejlepší ceny v tomto roce?

14.08.2024 Bez technických korekcí a občasných cenových propadů by nebylo možné, aby akciové trhy rostly. Jedná se o jejich přirozené chování, které investoři využívají k dokupování akcií za lepší cenu. Takzvaná strategie buy the dip právě počítá s nákupy cenových propadů, což může být v současné době jedna z hojně využívaných strategií mnoha investorů. Známé akcie technologických společností, na které se v tomto článku podíváme, se nacházejí v cenové korekci, ale disponují vysokými očekáváními od analytiků z Wall Street. Pojďme se tedy z blízka podívat na jejich technickou a fundamentální analýzu.
C:\fakepath\akcie-cestovniho-ruchu.jpg

Akcie cestovního ruchu. Víte, kde hledat před létem příležitosti?

18.06.2024 Léto a letní prázdniny již klepou na dveře, takže je čas se poohlédnout po zajímavých akciových titulech, které by z příchodu letní sezóny mohly těžit. V tomto článku se proto podíváme na 3 akcie, které velmi úzce souvisí s cestovním ruchem.
C:\fakepath\big-short-16112023.jpg

Big Short znovu v akci

16.11.2023 Známý investor Michael Burry, přezdívaný Big Short, znovu rozvířil investiční vody. Jak jeho přezdívka napovídá, Burry se specializuje především na short prodeje. Burry patří k ostříleným obchodníkům, avšak jeho předpovědi jsou pořád pesimistické. Samozřejmě, že když obchodujete na krátko, tak fandíte tržním poklesům. Burry neustále předpovídá krach trhů. Slovo krach totiž na všechny působí magicky a přináší mu velkou mediální pozornost. Která finanční aktiva podle Burryho budou klesat v příštích týdnech?
C:\fakepath\paul_tudor_jones-17102023.jpg

Známý investor Paul Tudor Jones varuje: Akcie jsou v dnešní době příliš riskantní

17.10.2023 V minulém týdnu v rozhovoru pro CNBC investor a miliardář Paul Tudor Jones varoval, že dnešní doba není ideální pro investice do akcií. Cena akcií je vzhledem k aktuálním rizikům vysoká. Upozornil na dva klíčové důvody: geopolitickou situaci ve světě a fiskální situaci Spojených států.
img

Akciový růst na obou stranách Atlantiku, euro nejsilnější za zhruba dva týdny

19.07.2022 Americké akciové trhy zahájily dnešní obchodování širokou rally. V indexu S&P 500 rostlo všech 11 podskupin a technologický Nasdaq přidával před kvartálními čísly Netflixu zhruba 2 procenta. Apple a Alphabet odrazily svoje pondělní ztráty. Stranou pozornosti tak zůstávají data z amerického realitního trhu. Tempo zahajování nových staveb v červnu kleslo meziměsíčně o 2 procenta, i když trh čekal růst.
img

Držte si peněženky, zasedá americká centrální banka! Opravdu?

26.01.2022 Akciové trhy po celém světě dnes a zítra čeká náraz. Pád. Možná i splasknutí bubliny, ba dokonce „superbubliny“. Burzovní pesimisté se předhánějí v ponurých předpovědích toho, co nastane po skončení probíhajícího dvoudenního zasedání vedení americké centrální banky – Fedu. Hlavní výsledek jednání bude známý dnes v osm večer středoevropského času, tiskovka šéfa Fedu Jeroma Powella začne o půl hodiny později.
img

Měsíčník finančních trhů – Březen 2021

07.04.2021 Mezi klíčové události uplynulého měsíce patřily zasedání Evropské centrální banky a amerického Fedu. ECB zasedala 9. března a klíčovým výstupem bylo, že se evropská měnová autorita rozhodla výrazně akcelerovat nákupy vládních dluhopisů v příštích třech měsících tak, aby byly udrženy požadované výnosy do doby splatnosti vládních dluhopisů na historických minimech. Podle vyjádření představitelů ECB je cílem udržet co nejvíce uvolněné měnové podmínky, aby nebylo ohroženo křehké ekonomické oživení.
img

Měsíčník finančních trhů – Únor 2021

01.03.2021 V únoru jsme zaznamenali poměrně výraznou korekci na globálních dluhopisových trzích. Důvodem byl silný nárůst inflačních očekávání kvůli silnému předpokládanému globálnímu ekonomickému růstu v průběhu letošního roku. Globální ekonomický růst by měl být podpořen jednak rychlou vakcinací populace, a jednak stále bezprecedentně uvolněnou měnovou politikou klíčových centrálních bank a velice uvolněnými fiskálními politikami. To by mělo ve výsledku výrazně podpořit právě inflaci. Ve výsledku nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays Global Aggregate Bond odepsal 1,7 %. Na druhou stranu akciovým trhům se dařilo poměrně dobře, když nejširší globální dluhopisový index MSCI All Country World připsal zisk 2,2 %.
img

Globální P/E na nejvyšší úrovni v tomto tržním cyklu

26.10.2020 Přestože se světová ekonomika momentálně nachází v nejhlubší hospodářské recesi od 2. světové války a korporátní zisky celosvětově meziročně klesají v průměru o téměř 30 %, akciové trhy jsou na tom díky masivním monetárním stimulům klíčových centrálních bank relativně dobře. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World je od začátku roku v pěkném plusu 2,4 %.
img

Měsíčník finančních trhů – Leden 2020

04.02.2020 Globální ekonomika loni vzrostla o 2,3 %, což byl nejpomalejší růst za deset let. Letos by tempo růstu mohlo zrychlit na 2,5 %. Vyplývá to ze zprávy o situaci a vyhlídkách světové ekonomiky (WESP), kterou zveřejnila OSN. OSN upozornila, že i deset let po finanční krizi je globální ekonomika pomalá. Obchodní a geopolitické napětí mohou dál podkopat její oživení. "V letošním roce je tu naděje na oživení, ale rizika poklesu a zranitelnosti zůstávají velmi výrazná," varoval vedoucí oddělení strategie pro globalizaci a rozvoj při Konferenci OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) a spoluautor studie Richard Kozul-Wright. Upozornil, že oživení z velké části bude záviset na výkonu velkých rozvíjejících se ekonomik, jako jsou Argentina, Mexiko, Turecko a Rusko. Vyhlídky letošního oživení růstu může zhatit zesílení obchodního napětí, problémy na finančních trzích nebo eskalace geopolitického napětí. Pokud by tyto problémy nastaly, růst by výrazně zpomalil a činil by zřejmě jen 1,8 %, varovala OSN. Ekonomický růst většiny rozvinutých zemí, včetně USA, zůstane podle OSN letos nevýrazný. Lépe by si mohlo vést pouze Japonsko, které letos pořádá olympijské hry. Evropa by měla růst o pouhých 1,6 %. Jedenáct zemí, které do EU vstoupily po roce 2004, tedy včetně České republiky, by však mělo růst nad průměrem celé unie a některé budou expandovat i o více než čtyři %. Výhled pro Evropu ohrožuje hlavně možná eskalace napětí v mezinárodním obchodě, výkon regionu však bude také záviset na tom, jak dopadne odchod Británie z EU a jak se bude vyvíjet měnová politika Evropské centrální banky. Světová banka předminulý týden snížila odhad globálního růstu na loňský a letošní rok kvůli pomalejšímu oživení obchodu a investic. Letos rovněž očekává globální růst o 2,5 %.
img

Měsíčník finančních trhů – Prosinec 2019

02.01.2020 Zemřel bývalý guvernér amerického Fedu Paul Volcker, bylo mu 92 let a proslavil se tím, že v 80. letech zavedl jako nový guvernér Fedu přísně restriktivní měnovou politiku velmi vysokých úrokových sazeb, aby skoncoval s nadměrnou inflací. Jeho boj byl úspěšný a tím se velice proslavil. Při globální finanční krizi před 10 lety stál rovněž po boku tehdejšího prezidenta Baracka Obamy jako hlavní finanční poradce pro sanaci bankovního sektoru.
img

Měsíčník finančních trhů – Listopad 2019

02.12.2019 7. listopadu zasedala Česká národní banka a v souladu s očekáváním investorů své úrokové sazby nezměnila. Ačkoli bankovní rada pravděpodobně opět vedla debatu o jejich možném zvýšení z titulu domácích inflačních tlaků, nakonec v rozhodování převážila nejistota pramenící ze zahraničního vývoje. Další vývoj sazeb ČNB je v tuto chvíli velmi obtížné určit, protože se bude do velké míry odvíjet od vývoje v zahraničí. Pokud by světová ekonomika začala opět ožívat a přicházející čísla se začala otáčet k lepšímu, trh začne patrně brzy opět spekulovat o tom, zda ČNB sazby nezvýší. Uvedený scénář je vak prozatím předčasný a stabilita sazeb je patrně nyní nejpravděpodobnější scénář.
img

Měsíčník finančních trhů – říjen 2019

05.11.2019 8. října USA zavedly sankce proti 28 čínským bezpečnostním úřadům i firmám kvůli účasti na porušování práv muslimské menšiny Ujgurů. Stovky tisíc z nich vláda zavírá do takzvaných převýchovných táborů, dalším omezuje svobodu pohybu, kultury či odívání. Mezi sankcionovanými je i přední výrobce kamerových systémů a bezpečnostní techniky Hikvision.
img

Měsíčník finančních trhů – září 2019

02.10.2019 12. září proběhlo dlouho očekávané zasedání Evropské centrální banky. 1) ECB snížila hlavní depozitní sazbu o 0,1 % z -0,4 % na -0,5 %. 2) ECB od listopadu obnoví program kvantitativního uvolňování, nákupy dluhopisů, v objemu 20 miliard euro měsíčně. Program bude prozatím časově neomezený. 3) ECB zavedla tiering systém pro ukládání přebytečných bankovních rezerv. 4) ECB rovněž zmírnila náklady pro banky na dodávky dlouhodobé likvidity. Celkově můžeme říci, že někteří tržní účastníci čekali, že výstupy budou výraznější. Mluvilo se například o zavedení programu na nákup evropských akcií. Nakonec podle našeho názoru ECB dodala nezbytné minimum pro podporu relativně příznivé nálady na finančních trzích a pro podporu dynamiky HDP a inflace. Na druhou stranu je velice významné faktem skutečnost, že mimo časově neomezený program kvantitativního uvolňování byl změněn také výhled na úrokové sazby na neurčito. To implicitně znamená ještě uvolněnější měnovou politiku. Vše bude záviset na budoucím vývoji inflace a inflačních očekávání.
img

Srpen na finančních trzích

02.09.2019 V Itálii se rozpadla vláda. Lídr Hnutí severu Matteo Salvini doufal v předčasné volby. Ty se ale nakonec pravděpodobně konat nebudou. Dodejme, že dle historických statistik vydrží vláda v Itálii přibližně pouze rok a půl.
img

Americká výnosová křivka invertovala – Bude letošní akciový růst pokračovat?

15.08.2019 „Americká výnosová křivka invertovala.“ To je headline, který nyní můžeme vidět prakticky na všech zpravodajských serverech po celém světě. Co to vlastně znamená a jaké jsou implikace pro investory?
spx 02062013-2.png

Index S&P 500 již roste 7 měsíců za sebou

02.06.2013 První i poslední květnový den byly dost živé, v závěrečné hodině obchodování začal americký akciový index S&P 500 rychle klesat a 31. května byl propad navíc doprovázen nadprůměrným objemem obchodů. Mohly za to obavy, že centrální banka USA (Fed) by mohla brzy omezit svůj stimulační program, který je hlavním důvodem růstu akciových trhů v letošním roce.
Související klíčová slova: FXstreet | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Japonsko | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | AUD/USD | Nasdaq | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Bezpečný přístav | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Míra nezaměstnanosti | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Zhodnocení | Asset management | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Bloomberg | Bod | Bond | Burza | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Dividendový výnos | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Gap | High | High Yield | Index PX | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční fond | Investor | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Low | MMF | Marže | Mezinárodní obchod | Měny | NYSE | Nabídka | Opce | P/E | Poplatek | Portfolio | Rally | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Splatnost | Support | Tištění peněz | Trend | Ukazatel | VIX | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Maturity | Yield | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Euro STOXX | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Produkce ropy | Fond | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Makroekonomická data | Zisk | Dluhopisové trhy | Sázka | Kurz koruny | Výsledky | Bohatství | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Eurostat | Český statistický úřad | Makrodata | Conseq | Riziková averze | Index strachu | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Japonská centrální banka | Bankrot | Ceny akcií | EURUSD | Index | Investiční strategie | Volatilní | Akcie Amazon | Akcie Lufthansa | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Argentinské peso | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | Index S&P 500 | Index volatility | Investice do akcií | Investiční | ISM | Jádrová inflace | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Maďarsko | Management | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Pád akcií | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Státní dluhopisy | Stoxx | Trh | Volatility | Výprodej | WTI | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Fed Funds Rate | CNBC | DXY | Bill Gates | Buy | Cílová cena | Čistý dluh | Diskont | Dluhopisový index | Durace portfolia | EBITDA | EV | Indie | Jeff Bezos | P.A. | P/S | Průměrování | Redukce | ROCE | Itálie | Spojené státy | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Kontrakt | Volby | Dividendové akcie | Investment | Aramco | Microsoft | MSCI | Institut Ifo | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Agentura AP | UNCTAD | Akcie Starbucks | Dění na finančních trzích | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles akcií | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Investovaný kapitál | Výnosová křivka | Rada ČNB | Globální akciové trhy | Přehled | Klid | Christine Lagardeová | Ekonomická aktivita | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Economic | Inflační tlaky | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Euro Stoxx 600 | Známý investor | Realitní trh | Americký akciový index | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Globální ekonomický růst | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Růst akcií | Dnešní obchodování | Propad | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Pokles výnosů | Nejistota | Pegas Nonwovens | Tempo růstu | Finanční poradce | FTSE 100 | Tesla | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Americké akciové trhy | Propad akcií | Konsensus | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Francouzský CAC 40 | Predikce | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Finanční ústav | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Index amerických akcií | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Spotřebitelské výdaje | Finanční domy | Alphabet | Měny&Sazby | Konsenzus | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Alokace aktiv | Insiders | FocusEconomics | Paul Tudor Jones | Investiční specialista | Jerome Powell | Hypoindex | Oxfam | Conseq Investment Management | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Obchodní války | Hodnota majetku | Růstové akcie | Obchodní válka | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Globální růst | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | CSI 300 | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | Pražský index PX | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Tvrdý brexit | Roční výnos | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Průzkum společnosti | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Prezident Trump | Základní úroková sazba | Zpomalování světové ekonomiky | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Společnost Apple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Majetek | WEF | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Akcie CME | Zájem investorů | Globální rizika | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Český průmysl | CNY | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Globální HDP | Brexit bez dohody | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | NASDAQ 100 | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Americká výnosová křivka | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Výnos dluhopisů | Globální akciové indexy | Ministerstvo obchodu | Bohatí | Cla na čínské zboží | Akciové alokace | Uvolňování měnových politik | KB | Tiering | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Denní graf | Vlastní akcie | iShares | Měsíčník finančních trhů | Uvalení cel | Největší ekonomika | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Burzovní krach | Huawei | Čistý zisk | Investment Management | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Německá vláda | Trinity | Objem | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Obchod | Trh práce | Německý průmysl | Obchodní dohody | Průměrná hodnota | ČSÚ | Německé hospodářství | Statistický úřad Eurostat | Firma | PLN/EUR | Index MSCI Emerging Markets | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Studie | Růst světové ekonomiky | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Lagardeová | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Důvěra v českou ekonomiku | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Vyhlídky | Fáze obchodní dohody | Konkurenti | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | Předpovědi | Alza.cz | Průmysl | HUF | PLN | Centrální banka USA | Impuls | Čínské zboží | Ceny potravin | Klesající trendové čáry | Rozvoj | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Paul Volcker | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Problémy | Podíl akcií | Fed dnes | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Konzervativní strana | GBP/EUR | Nálada | Kontrakty | Společnost Huawei | Společnost Microsoft | Míra | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypoteční trh | Americké centrální banky | Vánoce | Meziroční míra inflace v eurozóně | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | Ztráta | Stratég | Miliardy korun | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | Průmyslové podniky | Peking | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Tuzemská ekonomika | Zbrojovky | CFA | Eskalace napětí | Míra inflace v eurozóně | Washington | Miliardy eur | Írán | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Spolkový statistický úřad | Nejbližší rezistence | Růst globální ekonomiky | Peníze z prodeje akcií | Cena akcií podniku | Zpřísnění měnové politiky | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Ukazatele | Technologická společnost | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Krach | Edelman | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Michal Stupavský, CFA | Google | Samsung | Trhy | Většinový podíl | Rostoucí trendové čáry | Negativní dopad | Pokles | Situace | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Starbucks | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Výdaje | Akcie v Číně | Zpracovatelský sektor | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | Americká společnost | SEC | Americké ekonomiky | Valuace | Portál FXstreet.cz | Bez rizika | Investiční portfolia | Globální indexy | Americký Fed | Vývoj | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Buy the dip | Tržby společnosti | Standard & Poor’s 500 | Ukazatel amerických burz | Cenový vývoj | Třída aktiv | Tudor | Nákupy aktiv | Nákupy vládních dluhopisů | Měnové podmínky | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Prodejní tlak | Růst | Signál | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Války | Letecká společnost | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Big Short | Ekonomické oživení | Znárodnění | FANG | Větší pokles | Zasedání Evropské centrální banky | MSCI World | Generovat zisk | Manažeři | Umělé inteligence | Roční zhodnocení | Investment management | JDE | Průraz | Střední Evropa | Tchaj-wan | Splasknutí bubliny | Rostoucí trend | Stimulační program | Akcie Coca-Cola | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Coca-Cola | Nvidia | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Embargo | Pokles indexu | Podvážení | Proražení | Carnival | Utažení měnové politiky | Růst ceny | TUI | Německá cestovní kancelář | Cestovní kancelář | Evropské centrální banky | Dnešní zasedání Fedu | Akcie TUI | Akcie Carnival | Výrazný růst | EDF | ERA | Martin Klass | Příležitosti | Dodávky plynu | Prodej | McDonald's | Michael Burry | Investor Michael Burry | Rekord | Chování | Společnosti | Vyšší hodnoty | Zvýšení základní úrokové sazby | Pozornost | Cenový cíl | Společnost | TIM | Broadcom | | Fundamentální analýzy | Miliardy USD | Burzovní pesimisté | Superbubliny | Technické korekce | Tržní konsolidace | EdF | Evropské akciové indexy | Cenový výběžek | Akcie technologických společností | Matěj Široký | CZ | Akcie společnosti Carnival | Pokles trhů | Cenový růst | Mediální pozornost | Scion Asset | iShares Semiconductor ETF | Semiconductor ETF | iShares Semiconductor | Vysoké úrokové sazby | Americký akciový index S&P 500 | Cenové maximum | Pozitivní signál | Vice | Všechny akcie | Scion Asset Management | Soukromé investiční společnosti | Akcie prodat | Množství akcií | Ignorování globálních rizik | Kdo je Paul Tudor Jones | Špatná fiskální politika USA | Špatná fiskální politika | Fiskální politika USA | Investor Paul Tudor Jones | Tudor Investment Corporation | Tudor Investment | Tudor Jones | Vývoj událostí | Zlato nebo bitcoin | Big Short znovu | Věčný pesimista | Pesimista | Sázka proti polovodičům | Opce na pokles | Vývoj ceny iShares Semiconductor ETF | Vývoj ceny iShares Semiconductor | Ceny iShares Semiconductor ETF | Ceny iShares Semiconductor | Konec trendu | Konec trendu umělé inteligence | Bublina umělé inteligence | DIP | Historické maximum | Rok 2024 | Tipranks | Portfólia | Cenová maxima | Nákupy | Prodeje | Roční dividendový výnos | Druhy příjmů | Pozitivní výhled | Nápojová společnost | Cenová predikce pro akcie Coca-Cola | Predikce pro akcie Coca-Cola | Cenová predikce pro akcie | Predikce pro akcie | Cenová predikce | Pozitivní cenová predikce | Akcie cestovního ruchu | Léto | Letní prázdniny | 3 akcie | Touristik Union International | TUI - Touristik Union International | Složení akciových investorů | Podíl v TUI | Cenová predikce pro akcie TUI | Predikce pro akcie TUI | Cenové predikce pro akcie TUI | Nejvyšší cenová predikce | Nejvyšší cenová | Nejhorší cenová predikce | Scénář analytiků z Wall Street | Konzervativní predikce | Německá letecká společnost | Cenová predikce pro akcie Lufthansa | Predikce pro akcie Lufthansa | Cenové predikce pro akcie Lufthansa | Přidat do portfolia | Lufthansa prodat | Zamítnutí růstu akcií | Zamítnutí růstu | Carnival Corporation | Společnost Carnival | Skokový nárůst | Cenová predikce pro akcie Carnival | Cenové predikce pro akcie Carnival | Predikce pro akcie Carnival | Nejvyšší cenový cíl | Akcie Carnival Corp | Carnival Corp | Testované rezistence | Test rezistence | Pravděpodobnost možného průrazu | Ukončení cenového růstu | TUI, Lufthansa a Carnival | SeekingAlpha | Pokles hodnoty | Proražené cenové maximum | Nevyplácí dividendy | Složení akcionářů | Kvartální dividendy | Strategie buy the dip | Známé akcie | Cenová predikce pro akcie Nvidia | Predikce pro akcie Nvidia | Pokles hodnoty akcií | Cenová predikce pro akcie Broadcom | Predikce pro akcie Broadcom | Akcie Broadcom | Průměrný cenový cíl | Výrazný akciový růst | Cenová predikce pro akcie Amazon | Predikce pro akcie Amazon | Průměrná cenová predikce | Cenový support | Konec růstového trendu | TOP 3 technologické akcie | Nejlepší ceny | TOP 3 | Rok 2025 | Dva druhy příjmů | Výnos z kapitálového zhodnocení | Jak generovat zisk | Franšízová společnost | Cenová predikce pro akcie McDonald's | Predikce pro akcie McDonald's | Cenové predikce pro akcie McDonald's | Akciový pokles | Dlouhodobý akciový pokles | Podíl insiders | Cenové predikce pro akcie Coca-Cola | Historické cenové maximum | Hodnota největšího volume | Pozitivní pro akcie | Nejnižší cenový cíl | Kavárenská společnost | Franšízy | Franšízy po celém světě | Cenová predikce pro akcie Starbucks | Predikce pro akcie Starbucks | Cenové predikce pro akcie Starbucks | Růstové trendy | Inkasovat dividendy | Trendové akcie
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Akciový mix ČSOB
Akciový mix FF
Akciový opční plán
Akciový optimismus
Akciový parket
Akciový pokles
Akciový prémiový dluhopis
Akciový prémiový dluhopis IV
Akciový prémiový dluhopis XII
Akciový propad

Následující klíčová slova

Akciový scanner
Akciový sektor
Akciový stratég
Akciový top pick
Akciový trh
Akciový trh Nasdaq
Akciový trh STAR Market
Akciový trh v Británii
Akciový trh v Číně
Akciový trh ve Spojených státech
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
Forex brokeři
reklama
Purple ebook obchodování ropy
Potvrďte prosím... Zavřít