Maturity
Pozitivní vývoj v zámoří
04.10.2024 Americké akciové indexy udržují v páteční seanci růstový směr po silných datech z trhu práce, zastiňující obavy (prozatím) z pomalejšího uvolňování měnové politiky ze strany Fedu. Nejlépe si vede technologický index Nasdaq se ziskem 0,75 %, širší index S&P500 přidává 0,45 % a tradiční index Dow Jones 0,37 %.
VIDEO: DLUHOPISOVÁ PORTFOLIA AMERICKÝCH BANK | 🔴 Skrytá Hrozba Nerealizovaných Ztrát
08.07.2024 Tímto vás chci srdečně pozvat ke zhlédnutí mého nejnovějšího videa, kde se detailně zaměřuji na nerealizované ztráty v dluhopisových portfoliích amerických bank. Tento materiál je určen všem, kteří chtějí hlouběji pochopit, jak banky řídí rizika spojená s těmito ztrátami a jaké dopady to může mít na jejich stabilitu a budoucí operace.
Češi a investice: Co nás motivuje a na čí rady při zhodnocování majetku dáme
06.09.2023 Lidé se domnívají, že investování není snadné, a přiznávají, že mu moc nerozumí. A souhlasí s tím, že investice jim mnohdy nabízejí i nedůvěryhodné firmy. V otázce investování si tak nechají poradit, na tom nejlepším zdroji informací se ale neshodnou. Pokud jde o investování do drahých kovů, více než polovina lidí se pro něj rozhodla sama. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění pro Českou mincovnu realizovaného v květnu 2023 společností STEM/MARK na reprezentativním vzorku 1746 dospělých obyvatel ČR.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 12.12.2022
12.12.2022 Během minulého týdne burzy rostly. S&P 500 odepsal 3,4 %. Nyní se SPX obchoduje cca 18 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita opět vzrostla nad psychologickou hranici 20 bodů. Výprodeje byly korekcí předchozího příliš euforického vývoje. Aktuálně je podle našeho názoru euforie přehnaná a rizika zůstávají nakloněna směrem dolů. Tento týden se uskuteční řada zasedání centrálních bank. Kromě Fedu a ECB zasedá i BoE. Jakákoliv prohlášení centrálních bankéřů mají potenciál stát se kurzotvornými událostmi.
Mzdy v Česku rekordně padají, životní úroveň klesá nejvíce od vzniku republiky, o 9 %. V příštím roce se k pokračující drahotě připadá propuštění, jaké Češi dlouho nepamatují
05.12.2022 Průměrná mzda se ve třetím čtvrtletí po zohlednění inflace propadala nejvýrazněji v historii ČR, stejně jako ve druhém čtvrtletí o 9,8 procenta. Za první až třetí čtvrtletí se reálná průměrná mzda propadá o devět procent. Životní úroveň Čechů tedy letos klesá takřka o desetinu, což je rekord.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 24.10.2022
24.10.2022 Během minulého týdne burzy silně posilovaly. S&P 500 přidal 4,7 %, jde o nejlepší týdenní výkonost od konce června. Nyní se obchoduje cca 22 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se dostala těsně pod hranici 30 bodů. Za růstem stál především povzbudivý průběh výsledkové sezóny a některá optimistická makrodata. Zároveň opět hrají roli technické faktory jako likvidace shortů. K nákupům přistupují kvantitativní investoři. O dalších pohybech na trzích rozhodne kromě měnové politiky i ekonomická dynamika. Dalším faktorem pro směřování burz do konce roku bude vývoj korporátních zisků – výsledková sezóna odstartovala.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 05.09.2022
05.09.2022 Během minulého týdne burzy oslabovaly. S&P 500 odepsal 2,6 % a předvádí tak třetí poklesový týden v řadě. Aktuálně se obchoduje cca 18 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se drží nad hranici 25 bodů. Hlavním poklesovým faktorem minulého týdne byly jestřábí komentáře představitelů Fedu. Vidíme výrazné intradenní pohyby – často v rámci seance posun z kladného do záporného teritoria. To značí, že investoři stále hledají směr a vnímají řadu rizik. Kromě utahování měnové politiky a chřadnutí globální ekonomiky se na obzoru rýsují nová rizika, která trh prozatím nazaceňuje: eskalace geopolitického napětí mezi USA a Čínou nebo snahy o některé daňové úpravy, které uškodí americkým korporacím a investorům. Rizika tak zůstávají dále asymetricky nakloněna dolů – o dalším směřování trhů rozhodnou nově příchozí makrodata (zejména CPI, které vyjde 13.9.).
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.12.2021
20.12.2021 Společnosti Evergrande a Kaisa de facto zdefaultovaly. Lze konstatovat, že čínské autority situaci poměrně dobře zvládly. Od konce srpna bylo v případě Evergrande jasné, že default přijde. Čínské vedení vyslalo jasný signál, že nejzadluženějšího developera sanovat nebude. Nejprve firma platila úroky na dolarových emisích. Tím dokázala odvrátit šok – zároveň však byli investoři připravováni na to, že restrukturalizace je nevyhnutelná.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 18.10.2021
18.10.2021 Tuto sobotu (23.10.) skončí třicetidenní lhůta, během které může Evergrande splatit dlužnou úrokovou platbu. Pokud nezaplatí ani do tohoto termínu, formálně nastává default. Podle zástupců držitelů dolarových dluhopisů se management firmy výrazněji neangažuje. Default tak představuje velmi reálnou variantu. Čínská centrální banka vydala zprávu, že má situaci prozatím pod kontrolou a k šíření nákazy ve finančním systému by dojít nemělo. Nejpravděpodobnější scénář představuje částečné znárodnění operací společnosti kombinované s prodejem některých aktiv zájemcům ze soukromého sektoru. V zájmu čínských autorit je především dokončení některých projektů s cílem zamezit možné sociální nestabilitě.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.09.2021
27.09.2021 Firma minulý týden nezaplatila úroky na dolarových bondech. Od čtvrtka tak běží 30 denní lhůta, dokdy společnost může prostředky řádně splatit. Pokud nesežene peníze ani po této době, dochází k defaultu. Aktuálně nelze předpokládat, že by čínská vláda Evergrande sanovala. Tamní politické vedení se snaží snížit závislost na stavebním sektoru. Na konci minulého roku stanovili regulátoři přísná pravidla pro zadlužení developerů. Pokud poruší některé limity na cizí kapitál, nemohou jim banky poskytnout financování. Pokud by Čína pomohla, znamenalo by to příliš citelný odklon od této politiky. Určitá forma restrukturalizace je tudíž nevyhnutelná. Jedním ze scénářů je, že by mohly aktivity Evergande převzít regionální vlády. Troufám si tvrdit, že čínské autority by zakročily pouze v případě systémového stresu.
Perpetuálne bondy a štátny dlh
21.07.2021 Perpetuálne dlhopisy ma oslovili hneď keď som ich pred niekoľkými rokmi objavil a doteraz som poriadne nepochopil, prečo sú takpovediac exotickým inštrumentom a nie sú oveľa viac rozšírené. Myslí, že určite stojí za to zamyslieť sa nad tým, ako by sme mohli využiť tento zaujímavý typ cenných papierov, napríklad na financovanie štátneho dlhu.
Finanční vzdělání dětí je nejlepší investice
29.06.2021 O tom, zda zabezpečit finančně budoucnost potomků netřeba diskutovat. Složitější už je rozhodování, jaké prostředky a způsoby zvolit. Neměli bychom rovněž zapomínat na to, že důležité je nejen vytvořit pro děti finanční zdroje, ale také je naučit s nimi hospodařit. S tím souvisí jejich dostatečná finanční gramotnost, ale také rodičovský přístup k hodnotám, a to nejen těm hmatatelným.
Forex: ČNB bude pouze slovně reflektovat lepší data a vysokou nejistotu
17.12.2020 Brexit čeká už jen na dohodu „rybářů“. Na tuto dohodu bude čekat i Bank of England. Indikátory výrobní aktivity v USA se sníží na stále relativně příznivou úroveň a ukazatele ze stavebnictí ukáží pokračující expanzi. V USA se finalizuje fiskální balíček. V ČNB dnes k jakékoliv změně nastavení měnové politiky pravděpodobně nedojde. Na jedné straně zde vystupují relativně příznivá data z dosavadního vývoje ekonomiky, vidina vakcíny a fiskální expanze, ale také nejistota druhé a třetí vlny.
Porovnání forem spoření: Jak můžete zhodnotit své peníze?
20.05.2020 Rádi byste ze svých výnosů získali více a našetřili si třeba na nové auto, vybavení bytu či na vysněnou dovolenou? Pak své peníze nenechávejte ležet ladem na běžném účtu a vyberte si vhodnou formu spoření. Připravili jsme přehled možností, díky kterým finance efektivně zhodnotíte.
Rozbřesk: Koronakrize a svižné hospodářské oživení v nedohlednu
25.03.2020 Zatímco napříč světem pokračují jednotlivé státy v přijímání tvrdých karanténních opatření, situace v ohniscích koronavirové nákazy zůstává vážná. Jak v případě Itálie, tak zejména Španělska nadále strmě roste křivka počtu nově nakažených i mrtvých. Data z druhé strany Atlantiku naznačují, že se novým epicentrem pandemie stávají také Spojené státy. Virus navíc stále není pod kontrolou ani v Číně, odkud se rozšířil do zbytku světa. Optimistické scénáře ohledně sníženého post-koronavirového oživení, které kalkulovaly s relativně rychlým odezněním nákazy, tak dostávají významné trhliny.
Globální dluhopisové trhy: Potenciál se vyčerpal
18.11.2019 Globálním dluhopisovým trhům se v letošním roce velice výrazně daří. Široký globální dluhopisový index ICE BofAML Global Government totiž od začátku roku připisuje vysoce nadprůměrné zhodnocení 6 %. Ceny dluhopisů rostly prakticky kontinuálně, jak je to vidět na grafu níže. Průměrný globální dluhopisový výnos na začátku roku činil 2,0 % a do začátku září silně vyklesal až na úroveň 1,2 %. Samozřejmě přitom platí, že pokles dluhopisových výnosů, tj. výnosů do doby splatnosti (yield to maturity), měl za následek růst cen dluhopisů a kladné zhodnocení pro investory.
Akciový výprodej pokračuje. Na trhu s dluhopisy bijí zvony na poplach
16.08.2019 V pondělí nic nenaznačovalo tomu, jaký týden nás čeká. Indexy Dow Jones a S&P 500 zaznamenaly velmi mírné ztráty, přičemž nefinanční index Nasdaq 100 k začátku obchodovacího týdne lehce posílil. Uklidnění přišlo vhod, zejména po turbulentním konci minulého týdne. Co se týče dalších aktiv, americký dolar v pondělí posiloval, zlato vyklesalo a ropa prudce rostla.
Americká výnosová křivka invertovala – Bude letošní akciový růst pokračovat?
15.08.2019 „Americká výnosová křivka invertovala.“ To je headline, který nyní můžeme vidět prakticky na všech zpravodajských serverech po celém světě. Co to vlastně znamená a jaké jsou implikace pro investory?
Rozbřesk: Stát si v příštím roce hodlá půjčit 331 mld. korun
27.12.2018 Do konce roku zbývá už jen několik málo dní, které nejspíše přinesou jen velmi málo nových zásadních ekonomických zpráv a signálů především ze Spojených států. Trhy už zažívají efekt konce roku, kdy je těžké rozlišit skutečný trend od krátkodobého přeskupování či uzavírání pozic, takže tvořit jasné a silné závěry z jejich pohybů může hraničit s věštěním z kávové sedliny. A platí to i u nás, když se třeba podíváme na invertovanou úrokovou křivku, kde je desetiletá sazba už dokonce pod úrovní té tříměsíční, ovlivněné jestřábím naladěním centrální banky. Znamená to snad recesi na obzoru, nebo jde jen o optický „klam“ spojený s koncem roku způsobený klesající likviditou? To se nakonec ukáže až se startem nového roku, kdy se na trh vrátí vánoční dovolenkáři a rozjedou znovu obchodování ve velkém.
11. září 2018: NZDJPY
25.09.2018 Je to neuvěřitelné, ale přesně dne 11. září 2018 (přesně po 17 letech) jsme se probudili do dne, který nevěstil hrůzostrašný pád plný konspiračních teorií a strachu a prachu, nýbrž do dne, který věstil růst, mocný růst. Pustil jsem se do toho obchodu zcela veřejně a vůbec jsem netušil, kolik lidí mám na palubě, až do doby, kdy jsme vystoupali do pořádné výšky. Vítejte na letu NZDJPY H1. Předpokládaná výška doletu: 200+ pips. Předpokládaná teplota: very HOT. Please fasten your seatbelts!
Zahraniční investoři vybílili český bondový trh
31.03.2017 Tak jak rostou spekulace na brzký exit, roste i aktivita zahraničních investorů na českém dluhopisovém trhu. Na konci ...
ČR: Zahraniční investoři vybílili bondový trh
31.03.2017 Tak jak rostou spekulace na brzký exit, roste i aktivita zahraničních investorů na českém dluhopisovém trhu. Na konci února už měli v rukou dluhopisy v hodnotě 602 mld. korun a na celkovém trhu se tak podíleli 42 %.
Biliónová strata na obzore
11.10.2016 Aj keď počet núl vo finančných číslach pomaly prestáva fascinovať, bilión je predsa len bilión. Napríklad, straty na americkom hypotekárnom trhu po prasknutí bubliny nehnuteľností boli v okolí tohto čísla. A mnohí si ešte pamätáme, akú paniku to spôsobilo.
Při pohledu na výkonnost jednotlivých komodit nezapomínejte na rolování kontraktů
03.01.2013 Ole Hansen, komoditní stratég Saxo Bank. Ve svém posledním loňském článku jsem se zabýval výkonností některých klíčovýc...
Supy sa už zbiehajú okolo Grécka
30.11.2012 Akciové trhy v US si včera opäť polepšili, nakoľko týždenné žiadosti o podporu v nezamestnanosti s...
Večerné zhrnutie
19.07.2011 Nočné obchodovanie na FX trhu bolo celkovo pokojné, kedy trhy čakajú hlavne na štvrtkový summit EU a na dnešné aukcie pokladničných poukážok Grécka a Španielska. Makroekonomický kalendár ponúkol len zápisnicu RBA z posledného zasadnutia, ktorá bola neutrálna a celkovo poukazuje na nerozhodnosť RBA s ďalším pohybom sadzieb. Celkovo ju ale môžeme vnímať ako cestu k prípadnému znižovaniu sadzieb v budúcnosti... EURUSD -0,26%, GBPUSD +0,05%, USDJPY -0,02%.
Predstavitelia EU - tri riešenia pre Grécko
19.07.2011 Podľa predstaviteľov EU existujú tri riešenia pre gr&e...
Čína zachraňuje európsku dlhovú párty
26.05.2011 Počas dnešnej ázijskej seansy sme videli návrat &...
Dnešný výhľad pre EURUSD
20.01.2011 Eurozóna odolávaPočas včerajšieho obchodovania sa E...
Daily: Německo přineslo další špatné zprávy, výsledky portugalské aukce naopak překvapily pozitivně
09.09.2010 Včerejší obchodování se v jeho začátcích neslo v mírně nervózním duchu, aby ale nakonec nervozi...
Související klíčová slova:
FOREX | Psychologie | Bitcoin | Intervence | Intervence ČNB | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Fitch | Inflace | OECD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Devizové rezervy | Německo | Francie | Česká měna | Španělsko | Apple | New York | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Spready | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bond | Béžová kniha | Cap | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Devizový trh | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | ECB | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Floating | Forward | Futures | Grafy | Hlava a ramena | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Kupón | Kurz | Likvidita | MMF | Risk | Marže | Měna | Měnový pár | Měny | Neckline | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obligace | P/E | Pip | Pozice | Provize | Rating | Repo sazba | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Splatnost | Spread | Swap | Take Profit | Ticker | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | NZD | CAD | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Panevropský index | Citigroup | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | RMB | Investoři | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Aukce | Zasedání Fedu | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Ropný trh | Dluhopisové trhy | Kurz eura | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | IEA | Obchodovat | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Regulace | Financování | Investovat | CZK/EUR | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Makrodata | Conseq | LYNX | Lukáš Kovanda | Burzy | EuroStoxx50 | Bankrot | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | Delta | EPS | First notice day | Index | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | Americká centrální banka | Banka | Fio banka | Brent | Burzovní zpravodajství | CAC40 | Cena | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Cyrrus | CZK | České koruny | Dlouhodobé investice | Dolar | Ekonomická krize | Engulfing | Eura | EURCHF | EURIBOR | Finanční plán | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Fyzické zlato | GDP | Graf | Graf EURUSD | Hang Seng | HDP Číny | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Instrumenty | Investice do drahých kovů | Investiční | Investiční záměr | Jak nejlépe investovat | Komoditní | Kurzy | Kurzy akcií | Libra | Makroekonomický kalendář | Management | Markets | Nejlepší investice | Nemovitosti | Nikkei225 | NZDJPY | Odkup akcií | Pips | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Pšenice | Reuters | Risk On | Ropy | Řízení rizik | Sázky | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účet | Spořící účty | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tapering | Termínované vklady | Trh | Tržní podíl | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Current Yield | Diskont | Dluhopisový index | Ex-dividend | Indie | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | P/S | Redukce | ROCE | Sell | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Contract | Kontrakt | Volby | Vzdělání | Burze | Dividendové akcie | Investment | Daiwa Securities | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | Caterpillar | TLTRO | Mitsubishi | Ole Hansen | Reporty | Zvyšování sazeb | Fundamentální pohled | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Bavlna | Finanční gramotnost | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Creditas | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Earnings | Bloomberg TV | KBC | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Klid | Cena kontraktu | Bankovnictví | Contango | US akcie | Fundamentální faktory | Firmy | Inflační tlaky | JPMorgan Chase | Velké banky | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | Summit EU | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Propad | Kryptoměny | S&P | Ztráty | Pokles výnosů | Americké indexy | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Finanční poradci | FTSE 100 | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Velké zisky | FTSE MIB | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | Finanční domy | Konsenzus | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Bilance Fedu | Očekávání | ex | Mitsubishi UFJ Financial Group | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | ING Groep NV | FocusEconomics | Coinbase | Virtuální mince | Investiční specialista | Kvantitativní utahování | Jerome Powell | Coinmarketcap | Investiční nástroj | Ray Dalio | Dlouhodobé investování | Conseq Investment Management | Inverzní výnosová křivka | Asociace pro kapitálový trh ČR | Řízení měnového rizika | Krypto | OPEC+ | Podniky | Forint | Pokles ceny | Šéf Fedu | FTSE 250 | BofAML | Royal Dutch Shell | Dluhopisové výnosy | Kompozitní index | Výsledky firem | Stavební spoření | Tvrdý brexit | Roční výnos | IG | Růst úrokových sazeb | LYNX WhatsApp | Růst zisků | Fungování trhů | Michal Stupavský | Majetek | Výsledky bank | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Zájem investorů | Finanční produkty | Inflační očekávání | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Infineon Technologies | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Zhodnocení finančních prostředků | NASDAQ 100 | GBTC | Americká výnosová křivka | Výnosové křivky | Výnos dluhopisů | Akciový růst | Akciový výprodej | Tomáš Pfeiler | Růst mezd | PPF | Dot plot | Finanční situace | Asociace pro kapitálový trh | Stav ekonomiky | Trinity Bank | Čistý zisk | Investment Management | Jana Brodani | Trinity | Bílý dům | Proroctví | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Šéf Fedu Jerome Powell | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Lagardeová | Amazon | Sebenaplňující se proroctví | Úrok | Vládní bondy | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Poslanecká sněmovna | Propouštění | CBDC | Problémy | Směřování měnové politiky | Prognózy | Nejistoty | Plyn | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Míra | Ohlédnutí | Úroky | Chování centrálních bank | Měnové politiky | Naše prognóza | Americké centrální banky | ČNB dnes | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Bydlení | Peking | CFA | Návratnost | Netflix | Budoucnost | Ifo | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Americké ministerstvo | Výsledkové sezóny | Google | Trhy | Šíření koronaviru | Velcí institucionální investoři | Virus | Asijské indexy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Pravidelné investice | Konkrétní cíle | Pandemie | Boeing | FIAT | Dovednosti | Obchody | Čínská vláda | BP | Sazby beze změny | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Směřování trhů | Průměrná mzda | Americký Fed | Vývoj | Nižší sazby | Šok | Mzda | Poradci | Aerolinky | Mince | Další vývoj | Karanténní opatření | Stimuly | Fiskální politiky | Fiskální balíček | Stimul | Měnové podmínky | Rozhodnutí bankovní rady | Asociace | Spoření | Politická rozhodnutí | Růst | United Airlines | American Airlines | Signál | Biliony | Potenciál | Šíření nákazy | Reálné mzdy | Ekonomiky | Války | Poradce | Organizace | Závislost | Sláva | Práce | Koronakrize | Dlužník | Znárodnění | IMF | Maloobchodní tržby v USA | Úspory | Hospodářské oživení | Rizikové averze | S&P500 | Rizikový apetit | Evropské indexy | Posílení | Evropské méně | Finanční polštář | Růst výnosů | Zasedání britské centrální banky | Zadlužení | Expanze | Vývoj ekonomiky | Porovnání forem spoření | Státní podpora | Zhodnotit své peníze | Rizikové investování | PMI v eurozóně | Jacobs | JDE | ČR | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Americké CPI | Výplata | Vyspělé technologie | Restrukturalizace | Jasný signál | Michal Lukáč | Silicon Valley | Šance | Ceny | Životní úroveň | Progres | Propad ekonomiky | Klesající tendence | Představitelé ECB | LEND | Big Tech | Prognóza Fedu | Snižování nezaměstnanosti | CPI v USA | Intel | JPM | Moneta | Očekávané výnosy | Blockchainové technologie | Změny úrokových sazeb | LEN | DOT | Intradenní pohyby | Mincovny | Rozvolnění | Systémové riziko | Češi a investice | Směřování trhu | Cíle | Příležitosti | Prodej | Mali | Glass Lewis | ISS | Finanční vzdělání dětí | Finanční vzdělání | Počet nezaměstnaných | Technologie | Američtí centrální bankéři | Rozvolnění restrikcí | UST | Načasování | Rekord | Dnešní report | Chování | Projekce | Rekordní minimum | Ocelárny | Asijské země | Medián | Funkční období | SXXP | Proočkovanost | Společnosti | Opatření | Evergrande | ANO | Uhlí | TIPS | Lend | Německé volby | mmBtu | Češi | Modern Land | Meta | Kaisa | Indexy pohyb | Společnost | Obchodní ředitel | TIM | Omicron | 3М | Developeři | Liz Trussová | Jestřábí komentáře | Big tech | Instituce | TransDigm Group | APP | Zvednutí sazeb | Širší trh | Růstový směr | Velmi volatilní | Propuštění | Hike | Premiérka Liz Trussová | Širší index | Obranný průmysl | Mzdy v Česku | Reklasifikace | Finanční výkazy | Ženy | Bank Term Funding Program | Vice | Ekonomické podmínky | FUNDING | Portfólia | USD/oz | Efektivní řízení | Kovy | Fio banka, a.s. | David Lamač | Nerealizované ztráty
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot