Ekonom Ifo
Ifo: Podnikatelská nálada v Německu se zhoršuje, země se dál potýká s krizí
26.08.2024 Podnikatelská nálada v Německu se tento měsíc opět zhoršila. Index podnikatelského klimatu, který sestavuje mnichovský ekonomický institut Ifo, klesl na 86,6 bodu z červnových 87 bodů. Horší je i hodnocení současné situace a očekávání do dalších měsíců, dodal institut.
Ifo: Německý průmysl dál čelí potížím v zásobování, brzké zlepšení se nečeká
02.08.2022 Německé průmyslové podniky se nadále potýkají s velkými problémy v zásobování a žádné výrazné zlepšení situace není v nejbližších měsících pravděpodobné. Vyplývá to podle mnichovského ekonomického institutu Ifo z výsledků červencového průzkumu mezi průmyslovými podniky.
Covidové uzávěry v Číně prohloubily potíže se zásobováním v německém průmyslu
30.05.2022 Problémy se zásobováním v německém zpracovatelském sektoru se v květnu prohloubily, a to v důsledku koronavirových uzávěr v Číně. Vyplývá to z výsledků průzkumu mnichovského ekonomického institutu Ifo. Na potíže při nákupu surovin a polotovarů si stěžovalo 77,2 procenta dotazovaných průmyslových podniků, zatímco v dubnu to bylo 75 procent.
Potíže se zásobováním v německém průmyslu se kvůli válce na Ukrajině zhoršily
01.04.2022 Problémy se zásobováním v německém zpracovatelském sektoru se v březnu v důsledku války na Ukrajině zhoršily. Vyplývá to z výsledků průzkumu mnichovského ekonomického institutu Ifo. Na potíže při nákupu surovin a polotovarů si stěžovalo 80,2 procenta dotazovaných průmyslových podniků, zatímco v únoru to bylo 74,6 procenta.
Ifo zvýšil výhled inflace v Německu, letos podle něj vystoupá na čtyři procenta
07.02.2022 Německá inflace by měla letos dosáhnout čtyř procent, uvedl dnes ekonomický institut Ifo. Zvýšil tak svůj prosincový výhled, který činil 3,3 procenta.
Ifo: Potíže se zásobováním v německém výrobním sektoru v lednu polevily
31.01.2022 Problémy se zásobováním v německém zpracovatelském sektoru v lednu polevily. Vyplývá to z výsledků průzkumu mnichovského ekonomického institutu Ifo. Na potíže při nákupu surovin a polotovarů si stěžovalo 67,3 procenta dotazovaných podniků, zatímco v prosinci to bylo rekordních 81,9 procenta.
Ifo: Potíže se zásobováním v německém výrobním sektoru se v prosinci zhoršily
23.12.2021 Problémy se zásobováním v německém zpracovatelském sektoru se v prosinci opět zhoršily. Vyplývá to z výsledků průzkumu mnichovského ekonomického institutu Ifo. Na potíže při nákupu surovin a polotovarů si stěžovalo rekordních 81,9 procenta dotazovaných podniků, zatímco v listopadu to bylo 74,4 procenta.
Ifo: Potíže se zásobováním v německém výrobním sektoru se v listopadu zhoršily
29.11.2021 Problémy se zásobováním v německém zpracovatelském sektoru v listopadu nabraly na intenzitě. Vyplývá to z výsledků průzkumu mnichovského ekonomického institutu Ifo. Na potíže při nákupu surovin a polotovarů si stěžovalo 74,4 procenta dotazovaných podniků, což je o čtyři procentní body více než v říjnu.
Podnikatelská nálada v Německu se v září opět zhoršila
24.09.2021 Podnikatelská nálada v Německu se v září třetí měsíc za sebou zhoršila, výrobci se potýkají s problémy v dodavatelských řetězcích. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil mnichovský výzkumný institut Ifo.
Ifo: Oživení německé ekonomiky brzdí problémy v dodavatelských řetězcích
22.09.2021 Mnichovský výzkumný institut Ifo dnes zhoršil odhad letošního růstu německé ekonomiky o 0,8 procentního bodu na 2,5 procenta. Důvodem jsou výpadky v dodavatelských řetězcích, které brzdí oživení ekonomiky z útlumu způsobeného koronavirovou krizí. Odhad na příští rok však institut o 0,8 procenta zlepšil, hospodářský růst by tak měl dosáhnout 5,1 procenta.
Ifo: Podnikatelská nálada v Německu se v srpnu druhý měsíc za sebou zhoršila
25.08.2021 Podnikatelská nálada v Německu se v srpnu druhý měsíc za sebou zhoršila. Firmy se obávají přetrvávajících problémů v dodavatelských řetězcích a dalšího nárůstu počtu případů nákazy koronavirem. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil mnichovský výzkumný institut Ifo.
Německé maloobchodní tržby v červnu předčily odhady, těží z uvolňování restrikcí
02.08.2021 Maloobchodní tržby v Německu se v červnu meziměsíčně zvýšily o 4,2 procenta, tedy mnohem výrazněji, než se očekávalo. Podpořilo je postupné uvolňování koronavirových restrikcí. Vyplývá to z dnešních údajů spolkového statistického úřadu. Zpráva posiluje naděje, že spotřebitelské výdaje v létě výrazně podpoří oživení německé ekonomiky z koronavirové krize.
Komodity: Ropa klesá, výhled na oživení poptávky ji ale drží poblíž tříletých maxim
24.06.2021 Ceny ropy dnes mírně klesají, díky výhledu na oživení poptávky se ale drží poblíž téměř tříletého maxima. Podporuje je pokles amerických ropných zásob a zrychlování ekonomické aktivity v Německu.
Ifo: Podnikatelská nálada v Německu se v červnu zlepšila více, než se čekalo
24.06.2021 Podnikatelská nálada v Německu se v červnu zlepšila více, než se očekávalo. Zlepšilo se hodnocení současných podmínek, ale také optimismus firem ohledně vývoje ve druhé polovině roku, uvedl dnes institut Ifo. Jeho index podnikatelské nálady na tento měsíc vystoupil na 101,8 bodu z květnové hodnoty 99,2 bodu.
Ifo: Čína má největší přebytek běžného účtu, překonala Německo
22.01.2021 Přebytek bilance běžného účtu Německa se loni již pátý rok za sebou snížil a Čína v době pandemie covidu-19 překonala největší evropskou ekonomiku a má nyní největší přebytek běžného účtu na světě. Vyplývá to z průzkumu ekonomického institutu Ifo.
Ifo: Německá ekonomika se po stagnaci v 1. čtvrtletí vrátí k růstu
20.01.2021 Německá ekonomika bude v letošním prvním čtvrtletí v důsledku prodloužených opatření proti šíření koronaviru pravděpodobně stagnovat. Ve druhém čtvrtletí by však měla dosáhnout zhruba tříprocentního růstu. Předpověděl to dnes německý ekonomický institut Ifo.
Podnikatelská nálada v Německu se kvůli viru zhoršila
26.10.2020 Podnikatelská nálada v Německu se v říjnu zhoršila. Důvodem jsou obavy firem z rostoucího počtu případů nákazy novým koronavirem, kvůli kterým jsou mnohem skeptičtější, co se dalšího výhledu týče. Vyplývá to z dnešní zprávy institutu Ifo. Jeho index důvěry klesl na 92,7 ze zářijových 93,2 bodu. Pokles přišel po pěti měsících růstu. Analytici v anketě agentury Reuters čekali snížení indexu v průměru na 93 bodů.
Ifo zlepšil odhad letošního poklesu německé ekonomiky
22.09.2020 Ekonomický institut Ifo dnes zlepšil výhled vývoje hrubého domácího produktu (HDP) Německa na letošní rok. Nově očekává, že se největší evropská ekonomika kvůli dopadům koronavirové krize sníží jen o 5,2 procenta, zatímco dříve odhadoval propad o 6,7 procenta. O úpravě odhadu Ifo už koncem července informoval list Der Spiegel.
Růst průmyslové výroby v Německu v červenci prudce zpomalil
07.09.2020 Růst průmyslové výroby v Německu v červenci proti předchozímu měsíci zpomalil na 1,2 procenta z červnových 9,3 procenta. Oznámil to dnes spolkový statistický úřad. Údaje signalizují, že nelze očekávat rychlý návrat produkce na úrovně z období před příchodem koronavirové krize.
Podnikatelská nálada v Německu se nad očekávání zlepšila
25.08.2020 Podnikatelská důvěra v Německu v srpnu vzrostla čtvrtý měsíc po sobě a zlepšila se více, než se čekalo. Vyplývá to z dnešních dat institutu Ifo. Údaje podle agentury Reuters signalizují, že se firmy v největší evropské ekonomice vzpamatovávají z koronavirového šoku.
Podnikatelská nálada v Německu se dál zlepšuje
27.07.2020 Podnikatelská nálada v Německu se v červenci opět zlepšila. Vyplývá to z dnešních údajů institutu Ifo. Údaje podle agentury Reuters signalizují, že podniky očekávají oživení německé ekonomiky z koronavirové krize, pokud se podaří odvrátit druhou vlnu nákazy.
Ifo: Podnikatelská nálada v Německu v červnu rekordně vzrostla
24.06.2020 Podnikatelská nálada v Německu se v červnu dál zlepšovala. Její index, který sestavuje mnichovský institut Ifo, vystoupil na 86,2 bodu z květnových 79,7 bodu. Zaznamenal tak rekordní vzestup. Firmy hodnotí lépe svoji současnou situaci a výrazně se zlepšilo i jejich očekávání. Německé podniky tak už vidí po koronavirové pandemii světlo na konci tunelu, řekl dnes prezident Ifo Clemens Fuest.
Zakázky německého průmyslu v dubnu klesly nejvíce od roku 1991
05.06.2020 Zakázky německého průmyslu v dubnu v důsledku koronavirové krize klesly nejvíce od roku 1991, kdy se tyto údaje začaly zveřejňovat. Ve srovnání s březnem klesly o 25,8 procenta, slabší byla přitom jak domácí, tak i zahraniční poptávka. Oznámil to dnes německý statistický úřad.
Ifo: Podnikatelská nálada v Německu se mírně zlepšila
25.05.2020 Podnikatelská nálada v Německu se v květnu mírně zlepšila, a zastavila tak propad z předchozích dvou měsíců. Dnes to uvedl hospodářský institut Ifo, jehož index vystoupil z dubnových 74,2 na 79,5 bodu. Podnikatelé sice ještě hůř hodnotí současnou situaci, díky uvolňování opatření zavedených proti šíření koronaviru se ale výrazně zlepšila očekávání do dalších měsíců.
Podnikatelská nálada v Německu se v únoru nečekaně zlepšila
24.02.2020 Podnikatelská nálada v Německu se v únoru překvapivě zlepšila. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut Ifo. Jeho index důvěry se zvýšil o 0,1 na 96,1 bodu. Současnou situaci podniky sice hodnotí ještě hůře než v lednu, s větším optimismem ale hledí do dalších šesti měsíců.
Měsíčník finančních trhů – Leden 2020
04.02.2020 Globální ekonomika loni vzrostla o 2,3 %, což byl nejpomalejší růst za deset let. Letos by tempo růstu mohlo zrychlit na 2,5 %. Vyplývá to ze zprávy o situaci a vyhlídkách světové ekonomiky (WESP), kterou zveřejnila OSN. OSN upozornila, že i deset let po finanční krizi je globální ekonomika pomalá. Obchodní a geopolitické napětí mohou dál podkopat její oživení. "V letošním roce je tu naděje na oživení, ale rizika poklesu a zranitelnosti zůstávají velmi výrazná," varoval vedoucí oddělení strategie pro globalizaci a rozvoj při Konferenci OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) a spoluautor studie Richard Kozul-Wright. Upozornil, že oživení z velké části bude záviset na výkonu velkých rozvíjejících se ekonomik, jako jsou Argentina, Mexiko, Turecko a Rusko. Vyhlídky letošního oživení růstu může zhatit zesílení obchodního napětí, problémy na finančních trzích nebo eskalace geopolitického napětí. Pokud by tyto problémy nastaly, růst by výrazně zpomalil a činil by zřejmě jen 1,8 %, varovala OSN. Ekonomický růst většiny rozvinutých zemí, včetně USA, zůstane podle OSN letos nevýrazný. Lépe by si mohlo vést pouze Japonsko, které letos pořádá olympijské hry. Evropa by měla růst o pouhých 1,6 %. Jedenáct zemí, které do EU vstoupily po roce 2004, tedy včetně České republiky, by však mělo růst nad průměrem celé unie a některé budou expandovat i o více než čtyři %. Výhled pro Evropu ohrožuje hlavně možná eskalace napětí v mezinárodním obchodě, výkon regionu však bude také záviset na tom, jak dopadne odchod Británie z EU a jak se bude vyvíjet měnová politika Evropské centrální banky. Světová banka předminulý týden snížila odhad globálního růstu na loňský a letošní rok kvůli pomalejšímu oživení obchodu a investic. Letos rovněž očekává globální růst o 2,5 %.
Ifo: Podnikatelská nálada v Německu se v lednu zhoršila
27.01.2020 Podnikatelská nálada v Německu se začátkem letošního roku překvapivě zhoršila, a to kvůli nárůstu pesimismu ohledně vyhlídek. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut Ifo. Index podnikatelské nálady v lednu klesl na 95,9 bodu z prosincových 96,3 bodu. Analytici přitom v průzkumu agentury Reuters předpovídali jeho nárůst na 97 bodů.
Letošní růst HDP Německa prý bude nižší, než čeká vláda
15.11.2018 Růst německé ekonomiky v letošním roce bude slabší, než očekává vláda. Po poklesu ve třetím čtvrtletí není již odhad, který počítá s růstem o 1,8 procenta, dosažitelný, domnívají se přední německé hospodářské instituty.
Ifo zhoršil výhled německé ekonomiky
19.06.2018 Německý institut Ifo dnes snížil odhad růstu německé ekonomiky pro letošní i příští rok na 1,8 procenta. V předchozí prognóze předpokládal, že hrubý domácí produkt (HDP) Německa se letos zvýší o 2,6 procenta a napřesrok o 2,1 procenta. Zhoršení výhledu institut zdůvodnil slabým začátkem letošního roku a zvýšenými riziky.
Německá vláda mírně zhoršila odhad letošního růstu ekonomiky
25.04.2018 Německá vláda dnes snížila odhad letošního růstu domácí ekonomiky na 2,3 procenta z dříve předpokládaných 2,4 procenta. Hospodářský růst by však měl i podle nové prognózy zrychlit z loňských 2,2 procenta a dosáhnout nejprudšího tempa od roku 2011. V příštím roce pak vláda očekává zpomalení růstu hrubého domácího produktu na 2,1 procenta.
Související klíčová slova:
Vládní dluhopisy | Koronavirové krize | Alphabet | Zpracovatelský sektor | Ropný gigant | Spolkový statistický úřad | EUR | Řecko | Trend | Bank of Japan | Volatility | Růst HDP Německa | Mezinárodní měnový fond | Tempo růstu | Oživení poptávky | Michal Stupavský | Prezident institutu | Evropská komise | Organizace zemí vyvážejících ropu | Investment Management | Tuzemský průmysl | Aktuální klíčová rizika | P/S | Richard Kozul-Wright | Index PX | Globální dluhopisové trhy | Český statistický úřad | Výhled ekonomiky | Geopolitické napětí | Lagardeová | Hospodářská rizika | Přebytek bilance běžného účtu | Průměrná úroková sazba | Meziroční míra inflace v eurozóně | Nezaměstnanost | Pandemie | Růst cen | Edelman | Zpráva | Silné oživení | ČSÚ | Dolarový index | Analýzy | Burza | Měsíčník finančních trhů | Cena zlata | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Vývoj ceny ropy WTI | Dluhopisy | Růst německé ekonomiky | Maloobchod | Ministr hospodářství | Vývoj ceny ropy Brent | Prudký pokles | Německý export | Zakázky německého průmyslu | Bohatí | CZK | Handelsblatt | Výhled | Oživování ekonomiky | Poplatek | Amerika na prvním místě | EIA | Americký prezident | Hrubý domácí produkt (HDP) | Podnikatelská důvěra | Průmysl | Inflace | Thomas Gitzel | Centrální banky | Covid | Domácnosti | Turecko | Donald Trump | Podnikové investice | Vice | Inflace v eurozóně | Jeff Bezos | Akciové trhy | Výsledky průzkumu | Odvětví | Analytici | Ekonomický institut Ifo | Globální ekonomiky | Očekávání analytiků | Dnešní údaje | Potíže v dodavatelských řetězcích | Deutsche Bank | Obchodní války | Vyšší poptávka | Pandemie covidu-19 | Graf | Ekonomická nerovnost | Manažeři | Uzávěry v Číně | Hodnota majetku | Výnosy | Poptávka | Koronavirus | Ekonomiky | Opatření proti šíření koronaviru | Růst průmyslové výroby v Německu | Nerovnosti bohatství | Americká centrální banka FED | Evropský statistický úřad Eurostat | Negativní dopad | Průmyslová produkce | Výhled německé ekonomiky | Německé průmyslové podniky | Bydlení | Peníze | Největší evropská ekonomika | Bill Gates | Brent | Maloobchodní tržby | Politika | Finanční televize | Očekávání | Obchodní dohody | Kapitalismus | Růst globální ekonomiky | VP Bank | Alza.cz | Prodeje akcií | Výzkumný institut | Majetek | P/E | CZK/EUR | Růst | Analytika | Nabídka | Itálie | Výpadky | Americká lehká ropa | Akcie firmy | Klíčové události ve světě | Globální finanční krize | Hypoindex | Prognóza | Výnosová křivka | Koruna | Německý ministr hospodářství | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Samsung | Hospodářské recese | Index podnikatelské nálady | Americká centrální banka | Indikátor | Zpomalení hospodářského růstu | Odhad letošního růstu ekonomiky | Zpomalení ekonomiky | Investiční výhled | America first | Úrokové sazby | Meziroční růst | Trh | Cena akcií podniku | MSCI | Problémy | Společnosti | Index | Komoditní index | Studie | Průzkum společnosti | MMF | Výrobní ceny | Komise | Nejistoty | Agentura Reuters | Přebytek běžného účtu | Maďarsko | Ministerstvo obchodu | Česká zbrojovka | Americké ministerstvo obchodu | Šéf centrální banky | Unie | Měny rozvíjejících se ekonomik | Christine Lagardeová | Ropné zásoby | Hang Seng | Deficit | Statistický úřad | Angela Merkelová | Podnikání | Ekonomické aktivity | Budoucnost | Podíl majetku | Sektor služeb | Hrubý domácí produkt Německa | Peter Altmaier | Nálada na trhu | Firma | Podnikatelé | Akciový index | 3М | DIW Claus Michelsen | Meziroční míra inflace | Šíření nového koronaviru | Bohatství | Ifo | Nákupy centrálních bank | Průmyslové podniky | LVMH | Británie | Dnešní zprávy | Ropa | Největší ekonomika | Válka na Ukrajině | Julius Bär | USA | Prezident Donald Trump | Hlavní ekonom | Vstup na pražskou burzu | Čistý zisk | Výdaje | Globální akciový index | Německé hospodářství | Durace | Hospodářské instituty | West Texas Intermediate (WTI) | Technologická společnost | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Statistici | Ekonomové | Prohlášení | Spojené státy | Výhled pro Evropu | Zpomalení světové ekonomiky | Nezaměstnanost v EU | Německý automobilový průmysl | Růst HDP | Finanční televize CNBC | Conseq Investment Management | Fáze obchodní dohody | Aktuální konsenzus ekonomů | Vývoj | Úroková sazba | Amazon | Podnikatelská nálada | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Americké akcie | Německé hospodářské instituty | OSN | West Texas Intermediate | Měnové politiky | Akcie v Číně | Aktuální situace | Stefan Kooths | Bezpečný přístav | Ifo Clemens Fuest | Klíčová rizika | Miliardy dolarů | Miliardy korun | Covidové uzávěry | Sazby | Růst průmyslové výroby | Důvěra v českou ekonomiku | Objem zakázek | Oživení německé ekonomiky | Komoditní | Průzkum | Firmy | Inflace v Česku | HDP Německa | Růst cen ropy | Zájem investorů | Cena ropy brent | Aramco | Vývoz z Číny | Fed | Globální rizika | Automobilový průmysl | Dílčí index | Trhy | Emerging markets | Rizika | Vánoce | Fond | Potíže se zásobováním | VP Bank Group | Růst ekonomiky | WESP | Bilance | Bankovní asociace | Tesla | Španělsko | Ekonomický růst | Komodity | Druhá vlna | MSCI Emerging Markets | Odhady analytiků | Prezident Ifo | Claus Michelsen | Výhled vývoje ekonomiky | Ztráta | Covidové uzávěry v Číně | Conseq | Obchod | Ceny ropy Brent | Mnichovský ekonomický institut Ifo | MSCI All Country World | Riziko | Analytik | Pesimismus | Německá ekonomika | Čína | CZK/USD | Ceny | Recese | Pokles | Realitní trh | Války | Impuls | Bundesbank | Přebytek bilance | Centrální banka | Předpovědi | WTI | Největší ekonomika světa | Instituty | Vývoj na finančních trzích | Stratég | Ceny zlata | Commerzbank | Výnos | Dluhopisový index | Cena akcií | VIX | Pracovní místa | Zisk | Klaus Wohlrabe | ČNB | Huawei | Ifo Klaus Wohlrabe | Nejbohatší | Německé maloobchodní tržby | Úroky | Eurostat | Prezident | Finanční pomoc | Hypoteční trh | Evropa | Management | Trump | Zprávy | Ceny ropy | Francie | Údaje | Automobilky | Inflační vývoj | Finanční krize | Obchody | Obchodní konflikt | Růst spotřebitelských cen | Japonsko | Marže | Nový koronavirus | Situace | Akciové alokace | Google | Miliardy eur | Tržby | Konsenzus | Růst světové ekonomiky | Signály | HDP | Asset alokace | Ekonom | Optimismus | Dolar | Euro | Yield | Zpomalení růstu | Eskalace napětí | Meziroční růst spotřebitelských cen | IfW | Míra inflace v eurozóně | ČTK | Odhad letošního růstu | Ztráty | Česká národní banka | Merkelová | Epidemie koronaviru | FOMC | Akcie | Investice firem | Pražská burza | Podniky | Vývoj ceny | Dodavatelské řetězce | Světová ekonomika | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Globální ekonomika | Vývoj ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Prognózy | Maloobchodní tržby v Německu | Kurz | Dnešní zpráva | DXY | Globální růst | Spotřebitelské výdaje | Index důvěry | Americká ekonomika | Konkurenti | Intermediate | Společnost Microsoft | Světové ekonomiky | Výsledky | Míra inflace | Michal Stupavský, CFA | Investice | Microsoft | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Bod | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Růst ceny zlata | Zisky | Investiční stratég | Soukromá spotřeba | Delta | Regulace | Šéf Fedu | Dluhopisové trhy | Fondy | Společnost Huawei | Hospodářství | Důvěra | Konsenzus ekonomů | Alokace investičních portfolií | Výhled do budoucna | Index MSCI | Měny | Hospodářský růst | Opatření na podporu ekonomiky | Ekonomický institut | Export | Rusko | Vývoj ceny ropy | Hospodářský institut | Zhodnocení | Organizace | Globální akciové trhy | Výsledková sezóna | COVID-19 | Kurz zlata | Firma Alphabet | Ekonomika USA | Německé vládní strany | Energie | Objem | Investiční | Nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Zasedání Fedu | Bloomberg | Rozvoj | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Asociace | HDP eurozóny | Výkonnost | Televize CNBC | Hrubý domácí produkt | Akciový růst | Stavebnictví | Krize | Institut Ifo | High | Německý HDP | Prosincová inflace | Julius Baer | MT4 | Světová banka | Cena | Německá vláda | Německo | Útok na Ukrajinu | Obchodní spory | Apple | Dobrá nálada | Arnault | Česká ekonomika | Německá kancléřka | Bernard Arnault | Zbrojovky | Fiskální stimuly | Indikátor důvěry | Zlato | Ekonomika | WEF | Inflace v Německu | CFA | Indikátory | Majetek 500 nejbohatších lidí | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Banky | Americká vláda | Zlepšení | Index MSCI All Country World | Čínská ekonomika | Oxfam | Dolarový index DXY | Kancléřka Angela Merkelová | Peníze z prodeje akcií | Rozvíjející se trhy | Obchodní deficit | Globální HDP | Finanční ústav | Texas | Deutsche Bundesbank | OPEC | Řetězce | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Spotřebitelé | Německý statistický úřad | Polsko | Ropy | Hodnocení současné situace | DIW | Růst cen potravin | USD | Cestování | Der Spiegel | Statistický úřad Eurostat | Hlavní úroková sazba | Cena ropy | Události ve světě | Americké ministerstvo | Pokles HDP | Propad | Hospodářské oživení | Agentura AP | Nemovitosti | Markets | Růst spotřebitelských cen v Německu | Nejistota | Investment | ING | Indexy | Bilance běžného účtu | Státní dluhopisy | Americký dolar | Evropská centrální banka | Německá centrální banka | ECB | Splatnost | 500 nejbohatších | Spiegel | Měnová politika | Alokace | Růst čínské ekonomiky | ROCE | Clemens Fuest | Mnichovský ekonomický institut | EU | Hodnota indexu | Miliardy | Problémy v dodavatelských řetězcích | Globální finanční trhy | Jerome Powell | Ukazatele | Šíření koronaviru | Saudi Aramco | Banka | Země eurozóny | UNCTAD | CNBC | Hospodářský výhled | Německá inflace
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot