Index MSCI Emerging Markets
Netflix znovu na správné cestě, Elevance Health klesá volným pádem: Kdo byli vítězové a poražení ve 3. čtvrtletí?
18.10.2024 Průmyslový index Dow Jones opět dosáhl nových maxim a ve čtvrtek skončil na čtvrtém historickém maximu za posledních pět seancí. Příčinou jeho růstu byly výsledky maloobchodních tržeb v USA, které vyšly výrazně nad očekávání a ukázaly na udržitelnou spotřebitelskou poptávku.
Útok na polovodiče: Nvidia a ASML táhnou trh, Walgreens se ujímá vedení
16.10.2024 Hlavní indexy amerického akciového trhu v úterý zakončily den poklesem. Největším poraženým byl technologický index Nasdaq, který ztratil 1 % kvůli poklesu akcií výrobců čipů. Mezitím klesl i energetický sektor, tentokrát o 3 %, v souvislosti s nižšími cenami ropy.
Přední akciové indexy v červenci ztrácely
02.08.2024 Většina předních akciových indexů v červenci ztrácela, přesto jsou od začátku roku stále vesměs v plusu. Nejhůře zakončily měsíc tentokrát japonské akcie, nejvíce se naopak dařilo těm indickým. ČTK to řekl analytik Portu Marek Pokorný.
Akcie ve světě v prvním pololetí posílily, nejznámější index S&P 500 o 15 procent
01.07.2024 Akcie ve světě od začátku roku zpevňují. Nejsledovanější americký index S&P 500 v prvním pololetí vzrostlo 15 procent, zatímco panevropský index STOXX Europe 50 si připsal téměř deset procent. Americký index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, přidal více než 20 procent, vyplývá z burzovních statistik.
Portu – výhled na rok 2024
28.12.2023 Výnosnost jednotlivých aktiv v roce 2023 ovlivňovaly zejména makroekonomické problémy a geopolitická rizika. Spojené státy i EU nadále bojovaly s vysokou inflací, tu se dařilo snižovat centrálním bankám vyššími úrokovými sazbami jen pomalu. Efekt vyšších sazeb tlumil napjatý trh práce, když nedostatek pracovníků způsoboval silný tlak na růst mezd. Ten bránil rychlejšímu poklesu inflace. Nejrychlejší proces zvyšování sazeb americkým Fedem a historicky nejvyšší sazby v eurozóně stanovené ECB ale zabraly. Inflace v současnosti dosahuje v USA 3,1 % a v eurozóně 2,4 %, což je již blízko cílové hodnotě 2 %.
FT: Do akcií a dluhopisů rozvíjejících se trhů teď směřují značné objemy peněz
27.01.2023 Investoři nyní směřují peníze do akcií a dluhopisů rozvíjejících se trhů téměř rekordním tempem. Pokles inflace a uvolnění covidových restrikcí v čínské ekonomice pomáhají zvrátit loňský propad, napsal dnes list Financial Times (FT). Akcie a dluhopisy na rozvíjejících se trzích tento týden přilákaly denně 1,1 miliardy dolarů (24,1 miliardy Kč), vyplývá z dat, která v 21 zemích shromáždil Institut pro mezinárodní finance (IIF). Rychlost přeshraničních toků peněz je druhá největší po prudkém nárůstu na přelomu let 2020 a 2021.
Na akciové trhy dopadá zápis Fedu i obavy z Číny
19.08.2021 Akcie trhů rozvíjejících se zemích klesly na letošní minima. Dolehl na ně nejen slábnoucí výhled celosvětového růstu, ale i perspektiva nižších stimulů Fedu. Investoři proto přesedlali na nejbezpečnější aktiva. K tomu se přidávají obavy ze šíření variant Covidu-19, čínských regulačních zásahů a nepokojů v Afghánistánu. Pod tíhou obav klesají i evropské akciové trhy.
Měsíčník finančních trhů – Prosinec 2020
06.01.2021 Globální akciové trhy pokračovaly v prosinci v růstu s tím, jak se po světě pomalu začaly v masovém měřítku aplikovat vakcíny proti koronaviru. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zisk 4,5 %. Dařilo se také globálním dluhopisovým trhů, které dle nejširšího globálního dluhopisového indexu Bloomberg Barclays připsaly zisk 1,3 %. Celý uplynulý rok 2020 byl pro globální finanční trhy velice úspěšný a to především díky bezprecedentnímu objemu kvantitativního uvolňování centrálních bank. Celkový objem nově natištěných peněz centrálními bankami v roce 2020 činil bezprecedentních 9,2 bilionu dolarů, což je trojnásobek ve srovnání s krizovým rokem 2008. Ve výsledku za celý rok 2020 připsaly globální akciové trhy zhodnocení 14,3 % a globální dluhopisové trhy 9,2 %.
Měsíčník finančních trhů – Říjen 2020
02.11.2020 Globální akciové trhy v říjnu pokračovaly v propadu, který se koncentroval především do posledního týdne v měsíci, a to v důsledku prudce rostoucích čísel nově nakažených na obou stranách Atlantiku a nových protikrizových opatřeních ve spoustě zemí Evropy, které budou mít na HDP v letošním posledním čtvrtletí opět silně negativní dopad. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World odepsal 2,5 %. Globální dluhopisové trhy dokázaly vykompenzovat akciové ztráty pouze omezeně, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays připsal nepatrný zisk 0,1 %.
Měsíčník finančních trhů – Září 2020
06.10.2020 Globální akciové trhy v září korigovaly enormně silné zisky z předchozích pěti měsíců, když nejširší globální akciový index MSCI All Country World odepsal 3,4 %. Přitom jsme nebyly svědky žádného významného katalyzátoru, který by měl výprodeje spustit. Jednalo se tak pravděpodobně o prosté vybírání předchozích zisků. Přitom od začátku roku je index MSCI All Country přesně na nule. Příliš se v září nedařilo ani globálním dluhopisovým trhům, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays odepsal 0,4 %. Nicméně od začátku roku globální dluhopisové trhy stále připisují nadstandardní zhodnocení 5,7 %.
Měsíčník finančních trhů – Červenec 2020
04.08.2020 Přestože to minimálně v USA momentálně vypadá na druhou velkou vlnu pandemie koronaviru a dynamika globálního ekonomického oživení na začátku třetího kvartálu zpomaluje, na globálních finančních trzích se udržela velice pozitivní nálada. Hlavní příčinou jsou pravděpodobně pokračující masivní monetární stimuly klíčových centrálních bank v čele s americkým Fedem a Evropskou centrální bankou. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 5,1 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již pouze 2,4 %. Výrazně se dařilo také globálním dluhopisovým trhům, jejichž nejširší index Bloomberg Barclays zaznamenal zhodnocení 3,2 %. Od začátku roku přitom globální dluhopisové trhy připisují zhodnocení již 6,3 %.
Měsíčník finančních trhů – Červen 2020
03.07.2020 Díky pokračujícím masivním monetárním stimulům klíčových centrálních bank a postupnému otevírání ekonomik pokračovala na globálních finančních trzích pozitivní nálada. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 3,0 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již „pouze“ 7,1 %.
Měsíčních finančních trhů – Únor 2020
04.03.2020 Poslední únorový týden byl pro trhy rizikových aktiv nejhorším od globální finanční krize v roce 2008 kvůli rychlému rozšiřování epidemie koronaviru mimo Čínu. Ve výsledku globální akciové trhy únoru oslabily o 8,2 %. Naopak globální dluhopisové trhy potvrdily pověst bezpečného přístavu, když připsaly zisk 0,7 %. Průměrný globální dluhopisový výnos se dostal na historické minimum 1,07 %. Výrazně se nedařilo komoditám, jejichž globální index prodal o 8,4 %. Barel Brentu oslabil dokonce o 13,1 % na úroveň 51 dolarů za barel. Dolar oproti očekávání oslaboval. Rovněž koruna měla vůči euru tendenci oslaboval. Za celý měsíc byla slabší o 0,7 % a měsíc zakončila na úrovni 25,39 EUR/CZK. Podle posledních dostupných zpráv bude mít koronavirus enormní dopad na globální dynamiku HDP v aktuálním čtvrtletí, významný dopad bude pravděpodobně i ve čtvrtletí druhém. Nicméně například Goldman Sachs očekává, že v druhém pololetí by měla globální ekonomika dohnat, co v prvním pololetí podle očekávání ztratí. Přes mírně pozitivní globální výhled zůstáváme nicméně prozatím spíše opatrní a akciové pozice momentálně nenavyšujeme.
Měsíčník finančních trhů – Prosinec 2019
02.01.2020 Zemřel bývalý guvernér amerického Fedu Paul Volcker, bylo mu 92 let a proslavil se tím, že v 80. letech zavedl jako nový guvernér Fedu přísně restriktivní měnovou politiku velmi vysokých úrokových sazeb, aby skoncoval s nadměrnou inflací. Jeho boj byl úspěšný a tím se velice proslavil. Při globální finanční krizi před 10 lety stál rovněž po boku tehdejšího prezidenta Baracka Obamy jako hlavní finanční poradce pro sanaci bankovního sektoru.
Měsíčník finančních trhů – Listopad 2019
02.12.2019 7. listopadu zasedala Česká národní banka a v souladu s očekáváním investorů své úrokové sazby nezměnila. Ačkoli bankovní rada pravděpodobně opět vedla debatu o jejich možném zvýšení z titulu domácích inflačních tlaků, nakonec v rozhodování převážila nejistota pramenící ze zahraničního vývoje. Další vývoj sazeb ČNB je v tuto chvíli velmi obtížné určit, protože se bude do velké míry odvíjet od vývoje v zahraničí. Pokud by světová ekonomika začala opět ožívat a přicházející čísla se začala otáčet k lepšímu, trh začne patrně brzy opět spekulovat o tom, zda ČNB sazby nezvýší. Uvedený scénář je vak prozatím předčasný a stabilita sazeb je patrně nyní nejpravděpodobnější scénář.
Akciím stále věříme, byť jsme realizovali část zisků
22.11.2019 Akciové trhy od začátku letošního roku velice silně rostou. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World připisuje zhodnocení 20 %. Nejvíce se přitom daří akciím v USA, jejichž index S&P 500 připisuje zisk dokonce 24 %. Relativně nejméně se kvůli obchodním válkám daří akciím z rozvíjejících se trhů, jejichž index MSCI Emerging Markets připisuje zhodnocení „pouze“ 9 %.
Zaostávání rozvíjejících se trhů je způsobeno horší dynamikou korporátních zisků
15.11.2019 Globální akciové trhy zatím v letošním roce předvádí velice silnou rally. Důvodem není nic jiného než holubičí otočka klíčových centrálních bank z léta směrem k mnohem uvolněnější měnové politice. Týká se to především amerického Fedu a ECB. Výsledkem je aktuální zhodnocení nejširšího světového akciového indexu MSCI All Country World o 19 %. Vedou přitom americké akcie, jejichž hlavní index S&P 500 připisuje zhodnocení 23 %. Naopak na konci se drží akcie z rozvíjejících se trhů (emerging markets), jejichž index MSCI Emerging Markets připisuje zhodnocení „pouze“ 11 %.
Související klíčová slova:
Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Deflace | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | OPEC | Koruna | Evropská unie | HDP | Bezpečný přístav | Monetární politika | Měnová politika | Pražská burza | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Zhodnocení | Asset management | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Burza | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | High | Index PX | Indikátor | Indikátory | Investice | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | MMF | MT4 | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Finanční instituce | Měny | P/E | Peněžní zásoba | Portfolio | Pozice | Rally | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Splatnost | Tištění peněz | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Yield | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | FTSEurofirst | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | FTSE | Bank of America | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | EU | Finanční sektor | Zasedání Fedu | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Dluhopisové trhy | Kurz dolaru | Kurz koruny | Optimismus | Výsledky | Bohatství | IEA | Vývoj dolaru | Uvolnění měnové politiky | CAC 40 | Stoxx 600 | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Financial Times | Obchodníci | Aktivum | Index | Investiční strategie | Podpora | Akcie ve světě | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Eura | Euro Stoxx 50 | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Investiční | Investiční portfolio | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Kurz dolarů | Kurzy | Libra | Management | Markets | Míra inflace | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ocenění akcií | Portfolia | Pro investory | Reuters | Ropy | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Volatility | Výprodej | WTI | Zpráva | Zprávy | Zisky | Fed Funds Rate | DXY | Bill Gates | Dluhopisový index | Jeff Bezos | P/S | ROCE | Small caps | Spojené státy | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Světové ekonomiky | Komise | Federální rezervní systém | Volby | 1 milion | Burze | Investment | U.S. Bank Wealth Management | Charles Schwab | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | FTSEurofirst 300 | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zvyšování sazeb | Finanční analýzy | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Japonský premiér | Čínská centrální banka | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Snižování úrokových sazeb | Výnosová křivka | Energie | Rada ČNB | Index FTSEurofirst 300 | Globální akciové trhy | Přehled | Klid | Christine Lagardeová | Evropské trhy | Bankovnictví | Fidelity International | Firmy | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Japonský index Nikkei | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Alibaba | Propad | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Index Nikkei | S&P | Guvernér | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Pegas Nonwovens | Největší banky | Finanční poradce | Investiční divize | FTSE 100 | Tesla | Nízká volatilita | Kapitalizace | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Rekordní maxima | Index energetického sektoru | Francouzský CAC 40 | U.S. Bank | Krize | Investiční stratég | FTSE MIB | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Finanční domy | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Konsenzus | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Očekávání | Stoxx Europe 50 | CME FedWatch | Zklamání investorů | Bankovní index | Alokace aktiv | Začátek výsledkové sezóny | Americký akciový trh | Průmyslový index Dow Jones | Správce portfolia | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Index Russell 2000 | Geopolitická rizika | Obchodní války | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Hodnota majetku | Růstové akcie | Obchodní válka | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Evropské akciové trhy | Technologické akcie | Schwab | Akcie společnosti | Portu | CSI 300 | Geopolitické napětí | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | Index Stoxx 600 | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Aktivita na trhu | Výkonnost akcií | Růst zisků | Tlak na akcie | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Globální index | Financial Times (FT) | Zpomalování světové ekonomiky | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Společnost Apple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Majetek | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | Akcie CME | Zájem investorů | Makroekonomická situace | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Růst americké ekonomiky | Český průmysl | CNY | MSCI Emerging Markets | Globální HDP | Brexit bez dohody | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Wealth Management | Blackstone | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Obavy z recese | Cla na čínské zboží | Akciové alokace | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Uvolňování měnových politik | Denní graf | Očekávání trhu | Měsíčník finančních trhů | Makroekonomický výhled | Očekávaný růst | Uvalení cel | Čistý zisk | Investment Management | Objem | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Obchod | Trh práce | Německý průmysl | Obchodní dohody | Statistické údaje | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Alibaba Group | Německé hospodářství | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | PLN/EUR | Hlavní události | Akciový top pick | Top pick | Parlamentní volby | UnitedHealth | Pfizer | IIF | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Bilance | Index DOW | Růst světové ekonomiky | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Čínský prezident | Největší pokles | Příliv investic | Lagardeová | Si Ťin-pching | Amazon | Indexy nákupních manažerů | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Vyhlídky | Fáze obchodní dohody | FT | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | HUF | PLN | Impuls | Čínské zboží | Ceny potravin | Paul Volcker | Dolar vůči japonskému jenu | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Problémy | Prognózy | Nejistoty | Předčasné parlamentní volby | Konzervativní strana | GBP/EUR | Nálada | Ropná zařízení | Míra | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Americké centrální banky | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | Bydlení | Stratég | Hlavní akciové indexy | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | Čínská centrální banka (PBOC) | Průmyslové podniky | Peking | AJ Bell | Americký index | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Halving | Tuzemská ekonomika | Hospodaření | Klesající trend | CFA | Netflix | List Financial Times | Washington | Budoucnost | Ifo | Výsledky hospodaření | ASML | Ukazatele | Smíšené výsledky | Obchodování na Wall Street | Solidní výsledky | Astrazeneca | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Michal Stupavský, CFA | Lepší zítřky | Samsung | Trhy | Evropské ekonomiky | Reakce investorů | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Index akciové burzy | Burzy v Hongkongu | Index akciové burzy v Hongkongu | Zlepšení | Pesimismus | Akcie v Číně | Výrazné ztráty | Alokace investičních portfolií | Rekordní hodnoty | SEC | Americké ekonomiky | Medvědi | Poptávky po ropě | Valuace | Ekonomické aktivity | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | FedWatch | Největší ztráty | Americký Fed | Vývoj | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Výkyvy | Prudký pokles | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Index Nifty 50 | Nifty 50 | Prudké výkyvy | Technologičtí giganti | Stimuly | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Energetické společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Třída aktiv | Nákupy aktiv | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Prudký pokles cen | Manufacturing | Domácnosti | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Vyspělé ekonomiky | Politická rozhodnutí | Růst | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výkonnost indexu | Ekonomické ukazatele | Izrael | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | CECEEUR | Umělá inteligence | Práce | Údaje | Pojišťovna | Ekonomické oživení | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | EP | Uzavření trhů | USD za barel | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | Očekávané výsledky | Čtvrtletní výsledky | Blízký východ | Vývoz | MSCI World | Výnosy na dluhopisech | Bezpečnost | Výsledky maloobchodních tržeb | Akcie a dluhopisy | Světové hospodářství | Moderna | Umělé inteligence | Investment management | JDE | Index akcií | Unie | Vakcíny proti koronaviru | PEPP | Střední Evropa | Investoři v Evropě | Rekordní pokles | Index Nasdaq Composite | Květnová inflace | Francouzský index CAC 40 | Index Nikkei 225 | Technologické firmy | Banka JP Morgan | Stimulační program | Červnová inflace | Fond obnovy | Johnson & Johnson | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Velké technologické firmy | Globální pandemie | Big Tech | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Objemy peněz | Micron | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Energetický sektor | Walgreens | Intel | Výrobce čipů | Podvážení | Výsledky voleb | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Očkování | Výhled na rok | Pokles zásob | Samsung Electronics | Zdravotní péče | Evropské centrální banky | Nové rekordy | Kering | Výnos desetiletého dluhopisu | Rostoucí výnosy | Oživování ekonomiky | Fidelity | AMD | Těžaři | Příležitosti | Konkurence | Tržní prostředí | Technologie | TSMC | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | AI | WBA | Walgreens Boots Alliance | Odvětví | Divize | Polovodičové společnosti | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Chování | Analytik Portu | Index Russell | Vývoj akciového indexu DAX | Richemont | Zápis Fedu | Bloomberg News | Společnosti | Opatření | Indexy amerického akciového trhu | Evropský index | Tim Ghriskey | Globální inflace | Zdravotnictví | Pozornost | Hra na oliheň | Meta | Meta Platforms | Francouzský index | Společnost | Výsledky společnosti | Celoroční výhled | TIM | Bezpečná aktiva | Aktuální ekonomické údaje | Očekávání úrokových sazeb | Broadcom | 3М | Arm | Bidenova administrativa | Big tech | Instituce | Ingalls & Snyder | Pozitivní výsledky | Bezpečné útočiště pro investory | Pokles inflace | Optimistická nálada | Travelers | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Akcie menších společností | Nárůst zisků | Kroky Fedu | Akcie TSMC | Pokles zisku | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Simplify Asset Management | Simplify | Philadelphia Semiconductor | Makroekonomické prostředí | SK Hynix | Americká ropa | Marek Pokorný | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Pokles společnosti | Administrativa | Konkurent | Širší index | Společnost TSMC | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Polovodiče | Národní bezpečnost | Silné ekonomické údaje | Marek Malina | Portu Marek Malina | Výprodeje | Válka | Optimistický sentiment | Snižování nákladů | Europe 600 | Sektor polovodičů | M&T Bank | Pozitivní signál | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Vývoj akciového indexu Nikkei | Společnost Nvidia | Směřování | ARM | Zdravotní pojišťovna | Hynix | Finanční podmínky | News | Inverzní vztah | Malina | Bitcoinové ETF | Nové technologie | Nové údaje | Snižování inflace | Snížení cen | Nifty | Výhled na rok 2024 | ProCent | Index polovodičů | Philadelphia SE | Chování investorů | Rok 2024 | Smíšené zprávy | Platforms | Utility | Japonský index | Portu Marek Pokorný | Portfólia | Investments | Optimistické výsledky | D1 | Umělé inteligence (AI) | DAX 40 | Wealth | Výkon | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Odvětví vyspělých technologií | Oblasti umělé inteligence | Technologický gigant | Trendy na trhu | Současný stav | Financial | Pozitivní výhled | NIFTY | Index NIFTY 50 | Index NIFTY | NIFTY 50 | Snížení cen komodit | S&P 500 a Nasdaq | Vítězství | Základní zboží | Varovný signál | Nárůst tržeb | Čtvrtletní zprávy | Šílenství | Účastníci trhu | Narůst zisků | Regionální banky | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Skokový nárůst | Philadelphia SE Semiconductor | Michael Green | Parlamentní volby ve Francii | Pokročilé technologie | Rok 2025
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot