Největší ekonomika eurozóny
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
14.06.2024 1) Japonská centrální banka dnes ponechala úrokové sazby beze změny. Oznámila však, že v budoucnosti omezí rozsáhlé nákupy vládních dluhopisů. To představuje další krok v odchodu od mimořádně uvolněné měnové politiky, jejímž prostřednictvím se banka dlouho snažila podporovat domácí ekonomiku. Informuje o tom agentura Reuters.
Bruno Le Maire varuje před výhrou jak krajní pravice, tak levice
14.06.2024 Francouzský ministr financí Bruno Le Maire dnes varoval, že druhá největší ekonomika eurozóny by se mohla vyskytnout na prahu finanční krize, pokud v nadcházejících parlamentních volbách ve Francii zvítězí krajní pravice nebo levice. Oba směry mají v plánu vysoké výdaje, uvedl podle agentury Reuters Le Maire.
Češi zvolili převážně europoslance, kteří pro euro zrovna nehoří, bylo by zvláštní, kdyby pro něj hořel eurokomisař. Nahrálo by to Babišovi, Turkovi a spol., navíc hrozí „frexit“
10.06.2024 Jednoznačně pro přijetí eura je jen 5 z 21 včera zvolených europoslanců, tedy necelých 24 %. Bylo by tudíž velmi zvláštní, pokud by jednoznačně pro euro měl být český eurokomisař. Veřejnost by si to vyložila jako vládní pohrdání vůlí voličů. A pokud ne, tak jí to tak jistě vyloží opozice.
Optimismus MMF a údaje o HDP eurozóny vzbuzují pozornost
31.01.2023 Mezinárodní měnový fond (IMF) zvýšil svou prognózu globálního růstu na letošní rok, přičemž uvedl větší odolnost ekonomik po celém světě, než se očekávalo, a zvolil pozitivnější tón než ve svých zprávách z předchozího roku. MMF předpokládá, že globální růst dosáhne 2,3 %, což je o 0,2 % více než jeho předchozí prognóza. Analytici MMF předpovídají, že Spojené království bude jedinou ekonomikou skupiny G7, která se v roce 2023 dostane do záporného růstu.
Centrální banka: Francouzská ekonomika příští rok prudce oslabí
18.12.2022 Francouzská ekonomika příští rok kvůli šoku z růstu cen energií prudce oslabí. Růst hrubého domácího produktu (HDP) by měl zpomalit na 0,3 z 2,6 procenta, uvedla francouzská centrální banka ve svém v sobotu aktualizovaném dlouhodobém výhledu.
Francouzská centrální banka čeká příští rok zpomalení růstu ekonomiky
16.09.2022 Francouzská ekonomika v příštím roce kvůli evropské energetické krizi prudce zpomalí. Podle nejhoršího scénáře jí hrozí "omezená a dočasná" recese. Uvedla to ve svém nejnovějším výhledu francouzská centrální banka.
Francii kvůli strachu z vítězství Le Penové rychle rostou úroky na dluhu. ECB chce zavést opatření, která zabrání, aby se takové situace vymkly kontrole
10.04.2022 Vyhlídka na vítězství Marine Le Penové ve francouzských prezidentských volbách leká mezinárodní investory. Zbavují se francouzského dluhu, takže Francie čelí citelně vyšším úrokům. Musí nabídnout vyšší úroky, aby jí vylekaní investoři vůbec půjčili. Pokud si tak chce Francie nyní půjčit třeba na deset let, zaplatí nejvyšší úrok za celé období od roku 2015.
Podnikatelská důvěra ve Francii je nejvýše za téměř čtrnáct let
24.06.2021 Podnikatelská důvěra ve Francii se v červnu vyšplhala na nejvyšší úroveň za téměř 14 let. Uvolňování protipandemických opatření vedlo k boomu v odvětví služeb, ukázaly údaje, které dnes zveřejnil francouzský statistický úřad.
Italské HDP by letos mohlo růst o více než pět procent, tvrdí vládní zdroje
18.06.2021 Italské hospodářství by letos mohlo posílit o více než pět procent, napsala včera agentura Bloomberg s odvoláním na dva vládní zdroje. Znamenalo by to lepší výhled, než dosud předložila italská centrální banka, Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) i Evropská komise.
Italská ekonomika v prvním čtvrtletí vzrostla, odhady ukazovaly na pokles
01.06.2021 Italská ekonomika si v prvním čtvrtletí vedla mnohem lépe, než naznačovaly předběžné údaje. Ve srovnání s předchozími třemi měsíci vzrostla o 0,1 procenta, upřesnil dnes italský statistický úřad. Napomohly tomu vyšší investice a zásoby. V předběžném odhadu z konce dubna statistici uváděli pokles, a to o 0,4 procenta.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
28.05.2021 1) Japonský benchmark Nikkei 225 dnes zaznamenal více než dvouprocentní růst po sérii tamních makrodat, která potvrdila pokračování deflace sávajícím tempem 0,2 %, přičemž v oblasti Tokia klesla v květnu na 0,4 % z dubnových 0,6 %. Investory v Asii povzbudila také čtvrteční data z amerického trhu práce, kde nezaměstnanost klesá rychleji, než se předpokládalo.
HDP Francie v 1. čtvrtletí proti původním odhadům klesl, země je v recesi
28.05.2021 Francouzská ekonomika v prvním čtvrtletí klesla, ačkoliv první odhady naznačovaly růst. Ve své konečné zprávě to dnes oznámil francouzský statistický úřad. Pokles proti předchozímu čtvrtletí činil 0,1 procenta, zatímco první odhady ukazovaly růst, a to o 0,4 procenta. Druhá největší ekonomika eurozóny je tak v recesi.
Německý ústavní soud odmítl stížnosti na stimulační program ECB
18.05.2021 Německý ústavní soud dnes zamítl dvě stížnosti na stimulační program Evropské centrální banky (ECB) v objemu 2,4 bilionu eur (61 bilionů Kč). Soud konstatoval, že německá vláda a parlament nepřekročily své pravomoci při prosazování zásahů ECB, které soudci vyhodnotili jako přiměřené.
Ministr: Francouzská ekonomika po zrušení omezení rychle poroste
09.03.2021 Francouzská ekonomika se po zrušení protikoronavirových omezení rychle vzpamatuje a mohla by touto svou schopností překvapit zbytek eurozóny. Televizní stanici France 2 to dnes řekl francouzský ministr financí Bruno Le Maire. Guvernér francouzské centrální banky François Villeroy de Galhau pak dnes v rozhlasové stanici Franceinfo uvedl, že ekonomika by letos měla přidat pět procent, což by znamenalo nejprudší oživení za 50 let.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
26.10.2020 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo převážně v minusu. V zelených číslech se udržela jen burza v Hongkongu. Investory znervózňují hlavně narůstající počty nakažených covidem-19 v Evropě.
S&P překvapivě zlepšila výhled úvěrového ratingu Itálie
25.10.2020 Mezinárodní ratingová agentura S&P Global Ratings překvapivě zlepšila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie z negativního na stabilní. Signalizovala tak, že se v dohledné době se nechystá rating zhoršit. Zároveň potvrdila úvěrovou známku na dosavadním stupni BBB. Předpověděla nicméně, že třetí největší ekonomika eurozóny se na úrovně z období před příchodem koronavirová krize nevrátí dříve než v roce 2023, uvedla agentura Reuters.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
29.09.2020 1) Hospodářství východní Asie a Pacifiku i Číny poroste kvůli pandemii nemoci covid-19 nejpomaleji za posledních 50 let a 38 milionů lidí se v regionu nově ocitne v chudobě, uvedla Světová banka. Ekonomika regionu tento rok vzroste pouze o 0,9 %, což je nejméně od roku 1967.
Francie příští rok ekonomiku povzbudí balíkem 42 miliard eur
29.09.2020 Francouzská vláda představila rozpočet na rok 2021. Z nejhorší recese od konce druhé světové války chce ekonomiku vyvést pomocí balíku 42 miliard eur (1,14 bilionu Kč). Na dvouletý plán oživení hospodářství Paříž celkem vyčlenila 100 miliard eur. Vláda očekává, že druhá největší ekonomika eurozóny letos klesne o rekordních deset procent. Informovala o tom agentura Reuters.
Německá ekonomika se ve druhém čtvrtletí propadla o 9,7 pct.
25.08.2020 Německá ekonomika se ve druhém čtvrtletí propadla proti předchozím třem měsícům kvůli koronavirové krizi o rekordních 9,7 procenta. Ve své konečné zprávě to dnes uvedl spolkový statistický úřad, který tak upravil svůj první odhad, v němž uváděl pokles o 10,1 procenta.
Spotřeba ve Francii se už podle vlády téměř vrátila k normálu
13.07.2020 Spotřebitelské výdaje ve Francii se už téměř vrátily k normálu a peníze, které domácnosti ušetřily v období restriktivních opatření zavedených kvůli koronaviru, by mohly podpořit spotřebu ve zbytku roku. Uvedl to dnes francouzský ministr financí Bruno Le Maire.
Statistici: Francouzská ekonomika ve třetím čtvrtletí silně oživí
08.07.2020 Francouzská ekonomika se ve druhém čtvrtletí kvůli negativním dopadům šíření koronaviru proti předchozím třem měsícům pravděpodobně propadla o 17 procent, ve třetím čtvrtletí by se však měl hrubý domácí produkt (HDP) zvýšit o 19 procent. Uvedl to dnes francouzský statistický úřad INSEE.
Francouzský rozpočet počítá s rekordním deficitem 11,4 pct. HDP
04.06.2020 Francouzská vláda v aktualizovaném rozpočtu na tento rok, který předloží příští středu, počítá s rekordním deficitem 11,4 procenta hrubého domácího produktu (HDP). Řekl to dnes francouzský ministr pro státní rozpočet Gérald Darmanin.
Ekonomiky Francie a Itálie klesly ve čtvrtletí o 5,3 procenta
29.05.2020 Hrubé domácí produkty (HDP) Francie a Itálie klesly v prvním čtvrtletí ve srovnání s předchozím kvartálem v důsledku koronavirové krize shodně o 5,3 procenta, uvedly dnes v konečné zprávě statistické úřady obou zemí. Francouzský údaj je lepší a italský horší, než v prvním odhadu. Analytici se přitom obávají, že propad ve druhém čtvrtletí bude v obou zemích ještě závažnější.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
27.05.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří dnes nenavázaly na dobré výsledky z ostatních světových trhů a skončily smíšeně. Optimismus z možného ekonomického oživení hatí napětí mezi USA a Čínou a nejasná situace v Hongkongu.
Francouzská ekonomika by ve 2. čtvrtletí mohla klesnout o 20 pct.
27.05.2020 Francouzská ekonomika by ve druhém čtvrtletí mohla kvůli koronaviru klesnout ve srovnání s předchozími třemi měsíci o 20 procent. Vyplývá to z odhadu, který dnes zveřejnil francouzský statistický úřad INSEE. Druhá největší ekonomika eurozóny se tak ve druhém čtvrtletí zřejmě propadne do recese, když v prvním čtvrtletí se hrubý domácí produkt snížil o 5,8 procenta.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 18.5.2020
18.05.2020 Rozvolňování karantén se zatím daří bez opětovného nárůstu nových infekcí. Mnohé státy oznamují dřívější otevírání hranic. Přestože návrat k normálu ještě potrvá, lze pozorovat, že se ekonomická aktivita odrazila ode dna. Právě uvolňování karantén, které nedoprovází nárůst nových infekcí pomáhá představuje pro akciové indexy klíčovou podporu.
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (27.4.2020)
27.04.2020 V minulém týdnu nedošlo k žádnému vstupu do obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh totiž neprolomil žádnou vstupní S/R zónu na tomto trhu a pohybovali jsme se v relativně úzkém rozpětí.
Zájem o německé dvouleté dluhopisy byl nejvyšší od roku 2007
21.04.2020 Německo zaznamenalo nebývalý zájem o aukci svých dvouletých státních dluhopisů známých pod názvem Schatz. Největší ekonomika eurozóny prodala dluhopisy za 4,085 miliardy eur (112,3 miliardy Kč), zatímco poptávka od investorů byla po dluhopisech až za 11,385 miliardy eur. Poptávka od investorů tak 2,8krát převýšila hodnotu prodaných dluhopisů, což je nejvyšší poměr od října 2007, uvedla německá finanční agentura.
Vláda: Nezaměstnanost ve Francii snížíme do roku 2022 na 7 %
28.08.2019 Míra nezaměstnanosti ve Francii by se podle francouzské ministryně práce mohla do roku 2022 snížit na sedm procent, jak si vytkl současný kabinet při nástupu do funkce. Muriel Pénicaudová to dnes řekla televizní stanici CNews. V roce 2017, kdy současná vláda prezidenta Emmanuela Macrona začínala, činila míra nezaměstnanosti 9,6 procenta.
Nálada spotřebitelů v Německu se zhoršila
28.09.2017 Nálada německých spotřebitelů se překvapivě zhoršila. Výzkumná společnost GfK dnes oznámila, že její index spotřebitelské nálady na říjen klesl na 10,8 bodu z téměř šestnáctiletého maxima 10,9 bodu v předchozím měsíci. Analytici v anketě agentury Reuters přitom očekávali nárůst indexu, a to na 11 bodů.
Související klíčová slova:
FOREX | FXstreet | Price Action | Čína | Finance | Peníze | Akciové indexy | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | Světová banka | USA | Nezaměstnanost | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Turecká lira | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Analytik | New York | Výsledková sezóna | Spekulace | Poptávka | Recese | Export | Nikkei | Ekonomové | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Hospodářství | Sazby | Akcie | Aktiva | Analýza | Bank of Japan | Benchmark | Bid | Bloomberg | Bundesbank | Burza | Centrální banka | Centrální banky | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Forex trader | Futures | G7 | Indikátor | Investice | Kurz | MMF | Měna | Měny | Nabídka | Penzijní fond | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Timeframe | Trader | Ukazatel | Výnos | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | Obchodování | EMU | Asijské akcie | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Evropská ekonomika | Americký prezident | Indexy | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Aukce | Aktuální kurz | Ekonom | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Kurz koruny | Optimismus | Výsledky | Strach | Bohatství | IEA | RBNZ | Ondřej Hartman | Investovat | CZK/USD | Makro | Index CPI | Eurostat | Makrodata | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Bankrot | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Index | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Analýzy | Banka | Cena | Conference Board | Cyrrus | CZK | Ekonomický kalendář | Ekonomika Německa | Eura | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | HDP Francie | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index S&P 500 | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | ISM | Lira | Makroekonomické ukazatele | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Oslabení koruny | Prognóza | Pšenice | Reuters | Ropy | Růst HDP | Société Générale | Státní dluh | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Webináře | WTI | Zpráva | Zprávy | Zisky | Intermediate | Ministerstvo financí | ROCE | Itálie | West Texas Intermediate (WTI) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | INSEE | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Volby | Burze | Markit | Deutsche Bundesbank | The New York Times | Westpac | ANZ | DIW | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Investing.com | Standard Chartered | Destatis | Reporty | Obchodní nastavení | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Ministr financí | Energie | Podnikatelská důvěra | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Ekonomická aktivita | Německý ústavní soud | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Akcie bank | Akcie v Asii | IHS | Globální finanční krize | Program nákupu dluhopisů | S&P Global | Agentura Bloomberg | Rizikovější aktiva | Propad | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Výzkumná společnost | Ztráty | Politická nejistota | Dnešní údaje | Nejistota | Tempo růstu | Výrobní index PMI | Dluhové krize | Odhodlání | Ekonomický institut | Výhled | Francouzská ekonomika | Exxon | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | S&P Global Ratings | Výnosy | Rizikové investice | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Investiční plány | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | ČTK | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Hlavní ekonom | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | IHS Markit | Obchodní války | Přijetí eura | Podniky | Globální růst | Inflace v eurozóně | Portu | Obchodní analýza | Dluhopisové výnosy | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | François Villeroy de Galhau | Veřejný dluh | Odhady analytiků | Ukončení obchodní války | Zájem o dluhopisy | Mezinárodní investoři | Zájem investorů | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Německé HDP | Situace v Hongkongu | Americké futures | Snížení úroků | Tomáš Pfeiler | Deficit rozpočtu | Italská vláda | Italská ekonomika | Novozélandská centrální banka | Kurzarbeit | Hospodářské dopady | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Huawei | Digitalizace | Analytik GfK | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Politická situace | Německá vláda | Trinity | Trh práce | ČSÚ | Německé hospodářství | Parlamentní volby | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Studie | Zasedání vlády | Generální ředitel | Růst světové ekonomiky | Statistici | Lagardeová | Nálada spotřebitelů | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Švýcarská ekonomika | Nákupní manažeři | Napětí mezi USA a Čínou | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Výrazný pokles | Rozvoj | Stavebnictví | Problémy | Předčasné parlamentní volby | Soukromý sektor | Plyn | Nálada | Ústavní soud | Míra | Ohlédnutí | Úroky | Francouzská centrální banka | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Kupní síla | Eurokomisař | Nálada německých spotřebitelů | Ministr hospodářství | NERV | SPD | Stratég | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Zájem o rizikovější aktiva | Investiční platformy | Růst hrubého domácího produktu | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Miliardy eur | Ifo | Spolkový statistický úřad | Poradenství | Veřejné finance | Ukazatele | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Trhy | WHO | Evropské ekonomiky | Šíření koronaviru | Pokles | Situace | Pandemie | Burza v Hongkongu | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Sazby beze změny | Francouzský statistický úřad | West Texas Intermediate | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Tedros Adhanom | COVID-19 | Německý HDP | Ekonomické aktivity | Výhled úvěrového ratingu | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Roberto Gualtieri | Italský ministr hospodářství | Americký Fed | Německé maloobchodní tržby | Vývoj | Michel Barnier | Společnost IHS Markit | Aktuální Price Action | Negativní hospodářské dopady | Deficit státního rozpočtu | Další vývoj | Kabinet | Energetické společnosti | Šíření viru | New York Times | Nákupy vládních dluhopisů | Zamezení šíření viru | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | Texas | Prodeje domů | Guvernér francouzské centrální banky | Koronavirová krize | Ministryně práce | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Domácnosti | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Američtí demokraté | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Index spotřebitelské nálady | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Allianz | Ceny elektřiny | Karanténa | Sberbank | Ekonomiky | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Práce | Výraznější pokles | Údaje | DPH | Dopady koronavirové krize | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Ministr pro státní rozpočet | Gérald Darmanin | France Info | IMF | Úspory | Hospodářské oživení | Američtí Demokraté a Republikáni | Demokraté a Republikáni | Průměrný výnos | Výnos prodaných dluhopisů | Průměrný výnos prodaných dluhopisů | Zájem o německé dvouleté dluhopisy | Poměr poptávky k nabídce | Bid-to-cover | Muriel Pénicaudová | Nálada spotřebitelů v Německu | Soukromá spotřeba | Posílení | Joe Biden | Úřad INSEE | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Nákupy dluhopisů ECB | Mandát ECB | Soud | Dovoz | Vývoz | Oživení hospodářství | Zadlužení | Politická nestabilita | Italský statistický úřad | Dluhy | Nezaměstnanost ve Francii | Vývoj ekonomiky | Sektor služeb | Bundesbanka | Manažeři | Tisknout peníze | Ekonomický institut Ifo | JDE | Unie | Měsíční průzkum | Průzkum statistického úřadu | Stimulační plán | Francouzský rozpočet | Francouzský ministr pro státní rozpočet | Francouzský ministr | Berlín | Italská centrální banka | Výplata | Největší evropská ekonomika | Covid | Stimulační program ECB | Stimulační program | Program ECB | Spotřeba ve Francii | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny | Nálada v eurozóně | Důvěra | Caixin | Obchodní hodiny | Počty nakažených | Důvěra ve Francii | Institut DIW | Zdanění | Hospodářství východní Asie | Východní Asie | Allianz Global Wealth | Allianz Global Wealth Report 2020 | Allianz Global Wealth Report | Biden | List The New York Times | Španělská centrální banka | Měnový fond | FranceInfo | Očkování | Zadlužování | Růst ceny | Evropské centrální banky | Francouzský dluh | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Manufacturing PMI | Investoři a obchodníci | Silný růst | Španělské banky | Pandemie covidu-19 | Tempo očkování | AMD | Santander | Oslabení | Cíle | Prodej | Italské HDP | Italské hospodářství | Silný růst světové ekonomiky | McDonald's | Podnikatelská důvěra ve Francii | Index podnikatelské nálady | Vyšší úroky | Společnosti | Opatření | ANO | BNP | Zvýšení základní úrokové sazby | Češi | Pozornost | Společnost | TIM | Rozhodnutí o úrokových sazbách | 3М | Dluhopisy zemí eurozóny | Sberbank CZ | Le Penová | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Přijetí | CZ | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank | Vice | Levice | Aliance | Uvolněné měnové | ProCent | Snížení ratingu | Platformy | Nákupy | Výplata věřitelů | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank | Oslabení koruny vůči euru | Koruny vůči euru | Předčasné volby
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot