Pátek 02. srpna 2024 16:42
reklama
Purple Branding (vzdělávání umíme)
reklama
InstaForex
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster

Asijské akcie

img

Asijské akcie výrazně oslabily, japonský Nikkei 225 odepsal 5,81 %

02.08.2024 Asijské akcie klesaly pod negativním sentimentem, který byl zasažen výprodejem japonských akcií, globálního propadu na technologických titulech a známek oslabení americké ekonomiky.
img

Asijské akcie se dnes obchodovaly smíšeně, region stáhlo do červených čísel Japonsko

01.08.2024 V asijsko-pacifický regionu dnes zaznamenal největší pohyb japonský index Nikkei 225. Japonské akcie oslabovaly po včerejším zvýšení klíčové úrokové sazby Bank of Japan o 15 bazických bodů na 0,25 %. Nikkei zatížily především akcie Toyota, které odepsaly více než 8 %.
img

V Asii se obchodovalo v červených číslech, tchajwanská burza byla kvůli tajfunu zavřená

24.07.2024 Asijské akcie v uplynulé seanci zakončily poklesem na pozadí včerejších hospodářských reportů velkých technologických společností ve Spojených státech. Automobilka Tesla ani technologický gigant Alphabet nebyly schopny přesvědčit trhy a vnést do obchodování pozitivní momentum. Příznivý sentiment není ani v Číně, kde stále panují obavy okolo ekonomických potíží a geopolitických rizik.
img

Asie odepisovala třetí obchodní den v řadě, nedařilo se technologiím

22.07.2024 Asijské akcie v uplynulé seanci opět odepisovaly, taženy dolu byly především technologickým sektorem. Před zveřejněním hospodářských výsledků panují v technologickém sektoru obavy okolo valuací jednotlivých titulů. Z konkrétních společností nejvíce odepisoval tchajwanský výrobce polovodičů TSMC a jihokorejský Samsung.
img

Asijsko-pacifický region zažil nejslabší týden za poslední tři měsíce

19.07.2024 Asijské akcie v posledním dnu tohoto týdne oslabovaly, týdenní pokles byl největší od poloviny dubna. V uplynulé seanci se nedařilo především technologickému sektoru. Za oslabujícím trendem v regionu stály především geopolitické obavy a otazníky nad dalším vývojem čínském ekonomiky. Zasedání třetího pléna politbyra v Číně v tomto týdnu nedalo investorům mnoho důvodů k nákupům, v rozporu s očekáváním zaznělo jen velmi málo nových opatření na podporu domácí poptávky a skomírajícího nemovitostního sektoru.
img

Asijsko-pacifický region oslabil třetí den po sobě, nedařilo se v Číně a Hong Kongu

16.07.2024 Asijské akcie v úterním obchodování oslabily, taženy dolů byly především tituly v Hong Kongu, které odepisovaly na pozadí slabších ekonomických dat a nových geopolitických obav. Z jednotlivých akcií nejvíce odepisovaly společnosti Tencent a AIA Group.
img

Asijsko-pacifický region oslaboval s výprodeji v technologickém sektoru, výjimkou byl Hong Kong

12.07.2024 Asijské akcie v páteční seanci odepisovaly, regionální technologické tituly kopírovaly výprodeje na americkém trhu. Nejvíce ztrácely akcie Samsung Electronics, TSMC a Tokyo Elektron. Výprodejům se vyhnula burza v Hong Kongu, kde nižší americké CPI zvýšilo naděje na potenciální snížení úrokových sazeb, a tedy nižší výpůjční náklady. V Číně akcie fluktuovaly před třetím plénem politbyra, které se bude konat příští týden od pondělí. V rámci tohoto setkání se očekává podpora nemovitostnímu sektoru, který v návaznosti na tato očekávání rostl.
img

Asijsko-pacifický region se smíšenými výsledky, v centru zájmu Powellův projev

10.07.2024 Asijské akcie se v uplynulé seanci obchodovaly smíšeně, hlavním bodem zájmu investorů bylo slyšení předsedy amerického Fedu Powella před bankovním výborem Senátu. Podle Powella je pracovní trh silný, není však přehřátý. V rámci boje s inflací by Powell chtěl vidět více pozitivních signálů, které by přinesly větší jistotu ohledně jejího klesajícího trendu. Konkrétní časovou osu možného snižování sazeb ovšem Powell nenabídl.
img

Asijsko-pacifický region vkročil do týdne se ztráty, Hongkongský Hang Seng -1,81 %

08.07.2024 Asijské akcie pondělní obchodování zakončují v červených hodnotách, přičemž tchajwanskému a jihokorejskému indexu nepřilepšil výprodej na čínském trhu. Čínské akcie klesaly v regionu nejvíce a CSI 300 Index je na cestě vymazání zisků nabraných od začátku roku. Ztráty částečně umírnil technologický sektor. Dařilo se například akciím polovodičového výrobce TSMC.
img

Akciový výhled: Západoevropské burzy zahájí růstem, víkendové volby ve Francii budou vzbuzovat opatrnost

28.06.2024 Všechny hlavní zámořské indexy zaznamenaly ve včerejší seanci nárůsty poté, co slabší ekonomická data z tohoto týdne ukázala určité ochlazování americké ekonomiky, což by mohlo přimět Fed k dřívějšímu poklesu sazeb. Nicméně zisky jednotlivých indexů byly malé, jelikož investoři byli opatrní před dnešními makrodaty, když se především bude sledovat jádrová inflace za květen.
img

Asijské tituly oslabovaly v čele s technologickým sektorem

27.06.2024 Asijské akcie v uplynulé seanci po třech předchozích růstových dnech poklesly. Negativní sentiment převážil poté, co americký výrobce čipů Micron Technologies nepřesvědčil investory svým výhledem. Odepisoval tak nejvíce technologický sektor v čele s čínskými mega cap společnostmi. Nejvíce pak odepisovala burza v Hong Kongu.
img

Asijsko-pacifický region rostl, po zveřejnění inflačních dat nedařilo se akciím v Austrálii

26.06.2024 Po včerejším smíšeném obchodování asijské akcie rostly, když technologické tituly pozitivně reagovaly na předchozí růst akcií Nvidia. Investoři vyhlížejí klíčová inflační data, která budou zveřejněna koncem tohoto týdne.
img

Asijsko-pacifický region poklesl třetí den po sobě, oslabovaly zejména technologické tituly

24.06.2024 Asijské akcie v uplynulé seanci oslabily, taženy dolů byly především technologickým sektorem a rizikově averzním sentimentem před inflačními daty (PCE) tento týden ve Spojených státech. K největším poklesům došlo u akcií TSMC, Tencent a SK Hynix. Výjimkou z regionálního trendu bylo Japonsko, kde nedávný pokles jenu podpořil exportéry.
img

Asijské akcie dnes oslabily

21.06.2024 Asijský region pokračoval ve včerejších poklesech v čele s akciemi v Hong Kongu. Technologická rally vykazovala známky únavy, obavy o čínskou ekonomiku přetrvávají.
img

Asijsko-pacifický region dnes v poklesu

20.06.2024 Asijské akcie po předchozí růstové rally v uplynulé seanci poklesly. Největší ztráty zaznamenávaly čínské a japonské tituly, zejména pak akcie TSMC, Toyota a Alibaba. V případě Číny se jednalo o druhé oslabení v řadě, Japonsko kopírovalo vývoj v Evropě. Naopak se dařilo dividendovým titulům v Hong Kongu na pozadí očekávaného zmírnění daňového zatížení dividendových výplat.
img

Asijské akcie obnovily včerejší růst poté, co se Nvidia stala nejhodnotnější společností

19.06.2024 V dnešní obchodní seanci asijské akcie rostly po rekordním uzavření na Wall Street. Korejský index Kospi dosáhl maxima od roku 2022. Významně se rovněž dařilo indexům v Japonsku a Číně. Z jednotlivých titulů nejvíce připisoval TSMC, Tencent a Samsung.
img

Asijské akcie klesaly v souvislostí s francouzskou politickou krizí

17.06.2024 V dnešní obchodní seanci se nejvíce nedařilo japonským titulům. Z akcií se nedařilo společnostem Toyota, Samsung a Sony. Naopak rostly akcie Hyundai Motor poté, co automobilka oznámila IPO indického segmentu.
img

Asie obchodovala smíšeně, japonské akcie podpořil slabší jen po zasedání Bank of Japan

14.06.2024 Asijské akcie v pátek převážně ztrácely, tažené hongkongským trhem. Japonské akcie naopak rostly na pozadí oslabujícího jenu po zasedání Bank of Japan, na kterém centrální banka ponechala sazby dle očekávání beze změny v pásmu 0,0-0,1 % a odložila rozhodnutí ohledně nákupů dluhopisů až na příští zasedání.
img

Asijsko-pacifický region ve smíšených číslech, dařilo se jihokorejským akciím

07.06.2024 Asijské akcie se obchodovaly smíšeně a mají nakročeno k nejlepšímu týdnu za poslední měsíc. Rally jihokorejských akcií zmírnila ztráty na většině ostatních trhů.
img

Asijské akcie klesaly

21.05.2024 Asijské tituly přerušily sedmidenní růst. Index nejvíce táhly dolů akcie Tencent a AIA. Ztráty mírně vyrovnaly japonské tituly po pozitivních výsledcích tamních pojišťoven. Hong Kongský index odepisoval po výsledcích pod očekávání automobilky Li Auto.
img

Fidelity International: Asijské akcie v éře dividend

23.04.2024 Čína, Japonsko a Jižní Korea zintenzivnily snahu dotlačit podniky k vyšším dividendám a zpětným odkupům akcií. Asie je pro investory už dlouho především příběhem růstu, mohou tak vládní reformy uvolnit hodnotu dividendových akcií v tomto regionu?
C:\fakepath\trader-19042024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.04.2024 1) Po dnešní zprávě o izraelském útoku na Írán zdražují tradiční aktiva jako zlato, ropa, japonský jen, švýcarský frank a americké státní dluhopisy. Oslabují naopak asijské akcie a bitcoin. Trhy zpočátku reagovaly na eskalaci konfliktu na Blízkém východě prudce, později ale některé ztráty smazaly, protože se objevilo jen málo podrobností o útoku a íránský představitel agentuře Reuters řekl, že k žádnému raketovému útoku nedošlo.
C:\fakepath\zlato-cihly.jpg

Po zprávě o izraelském útoku na Írán roste zlato, bitcoin klesá

19.04.2024 Po dnešní zprávě o izraelském útoku na Írán zdražují tradiční aktiva jako zlato, ropa, japonský jen, švýcarský frank a americké státní dluhopisy. Oslabují naopak asijské akcie a bitcoin. Trhy zpočátku reagovaly na eskalaci konfliktu na Blízkém východě prudce, později ale některé ztráty smazaly, protože se objevilo jen málo podrobností o útoku a íránský představitel agentuře Reuters řekl, že k žádnému raketovému útoku nedošlo.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí ECB a inflace PPI v USA

11.04.2024 Asijské akcie se dnes dostaly pod tlak, protože horší než očekávané údaje o CPI z USA naznačují pozdější zahájení cyklu snižování sazeb. Vlna poklesů z Wall Street se tak přelila i na trhy APAC. Futures kontrakty v tuto chvíli ukazují na smíšené zahájení seance na starém kontinentu (futures na západoevropské regionální indexy vykazují mírné zisky).
img

Graf dne – 11.04.2024

11.04.2024 Asijské akcie se dnes dostaly pod tlak, protože horší než očekávané údaje o CPI z USA naznačují pozdější zahájení cyklu snižování sazeb. Australský index ASX 200 aktuálně ztrácí 0,35 %, Hang Seng 0,54 % a japonský Nikkei 0,3 %.
img

Ranní shrnutí – 11.04.2024

11.04.2024 Asijské akcie se dnes dostaly pod tlak, protože horší než očekávané údaje o CPI z USA naznačují pozdější zahájení cyklu snižování sazeb. Australský index ASX 200 aktuálně ztrácí 0,35 %, Hang Seng 0,54 % a japonský Nikkei 0,3 %.
img

Týden před námi: Dokáže Nvidia splnit sen o umělé inteligenci?

19.02.2024 Americké akcie v minulém týdnu klesly: index S&P 500 o 0,42 % a Nasdaq o 1,34 % a začátek týdne by mohl být klidný, protože v pondělí se v USA koná Den prezidentů a trhy se uzavřou. To, zda se americkým indexům podaří tyto ztráty vyrovnat, by mohlo záviset na výsledku zveřejnění některých klíčových údajů včetně zápisu ze zasedání FOMC a únorových zpráv o indexech PMI. Společnost Nvidia, miláček světa umělé inteligence, jejíž cena akcií od začátku roku vzrostla o více než 47 %, oznámí ve středu večer své hospodářské výsledky. Není překvapením, že se od společnosti Nvidia očekávají velké výsledky, a pokud je nesplní, mohlo by to pro index S&P 500 znamenat velkou poruchu, neboť pět nejlepších akcií tohoto amerického blue chips indexu podpořilo 75 % jeho dosavadních zisků v roce 2024.
C:\fakepath\obrazek-16012024-1.png

Technická a fundamentální analýza: NIKKEI, S&P 500 a EUR/USD

16.01.2024 Pojďme se podívat, které důležité fundamenty nás tento týden čekají i co se aktuálně děje na indexech NIKKEI, S&P 500 a páru eura s dolarem.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-31122023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (1.1.2024)

01.01.2024 Poslední obchod v roce 2023 byl ziskový podle mého týdenního komentáře, který jsem uveřejnil s předstihem zde na webu. Došlo totiž k průrazu horní vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval nákupní buy (long) obchod, který přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste mého obchodu využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k ziskovému obchodu!
img

Invesco: Výhled akciového trhu pro rok 2024

06.12.2023 V roce 2023 jsme byli svědky toho, že některé inflační impulsy z doby Covidu začaly slábnout. Růst začal zpomalovat, což vyvolalo diskusi o tom, kdy by úrokové sazby mohly dosáhnout svého vrcholu a případně se snížit. Domníváme se, že tato debata bude ještě nějakou dobu živá a ekonomická data budou podrobně zkoumaná.
img

Ranní shrnutí (02.11.2023)

02.11.2023 Asijské akcie a měny v čele s technologickými společnostmi zažily rallye. Růst se rozšířil ze Sydney do Hongkongu, přičemž zisky měn rozvíjejících se trhů vedl jihokorejský won a jen. Rostly také futures na americké akcie.
img

Ranní shrnutí (19.10.2023)

19.10.2023 Asijské akcie zaznamenaly výrazný výprodej v důsledku obav z rostoucích výnosů státních dluhopisů a zvyšujícího se napětí na Blízkém východě.
img

Ranní shrnutí (28.09.2023)

28.09.2023 Asijsko-pacifické trhy se obchodují převážně níže, přičemž australský index S&P/ASX 200 je jediným ziskovým indexem, který vzrostl pouze o 0,1 %. Naopak čínské indexy a japonský Nikkei 225 zaznamenávají ztráty přes 0,60 %, resp. 0,80 %.
img

Ranní shrnutí (24.08.2023)

24.08.2023 Americké indexy zakončily včerejší seanci se solidními zisky. Index Nasdaq 100 si připsal 1,60 %, zatímco index S&P 500 vzrostl o 1,10 %. Index Dow Jones byl nejhorším výsledkem dne, když vzrostl pouze o 0,54 %.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin se propadl na dvouměsíční minimum, investoři se vyhýbají riziku

18.08.2023 Největší kryptoměna bitcoin dnes pokračuje ve čtvrtečním prudkém poklesu, dopoledne se propadla až na dvouměsíční minimum. Výprodejem v těchto dnech prochází celý globální trh a investoři se přednostně zbavují rizikovějších aktiv, za které jsou kryptoměny považovány.
img

Ranní shrnutí (10.08.2023)

10.08.2023 Asijsko-pacifické indexy se dnes obchodovaly smíšeně. Nikkei se obchodoval o 0,40 % výše, Nifty 50 o 0,40 % níže a indexy z Číny klesly až o 0,60 %. Index S&P/ASX 200 si připsal 0,16 %, zatímco index Kospi klesl o 0,26 %.
img

Morning wrap (24.07.2023)

24.07.2023 Asijsko-pacifické indexy se během pondělní obchodní seance obchodovaly převážně na nižší úrovni. Japonský Nikkei klesl o 0,1 %, australský S&P/ASX 200 se obchodoval o 0,5 % níže a čínské futures se obchodovaly o 0,8 % níže.
img

Ranní shrnutí (17.07.2023)

17.07.2023 Akciové trhy v Číně, Jižní Koreji a Austrálii klesly, zatímco japonské trhy byly kvůli svátku zavřené a očekávalo se, že obchodování v Hongkongu bude zrušeno kvůli tajfunu.
img

Ranní shrnutí (13.07.2023)

13.07.2023 Indexy z Asie a Tichomoří se dnes obchodují převážně výše – japonský Nikkei si připsal 1,25 %, S&P/ASX 200 se posunul o 0,7 % výše, Kospi vzrostl o 1,0 %, indexy z Číny se obchodovaly o 0,7 % výše.
img

Ranní shrnutí (11.07.2023)

11.07.2023 ​​​​​​Indexy z Asie a Tichomoří se dnes obchodují převážně o něco výše - pouze japonský Nikkei klesl o 1,2 %, S&P/ASX 200 se posunul o 0,5 % výše, Kospi je o 1,60 % a indexy z Číny se obchodují o 1,3 % výše.
C:\fakepath\Cina-ekonomika-2.jpg

Čínské vstupní ceny z továren klesly v červnu nejrychleji za více než sedm let

10.07.2023 Čínské vstupní ceny z továren se v červnu snížily nejrychleji za sedm a půl roku. Spotřebitelská inflace je beze změny a nejnižší za dva roky. Údaje dnes podle agentury Reuters zveřejnil čínský statistický úřad. Dynamika čínského oživení po pandemii covidu-19 zpomalila z rychlého oživení zaznamenaného v prvním čtvrtletí. Poptávka po průmyslových a spotřebních výrobcích slábne, což vyvolává obavy o zdraví druhé největší světové ekonomiky a také obavy z možné deflace. V reakci na zveřejněná data oslabil čínský jüan a dolů zamířily i asijské akcie.
img

Ranní shrnutí (04.07.2023)

04.07.2023 Asijsko-pacifické indexy se během úterní seance obchodovaly do strany. Nikkei klesl o 0,6 %, Kospi o 0,2 % a S&P/ASX 200 posílil o 0,4 %. Indexy z Číny se obchodovaly až o 0,8 % výše.
img

Výhled Invesca na druhou polovinu roku: Očekáváme krátké a mírné zpomalení ekonomiky

29.06.2023 Vstupujeme do druhé poloviny letošního roku a je čas podělit se o pololetní výhled společnosti Invesco. Žijeme nyní ve výjimečné době, mnoho centrálních bank vyspělých ekonomik se stále soustředí na omezení nejhorší inflace za poslední desetiletí. Vyvinul se tlak na snižování inflace, ale zároveň to přineslo výrazné zpomalení globálního růstu a některé finanční problémy, včetně krachů několika amerických regionálních bank. Na tomto pozadí však vidíme odolnost mnoha ekonomik, zejména v oblasti služeb.
img

Ranní shrnutí (28.06.2023)

28.06.2023 Indexy z asijsko-pacifického regionu se během dnešní seance obchodovaly smíšeně. Nikkei vzrostl o 1,1 %, S&P/ASX 200 si připsal 0,9 % a Kospi klesl o 0,5 %. Čínské indexy klesly o 0,3 %.
img

Ranní shrnutí (16.06.2023)

16.06.2023 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování se ziskem: S&P 500 a Nasdaq vzrostly o 1,2 %, Dow Jones o 1,3 % a Russell 2000 o 0,8 %.
img

Ranní shrnutí (31.05.2023)

31.05.2023 Asijské akcie v čele s hongkongským indexem klesly kvůli zhoršující se průmyslové aktivitě v Číně a obavám z možného selhání vlády USA.
img

Ranní shrnutí (29.05.2023)

29.05.2023 Indexy z Asie a Tichomoří se na začátku nového týdne obchodovaly smíšeně. Nikkei a Kospi klesly o 0,12 % a 1,1 %, Nifty 50 přidaly 0,34 % a indexy z Číny – HKComp a CHNComp se obchodovaly až o 2,3 % a 2,8 % % výše po dohodě o dluhovém stropu v USA.
img

Ranní shrnutí (24.05.2023)

24.05.2023 Asijské akcie zaznamenaly druhý den po sobě mírný pokles, protože jednání o zvýšení dluhového stropu USA se dostala do slepé uličky, což negativně ovlivnilo náladu. Čínské indexy CHNComp a HKComp poklesly o 0,3 %, zatímco japonský Nikkei225 odmítl rekordní úrovně a klesl o 0,28 % na 30 780 bodů. KOSP200 se obchodoval do strany s mírnou změnou 0,09 % a AUS200 klesl o 0,14 %.
img

Indie a jihovýchodní Asie nabízí klid v bouři

12.05.2023 Vzhledem k tomu, že hra na roztříštěnost je v plném proudu a globální ekonomika se stává méně globální, zdá se, že Indie a do jisté míry i ekonomiky jihovýchodní Asie jsou v solidní pozici, aby na všech těch zmatcích, které z toho plynou, vydělaly.
img

Ranní shrnutí (02.05.2023)

02.05.2023 Asijské akcie působily smíšeným dojmem, některé trhy byly zavřené. Trhy zatím nijak zvlášť nereagují na nejnovější vývoj v americkém bankovním sektoru.
img

Asijské akcie většinou klesly

24.03.2023 Ve středu skončilo dvoudenní zasedání americké centrální banky, které ovlivnilo všechny světové akciové indexy. Hlavní asijské akciové trhy většinou klesaly. Čínský Shanghai Composite ztratil 0,02 % a korejský KOSPI 0,08 %. Japonský Nikkei 225 a australský S&P/ASX 200 mírně klesly o 0,5 %, resp. 0,67 %. Shenzhen Composite zároveň vykázal slabý růst (o 0,09 %), zatímco hongkongský index Hang Seng mírně vzrostl o 0,68 %.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Aktivita v čínských továrnách rostla v únoru nejrychleji od roku 2012

01.03.2023 Aktivita v čínském zpracovatelském sektoru v únoru rostla nejrychleji za více než desetiletí. Pomohlo k tomu zrušení omezení, která měla bránit šíření nemoci covid-19, koncem loňského roku. Index nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském průmyslu stoupl na 52,6 bodu z lednových 50,1 bodu. Překonal tak odhady analytiků a stoupl na nejvyšší hodnotu od dubna 2012. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil čínský statistický úřad.
img

Asijské akcie vykazují zelená čísla

20.02.2023 Většina hlavních asijských ukazatelů vykazuje vzestupný trend. Výjimkou byl korejský KOSPI, který klesl o 0,01 %. Všechny ostatní indexy vykazovaly růst. Australský index S&P/ASX 200 a japonský Nikkei 225 posílily o 0,01 %, respektive 0,06 %. Hong Kong Hang Seng Index a Shenzhen Composite vzrostly o 0,82 % a 0,48 %. Index Shanghai Composite vzrostl o 1,61 %.
img

Ranní okénko - ČNB v lednu neintervenovala

08.02.2023 Míra nezaměstnanosti v Česku během ledna s největší pravděpodobností pokračovala v mírném růstu. Z 3,7 % se podle nás dostala na 3,9 %. Stejně jako v prosinci za zvýšením stály především sezónní vlivy. Ty v prosinci i díky vlivu teplejšího počasí nehrály takovou roli, jako v některých předcházejících letech a ani v lednu nemusí být efekt tak silný, jak jsme koncem minulého roku očekávali. Na druhou stranu se ve výsledku bude projevovat pesimismus z přelomu roku, kdy někteří zaměstnavatelé přistupovali ke snižování zaměstnanosti. Poprvé od roku 2018 zároveň může dojít ke srovnání počtu uchazečů a volných pracovních míst.
img

Výhled Saxo na 1. čtvrtletí hovoří jasně: Dosavadní modely nefungují

07.02.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Výhled na 1. čtvrtletí 2023 na globálních trzích. Ten kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, obsahuje také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia našich klientů. Ukázky tří vybraných komentářů naleznete níže, další vám budeme postupně představovat v nadcházejících týdnech.
img

Makroekonomické postřehy Saxo Bank přinášejí nové obavy o budoucí růst

25.01.2023 Navzdory tomu, že se trhy i nadále nejvíce obávají inflace, slabší maloobchodní tržby a průmyslová výroba v USA náhle vyvolaly i obavy z ekonomického zpomalení. Díky příznivé situaci na pracovním trhu je tu však stále šance, že nás nečeká hluboká recese, ale hladké přistání. Trhy tak budou čím dál citlivější na údaje o zaměstnanosti. Větší pozornost se bude věnovat i hospodářským výsledkům – velké technologické firmy je začínají publikovat už tento týden.
img

Dolarový index dnes stoupl jen o 0,03 %. Euro čeká na projev prezidentky ECB

23.01.2023 Americký dolar se připravuje na další klesající týden, jelikož holubičí očekávání amerického FEDu se stále projevují. Podle průzkumu agentury Reuters spousta ekonomů očekává v 1. čtvrtletí roku 2023 zvýšení sazeb o 25 bazických bodů, po kterém bude následovat pauza v cyklu zpřísňování.
img

Ranní shrnutí (09.01.2023)

09.01.2023 Americké indexy v pátek po solidním reportu z trhu práce NFP vzrostly – údaje o pracovních místech za prosinec ukázaly vyšší než očekávaný nárůst zaměstnanosti a pomalejší než očekávaný růst mezd. Dow Jones, S&P 500, Nasdaq a Russell 2000 získaly více než 2 %.
img

Čína zažívá největší lidové bouře od roku 1989, ropa proto prudce zlevňuje. To může těšit české motoristy, ne však ty maďarské – těm pohonné hmoty kvůli včerejšímu omezení stropů zdraží

28.11.2022 Světové trhy, včetně akciových či surovinových, se dnes otřásají kvůli probíhajícím lidovým bouřím v Čině. Ty jsou podle expertů nejvíce konfrontační od roku 1989, kdy tehdejší nepokoje vyvrcholily nechvalně proslulým masakrem na pekingském Náměstí nebeského klidu.
img

Zlato zůstává pro francouzskou banku Societe Generale zajištěním proti riziku

25.11.2022 Analytici trhu ze Societe Generale tvrdí, že mírná recese v USA v roce 2023 donutí Federální rezervní systém změnit ve druhém čtvrtletí svůj směr.
img

Volatilita asijských trhů je stále přítomná.

25.11.2022 Asijské akcie nevykazují v dnešním obchodování žádnou dynamiku. Pouze S&P/ASX 200 v Austrálii a Shanghai Composite v Číně zaznamenaly růst o 0,29 a 0,39 procenta. Další metriky ukázaly pokles. Patří mezi ně hongkongský index Hang Seng, který ztratil 0,79 %, Shenzhen Shenzhen Composite, který klesl o 0,53 %, japonský Nikkei 225, který klesl o 0,37 % a korejský KOSPI, který klesl o 0,11 %.
img

BREAKING: JAP225 přidává více než 3% díky zlepšení tržního sentimentu

14.10.2022 Globální akciové trhy ukončily včerejší obchodování poklesem rizikové averze a pozitivní sentiment lze zaznamenat i na začátku dnešní seance. Asijské akcie prudce vzrostly. Index Nikkei 225 si vedl nejlépe, vyrovnal velkou část ztrát z počátku tohoto týdne a převzal vedení asijské seance. Následoval tak včerejší úspěšnou seance na Wall Street, kde se indexům podařilo vyhrabat z několikaprocentních propadů, a to přestože data o inflaci v USA byla v září vyšší, než se očekávalo. Japonské akcie také těžily z řady holubičích komentářů od guvernéra BoJ Kurody, který řekl, že zvyšování sazeb v tuto chvíli by byl špatný nápad. Také futures z Evropy dnes ukazují na pozitivní otevření seance, německý DAX (DE30) je jedním z nejvýkonnějších s až 1,5% růstem. Zlepšení nálady na trzích je doprovázeno oslabením amerického dolaru a poklesem výnosů amerických dluhopisů.
img

Asijské akcie klesají třetí den v řadě

23.09.2022 Asijské akciové trhy klesají již třetí seanci v řadě. Index Hang Seng zaznamenal menší ztráty než ostatní indexy, když klesl o 0,95 %. Shanghai Composite klesl o 1,08 %. KOSPI klesl o 1,64 %, Shenzhen Composite klesl o 2,05 %. Nejvíce klesl index S&P/ASX 200 o 2,29 %. V Japonsku jsou dnes obchodní parkety z důvodu prodlouženého víkendu uzavřeny. Včera skončil Nikkei 225 v červených číslech a klesl o 0,58 %.
img

Ranní shrnutí (23.08.2022)

23.08.2022 Americké indexy skončily včerejší obchodování níže po špatném výkonu evropských akcií. S&P 500 klesl o 2,14 %, Dow Jones klesl o 1,91 % a Nasdaq klesl o 2,55 %. Russell 2000 klesl o 2,13 %.
img

Ekonomický kalendář: Výrobní ISM, konečné PMI za červenec

01.08.2022 Evropské futures trhy poukazují na nižší otevření dnešní seance na starém kontinentu. Zatímco asijské akcie se dnes obchodovaly většinou výše, evropské a americké indexové futures klesaly. Navzdory oslabení amerického dolaru se komoditám nepodařilo zachytit nabídku s drahými kovy a ropa dnes klesla. Na trhu s kryptoměnami lze také zaznamenat horší nálady.
img

Asijské akcie nevykazují jednotný směr

27.07.2022 Asijské akcie nevykazují během dnešního obchodování jednotný směr. Některé indikátory klesají, zatímco jiné vykazují růst. Index Shanghai Composite zaznamenal mírný pokles – o 0,09 %, klesl i korejský index KOSPI (o 0,52 %) a hongkongský index Hang Seng (o 1,43 %). Australský index S&P/ASX 200 oproti tomu vzrostl o 0,11 %. Shenzhen Composite mírně získal – 0,14 % a japonský Nikkei 225 vzrostl o 0,4 %.
img

Hlavní asijské indexy obchodují smíšeně

22.07.2022 Hlavní akciové indexy v Asii dnes obchodují smíšeně. Některé indexy klesají, včetně Shanghai Composite, který klesl o 0,33 %, a Shenzhen Composite, který ztratil 0,62 %. Korejský KOSPI také ztratil 0,31 %. Ostatní indexy regionu přitom vykázaly růst až o 1 %. Australský S&P/ASX 200 si připsal 0,03 %, hongkongský index Hang Seng přidal 0,16 % a japonský Nikkei 225 vzrostl o 0,43 %.
img

Asijské akcie obchodují smíšeně

07.06.2022 Klíčové asijsko-pacifické akciové indexy vykazují smíšené obchodování. Některé indexy rostou až o 1 %, jiné naopak klesají. Čínský index Shanghai Composite a Shenzhen Composite vzrostly o 0,48 % a 0,1 %. Japonský Nikkei 225 také klesl o 0,42 %. Ostatní akcie klesly: hongkongský index Hang Seng klesl o 0,14 % a korejský KOSPI klesl o 1,33 %. Australský S&P/ASX 200 vykázal velké ztráty, klesl o 1,69 %.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky Alphabet a Microsoft

26.04.2022 Futures trhy naznačují na mnohem vyšší otevření evropské seance pro hlavní indexy ze starého kontinentu. Futures na DAX se obchodují téměř o 200 bodů nad včerejším close, zatímco futures na Euro Stoxx posílily o 1,5 %. Globálním akciím se podařilo nabrat dech, když se růst amerických výnosů zastavil. Čínská lidová banka také slíbila, že poskytne větší podporu ekonomice, což podpořilo asijské akcie.
img

Globální akcie zaznamenaly díky rostoucímu optimismu úlevnou rally

18.03.2022 Futures na americké akcie včera zaznamenaly třetí den růstu v řadě, zatímco asijské akcie zůstaly beze změny, protože obchodníci dostávali z rusko-ukrajinských mírových jednání, které posunuly cenu ropy nad 100 USD za barel, smíšené signály.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Asijské akcie prudce posílily, tokijská burza uzavřela nejvýše od začátku března

17.03.2022 Akciové trhy v Asii dnes opět výrazně posílily. Těžily ze známek pokroku v jednáních Ukrajiny a Ruska o ukončení konfliktu i z vyhlídek na další opatření na podporu čínské ekonomiky. Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 si připsal 3,46 procenta na 26.652,89 bodu. Uzavřel tak obchodování na nejvyšší úrovni od začátku března. Index hongkongské burzy Hang Seng pak zpevnil o 7,04 procenta na 21.501,23 bodu.
img

Čína podpořila americký akciový trh

16.03.2022 Asijské akcie ve středu vzrostly díky růstu akcií technologických firem a slibu Číny, že udrží kapitálové trhy stabilní. Asijsko-pacifický akciový indikátor přidal přibližně 3 %, zatímco čínský technologický index se odrazil od brutálního výprodeje a vzrostl až o 18 %. Index S&P 500 si rovněž připsal 0,5 %, zatímco Nasdaq 100 a Euro Stoxx50 vzrostly o 1 % a 1,4 %.
img

Ropa ztrácí páru, trhy ztrácí dech

09.03.2022 Futures na americké a evropské akcie ve středu rostly, zatímco obchodníci vyhodnocovali rizika, která představuje nárůst cen komodit poté, co Rusko zahájilo na Ukrajině speciální operaci. Na asijské akcie mělo vliv oslabení v Číně.
img

Asijské akcie v pátek klesly

04.03.2022 Asijské akcie v pátek klesly, čínské Shanghai Composite a Shenzhen Composite ztratily 0,66 % a 0,83 % a hongkongský index Hang Seng klesl o 2,51 %. Japonský Nikkei 225 se propadl o 2,42 %, zatímco jihokorejský KOSPI klesl o 1,3 % a australský S&P/ASX 200 klesl o 0,83 %.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Asijské akcie po útoku Rusů na ukrajinskou jadernou elektránu oslabují

04.03.2022 Asijské burzy po útoku Rusů na Záporožskou jadernou elektrárnu klesají. Index MSCI akcií z Asie a Tichomoří bez Japonska spadl nejníže od listopadu 2020. Kolem 06:15 SEČ odepisoval 2,4 procenta na 589,60 bodu. Prudce klesly též futures na americké akcie, což naznačuje obdobný pohyb evropských a amerických akciových trhů po zahájení obchodování, napsala agentura Reuters.
img

Asijské akcie vykazují zejména růst

01.03.2022 Asijské akcie vykazují během dnešního obchodování především růst. Čínský Shanghai Composite přidal 0,28 %, zatímco Shenzhen Composite a Hang Seng Index ztratily 0,1 % a 0,03 % v uvedeném pořadí. Největší růst vykázal japonský Nikkei 225 – o 1,52 % – australský S&P/ASX 200 přidal 0,68 %. Na jihokorejských burzách se dnes neobchoduje.
img

Situace na Ukrajině se zhoršuje, takže se evropský trh obchoduje v červených číslech

24.02.2022 Futures na evropské akcie dnes ráno klesly po zprávách, že ruské jednotky vypálily rakety na řadu ukrajinských měst a vylodily vojáky na jejím pobřeží. To vyvolalo na světovém trhu velkou vlnu odklonu od rizika.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Asijské akcie kvůli situaci na východě Ukrajiny výrazně oslabují

22.02.2022 Asijské akcie dnes výrazně oslabují, vliv na obchodování mají informace, že Moskva poslala na východ Ukrajiny své vojáky. Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 klesl o 1,71 procenta a obchodování zakončil na 26.449,61 bodu. Hlavní index šanghajské burzy Shanghai Composite kolem 8:30 SEČ ztrácel zhruba procento, pokles vykazovaly rovněž futures na evropské a americké akcie.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Asijské akcie po zmírnění obav z ruské invaze na Ukrajinu zpevnily

16.02.2022 Akcie na asijských trzích dnes pokračovaly v růstu, k němuž jim pomohlo zmírnění obav z ruské invaze na Ukrajinu. Slabší inflace v Číně pak zvýšila pravděpodobnost dalšího uvolnění měnové politiky v této druhé největší ekonomice světa. Mírným růstem zahájily obchodování také akcie v Evropě.
img

Index českého investora CII750: Průměrný český investor za rok 2021 zhodnotil své investice o více jak 7 %

05.01.2022 Poslední čtvrtletí roku 2021 se na finančních trzích nesl v duchu prudších změn. Přesto fondy vyrostly podle Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Fincentrum & Swiss Life Select, o 1,5 %. V konečné bilanci tak fondy dosáhly podle Indexu českého investora CII750 celoročního čistého kladného zisku přesahujícího 7 %.
C:\fakepath\top-02092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.09.2021 1) Asijské akcie se dnes obchodovaly smíšeně. Čína zpřísňuje dohled nad osobní přepravou. Čínské regulační orgány si po technologických firmách pozvaly "na kobereček" také zástupce firem z oboru osobní přepravy včetně Didi, T3 nebo Meituan, aby jim vytkly například přijímání nekvalifikovaných řidičů či neschválených vozidel. Zároveň Peking pravděpodobně prodlouží současně platná omezení mezinárodní letecké přepravy až do poloviny roku 2022.
img

Ekonomický kalendář: API report, rozhodnutí o sazbách v Maďarsku

24.08.2021 Evropské trhy otevřely do černých čísel. Asijské akcie ukázaly silný růst už druhou seanci v řadě po pozitivní seanci na Wall Street. Ekonomický kalendář toho dnes mnoho nenabízí. Po poledni bude maďarská centrální banka rozhodovat o sazbách, takže HUF může předvádět vyšší volatilitu, než je obvyklé. Večer se budeme těšit na výsledky zásob ropy API z USA. Americký prezident Biden by měl dnes v 18. hodin vystoupit s projevem na téma stahování amerických sil z Afghánistánu. Na toto téma se dnes v 15:30 online sejde skupina G7. Dopad těchto událostí se však očekává spíše v politické rovině.
C:\fakepath\top-18082021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.08.2021 1) Asijské akcie dnes otočily negativní trend a rostly. Z hlavních regionálních zpráv dnes zaujalo investory mimo jiné prodloužení pandemických opatření v oblasti Tokia nebo ponechání stávajících úrokových sazeb novozélandskou centrální bankou. Japonská obchodní bilance svým růstem výrazně překonala očekávání analytiků.
img

Asijské akcie stále vyčkávají

17.08.2021 Stále více se rozevírají nůžky mezi akciovými trhy USA a Evropy na jedné straně a asijskými na té druhé. Americké akciové indexy Dow Jones a S&P 500 uzavřely pondělní obchodování na nových rekordních maximech. „Náladu na akciovém trhu nadále podpořily například příznivé čtvrtletní výsledky amerických podniků. Zdá se, že zatímco některé akciové trhy dobývají nová maxima, asijské trhy za nimi stále více zaostávají,“ řekl Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
img

Komentář Fidelity International: Asie zrychluje

12.08.2021 V posledních dvou desetiletích se Asie stala hnacím motorem globálního růstu. Demografická situace a digitalizace podpořily ekonomickou a obchodní expanzi, což v roce 2020 sehrálo důležitou úlohu při zvládání krize v souvislosti s pandemií covid-19. Svou roli sehrála i odolná ekonomika regionu. Analytici Fidelity International při pohledu do budoucnosti na postpandemický svět, věří, že převládne nový ekonomický řád, přičemž dlouhodobá role Asie jako motoru globálního růstu podle nich bude i nadále pokračovat
C:\fakepath\top-06082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.08.2021 1) Investoři v Asii na konci týdne s jistými obavami sledovali data o šíření koronavirové mutace delta, a asijské akcie tak dnes převážně ztrácely. Horší nálada byla na trzích v Číně, Peking totiž regulatorně zasáhl a varoval před možným negativním vývojem situace okolo firmy Evergrande Group, nejvíce zadluženého developera na světě. Alibaby by se pak mělo týkat omezování daňových úlev pro firmy z internetového průmyslu.
C:\fakepath\top-05082021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.08.2021 1) Asijské akcie se dnes obchodovaly smíšeně. Investoři reagovali na smíšená ekonomická data z USA a komentáře představitelů americké centrální banky (Fed) o tom, že centrální banka je na cestě k omezení podpory ekonomiky. Dařilo se japonským akciím, ztrácely ale burzy v Hongkongu a Číně, kde stále převládá strach z narůstající regulace.
C:\fakepath\top-04082021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.08.2021 1) Asijské akcie dnes většinou zdražily. Výsledková sezóna přinesla na tokijskou burzu čerstvá čísla automobilky Toyota a výrobce elektroniky Sony. Největší světový výrobce aut ohlásil rekordní zisk mimo jiné i díky svým nadprůměrným zásobám polovodičů, které jsou nyní na celém světě nedostatkovým zbožím. Sony zase těžil ze zvýšené poptávky po herní konzoli Playstation 5 v důsledku pandemie koronaviru.
C:\fakepath\top-02082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.08.2021 1) Asijské akcie dnes posílily. Hlavní událostí na asijsko-pacifických akciových trzích byly červencové výsledky indexů nákupních manažerů. Zatímco čínský se dostal na patnáctiměsíční minimum a australský zpomalil, indický naopak signalizuje oživení. Cenné papíry australské platební společnosti Afterpay pak přidaly bezmála 19 % poté, co byl oznámen její nákup americkou technologickou firmou Square. Japonská spotřebitelská důvěra v červenci stoupla o jednu desetinu bodu na 37,5 bodu.
img

Rychlé shrnutí

29.07.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. Index S&P500 klesl o 0.02 %, index Dow Jones klesl o 0.36 % a index Nasdaq rostl o 0.7 %.
C:\fakepath\top-21072021-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.07.2021 1) Asijské akcie se dnes držely poblíž nuly. Dnes oznámená data obchodní bilance v Japonsku poukázala na rychlejší než očekávané tempo růstu tamního exportu, které dosáhlo v červnu meziroční hodnoty 48,6 % při odhadu 46,2 %.
C:\fakepath\top-19072021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.07.2021 1) Asijské akcie dnes pokračovaly v sestupné trajektorii, investoři sledují narůstající počty infekcí koronavirem nejen v regionu jihovýchodní Asie, ale také jednání států skupiny OPEC, na němž došlo k dlouho očekávané dohodě, po níž začaly klesat ceny ropy.
C:\fakepath\top-09072021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.07.2021 1) Asijské akcie dnes většinou ztratily, stejně jako čínská inflace. Organizátoři nadcházejících olympijských her v Tokiu na základě horšící se epidemické situace v zemi rozhodli o tom, že se tento sportovní svátek uskuteční bez diváků. Koronavirus má na svědomí také nový lockdown hlavního města Jižní Koreje Soulu. Čína oznámila, že tamní spotřebitelské ceny v červnu nečekaně zpomalily růst na 1,1 % z 1,3 % v květnu. Analytici počítali se zachováním tempa růstu.
C:\fakepath\top-07072021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.07.2021 1) Asijské akcie reagovaly dnes na úterní zastavení sedmidenního růstu amerických burz smíšeným obchodováním. Na burze v Hongkongu bez významnějšího zájmu investorů debutoval čínský výrobce elektromobilů Xpeng.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (21.6.2021)

21.06.2021 Začátek týdne zatím setrvačností navazuje na negativní konec toho minulého a akciové indexy ve světě jsou pod tlakem. Korekci začaly dnes asijské akciové indexy a do červených čísel se začátkem týdne dostanou pravděpodobně i evropské akcie. O horší náladě vypovídají i klesající výnosy z amerických dluhopisů.
C:\fakepath\top-07062021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.06.2021 1) Asijské akcie se dnes obchodovaly smíšeně. Zisky i ztráty největších asijsko-pacifických akciových indexů nepřesáhly půl procenta. Hlavní makroekonomickou zprávou dne bylo mírné zaostání čínského exportu za očekáváními, když meziročně vzrostl jen o 27,9 % místo očekávaných 32,1 %
C:\fakepath\top-02062021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.06.2021 1) Asijské akcie dnes nenašly společný směr. Investory do asijsko-pacifického regionu dnes zaujala především zpráva o růstu australské ekonomiky zpět na hodnoty před pandemií covidu-19 poté, co mezikvartálně přidala 1,8 % a překonala odhady analytiků.
img

Rychlé shrnutí

17.05.2021 Asijské akcie zahajují týden smíšeně. Nikkei klesá o 0.8 %, ASX roste o 0.3 %, Kopsi klesá o 0.5 % a indexy v Číně rostou.
C:\fakepath\top-13052021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.05.2021 1) Asijské akcie dnes navázaly na výprodeje ve Spojených státech v důsledku prudkého růstu americké inflace a strachu z růstu úrokových sazeb. Investoři očekávají výsledky technologického Giganta Alibaba, které ovlivní páteční obchodování.
img

📉 Výprodej trhů pokračuje

13.05.2021 Výprodej na globálních akciových trzích pokračuje. Asijské akcie následovaly Wall Street a vykázaly výrazné ztráty. Japonský Nikkei (JAP225) padl o 2,5 %. Situace v Evropě nevypadá o mnoho lépe. Většina hlavních akciových indexů na starém kontinentu ztrácí 1,5 - 2 %. Rychlý růst inflace a nedostatek akce ze strany centrálních bank se zdá být hlavním důvodem výprodeje.
Související klíčová slova: Brookings Institution | Střední Evropa | FAST | Zrušení cel | Cena zlata v letošním roce | Zpomalení čínské ekonomiky | Dopady pandemie COVID-19 | Akcie Sony | Majetek boháčů | Australská vláda | Realitní trh | Zpravodajský server | Západoevropské burzy | Devon Energy (DVN.US) | Euro k americkému dolaru | Cap | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Světové akcie | Globální fondy | Války | Komentář Fidelity International | On-line brokerské firmy | Lithium | Údaje MMF | Vývoj | Přidaná hodnota kryptoměn | Data z trhu práce | EMEA ETF | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Panevropský index | Nordstrom | Globální růst | Silná rezistence | DPH | EUR | Unipetrol | FDA | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Paul Krugman | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Levné peníze | Slabší libra | Nezaměstnanost v lednu | David Malpass | Surová ropa | Jan Tománek | Index hongkongské burzy | Index CSI300 | Itálie | Obchodování v New Yorku | Stoxx | Okénko finančního trhu | Výhled akciového trhu | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Cena severomořské ropy | Texas | Tencent Holdings | Akcie čínských společností | Pip | Očekávání | Jüan | China Merchants Bank | Volatilní | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Aktuální kurzy měn | Swiss Life | Velké recese | EUR USD | South China Morning Post | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Alternativní investice | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | PMI v eurozóně | EURJPY | Trh práce | PMI ve službách v eurozóně | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Rozvíjející se země | Skupina G7 | Oživení ekonomiky | Swiss | Investice | Britská centrální banka | US Bancorp | Akcie | DXY | Rozvolnění | Spotřebitelský sektor | MACD | Potenciál | Loterijní společnosti | Zpráva z akciového trhu | Support | Diverzifikace | Mezinárodní ratingová agentura | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Standard Life | Devon Energy | Posílení | Aleš Mendl | Norges Bank | Bloomberg Markets | Cyklus zvyšování sazeb | Hluboká recese | ADP report | Ifo | Japonské akcie | Zisk před zdaněním | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | NYSE | Intervence | Klesly akcie | Chování | Raiffeisenbank | Bitcoiny | Meituan | Stop-Loss | Návrh zákona | Evropské měny | Nákupy aktiv | Světová kryptoměna | Měnový pár GBP/USD | Bidenova administrativa | ČEZ | Společnost Apple | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Index ekonomické nálady | General Electric | Růst akcií Nvidia | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Ruské zboží | Von der Leyenová | Šéf Fedu Jerome Powell | Sydney | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Investing | Cena bitcoinu | Obchodování na burzách | ESM Klaus Regling | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Streamovací služby | CSI 300 | Benchmark | Stimul | Dnešní obchodování | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Mizuho Bank | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Fortuna | Cenné papíry | Baidu | Výnos | Australské akciové burzy | Americká administrativa | RBC Capital | Shrnutí roku | Měnový pár USD/JPY | Americký výrobce čipů | Brent | Měny | Delta | BAE Systems | AUS200 | Americký akciový trh | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Americké makro | Opatření v Číně | Snowflake | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Rozhodnutí o sazbách | Australská centrální banka (RBA) | Akcie Erste | Měnové krize | Index DOW | ESG | Import | Exchange | Alcoa | Forexový trh | Investiční strategie | Státní dluh | Zasedání centrálních bank | Politico | Odhad letošního růstu ekonomiky | Fungování finančních trhů | CISCO | Kontrakty | INR | Strach | Jeden dolar | Graf EURUSD | Vývoj ceny ropy | Trpělivost | Propad cen | Microsoft (MSFT.US) | Online obchodování | AUDUSD | Praxe | Investiční výhled | Včerejší seance | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Asie a rozvíjející se trhy | JPY | Stabilní kryptoměny | Americká investiční banka | AI | Nordstrom (JWN.US) | Odhad HDP | Index Russell | Raytheon Technologies (RTX.US) | SoftBank Group | Posilování dolaru | Ekonomický sentiment | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | Akcie Alibaba Group | Projekce | Znehodnocení | Ekonomické zotavení | Americké centrální banky | Peníze | Infekce Covid | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Finanční trh | Premiér Mario Draghi | Robert Habeck | Úspěšný trader | Ukazatel | FTX | Petr Tmej | Shanghai Composite Index | Graf indexu | Měnová opatření | Aurora Cannabis | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Druhá největší ekonomika světa | Vývoj v Evropě | Americká lehká ropa WTI | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Geely | Prognóza | FTSE 100 | Automobilka Volvo | Šíření onemocnění | Giorgio Armani | Bezpečné přístavy | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Adani | Nárůst ceny | Barel ropy | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Analytička | Den prezidentů | Čínský prezident Si Ťin-pching | Globální hospodářský růst | Pokles kryptoměn | Ropa WTI | Micron | FedWatch | Lockheed Martin | Walt Disney Co | Federální rezervní systém (FED) | Vyjednávání o vystoupení | Tržní hodnota | Developeři | Americká sněmovna reprezentantů | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | 500 nejbohatších lidí | Riziko hospodářského poklesu | Růst akciových trhů | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Evropské burzy | CSI300 | Společnost Sentix | Valná hromada | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Resistence | Americké ekonomiky | Komoditní trh | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Provozní marže | GBP/EUR | Akciový výhled | Cestování | Španělsko | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Maďarsko | Cash flow | Záchranný fond | Rozhodnutí americké centrální banky | Státní ropná společnost | USD | Vývoj devizových rezerv | Tempo hospodářského růstu | Export | Německé HDP | NFLX | Britové | Technická analýza | Investiční analytik | Trh s nemovitostmi | Jak vydělat na burze | Americká ropa WTI | NVDA.US | Gilead | Kurzy akcií | Qualcomm | Ed Yardeni | Akcionáři | Tržní volatilita | Jestřábí komentáře | Plány | Vládní opatření | Na burze | Akciový index S&P 500 | Šok | NFP | Riziková averze | ČSOB | Měnové války | Hongkong | Vít Hradil | Italský premiér | Zvyšování těžby | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Regulace | Bezpečná měna | Analytika | Tichomoří | Úroková sazba | Kabinet | Souhrn finančních trhů | Tovární objednávky | Hurikán Irma | Pověst | Spekulovat | Investovat | ATVI | Evropská komise (EK) | CashFlow | Rostoucí ceny energií | Hlavní index frankfurtské burzy | Ruský prezident | Devizové rezervy České národní banky | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Obchodní signály | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Zámořské indexy | Středoevropské měny | Panevropský akciový index | Vyšší náklady | Dovednosti | Luhanské lidové republiky | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Agentura Kjódó | Portfolio management | Dovoz | Dovozní cla | Automobilka Tesla | Šíření nemoci | HDP v USA | Caterpillar | Lenovo | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Ekonomiky | Zpráva | Bidenovy plány | Hyundai | Penzijní fondy | Nikkei | Mizuho Securities | Generace Z | Exmo Bitcoin | 1 milion | Přehled | Fincentrum | Výrobní ceny | Čínské úřady | Politická situace | HSCEI | Komoditní | Random Capital | PMI ze sektoru služeb | Ekonomický kalendář | Ruské banky | Zasedání Bank of Japan | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Největší ztráty | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Americký index | Válka na Ukrajině | Průmyslová výroba v Německu | Banka JPMorgan | Rekordní zisk | Elon Musk | Ropné zásoby | Euforie | Steven Mnuchin | Makrodata | Akciové indexy | Cena drahých kovů | Tesla Elon Musk | Investoři | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Energie | Portfolio | Data o HDP | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Globální ekonomiky | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Fidelity | Předseda sněmovny | MetaQuotes | Dluhopisy s vysokým výnosem | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | Přidaná hodnota | Média | Prezident ECB | Inflační čísla | Vyšší úrokové sazby | Christine Lagardeová | Index PPI | Euro Stoxx 50 | MSCI Emerging Markets | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Ceny kryptoměn | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Evropská dluhová krize | Rekordní minima | Globální akciové trhy | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Ministr financí Steven Mnuchin | DAX30 | Finanční instituce | Index KOSPI | Kosdaq | Bank of England | Důvěra investorů | Lepší výsledky | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | CAC 40 | Zdravotní péče | Britský premiér | Volatilita na trzích | Fiskální rok | VIG | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Obchodování s termínovými kontrakty | Energetický gigant | Cestovní ruch | BP | Prodej | Nastavení úrokových sazeb | Onemocnění COVID-19 | Asijské burzy | P/E | EUR/AUD | Bydlení | Makrokalendář | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | EMEA | Kapitálové rezervy | Janet Yellenová | Analýzy | Světové burzy | Americký S&P 500 | FTSEurofirst 300 | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Britské banky | Hlavní úroková sazba | Invesco | IEA | Bloomberg | Demokraté | Německý soud | Německý DAX | Hlavní události | Patria | EP | Oslabení USD | Uber | Tržní podíl | Obchodní bilance v Japonsku | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | Vývoj akcií | Úrok | US500 | SaxoBank | Pandemie COVID | Evropské ekonomiky | United Parcel Services (UPS.US) | Americké HDP | Insolvence | Agentura Reuters | JD.com | Ceny Bitcoinu | Kryptoměnová burza FTX | Sentiment investorů | Bohatý | Technologické tituly | Loonie | Prémie | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Evropské trhy | Vládní koalice | Huawei | Akcie VIG | Tencent | Kybernetické měny | Rozhodnutí centrálních bank | Dluhopisové výnosy | Ministerstvo obchodu | TradingFloor.com | Zvýšení úrokové sazby | Technologické společnosti | Warren Buffett | S&P | Britský statistický úřad | Česká měna | Ekonomické ukazatele | Vzdělání | Hrubý domácí produkt (HDP) | iPhone | Covid | Rok 2024 | Hospodářské dopady | Masahiro Jamaguči | Obchodování | Výrazné ztráty | Zasedání Fedu | Graf ropy WTI | Breakout strategie | JOLTS | Automobilka | YCC | Meta | S&P Global | Nabídka | GBP | Obchodování s deriváty | Management | Cena ropy na světových trzích | Stock Trader Almanac | ZEW | Admiral Markets | TSMC | Dobré výsledky | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | Dlouhodobé rezistence | Japonská vláda | Státní dluhopisy | Digitální ekonomiky | Objem dluhopisů | Eurostat | Zprávy | Deflace | Týdenní shrnutí | Dolary | Akcie v Asii | BREAKING | Zemědělské komodity | Růst inflace | Výroční zpráva | Nezaměstnanost v USA | Turecká lira | Index STOXX Europe | Asijská seance | Uplynulý rok | Investiční banka | Budoucnost | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | České koruny | Obchodování a investice | Index Stoxx 600 | Ceny ropy | Praha | Berkshire Hathaway | Míra | Obchodní bilance Austrálie | Akcie v Evropě | Hlavní měny | Předpověď | Záchranný fond eurozóny (ESM) | Denní minima | Evropské akcie | Kurz dolaru | Program nákupu aktiv | 3M | Nejdůležitější události | Silný růst | Instrument | Covidové krize | Saxo PrivatBank | MagnifyMoney | Mutace delta | DJIA | Volný čas | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | CZ | S&P/ASX 200 | Oliver Wyman | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Cena ropy brent | Práce z domova | Index cen domů | Index šanghajské burzy | Vakcína | Kryptoměnové burzy | xStation | Nástroj | Výsledky | West Texas Intermediate | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Futures trhy | Slabý dolar | Zápis ze zasedání Fedu | Corporate Governance | Lula | Dnes ČNB | Švédská centrální banka | Automobilky | Dluhopisové fondy | Burza FTX | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Technická recese | EOS | Bitcoin | Státy Evropské unie | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Digitální měny | Typ koronaviru | Bilion | Cena ropy WTI | Bank of America | Snižování sazeb | TIM | Nové úvěry | Fundamentální analýza | Odhady trhu | Silný dolar | Australský dolar | Zpřesněný odhad | Finanční domy | Suroviny | Zelená čísla | Sázka | Vývoz z Číny | Cena zlata dnes | Koruna | Boris Johnson | Komoditní měny | Kryptoměny bitcoin | Kurz koruny k euru | Cukr | Výsledky společnosti | Kjódó | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Prezident Trump | Pojišťovny | Tržní ceny | Northrop Grumman | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | OPEC+ | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Pandemie nemoci COVID-19 | Riziko recese | SAE | Index australské akciové burzy | Epidemické situace | Onemocnění | Americký výrobce | Dopady koronaviru | Makroekonomický výhled | Objem | Propad | Activision | Obavy z recese | Očekávání investorů | Výsledky firem | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Údaje | Oslabení měny | Společnost Nvidia | Klima | Hospodářské oživení | Australské akcie | Distribuce | Asie | Šéfové států | Cenné papíry a burzy | Podnikatelská nálada | Prodeje domů | Očekávání analytiků | Pokles ceny | iPhone 14 | Čínské ministerstvo obchodu | Nemovitosti | Alibaba | Stablecoiny | Malajsie | Výsledky průzkumu | Futures | Vítězství Bidena | Regulátor | Průzkumy | Výhody diverzifikace | Americká společnost | Nomura | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Evropský statistický úřad Eurostat | RMB | Kanada | Videokonference | Demokraté a Republikáni | Platby u obchodníků | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Makro data | Aussie | Prodej akcií | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Andrej Babiš | Britské libry | Toyota Motor | Studie | CME FedWatch | Likérka Stock | Tempo růstu spotřebitelských cen | Převzetí Credit Suisse | Jihokorejský KOSPI | Obchody | Německý PMI | Graf | Polsko | Chudoba | Rio Tinto | Guvernér banky | Investiční společnost | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Teherán | Hodnota firmy | Plyn | Majoritní vlastník | Nabídka akcií | NatWest | Cenová hladina | Bankéř | EU50 | Ropa Brent | Hodnota majetku šéfa Facebooku | Výnosové křivky | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Haruhiko Kuroda | Aktuální hodnoty měny | Důvěra investorů v ekonomiku | ex | HDP USA | Evropa | Oživení americké ekonomiky | Jackson Hole | Spot | HUF/EUR | CVS | Čínský vicepremiér Liou Che | USD/PLN | OPEC | Short | Ukrajina | Ropná společnost | Internetová banka | Bitcoin dnes | Poptávka po bezpečných aktivech | James Bullard | Lednový efekt | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Index výrobních cen | Institut Ifo | Eurodolar | Omezení pohybu | Zpráva o inflaci | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Opatření proti šíření koronaviru | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Akciový index | Nová Čína | Obrat v měnové politice | Oslabení amerického dolaru | Burzy cenných papírů | Podnikatelská aktivita | Zveřejněná data | Inflace v eurozóně | Earnings | Americká centrální banka | Rostoucí obavy | Trump | Stavebnictví | Devalvace | Směnný kurz eura | Futures kontrakty | Index volatility | FactSet | S&P Global Ratings | NZD/CAD | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Finanční rok | Reuters analytik | Kevin McCarthy | Omezení podpory | Britský FTSE 100 | UPS | Italská vláda | Výhled na příští rok | Čínský Shanghai Composite Index | Mexiko | Finanční krize | High | Euro dnes | FXstreet.cz | Index spotřebitelské důvěry | Hlavní index čínských akcií | GBPUSD | Rakousko | Christopher Dembik | Turecká centrální banka | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | CHF | APAC | Instituce | Širší index asijsko-pacifických akcií vyjma Japonska MSCI | L'Oréal | DAX (DE30) | Česká koruna | Turecko | Bank of Japan | OECD | Moody's | Podnikatelská důvěra | Ósacká komoditní burza | Americké CPI | FAANG | Burzovní den | G10 | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | Markets.com | Podpora | Vliv na investice | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Nejistota | Samsung Electronics | Americké akcie | Oslabování čínské měny | BBC | Ekonomická důvěra | Czech Fund | Britská měna | Dopad pandemie | Ex-dividend | Nový výhled | Běžný účet | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Pokles cen ropy | Šíření nemoci COVID-19 | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Index Nikkei | Nejziskovější | Oslabení koruny | Index CSI 300 | Evropská ekonomika | Dnešní aukce | Platby v bitcoinech | Čínský statistický úřad | Japonský export | CVS Health | Lidové bouře | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Capital Markets | Equinor | Time-Frame | Kristina Hooper | Růst výnosů | Trh | Snížení těžby | Komise | Volby v USA | Erste Bank | Balkan Insight | Akcie firem | USD/CZK | Technologické firmy | Vyplnění GAPU | Vývoj zlata | Měnová autorita | Fed | Analytici | Zahraniční obchod | Strategie Ondřeje Hartmana | Hrozby pro finanční stabilitu | Index londýnské burzy | Bailout | Korekce | Indexy v Asii | Rubl | Pozornost | Aukce | FRA40 | Dividendové výnosy | Finanční společnosti | Activision Blizzard (ATVI.US) | Výrobní inflace v Číně | Sada dat | Buffett | RBC | Závislosti na Číně | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Švýcarská ekonomika | Počet pracovních míst | Hospodářské výsledky firem | Pražské burzy | Zveřejnění výsledků | National Australia Bank | Krize eurozóny | AUD/CAD | Vietnam | S&P 500 | Makroekonomické ukazatele | Globální recese | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Sociální trading | IronFX | Ekonomický a strategický výzkum | Chesapeake Energy | JDE | Technické indikátory | Ekonomie | Opce | Pozornost trhu | Stock | Americké zásoby ropy | Růst spotřebitelských cen | Aktivita v průmyslu | Euro vůči dolaru | Zemní plyn | ProCent | Finanční problémy | Přenos | Ministři financí | Nejvýraznější pokles | Vstupní S/R zóny | Obchodní systém | Boris Tomčiak | Rating | Australský index ASX | Těžařská společnost | Dezinflace | Walmart | Agentura S&P | Status bezpečného přístavu | ISM | Novozélandský dolar | Znalost | Ruská invaze | Prezident Joe Biden | SNB | Koronavirová pandemie | Velké banky | Microsoft | USD/CHF | Wells Fargo | Příležitosti | Mitsubishi UFJ Kokusai Asset Management | Moh Siong Sim | Výběr akcií | Šíření koronavirové nákazy | Natixis | Vládní dluhopisy | Data z USA | Obavy z růstu inflace | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | Ropná firma | Úrokové sazby centrálních bank | Růst tržeb | Volatility | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Zadlužení | Outside Bar | Demokratické strany | Apple | Měny&Sazby | Long pozice | Kurz dolarů | Ruská invaze na Ukrajinu | Alphabet (GOOGL.US) | Známý investor | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Důvěra britských spotřebitelů | Mexické peso | Ripple | Penzijní fond | Futures na DAX | Rizikovější aktiva | Japonská centrální banka | Společnost BlackRock | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Evropská banka | Společnost XTB | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | Velké zisky | Podpůrná opatření | Devizové trhy | Tomáš Pfeiler | Japonsko | XRP | Nifty 50 | Cena ropy dnes | FTSE | Erste Group | Akcie v USA | Centrální banka | Akcie ve Spojeném království | MicroStrategy | Největší kryptoměna bitcoin | Silný propad | Akcie ve Spojených státech | NYMEX | Fondy peněžního trhu | Německá vláda | QE | Polský zlotý | Apreciace | Tržní sentiment | LYNX | Invaze | Ranní zpráva z akciového trhu | Kurzový závazek | Donald Trump | Německý Ifo index | Zasedání RBNZ | Čistý zisk | Jádrová inflace | Twitter | ECB | Směnný kurz | Fluktuace | Zasedání americké centrální banky | Největší kryptoměna | Riziko | New York Stock Exchange | Centrum | Krach | Portugalsko | Nejnovější údaje | Společnosti | Obchodování na zámořských trzích | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Další růst | Propad akcií | Situace | IG | Bankovní tituly | Ekonomický růst | Aktivity v Číně | API | Rizikovější investice | Bezpečnost | Jednání ECB | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) | US100 | Údaje o inflaci | Index frankfurtské burzy | Závazek | Reuters | Nižší růst | Dobrá nálada | Monex Securities | Kompozitní index | Dobré zprávy | Depozitní sazba | Výrobní aktivita | Světové centrální banky | Souhrnný index | Overbalance | Předseda | Tim Cook | CZK | Akcie Hyundai | Zpomalení globální ekonomiky | Utahování měnové politiky | TLTRO | Singapurský dolar | Tištění peněz | Anglo American | J&T | Hodnota majetku | Fond | Kontrakty na rýži | Vlna poklesu | Boeing | Dow Jones a S&P 500 | PINS | Ministr zahraničí | Záporné sazby | GE.US | Růst výnosů dluhopisů | Evropské banky | Emerging markets | Libra | Koronavirová krize | Otevření Číny | Opatření centrálních bank | CFD | Evropská unie | Biden | Indické akcie | Zvýšení základní sazby | Pomoc ekonomice | Hospodaření | Příprava | Čínské měny | Řecko | Propad cen komodit | Kartel OPEC | Konsenzus | Angela Merkelová | Nejlepší investice | Deglobalizace | Alibaba Group | Nový rekord | Americký index S&P 500 | MSCI index | Úroky | Severomořská ropa | Státní svátek | CFD na indexy | Ranní nadhoz | UPS.US | Cena | Dluhové krize | Důvěra v eurozóně | Toshiba | CL | Finanční rizika | Steen Jakobsen | cTrader Purple Trading | Doporučení | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Domácí fondy | Economic | FOREX | Izrael | Ceny akcií | Defenzivní akcie | Platební bilance | Makro | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Regulace technologického sektoru | S&P500 | Akciové výhledy | Royal Bank of Scotland | EBay | PEPSICO | Inflační očekávání | Čínská ekonomika | MUFG | Shanghai Composite | Ceny | Koronakrize | Technologie | Index nákupních manažerů | Standard Chartered | Energetická krize | Mario Draghi | ČNB | Trader | Hodnota akcií | Snižování úrokových sazeb | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Brookings | Ranní zpráva | Pokles | Likvidita | Operace Twist | Ceny komodit | Těžaři | Šíření viru | Dlouhodobé investice | Zahraniční investice | Nvidia | Rating AAA | Historická data | Vyšší riziko | Snížení sazeb | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Akcie Tencent | Hedge | Large Cap | Proočkovanost | Vliv na obchodování | Švédsko | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Finanční systém | Maloobchodní tržby | Rabobank | Americký dolar | Spotřebitelská důvěra v Británii | Odpor | CARA | Světové měny | Tržní očekávání | Daniel Cioaba | Ceny zemního plynu | Americká ekonomika | CME Group | NVDA | Litecoin | Kurz koruny | Počet žádostí o podporu | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Portfolio manažer | Odhady ekonomů | 737 MAX | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Data z reálné ekonomiky | Blue chips | Interpretace | Regulátoři | Fundamentální ukazatele | General Motors (GM.US) | ROE | Telecom | Remdesivir | Růst mezd | Hodnota majetku šéfa | Fortune | Evropská centrální banka | Index cen | Slušné zisky | Index PX | Salvador | Čínská vláda | Daně | Mitsubishi | Lídři | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Rizika | Kryptoměna | Close | Pracovní trh | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Dovoz z Číny | Momentum | Pandemie nemoci | Tažení proti kryptoměnám | Daně z příjmů | Taktická alokace aktiv | Pozitivní sentiment | Marketingová komunikace | Kurzy | Sentiment trhu | Čína | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Price Value Gap | Zisky | Konsensus | Index tokijské burzy Nikkei 225 | CHN.cash | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | Conference Board | BNP Paribas | Akcie Boeingu | Best Buy | Dluh firem | Globální ekonomika | Akcioví investoři | Swiss Life Select | Thomas Jordan | Swap | Summit G20 | USD/TRY | Miliardy eur | Anomálie | Benchmarky | Přehled kurzů | Ranní okénko | Zboží dlouhodobé spotřeby | Payrolls | Nižší ceny ropy | Francouzský index CAC 40 | Spready | Toyota | Prodej ropy | Ratingové agentury | Společná měna | Cena zlata | Banka pro mezinárodní vypořádání | SPAD | Dluhopisy | HSBC | Růst ceny | Asijské země | Ekonomické vyhlídky | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Flash Crash | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Pojištění vkladů | Hongkongský index Hang Seng | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Ekonomická nálada | Index Russell 2000 | Makléř | Drahé kovy | Velký makroekonomický výhled | Vrcholy | Indikátor | Bývalý prezident | Komoditní burza | Forward | Vysoké inflace | Měnová politika | Asset management | Alokace | Moskva | Býčí trh | Saxo | Americké akciové trhy | Žádné dividendy | IFO index | Dnes na trzích | Financování | Obavy z globální recese | Burzy v Hongkongu | Pšenice | Zasedání RBA | Technologický gigant | Ursula von der Leyenová | Fiskální balíček | Fitch | Velké technologické firmy | Historická minima | Výrobce čipů | Hodnoty měny | Nastavení měnové politiky | Stres | Obchodníci | Měnový index | Fiskální stimuly | Historické maximum | Klaus Regling | Americká lehká ropa | Turecké liry | Pokles ekonomiky | ERA | Cena palladia | Růst HDP | Finance | Investice do bitcoinu | EURGBP | Americké banky | Oslabení japonského jenu | Republikáni | Akcie Hyundai Motor | USDJPY | Regionální nerovnosti | Šéf ESM | Švýcarská národní banka | Inflace v ČR | Poptávka | Express | All-time high | Rušení cel | Dolar | Polovodičové společnosti | Tokijská burza | Guvernér | Tilray | Globální trhy | Očekávání trhu | Nvidia (NVDA.US) | Akciové fondy | Index ASX | Německý index DAX | Obchodovat | Klid | Konečná sazba | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Ekonomická data z USA | Pokles akcií | Cena severomořské ropy Brent | Hospodářský růst | Prezident Fedu | Elvira Nabiullinová | Akciový stratég | Posílení eura | Ekonomický indikátor | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Uzavření trhů | Akcie technologických firem | Bankovní rada České národní banky | Akciová rally | Dluhová krize | WTI | Sony Group | Standard & Poor's 500 | Bod | Miliardy korun | Počasí | Rozpočtové deficity | Reporty | Zpřísnění finančních podmínek | Medvědi | Kapitálové trhy | NetEase | RBNZ | GfK | Pokladniční poukázky | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Klouzavý průměr | Euro kurz | RBI | Americká měna | EMU | Investiční výdaje | Saúdská Arábie | Ziskovost | Bankéři | Barclays | Sázet | Podnikání | Cena ropy | HKComp | HDP v ČR | Jaderné elektrárny | Restrikce | Uvolňování karantén | Makrodata ve Spojených státech | JWN | Inflace | Problémy | Ocel | Výrobce elektromobilů | Drobní investoři | Kupón | Marže | Využití kapacit | Účet platební bilance | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | HDP | Debata | Zvolení Bidena | Tržní hráči | Kurz USD | Opatření proti dopadům pandemie | Alphabet | Prodej zlata | Luxusní skupina | Firma | Úřad celní a hraniční ochrany | Signály | Omikron | BMO.US | Philip Lowe | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Úrokové sazby | Lira | Prezident Světové banky | Vyšší inflace | Mateřská společnost | Obchodní válka | Keystone XL | Erste | Čínský Shanghai Composite | USA a Čína | IHS Markit | Spotřebitelské ceny | NZDUSD | Ropa | Ekonomické recese | Statistiky | Ether | Premiér Rishi Sunak | | Blizzard | Ekonomická rizika | China Telecom | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | RBC Capital Markets | Monetární politika | Čínský index | Dluhopisové trhy | Index KOSP200 | Spolkový statistický úřad | Trh je nervózní | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | V.US | Propad HDP | Situace v Hongkongu | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Báze | Deutsche Bank | Vlády | Krize eura | Američané | Kurz | Market | Týdenní pokles | Americký PMI | Ekonomka | Forexu | Používání kryptoměn | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Zvyšování úrokových sazeb | Unicredit | Růst akcií | Pokles výnosů | BBY | Objem dovozu | Americká Komise pro cenné papíry | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Downstream | Ceny pšenice | Globalizace | Francouzský CAC 40 | Rizikový sentiment | Hospodaření banky | Break/Even | Bank of Singapore | USA | Důležité fundamenty | China Daily | Reserve Bank of New Zealand | Atraktivní příležitosti | Měď | Ekonomický institut | Asie a Tichomoří | Konglomerát | Bezpečné dluhopisy | ANZ | Rozvíjející se trhy | Euro | Yield | AUD | BMO | Červená čísla | Server CNBC | Covidové restrikce | Dominion Energy Inc | Akcie L'Oreal | Index S&P/ASX 200 | Národní bezpečnost | Výplaty dividend | Společná evropská měna | Pegas Nonwovens | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | NEST | Visa (V.US) | Bank of New York Mellon | Kypr | Citigroup | ASX 200 | Softbank | Christine Lagarde | Dividendový výnos | Sony | Index VIX | Hospodářství | Japonský Nikkei | Čínský export | Výnosy státních dluhopisů | eBroker | EV | EBITDA | Ohlédnutí | JP Morgan | Obavy z konfliktu | Zpomalení růstu | Obchod | Růst ekonomiky | Banka JP Morgan | Majors | Čínská měna | Plánované obchody | Intermediate | Asijské akcie dnes | PEP | EU | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Redukce | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Setkání lídrů | Portfolia | Akciové trhy v Asii | Pivot Fedu | Převis | Kurz domácí měny | Komerční banka | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Prodeje akcií | Světové finanční krize | xStation 5 | Theresa May | Finanční tituly | Samsung | Recese | LTRO | KakaoBank | Inflace v Německu | P/E Ratio | Emise | Švýcarský frank | Bank of Canada | Chuť riskovat | Erdogan | CZK/EUR | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | SEC | Společnost IHS Markit | Eskalace konfliktu | USD/CAD | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Michal Brožka | Silný support | Americké burzy | Akcie Aurora Cannabis | Realitní společnosti | Nálada na akciových trzích | Sazka Group | Japonský Nikkei 225 | Merkelová | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Prudký propad | Řízení společnosti | Balance | Negativní nálada | Transparentní | Pin Bar | Kurz eura | David Cameron | Zlepšení nálady | Pips | Dnešní zpráva | Westpac Banking | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | EUR/CHF | Ekonomický poradce | Ceny energií | Cíle | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Snížení produkce | Ceny potravin | Activision Blizzard | Politická nejistota | Index amerického dolaru | FOMC | Uniswap | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Index FTSE 100 | Základní sazby | Japonský premiér | Čínský průmysl | Kiwi | Prezident Donald Trump | Ermenegildo Zegna | Multi-Asset obchodování | Rostoucí inflace | Černý pátek | Investiční skupina | Dodávky zemního plynu | Měnové trhy | Akcie Rio Tinto | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Společnost ČEZ | Průmyslový index Dow Jones | Komunita | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Sterling | Předpovědi | Zprávy euro | Vlna výprodejů | Bondy | Ripple Labs | Investiční stratég | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Vlastnictví | Míra inflace v eurozóně | Benzín | Automotive | Netflix | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Pokles sazeb | MXN | Dow Jones Industrial | Měnový výbor | Střední podniky | Časový rámec | Míra inflace | Indexy PMI | Platforma | Evropský statistický úřad | Vládní bondy | Akcie energetických společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | Ekonomický výhled | Finanční situace | Dividend Yield | Oslabení | Nařízení | Australský S&P/ASX | Akciové futures | SWIFT | Zvýšené napětí | Nemovitostní trh | Farmaceutické společnosti | BTC | Fed index | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Nouzový stav | Severomořská ropa Brent | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Průmysl | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | CFTC report | Výrobní inflace | Tempo růstu | Jihokorejský Kospi | Nadprodukce | Odkup akcií | Úvěrový rating | Premiér Boris Johnson | Bankovnictví | Čisté úrokové výnosy | STOXX50 | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Index akciové burzy v Aténách | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | Commonwealth Bank of Australia | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Banky | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Forexový trader | Zlotý | Ceny drahých kovů | Družba | Cykly | Long | Reálná ekonomika | Rally | Bankovní rada | Smíšené obchodování | Recese v USA | Euro Stoxx 600 | Pandemie | Střední třída | Japonský index | Falešný break | SMBC Trust Bank | Japonský akciový trh | Výplatní poměr | Aktiva | Širší index | Ministerstvo financí | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Indexy na Wall Street | Očekávaný vývoj | Žádosti o podporu | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | BlackRock | Shrnutí roku 2023 | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výběr cel | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Index japonských akcií Nikkei | PMI ve službách | Pokles cen | TikTok | LPR | Čínská centrální banka | Cena stříbra | Společnost Disney | Technologická společnost | Finlord Boris Tomčiak | Index euro | YouGov | Rizika kolem Ukrajiny | Peněžní trh | Ceny technických kovů | Krach banky | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Bankovní unie | Otevření ekonomik | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Dna | Konsolidace | Zdravotnictví | Výnosnost | Ole Hansen | NZD/USD | Spekulanti | Čínské akcie | Ministryně financí | Graf ropy | Brazílie | Jihoafrická republika | Sentix | Trhy dnes | Zákaz cestování | Westpac | České státní dluhopisy | BNY Mellon | PINS.US | Trinity | Stratég | Australský index | Banorte-IXE | Špatné zprávy | Zisky firem | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Portfolio manažer Cyrrus | Ekonomika eurozóny | Purple Trading | Raytheon Technologies | Hodnota kryptoměn | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Tesla | Online obchodování a investice | Short pozice | Industrial and Commercial Bank of China | WEF | Stoxx Europe 600 | Breaking | JD | Růst úrokových sazeb | Politika | Konkurence | Banka Barclays | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Čínský jüan | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Robotaxi | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Josef Dudek | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Tier 1 | Novavax | Americké futures | Strach z inflace | Baterie | BHP | Příznivé faktory | Poplatky | Forint | GDP | Karel Komárek | Velká Británie | Evergrande | Makroekonomická data | PLN/EUR | Zahraniční politika | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Si Ťin-pching | Ekonomický řád | Japonský akciový index | Indexy S&P | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | ZAI | HDP Asie | SaxoTrader | Zajímavé investiční příležitosti | Geopolitická rizika | Indie | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Hlavní rizika | Index volatility VIX | Společnost Gilead | Čínský vicepremiér | Výprodej akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Hospodářská recese | Ekonomika | Meziroční inflace | Hyundai Motor | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | CBS | Akcie Toshiba | Výrobní index PMI | Řízení kapitálu | Jerome Powell | SYRIZA | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | Uhlí | Ceny zlata | Šance | Výhled | Velmi volatilní | Timeframe | Futures na indexy | ESM | USD/CNY | PepsiCo (PEP.US) | Myojo Asset Management | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Oživení akcií | Komerční banky | Worldometers | Komise v přenesené pravomoci | Americký trh práce | Summit EU | Deriváty | IfW | Ethereum | Akciový trh | Japonská ekonomika | Hry | Digitální daň | Tlak na akcie | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Propouštění | Index Hang Seng | Andrew Ticehurst | Vypuknutí pandemie | Evropský trh | Finanční trhy | Denní zprávy | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Zlaté rezervy | Američtí těžaři | Cyrrus | Data o inflaci | Expanze | Index DJIA | Největší ekonomika | Znovuotevření ekonomiky | General Motors | Dojimo | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Armani | Bílý dům | Austrálie | Cenové hladiny | HDP Číny | Očekávaný růst | GOOGL.US | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Spread | CZK/USD | Nikkei (JAP225) | Obavy investorů | Využití v ekonomických transakcích | Vývoj měnového páru EUR/USD | BHP Group | New York | Japonská burza | MSFT | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Bernstein | Ceny ropy Brent | Akcie ropných společností | Cena kontraktu | NZD/CHF | Epidemie koronaviru | Nový Zéland | Jak investovat | USD/MXN | Ekonomické zprávy | Akcie v Japonsku | IBEX | G20 | Norská centrální banka | Obchodní přebytek | Meziroční míra inflace v eurozóně | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Vratislav Zámiš | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Dialog | JAP225 | Dnešní zprávy | Trhy v Číně | HashRate | Investiční skupiny | Nová varianta omikron | OIL.WTI | Capital Economics | Wall Street výsledky | Trading nastavení | Transakce | Obchodní jednání | Snížení úrokových sazeb | Obligace | Růst cen potravin | Devizové rezervy ČNB | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Profitovat | Glencore | Maloobchodní prodej | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | Analytici společnosti | Investování | Japonský ministr financí | Výprodeje | Index MSCI | Nákup EUR | DE30 | David Vagenknecht | Tether | Soupeření | Finanční centrum | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabení eura | Ropa dnes | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Index IBEX | Thomson Reuters | Hospodářský pokles | RBA | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Lenovo Group | JPMorgan | Růstové vyhlídky | Kioši Išigane | EFSF | Patria.cz | Akcie BHP Group | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Nákupní signál | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Rusko | Kurz EUR | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Poradce | Vicepremiér | Šíření koronaviru | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Index japonských akcií | SECO | Centrální bankéři | Digitální měna | Írán | Investor | S/R zóny | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Západoevropské akcie | Vývoj cen akcií | EPS | Kupci | ADP | Square | Hodnota zlata | Biliony dolarů | Úbytek | MMM | Optimistická nálada | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Bankrot | Světové akciové indexy | Dow Jonesův akciový index | Singapur | Americké akciové indexy | CHNComp | Devizové rezervy | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Produkce energií | Asijský index | Guvernér české národní banky | Bank of America Global Research | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Marek Chudoba | PinBar | Sázky | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Ocenění akcií | Swiss National Bank | Thomas Barkin | Ukončení války | Vladimir Putin | Národní regulátor | Brazilský real | Generální ředitel | Cena akcií | Volatilita trhů | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | ASX | Global Payments | Západoevropské trhy | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výprodej trhu | Země OPEC | Ropný trh | Panika | Nálada | Dnešní videokomentář | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Monex | Zpomalení v Číně | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Bankovní systém | Organizace | Miliardář Warren Buffett | Obilí | Fundamenty | Ocenění nástrojů | Invesco Ltd. | Gap | Celkové příjmy | VIX | Inflační data | Stock Exchange | Růst | Objem zakázek | TotalEnergies | Energetické komodity | Příjmy | Předsedkyně Evropské komise | Odhad letošního růstu | Propad ceny | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Podnikové investice | Zajištění | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Dominion Energy | Objem prostředků | Trading | Administrativa | Parlament dnes | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Investiční společnosti | Jestřáb | CNY | BOSSA | Akciový index Nikkei | Norská koruna | Turecké prezidentské volby | Alokace aktiv | Fúze | Růst průmyslové výroby | Výrobce aut | Index | Wall Street Journal | Doněcké lidové republiky | Investiční tipy | Lockdown | Akcie Alibaba | Exmo | Ondřej Hartman | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Banky v EU | Kryptoměnová burza | Bohatství | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Jižní Korea | Británie | Akcie čínských firem | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Hlavní investiční analytik | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Global Payments (GPN.US) | PPI v USA | Druhá vlna | Program kontroly výnosové křivky | Čínské centrální banky | Akciové indexy v Asii | Akciové indexy na Wall Street | Zpracovatelský sektor | JWN.US | Bank of Montreal | Jednání o zvýšení dluhového stropu | 5G | eTrading | Japonský parlament | Guvernérka ruské centrální banky | Mladší investoři | OIBDA | Zisk na akcii | Panevropský akciový index STOXX 600 | SMBC | Saudi Aramco | KKCG | Procter & Gamble | Program nákupů dluhopisů | Výrobce elektromobilů XPeng | Halliburton | Obchodní příměří | Swedbank | Nejprudší jednodenní nárůst | Regulační orgány | Kurz GBP | Průlom | Ministr obchodu | Prohlášení | Vybrání likvidity | Jihokorejský won | Burza Dojimo | Raytheon Technologies (RTX.US) | USD/INR | Aktivita v čínských továrnách | Výprodej na globálních akciových trzích | Světové akciové trhy | IMF | Čínská aktiva | CAD | Gypsycoin | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Best Buy (BBY.US) | Sazby v Číně | Šinzó Abe | Futures na americké indexy | UAW | Evropská měnová unie | Bitcoinové burzy | Odvětví | Electrolux | Podniky | Událost roku | Hlavní akciové indexy na Wall Street | MiFID II | Reálné ekonomiky | 3M (MMM.US) | Pracovní místa | Základní úroková sazba | SPAC | EURUSD | Liou Che | Velké ztráty | Market Color | Akcie na newyorské burze | Dislokace | Béžová kniha | Ministr financí | Výhled Saxo | Unie | Průměrný český investor | Extrémní strach | Rating Itálie | Target | Nasdaq Composite | Vklady | Silné akcie | Zasedání FOMC | Ekonomika USA | Události tohoto týdne | Norsko | AAA | ZIL | Pesimismus | Index spotřebitelských cen | General Electric (GE.US) | cTrader | Trading KB | Hynix | Nadnárodní společnosti | Počet zaměstnaných | Moderna | Sledování ceny | Transparency International | Baby Boomers | Kontrakt na WTI | Akciové trhy v Číně | Nomura Holdings | Energetické tituly | Poslední obchod | Počet zemřelých | Růst amerických výnosů | Ceny stříbra | Pondělní obchodování | UBS | Aramco | Gama | BBY.US | Zlepšení | Statistika | Templeton China A (acc) USD | Růst čínského HDP | Bezpečnostní zákon | Tempo růstu průmyslové výroby | CII750 | Statistiky z Číny | Obchodní války | Obchodování s akciemi | Technologická revoluce | Roman Dvořák | Euro vůči americkému dolaru | Pinterest (PINS.US) | Čínské oživení | Největší světová kryptoměna | AQUA | Meta Platforms | Obchodní bilance Číny | Cena za barel ropy | Graf dne | Geely Automobile Holdings | Globální akcie | Zdravotnický průmysl | Průmyslové kovy | Hongkongské akcie | Zvýšení úrokových sazeb | Index CPI | CBP | Hospodářské dopady koronaviru | Prezident Biden | Hlavní index CSI 300 | Kontrakt | Těžba ropy | Záchranný fond eurozóny | Index nákupních manažerů (PMI) | Lael Brainardová | Sektor služeb | EK | Hotovost | Analytici Fidelity International | xStation5 | Odborný přístup | Aleš Michl | Globální problémy | Hlavní ekonom | XTB | MT4 | Úrokové sazby na nízké úrovni | HDP v eurozóně | Standard & Poor's (S&P) | Maloobchodní prodeje | SK Hynix | Manažer fondu | Německo | Visa | Akciové strategie | Mitsubishi Motors | Hongkongský Hang Seng | Makoto Kikuči | Monetizovat | Vice | Index Nifty 50 | Pád dolaru | Mega Cap | Zisk bank | Low | Guvernér australské centrální banky | Domácnosti | Elektromobily | Equity | Hongkongská burza | Ceny zemního plynu v USA | INSEE | Termínové kontrakty | Měny navázané na komodity | Cardano | Asijské akciové trhy | Báze indexu | Zakázky německého průmyslu | Ceny v eurozóně | Čínské akciové trhy | Platina | Průmyslové společnosti | Závislost | Brokerské firmy | Solární panely | Největší výnosy | EUR/GBP | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | AIA | Měkké komodity | Index HSCEI | Průmyslové podniky | Pozitivní sentiment trhů | Globální ekonomické zotavení | Oslabování koruny | Globální ekonomický růst | Americká centrální banka dnes | Americké investice | WHO | Hlavní index Nikkei 225 | Domácí poptávka | Výraznější pokles | Americké trhy | Disney | Další pokles | Ministerstvo hospodářství | Dluhopisový trh | Akcie Li Auto | Sazby beze změny | Akcie BHP | CoinDesk | Pozice | Obrat v měnové politice Fedu | Společnost Saudi Aramco | Koncern | Balkán | Výrobce čipů Micron | Makroekonomický kalendář | Americký ministr financí | Komoditní burza Dojimo | Čínské ministerstvo | NFP report | Index euro stoxx 50 | Zajištění proti riziku | Vojtěch Benda | ATVI.US | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | Německé dluhopisy | TOPIX | Podnikatelé | Ekonomický cyklus | Amazon | Indonésie | Americký Úřad celní a hraniční ochrany | Řešení inflace | Akcie Facebook | Oslabení dolaru | Ruský ministr | Rezistence | Český investor | Narušení dodávek | Intervenovat | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Index DAX | Dividendy | Inflační šok | Ukončení konfliktu | Burza | Internetoví giganti | Tým FXstreet.cz | Šok na trhu | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | News | Crédit Agricole CIB | Technologický index | Největší pokles | Čínský výrobce elektromobilů XPeng | Fio banka, a.s. | Stock Trader | Miliardy dolarů | Peter Garnry | Ocenění | Zvyšování úroků | Lockdowny | IPO | Poskytování úvěrů | Indie a Čína | MMM.US | Kurzový zisk | PEP.US | Index NASDAQ 100 | Akcie na asijských trzích | Inflační cíl | Italský premiér Mario Draghi | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Šíření nového koronaviru | Dnešní údaje | Index londýnské burzy FTSE 100 | Akcie TSMC | Čínští developeři | Globální trh | Opatření | Americká ministryně financí | Didi | Renminbi | Úroková míra | Schroder ISF Global Energy A Acc | Sazby | Delta varianta | Člen bankovní rady | Situace v Británii | Vývoj ceny ropy Brent | Pavel Kohout | Žlutý kov | GPN.US | Investiční fond | Jamie Dimon | Index Nikkei 225 | Názory analytiků | Prodeje | Základní sazba | Dow Jones | Měna | Index českého investora CII750 | Pracovní síly | Philip Morris | DAX 30 | Komunistické strany | MSCI Asia Pacific | GM.US | Nasdaq | Akciové burzy | Hlavní americký akciový index | Ekonomické indikátory | Česká národní banka | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Geopolitická situace | Výsledky hospodaření | MIC | Hong Kong | Zastropování cen | XPeng | 500 nejbohatších | Joe Biden | Nenad Kerkez | KOSP200 | CFA | Rodrigo Catril | Americké firmy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Nákup dluhopisů | Hang Seng | USD/JPY | MSCI Inc | Restrukturalizace | Sazba Fedu | Čínské vlády | Prezident Světové banky (SB) | Krize | Nákupy komodit | Čínská banka | Americké vlády | Nikkei 225 (JAP225) | Maďarská centrální banka | Sands China | GOOGL | Podnikání na kapitálovém trhu | Práce | Největší ekonomika eurozóny | Fidelity International | Rizika pro společnost | Německý ústavní soud | Spojené státy | Čistá energie | RTX.US | Janet Yellen | Vývoj na trhu | Obchodování na burze | Kryptoměny | Ministři financí eurozóny | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Banky v eurozóně | Evropské akciové trhy | Boeing 737 Max | Americká seance | Nové all-time high | Cena kávy | Index Topix | Investiční doporučení | Úspěch | Uvolnit měnovou politiku | Ekonomové | G7 | Hlavní akciové indexy | Ekonomická nálada v eurozóně | Volby | Statistický úřad | MSCI China | Li Auto | Banka | Kia | Miliardář | Kov | GM | Nárůst ceny akcií | Američtí zákonodárci | United Parcel Services | Digitální revoluce | Index čínských akcií | Stagnace | Tržby | Bank of Montreal (BMO.US) | Finlord | Eurozóna | Fio | Futures na železnou rudu | Očekávaná data | Nemoc COVID-19 | Uvalení cel | Fed Rate Monitor Tool | Koronavirus | FXstreet | Dánsko | Železná ruda | Index českého investora | Ohio | Akcie v Číně | Ekonomické aktivity | Odhady analytiků | Vyšetřování | AUD/USD | Manažer Cyrrus | Pozitivní momentum | Úrokové výnosy | Bilance | Politici | Udržitelné investice | Ekonomika Evropské unie | Očkování | Zlato | Vzestupný trend | Dopady pandemie | Instrumenty | Mzdy | Světové trhy | Agentura Moody's | Vnější prostředí | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Čistý dluh | Cena indexu | Kotace | NZD | Produkce ropy | Wall Street | Japonský index Nikkei | Poradenství | Markit | Campbell Soup | ČR | BIS | Čínský výrobce elektromobilů | Ukazatele | Jak vydělat | Nonfarm Payrolls | American Express | CNBC | Úroveň supportu | Silicon Valley | Baker Hughes | Sledování ceny kryptoměn | Akcie společnosti Tencent | Komentář Fidelity | Caixin | Index jihokorejských akcií | Americké obchodování | Objednávky | Obchodní příležitosti | Vývoj ceny | Analytik | Société Générale | Návratnost | Průmyslová výroba v USA | Firemní výsledky | Tradeři | Koš | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Napětí mezi USA a Čínou | Výnosy | Zmírnění obav | Výdaje | Banka UBS | ČTK | DVN.US | Stimuly | Platidlo | Ztráty | Komodity | Změny úrokových sazeb | Bavlna | Aktuální Price Action | Výsledky Alphabet | Čistý dluh firem | Analýza | Dodavatelské řetězce | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Asie a Tichomoří
Asijská banka pro investice do infrastruktury
Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB)
Asijská finanční krize
Asijská obchodní seance
Asijská opce
Asijská range
Asijská rozvojová banka
Asijská rozvojová banka (ADB)
Asijská seance

Následující klíčová slova

Asijské akcie dnes
Asijské akciové trhy
Asijské burzy
Asijské císařství
Asijské finanční metropole
Asijské fondy
Asijské indexy
Asijské investiční strategie
Asijské měny
Asijské obchodování
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít