Zasedání RBNZ
Graf dne - NZDUSD (27.11.2024)
27.11.2024 Novozélandská centrální banka (RBNZ) dnes snížila úrokové sazby o 50 bazických bodů na 4,25 %. Rozhodnutí bylo v souladu s očekáváním ekonomů. Přesto novozélandský dolar (NZD) po tomto rozhodnutí výrazně posílil a je nyní nejsilnější měnou skupiny G10.
NZD/USD: Náhled na listopadové zasedání RBNZ
27.11.2024 Novozélandská centrální banka (RBNZ) zakončí 27. listopadu své poslední letošní zasedání. Podle většiny odborníků se očekává, že RBNZ sníží úrokovou sazbu o 50 bazických bodů na 4,25 %. Jedná se o základní a nejočekávanější scénář, který pravděpodobně nevyvolá výraznou volatilitu na páru NZD/USD. To však neznamená, že listopadové zasedání bude nudné. Naopak, novozélandský dolar ("kiwi") se po zasedání pravděpodobně dostane do oblasti cenových turbulencí.
Graf dne - NZDUSD (10.07.2024)
10.07.2024 Novozélandský dolar je dnes nejhorší hlavní měnou a na vině je RBNZ. Novozélandská centrální banka sice v souladu s očekáváním trhu ponechala úrokové sazby beze změny, ale zároveň s rozhodnutím vydala i holubičí prohlášení. RBNZ uvedla, že očekává návrat celkové inflace do cílového pásma 1-3 % ve druhé polovině letošního roku. Tato věta výrazně posílila naděje trhu na rychlé zahájení cyklu uvolňování měnové politiky na Novém Zélandu.
Šance pro kiwi. Přehled pro pár NZD/USD.
29.05.2024 První snížení sazeb se očekává v srpnu 2025, tedy o 3–4 měsíce později, než se před zasedáním předpokládalo. Toto je býčí faktor pro kiwi, protože prodlužuje období vyšších výnosů. Ke změně prognóz došlo v kontextu revize vyhlídek inflace; u neobchodovatelného zboží byla inflace v prvním čtvrtletí o 0,5 % vyšší, než RBNZ očekávala. Změnila se navíc i dlouhodobá prognóza – roční růst spotřebitelských cen se má vrátit k cílovému středu 2 % v červnu 2026, tedy o šest měsíců později než v předchozí prognóze.
Odrazí se AUDNZD po rozhodnutí RBNZ?
21.05.2024 Trh nepředpokládá, že by RBNZ na zítřejším zasedání během asijské seance změnila úrokové sazby. Ve skutečnosti trh nepředpokládá žádný krok ze strany novozélandské centrální banky až do listopadu letošního roku. Ve skutečnosti se tehdy oceňuje úplné snížení sazeb, ačkoli existuje kombinovaná šance, že by sazby mohly být sníženy v říjnu.
Denní přehled: Bitcoin vystoupal na 64 000 dolarů a později se propadl, NZD klesá po zasedání RBNZ
28.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování poklesem, ale později se jim podařilo většinu ztrát umazat. S&P 500 a Dow Jones se nyní obchodují o 0,1 % níže, zatímco Nasdaq a Russell 2000 klesají o 0,3 %.
Co sledovat příští týden? (01.12.2023)
01.12.2023 Listopad byl pro akcie jedním z nejlepších měsíců v tomto roce. Přišel letos Santa Claus předčasně, nebo nás sezónní rally na konci roku teprve čeká? To se dozvíme již brzy! Mezitím se obchodníci v nadcházejících dnech zaměří na údaje o zaměstnanosti v USA, údaje z německého průmyslu a také na rozhodnutí o sazbách RBA a BoC. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte USD/JPY, DE30 a AUD/CAD.
NZDUSD se stahuje ze 4měsíčních maxim
29.11.2023 Reserve Bank of New Zealand se na dnešním zasedání rozhodla ponechat sazby beze změny. Oficiální hotovostní sazba zůstala nezměněna na 5,50 %, což je v souladu s očekáváním trhu. Toto rozhodnutí však vyvolalo skok na trhu NZD, přičemž NZD/USD se přidal k nedávnému růstu. Tento krok byl způsoben revizí směrem nahoru k prognózám úrokových sazeb RBNZ a také jestřábími komentáři guvernéra RBNZ Orra.
Ranní shrnutí (24.05.2023)
24.05.2023 Asijské akcie zaznamenaly druhý den po sobě mírný pokles, protože jednání o zvýšení dluhového stropu USA se dostala do slepé uličky, což negativně ovlivnilo náladu. Čínské indexy CHNComp a HKComp poklesly o 0,3 %, zatímco japonský Nikkei225 odmítl rekordní úrovně a klesl o 0,28 % na 30 780 bodů. KOSP200 se obchodoval do strany s mírnou změnou 0,09 % a AUS200 klesl o 0,14 %.
NZD/USD: "Kiwi" pod tlakem uprostřed zpomalující novozélandské inflace
20.04.2023 Měnový pár NZD/USD dnes aktualizoval čtyřtýdenní cenové minimum a dosáhl 0,6144. Prodejcům NZD/USD se nepodařilo překonat úroveň supportu 0,6150 (spodní linie indikátoru Bollinger Bands v časovém rámci D1), po čemž následoval pokles ceny. Obecně ale zůstává pár medvědí, protože dnešní zpráva je do značné míry rozhodujícím faktorem, především v kontextu dalších vyhlídek na zpřísnění měnové politiky ze strany Reserve Bank of New Zealand.
Pohled na AUDNZD po zasedání RBA a před RBNZ
04.04.2023 Australský dolar je dnes pod tlakem. Reserve Bank of Australia dnes oznámila své nejnovější rozhodnutí o měnové politice. RBA se rozhodla pozastavit cyklus zvyšování sazeb a ponechat hlavní úrokovou sazbu beze změny na 3,60 %. I když se takové rozhodnutí očekávalo, znění prohlášení RBA bylo změněno tak, aby již nenaznačovalo, že budoucí zvýšení sazeb je jisté. Dnešní oslabení AUD by tak nemělo být velkým překvapením.
Týden před americkým Dnem díkůvzdání může vést k tradiční poptávce po akciích a oslabení amerického dolaru
22.11.2021 Minulý týden skončil na světových trzích novým pokusem akciových indexů o růst v důsledku korporátních zpráv, posilování amerického dolaru a klesajících cen ropy.
NZD mírně roste před zasedáním RBNZ
05.10.2021 NZD/USD rostl během dnešní seance a obchoduje se okolo úrovně 0,6970. Investoři se soustředí na výsledky zasedání RBNZ, které budou zveřejněno ve 3. hodiny ráno. Centrální banka by měla zvýšit sazbu o 25 bps na 0,5 %, nicméně někteří ekonomové sázejí na růst dokonce o 50 bps po zveřejnění nad očekávání rychlého růstu HDP v Q2.
Graf dne: NZDUSD (18.08.2021)
18.08.2021 The Reserve Bank of New Zealand ponechala na dnešním zasedání úrokové sazby beze změny. RBNZ ukončila svůj program kvantitativního uvolňování v červenci a dnes měla dle očekávání začít cyklus zvyšování sazeb. Nový Zéland se však ponořil do celonárodního lockdownu a centrální bankéři se tak rozhodli vyčkávat. Spíše by se však mělo jednat o rychlou pauzu v započatém procesu než o fundamentální změnu postoje. Projekce zveřejněné bankou ukazují, že sazby v tomto roce měly vzrůst o 25 bps a očekávají se dále čtyři zvýšení v příštím roce (100 bps). Problémem uvolněné politiky je přehřátý trh s nemovitostmi a zrychlující inflace. Další zasedání RBNZ je na programu 3. října, a pokud se podaří současnou vlnu případů eliminovat, tak by centrální bankéři měli zvýšit sazby právě na tomto zasedání.
Rychlé shrnutí
14.07.2021 Americké indexy zakončily seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.35 %, index Dow Jones klesl o 0.31 % a index Nasdaq odevzdal 0.38 %.
Ranní komentář: Americká inflace znovu zrychlila, investory to nechává klidnými
14.07.2021 Včerejší seance přinesla v první řadě výsledky americké inflace, která znovu překvapila vyšším než očekávaným růstem. Jádrová i celková inflace rostly meziměsíčně o vysokých 0.9 %, což poslalo meziroční inflaci na 5.4 % a meziroční jádrovou inflaci na 4.5 %. Vysoké tempo růstu ale nechává obchodníky i nadále klidnými. Výnosy sice mírně rostly, stále se ale drží na nízkých úrovních, když se desetileté splatnosti pohybují dnes ráno mírně pod hranicí 1.4 %. Klidná seance panovala také na akciových trzích, které jen lehce ztrácely.
Rychlé shrnutí
26.05.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.24 %, Dow Jones odepsal 0.21 % a Nasdaq zakončil seanci beze změny.
Ranní komentář: Zlato nad 1 900 USD, pomáhá slabší dolar a nižší výnosy
26.05.2021 Máme za sebou další klidnou seanci. Americké i evropské indexy si své pozice drží a stabilní situace panuje také na většině měn a komodit. Na FX je i nadále pod mírným tlakem hlavně americký dolar. Ten včera pokračoval v oslabování vůči euru, které se dostalo až na 1.2260 EUR/USD. Daří se naopak novozélandskému dolaru, který reaguje na zasedání RBNZ, která očekává, že by mohla začít zvyšovat sazby už v druhé polovině letošního roku.
Ranní komentář: Dolar znovu silnější na většině měnových párů, dnes výsledky PMI
23.09.2020 Akciové indexy včera rostly a částečně korigovaly ztráty za začátku tohoto týdne. Z fundamentů zaujaly hlavně komentáře šéfa americké centrální banky, který se vyslovil pro další podporu ze strany amerického kongresu, když uvedl, že má americká ekonomika před sebou stále ještě dlouhou cestu, co se zotavení z pandemie týká. Za pozornost ale včera stál také projev člena FOMC Evanse, podle kterého nová politika Fedu neznamená, že Fed nemůže zvýšit sazby ještě před tím, než inflace dosáhne v průměru 2 %. To částečně pomohlo americkému dolaru, který včera pokračoval v růstu na většině měnových párů.
Rychlé shrnutí
13.05.2020 Americké indexy zakončily seanci rychlou korekcí a pádem hlouběji do červených čísel. S&P500 ztratil 2.05 %, Nasdaq 2.06 % a Dow Jones odepsal 1.89 %.
Ranní komentář: Američtí zákonodárci řeší sankce na Čínu kvůli COVID-19, RBNZ navyšuje QE
13.05.2020 Včerejší seance se na finančních trzích nesla v nervózním duchu, díky čemuž se jen v USA indexy dostaly pod prodejní tlak a klesaly o více než 2 %. Ke korekci pomohly komentáře Anthony Faucciho, který varoval před riziky příliš rychlého otevírání americké ekonomiky. Pod tlak ale indexy dostal také návrh nového zákona, který by americkému prezidentovi dal pravomoc zavést nové sankce na Čínu v případě, že země nebude spolupracovat na vyšetřování příčin epidemie v čínském Wuhanu.
Expanze USA bude pokračovat, tvrdí Powell. Odvětví zasažené koronavirem získají finanční podporu
14.02.2020 V pondělí zveřejnila společnost Sentix důvěru investorů v ekonomiku eurozóny, která se v únoru poprvé za čtyři měsíce snížila. Investoři se především obávají šíření nového koronaviru. Index důvěry investorů tedy klesl z lednových 7,6 bodu na 5,2 bodu.
Novozélandský dolar prudce vzrostl po zasedání RBNZ
12.02.2020 Novozélandská centrální banka ponechala na svém dnešním zasedání úrokové sazby beze změny. Zároveň signalizovala, že se letos nechystá ke snižování sazeb, což výrazně podpořilo novozélandský dolar. Ten v reakci na nové skutečnosti prudce zpevnil a v růstu pokračoval také na začátku evropské obchodní seance. Pár NZDUSD se obchoduje s přibližně 1 % růstem a blíží se úrovni 200 období klouzavého průměru (0,6490). Dnešní vzestup je také podpořen situací na dluhopisovém trhu.
Mírně horší výsledky z novozélandského trhu práce, zasedání RBNZ příští týden bude zajímavé
06.11.2019 Nezaměstnanost na Novém Zélandu stoupla v září na 4,2 %, což bylo desetinu nad většinovým konsenzem a tři desetiny nad výsledky z minulého měsíce. Změny na Novém Zélandu však na čtvrtletní bázi často bývají poměrně velké a i když by včerejší výsledky měly být vnímány jako lehce negativní pro NZD, nutno dodat, že byl růst zaměstnanosti do značné míry způsoben hlavně zvýšením participace na pracovním trhu, která rostla z 70,2 % na 70,4 %.
Ranní komentář: Dolar slábne na většině měnových párů, NZD pomohlo zasedání RBNZ
13.02.2019 Včerejší seance se na trzích nesla v optimistickém duchu, když se výrazně dařilo hlavně akciím v USA, které rostly o procento a půl. Na pozitivním sentimentu rozhodně přidávají také informace z USA, kde americký prezident připustil možnost toho, že by prodloužil deadline pro dosažení obchodní dohody s Čínou, který je momentálně nastaven na 1. března. Pokles averze k riziku včera pomohl většině měn na páru s americkým dolarem a japonským jenem, které zůstávají pod mírným tlakem také dnes ráno. Dnešní ráno pak výrazně pomohlo NZD poté, co šéf RBNZ na tiskové konferenci uvedl, že pravděpodobnost snížení sazeb od minulého zasedání centrální banky nijak nevzrostla.
NZDUSD: Kiwi v ztrátě po datech z trhu práce, čeká na zasedání RBNZ
07.02.2018 Novozélandský dolar se obchodoval níže ve středu ráno a NZDUSD pár byl ve ztrátě cca 0.30% během Londýnské seance, obchodující se kolem 0.7320.
NZDUSD: Kiwi v ztrátě díky dolarové síle, čeká na zasedání RBNZ
27.09.2017 Americký dolar se obchodoval výše vůči hlavním světovým měnám ve středu ráno a NZDUSD pár poklesl o cca 0.20% během Londýnské seance, přičemž propadl i pod level 0.72.
NZD/USD klesá po zasedání RBNZ
11.05.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se ve čtvrtek ráno obchodoval v 1 procentní ztrátě a NZDUSD pár se obchodoval okolo úrovně 0.6860 v Londýnské seanci.
NZDUSD: Kiwi prudce padá po zasedání RBNZ
09.02.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se obchodoval ve ztrátě 1% během čtvrteční londýnské seance a byl viděn kolem úrovně 0.72.
V hledáčku investorů CPI USA a zítřejší zasedání RBNZ; denní přehled událostí
22.07.2014 Situace na finančních trzích by se dnes mohla podle všeho stabilizovat a oddechnout si od geopolitického napětí. Proruští separatisté na Ukrajině včera odevzdali 2 černé skřínky sestřeleného civilního letadla do rukou malajsijských vyšetřovatelů. Zastupitelé Ruska si stále stojí za svým názorem, že letadlo nebylo sestřeleno povstalci a volají po mezinárodním vyšetřovacím týmu. Nyní se zraky opírají na lídry eurozóny, jež mají dnes projednávat další potenciální sankce vůči Rusku. Britský premiér David Cameron včera uvedl, že dosavadní důkazy poukazují na to, že malajsijské letadlo bylo zničeno proruskými separatisty. Proto vyzval Evropu, aby konala v případě, že se tato teorie a podpora povstalců Ruskem potvrdí. K situaci se včera vyjádřil i americký prezident Barack Obama. Ten však volil svá slova velmi pečlivě s cílem nezvýšit již tak vysoké globální napětí.
Související klíčová slova:
FOREX | Offshore | Bitcoin | Nový Zéland | Čína | Finance | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | HDP | Monetární politika | Měnová politika | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | New York | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Politika | AUD/NZD | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | NZD/JPY | AUD/CAD | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Apreciace | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Béžová kniha | CPI index | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | Eurozóna | FOMC | FX | Fed | Futures | G10 | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Investování | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Kurz | Low | MIFID | Risk | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Platforma | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Spread | Support | Ticker | Trend | Trigger | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | ZEW index | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Citigroup | Hospodářský růst | FTSE | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Indexy | Investoři | Fundamenty | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | EU | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Berkshire Hathaway | Výsledky | IEA | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Deutsche Bank | Makrokalendář | Investovat | Makro | Index cen | Index CPI | Obchodní seance | Facebook | LYNX | BTC | Zásoby ropy | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | NZDUSD | AUDNZD | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Volatilní | Banka | Bollinger Bands | CAC40 | Cena | Ceny zlata | CISCO | Dolar | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Euro Stoxx 50 | Graf | HDP USA | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | InstaForex | Investiční | Investiční doporučení | Jádrová inflace | EBay | Makroekonomický kalendář | Management | Meziroční inflace | Nikkei225 | NZDJPY | Oslabení měny | PayPal | Pips | Prognóza | Risk Management | Ropy | Růst HDP | Société Générale | Shares | Stoxx | TopForex | Trh | Volatility | Volkswagen | WTI | XM | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | ZEW | ING | Christine Lagarde | Janet Yellen | Obchodní den | Peněžní trhy | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Repo operace | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Komise | Traders | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Caterpillar | Sentix | Guvernér centrální banky | DIHK | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Technický výhled | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Podnikání | BMW | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zvyšování úrokových sazeb | Earnings | KBC | BlackRock | Přehled | Index amerického dolaru | David Cameron | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | IBEX | JPMorgan Chase | Britský ministr financí | AAA | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Index Nikkei | S&P | Guvernér | Výrobní aktivita | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Americké indexy | Nejistota | Philip Morris | Stagnace | Tempo růstu | FTSE 100 | Baidu | Ethereum | Tesla | Kryptoměna | Výhled | Bankéři | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dnešní zpráva | Britský FTSE 100 | General Electric | FTSE MIB | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Údaje o inflaci | Alphabet | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Očekávání | ABN AMRO Bank | ex | Kurz americké měny | Ruské akcie | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Pohyby na finančních trzích | Coinbase | Americký akciový trh | Palladium | Jerome Powell | MiFID II | ETH | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | Raytheon | Lockheed Martin | Evropské akciové trhy | FAANG | Firma McDonald's | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Indikátor Ichimoku | RDSA | Royal Dutch Shell | Dluhopisové výnosy | Použití finanční páky | Reakce trhu | Nejznámější kryptoměna | Politika Fedu | Španělský IBEX | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | Makroekonomická situace | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Slabší dolar | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Německé firmy | NVDA | iFX | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Fibo retracement | Ekonomické vyhlídky | Americké futures | XTB Research | Britský premiér | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Depozitní sazby | Prosus | Dění na trzích | Ekonomika nového Zélandu | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Poptávka po ropě | Finanční situace | Centrální banka Nového Zélandu | Snížení daní | MetLife | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Akcie roku | Očekávané Earnings | Investujte zodpovědně | KOSPI | Deficit | IOT | Medvědí signál | Objem | MSFT | Obchodní dohody | Obrat trendu | Růst spotřebitelských cen | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Recese v Evropě | Luis De Guindos | Cisco Systems | Maloobchodní prodeje | Výsledky CPI | Hlavní události | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | CBI | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | GM | Růst světové ekonomiky | Negativní nálada | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Amazon | Louis Vuitton | LVMH | Vyhlídky | Američtí zákonodárci | Rezistenční pásmo | INTC | Vicepremiér | Walt Disney | Ceny americké ropy WTI | CHNComp | HKComp | KOSP200 | Předpovědi | ADP | Impuls | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Být trpělivý | Nově zahájené stavby domů | Viceprezident ECB | Zdražování | Problémy | Finanční ztráty | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Německý PMI | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | FedEx | FDX | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Roční růst | Kraft Heinz | Wirecard | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Klesající trend | Společnost Sentix | Altria Group | Netflix | NFLX | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Sodexo | RBA | Budoucnost | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | SAP | Komunikace | Čínské indexy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Paypal Holdings | Trhy | Šíření nového koronaviru | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | American Express | Reakce investorů | Asijské indexy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie | Vysoká inflace | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | SBUX | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Sazby beze změny | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Medvědi | Galapagos | Biogen | Americká inflace | COVID-19 | Americký PMI | Sestupný trend | Toyota | Mince | Stimuly | Počet nakažených | Domácnosti | Počet potvrzených případů | Prodejní tlak | CPI v Británii | Graf dne | Další růst | Růst | Signál | Tisková konference | Tempo růstu CPI | Ekonomiky | Války | Schodek | Práce | Údaje | Celková inflace | S&P500 | Evropské indexy | Posílení | Rozhodnutí o sazbách | Růst výnosů | Otevírání americké ekonomiky | Průmyslové kovy | Xiaomi | Sektor služeb | CL | JDE | Průraz | Pozitivní sentiment | Nová prognóza | PPI v USA | Fundamentální pozadí | HDP Singapuru | Tisková konference Bank of Canada | Šance | Ceny | Společnost XTB | Zpomalování inflace | Výrobní sektor | Novozélandská ekonomika | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Lockdown | AEX | Americké měny | Nařízení | Zásoby benzinu | Tržní výhled | Ceny americké ropy | Online prostředí | Zvýšení ceny | CARA | Indexy na Wall Street | Situace na trhu | Dnešní seance | MIB | Analytické fórum | Riziko ztráty | API | Oslabení | Cíle | Úroveň supportu | Cyklus zvyšování sazeb | Včerejší seance | Projekce | Důležité zprávy | Objem HDP | Společnosti | Opatření | Dna | Posilování amerického dolaru | Minulá výkonnost | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Společnost | Tým InstaForex | TIM | 3М | Prognózy inflace | Britský FTSE | Ruský vicepremiér | Ostrovní země | Velmi volatilní | Evropské akciové indexy | Marketingová komunikace | Nárůst zásob | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Rizikový sentiment | AUS200 | Cenové minimum | PCE inflace | Jádrová PCE inflace | JOLTS | Fed Williams | Zvýšení dluhového stropu | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Jednání o zvýšení dluhového stropu | Holubičí postoj | Dlouhodobá prognóza | Dezinflační proces | Lesnictví | Výsledek zasedání | D1 | W1 | S&P 500 a Dow Jones | Novozélandský dolar (NZD) | Dolar (NZD) | Vlády | 256/2004 | Reakce trhů | Odpovědnost | Vítězství | Směrnice | Investování je rizikové | Finanční stability
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot