Indikátor Ichimoku
GBP/USD: libra je před zveřejněním klíčových zpráv v úzkých
14.01.2025 GBP/USD zahajuje nový obchodní týden na medvědí vlně. Pár zahájil týden na medvědí notě, pokračoval v pohybu směrem dolů bez jakéhokoli korektivního odrazu a usadil se v pásmu kolem 1,21. Medvědi měnový pár stlačili na 15měsíční minimum 1,2125. Vzhledem k jasně zřetelnému klesajícímu trendu je pravděpodobné, že prodejci brzy prolomí a konsolidují v pásmu 1,20. Tento týden mohou tento proces urychlit klíčové zprávy, mezi něž patří nejen údaje o inflaci v USA, ale také makroekonomické zprávy z Velké Británie s vysokým dopadem, které by mohly ovlivnit dynamiku GBP/USD.
EUR/USD: Trend na jih má pauzu
07.01.2025 Index amerického dolaru zaznamenal v pondělí prudký pokles a umožnil tak kupcům páru EUR/USD otestovat pásmo 1,04. Minulý týden dosáhl 26měsíčního maxima na úrovni 109,36, ale v pondělí se propadl až do pásma 107. V úterý se dostal na úroveň 109,36. Stojí za zmínku, že k tomuto výraznému poklesu došlo navzdory převážně prázdnému ekonomickému kalendáři. Nečekaný propad ovlivnil zřejmě vývoj v Číně, který zmírnil obavy ze zvěstí o šíření viru podobného covidu v zemi. Rizikový apetit zvýšil navíc ještě pondělní pozitivní report Caixin-Markit.
NZD/USD: Náhled na listopadové zasedání RBNZ
27.11.2024 Novozélandská centrální banka (RBNZ) zakončí 27. listopadu své poslední letošní zasedání. Podle většiny odborníků se očekává, že RBNZ sníží úrokovou sazbu o 50 bazických bodů na 4,25 %. Jedná se o základní a nejočekávanější scénář, který pravděpodobně nevyvolá výraznou volatilitu na páru NZD/USD. To však neznamená, že listopadové zasedání bude nudné. Naopak, novozélandský dolar ("kiwi") se po zasedání pravděpodobně dostane do oblasti cenových turbulencí.
AUD/USD: Aussie a greenback čekají na CPI a PCE
26.11.2024 Australský dolar se už dva týdny pokouší získat oporu proti americkému dolaru v pásmu kolem 0,65. Od 19. listopadu obchodníci denně tlačí jeho cenu nad cílovou úroveň 0,6500, jen aby se pokaždé vrátili na předchozí úrovně. Aussie se pohybuje v podstatě v pásmu 0,6480–0,6550 a střídavě se odráží od jeho hranic.
ZLATO – technická analýza
29.10.2024 Minulý týden zlato stoupalo a atakovalo psychologickou úroveň 2 750,00. Po zastavení na této rezistenci pokračovalo během celého týdne v testu této úrovně a stanovilo nové historické maximum 2 757,96. Pokud se udrží vzestupné momentum, mohlo by se zlato dostat na nová maxima. Všechny cílové úrovně, které naznačuje indikátor Ichimoku, už byly dosaženy, takže pozornost se teď může přesunout na psychologické "kulaté" úrovně, které se historicky ukázaly jako významné. Následují úrovně 2 800,00, 2 850,00, 2 900,00 a tak dále. Při sestupné korekci získá denní kříž Ichimoku počáteční support. V pondělí jsou tyto supporty na úrovních 2 708,10 (Tenkan) a 2 680,45 (Kijun). Pokud se medvědí hráči budou aktivně tlačit dolů a rychle prorazí denní zlatý kříž, přesune se jejich pozornost pravděpodobně na týdenní supporty Ichimoku. Nejbližší úrovní od týdenního kříže je krátkodobý trend na 2 614,68. Pokud se sestupná korekce prodlouží, přiblíží se týdenní úrovně k dennímu kříži a poskytnou tak další support zájmům býků.
USD/JPY: nahoru a pouze nahoru!
20.05.2024 Japonský jen opět přichází o býčí dynamiku. Pár USD/JPY po krátkodobé korekci znovu zamířil nahoru a potvrdil tak odolnost vzestupného trendu. Abychom byli spravedliví, dolarový index už druhý den roste a reaguje tak na jestřábí výroky tvůrců politiky Fedu. Přesto se ale pár USD/JPY z hlediska dynamiky mezi hlavními dolarovými páry obchoduje solidně. Kupci aktivně dobývají zpátky ztracené pozice. V krátkodobém horizontu se tedy instrument může vrátit do oblasti nad úrovní 156. Tato dynamika je výsledkem nejen oživení amerického dolaru, ale také oslabení jenu.
Pár EUR/USD se v prostředí slábnoucího dolaru pohybuje nahoru
26.03.2024 Pár EUR/USD vzhledem k obecnému oslabování amerického dolaru pokračuje v růstu. Index amerického dolaru po prudkém růstu z konce minulého týdne druhý den po sobě klesá.
USD/JPY. Další útok na jen: Japonská centrální banka nebyla na straně jenu.
25.09.2023 Bank of Japan nebyla na straně jenu. Po výsledcích zářijového zasedání centrální banka ponechala sazby beze změny a vyjádřila se spíše vágně, čímž zklamala řadu účastníků trhu.
EUR/USD. Zpráva o inflaci v eurozóně, zápis z jednání ECB, jádrový PCE inflační index
01.09.2023 EUR/USD se ve čtvrtek po třech dnech stabilního růstu obchodoval s poklesem. Kupující nebyli schopni otestovat úroveň rezistence 1,0950 (spodní pásmo Kumo cloudu na denním grafu), zastavili se jen pár kroků od cíle 1,0946. Fundamentální pozadí se každým dnem rychle mění a buď posiluje, nebo oslabuje pozice kupujících a prodávajících v EUR/USD. Například středa zjevně nehrála do karet medvědů: zpráva ADP byla v "červených číslech", ministerstvo obchodu USA snížilo odhad růstu HDP země (za druhé čtvrtletí), zatímco zpráva o růstu inflace v Německu byla v zeleném.
TECHNICKÁ ANALÝZA: Indikátor Ichimoku, pohled na analýzu aktiv a komentář k trhům (2023-08-16)
16.08.2023 V tomto edukačním středečním videu se kromě pohledu na důležitá aktiva zaměříme na indikátor Ichimoku a technickou analýzu trhů.
EUR/USD. Fed, ECB, US GDP a Core PCE Index. Před námi je nejteplejší červencový týden.
24.07.2023 Pár EUR/USD uzavřel předchozí obchodní týden na 1,1126, což odráží sílu amerického dolaru. Na začátku týdne (18. července) dosáhli kupující EUR/USD maxima za téměř rok a půl na úrovni 1,1276. Dynamika se však posunula ve prospěch medvědů a pár postupně klesal, až nakonec klesl o 150 pipů.
Týdenní přehled EUR/USD: Fórum ECB o centrálním bankovnictví, index PCE a evropská inflace
26.06.2023 Pár EUR/USD se pokusil na začátku nového obchodního týdne vyvinout korekční pohyb. Americký dolarový index však zůstává stabilní, takže pro kupce páru je obtížné prosadit svou hru. Během pondělní evropské seance pár opět klesl pod úroveň 1,0900.
PlanB a jeho "Stock-to-Flow" model
20.04.2023 Jak jsme předpovídali, bitcoin vzrostl na 29 750 USD. Během minulého týdne se pilně snažil vyhnout poklesu nebo korekci, což se mu v zásadě podařilo. Dnes se kryptoměna snaží jít pod úroveň 29 750 USD, ale stále cítí support Fibo a linie Senkou Span B na 4hodinovém grafu. Medvědi tedy zatím nemohou býkům vzdorovat, ale chceme poznamenat, že poslední vzestup byl poměrně slabý, což může signalizovat blížící se korekci. Dokud se nezkonsoliduje pod úroveň 29 750 USD, stále očekáváme, že první kryptoměna na světě poroste s cílem 34 267 USD.
USD/JPY. Jen v zajetí dolaru.
18.04.2023 Pár USD/JPY aktualizoval měsíční maximum a přiblížil se ke středu 134. čísla. Děje se tak hlavně v důsledku chování dolaru. Navzdory neuspokojivé zprávě o maloobchodních tržbách greenback v pátek posílil své pozice na celém trhu, a to i vůči jenu. Teď se pár pohybuje v souladu s páteční dynamikou.
EUR/USD. Americká inflace v červeném, holubičí rétorika Williamse a maximum letošního roku
14.04.2023 Ve čtvrtek pár EUR/USD překonal úroveň rezistence 1,1030, což odpovídá horní linii indikátoru Bollinger Bands na denním grafu. Cena aktualizovala roční maximum (1,1034), které bylo stanoveno na začátku února. Pár se posouvá k číslu 1,11 v důsledku předchozí hybnosti, kdy dolar ve středu na trhu klesal v reakci na Index spotřebitelských cen. V USA byla zveřejněna další inflační zpráva, která býkům poskytla větší podporu. Jedná se o Index cen výrobců, který vyšel v "červených číslech", odrážející zpomalení americké inflace.
AUD/USD. Listopadové zasedání RBA
31.10.2022 Zítra (1. 11. 2022) shrne Reserve Bank of Australia výsledky svého příštího, předposledního zasedání v tomto roce. Podle prognóz většiny expertů centrální banka zvýší sazbu o 25 bodů a bude pokračovat v mírném tempu zpřísňování měnové politiky. Tentokrát se nejedná o žádné "jestřábí iluze", takže australský dolar s největší pravděpodobností nebude reagovat na fakt 25bodového zdražení, ale na následnou rétoriku šéfa RBA a tón doprovodného prohlášení.
GBP/USD. Bank of England se trápí pochybnostmi, libra zlevňuje
09.05.2022 Dolar opět ukázal svůj charakter na začátku obchodního týdne po výnosu státních dluhopisů. Index amerického dolaru opět testoval úroveň 104 a výnos 10letých státních dluhopisů dosáhl 3,199 %. Posílení americké měny zasáhlo všechny páry "hlavní skupiny". A pár GBP/USD zde nebyl výjimkou: libra dnes aktualizovala další cenové minimum a klesla do poloviny 22. čísla.
EUR/USD: Medvědi otevírají nové cenové horizonty, cíl na 1,0660
26.04.2022 Pár EUR/USD klesá již čtvrtý týden v řadě. Na konci března se obchodníci blížili k hranici 1,1200, dnes se prodejci přiblížili k číslu 6. Včera medvědi EUR/USD testovali tuto cenovou oblast, dosáhli 1,0697, ale dostatečně rychle ustoupili a skončili obchodní den na základně 7. cenové hladiny. Obecně v páru nadále převládá medvědí sentiment. Korektivní pullbacky jsou omezené, zatímco impulzy směrem dolů umožňují prodejcům otevřít nové cenové horizonty a prosadit silné úrovně supportu.
EUR/USD. Klid během bouřky
22.03.2022 Na pozadí téměř prázdného ekonomického kalendáře pár EUR/USD zamrzl na místě. Během pondělní asijské seance se medvědům podařilo snížit cenu o téměř 30 bodů (z otevírací ceny), ale již během evropské seance se klesající dynamika zastavila. Na páru panuje klid, i když na trzích stále panuje velké dusno. Současný tok informací nepřispívá ke snížení protirizikového sentimentu, takže se takové apatické chování páru nezdá být logické.
Glassnode: velcí investoři prodávají více bitcoinů
21.03.2022 Na 4hodinovém časovém rámci se technický obraz bitcoinu za poslední den nezměnil. Kryptoměna se stále nachází mírně nad formálním trojúhelníkem, ale zároveň nemůže pokračovat v růstu. Obecně se nachází uvnitř bočního kanálu 34 267–45 408 USD, což je důležitější bod. Ani v následujících dnech tedy nebude možné předpovědět, kam se bitcoin posune. Ani indikátor Ichimoku nyní neposkytuje žádné předpovědi, jelikož pohyb z posledních týdnů se velmi podobá flat trendu.
GBP/USD. Pár se ocitl na křižovatce: v Bank of England se objevil "disident", dolar se řídí geopolitikou
18.03.2022 Libra na páru s dolarem dnes vykazuje zvýšenou volatilitu: denní maximum se ustálilo na 1,3210 a minimum na 1,3087. Tato cenová dynamika je způsobena několika fundamentálními faktory. Zaprvé, britská měna prudce reagovala na výsledky březnového zasedání Bank of England. Centrální banka na jedné straně zvýšila úrokovou sazbu, čímž pokračovala ve zpřísňování parametrů měnové politiky. Na druhé straně však dnešní zasedání odhalilo rozkol v táboře Výboru pro měnovou politiku. Tato okolnost vyvinula nejsilnější tlak na libru, která se během několika minut propadla o více než 100 bodů.
Pár EUR/USD je medvědí kvůli jestřábímu Fedu a výsledkům HDP USA za 4. čtvrtletí
28.01.2022 Pár euro/dolar aktualizoval své dvacetiměsíční minimum na pozadí všeobecného posilování amerického dolaru. Této hranice se cena dříve dotkla na konci jara 2020. Zdá se, že medvědi jsou odhodláni prodloužit klesající trend.
13 nejoblíbenějších technických indikátorů
05.12.2019 Blížíme se ke konci našeho seriálu o technické analýze, a proto je čas na určitou rekapitulaci. V předchozích dílech jsem se věnovali svíčkovým formacím, obchodování gapů, swingovému tradingu i popisu různých indikátorů.
Jednoduché obchodní systémy (část 6.)
26.08.2019 Pokud začínáme s obchodováním, určitě nám projde pod rukama množství indikátorů, které si „potřebujeme“ vyzkoušet. Některé nám přijdou přívětivější, jiné ne. A mezi ty, co se mě tak nějak více líbí, patří indikátor Ichimoku Kinko Hyo. Tento indikátor je používán už od třicátých let minulého století (někde se uvádí, že od šedesátých let, ale to je celkem nepodstatné, prostě už velmi dlouho), a umí snad všechno. Od určování supportů a rezistencí, zakreslení trendu, až po určení síly vstupních a výstupních signálů. Tím se však nebudeme zatěžovat a indikátor použijeme v „osekané“ verzi pouze jako zdroj signálů pro vstup a výstup z obchodu. Tento indikátor v základu obsahuje každá platforma MetaTrader – najdete ho v MT4 po kliknutí na Vložit – Ukazatele – Trend – Ichimoku Kinko Hyo.
VIP zóna: Na co se můžete těšit v listopadu
02.11.2018 Unikátní služba VIP zóna - Forex Asistent se mimo informací o objednávkách finančních institucí na mezibankovním trhu pravidelně rozrůstá o mimořádné vzdělávací materiály, v rámci kterých předávají své osobní know-how profesionální obchodníci a členové týmu FXstreet.cz a dávají tak možnost ostatním členům VIP zóny nahlédnout do jejich soukromého obchodování a získat informace a zkušenosti z dlouholetého forexového tradingu.
Používání indikátoru Ichimoku na forexu
27.08.2018 Indikátor Ichimoku se řadí mezi japonské nástroje technické analýzy. Pro svou spolehlivost v obchodování trendu, ale i v identifikaci supportů a rezistencí se těší mezi tradery celosvětové popularitě.
Související klíčová slova:
Fibo | Objem HDP | Pokračování klesajícího trendu | LYNX | Jackson Hole | Hlavní události | Dolar dnes | Zvyšování sazeb | Indikátor STO | PCE inflační index | Australská centrální banka | Zkušenosti | Vstupy | Americký dolarový index | Obchodník | EUR | Prohlášení | Trend | Kroky Fedu | Kiwi | Bank of Japan | Volatility | Take Profit | Index výdajů na osobní spotřebu | Tempo růstu | Makroekonomické zprávy | Long pozice | Výkyvy | Indikátor Stochastic Oscillator | Aktiva | Line | Inflační index | Záporné sazby | Pravděpodobnost | Jednoduché obchodní systémy | Zasedání ECB | Obchodní systém | Současný stav | Obchodní příležitosti | FedWatch Tool | Technické signály | Geopolitické napětí | Lagardeová | Poplatky | GDP | Zprávy z USA | Údaje o maloobchodních tržbách | Fibonacci | Financial Times | Příkaz | Úmrtnost | Nezaměstnanost | Pandemie | Klouzavé průměry | Trend měnového páru | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Dolarový index | Analýzy | Představitelé ECB | Zvýšení úrokové sazby | Americká inflace | NZD/USD | Cenové rozpětí | Trendová linie | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Prudký pokles | Uvolnění měnové politiky | Index peněžních toků | Výhled | Zasedání Evropské centrální banky | Risk-off | Trpělivost | Breakout | Korekční pohyb | Breakout Trader | Inflace | Centrální banky | New York | Covid | Pokles bitcoinu | Reakce trhu | John Williams | Velcí investoři | Akciové indexy v USA | Události tohoto týdne | Turecko | Jádrový PCE inflační index | Zasedání FOMC | Vice | Zpráva o inflaci | Futures | Sell | Instrukce | Rate Of Change | Obchodní týden | FxOpen | Hladiny podpory | Utahování měnové politiky | Další růst | MIFID | Indikátor RSI | Domácnosti | Guvernér Fedu | Důležité makroekonomické zprávy | CL | Analytici | Stock-to-Flow | Marketingová komunikace | Inflace v Japonsku | Deutsche Bank | CME FedWatch | Interbank VIP indikátor | Obchodní války | Úroveň rezistence | Hlasovací právo | Pokles ceny | Graf | Býčí signál | Tržní příkaz | Fibonacciho linie | Medvědí signál | Nástroje technické analýzy | Odhodlání | Řízení rizika | Poptávka | Údaje o inflaci | Dluhopisy | Komentář k trhům | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | TD Securities | Indikátor OBV | Flat | Ekonomiky | Ichimoku Cloud | Webináře | Jednání ECB | Kotovaná měna | Podnikání na kapitálovém trhu | Cenové hladiny | Bydlení | Zveřejněné údaje | Zobrazení supportů a rezistencí | Politika | Očekávání | Lesnictví | Margin | Zvýšení sazeb | Short pozice | Guvernér BoE | Hlavní události tohoto týdne | Novozélandský dolar | Nákupy | Růst | Zboží dlouhodobé spotřeby | Makroekonomické reporty | Ichimoku indikátor | Akcie a ETF | Zveřejněná data | MiFID II | MetaTrader | Prognóza | Intradenní obchodování | Ichimoku Kinko Hyo | Trh práce | Britská centrální banka | Pochybnosti | Obrat trendu | Americká centrální banka | Indikátor | Long | Chování | Zpomalení ekonomiky | Inflace v eurozóně | Nejnovější zprávy | Makroekonomická data | Evropská inflace | Rady expertů | LYNX Trading | On Balance Volume | Indikátor MFI | AUD | Úrokové sazby | Meziroční růst | Trh | Šíření viru | Reserve Bank of Australia | Open | Money Flow Index | Index | Bollingerova pásma | ECB Christine Lagardeová | Konsolidace | Federal Reserve Bank | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Komise | Nejistoty | Historické maximum | Ministerstvo obchodu USA | Posílení | Měna dolar | Zájem o riziko | Představitelé Fedu | BoE Andrew Bailey | Ministerstvo obchodu | S&P | Americké měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akciové indexy | Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Technické analýzy | Přeprodaný trh | Swing | Klesající trend | Pozornost trhu | Nastavení indikátorů | Analýza zlato | Statistický úřad | Sell obchod | Podnikání | PlanB | Virus | Graf EUR/USD | Trendové indikátory | Řízení pozic | Rada guvernérů | Altcoiny | Opatření | Ostrovní země | Pozornost | 3М | Indikátor ROC | Ekonomické vyhlídky | Range | Profit-Target | Ifo | Momentum | ATR | Příležitost ke vstupu | Index peněžních toků (MFI) | Americká měna | Bitcoin | Indikátor ADX | Balance | Platforma | Plánování | Pozornost obchodníků | Obchodníci | Data o inflaci | Obchodovat | BOJ Kazuo Ueda | Average Directional Index | Buy Stop | USA | Zlatý kříž | Pár EUR/USD | Index PMI | MFI | Británie | Výdaje | ETF | Klouzavý průměr | Zasedání Bank of England | Indexy PMI | Bitcoiny | Potenciál dalšího růstu | Hlavní ekonom | Trading | Moving Average Convergence Divergence | Zvyšování úrokových sazeb | Vývoj | Časový rámec | Investiční doporučení | Fibonacciho posloupnost | Ekonom Evropské centrální banky | EUR/USD | Trend systém | Trh s kryptoměnami | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Měnové politiky | G20 | Objem obchodování | Supporty | Dna | Jak se stát lepším investorem | Vyšší časové rámce | Vítězství | Investiční strategie | Ichimoku trend systém | Nejsilnější růst | Christopher Waller | ADP | Indikátor Ichimoku Cloud | VIP zóna | Technické indikátory | Sazby | Komise v přenesené pravomoci | Stochastic oscillator | Členka Rady guvernérů | Regulátor | Money management | Odhad růstu HDP | Investování | Fed | Nonfarm Payrolls | Zlatý řez | Prodejní signál | Trhy | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Rizika | Tvrdohlavost | Obchodujeme | Zpomalování inflace | Velcí hráči | Růst ekonomiky | Stagflace | Chuť k riziku | Růst Bitcoinů | RBNZ | Inflace v USA | St. Louis | Mzdy | Poradenství | Růst ekonomiky eurozóny | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | Raphael Bostic | Politika centrální banky | Členka rady guvernérů | Ztráta | FXstreet | Reporty | Fundamentální pozadí | Obchod | Inflace v Austrálii | Pips | Tradeři | Obavy ze stagflace | AUD/USD | Prezident Federální rezervní banky | Moving Average | Riziko | Analytik | Právo | JPY | Open interest | Citi | RSI | Údaje o HDP | Nástroj | GBP | Čína | Know-how | Risk | Ceny | Pokles | Jak fungují akcie | Války | Data z trhu práce | Proinflační | Centrální banka | Předpovědi | Divergence | Evropské centrální banky | MACD | Libra | Odborníci | Aussie | Webinář | Commerzbank | Výnos | Zasedání RBA | Pokles ekonomiky | Počet nakažených | CFD | Dlouhodobý trend | Austrálie | Minulá výkonnost | Obchodní den | Úspěšný trader | Ceny energií | GBP/USD | Vyhlídky eurozóny | Obchodní deník | Histogram | Bank of England | PCE index | Bezpečný dolar | Dovoz | Obchodování | Posílení dolaru | Sell Stop | Prezident | Růst inflace | Kansas | Měna | S&P Global | Management | Zprávy | Kupující | Předpověď | Trigger | Údaje | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Britská měna | Index CPI | ProCent | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Zasedání RBNZ | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Situace | FOREX | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | GfK | HDP | Devizový trh | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Klid | Zpomalení růstu | Průměrná cena | Výstup z obchodu | Index PCE | Obchodní systémy | Average True Range | Ztráty | Philip Lane | Technický výhled | Meziroční inflace | Japonský jen | Index amerického dolaru | FOMC | Blahobyt | Akcie | Medvědí trend | Investice firem | Kupci | Mzda | Obchodovat s akciemi | Vzestupný trend | Target | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | ZIL | City | Asijské seance | Index cen | Vývoz | Reuters | Price Action | Index PPI | Technologie | Prognózy | Kurz | Daně | Těžaři bitcoinu | Momentum indikátory | Technický indikátor | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Americká ekonomika | Růstový trend | Index cen výrobců | Výsledky | Vlna výprodejů | Investice | Potenciál | Rally | Komunikace | Kazuo Ueda | Pivoty | Bod | Zisky | Delta | Důvěra | Ukazatel | Měny | Fundamentální faktory | Hospodářský růst | Spread | Cash flow | Signál | Organizace | Média | FedWatch | Nastavení indikátoru | Technická analýza | COVID-19 | NFP | Rekordní nárůst | Hypotéky | Prognóza Fedu | TIM | S/R hladiny | Supporty a rezistence | Objem | Investiční | Nálada | Příjmy | Prodej | Zasedání Fedu | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Míra | Vstup do SHORT pozice | Korekce | Výrazný pokles | Výkonnost | Instrument | Přehled | Technické ukazatele | Short | Andrew Bailey | Krize | HDP USA | Zvýšení úrokových sazeb | James Bullard | Hladina supportu | JDE | QE | MT4 | Cena | Krach | Jádrový index spotřebitelských cen | Snížení sazeb | CME Group | Indikátor ATR | Etherea | Medvědi | Platforma MetaTrader | Zveřejnění zpráv | Dělení technických indikátorů | Forexu | Forex asistent | Oscilátory | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Inflace v Německu | Geopolitika | Impulzy | Volume | Indikátory | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Úspěch | Cíle | Novozélandská centrální banka | Kryptoměny | Banky | Buy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Kotace | Šance | Analýza | Sazby Fedu | XTB | Analytici banky | Pozice | Stock | Současná situace | Zájem obchodníků | Měnové politiky centrální banky | Market | Sestupný trend | Support | Průměrná mzda | Uvolňování měnové politiky | Tržní očekávání | Zrychlení inflace | Sentiment | Experti | Investoři | Stop-Loss | Nákupy aktiv | Výstupy | Měnový pár GBP/USD | Šéfové | Kansas City | Rezistence | W1 | Ichimoku | Pozice dolaru | Nařízení | RBA | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | USD | Americká média | Globální pandemie | Buy obchod | D1 | Odhad inflace | Posilování amerického dolaru | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | Australský dolar | Propad | Bankovnictví | Time-Frame | Oslabování amerického dolaru | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Take-Profit | Dlouhodobí investoři | Federal Reserve | Indexy | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Vstup do LONG pozice | VaR | Zamyšlení | Evropská centrální banka | ECB | Ekonomiky eurozóny | Těžaři | Vysoká poptávka | Růst ceny | ADX | Doporučení | Index výdajů | Payrolls | ROCE | Reálné příjmy | EU | Hodnota indexu | Úroveň supportu | Časové rámce | Caixin | PMI ve službách | Nákupní signál | Rizikový apetit | Intradenní obchodník | Investor | Stochastic | USD/JPY | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Růst bitcoinu | Markit | Počet zaměstnaných | Americký HDP | Německá inflace
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot