Středa 10. července 2024 10:23
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple trading AI
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Kupující

img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. července pro začátečníky

09.07.2024 K otestování ceny 160,90 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej dolaru. V důsledku toho se USD/JPY propadl o více než 30 pipsů. Zprávy o měnovém agregátu a výrobních objednávkách v Japonsku dnes dynamiku trhu výrazně neovlivnily. Vzhledem k tomu, jak aktivně kupující využívají každou příležitost, když dolar klesá, může mít na vývoj USD/JPY vliv projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Jeho tvrdý postoj již způsobil výrazný pokles japonského jenu a případná prohlášení o zachování rozdílu v úrokových sazbách mezi USA a Japonskem by mohla USD/JPY tlačit k růstu a pár by se mohl vrátit na roční maximum. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Průzkum CBRE: Věřitelé v Evropě jsou otevřeni podnikání. V hledáčku zájmu jsou hlavně industriální nemovitosti a nájemní bydlení

09.07.2024 Dluhové trhy v Evropě včetně Česka zůstávají odolné. Rozsáhlý průzkum společnosti CBRE, světového lídra v oblasti komerčních realitních služeb, mezi 130 společnostmi ukazuje, že úvěrové prostředí má velmi dobré předpoklady pro nadcházející růst. Investiční aktivita má přitom nabírat na síle již od druhé poloviny letošního roku. Téměř dvě třetiny respondentů očekávají oproti loňsku oživení, přičemž nejvíce peněz půjde na refinancování. Z hlediska poskytování půjček jsou mezi preferovanými aktivy průmyslové a logistické nemovitosti a dále rezidenční projekty určené na pronájem. Největší nárůst poptávky zaznamenal segment komerčního bydlení pro studenty a hotely.
img

XAG/USD. Přehled a analýza. Býci si udržují kontrolu v blízkosti dvoutýdenního maxima

08.07.2024 Stříbro konsoliduje své nedávné zisky v blízkosti dvoutýdenního maxima, kterého dosáhlo ve středu. Bílý kov nicméně zůstává na cestě k silnému týdennímu růstu, protože obchodníci čekají na zveřejnění zprávy o zaměstnanosti mimo zemědělství (NFP) v USA před tím, než učiní nové směrové sázky.
img

Plán obchodování měnových párů EUR/USD a GBP/USD na 4. července 2024

04.07.2024 Pokud se podíváme na ekonomické zprávy, zdá se zvláštní, že dolar oslabuje. Konečné údaje o indexech podnikatelské aktivity v eurozóně dopadly lépe než předběžné odhady, ale stejně tak tomu bylo i ve Spojených státech. V eurozóně však hovoříme o poklesu, zatímco v Americe ukazatele vykazují růst. Navíc růst zaměstnanosti ve Spojených státech byl mnohem vyšší, než se očekávalo. Logicky by tedy měl dolar růst.
img

Technická analýza denního pohybu ceny indexu Nasdaq 100, čtvrtek 4. července 2024

04.07.2024 V denním grafu indexu Nasdaq 100 se zdá, že #NDX stále dominují kupující. To potvrzují také podmínky, kdy se EMA 50 nachází nad EMA 200, a Golden Cross, který naznačuje, že býčí tendence na tomto indexu stále přetrvává. K tomu se přidává potvrzení výskytu skrytých nepravidelností v pohybu ceny #NDX, kdy stále dochází k vytváření nižších maxim, zatímco indikátor Stochastic Oscillator naopak vytváří nižší minima. Na základě těchto faktů má #NDX v následujících dnech potenciál pokračovat v posilování až na úroveň 20 910,3. Pokud by se však na cestě k této úrovni náhle objevila výrazná korekce, zejména pokud by prolomila úroveň 19 220,0, je velmi pravděpodobné, že probíhající posilování indexu bude na několik dní zastaveno.
img

Euro vystupuje z politiky

04.07.2024 Euro sebevědomě směřuje k dříve oznámenému cíli 1,08 USD, a to navzdory pokračující politické nejistotě ve Francii, zpomalení růstu evropských spotřebitelských cen a prohlášení člena Rady guvernérů Gediminase Simkuse, že ECB v roce 2024 ještě dvakrát sníží depozitní sazbu. Investoři začínají oceňovat oslabení amerického dolaru v souvislosti s pokračujícími znepokojivými signály z americké ekonomiky a připraveností představitelů FOMC zaujmout holubičí postoj.
img

ECB potřebuje více času a informací

02.07.2024 Prezidentka Christine Lagarde a hlavní ekonom ECB včera prohlásili, že Evropská centrální banka zatím nemá dostatek důkazů, aby mohla konstatovat, že hrozba inflace pominula. To podporuje očekávání, že představitelé tento měsíc pravděpodobně nepřistoupí k dalšímu snížení úrokových sazeb. Ačkoli brzy budou zveřejněny údaje o inflaci v eurozóně za červen, a pokud po mírném květnovém nárůstu uvidíme pokles hodnot, může regulátor zaujmout holubičí postoj k budoucí politice.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 27. června pro začátečníky

27.06.2024 K otestování ceny 1,2650 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji (sell) libry v rámci pokračování klesajícího trendu, který se v posledních dnech jasně rýsoval. GBP/USD se nakonec propadl o zhruba 30 pipsů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2627 nepřinesly výrazné zisky. Trh měsíční bilanci maloobchodních tržeb Konfederace britského průmyslu totiž ignoroval a ve středu už neexistovaly žádné důvody k nákupu libry. Dnes se pravděpodobně nic nezmění, protože se očekává projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, který na konci posledního zasedání zaujal spíše holubičí postoj. Kromě toho bude zveřejněn zápis ze zasedání Výboru pro měnovou politiku BoE a libra dostane šanci na zotavení až ve druhé polovině dne, pokud kupující všechen tento tlak ustojí. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Technická analýza intradenního cenového vývoje indexu S&P 500, čtvrtek 27. června 2024

27.06.2024 Ačkoli se zdá, že ve 4hodinovém grafu se index S&P 500 nachází v bočním trendu, postavení EMA 20, který se nachází nad EMA 50, naznačuje, že na tomto indexu stále převládají kupující, zejména vzhledem k tomu, že ukazatel Momentum, který vytváří formaci Double Bottom, neboli dvojité dno, (modrý kruh), signál potvrzuje, což je pozitivní, pokud má #SPX v blízké budoucnosti potenciál posílit až na úroveň 5 490,36 jako hlavní cíl. A pokud jej podpoří také dynamika a volatilita, pak bude dalším cílem, na který se zaměří, 5 515,18, ale pokud na cestě k těmto cílům náhle dojde ke korekci, která je u #SPX poměrně výrazná, zejména pokud dojde k jeho prolomení pod úroveň 5 433,74, pak se všechny dříve popsané scénáře posílení stanou neplatnými a automaticky se zruší.
img

EUR/USD. 26. června. Medvědi jsou připraveni na retest důležité úrovně

27.06.2024 V úterý se pár EUR/USD obrátil ve prospěch amerického dolaru a konsolidoval pod hladinou retracementu 61,8 % na úrovni 1,0722. Pokles tak může pokračovat směrem k další Fibonacciho hladině 76,4 % na úrovni 1,0676. Odraz kurzu páru od této úrovně bude již třetí v řadě a umožní nový očekávaný růst směrem k úrovni 1,0722. Konsolidace kurzu páru pod úrovní 1,0676 naznačí další pokles směrem k nejbližší korekční hladině 100,0 % na úrovni 1,0602.
img

Tvrdý postoj Fedu přivádí riziková aktiva do úzkých

27.06.2024 Euro sice nadále klesá, ale to nikoho nepřekvapuje, zvláště po opakovaných komentářích představitelů Evropské centrální banky o mimořádně uvolněné politice a tvrdém postoji představitelů Federálního rezervního systému ve Spojených státech.
img

Euro oslabuje kvůli akomodativní politice evropských představitelů

27.06.2024 Euro včera opět začalo aktivně klesat a může v tom pokračovat i dnes. Stále více představitelů Evropské centrální banky vyjadřuje poslední dobou svůj záměr dále uvolňovat měnovou politiku, což rizikovým aktivům, zejména euru, na síle nepřidává. Podle člena Rady guvernérů ECB Olliho Rehna jsou očekávání investorů, že ECB letos ještě dvakrát uvolní měnovou politiku a do roku 2025 sníží výpůjční náklady na 2,25 %, oprávněná.
img

US OPEN: Rivian narostl o 35 % na partnerství s Volkswagenem

26.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco níže, po poněkud slabším obchodování během první poloviny evropské hotovostní seance. S&P 500 otevřel o 0,2 % níže, Dow Jones a Nasdaq klesly o 0,1 %, malý Russell 2000 se při zahájení seance propadl o 0,8 %.
img

US OPEN: Rivian narostl o 35 % na partnerství s Volkswagenem

26.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco níže, po poněkud slabším obchodování během první poloviny evropské hotovostní seance. S&P 500 otevřel o 0,2 % níže, Dow Jones a Nasdaq klesly o 0,1 %, malý Russell 2000 se při zahájení seance propadl o 0,8 %.
img

Výhled pro EUR/USD na 26. června. Nový flat pro euro

26.06.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý vykázal slabý pohyb směrem dolů, který nebyl vyvolán fundamentálními ani makroekonomickými událostmi. Při důkladnějším zkoumání je zřejmé, že cena se od 13.–14. června pohybuje v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,0669 a 1,0757. Máme tedy co do činění s bočním kanálem širokým přibližně 90 pipsů. Všimněte si, že přítomnost bočního kanálu neznamená, že cena bude neustále dosahovat horní a dolní hranice. Cena se bude pohybovat mezi těmito hranicemi, dokud kanál neopustí. To však neznamená, že tyto hranice budou pravidelně testovány. Přesto mohou obchodníci zvážit dlouhé (long) pozice v blízkosti spodní hranice a krátké (short) pozice v blízkosti horní hranice.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 25. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale bez úspěchu

26.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0723 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme si, co se zde stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly dobrý vstupní bod k nákupu eura, což vedlo k tomu, že pár vzrostl pouze o 12 bodů, než došlo k obnovení tlaku na tento pár. Technický výhled se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

XAG/USD. Přehled vývoje a analýza

26.06.2024 Stříbro nachází určitý support na 50denním jednoduchém klouzavém průměru (SMA) a již druhý den se mírně odráží. Zdá se, že bílý kov zastavil svůj pullback a snaží se přilákat nějaké významné kupující.
img

Na americkém trhu se obchoduje smíšeně

25.06.2024 Index Dow Jones -0,79 % na 39099,91 b. S&P 500 +0,14 % na 5455,67 b. Nasdaq Composite +0,91 % na 17656,18 b.
img

Měď odolává navzdory slabé Číně

25.06.2024 Nedávná konsolidace mědi následuje po předčasném nárůstu na rekordní hodnoty v minulém měsíci. Ten byl způsoben spekulanty na londýnském a newyorském trhu s futures. Tato rally odradila poptávku fyzických kupců, zejména v Číně, která je největším spotřebitelem mědi a kde nedávné údaje naznačují oslabení. Navzdory neúspěchům se sektor průmyslových kovů letos zvýšil přibližně o 9 %, přičemž nejlépe se daří mědi a cínu.
img

Výhled pro EUR/USD na 25. června. Euro pokračuje v korekci

25.06.2024 EUR/USD se v pondělí odrazil a zahájil nový korekční pohyb, přičemž se mu již podruhé nepodařilo prolomit úroveň 1,0669. Tentokrát cena prorazila kritickou linii a trendovou linii, ale podle našeho názoru ještě nenastal čas pospíchat s nákupem. Domníváme se, že v současné době pozorujeme druhou fázi korekce, po které dojde k obnovení klesajícího trendu. Nezapomeňte, že korekce může ještě nějakou dobu pokračovat a může být složitá. Připravte se proto na to, že tento týden se možná krátké (short) pozice vůbec otvírat nebudou.
img

GBP/USD. Přehled vývoje a analýza

25.06.2024 Britská libra je však nadále pod tlakem kvůli "holubičí pauze" Bank of England, která zvýšila pravděpodobnost snížení úrokových sazeb na svém srpnovém měnověpolitickém zasedání. Navíc v pátek zveřejněné údaje o indexu podnikatelské aktivity ve Velké Británii ukázaly, že podnikatelská aktivita v soukromém sektoru v červnu rostla nejpomalejším tempem od listopadu loňského roku. Na pozadí nákupů amerických dolarů je to další faktor vyvíjející tlak na měnový pár GBP/USD.
img

EUR/USD. Přehled vývoje a analýza. Sílu jednotné evropské měny podkopává kombinace několika faktorů

25.06.2024 Měnový pár EUR/USD se během prvního obchodního dne tohoto týdne snažil přilákat kupující navzdory tomu, že sílu eura podkopává kombinace faktorů.
img

Výhled pro EUR/USD na 24. června. Euro je zatlačováno směrem dolů

24.06.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů poté, co se odrazil od úrovně 1,0757. V důsledku toho se cena na konci týdne ocitla kolem oblasti supportu 1,0658–1,0669. Od této oblasti se cena může podruhé odrazit, ale nyní se na ní nachází klesající trendová linie, která podporuje další pokles eura. Nejen technická analýza podporuje pohyb směrem dolů. Ani fundamentální pozadí nenaznačuje silný růst eura. Za poslední dva týdny se výrazně zhoršilo. Evropská centrální banka začala snižovat svou klíčovou úrokovou sazbu a může v tom postupně, ne-li dokonce rychle, pokračovat. Pokud jde o Federální rezervní systém, otázka prvního snížení sazeb zůstává otevřená. Trh je v tomto ohledu plný optimismu a očekává první snížení sazeb v září. My se domníváme, že k němu dojde v prosinci. Pokud máme pravdu, pak má euro stále dost času na to, aby dosáhlo všech cílů současného klesajícího trendu.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 21. června pro začátečníky

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od nuly, což potvrdilo vhodný bod pro vstup do prodeje libry. V důsledku toho se měnový pár GBP/USD propadl o více než 30 pipsů. Libra klesla poté, co Bank of England ponechala úrokové sazby beze změny a zveřejnila vodítka. Politici jasně naznačili, že pokud inflace vykáže pozitivní trend, sazby ve Spojeném království by mohly být sníženy již v srpnu tohoto roku. To je špatná zpráva pro kupující libry, kteří se v poslední době potýkají s mnoha problémy. Dnes by se tyto problémy mohly ještě vyhrotit. Důvodem by mohly být slabé údaje o indexech podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb ve Spojeném království. Kromě toho budou zveřejněny zprávy o britském kompozitním indexu PMI a údaje o objemu maloobchodních tržeb bez započtení nákladů na pohonné hmoty. Pouze velmi dobré údaje mohou libře pomoci překonat její problémy. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro EUR/USD na 21. června. Evropská měna se plynule obrátila směrem dolů

21.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu směrem dolů poté, co se před pár dny odrazil od úrovně 1,0757, a poté znovu provedl další test této úrovně. Byli jsme tak svědky plynulého poklesu a cena konsolidovala pod kritickou hranicí. Vytvořila se také klesající trendová linie, která ukazuje současnou situaci na trhu. Celkově nemáme ohledně měnového páru EUR/USD žádné otázky. Možná jeho výkonnost není nejlepší, ale jeho nedávné pohyby byly logické a konzistentní. Euro již dva měsíce absolvuje býčí korekci, která podle našeho názoru trvá příliš dlouho. Globální klesající trend však zůstává beze změny a nyní se obnovil. Pár se rozhodně pohybuje směrem dolů, a to pozvolným tempem.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. června (analýza dopoledního obchodování). Libra se před rozhodnutím Bank of England nadále pohybuje v rozpětí

20.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Libra vzrostla, ale do testu a falešného proražení jí pár bodů chybělo, takže jsem odtud nemohl vstoupit do krátkých (short) pozic. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

Výhled pro EUR/USD na 20. června. Trh šel zase spát

20.06.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Včerejší odraz od kritické linie nehrál žádnou významnou roli a volatilita páru opět klesla na absolutní minima. Po několika týdnech relativně slušné volatility si musíme přiznat, že trh usnul na vavřínech.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 19. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu

20.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k otestování a vytvoření falešného proražení nikoli. Z toho důvodu nebylo možné najít vhodné vstupní body do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bylo potřeba ještě revidovat.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva zemní plyn, středa 19. června 2024

19.06.2024 Z 4hodinového grafu komoditního aktiva zemní plyn (#NG) vyplývá, že jeho cena úspěšně překonala úrovně EMA 50 a EMA 200, což znamená, že toto komoditní aktivum zřejmě začínají ovládat kupující, a to společně s potvrzením výskytu odchylek mezi pohybem ceny a ukazatelem Awesome Oscillator, což dále posiluje fakt, že má #NG potenciál posílit až na úroveň 2 996 jako hlavní cíl a 3 089 jako další cíl, ke kterému bude směřovat, pokud ho podpoří také dynamika a volatilita. Během cesty k těmto cílům nedojde ke korekci oslabení až pod úroveň 2 797, protože pokud tuto úroveň úspěšně prorazí směrem dolů, nastane scénář posílení, a scénář, který byl popsán dříve, se stane neplatným a automaticky se zruší.
img

Výhled pro EUR/USD na 19. června. Je korekce dokončená?

19.06.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Ke konci dne se cena dostala ke kritické hranici a okamžitě se odrazila zpět. Euro by proto mohlo klesnout už během dneška. Evropská unie včera zveřejnila konečný odhad své květnové zprávy o inflaci. Trh na zprávu nereagoval, protože druhý odhad se plně shodoval s tím prvním. Navíc nárůst na 2,6 % v současné době nemá pro Evropskou centrální banku žádné negativní důsledky. Centrální banka již snížila své sazby a dalšího snížení sazeb se možná dočkáme až v září. Pokud se tedy míra inflace v nadcházejících měsících zvýší, nesníží to pravděpodobnost, že ECB zpomalí uvolňování měnové politiky. Ukazatel bude mít do září dostatek času, aby se vrátil do rozmezí 2,3–2,4 %.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 18. června (analýza dopoledního obchodování). Libra klesla pod 1,2685

19.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2685 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se stalo. Proražení a reverzní otestování tohoto rozpětí vedlo ke vstupnímu bodu pro prodej libry, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o téměř 20 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

AUD/JPY. Přehled a analýza. Prodávající vs kupující. Kdo je silnější?

18.06.2024 Měnový pár AUD/JPY se již dva dny usilovně snaží přilákat jak prodávající, tak kupující. Poté, co australská centrální banka (Reserve Bank of Australia) oznámila své rozhodnutí ohledně měnové politiky, spotové ceny nadále zaujímaly defenzivní pozici a obchodovaly se nad kulatou úrovní 104,00.
img

Trh GBP/JPY narazil na důležitou hranici 200

18.06.2024 GBP/JPY si vyšlápl na dlouhodobou vzestupnou linii na úrovni 200 a v pátek v návaznosti na BoJ vyskočil na nové 14leté maximum 201,59 s možností pokračovat v dlouhodobém pozitivním trendu. Krátkodobé riziko je spíše na straně růstu než na straně poklesu. Konkrétně exponenciální klouzavé průměry (EMA) se sklánějí vzhůru, což podporuje býčí trajektorii na trhu.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 17. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pokouší překonat úroveň 1,0710

17.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení této úrovně byly signálem k prodeji eura dále podél trendu. Jak je však z grafu patrné, v době psaní této prognózy ještě nedošlo k odpovídajícímu pohybu směrem dolů. Ve druhé polovině dne nebyl technický obraz revidován.
img

EUR/USD. Jaké jsou vyhlídky dolaru po zasedání Fedu?

17.06.2024 Měnový pár EUR/USD pokračuje v poklesu již druhý den v řadě. Před tímto poklesem se vytvořila klesající vlna, která přerušila býčí trend. Po ní následovala poměrně silná vzestupná vlna a nyní se obnovil "medvědí" trend. Koreční vlnu považuji za "silnou", protože při jejím vzniku informační pozadí podporovalo medvědy mnohem silněji než býky. Poté, co se trend definitivně ztratil, se však býci rozhodli euro co nejvíce pozvednout. Připomínám, že ve středu, kdy se vzestupná vlna plně zformovala, klesla zpráva o inflaci v USA o 0,1 %. Jádrová inflace zpomalila o 0,2 %. To není tak významné zpomalení, aby se americká měna již druhý měsíc po sobě propadla o 100 a více bodů.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 14. června (analýza dopoledního obchodování). Libra pokračovala v poklesu

14.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2736 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Proražení a otestování úrovně zdola nahoru vedlo k dalšímu výprodeji libry s pohybem o 50 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně revidován.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. června pro začátečníky

14.06.2024 K otestování ceny 1,2788 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry – zejména poté, kdy se objevila zpráva, že ceny výrobců v USA klesly oproti očekávání růstu o 0,1 %. Jak je však vidět v grafu, tento vývoj nezformoval rostoucí trend a místo toho vedl ke ztrátám. Po chvíli přišel test ceny 1,2759, a to v okamžiku, kdy MACD prudce klesl od nuly, takže jsem se rozhodl libru neprodávat. V pátek je britský ekonomický kalendář prázdný, takže kupující budou mít problémy – zejména proto, že od včerejšího odpoledne začali být aktivní medvědi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během seance v USA ze dne 13. června (analýza dopoledního obchodování)

14.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0800 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení této úrovně poskytly signál k nákupu eura, což vedlo k nevýraznému růstu o 15 bodů, po kterém pohyb skončil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bylo potřeba ještě revidovat.
img

Cena překonala hladinu 1,0800, existuje potenciál k oživení směrem vzhůru

13.06.2024 EUR/USD prodlužuje svůj odraz od úrovně 1,0740 po údajích o inflaci v USA, které byly nižší, než se očekávalo. Pár vyskočil nad 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) a také nad kulaté číslo 1,0800. Technicky vzato ukazatel RSI momentálně překračuje úroveň 50 směrem vzhůru, avšak ukazatel MACD ztrácí pod svou spouštěcí linií a v blízkosti nulové úrovně dynamiku. V případě, že si kupující udrží kontrolu a prorazí nad krátkodobou vzestupnou trendovou linii a 20denní SMA na úrovni 1,0840, přivedlo by to cenu k oblasti rezistence 1,0915 - 1,0940.
img

Graf dňa: US100 (13.06.2024)

13.06.2024 Futures na Nasdaq100 (US100) se dnes obchodují s téměř 0,15% nárůstem a včera po americké seanci poměrně výrazně posílily a zrychlily na nová historická maxima. Psychologická bariéra 20 000 bodů se stále více přibližuje a býci mají jasný apetit po amerických akciích; zejména těch, které souvisejí s umělou inteligencí. Včerejší vyšší prognózy inflace pro rok 2024 a Powellovy komentáře investoři nebrali jako varování. Wall Street stále plně počítá se dvěma sníženími sazeb, a to v tomto roce (listopad, prosinec), a dává zhruba 70% šanci na uvolnění v září.
img

Luxent: 3 věci, na které si dát pozor při koupi investiční nemovitosti v oblíbených destinacích v EU

12.06.2024 Nákup nemovitosti v zahraničí se stává stále oblíbenější alternativou tuzemských investorů. Kromě možnosti koupit dům či apartmán v příjemné dovolenkové destinaci k vlastnímu využití, totiž tyto nemovitosti nabízejí ve srovnání s Českou republikou vyšší výnos z pronájmu. Ten se na rozdíl od pražských výnosů v rozsahu 3 až 5 % pohybuje mezi 7 a 11 %. Vystoupat však může až přes 20 %. Komplexní proces koupě zahraniční nemovitosti ale vyžaduje pečlivé zvážení řady faktorů ovlivňujících jak celkovou výši investice, tak ziskovost. Roli nehraje jen lokalita nebo stav objektu, ale také právní aspekty, jako jsou například podmínky převodu vlastnictví, daňové povinnosti, případná omezení pro zahraniční investory anebo výše následných měsíčních nákladů. Celý průběh koupě tak může být pro jednotlivce komplikovaný, služby profesionálních makléřů bývají proto v případě realitní investice v cizině nedocenitelné. Rady ohledně tří klíčových oblastí přibližují odbornice realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.
img

Technická analýza intradenního cenového vývoje křížového měnového páru AUD/JPY, středa 12. června 2024

12.06.2024 Když se podíváme na 4hodinový graf měnového páru AUD/JPY, tak uvidíme, že..se 50 EMA nachází nad 200 EMA (Golden Cross), což značí, že převahu mají stále kupující; to znamená, že i když dojde k oslabující korekci, tak dokud nedojde k prolomení pod hladinu 102,92, má AUD/JPY potenciál pokračovat v posilování až na hladinu 103,88, která bude sloužit jako hlavní cíl, a pokud ho podpoří dynamika a volatilita, tak dalším cílem, na který se zaměří, bude hladina 104,38.
img

EUR/USD: Co můžeme očekávat od americké inflace?

12.06.2024 Měnový pár EUR/USD se od 16. dubna nachází v růstové fázi. Situace se změnila až koncem minulého týdne, kdy se ECB rozhodla zahájit uvolňování měnové politiky. Na takové rozhodnutí se čekalo již delší dobu, ale až do jeho oficiálního oznámení panovaly určité pochybnosti, zda k němu dojde. Nebo naděje. Naděje, které měli především býci, kteří téměř dva měsíce hnali evropskou měnu vzhůru. Kdyby ECB odložila první snížení sazeb na příští zasedání, mohla si evropská měna udržet svůj býčí trend. V posledních měsících však euro rostlo dostatečně. ECB by ke snižování sazeb přistoupila v každém případě.
img

GBPUSD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 11. června (seance v USA)

12.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,2738 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru v první polovině dne – zejména poté, kdy byly zveřejněny slabé údaje z britského trhu práce, a proti převládajícímu klesajícímu trendu. Z toho důvodu jsem libru nenakoupil a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Ve druhé polovině dne mohla úplná absence amerických statistik pozitivně ovlivnit kupující britské libry, která již během evropské seance vykazovala sílu. Pro zvýšení nákupů je však nejlepší nadále využívat korekce a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 11. června (analýza dopoledního obchodování)

12.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám poskytly vynikající vstupní bod k nákupu libry, což vedlo k růstu o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně revidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na libru přetrvává

11.06.2024 Ve své pondělní dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2729 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale nikdy nedošlo k otestování a vytvoření falešného proražení. Z toho důvodu jsem si obchod nechal ujít a zaznamenal jsem další pohyb směrem dolů. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nevyšlo jim to

11.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0753 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám umožnily získat signál k nákupu eura, což vedlo k pohybu o téměř 20 bodů. Zcela předvídatelně se však následně tlak na euro vrátil a úroveň byla na prolomena na druhý pokus. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
C:\fakepath\komodity-07062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – komoditní trhy a jejich vliv na akcie (7. díl)

07.06.2024 Článek vysvětluje, co jsou komoditní trhy a jak fungují. Popisuje, jak ceny komodit ovlivňují různé sektory, jako energetiku a průmysl, a jak se tyto trhy prolínají s akciovými trhy, ovlivňují inflaci a úrokové sazby. Článek také zahrnuje metriky pro hodnocení dopadu komodit na akciové trhy a případovou studii o vlivu cen ropy na energetický sektor.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 7. června (analýza dopoledního obchodování). Trh práce se může stát pro dolar problémem

07.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0888 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly výborný signál k nákupu eura, ale kupující se zřejmě rozhodli před zveřejněním důležitých údajů z USA nepospíchat. Po růstu o 10 bodů se obchodování opět přesunulo do oblasti 1,0878. V důsledku toho padlo rozhodnutí opustit trh a vyčkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě upravit.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 6. června. Dolar se blíží k další kritické úrovni

07.06.2024 Vlnová struktura páru GBP/USD je i nadále poměrně složitá. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50,0 % v dubnu naznačil, že je trh připraven vytvořit klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se tato vlna bude vyvíjet i nadále, vlnová struktura se výrazně zjednoduší a odpadne tak hrozba dalších komplikací. Pár však v poslední době zůstává silný, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu k prodeji.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 6. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nedopadlo to podle jejich představ

06.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2782 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vedly k nákupnímu signálu, ale po pohybu vzhůru o 12 bodů tlak na libru klesl. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 156,60 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru a dosáhl denních maxim, což naznačuje jeho překoupenost. To nám umožnilo vstoupit do trhu s cílem prodat dolar, ale jak jsem upozorňoval ve své dopolední předpovědi, k výraznějšímu pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Odpoledne se očekává zveřejnění řady údajů, které mohou americkému dolaru jak uškodit, tak ho podpořit. V případě dobrých údajů o změnách počtu zaměstnanců od ADP, indexu podnikatelské aktivity ISM v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI je možné vsadit na další růst USD/JPY v rámci pokračování dopoledního trendu. Špatná čísla vrátí na pár tlak, což povede k poměrně výrazné korekci v rámci dne, čehož budou chtít co nejdříve využít také kupující dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 5. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se po zveřejnění údajů o indexu PMI vrátilo k poklesu

05.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom pochopili, co se tam stalo. Navzdory slabým údajům z eurozóny a poklesu páru jsme se k otestování úrovně 1,0861 nedostali. Nízká volatilita před důležitými statistikami z USA a zítřejším zasedáním ECB se zdá být oprávněná. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 The first test of the price at 1.0845 occurred when the MACD indicator had moved significantly below the zero mark, which, in my opinion, limited the pair's further downward potential and provided a chance for implementing buying scenario #2. A short time later, there was another test of 1.0845, and at that moment, the MACD was already recovering from the oversold area. Unfortunately, I did not see a rebound in the euro, and I decided to exit the market with minimal losses. In the second half of the day, there will be a lot of US statistics, but all of it is secondary in nature, so it is likely that pressure on the euro will remain. Expected data includes job openings and labor turnover from the Bureau of Labor Statistics and changes in US factory orders. Strong figures will push the euro down even further, allowing sellers to recover all of yesterday's losses. Regarding the intraday strategy, I plan to act based on the implementation of scenarios #1 and #2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 4. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se postupně vrací

04.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0883 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Proražení a reverzní test této oblasti byly signálem k prodeji, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o 10 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu, přestože makrodata, která mohla euro podpořit, se ukázala jako poměrně dobrá. Z toho důvodu jsem se rozhodl jednotnou evropskou měnu nenakupovat. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu úrovně 1,0871 pro realizaci prodejního scénáře. Index spotřebitelských cen v eurozóně v první polovině dne euro podpořil a prudký pokles amerických příjmů a výdajů ho posunul ještě výše. Kupující však denní maxima neudrželi, protože obchodníci začali vybírat zisky.
img

Technická analýza intradenního cenového vývoje hlavního měnového páru GBP/USD, pondělí 3. června 2024

03.06.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf, tak uvidíme, že se na hlavním měnovém páru GBP/USD formuje býčí formace 123, po které následuje býčí formace Ross Hook (RH) spolu s Golden Cross na 50 EMA, který je nad 200 EMA, což naznačuje, že situaci mají stále pod kontrolou kupující. Takže pokud v blízké budoucnosti nedojde k výrazné korekci, zejména pokud pár neprorazí pod úroveň 1,2680, pak má GBP/USD potenciál pokračovat v posilování až k úrovni 1,2765 jako hlavnímu cíli a k úrovni 1,2799 jako dalšímu cíli, pokud ho podpoří dynamika a volatilita.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 30. května (seance v USA)

31.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0806 došlo zároveň s výrazným pohybem ukazatele MACD nad nulu, což omezilo potenciál dalšího pohybu páru směrem vzhůru, zejména v rámci klesajícího trendu pozorovaného v předchozím dni. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Neobdržel jsem ani žádné jiné signály ke vstupu. Statistiky ze Španělska a eurozóny byly podle očekávání ignorovány, ale čeká nás mnoho nových a zajímavých informací z USA. Očekáváme údaje o změně HDP za čtvrtletí, jádrový index výdajů na osobní spotřebu, cenový index HDP, týdenní nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci se zbožím. Také se budeme muset seznámit s údaji o nevyřízených prodejích domů z USA. Slabé údaje budou pravděpodobně tlačit euro vzhůru, které tak aktualizuje své včerejší maximum. Silné údaje naopak vrátí tlak na tento pár. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo

30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 29. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu

29.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0842 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k poklesu, ale ten nedokázal vytvořit falešné proražení, takže nebylo možné získat jasný signál ke vstupu do trhu. V tomto ohledu byl technický obrázek odpoledne revidován.
img

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 1,0885 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce zvýšil nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD dalšího růstu. Z toho důvodu jsem nenakupoval a ani jsem se nedočkal dalšího testu 1,0885 pro krátkou pozici. U hladiny 1,0867 však byla situace jiná: k prvnímu cenovému testu 1,0867 došlo, když byl ukazatel MACD výrazně dole, a druhý test, ke kterému došlo, když se ukazatel nacházel v přeprodané oblasti, poskytl příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 15 pipsů. Silné údaje z USA vyvíjely ve druhé polovině dne na euro tlak.
img

Pokles inflačních očekávání v eurozóně

29.05.2024 Euro v reakci na průzkum Evropské centrální banky vzrostlo. Ve zprávě se uvádí, že inflační očekávání v eurozóně v dubnu letošního roku poklesla, což regulátorovi umožnilo přejít k plánům na snížení úrokových sazeb na zasedání plánovaném na příští týden.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 28. května (analýza dopoledního obchodování). Libra dosáhla nového měsíčního maxima

29.05.2024 Ve své včerejší dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2756 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. K poklesu došlo, ale nikdy nedošlo k jeho otestování a vytvoření falešného breakoutu tamtéž. Z toho důvodu jsem nezaznamenal žádné vhodné body pro vstup do trhu. Odpoledne byl technický obrázek výrazně revidován.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky

28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\opce-28052024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – využití opčních trhů ve fundamentální analýze (4. díl)

28.05.2024 Článek poskytuje úvod do opčních trhů, vysvětluje základní pojmy, jako jsou opce, kupní (call) a prodejní (put) opce, a zdůrazňuje jejich roli ve finančním systému. Čtenář se dozví, jak opce umožňují řízení rizika, spekulaci a strategickou flexibilitu. Dále článek rozebírá faktory ovlivňující cenu opce, jako je volatilita a úrokové sazby, a vysvětluje význam tzv. řeckých písmen v opčním obchodování. V neposlední řadě článek popisuje různé opční strategie, jejich využití při diverzifikaci portfolia a ochranu proti makroekonomickým a podnikovým událostem.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlato na 27. května.

28.05.2024 Od loňského léta vytváří kotace hlavního evropského měnového páru klesající horizontální pennant. Cena se od silné potenciální reverzní zóny v denním časovém rámciv polovině dubna vydala směrem vzhůru a vytvořila korekci posledního segmentu hlavní vlny. Struktura tohoto segmentu ještě stále není dokončená.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K prvnímu otestování hladiny 156,95 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul nad nulu, což omezilo další růstový potenciál dolaru. Po krátké době došlo k dalšímu testu 156,95 ve chvíli, kdy ukazatel MACD již klesal z překoupené oblasti, což dovolilo realizaci scénáře č. 2 pro prodej dolaru. Zatím však k výraznějšímu poklesu páru nedošlo a je nepravděpodobné, že by k němu došlo, protože v odpoledních hodinách nebyly k dispozici absolutně žádné statistiky ze Spojených států, které by kupující mohli využít. Levnější dolar si zachovává svou atraktivitu a obchodníci potřebují čas na zhodnocení situace. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K otestování hladiny 1,0860 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru, zejména po zveřejnění smíšených statistik z Německa a indexů institutu IFO. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Druhý test úrovně 1,0860 s ukazatelem MACD v překoupené oblasti vedl k realizaci prodejního scénáře č. 2, který je v době psaní tohoto článku stále aktuální. Ve druhé polovině dne nebudou k dispozici žádné americké statistiky ani projevy členů Federálního rezervního systému. Očekávám proto, že se bude obchodovat v rámci kanálu s mírnou převahou kupujících. V případě intradenní strategie plánuji spoléhat na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Vypořádání obchodních transakcí na burze v USA se zkrátí na jeden den

27.05.2024 Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 27. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se snaží pokračovat v růstu

27.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení tam vyvolaly signál k prodeji eura, který v době psaní tohoto článku zapříčinil pouze 10bodový pokles páru. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Inzerenti na Portu Gallery zadali už skoro 900 pokynů za 2,7 milionu korun. Jak se daří investicím do sběratelských předmětů?

27.05.2024 Investiční online galerie Portu Gallery spustila v dubnu letošního roku sekundární trh, na kterém mohou investoři nakupovat a prodávat certifikáty k již upsaným předmětům. Skoro 900 pokynů za více než 2,7 milionu korun svědčí o zájmu investorů o tuto službu. Z luxusních a sběratelských předmětů se v loňském roce podle indexu luxusních investic Knight Frank dařilo nejlépe kategoriím umění, šperků a hodinek, naopak se příliš nedařilo investiční whisky, která vloni propadla o 9 procent.
img

USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Co můžeme příští týden očekávat od libry?

27.05.2024 Také poptávka po britské libře poslední dobou roste, a to zprávám na pozadí a vlnové analýze navzdory. Trh se poměrně uklidnil, pokud jde o komplikovanou strukturu současné vlny, a nikdo neočekává standardní vlny. Vzestupná vlna by však měla brzy skončit, jinak celá vlnová analýza projde výraznými změnami.
img

Analýza měnového páru EUR/USD z 23. května. Kupující se podruhé pokoušejí otestovat úroveň 1,0880

24.05.2024 Vlnová struktura ve 4hodinovém grafu měnového páru EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně pozorujeme formování předpokládané vlny 3 v segmentu 3 nebo c klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně bude, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu dokončila svou formaci kolem hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit pod touto úrovní.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0822 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám umožnilo potvrdit správný vstupní bod pro prodej eura. K poklesu páru však nikdy nedošlo, což vedlo k opětovnému zaznamenání ztrát. K nákupům na ceně 1,0833 došlo na začátku pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly. V důsledku toho pár vzrostl o 15 bodů, a to bylo vše. Údaje o indexech PMI v eurozóně euru pomohly a nyní všichni kupující doufají v to samé. Již nyní jsou však k dispozici slabé údaje o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitním indexu PMI USA. Kromě toho jsou k dispozici také údaje týkající se trhu práce. Poměrně zajímavým ukazatelem bude počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který může vést k nárůstu volatility, a údaje o objemu prodejů bytů na primárním trhu. Slabé údaje budou důvodem k nákupu eura, aby pokračoval vývoj býčího trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819

24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

Arista Networks klesá o 4 % kvůli debutu Nvidia Spectrum X 📊

23.05.2024 Akcie společnosti Arista Networks (ANET.US) dnes ztrácejí téměř 4 %, ale v jednu chvíli ztrácely téměř 7 %. Důvodem těchto poklesů je očekávané posílení síťového byznysu společnosti Nvidia, o čemž svědčí včerejší oznámení společnosti Nvidia o produktu Spectrum X. Přesto mohou zákazníci velkých síťových řešení (velké technologické společnosti) využít otevřeného ekosystému dodavatelů a nemusí se omezovat na společnost Nvidia, pokud ta nenabídne velmi atraktivní slevy pro koncové zákazníky.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,2727 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což bylo potvrzením scénáře pro nákup libry. Výsledkem byl pohyb vzhůru o více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království způsobily značný rozruch, takže pro obchodníky bylo obtížné určit další směr vývoje páru. Dnes mohou kupující těžit z dobrých zpráv o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Sektor služeb je obzvláště důležitý, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšení aktivity mu jistě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysokou poptávku po americkém dolaru nikdo nezrušil. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Kupující si odpočinuli na úrovni 1,2760

23.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,2722 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného prolomení nám poskytly signál k nákupu. Jak však můžete vidět v grafu, k výraznějšímu pohybu vzhůru ještě nedošlo. Po zotavení o 15 bodů se na pár vrátil tlak, což je špatný signál pro kupující libry. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se zvýšil

23.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0845 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení zde dalo signál k nákupu, který však nikdy nedosáhl růstu, což vedlo ke ztrátám. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Analýza měnového páru EUR/USD ze dne 21. května 2024

22.05.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD se ve 4hodinovém grafu nezměnila. Pozorujeme konstrukci předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo C segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak opravdu je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu byla dokončena kolem úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit pod touto úrovní.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 21. května (analýza dopoledního obchodování). Euro dosáhlo úrovně 1,0870

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0869 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme se podívat na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k růstu k této úrovni, ale nikdy se zde nevytvořilo falešné proražení. Je zřejmé, že na základě této úrovně zatím není možné vstoupit do prodejních pozic, takže se celé vyústění odkládá na odpoledne. Zároveň jsem nerevidoval technický obrázek.
C:\fakepath\cfd-ftmo-21052024.jpg

Výhody obchodování prostřednictvím CFD

21.05.2024 Obchodování na burze může být složité a finančně náročné, zejména pokud se zaměřujete na populární akciové indexy jako S&P 500 nebo DAX. Tradičně se tyto indexy obchodují prostřednictvím futures kontraktů na burzách jako CME nebo Eurex, avšak forexoví brokeři nabízejí alternativu v podobě CFD (Contract for Differences, nebo rozdílové smlouvy).
img

Technická analýza intradenního cenového pohybu komoditního měnového páru NZD/USD, úterý 21. května 2024

21.05.2024 Přestože se ve 4hodinovém grafu komoditního měnového páru NZD/USD nachází 20. EMA nad 50. EMA, což naznačuje, že na současném trhu stále převládají kupující, výskyt odchylek mezi pohybem ceny kiwi a indikátorem oscilátoru Stochastic dává tušit, že v blízké budoucnosti má NZD/USD potenciál ke korekci oslabení, kdy se bude snažit otestovat hladinu 0,6067 a prolomit ji směrem dolů. Pokud se mu to podaří, bude kiwi pokračovat v poklesu k úrovni 0,6040, a pokud ho podpoří momentum a volatilita, dalším cílem, ke kterému bude směřovat, bude úroveň 0,6001. Avšak všechny tyto scénáře se mohou stát neplatnými, pokud na cestě k těmto cílům kiwi náhle opět posílí a prolomí hladinu 0,6133.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. května (analýza dopoledního obchodování)

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2698 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vytvořily signál k nákupu, ale v první polovině dne nedošlo k výraznějšímu pohybu vzhůru. To vedlo k revizi technického obrazu a strategie pro americkou seanci.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky

20.05.2024 K otestování ceny 1,0849 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal stoupat od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho si měnový pár EUR/USD polepšil o více než 25 pipsů. Euro bylo ráno pod tlakem poté, co se ukázalo, že index spotřebitelských cen v eurozóně v dubnu klesl. Na trh se však vrátili kupující, kteří svou přítomnost potvrdili na konci týdne. Dnes pravděpodobně nedojde k žádnému významnému fundamentálnímu vývoji, protože ekonomický kalendář eurozóny je prázdný. Proto se zaměřím na nejbližší úrovně v očekávání dalšího vývoje růstového trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Silné zotavení EUR/USD po prolomení klesající trendové linie

20.05.2024 Měnový pár EUR/USD v posledních několika týdnech vykázal silné oživení a kupující prorazili významnou technickou úroveň. Klesající trendová linie, která se držela od prosince 2023, byla minulý týden prolomena a od té doby podporuje vzestupný trend páru.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 1,0858 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce propadl pod nulu, což omezilo odpolední potenciál páru EUR/USD k dalšímu poklesu – zejména poté, co euro poměrně výrazně oslabilo. Po krátké době následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci druhého scénáře pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 20 pipsů. Trh prognózy Evropské komise a slušnou zprávu o finanční stabilitě eurozóny ignoroval. Až slabé údaje o americkém trhu práce a trhu nemovitostí vrátily poptávku po euru. Nemůžeme však říci, že by kupující měli trh zcela pod kontrolou. Dnes by mohl poskytnout impuls dubnový index spotřebitelských cen v eurozóně a jádrový index CPI. Pokud se ukazatele budou shodovat s prognózami ekonomů, pár pravděpodobně zůstane pod tlakem, takže s nákupy eura dnes buďte velmi opatrní. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Graf dne - CHN.cash (17.05.2024)

17.05.2024 Hlavním bodem dnešní asijsko-pacifické seance bylo zveřejnění měsíčních údajů o aktivitě za duben z Číny. Údaje lze nejlépe označit za smíšené, když průmyslová výroba rostla více, než se očekávalo, zatímco údaje o městských investicích a maloobchodních tržbách nesplnily očekávání. Údaje jsou znepokojivé, protože ukázaly velké a nečekané zpomalení růstu maloobchodních tržeb, zatímco průmyslová výroba zrychlila více, než se očekávalo. To naznačuje slabost domácí poptávky a naznačuje, že hospodářský růst je stále více závislý na nabídce než na poptávce. Slabost čínského spotřebitele také zvyšuje riziko pro čínskou ekonomiku, která je zaměřena na vývoz, v době rostoucího obchodního napětí se Spojenými státy. Čínský index HSCEI (CHN.cash) po zveřejnění údajů klesl přibližně o 1 %.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem vyzdvihl úroveň 1,0879 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení na této úrovni nám poskytly vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, které navázaly na včerejší trend. Jak však můžete vidět v grafu, očekávaný prudký růst eura se nedostavil. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly, rostou nákupy obilovin

16.05.2024 Oslabení dolaru vyvolalo druhý týden čistého výprodeje. Hrubé dolarové dlouhé pozice proti osmi měnovým futures IMM stihly za tu dobu klesnout o čtvrtinu na 24,7 miliard USD. Hlavní příčinou byla nová poptávka po EUR, díky níž se evropská měna překlopila zpátky do čistých dlouhých pozic, spolu s pokračujícím uzavíráním krátkých pozic v JPY a AUD.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

Technická analýza intradenního cenového vývoje křížového měnového páru AUD/CAD, pondělí 13. května 2024

13.05.2024 Když se podíváme na 4hodinový graf křížového měnového páru AUD/CAD, tak je vidět, že stále dominují kupující, což potvrzuje 20. EMA, který je stále nad 50. EMA Aby AUD/CAD mohl pokračovat ve zdravém posilování, musí na chvíli ustoupit a poté pokračovat v posilování; přičemž se AUD/CAD v blízké budoucnosti pokusí o korekci směrem dolů k úrovni 0,9009–0,9003. Pokud tuto oblast úspěšně prolomí směrem dolů, pak bude dalším cílem, na který se zaměří, úroveň 0,8918. Všechny tyto scénáře oslabující korekce se však stanou neplatnými, pokud se AUD/CAD na cestě dolů směrem k oslabení opět náhle vrátí ke svému původnímu trendu, zejména pokud se mu podaří prolomit nad úroveň 0,9053.
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K testu ceny 1,0735 došlo dopoledne v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, což se ukázalo jako správné. Na pozadí nízkého objemu obchodování a absence jakýchkoli statistik z eurozóny nebylo snadné očekávat výrazné pohyby na trhu. Druhá polovina dne může probíhat pod stejnou "taktovkou", protože údaje z USA na tom pravděpodobně nic nezmění. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti z USA pravděpodobně rovnováhu na trhu neovlivní. Pokud však zprávy překonají odhady ekonomů, tlak na euro se pravděpodobně zvýší a dolar bude nadále posilovat. Kupující eura může ovlivnit také britská libra, jejíž prudký pokles bude vyvíjet tlak na měnový pár EUR/USD. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Příliš levná, nebo drahá? Špatně nastavená cena nemovitosti vás bude stát statisíce i čas

09.05.2024 Běžný člověk prodává nemovitost možná jednou, maximálně párkrát za život a často je to ten největší obchod, který kdy udělá. Nikdo nechce prodělat, a tak nás to může instinktivně táhnout k tomu nastavit cenu co nejvýš s tím, že „zlevnit se dá vždycky“. Podobná strategie se ale často nevyplácí.
img

Poptávka po USD je i nadále stabilní

09.05.2024 Po pátečním prudkém růstu euro a libra ztrácejí na dynamice, protože postupně dochází palivo potřebné k růstu rizikových aktiv a zároveň se neobjevují žádné nové fundamentální údaje.
img

EUR a GBP mohou klesnout

03.05.2024 Dnes může na trhu nastat zlom, na který všichni čekají od zasedání Federálního rezervního systému. Jde o to, že dnes bude zveřejněna měsíční zpráva o zaměstnanosti v USA a mnozí ekonomové očekávají, že růst počtu pracovních míst bude v dubnu pokračovat poměrně silným tempem. To vše s velkou pravděpodobností v blízké budoucnosti povede ke zvýšení cenových tlaků, což odsune plány Federálního rezervního systému na snížení úrokových sazeb na pozdější dobu. V tomto světle může americký dolar posílit.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 2. května. Závěrečný akord pro dolar

03.05.2024 Vlnová analýza měnového páru GBP/USD je i nadále poměrně složitá. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50,0 % naznačil, že je trh připraven vybudovat klesající vlnu 3 nebo c. Pokud bude tato vlna skutečně pokračovat ve své konstrukci, pak se vlnová struktura výrazně zjednoduší a hrozba zkomplikování vlnové analýzy zmizí.
Související klíčová slova: Nižší požadavky na kapitál | Příklad trendu do strany | Option trading | Býčí pohyb | Prodejní (put) opce | Obchodování německého indexu DAX | Etheru | Nakoupené akcie | Večerní hvězda | Option trade | Objem transakcí | Mezinárodní devizový trh | FNV | Společnosti spojené s těžbou zlata | Opční strategie a techniky | Pravděpodobné výsledky | Realitní trh | Marlin | Hlava a ramena | Hodnota fúzí | Analýza akcií Franco-Nevada | Exclusive Properties | Neel Kashkari | Cap | Opční prémie | Penthouse | Zvolení Joe Bidena | Broker Consulting Martin Novák | Dlouhé pozice | Nákupy zlata centrálními bankami | Války | Lithium | Údaje MMF | Daně z nemovitosti | Vývoj | Exercise | Vedoucí pracovníci | Údaje z USA | Fintel | Češi | Elektronický trh | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Rizikový faktor | Australská centrální banka | Zveřejněné údaje | Obrácené kladivo | US2000 | Nákupu státních dluhopisů | Ceny bytů | Zasedání Bank of England | Kupní (call) | Silná rezistence | Prezident newyorského Fedu | Hlavní trendy | Zdražovat | DPH | Investiční strategie pro dividendové akcie | EUR | Spotřebitelské výdaje | ITM | Morning Star | Korelace s cenou ropy | Bundesbank | Zhodnocení akcií | Data ke sledování | Býčí formace | Diverzifikace portfolia | Úvěrový trh | Graf akcií společnosti Deere & Company | Pokračování růstu | Kladný swap | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | HOOD.US | Hospodářská zvířata | Protipól carry trade | Brokeři | Vývoj akcie NVDA | Překoupení USD | SMCI.US | Indikátor Stochastic Oscillator | Salesforce | Akciové společnosti | Komuniké | Dynamický support a rezistence | Surová ropa | Těžba ropy na polích v USA | Franco-Nevada Corporation | Výkyvy | Itálie | Zásoby zlata | Vyhlídky dolaru | Klíčový ukazatel | Hlasovací právo | Take Profit | Jak komoditní trhy fungují? | PEPP | Vývoj ceny zlata | Šílenství | Prodejní opce | Daňové povinnosti | Přehled komoditních trhů | Společnost Carnival | Aukční síň | Očekávání | Korelace | Jüan | Vývoj výše aktiv | Důvody k nákupu | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | Volatilní | Evropské centrální banky | Poslanci | Nikl | Uvolněné měnové | Západní Virgínie | Swiss Life | Zhodnocení o desítky procent | Tři černé vrány | Trh s různými finančními deriváty | Valuo | Aktuální cena zlata | Pozitivní nálada | Podvod na investorech | Luxent | EUR/JPY | PMI v eurozóně | Analýzy trhu | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Volatilita cen | Jiří Hrbáček | Změny cen komodit | Japonské společnosti | Frankfurt | Akciové indexy a diverzifikace | Burza Nasdaq | Velikost kontraktu | UNH.US | Technická analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Trh práce | Tipy pro začínající | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Využití opcí při diverzifikaci portfolia | Evropská komise | Spuštění ETF | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | iShares | Jak fungují burzy cenných papírů | Swiss | Trh komodit aktuálně | Investice | Britská centrální banka | Topný olej | NYSE: CIVI | Spotřebitelský sektor | Jednatel společnosti | MACD | Potenciál | Analýzy opcí | Support | Návrat inflace | Diverzifikace | Opční smlouvy | Assignment | Růst akciových indexů | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Index aktivity | Trend měnového páru | Dopad na akcie | Přesnost | Finanční prostředí | Cyklus zvyšování sazeb | Ifo | Finanční nástroj | DRDGold | Franco-Nevada | Prognózy | Britská libra | Olívia Lacenová | NYSE | Intervence | Společnost Cisco | Ceny kakaa | Broadcom | Aktuální ekonomické podmínky | Futures na obilí | Experti | Nákupy cenných papírů | Awesome Oscillator | Právní náležitosti | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Futures a opce | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Nižší sazby | Vstupní náklady | Zdroje příjmů | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Šéf řecké centrální banky | Japonská burza rýže | Nezávislost | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Průměrný výnos | Pro koho je CFD vhodné? | Návrh zákona | Obchodovat pro FTMO | Stop-Loss | Evropské měny | Měnový pár GBP/USD | Ondřej Hartman a Marika Čupa | Aroon Oscillator | Hlavní zjištění | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Úrovně Fibonacciho retracementu | Dluhové trhy | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Call option | Administrativa prezidenta | Technická analýza akcií Frontline | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Krypto burzy | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Budoucí tržní podmínky | Vstup do trhu | Cena bitcoinu | Finanční páka | Luxusní penthouse | Jiří Kučera | Profesionální obchodníci | ROI (Return On Investment) | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | SCB | Benchmark | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Rostoucí výnosy | Lagardeová | Stav trhů | Průměrné mzdy | Cheat Sheet | Force | Větší objemy | Cenné papíry | Výnos | DeFi | Poškodit ekonomiku | Fúze a akvizice ve světě | Míra fluktuace grafu kolem střední hodnoty (exces) | Civitas Resources Inc. | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | Nikola | BO! holding | Čisté nákupy zlata | Měnový pár USD/JPY | 100 miliard dolarů | John Deere | Trh s dluhopisy | Brent | IHNED | BreakEven | Výhody investování do akcií | Delta | Colorado | HOOD | Americký akciový trh | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Zajímavé zhodnocení | Opce a podnikové události | Šéf Fedu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Vývoj ceny sóji | Reddit | VIP zóna | CRM | Zkrocení inflace | ESG | Index DOW | Analytik Broker Consulting | Posílení | Jakou hodnotu má daná akcie | Zvýšení sazeb Fedu | Akcie Companhia Siderúrgica Nacional | Poptávka po zlatě | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | GTLB | Forexový trh | Snižování sazeb ČNB | Sehnání nájemců | Investiční strategie | Státní dluh | Zasedání centrálních bank | Opční právo | Podíl na zisku | Kontrakty | Martin Jaroš | Strach | Jak opce odhalují očekávání trhu | Bankovní skupiny | Rizika obchodů carry trade | Způsob obchodování | Technická analýza akcií Franco-Nevady | The Economist | Peníze z vrtulníku | Propad cen | MiFID II | Příslib výměny | Online obchodování | Forex option | Měny na forexu | Praxe | Nasdaq100 | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Palladium - Vývoj ceny palladia | Sentiment na trhu | NVDA.US | JPY | EURUSD | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Butter and Cheese Exchange | Rizika obchodů | Investiční příležitost | AI | NFP | Malý růstový trend | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Index Russell | Pfizer (PFE.US) | Směřování trhu | Pár USD/CAD | DRD | Ceny sóji | Období bez trendu | Wonderinterest Trading | Projekce | Znehodnocení | Růst měnového páru | Peníze | Čas jsou peníze | Vliv na akciové trhy | Výhled do budoucna | Hendrik Meyer | Ukazatel | Výrobní sektor | Unie | Kapitalizace Tesly | Základní materiály | Investovat | FTX | HDP v USA | Demo obchodování | Malý trader | Nakupovat akcie | Futures na sójové boby | Potenciální obrat | Maximální riziko | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation | Certifikáty | Jak ceny komodit ovlivňují různá odvětví | Medvědí trh | Obchodní signály | Možný scénář | Prognóza | Koncept supportu | Služby | Největší společnosti spojené s těžbou zlata | Akcie NVDA | FedEx | Krátkodobý obchod | Nacenění kontraktu | Odpor | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | FedWatch | Barel ropy | Heatmap | Oblast investování do akcií | Stochastický | Palladium | Představitelé ECB | Implikace | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Supply | Ropa WTI | Pokles cen nemovitostí | Obchodní transakce | Zasedání FOMC | Top 5 akcií roku | FSR.US | CISCO | Co je opční právo | Developeři | Vhodné obchodní strategie | Dell Technologies | Brexit | Obchodování německého indexu | Moderna | Expertka | Pozornost investorů | Burzy | Pesimismus | Popularita obchodování | Resistence | Americké ekonomiky | Kapitál | Komoditní trh | Otevírací cena | EHS | Události tohoto týdne | Robinhood | Cestování | Odliv kapitálu | Broker | Implikované volatility | Evropské PMI | Klíčové výhody CFD | Vývoj ceny palladia | Proražení | Britská Kolumbie | Posílení koruny | USD | Pád USD | Hýbat trhy | Burzovní komise | Upravený zisk | Obratový signál | Dluhopisový index | Technická analýza | Trevor Milton | Odborový svaz | Trh s nemovitostmi | Ceny zinku | Historická volatilita | GBP/JPY | Růst kapitálu | Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Martin Machala | Southwest Airlines | Vývoj ceny zemního plynu | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Obchody s měnami | Plány | Světová burza | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Rodinné domy | ČSOB | Počáteční kapitál | Nacenění kontraktů s dodávkou plynu | Total | Trh s ropou | Signály Fedu | Regulace | Katar | Třetí vlna | Makléři | Jak fungují komoditní trhy? | 1 000 barelů | Pozitivní signál | Tichomoří | Úroková sazba | Psychologie velkých investorů | Pozorování | Člen představenstva | Zásobování průmyslu | Vzdělávací nástroje | DJI | Obchodování Price Action | Vyšší mzdy | Reálné hodnoty | Měny s vysokým výnosem | Spekulovat | Swapy | Obchodní dny | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Posilování amerického dolaru | Prezidentské kampaně | Poměr rizika a zisku | Zajímavé zisky | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Vládní výdaje | Covid | Využití opcí | Dvojitý vrchol | NTAP | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Board of Trade | Dlouhodobý podíl | Business Today | Dovoz | RIVN | Sazby hypoték | Šíření nemoci | Admirals | Velké instituce | Zprávy o trhu | Obchodování na finančních trzích | Pozitivní zprávy | Nikkei | Výhody CFD | Mizuho Securities | Růst cen ropy | Trading Central Technical Ideas Lookup | 1 milion | Cenové pohyby | Stratégové | Konvergence | Zprávy o výši inflace | Citlivost na volatilitu | HSCEI | Komoditní | Doji | PMI ze sektoru služeb | Nemovitosti v zahraničí | Maloobchodní prodejce | Aktivity v USA | Výkonnost společnosti | Býčí sentiment | Zasedání Bank of Japan | Pokles ceny akcií | Eurex | Rovnováhy | Vybírání zisků | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Zájem investorů | Wonderinterest Trading Ltd | Intercontinental Exchange | Ceny pozemků | Poptávka centrálních bank | Euforie | Makrodata | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Obrat trendu | Tlak na USD | Investoři | Investing.com | Portfolio | Sója | Instrument | Automobilky | Falešné proražení | Nejistoty | Čínská Shanghai Stock Exchange | Trh s komoditami | Dolar roste | Spirit AeroSystems | Evropská měna | Coca-Cola | Rozdělení akcií | AMD | Možnost obchodovat | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Nákupní apetit | Média | Vyšší úrokové sazby | Christine Lagardeová | Index PPI | Grayscale | Mário Centeno | Jádrový index | Naplněnost zásobníků | Zisk | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Biden | Futures na S&P 500 | Vývoj ceny cukru | Trh v rovnováze | Část zisků | Finanční instituce | Nárůst EPS | Bank of England | Airbnb | World Gold Council | Gary Gensler | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | London Stock Exchange | NAHB | Vývoj sazeb | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Členka rady guvernérů | HB Index | Co bude dál? | Pohyby trhu | HDP USA | Maryland | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Spotové ceny | Počáteční investice | Nižší poptávka | Nemovitosti | Nárůst poptávky | Nacenění kontraktů | Konflikt na Blízkém východě | Sestupný trend | Kotace BTC | Ropné společnosti | Kurz jenu | Ochota riskovat | Snížení nákladů | Ceny platiny | CEO společnosti | Kolísání cen | Skupina Home Credit | Boj s inflací | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Burzy cenných papírů | Slevy | MSTR | Úspěchy v investování | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Živá voda | Analýza akcií Blue Owl Capital | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Mary Dalyová | Nonfarm Payrolls | Berlín | Demokraté | Velikost lotu | Den D | Tipranks | Investování z karantény | Tržní podíl | Trojúhelník | Co je to CFD? | Shooting Star | Obchodovaných komodit | Úrok | US500 | Pár euro-dolar | Větší flexibilita | Agentura Reuters | Fiskální rok | Obchodní plán | Prodej | NYSE: FNV | P/E | PFE | Zpráva | Evening Star | Výhled pro GBP/USD | Sestupný Tasuki Gap | Prémie | Vítězství Joe Bidena | Oblast rezistence | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Souhrnný index nákupních manažerů | Bitcoin | Futures | Konflikty | Údaje ISM | Společnost McDonald‘s | S&P | Snížit riziko | Realitní fond | Skupina PPF | Celoroční výhled | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Dow Jones (US30) | Portu | Obchodování | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Medvědí kanál | Tržby z prodeje | Novela zákona | Příjem z pronájmu | Eia.gov | JOLTS | Automobilka | NYSE: WPM | WGC | Meta | Nabídka | Rozhodnutí ČNB | Oznámení | GBP | Olej | Rekordní hodnoty | Korekční pohyb | Management | HDP Německa | Vlastní kapitál | Podpora | Ekonomie | ZEW | USDA | Obchodní týden | Contract for Differences | Admiral Markets | Růst hodnoty zlata | XAU/USD | Centrální banky | Prezidentka ECB | Fenomén | Japonská vláda | Pákový efekt | Uran | Majitel | S/R zóna | Zprávy | Kontrakty na obilí | EPS společností | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Nadšení | BCM | Investiční aktivita | Dlouhodobé investování | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Ekonomické vyhlídky země | Zemědělské komodity | Island | Výhody obchodování | CCI | Averze k riziku | Kukuřice - Vývoj ceny | PwC | Offshore | Americký maloobchod | Trades | Medián | Praha | Ceny ropy | Nárůst tržeb | Nižší náklady | Růst kryptoměn | CME FedWatch Tool | Byty | Ceny Bitcoinu | Udržitelnost | Silný růst | Společnost Cisco Systems | Support zóna | Marek Pokorný | Nájemné | ATM | Očekávání úrokových sazeb | Dnešní data | Celkový trend | Analýza transakcí | Intradenní obchodování | Regulační úřad | Vyhlídky | Firmy | CZ | Vláda USA | Nerozhodnost | Pozitivní výsledek | Put opce | Tržní podmínky | Páka | Lyft | Vývoj ceny kakaa | Míra | François Villeroy de Galhau | Ekonom ECB | Technická situace | Statista | Market Order | Nástroj | Výsledky | OpenAI | New York Stock Exchange (NYSE) | Support a rezistence | Hong Kong | Zájem o investice | Podvodné jednání | Raphael Bostic | Žádný trend | Hedgeové fondy | Technická recese | Thorsten Polleit | Správy majetku | Současný trend | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Hedgování | Bank of America | Úroda | Obchodní nápady | Špatné výsledky | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Carnival | COT (Commitment of Traders) | Broker Consulting Index | Australský dolar | Retracement | Suroviny | Financial | Jednoduché tipy pro začátečníky | Projev Jeroma Powella | Expirace opce | Geopolitické faktory | Koruna | Ústecký kraj | Eli Lilly | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Finanční služby | Cukr | Výrazný pokles | Formace neutrální | Tržní ceny | Hypoteční trh | Francie | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | SAE | Meme stocks | Cena akcií společnosti | Jakub Matis | Objem | Propad | xStation | Asociace | Spekulant | Očekávání investorů | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Pohyby směrem dolů | Nákup a prodej | Údaje | Společnost Nvidia | Klima | Vývoj amerického státního dluhu za poslední rok | Právo | Asie | Aktuální předpověď | Období zvýšené volatility | Zákonodárci | Výsledky společnosti | Společný podnik | Pokračování rostoucího trendu | Očekávání analytiků | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Národní měny | Ropa WTI - Vývoj ceny | Regulátor | Strach z druhé vlny | Nomura | Akcie Civitas Resources | Wheaton Precious Metals Corp. | Ceny cukru | Kladné swapy | Dlouhodobý výhled | Graf ceny akcií | CTA | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Implikovaná vs. historická volatilita | LYFT.US | WMT | Equity | Pfizer | Cena akcií společnosti Franco-Nevada | Case-Shiller | Britské libry | Posílení amerického dolaru | Analytika | Ukazatel inflace | Obchodování s akciemi | Směřování | Studie | Blízký východ | CME FedWatch | Samou | Obnovitelné zdroje energie | Joachim Nagel | Průraz | Výhled pro EUR/USD | Deficit | Větší úrokový diferenciál | Snížení sazeb | Graf | Polsko | Kolaps | Index S&P 500 | Nákup libry | Reakce trhu | Plyn | Povaha obchodování | Vypršení platnosti | Zinek - Vývoj ceny | Bankéř | Omezené riziko | Ropa Brent | Ceny domů | Investování do dividendových akcií | Výnosové křivky | Riziko carry trade | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Současná situace | Nájmy | tradingeconomics.com | Přijetí | Evropa | Trhy komodit | Technické ukazatele | Změny na trhu | Platina - Vývoj ceny platiny | Aukce | Energetický sektor | New York Mercantile Exchange | Obraty | OPEC | Short | Ukrajina | Celková investice | Rýžové lístky | Svíčkové grafy | Jednání FOMC | Arbitráž | Opční trhy jako barometr sentimentu | Hladiny rezistence | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Eurodolar | Black-Scholesův model | Poptávka po nemovitostech | Dopady na ekonomiku | Zpráva o inflaci | Kontext | Příliv kapitálu do bezpečných aktiv | Čínský dovoz | Ropa Brent - Vývoj ceny | Open interest | Cenný papír | Stanovení ceny | Disciplína | Ceny ropy WTI | Maloobchod | Hladina rezistence | Hodnota fúzí a akvizic | Jádrový index spotřebitelských cen | Bonita | Oslabení amerického dolaru | Bollinger Bands | Zveřejněná data | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Americký dolar | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Stavebnictví | Grafy | Online platformy | Index Dow Jones Industrial Average | Příznivé údaje | Silnější dolar | Technické analýzy | Čisté nákupy zlata centrálními bankami | Support nebo rezistence | MIFID | Dobrá čísla | Růst eura | Mexiko | High | Rostoucí trend | Vydělat peníze | Akcie ve Spojených státech | Euro dnes | International Seaways Inc. | Sójové boby | Prodej akcií | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Index spotřebitelské důvěry | Základní pojmy | GBPUSD | Swiss Life Hypoindex | Největší banky | Indikace | Vysoká cena | Americká data | Stříbro | EUR/USD a GBP/USD | Poptávka po zlatu | Nejbližší support | BA.US | Americký dolarový index | CHF | Tým InstaForex | Klíčové události | Údaje o inflaci | Instituce | Česká koruna | Turecko | Kakao | Zprávy a analýzy | Přeprodané oblasti | Bank of Japan | Forex heatmap | Guvernér BOJ | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Dluhový závazek | Úspory | Růstový potenciál | LNG | Foreign Exchange | Burza cenných papírů | Býčí signál | Obnovitelné zdroje | Dobrá data | Cotton Exchange | Vývoj ceny zlata v USD | Japonská centrální banka | Americké akcie | Situace | Měnový trh | Americká centrální banka (Fed) | Outstrike | Britská měna | Společnost XTB | Poptávka a nabídka | Předpovědi analytiků pro akcie | CHF/JPY | MetaTrader | Růst amerického HDP | Wonderinterest | Shanghai Composite | Divize | Ekonomické ukazatele | Spot | Počet klientů | Pozitivní vliv | Drahý kov | Zvýšení úrokových sazeb | Business Insider | Bez poplatku | Index cen výrobců | Vývoj USD | Vyplácení dividend | Nákupy akcií | Rozpočtový deficit | Průměrný roční výnos | Domácnosti | Vývoj ceny zinku | Apple | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Běžná opce | Time-Frame | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Trh | Změna trendu | Nárůst zásob | Fundamentální analýza akciových trhů | Komise | Eskalace | Index nákupních manažerů | Volby v USA | Zakladatel | Překoupené zóny | Těžba ropy | Produkty s pákovým efektem | Výrazný růst | USD/CZK | Expirace | Otočení trendu | Fed | Oslabování amerického dolaru | Data z World Gold Council | Analytici | Zahraniční obchod | Korekce | Dlouhodobé strategie | Klesající trend | Upozornění | Příliv kapitálu | Rubl | Technická analýza akcií DRDGold | Mario Centeno | Důvěra spotřebitelů | Spotřebitelská důvěra v USA | Pozornost | Kov | Komplexní disciplína | Statistics | Return On Investment | NetApp | Fair Value Gap | Money management | Počet pracovních míst | Vývoj ekonomiky | Ceny zemního plynu | Arista Networks | Dividendové akcie | Markantní zlevnění | USD/NOK | Downtrend | Dobré zprávy | Zveřejnění výsledků | Dluhopisy | Další rozvoj | Nejvýznamnější ekonomické zprávy | AUD/CAD | Velké technologické společnosti | Vietnam | Dopad na trhy | S&P 500 | Dlouhé (long) pozice | Globální recese | Automobilový průmysl | Luxent - Exclusive Properties | Dealogic | Nezastavitelný státní dluh | Kanada | Yahoo | Intradenní strategie | Stagnace | JDE | Technické indikátory | Posílení dolaru | Zvýšení mezd | Philip Lane | ANO | Stock | Stabilní příjmy | Volatility | Zemní plyn | Stanovená cena | Převzetí aktiva | DOT | Kupní cena | ProCent | Finanční problémy | Americké akciové trhy | Rating | Vývoj inflace | Dezinflace | Alligator | Kostarika | Inflace v listopadu | Vývoj na komoditních trzích | Dílčí index | Snižování úrokových sazeb | Rivian | Microsoft | USD/CHF | Budoucí vývoj | Snížení dividendy | Příležitosti | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Obchodování GBP | Formace pokračující | Komise pro cenné papíry a burzu | Zpomalování inflace | Data z USA | Nejistota | Obchodování prostřednictvím CFD | Odhad růstu HDP | Obchodní plány | Prodej dolaru | Portfólia | Aligator | Nové zdroje | Členové Fedu | Růst tržeb | Forwardy | CME | Rané formy obchodování | Pokles cen ropy | Defi | Roční výnos | Změny cen | Forexoví obchodníci | Sell | Správci aktiv | Demokratické strany | Pokles sentimentu | CL | Síla dolaru | Long pozice | Obchodování akcií | Broker Consulting | Fisker (FSR.US) | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Cena nemovitostí | Nižší růst | Světové centrální banky | Vybírat zisky | Oblíbené carry trades | Celkový sentiment | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Vývoj eura | Starší rodinné domy | Unce zlata | Předseda SEC | Rizikovější aktiva | Oblast supportu | Futures kontrakty | Pokles úrokových sazeb | Nižší minima | Trendové linie | Vlajka | Objem obchodů | CFTC | Závazek | FIAT | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Snižování inflace | Zemní plyn - Vývoj ceny | Hladiny podpory | Hodnota akcií | Invest | Vysoké standardy | Tržby | Centrální banka | Call opce | MicroStrategy | Prezidentské volby v USA | Mobilní aplikace | Andrew Bailey | Významné zprávy | Podrobný pohled | Los Angeles | Intraday | Řízení rizika | NYMEX | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals | Překoupenost | Diamant | MJ | Bankovky | LYNX | Káva - Vývoj ceny | Donald Trump | Největší kryptoměna | Eurozóna | Čistý zisk | Základy obchodování | Odhadovaná cena | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Makroekonomické ukazatele | Nejnovější údaje | Kovy | DBS | Fluktuace | Instant Trading EU Ltd. | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Margin call | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Dobré obchodní příležitosti | Další růst | Nejvýraznější pokles | Prohlášení | Aktivita v americkém sektoru služeb | Spoluzakladatel | Partnerství | Nákup komodit | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Investování do akcií s vysokým dividendovým výnosem | Výrobní aktivity | API | Obchodníci | Vedení centrální banky | SQ.US | Maloobchodní tržby | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Růst cen domů | Očekávání trhu | Komodita | Předpověď pro GBP/USD | Čaroděj ze země lží | Klaas Knot | Mluvčí | CZK | Reuters | USA | Výhled pro Evropu | Unilever | Podcast | Růst HDP | Nárůst výnosů | Zlevnění zemního plynu v USA | Kompozitní index | Velikost pozice | Druhy trendů | Základy v technické analýze | PFE.US | Snížení rizika | Stochastic oscillator | Depozitní sazba | Dluhy | ISM | Souhrnný index | Rolování | Rekordní maximum | Předseda | Sazby beze změny | Příklad býčího trendu | Zlevnění akcií | Utahování měnové politiky | Británie | Právo na podíl na zisku | Bytové jednotky | Dna | Spinning Top | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Euro-dolar | Růstový impuls | Výnosy z investic | Index nových zakázek | Sazba hypotečních úvěrů | Traders | Základy technické analýzy | Druhy komodit | Performance | Silná data | Stabilní hospodářský růst | Zpráva CoT | Druhy dluhopisů | Boeing | Příkaz | Ekonomiky | Záporné sazby | Informace o trhu | Ženy | Libra | GameStop | CFD | Řecká písmena v obchodování s opcemi | Cena opce | SMA 100 | Dividenda | Dopad na ekonomiku | Evropská unie | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Chicago Mercantile Exchange | Silnější support | MRNA.US | Pořízení vlastního bydlení | Posílení USD/JPY | US100 | Zvýšení základní sazby | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Odvětví a akcie | Financovat | ONE | Pohyby na trhu | White spinning top | Technická analýza akcií | Johannesburg | Finanční instrumenty | Moderna (MRNA.US) | Směřování trhů | Aktuální cena | David Eim | AMD.US | Samořízení | Barometr | Federal Reserve | CFD obchodování | Úroky | Indikátor Stochastic | Formace dvojitý vrchol | Economic | Plodiny | Moderní komoditní trhy | Rising Three | Barometr sentimentu | Hypoteční banka | Poslední burza v Evropě | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Doji svíčka | Prodejní opce (put opce) | Půlení bitcoinu | ERÚ | Prodejní opce (Put option) | Bearish Engulfing | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | ING | Air | Akcie dnes | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ztráta | Inflační očekávání | Opce amerického typu | Maximalizovat zisk | Ceny akcií | Izrael | Skupiny PPF | Zájem o hypotéky | Klíčové oblasti | Životní úroveň | Prodeje domů | Varšava | Časová hodnota | Silicon Valley | Dolar | Roční maximum | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | ČNB | TSLA.US | Asijská opce | Účastníci trhu | Příkaz Stop | Agentura Bloomberg | Těžaři | Tipy pro obchodování | Pokles | USDIDX | Ceny komodit | Fenomenální růst | Vyšší ceny | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Pojišťovnictví | Cenový cíl | Korekční fáze | Margin | Nvidia | Peníze z vrtulníků | Uzavírání obchodů | Vývoj akciového indexu | Jednoduché tipy | Take-Profit | Ochranné příkazy | Úvěrové podmínky | Index spotřebitelských cen | COTTON | Potenciální zisk | SEC | CARA | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Cenové minimum | Začněte obchodovat | Americký trh | Poplatek | Cizí měny | Fyzické dodávky | Break Even | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Index ISM | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Směrodatná odchylka | Americká ekonomika | Finanční deriváty | NVDA | Option | Svět investování | Dluh USA | Opční dluhopis | Počet žádostí o podporu | Průměrné ceny bytů | Obchodník | DoorDash (DASH.US) | Portfolio manažer | Odhady ekonomů | ENPH | Rada guvernérů | Čistá spekulace | MRNA | Finanční výkonnost | COVID-19 | Negativní dopad | Vidina rychlých zisků | Google | Objem fúzí a akvizic | Bitcoin a další kryptoměny | Interpretace | Růst mezd | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Fundamentální ukazatele | Tempo poklesu | ROE | Trend na akciovém trhu | Evropská centrální banka | Význam pro akciové trhy | Překoupené úrovně | Index cen | Holcim | Dow Jones Industrial Average | Nejnovější zprávy | Obchodování eura | Pablo Hernández de Cos | Růst americké ekonomiky | Daně | Piper Sandler | Lídři | Vyšší úrok | Vzestupný Tasuki Gap | TSLA | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | BAT | Růst cen nemovitostí | Close | Zlevnění zemního plynu | Pokles indexu | Dealer | Argentina | Vyplácet dividendy | Nové hypotéky | Mauricius | Institucionální investoři | Momentum | Rivian Automotive (RIVN.US) | Daně z příjmů | Marketingová komunikace | Pšenice | Fond | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | Webináře | Low | Bílý kolovrátek | CHN.cash | Ekonomické údaje | Konsenzus | Conference Board | Akcie Boeingu | Bývalý prezident | Ceny palladia | Obchodní pozice | Časová pásma | Spekulativní pozice | Swap | Miliardy eur | Daňové zatížení | Výnos desetiletých dluhopisů | Růst ceny | Obrovské ztráty | Forex opce | Benchmarky | Cisco Systems | Voda | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Toyota | Odraz ceny | LEAPS | Slovní intervence | Vývoj cen ropy | Cena zlata | Forward | SPAD | Verbální intervence | Burza futures a opcí | Pullback | Zvýšení ceny | Ekonomiky eurozóny | Vysoká poptávka | Zinek | Breakout | Měnové intervence | Růst cen | Sektor zdravotnictví | Bull | Index Russell 2000 | Nvidie (NVDA.US) | Drahé kovy | Historické pohyby | Vrcholy | Inverted Hammer (Obrácené kladivo) | Cenový pohyb | RSI | Inflace zpomaluje | Měnová politika | SPX500 | Alokace | PMI ve výrobě | Býčí trh | ERA | Saxo | Repo sazby | Dash | Vega | Akciový opční plán | Vlajkové formace | Snížení ratingu | Financování | Byznys | ČSÚ | Zasedání RBA | Technologický gigant | Historická minima | Výrobce čipů | Finance | GitLab | Prodávající | Skew opce | Nejobchodovanější měnový pár | GMT | Historické maximum | Guvernér | Arista Networks (ANET.US) | Opční prémium | Překoupení | Měď - Vývoj ceny | Korporace | Hodnota akcií DRDGold Limited | Psychologie | USDJPY | Tempo inflace | Velké riziko | Investiční poradenství | Poptávka | Změny ceny podkladového aktiva | Line | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Capital | Průměrná hodnota | ICE | Southwest | Základní aktivum | Investor | Christopher Waller | DNO | Různé opční strategie | Masato Kanda | Spolehlivost a důvěra | Obchodovat | Jitan Solanki | Pokles trhů | Spotřebitel | Hospodářský růst | Výplata dividend | Prezident Fedu | Padající hvězda | Podkladové komodity | Posílení eura | S&P/Case-Shiller | Společenské změny | WTI | Standard & Poor's 500 | Resistance | Otevřená pozice | Bod | Black spinning top | Miliardy korun | Počasí | CBOT | Reporty | Ukazatele sentimentu | Nákup eura | Medvědi | GfK | Úrokový diferenciál | Co bude | Prezident Fedu v Dallasu | Reserve Bank of Australia | Kritéria pro firmy | Politické otřesy | Obchodování CFD | Růst akcií | Klouzavý průměr | Obchodování na komoditních trzích | Popularita obchodování s komoditami | Americká měna | Snížení ekonomické aktivity | Příklady fyzických komoditních burz | Companhia Siderúrgica Nacional ADR | Výnosy na amerických dluhopisech | Tweet | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Tesla (TSLA.US) | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Podnikání | Počet nezaměstnaných v Německu | Překoupené podmínky | Cena ropy | Holubičí postoj | Oscilátory | Obchodování na burze v Londýně | Inflace | Problémy | Ocel | Nárůst EPS společností | DSCR | UTC | Drobní investoři | Marže | ROCE | Klesající trendová linie | Participace | DAX | Zlato a stříbro | HDP | COMEX | Alphabet | Graf dne | Struktura | Vedení společnosti | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Trading Central | Ceny niklu | Emmanuel Macron | Firma | Signály | Nejdůležitější pojem | Golden Cross | Aktivita investorů | Devizový trh | Načasování | Jak fungují burzy | Rafinérie | Lot | Ropa | Statistiky | Vstoupit do trhu | Ether | Náklady na obchodování | Zahájení obchodování | Carnival Corp | Čínský index | Rezervy | Prodávat svoje akcie | Diverzifikovat | FX | Index PMI | Ekonom | Úroveň supportu | Výhodné investice | Kalendář ekonomických událostí | Nákup kontraktu | Američané | Kurz | Market | Forexu | Polská národní banka | Home Credit | Vývoj ceny niklu | Přírodní katastrofy | 256/2004 | Realizovat zisk | Měsíční mzda | Ropa a Plyn | GIS | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Jednání ČNB | Overlap rezistence | Technický výhled | Burza NASDAQ | Investiční doporučení | Hliník | Růst dolaru | Ceny pšenice | Býčí vyhlídky | Medvědí scénář | Makroekonomické faktory | Rizikový sentiment | Doba pro nákup | Opční termínové kontrakty | Rychlost | Vývoj ceny kávy | Kukuřice | Fibonacciho retracement | Tasuki Gap | Měď | Proinflační | Technická analýza intradenního pohybu | Ukazatel nálady na trhu | ANZ | Průzkum společnosti | Fundamentální pozadí | Euro | Yield | AUD | Out of the money | Bod zlomu | Contract | Jiří Sýkora | Deere | Federální rezervní banky | Vstupní signály | OsMA | Commodity | Trh se zlatem | Pohyby ceny | Úsilí | Počet zaměstnaných | Místopředseda představenstva | Jasný směr | PMI ve službách | Aktivita v soukromém sektoru | Propad cen akcií | Zpracovatelský průmysl | Prima | Kypr | Forex asistent | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Tržní změny | LME | Index amerického dolaru | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Japonský Nikkei | ANET | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nákup nemovitostí | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Strategická flexibilita | Koncepty fundamentální analýzy | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Nálada na Wall Street | Pasivní příjem z pronájmu | Automotive | Oves | Pozice spekulantů | ROI | Rozhodnutí Bank of England | Fibonacciho úrovně | Bollingerova pásma | Vancouver | Vítězství nad inflací | EU | Cenové stability | Poskytování úvěrů | Zasedání ECB | Powellovy komentáře | Portfolia | Transakční náklady | Převis | Inflace v Německu | Analýza společnosti FérMakléři | Úrovně rezistence | Jak vydělat peníze | Vývoz | Index výrobní aktivity | Poptávka po americkém dolaru | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Akcie Arista Networks | Potenciální kapitálový růst | Aktivity v eurozóně | xStation 5 | Úroveň rezistence | Světové poptávky | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Vyjádření představitelů | P/E Ratio | Fundamentální aspekty | Kazuo Ueda | Pravidelnost | Švýcarský frank | RBOB | Báze | Pojem technické analýzy | Chuť riskovat | NYSE: INSW | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | USD/CAD | Čas na nákup | Eskalace konfliktu | Výrobní index | Počet nových žádostí o podporu | Miliardy | Spekulace | Investiční nemovitosti | Denní graf | Růstový trend | Americké burzy | Růst průměrné mzdy | Hodnota indexu | Nárůst objemu obchodů | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Dceřiná firma | Výzva | Japonský Nikkei 225 | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Prudký propad | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Časové rámce | Transparentní | Pin Bar | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Investoři a obchodníci | Fundamentální analýza komodit | Oscilátor Marlin | Uplatnění opce | Ceny energií | Konkrétní příklad | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Ceny potravin | 1D | Úrokové platby | Japonský jen | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Úspěchy | WTI (OIL.WTI) | Kiwi | Další kryptoměny | Hodnota akcií DRDGold Limited (NYSE: DRD) | 3 akcie na zlato | Vyšší volatilita | Christie's | Silná poptávka | Propady cen | Světové produkce | Svíčkové formace | STAR | Technologický sektor | Signál ke vstupu | Panika | Komunita | Henry Hub | Výrazný pohyb | Booking | Plánování | Blockchain | Sell Stop | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Martin Novák | Mince | Tomáš Raputa | Vývoj ceny platiny | Silicon Valley Bank | Knight | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Benzín | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Růst měnového páru GBP/USD | Trend | Konfederace | Pokles sazeb | Nejnovější zpráva | Dow Jones Industrial | Oslabení | TradingEconomics | Vstup na trh | Kroky Fedu | Střední podniky | Časový rámec | Směr trhu | Míra inflace | FDX.US | Energetika | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | PBOC | Sekundární trh | MMF | MAN | Spotify | Finanční situace | Dividend Yield | Finanční ukazatele | Objem objednávek | Nařízení | Jak obchodovat | SWIFT | Sazba hypoték | Ceny benzínu | Nemovitostní trh | Farmaceutické společnosti | BTC | Rezistence zóny | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Obchodování v Evropě | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Obchodní bilance | Strategické investování | Mizuho | M2 | Cena a Skew opce | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Hurikány | Transparentnost | Japonská měna | Gold | Moderní burza | Akciová společnost | Průmysl | Bazický bod | Situace na grafu | Obchodování měnových párů | Pyramida | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Podnikatel | USD index | Nejnovější údaje o inflaci | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Prezident Federální rezervní banky | Biliony | Divergence | Měď - Vývoj ceny mědi | ETF | Zlato - Vývoj ceny zlata | Nákupní pozice | Analýza společnosti | Akciové trhy | Value Gap | Supporty | Myšlenka | Co jsou komodity | UnitedHealth | Varování | Ceny nájemního | Vánoční svátky | Podíl na zisku společnosti | Údaje o nezaměstnanosti | Obchodní aktivity | Spojení | Cykly | Long | Rally | Investování do akcií | Finanční kapacita | Macron | Pandemie | Zasedání České národní banky | Investiční skupina | Nálady na trhu | Bear | Aktiva | Pokles inflace | Klid | FOMC | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Nikl - Vývoj ceny niklu | Prodejní tlak | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Černá káča | Výprodej | Discovery | Euro/Americký dolar | Indexy na Wall Street | Investiční kapitál | Politické události | Jednoduchý klouzavý průměr | Index aktivity v sektoru služeb | Business | Čínský vicepremiér | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Investiční společnosti | Poradenské služby | Indikátory | Zdanění | Pokles cen | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Ross Hook | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Obchodní operace | Cena stříbra | SP500 | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Bankovní účet | Překážky | FedWatch Tool | Tržní kapitalizace Tesly | Nový týden | Sucha | Konsolidace | Zdravotnictví | Obchodní rozhodnutí | Výnosnost | Zpětné odkupy | Ole Hansen | NZD/USD | Spekulanti | Komise v přenesené pravomoci | Riziko ztráty | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Brazílie | Sentix | Trhy dnes | Snížení cen | Supporty a Resistance | | Japonské úřady | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Pochybnosti | Obchodování s opcemi | Investiční skupina PPF | Schválení spotového ETF | Pracovní den | Nájemní bydlení | Stratég | Hodnota akcií DRDGold | Signál k nákupu | Změny ceny | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Zisky společnosti | Model black scholes | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Session | Edward | Vývoj ceny hliníku | Fio banka | Zotavení | Zrychlení inflace | Sentiment | Order | Short pozice | Částečný úvazek | Zlato - Vývoj ceny | Zajištění úvěru | Pojistky proti inflaci | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Politika | Obchodování USD/JPY | Zápis ze zasedání FOMC | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Forexové opce | Kapitalizace | Opční kontrakt amerického typu | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Komunikace | Obchodní hodiny | Indikátor MACD | Yahoo Finance | Open Interest a Volume | Paxlovid | MAM | Aroon Up/Down | Příklady obchodování | Graf akcií společnosti Nvidia | Americký dluh | Nike | Poplatky | I-Trader | Obchodní dny a hodiny | Úrovně supportu | Strategie carry trade | Velká Británie | Růst libry | Makroekonomická data | Další vývoj | Earnings per Share | Obchodovat Price Action | Double bottom | Futures na sojové boby | Softwarové firmy | Indexy S&P | Akcie | Úrokový výnos | Zdraví ekonomiky | Akcie na zlato | Optimismus investorů | Return on Equity | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Materiály | Emise dluhopisů | Nákupy | SMCI | Měnové páry | Měnové politiky | Přísná měnová politika | SEC Gary Gensler | Předstihový ukazatel | Zdraví | Rho | Kupující bitcoinů | Hospodářská recese | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Kakao - Vývoj ceny kakaa | DRDGold Limited (NYSE: DRD) | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Trend ceny | Flexibilita | Investiční aktivity | Sankce | Zhodnocení | Obchodování s futures | Investiční manažer | Ceny zlata | Výhled | Směr trendů | Nebezpečí | Prodejní cena | Volume | Americký akciový index | Závěr seriálu | Komerční banky | Americký trh práce | Obchodní účet | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Zpráva o trhu práce | Akciový trh | Kulaté číslo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Nemovitosti v ČR | Economist | Hry | Tlak na akcie | Odpovědnost | Seminář | Volatilita jako indikátor | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Propouštění | Vlastní bydlení | Fundamenty | Bloomberg Intelligence | Výběrová kritéria | Zaměstnanci | Politika Fedu | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Česká národní banka | Zlaté rezervy | Cenové rozpětí | Expanze | Insider | Zasedání bankovní rady | Růst cen energií | Provize | Prodejní signál | Martin Vašek | Fondy | Investiční příležitosti | Ekonomické prognózy | Lyft (LYFT.US) | Komise pro cenné papíry | Open Interest | Komoditní trhy | AAPL | Cenové hladiny | Riziko | Hrubá marže | Air Jordan | MSTR.US | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Slavomír Steigauf | Spread | Aktuální situace | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Peněžní trhy | New York | Vývoj ceny zemního plynu Henry Hub | První úroveň rezistence | Riziko korekce | Realitní bubliny | Swing | Graf měnového páru | Dřevo | Krize | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Průměrná úroková sazba | Růst cen výrobců | Euro včera | Prodejní ceny | Ceny akcie | Mises Institute | Změny úrokových sazeb | Ekonomické zprávy | Vysoké ceny ropy | Šance | Co jsou to akciové indexy | Pokles poptávky | Medvědí trend | Oslabení dolaru | CEO | Společnost Moderna | Objednávky | NFT | Akcie společnosti CrowdStrike | Obchodování se zemědělskými komoditami | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Oscilátor | Koncept klouzavých průměrů | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | MicroStrategy (MSTR.US) | Výplata | Vývoj ceny ropy | Poradci | Sazby | US30 | Graf indexu | Ředitelka | Generální ředitel | Vývoj naplněnosti zásobníků s plynem v USA | Cíle | Politická rozhodnutí | Zisk na akcii | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Býčí potenciál | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Cenová bublina | Žádosti o podporu | Reinvestice | Výprodeje | OIL.WTI | Derivát | Průměrná míra inflace | Hliník - Vývoj ceny | Plán obchodování | Dlouhá pozice | Transakce | Hlavní město Praha | Banka | Hodinový graf | Měny | Růst podnikatelské aktivity | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Oblíbené akcie | MasterCard | Zpráva COT | Bezpečnost | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Rozvoji obchodování s futures | Nová historická maxima | Energie | Důležité zprávy | Peněžní tok | Instant Trading EU | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Tržní kapitalizace kryptoměn | Nákup EUR | Citlivost na změny úrokových sazeb | Alokace (IPO) | Rolování kontraktů | Případová studie | ANET.US | Které akcie | Nakupovat | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | AUDJPY | Ceny nájemního bydlení | BTC/USD | Dividendy | Nabídka a poptávka | Měna | Jasný signál | Údaje o HDP | Trading | Finanční sektor | CAD | Kotace | Silný pokles | Clearing | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | EUR/CHF | Pozice dolaru | Podnikatelská aktivita v USA | Australská ekonomika | Kupní opce | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Poradenství | Miliardy dolarů | Inside | Ceny realit | Klíčové události tohoto týdne | Hypoindex | Sója - Vývoj ceny sóji | Nákup nemovitosti | Finanční trh | Investiční bankéř | Náklady spojené s transakcí | Nabídková cena | Přelom roku | Nový trend | JPMorgan | 100 SMA | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Uhlí | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | RIVN.US | Překoupené oblasti | Cena komodity | Futures na zemní plyn | Optimismus na trhu | Prodeje | Carry trades | Vývoj ceny americké ropy | Náklady na obsluhu dluhu | Nákupní signál | Co je komodita | EIA | Krátký prodej | Platformy | Vývoj ceny bavlny | IPO | UNH | Rusko | Václav Šimek | Katastrofy | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Akcionář | Dojima | Miliardy USD | Vicepremiér | ADA | Nižší maxima | Obchodní den | Prodejní opce (put) | Býčí scénář | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Signál | Horizontální linie | Írán | Jerome Powell | Zdražování | S/R zóny | Afrika | Pozemky | Nejvíce peněz | EPS | Výkonnost společností | Káva - Vývoj ceny kávy | ADP | Japonská burza | Apple Podcasts | Hodnota zlata | Repo sazba | Biliony dolarů | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Americké akciové indexy | Evening star (večerní hvězda) | Základní sazba | Analýza společnosti FérMakléři.cz | Index S&P 500 (US500) | Opce na akcie | NFIB | Člen bankovní rady | Obiloviny | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Podcasty | Výdaje | Korelační koeficient | Změny trendu | Nákup kontraktu Henry Hub | Rafinerie | Společnost | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Vývoj amerického státního dluhu | LTV | Časové období | Likvidní | Sázky | Stimuly | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Průmyslové kovy | Diamondback Energy | Forbes | Snížení úrokové sazby | Maloobchodní tržby v USA | Disclaimer | Dynamika mezd | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Cukr - Vývoj ceny | BlackRock | Vysoká volatilita | Wood & Company | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | Upozornění na rizika | Rozšíření | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Slovník pojmů | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | Eura | Tisková konference | Neúspěch | AAPL.US | Ztráty | Obchodní signál | ACT | Organizace | Ceny obilí | Očekávaný zisk | Obilí | Analýza akciových trhů | Gap | Services | Stock Exchange | Růst | Maximální ztráta | Obchodování EUR/USD | Objem zakázek | Vyšší úroveň | London metal exchange | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Letošní maximum | Ekologické události | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Úrovně Fibonacciho | Komodity | Pohyby cen | Analýza akcií Franco-Nevady | Stav trhu práce | Cílová cena | Propad ceny | Proti trendu | Podnikové investice | Obchodování opcí | Zajištění | Administrativa | Snížení inflace | Sója - Vývoj ceny | Linie podpory | Fúze | Overweight | Americké statistiky | Index | Wall Street Journal | XTB Research | Dow Jones | Hlavní americké indexy | Cenový index | Stříbro a platina | Uzavření obchodu | Token | Nejbližší rezistence | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Cenová akce | Investiční fond | Potravinářský průmysl | Intercontinental Exchange (ICE) | Meziroční růst | Úročení | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny nemovitostí | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | ČTK | Engulfing | ISM index | Futures na americké indexy | Návratnost investice | Delta hedging | Jestřáb | Osa komoditních trhů | Skew | Zhodnocení situace | Přístup k obchodování | Hodnocení ekonomiky | Konfederace britského průmyslu | Open-outcry obchodování | Ovlivňování | Theta | Kupovat dluhopisy | Dluhopis | IntoTheBlock | Gepard Finance | FérMakléři.cz | Umělá inteligence | Vlády | Možný zisk | Tržní cena | Opce a arbitráž | Obchodníci komodit | Makléřská společnost | Opční trhy | Vyvíjející se technologie | Technické analýzy akcií | Mlékárenský průmysl | Graf akcií společnosti | Snížit úrokové sazby | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Americký státní dluh | Trend na akcii | Efektivně obchodovat | Hodnoty investice | Investiční platformy | New York Cotton Exchange | Podstoupit riziko | Živý skot | Virgínie | Evropský průmysl | Společnost Fedex | Strategie pro dividendové akcie | Příklad S/R zón | Support a rezistence zóny | Obchodní dny a hodiny dané burzy | Forexoví brokeři | Akcie Blue Owl | Blue Owl Capital Corporation | Vybrat zisk | Lumír Kunz | Cena opce a její složky | Toronto | Swingová maxima | Kupci | Příklad trendu | Index HSCEI | Trading bez volatility | Reakce dolaru | Michael Barr | Capital One | Přeprodané podmínky | Největší meziroční nárůst | Powellovo sdělení | Aktuální dividenda | Základní opční strategie | Investování do akcií pro začátečníky | Zajištění proti inflaci | Technické signály | Bezrealitky | Companhia Siderúrgica | Historie komoditních trhů | Investice do realit | Využití volatility | Zmrazení ekonomiky | Obchodování britské libry | Akcie International Seaways | Období poklesu | Přísně regulované trhy | Základní druhy | Vzdělávací materiály | Akcie elektrické automobilky | Harami | Frontline plc | Býčí rally | Obchodování s derivátovými kontrakty | Veřejná dražba | Metriky a ukazatele | Elektrické automobilky | Dynamický support | Medvědí pokles | Jesika Schopper | Ferrari | Investování | Sektorové metriky | Dopad cen ropy | Elektronický systém | Zavírací ceny dané akcie | Deloitte | Vývoj těžby ropy | Základ pro technickou analýzu | Burza Dojima | Crocs | Rezistence | Akcie Wheaton Precious Metals | Gamma | Fyzické trhy komodit | Data z World Gold Council (WGC) | Roman Pilíšek | Efektivnější systém | Silná bariéra | NYSE: SID | Graf EUR/USD | Vhodné podmínky | Pokračování trendu | Graf akcií automobilky | Nákup australského dolaru | Určení dlouhodobějšího trendu | Objem maloobchodních tržeb | Návratnost | Chicago Board of Trade (CBOT) | Southwest Airlines (LUV.US) | Rozhodování o obchodování | Kroky Bank of England | Dnešní obchodování | Průlom | Top 3 akcie | Technická analýza akcií Civitas Resources | Opční burza | Co je technická analýza? | Velmi oblíbené akcie | Zavírací ceny | T+2 | Stavební spořitelny | Pronájmy | Španělsko | Companhia Siderúrgica Nacional | Fáze trhu | Graf indexu Nasdaq | Zachování původní hodnoty | Co jsou komoditní trhy? | Co je komodita? | Nákup akcií po výplatě dividend | Regulace a likvidita | Analýza | Opce evropského typu | Ropné a plynárenské společnosti | NYSE: DRD | Ekonomické obchodování | Change | Největší a nejznámější burzy | Medvědí potenciál | Odvětví | Pracovní místa | Velké ztráty | Moving Average | Možnost zhodnocení | Cena železa | Wheaton Precious Metals | Naplnění prognózy | APTV | Včerejší seance | Vývoj elektronického obchodování | Býčí strategie | Dobrý výnos | Významný dopad | Obavy ze ztráty | Inside day | Dluhopisy USA | Pozitiva | Spekulovat na budoucí cenu | Koncept support a rezistencí | Zvýšený objem | CSCO | Shanghai Stock Exchange | Analytička | Velikost kontraktu pro komodity | Japonské vlády | Nasdaq Composite | Vývoz LNG | InterContinental | TOP 5 akcií | Argo Blockchain | Úrokové míry | Ekonomika USA | Ekonomické podmínky | John Williams | Analytické shrnutí | Poplatky za obchodování | Velká změna | Odhady analytiků | Analytici fondů | Současný akciový trh | Nízké úrokové sazby | Americký index | Základy obchodování opcí | 21. století | NDX | Opční strategie | Budoucí pohyby cen | Další pokles | Trend jdoucí do strany | Supporty a rezistence | Představitel ECB | Nové signály | Americké centrální banky | Zemědělství | Spekulace na burze | Top 5 akcií | Šílený rok | Ceny zemního plynu Henry Hub | Ceny stříbra | Ministr financí | Chicago Board of Trade | Analýza komodit | Bloomberg | Politické nepokoje | Obchody prostřednictvím online platforem | ADR | Hodnota Opce | Standardizované futures | Úvod do světa akcií | CPIPG | Realitní kancelář | Počet nezaměstnaných | Bydlení | Akcie Frontline | Nejznámější burzy cenných papírů | Retail obchodníci | UBS | Hodnota transakcí | DSTI | Základní koncepty | Rezervy centrálních bank | Kontrakty vázanými na komodity | Manažeři | Obchodníci s kryptoměnami | Index hypotéčních úvěrů | Předpověď | Ráj pro spekulanty | Sektor služeb | Změna delty | Akcie Civitas | Ekonomické statistiky | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Overlap | Koncept technické analýzy | Časové pásmo | Nerozhodnost trhu | Obchodní války | Flat | Jak je to s cenou komodit? | Ontario | Časová osa komoditních trhů | Budoucí pohyby | Spoření | Růst akcie | Technologické společnosti | Státní svátek | Maso | Vypuknutí pandemie | Snižování sazeb | CBRE | Administrativa prezidenta Bidena | Cenová maxima | Pokles akcie | 5 000 bušlů | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | Carry trade | Akcie dané společnosti | FedEx (FDX.US) | Prostředí pro nákup a prodej | Správně předpovídat | Vývoj ceny mědi | Cena akcie klesá | Hamburk | AUD/JPY | Pokles ceny | London Metal Exchange (LME) | Hlavní ekonom | Louis Vuitton | Zdroje energie | Analýza akcií International Seaways | Hospodaření | Obchodníci s rýží | Štěstí | Tipy pro začínající obchodníky | ATH | Time Decay | XTB | Obratový pattern | Inverted Hammer | Dezinflační proces | Německý PMI | Technická analýza akcií DRDGold Limited | Kontrakt | Index CPI | Inflace v únoru | Svíčkový graf | Výhled ekonomiky dané země | Americké měny | Zlaté rezervy centrálních bank | Oblečení | Carry trade obchodování | Akciový index | Záporné ceny | Přehled | Domácí poptávka | Český realitní trh | Vývoj akciového indexu SPX500 | Finanční ztráty | Modely oceňování opcí | Psychologická bariéra | Seance v USA | Využití opcí při diverzifikaci | Investiční nástroje | Oživení světové ekonomiky | Cardano | Oceňování akcií | Sol | Sankce vůči Rusku | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Tikety | Výkonná ředitelka | Derivátové trhy | Pohyb akcií | Komoditní trhy dnes | Fyzické trhy | Plný úvazek | Platina | Oblasti rezistence | Chuť podstoupit riziko | RBC | Úspěšný debut | Pravidla formace | Vývoj ceny kukuřice | Soukromé společnosti | Exces | Chance | Index nákupních manažerů (PMI) | Riziko pro investory | xStation5 | Statistické údaje | Burza futures | Spotřebitelské ceny | Hotovost | Trendová linie | Čínská společnost | Německo | Velké objemy | Významné úrovně | Obchodní výhled | Pokračující patterny | Cenová efektivita | MT4 | Sotheby's | Tržní situace | CRM.US | Ceny kukuřice | Celková ekonomika | Standardizované futures kontrakty | Walmart | Analytik | CoreLogic | Zpřísňováním měnové politiky | Zadlužení | Náklady na obchod | Vice | Opačný trend | Trumpova vláda | Kupní opce (call opce) | Analýza akcií DRDGold | Hledání výnosu | Politické faktory | Ceny starších bytů | Formy obchodování s komoditami | Ownest | Formace obratové | SPOT | Motivace | ATM forward strike | Alikvotní úrokový výnos | Obchodování Futures | Chorvatsko | Konkurent | Vliv na akcie | Význam na finančních trzích | Trader | Pomocník investora | Analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Aktivum | Menší pohyby | Uptrend | Rané formy obchodování s komoditami | Zlevnění hypoték | Prognózy inflace | Akcionářská práva | Využití opcí ve strategiích | Eskalace na Blízkém východě | Pád dolaru | Úvod do opčních trhů | ETF Grayscale | Nové zakázky | Richmond | Gitlab (GTLB.US) | Sideway trend | Ranní hvězda | Analýza akcií DRDGold Limited | ROE (Return on Equity) | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Oblast investování | Exponenciální průměr | Nové ekonomiky | Boční trend | Výraznější pokles | Statistika | Nižší poplatky | Commitments of Traders (COT) | Pravidelné náklady | Nejstarší zaznamenané obchodování | Popularita umělé inteligence | Tým FXstreet.cz | Henrique Tomé | Vysoká inflace | Salesforce (CRM.US) | Běžný malý trader | Aktuální prognóza | Pozice | Freedom Financial Services | Swiss Life Select | Býčí trend | Prodeje rodinných domů | Termínové kontrakty | Očekávaná data | Kapitálový fond | Bear trend | J.P.Morgan | Důležitý signál | Směrnice | Offshore jüan | Ceny hliníku | Hypoteční banky | Index výdajů | Sazba ČNB | Co jsou akcie | Ceny v eurozóně | Nikl - Vývoj ceny | Akcie koupit | LUV.US | Technická analýza akcií Blue Owl Capital | Obchody | Akcie Crocs | Spready | Graf akcií farmaceutické společnosti | Propad ropy | Vývoj akcie | Sektor nemovitostí | Krypto | Dluhopisový trh | Analýza akcií Wheaton Precious Metals | EUR/GBP | 8 nejlepších obchodních strategií | Měkké komodity | Medvědí fáze | Marika Čupa | Analýza akcií Blue Owl | Druhy akciových trendů | Conference Board index | Analýza intradenního pohybu | Co je dividendový výnos | Přístup k obchodování s komoditami | Stávající trend | Druhá vlna | Politika amerického Fedu | Zhodnocení jednotlivých měn | Šéfka ECB | Burza rýže | Portu Gallery | Růst výnosů dluhopisů | Evropská opce | Banky a stavební spořitelny | Objemy kapitálu | Ekonomické vyhlídky | Kalendář státních svátků | Investing | Budoucí pohyby cen komodit | CoinDesk | Identifikační číslo | Akcie prodat | Formy obchodování | Podnikatelská aktivita | Lístky | Prodeje bytů | Obchodování na burze v USA | Výkyvy počasí | Celková změna trendu | Obchodování GBP/USD | Finanční podmínky | Stříbro - Vývoj ceny | SQ | Body | Evropské indexy | COT | Makroekonomický kalendář | Neregulované trhy | Investiční rozhodnutí | Put | Dvojité dno | Trh s bydlením | Bavlna | Hedging | CEE | Výplaty dividend | Frankfurter Wertpapierbörse | Diverzifikovat portfolio | Sledováním grafů | FSR | Mastercard (MA.US) | Americký regulátor | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | FDX | AUD/USD | Index PCE | Obchodní příležitosti | Nižší provize | Technologické odvětví | Možnost reinvestice | Pohyby směrem nahoru | Analýza akcií | Analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Programy technické analýzy | Nejznámější burzy | Blue Owl Capital | DASH.US | Meziroční inflace | Pokles libry | Účtenky | Podnikání na kapitálovém trhu | Roční návratnost | Výběrová kritéria pro firmy | Dostatek peněz | Akcie společnosti International Seaways | Fair Value | Výprodej ropy | Tesla | Rivian Automotive | INSW | Budoucnost | Banky | Intervenovat | Růst bitcoinu | NASDAQ 100 | Aktivita obchodníků | Rozvoji obchodování | Halving | Public Offering | Inflace v Austrálii | Dentons | Členka Rady guvernérů | Předpovědi analytiků | 737 MAX | Overlap support | Dlouhodobé investování akcií | Čínské centrální banky | Výhody | Vývoj technologií | XAG/USD | Dolarový pár | Mzda | Pohyby cen komodit | Největší ekonomiky | Největší pokles | Požadavky na kapitál | OTM | Fio banka, a.s. | Doporučení | Rané počátky | Růst Bitcoinů | Účinnosti vakcín | Komplexní analýzy | Geopolitika | Analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | Očekávaný růst | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Strong Buy | Vývoj mezd | 2222 | Hlavní ekonom ECB | PPF | Regulační orgány | Úvěrové aktivity | Měnový pár | Ocenění | Stav americké ekonomiky | Video | Finanční derivát | Výhledy | Fáze trhů | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Vlastnictví | Cisco Systems (CSCO.US) | Uplatněná cena | Časová osa | Celková inflace | Směr dlouhodobého trendu | Volatilní období | Akcie Boeingu (BA.US) | Jak obchodovat Price Action | Co jsou futures kontrakty? | EMA | Ceny bydlení | Zachování původní hodnoty investice | Opatření | Raketový růst | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | New York Mercantile Exchange (NYMEX) | Whirlpool | Pale Fire Capital | Jednatel | Co jsou komodity? | InstaForex | Novinky | Fisker | International Seaways | Top 5 akcií roku 2023 | Akcie roste | Robinhood Markets | SEDG | CryptoQuant | Ekonomiky rozvíjejících se trhů | Vývoj ceny ropy Brent | Šéf nizozemské centrální banky | Retail | Úrokové sazby | Obchodování s čínskými akciemi | Prodat USD | Žlutý kov | AUV | Platba | Člen Rady guvernérů Fedu | Společnost DRDGold Limited | There is no free lunch on Wall Street | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Analýza akcií Civitas Resources | Společnost DRDGold | Pozornost obchodníků | Obchodní software | Obchodování na měnovém trhu | Využití opčních trhů | Řecká písmena | Úřady | Open-outcry | Období pro klouzavé průměry | FXstreet | Analýzy akcií | Bilance | Vývoj ceny | Míra poklesu | Aukční síň Sotheby's | Daň z příjmu | Zóny supportu a rezistence | Oficiální údaje | At best order; at market order | Ekonomický růst | Nasdaq | Druhy trendů podle směru | Graf akcií společnosti Deere | Dubaj | Obchodování na parketu | Výkonnost dolaru | Call (long) | Volkswagen | Holding | Průměrná cena | Hang Seng | Výsledky hospodaření | Cena kávy | Ministerstvo práce | Cukr - Vývoj ceny cukru | CSCO.US | Geopolitické napětí | Dezinflační trend | Doba pro nákup nemovitosti | Graf akcií automobilky Nikola | Slabý trh | Zveřejnění zpráv | Boeing 737 Max | Reflexivity Research | Vlastní nemovitost | Bull trend | Trh komodit | Zlato na NYSE | Vývoj těžby ropy kartelu | GTLB.US | Stochastic | Krmný dobytek | Práce | Obchodované komodity | FOREX | Théta | Výrobní náklady | DoorDash | Obnovení růstu | Marek Macura | Blue Owl | Fáze růstu | Robinhood Markets (HOOD.US) | Zajímavý trh | Nákup akcií před snížením dividendy | Technická analýza akcií Franco-Nevada | Akcie Blue Owl Capital | Sezónnost a počasí | Frontline | Státní svátky dané země | Srovnání poplatků za obchodování | Akcie elektrické automobilky Nikola | Investment | Prodej eura | Zásobníky | FTMO Account | Rollback | Simple Moving Average | Dopad cen ropy na energetický sektor | Ponziho schéma | Zavírání pozic | Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Michaela Pudilová | Technická analýza akcií International Seaways | Začínající obchodníci | Civitas Resources | Bitcoin Trust | Put option | Spojené státy | Proražení rezistence | Vnitřní hodnota | Prodejní pozice | Buy Stop | Akontace | Opce živě | Janet Yellen | Vývoj naplněnosti zásobníků s plynem | New York Board of Trade | Živočišné komodity | Americká opce | Morning Star (Ranní hvězda) | Akcie společnosti GameStop | Kryptoměny | Hlasovat na valné hromadě | Svíčka Doji | Podnik | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Řecká písmena v obchodování | Obchodování s komoditními futures | Převod komodit | Nákup měnových párů | Bureau of Labor Statistics | Ponziho pyramida | Tři bílí vojáci | OTM - Out of the Money | Zvýšený zájem | KO | Jefferies | Situace na trhu | Úvěr | Mzdy | Úspěch | Ekonomové | De-dolarizace | FX Opce | Příklad medvědího trendu | Realitní sektor | Typy obchodovaných komodit | G7 | Změna ceny opce | Volby | Důsledky na investiční strategie | Pennant | Ukazatele | Obchodní podmínky | Ukázka open-outcry | Větší pokles | Zlepšení | Volatilita na EURUSD | Nárůst volatility | Potenciální riziko pro investory | Oversold | Nákup a prodej různých surovin | Hanging man | Prodej různých surovin | Potenciál poklesu | Platina - Vývoj ceny | Kurz GBP | FérMakléři | Opce a makroekonomické události | Prolomení oblasti | Index relativní síly | Boeing 737 | Futures kontrakty na obilí | Potencionální zisk | Tempo růstu HDP | Zlato | Fio | NYSE: OBDC | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. | Americká vláda | Obchodování s trendem | TPA | Největší obchod | Pšenice - Vývoj ceny | Ondřej Hartman | WPM | USD/JPY | Hurikány a sucha | Záporné úrokové sazby | Ceny mědi | Obchodování na parketu burzy | Převzetí firmy | Příklad carry trade | Základní koncepty fundamentální analýzy | Obchod s rýžovými tikety | Regulované a neregulované trhy | Interní informace | Cheat Sheet zdarma | Malý akcionář | OBDC | NZD | ČR | Podniky | Obchodování na burze | Investiční byty | Významný vývoj | Indikátor Alligator | Významné události | Ekonomické aktivity | Inflace v USA | Ukazatel volatility | Pohyb dolaru | Commitment of Traders | Netflix | Politici | Technická analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Analytické zprávy | Deere & Company | Hospodářské politiky | Průmyslové odvětví | Analytický tým | 200 SMA | Správa | DRDGold Limited | Očkování | Právo hlasovat na valné hromadě | Ceny kávy | NYSE: FRO | Vzestupný trend | Srovnání poplatků | Klíčové výhody | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | První moderní burza | Burza pro forwardy | Obchodní styl | BOJ Kazuo Ueda | Aplikace Robinhood | Umění | Emitenti | Varování před riziky | Obchodní komora | Nákupy zlata | Amazon | Příliv investorů | Poptávky po dolaru | Ziskovost a marže | Produkce ropy | Kritéria pro carry trade | Nákup put opce | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Investování akcií | Wall Street | Tržní kapitalizace společnosti | Sentiment trhu | Základy opčních trhů | Zásoby společnosti | Black-Scholes | Jak vydělat | Snížení úroků | OTC | CNBC | Emise | SPX | Carry obchod
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Kupónová knížka
Kupónová privatizace
Kupónový dluhopis
Kupónový výnos
Kupování akcií
Kupování nemovitostí
Kupování nemovitostí za účelem investice
Kupovat akcie
Kupovat čínské akcie
Kupovat dluhopisy

Následující klíčová slova

Kupující bitcoinů
Kupující fyzického zlata
KURDISTANFOREX
KURDISTANFOREX LTD
Kurs české koruny
Kurs ČNB
Kurs ČNB EUR
Kurs ČNB euro
Kurs dolar
Kurs dolar koruna
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít