Trendová linie

NZD/USD se obchoduje poblíž klíčových oblastí
16.04.2025 NZD/USD zaznamenal agresivní nákupní zájem poté, co zaznamenal nové pětileté dno na úrovni 0,5484, což pár poslalo k téměř pětiměsíčnímu maximu 0,5927. Cena aktuálně bojuje s čtyřletou klesající trendovou linií, která byla vytyčena z maxim v únoru 2021 na úrovni 0,5920 a úrovni 0,5927. Rally nad těmito kritickými liniemi by mohla zvýšit pravděpodobnost dalšího růstu směrem k hladině na úrovni 0,6035. Ještě výše, k hladině na úrovni 0,6180, by se mohl potvrdit pozitivní výhled.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 9. dubna: Libra uvízla na místě
09.04.2025 Pár GBP/USD v úterý provedl mírnou korekci směrem vzhůru, ale nepodařilo se mu prorazit nejbližší úroveň rezistence. Jinými slovy, po poklesu o 500 pipsů jsme zatím prakticky neviděli žádnou korekci. To však neznamená, že by obchodníci měli podlehnout falešnému pocitu klidu. Celní válka je totiž zdaleka nekončí – a nedostala se ani do fáze klidného uplatňování opatření. Trump každý den vydává nová prohlášení o clech vůči každému, kdo se mu odváží postavit. Zároveň trvá na tom, že mnoho zemí chce s USA podepsat obchodní dohody a "už jsou na cestě do Bílého domu".

Americký index SP500 zažil nejhorší týdenní propad
08.04.2025 Od pandemie a během pouhých dvou obchodních seancí zmizely z trhu závratné 3 biliony dolarů, protože protiopatření Číny proti Trumpovým dovozním clům vystupňovala globální obchodní válku na nebezpečnější úroveň. Pondělní obchodování před zahájením trhu zůstalo hluboko v červených číslech. Vzhledem k tomu, že hlavní americké banky zahájí tento pátek výsledkovou sezónu a den předtím dorazí klíčové údaje o americkém indexu spotřebitelských cen, budou investoři pozorně sledovat jakékoli známky obratu trhu po volném pádu z minulého týdne. Ani ukazatele hybnosti nenabízejí příliš útěchy.

Proč by cla mohla vyvolat spíše rally než krach?
01.04.2025 Současná panika na trzích může být přehnaná. Pokud se ukáže, že zítřejší cla budou méně škodlivá, než se očekávalo, mohli bychom být svědky krátkého, ale prudkého odrazu, zejména u indexu S&P 500. Případná long pozice by však byla v této fázi protitrendová a vyžadovala by důsledné řízení rizika.

Zlato zaznamenává další historické maximum na ceně 3 127
01.04.2025 Za poslední tři seance se vyšplhalo o zhruba 110 dolarů, protože klesající chuť k riziku a agresivní rétorika amerického prezidenta Trumpa ohledně chystaných recipročních cel dále podpořily poptávku po drahých kovech. I když současné tempo rally vypadá poněkud příliš agresivně, zdá se, že celkový sentiment na trhu podporuje nejnovější růstový trend od korekce z konce února.

Jak 28. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
28.03.2025 I ve čtvrtek se pár GBP/USD obchodoval směrem nahoru, a to vcelku zřetelně. Přestože byla v USA zveřejněna poměrně solidní zpráva o HDP za 4. čtvrtletí, tlak na dolar příliš nezmírnila. Důvodem byl fak, že Donald Trump přes noc oznámil nová dovozní cla na všechny země vyvážející automobily do USA. Britská libra v důsledku toho stále nezahájila očekávaný pokles a zachovala si uptrend, jak naznačuje trendová linie. Makroekonomické pozadí je pro obchodníky dál jen druhořadým faktorem. Hlavními důvody odolnosti libry z poslední doby jsou Trumpova cla a relativně jestřábí postoj Bank of England. Při pozorném pohledu vidíme, že v posledních týdnech se vytvořilo boční pásmo. Dolar včera klesl, ale dnes by mohl vzrůst.

Jak 27. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.03.2025 Pár GBP/USD ve středu vykázal pokles, který se nakonec sladil s makroekonomickým pozadím. Obchodníky zajímaly během dne dvě zprávy. Ve Spojeném království byla zveřejněna zpráva o inflaci, zatímco v USA to byla zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Inflace ve Spojeném království za únor byla nižší, než se očekávalo, a i když to nemá velký vliv (inflace je stále příliš vysoká a Andrew Bailey očekává další růst spotřebitelských cen), byl to formální důvod poklesu libry. Zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA překonala odhady o téměř 2 %, což poskytlo další podporu americkému dolaru. Jenže co jsme viděli v noci? Další náhlý růst libry bez zjevného důvodu. Korekce pokračuje, ale je velmi slabá, zatímco rostoucí trendová linie udržuje býčí náladu na trhu.

Jak 26. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
26.03.2025 V úterý se pár GBP/USD obchodoval mírně nahoru, ale celkový pohyb z posledních týdnů čím dál víc připomíná plochý trh. Předpokládaný boční kanál nemá jasně definované hranice, ale v grafu je patrný boční pohyb ceny. V důsledku toho cena včera bez zvláštního důvodu rostla a dnes může stejně tak klesnout. Odvíjí se uptrend, jak naznačuje rostoucí trendová linie. Nový růst britské libry je tedy možný, i když k němu kromě Donalda Trumpa nejsou žádné pádné důvody. Pokud ale trh zohledňuje pouze tento faktor, jaký smysl by mělo popírat tento pohyb? Ve Spojených státech ani ve Velké Británii nebyly včera zveřejněny žádné významné zprávy, takže v podstatě není co analyzovat.

Po silném propadu se ropa pokouší o býčí obrat
24.03.2025 Futures kontrakty na ropu BRENT ve čtvrtek vykázaly známky života poté, co USA uvalily nové sankce na tankery převážející íránskou ropu, včetně čínské. Cena se po krátké konsolidaci v blízkosti šestiměsíčního minima 68,59 otočila a vyšplhala se zpět nad 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Horní hranice medvědího kanálu na úrovni 71,66 však býčí akci rychle omezily. Býci se sice v současné době snaží o vyšší uzavření, ale k vyvolání rychlého růstu směrem k oblasti 72,73 budou pravděpodobně potřebovat překonat bariéru 72,10.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 14. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
14.03.2025 Ve čtvrtek pár GBP/USD zaznamenal mírný pokles, ale zůstal ve velmi úzkém pásmu, které připomíná boční kanál. Britská libra se již několik dní pohybuje mezi úrovněmi 1,2913 a 1,2980. Navzdory výrazné rally se korekce zatím nerozběhla, což naznačuje, že trh se v současné době nezaměřuje na nákup dolarů ani na vybírání zisků z dlouhých pozic. Většina makroekonomických a fundamentálních faktorů je přehlížena, což ztěžuje předvídání pohybů. Není jisté, kdy Trump oznámí zavedení nových cel, která by potenciálně mohla vyvolat další pokles dolaru. Navíc není známo, kdy trh přesune svou pozornost od tohoto jediného faktoru a začne zvažovat další vlivy. Vzestupný trend zůstává neporušený, neboť trendová linie je stále platná.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 14. března: Libra se ani nesnaží
14.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek zaznamenal mírný pokles, ale nepodařilo se mu konsolidovat pod klíčovou linií. Linie Kijun-sen se nachází velmi blízko současné ceny. Ve čtvrtek nebyly ve Spojeném království zveřejněny žádné makroekonomické zprávy, a i když byly zveřejněny nějaké údaje z USA, veškerá reakce trhu byla minimální, sotva patrná i v pětiminutovém časovém rámci. Donald Trump mezitím nadále vyhrožuje Evropské unii a Kanadě, trh je však k jeho výrokům stále více lhostejný. Jestliže byl forexový trh nejistý již dříve, nyní je ještě bouřlivější a vyvolává otázky, zda již na Trumpovy sankce a cla přestal reagovat, nebo zda se očekává další vývoj.

UniCredit potřebuje souhlas antimonopolního úřadu pro převod podílu v Commerzbank
12.03.2025 Italská banka UniCredit potřebuje kromě schválení Evropské centrální banky (ECB) také souhlas německého antimonopolního úřadu, aby mohla přeměnit své deriváty v Commerzbank na akciový podíl. Informaci uvedly zdroje obeznámené s celou záležitostí.

Jak 7. března obchodovat měnový pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
07.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek po třídenní rally v podstatě zastavil. Navzdory významným událostem, které mohly posílit americký dolar, se trh zastavil, což ještě víc zdůraznilo nedávnou absenci logického pohybu tohoto páru. Rozhodnutí ECB znovu uvolnit měnovou politiku mělo způsobit pokles eura, ale žádný takový pohyb jsme nezaznamenali, protože trh se dál soustředí jen na politiku Donalda Trumpa. Navzdory prudkému poklesu dolaru v tomto týdnu může dnes nebo příští týden začít silné oživení. V tuto chvíli však tržní sentiment postrádá jasnou logiku. Vše závisí na tom, jak si obchodníci vyloží fundamentální pozadí. V hodinovém časovém rámci navíc neexistuje jasná trendová linie, která by naznačovala konec rostoucího trendu.

Bitcoin stabilizuje po poklesu – Blíží se oživení?
05.03.2025 Bitcoin (BTC) v posledních dnech zaznamenal výrazný propad, když klesl pod klíčovou hranici 90 000 USD a dotkl se podpory na 82 000 USD. Přestože se cena nyní mírně zotavuje, investoři a obchodníci sledují, zda BTC dokáže znovu nabrat býčí momentum nebo zda bude čelit dalším výprodejům.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 4. března: Britské libře pomáhá i Trump
04.03.2025 Měnový pár GBP/USD zažil v pondělí výraznou rally, která byla do značné míry způsobena událostmi souvisejícími s Donaldem Trumpem z minulého pátku. Pro obchodníky, kteří se domnívali, že klíčovou roli v rally eura sehrály makroekonomické údaje, slouží výkonnost měnového páru GBP/USD jako opačný příklad. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události, s výjimkou zveřejnění druhého odhadu indexu PMI ve zpracovatelském průmyslu. V době, kdy byl ve Spojených státech zveřejněn slabý index ISM, již pár GBP/USD vzrostl o 115 pipsů. Pokud tedy makroekonomické údaje měly nějaký vliv, byl minimální.

Jak 3. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
03.03.2025 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů navzdory absenci významných fundamentálních a makroekonomických vlivů. Pokles eura způsobený technickými faktory vedl také k poklesu britské libry. V případě britské měny k němu bylo méně technických důvodů, protože trendová linie byla umístěna mnohem níž než v grafu eura. Jak už bylo uvedeno, když euro klesá, libra obvykle následuje jeho příkladu. Euro nebylo schopno solidně zkorigovat nahoru, zatímco libra prošla výraznější korekcí, což zvyšuje pravděpodobnost silného poklesu. Předpokládáme, že trendová linie bude příští týden prolomena, ale silné makroekonomické prostředí a páteční události v Bílém domě by v pondělí mohly výrazně ovlivnit americký dolar. Ve Velké Británii nebyly v pátek zaznamenány žádné pozoruhodné zprávy ani události.

Akcie Nvidie mohly v krátkodobém horizontu zaznamenat další pokles
27.02.2025 Akcie společnosti Nvidia zatím neobnovily svou býčí trajektorii navzdory silnému odrazu od pětiměsíčního minima 113,00 na začátku tohoto měsíce. Nedávný propad pod 20denní a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) spolu s medvědími signály technických ukazatelů zvyšují riziko dalšího poklesu, ačkoli obchodování před zahájením trhu signalizuje pozitivní otevření dnešního dne.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 20. února: Britská libra ustupuje z úrovně 26
20.02.2025 Měnový pár GBP/USD prošel ve středu poklesem, který vypadal nelogicky. V předchozích analýzách jsme uváděli, že podobné iracionální intradenní pohyby se objevují často. Dvě ekonomické zprávy z Velké Británie podpořily v úterý představu, že libra bude pokračovat v růstu, ačkoli rozhodně nepřinesly silné údaje. Ve středu pak byla zveřejněna zpráva o inflaci, která ještě posílila signály růstu libry. Jenže pár se místo růstu propadl. Britská měna oproti tomu minulý týden stoupala pět dní po sobě, aniž by k tomu měla pádný důvod. Celý tento pattern vypadá jako korekce, která v denním časovém rámci stále probíhá. Cena může ještě nějakou dobu klesat, než opět poroste, a to vše bez jasného fundamentálního nebo makroekonomického důvodu.

GBP/AUD bude pravděpodobně čelit dalšímu prodejnímu tlaku
19.02.2025 GBP/AUD konsoliduje částečně nad spodní hranicí vzestupného kanálu účinného od poloviny září 2024 po zotavení ze 100denního SMA na úrovni 1,9705, kde našel podporu. Ukazatele momenta však ukazují směrem dolů; MACD ztrácí hybnost pod svou nulovou a červenou signální linií, RSI se zplošťuje na úrovni 50, zatímco linie %K stochastického oscilátoru míří z úrovně pod 80 směrem dolů. Přestože se cena 11. února odrazila od 100denního klouzavého průměru SMA na úrovni 1,9705, následně sklouzla pod 50denní klouzavý průměr (SMA) a v současné době testuje 20denní SMA po medvědím překřížení mezi nimi.

Měnový par GBP/USD jde v krátkodobém pohledu do strany
19.02.2025 Měnový pár GBP/USD mírně klesá z dvouměsíčního maxima na úrovni 1,2630, ale stále se nachází nad linií návratu z 15měsíčního minima na úrovni 1,2100. Z technického hlediska jsou 20denní a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) připraveny k býčímu překřížení poblíž úrovně 1,2460, což by pro trh mohlo být klíčovým momentem. Ukazatel RSI však směřuje dolů, přičemž se stále nachází nad neutrální hranicí 50 a stochastický ukazatel v překoupené oblasti míří na jih. Oba ukazují na přehnanou tendenci k růstu v nejbližší době. V případě prodejního zájmu by okamžitý support mohl přijít z úrovně 1,2550, což byl předchozí vrchol, zatímco další pokles by mohly zastavit ještě nižší krátkodobé SMA na úrovni 1,2460.

Trh s ropou čeká na rozhodnutí OPEC+
19.02.2025 Futures kontrakty na ropu Brent se v současnosti obchodují kolem 75,00 USD za barel a konsolidují se v úzkém pásmu. Nejbližší rezistence je na ceně 75,90 USD, zatímco support lze nalézt kolem 74,20 USD.

Analýza Nasdaq, S&P 500, EUR/USD, Ropa WTI: Indexy na nových rekordech navzdory vyšší inflaci
18.02.2025 Akciové indexy vytvořily nové rekordní hodnoty, což je poměrně nečekané s ohledem na to, že americká inflace začíná opět stoupat, a že hrozba eskalace obchodní války stále visí ve vzduchu. Optimismus ale dodávají naděje ohledně možného ukončení války na Ukrajině.

Solana pod tlakem: Klesající trend nebo jen přirozená korekce?
18.02.2025 Solana se po dosažení hranice 200 USD ocitla pod prodejním tlakem a její cena klesla o více než 10 %. Klíčová úroveň podpory 175 USD je nyní v ohrožení. Nabízí se otázka: jde o běžnou korekci v rámci býčího trendu, nebo je tento pokles signálem obratu?

Jak 18. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
18.02.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí po pěti dnech růstu mírný pokles. Volatilita nicméně zůstala extrémně nízká a trh nebyl pod vlivem žádných významných fundamentálních ani makroekonomických faktorů. V důsledku toho nedošlo k žádným významným pohybům na finančních trzích, ani v globálním měřítku.

Jak 14. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
14.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu nahoru, ačkoli k němu měl ve srovnání se začátkem týdne méně důvodů. Evropská měna v průběhu tohoto týdne soustavně posilovala. Co ale bylo příčinou jejího růstu? Jerome Powell dvakrát potvrdil jestřábí postoj Federálního rezervního systému. Nedávná zpráva o inflaci podpořila jeho přesvědčení, že snižování hlavní úrokové sazby není v dohledné době vhodné.

Chevron oznamuje významné propouštění
12.02.2025 Chevron (CVX.US) oznámil výrazné snižování pracovních míst, které zasáhne přibližně 15-20 % zaměstnanců, což představuje přibližně 6 000-8 000 pracovních míst. Podle představitelů společnosti je tento krok součástí strategie snižování nákladů s cílem zlepšit tvorbu hotovostních toků, nikoli znakem finančních problémů.

Americký index SP500 se obchoduje v neutrální zóně
12.02.2025 Americký akciový index SP500 se v pondělí vyhnul poklesu pod hranici 6 000 bodů a odrazil se zpět nad své krátkodobé klouzavé průměry (SMA), což signalizuje přetrvávající nákupní zájem. Býčí křížení 20denních a 50denních SMA je dalším povzbudivým znamením, že vzestupný trend ještě nedosáhl vrcholu, ačkoli vzhledem k tomu, že technické ukazatele si zachovávají negativní sklon, mohou býky čekat ještě náročné seance.

Obchodní doporučení a analýza obchodů pro pár EUR/USD na 10. února
10.02.2025 Měnový pár EUR/USD vykazoval v pátek poměrně logické pohyby, ačkoli americký dolar v závěru dne nakonec posílil. Jeho růst nicméně nebyl zvlášť výrazný, protože makroekonomické údaje z USA nebyly úplně pozitivní.

Obchodní doporučení a obchodní analýza pro GBP/USD na 10. února
10.02.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek opět odrazil od své linie vzestupného trendu, což naznačuje možné pokračování uptrendu. V pondělí se pár prudce propadl kvůli komentáři Donalda Trumpa, což způsobilo falešné proražení pod trendovou linii. Už dříve jsme však poznamenali, že se jednalo o falešné proražení a býčí pohyb bude pokračovat. Byla otestována linie Senkou Span B, což dále zvyšuje pravděpodobnost odražení.

Měnový trh USD/JPY míří ke klouzavému průměru
05.02.2025 USD/JPY se potápí výrazně pod dlouhodobou vzestupnou trendovou linii a klíčovou úroveň 153,65. Jednoduché klouzavé průměry (SMA) s periodou 20 a 50 dnů směřují dolů a technické oscilátory tento negativní výhled podporují. Index RSI rovněž směřuje dolů pod oblast 50, zatímco MACD rozšiřuje svou medvědí strukturu pod spouštěcí a nulovou linii. Bezprostřední podporu tvoří kritická plochá 200denní SMA na úrovni 152,75 a jakýkoli prudší pokles by mohl změnit výhled na negativnější a zasáhnout úroveň 151,10 a překážku 148,60.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 3. února: Euro klesá pod tlakem zpráv
03.02.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pátek mírný pokles. Jak už jsme zmínili, euro mohlo v uplynulém týdnu ztratit výrazně větší hodnotu, trh však většinu negativních údajů přicházejících z eurozóny do značné míry ignoroval. Domníváme se, že nakonec se účastníci trhu k této nové vlně negativních údajů z EU vrátí, podobně jako v září 2024, kdy si uvědomili zásadní nerovnováhu mezi měnovou politikou Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému. Z jakéhokoli pohledu se tedy trajektorie eura jeví jako klesající.

Akcie společnosti Apple se vrátili k růstu
31.01.2025 Akcie Apple získaly zpět téměř polovinu svých ztrát, které vznikly po dosažení vrcholu na rekordní hodnotě 259 USD, a to díky podpoře v blízkosti 200denního exponenciálního klouzavého průměru (EMA) na úrovni 220 USD. Ukazatel RSI vystoupal nad neutrální hranici 50 a ukazatel MACD se odrazil zpět nad svou červenou signální linii. Cena se momentálně snaží překonat úrovni 239 USD, zatímco proražená trendová linie podpory z dubna 2024 se nachází v dohledné vzdálenosti na úrovni 242 USD.

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 30. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
30.01.2025 Obchodování na měnovém páru GBP/USD bylo ve středu velmi pomalé a trhy byly v souvislosti s případnými neočekávanými prohlášeními Jeroma Powella opatrné. Powell však v podstatě zopakoval své předchozí komentáře. Hlavní rozdíl spočíval v tom, že Federální rezervní systém nyní označuje inflaci za "mírně zvýšenou", což dále snižuje pravděpodobnost uvolnění měnové politiky o více než 0,5 % v roce 2025. Domníváme se, že výsledky zasedání Fedu by měly být vnímány jako "mírně jestřábí", ale účastníci trhu to do značné míry přehlédli. Libra se nadále obchoduje výrazně nad linií rostoucího trendu, což nesvědčí o žádném bezprostředním důvodu očekávat pokles. Je však důležité poznamenat, že euro a libra spolu úzce korelují a euro konsolidovalo pod svou trendovou linií. Tato situace představuje dvě možnosti: buď libra prolomí trendovou linii v důsledku poklesu, nebo bude proražení eura od její trendové linie považováno za falešné. Vzhledem k tomu, že dnes dojde k několika fundamentálním a makroekonomickým událostem, mohou pohyby na trhu v průběhu dne přispět k vyjasnění situace.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 30. ledna: Neúspěšný pokus dolaru o bleskovou válku
30.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval opatrně, protože trh nechtěl před zasedáním Federálního rezervního systému a výroky Jeroma Powella riskovat. Tyto události a jejich vliv na trh budeme analyzovat zítra, protože někdy se reakce trhu může lišit od výsledků, které se očekávaly. Musíme se vyvarovat unáhlených závěrů; pochopení reakce trhu nám pomůže posoudit, jak trh interpretuje výsledky zasedání Fedu.

Trh EUR/JPY se nadále drží v trojúhelníku
28.01.2025 EUR/JPY se od začátku srpna drží v symetrickém trojúhelníku se středními úrovněmi 20- a 50denních jednoduchých klouzavých průměrů (SMA) na 162,20, resp. 161,55. Technické oscilátory odrážejí poněkud boční pohyb na trhu. RSI směřuje mírně vzhůru, zatímco MACD stojí poblíž spouštěcí a nulové linie se slabou hybností.

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 28. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
28.01.2025 Pár GBP/USD v pondělí vykazoval smíšené pohyby v důsledku absence makroekonomického pozadí a fundamentálních ekonomických údajů. Britská libra, podobně jako euro, v současné době prochází korekcí po tříměsíčním poklesu. Tato korekce se neopírá o žádné konkrétní zprávy ani údaje. Jednoduše řečeno, trh vybírá zisky z dříve otevřených krátkých pozic a zároveň postupně prodává dolar pod vlivem určitých "geniálních" iniciativ Donalda Trumpa. V důsledku toho může libra ještě několik týdnů růst.

Jak 28. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
28.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykázal smíšené pohyby. Cena se nejdřív propadla a pak znovu stoupla, jen aby později prošla výraznějším poklesem. K těmto výkyvům došlo bez jakýchkoli fundamentálních nebo makroekonomických faktorů. Je důležité si uvědomit, že technické korekce nutně nevyžadují zveřejnění makroekonomických údajů nebo významné projevy klíčových tvůrců měnové politiky. Trh je aktuálně pod vlivem Donalda Trumpa, který bez ustání generuje množství zpráv. Předvídat, jak trh na toto dění zareaguje, je ale náročné i s odstupem času, protože Trump může učinit během jediného dne dvě protichůdná rozhodnutí. Proto aktuálně nemá příliš smysl zakládat prognózy jen na fundamentálních údajích. Pozornost by se měla stále soustředit na probíhající korekci a technickou analýzu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 28. ledna: Nový bleskový útok na euro
28.01.2025 Pár EUR/USD v pondělí prošel mírnou korekcí a pak obnovil pohyb nahoru. Jedinou událostí naplánovanou na tento den byl projev Christine Lagardeové, která sice v předchozím týdnu vystoupila už třikrát, ale ani jednou nesdělila žádné nové důležité informace. Dříve jsme uvedli, že nejvýznamnější oznámení jsou vyhrazena pravděpodobně na zasedání Evropské centrální banky, které skončí ve čtvrtek. Od pondělního projevu Lagardeové jsme tedy nic zvlášť pozoruhodného nečekali.

Jak 27. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.01.2025 Pár GBP/USD se v pátek pohyboval směrem nahoru. Euro i libra dál věrně zrcadlí pohyby tohoto druhého a na obou měnových párech se patrně rozvíjí korekce směrem nahoru. Téměř všechny páteční zprávy podpořily britskou libru. Podnikatelská aktivita ve Spojeném království vykázala nakonec pozitivní dynamiku, zatímco podnikatelská aktivita v USA vykazovala smíšené výsledky. Na americký dolar měl negativní vliv také index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity.

Jak 24. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
24.01.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu, ačkoli tento pohyb nepodporovaly žádné lokální makroekonomické nebo fundamentální faktory. Spojené státy ani Velká Británie během dne nezveřejnily žádné významné reporty. Potenciál reportu o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA ovlivnit měnový pár byl jen malý, protože skutečný údaj se téměř shodoval s prognózou. Účastníci trhu tudíž neměli na co reagovat. Korekční růst stále pokračuje, jak naznačuje pozice ceny nad trendovou linií, a tento trend příliš nezávisí na neustálém přílivu zpráv nebo reportů.

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 24. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
24.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek vrátil na úroveň 1,0451. Lokální rostoucí trend zůstává neporušený, jelikož se cena nadále obchoduje nad trendovou linií. Pro včerejší růst eura neexistovaly žádné fundamentální důvody; takové důvody však během korekčního pohybu nejsou nutné. Korekce je v podstatě období, kdy účastníci trhu uzavírají své obchody, aby si zajistili zisky. Rovnováha nabídky a poptávky se mění, což vede k pohybu. V tomto případě je současný pohyb způsoben spíše uzavíráním pozic než novými obchody zahájenými na základě konkrétních informací.

Jak 23. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
23.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v poměrně slabém rostoucím pohybu. Cena zůstává nad lokální trendovou linií. Včera nebyly zveřejněny žádné důležité makroekonomické zprávy. Jedinou událostí, na kterou se obchodníci mohli zaměřit, byl projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Při pohledu do budoucna je třeba říct, že Lagardeová neposkytla žádné převratné informace. Zmínila, že EU by se neměla obávat případných cel ze strany USA, a pokud na ně dojde. a měla by být připravena na ně zareagovat. Absenci cel zavedených v první den Trumpova nástupu do funkce však zároveň označila za "rozumný krok". Pokud jde o inflaci, uvedla, že cílem ECB je dosáhnout do roku 2025 stabilní míry 2 %, což naznačuje, že cesta ke snižování sazeb je jasná a předvídatelná. Celkově v poznámkách nesdělila nic nového. Euro dál koriguje oproti čtyřměsíčnímu poklesu a tato korekce ještě nekončí.

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 23. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
23.01.2025 Ve středu pár GBP/USD pokračoval ve svém nenápadném pohybu vzhůru. Jak je znázorněno výše, cena se postupně plazí vzhůru, což nepřímo naznačuje slabost britské libry, která se snaží vytvořit smysluplnou korekci. Proto nadále zastáváme názor, že libra bude ve střednědobém horizontu pravděpodobně klesat. V této fázi je nezbytné mít trpělivost, protože korekce se vyvíjí v denním časovém rámci, což naznačuje, že její dokončení může trvat značnou dobu. Lokální trendy se mohou několikrát změnit, než se obnoví primární klesající trend. Vzhledem k tomu, že ve středu nedojde k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem a ve čtvrtek se očekává jen malé zlepšení, je obtížné předpokládat výrazné pohyby nebo výrazné zisky.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 22. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
22.01.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý zaznamenal výrazný pohyb oběma směry. V první polovině dne byl patrný pokles, po kterém ve druhé polovině dne následoval silný růst. Pro pokles ani pro růst neexistovaly žádné konkrétní makroekonomické důvody. Donald Trump pokračuje ve svých odvážných prohlášeních, nicméně jak už jsme zmínili, trh se pravděpodobně brzy přizpůsobí realitě, že americký prezident denně vydává řadu prohlášení, z nichž většina postrádá reálný význam. Proto se domníváme, že se trh stabilizuje a přestane na Trumpovy výroky reagovat. V současné době probíhá korekce směrem vzhůru, která je podpořena trendovou linií. Obchodníci mohou tuto trendovou linii využít k identifikaci konce současné korekce. Je důležité poznamenat, že širší trend zůstává medvědí.

Jak 22. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
22.01.2025 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval nejprve směrem dolů a pak se obrátil a zamířil nahoru. Nutno dodat, že britská libra byla pod vlivem většího počtu faktorů než euro. Spojené království dopoledne zveřejnilo zprávy o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a mzdách. Zatímco zpráva o nezaměstnanosti byla neuspokojivá, zbylé dvě zprávy byly pro libru příznivé. Mzdy vzrostly víc, než se očekávalo, a počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti byl nižší, než se předpokládalo. Trh proto v úterý nedostal jasný signál, jak na libru reagovat, ale také ho nutně nepotřeboval. Pár aktuálně koriguje po 3,5měsíčním poklesu a korekce obvykle nevyžadují fundamentální nebo makroekonomické důvody. Trendová linie naznačuje, že krátkodobý uptrend zůstává neporušený, což naznačuje, že tato korekce by mohla pokračovat. Nečekáme ale výrazný růst libry a začínající obchodníci musí pochopit, že současný pohyb je korekční povahy.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 21. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
21.01.2025 V pondělí pár GBP/USD vykázal výrazný růst. Podívejme se však blíže na hodinový časový rámec – můžeme dojít k závěru, že libra zahájila silnou korekci? Podle našeho názoru je odpověď ne. Pohyb britské měny vzhůru se zdá být další slabou korekcí, která může kdykoli skončit. To se shoduje s našimi očekáváními. Nevidíme důvody, proč by libra měla vykazovat delší střednědobý růst. Pondělní události včetně inaugurace Donalda Trumpa na tomto výhledu nic nezměnily. Nový americký prezident pronesl několik důležitých prohlášení, například "ukončím všechny války", ale mezi slovy a činy je znatelný rozdíl. Vytvořila se linie vzestupného trendu, která nám nyní pomůže určit konec této korekce.

Jak 21. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.01.2025 Měnový pár EUR/USD vykázal v pondělí prudký a silný růst. Euro začalo posilovat téměř okamžitě po otevření trhu a charakterizovalo tím začátek dne i týdne. Tento pohyb naznačuje, že pokles dolaru nesouvisel s konkrétními ekonomickými faktory. Jedinou významnou událostí naplánovanou na tento den byla inaugurace Donalda Trumpa, která proběhla bez jakýchkoli incidentů. Pokles dolaru lze přirozeně spojovat s touto událostí. Ačkoli Trump učinil několik důležitých prohlášení, nutno dodat, že pokles dolaru začal mnohem dřív než Trumpův projev nebo samotná inaugurace. Tento vývoj reflektuje nepředvídatelné emoce na trhu. Podobným nevyzpytatelným pohybům je podle nás dobré se vyhnout. I když se včera objevilo několik solidních obchodních signálů, obchodování v době ostře sledovaných událostí se obvykle neobejde bez nevyzpytatelných pohybů cen, náhlých zvratů a zvýšené volatility.

Zlato se z krátkodobého pohledu jeví neutrálně
20.01.2025 Ceny zlata se vyšplhaly nad krátkodobou klesající trendovou linii, ale horní hranice obchodního rozpětí 2 580-2 720 se zdá být pro býky skutečným bojem. Z technického hlediska vytvořily 20denní a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) býčí crossover a oscilátory hybnosti rovněž potvrzují býčí vlnu na trhu. Zatímco MACD se pohybuje na sever nad svými spouštěcími a nulovými liniemi, RSI se naklání směrem vzhůru nad neutrální hranici 50. Na barikádě 2 720 trh naznačuje potenciální pohyb směrem dolů k podpoře 2 655 bodů. Pod ní může medvědí pohyb zastavit dlouhodobá vzestupná trendová linie na úrovni 2 625 a spodní pásmo bočního kanálu na úrovni 2 580. Na druhou stranu úspěšná rally nad 2 720 by mohla otevřít cestu k dalšímu růstu až k hladině odporu 2 750, která se nachází před historickým maximem 2 790. Okrajově nad touto hranicí může dát zelenou další úroveň 2 800.

NZD/USD má z krátkodobého pohledu negativní tendenci
17.01.2025 NZD/USD se na 4hodinovém grafu pohybuje pod býčím překřížením 20- a 50-periodických jednoduchých klouzavých průměrů (SMA), mírně pod kulatým číslem 0,5600. Ukazatel RSI překonává oblast 50 směrem dolů, zatímco stochastický se propadá do přeprodané oblasti se silnou negativní hybností.

Analýza NASDAQ, DJ30, EUR/USD, bitcoin - Americká data z trhu práce vystrašila trhy
14.01.2025 Pozitivní data z amerického trhu práce akciovým indexům radost neudělala. Ty tak prochází mírnou korekcí. Zato dolar si nadále pokračuje v býčí jízdě. Jaké trendy ale čekat výhledově?

⌚ US500 snižuje ztráty před zprávou o NFP
10.01.2025 Tržní konsenzus ukazuje na výrazný nárůst zaměstnanosti v USA za prosinec. Zatímco konsenzus se soustřeďuje kolem 160 000-165 000, Bloomberg Economics předpokládá údaj až o 100 000 vyšší s odvoláním na sezónnost údajů. Předpokládá se, že mzdy v soukromém sektoru vzrostou o 135 000, což je údaj, který je třeba porovnat s neuspokojivou zprávou ADP, která vykázala pouze 122 000 nových pracovních míst. Dnešní údaj by měl být teoreticky silnější, nadprůměrný, a to díky kompenzaci nízkého růstu zaměstnanosti v říjnu, kdy byly Spojené státy ovlivněny hurikány.

Bitcoin čelí dalšímu prodejnímu tlaku
09.01.2025 Bitcoin sklouzl pod 50denní klouzavý průměr (SMA) a testuje 20denní SMA po medvědím překřížení mezi nimi. Cena se odrazila od prosincového minima 91 262,02 až na 102 714,45 dne 7. ledna. Udržet se nad hranicí 100 000 je však pro býky nadále obtížné a krátkodobá rizika jsou nakloněna směrem dolů. Index RSI se ponořil pod neutrální hranici 50 a stochastický oscilátor je rovněž na sestupu. Vzestupná trendová linie vycházející z listopadové úrovni 66 776,19 poskytuje okamžitou podporu v oblasti 95 200 bodů.

XAU/USD: Analýza a prognóza
08.01.2025 Zlato si dnes během první poloviny evropské seance udržuje mírný intradenní růst, ačkoli postrádá momentum k výraznějšímu vzestupnému pohybu. Nejistota obklopující celní plány nově zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa, obavy z obchodní války a geopolitické napětí působí jako vítr do zad drahého kovu.

Analýza NASDAQ, DJ30, EUR/USD - Akciové indexy vstoupily do roku 2025 opatrně
08.01.2025 Růst indexů nezastavil ani příchod roku 2025. Tempo ledna se však bude určovat už tento pátek. Co očekávat? Pojďte se s námi podívat na rychlou fundamentální a technickou analýzu hlavních instrumentů.

Doporučení k obchodování a přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. prosince. Bank of England rozdrtila britskou libru
20.12.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu a ve čtvrtek vykázal výrazný pokles, který střídala silná korekce směrem vzhůru. Britská libra opět prokázala vůči dolaru pozoruhodnou odolnost a rostla i v situacích, kdy se tomu mohla vyhnout. Situaci však vyjasnila Bank of England. Výsledky jejího zasedání lze považovat za holubičí, přinejmenším proto, že počet členů Výboru pro měnovou politiku hlasujících "pro" snížení sazeb překonal očekávání. Ukázalo se, že uvolnění měnové politiky podpořili tři členové a ke snížení sazeb chyběly už jen dva hlasy. To odráží více holubičí postoj, než trh očekával. Opakovaně jsme upozorňovali, že také BoE začne snižovat svou sazbu. Možná ke snižování bude postupovat pomalu nebo nepravidelně, ale snižovat bude. Vzhledem k tomu, že trh již ocenil celý cyklus uvolňování měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému, má nyní možnost reagovat na faktor snižování sazeb ve Spojeném království. Proto se domníváme, že libra bude pokračovat v poklesu.

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje GBP/USD dne 18. prosince. Britská libra má stále dobrou náladu
18.12.2024 V úterý měnový pár GBP/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru a otestoval linie indikátoru Ichimoku. V důsledku toho je dnes poměrně pravděpodobný obrat. Nezapomeňte však, že mezi dnešní klíčové události patří zasedání Federálního rezervního systému a zveřejnění zprávy o inflaci ve Velké Británii. Zítra je na programu zasedání Bank of England. Kterákoli z těchto událostí by mohla vyvolat další růst britské libry. Včerejší zpráva o mzdách navíc upozornila trh i centrální banku na zrychlení růstu mezd. Mzdy ve Velké Británii opět rostou, a to stále rychlejším tempem - špatná zpráva pro BoE a inflaci, nikoli však pro libru. Tento vývoj zaručuje, že BoE ve čtvrtek svou měnovou politiku neuvolní.

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 17. prosince: libra stoupala, ale v rámci normy
17.12.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí rychle stoupal, ačkoli k takovému pohybu neměl zvláštní důvod. Britské indexy PMI nenaznačiy růst libry a americké rozhodně také ne. Libra šterlinků tak znovu vykázala růst, kde neměla. Technický obrázek ale v současnosti nevypadá zkresleně. Cena korigovala k liniím Senkou Span B a Kijun-sen, mohla by se od nich odrazit a pokusit se znovu prorazit zónu 1,2605–1,2620. Někdy je k překonání takto silných zón potřeba drobná příprava.

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 16. prosince: libra šterlinků začala klesat
16.12.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátek v poklesu, který zahájil ve čtvrtek. Předtím cena prorazila pod vzestupnou trendovou linii a opustila horizontální kanál. Tento pokles, který už začal, jsme čekali a chystali jsme se na něj. Upozorňovali jsme, že kromě technických korekcí nemá libra žádné fundamentální důvody k růstu. Korigovala a teď je čas, aby obnovila hlavní trend. Páteční makroekonomické údaje ze Spojeného království byly navíc opět neuspokojivé. I když jsme tak silnou reakci trhu nečekali, report o průmyslové produkci a zpráva o HDP za říjen byly výrazně horší, než se předpokládalo. Výsledkem byl další prudký pokles britské měny.

Doporučení na obchodování a přehled vývoje GBP/USD dne 13. prosince. Libra se vzdala
13.12.2024 Měnový pár GBP/USD zaznamenal ve čtvrtek výrazný pokles a klesl k linii Senkou Span B. Předtím cena konsolidovala pod linií vzestupného trendu, což signalizovalo potenciální konec korekce. Následně se pár několik dní obchodoval v jasném bočním trendu, ale včera se bez silných důvodů pro pokles propadl směrem dolů. Zajímavé je, že jak euro, tak libra klesly k linii Senkou Span B. Dnes bude budoucí pohyb obou párů záviset na tom, zda budou tyto linie prolomeny.

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 12. prosince: uptrend je přerušen, ale libra nijak nespěchá s poklesem
12.12.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Před několika dny překonal vzestupnou trendovou linii, což je první známka obratu downtrendu. Rádi bychom ale připomněli, že je vždy lepší počkat na nějaké potvrzení. Například v našem případě se cena zatím nekonsolidovala ani pod kritickou linií Kijun-sen. O poklesu libry tedy momentálně nemůže být řeč. Růst dolaru nepodpořilo ani fundamentální a makroekonomické pozadí tohoto týdne. Nezaznamenali jsme žádné důležité projevy představitelů Federálního rezervního systému a Bank of England, protože je aktivován tzv. režim ticha. Příští týden se uskuteční poslední letošní zasedání obou centrálních bank, takže jejich představitelé mají zakázáno cokoli komentovat. A téměř jediná zpráva tohoto týdne (o inflaci v USA) se ukázala jako nevýrazná a jednoduše nedokázala vyvolat silnou reakci trhu. Pár je tedy stále uvnitř lokálního flatu.

AUD/USD v krátkodobém výhledu nadále má medvědí náladu
11.12.2024 AUD/USD smazal pondělní odraz po očekávaném rozhodnutí Reserve Bank of Australia (RBA) ponechat úrokové sazby beze změny na úrovni 4,35 %. Komentáře centrální banky o zmírnění inflačních tlaků vedly investory k sázkám na snížení sazeb již v únoru, což zvýšilo tlak na australský dolar. Pár se stáhl pod bariéru 0,6440 a obchoduje se opět poblíž oblasti 0,6380, kde se nachází známá trendová linie supportu z roku 2022.

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 11. prosince: libra dál udivuje svou odolností
11.12.2024 Pár GBP/USD se po většinu úterka obchodoval do strany. Zatímco euro sebejistě klesalo, případně až obnovilo downtrend, britská libra se držela a vzdorovala očekávání. Jak jsme několikrát zmínili, britská měna v roce 2024 stále udivuje odolností a stabilitou vůči dolaru. Téměř jako by ve Spojeném království bylo vše dokonalé a Bank of England neměla v úmyslu uvolnit měnovou politiku. Tak to ale ani zdaleka není. Ekonomika se potýká s mnoha problémy a BoE nakonec nejspíš sníží klíčovou úrokovou sazbu. Uvedené by mohlo vysvětlovat, proč je pokles libry zatím váhavý, i když by měl v budoucnu zrychlit. Cena se usadila pod trendovou linií a dvakrát nedokázala překonat zónu 1,2796–1,2816.

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 9. prosince: libra využívá každou příležitost k růstu
09.12.2024 Pár GBP/USD v pátek celkově pokračoval v růstu, i když ke konci dne zaznamenal mírný pokles. Časový rámec 1H ale zřetelně ukazuje vzestupnou trendovou linii, která potvrzuje pokračování korekčního pohybu. Dokud se cena neusadí pod ní, nemá smysl mluvit o novém downtrendu, který začal před dvěma a půl měsíci a mohl by trvat mnohem déle.

Navzdory negativním zprávám býci na EUR/CHF zachovávají jistotu
04.12.2024 EUR/CHF se dnes obchoduje do strany a znovu testuje rezistenci stanovenou klesající trendovou linií z 27. května 2024. EUR/CHF se rychle odrazil od minima z 22. listopadu na úrovni 0,9204, ale býkům se nepodařilo zaznamenat další výrazný růst. V důsledku toho se tento pár v posledních několika seancích obchodoval ve velmi úzkém pásmu, přestože tok zpráv z eurozóny byl extrémně negativní, a to jak z hlediska ekonomických údajů, tak politického vývoje.

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 3. prosince: Libra se vrací, ale udržuje si býčí výhled
03.12.2024 Měnový pár GBP/USD vykázal v pondělí také pokles, ale nedokázal se konsolidovat pod kritickou linií a Senkou Span B, což z technického hlediska ukazuje na neporušený charakter nového uptrendu v časovém rámci 1H. Makroekonomické ani fundamentální faktory nebyly v pondělí tak úplně hnacím motorem poklesu britské měny. Druhý odhad britského indexu PMI ve výrobě nejspíš nevzbudil vážnější zájem a index ISM ve výrobě byl zveřejněn až pozdě večer. Libra začala klesat už v noci při otevření trhu. V prvním kole souboje býků s medvědy v tomto týdnu vyhráli tedy medvědi.

Analýza NASDAQ, DJ30, DAX, EUR/USD - poslední fáze roku začíná růstem akciových indexů
03.12.2024 Zdá se, že americké trhy mají našlápnuto k opravdu hvězdnému finiši. V pátek nás však čekají zprávy z amerického trhu práce. Ty mohou přinést vyšší volatilitu. Více již tradičně v dnešním článku.

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 2. prosince: Britská libra pokračuje v růstu
02.12.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátek v růstu, i když k němu neměl pádný důvod. Americké trhy byly v tento den zavřeny a ve Velké Británii nedošlo v průběhu týdne k žádným událostem, které by stály za zmínku a upoutaly by pozornost trhu. Zdá se tedy, že za růstem libry stojí čistě technické faktory. Jak bylo zmíněno v jiných analýzách, britská měna vykazuje často silnější růst, než k jakému dává důvod makroekonomické a fundamentální pozadí. To je negativní signál. Odolnost libry podle nás souvisí s jestřábím postojem Bank of England. Až BoE začne rychleji snižovat sazby, libra bude nejspíš – logicky – rychleji klesat. Nevidíme důvod pro střednědobý růst libry.

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD na 27. listopadu: Libra nemá šanci
27.11.2024 Pár GBP/USD se v úterý opět pokusil o korekci, ale nepodařilo se mu konsolidovat ani nad kritickou linií, ani nad oblastí 1,2605–1,2620. V důsledku toho se pokles kotací může obnovit – nebo přesněji, už se obnovil. V průběhu druhé poloviny úterý jsme zaznamenali pokles, který byl stejně silný jako předchozí růst. Další korekční vlna tak skončila dříve, než mohla pořádně začít. Tato situace nás nepřekvapuje, protože stále věříme, že britská libra musí klesnout. Neobjevily se žádné nedávné zprávy ani události, které by mohly změnit globální fundamentální pozadí nebo sentiment trhu. Co by bez takových změn mohlo přimět libru k růstu?

Obchodní doporučení a analýza páru GBP/USD na 26. listopadu: Libra nedokáže zapůsobit
26.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí pokusil o korekci, ale nepodařilo se mu zajistit si pozici nad kritickou hranicí ani nad klesajícím kanálem. V důsledku toho se na kotacích může obnovit downtrend. Už se obnovil, protože ve druhé polovině pondělí došlo k poklesu, který byl výraznější než předchozí růst. Poslední korekce tedy mohla skončit dřív, než pořádně začala. Tento výsledek nás nepřekvapuje, protože se stále domníváme, že britská libra by měla jen klesat. V poslední době jsme nezaznamenali žádné zprávy ani události, které by dokázaly změnit globální fundamentální pozadí. Pokud to tak opravdu je, na jakém základě by libra najednou začala růst?

Doporučení k obchodování a analýza GBP/USD na 25. listopadu: libra dále klesá
25.11.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů. Stojí za zmínku, že libra během dne klesala mnohem méně než euro, přestože zprávy z Velké Británie byly stejně neuspokojivé. Oba indexy podnikatelské aktivity výrazně poklesly, což trh nečekal, a zpráva o maloobchodních tržbách vykázala pokles objemů. To sice může prospět inflaci, ale pro ekonomiku to pravděpodobně nebude znamenat nic dobrého. Nejnovější pokles britské měny se tak zdá být zcela oprávněný. Navíc se domníváme, že libra by měla pokračovat v poklesu i bez okamžité podpory makroekonomických faktorů – tento postoj zastáváme již dva měsíce, kdy důsledně sledujeme přetrvávající klesající trend libry.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 25. listopadu: Prodej je stále relevantní
25.11.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v poklesu. Přesněji řečeno, cena během evropské obchodní seance klesla o 150 pipů. Ke konci dne euro mírně oživilo, což ale mělo celkově jen malý vliv. V tuto chvíli téměř denně opakujeme, že "euro se obchoduje níž". Klesající trendová linie signalizuje pokračování medvědího trendu a trh je podle všeho ochoten prodávat euro i při relativně slabých zprávách. Nikdo opravdu nevěří, že indexy obchodní aktivity vyvolaly pokles o 150 pipů.

Doporučení pro obchodování a obchodní analýza pro GBP/USD na 22. listopadu: libra následuje euro
22.11.2024 Ve čtvrtek se pár GBP/USD nadále obchodoval směrem dolů. Stejně jako euro neměla britská libra během dne žádný významný důvod k poklesu. To je však irelevantní. Často jsme uváděli, že je libra překoupená a v posledních dvou letech rostla především kvůli očekávání budoucího uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému. Trh má celý cyklus snižování sazeb "předem" oceněn. Nyní jsme svědky obratu, protože faktory jako uvolnění měnové politiky Bank of England nebo stav ekonomiky Spojeného království a USA byly po dobu zmíněných dvou let přehlíženy.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 21. listopadu: Libra šterlinků je stále flat
21.11.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval ve flat trendu. Na rozdíl od páru EUR/USD je ale jeho flat zřetelněji vymezený jasnými hranicemi. Cena v průběhu minulého týdne kolísala mezi úrovněmi 1,2605–1,2620 a 1,2691–1,2701. Pár důsledně testuje horní nebo spodní hranici a poskytuje tak obchodníkům potenciální vstupní body. Stojí ale za zmínku, že indikátory typu linie Ichimoku ztrácejí na flat trhu sílu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 20. listopadu: Libra je stále flat
20.11.2024 Pár GBP/USD v úterý kolísal nahoru a dolů. V časovém rámci 1H je patrný flat trend z posledních dnů. Cena se obchoduje striktně v pásmu 1,2605–1,2620 a 1,2691–1,2701. Oba hlavní měnové páry vstoupily do horizontálního kanálu, místo aby pokračovaly ve vzestupné korekci. Ačkoli se korekce může po flat trendu stále objevit, technický obrázek naznačuje, že konec tohoto flat trendu by mohl vést k novému poklesu eura a libry.

Analýza Dow Jones, DAX, EUR/USD - Korekce na trzích
19.11.2024 Volby odezněly a na trhy přišla korekce. Ta je sice aktuálně ve zdravém rozmezí, ale ještě není u konce. Co očekávat v tomto týdnu?

Medvědi na měnovém trhu EUR/JPY mají opět navrch
19.11.2024 Měnový pár EUR/JPY dnes klesá a testuje podporu 100denního klouzavého průměru (SMA) a oblast 163,37-163,49. Rally z minima z poloviny září se zastavila na vzestupné trendové linii ze 7. března 2022, přičemž 200denní SMA se rovněž ukázal jako silná rezistence. Množství slovních intervencí japonských vládních představitelů, které byly vyvolány nedávnou silnou rally na EUR/JPY, a silné detaily předběžné zprávy o HDP za třetí čtvrtletí roku 2024 umožnily medvědům na EUR/JPY získat zpět převahu.

Doporučení k obchodování a obchodní analýza GBP/USD na 19. listopadu: Úroveň 26 pokles ustála
19.11.2024 Pár GBP/USD se v pondělí pokusil o korekci. Byla přesně otestována zóna 1,2605–1,2620, načež následoval výrazný odraz. To bylo příležitostí pro opatrné budování dlouhých pozic. Pondělí však postrádalo jakékoli významné faktory v podobě fundamentálních nebo makroekonomických událostí. Nadále se domníváme, že klesající trend libry ještě není u konce. Libra sice klesá již téměř dva měsíce, ale přesto lze očekávat občasné korekce. Pár v tuto chvíli narazil na silnou zónu supportu, ale výrazný pohyb vzhůru by vyžadoval přesvědčivé makroekonomické a fundamentální důvody, které v současné době chybí.

Jaké jsou vyhlídky na cenu Dogecoinu?
14.11.2024 Dogecoin (DOGE) je v poslední době na pozoruhodné růstové trajektorii a vykazuje výraznou dynamiku nad hranicí rezistence 0,320 USD. Po krátkém dosažení vrcholu na úrovni 0,4342 USD kryptoměna mírně korigovala, ale zůstala vysoko nad klíčovými úrovněmi supportu. Vzhledem k tomu, že se DOGE stabilně drží v blízkosti 0,3650 USD a 100hodinového jednoduchého klouzavého průměru, je zde jasný potenciál k dalšímu růstu.

Doporučení a analýza pro obchodování páru GBP/USD na 14. listopadu: Libra zpomaluje
14.11.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve středu v poklesu. Vše, co bylo zmíněno v analýze páru EUR/USD, platí také pro libru. Stejně jako euro, ani libra neměla ve středu fundamentální důvody k dalšímu poklesu, a přesto klesala. Přesněji řečeno, americký dolar dál stoupal ze stejných důvodů, které jmenujeme od začátku roku. Zároveň stojí za zmínku, že libra pořád klesá pomaleji než euro, a narazila na zónu supportu 1,2691–1,2701, což by mohlo vést k menšímu odrazu. Pokoušet se ale vydělat na nákupech při tak silném downtrendu je riskantní. Trh každý den prodává, takže nákup nepředstavuje tu nejlepší strategii.

Americký index SP 500 ztrácí dech a býci vykazují známky vyčerpání
14.11.2024 Americký akciový index SP 500 se již druhý den po sobě držel v blízkosti svého historického maxima 6 027 bodů poté, co celkové údaje o inflaci v USA odpovídaly očekávání a vykázaly mírný meziroční nárůst o 2,6 %. Z technického hlediska se nejnovější rally zastavila poblíž vzestupné linie, která spojuje maxima z července 2023 a července 2024. Oscilátor RSI i stochastický oscilátor blikají signály překoupenosti, což naznačuje, že vzestupná fáze je přetížená.

Ceny kakaa rostou kvůli obavám o zásobování 💡
13.11.2024 Trh s kakaem zažívá velmi silný růst od začátku tohoto týdne, protože se objevily obavy ohledně aktuální sklizně na Pobřeží slonoviny. V současné době probíhá sklizeň hladce a dodávky do přístavů jsou až o 30 % vyšší než minulý rok. Nedávné vydatné deště v některých oblastech země však vedly k růstu plísní na sušených kakaových bobech, a některé zásilky nejsou obchodníky přijímány. Kromě toho sucho a vysoké teploty v jiných oblastech ohrožují kakaovníky před takzvanou mezisezónou, která začíná v dubnu. Nicméně z pohledu probíhající hlavní sezóny jsou nyní deště zásadní. Nadměrné množství srážek způsobuje problémy se zásobováním a mohlo by vést k nemocem stromů a tvorbě plísní během posledního klíčového období hlavní sklizně v prosinci. Současně dochází k dalšímu poklesu zásob kakaa v přístavech v New Yorku (kakao určené pro dodávky na burze), které jsou nyní na nejnižší úrovni od roku 2005.

Analýza: S&P 500, EUR/USD, WTI - Trump 2.0: býčí rally nekončí
12.11.2024 Američané zvolili svého prezidenta a trhům se to líbí. Výsledky navíc zastínily také jednání Fedu, který snížil úrokovou sazbu. Co čekat v následujících týdnech?

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 11. 11. 2024
11.11.2024 Pár EUR/USD minulý týden otestoval support spodního okraje měsíčního cloudu 1,0729 a první cíl denního cíle průrazu 1,0710 a týden uzavřel v jejich blízkosti. Dnes pár otevřel s mírným klesajícím gapem, což signalizuje záměr medvědích hráčů pokračovat v poklesu. Pokud tento trend přetrvá, budou další cíle kolem úrovní 1,0649–54 (100% dokončení denního cíle + týdenní Fibonacci Kijun). Pokud by se pokles nezdařil, mohlo by dojít k obnově býčích pozic. Pokud cena vzroste, trh nejprve narazí na rezistenci denního mrtvého kříže na úrovních 1,0809 (Tenkan) – 1,0838 (Kijun).

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 6. listopadu – britská libra se chápe příležitosti
06.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v úterý obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl významný důvod kromě potřeby korigovat po měsíc dlouhém poklesu. Naopak, index nákupních manažerů (PMI) v sektoru služeb v USA byl lepší, než se očekávalo, což mělo podpořit dolar. Jenže se tak nestalo. Trh může sázet na vítězství Kamaly Harrisové, což by vedlo k výprodeji amerického dolaru. Poslední průzkumy jsou rozporuplné a ani jeden prezidentský kandidát nemá jasnou převahu. Trh se také může připravovat na zasedání Federálního rezervního systému. S oslabením dolaru mohou účastníci trhu předpokládat mírnější přístup Powella a Fedu.

Doporučení pro obchodování a analýza páru GBP/USD na 5. listopadu. Libra má stále problémy nastartovat korekci
05.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí obchodoval bez jasného směru a nepohyboval se ani nahoru, ani dolů. V první polovině dne pár rostl, zatímco ve druhé polovině klesal. Seanci otevřel gapem směrem vzhůru, ale do konce dne byl tento gap téměř zcela pokrytý. Dnes by se cena mohla dostat na úroveň páteční zavírací ceny. Přestože libra několik dní po sobě rostla, nelze to považovat za řádnou korekci směrem vzhůru. Minulý týden se euru dostalo podpory ze strany eurozóny, což mu pomohlo zahájit jasnou korekci směrem vzhůru. Libra však takovou podporu postrádala a následně zaznamenala spíše pokles než růst. V současné době cena nepřekonala ani poslední lokální maximum. Trendová linie byla prolomena, což signalizuje možnou korekci, ale cena následně stanovila nové lokální minimum. V současné době zůstává pod linií Senkou Span B.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 5. listopadu – euro pozvolna koriguje
05.11.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pondělí v růstu, který je čistě korekční. Tuto korekci jsme už nějakou dobu čekali, ačkoli nebylo úplně jasné, kdy začne. V grafu 1H byla prvním významným signálem změny lokálního trendu konsolidace páru nad klesající trendovou linií. Tak začal růst, který pokračuje i dnes. Silné pohyby se v pondělí daly sotva očekávat, a přesto byl růst páru téměř jediným logickým výsledkem. Uvedli jsme, že páteční nelogický růst dolaru mohl rychle skončit, protože nejdůležitější zprávy o trhu práce a podnikatelské aktivitě v USA byly neuspokojivé. V pondělí trh pouze obnovil spravedlivý kurz.

Trh GBP/USD zůstává navzdory dnešnímu oživení stále medvědí
04.11.2024 Vzhledem k Trumpově politice mohou investoři očekávat agresivnější reakci Fedu na řízení potenciální inflace. Tento výsledek by mohl docela dobře vést k ještě většímu růstu dolaru vzhledem k tomu, že se ukazuje, že jde o poměrně těsný souboj. Nejistý výsledek vede investory k opatrnému postoji a mnozí vyčkávají, jak výsledky voleb mohou ovlivnit budoucí politická rozhodnutí Fedu a celkový sentiment na trhu.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 31. října. Libra opět klesá, než bude moci začít stoupat
31.10.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu vykazoval smíšené pohyby se zjevnou neochotou k růstu. Na rozdíl od EUR/USD měl měnový pár GBP/USD mnohem skromnější makroekonomické pozadí. Zatímco euru poskytly podporu zprávy o vývoji inflace v Německu a HDP v eurozóně, britská měna takovou podporu postrádala. Obchodníci reagovali na zprávy o ADP a HDP v USA, které si vzájemně odporovaly, neboť jedna byla silnější, než se očekávalo, zatímco druhá byla slabší – v důsledku toho den skončil v blízkosti několikaměsíčních minim britské libry.

Zlato od začátku roku vzrostlo o více jak 40 %
31.10.2024 Zlato se opět obchoduje na vyšší úrovni a po velmi dobrém úterním výsledku zaznamenává nové historické maximum. Tento pohyb lze přičíst tomu, že dolar je mírně v útlumu, ale s největší pravděpodobností jsou hlavními důvody posledního vzestupu nadcházející zveřejnění klíčových údajů z USA a rozčilení trhu ohledně událostí příštího týdne. Kromě toho se očekává, že vzhledem k vývoji na Blízkém východě, který generuje titulky novin, zůstane volatilita na zlatě zvýšená. Momentové ukazatele jsou mezitím býčí. Index RSI se obchoduje pohodlně nad svým středem a snaží se zaznamenat vyšší maximum. Stejně tak index ADX (Average Directional Movement Index) se posouvá výše, výrazně nad svůj středový bod 25, což potvrzuje býčí trend diktující cenovou akci zlata.

Jak 30. října obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
30.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval do strany na lokálních minimech. Vzpomínáte si, kolikrát jsme v průběhu roku 2024 říkali totéž o dolaru? To znamená, že na trhu nejsou kupci a že prodejci nevybírají zisky na short pozicích. A pokud nevybírají zisky, znamená to, že očekávají další pokles. Klesající trendová linie byla proražena, ale jak jsme upozornili, toto nezaručuje vzestupnou korekci. Korekce by sice mohla tento týden začít kvůli makroekonomickému pozadí, které by mohlo dolaru způsobit problémy, ale včerejší zpráva JOLTs ukázala, že v září bylo vytvořeno méně pracovních míst, než se očekávalo. Uveďme ale také, že zbývající zprávy se mohou značně lišit. Pokud překonají prognózy, dolar by mohl pokračovat v růstu i bez korekce.

Jak 25. října obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza pro začátečníky
25.10.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek také zaznamenal mírnou vzestupnou korekci, ale na rozdíl od eura nedokázal prorazit sestupnou trendovou linii. Výsledkem je neporušený medvědí trend libry i v časovém rámci 1H. Britská měna neměla včera žádnou makroekonomickou podporu. Indexy nákupních manažerů (PMI) ve službách i ve výrobě byly slabší, než se očekávalo, zatímco obdobné indexy v USA překonaly prognózy. Proto je těžké zdůvodnit, proč libra začala růst.

Akcie Tesly jsou před nejistým měsícem a oblastí 200-205
24.10.2024 Akcie Tesly už týden visí kolem 215 poté, co ztratily polovinu ze 40 % rally ze srpna a září. Technický obrázek zatím nevypadá jasně. Poté, co klesla pod trendovou linii podpory, která spojuje minima z dubna, může akcie v nadcházejících seancích utrpět další pokles, protože RSI a MACD vykazují medvědí vibrace. Pokud by blízká základna 215 praskla, výprodej se může rozšířit směrem k teritoriu 200-205, kde se nachází 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA).

Měnový pár GBP/USD ztratil už více jak 3,5 %
24.10.2024 Měnový pár GBP/USD v současnosti ztrácí již čtvrtý týden v řadě a poprvé od srpna postupně klesá pod hranici 1,3000. Pár nedávno dosáhl nového nižšího minima na úrovni 1,2943, přičemž technické ukazatele odrážejí přetrvávající prodejní apetit. Dlouhodobá trendová linie podpory vycházející ze dna z roku 2022, která se aktuálně nachází kolem 1,2950, však poskytuje širšímu vzestupnému trendu určitou ochranu. Uzavření pod hranicí 1,2950 by mohlo oslabit náladu na trhu a způsobit další pokles směrem k 200dennímu jednoduchému klouzavému průměru (SMA) na úrovni 1,2800, zejména pokud dojde k prolomení úrovně 1,2863. Další ztráty se mohou zastavit u úrovně na 1,2730 nebo by se dokonce mohly rozšířit směrem k srpnovému minimu na 1,2663.

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 22. října? Jednoduché tipy a analýza pro začátečníky
22.10.2024 I v pondělí se pár GBP/USD obchodoval na nižší úrovni, a to navzdory absenci jakýchkoli konkrétních důvodů či katalyzátorů. Britská měna nicméně potřetí klesla na úroveň 1,2980, tedy do blízkosti psychologické hranice 1,3000. To naznačuje jasnou snahu trhu zaujmout pozici pod touto úrovní a pokračovat v poklesu. Tento proces by mohl být složitější než pouhé prolomení pod úroveň 1,3000 a následný další propad. Cena by mohla tuto úroveň překonat, zahájit korekci, konsolidovat nad trendovou linií a teprve poté pokračovat v poklesu. Medvědí nálada na trhu je však nepopiratelná. V pondělí nedošlo ve Spojeném království ani ve Spojených státech k žádným významným událostem, které by stály za pozornost. Ani dnes se žádné takové události neočekávají. Cena by se mohla potřetí odrazit od úrovně 1,2980, ale může se pokusit o její překonání i počtvrté.

Populární kryptoměna Ethereum zaznamenává další zisky
21.10.2024 Po pondělním silném vzestupu zažívá ethereum několik klidných seancí, kdy se obchoduje v úzkém rozpětí. Dnes se pohybuje v zelených číslech, ale zůstává zaseknuté pod minimem z poloviny září 2021 na úrovni 2 667 bodů. Na rozdíl od silného výkonu bitcoinu a navzdory pozitivnímu toku zpráv se ethereu nepodařilo překonat vrchol z konce září, a proto se nadále obchoduje uvnitř rozvíjejícího se symetrického trojúhelníku.

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 21. října? Jednoduché tipy a analýzy pro začátečníky
21.10.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v korekci, ale zůstává pod trendovou linií. Poslední obchodní den týdne se tedy nic nezměnilo. Ano, libra získala o něco větší impuls díky pozitivní zprávě o maloobchodních tržbách ve Spojeném království, ale stále nemůžeme říci, že je připravena na růst o 200–300 pipsů. Navíc neočekáváme tak výraznou korekci, a to ani v případě, že se cena udrží nad trendovou linií. Je třeba mít na paměti, že libra zůstává překoupená a bezdůvodně drahá i po třech týdnech poklesu. Trh má stále méně důvodů k prodeji dolaru, zatímco důvodů k prodeji libry přibývá. Účastníci trhu si uvědomují, že Bank of England pravděpodobně brzy obnoví uvolňování měnové politiky, protože inflace ve Spojeném království klesla pod cílovou úroveň.

Trh EUR/USD od svého vrcholu výrazně padá
18.10.2024 Několik hodin před rozhodnutím ECB o úrokových sazbách EUR/USD zaznamenává další ztráty a posílá trh pod 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a rezistenci 1,0870. Z technického hlediska stochastický oscilátor rozšiřuje svou negativní hybnost v přeprodané zóně a vytváří medvědí kříž v rámci svých linií. Index RSI se navíc pohybuje horizontálně v blízkosti úrovně 30.

Cena XRP se blíží klíčovému průrazu: Může se konečně posunout výš?
16.10.2024 Cena XRP vykazuje slibné známky potenciálního průrazu, když se blíží ke klíčové rezistenční zóně 0,5550 USD. Kryptoměna nedávno zažila korekci směrem dolů, ale býčí aktivita v blízkosti 0,5317 USD posunula cenu nad úroveň 0,5380 USD i nad 100hodinový jednoduchý klouzavý průměr. Vzhledem k tomu, že XRP nadále stoupá, obchodníci pozorně sledují rezistenci 0,5550 USD, což je úroveň, která by mohla otevřít cestu k dalšímu růstu.

Doporučení pro obchodování a analýza měnového páru GBP/USD na 14. října. Libra čeká na podporu.
14.10.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v klesajícím trendu. Volatilita zůstává nízká a cena postupně téměř denně klesá. Britská libra za poslední dva týdny výrazně klesla. To však nemusí nutně znamenat, že se blíží její odraz. Musíme si totiž uvědomit, že je libra stále extrémně překoupená a bezdůvodně drahá. To však nezaručuje, že bude pokračovat v poklesu po delší dobu. Stále se domníváme, že před tím, než dojde k obnovení klesajícího trendu, bude muset proběhnout malá korekce směrem vzhůru, která by mohla pokračovat i ve střednědobém horizontu.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 9. října 2024
09.10.2024 Trh zůstává nejistý. Pár EUR/USD se obchoduje bez jasného trendu, kolísá v úzkém denním pásmu a zůstává pod úrovní týdenního Ichimoku na hodnotě 1,0980. Všechny blízké úrovně zůstávají stejnými klíčovými úrovněmi. Pro medvědy je důležité prorazit denní cloud Ichimoku (1,0935) a tlačit se směrem ke clusteru úrovní z různých časových rámců kolem 1,0908. Naopak pro býky jsou prvními rezistencemi úrovně 1,1052, 1,1057 a 1,1062 (denní Fibonacci Kijun + horní hranice denního cloudu + krátkodobý týdenní trend).
Související klíčová slova:
Pád dolaru | Cena Ripple | Cenové alerty | Býčí pohyb | Akcie včera | Fibo | Agresivní výprodej | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Indexy PMI | Úrovně retracementu | Údaje z USA | Stochastický | Pokračování klesajícího trendu | Take Profit | Tempo růstu | Odvětví | HSBC | Retracement | LYNX | Hlavní měnové páry | Index výdajů na osobní spotřebu | Titulky novin | AMC | Refinitiv | Impuls k pohybu ceny | Las Vegas Sands | SP500 | Overbalance | EUR | Americké dluhopisy | Vyčerpanost býků | Pravidla Money-Managementu | Zkušenosti | Cena akcie Tesla | Světové akcie | Analýza intradenního pohybu | Konsorcium | Akciové trhy | Alphabet | Vstupy | Platina | Koronavirové krize | BioNTech (BNTX.US) | Obchodní model | USDT | Opětovný pokles | Vzestupný trojúhelník | Tržby ze služeb | Pozitivní vliv | Jasný trend | Akče | Pfizer | Včerejší zpráva | Obchodník | Obchodování do směru trendu | Podíl na trhu | Long pozice | Ztráty peněz | Fibonacci Cluster | Stabilizační mechanismus | Mince | Řecko | Alibaba | Akcie společnosti AMD | Celkový zisk | Cena akcie společnosti | Trend | Bank of Japan | Skrytá býčí divergence | Klouzavý průměr (Moving average) | Produkty obchodované s finanční pákou | Smart Money Trap | Úrovně pro vstupy | MUFG | Macau | Libra vůči dolaru | Nastavení stop lossů | Seance volatilita | BTC | Flexibilita | Historie | Americký dolarový index | Oznámení výsledků | Kroky Fedu | Statistiky | Hospodářský růst USA | Korelace | Technické signály | RDSA | Makroekonomika | Předpověď ceny | Dow Jones Industrial | Klínová formace | Swingová high | Blesk | Rostoucí trendová čára | Společnost Tesla | Silný support | Boční kanál | Britská libra | Aktiva | Chování ceny | Citigroup | EURJPY | Smart money concept | Stimulační balíček | GBPJPY | Predikce vývoje | Výkonnost společnosti | Indexy na Wall Street | Optimismus investorů | Investing | Futures kontrakt | Nákupní pozice | Spojení | Index US500 | Nálady na trhu | Vyčerpanost medvědů | Line | Výborné vyhlídky | Hlavní fundamenty | Silvana Tenreyro | Reálný příklad | Cenovka | Příležitosti k nákupu | Kolaps | Důležité zprávy z USA | Graf ropy | Unce zlata | ISM ve službách | Znalost | Odpočinek | Vliv na trh | Člen rady guvernérů | Poplatky | Snížení úrokové sazby | Pojišťovna | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Analýza Bitcoinu | TradeCZ | GameStop akcie | Diverzifikace | Letecké společnosti | Výnosy dluhopisů | Zveřejnění výsledků | Ruské invaze na Ukrajinu | Analýzy | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Pravděpodobnost | Jak se vyvíjí trh | Šéf Fedu Jerome Powell | Krypto news | Indexy S&P | Bidenova administrativa | Short obchody | Chování trhu | Zajímavé akcie | Válka | Lagardeová | Zerohedge | Index HSCEI | Co je to ropa? | Snížení produkce | Zprávy z USA | Americká inflace | Ethereum | COT (Commitments of Traders) | Údaje o maloobchodních tržbách | Akcie Tesly | Riziko dalšího poklesu | Pokračování poklesu | Expanze | Exchange | Rostoucí ceny | Data PMI | Důležité fundamenty | Reality | Výkyvy | Nová cla | Henrique Tomé | Krátkodobý rostoucí trend | Nevada | Hútiové | Přesnost | Růst dividend | Goldman Sachs | OCBC | Konfluenční faktor | Makroekonomické zprávy | Investovat v roce 2020 | Akcie pojišťoven | Saúdská Arábie | Silver Institute | Obchodujeme kryptoměny | Stock-to-Flow | Long obchody | DeFi | Útok dronů | Důležité makroekonomické zprávy | Geopolitické napětí | Volatilita na Bitcoinu | Snížení emisí | Microsoft (MSFT.US) | Nezaměstnanost | Inaugurace Donalda Trumpa | Měnový pár CHF/JPY | Kalibrace order bloků | Aktuální cena zlata | Čekající příkazy | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Index spotřebitelské nálady | Potvrzení signálu | Trendová čára | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Cena zlata | Alerty | Změny trendu | Makroekonomické statistiky | Brent (OIL) | Akcie dnes | Jitan Solanki | CPC | Reserve Bank of Australia | Vstup long | Christine Lagarde | Burza | Trumpová | KGHM | Nový ebook | Technické indikátory a oscilátory | Hlavní události | Americký akciový index | Kombinace indikátorů | Akcie AMC | Býčí kanál | Pokles dolaru | Pravidla risk managementu | Dobré obchodní signály | DOGE/USD | Základní úrokové sazby | Krátkodobé trendy | Konfluenční oblast | Negativní výhled | Americká data z trhu práce | Směrnice | Kryptoburza | Medvědí výhled | Gold | Gap indikátor | Proražení | Kryptoměna Bitcoin | Oznámení | GOLDEN POCKET | Rok 2025 | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Černé pondělí | ANZ Research | Průměrné hodinové mzdy | Profesionální obchodníci | Chilské peso | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Break-Even | Dovozní cla | Graf ropy WTI | AJ Investments | Volby | Breakout | Kakaové boby | Formace hlava a ramena | Výhled ekonomiky | Fibonacciho extenze | Danske Bank | Co je order block | Likvidita asijské seance | Americký prezident | Ceny akcie Meta | Klouzavé průměry | Znehodnocení | Pohyby trhu | Jens Klatt | Zvýšená šance | Investování do ropných akcií | Sazby hypoték | Výrazný pohyb | Ján Kopil | Amazon | Růst cen | Používání Price Action | Royal Dutch Shell (RDSA) | Zasedání Evropské centrální banky | Zvýšit pravděpodobnost | Poptávka po stříbře | Proražený support | Jedna libra | Přijetí | Snížení úrokových sazeb | Krátkodobý obchod | Akcie TSLA | Klíčová rezistence | Vývoj ceny zemního plynu | Vysoké riziko | Nová historická maxima | Uzavření pozice | Standardní medvědí divergence | Token | Výkon | Nejnovější zprávy | Zasedání FOMC | Price Action formace | Podnikání | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Proti trendu | Čínský trh | Trojúhelníkové formace | Kurz EUR/USD | Silné oživení | Růstový pohyb | Dolarový index | GBP/CHF | Možnost dalšího poklesu | FB | Dogecoin (DOGE) | Evropská obchodní seance | Důležité zprávy | Struktury ceny | Vývoj měnového páru | Třetí vlna | Hodinový graf | Nepředvídatelnost | Poměr zlata a stříbra | NZD/USD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Gap | Risk On | Formace double bottom | Fibo retracement | Analyzování | Inflace | Měnová politika Evropské centrální banky | CHNComp | Prezidentské volby USA | Cena akcie společnosti Apple | Akcie Gamestop | ZIM.US | Pozitivní sentiment | Korekční pohyb | Dividendy | Index CHNComp | Zajištění zisků | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Amazon Prime | Breaking | Prima | Ceny akcie Baidu | Obchodní seance | Supportní úroveň | Trojúhelník | Výrazný růst | Zrušení sankcí | xStation | Výrazný pokles libry | Jak investovat do komodit | Hodnota zlata | Posuvný Stop-Loss | Graf | AMC Entertainment (AMC) | Utahování měnové politiky | Politické rozhodnutí | NFP report | Vyhledávání obchodních příležitostí | Šéfka MMF | Aktuální obchodní příležitosti | Dnešní sentiment | Vicepremiér | Výhled | Rating USA | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Příkaz | Vývoj ceny ropy Brent | Skupina AXA | Panika na trzích | Technická analýza intradenního pohybu | BP | Průmysl | Reddit skupina | Obchodní účet | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Uvolnění měnové politiky | Break supportu | Evropská měna | Akcie Baidu | Očekávání analytiků | Centrální banky | Pravidla obchodování | Zpráva | Aktuální cena stříbra | Momentum | Ubisoft | Glencore | SOL/USD | Obchodní plán | Zvyšování sazeb | Býčí Smart Money Divergence | Co tvoří na forexu likviditu? | Overlap rezistence | Zajišťování | Celková inflace | Akcie společnosti Cisco | Pravděpodobné scénáře | Prosincová sezónnost | Dobré výsledky | Macron | Vstup do obchodu | Euro vůči americkému dolaru | USD index | Více obchodů | Moderna | UCG | Obchodní transakce | UCG.IT | Graf vývoje | EFSF | Trendový kanál | Ceny akcie Apple | HAS | Kryptoměnové burzy | Struktura ceny | Silný býčí trend | Graf ceny ropy | Technický obchodník | Fresnillo | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Obrat dolů | Zpět do uptrendu | Sankce | Graf vývoje ceny ropy | Ichimoku Kinko Hyo | Covid | Dolary | Akcie Johnson & Johnson | Vznikl falešný break? | Stop-Lossy obchodníků | Globální ekonomiky | Obchodujte ropu | Nabídka | Lucid Group (LCID.US) | Nákup dolaru | Washington | Kontrakt na ropu Brent | Timeframe | EXY | Swingová low | Akciový trh v USA | Data z USA | Jiří Hruška | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Kombinovaná analýza | Počet pracovních míst | Medvědí Smart Money Divergence | Výprodeje | Býčí signál | Kalibrace vstupu | Mother Bar | Dodávky ropy z Kazachstánu | Vysoké sazby | Medvědí signál | Smart money trap (SMT) | Cena Litecoinu | Hlavní americké banky | Obchodní příležitost | SIX | Silná ekonomika | Ziskovost tradera | Snižování nákladů | Co je Fair Value Gap | Uptrend | Index ISM ve službách | Kontrakty na zemní plyn | Futures | Pohyb ceny | Trading Central Technical Ideas Lookup | Spořicí produkty | Úspěšné obchodování | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Zavírací ceny | Reakce trhu | Ekonomiky | Snížení nákladů | Potenciální pokles | Nejdůležitější události | CL | Akcie Citrix | HDP ve Spojených státech | Donald Trump | Pohyby cen | Vlajkové formace | Zprávy o inflaci | Data z trhu | Výkonnost indexu | CISCO | Čínský jüan | TSMC | Lodní společnosti | Volatilita | Poplatek | Nový trend | Nákupní tlak | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | CS.FR | Agresivní pokles | Levels | UEC.US | Throwback | Průmyslová produkce | Silný býčí signál | Pokles ceny ropy | Graf ceny zlata | Breakout Trader | Týdenní analýza | Ekonomické indikátory | Prodej dolaru | Státní dluh | Makroekonomická data | Alleghany | GXY | Dow Jones | Index podnikatelské aktivity | Bydlení | Výsledky za první čtvrtletí | AUD/CHF | Peníze | Vývoz ropy | Pozitivní očekávání | CySEC | Trpělivost | WYNN.US | Cena akcie společnosti Cisco | Brent | Globtrex.com | Prudký pokles | Politika | Exxon Mobil | Trumpovo oznámení | Vítězství Kamaly Harrisové | Akcie roku 2021 | Pravděpodobnost úspěchu | Intradenní trading | Jüan | Očekávání | Rovnováha | Snižování sazeb | Obchodní pásmo | Flat | Canalys | NFLX | Palladium | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Investiční centrum | Cisco Systems | Prolomení rezistence | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | CAT | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Trendové čáry | Admirals | Nikkei 225 (JAP225) | Jádrová spotřebitelská inflace | Indikátor RSI | Aktivity v Rusku | Války na Ukrajině | Příjmy z reklamy | Americký S&P 500 | Obchodní týden | Guvernér BoE | Online prostředí | Invaze na Ukrajinu | Nakupovat akcie | Evropské měny | Zpomalení globální ekonomiky | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Blockchain | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Stabilní hospodářský růst | Zásoby ropy | Vliv členů OPEC | Situace na trzích | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Býčí formace | Obchodní signály | Nákupy | Růst | WYNN | BDO | Klouzavý průměr SMA | Podnikatelská aktivita v USA | Týdenní analýza FX | Falešný průraz | Americký index | Příležitosti | High a low asijské seance | Euro roste | Akcie a ETF | Obnovitelné zdroje energie | Velký hráč | Snížit úrokové sazby | Zaměstnanost | Neckline | Klíčový ukazatel | Silnější support | MiFID II | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | mBTU | Politická rozhodnutí | Fundamentální analýza | BreakEven | Hlediska technické analýzy | Objednávky | Jednání FOMC | Definice order bloků | Sentiment na trhu | Akcie společnosti Microsoft | Prognóza | L.F. Investment | Definice konfluence | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Indikátor Purple Levels | Nálada investorů | Použití finanční páky | Asset management | Situace na Blízkém východě | Kde se buduje likvidita? | Trh práce | Turbo certifikáty | Bariéra | První obchodní den | Růstový impuls | Dnešní seance | Nákup libry | Obchodníci | SMA 100 | Hrozba | Akvizice | Svíčkový pattern | Základní pravidla obchodování | Spotřebitel | Růst amerického dolaru | Ukončení války na Ukrajině | BoE Andrew Bailey | Pochybnosti | Dynamické supporty a rezistence | Cena indexu NASDAQ | Býčí výhled | Patterny | Izrael | Silná data z trhu práce | Objem obchodů | Dobrý výsledek | Moody's | Velká Británie | Intradenní obchodování | Banka Morgan Stanley | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Těžba v USA | Obrat trendu | Dopad pandemie | Investovat do zlata | Snížit emise | Graf páru GBP/USD | Klíčové události | Krátkodobý vývoj | MSFT.US | Cena bitcoinu | Volatility | High a low předchozí seance | Long | Akcie Delta Airlines | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Fundamentální události | Kontrakty | Fond ESM | Zpomalení ekonomiky | Váš trading | Formace Inside Bar | Evergrande | Pokles bitcoinu | Býčí rally | Supreme Edition | LYNX Trading | Hang Seng | Zprávy z krypto průmyslu | POI | Investiční portfolio | ZIM Integrated Shipping | Zasedání centrálních bank | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | AUD | Je vybráno high | Technická analýza Bitcoinu | Pozitivní seance | JOLTS | Inflace v eurozóně | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | Hang Seng China Enterprises | Nasdaq100 | PMI z výroby | Zprávy a události | America first | Zdravotní péče | Opatření | Meziroční růst | EBay | Zvolení Donalda Trumpa | Korporátní daň | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Vztahy mezi Čínou a USA | Největší kryptoměnové burzy | Výsledky voleb | OIL.WTI | Vývoj kurzu | Baidu | Prodejní příležitost | Americká data z trhu | Jestřábí rétorika | Melvin Capital | Trh | Sezónnost | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Digitální aktiva | Nižší zisk | Makroekonomické události | Zkušenost | Cena MATIC | Rétorika Fedu | Aktivity společnosti | Žádný trend | HKComp | Vývoj kryptoměny | Zdroje energie | Poslední obchod | Počasí | Retailoví investoři | Průměrné mzdy | Americká sněmovna reprezentantů | Falešné signály | Pověst | Oblasti S/R zóny | Open | Příklad býčího order bloku | Představitelé Fedu | Pandemie koronaviru | Ceny plynu | Evropský stabilizační mechanismus | Dodávky ropy | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Index | Koss Corporation | Americký akciový index Nasdaq | Dlouhodobý růst | Studie | Hedgeový fond | Reálné úrokové sazby | Vice | Dobré časy | TradingView | Vyšší náklady | Měď | Počáteční investice | Gavin Newsom | AUD/JPY | Směnný kurz | Divergence indikátoru RSI | TRX/USD | Obchodní války | EUR/MWh | Medvědí tlak | Evropské dividendové akcie | Sell | MMF | Vývoj ceny stříbra | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Zpřísnění měnové politiky | GME | Predikce ceny | Break of Structure | Obchodování na trhu | Eura | Výhled pro GBP/USD | Komise | Nejistoty | Pipy | Americká centrální banka | Historické maximum | Kde hledat likviditu | Tržní kapitalizace | Technické nastavení | Obchodování konfluencí | Fungování | Ropa Brent | Zvýšení dluhového stropu | Krátkodobé klouzavé průměry | FinTech | Posílení | Jednání ECB | Britská premiérka Liz Trussová | Investice v roce 2018 | Upravený zisk | Fundamentální pohled | Pattern Master Candle | Fair Value | GBP/JPY | Inflace PCE | Obchodování akcií u LYNX | E-commerce | Zavření trhu | Společnosti | Projev Jeroma Powella | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Investice do zlata | Mít trpělivost | Údaje o inflaci | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | S&P | Hamás | Obchodní signál | Ceny akcie Cisco Systems | Obrovský potenciál | Unie | Jednoduché tipy | Peter Kažimír | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Medvědí svíčka | Psychologické hladiny | Důvěra investorů | Maloobchodní tržby | Kvalitní obchodní signál | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Outside Bar | Volatilita na bitcoinu | Kurz dolaru | Rezistence obchodního pásma | Narušení dodávek | Akciové indexy | Chaos na trzích | Dobré obchodní příležitosti | Christine Lagardeová | Shell | Americké měny | Ropné zásoby | Cena zlata (XAU/USD) | Ekonomický kalendář | Instrukce | Tržní podmínky | Overlap | Fundamentální zprávy | Vývoj měnového páru NZD/USD | Pokračování v poklesu | Libra ztrácí | WTI (OIL.WTI) | LVS | Disciplína | Swing | IEA | Otevřené obchody | Rozhodnutí britské centrální banky | PlanB | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Akcie Cisco Systems | Kde hledat likviditu a jak se jí nestát? | Foreign Exchange | EUR/GBP | Asie | Blizzard | Rekordní hodnoty | Deficit | Intradenní volatilita | Korekce na trzích | Akcie Amazonu (AMZN.US) | BREAKING | Křížení klouzavých průměrů | Jednoduché tipy pro začátečníky | Poměr rizika a zisku | Invaze | Ceny Bitcoinu | Býčí obrat | Populární kryptoměna | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | G7 | Řízení rizika | Velké zisky | Vývoj akcie | Smart money koncepty | Trumpův projev | Budoucnost | Dlouhodobý support | XRP/USD | Pokles ceny | Tržní sentiment | Býčí FVG | Pohyb měnových párů | Pokračující pokles | Nastavení Fibonacci | Kakao | KOL | Posuvný Stop | Pozornost trhu | Nová all-time high | AA | Negativní dopad | Vzdělávací webináře | DAX 40 | OpenAI | Reverzní pattern | Eskalace | Nové all-time high | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Royal Dutch Shell | Fair Value Gapy | Trumpovy ekonomické plány | Americký akciový index Nasdaq 100 | Citrix (CTXS) | Čekající objednávky | G10 | Margin | Twitter | Benzín | Blockchain etherea | MIFID | Technická analýza zlata | Pravděpodobnost korekce | Akciový index | Fyzický trh s ropou | Pozornost | Japonské úřady | Prudký propad | StopLoss | Investice do akcií | Menší potenciál | Překoupené signály | Ceny zemního plynu | Růst akcií | Vývoj inflace | Klesající trend | Surové ropy | Elektromobily | První support | Solární energie | Meziroční míra inflace | Slabé výsledky | Range | Profit-Target | Další růst | Akcie AMD (AMD.US) | Oblast rezistence | Ifo | Stratégové | Francouzská společnost | Dow Jones Industrial Average | Energetický sektor | Průraz trendové linie | Linie neckline | Dnešní volatilita | Futures kontrakty | Conference Board | Příležitost ke vstupu | RRR | Konfluenční faktory | Inside | Oblasti rezistence | XRPUSD | Investice do stříbra | Index nákupních manažerů | CVX.US | Akcie DIS | Krátkodobý výhled | Ripple | Americká měna | Vysoká volatilita | Hapag | Exponenciální průměr | Webináře | Coinbase | Hladiny rezistence | Očekávaná data | Bitcoin | Počet žádostí o podporu | BTC/USD (Bitcoin) | Úroveň rezistence | Pozornost obchodníků | Poptávka | Gamble | Kov | Zisk společnosti | Akcie AXA | ISM index | Nižší minima | UBI.FR | Analýza ceny akcií | Zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Apple | Snižování úrokových sazeb | Pravidla obchodního systému | Nárůst výnosů | Nový týden | Nákup akcií | Odpor | Makroekonomická zpráva | Obchodní aktivity v USA | Chytřejší obchodníci | Applepay | Data o inflaci | Vítězství Trumpa | Jak začít investovat | Akcie AMD | Klesající trendová linie | Ceny nájmů | Uzavření trhů | Agresivnější obchodníci | Ministr zahraničí | Slušný zisk | Marketingová komunikace | Problémy se zásobováním | Očekávání trhu | Obchodovat | Americké indexy | Poměr rizika vůči zisku | Ceny akcie Cisco | Válka na Ukrajině | Rostoucí trendová linie | Kryptotrh | Obchodní aktivita | Finance | Investiční cíle | Německý index DAX | Dluhopisy | Indikátor | Růst akciových indexů | Zlatý kříž | S&P 500 (SPX500) | Finbold | Platformy | Obchodní aktivity v Rusku | Riziko korekce | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Pár EUR/USD | Analyzování finančních trhů | Medvědí fáze | Index PMI | Analytici | Order blok | Čistý zisk | UTC | Technické korekce | Problémy | EURGBP | Snížená volatilita | Cenový index | Výsledky Amazonu | Freaky Friday | Stříbro | Trumpův návrat | Jak můžete investovat do ropy? | eXchange | Efektivní obchodování | Celní válka | ETH/USD | Úsilí | Finanční instituce | Akcie kasín | Internet of Things | Prostor pro další růst | Vyšší sazby | Short příležitost | ANZ | Covidové restrikce | Pokles cen | Recenze | Predikce ceny bitcoinu | WEI | Ropa | Nákupní apetit | Indikátor CCI | Certifikáty | Růst dogecoinu | Michigan | Short squeeze | Nejistota na finančních trzích | Prvky technické analýzy | ETF | Dow Jones 30 | Cenové patterny | Indikátor GMMA | Deutsche Bank | Typ analyzování | Základní pravidla systému obchodování | Buy Stop | Klouzavý průměr | Litecoin | Větší pokles | Firma | Výrazné pohyby | AMZN.US | Dividendový výnos | MATIC/USD | SWIFT | Směr trendů | Zasedání Bank of England | Short pozice | Barclays | PYR | Cenový index PCE | Cena akcií NFLX | Poptávka po bezpečném přístavu | Poptávka po stříbru | Cena stříbra | Současné ceny | West Texas Intermediate (WTI) | Analýza ceny Etherea | AXA | Úrovně rezistence | Austan Goolsbee | Akcie GME | NZD/JPY | SMA 200 | Pokračování trendu | LTC/USD | Platforma | Transakční náklady | Signál k nákupu | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Cena zemního plynu | Purple Gap indikátor | Exponenciální klouzavý průměr | Zpomalení inflace | Ekonomové | Vývoj ceny akcie Cisco | Bitcoiny | Bank of Canada | USA | 3М | Spojené státy | NZDUSD | Potenciál dalšího růstu | Chevron (CVX.US) | Technická korekce | Zpomalení světové ekonomiky | Ex-dividend | Růst HDP | Stop-Lossy (likvidita) | Pandemie | Korekce na akciových indexech | Euro vůči dolaru | Trading.com | Příležitosti a rizika | Moving Average Convergence Divergence | Nálada na trhu | Jak obchodovat | Úrokové sazby | Směr trhu | Kalendář událostí | Velmi volatilní | ECB Christine Lagardeová | Důležitý support | Zvyšování úrokových sazeb | Investování do akcií | Swingový obchod | Konsolidace | Signál do short pozice | Překoupené podmínky | Cenová akce | Filecoin | Kde je order block? | Revenues | FAST | Obchodovat Price Action | Výrobci automobilů | Linie odporu | Otevření ekonomiky | Analýza zlata | Fibonacci | Americká data | Indikátor Purple Strike | Kurz dolarů | Burze | Koss | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Inside Bar | Jsou vyplněny Fair Value Gapy? | Evropské společnosti | Investování s LYNX | Obchodní dohody | Wynn Resorts (WYNN.US) | Euro posiluje | AMC Entertainment | TRX | Zmírnění sankcí | Rainbow | Úroková sazba | Plán obchodování | Cena kryptoměny | Časový rámec | Riziko inflace | Polkadot | AUD/NZD | Kalifornie | Korekce trendu | Prohlášení | Denní volatilita | Analytici Bank of America | Aktivita na finančních trzích | Akcie AXA S.A. (CS.FR) | Výnosy | Guvernér rakouské centrální banky | Investiční poradenství | Býčí divergence | Slevy | Agentura Fitch | Nadhodnocení | Indikátory momenta | Výdaje | Americké akcie | Facebook | Předchozí seance | Trend ceny | Parametry obchodu | Nový americký prezident | Zimbabwe | Růst americké ekonomiky | Ekonom Evropské centrální banky | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Je vybrána likvidita asijské seance? | Parametry indikátorů | Společnost AXA | FAIR | Pin Bar | Varování | OSN | Nová fáze | Intervence | Trh s kryptoměnami | Dnešní zprávy | Větší časový rámec | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Pfizer a BioNTech | Vstupní náklady | Ropa USOIL | Dodržování pravidel | Pokles cen energií | Čtyřhodinový graf | Zprávy z krypto | Indikátor Stochastic | Emoce na trhu | Další vývoj | West Texas Intermediate | Analýza Nasdaq | Vývoj akcie Tesla | Elliottova vlnová teorie pro kryptoměny | Master Candle | Recese v USA | Měnové politiky | Akcie Koss Corporation (KOSS) | G20 | Cena kryptoměny ethereum | USD za tunu | Investiční doporučení | Marek Vaňha | S&P/ASX 200 | Akcie evropských společností | Akcie Amazonu | BNTX.US | Dánové | Objem obchodování | Aktuální situace | Růst cen stříbra | Obchodní příležitosti | Vývoj indexu DAX | Vánoční sezóna | Míra nezaměstnanosti v Německu | Americká centrální banka FED | Tržní vývoj | Market Perform | Rozhodnutí o sazbách | Cena SOLANY | Průmysl v Německu | Americké žádostí o podporu | Zahraniční fondy | Prolomení supportu | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Trading | Sequoia | Bernstein | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Koronavirus | Ekonomická situace | Odhad HDP | Růstový potenciál | Cloud Computing | Dna | FOMO | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Úřad pro hospodářskou soutěž | CNY | Pravidla systému obchodování | BAB | KOSPI | Jak se stát lepším investorem | Swingová maxima | Ukázka supportů a rezistencí | Dosáhnout zisku | Čínské indexy | 200denní klouzavý průměr | Generativní umělé inteligence | Vyšší časové rámce | Cena Polygonu | Fair Value Gap | Vítězství | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výsledky společnosti Apple | Špatná zpráva | Británie | Heatmap | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Letecká společnost | Sektor služeb | Akcie těžařských společností | Analýza BTC | Miliardy dolarů | Vyšší high | Růst BTC | Výkonnost společností | AI | ADP | Las Vegas Sands (LVS.US) | Long příležitost | MT5 Supreme Edition | Ceny dolaru | Vývoj akcie AMD | Krátkodobá rezistence | Portfolio podle Warrena Buffetta | Důležité fundamentální zprávy | Klíčový okamžik | Silný trend | Maersk | Futures na americké indexy | Výsledek NFP | Kazachstán | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Cenové pohyby | Overlap support | Světový obchod | Tisková konference | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Kraken | Break struktury (BOS) | Růst mezd | Supporty | Zemědělství | Technické indikátory | Překážky | Sazby | Solární panely | Jak investovat do zlata | Obchodní pozice | Provozní marže | BNB | Hlavní ekonom | Vývoj ceny akcie Meta | Průraz ceny | PMI ve výrobě | Americký index S&P 500 | Otevření obchodu | Komise v přenesené pravomoci | AXA S.A. (CS.FR) | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Nové rekordní hodnoty | Investovat | Komoditní | Rekordní maxima | Fibonacciho support | Odmítnutí ceny | Otestování rezistence | Agentura Moody's | Generální ředitel | Mezinárodní agentura pro energii | Hlavní pravidla | Ether | Hotovost | BNTX | Investiční fondy | Regulátor | Průzkum | Uranium Energy | Firmy | Santa Claus Rally | Medvědí divergence | MRNA | Budoucí vývoj | Nálady investorů | Aktuální graf zlata | Celkový sentiment | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Panika | Pondělní obchodování | Zajištění | Averze k riziku | Cena ropy brent | Dolar včera | Vyšší ceny | Akcie BioNTech | Money management | Cena akcie společnosti Baidu | Bitcoin (BTC) | Příklad medvědího order bloku | Povětrnostní podmínky | Peněžní prostředky | Provozní zisk | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Commitments of Traders (COT) | Pokračování rostoucího trendu | Inflace ve Velké Británii | Globální ceny | Jestřábí rétorika Fedu | Výsledky společnosti | Investování | Distribuce | Fed | Nonfarm Payrolls | Kvalitní příležitosti | Divergence indikátoru | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Vývoj akciového indexu SPX500 | NASDAQ 100 | 123 Gap | Vyšetřování | Delta Airlines | JNJ | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Pokračující růst | Pohyby směrem dolů | Hry | Forex heatmap | Trading Central | LVS.US | Trhy | Trade | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Nasdaq a S&P 500 | Akcie Cisco | Akcie společnosti Nvidia | Cena kryptoměny bitcoin | Naděje na obrat | Nejbližší rezistence | Měnová intervence | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Index nákupních manažerů ve výrobě | Ceny futures kontraktů | Významné úrovně | Slábnoucí euro | Akcie Commerzbank | Vývoj USD | Snížení počtu obchodů | Cena dogecoinu | Investovat do ropy | Cena indexu | Oscilátor | Rizika | Žlutý kov | Varování před riziky | Eurozóna | Horší data | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | USA inflace | ISM | Měnověpolitické zasedání | Páteční NFP | Záchranný program | Pokles dovozů | Obchodujeme | Hranice supportu a rezistence | Důležitá rezistence | Fitch | Price Action strategie | Americké banky | Kurz stříbra | Pivotní body | Zpomalování inflace | Ropa a Plyn | Nákup eura | IPO Coinbase | Globální trh s ropou | Klouzavý průměr EMA | Futures na ropu | Kalendář ekonomických událostí | Akcie 2020 | Ebook od Purple Trading | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Řízení peněz | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Otevírání ekonomiky | Konfluence | Výběry likvidity | xStation 5 | Uranium Energy Corp | Vysoké ceny | První obchod | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Růst ekonomiky | Stagflace | Purple Gap | Cenový vývoj | Tipy pro začátečníky | Nárůst ceny akcií | Horizontální linie | Institucionální obchodníci | UBI | Žádosti o podporu | Babypips | Chuť k riziku | Bilance | Dynamické supporty | Polkadot (DOT) | Dlouhodobý růstový trend | Citrix | Holubice | Cena akcie společnosti Cisco Systems | Proražení rezistence | Tesla | ONE | Low | Britská premiérka | Růst Bitcoinů | Prodej nakrátko | Miliardář | GXY index | Odrazy | Forex kalendář | Ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | AXA S.A. | Akcie Meta | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Zlepšení nálady | FXDAILY | Vývoj ceny akcie Baidu | Elliottovy vlny | Přeprodané podmínky | CAD | Odhady analytiků | Ceny zemního plynu v USA | Akcie Citrix (CTXS) | Sentiment trhu | HDP EU | Úvod do Price Action | Deeskalace | Peněžní trh | Signály oživení | Banka Goldman Sachs | Shortování | Na burze | Akcionáři | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Vývoj ceny akcie Apple | Aktuální cena ropy | Vývoj ceny akcie Cisco Systems | Kolaps finančních trhů | Raphael Bostic | Sázet | DOT/USD | Vývoj akcie TSLA | Signál na akcie | Ztráta | Jak využít indikátory | Wells Fargo | XRP | Wynn Resorts | USDIDX | Intradenní růst | FXstreet | Vývoj akcie Baidu | Akcie AXA S.A. | Velké riziko | Reporty | Akcie těžařů stříbra | Volatilita na EURUSD | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Velké investiční fondy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | CAD/CHF | AUD/USD | Akcie společnosti Cisco Systems | Index relativní síly | Prezident Federální rezervní banky | Kryptoměna ethereum | JXY | Eskalace konfliktu | Řídit riziko | Moving Average | Vývoj na trhu | Smart Money Divergence | Riziko | Analytik | Emise | Konsolidace ceny | MAM | ATH | SPX500 | JPY | Podrobné analýzy | E-mini | Citi | Pivot | Pokles výnosů | INTC.US | Binance | EBIT | Yahoo Finance | RSI | Bank of America | Cenový strop | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Meta | Portfolio | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Buffett | Index DAX 40 | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Plyn | BioNTech | Obchodujte akcie | Německá ekonomika | Čína | Risk | Akcie aerolinek | Úrovně supportu | STAR | WP | Analýza ceny | USD/CNY | Ceny | Prognóza vývoje | ETH | Financování | Dynamický růst | Zvýšení ceny | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | UEC | Jak fungují akcie | COT report | Pivot Pointy | Války | Změna politiky | Impuls | Analýza a prognóza | Břidlicové ropy | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Proinflační | Centrální banka | Sektor nemovitostí | Předpovědi | Predikce | Nákupní obchod | Doporučení k obchodování | Morning Star | EUR/NZD | LCID | WTI | Tržní odhad | Silný americký dolar | Hurikány | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | SMA | Yahoo | Polygon | Blízký východ | Praxe | Cena DOGECOINu | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | GameStop | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Podnikání společnosti | Fyzické zlato | Klíčová úroveň | Intuice | Odborníci | Investments | Zóny supportu | Nevyplněný Fair Value Gap | Webinář | Dobrá data | Long signál | Současná cena | LYNX webinář | Instituce | USDCAD | FinTech akcie | Amazon (AMZN.US) | Americké akcie dnes | Morgan Stanley | Obchodování se zlatem | Break struktury | Vstup do trhu | Ceny zlata | Liz Trussová | Dopad na sentiment | Commerzbank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stop-Lossy | Výnos | TSLA.US | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Výsledky amerických voleb | eBook | Technické rezistence | Index DOW | IHNED | Producenti ropy | Robert Holzmann | Frank | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | Graf zlata | CFD | Vyšší low | Azure | Pár USD/CAD | Green Deal | Budoucí trendy | Defi | 256/2004 | US30 | Dvojitý vrchol | Newmont Mining | Provozní náklady | Order block | Nové sankce | Přístup k měnové politice | Zhoršení výhledu | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Historická maxima | Miliardy USD | Pohyb Bitcoinu | Obchodní den | Obchodní tipy | Money-Management | Ceny akcií | FTX | Fintech společnosti | Disclaimer | Pobřeží slonoviny | S/R zóny | Cena akcií | Energetická krize | MetaTrader 5 | Falešné breaky | GBP/USD | ASX | AAPL.US | Obchodní analýza | VIX | Skokové posílení | Akcie Tesla | Akcie společnosti Apple | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | EPS | Biliony dolarů | Kurz eura k dolaru | Jestřábí postoj | Apple (AAPL.US) | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Bias | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Bez rizika | Shopify | Vlna poklesu | Akcie společnosti Tesla | Vyšší hodnoty | Zisk | Cena Etherea | Obchodníci dnes | Total | Ruské ropy | Bank of England | Sociální média | PCE index | Ceny BTC | WTI a Brent | EURUSD | Spekulovat | Překoupené oblasti | Finanční ředitel | JAP225 | ExxonMobil | Rating | Dovoz | Silná data | Market Profile | Venture Capital | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Obchodování | Pokles ceny akcií | Býčí sentiment | Konopné akcie | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Sell Stop | Zlepšení sentimentu | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | Outperform | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Performance | Evropa | Cena eura | Měna | S&P Global | Management | Citrix Systems Inc | Nasdaq | Trump | S/R zóna | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Zprávy z trhů | Kupující | Finanční výsledky | Předpověď | Barrick Gold | Všechny indikátory | BOS | Den díkůvzdání | Cena akcií společnosti | Směnný kurz eura | Trigger | Kryptoměny bitcoin | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Hlavní měny | Převodník měn | Pojišťovny | Vstup short | Inflace v Evropě | Posílení libry | Nejlepší akcie | Výkonnost indexů | Ekonomické události | CAD/JPY | Eurodolar | Biden | HRUŠKA | Růst zlata | Finanční krize | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | ex | Snížení daní | Klesající tendence | FinTech akcie 2021 | xStation5 | Electronic Arts | Růst spotřebitelských cen | Platforms | Akciový index Nasdaq | Multitimeframe | Zvýšení těžby | Futures kontrakty na ropu | Roční maximum | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Směřování | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Týdenní Forex kalendář | CARA | Dobré zprávy | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Nové zakázky | Růst dolaru | Vybírat zisky | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Elliottova vlnová teorie | Dluhy | NATGAS | Vrcholy | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Tržní fundamenty | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Expirace | Americké akciové trhy | Smart Money Concepts | Výrobní aktivity | Globtrex | Index relativní síly (RSI) | HDP | Hlava a ramena | Načasování | Výsledky za Q1 | Daňové zatížení | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | JP Morgan | Zpomalení růstu | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Akciové portfolio | MATIC | Průměrná cena | USD/CAD | DJ30 | Hlavní americké indexy | Index PCE | Vyšší inflace | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Členové OPEC | Falešný break | AAPL | CAR | Vstupní signály | Vývoj trhu | JPMorgan | 100 SMA | AMZN | EUR/CHF | Investiční fond | Novinky | Letecký průmysl | Pozitivní výhled | Vyšší úroveň | Ztráty | Dekarbonizace | Price Value Gap | Americký ISM | 1D | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Výhled trhů | Americké firmy | Technický výhled | Philip Lane | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Klesající inflace | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Prodejní pozice | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Výsledek amerických voleb | Nižší úrokové sazby | Nový Zéland | Société Générale | 5G | Návratnost | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Očkování | Podniky | Lucid | Hnutí Hamás | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Předpokládaný vývoj | Štěstí | Růst ceny ropy | Nastavení Stop-Lossu | Vývoj indexu Nasdaq | Týdenní pivot | Napětí na trzích | Black Friday | Zrychlení růstu | Asijské seance | Farmaceutické akcie | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Platformy MT4 | Index cen | Světová ekonomika | Změny na trhu | Volby USA 2020 | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Vývoj BTC/USD | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Rekordní maximum | Price Action | Vývoj ekonomiky | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Technologie | Marlin | Ceny Etherea | Cena Ethereum | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | Daně | DNO | Výběry | Ministři | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | DXY | Swingový výhled | Jádrová inflace | Oscilátor Marlin | Americká ekonomika | Růstový trend | AMD | Konkurenti | Intermediate | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Společnost Microsoft | Světové ekonomiky | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Růst trhu | Silnější dolar | Rychlý růst | Investice | Microsoft | Business | Pro investory | Traders | Potenciál | AMD.US | Podnikatelské aktivity | Zpětné odkupy | Výhled na rok 2023 | Robinhood | Doporučení pro obchodování | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Berenberg | Pokles inflace | Purple Levels | Kapitalizace | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Pravidla hry | Macrotrends.net | Pivoty | Bod | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Růst ceny zlata | ESM | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Změny krátkodobého trendu | Delta | Akcie těžařů | Penzijní systém | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | LTC | Američtí těžaři | Diverzifikovat | Johnson & Johnson | Fondy | DAX40 | USD za barel | Kurz eura | Akcie roku 2020 | Vývoj ceny akcie | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Důvěra | Konsenzus ekonomů | Risk Off | Čistý příjem | Oslabení dolaru | CAC 40 | Suezský průplav | Russell 2000 | Ukazatel | Dlouhá pozice | Prodej na krátko | Marika Čupa | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Dollar | Downside | Inaugurace | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Chaos | Spread | Trh s ropou | Investování do zlata | Obchodování s cizími měnami | Export | Milník | Páteční NFP report | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | Investovat do akcií | Unicredit | GBPUSD | Odkupy akcií | Futures na americké akcie | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | JNJ.US | Špatná data | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Double top | Services | HSCEI | Neúspěch | Jižní Korea | Medvědí scénář | Liz Truss | Výsledková sezóna | Kontrakty na ropu | DAX30 | FedWatch | Výhled Číny | Air | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Index DJ30 | Limitní příkazy | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Celkové příjmy | Resistence | Kulatá čísla | Administrativa | DOGE | Trendový indikátor | COVID-19 | Cenové tlaky | Silný trh | Pozitivní signál | Brusel | Burzovní průvodce | Oblasti odporu | NFP | Rekordní růst | Kurz zlata | Nikkei | Cameco | Konvergence | Short selling | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Data z amerického trhu práce | Blockchainové technologie | Volby USA | Parabolic SAR | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Zpomalující inflace | Macrotrends | Americký trh práce | TIM | Investování na burze | Propouštění | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Sloučení | Příjmy | FVG | Fiskální rok | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Medvědí kanál | Zasedání Fedu | Bloomberg | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Evropská unie | Guru | Tokeny | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Hlavní indexy | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Druhy ropy | Míra | University of Michigan | Vstup do SHORT pozice | Korekce | Odhady trhu | LNG | Výrazný pokles | Obchodní strategie | DMA | První rezistence | Melvin | Střednědobý výhled | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Denison Mines | Downtrend | Nižší maxima | Index S&P 500 | Instrument | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Akcie 2021 | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Rostoucí trend | High | Míra zisku | Pivot Point | Sinopec | Tým InstaForex | GameStop (GME) | CHF | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Nízká nezaměstnanost | Zdražení ropy | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Analýzy více časových rámců | James Bullard | Těžba ropy | Otočení trendu | USD/NOK | Mutace viru | Trendline | Instant Trading EU | Nákupní příležitost | Volby v USA | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | JDE | Podpora | Ministři financí | MWh | Sladká ropa | Obchodování s CFD | MT4 | Růst tržeb | NFP data | Spojené království | Cena | Obchodování GBP | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Vývoj akciového indexu DAX | Tim Cook | EU a USA | Příkaz stop-loss | NYMEX | Překoupenost | Německo | 5G akcie | Makroekonomické ukazatele | Krach | Upozornění | Apple | Příkaz Stop | Komodita | Rozpočet | Čísla o inflaci | CHF/JPY | Evropské indexy | Americký trh | Dow Jones (US30) | Snížení sazeb | Prime | Nižší růst | DOT | CME Group | Close | TSLA | Aave | Ekonomické údaje | Nové rekordy | Situace na trhu | Cenové formace | Drahé kovy | Newmont | Evropské akciové indexy | Etherea | Premiérka Liz Trussová | Solana | Měnový pár EUR/GBP | All-time high | Co bude | Medvědi | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Bloomberg Economics | DAX | Záchranné balíčky | Akcie u LYNX | Objem dovozu | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Fibonacciho retracement | Podhodnocený | Akcie společnosti | Vzdělávací článek | Kypr | Oscilátory | Zlato | Boj s koronavirem | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Potvrzení vstupu | Inflace v Německu | Vybírání likvidity | Denní graf | SEC | Akcie společnosti GameStop | Střední podniky | Indikátory | Odpovědnost | Dividendové akcie 2020 | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Energetické krize | Dobrý obchodní plán | Práce | Limitní objednávky | Úspěch | Investiční příležitosti | Intel | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Likvidní | Banky | Předčasné volby | Buy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Cena dnes | Uzavření továren | INTC | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Taiwan Semiconductor | Cenový pattern | Malý prostor | Šance | Tržby společnosti | Ministři financí eurozóny | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Bankrot | PMI v eurozóně | Aktivita obchodníků | Poptávka po ropě | Zisk na akcii | TRON | Správa | Citrix Systems | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Analýza | Úrovní podpory | Kurz EUR | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Irák | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Vivendi | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Meta Platforms | Ropný průmysl | Breakouty | Dlouhodobý investor | Uzavření dohody | Výraznější pokles | Intervenovat | Lucid Group | Tržní kapitalizace společnosti | Pozice | Barel ruské ropy | Stock | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | OCI | Výběr likvidity | Aktivity v eurozóně | Ceny kryptoměny | Vývoj akciových indexů | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Goldcorp | Platební neschopnosti | Chevron | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Market | Svíčkové formace | Las Vegas | Investice do marihuany | Sestupný trend | Ozbrojený konflikt | Vývoj HDP | Obchodní rozpětí | Support | General Electric | Průměrná mzda | Hold | XOM | Důležité informace | FX | Vývoj ceny zlata | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Uvolňování měnové politiky | Soud | Smart Money koncept | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Globální ekonomický výhled | Finální odhad | Spokojenost | Meta Platforms Inc | Vzestup ceny | Sweet Crude Oil | Stochastický oscilátor | Relative Strength Index (RSI) | Zvýšená volatilita | Dnešní růst | Tržní očekávání | OPEC | Jak číst grafy | Broker | Oscilátor RSI | Řetězce | Sentiment | Kurz ropy | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | NYSE | Investoři | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Zvýšené napětí | Největší pokles | Růst libry | Zlatá horečka | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Kryptoměnový gigant | Double bottom | Rostoucí výnosy | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Retracementy | Čínská vláda | Reddit | Začít investovat | Nikkei 225 | AUDUSD | Německá společnost | Rezistence | Index Dow Jones | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Analytici společnosti | Hlavní zprávy | Zpráva COT | Zpravodajství | Komoditní trh | Klíčový support | Ichimoku | Určení trendu | Akcie Nvidia | NZD/CHF | Obchodujte | Nařízení | Snižování daní | Nízké daně | Ropy | RBA | Struktura | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Tržby z prodeje | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Jádrový index | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | USD | WallStreetBets | Zveřejnění zprávy | Split | Zkušení obchodníci | Obchodování Price Action | Emoce | Kurz jüanu | Jak trh reaguje | Nové příležitosti | Doji | Uran | PMI ze sektoru služeb | Nasdaq a S&P | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | HDP v USA | Warren Buffett | Vyšší úrokové sazby | Výroční zpráva | Provozní výnosy | Purple Strike | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | Odhad inflace | US500 | Posilování amerického dolaru | Tencent | iPhone | USDA | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | mmBtu | Čínská centrální banka | Rotace | Earnings | CZ | Průraz | Italská banka | Australský dolar | Vysoké ceny ropy | Korporátní daně | Propad | Konec roku | GBP/AUD | Reddit WallStreetBets | ANO | Britské libry | Pokles eura | Významné zprávy | Pokles sentimentu | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Finanční ztráty | Americká společnost | Průmyslová produkce v srpnu | Růst eura | Nemovitosti | Data z americké ekonomiky | Markets | USD/CHF | Dezinflační proces | Úrokové sazby Fedu | Pořízení vlastního bydlení | Oblast supportu | Pokles akcie | Úspěšný trading | Invest | Rok 2024 | Dividendové akcie | Kanada | Ruská invaze | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | ISIN | Nejistota | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Profesionální obchodník | CVX | Kryptoměna | Activision | Instant Trading EU Ltd. | Nejvýraznější pokles | Makroekonomický kalendář | Cena akciového indexu S&P 500 | Opce | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Akcie Nvidie | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | Technické patterny | Boční trend | Indexy | Anglogold Ashanti | Break Even | BofA | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Vstup do LONG pozice | US100 | SMC | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | ECB | Velikost pozice | Fotovoltaické elektrárny | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | CPI index | Altcoin | ADX | Ziskovost | Doporučení | Odraz ceny | Měnový pár AUD/NZD | Inflační očekávání | Body | Nejlepší 5G akcie | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | Jaderné elektrárny | ROCE | Spekulace | ABC | Line Bin | Týdenní pokles | Raketový růst | Vývoj indexu S&P 500 | Zasedání amerického Fedu | Údaje o nezaměstnanosti | Kontrakty na ropu WTI | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Miliardy | PBOC | Andreessen Horowitz | ASX 200 | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | Barchart | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Cushing | Graf měnového páru | Výnosy 10letých dluhopisů | Globální trh | 2222 | Kulaté číslo | Poptávky po ropě | LCID.US | Jak investovat | Tržní kapitalizace kryptoměn | Nákupní signál | Prodeje | Základní sazba | Klesající dolar | Výrobce elektromobilů | Linie podpory | Akciový trh | Největší kryptoměny | Uhlí | Trend klesající | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Akcií těžařů | Investor | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Trump 2.0 | Americké vlády | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Bloky | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Jestřáb | Prudký pokles cen | Nové údaje | Banka | Produkce ropy | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Vybrání likvidity | Růst bitcoinu | Cenový index výdajů | Významné události | Američané | Graf dne | Pohyb dolaru | Cena BTC | Sol | SPX | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Německá inflace | Disney | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot