Čtvrtek 02. ledna 2025 12:58
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
eightcap trade smarter

Trendová linie

img

Doporučení k obchodování a přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. prosince. Bank of England rozdrtila britskou libru

20.12.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu a ve čtvrtek vykázal výrazný pokles, který střídala silná korekce směrem vzhůru. Britská libra opět prokázala vůči dolaru pozoruhodnou odolnost a rostla i v situacích, kdy se tomu mohla vyhnout. Situaci však vyjasnila Bank of England. Výsledky jejího zasedání lze považovat za holubičí, přinejmenším proto, že počet členů Výboru pro měnovou politiku hlasujících "pro" snížení sazeb překonal očekávání. Ukázalo se, že uvolnění měnové politiky podpořili tři členové a ke snížení sazeb chyběly už jen dva hlasy. To odráží více holubičí postoj, než trh očekával. Opakovaně jsme upozorňovali, že také BoE začne snižovat svou sazbu. Možná ke snižování bude postupovat pomalu nebo nepravidelně, ale snižovat bude. Vzhledem k tomu, že trh již ocenil celý cyklus uvolňování měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému, má nyní možnost reagovat na faktor snižování sazeb ve Spojeném království. Proto se domníváme, že libra bude pokračovat v poklesu.
img

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje GBP/USD dne 18. prosince. Britská libra má stále dobrou náladu

18.12.2024 V úterý měnový pár GBP/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru a otestoval linie indikátoru Ichimoku. V důsledku toho je dnes poměrně pravděpodobný obrat. Nezapomeňte však, že mezi dnešní klíčové události patří zasedání Federálního rezervního systému a zveřejnění zprávy o inflaci ve Velké Británii. Zítra je na programu zasedání Bank of England. Kterákoli z těchto událostí by mohla vyvolat další růst britské libry. Včerejší zpráva o mzdách navíc upozornila trh i centrální banku na zrychlení růstu mezd. Mzdy ve Velké Británii opět rostou, a to stále rychlejším tempem - špatná zpráva pro BoE a inflaci, nikoli však pro libru. Tento vývoj zaručuje, že BoE ve čtvrtek svou měnovou politiku neuvolní.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 17. prosince: libra stoupala, ale v rámci normy

17.12.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí rychle stoupal, ačkoli k takovému pohybu neměl zvláštní důvod. Britské indexy PMI nenaznačiy růst libry a americké rozhodně také ne. Libra šterlinků tak znovu vykázala růst, kde neměla. Technický obrázek ale v současnosti nevypadá zkresleně. Cena korigovala k liniím Senkou Span B a Kijun-sen, mohla by se od nich odrazit a pokusit se znovu prorazit zónu 1,2605–1,2620. Někdy je k překonání takto silných zón potřeba drobná příprava.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 16. prosince: libra šterlinků začala klesat

16.12.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátek v poklesu, který zahájil ve čtvrtek. Předtím cena prorazila pod vzestupnou trendovou linii a opustila horizontální kanál. Tento pokles, který už začal, jsme čekali a chystali jsme se na něj. Upozorňovali jsme, že kromě technických korekcí nemá libra žádné fundamentální důvody k růstu. Korigovala a teď je čas, aby obnovila hlavní trend. Páteční makroekonomické údaje ze Spojeného království byly navíc opět neuspokojivé. I když jsme tak silnou reakci trhu nečekali, report o průmyslové produkci a zpráva o HDP za říjen byly výrazně horší, než se předpokládalo. Výsledkem byl další prudký pokles britské měny.
img

Doporučení na obchodování a přehled vývoje GBP/USD dne 13. prosince. Libra se vzdala

13.12.2024 Měnový pár GBP/USD zaznamenal ve čtvrtek výrazný pokles a klesl k linii Senkou Span B. Předtím cena konsolidovala pod linií vzestupného trendu, což signalizovalo potenciální konec korekce. Následně se pár několik dní obchodoval v jasném bočním trendu, ale včera se bez silných důvodů pro pokles propadl směrem dolů. Zajímavé je, že jak euro, tak libra klesly k linii Senkou Span B. Dnes bude budoucí pohyb obou párů záviset na tom, zda budou tyto linie prolomeny.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 12. prosince: uptrend je přerušen, ale libra nijak nespěchá s poklesem

12.12.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Před několika dny překonal vzestupnou trendovou linii, což je první známka obratu downtrendu. Rádi bychom ale připomněli, že je vždy lepší počkat na nějaké potvrzení. Například v našem případě se cena zatím nekonsolidovala ani pod kritickou linií Kijun-sen. O poklesu libry tedy momentálně nemůže být řeč. Růst dolaru nepodpořilo ani fundamentální a makroekonomické pozadí tohoto týdne. Nezaznamenali jsme žádné důležité projevy představitelů Federálního rezervního systému a Bank of England, protože je aktivován tzv. režim ticha. Příští týden se uskuteční poslední letošní zasedání obou centrálních bank, takže jejich představitelé mají zakázáno cokoli komentovat. A téměř jediná zpráva tohoto týdne (o inflaci v USA) se ukázala jako nevýrazná a jednoduše nedokázala vyvolat silnou reakci trhu. Pár je tedy stále uvnitř lokálního flatu.
img

AUD/USD v krátkodobém výhledu nadále má medvědí náladu

11.12.2024 AUD/USD smazal pondělní odraz po očekávaném rozhodnutí Reserve Bank of Australia (RBA) ponechat úrokové sazby beze změny na úrovni 4,35 %. Komentáře centrální banky o zmírnění inflačních tlaků vedly investory k sázkám na snížení sazeb již v únoru, což zvýšilo tlak na australský dolar. Pár se stáhl pod bariéru 0,6440 a obchoduje se opět poblíž oblasti 0,6380, kde se nachází známá trendová linie supportu z roku 2022.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 11. prosince: libra dál udivuje svou odolností

11.12.2024 Pár GBP/USD se po většinu úterka obchodoval do strany. Zatímco euro sebejistě klesalo, případně až obnovilo downtrend, britská libra se držela a vzdorovala očekávání. Jak jsme několikrát zmínili, britská měna v roce 2024 stále udivuje odolností a stabilitou vůči dolaru. Téměř jako by ve Spojeném království bylo vše dokonalé a Bank of England neměla v úmyslu uvolnit měnovou politiku. Tak to ale ani zdaleka není. Ekonomika se potýká s mnoha problémy a BoE nakonec nejspíš sníží klíčovou úrokovou sazbu. Uvedené by mohlo vysvětlovat, proč je pokles libry zatím váhavý, i když by měl v budoucnu zrychlit. Cena se usadila pod trendovou linií a dvakrát nedokázala překonat zónu 1,2796–1,2816.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 9. prosince: libra využívá každou příležitost k růstu

09.12.2024 Pár GBP/USD v pátek celkově pokračoval v růstu, i když ke konci dne zaznamenal mírný pokles. Časový rámec 1H ale zřetelně ukazuje vzestupnou trendovou linii, která potvrzuje pokračování korekčního pohybu. Dokud se cena neusadí pod ní, nemá smysl mluvit o novém downtrendu, který začal před dvěma a půl měsíci a mohl by trvat mnohem déle.
img

Navzdory negativním zprávám býci na EUR/CHF zachovávají jistotu

04.12.2024 EUR/CHF se dnes obchoduje do strany a znovu testuje rezistenci stanovenou klesající trendovou linií z 27. května 2024. EUR/CHF se rychle odrazil od minima z 22. listopadu na úrovni 0,9204, ale býkům se nepodařilo zaznamenat další výrazný růst. V důsledku toho se tento pár v posledních několika seancích obchodoval ve velmi úzkém pásmu, přestože tok zpráv z eurozóny byl extrémně negativní, a to jak z hlediska ekonomických údajů, tak politického vývoje.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 3. prosince: Libra se vrací, ale udržuje si býčí výhled

03.12.2024 Měnový pár GBP/USD vykázal v pondělí také pokles, ale nedokázal se konsolidovat pod kritickou linií a Senkou Span B, což z technického hlediska ukazuje na neporušený charakter nového uptrendu v časovém rámci 1H. Makroekonomické ani fundamentální faktory nebyly v pondělí tak úplně hnacím motorem poklesu britské měny. Druhý odhad britského indexu PMI ve výrobě nejspíš nevzbudil vážnější zájem a index ISM ve výrobě byl zveřejněn až pozdě večer. Libra začala klesat už v noci při otevření trhu. V prvním kole souboje býků s medvědy v tomto týdnu vyhráli tedy medvědi.
C:\fakepath\trader-03122014.png

Analýza NASDAQ, DJ30, DAX, EUR/USD - poslední fáze roku začíná růstem akciových indexů

03.12.2024 Zdá se, že americké trhy mají našlápnuto k opravdu hvězdnému finiši. V pátek nás však čekají zprávy z amerického trhu práce. Ty mohou přinést vyšší volatilitu. Více již tradičně v dnešním článku.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 2. prosince: Britská libra pokračuje v růstu

02.12.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátek v růstu, i když k němu neměl pádný důvod. Americké trhy byly v tento den zavřeny a ve Velké Británii nedošlo v průběhu týdne k žádným událostem, které by stály za zmínku a upoutaly by pozornost trhu. Zdá se tedy, že za růstem libry stojí čistě technické faktory. Jak bylo zmíněno v jiných analýzách, britská měna vykazuje často silnější růst, než k jakému dává důvod makroekonomické a fundamentální pozadí. To je negativní signál. Odolnost libry podle nás souvisí s jestřábím postojem Bank of England. Až BoE začne rychleji snižovat sazby, libra bude nejspíš – logicky – rychleji klesat. Nevidíme důvod pro střednědobý růst libry.
img

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD na 27. listopadu: Libra nemá šanci

27.11.2024 Pár GBP/USD se v úterý opět pokusil o korekci, ale nepodařilo se mu konsolidovat ani nad kritickou linií, ani nad oblastí 1,2605–1,2620. V důsledku toho se pokles kotací může obnovit – nebo přesněji, už se obnovil. V průběhu druhé poloviny úterý jsme zaznamenali pokles, který byl stejně silný jako předchozí růst. Další korekční vlna tak skončila dříve, než mohla pořádně začít. Tato situace nás nepřekvapuje, protože stále věříme, že britská libra musí klesnout. Neobjevily se žádné nedávné zprávy ani události, které by mohly změnit globální fundamentální pozadí nebo sentiment trhu. Co by bez takových změn mohlo přimět libru k růstu?
img

Obchodní doporučení a analýza páru GBP/USD na 26. listopadu: Libra nedokáže zapůsobit

26.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí pokusil o korekci, ale nepodařilo se mu zajistit si pozici nad kritickou hranicí ani nad klesajícím kanálem. V důsledku toho se na kotacích může obnovit downtrend. Už se obnovil, protože ve druhé polovině pondělí došlo k poklesu, který byl výraznější než předchozí růst. Poslední korekce tedy mohla skončit dřív, než pořádně začala. Tento výsledek nás nepřekvapuje, protože se stále domníváme, že britská libra by měla jen klesat. V poslední době jsme nezaznamenali žádné zprávy ani události, které by dokázaly změnit globální fundamentální pozadí. Pokud to tak opravdu je, na jakém základě by libra najednou začala růst?
img

Doporučení k obchodování a analýza GBP/USD na 25. listopadu: libra dále klesá

25.11.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů. Stojí za zmínku, že libra během dne klesala mnohem méně než euro, přestože zprávy z Velké Británie byly stejně neuspokojivé. Oba indexy podnikatelské aktivity výrazně poklesly, což trh nečekal, a zpráva o maloobchodních tržbách vykázala pokles objemů. To sice může prospět inflaci, ale pro ekonomiku to pravděpodobně nebude znamenat nic dobrého. Nejnovější pokles britské měny se tak zdá být zcela oprávněný. Navíc se domníváme, že libra by měla pokračovat v poklesu i bez okamžité podpory makroekonomických faktorů – tento postoj zastáváme již dva měsíce, kdy důsledně sledujeme přetrvávající klesající trend libry.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 25. listopadu: Prodej je stále relevantní

25.11.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v poklesu. Přesněji řečeno, cena během evropské obchodní seance klesla o 150 pipů. Ke konci dne euro mírně oživilo, což ale mělo celkově jen malý vliv. V tuto chvíli téměř denně opakujeme, že "euro se obchoduje níž". Klesající trendová linie signalizuje pokračování medvědího trendu a trh je podle všeho ochoten prodávat euro i při relativně slabých zprávách. Nikdo opravdu nevěří, že indexy obchodní aktivity vyvolaly pokles o 150 pipů.
img

Doporučení pro obchodování a obchodní analýza pro GBP/USD na 22. listopadu: libra následuje euro

22.11.2024 Ve čtvrtek se pár GBP/USD nadále obchodoval směrem dolů. Stejně jako euro neměla britská libra během dne žádný významný důvod k poklesu. To je však irelevantní. Často jsme uváděli, že je libra překoupená a v posledních dvou letech rostla především kvůli očekávání budoucího uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému. Trh má celý cyklus snižování sazeb "předem" oceněn. Nyní jsme svědky obratu, protože faktory jako uvolnění měnové politiky Bank of England nebo stav ekonomiky Spojeného království a USA byly po dobu zmíněných dvou let přehlíženy.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 21. listopadu: Libra šterlinků je stále flat

21.11.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval ve flat trendu. Na rozdíl od páru EUR/USD je ale jeho flat zřetelněji vymezený jasnými hranicemi. Cena v průběhu minulého týdne kolísala mezi úrovněmi 1,2605–1,2620 a 1,2691–1,2701. Pár důsledně testuje horní nebo spodní hranici a poskytuje tak obchodníkům potenciální vstupní body. Stojí ale za zmínku, že indikátory typu linie Ichimoku ztrácejí na flat trhu sílu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 20. listopadu: Libra je stále flat

20.11.2024 Pár GBP/USD v úterý kolísal nahoru a dolů. V časovém rámci 1H je patrný flat trend z posledních dnů. Cena se obchoduje striktně v pásmu 1,2605–1,2620 a 1,2691–1,2701. Oba hlavní měnové páry vstoupily do horizontálního kanálu, místo aby pokračovaly ve vzestupné korekci. Ačkoli se korekce může po flat trendu stále objevit, technický obrázek naznačuje, že konec tohoto flat trendu by mohl vést k novému poklesu eura a libry.
C:\fakepath\trump-19112024.jpg

Analýza Dow Jones, DAX, EUR/USD - Korekce na trzích

19.11.2024 Volby odezněly a na trhy přišla korekce. Ta je sice aktuálně ve zdravém rozmezí, ale ještě není u konce. Co očekávat v tomto týdnu?
img

Medvědi na měnovém trhu EUR/JPY mají opět navrch

19.11.2024 Měnový pár EUR/JPY dnes klesá a testuje podporu 100denního klouzavého průměru (SMA) a oblast 163,37-163,49. Rally z minima z poloviny září se zastavila na vzestupné trendové linii ze 7. března 2022, přičemž 200denní SMA se rovněž ukázal jako silná rezistence. Množství slovních intervencí japonských vládních představitelů, které byly vyvolány nedávnou silnou rally na EUR/JPY, a silné detaily předběžné zprávy o HDP za třetí čtvrtletí roku 2024 umožnily medvědům na EUR/JPY získat zpět převahu.
img

Doporučení k obchodování a obchodní analýza GBP/USD na 19. listopadu: Úroveň 26 pokles ustála

19.11.2024 Pár GBP/USD se v pondělí pokusil o korekci. Byla přesně otestována zóna 1,2605–1,2620, načež následoval výrazný odraz. To bylo příležitostí pro opatrné budování dlouhých pozic. Pondělí však postrádalo jakékoli významné faktory v podobě fundamentálních nebo makroekonomických událostí. Nadále se domníváme, že klesající trend libry ještě není u konce. Libra sice klesá již téměř dva měsíce, ale přesto lze očekávat občasné korekce. Pár v tuto chvíli narazil na silnou zónu supportu, ale výrazný pohyb vzhůru by vyžadoval přesvědčivé makroekonomické a fundamentální důvody, které v současné době chybí.
img

Jaké jsou vyhlídky na cenu Dogecoinu?

14.11.2024 Dogecoin (DOGE) je v poslední době na pozoruhodné růstové trajektorii a vykazuje výraznou dynamiku nad hranicí rezistence 0,320 USD. Po krátkém dosažení vrcholu na úrovni 0,4342 USD kryptoměna mírně korigovala, ale zůstala vysoko nad klíčovými úrovněmi supportu. Vzhledem k tomu, že se DOGE stabilně drží v blízkosti 0,3650 USD a 100hodinového jednoduchého klouzavého průměru, je zde jasný potenciál k dalšímu růstu.
img

Doporučení a analýza pro obchodování páru GBP/USD na 14. listopadu: Libra zpomaluje

14.11.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve středu v poklesu. Vše, co bylo zmíněno v analýze páru EUR/USD, platí také pro libru. Stejně jako euro, ani libra neměla ve středu fundamentální důvody k dalšímu poklesu, a přesto klesala. Přesněji řečeno, americký dolar dál stoupal ze stejných důvodů, které jmenujeme od začátku roku. Zároveň stojí za zmínku, že libra pořád klesá pomaleji než euro, a narazila na zónu supportu 1,2691–1,2701, což by mohlo vést k menšímu odrazu. Pokoušet se ale vydělat na nákupech při tak silném downtrendu je riskantní. Trh každý den prodává, takže nákup nepředstavuje tu nejlepší strategii.
img

Americký index SP 500 ztrácí dech a býci vykazují známky vyčerpání

14.11.2024 Americký akciový index SP 500 se již druhý den po sobě držel v blízkosti svého historického maxima 6 027 bodů poté, co celkové údaje o inflaci v USA odpovídaly očekávání a vykázaly mírný meziroční nárůst o 2,6 %. Z technického hlediska se nejnovější rally zastavila poblíž vzestupné linie, která spojuje maxima z července 2023 a července 2024. Oscilátor RSI i stochastický oscilátor blikají signály překoupenosti, což naznačuje, že vzestupná fáze je přetížená.
img

Ceny kakaa rostou kvůli obavám o zásobování 💡

13.11.2024 Trh s kakaem zažívá velmi silný růst od začátku tohoto týdne, protože se objevily obavy ohledně aktuální sklizně na Pobřeží slonoviny. V současné době probíhá sklizeň hladce a dodávky do přístavů jsou až o 30 % vyšší než minulý rok. Nedávné vydatné deště v některých oblastech země však vedly k růstu plísní na sušených kakaových bobech, a některé zásilky nejsou obchodníky přijímány. Kromě toho sucho a vysoké teploty v jiných oblastech ohrožují kakaovníky před takzvanou mezisezónou, která začíná v dubnu. Nicméně z pohledu probíhající hlavní sezóny jsou nyní deště zásadní. Nadměrné množství srážek způsobuje problémy se zásobováním a mohlo by vést k nemocem stromů a tvorbě plísní během posledního klíčového období hlavní sklizně v prosinci. Současně dochází k dalšímu poklesu zásob kakaa v přístavech v New Yorku (kakao určené pro dodávky na burze), které jsou nyní na nejnižší úrovni od roku 2005.
C:\fakepath\trump-12112024.jpg

Analýza: S&P 500, EUR/USD, WTI - Trump 2.0: býčí rally nekončí

12.11.2024 Američané zvolili svého prezidenta a trhům se to líbí. Výsledky navíc zastínily také jednání Fedu, který snížil úrokovou sazbu. Co čekat v následujících týdnech?
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 11. 11. 2024

11.11.2024 Pár EUR/USD minulý týden otestoval support spodního okraje měsíčního cloudu 1,0729 a první cíl denního cíle průrazu 1,0710 a týden uzavřel v jejich blízkosti. Dnes pár otevřel s mírným klesajícím gapem, což signalizuje záměr medvědích hráčů pokračovat v poklesu. Pokud tento trend přetrvá, budou další cíle kolem úrovní 1,0649–54 (100% dokončení denního cíle + týdenní Fibonacci Kijun). Pokud by se pokles nezdařil, mohlo by dojít k obnově býčích pozic. Pokud cena vzroste, trh nejprve narazí na rezistenci denního mrtvého kříže na úrovních 1,0809 (Tenkan) – 1,0838 (Kijun).
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 6. listopadu – britská libra se chápe příležitosti

06.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v úterý obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl významný důvod kromě potřeby korigovat po měsíc dlouhém poklesu. Naopak, index nákupních manažerů (PMI) v sektoru služeb v USA byl lepší, než se očekávalo, což mělo podpořit dolar. Jenže se tak nestalo. Trh může sázet na vítězství Kamaly Harrisové, což by vedlo k výprodeji amerického dolaru. Poslední průzkumy jsou rozporuplné a ani jeden prezidentský kandidát nemá jasnou převahu. Trh se také může připravovat na zasedání Federálního rezervního systému. S oslabením dolaru mohou účastníci trhu předpokládat mírnější přístup Powella a Fedu.
img

Doporučení pro obchodování a analýza páru GBP/USD na 5. listopadu. Libra má stále problémy nastartovat korekci

05.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí obchodoval bez jasného směru a nepohyboval se ani nahoru, ani dolů. V první polovině dne pár rostl, zatímco ve druhé polovině klesal. Seanci otevřel gapem směrem vzhůru, ale do konce dne byl tento gap téměř zcela pokrytý. Dnes by se cena mohla dostat na úroveň páteční zavírací ceny. Přestože libra několik dní po sobě rostla, nelze to považovat za řádnou korekci směrem vzhůru. Minulý týden se euru dostalo podpory ze strany eurozóny, což mu pomohlo zahájit jasnou korekci směrem vzhůru. Libra však takovou podporu postrádala a následně zaznamenala spíše pokles než růst. V současné době cena nepřekonala ani poslední lokální maximum. Trendová linie byla prolomena, což signalizuje možnou korekci, ale cena následně stanovila nové lokální minimum. V současné době zůstává pod linií Senkou Span B.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 5. listopadu – euro pozvolna koriguje

05.11.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pondělí v růstu, který je čistě korekční. Tuto korekci jsme už nějakou dobu čekali, ačkoli nebylo úplně jasné, kdy začne. V grafu 1H byla prvním významným signálem změny lokálního trendu konsolidace páru nad klesající trendovou linií. Tak začal růst, který pokračuje i dnes. Silné pohyby se v pondělí daly sotva očekávat, a přesto byl růst páru téměř jediným logickým výsledkem. Uvedli jsme, že páteční nelogický růst dolaru mohl rychle skončit, protože nejdůležitější zprávy o trhu práce a podnikatelské aktivitě v USA byly neuspokojivé. V pondělí trh pouze obnovil spravedlivý kurz.
img

Trh GBP/USD zůstává navzdory dnešnímu oživení stále medvědí

04.11.2024 Vzhledem k Trumpově politice mohou investoři očekávat agresivnější reakci Fedu na řízení potenciální inflace. Tento výsledek by mohl docela dobře vést k ještě většímu růstu dolaru vzhledem k tomu, že se ukazuje, že jde o poměrně těsný souboj. Nejistý výsledek vede investory k opatrnému postoji a mnozí vyčkávají, jak výsledky voleb mohou ovlivnit budoucí politická rozhodnutí Fedu a celkový sentiment na trhu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 31. října. Libra opět klesá, než bude moci začít stoupat

31.10.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu vykazoval smíšené pohyby se zjevnou neochotou k růstu. Na rozdíl od EUR/USD měl měnový pár GBP/USD mnohem skromnější makroekonomické pozadí. Zatímco euru poskytly podporu zprávy o vývoji inflace v Německu a HDP v eurozóně, britská měna takovou podporu postrádala. Obchodníci reagovali na zprávy o ADP a HDP v USA, které si vzájemně odporovaly, neboť jedna byla silnější, než se očekávalo, zatímco druhá byla slabší – v důsledku toho den skončil v blízkosti několikaměsíčních minim britské libry.
img

Zlato od začátku roku vzrostlo o více jak 40 %

31.10.2024 Zlato se opět obchoduje na vyšší úrovni a po velmi dobrém úterním výsledku zaznamenává nové historické maximum. Tento pohyb lze přičíst tomu, že dolar je mírně v útlumu, ale s největší pravděpodobností jsou hlavními důvody posledního vzestupu nadcházející zveřejnění klíčových údajů z USA a rozčilení trhu ohledně událostí příštího týdne. Kromě toho se očekává, že vzhledem k vývoji na Blízkém východě, který generuje titulky novin, zůstane volatilita na zlatě zvýšená. Momentové ukazatele jsou mezitím býčí. Index RSI se obchoduje pohodlně nad svým středem a snaží se zaznamenat vyšší maximum. Stejně tak index ADX (Average Directional Movement Index) se posouvá výše, výrazně nad svůj středový bod 25, což potvrzuje býčí trend diktující cenovou akci zlata.
img

Jak 30. října obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

30.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval do strany na lokálních minimech. Vzpomínáte si, kolikrát jsme v průběhu roku 2024 říkali totéž o dolaru? To znamená, že na trhu nejsou kupci a že prodejci nevybírají zisky na short pozicích. A pokud nevybírají zisky, znamená to, že očekávají další pokles. Klesající trendová linie byla proražena, ale jak jsme upozornili, toto nezaručuje vzestupnou korekci. Korekce by sice mohla tento týden začít kvůli makroekonomickému pozadí, které by mohlo dolaru způsobit problémy, ale včerejší zpráva JOLTs ukázala, že v září bylo vytvořeno méně pracovních míst, než se očekávalo. Uveďme ale také, že zbývající zprávy se mohou značně lišit. Pokud překonají prognózy, dolar by mohl pokračovat v růstu i bez korekce.
img

Jak 25. října obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza pro začátečníky

25.10.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek také zaznamenal mírnou vzestupnou korekci, ale na rozdíl od eura nedokázal prorazit sestupnou trendovou linii. Výsledkem je neporušený medvědí trend libry i v časovém rámci 1H. Britská měna neměla včera žádnou makroekonomickou podporu. Indexy nákupních manažerů (PMI) ve službách i ve výrobě byly slabší, než se očekávalo, zatímco obdobné indexy v USA překonaly prognózy. Proto je těžké zdůvodnit, proč libra začala růst.
img

Akcie Tesly jsou před nejistým měsícem a oblastí 200-205

24.10.2024 Akcie Tesly už týden visí kolem 215 poté, co ztratily polovinu ze 40 % rally ze srpna a září. Technický obrázek zatím nevypadá jasně. Poté, co klesla pod trendovou linii podpory, která spojuje minima z dubna, může akcie v nadcházejících seancích utrpět další pokles, protože RSI a MACD vykazují medvědí vibrace. Pokud by blízká základna 215 praskla, výprodej se může rozšířit směrem k teritoriu 200-205, kde se nachází 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA).
img

Měnový pár GBP/USD ztratil už více jak 3,5 %

24.10.2024 Měnový pár GBP/USD v současnosti ztrácí již čtvrtý týden v řadě a poprvé od srpna postupně klesá pod hranici 1,3000. Pár nedávno dosáhl nového nižšího minima na úrovni 1,2943, přičemž technické ukazatele odrážejí přetrvávající prodejní apetit. Dlouhodobá trendová linie podpory vycházející ze dna z roku 2022, která se aktuálně nachází kolem 1,2950, však poskytuje širšímu vzestupnému trendu určitou ochranu. Uzavření pod hranicí 1,2950 by mohlo oslabit náladu na trhu a způsobit další pokles směrem k 200dennímu jednoduchému klouzavému průměru (SMA) na úrovni 1,2800, zejména pokud dojde k prolomení úrovně 1,2863. Další ztráty se mohou zastavit u úrovně na 1,2730 nebo by se dokonce mohly rozšířit směrem k srpnovému minimu na 1,2663.
img

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 22. října? Jednoduché tipy a analýza pro začátečníky

22.10.2024 I v pondělí se pár GBP/USD obchodoval na nižší úrovni, a to navzdory absenci jakýchkoli konkrétních důvodů či katalyzátorů. Britská měna nicméně potřetí klesla na úroveň 1,2980, tedy do blízkosti psychologické hranice 1,3000. To naznačuje jasnou snahu trhu zaujmout pozici pod touto úrovní a pokračovat v poklesu. Tento proces by mohl být složitější než pouhé prolomení pod úroveň 1,3000 a následný další propad. Cena by mohla tuto úroveň překonat, zahájit korekci, konsolidovat nad trendovou linií a teprve poté pokračovat v poklesu. Medvědí nálada na trhu je však nepopiratelná. V pondělí nedošlo ve Spojeném království ani ve Spojených státech k žádným významným událostem, které by stály za pozornost. Ani dnes se žádné takové události neočekávají. Cena by se mohla potřetí odrazit od úrovně 1,2980, ale může se pokusit o její překonání i počtvrté.
img

Populární kryptoměna Ethereum zaznamenává další zisky

21.10.2024 Po pondělním silném vzestupu zažívá ethereum několik klidných seancí, kdy se obchoduje v úzkém rozpětí. Dnes se pohybuje v zelených číslech, ale zůstává zaseknuté pod minimem z poloviny září 2021 na úrovni 2 667 bodů. Na rozdíl od silného výkonu bitcoinu a navzdory pozitivnímu toku zpráv se ethereu nepodařilo překonat vrchol z konce září, a proto se nadále obchoduje uvnitř rozvíjejícího se symetrického trojúhelníku.
img

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 21. října? Jednoduché tipy a analýzy pro začátečníky

21.10.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v korekci, ale zůstává pod trendovou linií. Poslední obchodní den týdne se tedy nic nezměnilo. Ano, libra získala o něco větší impuls díky pozitivní zprávě o maloobchodních tržbách ve Spojeném království, ale stále nemůžeme říci, že je připravena na růst o 200–300 pipsů. Navíc neočekáváme tak výraznou korekci, a to ani v případě, že se cena udrží nad trendovou linií. Je třeba mít na paměti, že libra zůstává překoupená a bezdůvodně drahá i po třech týdnech poklesu. Trh má stále méně důvodů k prodeji dolaru, zatímco důvodů k prodeji libry přibývá. Účastníci trhu si uvědomují, že Bank of England pravděpodobně brzy obnoví uvolňování měnové politiky, protože inflace ve Spojeném království klesla pod cílovou úroveň.
img

Trh EUR/USD od svého vrcholu výrazně padá

18.10.2024 Několik hodin před rozhodnutím ECB o úrokových sazbách EUR/USD zaznamenává další ztráty a posílá trh pod 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a rezistenci 1,0870. Z technického hlediska stochastický oscilátor rozšiřuje svou negativní hybnost v přeprodané zóně a vytváří medvědí kříž v rámci svých linií. Index RSI se navíc pohybuje horizontálně v blízkosti úrovně 30.
img

Cena XRP se blíží klíčovému průrazu: Může se konečně posunout výš?

16.10.2024 Cena XRP vykazuje slibné známky potenciálního průrazu, když se blíží ke klíčové rezistenční zóně 0,5550 USD. Kryptoměna nedávno zažila korekci směrem dolů, ale býčí aktivita v blízkosti 0,5317 USD posunula cenu nad úroveň 0,5380 USD i nad 100hodinový jednoduchý klouzavý průměr. Vzhledem k tomu, že XRP nadále stoupá, obchodníci pozorně sledují rezistenci 0,5550 USD, což je úroveň, která by mohla otevřít cestu k dalšímu růstu.
img

Doporučení pro obchodování a analýza měnového páru GBP/USD na 14. října. Libra čeká na podporu.

14.10.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v klesajícím trendu. Volatilita zůstává nízká a cena postupně téměř denně klesá. Britská libra za poslední dva týdny výrazně klesla. To však nemusí nutně znamenat, že se blíží její odraz. Musíme si totiž uvědomit, že je libra stále extrémně překoupená a bezdůvodně drahá. To však nezaručuje, že bude pokračovat v poklesu po delší dobu. Stále se domníváme, že před tím, než dojde k obnovení klesajícího trendu, bude muset proběhnout malá korekce směrem vzhůru, která by mohla pokračovat i ve střednědobém horizontu.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 9. října 2024

09.10.2024 Trh zůstává nejistý. Pár EUR/USD se obchoduje bez jasného trendu, kolísá v úzkém denním pásmu a zůstává pod úrovní týdenního Ichimoku na hodnotě 1,0980. Všechny blízké úrovně zůstávají stejnými klíčovými úrovněmi. Pro medvědy je důležité prorazit denní cloud Ichimoku (1,0935) a tlačit se směrem ke clusteru úrovní z různých časových rámců kolem 1,0908. Naopak pro býky jsou prvními rezistencemi úrovně 1,1052, 1,1057 a 1,1062 (denní Fibonacci Kijun + horní hranice denního cloudu + krátkodobý týdenní trend).
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 4. října

04.10.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek zkraje evropské obchodní seance zkolaboval. Ačkoli by se mohly vést nekonečné diskuze o tom, proč libra ve čtvrtek klesla, nejprve je třeba si připomenout, co už je zjevné: britská libra rostla příliš dlouho, příliš silně a bez pádných důvodů. Proto by bez jakýchkoli fundamentálních či makroekonomických důvodů měla také dlouho a výrazně klesat. Tento týden navíc téměř všechny faktory podporovaly americký dolar. Kromě všech makroekonomických údajů z USA a pondělního projevu Jeroma Powella zde byl také projev Andrewa Baileyho, který naznačil možné zrychlení tempa uvolňování měnové politiky. Ve čtvrtek navíc vyšel slabší britský index PMI v sektoru služeb, než se čekalo, zatímco americký ISM index v sektoru služeb vyšel mnohem silnější. Britská měna každopádně zůstává značně překoupená.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 3. října – libra proráží uptrend

03.10.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval s mírným poklesem. To nás nepřekvapuje, protože britská libra je ještě víc překoupená a neopodstatněně drahá než euro. Euro v roce 2024 procházelo alespoň občasnými korekcemi, ale libra tuto možnost patrně neměla. Proto je pokles, který jsme pozorovali v prvních třech týdnech, to nejmenší, co mohlo přijít. Pokles britské měny a růst amerického dolaru by podle nás měl ve střednědobém horizontu pokračovat téměř podle každého scénáře.
img

EUR/USD má stále šanci na obnovení střednědobého rostoucího trendu

01.10.2024 Měnový pár EUR/USD ustoupil ze 14měsíčního maxima 1,1213 z minulého týdne, čímž vymazal krátkodobou býčí tendenci. Páru se však zatím daří držet nad 20denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA) kolem úrovně 1,1108. Ukazatele hybnosti v krátkodobém horizontu podtrhují neutrální obrázek, jelikož se zdá, že ukazatel RSI se pohybuje těsně nad úrovní 50, zatímco ukazatel MACD sklouzl těsně pod svou červenou signální linii, ale zůstává pohodlně v kladném teritoriu.
img

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza na 27. září 2024

27.09.2024 Tento týden měnový pár EUR/USD konsoliduje pod horní hranicí měsíčního cloudu (1,1184). Medvědím obchodníkům se několikrát podařilo zničit veškeré zisky svých soupeřů a vrátit cenu zpět do oblasti krátkodobého jednodenního trendového kanálu. V důsledku toho lze nyní rozsah konsolidace a současnou nejistotu vymezit měsíční rezistencí na úrovni 1,1184 a úrovněmi supportu denního kříže Ichimoku (1,1141–1,1133–1,1109–1,1084). Pokud instrument prorazí za tyto úrovně a pevně se usadí mimo tyto hranice, otevře to EUR/USD nové vyhlídky.
img

Zvládne Ubisoft otočit svůj vývoj?

25.09.2024 V Ubisoftu (UBI) se schyluje k bouři poté, co hedgeový fond AJ Investments kritizoval 9. září řízení vydavatele videoher. Fond požaduje změnu generálního ředitele a stažení společnosti z burzy. Tyto požadavky přicházejí na pozadí, kdy akcie UBI klesly od začátku roku o 50 % a o 88 % ze svých maxim z roku 2018. AJ Investments zdůrazňuje potřebu významných reforem, které by zvrátily jmění společnosti, protože čelí neustálým výzvám na trhu.
img

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD ze dne 25. září. Až na Měsíc!

25.09.2024 Měnový pár GBP/USD v úterý opět vzrostl a aktualizoval své nedávné lokální maximum. Jestliže v pondělí neměla britská měna důvod k růstu, protože údaje ze Spojeného království byly slabší, než se očekávalo, pak ho neměla ani včera, protože v USA ani ve Spojeném království nebyly zveřejněny žádné údaje. Přesto britská libra opět posílila, téměř jako by reagovala na to, jak oprávněný je její současný pohyb vzhůru. Z technického hlediska je vše normální. Cena se nachází nad liniemi indikátoru Ichimoku a nad trendovou linií. V současné době tedy nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k poklesu. Cena se ani nepřibližuje k žádným významným liniím supportu, což svědčí o naprostém nezájmu o jakýkoli pohyb směrem dolů.
img

Doporučení na obchodování a analýza měnového páru GBP/USD ze dne 24. září. Dolar odstartoval dobře, ale nakonec prohrál

24.09.2024 Pár GBP/USD v pondělí opět vzrostl a dosáhl nového lokálního maxima. Stejně jako euro začal den poklesem, který začal hodinu před zveřejněním makroekonomických údajů ve Velké Británii. Britská libra pochopitelně klesla, protože hodnoty indexů podnikatelské aktivity ve službách a ve zpracovatelském sektoru byly slabší, než se očekávalo. Následovala však další vlna nepodloženého růstu. Pokud se v zásadě ještě najdou obchodníci, kteří nemají pocit, že by současný pohyb postrádal logiku, pondělí poslouží jako názorný příklad toho, jak libra roste. Ve Spojeném království se totiž objevily slabé údaje – libra se propadla o 65 pipsů. Poté však z ničeho nic vystoupala o 80 pipsů a dalších 30 ztratila kvůli méně než hvězdnému vývoji indexů obchodní aktivity v USA.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 24. září: dolar stále nemá moc šancí

24.09.2024 Pár EUR/USD začal nový týden poměrně slibně. Pomineme-li fakt, že euro začalo klesat hodinu před zveřejněním slabých údajů z eurozóny, všechno dopadlo vcelku dobře. Nečekali jsme, že mírná odchylka indexů podnikatelské aktivity Německa a EU směrem dolů vyvolá tak silnou reakci. Nezapomínejme ale, že se mohlo jednat o pouhou manipulaci ze strany tvůrců trhu. Cena nedokázala otestovat poslední lokální minimum, ani se konsolidovat pod linií B Senkou Span, takže jsme byli svědky pouze další rutinní korekce, která neměla vliv ani na celkový sentiment trhu, ani na trend. Podle nás trh reagoval tak silně proto, že všechny čtyři indexy obchodní aktivity byly slabší, než se očekávalo.
img

Na trhu EUR/USD se znovu objevili býci

18.09.2024 Měnový pár EUR/USD zahájil týden správnou nohou a pondělní seanci zakončil pohodlně výše, i když kolem krátkodobé trendové linie odporu na úrovni 1,1135, která představuje riziko. Páru aktuálně chybí momentum, ale podle technických ukazatelů jsou býci stále ve městě. Uzavření nad úrovní 1,1135 by tedy mohlo zinscenovat nové býčí tažení směrem k srpnovému vrcholu na úrovni 1,1200, zatímco vzrušující rally by se mohla zaměřit na horní pásmo vzestupného kanálu na úrovni 1,1275, jehož prolomení by mohlo znamenat pokračování směrem k poslední medvědí vlně na úrovni 1,1325.
img

Cena Bitcoinu opět překračuje hranici 60 000 USD, ale vydrží?

18.09.2024 Bitcoin se po nedávném růstu opět pohybuje nad klíčovou hranicí 60 000 dolarů. Přestože je nyní jeho cena stabilní, otázkou zůstává, zda se BTC dokáže nad touto úrovní udržet a pokračovat v růstu.
img

Jak 18. září obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

18.09.2024 Pár GBP/USD v úterý znovu otestoval hladinu 1,3225, ale nedokázal ji překonat a následně se stáhl zpět. Pokles páru byl podle nás výsledkem tohoto odrazu, zvlášť proto, že kolem úrovně 1,3225 jde i klesající trendová linie. Proto můžeme stále usuzovat, že klesající trend zůstává zatím neporušený. Britská libra ale v posledních dnech vytrvale roste, aniž by k tomu měla jakýkoli důvod nebo příčinu. Velkou neznámou zůstává, jak trh zareaguje na večerní zasedání Federálního rezervního systému. Určitě podporujeme další pokles britské měny, která zůstává překoupená a příliš drahá, ale trh může ještě nějakou dobu zohledňovat v cenách uvolňování měnové politiky Fedu. Všechny ostatní faktory ho zřejmě příliš nezajímají.
img

Doporučení k obchodování a analýza EUR/USD na 18. září. Hra se slovy se blíží ke svému vyvrcholení

18.09.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý prakticky nehnul z místa. V první polovině dne jsme byli svědky mírného posílení eura, a to i přesto, že indexy ekonomického sentimentu ZEW pro Německo a EU dopadly výrazně hůře, než se očekávalo. Ve druhé polovině dne americký dolar získal půdu pod nohama, protože údaje z USA byly nakonec o něco lepší, než trh očekával. I zde by se však dalo hnidopišit, neboť průmyslová výroba vzrostla o 0,8 % (při prognózách +0,2 %), ale předchozí údaj byl revidován směrem dolů. Nejzajímavější je, že zároveň došlo k propadu britské libry. Za současných okolností se jakýkoli pokles libry zdá být logický a oprávněný vzhledem k jejímu překoupenému stavu a nelogickému růstu v posledních měsících. Proč ale potom euro stojí na místě?
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 18. září: libra zůstává odtržená od reality

18.09.2024 Pár GBP/USD v úterý vykázal poměrně slušný pokles. Pojďme si jeho pohyb rozebrat. Pokles začal během americké obchodní seance. V průběhu evropské seance libra jako obvykle rostla, i když neměla důvod ani příčinu. Poté, co se odrazila od úrovně 1,3222, klesla o 60–70 pipů. Dalo by se dokonce říct, že údaje z USA vyvolaly růst dolaru, nebýt jednoho detailu: euro na stejné zprávy nereagovalo vůbec. Dochází tak k další paradoxní situaci, kdy se trh pohybuje, kam se mu zlíbí, přičemž aktuální pohyby hlavních měnových párů nemají žádnou logiku ani konzistenci. Před zasedáním Federálního rezervního systému se trh jednoduše pohupoval ze strany na stranu. Libra tři dny rostla a pak začala klesat. Ani pro růst, ani pro pokles neměla důvod. Podle technického obrazu měla obnovit pokles kolem úrovně 1,3119.
img

ZLATO – Technická analýza situace

16.09.2024 Zlato dobývá nové výšiny. Rekordní maxima nechává za sebou a před sebou má svobodnou volbu a neprobádané území. Pro býčí hráče je primárním cílem vytvořit nové historické maximum. Nejbližším cílem růstu v této části grafu může být psychologická úroveň 2 600,00. Na další rezistenci mohou býci narazit v pásmu 2 650 – 2 700 – 2 750 (psychologické úrovně). Zpomalení a změna sentimentu by mohly vést k poklesu. V tom případě by trh nejdřív narazil na úrovně denního kříže Ichimoku (2 528,48 – 2 501,00), posílené psychologickou hranicí 2 500,00. Než býci dokázali tuto úroveň prolomit, dlouho tuto oblast 2 500 testovali, což zvyšuje pravděpodobnost, že teď může fungovat jako dostatečně silný support.
img

Jak 16. září obchodovat s párem EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

16.09.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval ve flatu s nízkou volatilitou. Trh neshledal nic zajímavého na zprávách o průmyslové výrobě v EU ani o spotřebitelském sentimentu v USA. Většina makroekonomických údajů byla z velké části ignorována. A ani těch údajů nebylo mnoho. Za pozornost stojí opět zpráva o inflaci v USA, která vykázala výraznější pokles, než se očekávalo, a přesto vyvolala růst dolaru. Uvést bychom měli také zasedání Evropské centrální banky, na kterém byly sníženy sazby, ale euro přesto stouplo. Jak vidíme, pohyby páru neměly téměř žádnou logiku.
img

Doporučení na obchodování a analýza GBP/USD na 13. září. Libra opět bezdůvodně roste

13.09.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval s nízkou volatilitou a směrem vzhůru. Trh neměl žádný důvod k nákupu britské měny. Čtvrteční růst kotací můžeme přičíst korekci v rámci korekce v rámci korekce, ale stále nevidíme žádné pozdvižení kolem americké měny, která klesá již dva roky. Jinými slovy, pohyb, který aktuálně pozorujeme, nepřipomíná začátek nového klesajícího trendu, který by trval nejméně rok. Zdá se, že trh mírně zkorigoval a nyní se připravuje na novou vlnu nepodložených nákupů. Přesněji řečeno, tyto nákupy jsou z pohledu trhu opodstatněné. Pokud se však podíváme na fundamentální a makroekonomické faktory, nemá růst britské měny žádnou logiku.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 13. září: po zasedání ECB není o čem mluvit

13.09.2024 Pár EUR/USD neprojevoval ve čtvrtek sebemenší chuť se pohybovat. Volatilita přesáhla sotva 40 pipů, a to v den zasedání Evropské centrální banky a projevu Christine Lagardeové. A v den, kdy ECB podruhé snížila základní úrokové sazby! Cena eura navíc vzrostla kvůli rozhodnutí ECB uvolnit měnovou politiku! To je vše, co musíte vědět o logice čtvrtečních pohybů. Euro už několik týdnů koriguje, ale stále to nevypadá na začátek klesajícího trendu. Pár zkorigoval o 200 pipů a nedokázal překonat ani psychologickou úroveň 1,1000. Situaci dolaru zatím zachraňuje trendová linie a linie indikátoru Ichimoku, které se nacházejí nad cenou, takže klesající trend zůstává neporušený. Jelikož pár EUR/USD nikdy nebyl supervolatilní, dalo by se předpokládat, že všechno je jako obvykle. Stále však nevidíme, že by trh toužil po nákupu americké měny.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 11. září: Začal delší pokles libry?

11.09.2024 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval nahoru i dolů. Britská měna rostla v první polovině dne díky pozitivním makroekonomickým údajům ze Spojeného království. Ve druhé polovině dne se trh vrátil k obecnému klesajícímu trendu, který se vytvořil během posledních dvou týdnů. Do večera se cena dostala až k úrovni 1,3050, ale nedokázala ji prorazit.
img

Solana připravena k růstu – očekává se návrat k 150 USD

10.09.2024 Cena Solany vytvořila základ supportu nad úrovní 120 USD a zahájila vlnu zotavení podobně jako Bitcoin a Ethereum. SOL obchodoval nad úrovněmi 125 a 128 USD.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 10. září: trh ukazuje, jakým směrem se dívá

10.09.2024 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval poměrně zajímavě. Téměř celý den klesal, ačkoli k tomu neměl makroekonomické ani fundamentální podmínky. Cena ale pořád nedokázala klesnout pod nedávná lokální minima. Růst amerického dolaru podpořila nová sestupná trendová linie. Všichni ale víme, že jakákoli makroekonomická zpráva z USA klidně může vyvolat propad dolaru. A tento týden bude zveřejněna superdůležitá zpráva o inflaci. Jak na ni trh zareaguje, je velká neznámá. A ještě větší neznámá je, jaké kroky bude po této zprávě očekávat od Fedu 18. září a do konce roku 2024. Chceme říct, že dolar může stále ještě obnovit pokles prostě proto, že účastníci trhu nebo tvůrci trhu mohou dál pracovat s nadsazenými a "ultra-holubičími" očekáváními v oblasti měnové politiky Fedu.
img

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD ze dne 10. září. Britská libra s poklesem stále nijak nepospíchá

10.09.2024 V pondělí se měnový pár GBP/USD obchodoval na nižší úrovni a linie Senkou Span B se posunula nad cenovou hladinu. Tudíž také libra zaznamenala klesající trend. Tento trend je však velmi slabý a nejistý. Přestože byla trendová linie proražena, pokles páru ještě nezačal. Od začátku roku jsme neustále zmiňovali, že britská libra je skutečně impozantně odolná vůči poklesu. Jinými slovy, libra klesá mnohem méně často než euro, a to i přesto, že Evropská centrální banka a Bank of England snižují klíčové sazby téměř synchronně a tento proces zahájily dříve než Federální rezervní systém. Připomeňme také, že libra za poslední měsíc vzrostla o 600 pipsů a nyní nedokáže vyvinout korekci ani o třetinu. Zdá se, že si libra před dalším kolem pohybu vzhůru jen příležitostně dopřeje přestávku.
img

Ropa BRENT by mohla mít další šanci postavit se na nohy

09.09.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT vzrostly díky zprávě, že členové OPEC diskutují o možném odkladu plánovaného říjnového zvýšení těžby. Z technického hlediska cena vystřídala vyšší hodnoty poté, co zaznamenala devítiměsíční minimum 71,17 poblíž důležité trendové linie podpory, která spojuje minima z konce května 2023. Připomeňme, že ropa se v blízkosti této linie pevně usadila a v červnu a prosinci 2023 předvedla působivou rally. Proto, ačkoli propásla příležitost otočit se poblíž úrovně 75,67, by bylo zajímavé sledovat, zda se býkům podaří znovu naplno nastoupit poblíž 71,00.
img

Doporučení na obchodování a analýza GBP/USD na 4. září. Libra ztrácí půdu pod nohama

04.09.2024 Pár GBP/USD v úterý také mírně poklesl, ale tento pokles můžeme považovat za formální. Linie vzestupného trendu byla prolomena, ale cena ještě musí konsolidovat pod linií Senkou Span B. Pokud se oprostíme od technické analýzy, která připouští další pokles libry, jaký pohyb směrem dolů byste očekávali po výrazném růstu, pokud byste předpokládali začátek nového klesajícího trendu? Pravděpodobně silný, kdy budou prodávající vyvíjet denně tlak a makroekonomické údaje budou poskytovat podporu. V současné době nic takového nevidíme. Cena se sotva pohybuje po hraně směrem dolů a může kdykoli obnovit svůj nelogický růst. Konsolidace pod linií Senkou Span B by tedy zvýšila pravděpodobnost dalšího poklesu, ale zatím vše vypadá tak, že bychom se mohli dočkat menší korekce a poté libra začne opět růst.
img

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 4. září? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

04.09.2024 V úterý si měnový pár GBP/USD udržel svůj pomalý pohyb směrem dolů, ale obchodníci by měli být spokojeni i s takto mírným poklesem britské libry. Ta nás během posledních několika měsíců totiž jen zřídkakdy potěšila poklesem. Jak jsme již zmínili, jediná zpráva dne z USA dopadla spíše průměrně, takže je nepravděpodobné, že by byla hlavním motorem posilování amerického dolaru. Navíc načasování poklesu páru se zveřejněním zprávy nesouhlasí. Dá se však předpokládat, že indexy podnikatelské aktivity S&P a ISM poskytly základ pro některé drobné dolarové nákupy.
img

Jak 3. září obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky.

03.09.2024 I pár GBP/USD se v pondělí obchodoval s velmi nízkou volatilitou a zatím nedokázal prolomit vzestupnou trendovou linii. Britská měna se stále zdráhá klesat, ačkoli dlouhodobě a se značnou intenzitou roste, což odporuje zdravému rozumu. V pondělí nedošlo k žádným makroekonomickým ani fundamentálním událostem, takže obchodníci během dne neměli na co reagovat. Očekáváme další pokles britské měny, ale osud dolaru bude v tomto týdnu do značné míry závislý na údajích z amerického trhu práce a nezaměstnanosti. Růst dolaru mohou podpořit i další reporty; nebo mu naopak mohou bránit. První týden v měsíci je pro dolar vždycky nejdůležitější. Konsolidace pod trendovou linií by výrazně zvýšila pravděpodobnost dalšího posílení americké měny.
C:\fakepath\trade-02092024.jpg

Analýza S&P 500, Stříbra, EUR/USD - DAX uzavřel měsíc na novém rekordu, stříbro padá

02.09.2024 DAX dosáhl na novou rekordní hodnotu. Vydrží mu to? To se uvidí po zveřejnění dvou veledůležitých ekonomických indikátorů, které před měsícem způsobily paniku na trzích. V tomto článku se podíváme, jak se na ně připravit.
img

Outlook for EUR/USD on August 30

30.08.2024 V měsíčním časovém rámci je patrný silný medvědí trend; cena ho těžko překonává, protože ho už více než jednou sledovala. Je možné, že se od něj během nadcházejících týdnů odrazí, a trendová linie se setká se silnou oblastí nabídky, která může cenu přimět k poklesu ze současných úrovní.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 30. srpna

30.08.2024 V měsíčním časovém rámci je patrný silný medvědí trend; cena ho těžko překonává, protože ho už více než jednou sledovala. Je možné, že se od něj během nadcházejících týdnů odrazí, a trendová linie se setká se silnou oblastí nabídky, která může cenu přimět k poklesu ze současných úrovní.
img

Jak 30. srpna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky.

30.08.2024 I ve čtvrtek si pár GBP/USD udržel pokles; byl ale tak slabý, že si sotva zaslouží, aby se o něm diskutovalo. Stručně řečeno, britská libra je extrémně překoupená a nepřiměřeně drahá. Tři týdny po sobě rostla bez korekce a trh stále oceňuje pouze budoucí uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému. Za současných okolností tak můžeme uvažovat jen o poklesu britské měny. Cena ale ještě nedosáhla trendové linie a neví se, jestli ji překoná. Čtvrteční druhý odhad zprávy o americkém HDP za druhé čtvrtletí opět příjemně překvapil, protože americká ekonomika vzrostla o 3 % oproti prognózovaným +2,8 %. Proto se domníváme, že dolar měl včera posílit mnohem víc. Jenže co se dá dělat, když při zprávě sice stoupal, ale před ní i po ní klesal?
img

Rostoucí trend NZD/USD atakuje dlouhodobá maxima

29.08.2024 NZD/USD se ve středu obchoduje poblíž sedmiměsíčních maxim, protože pár pokračuje ve svém srpnovém býčím tažení. Zdá se však, že v oblasti 0,6250, kde se protíná dlouhodobá klesající trendová linie, se nachází určitá rezistence, která představuje další tření. Technické ukazatele zůstávají býčí, ale v nejbližší době poukazují na slábnoucí pozitivní momentum.
img

Na trhu GBP/USD jednoznačně převzali kontrolu býci

28.08.2024 Měnový pár GBP/USD zahájil týden s nepatrnými ztrátami poté, co byla jeho téměř nepřerušená dvoutýdenní rally potřetí odmítnuta v blízkosti klíčové trendové linie odporu na úrovni 1,3229. Zatímco se dnes býci snaží o návrat, oscilátor RSI i oscilátor Stochastic se pohybují v překoupené zóně, což naznačuje vysoké riziko korekce směrem dolů.
img

Měnový pár AUD/USD má pozitivní vyhlídky na další růst

28.08.2024 Měnový pár AUD/USD se v nejbližším období pohybuje v rozmezí vymezeném úrovněmi 0,6794 a 0,6760, ačkoli si cena od začátku srpna udržuje býčí tendenci. Technické oscilátory však naznačují potenciální ústup směrem dolů. Index RSI tiká níže nad neutrální úrovní 50, zatímco MACD se posouvá pod svou spouštěcí linii v kladné oblasti. Pokud bude cena pokračovat v nedávném odrazu od úrovně 0,6760, další rezistenci by mohlo tvořit předchozí maximum na úrovni 0,6797 a poté by se mohla zastavit poblíž prosincového maxima na úrovni 0,6870.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza 23. srpna

23.08.2024 I když pár nedosáhl přímo spodní hranice měsíčního cloudu (1,1184), přesto síla měsíční rezistence podpořila pokles a vznik sestupné korekce v denním časovém rámci. Klíčovou úrovní pro další pohyb býků tak zůstává úroveň 1,1184. Naopak pro medvědy je důležité dál rozvíjet pokles, přičemž primárními úrovněmi supportu, které je třeba sledovat, jsou supporty denního zlatého kříže Ichimoku (1,1044 – 1,1023 – 1,0977 – 1,0930).
img

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD na 22. srpna. Má libra nějakou stopku?

22.08.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu a ani se nepokusil o korekci směrem dolů. Myšlenka na korekci se zdá být vyloučena. Libra si tak udržuje svůj nelogický růst. Cena se mírně odrazila od úrovně 1,3050, ale k žádnému pullbacku ani korekci nedošlo. Trh stále průběžně nakupuje libru a prodává dolar, a to i bez fundamentálních či makroekonomických faktorů nebo s využitím formálních důvodů.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 21. srpna. Powellův projev už není zajímavý.

21.08.2024 Pár GBP/USD si celé úterý udržoval vzestupný pohyb a nevykázal jedinou známku mírné sestupné korekce. Naprosto iracionální růst britské měny tedy pokračuje. I když se cena mírně odrazila od úrovně 1,3050, nutně to neznamená, že zahájí mírnou sestupnou korekcie. Trh stále nakupuje britskou libru a prodává dolar, i když pro to nemá fundamentální nebo makroekonomický důvod.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 20. srpna. Pro libru není nic nemožné.

20.08.2024 Pár GBP/USD si i v pondělí v poklidu držel růst, i když k němu ani tentokrát neměl objektivní důvod. Z technického hlediska vypadá všechno bezproblémově. Je tu vzestupná trendová linie a zřetelný trend s minimálními korekcemi, které ukazují na sílu kupců. Očekávat medvědí obrat a snažit se ho zachytit se proto zdá zbytečné. Zároveň jsme celý rok 2024 psali, že růst libry je často nelogický. Včerejšek toho byl názorným příkladem. K novému růstu nebyl důvod. Pár mohl a měl korigovat dolů, ale o jakou korekci může jít, když se neúnavně nakupuje?
img

Nedávný agresivní výprodej na páru USD/JPY dosáhl svého dna

08.08.2024 USD/JPY ve středu projevil známky života a silně se odrazil nad hranici 144,57, která omezila úterní zisky po bleskovém nárůstu na 146,35. Stále existuje šance, že prodejci dnešní býčí běh zvrátí, jelikož oscilátor RSI a stochastický oscilátor se zatím z medvědí oblasti nepohnuly.
img

Doporučení k obchodování a analýza GBP/USD ze dne 8. srpna; Libra se uklidnila kolem úrovně 27

08.08.2024 Ve středu se pár GBP/USD obchodoval s mnohem nižší volatilitou než v posledních dnech. Nepodařilo se mu prolomit oblast 1,2691-1,2701, takže, jak jsme upozorňovali, je nyní možná korekce směrem vzhůru s cílem dosáhnout klesající trendové linie. Korekce by mohla být silnější vzhledem k obecnému trendu poklesu dolaru v roce 2024.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. srpna: libra pokračuje v logickém poklesu

07.08.2024 V úterý pár GBP/USD pokračoval v poklesu a znovu – čtvrtý den v řadě – vykazoval vynikající volatilitu, která připomínala staré dobré časy. Tentokrát se cena propadla do pásma 1,2691–1,2701, které nedokázala překonat. Do konce týdne lze proto očekávat vzestupnou korekci. Klesající trendová linie zůstává v platnosti a udržuje klesající trend. Cena tak může úplně klidně zkorigovat nahoru o 100 pipů, a přitom nepřestane platit klesající trend. A 100 pipů je pro libru tento týden trivialita.
img

Doporučení pro obchodování a analýza měnového páru GBP/USD ze dne 6. srpna; Libru všeobecná panika nijak nerozhodila

06.08.2024 Také pár GBP/USD se v pondělí pokusil předvést novou fázi růstu, ale to se mu v rozporu s logikou pohybů v posledních sedmi měsících nakonec nepodařilo. Poprvé po dlouhé době britská měna nerostla, zatímco vše ostatní, kromě dolaru, rostlo. Technický obrázek tak po prvním dni týdne zůstává beze změny. Cena se stále nachází pod trendovou linií a linií indikátoru Ichimoku. V důsledku toho si pár může udržet pokles, s čímž počítáme.
img

Cena ropy BRENT prudce klesla pod trendovou čáru

05.08.2024 Ropa BRENT se pohybuje tam a zpět od 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA), přičemž v blízkosti potenciálního medvědího překřížení 20denního a 50denního SMA se nachází silná oblast rezistence. Ve střednědobém časovém rámci se cena vyvíjí v rámci symetrického trojúhelníku, přičemž prozatím není jasný směrový pohyb. Podle technických oscilátorů se ukazatel RSI mírně sklání vzhůru pod neutrální hranici 50, zatímco MACD se snaží získat zpět určitou dynamiku, ale zůstává pod svými spouštěcími a nulovými liniemi.
img

⏬ Libra pod tlakem před BoE

01.08.2024 Očekávání pro BoJ a Fed byla poměrně jasná a rozhodnutí padla víceméně očekávaným směrem. V případě rozhodnutí Bank of England už situace není tak jednoznačná. Trh ukazuje na o něco více než 50% pravděpodobnost dnešního snížení, zatímco konsenzus Bloomberg dává jednoznačnou jistotu snížení. Cca. 30 ekonomů poukazuje na snížení, zatímco méně než 10 dává šanci, aby úrokové sazby zůstaly na místě. Libra však zůstává pod prodejním tlakem, což naznačuje, že trh se také přiklání k pravděpodobnému snížení.
img

NZD/USD by po výrazném poklesu mohl potenciálně zahájit nový pozitivní cyklus

01.08.2024 NZD/USD má za sebou hrozný měsíc, ale býčí rotace v tomto týdnu přinesla naději, že medvědí fáze by mohla skončit. Poté, co pár dosáhl dubnové klíčové zóny 0,5850, změnil směr a vydal se na sever, kde vytvořil býčí pohlcující svíčkovou formaci. To je obvykle známkou pozitivního obratu, přičemž oscilátor RSI a stochastický oscilátor tuto myšlenku podporují, jelikož oba vystupují z přeprodané oblasti.
img

Cena Tronu (TRX) míří k novým ziskům: Blíží se další růst?

24.07.2024 Cena Tronu vůči americkému dolaru roste z pásma 0,1300 USD. TRX překonává výkonnost Bitcoinu a mohl by dále růst nad 0,1350 USD.
img

Cena etherea na hodnotě 3 550 dolarů: Jsou býci připraveni na další krok?

23.07.2024 Cena etherea se stále snaží překonat zónu rezistence 3 500 dolarů. ETH nyní konsoliduje a může se pokusit o další překonání hranice 3 550 dolarů.
img

Stříbro může v blízké budoucnosti čelit negativní situaci

22.07.2024 Výkonnost stříbra se zhoršila a zaznamenala nejhorší týden v roce 2024, protože americký dolar přešel do režimu oživení a investoři zpochybnili ekonomický výhled Číny. V důsledku toho kov během pouhých tří dnů rychle zvrátil podstatnou část svého červnového vzestupu a v současné době se obchoduje poblíž 29,24, čímž koriguje zhruba o 10 % z květnového 11letého maxima na úrovni 32,49 bodu.
img

GBP/USD ve střednědobém horizontu nadále vyvíjí pozitivně

18.07.2024 Středeční údaje o inflaci ve Spojeném království mírně podpořily měnový pár GBP/USD, neboť spotřebitelské ceny vzrostly o 2,0 % namísto očekávaných 1,9 %. Pár jemně překonal svůj předchozí vrchol a zaznamenal nové roční maximum na úrovni 1,3011. Po nepřetržitém růstu od června můžeme očekávat určitou stabilitu, neboť oscilátor RSI i stochastický oscilátor naznačují překoupené podmínky. Obchodníci by proto mohli trpělivě vyčkat na jasné proražení nad psychologickou hladinu 1,3000 a na úrovni 1,3012 a poté se zaměřit na vrchol z července 2023 na úrovni 1,3141.
img

USD/JPY po svém výrazném poklesu nadále čelil medvědímu tlaku

17.07.2024 USD/JPY se po brutálním výstupu z oblasti 161,00 z minulého týdne pevně usadil v blízkosti 50denního jednoduchého klouzavého průměru na úrovni 157,90. Všimněte si, že pár před sestupem vytvořil formaci dvojitého vrcholu poblíž svého 38letého maxima na úrovni 161,94, což obvykle naznačuje medvědí pokračování. Navzdory nedávnému propadu ceny je série vyšších minim ve střednědobém horizontu stále konzistentní a pouze rozhodné uzavření pod hranicí 155,00 by změnilo výhled na medvědí a stlačilo cenu na 153,60.
img

Graf dne - USDJPY (16.07.2024)

16.07.2024 Japonský jen je dnes opět jednou z nejslabších měn zemí G10 kvůli nedůvěře investorů v trvalé posilování měny navzdory intervencím BoJ. USD/JPY si připisuje 0,30 % na 158,5000 a vrací se tak nad linii rostoucího trendu.
C:\fakepath\trader-fxstreet-16072024-ilust.png

Smart Money: Kalibrace order bloků a Smart Money Divergence

16.07.2024 V tomto článku se podíváme na jednu z možností zpřesnění vstupů k order blokům a dále také na to, jak je možné využít Smart Money Divergence k potvrzení vstupu do obchodu.
img

USD/JPY od konce roku 2023 zrychluje a nadále roste

04.07.2024 USD/JPY vytváří vyšší maxima a na začátku dne dosáhl čerstvého 38letého maxima 161,92. Odraz od úrovně 154,50 stále probíhá, zatímco technické oscilátory stále směřují na sever. RSI se vyvíjí nad svou vzestupnou trendovou linií v překoupeném teritoriu, MACD roste nad svou spouštěcí a nulovou linií a stochastický ukazatel zaznamenal býčí crossover v rámci svých linií nad úrovní 80.
img

Graf dne - JAP225 (03.07.2024)

03.07.2024 Index Nikkei 225 (JAP225) dnes posiluje o 0,90 % a prodlužuje tak včerejší dynamický růst nad úroveň 40 000 bodů. Jen v červnu již index zaznamenal růst o více než 6,60 % a od začátku roku o více než 22 %, což z něj činí jeden z nejvýkonnějších hlavních akciových indexů na světě. Tyto silné výkony lze přičíst devalvaci japonského jenu. Slabší měna podporuje vývozce, kteří hrají v japonské ekonomice významnou roli.
img

Dlouhodobější býčí pohled na GBP/CAD se po posledním výprodeji nezměnil

03.07.2024 GBP/CAD se odrazil zpět nad 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) poté, co 2% korekce v červnu stáhla cenu pod něj směrem k horní vzestupné trendové linii, která trvá od podzimu 2023. Ukazatele momenta jsou opět pozitivní, ale objevují se také známky toho, že by růst již mohl slábnout.
img

USD/JPY zvyšuje pravděpodobnost korekce směrem dolů

27.06.2024 Po konstruktivním týdnu se USD/JPY nyní pohybuje těsně pod svým 34letým maximem 160,20, když překonal dubnovou bariéru 158,34 a klíčovou linii odporu. Cena v posledních dnech čelí rezistenci poblíž úrovně 159,80 a vzhledem k tomu, že technické ukazatele vysílají signály překoupenosti, mohou býci zažít náročnou seanci.
Související klíčová slova: Analýza intradenního pohybu | Obchodní příležitosti | Vzestupný trojúhelník | Obchodní pásmo | Růst dogecoinu | Vyčerpanost býků | Stabilizační mechanismus | Goldcorp | Nastavení stop lossů | Vyčerpanost medvědů | Jak fungují akcie | Aktivita obchodníků | Cena Ethereum | Menší potenciál | Swingová high | Dlouhé pozice | Hútiové | Celkový zisk | Světové akcie | Obchodování konfluencí | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Války | BioNTech (BNTX.US) | EUR/CHF | Vývoj | Obchodní platformy | Pravděpodobnost korekce | Opětovný pokles | Cena akcie společnosti | Data z trhu práce | Jüan | Pokračování klesajícího trendu | Údaje z USA | Pokles ceny ropy | InstaForex | Silná rezistence | Investing | Impuls k pohybu ceny | Býčí formace | EUR | Nákupní obchod | Morning Star | Outperform | SOL/USD | Ceny Etherea | Dynamický růst | Koss | Riziko inflace | Kalifornie | Take Profit | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Technické indikátory a oscilátory | Danske Bank | XOM | Aktuální cena stříbra | Zajištění zisků | Vývoj ceny zlata | Texas | Bidenova administrativa | Cla na čínské zboží | Očekávání | Korelace | Tržby ze služeb | Evropské centrální banky | Kontrakt na ropu Brent | Graf vývoje ceny ropy | L.F. Investment | Fibonacci Cluster | Bitcoiny | Value Gap | Předpověď ceny | AUD/NZD | EUR/JPY | Ceny kryptoměny | Posuvný Stop | Pro investory | Změny krátkodobého trendu | EURJPY | LYNX Trading | Příležitost k nákupu | Stimulační balíček | Trh práce | Vztahy mezi Čínou a USA | Marlin | Doporučení k obchodování | Cena bitcoinu | CS.FR | Nadšení | Investice | DXY | Svíčkový pattern | MACD | Potenciál | Support | PMI v eurozóně | Silná data | Podnikatelské aktivity | Chování | Akvizice | Hlava a ramena | Růst amerického dolaru | Ifo | Webinář | Ruské invaze na Ukrajinu | GOLDEN POCKET | Invaze na Ukrajinu | WallStreetBets | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Kurz ropy | Ceny kakaa | Analytici Bank of America | Struktury ceny | Konfluenční faktory | Experti | Diverzifikace | Futures kontrakt | Akcie Baidu | Vstupní náklady | Důvody k nákupu | Stop-Loss | Býčí výhled | Evropské měny | Čtyřhodinový graf | Čtvrtletní výsledky | Pivoty | Uvolňování měnové politiky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Impuls | EUR/USD | General Electric | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Měnový pár USD/JPY | Týdenní analýza FX | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Digitální aktiva | Reality | Neckline | Dopad na sentiment | Současná cena | Obraty | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Konkurenti | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Geopolitické napětí | BNTX.US | Index spotřebitelské nálady | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | Rostoucí výnosy | Býčí pohyb | Lagardeová | Nejvyšší soud | Průměrné mzdy | Intradenní volatilita | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnový pár GBP/USD | Výnos | DeFi | IHNED | Vstupovat do obchodu | Medvědí výhled | Firmy | Penzijní systém | Exchange | Britská premiérka | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Cena kryptoměny ethereum | Delta | Projekce | Retracementy | SMA | Vzdělávání | Fond ESM | Akcie společnosti Tesla | Šéf Fedu | BreakEven | Akcie těžařů | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Technické rezistence | Producenti ropy | Podnikání společnosti | Cena akcie Tesla | Investiční portfolio | Státní dluh | Akcie roku 2020 | Růst akciových indexů | Fed | Zveřejnění zprávy | Graf zlata | Kontrakty | Vývoj ceny ropy | Nejistoty | Konsenzus ekonomů | Spotřebitelské inflace | Nákupní příležitosti | Microsoft (MSFT.US) | Pokles cen energií | Praxe | Platební neschopnosti | Makroekonomické statistiky | Nasdaq100 | Sentiment na trhu | JPY | Ziskovost tradera | Hlavní události | AUDUSD | Odhad HDP | Měnová politika Evropské centrální banky | Čistý příjem | Obchodování | Pár USD/CAD | Brent | Německá společnost | USD/NOK | Globtrex.com | Peníze | Zlato | Konfluenční oblast | Suezský průplav | Obchodníci dnes | Dlouhodobý trend | Russell 2000 | Ukazatel | Vývoj akcie | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Nezaměstnanosti v Německu | Baidu | Certifikáty | Prognóza | Potvrzení signálu | Dosáhnout zisku | SMC | Analytici společnosti | Největší světové ekonomiky | Meziroční růst | Libra ztrácí | Měny | Stop-Lossy obchodníků | AA | Stochastický | Nové all-time high | Přesnost | Používání Price Action | Downside | Heatmap | Zpravodajství | Palladium | Býčí kanál | Export | Zkušení obchodníci | Bezpečný přístav | Ropa WTI | Dividendy | INTC.US | AUD/JPY | POI | Obchodní transakce | Burza | Výsledky společnosti Apple | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Lukáš Voženílek | MiFID II | Neúspěch | Blockchain etherea | Fibonacciho extenze | Růst trhu | Burzy | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Index NASDAQ 100 | Komoditní trh | Analyzování | Býčí divergence | Miliardy dolarů | Robinhood | Caterpillar | Cena Litecoinu | Medvědí signál | Broker | Vývoj měnového páru AUD/USD | Proražení | Obchodní vztahy | Americké ekonomiky | NFLX | Falešné signály | Ekonom Evropské centrální banky | Kryptoměna Bitcoin | Světový obchod | Určení trendu | Admirals | AI | Data z amerického trhu práce | Škoda | Příležitosti a rizika | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Obchodní tipy | Pattern Master Candle | GBP/CHF | Indikátor GMMA | Hlavní zprávy | Cena akcií NFLX | Na burze | GBP | Úvod do Price Action | IPO | CISCO | FTX | Upravený zisk | Býčí rally | MT5 Supreme Edition | HDP ve Spojených státech | USD | Zvýšení sazeb | Index výrobních cen | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Nárůst ceny | GBP/USD | Falešné breaky | Měnový pár EUR/USD | Long příležitost | MT5 | Státní dluhopisy | Vývoj ceny akcie Baidu | Stratégové | Týdenní analýza | Ceny akcie Meta | Výkonnost společnosti | HSCEI | Skokové posílení | Akcie Tesla | Kontrakty na ropu | Lodní společnosti | Aktivity v USA | FedWatch | Stavebnictví | Histogram | Potenciální ztráty | Makrodata | Hospodářské výsledky | Investoři | NFP | OCBC | AMD | Oblasti rezistence | Nákupní apetit | Inside Bar | Kurz eura k dolaru | Kvalitní obchodní signál | Jádrový index | Korporátní daň | Poměr zlata a stříbra | Obrovský potenciál | Hypotéza | Podnikatelské aktivity v eurozóně | DAX30 | Cena Etherea | Výhled Číny | Obchodní platforma | Obchodní deník | Posílení | Aktuální obchodní příležitosti | Shopify | Kryptoměnové burzy | Hold | Mother Bar | Kulatá čísla | Vývoj ceny ropy Brent | Sestupný trend | Oblasti S/R zóny | Cena indexu NASDAQ | WYNN | Doji | Invest | Americký S&P 500 | Jak investovat do komodit | Canalys | Plány | Jak investovat do zlata | Banka Goldman Sachs | Zisk | Provozní marže | Cenové tlaky | Total | Dnešní sentiment | Konopné akcie | Vývoj ceny zemního plynu | Slevy | Ruské ropy | Bank of England | Otestování rezistence | Britské libry | Dow Jones | Klesající trend | Pohyby trhu | Struktura ceny | MSFT.US | DOGE | Evropské ekonomiky | BP | LCID | Konvergence | Ceny BTC | Spotřebitelský sentiment | Krátkodobý obchod | Výhled na rok 2023 | Split | Venture Capital | Skupina AXA | Obchodování Price Action | Akcionáři | Třetí vlna | Vakcína | Tržby z prodeje | Ekonomický kalendář | Wynn Resorts (WYNN.US) | Cenové úrovně | Burzovní průvodce | Index nákupních manažerů ve výrobě | Pověst | G10 | Vysoké sazby | Brusel | S&P/ASX 200 | Finanční ředitel | Rating USA | Průzkumy | Úroková sazba | Zprávy o trhu | Křížení klouzavých průměrů | Akciový index S&P 500 | Unie | Obchodní aktivita | Kurz zlata | Trendové pohyby | Vivendi | Macau | Zasedání Evropské centrální banky | Výběr likvidity | Nikkei | Hang Seng China Enterprises | Medvědí svíčka | Výrazný zisk | Meta | Výzkumy | Základní pravidla | Ceny akcie Baidu | Možný scénář | Trpělivost | NFP report | Poměr rizika vůči zisku | Investovat | Komoditní | Signál k prodeji | Index DJ30 | Investiční centrum | Blockchainové technologie | Break struktury | Buy Stop | CFD (Rozdílové smlouvy) | Investing.com | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Válka na Ukrajině | Graf vývoje | ZIM Integrated Shipping | Býčí sentiment | Pokles ceny akcií | Narušení dodávek | Obchodní signály | Volby USA | Nikkei 225 (JAP225) | Míra zisku | Andrew Bailey | Parabolic SAR | Čínské zboží | Vybírání zisků | Základní pravidla systému obchodování | Výsledky | ZEW | Obrat trendu | Marek Vaňha | Market Perform | Minulá výkonnost | Fair Value Gapy | Bank of America | François Villeroy de Galhau | Fundamentální analýza | Pozitivní momentum | Buffett | Agentura Fitch | Ropné zásoby | Mezinárodní agentura pro energii | Retracement | Zlepšení sentimentu | Portfolio | Globální ekonomiky | Finanční instituce | Analýza fundamentálních událostí | PMI z výroby | Americký index | Americké centrální banky | Výroční zpráva | Prezident | Purple Strike | Počáteční investice | Silný dolar | Low | TIM | CAC 40 | Rétorika Fedu | BNTX | Nová all-time high | Fundamentální zprávy | Energie | Výsledky za Q1 | Stabilní hospodářský růst | Objem | Vývoj ceny akcie Apple | Indikátor RSI | Předpověď | BDO | Růst cen ropy | Vývoj měnového páru | Online prostředí | Pandemie koronaviru | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Jestřábí postoj | Tržní kapitalizace | Swingový výhled | Posilování amerického dolaru | Regulátor | Cenový index PCE | US500 | Dlouhodobý výhled | Odhad inflace | Swing | Supreme Edition | Hlavní indexy | AMC | Vstup short | Ceny Bitcoinu | Pfizer | Sloučení | Snížit emise | Jak číst grafy | Obchodní příležitost | Posílení amerického dolaru | Poslední obchod | Fiskální rok | Nejlepší akcie | Solární energie | Studie | Jednotná evropská měna | Blízký východ | Medvědí divergence | Zvýšení dluhového stropu | Zpráva | Kolaps | Nástroj | Johnson & Johnson (JNJ.US) | FVG | Zóny supportu | Performance | Cena eura | Evropské dividendové akcie | EUR/AUD | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Současná situace | Medvědí kanál | Přijetí | Tencent | Změny na trhu | Představitelé Fedu | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Jednání FOMC | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Johnson & Johnson | Bloomberg | Predikce ceny bitcoinu | Korekční pohyb | Akcie včera | Zasedání Fedu | University of Michigan | Rekordní hodnoty | Oslabení amerického dolaru | Evropa | Centrální banky | Zpomalení inflace | Dnešní růst | AUD/CAD | Reakce trhu | Australský dolar | Dobré výsledky | Silnější dolar | Graf ropy WTI | Výkonnost indexu | Prezidentka ECB | Aktuální cena ropy | Nabídka | Měna | S&P Global | Vstupy | Nasdaq | Obchodní týden | Dolary | Trump | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | Deficit | FB | Federální rezervní systém | Ropa Brent | GBPUSD | Větší časový rámec | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Technický signál | Evropský stabilizační mechanismus | Vývoj ceny akcie Cisco Systems | USDCAD | Zprávy | Akcie DIS | Americký dolarový index | Guru | Klíčové události | Instituce | Ceny ropy | Eskalace napětí | Přeprodané oblasti | Nasdaq a S&P | Bank of Japan | BREAKING | Tokeny | Vývoj akciového indexu S&P 500 | XRPUSD | Mexiko | Dolar včera | Kolaps finančních trhů | Averze k riziku | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Ceny akcie Apple | Americké akcie | Ceny akcie Cisco Systems | Silná ekonomika | CZ | Alibaba | Vývoj ceny akcie Meta | Poměr rizika a zisku | Distribuce | Slabé výsledky | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Budoucí trendy | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Obnovitelné zdroje | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Dobré zprávy | Evropská ekonomika | Silný růst | Las Vegas | Obchodujte ropu | Earnings | Zvýšená volatilita | Bydlení | Obchodní strategie | Vyhlídky | Trh | Komise | Pokles bitcoinu | Průraz | Kurz EUR/USD | Macrotrends | AUD/USD | Korporátní daně | Investování s LYNX | Výrazný pokles | Žádný trend | Upozornění | Korekce | Inflace ve Spojených státech | Technické signály | Vývoj ekonomiky | Údaje | Komodity | Overlap | Money management | Výrazný růst | Jak můžete investovat do ropy? | Odhady trhu | Zveřejnění výsledků | Očekávání investorů | Výběry | Standardní medvědí divergence | G20 | USDT | Jednoduché tipy pro začátečníky | Pokračování rostoucího trendu | Yahoo | Projev Jeroma Powella | Posílení dolaru | Stock | ZIM.US | Kulaté číslo | Melvin | Rating | Barrick Gold | Den díkůvzdání | DMA | Cena akcií společnosti | Vývoj BTC/USD | Propad | Směnný kurz eura | Microsoft | Příležitosti | ANO | Trigger | Pokračující pokles | Střednědobý výhled | Moving Average Convergence Divergence | Trading Central Technical Ideas Lookup | UBI.FR | Stimulační opatření | Instant Trading EU Ltd. | Nižší low | HDP eurozóny | Tvůrci trhu | Společnost Tesla | Hlavní měny | Defi | Výkonnost | Shortování | Long pozice | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Asie | xStation | Index Nasdaq | Růst eura | Uzavření pozice | Technické analýzy | Unce zlata | Příjmy z reklamy | Spotřebitelská inflace | Outside Bar | COT (Commitment of Traders) | Makroekonomika | Příklad býčího order bloku | Nižší minima | Divergence indikátoru RSI | Tržní odhad | Americká centrální banka | Jiří Hruška | Výsledky společnosti | Makroekonomické zprávy | Surové ropy | Graf | Centrální banka | Velký hráč | Meta Platforms Inc | Významné zprávy | Data z USA | Downtrend | Pojišťovny | Nižší maxima | LYNX | Americké měny | Index S&P 500 | Nákup libry | Obrat dolů | Čistý zisk | Jádrová inflace | Graf páru | Short | Výkonnost indexů | Eurodolar | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Výnosové křivky | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | 123 Gap | Struktura trhu | Přehled | Swingový obchod | Plyn | Čekající objednávky | Směnný kurz | Výborné vyhlídky | Obchodní aktivity v Rusku | Trendové linie | AJ Investments | Reakce trhů | Zpráva o inflaci | Nízká volatilita | Smart Money koncept | HRUŠKA | Izrael | Cena DOGECOINu | Měď | Swingové minimum | Investovat v roce 2020 | Úrovně odporu | Reuters | Agentura Bloomberg | AMC Entertainment | Chevron | Pokračování trendu | Zvýšení úrokových sazeb | Donald Trump | Zavírací ceny | Index US500 | Analýzy | Pivot Point | Overbalance | Rekordní maximum | Libra šterlinků | FXstreet.cz | Analýza ceny akcií | Utahování měnové politiky | Růstový impuls | EURUSD | Traders | Fungování | Vlna poklesu | Rekordní růst | Příkaz | Chilské peso | Volby USA 2020 | Rychlý růst | Klesající tendence | Odmítnutí ceny | Předseda | Libra | Zpomalující inflace | Počet pracovních míst | Rostoucí trend | Fyzický trh s ropou | Ztráty peněz | Kakao | Druhy ropy | CFD | SMA 100 | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Silnější support | Vítězství Trumpa | Pokles sentimentu | Evropská měna | Index ISM ve službách | Příprava | GBP/CAD | Pohyby na trhu | Řecko | Britská měna | Prodej na krátko | Agresivnější obchodníci | BofA | Aktuální cena | Nálada investorů | Green Deal | AMD.US | Jednoduché tipy | Jak trh reaguje | Jádrová spotřebitelská inflace | Příležitost ke vstupu | Hlediska technické analýzy | Celkový trend | Akciový index | Dezinflační proces | Míra | Indikátor Stochastic | Refinitiv | HDP v USA | Peněžní prostředky | Technické ukazatele | Překoupené signály | Silné oživení | Obchody | Volby v USA | DOT/USD | Chytřejší obchodníci | Důležité fundamentální zprávy | Očekávání analytiků | WTI (OIL.WTI) | USA inflace | Silný trh | Dogecoin | Inflace v eurozóně | Money-Management | Air | Snížení daní | Akcie dnes | Aktuální sentiment | Načasování vstupů | Dekarbonizace | Pozitivní seance | Ceny akcií | Oblast rezistence | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | EBay | Index CHNComp | MUFG | Ceny | Prudký pokles | Technologie | CHF | NFP data | Energetická krize | Stagnace | MetaTrader 5 | Finální odhad | Evropská unie | TSLA.US | JDE | Investování | Vývoj akcie TSLA | Mutace viru | Pokles | James Bullard | První obchodní den | Volatility | UEC | E-mini | Blesk | ex | Vývoj akciového indexu | Těžba v USA | Pozornost | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Kryptoměny bitcoin | Potenciální zisk | Makroekonomický kalendář | Poplatek | Firma | Ministři financí | Investování na burze | Sladká ropa | Index ISM | Tržní očekávání | Růst dolaru | Celkový sentiment | Americká ekonomika | Snížená volatilita | Podpora | Akcie Johnson & Johnson | Supportní úroveň | Klesající dolar | Index Nikkei | Obchodník | Nejbližší support | Obchodování GBP | Sinopec | MRNA | Oslabení | Americká společnost | COVID-19 | Makroekonomické údaje | Finanční krize | Pokles ceny | Vzdělávací webináře | Americký akciový index Nasdaq | Akciový index Nasdaq | Index cen | Data z americké ekonomiky | Break of Structure | Apple | Ukazatel inflace | Stop-Lossy (likvidita) | Čínská vláda | Růst tržeb | EBIT | Kryptoměnový gigant | Daně | Americká měna | Pivot | Proražený support | Úrokové sazby Fedu | Prolomení rezistence | Míra nezaměstnanosti v Německu | Budoucí vývoj | MT4 | Nejistota | Marže | Pozitivní sentiment | Nové zakázky | Technický výhled | Centrum | AUD/CHF | Obchodní rozpětí | Zisky | EUR/USD a GBP/USD | Spojené království | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Drahý kov | Flat | Instant Trading EU | Sell | Prodeje | Americká data | Smart money | Globální ekonomika | Makroekonomické ukazatele | Pokles dovozů | Oznámení | Vývoj HDP | Boris Johnson | Růst výnosů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Cisco Systems | Instrukce | Zprávy o nezaměstnanosti | Těžba ropy | DAX 40 | Alerty | Cena zlata | OpenAI | Definice order bloků | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Otočení trendu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Portfólia | Kotace | Tim Cook | Breakout | Britská premiérka Liz Trussová | Růst cen | Signál na akcie | CAT | Vánoční sezóna | Trendline | Znalost | Prodejní příležitost | Sazby beze změny | RSI | Index nákupních manažerů | SPX500 | Asset management | Dividendové akcie | FinTech akcie 2021 | Nákupní příležitost | Financování | Index nákupních manažerů (PMI) | Trumpovy ekonomické plány | Řízení rizika | XRP/USD | NYMEX | E-commerce | Dnešní volatilita | Dlouhé (long) pozice | Obchodní plán pro pár EUR/USD | USD za tunu | Výrobce čipů | Akcie AMC | Kryptoměna | FXstreet | Barel ruské ropy | Technické indikátory | Velké zisky | Jak využít indikátory | Patterny | USDJPY | Býčí scénář | Zprávy z USA | Společnosti | Investiční poradenství | Wells Fargo | Tržní sentiment | Nejvýraznější pokles | Line | Akcie roku | GME | Stochastic | Otevření obchodu | Royal Dutch Shell | NZD | Denní pokles | ISIN | Volatilita na EURUSD | Průměrná mzda | DNO | Cena | Příkaz Stop | Jitan Solanki | Pohyby směrem dolů | Akciový trh v USA | Profesionální obchodník | Spotřebitel | Hospodářský růst | Zemní plyn | Vývoj kryptoměny | Hotovost | Posílení eura | Trading | HAS | Akcie Gamestop | FinTech | WTI | Snížení úrokové sazby | Křiž smrti | Bod | Prodej dolaru | Výsledky za první čtvrtletí | RBNZ | Bollinger Bands | Take-Profit | BoE Andrew Bailey | Komodita | Evropská centrální banka | Reserve Bank of Australia | Data PMI | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Guvernér | Pfizer a BioNTech | Japonsko | Predikce vývoje | CL | Vice | Commitments of Traders (COT) | Anglogold Ashanti | Nasdaq a S&P 500 | Co tvoří na forexu likviditu? | Saúdská Arábie | CVX | Tesla (TSLA.US) | Otevřené obchody | OCI | Sázet | Překoupení | Cena ropy | HKComp | Energetický sektor | Inflace | Akcie BioNTech | Break supportu | Klesající trendové čáry | Technické patterny | Zprávy a události | Polygon | Společnost XTB | Váš trading | Babypips | Vstup do obchodu | Citrix (CTXS) | Struktura | CARA | Margin | Spotová cena | Kov | Zkušenosti | Kalibrace vstupu | Vývoj akciového indexu SPX500 | Jens Klatt | Analyzování finančních trhů | Statistiky | Peter Kažimír | Investice do akcií | Liz Trussová | Týdenní Forex kalendář | Opatření | Světová ekonomika | Intradenní trading | Indikátory momenta | Ceny zemního plynu | Opce | Zpomalení globální ekonomiky | Diverzifikovat | FX | Vyšší ceny | Break Even | StopLoss | Více časových rámců | Rostoucí trendová linie | Výhled pro EUR/USD | Kurz | Market | Americký dolar | Investment | 256/2004 | Ropa a Plyn | Double top | ING | Pokles výnosů | Příležitosti k prodeji | Problémy se zásobováním | Analýza EUR/USD | Vstup do LONG pozice | Důležitá rezistence | Grafy | Evropské indexy | Kakaové boby | Investovat do ropy | Trh s kryptoměnami | Snižování úrokových sazeb | Dow Jones Industrial Average | Velcí hráči | Aktivum | Makroekonomické faktory | Nižší růst | Klouzavý průměr SMA | Akcie kasín | Historické maximum | Boční trend | US100 | Nákup akcií | Důležité fundamenty | Vybírat zisky | Investujte | Vývoj USD | Proinflační | Sweet Crude Oil | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Cena dogecoinu | AUD | Aave | Příklad medvědího order bloku | Nálady investorů | Binance | Oscilátor RSI | Očekávaná data | Růst mezd | Breakout Trader | Čísla o inflaci | Predikce | Bearish | Fibo | Short příležitost | Amazon Prime | Analytici | Elektromobily | Prima | CME Group | Citigroup | Zisk společnosti | Ripple | Situace | Provozní zisk | Hospodářství | CHF/JPY | Index výdajů na osobní spotřebu | Trading Central | Inside | Price Action formace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Investiční rozhodnutí | Fond | Jednání ECB | IPO Coinbase | Počet žádostí o podporu | Ceny nájmů | Ministr zahraničí | Intermediate | Analýza zlata | Akcie společnosti Microsoft | Zasedání ECB | Spekulace | Portfolia | LTC/USD | Koronavirové krize | Graf ceny ropy | Vývoz | Aktivity v eurozóně | Moody's | Altcoin | Velké investiční fondy | Miliardy eur | Recese | Tržby | Exponenciální klouzavý průměr | Kazuo Ueda | Citrix Systems | Makro | Švýcarský frank | ECB | Záchranný program | GameStop akcie | Analýza BTC | Tržní fundamenty | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Elliottova vlnová teorie | Začít investovat | DOT | Měnový pár AUD/NZD | Silný americký dolar | Růst americké ekonomiky | RRR | Guvernér BoE | Růstový trend | Prime | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Měnová politika | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Ministři | Prudký propad | Změna politiky | Kapitálové výdaje | ISM | Kurz eura | Pivot Pointy | Žlutý kov | Dnešní zpráva | Čínské indexy | Oscilátor Marlin | Prodávající | BTC/USD (Bitcoin) | NATGAS | TSLA | Chování ceny | Americké indexy | Býčí Smart Money Divergence | Washington | Snížení produkce | Futures kontrakty | Meziroční míra inflace | Dluhy | Břidlicové ropy | Brent (OIL) | Rizika | Eurozóna | Horší data | Pozornost obchodníků | Medvědí fáze | Jak obchodovat | Cenové formace | CySEC | Američané | Ziskovost | Svíčkové formace | OSN | Signál ke vstupu | Soud | Fair Value | Výrazný pohyb | Blockchain | Euro posiluje | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Dluhopisy | Conference Board | Odpor | Mince | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Rostoucí ceny | Trend | Obchodovat | EUR/NZD | Akcie a ETF | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | Ozbrojený konflikt | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Las Vegas Sands | Úrovně podpory | USOil | Vstup na trh | Technický obchodník | Časový rámec | Míra inflace | Fyzické zlato | Akcie těžařských společností | Ekonomické údaje | Solana | Vývoj akcie Baidu | Nové rekordy | Spotřebitelská důvěra | Zboží dlouhodobé spotřeby | MMF | Solární panely | All-time high | Snížení emisí | Nařízení | Býčí trh | Vzestup ceny | Zvýšené napětí | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Coinbase | BTC | Prezidentské volby v USA | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Vývoj inflace | Nejnovější zprávy | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší sazby | Gold | Prostor pro další růst | Výrazné pohyby | Doporučení | Průmysl | Investovat do zlata | Americké žádostí o podporu | Market Profile | Ceny akcie Cisco | Tempo růstu | Vysoká poptávka | Expirace | Citrix Systems Inc | USD index | Americké dluhopisy | Akcie Apple | Nadhodnocení | Linie podpory | Další posilování | Break-Even | Smart Money Concepts | Divergence | Order blok | PMI ve výrobě | S&P 500 (SPX500) | ETF | Nákupní pozice | Obchodujte akcie | Vysoké ceny | Zhoršení výhledu | Měnověpolitické zasedání | Obchodní pozice | Myšlenka | AMZN | Varování | Prezidentské volby USA | Kupci | Situace na trhu | Obchodní aktivity | Jsou vyplněny Fair Value Gapy? | Long | Rally | Recese v USA | Pojišťovna | Macron | Index výdajů | Klíčový support | Parametry obchodu | Německá ekonomika | Nálady na trhu | Globální ekonomický výhled | Spokojenost | Velikost pozice | Pokles inflace | Aktiva | Banka Morgan Stanley | Signály | Použití finanční páky | Etherea | Prodejní tlak | EUR/MWh | Cenový strop | Velké riziko | Intuice | Indexy na Wall Street | Uzavření trhů | Jednoduchý klouzavý průměr | Covidové restrikce | Finance | Business | UTC | GBPJPY | Podíl na trhu | Drahé kovy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Poptávka | Vrcholy | Pokles cen | Dobré obchodní příležitosti | Relative Strength Index (RSI) | Investments | Růst ceny | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | AMZN.US | SP500 | Pondělní obchodování | Peněžní trh | Konfluence | Freaky Friday | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Overlap rezistence | Investice do stříbra | Růst HDP | Akcie Tesly | Long signál | Zpětné odkupy | CPI index | Fitch | Riziko ztráty | KGHM | Graf ropy | Reverzní formace | Jasný směr | Robert Holzmann | Japonské úřady | Pochybnosti | Hang Seng | Zasedání Bank of England | Účastníci trhu | Signál k nákupu | FOREX | Newmont | Pokračování poklesu | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Řetězce | Americký index S&P 500 | Zotavení | Sentiment | Záchranné balíčky | Order | Hlubší pokles | Investiční fondy | Trendový kanál | Breaking | Berenberg | Politika | Pozornost trhu | Letecké společnosti | Čínský jüan | Index relativní síly (RSI) | Kapitalizace | Akcie AXA S.A. | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Obchodujeme | Komunikace | Odraz ceny | Stop-Lossy | Barclays | Dnešní seance | Nárůst výnosů | Yahoo Finance | MAM | FinTech akcie | Dodržování pravidel | Pravidla hry | Poplatky | Americké akcie dnes | Akcie u LYNX | Velká Británie | Nejlepší 5G akcie | Evergrande | Růst libry | Mzdy | Další vývoj | Henrique Tomé | Double bottom | Investice do zlata | Otevírání ekonomiky | Vzdělávací článek | Indexy S&P | Kryptotrh | Výrobci automobilů | Zlatá horečka | Cena akcie společnosti Cisco | Trader | Německý index DAX | Nákupy | Nastavení Fibonacci | Obchodování se zlatem | Očekávání trhu | LTC | Měnové politiky | Linie neckline | Akciové indexy | Krátkodobý vývoj | Cena kryptoměny | Nový týden | Denní graf | Výkonnost indexu S&P 500 | Pohyb ceny | Daňové zatížení | Akcie těžařů stříbra | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Měnový pár EUR/GBP | Práce | Obchodování s cizími měnami | Reporty | Invaze | ANZ | Bloomberg Economics | INTC | Zhodnocení | Prolomení supportu | 5G akcie | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | ESM | Počasí | Price Action strategie | Zerohedge | Pokračující růst | Americký akciový index | Korekční fáze | Americký trh práce | Obchodní účet | Obchodní analýza | Co bude | Deriváty | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Indikátor Ichimoku | Indexy nákupních manažerů | Propouštění | Trendové čáry | SWIFT | Andreessen Horowitz | Zaměstnanci | DAX | Nákup eura | Klouzavý průměr | Medvědi | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | MIFID | Američtí těžaři | Dobrý výsledek | Data o inflaci | Expanze | Philip Lane | eBook | Dividendový výnos | Inflace CPI | ROCE | Fondy | Hlavní americké indexy | Austrálie | Zveřejnění zpráv | USD za barel | Nikkei 225 | Nejistota na finančních trzích | Payrolls | Technická analýza Bitcoinu | Spread | Vývoj ceny akcie | Jaderné elektrárny | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Peněžní trhy | Globtrex | Holubičí postoj | Riziko korekce | MSFT | Střední podniky | Větší pokles | Bernstein | Sankce | Inflace ve Velké Británii | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Zajišťování | Christine Lagarde | NZD/CHF | Klesající trendová linie | Problémy | Risk Off | Kypr | Situace na trzích | Silné ekonomické údaje | Vysoké ceny ropy | HDP | Rozhodování | Short pozice | EMA | Zlatý kříž | Pohyb Bitcoinu | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | Vstup long | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Klouzavý průměr EMA | Vývoj ceny stříbra | Dolarový index | Indikátor CCI | Purple Trading | Cena stříbra | Celková inflace | JAP225 | Pin Bar | Načasování | High a low asijské seance | | Formace double bottom | Futures na ropu | Provozní náklady | Newmont Mining | Smart Money Trap | Ether | Smart money trap (SMT) | Smart money koncepty | Rozvoj | Klouzavé průměry | Největší kryptoměnové burzy | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Dlouhá pozice | Risk | Transakce | TRX | Litecoin | Blizzard | Obnovení růstu | Vlajkové formace | Hodinový graf | Kalendář ekonomických událostí | Hladiny supportu | Deutsche Bank | Snížení úrokových sazeb | Royal Dutch Shell (RDSA) | Sezónnost | Týdenní pokles | Profit-Target | Zaměstnanost | Hedgeový fond | Profitovat | Glencore | Santa Claus Rally | Důležité zprávy | Spojené státy | WYNN.US | Prvky technické analýzy | Výprodeje | Optimismus | Úroveň rezistence | Zpráva COT | AUDJPY | DE30 | Akcie 2020 | Akcie společnosti GameStop | Objem dovozu | Vývoj indexu S&P 500 | Federální rezervní banky | Akcie aerolinek | Jasný signál | Facebook | Údaje o HDP | Příležitosti k nákupu | Konsolidace | Silný pokles | Zpráva CoT | Aktivity společnosti | Internet of Things | Ichimoku | Zasedání amerického Fedu | Uvolnění měnové politiky | Pravidla obchodování | Index podnikatelské aktivity | RBA | Dolar | Bullish | Forexu | Reserve Bank of New Zealand | Pravidla systému obchodování | Polkadot | Akciové portfolio | Nový trend | Vyšší inflace | Risk On | Poptávka po stříbru | Klíčová rezistence | Bollingerova pásma | EFSF | Technické korekce | Investování do zlata | Limitní příkazy | Stav ekonomiky | Milník | Objednávky | AAPL | Platformy | Trading.com | Rusko | Vysoké riziko | Ekonomické zprávy | Iracionální | Miliardy USD | Snižování daní | Poradce | Vicepremiér | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Makroekonomické události | Zkušenost | Stagflace | Podhodnocený | Signál | Írán | S/R zóny | Hry | Bank of Canada | Překoupené podmínky | NZDUSD | EPS | Výkonnost společností | ADP | Číst grafy | ANZ Research | Short squeeze | Překoupené oblasti | Ropy | Rozdílové smlouvy | SEC | Výprodej | Úspěšné obchodování | Více obchodů | Sociální média | Cena akcie společnosti Apple | Vznikl falešný break? | CHNComp | JP Morgan | Pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Uhlí | WP | Změny trendu | Silný trend | WEI | Společnost | Apple (AAPL.US) | Obchod | Řízení peněz | Akcie Citrix (CTXS) | Cenové patterny | Co je order block | Futures na americké akcie | Obchodujte | Disclaimer | Plán obchodování | Ekonomové | Retailoví investoři | Pobřeží slonoviny | Generální ředitel | Fibo retracement | Cena akcií | Růst akcií | Začínající obchodníci | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | ASX | Rozšíření | Akcie GME | Price Value Gap | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Zpět do uptrendu | Mimořádné zasedání | Vstup do SHORT pozice | Nálada | Intradenní pohyby | Fundamentální základ | Umělé inteligence | Britské měny | Tisková konference | Eura | AAPL.US | Tipy pro začátečníky | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Evropské méně | Dividendové akcie 2020 | Hodnota indexu | Organizace | Ekonomický výhled | Kryptoburza | Gap | MATIC | Celkové příjmy | Services | VIX | Růst | Úrovně supportu | Akcie AMD | Příjmy | Úrovně Fibonacciho | Makroekonomická data | Transakční náklady | Inflace v Německu | Úsilí | Jak investovat | Potvrzení vstupu | Korekce na akciových indexech | Cameco | Zpomalování inflace | Proti trendu | Investujte zodpovědně | Zajištění | Obchodní rozhodnutí | Levels | Administrativa | Obchodování na trhu | Investování do akcií | Zprávy z krypto průmyslu | Platforma | Důležitý support | STAR | America first | Dobrý obchodní plán | Index | PBOC | ASX 200 | Cenový vývoj | PCE index | Trade | Pipy | Praktické tipy | Lockdown | Barchart | Cenový index | Token | Čínský trh | Cenová akce | Průmyslová produkce | Americký ISM | Velmi volatilní | Vyhledávání obchodních příležitostí | Úroveň supportu | Energetické krize | Výsledková sezóna | AXA | Institucionální obchodníci | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Intel | ISM index | Otevření ekonomiky | Vstupní signály | Limitní objednávky | DJ30 | Úspěch | Klouzavý průměr (Moving average) | Koss Corporation | Akcie | Základní sazba | Sektor nemovitostí | Finbold | Měnový pár CHF/JPY | Parametry indikátorů | Akcie společnosti Cisco | Akcie evropských společností | Společnost AXA | Investice do marihuany | Intradenní obchodník | Purple Levels | Jestřábí rétorika Fedu | Likvidní | Sazba Fedu | Medvědí tlak | Kryptoměny | AXA S.A. | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Klesající inflace | Buy | Bilance | Kombinace indikátorů | Kde hledat likviditu | Výkyvy | Pokles dolaru | Elliottova vlnová teorie pro kryptoměny | Volatilní | Výnosy 10letých dluhopisů | Výdaje | Smart money concept | GameStop | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Malý prostor | Vyšší hodnoty | Trend klesající | Chaos | Investiční strategie | Vítězství | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Globální trh s ropou | Zprávy z krypto | Čekající příkazy | Kde hledat likviditu a jak se jí nestát? | 100 SMA | Šéf Fedu Jerome Powell | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Ceny dolaru | Kryptoměna ethereum | Podnikání na kapitálovém trhu | Akcie Delta Airlines | FOMC | Obchodování GBP/USD | Prodej | Analytik | Americká centrální banka FED | Riziko dalšího poklesu | Elliottovy vlny | Snížení nákladů | Údaje o průmyslové výrobě | Short selling | Commitment of Traders | FXDAILY | Rozhodnutí britské centrální banky | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Cena MATIC | Měnový pár | Vyšší low | AMC Entertainment (AMC) | Fibonacci | Graf ceny zlata | Oslabení dolaru | Agresivní výprodej | Swingová maxima | Order block | Banka | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Covid | Obnovitelné zdroje energie | Nová historická maxima | Šok | GBP/NZD | Citrix | Polkadot (DOT) | Ichimoku Kinko Hyo | Stock-to-Flow | Las Vegas Sands (LVS.US) | Prudký pokles cen | Británie | Dogecoin (DOGE) | Kalibrace order bloků | Reálný příklad | Vývoj ceny akcie Cisco | Wall Street | Akcie 2021 | Cenový pattern | Pokles eura | PlanB | Výrobní sektor | Proražení rezistence | Cenové pohyby | Euro roste | Ekonomická situace | Důležité zprávy z USA | Důležitá zpráva | Zisk na akcii | JXY | NZD/USD | Pár EUR/USD | Prohlášení | Intradenní obchodování | Akcie společnosti Apple | SIX | Další snižování sazeb | GBP/AUD | Holubice | Gavin Newsom | HDP EU | Bloky | Fundamenty | Ukazatele | ExxonMobil | Kvalitní příležitosti | Bias | Trendový indikátor | Signály oživení | Cenový index výdajů | Makroekonomická zpráva | Momentum | Americká sněmovna reprezentantů | Technická analýza | Definice konfluence | Christine Lagardeová | GXY index | Obchodovat s akciemi | Ropa USOIL | Sequoia | Země eurozóny | Resistence | Obchodování s akciemi | Analytička | HDP USA | Bankrot | Pozitivní signál | 2222 | Ekonomiky | Kurz stříbra | Černé pondělí | PMI ze sektoru služeb | CAD | Japonská centrální banka | Oblasti odporu | RDSA | Zasedání FOMC | Obchodní plán | S&P 500 | Sazby hypoték | Psychologické hladiny | Foreign Exchange | Žádosti o podporu | Nové příležitosti | Obchodování na forexu | Nálada na trhu | Rekordní maxima | Výsledek amerických voleb | Ukázka supportů a rezistencí | Obchodní aktivity v USA | Údaje o inflaci | Populární kryptoměna | Nižší zisk | Indikátor Purple Levels | Řídit riziko | Pokles libry | Overlap support | Zprávy o inflaci | Uranium Energy | Nižší úrokové sazby | Société Générale | Vyšší úrokové sazby | Alleghany | Snížení sazeb | Zpřísňování měnové politiky | Horizontální linie | Futures na americké indexy | Nová fáze | Doporučení pro obchodování | Kombinovaná analýza | Aktuální graf zlata | Zdravotní péče | Analýza | Jak se stát lepším investorem | Swingová low | Výběry likvidity | Supporty a rezistence | Výsledky Amazonu | Body | MATIC/USD | Zvýšení těžby | Přeprodané podmínky | Kurz dolaru | Moderna | Ziskové obchodování | Finanční situace | Libra klesá | Analýza páru EUR/USD | CCI | Inflace PCE | West Texas Intermediate (WTI) | Hlavní ekonom | Růst bitcoinu | Graf dne | Krize | Jak se vyvíjí trh | Management | XAU/USD | Akcie AXA | Graf měnového páru | Nový Zéland | Cena zemního plynu | Pravidla Money-Managementu | Agentura Moody's | Správa | Špatná zpráva | Dánové | Ceny stříbra | Nevyplněný Fair Value Gap | High | Dobré časy | Ruská invaze | Negativní dopad | DAX40 | Konsenzus | Akcie společnosti AMD | NATO | GameStop (GME) | Americký trh | ADX | Psychologie | Rotace | Předpokládaný vývoj | Klid | Ubisoft | Produkce ropy | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Vývoj indexu Nasdaq | Technická analýza zlata | Důvěra investorů | Poptávka po bezpečném přístavu | Oscilátory | První rezistence | Zpomalení růstu | Nákupní signál | Kupující | Nastavení Stop-Lossu | Úrovně pro vstupy | Všechny indikátory | Vybrání likvidity | Uzavření továren | Shell | Konec roku | Miliardy | LCID.US | Týdenní pivot | Dow Jones 30 | Eskalace | Purple Gap | xStation 5 | Roční maximum | Převodník měn | Reddit WallStreetBets | LVS | Zvolení Donalda Trumpa | Cloud Computing | Snižování sazeb | Investiční cíle | Uvolnit měnovou politiku | Růst Bitcoinů | Denison Mines | Index spotřebitelských cen | USD/CHF | Nemovitosti | Inflace v Evropě | Stříbro | Index PCE | Očkování | Activision | Lucid Group (LCID.US) | Raphael Bostic | Zdroje energie | Býčí trend | Zdražení ropy | TRX/USD | Irák | Indikátory | Pravděpodobnost úspěchu | Marketingová komunikace | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Sazby | NZD/JPY | Hnutí Hamás | Vybírání likvidity | Členové OPEC | Zpracovatelský průmysl | Lucid | Obchodovat Price Action | Štěstí | Vývoj trhu | Časové rámce | Měnové páry | Kde se buduje likvidita? | JNJ | BNB | Krypto news | Ekonomický růst | Obchodujeme kryptoměny | Zlepšení | Nonfarm Payrolls | Úspěšný trading | Co je to ropa? | Prezidentský kandidát | Forex kalendář | Fair Value Gap | PYR | Ceny zemního plynu v USA | Finanční ztráty | Ztráta | Akcie Citrix | Rozpočet | Návratnost | xStation5 | Dlouhodobý investor | Směr trendů | Zvýšená šance | Miliardář | Akcie Cisco | Pozitivní vliv | CAR | Evropské společnosti | Trhy | Průlom | Odpovědnost | Prodejní signál | Investiční doporučení | Investor | Indexy PMI | Slábnoucí euro | Pád dolaru | ETH/USD | JPMorgan | Instrument | Typ analyzování | Sazby Fedu | SMA 200 | Napětí na trzích | Kde je order block? | Německo | Asijské seance | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Indikátor MACD | Euro vůči americkému dolaru | Kalendář událostí | Příkaz stop-loss | Formace hlava a ramena | Filecoin | XTB | NASDAQ 100 | Politická rozhodnutí | Moving Average | Historie | Ekonomické prognózy | PMI ve službách | Obchodní model | Kontrakt | Směrnice | Zemědělství | Ztráty | Poradenství | EU a USA | Potenciál dalšího růstu | 5G | Cena SOLANY | Investiční příležitosti | USDIDX | ONE | Black Friday | Nakupovat | 200denní klouzavý průměr | První obchod | Letecký průmysl | Volby | Odpočinek | MWh | Měnové politiky v USA | EUR/GBP | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Německá inflace | XRP | Tradeři | EXY | Prognóza vývoje | Banky | Pohyb dolaru | Obchodní podmínky | Smart Money Divergence | Revenues | Biden | Rainbow | Aktivita na finančních trzích | Cíle | Vyšší úroveň | Medvědí trend | Hamás | Pravidla obchodního systému | L.F. Investment Limited | Pozice | Master Candle | Dynamické supporty | Cena dnes | Michigan | Obchodní nastavení | Analýza Bitcoinu | BAB | Burze | Eskalace konfliktu | Největší kryptoměny | Jestřáb | Akciový trh | Medvědí Smart Money Divergence | Výraznější pokles | Trend ceny | Warren Buffett | Ekonomické indikátory | Globální trh | Úrokové sazby | Překážky | Výsledek hlasování | AXA S.A. (CS.FR) | Co je Fair Value Gap | Hladiny rezistence | Kurz EUR | Americké trhy | COT (Commitments of Traders) | Riziko | Tržní kapitalizace kryptoměn | Evropské akciové indexy | SPX | Pozitivní výhled | Zasedání centrálních bank | Uptrend | Farmaceutické akcie | Odhady analytiků | Hranice supportu a rezistence | Cena BTC | Cena Polygonu | Technické faktory | EURGBP | Generativní umělé inteligence | Indikátor Purple Strike | Rezistence | Předčasné volby | Společnost Microsoft | Ropný průmysl | Růst ceny ropy | FOMO | USA | Trump 2.0 | USD/CNY | Psychologické úrovně | Line Bin | Dnešní zprávy | Výrobce elektromobilů | Poptávky po ropě | CAD/CHF | Breakouty | Taiwan Semiconductor | KOSPI | Cenové alerty | Konsolidace ceny | Platina | Nové údaje | BTC/USD | Největší pokles | IEA | CNY | USD/JPY | Zahraniční fondy | Tým FXstreet.cz | Růst cen stříbra | Analýza ceny | Investiční společnosti | Cena indexu | Šance | Pohyb měnových párů | Druhá vlna | Rychlost | Dvojité dno | Odrazy | Prezident Federální rezervní banky | Oscilátor | Analýza Nasdaq | Výkon | Významné události | Koronavirus | Průmyslová produkce v srpnu | Electronic Arts | Hlavní měnové páry | Mzda | Akcie společnosti Cisco Systems | Zrychlení růstu | Index relativní síly | Reddit skupina | Bilance zahraničního obchodu | Vývoj ceny | HDP v eurozóně | Vývoj akcie Tesla | Americké vlády | Letecká společnost | Investovat peníze | Jerome Powell | BioNTech | Vývoj indexu DAX | Spotřebitelské ceny | Konfluenční faktor | Varování před riziky | Tržby společnosti | Obchodování do směru trendu | Výnosy dluhopisů | Včerejší zpráva | COT | Hlavní fundamenty | Korekce na trzích | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Obchodní seance | Index HSCEI | Silvana Tenreyro | Cenovka | Cena Ripple | Předchozí seance | Ocenění | Pokračování růstu | Fresnillo | Obchodování akcií u LYNX | Oblast supportu | DOGE/USD | Skrytá býčí divergence | Důležité makroekonomické zprávy | Klínová formace | Nový ebook | Krátkodobý rostoucí trend | Aktuální cena zlata | Platformy MT4 | Investování do ropných akcií | Zajímavé akcie | Vývoj měnového páru NZD/USD | S&P | Francouzská společnost | Azure | Výsledky amerických voleb | Marika Čupa | Akcie pojišťoven | Je vybrána likvidita asijské seance? | Znehodnocení | Volatilita páru EUR/USD | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Fintech společnosti | US30 | Jedna libra | Neel Kashkari | Melvin Capital | JNJ.US | Investovat do akcií | Forex heatmap | Ján Kopil | Likvidita asijské seance | Ebook od Purple Trading | Bez rizika | Posuvný Stop-Loss | Průměrná cena | Liz Truss | Titulky novin | Gap indikátor | Euforie | Krátkodobé trendy | Wynn Resorts | Spekulovat | Uran | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Twitter | Ekonomika USA | Ropa | Hodnota zlata | Jestřábí rétorika | Spořicí produkty | Dlouhodobý support | Průzkum | Nejbližší rezistence | Poptávka po stříbře | Nvidia | Kurz jüanu | GBP/JPY | Krypto | Oznámení výsledků | Webináře | Trojúhelníkové formace | S/R zóna | Pivotní body | JOLTS | Cena zlata (XAU/USD) | Multitimeframe | Index DAX 40 | Premiérka Liz Trussová | ATH | Investice v roce 2018 | Dovoz | Finanční výsledky | Budoucnost | Rok 2024 | iPhone | Akcie TSLA | Nejdůležitější události | Je vybráno high | Pravděpodobné scénáře | Akcie AXA S.A. (CS.FR) | GXY | Krátké (short) pozice | Guvernér rakouské centrální banky | Zasedání americké centrální banky | Základní pravidla obchodování | Investiční | CME | Close | Bitcoin | Dynamické supporty a rezistence | BOS | Euro vůči dolaru | Technická analýza intradenního pohybu | Analýza ceny Etherea | Vliv členů OPEC | Posilování eura | TradingView | Evropská obchodní seance | Ministři financí eurozóny | Průmyslová výroba | Indikátor | Klíčový okamžik | Disciplína | Dna | Růst zlata | West Texas Intermediate | Cena akcie společnosti Baidu | Poptávka po ropě | Akcie AMD (AMD.US) | Pokračování v poklesu | Pořízení vlastního bydlení | Akcie Meta | Futures | Vítězství Kamaly Harrisové | VaR | Kontrakty na ropu WTI | Průraz ceny | Rostoucí trendová čára | CAD/JPY | Zvyšování úrokových sazeb | Restrikce | Vývoj akcie AMD | Silný býčí signál | Instrumenty | Tým InstaForex | Silver Institute | Maersk | Markets | Analýzy více časových rámců | Směřování | Komise v přenesené pravomoci | Break struktury (BOS) | Agresivní pokles | Throwback | Výhled pro GBP/USD | Tesla | Futures kontrakty na ropu | Vyšší časové rámce | Naděje na obrat | Vývoj akciového indexu DAX | Měnová intervence | Meta Platforms | Akcie Cisco Systems | mBTU | Další růst | TRON | G7 | Portfolio podle Warrena Buffetta | Snížení počtu obchodů | První support | Cena akciového indexu S&P 500 | Svíčková formace | Cena kryptoměny bitcoin | Odvětví | Predikce ceny | Ekonom | Maloobchodní tržby | Čína | Slušný zisk | ABC | Dow Jones (US30) | Turbo certifikáty | Potenciál poklesu | Obchodníci | Divergence indikátoru | Další pokles | Rezistence obchodního pásma | Vzestupný trend | Falešný break | Panika | Vývoj měnového páru USD/CAD | Intervence Bank of Japan | Applepay | Hapag | Podnikání | Sol | Fotovoltaické elektrárny | Linie odporu | Podniky | Index PMI | High a low předchozí seance | Exponenciální průměr | Úrovní podpory | Dobré obchodní signály | Falešný signál | Formace Inside Bar | Inflační očekávání | Amazon | Delta Airlines | Krátkodobý výhled | Americký akciový index Nasdaq 100 | Intervenovat | Raketový růst | Nové rekordní hodnoty | Emise | Údaje o nezaměstnanosti | Gamble | Výrobní aktivity | Trumpův návrat | Recenze | Uranium Energy Corp | Supporty | Aktuální situace | Fibonacciho retracement | Sektor služeb | Fundamentální pozadí | Spekulanti | Index Nikkei 225 | Purple Gap indikátor | Boj s koronavirem | Inflace v USA | Úrovně rezistence | Euro | Tržní kapitalizace společnosti | Nárůst ceny akcií | Investování je rizikové | UEC.US | Hlavní trend | USD/CAD | Likvidita | Lucid Group | Austan Goolsbee | EU | Jak začít investovat | FAST | Flexibilita | Sentiment trhu | Růst BTC | Výnosy | Cushing | Ceny ropy Brent | Cena akcie společnosti Cisco Systems | Prodej nakrátko | Investiční fond | Maloobchodní tržby v USA | LVS.US | Korekce trendu | Objem obchodování | Denní volatilita | Disney | Akcií těžařů | Americké firmy | Býčí FVG | Signál do short pozice | UBI | Japonský jen | Vyšetřování | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Trend na akciovém trhu
Trend na ropě
Trend na sociálních sítích
Trend na trhu
Trend na zlatu
Trend odklonu od amerického dolaru
Trend okolo umělé inteligence
Trend opačný
Trend oslabování
Trendová čára

Následující klíčová slova

Trendová období
Trendová období trhu
Trendová obchodní příležitost
Trendová strategie
Trendová struktura
Trendovat směrem nahoru
Trendové akcie
Trendové čáry
Trendové indikátory
Trendové linie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít