Zprávy o trhu
Jak obchodovat pár EUR/USD dne 6. prosince? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
06.12.2024 Ve čtvrtek se měnový pár EUR/USD nadále obchodoval v horizontálním kanálu, což je struktura, která se projevila. Podle očekávání se cena už dva týdny pohybuje mezi 1,0451 a 1,0596, přičemž korekce se ukázala být slabá a pomalá. Navzdory silnému makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí v tomto týdnu se páru nepodařilo se z tohoto rozpětí vymanit.
Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 5. listopadu – euro pozvolna koriguje
05.11.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pondělí v růstu, který je čistě korekční. Tuto korekci jsme už nějakou dobu čekali, ačkoli nebylo úplně jasné, kdy začne. V grafu 1H byla prvním významným signálem změny lokálního trendu konsolidace páru nad klesající trendovou linií. Tak začal růst, který pokračuje i dnes. Silné pohyby se v pondělí daly sotva očekávat, a přesto byl růst páru téměř jediným logickým výsledkem. Uvedli jsme, že páteční nelogický růst dolaru mohl rychle skončit, protože nejdůležitější zprávy o trhu práce a podnikatelské aktivitě v USA byly neuspokojivé. V pondělí trh pouze obnovil spravedlivý kurz.
Prognóza pro pár EUR/USD na 1. listopadu 2024
01.11.2024 Ve čtvrtek 31. října se pár EUR/USD vrátil k úrovni retracementu 161,8 % (1,0873), znovu se odrazil a dvakrát se pod ní konsolidoval. Poslední zavírací cena pod úrovní 1,0873 naznačuje možnost dalšího poklesu k zóně supportu 1,0781–1,0797. Naopak další zavírací cena nad úrovní 1,0873 by zvýšila pravděpodobnost dalšího růstu k úrovni 1,0929.
Prognóza pro pár GBP/USD na 29. října 2024
29.10.2024 Pár GBP/USD se v pondělí podle grafu 1H obchodoval bez většího nadšení. Po odrazu od zóny supportu 1,2892–1,2931 se býkům nepodařilo převzít kontrolu nad trhem. V současné době je jejich hlavním cílem podpořit libru nad úrovní 1,2892. Sebevědomí býků závisí do značné míry na ekonomických zprávách z USA, které mají být zveřejněny tento týden.
US Open: indexy pod tlakem při otevření trhu 📉
23.10.2024 Ve středu týdne na akciových trzích pokračuje trvalý prodejní tlak. Všechny hlavní americké akciové indexy, včetně US500, US100 a US2000, otevřely se ztrátami. Posilující dolar a rostoucí výnosy amerických dluhopisů přispívají k tomuto prodejnímu tlaku.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
21.10.2024 1) Největší norská banka DNB koupí švédskou investiční banku a správce majetku Carnegie. Zaplatí za ni kolem 12 miliard švédských korun (26,5 miliardy Kč), uvedla to dnes v tiskové zprávě. Švédskou banku prodává společnost soukromého kapitálu Altor a menšinoví akcionáři.
Studie: Globální trh fúzí a akvizic pomalu ožívá
21.10.2024 Globální trh s fúzemi a akvizicemi letos pomalu ožívá. V prvních devíti měsících roku se uskutečnily celosvětově transakce za 1,6 bilionu dolarů, tedy 37,3 bilionu Kč, což je meziroční nárůst o deset procent. Oživení zažívá především Severní Amerika a část Evropy, v Asii hodnota transakcí klesla na desetileté minimum. Vyplývá to ze zprávy o trhu fúzí a akvizic, kterou ČTK poskytla poradenská firma Boston Consulting Group (BCG).
Přehled vývoje EUR/USD dne 9. října. Euro stále nemá co říct
09.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý opět obchodoval poklidně, bez spěchu. A proč by měl spěchat? Tento týden je jedinou významnou událostí zpráva o inflaci v USA. Ta by mohla měnový pár EUR/USD posunout buď nahoru, nebo dolů. Domníváme se, že tempo poklesu inflace v USA už není tak důležité jako dříve, stejně jako není důležité ani tempo poklesu inflace v eurozóně. Obě centrální banky zahájily proces uvolňování měnové politiky, takže rychlost poklesu inflace je nyní méně důležitá. Podstatné je nyní to, jak rychle obě centrální banky sníží úrokové sazby. Jak jsme však nedávno viděli, tempo snižování sazeb už nezávisí pouze na inflaci. Pro Federální rezervní systém je významným problémem trh práce, zatímco pro Evropskou centrální banku (ECB) je rozhodující stav ekonomiky. Obě centrální banky nyní zrychlují svá opatření na uvolnění měnové politiky. ECB slibuje snížení sazeb v říjnu i prosinci, zatímco Fed zahájil uvolňování snížením o 50 bazických bodů a nemůžeme zcela vyloučit, že k podobnému kroku dojde i v listopadu.
Analýza páru GBP/USD na 3. října 2024
03.10.2024 Pár GBP/USD ve středu v grafu 1H dál klesal a držel se pod korekční úrovní 161,8 % (1,3259). Dnes ráno spadl až na úroveň 1,3151. Odraz od ní může přinést oživení libry a mírný růst k ceně 1,3259. Nicméně konsolidace pod cenou 1,3151 by naznačila další pokles k nejbližší Fibonacciho úrovni 127,2 % (1,3054).
Na co se zaměřit 3. října? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
03.10.2024 Na čtvrtek je naplánováno jen několik makroekonomických událostí. Budou zveřejněny druhé odhady indexů podnikatelské aktivity v sektoru služeb za září pro Německo, EU, Spojené království a USA. Druhé odhady se ale jen zřídkakdy výrazně liší od prvních, takže na ně nečekáme silnou reakci trhu. Klíčovou zprávou je index ISM služeb v USA, který v posledních dvou měsících roste, takže další pozitivní údaj by mohl dolaru pomoci pokračovat v dlouho očekávaném posilování. Zveřejněna bude i zpráva o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, ale neočekává se, že by významně ovlivnila tržní sentiment.
Nová investiční aplikace Revolut Invest je nyní dostupná v Česku, Řecku a Dánsku
24.09.2024 Společnost Revolut, globální fintech s více než 45 miliony zákazníků po celém světě, dnes oznámila spuštění aplikace Revolut Invest pro investory ve třech evropských zemích: Řecko, Česko a Dánsko. Pilotní spuštění přichází poté, co byly do nabídky Revolutu na těchto trzích přidány CFD² a dluhopisy. Investiční služby v EHP poskytuje společnost Revolut Securities Europe UAB (Revolut).
Jak 6. září obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
06.09.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek také dál pohyboval nahoru. Růst britské měny, respektive pokles dolaru, byl opět vyvolán slabými údaji z USA. Ačkoli index podnikatelské aktivity ISM ve službách překonal prognózy, poptávka po dolaru téměř nestoupla, protože zpráva ADP o počtu zaměstnanců v soukromém sektoru byla nejnižší za posledních několik let. Pár se tak snaží obnovit růst, aniž by řádně korigoval. Trh už několik měsíců zohledňuje v cenách uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému a teď reaguje na slabé makroekonomické údaje z USA, zatímco slabá ekonomika Spojeného království a politika uvolňování měnové politiky Bank of England ho nezajímají. Tato situace může pokračovat i v budoucnu. Osud dolaru bude dnes záviset výhradně na zprávách o trhu práce a nezaměstnanosti.
Přehled vývoje GBP/USD dne 28. srpna. Britská libra nevykazuje známky poklesu
28.08.2024 V úterý pár GBP/USD opět vzrostl a dosáhl nového lokálního maxima. I přes absenci makroekonomických zpráv týkajících se dolaru nebo libry v úterý (stejně jako fundamentálních událostí) si trh našel důvody pro další prodej americké měny. Každý den bychom mohli psát to samé – dolar zcela nelogicky klesá. Nelogicky klesal i v první polovině roku, ale tehdy nebyl jeho růst tak výrazný. Nyní se americký dolar za pouhé tři týdny propadl o 600 pipsů. A přiznejme si upřímně – jaké události mohly takový pokles byť jen teoreticky vyvolat?
Přehled vývoje USD/JPY: jen hledá stabilitu
15.08.2024 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA se v červnu snížil z 3,0 % na 2,9 %, což je pod prognózou. Trh však reagoval klidně, protože to nezvýšilo další tlak na Federální rezervní systém. Fed se zaměřuje především na jádrový index, nikoliv na celkový, který sice nadále klesá, ale ne natolik rychle, aby to ovlivnilo stabilní prognózy Fedu.
Analýza páru EUR/USD ze dne 6. srpna 2024
06.08.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu nabyla poněkud odlišného vzhledu. Pokud analyzujeme celý segment trendu počínaje zářím 2022, kdy evropská měna klesla na úroveň 0,9530, nacházíme se v rostoucí vlně. Nicméně i v rámci tohoto segmentu je náročné rozlišit vlny většího rozsahu. Jinými slovy, neexistuje žádný jasný, impulzivní trend. Neustále pozorujeme střídání tří a pětivlnných korekčních struktur. Ani nyní se trhu nepodařilo vytvořit jasnou klesající třívlnnou strukturu z vrcholu dosaženého v červenci loňského roku. Začal klesající vlnou, která překlenula minima předchozích vln, následovala hluboká vlna vzhůru a nyní, již sedmý měsíc v řadě, je třeba teprve vyjasnit, co se vlastně vytváří.
Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 30. července. Jednoduché tipy pro začátečníky
30.07.2024 EUR/USD v pondělí potěšil obchodníky svým slušnými pohyby. Stojí za zmínku, že pohyb sice nebyl nijak výrazný, ale byl založený na trendu a volatilnější, než se očekávalo. V pondělí nedošlo k žádným fundamentálním ani makroekonomickým událostem, a to ani v USA, ani v EU, přesto si trh našel důvody k nákupu dolaru. To je velmi pozitivní, protože to odpovídá našim očekáváním. Připomeňme, že pár se globálně obchoduje v horizontálním kanálu 1,06–1,10. Proto můžeme očekávat, že pár klesne ke spodní hranici tohoto kanálu.
Údaje o inflaci a zisky technologických firem zvedají Wall Street
29.07.2024 Hlavní indexy na Wall Street zakončily pátek růstem, když investoři znovu obrátili pozornost k Big tech. Stalo se tak po po masivním výprodeji na začátku týdne. Pozitivní údaje o inflaci posílily důvěru, že by Federální rezervní systém mohl brzy začít snižovat úrokové sazby.
Klíčové události 5. června: fundamentální analýza pro začátečníky
05.06.2024 Na středu je naplánována celá řada makroekonomických událostí. Klíčové (nebo alespoň nejdůležitější) budou samozřejmě údaje ze Spojených států, jak tomu bylo po celý tento týden. Domníváme se, že i zasedání Evropské centrální banky je pro trh méně důležité než zprávy o trhu práce, nezaměstnanosti a podnikatelské aktivitě ISM. Dnes budou v USA zveřejněny údaje o podnikatelské aktivitě ISM ve službách za květen a zpráva ADP o změnách zaměstnanosti v soukromém sektoru (tato zpráva je obdobou NonFarm Payrolls). Zpráva NonFarm Payrolls je mnohem důležitější než ADP, ale trh může na zprávu ADP ještě reagovat. Navíc euro i libra v současné době využívají jakoukoli záminku k dalšímu posílení, takže i méně důležité zprávy nepříznivé pro dolar mohou vyvolat výrazný pokles.
Plán obchodování pro EUR/USD na 5. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.06.2024 Rostoucí trend se v úterý nezměnil. Záměrně jsme zmenšili měřítko hodinového časového rámce, abychom ukázali celý pohyb, který začal před více než měsícem a půl. Podstatné je, že se EUR/USD dvakrát usadil pod vzestupným kanálem a v ani jednom případě jsme se nedočkali poklesu páru. Stabilně se vyvíjí směrem vzhůru, ale často ustupuje. Impulzivní skoky směrem vzhůru jsou poměrně malé, stejně jako následné pullbacky. Pár se pohybuje různými směry, ale děje se tak při nízké volatilitě. Začátečníci by proto měli mít jasno v tom, s jakým typem pohybu mají v současné době co do činění.
Pohled do budoucnosti – růstové sektory (4. díl)
29.04.2024 Tento článek se zabývá vlivem růstových sektorů na ekonomiku a spotřebitele. Ukazuje, jak tyto sektory formují ekonomický vývoj a jak mohou ovlivnit životy lidí. Zahrnuje i faktory, které ovlivňují růstová odvětví, a jejich vliv na pracovní trh, inovace a konkurenceschopnost. Dále se zaměřuje na to, jak vlády, soukromý sektor a investoři podporují tyto sektory, a jakým způsobem centrální banky reagují na jejich vývoj ve své měnové politice.
Finanční budoucnost na obzoru: americké akcie před zprávami o spotřebitelských cenách rostou
10.04.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 vykázaly v úterý před zveřejněním klíčových údajů o inflaci mírný růst, a to navzdory poklesu ve finančním sektoru. Stalo se tak před výsledkovou sezónou předních amerických bank, která začíná v pátek.
EUR/USD. 8. dubna. Přípravy na zasedání ECB jsou v plném proudu
08.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek klesl do oblasti supportu 1,0785–1,0801, od níž se odrazil a pokračoval v růstu směrem k úrovni Fibonacciho retracementu 38,2 % – 1,0866. Nový odraz od této úrovně bude pro americký dolar opět přínosem, stejně jako návrat do zóny 1,0785–1,0801. Konsolidace kurzu páru pod touto zónou zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k Fibonacciho hladině 0,0 % na úrovni 1,0696. Podle mého názoru zůstává varianta s poklesem nejkonzistentnější.
US Open: indexy se snaží obnovit ztráty, ale silný USD ukazuje jiným směrem 💲
05.04.2024 Poslední den tohoto týdne přináší mnoho zajímavých informací. Americké indexy se snaží v první části dne po včerejším propadu, kdy ztráty na US500 přesáhly dokonce 2,00 %, odrazit. Dnešní pokusy o odraz však byly zastaveny po zveřejnění zprávy o trhu práce v USA. Aktuálně je US500 o 0,60 % vyšší a US100 o 0,80 %. Tlak na akciový trh vyvíjí také silný dolar a rostoucí výnosy dluhopisů. V době zveřejnění výnosy rostou na úroveň 4,36 % a prakticky od konce roku 2023 se pohybují ve stabilním vzestupném kanálu.
EUR/USD: ECB může předběhnout Fed
05.04.2024 Z Evropské centrální banky se čím dál častěji ozývají signály holubičího charakteru, které naznačují, že regulátor začne na červnovém zasedání snižovat úrokové sazby. Poslední zprávy o růstu CPI za březen, které odrážejí zpomalení inflace v Německu i v celé eurozóně, tyto předpoklady jen "potvrdily". Naznačuje to i zápis z březnového zasedání ECB.
GBP/USD. 5. dubna. Pomohou údaje o mzdách mimo zemědělský sektor dolaru?
05.04.2024 Na hodinovém grafu pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu směrem k oblasti rezistence 1,2705–1,2715. Poté však došlo k obratu ve prospěch americké měny a začal proces poklesu směrem k oblasti supportu 1,2584–1,2611. Odraz od této zóny bude působit ve prospěch britské měny a obnovení růstu. Konsolidace pod ní zvýší šance na další pokles směrem k úrovni 1,2517.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 19. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
19.03.2024 Pár EUR/USD v pondělí znovu vykazoval velmi nízkou volatilitu. Pásmo od denního minima k maximu bylo pouhých 40 pipů. Nečekali jsme tedy spolehlivé obchodní signály ani příležitosti k zisku z žádného obchodu. Už jsme upozorňovali, že nás čeká pravděpodobně další "nudné pondělí" a že zpráva o inflaci v eurozóně nevyvolá na trhu žádné emoce. Jak jsme očekávali, druhý odhad evropské inflace se od prvního nelišil, protože zůstal na úrovni 2,6 % ročně.
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
11.03.2024 Pár GBP/USD vykazoval pozitivní obchody už šestý den po sobě. Na rozdíl od posledních pěti dnů měl konečně rozumný důvod k růstu. Spojené státy zveřejnily slabé zprávy o trhu práce a nezaměstnanosti, takže dolar logicky klesal. Totéž nelze říct o zřetelném posilování libry, v jehož důsledku libra dokonce opustila tříměsíční boční kanál. Libra znovu roste, ačkoli ve Velké Británii nedošlo k žádným významným událostem. Spojené státy v pátek zveřejnily jen slabé zprávy a projevy předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella v americkém Kongresu nelze považovat za holubičí. Nad růstem libry se proto vznáší řada otazníků. Považujeme ho za úplně nelogický. Vzestupný kanál má velmi ostrý sklon, což ukazuje na naprostou absenci korekcí a pullbacků.
Zlato spadlo do propasti
14.02.2024 Vítr změn. Zlato sestoupilo z nebes na zem kvůli obavám, že by Federální rezervní systém v roce 2024 nemusel přistoupit ke snižování sazeb. Šance na rychlé zahájení procesu uvolňování měnové politiky se totiž až příliš rychle snižují, a cena zlata tak výrazně klesá. Pokud na začátku roku trh s futures očekával, že v březnu dojde k 6 nebo 7 aktům měnové expanze, pak tato očekávání po zveřejnění údajů o americké inflaci za leden klesla na 4–5 aktů se začátkem v červnu. Není tedy divu, že byl drahý kov byl nucen dát se z bitevního pole na ústup.
EURUSD maže zisky po zveřejnění reportů ISM a NFP! 🔍
01.09.2023 Tento týden byl obzvláště důležitý, protože několik makroekonomických publikací začalo ukazovat oslabení trhu práce v USA. V polovině týdne report o volných pracovních místech ukázal na zhoršení situace. Dnes ve 14:30 jsme se dočkali dalšího balíčku údajů z trhu práce, který ukázal, že míra nezaměstnanosti nečekaně vzrostla nad odhady na 3,8 %. Aktuální zpráva naznačila mírné zlepšení jak v oblasti nezemědělských, tak soukromých mezd. Údaje o růstu mezd byly mírně nižší, než se očekávalo, a to růst o 4,3 % meziročně.
Analýza EUR/USD na 9. 8. 2023. Trhy očekávají údaje o inflaci v USA.
09.08.2023 V úterý se pár EUR/USD vrátil pod úroveň klouzavého průměru, i když je ještě příliš brzy myslet si, že pár obnovil sestupný trend. Tento týden je jednoznačný z hlediska významných fundamentálních a makroekonomických událostí, což naznačuje pomalé pohyby trhu a stagnaci obchodování. Ve střednědobém horizontu by měl sestup eura pokračovat, ale to neznamená, že bude klesat každý den. Trh se může zastavit na dny nebo dokonce týdny. I indikátor CCI se zatím drží kolem nulové úrovně, což signalizuje rovnováhu v dynamice trhu.
EUR/USD: dolar usiluje o nová maxima, zatímco euro zůstává pod tlakem
31.05.2023 Na devizovém trhu je americký dolar nadále výzvou a překonává euro. I když euro po nedávných statistikách z eurozóny zaznamenalo určitý vzestup, tento úspěch byl pomíjivý. Mezitím dolar posiluje své postavení a připravuje se na další pokroky.
Předpověď cen ropy na aktuální týden
11.04.2023 Minulý týden v pondělí ceny ropy prudce vzrostly a během týdne ceny dále vzrostly o 7 %. To bylo způsobeno tím, že OPEC+ oznámil další snížení produkce, což vedlo k celkovému snížení o 3,6 milionu barelů denně.
Recenze nástroje Autochartist
09.03.2023 Autochartist je jeden z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších nástrojů technické analýzy.
Související klíčová slova:
Zvyšování sazeb | Fibo | Výnosy dluhopisů | NFLX.US | Jackson Hole | Možnost dalšího poklesu | SBUX.US | Dolar dnes | Výkon | Overbalance | Zkušenosti | Cap | Nejvyšší pravděpodobnost | Alphabet | Roku (ROKU.US) | Klíčový prvek | Údaje z USA | Včerejší zpráva | US2000 | EUR | Vliv na trh | Řecko | Mince | Trend | Obchodní příležitosti | Qualcomm (QCOM.US) | Cenové výkyvy | Bank of Japan | MUFG | Citigroup | Volatility | Dow Jones Industrial | Take Profit | Statistiky | Index výdajů na osobní spotřebu | Zvýšení sazeb Fedu | Charakteristiky růstových odvětví | Ochranné příkazy | Korelace | Dovednosti | Obchodování CFD | Long pozice | Výkyvy | Britská libra | Úroveň inovací | Dlouhodobý úspěch | Indexy na Wall Street | Index US500 | U.S. Bank Wealth Management | Akcie vzrostly | Pravděpodobnost | Investment Management | ISM ve službách | Zasedání ECB | FedWatch Tool | Indexy S&P | Technické signály | Lagardeová | Zavírací cena | Poplatky | Adam Hetts | Aktuální informace o trhu | Financial Times | Snížení produkce | Expanze | Faktory ovlivňující růstová odvětví | Jednoduché tipy | Příkaz | Break-Even | Poradenská firma | Investing | Allspring | Profesionální obchodníci | Nezaměstnanost | Dopad na ekonomiku | Klouzavé průměry | Vliv růstových odvětví na ekonomiku | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Důležité zprávy | Směrnice | Dolarový index | Dividendy | Příležitosti k nákupu | Analýzy | Fundamentální analýza pro začátečníky | Analýza trhu | Bez poplatku | Vysoké riziko | Cena zlata | Změny trendu | Kreativita a inovace | Základní úrokové sazby | Dluhopisy | Gap | Globální konkurence | Cenové rozpětí | Trendová linie | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Růst zaměstnanosti | Evropská měna | Finanční tlaky | Pohyby trhu | Pokles dolaru | Ekonomika sdílení | Kulturní vliv | Prudký pokles | Více obchodů | Index ISM ve službách | Uvolnění měnové politiky | Proražení | Události v eurozóně | Výhled | Zasedání Evropské centrální banky | Oznámení | Urputnost | Poplatek | Zasedání FOMC | Nástroj Autochartist | Výkyvy jenu | EIA | Wealth | Směnné kurzy | Aktuální obchodní příležitosti | Inflace | Nadměrné výkyvy | Centrální banky | Investment management | Recese ve Spojených státech | Obchodní plán | Výrazný růst | Plán obchodování pro EUR/USD | Kongres | Budoucí úspěch | Pravidla obchodování | Žádný trend | Nákup libry | Snižování sazeb | Ropa Brent | Vice | Zpráva o inflaci | Futures | LPR | Cetera Investment Management | Pokročilé nástroje | Akcie USA | Bankovky | Odvětví | Obnovitelné zdroje energie | Formuláře W-8BEN | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Další růst | CL | MIFID | Terminál | Analytici | Obchodní aktivita | Omezení dodávek | Aspekty růstových odvětví | Dolar (USDIDX) | Čínská centrální banka (PBOC) | Johnson & Johnson (JNJ.US) | MarketResearch | Slabé výsledky | Autochartist Limited | Politické a legislativní faktory | CME FedWatch | Starší populace | Christine Lagarde | Úrovně rezistence | Marketingová komunikace | Směřování trhů | BNP Paribas | Index podnikatelské aktivity | Graf | Úsilí | Očekávání trhu | W-8BEN | Směr trendů | Výnosy | Poptávka | Údaje o inflaci | Jednoduché tipy pro začátečníky | Short pozice | Ředitel investic | Počet pracovních míst | Flat | ENPH.US | Zaměstnanost | Kreativita | Ekonomiky | ROKU.US | Příznivé faktory | Wealth and Trading | Nákupní tlak | Úrovně Fibonacciho | První zvýšení sazeb | Carry trades | Tržní sentiment | Negativní dopad | Směřování trhu | Medvědí fáze | Restrukturalizace dluhu | GOOGL.US | Aplikace Autochartist | Zveřejněné údaje | Peníze | CySEC | Odvětví vzdělávání | Brent | Politika | Republikáni | xStation | Očekávání | Společnost Alphabet | Daňové úlevy | Malé podniky | NFLX | Příležitost k nákupu | JPMorgan Chase | Zvýšení sazeb | Globální akciový index MSCI | Základní sazby | Pohled do budoucnosti | Financovat | Inovační potenciál | InstaForex | Politická nejistota | Úrovně Fibonacciho retracementu | Akcie Qualcomm | Obchodní signály | Nákupy | Růst | Klienti InstaForexu | Překážky | Americký index | Příležitosti | Snížit úrokové sazby | MiFID II | MetaTrader | Revolut Securities Europe | Fundamentální analýza | Podnikání na kapitálovém trhu | BreakEven | Prognóza | HubSpot | Použití finanční páky | Trh práce | Růstový impuls | Kov | Tempo poklesu | Akvizice | Rychlý růst zaměstnanosti | Základní pravidla obchodování | Změny na trhu práce | Dopad na existující odvětví | Pochybnosti | Rozvoj měst | Finanční společnosti | Micron | Konsolidace | Aplikace Revolut | Objem obchodů | Peer-to-peer | Identifikace růstových odvětví | Opatrný optimismus | DJT.US | Obrat trendu | Poptávka po dolaru | Indikátor | Klíčové události | Cenový cíl pro akcie | Long | Inflace v eurozóně | Držení akcií | Umělá inteligence | Technologický vývoj | JOLTS | Úrokové sazby | Dodávky ropy | Investujte zodpovědně | Přehled o aktuálním dění | Trh | Analýza trhů | Portfolio manažer | MSCI | Sebevědomí | Zdroje energie | Problémy | Falešné signály | Česká národní banka (ČNB) | Jak fungují růstová odvětví | Micron Technology (MU.US) | Open | Vysoká úroveň inovací | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Index | Studie | Platidla | Očekávaná data | Zpřísnění měnové politiky | Informace o trhu | Eura | Komise | Tržní kapitalizace | Kapitál | FinTech | Posílení | Představitelé Fedu | EHP | EP | S&P | Big Tech | Enphase Energy (ENPH.US) | Obchodní signál | Revolut Securities | Hodnota transakcí | Americké měny | Unie | Recenze | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akciové indexy | Očekávání úrokových sazeb | Coinbase | Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Soukromý sektor | Technické analýzy | Boston Consulting Group (BCG) | Klesající trend | Ekonomický vývoj | Investiční horizont | Kurz EUR/USD | Sociální a kulturní vliv | Environmentální udržitelnost | Společnost Arm | Recenze nástroje | Index Stoxx 600 | Push notifikace | Patterny | McDonald's (MCD.US) | Podnikání | Budoucnost | Obchodní terminál | Sektor služeb | Dow Jones Industrial Average | Micron Technology | Dovednosti a vzdělání | Plánování | Společnosti v České republice | Paul Romer | Firma | Úřad pro energetické informace (EIA) | Reálný účet | Opatření | Obchodní výsledky | Podnikatelé | Akciový index | Pozornost | Výkon indexu | Index Nasdaq Composite | Index výroby | Trh fúzí a akvizic | 3М | Překoupené zóny | Stratégové | Momentum | Zprávy a analýzy | Oblasti rezistence | Index nákupních manažerů | Burze | Americká měna | Nákupy centrálních bank | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Equity | Výsledkové zprávy | Předpověď pro GBP/USD | Starbucks (SBUX.US) | MCD | Investice a financování | Akcie a deriváty | Řetězec | Regulace a legislativa | Kalendář událostí | Investiční služby v EHP | Pravidla obchodního systému | Obchodníci | Vliv na rozvoj měst | Kalkulačka rizika | Obchodovat | UTC | Ropa | Americké indexy | Výrazné pohyby | USA | Růst úrokových sazeb | Dolar vůči japonskému jenu | Platformy | Michael Porter | Pár EUR/USD | Kapitálové trhy | Čistý zisk | Jak obchodovat | Světové trhy | Globální fintech | Norfolk Southern | Politická rozhodnutí | Volby | Evropská unie dnes | Indikátor CCI | Výdaje | Globální dostupnost | ETF | Globální akciový index | Základní pravidla systému obchodování | Klouzavý průměr | Firemní zprávy | Dow Jones | Boston Consulting | Robert Solow | Wealth and Trading (EHP) | Zpomalení inflace | Ekonomové | Prohlášení | Význam vzdělávání | Spojené státy | Robo poradce | Analýza poptávky na trhu | Změny životního stylu | Trading | Růst HDP | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Plán obchodování | Qualcomm | Průměrná volatilita páru GBP/USD | BCG | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dílčí indexy | Skener trhu | Deloitte | Paul Krugman | Časový rámec | Amazon | Býčí divergence | ARM Holdings | Investiční doporučení | Konkurenceschopnost | Americké akcie | Rolandas Juteika | Důležité aspekty růstových odvětví | MarketResearch.com | Vliv na ekonomiku | Volatilní | Kdo to řídí | Riziko ztráty | EUR/USD | Zemědělství | Analýzy a obchodní příležitosti | Varování | Joseph Schumpeter | Analýza makroekonomických zpráv | Uptrend | West Texas Intermediate | Měnové politiky | Janus Henderson | Revolut Securities Europe UAB | Trump Media & Technology Group | Cíl pro akcie | Akcie Coinbase | Výdělky | Odhad HDP | Index Russell | Celkový stav ekonomiky | Pravidla systému obchodování | Japonský ministr financí | Investiční strategie | Christopher Waller | ADP | Krátkodobý výhled | Korelace signálů | Texas Instruments | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Globální šéf | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Cenové pohyby | Royal Mail | Technické indikátory | Sazby | Provozní marže | PMI ve výrobě | Komise v přenesené pravomoci | Výrazný zisk | Zasedání v Jackson Hole | Akcie Moderny | Předpověď cen | Investovat | QCOM.US | Nerozhodnost | Spolupráce s akademickým sektorem | Investiční fondy | Regulátor | Průzkum | Firmy | Držení akcií a ETF | Celkový sentiment | HDP Německa | Murray | Trades | Propad trhů | Commitments of Traders (COT) | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Investování | Nástroj pro všechny obchodníky | Ziskové akcie | Fed | Nonfarm Payrolls | Multi-asset | Řízení růstových odvětví | JNJ | Účastníci trhu | Společnost InstaForex | Heiken Ashi | Poradenské společnosti | Hry | Trhy | Nasdaq a S&P 500 | Refinancování dluhů | Rizika | Varování před riziky | Eurozóna | Spirit Airlines | ISM | Restrukturalizace | Měkké přistání | Index inflace | Akcie Alphabet Inc | Kalendář ekonomických událostí | Dánsko | xStation 5 | Cyklické sektory | Vysoké ceny | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Úřad pro energetické informace | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Americké akciové indexy | Tesla | Růstové sektory | Mezinárodní konkurenceschopnost | Inflace v USA | Komodity | Poradenství | Doporučený zdroj | Odhady analytiků | Vlnový pattern | Na burze | Akcionáři | Cenové úrovně | Netflix (NFLX.US) | Společnost | Co Autochartist umí | Raphael Bostic | Obchodování pro EUR/USD | Hospodaření | Wells Fargo | Alphabet (GOOGL.US) | USDIDX | Institucionální investoři | Reporty | Globalizace | Fundamentální pozadí | Obchod | Společnost Arm Holdings | Silná konkurence | Ceny ropy Brent | Pracovní trh | Vývoj na trhu | Riziko | ATH | JPY | Podrobné analýzy | Citi | Ekosystém | RSI | Transakce | Šok | Portfolio | Nástroj | GBP | Nadšení | Americký regulátor | Inovace | Úrovně supportu | Omezení dodávek ropy | Ceny | Trump Media | Financování | Významná rizika | Recese | Zahraniční kapitál | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Potenciální rizika | COT report | Impuls | Notifikace | Míra nezaměstnanosti v USA | Boston Consulting Group | Centrální banka | Doporučení k obchodování | Divergence | Makroekonomické faktory | Evropské centrální banky | MACD | Libra | Americký Úřad pro energetické informace | Odborníci | Zóny supportu | Stratég | Instituce | Morgan Stanley | Výnos | Index DOW | Media & Technology | Index Nasdaq | CFD | Prostor pro růst | Budoucí trendy | 256/2004 | Přístup k měnové politice | Dlouhodobý trend | Minulá výkonnost | Miliardy USD | Dluhopisový index | Průměrná volatilita | Hodnota investic | Obchodní tipy | MetaTrader 5 | GBP/USD | Obchodní analýza | Index Dow Jones Industrial | Rally akcií | Jestřábí postoj | Histogram | Bias | Pracovní místa | Bez rizika | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Zisk | Biotechnologie | Přizpůsobovat se | ČNB | Bank of England | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Překoupené oblasti | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Pozitivní zprávy | Vklady | Obchodování | Rizika a výzvy | Býčí sentiment | Vzdělání | Posílení dolaru | Media & Technology Group | EP Corporate Group | Analýza páru EUR/USD | Oslabování dolaru | Bill Northey | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Zprávy z trhů | Kupující | Předpověď | Údaje | Převzetí společnosti | Obchody | Drahý kov | Jakub Matis | xStation5 | ProCent | Portfólia | Japonsko | Marže | Spotová cena | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Příležitosti k prodeji | Grafy | Cenový cíl | Společnost XTB | U.S. Bank | BNP | Situace | Nové zakázky | Růst dolaru | Tržby | Index Russell 2000 | Signály | GasNet | HDP | Technology | Devizový trh | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Klid | Investování je rizikové | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Politici | Hlavní americké indexy | Kongres USA | Výprodej | Ekonomické zprávy | JPMorgan | Private equity | Zklamání investorů | ČTK | Novinky | Ztráty | Americká seance | Česká národní banka | Obchodní nastavení | Výhled trhů | Životní styl | Japonský jen | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Index dolaru | Prodejní pozice | Býčí potenciál | MUFG Bank | Vzestupný trend | Výhody | Podniky | Index spotřebitelských cen | Nastavení Stop-Lossu | Demografické trendy | MCD.US | DNB | Býčí trend | Wealth Management | Index cen | Změny na trhu | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Technologie | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | SBUX | DNO | Daně | SOK | Společnost Revolut | Růst zisků | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Americká ekonomika | Intermediate | Index cen výrobců | Nezaměstnanost v eurozóně | COLI | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Míra inflace | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Investice | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | QCOM | Doporučení pro obchodování | Big tech | Rally | Investujte | Konkurence | Kapitalizace | Komunikace | Důvody k nákupu | Autochartist | Pravidla hry | Oživení ekonomiky | Makrodata | Zisky | Investiční stratég | Regulace | Deriváty | Johnson & Johnson | Fondy | USD za barel | Základní pravidla | Volatilita páru EUR/USD | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Index MSCI | Měny | Profitovat | Fundamentální faktory | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Poradce | Signál | Číst grafy | JNJ.US | Munger | Britské měny | Ekonomický rozvoj | Trump Media & Technology | Média | FedWatch | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Revolut | CDC | TXN | DJI | Ceny americké ropy | Příliv investic | NFP | Čtvrtletní zisk | TIM | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Sloučení | Investiční riziko | Prodej | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | XAU/USD | Evropská unie | Rozvoj | Hlavní indexy | Finanční nástroje | Silný růst | Celkový trend | Vyhlídky | Udržitelnost | Míra | Korekce | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Výkonnost | Pokles libry | Downtrend | Index S&P 500 | Instrument | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Trendové linie | Short | Stavebnictví | Rostoucí trend | Tým InstaForex | Finanční budoucnost | Obnovitelné zdroje | Zvýšení úrokových sazeb | Akcie Alphabetu | Otočení trendu | Instant Trading EU | Volby v USA | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | JDE | Podpora | Obchodování s CFD | MU.US | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | MicroStrategy | Příkaz stop-loss | Německo | Makroekonomické ukazatele | Upozornění | Investiční služby | Příkaz Stop | Arm | Investiční aplikace | Snížení sazeb | CME Group | TSLA | Kurzy | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Geopolitická nestabilita | Jefferies | Royal | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Japonský trh | Merck | Podhodnocený | Investiční ředitel společnosti | Jednotná měna | Zlato | Ekonomika | Inflace v Německu | Impulzy | Indikátory | Odpovědnost | Kultura | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Práce | Schwab | Úspěch | Společnost Morgan Stanley | Cíle | Odhady růstu | Potenciál zisku | Banky | Buy | Obchodní podmínky | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | Kotace | Rychlost | Šance | Zkušení investoři | Netflix | Ray Dalio | Wall Street | Analýza | Ministr financí | Kurz EUR | Zlepšení | XTB | Pozice | Portfolia | Spotová cena zlata | OCI | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Výrobce čipů | Výzvy a rizika | Stoxx | Sestupný trend | LSEG | Globální dluhopisový index | Výzkum a vývoj | McDonald's | Transparentnost | Texas | Posílení amerického dolaru | Uvolňování měnové politiky | Obchodní aktivity | Služby | OPEC | Technologický pokrok | Jak číst grafy | Peněžní zásoby | Řetězce | Sentiment | Index ISM | Dění na trhu | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Evropský index | Stop-Loss | Růst libry | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Rostoucí výnosy | Investiční ředitel | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Coinbase Global | Procentuální zisk | Zvýšení produktivity | Rezistence | Index Dow Jones | Auta | Jasné signály | Inflace v březnu | Výhled poptávky | Ichimoku | EP Corporate | Manuál | Obchodujte | Nařízení | Bond | Ropy | Struktura | Výrobní sektor | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Jádrový index | USD | Zveřejnění zprávy | Cena americké ropy | Emoce | Legislativa | Zprostředkovatelé | Nové příležitosti | Společnosti v indexu | Nasdaq a S&P | D1 | Investing.com | Trendové pohyby | Silný dolar | 3M | US500 | Nízké poplatky | CME FedWatch Tool | Federální rezervní systém | Čínská centrální banka | Rotace | Průraz | Pokles HDP | Propad | Trh s futures | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Významné zprávy | Pokles sentimentu | Graf páru | Finanční ztráty | Růst eura | Nemovitosti | Odvětví v ekonomice | Oblast supportu | Invest | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Instant Trading EU Ltd. | Investment | Libra klesá | MetaTrader 4 | Technické patterny | Indexy | Break Even | Státní dluhopisy | Americký dolar | US100 | Evropská centrální banka | Starbucks | Prezidentské volby v USA | ECB | Stoxx 600 | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Bankovky a mince | Doporučení | Technologické inovace | Body | Index výdajů | Payrolls | Holubičí postoj | Charlie Munger | Vývoj měn | ROCE | Akcie Alphabet | Týdenní pokles | Enphase Energy | GOOGL | EU | Ekonomický výhled | Miliardy | ARM | PBOC | ENPH | Poradci | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Výnosy 10letých dluhopisů | Globální trh | Prodeje | Pracovní síly | Akciový trh | USD/JPY | Analytické nástroje | Norfolk | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | MMM | Průmyslový index Dow Jones | Banka | Produkce ropy | Vlastnictví | Významné události | Baker Hughes | SPX | Další pokles | COT | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot