Býčí divergence
Graf dne – Bitcoin (30.01.2025)
30.01.2025 Bitcoin pokračuje ve své působivé rally, obchoduje se za 104 966 USD, což představuje 2,7% zisk za posledních 24 hodin, přestože Federální rezervní systém zachovává svůj jestřábí postoj. Odolnost kryptoměny tváří v tvář přísné měnové politice zdůrazňuje měnící se dynamiku na trzích digitálních aktiv, zejména v rámci politiky Trumpovy administrativy, která je vstřícná vůči kryptoměnám, a to i přes negativní přílivy do ETF tento týden.
Přehled páru GBP/USD na 22. ledna: Krátký oddech libry se chýlí ke konci
22.01.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý kopíroval pokles páru EUR/USD. Jak bylo uvedeno v předchozích analýzách, pondělní pokles dolaru postrádal fundamentální základ a očekávala se korekce. Je důležité zdůraznit, že nevytváříme důvody pro každý pohyb trhu. Někdy dochází k cenovým výkyvům bez hmatatelných důvodů. Trhy mohou reagovat nezávisle na fundamentech nebo makroekonomických faktorech, což znamená, že instrumenty se mohou pohybovat bez zřetelného důvodu. Často to má nějakou základní logiku, i když není na první pohled zřejmá. V pondělí se zdálo, že tato logika chybí, a my se vyhýbáme tomu, abychom z nesouvisejících zpráv dodatečně dělali příčinu tržních pohybů. Kolik lidí přesně předpovědělo pondělní pokles dolaru o 150 pipů? Prakticky nikdo. Stojí za zmínku, že Donald Trump nezveřejnil nic zvlášť převratného.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 21. ledna: libra se chytá stébla
21.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí růst, který se shodoval se začátkem americké obchodní seance. Je důležité poznamenat, že tento růst nevyplýval z žádné konkrétní ekonomické události, ani nesouvisel s inaugurací Donalda Trumpa, protože růstový pohyb začal v jinou dobu. V jednu chvíli začal dolar klesat, což vyvolalo otázky ohledně důvodu za tímto vývojem.
Přehled měnového páru EUR/USD 21. ledna: Trumpova inaugurace nic nemění Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval relativně klidně, alespoň v první polovině dne
21.01.2025 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval poměrně klidně, alespoň tedy v první polovině dne. S otevřením americké seance však volatilita prudce stoupla. Následné pohyby nicméně podle všeho postrádaly konkrétní příčiny či důvody. Jedinou významnou událostí dne byla inaugurace Donalda Trumpa, která se – upřímně řečeno – z hlediska vzrušení, jež vyvolala, jevila jako nepochopitelná. Na jedné straně se nejednalo o inauguraci jen tak nějakého amerického prezidenta; šlo o inauguraci velmi kontroverzního lídra, který během posledních dvou měsíců učinil řadu slibů, že "změní svět" a "obnoví velikost Ameriky". Pokud by splnil byť jen 25 % z nich, svět by se mohl významným způsobem změnit a trhy by na takovou událost pravděpodobně reagovaly. Na druhou stranu se už dva měsíce ví, že Donald Trump se stane prezidentem. Co přesně se tedy mění teď, když je to oficiální?
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 20. ledna: Pohádka skončila, i když se o žádnou pohádku vlastně nikdy nejednalo
20.01.2025 V pátek měnový pár GBP/USD zaznamenal další pokles. Mezi makroekonomickými údaji, které byly tento den zveřejněny, vynikaly především další neuspokojivé údaje ze Spojeného království. Ačkoli se nejednalo o nijak zásadně důležitou zprávu, zdůrazňujeme ji, protože přispěla k sérii slabých ekonomických zpráv ze Spojeného království v uplynulém týdnu. Maloobchodní tržby se meziměsíčně snížily o 0,3 % a meziročně vzrostly o 3,6 %. V obou případech byly prognózy vyšší, takže tyto údaje byly celkově záporné. Začátkem týdne Spojené království také zveřejnilo neuspokojivé zprávy o vývoji HDP, průmyslové výroby a inflace.
Přehled páru EUR/USD na 20. ledna: Euro se připravuje na nový pokles
20.01.2025 Pár EUR/USD v pátek pokračoval v pozvolném poklesu. Opakovaně jsme zdůrazňovali, že euro nemá důvod k růstu, a platí to stále. Náš scénář a prognóza se nadále vyvíjejí podle očekávání. Co se tedy za poslední týden změnilo? Fundamentální a makroekonomické podmínky pro euro se jen zhoršily. Je důležité si uvědomit, že Federální rezervní systém neplánuje snížit do léta klíčovou úrokovou sazbu a v průběhu celého roku 2025 zvažuje možná jen jedno snížení.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 17. ledna: Krátký vzestup libry. Inflace nenabídla žádnou pomoc
17.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu. Podobně jako v případě eura klesající trend fakticky začal ve středu večer a pokračoval i ve čtvrtek. Na rozdíl od eura se však libře nepodařilo konsolidovat nad klouzavým průměrem. Tato situace s sebou nenese žádné opodstatněné důvody pro nákup libry ani pro očekávání výrazného růstu, a to ani na lokální úrovni.
Přehled páru EUR/USD na 17. ledna: Další korekční fáze skončila, směřuje se k paritě
17.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil klesající trend a znovu prorazil pod linii klouzavého průměru. Klesat začal vlastně už ve středu večer. Stojí za zmínku, že dolar po zveřejnění zprávy o inflaci v USA zaznamenal prudký pokles, ale během několika hodin silně oživil. Zpráva o prosincové inflaci přinesla smíšené výsledky: zatímco míra jádrové inflace se snížila, celková míra inflace se zvýšila. Zastáváme názor, že celkový údaj je významnější. Stoupal, byť v rámci prognóz, ale rozhodujícím faktorem teď není to, jestli skutečný údaj odpovídal očekávání, jako spíš to, že inflace roste. Uvedené naznačuje, že Federální rezervní systém, který už oznámil, že není naléhavě potřeba uvolňovat měnovou politiku, může v tomto opatrném přístupu pokračovat i v průběhu roku 2025. Proč by uvolňoval politiku, když inflace roste už tři měsíce po sobě, ekonomika je silná, trh práce také a nezaměstnanost zůstává na přijatelných úrovních?
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 16. ledna: libra reaguje na zprávy o inflaci s nadšením
16.01.2025 Měnový pár GBP/USD vykázal během dne výrazný růst, ale ke konci dne prudce klesl. "Show" začala brzy ráno, kdy Spojené království zveřejnilo svou zprávu o inflaci, která byla ještě zajímavější než údaje o vývoji inflace v USA. Britský index spotřebitelských cen (CPI) se meziročně snížil z 2,6 % na 2,5 %. Co to naznačuje? Naznačuje to, že Bank of England (BoE) by mohla urychlit uvolňování své měnové politiky. Hlavním zájmem centrální banky již není inflace (kterou se jí podařilo do jisté míry snížit), ale hospodářský růst, který se již dva roky pohybuje kolem nuly. Snížení úrokových sazeb je proto nutné k povzbuzení britské ekonomiky. Pokud inflace klesá, může BoE snižovat sazby agresivněji. Zatím BoE se snižováním sazeb téměř nezačala. Rok 2025 by tak mohl být rokem výrazného zmírnění jejího jestřábího postoje.
Přehled páru EUR/USD na 16. ledna: Euro profituje z reportu o inflaci
16.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu nahoru, byť s obtížemi. Jedinou událostí dne byl report o inflaci a jedinou otázkou bylo, jestli americká inflace zrychlí víc, než se očekávalo. Stojí za zmínku, že americký dolar roste už čtvrtý měsíc v řadě, což nás nepřekvapuje. Trh od roku 2022 očekával agresivní a rychlé snižování sazeb Federálního rezervního systému, ke kterému ale nedošlo. V roce 2024 Fed snížil sazby třikrát, celkem o 1 %. Na rok 2025 je naplánováno dvojí snížení po 0,25 %. Tato skutečnost ostře kontrastuje s očekáváním trhu.
Přehled páru EUR/USD: 15. ledna. Euro čeká na report o inflaci v USA
15.01.2025 Pár EUR/USD v úterý zaznamenal mírnou korekci; zůstává však slabá a nesignalizuje konec klesajícího trendu. Cena tento týden otestovala úroveň 1,0200, kterou jsme označili jako cíl v rámci pásma 1,00–1,02. Ačkoli byl tento cíl dosažen, na trhu není patrný zájem o nákup eura. Tento nezájem nás nepřekvapuje, protože jsme v průběhu roku 2024 předpovídali, že euro bude klesat. Ve skutečnosti jsme jako potenciální bod změny trendu uvedli konkrétní datum – 18. září.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 15. ledna: Britská libra se snaží získat půdu pod nohama
15.01.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý nepřiblížil k linii klouzavého průměru. Ačkoli se zdálo, že v pondělí začal nový korekční pohyb, rychle ztratil na dynamice. Během pondělí i úterý neměl trh důvod upustit od prodeje tohoto měnového páru. Široká škála technických, makroekonomických a fundamentálních faktorů nadále podporuje pokračující prodej, zatímco signály k nákupu většinou naznačují pouze divergence a přeprodanost ukazatele CCI. V tuto chvíli neexistují žádné přesvědčivé důvody se domnívat, že klesající trend skončí.
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD. Libra se nadále potápí jako kámen na dno Mariánského příkopu
14.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí pokles, který se očekával. Za posledních pět obchodních dní britská libra ztratila 450 pipsů a za poslední tři měsíce se propadla o 1 300 pipsů. Stále se domníváme, že to ještě není pro libru dno. Když se podíváme na týdenní časový rámec, je zřejmé, proč tento scénář předpokládáme. Poslední úsek 16letého klesajícího trendu skončil kolem úrovně 1,0350. Tehdy se mnozí domnívali, že to pro libru znamená to nejhorší a že už nemůže dále klesat. Před třemi měsíci však mohla začít nová fáze globálního trendu. Pokud je to pravda, měl by pokles pokračovat přinejmenším do dosažení parity.
Přehled páru EUR/USD: 14. ledna – Euro dál klesá směrem k paritě
14.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů – co jiného mohl dělat? Tato situace nám připomíná loňský rok, kdy jsme často upozorňovali na fakt, že euro je překoupené a bezdůvodně drahé. Ačkoli předpovědět přesné načasování nového trendu je vždycky náročné, upozorňovali jsme, že by mohl začít po 18. září. Nakonec začal 25. září, takže současný pokles eura nás neudivuje. Tento scénář jsme probírali celý rok 2024. Je důležité si uvědomit, že ceny mohou měnit směr bez ohledu na přítomnost či nepřítomnost fundamentálních nebo makroekonomických faktorů; mluvíme zejména o lokálních vlivech. Když všichni účastníci trhu vidí zřetelný trend, proč by se někdo rozhodoval pro nákup aktiva, jehož hodnota stále klesá?
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD tento týden: Libra se přibližuje k 1,1800
13.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů. Zatímco páteční pokles lze přičíst silným údajům z amerického trhu práce a nezaměstnanosti, dřívější poklesy byly přičítány "dluhopisové krizi" ve Velké Británii. Libra však klesá již tři měsíce v řadě, což je trend, který jsme předpovídali již v roce 2024. Tyto faktory – ať už jde o silné údaje z USA, nebo o problémy specifické pro Spojené království – přispívají k poklesu pouze lokálně. Globálně se situace nemění: libra je stále přeprodaná a její cena zatím neodráží očekávané uvolnění měnové politiky Bank of England, na rozdíl od dolaru, který již zahrnuje uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému.
Přehled vývoje GBP/USD dne 10. ledna: Nový den, nový pokles libry
10.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v pozvolném poklesu. Jak jsme včera konstatovali, pro středeční pokles libry neexistovaly žádné bezprostřední lokální důvody. Ze střednědobého pohledu a s ohledem na globální ekonomické pozadí je však důvodů pro tento pokles více než dost. V průběhu roku 2024 jsme neustále upozorňovali na řadu faktorů, které naznačovaly pokles libry, zejména po jejím neopodstatněném růstu. Taková situace nemohla trvat donekonečna a nyní jsme již čtvrtý měsíc po sobě svědky poklesu libry.
Přehled páru GBP/USD: 9. ledna – Úplný kolaps britské libry
09.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal ve středu výrazný pokles, a to tak rychlý, jako kdyby z devátého patra spadl kámen. Situace připomíná minulé trendy. Libra v uplynulých dnech v těsném závěsu následovala euro, podobně jako pes na vodítku. Na rozdíl od eura, které mělo pro své tržní pohyby konkrétní důvody, však libra žádné jasné opodstatnění neměla. Do začátku středeční americké obchodní seance už ztratila 170 pipů. Co to znamená? Ve Velké Británii nebyly zveřejněny žádné ekonomické zprávy, nezazněly žádné důležité projevy a nevyskytly se žádné významné události, které by tento pokles vysvětlovaly. Všechny klíčové makroekonomické zprávy v USA byly zároveň v tomto dni naplánovány na americkou obchodní seanci, což ještě víc zdůraznilo absenci zjevných důvodů, proč by libra měla klesnout.
Přehled vývoje GBP/USD dne 8. ledna: Britská libra rychle ztrácí dynamiku
08.01.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý pokoušel pokračovat v růstu, ale nakonec se mu to nepodařilo. V pondělí se na trhu projevilo nadšení z nějaké události nebo očekávání jejího výskytu, ale v úterý se tento impuls zcela rozplynul. Domníváme se, že pondělní pohyb byl pouze technickou korekcí. Případně se mohlo jednat o reakci na vývoj inflace v Německu, přičemž libra jednoduše posilovala společně s eurem.
Přehled páru EUR/USD: 8. ledna – Inflací v Německu se pro trh nic nemění
08.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý pokusil pokračovat v růstu, ale nakonec se mu nedařilo. V pondělí euro i libra zaznamenaly výrazný růst, když inflační zpráva z Německa o 0,2 % předčila očekávání. Zdálo se, jak by na ni trh reagoval už s předstihem, což naznačuje, že hlavní hráči mohli mít neveřejné informace. Výsledkem byl nárůst hodnoty eura a předpoklad opatrnějšího přístupu Evropské centrální banky (ECB) k uvolňování měnové politiky. Úterní výkon ale ukázal, že obavy nebyly namístě. Inflace v eurozóně za prosinec dle očekávání zrychlila na 2,4 % meziročně, zatímco jádrová inflace zůstala beze změny na 2,7 %. Obchodníci proto neměli příliš mnoho nových informací, na které by mohli reagovat, takže trh zohlednil zprávu o inflaci v Německu předčasně. V konečném důsledku je nejdůležitější celková inflace eurozóny, která přímo ovlivňuje měnovou politiku ECB – nikoli tedy inflace jedné země EU.
Přehled vývoje GBP/USD dne 7. ledna: Britská libra roztahuje křídla
07.01.2025 Měnový pár GBP/USD i v pondělí vykázal působivý růst, pro který neexistovaly žádné lokální důvody. Pár začal z ničeho nic růst během evropské obchodní seance a ještě před začátkem americké seance libra vzrostla o 120 pipsů. Částečně byl tento pohyb nespravedlivý, protože minulý čtvrtek libra také klesla o více než 120 pipsů, aniž by pro to existovaly lokální důvody. Rádi bychom však připomněli, že se stále nacházíme v klesajícím trendu. A v klesajícím trendu by nová kola poklesu neměla vyvolat žádné překvapení.
Přehled vývoje GBP/USD. Týdenní přehled: dolar můžou zastavit pouze údaje Nonfarm Payrolls
06.01.2025 Měnový pár GBP/USD se po prudkém čtvrtečním poklesu v pátek zotavil. Všechy důvody, které byly zmíněny v příslušném článku v souvislosti s poklesem eura, platí rovněž pro britskou libru. I libra zažila dlouhodobý vzestup trvající déle než dva roky, když trh ocenil budoucí uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému. Poté, když se libra stala nadměrně překoupenou a Fed přišel s prvním snížením sazeb, začal pokles tohoto páru, který trvá dodnes. Čtvrteční pohyb tak byl jednoduše pokračování nastoupeného trendu a nevyžadoval žádné další odůvodnění či vysvětlení. Trh už jich má více než dost.
Graf dne - Zlato (03.01.2025)
03.01.2025 Zlato začíná rok 2025 se silnou dynamikou poté, co dosáhlo nejlepšího ročního výkonu od roku 2010, přičemž analytici předpokládají další zisky v souvislosti s očekávaným snížením sazeb, geopolitickým napětím a trvalými nákupy centrálních bank.
Graf dne - Gold (23.12.2024)
23.12.2024 Zlato se drží stabilně poblíž 2 630 USD, protože obchodníci zvažují výhled politiky Fedu a geopolitické napětí, zatímco prognózy institucí ukazují na významný růstový potenciál v roce 2025. Drahý kov si navzdory nedávné volatilitě udržuje působivé zisky pro rok 2024, podporované nákupy centrálních bank a poptávkou po zajištění inflace.
Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 27. listopadu. Britská libra pokračuje ve svých směšných pokusech o korekci
27.11.2024 V úterý se měnový pár GBP/USD pokusil o korekci, ale nepodařilo se mu ani jednoznačně překonat klouzavý průměr. V článku o euru jsme si už vysvětlili, že všechny indikátory a technické modely selhávají, když je fundamentální pozadí namířeno proti nim. Zmínili jsme také, že signály proti trendu je často lepší ignorovat. Abychom tuto diskusi doplnili, rádi bychom upozornili, že "učebnicové" pohyby na trhu jsou velmi vzácné. Řada obchodníků pravděpodobně čekala na korekci současného klesajícího trendu, aby mohla vstoupit do krátkých pozic. V posledních dvou měsících však nedošlo k žádné korekci. V tuto chvíli by britská libra mohla klidně pokračovat v poklesu, protože všichni na trhu očekávají korekci a nikdo nevěří, že by britská měna mohla pokračovat v poklesu, aniž by se vrátila i o několik set pipsů nahoru.
Přehled páru EUR/USD na 27. listopadu: Euro dnes může obnovit pokles
27.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý znovu pokusil o konsolidaci nad klouzavým průměrem, ale nedá se říct, že úspěšně. Připomeňme, že překonání linie klouzavého průměru ukazuje pouze na možnou změnu trendu, nikoli na její potvrzení. Dále je důležité si uvědomit, že případné indikátory jsou pouze matematické vzorce, které nejsou schopny předpovědět budoucí pohyby. Stejně tak jsou technické patterny pouze grafické reprezentace, jejichž cílem je vysvětlit dění na trhu. Každý indikátor je třeba pečlivě filtrovat a používat ve správném kontextu, stejně jako patterny.
EUR/USD. Týdenní přehled: Euro dál klesá volným pádem
25.11.2024 Měnový pár EUR/USD se připravuje na nový týden a euro by v tuto chvíli potřebovalo trochu božího zásahu. To je samozřejmě vtip, ale euro už pouze neklesá – řítí se dolů alarmující rychlostí. Někdo by mohl namítnout, že pokles není zvlášť prudký ani rychlý, ale rád bych upozornil, že euro je druhou nejstabilnější měnou na světě a pokles o 700 pipů během dvou měsíců je u této měny významný. Euro navíc klesá prakticky bez korekcí, což (zjednodušeně řečeno) naznačuje, že na trhu chybí kupci – všichni euro prodávají.
Přehled vývoje páru EUR/USD dne 22. listopadu 2024: Euro směřuje k dalšímu poklesu
22.11.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu a ve čtvrtek obchodoval monotónně a nevýrazně. Po dosažení úrovně Murray 2/8 na úrovni 1,0498 cena neprovedla žádnou korekci směrem vzhůru ani se výrazněji nepohnula a místo toho konsolidovala do strany. Euro se nedokázalo usadit ani nad klouzavým průměrem, který zůstává velmi blízko současných cenových úrovní. To vede k prvnímu závěru: na trhu chybějí kupci.
Prognóza pro GBP/USD na 20. listopadu 2024
20.11.2024 Podle hodinového grafu se pár GBP/USD v úterý odrazil od oblasti supportu 1,2611–1,2620 a vyšplhal se na úroveň 1,2709. Následný odraz od úrovně 1,2709 favorizoval americký dolar a tlačil pár směrem dolů k oblasti 1,2611–1,2620. To naznačuje boční trend, v jehož rámci se britská libra důsledně pohybuje.
Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 20. listopadu: Inflace v eurozóně nepřekvapila, euro také ne
20.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval pod linií klouzavého průměru. Tentokrát se sice vyhnul dalšímu poklesu, ale cena se stále snaží o byť jen minimální korekci. Tato situace poukazuje na několik kritických bodů: Absence výrazného nákupního zájmu naznačuje, že účastníci trhu nejsou nakloněni tomu, aby euro tlačili výše. Euro zůstává vysoce překoupené a postrádá výraznou poptávku. Naše závěry a prognózy z celé první poloviny roku se zdají být přesné. Nadále očekáváme střednědobý pokles eura.
GBP/USD: 19. listopadu – libra je úplně bezmocná
19.11.2024 Pár GBP/USD se v pátek v grafu 1H odrazil od zóny supportu 1,2611–1,2620, takže býci se následně dokázali posunout o trochu výš. Rezistence v pásmu 1,2709–1,2734 ale nebyla otestována a cena se teď obrátila ve prospěch amerického dolaru, což znamená nový pokles. Libra má proto tento týden ve výsledku velkou šanci zavřít pod pásmem 1,2611–1,2620. Takové uzavření by pravděpodobně signalizovalo další pokles k Fibonacciho úrovním 1,2570 a 1,2517.
EUR/USD: 19. listopadu – Býci na euru jsou stále extrémně slabí
19.11.2024 V pondělí se měnový pár EUR/USD opět odrazil od Fibonacciho hladiny korekce 323,6 % na úrovni 1,0532 a zahájil nový růstový pohyb směrem k Fibonacciho hladině 261,8 % na úrovni 1,0662. Růst je však stále velmi slabý a mám vážné pochybnosti o tom, zda bude úrovně 1,0662 dosaženo. Býci jsou i nadále pasivní a nejsou schopni ovlivnit pohyb ceny. Uzavření pod úrovní 1,0532 se zdá být pravděpodobnější a nejspíše by signalizovalo další pokles směrem k úrovni 1,0420.
Přehled páru EUR/USD na 19. listopadu: Klidný začátek týdne
19.11.2024 Pár EUR/USD během pondělka většinou stagnoval. Není divu, když kromě projevu prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové nebyly na tento den naplánovány žádné makroekonomické události. Jak se očekávalo, Lagardeová nepřišla s ničím důležitým nebo vlivným. V poslední době vystoupila veřejně už několikrát, ale nesdělila trhu nic nového. Poslední zasedání ECB se uskutečnilo relativně nedávno, takže případná změna sentimentu či rétoriky představitelů ECB by vyžadovala nové údaje.
GBP/USD: 18. listopadu – libra může pokračovat v poklesu z počátku týdne
18.11.2024 Podle hodinového grafu se pár GBP/USD v pátek propadl až do oblasti supportu 1,2611–1,2620, ale k žádnému odrazu nedošlo. Pondělí začalo dalším poklesem libry a v poledne již mohla být zóna 1,2611–1,2620 prolomena. Pokud se tak stane, pokles by mohl pokračovat směrem k další Fibonacciho hladině 200,0 % na úrovni 1,2570. Nálada na trhu zůstává silně medvědí.
Přehled vývoje EUR/USD dne 15. listopadu. Euro zůstává na dně
15.11.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v klesajícím trendu. Téměř každá analýza začíná stejným konstatováním, protože na trhu se nic zásadního nezměnilo. Euro rychle oslabuje a téměř denně ztrácí 50–60 pipsů. Podle našeho názoru nelze tento propad přičítat jediné události nebo dokonce více faktorům. Stále se domníváme, že trh již dávno započítal celý cyklus uvolňování měnové politiky a jakmile jej plně zohlednil, začal zpětně reagovat. Jinými slovy, dolar oslaboval příliš dlouho a neodůvodněně, a nyní jsme svědky logické korekce, i když bez přímých katalyzátorů.
Přehled páru GBP/USD na 14. listopadu: Inflace v USA nepřekvapila, euro a libra mohou zaznamenat menší korekci
14.11.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu vyhnul dalšímu poklesu, ale pauza může být krátkodobá. Dříve jsme varovali, že růst inflace v USA už mohl být započítán do ceny, protože je běžnou praxí, že tvůrci trhu předem zohledňují známé zprávy. Růst inflace byl patrný už minulý týden a vzbudil otázku, jak se skutečné údaje budou lišit od prognózy. Jak se ukázalo, žádná odchylka se neobjevila, takže obchodníci neměli ani jeden sodliní důvod k nákupu nebo prodeji.
Přehled páru EUR/USD na 14. listopadu: Euro pokračuje v poklesu
14.11.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v downtrendu. I když jsou korekce možné při jakémkoli pohybu, aktuální celkový technický obraz je zřetelný. Při pohledu na týdenní časový rámec vidíme downtrend, který se drží už déle než 15 let. Stejný trend vidíme i v denním grafu, ale ve větším měřítku. Lokální downtrend v grafu 4H začal před měsícem a půl. Pattern se bez ohledu na časový rámec nemění. První závěr je tedy zřejmý: jakýkoli pohyb směrem nahoru je jen korekční. Toto jsme říkali i během dvou let, kdy pár stoupal.
GBP/USD. 13. listopadu. Nejdůležitější den týdne
13.11.2024 Pár GBP/USD se v grafu 1H v úterý konsolidoval pod zónou supportu 1,2788–1,2801 a Fibonacciho úrovní 76,4 % (1,2752). Vypadá to, jako by se býci ve středu ráno zdráhalí zahájit protiútok. Kdykoli by se tedy mohl obnovit pokles pod kurz 1,2752 s cílovými úrovněmi 1,2709 a 1,2665. Konsolidace nad úrovní 1,2752 by naopak mohla signalizovat potenciální růst libry.
EUR/USD: 11. listopadu – Podmínky příznivé pro růst dolaru
12.11.2024 Pár EUR/USD se v pátek odrazil od zóny rezistence 1,0781–1,0797 a zahájil nový pokles. Medvědi během necelého jednoho dne zatlačili pár až na Fibonacciho retracement 261,8 % (1,0662). Odraz od ní by mohl podpořit euro a přinést mírné zotavení. Naopak, konsolidace pod touto úrovní zvyšuje pravděpodobnost dalšího poklesu k Fibonacciho úrovni 323,6 % (1,0532).
EUR/USD. 5. listopadu. Projev Lagardeové by mohl pomoci býkům
05.11.2024 V pondělí se pár EUR/USD vrátil ke korekční úrovni 161,8 % (1,0873). Odraz od ní by mohl znamenat obrat ve prospěch eura a nový růst k zóně rezistence 1,0929–1,0946. Uzavření pod úrovní 1,0873 by však podpořilo americký dolar a upřednostnilo by pokračující pokles k zóně supportu 1,0781–1,0797.
GBP/USD. 4. listopadu. Libra získává dočasnou podporu
04.11.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD v pátek konsolidoval nad zónou 1,2892–1,2931, ale nemám dojem, že by býci byli připraveni zaútočit. Pondělí sice začalo poklesem dolaru, ale už dopoledne jsme svědky jeho posilování. Páteční údaje o trhu práce a nezaměstnanosti tak americké měně nezpůsobily výraznější problémy. Předpokládám, že tento týden by medvědi mohli opět uzavřít pod zónou 1,2892–1,2931.
Prognóza pro pár EUR/USD na 4. listopadu 2024
04.11.2024 V pátek se pár EUR/USD propadl o 50 bodů, což u mnoha lidí vyvolalo zmatek. Pondělí ale přineslo vyjasnění. Dolar začal klesat okamžitě po otevření trhu a korigoval tak páteční bezdůvodný růst. Konsolidace páru nad korekční úrovní 161,8% (1,0873) naznačuje pokračování růstu k zóně rezistence 1,0929–1,0946.
GBP/USD: Analýza na 1. listopadu – libra opět klesá
01.11.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek v grafu 1H obrátil ve prospěch amerického dolaru a zajistil si pozici pod zónou supportu 1,2892–1,2931, což je úroveň, která dříve představovala výzvu pro medvědy. V pátek se pár do této zóny vrátil. Zprávy z USA, které budou zveřejněny později během dnešního dne, by mohly spusit jak nákup, tak prodej, takže podle mého názoru nemá příliš smysl předpovídat, kde pár dnes večer skončí.
Prognóza pro pár GBP/USD na 29. října 2024
29.10.2024 Pár GBP/USD se v pondělí podle grafu 1H obchodoval bez většího nadšení. Po odrazu od zóny supportu 1,2892–1,2931 se býkům nepodařilo převzít kontrolu nad trhem. V současné době je jejich hlavním cílem podpořit libru nad úrovní 1,2892. Sebevědomí býků závisí do značné míry na ekonomických zprávách z USA, které mají být zveřejněny tento týden.
Graf dne - Bitcoin (29.10.2024)
29.10.2024 Bitcoin i nadále vykazuje pozoruhodnou sílu, když dosahuje 71 000 USD a blíží se svému historickému maximu 73 700 USD, a to díky nebývalému zájmu institucí a rostoucímu optimismu na trhu.Růst ceny přichází uprostřed dokonalé bouře pozitivních katalyzátorů, včetně rekordní aktivity ETF a rostoucích politických spekulací kolem nadcházejících voleb v USA.
EUR/USD. 24. října. Euro povstává
24.10.2024 Ve středu se pár EUR/USD velmi mírně obrátil ve prospěch eura, ale zůstal přitom pod zónou rezistence 1,0781–1,0797. Ve čtvrtek ráno se do této zóny vrátil a pokouší se zavřít nad ní. Pokud se býkům tento pohyb podaří, euro by mohlo zaznamenat určitý růst ke korekční úrovni 161,8 % (1,0873). Na slova o růstu eura je nicméně stále příliš brzy, protože může dojít k odrazu od zóny 1,0781–1,0797.
Přehled páru GBP/USD na 18. října: Libra je přeprodaná, ale pouze lokálně
18.10.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru, což by mohlo znamenat začátek dlouho očekávané korekce. Všimli jsme si, že hladina 1,3000 je psychologická, takže cena by od ní mohla zahájit korekci. Nebylo ale možné přesně předpovědět, kde britská měna začne růst. Nejprve se podívejme na technické aspekty v časovém rámci 4H. Indikátor CCI vstoupil do zóny přeprodanosti, zaznamenal několik býčích divergencí a po zveřejnění zprávy o inflaci ve Spojeném království opět vstoupil do zóny přeprodanosti. To podle nás stačí na určitý růst britské měny. Je důležité si uvědomit, že i libra může být přeprodaná, byť jen lokálně. Jinými slovy, v krátkodobém horizontu klesala příliš dlouho. Pokud teď vystoupá až k pásmu 1,3150–1,3200, bude to stačit, abychom očekávali obnovení downtrendu, který podle našeho názoru právě začal.
GBP/USD 15. října. GBP klesá stejně jako nezaměstnanost ve Spojeném království
15.10.2024 Zdravím vás, vážení obchodníci! Měnový pár GBP/USD se v pondělí v hodinovém grafu obchodoval v bočním trendu podél hladiny korekce 127,2 % na úrovni 1,3054, přičemž tuto hladinu zcela ignoroval. Za účelem otevření pozic bychom tedy neměli očekávat odraz nebo konsolidaci pod touto úrovní. V tuto chvíli se obchodování zastavilo.
GBP/USD. 14. října. Libra přichází o faktory podpory
14.10.2024 V pátek se pár GBP/USD v hodinovém grafu nadále obchodoval horizontálně kolem hladiny korekce 127,2 % na úrovni 1,3054. Pod touto úrovní nedošlo k žádnému odrazu ani konsolidaci, takže v pátek nebyly žádné signály. Žádné signály bychom ostatně neměli očekávat ani dnes, jelikož úroveň 1,3054 byla již asi pětkrát prolomena o 10–15 bodů oběma směry. To naznačuje, že tuto úroveň nelze považovat za spolehlivý zdroj signálů.
Prognóza pro pár GBP/USD na 11. října 2024
11.10.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek v grafu 1H zůstával poblíž korekční úrovně 127,2 % (1,3054), a dokonce se pod ní konsolidoval. Dnes ale po zveřejnění ekonomických údajů ze Spojeného království začal oživovat. Včera byl naopak pod tlakem kvůli údajům o inflaci v USA. Britská libra by mohla brzy začít stoupat, i když dnes pravděpodobně ne. Cílem je úroveň 1,3151.
EUR/USD. 10. října. Medvědům nic nebrání pokračovat v útoku
10.10.2024 Ve středu měnový pár EUR/USD pokračoval v poklesu a vstoupil do zóny supportu 1,0929–1,0946. Tato zóna neposkytuje ceně významný support. To naznačuje možnou konsolidaci pod touto úrovní a následný další pokles směrem k nejbližší korekční hladině 161,8 % na úrovni 1,0873. Pokud dojde k odrazu od úrovně 1,0929, bude možný růst směrem ke korekční hladině 100,0 % na úrovni 1,1003. Trend zůstává medvědí, což je zřejmé.
GBP/USD. 10. října. Zpráva o inflaci by mohla podpořit medvědy
10.10.2024 Pár GBP/USD se v grafu 1H ve středu propadl na korekční úroveň 127,2 % (1,3054), ale k následnému růstu nedošlo. Medvědi tlačí kurz stále dolů a graf naznačuje, že uzavření pod úrovní 1,3054 je pravděpodobné. Cena se od této haldiny už několikrát neúspěšně pokusila odrazit. Konsolidace pod touto hladinou by mohla znamenat další pokles k úrovni 1,2931.
GBP/USD. 1. října: Ekonomika klesá, Powell zmírňuje rétoriku
01.10.2024 V pondělí se pár GBP/USD v grafu 1H dál obchodoval v postranním pásmu mezi úrovněmi 1,3357 a 1,3425. Dnes mají medvědi šanci konsolidovat se pod tímto pásmem, což by mohlo vést k dalšímu poklesu k úrovni retracementu 161,8 % (1,3259). Další odraz od úrovně 1,3357 by podpořil libru a mohl by vyústit v růst k úrovni 1,3425.
GBP/USD – 30. září: Býci a medvědi našli bod rovnováhy
30.09.2024 Pár GBP/USD v pátek v grafu 1H klesl k úrovni 1,3357, odrazil se od ní, vzrostl na úroveň 1,3425 a pak se od ní znovu odrazil. Ve výsledku se teď obchoduje v postranním pásmu a pohybuje se horizontálně. Nemyslím si ale, že tento pohyb bude mít dlouhého trvání, protože dnes se očekává několik důležitých událostí a tento týden jich bude také plný. Obchodníci budou velmi těžce držet pár v pásmu 70 bodů. Trh ale v tuto chvíli našel rovnováhu.
USD/CHF zůstane krátkodobě neutrální, pokud se nedostane nad 0,8522
23.09.2024 USD/CHF se tento týden pohybuje v úzkém pásmu v oblasti 0,8400 a zůstává uvězněn pod 20denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA) a červencovou trendovou linií odporu na úrovni 0,8470. Navzdory absenci silných býčích signálů zůstává býčí divergence RSI a MACD zdrojem optimismu pro pozitivní obrat. Nicméně kupující by mohli zaujmout vyčkávací postoj, dokud cena nepřekoná úroveň 0,8475 a nevystoupí z horizontální dráhy nad 0,8522.
Graf dne - Bitcoin (18.09.2024)
18.09.2024 Nadcházející rozhodnutí Federálního výboru pro volný trh (FOMC) může mít na cenu bitcoinu významný dopad. Vzhledem k tomu, že trh odhaduje 67% pravděpodobnost snížení sazeb o 50 bazických bodů, což je o 35 % více než před týdnem, jsou očekávání výrazné změny politiky vysoká.
Solana je připravena na 20% růst: Analýza ukazuje potenciální růst
05.09.2024 Cena Solany (SOL) vykazuje známky připravenosti na výrazný růst, přičemž se očekává, že by mohla vzrůst až o 20 %. Po nedávném prodejním tlaku, který SOL stáhl o více než 18 %, se nyní situace na trhu mění. Klíčová úroveň odporu na hranici 161 USD stále zůstává výzvou, ale objevují se signály obratu.
Prognóza pro pár GBP/USD na 9. srpna 2024
09.08.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek v hodinovém grafu sebejistě odrazil od hladiny korekce 61,8 % na úrovni 1,2665, otočil vývoj ve prospěch libry a vzrostl k Fibonacciho hladině 76,4 % na úrovni 1,2752. Konsolidace kurzu páru nad touto úrovní bude znamenat také konsolidaci nad klesajícím trendovým kanálem, což lokálně změní trend na býčí. To naznačuje, že rostoucí trend bude pokračovat směrem k zóně rezistence 1,2788–1,2801. Odraz od hladiny 1,2752 by naznačoval obnovení poklesu směrem k úrovni 1,2665.
Prognóza pro pár GBP/USD na 8. srpna 2024
08.08.2024 Ve středu se pár GBP/USD v hodinovém grafu obchodoval špatně. Pár se nadále drží v klesajícím trendovém kanálu, což mu umožňuje pokračovat v poklesu. Nedostatek informačního pozadí však obchodníky tlačí k tomu, aby spíše zpomalili, než aby se zapojili do aktivního obchodování. V blízkosti důležitých úrovní se nevytvořily žádné dobré signály. Ze současných pozic by libra mohla zahájit korekci nebo pokračovat v poklesu.
Medvědí tlak stlačil USD/CHF na nové několikaměsíční minimum
02.08.2024 USD/CHF se obchoduje do strany, mírně nad úrovní 0,8699, a snaží se zaznamenat čtvrtou červenou svíčku v řadě, když se mu nepodařilo prorazit nad 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Od místního maxima z 1. května se jedná o jednosměrný pohyb, přičemž USD/CHF skutečně zaznamenal nové 6měsíční minimum uprostřed série nižších minim a nižších maxim.
Smart Money: Kalibrace order bloků a Smart Money Divergence
16.07.2024 V tomto článku se podíváme na jednu z možností zpřesnění vstupů k order blokům a dále také na to, jak je možné využít Smart Money Divergence k potvrzení vstupu do obchodu.
EUR/USD. 20. června. Býci nadále podnikají slabé protiútoky
20.06.2024 Ve středu pár EUR/USD provedl nový obrat ve prospěch evropské měny a obnovil slabý růstový proces směrem ke korekční úrovni 50,0 % (1,0760). V úterý došlo k odrazu od této úrovně, ale ve středu se na ni kotace nedokázaly dostat. Dnes se tak pár může vrátit k úrovni 1,0722. Konsolidace pod touto úrovní bude působit ve prospěch amerického dolaru a dalšího poklesu směrem ke korekční úrovni 76,4 % (1,0676).
EUR/USD. 17. června. Christine Lagardeová může zastavit medvědy.
17.06.2024 V pátek se pár EUR/USD propadl na úroveň retracementu 76,4% (1,0676), od které se odrazil a obrátil se ve prospěch eura. Pohyb kotací směrem nahoru by tedy mohl v pondělí pokračovat k další Fibonacciho úrovni 61,8 % (1,0722). Odraz od ní by podpořil americký dolar a vedl k novému poklesu k úrovni 1,0676. Konsolidace nad hladinou 1,0722 by zvýšila pravděpodobnost dalšího růstu k nejbližší úrovni retracementu 50,0 % (1,0760).
Pár GBP/USD 10. dubna. Dolar nespoléhá na podporu obchodníků
10.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci! Pár GBP/USD v úterý v grafu 1H vystoupal do zóny rezistence 1,2705–1,2715 a odrazil se od ní. Instrument se obrátil ve prospěch amerického dolaru. Můžeme tedy očekávat určitý pokles k zóně supportu 1,2584–1,2611. Pokud se cena usadí nad zónou 1,2705–1,2715, vzroste pravděpodobnost dalšího růstu k další zóně 1,2788–1,2801.
NZD/CHF připravil nákupní příležitost na supportu symetrického trojúhelníku
29.03.2024 Měnový pár NZD/CHF na 4hodinovém grafu aktuálně testuje support symetrického trojúhelníku kolem hladiny 0,5385. Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila skrytá býčí divergence, což může naznačovat další růst. Dočkáme se tedy odrazu od supportu trojúhelníku a posílení k vyšším úrovním nebo naopak dojde k průrazu zmiňovaného supportu a poklesu níže?
GBP/USD. 25. března. Libra neustála tlak ze strany Bank of England
25.03.2024 Na hodinovém grafu pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů k zóně supportu 1,2584–1,2611. Odraz kotací od této zóny bude pro britskou měnu příznivý a povede k určitému růstu směrem k zóně rezistence 1,2705–1,2715.
Indikátor On Balance Volume (OBV)
24.03.2024 Indikátor On Balance Volume (dále jen OBV) vyvinul Joe Granville v šedesátých letech minulého století. Již tehdy to byl revoluční indikátor a i dnes ho mnoho profesionálních obchodníků na finančních trzích používá pro analýzu a obchodování jako hlavní.
Long příležitost na USD/JPY
15.02.2024 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu obchoduje poblíž supportu rostoucí trendové linie kolem psychologické hladiny 150,00. Dočkáme se tedy odrazu od zmíněné trendové linie a bude pokračovat rostoucí trend nebo dojde k průrazu a otestování nižších úrovní? Nicméně, mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila býčí divergence, další pokles tak může být limitován.
EUR/USD. 13. února. Medvědi i býci vykazují slabost, zpráva o inflaci může situaci změnit
13.02.2024 Na měnovém páru EUR/USD došlo v pondělí k obratu ve prospěch americké měny a konsolidaci pod úrovní 1,0785. Tato konsolidace nám umožňuje předpokládat pokračování poklesu páru směrem ke korekční úrovni 100,0 % (1,0725), odkud před několika dny započal růstový proces. Býčím obchodníkům se v uplynulém týdnu nepodařilo prokázat záměry při formování nového trendu. Domnívám se, že převahu mají i nadále medvědi, což naznačuje, že pokles eura se může kdykoli obnovit.
EUR/USD. 7. února. Evropská měna je připravena na korekci
07.02.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý provedl retracement ke korekční úrovni 100,0 %, dosáhl úrovně 1,0725, odrazil se od ní a zahájil nový obrat ve prospěch evropské měny. Proces růstu tak dnes může pokračovat směrem k Fibonacciho úrovni 76,4 % (1,0823). Konsolidace kurzu páru pod úrovní 1,0725 bude působit ve prospěch americké měny, stejně jako obnovení poklesu směrem k úrovni 1,0644.
EUR/NZD v konfluenční oblasti, bude pokračovat rostoucí trend?
07.02.2024 Měnový pár EUR/NZD na 4hodinovém grafu aktuálně prolomil support trendového kanálu (dříve support - nyní rezistence). Nyní poblíž zmíněného supportu dochází k otestování konfluenční oblasti vyznačené S/R zóny, klouzavého průměru SMA 200 a psychologické hladiny 1,7600. Mezi cenou a indikátorem Stochastic současně vznikla skrytá býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Dočkáme se odrazu směrem vzhůru a návratu zpět do trendového kanálu? Nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu medvědi a budeme postupně oslabovat k nižším hodnotám?
Elliottovy vlny: Měnový pár NZD/CAD, akcie Tesla a akcie ČEZ
04.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CAD, akcie Tesla a akcie ČEZ. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
AUD/USD připravil nákupní příležitost v konfluenční oblasti
31.01.2024 Měnový pár AUD/USD na 1hodinovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 0,6570. Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila býčí divergence, další pokles by tak mohl být limitován. Dočkáme se tedy odražení zpět k vyšším hodnotám a otestování vyznačené rezistence kolem hladiny 0,6610.
Nákupní příležitost na USD/CAD?
06.12.2023 Měnový pár USD/CAD na 15minutovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 1,3565. Dočkáme se tedy odražení zpět k vyšším hodnotám a bude pokračovat rostoucí trend nebo naopak dojde k prolomení S/R zóny a následnému poklesu k nižším hodnotám? Nicméně, mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila býčí divergence, další pokles tak může být limitován.
Konfluence více faktorů na CAD/CHF nabízí trading příležitost
21.11.2023 Měnový pár CAD/CHF na 4hodinovém grafu prolomil směrem dolů vyznačenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem psychologické hladiny 0,6500 a dále oslabil. Zmíněná oblast supportu se nachází v konfluenční oblasti psychologické hladiny 0,6500, klesající trendové linie a úrovně standartního Pivot Pointu R1. Dočkáme se nyní posílení směrem k již dříve proraženému supportu (pullback - nyní rezistence) a následného odražení zpět k nižším úrovním? Tomu nasvědčuje i vytvoření býčí divergence mezi cenou a indikátorem Stochastic, mohli bychom tak vidět korekci předchozího poklesu.
Analýza indikátoru cloud Ichimoku na SPX 27. října 2023
27.10.2023 SPX se obchoduje kolem 4 148 bodů. Krátkodobý trend zůstává medvědí, protože cena je v denním grafu stále pod (cloudem) Kumo. V předchozích příspěvcích jsme býky varovali, že indikátor cloud Ichimoku naznačuje, že cena bude dál klesat k novým nižším minimům. Index zůstává výrazně pod linií Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) i Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Rozpětí Chikou (černá linie) zůstává pod svíčkovým patternem (medvědí). Technicky vzato SPX dál vytváří nižší minima a nižší maxima a potvrzuje tak, že od červencových maxim zůstáváme v krátkodobém medvědím trendu. Jediným dobrým znamením pro býky je býčí divergence RSI. Jedná se ale jen o znamení, ne o signál obratu.
Elliottovy vlny: Měnový pár AUD/NZD, akcie Google a Netflix
08.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/NZD, akcií Google a Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
Technická analýza bitcoinu na 21. 9. 2023
21.09.2023 Bitcoin se obchoduje okolo 26 730 USD. Cena se podle očekávání odrazila k zelené linii rezistence na 27 460 USD. Cena vykazuje znaky odmítnutí a dosáhla důležité krátkodobé rezistence. Býci potřebují dostat cenu nad 27 500 USD, aby mohli doufat ve větší odraz. Nyní je čas varovat obchodníky, že dokud budeme obchodovat pod zelenou trendovou linií, zůstane cena bitcoinu zranitelná vůči novým nižším minimům.
Technická analýza bitcoinu na 15. září 2023
15.09.2023 Bitcoin se obchoduje kolem 26 400 USD a odráží se nahoru od minima 24 925 USD, kde také najdeme horizontální support. Jedná se o support, od kterého jsme zaznamenali odraz k 31 790 USD. V této oblasti už máme formaci dvojitého dna. Cenová akce potvrdila význam této úrovně supportu. Jak jsme vysvětlili v předchozích příspěvcích, býčí divergence RSI naznačuje, že se blíží odraz nahoru. Cena se v souladu s očekáváním aktuálně pohybuje nahoru a podle nás otestuje rezistenci zelené trendové linie. Ve hře je stále nové nižší minimum. Býčí divergence RSI není signálem obratu, jen varováním.
Technická analýza bitcoinu na 14. září 2023
14.09.2023 Bitcoin se obchoduje kolem 26 600 USD, předtím vytvořil nové nižší minimum na ceně 24 925 USD. Index RSI nové nižší minimum nevytvořil a v denním grafu nabídl býčí divergenci. Cena ospravedlňuje odraz nahoru k rezistenci zelené trendové linie. Cena tak zatím umazala 38 % celého vzestupného pohybu. Rezistence na zelené trendové linii je na 27 900 USD. Bitcoin ji podle očekávání napadne. Krátkodobý trend zůstává medvědí. Býčí divergence RSI neznamená, že se jedná o signál obratu. Medvědi musí být opatrní, ale změna trendu zatím nebyla potvrzena. Dokud se cena bude držet pod zelenou trendovou linií, zůstaneme v medvědím trendu.
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/USD, dolarový index DXY a akcie Apple
11.09.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/USD, dolarový index DXY a akcie Apple. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár NZD/CHF, dolarový index DXY a akcie Netflix
27.08.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CHF, dolarový index DXY a akcie Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
Komodity: Ropa Brent testuje support rostoucího trendového kanálu
16.08.2023 Ropa Brent (UKOIL) se na 4hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní testuje jeho support na ceně okolo 84,70 USD, který koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100. Mezi cenou a indikátorem Stochastic současně vznikla skrytá býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Dočkáme se odrazu směrem vzhůru od zmíněného supportu a bude pokračovat rostoucí trend?
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár AUD/CAD, dolarový index DXY a akcie Tesla
04.08.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/CAD, dolarový index DXY a akcie Tesla. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
Komodity: Zlato se odráží od supportu trendové linie
28.07.2023 Cena zlata (XAU/USD) se na 4hodinovém grafu aktuálně odráží směrem vzhůru od rostoucí trendové linie, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu S1 a také s klouzavým průměrem SMA 200. Mezi cenou a indikátorem Stochastic současně vznikla býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům? Nebo dojde k prolomení zmíněné trendové linie a změny krátkodobého trendu?
Forex: EUR/NZD se obchoduje v rostoucím trendovém kanálu
26.07.2023 Měnový pár EUR/NZD se na 1hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu. Nyní dochází k odrazu směrem vzhůru od klíčové S/R zóny kolem hladiny 1,7750, která koresponduje s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu a také s úrovní standartního Pivot Pointu S1. Mezi cenou a indikátorem Stochastic současně vznikla býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Dočkáme se odrazu směrem vzhůru od vyznačené S/R zóny a bude pokračovat rostoucí trend?
Forex: Throwback a další růst na GBP/USD?
20.07.2023 Měnový pár GBP/USD se na 4hodinovém grafu odráží od již dříve prolomené oblasti rezistence (throwback - nyní support), která koresponduje s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu a také s rostoucí trendovou linií. Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila skrytá býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům?
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry AUD/CAD, EUR/AUD a akcie META
07.07.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnové páry AUD/CAD, EUR/AUD a akcie META. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
Forex: Throwback a další růst na EUR/USD?
30.06.2023 Měnový pár EUR/USD na 4hodinovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast rezistence (throwback - nyní support), která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu a také s klouzavým průměrem SMA 100. Mezi cenou a indikátorem Stochastic současně vznikla skrytá býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům?
Forex: Throwback a další růst na GBP/USD?
27.06.2023 Měnový pár GBP/USD na 4hodinovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast rezistence (throwback - nyní support), která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu a také s úrovní standartního Pivot Pointu S1. Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila skrytá býčí divergence. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům?
Forex: NZD/JPY se obchoduje v rostoucím trendovém kanálu
26.05.2023 Měnový pár NZD/JPY se na 4hodinovém grafu momentálně přiblížil k supportu rostoucího trendového kanálu, což je oblast, která zároveň koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Dočkáme se nyní odražení k vyšším hodnotám a bude pokračovat rostoucí trend? Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila skrytá býčí divergence, další pokles tak může být limitován.
Obchodujeme kryptoměny: ETH/USD (Ethereum) - technická analýza 16.5.2023
16.05.2023 Cena Etherea se na denním grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu. Poblíž středové linie nyní dochází k otestování již dříve prolomené oblasti rezistence (throwback - nyní support), která koresponduje s úrovní 50 % Fibonacciho retracementu a také s klouzavým průměrem SMA 100. Mezi cenou a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Dojde zde k odrazu (throwback) a budeme posilovat výše? Nebo se naopak dočkáme průrazu zmiňovaného supportu a oslabíme k nižším úrovním?
Komodity: Throwback a další růst na zlatě?
12.05.2023 Cena zlata (XAU/USD) se na 4hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní testuje již dříve prolomenou oblast rezistence (throwback - nyní support) kolem psychologické hladiny 2000,00 USD, která koresponduje s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu a také s klouzavým průměrem SMA 100. Mezi cenou a indikátorem Stochastic současně vznikla skrytá býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům?
Intradenní obchodování: CAD/JPY testuje oblast neckline inverzní formace Hlava a ramena
09.05.2023 Měnový pár CAD/JPY na 15minutovém grafu testuje vyznačenou oblast neckline inverzní formace Hlava a ramena. Aby byla formace platná, tak je zapotřebí, aby došlo k jasnému průrazu zmiňované oblasti neckline směrem dolů. Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Dojde tedy k průrazu linie neckline a změny krátkodobého trendu? Nebo na současných úrovních najdou znovu sílu býci a budeme posilovat výše?
Forex: Throwback a další růst na USD/JPY?
04.05.2023 Měnový pár USD/JPY se na 1hodinovém grafu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti rezistence kolem psychologické hladiny 134,00, která koresponduje s rostoucí trendovou linií a také s úrovní standartního Pivot Pointu S1. Mezi cenou a indikátorem Stochastic současně vznikla býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Dočkáme se oslabení k této již zmíněné proražené rezistenci (throwback - nyní support) a následného odražení zpět k vyšším úrovním?
Forex: GBP/USD se obchoduje v rostoucím trendovém kanálu
03.05.2023 Měnový pár GBP/USD se na 1hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní se odráží směrem vzhůru od jeho supportu kolem psychologické hladiny 1,2450. Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic současně vznikla býčí divergence, což může naznačovat možnou vyčerpanost medvědů. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a bude pokračovat rostoucí trend?
Forex: GBP/USD testuje support v rostoucím trendovém kanálu
17.04.2023 Měnový pár GBP/USD se na 1hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní testuje jeho support kolem psychologické hladiny 1,2400, který koresponduje s klíčovou S/R úrovní. Mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila skrytá býčí divergence, což může naznačovat další růst. Dočkáme se odrazu směrem vzhůru od zmíněného supportu a pokračování rostoucího trendu?
Akciový index: Throwback a další růst na Nasdaq 100?
06.04.2023 Cena akciového indexu Nasdaq 100 (NDX) na 1hodinovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast rezistence (throwback - nyní support) kolem hladiny 12 900 bodů, která koresponduje s úrovní 38,2 % a 50 % Fibonacciho retracementu a také s rostoucí trendovou linií. Mezi cenou tohoto akciového indexu a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila skrytá býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům?
Komodity: Ropa WTI prolomila support obchodního pásma
15.03.2023 Ropa WTI (USOIL) na 4hodinovém grafu prolomila support obchodního pásma kolem psychologické hladiny 72,00 USD. Dočkáme si nyní návratu zpět do vyznačeného obchodního pásma? Nebo naopak dojde k odrazu (pullback) a budeme postupně oslabovat k nižším hodnotám? Nicméně, mezi cenou a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila býčí divergence, další pokles tak může být limitován.
Akciový index: Throwback a další růst na FTSE 100?
14.03.2023 Cena akciového indexu FTSE 100 (UK100) na denním grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast rezistence (throwback - nyní support) kolem psychologické hladiny 7600 bodů, která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu a také s klouzavým průměrem SMA 100. Mezi cenou a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila skrytá býčí divergence, což může naznačovat možnou vyčerpanost medvědů. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům? Tomu nasvědčuje i překřížení klouzavých průměrů SMA 100 a SMA 200, další pokles tak může být limitován.
Technická analýza páru NZD/USD na 1. března 2023
01.03.2023 Jak jsme obchodníky upozornili zkraje týdne, pár NZD/USD velmi pravděpodobně rozvine odraz nahoru. Cena vytvořila formaci klesajícího klínu a RSI už nabídl signály býčí divergence. Pár NZD/USD se vrátil až k úrovni retracementu 38 % a vytvořil na tomto Fibonacciho supportu minimum. Cena se odrazila od spodní hranice klínové formace a pak prorazila nad horní hranici. Krátkodobá rezistence byla proražena a cena se teď odráží k úrovni 0,6250.
Související klíčová slova:
Kryptoměna Solana | Akciové trhy | Býčí pohyb | Úrovně retracementu | Prolomení S/R zóny | Ceny akcií Google | Fibo | Retracement | HSBC | Pokračování klesajícího trendu | Klesající klín | LYNX | Special Purpose Acquisition Company | Jackson Hole | Vládní dluhopisy | Možnosti k obchodování | USD CAD | AUD NZD | Vyčerpanost medvědů | Index eura | Výkon | Hlavní ekonom | Silný support | Výzkumy | Cena akcie Meta Platforms | Akcie Tesly | Daytrading | Australská centrální banka | Zkušenosti | Cenová hladina | AUDCHF | Jack Ma | Dow Jonesův index | Nárůst objemů | Alphabet | Zpravodajské události | Vstupy | Ark | Roadshow Bernstein Bank | USD/PLN | GBPNZD | Americký dolarový index | Soustředění | Inaugurace Donalda Trumpa | Outside Bar | Hlavní fundamenty | Ztráty peněz | Pfizer | Poziční obchodníci | Stochastický | Údaje z USA | Jednoduché systémy | Obchodník | EUR | Subvence | Vliv na trh | Řecko | Trend | Kolaps | Akcie Novavax | ROIC | Průraz S/R zóny | Kroky Fedu | Kiwi | Obchodníci momenta | Bank of Japan | Teorie Elliottových vln | Geopolitické konflikty | BTC | Citigroup | Volatility | Take Profit | Pokles indexu | Mezinárodní měnový fond | Rozhodování Fedu | Očekávané výsledky | Rizika obchodování proti trendu | Statistiky | Tempo růstu | Potenciální výnosy | Investiční banky | Korelace | Agentura S&P | Makroekonomické zprávy | Předpověď ceny | Zajímavé akcie | Long pozice | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Forex.cz | Výkyvy | Britská libra | Aktiva | Očima tradera | Smart money concept | Line | Podíl na trhu | Michala Moravcová | Nákupní pozice | Spojení | Legalizace konopí | Nálady na trhu | Pravděpodobnost | Japonská měna | AUDNZD | Přesnost | Rozhodnutí centrálních bank | EURCHF | ISM ve službách | Divergence indikátoru RSI | GameStop akcie | Reálný příklad | Letecké společnosti | Vývoj ETH/USD | Zasedání ECB | Obchodní systém | Analýza Bitcoinu | Medvědí postoj | Zveřejnění výsledků | Akcie Tilray | Gold | Depozitní sazba | Sebevědomí | Index volatility VIX | Supportní úroveň | Goldman Sachs | Fibonacci retracement | Technické signály | Short obchody | Chování trhu | Medvědí výhled | Geopolitické napětí | Ceny akcií Apple | Lagardeová | Finanční instrumenty | Zpráva z Německa | Short pozice | Zavírací cena | Společnost Tilray | Commodity futures | Poplatky | Ethereum | Klínová formace | Zprávy z USA | Momentum indikátor | Asijské akcie | Trendový kanál | Ropa Brent | Fibonacci | Pokračování poklesu | Obratové patterny | Expanze | Exchange | Americký akciový index | Proti trendu | Vzdělávací webináře | Falešné průrazy | Rostoucí inflace | Candlestick chart | Saúdská Arábie | Nezaměstnanost | Volume indikátor | Dopad na ekonomiku | Znehodnocení | Pandemie | Růst cen | Deflace | Klouzavé průměry | Výprodeje | Zpráva | Přehled měnového páru | Snížení úrokových sazeb | Nová historická maxima | USD index | Důležité zprávy | Směrnice | Dolarový index | Strach | Inflace v prosinci | Ekonomika Spojených států | Příležitosti k nákupu | Analýzy | Brexit | Obchodování pásma | Klíčová rezistence | Měnový pár CHF/JPY | Bearish Engulfing | Kryptoměna Bitcoin | GBP/CHF | Vysoké riziko | Cena zlata | Trendová čára | Akcie dnes | Dolary | Americká inflace | Změny trendu | Celková míra inflace | Ekonomika Německa | Politické změny | NZD/USD | Profesionální obchodníci | Ekonomika Japonska | Základní úrokové sazby | Vývoj akcie FB | Pohyb ceny | Měny rozvíjejících se zemí | Gap | Gamestop Corporation | Standardní býčí divergence | Kombinace indikátorů | Divergence mezi cenou a indikátorem | Akcie FB | Konflikty | Cenové rozpětí | Nio akcie | Trendová linie | Holdingové společnosti | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Cena Brentu | Záchranný fond | EUR/PLN | Evropská měna | FX Concepts | Kalibrace order bloků | Pokles dolaru | Jiří Hruška | Vývoj dolarového indexu DXY | Vývoj ceny ropy Brent | Výrazný pohyb | Dlouhodobá předpověď | Prudký pokles | Akcie PLTR | Index ISM ve službách | Uvolnění měnové politiky | Konopí | Market Internals | Proražení | Hlavní fundamenty na EUR/USD | CZK | Širší index S&P 500 | Implikace | Technická analýza EUR/USD | CISCO | Události v eurozóně | Výhled | Pohyby trhu | Current Ratio | UKOIL | Trpělivost | EIA | Americký prezident | Trumpová | Covid | Breakout | Vstoupit do obchodu | Regulační orgán | Aktuální obchodní příležitosti | Podnikatelská důvěra | Over-the-counter (OTC) | Trendové čáry | Breakout Trader | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | Příchozí fundamentální zprávy | Lepší výsledky | Centrální banky | Disciplína | ROE | Přijetí | Geopolitická situace | Vývoj ceny ropy WTI | Německý index DAX | Stop Loss (SL) | New York | Christine Lagarde | Výrazný růst | NFP report | Polská centrální banka | Profit Target (PT) | GAAP | Dobré výsledky | Příležitost na EUR/USD | FB | Výhody fundamentální a technické analýzy | Obchodní plán | Ratingová agentura | Momentum v tradingu | Timeframe | Commodity Futures Trading Commission | TLRY | Kongres | Rating Evropské unie | Cena akcií společnosti ČEZ | Trading Contest | Reakce trhu | Suroviny | Korekční pohyb | Komoditní měny | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Coinglass | Vstup do obchodu | Konopný průmysl | Nákup libry | Turecko | Alibaba | Bernstein Bank | Snižování sazeb | Oslabení USD | Zasedání FOMC | Analytici | Hodinový graf | Trh Forex | Bossa.cz | Formace hlava a ramena | Vice | Long position | AUD/JPY | Futures | Nasdaq 100 (NDX) | Značný kapitál | Investovaný kapitál | Akcie Gamestop | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Sell | Cena akcií společnosti Apple | Údaje o inflaci | Poziční obchody | Donald Trump | Obchodní týden | Forex trading analýza | XRP/USD (Ripple) | Klid před bouří | Obchodní seance | Zpráva o inflaci | Čistá zisková marže | Silný základ | Parita EUR/USD | G7 | Moderna | Obchodní strategie breakout | Směnný kurz | MIFID | Gamestop Corporation (GME) | Indikátor RSI | Zpomalení globální ekonomiky | Investiční roadshow | Intraday | JPM | Haresh Menghani | Obchodní aktivita | Intradenní výhled | Style | Obchodní příležitosti | CL | Zisková marže | SOL/USD | GBP USD | Zvyšování sazeb | Regrese | RRR | Vývoj zlata | Flat | Federální rezervní banka | FX Instructor | Návrat Donalda Trumpa | CHF EUR | Bitfinex | Break supportu | XMR/USD | Marketingová komunikace | Klouzavý průměr SMA | Silné momentum | Futures na bitcoin | Obchodní války | Byznys | Země EU | Analyzovat trh | Úrovně rezistence | Úroveň rezistence | DJIA | Powell a Fed | Pokles ceny | JPY USD | Medvědí Smart Money Divergence | Over-The-Counter | Graf | Oligopol | Signál obratu trendu | Zprávy a analýzy | Úsilí | Očekávání trhu | Pierre Moscovici | Fair Value | Nerovnováha | Býčí signál | Kalibrace vstupu | Dostatek likvidity | Medvědí signál | Globální ekonomiky | Palantir akcie | Cena Litecoinu | Směr trendů | Dlouhodobé S/R zóny | Snižování úrokových sazeb | Ziskovost tradera | Odhodlání | Bull | Výkyvy trhu | Backtestování | Řízení rizika | Dluhopisy | XRP/USD | Býčí Smart Money Divergence | Obchodování divergencí | Monetární politika | Vývoj akciového indexu NDX | Indikátor OBV | Multitimeframe analýza | Poziční forexoví obchodníci | Úspěšné obchodování | Zaměstnanost | Ekonomiky | Historická minima | Zprávy o inflaci | Technická analýza Bitcoinu | Webináře | eSignal | Nový trend | Maďarsko | Nákupní tlak | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | Spotový trh | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržní sentiment | Foreign Exchange | Bankovní unie | Průmyslová produkce | Kanadský dolar | CRO/USD (Cronos) | AUD/CHF | TLTRO | Peníze | Poptávka | Obchodní strategie pro forex | Vyčerpanost trhu | Výrobní index | CySEC | Brent | Maloobchodní tržby | Alipay | Lineární regrese | Politika | Brent (UKOIL) | Nesoulad | Porozumění divergenci | xStation | Očekávání | Inside | Ekonomika EU | Strategie breakout | Měď | Zpomalení čínské ekonomiky | Evropské burzy | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Analýza společnosti | Příležitost k nákupu | Dlouhá pozice (Long position) | Margin | Investiční centrum | Pokračování v poklesu | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | Posílení eura | Kapitalismus | Zvýšení sazeb | Admirals | Výnosy | Rozhodování o obchodování | Americký S&P 500 | Guvernér BoE | Základní sazby | Majetek | Evropské měny | USD JPY | EUR/CAD | Negativní dopad | Blockchain | Slušný zisk | Obchodní příležitost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vyhledávání divergencí | InstaForex | Zásoby ropy | P/E | Politická nejistota | Další růst | Prohlášení | Vývoj akcie DIS | Novozélandský dolar | Úrovně Fibonacciho retracementu | Janet Yellenová | Technický výhled trhu | Obchodní signály | Nákupy | Růst | Účetní období | Nabídka | Americký index | GBP/CAD | Příležitosti | Tvůrce trhu | Formace Bearish Engulfing | Akcie a ETF | Itálie | EUR/CZK | Vývoj ceny akcií Tesla | Skrytá býčí divergence | Neckline | MiFID II | MetaTrader | CRO | Fundamentální analýza | BreakEven | Hlediska technické analýzy | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Zásoby zlata | Cena akcie Walt Disney | Prognóza | Intradenní obchodování | NZDUSD | L.F. Investment | Měnový pár USD/JPY | Tilray | EUR AUD | SEC (Securities and Exchange Commission) | Pravděpodobnost úspěchu | Long obchod | Použití finanční páky | Zkušený obchodník | Obligace | Trh práce | E-commerce | Růstový impuls | Program kvantitativního uvolňování | Britská centrální banka | Obchodní model | Spojené státy americké | SMA 100 | CBOE | Tempo poklesu | Cena Ripplu | Akvizice | Růst amerického dolaru | Japonská vláda | Pochybnosti | Příznivci kryptoměn | Soukromí zaměstnavatelé | Intradenní analýza | Býčí výhled | Akcie GME | Conference Board | Pohyb na EUR/USD | Potvrzení trendu | Objem obchodů | UK100 | Dobrý výsledek | Obchodování breakoutů | Velká Británie | Znalost | Walt Disney Co | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | George Soros | Americká centrální banka | Indikátor | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Klíčové události | Širší obraz | Cena bitcoinu | AUD USD | Long | Chování | Limit order | Hospodářské krize | Inflace v eurozóně | Makroekonomická data | Lira | Akcie Gamestop Corporation (GME) | Koruna | On Balance Volume | Zasedání centrálních bank | Palantir | AUD | Technické korekce | JOLTS | Akciový index DAX | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | Úrokové sazby | GME | Měnové stimuly | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Baidu | Krátkodobější obchody | Vývoj akcie | Odvětví | Trh | Digitální aktiva | Indikátor momentum | Makroekonomické události | Shanghai Composite | SAIC Motor | Polkadot | Problémy | Breakouty z obchodního rozpětí | Reserve Bank of Australia | BNP Paribas | Dnešní sentiment | Indikátory objemu | Falešné signály | Open | Vytvoření býčí divergence | Počasí | Oslabování eura | Pohled tradera | Americké státy | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Dot plot | Index | Janet Yellen | Dlouhodobý růst | Bollingerova pásma | Studie | ECB Christine Lagardeová | Dolar roste | Konsolidace | Zpomalení v Číně | LTC/USD | MMF | Pokračující medvědí trend | Zobchodovaný objem | Výrobní ceny | Běžná obchodní strategie | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Josef Lukáč | Eura | Penzijní fondy | Viceprezident | Komise | Nejistoty | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | Kapitál | Investice do akcií | ActionForex | Posílení | CAD USD | Představitelé Fedu | GBP/JPY | BoE Andrew Bailey | Zvýšená šance | Příklad býčího order bloku | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Kov | S&P | Obchodní signál | Americké měny | Unie | Kontrolovat rizika | Prodejní příležitost | Velké zisky | Obchodování na finančních trzích | Medvědí svíčka | Inflace ve Spojených státech | Prognózovaní | Psychologické hladiny | Momentum trhu | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | JPMorgan Chase | Kurz dolaru | Akciové indexy | Akcie Amazon | Vývoj kryptoměny | Očekávání úrokových sazeb | Trading nastavení | Coinbase | Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Průmyslová výroba v září | Polský zlotý | Fundamentální zprávy | Technické analýzy | Přeprodaný trh | Swing | Litecoin | IEA | Klesající trend | Pozornost trhu | Potenciální obrat | Reakce trhů | Akcie Volkswagen | Kartel OPEC | EUR/GBP | Vývoj inflace | WTI (USOIL) | Rubl | Rekordní hodnoty | Firma | Zisk na akcii (EPS) | Pattern dvojitý vrchol | Počet nezaměstnaných | Ceny Bitcoinu | Patterny | Ceny akcií Netflix | Podnikání | Pozitivní přínosy | Budoucnost | Klesající trendová linie | Býčí kanál | Současné trhy | Walt Disney Co (DIS) | Sledování Price Action | Oblasti supportu a rezistence | Vysoké inflace | Fair Value Gapy | Pokračující pokles | LTC/USD (Litecoin) | Odpor | Rostoucí trendová linie | Short příležitost | Výroba v Německu | Medvědí fáze | Česká koruna (CZK) | Velcí obchodníci | Prodej akcií | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Linie odporu | Technická analýza zlata | Definice order bloků | Česká koruna | Opatření | Rally na akciích | Podnikatelé | Offshore | Akciový index | Fibonacciho extenze | Pozornost | 3М | Bankéři | Vítězství Donalda Trumpa | NZD USD | Obchodování forexu | Elektromobily | Prostor pro pokles | Throwback | Profit-Target | Bohatství | Extrémní oblasti | Oblast rezistence | Dynamika trhu | Momentum | ATR | Aukce | Konfluenční faktory | Náklady | Vývoj měnového páru NZD/CHF | Oblasti rezistence | Exponenciální klouzavý průměr | XRPUSD | Index nákupních manažerů | Velikosti pozice | Ceny akcií Tesla | Swing obchodní signál | Cena akcie společnosti | Akcie DIS | Ripple | Americká měna | Nákupy centrálních bank | Daně z příjmů | Akcie Apple | USD GBP | Nejdůležitější den | ETH/USD (Ethereum) | Akcie Gamestop Corporation | Bitcoin | Nio | Pohyb trhu | Průraz ceny | Balance | Rozhodování ECB | Nižší minima | Vývoj akcie META | Pozornost obchodníků | Analýza NZD/USD | Forex příležitosti | Nákup bitcoinu | Obchodníci | Cenový graf | Obchodovat | Platforma | Linie neckline | Head and Shoulders | Konfluenční oblasti | NZD/JPY | Maďarský forint (HUF) | UTC | Video | Burze | FXstreet.com | Česká národní banka (ČNB) | Celková inflace | Americké indexy | Overnight | ETH/USD | FTSE 100 (UK100) | Akcie na Wall Street | Pomerančový džus | JForex | Výrazné pohyby | Vývoj ceny akcií Netflix | USA | Woodie | Zlatý kříž | KLM | Prezident Donald Trump | Vývoj ceny akcie Tesla | Index DXY | Pár EUR/USD | Signály RSI | Nový týden | Čistý zisk | Prostor pro další růst | Index PMI | Dnešní zprávy | Podmínky pro euro | Obchodujeme kryptoměny | Podnikání na kapitálovém trhu | Stříbro | Sankce | Futures trading | Británie | Cena zlata (XAU/USD) | Politická rozhodnutí | Technický pohled | Volby | Ropa | Indikátor CCI | Klesající struktura | ETF | Graf EUR/USD | Commodity futures trading | Cena akcie společnosti Tesla | Klouzavý průměr | Nálada na trhu | Posílení USD/JPY | Konfluenční rezistence | EUR USD | Zasedání Bank of England | Polský zlotý (PLN) | Momentum trading | Master Candle | Fundamentální analýzy | Vývoj ceny akcií Google | Pochopení trhu | Majors | Belgie | SMA 200 | Indexy PMI | UBS | Dow Jones | Zpomalení inflace | Ekonomové | Cena akcií společnosti Tesla | Bitcoiny | Globální inflace | Spojené státy | TradingView | FOMO | Potenciál dalšího růstu | Medvědí vlajka | IBEX | Trading | Wuling | Růst HDP | Investiční cíle | Jakub Hodan | Úspěšnost ziskových obchodů | Vývoj ceny akcií Apple | Euro vůči dolaru | Zvyšování úrokových sazeb | Google akcie | Kombinace technické a fundamentální analýzy | Signály přeprodanosti | Trend ceny | Cenová akce | Index volatility | Tržní pohyb | BTC/USD (Bitcoin) | Boeing | Analýza zlata | Kurz dolarů | CHF USD | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Směrovost | Výrobní aktivita | Vývoj | Úroková sazba | Směřování ceny | Svět investování | Krátkodobá rezistence | Cena kryptoměny | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Cena SOLANY | AUD/NZD | HDP Francie | Zástupci komoditních měn | Komoditní obchody | Amazon | Investiční poradenství | TikTok | Bitcoin Trust | Investiční doporučení | Nadhodnocení | Konkurenceschopnost | Facebook | Americké akcie | Graf vývoje ceny zlata | PPI index | Platforma JForex | iShares | Divergence ceny | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | FAIR | Trading analýza | Pin Bar | Zemědělství | Obchodní komora | Varování | Nová fáze | Intervence | Konflikt na Ukrajině | Akcie Walt Disney | Trh s kryptoměnami | Fundamentální analýza akcie | Konfluence více faktorů | Spotřebitelská důvěra | Uptrend | Dodržování pravidel | Použití indikátoru RSI | Čtyřhodinový graf | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Ocenění trhu | MQL5 | Měnové politiky | Divergence ceny a MACD | G20 | MQL5.com | Rok 2025 | Ceny nemovitostí | Objem obchodování | Rozhodnutí o sazbách | Platina | Bernstein | Defenzivní tituly | Ekonomická situace | Signál pro býky | Odhad HDP | Ekonomický sentiment | Růstový potenciál | Křížové měnové páry | Dna | Penzijní fond | Ceny akcie | Centrální bankéři | Jak se stát lepším investorem | JD | Japonská ekonomika | Fair Value Gap | Vítězství | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Národní banka | Predikční trhy | Styl obchodování | Miliardy dolarů | Vývoj LTC/USD | ADP | Potvrzovací signál | Long příležitost | Silný trend | Order blok | Swingová maxima | Obchodování eura | Přeprodané zóny | Obchodování proti trendu | Prezidentské volby | Cenové pohyby | Propad ceny | Obchodování obchodního pásma | Forexoví obchodníci | Prezident ECB | Automobilka | Break/Even | Alibaba Group Holding Limited | Snížení inflace | Ceny akcie Tesla | Technické indikátory | Sazby | Obchodní pozice | Provozní marže | Obchodovat breakouty | Lufthansa | PMI ve výrobě | Patria | Americký index S&P 500 | České koruny | Akcie Nio (NIO) | CRO/USD | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Zprávy o trhu | Investovat | Commodity Channel Index | Komoditní | Odmítnutí ceny | Cena akcií společnosti Netflix | Tilray (TLRY) | Technická situace | Průmyslové objednávky | Regulátor | Cathie Wood | Propad ceny akcií | Úspěšné obchody | Průzkum | Firmy | Lepší výkonnost | Medvědí divergence | Nenad Kerkez | EUR CHF | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | Index výrobních cen | Murray | Vývoj ceny akcií ČEZ | CAD AUD | Zajištění | Averze k riziku | Index německé akciové burzy DAX | Vývoj DOT/USD | Zájem investorů | Vyšší ceny | Air France | Ropa WTI (USOIL) | Euro dnes | Money management | Bitcoin (BTC) | Ekonomické podmínky | Příklad medvědího order bloku | Rezistenční oblast | CAD NZD | Meta Platforms, Inc (FB) | Commitments of Traders (COT) | Oslabení měny | Pokračování rostoucího trendu | Cena akciového indexu | Inflace ve Velké Británii | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Investování | Distribuce | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Euroskupina | Divergence indikátoru | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Maďarský forint | Co je divergence | NASDAQ 100 | Swing Trading | Účastníci trhu | EUR CAD | Prodejní signál | Vývoj XRP/USD | Automobilový průmysl | Vývoj událostí | COIN | Trading Central | Trhy | Trade | Nasdaq a S&P 500 | Nejbližší rezistence | FTSE | Vývoj akciového indexu UK100 | Snížení počtu obchodů | Generovat zisk | Cena dogecoinu | Mark Zuckerberg | Přístup k tradingu | Změna času | Akcie Visa | Oscilátor | Začátek nové fáze | Pokračování rally | Rizika | Hongguang Mini | Varování před riziky | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Fond | ISM | Zvýšení volatility | Nadbytek ropy | Legalizace konopí v USA | Obchodujeme | Index inflace | EURCAD | Pivotní body | Analýzy trhu | Nákup eura | Období korekce | JD.com | Kalendář ekonomických událostí | Velcí hráči | Japonský Nikkei | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Longové příležitosti | Konfluence | Zasedání centrální banky | Ekonomiky EU | Obnovení růstu | Riziková aktiva | Schodek rozpočtu | Růst ekonomiky | Short sell pozice | Cenový vývoj | Tempo snižování sazeb | Žádosti o podporu | Babypips | Bilance | Dlouhý obchodník | Americké akciové indexy | Americký kongres | Akcie Pfizer | JPY EUR | Tesla | Snížení sazeb Fedu | ONE | Low | Time frame | Odrazy | Ekonomický růst | Globální ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | USDCHF | Akcie Meta | Mzdy | Poradenství | Ropa Brent (UKOIL) | Elliottovy vlny | Přeprodané podmínky | General Motors | CAD | Harami | Termínový kontrakt | Sentiment trhu | Tweezer bottom | Swingové obchodování | Vlnový pattern | ETF na bitcoin | Rozjednané prodeje domů | Americká ropa WTI | Na burze | Významný dopad | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Ruský rubl | Tisková konference ECB | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Cena akciového indexu FTSE 100 | EURNZD | Stav ekonomiky EU | Carry obchody | Institucionální přijetí | FAANG | Tým RoboMarkets | DOT/USD | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | XRP | Severomořská ropa | Dluhové krize | EUR/HUF | Ekonomické výsledky | Institucionální investoři | FXstreet | Kryptoměna Polkadot | EBITDA | Reporty | 8 nejlepších obchodních strategií | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Pips | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Hrubá marže | Tradeři | Ceny ropy Brent | Cenový pokles | Velkoobchodní tržby | Volkswagen | CAD/CHF | Head&Shoulders | AUD/USD | Index relativní síly | OTC | Astrazeneca | Bezpečná aktiva | Smart Money Divergence | Riziko | Analytik | MAM | Ant | JPY | Citi | Pivot | Pokles výnosů | IBIT | Struktury trhu | RSI | AOS | Semináře | Transakce | Finanční trh | Order | Meta | Turecká lira | Portfolio | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Buffett | Německá ekonomika | Čína | Know-how | Risk | Úrovně supportu | STAR | WP | Ceny | Forexový obchodník | Prognóza vývoje | ETH | Tržní pohyby | Financování | Akcie Meta Platforms | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | FTSE 100 | IDEA | COT report | Dukascopy | Ben Bernanke | Pivot Pointy | Války | Impuls | Bundesbank | Obchodní platformy | Společnosti Netflix | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | BBC | Rekordní rok | Předpovědi | Predikce | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | Morning Star | EUR/NZD | VW | WTI | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | SMA | Yahoo | Praxe | Největší ekonomika světa | Cena DOGECOINu | Divergence | GameStop | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Klíčová úroveň | Odborníci | Jak na obchodování | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Aussie | Long signál | Současná cena | Instituce | USDCAD | Higher Low | Novavax | Ceny zlata | Stop-Lossy | Výnos | Obchodování GBP/USD | ČEZ | Patria Forex | Index Nasdaq | CFD | Vyšší low | Pár USD/CAD | CEO | 256/2004 | Dvojitý vrchol | Obchodníci na finančních trzích | Čistá marže | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Průměrná volatilita | Obchodní den | Akcie týdne | Obchodní tipy | David Cameron | Ceny akcií | S/R zóny | Cena akcií | MetaTrader 5 | GBP/USD | Channel | Inflační cíl | Obchodní analýza | VIX | Akcie Tesla | RUB | BOSSA | EPS | Biliony dolarů | Jestřábí postoj | Obchodní deník | Dlouhodobý výhled | Bez rizika | Akcie společnosti Tesla | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Ant Group | Zisk | Cena Etherea | Commission | ČNB | Bank of England | EURUSD | Spekulovat | Makléři | Vývoj ceny akcií | Středoevropské měny | Rating | Nasdaq Composite | PLTR | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodování | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Falešné proražení | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Prezident | Růst inflace | Pokles hodnoty | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Oslabování dolaru | Státní rozpočet | Evropa | Měna | Management | Nasdaq | Trump | S/R zóna | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Kupující | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Cena akcií společnosti | Trigger | Kryptoměny bitcoin | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Potenciální změny | Převodník měn | Automobilky | Ekonomické události | CAD/JPY | Eurodolar | HRUŠKA | Finanční krize | Swingové minimum | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | Drahý kov | Index CPI | Čínská společnost | Multitimeframe | Síla dolaru | Portfólia | Japonsko | Exxon | Úroveň parity | Zasedání americké centrální banky | Marže | Překoupený trh | Visa | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | TopForex | Japonská centrální banka | Společnost XTB | CARA | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Elliottova vlnová teorie | Konsensus | Mayzus | Pozitivní výsledek | Dluhy | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Psychologie | Guvernér | Trader | Dukascopy Europe | Americké akciové trhy | GfK | Použití oscilátorů | Smart Money Concepts | Tweet | Index relativní síly (RSI) | HDP | Hlava a ramena | Načasování | WTI ropa | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Čínské vlády | Dolar | Euro | Klid | Akcie Netflix | Investování je rizikové | JP Morgan | Fibonacciho úrovně | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Vyšší inflace | Brazílie | Načasování obchodu | Index DJIA | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Členové OPEC | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | Akumulace | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Lehman Brothers | Růst inflace v USA | Ztráty | Česká národní banka | Analýza indikátorů | Brazilský real | Obchodní nastavení | Opce na akcie | Technický výhled | Úvěr | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Čínské firmy | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Norská koruna | Grexit | Fáze růstu | Prodejní pozice | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | All Time High | Trading příležitosti | Nový Zéland | Société Générale | Obchodovat s akciemi | Vzestupný trend | Železná ruda | Očkování | SPAC | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | Týdenní pivot | Krypto analytik | Obchodní výhled | AAA | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | VanEck | FDIC | Index cen | Světová ekonomika | VZ | ADP report | Obavy z inflace | Reuters | Vývoj BTC/USD | Globální ekonomika | Jednání o brexitu | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Úroková míra | Price Action | Vývoj pandemie | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Britská ekonomika | Uvolněné měnové politiky | Prognózy | Kurz | Pokles pod paritu | Daně | DNO | Dnešní zpráva | Momentum indikátory | Technický indikátor | DXY | Makrokalendář | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Barack Obama | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | Signál ke vstupu | Analýza akcie | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Výsledky | Míra inflace | Rychlý růst | Swingy | Bankovní rada | Investice | NVAX | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Rally | Investujte | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Kapitalizace | Nezávislost | Komunikace | Důvody k nákupu | Americká politika | Bod | Obchodování na akciových trzích | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | ESM | Makrodata | Index volatility CBOE | Zisky | Změny krátkodobého trendu | Delta | Deriváty | Vládnoucí strana | LTC | Diverzifikovat | Fondy | Německý akciový index DAX | Kurz eura | Vývoj ceny akcie | Walt Disney | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Rentabilita | Rezistenční pásmo | Oslabení dolaru | Ukazatel | Akcie Boeing | Shanghai Composite Index | Dlouhá pozice | Měny | Downside | Inaugurace | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Daňové příjmy | Burzy | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Thomson Reuters | Spread | BOOST | Cash flow | Obchodování s cizími měnami | Export | Rusko | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Roční růst | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | PinBar | Geopolitická nejistota | Mark Carney | Britské měny | Zhodnocení | Nervozita | Federální rezervní systém (FED) | Upozornění na rizika | Neúspěch | Poptávka centrálních bank | Engulfing | Výsledková sezóna | Air | BABA | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Toyota | DOGE | Béžová kniha | Dolarový index (DXY) | NFP | Akcie Google | Obchodní dny | Nikkei | Model 3 | Konvergence | Možný scénář | Akcie Alibaba | Růst britské ekonomiky | Zbohatnutí | Data z amerického trhu práce | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí nezaměstnanost | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Evropské akcie | Typ obchodování | Americký trh práce | TIM | Energie | S/R hladiny | Supporty a rezistence | Objem | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | Trh dnes | Příjmy | Fiskální rok | EUR/AUD | Bondy | Prodej | Rok 2024 | Medvědí kanál | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Admiral Markets | XAU/USD | Evropská unie | Guru | Pákový efekt | NDX | Silný růst | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Současný trend | Korekce | Odhady trhu | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Americký výrobce | DMA | První rezistence | Úspěšný obchod | Střednědobý výhled | NZD/CAD | HDP eurozóny | Vakcína | Výkonnost | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Downtrend | Carry trade | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Institut Ifo | High | Rostoucí trend | OECD | Rozbor | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Cronos | Zvýšení úrokových sazeb | Změna trendu | Otočení trendu | Trendline | Instant Trading EU | Nákupní příležitost | Denní graf akcie | Volby v USA | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | JDE | Podpora | Ministři financí | Alibaba Group Holding | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Poziční obchodování | Spojené království | Japonský premiér | Světová banka | Mexické peso | Cena | Obchodování GBP | Vývoje ceny | Překoupenost | Německo | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Údaj NFP | Komodita | Širší trh s kryptoměnami | CHF/JPY | Načasování obchodů | Americký trh | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | DOT | Close | British Airways | Kurzy | Ekonomické údaje | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Spekulace na růst | Drahé kovy | Obchodování indexů | Etherea | Solana | Měnový pár EUR/GBP | Medvědi | SAIC | Zveřejnění zpráv | Emisní povolenky | DAX | Podnik | MALL | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Fibonacciho retracement | Akcie společnosti | Kypr | Vývoj akcie GME | Fiskální stimuly | Oscilátory | Zlato | Ekonomika | Evropské méně | Potvrzení vstupu | Inflace v Německu | Hlavní rizika | Denní graf | SEC | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Verizon | Oslabení | Finanční situace | Dobrý obchodní plán | Práce | Úspěch | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Forex trading | Repo sazba | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Akcie ČEZ | Produktivita práce | XPeng | I-Trader | Vlády | Širší trh | Kotace | Investiční společnosti | Malý prostor | Dlouhodobá strategie | Šance | Tržby společnosti | Ark Invest | Ministři financí eurozóny | Akcie NIO | Fundamenty | Aktivita obchodníků | Netflix | Zisk na akcii | GM | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Velké ztráty | Ministr financí | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Sazby Fedu | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Breakouty | Dlouhodobý investor | Intervenovat | Použití indikátoru | Čínské akcie | Ratingové agentury | Pozice | Současná situace | Portfolia | Americké zásoby ropy | Techničtí obchodníci | Pullback | Příprava | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Chevron | Vývoj měnového páru USD/JPY | Dolarový index DXY | Market | Měnový index | Svíčkové formace | Denní objem | Cenné papíry | Stoxx | Sestupný trend | Medvědí trh | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Gabriel Štefaňák | Farmaceutické společnosti | Kurz akcie | Transparentnost | FX | Vývoj ceny zlata | Posílení amerického dolaru | Deutsche Bundesbank | Uvolňování měnové politiky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Cenové indexy | Investiční banka | Kvartální výsledky | Meta Platforms Inc | Stochastický oscilátor | OPEC | Oscilátor RSI | Sentiment | SNB | Index ISM | Experti | Alcoa | Investoři | Dění na trhu | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Alibaba Group | Stop-Loss | Růst libry | Politická krize | Oblasti supportu | Double bottom | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Polsko | Meituan | Retracementy | Čínská vláda | Nikkei 225 | Rezistence | Index Dow Jones | ZEW index | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | Ichimoku | Určení trendu | Forex trhy | NZD/CHF | Obchodujte | Nařízení | Pinduoduo | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | Stabilní zisky | Struktura | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Historicky nejnižší | Dnešní obchodování | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Koruna posiluje | Škoda | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | USD | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Významné změny | Emoce | USD EUR | Čínské úřady | Nasdaq a S&P | Inflace ve Spojeném království | D1 | Warren Buffett | Praktické tipy | Tvůrci trhu | BMW | Tržní podíl | Hlavní úroková sazba | iPhone | Cena ropy | Prezidentka ECB | Akciové burzy | Federální rezervní systém | CZ | Průraz | DOT/USD (Polkadot) | Australský dolar | Inflace ve službách | IAG | Propad | Nákupy akcií | GBP/AUD | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Významné zprávy | Objemy obchodů | Dogecoin | Finanční ztráty | Růst eura | Nemovitosti | Evropský trh | Čínský akciový index | Markets | USD/CHF | Významné pohyby | Carl Icahn | Time-Frame | Oblast supportu | Úspěšný trading | Rok 2024 | Kanada | Nejistota | CME | Velký pohyb | Makroekonomické údaje | Apreciace | Německý Ifo index | Kryptoměna | Instant Trading EU Ltd. | Opce | Více časových rámců | Smart money | Investment | Libra klesá | Technické patterny | Swap | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | Aphria | Státní dluhopisy | Americký dolar | Vstup do LONG pozice | VaR | Klíčový faktor | Blue chips | 737 MAX | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Statut | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | ECB | Růst ceny | Forward | Měnová politika | ADX | Ziskovost | Doporučení | Měnový pár AUD/NZD | Body | Zvýšení inflace | Parita | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | Vývoj měn | ROCE | Spekulace | Vzrušení | ABC | Lot | Line Bin | Akcie Alphabet | Referendum | Být trpělivý | Precedens | EU | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | PBOC | Úroveň supportu | Sterling | Politické riziko | Vývoj CRO/USD | Časové rámce | PMI ve službách | Spekulanti | Roadshow | Spotové ETF | Nákupní signál | Prodeje | Akciový trh | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Air France-KLM | Investor | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Bloky | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Nové údaje | Banka | Markit | Významné události | Banka UBS | Graf dne | Graf akcie | Pohyb dolaru | CNBC | Sol | SPX | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Jihoafrický rand | Disney | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | Růst | ČTK | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot