Technické faktory
Jak 10. ledna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
10.01.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v downtrendu navzdory nedostatku lokálních katalyzátorů. Velká Británie ani USA nezveřejnily ekonomické zprávy nebo události, které by mohly vyvolat další pokles britské měny, a totéž platilo o středě.
EUR/JPY: Analýza a prognóza vývoje
09.01.2025 Tento pokles je přičítán posilujícímu japonskému jenu, za kterým stojí pozitivní ekonomické údaje z Japonska. Základní mzdy vzrostly o 2,7 %, což je nejvyšší úroveň od roku 1992. Zrychlující se inflace, která vzrostla z 2,6 % na 3,4 %, podporuje očekávání zvýšení úrokových sazeb ze strany Bank of Japan, což dále podporuje jen a tlačí na pár EUR/JPY. Kromě toho opatrný sentiment na trhu, geopolitická rizika a obavy z obchodních válek posilují status jenu jako bezpečné měny.
Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 6. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
06.01.2025 Pár GBP/USD zaznamenal v pátek po prudkém čtvrtečním poklesu oživení. Tento nárůst hodnoty britské měny měl především technický charakter, neboť tyto technické faktory u účastníků trhu převážily nad makroekonomickým pozadím. Poprvé po dvou týdnech byla v pátek zveřejněna důležitá zpráva, která opět přiměla trh uvažovat o nákupu amerického dolaru. Index PMI ve zpracovatelském sektoru ISM v USA dopadl lépe, než se očekávalo. Obvykle lepší než předpokládaný údaj slouží jako důvod k nákupu dolaru. K výraznějšímu pohybu směrem k nákupu dolaru však nedošlo a reakce trhu byla nevýrazná. To nutně neznamená, že je pokles libry u konce. Se začátkem nového týdne může libra nadále procházet korekcí směrem vzhůru, ale vše nasvědčuje tomu, že libra bude pravděpodobně pokračovat ve svém dlouhodobém poklesu. Na tuto možnost jsme již několikrát upozorňovali.
Bitcoin na pozadí ekonomických turbulencí: Klíčové faktory pro následující dva měsíce
20.12.2024 Nedávné snížení úrokových sazeb o 25 bazických bodů americkým Federálním rezervním systémem vyvolalo změny napříč globálními finančními trhy, včetně kryptoměnového trhu. Bitcoin jako nejlikvidnější digitální aktivum zažil krátkodobou rally, ale jeho budoucí trajektorie závisí na několika rozhodujících faktorech.
Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 10. prosince. Růst libry by neměl být zavádějící
10.12.2024 Měnový pár GBP/USD se i v pondělí obchodoval oběma směry, jako by trh záměrně usiloval o to, aby zmátl obchodníky. Minulý týden britská libra posilovala, přestože k takovému pohybu měla jen velmi málo důvodů. Některé zprávy z USA dopadly hůře, než se očekávalo, a Andrew Bailey oznámil čtyři snížení sazeb pro příští rok. Tato snížení sazeb však představují holubičí postoj, který měl vyvolat pokles libry. Jerome Powell zároveň zopakoval, že Federální rezervní systém nikam nepospíchá, a zdůraznil, že ekonomika je ve výborné kondici, což dává Fedu potřebný čas. Páteční zpráva Nonfarm Payrolls Powellova prohlášení podpořila. Domníváme se tedy, že dolar měl minulý týden více důvodů k posílení než libra.
Přehled páru EUR/USD na 10. prosince: korekce pokračuje, ale dolar se přiklání k růstu
10.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval poměrně zdrženlivě, ale oběma směry. Jeho chování bylo v daném dni nečekané, i když označit tyto pohyby za výrazné lze těžko. Výstižnější by bylo říct, že byly "matoucí". Během prvního obchodního dne týdne nedošlo k žádným významným událostem nebo zprávám, takže trh neměl na co reagovat. V současné době je trh nicméně pod vlivem přinejmenším tří faktorů.
Jak obchodovat pár GBP/USD dne 6. prosince? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
06.12.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu vzhůru v rámci korekce, která začala před dvěma týdny. Jak jsme již několikrát zmínili, pro růst britské libry neexistují jiné podstatné důvody než technické faktory. Ve čtvrtek (ani ve středu) neexistovaly žádné pádné důvody k nákupu libry. Ani ve Spojeném království, ani ve Spojených státech nedošlo k žádným pozoruhodným událostem, takže se nadále jedná o čistě technickou korekci.
Jak 4. prosince obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
04.12.2024 Pár GBP/USD v úterý vykázal minimální obchodní aktivitu. Během dne mohla jeho pohyb ovlivnit jen jedna událost. Ale neovlivnila. Report JOLTs o počtu pracovních míst v USA za říjen předčil očekávání, což mohlo posílit americký dolar. Jenže trh tyto údaje ignoroval.
Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 2. prosince: Britská libra pokračuje v růstu
02.12.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátek v růstu, i když k němu neměl pádný důvod. Americké trhy byly v tento den zavřeny a ve Velké Británii nedošlo v průběhu týdne k žádným událostem, které by stály za zmínku a upoutaly by pozornost trhu. Zdá se tedy, že za růstem libry stojí čistě technické faktory. Jak bylo zmíněno v jiných analýzách, britská měna vykazuje často silnější růst, než k jakému dává důvod makroekonomické a fundamentální pozadí. To je negativní signál. Odolnost libry podle nás souvisí s jestřábím postojem Bank of England. Až BoE začne rychleji snižovat sazby, libra bude nejspíš – logicky – rychleji klesat. Nevidíme důvod pro střednědobý růst libry.
Doporučení k obchodování a analýza EUR/USD na 26. listopadu: Euro předstírá korekci
26.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zahájil novou vlnu korekce – přesněji řečeno pullback. Včerejší pohyb směrem vzhůru nelze považovat za úplnou korekci. Cena nedokázala konsolidovat nad trendovou linií a pondělní gap naznačuje, že by euro mohlo opět zamířit dolů. Navzdory růstu eura o 150 pipsů se stále domníváme, že klesající trend zůstává nedotčen. Tento trend přetrvává ve všech časových rámcích, dokonce i v hodinovém grafu. Pokud cena konsoliduje nad trendovou linií, mohli bychom očekávat silnější růst, ale jeho dosažení bude vyžadovat značné úsilí. Prozatím trváme na tom, že pravděpodobnější je další pokles.
Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 20. listopadu: Inflace v eurozóně nepřekvapila, euro také ne
20.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval pod linií klouzavého průměru. Tentokrát se sice vyhnul dalšímu poklesu, ale cena se stále snaží o byť jen minimální korekci. Tato situace poukazuje na několik kritických bodů: Absence výrazného nákupního zájmu naznačuje, že účastníci trhu nejsou nakloněni tomu, aby euro tlačili výše. Euro zůstává vysoce překoupené a postrádá výraznou poptávku. Naše závěry a prognózy z celé první poloviny roku se zdají být přesné. Nadále očekáváme střednědobý pokles eura.
Přehled pro pár GBP/USD na 31. října – zpráva ADP zapůsobila, ale čeká se na nonfarm payrolls
31.10.2024 Měnový pár GBP/USD začal růst, ale po zveřejnění americké zprávy ADP – která je považovaná za předzvěst nonfarm payrolls – rychle klesl. Nicméně je třeba poznamenat, že mezi ADP a nonfarm payrolls není konzistentní korelace. Zpráva ADP může být dvakrát silnější, než se předpokládalo, zatímco nonfarm payrolls mohou být dvakrát slabší, a údaje o tvorbě pracovních míst se často neshodují. V konečném důsledku budou trh utvářet nonfarms a pohled Federálního rezervního systému na trh práce. Ačkoli tedy dolar dostal včera impuls, opravdové zkoušky ho teprve čekají.
Forex: Blízký východ, ropa a americké prezidentské volby
03.10.2024 A je to tu znovu – další eskalace napětí na Blízkém východě. Na vojenskou operaci izraelské armády proti teroristickému hnutí Hizballáh zareagoval Írán, který v úterý večer zaútočil mohutným raketovým útokem na Izrael. Na trzích došlo k očekávané reakci – cena ropy přidala přibližně 5 % a posunula se nad 75 dolarů za barel. Jakožto bezpečnému přístavu se daří také dolaru, naopak pod viditelným tlakem jsou středoevropské měny, včetně české koruny.
Prognóza pro EUR/USD na 26. srpna 2024
26.08.2024 Americký finanční establishment se tentokrát rozhodl "neotřást" trhy předčasně. Páteční projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella byl překvapivě neutrální, podobně jako všechny jeho předchozí projevy v Jackson Hole. Zmínil pouze, že centrální banka letos neplánuje snížit sazbu o 0,5 %. To naznačil i prezident atlantského Fedu Raphael Bostic, který vystoupil ve stejný den. Fundamentální a technické faktory by se mohly dokonale shodnout na obratu na úrovni 1,1140, ale na něj si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Tím dnem, kdy by k tomu mohlo dojít, by pravděpodobně mohlo být zasedání FOMC naplánované na 18. září. Do té doby by se euro mohlo usadit v cílovém rozpětí 1,1280–1,1310. Od 1. srpna (1,0777) se euro posunulo o více než 500 pipsů, což by mohlo odpovídat absorpci snížení sazeb o 0,50 %. Americké poradenské agentury uvažují o preventivní korekci z červnového minima, což by činilo 630 pipsů. Nejhůře je však na tom euro – jeho pokles by mohl být velmi silný, zejména proto, že Evropská centrální banka sníží sazby i v září a o týden dříve. Mohlo by se dokonce stát, že ECB uštědří vlastní měně první ránnu.
Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 8. srpna: euro se dostává do prudkého poklesu
08.08.2024 Pár EUR/USD se ve středu konečně uklidnil. Volatilita klesla na úroveň typickou pro poslední měsíce, ale k výrazným pohybům nedošlo. Kromě pohybů chybělo i makroekonomické a fundamentální pozadí, s výjimkou jediné nevýznamné zprávy o průmyslové výrobě v Německu, která neměla na tržní sentiment žádný vliv.
Přehled pro pár EUR/USD na 31. července; údaje z Evropy: ani horké, ani studené
31.07.2024 Pár EUR/USD stál celé úterý na místě. Jak jsme předtím varovali, evropské údaje nevyvolaly žádnou reakci obchodníků. Zpráva o americkém HDP z minulého týdne, která byla nakonec silná a rezonující, nevyvolala žádnou reakci trhu. Bylo tedy naivní doufat, že trh bude aktivně reagovat na údaje o evropském a německém HDP a jejich menší hodnoty.
Klíčové události 22. července: fundamentální analýza pro začátečníky
22.07.2024 Na pondělí nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Pátek ukázal, jak se pár EUR/USD může pohybovat bez zpráv. Takže v pondělí se nejspíš také nebude výrazně pohybovat. V průběhu příštích dvou až tří týdnů nicméně mohou oba měnové páry pozvolna klesat, protože uptrend byl jak u libry, tak u eura z technického hlediska přerušen.
Změna trendu kvůli jednomu číslu?
12.07.2024 Čtvrteční silně očekávaná americká inflační data překvapila příjemným směrem. Spotřebitelské ceny poklesly meziměsíčně o 0,1 %, jádrová složka pak o 0,1 % rostla.
Plán obchodování GBP/USD na 10. července. Jednoduché tipy pro začátečníky
10.07.2024 Měnový pár GBP/USD v úterý klesl, čímž se oproti páru EUR/USD markantně odlišil. Pokud se podíváte pozorněji, v hodinovém časovém rámci se vytvořila formace "hlava a ramena" a prolomení úrovně 1,2798 posloužilo jako její potvrzení. Právě překonání úrovně 1,2798 umožnilo obchodníkům otevřít krátké (short) pozice a očekávat pokles britské libry.
Pražská burza druhý týden v řadě posílila, index PX stoupl o 0,9 procenta
28.06.2024 Pražská burza druhý týden v řadě posílila, index PX stoupl o 0,9 procenta na 1545,9 bodu. Nejvíce rostly akcie pojišťovací skupiny VIG, naopak největší oslabení zaznamenaly akcie Pilulky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V předchozím týdnu index PX klesl o jedno procento.
Forex: Koruna vyčkává těsně pod 25,00 EUR/CZK
13.05.2024 Česká koruna se drží těsně pod 25,00 EUR/CZK. I když globální nálada a relativně jestřábí vzkazy z ČNB koruně v posledních dnech hrály do karet, je otázkou, zda dokáže své zisky dál rozšiřovat. Pokud dnes (jak předpokládáme) inflace vzroste o něco výrazněji, než předpokládá ČNB, a relativně dobrá nálada na globálních trzích vydrží, může se koruna o to minimálně pokusit - psychologická hranice 25,00 byla ostatně víceméně pokořena a technické faktory jí mohou hrát do karet. Na druhou stranu je otázkou, zda by další pohyb kurzu nezačal viditelně zvyšovat ochotu ČNB snižovat úrokové sazby.
EUR/USD: Medvědi se snaží získat zpět kontrolu
25.03.2024 V průběhu minulého týdne jsme na trzích zaznamenali okamžiky vysoké volatility. Na devizovém trhu vedla rozhodnutí centrálních bank spolu se zveřejněnými údaji o evropské ekonomice k obdobím zvýšené volatility na měnovém páru EUR/USD.
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 19. února. Jednoduché tipy pro začátečníky
19.02.2024 I pár GBP/USD zaznamenal v pátek mírnou býčí korekci, ale ani býci, ani medvědi neměli výraznou převahu. Spojené království začalo den zveřejněním zprávy o maloobchodních tržbách, které vyšly nad očekávání. Trh ale z jakéhosi důvodu odmítl na tuto zprávu reagovat, ačkoli jsme právem očekávali růst britské libry. Smíšené pohyby ve druhé polovině dne byly vyvolány dvěma zprávami z USA (index cen výrobců a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity). Z makroekonomického hlediska jsme byli svědky naprosto logických pohybů.
Forex: Se zářijovým zvýšením sazeb ECB to vidí trh zhruba padesát na padesát
31.08.2023 V centru pozornosti dnes bude inflace v eurozóně za srpen. Ta by podle našeho odhadu měla stagnovat na 5,3 % y/y, zatímco jádrová inflace by měla o desetinu klesnout. Srpnová inflace bude zároveň klíčovým ukazatelem pro ECB, která dnes zveřejní zápis z červencového zasedání. Na tom opět zvýšila úrokové sazby. Zářijové rozhodnutí je však spojeno s vyšší mírou nejistoty, když předstihové indikátory z evropské ekonomiky zaznamenaly výrazné zhoršení. Zveřejněny dnes budou také srpnové statistiky z německého trhu práce. Ty by měly v souladu se slabým výkonem německého hospodářství v posledních několika čtvrtletích ukázat na mírný nárůst registrované nezaměstnanosti z 5,6 % na 5,7 %. Dlouhodobá zkušenost podniků s nedostatkem pracovních sil a strukturální faktory jako je stárnutí populace však mohou přenos slabší poptávky po zboží a službách do nižší zaměstnanosti významně brzdit.
Týdenní zpráva z FOREX trhu: Tuzemská ekonomika v Q2 23 zůstala v útlumu
31.07.2023 Fed i ECB na zasedáních v minulém týdnu zdůraznily, že jejich další kroky budou závislé především na nových datech. Tento týden přitom nebude o důležité statistiky nouze. Počet nově vytvořených pracovních míst za červenec by ve Spojených státech měl potvrdit jejich sestupnou tendenci. Zmírnění podle našeho odhadu zaznamenala i inflace v eurozóně, avšak její jádrová složka zůstává vysoko. Tamní ekonomika v Q2 zároveň oživila. V tuzemsku by data o HDP za Q2 měla potvrdit růstem pouze o 0,1 % q/q útlum domácí poptávky. ČNB ve čtvrtek znovu ponechá úrokové sazby beze změny.
SL a PT jako klíčové nástroje úspěšného tradingu
24.06.2023 Stop-Lossy (SL) a Profit-Targety (PT) jsou nezbytnými nástroji pro každého, kdo se věnuje obchodování nejen na Forexu. Traderovi zajišťují ochranu kapitálu a pomáhají maximalizovat jeho zisky. V tomto článku se podíváme na jejich význam a důležitost, a také na to, jak je správně používat. Bezpečnější a efektivnější obchodování na Forexu začíná s pochopením těchto klíčových nástrojů.
Sázky na pokles sazeb jsou předčasné
11.04.2023 Optimismus na akciových trzích v posledních týdnech pomohl indexu S&P 500 zpět nad 4100 bodů. Aktuálně se americké blue-chips obchodují v pásmu, ze kterého během uplynulých 12 měsíců již pětkrát spadly výrazně níže.
Související klíčová slova:
Akcie Komerční banky | Finanční tituly | Analytický tým FXstreet.cz | Jackson Hole | Akcie Erste | Zkušenosti | Exporty | Údaje z USA | Obchodník | EUR | Mince | Trend | Pokles sazeb | Cenové výkyvy | Bank of Japan | Institucionální hráči | Volatility | Využití Stop-Lossů a Profit-Targetů | Take Profit | Statistiky | Korelace | Long pozice | Výkyvy | Makroekonomické statistiky | Blue-chips | Britská libra | Aktiva | Průmyslový Dow Jones | Pravděpodobnost | Rozhodnutí centrálních bank | Tuzemská ekonomika | Index PX | HDP za Q2 | Zasedání ECB | Technické signály | Medvědí výhled | Zerohedge | Ethereum | Vývoj na trzích | DeFi | Zprávy z USA | Vývoj ceny benzínu | Sázky na pokles sazeb | Příkaz | Henrique Tomé | Repo sazba ČNB | Nezaměstnanost | Růst cen | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Jednoduché tipy | Analýzy | Burza | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby | ČSOB | Pohyb ceny | Gap | Cenové rozpětí | Trendová linie | Graf páru GBP/USD | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Přizpůsobení Stop-Lossů | Výrazný pohyb | Více obchodů | Efektivnější obchodování | VIG | Uvolnění měnové politiky | Proražení | CZK | Výhled | Philip Morris | Důkladná analýza | Pečlivé plánování | Nastavování Stop-Lossů | Korekční pohyb | Prudké cenové výkyvy | Inflace | Vývoj měnového páru | DeFi a NFT | Centrální banky | Disciplína | Christine Lagarde | Přijetí | Fundamentální analýza pro začátečníky | Zasedání Evropské centrální banky | Obchodní plán | Nové signály | Blog | Reakce trhu | Pravidla obchodování | Události tohoto týdne | Snižování sazeb | Zasedání FOMC | Izrael | Vice | Zpráva o inflaci | Futures | Akciové trhy | Sell | Obchodní seance | Používání Stop-Lossů a Profit-Targetů | Směnný kurz | MIFID | Domácnosti | Správně umístěný Stop-Loss | CL | Platformy DeFi | Regrese | Analytici | Předstihové indikátory | Výrobce dronů Primoco | Surové ropy | Stop-Lossy (SL) | Marketingová komunikace | Úrovně rezistence | Úroveň rezistence | Pokles ceny | Graf | Úsilí | Fair Value | Flexibilita | Sazba ČNB | Údaje o inflaci | Investovat do kryptoměn | Ekonomiky | Zprávy o inflaci | Klíčové oblasti | Poptávka | Tržní sentiment | Americké prezidentské volby | Maloobchodní tržby | Lineární regrese | Politika | xStation | Očekávání | Pohonné hmoty | Akcie Kofoly | Překoupené zóny | Flat | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Dezinflační vývoj | Výnosy | Hlavní úrokové sazby | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Další růst | Prohlášení | Obchodní signály | Nákupy | Růst | Zboží dlouhodobé spotřeby | Tržní vývoj | Příležitosti | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | MiFID II | Fundamentální analýza | BreakEven | Sentiment na trhu | Prognóza | Výnosová křivka | Měnový pár USD/JPY | Pohyb S&P 500 | Trh práce | Americké blue-chips | Základní pravidla obchodování | Ropný trh | Zápis ze zasedání Fedu | Obchodování v pátek | Globální ropný trh | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Pohyb kurzu | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | Americká centrální banka | Indikátor | Klíčové události | Jednoduché tipy pro začátečníky | Long | Chování | Inflace v eurozóně | Koruna | Geopolitická rizika | JOLTS | Zpřesněný odhad | Úrokové sazby | Meziroční růst | Pojišťovací skupiny | Sázky na pokles | Trh | Makroekonomické události | Zkušenost | Profit-Targety | Problémy | Falešné signály | Společnosti | Index | Komerční banka | Jaderný program | Konsolidace | Eura | Komise | Nejistoty | Kapitál | Posílení | S&P | Hnutí Hizballáh | Americké měny | Unie | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Používání Stop-Lossů | Klesající trend | Pozornost trhu | Reakce trhů | Short pozice | Ceny Bitcoinu | Patterny | Podnikání | Klesající trendová linie | Solidní zisk | Eskalace | Ústup inflace | Altcoiny | Vývoj tržeb | Česká koruna | Analytický tým | Opatření | Íránský útok | Pozornost | 3М | Efektivnější obchodování na Forexu | Podnikání na kapitálovém trhu | Akcie Pilulky | Ifo | Náklady | Index nákupních manažerů | Americká měna | Bitcoin | Akcie společnosti Gevorkyan | Primární trend | Pravidla obchodního systému | Obchodníci | Obchodovat | Burze | Objednávky | Největší ztráty | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | USA | Důvěra v ekonomiku | Platformy | Pár EUR/USD | Index PMI | Ekonomické aktivity | Jak obchodovat | Ceny benzínu | Úspěch bitcoinu | Sankce | Británie | Volby | Ropa | Indikátor CCI | Základní pravidla systému obchodování | Klouzavý průměr | Významné tržní pohyby | Zasedání Bank of England | Dow Jones | Globální inflace | Vývoj indexu spotřebitelských cen | Hike | Spojené státy | Růst HDP | Klíčové nástroje | Reakce akciového indexu | Profit-Targety (PT) | Plán obchodování | Wood & Company | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Vývoj | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Časový rámec | Využití stop-lossu | Amazon | Býčí divergence | Investiční doporučení | Americké akcie | Stanovení správného Profit-Targetu | Volatilní | EUR/USD | Správné používání | Varování | Intervence | Trh s kryptoměnami | Normalizace měnové politiky | Spotřebitelská důvěra | Analýza makroekonomických zpráv | Uptrend | Další vývoj | První odhad | Vývoj amerického akciového indexu | Měnové politiky | Sazby ČNB | Impulzivní pohyby | Pravidla systému obchodování | Investiční strategie | Heatmap | ADP | Emocionální rozhodování | Silný trend | Prezidentské volby | Cenové pohyby | Forexoví obchodníci | Globální nálada | Sazby | Odhad spotřebitelské důvěry | Vladimír Vávra | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Pozorování | České koruny | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Investovat | Data o HDP | bls.gov | Signály z trhu | Správné používání Stop-Lossů | Firmy | Wood & Company Vladimír Vávra | Murray | Vyšší ceny | Fed | Nonfarm Payrolls | Účastníci trhu | Prodejní signál | Forex heatmap | Trhy | Zrealizovat zisk | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Statistiky z německého trhu práce | Oscilátor | Rizika | Commitment of Traders | ISM | Analýzy trhu | Řízení rizik obchodních pozic | Velcí hráči | Fundamentální základ | Krachy několika bank | Nominální růst | xStation 5 | Začínající obchodníci | Růst ekonomiky | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby | Klíčové faktory | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Žádosti o podporu | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | Růst Bitcoinů | Španělsko | Poměr risk-reward | Americké trhy | Inflace v USA | Mzdy | Poradenství | Cenové úrovně | Společnost | Raphael Bostic | Stop-Lossy (SL) a Profit-Targety (PT) | Nákupy dolaru | Institucionální investoři | Optimismus na akciových trzích | FXstreet | Reporty | Fundamentální pozadí | Nálada na globálních trzích | Obchod | Tomáš Raputa | Obchodní rozhodnutí | Aktuální výnosová křivka | Tradeři | Bezpečná aktiva | Riziko | JPY | Pokles výnosů | Údaje o HDP | Pesimismus | Nástroj | GBP | Ostatní kryptoměny | Spekulativní pozice | Risk | Úrovně supportu | Aktuálně trh | Ceny | Prognóza vývoje | Tržní pohyby | Pokles | COT report | Dukascopy | Impuls | Analýza a prognóza | Proinflační | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Nákupní obchod | Doporučení k obchodování | SMA | Blízký východ | Divergence | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | GEVORKYAN | Ekonomické nestability | Rozvolnění | Současná cena | Americký ADP report | Stop-Lossy | Výnos | Obchodování GBP/USD | ČEZ | Index USD | Index Nasdaq | Defi | 256/2004 | Dlouhodobý trend | Minulá výkonnost | Akcie Photon Energy | Historické zkušenosti | Průměrná volatilita | Obchodní den | GBP/USD | Obchodní analýza | Jaromír Gec | Írán | Jestřábí postoj | Jasný signál | Histogram | Dlouhodobý výhled | Zisk | ČNB | Bank of England | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Nominální růst HDP | Překoupené oblasti | Středoevropské měny | Obchodování | Posílení dolaru | Úroky | Monitorování | Cenový růst | Prezident | Analýza páru EUR/USD | Prémie | Měna | Nasdaq | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Francie | Předpověď | Údaje | Posílení libry | Kontext | Zájem o bitcoin | Rýže | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Grafy | Aktivum | Přenos | Společnost XTB | Primoco | Situace | Fundamentální ukazatele | Stagnace | Tržby | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Konsensus | Pozitivní výsledek | FOREX | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Dukascopy Europe | HDP | Hlava a ramena | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Zpomalení růstu | Eskalace napětí | Meziroční růst spotřebitelských cen | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Martin Gürtler | ČTK | Ztráty | Japonský jen | Index amerického dolaru | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Fundamentální výhled | Důležitá zpráva | Pražská burza | Podniky | Index spotřebitelských cen | Makléř | Asijské seance | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Index cen | ADP report | Vývoz | Reuters | Týdenní zpráva | Cenový kanál | Napětí na Blízkém východě | Marlin | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | Jádrová inflace | Oscilátor Marlin | Růstový trend | Index cen výrobců | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Míra inflace | Microsoft | Traders | Potenciál | Rally | Akcie zbrojovky | Komunikace | Důvody k nákupu | Trhy s kryptoměnami | Photon Energy | Americká politika | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Zisky | tradingeconomics.com | Základní pravidla | Hospodářství | Důvěra | Ukazatel | Měny | Akcie VIG | Fundamentální faktory | Burzy | Signál | Číst grafy | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Britské měny | Fundament | Pokles výnosů dluhopisů | Potenciální ztráty | Technická analýza | Zájem institucí | Držení pozice | Dluhopisové výnosy | Ekonomika USA | Evropské akcie | TIM | Energie | Investiční | Nálada | Prodej | Zasedání Fedu | Tokeny | Silný růst | Vyhlídky | Odchod z Evropské unie | Míra | Colt | Korekce | Obchodní strategie | HDP eurozóny | Forward PE | Výkonnost | Pokles libry | Downtrend | Přehled | Technické ukazatele | Trendové linie | Short | Makléř Wood & Company | Andrew Bailey | Rostoucí trend | Ekonomická důvěra | HDP USA | Zvýšení úrokových sazeb | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | JDE | Podpora | Ceny zboží | QE | MT4 | Spojené království | Cena | Obchodování GBP | Překoupenost | Německo | Komerční banky | Příkaz Stop | Pohyb cen | Dobrá nálada | Snížení sazeb | Ekonomické údaje | Situace na trhu | Geopolitická nestabilita | Spekulace na růst | Medvědi | Zbrojovky | Erste | Zpráva CoT | Forexu | Nástroje úspěšného tradingu | Debata | Akcie společnosti | Oscilátory | Zlato | Ekonomika | Evropské méně | Geopolitika | Denní graf | Indikátory | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Cíle | Kryptoměny | Repo sazba | Inflační data | Banky | Buy | Akcie ČEZ | Obchodní podmínky | Šance | Černá labuť | Analýza | Data ze Spojených států | Měnové politiky v USA | Vyšší ceny ropy | XTB | Pozice | Pullback | Dlouhé pozice | Vývoj měnového páru USD/JPY | Americký ADP | Cenné papíry | Gabriel Štefaňák | Valná hromada | Posílení amerického dolaru | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Pokračování růstu | Jak číst grafy | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Investoři | Nižší sazby | Prodejní tlak | Stop-Loss | Růst libry | Ziskovosti společnosti | Optimistická očekávání | Měnový pár GBP/USD | NFT | Rezistence | Bankovní rady ČNB | Zpráva COT | Ichimoku | Obchodujte | Nařízení | Ropy | Prudké pohyby | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Americké ekonomiky | Nárůst ceny | Krátké (short) pozice | USD | Trendové pohyby | Globální vývoj | Viceguvernérka | Cena ropy | Federální rezervní systém | CZ | Průraz | Britské libry | Pokles eura | Významné zprávy | Graf páru | Růst eura | Oblast supportu | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Německý Ifo index | Nvidia | Take-Profit | Technické patterny | Americký dolar | Akcie Monety | Evropská centrální banka | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Akcie Philip Morris | IFO index | ECB | Velikost pozice | Forward | Měnová politika | Doporučení | Tuzemský HDP | Body | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Hizballáh | EU | Tržní ocenění | PMI ve službách | Obchodní hodiny | Bezpečné měny | Nákupní signál | Prodeje | Klíčové centrální banky | USD/JPY | Sazba Fedu | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Banka | Obchodování na forexu | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Významné události | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Německá inflace | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | Růst | ČTK | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot