Úterý 15. dubna 2025 17:53
reklama
Dukascopy new
reklama
RebelsFunding PIXAR styl
reklama
Purple trading band forex umíme
reklama
RebelsFunding

Lepší výkonnost

img

Důvěra v českou ekonomiku se v březnu zvýšila

21.03.2025 Souhrnný indikátor důvěry v českou ekonomiku stoupl v březnu o 1,7 bodu na 99,5 bodu, což je nejvyšší úroveň od května 2022. Zlepšila se nálada podnikatelů i spotřebitelů. Důvěra podnikatelů rostla napříč všemi segmenty. Dosáhla 99,6 bodu a přiblížila se tak svému dlouhodobému průměru. Zároveň byla nejvyšší od poloviny roku 2022. Nejvíce vzrostla v obchodě (+2,3 bodu), dále ve vybraných službách (+1,8 bodu), v průmyslu (+1,3 bodu) a ve stavebnictví (+1,1 bodu). Nejoptimističtější byli podnikatelé v hodnocení poptávky v oblasti služeb. Výsledek v průmyslu byl nejoptimističtější od října loňského roku. Českým průmyslníkům by v nadcházejících měsících mohly náladu zlepšovat vyhlídky na lepší výkonnost německého průmyslu, který by měl nakopnout vládní balík v hodnotě 500 mld. EUR určený na (nejen) infrastrukturní investice.
img

Invesco: Evropské akciové trhy rostou, zatímco americký akciový trh klesá

13.03.2025 V roce 2025 jsme zatím ve výkonnosti trhu zaznamenali velkou změnu. Index MSCI USA, který v loňském roce vykázal výnos 23,4 %, letos zatím získal pouze 1,22 %. Naopak evropské indexy po loňských mírných ziscích letos nasbíraly silné relativní výnosy. Například index MSCI France, který měl loni vlastně záporný výnos, prozatím vykázal dvouciferný zisk. Co tedy stojí za tímto trendem? Podle mne existují čtyři hlavní faktory, které vedly k lepšímu výkonu evropských akcií:
img

Akciový trh 10. března: S&P 500 a NASDAQ pokračují v poklesu

10.03.2025 Futures na americké akciové indexy během pondělní dopolední obchodní seance klesaly, zatímco státní dluhopisy rostly, protože obavy o stav americké ekonomiky tlumily chuť investorů riskovat. Futures na index S&P 500 klesly o 0,8 % po nejhorším týdenním výkonu indexu od září loňského roku. Asijské akcie rovněž klesly, zatímco evropský Stoxx 600 rychle smazal počáteční 0,5% zisk.
img

Trump 2.0: Co čeká finanční trhy?

05.03.2025 Zatímco se verze Trump 2.0 formuje, jeho administrativa se věnuje několika politickým oblastem současně. Historicky se nová administrativa soustředila každý rok na jednu dominantní oblast—daňovou reformu v roce 2017, obchodní válku v roce 2018, COVID-19 v roce 2020 a průmyslové politiky, jako je zákon CHIPS, v roce 2021. Tentokrát je však poměr šumu k signálu mimořádně vysoký. Investoři by se měli zaměřit na to, co je známé a co je důležité.
C:\fakepath\backtesting-27022025-1.png

Jak na backtesting v tradingu

27.02.2025 Backtesting neboli zpětné testování obchodní strategie je jednou z nejdůležitějších věcí které obchodníci mohou udělat, aby zvýšili své šance na úspěch. Pomůže vám odhalit ziskové obchodní strategie a vyhnout se těm ztrátovým.
img

Bitcoin a ethereum: klíčové faktory jejich nedávného propadu

26.02.2025 Bitcoin klesl o 6,5 %, zatímco ethereum ztratilo jen v první polovině dnešního dne více než 7,0 %. V případě bitcoinu se dlouho spekulovalo o překonání úrovně 90 000 USD, což okamžitě spustilo likvidaci stop-loss příkazů velkých hráčů a vedlo k masivnímu výprodeji této největší kryptoměny na světě. Ačkoli má bitcoin stále relativně lepší výkonnost než ostatní digitální aktiva, dostal se do širšího výprodeje, který žene neochota obchodníků podstupovat riziko.
img

Akciový výhled: Smíšené otevření, odpoledne americké CPI

12.02.2025 Ve středu ráno čekáme na akciových trzích smíšené obchodování. Evropa se pokusí znovu mírně růst (+0,1 %), zatímco zámořské futures aktuálně ztrácí -0,1 %. Přes noc jsme registrovali rally na čínských akciích, činily se především technologie v Hong Kongu (+2,5 %). Kromě státní podpory je vidět, že investoři reagují na zprávy ohledně úspěchů čínské AI. Šéf FEDu Powell včera zopakoval trpělivost při snižování sazeb (trh nyní počítá s jedním snížením do září) a to přineslo mírné vybírání zisků na dluhopisech (rostly výnosy).
img

Tyson Foods ve výsledcích za 1Q potěšil očištěným ziskem na akcii

03.02.2025 Jedna z největších potravinářských společností na světě, Tyson Foods, zveřejnila výsledky hospodaření za první kvartál fiskálního roku 2025, který skončil 28. prosince 2024. Společnost předčila očekávání v očištěném zisku na akcii a zveřejnila výhled hospodaření pro celý fiskální rok 2025, kde očekává očištěný provozní zisk ve všech segmentech až na segment hovězího masa, kde projektuje očištěnou provozní ztrátu.
img

Akciový výhled: Oživění technologií, Erste pod tlakem(?) večer FED

29.01.2025 Po drsném začátku týdne, kdy technologické akcie srazil levný model AI z Číny, se včera situace na Wall Street uklidnila. Index SP500 přidal +0,9 % a Nasdaq100 +1,6 %, v čele růstu tentokrát byly akcie NVDA (+8,9 %) korigující pondělní propad. V Asii byla přes noc celá řada trhů zavřena kvůli lunárnímu svátku.
img

Pozitivní vyhlídky pro evropské banky vyvolávají IPO a prodeje podílů

23.01.2025 Vlády a soukromé kapitálové fondy zkoumají možnosti odchodu: Evropské vlády a soukromé kapitálové společnosti využívají příznivé situace na trhu s bankovními akciemi, aby se zbavily podílů z doby krize a zahájily IPO. Země jako Island, Irsko a Maďarsko přehodnocují plány na prodej podílů v bankách, zatímco soukromým kapitálem podporovaní věřitelé po letech nečinnosti zvažují primární veřejné nabídky.
img

Společnost Delta Air Lines překonala očekávání za 4. čtvrtletí a předpokládá silný růst v roce 2025 díky poptávce po prémiovém cestování

10.01.2025 Společnost Delta Air Lines Inc. (DAL)dnes před otevřením trhu zveřejnila zprávu o výsledcích za 4. čtvrtletí 2024 a její akcie v předobchodní fázi vzrostly o 6 %, protože výsledky překonaly očekávání analytiků díky silné poptávce po mezinárodních a firemních cestách. Výkonnost akcií odráží důvěru investorů ve výhled růstu dopravce, zejména v segmentech prémiového cestování. Implicitní výsledkové překvapení bylo pozitivní, když zisk na akcii překonal odhady o 5,1 %.
img

Ceny zlata reagují na data z amerického trhu práce a signály Federálního rezervního systému

06.12.2024 Ceny zlata zaznamenaly výkyvy v reakci na nedávná data z amerického trhu práce a náznaky Federálního rezervního systému ohledně budoucí měnové politiky.
img

Bzukot kolem Tesly, růst Nasdaqu, intriky kolem Nvidie – události z Wall Street

19.11.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 zakončily pondělní obchodování v "zelených číslech" a vyrovnaly tak část předchozích ztrát. Investoři zaměřili svou pozornost na výsledky společnosti Nvidia (NVDA.O), zatímco akcie Tesly (TSLA.O) prudce vzrostly díky předpokladu příznivých politických změn ze strany nové Trumpovy administrativy.
img

Akcie Ferrari klesají o 5 % navzdory dobrým výsledkům za 3. čtvrtletí; dodávky klesají pod tlakem čínských prodejů📉

05.11.2024 Akcie Ferrari (RACE.IT), výrobce sportovních vozů z italského Maranella, dnes ztrácejí téměř 5 %, přestože čtvrtletní zpráva dopadla velmi dobře. Nicméně klesající dodávky (zejména v Číně) a nižší míra růstu daly investorům záminku k realizaci zisků a akcie Ferrari ustupují z téměř historických maxim o téměř 5 %.
img

GBP/USD. 1. října: Ekonomika klesá, Powell zmírňuje rétoriku

01.10.2024 V pondělí se pár GBP/USD v grafu 1H dál obchodoval v postranním pásmu mezi úrovněmi 1,3357 a 1,3425. Dnes mají medvědi šanci konsolidovat se pod tímto pásmem, což by mohlo vést k dalšímu poklesu k úrovni retracementu 161,8 % (1,3259). Další odraz od úrovně 1,3357 by podpořil libru a mohl by vyústit v růst k úrovni 1,3425.
C:\fakepath\investice-30092024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Nečasujte trh. A hledejte investice, o kterých masa neví

30.09.2024 Iracionalita trhů nastartovaná covidovou érou ke štěstí investorů nadále pokračuje. Vypadá to, že akciové indexy zakončí rok další parádní rally. Současný vývoj na trhu tak odkrývá dvě trvající investiční pravdy. Za prvé – časovat trh se nevyplácí. Za druhé – na investičním boomu vydělají nejvíce ti, kteří nenásledují mainstream.
img

Akciový výhled: Po předchozích růstech bude závěr týdne již umírněnější.

27.09.2024 Americké indexy včera opět vylepšily svá historická maxima, index S&P500 tuto metu v letošním roce pokořil již více než čtyřicetkrát. Odlišnost oproti předchozímu růstu patrná však byla, když tentokrát nebyl tažen „Magnificent 7“ (Meta, Microsoft, Amazon, Tesla končily v záporu), ale v technologickém sektoru po dobrých výsledcích Micronu (+15 %) dominovaly čipové společnosti a se stimuly v Číně profitoval sektor základních materiálů a obecně firmy navázané na poptávku z druhé největší ekonomiky světa. Čínský index CSI 300 rostl i dnes (+3,5 %) a tamní akcie po sérii stimulů mají za sebou nejsilnější týdenní růst (téměř 15 %) od roku 2008. Futures na evropské indexy indikují mírně kladný open, prostor pro další krátkodobý růst je však již relativně omezený a spíš je pravděpodobná v následujících dnech dílčí konsolidace.
img

Akciový výhled: Stabilní otevření v Evropě

27.08.2024 Evropské akcie čeká v úterý ráno stabilní otevření s tendencí k mírnému růstu dle indikací futures (+0,1 %). Po rychlých růstech od srpnového dna nyní prochází indexy určitou konsolidací. Investoři vyčkávají na zítřejší výsledky NVDA. Na Wall Street se včera vybíraly zisky především na větších technologických společnostech. Index SP500 ztratil -0,3 % na 5617 bodu. V Asii byl k vidění smíšený vývoj. Celkově mírné ztráty registrovaly čínské indexy, ale drtivý propad byl ke spatření u vlastníka Temu firmy PDD (-29 %), což sebou táhlo dolů i akcie ze sektoru (BABA atd). Pražská burza vstoupila do nového týdne růstem, index PX přidal +0,4 % na 1586 bodů. K letošnímu maximu se díky sentimentu vrátila Erste, jejíž akcie posílily na 1217 Kč (+0,7 %). Akcie KB se několik dní obchodují nedaleko 760 Kč (+0,5 %), lépe se v pondělí dařilo Monetě (+1,5 %). Akcie ČEZu „ustály“ úvodní pokles pod 880 Kč, nakonec uzavíraly na 885 Kč. Dnes by se mohla pokoušet Komerční banka „dotahovat“ předchozí lepší výkonnost bankovního sektoru.
C:\fakepath\akcie-21062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – měření a řízení rizika ve fundamentální analýze (10. díl)

21.06.2024 Článek vysvětluje klíčové metriky, jako jsou koeficient beta, Sharpeho a Sortinův poměr, Treynorův poměr, Jensenova alfa, R-kvadrát, VaR a CVaR. Popisuje, jak tyto nástroje použít k diverzifikaci portfolia, hedgingu a řízení rizik. Článek také obsahuje případovou studii řízení rizik během finanční krize 2007-2008 a zdůrazňuje význam diverzifikace a likvidity při ochraně kapitálu.
img

FX: Závod ve snižování sazeb nabývá na obrátkách

17.04.2024 Zpomalení americké ekonomiky naznačuje odklon od výjimečnosti, USD čelí poklesu s blížícími se škrty Fedu. AUD a NZD budou mít lepší výkonnost, protože jejich snižování sazeb se opožďuje. JPY získává díky sázkám na zrušení carry unwind a obratu BOJ.
img

Invesco: Chaotické první čtvrtletí na světových trzích je charakterizováno malými vítězstvími

09.04.2024 Na trzích panovaly v prvním čtvrtletí výkyvy, protože se množila různá prohlášení centrálních bank a způsobovala zmatek. Některá „malá vítězství“ bylo proto možná snadné přehlédnout. Jádrový index cen výdajů na osobní spotřebu za březen přinesl úlevu – a získal důvěru od předsedy Federálního rezervního systému Jaye Powella.
C:\fakepath\indexy-06032024.jpg

Mistrovství v obchodování akciových indexů: Klíčové strategie a přístupy

07.03.2024 Při pohledu na mozaiku finančních trhů by mohly akciové indexy zaujmout zvláštní místo. Nejen že odrážejí zdraví ekonomiky a sílu podnikatelského ducha, ale také nabízejí unikátní příležitosti pro tradery. V dnešní době, kdy se trhy neustále vyvíjejí a přizpůsobují novým výzvám, se obchodování akciových indexů jeví jako klíčová dovednost pro každého tradera, nehledě na jeho obchodní styl.
Související klíčová slova: EUR | Plánování | Ekonomické problémy | Údaje z USA | Tržní směřování | Podmíněná hodnota v riziku | Programování | Retracement | Celkový výkon ekonomiky | Index výdajů na osobní spotřebu | Daytrading | AI čipy | Klíčová dovednost | Strategický přístup | Rozložení investic | Akcie Erste | Afrika | Zkušenosti | Akciové trhy | Alphabet | Sarmaya Partners | Uptrendovat | Daňové škrty | Pozitivní vliv | Obchodník | Dovednosti | Long pozice | Řecko | Sarmaya | Jak používat hedging? | Trend | Overfixing | BTC | Dow Jones Industrial | Silné korelace | Rozhodování Fedu | Kroky Fedu | Instrumentové riziko | Šéf Fedu Powell | Korelace | Rok 2025 | Asijské akcie | Investiční teorie | Příležitosti k nákupu | Plavba s proudem | Britská libra | Aktiva | SP500 | Energetika | Využití likvidity | Základní metriky | Invesco | Německá vládní koalice | Vznikající obchodní strategie | Jak diverzifikovat | Zvýšení cel | Dotcom bublina | Zdraví ekonomiky | Testované období | Poplatky | Diverzifikace | Letecké společnosti | Výnosy dluhopisů | Index PX | Analýzy | Pravděpodobnost | Lowe's Companies | Head and Shoulders | PDD | Podmíněná hodnota v riziku (CVaR) | Ethereum | Akcie Tesly | Expanze | Korekce v trendu | Dosažení úspěchu | Německý DAX | Výkyvy | Ceny kryptoměn | Záporný výnos | Administrativa prezidenta | Nalezení obchodního stylu | Predikce možných tržních pohybů | Ochrana kapitálu | Goldman Sachs | Hodnota v riziku | Aktualizovaný výhled | Scott Bessent | Tipy pro obchodování indexů | Klouzavé průměry | Geografická diverzifikace | Řízení rizik v nestabilním tržním prostředí | Geopolitické napětí | Uvedení na burzu | Reserve Bank of Australia | Potenciální obrat cen | Bazický bod | Finanční krize 2008 | Burza | Trumpová | Pokračování stávajícího pohybu | Potenciální výnosy | Rostoucí inflace | Dynamiky trhu | Obchodní přístupy | Vývoj inflace | Očištěný zisk na akcii | Směrnice | Proražení | Dopad na ekonomiku | Co znamená backtest | Klíčové strategie a přístupy | Oznámení | Růst trhu v roce 2020 | Covid-19 pandemie | Sledování intradenních trendů | Profesionální obchodníci | Ekonomické analýzy | Volby | Dotcom | Americký prezident | Vývoj na trzích | Delta Air | Krize 2008 | Různé časové rámce | Akciový výhled | Amazon | Růst cen | Sledování trendových linií | Ferrari | Vliv na rozhodování | Vládní koalice | Automatizované nástroje | Jak na backtesting | Přijetí | Bankovní unie | Snížení úrokových sazeb | Výhled | Vysoké riziko | Akcie KB | Golden Cross | Strategie pro obchodování akciových indexů | Výkon | Vodítka k rozhodování | Fibonacci retracement | Inflace | Zasedání FOMC | Podnikání | Historie obchodování akciových indexů | Dolarový index | Rizika a příležitosti | Barometry trhů | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Gap | Risk On | Výnosy desetiletých dluhopisů | Univerzální strategie | Praktické tipy pro obchodování indexů | Historické výkony | Charu Chanana | Akcie NVDA | Používání rizikových ukazatelů | Prima | Signály pro potenciální obrat cen | Obchodní seance | Trojúhelník | Testování na více trzích | Graf | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Společnost Delta Air Lines | Dotcom bublina a NASDAQ | Průmysl | Ekonomické překvapení | Scalping | Představitelé Evropské unie | Použití technických indikátorů | Očekávání analytiků | Centrální banky | Moving Average (klouzavé průměry) | Zpráva | Ziskové obchodní strategie | Momentum | Finanční zpravodajství | Jižní Amerika | Bilion eur | Trpělivost | Erste Group | Vstup do obchodu | Irsko | Trendový kanál | xStation | Covid | Mapa k pokladu | Futures | Sledování vzorů svíček | Ekonomické výhody | Obchodníci s měnami | Nabídka | Potenciální obraty trendu | Indický index | Počet pracovních míst | Úspěšné obchodování akciových indexů | Výprodeje | Nastavení indikátorů | Celkový výkon indexu | Snížit riziko | Býčí signál | Vysoké sazby | Medvědí signál | Sortinův poměr | Použití klouzavých průměrů | Potenciální obrat | Maximální ztráty | Funkce přehrávání v aplikaci TradingView | Sharpe ratio | Fio | Tyson Foods | Pohyby cen | Pravidelné vyvažování portfolia | Úspěšné obchodování | Situace na Wall street | Wasif Latif | Ekonomiky | Měření rizika | CL | Donald Trump | Co jsou to akciové indexy? | Jak řídit riziko při investování do akcií | Volatilita | Maďarsko | Zisky a ztráty | Stanovené Stop-Loss | Měnová politika v USA | Testování obchodní strategie | Směřování trhu | Rozložit riziko | Zaměstnanost | BMO Family Office | Dow Jones | Potenciál růstu | Uplynulý rok | Zveřejněné údaje | Peníze | Výrobní index | Rovnováha | Brent | Prudký pokles | Politika | Objednávky | Očekávání | Snižování sazeb | Objemové indikátory | Doosan Škoda | Vybírání zisků | Šance na úspěch | Oslabení USD | Riziko při investování do akcií | Obchodní prostředí | Ekonomické ukazatele | Indický index BSE Sensex | Války na Ukrajině | Americký S&P 500 | Tržní prostředí | Příležitosti pro tradery | Základní sazby | Bankovní regulace | Sentiment investorů | Klíčové strategie | Jana Steckerová | Americké volby | P/E | Politická nejistota | Federální vlády | Saxo | Nákupy | Růst | Příležitosti | Bankovní akcie | Itálie | MiFID II | MetaTrader | Finanční poradenství | Fundamentální analýza | Index BSE Sensex | Nižší daně | Carol Schleifová | Bilion | Prognóza | Technologicky zaměření tradeři | Použití finanční páky | Obchodování akcie | Volná pracovní místa | Trh práce | Nastavený risk management | Proč zvolit právě akciové indexy? | Praktické tipy pro obchodování | Kongres | Trend following | Patterny | Silná data z trhu práce | Objem obchodů | BSE | Monte dei Paschi di Siena | Období vysoké volatility | Možnost zhodnocení | Opatrný optimismus | Obrat trendu | Technologické akcie | Volatility | Nike | Hodnota v riziku (VaR) | RebelsFunding.com | Long | Kontrakty | Možné scénáře | On Balance Volume | AUD | JOLTS | Inflace v eurozóně | Funkce přehrávání | Akcie ČEZu | Měnící se tržní prostředí | Trendové indikátory | Výrobce sportovních vozů | Nasdaq100 | Historie obchodování | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | S&P500 | Opatření | Meziroční růst | Take-Profit úrovně | Využití diverzifikace a hedgingu | Další růst | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Pozornost trhu | Unikátní příležitosti pro tradery | Trh | Společnosti z technologického sektoru | Jednotlivé akcie | Digitální aktiva | Utility | Výhled hospodaření | MSCI | Friedrich Merz | TradingView | Open | Investiční ředitelka | Rozdílové smlouvy | Index | Double top/bottom | Využití krátkodobých výkyvů cen | Potvrzení trendu | Index MSCI World | Studie | Vice | Obchodní aktivita | Obchodování na akciových indexech | Uplatnění technické analýzy | Identifikace potenciálních obratů | Komise | Nejistoty | CVaR | Cit pro trhy | Slickcharts | Vyvažování portfolia | Kapitál | Signály pro potenciální obrat | Posílení | Upravený zisk | Automatické zpětné testování | Podmínky na trhu | Společnosti | Backtesting v tradingu | Futures na americké akciové indexy | Negativní dopad | Výkon indexu | Intraday | S&P | Trendovat směrem nahoru | Unie | RebelsFunding | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Politická rizika | Maloobchodní tržby | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Sentiment na Wall Street | Kurz dolaru | Akciové indexy | Pochopení dynamiky trhu | Typy hedgingových strategií | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Domácnosti | Swing | Ekonomický vývoj | EUR/GBP | Vedoucí představitelé | Dopad na ekonomiku USA | Deficit | Vítězové a poražení | CPI (index spotřebitelských cen) | Index Stoxx 600 | Treynorův poměr | Technické analýzy | Řízení rizika | Virtuální portfolio | Budoucnost | Peněžní tok | Tržní sentiment | Zajištění proti riziku | MSCI USA | Peněžní toky | Hlavní akciové indexy | Riskovat svůj kapitál | Testování (backtesting) | NatWest | Hospodářská politika | Obchodní přístup | Grafické formace | Devizové trhy | Moneta | Internetová horečka | MIFID | Podnikatelé | Akciový index | Pozornost | Úspěšné obchodní strategie | Zpětné testování (backtesting) | Rizikovost investice | Úsilí | Dow Jones Industrial Average | Energetický sektor | Více volatilní | Futures kontrakty | Ředitel společnosti | Globální ekonomické problémy | Náklady | Využívání S/R zón | Finanční gramotnost | Index nákupních manažerů | Identifikace potenciálních obratů trendu | Jak řídit riziko | Index PMI | Vysoká volatilita | The Magnificent Seven | Mainstream | Bitcoin | Filip Kalčák | Poptávka | Pepa Zeman | Balance | Ceny zemního plynu | Růst výnosů dluhopisů | Snižování úrokových sazeb | Strategie řízení rizik | Data o inflaci | Plánování vstupů | Krátkodobé tržní pohyby | Technologický index Nasdaq | Síly trendu | Marketingová komunikace | Manuální backtesting | Směřování trhů | Obchodovat | Americké indexy | Obchodníci | Dluhopisy | Indikátor | Equity | Prezident Donald Trump | Analytici | Čistý zisk | UTC | Dividendový výnos | Typy diverzifikace | Problémy | Fundamentální analýza akciových trhů | Klíčové problémy | Index BSE | Japonský index | Účely swingového obchodování | Mistrovství v obchodování | Medvědí trendy | Krize 2008 a S&P 500 | Finanční instituce | Ropa | Jensenova alfa | Mistrovství v obchodování akciových indexů | ETF | Deutsche Bank | Plánování vstupů a výstupů | R-kvadrát | Trend is your friend | Komerční banka | Short pozice | Tlak na akcie | Fundamentální analýzy | Poptávka po čipech | Fibonacci | Platforma | Parametry řízení rizik | Prohlášení | Pochopení trhu | USA | Atraktivní příležitosti | Trumpův tým | | Spojené státy | Backtest | Zpomalení světové ekonomiky | Backtest při obchodování na finančních trzích | Pandemie | 2008 a S&P 500 | Moving Average Convergence Divergence | Úrokové sazby | Konec války na Ukrajině | Velmi volatilní | Sázka | Světové trhy | Investování do akcií | Konsolidace | BSE Sensex | Masivní propady | Boeing | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Burze | Equity křivky | Historie | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Výnosy | Výkon ekonomiky | Trading | Nasdaq v USA | Zajímavé zisky | Index ASX | Sledování zpráv | Využití technické a fundamentální analýzy | Potenciální obrat trendu | Flag | Analýza akciových trhů | Technologický index | Rizikovost | Býčí divergence | Výdaje | Backtestování | Akcie Ferrari | Manuální backtestování | Vítězství Donalda Trumpa | Obrat cen | Volatilní | Riziko ztráty | Výkon široké škály společností | Růstové tendence | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Recese v USA | Měnové politiky | Odvětví | Investiční doporučení | Celkový výkon | CSI 300 | Dánové | Nevýhody | Fiskální politika | Sledování nejvlivnějších společností | Koronavirus | Svíčkové formace a grafické formace | Nástroje pro zpětné testování | Geopolitické události | Škály společností | Růstový potenciál | Dna | Fio banka, a.s. | Dluhopis | Sjednocení Německa | Časovat trh | Čínské indexy | Akcie Tyson Foods | Vítězství | Investiční strategie | Currency trading | Letecká společnost | Krása | Trendové ukazatele | Evropské vlády | Miliardy dolarů | AI | Finanční gramotnost a poradenství | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Rychlost zotavení | Dynamický daytrading | Příliv investorů | Vládní výdaje | Jak diverzifikovat? | Zemědělství | Supporty | Backtest při obchodování | Ziskové strategie | Sazby | Obchodní pozice | Provozní marže | Průmyslové podniky | Strategie řízení | Důvěra v českou ekonomiku | Pohled na trh | Komise v přenesené pravomoci | Stochastic oscillator | Sedm statečných | Vzdělávání a rozvoj | Nerozhodnost | Generální ředitel | Hypoteční krize | Investiční fondy | Průzkum | Firmy | Náklady na hedging | Index výrobních cen | Pondělní obchodování | Zajištění | Regulační prostředí | Zájem investorů | Partnerství | Money management | Smíšené obchodování | Provozní zisk | Finanční výkazy | Výsledky společnosti | Argentina | Investování | Fed | Magnificent | Čistý dluh | Swing Trading | Rozpočtový deficit | Technologický Nasdaq | Dílčí index | Obchodování akciových indexů | Trhy | Nasdaq a S&P 500 | Strategie a přístupy | Walmart | Tým RebelsFunding | Analyzovat jednotlivé akcie | Vyšší riziko | Měnové trhy | Obratové body | Rizika | Skutečné peníze | Investiční rozhodnutí | Využití krátkodobých výkyvů | ISM | Bublina a NASDAQ | Globální trhy | Dluhopisový trh | Implementace | Nordic Capital | Sharpeho poměr | Islandsbanki | Zvyšování hotovostních rezerv | Ředitelka | Klíčové faktory | Výsledky hospodaření | Chuť k riziku | Nástroje pro měření rizik | Americké akciové indexy | Výsledky společnosti Nvidia | Výsledky Nvidie | Tesla | Akcie společnosti Ferrari | Low | Globální sentiment | Inflace v USA | Komodity | Poradenství | Forex tester | Přeprodané podmínky | Sentiment trhu | Situace na finančních trzích | Banka Goldman Sachs | Shortování | Na burze | Analytička | Společnost | Koeficient beta | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Evropské trhy | Analýzy akciových indexů | Potenciální obraty | Svíčkové grafy | Hospodaření | FXstreet | EBITDA | Reporty | Finanční podmínky | Výnos desetiletého německého dluhopisu | Obchod | Sharpeho koeficient | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Vývoj inflace v USA | Řídit riziko | Moving Average | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Tradingové přístupy | Riziko | Uspět v tradingu | Benchmarky | Adaptace | JPY | Citi | EBIT | NinjaTrader | RSI | Bank of America | Lowe's | Šok | Zvýšené volatility | Meta | Portfolio | Nástroj | GBP | Čína | Capital | Risk | STAR | BMO | Ceny | Představenstvo | ETH | Tržní pohyby | EMEA | Financování | Recese | Pokles | Potenciální rizika | Americké CPI | COT report | Války | Impuls | Data z trhu práce | Sektor nemovitostí | Predikce | Novo | ASML | WTI | Blízký východ | Praxe | Divergence | Evropské centrální banky | MACD | Libra | Rozvoj vašich dovedností | Klíčová úroveň | Nedostatky | Souhrnný indikátor | Odborníci | Společnost Delta Air | Rozvolnění | Investments | Prodeje automobilů | Instituce | Morgan Stanley | Ceny zlata | Commerzbank | Výnos | Michal Bárta | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Index DOW | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | Ekonomická krize | CEO | 256/2004 | Minulá výkonnost | Historická maxima | Miliardy USD | Obchodní tipy | Vietnam | Hongkong | Ceny akcií | S/R zóny | Cena akcií | Energetická krize | GBP/USD | ASX | Index Dow Jones Industrial | Případové studie | Pravděpodobnost recese | Euforie | Největší světové ekonomiky | EPS | Výhody a nevýhody | Jasný signál | Pracovní místa | Zisk | Bank of England | Tipy pro obchodování | Nasdaq Composite | Silná data | Obchodování | TGT | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Monitorování | MSCI World | Prezident | Sensex | Sledování makroekonomických ukazatelů | Evropa | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Finanční výsledky | Předpověď | Údaje | Hlavní měny | Dluhopisy a zlato | Kontext | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | Obraty trendu | Snížení daní | Jakub Matis | Medián | Segment trhu | xStation5 | ProCent | Zpětné testování | Akciový index Nasdaq | Omezení COVID | Roční maximum | Value at Risk | Portfólia | Marže | Spotová cena | Směřování | Různé trhy | Grafy | Aktivum | Společnost XTB | Situace | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Časový horizont | Konsensus | Euro STOXX | Býčí trh | FOREX | Signály | Trader | Historické momenty | Použití oscilátorů | UniCredit SpA | Výkyvy v cenách | Spready | HDP | Hlava a ramena | Načasování | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Klid | Investování je rizikové | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Etoro | Temu | Průměrná cena | Investiční glosa | Brazílie | Výprodej | CAR | Signály z Fedu | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Slabé stránky | Obchodní styl | Výhled trhů | Americké firmy | Technický výhled | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Index amerického dolaru | FOMC | Akcie | Currency | Cílová cena | Obecné trendy | Kupci | Největší ekonomiky | Prodej podílů | Návratnost | Ukázka obchodování | Výhody | Pražská burza | Target | Podniky | Index spotřebitelských cen | Štěstí | Makléř | Tým FXstreet.cz | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Price Action | Strategie pro obchodování | Britská ekonomika | Technologie | Prognózy | Kurz | Daně | SOK | Momentum indikátory | Růst zisků | Index Dow Jones Industrial Average | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Panevropský index | Světové ekonomiky | NVDA | Výsledky | Růst trhu | S&P 500 a Nasdaq | Investice | Pavel Hadroušek | Evropské banky | Čínský index | Microsoft | Pro investory | Potenciál | Zdravotnictví | Rally | Investujte | Kapitalizace | Komunikace | Indie | Bod | Ekonomika eurozóny | Údaje z Číny | Zisky | Delta | Regulace | Šéf Fedu | Diverzifikovat | Fondy | USD za barel | Hospodářství | Zotavení | MSFT | Důvěra | Backtesting | Oslabení dolaru | Provádění obchodů | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Delta Air Lines | Ukazatel | Index MSCI | Slabší dolar | Obchodní politika | Měny | Ropa WTI | Oslabující americký dolar | Burzy | Opatření na podporu ekonomiky | Trh s ropou | YouGov | Signál | Roční růst | Unicredit | Řízení rizik | Čtvrtletní výsledky | Johan Sverdrup | Zhodnocení | Ceny dřeva | Double top | Pro tradery | Přehled o aktuálním trendu | Engulfing | Technologičtí giganti | Začněte obchodovat | Air | Rozšíření | Nastavení indikátoru | BABA | Technická analýza | Plány | Toyota | Administrativa | DOGE | DJI | COVID-19 | Držení pozice | NFP | Potenciální zisky | Data z amerického trhu práce | Fenomén | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Sloučení | Klíčový kontext | Příjmy | Death cross | Fiskální rok | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | KB | Vliv na ceny | Rozvoj | Hlavní indexy | Silný růst | Mexiko | Vyhlídky | Finanční trhy | Míra | Korekce | Odhady trhu | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Panevropský index STOXX 600 | Střednědobý výhled | Výkonnost | Index S&P 500 | GDPNow | Trumpova administrativa | Přehled | Historický vrchol | Obraty | Trendové linie | Short | Stavebnictví | Krize | CVS | Beta | Silná korelace | CHF | HDP USA | Růst výnosů | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | JDE | Australský index ASX | Historická data | Růst tržeb | Spojené království | Cena | Německo | Apple | Rozpočet | CHF/JPY | Evropské indexy | Americký trh | Family Office | TSLA | Partners | Ekonomické údaje | Risk Management | Situace na trhu | Obchodování indexů | Etherea | Medvědi | DAX | Erste | EMA | Forexu | Fibonacciho retracement | Akcie společnosti | Vzdělávací článek | Indikátor důvěry | Oscilátory | Zlato | Ekonomika | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Nálada podnikatelů | Volný peněžní tok | Evropské akciové trhy | Práce | Úspěch | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Banky | Vlády | Express | Rychlost | Australský index | Šance | Capital Management | Zisk na akcii | Wall Street | Analýza | Ministr financí | Akcie CVS Health | Zlepšení | Horší časy | XTB | Čínské akcie | Pozice | Portfolia | Neustálé vzdělávání | Dlouhé pozice | Změna sazeb | Silná poptávka | Svíčkové formace | Stoxx | Lídři | General Electric | Dluhový strop | Výzkum a vývoj | FX | Rozvíjející se trhy | Posílení amerického dolaru | Uvolňování měnové politiky | Obchodní aktivity | Kvartální výsledky | Služby | CVS Health | Relative Strength Index (RSI) | Spotřební zboží | Tržní očekávání | Zisk před zdaněním | Magnificent 7 | Fio banka | Sentiment | Index ISM | Experti | NYSE | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Největší pokles | Spotřebitelé | Investiční ředitel | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Tradestation | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Saxo Bank | Zpravodajství | Volatility trhu | Účinnost diverzifikace | Obchodujte | BofA Global Research | Nařízení | Ropy | Struktura | IPO | Zisk EBITDA | Tržby z prodeje | Očekávaná inflace | Společnosti z indexu | Čipové společnosti | Předseda | Škoda | Invesco Ltd. | Americké ekonomiky | Jádrový index | USD | Zveřejnění zprávy | Cestování | Složení portfolia | Doji | Nasdaq a S&P | Inflace ve Spojeném království | D1 | Praktické tipy | Analytička společnosti | Federální rezervní systém | Island | CZ | Průraz | EBIT marže | Futures na evropské indexy | Propad | Dezinflace | Mistrovství | Zlomový okamžik | WMT | ANO | Britské libry | Magnificent Seven | Finanční ztráty | Economic | Nemovitosti | APAC | Index CSI 300 | Nejistota | Akcie Nvidie | Nvidia | Take-Profit | Indexy | BofA | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Klíčový faktor | Makro | Stop-Loss a Take-Profit | ECB | Stoxx 600 | Upravený zisk EBITDA | Výkonnost akcií | Měnová politika | Ziskovost | Doporučení | Analýza a strategie | Inflační očekávání | Index výdajů | Evropské země | Diverzifikace portfolia | ROCE | Akcie ASML | Negativní vývoj | Výhody a nevýhody | Cykly | Hedging | EU | Bankovní sektor | Miliardy | Časové rámce | Caixin | Zpracovatelský průmysl | Poradci | Prodeje | Případová studie | Akciový trh | Největší kryptoměny | Vyšší cla | Investor | Stochastic | USD/JPY | Americké vlády | Trump 2.0 | Bloky | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | American Express | Měnový pár | Banka | Tchaj-wan | Co jsou to akciové indexy | Stav americké ekonomiky | Průmyslové kovy | SPX | Výzvy | COT | Indonésie | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

Le Penová
Le Penová dnes
Lépe rozumět trhům
Lepší budoucnost
Lepší obchodní podmínky
Lepší pochopení
Lepší Prop Trading
Lepší Prop Trading účet
Lepší strategie
Lepší úroveň

Následující klíčová slova

Lepší výkonnost akcií
Lepší výnosy
Lepší výnosy pro investory
Lepší výsledky
Lepší zítřky
Lerona Impex
Lerona Impex SA
LEROS
LES
Lesedi La Rona
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei Payouty
Potvrďte prosím... Zavřít