Lepší pochopení
Smart Money Trading: Speciální typy inducementů (17. díl)
25.10.2024 V minulé kapitole jsme si řekli, co je to inducement, jelikož je to ta nejdůležitější část strategie v obchodování podle likvidity konceptů. Začali jsme teorií a řekli jsme si, co je to inducement, jak funguje otáčení likvidity, také jsme se pobavili o vedlejším a primárním inducementu a i o tom, jak je obchodovat. V dnešním článku se budeme věnovat též inducementům, ale trochu jinak. Ukážeme si totiž další tři typy inducementů, které jsou důležité pro celkové pochopení pohybů na trhu a budou taky navazovat na mitigační cyklus, o kterém si povíme později v dalších kapitolách. První si znovu napíšeme teoretický úvod a následně přejdeme k příkladům z praxe. Nyní tedy, jaké máme 3 typy inducementů?
Smart Money: EOTP – Efficiency Of The Pullback (14. díl)
13.09.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali POI a OB, bez kterých se v našem systému neobejdeme, jelikož podle nich zadáváme obchody a umísťujeme SL. Naopak v dnešním článku se podíváme na jednu věc, která má s POI a OB mnoho společného, a to je EOTP neboli Efficiency Of The Pullback. Jedná se o samotnou konfluenci a teorii, kterou někteří obchodníci používají v různých obchodních kombinacích. V tomto článku si znova rozepíšeme teoretický úvod, abychom vše správně pochopili a následně přejdeme k praktickým příkladům na grafu.
Smart Money: POI, Order Block a Mitigace – kde nakupovat a prodávat (13. díl)
23.08.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali základní likviditu EQH a EQL, což budou základní stavební kameny naší strategie hned po inducementech, ale ještě než přejdeme k složitějším věcem, je nutné si představit poslední z těch „jednodušších“ pojmů, se kterými budeme pracovat, což je POI, OB a mitigace. Všechny tyto tři pojmy budeme dost využívat při obchodování, a proto si je v dnešní kapitole taky detailně představíme jak teoreticky, tak i na praktických příkladech. Věřím, že spousta z vás se s nimi už setkala, každopádně aby všichni porozuměly následujícím kapitolám, tak si je představíme.
Vybírání likvidity: Základní likvidita EQH a EQL (12. díl)
09.08.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali technické prvky Asia session, tedy Asia high a low a následně Asia mid-line. V dnešní kapitole se podíváme na dlouho očekávané téma, a to EQH a EQL neboli equal high a equal low, jelikož dnešním tématem už budeme postupně vstupovat do témat, kde likvidita bude hrát důležitou roli a bude ve většině případů součástí dané konfluence. V této kapitole začneme tu nejjednodušší na pochopení a to „vodorovnou“ likviditou v podobě EQH a EQL. První si ale řekneme, co teoreticky tento pojem znamená a co vůbec znamená pojem likvidita v technické analýze.
Trade The Pool
01.08.2024 Trade The Pool (TTP) je prop firma zaměřená na obchodování s akciemi. Tato firma je vlastněná a vyvinutá firmou Five Percent Online Ltd, která provozuje i další prop firmu The5ers, která je zaměřena na ostatní třídy aktiv. Five Percent Online Ltd mají tedy ve vlastnictví dvě prop firmy, kdy jedna se specializuje na akcie a druhá na vše ostatní. Podobně jako The5ers byla Trade The Pool založena v roce 2016. CEO je Michael Katz, který má více než 15leté zkušenosti s denním obchodováním akcií a futures. Zakladatel společnosti je Gil Ben Hur. Firma má své sídlo v Izraeli a používá brokera Interactive Brokers, který je jeden z největších brokerů na světě.
Smart Money Concepts (SMC): Asia Mid-Line (11. díl)
19.07.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali Asia high a Asia low, kde jsme zmiňovali pojem Asia mid-line jen okrajově. Asia session se řadí sama o sobě do timingu a má v sobě zahrnuty 3 základní technické konfluence a to jsou výše zmíněné high a low a taky mid-line. V dnešní kapitole si tento poslední pojem rozebereme více do hloubky a ukážeme si, jak Asia mid-line využít v našem tradingu a jak z ní benefitovat. První si ale znova napíšeme teoretické rámce, bez kterých bychom nemohli pochopit praktické příklady na grafu. Co je to tedy Asi amid-line?
Strategie Smart Money: Price Swingy (9. díl)
04.07.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali timing v kontextu strategií podle likvidity včetně časů jako LBM 1 nebo LBM 2 a dnes se podíváme na to, co jsou to price swingy a jak je využívá ICT a SMC, tedy celkově využití price swingů ve strategiích, které se zaměřují při svém obchodování na likviditu trhu. Pro správné pochopení dnešní kapitoly je potřeba znát základní strukturu trhu či pokročilou strukturu trhu, tyto informace byly popsány v kapitolách 4 a 5. První se ale podíváme na trochu teorie a to, co jsou to vůbec price swingy.
Topstep
25.06.2024 Topstep je globální prop firma zaměřená na futures trhy, která funguje už více než 10 let. Topstep má sídlo v Chicagu, Illinois. Firma byla založena v roce 2012 Michaelem Patakem, který začal svou kariéru jako obchodník na burze Chicago Board of Trade a který ve firmě doposud působí jako CEO. Topstep byla původně spuštěna pod názvem Patak Trading Partners, než se vyvinula na TopstepTrader a nakonec na Topstep. Firma získala několik ocenění, včetně zařazení na seznam Inc. 5000 jako jedna z nejrychleji rostoucích soukromých společností v Americe a byla uznána jako jedna z 100 nejlepších míst k práci v Chicagu podle Crain’s. Topstep se zavázal pomáhat obchodníkům dosahovat konzistentního úspěchu prostřednictvím koučování, podpory komunity a inovativních obchodních řešení.
MyFundedFX
12.06.2024 My Funded FX (MFFX) je další z globálních prop firem, která poskytuje obchodníkům simulované obchodní účty. Celkový název firmy zní MyFunded Solutions, LLC. MFFX byla založena v červnu roku 2022 a sídlo firmy je v Dallasu. Firmu řídí generální ředitel Matthew Leech. Matthew Leech klade důraz na transparentnost, efektivitu a vzdělávání obchodníků, což jsou pro firmu klíčové prvky na konkurenčním trhu prop tradingu.
O kolik je pro vás lepší Prop Trading účet než klasický účet u brokera?
07.06.2024 V minulé kapitole jsme řešili psychologii v prop tradingu, která je nedílnou součástí tradingu ať už u prop firmy, tak i na vlastním účtu. Každopádně dnes se podíváme na jednu zajímavou věc, kterou mnoho lidí, kteří se pouští do prop tradingu ani neřeší, a to je to, zda se vám vůbec vyplatí obchodovat s prop firmou a pokud ano, tak o kolik? Existuje totiž pár vzorců, které vám mohou pomoci spočítat užitečné hodnoty, například to, kolik za každý dolar rizika můžete vydělat navíc, pojednává o tom vzorec poměrového násobitele čerpání, zkráceně PNČ, kromě toho si dnes představíme další vzorce, které se budou vkládat do našeho PNČ vzorce, tedy to dnes bude trochu o matematice, což se každému bude určitě líbit.
Apex Trader Funding (ATF)
27.05.2024 Apex Trader Funding (ATF) je další známá prop firma, která poskytuje kapitál na obchodování obchodníkům ve více než 150 zemích světa se zaměřením na futures trhy. Byla založena v roce 2021 a sídlo firmy je v Austinu v Texasu. Partneři firmy jsou společnosti jako NinjaTrader nebo Tradovate, což jsou všeobecně uznávané platformy především pro obchodování futures. CEO firmy je Darrell Martin, který před 10 lety založil vzdělávací stránku Apex Investing a až poté spustil možnost poskytování kapitálu. Sám CEO obchoduje na burze už 20 let. O firmě ATF je zmínka v několika rozhovorech i na portálech jako NASDAQ, Yahoo! nebo Seeking Alpha a drží i významná ocenění jako například cena Benziga 2023.
Strategie Smart Money: Imbalance - Fair Value Gap (7. díl)
20.05.2024 V minulém dílu jsme si probrali breaky struktury, konkrétně co je to BOS, iBOS a jak je využít v praxi. Dnešní díl bude oproti dosavadním dílům trochu jiný, jelikož zde nebudeme primárně využívat jakékoli highs a lows ve struktuře jako jsme to dělali v minulých kapitolách, ale podíváme se spíše na to, co je to imbalance v tradingu, jak ji správně chápat jako doplněk naší trading strategie v kontextu ICT a SMC konceptů a následně jak ji správně identifikovat na grafu v praxi.
FundedNext
07.05.2024 FundedNext je globální prop firma vlastněná společností Next Ventures, kterou v roce 2022 založil bangladéšský podnikatel Syed Abdullah Jayed. Navzdory své krátké existenci již slouží více než 51 tisícům obchodníků z více než 195 zemí a vyplatila více než 95 milionů dolarů. Samotná firma má mnoho konkurenčních výhod, jelikož nabízí dost zajímavé účty i možnosti, co ostatní prop firmy nenabízí. Samotné vedení společnosti je velmi otevřené a transparentní, zároveň tato prop firma byla zmíněna na prestižních webech jako Benziga, Nasdaq nebo Yahoo finance a spolupracuje se známými lidmi jako je například fotbalista Emi Martinez. Taky pořádá akce, kde se obchodníci i vedení firmy mohou potkat a tyto akce jsou veřejně vysílány na internetu.
Break of Structure (BOS) / Prolomení struktury trhu (6. díl)
03.05.2024 Po kapitole o rozdílech ICT a SMC konceptů jsme si řekli, že budeme pokračovat už v praktičtějších věcech, podle kterých můžeme reálně obchodovat. Následně jsme probrali strukturu trhu, jak klasickou externí, tak i pokročilou interní. A nyní pokračujeme a budeme se zabývat slíbenými breaky struktury. Konkrétně dvěma typy, a to breaku z externí struktury a interní struktury, jaké jsou jejich váhy, co pro nás vůbec znamenají v rámci tradingu a jak je zaznačit na grafu. První si ale pojďme rozebrat trochu teorie o tom, co to vlastně break struktury je.
Pokročilá struktura Price Action (5. díl)
17.04.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali základní strukturu PA (Price Action) a to, jak ji správně chápat, jelikož spousta obchodníků s tím má problém. Pokud jste si minulou kapitolu o základní struktuře PA nepřečetli, tak si ji nejprve přečtěte, než začnete číst tuto, jelikož byste nemuseli pochopit určité pojmy a obě kapitoly budou na sebe navázány.
Základní struktura Price Action (4. díl)
05.04.2024 V minulých kapitolách jsme si popsali, co je to ICT, SMC a rozdíly mezi nimi. Doposud všechny kapitoly byly teoretické, abychom pochopili souvislostí mezi teorií a praxí, na kterou se budeme zaměřovat dnes, jelikož dneškem začínají především praktické ukázky a popisy jednotlivých konfluencí, které se v ICT a SMC dost využívají. Zároveň je nutné poznamenat, že dost z těchto konfluencí je na internetu zdarma, každopádně ne všichni je chápou správně a proto se ve velké míře spousta lektorů dopouští chyb i v tak základní věci jako je struktura price action, kterou budeme dnes probírat. Kapitoly o struktuře si rozdělíme na dvě části, přičemž dnes si ukážeme základní strukturu a v další kapitole si tuto základní strukturu doplníme pokročilou interní strukturou, kterou většina lidí ani nepoužívá. První se ale jen trochu podíváme na pojem price action a koncept struktura trhu.
Související klíčová slova:
Škálování | Swap Account | Koncepty likvidity | Výběr Asia high | Retracement | Celkový DD | Typ obchodního systému | Supply POI | Smart Money Trap | Cenový pohyb | MFFX | Matematický vzorec | POI/OB | Pohyb do longu | Benziga | Zkušenosti | Cenová hladina | Evaluation accounts | Vstupy | Výhodné ceny | Potvrzení bias | Trade Navigator | Apex Investing | USDT | Micro kontrakty | Držení obchodu | Obchodník | EUR | Otočení trhu | Trend | Lower High | Ovlivnění směnného kurzu | Obchodovat s prop firmou | SL (stop-loss) | Poskytování kapitálu | Otevřené pozice | BTC | Volatility | Pohyblivý drawdown | Aktivační poplatek | Podnikatel | Způsob značení | Dvoufázová výzva 2-step MAX | Pip | Dovednosti | Aktiva | Edge Clear EdgeProX | RDD | Budoucí pohyb trhu | Line | Spojení | RTrader Pro | Trading účet | Pravděpodobnost | SP500 | Účet 100 000$ | Edge | Co je to imbalance? | Frankfurt | Interactive Brokers | My Funded FX (MFFX) | Ekvilibrium | SLQ | Platba | Sierra Chart | Obchodovat během zpráv | Berkshire Hathaway | Základní likvidita | Minimální počet obchodů | Účet 250 000$ | Likvidita EQH | Poplatky | Značení POI | Značení iBOS | Správné značení struktury | BOS a iBOS | Apex Trader Funding | Účty Rithmic | Příkaz | Investing | Support a rezistence | Proti trendu | London open | Příklad trailing thresholdu | Co je to EOTP? | 3 typy inducementů | Vysokofrekvenční obchodování (HFT) | Imbalance vytvořené z více svíček | Chod Price Action | Třífázová výzva | Prop firma zaměřená na obchodování | Market manipulation | Burza | Příklady na grafu | Obchodovat forex | Jednofázová výzva | Dolary | LBM | Změny trendu | Porušení pravidel | MotiveWave | Porušení struktury | Pohyb ceny | Značení struktury | Dluhopisy | Systém likvidity | TopstepTrader | Gap | Nastavení SL | Speciální účet | Nižší high | Mitigace | Manipulace trhem | Praktický příklad | TF (time-frame) | Trailing threshold | Hranice imbalance | Crain’s | Použití vlastního kapitálu | Metal Futures | Magnet na cenu | Order Block | Jak značíme POI a OB? | Demand zóna | Maximální celková ztráta | Lepší Prop Trading účet | Proražení | Grafické znázornění | Jednofázová výzva 1-step | Způsob měření | Poplatek za výzvu | Poplatek | Obchodování s prop firmou | Výběr Asia low | Kontrakty typu E-mini | Značení struktury na grafu | Breakout | B/E | Scalping | Enormní riziko | Threshold | Obchodování se zprávami | ForexFactory | Vytvoření BOS | Lepší výsledky | IOO (Imbalance Of Orders) | Mitigační cyklus | Mitigace POI | Stellar lite | Směr trhu | Příklad zaplněného prostoru | Typ dvoufázové výzvy | iBOS v bullish trendu | Perfect Money | Jigsaw Trading | LBM 1 | Finamark | Equal low | Funded účet | Provedení velkých obchodů | Správné značení EQH | Ukázka klasického drawdownu | EQH | Hands-off | Co je to break struktury? | LBM 2 | Vstup do obchodu | Co je to likvidita | Denní price swingy | Vstoupit do obchodu | Kombinace konfluencí | Příklad vzniku imbalance | Live Prop Trading Account | Časový rámec H1 | Krátkodobější obchody | Rovnováha | Obchodní účet | R Trader PRO | Poloautomatizované strategie | Pojem likvidita | Vice | Futures | EdgeProX | Break of Structure | PNČ | Maximální ztráty | Sell | Strategie na bázi likvidity | Obchodník na burze | Bearish svíčky | Spolehlivá prop firma | Breaky struktury | Typy likvidity | Asie | Jak funguje otáčení likvidity | BOS při bullish trendu | Hyperaktivita | Fundovaný účet | Podmínky ATF | Buy Limit | Price swingy | Partneři firmy | Chování v obchodování | Směnný kurz | Frankfurt open | Grid trading | Quantower | Stop hunts | Správné značení EQL | Patak Trading Partners | VolFix | Likvidní zdroje | Nízká likvidita | Doplněk pro lepší analýzu trhu | Futures trhy | Pravidlo trailing threshold | Prop firma | Potvrzení pro vstup | Volfix.net | RRR | Typy inducementů | Indikátor | Doplňkové konfluence | Poloautomatické obchodní roboty | Likvidní oblasti | Struktury v rostoucím trendu | Pracovní den | Lepší Prop Trading | Imbalance pomocí indikátoru | Balanced based | Vstup do pozice | Imbalance vytvořené na bearish svíčce | Swap Free | Co je to imbalance v tradingu | Strategie Smart Money | Porušení struktury trhu | Trade The Pool (TTP) | Smart Money Concepts (SMC) | EQH a EQL | Break of Structure (BOS) | Vzdělávaní obchodníků | Ztrátový obchodník | SMT | Vzorec Poměrového Násobitele Čerpání | Typy účtů | Splnění evaluační fáze | Struktury na grafu | Zařízení | Vypočítané PNČ | Graf | Styl tradingu | Likvidita EQH a EQL | Fair Value | Nerovnováha | Korekce na short | Tier 1 | Poptávka | MyFunded Solutions | Five Percent Online Ltd | Zhodnocení účtu | Držení přes víkend | Bookmap | Doplňující konfluence | Obchodní pravidla | Tick scalping | Order block (OB) | Imbalance nevytvořené fundamentem | EA (AOS) | AOS (automatické obchodní strategie) | Combine account | Price swing v dané open session | Škálování (navyšování) | Výběr EQH | Lidské chování | Obchodování zpráv | Příklad očekávaného pohybu | Efficiency Of The Pullback | Doplněk ICT | Liquidity | CTS | AsiaSessionHighLowMidLines | Neefektivita trhu | Demand POI | Peníze | Praktické příklady | Svíčka fundamentu | Jaké strategie jsou povoleny? | Lidské chování v obchodování | Asia low | Vedení společnosti | BOOKMAP | Rithmic RTrader Pro | Demo účty | Značení širšího charakteru | Značení BOS a iBOS | Ideální velikost SL | Pochopení pohybů na trhu | Currency Futures | Transparentní | Stávající trend | Reálný výdělek | Trading strategie | Značení likvidity | Účinnost zpětného pohybu | RiseWorks | Druhy POI | Objednávka buy limit | Minimální požadovaný zisk | Typ jednofázové výzvy | Nabídka | Ukázka reálného zisku | Zobchodovat korekce | Příležitosti | Akcie a ETF | Asia session z mid-line | Neefektivita | MetaTrader | Co je to Price Action | Skončení Asia session | Platné iBOS | Prop Trading účet | Fáze 2 | Long obchod | Parametry obchodní výzvy | Výzva | Spoustu peněz | Syed Abdullah Jayed | Porušení podmínky | Časový úsek | Jednofázové výzvy | Rizikové parametry | Největší problém | Možnost navyšování účtu | TradingView | Číst price action | Price swing užšího charakteru | Dobrý výsledek | Supply a demand | Agricultural Futures | Prolomení struktury trhu | Kapitál na obchodování | Long | Dvoufázové výzvy | Chování | Bullish | Kontrakty | Externí struktura | Rozdělení inducementů | Typ třífázové výzvy | Asia shortová | Likvidní oblasti (liquidity pools) | POI | VPN | AUD | Zadávání limitní objednávky | Energy Futures | Obchodování podle likvidity | Nasdaq100 | Co je to OB? | Higher high | Trh | Time-of-day breakout | Poplatek prop firmy | Imbalance vytvořené fundamentem | TOPSTEPX | Obchodní fáze | Klasický účet | Určování likvidity | Micro E - Mini | Prop firmy | Využití imbalancí | Trailing DD | Open | Interní struktura | Pravidla prop firmy | Společnosti | Počáteční kapitál | Grid Trading | Navigátor | Velikost pohybů | Způsob měření širšího charakteru | WEALTHCHARTS | Obchodní roboty | Značení EQL | Mezera mezi dvěma stíny svíček | Komise | Pipy | Rovnováhy | Dvoufázová výzva | Značení EQH | Kapitál | OB (order block) | Prop firma od The5ers | EQL | Majitel | Rithmic RTrader | Emi Martinez | News trading | Gil Ben Hur | BOS při bearish trendu | Objednávky | Správné značení | PNČ vzorce | TTP | Otáčení likvidity | DXtrade | Five Percent Online | Maximální DD | Menší pohyby | Supply (nabídka) | Prop firma zaměřená na futures | Prop-futures | Fundamentální zprávy | Flipping | MyFundedFX (MFFX) | Swing | Klesající trend | Velikost lotu | Performance account | Skutečný potenciál zisku | Asia mid-line | Neefektivnost trhu | Doplněk ICT a SMC konceptů | Vytvoření iBOS | Micro futures | Značení POI a OB | Denní price swing | Interest Futures | Třífázová výzva 3-step | Profit share | Market equilibrium and inefficiency | Požadovaný zisk | Internal Break of Structure | Longový pohyb | RDDnD | První likvidita | Správně řízený risk | Výsledky indikátorů | Výše jednorázového poplatku | Srovnání prop trading firem | Obchodní dovednosti | Firma | Způsob značení širšího charakteru | Brokers | Nerovnováha podle konceptů likvidity | Backtestovat | Dvoufázová výzva 2-step | Maximální počet lotů | Porušení podmínek | Potvrzení pro vstup do obchodu | Ukázky značení BOS a iBOS | SWIFT Journal | 3М | Velikost SL | Rithmic R Trader | Začít obchodovat | Zneužití obchodního účtu | Messenger | Třífázové výzvy | Asia longová | Range | Známé akcie | IOO | Velká prop firma | Náklady | Doplněk ICT a SMC | Burze | Likvidita v technické analýze | BOS/iBOS | Equity | Klasický účet u brokera | Oblast likvidity | Reálný drawdown na dolar | Match Trader | Reálný DD | Inducementy | Imbalance vytvořené na bullish svíčce | Pohyb trhu | Značení imbalancí | Balance | Transactional liquidity | Platforma | Obrázek praktické ukázky | Express funded account | Porovnání reálného drawdownu | Rithmic R | Potenciál výdělku | Obchodníci | Imbalance v tradingu | Změna struktury | ILQ | Retracement od open session | Obchodovat | UTC | Chart pattern breakout | Pojem Price Action | MES | Ropa | Jak chápat imbalanci | PA (Performance account) | Značení BOS | Finance | Multi Charts | High na grafu | Krátkodobý short | Buy Stop | Obchodování podle likvidity konceptů | Rovnováha a neefektivnost trhu | USA | Imbalance vytvořené bez fundamentu | Live funded | Horší poměr RRR | Platformy | Pár EUR/USD | Blok objednávek | Imbalance - Fair Value Gap | E - Mini instrument | Benziga 2023 | Jednofázové typy | Reálný drawdown | Dvoufázové typy | EverTrader | Obchod na limitní příkaz | Stříbro | Equal high | Logika výpočtu | Kde reálně likvidita leží | Liquidity voids | Značení order blocku | Účet financovaný | Ukázky značení BOS | Pozitivní hodnocení | Jednofázová výzva 1-step MAX | SMC obchodníci | ETF | Účty Tradovate | Rezistence breakout | SWIFT | Price Action (PA) | MyFunded | RRR (risk reward ratio) | Likvidita pro inducement | Poměrový násobitel čerpání | Imbalance Of Orders | Zavírání obchodů | Schéma rozdělení inducementů | Škálování (navyšování) účtu | EOTP | Bod zájmu | Volfix | Break struktury v externí struktuře | Live Prop Trading | Vysoká likvidita | Proražení HH | Správně chápat strukturu | Velikost DD | Trading | Live funded account | Demand (poptávka) | Swap Free Account | Opakující se lidské chování | Obdržení výplaty | iBOS při bearish trendu | Co je to mitigace? | Cenová akce | Point of Interest | Význam v technické analýze | Značení EQH a EQL | Patak Trading | RDD u FTMO | Structural liquidity | Názory na likviditu | Struktury v bearish trendu | Časový rámec | Zobrazení supply a demand | Účet u brokera | Prop Trading | Facebook | Bullish struktura | Reverzní zajištění | SL nebo TP | Evaluation | Tři typy likvidity | Mnoho prop firem | Trustpilot | EUR/USD | Prolomení struktury | Live Prop | Platina | Varování | Struktura Price Action | Ukázka reálného zisku na účtu | HFT | R Trader | Asijské rozpětí | Dodržování pravidel | FundedNext | Kopírování obchodů | Trade The Pool | Latency | Primární obchody | Koncept struktura trhu | Ukázka na grafu | Značení breaku struktury | Funded account | Nevýhody | Wise | M1 | Abdullah Jayed | Start trading | Žádná imbalance | Breaknutí | Ukázka reálného drawdownu | Souvislosti v pohybech ceny | Dna | Tržní realizace | Inefficiency | Fair Value Gap | Celkový drawdown | Trader Evolution | Matthew Leech | Styl obchodování | Řízený risk management | Mid-line | Vyšší high | Vedlejší inducement | Express funded | Třífázové obchodní výzvy | Extreme | Třífázové typy | TLQ | Řízený risk | Doplněk pro lepší analýzu | Nevyváženost | Break/Even | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Sladění příkazů | Zobrazení supply | Arbitrážní obchodování | Co je to POI? | Zastavit lovy | Otevření obchodu | Co je to likvidita? | Použití umělé inteligence | Pravděpodobnost úspěšného obchodu | Sell Limit | Rithmic | Price swing | Generální ředitel | Investor RT | Break struktury v interní struktuře | Firmy | Automatické obchodní strategie | Páka | Co je to RDD? | Konzistence | Nastavení SL nebo TP | Rozdíl mezi BOS a iBOS | Zajištění | Tradovate | Darrell Martin | Rozdíl ve spravedlivé hodnotě | FVG (Fair Value Gap) | Decision POI | Support a rezistence breakout | Příchod mitigace | Co jsou to price swingy? | Automatický robot | Rithmic R Trader Pro | Inc. 5000 | Likvidita obchodních příkazů | Obchodní session | Jednoduché podmínky | POI a OB | Praktická ukázka na grafu | Ohraničení imbalance | Hry | Trhy | Trade | Price swing od high po low | Externí breaky struktury | Vysokofrekvenční obchodování | Podmínky pro iBOS | Volatility breakout | Co jsou to kontrakty? | Rizika | Počet kupujících | Maximální počet obchodů | Srovnání prop firem | Longová Asia session | Inducement liquidity | Obchodujeme | Trader PRO | Pšenice | Agricultural | VIP program | Příklad měření retracementu | Velcí hráči | Risk Reward Ratio | Konfluence | My Funded FX | Lower Low | První obchod | Vedení účtu | Používání HFT | Oval | Obtížnost výzvy | Jigsaw | ForTraders | Základní likvidity | Limitní příkaz | Minimální počet lotů | Co je to tedy PNČ? | Equity Futures | Stop order | Druh likvidity | Low | Kopírování obchodů od jiných obchodníků | Time frame | Měření retracementu | Liquidity pools | Komodity | Chart pattern | ICT | Pohyb směrem k likviditě | Swingové obchodování | Denní zisk | Na burze | Cenové úrovně | Společnost | Potencionální pohyb | Shortové Asia session | Market equilibrium | Pojem imbalance | Základní struktura | Trader Funding | Skryté poplatky | Extreme POI | Ztráta | Značení imbalancí pomocí indikátoru | FXstreet | Praktické příklady na grafu | Koncepty ICT a SMC | Známá prop firma | Kukuřice | Obchod | Likvidita trhu | Michael Katz | Větší imbalance | Proražení ve směru trendu | Celkové ztráty | Riziko | Agresivní pohyb ceny | JPY | E-mini | NinjaTrader | Struktury trhu | Yahoo Finance | AOS | Pravidlo konzistence | Transakce | Order | GBP | Plyn | Mali | iBOS | Risk | BCH | Ceny | ICT a SMC | ETH | HFT (vysokofrekvenční obchodování) | Financování | Rozdělení zisků | Short obchod | Obchodní platformy | Stop-Loss příkazy | Predikce | Berkshire | Radek Zalubil | Illinois | Yahoo | Praxe | Demand | Obchodní operace | Higher Low | Držení pozic | Break struktury | Vlastní účet | IHNED | Evaluační fáze | Topný olej | Vyšší low | Algoritmy | CEO | US30 | Nerealizovaný zisk | Order block | Žádosti o výplatu | FTMO | Časový limit | Obchodní den | Topstep | Nová pravidla | MetaTrader 5 | GBP/USD | Otevřený obchod | Sója | Maximální denní ztráta | Bias | MyFundedFX | Automatizované obchodování | Část zisků | Zisk | Apex | Spekulovat | Praktická ukázka | Výše kapitálu a ceny | Maximální ztráta | Praktické ukázky | Zůstatek | Obchodování | Účet prop firmy | Splnění výzvy | Performance | Olej | MetaTrader 5 (MT5) | Management | Nasdaq | Zprávy | Miliony dolarů | BOS | Nižší low | Údaje | FXstreet.cz | Obchody | Profit Target | EUR/USD a GBP/USD | Medián | Zemní plyn | Visa | Grafy | CARA | Situace | Vrcholy | Velký problém | FOREX | Trader | Smart Money Concepts | Spready | Načasování | Rozhodování | Dolar | Euro | Bonusy | Slovensko | Fáze 1 | Session | Navýšení kapitálu | Ztráty | Obchodní styl | Nakupovat | Akcie | Currency | Nový obchod | Výhody | Target | Zůstatek na účtu | Smart Money trading | AAA | Day trader | Tým FXstreet.cz | Atas | Price Action | MyFundedFutures | Kurz | DNO | Daně | Výběry | Asia high | Ziskový obchodník | Nárok na výplatu | WISE | Výsledky | Live chat | Imbalance | Swingy | USDC | Microsoft | Potenciál | Obchodování akcií | Swing trader | Bod | Value Gap | Myšlenka | Používané platformy | Výše kapitálu | Tick | LTC | Výplata | Provádění obchodů | Ukazatel | Měny | Signál | Partneři | Počet fází | Zhodnocení | Apex Trader | Fundament | Engulfing | Přínos prop firmy | Decision | FAQ | Srovnání prop trading | Sázení | Evaluace | Seeking Alpha | TIM | Celkový limit ztráty | After-market | Energie | Umělé inteligence | FVG | Rok 2024 | Chicago Board of Trade | Velikosti účtu | Day trading | Finanční trhy | Korekce | Inducement | Obchodní strategie | Obchodování s akciemi | Instrument | Hráči na trhu | Short | High | Rostoucí trend | Navyšování účtu | Změna trendu | Velikost lotů | Zakladatel | Drawdown | JDE | Podpora | Měny účtu | Cena | F1 | Apple | Příkaz Stop | ATF | Partners | Plán navyšování | Risk Management | Next | Globální prop firma | Velikost účtu | Poměr RRR | Zlato | Vybírání likvidity | SEC | Indikátory | Limitní objednávky | Likvidita | Kryptoměny | Potenciál zisku | Likvidní | Obchodní účty | The5ers | Buy | Express | Denní ztráta | Rozdělení zisku | Instrumenty | Úrovní podpory | cTrader | Zlepšení | Kontrakt | Pozice | Výběr likvidity | Frekvence výplat | Pullback | Kovy | Market | Support | Brokeři | Transparentnost | FX | Služby | Limit ztráty | Stop-Loss | Celková ztráta | Vzdělávání | Vstupovat do obchodu | Retracementy | Rezistence | Obchodujte | Bond | Struktura | Dnešní obchodování | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | RTrader | USD | Měny účtů | Longovat | Supply | Obchodní výzvy | Jaké strategie jsou povoleny | Splnění obchodní výzvy | Kupní síla | CZ | Maximální drawdown | Board of Trade | Apex Trader Funding (ATF) | ANO | Prop Trading firmy | Vedení firmy | Bearish | Vydělat peníze | Rise | Time-Frame | Stellar | Arbitráže | Rok 2024 | Velký pohyb | Market Order | Smart money | Take-Profit | MetaTrader 4 | Česká republika | Swap | Indexy | Počet obchodů | Zamyšlení | RISE | SMC | Obchodní instrumenty | Body | Žádost o výplatu | Trading firmy | ROCE | Spekulace | Lot | Navýšení | ATAS | Denní drawdown | Cykly | OsMA | Hedging | Obchodní hodiny | FUNDING | Investor | Měnový pár | Obchodování na burze | Obchodování Futures | Asia session | Vlastnictví | Statistika | Výzvy | Ocenění | News | Mitigation
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot