Směr trhu

Americký dolar: Týdenní výhled
14.04.2025 V nadcházejícím týdnu se odehraje několik významných událostí. Samozřejmě je třeba věnovat pozornost zprávám, jako jsou průmyslová produkce, maloobchodní tržby a prodej nových domů. Na první pohled se ale nezdá, že by dokázaly změnit sentiment na trhu. Ačkoli zasedání Evropské centrální banky a údaje o inflaci ve Spojeném království mají alespoň nějaký potenciál ovlivnit trh, údaje z USA takovou váhu zřejmě nemají.

Jak 8. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
08.04.2025 V pondělí měnový pár EUR/USD dál divoce kolísal. Aktuální dění napříč trhy lze charakterizovat mnoha způsoby – panika, chaos, šílenství, apokalypsa. Jádro problému se však nemění: žádné logické ani technické pohyby tu nejsou. Nepřetržitě jsou zveřejňovány nové zprávy, účastníci trhu neustále mění sentiment a stejně často se mění i směry cen. Předpovědět pohyb cen i na jediný den předem vypadá jako nesplnitelný úkol.

Blockchain mění svět a stává se strategickou investicí do budoucnosti
07.04.2025 Kryptoměnový trh zažívá přelomové období z pohledu regulace a adopce napříč všemi strukturami. Strmý růst důvěry i technologického rozvoje eviduje i blockchainová technologie s očekávaným ročním nárůstem až 52 % do roku 2034. Na potenciál digitálních aktiv a blockchainu vsadila i investiční skupina WOOD & Company, jejíž podfond WOOD & Co. Blockchain+ zaznamenal v roce 2024 čistý růst o 40 %.

Jak si vybrat vhodný obchodní instrument dle ICT a SMC konceptů? (26. díl)
07.04.2025 V minulé kapitole jsme se bavili o tom, jak moc je důležitý backtesting a co z něj můžete získat. V této kapitole jsme si částečně vysvětlili téma výběru obchodního instrumentu, což je právě součástí backtestingu a není možné toto rozhodnutí podceňovat. V dnešní kapitole se podíváme na více detailů, na co se dívat při výběru obchodního instrumentu a co by měly být hlavní důvody pro to, abychom si daný instrument zvolili. Tento článek bude lehce uzpůsoben právě konceptům likvidity, každopádně dá se použít i na jiné obchodní strategie.

XAU/USD – analýza a prognóza
04.04.2025 Zlato už druhý den přitahuje prodejce, a to navzdory absenci jasného fundamentálního katalyzátoru poklesu. Důvodem je nejspíše přeskupování obchodních pozic před klíčovou zprávou o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor v USA (NFP) a také korekční pohyb amerického dolaru v důsledku zavírání short pozic.

Akcie prudce oslabují, plošná cla zvyšují riziko recese
04.04.2025 Americké akcie se ve čtvrtek prudce propadly, protože prezident Donald Trump oznámil nová paušální cla, odstartoval tak rozsáhlé výprodeje a oživil obavy z globální recese. Index Dow Jones klesl o 4 %, Nasdaq o 6 % a S&P 500 o 5 % – zavřel na 5 396 bodech a nyní se obchoduje v extrémně volatilním pásmu 5 300 – 5 900.

Měnový pár CAD/CHF: Analýza více časových rámců (W1 až H4 TF)
03.04.2025 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár CAD/CHF a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.

Komodity: Ceny ropy zůstávají kolem úterního závěru, trh zvažuje dopad cel a sankcí
01.04.2025 Ceny ropy se dnes pohybují kolem úterních pětitýdenních maxim. Investoři zvažují dopady hrozeb amerického prezidenta Donalda Trumpa, že uvalí sekundární cla na ruskou ropu a zaútočí na Írán, a dopady možné obchodní války na globální růst.

Analýza páru BTC/USD. 27. března. Bitcoinu chybí růstový potenciál
27.03.2025 Vlnová struktura v grafu 4H je poměrně jasná. Po dokončení býčího trendu složeného z pěti plných vln začala korekční klesající fáze, která má v současné době podobu korekce. Proto jsem nečekal a ani nečekám, že by bitcoin v nadcházejících měsících vystoupal nad 110 000 – 115 000 USD.

Federální rezervní systém hází akciovému trhu záchranné lano
21.03.2025 Struktura vln v grafu 24H pro #SPX je poměrně jasná. Prvním a nejdůležitějším bodem je rozsáhlá pětivlnná struktura, která je tak široká, že se sotva vejde na obrazovku platformy i v tom nejmenším zobrazení. Zjednodušeně řečeno, americké akciové indexy jsou dlouhodobě v rostoucím trendu. Jak ale víme, trendy se nakonec obrátí.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 21. března: Bank of England neměla na současnou situaci žádný vliv
21.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval velmi klidně, stejně jako ve středu večer. Jak jasně ukazuje graf níže, volatilita v poslední době klesla na znatelně nízkou úroveň. Co je 60 pipsů za den pro britskou libru? V podstatě se jedná o stagnaci ceny. Ve středu večer měl Federální rezervní systém možnost rozhýbat trh a podpořit dolar. A Fed udělal vše, co mohl, aby vyvolal posílení dolaru, i když to nebylo jeho přímým záměrem. Powellova rétorika i rozhodnutí Fedu byly jestřábí, stejně jako na všech posledních zasedáních. Je sice pravda, že nebyla "ultra jestřábí", ale v tuto chvíli trh ignoruje všechno kromě cel Donalda Trumpa, která vnímá jako pověstnou "red flag". Vše ostatní ustupuje do pozadí. Vzhledem k tomuto kontextu neměla Bank of England nikdy velkou šanci výrazněji ovlivnit náladu na trhu.

Analýza páru EUR/USD ze dne 20. března 2025
21.03.2025 Vlnové struktuře v grafu 4H páru EUR/USD hrozí, že se změní ve složitější formaci. Nový klesající trend, který se začal tvořit 25. září, nabyl 5vlnné impulzní podoby. Před dvěma měsíci začala býčí korekční fáze, která by měla obsahovat nejméně tři vlny. Struktura první vlny byla dobře zformovaná, takže očekávám, že i druhá vlna bude mít zřetelný tvar. Nicméně tato vlna se natolik zvětšila, že by celý vlnový pattern mohl projít významnou transformací.

Trhy se bojí: Nasdaq se propadá o 1,71 %, zatímco zlato dosahuje rekordních maxim
19.03.2025 Nvidia na začátku výroční konference pro vývojáře softwaru oslabila. Tesla klesla poté, co RBC snížila cílovou cenu jejích akcií. Zlato vzrostlo na historické maximum 3 038,90 USD za unci, protože investoři hledají bezpečná aktiva. Alphabet oslabil po akvizici kyberbezpečnostní společnosti Wiz za 32 miliard USD.

Analýza páru EUR/USD ze dne 18. března
19.03.2025 Vlnové struktuře v grafu 4H hrozí, že se změní ve složitější strukturu. Nový klesající trend začal 25. září a nabyl podoby 5vlnné impulsní struktury. Před dvěma měsíci začala býčí korekční fáze, která by měla obsahovat nejméně tři vlny. Struktura první vlny byla dobře zformovaná, takže očekávám, že i druhá vlna bude mít zřetelný tvar. Nicméně její velikost se natolik zvětšila, že by celá vlnová struktura mohla projít významnou transformací.

Analýza páru BTC/USD na 18. března: Bitcoin se připravuje na růst, ale riziko kolapsu přetrvává
18.03.2025 Vlnová struktura 4H pro BTC/USD se zdá jasná a dobře definovaná. Po skončení pětivlnného býčího trendu začala medvědí fáze, která aktuálně připomíná korekční pattern. Nečekám tedy, že by bitcoin v nadcházejících měsících překonal hranici 110 000 až 115 000 USD.

Analýza EUR/USD – 17. března
18.03.2025 Vlnové analýze 4H pro pár EUR/USD hrozí, že se změní ve složitější strukturu. Nový klesající trend začal 25. září a nabyl podoby 5vlnné impulsní struktury. Před dvěma měsíci začala býčí korekční fáze, která by měla obsahovat nejméně tři vlny. Struktura první vlny byla dobře zformovaná, takže očekávám, že i druhá vlna bude mít zřetelný tvar. Její velikost teď ale narůstá tak výrazně, že hrozí, že změní celkový počet vln.

Americký trh zažívá silnou korekci
12.03.2025 Trh opět zaznamenal ztráty a setrvává v trvalém sestupném trendu, jelikož napětí kvůli Trumpovým obchodním válkám sílí a obavy z hospodářského zpomalení rostou.

Prognóza pro GBP/USD na 11. března 2025
11.03.2025 Podle hodinového grafu se pár GBP/USD v pondělí potřetí odrazil od hladiny 1,2931, což vedlo k poklesu k úrovni 1,2865. Odraz od této úrovně by mohl vést k návratu britské libry na úroveň 1,2931. Pokud však pár konsoliduje pod úrovní 1,2865, zvýší se pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k 100,0% Fibonacciho hladině na úrovni 1,2810. Býci v pondělí vykázali určité oslabení, ale z trhu neustupují.

Order Book: Kniha objednávek – proč existuje a jak ji využít? (24. díl)
07.03.2025 V minulé kapitole jsme rozebírali to, jak se pozicují velcí hráči a jak tuto skutečnost zjistit pomocí COT reportu, ukázali jsme si i to, kde ho najdeme, ale i jak složitá data z dokumentu přetransformovat do jednoduchých grafů. V dnešní kapitole zabrouzdáme v konceptech likvidity dál a podíváme se na orderbook neboli knihu objednávek. V konceptech likvidity můžete obchodovat samozřejmě i kryptoměny, a proto si v dnešní kapitole ukážeme příklady na kryptoměnách, jelikož i ty už se stávají součástí klasického finančního trhu a orderbook na nich funguje naprosto skvěle. První ale co je to tedy ten orderbook?

Bitcoin znovu překonal hranici 92 000 USD!
06.03.2025 Bitcoin se po nedávném propadu pod 79 000 USD vrátil zpět nad hranici 92 000 USD, což znamená nárůst o přibližně 16 % během několika dnů. Přesto však přetrvává nejistota na trhu, což se odráží i v nízkém sentimentu investorů, kteří nadále zůstávají opatrní ohledně budoucího směřování největší kryptoměny.

EUR/USD: 5. března – Trumpova politika přibližuje americkou ekonomiku k recesi
05.03.2025 Pár EUR/USD v úterý prorazil nad zónu rezistence 1,0526–1,0535 a pokračoval v růstu. V noci otestoval hladinu Fibonacci 127,2 % (1,0622). Zatím zde nebyl odmítnut. Konsolidace nad touto hladinou by podpořila další růst k nejbližší korekční hladině Fibonacci 161,8 % (1,0734).

SPX – Týdenní výsledky a výhled
03.03.2025 Uplynulá seance znamenala nejen konec obchodního týdne, ale také měsíce. V únoru bylo dosaženo nového maxima na úrovni 6 147,20, ale výraznějších býčích zisků se dosáhnout nepodařilo. Závěrečná únorová svíčka signalizuje nejistotu a vytváří podmínky pro pokračování měsíční korekce směrem dolů. Nejbližším cílem v měsíčním časovém rámci je krátkodobý trend, aktuálně na úrovni 5 618,25. Na cestě k této úrovni musí medvědi otestovat úrovně supportu týdenního zlatého kříže Ichimoku na úrovni 5 774,49–5 686,52. Prolomení měsíčního krátkodobého trendu na úrovni 5 618,25 by týdenní zlatý kříž znehodnotilo a otevřelo by medvědům nové příležitosti k poklesu.

GBP/USD – 26. února: měsíc stability pro Mexiko a Kanadu se chýlí ke konci
26.02.2025 Pár GBP/USD se v grafu 1H v úterý znovu odrazil od oblasti supportu 1,2611–1,2620 a vykázal mírný růst k úrovni 1,2709. Stejně jako při předchozích dvou pokusech ale býci ani tentokrát nedosáhli cíle. Dnes je možný další návrat do zóny 1,2611–1,2620. Nový odraz od ní by mohl podpořit mírný růst páru. Naopak průraz pod ni by otevřel cestu k poklesu k Fibonacciho retracementu 61,8 % na 1,2538.

Býčí trend ohrožen? Proč by rozhodnutí Fedu mohla ochladit trhy?
19.02.2025 Americký akciový trh otevřel po svátcích opatrně, protože investoři vyhodnocují další kroky Federálního rezervního systému a čekají na klíčové ekonomické zprávy.

Ropa stabilizuje po růstu, zlato posiluje uprostřed nejistoty kolem cel a sazeb
18.02.2025 Ropné trhy si po pondělním růstu udržují stabilitu, když se cena Brentu pohybuje kolem 75 USD za barel a americká WTI se drží nad 71 USD. Nejnovější vývoj naznačuje, že OPEC+ zvažuje odložení plánovaného navýšení produkce, což by mohlo mít dopad na celkovou nabídku na trhu.

NATGAS roste před zveřejněním zásob o 3 %
13.02.2025 Cena zemního plynu (NATGAS) zaznamenává 3% růst před zveřejněním týdenních zásob. Aktuálně se pohybuje kolem 3,65 $/MMBtu, což je úroveň, která již několikrát sloužila jako silná zóna supportu a rezistence.

Analýza páru BTC/USD – 12. února: Bitcoin sbírá síly před novou rally
12.02.2025 Vlnová analýza grafu 4H pro pár BTC/USD je jednoduchá. Po dlouhé a složité korekční struktuře a-b-c-d-e (od 14. března do 5. srpna) se začala formovat nová impulsní vlna, která nabyla jasné pětivlnné podoby. Vzhledem k velikosti vlny 1 by 5. vlna mohla být kratší.

Trh práce USA: Ochlazení se nepotvrzuje, data jsou protichůdná a revize velké
07.02.2025 Nejsledovanější číslo z vládního reportu popisujícího kondici amerického trhu práce je počet nových pracovních míst. Těch bylo za leden 143 tisíc oproti konsensu 175 tis. a po 307 tisících v prosinci. Na první pohled tedy značné ochlazení, jenže... Samotný prosinec prošel významnou revizí na 307 z 256 tisíc a upravena byla data i za celý rok 2024. Celkově mírně dolů díky začátku roku, ovšem postupný obrat trendu zaměstnanosti směrem vzhůru je tam vidět stále, možná ještě víc díky silnému závěru roku.

Výsledky zasedání Fedu a hlavní závěry
31.01.2025 Ve středu večer byly zveřejněny výsledky prvního letošního zasedání Federálního rezervního systému, ale trh je do značné míry ignoroval. Není jasné, proč. Trh se podle mě momentálně soustředí na formování korekční vlnové struktury na obou instrumentech, což neukazuje na silný růst amerického dolaru. Korekční vlny (B v 2) nicméně mohly nabýt přesvědčivější podoby.

Analýza BTC/USD – 30. ledna. Powell vyvolal novou bitcoinovou rally
30.01.2025 Struktura vln v grafu 4H páru BTC/USD je naprosto jasná. Po prodloužené a komplexní korekční struktuře a-b-c-d-e, kter...

Náhled na zasedání ECB
30.01.2025 Na rozdíl od zasedání Federálního rezervního systému, které vzbuzuje určité napětí kvůli projevu Jeroma Powella, u zasedání Evropské centrální banky takové napětí není. ECB zřetelně nastínila směr své měnové politiky a nemá důvod ho měnit hned na prvním zasedání roku 2025. Christine Lagardeová a její kolegové opakovaně prohlašovali – dokonce i v lednu, že úrokové sazby budou v první polovině roku sníženy na neutrální úroveň. Někteří tvůrci politiky ECB se dokonce domnívají, že centrální banka může jít ještě dál. ECB je stále přesvědčena, že inflace se letos vrátí na úroveň 2 %, což eliminuje potřebu udržovat vyšší sazby a zbytečně riskovat zpomalení hospodářského růstu.

Akciové trhy: Praha i Evropa v plusu, čeká se na Fed a výsledky technologií
29.01.2025 Hlavním tématem, na které se dnes čeká, je rozhodnutí Fedu o nastavení úrokových sazeb. Vzhledem k tomu, že tamní ekonomika je dobré kondici, změna sazeb se nečeká. Výsledek se dozvíme ve 20hod, tedy po zavření evropských trhů. Vliv na ně bude patrný pravděpodobně zítra. Do té doby bude obchodování spíše opatrné.

Vlnová analýza pro pár BTC/USD na 29. ledna. Bitcoin ignoruje všechny překážky
29.01.2025 Vlnová struktura na páru BTC/USD v grafu 4H vypadá přehledně. Po prodloužené a komplexní korekční struktuře a-b-c-d-e, která se vytvořila v době od 14. března do 5. srpna, se objevila nová impulsní vlna. Ta už nabírá podobu pětivlnné formace. Podle velikosti vlny 1 bude vlna 5 pravděpodobně trpasličí. Vzhledem k této struktuře nečekám, že by bitcoin v nadcházejících měsících vystoupal nad 110 000 – 115 000 USD.

Trh EUR/JPY se nadále drží v trojúhelníku
28.01.2025 EUR/JPY se od začátku srpna drží v symetrickém trojúhelníku se středními úrovněmi 20- a 50denních jednoduchých klouzavých průměrů (SMA) na 162,20, resp. 161,55. Technické oscilátory odrážejí poněkud boční pohyb na trhu. RSI směřuje mírně vzhůru, zatímco MACD stojí poblíž spouštěcí a nulové linie se slabou hybností.

Trump začíná jednat
28.01.2025 Struktura vln v grafu 4H pro #SPX vypadá nejednoznačně – doporučuji analyzovat ji společně s grafem 24H (viz níže). První věc, na kterou nám v grafu 24H padne zrak, je globální pětivlnná struktura, která je tak rozsáhlá, že se ani v nejmenším měřítku celá nevejde do terminálového okna. Jednoduše řečeno, americké akciové indexy rostou už velmi dlouho. A jak víme, trendy se nakonec obrátí.

Trumpova energetická politika přináší nejistotu: cla a podpora domácí těžby ropy
22.01.2025 Ceny ropy v úterý oscilovaly mezi zisky a ztrátami, zatímco trhy zpracovávaly oznámení prezidenta Donalda Trumpa o možném zavedení cel na dovoz ropy z Kanady a Mexika a jeho plány na posílení domácí energetické produkce. Tyto kroky vyvolaly smíšené reakce a zvýšily nejistotu ohledně globálního trhu s energií.

Analýza páru BTC/USD: 21. ledna 2025. Bitcoin se okamžitě po inauguraci propadl
21.01.2025 Vlnová struktura 4H pro pár BTC/USD je přehledná. Po dlouhé a složité korekční struktuře a-b-c-d-e, která se vyvíjela od 14. března do 5. srpna, se začala tvořit nová impulsní vlna, která už vykazuje 5vlnovou strukturu. Soudě podle velikosti první vlny by pátá vlna mohla být zkrácená. Proto nepředpokládám, že by bitcoin v nadcházejících měsících vystoupal nad 110 000 – 115 000 USD.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. ledna (americká seance)
20.01.2025 K testu ceny 156,03 došlo, právě když se indikátor MACD začínal pohybovat nad linií nula, což potvrdilo platný vstupní bod pro nákup dolaru v rámci korekce. Dolar ve výsledku vzrostl o 40 bodů.

Globální trhy otřásá výprodej státních dluhopisů
13.01.2025 Poslední dny na finančních trzích byly turbulentní. Výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů dosáhly 4,8 %, což je nejvyšší hodnota od roku 2023, a dolar se vyšplhal na dvouleté maximum vůči hlavním světovým měnám. Tato situace odráží silnou americkou ekonomiku, vysokou inflaci a rostoucí obavy z narůstajícího veřejného dluhu.

INVESTIČNÍ GLOSA: Santa přinesl investorům uhlí. Možná naznačil, jak se trhům letos povede
06.01.2025 Investiční rok 2025 už je v plném proudu. Prozatím ale investory příliš netěší. Na Santa Claus rally se čekalo marně, nakonec poslední dny na burze patřily červeným číslům. Co to znamená pro další vývoj? A jaké tržní eskapády vyhlíží největší analytické společnosti?

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 6. ledna. Analýza včerejších forexových obchodů
06.01.2025 K testu cenové úrovně 1,2389 ve druhé polovině dne došlo, když už se indikátor MACD pohyboval výrazně pod linií nula, což omezilo potenciál páru klesat. Proto jsem libru neprodával.

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 13. prosince (přehled dopoledních obchodů)
13.12.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2637 a na jejím základě jsem plánoval udělat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, k čemu došlo. Pokles následovaný vytvořením falešného průrazu kolem hladiny 1,2637 poskytl vynikající vstupní bod k nákupu libry, ale pár nevykázal žádný výrazný růst.

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 27. listopadu (analýza dopoledních obchodů)
28.11.2024 V dopolední prognóze jsem poukázal na to, že úroveň 1,2608 bude pro rozhodování o vstupu na trh klíčová. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, k čemu došlo. Pohyb nahoru, následovaný falešným průrazem u této úrovně, vytvořil příležitost k prodeji libry, což vedlo k poklesu o 15 bodů, než se vrátila poptávka. Technický výhled na druhou polovinu dne zůstává beze změny a nečekáme žádné významné události.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. listopadu (americká seance)
27.11.2024 Test úrovně 1,0497 proběhl ve chvíli, kdy indikátor MACD začal stoupat od linie nula, což potvrdilo platný vstupní bod k nákupu eura. Výsledkem byl růst páru o 30 bodů, který dosáhl cílové úrovně 1,0532.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 26. listopadu (americká seance)
27.11.2024 Test úrovně 1,0497 proběhl ve chvíli, kdy indikátor MACD začal stoupat od linie nula, což potvrdilo platný vstupní bod k nákupu eura. Výsledkem byl růst páru o 30 bodů, který dosáhl cílové úrovně 1,0532.

Bessent mění situaci: Nikkei stoupá a dolar kvůli růstu indexů klesá
25.11.2024 Klíčové indexy z Wall Street zakončily v pátek obchodní seanci solidními zisky a zajistily pozitivní týdenní výsledek. Investory potěšily ekonomické ukazatele, které signalizují stabilní aktivitu největší světové ekonomiky.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začátečníky na 22. listopadu. Analýza včerejších forexových obchodů
22.11.2024 Cenová úroveň 1,0513 byla otestována, když indikátor MACD začal klesat od linie nula, což potvrdilo platný vstupní bod k prodeji eura s downtrendem. Výsledkem byl pokles páru o více než 40 pipů a dosažení cílové úrovně 1,0478.

Indexy klesají, Nvidia inspiruje americké akcie ke změně směru
18.11.2024 Klíčové indexy americké Wall Street zakončily týden v záporném teritoriu. Indexy S&P 500 a Nasdaq zaznamenaly největší jednodenní ztráty za poslední dva týdny, a to v důsledku obav ze zpomalení snižování úrokových sazeb a reakce trhů na první kroky zvoleného prezidenta Donalda Trumpa.

Ranní okénko - Americké volby a zasedání centrálních bank
04.11.2024 Tento týden má potenciál být na trzích značně divokým, jelikož světovou ekonomikou budou hýbat zásadní události spojené s vysokou mírou nejistoty. Především půjde o americké prezidentské volby, které se konají již zítra a šance obou kandidátů jsou poměrně vyrovnané. Každý z nich přitom představuje značně odlišný styl politiky s celosvětovým ekonomickým přesahem, a tak půjde o ostře sledovanou událost nejen mezi politickými komentátory. Navíc budou zasedat centrální banky v ČR, Polsku a USA, na jejichž rozhodnutích sice panuje shoda, nové měnové podmínky však mohou dále ovlivnit směr trhu.

Průvodce obchodníka: Nejvýznamnější indikátory sentimentu pro správná rozhodnutí
21.10.2024 Obchodování na finančních trzích není jen o číslech a datech, ale také o pochopení nálady trhu, která často rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. Sentimentální analýza vám umožní nahlédnout do psychologie investorů a identifikovat skryté příležitosti nebo rizika, která by jinak mohla zůstat nepovšimnuta. V tomto článku se dozvíte, které klíčové indikátory sentimentu jsou nezbytné pro každého obchodníka či investora, jak je efektivně využít a proč by měly být nedílnou součástí vašich obchodních strategií.

Měnový pár AUD/JPY: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)
18.10.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár AUD/JPY a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.

Analýza páru EUR/USD ze dne 17. října. Zasedání ECB euru nepomohlo
18.10.2024 Struktura vln v grafu 4H páru EUR/USD je čím dál složitější. Od ledna 2024 dokážu rozpoznat jen dva třívlnné patterny (a-b-c) s bodem obratu z 16. dubna. Po dokončení současné vlny c se může začít formovat nová třívlnná klesající sekvence. Předpokládaná vlna c už nabyla pětivlnné struktury a v tomto okamžiku vypadá kompletně. Pokud to tak opravdu je, můžeme být svědky vývoje nové korekční sady vln, která by mohla být poměrně rozsáhlá.

Kdo zbrzdí Wall Street? Amazon a Alphabet pod palbou, Pfizer se ujímá vedení
08.10.2024 Americké akciové trhy zakončily pondělí zhruba 1% poklesem hlavních indexů, protože výnosy státních dluhopisů vzrostly v důsledku revidovaných prognóz obchodníků týkajících se budoucí politiky Federálního rezervního systému a obav z vlivu nestability na Blízkém východě na světové ceny ropy. Eskalace a očekávání nových údajů

Doporučení pro obchodování na kryptoměnovém trhu, 4. října
04.10.2024 Bitcoin ve čtvrtek znovu překonal hranici 60 000 USD a během dnešní asijské seance dosáhl 61 200 USD. Přesto zatím jen máloco nasvědčuje možnosti dalšího výrazného růstu na kryptoměnovém trhu. Menší kryptoměny zároveň klesají kvůli geopolitické nestabilitě a růstu amerického dolaru.

Analýza páru GBP/USD – 1. října: Libra se nenechala vyvést z míry
02.10.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává poměrně složitý a stále se prodlužuje. V jednu chvíli vypadala vlnová struktura poměrně přesvědčivě a naznačovala sestupnou sadu vln, které cílily pod úroveň 1,2300. V praxi ale poptávka po britské libře dál roste, což narušuje jakékoli vlnové formace. Trh neúnavně pokračuje v navyšování long pozic.

Analýza pro pár GBP/USD ze dne 26. září 2024
27.09.2024 Vlnová struktura pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá a komplikuje se ještě víc. Vlnový pattern chvíli vypadal přesvědčivě a naznačoval tvorbu sestupné vlnové sekvence s cíli pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po britské libře dál roste, což narušuje jakékoli vlnové patterny. Trh neúnavně pokračuje v navyšování long pozic.

Analýza páru GBP/USD ze dne 25. září. Trh pokračuje v nayšování long pozic.
26.09.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá a dál se vyvíjí. Vlnový pattern vypadal původně vcelku přesvědčivě a naznačoval tvorbu sestupné vlny s cíli pod úrovní 1,23. V praxi ale poptávka po britské libře dál roste, což narušuje jakékoli vlnové patterny. Trh neúnavně pokračuje v navyšování long pozic.

Analýza páru GBP/USD ze dne 24. září: Libra nevypadá, že by se zastavovala
25.09.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává složitý a stále se vyvíjí. Vlnová struktura vypadla nějakou dobu přesvědčivě a naznačovala sestupný pattern s cíli pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po britské libře dál roste, což narušuje jakékoli potenciální vlnové formace. Trh neúnavně pokračuje v tvorbě long pozic.

Analýza páru GBP/USD ze dne 12. září 2024
13.09.2024 Vlnový pattern pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitý a nejistý. Chvíli se zdálo, že je přesvědčivý a naznačuje tvorbu série sestupných vln s cílem pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po americkém dolaru rostla příliš silně na to, aby se tento scénář realizoval, a roste dál.

Analýza pro pár GBP/USD ze dne 10. září 2024
11.09.2024 Vlnová struktura pro pár GBP/USD zůstává složitá a silně nejednoznačná. Chvíli se zdálo, že vlnový pattern je přesvědčivý a naznačuje tvorbu série sestupných vln s cílem pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po americkém dolaru rostla příliš silně na to, aby se tento scénář realizoval, a roste dál.

Ranní okénko - Dnes bude směr trhu v režii reportu o zaměstnanosti
06.09.2024 Na závěr tohoto týdne nahlédneme pod pokličku českého průmyslu, který již za okamžik poskytne data o vývoji své produkce během července. S příchodem letních měsíců však zlepšení neočekáváme, z historického hlediska v průměru dochází naopak k výrazným poklesům výroby, což očekáváme i letos. Odhad červencové produkce vychází navíc z přetrvávajícího poklesu zakázek a předpokladu poklesu v automobilovém odvětví, které zatím nenachází dostatek odbytu v zahraničí. Po očištění o 3 pracovní dny navíc odhadujeme meziroční propad průmyslové výroby až o 5,1 %. Vedle průmyslu bude zveřejněna i bilance zahraničního obchodu, který v posledních měsících působí značná překvapení a vykazuje stále slušné přebytky. Mediánový odhad tentokrát činí 10 mld. Kč, my očekáváme o něco vyšší kladné saldo (18 mld. Kč). Oproti červnu (+29,3 mld. Kč) očekáváme snížení zejména vzhledem ke zpomalení v automobilovém sektoru.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začátečníky na 5. září. Analýza včerejších obchodů na forexu
05.09.2024 K testu ceny 1,1055 došlo, když se indikátor MACD začal pohybovat nahoru od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura – zejména po slabých údajích týkajících se počtu volných pracovních míst na americkém trhu práce. Pár ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů. Včerejší údaje o PMI ve službách v Německu, Francii, Itálii a celé eurozóně byly přijaty vcelku rezervovaně, protože reporty se v jednotlivých zemích výrazně lišily – některé byly lepší, jiné horší. Dnes dopoledne je třeba podívat se na údaje o průmyslových zakázkách v Německu a maloobchodních tržbách v eurozóně. Nicméně, jelikož jsou údaje pro eurozónu za červenec, nebudou nejspíš pro směr trhu rozhodující, takže je lepší obchodovat v rámci vývoje střednědobého býčího trhu na euru, který se nikam nevytratil. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na scénáře č. 1 a 2.

Přesnost vstupů: Jak důležitá je v tradingu?
21.08.2024 Přesnost vstupů je jedním z nejdiskutovanějších témat mezi tradery, ať už se jedná o scalping, intradenní obchodování nebo swingové obchodování. Načasování a přesnost vstupů mohou zásadně ovlivnit úspěšnost obchodů a celkový výsledek tradingu. Ale jak moc je přesnost důležitá a jak k ní přistupovat v různých typech obchodování?

Jsou trhy ovlivněny kolektivním nevědomím?
31.07.2024 Dneska půjdeme trochu víc do hloubky. Jako trader se snažím chápat obchodování na finančních trzích jako fascinující propojení lidské psychologie, ekonomických teorií a technologických nástrojů. A musím přiznat, že Jungiánská psychologie, kterou se intenzivně zabývám, může poskytnout unikátní pohled na to, jak může kolektivní nevědomí ovlivňovat trhy.

Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
29.07.2024 Technická analýza je klíčovým nástrojem pro obchodníky, kteří chtějí efektivně analyzovat finanční trhy. Jejím cílem je pochopit tržní chování a identifikovat potenciální obchodní příležitosti na základě historických cenových pohybů.

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.7.2024
24.07.2024 Akcie v USA smazaly počáteční zisky a nakonec uzavřely s mírnou ztrátou. Investoři čekají na výsledky společností Alphabet a Tesla, které budou zveřejněné po uzavření trhů. Výsledky technologických firem budou důležité pro určení toho, zda se podaří udržet letos rekordní růst trhu, nebo zda jsou americké akcie nadhodnocené.

Pokročilé obchodní strategie v Prop Tradingu
12.07.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali význam backtestingu a paper tradingu před challengí (evaluace, výzva), jakými postupy se řídit a jaké to pro vás může mít výhody. V dnešní kapitole se podíváme na úplně jiné téma, ačkoli stále ve smyslu prop obchodování, a to na pokročilé obchodní strategie v prop tradingu.

Smart Money Concepts (SMC): Asia High a Low (10. díl)
08.07.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali prince swingy, co jsou zač a jak se dají využít v tradingu. V dnešní kapitole se naopak podíváme na takzvané Asia high a Asia low. Jak se tyto highs a lows značí a jak se tyto informace dají využít v tradingu. První se ale podíváme na teoretické definice, abychom vše správně pochopili a následně na konci kapitoly se podíváme i na praktické příklady, abychom věděli, jak tuto konfluenci aplikovat do svého tradingu.

Měď odolává navzdory slabé Číně
25.06.2024 Nedávná konsolidace mědi následuje po předčasném nárůstu na rekordní hodnoty v minulém měsíci. Ten byl způsoben spekulanty na londýnském a newyorském trhu s futures. Tato rally odradila poptávku fyzických kupců, zejména v Číně, která je největším spotřebitelem mědi a kde nedávné údaje naznačují oslabení. Navzdory neúspěchům se sektor průmyslových kovů letos zvýšil přibližně o 9 %, přičemž nejlépe se daří mědi a cínu.

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 18. června (analýza dopoledních obchodů)
19.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0707 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Došlo k poklesu, ale ne k testu a formaci falešného průrazu. Proto se nedaly najít vhodné vstupní body. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)
14.06.2024 K otestování cenové úrovně 1,0815 došlo v první polovině dne ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Ve čtvrtek odpoledne se opět očekává poměrně hodně údajů o americké ekonomice. Směr trhu bude určovat index cen výrobců, index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Vše zakončí projev ministryně financí Janet Yellen, která bude jistě hovořit o obchodních vztazích s Čínou, což může dále posílit pozici dolaru, pokud americké údaje dopadnou lépe, než předpokládali ekonomové. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 13. června (americká seance)
14.06.2024 Test cenové hladiny 1,2798 se shodoval s dobou, kdy byl indikátor MACD značnou dobu v pásmu překoupení, a jelikož se kupcům libry nepodařilo dostat se nad denní maximum, bylo rozhodnuto o prodeji páru GBP/USD. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 bodů. Nedostatek statistických údajů ze Spojeného království ovlivnil růstový potenciál páru. Odpoledne se očekává mnoho údajů o americké ekonomice. Směr trhu určí index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Jestliže budou údaje z USA lepší, než ekonomové předpovídali, může se tlak na britskou libru rychle vrátit. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

CoT report: Způsob, jak obchodovat jako velcí hráči?
06.06.2024 Cílem každého obchodníka by měla být základní znalost podkladového aktiva nebo trhu, na kterém obchoduje. Mezitýdenní zpráva Commitment of Traders (tzv. CoT report) může být skvělým nástrojem pro obchodníky, kteří chtějí vidět pod ruce velkým hráčům a učit se od nich. Zpráva je zveřejňována pravidelně a její formát je pevně daný, což vytváří skvělou příležitost k průběžnému generování obchodních nápadů.

Analýza páru EUR/USD ze dne 31. května. Inflace v EU podporuje euro.
03.06.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro měnový pár EUR/USD zůstává beze změny. V současnosti pozorujeme konstrukci navrhované vlny 3 v 3 neboli C klesajícího trendu. Pokud to tak opravdu je, budou kotce dál značnou dobu klesat, protože první vlna tohoto segmentu skončila kolem úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tedy měla skončit pod touto úrovní.

Analýza páru EUR/USD ze dne 30. května. Nečekaná zastávka poblíž úrovně 1,0788.
31.05.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně sledujeme utváření předpokládané vlny 3 v 3 neboli C v segmentu klesajícího trendu. Pokud to tak opravdu je, budou kotace ještě dlouho klesat, protože první vlna tohoto segmentu se přestala tvořit u hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tudíž měla skončit níž.

Akciové trhy: Evropa roste, Amerika klesá, Praha na nule
30.05.2024 Kofola, Moneta, ČEZ a Erste je čtyřlístek společností, které dnes jako jediné skončily v plusu. Kofola (+1,37 %, 297 CZK) v tomto týdnu ještě neklesla, šine se dále nahoru, klepe na bránu 300 CZK a stala se nejúspěšnějším titulem dne. Cena akcií Monety (+1,25 %, 97,20 CZK) dnes po dvou dnech poklesu rostla.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo
30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. května (americká seance)
30.05.2024 K testům úrovní, které jsem naznačil, v první polovině dne nedošlo. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, který vedl k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Odpoledne se situace může změnit, i když pravděpodobné to není. Očekávají se údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zpráva s ekonomickým přehledem Fedu podle regionů "Béžová kniha". To vše je velmi zajímavé, ale směr trhu to ovlivňuje jen málo. Tlak na libru tudíž může jen zesilovat, protože jak ukázala první polovina dne, lidí, kteří jsou ochotni nakupovat, je méně. Silné údaje z USA budou dalším důvodem k prodeji libry a nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.
10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.

Překonejte trh: Největší obchodní chyby a jak se jim vyhnout
07.05.2024 Trhy jsou neúprosné a neprominou chyby. Během konzultací vnímám, že mnoho traderů, ať už začátečníků nebo zkušených, často podléhá typickým chybám, které mohou vést k ztrátám nebo zamezit optimálnímu využití obchodních příležitostí. Jaké ale tyto chyby jsou a jak s nimi pracovat? Pojďme se podívat na stručný seznam 4 nejčastějších chyb.

FundedNext
07.05.2024 FundedNext je globální prop firma vlastněná společností Next Ventures, kterou v roce 2022 založil bangladéšský podnikatel Syed Abdullah Jayed. Navzdory své krátké existenci již slouží více než 51 tisícům obchodníků z více než 195 zemí a vyplatila více než 95 milionů dolarů. Samotná firma má mnoho konkurenčních výhod, jelikož nabízí dost zajímavé účty i možnosti, co ostatní prop firmy nenabízí. Samotné vedení společnosti je velmi otevřené a transparentní, zároveň tato prop firma byla zmíněna na prestižních webech jako Benziga, Nasdaq nebo Yahoo finance a spolupracuje se známými lidmi jako je například fotbalista Emi Martinez. Taky pořádá akce, kde se obchodníci i vedení firmy mohou potkat a tyto akce jsou veřejně vysílány na internetu.

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 2. května (americká seance)
03.05.2024 K prvnímu testu ceny 1,2515 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával a raději jsem čekal na retest, abych mohl realizovat nákupní scénář č. 2. Aktualizace na úrovni 1,2515 v okamžiku, kdy byl indikátor MACD v přeprodaném teritoriu, krátce nato umožnila realizovat nákupní signál, ale v době psaní článku k výraznému růstu páru nedošlo. Proto jsem trh opustil a čekal jsem na vyjasnění situace po údajích z USA. Před námi jsou údaje o týdenním počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změnách produktivity práce v nevýrobním sektoru a změnách nákladů práce. Všechny tyto indikátory nejspíš výrazně neovlivní směr trhu, ale určitým způsobem napoví, jak postupovat. Špatné statistiky jsou důvodem k prodeji dolaru a nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 26. dubna pro začátečníky
26.04.2024 Cena 1,0705 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula. Přesto jsem euro prodával, protože po zveřejnění zprávy o vývoji HDP v USA jsem očekával silný pohyb, ke kterému také došlo. Následně se pár propadl o více než 25 pipů. Včerejší předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a ekonomický bulletin ECB neměly na euro žádný vliv, ale slabé údaje z USA vedly k růstu volatility a objemu obchodů. Obchodníci měli problém s určením směru, ale hospodářský růst, který byl pomalejší, než se očekávalo, vyvolal výprodej dolaru a riziková aktiva, ke kterým patří i euro, stoupala. Dnešní zprávy eurozóny o peněžní zásobě M3 a úvěrech podnikům a domácnostem pravděpodobně výrazně neovlivní směr trhu. Proto doporučuji zaměřit se na zprávy ze Spojených států. Budeme se jim věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD. Analýza na 8. dubna. Euro bude pokračovat v poklesu
09.04.2024 Vlnová analýza 4hodinového grafu pro měnový pár EUR/USD zůstává beze změny. Momentálně pozorujeme výstavbu předpokládané vlny 3 v úseku 3 nebo c klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude pokračovat velmi dlouho, protože první vlna tohoto úseku dokončila svou výstavbu kolem hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového úseku by tedy měla skončit ještě níže.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. března (americká seance)
05.03.2024 Dopoledne nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Stalo se tak navzdory poměrně dobrým údajům o aktivitě v sektoru služeb zemí eurozóny. Odpoledne bude vše záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Růst těchto indikátorů by mohl vést k poklesu páru EUR/USD a také ke značnému růstu volatility. Pokud budou výsledky odpovídat prognózám, trh bude vykazovat malou aktivitu, což bude pár držet v rámci kanálu. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. března (americká seance)
05.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli extrémně nízké volatilitě trhu. Navíc, navzdory neuspokojivým údajům o aktivitě v sektoru služeb zůstal index nad úrovní 50 bodů, takže kompozitní index si udržel celkovou růstovou rovnováhu. Výsledkem bylo vyrovnání poklesu libry. Teď bude vše záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Pokles těchto indikátorů by mohl vést k růstu páru GBP/USD a také ke značnému růstu volatility. Pokud budou výsledky odpovídat prognózám, trh bude vykazovat malou aktivitu, což bude pár držet v rámci kanálu. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. března (americká seance)
05.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli extrémně nízké volatilitě trhu. Odpoledne by se ale vše mohlo změnit, protože mnohé bude záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Pokles těchto indikátorů by mohl vést k poklesu páru USD/JPY, zatímco nad očekávání dobré údaje vyvolají prudký růst páru. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 16. února
16.02.2024 Ačkoli k testu úrovně 1,2571 došlo v době, kdy linie MACD poměrně prudce stoupala od nuly, nákupní tlak přetrvával, protože hráči na trhu očekávali po údajích z USA vysokou volatilitu. Výsledkem byl nárůst ceny o více než 30 pipů.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 9. února
09.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2613 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce klesala od nuly. Nákupy při odrazu na úrovni 1,2575 mezitím vedly k růstu ceny o zhruba 30 pipů.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 1. února
01.02.2024 Růst údajů o německém indexu spotřebitelských cen a pokles míry nezaměstnanosti tlačily pár EUR/USD před zveřejněním měnověpolitického rozhodnutí Fedu nahoru. Zdálo se, že velmi špatné statistiky ADP o americkém trhu práce dávají naději na mírnější tón výboru, ale nestalo se tak. Fed po zasedání ponechal úrokové sazby beze změny s tím, že ke snížení v nejbližší době, natož letos v březnu, nedojde. Výsledkem byl prudký nárůst poptávky po dolaru, který stáhl pár na týdenní minimum.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 31. ledna
31.01.2024 Úroveň 1,2670 byla otestována v době, kdy linie MACD začala klesat od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů. Pár ale nedokázal dosáhnout úrovně 1,2651 a otestovat ji.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 29. ledna
29.01.2024 Údaje o spotřebitelském klimatu v Německu, agregátu peněžní zásoby M3 v eurozóně a objemu úvěrů v soukromém sektoru vyvolaly ráno růst eura. Zprávy ukazující na růst výdajů v USA ale podpořily poptávku po dolaru a vedly k poklesu páru. Dnes kromě projevu viceprezidenta ECB Luise de Guindose žádné další zajímavé zprávy zveřejněny nebudou, i když jeho prohlášení nemusí mít na směr trhu velký vliv.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 26. ledna (americká seance)
26.01.2024 Nadcházející data z USA by mohla vážným způsobem ovlivnit směr trhu. Zvláštní pozornost by měla být věnována indexu PCE, úrovni spotřebitelských výdajů a příjmů a nevyřízeným prodejům domů.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 22. ledna
22.01.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0874 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. ledna (americká seance)
05.01.2024 Odpoledne bude směr trhu určovat míra nezaměstnanosti, změna počtu zaměstnaných mimo zemědělský sektor v USA a index podnikatelské aktivity v sektoru služeb ISM. Silné údaje vyvolají růst dolaru, což povede k poklesu páru GBP/USD. Slabé údaje způsobí naopak pokles poptávky po dolaru a rally páru.

Horší situace na americkém trhu práce povzbudí rizikový apetit a globálně oslabí dolar
02.01.2024 Globální trhy se dnes otevírají, byť ne zcela. Burzy v Evropě a USA obnovily provoz, zatímco ostatní oblasti mají stále volno.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. prosince (americká seance)
12.12.2023 Další růst už je omezený, protože úroveň 1,0786 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. O něco později došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD vzdálila od překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. Výsledkem byly ztráty, protože vzhledem k dalšímu růstu páru nenastal obrat.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. prosince
12.12.2023 Další pokles už je omezený, protože úroveň 1,0755 byla testována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Na směr trhu měl vliv i prázdný makroekonomický kalendář.

Praktická ukázka: Čtyři běžné obchody
28.11.2023 Po čase se začne určité řešení opakovat mnohem častěji, než jiné. Tím se z něj stane taková dobrá rutina. Pokud je takovou rutinou obchod, který sice nepřinese mnoho, ale něco málo přeci, tak si myslím, že se na to dá docela dobře zvyknout a dá se s tím docela pěkně žít.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. listopadu. Analýza a jednoduché tipy pro začátečníky
02.11.2023 Pár GBP/USD v závěru třetího obchodního dne tohoto týdne znovu otestoval klíčovou úroveň 1,2107. Zajímavé je, že tato úroveň byla několikrát porušena, ale cena se vždy vrátila a usadila se nad ní. Pár nedokázal zahájit novou vzestupnou korekci, která by byla logická. Nedávná cenová aktivita v posledních týdnech ve výsledku čím dál víc připomíná obchodování do strany v určitém pásmu, běžně známé jako "flat" obchodování. Pár měl dnes příležitost zahájit nový korekční cyklus, protože makroekonomické údaje z USA byly slabší, než se očekávalo. Index ISM pro zpracovatelský průmysl se nečekaně propadl o 4 body a dostal se pod klíčovou úroveň 50. Zpráva ADP o zaměstnanosti navíc také nesplnila prognózy. Pouze zpráva JOLTs o počtu volných pracovních míst mírně předčila očekávání, takže se jednalo o dva negativní indikátory oproti jednomu pozitivnímu. Dolar měl šanci na pokles, ale trh ji nevyužil. Za zvláštní zmínku stojí fakt, že Federální rezervní systém ponechal úrokové sazby beze změny – jak se očekávalo.
Související klíčová slova:
Vstupy a výstupy | Orderbook | Nastavení Order Book | Testování obchodních strategií | ERA | Český průmysl | Magnet na cenu | Fear and Greed Index | Ekonomické problémy | Škálování | Údaje z USA | Zahájení výsledkové sezóny | Nastavení Order Book Depth | Pokračování klesajícího trendu | Grafy z TradingView | Američtí voliči | Take Profit | Tempo růstu | Odvětví | MNST | Micro kontrakty | Maximální riziko | Retracement | Order Book | Růst akciového trhu | Hlavní měnové páry | Fungování trhů | Poplatek prop firmě | Výběr Asia low | Funded prop | Budoucí směr | Dostupnost dat a analýz | Nejlepší platformy | Index CSI300 | EUR | Pravidla Money-Managementu | Zkušenosti | Silný nákupní tlak | Nárůst objemů | Akciové trhy | Alphabet | Vstupy | Platina | Potvrzení obchodů | Berkshire Hathaway | Reakce na zóny likvidity | Kapitalizace Tesly | USDT | Pravidla money managementu | Expozice na trhu | Propracovaný Money-Management | Pozitivní vliv | Akče | Pfizer | Držení obchodu | Obchodník | Dny v týdnu | Dovednosti | Jak vydělat na trendu | Long pozice | Pohyb do longu | Cenový pohyb | Systém řízení peněz | Celkový zisk | Trend | Bank of Japan | Institucionální hráči | Short-selling | Nástroje pro technickou analýzu | BTC | Flexibilita | Pokles indexu | Oznámení výsledků | Podnikatel | Dobré obchodní signály | Otevření nové short pozice | Statistiky | Ochranné příkazy | Eurostoxx 50 | Korelace | Oppenheimer | Držení přes víkend | Volatilita v určitých hodinách | Dow Jones Industrial | Scalping grafy | Perpetual futures orderbook | Mapa v MobChart | Potvrzení směru obchodu | Britská libra | Aktiva | PLN | USD/PLN | Supporty a resistence | High-Frequency Trading (HFT) | Příležitost k prodeji | Energetika | Bezpečné útočiště | Širší index | Optimismus investorů | Měnové zasedání | Ranní zpráva pro tradery | Nákupní pozice | Spojení | Orderbook heatmap | Line | Střední Evropa | Otevřené pozice | Akcie vzrostly | Příležitosti k nákupu | Index strachu | Kolaps | Výzvy u prop firmy | Aplikace technických indikátorů | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Support a rezistence | Ceny výrobců v eurozóně | Znalost | Poměr risku k zisku | Poplatky | Pojišťovna | Obchodní systém | Zasedání ECB | Teorie ICT | UPS | Výnosy dluhopisů | Index PX | Hurikán | Ruské invaze na Ukrajinu | Analýzy | Pravděpodobnost | Alexandr Novak | Podfond WOOD | Risk Reward Ratio (RRR) | Indexy S&P | Grid trading | Short obchody | Válka | Minimální počet obchodů | Lagardeová | HFT | Zprávy z USA | Ethereum | Údaje o maloobchodních tržbách | Velké finanční instituce | Vyčerpání kupců | Pokles indexu S&P 500 | Pokračování poklesu | Malé zisky | Expanze | Latenční obchodníci | Období vyšších úrokových sazeb | Rostoucí ceny | Aggregation | Medvědí Pin Bar | News trading | Výkyvy | Nová cla | Průměrná výkonnost indexů | Období pohybu do strany | Obchodování v trendu | Kolektivní nevědomí | Hútiové | Přesnost | Goldman Sachs | Order Book Depth indikátor | Teplotní mapy | Latency arbitráž | Makroekonomické zprávy | Asijské trhy | Nová data | Párové obchodování | Strach | SL (stop-loss) | Americké podniky | Long obchody | Velké korporace | Německý DAX | Nejrychlejší přenos dat | Maximální počet lotů | Graf pro perpetual futures | Geopolitické napětí | Ekonomický výhled USA | Nezaměstnanost | Inaugurace Donalda Trumpa | Potvrzení pro vstup do obchodu | Data z Německa | Obchodní záměr | PFE | Trendová čára | Raketové útoky | Ukázka heatmapy | Intradenní Price Action | Nezaměstnanost v Česku | Cena zlata | Bankéři | Makroekonomické statistiky | Ceny dováženého zboží | Maximální celková ztráta | Potvrzení pro vstup | Scalpování | Vysoce rizikové | Malé objednávky | Akcie dnes | Celkový směr trhu | Blockchainové infrastruktury | Burza | Trumpová | Teorie Elliottových vln | Růst zaměstnanosti | Smart Money Concepts (SMC) | Rok 2025 | Grafické znázornění | Obchodování s deriváty kryptoměn | Pokles dolaru | Rostoucí inflace | Červená linie | Směrnice | Výsledkové sezóny | Proražení | Suroviny | Perpetual futures | Oznámení | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | ČSOB | Allspring | Odvětví ruského hospodářství | Průměrné hodinové mzdy | Scalping strategie | Profesionální obchodníci | VIG | Break-Even | Dovozní cla | Volby | Breakout | Comcast | Americký prezident | Klouzavé průměry | Commitments of Traders | Zvraty na trhu | Ekonomické kalendáře | Výrazný pohyb | Asia H/L | Nastavení úrokových sazeb | Amazon | Růst cen | Zasedání Evropské centrální banky | Forex Flex | Standard & Poor's 500 | Stellar lite | Podceňování money managementu | Obchodovat během zpráv | Kontroverzní téma | Přijetí | Tipy pro začínající obchodníky | Snížení úrokových sazeb | Rostoucí obavy | Správný obchod | Vysoké riziko | Commodity futures | Finální rozhodnutí | Build-up | Výkon amerického dolaru | Rubl | Výkon | MetaTrader 4 (MT4) | CZK | Vlnové analýzy | Interbank indikátor | Zasedání FOMC | Využití imbalance | Podnikání | Hlubší porozumění trhu | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Změny v pozicích | Fáze 2 | Rizika na Blízkém východě | Proti trendu | Kurz EUR/USD | Dolarový index | ETH/BTC | Coinglass | Nord Stream | Cross-hedging | Vývoj měnového páru | Třetí vlna | Hodinový graf | Omezení dovozu | Gap | Výkonné počítače | mobchart.com | Inflace | B/E | Zpráva Commitment of Traders | Intraday trading | Obavy investorů | Vstoupit do trhu | Vlnová analýza | Pozitivní sentiment | Korekční pohyb | Zajištění zisků | Uzavření zisků | Perpetual | Obrácení krátkodobého trendu | Philip Morris | Příkazy buy | Klid před bouří | Obchodní seance | Trojúhelník | Výrazný růst | Maloobchod | xStation | Michal Uma | Kreslení trendových linií | Klidné období | Dvoufázové typy | Index volatility VIX | Graf | Yale Hirsch | Scalpingové strategie | Zlato hedgovat | Konference pro vývojáře | Vicepremiér | Výhled | Obchodování trendů | Průvodce obchodníka | Krátkodobé zisky | Spot forex | Burzy v Evropě | Příkaz | Vývoj ceny ropy Brent | Kontext trhu | Order Book Depth | Tržní události | Zápis Fedu | Celková expozice | Deriváty kryptoměn | Zpoždění v aktualizaci cen | HUF | Průmysl | Obchodní session | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Jasný obchodní plán | Scalping | Perpetual futures pozice | Uvolnění měnové politiky | Evropská měna | Ovlivnění cenových pohybů | Očekávání analytiků | Centrální banky | Zpráva | Momentum | Geopolitická situace | Obchodní plán | Zvyšování sazeb | Order book imbalance | Ten správný obchod | Funded prop účty | Prop účty | Vstup do obchodu | Euro vůči americkému dolaru | Moderna | Algoritmický trading | Nárůst cen ropy | Trendový kanál | Hodnocení rizika | Coca-Cola | Swap Free | High-frequency trading (HFT) | Předpovědi analytiků | Neuspokojivé výsledky hospodaření | American Airlines | Obrat dolů | Sankce | Zveřejněná data | Ichimoku Kinko Hyo | Analýzy sentimentu | Indikátor volatility | Dolary | Signál obratu trendu | Globální ekonomiky | Zneužití obchodního účtu | Vývoj v USA | Jak se používá | Nákup dolaru | Washington | Typy účtů | Aktuální hodnoty měny | Data z USA | Order Flow | Celková expozice na trhu | Počet pracovních míst | Dnešní makroekonomické ukazatele | Výprodeje | Extrémní strach | Snížit riziko | Order Book Depth (aggregation) indikátor | Potvrzení na směr trhu | Stádia likvidity | Bohumil Trampota | Medvědí signál | Velké množství likvidity | Světové ceny ropy | PMI pro sektor | Dovoz ropy | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | KSS | Perfect Money | Uptrend | Pokyn long | Futures | TD Securities | Příležitost ke vstupu do trendu | Úspěšné obchodování | Psycholog | Reakce trhu | Význam analýzy sentimentu | Denní bias | Ekonomiky | Akcie Gap Inc | Nejdůležitější události | Tick scalping | CL | Finanční analytici | Donald Trump | Pohyby cen | Výkonnost indexu | Ranní okénko | PLN/EUR | Nejvýznamnější indikátory sentimentu | Volatilita | Poplatek | Maďarsko | Nákupní tlak | Forex Fury | Institucionální objednávky | Vstoupit do obchodu | Nízké náklady na obchodování | Průmyslová produkce | Významný fundament | FX příležitosti | Směřování trhu | Silný růst ceny | Ekonomické indikátory | Instituce a banky | Cenové hladiny | Prodej dolaru | Obchodníci s kryptoměnami | Státní dluh | Dow Jones | Index podnikatelské aktivity | Zvýšení důvěryhodnosti | Fáze trhu | René Remšík | Sankce vůči Rusku | Zveřejněné údaje | Peníze | Praktické příklady | Velikost lotu | Trpělivost | ECB dnes | Cenové akce | Brent | Riziko na obchod | Čínský dovoz | Velcí obchodníci | Prudký pokles | Politika | HUF/EUR | Trumpovo oznámení | Obchodní instrument | Pravděpodobnost úspěchu | Vedení společnosti | Jüan | Očekávání | Daňové úlevy | Odvetná cla | Snižování sazeb | Expert | Obchodní pásmo | Flat | Roční zhodnocení | Klíčové indikátory sentimentu | Čistá tržní struktura | Palladium | STOXX Europe 600 | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Pojišťovna VIG | Příležitost k nákupu | Obchodování v párech | Investiční centrum | Doplňková strategie | Prolomení rezistence | Jednoduchý klouzavý průměr | Dostupnost dat | Silné momentum | Sentix index | Buy Limit | Zvýšení sazeb | Fosilní paliva | Trendové čáry | Indikátor RSI | Makroekonomické indikátory | Transparentní | Války na Ukrajině | Cena Brentu | Obchodní týden | Vývoj ceny ropy WTI | Invaze na Ukrajinu | Pohled do budoucnosti | Evropské měny | Chamtivost | Vydělávat peníze | Standard & Poor's | Commodity | Sentiment investorů | Blockchain | Ekonomické ukazatele | Nejvyšší volatilita | InstaForex | Stabilní hospodářský růst | Zásoby ropy | Optimistický sentiment | Americké volby | Huntington National Bank | Politická nejistota | Regulace v prop tradingu | Inverze výnosové křivky | Saxo | Hedgeové fondy | Hledání vrcholů | RiseWorks | Obchodní signály | CZK/EUR | Růstová fáze | Nákupy | Růst | Falešný průraz | Americký index | Příležitosti | Investiční skupiny | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Zaměstnanost | Význam backtestingu | Ukončování se ztrátou | MiFID II | MetaTrader | VIP Interbank indikátor | Politická rozhodnutí | BreakEven | Robotron | Offshore jüan | Nový rekord | Objednávky | Vzorce chování | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Prognóza | Výnosová křivka | Americké prezidentské volby | Long obchod | Micro NAS100 | Použití finanční páky | Volná pracovní místa | Asset management | Situace na Blízkém východě | Trh práce | Technický pullback | Crypto | Ukázka knihy objednávek | Analog Devices | Nákup libry | Likvidita v Asii | Obchodníci | Aktuální kurzy měn | CBOE | Ask | Data z orderbooku | Znalosti o Asia session | Akvizice | Obchodovat trend | Sektor spotřebního zboží | Aktuální tržní podmínky | Časový úsek | Růst amerického dolaru | Ukončení války na Ukrajině | Test rezistence | Pochybnosti | Tržní Struktura | Změny pracovních míst | Intuit | Nerovnováha | Patterny | Mini NAS100 | Izrael | Evening Star | Co je to orderbook? | Objem obchodů | Intradenní obchodování | Old Navy | Indikátor volatility (VIX) | Spolupráce | Opatrný optimismus | Zisk indexu S&P 500 | Požadavky na marži | Challenge | Obrat trendu | George Soros | Jak analyzovat graf | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | CME FedWatch | Technologické akcie | Dostupné informace | Ropný trh | John Augustine | Volatility | Sentimentové průzkumy | Ceny výrobců | CNN Fear and Greed | Dollar Tree | Long | Chování | Náklady na obchodování | Spot vs. futures | Trendová linie | Cyklus růstu | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Pokles bitcoinu | Burzovní trh | Býčí rally | Zisk firmy | Správci aktiv | Hodně disciplíny | Cenové změny | Ladenburg Thalmann Asset Management | Opakující se formace | Hang Seng | Výhodné nákupy | Koruna | Order Book Depth (aggregation) | Pohled tradera | Množství objednávek | Zasedání centrálních bank | Banky v ČR | Psychologie tradingu | Racionálnější rozhodnutí | AUD | Inflace v eurozóně | JOLTS | Používat páku | Trendové indikátory | Swap Account | S&P500 | Opatření | Commodity Futures Trading Commission | Praktický příklad | Zvolení Donalda Trumpa | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Výsledky voleb | Prodejní příležitost | Trh | Hledání vrcholů a dna | Digitální aktiva | Utility | Obchodní fáze | Portfolio manažer | MSCI | Kvantitativní analýzy | Ropné trhy | Žádný trend | Faktory ovlivňující trhy | Počasí | Prop firmy | Chladné počasí | Index polovodičů | Falešné signály | Ruský prezident | Open | CNN Fear and Greed Index | Představitelé Fedu | Tomáš Kacerovský | Rozdílové smlouvy | Index | Grid Trading | Fáze konsolidace | Prezident Trump | Hedgeový fond | Vice | Žádná korelace | TradingView | Vyšší náklady | Měď | Politické a ekonomické faktory | AUD/JPY | Výběr časového rámce | Směnný kurz | Asia low | Hledání obchodních příležitostí | Období nejistoty | Obchodní války | Sell | Regulační opatření | Zobchodovaný objem | ICT/SMC | Zájem kupců | Eura | Penzijní fondy | Komise | Nejistoty | Novozélandský dolar | Trumpovy vlády | Pozitivní zpráva | Historické maximum | Tržní kapitalizace | Bílý dům | Kapitál | Falešné objednávky | Ropa Brent | Celkové riziko | Posílení | Neutrální strategie | Phil Blancato | Tesla a Alphabet | Ekonomické kroky | Agentura Reuters | Market making | E-commerce | Podmínky na trhu | Postupné tvoření likvidity | Tick scalpingové strategie | Projev Jeroma Powella | Společnosti | Obchodní války mezi USA a Čínou | Graf EUR/USD | Kryptoměnový obchodník | Údaje o inflaci | Společnost Moderna | Tržby v eurozóně | Rizika na obchod | Index STOXX Europe | Prop firma | S&P | Unie | Jednoduché tipy | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | Maloobchodní tržby | Mobchart | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Sentiment na Wall Street | Outside Bar | Kniha objednávek | Narušení dodávek | Akciové indexy | Nejdůležitější část dne | Očekávání úrokových sazeb | Nová data o inflaci | Christine Lagardeová | Americké měny | Ekonomický kalendář | Příklad z praxe | Tržní podmínky | Soukromý sektor | Divoký volatilní trh | Bias (směr) | Trdr.io | Americké státní dluhopisy | Obchodování na Wall Street | Stop příkazy | Obchodní napětí | Wall Street Journal | Ocel | Přeprodaný trh | Swing | Týdenní výhled | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Analýza hlavních měnových párů | Investiční horizont | Výjimečný stav | Asie | Vývoj cen ropy | Hedging - příklad | Rekordní hodnoty | Strategie v Prop Tradingu | USA prezidentské volby | Index moskevské burzy | Zařízení | Invaze | Moskva | Psychický tlak | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Potvrzení trendu | Světový pokrok | Řízení rizika | Emi Martinez | Budoucnost | Obchodování proti trendu | Porozumění trhu | Tržní sentiment | Tržní struktury | Společnosti v indexu S&P 500 | Kartel OPEC | Velikost manipulace | Snížení poptávky | Mírný růst | Analytika | Index Hang Seng | Přidávání do pozice | Latenční obchodování | Správná rozhodnutí | Pozornost trhu | Intraday | Flex EA | Negativní dopad | Ceny dováženého zboží v USA | Nevyřízené objednávky | Regulace kryptoměn | Sázky po každé prohře | Snížení ratingu | Obchodovat forex | Eskalace | VIP Interbank | Srovnání prop trading firem | Altcoiny | Formace reverzní | Moneta | Světové centrální banky | RSI indikátor | Twitter | MIFID | JWN | Akciový index | Forex analýza | Seznam aktuálních objednávek | Pozornost | Pin Bar formace | Prudký propad | Porušení podmínek | StopLoss | Index Nasdaq Composite | Monitorování sentimentu | Protest | Růst akcií | Začít obchodovat | Klesající trend | Závislost | Testování v minulosti | Range | Další růst | Liquidity | The Motley Fool | Stratégové | Dow Jones Industrial Average | Index NSDQ | Erste Group | Offshore | Energetický sektor | Příležitost ke vstupu | Globální ekonomické problémy | RRR | Analýza fundamentu | Náklady | Oblasti rezistence | Index nákupních manažerů | Bias (směr) trhu | Messenger | Stripe | Aligator | Americká měna | UMA | Vysoká volatilita | Analýza sentimentu | Investiční web | Prvky technické analýzy | Bitcoin | Velikosti pozice | Dynamika trhu | Viceprezident | Inducementy | Filip Kalčák | AsiaSessionHighLowMidLines | Cena plynu | Pozornost obchodníků | Poptávka | Kov | Pepa Zeman | Kohl's | FedWatch společnosti CME | Obchodní výsledky | Očekávaná korekce | ISM index | Shanghai Composite | Cla na dovoz | Nižší minima | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Occidental | Regrese | AAL | Zboží dlouhodobé spotřeby | Zveřejnění důležitých zpráv | Applied Materials | Forexové páry | Správce fondu | EUR/RUB | Snižování úrokových sazeb | Delta u indikátoru | Nákup bitcoinu | Pravidla obchodního systému | Nový týden | RBI | Data o inflaci | Transparentnost dat | 1 BTC | JPMorgan Chase | Hyperaktivita | Klesající trendová linie | Nastavení SMA | Uzavření trhů | Množství likvidity | Správa peněz | Odvetná opatření | Marketingová komunikace | Spekulace u prop firmy | Jak moc je důležitý backtesting | Očekávání trhu | Lokální low | Tovární objednávky | Směřování trhů | Obchodovat | Americké indexy | Ole Hansen | FOMC Press Conference | Největší ztráty | Futures pozice | Obchodní aktivita | Finance | Rozpočtové deficity | Tržní realizace | Německý index DAX | Southwest | Vstup do pozice | Dluhopisy | Indikátor | Zlatý kříž | Obchodování forexu | Platformy | Prezident Donald Trump | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | Medvědí fáze | Index PMI | Funded účet | Analytici | UTC | BAL | Problémy | Large speculators | Index pražské burzy PX | Stres | EverTrader | Stříbro | Technologický vývoj | Vytvoření lokálních lows | Pražský index PX | Japonský index | Denní cyklus | Úsilí | Obchodovat spot | Finanční instituce | Futures trading | Nejhorší výsledek | Prostor pro další růst | Vyšší sazby | AMAT | Výhled USA | Pokles cen | Ticky | Ropa | Profit share | Platnost výběru | Indikátor CCI | Michigan | Zpomalení hospodářského růstu | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Prvotní pohyby | Lineární regrese | Firma | Pokles nezaměstnanosti | Zasedání Bank of England | Short pozice | Janet Yellen | Index volatility CBOE (VIX) | Obchodování s komoditními futures | Spotové pozice | Fundamentální analýzy | Velké množství objednávek | Současné ceny | Korelace s jinými trhy | Tempo růstu americké ekonomiky | FOMC Statement | Ekonomické aktivity | Úrovně rezistence | Raiffeisenbank a.s. | Analytické články | Bias (směr trhu) | Informace o trhu | Komerční banka | Platforma | Uzavření obchodu se ziskem | Signál k nákupu | Cena zemního plynu | Retracementy (korekce) | Typy údajů | Ekonomové | Syed Abdullah Jayed | Zdvojnásobení velikosti | Bitcoiny | USA | Podfond | Vysoká likvidita | 3М | Trend vyčerpaný | Spojené státy | Očekávání úrokové sazby | Začátek výsledkové sezóny | Swap Free Account | Moving Average Convergence Divergence | Jak obchodovat | Pohonné hmoty | Úrokové sazby | Výzva | Sázka | Největší zisky | Konsolidace | Japonská ekonomika | Zajištění v prop tradingu | Překoupené podmínky | Cenová akce | Index volatility | Zpětné testování v minulosti | Fibonacci | Americká data | KCM Trade | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Burze | USD graf | FAP Turbo | Výrobce elektromobilů Tesla | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | B/E (break-even) | Ekonomické faktory | Velké technologické firmy | Slabá čísla | Skryté příležitosti | Typ algoritmického obchodování | Zpracování přirozeného jazyka | Nejvýznamnější indikátory | Asia mid-line | Plán obchodování | Forex Flex EA | Technické katalyzátory | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Informace o výběru | Skupiny obchodníků | Časový rámec | ICT/SMC koncepty | Flag | Prohlášení | Výnosy | Očekávání zisku | Investiční poradenství | Otevření nové short | Benziga | Výdaje | Technická analýza pro začátečníky | AOS (Automatizované obchodní systémy) | Knihy objednávek | Prop Trading | Americké akcie | Facebook | Latency arbitráž u prop firmy | Ruská centrální banka | Wood & Company | Nový americký prezident | NXP Semiconductors | Uvědomění | Tržní chování | Vliv na ekonomiku | Mid-line | Volatilní | Trustpilot | Spotový order book | Riziko ztráty | EUR/USD | Nízké sazby | Zahájení obchodování | BOJ Kazuo Ueda | Pin Bar | Bod zájmu | Varování | OSN | SMC koncepty | Intervence | Počet nezaměstnaných | Trh s kryptoměnami | Dnešní zprávy | Backtestování | Klesající struktura | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Poznej sám sebe | Čtyřhodinový graf | Jak analyzovat grafy | Indikátor Stochastic | Další vývoj | West Texas Intermediate | Online platformy | Kopírování obchodů | Latency | Recese v USA | Měnové politiky | Pozitivní hodnocení | Využití na forexu | Investiční doporučení | Akcie Amazonu | Klíčové indikátory | Dánové | Objem obchodování | Aktuální situace | Obavy z globální recese | Obchodní příležitosti | Všechny fáze trhu | Akcie výrobce elektromobilů | Rozhodnutí o sazbách | M1 | Prop účet | Trading | Obavy o globální ekonomický růst | Co je sentiment? | Constellation Energy | Volatilní vývoj | Odhad HDP | Index Russell | Elektrická vozidla | Růstový potenciál | Propad průmyslové výroby | Dna | Dollar General | Hongkongský index Hang Seng | CNY | KOSPI | Poptávky po dolaru | Jednofázové typy | Dosáhnout zisku | Americká administrativa | Vyšší časové rámce | Investiční strategie | Šum na trhu | Hypoteční sazby | Trend je tvůj přítel | Účet u prop firmy | Heatmap | Sektor služeb | Vzdělávací materiály | Nesoulad | Vydělat na trendu | Christopher Waller | Analýza BTC | Reporting | Investorský sentiment | Prodejní příkazy | AI | ADP | Open Interest | Akcie sedmi firem | Zmírnění obav | Evaluation | Obchodování eura | Analytici JPMorgan | Futures na americké indexy | Přeprodané zóny | Kazachstán | Prezidentské volby | Cenové pohyby | Změny úrokových sazeb | Index strachu a chamtivosti | Tvoření likvidity | Tisková konference | Spoléhání na technickou analýzu | Společnost UPS | Forexoví obchodníci | Ruské akcie | Růst mezd | Supporty | Spotový orderbook | Luis De Guindos | Technické indikátory | Překážky | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Intradenní strategie | Různé skupiny obchodníků | Společnost Nvidia | Sazby | Odhad spotřebitelské důvěry | Katastrofa | FundedNext | GBP/EUR | Průmyslové podniky | Obchodníci Price Action | Abdullah Jayed | Změny v ekonomice | Americký index S&P 500 | Obchodování na kapitálových trzích | Otevření obchodu | Oblast překoupenosti | Výběr Asia high | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Jaké strategie jsou povoleny? | Zvýšení produkce | Martingale strategie | Zóny likvidity | Úrok | Komoditní | Cena severomořské ropy Brent | Technická situace | Hlavní pravidla | Platforma xStation 5 | Hotovost | Průmyslové objednávky | Regulátor | Vlnový pattern v grafu | Průzkum | Globální akciové indexy | Firmy | Santa Claus Rally | Páka | MRNA | Konzistence | Stratég Saxo Bank | Nálady investorů | Grafy krok za krokem | Celkový sentiment | Ignorování fundamentální analýzy | Průměrování | HDP Německa | Firemní výsledky | Farmaceutický sektor | Růst cen ropy | Panika | Murray | Pondělní obchodování | Kontrariánské strategie | Zajištění | Technický nástroj | Znázornění Asia H/L | Cena ropy brent | Vyšší ceny | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Ekonomické podmínky | Dlouhodobé investice | Commitments of Traders (COT) | Ceny kovů | Podíl nezaměstnaných | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Výsledky společnosti | Investování | Zvyšování dodávek | Fed | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | NASDAQ 100 | Rostoucí trendový kanál | Jak obchodovat jako velcí hráči? | Delta Airlines | IBES | Příležitosti trendů | Účastníci trhu | Prodejní signál | Technologický Nasdaq | Automobilový průmysl | Hry | Pin Bary | Trhy | Trade | Akcie v USA | Akcie společnosti Nvidia | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Walmart | Hongkongský Hang Seng | Překoupení | FTSE | Významné úrovně | Doněcké lidové republiky | Vysokofrekvenční obchodování | Analýza tradera | Index Sentix | Měnové trhy | Rizika | Varování před riziky | Eurozóna | Maximální počet obchodů | Vývoj měnového páru USD/RUB | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | ISM | Globální trhy | Pohyb (směr) | Obchodujeme | Pivotní body | Růstové společnosti | Pokles nezaměstnanosti v USA | Nákup eura | Kvantitativní analýza | Celkový výsledek | Blockchain+ | Futures na ropu | Počítačové algoritmy | Velcí hráči | Japonský Nikkei | Zdvojnásobení velikosti pozice | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Jensen Huang | Risk Reward Ratio | Jsou trhy ovlivněny | Konfluence | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Vysoké ceny | Nejlepší výsledky | Mateřská společnost | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Psychologický aspekt | Klíčové faktory | Cenový vývoj | Pokročilé obchodní strategie | Tipy pro začátečníky | Institucionální obchodníci | Reverzní svíčky | Měnověpolitické rozhodnutí | Žádosti o podporu | Černý pátek | Výsledky hospodaření | Kartel OPEC+ | Limitní příkaz | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Minimální počet lotů | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Výsledky společnosti Nvidia | Vladimir Putin | Tesla | OSN a NATO | Výkyvy směnného kurzu | Trendový obchod | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Emoční reakce | Commitments of Traders (COT) reporty | Ekonomický růst | Dominance bitcoinu | Globální ekonomický růst | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | USDCHF | Druhá vlna | Mzdy | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Objem kontraktů | Edukační a analytické články | ICT | General Motors | CAD | Pohyb do shortu | Kurz britské libry | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Swingové obchodování | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Vlnový pattern | Viceprezident ECB | Na burze | Cenové úrovně | Tržní kapitalizace Tesly | Společnost | Ruský rubl | Přehlížení psychologie tradingu | Dodržovat pravidla | Obchodování na trzích | Raphael Bostic | Maloobchodní sektor | Interpretace RSI | Skryté poplatky | Hospodaření | Absence kupců | Zahraniční obchod | Ztráta | Indikátory sentimentu | Identifikovat trendy | Wells Fargo | Dominance Bitcoinu | Dolar k japonskému jenu | Institucionální investoři | Situace na trhu práce | FXstreet | Aktuální technická situace | Reporty | Index moskevské burzy RTS | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Obchod | Pips | Hlavní trend | Řízení společnosti | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Nárůst long pozic | Investice do blockchainových technologií | Hospodářské politiky | CAD/CHF | AUD/USD | Index relativní síly | Pracovní trh | Obchod potenciál zisku | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | OTC | Automatizované obchodní systémy | Řídit riziko | Moving Average | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Riziko | Jak vydělat | Analytik | Pražský PX | MAM | Spotové ceny | Benchmarky | Adaptace | JPY | Pražské burzy | Kennedy | Zasedání ČNB | Open interest | Pokles výnosů | DLTR | Yahoo Finance | RSI | AOS | Pravidlo konzistence | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Order | Meta | Portfolio | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | iBOS | Čína | Pokles akcií | Know-how | Risk | Úrovně supportu | STAR | J.P. Morgan | CZK/USD | Aktuálně trh | Ceny | Obchodování s bitcoinem | ICT a SMC | ETH | HFT (vysokofrekvenční obchodování) | Tržní pohyby | Financování | Recese | Pokles | Rozdělení zisků | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Short obchod | FTSE 100 | Mírná korekce | COT report | Války | Změna politiky | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Raiffeisenbank | Centrální banka | Předpovědi | Kryptoaktiva | Americký dolar k japonskému jenu | WTI | Berkshire | Tržní odhad | USD/RUB | Zápis z posledního zasedání | Salesforce | Air Products | Radek Zalubil | SMA | Yahoo | Praxe | Divergence | Makroekonomické faktory | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Zlato a bitcoin | GEVORKYAN | Philip Morris ČR | Ekonomické nestability | Odborníci | Cena severomořské ropy | Investments | Obchodní operace | USD/EUR | Slábnoucí dolar | Sentix | Stratég | Stablecoiny | Instituce | USDCAD | Počáteční zisky | Negativní korelace | Morgan Stanley | Držení pozic | Prezident Vladimir Putin | Ceny zlata | Plodiny | Velké společnosti | Blue-chip | Výnos | Růst důvěry | Prop obchodování | Index DOW | IHNED | Swingový obchodník | ČEZ | Index Nasdaq | Optimalizace | CFD | Zoetis | Algoritmy | CEO | 256/2004 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Izraelská armáda | Nástroje a indikátory | MNB | Žádosti o výplatu | Výnos desetiletých dluhopisů | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Vývoj měnového páru EUR/USD | Časový limit | Miliardy USD | Zasedání MNB | Index technologického trhu | Pohyb Bitcoinu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Topstep | Stoxx Europe 600 | Obchodní tipy | Money-Management | Rostoucí ceny energií | Vietnam | Ceny energií | Barometr | Cena akcií | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | RTS | Velké instituce | VIX | Index Dow Jones Industrial | Identifikace trendu | RUB | Pravděpodobnost recese | Strach a chamtivost | Írán | Největší světové ekonomiky | Maximální denní ztráta | Index STOXX Europe 600 | Jasný signál | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Bias | Pracovní místa | Aktuální informace | Funkční období | Zisk | Futures na zlato | Commission | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | Metody analýzy | Sociální média | mRNA | EURUSD | Spekulovat | Nord Stream 2 | Swapy | Překoupené oblasti | Praktická ukázka | Výše kapitálu a ceny | Dovoz | Nasdaq Composite | Aktuální kurzy | Zůstatek | Pozitivní zprávy | Obchodování | Allspring Global Investments | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Falešné proražení | TGT | Posílení dolaru | Monitorování | Splnění výzvy | Prezident | Ropovod | Stav energetické nouze | Růst inflace | Kurz jenu | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Prémie | Statistiky z trhu práce | Evropa | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Mateřské firmy | Zprávy | Čínské trhy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Miliony dolarů | Kupující | Ekonomické cykly | Předpověď | BOS | Den díkůvzdání | Údaje | Technologické společnosti | Michelle Bowmanová | Prohlubující se krize | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Kontext | Zájem o bitcoin | Luhanské lidové republiky | Růst zlata | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | Profit Target | Britská měna | Aktuální sentiment | Drahý kov | Velcí spekulanti | Technologické firmy | xStation5 | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Zpětné testování | Platforms | Změny sazeb | Akciový index Nasdaq | Multitimeframe | Možné zisky | Zvýšení těžby | Síla dolaru | Zpráva pro tradery | RBC | Japonsko | Spotová cena | Psychologické faktory | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Arbitráž | Překoupený trh | Visa | Velké objemy | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Bid | Přenos | Společnost XTB | Finanční svět | Maximalizace zisku | CARA | GMT | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Europe 600 | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Index Russell 2000 | Finanční systém | Roční výnos | Unijní diplomacie | Konsensus | Aktuální prognóza | Costco | NATGAS | Vrcholy | Předpovídání | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Americké akciové trhy | Index pražské burzy | Zvýšení rizika | Ruský vicepremiér | Smart Money Concepts | Aliance | HSI | Analýza dat | Index relativní síly (RSI) | Spready | Trh s bydlením | Úspěch v tradingu | HDP | Devizový trh | Načasování | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | Tržní změny | LME | Výnosy státních dluhopisů | Fibonacciho úrovně | Výstup z obchodu | USD/CAD | Investiční glosa | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Vyšší inflace | Obchodníci s cennými papíry | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | AAPL | CAR | JPMorgan | AMZN | Fáze 1 | Obchodní systémy | ČTK | Session | Navýšení kapitálu | Retail | Stimuly | Ztráty | Americká seance | Slabé stránky | Obchodní styl | 1D | VIAC | Investoři na akciovém trhu | Vytápění | Technický výhled | Japonský jen | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Fáze růstu | Prodejní pozice | Měnové podmínky | Kupci | Mzda | Société Générale | Návratnost | Výhody | Kurz GBP | Pražská burza | Target | Zůstatek na účtu | Podniky | Index spotřebitelských cen | Nastavení Stop-Lossu | Hospodářské výsledky společnosti | Asijské seance | ECB Luis De Guindos | SPOT | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Index cen | Důležitý signál | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Libra šterlinků | Počet obchodních dní | Price Action | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Globální indexy | Technologie | Analýza EUR/USD | Prognózy | Maloobchodníci | Globální recese | Kurz | Daně | Asia high | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Tichomoří | DXY | Růst zisků | Globální růst | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Intermediate | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Nárok na výplatu | Investice do kryptoměn | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Výsledky | Vstup na trh | Imbalance | Ukrajinské krize | Růst trhu | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Napjatá situace | Swingy | Investice | USDC | Microsoft | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Rally | Investujte | Konkurence | Kapitalizace | Komoditní stratég | Komunikace | Kazuo Ueda | HDP v EU | Americké futures | Android | Lehká ropa WTI | Indie | Bod | Rozsáhlé sankce | Používané platformy | Tipy pro začínající | Výše kapitálu | Index volatility CBOE | Zisky | Delta | Regulace | Deriváty | Tick | Praktické využití | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Hospodářství | Zotavení | MSFT | Důvěra | Výroční konference | Backtesting | NXP | Index Standard & Poor's | Oslabení dolaru | Výplata | Provádění obchodů | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Ukazatel | Prodej EUR | Členové Fedu | Index MSCI | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Dollar | Inaugurace | Bankovní domy | Značný pokles | Nový cyklus | Ropa WTI | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Chaos | Thomson Reuters | Spread | Optimismus na trhu | CSI300 | Trh s ropou | Export | Rusko | Vývoj ceny ropy | Signál | Číst grafy | Kofola | NFIB | GBPUSD | Obchodování s kryptoměnami | Počet fází | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Pro tradery | Services | Allspring Global | Praha | Dominion Energy | Neúspěch | High-frequency trading | Britská vláda | Fundament | Minimální počet obchodních dní | Média | Engulfing | Optimistický výhled | Výsledková sezóna | Hodnota bitcoinu | FedWatch | Air | Rozšíření | Technická analýza | NSDQ | Ruský prezident Vladimir Putin | Plány | Dosažení zisku | Resistence | Administrativa | Krok za krokem | DJI | Ranní zpráva | Béžová kniha | Silný trh | Brusel | NFP | Obchodní dny | Rekordní růst | Nikkei | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Srovnání prop trading | Sázení | Data z amerického trhu práce | Blockchainové technologie | Nové zprávy | Asijská seance | Myšlení | ZEW | Analýza transakcí | Fenomén | Evaluace | TIM | Futures na S&P 500 | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Příjmy | INTU | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Platforma xStation | Zasedání Fedu | Obchodování s deriváty | Bloomberg | Velikosti účtu | XAU/USD | Finanční skupina | Evropská unie | Akcie v Asii | Pákový efekt | NDX | Rozvoj | Day trading | Hlavní indexy | Bezpečné investice | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Rutina | Vyhlídky | Finanční trhy | Míra | Colt | Neuspokojivé výsledky | University of Michigan | Korekce | Inducement | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Riziko recese | Očekávání investorů | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Nvidia Corp | Obchodování s akciemi | Downtrend | Nižší maxima | CTA | Index S&P 500 | Instrument | Hráči na trhu | Přehled | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Krize | Rostoucí trend | High | Navyšování účtu | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Velikost lotů | Analýzy více časových rámců | Akcie Alphabetu | Akcie firem | Zakladatel | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Arista Networks | Nákupní příležitost | S&P 500 | JDE | Podpora | Konzervativní přístup | Měny účtu | Geopolitické faktory | MT4 | Zvýšené geopolitické napětí | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Skluz | MicroStrategy | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Významný krok | Upozornění | CNN | F1 | Komerční banky | Apple | Rozpočet | Pohyb cen | Zoetis Inc | Scaling In | Evropské indexy | Americký trh | ATF | Interpretace | Snížení sazeb | CME Group | BAT | TSLA | Kurzy | IG | Ekonomické údaje | Pozitivní korelace | COST | Plán navyšování | Ekonomická data | Situace na trhu | Přehled kurzů | Drahé kovy | Next | Jefferies | Etherea | Investice do projektů | Výhledy | Globální prop firma | Co bude | Medvědi | Prohloubení deficitu | DAX | Erste | Rezervy | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Kurzy měn | Podhodnocený | Dominion Energy Inc | Akcie společnosti | DG | Obchodní válka | Oscilátory | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Motley Fool | Měny&Sazby | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Desetileté dluhopisy | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Schodek | Indikátory | Odpovědnost | Macy's | Oslabení | Správné řízení rizika | Finanční situace | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Investiční příležitosti | Zákaz dovozu ruské ropy | Certifikace | Likvidita | Jihokorejský Kospi | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Inflační data | Eskalace situace | Potenciál zisku | Likvidní | Banky | Buy | Obchodní podmínky | Bublina | Vlády | Americká vláda | Express | Velká výhoda | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Investiční skupina | Ceny mědi | Šance | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Denní ztráta | Maloobchodní tržby v eurozóně | Poptávka po ropě | Rozdělení zisku | Správa | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Analýza | cTrader | Kurz EUR | NLP | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Irák | Sazby Fedu | ČR | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Ropný průmysl | Výraznější pokles | Jádrový CPI | Pozice | Southwest Airlines | Constellation | Spotová cena zlata | OCI | Pullback | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Kovy | Změna sazeb | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Silná poptávka | Market | Nákupu státních dluhopisů | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Bankéři z Fedu | LSEG | Americká lehká ropa WTI | Obchodní rozpětí | Support | Nordstrom | Farmaceutické společnosti | Brokeři | Transparentnost | Důležité informace | FX | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Obchodní aktivity | Vysoké výnosy | Investiční banka | Finální odhad | Kvartální výsledky | Služby | Krize na Blízkém východě | Velikosti pozic | Obchodování britské libry | Spotřební zboží | Lepší pochopení | OPEC | Ministryně financí | Peněžní zásoby | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Experti | NYSE | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Spotify | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Occidental Petroleum | Guvernér BOJ | Technologický gigant | Futures prop | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Výstupy | Výprodej akcií | Přecenění | Vývoj měnové politiky | Rostoucí výnosy | Investiční ředitel | Celková ztráta | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Retracementy | Ukazatel strachu | Ekonomické trendy | Reddit | Rezistence | SEB | Index Dow Jones | Projekce | Saxo Bank | Jasné signály | Zpráva COT | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Velké banky | Základní úrok | Akcie Nvidia | Obchodujte | Nařízení | Měny rozvíjejících se trhů | Ropy | Struktura | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Nárůst ceny | USD | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Měny účtů | Emoce | Nové příležitosti | Společnosti v indexu | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Celkový objem obchodů | Praktické tipy | Silný dolar | Monster Beverage | Posilování amerického dolaru | Co se děje na finančních trzích | Cena ropy | Jaké strategie jsou povoleny | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | mmBtu | Rotace | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Australský dolar | Eskalace situace na Blízkém východě | Futures na evropské indexy | Propad | Trh s futures | Růst spotřebitelských cen v USA | Lamb Weston | Znovuzvolení | ANO | WMT | Britské libry | Vlnová struktura | Prop Trading firmy | Pokles eura | Akcie výrobců vakcín | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Vedení firmy | Finanční ztráty | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | Jihokorejský KOSPI | USD/CHF | Time-Frame | Stellar | Arbitráže | Rok 2024 | Kanada | CBOE (VIX) | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Instant Trading EU Ltd. | Makroekonomický kalendář | Více časových rámců | Smart money | Nvidia | Take-Profit | Plnění výzvy | MetaTrader 4 | Starboard Value | Swap | Boční trend | Indexy | Volatilní trh | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | Zamyšlení | Blue chips | SMC | Makro | Klesající trendové čáry | Best Buy | ECB | Stoxx 600 | NBP | Ekonomiky eurozóny | Výkonnost akcií | Těžaři | Stabilita sazeb | Růst ceny | ADX | Ziskovost | Obchodní instrumenty | Doporučení | Nastavení trhů | Body | Snížení rizika | Čínský export | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Žádost o výplatu | Trading firmy | Fear and Greed | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Lot | Navýšení | Line Bin | Analytické společnosti | Akcie Alphabet | Dovozní ceny | BBY | Americká cla | Negativní vývoj | Hodnoty měny | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | Cykly | Hizballáh | Hedging | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Miliardy | Analog Devices | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | Materiály | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Řízení kapitálu | Martingale | Správce aktiv | Applied Materials | Nákupní signál | Prodeje | Výrobce elektromobilů | Akciový trh | Největší kryptoměny | Uhlí | Rizikový apetit | Intradenní obchodník | Investor | Stochastic | USD/JPY | Americké vlády | Jerome Powell | Uvalení cel | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Kryptoměnový trh | Akcie Gap | Nové údaje | Banka | Asia session | Vybrání likvidity | Stoupající trend | Transakční poplatky | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Situace na americkém trhu práce | Významné události | Index technologického trhu Nasdaq | Američané | Průmyslové kovy | CNBC | SPX | Statistika | Výzvy | Další pokles | COT | Richmond | News | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot