Pravděpodobnost recese
Jak si povedou úvěry a rizikové dluhopisy v roce 2025 podle analytiků Invesca?
12.12.2024 Když to shrneme, tak spready investičního stupně jsou nyní blízko maxim nebo dokonce na svých historických maximech, nicméně mohly by tak ještě nějakou dobu zůstat. Globální nástroje investičního stupně celkově nabízejí spready o šíři 90 bazických bodů (bps).
Politické změny a předvolební sliby
06.11.2024 Intenzita politických změn a jejich vliv na ekonomiku a trhy bude o to silnější, pokud republikáni ovládnou prezidentské křeslo, senát i sněmovnu reprezentantů, tedy celý Kongres. Předběžné výsledky zatím ukazují, že je to pravděpodobný scénář, republikánská většina obzvlášť ve sněmovně reprezentantů výrazně oslabí opozici při prosazování nových zákonů Trumpovou administrativou. Pokud tato situace nastane (tzv. red sweep), pak Trumpova administrativa bude mít 2 roky (do pololetních voleb), kdy bude moci výrazným způsobem reformovat americkou politiku.
Zisky JPMorgan a Wells Fargo odstřelily indexy: S&P 500 a Dow se dostaly na nová maxima
14.10.2024 Indexy S&P 500 a Dow Jones stanovily v pátek nové rekordy, když akcie finančních společností prudce vzrostly. Výrazný skok vyvolaly silné čtvrtletní výsledky hospodaření velkých bank, zatímco čerstvé údaje o inflaci jen podpořily očekávání, že Fed by mohl snížit sazby už v listopadu.
Americké sazby začínají klesat
04.10.2024 Propad zejména technologických akcií, k němuž došlo v červenci a začátkem srpna, kdy japonská centrální banka změnila monetární politiku a skončilo carry obchodování s japonským jenem, byl jednou ze známek nestálosti trhu. Když se navíc objevily nepříznivé makroekonomické údaje z amerického trhu práce a údaje o inflaci, začal trh politiku Fedu nazírat novou optikou. Nyní se počítá s rychlým poklesem sazeb do léta roku 2025. Volatilita se nejprve zvýšila, ale poté se znovu vrátila na normální úroveň. Možná to byla předzvěst toho, co nás čeká, kdyby došlo k větším přesunům investic.
Čeká bitcoin velký pád?! | Investiční Memento #86
13.09.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 86. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
US2000 ztrácí 1,2 % a klesá na nejnižší úroveň od poloviny srpna 📉 Test podpory EMA200.
10.09.2024 Americký index Russell 2000 se střední kapitalizací (US2000) dnes klesá o více než 1,2 %, k čemuž přispívá především pokles v sektoru regionálních bank, který se dostal pod tlak širšího poklesu mezi americkými bankami, kde JP. Morgan (JPM.US) ztrácí téměř 7 % po varování ohledně očekávaného nižšího čistého úrokového výnosu (NII) v roce 2025.
Nvidia zachraňuje Wall Street, asijské akcie klesají kvůli slabým výsledkům PDD Holdings a Nongfu Spring
28.08.2024 Index S&P 500 v úterý uzavřel mírně výše, zatímco Dow Jones uzavřel na rekordním maximu. Investoři netrpělivě očekávají středeční zprávu o čtvrtletních výsledcích společnosti Nvidia, která by mohla objasnit, kterým směrem se trh vydá. Ekonomické údaje, které mají být zveřejněny koncem tohoto týdne, by navíc mohly poskytnout další vodítka ohledně možného snížení úrokových sazeb.
US indexy bez výraznějších změn
27.08.2024 Index Dow Jones -0,11 % na 41194,19 b. S&P 500 +0,08 % na 5621,37 b. Nasdaq Composite +0,05 % na 17733,91 b.
Fed naznačuje, že Wall Street roste, futures se stabilizují
20.08.2024 Americké akcie uzavřely pondělí v kladných číslech a zaznamenaly největší týdenní procentuální růst od začátku roku. Investoři se soustředili na Národní sjezd Demokratické strany a nadcházející ekonomickou konferenci v Jackson Hole.
Přetahovaná na měnových trzích: Analýza scénářů
19.08.2024 Počátkem srpna utrpěl trh práce ve Spojených státech šok, který zvýšil obavy z rostoucí míry nezaměstnanosti a prohloubil strach z možné recese, a tak jsou trhy i nadále napjaté.
Invesco: Proč byla nedávná korekce trhu možná přehnanou reakcí
15.08.2024 Masivní výprodej na akciových trzích, ke kterému došlo minulé pondělí, se do konce týdne podařilo výrazně zvrátit. Nejšťastnější byli možná ti investoři, kteří na dva týdny vypnuli finanční zpravodajství, aby mohli sledovat sportovní přenosy, od moderního pětiboje až po breakdance, a teprve nyní znovu naladili finanční zprávy. Minulý týden jsem si říkala, jestli by „tipování budoucích kroků Fedu“ nemohlo být považováno za oficiální sport, když se ho účastní tolik lidí.
Zlato míří na nové rekordní úrovně
15.08.2024 Když se zdá, že je pokles nevyhnutelný, schopnost zotavit se se stává klíčovou. Zlato se rychle zotavilo z otřesů na finančních trzích, což posílilo představu, že nedávný pullback XAU/USD byl způsoben spekulativními faktory. Konkrétně šlo o záměr investorů splnit margin call na aktiva prodávaná na trzích. Jakmile bouře ustoupila a vrátil se klid, drahý kov obnovil svou snahu dosáhnout rekordních maxim.
Fidelity International: Obavy z recese v USA rostou, nicméně fundamenty jsou odolné
12.08.2024 Nedávná měkká data o pracovních místech a následný propad trhu lze dobře vysvětlit. Myslíme si, že růst pravděpodobně prudce nepropadne a měkké přistání je stále naším nejočekávanějším výsledkem, vysvětlují analytici z Fidelity.
Pohonné hmoty v Česku zlevní i v příštím týdnu. Řidičům hrají do karet pondělní otřesy na burzách a související nárůst rizika recese v USA
08.08.2024 Pohonné hmoty v Česku dál zlevňují. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic prodává v průměru za 38,01 Kč, před týdnem byl o 14 haléřů dražší. O 16 haléřů na litru zlevnila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 36,47 Kč.
EUR/USD: dolar silně pohmožděn, euro čeká na uklidnění situace
07.08.2024 Strmý pád amerického dolaru odráží rostoucí obavy trhu, i když jsou náhlé výprodeje považovány za méně rizikové než výprodeje pozvolné. Obavy pramení z nového strachu z možné recese americké ekonomiky.
Komodity: Snížení pozice v centru pozornosti, protože volatilita stoupá a růst USA zpomaluje
05.08.2024 Současné turbulence na globálních finančních trzích dosáhly úrovně, která nebyla zaznamenána od roku 2020, a zatímco řada slabých amerických údajů v průběhu července pomohla vytvořit nervózní tržní podmínky a poptávané akciové sektory utrpěly obraty, bylo to překvapivé zvýšení sazeb ze strany Bank of Japan 31. července, které vyvolalo to, co lze nejlépe popsat jako současný pád hybnosti. Slabá data z USA z minulého týdne a holubičí zpráva FOMC navíc výrazně změnily náladu na trhu, přičemž obchodníci nyní vidí velké riziko, že Fed a další centrální banky opakují chyby historie tím, že příliš dlouho čekají se snižováním úrokových sazeb a pak jsou příliš pomalé, když konečně začnou. V důsledku toho trh nyní oceňuje pět snížení o 25 bazických bodů ze strany FOMC před koncem roku a snížení o 50 bazických bodů na zářijovém zasedání.
Dokonalá bouře přichází na trh a co bude dál
05.08.2024 Finanční trhy byly již v pátek nejisté, když slabá zpráva o zaměstnanosti v USA vyvolala diskuse o tom, že Fed udělal chybu, když držel úrokové sazby příliš vysoko po příliš dlouhou dobu. Obavy, které se vynořily v pátek, dnes explodovaly ve výrazné snížení rizika a historický pohyb japonských akcií o 12 % níže. Jedná se o největší jednodenní pokles japonských akcií od roku 1959. Akciové futures také ukazují na výrazný pokles amerických technologických akcií, které v předobchodní fázi obchodování klesly o 3,9 %. Jaké faktory stojí za tímto náhlým prudkým výprodejem?
Goldman Sachs zvýšila pravděpodobnost recese v USA na 25 procent
05.08.2024 Ekonomové americké investiční banky Goldman Sachs zvýšili pravděpodobnost hospodářské recese ve Spojených státech v příštích dvanácti měsících na 25 procent, zatímco dosud ji viděli na 15 procentech. Riziko recese ale nadále považují za spíše omezené. Uvedli to ve zprávě klientům, z níž cituje agentura Bloomberg.
Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami
17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
Dolar nedosáhl svého potenciálu
16.04.2024 Co je dovoleno Jupiterovi, není dovoleno býkovi. V aktualizovaných prognózách odborníků z Wall Street Journal se hovoří o hodnotě amerického HDP v roce 2024 na úrovni 2,2 %. Dotazovaní odborníci Evropské centrální banky se domnívají, že ekonomika eurozóny letos vzroste o 0,5 %. Americká domácí poptávka je mnohem silnější než evropská, což vytváří podmínky pro zrychlování inflace a nutí Fed udržovat sazby po dlouhou dobu na stejné úrovni. O to lépe se daří medvědům na měnovém páru EUR/USD.
Ze zákulisí růstu na Wall Street: vliv údajů o zaměstnanosti na akciový trh
08.04.2024 Na konci obchodního týdne zaznamenaly americké akciové trhy zisky díky optimistické zprávě o zaměstnanosti, která potvrdila sílu ekonomiky země. To posílilo důvěru, že by mohlo dojít k oddálení hospodářského poklesu, a to navzdory spekulacím, že Federální rezervní systém možná přehodnotí plány na úpravu úrokových sazeb.
Zlato se nově třpytí
03.04.2024 Nálety Izraele na Sýrii vyhnaly ceny zlata na nové rekordní maximum. Stříbro dosáhlo nejvyšší úrovně od března 2022 a stejně jako tehdy, i tentokrát sehrála svou roli geopolitika. Ozbrojené konflikty na Ukrajině a na Blízkém východě a nedůvěra ve fiat měny dál slouží drahým kovům jako podpora, i když jejich rally může na pozadí posilujícího dolaru a rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů působit překvapivě.
Euro se odráží na základě očekávání vývoje sazeb na pozadí prudkého propadu v průmyslu. Přehled EUR/USD
19.03.2024 V lednu průmyslová výroba v eurozóně prudce poklesla o 3,2 %, zatímco meziročně se produkce snížila o 6,7 %, přičemž oba ukazatele dopadly mnohem hůře, než se předpokládalo. Největší evropská ekonomika již možná sklouzla do recese, neboť průmyslová výroba poklesla o více než 5 %. Pokles Německa táhne dolů celou eurozónu, což znamená, že pokud s sebou dříve Německo táhlo celý blok nahoru, nyní je tomu naopak.
Akciový trh ignoruje realitu - sektorová analýza
29.02.2024 „V posledních měsících se vytvořil „dokonalý mix“ událostí, který přispěl k extrémnímu optimismu na akciových trzích. Ovšem v současnosti je trh iracionální a nereaguje na měnící se fundamenty, které mu nehrají do karet,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
Makroekonomické faktory - hospodářský cyklus (7. díl)
19.02.2024 V dnešním článku se budeme zabývat hospodářským cyklem. Povíme si, co to je, jak se měří a jaké jsou jeho fáze. Poté se podrobněji podíváme na hospodářský cyklus a na to, jak můžeme jednotlivé cykly rozlišovat.
Analytici: Cena zlata letos směřuje k rekordům
16.02.2024 Cena zlata v letošním roce podle analytiků směřuje k novým rekordům. Důvodem jsou deficity státních rozpočtů, které zůstávají od covidu nepřiměřeně vysoké. A pokud centrální banky začnou snižovat úrokové sazby, jde o impulz pro další silný růst ceny zlata, shodli se analytici ve svých komentářích pro ČTK. Zlato dosáhlo na konci loňského roku nejvyšší ceny v historii, když se na burze prodávalo za 2135 dolarů za troyskou unci. Poté mírně kleslo na 2006 dolarů, kde byla jeho cena i dnes odpoledne.
Ekonomové: Máme před sebou koktejl pro silný růst zlata
16.02.2024 Zlato dosáhlo na konci loňského roku nejvyšší ceny v historii, když se na burze prodávalo za 2 135 dolarů za troyskou unci. Poté mírně kleslo na dnešních 2 006 dolarů. Podle ekonomů ale tento rok směřuje k novým rekordům.
Bude euru hozeno záchranné lano?
09.02.2024 Pokles výnosů státních dluhopisů díky úspěšným aukcím tříletých a desetiletých cenných papírů a pokračující rally amerických akciových indexů – to vše vytvořilo pro býky na EUR/USD příznivé prostředí, kterého se snažili využít. Bohužel se hlavnímu měnovému páru nepodařilo prorazit nad úroveň 1,078.
Jerome Powell je lídr jestřábů Fedu
06.02.2024 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell dal minulý týden jasně najevo, že sazby nejspíš v březnu sníženy nebudou. Vystoupil ale už podruhé a i tentokrát se věnoval měnové politice a rozhodnutím, která celý Výbor pro měnovou politiku přijal na lednovém zasedání. Uvedl, že síla ekonomiky umožňuje Fedu "opatrné" rozhodování o snižování úrokových sazeb. Powell uvedl, že ke snížení sazeb dojde, jakmile si Fed bude jistější, že inflace klesá k cílové úrovni.
Akcie: Nové extrémy, problémy a příležitosti
19.01.2024 Klíčovou otázkou pro akciové trhy v roce 2024 je, zda nepřijde recese. Investoři by se měli soustředit na firmy podnikající v obranném průmyslu, kybernetické bezpečnosti a komoditách a na britské a evropské akcie. Měli by také snížit expozice v amerických megakorporacích.
Ranní shrnutí (08.11.2023)
08.11.2023 Wall Street včerejší seanci uzavřela růstem, přičemž Nasdaq vzrostl o téměř 1 % a rozšířil tak zisky amerických akcií, které se obchodují v nejdelší růstové sérii od roku 2021. Silně posílily akcie velkých technologických společností – především Amazon a Apple.
Investiční ředitelé BlackRock a Amundi nyní vyhlížejí recesi v USA
13.09.2023 „I přesto, že se konsensus mezi investory a analytiky letos výrazně posunul od recesního scénáře, investiční ředitelé Rick Reider a Vincent Mortier si myslí, že recese je naopak pravděpodobnější, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
Způsobí ropa světovou krizi?! | Investiční Memento #49
08.09.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 49. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
Bude růst cen ropy a benzínu pokračovat?
02.08.2023 Ropa, podobně jako řada dalších komodit, prožívá v posledních měsících bouřlivé období. Od konce června její cena vzrostla skoro o 20 % a přehoupla se přes 80 USD za barel. Může ale toto rally pokračovat, nebo nás čeká obrat a nová minima? XTB si na toto téma připravilo živý komentář analytika Jiřího Tylečka a tradera Vojtěcha Slováka, který proběhne dnes 2.8. od 16:15 přímo na YouTube kanálu XTB.
Motoristy čeká nečekaně levné léto, za benzín platí o 10 Kč na litr méně než loni, za naftu o 15 Kč. A ceny půjdou níž, v USA totiž roste riziko recese, i kvůli včerejším slovům tamní centrální banky
15.06.2023 V uplynulém týdnu pohonné hmoty v ČR sice zdražily, v rozsahu patnácti až dvaceti korun na litr, ale v příštích sedmi dnech lze sázet spíše na jejich cenovou stagnaci. Ta předznamená zlevňování, jež by mělo nastat ještě před začátkem prázdnin.
Slábnoucí inflace v USA by mohla pozdržet zvyšování sazeb Fedu
12.06.2023 Trhy čekají na dvoudenní měnovou politiku Fedu, protože rozhodnutí banky o úrokových sazbách by mohlo výrazně ovlivnit sentiment investorů.
Nedávné události v USA udržují trhy v nervozitě
02.06.2023 Mnoho začínajících obchodníků na forexovém trhu považuje sledování zpráv a ekonomických dat za dostatečné k tomu, aby věděli, zda nakupovat nebo prodávat dolar. Tento přístup však nestačí.
Bullardovy jestřábí komentáře 💵 Dalších 50 pb zvýšení sazeb Fedu v tomto roce?
22.05.2023 Šéf Fedu v St.Louis je známý svým jestřábím pohledem na měnovou politiku USA. James Bullard dnes naznačil, že další zvyšování úrokových sazeb v USA je stejně tak možné jako opodstatněné. Dolarový index (USDIDX) po těchto komentářích mírně posílil:
Pád First Republic Bank: V bankovním sektoru odstartoval dominový efekt
04.05.2023 V USA se v úterý znovu rozhořely obavy místních bank, aniž by k tomu existoval zjevný spouštěcí impuls. Sektor i nadále trápí strukturální problémy a regulační orgány nabízejí jen krátkodobou úlevu. Riziko dalších runů na banky a jejich úzké vazby na investiční nemovitosti jasně ukazují zranitelnost celého bankovního sektoru a naznačuje, že může dojít k dalšímu zpřísnění úvěrových podmínek.
Výhled indexu amerického dolaru na 25. dubna 2023
25.04.2023 Účastníci trhu vyhodnocují makroekonomické údaje z USA a snaží se předpovědět pravděpodobnost recese v americké ekonomice a kroky Federálního rezervního systému v současné situaci.
Dolar: Stručné shrnutí a vyhlídky v blízké budoucnosti
25.04.2023 Pokusy o růst, které dolar učinil minulý týden, v pondělí výrazně narazily. Dolarový index (DXY), který během včerejší asijské obchodní seance posílil, do konce obchodního dne opět prudce klesl a testoval hranici 101,00.
Nový svět přináší vyšší úrokové sazby
20.04.2023 Po téměř patnácti letech, kdy úrokové sazby ignoroval, si teď svět začíná pomalu uvědomovat jejich citelné dopady na makroekonomickou situaci. To může přinést celou řadu problémů.
Zlato: stále cenné aktivum pro úsporu peněz!
19.04.2023 Do konce roku 2023 zůstane zlato cenným aktivem bezpečného přístavu. Počáteční růst zlata na 2000 dolarů za unci po bankovní krizi byl učebnicovým důvodem, proč by investoři měli mít zlato ve svých portfoliích.
Dolar pyká za svou chybu
18.04.2023 Pochybnosti zničily euro. Přesněji způsobily ústup páru EUR/USD. Investory zneklidnil "jestřábí" projev člena FOMC Christophera Wallera, který vyzval Fed, aby pokračoval ve zpřísňování měnové politiky, protože neexistují žádné důkazy o udržitelném pohybu inflace směrem k 2% cíli, stejně jako prohlášení Black Rock, že Federální rezervní systém nedokončil zvyšování sazeb. Přidá dalších 50–75 základních bodů. A trh tak věřil v konec cyklu měnových restrikcí! Může to být špatně?
USDIDX se po komentáři Bostice z Fedu snaží odrazit vzhůru
14.04.2023 Americký dolarový index se snaží zastavit vedoucí medvědí trend, ačkoli banka JPMorgan naznačila, že dochází ke zhoršení "váženého průměru" ekonomického výhledu, a Credit Suisse dnes aktualizovala svou prognózu a dává 80 % pravděpodobnost recese v USA v příštích 12 měsících oproti dřívější projekci 60 % pravděpodobnosti. Analytici společnosti BlackRock v čele s předsedou představenstva fondu Laurencem D. Finkem navíc naznačují, že inflace může být v příštích letech stále zvýšená, což by mohlo ukazovat na stagflační scénář - nepříznivý pro akciový trh a potenciálně i pro americký dolar. K americké ekonomice se dnes vyjádřil také Raphael Bostic z atlantského Fedu. Jeho komentář mírně posílil americký dolar a podpořil šance na květnové zvýšení sazeb.
Bitcoin se udržuje nad 30 000 dolary, on-chain metriky naznačují další růst ceny
14.04.2023 Bitcoin, primární krypto aktivum z hlediska tržní kapitalizace, pohánějící první kryptograficky zabezpečenou decentralizovanou platební knihu na světě, ve čtvrtek vzrostlo na nejvyšší zaznamenanou úroveň od června 2022.
Trhy zastavily v pondělí svůj propad
21.03.2023 Trhy dál žijí napětím ve finančním sektoru. Dohodnuté převzetí banky Credit Suisse konkurenční UBS vyvolalo paniku mezi investory do konvertibilních bankovních dluhopisů (AT1) - právě oni přišli při převzetí Credit Suisse o všechno, zatímco akcionářům má být vyplaceno 3,3 miliardy dolarů. Trhy přitom předpokládaly, že držitelé dluhopisů budou “tradičně” vyplaceni přednostně před majiteli akcií.
3 nejlevnější akcie z indexu Dow Jones
16.03.2023 Jestli nejste krátkodobými prodejci, nebo investory velkých prostředků do energetických akcií, minulý rok pro vás nebyl nejspíš nijak výjimečný. Všechny 3 hlavní americké akciové indexy klesly do medvědího trhu, čímž se dostaly do nejhorších jednoletých výnosů za posledních 14 let.
Týdenní zpráva z FOREX trhu: Pomalejší odeznívání inflace v USA a předem avizovaný 50bodový hike ECB
13.03.2023 Námi předpovídaný meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA o 0,4 % by měl potvrdit, že odeznívání inflace bude poměrně pomalé. Spolu se středečními maloobchodními tržbami by měly oba údaje rozklíčovat, zdali americký Fed opět přitlačí a zvýší sazby o 50 bb. po předchozím návratu ke standardním 25bodovým hikům. Na cestě k námi předpokládanému vrcholu depozitní sazby na 4 % v září by měla ECB pokračovat 50bodovým zvýšení na čtvrtečním zasedání.
Je už „vyvážené“ portfolio 60 % akcií / 40 % dluhopisů minulostí?
20.02.2023 Roky panovala myšlenka, že je vyvážené portfolio věcí minulosti. Nedávný vývoj to však nejspíš změnil.
Chytá inflace druhý dech?
17.02.2023 „Tempo poklesu inflace v lednu výrazně zpomalilo, ekonomika je silnější, než se čekalo a centrální bankéři začínají reagovat, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
Ranní shrnutí (16.02.2023)
16.02.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování mírně výše. S&P 500 si připsal 0,28 %, Dow Jones se posunul o 0,11 % výše a Nasdaq vyskočil o 0,92 %. Nejvýkonnějším indexem byl Russell 2000 se ziskem 1,09 %.
Rok 2022 aneb Ztracené iluze o investičních trzích
27.01.2023 Aniž bych chtěl nějak fušovat do řemesla panu spisovateli Balzacovi, titul jeho knihy Ztracené iluze mi připadá pro dění na akciových a dluhopisových trzích v uplynulém roce velice příhodným. Na počátku roku byly totiž trhy v zajetí hned několika různých iluzí. Co si z toho odnést do roku letošního?
Zaměřeno na americký HDP, australský CPI a rozhodnutí BoC o sazbách
24.01.2023 Tento týden budou v centru pozornosti zprávy o inflaci z Austrálie a Nového Zélandu, rozhodnutí Bank of Canada o úrokových sazbách a předběžné údaje o hrubém domácím produktu USA za čtvrté čtvrtletí roku 2022.
Americký HDP, australský CPI a rozhodnutí BoC o sazbách
23.01.2023 Tento týden budou v centru pozornosti zprávy o inflaci z Austrálie a Nového Zélandu, rozhodnutí Bank of Canada o úroko...
Americký HDP, australský CPI a rozhodnutí BoC o sazbách
23.01.2023 Tento týden budou v centru pozornosti zprávy o inflaci z Austrálie a Nového Zélandu, rozhodnutí Bank of Canada o úroko...
Americký HDP, australský CPI a rozhodnutí BoC o sazbách
23.01.2023 Tento týden budou v centru pozornosti zprávy o inflaci z Austrálie a Nového Zélandu, rozhodnutí Bank of Canada o úrokových sazbách a předběžné údaje o hrubém domácím produktu USA za čtvrté čtvrtletí roku 2022.
Ranní okénko - Investoři budou z dnešních dat odvozovat další počínání Fedu
23.12.2022 Pro akciové trhy jsou dobré zprávy někdy špatné. A přesně tak tomu bylo včera odpoledne. Zpřesněný odhad výkonu americké ekonomiky v 3Q22 přinesl revizi z anualizovaného růstu 2,9 % na 3,2 %, přičemž největší zásluhu na tom měla spotřeba domácností, jejíž tempo bylo vylepšené z 1,7 % na 2,3 %.
Evropské indexy zahájily předvánoční týden na zelené vlně
19.12.2022 Nejdůležitější událostí v Evropě se v předvánočním týdnu stalo zveřejnění podnikatelského klimatu IFO v Německu. Zveřejněno bylo 88,6 bodů, zatímco se očekávalo 87,4. Ekonomové institutu poukázali na sníženou pravděpodobnost recese.
Forex: PMI v Evropě zůstávají nízko, jejich pesimismus se ale zatím výrazněji neprojevil
16.12.2022 Index nákupních manažerů (PMI) zůstal pravděpodobně i v prosinci jak v Německu, tak eurozóně viditelně pod 50 body, což nadále indikuje zhoršování ekonomických podmínek. Data z reálné ekonomiky nicméně dosud výrazně pesimistické vyznění těchto indikátorů nepodporovala. V eurozóně tak sice na jednu stranu roste pravděpodobnost recese, podle včera představené prognózy ECB by však měla být krátká a mělká. Z domácích dat dnes budou zveřejněny listopadové ceny průmyslových výrobců, jejichž meziroční růst podle našeho odhadu znovu zpomalil.
Proč je úterní aktualizovaná inflace v USA nejdůležitějším číslem na světě
09.12.2022 TREND: Úterní listopadová zpráva o inflaci v USA je nejdůležitějším zbývajícím údajem tohoto roku. Tím spíše po nedávném dvouciferném růstu indexu S&P 500, který stále více ‚‚bojuje s Fedem‘‘. Konsensus předpokládá znepokojivě malý pokles celkové míry inflace o 7,7 % i meziroční míry jádrové inflace o 6,3 %, nicméně náš vlastní inflační tracker (viz graf) uklidňuje, že základní cenové tlaky se uvolňují. To poskytuje útěchu, že postupné oživení akciového trhu je podpořeno bez ohledu na úterní číslo. Inflace je hnacím motorem všeho, od zvyšování sazeb Fedu až po rizika recese a výhledy na zisky.
Forex: Co čekat v roce 2023 od úrokových sazeb a koruny?
08.12.2022 K dalšímu zvýšení úrokových sazeb ČNB pravděpodobně již nedojde. Jejich první snížení čekáme oproti finančnímu trhu později, konkrétně až ve druhé polovině příštího roku. Tržní úrokové sazby tak podle nás budou nejprve korigovat předchozí hluboký propad, který byl částečně ovlivněn i překvapivě nízkou domácí říjnovou inflací.
Inverze americké výnosové křivky se prohlubuje
08.12.2022 Inverze americké výnosové křivky se prohlubuje a všichni víme co to znamená. Americký trh dluhopisů signalizuje, že citelné zpomalení či spíše recese je viditelná již v relativně krátkém horizontu. Tak například včera bylo ostře sledované rozpětí mezi výnosem desetiletého dluhopisu a tříměsíční pokladniční poukázkou záporné ve výši 87 bazických bodů, což v jednoduchém empirickém modelu vycházejícím z historických dat za posledních 40 let implikuje pravděpodobnost recese ve výši 60 % v nadcházejících 12 měsících.
Rozbřesk: Inverze americké výnosové křivky se prohlubuje. Je recese nevyhnutelná?
08.12.2022 Inverze americké výnosové křivky se prohlubuje a všichni víme co to znamená. Americký trh dluhopisů signalizuje, že citelné zpomalení či spíše recese je viditelná již v relativně krátkém horizontu.
Barkin z Fedu a členové EBC se vyjádřili k měnové politice
02.12.2022 Barkin: Nedostatek pracovních sil podpořil inflaci. Zdá se, že nabídka pracovních sil zůstane i nadále omezená. Méně pracovníků by omezilo hospodářský růst USA.
Benzín i nafta v Česku prudce zlevňují. A budou i nadále, v Číně totiž zuří covid, v USA hrozí recese a EU se zdráhá stanovit přísnější strop na ruskou ropu
24.11.2022 Pohonné hmoty v Česku za týden zlevnily o více než korunu. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic prodává v průměru za 40,51 Kč, před týdnem byl o 1,03 koruny dražší. O 1,90 koruny na litru se snížila cena nafty, za litr teď řidiči dají průměrně 42,85 Kč. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje.
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (7.11.2022)
07.11.2022 Minulý týden byl opět ziskový díky obchodu, na který jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Došlo totiž k prolomení dolní vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval čekající příkaz sell-stop a byl otevřen short (sell) obchod, který se velmi přesně dostal do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste mého obchodu také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku! Níže vše najdete zobrazeno na grafech.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
01.11.2022 1) Centrální banky nakoupily ve třetím čtvrtletí rekordních 399 tun zlata v hodnotě zhruba 20 miliard USD (493,1 miliardy Kč). To přispělo k celkovému růstu poptávky po zlatě za červenec až září o 28 procent na 1181 tun a za devět měsíců se poptávka po zlatě vrátila na úroveň z doby před pandemií. Poptávka po zlatě byla vysoká i od klenotníků a kupců zlatých slitků a mincí. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnila Světová rada pro zlato (WGC).
Lagardeová: ECB musí dál zvyšovat úroky, i když stoupá riziko recese
01.11.2022 Evropská centrální banka musí pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb, i když roste pravděpodobnost recese v eurozóně. V rozhovoru s lotyšským zpravodajským serverem Delfi to dnes uvedla prezidentka ECB Christine Lagardeová. Zvyšováním úrokových sazeb se banka snaží zastavit růst spotřebitelských cen.
V září poklesla tržní cena u většiny podílových fondů
11.10.2022 Kapitálové trhy se v průběhu září vrátily ke korekci, trvající po většinu roku s výjimkou červencového období. Pokles hodnot je podle zářijových výsledků Broker Consulting Indexu podílových fondů prokazatelný u většiny podílových fondů. Nastartovaný růst u akcií ale i jiných typů fondů na začátku měsíce výrazně utlumil návrat obav z inflace, ty dále podněcují debaty o přechodu ekonomiky do recese. Nejvíce ztratily akciové indexy, a to znovu o několik procentních bodů. Jedině nemovitostní fondy opětovně neskončily v červených číslech a zachovávají si podobné hodnoty v rámci dlouhodobého trendu.
ČNB nepřekvapila, tisková konference v jestřábím tempu
29.09.2022 Bankovní rada ČNB stejně jako na srpnovém zasedání odhlasovala stabilitu sazeb. Základní úroková sazba tak setrvává na rovných 7 %. Rozhodnutí je v souladu s jednomyslným očekáváním analytiků. K žádné změně nedošlo ani v otázce devizových intervencích a ČNB tak bude dále zabraňovat nadměrným výkyvům. Na tiskové konferenci byl guvernér Aleš Michl stručný, ale některé odpovědi se nesly až v nečekaně jestřábím vyznění.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
29.09.2022 1) Koncern Volkswagen stanovil emisní cenu akcií automobilky Porsche na 82,50 eura za kus. To je na horní hranici dříve oznámeného cenového rozpětí, což se s ohledem na zájem investorů očekávalo. Primární veřejná nabídka (IPO) akcií Porsche je tak největší na frankfurtské burze od roku 1996, kdy tam vstoupil Deutsche Telecom. S akciemi se začíná obchodovat už dnes. Primární veřejná nabídka automobilku Porsche ohodnocuje na 75 miliard eur (1,85 bilionu Kč).
SB: Odklon od Ruska může u produkce energie trvat roky, hrozí stagflace
29.09.2022 Odklon od Ruska může u produkce energie ve světě trvat roky, varoval šéf Světové banky (SB) David Malpass. Tím se podle něj prodlužuje riziko stagflace čili období nízkého růstu a vysoké inflace. Malpass ve vystoupení na Stanfordově univerzitě ve středu také řekl, že v Evropě se zvyšuje pravděpodobnost recese, růst Číny prudce zpomaluje a výkon americké ekonomiky se v první polovině roku snížil. Tento vývoj bude mít podle něj vážné dopady na rozvojové země.
Forex: Negativní sentiment by dle PMI měl setrvat i v září
23.09.2022 Sentiment nákupních manažerů v eurozóně by měl nadále zůstat slabý, jak ukážou předběžné PMI, které zřejmě setrvají v zóně kontrakce. Zatímco situace ve zpracovatelském průmyslu by měla zůstat víceméně beze změny, tak v oblasti služeb by mělo dojít k mírnému zlepšení. Trhy včera vstřebávaly novou trajektorii úrokových sazeb amerického Fedu a zvýšily sázky na rychlejší zvyšování sazeb v eurozóně.
Forex: Trh vstřebával včerejší jestřábí výstřel amerického Fedu
22.09.2022 S ohledem na prázdný makroekonomický kalendář trhy dnes vstřebávaly včerejší rozhodnutí Fedu zvýšit sazby o 75 bb a pak především aktualizovanou trajektorii sazeb, která předpokládá terminální úroveň až na 4,6 %. Nově čekáme kumulativně dalších 125bb pro zbylé dvě zasedání letošního roku (listopad a prosinec), což by znamenalo klíčovou sazbu v rozmezí 4,25-4,50 % na konci roku.
Komodity: Ceny ropy před očekávaným zvýšením úroků v USA klesají
20.09.2022 Ceny ropy dnes klesají. Následují tak další riziková aktiva, protože dolar zůstává silný a investoři čekají, že centrální banka USA (Fed) v rámci boje s inflací znovu výrazně zvýší úrokové sazby.
Komodity: Ceny ropy kvůli obavám o vývoj poptávky klesly nejníže od invaze na Ukrajinu
07.09.2022 Ceny ropy dnes výrazně klesají a dostaly se na nejnižší úroveň od zahájení ruské invaze na Ukrajinu. Mohou za to obavy o další vývoj poptávky kvůli nepříznivým údajům z čínského obchodu a hrozbě hospodářské recese.
Thomas Barkin: Ne každá recese je jako velká recese
15.08.2022 Hlavní americké indexy, DOW Jones, NASDAQ a S&P 500 uzavřely v pátek růstem. Stále se domníváme, že jde o nelogické chování investorů. Nicméně i v tom může být jistá logika. Je možné, že mnozí věří, že prudký nárůst inflace v USA je u konce, a nyní očekávají, že se vrátí k 2% cíli. To nevíme jistě. Co s tím má společného nákup akcií, pokud bude americká centrální banka pokračovat ve zpřísňování? Akciový trh je stále stejný trh jako měnový trh s velkým počtem účastníků, kteří ne vždy obchodují podle obecně uznávané logiky. Proto se akciový trh pravděpodobně dříve nebo později stane medvědím. Nemůžeme však popřít fakt, že akcie a indexy jsou nyní na vzestupu. Proto je v každé neobvyklé situaci důležité obrátit se na technickou analýzu.
Pražská burza dnes oslabila, nedařilo se ČEZ, Monetě či Erste
20.07.2022 Pražská burza dnes oslabila, index PX klesl o 0,57 procenta na 1240,90 bodu. Dolů ho táhly především energetický ČEZ a bankovní tituly Erste Bank a Moneta Money Bank. Cenné papíry pojišťovny VIG a Komerční banky stagnovaly. Vyplývá to z internetových stránek burzy.
Rok 2022: Jak to bude dál?
12.07.2022 Myslím, že je třeba zmínit, že vytváříme rámec, nikoli konkrétní pohled. Pomocí rámce můžeme poskytnout makro scénář, který považujeme za nejpravděpodobnější – to, čemu říkáme náš "základní scénář" -, ale také nabídnout dva další alternativní scénáře spolu s důsledky pro aktiva v případě, že se některý z těchto scénářů naplní.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.06.2022
27.06.2022 Během minulého týdne burzy citelně posílily. S&P 500 přidal 6,4 %, což představuje nevýznamnější týdenní růst od května. Volatilita sestoupila z psychologické hranice 30, stále však zůstává zvýšená (VIX aktuálně na 27). V minulém týdnu vévodily trhům obavy ze zpomalování ekonomiky, které by však znamenaly méně přísnou politiku centrálních bank. Vytlačily tak prvotní investorskou hrozbu – robustní zvyšování úroků, což burzy potěšilo. Podle mého názoru však investoři v této fázi nezaceňují hospodářské ochlazení adekvátně.
Fidelity International: Z centrálních bank se stávají nepřátelé – co dál?
21.06.2022 Na začátku roku 2022 jsme jako základní scénář předpokládali stagflaci, která potrvá přibližně 6 měsíců, než přenechá otěže buď mírnějšímu reflačnímu scénáři, nebo vážnějšímu poklesu. Po invazi na Ukrajinu jsme tuto krátkodobou pravděpodobnost stagflace zvýšili na 80 %, neboť jsme si uvědomili hluboce inflační povahu tohoto šoku, zejména pro Evropu.
J.P. Morgan: Britská ekonomika se v příštích dvou let patrně dostane do recese
17.06.2022 Britská ekonomika se v příštích dvou letech pravděpodobně dostane do recese, a to v důsledku zpřísňování měnové politiky v Británii i v zahraničí. Předpověděli to dnes analytici finančního ústavu J.P. Morgan. Centrální banky po celém světě v poslední době zpřísňují měnovou politiku v reakci na růst inflace, ke kterému přispívá mimo jiné válka na Ukrajině.
Akciím se nelíbí rostoucí inflace
10.06.2022 Americká inflace dnes překvapila trhy, když místo očekáváné stagnace na meziročních 8,3 % zamířila na 8,6 %. Vrcholu v růstu cen tak ve Spojených státech stále nebylo dosaženo a je jasné, že Fed bude muset více šlapat na brzdu, aby ekonomiku zchladil.
Ranní shrnutí (19.04.2022)
19.04.2022 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Dow Jones klesl o 0,11 %, Nasdaq ztratil 0,14 % a S&P 500 zakončil seanci na otevírací hodnotě. Russell 2000 ztratil 0,74 %.
Obavy z inflace a riziko recese podporují drahé kovy
12.04.2022 Podle analytiků jsou pro zlato důležité rostoucí riziko recese a novinové titulky o inflaci. Drahý kov je u investorů velmi žádaný jako ochrana před inflací. Ceny nadále podporuje i poptávka po bezpečných aktivech související s napjatou geopolitickou situací na Ukrajině.
Forex: Shrnutí obchodování 6.4.2022
06.04.2022 Americké akcie včera oslabily, výrazně kleslo technologické odvětví. Investoři se obávají, že americká centrální banka (Fed) bude ve snaze dostat inflaci pod kontrolu postupovat agresivněji.
Ranní shrnutí (01.04.2022)
01.04.2022 Americké indexy zakončily včerejší seanci poklesem. Ruský prezident podepsal dekret nařizující platby za plyn v rublech. S&P 500 klesl o 1,57 %, Dow Jones ztratil 1,56 % a Nasdaq ztratil 1,54 %.
Rozbřesk: Dolarová výnosová křivka invertuje. Čeká Ameriku recese?
30.03.2022 Debata o možné recesi v USA dostala včera nový impuls, když část americké výnosové křivky tzv. invertovala. Konkrétně rozpětí mezi desetiletým a dvouletým výnosem amerického dluhopisu se poprvé od roku 2019 dostalo do záporu. Proč je to důležité?
Dolarová výnosová křivka invertuje
30.03.2022 Debata o možné recesi v USA dostala včera nový impuls, když část americké výnosové křivky tzv. invertovala. Konkrétně rozpětí mezi desetiletým a dvouletým výnosem amerického dluhopisu se poprvé od roku 2019 dostalo do záporu. Proč je to důležité? Sklon výnosové křivky je totiž jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší předstihový indikátor americké recese v poválečném období.
Rozbřesk: Zvládne Fed hladké přistání? Koruna se zastavila v okolí 24,70 EUR/CZK
18.03.2022 Fed v tomto týdnu odstartoval cyklus zvyšování úrokových sazeb a finanční trhy začínají čím dál intenzivněji řešit otázku, zda bude americká centrální banka schopna dosáhnout tzv. hladkého přistání (soft landing). Tím se myslí scénář, kdy růst sazeb zchladí ekonomiku jen do té míry, že dojde ke zpomalení ekonomického růstu, nikoli však recesi. A přestože historie napovídá, že dosáhnout hladkého přistání je velmi obtížné, šéf Fedu Powell zůstává i nadále přesvědčen, že americká ekonomika v nejbližších letech do recese nezamíří.
Zvládne Fed hladké přistání?
18.03.2022 Fed v tomto týdnu odstartoval cyklus zvyšování úrokových sazeb a finanční trhy začínají čím dál intenzivněji řešit otázku, zda bude americká centrální banka schopna dosáhnout tzv. hladkého přistání (soft landing). Tím se myslí scénář, kdy růst sazeb zchladí ekonomiku jen do té míry, že dojde ke zpomalení ekonomického růstu, nikoli však recesi. A přestože historie napovídá, že dosáhnout hladkého přistání je velmi obtížné, šéf Fedu Powell zůstává i nadále přesvědčen, že americká ekonomika v nejbližších letech do recese nezamíří.
Německo na pokraji recese
11.02.2020 Poslední německá makroekonomická data představovala pro investorské býky studenou sprchu a ukázalo se, že pravděpodobnost recese v největší evropské ekonomice výrazně stoupla. V pátek zveřejněná data totiž ukázala, že německá průmyslová produkce představila nejhorší sadu čísel od ledna 2009. Průmyslová produkce v prosinci poklesla o 7 % meziročně a 3,5 % meziměsíčně. Z posledních sedmi měsíců to tak byl již pátý pokles. Navíc tovární objednávky také poklesly, konkrétně o 2,1 % meziměsíčně.
Ranní zpráva z FOREX trhu: Jestřábí ČNB dnes ponechá úrokové sazby nezměněné
06.02.2020 Pozornost tuzemských investorů dnes bude jednoznačně směřovat k zasedání centrálních bankéřů. Přes vysokou a dále se zvyšující inflaci neočekáváme hlavně kvůli nejistotám ve vnějším prostředí změnu v nastavení měnové politiky. Přetrvávající slabost vnější poptávky hned ráno potvrdí prosincové statistiky německých podnikových objednávek, kde na výraznější se odražení ode dna stále čekáme. Pozitivní pro globální finanční trhy jako celek je bezesporu dnešní oznámení Číny, že snižuje cla na dovozy ze Spojených států.
Forex: Euro dnes ztrácelo na všech frontách
05.02.2020 Společné evropské měně se dnes zrovna příliš nedařilo. Proti euru se její kurz dostal na dohled hladiny 1,1000 EUR/USD, poprvé za poslední týden. Dolaru pomohla příznivá data z amerického trhu práce. ADP report za leden ukázal na tvorbu pracovních míst v soukromém sektoru ve výši téměř 300 tisíc. To je nejlepší výsledek za posledních téměř pět let, výrazně nad očekávání trhu. V kombinaci s před pár dny zveřejněným nečekaným zlepšením ISM v průmyslu se jedná o data snižující pravděpodobnost recese v USA.
Nejdelší americký akciový býčí trh v historii
13.01.2020 Současný americký akciový býčí trh je jednoznačně nejdelší v historii. Trvá již téměř 11 let a za tu dobu index S&P 500 dosáhl zhodnocení včetně dividend ve výši přibližně 360 %! Přitom druhý nejdelší býčí trh ve 20. letech minulého století trval přesně 8 let. Dodejme, že na historickém maximu jsou momentálně také evropské akcie dle indexu STOXX Europe 600. Bude americký býčí trh pokračovat také v letošním roce?
S čím Čína a Spojené státy vstoupí do nového roku
20.12.2019 Trhy jsou i nadále nakloněné riziku. A to přesto, že většina jich již byla zažehnána a na některých klíčových trzích už se objevují nové příležitosti. Poslední analýzu letošního roku věnuji proto tomu, s čím Čína a USA vstoupí do nového roku 2020.
Breaking news: Drahé kovy prudce rostou, stříbro je dnes v čele
23.09.2019 Dnes jsme svědky výrazného nárůstu cen drahých kovů. Zlato, stříbro a platina navyšují intradenní maxima. Stříbro stojí v čele s růstem o více než 3,5 % a vrací se tak zpět nad úroveň 18,50 USD/oz. Zlato se dostalo přes cenu 1520 USD/oz a dostalo se tak dokonce na týdenní maxima.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
19.09.2019 1) Asijské akcie dnešní obchodování uzavřely s mírnými ztrátami, když investoři především sledovali tahy velkých centrálních bank. Japonská centrální banka se podle očekávání držela svého záměru ponechat klíčovou úrokovou sazbu na -0,1 % a závazek držet výnosy desetiletých státních dluhopisů kolem nuly.
Forex: Koruna dnes ztrácela na euro i dolar
16.09.2019 Koruna dnes oslabila vůči oběma hlavním světovým měnám. Na euro ztratila dva haléře a dnes kolem 17:00 se obchodovala v kurzu 25,86 Kč/EUR. K dolaru česká měna oslabila o 17 haléřů na 23,51 Kč/USD. Vyplývá to z údajů na serveru Patria Online.
Související klíčová slova:
FOREX | FXstreet | Bitcoin | Intervence | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | Euroskupina | HDP | Devizové rezervy | Mexické peso | Bezpečný přístav | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | XAU/USD | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnový trh | Objemy obchodů | Měnové trhy | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CFD | CFTC | CME | Carry trade | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Depozitum | Devizový trh | Dezinflace | Nesoulad | Diverzifikace | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Durace | ECB | ECOFIN | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Forex trader | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Grafy | High | High Yield | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Likvidita | Long | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Margin call | Mark-to-Market | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | P/E | Platební bilance | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Prémie | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short pozice | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Support | Trader | Trading | Trend | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Bondy | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Dluhopisové trhy | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Deprese | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Index nákupních manažerů | Bohatství | Hospodářský cyklus | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Golden Gate | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Investiční bankovnictví | Stoxx 600 | Investiční banka | Zprávy z trhů | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index CPI | Obchodní seance | Conseq | Index strachu | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Ceny akcií | Obchodníci | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | Raiffeisenbank | Global macro | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Erste | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | BH Securities | Brent | Broker Consulting | Brokerské společnosti | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Devizové rezervy ČNB | DJIA | Dnešní události | Dolar | Dolar koruna | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Etoro | Eura | Euro dnes | Evropská měna | Fio | Fiskální rok | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Graf | Graf vývoje ceny ropy | Hang Seng | HDP USA | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Investing | ISM | Jádrová inflace | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Kurz dolarů | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Patria Online | Portfolia | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prodej eura | Prognóza | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Sázky | Signály | Société Générale | SPX | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové ceny ropy | Švýcarská centrální banka | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webináře | WTI | XM | Zahraniční měny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | CNBC | DXY | Benzín | Buffett | Diskont | EBITDA | Equal weight | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | IRS | Janet Yellen | Komunální dluhopisy | Měď | Ministerstvo financí | P.A. | Peněžní trhy | Provozní marže | Redukce | ROCE | Sell | Tovární objednávky | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | WGC | Převis | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Investiční analytik | Komise | Federální rezervní systém | Volby | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Commitment of Traders | Burza dnes | Burze | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Traders | Jim Rogers | Dow Jonesův index | TD Securities | Rabobank | Jefferies | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | Charles Schwab | Jackson Hole | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | CME Group | ANZ | Sentix | BMO Capital Markets | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | Ole Hansen | Next Finance | PVM | Reporty | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Sebenaplňující proroctví | Thomson Reuters | Technický výhled | Bezpečné měny | Polská centrální banka | Brazílie | Průmyslová produkce | Světová rada pro zlato (WGC) | Dovoz ropy | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Energie | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Rada ČNB | Bloomberg TV | Globální akciové trhy | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Global Advisors | Sázet | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | Fidelity International | Milionáři | Vývoj ceny ropy WTI | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Economist | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie bank | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Broker Trust | Známý investor | Americké akciové indexy | Index asijsko-pacifických akcií | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Znehodnocování měn | Nervozita | Globální finanční trhy | Fitch Ratings | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kurz domácí měny | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | Představitelé centrální banky | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Hospodářský růst USA | Index bank | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Posílení eura | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Zajištění | Komoditní sektor | FTSE 100 | Baidu | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Vysoká volatilita | Prodejní signál | Odhodlání | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Západoevropské trhy | Rekordní maxima | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Ekonomická situace | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční stratég | Makroekonomika | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | ARM Holdings | Čekající příkaz | Příjmy | Kapitálové strategie | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | ČTK | Silný kurz dolaru | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | CME FedWatch | Bridgewater | Akcie firem | Purple Trading | State Street Global Advisors | Chase Investment Counsel | J.P. Morgan | Bridgewater Associates | Wells Fargo Investment Institute | Alokace aktiv | Silicon Valley Bank | Snižování rozvahy Fedu | BHS | Aleš Michl | World Gold Council | Coinbase | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Vladimír Pikora | Kvantitativní utahování | Palladium | Václav Pech | BTC/USD | Jerome Powell | MiFID II | Ray Dalio | Invesco | Nemovitostní fondy | Panevropský index STOXX 600 | Růst bitcoinu | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Asijské trhy | Conseq Investment Management | Výnosy desetiletých dluhopisů | Akciové výnosy | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Odliv dividend | Index Russell 2000 | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Trhy dnes | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Očekávání investorů | Krypto | Růstové akcie | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Globální růst | Regionální měny | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Technologické akcie | Schwab | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Forint | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Domácí měna | Geopolitika | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Index Stoxx 600 | Americký dolarový index | Baird | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | Spotřebitelská inflace | VIX index | Použití finanční páky | Úrokový výnos | Výsledky firem | IfW | Americké volby | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | Christopher Dembik | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Aktivita na trhu | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Růst zisků | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Prezident Trump | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Vývoj finančních trhů | Výnosy českých státních dluhopisů | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | Makroekonomické statistiky | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní přístup | Velké riziko | Makroekonomické strategie | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Investment Counsel | Silný trh | Zvýšení sazeb | Zájem investorů | Globální rizika | Makroekonomická situace | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | UBS Global Wealth Management | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Akciové futures | Růst cen ropy | Pokles sazeb | Ceny pohonných hmot | Akcie klesají | Ztráty dolaru | Propad ropy | NVDA | Riziko recese | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Růst cen zlata | Dolarové sazby | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | NASDAQ 100 | Blackstone | FedWatch Tool | Napětí na trzích | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Americké futures | Snížení úroků | Štěpán Křeček | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Inverze výnosové křivky | Obavy z recese | Konglomerát | AMZN | Pohonné hmoty | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Růst mezd | Tisk peněz | Depozitní sazby | IMK | Pozornost finančních trhů | Hospodářská recese | Sazby ECB | Globální recese | Denní graf | Breaking news | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Poptávka po ropě | Finanční situace | Pohonné hmoty v Česku | Korunové sazby | Snížení daní | Klesající úrokové sazby | Oslabení české koruny | GOOGL | Spotová cena zlata | Pohled na zlato | Stav ekonomiky | Informace z trhu | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Investujte zodpovědně | S&P 500 Index | TOPIX | Rozpočtová politika | US30 | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Peter Garnry | Politická situace | Zombifikace | HDP v USA | Německá vláda | Trinity | LNG | Výkon amerického dolaru | Obchodní příměří | Index relativní síly (RSI) | Objem | Klíčová rizika | Data z USA | MSFT | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylky | Průměrná hodnota | Proroctví | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Růst spotřebitelských cen | Průmyslová výroba v eurozóně | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Recese v Evropě | Vyšší riziko | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Roční návratnost | Švédská centrální banka | Švédská centrální banka Riksbank | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj trhu | Generální ředitel | Čínský prezident | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Akcie společnosti Tesla | Labouristická strana | Amazon | Fixed income | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Philip Lowe | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | INTC | Intel (INTC) | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Fintech společnost | Oblast rezistence | Překoupené podmínky | Bankovní tituly | Zpomalení světového obchodu | FT | Domácí poptávka | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Zveřejněná data | Vládní bondy | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | PLN | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Propouštění | Impuls | Zasedání RBA | USDIDX | Rostoucí náklady | Visa | Výrazný pokles | Čína a USA | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Klíčový support | Viceprezident ECB | Koruna dnes | Zdražování | Problémy | NAFTA | Finanční ztráty | Pojišťovny | Ekonomická recese | Růst spotřebitelských cen v USA | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Ranní zpráva | Válka mezi USA a Čínou | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Chuť k riziku | Výsledek voleb | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | David Malpass | Nord Stream | Porsche | Míra | Úroky | Bilance běžného účtu | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Regulátoři | Optimismus investorů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | Disney | Rozpočtové politiky | Americké vlády | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Dot-com | Bydlení | Martin Novák | Ztráta | Úbytek | Stratég | Roční růst | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | Josef Dudek | Průmyslové podniky | Americký index | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Nejistoty na finančních trzích | Hospodaření | Zvýšení inflace | Akciový býčí trh | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Návratnost | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Ceny ropy dnes | Finální odhad | Hlavní rizika | Produkce energie | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Rekordní maximum | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Iniciativa | Proinflační | Listopadové maloobchodní tržby | Vyšší inflace | Tržní sazby | Snížit úrokové sazby | Americký akciový býčí trh | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | Výroba v eurozóně | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Cenové tlaky | Valuace akcií | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Ceny energií | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Komunikace | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Michal Stupavský, CFA | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Pražské burzy | Počáteční zisky | American Express | Ratingová agentura Fitch | Změny cen | Asijské indexy | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Finance Group | Americký kongres | Nejvýraznější pokles | Meziroční růst | Růst inflace | Dedolarizace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie | Konzultant | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Lehká ropa WTI | Japonský jen (JPY) | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Prodeje aut | Zrychlení růstu | Korunový devizový trh | Akcie finančních společností | SEC | NFP | Rozhodování | Hrozba recese | Hrozba recese v USA | Pravděpodobnost hospodářské recese | Recese ve Spojených státech | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Americké banky | Medvědi | Nižší daně | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Americká inflace | Technický indikátor | Inflace v lednu | Růst sazeb | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | Paul Nolte | Ekonomické aktivity | Údaje z USA | FedWatch | Střední podniky | Spekulativní pozice | Index Standard & Poor's | Ekonomické recese | Zisky amerických akcií | Zpřesněný odhad | Tržní úrokové sazby | Americký Fed | Stabilita | Vývoj | Hospodářská politika | Nová data | Šok | Mzdový růst | Výkyvy | Varovné signály | Aktuální Price Action | Překoupenost | Nástroje měnové politiky | Únorová inflace | Extrémní růst | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Hlavní měny | Akcie včera | Nifty 50 | Pomoc vlád | Charlie Munger | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Technologičtí giganti | Medvědí trend | Propady cen | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Stimuly | Fiskální politiky | Nízká likvidita | Zrychlení inflace | Historická zkušenost | Třída aktiv | Stimul | Analytici finančního ústavu | Obavy trhu | Barel WTI | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Ekonomický rozvoj | Výhled poptávky | Pandemie COVID-19 | Cyklické změny | Historie | Potenciální změny | Počet nakažených | Čerpací stanice | Žádosti o podporu | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Další pokles | Situace v Číně | Salmán | Hlavní centrální banky | Kongres | Index ISM | Komerční banky | Republikáni | Domácnosti | Asociace | Iracionální | Negativní korelace | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Dramatický dopad | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Zdraví ekonomiky | Tomáš Raputa | Politická rozhodnutí | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | United Airlines | Objem dluhopisů | Signál | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Spotřebitelská důvěra v USA | The Economist | České vlády | Fundamentální zprávy z USA | Allianz | Bulharsko | Izrael | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Solidní růst | Války | Schodek | Globální hospodářské krize | Poradce | Organizace | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Práce | Vyhoření | Výprodej ropy | Jednání ČNB | Údaje | Mexiko | Pojišťovna | Pohonné hmoty v ČR | Nástroje Fedu | Britské tajné služby | Tajné služby | Eso v rukávu | Nejvyšší soud | Přebytek běžného účtu | JPM.US | Celková inflace | Trh dluhopisů | Emitenti | Inflace v březnu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Podnikatelské investice | Dodavatelské řetězce | Výhled poptávky po ropě | Úspory | BMO | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Malé podniky | USD za barel | Global Wealth Management | Trade | S&P500 | Guvernér australské centrální banky | Současný propad | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Důvěra v eurozóně | Mimořádná situace | Cenové pohyby | Debata | Surové ropy | PMI ve službách | Evropské indexy | Posílení | Amundi | Větší pokles | Spotřebitelský sentiment | Čtvrtletní výsledky | Americký HDP | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Ministerstvo hospodářství | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Náklady na financování | Zaměstnanci | UBS Global | Průměrná míra nezaměstnanosti | Růst výnosů | Federal Reserve | Soud | Koncern Volkswagen | Maloobchodní tržby v eurozóně | Úvěry a hypotéky | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Regulační orgány | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Výnosy na dluhopisech | Zadlužení | Expanze | Kontrakce | Politika centrální banky | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Růst EBITDA | Dluhy | Ústup inflace | Průmyslové kovy | RBI | Výzkumné společnosti | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Ekonomická aktivita v USA | CL | Spekulovat | Silná rally | Potenciální zisk | Moderna | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Omezení produkce | Podnikatelské aktivity | PMI v eurozóně | Akcie v Hongkongu | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Dislokace | Sentiment amerických spotřebitelů | JDE | ČR | Průraz | Nové hypotéky | Chování trhu | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Kvalitní akcie | Počet nových žádostí o podporu | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Šéf SB | Tempo poklesu | Poptávka po zlatě | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Vysoké valuace | Globální poptávka | Novo Nordisk | Japonský vývoz | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | Tiff Macklem | Správce aktiv | Snížení nákladů | Nové žádosti o podporu | Příjmy a výdaje | Výkyvy cen | Sankce proti Rusku | ONS | Neočekávané události | Ekonomická předpověď | Setkání ministrů financí eurozóny | MAM | Výrazný propad | Johnson & Johnson | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Ceny | Praha | Kolaps | Technologické společnosti | Společnost XTB | DeFi | Pár EUR/USD | Odveta | Důvěra | Caixin | Slabý dolar | Ocelářství | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Politické události | Smíšený signál | Cenové hladiny | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Capital.com | Hospodářské výsledky Walmartu | Trh s futures | Investor Warren Buffett | Deglobalizace | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | Představitelé ECB | IT společnosti | Odborníci | Peso | P/E poměr | Transparentnost | Dolarové úrokové sazby | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Změny v ekonomice | Obchodní domy | Podstupování rizika | NAHB | Robusta | Arabica | Elektromobily | Evropské korporátní dluhopisy | Jacinda Ardernová | Plynovody | Micron | Prezidentská debata | Marathon Petroleum | Marathon | Ranní okénko | Česká republika | Oživení podnikatelské aktivity | Tržby v eurozóně | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Americký ekonom | Walgreens | MicroStrategy | Akciové portfolio | Koncern | Embargo | Množství peněz | Růst zlata | CZKCASH | Defi | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | JPM | Futures na ropu | UBS Asset Management | Moneta | JNJ | Zveřejnění výsledků | RBAG | Podvážení | Očekávané výnosy | Pokles EUR/USD | Oslabování amerického dolaru | Nové zprávy | CEZ1 | Oživení čínské ekonomiky | PDD | Zisky bank | Palo Alto Networks | NFIB | Snižování daní | Rovnováha na trhu | Proražení | Životní prostředí | Výběr akcií | Sektor kryptoměn | Futures na DAX | Změny úrokových sazeb | RBAG.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Coinbase Global | NBP | Rychle zbohatnout | Lael Brainardová | Ceny aktiv | US2000 | Nálada investorů | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Atraktivita zlata | Růst ceny | DOT | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Fiskální situace | KKR | Dopad na akcie | Zhoršení ratingu | Kofola ČeskoSlovensko | Evropské centrální banky | Indexy na Wall Street | MSCI ACWI | DAX (DE30) | Express | J&J | Problémy s likviditou | Giovanni Staunovo | UBS Giovanni Staunovo | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Finanční výsledky | Zisky akcií | Investment Institute | Supercyklus | Russell 2000 (US2000) | Piper Sandler | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Colt | Spotify | Nové rekordy | Trojitý vrchol | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Odliv peněz | Rostoucí výnosy | Rozhodnutí vlády | Makroekonomický vývoj | Nový kapitál | Cboe VIX | Sentiment investorů | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Výrazný růst | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Hodnotové akcie | Týdenní shrnutí | Data z reálné ekonomiky | Společnost MicroStrategy | Prudký růst cen | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Zátěžové testy | Ceny ropy Brent | British American Tobacco | Bohemian Empire | Zvýšit ziskovost | Zvýšení ratingu | Archer Daniels Midland | Rostoucí ceny | Objednávky | Zpráva amerického ministerstva práce | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Akcie společnosti Intel | Japonský akciový trh | Pandemie COVID | Tuzemská měna | Riziko ztráty | Palo Alto | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Obavy z inflace | Oslabení | Hypoteční sazby | MNB | Spotřeba domácností | Přehřátí ekonomiky | Přehřívání ekonomiky | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Dodávky plynu | Ruský HDP | Zelená energetika | Konkurence | Prodej | Dolar dnes | Vyšší úroveň | Gruzie | Obchodování a investice | Technologie | Dolarový index (USDIDX) | Vývoje ceny | Nákupní příležitost | Koncentrace | Philip Morris International | Očekávání zisku | UST | Zvýšení produkce | Rada guvernérů | Americký trh | AI | Walgreens Boots Alliance | FIXED | Uzavření dohody | Recese ekonomiky | Recese americké ekonomiky | Přidaná hodnota | Odvětví | Pokles poptávky | Divize | Stabilní zisky | Načasování | Boom | Spotřebitelský sektor | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Rekord | Bilion | Klíčové společnosti | Polovodičové společnosti | University of Michigan | Štěstí | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Chování | Vizualizace | Vnímání | Ovlivňování | Dodávky ruského plynu | Occidental Petroleum | Phillips 66 | Projekce | Paramount | Olympiáda | Psychologické úrovně | Základní sazby | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Index Russell | Pozitivní korelace | Byty | Prostor pro růst | Americká ministryně financí | ASX | Indexy v Číně | SXXP | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Ekonomické sympozium | David Vagenknecht | Salman Ahmed | Společnosti | Opatření | Vrcholy | Dna | Katastrofy | ANO | Uhlí | Energetika | Konfederace | UK100 | Kompenzace | Plány Fedu | Firemní akcie | P/B | Hodnoty P/B | Telecom | Gamble | Energetická krize | Odhady růstu | Globální inflace | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Energetické krize | Polský zlotý a maďarský forint | Vysoké ceny | Pravidla hry | Složení portfolia | Čínské centrální banky | ProShares | Zdravotnictví | Snap | Nová historická maxima | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ruský prezident | Meta | Rozpočet Saúdské Arábie | Stephen Brennock | Meta Platforms | Regeneron Pharmaceuticals | Indexy pohyb | Ross Mayfield | Společnost | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Reálné výnosy | Průmyslový sektor | Target | Lockdowny | TIM | Bezpečná aktiva | Broadcom | 3М | Ekonomické teorie | Vietnam | Zlotý | Cykly | Postranní pohyb | Rostoucí inflace | Developeři | Arm | Akcie výrobce čipů | Participace | Index FTSE 100 (UK100) | FTSE 100 (UK100) | Tržní hodnota americké společnosti | Úrokové sazby v USA | Larry Summers | Joachim Nagel | Jaromír Gec | Jamal | Krátkodobý výhled | Základní sazba | Hráči na trhu | Těžební společnost | Dlouhodobé trendy | Hodnoty měny | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Akcie velkých technologických společností | Rozvahy Fedu | Jestřábí komentáře | Petr Lajsek | Altria | Zvyšování sazeb Fedu | Gate | Kryptoměnoví investoři | Hry | Cena akcií společnosti | Kristina Hooperová | Real Estate | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Významné úrovně | Instituce | Rally akcií | Základní úrok | Pozitivní výsledky | Glapinski | Guvernér Glapinski | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | St. Louis | Deeskalace | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Čínský prezident Si Ťin-pching | Index DAX (DE30) | Dění na Ukrajině | Sankce | Lowe's | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruská agrese | Brian Jacobsen | Švýcarská národní banka | Motivace | Úřad pro ekonomickou analýzu | Mezinárodní vztahy | Invaze | Narušení dodávek | Pokles inflace | Řetězec | Řetězce | Zvyšování cen | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Peter Siks | Nord Stream 1 | Společnost Intel | Platby za plyn v rublech | Akcie Nvidie | Jestřábí politika | Platby za plyn | Dolarová výnosová křivka | Pohyby trhu | Ben Laidler | Colt CZ | Správa | GMT | Tržní ocenění | Správní rada | Vzestupný trend | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Šéf Světové banky | Korekční pohyb | Kvantitativní zpřísňování | Stagflační trend | Boj s inflací | Obavy ze stagflace | Riziko stagflace | Occidental | Hike ECB | Reverzní formace | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Christopher Waller | Franchise Group | Vývoj inflace v USA | Konfederace britského průmyslu | RIOT | Úrokový spread | Silné inflační tlaky | Velmi volatilní | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Obrat v sentimentu | Propuštění | Přísnější Fed | Evropské akciové indexy | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Centrum | Kevin Tran Nguyen | Hike | Největší kryptoměny | Oslabující americký dolar | Výrobci automobilů | Řetězec lékáren | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpráva o inflaci | Zákaz dovozu | Udržitelnost | Aktiva pod správou | Neel Kashkari | Pravděpodobné scénáře | Pohyby na trhu | Zpřísnění finančních podmínek | Thomas Barkin | Paramount Global | Makroekonomické prostředí | Spalování ropy | Propad trhů | EU a USA | Opatrný optimismus | Slábnoucí inflace | Retracementy | Obraty | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Zvýšení daně | Recese v eurozóně | Odklon od Ruska | PX (CZKCASH) | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | ERSTE (RBAG.CZ) | Komerční banka (KOMB.CZ) | Boj proti inflaci | Financials | Velké pohyby na trhu | Zajímavé příležitosti | Credit Suisse dnes | Pozitivní nálada | SoFi Technologies | SoFi | Akcie SoFi Technologies | Akcie SoFi | Korporace | Volby do Kongresu | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Nongfu Spring | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Nový býčí trh | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Nouriel Roubini | Chemický průmysl | CZ | Inverze americké výnosové křivky | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Holubičí rétorika | Index cen výrobců | Aktivity v USA | Comfort Finance | Varování | WTI a Brent | Dolarový index (DXY) | Živý komentář | LSEG | Zisky společnosti | FED sazby | Finanční výkazy | Comfort Finance Group | Vysoké sazby | Německé podniky | Globální akciový index MSCI | Nálada na Wall Street | Výprodeje | Fiat měny | Ustupující inflace | FDIC | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Vyhlídky dolaru | Rizikový sentiment | ChatGPT | Psychologický faktor | Uvolněná fiskální politika | Hindenburg Research | Hindenburg | Investiční Memento | Společnost Hindenburg Research | OCI | Invest | Sektor financí | Psychologické faktory | Žádný trend | Pokračující pokles | Cena zlata v letošním roce | Nové příležitosti | Příznivé faktory | Média | Rostoucí obavy | Raphael Bostic | Výnosy z nemovitostí | SVB | Odeznívání inflace | Vklady | Fifth Third Bancorp | Silicon Valley Bank (SVB) | Sport | First Republic | Bancorp | Invesco Ltd. | Převzetí Credit Suisse | First Republic Bank | Válka | Riot Platforms | Očekávání pro rok | Problémy s regulací | PHLX | Index PHLX | KBW | Vyšší ceny | Zbrojní průmysl | Překážky | Klesající inflace | Velký problém | Vysoké úrokové sazby | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Velké technologické společnosti | Inflace ve Spojeném království | Investor Warren | Kanadská vláda | Větší objemy | Rychlost | Silná poptávka | Golden Gate Pavel Ryba | Akcie regionálních bank | Klid na trzích | Pozitivní signál | Zvýšení dluhového stropu | Nálady na trhu | Michelle Bowmanová | Vice | Výsledky WalMartu | Úvěrování | New York Community | Zvýšení sazeb Fedu | Republikánská většina | Odolnost ekonomiky | Světová rada pro zlato | Společnost Nvidia | Tržní valuace | Výhledy | Letní měsíce | Směřování | Inflace v Austrálii | ARM | SMCI | Pokles životní úrovně | Bunge | Reálné příjmy | Nálada na trhu s kryptoměnami | Alternativní zdroje energie | Zdroje energie | Největší ekonomiky | Annex Wealth Management | IBES | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Investice do umělé inteligence | Finanční podmínky | Generativní AI | Rick Rieder | Ekonomické podmínky | Situace v USA | Obavy z recese v USA | Dovoz do USA | Novo | Prodejci luxusního zboží | Společnosti z indexu | Roubini | Investiční ředitelé | Plánování | Míra růstu HDP | Riziková přirážka | Přirážka | Obchodní dny | Hamás | Ekonom Štěpán Křeček | Ekonom Štěpán Pírko | Štěpán Pírko | Pavel Ryba | Ekonom Vladimír Pikora | Útok na Izrael | 200denní klouzavý průměr | Index volatility CBOE (VIX) | CBOE (VIX) | Úroveň volatility | Uklidnění situace | Ukazatel strachu | Struktura | Skupina akcií | Vývoj akciových indexů | Snížení rizika | Technology | Přecenění | Nové technologie | Eskalace | Výhled měnové politiky | Strategická rozhodnutí | Optimistický výhled | Maloobchodní gigant | Posílení japonského jenu | CCC | Odolnost spotřebitelů | Index MSCI World | Přední investiční banka | Prohlášení Fedu | Charu Chanana | Historické maximum | Jakub Matis | ProCent | Vklady klientů | Telekomunikace | Sazby v USA | Rok 2024 | PDD Holdings | Carry trade pozice | Premiérka | Společnost Hindenburg | Makroekonomické faktory | Hospodářské cykly | Politické změny | Technologické inovace | Illinois | Prolomení rezistence | Měkké přistání | AUM | Burza Nasdaq | Riot | Platforms | Hospodaření velkých bank | Japonský index | Capital | Multi-asset | Zdroje příjmů | Další zdroje příjmů | Austan Goolsbee | Korekce amerických akcií | Platformy | Oblečení | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Portfólia | Největší banka | Klíčové události | D1 | Dopad na ekonomiku | NYCB | NYCB.US | Prosperity | Střednědobý výhled | Úroveň investic | Spotify Technology | New York Community Bancorp | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Wealth | GE HealthCare Technologies | GE HealthCare | HealthCare Technologies | HealthCare | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Velká korekce | Výzva | Výkon | Berkshire | Nákupy | Prodeje | DJI | Důležitý signál | Malé vysvětlení | Zotavení | Analýza hospodářských cyklů | Vliv na různá odvětví | Předvídání cyklů | Politické reakce | Studium historie | Vztah s investicemi | Dopad na veřejné politiky | Vztah k dlouhodobému vývoji | Délka cyklu | Amplituda cyklu | Druh cyklu | Dopad na různé sektory | Sledování ekonomických ukazatelů | Faktory spouštějící cyklus | Zpětný pohled | Faktory ovlivňující hospodářské cykly | Důvěra spotřebitelů a investorů | Politické rozhodnutí | Globální a ekonomické otřesy | Ekonomické otřesy | Demografické trendy | Změny cen komodit | Vliv hospodářských cyklů na ekonomiku | Vliv hospodářských cyklů | Jádrový index spotřebitelských cen | Zisky společnosti Nvidia | Výsledky společnosti Nvidia | S&P 500 a Dow Jones | Index USD | Oblasti umělé inteligence | Snížit riziko | Technologický vývoj | Silná ekonomika | Velké pohyby | Korekce trhu | Malá skupina akcií | Americký dolar (USD) | Dolar (USD) | MSCI World Energy | Kontext | Finanční zpravodajství | Financial | Přírodní katastrofy | Konflikty | Vysoké výnosy | Tržní dynamika | Vlády | Pohyb cen | Karty | B200 | Oznámení | 256/2004 | Fungování | SOK | Vítězství Trumpa | Cenová bublina | Ozbrojené konflikty | Historický pohyb | Plumb Funds | Tom Plumb | Robotaxi | Sektor informačních technologií | Služby | Inovativní technologie | Vliv na ekonomiku | Odpovědnost | S&P 500 a Nasdaq | Vítězství | Kovy | Super Micro Computer | Vyšší cla | Významný dopad | Finanční zprávy | Čtvrtletní zprávy | Fio banka, a.s. | Výhled úrokových sazeb | Zdraví | Světové války | Inflace ve službách | Burza NASDAQ | Účastníci trhu | Spojené království | Regionální banky | Zpráva Commitment of Traders | Nvidia (NVDA) | Apple Intelligence | Směrnice | Akcie vzrostly | CVaR | Hodnota v riziku | Podmíněná hodnota v riziku | Body | Americká zpráva | Vysoká očekávání investorů | Vysoká očekávání | Investování je rizikové | Rovnováha | Začátek recese | Bryant Riley | B. Riley Financial | GLOBAL WEALTH | Zprávy o inflaci | Fóra | Annex Wealth | Zbrojaři | Evan Brown | HDP země | Náklady | Institut | Japonská inflace
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot