Ticker Tape by TradingView
Denní shrnutí: Wall Street oslabuje, Trumpova cla vyvolávají obavy z recese
- Americké indexy se v pondělí prudce propadly, když S&P 500 klesl o 2,3 %, Nasdaq 100 spadl o 3,4 % a Dow Jones Industrial Average ztratil 1,2 %, protože investoři opouštěli akcie kvůli rostoucím obavám z recese vyvolané nejistotou ohledně obchodních cel.
- Prezident Trump v rozhovoru pro Fox News přiznal, že ekonomika vstupuje do „období přechodu“, čímž naznačil, že je ochoten přijmout krátkodobé ztráty na trzích ve prospěch svých širších obchodních cílů. Tato nejistota vymazala veškeré zisky hlavních indexů od voleb.
- Několik významných investičních bank snížilo ekonomické prognózy – Goldman Sachs snížil svůj odhad růstu HDP na 1,7 % z původních 2,4 %, zatímco Morgan Stanley upravil svou předpověď na 1,5 % z předchozích 1,9 %, a to kvůli „výrazně nepříznivějším“ předpokladům ohledně obchodní politiky.
- Obavy ze stagflace se prohlubují, protože ekonomové nyní předpovídají slabší růst v kombinaci s přetrvávající inflací. Goldman Sachs nyní očekává, že preferovaný inflační ukazatel Fedu zakončí rok na 3 %, což je více než předchozí prognóza v rozmezí 2 %.
- Technologické akcie vedly tržní pokles, přičemž "Magnificent Seven" megakapitálové akcie propadly o 5,3 %. Tesla ztratila více než 12 % a klesla na nejnižší úroveň od voleb, poté co UBS snížila svou cílovou cenu kvůli slábnoucí poptávce.
- Bitcoin klesl pod 80 000 USD a je nyní 27 % pod maximem dosaženým po inauguraci, přestože Trump podporuje kryptoměny. Investoři však byli zklamáni oznámením, že strategická bitcoinová rezerva USA bude zahrnovat pouze kryptoměny, které již vlastní vláda.
- Index volatility VIX dosáhl nejvyšší úrovně v tomto roce, protože tržní sentiment se dramaticky změnil. Podle průzkumu AAII nyní většina drobných investorů očekává pokles cen akcií v příštích šesti měsících.
- Výnosy státních dluhopisů klesly, přičemž 10letý výnos klesl o sedm bazických bodů na 4,23 %, protože očekávání ekonomického zpomalení zvyšují tlak na Fed, aby agresivněji snižoval úrokové sazby.
- Cena WTI ropy pokračovala v poklesu na tříleté minimum, když oslabila o 1 % na 66,40 USD za barel. Na energetické trhy doléhají Trumpova cla, rostoucí produkce OPEC+ a potenciální mírové rozhovory na Ukrajině.
- Mohamed El-Erian zvýšil pravděpodobnost recese na 25–30 %, což je nárůst oproti předchozím 10 %, zatímco sázkové trhy nyní přiřazují 40% šanci, že recese bude oficiálně vyhlášena do konce roku.
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 69% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Bitcoin | Nasdaq | Dow Jones | USA | OPEC | HDP | Recese | Ekonomové | Ekonomické prognózy | Sazby | Akcie | Dow Jones Industrial | Ekonomika | Fed | Investování | MIFID | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Stagflace | Ukazatel | VIX | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Úrokové sazby | Doporučení | USD | UBS | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | XTB | Indexy | Investoři | EU | Pravděpodobnost | Index | Investiční strategie | Cena | Index volatility | Investiční | Investiční doporučení | Prognóza | Ropy | Volatility | WTI | Předpověď | Zisky | ROCE | Tržní sentiment | Komise | Pokles cen akcií | Podnikání | Index volatility VIX | Kryptoměny | S&P | Ztráty | Americké indexy | Nejistota | Tesla | Výnosy | Očekávání | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Trumpova cla | OPEC+ | Technologické akcie | Použití finanční páky | Prezident Trump | Rozdílové smlouvy | NASDAQ 100 | Pokles cen | Obavy z recese | Pravděpodobnost recese | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Vysoké riziko | Fox News | Finanční ztráty | Prognózy | Investujte | Výnosy státních dluhopisů | Poradenství | Komunikace | Trump | Prezident | Trhy | Pokles | Situace | Růst | USD za barel | CL | JDE | Společnost XTB | Odhad růstu HDP | Nařízení | Riziko ztráty | Minulá výkonnost | Společnost | 3М | Obavy ze stagflace | Dow Jones Industrial Average | Marketingová komunikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Energetické trhy | El-Erian | Mohamed El-Erian | Vice | Fox | News | Magnificent Seven | Magnificent | 256/2004 | Odpovědnost | Směrnice | Investování je rizikové | Trumpová | Bitcoinová rezerva |
Čtěte více
-
Denní shrnutí: Wall Street končí týden na nových historických maximech 📈
Poslední obchodní seance tohoto týdne na evropských a amerických trzích je pozitivní. Akciové indexy si většinou připsaly mezidenní zisky, do značné míry ovlivněné "holubičím" makroprostředím a oživením po poklesech zaznamenaných v první polovině týdne. -
Denní shrnutí: Wall Street končí týden v nečekané euforii
Páteční obchodní seance přinesla nečekanou býčí rally na indexech Wall Street. Nasdaq 100 získává téměř 1,5 %, index S&P500 přidává 1,2 %, Russell 2000 roste o 1 %. V Evropě indexy zakončily obchodování růstem, DAX si připisuje 1,06 %, CAC40 roste o 0,88 % a FTSE o 0,58 %. -
Denní shrnutí: Wall Street konsoliduje. Futures na bavlnu rostou o 4 %
Čínský index Hang Seng si dnes připsal téměř 1 % a asijská seance skončila v pozitivním duchu. Během evropské seance jsme pozorovali pokračování růstu, DAX vzrostl o 0,7 % a CAC40 o 0,2 %. -
Denní shrnutí: Wall Street konsoliduje, US dolar roste a ropa ztrácí 2 %
Americké indexy dnes zaznamenávají omezenou volatilitu a obchodují se mírně výše, ačkoli údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA vyzněly pro akciový trh příznivě. US500 si připisuje 0,06 %, US100 se obchoduje beze změny a US30 roste o 0,15 %. -
Denní shrnutí: Wall Street maže počáteční zisky, Bitcoin testuje 60 000 dolarů
Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci růstem, ale optimistická nálada netrvala dlouho. Zisky byly v průběhu seance vymazány a nyní se hlavní americké indexy obchodují v průběhu dne níže. -
Denní shrnutí: Wall Street maže počáteční zisky; Ethereum klesá o 4,5 %
Středeční seance na Wall Street začala výrazným růstem jednotlivých indexů. V jednu chvíli kontrakty na US100 vzrostly o více než 2,5 %. V současné době však již byla většina těchto nárůstů smazána. V tuto chvíli již zmíněný US100 vzrostl o 0,54 %, US500 o 0,58 % a US2000 ztrácí 0,2 %. -
Denní shrnutí: Wall Street maže počáteční zisky, NATGAS se propadá o 6 %
Indexy na Wall Street zahájily první obchodní seanci nového týdne růstem, ale později zisky smazaly a klesly. -
Denní shrnutí: Wall Street na konci týdne prodlužuje týdenní zisky 🗽 Bitcoin překonává 98 tis., TRUMP coin roste o 40 %
Evropské indexy dnes zakončují seanci převážně v červených číslech. DAX oslabuje o 0,4 %, FTSE 100 ztrácí přes 0,3 %, SMI klesá o 0,8 % a STOXX Europe 600 odepisuje 0,2 %. Jedinými výjimkami jsou francouzský CAC40 (+0,2 %) a italský IT40 (+0,2 %). -
Denní shrnutí: Wall Street na nových rekordech, Powell nepřekvapil
První den pololetních výpovědí předsedy Fedu Powella se ukázal být z velké části neúspěšný. Text projevu obsahoval několik jestřábích vět, které naznačily, že Fed stále nemá dostatečnou důvěru ke snížení sazeb. -
Denní shrnutí: Wall Street na rekordních maximech, zlato po rozhodnutí Fedu nad 2180 USD
Indexy na Wall Street se po rozhodnutí FOMC a Powellově tiskovce vyšplhaly na nová rekordní maxima. S&P 500 se obchoduje o 0,8 % výše, Dow Jones si připisuje 0,9 %, Nasdaq poskočil o 1,1 % a Russell 2000 s malou kapitalizací roste o 1,4 %. -
Denní shrnutí: Wall Street po aukci 30letých dluhopisů vymazala zisky
Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování mírným růstem, ale nyní se obchodují níže. S&P 500 a Dow Jones klesají o 0,4 %, Nasdaq se obchoduje o 0,3 % níže a Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o více než 1 %. -
Denní shrnutí: Wall Street pod tlakem před výsledky BigTechu
Nálada na evropských trzích byla dnes převážně slabá. DAX a CAC40 ztratily více než 0,9 %, výjimkou byl britský FTSE, který si připsal téměř 0,5 %. Téměř 3 % zlevnily akcie francouzského konglomerátu LVMH. -
Denní shrnutí; Wall Street pod velkým tlakem rostoucích výnosů desetiletých státních dluhopisů
Jádrová inflace v USA dosáhla 3,7 % r/r oproti očekávaným 3,6 % r/r a jádrová inflace se shodovala s očekáváním analytiků ve výši 4,1 % r/r. -
Denní shrnutí: Wall Street pokračuje v býčím trendu
Evropské indexy dnes zaznamenaly růst. DAX zakončil den s více než 1% ziskem, francouzský CAC40 posílil o 0,5 %, italský IT40 vzrostl o téměř 0,6 % a Stoxx Europe 600 zaznamenal 0,6% zisk. -
Denní shrnutí: Wall Street pokračuje v rally díky slabšímu ISM služeb, Tesla a Nvidia rostou
Zasedání na evropském akciovém trhu skončilo v pozitivním sentimentu mezi předními indexy; DAX vzrostl o více než 1,1 %, CAC40 a FTSE posílily o 1,2 %, resp. 0,6 %. -
Denní shrnutí: Wall Street pokračuje v růstu navzdory 3% poklesu Nvidie 🗽Bitcoin blízko 100 tisíc, NATGAS ztrácí kvůli předpovědím počasí
Většina indexů v Evropě dnes obchodovala v zelených číslech, a to navzdory poklesu čínských indexů, které zatížily slabší výsledky čínských gigantů jako Baidu a PDD Holdings. PDD Holdings dnes ohlásila největší pokles tržeb za téměř dva roky. Sentiment podpořil pozitivní vývoj na americkém akciovém trhu. -
Denní shrnutí: Wall Street po Powellových komentářích mírně klesá
V evropské obchodní seanci panovala smíšená nálada s mírnou převahou tržních medvědů. Německý DAX nakonec ztratil 0,33 %, francouzský CAC 40 klesl o 0,64 % a londýnský FTSE 100 zaznamenal více než 1% pokles. -
Denní shrnutí: Wall Street prodlužuje býčí moment po první seanci pod Trumpovým vedením 🗽
Evropské indexy vykázaly smíšenou výkonnost, přičemž hlavní trhy byly pod tlakem. UK100 dosáhl mírného zisku 0,39 %, zatímco francouzský FRA40 přidal 0,45 %. Německý DE40 vzrostl o 0,30 %, ale italský ITA40 oslabil o 0,20 % a nizozemský NED25 klesl o 0,19 %. -
Denní shrnutí: Wall Street prodlužuje rally🗽Zlato na historických maximech, trhy čekají na snížení sazeb Fedu
Do důležitého rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokových sazbách 18. září zbývá jen několik dní. Snížení sazeb je zřejmé, zatímco otázka jeho velikosti zůstává otevřená. -
Denní shrnutí: Wall Street před výsledky společností Amazon, Meta a Apple roste 📣
Wall Street po rozhodnutí Fedu dohání včerejší ztráty. Trhy se rychle vzpamatovaly z jestřábího projevu předsedy Jeroma Powella a pozornost investorů se nyní soustředí na publikace společností Amazon, Meta a Apple po zasedání.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Pět nejčastějších důvodů, proč obchodníci na trzích selhávají
Order Book: Kniha objednávek – proč existuje a jak ji využít? (24. díl)
Vydělal 82 milionů dolarů díky tradingu – úspěšná strategie pro obchodování na burze
Jáchymovský tolar inspiroval i balkánského lva. Jaká je historie bulharské měny?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (únor 2025)
Investování do REIT: Důležité ukazatele pro REITs (6. díl)
Únor 2025 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Diverzifikace Prop Trading firem
Kolaps kryptoměn! Může být ještě hůř?
Stříbrná měna, o které psal i Dante „ve svém pekle“. Podívejte se na historii srbského dináru
Pět nejčastějších důvodů, proč obchodníci na trzích selhávají
Order Book: Kniha objednávek – proč existuje a jak ji využít? (24. díl)
Vydělal 82 milionů dolarů díky tradingu – úspěšná strategie pro obchodování na burze
Jáchymovský tolar inspiroval i balkánského lva. Jaká je historie bulharské měny?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (únor 2025)
Investování do REIT: Důležité ukazatele pro REITs (6. díl)
Únor 2025 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Diverzifikace Prop Trading firem
Kolaps kryptoměn! Může být ještě hůř?
Stříbrná měna, o které psal i Dante „ve svém pekle“. Podívejte se na historii srbského dináru
Denní kalendář událostí
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V Británii hrubý domácí produkt (HDP)
V Británii průmyslová produkce
V Německu index CPI
V USA aukce 30letých dluhopisů
Žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA index PPI
V eurozóně průmyslová produkce
Ve Švýcarsku index PPI
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V Británii hrubý domácí produkt (HDP)
V Británii průmyslová produkce
V Německu index CPI
V USA aukce 30letých dluhopisů
Žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA index PPI
V eurozóně průmyslová produkce
Ve Švýcarsku index PPI
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: ANZ otevřela short na EUR/USD
Evropské akcie výrazně klesly, index STOXX Europe 600 uzavřel na měsíčním minimu
Akcie Tesla padají dolů z útesu, investoři totálně panikaří
Forex: Obchodní napětí kolem cel posiluje švýcarský frank a japonský jen, naopak táhne dolů americký dolar
Komodity: Ceny ropy klesají kvůli obavám z cel a vyhlídkám na vyšší těžbu OPEC+
Pražskou burzu dnes stáhly dolů banky, index PX oslabil o více než procento
Forex: Koruna oslabila, k americké měně ale dál drží několikaměsíční maxima
Forex sentiment 10.3.2025
Intradenní Price Action patterny na zlatě 10.3.2025
Swingové obchodování bitcoinu 10.3.2025
Forex: ANZ otevřela short na EUR/USD
Evropské akcie výrazně klesly, index STOXX Europe 600 uzavřel na měsíčním minimu
Akcie Tesla padají dolů z útesu, investoři totálně panikaří
Forex: Obchodní napětí kolem cel posiluje švýcarský frank a japonský jen, naopak táhne dolů americký dolar
Komodity: Ceny ropy klesají kvůli obavám z cel a vyhlídkám na vyšší těžbu OPEC+
Pražskou burzu dnes stáhly dolů banky, index PX oslabil o více než procento
Forex: Koruna oslabila, k americké měně ale dál drží několikaměsíční maxima
Forex sentiment 10.3.2025
Intradenní Price Action patterny na zlatě 10.3.2025
Swingové obchodování bitcoinu 10.3.2025
Blogy uživatelů
INVESTIČNÍ GLOSA: Dva měsíce od euforie k agonii. Jak Trump vypekl s bitcoinem
Krypto šeptanda (10.3.2025)
Na co umře Evropa? Na suverenitu!
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/JPY a AUD/USD
Index S&P 500 odepsal přes 3 %, býci bojují o udržení nad 200denním průměrem
Když trhy klamou: Jak se nenechat nachytat falešnými signály
Překvapivý vítěz Trumpova světa
Divoký týden na kryptotrhu: Od propadu k růstu ceny Bitcoinu o 20 %
Kryptoměnová past! Bude se opakovat? | Investiční Memento
Forexový trh na konci týdne: Na co si dát pozor?
INVESTIČNÍ GLOSA: Dva měsíce od euforie k agonii. Jak Trump vypekl s bitcoinem
Krypto šeptanda (10.3.2025)
Na co umře Evropa? Na suverenitu!
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/JPY a AUD/USD
Index S&P 500 odepsal přes 3 %, býci bojují o udržení nad 200denním průměrem
Když trhy klamou: Jak se nenechat nachytat falešnými signály
Překvapivý vítěz Trumpova světa
Divoký týden na kryptotrhu: Od propadu k růstu ceny Bitcoinu o 20 %
Kryptoměnová past! Bude se opakovat? | Investiční Memento
Forexový trh na konci týdne: Na co si dát pozor?
Forexové online zpravodajství
Zámořské akcie pod prodejním tlakem
Denní shrnutí: Wall Street oslabuje, Trumpova cla vyvolávají obavy z recese
Apple odkládá vylepšení Siri s umělou inteligencí, což ovlivňuje produktovou strategii
Tesla se postupně zbavuje log na svých vozech
Akcie MicroStrategy klesly o více než 14 % uprostřed turbulence na trhu s Bitcoinem
Uživatelé po celém světě hlásí výpadky sociální sítě X
Nový lék na obezitu společnosti Novo opět selhává a vyvolává obavy investorů
Nasdaq 100 klesá o 3 % kvůli obavám z růstu; dluhopisy posilují
Akcie strmě padají a jsou nejníže za půlroku – co teď?
Frankfurtská burza dnes zaznamenala pokles
Zámořské akcie pod prodejním tlakem
Denní shrnutí: Wall Street oslabuje, Trumpova cla vyvolávají obavy z recese
Apple odkládá vylepšení Siri s umělou inteligencí, což ovlivňuje produktovou strategii
Tesla se postupně zbavuje log na svých vozech
Akcie MicroStrategy klesly o více než 14 % uprostřed turbulence na trhu s Bitcoinem
Uživatelé po celém světě hlásí výpadky sociální sítě X
Nový lék na obezitu společnosti Novo opět selhává a vyvolává obavy investorů
Nasdaq 100 klesá o 3 % kvůli obavám z růstu; dluhopisy posilují
Akcie strmě padají a jsou nejníže za půlroku – co teď?
Frankfurtská burza dnes zaznamenala pokles
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Akcie jako na houpačce, dluhopisy dnes pod mírným tlakem
Forex: Euro již na úvod týdne neztrácelo
FX aktualizácia: Čas otestovať dolár
Menová únia potrebuje pre svoju stabilitu vyššiu harmonizácie pravidiel na trhu práce
Zlato a ovlivňující faktory – 2. 11. 2020
Graf dne - US2000 (15.11.2024)
Tesla se postupně zbavuje log na svých vozech
Makro: Obchodní zásoby USA se v listopadu zvýšily o 0,4pct
Graf dne: US100 (25.05.2023)
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
Akcie jako na houpačce, dluhopisy dnes pod mírným tlakem
Forex: Euro již na úvod týdne neztrácelo
FX aktualizácia: Čas otestovať dolár
Menová únia potrebuje pre svoju stabilitu vyššiu harmonizácie pravidiel na trhu práce
Zlato a ovlivňující faktory – 2. 11. 2020
Graf dne - US2000 (15.11.2024)
Tesla se postupně zbavuje log na svých vozech
Makro: Obchodní zásoby USA se v listopadu zvýšily o 0,4pct
Graf dne: US100 (25.05.2023)
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
Blogy uživatelů
INVESTIČNÍ GLOSA: Čím dál více Čechů investuje, říkají nám průzkumy. Situace je ale horší, než se zdá
Přechod z demo účtu na živé obchodování
Výsledková sezóna: Obhájila Nvidia svou pozici technologického lídra?
Praktické okénko – Slabší závěr měsíce
Překvapivý vítěz Trumpova světa
Není euro překoupené?
Mapa 41/10
Na co umře Evropa? Na suverenitu!
Ukázka časem ověřených a efektivních Forexových strategií
INVESTIČNÍ GLOSA: Dva měsíce od euforie k agonii. Jak Trump vypekl s bitcoinem
INVESTIČNÍ GLOSA: Čím dál více Čechů investuje, říkají nám průzkumy. Situace je ale horší, než se zdá
Přechod z demo účtu na živé obchodování
Výsledková sezóna: Obhájila Nvidia svou pozici technologického lídra?
Praktické okénko – Slabší závěr měsíce
Překvapivý vítěz Trumpova světa
Není euro překoupené?
Mapa 41/10
Na co umře Evropa? Na suverenitu!
Ukázka časem ověřených a efektivních Forexových strategií
INVESTIČNÍ GLOSA: Dva měsíce od euforie k agonii. Jak Trump vypekl s bitcoinem
Vzdělávací články
Trendový kanál v technické analýze - návod, tipy a strategie
Pět nejčastějších důvodů, proč obchodníci na trzích selhávají
TOP 3 největší investoři světa – BlackRock, Vanguard a State Street
Nejlepší trading příležitosti - kde a jak profitovali tradeři (září 2024)
Jáchymovský tolar inspiroval i balkánského lva. Jaká je historie bulharské měny?
FXstreet.cz přináší rozhovor se stratégem londýnské ING Petrem Krpatou
Smart Money Trading: Denní cyklus – klasický (19. díl)
Podrobnější pohled na obchodní platformu xStation (3. díl)
Leden 2025 ve VIP zóně: Nový rok začal vysokým ziskem pro klienty FXstreet.cz
TOP 3 dividendoví králové, kteří výrazně obohatí vaše portfolio
Trendový kanál v technické analýze - návod, tipy a strategie
Pět nejčastějších důvodů, proč obchodníci na trzích selhávají
TOP 3 největší investoři světa – BlackRock, Vanguard a State Street
Nejlepší trading příležitosti - kde a jak profitovali tradeři (září 2024)
Jáchymovský tolar inspiroval i balkánského lva. Jaká je historie bulharské měny?
FXstreet.cz přináší rozhovor se stratégem londýnské ING Petrem Krpatou
Smart Money Trading: Denní cyklus – klasický (19. díl)
Podrobnější pohled na obchodní platformu xStation (3. díl)
Leden 2025 ve VIP zóně: Nový rok začal vysokým ziskem pro klienty FXstreet.cz
TOP 3 dividendoví králové, kteří výrazně obohatí vaše portfolio
Tradingové analýzy a zprávy
Akcie Tesla padají dolů z útesu, investoři totálně panikaří
Forex: Shrnutí obchodování 24.9.2014
MMF: Ukrajinská ekonomika by letos mohla klesnout až o 35 procent
Ceny ropy kvůli silnějšímu dolaru klesly
Aktuálně otevřené forex pozice 2.1.2019
Akcie Stellantisu a Volkswagenu oslabují
Forex: Vítězové a poražení 2.3.2020
V Davosu oficiálně začíná Světové ekonomické fórum
Forex: Shrnutí obchodování 7.10.2022
Bitcoin - Intradenní výhled 12.7.2022
Akcie Tesla padají dolů z útesu, investoři totálně panikaří
Forex: Shrnutí obchodování 24.9.2014
MMF: Ukrajinská ekonomika by letos mohla klesnout až o 35 procent
Ceny ropy kvůli silnějšímu dolaru klesly
Aktuálně otevřené forex pozice 2.1.2019
Akcie Stellantisu a Volkswagenu oslabují
Forex: Vítězové a poražení 2.3.2020
V Davosu oficiálně začíná Světové ekonomické fórum
Forex: Shrnutí obchodování 7.10.2022
Bitcoin - Intradenní výhled 12.7.2022
Témata v diskusním fóru
X-Trade Brokers (XTB)
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 27.5.2013
Historický milník: Zlato poprvé za 2500 USD!
EUR/USD
Indická rupie (INR)
Měnový pár EUR/NZD: Analýzy více časovývh rámců (W1 až H4)
Eurodolar - Chat
Ludvík Turek (CzechWealth) – negativní zkušenost
TOP DOWN večery
Forex robot (AOS): automatický obchodní systém
X-Trade Brokers (XTB)
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 27.5.2013
Historický milník: Zlato poprvé za 2500 USD!
EUR/USD
Indická rupie (INR)
Měnový pár EUR/NZD: Analýzy více časovývh rámců (W1 až H4)
Eurodolar - Chat
Ludvík Turek (CzechWealth) – negativní zkušenost
TOP DOWN večery
Forex robot (AOS): automatický obchodní systém